PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni Sezonda Yeni Formalar

Sayfa : [1] 2 3 4 5

Akin-61
31.05.2005, 18:03
Dün aksam yöneticmiz Ahmet Çubukcu yerel bir kanalda katildigi programda bu yildan itibaren formalari kulübümüzün üretecegini söyledi...Çubukcu; Forma dizaynlarinin çok hos oldugunu,adidasin üretim yaptigi fabrika tarafindan adidas malzemesi kalitesiyle Trabzonspor adina üretim yapilacagini,bir kaç seçenek sunulacagini ve bu formalarin makul fiyatlarla taraftarlara satilmasi saglanarak ilk ön eleme maçindan itibaren Avni Aker'in tamamen bordo-mavi olmasi için çaba harcayacaklarini belirtti...Formalar haziran ayinin ortasindan itibaren satilmaya baslanacak...!

Kombine satislarina da deginen Çubukcu bu sezon 15 bin kombine bilet satisa sunulacagini fiyatlari yine ellerinden geldigince düsük tutmaya çaliscaklarini söyledi...Çubukcu; "Bilet fiyatlarinin pahali tutulup stadin yariya bos olmasindansa, ucuz olup dolu tribünlere oynanamamiz daha mantikli" seklinde hepimizin katilacagi bir degerlendirme yapti...Bu arada KOMBINE BILET ALANA KULÜBMÜZÜN ÜRETECEGI YENI FORMALARDAN HEDIYE EDILEBILECEGINI,bu durumu degerlendireceklerini de sözlerine

Bize düsen Trabzon'daki taraftarlarimizin FORMA ve KOMBINE BILETLERINI EN KISA SÜREDE TEMIN ETMELERI...

Trabzon disindaki taraftarlarimizin da YENI FORMALARI BULUNDUKLARI ILLERDEN LISANSLI KULÜBÜMÜZCE BELIRLENMIS MAGAZALAR ARACILIGIYLA veya www.trabzonspor.com.tr (http://www.trabzonspor.com.tr/) araciligiyla SATISA ÇIKTIGI ANDAN ITIBAREN SATIN ALMALARI!

BU SIRADA MARATONA LOCA YAPILIYORMUS..Edited by: Emorfo

Hüda Topaloğlu
31.05.2005, 18:07
yonetim costu birkere, sampiyonluga sanki fazla kalmadi gibi geliyor bana insallah!!!

Mollasalihoğlu
31.05.2005, 18:21
yeni formalari gördüm,ne yalan söyleyeyim kappa ayarinda degiller..

Özkan Erdem
31.05.2005, 18:22
nerede gördün kardes yeni formalari

Akin-61
31.05.2005, 18:30
hiçsorma daden yapmadilar sen nerede gördün çabuk çabuk :)

Ferşat Balcı
31.05.2005, 18:32
yeni formalari gördüm,ne yalan söyleyeyim kappa ayarinda degiller..

yeni formalari bende gördüm.aslinda beraber gördük metinle.smileys/smiley1.gifsirinevlerde TS irtibat Bürosu gibi biryerde.

kappadan iyi olduklari söylenemez.Benim renkleri hosuma gitti.Mavi tonu çok tatli seçmisler. Turuncu forma çok degisik ve çok hos. çubuklu forma klasik yalniz kollarina ince turuncu cubuklar atmislar fena olmamis...dikkatimi çeken bi formada düz mavi V yakali omuzlarindan asagi TS ablemi imdirmisler...o da hos sayilir...

ama herseye ragmen yönetimimizi aldigi bu kara neticesinde yanliz birakmamak gerek.Formalarimiza sahip çikip lisansli ürünlerimizi mutlaka kullanmaliyiz. bu ara fiyatlar 38 ytl...Edited by: FERSAT

grifztr
31.05.2005, 18:42
2 senedir kombine aliyorum geçen yil kapalidan almistim. bu yil sift klubum daha fazla kazansin diye vip2 den kombine almistim. bu senede yine kombinemizi alacagiz. herkes para biriktirsin simdiden kombine alin kombineeeeee. ha bu arada inatla formalari nerede gördüklerini söylemeyen arkadaslar söylerseler nerden baktiklarini bizde bir fikir sahibi olabiliriz. degil mi ? ya sizce ?

Cengiz Çubukcu
31.05.2005, 18:52
arkadaslar peki orjinal takim formalardan alabilecek miyiz? ben futbolcularin giymis oldugu formadan daha asagisini giymem....

omerkucuk
31.05.2005, 18:52
su formalarin resimlerini yayinlayin da biz de görelim arkadaslar

Ferşat Balcı
31.05.2005, 19:06
arkadasalar hiçbir yerde görülmemis yeni sezon forma görüntüleri tüm yasaklamalara ragmen ÖzgürReisEsenler arkadasimizda mevcuttur. merak ednler onu biran önce bulsun...

Berat
31.05.2005, 19:12
arkadasalar hiçbir yerde görülmemis yeni sezon forma görüntüleri tüm yasaklamalara ragmen ÖzgürReisEsenler arkadasimizda mevcuttur. merak ednler onu biran önce bulsun...

La olm milleti galeyana getirme..Adamlarin sözlesmesi varmis,belli bi tarihten önce gösterirlerse tazminat ödemek zorunda kalirlar..Burda yayinlasa Özgür,burdan basina bi geçse kulüp hapi yuttu demektir,aklini basina alsmileys/smiley4.gif

Guests
31.05.2005, 19:59
sözlesme sanirim 1 hazirana kadardi - resimler telefonda kayitli sadece telden gösterebilirim mesaj atamam smileys/smiley2.gif

ayrica formalar ucuz herkes 1 tane kesin alsin -Edited by: ÖzGüReisEsenLer

yattara11
31.05.2005, 20:14
haydi bakalim, herkes kombinelere saldirsin! kombineden bedava forma gelse bile bi forma da siz kendiniz alin...

$FIRTINA61$
31.05.2005, 20:18
ciksinda yeni formadan alyim kendime ve kardesimi kombine de alirdim ama orda degilmiki isalah sampyionlar liginde bir alaman cikarda maca giderim bir tek problem var kimmin formasini alacagimi bilmyiorum

hepside süper yattarami fatih gökdeniz symko oynadigim kendi pozisyonuma göre yattara uygun

$FIRTINA61$
31.05.2005, 20:19
sözlesme sanirim 1 hazirana kadardi - resimler telefonda kayitli sadece telden gösterebilirim mesaj atamam smileys/smiley2.gif

ayrica formalar ucuz herkes 1 tane kesin alsin -

kaca ki?

Beytullah
31.05.2005, 20:37
walla ben yeni sezon formalarini bekliyorum o yüzden daha forma almadim zaten

ts_fan
31.05.2005, 20:57
kombine alamayacagimsmileys/smiley5.gifTrabzon maceram artik bitti, bende artiktasi topragi ahpun olan Ist'da olacagim (ne yapalim is-güç orda kovalanacak) ama forma almam lazim mevcut formami askeriyede Trabzonspor'lu bir asker arkadasima hediye ettim, yeni formalar çiktigind abir forma alacagim...

Emir BAYRAK
31.05.2005, 21:00

ayrica formalar ucuz herkes 1 tane kesin alsin -

kaca ki?

38 YTL...

Utku061
31.05.2005, 21:03
Acaba maratonun neresine Loca yapmayi düsünüyorlar..Herhalde o meshur direklerin! arkasina degil.smileys/smiley32.gif

grifztr
31.05.2005, 21:03
benim formam var valla 3 aydir gururla giyiyorum. 10 numara zurawski . hatta bi animi anlatayim. ankaraspor maçin devre arasi vip2 tribunundeyim. 2-0 yeniliyoruz. çatinin üzerine atlayip senol hocam diye bagirdim geçerken bakti arkami donup formami gösterdim 10-zurawski, bakti küçük bir gülümseme atti. herkes forma alsin beyler forma alalim takima destek için.

Emir BAYRAK
31.05.2005, 21:05
Acaba maratonun neresine Loca yapmayi düsünüyorlar..Herhalde o meshur direklerin! arkasina degil.smileys/smiley32.gif

su demirleri ve arkadasinda mac izliyenleri cok merak ediyorum =))

Emir BAYRAK
31.05.2005, 21:08
benim formam var valla 3 aydir gururla giyiyorum. 10 numara zurawski . hatta bi animi anlatayim. ankaraspor maçin devre arasi vip2 tribunundeyim. 2-0 yeniliyoruz. çatinin üzerine atlayip senol hocam diye bagirdim geçerken bakti arkami donup formami gösterdim 10-zurawski, bakti küçük bir gülümseme atti. herkes forma alsin beyler forma alalim takima destek için.

bugun bi gazetede yazan habere gore bugun buyuk ihtimalle Zurawski nin alinacagini yazmis ama simdiye kadar bi gelisme yok ya bi adami alamadik...

Guests
31.05.2005, 21:08
evet formalar 38 ytl

ben iki tane alicam bir turuncu bide mavi

Akin-61
31.05.2005, 22:33
loca olayini bende çözemedim çokbüyükbir merak ile bekliyorum :)

Hüda Topaloğlu
31.05.2005, 22:54
ozgur telefondan geçiremiyormusun bilgisyara biyere yaw goster su formalari bizeeeeeeesmileys/smiley19.gif

Emir BAYRAK
31.05.2005, 23:03
ozgur telefondan geçiremiyormusun bilgisyara biyere yaw goster su formalari bizeeeeeeesmileys/smiley19.gif

adam görmüsse gorsun.. ne onu zor durumda birak nede kulubu sen en iyisi elinde biraz çiz yada özgür bize anlatsin smileys/smiley36.gif

çikar yakinda bi tane kendime bi tane yigenime alicam sozum var smileys/smiley2.gif

Tahsin Armutcu
31.05.2005, 23:03
arkadaslar kappa formalari gercekten guzel ama bir sorun var gobegi olan kisiler mesela ben formayi rahat rahat giremiyorum gobek aynen ortada yeni formalarda ki en buyuk arzularimdan biri genis olmasidir umarim kappadakiler gibi olmazsmileys/smiley4.gif

Harun-61
31.05.2005, 23:19
hayirli olsun tekrar...

kombinelere hucuuuuuuuuuuuuum ...smileys/smiley32.gif

sanatik
31.05.2005, 23:23
Simdi sira taraftarda

KOMBINELER BITMELI
Trabzonspor Asbaskani Ömer Sari, gelecek yil lig ve Avrupa'da büyük hedefleri oldugunu belirterek, "Bunun için en az 3 kaliteli takviye yapacagiz. Herkes rahat olsun güçlü bir kadro olusturacagiz. Biz görevimizi yaparken, taraftarda kulübe destek oldugunu göstermeli. Tribün gelirimiz çok az. Bunun için takimin basarisina katki yapmak isteyen taraftarlar kombine almali. 15 bin kombine bitmeli. Iyi bir takim isteniyorsa herkes de bunun için katki yapmali" dedi.

