PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2009-2010 Sezonunda Kaçıncı oluruz? Ligin Ses Getiren Takımı Kim Olur?

Sayfa : [1] 2

Altan Atabay
09.07.2009, 21:50
Değerli renkdaşlarım;

Malum sezon içinde; ortalarında hatta sonlarında bile çok tartıştık ligi kaçıncı bitireceğimize dair. Oysa şimdi henüz hazırlık maçları bile oynanmamışken mevcut transferlerle birlikte bu takımın ligin kaçıncı bitirebileceğini tahmin edelim. İsteyenler iddia bile edebilir. Ancak konuyu açan olarak şunu söyleyebilirim ki doğru tahmin edenler ile tahminlerinde ıskalamanın ötesinde yanılanlar birbirleri ile makara sarabilirler. İlk makaraya sarılanlardan biri olmak için benim tahminim bu sezonda mevcut şartlarla ligi üçüncü olarak bitireceğimizdir. Ancak yeni hocamız mükemmel bir sistem oturtursa ve takımda bir disiplin oluşturursa daha yukarıları da olabilir.

Diğer takımların yapmış olduğu transferlerinde o kadar önemli olduğu düşünmüyorum. Ancak ben bu sezon G.Antep'in ligin ses getiren takımı olacağını düşünüyorum.

MuratJ
09.07.2009, 21:56
Şuan yorum yapamayacağım. Alınacak oyuncular olacaktır diye düşünüyorum kadro tamamlansın o zaman söylerim.

Abdullah hocanın İBB'si bu sene ufakta olsa sürprizler yapabilir. Antep'in hocasını tanımıyorum fena kadroları yok. Kayseri'de iyi olabilir. Bursa'da aynı şekilde. Sivas 2 yılın aksine ciddi düşüşler yaşayacaktır gibi geliyor bana. Bu sene de iyi olurlarsa bu Bulent Uygun harbiden biliyor bu işi derim. Ama sanmıyorum.

Cafer Bulur
09.07.2009, 21:57
Su anki kadromuzla ilk4 ü zorlariz,fazlasi olmaz.

Bursasporunda yine bir cikis yakalayacagini düsünüyorum.

Sampiyonluk icin ilk adayim ise su anda fenerbahce.

Paksoy
09.07.2009, 21:57
bizibilmem ama gaziantep,bursa,kayseri ve zivas 5.lik için mücadele eder.. kasımpaşa,diyarbakır,(ankaraspor,manisa )düşer

Muhammed KOÇ
09.07.2009, 21:58
bu sene de en az geçen sene gibi şampiyonluk ümidim var.

sivas bu sefer ilk 4 içerisine giremez, giremeyecek de zaten.

ses getiren takım da kayserispor olacak. 4 lünün arkasından benim 5. cim Kayserispor. ilk 4 ü de ks zorlar.

MuratJ
09.07.2009, 22:01
Su anki kadromuzla ilk4 ü zorlariz,fazlasi olmaz.

Sampiyonluk icin ilk adayim ise su anda fenerbahce.
Şuan ki kadrosunu ele alırsak fb nin bize karşı öyle bir üstünlüğü yok bence. Gerekli yerlere 2 kaliteli transfer yapalım en önemli aday oluruz.

Sümeyye Şahin
09.07.2009, 22:04
Mantığım, inancım, isteğim şampiyonluğa oynayacağımız yönünde... Ayrıca yanılır mıyım bilmiyorum ama İ.B.B 'nin bu sezon bazı iyi şeyler yapacağı kanısındayım...Bursa'nın çıkışı da devam edecektir...

sessizkral_1
09.07.2009, 22:04
Herşeyin kadro ve futbolcu kalitesinden ,baret olduğunu zannedenlere geçen yılki GS nin durumunu işaret ediyorum.

Bizim takımımız diğer 3 büyüğe göre kalıplaşmış durumda.Zaten bizim 2-3 takviyeye ihtiyacımız vardı.Bunlardan bi sağbek ve forvet kaldı onlarıda kısa süre içinde çözeriz.

Trabzonspor herzaman Şampiyon olmak için Lige başlar.

Ahmet Faruk
09.07.2009, 22:05
Şu durum 3 veya 4 gibi duruyor. Tabi yine araya giren ufak takımlar olmazsa.

Hasan61
09.07.2009, 22:06
ilk 3 karanti.......

matalar
09.07.2009, 22:07
bence 2 sene de olduğu gibi yine sivas ses getirir.
bursa da yukarıları zorlar gibime geliyor.

ilyskm
09.07.2009, 22:09
bu takıma iyi bir santrafor ve kaleci şart. bu kadroyla en fazla 5. oluruz...

Cafer Bulur
09.07.2009, 22:09
Şuan ki kadrosunu ele alırsak fb nin bize karşı öyle bir üstünlüğü yok bence. Gerekli yerlere 2 kaliteli transfer yapalım en önemli aday oluruz.
Fb nin kadrosu zaten kötü degildi,buna ilaveten nokta transferler yaptilar.

Ayrica daum faktörünün fb yi bir adim ileri götürecegi de bir gercektir.

Altan Atabay
09.07.2009, 22:10
Herşeyin kadro ve futbolcu kalitesinden ,baret olduğunu zannedenlere geçen yılki GS nin durumunu işaret ediyorum.

Bizim takımımız diğer 3 büyüğe göre kalıplaşmış durumda.Zaten bizim 2-3 takviyeye ihtiyacımız vardı.Bunlardan bi sağbek ve forvet kaldı onlarıda kısa süre içinde çözeriz.

Trabzonspor herzaman Şampiyon olmak için Lige başlar.

evet kardeşim şampiyon olmak için lige başlarız keşke şampiyon olsakta servetimi harcasam takım uğruna ama bence görüntü üçüncülük

krdnz
09.07.2009, 22:11
Bjk çöküş yaşar,Sivas geçen seneyi çok arar,Fener erken kopar,Gs bizi zorlar.

Kayseri,Bursa,Ankaragücü ve G.Antep üst sıraları zorlar.

sessizkral_1
09.07.2009, 22:11
bu takıma iyi bir santrafor ve kaleci şart. bu kadroyla en fazla 5. oluruz...

Yok.Bence biz küme düşeriz bu yıl.

danger00
09.07.2009, 22:12
kaliteli iki transferle zirvenin en büyük adayı oluruz
transfer olmasa bile geçmiş yıllardaki gibi zirveden 10-20 puan uzakta olmayız
en kötü geçen yılki gibi olur

dört büyükler dışında sivas, kayseri, bursa yukarıyı zorlayacaktır
süpriz olarak denizliyi görüyorum

manisa, kasımpaşa, diyarbakır, ankaraspor, hacettepe beşlisiniden üçü düşer gibi geliyor.

atomania
09.07.2009, 22:13

manisa, kasımpaşa, diyarbakır, ankaraspor, hacettepe beşlisiniden üçü düşer gibi geliyor.

Haceteppe düstü

Altan Atabay
09.07.2009, 22:14

hacettepe düştü zaten kardeş:)

Yunus Emre SEYHAN
09.07.2009, 22:14
Şuan hiç bir takımı izlemedik.. cogu takım hala transfer yapabilme durumunda. O yüzden oyunculara bakarak yorum yapmayacağım :)

danger00
09.07.2009, 22:15
ne zaman düştü hacetepe, adamlara o kadar sempatiyle bakıyordum ki hala inanasım gelmiyor :D

o zaman diğer adayım gençlerbirliği olsun

Alihan Ertürk
09.07.2009, 22:15
Tabi ki gönlümden geçen bizim şampiyon olmamız ama bu sezon şuan için şampiyonluk adayım Fenerbahçe.Arkasından ikincilik için Beşiktaş ve biz yarışırız diye düşünüyorum.

Bursaspor,Antalyaspor ve İBB'den çıkış bekliyorum.Küme düşen takımların arasında Sivasspor'un olmasını temenni ediyorum.
Benim düşüncem bu sezon küme düşecek üç takım ; Diyarbakır,Denizlispor(Gençlerbirliği) ve Kasımpaşa..

sessizkral_1
09.07.2009, 22:19
Ben sivasdan negatif yönde süpriz bekliyorum.Tek avantajları oturmuş bir kadroları olmasıydı.Ve Hakem hatalarından iyi puanlar çıkarmalarıydı.

Bu yıl oturan kadroda sarsılmalar oldu.Özellikle Bilica tum gibi oyuncuların gitmesi,Mehmet yıldızın 2. yarı performans düşüşü bu yıl alınan oyuncuların kumar gibi olması..

Bence Bursaspor bu yıl sivasın önünde bitirecek ligi.

Hasan61
09.07.2009, 22:20
fener iyi oyuncular aldı güçlendi ama ilk planda oynatacakları oyuncular maç seçen oyuncular(alex,deivid vs...)
gs çok güçlenmedi seneye büyük ihtimal 4-3-3 oynayacaklar bu yüzden keita-arda-keweel aynı anda sahada olmaz...bu yüzden büyük değişiklik olmayacaktır.
beşiktaş güçlendi ve bu senede bence en güçlü aday
sivas bu sene bursa-antep ile 5.liğe oynar eski gücünde olacağını sanmıyorum
bize gelirsek 2 transfer ile 1 numara olabiliriz ama şu halimizlede yarışta olacağımızdan eminim

Altan Atabay
09.07.2009, 22:20
Ben sivasdan negatif yönde süpriz bekliyorum.Tek avantajları oturmuş bir kadroları olmasıydı.Ve Hakem hatalarından iyi puanlar çıkarmalarıydı.

Bu yıl oturan kadroda sarsılmalar oldu.Özellikle Bilica tum gibi oyuncuların gitmesi,Mehmet yıldızın 2. yarı performans düşüşü bu yıl alınan oyuncuların kumar gibi olması..

Bence Bursaspor bu yıl sivasın önünde bitirecek ligi.

içtenlikle inanarak ve de dileyerek katılıyorum sana:)

Emrullah
09.07.2009, 22:21
Herkes şampiyonluk için 2 transfer şart diyor, hemen hemen herkes aynı kanıda. Bana göre de doğru bir tespit. özellikle iyi bir forvet alınmadığı müddetçe 3. veya 4. oluruz.

Her sene şampiyonluk parolasıyla başlamak hiç birşey ifade etmiyor, önemli olan sonunu iyi getirebilmek. Biraz reel düşündüğümüzde bizim şu anki kadroyla şampiyon olmamız imkansız. Şampiyon oluruz diyen sadece kendisinin kandırır. Bu yüzden biraz gerçekçi olup iyi bir veya iki transfere odaklanırız.

Hasan61
09.07.2009, 22:23
transfersiz şampiyonluk imkansız ama 2 adam alınırsa şampiyon oluruz diyenler olaya karamsar bakıyor
hiç bir takım 1-2 transferle imkansız olan şampiyonluğu yakalayamaz

SDinc
09.07.2009, 22:23
Ne ilginçtir ki kimse şampiyon olacağımıza inanmıyor :) İşte bütün sorun burda zaten. Kendi kafamızda bu olayı gerçekleştiremezsek bırak 26 sene 2026 sene daha şampiyon olamayız. Ben 2 adet nokta transferlerle ya şampiyon olacağımızı yada avrupa ligi'nde çeyrek f. , yarı f. yada final oynayacağımızı düşünüyorum.

Altan Atabay
09.07.2009, 22:24
Herkes şampiyonluk için 2 transfer şart diyor, hemen hemen herkes aynı kanıda. Bana göre de doğru bir tespit. özellikle iyi bir forvet alınmadığı müddetçe 3. veya 4. oluruz.

Her sene şampiyonluk parolasıyla başlamak hiç birşey ifade etmiyor, önemli olan sonunu iyi getirebilmek. Biraz reel düşündüğümüzde bizim şu anki kadroyla şampiyon olmamız imkansız. Şampiyon oluruz diyen sadece kendisinin kandırır. Bu yüzden biraz gerçekçi olup iyi bir veya iki transfere odaklanırız.

zaten bir iki transferin kim olacağı konusunda da herkes hemfikir değil mi ? kardeşim:)

Mayls
09.07.2009, 22:26
Şampiyon olacağımıza inanıyorum.

Tolga Han
09.07.2009, 22:27
büyük ihtimal 4. oluruz.
sivas bu sene bişey yapamaz inşallah küme düşerler.
şampiyonluk belli olmaz.
bursa antep a.gücü çıkış yapabilir.
diyarbakır kasımpaşa ibb ankaraspor düşebilir...

blacksilva
09.07.2009, 22:28
ben gercekci olayim. takimimiz iyi ama digerleri daha da güclendi. bence 3. 4. oluruz. kafaya banko oynariz. ama derbilerde sampiyonlugu belirlicek maclarda zorlaniriz herzamanki gibi

sessizkral_1
09.07.2009, 22:28
transfersiz şampiyonluk imkansız ama 2 adam alınırsa şampiyon oluruz diyenler olaya karamsar bakıyor

Beşiktaş Yusuf ve ernst i alarak şampiyon oldu ;)

Altan Atabay
09.07.2009, 22:29
yönetici arkadaşlardan rica etsek anket açarlar mı bu konuda; yoksa çok erken diyerek olumsuz yaklaşırlar mı?

x_man
09.07.2009, 22:29
görünen bursa kayseri ibb belki antep çıkışa geçecek ankaraspor sivaspor düşüşe geçecek biz ise en kötü dördüncü oluruz

Cafer Bulur
09.07.2009, 22:31
Transferlerin niteligine bagli.

