PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Engin Baytar

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 [36] 37 38

İskender YILMAZ
09.08.2011, 20:44
GS'ye verelim Emre Çolak'la takas edelim.. Mükemmel olur.:rolleyes:

Servet'le takas edelim edeceksek. :)

Ömür Karadeniz
09.08.2011, 20:47
Fatih Terim Şenol Güneş değil,Engin bizde yaptıklarını yapamaz yoksa Terim adamın kemiklerini kırar.

Gökhan Baymak
09.08.2011, 20:48
Servet'le takas edelim edeceksek. :)

Bizde bitane kasap var (Giray) :D ikinciye gerek yok Emre Çolak iyidir. :alkış:

volkan_627
09.08.2011, 20:49
durun bakalım daha gitmedi gs ye falan. hem biz gs ile ilişkileri durdurmadım mı? ben olsam ne verirlerse versinler satmam gs ye..

Ali Yerlikaya
09.08.2011, 20:49
Engin Istanbula gitse futbol disinda hersey yapar, yani korkmaniza gerek yok tatmin edici bir rakama GS ye kasmakdan zarar görmeyiz...

Yeterki tatmin edici bir rakam versinler...

bordo(61)mavi
09.08.2011, 20:50
Takas olarak bir takıma gitsin özellikle defans oyuncusu alabilceğimiz bir takıma gitsin...

Bülent Bayraktar
09.08.2011, 20:50
gitmesini hiç istemiyorum her ne kadar sorunlu olsada ...!

MonteCristo
09.08.2011, 20:54
Engin bizde kalırsa bu şekilde devam edeceğinden eminim. İster gs'ye gitsin ister fb'ye benim için hiç farketmez Engin öyle yıldız futbolcu değil sadece gündemde kalmasını biliyor beyfendi.

2-3 senedir gündemde bir Urfa'da futboluyla gündeme geldi gerisi kavgaları, küfürleri, kartları vs... Hatta en iyi senesinde sadece 4-5 maç iyi oynayıp sezonun geri kalanında arıza çıkardığını düşünerek inşallah gs'ye gider diyorum.

Ben Engin'in futbolculuğunu da beğenmiyorum çok abartılıyordu, küfredilen kişiler bile çok daha faydalı oldu.

Gökhan Baymak
09.08.2011, 20:55
gitmesini hiç istemiyorum her ne kadar sorunlu olsada ...!

Bende hiç istemiyorum ama adam bi düzeltemedi kendini. Dünyanın en iyi futbolcuları yedek kalınca konuşmuyor da Engin'e ne oluyor. Şenol Hocamız çok uğraştı ama olmadı. :(

MonteCristo
09.08.2011, 20:58
Fatih Terim Şenol Güneş değil,Engin bizde yaptıklarını yapamaz yoksa Terim adamın kemiklerini kırar.

Fatih hoca Engin'e vurursa kavga çıkar bence. Engin ondan deli çünkü. Kim alır orasını bilemem :) Ama hocanın herhangi bir futbolcusuna vuracağına inanmıyorum o yüzden sorun yok :)

Vkgz
09.08.2011, 21:31
şükür gidiyor.

Zafer Fidan
09.08.2011, 21:53
Engin Baytari truva atini gibi kullanmaliyiz :D En büyük rakibimize satip takim huzurlarini bozariz

Cengiz
09.08.2011, 21:57
adam TT olmuş vay be

Murat SİSMAN
09.08.2011, 21:58
İnanılır gibi değil

Sibel
09.08.2011, 22:00
İnsan kendine bu kadar eder!
Umutlarıma yazık!

memozcan
09.08.2011, 22:02
Bizde bitane kasap var (Giray) :D ikinciye gerek yok Emre Çolak iyidir. :alkış:
valla o takımdan engine karşı takas olabilecek tek topçu kazım kazımdır, tam engine karşılık gelir, hatta kelepçe farkıyla enginden önde bile sayılır:9

Cemalettin Taşkın
09.08.2011, 22:03
sadece gitsin parasına filan bakmıyorum ben.

yerlinin yerlisi sözü de engin baytarın sayesinde tarih oluyor helal olsun !!!!

My
09.08.2011, 22:18
Birazcık adam olsa yönetim de hoca da taraftar da Engin'i takımın kralı yapardı ama o ne yaptıysa kendi kendine yaptı.

seyduna_efil
09.08.2011, 22:24
Şenol Hocam,yeterince sabretmiştir ama Engin bu sabıra gereken karşılığı vermemiştir..

Vkgz
09.08.2011, 22:31
İnsan kendine bu kadar eder!
Umutlarıma yazık!

destek verişiniz epey dikkat ediciydi ama birşey varki kişilik özellikleri zamanla iyiye gitmez. bir adam bir kadın neyse odur

Ömür Karadeniz
09.08.2011, 22:40
Kim ne derse desin hoca gereken şansı vermedi,biri bana anlatsın Engin ligin 2. yarısında neden oynamadı daha doğrusu neden oynatılmadı.Herşey mükemmel giderken birden sivas maçında ne olduysa ondan sonra oynatılmadı.Ben gerçekten bu soruların cevabını merak ediyorum.

inadına_Trabzon
09.08.2011, 22:46
oynatılıo çıkartılınca trip yapıo. sonrada havasını aldı zaten. bursada da olay çıkarmıştı.

Oğuz B.
09.08.2011, 22:50
http://www.gazete5.com/haber/trabzonsporlu-engin-baytar-sakatlandi-17-subat-2011-85045.htm

http://www.fotomac.com.tr/Trabzonspor/2011/02/17/engin_soku

http://www.spor3.com/trabzonsporda-sakat-oyuncularin-durumu-engin-baytarin-kasik-adalesinde-yirtik-te-682034h.htm

Kim ne derse desin hoca gereken şansı vermedi,biri bana anlatsın Engin ligin 2. yarısında neden oynamadı daha doğrusu neden oynatılmadı.Herşey mükemmel giderken birden sivas maçında ne olduysa ondan sonra oynatılmadı.Ben gerçekten bu soruların cevabını merak ediyorum.

Ömür Karadeniz
09.08.2011, 22:52
http://www.gazete5.com/haber/trabzonsporlu-engin-baytar-sakatlandi-17-subat-2011-85045.htm

http://www.spor3.com/trabzonsporda-sakat-oyuncularin-durumu-engin-baytarin-kasik-adalesinde-yirtik-te-682034h.htm
İnanmıyorum kardeşim ben sakatlık bahanesine,3-4 hafta diyor 3 ay oynamadı adam.

Bordo_MaviM_61
09.08.2011, 22:53

Şoksuz bir Engin haberi de pek alamadık zaten..

yunushanilce
09.08.2011, 22:53
İnanmıyorum kardeşim ben sakatlık bahanesine,3-4 hafta diyor 3 ay oynamadı adam.
bende inanmıyorum senin gibi takımda bir huzursuzluk var bence

honor
09.08.2011, 22:54
Otorafa bu tarafa çekilecek bir şey yok yeterince şansta buldu 2 senelik peryotta. Milli takıma kadar yükselen bir futbolcu halen daha abuk sabuk tiripler atacaksa hocasına, artık şans bulamaz. Bu peryotta yaptıkları cabası biraz dikkat etse milli takımın değişmezi olabilecek bir futbolcuydu ama yazık etti kendine.

Samet Yildirim
09.08.2011, 22:54
Engin Baytar artik malesef fazla oldu.

Gönderilirse normal karsilarim.

Ama oyuncu lazim.

Mustafa Demir
09.08.2011, 22:55
acaba enginde nasil bir beyin var

Cem Zırıh
09.08.2011, 22:56
:) ask bu ya :D cok seversin ama degmecek olani ..

Oğuz B.
09.08.2011, 23:00
O ara sakattı sonrasını bilemem. Belki de tedavisi uzun sürmüştür. Yada hoca hazır olmadığı için oynatmamıştır. Eğer o sırada bir sıkıntı olsaydı Şenol hoca tutmazdı onu.

Bordo_MaviM_61
09.08.2011, 23:01
:) ask bu ya :D cok seversin ama degmecek olani ..

Karşılıksız aşk hep sevenin felaketi olmuştur ve kurtulmak gerekir;)

Eren Karaahmetoğlu
09.08.2011, 23:03
Galatasaraya satmayın yine de abi.

Yerine de Olcan, Ozan, sağ açık falan bir şeyler bulun. Takasta kullanılır umarım Engin.

Stopere de İbrahim Öztürk kadroya giremiyor iki maçtır.

Takviye lazımken adam gidiyor bir de. Haydi bakalım.

Ancak Engin çok bile durdu ya, neyse.

magicyattara
09.08.2011, 23:22
Fransız kaldım olaya..şimdi engin gsye mı gidiyor..

Zafer Fidan
09.08.2011, 23:29
Herhangi bir anadolu külübünde simdi tavan ücret istesin bakalim.

ziyaretci
09.08.2011, 23:36
Gs ---> Servet , Emre colak
Bursa---> ozan , ibrahim
eskisehir---> alper potuk
antep ---> olcan , cenk tosun

.....
09.08.2011, 23:36
Engin bu taraftarın ahını alırsan bir daha belin doğrulmaz bunu unutma.

Muhalif
09.08.2011, 23:47
Ben futbolcuyu değerlendirirken forma rengine bakmıyorum. Kalite ve kişilik kısmı ilgilendirir bir futbolsever olarak beni. Trabzonspor'lu olarak da oyuncularımızın hem kaliteli hem kişilikli olmasını isterim.
Bu açıdan bakınca Fenerbahçe'li Emre ile Trabzonspor'lu Engin arasında çok büyük fark göremiyorum. Gerek kalite, gerek kişilik yönünden.