Yeni formalar piyasada

TS CLUP ÜRÜNÜ: Trabzonspor'un kendi üretimi olan formalar pazartesi günü satisa çikiyor. Kappa ile anlasmayi iptal ederek kendi bünyesindeki TS Clup tarafindan yeni formalari üreten Bordo-Mavililer, bu yil 100 bin forma satisi gerçeklestirip, kulübe önemli bir gelir elde etmeyi amaçliyor. Baskan Yardimcisi Muammer Saka, kendi ürettikleri formalari daha ucuz fiyata satacaklarini belirterek, taraftarlardan formalara ilgi göstermelerini beklediklerini söyledi.

karadenizgazete.com | 01.06.2005

Nytre
31.05.2005, 23:58
arkadaslar 38ytl*100,000adet forma 3,8milyon ytl demek...

e hadi ...

simdiden baslayalim!!!!!!!

27 temmuzda AVNI AKERDE BULUSALIM!

yattara11
01.06.2005, 00:39
evet formalar 38 ytl

ben iki tane alicam bir turuncu bide mavi

sadece üst kismi mi 38ytl? yanlis anlamayin meraktan soruyorum... yoksa bi sürü almayi düsünüyorum formalardan... smileys/smiley17.gif

My
01.06.2005, 00:44
arkadaslar kappa formalari gercekten guzel ama bir sorun var gobegi olan kisiler mesela ben formayi rahat rahat giremiyorum gobek aynen ortada yeni formalarda ki en buyuk arzularimdan biri genis olmasidir umarim kappadakiler gibi olmazsmileys/smiley4.gif

He ya smileys/smiley4.gifBiz aar sikletleride düsünün yönetiiiim. Ne var ne yok her sey fora oluyor. Daha doorusu olmuyor smileys/smiley2.gifBi ara badi olucakmis diye okuduydum buralarda bi yerde ama insallah öyle diildir. olsa bile bizide düsünmüslerdir herhal.

peja
01.06.2005, 01:37
Kulup kendi üretmiyomu formalari? Burda resimleri yayinlansa kime karsi tazminat söz konusu olacak ne alaka.
Imkani olan yayinlasin resimleride bizde görelim.

Berat
01.06.2005, 01:47
Kulup kendi üretmiyomu formalari? Burda resimleri yayinlansa kime karsi tazminat söz konusu olacak ne alaka.
Imkani olan yayinlasin resimleride bizde görelim.

Bize söylenen o kardesim.. Zaten 1 hazirana kadar demislerdi, Bugün internette görürsünüz büyük ihtimal,ya da gazatelerde falansmileys/smiley2.gif

sanatik
01.06.2005, 01:55
Yeni formalar piyasada

Trabzonspor'un kendi üretimi olan formalar pazartesi günü satisa çikiyor.

karadenizgazete.com | 01.06.2005

haber dogruysa yayinlanmasinda sorun olmaz sanirim.

jackal61
01.06.2005, 02:02
Valla büyük merakla bekliyoruz yeni formalarihttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif...ben kesin alicam..turuncu almayi düsünüyorum..umarim formalar kaliteli çikar...

İleli
01.06.2005, 02:05
ismarlatacam birisine du bakalim

The Londoner
01.06.2005, 02:13
Bu seneki cubuklu Kappa formamizdan toplamakta fayda var.smileys/smiley1.gif

baris_aykan
01.06.2005, 06:27
yeni formalari bende cok merak ediyorum ne yalan soyliyim

Guests
01.06.2005, 07:44
pazartesi 6 haziran bizede 1 yada 6 demislerdi sanirim demekki 1 hafta daha sabrediceksinizsmileys/smiley2.gif

yattara11
evet sadece üst 38 ytLagantha

bilgisayara falan atmak kolayda yasak ama yayinlanmasi smileys/smiley2.gif

ama söyle anlatiyim turuncu forma güzel göze hos gözüküyor

diger formada v yaka güzel durmamis ama v yakanin omuzuna ve kollarina eklenen ts çok hos

bir diger formanin yakasi güzel ama kollarinda ve omuzunda ts yerine benek benek isaretler var o güzel durmamis.

yeter canlandirin kafanizdasmileys/smiley4.gif

selçukabi
01.06.2005, 08:12

valla kalmadi Apocum ama bende var uzun kollu çubuklu forma 60 ytl'ye satiyim istiyorsan 1 kere giyilmistir.smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Akin-61
01.06.2005, 08:49
ben güven imzalarken gazete bir resimvar ve masaya serilmis birtane kappa forma var.. ve bu ne geçenseneki nede ondan önceki sneki forma yane yeni forma madem kendimiz üretecegiz neden yeni forma diktirilmis.

Gargamel
01.06.2005, 09:32
daha dusmedi ts clube hemen alacaz...

Guests
01.06.2005, 09:44
pazartesi 6 haziran bizede 1 yada 6 demislerdi sanirim demekki 1 hafta daha sabrediceksinizsmileys/smiley2.gif

yattara11

diger formada v yaka güzel durmamis ama v yakanin omuzuna ve kollarina eklenen ts çok hos

bir diger formanin yakasi güzel ama kollarinda ve omuzunda ts yerine benek benek isaretler var o güzel durmamis.

Emorfo
01.06.2005, 09:50
La Özgür diyorsun ki fantazi kurun olur mu öyle sey :)

Formalarin resimlerini bende gördüm çok kötü sayilmazlar. Kulüp bu sene formalardan daha çok kazanacak gibi.

mr.fa
01.06.2005, 10:37
Burada önemli olan konu. Bütün taraftar ayni formayi almali. Biri turuncu digeri sadece mavi bir digeri çubuklu aldimi bu sefer tribünde forma varmi yok mu belli bile olmuyor. Tribün resmen renk cümbüsü oluyor.Arkadaslar bence herkes çubuklu almali. Hatta digerlerini klup satisa bile çikarmamali.

Akin-61
01.06.2005, 10:39
bencede formalar zaten anladim kadari ile pahali olmiyacak.. herkes çubuklu alsin sekilyapalim..

Tmac61
01.06.2005, 10:40
Yaw 10 milyona satilan NAYLON formalari aliyoruz da bunlari mi almayacaz...

Atay abi açikladi seneye biz yapacaz diye gerçi pahali degildi zaten
formalar...Senede T-shirte veriyoruz o parayi ne olacak yani.....

mr.fa
01.06.2005, 10:50
Önemli olan tribündeki uyum. Herkes farkli renkte forma alacaksa hiç alinmasin eskileri giyelim daha iyi. Ben tribünde etrafima bir bakiyorum, kimi turuncu forma giymis, kimi sadece mavi, kimisi sade bordo, kimisi su yesili, kimisi çubuklu, kimisi eski pumalardan..... anlayacaginiz herkes ayni formayi almali aksi durumda yine tribünler kötü görünecek. fener tribünlerinin yüzde 90'i sadece çubuklu giydigi için güzel görünüyor. Bizde biraz estetige dikkat edelim bence

Tmac61
01.06.2005, 10:55
Ewet formanin degil de renklerin uyumu çok önemli bizim tribünlerde
bayraklar olmasa hangi takim oldugu anlasilmayacak nerdeyse....

ARKADASAR MÜMKÜN OLDUGUNCA ÇUBUKLU FORMA ALALIM....</span>

Tmac61
01.06.2005, 10:56
Yeri gelmisken söylim...Sezon sonu indirimi basladi...

TARAFTAR FORMALARI: 29 YTL</span><br style="color: rgb(0, 0, 255); font-weight: bold;">
<br style="color: rgb(0, 0, 255); font-weight: bold;">
MAÇ FORMALARI: 43 YTL</span><br style="color: rgb(0, 0, 255); font-weight: bold;">
<br style="color: rgb(0, 0, 255); font-weight: bold;">
DAHA NE BEKLIYORUZ 5 milyon mu olacak...</span></font>

.Aksam aliyorum bi tane...

The Londoner
01.06.2005, 11:07

valla kalmadi Apocum ama bende var uzun kollu çubuklu forma 60 ytl'ye satiyim istiyorsan 1 kere giyilmistir.smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

O kadarda degil Selcuk!Turkiye`de yasamiyoruz diye bizi tokatlayacagini mi zannettin? Para hesabini daha karistirmiyorum o kadarsmileys/smiley36.gif

$FIRTINA61$
01.06.2005, 11:23
Simdi sira taraftarda

KOMBINELER BITMELI
Trabzonspor Asbaskani Ömer Sari, gelecek yil lig ve Avrupa'da büyük hedefleri oldugunu belirterek, "Bunun için en az 3 kaliteli takviye yapacagiz. Herkes rahat olsun güçlü bir kadro olusturacagiz. Biz görevimizi yaparken, taraftarda kulübe destek oldugunu göstermeli. Tribün gelirimiz çok az. Bunun için takimin basarisina katki yapmak isteyen taraftarlar kombine almali. 15 bin kombine bitmeli. Iyi bir takim isteniyorsa herkes de bunun için katki yapmali" dedi.

