PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor Taraftarı Bir Sitede Birleşelim

Ahmet Karadeniz
05.07.2009, 14:35
Tribünlerdeki gibi internettede bircok trabzonspor ile ilgili bircok site var.Bu sitelerle ortak karar alıp bir ortak site acıp butun trabzonsporluları bir araya toplasak ve bi düşünün sanal alemde en cok trabzonspor traftarı olan bi site ondan sonra yeni acılan siteye diger sitenin kuruları yeni sitede etkin bir görev alır ve dünyada bir ilk olur heralde.

Alihan Ertürk
05.07.2009, 14:36
Bence gerek yok.

Tribünlerde birleşelim yeter.

Bahadır Şimşek
05.07.2009, 14:36
Herkes gelsin, burada birleşelim.

Ahmet Karadeniz
05.07.2009, 14:37
işte öle demekle olmuyor onlar dicek buraya gelsin ortak karar olması lazım

Hamsi_61_61
05.07.2009, 14:38
fuzuli bir baslik kilit

Ahmet Karadeniz
05.07.2009, 14:39
sadece öneri bu

Bekir
05.07.2009, 14:40
http://www.globusorbitatravel.com/kilit.jpg

Ahmet Karadeniz
05.07.2009, 14:42

http://www.mavigunkoleji.com/sahinkaratas/anahtar.gif

Alihan Ertürk
05.07.2009, 14:42

ççç

Alemsiniz

Bekir
05.07.2009, 14:45
Senin ki daha şekil duruyo degişik degişik anahtarlar ama maalesef kilit gelcek az sonra...
Hem Bmn den baska 20 taneden fazla online uyesi olan site mi varmış??
En kalakalık burasıdır rakibi yok...

Ahmet Karadeniz
05.07.2009, 14:47
Senin ki daha şekil duruyo degişik degişik anahtarlar ama maalesef kilit gelcek az sonra...
Hem Bmn den baska 20 taneden fazla online uyesi olan site mi varmış??
En kalakalık burasıdır rakibi yok...

senin kilidini kırar geçer hade bakalım ben sadece bir öneriyi önerdim

Bekir
05.07.2009, 14:50
senin kilidini kırar geçer hade bakalım ben sadece bir öneriyi önerdim
Şimdi girdim baktım da bi sitede 4 tane uye online digerinde 3 tane online onlarda eminim bmn uyesidir...
Keşke bu onerin tribunlerde gercekleşse:S

Ahmet Karadeniz
05.07.2009, 14:54
ya yok bu trabzon traftarı hayyatta birleşmez bak yazıyorum trabzonda birlik,bütünlük,ortak hareket olsa biz şimdiye kaç kere şampiyon olurduk başkalarının bizi rahatsız etmesine gerek kalmıyor biz kendi kendimizi yiyiyoruz zaten birlik,beraberlik,bütünlük olmasa bu iş olmaz mesela en basit örnek kaç kişi fatih tekke almıyor die kombine almıyor yani ne bilim bişe diceğim yok

Koray
05.07.2009, 14:57

Seni ayakta alkışlıyorum süperdi :alkış: :)

---
Kilit muhabbetini yapmayı bırakın artık her başlıkta, ona siz karar veremezsiniz, başlık çok saçma olsa hep beraber yapalım...

Bi yorumunuz varsa yazın, saçma bulduğunuz başlığada girmeyi verin, şahsen ben öyle yapıyorum, çok zor değil...

sessizkral_1
Bordomavi.net aslında bahsettiğinizi misyona sahip.Bir çok taraftar sitesindeki insanlar buraya üye.En kalabalık ve kaliteli ortam BMN.Ayrıca alternatiflerin açılması bence kötü değil.

Cagdas Topal
Birleşmeye ne gerek var , diger tribün siteleri ne kadar geniş kapsamlı ki ? Dısarda x kişinin (medyadaki herhangi spor yazarının da ) trabzonspor taraftar stesi ne dediginiz zaman "BMN" dedigini göreceksiniz , ozaman birlesmenin ne anlamı var bizim için :) buyursunlar gelsinler :alkış:

izzet
05.07.2009, 14:59
ya yok bu trabzon traftarı hayyatta birleşmez bak yazıyorum trabzonda birlik,bütünlük,ortak hareket olsa biz şimdiye kaç kere şampiyon olurduk başkalarının bizi rahatsız etmesine gerek kalmıyor biz kendi kendimizi yiyiyoruz zaten birlik,beraberlik,bütünlük olmasa bu iş olmaz mesela en basit örnek kaç kişi fatih tekke almıyor die kombine almıyor yani ne bilim bişe diceğim yok

Iyi güzel de canim kardesim , baska siteye üye olupta bms üyesi olmayan kac kisi varidr acaba?

