PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Güven Kocabal?dan vaz geçildi...

Zurawski
30.05.2005, 20:41
<DIV align=left ="lineStory">Güven Kocabal Trabzon'da..</DIV>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%"><T><T>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></T></T></TABLE>

Trabzonspor, ilk transferini yapti.. Bordo mavililer, Istanbulsporlu Güven Kocabal ile prensipte anlasmaya vardi.. 26 yasindaki oyuncuyla hafta içinde sözlesme imzalanacak

Dis transfer çalismalarini sürdüren Trabzonspor, ilk olarak Istanbulsporlu Güven Kocabal ile prensipte anlasmaya vardi.

Bordo-mavili kulüpten alinan bilgiye göre, Istanbulspor ile sezon sonu sözlesmesi biten Güven ile her konuda anlasmaya varildigi ögrenildi.

26 yasindaki orta alan oyuncusunun bu hafta içinde sözlesme imzalayacagi bildirildiEdited by: Emorfo

Zurawski
30.05.2005, 20:43
kaynak Ajansspor

grandiose
30.05.2005, 20:43
canim kardesim,konu kilitlenecektir,sakin yanlis anlama... bu konuyla ilgili genel bir transferler basligi var zaten... lütfen orada yazalim..saygilar..

andrei07
30.05.2005, 20:45
Çok gereksiz sadece Trabzonlu oldugu için yapilan bir transfer.Kimse kusura bakmasin ama degil oynamak 18 e giremez.Paf takimimizda çok daha iyi durumda bir sürü genç yetenek var .26 yasina kadar ne yapti acaba da transfer ettik.Yönetim ve Senol Hoca Güvenleri karistirdilar sanirim alinmasi gereken Denizlispordaki GÜvendi bu degil!!!smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

Önder28
30.05.2005, 20:49
gerçekten Sirf Trabzonlu diye alindi ise yanlis yapilmis. Istanbulsporda öyle ahim sahim oynamiyordu zaten. Bir bildikleri vardir herhalde (insallah). Hayirli olur insallah.

Zurawski
30.05.2005, 20:51
Trabzonlu olmasi tek artisi bence de yeter biraz daha gençlere yönelmek lazim alinan futbolcular 25 i geçik hep.Yaslaniyo takim yaslaniyo.

Sevgi
30.05.2005, 21:00
Çok gereksiz sadece Trabzonlu oldugu için yapilan bir transfer.Kimse kusura bakmasin ama degil oynamak 18 e giremez.Paf takimimizda çok daha iyi durumda bir sürü genç yetenek var .26 yasina kadar ne yapti acaba da transfer ettik.Yönetim ve Senol Hoca Güvenleri karistirdilar sanirim alinmasi gereken Denizlispordaki GÜvendi bu degil!!!smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

Mustafa Dogan ayagini kiran a kadar çok iyi bir futbolcuydu.Ayagi kirilan futbolcularin toparlanmasi zordur.TRABZONSPOR un bu transferi yapacagina pek ihtimal vermiyorum amaheran hersey olabilir bizim yönetimde smileys/smiley11.gif

Guests
30.05.2005, 21:04
usaklar imzalar atilmadan yazmayin da söle haberler

Emir BAYRAK
30.05.2005, 21:06
Alindiysa vardir bi bildikleri istanbulspordan sirf trabzonlu diye alinmadigi kesin.oyle sacma seylerin olacagina ihtimal vermiyorum ayrica bunun bi transfer izlemek uzere olan insanlar var..izlemis begenmislerdir takima faydali olacagini dusunmuslerdir.Senol hocada tamam demistir.Alinsin zaten bi mukavelesi yokmus.Bonservis parasida verilmiyecek...+ imza atilmamis...

Hünkar
30.05.2005, 21:27
insallah hayirlisi olur ama bildigim kadariyla pek ahim sahim bi topcu diil gerci oynadigi takim goz onunde olmadigindan cok kesin bi bilgim yok ama senol hoca bos adamin pesinde kosmaz

murat
30.05.2005, 21:33
canim kardesim,konu kilitlenecektir,sakin yanlis anlama... bu konuyla ilgili genel bir transferler basligi var zaten... lütfen orada yazalim..saygilar..

Resmi sitede yazmadikca,transfer basligindan devam lutfen!

tigin
31.05.2005, 11:24
Basligi yeniden açiyorum.resmi sitede haberi var.
Güven ile 3 yillik ön protokol
Trabzonsporumuz transfer harekatina Istanbulspor?un genç oyuncusu Güven Kocabal ile 3 yillik ön protokol imzalayarak basladi.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Dün, 26 yasindaki ortasaha oyuncusu ile biraraya gelen Yönetim Kurulu Üyemiz Metin Akbasoglu, Çengelköy'deki Delmare Restoran?da ön protokol imzaladi.

$FIRTINA61$
31.05.2005, 11:28
ben transfer link koymusdum ama olsun

Tmac61
31.05.2005, 11:29
Arkadaslar alternatif olarak iyi bir oyuncu....

Kimseyi takimdan kesmek için degil oyunculari haftada 3 maç oynayacagimiz zaman koordineli bir sekilde kullanmak için bunlar...

Ayrica Hakan Aslantürk, Istanbuldan Emre,Sinan Demircioglu gibi 61 ler çok ligimizde...

Bu arada Trabzondaki Istanbul maçinda Güvenin attigi golü hatirlayan var mi...1-1 bitmisti...smileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gif

grifztr
31.05.2005, 11:51
Beyler ne yaptiginizin farkindamisiniz ? Resmen adami asaliyorsunuz? güvenin maçini kaç kez izlediniz ki? kaç kere istanbulsporun maçlarini izlediniz? trabzonlu oldugu için alinmis diyorsunuz? o zaman selahattin,muzaffer trabzonlu degil mi? veya fatih hüseyin takimdan kovulduklarinda trabzonlu degillermiydi? dogru konusun ya asabimi bozmayin, transfer yaptik sevineceginize saçma saçma yorumlar yapiyorsunuz? bu mu takimda birlik beraberlik? bu mu sorarim size? bu sezon alternatifsiz bir kadro diye aglarken simdi yapilan transferleri mi begenmiyorsunuz? hay allahim sen sabir ver bana. iste güven ;

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=2 width=510>
<T>
<TR>
<TD =hurnewstitle align=left>Mucize adam Güven Kocabal</TD>
<TD vAlign=bottom align=right></TD></TR>
<TR>
<TD align=left colSpan=2>
<TABLE cellSpacing=5 cellPadding=0 align=right>
<T>
<TR>
<TD align=right>http://www.hurriyetim.com.tr/images/trs.gifhttp://www.hurriyetim.com.tr/displayimage/0,,169332,00.jpg< name=examp></></TD></TR>
<TR>
<TD></TD></TR></T></TABLE>

Istanbulspor?un 24 yasindaki kaptaninin iki kez ayagi, bir kez de belindeki omur kemigi kirildi. Iki kez sag diz iç yan baglari kopan Güven, buna ragmen takiminin ve transferin gözdesi.
HALK arasinda sikça kullanilan bir söz vardir. Talihsiz birini tanimlamak için ?Onun basina gelenler, pismis tavugun basina gelmemistir? derler. Bu söz, Istanbulspor?un 24 yasindaki kaptani Güven Kocabal?in üzerine ?cuk? diye oturuyor.

Güven?i yakindan taniyanlar, büyük takimlarin birinde rahatlikla oynayacagini söyler. Tam alti yildir sakatliklarla bogusan ve neredeyse vücudunda kirilmadik kemik kalmayan genç futbolcu, kavgasinda her seferinde galip çikmis. Doktorlarin, ?Birakin oynamayi, yürümesi bile mucize? dedigi Güven, zor bir dönemden geçen, TMSF?ye devredilen ve satisi için onay bekleyen Istanbulspor?un ve transferin gözdesi...

Istanbulspor?la 10 yasindayken minik takimda tanisan, kisa sürede A takima siçrayip araliksiz 14 yildir sari siyahli formayi tasiyan Güven?i canindan bezdiren sakatliklar saymakla bitmez. Iste talihsiz futbolcunun basindan geçen sakatliklar...

1997-98 Sezonu: F.Bahçe-Istanbul maçinda, Mustafa Dogan?in darbesiyle ayagi kirildiginda 17 yasindadir Güven. Ve bu sakatlik sezonu kapatmasina neden olur.

1999-2000 Sezonu: O dönemde G.Saray formasi giyen yakin arkadasi Mehmet Yozgatli?nin darbesi ile ayni ayagi kirildiginda dünyasi bir kez daha kararir Güven?in. Umutla basladigi bir sezonu yine tamamlayamamanin hüznünü yasar Güven.

2001-2002 Sezonu: ?Kadersizin isi, muhallebi yerken kirilirmis disi? derler ya, Güven?e ne çok uyuyor... Bu kez Ataköy?deki idman sahalarinda ayni ayagi üçüncü kez kirilir. Araya yaz tatili girdigi için bu kez ucuz atlatir.

Bitti sanmayin, devami var...

2002-2003 Sezonu: Elazig maçinda sag diz ön çapraz baglari koptu, ?tam iyilestim? derken Altay maçinda belindeki omur kemigi kirildi genç futbolcunun. Ve bir sezonu daha bu sekilde kapatti.

2003-2004 Sezonu: Daha sezonun baslangicinda A.Sebat maçinda, sag diz iç yan baglari bir kez daha koptu. Yine hüsran ve sezonun ancak son maçlarina yetisebildi.

Kulüp doktoru Mehmet Ünal?in espriyle karisik ?Yürümesi bile mucize. Biz düzeltiyoruz, o sakatlaniyor? dedigi Güven, basindan geçen bunca sakatliga ragmen hala transfer teklifleri aldigini söylerken, ?Sakatliklarimdan eser kalmadi. Sezon sonunu bekliyorum. Saglam ve saglikli bir transfer yapmak en büyük dilegim? diyor.

Doktorlar bile sasirdi

Doktorlar, ?Birakin oynamayi, yürümesi bile mucize? diyor. Ancak, Güven sakatliklara adeta meydan
okuyor.

Sag diz iç yan baglari iki kez koptu

Sag arka lifi koptu

Sag ayagi ayni yerinden 3 kez kirildi

Belindeki omur kemigi kirildi </TD></TR></T></TABLE>

andrei07
31.05.2005, 11:59
2 Yil önceki gazeteden alinti yapmissiniz.Üzerine ne eklemis 2 yil boyunca??Çok gereksiz ve taraftari umutsuzluga sevk eden bir transfer!!

Ferşat Balcı
31.05.2005, 12:14
bu güven içime dogdu galiba.IST-TRABZONSPOR maçini staddan izlerken bi gözüm hep güvendeydi.Galiba Senol hocaninda bi gözü güvendeymis.Bence güven çok teknik bir oyuncu,ayagina top çok yakisiyor,çok sakin ve çok rahat oynuyor topu da iyikulanabiliyor.ben onun stilini arjantinli Aimara çok benzettim...

