PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Engin Baytar

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38

Ali İhsan
03.07.2009, 16:35
Evet bana inandırıcı geldi ,senin yazdığın gibi (mış)'lı bir konuşma değildi sonuçta :)

İyi o zaman, herkes istediğine inanır. Ben mişli falan konuşmadım, bu adamı yıllardır takip ediyoruz, bir tek onun kendi ağzı yok, sadece bu açıklamalara inanmak zorunda değilim, istediğim açıklamaya da inanırım.. Neyse kapatalım bu konuyu.

Cem Akyüz
03.07.2009, 16:44
7 numara çok yakışır kendisine

LazAnisT
03.07.2009, 19:06
Ben Engine çok güveniyorum.Alanzinyoyu bile taca atacağını düşünüyorum:)
Bu arada Enginin Babası Trabzonspor izleme komitesiyle beraber futbolcu izliyordu.Bilmiyorum ekibe dahilmi.

Harun-61
03.07.2009, 19:08
7 numara çok yakışır kendisine

61'e aday'mis :)

ÜNAL
03.07.2009, 19:26
Barış'ı küstürmemek gerek :)

Harun-61
03.07.2009, 19:33
Barış'ı küstürmemek gerek :)

tabii Baris'in rizasi olursa demis :)

Cem Akyüz
04.07.2009, 00:06

61 giyerse daha mutlu olurum:)Yeteneklerini kullanarak takımı çok iyi yere getireceğinden hiç şüphem yok

Vkgz
04.07.2009, 00:13
hiç ısınamadım bu arkadasa bu yasa gelmiş adamında kişiliğinin değişeceğine inanmak biraz zor oluyor.

Ömer SEVİNÇ
04.07.2009, 09:59
Ceyhun Eriş-2.

26. haftada kadrodışı bırakırız, bir Anadolu kulübüne döner..

BALKAN 06
04.07.2009, 11:01
ş....z ist basını yine ayar vermeye başladı
adamın evliliğini malzeme yapıp sallamaya başlamışlar
maksat yıpratıp,tarafratın önüne atıp gözden düşürmek
ne biz bu ingiliz oyunlarına alet olacağız,ne de engin onlara fırsat verecek Allahın izniyle

ben çok umutluyum
egin sende onlara malzeme verirsen sanada yazıklar olsun dememiz gerekir
aman diyim...

Ömer SEVİNÇ
04.07.2009, 11:36
AA. ''Galatasaray, Beşiktaş, Fenerbahçe ve Trabzonspor'dan teklif gelirse, tercihin hangi kulüpten yana olur?''

EB: ''Gönül hepsinde oynamak ister. Sonuçta hepsi büyük bir takım. Hangisi nasip kısmet olursa orada oynamak isterim. Fenerbahçe'nin büyüklüğü de belli. Herkes Fenerbahçe diyor. Eğer öyle bir şey olursa gönül Fenerbahçe'den yana olur tabii ki.''

adem73
04.07.2009, 11:44
engin insallah basarili olur bu sene.

albatros
04.07.2009, 11:53
AA. ''Galatasaray, Beşiktaş, Fenerbahçe ve Trabzonspor'dan teklif gelirse, tercihin hangi kulüpten yana olur?''

EB: ''Gönül hepsinde oynamak ister. Sonuçta hepsi büyük bir takım. Hangisi nasip kısmet olursa orada oynamak isterim. Fenerbahçe'nin büyüklüğü de belli. Herkes Fenerbahçe diyor. Eğer öyle bir şey olursa gönül Fenerbahçe'den yana olur tabii ki.''

bu röportaj doğruysa 61 numaralı formanın yanından dahi geçmesin ;)
ben 61'i Barış'ın giymesinden yanayım.Tabi artık o da bu formanın sorumluluğunun bilincinde olup formanın hakkını vermeli.

özçelik61
04.07.2009, 21:55

gazeteden siteden aldığınız her haberi buraya yapıştırmayın ..daha yeni geldi kaliteli bi futbolcu destek olmak lazım eksiği varsa kendi kulturumuzde trabzonumuzda yoğurup adam ederiz en azından çalışırız ama ist gazetelerinin ağzi gibi ordan burdan haberlerle yıpratmayalım ..daha bugun 61 numaralı formayı istiyorum dedi ama sizin ilginizi bu yazı çekmiş

hos_cocuk61
04.07.2009, 22:05
Ceyhun Eriş-2.

26. haftada kadrodışı bırakırız, bir Anadolu kulübüne döner..
Gördüğüm kadarı ile aldığın ağır cezadan kurtulduktan sonra yine büyük cezalar almak hevesindesin, ve gördüğüm kadarı ile Umut Bulut hastasısın ilk önce aynaya bak, sonra Umut'a bak sonra bu yorumu yaz....

Trabzonli_61
04.07.2009, 22:24
---edit--- (http://tr.sevenload.com/yayinlar/Sporx-TV/bolumler/hlLZlSa-Engin-Baytardan-Sporxe-oezel-acklamalar)

Trabzonli_61
04.07.2009, 22:26

Ben yazilanlardan cok oyuncunun dedigine inanirim. Bu röpörtaji genclerbirligindeyken yapti ve dinlemeni tavsiye ederim.

http://tr.sevenload.com/yayinlar/Sporx-TV/bolumler/hlLZlSa-Engin-Baytardan-Sporxe-oezel-acklamalar (http://tr.sevenload.com/yayinlar/Sporx-TV/bolumler/hlLZlSa-Engin-Baytardan-Sporxe-oezel-acklamalar)

hos_cocuk61
04.07.2009, 22:34
Ben yazilanlardan cok oyuncunun dedigine inanirim. Bu röpörtaji genclerbirligindeyken yapti ve dinlemeni tavsiye ederim.

Makasat çamur at izi kalsın kendi oyuncusunu sevmiyen bir taraftardan ne beklersin? Trabzonspor benim en nefret ettiğim oyuncuyu şuan transfer etsin o oyuncuyu o an o saniye benimserim çünkü o artık bizim bir bireyimiz.

Erdal
04.07.2009, 22:35
Ömer haksızlık ediyorsun Engin e....Utandıracak seni inşallah :)

tuncay1984
04.07.2009, 22:41

http://tr.sevenload.com/yayinlar/Sporx-TV/bolumler/hlLZlSa-Engin-Baytardan-Sporxe-oezel-acklamalar (http://tr.sevenload.com/yayinlar/Sporx-TV/bolumler/hlLZlSa-Engin-Baytardan-Sporxe-oezel-acklamalar)

güzel konustu bence

ceserdar
04.07.2009, 22:50
Oradan, şuradan, amcaoğlundan duyulanlarla insanlar hakkında yorum yapıyoruz. İnsanlar internette çok garip bir ruh haline bürünüyorlar. Adeta filozof oluyorlar ve ideal insan ahlakını aramakla vakitlerini geçiriyorlar. 2. Dünya Savaşı'nda Hitler "Üstün Alman Irkı" diye birşey tutturmuş. Bizde de "Üstün Futbolcu Irkı" yaratma gibi bir durum var. Tesislerde alkol kullanmış. Adam varsa böyle birşey her tarafta kamera var çıkarsınlar diyor. Yok sen sus Engin, yeri gelince insanlık dışı hakaretlerimize maruz kalan Cavcav, yeri gelince akil insanımız olur. Fenerbahçe'de oynamak isterim demiş. Başkaları gibi doğuştan Fenerbahçeli'yim dememiş ki. Sonra dese ne olur? Engin tek sorunu bence çok şeyler başarmak istemesinden kaynaklanan aşırı hırsı. Bu çok şey başarmak artık bir saplantı haline gelmiş olmalı ki, bazen takım arkadaşlarını hiçe sayacak kadar gözünü karartıyor gördüğüm kadarıyla. Trabzonspor'da da tek handikapı bu olacaktır. Bu forma altında büyük işler yapmak isteyecektir. Bu saplantısı aşırı hırsı, aşırı hırsta aslında en iyi becerebildiği şeyleri bile yapamamasına neden olacaktır ve bir süre sonra taraftar tarafından da antipatik bulunacaktır.

O yüzden bence Metin Hoca gibi insanlar Engin'e bu yönde telkinlerde bulunmalılar. Sahip olmadığı yetenekleri değil de sahip olduklarını takım oyunu için kullanması gerektiğini, kimsenin ondan bir Kaka bir C. Ronaldo olmasını beklemediğini, sadece sıradan bir Engin olsa dahi takıma çok fazla yararı dokunacağını anlatmaları, anlatmaktan öte kavratmaları gerekir bana göre.

Emo91
04.07.2009, 22:51
ben engin baytari pek tanimam, ligde pek ses duyurdugunu düsünmüyorum, yoksa benimde gözüme batardi!

ayrica gecen sezon yedigi sari kartlara bakdigim zaman, nerdeyse bizim takim olarak yedigimiz sari kartlari geciyordu.....

colmanda bize gelmeden önce cok sari kart görüyordu ama bize geldiginde bu yönü degisdi, insallah enginde biraz daha dikkatli olur bu konuda.

insallah takima katkisi olur, basarili olur, ve sampiyonluga ve avrupa kupasinda bize faydasi olur!
dissiplinsiz hareketleri insallah geride kalir, adam gibi calisirsa yane hem trabzonspor ona cok sey katar hemde o trabzonspora!

hade bakalim! :)

Ömer SEVİNÇ
04.07.2009, 23:03
Gördüğüm kadarı ile aldığın ağır cezadan kurtulduktan sonra yine büyük cezalar almak hevesindesin, ve gördüğüm kadarı ile Umut Bulut hastasısın ilk önce aynaya bak, sonra Umut'a bak sonra bu yorumu yaz....

Oyy. Hoş çocuk:)

Öyle vallahi. Hayatımın e büyük emeli ceza almak şu sitede. Öyle rahatlıyorum ki ceza aldıkça bilemezsin. Ama ne yazık ki niyetimi çözmüşsün yıktın beni.

Umut'u seviyorum. Çok da seviyorum. Aynaya baktım, kendimi gördüm, Umut'a baktım, "adam" gördüm. Artık yazabilir miyim yorum?

Engin Baytar'ın F.Bahçe hayali
Turkcell Süper Lig'de, UEFA veya Şampiyonlar Ligi'ne katılabilmek için mücadelesini sürdüren Gençlerbirliği'nde, orta sahanın başarılı futbolcusu Engin Baytar, büyük kulüplerden teklif gelmesi durumunda tercihini Fenerbahçe'den yana kullanacağını söyledi.

Gençlerbirliği'ne gelince futbolcu olduğunun farkına vardığını anlatan Engin, ''Dünyada Zinedine Zidane, Türkiye'de de Sergen Yalçın'ı kendime örnek alıyorum'' dedi.

Süper Lig'de Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor'dan sonra en beğendiği takımın Kayserispor olduğunu vurgulayan genç oyuncu, ''Ligde beğendiğim ve iyi futbol oynayan takım Kayserispor. Futbolu, futbol gibi oynayan bir takım'' diye konuştu.

Fenerbahçe'nin bu sezon şampiyonluğa ulaşacağına inandığını ifade eden Engin, ''Fenerbahçe şampiyon olur diye düşünüyorum'' dedi.

Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav'ın, gördüğü en iyi başkan olduğunu belirten Engin Baytar, ''Futbolla ticareti bir yapabilen bir insan'' değerlendirmesini yaptı.

Mesut Bakkal'ın hem kişilik, hem karakter, hem de teknik direktör olarak mükemmel biri olduğunu vurgulayan Engin, ''Kariyerinde daha iyi yerlere gelmesini ve daha başarılı olmasını diliyorum. Sezon sonunda UEFA veya Şampiyonlar Ligi'ni biletini alacağız'' dedi.