Yeni formalar piyasada

TS CLUP ÜRÜNÜ: Trabzonspor'un kendi üretimi olan formalar pazartesi günü satisa çikiyor. Kappa ile anlasmayi iptal ederek kendi bünyesindeki TS Clup tarafindan yeni formalari üreten Bordo-Mavililer, bu yil 100 bin forma satisi gerçeklestirip, kulübe önemli bir gelir elde etmeyi amaçliyor. Baskan Yardimcisi Muammer Saka, kendi ürettikleri formalari daha ucuz fiyata satacaklarini belirterek, taraftarlardan formalara ilgi göstermelerini beklediklerini söyledi.

Akin-61
01.06.2005, 11:28
yeni formalar çiksin onlardan alalim hem siteye bakiyorum çubuklu forma yok..

Cengiz Çubukcu
01.06.2005, 11:50
peki formanin üzerinde reklam, amblem vb isaretler var mi? ve kumasi, kalibi nasil bilen varsa söylesin lütfen...

Akin-61
01.06.2005, 11:53
illaki reklam olacak avea nin kumasi açiklamaya göre adidas in kullandigi kumas.. mis bakilacak..

TSunami
01.06.2005, 11:57
kappa güzeldi ama taraftara olmuyodusmileys/smiley36.gifmalum türk erkegi hafif göbeklismileys/smiley36.gif
bu arada bizim yegen cinconlu idi istanbul maçina götürdüm bi de forma sözü verdim artik benden daha trabzonlu onada alalim bitane çiksinda hele formalar.

Guests
01.06.2005, 12:02
Yeri gelmisken söylim...Sezon sonu indirimi basladi...

TARAFTAR FORMALARI: 29 YTL<BR style="FONT-WEIGHT: bold; COLOR: rgb(0,0,255)"><BR style="FONT-WEIGHT: bold; COLOR: rgb(0,0,255)">MAÇ FORMALARI: 43 YTL<BR style="FONT-WEIGHT: bold; COLOR: rgb(0,0,255)"><BR style="FONT-WEIGHT: bold; COLOR: rgb(0,0,255)">DAHA NE BEKLIYORUZ 5 milyon mu olacak...

.Aksam aliyorum bi tane...

dostum o formalar kappa formalari, seneye kappa giymeyecegiz gerek yok forma almaya. ama hatira için istiyorsan buyur al.

yattara11
01.06.2005, 12:56
aslinda kappa da alinir bi tane haa... smileys/smiley4.gifelden çikartmaya çalisiyorlar...

Badaloğlu
01.06.2005, 13:06
Usaklar, benim size bir önerim olacak...Her ne kadar dogum günü,cart günü curt günlerine inanmasamda; Trabzonspor için bu günlerde karizmayi çizdirebilirim.Böyle günlerde (dogum günü,evlilik yildönümü,babalar günü,anneler günü,kadinlar haftasismileys/smiley1.gif)herkes sevdigi bir kisiye bir forma hediye etsin.Bu kiz arkadasinizda olabilir,anneniz,babaniz,nisanliniz,ablaniz,kardes iniz,agabe yiniz,patronunuz da olabilir.Herkeseforma hediye edin...Faruk,Ati,Özgür,Harun v.s.manitanizlami bulusacaksiniz?bosver çiçegi kap hemen TS-CLUP tan bir forma al kizin gönlünü,zaten bu hediyeyi begenmese o kizdan sana hayir gelmez uzak dur...

Hatta ben diyorum ki bunu BMN olarak kampanya haline getirelim veburadan dalga dalga yayilalim.Bu sitede hedef 2000 forma olmalidir...Yönetici kardesler ne dersiniz?Satalim sezonun ilk formalarini...

AtalaY_BuğrA
01.06.2005, 13:09
Faruk,Ati,Özgür,Harun v.s.manitanizlami bulusacaksiniz?bosver çiçegi kap hemen TS-CLUP tan bir forma al kizin gönlünü,zaten bu hediyeyi begenmese o kizdan sana hayir gelmez uzak dur...

Aga ben sana alacagim hediye olur dasmileys/smiley36.gif

Badaloğlu
01.06.2005, 13:30
Faruk,Ati,Özgür,Harun v.s.manitanizlami bulusacaksiniz?bosver çiçegi kap hemen TS-CLUP tan bir forma al kizin gönlünü,zaten bu hediyeyi begenmese o kizdan sana hayir gelmez uzak dur...

Aga ben sana alacagim hediye olur dasmileys/smiley36.gif

Olum manita diyom daaa...sulandirma isi...

yattara11
01.06.2005, 13:32
Usaklar, benim size bir önerim olacak...Her ne kadar dogum günü,cart günü curt günlerine inanmasamda; Trabzonspor için bu günlerde karizmayi çizdirebilirim.Böyle günlerde (dogum günü,evlilik yildönümü,babalar günü,anneler günü,kadinlar haftasismileys/smiley1.gif)herkes sevdigi bir kisiye bir forma hediye etsin.Bu kiz arkadasinizda olabilir,anneniz,babaniz,nisanliniz,ablaniz,kardes iniz,agabe yiniz,patronunuz da olabilir.Herkeseforma hediye edin...Faruk,Ati,Özgür,Harun v.s.manitanizlami bulusacaksiniz?bosver çiçegi kap hemen TS-CLUP tan bir forma al kizin gönlünü,zaten bu hediyeyi begenmese o kizdan sana hayir gelmez uzak dur...

Hatta ben diyorum ki bunu BMN olarak kampanya haline getirelim veburadan dalga dalga yayilalim.Bu sitede hedef 2000 forma olmalidir...Yönetici kardesler ne dersiniz?Satalim sezonun ilk formalarini...

smileys/smiley20.gif

grifztr
01.06.2005, 13:53
tek dilegim formalarin arkasinda "BÜTÜN" futbolcularimizin isimlerinin olmasidir. sonra komik laflar ediyorsunuz alan istedigi adi yazdirsin diye. temenni ediyorum ki yönetim bunun farkina varmistir ve formalari isimli bastirmistir. ve her yeni transferde büyük forma satislari yapilmalidir.

Salih61
01.06.2005, 14:03
yonetim costu birkere, sampiyonluga sanki fazla kalmadi gibi geliyor bana insallah!!! EvvelAllah biz seneye hakemleride yenecez...Az kaldi...EFSANE GERI DÖNÜYOR...

Saygilarimla...

Mollasalihoğlu
01.06.2005, 14:09

abi malum ögrenciyiz söyle yapsak.

o saydigin günlerde bizim eldeki kappalardan versek ese dosta da kendimize yeni forma alsak,nasi olur? smileys/smiley36.gif

zafercalikoglu
01.06.2005, 14:09
BUNDAN SONRA FORMASIZ MACA GITMEYELIM ,costuk bir kere ,

istanbul macina gelen taraftarin %50 sinde forma vardi hepsinde olsa süper olurdu o manzara,

ayrica yeni formalarin güzel olacagi düsüncesindeyim,hadi hayirlisi

Hüseyin Çümen
01.06.2005, 14:29
Yeni formalar piyasada

Badaloğlu
01.06.2005, 14:30

o saydigin günlerde bizim eldeki kappalardan versek ese dosta da kendimize yeni forma alsak,nasi olur? smileys/smiley36.gif

Ögrenci kardeslerime lafim yok ama bu ögrenciler arasinda bir çogu sigara içtigini biliyorum.Bir hafta sigara parasini formaya vereceksiniz olay budur.Ese dosta yeni formalari verelim ki bu konuyu her kesime asilayalim,onlarda Trabzonsporun güncelini yakalasinlar.

Akin-61
01.06.2005, 18:22
Formasini alan resimçekilip siteye yollasin..

Egemen
01.06.2005, 18:34
çiksin da alalim kredi karti limit asimi ama olsun bi yerlerden bulacaz artik. haydi peder bey para yolla kapalim formalari. yazdiralim 61 trabzonu arkasina....

TSlimetin08
01.06.2005, 18:44
Cok merak etim yeni formalari daha kimse almadimi

Emir BAYRAK
01.06.2005, 18:50
Yeni formalar piyasada

Pazartesi demis sanirim onumuzdeki pazartesi cikacak formalar piyasaya...bu arada kredi kartlik bi durumlari yok formalarin 38 milyon sanirim kulube taksit yaptirmayin smileys/smiley36.gif

Guests
01.06.2005, 18:55

abi sen dersinde almazmiyiz smileys/smiley2.gifzaten ben senede 1 milyardan fazla ödüyom trabzonasmileys/smiley4.gif

Guests
01.06.2005, 18:57
ayrica yeni üye kartlari chipli olucak para biriktiricek kimin ne kadar alisveris yaptigida belli olur smileys/smiley2.gif

Egemen
01.06.2005, 19:12
smileys/smiley36.gif

#10 Fietra
01.06.2005, 19:15
Helal olsun Ahmet Abi çok güzel fikir ama ben hediye almadigim için sorun yoksmileys/smiley4.gif

Burçak
01.06.2005, 19:37
(hani bazi arkadaslar söylediya kappa gibi kaliteli falan degil bu yeni formalar) yerel kanalin birinde canli yayina katilan bi yöneticimiz trabzonsporun kombinelerine ve formalarina ilgi göstermeleri gerektigini vurguladi. spiker sordu taraftar formasini alirken markasinada önemveriyor kaliteli olsun istiyor adidas kappa vs.. bu yeni formalarda bi marka görememek ilgiyi azaltirmi diye. ama yöneticimizin dedigi aynen suydu. bunlarda o markalar yazmayacak kendi markamiz olacak. ama direk ayni kumas ve malzemden yapilan formalar olacak. yani kalite farki olmayacak.kisacasi tek fark artik ayni kumasa kappa yazacagina bizim markamiz yazacak. ve taraftarimiz markaya degil klübe destek olmali gibisinden seyler söledi iste.

arkadasin birisi bi fikir söledi. formasini alan fotografini çekilip yollasin . çok süper olurdu bence ya..