Arti kloavye basindan, yönetime futbolcuya protesto/destek ne kadar yararli tartisilir. Burda yorum yapilir fikir alis verisi olur.

Sence tribünlerim birlesmesi bu konuda 100 kat daha önemli degil mI :)

tstafi
05.07.2009, 15:02
Birleşmeye ne gerek var , diger tribün siteleri ne kadar geniş kapsamlı ki ? Dısarda x kişinin (medyadaki herhangi spor yazarının da ) trabzonspor taraftar stesi ne dediginiz zaman "BMN" dedigini göreceksiniz , ozaman birlesmenin ne anlamı var bizim için :) buyursunlar gelsinler :alkış:
saol ya davetın ıcın

abcabca
05.07.2009, 15:03
Iyi güzel de canim kardesim , baska siteye üye olupta bms üyesi olmayan kac kisi varidr acaba?

Arti kloavye basindan, yönetime futbolcuya protesto/destek ne kadar yararli tartisilir. Burda yorum yapilir fikir alis verisi olur.

Sence tribünlerim birlesmesi bu konuda 100 kat daha önemli degil mI :)

Sen Çılgınları,Trabzonlu Gençleri,Gurbetçi Gençleri aynı platforma taşımadığın sürece tribünlerin birleşmesi "tribünler birleşsin niye birleşmiyor" lafından ileri gitmez..

Serdar Ersoy
05.07.2009, 15:04
Tribünler birleşsin yeterlidir.
Hem ortak bir sitede buluşulcak ise burda buluşalım.;)

Koray
saol ya davetın ıcın

Hoşgeldin Tayfun :D

Ahmet Karadeniz
tabikide ama bu birliktelik bence cok zor yani hatta imkansız die görüyorum ama inşlah olur diorum bunun için somut adım atmak lazım traftarların amigoları flan cagırma olayı anlatmak 2-3 kişi birleşiyor oluyor sana grub bunları yok etmek lazım tek ses tek yürek olması lazım

Adil ÖZGÜR
05.07.2009, 15:07
Buyursun gelsinler kardeşim, bu siteden kimseyi kovmuyorlar, sitemizin kuralları çok açık, bence böyle bir çağrışım diğer prim yapmayan siteciklere cesaret verir, eğer bu sitenin noksan tarafı varsa hızla tamamlansın, kanaatimce en büyük çatıya buyursun gelsinler. Bize her yer TRABZON, Her Trabzoluya BMN yeter.

Ahmet Karadeniz
05.07.2009, 15:08
hatta buna en iyi örnek bu seneki beşiktaş traftarı ilk yarıda neredeydi nereye geldi o inönüde kaç maçı aldırlar traftar sayesinde hepsi inandı beraber hareket etti bunu görmek o kadar da zor olmaması gerek

LoVeRbOy
05.07.2009, 15:08
Gerek yok zaten burda birleşiyor tüm trabzonsporlu renktaşlar.

ccd6167
05.07.2009, 15:10
Sen Çılgınları,Trabzonlu Gençleri,Gurbetçi Gençleri aynı platforma taşımadığın sürece tribünlerin birleşmesi "tribünler birleşsin niye birleşmiyor" lafından ileri gitmez..
:alkış::alkış::alkış:haklısn kardes..

izzet
05.07.2009, 15:11
hatta buna en iyi örnek bu seneki beşiktaş traftarı ilk yarıda neredeydi nereye geldi o inönüde kaç maçı aldırlar traftar sayesinde hepsi inandı beraber hareket etti bunu görmek o kadar da zor olmaması gerek

Cok dogru konusuyorsunda, bizim FT gelmezse Tribüne bile gitmem diyen "taraftarimiz" oldugu sürece, birlesme biraz zor olur gibime geliyor

cellchook
05.07.2009, 15:14
Bmn ne İŞe yarar o halde?

Kİlİttttttttt.

abcabca
05.07.2009, 15:16
Bmn ne İŞe yarar o halde?

Kİlİttttttttt.