Atiba ve fatih tekke alinirsa sampiyonlugun ciddi adaylarindan oluruz,sampiyonlugun garantisini kimse veremez tabiiki.

Emrullah
09.07.2009, 22:31

İyimser olmak için nedenlerini söyle. Futbol skor oyunu ise söylermisin pozisyonları kim gole çevirecek söylermisin.

Geçen sene sadece Fatih olsaydı şampiyonduk.

Terzioğlu
09.07.2009, 22:34
Bu sene sampiyonuz.

karim@benzema10
09.07.2009, 22:35
lig için kesin bir teşhiste bulunmak henüz erken,4-5 maç oynandıktan sonra ligin zirve adaylarının

hangi takımlar arasında geçeceğine ve ipi göğüsleyecek takımın kim olacağını ancak böyle karar verebilirdik.

ligin ses getirecek takımına gelince,tabata ve ismail'i satmasaydı ligin sürpriz takımı g.antep derdim ama

bugünkü şartlar o iddiayı sürmesi zor olduğuna inanıyorum.

istanbul'un 3 köklü takımı ve ts dışında tepeye oynayacak takımlar sivas,bursa ve kayseri olabilir.

ONUR BEKAR
09.07.2009, 22:37

çok doğru değil o biz o kaçırdığımız golleri atableydik biz şampiyon olurduk..

tanjukeskin
09.07.2009, 22:38
Ne kadar boş konular açıyosunuz ya ..

magicyattara

Hüseyin transferinin etkisi var mı bu tahminde:)

Altan Atabay

lig için kesin bir teşhiste bulunmak henüz erken,4-5 maç oynandıktan sonra ligin zirve adaylarının

hangi takımlar arasında geçeceğine ve ipi göğüsleyecek takımın kim olacağını ancak böyle karar verebilirdik.

ligin ses getirecek takımına gelince,tabata ve ismail'i satmasaydı ligin sürpriz takımı g.antep derdim ama

bugünkü şartlar o iddiayı sürmesi zor olduğuna inanıyorum.

istanbul'un 3 köklü takımı ve ts dışında tepeye oynayacak takımlar sivas,bursa ve kayseri olabilir.

tabata netleşmedi henüz kardeş. üç beş maçtan sonra tahmin ettik geçen sene sonu çuvallamak oldu. bence bu durumda takımımıza olan inanç ölçülüyor ve bu inanç bizi ya şampiyonluğa götürür ya ikinciliğe ya üçüncülüğe ama ondan aşağı götürecek bir inanç bizde yok.

yorumsuz6117
09.07.2009, 22:39
su anki kadrlarla fb gs şampiyonluğa oynar bizde 3 4 için yarışırız..sadece fatih tekke transferi olursa şampiyonluk yarışına bizde gireriz..

lazuk61
09.07.2009, 22:39
yaaa şampiyonlugu yine kovalarız 1 tane forvet bi tanede sag futbolcu aldıkmı gol kaçırmayalım yeter...sadece gol kaçırmıyalım dewamı gelir.

a d bacan
09.07.2009, 22:40
1. lik
diğerleri pek fark etmez benim için

Cafer Bulur
09.07.2009, 22:41
Hüseyin transferinin etkisi var mı bu tahminde:)
Biraz var,hüseyinin bursa ya faydali olacagina inaniyorum.:)

Bunun disinda ertugrul faktörü ve takimdan mustafa sarp haricinde oyuncu vermemeleri onlarin gecen sezonki cikislarini devam ettirecegine isaret ediyor.

T.B_1461
09.07.2009, 22:41
Yılın ses getiren takımı Kayserispor olacak diye düşünüyorum.
Şampiyon Fener yada BJK olur.
Biz 3. oluruz. Sivas 6-10 arası oynar.

jako13
09.07.2009, 22:42
Trabzonsporumuz ligin son haftasına kadar şampiyonluğu kovalıyacaktır. İlK üçte bitiririz. ( Birinci de olabiliriz üçüncüde)

ligin flaş takımı Bursaspor olur, Antalya iyi çıkış yakalar,Diyarbakır banko düşer, Sivasın burnu sürtülür.....

alicengiz
09.07.2009, 22:43
önümüzdeki maçı alalım sonrasına bakarız...

Altan Atabay
09.07.2009, 22:47
Ne kadar boş konular açıyosunuz ya ..

dolu konular açma hakkına sahipsin kardeşim:)

Mehmet Zeki
09.07.2009, 22:48
Iki turlu olabilir. Diyelim sag bek alindi. Santrafor almasak bence fazla goturemeyiz ligi. Ama sag bek ile santrafor aldikmi (kaliteli) ozaman samiyonlugun en buyuk adayiyiz. Bakip gorecegiz.. Insaallah sag bek ve forevete iki kaliteli transfer yapariz.

yorumsuz6117
09.07.2009, 22:48
sivas ilk 2 maçta havlu atar bi dha toparlanamaz biz şu anki kadroyla en fazla 3.lüğe oynarız..

Barış Mayda
09.07.2009, 22:49
en büyük aday biziz gerisi yalan olur öyle transfer yapmayla şampiyon olunmuyor olunsaydı biz gecen sezon olurduk

Altan Atabay
09.07.2009, 22:51
en büyük aday biziz gerisi yalan olur öyle transfer yapmayla şampiyon olunmuyor olunsaydı biz gecen sezon olurduk

harbi 24 transfer:)

Murat Acar
09.07.2009, 22:52
Değerli renkdaşlarım;

Malum sezon içinde; ortalarında hatta sonlarında bile çok tartıştık ligi kaçıncı bitireceğimize dair. Oysa şimdi henüz hazırlık maçları bile oynanmamışken mevcut transferlerle birlikte bu takımın ligin kaçıncı bitirebileceğini tahmin edelim. İsteyenler iddia bile edebilir. Ancak konuyu açan olarak şunu söyleyebilirim ki doğru tahmin edenler ile tahminlerinde ıskalamanın ötesinde yanılanlar birbirleri ile makara sarabilirler. İlk makaraya sarılanlardan biri olmak için benim tahminim bu sezonda mevcut şartlarla ligi üçüncü olarak bitireceğimizdir. Ancak yeni hocamız mükemmel bir sistem oturtursa ve takımda bir disiplin oluşturursa daha yukarıları da olabilir.

Diğer takımların yapmış olduğu transferlerinde o kadar önemli olduğu düşünmüyorum. Ancak ben bu sezon G.Antep'in ligin ses getiren takımı olacağını düşünüyorum.Ben inanıyorum Altan bu takım her yıl şampiyonluğun eN büyük adayıdır benim gözümde buna ister duygusal bakıyorum deyın ister mantıksız ama ben her yıl TRABZONSPORUN şampiyon olacağı inancıyla başlarım lige bu sezonda geçen sezondan daha iyi durumdayız en azından artık oturmuş bir takımız ve nokta transferler yapılıccak yapılıncada zaten otomatik olarak en büyük aday biz olmuş oluyoruz.Zaten Sadri başkanda bu yıl hedef şampiyonluk demiyomu ... Şampiyon olursak şampiyonluk maçına da sen götrücen beni ALTAN DEMEDİ DEME :):)):

Burak Aksoy
09.07.2009, 22:53
bence ya 1. yada 2 olacağız daha doğrusu geçen seneden daha fazla puan alırız...

ONUR BEKAR
09.07.2009, 22:53
geçen sene bizi yakan forvet oldu. bu sene de forvete iyi bir golcü alınmazsa yine bizi yakacak olan forvet.. bu şartlarda ilk dörde gireriz ama bir transfer her şeyi değiştirebilir...

Altan Atabay
09.07.2009, 22:54
Ben inanıyorum Altan bu takım her yıl şampiyonluğun eN büyük adayıdır benim gözümde buna ister duygusal bakıyorum deyın ister mantıksız ama ben her yıl TRABZONSPORUN şampiyon olacağı inancıyla başlarım lige bu sezonda geçen sezondan daha iyi durumdayız en azından artık oturmuş bir takımız ve nokta transferler yapılıccak yapılıncada zaten otomatik olarak en büyük aday biz olmuş oluyoruz.Zaten Sadri başkanda bu yıl hedef şampiyonluk demiyomu ... Şampiyon olursak şampiyonluk maçına da sen götrücen beni ALTAN DEMEDİ DEME :):)):

o maç gelsin seni deği bütün kadroyu götürmezsem ne olayım ben:)

Muhammet*
09.07.2009, 22:56
Bursa 5.lik için en büyük adayım...

doctorsurgeon
09.07.2009, 22:58
Şu GS ve FB nin geçen sene tel tel dökülen takımlarını, bu yılın en büyük şampiyonluk adayları olarak gören renktaşların inançsızlıklarına şaşıyorum. Bizi 25 yıldır şampiyonluktan eden zihniyet; beş para etmez İstanbul balonlarını dev aynasında gören taraftar, teknik direktör, idarecilerin sahip olduğu aşağılık kompleksine dayanan zihniyettir.
Bu sene 1-TRABZONSPOR gerisi ise teferruat.

kemaLAZ61
09.07.2009, 22:59
1 forvet, bir sagbek ve SAMPIYON TRABZONSPOR!

Cafer Bulur
09.07.2009, 23:03
1 forvet, bir sagbek ve SAMPIYON TRABZONSPOR!
Orta sahaya kaliteli bir oyuncu transferini es gecmeyelim.

Hatta orta saha transferi sagbekten daha önemlidir.

Takimlarin vasat bir sagbek ile sampiyon oldugu görülmüstür ama ne verecegi belli olmayan bir orta saha ile sampiyonluk cok zordur...

.....
09.07.2009, 23:04
Ben başka takımları aday filan gösteremem. En büyük adayım , favorim canım tabiki de Trabzonsporumdur. Birinci olacağız Allahın izniyle. gerisi yalan :)

Can AYDIN
09.07.2009, 23:06
Bu senenin flaş takımı ANKARAGÜCÜ olacak..

Mehmet Zeki
09.07.2009, 23:06
Orta sahaya kaliteli bir oyuncu transferini es gecmeyelim.

Hatta orta saha transferi sagbekten daha önemlidir.

Takimlarin vasat bir sagbek ile sampiyon oldugu görülmüstür ama ne verecegi belli olmayan bir orta saha ile sampiyonluk cok zordur...

Orta sahanin neresine sence?

Altan Atabay
09.07.2009, 23:09
Ben başka takımları aday filan gösteremem. En büyük adayım , favorim canım tabiki de Trabzonsporumdur. Birinci olacağız Allahın izniyle. gerisi yalan :)

yahu yüreğimi ezdin kardeşim. hepimiziin dileği odur zaten.

Cafer Bulur
09.07.2009, 23:10
Orta sahanin neresine sence?
Ortasina,merkezi bir oyuncu yani.

Defansif özelliklerinin yaninda,ofansif özellikleri de olmali.

Atiba bu tanima uyuyor bence,mutlaka alinmali...

Murat Acar
09.07.2009, 23:14
Helal be ömerim sana ne güzel yazmışsın öylee işte bizde böyle taraftarlar varken bız 100 yıl şampiyonda olmasak BÜYÜK TAKIMIZ ARKADAŞ

Altan Atabay
09.07.2009, 23:18
Helal be ömerim sana ne güzel yazmışsın öylee işte bizde böyle taraftarlar varken bız 100 yıl şampiyonda olmasak BÜYÜK TAKIMIZ ARKADAŞ

abicim yüzyıl ne demek haberin varmı:)

Mehmet Zeki
09.07.2009, 23:20
Ortasina,merkezi bir oyuncu yani.

Defansif özelliklerinin yaninda,ofansif özellikleri de olmali.

Atiba bu tanima uyuyor bence,mutlaka alinmali...