Cengiz Çubukcu
01.06.2005, 21:34
o kadar merak ettim ki formalari o kadar yogun isimin arasinda bmn'ye girip bir arkadasin formalari bize göstermesini bekliyorum...ayrica insallah hepsi güzeldir de ayri ayri aliriz....herkese hediye ederiz....ve ayrica burada yazi yazan çok muhterem kidemli üyeler....neden eli yüzü düzgünt-shirt'ler bastirmiyoruz? asla yalniz yürümeyeceksin vb.....eger bu olmaz ise kendim tekstilden gelen gücümü kullanip yapacagim bu isi...kimse kusura bakmasin sadece ben giyecegim...

imported_erdogdulu61
01.06.2005, 22:39
büyük takimsak büyük taraftarsak büyüklügümüzü gösterelim kombineler satisa çiktiktan sonra hemen tükenmeli öyle biz büyügüz demekle olmuyor eger en büyük taraftar bizde diyorsak o zaman herkes göreve o kombineler çiktigi an bitsin herkes büyüklügümüzü görsün ve bize imrensin

Guests
02.06.2005, 07:40
cengiz

formalarin su anda gösterilmesi yasak - yoksa bizde biliriz formalari herkese erkenden göstermeyi ama yasak.

Badaloğlu
02.06.2005, 09:36
Helal olsun Ahmet Abi çok güzel fikir ama ben hediye almadigim için sorun yoksmileys/smiley4.gif

Hediyemi almiyorsun? yoksa manitanmi yok?smileys/smiley1.gifBu arada Özgür 1 milyar Trabzonami masraf yapiyorsun?yoksa kizin masraflarimi 1 milyar tutuyor?Eger 2.sikki isaretliyeceksen çok cimrisin,kiza bir halt aldigin yok demektir.smileys/smiley4.gif

Guests
02.06.2005, 10:18
yok abi trabzon ürünlerine giden para smileys/smiley4.gif

ayrica kiza 1 sene boyunca 1 milyar tutan hediye alicam cimri olucam ölemi smileys/smiley4.gif

hem simdi gelin adayi ariyorum düzgün bir kiz bulursam milyarlar feda solunsmileys/smiley2.gifEdited by: ÖzGüReisEsenLer

#10 Fietra
02.06.2005, 12:51
Evet Ahmet Abi yoksmileys/smiley1.gif

Mollasalihoğlu
02.06.2005, 12:56

Ögrenci kardeslerime lafim yok ama bu ögrenciler arasinda bir çogu sigara içtigini biliyorum.Bir hafta sigara parasini formaya vereceksiniz olay budur.Ese dosta yeni formalari verelim ki bu konuyu her kesime asilayalim,onlarda Trabzonsporun güncelini yakalasinlar.

walla benim kappa'ya taksitler daha bitmedi ama abi madem öyle dedin öyle olsun,hem artik hediye ne alacam diye düsünme derdi de yok.(Not: Sigara kullanmiyorum. smileys/smiley1.gif)

Tmac61
02.06.2005, 13:50
Arkadaslar Bursa da forma kalmamis, Sitede de beden kalmamis yani satilmis ayrica çubuklu hiç yok....

Trabzondaki halaogluna tel. açtim insallah vardir...

Amma ugrasiyoz yav forma almak için...

Heeee aklima geldi forma için magazaya giderken çubuklu TS formasiyla
dolasan bi dayi gördüm...Vay be helal dayi...(Bursa burasi smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif)

cemilsezgin
02.06.2005, 20:02
arkadaslar karadeniz haberde okuduma göre yeni sezonda 25 bin tane forma yapilacakmis bes bini yurt disinda gerisi türkiyede satilacakmis bunun yaninda formalarin fiyati sadece sadece sadece yirmi milyonmus

Punisher-61
02.06.2005, 20:47
arkadaslar karadeniz haberde okuduma göre yeni sezonda 25 bin tane forma yapilacakmis bes bini yurt disinda gerisi türkiyede satilacakmis bunun yaninda formalarin fiyati sadece sadece sadece yirmi milyonmus

bi forma 20 milyon mu?????

ben turuncu kappa formama 70 milyon vermistim..

demekki gelecek sezon Kulübümüz formalarin 3 mislisini satmasi lazimki gecen sezonun gelirini aynisini elde etmek icinsmileys/smiley7.gifne sacma

Mollasalihoğlu
02.06.2005, 20:48
o aradaki kari kappa aliyodu biz almiyoduk tahminen..

My
02.06.2005, 21:06
Evet, biz satilan formalardan belli bi yüzde alabilyorduk yani. Tam bilmiyorum ama heralde %15 miydi ne.

Emir BAYRAK
02.06.2005, 21:06

NE 20 MILYONMU SANMIYORUM 20 MILYON OLSUN...OYLE OLURSA 3 TANE ALMAK DUSUYO 1 TRABZONSPORLUYA UNUTMAYIN...

Guests
02.06.2005, 22:14
formalar 38 ytL diyoruz. yazilari tam okuyun arkadaslar. ilk basta 30 ytl idi, kumasi begenilmedi degisitirldi ve 38 ytL oldu. fiyatin degisecegini sanmiyorum.

bordoomavii
02.06.2005, 22:16
özgür dogum günüm yaklasiyo bana bi forma hediye edersin artiksmileys/smiley2.gif

Guests
02.06.2005, 22:20
özgür dogum günüm yaklasiyo bana bi forma hediye edersin artiksmileys/smiley2.gif

sen resimlerini gördün o yeter sana smileys/smiley36.gif

Önder28
02.06.2005, 22:35
Kappa çok güzeldi. Ama tam destek için alacagiz kuskusuz.

Kombine bilet alacaklar için bir teklifim var . Kapalidan alacaklar mavi , numaralidan kombine alacaklar bordo agirlikli formalar alsa tribün güselligi saglansa ...

TSlimetin08
02.06.2005, 23:34
ya resimleri nezaman gösterceksiniz cok merak ettim ha smileys/smiley1.gif

Egemen
03.06.2005, 00:05
blue tiger yönetim kombine alanlara forma vermiyomu onlar ayarlasinlar bence görüntü kirliligi olmasin statta. herkes cubuklu alsin. bi satmaya baslasalar kapiyorum çubukluyu. bu arada eskiler ucuzlamis. kappa hatirasi olsun diye alinabilir. 29ytl taraftar formalari..

Tmac61
03.06.2005, 11:45
Formayi neden kendi adimiza üretiyoruz..

1. Herkeste olabilsin diye...(sapsari gömlekle, Atletle gelmeyin diyesmileys/smiley36.gif)

2.Satilan formalarin ücretinin hepsi klüp kasasina girsin diye...

Sonuç: Bir zarar yok yani...

Erkin
03.06.2005, 12:32
Beyler formalari almaliyiz kaliteli de kalitesiz de olsakulübü yalniz birakmayalim,büyük takim forma satisindan büyük gelir elde etmeli!!smileys/smiley2.gifAcaba yeni formalarda futbolcularin ismi yazili sekilde satisi var mi?

grifztr
03.06.2005, 12:35
15 hazirani bekleyin. arkadaslar ibrahim sahini dinledim dün. kombineler 15 hazirandan sonra satisa cikariliyormus, vip1,vip2,kapali ve maratona kombine alanlara forma, kale arkasina kombine alanlarada sapka ve atki hediyesi varmis. trabzonda olan arkadaslar bu kampanyayi bekleyerek klube daha fazla katki saglayabilir.

Zafer Keskin
03.06.2005, 13:16
ben bile kombine almayi düsünüyorum ne diyonuz yaw:)))) insallah formalari kalp krizi geçirmeden görürüz .....

zanoylu
03.06.2005, 14:15
Ümitli degilim ama isallah ellerine bulastirmazlar.Taraftarin hosuna gitmezse tam bir fiyasko olur.Bu biraz profesyönel isi

Guests
03.06.2005, 17:11
Ümitli degilim ama isallah ellerine bulastirmazlar.Taraftarin hosuna gitmezse tam bir fiyasko olur.Bu biraz profesyönel isi

hosuna gider merak etme sen

Burçak
03.06.2005, 21:09
mazeret yok kombinelerin satisa çikmasina var daha. hergün kenara atin biseyler. sonra param çikismadi demek yok. smileys/smiley2.gif

emreaydin61
04.06.2005, 02:44
arkadaslar inanin trabzonda olsam kesin kombine alirdim..sizden ricam takimimizi yalniz birakmamaniz..trabzonsporumuz istanbula geldiginde de gerekeni yapariz merak etmeyin..

Nytre
04.06.2005, 07:35
evet arkadaslar simdiden bir seyler atalim kenara sonra param yoktu bahanesinin arkasina siginmayalim

LazAnisT
04.06.2005, 10:36
Trabzondaki arkadaslara anlam veremiyorum.Biz ts için istanbulu terk edip trabzona yerlesmeyi düsünüyoruz sizlerse kombineler için tartisiyorsunuz.bunu konusmanin bile manasi yok.bir sekilde alimak lazim.çokta pahali olmuyo zaten

$FIRTINA61$
04.06.2005, 10:47
smileys/smiley32.gifkombine fazla alinmaza bile o stad gene dolacak bu takimlan

Onur1967
05.06.2005, 11:09
NE zaman çikiyor formalar ? Acaba yeni forma üretiminde tüm gelir Trabzonspor'un mu olacak ? Ayrica Marton'a loca yapacaklar haberi dogru mu ?

