PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BMN l Selçuk Aydın Sizlerle..

Tunga
07.07.2009, 08:35
http://img261.imageshack.us/img261/9961/slck1.jpg

Gururumuz Karadeniz Fırtınası Selçuk Aydın'ın BMN üyelerine verdiği özel röportaj

- Trabzon'un hangi ilçesinde ve hangi köyünde dünyaya geldi.
- Kazandığı başarılar neler ?
- Profosyonel olmasının sebebi ?
- Ailesinde en çok kim destek oldu. Kimden fırça yedi ?
- Maçlara çıkarken neler hissediyor ? nasıl konsantre oluyor ?
- Maçlardan sonra Trabzonspor bayrağı sallamak onun için ne ifade ediyor ?
- Maçlardan sonra ertesi sabah nasıl kalkıyor ?
- Kendisini hızlı buluyor mu ?
- Avni Aker'de boks maçı yapacak mı ?
- Kickboks'a neden sıcak bakmıyor ?
- Hangi tür müzikleri dinliyor ?
- Evlenmeyi düşünüyor mu ?
- Horon mu ? kolbastı mı ? sorusuna ne cevap verdi ?

Hepsi ve daha fazlası sizler için bu röportajda.

Youtube.com

1. Bölüm
http://www.youtube.com/watch?v=2ZizIGIg36Y
2. Bölüm
http://www.youtube.com/watch?v=YeO1Y2KyWi0
3. Bölüm
http://www.youtube.com/watch?v=3f1wzNaaNK8

İzlesene.com

Bölüm 1
http://www.izlesene.com/video/spor-selcuk-aydin/1017769
Bölüm 2
http://www.izlesene.com/video/spor-s...ydin-2/1017912
Bölüm 3
http://www.izlesene.com/video/spor-selcuk-aydin-4/1018067

Emirhan Ömeroğlu
07.07.2009, 08:40
Harikasınız BMN :alkış: Teşekkürler :alkış:

Yorumlarımı evde izleyince yapacağım.

Badaloğlu
07.07.2009, 08:45
Selçuk kardeşimize hafta sonu yapacağı maçta BMN adına, şimdiden başarılar diliyorum.Röportajında da belirttiği gibi, arkasında koca Türk halkı var.İnşaallah sırtı yere gelmeyecek, Türk'ün gücünü Dünya'ya bir kez daha gösterecek, adını boks tarihine altın harflerle, ilelebet silinmeyecek bir şekilde kazıyacak...

Selçuk Aydın, yolun açık olsun.Dualarımız seninle...

sarman61
07.07.2009, 08:49
Allah yardımcısı olsun. Kollarına kuvvet versin. Yumrukları rakibinin kabusu olsun. İnşallah bizleri sevince boğar. Allah (cc) yar ve yardımcısı olsun.

aaahmet61
07.07.2009, 09:05
insan bu kadar mütavazi olur mu.harika konuşmuş.böyle bir insanın trabzonlu olmasından gurur duyuyorum.izlerken bir başka oldum.teşekkürler röpartajı için.

Badaloğlu
07.07.2009, 09:20
http://img18.imageshack.us/img18/9948/selukaydn033.jpg

Recep Alkan
07.07.2009, 09:21
Güzel bir röportaj olmuş ellerinize sağlık.

onur-ts
07.07.2009, 09:37
Röportaj için çok saol BMN.
SElçuk Aydın çok sempatik, doğla ve tam Trabzonlu birisi.bu röportajdan anaşılıyo.düşünceleri ve söylemleri doğru ve yerinde.Bizi en iyi şekilde temsil ediyo.onunla gurur duyuyorum...

Harun-61
07.07.2009, 09:40
Güzel bir röportaj olmuş ellerinize sağlık.

:alkış:

Haftasonu Basarilar diliyorum ....

Mehmet Zeki
07.07.2009, 09:51
Cok guzel röportaj olmus :alkış:

Mehmet_Mercanlı
07.07.2009, 10:08
emeği gecen herkezden ALLAH razı olsun cok teşekkür aderim

hafta sonu hepbirlikte tek yurek olucaz

Akif Gür
07.07.2009, 10:35
çok güzel bir röportaj olmu...emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler

Hüseyin İlkin
07.07.2009, 10:53
Röportaj için teşekkürler. Gururumuz Selçuk Aydın'ın röportajını en yakın zamanda izleyeceğim. Kendisine, önümüzdeki maçlarda da başarılar dilerim.. :)

Külünkoğlu
07.07.2009, 11:00
Öyle içten, öyle bizden biri ki... şimdi burdan yazsak kimse bize inanmaz. :)

Ali Tunahan Güllü
07.07.2009, 11:14
ellerinize sağlık en kısa zamanda dinleyeceğim...

