PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kombine almalı herkes ama nasıl

Etem Güner
01.07.2009, 18:36
Arkadaşlar trabzonspor taraftarı olarak çeşitli fikirler beyan ederek kombine nasıl satarız bunu ortak olarak düşünelim ben karadeniz tv kanallarından devamlı sipikerler tarafından trabzonspor taraftarlarını kombine almaları için teşvik etmelerini öneriyorum sizler ne diyorsunuz

Muhammed KOÇ
01.07.2009, 18:38
nasıl olduğunu kimse bilmediği için malesef başlık kapanacak

Etem Güner
01.07.2009, 18:42
neden kapansın herşeye bir fikir üretiyoruz stadyum projesi çiziyoruz bunada bir çözüm bulalım

Engin Türkyılmaz
01.07.2009, 18:42
kılıt gelır bu başlığa

bordoylamavi
01.07.2009, 18:46
güzel konu.beencede tartışalım bunu. belki ortak kombine alımları olabilir. yada trabzondaki firmalar dan tanıdıklarınız varsa bu işe el atabilirler. sponsorluk manasında . misal beyaz eşya da atıyorum buzdolabı fırın çamaşır makinesi alana kombine % 50 indirimli gibi

izzet
01.07.2009, 18:54
Hic tartismaya gerek yok. TS yi seven, sigaradan manitadan keser, alir kombineyi BIR SENE ICIN 200 Lira ya.

Ikinci ligde olsa amatörde olsa, transfere bilmemneye bakmadan, Kombineyi alir GERCEK TARAFTAR!

Fenerliler, rezil kepaze oldu, TRANSFER OLMADAN kuyruk oldular bu sezon basi.

GErcekten ac olan imkani olmayan taraftari bir kenara birakip, imkani olupta, kombineyi isimlere baglayan arkadaslara: Fenerliler kadar olamadiniz dan baska birsey demiyorum!

Etem Güner
01.07.2009, 18:59
ben şahsen baıkesirdeyim ama 1 adet kombine alıp trabzondaki belirlediğimiz bmn den bir arkadaşa hediye edeceğim ayrıca 18 belediyemiz kendi çalışanlarına alsa oda yeter bence

bordoylamavi
01.07.2009, 19:02
ben şahsen baıkesirdeyim ama 1 adet kombine alıp trabzondaki belirlediğimiz bmn den bir arkadaşa hediye edeceğim ayrıca 18 belediyemiz kendi çalışanlarına alsa oda yeter bence
işte bu tarz fikirler için iyi başlık olmuş. ya hakkaten her belediye çalışanlarına alsa nolur sanki. hem belki onlar çekirdek çitlemez stadda

A.Ali Karanis
01.07.2009, 19:06
yahu millet takımının kombinesine 2-3 milyar vermek için can atıyor,biz 200 liralık kombineyi satmak için "nasıl satarız,hadi fikir üretelim" diyoruz.zaten bir kombineye 200 lira veremezsek kimlerle yarışacağız ki ? fatih tekke'leri nasıl alacağız ki ?

seyduna_efil
01.07.2009, 19:32
bence bı havuz olusturup para toplanmalıı.bu şekilde bi kombıneye 200 veya 500 tl veremeyecek olanlar ellerınden gelebildiği kadar havuza para gönderırler ve herkesın corbada tuzu olmuş olur..toplanan paralarla kombıneler alınır gereklı kişilere ulaştırılır..

Akif Gür
01.07.2009, 19:50
bence bı havuz olusturup para toplanmalıı.bu şekilde bi kombıneye 200 veya 500 tl veremeyecek olanlar ellerınden gelebildiği kadar havuza para gönderırler ve herkesın corbada tuzu olmuş olur..toplanan paralarla kombıneler alınır gereklı kişilere ulaştırılır..

şuanda yapılıyor bu dediğin zaten ama reklam iyi olmadı

sakaryalı.61
01.07.2009, 19:51

işte bu öneri bana göre on numara havuz deyip geçmeyelim damlaya damlaya neler olduğunu sanırım bilmeyen yoktur. :alkış: iyi fikir.

İsmail Alkan
02.07.2009, 00:04

işte bu öneri bana göre on numara havuz deyip geçmeyelim damlaya damlaya neler olduğunu sanırım bilmeyen yoktur. :alkış: iyi fikir.
http://www.bordomavi.net/forum/showthread.php?t=14972 :rolleyes:

fındıkoğlu
02.07.2009, 00:08
birilerinin illaki dürtmesimi gerekiyo kombine almak için.
aşkın tarifi bumudur.:cool:

HAYRETTİN
02.07.2009, 01:40
Bizde hedef kuculturuz nevar yani madem sehirde futbola ilgiyok evet trabzonsporun buseneki hedefi ligde orta sıralarda kalmak hatta kume duşmemeye oynamaktır madem eskisehir bizden pahalı ve cok satıyor kombinesini bizde hedef kucultur ligde kalmaya oynarız

Külünkoğlu
02.07.2009, 08:10
Konuyu tartışabileceğiniz : http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=14819&page=25
Katkıda bulunabileceğiniz : http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=14972&page=13

İki başlıkta mevcut.

Bu başlığa yazıp "neler yapabiliriz ? " diyen arkadaşları özellikle bu başlığa bekliyoruz. http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=14972&page=13