Atiba alindi diyelim. 3.5 4 milyon arasi. Fatih icin ''sicak'' para yok diyen yonetime taraftar daha ne kadar guvenir?

yorumsuz6117
09.07.2009, 23:21
abicim yüzyıl ne demek haberin varmı:)

100.üncü yılımızda şampiyon oluruz 2067'de burdaki çoğu insan rahmetli olmuş olucak..:(

Murat Acar
Atiba alindi diyelim. 3.5 4 milyon arasi. Fatih icin ''sicak'' para yok diyen yonetime taraftar daha ne kadar guvenir?KONUYU DEĞİŞTİRMEYELİM HE konumuz kim şampiyon olur ve flash takım kım olur bence ankara gücü ve gaziantep olur flash bizde şampiyon atiba gesede gelmesede :)

lazkopatfaroz
Şu GS ve FB nin geçen sene tel tel dökülen takımlarını, bu yılın en büyük şampiyonluk adayları olarak gören renktaşların inançsızlıklarına şaşıyorum. Bizi 25 yıldır şampiyonluktan eden zihniyet; beş para etmez İstanbul balonlarını dev aynasında gören taraftar, teknik direktör, idarecilerin sahip olduğu aşağılık kompleksine dayanan zihniyettir.
Bu sene 1-TRABZONSPOR gerisi ise teferruat.

inşallah abi sen öyle dıyosan öyle olsun ;)

.....
09.07.2009, 23:23

Abi biz bu takımı sampiyon olduk diye sevmedik ki. Hadi deseler sen o yüzden sevdin ben 18 yaşındayım sampiyonluk nedir bilmem :) Uzun lafın kısası biz taraftar olarak üzerimizi düşeni yapalım sonra Dua edelip tevekkül ettikten sonra gerisini oyuncularımıza bırakalım...

steelturkTS
09.07.2009, 23:28
valla kimsekusura bakmasın ama diğer takımlara göre çok ama çok sönük bir transfer dönemi yaşıyor takımımız.tamam isklet bi kadromuz var ama bunların yanına en azından sadece isim yapmış değil futboluyla örnek olacak son derece tecrübeli bir ybancı oyncuya ihtiyacımız var.madem tekkeyi almıyoruz barii bi tane sabancı golcü aınması lazım....

Toraman
09.07.2009, 23:42
Bence ilk hafta bizim için kritk. Deplasmanda alacağımız Sivas galibiyeti bize çok büyük özgüven getirir. Sonra 9. haftaya kadar bizden zayıf takımlarla oynuyoruz. Burada bir galibiyet serisi yakalarsak lig sonuna kadar yarışın içinde oluruz diye düşünüyorum. Şampiyon olabilr miyiz diye sorulursa: Bence çok zor, çünkü ne yazık ki elimizde kritik maçları kazanabilecek oyuncular yok. Geçen sene sivas, bjk, fb ve gsle oynadığımız sekiz maçın hiçbirini kazanamadık. Kadro aynı kadro. Bu tarz maçları almak için elinde büyük oyuncular olacak. Bi<zde v asat üstü oyuncular var ama yıldız yok. Bizim takıma gol atablecek topu ilerde tutabilecek, zor zamanlarda takıma liderlik edebileck yıldız bir santrafor lazım (tanımdan anlaşılacağı üzere Fatih Tekke lazım) Eğer böyle bir transfer olursa şampiyon olmasak bile son haftaya bu mücadeleyi taşırız diyorum.

kudu_61
09.07.2009, 23:43
2 transfer ile ligin şampiyonu biz oluruz ama ikincisi kim olur bilemem tabi ki bu hocanın takımı nasıl oynatacağına bağlı

hodlu
09.07.2009, 23:44
Şu kadro ile 4. olmamız bile başarı olacak...

Hürgün Aygün
09.07.2009, 23:45
yine 3 1.ve 2. bjk ve fb arasında değişebilir

U.Sadıkoğlu
09.07.2009, 23:46
bu sene bursa fena..

Uğur GEMİCİOĞLU
10.07.2009, 00:30
İlk 3.zivas bu sene çok büyük bi düşüş yaşayacak.Aha herenven den 5 yemişler :D

Mert Oğuzlu61
10.07.2009, 01:08
8taş harbiden taş gibi takım oldu, tabatayıda alırlarsa durduramaz kimse onları... fb desen coştu, bir ön libero birde sol açığa yıldız alırlarsa tamamdır, gs zaten iyi takım...

bu sene sivas orta sıralara oynar onların balonları patladı artık ağlarlar sezon boyunca çocuk gibi her maçtan sonra, ben bu sene bursadan patlama bekliyorum, iyi bir takımları var, seyirci potansiyelleri güzel... orta sahalarında hüseyin var daha ne olsun :D

ayrıca antepte güzel bir takım, ama eğer levent bey tabatayı kankası demirörenle anlaşıp bjk ye satarsa yinr ortalarda bir antep izleriz...

kayseri tam bir kapalı kutu, nerde bi genç adam var saldırdılar onlara, as elemanlarını yolladılar, çoluk çocuk doldurdular takımı arsenal modeli yapıyorlar galiba, aman dikkat diyorum, genç yıldız yetiştirmeye önem vermeleri güzel ama ya tutarsa diye yapılmamıştır umarım onca transfer :D

a.gücü 100.yılını kutlayacak, vasseli aldılar galiba, 100.yıl felan anlamam ben takımları pekte güzel değil... denizli keza öyle, es es iyi bir takım, tek eksikleri bizden fena acıları var, o kötü günleri unutup bize kafa tutmaktan vazgeçerlerse onlarada şans tanırım, orta sıralarda yer alır eses, geçen sezon avni akerdeki maçtan sonra hakemde hakem diye çok ağladılar, göstericez onlara kendi sahamızda, kolbastıyı biz oynayacağız felan dediler ama sonra olanlar malum :D

diyarbaakkırrda kapalı kutu, bu sene lige renk getirecekleri kesin, umarım güzel bir renk katarlar lige, kötü renklere bulaşmazlar inşallah, ama ligin zayıf halkası olacağını düşündüğüm takımların başında gelmekte diyarr, manisadada kaliteli topçular var, bizim ısaac ı alırlarsa onlar için çok güzel olur :)

ve başkent ekipleri ankarasporla g.birliği... ankaraspor özerciğini yitirdi, bazı oyuncularını kaybetti, melih gökçek maçları izlerken bu sezon çok sıkılabilir... gelelim cavcavın takımına, adam şuanda eminim sinir krizi geçiriyordur, troisiyi kaptırdılar galiba kayseriye, cavcav ve g.birliği için kötü bir kayıp, kaliteli bir avustralyalıyıı kaybettiler... ama aldıkları aykut ve sinan adlı gurbetçi oyuncular önümüzdeki sezona damga vurabilirler diye düşünüyorum, aykut trabzonlu olur, sağ bek, nasıl almadık şu adamı nasıl kaçırdık anlayamıyorum, sinan içinde yerli ibrahimoviç diyorlardı, yaşı genç gelecek vaad eden biris, bakalım parlayabilcekmi.

VEEE GELELİMMM TRABZONUMUUZAA!!! fazla birşey söylemeyeceğim, sağ beke bir oyuncu şart, hadi onu alamadıkmı, ne yap et fatih tekke yi getir, hee onuda almam dersen geçen sezonkinden daha beter ve çok stresli bir sezon seni bekliyor arkadaş, benden demesi, takıma sağ bek ve forvet lazım, sağ bek orhan şam olsun, forvet fatih tekke olsun derim ben... bunları yaptığımız taktirde ligin zirvesini zorlarız hatta yıkarız ortalığı

işte benim 2009-2010 sezonu değerlendirmem böyle renktaşlarr :)

İbrahim Keleşoğlu
10.07.2009, 01:16
bencede 4 veya 5 bitiririz

Bilâl ÇOBAN
10.07.2009, 01:18
ilk ikide bitireceğimizi düşünüyorum, rakibimiz ise gs olacak.

ses getiren takımı ise bizimle birlikte kayseri olacaktır. Devam Tolunay Hocam.

amour_61
10.07.2009, 01:22
Trabzonspor

NeoTs
10.07.2009, 01:23
Bence şampiyon biz olacağız ve kolbastıyla lige en büyük sesi getireceğiz :D

Selçuk Demircioğlu
10.07.2009, 01:25
İlk defa bir sezona bu kadar ümitsiz giriyorum..
Hiç şansımız yok şampiyonluk için bence..

Serhat
10.07.2009, 01:32
2-3 ciddi takviye ile Şampiyonoluğun en güçlü adayı biz oluruz ...

Süpriz beklediğim takım; Manisaspor... Ligde kalırlar...

Lige renk Katacak Olan Takım: Gaziantep Olur... (TABATA satılmazsa)

Çıkış yapacak olan Takım: Ankaragücü veya Bursaspor Olur...

Düşen: Kasımpaşa, Belediye, Diyarbakır...

eee Şampiyon mu Kim...

Tabiki BİZ, TRABZONSPOR! ;)

sessizkral_1
10.07.2009, 01:36
Aslında insanların karamsar olması güzel ;)

Zira çıtayı yükseltince ne hallere düştüğümüzü görüyoruz.

worldmaster
10.07.2009, 01:38
bu halimizle maalesef anca 4.lüge oynarız gibi geliyor bana...

TSKara61
10.07.2009, 02:27
Ilk 4 yine 4 buyukler tarafindan paylasilacagina inaniyorum. Tahminler icin cok erken, ama GS onde gozukuyor.

Colakoglu
10.07.2009, 02:53
Herkes busene birsey beklemezken,diger takimlar cok iyi transferler yapiyo onlarlan yarisamayiz derken,bende nedense bu sene sampiyonlugu son haftaya kadar kovalayacagimizi düsünüyorum hatta iddaaya bile girebilirim :)

kudu_61
10.07.2009, 03:01

hodlu kadromuzun kötü olan tarafı neresi bence en iyi orta saha ve en iyi defans bizde tekke de geldi mi sıkıntı yok sen içini ferah tut ben ce bi sağ bek kesin alınmalı sağ bek gibi sağ bek olacak ama çakma değil

Hami_41
10.07.2009, 03:06
Yok arkadaşlar 4-5 -6 değil küme düşeriz(!)
Hasbinallah

Dogan
10.07.2009, 03:09
Biz seneye şampiyonuz da Kayseri, Antep ve Bursa üçlüsünü dikkatli izleyin diyorum.

mAz
10.07.2009, 03:23
1. oluruz.

.....
10.07.2009, 03:27
Allahın izniyle iyi yoldayız. 1 olacaz bu sene...

cyberentalpi
10.07.2009, 05:22
Bu nasıl yorumlar yaa.
Gecen yıl tonla transfer yaptik sampiyon sesleri 7 sesleri. Bu sene aynı takım korunuyor. Ve artık bir kat daha takıma adapteler.
Colman daha iyi olcaktir. Alanzinho yattarayı kıskandiracaktir. İlginc ama ben bu sene yattara dan da cok sey bekliyorum. tijikuzu oyle rastgele bir transfer degil. Ki ben Gokhan ın bu sene gol kralı olacagini iddaaa ediyorum.

Ne kaybettik ki umitsiziz. Sampiyonlukta gecen yıldan daha fazla sansimiz var. Trabzon halki once kombineleri bitirip hakkını versin.
Gelelim diger takımlara.
Bjk tabata yı alırsa en buyuk favori. Ama Ferrari felan servetten farklı oyuncu degildir.
Gs gohkan zan ile herseyi halletti mi sizce. Bence reykard bu sene ancak uyum olarak gecer. ha kadro cok iyi ayrı. Ama gecen yilda cok iyi kadrolari vardı:
Fb Topuz billica ve ozerle 3 flash transfer yapti. Daum ne derseniz bizim ligin hocasi. Ama o hımbil fenerin adam olmasi bir hayli is. Ozellikle brazilya grubu hala buyuk sorun

Sampiyonlukta en az digerleri kadar sansliyiz.

Ha supriz takım mı. Hem sitedigim hemde iyi tarsfer yapan Es - Es

Barış Kaptanoğlu
10.07.2009, 05:54
ilk 3 garanti şampiyonluk şansımız fazla diye düşünüyorum...Bu sene Kayseriden çıkış bekliyorum

kalavara
10.07.2009, 06:13
1- yönetim biz farketmesek de doğru işler yapıyor. mutlaka faydalı transferler yapılacaktır.dolayısıyla ben en kötü ihtimalle 2. olacağımızı düşünüyorum. transferler üst düzey olursa şampiyonluk kesinlikle zor değil...
2- eğer biz şampiyon olursak elbette en çok konuşulan takımı biz olacağız ama olamazsak da muhtemelen istanbulun büyüklerinden biri olumsuz anlamda çok tartışılan takım olacaktır. diğer takımlar içinde kayserispor tolunay hoca dolayısıyla benim adayım...

Oktay AKKUŞ
10.07.2009, 06:33
Doğruyu Söylemek Lazım Fb Geç Olmadan Oturtursa Kadroyu Şampiyonluğun En Büyük Adayı , Bjk Gs ile 2.Liğe Oynarız. Gaziantep Kayseri Bursa Uefa İçin Son Takım Olma Yarışında Olurlar

Küme Düşenler ise AnkaraSpor AntalyaSpor Bi de Diyarbakır Olabilir

Hasan61
10.07.2009, 08:15
forumdan çıktıktan sonra yazdığın için cevap veremedim
1)benim yazımı okursan imkansız olan şampiyonluk 2 oyuncuyla gelmez dedim beşiktaşın şampiyonluğu imkansız değildi
2)yusuf ve ernst geldi takım şampiyon oldu buna inanmıyorum
büyük katkıları olmuştur ama o ikisi geldi takım şampiyon oldu diye bir şey yok ortada 2 oyuncu takımdaki hiçbir şeyi bir anda değiştiremez

matalar
10.07.2009, 08:20
diyarbakır'a nasıl düşecek dersiniz arkadaşlar.başında ziya doğan var artık.