Özge
07.07.2009, 11:52
Birazdan izleyeceğim.Tebrikler BMN:)

Serdar Ersoy
07.07.2009, 12:08
tebrikler çok güzel bir konusma gerçekleştirilmiş :D
hafta sonu başarılar SELÇUK AYDIN...

İsmail Çavuşoğlu
07.07.2009, 12:10
Tüm kalbimle başarılar diliyorum bu maçıda kazanacak inşallah.
Tebrikler çok güzel röportaj olmuş emeği geçenlere çok çok teşekkür ediyorum.

ÜNAL
07.07.2009, 12:12
Kaliteli işlerden biri yine...

Tebrikler BMN ve başarılar Selçuk Aydın . . .

Emre GÜRDAL
07.07.2009, 12:23
safkan türküm trabzonluyum bennnnnnnnnnnnn var ol be selçuk

Şahinoğlu
07.07.2009, 13:57
Selçuk'la gurur duyuyoruz.

Gamze
07.07.2009, 14:06
Gururumuzsun Selçuk...

Her anlamıyla bizden.. Koçum benim diyesim var, ama demem. :U :))

Cumartesi akşamı seninleyiz...

Teşekkürler...

Hem Selçuk'a, hem de bu röportajı bize ulaştıran abilerimize..

Engin Türkyılmaz
07.07.2009, 14:08
tebrıkler BMN gene cok guzel bır işin altına ımzayı cakmış bulunmaktayız...

Her_Zaman
07.07.2009, 14:09
Mükemmel...Önümüzdeki maçtan sonrada Trabzonspor bayrağını dalgalandırmasını istiyoruz..Daha güçlü daha çoşkulu...

Mira_61
07.07.2009, 14:22
Tebrikler BMN.
Selçuk'la gurur duyuyoruz.Tam bir Trabzonlu konuşurken gözlerinden hırs fışkırıyor.Ondaki hırs futbol takımızda da olsa keşke.Arada bir futbol kamplarımıza da katılsa ya belki birşeyler bulaşır.:)

sessizkral_1
07.07.2009, 14:48
Çok güzel bir roportaj olmuş Teşekkürler.

Bu arada videoda ses geridenmi geliyor yoksa bendemi problem var

Atalay
07.07.2009, 16:15
Evet Selçuk Aydına hafta sonundaki maçta simdiden başarılar diliyoruz...!!

Can basten
07.07.2009, 17:36
Gerçekten tam bir Trabzon uşağı ve tam bir Trabzonspor aşığı bizim Selçuk Aydın. :)

Bu maçta ve çıkacağına emin olduğumuz şampiyonluk maçında sonsuz başarılar Selçuk. :sevinç:

Muhammet*
07.07.2009, 17:52
Teşekkürler BMN...

Selçuk'a şimdiden başarılar,gururumuz...

LazAnisT
07.07.2009, 17:58
Özellikle son bölüm çok güzel olmuş.Teşekkürler arkadaşlar.

Gamze
07.07.2009, 18:03
"İsmim anons ediliyor, ringe yürüyorum. O anda kendimi Türkiye gibi hissediyorum, beni izleyenler kadar güçlüyüm o zaman... Ben 66.5 kiloda mücadele ediyorm ama o anda kendimi dev gibi bir adam gibi hissediyorum... Daha bir dik yürüyorum..."

:alkış:

Mayls
07.07.2009, 18:06
Teşekkürler BMN. İzliyorum şu an.

1. Bölüm, 61 views :)

KUTADGU
07.07.2009, 18:22
Herşeyden önce çok karakterli bir adam.

Son zamanlarda altı çok boşaltılan "Adam gibi Adam" tanımlamasını tam anlamıyla dolduran bir adam.

Trabzonlu ve Trabzonsporlu olması bizim için elbette büyük bir gururdur lakin "Zeki, Çevik ve de Ahlaklı" Türk sporcularının olduğunu herkese tekrar tekrar göstermesini de çok önemsiyorum ben.