Demişim hakkında. Hala daha da aynı fikirdeyim. Abdullah Avcı bir İBB maçından sonra Engin'le ilgili bir şeyler söylemişti hatırlarsanız. O zaman da Abdullah Avcı'ya hak veriyordum. Sonuçta Şenol Güneş gibi biri bile dayanamadı Engin'e. Avcı haklı çıktı. Yolu açık, bizden ırak her kime yakın olursa olsun...

Mustafa Yüksek
10.08.2011, 00:14
Görüyoruz forma aşkını Engin. Ne yaparsan yap, umrumda değil artık. Yıllar sonra kaşarlanınca istemeyerek gittim deme. Neler istediğini biliyoruz.

Cagdas Topal
10.08.2011, 00:19
Engin sen ne tür bir kafa yapısına sahipsin merak ediyorum :p

Böyle bir yetenek ve böyle bir beyin :D Yetenegini kullanmayı bildiğin gibi o beynini de iyi kullansaydın Türkiye ' nin en iyileri arasında olurdun . Seni Milli takıma yükselten adama ihanet ediyorsun bir de utanmadan ben Trabzon ' luyum , Trabzonspor ' luyum diyorsun . Burak Yılmaz ' a bak nereli ve neler yapıyor :alkış:

Cengiz
10.08.2011, 00:26
selçuk'ta düşülen hataya düşmedi yönetim, selçuk'da böyle kadro dışı bırakılmalıydı
sonucu ağır olurdu ama olsun

Ömer Kibar
10.08.2011, 00:27
Takımda kalıp Şenol hocanın huzurunu kaçırmasındansa gitmesi daha faydalı olacaktır..

maydin
10.08.2011, 00:33
kendi eden kendi bulur..

Tunga
10.08.2011, 00:42
Trabzonspor'la Engin'in ilişkisi artık ikisini de dejenere etmeye başlamıştı. O nedenle bu ayrılığın çok hayırlı olacağını düşünüyorum. Engin gibi bir oyuncu kadroda ise oynar, ilk 11'de değilse yedekte de otur(a)maz. Oturunca böyle oluyor işte.

Sorunları çok, kendiyle kavgalı, gözü kapkara kararan ve kendine hakim olamayan bir Engin Gençler'de yer bulur, Eskişehir'de yer bulur ama her işi hassas yürüyen ve kamuoyunun onu karıştırmak için yırtındığı Trabzonspor'da yer bulamaz.

Bu Engin'in bence son, EN SON şansıydı ve Şenol Hoca'nın muazzam uğraşına cevap vermedi.

Yolu açık olsun.

Hayırlısı oldu.

Efendioglu
10.08.2011, 00:45
Twitter'da trend olmuş cidden şaka gibi :)

10-61
10.08.2011, 01:06
sahadan çıkarken şenol hocama trip yaptığı gün gönderşlecek adamdı aslında ama babası yaşındaki adam bunu bile sineye çekti,engin gibi karakteri daha oturmamış ve oturmayacak:) birine şans fazla fazla verilmiştir .
yıllar sonra kendisinden bahsederken;yetenekli çocuktu ama kendini harcadı diyeceğiz büyük ihtimal.

SEDAT
10.08.2011, 01:15
- Oh be rahatladık şimdi :)

Ümit Küçük
10.08.2011, 01:17
http://www.youtube.com/watch?v=aptHFSrR8jg

worldmaster
10.08.2011, 01:31
Şenol Güneş'e oyundan çıkarken ettiğin o söz zaten seni benim için bitirmisti. Iyi oldu böyle,sene de 3 maç paşa ağa'nin keyfini mi bekleyecektik

Devrim_61
10.08.2011, 01:34
inş Satılır Trabzonlulugun altına sıgınmakdan başka bişe yok ben onun trabzonspor sevdalısı olduna bile inanmıyorum bu zamana kadar tutuldugu bile hata derhal satılmalı alan olmazsa sözleşmesi fes edılmeli

SEDAT
10.08.2011, 01:44
- Eğer satarsak Hasan Üçüncü'nün bonservisi elindeymiş hemen geri alırız , nede olsa Şampiyon Mersin'in kaptanı :) bakma öyle şaka değil gerçek...

Emin Danışmaz
10.08.2011, 01:49
Nato mermer nato kafa

deadpool
10.08.2011, 01:52
Bu kişi böyle sorun çıkardıkça çok yetenekli olduğu efsanesi de çığ gibi büyüyor. Yakında Messi'den yetenekli olduğunu iddia eden birileri çıkabilir.

Fatih Özkan
10.08.2011, 02:01
Bi bayrak dikersin sahanın ortasına, olur biter (:

worldmaster
10.08.2011, 02:48
Engin aslinda akıllı çocuk, taraftara kendini nasil sevdirecegini biliyor. Ama bir kısım yemiyor... Hoca da yemiyor demek ki artik...

SEDAT
10.08.2011, 02:50
Engin aslinda akıllı çocuk, taraftara kendini nasil sevdirecegini biliyor. Ama bir kısım yemiyor... Hoca da yemiyor demek ki artik...

- Ben yedim şimdi öylemi , ulan ayıp be , hiçmi katkısı olmadı adamın, kötülücem diye çamur atmanın manası yok...

bahadır2561
10.08.2011, 02:59
büyük kulüpler sıraya girmiş (!)

SEDAT
10.08.2011, 03:00
- Tükürdüğünü yalamadı en azından bazı sahte krallar gibi (!)

Murat GENEL
10.08.2011, 03:04
gitmesi isabet olur olacak gibi değildi çünkü..Eren'i daha fazla görecek olmamız sevindirici ayrıca..

Ömer TOPAL
10.08.2011, 03:07
hani bazen derler ya gitmek belki hayırlı olur...Gitmeli bence...katkısı yok bare alternatiflerini deneriz...ben bu çocugun futbolunu begeniyorum (tabi oynarsa)

worldmaster
10.08.2011, 03:10
- Ben yedim şimdi öylemi , ulan ayıp be , hiçmi katkısı olmadı adamın, kötülücem diye çamur atmanın manası yok...

Bana ulan diye hitap etme lütfen bu bir.

İkincisi kötülemek birşeye veya birkişiye haketmediğini söylemektir benim gözümde. Bu yüzden Engin benim söylediklerimi haketti kendimce. Dolayısıyla ortada bi kötüleme yok.

Katkı kısmına gelecek olursak. Çok komik kalır yorumunuz. Ben 2 maç olağanüstü oynayıp 30 maç ha oynadı ha oynayacak diye beklenen bi adamın herhangi bi katkı sağladığını düşünmüyorum. Faydası zararından azsa bu ne biçim katkı. Matematik denen bişey var...

Ben Trabzonspor aşığıyım diye demeç vermekle orda burda konuşmakla olmuyor.

İnsan aşık olduğu şeye saygı duyar en nihayetinde,Hocasına ............ demez.

Ne demişler! Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz, görünür rütbe-i mertebesi eserinde.

SEDAT
10.08.2011, 03:14
Bana ulan diye hitap etme lütfen bu bir.

İkincisi kötülemek birşeye veya birkişiye haketmediğini söylemektir benim gözümde. Bu yüzden Engin benim söylediklerimi haketti kendimce. Dolayısıyla ortada bi kötüleme yok.

Katkı kısmına gelecek olursak. Çok komik kalır yorumunuz. Ben 2 maç olağanüstü oynayıp 30 maç ha oynadı ha oynayacak diye beklenen bi adamın herhangi bi katkı sağladığını düşünmüyorum. Faydası zararından azsa bu ne biçim katkı. Matematik denen bişey var...

Ben Trabzonspor aşığıyım diye demeç vermekle orda burda konuşmakla olmuyor.

İnsan aşık olduğu şeye saygı duyar en nihayetinde,Hocasına ............... demez.

Ne demişler! Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz, görünür rütbe-i mertebesi eserinde.

- Tayfun Cora'ya neden hiç yazmadın peki , orada çalışmıyormu senin matematiğin , geçin bu işleri.
- Senin Hocan sol taraf can çekişirken hala bir Eren'i oynatamıyor ne anlatıyosunuz siz , bakalım Engin gidince kime koşup enerjinizi boşaltacaksınız...

bahadır2561
10.08.2011, 03:16
Hadi işine akşam akşam tartışamam senle. .

worldmaster
10.08.2011, 03:18
- Tayfun Cora'ya neden hiç yazmadın peki , orada çalışmıyormu senin matematiğin , geçin bu işleri.
- Senin Hocan sol taraf can çekişirken hala bir Eren'i oynatamıyor ne anlatıyosunuz siz , bakalım Engin gidince kime koşup enerjinizi boşaltacaksınız...

Ya sabır! Tayfun Cora ne alaka konuyla? Gören de hayranıyım sanacak. Onun da yolu açık olsun bizden uzak olsun. Rahatladınız mı?

Konudan konuya atlıyorsun. Ne tartıştığını kaçırıyorsun. Yazdıklarına ve yazdıklarıma odaklan bence...