Genç ve başarılı oyuncu Engin Baytar, AA'nın sorularını şöyle cevapladı:

AA: ''Gençlerbirliği'ne gelirken beklentin nelerdi?''

EB: ''Gençlerbirliği'nde başarılı olup olmayacağıma emin değildim. İlk başlarda zorlandım. İdmanlara çıkıp lig havasına girdikten sonra benim için daha kolay olmaya başladı. Şu an hiç düşünmediğim şeylerle karşı karşıyayım. Başardım, ancak daha da başaracağım çok şeyler var. Çok tecrübeler edindim. Ligde oynamaya
başladım. Lig topçusu oldum. Gençlerbirliği'nde futbolcu olduğumu görebildim.''

AA: Hedeflerin nedir?

EB: ''Hedefim her zaman iyi olmak. Çalışma daha da ileri gitmek. Sonuçta her genç futbolcunun istediği gibi büyük takımlarda forma giymek. Geçen sene UEFA Kupası hedefini teptik. Bu sene de iyi bir takımımız var. Bu seneki hedefimiz UEFA veya Şampiyonlar Ligi.''

AA: ''Mesut Bakkal nasıl bir teknik direktör? Sana bağırdığı zaman üzülüyor musun?''

EB: ''1,5 senedir Mesut hocayla çalışıyoruz. Ben çok memnunum. Kişisel olarak, karakter olarak, hem de hoca olarak sahada kendini vermesi futbolcularla ilgilenmesi çok güzel. Bence çok iyi bir teknik direktör. İnşallah O da teknik direktörlük kariyerinde daha iyi yerlere gelir ve çok başarılı olur.
Hiçbir teknik direktör oyuncusunun morali bozayım diye azarlamaz. Beklentisi olduğu için teknik direktör oyuncusuna bağırır. Hoca bağırmadığı zaman insanın düşünmesi lazım. Bağırmıyor benimle ilgilenmiyor, demek ki benden beklentisi yok. Ne kadar oyuncuya bağırırsa ondan o kadar beklentisi vardır.''

AA: ''Dünyada ve Türkiye'de örnek aldığın oyuncu veya oyuncular var mı?''

EB: ''Kendi futbol stilim Ona benzemese bile Zidane örnek alıyorum. benim için dört dörtlük. Hem kişisel olarak, hem de medyada fazla çıkmayan ve futbolu sihirbaz gibi oynayan birisi benim için. Örnek aldığım tek futbolcu.
Türkiye'de ise Sergen Yalçın. Oyun stili, top kullanışı çok entresan. Çok büyük bir yetenek. Sergen'in futbolunu örnek alıyorum. Kişisel olarak tanımadığım için bir şey diyemeyeceğim.''

AA: ''Sözleşmenin uzatılması yönünde senin veya kulübün bir isteği oldu mu?''

EB: ''Uzatma yönünde konuşmalar oluyor. Her iki tarafta uzatmak istiyor. Görüşüp anlaşmak lazım. Bir sene daha mukavelem var. Şartlar uyarsa uzatmak isterim tabii. Ben de Gençlerbirliği'nde kalmayı isterim.''

AA: ''Turkcell Süper Lig'de beğendiğin takım var mı?''

EB: ''Ligde beğendiğim ve iyi futbol oynayan takım Kayserispor. Çok iyi bir kadroya sahipler. Kazanma hırsı, oynadıkları futbol çok iyi. Futbolu futbol gibi oynayan bir takım. Dört büyüklerden sonra Kayserispor'u çok beğeniyorum.''

AA: ''Bu sezon şampiyonlukta kimi daha şanslı görüyorsun?''

EB: ''Geçen sene biliyorsunuz Fenerbahçe olur diyordu. Son hafta da şampiyonluğu Galatasaray'a teslim ettiler. Bu sene Fenerbahçe'nin 100. yılı olduğu için bir de şu anki averajları nedeniyle avantajlı olan takım Fenerbahçe. Fenerbahçe şampiyon olur diye düşünüyorum.''

AA: ''İlhan Cavcav'ı nasıl değerlendirirsin? Onu bir baba olarak görüyor musun?''

EB: ''Tabii ki bir baba olarak görüyoruz. Bir de şöyle bir şey var. Kendisi gördüğüm en iyi başkan. Futbolu ve ticareti bir kullanabilen insan. Onun tarzında başka başkan yok bence Türkiye'de. Ben görmedim. Futbolcuyu ne bileyim, diyelim iki çuval una alıyor, gidiyor milyon dolara satabiliyor. Futbolla ticareti bir yapabilen bir insan.''

AA: ''Takım olarak UEFA veya Şampiyonlar Ligi hedefini başarabilecek misiniz?''

EB: ''Geçen sezon bir puanla verdik UEFA'yı. Şu anda çok iyi bir kadroya sahibiz. Genç bir takımımız var. Sağolsun ağabeylerimiz de çok yardımcı oluyor. Takım çok istekli. Biz çok istiyoruz. Bu konu gelince biraz heyecanlandım. Tabii ki biz de genç oyuncular olarak UEFA ve Şampiyonlar Ligi'nde forma giymek isteriz. Kendimizi Avrupa'da da kanıtlamak isteriz. Oynayacağımız 10 maç bizim için final maçları. Biz her maça final gözüyle çıkacağız. İnşallah sezon sonunda UEFA veya Şampiyonlar Ligi biletini alacağız.''

AA: ''UEFA veya Şampiyonlar Ligi hedef olunca başkandan size özel prim sözü verildi mi?''

EB: ''Prim gibi bir isteğimiz olmadı ama Şampiyonlar Ligi'ne gitme durumumuz olursa başkanımız da yöneticilerimiz de bir güzellik yapacaklardır sanırım. Bizim için önemli olan para değil. Önemli olan şampiyonlar ligi veya UEFA Kupası'na gitmek.''

14.03.2007

Söz konusu röportajın orjinal metni de burada. İnanmak istemeyeni zorla ikna edemem ne yazık ki..

@Erdal abi

İnşallah dediğin gibi beni yanıltır ama hiç umutlu değilim açıkçası. Trabzonspor ıslah evi değil.

amour_61
04.07.2009, 23:06
bu adamın soyadı baytar değil baydar arkadaşlar

amour_61
04.07.2009, 23:09

Öyle vallahi. Hayatımın e büyük emeli ceza almak şu sitede. Öyle rahatlıyorum ki ceza aldıkça bilemezsin. Ama ne yazık ki niyetimi çözmüşsün yıktın beni.

Umut'u seviyorum. Çok da seviyorum. Aynaya baktım, kendimi gördüm, Umut'a baktım, "adam" gördüm. Artık yazabilir miyim yorum?

Söz konusu röportajın orjinal metni de burada. İnanmak istemeyeni zorla ikna edemem ne yazık ki..

@Erdal abi

İnşallah dediğin gibi beni yanıltır ama hiç umutlu değilim açıkçası. Trabzonspor ıslah evi değil.
Enginin ben Fenerbahçeli olduğunu alınmadan önce forumda yazmıştım ve kıyamet başıma kopmuştu :mad:

hos_cocuk61
04.07.2009, 23:59

Bence aynaya bakmadın çünkü aynaya baksa idin şu yazdığın yorum suratına Umut Bulut olarak dönerdi anlamışsındır sanırım; Anlamadı isen Umut'un karakterine sözüm yok beyefendi biri ama futbolculuğu çok zayıf vede yetersiz o yetersiz kişiyi can siperhane savunurken düştüğün durumu bir göz önüne getir; Nerede ise forum'a güğüs gerdin ama şimdi ise senin yapılmasını istemediğin hareketi başka oyuncuya yaptın şimdi anlamışsındır sanırım...

Ömer SEVİNÇ
05.07.2009, 00:37
İyi de kardeşim ben futbolcular eleştirilmesin mi diyorum? En kral eleştiriyi Gökhan ve Hüseyin'e yaptım ben. Hatta Hüseyin'i eleştirdiğim:) için o dediğin uzun süreli cezaları aldım çoğu kez.

Umut'u eleştirin eleştirebildiğiniz kadar ama bence iyi bir oyuncu, yapılan eleştirileri haketmiyor. Sana göre de Engin Baytar iyi oyuncudur, gelir burada savunursun kim ne karışır?

Ben kime Umut'u eleştirmeyin demişim ki bana burda Umut'a yapılanı Engin'e yapıyorsun diyorsun? Benim kızdığım nokta hakaret etmek, dalga geçmek. Benim de Engin'e bir hakaretim yok zaten.

Fatih
05.07.2009, 00:38
Engin bir oynasaydı da sora eleştirseydik.

Erken mi davranıyoruz?

Ömer SEVİNÇ
05.07.2009, 00:44
Fatih futbolunu eleştirmiyoruz zaten:)

Aslında Engin'î de eleştirmiyorum burada.

Geçmişte bu tarz vukuatları olan bir adamı Trabzonspor'a layık gören yönetimi eleştiriyorum ben:)

Fatih
05.07.2009, 00:47

Geçmişte bu tarz vukuatları olan bir adamı Trabzonspor'a layık gören yönetimi eleştiriyorum ben:)
Herkes hata yapar Ömer.:)

Engin yeni bir sayfa açtı başarılı olması için destek vermeliyiz eski defterleri açarak bir yere varamayız.

Cem Akyüz
05.07.2009, 00:50

Engin yeni bir sayfa açtı başarılı olması için destek vermeliyiz eski defterleri açarak bir yere varamayız.

Katılıyorum ve yeteneklerini kullanarak takımı iyi yerlere getireceğine inanıyorum

KadrianO Leite
05.07.2009, 00:53
Akıllı olsun, topunu oynasın yeter..

Ömer SEVİNÇ
05.07.2009, 00:54

Trabzonspor ıslah etme kurumu mu yahu?

Yeni sayfa açanı değil de sayfası zaten temiz olanı alsak daha iyi değil miydi yani? Engin'in onu farklı kılan özelliği nedir yani? Hangi başarısı, hangi özelliği?İyi çalım atıyormuş. İyi de bizim takımda çalımın kralını atan var zaten.

Eğer Trabzonlu olmasaydı Engin transfer olur muydu? Bunu bilmek istiyorum ben ve kilit nokta da burası bence.

ilhan
05.07.2009, 00:56
Engin'e inancım ve güvenim tam. :) Sahada görevini yerine getirdikten sonra disiplin sorunun beni zerre ilgilendirmez Engin. Kimse 4-4lük değil ki sen olasın. Senden çok şey bekliyorum(z). ;)

Ömer SEVİNÇ
05.07.2009, 00:56
Hee şunu da söyleyim ki artık bu transfer olduğuna göre yeni bir sayfa açması için dilek tutmaktan başka çaremiz yok.

1 aylık cezam boyunca yazamadıklarımı yazıyorum ben:D

Daha Engin yeni transfer olmuş gibi geliyor da:D

Fatih
05.07.2009, 00:57
Trabzonspor ıslah etme kurumu mu yahu?

Yeni sayfa açanı değil de sayfası zaten temiz olanı alsak daha iyi değil miydi yani? Engin'in onu farklı kılan özelliği nedir yani? Hangi başarısı, hangi özelliği?İyi çalım atıyormuş. İyi de bizim takımda çalımın kralını atan var zaten.

Eğer Trabzonlu olmasaydı Engin transfer olur muydu? Bunu bilmek istiyorum ben ve kilit nokta da burası bence.
Engin çalım atmanın dışında çok farklı özelliklere sahip olan bir futbolcu.Trabzonlu diye alınmış olsaydı ondan önce alınacak çok futbolcu vardı.Hem sol açık yerli kaç isim sayabilirsin Ömer?