İyi ki varsın Selçuk!

Aker
07.07.2009, 18:39
Teşekkürler.

bordobluex
07.07.2009, 19:07
Teşekkürüler BMN. Sayenizde şampiyonu daha iyi tanıdık.

Badaloğlu
07.07.2009, 19:23
http://img12.imageshack.us/img12/7596/selck5.jpg

Badaloğlu: Selçuk, idmanların kaç dakika sürüyor?
Selçuk Aydın: Dakika... :eek: Ağabey, dalga mı geçiyorsun?Saatlerce sürüyor.
Badaloğlu: :eek::eek:

Badaloğlu: Tamam tamam... Selçuk, bu fotoğrafı görenlere ''Selçuk benim sağ kolum olur'' diyebilirmiyim?
Selçuk: Ağabey, bu fotoğrafın açılımı, elimin tersinde oturuyorsundur.Şansını fazla zorlamadır :D

Şaka bir yana o gün, Selçuğumuz idman sonrası çok yorgundu ama bir o kadarda kendine güveni ve inancı vardı.Beni en çok etkiliyen tarafı bu oldu.Kendine güveni ve inancı çok hoşuma gitti.Yalnız, ona bir soru sormayı unutmuşum ve hala daha o soruyu kendisine soramadım.Bir daha buluşursak muhakkak soracağım.Aslında Yalçın'da bilir, biliyorsa cevabını buraya da yazabilir sanırım.Selçuğun, ya da bu tarz spor yapanların burnunda kemik olmadığı söylenir, doğrumudur?

ilhan
07.07.2009, 20:15
Harika bir insan. Profesyonelliği ve işinin erbabı olması bir yana adam gibi adam lafını gözüm kapalı kullanabileceğim bir insan. Metin abiyle karşılıklı gülüşmeleri beni de fazlasıyla güldürdü. :) Emeği geçen herkese ve Selçuk Aydın'a teşekkür ediyorum.

Fatih KIRAN
07.07.2009, 20:21
Hep destekçin olacağız arkanda kocaman bir Trabzon var,yürü be SELÇUK AYDIN'ımız..Yolun aydınlık olsun..

Fatih KIRAN
07.07.2009, 20:22
Bu arada Ahmet abi önündeki bu sınav sende stres ve göbek yapmış resimden anlaşılacağı üzere aman kendine dikkat et :)

ilhan
07.07.2009, 20:37
Tam bir Karadenizli.. Bunu daha iyi anladık. İnatçılığı, inancı, duruşu ve konuşmasıyla tam bir Trabzonlu.. Gurur duymaya devam edeceğiz seninle Selçuk abi.. Sana inanıyor ve güveniyoruz. Seninle birlikte kocaman bir yüreğiz hepimiz..

UğuR
07.07.2009, 20:40
Gururumuz olan Selçuk Aydın la yapılan bu röportaj Onu bize daha iyi tanıtmasına vesile oldu.Emeği geçenlere teşekkürler....

Seçuk Aydın a başarılar.....

firidin61
07.07.2009, 21:18
İlgiyle izledim . Emeği geçenlere teşekkür ederim .

Selçuk , yürü be Karadeniz Fırtınası :alkış:

Kalplerimiz seninle ... Allah yolun açık etsin . Gurur duyuyoruz .

Saygılarımla

Erdal
07.07.2009, 21:34
Nefret ederim bokstan....Ama Selçuk mecbur ediyor beni...Sağolasın var olasın....Allah bileğine güç versin....Allah her zaman yardımcın olsun....

Mehdi
07.07.2009, 21:38
Ellerinize sağlık abiler.Harika bir röportaj olmuş.

Kendisiyle gurur duyuyoruz ve cumartesi günü için gönülden başarılar diliyoruz.

Zafer BİLGİN
07.07.2009, 21:42
Nefret ederim bokstan....Ama Selçuk mecbur ediyor beni...Sağolasın var olasın....Allah bileğine güç versin....Allah her zaman yardımcın olsun....
Aynı duyguları paylaşıyorum.

Muhammed Ali nin 96 atlanta olimpiyatlarındaki o hastalığını gördükten sonra,bu sporu resmen bir vahşet olarak görmeye başladım.

Hee duygularım yine aynı.Yine vahşet olarak görüyorum bu sporu ama Seçuk Aydın ı,bu vahşetin içinde kalmış masum bir anadolu delikanlısı gözüyle bkıyorum.