Altan Atabay
10.07.2009, 08:53
8taş harbiden taş gibi takım oldu, tabatayıda alırlarsa durduramaz kimse onları... fb desen coştu, bir ön libero birde sol açığa yıldız alırlarsa tamamdır, gs zaten iyi takım...

bu sene sivas orta sıralara oynar onların balonları patladı artık ağlarlar sezon boyunca çocuk gibi her maçtan sonra, ben bu sene bursadan patlama bekliyorum, iyi bir takımları var, seyirci potansiyelleri güzel... orta sahalarında hüseyin var daha ne olsun :D

ayrıca antepte güzel bir takım, ama eğer levent bey tabatayı kankası demirörenle anlaşıp bjk ye satarsa yinr ortalarda bir antep izleriz...

kayseri tam bir kapalı kutu, nerde bi genç adam var saldırdılar onlara, as elemanlarını yolladılar, çoluk çocuk doldurdular takımı arsenal modeli yapıyorlar galiba, aman dikkat diyorum, genç yıldız yetiştirmeye önem vermeleri güzel ama ya tutarsa diye yapılmamıştır umarım onca transfer :D

a.gücü 100.yılını kutlayacak, vasseli aldılar galiba, 100.yıl felan anlamam ben takımları pekte güzel değil... denizli keza öyle, es es iyi bir takım, tek eksikleri bizden fena acıları var, o kötü günleri unutup bize kafa tutmaktan vazgeçerlerse onlarada şans tanırım, orta sıralarda yer alır eses, geçen sezon avni akerdeki maçtan sonra hakemde hakem diye çok ağladılar, göstericez onlara kendi sahamızda, kolbastıyı biz oynayacağız felan dediler ama sonra olanlar malum :D

diyarbaakkırrda kapalı kutu, bu sene lige renk getirecekleri kesin, umarım güzel bir renk katarlar lige, kötü renklere bulaşmazlar inşallah, ama ligin zayıf halkası olacağını düşündüğüm takımların başında gelmekte diyarr, manisadada kaliteli topçular var, bizim ısaac ı alırlarsa onlar için çok güzel olur :)

ve başkent ekipleri ankarasporla g.birliği... ankaraspor özerciğini yitirdi, bazı oyuncularını kaybetti, melih gökçek maçları izlerken bu sezon çok sıkılabilir... gelelim cavcavın takımına, adam şuanda eminim sinir krizi geçiriyordur, troisiyi kaptırdılar galiba kayseriye, cavcav ve g.birliği için kötü bir kayıp, kaliteli bir avustralyalıyıı kaybettiler... ama aldıkları aykut ve sinan adlı gurbetçi oyuncular önümüzdeki sezona damga vurabilirler diye düşünüyorum, aykut trabzonlu olur, sağ bek, nasıl almadık şu adamı nasıl kaçırdık anlayamıyorum, sinan içinde yerli ibrahimoviç diyorlardı, yaşı genç gelecek vaad eden biris, bakalım parlayabilcekmi.

VEEE GELELİMMM TRABZONUMUUZAA!!! fazla birşey söylemeyeceğim, sağ beke bir oyuncu şart, hadi onu alamadıkmı, ne yap et fatih tekke yi getir, hee onuda almam dersen geçen sezonkinden daha beter ve çok stresli bir sezon seni bekliyor arkadaş, benden demesi, takıma sağ bek ve forvet lazım, sağ bek orhan şam olsun, forvet fatih tekke olsun derim ben... bunları yaptığımız taktirde ligin zirvesini zorlarız hatta yıkarız ortalığı

işte benim 2009-2010 sezonu değerlendirmem böyle renktaşlarr :)

yorum böyle yapılır arkadaşlar:)

Hüseyin Bağdat
10.07.2009, 09:06
Ben bu sene Kayseri'den patlama bekliyorum. Bursa ve İ.B.B 'de süpriz yapabilir.

Sivas oturmuş kadrosunu dağıttı ve büyük ihtimal oyun şablonunuda değiştirecek onun için bu sene başarılı olamaz.

Üç ezikler bu sene iyi transferler yaptılar üçüde güçlendiler. Ben Galatasar'ın bir adım önde olduğunu düşünüyorum. Fenerbahçe takımı erken toparlayabilirse zirveyi ciddi anlamda domine edebilir. Beşiktaş biraz daha geri planda bana göre.

Bizim eksik bölgelerimiz belli. Kadro olarak diğer takımlara göre fena değiliz. Herkesin hemfikir olduğu sağ bek ve forvet bize yeter. Eğer ilk dört maçtan iyi sonuçla ayrılırsak o güvenle sonunu da getirebiliriz.

Düşecek takımlara gelince. Diyarbakır,Antalya,Ankaraspor ve Kasımpaşa diyorum...

Recep Alkan
10.07.2009, 09:13
Ligin ses getiren takımı olmaya aday sivası görüyorum.

Adamlar hazırlık maçlarında dahi gösteriyorlar gerçek yüzlerini.

Biz ilk 4 de oluruz gibi geliyor.

BALKAN 06
10.07.2009, 09:14
transferler bi tamamlansın ondan sonra söyleyelim,
şu an itibarı ile şampiyonluk zor gözüküyor,şampiyon olamadıktan sonra kaçıncı olduğumuz önemli değil
ama 2-3 çok kaliteli takviye ile şampiyon olma ihtimalimiz çok yüksek
tabii bizler musade edersek...

UğuR
10.07.2009, 09:29
Sağ bek ve santrafor transferiyle şampiyonluk gelir.Geçen seneye göre daha oturmuş bir kadromuz var.Selçuk ve Colman dan daha iyi bir performans bekliyorum....Geçen sene Fener ve G.S kötüydü diye biz şampiyonluğa oynadık diyenler yanılıyor.

İskender YILMAZ
10.07.2009, 09:40
Tekke gelirse 2. gelmezse 3. oluruz ..

Bursa, Antep, Kayseri ve Sivas yine sağlam takımlar .. + Ankaragücü olacak bence ..

1. fb
2. ğs
3. TRABZONSPOR
4. fc jimnastik
5. kayseri
6. sivas

Şu anki tahminim, transferlerle değişebilir herşey .. :) :D

Kasımpaşa, diyarbakır, istanbul belediye düşer ..

Harun-61
10.07.2009, 10:07
Sivas, Bursa ve Kayseri

.

Uluhan
10.07.2009, 10:45
Hazırlık maçlarını izlemeden net bir şey söyleyemeyiz, mesela geçen seneki Brugge maçından hemen hemen belliydi takımın ne oynayacağı. Ama şu anda:
1- Galatasaray
2- Trabzonspor
3- Beşiktaş
4- Fenerbahçe
5- Sivas
6- Bursa
7- Kayseri

şeklinde bir diziliş olur gibi geliyor bana.

Kayserispor eğer bir iki iyi transfer yaparsa ofansif manada ligin süpriz takımı olablilir.

Emirhan Makul
10.07.2009, 10:48
4. Oluruz.

Ses getiren takım fenerbahçe ve galatasaray olur anadoludan başarılı olacak olan Bursa ve kayseri olur Sivasın bjk ile çekişeceğini düşünüyorum Biz 5. ve 6. sıralarda geziniriz aradan sıyrılıp 4. olursak güzel olur şuanda olacak olan durum böyle.

OLCAY ÇAKIR
10.07.2009, 10:51
Diyarbakır diyorum.

Engin Türkyılmaz
10.07.2009, 10:54
1 TRABZONSPOR
2 gese
3 febe
4 bejeke
5 kayseri
6 gençlerbırlığı
7 sıvaas
gençlerbırlığı patlama yapar bu sene

Mehmet Fırat
10.07.2009, 10:55
Şampiyon olacağız inşallah.

ceserdar
10.07.2009, 11:26
Kayserispor'a bu sezon dikkat edelim. Çok güzel bir kadro kurdular. Keşke geçen sene başında bir benzeri oluşturabilseydik dediğim bir kadroları var. Ayrıca Purovic de takım da kaldı mı bilemiyorum çünkü kiralıktı, kaldıysa dikkat edilmesi gereken oyunculardan.

KUTADGU
10.07.2009, 11:32
Kayserispor'a bu sezon dikkat edelim. Çok güzel bir kadro kurdular. Keşke geçen sene başında bir benzeri oluşturabilseydik dediğim bir kadroları var. Ayrıca Purovic de takım da kaldı mı bilemiyorum çünkü kiralıktı, kaldıysa dikkat edilmesi gereken oyunculardan.

Purovic'in gönderildiğini Süleyman Hurma açıkladı.

Açıkcası Kayserispor potansiyeli yüksek bir takım ama yine çok fazla oyuncu ile yine çok fazla kadro değişikliği ile çok fazla üstüne katacaklarını düşünmüyorum.

Sefa
10.07.2009, 11:38
Tabi ki 1. olacağız :)

olmasakta önemi yok seneye kesin oluruz :)

Bursa, Sivas flaş takımlar olur..

Denizli,Diyarbakır,Kasımpaşa yolcu..

keles76
10.07.2009, 11:41
bu takımla yani çok kaliteli üç transfer olmaz ise en iyi ihtimal 4.lük
ses getirecek takım ankaraspor ile bursa belki kayseri

Emrullah
10.07.2009, 11:44
Ligin ses getiren takımı kim olur bilinmez ama bu gidişle ligin ses getiren türbünleri bizim türbünler olacak. "Fatih Tekke" sesleri ve "yönetim istifa" sesleri hafiften yankılanmaya başladı zaten.

halil ibo
10.07.2009, 11:44
Beklentilerimiz gerçekleşmediği için ilk 3 içinde yer alacağımızı düşünüyorum.
Kulübeye takviyeler tamam ama direkt katkı sağlayacak 3 adam alınmadı...

İHTİLALL
10.07.2009, 11:45
Diğerleri birşeyler yapmaya çalışıyor..
Fb,gs,bjk,siv,kay,bur,ankara...
İki takım hiç ümit vermiyor..
Diyarbakır ve Trabzonspor..
Diyar beni ilgilendirmiyor ama Trabzonspor'u biliyorum..
Herzamanki gibi yetersiz,kıskanç yöneticiler birbirlerinin altını oymakla meşgul..
Paralarının bir kısmını alamamış ,huzursuz futbolcular..
Kısa süre sonra yapayalnız bırakılacak,hatta daha kötüsü Serdar Bali'nin insafına bırakılacak ve muhtemelen 2010'u görmeyecek bir hoca..
Trabzonspor'dan kadro kapasitesinin altında ve muhtemelen Avrupa kupalarına dahi katılma derecesinin altında bir performans bekliyorum..
Şiddetle yanılmak ümüdiyle..

Muhammed KOÇ
10.07.2009, 11:49
geçen sezon gibi büyük denilen takımların performansı aynı olursa bu seneki mayaları tutmazsa yine şampiyonluk ümidim var.

kayserispor ve bursaspor favorim. sivas bu sene çöküşe geçecek diyorum.

cihatöztürk
10.07.2009, 11:52
geçen sene belirlediğimiz hedefe ulaştık bu senede ulaşırız işllah

fish_bone
10.07.2009, 11:55
Sağ bek ve daha da önemLisi Santrafor aLmazsak 4. oLduğumuz takdirde başarıLı sayabiLiriz kendimizi. Ses getirme faLanda yaLan oLur. Bu sezon Ne GS ne FB geçen seneki gibi oLmayacak. Avrupa'da da hüsran yatarır döneriz. Bize takımı sırtaLayacak bizi uçuracak santrafor Lazım.

eyinc
10.07.2009, 11:55
bence biz bu yıl geçen yılki başarımzın üztüne çıkarız. genel anlamda oturmuş bir kadromuz ve kendisine çok güzevndiğim rotasyon yapabilen bir teknik adama sahibiz. yedek kadromuz geçen yıla göre çok daha kaliteli hatta on bir oynayacak kapasitede.şuan için en büyük eksiğimiz kaliteli bir sağ bek olarak göze çarpıyor. gökhanın geçen yıldan daha ii olacağına inanıyorum.

beşiktaşın kadrosuda bence çok kaliteli defansı daha da sağlama aldılar. orta alanda fink ernst ii bir ikili olur. delgadonun pozisyonuna yapacakları transfer önemli ama yinede etkili bir hücum hattı var. teks ıkıntı yaşayacakları nokta kale ve yedek klübesi bence. yedek oyuncuları as oyuncu kalitesinde olmayacak.

fb bence bu yılın en büyük hezimeti olacak çok para harcayıp ii transfer yaptılar ama hep kaptan aldılar mürettebata ihtiyacı daha çok olan bi takımdı. ücret dengesizliği yedek kalanların huzursuzluk çıkartacak kadar yaşlarının ileri olması ve tabiki daum faktörü bu takım 3 sene boyunca adam olmaz.