Fatih Tekke de disiplinsiz davranışları yüzünden gönderilmişti hatırlatırım.

hos_cocuk61
05.07.2009, 00:58

Bizim için geçmiş önem arz etmez biz her zaman ileriye bakarız vede bakmalıyız eğer şu, şunu dedi, bu bunu dedi vs... gibi sözlere takılı kalır isek Türkiyede oynatıcak oyuncu bulamayız ben sana en kral Trabzonspor'lu benim diyen oyuncunun bir sürü vukaatını çıkarırım ister isem ama bu bize bir şey kazandırmaz söylediğim gibi geçmişe takılı kalır isek 25 sene değil 50 sene daha şampiyon olamayız!!!

Ömer SEVİNÇ
05.07.2009, 01:05
Engin çalım atmanın dışında çok farklı özelliklere sahip olan bir futbolcu.Trabzonlu diye alınmış olsaydı ondan önce alınacak çok futbolcu vardı.Hem sol açık yerli kaç isim sayabilirsin Ömer?

Fatih Tekke de disiplinsiz davranışları yüzünden gönderilmişti hatırlatırım.

İyi de Fatih Antep'te, Altay'da bile 15-20 gol attı. Fatih'in yeteneği ile Engin'in yeteneğini karşılaştırmak biraz abes olmuş. Engin hangi takımını ileri taşımış, oynadığı hangi takım başarılı olmuş da Engin parlamış? Gençlerbirliği, Eskişehir bunlar hep düşmeye oynayan takımlar ve bunlarda bile takımın yıldızı değildi adam.

Sol açık istersen hemen aklıma gelen bir Erman Kılıç var mesela. Alınabilirdi. Sivas aldığına göre biz hayli hayli alırdık.

Fatih
05.07.2009, 01:09
İyi de Fatih Antep'te, Altay'da bile 15-20 gol attı. Fatih'in yeteneği ile Engin'in yeteneğini karşılaştırmak biraz abes olmuş. Engin hangi takımını ileri taşımış, oynadığı hangi takım başarılı olmuş da Engin parlamış? Gençlerbirliği, Eskişehir bunlar hep düşmeye oynayan takımlar ve bunlarda bile takımın yıldızı değildi adam.

Sol açık istersen hemen aklıma gelen bir Erman Kılıç var mesela. Alınabilirdi. Sivas aldığına göre biz hayli hayli alırdık.
Gençlerbirliği'nde oynadığı dönemde hep takımın önemli oyuncusu olmuştur.Bu süre içinde büyük kulüplerin gündeminden hiç düşmemiştir.Ayrıca Eskişehirspor'un kümede kalmasını sağlayan isimlerden biriydi.

Fatih Tekke ile yeteneğini karşılaştırmadım sadece Tekke'nin de sorunlu bir oyuncu olduğunu hatırlattım.Hatta Tekke Engin'den kat be kat sorunlu bir futbolcuydu.

Selman
05.07.2009, 01:12
Bu adam başarılı olamasın senden bilirim Fatih:)

Fatih
05.07.2009, 01:13
Bu adam başarılı olamasın senden bilirim Fatih:)

Sen benden ben Osman Yavuz'dan.:)

Cem Akyüz
05.07.2009, 01:15
Başarılı olacak göreceksiniz..Sorun falan çıkarmaz Trabzon'da zaten onunda büyük takımda oynama umudu olarak son şansı..Bu şansını iyi kullanacaktır transfer döneminin başından beri alınması gerektiğini yazıp durdum..Ben kefilim iyi işler yapacak:)

Ömer SEVİNÇ
05.07.2009, 01:18
Gençler'in o dönemdeki en önemli oyuncusu Engin'se Mehmet Çakır, El-Saka, hatta Risp noldular yahu?

Fatih'in ilk dönemlerinde hakem tokatladığını da unutmadım daha Fatih:))

Neyse uzatmanın anlamı yok. Umarım dediğiniz gibi beyaz bir sayfa açar, başarılı olur da bir öz evlatı da sahiplenirim.

Ama o beyaz sayfayı görene kadar benim gözümde Ceyhun Eriş -2:))

AYYILDIZ
05.07.2009, 01:26
Dün gece Fener-Eskişehir maçını izledim.Engin Baytar o maçta müthiş top oynamış mükemmel pas yapabiliyor kadroda kesin ilk 11'de olur.

Trabzonli_61
05.07.2009, 03:04

kardes sen diyorsun orijinal metin burda, bende diyorum ki bu metini yalanladigi ve Trabzonsporu tutuyorum dedigi orijinal ve agzindan gercektende cikan röpörtajida burada. Bu röpörtajinda Genclerbirligindeydi ve feneri tutsa feneri tutuyorum derdi ama Trabzonsporluyum dedi...

Buyur Genclerbirligindeyken yapmis oldugu bir röpörtaj:

http://www.sporx.com/sxtv/sporx_ozel.php?frm_id=183&ref=EYSXTV&frm_page=2 (http://tr.sevenload.com/yayinlar/Sporx-TV/bolumler/hlLZlSa-Engin-Baytardan-Sporxe-oezel-acklamalar)

Senin gönderdigin metin yalan haber olabilir ama enginin kendi agizindan cikan sözleri yalan olamaz. Metinde bende istedigimi yazarim

innocence
05.07.2009, 03:20
edit.........

innocence
05.07.2009, 03:23
Makasat çamur at izi kalsın kendi oyuncusunu sevmiyen bir taraftardan ne beklersin? Trabzonspor benim en nefret ettiğim oyuncuyu şuan transfer etsin o oyuncuyu o an o saniye benimserim çünkü o artık bizim bir bireyimiz.

futbolcusunu çaycı ile kıyaslayan arkadaştan beklenmeyecek bir yorum.

hiçte inandırıcı değilsin.

hamucera
05.07.2009, 12:02
futbolcusunu çaycı ile kıyaslayan arkadaştan beklenmeyecek bir yorum.

hiçte inandırıcı değilsin.

o yorum hala aklımda benimde :alkış::alkış:

Samet Yildirim
05.07.2009, 13:15
Diziplinli olursa ve futbol bir takim oyunu oldugunu anlarsa cok katki saglar..

Ali Can
05.07.2009, 14:32
inşallah bize ilaç olur.
bence çok iyi transfer yaptık.

ille de 7
05.07.2009, 15:25
Gençler'de 400 bin bizde 1,3 milyon TL. Geçen sene oynadığının üç katını oynaman lazım. Memleket sevdası imza atarken olmaz. Görelim seni, oyna, aldığın helal olsun.

Lancet_61
05.07.2009, 17:32
Gençler'de 400 bin bizde 1,3 milyon TL. Geçen sene oynadığının üç katını oynaman lazım. Memleket sevdası imza atarken olmaz. Görelim seni, oyna, aldığın helal olsun.

gerçekten o kadar mı alacak bizde...yazık olmuş...forumda engine maradona muamelesi yapılıyor şaşırıyorum valla...neymiş ya bu adam...bence gereksiz bi transfer yaptık bakalım göreceğiz

Emre GÜRDAL
05.07.2009, 18:03
yok okdar almıcak canım engıen okdar para vermedıgını bılıorum ama nekadar verdıgını bılmıyotum

Uğur Ö.
05.07.2009, 19:20
1.3 ytl takımda en düşük fiyatlardan 600 bin € yapar

Yavuz Hasan
06.07.2009, 00:06
renkdaşlar adam bi oynasın ondan sonra eleştirelim eleştirilecekse

yaptıklarından dolayı problemli diye fatih almasaydı zamanın yönetimi fatih ya futbolu bırakmıştı çoktan yada bank asyada oynuyor olurdu şimdi

engin artık gençlerbirliğinde olmadığını da trabzonspor taraftarının tahammülsüzlüğünü de biliyordur

Samet Yildirim
06.07.2009, 00:24
Paranin belirli miktari gartanti digeri mac basi bütün maclarda oynarsa kazanacagi rakam yani 15 mac oynarsa o paayi kazanmicak

OLCAY ÇAKIR
06.07.2009, 13:01
Maltepe'deyim.
Maltepespor'da oynamış meğersem.
150.000'e Oftaş'a satılmış.

Koyu Fenerli bir arkadaşla konuştuk.

ZİDANE'dır dedi.

Herkes ahlaktan vuruyor.
Bizde adam olur dedim..

Ha'
Sürekli ben Trabzonspor'da oynamak istiyorum diyormuş burdada:)

Ali Yerlikaya
06.07.2009, 14:34
Kalitesi tartisilmaz ama takim oyunun katkida bulunursa cok büyük isler yapmasi icden bile degil.

Yeterki iyi calissin ve takimin kiymetini bilsin.

tuncay1984
06.07.2009, 14:36
hüseyin gitti artik engini tartisp durursunuz maksat
laakaluka

kudu_61
06.07.2009, 21:20
geçmişte hata yaptıysanız ne yapacağız sizinle ilişkiyi mi keseceğiz saçma sapan eleştiri dolu yaparsa hata oturur tribünde bırakın hatasını konuşup durmayı futbolunu konuşun bence süper bir ALTERNATİF hayırlı olsun

Çagman
07.07.2009, 01:29
Davrasta foto cekinirken dedim ki Engin'e

Burada yaramazlık yapmıcan demi
yok ya onlar geride kaldı dedi güvendigimizi ve nasıl benimsedigimizi soyledim insallah basarılı olacagım dedi ve bende insallah kendine gelmiştir diyorum

Hüseyin İlkin
10.07.2009, 02:21
#5- Engin Baytar

Hayırlı olsun Engin.

Cem Akyüz
10.07.2009, 02:22
hayde oğlum göster kendini inanıyorum sana

.....
10.07.2009, 02:51
5 numaran hayırlı olsun Engin :)

Özge
10.07.2009, 09:43
5 hayırlı olsun Engin.Bütün takımlarda 61 giydin ama şimdi o forma Yattara'da:)5 numarada yakışır sana.

Yunus Güneş
10.07.2009, 09:45
Hayırlı olsun...

Erdem Keser
10.07.2009, 09:47
"10" numara daha çok yakışırdı.Hayırlı olsun diyelim...

Harun-61
10.07.2009, 10:14
numara önemli degil Engin,
senden cok seyler bekliyoruz.

utandir seni istemeyenleri....;)

Basarilar.

Orhan Aydın
10.07.2009, 10:46
hüseyinin yerini doldursun yeter zaten ondan sonra yılın futbolcusu felan seçilir:))

Mehmet Fırat
10.07.2009, 11:11
Yakışmadı sanki. :o

Neyse, hayırlı olsun. İnşallah R. Madrid'deki efsane 5 numaraya benzersin. :)

Hüseyin Bağdat
10.07.2009, 11:15
Bu seneki en sevindiğim transferlerden birisin, umarım yanıltmazsın beni...

Tolunay Abdioğlu
10.07.2009, 11:52
#5 Numara Hayırlı Olsun...

peker61
10.07.2009, 12:00
İnşallah forma numarasinin altında ezilmez kolay değil hüseyinden sonra o formayı giymek :)

Onur Civelek61
10.07.2009, 12:02
Takımda adam eksiltebilen oyuncu görmek güzel:)

tzercin61
10.07.2009, 12:05
Yakışmadı sanki. :o

Neyse, hayırlı olsun. İnşallah R. Madrid'deki efsane 5 numaraya benzersin. :)

hmm evet. belki de zidane gibi 5 numara almıştır. hiç aklıma gelmediydi. beğendim bak şimdi numarayı. iyi olmuş iyi.

kasila61
10.07.2009, 14:48
Bu seneki en sevindiğim transferlerden birisin, umarım yanıltmazsın beni...
bana kalirsa ozer +mehmet topuzda dahil olmak uzere yilin bomba yerli transferi sessiz sedasiz transferin gelistigine bakmayin ,hislerimde vede futbolcu analizimde hic bir zaman yanilmadim ;engin bu cok kaliteli bir transfer.