Bu bakışımın nedeni sadece nüfusunda Trabzon yazması değil.

Bu sezon 34.haftadaki fb maçından dönerken aynı uçakla gelmiştik İstanbul a.Kısa bir sohbet etme imkanımız oldu.

O zzman demiştim.Bu çocukta boksun vahşiliği değil,Muhammet Ali nin hırsı var diye.

Selçuk Aydın;

Dualarımız seninle.Sadece şunu söylüyorum.O sabah uçakta beraber geldiğin amcamın oğlu her sabah namazında senin için dua ediyor.Bu dualar senin en büyük yardımcın olacak Allah ın izni ile

Terzioğlu
07.07.2009, 22:26
Süpersiniz tesekkürler.

Cafer KILIÇSOY
07.07.2009, 23:49
ALLAH bileğine kuvvet versin Selçuk. Cumartesi akşamı bizde ekran başında seninle yumruk sallayacağız.

Başaracağından kazanacağından adım gibi eminim.

Hadi aslanım...

İsmail Alkan
08.07.2009, 00:00
Roportaj güzel olmuş,elinize sağlık arkadaşlar,

Şiddete dayalı olduğu için pek sevmediğim bir spor dalı ama işin içinde karadenizli hemşerimiz olduğu için kendisini destekliyorum :)

Başarılar Selçuk,

Serhat
08.07.2009, 00:20
Güzel Röportaj olmuş... Emeğinize Sağlık...

Selçuk; Bizi çok kötü alıştırdın... ;)

Yine vur kır hau uşağun ağzini burnini :D

EyüpKILIÇ61
08.07.2009, 01:30
BMN farkını yine ortaya koydu. Süper bir röportaj olmuş doğrusu. Emeği geçen bütün BMN Yönetimine teşekkürler :alkış:

Selçuk aydın ise kelimelerle ifade edilemeyecek kadar büyük yürekli bir insan...Helal olsun, başarılarının devamı gelir inşallah :alkış:

Külünkoğlu
08.07.2009, 08:24
http://img189.imageshack.us/img189/5888/sa2q.jpg

Külünkoğlu
08.07.2009, 08:25
http://img33.imageshack.us/img33/1470/selo2t.jpg

Külünkoğlu
08.07.2009, 08:27
http://img44.imageshack.us/img44/9861/sa11w.jpg

Selman
08.07.2009, 08:30
Cumartesi akşamı kalbimiz seninle hemşerim, bileğine kuvvet.

Bir ilki gerçekleştiren abilerimize de teşekkürler.

Külünkoğlu
08.07.2009, 08:32
Fotograflarda sanki biraz gerginmiş gibi çıkmış ama yok öyle bir sey. :) Gayet hoş sohbet oldu. Her ne kadar videolarda ciddiyet hakimse de makaramızı da yaptık off the record'da. :)

Arkadaşlar ne kadar hırsı ve inancı varsa bilin ki o kadar da saygılı bir kardeşimiz.
Onu yetiştiren ana babaya tebrikler ediyor helal olsun diyorum.

Mert67
08.07.2009, 08:38
Gururumuz Selçuk'a başarılar.
Bmn'e de tebrikler.:alkış:

Mehdi
08.07.2009, 08:43
Bırak Metin abi bırak.Ne dediniz de kızdırdınız adamı?:)

Külünkoğlu
08.07.2009, 09:41
Bırak Metin abi bırak.Ne dediniz de kızdırdınız adamı?:)
Ahmet'in (Badaloğlu) bir meselesi vardı sonra tatlıya bağlandı. :D

BALKAN 06
08.07.2009, 09:55
Öyle içten, öyle bizden biri ki... şimdi burdan yazsak kimse bize inanmaz. :)
valla inanırız abi ne demek:)

harika bir sohbet olmuş,ellerinize sağlık
Selçuk Aydın içinde iyi olmuştur,gerçekten kendisinin Türkiye olduğunu hissettirmeye bmn ailesi adına abilerimiz başlamıştır
cumartesi Allahım gücünü kuvvetini artırsın inşallah
sözüm var o sabah kalkıp namaz kılıp dua edeceğim,inşallah kabul olur...

Hüseyin Bağdat
08.07.2009, 10:01
Röportajlaın olduğu siteler işyerinde yasaklandığından dinleyemedim.