SEDAT
10.08.2011, 03:26
- Şunu kimse unutmaısn Engin burdan gittiği gün ben Engin'i unutacağım , benim takımın oyuncusu olmayacak sonuçta.
- Tayfun Cora bu takıma ne veriyor pardon senelerdir biri bana anlatsın ya , Engin Mevzuunda haklı olan Şenol Hoca başka yanlışlarda neden "vardır bir bildiği " oluyor madem ben bunu çözemiyorum.Tayfun örnek olsun diye söyledim.
- Engin'i iki kere çıplak gözle izledim Urfada ve İbb maçında , ibb maçını oyuna girdikten sonra çevirdi resmen , ama tükürdüğünü yalayan insanları avatar yapmış adamlar gelmiş burda utanmadan Engin'i eleştirebiliyor , yahu insanın yüzü kızarır azıcık.
- Ben böyle efendi takılayım topa vurmadan 1 trilyon alayım bana yeter diyen adamlardansa Engin gibi sahaya çıkınca en azındna yırtınan adamalrı seviyorum , Engin olmaz Ahmet olur benim derdim bu başka bişey değil , anlamak isteyen anlar istemeyen anlamaz çok sorun değil...

bahadır2561
10.08.2011, 03:29
Engin-Tekke kıyasını bi tek sen yapardın helal olsun yanıltmadın beni :alkış:

SEDAT
10.08.2011, 03:37
- Anladın sen onu ..........................?

bahadır2561
10.08.2011, 03:39
he he o dediğinden

SEDAT
10.08.2011, 03:47
- Tekke tükürdüğünü yaladımı , yalamadımı , şimdi ben kıyaslamamı yapmış oldum , Engine küfreden müslüman olsa bari gam yemicem , sağı solu oynamıyor , edepsizde olsa , psikopatta olsa adam olduğu gibi buda bir şeydir en azından ...

onur_alabuga_61
10.08.2011, 04:35
ligin 2. Yarısı hiç oynamadı bu sezon hala ortada yok ama hep problemlerle karşımızda düşündürücü:s oynasa on numara futbolcu ama yok verilmeli

golebshera
10.08.2011, 06:29
Keşke profesyönel bir sporcu olabilseydi.

Keşke yeteneğinin hakkını verebilseydi.

Keşke hırçınlığını hocasına ve takım arkadaşlarına değil, rakiplere yansıtabilseydi.

Bizi; ilk 11 in değişmez Trabzonlu, başarılı ve milli Engininden mahrum ettiği için kendisine gıcık oluyorum.

Kimse ona bişey yapmadı, oynadı da ayağına mı sıktılar?

Bir yere giderse/gönderilirse yolu açık olsun ama bu kafayla Trabzondan daha üst bir noktaya asla gidemez..

.....
10.08.2011, 07:56
Bu dakikadan sonra Engin'in savunulacak bir şeyinin olduğunu düşünmüyorum. Verdiği emekler için teşekkürümü ederim tabi ki.

Ama Engin taraftarımızın duygularıyla oynadı başka bir şey değil. Onu Trabzonspor'lu olduğu için ayrı bir ruhla sahada izlerdik. Trabzonspor'lu böyle bir şey yapar mı ? Ben disiplinsizliği yüzünden yollandığını da düşünmüyorum.Yani birinci neden disiplinsizlik değildir diye düşünüyorum. O formayı Şenol Hocamızda giydi.Hırsın ne demek olduğunu anlar. Olayın maddi boyutundan dolayı buralara geldiğini düşünüyorum.

Tabi yanılabilirim ama ben böyle düşünüyorum.

Engin'e şarkı sözüyle veda etmek isterim;

Sen en güzel duyguların katilisin...

Ali İhsan
10.08.2011, 08:36
Jaja, Yattara, Engin...

Hepsinin takımdan gitmesi çok isabetli karar. Üçünü de seviyordum ama üçü de yetenekleri oranında katkı vermediler. Jaja belli oranda verdi, Yattara son iki üç senesini top oynamayıp, duygu sömürüsüyle geçirdi. Engin de bir maç oynayıp bir sonrasında ortalığı karıştırarak camiayı ne kadar çok sevdiğini gösterdi.

Üçünün de gidişi takıma hayırlı olacaktır. Umarım bir daha kadroda aynı anda bu kadar fazla sayıda arızalı yıldız bir arada olmaz.

Adem Erdoğan
10.08.2011, 09:01
Tekke ile de kıyaslanır olmuş. :D

Turgay Atalay
10.08.2011, 09:13
Engini zerre miktarı sevmesem de, verdiği vermediği tüm emekleri için teşekkür ediyorum...Ne yaptıysa kendisine yaptı.

bahadır2561
10.08.2011, 10:01
Sen niye hep aynı telden çalıyosun onu anlamıyorum. Kaç kere yazdın bende kac kere cevap verdim

Usanmadın mı?

Guroni
10.08.2011, 10:34
Şimdi kendinizi koyun bu adamın yerine iş yerinde şefinizin size karşı yanlış yapıyor ve siz agresif olarak tepki veriyorsunuz. Burda sizi şef mi kovuyor hayır patron değerlendiriyor. Başkanın Engini bırakmaması gerekir. Düşünün Fenerbahçe Alex'i bırakmadı. Biz kolay olanı seçiyoruz. Hani Şenol Hoca İBB maçından sonra Abdullah Avcı'nın, Engin ile yaptığı açıklamalara karşılık verirken iyi oyuncu kaybetmek kolay biz kazanmaya çalışmalıyız diyordu ne değişti. Bana göre Şenol Hoca, Engin Baytar'a haksızlık yapıyor hatta diğer oyuncularada yapıyor. Çünkü hep aynı oyuncular aynı kadro aynı sistem ne oldu Benfica 'da sökmedi. Şenol Hoca küçük düşünüyor büyük lanse ediyor. onun içinde içi boş bazı söylediklerinin. Ve inşallah Engin Galatasaray'a gider onun dilinden birtek ordaki hoca anlar. Terimi hiç sevmem ama böylelerin dilinden iyi anlayıp nasıl tedavi ediyor anlamıyorum?

gabriel omar
10.08.2011, 10:46
Şimdi kendinizi koyun bu adamın yerine iş yerinde şefinizin size karşı yanlış yapıyor ve siz agresif olarak tepki veriyorsunuz. Burda sizi şef mi kovuyor hayır patron değerlendiriyor. Başkanın Engini bırakmaması gerekir. Düşünün Fenerbahçe Alex'i bırakmadı. Biz kolay olanı seçiyoruz. Hani Şenol Hoca İBB maçından sonra Abdullah Avcı'nın, Engin ile yaptığı açıklamalara karşılık verirken iyi oyuncu kaybetmek kolay biz kazanmaya çalışmalıyız diyordu ne değişti. Bana göre Şenol Hoca, Engin Baytar'a haksızlık yapıyor hatta diğer oyuncularada yapıyor. Çünkü hep aynı oyuncular aynı kadro aynı sistem ne oldu Benfica 'da sökmedi. Şenol Hoca küçük düşünüyor büyük lanse ediyor. onun içinde içi boş bazı söylediklerinin. Ve inşallah Engin Galatasaray'a gider onun dilinden birtek ordaki hoca anlar. Terimi hiç sevmem ama böylelerin dilinden iyi anlayıp nasıl tedavi ediyor anlamıyorum?

Enginini kariyeri ortada, oynadığı takımlarda sorunsuz geçirdiği bir dönem var mı ?

Hadi Şenol hoca beceremedi Engini kazanmayı , çalıştığı diğer teknik direktörler niye hep Enginden kaçtılar ?

Şenol hoca Engin konusunda en son suçlanacak adamdır.Engin ne yaptıysa kendine etti .Kimse bana Engin iyi oynuyordu da Şenol hoca ona taktı demesin.Şenol hoca ne zaman iyi oynayan yerli oyuncuyu kesti takımdan ?

Arkadaşlar bu işin bir de otorite durumu var.Siz istiyorsunuz ki Engin sövsün saysın Şenol hoca hepsini sineye çeksin.Niye ? Haşa huzurdan peygamber mi bu adam ? Mecbur mu nazını çekmeye?

Aramızdan biri teknik direktör olsa Engine 5 dakka tahammül etmez buna eminim.Buna rağmen Şenol hocanın Engine verdiği şansları görmezden gelmek çok yanlış.

DarthVader
10.08.2011, 10:49

Şef derken Şenol Hoca mı yanlış yapmış? Alex le Engin de kıyaslandıya...

Ertan 51
10.08.2011, 10:56
Renktaş inan nereye giderse gitsin sıkıntı yaşar,onun dilinden terim anlar diyorsun ya bırak terim i babası antrenörü olsa bir noktaya kadar idare eder,Engin'e de kızamıyorum acıyorum artık,demek ki elinde değil yoksa ekmeğini tepmemesi lazım,çok arar Trabzonsporu veya bu günlerini,kendi kendisine ediyor Engin, karşı tarafta suç aramak kul hakkına girer.

bysurmeneli
10.08.2011, 11:09
Engin Baytar'ın gündem teşkil edecek bir adam olduğunu bile düşünmüyorum kaliteli bir futbolcu olabilir ama ne verdiği kalitesiyle örtüşmeli malesef bu adamın sorunları var ve bir an önce Trabzonspor'dan gitmesi gerekiyor. Nere giderse gitsin bu oyuncudan kimse hayır göremez. Yolu açık olsun ve bu konu artık uzamasın Lütfen Engin bir an önce git hatta istanbul takımlarından birine git böylece idda ettiğin gibi Trabzonsporluysan gittiğin yerde çıkardığın huzursuzluklarla tuttuğunu idda ettiğin takımına katkı sağlarsın :) Bu adamlar yarın bir gün futbolu bırakınca çok kafalarına vuruyorlar ama işte iş işten geçmiş oluyor ...

inception61
10.08.2011, 11:13
derdime çare baytarım yok:D
nereye gideceksen git be :D

Davut Özdemir
10.08.2011, 11:17
Al voltanı.. yeter artık..