Samet Yildirim
10.07.2009, 14:55
Zidane gibi 5 numara :) Onun gibi oynarsa yeter :)

Birtan Karaman
10.07.2009, 15:12
5 Nedir Be Engin :)

Yattara'nın 61 Giydiğini Duyunca Dedim Aha Engin 11 Numarayı Aldı .

Neyse Doğru Düzgün Oynada 00 Giy :)

Yunus Güneş
10.07.2009, 16:35
Çok ilginç durucak formada...

Fatih
10.07.2009, 16:37
En çok sevdiğim rakam sevdiğim futbolculardan birine gitmiş.

Hayırlı olsun Engin.:)

Kaan
10.07.2009, 16:51
5 numara hayırlı olsun. :)

Başarılar..

ÖmerFarukYılmaz
10.07.2009, 17:00
Yerel basın nedense seni pek sevmedi,belli...

Göster kendini..

Birtan Karaman
10.07.2009, 17:47
Engin BAYTAR : İdmanlarda biraz tembel bir görüntü sergiledi. Fiziksel açıdan yeteri derecede güçlenemedi. Topu ayağına aldığında etkili topsuz oyunda yok. Erken yoruluyor.

Fatih Kuloğlu
10.07.2009, 20:12
Engin BAYTAR : İdmanlarda biraz tembel bir görüntü sergiledi. Fiziksel açıdan yeteri derecede güçlenemedi. Topu ayağına aldığında etkili topsuz oyunda yok. Erken yoruluyor.

Bilgilendirme için teşekkürler.Orta sahada pres yapıp rakibi bomboş bizim sahaya kdr getirmezse iyi bi transfer olduğunu düşünücem

Miraç Atalay Çiftçi
11.07.2009, 10:41
Bir de susmasını bilse

TRABZONSPOR’un yeni transferi özel bir oyuncu. Dosyası ise, ağzına kadar suç dolu. Takışmadığı kimse kalmadı. Antrenörüne, “Ben idman değil, maç futbolcusuyum” diyecek kadar dik kafalı.

KİME sorsam her birinin yüzünde hemen bir tebessüm belirdi. Ve ardından onlar da bana bir soru yönelterek işi yokuşa sürdüler.
Engin’in hangi yönünü öğrenmek istiyorsun?
Önce futbolculuğunu...
Ve anlattılar Engin Baytar‘ı. Ankaraspor muhabiri sevgili Özgür Şahiner de onu iki kategoride değerlendirdi. Saha içi ve saha dışı. Sonra kesin bir tavır koyarak dedi ki...
Abiciğim, ben saha içini anlatırım. Diğer yüzünü başkasına sor.
İşte Engin’in futbolculuğu...
¡ Özel bir oyuncu.
¡ Orta sahanın her bölgesinde ve forvet arkası oynar.
¡ İki ayağını da iyi kullanır.
¡ Çalımları ile rakip eksiltir.
¡ İyi gününde tek başına maç çevirir.
¡ Dar alanda çabuk ve seri.
¡ Hücum gücü mükemmel.
¡ Aşırı hırslı ve kazanma duyguları çok yüksek.
Eksi yönlerine gelince...
¡ Topla oynamayı biraz fazla sever.
¡ Temposunu iyi ayarlayamaz.
¡ Bazen oyunda kaybolur.
Gol vuruşları pek etkili değil.
Ve sevgili Şahiner hiç vazgeçemediği bir huyunu daha söyledi Engin’in...
Maç süresince hiç susmadan konuşur. Yine de her teknik adamın takımında görmek istediği bir futbolcudur.
¡ ¡ ¡
VE geçiyorum diğer yüzüne. Engin’i Ankara ve Eskişehir’deki dostlara sordum. Notları tek tek topladım. Önümde sanki bir sabıka dosyası... Derler ya... Her güzelin bir kusuru vardır.
İşte böyle biri Engin Baytar.
Sahada kalite dışarıda adeta haylaz ve huysuz bir çocuk. Aldığı para cezalarının haddi hesabı yok. Dik başlı ve sivri dilli...
Koşu idmanları onun için bir külfettir. İyi çalışmadığı için kendisini uyaran antrenöre sivri dilini hemen göstermiştir...
Ben idman değil, maç futbolcusuyum!
G.Birliği’nde oynarken kulüp tarihinin en ağır para cezasına çarptırıldı. Nedeni de bir disiplin davası... Daha açık söyleyeyim, tesislere içkili gelmesi böyle bir cezayı da peşinden getirmiş.
En komiği de idmandaki bir davranışı...
Eşofmanının iki cebini dışarı çıkartan Engin, yardımcı antrenöre döner ve seslenir...
Ne yapalım hocam aç ayı oynamaz!
G.Birliği’nde forma giyerken, G.Saray maçında taraftarın tepkisine bir el hareketi ile karşılık verir. Ve oyundan alınırken de kulübeye bozulur. Bu da Engin’in suç dosyasını kabartan olaylardan biri.
Geçen sezon ara transferde Eskişehirspor’a gitti Engin. Orada da bir olay yarattı. Hem de saha içinde...
Beşiktaş ile oynadıkları maçta takım arkadaşı Youla ile ağız dalaşına başladı. İş uzadı ve itişip-kakışmalar başladı. Araya girenler bu çirkin görüntülere son verdiler.
İşte böyle bir futbolcu Engin... Kavgaları, isyanları ve çılgınlıkları ile zor biri. Ama meziyetleri ile her teknik adamın kadrosunda görmek istediği bir futbolcu...
Aklında hep Trabzonspor vardı ve gönlündeki yere gitti. Dilerim başarı sağlar.

Uçaktan ödü patlar

ENGİN 26 yaşında ve 1.77 metre boyunda.
Oynadığı takımlar: Armenia Bielefeld, Maltepespor, G.Birliği ve Eskişehirspor.
Hobileri: Dostları ile sohbet Engin için çok önemlidir. Saatlerce konuşsa bıkmaz. Ancak, karşısındakini de dinletir. Hoş sohbettir.
Fobisi: Uçak korkusu.
Uçak korkusu başına beklenmedik bir iş açmıştır Engin’in. Bir deplasman dönüşü uçak yerine karayolunu seçince kadro dışı kalır.

Osman Yavuz
11.07.2009, 15:07
Bazı oyuncular sorunludur ama yıldızdır.İşte Engin çok yetenekli bir oyuncu.Yaptıkları bunları yapacağı anlamına gelmez.Uslu olursa burada kral olur ama tam tersi de olursa unutulur gider.Ben ilk şıkkın geçerli olacağını düşünüyorum.Umarım yanılmam.

Cem Akyüz
11.07.2009, 16:46
Bazı oyuncular sorunludur ama yıldızdır.İşte Engin çok yetenekli bir oyuncu.Yaptıkları bunları yapacağı anlamına gelmez.Uslu olursa burada kral olur ama tam tersi de olursa unutulur gider.Ben ilk şıkkın geçerli olacağını düşünüyorum.Umarım yanılmam.

Yanılmayacağız Osman Abi..Engin sadece yetenekleri ile konuşulacak ve takımı çok iyi yerlere getirecek

Mustafa ÖZDEMİR
11.07.2009, 19:34
inşallah engin trabzonsporda patlama yapaxak...

Yunus Güneş
11.07.2009, 20:47
Trabzon engine yarayacaktır diye düşünüyorum...

EmreTS61
12.07.2009, 10:56
5 numara yerine 11 i alsaydı keskee

albatros
12.07.2009, 12:24
engin hakkındaki kamp yorumları pek iç açıcı değil galiba.umarım ligde formanın hakkını verir.

M.S.SOFU
12.07.2009, 15:59
engin hakkındaki kamp yorumları pek iç açıcı değil galiba.umarım ligde formanın hakkını verir.
adam çalışmayı sevmiyomuş aga....

öztürk_61
12.07.2009, 16:02
gençlerde iyi maçlar çıkardı inşallah bizde kendini bulur

tuncay1984
12.07.2009, 16:16
oynamadan daha
ts en konusulacak ismi olacagini gösterdi

Birtan Karaman
12.07.2009, 18:53
Bir de susmasını bilse

TRABZONSPOR’un yeni transferi özel bir oyuncu. Dosyası ise, ağzına kadar suç dolu. Takışmadığı kimse kalmadı. Antrenörüne, “Ben idman değil, maç futbolcusuyum” diyecek kadar dik kafalı.

KİME sorsam her birinin yüzünde hemen bir tebessüm belirdi. Ve ardından onlar da bana bir soru yönelterek işi yokuşa sürdüler.
Engin’in hangi yönünü öğrenmek istiyorsun?
Önce futbolculuğunu...
Ve anlattılar Engin Baytar‘ı. Ankaraspor muhabiri sevgili Özgür Şahiner de onu iki kategoride değerlendirdi. Saha içi ve saha dışı. Sonra kesin bir tavır koyarak dedi ki...
Abiciğim, ben saha içini anlatırım. Diğer yüzünü başkasına sor.
İşte Engin’in futbolculuğu...
¡ Özel bir oyuncu.
¡ Orta sahanın her bölgesinde ve forvet arkası oynar.
¡ İki ayağını da iyi kullanır.
¡ Çalımları ile rakip eksiltir.
¡ İyi gününde tek başına maç çevirir.
¡ Dar alanda çabuk ve seri.
¡ Hücum gücü mükemmel.
¡ Aşırı hırslı ve kazanma duyguları çok yüksek.
Eksi yönlerine gelince...
¡ Topla oynamayı biraz fazla sever.
¡ Temposunu iyi ayarlayamaz.
¡ Bazen oyunda kaybolur.
Gol vuruşları pek etkili değil.
Ve sevgili Şahiner hiç vazgeçemediği bir huyunu daha söyledi Engin’in...
Maç süresince hiç susmadan konuşur. Yine de her teknik adamın takımında görmek istediği bir futbolcudur.
¡ ¡ ¡
VE geçiyorum diğer yüzüne. Engin’i Ankara ve Eskişehir’deki dostlara sordum. Notları tek tek topladım. Önümde sanki bir sabıka dosyası... Derler ya... Her güzelin bir kusuru vardır.
İşte böyle biri Engin Baytar.
Sahada kalite dışarıda adeta haylaz ve huysuz bir çocuk. Aldığı para cezalarının haddi hesabı yok. Dik başlı ve sivri dilli...
Koşu idmanları onun için bir külfettir. İyi çalışmadığı için kendisini uyaran antrenöre sivri dilini hemen göstermiştir...
Ben idman değil, maç futbolcusuyum!
G.Birliği’nde oynarken kulüp tarihinin en ağır para cezasına çarptırıldı. Nedeni de bir disiplin davası... Daha açık söyleyeyim, tesislere içkili gelmesi böyle bir cezayı da peşinden getirmiş.
En komiği de idmandaki bir davranışı...
Eşofmanının iki cebini dışarı çıkartan Engin, yardımcı antrenöre döner ve seslenir...
Ne yapalım hocam aç ayı oynamaz!
G.Birliği’nde forma giyerken, G.Saray maçında taraftarın tepkisine bir el hareketi ile karşılık verir. Ve oyundan alınırken de kulübeye bozulur. Bu da Engin’in suç dosyasını kabartan olaylardan biri.
Geçen sezon ara transferde Eskişehirspor’a gitti Engin. Orada da bir olay yarattı. Hem de saha içinde...
Beşiktaş ile oynadıkları maçta takım arkadaşı Youla ile ağız dalaşına başladı. İş uzadı ve itişip-kakışmalar başladı. Araya girenler bu çirkin görüntülere son verdiler.
İşte böyle bir futbolcu Engin... Kavgaları, isyanları ve çılgınlıkları ile zor biri. Ama meziyetleri ile her teknik adamın kadrosunda görmek istediği bir futbolcu...
Aklında hep Trabzonspor vardı ve gönlündeki yere gitti. Dilerim başarı sağlar.