Lütfen biri cevap yazsin

Harun
05.06.2005, 11:52

Is çikarma ahmet abi basimizasmileys/smiley36.gifEvde alayi istanbul takimi.Bunlara degil TS formasi bordo mavi çiçek bile fazla.Is hatun meselesine gelince orda dur derim iste hersey karsilili ben ona ts formasi hediye edecegim zaman oda bana bjk formasini misilleme olarak geri gönderirsmileys/smiley36.gif

bordoomavii
05.06.2005, 12:13
harun abi yenge besiktasli öylemi smileys/smiley4.gif

amma kilibik adamsin yaw becerip trabzonu tutturamadinmi yengeye.

yazi bana aittir. ÖzGüReisEsenLer

LazAnisT
05.06.2005, 13:30
Bir arkadas yeni formalari görmüs.dedigi tek sey kappa ile kiyaslanamayacak kadar kötü.ama kulüpten dediklerine göre 40 bin tane siparis varmis ama buda tras.bizce pazarlama taktigi

Guests
05.06.2005, 13:34
formalar kötü diyen kim süleyman abi. bende gördüm formalari bir tanesinin yakasi hariç formalar çok hos. özellikle turuncu olan.

Berat
05.06.2005, 13:58
Vall Özgür beraber gördük formalari,sence Kappa'nin yerini tutar mi?? Tamam, mavinin tonunu çok iyi seçmisler ama formanin dizayni ve yakasi (V yaka) bana göre tam bir felaket... Turuncu forma çok güzel sadece..onun da dizaynindan bahsediyorum tabi, kumas kalitesinden degil.. Bence 38 milyon o formalar için fazla bir rakam ama tabii ki kulübe destek olmak için alacagiz yeni formalardan, o da ayri mesele...

Guests
05.06.2005, 14:41
v yaka kötü tabiki ama bizde v yaka olmayanlardan aliriz. kappanin yerini tutmaz dogrudur onu konusmustuk zaten ama adidasin kumasi deniyor. bence adidasda güzel.

Semih GÜL
05.06.2005, 14:50
Bence de formalarin kalitesi kappadan sonra içimize kolay kolay sinmeyeccegi kesin insAllah modifiye felan yaparlar.Kumas kalitesinide arttirirlar.smileys/smiley19.gif

Zafer Keskin
05.06.2005, 14:54
aman beah bekleyin yarini iste :))))) insallah fiyasko olmazda hayal kirikligina ugramayiz.....

Berat
05.06.2005, 14:57
v yaka kötü tabiki ama bizde v yaka olmayanlardan aliriz. kappanin yerini tutmaz dogrudur onu konusmustuk zaten ama adidasin kumasi deniyor. bence adidasda güzel.

Sen inandin mi Adidas'in kumasi olduguna? Ben sahsen inanmadimsmileys/smiley4.gif

Mollasalihoğlu
05.06.2005, 14:59
adidas ama mahmutpasaaaaa smileys/smiley36.gif

Erkin
05.06.2005, 16:20
Ne yapalimartik kappayi aratsa da,fazla kaliteli olmasa da alalim. Kulüp forma satisindan adam gibi bir gelir elde etmeli.. smileys/smiley2.gif

U.Sadıkoğlu
05.06.2005, 16:31
BeyLer bu formaLar gene ayni forMaLarmi olcak

Semih GÜL
05.06.2005, 16:45
BeyLer bu formaLar gene ayni forMaLarmi olcak

Yok TS klub adi altinda Trabzonspor kendi formalarini üretecek ve giyecek bu sene ama bikaç arkadas gördük biz ondan yorum yapiyoruz.Sahsen benim pek hosuma gitmedi.

Onlarinda dedigi gibi klübe yardim amaci ile alacaz artik.smileys/smiley19.gif

Harun
05.06.2005, 17:12
Geçen seneki turuncu formalar içinde pek hos degil deniliyordu.ama Hemen hemen herkeste turuncu forma vardi.O yüzden simdilik kötü denilebilir benimsersek oda güzel gelecektir.

Hüseyin Çümen
05.06.2005, 19:36
korkum su simdi biz büyük taraftar bu formalara acca,ip ilgi göstericez çünkü biz takimizi bu adaletsiz arenada verdigi asil mücadeleden ötürü çok seviyoruz ve satislar patliycak yönetimde waybe biz ne form yaptik patlama yapti satislar dicek hep kendi üretçek

bundan korkuyorum

ama nabalim alcaz vermi baska çare arkadaslar önemli olan güzelligi degil tasidaigi asil renkler ve onu dünyanin en degerli formasi yapan üzerindeki yildizi eziklerin milyonlarca yildizaina bedel olan armasi yokmu hele ondan alicaz bu formalari onun renkleri yeter

My
05.06.2005, 20:26
Arkadaslar, formalar yine badimi smileys/smiley25.gifGörenlerden biri cevap verirse sevinirim...

Guests
05.06.2005, 21:25
Arkadaslar, formalar yine badimi smileys/smiley25.gifGörenlerden biri cevap verirse sevinirim...

hayir

Nytre
05.06.2005, 23:20
formalar çiksin bakalim da!..

ne zaman çikacak .. ben aslinda formadan baska adam gibi tisörtler de bekliorum!..

söle sanimiza tarihimize layik tisortler falan..

My
05.06.2005, 23:58

hayir

Eyvallah smileys/smiley1.gif

Şahinoğlu
06.06.2005, 10:42
Yönetim formalari kendi üreticek bunun ilk etaptaki amaci bu yil ucuz ve çok sayida forma satip gelir elde etmektir ama asil hedef takimimizin alicagi basarilarla beraber gelicek diger sponsor forma taleplerini en üst düzeye çekmektir yani bunu geçen senelerde ezik fb yapti simdi adidasla anlasti niye çünki çok yuüksek meblag önerdiler amaçta buydu zaten bizim yönetimde ayni taktigi uyguluyo ve dogru bi taktik bence formalari güzel yapacaklardir alismak zordur herzaman ama alisiriz .

Emorfo
06.06.2005, 11:04
Bu sezon forma satislarinda büyük ihtimalle patlama yasanacak...

$FIRTINA61$
06.06.2005, 11:06
100.000 forma satip satis rekoru kirmak isitiyor trabzon avrupada bi sirketlen alasmis 40.000 kadar burdada satilacak

EmrahYalçınalp
06.06.2005, 11:09
Bu "patlama" lafini duyunca aklima hemen Agustine geliyor niyeyse smileys/smiley4.gifBu kez insallah tuttururuz su patlama meselesini Faruk, baska ne denir ???

yattara11
06.06.2005, 11:32
Bu "patlama" lafini duyunca aklima hemen Agustine geliyor niyeyse smileys/smiley4.gifBu kez insallah tuttururuz su patlama meselesini Faruk, baska ne denir ???

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

ben de çok beklemistim patlama yapmasini ama olmadi... smileys/smiley17.gif

Emorfo
06.06.2005, 12:04

bu gün yarin patlayacak dedik elimizde patladi :) ama ben formalardan ümitliyim, tisört fiyatina forma...

Oruç
06.06.2005, 13:03
gören arkadaslarimiz formalari buraya koyamaz mi acaba?

FATIH SULTAN TEKKE

Sacit
06.06.2005, 13:45
harbi ya goren arkadsl varsa koysun mukemmel biseye benziyoler sanki icim den oyle geciyo smileys/smiley2.gifsmileys/smiley36.gif

Punisher-61
06.06.2005, 14:11
millet resim ceken teliniz yok mu, su formalarin resmini bi cekin buraya koyun bi zahmet...

Colakoglu
06.06.2005, 14:36
beyler su yeni formalari acayip merak ettim... nerde girip bakiyosunuz
su formalari bi adres verinde bakalim yada buraya resimlerini koyun
olmazmi yani....

tamer__61
06.06.2005, 14:42
arkadaslaaaar

pazartesi gunune kadar formalari gostermekyasak diyordunuz

ahaaa geldi catti pazartesi

buyrun arkadaslaar artik top sizde gosterin su formalari

artik bu kadar merak yeter ama

LÜT-FEN

TSunami
06.06.2005, 15:12
Bu "patlama" lafini duyunca aklima hemen Agustine geliyor niyeyse smileys/smiley4.gifBu kez insallah tuttururuz su patlama meselesini Faruk, baska ne denir ??? smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

lange için kis gelmesini beklemistik. agustine için patlama yapmasini.

formalari görelim lütfen. ne transfer gördük ne forma

Burçak
06.06.2005, 15:17
bizim niye söle tsörtlerimiz yok ya. mesela; SENIN GÜXÜN KARANLIGI YIRTACAK. bu sekilde tsörtlerimizde olmali yani. ayrica nerde yeni formalarimiz nerdne bakiyosunuz söleyinde bizde bakalim da

Murat'
06.06.2005, 15:24
katiliyorum

gerisiyalan
06.06.2005, 16:19
resmi web sayfasinda ne bir haber ne bir resim var bu yeni formalarla ilgili.

Trabzonda biri yok mu bu merakimizi dindirecek, hadi artik da.

Mayls
06.06.2005, 16:22
<DIV>forma resmi görsek güzel olurdu</DIV>
<DIV>acayip merak ediyorum bu formalari</DIV>

Aslıhan
06.06.2005, 16:39
arkadaslar hakikaten bende çok merak ettim su formalari bi çiksa dagörsek ben zaten alicaktim ama iyice bi merak sardi yani

Berat
06.06.2005, 16:52
Formalarin ne zaman çikacagi ya da çikip çikmadigi kesin belli olsun (bugün diyenler vardi çünkü), Özgür buraya koyar resimlerini...

Punisher-61
06.06.2005, 17:20
bizim niye söle tsörtlerimiz yok ya. mesela; SENIN GÜXÜN KARANLIGI YIRTACAK. bu sekilde tsörtlerimizde olmali yani. ayrica nerde yeni formalarimiz nerdne bakiyosunuz söleyinde bizde bakalim da

Almanyada acik artirim sitesinde(ebay) bu tisörtler satiliyor

http://i5.ebayimg.com/03/i/04/33/35/92_1_b.JPG

Guests
06.06.2005, 18:30
böyle bir çok t-shirt üretilicek. kazak falan üreten firmalarimizda degisti.

ayrica resim konusunu yönetime sordum onay verirlerse göstericem. ama resimler çok kaliteli degil. zaten zor çektik.