Utku61
10.08.2011, 12:04
Aramızda para toplayıp bi takıma bağışlayalımda Engin'i alsınlar bizden :rolleyes:

HIRCINBEY
10.08.2011, 12:53
Engin gibi sorunlu bir adam yüzünden Şenol Hocayıda harcıyoruzya pes valla yazık.
Hala iddaa ediyorum gümüşhaneli olmama rağmen enginden daha çok Trabzonsporluyum.

Suat Saruhan
10.08.2011, 12:56
Engin Baytarı verelim Egemeni alalım :)

Suat Saruhan
10.08.2011, 12:58
Çok iyi adam idi ama yaramazlık var kanında o yüzden gittiği yerde de rahat duramaz

hodlu
10.08.2011, 13:06
Fatih Terim'i de başımıza padişah yaptılarya pes. Kardeşim Engin kaşınıyor.Adam rahat durmuyor.Fatih hoca da baş edemez çünkü adam pürüz çıkarmadan duramıyor.Ancak kendisi adam olmayı kafaya koyarsa Ziya doğan bile oynatır.İş Enginde başlayıp Enginde bitiyor...

10-61
10.08.2011, 13:09

Engin gibi birini savunmak için Şenol hocaya laf atıyorsunuz ya helal olsun size.Ayıptır ayıp .Şenol Güneş bu kulüp için şef değil patrondur benim gözümde.İBB maçından sonra kamuoyunun gözü önünde Engin'e sahip çıkan kişi artık yeter dediyse vardır bir bildiği.Hocanın başka işi yok Engin denilen arızayla uğraşacak sabır taşı olsa çatlar yahu.

Sahte imparator kimi adam etmiş te Engin'i edecek!!Duyan da Terim'i bi halt zannedecek.

Adem Erdoğan
10.08.2011, 13:10
Fatih Terim'le birbirine girer bunlar. Tencere kapak ilişkisi.

pazarkapılı
10.08.2011, 13:14
kendisinde hicbirzaman trabzonluluk goremedigim bir futbolcu....taraftar olarak bagrimiza bastigimiz bir fatih sultan tekke bile klupten gitmis ise yapacak bisey yok....gule gule....

Guroni
10.08.2011, 13:14
Bana cevap veren arkadaşlara bir diyeceğim var. Bu adam sorunlu ama yetenekli. Ve Engini onunla bununlada kıyaslamıyacam. Adamın buz gibi görünür yetenekleri var ve Şenol hocanın dün yine bir açıklaması vardı. "Futbol beyinle oynanır." Hocanın bu açıklamasına uyan bu tip futbolcusu var ama şu an o da TRABZONSPOR'un satış listesinde. Şimdi siz bana beyniyle oynayan ikinci futbolcuyu gösterin??? (Yeni gelenlerde dahil)

Bu adam iki şey için kavga etti hocasıyla 1- Kimse kusura bakmasın yanlış zamanlarda oyundan aldıisyan etti hatta bu forumlarda bu adam oyundan niye çıktı diye tartışıldı. 2- Yerine oynayan adam ondan daha kötüyken sahada kaldı kendi yedek kulübesinde. Son örnek Portekiz'deki Benfica maçı Alanzinho oynuyor hiç bir varlık gösteremiyor. Engin yedekte artık hocada dayanamıyor Alanzinho'yu çıkartıyor yerine ikinci lig tecrübesi olan Aykut giriyor.

Bu adamın nerde oynadığı önemli değil sağ bek sol açık farketmez bunun bence dayanamadığı konu kendisinden form olarak çok kötü olan adamın oynayıp kendisinin oynayamaması sorun bence bu. Serkanla sağ bek oynayacağıma Enginle oynarım hiç bir şey yapaması bile hırsı Serkanın yaptıklarından daha çok şey yaptırır???

Barış Burak
10.08.2011, 13:18
seni adam yerine koyanın ben taa cebine bayram harçlığı koyayım...

adam oldunda atar yapıyosun. inş giderken bi tezeğe yararsın da, sayende Ozan İpek, Alper Potuk falan gelir.

Mustafa Yüksek
10.08.2011, 13:22
Ben artık sıkıldım sorunlu ama yetenekli adamlardan. Gitsin, sorunsuz ama yetenekli adamlarla deneyelim.

Ben Trabzonspor'luyum hikayelerini de başka yerde anlatsın. Ligin bitmesine 4-5 hafta kalmış, şampiyonluk yarışındasın, gitmiş Ünal hocayla kapışıyorsun. Ulan şampiyonluk maçları onlar, takım sevgisi olsa haklı da olsan susarsın. Takımına katkı vermek için içine atarsın. Sen hocayla tartış, son maçlarda takımı yalnız bırak. En büyük sevdalısı benim, hep o yüzden de. Sevgin bir katkı sağlamıyor.

O yüzden gideceğin yerde başarılar.

Guroni
10.08.2011, 13:23
Engin gibi birini savunmak için Şenol hocaya laf atıyorsunuz ya helal olsun size.Ayıptır ayıp .Şenol Güneş bu kulüp için şef değil patrondur benim gözümde.İBB maçından sonra kamuoyunun gözü önünde Engin'e sahip çıkan kişi artık yeter dediyse vardır bir bildiği.Hocanın başka işi yok Engin denilen arızayla uğraşacak sabır taşı olsa çatlar yahu.

Sahte imparator kimi adam etmiş te Engin'i edecek!!Duyan da Terim'i bi halt zannedecek.

Şenol Güneşin kötü dönemlerinde küfür ederek gönderenlerden değilim en azından? Bu takımı tutupta bunları yapanlarıda gördük bizler. Birde Şenol Hoca haşa Allah mı eleştirilmeyecek. Sana göre doğru yaptıkları vardır ama bana göre yanlış yaptıklarıda var. Ben sadece şunu söylüyorum bu adamın bu kadar agresif olmasında Şenol hocanın onun yerine oynayanların ondan daha kötü performans sergilemesine rağmen adamı saha süremedi ya da adam sahadan çıkmaması gerekirken onu dışarı aldı ee adamın kendine özgüveni tam bunları görünce hocayla nasıl bir ilişki kurabilir sizde bunu açıklayın. Şenol hoca her yaptığı doğruyduda neden Benficaya elendik. Adamlar bizden kaç hafta sonra antremanlara başladı??

Hee diyeceksiniz adamların oyuncuları çok kaliteli sende al geçen sene para bastı kulüp. Sizin elinizi ayağınızı mı tuttular. Hatırlarsanız Şenol hoca Jaja'yı ben istemedim yönetim aldı dedi ama Adrianı kendi istedi ve adrian bize inşallah Jaja'yı aratmaz. Yani hocanında hataları var ve Enginin bu sürece gelmesinde siz katılsanızda katılmasanızda bence Hocanında hataları var.

Bu demek değilki hoca engini illa oynatmak zorunda mı tabii ki değil ama oyuncuda kendisinden daha kötü adamı sahada görür kendisi kenarda durursa ee bırakında onunda isyan etme hakkı olsun.

Mollasalihoğlu
10.08.2011, 13:27
Bana cevap veren arkadaşlara bir diyeceğim var. Bu adam sorunlu ama yetenekli. Ve Engini onunla bununlada kıyaslamıyacam. Adamın buz gibi görünür yetenekleri var ve Şenol hocanın dün yine bir açıklaması vardı. "Futbol beyinle oynanır." Hocanın bu açıklamasına uyan bu tip futbolcusu var ama şu an o da TRABZONSPOR'un satış listesinde. Şimdi siz bana beyniyle oynayan ikinci futbolcuyu gösterin??? (Yeni gelenlerde dahil)

Bu adam iki şey için kavga etti hocasıyla 1- Kimse kusura bakmasın yanlış zamanlarda oyundan aldıisyan etti hatta bu forumlarda bu adam oyundan niye çıktı diye tartışıldı. 2- Yerine oynayan adam ondan daha kötüyken sahada kaldı kendi yedek kulübesinde. Son örnek Portekiz'deki Benfica maçı Alanzinho oynuyor hiç bir varlık gösteremiyor. Engin yedekte artık hocada dayanamıyor Alanzinho'yu çıkartıyor yerine ikinci lig tecrübesi olan Aykut giriyor.

Bu adamın nerde oynadığı önemli değil sağ bek sol açık farketmez bunun bence dayanamadığı konu kendisinden form olarak çok kötü olan adamın oynayıp kendisinin oynayamaması sorun bence bu. Serkanla sağ bek oynayacağıma Enginle oynarım hiç bir şey yapaması bile hırsı Serkanın yaptıklarından daha çok şey yaptırır???

Tamamına katılmamakla beraber teknik açıların alayında Engin haklı olsa dahi, Şenol Hoca'ya bir tavırlar, Ünal Hoca ile papaz olmalar, oyuna gir deyince ağırdan almalar vs..

İşyerinde patron ne diyorsa ben ikilemiyorum.
Orada da Şenol Hoca ne diyors, doğru ya da yanlış, Engin ya da başkası ikileyemez.

fanatikdevri
10.08.2011, 13:43
Fatih ile takas yapalım,işe yarasın hayatında.

worldmaster
10.08.2011, 13:58
İyice zorlama yorumlar gelmiş.