gs işte kadrosu genel anlamda ii olan bi takım. en büyük avantajları yedek kadrolarının kısıtlı olmasına rağmen çok ii gençleri çıkartabilmeleri. ayağında topu tutatbilen teknik oyuncuları çok. hücum hattı çok ii. kalecileride ii oldu. tek sorunlu noktaları defans bence çok problem yaşayacaklar. ve ayhan konusu o bölgede daha ii bir oyuncu almazlarsa orta alan çabuk düşebilir.

sivas transferler ii çıkarsa ve sistemi değiştirirlerse belki geçen yılki başarısını tekrarlayabilir. defansa çekilip ileriye attıkları toplardan 2 yıldır başarı yakaladılar. ama bu yıl bu sistemle bir şey kazanamazlar. düşüş beklediğim bir ekip.

kayseri, antep ve bursa üst sıraları zorlayacak ekip oluşturdular ve bu takımların birbirleriyle ve 4 büyüklerle yapacakları maçlar çok sürprizlere açık olur.

genel anlamda kadro itibari ile bence hiçte fena sayılmayacak bir kadroya sahibiz. defans bloğundaki sorunu halledebilirsek çok ii bir takım oluruz. ligi 1 veya 2. sırada bitiririz

tzercin61
10.07.2009, 11:56
geçen sene başında 3. yada 4. demiştim. Bu sene aynısını söylüyorum. max 3. oluruz. yine sene sonunda doğru takım 2 maç kaybedince karışır ortalık sonra da düşüş işte klasik. ama öyle dandirik 2 maç kaybetmezsek iş değişebilir.

oflu_hamsi_61
10.07.2009, 12:19
Bence bu sene 4.cü oluruz. ama bır forvet fatih tekke gibi... bide orta sahaya selcukun yerıne ozman deisirrr iş. 2 oluruz

Serdar Ersoy
10.07.2009, 12:22
transfer dönemi kapansın o zaman daha sağlıklı yorum yapabilirim...

samet aslan
10.07.2009, 12:26
hayalperest olmakdan başka çare yok şampiyon olacağızzzzzz

Oğuzhan Akyıldız
10.07.2009, 12:29
bu yılın takımı gs olacaktır gerek yaptığı transferler gerekse kadro yapısıyla sampiyonluğun en büyük adaylarından biridir bursanında kadrosu iyi ama ben bu yıl en büyük sürprizi ankaragücünün yapacağını düşünüyorum zaten 100.yıllarında aksi bişey olursa takım karışır.ama sampiyonluğun en büyük adaylarından biride biziz kadromuz bence iyi dahada iyi olabilir ama inançla bu işi başarıcağımıza inanıyorum

ARAGORN01
10.07.2009, 12:30
Bu sene kaçıncı olacağımız tamamen sağ bek ve forvet transfelerinin olup olmayacağına bağlı.
Öncelik kesinlikle sağ bek. ( Tayfun stoper yedeği olabilir, Serkan ise orta saha yedeği olur)

Eğer bu iki pozisyona yerinde transfer yapabilirsek şampiyonluk olabilir. Aksi takdirde ilk 3 ....

Bu sene Kayseri ligin ses getireni, Sivas ise beklentilerin altında kalan takımı olacaktır.

FATİHLİ
10.07.2009, 12:30
bu kadroyla 5-7 arasında yer alırız ses getiren takımda beşiktaş olur

Ali İhsan
10.07.2009, 13:01
Kolay maç kaybetmemeyi öğrendiğimiz takdirde yine başa güreşiriz. Bu sezon yine sonucu devre arası hamleleri belirleyecektir diyorum o yüzden ilk yarıyı lider bile bitirsek devre arasında aksayan mevkilerimiz varsa oralara bir iki nokta atış yapmalıyız. Bence lig yine ilk yarıda kopmaların olmadığı bir şekilde devam eder. 20. haftadan sonra işin rengi belli olmaya başlar. İşte bizim direnç göstermemiz gereken bölüm de burası olacak...

AdemS
10.07.2009, 13:10
bu kadroyla 5-7 arasında yer alırız ses getiren takımda beşiktaş olur

O kadar da değil bence.. Şu anki kadromuz en kötü ilk 3'te yer alır..

En sağlıklı yorumu transferler bittikten sonra yapabiliriz..

Ahmet Karadeniz
10.07.2009, 13:25
arkadaşlar birinci belli 2 fener,cimbom 4 G.antep 5 bjk 6 kayseri 7 ankara gücü

Mehmet Fatih Yavuz
10.07.2009, 13:30
Oturmuş kadronun avantajlarını göremeyenler var burada.

Bir sağ bek ve bir ön libero gerekli. (tjikuzu benim için hala kapalı kutu)

İkisi alındığı takdirde sonuna kadar kovalarız ligi.

Bu kadro boş beleş kadro değil....

Üzerine 3 katkı ile mükemmel kadro olur..

Ama ben gene söyleyeyim.

Yattara bu takımda olduğu sürece hiç kimse, örneğin, barcelona gibi takım gibi takım beklemesin.

Yattara düşmanı değilim, ama takım bütünlüğünü mahvettiği gerçeğini de kimse gözardı etmesin.

Mahmut Baran
10.07.2009, 13:43
bursa veya kayseri müthiş bir çıkış yapacaktır ama en büyük sesi sivas getirir tahminimce düşmemeye oynayacaklar çünkü

yorumsuz6117
10.07.2009, 13:44
Oturmuş kadronun avantajlarını göremeyenler var burada.

Bir sağ bek ve bir ön libero gerekli. (tjikuzu benim için hala kapalı kutu)

İkisi alındığı takdirde sonuna kadar kovalarız ligi.

Bu kadro boş beleş kadro değil....

Üzerine 3 katkı ile mükemmel kadro olur..

Ama ben gene söyleyeyim.

Yattara bu takımda olduğu sürece hiç kimse, örneğin, barcelona gibi takım gibi takım beklemesin.

Yattara düşmanı değilim, ama takım bütünlüğünü mahvettiği gerçeğini de kimse gözardı etmesin.
yattara için söylediklerin alanzinho içinde geçerli..

yorumsuz6117
10.07.2009, 13:46
21 temmuzda hereenvenle hazırlık maçı var bu sefer almalıyız bu maçı hem sivasa kapak olur hemde rövançı almış oluruz:D

Mehmet Fatih Yavuz
10.07.2009, 13:48
yattara için söylediklerin alanzinho içinde geçerli..

Alenzinhoyu henüz sene başı idmanı yapmış, sağlam bir şekilde izlemeedim.

O konuda bir yorum yapamam.

İzleyip görmek lazım.

Ufuk Bayraktar61
10.07.2009, 14:04
tahminime göre, şampiyonluk 4 hafta kala fener tarafından garantilenir. 2.liği belki zorlarız.ama çok zor ( eğer bu yazıdan sonra transfer yapılırsa durum farklı). 3.lük 4.lük arasında gs ile çekişiriz.( şu anki duruma göre)..sivas bu sene ilk 10a giremez. bursa sıçrama yapar 5.liğe.benim tahminlerim böyle

Muhalif
10.07.2009, 14:17
Bu sezon 5. oluruz, flaş takım pozisyonunda da Bursaspor u bekliyorum.

abbas
10.07.2009, 14:23
İlk 3 içinden çıkmayız diyorum kesinlikle...

Yavuz Hasan
10.07.2009, 14:26
istanbul takımlarından biri veya bir kaçı geçen seneki gibi sürpriz yapmazsa ilk dört içinde oluruz ilk dört içinde ki yerimizi ise konya-denizli-i.b.b maçları gibi maçlar belirler

ayrıca bursanın bu sene büyük bir çıkış yapacağını düşünüyorum ilk dördü onlarda zorlayabilirler

bursa kadar olmasa da eskişehirden de çıkış bekliyorum

sivas ın durumu ise ilk 3 hafta sonra belli olur

devilkid
10.07.2009, 14:27
bu sezon 4. bitiririz...supriz takım ya antep olur ya da bursa olur...

Oğuz KUL
10.07.2009, 14:30
Geçen sene yaklaştığımız Şampıyonluğa inşallah bu sene elde etmeyi başarırız !

Tahminim ligin ilk devresini ilk 2de bitirirsek 1. olabiliriz !

Bu sene çok umutluyum en önemlisi Broostan taktik anlamda takıma katkısı olacağını düşünüyorum...

Ses getirecek takım olarak bu sene Bursa oldukça iyi bir çıkış yakalayacağını düşünüyorum Eskişehir, Ankaragücü'den de iyi bir çıkış bekliyorum

Sezonun hayal kırıklığı ise Sivasspor olacağını düşünüyorum ((inşallah:mad:))

Hamsi_61_61
10.07.2009, 14:33
Bu yil ilk iki'ye giremeyiz diye tahmin ediyorum , diger kadrolar cok guclendi cunku

Muhammed KOÇ
10.07.2009, 14:33
transfer dönemi kapansın o zaman daha sağlıklı yorum yapabilirim...
kapandı say...

Yavuz Hasan
10.07.2009, 14:35
ayrıca bence türkiye kupasını alalım ve avrupa liginde biraz ilerleyelim

ilk 5 içerisinde olalım yeterli

Sercan Yaylı
10.07.2009, 14:38
bu kadroyla 5-10 arası bence...

Tolunay Abdioğlu
10.07.2009, 14:48
Lig'de ilk 2 yi zorlarız gibi geliyor bana ...

2 nokta Transfer ile 1.lik bile gelebilir.

albatros
10.07.2009, 14:57
ben ankaragücü'nü merak ediyorum.bakalım 100. yıl gazıyla bir şeyler yapabilecekler mi? :)

Altan Atabay
10.07.2009, 15:13
ben ankaragücü'nü merak ediyorum.bakalım 100. yıl gazıyla bir şeyler yapabilecekler mi? :)

yapsınlar isterim:)

Erbay
10.07.2009, 15:15
Forvete takviye yapılmazsa şampiyonluk yarışında olacağımızı düşünmüyorum.

Muhammed
10.07.2009, 15:18
Yaptığımız Atiba transferiyle şampiyon oluruz.

İHTİLALL
10.07.2009, 15:57
Heryere yazıyorsun ilk senden duyalım diye eyvallah..
Ama ben olsam biraz daha sabrederdim:)

Harun-61
10.07.2009, 16:07

ula usak, habu Atiba'yi alamazsak sana sorarim ben :D

cınar#7
10.07.2009, 16:10
atiba yetmez tabi,takımda forvet yok..

atigol
10.07.2009, 16:30
Bir sağ bek, birde forvet lazım...kadromuz güzel geçen seneye göre daha tecrübeliler...yapılacak iki nokta transfer le geçen sene olduğu gibi yine zirveyi zorlarız

turkish0061
10.07.2009, 16:32
Ilk 5se girsek super olur, Bu sene Gs, Fb sampiyon olabilir

albatros
10.07.2009, 16:35
trabzonspor ruhunu takım ve tribünlere transfer edersek tartışmasız şampiyonuz.

Zeki Akyol
10.07.2009, 16:36
Ben sağ bek e neden Abdurrahman nı almadık dıye sormak istiyorum......

Bir de Tekke gelırse takımda başka sıkıntı yok ...
Ligin en güçlü kadroalrından birine sahip olmuş olacağız...
Hocamızında maçları ıyı okuyup ona göre hamle yapacağını düşünürsek neden beklenen ,özlenen şampiyonluk gelmesın ...
Tabıkı yapmamız gerekenler bitmedi taraftar olarak hala kombınede patlama olmadı
Hani bizler sadece takım ıcın taraftardık neden hala kombıne patlaması olmadı:(((

Gürsoy61
10.07.2009, 17:40
Sivası geçelim yeter.İsterse 10.olsun takım ama Sivas'ı geçsin.

demiahme
10.07.2009, 17:50
kim ne derse desin gecen sene aldigimiz puan bu takim icin cok iyidi
bu senede 65-70 arasi puan toplarsak super olur
bu puanlada sampiyonluk zor- bu puanla sampiyon olmak icin mutlaka
sampiyonluga oynayan takimlari iki mactada yenmek lazim
oda bizim isimiz degil
takimi sampiyonluk baskisina sokarsak 60 puani bile zor goruruz gibime geliyor
tabi henuz transfer yapilmadi
kim alinacak
veya kimse alinacakmi bilmiyoruz
kendi taraftarimizin baskisindan cekinmeyecek
buyuk maclarda stres olmayacak 2-3 deli oyuncu alirsak bir seyler olabilir.

demiahme
10.07.2009, 17:54
Sivası geçelim yeter.İsterse 10.olsun takım ama Sivas'ı geçsin.

sivas icin uzulme
istatistikler bu sene sivasin dusus senesi diyor
hic bir takim ayni cati kadroyla 3 sene ust uste sampiyonlugu zorlayamaz
hatirlarsaniz 95 de 2. olduk
96 da 2 olduk
sonraki sene ilk yari 35-36 puan topladik
ikinci yari dagildik bitti gitti
olurda sivas bu senede bu kadar zorlarlarsa ligi
teknik direktor ve yoneticilerini kutlamak gerekir

Uğur Ö.
10.07.2009, 18:12
benim anlamadığım bu kadar olumsuzluk neden bu takım 24 transfer yaparak daha uyum sorunu varken 3. oldu yani daha oturmuş bir kadro ilk 2 ye girmesi bence normaldir

wizard
10.07.2009, 18:20
Ben sağ bek e neden Abdurrahman nı almadık dıye sormak istiyorum......