Ferşat Balcı
06.06.2005, 18:45

ayrica resim konusunu yönetime sordum onay verirlerse göstericem. ama resimler çok kaliteli degil. zaten zor çektik.

3 gün çoktan geçti özgür koy artik.bitsin artik bu hasret.bisey derlerse ben koydum onun bi suçu yok derim smileys/smiley1.gif

Burhan61
06.06.2005, 18:57
özgür

su formalari görmeden ölürsem ahirette iki elim yakandasmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifEdited by: vectra29

61_TS_1967
06.06.2005, 19:04

bizi boyle heveslendiripte sonra giçbissey yapmadan cikmazlar insalhkarsimiza

selcjK
06.06.2005, 19:11
beyler formalar noldu? ben bugun sabah saatlerinde ts cluba baktim yeni formalardan eser yoktu valla :)

Nytre
06.06.2005, 19:33
bence demin de dedigim gibi çesitli konularda çesitli sekillerde formalar üretilmelidir..

senin gücün karanligi yirtacak..

efsane bitmez firtina dinmez..

asla boyun egmeyecegiz ...

karadeniz firtinasi...

gibi .. kupalar olan resimler olan mizah dolu tisortlerde olur..

fatih tekkeye yapilan pankart gibi...

türlü türlü seyler bunun için bir ekip kurulmali ve haril haril çalismalilar bence..

Guests
06.06.2005, 20:23
arkadaslar yeni tarih 18 haziran.

yapilacak basin açiklamasiyla 18 haziranda formalar tanitilicak.

My
06.06.2005, 20:29
smileys/smiley19.gif

TSlimetin08
06.06.2005, 20:35
neeeeeeeee 18 haziranmi yapmayin yasmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gif

BDiler61
06.06.2005, 21:12
umarim 18 haziranda transferlerde biter bizde yeni transferlerin formalarini aliriz

Colakoglu
07.06.2005, 01:48
beyler bizim transfer 18 hazirana kadar bitmez her sene aynisini
diyolar... kamp baslamadan transfer bitecekmis cok duyduk o laflari...
ya abi bunlar cok gevsek davraniyo ya yine transfer son güne kadar
kalacak bizde fitil olucaz iyim ismileys/smiley5.gif

CaMoKa
07.06.2005, 09:42

yattara11

valla canlardirinca çirkin bisey oluyorsmileys/smiley5.gif

Akin-61
07.06.2005, 10:43
ya arkadaslar bi atin bakalimya bisi olmaz

CaMoKa
07.06.2005, 10:52
ya arkadaslar bi atin bakalimya bisi olmaz

Yasakmis ya kimseyi zor duruma sokmayalim biraz sabir

Emir BAYRAK
07.06.2005, 11:46
CaMoKa SOAD in bir Türk düsmani grup oldugunu ermeni asilli oldugunu biliyormusun(avatarin icin soyledim)

Evet bencede kimseyi zor durumda birakmaya gerek yok ha bugunn gormusuz ha haftaya...

Guests
07.06.2005, 11:50
bende göndermek isterim resimleri ama kesinlikle yasak arkadaslar.

Emrahsaral
07.06.2005, 15:19
Ya çok merak ettik atin su resimleride bakalim artik ne olacak ki

Burçak
07.06.2005, 18:30
kombine bilet fiyatlati kaçpara olur sizce fikri olan varmi

yattara11
07.06.2005, 18:33
Ya çok merak ettik atin su resimleride bakalim artik ne olacak ki

töbe smileys/smiley17.gif

selcjK
07.06.2005, 20:38
---Edited by: murat

Guests
07.06.2005, 20:43
--Edited by: murat

Berat
07.06.2005, 20:49
SelcJK arkadasim "saçmaliyorsun" yazmak yerine neden yasak oldiugunu sorsan daha güzel olurdu sanki. Formalari Özgürle beraber ben de gördüm, Trabzonspor Istanbul Temsilciligi'nde. Oradaki abiler formalarin resimlerini çektigimizi görünce tekrar tekrar uyardilar, sakin hiç biyerde yayinlamayin dediler.. Her isin bir yolu yordami vardir.. Demek ki neymis? Özgür saçmalamiyormus...

Özgür sen de sakin ol ulasmileys/smiley4.gif

Harun
07.06.2005, 21:27
Arkadas hakli bence.Madem formalari gördünüz ve resimlerini yayinlamasida yasak yani kisaca formanin baskalari tarafindan bilinmesi isytenmiyor.O zaman burda kalkipta insanlari meraklamndiracak açiklamalar yapmayacaksiniz.Ne gördüyseniz sizinle kalacak .Öyle buraya gelipte yok yakasi kötü, yok kiçi kirik, yok dügmesi var, yok turuncu ,yok bilmem ne diyerek insanlari meraklandirmayin.Zaten millet almamak için bahane ariyor sizde gaza getirmeyin.

Guests
07.06.2005, 21:31
kaptana karsi boynumuz kilcan ince. ayrica gördüklerin sana yetersmileys/smiley4.gif

http://img160.echo.cx/img160/3864/adsz4bz.th.png (http://img160.echo.cx/my.php?image=adsz4bz.png) bu resimdede ne demek istedigi anlasiliyor.Edited by: ÖzGüReisEsenLer

Berat
07.06.2005, 21:45
Vall Özgür beraber gördük formalari,sence Kappa'nin yerini tutar mi?? Tamam, mavinin tonunu çok iyi seçmisler ama formanin dizayni ve yakasi (V yaka) bana göre tam bir felaket... Turuncu forma çok güzel sadece..onun da dizaynindan bahsediyorum tabi, kumas kalitesinden degil.. Bence 38 milyon o formalar için fazla bir rakam ama tabii ki kulübe destek olmak için alacagiz yeni formalardan, o da ayri mesele...

Nytre
07.06.2005, 23:02
yasaksa yasak zorlamayalim sabredelim.

Akin-61
08.06.2005, 09:19
tamam klüpyasak dedi ise lami cimi kalmadi demekdir..

KuĞu
08.06.2005, 09:35
ayin 15 den sonra görecegiz herhalde biraz daha sabredelim arkadaslar, aslinda ilk yorumlar moralimi de bozmadi degil ben kappadan daha güzel olacagini düsünüyordum formalarin, kalitesi konusunda yorum yapan arkadaslar bir de takimin sirtinda görseymis bari :) acele ettiler bence sahada güzel duruyor olabilir.

ahmetturk
08.06.2005, 10:38
Takim da bu 38 milyonluk formalardan mi giyecek?

Burçak
08.06.2005, 10:38
kalitesi konusunda kappanin ayni kumasindan yapildigini söyledi bi yöneticimiz. yerel bi tv deki programda. kumasin kalitesizx oldugunu sanmiyorum . belki modeli güzel olmayabilir. ama zevkler farklidir. önce bi görmemiz lazim..

Emir BAYRAK
08.06.2005, 10:46
kaptana karsi boynumuz kilcan ince. ayrica gördüklerin sana yetersmileys/smiley4.gif

http://img160.echo.cx/img160/3864/adsz4bz.th.png (http://img160.echo.cx/my.php?image=adsz4bz.png) bu resimdede ne demek istedigi anlasiliyor.

Demekki Harun kameralara oynuyormus smileys/smiley36.gifsmileys/smiley1.gifsmileys/smiley36.gif

Emir BAYRAK
08.06.2005, 10:47
Takim da bu 38 milyonluk formalardan mi giyecek?

Hayir tabikide bizlere taraftar formasi satilacak..http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gif

Guests
08.06.2005, 11:24
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=3 width="100%">
<T>
<TR>
<TD align=middle background="" bgColor=#e1e2f0 colSpan=2></TD>
<TR>
<TD =smText vAlign=top background="" bgColor=#f4f4fb><A name=163363></A>EMIR BAYRAK
</TD></TR></T></TABLE>

sana katiliyorum harun abi sadece kameralar önünde sov yapiyor smileys/smiley4.gif

My
08.06.2005, 11:50
Bugün Ts Club'a gittim ve formalarin ne zaman geliceini sordum. Isin ilginci adamlar her yerde fiyati düsen kappalarin fiyatini hala eski fiyattansatiyorlar ve yeni sezonda formalarimizi kendimizin üreteceinden bile haberleri yok.Onlarda bana soruyor nasil olacakmis formalar diye smileys/smiley4.gifYalniz yeni ürünlerinayin 15 inde geliceni söylediler. Gerçi su ana kadar dediklerinde pek tutarli olamadilar ya neyse. Edited by: Gölge Oyunu

TSunami
08.06.2005, 11:58
<DIV ="w500 p6">
<DIV =lineStory>Trabzonspor forma ihraç ediyor</DIV>
<DIV =deckStory style="MARGIN-TOP: 20px">Trabzonspor Kulübü Genel Saymani Yüksel Simsek, bu yil Almanya?dan bir firmanin kendilerinden 25 bin adet forma siparisinde bulundugunu söyledi.</DIV>
<DIV>
</DIV>
<DIV =textMedBlack>AA</DIV>
<DIV =textTimestamp></DIV></DIV>
<DIV =w649>
<TABLE width=649>
<T>
<TR>
<TD width=460>
<DIV ="w460 p1" style="FLOAT: left">
Trabzon - Simsek, yönetim kurulu üyesi Ömer Yalçin Atalar?in tekstil isiyle ugrastigini ve bu yil forma üretimini gerçeklestirecegini belirterek, ?Geçen yildan daha ucuz bir fiyatla formalarimizi satacagiz. Hedefimiz 100 bin forma satmaktir? dedi.</DIV></TD></TR></T></TABLE></DIV>
Almanya?da toptan olarak tekstilcilik yapan bir Türk isadaminin kendilerinden 25 bin adet forma siparisinde bulundugunu kaydeden Simsek, ?Artik formalarimiz Almanya?da da satisa sunulacak. Bizden sipariste bulunan isadamindan teminat mektubunu da aldik. Önümüzdeki günlerde Almanya?ya forma transferini gerçeklestirecegiz? diye konustu.