Efendim Alex'le kıyaslamalar Tekke'yle kıyaslamalar. Ciddi misiniz? Bu saydığınız adamlar bu lige damga vurdular tonlarca gol attılar. Ne Engini be?

Bi de beyniyle oynuyormuş. Ne zaman çalım atmayı bırakıp pas atacağını kestiremeyen adam mı beyniyle oynuyor yapmayın Allah aşkına savunayım derken komikleşmeyin...

Özge
10.08.2011, 14:08
Futbolun sadece yetenekle alakalı olmadığının bir örneğidir Engin Baytar.

M.S.SOFU
10.08.2011, 14:16
yaptığı hizmetler için teşekkür ediyoruz
takımdaki son disiplinsiz oyuncuda uygulanan politikalar sonucu gönderilmiştir.

bundan sonra sıkıntı çıkaran olursa aba altından sopa gösterilir,bak bunlar da vakti zamanında senin gibiydi-bkz. jaja,engin,yattara,teocan- onlarıda gönderdik acımadık,kimse ts dan büyük değildir. denir

şenol hocayı ve yönetimi uygulamış oldukları ''disiplinsizleri temizleyelim'' operasyonundan dolayı kutluyorum.

yıllardır şu kulübün taraftarıyım,böyle aklı başında bir starateji oluşum nadir görülür bu kulüpte...

sametaydin
10.08.2011, 14:18
Trabzonspor futbolcu rehabilitasyon merkezi veya sorunlu futbolcu ıslah etme merkezi değildir. Buna rağmen şenol hoca böyle oyunculara şans vermiştir. Trabzonspor yattara gibi bir oyuncuyu o kadar yıl çektikten sonra artık böyle oyunculara daha fazla prim vermemeli ve vermiyor da. Bunun kanıtı, jaja, ömer aysan gibi oyunculardır. Engin de bunlara ekleniyor o kadar büyük bir olay değil.

SEDAT
10.08.2011, 14:18
- Ah Engin ah işte bak oku gör , gittiğin yerde efendi takıl sıkma kendini , eğer doğru dursan topa bile vurmasan şurda 10 trilyon kazanırdın , neyse ben senin iyi niyetine futboluna her zaman güvendim , inşallah bundan sonra olgunlaşırsın ...

M.S.SOFU
10.08.2011, 14:25
ha şunuda belirtelim polemik konusu olmadan

trabzonsporun aradığı oyuncu efendi oyuncu değildir
trabzonsporun aradığı oyuncu efendi,mevkiisinde yetenekli,3-5 yıl tecrübeli bir adamdır
mesela çok efendi cale örneği vardı

oda engin gibi 3 yıl oynadı sonra gitti...
yani efendilikte yetmiyor

Harun-61
10.08.2011, 14:27

en cokda sana üzülüyoruz Özge :)

senin kafar kendine inansa idi Engin, Milli Takim'in vazgecilmezi olurdu.

SEDAT
10.08.2011, 14:27
ha şunuda belirtelim polemik konusu olmadan

trabzonsporun aradığı oyuncu efendi oyuncu değildir
trabzonsporun aradığı oyuncu efendi,mevkiisinde yetenekli,3-5 yıl tecrübeli bir adamdır
mesela çok efendi cale örneği vardı

oda engin gibi 3 yıl oynadı sonra gitti...
yani efendilikte yetmiyor

- Tayfun Cora kaç senedir oynuyor...

merdeme
10.08.2011, 14:44
Gittiğin yerde kafanı vuracak çok duvar ararsın.

Gurpas
10.08.2011, 14:48
Bırakın gitsin bıktık bu adamdan kendini ne zannediyorsa

Özge
10.08.2011, 14:51
en cokda sana üzülüyoruz Özge :)

senin kafar kendine inansa idi Engin, Milli Takim'in vazgecilmezi olurdu.
Yaptıkları 1 değil , 2 değil gönderilmekte geç bile kalındı.:) Futbol oynamak yerine dikbaşlı olmayı tercih etti ve sonunu da kendi hazırladı:)Her defasında belki düzelir dedim ama buna kendi bile inanmadı:)

Osman Yavuz
10.08.2011, 14:54
Bknz. Jackson Avelino Coelho:D

Erbay
10.08.2011, 15:12
Engin, orta sahadaki iki oyuncuyu üçleyen tek oyuncuydu takımdaki. Onun yerine oynayan her oyuncu tek yönlü hücumcu oldu ve takım dengesi bozuldu. Ama futbol beyinle oynanıyor Engin beynindeki sorunları düzeltemeyince oynaması da mümkün olmadı. Hazırlık maçındaki halini hepimiz gördük mesela. Saçma sapan hareketleri yapmaya, sinirli olunca kendi hayal dünyasında karizmatik göründüğünü düşünmeye devam ettiği sürece Engin'den bir nane olmaz.

Barış Cem
10.08.2011, 15:17
Adam maçın ortasında formasını çıkaracak ben oynamıyorum gidiyorum diyecek.

Ben bunu yapacak adam en yakın arkadaşım olsa bir sonraki halı saha maçına çağırmam,

Bu adam o dünyada eşi görülmemiş saçmasapan olaydan neredeyse 1 yıl sonra hala takımda

Ve yıl 2011 olmuş hala o maçın ortasında banane banane ben oynamıyorum diyen şımarık çocuğun! gönderilmesine üzülenler var .

Mehmet SELEN
10.08.2011, 15:18
Engini hiç kimse transfer etmez .1 yıl daha kalır paşa paşa bedavaya gelecek yıl gider.

Sibel
10.08.2011, 15:51
Gençsin,yeteneklisin,inancın var hırsın var.Yemin ediyorum Engin'i gördükçe bu çocuk ortalığı yıkacak diyordum.
Etrafımdakilere karşı savunmaktan,bekleyin göreceksiniz demekten usanmıyordum da,yine de hadi Engin diyordum hep.
Futbolunu beğenen beğenir,beğenmeyen beğenmez.Engin,formunda olduğu sürece benim için ülkemizde göklere çıkartılan Arda,Engin'in bir ayağı etmez.
İçinde bir cevher var,inanç ve hırs zafer getirir hep.Ama Engin,hep yaramaz.Hep bir kelime kullandım onun için,büyü!
Büyü Engin,büyüyeceksin ve yıldız olacaksın.Olmadı,küçük çocuk tavırlarından vazgeçemedi,haddini aştı zaman zaman.Bazen haklıydı bazen de haksız(kendince).
Yolun açık olsun inşallah.Futbol adına pişman olacağın her şeyden sakınırsın ve ''uslu'' olmayı öğrenirsin umarım.
Doğru olmuyor artık,yanlış oluyor malesef...
Keşke...

Birtan Karaman
10.08.2011, 15:59
Engin sen bu işi bırak, Baytar'lık yap..

M.S.SOFU
10.08.2011, 16:22
- Tayfun Cora kaç senedir oynuyor...

tayfun cora efendilikten değil hangi kontenjandan oynadığını buradaki herkes çok iyi bilir...

objek
10.08.2011, 17:06
Engin haftalardir forumlarda basinda yerden yere vuruldu ama enginin kendi agzindan bir demecini duymadik boyle devam ederse af yoldadir

ANIL
10.08.2011, 17:18
Bir süredir Trabzonspor’a imza atamayan, yaşattığı ve yaşadığı sorunlarla yönetim ve teknik heyetin gözünden düşen Engin Baytar’ın Galatasaray’la her konuda anlaştığı ve bu futbolcunun birkaç gün içinde Sarı Kırmızılılara imza atacağı ökesinleşti. Trabzonspor’un da Galatasaray’la el sıkışmak üzere olduğu ve iki kulübünde son aşamaya geldiği öğrenildi. Engin’in hafta sonuna kadar resmi imzayı atması bekleniyor.
http://www.trabzonhaber.com.tr/spor/ilk-bizden-ogrenin.htm

Cem Akyüz
10.08.2011, 17:25
Jaja'nın gece hayatına akmayan versiyonu

İskender YILMAZ
10.08.2011, 17:31
Cincon'a gidecek, gidiyor, gitti .. :)

yunushanilce
10.08.2011, 17:34
ulan engin bu kadar tantanan gs'ye gitmek için miydi? karaktersiz herif seni birde ben trabzonluyum derdin yazık

sifuni
10.08.2011, 17:35
Engin GS ile mi Anlaştı?
Tarih : 2011.08.10 18:32:40

Trabzonspor'un satış listesine koyduğu Engin Baytar adına şok iddia..
Bir süredir Trabzonspor’a imza atamayan, yaşattığı ve yaşadığı sorunlarla yönetim ve teknik heyetin gözünden düşen Engin Baytar’ın Galatasaray’la her konuda anlaştığı ve bu futbolcunun birkaç gün içinde Sarı Kırmızılılara imza atacağı belirtildi. Trabzonspor’un da Galatasaray’la el sıkışmak üzere olduğu ve iki kulübünde son aşamaya geldiği öğrenildi. Engin’in hafta sonuna kadar resmi imzayı atması bekleniyor.

ANIL
10.08.2011, 17:36
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/189856_204285509599343_116921181669110_723677_6687 466_n.jpg

sifuni
10.08.2011, 17:36
Klüp gs ile iliskilerini dondurmamismiydi görüsmeden nasil oyuncu satabiliyor acaba ??

Cem Akyüz
10.08.2011, 17:39
Eğer ğs ye giderse çok fena sövecem kendisine

Ahmet Öztürk
10.08.2011, 17:42
Klüp gs ile iliskilerini dondurmamismiydi görüsmeden nasil oyuncu satabiliyor acaba ??