Bir de Tekke gelırse takımda başka sıkıntı yok ...
Ligin en güçlü kadroalrından birine sahip olmuş olacağız...
Hocamızında maçları ıyı okuyup ona göre hamle yapacağını düşünürsek neden beklenen ,özlenen şampiyonluk gelmesın ...
Tabıkı yapmamız gerekenler bitmedi taraftar olarak hala kombınede patlama olmadı
Hani bizler sadece takım ıcın taraftardık neden hala kombıne patlaması olmadı:(((

sana aynen katılıyorum kardeşim:alkış:

Ahmet Karadeniz
10.07.2009, 18:36
ligller başlamadan hiç bişe belli olmaz herkes gs ve fb yi one atıyor ama futbol sahada oynanıyor suan kadromuz cokta kotu degil ama en kotu ihtimal 3-4 oluruz bana gore takıma iyi bir sag beck alabilirsek 1-2 için oynarız onun haricinde kadromuz cok kotu degil. bana gore suan türkiyenin en iyi orta sahasına sahibiz diyebilirim

4-5-1 = sampiyonluk

(?) ceyhun(giray) egemen cale

Tjikusu
selcuk
yattara alanzinho

colman

gokan

Murat TONBUL
10.07.2009, 19:00
Allah'ın izniyle şampiyon oluruz başka nolacaz.

Kubilay ŞAHİN
10.07.2009, 19:10
1 2 3 4 5 6 Bu Sıralamada Bir Yer Ama Neresi..?

temel_yilmaz
10.07.2009, 19:26
En kötü 3. oluruz en iyisi malum Gs sene sonuna hocayı gönderir FB de herr daum transfer istiyorum der klasik bir sezon olur.
Ben bu seneki patlamayı Antep'ten bekliyorum.

mehmets61
10.07.2009, 19:32
sabredersek ben umutluyum mesela teknik trektörümüz sezon sonunu görürse bizde sezon sonunda iyi bir yerde oluruz...

komdere
10.07.2009, 19:44
Geçen seneki abartılı şampiyonluk inancıyla bu seneki gereksiz yılgınlığın hiç bir farkı yok. Takımımız cidi anlamda yol katetti. Eksik mevkilerimiz belli. Kadromuz ne geçen sene, ne de bu sene istanbuldakilerin yarı gücünde. Ama sonuçta oynayan, mücadele eden kazanıyor. İsimler değil. Gerekli transferleri yapabilirsek sonuna kadar birinciliği kovalarız.
Hep destek, tam destek
:)

[KAPLAN]
10.07.2009, 20:02
Özellikle forvete takviye yapılmazsa bu kadro ile 4. veya 5. oluruz. Şanş geçen seneki gibi yanımızda olursa yine 3.lük elde edilebilir ancak o da yine zor.

Enes Başkaya60
10.07.2009, 20:05
şampiyon oluruz.....

hasannuhoglu
10.07.2009, 21:32
şampiyon oluruz...

Keleşoğlu
10.07.2009, 21:37
3 transferle şampiyonluğa oynarız. şu kadroyla 4.lük normaldir. ligin ses getireni bursa olabilir

hasannuhoglu
10.07.2009, 21:39
ligin ses getireni antep diyorum..

Yavuz Hasan
10.07.2009, 21:44
antep murat ceylan ı saymassan iki önemli mevkiden iki önemli adamını sattı çıkış yapması çok zor

EMiRHAN61
10.07.2009, 22:03
istanbul takımları bu sezonki gibi ekrem olmayacaktır kanımca ilk 3de 2 tane istanbul takımı garantisi verebilirim hatta. bizde o 3lüde yer bulmaya çalışırız geçen yılki gibi. benim için şampiyonluk süpriz olur. geçen yılki desteğe rağmen olamamamızın negatif rüzgarı var şuan halen taraftarın üstünde gördüğüm kadarıyla.

Altan Atabay
10.07.2009, 22:13
mesajlardan gördüğüm kadarı ile şampiyonluk şansımız yüzde 15 ikincilik şansımız yüzde 20 üçüncülük şansımız yüzde 50 dördüncülük şansımız yüzde on diğer sıralama yüzde 5 . neden?

Emrullah
10.07.2009, 22:20
istan geçen yılki desteğe rağmen olamamamızın negatif rüzgarı var şuan halen taraftarın üstünde gördüğüm kadarıyla.

Bence geçen yılki 3. oluşumuzun negatif rüzgarı yok. Bu seneki negatif sinerjinin ana kaynağı forvet transferinin olmayışı ve yönetimin irtifa kaybetmesidir. Yoksa geçen yılki yeni kadroyla 3. lük fena değildir. Tamamen bu yılki hata üstüne hatalar zincirinden kaynaklanıyor.

Emrullah
10.07.2009, 22:22
mesajlardan gördüğüm kadarı ile şampiyonluk şansımız yüzde 15 ikincilik şansımız yüzde 20 üçüncülük şansımız yüzde 50 dördüncülük şansımız yüzde on diğer sıralama yüzde 5 . neden?

Yüzde 15 iyi bir oran vermişsin. Ben sıradan bir takımın şampiyon olma şansı kadar şansımızın olduğunu düşünüyorum. Benimkisi karamsarlık değil, gerçeğin bende yansımış hali. Gerçeklerle yüzleşelim. Bu yıl bu kadroyla şampiyon olmamız im-kan-sız. 3. olabiliriz.

halil ibo
10.07.2009, 22:28
Gözden kaçırdığımız noktalar:

1-Geçen seneki yeni transferlerimiz artık daha Trabzonlu ve Trabzonsporlu,
2-Anadolu takımları para için artık daha onurlu ! bir mücadele veriyorlar,
3-Takım geçen sene kurulduğunda da şampiyonluk beklemiyorduk şimdi de beklemiyoruz.
4-Bordo-mavi formayı sahada gördüğümüz zaman tüm olumsuzlukları unutup yine horon,yine kolbastı oynayacağız.
5-İyi bir takımız en kötü ihtimal ilk 3'te yer bulacağız.

Altan Atabay
10.07.2009, 22:36
içimde bir ses hugo bross yırtıcı futbol oynatacak diyor yani karakterimize uygun ve bu futbol genele yayılırsa yüzde onbeş düşük bile kalır. emrullah sana da katılmıyor değilim bu tarz bir futbol için bile yine de en az üç transfer şart. bekleyelim bakalım:)

EyüpKILIÇ61
10.07.2009, 22:40
3-4 arasında yer alırız yine diye düşünüyorum. Ligin ses getiren takımı Ankaragücü olacak :p

EMiRHAN61
10.07.2009, 22:42
peki sizce bu takım avrupada ne yapar :S

Semih58
10.07.2009, 22:42
Şampiyonlar liginde oynayan SİVAS farklı yenilip, ilk turda elenecek. Bu da moral bozukluğu yapacaktır. Trabzonspor Sivasspor'u ilk maçta farklı yenecektir.FAKAT SADECE FB-SİVAS'ı yenelim yeter mantığı ve duygusallığı ile değilde, biz en üstte olalım diye düşünürsek TRABZONSPOR'umuzu kimse tutamaz.

turkish0061
10.07.2009, 22:44
bu sene sampiyon beklemiyorum. rakiplarimiz cok guclu, sampiyon olmak istiyorsak en azindan bir dev mac kazanmak gerek, yoksa unutun sampiyonlugu

Altan Atabay
3-4 arasında yer alırız yine diye düşünüyorum. Ligin ses getiren takımı Ankaragücü olacak :p

bende ankaragücünden çok şey bekliyorum ama içimdeki ses ankaragücünün yine son hafta düşmekten kurtulacağını söylüyor eyüp kardeşim:)

Trk61
evet bu kadroyla 6 - 7 arasinda olur malesef

halil ibo
10.07.2009, 22:45
peki sizce bu takım avrupada ne yapar :S

Ortaya sordun sanıyorum.Nacizane benim düşüncem Avrupa'da lige kalmak sürpriz olur.

Enes Ünal Kaya
10.07.2009, 23:07
sivasın zirveden küme hattına sert düşüşü baya ses getirir bence :D

Altan Atabay
10.07.2009, 23:09
sivasın zirveden küme hattına sert düşüşü baya ses getirir bence :D

keşke o günler yakın ama galiba:)

albatros
10.07.2009, 23:26
bu sene ligde en büyük ses getirecek takım tartışmasız sivasspor.
boommmm diye patlayacak sivas balonu bu sene :)
büyük ses getirecek :)

KUTADGU
11.07.2009, 00:06
Diğerleri birşeyler yapmaya çalışıyor..
Fb,gs,bjk,siv,kay,bur,ankara...
İki takım hiç ümit vermiyor..
Diyarbakır ve Trabzonspor..
Diyar beni ilgilendirmiyor ama Trabzonspor'u biliyorum..
Herzamanki gibi yetersiz,kıskanç yöneticiler birbirlerinin altını oymakla meşgul..
Paralarının bir kısmını alamamış ,huzursuz futbolcular..
Kısa süre sonra yapayalnız bırakılacak,hatta daha kötüsü Serdar Bali'nin insafına bırakılacak ve muhtemelen 2010'u görmeyecek bir hoca..
Trabzonspor'dan kadro kapasitesinin altında ve muhtemelen Avrupa kupalarına dahi katılma derecesinin altında bir performans bekliyorum..
Şiddetle yanılmak ümüdiyle..

Bu kadar karamsar bir tablo, sipariş üzerine bile yazdırılamaz.
Trabzonspor'un karışıklığından dem vurup ne kadar düşük performans sergileyeceğimizi tahmin etmişsiniz. Kriz ve huzursuzluktan dem vurmuşsunuz.

- Delgado krizi
- Lincoln krizi
- Guiza krizi

Kimin krizleri bunlar?

Erdinç Barutçu
11.07.2009, 00:39
bu sene ligde en büyük ses getirecek takım tartışmasız sivasspor.
boommmm diye patlayacak sivas balonu bu sene :)
büyük ses getirecek :)
Ben geçen bir ses duydum. TRT-1'deydi....En son 5-0 yazıyordu....Tatil devam ediyor sanırım onlar için :D

Erdinç Barutçu
11.07.2009, 00:44
Neden olumsuz yorumlar çok anlamıyorum.Avrupa'da lige kalmak zor diyenler, yapılan transferleri az bulanlar.Tipik Trabzonspor taraftar profili...Yahu neye göre yorumlar yapıyorsunuz ki?Bu kadar mı iyi biliyorsunuz futbolu?Yani düşünemiyorum aynı takımın taraftarı olduğumuzu.Yahu daha hazırlık maçı yapmadık...İlla takıma bol paralı transfer mi yapsınlar...Yapanları da gördük....Yapmayın arkadaşlar.Yani takımla mı yatıp takımla mı kalkıyorsunuz?Sanki hergün ant. sahasında yerinizi aldınız "yok şununla olma yok bununla olmaz"...olmazsa olmasın ne yani vazmı geçeceksiniz?

Burak_52
11.07.2009, 00:45
ben o kadar karamsar değilim bu sene forvetlerimiz şanslığı (kimine göre beceriksizliği) üzerlerinden atarsa geçen seneden daha iyi oluruz hem oyun hemde sıralama açısından

murseltaskin
11.07.2009, 01:41
bence geçen seneden farklı olmayacaktır.şampiyonluk yarışında sonuna kadar olacağımıza inanıyorum.fakat kaçıncı oluruz bilemem.ligde bence bursaspor ses getirecek.birde yeni çıkan takımlar ilk senelerinde devasa işler yapıyorlar.bu sende yapabilirler

bocek
11.07.2009, 02:07
geçen seneden gördüğümüz gibi yedek kulübesinin de güçlü olması lazım. ilk11 belki yetebilir ama tüm kadro yetmiyor yetmez şampiyonluğa. 3 oyuncu lazım bence stoper ve golcü öncelikli. bunlar hallolursa %49 şampiyonuz. %51 gs şampiyon olur (ist kulübü sonuçta). 5 takım haricinde ses getiren takım, daha doğrusu puan çalacak takımlar bursa ve kayseri bence.

yorumsuz6117
11.07.2009, 02:10
sivas en iyi oyuncularını sattı bu sene hiçbişey olmaz sivastan bursa ve kayseri bir ihtimalde ankaragücü yukarıyı zorlar..

bocek
11.07.2009, 02:15
ankaragücünde hikmet karaman varken hiçbir şey olmaz onlardan :) adam fanatik taraftar gibi havaalanında vassel in kolunda öyle teknik adam mı olur :D birkaç hafta içinde istifa eder ve ankaragücü aynı senaryoda devam eder 200. yılları bile olsa :D

kudu_61
11.07.2009, 09:38
belediye de hiç fena bir kadro kurmadı ligin şampiyonu biziz gerisi beni ilgilendirmiyor

poyrazz61
11.07.2009, 09:45
bu sene karadeniz fırtınası tüm yurdu etkisi altına alacak ŞAMPİYON TRABZONSPOR

Ünal Cumhur
11.07.2009, 09:45
rijkardlı gsyi daha hiç görmedik zirveyi illaki zorlucaklardır. fenerbahce bence daumla zirveyi herzamanki gibi zorlayanlardan olacak. bu sene bjk erken kopar fener gs gecen seneki gibi olmassa. sivas büyük cüküş yaşar. bursa ligi beşinci bitirir. kayseri onu zorlar. sürpriz olarak antep ve ibbde zorlayabilir. bize gelcek olursak ben yorumlarımızı uefa maclarından sonra yapalım diye düşünüyorum.