?YENI FORMALARIMIZI HERKES BEGENECEK?
Bu sezon daha degisik biçimde tasarladiklari formalarin tanitimini10 gün içinde yapacaklarini dile getiren Simsek, söyle konustu:

?Teknik heyete de formalarimizi gösterdik, çok begendiler. Herkes begenecek. Kendi üretimimizi yaptigimizdan dolayi forma maliyetleri dedüsecek. Önümüzdeki sezon herkes ucuz tutacagimiz fiyatlarla formamizialabilecek. Geçen yil 24 bin adet forma satmistik. Bu yil hedefledigimiz rakami gerçeklestirmemiz halinde 3 milyon YTL?lik gelir saglayacagiz.?

Hüseyin Avni Aker Stadi tribünlerinin tamamini bordo-mavili renklerde görmek istediklerini kaydeden Simsek, taraftarlarini yeni formalardan almasini istediklerini de sözlerine ekledi.

ahmetturk
08.06.2005, 12:34
Evet arkadaslar kombine fiyatlari belli olmus

Numarali 425 üyelere 340

Maraton (özel) 300 üyelere 240

Maraton 150-120

Kale arkalari 75

Aldigim bilgiye göre yogun talep varmis.Edited by: ahmetturk

Burçak
08.06.2005, 17:30
aldigin bilgiler dogru . kombine bilet fiyatlari açiklandi. ama henüz satis yapilmaya baslanmadi. kombine biletler 20 hazirandan itibaren satisa baslanacakk.

Burçak
08.06.2005, 17:34
asil söylemek istedigimi unuttum. yaklasik 10 dakika önce trabzon ts club de idim. yeni formalari nezaman alabilecegimizi sordum görevliye. büyük ihtimalle 20 hazirandan itibaren onlarin satisina da baslanacagini söyledi bana. yani buda demek oluyoki yeni formalar için son 12 gün...

Utku061
08.06.2005, 17:47
Maraton özel kismi Dernegin oldugu yer oluyor.Ve sayet o bölüme kombine alan olursa sezon içinde çok büyük kargasalar çikar! Dernek ya orayi tamamen parasini verip alacak! Yada kendine yeni yer bulacak!

Maraton Kombineleri de geçen sene 200 YTL idi.150 YTL ye inmis..Ve Eski kombinesi olanlara öncelik verilecek yerler konusunda.

Beytullah
08.06.2005, 21:10
Evet arkadaslar kombine fiyatlari belli olmus

Numarali 425 üyelere 340

Maraton (özel) 300 üyelere 240

Maraton 150-120

Kale arkalari 75

Aldigim bilgiye göre yogun talep varmis.

insallah talepler cok olur kombine biletlerine walla ben tranzonda yasaydim alirdim

Colakoglu
09.06.2005, 02:19
la nerde hauu formalarsmileys/smiley36.gif

Ts52
09.06.2005, 09:12
yeni formalari nerden görebiliriz arkadaslar

Guests
09.06.2005, 09:13
18 hazirandan sonra her yerde görebilirsinsmileys/smiley4.gif

Ts52
09.06.2005, 09:15
trabzonspor com tr de upload edilirmi?

selcjK
09.06.2005, 09:29
vip 1 - 1milyar
vip2 - 875 milyonmus

Burçak
09.06.2005, 10:45
denildigi gibi maraton özel kombineleri dernegin oldugu yerdeyse karisiklik olur. orasi kendimi bildim bileli dernegin yeri . zaten öylede olmali.

Fatih Ersoy
09.06.2005, 19:07
Bu sene formalarin çok güzel olacagi soyleniyor. Merakla bekliyorum.

Utku061
09.06.2005, 19:10
Bugün Ts Club da kombine alanlar özellikl dernek orada sorulari ile yetkililere sorular sordular.Dernek için 524 adet oradan yer ayirtilmis,parasini verip alacaklar herhalde,yoksa hepsi satilacak.

$FIRTINA61$
09.06.2005, 19:46
her seyi satin alalimsmileys/smiley4.gif

Nytre
09.06.2005, 21:34
dernek satin alir alacagi yeri gerisi de satilir yine bence tribunun en can alici yere çekirdekçileri koymasalar olur!...

20haziranda yeni formalar çikacak ayrica trabzon ts clubta kappa ürünlerde yüzde otuz indirim var..

Burçak
10.06.2005, 19:56
ayin 20 sinden sonra kombineyi alacaz artikk kaçmaaazz

Trap_Zone61
11.06.2005, 12:30
Selam usaklar.Ben daha yeni üye oldum.Afyonda üniversite ögrencisiyim..Fakat benim Sizden bir ricam olacak.Umarim bana yardimci oalcak birileri cikar..Ben GURBETCI GENCLIK 61 polari istiyorum bana yardimci olabilecek kimse varmi...Simdiden herkese bol bordo-mavili günler...

Trap_Zone61
11.06.2005, 12:35
usaklar bu zurawski geliymi gelmiymi.pen bise anlamadum:)

Emorfo
11.06.2005, 12:40
Kombineler konusunda baslik var bu baslikta yeni formalari konusalim...

Trap_Zone61
11.06.2005, 12:55
arkadaslar bana GURBETCI GENÇLIK 61 polari ve atkisi lazim fiyatini bilen veya nerden bulabilecegimi bilen varmi...yardimlarinizi bekliyorummmmmmmmmm

Tmac61
11.06.2005, 13:00
arkadaslar bana GURBETCI </font>GENÇLIK 61</font></font> </font>polari ve atkisi lazim fiyatini bilen veya nerden bulabilecegimi bilen varmi...yardimlarinizi bekliyorummmmmmmmmm

Gurbetçi Gençler olsa oolmaz mi?????

www.gurbetcigencler.com Oradan Atiki satisina bakabilirsin

Trap_Zone61
11.06.2005, 13:05
olur tabi yaa olmazmmi ..saol kardes..

kutoz
11.06.2005, 13:11
varsa bende alabilirim, nereden nasil temin ecedebiliriz, yardim...

Emorfo
11.06.2005, 13:47
Bildigim kadariyle Gurbetçi Gençlerin polarlari bitti. Yeni sezonda yenipolar ve atki üreteceklerdir. Su anda yok diye biliyorum. Ayrintili bilgiyi www.gurbetcigencler.com (http://www.gurbetcigencler.com) adresinden alabilirsiniz.Edited by: Emorfo

x_man
11.06.2005, 14:16
ya bence kappa formalariiyiyda ya üzüldüm

ballisi
11.06.2005, 19:47
arkadaslar inanin sizin yerinizde olmak için neler vermezdim kombinemle maça gitmek son üçyildir yapamadigim sey allah kahretsin bu van i yüzüncü yil üniversitesini gözünü sevdügümün sehri trabzonum...

Murat'
11.06.2005, 20:44
ya arkadaslar yeni formalar ne zaman görücüye çikacak dört gözle bekliyorum

imported_Suha
11.06.2005, 21:34
görelim bakalim ne kadar kalitelismileys/smiley2.gif

shipbroker61
11.06.2005, 22:40
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">
Su anda yaptigim biraz pismis asa su katmak gibi birsey ama, ustamizinda biraz bizim beklentilerimize kulak asmasi ve damak tadimiza uygun seyler yapmasi icin uyari yapmamizda son derece normal diye dusunuyorum.<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

Sahsi fikrime gore, problem klube ait lisansli urunlerin pahali olmasi veya klube bu satislardan cok az bir kar marji birakmasi degil. Esas problem kurumsallasma adina onemli adimlar atan ama cok basit seyleri ya gozden kaciran ya da isine gelmedigi icin dikkat etmeyen pazarlama ve satis yontemleri. Eger dikkat ederseniz, kampanya olarak baslatilan ve buyuk hedeflerle yola cikilan cogu sedye klup veya klube bagli sirketler gerekli pazarlamayi yapmiyorlar veya yapamiyorlar. Su anda ne durumdadir bilmiyorum ama 100.000 uye kampanyasinin bu sekilde sonuca ulasmasi cok zor hatta hemen hemen imkansiz gibi. Bazi arkadaslarin ?hele bir sampiyon olalim o zaman uye kayitlari patlar? sozune herhalde klubun ilgili bolumlerinde calisan kisilerde inanmis olmalilarki kampanya basladigindan beri yapilan en ufak bir promosyon veya satis artirici aktivasyon yok. Ben bu konuyla ilgili cagri merkezini aradigimda herdefasinda farkli sebepler siralandi ve hepsininde sonuda ?calismalar devam ediyor? dendi.

Gelelim basta forma ve diger lisansli urunlerle ilgili yapilan calismalara. Kabul etmek gerekirse Kappa marka formalar taraftar formasida dahil olmak uzere cok ucuz degildi. Ama bakacak olursak rakibimiz olarak gordugumuz takimlarinda satis fiyatlari hemen hemen ayni. Adamlar formalarini peynir ekmek gibi satarken bizim satamamamiz ve bunun sebebini sadece fiyatinin pahali olmasina baglamamiz biraz isin kolayina kacmak gibi geliyor. Tamam urunler pahali olabilir ama bugun artik hemen hemen her alisveriste uygulanan taksitlendirme yontemini uygulamak bu kadar mi zor? Zorki bununla ilgilide cagri merkezini aradigimda ?calismalar devam ediyor? cevabini aldim.