Uçaktan ödü patlar

ENGİN 26 yaşında ve 1.77 metre boyunda.
Oynadığı takımlar: Armenia Bielefeld, Maltepespor, G.Birliği ve Eskişehirspor.
Hobileri: Dostları ile sohbet Engin için çok önemlidir. Saatlerce konuşsa bıkmaz. Ancak, karşısındakini de dinletir. Hoş sohbettir.
Fobisi: Uçak korkusu.
Uçak korkusu başına beklenmedik bir iş açmıştır Engin’in. Bir deplasman dönüşü uçak yerine karayolunu seçince kadro dışı kalır.

Uçaktan Korkuyormuş Engin :)

Aslında Kime Sataşırsa Veya Takımda Huzursuzluk Çıkarırsa Tehdit Edeceksin ;

Engin Haftaya Deplasmana Biz Otobüsle Gidiyoruz Sen Uçakla :)

Alihan Ertürk
12.07.2009, 19:13
Engin'e çok güveniyorum inşallah güvenimi boşa çıkarmayacak göstereceği performansla,kazandıracağı maçlarla..

5 numarayı almasını üzülmüştüm ama Mehmet abinin yaptığı yorumu görünce içim ısındı :)
İnşallah Real Madrid'teki 5 numara gibi olursun Engin..
Zidane gibi.. ;)

Serdar Ersoy
13.07.2009, 16:55
en çok istediği takımda oynuyor kendine çeki düzen verir herhalde, yetenekleri olan bir futbolcu biraz efendi olsun futboluyla kendinden söz ettirsin...

oulcan_ts
14.07.2009, 00:37
Uçaktan Korkuyormuş Engin :)

Aslında Kime Sataşırsa Veya Takımda Huzursuzluk Çıkarırsa Tehdit Edeceksin ;

Engin Haftaya Deplasmana Biz Otobüsle Gidiyoruz Sen Uçakla :)

ii fikir :)

sametaydin
14.07.2009, 03:04
en çok istediği takımda oynuyor kendine çeki düzen verir herhalde, yetenekleri olan bir futbolcu biraz efendi olsun futboluyla kendinden söz ettirsin...

Bu kendisi için hakikatten büyük bir şans bunu çok iyi değerlendirmeli. Diğer kulüplerde yaptığı gibi lakayıt hareketler yaparsa disiplinsiz olursa barınamaz ki o kadar yetenekli olmasına rağmen gençlerbirliği eskişehir filan istemediler bu oyuncuyu kadrolarında.

Tangerine Dream
14.07.2009, 10:05
Dün gece TRT'nin spor haberlerinde Barış Yurduseven Hollanda'dan telefonla bağlanarak Engin'in transferiyle ilgili bazı pürüzler olduğunu söyledi.

erik
14.07.2009, 10:09
Değerlendirirse bu şansı kendisi ve biz kazanırız ama değerlendiremezse kendisi çok şeyleri kaybeder.

Kadir
14.07.2009, 10:12
Dün gece TRT'nin spor haberlerinde Barış Yurduseven Hollanda'dan telefonla bağlanarak Engin'in transferiyle ilgili bazı pürüzler olduğunu söyledi.

Adam başlı başına pürüz :p

Burak_52
14.07.2009, 22:15
son fener maçından sonra bu arkadaş (barış yurduseven) paulo diye bi adam aldı trabzonspor dedi portekizden ama fıs çıktı canlı yayına çıkınca heycan yapıyo galiba

Paksoy
14.07.2009, 22:22
yerli yattara

Hüdai Pervaneli
14.07.2009, 22:24
kendisini Busene takimda görmek istemiyordum Iyi Futbolcu degil diye
insallah yanilirim

SDinc
14.07.2009, 23:06
Antreman sevmeyen futbolcu. Hazırlık maçlarında da kendini gösteremezse forma kapması giderek zorlaşıcak vede bizim lüzumsuz yere bir Sol Kanat futbolcu almamızı gerektirecek.

S.DEMİRCİ
17.07.2009, 11:26
Engin Baytar: En dikkat çeken isimdi. Akıllı oynuyor, topu koşturuyor. Gereken neyse onu yapıyor; şut ya da pas. Hep dikine gitmesi avantaj. İyi bir kazanım
medyatrabzon..........

Sefa
17.07.2009, 14:54
Engin Baytar: En dikkat çeken isimdi. Akıllı oynuyor, topu koşturuyor. Gereken neyse onu yapıyor; şut ya da pas. Hep dikine gitmesi avantaj. İyi bir kazanım
medyatrabzon..........
Fanatikten çalmışlar :D

Yunus Güneş
17.07.2009, 15:14
medyatrabzon artık ordan burdan çalıyorlar...

Özge
17.07.2009, 16:29
http://img231.imageshack.us/img231/2654/dsc04152.jpg (http://img231.imageshack.us/i/dsc04152.jpg/)

Gelsin formasını alıcaz dedik ve aldık:)

Mehmet Zeki
17.07.2009, 23:57
Bu adam iyi topcu. Yakindan da gorduk Engin abimizi. Bu senenin flas ismi olur insaallah.

Kazım Uzunboy
18.07.2009, 07:15
Engin Baytar tam not aldı

Bordo-Mavililer´in yeni transferlerinden Engin Baytar, Homberg karşısında ortaya koyduğu futbolla teknik heyetin gözüne girmeyi başardı.

http://foto.fanatik.com.tr/Article/2009/7/18_262744_18FAN4ENGIN.jpg

Trabzonspor’a, Gençlerbirliği’nden transfer edilen başarılı orta saha oyuncusu, bu karşılaşmada fileleri de havalandırmayı başardı. Kendisine yönelik daha önce yapılan olumsuz eleştirilerin aksine, takım oyununa kısa zamanda adapte olduğunu gösteren Engin, sanki 40 yıllık Trabzonspor’lu gibi oynadı. Yeni sezonda hedeflerin daima büyük olduğunun altını çizen genç futbolcu, “Taraftarlarımıza önümüzdeki sezon şampiyonluk yaşatmak istiyoruz. Avrupa Ligi’nde de amacımız gruplara kalmak” diye konuştu.

www.fanatik.com.tr (http://www.fanatik.com.tr)

oguzhann
18.07.2009, 09:41
potansiyelinin herkes farkında,önemli olan kendisine dikkat etmesi.bozmadan devam,sorunlarını aştığını düşünüyorum.

Tayfun
18.07.2009, 12:01
5 numara giydi o numara uğursuzluk getirmez inşallah :)

Osman Yavuz
18.07.2009, 13:02
http://img231.imageshack.us/img231/2654/dsc04152.jpg (http://img231.imageshack.us/i/dsc04152.jpg/)

Gelsin formasını alıcaz dedik ve aldık:)
Sözümüzü tuttuk.:DŞimdi sıra Baytar'da.

Cem Akyüz
18.07.2009, 16:46
Enginden çok umutluyum bende formama ismini yazdıracağım hele bir maçlar başlasın çok puanlar kazandıracak bizlere

Yunus Güneş
18.07.2009, 16:47
Bekliyoruz umutla....

Hüseyin İlkin
18.07.2009, 22:02
Müthiş bir takviye..

Aferin Engin'im...

Özge
18.07.2009, 22:11
Maçın adamıydı bana göre.Çok beğendim Engin'i.Sana güveniyorum.

Sefa
18.07.2009, 22:52
kendisini Busene takimda görmek istemiyordum Iyi Futbolcu degil diye
insallah yanilirim
Yanıldın arkadaş :)

mk.esen35
18.07.2009, 23:23
maçın en iyi oyuncusuydu.saha dışındakı problemlerini halladerse mükemmel oyuncu olacak

Uğur Aydın
18.07.2009, 23:26
Cidden iyiydi,inşallah dahada iyi oalcak

mashal61
18.07.2009, 23:48
Anlaşılan saha dışında denildiğinden ziyade saha içinde de sorunları var. Liege tribünlerine bir hareket yaptığı söyleniyor. (Maçı izlemediğimden kesin konuşamıyorum.) Eğer doğru ise ayıp etmiş. Uyarılmalı.

Cem Akyüz
18.07.2009, 23:55
Aslanım benim bana göre iyi oynadı çok daha iyi olacak..Her zaman yanındayım Engin

Hüseyin Hatırlı
19.07.2009, 00:19
Anlaşılan saha dışında denildiğinden ziyade saha içinde de sorunları var. Liege tribünlerine bir hareket yaptığı söyleniyor. (Maçı izlemediğimden kesin konuşamıyorum.) Eğer doğru ise ayıp etmiş. Uyarılmalı.

Tribüne değildi ya, rakiple ikili mücadeleden sonra top taca cıktı bizimdi ama onlara verdi o da tribunlere dönüp alkısladı ve hakem kart çıkardı. Ve o an orta parmağını dikeltip kendine çevirdi ve gülmeye başladı.
Tam bir komedyen ya izlerken bayıldım jest mimik süper, kaliteli de futbolcu.

28TS61
19.07.2009, 02:07
Tribüne değildi ya, rakiple ikili mücadeleden sonra top taca cıktı bizimdi ama onlara verdi o da tribunlere dönüp alkısladı ve hakem kart çıkardı. Ve o an orta parmağını dikeltip kendine çevirdi ve gülmeye başladı.

tribunleri alkislamasi ve yaptigi orta parmak isaretini kesinlikle kabullenemiyorum. bir ts li futbolcuya öyle hareketler yakismiyor.
hakem görse idi direk kirmiziyi görecekti.
bide dikkatimi ceken cok cene yapiyor rakibe karsi.
futbol kapasitesi olarak gercekten cok yetenekli ve iyide oynadi ama sirf futbolla ilgilense dahada faydali olacak bize.
aksi taktirde bu sene baya bi canimizi yakacak gibi geliyor bana

is_mail61
19.07.2009, 03:29
bu adam büyük yıldız olucak bu sene banko oynar zaten takımda herşey yolunda sadece yattara işi kötü oldu bu takımın ne olursa olsun hazır bi yattaraya ihtiyacı var

mashal61
19.07.2009, 10:00
Ama sonuçta o hareketi yapması yanlış. Her yönden yanlış. Bir tane mantıklı tarafı yok. Komedyenlik yapacaksa da yeri burası değil...

Kadir
19.07.2009, 10:39
Bu orta parmak olayı nedir ya ?

Engin yapacaksan "nah" işareti yap bari özenti olma :)

Emre ÖZTÜRK
19.07.2009, 10:52
bu çocuk dün gösterdiki bu takımda kesinlikle 11 oynamalı.Fizik gücü,teknik,agresiflik,istek herşey onda çok ama çok faydalı transfer

Birtan Karaman
19.07.2009, 12:29
Çok İyi Oynadı . Spikerin Dediği Gibi Top Ayağına Çok Yakışıyor .
Bu Sene Çok Kırmızı Kart Görür Benden Demesi .

Orta Parmak Olayınıda Görmedim Değil :D

Tayfun
19.07.2009, 13:31
Hırsından dolayı Engin'i alkışlıyorum :alkış:
orta parmağı o taraftar hakkettmişti hakkıını verdi o da

Mollasalihoğlu
19.07.2009, 13:32
kulağı çekilmeli..
daha ilk maç yahu..

Zaten ipimizi çekmeye hazır millet, koz verecek durmumuz yok..

Mustafa Hazıroğlu
19.07.2009, 13:36
Aynen yaa ne zaman kamera ona dönse gülüyor :)

Mustafa Hazıroğlu
19.07.2009, 13:37
Çok İyi Oynadı . Spikerin Dediği Gibi Top Ayağına Çok Yakışıyor .
Bu Sene Çok Kırmızı Kart Görür Benden Demesi .