Kilit kardeşim kilit,sen de kilit vur, herkesi kitleyin bir tribüne..:mad:

Can AYDIN
05.07.2009, 15:16

Bence güzel bir düşünce fakat başarılı olma ihtimali yoooookk.Daha millet konuyu tam anlamadan reddediyor.Ee naparsın bizim milletimiz böyle,herşeye muhalefet.Kardeş gönlün kırılmasın bu millete bişey kabul ettirmek imkansızdan biraz daha ötedir...

ceserdar
05.07.2009, 15:23
Neden tek sitede birleşilecek ki? Şu haliyle bile mesela bu sitenin herkesi kucaklayıcı olduğunu iddaa edebilir miyiz? Sonuçta site kurmak ve yaşatmak çok fazla meşakatli işler değil. Bence dizayn kalitesi olarak belirli bir seviyede olan her site yaşamalı, büyümeli.

Uğurtan
05.07.2009, 15:29
Benim nereye girip nereye ne yazacağıma benden başkası karar veremeyeceği gibi düşünceme de kimse engel olamaz..

Evet konuya dönersem;

Saçma bir başlık..

Kilit..

Not: Görüldüğü kadarıyla yönetici yok zaten kilit gelecektir tahminen..

Egemen Yılmaz
05.07.2009, 15:32
Böyle bir şeyin gerekliliği bir yana, bence olanağı da yok.

Bugün bütün siteler karar verip birleşti diyelim, yarın birisi yeni bir site açınca kim ne diyebilecek? Hem çok fazla site olsa bile doğal seçilim sayesinde en kaliteli olanlar daha çok üyeye sahip olacak ve ayakta kalacak. Bundan öte, her sitenin kendine has bir çizgisi vardır, insanlar da beğendiklerine üye olup orada kalırlar. Bu çeşitliliği yok etmek de çok hoş olmayabilir.

İş Trabzonspor' un menfaatlerine geldiğinde zaten hepimiz ortak paydada birleşebildikten sonra ayrıca fiziksel birleşmeye gerek yok diye düşünmekteyim.

tstafi
05.07.2009, 15:44
Hoşgeldin Tayfun :D
saol kardesım yıne bızım ıcın bı konu acılmıs:)

evrents
05.07.2009, 15:47
fuzuli bir baslik kilit
Neden?:confused:

Selman
05.07.2009, 15:51
"O sizin dediğiniz Ağustos kabağı, bu ayda yetişmez."Çok seviyorum bu cümleyi, sık sık da kullanırım, yine yeri geldi yazayım dedim.

Hiçbir güç Trabzonspor taraftarını ne tribünde ne sanalda, ne sokakta birleştiremez.Bu gerçeği görmezden gelmeyelim artık.

Başlığı kapatıyorum arkadaşlar.

Tunga
05.07.2009, 17:20
Selman başlığı kapatmış ama bir iki söz ile kapatmak gerekiyor diye düşündüğümden onları yazalım:

Bir gün adamın birinin eline hesap defterini veriyorsun. Bir organizasyon için paraları sen topla diyorsun.

O adam sana koşup diyor ki, "Abi tutturamadım hesabı, ne yapacağız?". "Dert derğil diyoruz ve cebimizden kapatıyoruz".

Ertesi gün o adam çıkıp ulu orta birilerine hakaret ediyor. Ceza veriyorsun. Kendince gaza geliyor başlıyor sallamaya. Siteden atılıyor.

Atıldığının ertesi günü diyor ki "bu adamlar para yiyor". Daha 10 gün önce hesabı tutturamamanın ezikliği içinde mahçup olan bu adam, 10 gün sonra bunu yapabiliyor.

Kusura bakmayın da ben bu tür adamların tamamını barındıran bir yer istemiyorum. Tüm insanlar sudan çıkmış ak kaşık değil. Ama biz temiz insanlar istiyoruz. Üyelerimizi de, kendimizi de bu tür arsız, edepsiz adamlarla muhatap etmek istemiyoruz.

Tribün gruplarının kendilerine ait bir sitesi olmalı mı? Bilmiyorum; ama bir mantığı var. Açılan her yeni siteye soruyorum kendi kendime:

"Şimdi bu site neden açıldı, neyi amaçlıyor?"

Çoğunun da incir çekirdeğini dolduracak bir temeli yok. Ama buradan uzaklaş(tırıl)an kişilerin de Trabzonspor için söyleyecekleri var elbet. O halde çeşitlilik olmasında zarar yok. Bu bir yarış değil; o nedenle kazananı, kaybedeni de yok.

Tribünde de "birlik" lafının hem ütopya, hem de gereksiz olduğunu düşünüyorum.

Önemli olan, koordine olabilmek. İnsanlar koordine olabilse, her mahallenin, her ilçenin ayrı bir grubu kurmasında da bir sakınca yok bana göre.

"Tüm Trabzonspor Siteleri Birleşsin" başlığının da "sadece" BMN'de açılması aslında cevabı içinde barındırıyor.