Bir diger onemli konu ise bu gibi islerin marka degerini zaten ispatlamis ve hem kendi urunleri hem de bizim urunlerimiz icin gerekli reklam calismalari yapan firmalardan alip kendimizin yapmasi. Kimse alinmasin gucenmesin ama bu zihniyet bana biraz ?Laz Tuccar? zihniyeti gibi geliyor. Tahminime gorede bu kararin alinmasi ?ya ha bu Kappadan bize ne kadar para kaliy abi? sorusunun karsisinda ?fazla bisi diil ya % <?:namespace prefix = st1 ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:smarttags" /><st1:metricc&#111;nverter w:st="&#111;n" ProductID="15 mi">15 mi</st1:metricc&#111;nverter> ne? cevabini alan bir kisinin hemen masada duran hesap makinesini alarak senede satilan forma sayisi * forma fiyati ? maliyetlerin cikmasindan sonra kalan bol sifirli kar rakamini gormesinden sonra olmustur. Hesap makinesindeki rakamdan etkilenen kisi ?ya abi bu isi biz kendimiz yapalim hem daha ucuza yaparuk hem biz eh sonrada klup kazanur? sozuyle karsisindakinide kolayca ikna etmistir.

Iyide bu isi Avrupada yapan onlarca klup ve Turkiyedede basariyla gerceklestiren rakiplerimiz mi gerizekali yoksa biz mi cok akilliyiz diye sormadan edemiyorum kendime. Bizden kat be kat fazla satisa sahip kluplerin bunu yapmamasi hatta ve hatta fenerbahcenin tam tersine bundan donmesi soru isareti olusturmuyor mu sizin kafanizdada.

Hadi bunlarin hepsini gectim madem boyle bir is yapiyorsunuz ve bunu pazarlayacaginiz kitlede taraftariniz neden soyle 5 10 tane tasarim yapip hem resmi sitede hem de taraftarlarin olsturdugu sitelerde bir anket yapmiyorsunuz. Bu kadar zor mu bunu dusunmek veya yapmak yoksa isin en kolay tarafimi insanlarin bu renklere olan sevgisini emrivakilerle nakite donusturmek. Yani azicik isletme kafasi olan bir kisininde aklina gelmedi mi bu acaba ki bunu yapan bir rakibimizde vardi aslinda.

Yani diyecegim sudurki, 1herhalukarda bu formalardan en az 1 tane alacagim- ama alirkende bu iste benim ve bizlerinde bir katkisi olsun. Katkidan ote ?kurumsallasma? denilen seyi sadece demeclerde veya kataloglarda gormeyelim pratiktede yasayalim. Calismalar devam etmesin artik icraate gecilsin.

Saygilar.

Not: Aslinda yazacak daha cok seyim var bu pazarlama isleriyle ilgili ama simdilik tadinda birakmak daha iyi herhalde.</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

61trabzonomer
11.06.2005, 23:52
ya arkadaslar yeni formalar ne zaman görücüye çikacak dört gözle bekliyorum

hakantpl
12.06.2005, 02:57
Nerde bu formalar yaw çiksada aLsak bi kaçtane

TSlimetin08
12.06.2005, 05:08
az kaldi 6 gün daha sabir 18 haziranda görcez insallah oriya kadar daha yasarsak tabi smileys/smiley4.gif

XhAn
12.06.2005, 14:51
Insallah güzel birseydirler..

Kappa aslinda çok iyiydi..

Beytullah
12.06.2005, 15:28
walla ben yeni formalir bekliyorum o yüzden forma almadim ciksda alsan bir an önce

Egemen
12.06.2005, 15:37
kappa gercekten isini iyi yap1yodu beyler. neden böyle bisi yapt1 kulüp anlamad1m. her neyse art1k yenilerden alicaz ama ben gecen seneki cubuklu maç formalar1m1za a_1k oldum.

XhAn
12.06.2005, 15:49
Daha çok kar elde etmek için yapmistir..

Cengiz Çubukcu
12.06.2005, 21:48
senin fikirlerine aynen katiliyorum shipbroker61.... bu karari trabzonspor yönetiminde hangi isimlerin verdigini de acaip merak ediyorum...ben bir taraftar olarak kappa formayi hem asik oldugum renklerden dolayi hem de kaliteli diye her yerde giyiyorum....evde, maçta, çarsida ,sokakta vb...bu seneki formalarla ilgili ise ya sadece taraftar formasi alip maçtan maça giyecegim ya da parama kiyip topçularin formalarindan alacagim..

daha formalari görmedim ama suna asla ve kat'a inanmiyorum....kumas ve dizaynin ikisiniz de uydugu forma yapamamislardir...ya kumaslar kötüdür..ya da dizayn

$FIRTINA61$
12.06.2005, 22:24
bir göremedik yeni foramlari

zanoylu
15.06.2005, 16:35
Hala göremedik ne zaman ç?k?yoooor........

XhAn
15.06.2005, 23:16
Çok k?sa zamanda..

61trabzonomer
16.06.2005, 08:53
güzeldir kesin inan?yorum...

Oruç
16.06.2005, 14:04
yaw bir anönce bizde görsek çok iyi olacaksmileys/smiley2.gif

FATIH SULTAN TEKKE

Çagman
16.06.2005, 14:08
dfaha c?kmad?m? ya

sweetrose
16.06.2005, 14:56
?n?allah ?ampiyonluk formam?z olur bunlar.....

worldmaster
16.06.2005, 16:04
Çok merak ettim ya

61trabzonomer
16.06.2005, 16:54
?n?allah ?ampiyonluk formam?z olur bunlar..... in?anlah..

Murat'
16.06.2005, 17:20
ya karde?im bilen warsa yazs?n ne zaman ç?kacak bu formalar inan?n ÖSS ye gircem bu kadar stres yoq formalar bir an önce ne zaman c?kaaca?? aç?klanmal?

XhAn
16.06.2005, 17:46
Formalar hakk?nda resmi sitede aç?klama yokmu???

Zafer Keskin
16.06.2005, 17:51
bu hafta sonu piyasada olmas? planlan?yordu bilemicem ama in?allah bu hafta sonu gerçektyen ç?kar piyasaya ....

Murat'
16.06.2005, 18:00
in?allah yaaa bu yönetimin de i?i belli olmuyor

nemo_61
16.06.2005, 18:06
formay? gösterecem diyip göstermeyenler çok ay?p ettiler ..bizde merak ediyoruz gösterirseniz çok müte?ekkir olaca??z

Murat'
16.06.2005, 18:34
formay? gösterecem diyip göstermeyenler çok ay?p ettiler ..bizde merak ediyoruz gösterirseniz çok müte?ekkir olaca??z

aynen bizln oyunu mu oynuyorlar ya

XhAn
16.06.2005, 18:47
Belki de?i?iklik falan olmu?tur..

delihamsi
16.06.2005, 18:55
süper bir haber zaten yeni forma al?cakt?m...

Murat'
16.06.2005, 19:04
ya arkada?lar bari bu formalar mankenler futbolcular taraf?ndan tan?t?lacakm?.bence tan?t?lmas? laz?m ama öyle mankenle falan de?il sadece futbolcularla olmal? bence

XhAn
16.06.2005, 19:35
Mankenli oluyo çünkü bayanlarda forma al?yo. Fakat mankensiz olsa tabi daha iyi olur..

Beytullah
16.06.2005, 19:48
ya c?ksada alsan sunlardan cok merak ettim

Murat'
16.06.2005, 19:51
Mankenli oluyo çünkü bayanlarda forma al?yo. Fakat mankensiz olsa tabi daha iyi olur..

ya abi bize yak??maz öyle fahi?eler olacaksadanormal k?zlar olsun de?il mi yani hem o tu?ba özy?n trabona geldi?inde k?rd??? potu biliyoruz fatih tekkye sen kimsin emi?

XhAn
16.06.2005, 19:54
B?rak motoru ya. Fatih kimmi?. Sen kimsin as?l. Ekmek aras? bi tu?ba yap abi :):):):)

Egemen
17.06.2005, 00:17
banada bi akkaya smileys/smiley17.gifama domates falan olmas?n :):):):):)

Guests
17.06.2005, 01:00
Arkada?lar bu i?in suyu ç?kt? art?k... neyse bende bi?eyler sallayay?m bari..:

Ben görmedim ama, ?unu biliyorum yeni sezon Bordo formalar?m?z harikaym??..! yakas?nda mavi birçizgi varm??... ti?ört gibi yani, günlük giyilebilir...

Yeni turuncu formalar?m?za ise, bakmaya k?yamazs?n?z... tamam? turuncu ve üzerinden bordo mavi birer tane ?erit geçiyor...smileys/smiley2.gif

agahozlu
17.06.2005, 08:43
ben de alacaktim forma ama yeni formalarin çiktigini duyunca vazgectim hemen.atay baskan super çalisiyor.insallah yani formalar güzeldir.cikinca hemen alacagim.

TRABZONLU DOGDUK ;TRABZONLU OLECEGiZ

dr_phantom
17.06.2005, 08:52
yeni fiyatlar çok iyi. fiyatlardan memnunuz.

üstelik ?ampiyonlar ligine kat?lm??ken daha fazla seyirci laz?m. misafir tak?mlar avni akerden korkmal?.....

Oruç
17.06.2005, 14:16
fiyatlar iyi iyi olmas?na da bir de ?u formalar? görsek daha iyi olacak!

FATIH SULTAN TEKKE

Zafer Keskin
17.06.2005, 14:20
ALLAHIM SEN BANA O GÜNLER? GÖSTER YARABB?M ne çok suyu ç?kt? yaw ulan 1 haziran dediler bekledik 6 hazirana dediler bekledik 18 hziran dedi,ler bekledik daha ne kadar dayan?r bu kalp yaw...

Guests
17.06.2005, 14:33
KeSKiN_61

duyanda görmedin san?cak formalar? ha smileys/smiley4.gif

Salih61
17.06.2005, 14:55
fiyatlar iyi iyi olmas?na da bir de ?u formalar? görsek daha iyi olacak!

FATIH SULTAN TEKKE

Formalar Adidas kalitesinde...Bunu bana stad?n orda ki Ts club da ki bir tan?d?k söyledi ve de fiyatlar?n?n çok uygun olaca??na söyledi...

Sayg?lar?mla...

Colakoglu
17.06.2005, 20:47
hepsinden birer tane alicam busene stad yaptiricaz para lazim smileys/smiley17.gif