Orta Parmak Olayınıda Görmedim Değil :D
O orta parmak olayını yaparken ki tipi de komedi :D

Hakemin yalnış kişiye sarı kart göstermesinden sonraki gülüşü beni öldürdü zaten :D :D

O sarı kartı Giray'a göstermişti sanırım.

Cem Akyüz
19.07.2009, 15:21
maçta dikkat ettiniz mi bilmiyorum aldığı topları hiç hatalı kullanmadı devamlı ileriyi düşündü..top saklaması çok iyi bize çok maçlar kazandıracak taraftarımızında çok seveceğini düşünüyorum..Hayde oğlum çok güveniyorum sana

Gökhan KAN
19.07.2009, 15:24
maçta dikkat ettiniz mi bilmiyorum aldığı topları hiç hatalı kullanmadı devamlı ileriyi düşündü..top saklaması çok iyi bize çok maçlar kazandıracak taraftarımızında çok seveceğini düşünüyorum..Hayde oğlum çok güveniyorum sana
Maçı izlemedim ama sen diyorsan doğrudur başkan...

Ahmet ÇOLAK
19.07.2009, 15:35
yaptığımız 4 transferden 2si direk oynadı bence oynamayada devam edecektir.. engin çok iyi oynadı aldığı topları iyi kullandı ortaları ve top sürmesi gayet başarılıydı ayrıca sol açık almaya gerekte yok sol kanattan çok iyi top sürdü pas yaptı.. maçta rakip taraftarı alkışladığını söyleyenler var parmak hareketi yaptığnı syleyenler var ikisinide yapmadı orda kendini alkışladı sonra yüzünğ taraftara dönüncede devam ediyodu taraftarla alakası yok bence.. birde parmak hareketi yapmadı sadece ne yaptım der gibisinden kendisini işaret etti parmakları görünmüyodu bile.. neyse bu transfer bize iyi şeyler katacaktır gelecekte..

Fatih Özkan
19.07.2009, 15:46
Çok beğendim...
Topları olumlu kullandı...
Gereksiz yere ayağında top saklamadı...
Pasları isabetli ve ileri dönüktü...
Allah yardımcısı olsun!

M.S.SOFU
19.07.2009, 18:22
adam iyi oynuyor yahu...
en azından formanın hakkını veriyor bazıları gibi habire aklkı karışıp aman benim aklım karıştı moralim bozuk bu gün oynamam demiyo
ya da her sezon başı sakatlanıp takımı satmaz...
ruh var bir kere
paraya tapmasın o yeter....

İskender YILMAZ
19.07.2009, 18:29
Adamım benim, geçen sezon başı az yırtınmadım Engin Baytar !! diye .. :) Bilen bilir .. :)

LazAnisT
19.07.2009, 18:38
Alındığında bende bu sene yılın transferini yaptık diyenlerdendim.Çok seviyorum.İnşallah sevenlerini mahcup etmez.Yattaraya gösterdiğimiz sabrın yarısını gösterelim tamamdır.

Alihan Ertürk
19.07.2009, 18:45
Maçı izlemedim ama yapılan yorumlara göre çok beğenilmiş .. Adamım benim biliyordum çok faydalı olacağını !!

Daha önce pek parlak olmayan 5 numarayı bu taraftara sevdirecek inşallah ..:)

canavar61
19.07.2009, 18:47
tamam Yaptigi yanlis olabilir, unutmayinki Fatih Tekke de bir hazirlik macinda Hakeme Tokat Atti Gökdeniz dersen Diyarbakir Türbinine Parmak Gösterdi Hemde Resmi Macta malesef Yildizlar Böyle Yani Gül Diken Meselesi.

Ömer SEVİNÇ
19.07.2009, 19:07
Sezonu orta parmakla açtık he. Haydi hayırlısı..

Alihan Ertürk
19.07.2009, 19:10
Orta parmak olayını bilmiyordum :D

Videosu felan vardır inşallah youtube'de ..:)

fanatikdevri
19.07.2009, 19:12
Sezonu orta parmakla açtık he. Haydi hayırlısı..

Hazırlık maçında bunu yapıyorsa akla diğer yapcakları geliyor.Klas topçusun zaten ne gerek var bu tür saçmalıklara anlamıyorum.
Ünal Abisinin yanına sık sık gider gelir sezon içinde.

Şuayip Aydın
19.07.2009, 19:14
Hırsından dolayı Engin'i alkışlıyorum :alkış:
orta parmağı o taraftar hakkettmişti hakkıını verdi o da
o parmak Taraftara degil hakeme idi bence iyide yaptı ona orta parmak yerine kol gostermeliydi..

Şuayip Aydın
19.07.2009, 19:17
sutlarını biraz daha gelistirmeli top ayagına cok guzel yakısıyo herseyi cok guzel bu usaqunnn

Cafer Bulur
19.07.2009, 22:35
Yetenekleri zaten tartisilmaz ama disiplin yönünde sikintilari dün de devam etti.

Hazirlik macinda bile rakip taraftarla oynayan enginin artik bu isleri birakmasini umuyorum...

Paksoy
19.07.2009, 22:41
bence agresif olması güzel;)

Cafer Bulur
19.07.2009, 22:47
bence agresif olması güzel;)
Bunu kart görüp de takimi eksik biraktiginda da söyleyebilecek misin?:)

Agresifligini takim icin kullanmali,hakem veya rakip seyirciyle oynayarak degil...

hos_cocuk61
19.07.2009, 23:05
Bunu kart görüp de takimi eksik biraktiginda da söyleyebilecek misin?:)

Agresifligini takim icin kullanmali,hakem veya rakip seyirciyle oynayarak degil...
Bana Trabzonspor'un en yetenekli oyuncularını yada senin bakış açına göre faydalıları sayabilirmisin merak ettim?

hos_cocuk61
19.07.2009, 23:10
Ve de şunu anlamadım bizim bu Trabzonspor taraftarındaki yetenekli futbolcu düşmanlığını örnek Yattara, Alanzinho ,Engin vs... bütün oyuncular yetenekli olduğu için yerden yere vuruldu, o zaman benim aklıma 2 seçenek geliyor ya Trabzonspor'u tutmuyorsunuz yada yada yetenekli futbolcuya karşı bir allerjiniz var.

Cafer Bulur
19.07.2009, 23:11
Bana Trabzonspor'un en yetenekli oyuncularını yada senin bakış açına göre faydalıları sayabilirmisin merak ettim?
Su anki takimin en yetenekli oyunculari arasinda bence yattara,alanzinho,engin baytar da vardir.

Gecen sezon en faydalisi ise egemen di,onu cale,gökhan ünal,umut ve hüseyin takip ettiler...

Cafer Bulur
19.07.2009, 23:12
Ve de şunu anlamadım bizim bu Trabzonspor taraftarındaki yetenekli futbolcu düşmanlığını örnek Yattara, Alanzinho ,Engin vs... bütün oyuncular yetenekli olduğu için yerden yere vuruldu, o zaman benim aklıma 2 seçenek geliyor ya Trabzonspor'u tutmuyorsunuz yada yada yetenekli futbolcuya karşı bir allerjiniz var.
Ne alaka kardesim,adamlar yetenekli diye her yaptiklarina eyvallah mi diyecegiz?

komdere
20.07.2009, 09:23
Yetenekli adam, faydalı olsun alır sırtımda taşırım. Ama yaptığı hareketi çok net gördüm ve acayip rahatsız oldum. Bak Engin kardeşim, burası dingonun ahırı değil. Kulaklarını tıkayacak ve o formanın hakkını vereceksin. Bir daha da kimseye el hareketi falan yapmayacaksın.

Özge
20.07.2009, 10:19
Maçı izlerken gördüm ama acaba doğru mu gördüm diye sesimi çıkarmadım.Burada yazılanları okuyunca o pozisyona bir kere daha baktım gerçekten de yapmış o hareketi:D

miaksoy
20.07.2009, 10:24
Maçı izlerken gördüm ama acaba doğru mu gördüm diye sesimi çıkarmadım.Burada yazılanları okuyunca o pozisyona bir kere daha baktım gerçekten de yapmış o hareketi:D

nerden baktin? link var mi?

Özge
20.07.2009, 10:33
nerden baktin? link var mi?
Maçı kaydetmiştim oradan izledim:)

Ali İhsan
20.07.2009, 10:55
Engin Baytar yeteneksizdir diyen bir Allah'ın kuluna rastlamadım. Benim izlediğim maçlarda da(özellikle bize karşı) çok iyi oynamıştı. Allah vergisi yeteneği var, fiziği de gayet futbola uygun.

Artık yaşı olgunlaşmış bir oyuncu olarak orta parmağıyla değil oynadığı futbolla anılmayı düşünse milli takımda bile banko olabilir(FT giderse tabi).

Geçen sene Hüseyin, Serkan,Cale her fırsatta sarı kart görmüştü, Umut itirazlardan gördüğü kartlarla iki kere maç kaçırmıştı ama herşeye rağmen fair play sıralamasında ikinci olmuştuk. Çünkü takımın geri kalanı kartın yanından bile geçmiyordu... Umarım bu sene de fair play sıralamasına gereken önemi veririz...

Osman Yavuz
20.07.2009, 11:00
Topu dikine kullanan Türkiye ligindeki nadir oyunculardan.Fizik gücü üst düzeyde.Yan yana rakibiyle giderken indiremiyorlar.Bu arada belirtmek lazım orta parmak olayı hiç hoş değildi.:D

S.DEMİRCİ
20.07.2009, 11:07
disiplin işi ünal karamana düşer..
oda bu işin üstesinden gelebilecek birisidir..
gerekli uyarılar yapılmıştır..

Atakan
20.07.2009, 11:18
İnşallah başarılı olacak.

Birtan Karaman
20.07.2009, 11:22
Engin Lig'de Böyle Agresif oynayama devam ederse çok kart yer :)

EyüpKILIÇ61
20.07.2009, 12:53
Engin formanın hakkını verebilecek nitelikte bir futbolcu. Bence yaptığımız en iyi takviye... Son maçtaki hırsı beni büyüledi doğrusu. Böyle oynamaya devam eder umarım :)

Kadir
20.07.2009, 13:16
Engin'in yeteneklerine laf edilmez zaten .
Ondan beklentimiz yeteneklerini sergilemesi , orta parmağı falan bıraksın .
Gerekirse biz çekeriz orta parmağı :)

bordo61
20.07.2009, 13:32
Elin oynamasın Engin ayağın oynasın çok yeteneklisin yazık etme kendine

bordo61
20.07.2009, 13:33
disiplin işi ünal karamana düşer..
oda bu işin üstesinden gelebilecek birisidir..
gerekli uyarılar yapılmıştır..
İnşallah yapmıştır

Faik Yılmaz
20.07.2009, 13:48
çok hırslı yalnız maç oynarken duygularına gem vurmayı öğrenmeli...

iyi oynarsa takımdaki büyük bir boşluğu kapatacak.....

Ali Tunahan Güllü
20.07.2009, 14:00
ben maçı izleyemedi ama şöyle bir yorumları okuyorum baya iyi oynamış engin inşallah böyle devam eder...

oguzhann
20.07.2009, 14:02
ben maçı izleyemedi ama şöyle bir yorumları okuyorum baya iyi oynamış engin inşallah böyle devam eder...
teknik açıdan zaten iyi bir futbolcu izlenimi verdi hep,sorunlarını aştığında neler yapabileceğini görüyoruz yavaş yavaş.

Hüseyin Hatırlı
20.07.2009, 16:43
Yalnız hep aynı hareket, topu alıyor karşısına rakip gelince geri dönüyor sonra tekrar geri dönüp ileri gidiyor. Bence ol açık oynamalı orada daha faydalı...