Mayls
11.07.2009, 10:15
Bu heyecansızlığı anlamıyorum. Geçen yıl kadro kurulurken bu yıl olmaz belki ama seneye şampiyonuz demedik mi? :)

oflu engin
11.07.2009, 11:02
yapılanlara ve transfer durumuna bakarak ben bu senenin istanbul takımlarının çöküş sürecinin başlayacağını tahmin ediyorum.bu sene anadolu takımları çok daha güçlü olacağı kesin.kayseri bursa antep gençler ankaragücü,uyum sorunu yaşanmasa belediye en çok can yakan takım olacak.
şampiyonluk hedefi koyan anadolu beyi yani canımız Trabzonspor lig başlamadan eksikleri tamamlar ve taraftara yönelik bir yaptırım yaparsa hasret kesinlikle sona erecektir.ama bu kadar morali sıfırın altına inmiş taraftarla ne takımın beklentileri olur nede hedefe kilitlenilebilir.bu ruh hali ile bu senede en büyük rakip yine kendimiz olacağız.en küçük sorunda bile sessizlik bir çığ gibi üzerimize çökecek bu kaçınılmaz bir durum böyle giderse.
bu sorun en kısa zamanda çözülmeli ünalın gelmesi bile sessizliği bozamadı.ALLAH''cc'' yardımcımız olsun

sessizkral_1
11.07.2009, 12:28
Biz de isteriz !..

Sezonu çift kupayla kapatan Beşiktaş’taki bahar havası, yerini kara bulutlara bıraktı. Yapılan transferlerdeki astronomik paralar, takım içi dengelerin bozulmasına yol açtı. Şampiyonlukta söz sahibi olan futbolcular, ücretlerine zam istedi.

Milliyet'in haberine göre; Bu futbolcular, yeni gelenlerden az para alınca bardak taştı. Siyah-beyazlı futbolculardan Holosko ve Tello’nun yönetime haber yollayarak yıllık ücretlerine zam istediği öğrenildi. Yönetimin Nobre’nin yıllık ücretini 2.5 milyon euroya çıkarması, Ferrari ve Nihat’a da sezonluk 2.5 milyon euro ödenecek olması, takım içinde yaşanan gerginliğin en büyük nedenlerinden biri olduğu vurgulandı. Bazı yöneticilerin, Başkan Yıldırım Demirören’e, bu şekilde transfer yapılmasının takım içindeki dengeleri bozacağını söylediği, buna rağmen Demirören’in bu transferleri gerçekleştirdiği vurgulandı. Yönetimde değerlendirme
Bazı yöneticilerin, özellikle Gökhan Zan’ın serbest bırakılıp da, yerine 30 milyon liralık bir maliyetle Ferrari’nin alınmasına tepki gösterdikleri vurgulandı. Takım içindeki dengelerin bozulmasıyla bir anda zam talepleriyle karşı karşıya kalan yönetimin ise önümüzdeki günlerde bir araya gelerek durum değerlendirmesi yapacağı vurgulandı.
Futbolcular ayrıca, şampiyonluğun ardından kendilerine vaat edilen primi bekliyor. İki kupada da ter döken siyah-beyazlılar, Başkan Demirören’den bu parayı ödemesini istediler.

Muhammet*
11.07.2009, 12:42
Sivas bu sene 6. ve ya 7. olur...

Sefa Murat Dokuz
11.07.2009, 12:54
Sivas kümeye oynar ses getirir şok olurlar, ankaragücü ve kayseri çıkış yapabilir.
Biz ilk 3 te olursak başarıdır.

U.Sadıkoğlu
11.07.2009, 12:54
üstüne basa basa söylüyorum bu sene bursa sallar ligi.

Emirhan Makul
11.07.2009, 12:55
Sivas bu sene 6. ve ya 7. olur...

Sivas bu sene Şampiyonluğun en büyük adayıdır.

zafer6161
11.07.2009, 12:59
kasımpaşa:p

Muhammet*
11.07.2009, 13:06

Gönüllerin şampiyonu mu?

steelturkTS
11.07.2009, 13:06
ilk 3'e hatta +4e giremeyiz.

çünkü yine 2 forvetle tek forvet oynayacaz.

Emirhan Makul
11.07.2009, 13:07
Gönüllerin şampiyonu mu?

Hayır Lig şampiyonluğuna en büyük adaydır herkesten hazır ve daha iyi lige başlayacaktır.

Sahasında hiç puan vereceğini zannetmiyorum Sivasın.

Napoli
11.07.2009, 13:12
hersey guzel ama hocaya guvenmıyorum...İyi bir hoca (belki bu hocayla kan uyuşur bilemem) olsaydı bu kadro ile şampiyonluk derdim..

şimdiki görüşüm: ligi 3.bitiriz
ses getiren takım:Kayseri,İstanbul belediye olur..

Napoli
11.07.2009, 13:14
Sivas Bu sene ligi 7 ve 8 de biterecektir,İyi adamları kaybetti,mehmet yıldızda muzzam bir düşüş var.. defansda Bilica gibi adam yerine birdaha koyamazlar..taktik sitratecik değişiklikleri kaybedecekler,Ballide yok artık...
bunlardan daha önemlisi,Sahaları artık ısıtmalı oldu yağmur kar buz zeminde tekme tokat alınan maçlar bakalım bu sene nasıl alınacak..

a.fındıkoğlu
11.07.2009, 13:15
bu sene ilk 2 de bitiririz ligi

lig de ses getirecek takım antep olur...sivas düsmemeye oynar.

yorumsuz6117
11.07.2009, 13:16
Hayır Lig şampiyonluğuna en büyük adaydır herkesten hazır ve daha iyi lige başlayacaktır.

Sahasında hiç puan vereceğini zannetmiyorum Sivasın.

sivas şampiyonluğun en büyük adayıysa trabzonda uefayı rahat alır bu sene:cool:

Murat61
11.07.2009, 13:20
diyarbakırı dusurmezler bu sene gencler denizli gidici 3. dusende belki ibb olabilir besiktas 4 yada 3. olur fb gs ilk 2 yi zorlayacak antep 5 kayseri 6 olur diyorum sivası da aly sıralarda dusunuyorum bizi bir yere koymadım cunku 1.likten baska konusmamız gereken bisey yok

Emo91
11.07.2009, 13:24
sampiyonluga oynayabilecek takim olusur, daha yavas olalim, önemli olan elimizdeki degerleri kayip etmemek!

sezon basliyana kadar bir iki transferle iddali duruma geliriz!
bu takim saten gecen sene neler yapabilecegini ispatlamis!

bence: biz sampiyonluga oynariz
lige ses getirecek takim: kesinlikle bursaspor olur

steelturkTS
11.07.2009, 13:26
sivas kadrosunu bozmadı, bu sezon bizedn daha başarılı olacaklar, ersen martin ve mehmet yıldızla çok gol atarlar.sadece bilica kayıp onlar için.

Sencer Bulut
11.07.2009, 13:36
saglam bi forvet ve sag bek olmadıgı sürece sampiyonluk hayal bu kadroyla ilk4 de oluruz...

A.Gökhan AKIN
11.07.2009, 13:54
bizdeki ofansif ortasaha ile Tek forvet sisteminde oynarsak çok daha başarılı olacağımızı düşünüyorum ama Tek forvet sisteminde gökhan ve umut la neler yapabileceğimizde ayrı bir soru işareti ..iyi bir forvet (TEKKE) ve ofansif bir sağ kanat ile şampiyonlukta en az diğer üç takım kadar iddialı olacağımıza inanıyorum. diyar,manisa,kasımpaşa,ankara 4 lüsünden üçü düşer.Bursa çıkışına devam eder sivas düşüşe geçer ilk 5 giremeyeceğinin tahmin ediyorum.

|||OFLee|||61
11.07.2009, 16:20
bence şimdilik bunu söylemekten nefret ediyorum ama fener ama şimdilik çünkü çok transfer yaptı bizde bi sağbek aldıkmı kimse tutamaz demiş oluyum....

Burak
11.07.2009, 18:46
Sivasspor'un 5. Büyüklük Masalı Tüm Kitapçılarda ... Sadece 58 YTL

.██....██....█..█....██...██....██...███..█....... ██...██....█
█..█...█..█..█.█....█..█..█.█..█..█..█......█..... .█..█..█..█..█
███...██....██.....███..█..█.███..███..█......███. .██....█
█..█...█..█..█.█....█..█..█.█..█..█......█..█..... .█..█..█..█..█
█..█...█...█.█..█...█..█..██...█..█..███..███..█.. █..█...█.█

██......██....█...█...███...████......███...██.... .█...██....█
█.█....█..█...█...█...█..........█.........█...... .█..█...█...█.█...█
█..█...███...█...█...███......█.........██.....█.. .█..█...█..█..█
█.█....█..█....█.█....█..........█.........█...... .█..█...█...█...█.█
██.....█..█.....█......███......█.........███...██ .....█...█....██ (http://www.facebook.com/group.php?gid=99583329982&ref=ts)

Emirhan Makul
11.07.2009, 18:53
Ayrı konular bunlar Burak ama senin bahsettiğine katılıyorum koskocaman bir masal bunun masal olduğunu onlarda biliyorlar.

Benim dediğim futbol 5. büyük 7 Süper lig kupası almadan olamazlar ancak futbol olarak çok büyük olabilirler ve ben olacaklarını düşünüyorum kendi aralarında sistem olarak sorun çıkmaz ise Sivasspor içeride puan kaybetmeyecektir. Diğer anadolu takımlarınıda farklı geçecektir.

Düşüş yaşayacaklarını sanmıyorum.

Altan Atabay
11.07.2009, 18:56
arkadaşlar hacısalihoğlunun açıklamalarına bakılırsa transfer yok ben üçüncü oluruz iddiamı devam ettiriyorum ama inşaallah şampiyon oluruz.

Semih Aydın
11.07.2009, 18:58
Şampiyon biziz inşallah. Galiba fb 2. olur

yorumsuz6117
11.07.2009, 18:59
Ayrı konular bunlar Burak ama senin bahsettiğine katılıyorum koskocaman bir masal bunun masal olduğunu onlarda biliyorlar.

Benim dediğim futbol 5. büyük 7 Süper lig kupası almadan olamazlar ancak futbol olarak çok büyük olabilirler ve ben olacaklarını düşünüyorum kendi aralarında sistem olarak sorun çıkmaz ise Sivasspor içeride puan kaybetmeyecektir. Diğer anadolu takımlarınıda farklı geçecektir.

Düşüş yaşayacaklarını sanmıyorum.

sivas ilk 2 hafta lige havlu atar..:D

Mustafa ÖZDEMİR
11.07.2009, 19:06
bence yine forvet sıkıntısı çekeriz ilk 5 e gireriz. patlama yapan takım ise bursaspor olur...

SeRHaD
11.07.2009, 19:07
Tek transfer yetecektir.Fatih Tekke [(Gökdenizde olsa olur :) ]..
Sağa Girayı koydugunda sağ problemi çözülür bence..sol kanat içinse calenin onunde oynacak biri kadronun şuanki içinden..Şampiyonluga yetecektir..bence 2 transfer şart değil şampiyonluk için..Tek transfer fatih ve kadro içinde dağılım olursa güzel olur..belki tjikuzuda sol açık oynayabilir..

ŞAMPİYON oluruz.. Bu Sene..