Eger Transfer edilmisse sirf Trabzonlu diye edilmemistir. Burada Senol Hocaya Güvenmek gerek Mutlaka onun Hosuna giden bir tarafi vardir. Hem trabzonspora fazla bir maliyeti deolmamistir.

onunTransferi hakkinda ön yargili olmamak gerek. yasida çok fazla gündemde tutulmamali.unutmayalim FatihTekke 27 sinden sonra patlama yapti.Bu Transfer Güvenin bir siçramasi olabilir. Bekleyip görecegiz.

andrei07
31.05.2005, 12:19
Insallah sizler hakli çikarsiniz bende delikanli gibi çikar yanilmisim der özür dilerim.Ancak bu futbolcu sizce hangi oyuncumuzu rahatsiz edebilir formasini kapmak için??

Guests
31.05.2005, 12:30
güven sevdigim bir oyuncu hayirli ugurlu olsun. dhaneyi ilah yaptiniz basimiza güvenimi begenmiyorsunuz.

Tmac61
31.05.2005, 12:34
andrei07 Neden bu kadar rahatsiz oldun Güvenden anlam veremedim...

Takimdan Szmeki kessin diye alinmadi zaten...Dönüsümlü olarak yani
takimi dinlendirerek kullanmak için yani kadro zenginligi için ki Bir
bildikleri oldugundan alinmistir...

Ha hiç olmadi kampta memnun kalmadin yollarsin.Ama bence bu ve bunun gibi yetenekli evlatlarimiza sahip çikmaliyiz...

Buraya yaziyorum Gençlerde Hakan Aslantas (61) var...Çocuk sag kanat
için yaratilmis resmen...Altyapisi almanyadan...Bomba transfer olur...

dinceraydogan
Sakatligi nüksetmezse yarali bir transfer

Benim için Fenerli Mehmet Yozgatli nasil ir futbolcuysa Güvende o derecededir. Hatta daha iyidir de...

Oruç
HAYIRLI UGURLU OLSUN!

FATIH SULTAN TEKKE

selçukabi
31.05.2005, 12:40
eee bu baslik kapatilmisti, resmi sitede de bir haber yoktu en son kesinlestigine dair bir haber var mi arkadaslar...

Guests
31.05.2005, 12:41
fanatik gazetesinde formayi öptügü resimde var.

A.Hilal Çakıroğlu
31.05.2005, 12:44
resmi sitede 3 yillik ön protokol imzaladigi yaziyor.

hayirli olsun.

Oruç
31.05.2005, 12:46
resmi sitede 3 yillik ön protokol imzaladigi yaziyor.

hayirli olsun.

evet resmi sitede mevcutsmileys/smiley2.gif

FATIH SULTAN TEKKE

halil ibo
31.05.2005, 12:51
BIZIM MAÇTA IST.SPOR'UN GÖZE BATAN TEK OYUNCUSUYDU,TAKIP EDEBILENLER IÇIN.

EGER IS RESMIYETE BINMISSE BU SAATTEN SONRA SÖYLENEBILECEK TEK SEY ;HAKKIMIZDA YAPILACAK DIGER TRANSFERLER GIBI HAYIRLI UGURLU OLMASI...

TRABZON'LU OLMASIDA ÇOK GÜZEL 2.LIGDEN GELIP NERDEN GELDIGINI UNUTANLARA BENZEMEZ SANIRIM.

ALTERNATIF VE KULÜBE ZENGINLIGI IÇIN GEREKLIDIR.

Tmac61
31.05.2005, 12:52
Vay be yakinda Borsaya da açiklama yaparlarsmileys/smiley2.gif...

Dikkat edin daha önce kaçan basin simdi didik didik takip ediyor herseyi....

Yusuf yusuf oldular...smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

yattara11
31.05.2005, 13:11
arkadaslar ben de bu haberi sizlere dün aksam verecektim ama maalesef internete baglanamadim...

dün yerel kanallardaki bir programda bu transferi açikladiklar... orada bulunan yönetim kurulu üyemiz Ahmet Çubukçu da haberi dogruladi hatta ''helal olsun size, o kadar da saklamistik!'' gibi seyler söyledi...

Güven'in transferinden bazi kisilerin çok rahatsiz oldugunu görüyorum... benim kendi görüsüm yok ama Güven'in zaman zaman Istanbulspor'da öne çiktigini duymustum...

asagidakilerin önemli oldugunu düsündügüm için büyük harflerle yaziyorum, kusura bakmayin...

SAMPIYONLUGUN YOLU 'GÜVEN' GIBI ADAMLARDAN GEÇER... LIGIN EN ZOR DÖNEMINDE BÖYLE OYUNCULAR SAHNEYE ÇIKAR... SAHADAKI TAKIM KULÜBENIN SAGLAM OLDUGUNUN BILINCINDE RAHAT TOP OYNAR... GÜVEN TABI KI YÖNETIMDEN BEKLEDIGIMIZ FLAS TRANSFER DEGILDIR... AMA BU IS SADECE FLAS TRANSFERLE OLMAZ... YOKSA ÜÇ AY SONRA YINE BASLARIZ;'KADROMUZ FAKIR,KULÜBEDE ADAM YOK' DEMEYE...SONRA BASLARIZ ''FATIH'I,GÖKDENIZ'I DINLENDIREMIYORUZ' DEMEYE...SONRA YINE AHLANIP VAHLANIRIZ KAÇAN SAMPIYONLAR LIGINE, LIG SAMPIYONLUGUNA...

yönetimi tebrik ediyorum, bu sene erken basladilar transfere... umarim Senol Günes'in önderliginde dogru transferleri yaparlar...Edited by: yattara11

sametaydin
31.05.2005, 13:34
ya alindi die ilk 11 de oynicak diyew bisey yok. zaten genç oyuncu. zannediyorumki bu futbolcudan uzun vadede yararlanilmak isteniyor. zaten önümüzdeki sene bu futbolcu biraz zor oynar. sonuçta yetsecek. bence alinmasi iyi oldu.

andrei07
31.05.2005, 17:16
26 Yas gençmi oluyor arkadaslar?? Bekleyelimde ne zamana kadar bekleyelim 30 oluncami oynayacak??

61viya
31.05.2005, 17:24
Güven Kocabal,hosgeldin...Süper bir ortama,TEK büyük takima,kendini gelistirebilecegin mükemmel insanlarin yanina,ve...yürigime...HOSGELDIN...uZUN YILLAR BIZIMLE OLMAN,TERININ SON DAMLASINA KADAR YÜREGINI ORTAYA KOYMAN DILEGIYLE....

zafercalikoglu
31.05.2005, 17:36
oyun tarzi guzel sakatlanmazsa iyi adam habire ayagi kirilmis,

andrei07
31.05.2005, 17:40
Güveni bende takip ederdim kaçyildir.Ancak çok sanssiz bir futbolcu oldugu ortada.Trabzonspora olan sevgim bu konuda daha acimasiz düsünmemi sagliyor ve onun için bu transfere muhalefet ediyorum.

Mehmet Topuz,Denizlisporlu Güven,Gökhan Kök ,Bakirköyspordan 19 yasindaki Ali alinsin bakin hiç sesim çikiyormu?

Akin-61
31.05.2005, 17:56
çooooooooooooookbüyük transfer.. acaba bu transferi sirf transfer olsun diyemi ettik merak ediyorum.. bu güven hangi mevkide kimi kesebilir yada kimin yerini doldura bilir ?? allah askina eskisi gibi baslamayalim gene..

Berat
31.05.2005, 17:58
Fersatla beraber izliyorduk Istanbulspor maçini, ilk dakikalardan itibaren dikkatimi Güven'e yöneltti Fersat.. Zaten Istanbulspor maçlarini Fenerbahçe Stadinda oynadigi sene hemen hemen tüm maçlariniz izleyen biri olarak az çok taniyordum Güven'i.Bildigim kadariyla geçen sezon da anlasmistik ama sezon sonuna dogru sakatlanmisti, o yüzden olmamisti transfer.. Bence ideal bir yedek, top ayagina yakisiyor.. Çok güzel top dagitiyor..

Bazi arkadaslar demis ki kimin alternatifi.. Szymek'in oynamayamayacak durumda oldugu maçlarda bence Adem'den daha yakin olur formaya...

andrei07
31.05.2005, 17:58
çooooooooooooookbüyük transfer.. acaba bu transferi sirf transfer olsun diyemi ettik merak ediyorum.. bu güven hangi mevkide kimi kesebilir yada kimin yerini doldura bilir ?? allah askina eskisi gibi baslamayalim gene..

SONUNDA DOGRUCU BIRI ÇIKTI HELAL OLSUN smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

+1967+1967

Cengiz Çubukcu
31.05.2005, 17:59
insallah takima faydasi dokunur..bu kadar sakatliktan sonra hala ayakta kalan bir futbolcu tam bizim mücadelemizi anlatiyor..

Tmac61
31.05.2005, 18:00
Gökhan Kök'ü de Trabzona yakistirdin ya....smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

UğurB
31.05.2005, 18:05
Tolga'yi 26 yasinda Malatya'dan aldigimizda kaç kisi varligindan haberdardi? Erdinç Kayseri Erciyes'ten gelmedi mi? Volkan diplerde sürünen sonra düsen Adana'dan alindi. Emrah Istanbul, Kocaeli derken geldi. Adam daha oynamadan sildiniz. Topu alip yanlis pas verince küfürü basacaksiniz, yapistiracaksiniz isligi sonra adam o stresle iyi top oynayacak.

Lütfen eski günlere dönmeyelim. Alinan her oyuncuyu daha iyi yapmak için tesvik edelim. Aldigi oyunculari yok eden Bizans takimi olmayalim...

andrei07
31.05.2005, 18:05
Fersatla beraber izliyorduk Istanbulspor maçini, ilk dakikalardan itibaren dikkatimi Güven'e yöneltti Fersat.. Zaten Istanbulspor maçlarini Fenerbahçe Stadinda oynadigi sene hemen hemen tüm maçlariniz izleyen biri olarak az çok taniyordum Güven'i.Bildigim kadariyla geçen sezon da anlasmistik ama sezon sonuna dogru sakatlanmisti, o yüzden olmamisti transfer.. Bence ideal bir yedek, top ayagina yakisiyor.. Çok güzel top dagitiyor..

Bazi arkadaslar demis ki kimin alternatifi.. Szymek'in oynamayamayacak durumda oldugu maçlarda bence Adem'den daha yakin olur formaya...

Bazi arkadaslar dedigin kisi benim sanirim,Sen simdi ümit millide hermaç 90 dakika oynayan Ademe sans vermeyelim onun yerine son 4 senesini sakatliklarla geçirmis Güven daha sansli olur diyorsan zaten tartismayalim.Zaten Emre Asik transfer edilsin dediginde olay bitmisti Allah bilir okan buruk,fatih sonkaya ,murat hacioglunuda istersiniz takimda!!!

Tmac61
31.05.2005, 18:06
Ademi, Ibrahim egeyi, Celaleddini, kim kaç defa izlemis ki bu çocuk hakkinda böyle kötü yorum yapiliyor anlamadim...

Bize attigi golü kaç defa izledik...

Birini kesmesi için baska oyuncular alinacak zaten...

Yazik, simdiden böyle önyargi varsa Stadda halini düsünemiyorum...

Millet 35 kisi kadroyla oynarken 20 kisiyle çogu maçi da 17-18 kisiyle oynadik o günleri unutmayin...