Selçuk Aydın'a başarılar diliyorum.Dularımız seninle. Karadeniz inatçılığı ve hırsı ile başaracaksın...

oflu engin
08.07.2009, 11:26
Türkiye'nin ''T''si Trabzon'dur.

selçuk bu ropörtajla gönüllerde bir kez daha taht kurdu.düşünceleride yumrukları kadar etkili,

Melek
08.07.2009, 11:31
Teşekkürler bu güzel röportaj için..

Maç öncesi çok güzel bir morel olmuştur,inşallah cumartesi harika yumruklarıyla bir kez daha başarıcak.

Kaya
08.07.2009, 12:43
Harika bir söyleyişi olmuş. Emeği geçen abilerimize çok teşekkürler...

Selçuk Aydın söyledikleriyle ve hareketleriyle bizden biri olduğunu net bir şekilde kanıtlamıştır.

Bize zaman ayırarak merak edilenleri cevapladığı için kendisine çok teşekkür eder, bundan sonra yapacağı tüm karşılaşmalarda için başarılar dilerim...

Hotaman
08.07.2009, 13:49
Elinize sağlık güzel bir söyleşi olmuş.
Selçuk birgün yenilebileceğini, bunun doğal olacağını üstü kapalı bir şekilde dile getirmiş. Sen bu duruşunu hiç bozma biz daima arkanda olacağız.
Başarılar.

Çakır
08.07.2009, 18:28
İzlemeyenlerin çok şey kaçıracağı tek kelimeyle mükemmel bir ropörtaj bu.

Selçuk'un sorularımıza verdiği cevaplar o kadar içten, o kadar samimi ki; şampiyon, aynı zamanda hem çok başarılı, hem de son derece mütevazı ve karakterli kalınabileceğinin bir kanıtı gibi karşımızda duruyor.

Yolun açık olsun Selçuk Aydın! Sen memleketinle ve Trabzonsporluluğunla nasıl gurur duyuyorsan, biz de seninle öyle gurur duyuyoruz.

Yalnızca 11 Temmuz Cumartesi günü değil; sen ringde olduğun her an, her saniye bizler de tek yürek halinde seninleyiz. :alkış:

Vural Kuyumcu
08.07.2009, 18:55
Harikasınız BMN Teşekkürler :alkış:

Volkan061
08.07.2009, 21:16
emeği geçen tüm kardeşlerime teşekkürlerimi sunuyorum. çok güzel röportaj sundunuz tekrar teşekürler. az öncede show tv ana haber bülteninde spor sayfasında Selçuk AYDIN' nın röportajını izledim ama jackson röportajında çok iddalı konuştu. bakalım onuda görecez.

Manu61
08.07.2009, 21:21
Tek kelimeyle mükemmel !! Tekrar tekrar gurur duydum Selçuk ile.

Harun
08.07.2009, 21:28
Böyle değerlere sahip çıkmamız lazım.Müsabakalarında kendisinee başarılar diliyorum.

asimetrik
08.07.2009, 21:39
Haydi Selçuk haydi Selçuk haydii..

Gürsoy61
09.07.2009, 02:51
On numara söyleşi olmuş.Bizde böylece Selçuk Aydın'ı yakından tanıdık.Emeği geçen herkese teşekkürler.;)

POYRAZ
09.07.2009, 04:59
Röpörtajda emegi gecenlere cok tesekkür ederim kendi ama.

Yalçın1461
09.07.2009, 05:32
Emeği gecenlerin eline sağlık.

Nebiye
09.07.2009, 08:14
Roportajı dinleyemedim ama yorumalara bakınca ve az çok tahmin edince olayı belli süper bi iş olmuştur.
Teşekkür ederiz hem Selçuk Aydın'a hemde emeği geçenlere.Bencede onun için de güzel bi moral olmuştıur.
Başarılar diliyorum kendisine. :yattara:

Volkan061
09.07.2009, 12:12
11 Temmuz’da Büyük Gece
http://www.takagazete.com/haber_images/buyukgece_09072009.080709.jpg Kıtalar arası Boks Şampiyonu Boksörümüz Selçuk Aydın, Osei Bonsu ile 11 Temmuz Cumartesi gecesi yapacağı maç için geri sayıma geçti. Büyük geceyi bekleyen şampiyon boksör Türkiye’ye yeni bir zafer yaşatma hazırlığında.Hazırlıklarını İstanbul’da Sürdürüyor.
11 Temmuz Cumartesi gecesi İstanbul`da yapacağı Avrupa Şampiyonluk karşılaşması öncesi Fenerbahçe Faruk Ilgaz tesislerinde antrenmanlarını sürdüren Kıtalararası Şampiyonumuz Selçuk Aydın`ın, beşiktaş akatlar colo turka spor salonunda türkiyede ilki gerçekleştirmek için tarihi maça çıkacak.