Altan Atabay
11.07.2009, 19:09
taraftar futbolcu el ele versin şampiyonluk kupası trabzona gelsin

selim keser
12.07.2009, 01:30
En dengeli kadroya sahip, ilk 11iyle yedek kulübesi arasındaki fark en az olan takım yine beşiktaş gibi görünüyor. geçen seneki hücum hattına nihat gibi bir şutör de alternatif olarak eklendi. savunmada gökhan zan/ferrari değişimi yabancı kontenjanı/rotasyon olayına zarar verse de kalite açısındna büyük bir ilerleme. keza en problemli yer sol beke alınan ismail iyi bir yama gibi gözüküyor. delgadonun sakatlığı, delgado dışında hangi yabancının yedek kalacağı ve fink/cisse ikilisinin arasındaki performans farkının hangi yönde olacağı en büyük soru işaretleri.

arda, keita, kewell gibi topla katedebilen teknik ve süratli çizgi oyuncularına sahip galatasarayın hücum silahları her ne kadar kaliteliyse de savunması geçen yıldan da kötü durumda. meira-servet ikilisi geçen sene ağırlıklarından nasıl tonla gol yedirdilerse, olası bir servet-g. zan tandeminde bu rakam daha da artacaktır. yeni teknik adam/sistem, şişkin ama çoğu boş ya da genç oyunculardan oluşan yedek kulübesi de negatif etki yapacaktır. Barosun yanında hava hakimiyeti de olan güçlü bir nokta santraforun olmayışı sisteme bağlanabilir ancak sağ bekte 1,5 yıldır ayağına top değmemiş uğur uçara güvenerek yola çıkılırsa çok geçmeden sabriye ibre yine döner.

fenerbahçede hala top sürerek ilerleyebilecek, rakip geçip şut şansı yaratacak komple forvet sıkıntısı var. hava hakimiyetine sahip bir hücum oyuncusu ise bu alanda yetenekleri sınırlı semih dışında bulunmuyor. emre-topuz-özer-kazım-deivid-uğur gibi hücum yönü savunma yönünden daha gelişkin oyuncuların olduğu bir sistemde alex'in nereye monte edileceği muamma. gelen bilica giden luganodan en az 1 gömlek daha kötü, carlos bu sene daha da yaşlı, ortasahada hücum alternatifleri ne kadar iyiyse (özerin 2. devreye kadar hazır olamayacak olması bir yana) selçuk-deniz barış da bir o kadar vasat.

trabzonsporu sona sakladım, savunmada song geçen seneye müthiş başlasa da pek iyi bitiremedi. takımda kalsa da gitse de muhakkak bir stoper ihtiyacı mevcut. ortasahaya alınan tjikuzu yerini aldığı hüseyine nazaran önemli bir katkı sağlayacaktır ancak istikrarlı ve kanımca vazgeçilmez bir oyuncu olacak olmasıyla bu bölgede kadro şişkinliğine de sebep verecek. Selçuk ve Colman bence tarzları birbirlerine fazla yakın iki oyuncu. Tjikuzunun tek başına ortasahada hakimiyet kuramayacağını ve en iyi performansı yapı olarak Ceyhunla birlikte oynarsa verebileceğini düşünerek selçuk/colman/alanzinho/engin/yattara/zafer yelen/barış memiş/gökhan ünal/umut bulut un kalan 5 kişilik kontenjanda verimli bir rotasyona girmesi pek mümkün görünmüyor. kaldı ki fatih tekke olmasa bile bulduğunu atabilecek, rakibiyle omuz omuza mücadeleye girebilecek, kafa golelrine imza atabilecek komple bir forvet eksikliği de malum.

Bu şartlarda şu anki durum itibariyle galatasarayın müthiş bir defansif sıkıntı, fenerbahçenin yine daha az da olsa defansif sıkıntı, trabzonsporun fenerbahçe kadar defansif sıkıntı ve pozisyonları değerlendirememe sıkıntısı çekeceğini, beşiktaşın da yabancı kontenjanı ve yoğun maç programına mukabil rotasyon sıkıntısı çekebileceğini öngörüyorum. ancak ekstrem olaylar, aşırı sakatlıklar vs olmazsa son düzlüğe beşiktaşın biraz önde, trabzonspor ve fenerbahçenin hemen arkasında, galatasaray, sivas, bursa ve gaziantepin de arkalarında girmeleri sürpriz olmaz. fikstürün fenerbahçenin yanında olduğunu da ekleyelim. şu saatten sonra bütün takımlar eksik yerlerine biraz daha yama yaparsa sıralamada çok bir değişiklik olmaz ancak trabzonspor ve galatasaray transferle eksikliklerini kapatmaya daha müsait iki takım olarak göze çarpıyor.

keles76
12.07.2009, 01:43
bem sahsen takima inanmiyorum sen taraftarini inandiramadiysan futbolcu ve hoca hayatta inanmaz en iyi ihtimal 4.luk diyorum
takimin her yerinde kaliteli adamlar var ama rakiplerimizin yaninda cok gerilerdeyiz baskani sampiyonluga oynuyacagiz dedirten nedir hala anlamis degilim

M.S.SOFU
12.07.2009, 15:39
fener le cimbom patlama yapar
bjk hayal kırıklığı olur
sivas da hayal kırıklığı yaratır
biz ya şampiyon oluruz ya 2. ci ,yani lig
fb gs ts arası geçer...

muratt
12.07.2009, 15:56
Galatasaray biraz avantajli gibi benim gordugum. Hem hocaları hemde zaten güçlü olan hücum hatlarına gelen Keita, defansa gelen Gökhan Zan hemde kurtuldukları sorunlu adam Lincoln hep artı gibi. Sadece Gökhan-Servet ikilisiyle oynarlarsa süratli forvetlere karşı çok gol yiyebilirler ama hücum hatları yediklerinden çok atacak gücte. Alanzinho-Yattara vs. Zan-Servet mücadelesi zevkli olabilir Trabzonspor taraftarları için.

Beşiktaş’ta iyi olan kadrosunu koruyup iyi takviyeler yapıyor, 3 kulvarda ne derece varolabilecekler, Mustafa Denizli başarıyı ne kadar devam ettirebilecek merakla bekliyoruz.

Ama beni asıl şaşırtan Fenerbahçe. 3 yıllık şampiyonluk sözü ve Aykut Kocaman’ın gelişiyle ben ciddi bazı atılımlar ve revizyonlar bekliyordum. Misyonunu tamamlamış Alex, R.Carlos, Deivid’le yolların ayrılıp, verimsiz Guiza’nın gönderilmesi, yeni bir planlama dahilinde bir iskelet kurulmasını bekliyordum ama onun yerine Özer, Topuz ve Bilica gibi Fenerbahçe’de yıldız olması zor ama muhtemel isimlere fazlaca paralar harcandı. Yani Emre-M.Topuz-Alex ortasahası mı son iki yıldır gelmeyen şampiyonluğu getirecek, yoksa kanatlardaki U.Boral-Deivid mi ? Yoksa yedek kulübesindeki Deniz, Selçuk mu ? Forvetteki Guiza ve Semih durumu ne olacak ? Semih hala nobetçi golcü mü olacak ? Yani Aykut Kocaman bu stratejilerin isimlerini koyamıyacaksa hayal kırıklığı olur, işin sonunda da gördünüz mü Futbol’un başına Aykut’u getirdikte ne oldu, bende o kadar anlarım futboldan ve betondan diyebilir Aziz Yıldırım. Fenerbahçe’nin şu anda Robben’i iknaa etmeye çalışıyor olmasını beklerdim. Mevcut goruntude benim en az cekindigim rakip Fener bu anlamd. Ama yine de erken konuşmamak lazım, beklenmedik yıldız bir yabancı getirirlerse şaşırmam.

Gelelim Trabzonspor’a. Ersun Yanal’ı göndererek başlayan krizler sinsilesini iyi yönetemeyen Sadri Başkan sonradan işi toparladı ve bence çok orjinal bir fikirle H.Broos’u takımın başına getirdi ve yanına da Metin Diyadin’i koydu. Ogün, Abdullah, Hami gibi birini koymaktansa teknik direktörlük kariyeri olan birini ikinci adam yapmak çok yerinde ve doğru bir hamle. Bu ikilinin uyumu ve ortak çalışması Trabzonspor’a potansiyelinin üzerinde bir başarı getirebilir. Şampiyonluk zor ama iyi bir hava yakalanırsa, forvetlerde gol atabilirlerse şampiyonluk çok da hayal olmaz, son hafta Kadıköy’de şampiyonluk turu yakışır. Ama H.Broos ve M.Diyadin uyumu çok önemli. H.Broos’un M.Diyadin’i dinlemesi ve ciddiye alması gerekiyor, Metin Diyadin’in ise hocayı yönlendirmesi ama ikinci adamlığı sindirmesi ve ego yapmaması gerekiyor. Unal faktorune birsey demiyorum cunku gorevini anlamis degilim tam olarak.

Sivasspor yine kafaya oynayacaktır ki bu sefer geçen iki yılın tecrübesiyle daha da fazla zorlayacaklardır diye düşünüyordumki tam Heerenven karşısında alından 5-0’lık mağlubiyet kafalarda soru işareti uyandırdı. Bunun dışında Kayserispor ve Bursaspor dikkat edilmesi gereken diğer takımlar.

Küme düşcek ilk takım ise Diyarbakırspor gibi, zaten varolan ekonomik sıkıntıları yetmezmiş gibi gittiler bir de Ziya Doğan’la anlaştılar. İşleri zor. Trabzonspor’dan ayrıldıktan sonra TSL’de iş bulamaz diyordum ben ama bulmuş nasıl olduysa. Bence sezonun ilk kovulan ya da istifa eden hocası da Ziya Doğan olur gibi.

Son olarak Trabzonspor'un sampiyonluk sansina geliyim.. Eger kotu sonuclarda "hoca istifa" dencekse hic bosuna umitlenmeyelim. Yok, hocaya destek gelirse camiadan bu yil degil ondan sonraki yil sampiyon oluruz. Imzamdaki sampiyonluk formulum aslinda cogu hoca icin gecerli. Bakalim sampiyonluk icin gerekli olan sabir hangi hocaya nasip olcak.

zenolu
14.07.2009, 14:01
bence bu yıl sivas ve bjk havasını alır .eğer forvete FATİH TEKKE ve sağbek e bir futbolcu alınırsa şampiyonluğun en büyük adayı biziz

Ertuğrul ATALAY
14.07.2009, 14:06
Bursa ses getirir..G.birliği toparlar...Biz fb ve bjk şampiyonluğu zorlar....

Hürgün Aygün
14.07.2009, 14:32
sivas kadrosunu bozmadı, bu sezon bizedn daha başarılı olacaklar, ersen martin ve mehmet yıldızla çok gol atarlar.sadece bilica kayıp onlar için.
herve tum balilli sylla diaalloyu da sattılar

Ertuğrul ATALAY
14.07.2009, 15:06
Sizası şifesi çözüldü...Kötü saha futbolu..Sağlam savunma...zeksiz futbol..Mehmet yıldızın Gücünü kullanarak golatması veya asisti...Bilikayı kaybetmeleri handikapları olacak...Artık kolay galibiyet alacaklarını sanmıyorum...

Can AYDIN
14.07.2009, 15:38
Bence Sivas olayı yavaş yavaş sona erecektir.Öyle hemen yok olmazlar kabul etmek gerekir ki 2 yıldan beri bir sivas gerçeği vardı ama bu sene Bülent hocanın bence yanlış oyuncu tercihleriyle o eski çok koşan pres yapan maçı isteyen (son dönemlerin popüler deyimiyle Isıran ) sivas gidecek yerine bol gol atan bol gol yiyen bir takım ortaya çıkacak.En büyük özelliklikleri olan savunma futbolu yerine tercih ettikleri (Erman,Ersen,Musa,Kamanan) hücüm futbolları sivasın sonunu hazırlayacaktır.
Trabzonspor ise,Tekke'yi alamazsa ki almayacak şampiyonluk zor gibi görünüyor bence en büyük favori fenevvbahçedir.Hepimiz fenevliyiz hepimiz topuz sloganıyla yola çıkacak olan fenerbahçe 1. gs 2. biz üçüncü 8taş dördüncü olur.belki 8taşla biz yer değiştirebiliriz.Bu sene ay ayol bursaspor bursaspor ay ayol, sivası geçerek 5.olacak ve artık onlar biz 4.büyüğüz demeye başlayacaklardır.
(ne yıl olacak ama)

A.Ali Karanis
14.07.2009, 15:40
Bu yıl gs toparlanır..sivas düşüş yaşar,biz de ilk 3'te oluruz diye düşünüyorum.

mhayri
14.07.2009, 16:18
Sivas maçı bizim için belirleyici olacaktır...
Olurmu demeyin bir kez olan bir daha olabilir ve olacaktır da...
Galibiyet bizi müthiş morallendirir, sivası da yerin dibine sokar çünkü haftaya Fenerle oynayacaklar...
Hoca eğer istifa etmez , istifaya zorlanmaz , arkasından iş çevrilmezse veee
hepsinden önemlisi takımın oyuncu yapısına uygun bir 11 bulup ısrar ederse şampiyon bile olabiliriz...

Sinem Yılmaz61
14.07.2009, 17:53
Umarim Sampiyon oluruz, ilk hedef o tabiki...Ama ikinci de fena olmaz bence, gayet iyi olur...Yeterki Anti-Istanbul takimlari bizi fazla rahatsiz etmesin bu sezon...

samet aslan
14.07.2009, 18:02
ılk sıvas macını alırsak sezon sonuna kadar gıderız sıvas havlu atar ama kaybedersek tam tersı olur dıe dusunuorum...