Tmac61
31.05.2005, 18:09
Szmeki kesmesi için Vierayi Gökdeniz için Ronaldinhoyu Fatih Için de Etoo yu falan getirelim...

Hani destek, hani birlik....

bodozlama
31.05.2005, 18:14

Bazi arkadaslar dedigin kisi benim sanirim,Sen simdi ümit millide hermaç 90 dakika oynayan Ademe sans vermeyelim onun yerine son 4 senesini sakatliklarla geçirmis Güven daha sansli olur diyorsan zaten tartismayalim.Zaten Emre Asik transfer edilsin dediginde olay bitmisti Allah bilir okan buruk,fatih sonkaya ,murat hacioglunuda istersiniz takimda!!!

Valla digerleri için haklisin ama fatih sonkayayi istiyorum ben.Hele hele emrah anlasmazsa tek alternatif bence(Mehmet topuzla bjk anlasmis o yüzden tek alternatif)

Mollasalihoğlu
31.05.2005, 18:15
güven top teknigi çok yüksek bir oyuncu ve bizim kulübemizde böyle bir adam yok su an.ayrica söyle de bir durum var yetenegini ortaya koyarsa 11'i zorlayabilir.bu gün bu kadar muhalefet ediyosunuz yarin formaniza adini yazdirmayin sonra.

Szymek alindiginda gelen tepkiler hala aklimdasmileys/smiley36.gif

Ferşat Balcı
31.05.2005, 18:17
Tolga'yi 26 yasinda Malatya'dan aldigimizda kaç kisi varligindan haberdardi? Erdinç Kayseri Erciyes'ten gelmedi mi? Volkan diplerde sürünen sonra düsen Adana'dan alindi. Emrah Istanbul, Kocaeli derken geldi. Adam daha oynamadan sildiniz. Topu alip yanlis pas verince küfürü basacaksiniz, yapistiracaksiniz isligi sonra adam o stresle iyi top oynayacak.

Lütfen eski günlere dönmeyelim. Alinan her oyuncuyu daha iyi yapmak için tesvik edelim. Aldigi oyunculari yok eden Bizans takimi olmayalim...

Tmac61
31.05.2005, 18:18
Alina alina Polonyadan mi aliniyor denilmisti...smileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gif

Arkadaslar ÖN YARGILI OLMAYALIM

Bir bildikleri var ki almislar su elestiriler bitsin artik...

Berat
31.05.2005, 18:36

Emre abi yorumlari okurken isimlere dikkat etmiyorum o yüzden adinla hitap etmemisim.. Tamam 4 sene sakatlikla ugrasan Güven'e hiç sans vermeyelim.. Zaten zamaninda da en büyük hatayi ayagi kirilan Fatih'e sans vermekle yaptik, hemen yollamamiz lazimdi...

Simdi bu yorumu okuyan bazi arkadaslar olayi su noktaya getirmesinler lütfen; Güven Fatih kadar iyi topçu mu? Kimsenin öyle bisey iddia ettigi yok, sadece tesbih yapiyorum..

Tmac61
31.05.2005, 18:42
Berat Tekke Özet için tesekkürler...

Umarim Bu çocuk hakkindaki önyargilar sadece Burada kalir...</font>

andrei07
31.05.2005, 18:56
Siz bilirsiniz,insallah ben yanilirim!! Daha büyük düsünmek zorundayiz ve daha iyisine layigiz

yattara11
31.05.2005, 19:14

SONUNDA DOGRUCU BIRI ÇIKTI HELAL OLSUN smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

+1967+1967

sizin anlamadiginiz birnokta var... siz istiyorsunuz ki her gelen yeni transfer bir öncekini takimdankessin... ama dünya tarihinde böyle bi olay olmadi, bundan sonra da olmaz...

yönetim; 'Güven bizim flas transferimiz, direkt olarak 11 oynayacak bir oyuncu, Güven'le birlikte sampiyonluga kosacagiz!'' mi dedi?

siz niye Güven'i illa ki 11 oyuncusu olarak görüyosunuz?

futbol takimlari ilk 11 den mi ibaret?

Güven'in yildizinin parlayamayacagini nereden biliyosunuz?

sizce yönetim transfer yapmaya bu sene Zidane'dan mi baslasin?

sizin bu düsünce tarzinizla bu is çok zor... ama ALLAH'tan isin basinda olan kisiler yavas yavas bu düsünce tarzini birakiyor...

andrei07
31.05.2005, 19:29
Anlamadiniz sanirim,takimdan illa birini kessin demedik.Ancak yedek klübesindeki oyuncuda iyi olmak zorundadirki ,11 de baslayan kötü oynarsa onu zorlayacak bir yedegi oldugunu bilsin!

yattara11
31.05.2005, 19:35
Anlamadiniz sanirim,takimdan illa birini kessin demedik.Ancak yedek klübesindeki oyuncuda iyi olmak zorundadirki ,11 de baslayan kötü oynarsa onu zorlayacak bir yedegi oldugunu bilsin!

tamam ama biz de diyoruz ki: bu kadar ön yargili olmayin... belki yetenkeli topçudur... belki de TRABZONSPOR FORMASI ALTINDA TÜRKIYE'YE AGIR GELECEK BIR FUTBOLCUDUR...

anlasamadigimiz nokta burasi sanirim, bence bir oyuncuya, daha bos mukaveleye imza attigi gün bu kadar yüklenmek yanlis olur... biz fenerbahçe taraftari degiliz ki! smileys/smiley36.gif

Saygilar,Edited by: yattara11

bordoomavii
31.05.2005, 19:37
ya bu adam bizim 2 puanimizi aldi istanbul maçinda dk 90 da atmisti uyuz olmiustum bu adama.hemde memleketi trabzon.neyse hayirli olsun.

andrei07
31.05.2005, 19:39
Insallah ben haksiz çikarim diye kaç defa yazmam lazim.Ayrica Bordo Mavi TS formasini giydikten sonra destek vermek herkesin görevidir.Ben sadece bu tarz transferleri elestiriyorum Güveni degil.

yattara11
31.05.2005, 19:41
Insallah ben haksiz çikarim diye kaç defa yazmam lazim.Ayrica Bordo Mavi TS formasini giydikten sonra destek vermek herkesin görevidir.Ben sadece bu tarz transferleri elestiriyorum Güveni degil.

tamam ne sen vazgeçersin, ne ben vazgeçerim... smileys/smiley4.gifdaha fazla konusarak bir yere varamayiz... smileys/smiley2.gif

futbolcularimiz, bizim canlarimiz...

Saygilar,

Beytullah
31.05.2005, 19:41
insallah bizde bilseyler yapar

Guests
31.05.2005, 19:48
amma muhalif varmis sitede yaw

Tolgaa6161
31.05.2005, 19:48
hayirlisi ben ba$arili olacagina inaniyorum

bordoomavii
31.05.2005, 19:50
özgür sen ne düsünüyosun güven hakkinda yorumlarini alalim.

The Londoner
31.05.2005, 19:50
Guventransferinde parasal boyutu gozardi etmemek gerekir. Guven birinci derecede cok iyi bir futbolcu oldugu icin degil ozellikle bonservis problemi olmamasindan dolayi ve oynarsa mac basina ucret alacagi icin transfer edildi saniyorum.

Ayrica, Guven`e de bir firsat verildi boylece. Ikinci ligde oynayip unutulmaktansa, para kazanmasa bile Trabzonspor gibi vitrin bir takimda kadroya girerek kendini gosterme sansi arayacak.

Herseye ragmen en buyuk handikapiyasamis oldugu sakatliklar...

$FIRTINA61$
31.05.2005, 19:56
güven bu sezon tek gol atmis oda bize smileys/smiley19.gif

yattara11
31.05.2005, 20:02

bu konuya hiç girmeyelim... smileys/smiley2.gifsimdiden ön yargi olmasin oyuncuya... smileys/smiley17.gif

$FIRTINA61$
31.05.2005, 20:13

bu konuya hiç girmeyelim... smileys/smiley2.gifsimdiden ön yargi olmasin oyuncuya... smileys/smiley17.gif bencede ama burdanda görüylüyor hic bir trabzonlu oyuncu sahtekarlik yabmyior adam atmasa o golü belki bugün sampionuz ama serefli oldugu icin atdi

yattara11
31.05.2005, 20:20

bu konuya hiç girmeyelim... smileys/smiley2.gifsimdiden ön yargi olmasin oyuncuya... smileys/smiley17.gif

bencede ama burdanda görüylüyor hic bir trabzonlu oyuncu sahtekarlik yabmyior adam atmasa o golü belki bugün sampionuz ama serefli oldugu icin atdi

smileys/smiley2.gif

grifztr
31.05.2005, 20:21
beyler birakin golu felan orda yedigimiz gol tamamen defansin hatasi sizde nasi düsünüyorsunuz ya.

andrei07
31.05.2005, 20:47
amma muhalif varmis sitede yaw

Övünürüm Herzaman!!smileys/smiley32.gif

Guests
31.05.2005, 21:30
özgür sen ne düsünüyosun güven hakkinda yorumlarini alalim.

güvenin formasini aliriz smileys/smiley2.gif

Emir BAYRAK
31.05.2005, 21:31
Siz bilirsiniz,insallah ben yanilirim!! Daha büyük düsünmek zorundayiz ve daha iyisine layigiz

Bu adamlar analarinin karnindan futbolcu cikmiyorya...??? Birak yedeklerin saglam olmasi gerek...hasan ucuncu gitsin iste..

Özkan Erdem
31.05.2005, 21:47
arkadaslar kadroyu genis tutmak zorundayiz bu sene, orta sahada göbekten hücuma dönük bir tek szymek var elimizde, güven teknik kapasitesi yüksek bir oyuncu, sag kanatta hem bek te hem de açikta görev alabiliyor, bence bu kadar kötümser yaklasmamak gerekli.. Yönetim Altan 'i alamayinca bu mevkiye baskabiri alinmakzorundaydi, malatyali bilal'in bonservisi için yüksek bedel isteniyordu ve bu yüzden güvene yönelindi..

freezenty
31.05.2005, 21:55
millet

m.zurawski@sms.ed.ac.uk

yoolayin bu zurawskini adresi

Berat
31.05.2005, 21:58
millet

m.zurawski@sms.ed.ac.uk

yoolayin bu zurawskini adresi

Sormasi ayip olmzasa nerden buldun ki bu adresi? smileys/smiley1.gif

freezenty
31.05.2005, 22:32
kardes onu nerden bulacam herifin herseyini arastirdim herifin mailini

fifa'nin adresinden aldim

Harun-61
31.05.2005, 22:40
Senol Günes transfere OK dediyse bize söz düsmez...

Hayirli Olsun...smileys/smiley32.gif

zedboysts
31.05.2005, 22:40
Ben konuya dayali ilk sayfadaki arkadaslara birseyler söylemek istiyorum.