Stadyumu dilenirken ilişkileri eritmişlerdi. Sorun yok o bakımdan. Merak ediyorum ne kadar ücret karşılığında satılacak...

Selçuk beleş gitti.
Stadyum kirası 350 bin lira ödüyoruz gs'ye.
Ceyhun beleş gitti.
Engin'in akıbetini bekleyip göreceğiz..

sifuni
10.08.2011, 17:46
engini Alper Potukile takasta kullanalim gsye neden veriyoruz ya.

Ali Yerlikaya
10.08.2011, 17:47
Engin in karakterinde sorunlar oldugunu hal ve hareketlerinden anlamak güc degil ama sözlesme uzatmamasinin nedeni belli oldu...
Gayse yine gayligini yapti ve sözlesmeli bir oyuncuyu ayartti...

h@msi61
10.08.2011, 17:48
gsye cok yakisacak bir oyuncu engin, umarim bu transfer gerceklesir. 500 bin euro bile alsak iyidir bence.

Cengiz
10.08.2011, 17:52
5 milyon tl'den aşağıya satmam ben olsam,olmadı çürüsün a2'de

Yasin T.
10.08.2011, 17:55
Twitter'da Gs ile anlaştığı yönünde haberler dolaşıyor.

izzet
10.08.2011, 17:57
Her uzartilan Mikrofona "Trabzonluyum, Trabzonsporluyum" demekle olsaydi, Özerde Trabzonsporlu olurdu be Engin :)

irfan61
10.08.2011, 18:05
Twitter'da Gs ile anlaştığı yönünde haberler dolaşıyor.Bunlarda biz olmasaydık transfer yapamacaktı heralde.Selçuk ile Ceyhunu aldılar bunuda alsınlar lazım olur.Bilseydik Cale'yi de verirdik onlara...

.....
10.08.2011, 18:07
gs ye değilde başka takıma satılmalı.

fernandez
10.08.2011, 18:10
Engin Trabzonspor'a yük olmaya başlamıştı. Gitmesi kendisi açısından ne kadar iyi olur bilemem ama bizim açımızdan çok hayırlı olacağına eminim. Gittiği yerde başarılı olsa bile üzülmem bizde başarılı olma şansı kalmadı çünkü.

nahkog3
10.08.2011, 18:23
gsye cok yakisacak bir oyuncu engin, umarim bu transfer gerceklesir. 500 bin euro bile alsak iyidir bence.

500 bin euro çok komik rakam, yekta nın bile 3.5 milyon euro ettiği bir ülkede engin en az 4-4,5 eder, ama 3,5 milyon dan aşağıya da vermemek gerek bence,

hamucera
10.08.2011, 18:29
ben Trabzonspor'a gönülden imza attım diyen Umut Bulut, devre arası sözleşme imzalama sezon sonu sen gs ye alalım aldığının 2 katını verelim sözüne karşılık 1 ay sonra imza atan Umut Bulut,

diğer bir yanda Trabzonsporlu'yum diyen ama kendisine kimsenin vermeyeceği şansı veren Şenol Güneş'e oyundan çıkarken söven ve şu anda gs ye gitmek üzere olan Engin Baytar,

h@msi61
10.08.2011, 18:31
500 bin euro çok komik rakam, yekta nın bile 3.5 milyon euro ettiği bir ülkede engin en az 4-4,5 eder, ama 3,5 milyon dan aşağıya da vermemek gerek bence,

Bu islerin erbabi Ilhan Cavcav bile bu adaim bize komik bir rakama verdi. Engin'in sorunlu bir futbolcu oldugunu bilmeyen yok, 3.5 milyon olarak ancak rupi filan verirler herhalde.

irfan61
10.08.2011, 18:33
ben Trabzonspor'a gönülden imza attım diyen Umut Bulut, devre arası sözleşme imzalama sezon sonu sen gs ye alalım aldığının 2 katını verelim sözüne karşılık 1 ay sonra imza atan Umut Bulut,

diğer bir yanda Trabzonsporlu'yum diyen ama kendisine kimsenin vermeyeceği şansı veren Şenol Güneş'e oyundan çıkarken söven ve şu anda gs ye gitmek üzere olan Engin Baytar,:alkış::alkış: +1967 Engin ilk önce nerden geldiğini unutmasın ondan sonra nereye geldiğini unutmasın ama çoktan unutmuş.Unutmasaydı böyle yapmazdı haline şükreder topunu oynardı.

Aytaç Çakıroğlu
10.08.2011, 19:01
kısaca DEFOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

KoRNea
10.08.2011, 19:02

diğer bir yanda Trabzonsporlu'yum diyen ama kendisine kimsenin vermeyeceği şansı veren Şenol Güneş'e oyundan çıkarken söven ve şu anda gs ye gitmek üzere olan Engin Baytar,

Umut Bulut gibi karakterli, adam gibi adam olan bir futbolcu Trabzonspor tarihinde azdır.

A.T.R
10.08.2011, 19:21
Şalgamın seyreği sıkından iyidir, boşverin nereye gidiyorsa ittirsin gitsin. Bizden ırak cehenneme direk olsun. Geç kalınmış bir hamle, gereksiz tahammüldü Şenol Hocanın gösterdiği engine. Hayırlı olsun.

Fatih Özkan
10.08.2011, 19:24

Demeyin ama öyle birileri geriliyor, sinirleniyor sonra...
Şaklaban Engin!
Bayrak dik Engin!
Arma öp Engin!
Hoptek oyna Engin!

esra61
10.08.2011, 21:48
enginden bir açıklama bekliyorum gs'ye giderse şayet;
yeni bir sayfa açtım hayatımda.bn doğuştan gs liydim.o taraftarın önünde 3lü çektirmek hayyallerimi süslüyor gibi bir açıklama şok etmez beni....

ben de gönderilmesi taraftarıyım ama ne bilim fazla duygusal yaklaşıyorum galiba olaya....
her yaptığı hatadam sonra bn trabzonluyum,trabzonsporluyum o yüzden bu kadar hırs yapıyorum demen ne kadar gerçekse!
gs'ye de gidişin o kadar ilginç....
çünkü HİÇ BİR TRABZONSPORLU GS'YE GİTMEK İÇİN ÇABALAMAZ.......
ama pardon siz profesyoneldiniz dimi....

SEDAT
10.08.2011, 22:20
Yine kabahatli engin oldu , adami oynatmazsan ne yapsin .

Özge
10.08.2011, 22:27
Sedat abi Engin'i bugüne kadar çok savundum biliyorsun ama uzun zaman önce bitti bu.Her oynamayan oyuncu böyle mi yapacak?Engin'in onca şey yapmasına rağmen Şenol Hoca göz yumdu yaptıklarına ve hiçbir şey olmamasına rağmen devam etti.Oynamama konusunda en iyi örnek Alanzinho'dur ayrıca;)

SEDAT
10.08.2011, 22:35
Bana gore yeterli sans ve sorumluk verilmedi . Alan yenildigimiz mac sonu eglenmeyede gitmisti blicayla...
Sedat abi Engin'i bugüne kadar çok savundum biliyorsun ama uzun zaman önce bitti bu.Her oynamayan oyuncu böyle mi yapacak?Engin'in onca şey yapmasına rağmen Şenol Hoca göz yumdu yaptıklarına ve hiçbir şey olmamasına rağmen devam etti.Oynamama konusunda en iyi örnek Alanzinho'dur ayrıca;)

demiahme
10.08.2011, 22:42

cok basit daha cok calissin takima girmeyi haketsin.

Özge
10.08.2011, 22:45
Bana gore yeterli sans ve sorumluk verilmedi . Alan yenildigimiz mac sonu eglenmeyede gitmisti blicayla...
Sakatlığı bir türlü düzelmedi ki şans bulsun.Alan'ın eğlenmesi oynayıp oynamamasıyla alakalı değil ki.Benim dediğim saha dışında yapılan değildi.Her maç yedek kulübesinde olmasına rağmen küsmedi ve elinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştı.Oyundan çıkarken el kol hareketleri yaptığını hatırlamıyorum mesela.

İskender Çakmak
10.08.2011, 22:48
valla nereye giderse gitsin hic umrumda degil
geldiginden beri bordo mavili formayi haketmemisti

zafer6161
10.08.2011, 23:34
engin senin yerinde olsam,sabah ilk iş gider şenol hocanın elini öper özür diler ve affetmesini istemek olur,,, başka şansın yok

seyduna_efil
10.08.2011, 23:41
Hala daha Engin'i oynatmadı diyorlar,sormak lazım oynadığında ne verdi takıma?? Ben cevabını vereyim: Saha içi disiplinsizlik..

Mustafa AYDIN
10.08.2011, 23:54
Formamda ismi yazılı,inandığım,güvendiğim,beğendiğim birisi olan Engin Baytar....Şunu anladımki bu çocuktan bir cacık olmaz.Şenol Güneş'in elinde adam olamayan birisi hayatta adam olmaz.Yarından tezi yok elden çıkarılmalı.Ahhh yerinede Gökhan Türe alınsa süper olur ama alınamasa bile belki Eren Albayrak'ın önü açılır.

Oğuz B.
11.08.2011, 00:07
Yeterli derecede şans almadı demek ne kadar yanlışsa oynadı da ne verdi demek o derece yanlış. Zira en azından Urfadaki finalde çok iyi oynadı denilebilir yada ligde Galatasaray maçı gibi iyi olduğu maçlar vardı.