11 Temmuz´da yapacağı unvan maçı öncesi hazırlıklarına hız kesmeden devam eden ve beş bin kişilik spor salonunda Avrupa Şampiyonluğu için yumruk sallayacak olan Dünya Kıtalararası Orta Sıklet Boks Şampiyonumuz Selçuk Aydın, aynı gece kendi kemerini de ortaya koyacak. Dövüşü kazanan iki kemerin birden sahibi olacak.
Rakip Jackson Osei Bonsu, bugüne kadar yaptığı 32 maçtan 30`unu kazanmış başarılı bir isim. Şampiyon boksörümüz Selçuk Aydın ise, bu güne kadar çıktığı 18 karşılaşmadan hepsini kazanmayı başararak, ringlere (nakavt canavarı) olarak nam salmış bir dev. Boksörümüz şu ana kadar profesyonel arenada yenilgi yüzü görmedi.

Biletler Biletx’te

Selçuk Aydın’a destek olmak için düzenlenen kampanyayı Trabzonspor eski başkan yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu ve Tahsin Usta birlikte yürütüyorlar. Bu konuda bir açıklama yapan Tahsin Usta, “Selçuk Aydın, başta Trabzonsporluların olmak üzere tüm Trabzonluların, Karadenizlilerin ve Türkiye’nin göz bebeğidir. Bu önemli maçında İstanbul’da yaşayan sevenleri olarak onun yanında olacağız .Selçuk bu maçı alacak ve hem kıtalar arası, hem de Avrupa Şampiyonluğu kemerine birlikte sahip olacaktır. Bu nedenle Cumartesi akşamı tüm hemşehrilerimizi salona bekliyoruz. Bunun için derneklerimizle görüşeceğiz. Tüm arkadaşların bu konuda gayret göstereceğine ve orayı Trabzon panayırına çevireceğine inanıyorum.

Gerekirse ilçelerden otobüs kaldıracağız. Bütün dernek yöneticilerimizin, sivil toplum örgütü temsilcilerimizin kendilerini görevli kabul edeceklerini ve bu kampanyaya destek vereceklerine yürekten inanıyorum. Haydi Trabzonlular, birlikte olmak ve gücümüzü gösterme zamanı” dedi. Bu arada cumartesi gecesi düzenlenecek boks şöleni biletlerinin biletx’ten temin edilebileceği ifade edildi.

ensar6161
09.07.2009, 12:14
selçuk aydına cumartesi akşamı başarılar...bence ağzını burnunu kıracak elemanın..gözyaşından önünü öremeyecek...ne de olsa trabzonlu....ALLAH kollarına kuvvet versin

mehmetali61_55
09.07.2009, 12:22
bmn yine adına yakışır bir röportaj yapmış emeği geçenlere teşekkürler selçuk aydına inanıyoruz ve güveniyoruz maçı alacaktır

Yalçın1461
09.07.2009, 14:33
http://img12.imageshack.us/img12/7596/selck5.jpg

Badaloğlu: Selçuk, idmanların kaç dakika sürüyor?
Selçuk Aydın: Dakika... :eek: Ağabey, dalga mı geçiyorsun?Saatlerce sürüyor.
Badaloğlu: :eek::eek:

Badaloğlu: Tamam tamam... Selçuk, bu fotoğrafı görenlere ''Selçuk benim sağ kolum olur'' diyebilirmiyim?
Selçuk: Ağabey, bu fotoğrafın açılımı, elimin tersinde oturuyorsundur.Şansını fazla zorlamadır :D

Şaka bir yana o gün, Selçuğumuz idman sonrası çok yorgundu ama bir o kadarda kendine güveni ve inancı vardı.Beni en çok etkiliyen tarafı bu oldu.Kendine güveni ve inancı çok hoşuma gitti.Yalnız, ona bir soru sormayı unutmuşum ve hala daha o soruyu kendisine soramadım.Bir daha buluşursak muhakkak soracağım.Aslında Yalçın'da bilir, biliyorsa cevabını buraya da yazabilir sanırım.Selçuğun, ya da bu tarz spor yapanların burnunda kemik olmadığı söylenir, doğrumudur?