Arkadaslar Hasan Üçüncü'yü taniyosunuz. Hasan Üçüncü'nün ayagi kirilmadan önce Genç milli takimda Emre Belözoglu Hasan Üçüncü'nün yedegiydi. Yani bu kisi de öyle birisi. Sirf Trabzon kökenli olmasi diye böyle bi düsünce olamaz. Ben size söylüyorum yasi fazla geçmemis ama ço iyi bir oyuncu olacak bu takimda. Izledigim maçlarda biarz dikkat ettim ayaginda ço iyi top tutabiliyor. Türkiye'de bunu yapabilen benim tanidigim bi Fatih Tekke bi de Hasan sas var. Bence çok iyi bi ortsaha oyuncusu. Gerçi su anda onun kesbilecegi oyuncu yok takimimizda ama yine de yedekten oyuna girdigi zaman orta sahada sikinti yaratmayacak bi oyuncu

tsmaniac
31.05.2005, 23:31
YASASIN GÜVENI ALMISIZ SIRTIMIZ YERE GELMEZ ÖN ELEMELERI KAZANDIRIR BU
ADAM BIZE LAN DALGAMI GEÇIYOLAR BIZLE SAMPIYONLUGA bunlarlami
oynayacagiz SAMPIYONLAR LIGINE BUNLARLAMI KATILACAGIZ BIZE DIREK MAÇ
KAZANDIRACAK ADAM LAZIM

61trabzonomer
31.05.2005, 23:33

Hayirli Olsun...smileys/smiley32.gif olay bu..

imported_erdogdulu61
31.05.2005, 23:33
iyi oyuncu ama sanssiz bir oyuncu basindan geçen sakatliklar acaba dedirtiyor tekrari olurmu genç olmasina ragmen basindan bir sürü sakatlik geçti futbol bu eski sakatliklari düzeldi deniliyor ama ya nüksederse herhalde onu transfer edenler bununda hesabini yapmislardir

Mollasalihoğlu
31.05.2005, 23:35

Hayirli Olsun...smileys/smiley32.gif

olay bu..

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

yattara11
01.06.2005, 00:32
YASASIN GÜVENI ALMISIZ SIRTIMIZ YERE GELMEZ ÖN ELEMELERI KAZANDIRIR BU ADAM BIZE LAN DALGAMI GEÇIYOLAR BIZLE SAMPIYONLUGA bunlarlami oynayacagiz SAMPIYONLAR LIGINE BUNLARLAMI KATILACAGIZ BIZE DIREK MAÇ KAZANDIRACAK ADAM LAZIM

Evet GÜVEN'le gidecez sampiyonlar ligine... ayrica bu transferler sayesinde 'güvenle' gidecez sampiyonlar ligine...Edited by: yattara11

BDiler61
01.06.2005, 00:38
hayirli olsun ve kimse ön yargili olmasin

ozcilingir
01.06.2005, 00:51
forma nosu 61 ,bizdeki 61 in alternatifi olarak alinmis olabilir.!!!

Arkadaslar bu futbolcu çok sakatlik geçirmis diye bundan hayir gelmez demek yanlis olur, sahaya çikacak gücü varki top oynuyor, yillar öncede TRABZON 2.ligdeyken ALI KEMAL 'in ORDU maçinda 2.NCI DEFA AYAGI KIRILDI, ILKI 3.ligde RIZE deyken,gazeteler TÜRK FUTBOLUNDAN BIR YILDIZ KAYDI DIYE YAZDI.

Ama o ALIKEMAL,TÜRKIYE'nin yildizi oldu, onun TRABZON'dan ayrilmamasi için sehir yürüyüs yapti.Kisacasi GÜVEN futbolcu, bizdede takima uyum saglarsa oynayacak, yoksa oynamayacak, ÖZGÜR diye bir adam aldik ,nerede ??Hani çok iyi topçuydu ,demek zamana ihtiyacimiz var, takima uyum saglayabilecek yetenek ve karakterde yerli bir futbolcu seçilmis, bunu seçende MILLI TAKIMLARIN bir zamanlar patronu olan kisi , yani yoldan geçen biri seçmemis veya torpille falan alinmamis. Hayirlisi olsun.

Saygilarimla

sanatik
01.06.2005, 01:14
söyleyebilecegim sadece iki kelime kaldi artik.

GÜVENE GÜVEN !

ftunsal
01.06.2005, 01:15
BIR FUTBOLCU BUNCA SAKATLIKTAN SONRA TRANSFER YAPABILIYORSA HELE OLSUN DEMEK GEREK.

DEMEK AZIMLI,HIRSLI. BUNLARDA YETMEZ. YETENEKLI OLMALI KI BU SAKATLIKLARDAN SONRA KENARA ATILIP UNUTULMASIN.

ADAMIN ÜZERINDEN SILINDIR GEÇSE,ÖBÜR HAFTA OYNAYACAK DEMEK KI. smileys/smiley36.gif

SAKA DA BIR TARAFA ,BELKI MAKUS TALIHI BU MÜBAREK FORMA ILE TERSINE DÖNER DE ONU DA MILLI YAPARIZ.

HAYIRLI OLSUN..

objek
01.06.2005, 02:03
Guven kapali defans yapan anadolu takimlarina karsi iyi ara paslari yapacak teknige sahip bir futbolcu birdetaraftarlarin ve buyuk takimformasinin verecegi ekstra guc ile vites buyuterekyildiz olacak bir potansiyele sahip bir oyuncu ( nasil bir futbolcu oldugunu anlamak icin ayaginin kirildigi f.b macini izlemek lazim o macta muthis oynamisti)hayirlisi olsun diyelim

İleli
01.06.2005, 02:08
mustafa diganin guvene hayvan gibi dalip ayagini kirisini dun gibi hatirlarim icim gitmisti yaww! benci iyi transfer hemide Trabzonlu herseyini ortaya koyar fatuh gibi isiyin gibi gokdeniz gibi!

Utku061
01.06.2005, 02:09
Ben neden bu transfer geyigine girmiyorum saniyorsunuz! Ilk yarida girdim aldigim cevaplar bana yetti.Ilk önce transferi belli akli basinda olan insanlar yapiyor bunu da kim yapiyor Ahmet abi çok güzel açiklamis.Bu konuda bence fazlaca yoruma gerek yok!

GolaMTuRi
01.06.2005, 03:14
hasan ucuncu gibi biri trabzonsporda forma sansi buluyorsa guven hayli hayli bulur..neyse hayirlisi olsun..

baris_aykan
01.06.2005, 06:15
hayirlisi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!smileys/smiley25.gif

Tmac61
01.06.2005, 10:24
Bu konuda insallah kapanir...Ts da rahatlikla oynar bu adam...Fiyat hiç
konusmamis adam direkt sözlesmeye imza atmis ve önünde koca bir kamp
dönemi var...

Bize attigi gol hala aklimda Maldininin Liverpool a attiginin aynisi...

Güven Sana G Ü V E N I Y O R U Z

$FIRTINA61$
01.06.2005, 10:27
benumutluyum bu oyuncudan istedigi takimdada oynuyorsimdi daha hirzliolacak takimdada süper oyuncularvar isalah bir seyler kapar süper olursmileys/smiley32.gif

61viya
01.06.2005, 10:28
hasan ucuncu gibi biri trabzonsporda forma sansi buluyorsa guven hayli hayli bulur..neyse hayirlisi olsun..

Sana(size) nasil hitap etmem gerektigini bimiyorum,yasini bilmedigim için.Ama bagislayin ama bisey sormadan geçemicem.Agzimizi açtigimiz zaman,kendi öz degerlerimize sahip çikalim diye basbas bagiranlar bizler degil myiz? Hasan üçüncü,daha TRABZONSPORA gelmeden önce,yani A takima çikmadan önce,geceleri bformasiyla yattigini söyleyen bir adam.Haksizlik etmiyor musunuz?? Içindeki sevda yeter bazan insanin...

Diger bir konu,baslik açildigindan beri takip ediyorum da...Güveni futboldan hiç anlamayan bir insan almak istemis gibi yorumlar okudum.Böyle bir futbolcu alindiysa eger,Senol hocamizin vardir bir bildigi diye düsünseniz birz...Adam daha,formasini sirtina geçirip sahaya çikmamis,astiniz çocugu resmen(tabii ki bu sözüm herkese degil)

Sanatikin dedigi gibi...GÜVENE GÜVENIN ??

Recep Alkan
01.06.2005, 10:34
arkadaslar kimse beni kinamasin. kizmasin ama guvenin transferine sadece trabzonlu neden alindi ki diyenler mehmet yilmaz ornegine bakabilirler. oze donme cabasi icerisindeyken takimimiza alinmistir. bizler mehmet yilmaz danda cok buyuk faydalar gorememisizdir ama takimda yilladir oynamaktadir.

kesinlikle amacim mehmet yilmazi kotulemek degildir. cok hirsli bi oyuncu ama hirs hersey degil

ben guvenin faydali olacagi kanaatindeyim.

Akin-61
01.06.2005, 10:35
kardesim ben bu Dk. sonra alinacak futbolcunun Askadroyu zorlayacak nitelikde olmasini bekliyordum. yedek külübesini zorlayacak futbolcu olmamali.. ama ins. yanilirimda. güven çokbüyük futbolcu çikar. çok büyük isleryapar.

ARAGORN01
01.06.2005, 12:04
Sene boyunca 3-5 maçta ( kupa maçlari dahil ) 90 dakika oynayacak bir transfer için bu kadar kendimizi yormaya gerek yok.

Lig, Kupa, Sampiyonlar ligi ...Bu sene isimiz zor ve kadronun genis olmasi lazim.Eziklerin 30-35 kisilik kadrosu varken biz 20-22 kisi ile mücadele ettik.

Senol hoca kadroyu genisletecegini söylemisti, bu da genislemeye yönelik bir transfer. Yani Güven'in ne Szymek'i, ne Adem'i, ne de Hüseyin'i kesmesi mümkün degil. Ancak sakatliklar var, cezalar var, formsuzluklar var..

yattara11
01.06.2005, 12:37
kardesim ben bu Dk. sonra alinacak futbolcunun Askadroyu zorlayacak nitelikde olmasini bekliyordum. yedek külübesini zorlayacak futbolcu olmamali.. ama ins. yanilirimda. güven çokbüyük futbolcu çikar. çok büyük isleryapar.

onlari da alacaz merak etmeyin... smileys/smiley2.gif

AtalaY_BuğrA
01.06.2005, 13:01
Arkadaslar ön yargili olmayalim lütfen unutmayin bu sitede Szymek transferine de bir sürü boyle yaklasim oldu. Kimdir bu adam filan diye. Bekleyelim bir adami görelim takimimizda ne yapar ne eder sonra elestirmek nasil olsa kolaysmileys/smiley5.gif

TSunami
01.06.2005, 13:11
adamin bu sezon 1 golü var o da bize. hayirlisi.

HerYerde
01.06.2005, 13:28
arkadaslar hata yaptigimiz bi yer var iyi kotu bi transfer yapmisin bizim alinan futbolculara sahip çikmaktir.ayrica bir futbolcuyu oynatan taraftardir.ya güven iyi bi internet kullanicisi ise ya bunlari okuyosa onun ruh halini düsünün bizim görevimiz ona sabip çikmak.bu arada bugün güveni elestirenler yarin yusuf akbel imza aattiginda biraz iyi düsünsünler.adamin hazirlik maçinda bizimkileri delirtmesi hala gözümün önünde.adam yerli yattara vaysmileys/smiley36.gifumarim o da gelir zaten onu hep takimda hayal ediyodum.kotu çikarsda sorumlusu benimsmileys/smiley36.gif

osman__61
01.06.2005, 13:29
ya hanginiz volkan transfer oldugunda iyi olup olmadigini biliy
< =text/>
<!--
nopopups();
//-->

ordunuz??? is sahada biter. bildiginiz bir oyuncu olsa gam yemeyecem.