Sakatlık gerçekten futbolcu için lanet bir durum. Buna zaman zaman idrak etmekte zorlanıyor bizim tarftarımız. Engine yeterli şans verilmiştir o da elinden geleni yapmaya çalışmıştır.Ancak psikolojik olarak gerçekten sorunlu buda bir nevi sakatlık sayılabilir. Şuan geldiği durum ise tamamen Engin'in kendi bindiği dalı kesmesidir bence.

SEDAT
11.08.2011, 01:01
- Hayır şimdi gs ile anlaştığı haberleri çıkınca niye tepki veriliyor onu hiç anlamış değilim , istediğimiz bu değilmiydi :)

MDanışmaz
11.08.2011, 01:04
Bu sene kadroya giremeyeceğini söyledim bunun için futbol uleması olmaya gerek yok geçen sene kendi ipini çekti bu zamana kadar sırf Trabzonlu olması sebebiyle katlanıldı..Yoksa Jaja dan önce gönderilirdi..

vatandas61
11.08.2011, 01:05
engin kaliteli bir futbolcu ama disiplinsizlikleri oynadigi futbolun önüne geciyor. Kesinlikle satilmali, tek sorun rakibimize satiliyor olmasi.
Futbolcu nekadar kötü olursa olsun, rakibe vermeyeceksin. Zaten biz hep bunlardan cekmiyormuyuz?
Adamlari satiyoruz, bize karsi maclarda aslan kesiliyorlar sonra

SEDAT
11.08.2011, 01:58
tayfun cora efendilikten değil hangi kontenjandan oynadığını buradaki herkes çok iyi bilir...

- Anlatında bilelim o zaman belki kontenjan açığı vardır bizde başvururuz.

- Dikkat ettim Engin'i yerden yere vuran (herkes kendine göre haklıdır ) arkadaşların hiçbiri Tayfun Cora başlığında yok :) tesadüfe bakın...

- Neyse Engin defolsun bu konuda kapanır...

Tolga
11.08.2011, 02:50
Aslında herkesin içindeki duygu belli.Keşke agresif olmasaydı keşke aptallıklar yapmasaydı.Şahsi görüşüm mükemmel bir yetenek olduğu.Ama edepsizlikle olmuyor işte.Belki takımdan bunca zamandır gönderilmemesinin nedeni de Şenol Hoca'nın da böyle düşünmesi.Ama 1-2-3-4. . . . . . . . Uzattıkça uzattı.

Hakkımızda hayırlısı olsun .

Efendioglu
11.08.2011, 04:06
Engin Baytar, Hasan Sas'i arayip Trabzon'un kendini bozdugunu, duzeldigini ve GS'a gelmek istedigini soylemis.Terim tamam derse gelecek.

Ne derece doğru bilemem...

DeAgLeMaNyAq
11.08.2011, 04:36
Engin artık virüs gibidir. GS'ye gitmesi işimize yarar... :)

Gurpas
11.08.2011, 08:19
Arkadaşlar Engin bir zaman kaybı idi onun için kimse üzülmesin hepiniz gibi benimde beklentilerim vardı ama bunun olamayacağı anlaşılmıştır. Engin den bu saatten sonra da bir cacık olmaz...

Erkin
11.08.2011, 08:41
Engin Baytar, Hasan Sas'i arayip Trabzon'un kendini bozdugunu, duzeldigini ve GS'a gelmek istedigini soylemis.Terim tamam derse gelecek.

Ne derece doğru bilemem...

Haber sitelerinde yorumlari okuyorum da, GSlilerin cogu insallah dogru degildir vs diyor.. Bir tanesi de Fatih'in onu muma cevirecegini yazmis. O mumu yakarken dikkat etsinler de damlayip ellerini yakmasin, yapisinca anlarlar :)

SeRHaD
11.08.2011, 10:18
çok iyi topçu hatta en iyi yerliler arasında ilk 3 üme giriyor oyun olarak ama oynamadıktan sonra ne faydası var

Trapezunda
11.08.2011, 10:20
Disiplinliden ne yarar aldik, adamlar sezon bitti ha anlasildi anlasilacak bizi istanbulun kizlarina tercih ettiler bi de üstüne yalan konustular (zira Secuk öyle, Profesyonellik dogrulugu da gerktirir).
Diyorum Engin gibi 2 Futbolcu daha, ve bu Takimin yenemeyecegi Takim yok!
Engin tam karadenizin hircinligini temsil ediyor, idare edeceksin kardesim, yoksa 5 Milyon € verip, tirnagi olamayan adam alirsin!

Bu adam oynamali!

oflubektas
11.08.2011, 10:26
İnşallah gs ye gider. İlk 1-2 ay uyumlu olmaya çalışır, ondan sonra ilk önce Hasan Şaş ile dalaşır "Sen Adanalıysan ben de Trabzonluyum" makamından dalaşmaya başlarlar. Devreye giren Fatih Terim de -doğal olarak- Hasan'ı tutunca onla da dalaşır. Yedek kulübesi ve soyunma odasında Ayhan'la, pas mevzuuna Sabri ile de sahada kapışınca işlem tamamdır :)

Melek
11.08.2011, 10:47
Kalsın çok isterdim ama bu şekilde gitmesi çok daha iyi olucak :(

Sibel
11.08.2011, 11:28
Off diyorum,keşke diyorum...

Travelair
11.08.2011, 11:50
Engin Şenol Güneş'e o tepkiyi gösterdiği anda kadrodışı kalıp sonra gönderilmediği için belki birçok olaya da zemin hazırlamıştır. Büyük kulüp yönetmek bazı şeylerin bilincinde olmayı gerektirir

Mert Pasa
11.08.2011, 12:03
Ozan Ipek icin arti parayla takasi olsaydi keske ama imkansiz,

kendini cok yukaridan satiyor ote yandan curukcu cincon disinda da talibi yok.

Hirsinin Trabzonsporluluktan oldugunu dusunenlere de Eskisehir ve Genclerdeyken hallerine de bakin derim

~UniCef~
11.08.2011, 15:19
Güneş, “Uyaracak mısınız?” sorusuna, “Hayatımız Engin’i uyarmakla geçiyor” yanıtını verdi.

Herseyi Özetleyen bir cümle. Cok cabaladi Senol Günes , ve kendini yordu ve yipratti. Gereksiz yere , cünkü onun beyninde hata var.

Y.Çuvalcı61
11.08.2011, 15:21
Disiplinliden ne yarar aldik, adamlar sezon bitti ha anlasildi anlasilacak bizi istanbulun kizlarina tercih ettiler bi de üstüne yalan konustular (zira Secuk öyle, Profesyonellik dogrulugu da gerktirir).
Diyorum Engin gibi 2 Futbolcu daha, ve bu Takimin yenemeyecegi Takim yok!
Engin tam karadenizin hircinligini temsil ediyor, idare edeceksin kardesim, yoksa 5 Milyon € verip, tirnagi olamayan adam alirsin!

Bu adam oynamali!
:alkış::alkış::alkış::alkış: hocam harika yazmışsın da dna zinciri bozulmuş,özelliğini kaybetmiş trabzonlular sen ve benim gibi düşünenlere uzaylı gibi bakıyor.
enginin bu hırsı yüzünden,disiplinsiz,itaatsiz,hocasının dediğini yapmayan hırçın agrasif saha içi sorumluluğu olmayan sorunlu bir futbolcu imajı yaratmaya çalışılıyor kanaati içindeyim, ve bu gerçek olan birşey inanmayanlar olabilir.
engin karakter özelliği olarak efsane kadrodaki oyunculardan hiç bir farkı yoktur,tek sucu kutsal formayı yere atmasıdır,giderse gs de 10 numara olur bizde oturur ağlarız,engine sövenlerde ne derler merak ediyorum:confused:

irfan61
11.08.2011, 15:21
Ozan Ipek icin arti parayla takasi olsaydi keske ama imkansiz,

kendini cok yukaridan satiyor ote yandan curukcu cincon disinda da talibi yok.

Hirsinin Trabzonsporluluktan oldugunu dusunenlere de Eskisehir ve Genclerdeyken hallerine de bakin derimEğturul hoca istemiyor engini problemli olduğu için.

poetricus
11.08.2011, 18:31
Engin Şenol Güneş'e o tepkiyi gösterdiği anda kadrodışı kalıp sonra gönderilmediği için belki birçok olaya da zemin hazırlamıştır. Büyük kulüp yönetmek bazı şeylerin bilincinde olmayı gerektirir
Yani merhametten maraz doğdu.
Aynı kanaatteyim.

Mollasalihoğlu
11.08.2011, 18:44
:alkış::alkış::alkış::alkış: hocam harika yazmışsın da dna zinciri bozulmuş,özelliğini kaybetmiş trabzonlular sen ve benim gibi düşünenlere uzaylı gibi bakıyor.
enginin bu hırsı yüzünden,disiplinsiz,itaatsiz,hocasının dediğini yapmayan hırçın agrasif saha içi sorumluluğu olmayan sorunlu bir futbolcu imajı yaratmaya çalışılıyor kanaati içindeyim, ve bu gerçek olan birşey inanmayanlar olabilir.
engin karakter özelliği olarak efsane kadrodaki oyunculardan hiç bir farkı yoktur,tek sucu kutsal formayı yere atmasıdır,giderse gs de 10 numara olur bizde oturur ağlarız,engine sövenlerde ne derler merak ediyorum:confused:

Efsane hoca Özkan Sümer'e bi delikanlı küfür etseydi de görseydim ben o cesur yüreği..