Muhammed
20.07.2009, 17:21
Hırsına kurban Engin...

Birtan Karaman
20.07.2009, 17:49
Engin Agresif Olmazsa , Davranışlarına Dikkat Ederse , Gününde Oldu Mu Yattara'yı Bile Keser Bu Takımdan :cool:

hos_cocuk61
20.07.2009, 22:47
Ben gelmeden öncede söyledim şimdide idda ediyorum (bazı futboldan anlamıyan futbol cahilleri, bence iyi dinleyin çünkü izlemeden yorum yaptınız) bu çocukta gelecek var, ve o çok övdükleri Arda'dan daha yetenekli bir oyuncu gerek driblin yeteneği gerek ise ayağında top'u tutabilen ve dağıtma özelliği olan bir oyuncu eğer özel hayatına dikkat eder ise milli takımın ve Trabzonspor'un değişmez oyuncusu olur ve o çok övdükleri Arda'yı geride bırakım buna eminim...

Kubilay ŞAHİN
20.07.2009, 23:06
Onu Trabzon Forması Altında İzlemeden Yorum Yapmayacağım..

Umarım İzlediğim Zaman Beklediğim gibi Olur..

Süleyman50
21.07.2009, 09:08
çok yetenekli bir futbolcu, inşallah yeteneklerini sahada gösterir...

özçelik61
21.07.2009, 10:24
trabzonsporun değişmezlerinden olacak kesinlikle..kalitesi top tutuşundan belli..hırsını doğal karşılıyorum o formayı giyen oyle olmalı zaten birazdaha dikkat ederse ki edecektir milli takımımızın da onemli bir oyuncusu olacak..ve ilaveten bu sezon en iyi transferimiz

Engin Koltuk
21.07.2009, 10:29
Gençlerde izledim, umarım oradaki kadar topla oynamaz. Yetenekli olduğu belli ama heryerden şut çekmeye çalışmasa iyi olur.

Ali İhsan
21.07.2009, 10:47
Ben gelmeden öncede söyledim şimdide idda ediyorum (bazı futboldan anlamıyan futbol cahilleri, bence iyi dinleyin çünkü izlemeden yorum yaptınız) bu çocukta gelecek var, ve o çok övdükleri Arda'dan daha yetenekli bir oyuncu gerek driblin yeteneği gerek ise ayağında top'u tutabilen ve dağıtma özelliği olan bir oyuncu eğer özel hayatına dikkat eder ise milli takımın ve Trabzonspor'un değişmez oyuncusu olur ve o çok övdükleri Arda'yı geride bırakım buna eminim...

Yetenek konusunda bir şey demiyor kimse zaten. Futbol cahilleri :) güzel olmuş da çocuk dediğin, gelecek var dediğin adam 26 yaşında ve hala kendini ispat edememiş, Arda ise 22 yaşında ve milli takımın değişmez ismi. Yani en güzel yıllarını o bahsettiğin haytalıklarla harcamış, biz de inşallah bundan sonra kalan yıllarında adam olur da yeteneğinin hakkını verir diye umut ediyoruz...

Zeki Akyol
21.07.2009, 11:26
:))) ıyı yolda hade bakalım

Mustafa Yüksek
21.07.2009, 11:37
standart maçının bana göre en iyi futbolcusuydu...anlatıldığı kadar da topla oynamadı... bu formuyla bile bize çok şey katacaktır...hazırlık kampı bitene kadar üstüne koyarsa ligin en iyi transferi olur....vallahi olur:D

kasila61
21.07.2009, 20:06
standart maçının bana göre en iyi futbolcusuydu...anlatıldığı kadar da topla oynamadı... bu formuyla bile bize çok şey katacaktır...hazırlık kampı bitene kadar üstüne koyarsa ligin en iyi transferi olur....vallahi olur:D
tekrar ıddıa edızorum turksel super lıgının busenekı en sessız vede en bomba transferı kendılerı

Koray
21.07.2009, 22:36
Engin az sakin ol ya...

Çok güzel oynuyorsun ama iki hazırlık maçındada olaylarınla konuşturuyorsun kendini, sakın lig ve Avrupa maçlarında bunları tekrar edeyim deme,

Lütfen...

Yunus Emre SEYHAN
21.07.2009, 22:42
Sürekli top istiyor,Selcuk vermemekte cok diretti.. Top atılmayınca hafiften küsüyor.. Ayrıca sakin olmalı.. Hazırlık maçı diye boşveriyor da olabilir.

yeteneğine lafımız yok :)

Alihan Ertürk
21.07.2009, 22:42
Ne yaptı Engin ?

Göremedim ben .. :S

Yunus Emre SEYHAN
21.07.2009, 22:49
Ne yaptı Engin ?

Göremedim ben .. :S
Yine Orta parmağı hakkında bilgi verdi.

Alihan Ertürk
21.07.2009, 22:52

He merak etmeyin ..:)

Doktorundan bilgi aldım orta parmağı rahatsızmış maç boyunca hareket ettiremediği için her maç sonu '' Orta Parmak Egzersizi '' yapacakmış .. :D

magicyattara
21.07.2009, 23:00
Kime orta parmak göstermiş yahu.
Bir ben mi göremedim.

hos_cocuk61
21.07.2009, 23:13
Arda ise 22 yaşında ve milli takımın değişmez ismi.
Seni'n bakış açın dar olduğu için böyle konuşuyorsun pek tabiki, olaya geniş açılardan ve her yönden bak ister isen Sen Trabzon'lu bir oyuncunun son zamanlarda milli takıma seçildiğini gördünmü ben görmedim Fatih'in en formda olduğu zamanlarda bile çağırılmadığına herkez şait bu mantık ile bakıyorsun peki Gökhan Zan, Egemen'den dahamı iyi Egemen çağırılmıyor Gökhan Zan hep çağırılıyor, olaya dar açıdan bakar isen böyle 1,2 kelimenin dışına çıkamazsın.

Özge
21.07.2009, 23:19
Hakeme 1 dk işaretini orta parmağıyla gösteriyor Engin sanırım:DÇok sempatik ya.Bu maçta pek etkili değildi.Fazla top gelmedi gerçi.

Pro-TS
21.07.2009, 23:22
hastayım bu adam çok yetenekli ayrıca çok hırslı ve agresif spiker dikkat ederseniz maçta engin top istiyor kelimesini en az on kez kullandı

Hürgün Aygün
21.07.2009, 23:30
her maç yapıyo el hareketi g.birliği ve es esteyken de öyleydi

macka61
22.07.2009, 00:05
iyiydi inşallah bu performansı ligdede devam ettirir

Kaan
22.07.2009, 01:05
Bu oyununu devamlı sahaya yansıtabilirse önemli bir oyuncu kazanmış olacağız. :cool:

b_m_61
22.07.2009, 03:50

Maçtan önce elini bandajlıyalım veya Nouma gibi bant çekelim parmakları birleştirelim kendini kaybetsebile yapamazsın :D 10 kişi kalmaktan iyidir

Ali İhsan
22.07.2009, 09:57
Seni'n bakış açın dar olduğu için böyle konuşuyorsun pek tabiki, olaya geniş açılardan ve her yönden bak ister isen Sen Trabzon'lu bir oyuncunun son zamanlarda milli takıma seçildiğini gördünmü ben görmedim Fatih'in en formda olduğu zamanlarda bile çağırılmadığına herkez şait bu mantık ile bakıyorsun peki Gökhan Zan, Egemen'den dahamı iyi Egemen çağırılmıyor Gökhan Zan hep çağırılıyor, olaya dar açıdan bakar isen böyle 1,2 kelimenin dışına çıkamazsın.

Sen ne hakla bana dar görüşlü diyorsun anlayamadım. Dar görüşlü olan sensin. Sırf Trabzonlu diye her maç futboldan çok kavga eden bir adamı dünya yıldızı diye önüme süremezsin. Futbolunu oynasın en önde ben hayranı olurum. Çok yetenekli ama şöyle demekten bıktım ben artık. Yattara bana kalırsa dünyanın en yetenekli beş futbolcusundan biri ama bize yeteneği oranında ne kadar faydası oluyor? Engin'den de aynı şeyi bekliyorum. İki üç maç güzel oynar, senin gibilerin gözünü boyar, sonra en kritik yerde kavga çıkarır takımı sabote eder. Bu kadar...

Birtan Karaman
22.07.2009, 10:57
Engin az sakin ol ya...

Çok güzel oynuyorsun ama iki hazırlık maçındada olaylarınla konuşturuyorsun kendini, sakın lig ve Avrupa maçlarında bunları tekrar edeyim deme,

Lütfen...
Engin Avni Aker'de O Taraftar Baskısı İle Çok Artistlenir :)

Ali İhsan
22.07.2009, 11:31
Takımımızın oyuncusu olmasına rağmen bazı arkadaşların tavırları yüzünden Engin'e yavaş yavaş kıl kapmaya başladım. Zaten transferinden önce gelmesini hiç istemiyordum. Madem geldi, sesimizi çıkartmayıp destek olalım dedik, ama terbiyesizliklere daha hazırlık maçlarından başladı ve bazı arkadaşlar bu terbiyesizliklere bile sahip çıkıyor neredeyse. Konu yetenekse Lincoln de bir dünya yıldızı ama gelin görün ki adamı Türkiye'nin en büyük klüplerinden biri bile zaptedemiyor. Engin'i daha bize hiçbirşey vermeden başımıza çıkarırsak sonunu hiç hayırlı görmüyorum.

Umarım benim dar görüşlü bakış açım yanlıştır...

Oğuzhan Fidan
22.07.2009, 11:34
engin bu kadar agresif futbolunu el kol hareketleriyle pekiştirirse hermaç kırmızı yer! anladık önemli bi takımda oynuyosun hakkını yedirmek istemiyosunda sen artık ts oyuncususun bırak artık bu işleri ( demeleri lazım )kaliteli bir oyuncu..

ApoCaN28
22.07.2009, 12:03
Ben hala ısınamadım yahu...

Emirhan Makul
22.07.2009, 12:09
Ben ısındımda agrasif haraketleri canımı sıkıyor agrasifliğini futbola değil millete gösteriyor.

Ali İhsan
22.07.2009, 12:19
Ben ısındımda agrasif haraketleri canımı sıkıyor agrasifliğini futbola değil millete gösteriyor.

Engin'in futboluna ısınmayacak adam futboldan anlamıyordur veya hayattan zevk almıyordur.

Ama adam çok antipatik, ancak uğraşılırsa bu kadar antipatik olunur. Derhal yönetim, hoca, Ünal birileri el atmalı, oyuncunun hal ve hareketlerini düzeltme yolunda oyuncuyu yıpratmadan birşeyler yapmalı. Agresif oyuncuyu herkes sever ama herşeyin dozu var, terbiyesizlikle agresiflik aynı şeyler değil, Egemen gibi sınırı geçmeden agresif olmak lazım.

Tekrar tekrar yazıyorum ama bu takım geçen sene fair play liginde ikinci olmuş bir takımız ve bu sene de centilmenliği öne çıkarmalıyız

oguzhann
22.07.2009, 12:22
Engin'in futboluna ısınmayacak adam futboldan anlamıyordur veya hayattan zevk almıyordur.

Ama adam çok antipatik, ancak uğraşılırsa bu kadar antipatik olunur. Derhal yönetim, hoca, Ünal birileri el atmalı, oyuncunun hal ve hareketlerini düzeltme yolunda oyuncuyu yıpratmadan birşeyler yapmalı. Agresif oyuncuyu herkes sever ama herşeyin dozu var, terbiyesizlikle agresiflik aynı şeyler değil, Egemen gibi sınırı geçmeden agresif olmak lazım.