Merhabalar :)
Tüm insanlarda olduğu gibi boksörlerin burnunda da kemik var bilindiğinin aksine burun kemiği o kadar da kolay kırılabilecek hassasiyette değil.
Burada yanlış anlaşılan şey burun kıkırdak dokusuyla , kemiğin birbirine karıştırılmasıdır.Uzun yıllar boks yapan sporcularda kıkırdak zamanla ezilir ve deforme olur ( sağa sola genişler yayılır ) yada bir müsabaka sırasında aldığı darbeyle yamulabilir, bu halk dilinde burun kırılması olarak adlandırılır.Kafa tası röntgen filmlerine baktığımızda burun kemiğinin okadarda büyük olmadığını görürüz.Tabi bu olay biz Karadenizlilerde biraz daha farklılık gösterebilir :)
Umarım azda olsa sizi bilgilendirebilmişimdir.
selamlar.

Külünkoğlu
09.07.2009, 14:40
Teşekkürler Yalçın, bizde öyle bir burun var ki kır kır bitmez diyorsun yani. :)

Sinem Yılmaz61
09.07.2009, 14:46
Süper olmus Repörtaj, Emeginize saglik. Selcuk Aydina da gelecek Macta basarilar diliyorum...

Murat 61
09.07.2009, 14:53
Her zamanki gibi BMN farkını bu röportajda ortaya koymuştur. Tebrikler.

Burak Akçay
09.07.2009, 15:15
Trabzon'un ve Türkiye'nin yetiştirdiği nadide değerlerden birisi.
Mütevaziliği, samimiyeti ve hırsı ile tam bir Türk ve Karadeniz evladı.
En çok hoşuma giden ise manevi olarak da "bizden" deyimine uyuyor.
Allah yolunu açık etsin FIRTINA YUMRUK...

Edit: BMN ailesine de Selçuk'u bize tanıtması ve kendisine moral vermesi hasebiyle tebrik ve teşekkürlerimi iletiyorum :)

Yalçın1461
09.07.2009, 16:07
Selcuk AYDIN ( Turkey ) & Jackson Osei Bonsu ( Belgium )

EBU (European) welterweight title

WBC International welterweight title

Tarih : 11 Temmuz Cumartesi

Yer: Beşiktaş Colaturka Arena ( Akatlar ) / İstanbul

Kapı açılış saat 19:00
Karşılaşma saat 21:00

Biletler : BILETIX

Yayın : SHOW TV ve SHOW TÜRK canlı

Melek
09.07.2009, 16:09
Maç için biletimi almaya bu akşam gidicem inşallah orda olucam..

Tunga
11.07.2009, 02:09
Bazı insanlar vardır, onlarla konuşmak zul gelir insana.

Bazı insanlar vardır; onlarla da konuşma bitmesin istersin. Röportajda ben bulunamadım; ama hem giden arkadaşlarımın yorumlarından, hem de bu videolardan öyle görülüyor ki, Selçuk, sabaha kadar dinlesem yorulmayacağım biri.

Bu kadar üstün bir sporcunun bu kadar mütevazi olması, profesyonelce yaptığı işte bu kadar amatör ruhu koruması takdire şayan.

Selçuk bugün ya da yakın gelecekte düşlediği o en üst mevkiye muhakkak çıkacaktır.

Yaptığını bilen, hedefini belirlemiş ve ona uygun olarak da çalışan birinin başarısız olması imkansız.

Her şey gönlünce olsun Selçuk Aydın.

Röportaj için de Lazanist (Süleyman), Atalay (Gökhan), Badaloğlu (Ahmet) ve elbette ki hem röportaj, hem de video işçiliği için Külünkoğlu'na (Metin) çok teşekkürler.

Kardeşi Yalçın ve şampiyon yumruk Selçuk Aydın'a da çok teşekkürler.

O atkıyı boynunda görmek çok heyecanlandırdı beni.

isimsiz_61
12.10.2009, 18:34
ropörtaj çok güzeldi emeği gecenlere teşekkürler