Oruç
01.06.2005, 13:34

Sana(size) nasil hitap etmem gerektigini bimiyorum,yasini bilmedigim için.Ama bagislayin ama bisey sormadan geçemicem.Agzimizi açtigimiz zaman,kendi öz degerlerimize sahip çikalim diye basbas bagiranlar bizler degil myiz? Hasan üçüncü,daha TRABZONSPORA gelmeden önce,yani A takima çikmadan önce,geceleri bformasiyla yattigini söyleyen bir adam.Haksizlik etmiyor musunuz?? Içindeki sevda yeter bazan insanin...

Diger bir konu,baslik açildigindan beri takip ediyorum da...Güveni futboldan hiç anlamayan bir insan almak istemis gibi yorumlar okudum.Böyle bir futbolcu alindiysa eger,Senol hocamizin vardir bir bildigi diye düsünseniz birz...Adam daha,formasini sirtina geçirip sahaya çikmamis,astiniz çocugu resmen(tabii ki bu sözüm herkese degil)

Sanatikin dedigi gibi...GÜVENE GÜVENIN ??

aynen katiliyorum sana! senol hoca almissa birbildigi vardir elbet saygi göstermek gerek! hem metin akbasoglu GÜVENIN GELECEKTE FATIH SULTAN GIBI OLACAGINDAN EMINIM diyorsa orada durmak gerek! unutulmamali szymek aylarca izleyen adam METIN AKBASOGLU!

FATIH SULTAN TEKKE

yattara11
01.06.2005, 13:37
tamam haydi arkadaslar... artik konunun bu kismini kapatalim... Güven yeni arkadasimizdir, destegimiz sonuna kadar onunla... olumlu veya olumsuz düsünen herkesin de böyle...

EN BÜYÜK TRABZONSPOR!

Crazy_OfLu61_
01.06.2005, 13:51
Hayirli ugurlu olsun insALLAH gücümüze güç katar...

Salih61
01.06.2005, 13:59
Beyler ne yaptiginizin farkindamisiniz ? Resmen adami asaliyorsunuz? güvenin maçini kaç kez izlediniz ki? kaç kere istanbulsporun maçlarini izlediniz? trabzonlu oldugu için alinmis diyorsunuz? o zaman selahattin,muzaffer trabzonlu degil mi? veya fatih hüseyin takimdan kovulduklarinda trabzonlu degillermiydi? dogru konusun ya asabimi bozmayin, transfer yaptik sevineceginize saçma saçma yorumlar yapiyorsunuz? bu mu takimda birlik beraberlik? bu mu sorarim size? bu sezon alternatifsiz bir kadro diye aglarken simdi yapilan transferleri mi begenmiyorsunuz? hay allahim sen sabir ver bana. iste güven ;

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=2 width=510><T>
<T>
<TR>
<TD align=left ="hurnewstitle">Mucize adam Güven Kocabal</TD>
<TR>
<TABLE cellSpacing=5 cellPadding=0 align=right><T>
<T>
<TR>
<TD align=right>http://www.hurriyetim.com.tr/images/trs.gifhttp://www.hurriyetim.com.tr/displayimage/0,,169332,00.jpg&lt; name=examp&gt;</></TD></TR>
<TR>
<TD></TD></TR></T></T></TABLE>

Istanbulspor?un 24 yasindaki kaptaninin iki kez ayagi, bir kez de belindeki omur kemigi kirildi. Iki kez sag diz iç yan baglari kopan Güven, buna ragmen takiminin ve transferin gözdesi.
HALK arasinda sikça kullanilan bir söz vardir. Talihsiz birini tanimlamak için ?Onun basina gelenler, pismis tavugun basina gelmemistir? derler. Bu söz, Istanbulspor?un 24 yasindaki kaptani Güven Kocabal?in üzerine ?cuk? diye oturuyor.

Güven?i yakindan taniyanlar, büyük takimlarin birinde rahatlikla oynayacagini söyler. Tam alti yildir sakatliklarla bogusan ve neredeyse vücudunda kirilmadik kemik kalmayan genç futbolcu, kavgasinda her seferinde galip çikmis. Doktorlarin, ?Birakin oynamayi, yürümesi bile mucize? dedigi Güven, zor bir dönemden geçen, TMSF?ye devredilen ve satisi için onay bekleyen Istanbulspor?un ve transferin gözdesi...

Istanbulspor?la 10 yasindayken minik takimda tanisan, kisa sürede A takima siçrayip araliksiz 14 yildir sari siyahli formayi tasiyan Güven?i canindan bezdiren sakatliklar saymakla bitmez. Iste talihsiz futbolcunun basindan geçen sakatliklar...

1997-98 Sezonu: F.Bahçe-Istanbul maçinda, Mustafa Dogan?in darbesiyle ayagi kirildiginda 17 yasindadir Güven. Ve bu sakatlik sezonu kapatmasina neden olur.

1999-2000 Sezonu: O dönemde G.Saray formasi giyen yakin arkadasi Mehmet Yozgatli?nin darbesi ile ayni ayagi kirildiginda dünyasi bir kez daha kararir Güven?in. Umutla basladigi bir sezonu yine tamamlayamamanin hüznünü yasar Güven.

2001-2002 Sezonu: ?Kadersizin isi, muhallebi yerken kirilirmis disi? derler ya, Güven?e ne çok uyuyor... Bu kez Ataköy?deki idman sahalarinda ayni ayagi üçüncü kez kirilir. Araya yaz tatili girdigi için bu kez ucuz atlatir.

2002-2003 Sezonu: Elazig maçinda sag diz ön çapraz baglari koptu, ?tam iyilestim? derken Altay maçinda belindeki omur kemigi kirildi genç futbolcunun. Ve bir sezonu daha bu sekilde kapatti.

2003-2004 Sezonu: Daha sezonun baslangicinda A.Sebat maçinda, sag diz iç yan baglari bir kez daha koptu. Yine hüsran ve sezonun ancak son maçlarina yetisebildi.

Kulüp doktoru Mehmet Ünal?in espriyle karisik ?Yürümesi bile mucize. Biz düzeltiyoruz, o sakatlaniyor? dedigi Güven, basindan geçen bunca sakatliga ragmen hala transfer teklifleri aldigini söylerken, ?Sakatliklarimdan eser kalmadi. Sezon sonunu bekliyorum. Saglam ve saglikli bir transfer yapmak en büyük dilegim? diyor.

Doktorlar bile sasirdi

Doktorlar, ?Birakin oynamayi, yürümesi bile mucize? diyor. Ancak, Güven sakatliklara adeta meydan
okuyor.

Sag arka lifi koptu

Belindeki omur kemigi kirildi </TD></TR></T></T></TABLE>

Güven gerçekden de iyi bir futbolcu ama gerçekden çok ama çok sansizmis....Bu arada Fatihin de ayagi kirilmisti ama simdi gol krali oldu...Yapmamiz gereken ona firsat tanimaktir...

Saygilarimla...

ahmetturk
01.06.2005, 14:13
Bordo maviyi üstüne giyen üstelik bos mukaveleye imza atacak kadar bu renkleri seven biri. Insallah çok çok basarili olur.

Hüseyin Çümen
01.06.2005, 14:26
[QUOTE=FORZA61][QUOTE=grifztr]

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=2 width=510><T><T>
<T>
<TR>
<TD align=left ="hurnewstitle">Mucize adam Güven Kocabal</TD>
<TR>
<TABLE cellSpacing=5 cellPadding=0 align=right><T><T>
<T>
<TR>
<TD align=right>http://www.hurriyetim.com.tr/images/trs.gifhttp://www.hurriyetim.com.tr/displayimage/0,,169332,00.jpg&lt; name=examp&gt;</></TD></TR>
<TR>
<TD></TD></TR></T></T></T></TABLE>

Doktorlar bile sasirdi

okuyor.

Sag arka lifi koptu

Belindeki omur kemigi kirildi </TD></TR></T></T></T></TABLE>

adam bugüne kadar sadece ölmemis gelebilcek en kötü seyler gelmis zavallinin basina

ShadoW
01.06.2005, 14:27
Güven hakkindaki bu önyargilara sahip insanlarin Fatih'in ilk zamanlarinda, ikinci kez geri alindiginda neler düsündügünü çok merak ediyorum Dogrusu.

Güven 17 yasindayken Ligde maçlara çikmis oldukça da basarili olmus bir oyuncu. Yani iyi bir yedek olacagi kesin. Kimbilir, kimi maçlarda da çilingir görevi görüp takima destek olacaktir. Ben Inaniyorum

Hosgeldin Güven...

mr.fa
01.06.2005, 14:30
Güven benim tanidigim en iyi futbolculardan biridir. Sakatligindan önce kendisini hayranlikla izliyordum. Hatta bacaginin kirildigi ferner maçinda tek basina feneri yerle bir ediyordu ki.. Bir serefsiz çikti (Mustafa Dogan)ve bence birazda kasitli bacagini kirdi. O zaman ki performansi yakalarsa bende inaniyorum ki Fatih Tekke gibi yeniden yildiz olma sansini yakalayabilir.

Alptuğ
01.06.2005, 14:33

Mustafa Dogan ayagini kiran a kadar çok iyi bir futbolcuydu.Ayagi kirilan futbolcularin toparlanmasi zordur.TRABZONSPOR un bu transferi yapacagina pek ihtimal vermiyorum amaheran hersey olabilir bizim yönetimde smileys/smiley11.gif

bombos bi transfer hic gerek yoktu ayagi kirildiktan sonra kendini toparlayan futbolcular da var ama onun faydali olacagini hic sanmiyorum son istanbul macinda da 1-2 kez adini anca duydum

Hüseyin Çümen
01.06.2005, 14:34
ben o serefsiz mustafa dogan a o maçta accaip gicik olmustum serefsiz ne beddualar etmistim

$FIRTINA61$
01.06.2005, 15:17
birinciyi aldik simdizurawskiyi beklyioruz

emreaydin61
01.06.2005, 15:44
bu transfere karsi çikanlara soruyorum... bundan önceki senelerde kayserispordan erdinç i aldigimizda hanginiz taniyodunuz.. simdi avrupada bile rahatlikla oynar.. peki tolgayi malatyadayken kaç kisi taniyodu..parmakla gösterilecek kadar azdir..simdi shaktar takimi 4 milyon euro veriyo..birakalim umutsuzluga kapilmayi arkadaslar..bende güveni bi kaç defa izledim..gayet ii bi futbolcu..insallah trabzona faydali olur..bu transferde emegi geçen herkese de tesekkürlerimi sunuyorumsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Emir BAYRAK
01.06.2005, 16:15
Bu önemli haberi sizlere tasidim smileys/smiley5.gifKaynak : AJANSSPOR

<DIV =lineStory align=left>Günes'ten Güven'e veto!</DIV>

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></TABLE>

Trabzonspor Teknik Direktörü Senol Günes, ön anlasma yapilan Istanbulsporlu Güven Varol'un transferde düsündükleri bir oyuncu olmadigini söylerken, "Alinsin mi alinmasin mi? Bu konuda görüsecegim" dedi..