Tekrar tekrar yazıyorum ama bu takım geçen sene fair play liginde ikinci olmuş bir takımız ve bu sene de centilmenliği öne çıkarmalıyız
agresiflik ve çirkeflik birbirinden ayrıdır,yaptığı el hareketi bence kabul edilemez bir durum.bir futbolcu agresif olmalı ama asla çirkef olmamalı.doğru noktalara temas etmişsiniz.

Tayfun
22.07.2009, 13:35
Ben Engin'i hırsıyla yaptığı hareketlerle seviyorum bu yaştan sonra da değişmez zaten :)

Hakan Taşkıran
22.07.2009, 19:09
son derece yetenekli bir oyuncu bence bize çok faydalı olacaktır

adem73
23.07.2009, 00:04
Takımımızın oyuncusu olmasına rağmen bazı arkadaşların tavırları yüzünden Engin'e yavaş yavaş kıl kapmaya başladım. Zaten transferinden önce gelmesini hiç istemiyordum. Madem geldi, sesimizi çıkartmayıp destek olalım dedik, ama terbiyesizliklere daha hazırlık maçlarından başladı ve bazı arkadaşlar bu terbiyesizliklere bile sahip çıkıyor neredeyse. Konu yetenekse Lincoln de bir dünya yıldızı ama gelin görün ki adamı Türkiye'nin en büyük klüplerinden biri bile zaptedemiyor. Engin'i daha bize hiçbirşey vermeden başımıza çıkarırsak sonunu hiç hayırlı görmüyorum.

Umarım benim dar görüşlü bakış açım yanlıştır...
yanlis degilsin arkadasim aynen katiliyorum sana.iki keredir orta parmak gösterdi olmadi bence yakismadi.rakip bile olsa yapilmamali.bjk li nouma vardi adami niye postaladilar terbiyesizlik yapmisti fener macinda.yetenekli olabilir ama sahada saygi ve terbiyeyi kaybetmeyecek milyonlar izliyor seni.

adem73
23.07.2009, 00:06
ha birde cocuklar örnek aliyor, böylemi örnek olacak cocuklara onu sevenlere

adem73
23.07.2009, 00:09
Sürekli top istiyor,Selcuk vermemekte cok diretti.. Top atılmayınca hafiften küsüyor.. Ayrıca sakin olmalı.. Hazırlık maçı diye boşveriyor da olabilir.

yeteneğine lafımız yok :)
selcuk engine kizdi 3 kisinin arasindan top istiyor.

Ali Tunahan Güllü
23.07.2009, 11:33
süper bir futbolcu inşallah daha iyi olucak...

Ahmet Başkaya
23.07.2009, 13:55
Bugün rüyamda gördüm seni Sivas'ı bir sıfır yeniyoruz ama sen çok haksız bir kırmızı kart görüyorsun.. Maç 1- 0 gidiyordu annem uyandırdı...:(

Osman Yavuz
23.07.2009, 18:26
Engin son maç istediği topları alamadı pek.Oyuna sonradan girmesi konsantrasyonunu bozmuş olabilir.Önümüzdeki sezon lige damgasını vuracağından adım gibi eminim.Ligin en iyi transferi bana göre.

Yunus Güneş
23.07.2009, 19:54
Engin kendine dahada çok geliştircektir diye düşünüyorum...

Zeki Akyol
24.07.2009, 12:03
Engın geleceğin kadrosunda da oynayabıleck kadro super yedek :) ama bence oynamalı sureklı

hos_cocuk61
25.07.2009, 21:24
Şu an 100 de 40 ile oynuyor, tam kapasiteyi yakaladığı an inanınki o son bölümde attığı çalımı maçın genelinde bir çok kez izleriz.

Yunus Güneş
25.07.2009, 21:25
Bugün çok güzel oynadı takımın ateşliyicisi gibi ...Tebrikler Engin...

unique
25.07.2009, 21:25
Topçu adam zaten kendini belli ediyor; şu an hazır olmamasına rağmen kalitesi belli; aynen devam Engin.

tuncay1984
25.07.2009, 21:28
cok teknik bi topcu zaferde öyle

Kadir
25.07.2009, 21:29
Olay adam olduğun için gelmeni istemiyordum .

Ama yeteneklerin 10 numara . Hep böyle oyna istersen damacana 2 olayını yaşat bize :D

macka61
25.07.2009, 21:36
çok yetenekli ama çokda sinirli bu sinirine dikkat etmeli

tuncay1984
25.07.2009, 21:37
çok yetenekli ama çokda sinirli bu sinirine dikkat etmeli

sen trabzonlu olupta sinirli olmayan birini bana göstersene

Fatih
25.07.2009, 21:55
Bu sezonki en iyi transferdir diyorum.

Kadife bileklim.:)

Hüseyin İlkin
25.07.2009, 21:56

Altına imzamı atıyorum.

Egemen
25.07.2009, 21:57

Kadife bileklim.:)

yerim ballarını :D

Hasan Ayvenli
25.07.2009, 21:59
çok faydalı olacağına inanıyorum. oyun sıkıştığında açabilecek isimlerden.

Tayfun
25.07.2009, 22:19
İyidir iyi :)

oguzhann
25.07.2009, 22:29
en basitinden geçenki parmak hareketi olayının tekrarlanmamasını diliyorum.kalite topçu ona kimse laf edemez.

gustavo_colman
25.07.2009, 22:47
beğendim engini agresifliği abartıyor ancak oyunun ortalarında oluşabilecek kavgaları ayırmaya çalıştı çalışkanlığı da üzerindeydi

Samet Yildirim
26.07.2009, 00:07
bravo böyle devam...

Cafer Bulur
26.07.2009, 00:19
bravo böyle devam...
Yine ceneden sari kart gördü,bu konuda böyle devam etmemeli.

Tamam hirsli olmasi cok iyi ama bunu bazi yerlerde frenlemesini bilmeli.

Bazen de ayaginda gereginden fazla top tutuyor,bunun da önüne gecmeli.

Samet Yildirim
26.07.2009, 00:20
Yine ceneden sari kart gördü,bu konuda böyle devam etmemeli.

Tamam hirsli olmasi cok iyi ama bunu bazi yerlerde frenlemesini bilmeli.

Bazen de ayaginda gereginden fazla top tutuyor,bunun da önüne gecmeli.

Oyun olarak bekledigimden iyi hocam.

Sari karti cok görcek sanirim bu sene.:)

Evet ama olsun bars gibi abartmiyor yinede...

Cafer Bulur
26.07.2009, 00:21
Oyun olarak bekledigimden iyi hocam.

Sari karti cok görcek sanirim bu sene.:)

Evet ama olsun bars gibi abartmiyor yinede...
Sen mactamíydin,göremedim seni.:)

Samet Yildirim
26.07.2009, 00:23
Sen mactamíydin,göremedim seni.:)

Sanirim bu sene hayatimin en sansziz TS dönemindeyim:)

Calismam gerekiyordu onun icin sadce TV den izleme sansi buldum.

Cafer Bulur
26.07.2009, 00:27
Sanirim bu sene hayatimin en sansziz TS dönemindeyim:)

Calismam gerekiyordu onun icin sadce TV den izleme sansi buldum.
Saglik olsun,önce isine sonra ts ye bak....:)

Samet Yildirim
26.07.2009, 00:36
Saglik olsun,önce isine sonra ts ye bak....:)

Aslinda calismyiordum ama planim bozuldu ne yapalim. saglik olsun.:)

Terzioğlu
26.07.2009, 03:22
Cok güzel oynuyor. Topsuzkende iyi baski yapiyor ve topu almaya calisiyor. Cok hirsli. Bu gidisle formayi rahat kapar.

Harun-61
26.07.2009, 03:23
yine gereksiz bir kart gördü.

sinirine hakim olmali,cok cabuk gaza geliyor.

.

Ali Tunahan Güllü
26.07.2009, 12:45
dün çok iyi bir maç çıkardı:)

bence hırslı ve sinirli olması bir yandanda iyi:D

Burak_52
26.07.2009, 13:09
faul yapılıyor engin e futbolcuyla hakemle tartışıyor umut,selçuk vs birisine faul yapılıyor hemen araya girip arkadaşını uzaklaştırıyor ilginç bi futbolcu mimikleri hareketleri acayip ama topunu iyi oynadı sağda solda ortada her yerde faydalanırız

innocence
26.07.2009, 13:11
Dünkü maçta en çok beğendiğim oyuncuydu.

mustafa başar
26.07.2009, 14:35
arda turan la aynı özellıklerdeler bizimkisi daha agresif
milli takıma bu sene çağrılır kanımca

demir
26.07.2009, 14:37
arda turan la aynı özellıklerdeler bizimkisi daha agresif
milli takıma bu sene çağrılır kanımca

milli takımamı ? çççççççççççç yapma gozunu seveyım o trabzonsporda oyn uyor ne mıllı takımı :D

Paksoy
26.07.2009, 14:38
bence son yıllarda trabzonspor a gelmiş en yetenekli futbolcu

Koray
26.07.2009, 14:45
milli takımamı ? çççççççççççç yapma gozunu seveyım o trabzonsporda oyn uyor ne mıllı takımı :D

Çok güzel bi tespit, Fatih Terim yemin etmiş galiba bizden doğru düzgün adam almamaya...

Şu herif yüzünden eskisi gibi Milli maçlarda heyecanlanmıyorum.

Hami_41
26.07.2009, 15:04
Ula şu engini bi ben izleyemedim yaa çok methediliyor.
İnş. söylendiği kadar vardır...

Mesut
26.07.2009, 15:07
Ula şu engini bi ben izleyemedim yaa çok methediliyor.
İnş. söylendiği kadar vardır...

biraz abartı var :)
sevilen ile sevilmeyen oyuncu arasındaki fark bu sevilen oyucu 90 dakikada bir güzel hareket yapsa o maçın belkide kahramanı olur
sevilmeyen oyuncu 90 dakikada tek hata yapsa yerden yere vurulur

bizde bu çok oluyor engin için veya başkası için demıyorum genel olarak diyorum.
prangaları indirsek önyargıısız izlesek oynucuları çok daha iyi olacak

demir
26.07.2009, 15:36
biraz abartı var :)
sevilen ile sevilmeyen oyuncu arasındaki fark bu sevilen oyucu 90 dakikada bir güzel hareket yapsa o maçın belkide kahramanı olur
sevilmeyen oyuncu 90 dakikada tek hata yapsa yerden yere vurulur

bizde bu çok oluyor engin için veya başkası için demıyorum genel olarak diyorum.
prangaları indirsek önyargıısız izlesek oynucuları çok daha iyi olacak

hemen ornek vermek ıstıyorum :D

yattara buuk hatalarını gectım 2 kere bızı uefa dan elettı kımse agzını acmadı umut ıkı gol kacırsa yer yerınden oynuyor hemen baslıyor FATIH TEKKE

adem73
26.07.2009, 15:42
engin iyi futbolcu ama takimarkadaslarinin topu hep onda bulusturmasini istiyor.selcuk illallah dedi birakti topu.

jeepeers
26.07.2009, 19:01
Futbolcu zamanla fiziksel özelliklerini geliştirebilir,tekniğini geliştirebilir,ama en zor gelişen hatta geliştirmesi çok zor olan futbol zekasıdır.Engin'de bu özellik bolca var ki en değerli özellik budur futbolzuda.Diğer bütün yeteneklerindeki eksikleri sadece zekasıyla kapatabilir.Gerçi Engin'de diğer özellikler de yeterli seviyede.Evet biraz agresif,zaman zaman maçtan kopabilir sinirinden ötürü.Ama karadeniz uşağının da o kadar sinirlenme hakkı olsun artık.Bu sene takıma beklenenden daha fazla katkı yapacağına inanıyorum.Yeterki diğer takım arkadaşlarıyla uyum sorunu yaşamasın.