Günes, Trabzon'da yerel yayin yapan bir televizyonda yaptigi konusmada, Güven'in transferde düsündükleri bir oyuncu olmadigini belirterek, ''Alinsin mi alinmasin mi? Bu konuda görüsecegim. Orta alanda Hasan, Adem, Ibrahim gibi alternatif oyuncularimiz var. Zengin bir orta alana sahibiz. Mesala genç takimdan bazi oyuncular var. Bakilacak, degerlendirecek oyuncular. Oynarsa düsünülebilecek, oynamazsa ise verilecek oyuncular olabilir. Onun için her yapilan transfere transfer gibi bakilmamali'' dedi.

Emir BAYRAK
01.06.2005, 16:17
ANLASILAN SENOL HOCA FAYDALI OLACAGINA INANMIYOR...

Can basten
01.06.2005, 16:17
Güvenoldukça yeteneklifakat maalesef sanssiz bir futbolcu. Insallah Trabzonspor'da talihi düzelir. Fatih Tekkemizin de ayaginin kirildigini unutmayalim, bunlar futbolun içinde olan seyler...

Saniyorum 7 sene önce falan mustafa dogan kasabi bilinçli olarak ayagini kirmisti. Ertesi günkü gazetelerde hastanede yapilan röportajinda kendini bildi bileli bordo mavi renklere sevdali oldugunu, tek hayalinin Trabzonspor'da oynamak oldugunu belirtmisti. O zamandan beri büyük sempatim var kendisine, insallah basarili olur.

mini FaNaTiK
01.06.2005, 16:36
BEN GÜVENE ÖZELLIKLE ONU ELESTIREN ARKADASLARA KARSI DESTEK VERIYORUM..GÜVEN OYNADIGI BÖLGE ITIBARIYLE YETENEKLI BIR FUTBOLCU AYRICA YASI IÇINOLUMSUZ ELESTIRENLER VAR SYZMEK BU ARAYA 5 YASINDA GELMEDI 27 YASINDA GELDI VE SU ANDA SÜPER FUTBOL OYNUYOR..BENCE II BIR TRANSFER OYNADIGI BÖLGEDE YETERLI ALTERNATIF OLSADA O ALTERNATIFLERDEN ADEM KOÇAK HARICI ILK 11 OYNAR GÖZÜYLE BAKMIYORUM(IBRAHIM EGE,HASAN ÜÇÜNCÜ)

andrei07
01.06.2005, 16:46
Senol Günesten habersiz sadece ikili iliskilere dayali bir transfer ve göreceksiniz gerçeklesmeyecek.Bu arada biz Trabzonsporu herseyden üstte tuttugumuz için bu transferle ilgili yorumlarimiz pek hosa gitmemis olabilir ancak dost gerçegi söyler.Bize yakisanlari bulmaliyiz ve daha iyisine layigiz!!Senol Hocanin son açiklamalarini okuyun lütfen ,oda faydali bir transfer olmadigini söyledi!!

worldmaster
01.06.2005, 16:49
ABI BENCE BU OYUNCUDA BÜYÜK IS VAR . BEN SENOL HOCAYA GÜVENIYORUM

Emir BAYRAK
01.06.2005, 16:50
Simdi cok buyuk bi sorun var o zaman senol hoca istemiyorsa neden adamla gorusuyorlar?

The Londoner
01.06.2005, 16:50
Yalniz bu transfer noktasinda Senol Hoca`nin muhalefeti dikkate deger. Eger bu takimda Senol Hoca by-pass edilerek transfer yapiliyorsa (ki Senol hoca rahatsizligini basina aciklama yaparak disa vurmus) isimiz var demektir...smileys/smiley5.gif

Hani nerede yonetim hoca uyumu? Ustelik bu hoca takimin Genel Muduru duzeyinde alacagi her turlu kararlardan ve uygulamalardan sorumlu olacagi varsayilan (!) bir hocayken...

Ferşat Balcı
01.06.2005, 16:52
Her ne kadar güven iyi bir oyuncu olabilir dedikse de. Bu transferin Senol Hocanin onayi alinmadan yapilmasi çok garib bir durum.

worldmaster
01.06.2005, 16:59
Bu transfere Senol hocanin onay vermedigi nerden çikti ya

Reha
01.06.2005, 17:05
Gereksiz saçma bir transfer...Eger S.L'ne böyle gideceksek hiç gitmeyelim daha iyi!!

Emir BAYRAK
01.06.2005, 17:08
Bu transfere Senol hocanin onay vermedigi nerden çikti ya

Yazilari okumadan yorum yapma arkadasim orda belirttim gorebiliyosan..?

mahir_kuzey
01.06.2005, 17:32
Bu önemli haberi sizlere tasidim smileys/smiley5.gifKaynak : AJANSSPOR

<DIV align=left ="lineStory">Günes'ten Güven'e veto!</DIV>

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%"><T><T>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></T></T></TABLE>

Trabzonspor Teknik Direktörü Senol Günes, ön anlasma yapilan Istanbulsporlu Güven Varol'un transferde düsündükleri bir oyuncu olmadigini söylerken, "Alinsin mi alinmasin mi? Bu konuda görüsecegim" dedi..

Günes, Trabzon'da yerel yayin yapan bir televizyonda yaptigi konusmada, Güven'in transferde düsündükleri bir oyuncu olmadigini belirterek, ''Alinsin mi alinmasin mi? Bu konuda görüsecegim. Orta alanda Hasan, Adem, Ibrahim gibi alternatif oyuncularimiz var. Zengin bir orta alana sahibiz. Mesala genç takimdan bazi oyuncular var. Bakilacak, degerlendirecek oyuncular. Oynarsa düsünülebilecek, oynamazsa ise verilecek oyuncular olabilir. Onun için her yapilan transfere transfer gibi bakilmamali'' dedi.

Bu haberde istanbulsporlu Güven VAROL diye geçiyor ama Güven VAROL Denizlispordaki Güven. Istanbulspordaki ise GüvenKOCABAL.

AyricaGüven KOCABAL için 27 yasinda demis herkes. Adam1979dogumlu. Kaç oluyor yasi. 25 bitmis 26 nin içinde. FatihTEKKE'den 2 yas daha küçük.

Edited by: mahir_kuzey

mahir_kuzey
01.06.2005, 17:33
http://img150.echo.cx/img150/4128/guven0kl.jpg

yattara11
01.06.2005, 17:43
smileys/smiley4.gifbu oyunda ne diyorsa gerçekte de odur... smileys/smiley2.gif

worldmaster
01.06.2005, 18:20
Yazilari okumadan yorum yapma arkadasim orda belirttim gorebiliyosan.. [EMIN BAYRAK]
Kimin açiklamayi iyi okuyup okumadigi ortada .Senol hoca GÜVEN VAROL diyor siz hala nerdesiniz. Biraz kitap okusan iyi olur

Tansu Onur Erdoğan
01.06.2005, 18:40
yaw senol hocanin agzindan tv de falan duydunuzmu bence uydurma haberdir bu ya senol hocaya sormadan futbolcu almaz bizim yönetim baskan özkan sümer olsa hadi inanacam ama atay baskan bu hem zaten güven varol diye sölemis senol hoca baksaniza

Emir BAYRAK
01.06.2005, 18:44
Yazilari okumadan yorum yapma arkadasim orda belirttim gorebiliyosan.. [EMIN BAYRAK]

Kimin açiklamayi iyi okuyup okumadigi ortada .Senol hoca GÜVEN VAROL diyor siz hala nerdesiniz. Biraz kitap okusan iyi olur

Orda ISTANBULSPORLU YAZIYOR GORMUYORMUSUN?NE MALUM ADAMIN SOYADINI YANLIS YAZMADIKLARI smileys/smiley7.gif

ADIM EMIR BAYRAK BU ARADA...NEYSE..Edited by: EMIR BAYRAK

cavenaghi
01.06.2005, 18:56
arkadaslar guven kocabal A2 milli takimizda oynayan Istanbulspor`un kume dusmesinde kesinlikle bir hata payi olmayan takimi icin elinden geleni yapan genc bir yetenektir. Fenerbahce de bu oyuncuya 22 mayis tarihinde bir transfer teklifinde bulunmustur ama Metin Akbasogluna Guven soz verdigi icin Trabzonspor`UMUZA imza atmistir. Guven hirsi ve tekniginin yaninda gercekten topla cok suratli bir futbolcu kanatlari calismayan Trabzonspor umuzda yapilmasi gereken bir transferdi ve yapildi. Ayrica Guven Forvet ozelliigine de sahip hatta ilk yari bize 87 dk. da bir gol atarak istanbulsporun sahadan 1-1 berbaere ayrilmasini saglamistir.

GUVENE ATIP TUTANLARA DUYURULUR.

SENOL GUNES BU TAKIMI SAMPIYON YAPMAK ICIN BUYUK HIRS YAPTI HER NE KADAR BUNU BELLI ETMESE DE... TRANSFERDE HATA %0 OLACAKTIR BUNA EMIN OLUN...

Burçak
01.06.2005, 20:09
kimse bize iste size söz veridgimiz yildiz takimda direk oynayacak oyuncumuz güven kocabal demiyoki. yönetim diyomu böle bisi. bunu almislarsa senye s.l türkiye kupasi lig maçlarindaki o uzun maratonda daha diri kalmak adina alinmis biisi bence. yani bize söz verilen asil oyuncu degil ama extra alinmis olmasindan zarar gelmez bence. bizim bekledimiz as oyuncular zuravski gibiler ve onlarda alinacak diye umuyorum. güven sadece extradan o uzun maratonda baska oyunculari dinlendirirken oyuna sokabilecek birisi olduundan. ve güvenin bu takimda oynayip oynamayacagini ne ben ne de siz SENOL GÜNES TEN DAHA IYI BILEMEYIZ.

Özkan Erdem
01.06.2005, 21:51
Arkadaslar Senol Günes Güven Varol dedi, yani denizlili güven..

#10 Fietra
01.06.2005, 21:57
Niye istemiyor anlamadim Güven VaroluEdited by: #10 Osmanozc

Özkan Erdem
01.06.2005, 22:05
Bende anlamadim, begendigim bir oyuncu.. Zaten yine elden kaçirma furyasi basladi bizde.. Altan, Okan Yilmaz..

Emrah'i da kaçirirsak kötü olacak.. Tamam önemli olan kurumdur ama oyunculari da böyle birakirsak Aurelio vakalarindan daha çoook yasariz..

mahir_kuzey
01.06.2005, 22:27
kardes fm den yapistirma sunlari, bu yazdigin özellikler her zaman ayni açilmaz, adam iyi yapilmistir kötü oynar, örnegin okan yilmaz a bir bak istersen bu 28 mayista yazilmis

Bende anlamadim, begendigim bir oyuncu.. Zaten yine elden kaçirma furyasi basladi bizde.. Altan, Okan Yilmaz..

buda 01 haziran da yazilmis.

3 gün olmus daha.

No comment...

Özkan Erdem
01.06.2005, 22:31
29 Mayis da Senol Günes 'in Okan Yilmaz'i istedigi haberinin Fanatik gazetesinde çikmasi üzerine yazdim yazimi.. Anlayana..

Ayriyeten orda bahsettigim okan yilmaz'in oyunda bir drogba, bir adriano gibi özelliklere sahip oldugu, bu kadar dokunacagini bilemedim kardes kusura bakma, sana ii oyunlarEdited by: QuakeviL61

Özkan Erdem
01.06.2005, 22:38
29 Mayis da Senol Günes 'in Okan Yilmaz'i istedigi haberinin gazetede çikmasi üzerine yazdim yazimi.. Anlayana..

Ayriyeten orda bahsettigim okan yilmaz'in oyunda bir drogba, bir adriano gibi özelliklere sahip oldugu, bu kadar dokunacagini bilemedim kardes kusura bakma, sana ii oyunlar

mahir_kuzey
01.06.2005, 23:36
29 Mayis da Senol Günes 'in Okan Yilmaz'i istedigi haberinin Fanatik gazetesinde çikmasi üzerine yazdim yazimi.. Anlayana..

Ayriyeten orda bahsettigim okan yilmaz'in oyunda bir drogba, bir adriano gibi özelliklere sahip oldugu, bu kadar dokunacagini bilemedim kardes kusura bakma, sana ii oyunlar

Okan adrianoyla drogbayla ayni özelliklerde degil. insanlari yaniltma. simdi kopyalarim buraya. Benim ne yapmaya çalistigimi hala anlayamadin ya ona yanarim.

msn im kayitli profilimde, eklede konusalim biraz istersen. bu böyle olmayacak...

samway
01.06.2005, 23:46
bence sacma bi transfer artik kaliteli isimler lazim bize zaten bugun duydugum habere gore almicakmisiz guveni tam isabet olur bence !!!!!!!!!!!!!!!

la la lal la la ibne papila... lal la lara lal la la ibne papila

#10 Fietra
02.06.2005, 01:59
Quak yapma abi yasmileys/smiley1.gif

sanatik
02.06.2005, 02:04
Bana GÜVEN'in

Süper Lig'in sona ermesiyle Bordo-Mavili yönetimin ön protokol imzaladigi ancak, teknik direktör Senol Günes'in ise kendisine sicak bakmadigi Istanbusporlu Güven, Trabzonspor'da basarili olacagina inaniyor. Güven, yillardir Trabzonspor'da oynayacagi günün hayali ile yanis tutustugunu dile getirirken, "Bu hayalimi gerçeklestirmek için ilk adimi attik. Umarim bu isi mutlu bir sekilde bitiririz" dedi.
Güven, transferinden teknik direktör Senol Günes'in haberinin olmamasiyla ilgili olarak konusmazken, "Geçtigimiz sezon da Trabzonspor'a gelme durumum vardi. Ancak olmadi. Kismet bu sezonaymis. Trabzonspor'un Sampiyonlar Ligi ön elemesinde oynayacak olmasi bile beni heyecanlandiriyor. Ben Trabzonsporlu taraftarlardan sadece bana güvenemelerini istiyorum. Gerisi bana kalmis" diye konustu.

karadenizgazete.com | 02.06.05

Tmac61
02.06.2005, 09:48
Tamam artik ellesmeyin çocuga...

gultekinsurul
02.06.2005, 10:21
arkadaslar dün aksam yönetimden güvenle ilgili açiklama geldi. güven için para mara vermemisler. maç basina para alacakmis. formayi kaparsa yani o yüzden kadroda en az hasan üçüncü kadar is yapar bu olayi senol hocaninda sorun yapacagina inanmiyorum.

Guests
02.06.2005, 10:25
ula adamlari resmen lagum çukuruna soktunuz çikartiniz ayiptir.

iki güvenide alalim ikisinde formasini alicam

hasani dhaneyi topçu sinifina koyanlar güvenlere karsi çikiyor.Edited by: ÖzGüReisEsenLer

worldmaster
02.06.2005, 10:26
Orda ISTANBULSPORLU YAZIYOR GORMUYORMUSUN?NE MALUM ADAMIN SOYADINI YANLIS YAZMADIKLARI [EMIR BAYRAK]Krdesim senanlamiyosun galiba.tv de görmedigin duymadigin seye de inanma

LazAnisT
02.06.2005, 10:45
Hasan üçünçü bu takimda kadroya girebiliyorsa güven de rahatlikla oynayabilir

worldmaster
02.06.2005, 11:10
Lazaniste aynen katiliyorum

TSunami
02.06.2005, 11:27
mesele sanirim güven ile ilgili degil transferin senol hoca dan habersiz yapilmasi. bu da genis yetkilerle gelen senol hocayi rahatsiz etmis. senol hocaya destegimiz tam. ama böyle bir sorun varsa metin akbasoglu da kulüp için çok emek veriyor bence meselenin tatliya baglanmasi gerekir.

no NAME
02.06.2005, 11:54
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 align=left>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=left colSpan=3 height=8>http://www.pasfotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left>http://www.pasfotomac.com.tr/2005/06/02/im/98A6F3DC22A01C4A85D155BBb.jpg</TD>
<TD vAlign=top colSpan=2>http://www.pasfotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left colSpan=3 height=8>http://www.pasfotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif</TD></TR></T></TABLE>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=80>
<T>
<TR>
<TD width=19 rowSpan=2>http://www.pasfotomac.com.tr/i/_spacer.gifhttp://www.pasfotomac.com.tr/i/y/yf/1372.gif</TD>
<TD width=10 rowSpan=2></TD>
<TD vAlign=top align=left>http://www.pasfotomac.com.tr/i/y/yf/1372_k_header.gif</TD></TR>
<TR>
<TD></TD></TR></T></TABLE>

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>http://www.pasfotomac.com.tr/i/_spacer.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top>Bunlar da baska yerde yok -1</TD></TR></T></TABLE>

Trabzon'a imza atan Istanbulsporlu Güven, "Seytanin bacagini kirdim" diyor.

<DIV align=center>***</DIV>

Seytanin bacagini kirdim

Trabzonspor hayalimdeki büyüktü, bu kez benimki degil seytanin ayagi kirildi! Önümde Sampiyonlar Ligi, Milli Takim gibi hedefler var. Inat ettim, basaracagim Hayalim sakatlik yasamadan sezonu bitirmek ve Trabzon ile yeni basarilara kosmak.

Benim bacagimi tam 3 kez kirdilar... Bu kez de ben kirdim, hem de seytanin bacagini" diyen mucizevi futbolcu, Güven Kocabal, Trabzonspor'a transferindeki mutlulugu iste bu sözlerle açikladi. O Türk futbolunun 'talihsiz çocugu', 'mucizevi futbolcusu' ne derseniz deyin ona! Gerçekten bir insan bu kadar mi bahtsiz olur! 19 yasinda Istanbulspor'da A Takim'a çikma basarisini gösteren Güven'in üç kez ayagi, bir kez de belindeki omur kemigi kirildi. Durun durun daha bitmedi... Bir futbolcunun yasayacagi en büyük felaketler zinciri onda hep devam etti... Iki kez sag diz iç yan baglari koptu, bir kez de sag arka adalesinin lifi atti... Hele belindeki omur kemigi kirilinca doktorlar

"Bu çocugun yürümesi bile mucize olur" dediler. O çalisti, azmetti, Karadeniz inadini yasamina aktardi ve tam 16 yildir formasini giydigi Istanbulspor'da hep alkislandi. Sakatliklar yüzünden basamaklari adim adim çikip, pike indi! O bikmadi, inad etti çalisti, yeniden çikti... Onun futbolunun zirvesi kimi zaman genç milli, kimi zaman da Ümit Milli Takim oldu.. Simdi ise Güven'in zirvesi Trabzonspor...

Neden Trabzonspor?
sorumuzu Güven söyle yanitladi; "Trabzonspor ile Sampiyonlar Ligi sansim var. Her futbolcu gibi A Milli Takim en büyük düsüm. Çok iyi bir takim hüviyetine bürünen Trabzonspor ile zirveye çikmak bir futbolcu için daha kolay. Her http://www.pasfotomac.com.tr/2005/06/02/im/423245F6D425D84FAB00A6B1b.jpgseyden önemlisi de Trabzonluyum. Küçükken hep stada gider hayranlikla maçlari izlerdim."

Trabzon'u bu kadar severken neden 10 yasinda Istanbulspor'da futbola basladin?
sorusuna Güven, "Kismet diyelim. Seçmeler vardi. Girdim ve basardim" diyor...

Istanbulspor'dan ayrilmak zor olacak mi?
sorumuzla gözleri doluyor, basini denize çevirip öyle konusuyor; "Tam 16 yil... Inanin evimizdi, yuvamizdi... Hepimizin bir parçasiydi Istanbulspor. Ankaraspor maçi sonrasinda tam bir hafta agladim.. Nasil aglamayayim ki!. El degistirebilseydi belki kulüp bugün kümede kalmisti."

IDOLÜM OGUZ ÇETIN'DI
Onun da futbola baslarken herkes gibi hayalini kurdugu futbolcular olmustur elbet, sorduk, yanitladi; "Oguz Çetin agabey bende hep modeldi... Hayraniydim.. Onunla tam 6 yil futbol oynama sansini yasadim... Hele hele Aykut Kocaman'in benim karekterimde ve futbol yasamimda çok önemli yeri vardir. O gerçekten kisiligi ile, futbolu ile takdir edilecek biri. Ondan çok sey ögrendim, buradan hocama tesekkür ediyorum."

19 yasindayken 1997-98 sezonunda Mustafa Dogan'in ayagini kirmasi seni nasil etkiledi?
"Yikildim... Çünkü Milli Takim hayali kurarken sezonu kapattim... Bazilari beni çok korkuttu. Futbol hayatimin zirve yapmadan bittigini ima edenler oldu. Ilk zamanlar çok etkilendim. Futbol oynayamayacagimi düsünüp agladigim geceler çok oldu. Ama azmettim, çalistim..."

Sonra ayagin 1999-2000 sezonunda nasil kirilmisti?
"Bu kez Mehmet Yozgatli ayagimi kirdi. Çok yakin arkadasimdi. Yedigimiz içtigimiz ayri http://www.pasfotomac.com.tr/2005/06/02/im/CD27DF5DE69E6D4F88D5F9BEb.jpggitmezdi. Bir Galatasaray maçi ve o talihsiz pozisyon oldu. Ben yine kendimi ambülansin içinde buluyorum ve yine talihsizlik, yine alçili ayak ve yine tribünden gözyaslari ile izledigim bir sezon... Yine sönen hayallerim..."

ANTRENMANDA 3. DARBE
2001-2002'de ayagin nasil kirildi?
"Tam her sey düzelecek, düslerime kavusacagim dedigim bir sezondu o yil da. Umutla baslamistim. Ataköy'de antrenmanda sert bir darbe ayagimi ayni yerden kirdi. Sansliydim çünkü araya yaz tatili girdi. Sakatligi tatilde atlattim. O dönem buna sans diyordum."

2002-03 sezonununda Elazig maçinda sag diz ön çapraz baglarin koptu. Altay maçinda belindeki omur kemigin kirildi. 2003-04'te daha sezonun basinda A.Sebat maçinda, sag diz iç yan baglari bir kez daha koptu. Tüm bu sakatliklara ragmen hala basarili bir futbolcusun. Bunlari yasamasaydin nerede olurdun?

"Yasadiklarimi düsündükçe kahrolmamak elde degil. Ben bu kadar darbe yemeseydim su anda A Milli Takim'in degismez ismi olurdum. Trabzonspor'da artik çok çalisip kaybettigim yillarimin hesabini burada görecegim. Trabzonspor'da çok büyük basarilara imza atacagima inaniyorum."

Trabzonspor'un orta sahasinda çok iyi isimler var. Yedek kalma korkun var mi?
Asla yedek kalmak için hiçbir futbolcu transfer olmaz. Sanssizliklar yakami birakirsa, sakatliklardan uzak durabilirsem asla yedek kalmam. Benim de hedefim çok büyük. Önce Trabzonspor'da alkislanacagim, sonra Milli Takimimizda kalici olacagim.

kaynak:pasfotomaç

yaklasik 8 sayfadir eleman hakkinda farkli fikirler ortaya atildi. bu 8 sayfanin özeti sanirim bu yazida var. özellikke son soruya vermis oldugu kararli ve kendinden emin cevap çok etkileyiciydi.hosuma gitti. artikrahat birakilsinda neyi ne kadar yapabilecegine bakalim isterseniz. BU saatten sonra sadece "kolay gelsinGÜVEN" dememiz gerekiyor.

selam ve hürmetle.

ahmetturk
02.06.2005, 11:59
Yeter valla bekleyelim görelim arkadaslar relax relax

no NAME
02.06.2005, 12:00
elemanin karizmada saglam görünüyor. takim yavas yavas manken ajansi olma yolunda gidiyor.

not: arada birkaç istisnavar tabiki.ama onlar da mankenlikte degil hollywood'ta star olan gurubun üyelerismileys/smiley4.gif. oscar'i zorluyoonlar.

Tmac61
02.06.2005, 12:06
Helal sana güven gelen her oyuncu böyle tapacak formasina iste...

Bilsin kiymetini.....

#10 Fietra
02.06.2005, 12:24
Kendisinin nasil bir futbolcu oldugunu bilmiyorum.

Ama bu kadar hirsli olmasi ve Trabzonlu olmasindan dolayi gelirse karsi degilim.

Ayrica Hasan Üçüncüye laf etmeyin babamin has adamidirsmileys/smiley36.gif

Oruç
02.06.2005, 13:12

Orda ISTANBULSPORLU YAZIYOR GORMUYORMUSUN?NE MALUM ADAMIN SOYADINI YANLIS YAZMADIKLARI smileys/smiley7.gif

ADIM EMIR BAYRAK BU ARADA...NEYSE..

arkadasim sen galiba iyi okumamissin haberi senol hocanin bahsettigi güven denizlili(!) güven varol(!) yani yanlis yazdiklari filan yok! her yazilana da inanma!

ha bu arada worldmaster adini yanlis yazmis olabilir... neyse!

FATIH SULTAN TEKKE

yattara11
02.06.2005, 13:37
forma da yakisti hani...

en son szymek için böyle demistim... böyle oldu... smileys/smiley4.gifEdited by: yattara11

Emir BAYRAK
02.06.2005, 16:50
Formayi filan birakinda cidden yakinda adimizi Trabzonspor Manken Ajansi olarak degistirmiyelim :http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

FANATIK52
02.06.2005, 17:30
gelecek olan topcular yüregini ortaya koysun yeter teknik o kdar önemli oldugunu düsünmügyorum

no NAME
02.06.2005, 19:17
elemanin karizmada saglam görünüyor. takim yavas yavas manken ajansi olma yolunda gidiyor.

.......

resmine baktimda romali Totti'ye benzettimsmileys/smiley1.gif. haksizmiyim ne dersiniz.

The Londoner
02.06.2005, 20:17

.......

resmine baktimda romali Totti'ye benzettimsmileys/smiley1.gif. haksizmiyim ne dersiniz.

Evet, ozellikle arkadan cekilmis fotografi Totti`yi cok andiriyor.smileys/smiley1.gifYalniz formaya dikkat ettiniz mi? Bu seneki formalarimiza benzemiyor. Cok havali durmus...Edited by: The Londoner

gultekinsurul
02.06.2005, 20:29
usaklar bence güven trabzonsporda basarili olacaktir. hayirli olsun diyorum.

A.Hilal Çakıroğlu
02.06.2005, 21:07
bakislari fatih abimizi de andiriyor, totti, fatih karisimi diyelimsmileys/smiley17.gif

daha önce 61 numarali forma giydigi için trabzonlu oldugunu tahmin etmistim zaten. ve hemsehrimiz oldugu ve 61 numarali forma giydigi için sempatim vardi. ciddi sakatliklar geçirdigini biliyordum ama bu kadarini da tahmin etmiyordum.

hayirlisi olsun insallah

Emir BAYRAK
02.06.2005, 21:11
Emrahin yerine oynar iste..saniyorum?

sametaydin
02.06.2005, 21:13
hocam daha tecrubesiz bi oyuncu galiba.istanbulspor macinda hiç dikkatimi cekmedi. bilmiyorum. ama bisey var ki bu futbolcuda aldilar. bakalim ne olacak. bari su emrah in yerine birini alsalar

bordoomavii
02.06.2005, 21:43
emrahin yerinde zaten tayfun var.özgürde orda oynayabiliyor.ama yinede bir oyuncu lazim olabilir.mesela fatih sonkaya,cem can gibi

zinos_zon
03.06.2005, 00:01
istanbulsporda yillardir "61" numara ile mücadele eden biri güven..ve üstleik 2 yil öncesinin transfer gözdesi..sabirli olalim ve karari senol haocamiza birkalim..derim.

no NAME
03.06.2005, 00:14

.......

Evet, ozellikle arkadan cekilmis fotografi Totti`yi cok andiriyor.smileys/smiley1.gifYalniz formaya dikkat ettiniz mi? Bu seneki formalarimiza benzemiyor. Cok havali durmus...

aynen o resim

TSlimetin08
03.06.2005, 00:39
insallah hayirli olur bize smileys/smiley32.gif

ftunsal
03.06.2005, 00:54
hocadan habersiz alindigina inanmiyorum.yönetim böyle bir acemilik yapmaz.
su yada bu artik bizim adamimiz sahip çikalim.

Cemalettin Taşkın
03.06.2005, 10:32
transfer sezonunda aldigimiz alacagimiz tek futbolcu güven olacak. yok ince eleyecegiz sik dokuyacagiz yok sokaga atacak paramiz yok diye diye transfer yapamayacagiz.

Tmac61
03.06.2005, 10:47
Amma kötü niyetliyiz yahu geçen sene de ayni seyler söylendi ama sonunda alindi...

Szymek de 2.yari basladiginda alindi...

Önce kombine alalim sonra transfer isteriz...

Guests
19.06.2005, 10:50
adam be?ikta?la anla?m?? san?r?m. ?enol hoca istemiyordu, serbest b?rakm???z. zaten adam? istemiyordunuz. umar?m be?ikta?la ba?ar?l? olur. yaz?k oldu.

worldmaster
19.06.2005, 10:56
Gül gibi oyuncu gittismileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gif

Harun
19.06.2005, 10:57
Güven'de yalan oldusmileys/smiley11.gif.

andrei07
19.06.2005, 11:14
Bo?verin nereye giderse gitsin.Anamura kadar yolu var smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

yattara11
19.06.2005, 13:32
yönetimden inciler...

worldmaster
20.06.2005, 12:22
Abi kapat?n ?u konuyu ya gördükçe sinirleniyorum

CaMoKa
20.06.2005, 12:29
her i?te bir hay?r vard?r

zanoylu
20.06.2005, 13:18
Adam? bejeke havada kapt? umar?m pi?man olmay?z gerçi son pi?manl?k fayda vermiyor&nbs p;Hay?rl?s?

Zafer Keskin
20.06.2005, 13:21
yaw b?rak?n allah a?k?na her tak?m?n bir takti?i var ?enolun takti?inde onun yeri yoktu b?rakt?lar....

Barış
20.06.2005, 13:21
?yi bir yedek olabilirdi.Sa?l?k olsun.Ben onun yerine altyap?dan topçu ç?kar?rd?m.

Can basten
20.06.2005, 16:18
Güven Trabzonspor'da oynanayamazd? zaten ama Be?ikta?'ta kesin y?ld?z olursmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Punisher-61
20.06.2005, 17:14
Oh ne Güzel...Hazirlanma kamplari basliyor hala bi IMZA yok ne güzel..

Tam bir TRABZONSPOR klasigi haline geldi smileys/smiley7.gif

selcjK
20.06.2005, 17:41
<H3>Güven Be?ikta? yolunda!</H3>Be?ikta?, geçen sezon ?stanbulspor'da forma giyen Güven Kocabal ile görü?melere ba?land???n? ?stanbul Menkul K?ymetler Borsas?'na bildirdi.

Be?ikta? Futbol Yat?r?mlar? Sanayi ve Ticaret A.?.'den borsaya yap?lan aç?klamada, "?irketimiz futbolcu Halit Güven Kocabal ile görü?melere ba?lam??t?r" denildi.

gg

Barış
20.06.2005, 17:43
Bu adam da bitti.

Hüda Topaloğlu
20.06.2005, 18:46
Besiktas kim aldida adam etti, bizden sapasaglam aldiklari K.Orhan, Tamer, Zafer gibi biçok oyuncuyu yiyip bitirdiler, simdi sira bunami geli, Besiktas kadar komik bir transfer politikasi izleyen ikinci bir takim yoktur heraldesmileys/smiley4.gif

selcjK
20.06.2005, 18:52
iyi kötü bir transfer politakalar? var dimi :) hem oyuncuda al?yorlar.. ;P

Barış
20.06.2005, 18:55
Konu d??? oldu ama Bjk de 40 -50 ye vurmu?tur futbolcu say?s?.

hasanzihni
20.06.2005, 18:56
alsalar neye yararki.ayr?ca onlar?n kimi al?p almad??? bizi ne alaka ederki.hani bizim ald?klar?m?z.elimizdekiler gitmezse ?ükredelim.

sametaydin
20.06.2005, 19:03
güven o kadarda önemli degil ?u kounmda. ilk önce gerekli transferler yap?lmal?. onlar? bekliyoruz yönetmden.

agahozlu
20.06.2005, 20:30
besiktas öyle yoldan geçeni aliyor.korkuyorum inönünün önünden geçmeye.eskici gibi.riza hoca güveni istemis.alsin bakalim ne yapacak...

CaMoKa
20.06.2005, 20:32
geçenlerde inönünün önünden geçiyorum bakt?m y?ld?r?m açm?? tezgah? ç?kma futbolcu al?m sat?m?n? yap?yor

Beytullah
20.06.2005, 21:17
abi güveni alacaklar?na kadar c?kars?nlar alt yap?dan futbolcu bence güvene 10 basar yani

murat
20.06.2005, 23:22
artik Guven olayi kapandi. BMN olarak Guvene yeni takiminda basarilar dileriz... insaallah birdaha sakatlik gecirmez.

konuyu kilitliyorum