Dayak yerdi dayak..

fanatikdevri
11.08.2011, 18:52
küfür var,küfür var,engin ağır küfretti,o zaman ne kalite olduğunu gösterdi,yarış kızıştığı için pek oralı olunmadı.gs falan da verilmesin,takasta kullanılsın,babasının çiftliği değil burası.

SEDAT
11.08.2011, 18:55
- Yıllardan beri doğru düzgün topa vurmayıp daha feci sövenler var ama işte...Ha bu demek değilki bu hareketi savunuyorum , peki devre arası takıma geç gelip takım arkadaşlarına küfür edenler kenarda oturtuldumu.Sanki takım olarak disiplin abidesiyizde her olayda bu sözden bahsediyoruz.

bladex61
11.08.2011, 21:00
demek yolun sonuna geldin he engin abi

Erman Aydın
11.08.2011, 21:03
Layık olduğun yere,hadi doğru İstanbul'a git.YALLAH

Halit Aydın
11.08.2011, 22:53
Sivas maçından beri sakattı iyileşti derken buraya kadar geldi. Yolun açık olsun. Büyük ihtimal Bundesliga'ya gidecek.

Bera B.
11.08.2011, 23:13
Sivas maçından beri sakattı iyileşti derken buraya kadar geldi. Yolun açık olsun. Büyük ihtimal Bundesliga'ya gidecek.

Bundesliga iyidir.

Emre ÖZTÜRK
11.08.2011, 23:41
Bu takımdan gitsinde nereye giderse gitsin..

Ahmet Kuru
12.08.2011, 00:08
keşke Şenol hoca engin e sabrettiği kadar jaja ya sabretseydi...
Engin mi?
bu kafayla ondan anca turist futbolcu olur.her sezon bir takım dolaşır.zamanla da sahilde dolaşır...

Tolga
12.08.2011, 02:00
Engin mi?
bu kafayla ondan anca turist futbolcu olur.her sezon bir takım dolaşır.zamanla da sahilde dolaşır...

Ben bizim başkanın Jaja'yı dövdüğüne inanıyorum =)) Jaja belkide bu yüzden soğuktu hep :D

İlker Akçay
12.08.2011, 02:01
Nereye gittiğin umrumda değil yeter ki git..

Sefaenes
12.08.2011, 02:16
Engin Trabzondan ayrildigina pisman olacak gibi. Gidecegi takimdan bile kovulur demedi demeyim iddia bile oynanilir

SensitiveLord61
12.08.2011, 02:21
Herkes gitsin diyor . Bu takımda bi tane hırçın bir futbolcu kalmayacakmı allahınızı severseniz biz istanbul takımlarına benzeyen bir takım görmek istemiyoruz sahada. Karadenizin hırçınlıgını simgeleyen bir takım görmek istiyoruz biraz agresif biraz deli bir takım. Egemen gitti Umut gitti Engin 1 haftaya kalmaz gider . Kim kaldı hırçın takımda bana zokora falan demeyin . Gitsin görün bakalım hakemler neler yapıyor hakeme yüklenen futbolcu olmayınca sahada.

SensitiveLord61
12.08.2011, 02:23
Bana yedek kulubesinde olsada takımımız gol atınca kendisi atmış gibi sevinen bir adam lazım varmı şu takımda kaldı mı ? Yok ordan bi kaç sahte sevinç cıkar bunlarla avutursunuz kendinizi ...

AYYILDIZ
12.08.2011, 02:40
Bu basligi ben acmistim uzuldum boyle olmasina fakat acilen yerine takviye sart.

Arif Timurcioğlu
12.08.2011, 03:38
Gs alır bizde sonradan ahlanıp vahlanırız.

Erman Aydın
12.08.2011, 03:44
Engin mi?

Jaja kendisine yapsa sadece olurdu belki ama adam bugüne kadar hiç bir antremana geç kalmamış colman ve alanı yoldan çıkarttı.Takımda ciddi anlamda dengeleri bozuyordu ve bunu söylemeyi istemesem de galiba daha iyi oldu.

E. Okan Bülbül
12.08.2011, 03:55
Enginden nefret ediyorum ama takıma kazandırsaydık süper olurdu

AYYILDIZ
12.08.2011, 06:38
Senol Gunes elinden geleni yapti kazanmak icin ama olmadi.Hocamiz yerinde baska biri olsa zaten 50 kere kovulmustu.Gecen sene bariz kufurunu affetti hoca.

Sibel
12.08.2011, 12:01
....Neyse,gerek yok.

M.S.SOFU
12.08.2011, 14:45
Gs alır bizde sonradan ahlanıp vahlanırız.

boş ver alırsa alsın
gitsin orada fatih terime bi küfür etsin bakalım onu istanbulda tutuyorlar mı?

herkes şenol hoca değil,kimse uğraşmaz enginle,bizim şenol hoca istisnadır,sabırlı adamdır herkesi kazanmaya çalışır....

zaten hoca sezon başında hala diyor ki bütün türk oyuncuların takımda kalmasını istiyorum
ilginç bir insan şenol hoca...

Bekir
12.08.2011, 14:49
Seneye en büyük Kozumuz Engin dememiz gerekiyorken,senin hangi takıma gidiceğini tartışıyoruz.

Gram aklın varsa,ne yapar eder Şu takımda kalır,burda kral olursun..

Hiçbir takım sana bu kadar sabretmez,2 günde kapıya koyulursun.

Efendioglu
12.08.2011, 14:53
Bence ya bizde kalır yada Galatasaray'a gider , malum Fatih Terim'in Şenol Güneş'i çekememezliğini herkes biliyor bak sen adam edemedin ben ederim gibi bir tavır alır gibime geliyor...

Tatar Kemal
12.08.2011, 14:58
Şenol Güneş gibi birine küfür eden biri fatih terim'e ana avrat düz gider. fatih terim de bunu bir güzel döver. sonra seyreyle cümbüşü. maç esnasında saha kenarında birbirine girmiş iki kişi görürsek bunlar terimle engin olur. çok eğleniriz bu sene.

MDanışmaz
12.08.2011, 15:10
Onda bu kafa varken hiçbirşey olmaz..

futbolcuo61
12.08.2011, 17:48
Gerçek trabzonlu gerçek trabzonsporlu...Türkiyenin en yetenekli oyuncusu bence.Trabzonsporda kalmalı...

crazyman_61
12.08.2011, 17:51
yetenek olabilir ama gerisi yok

bingolts
12.08.2011, 17:55
Senol Gunes elinden geleni yapti kazanmak icin ama olmadi.Hocamiz yerinde baska biri olsa zaten 50 kere kovulmustu.Gecen sene bariz kufurunu affetti hoca.

Olayları bilmeden yorum yapmak her zaman kolaydır.
Maç izliyorduk son benfica maçını sahada herkes dökülüyor. saçmalayanlar had safhada kenarda aynı parelelde bu daha çok geçmeyen bir örnek. ancak sen hak ettiğin halde oynatılmıyorsun kim tarafı ndan Şenol GÜNEŞ tarafından isyanın olursa kime olacak Şenol Hocaya. Bakın bu son iki yılı iyi değerlendirin Zafer YELEN kalirtesi ortada bir kere şans verilmez mi Adama ... daha örnekleri çoğaltmak mümkün tek kazandığı dedikleri topçu bence burak YILMAZ geriside yok Teofio neden gitti Umut oynarken ben nasl oynamam diye isyan ettiği için gitti. Bir tek Jajayı savunmuyorum bence onda da hocanın kabahati büyük en erken kampı biz açtımıştık zamanı öteleseydik hiç bir sorun olmazdı ... İsteyenle saatlerce tartışmayada hazırım.....

Travelair
12.08.2011, 18:03
Taçsız kral

Batuhan
12.08.2011, 18:03
Maç izliyorduk son benfica maçını sahada herkes dökülüyor. saçmalayanlar had safhada kenarda aynı parelelde bu daha çok geçmeyen bir örnek. ancak sen hak ettiğin halde oynatılmıyorsun kim tarafı ndan Şenol GÜNEŞ tarafından isyanın olursa kime olacak Şenol Hocaya. Bakın bu son iki yılı iyi değerlendirin Zafer YELEN kalirtesi ortada bir kere şans verilmez mi Adama ... daha örnekleri çoğaltmak mümkün tek kazandığı dedikleri topçu bence burak YILMAZ geriside yok Teofio neden gitti Umut oynarken ben nasl oynamam diye isyan ettiği için gitti. Bir tek Jajayı savunmuyorum bence onda da hocanın kabahati büyük en erken kampı biz açtımıştık zamanı öteleseydik hiç bir sorun olmazdı ... İsteyenle saatlerce tartışmayada hazırım.....

Teofilo "Umut oynarken ben nasıl oynamam" diye mi gitti? Ahahahahaha çok güldüm ya. Teofilo gittiği zaman ilk 11 oynuyordu. :D

Mustafa Yüksek
12.08.2011, 18:17
Umarım takasta kullanabiliriz.

Mollasalihoğlu
12.08.2011, 18:30

ŞEnol Hoca hakkı olana hakettiği formayı verir.

Onur 3. kaleciydi, Şenol Hoca ile milli oldu.
Giray hakkını helal etmedi yedeklikte süründüğü için, Şenol Hoca ile tavan yaptı.
Selçuk İnan hayatının parasına imza atacak kıvama geldi.
Burak Yılmaz milli takıma yükseldi...

Saatlerce tartışmaya lüzum yok. Engin Baytar verilen onca şansı değerlendiremedi, yolu açık olsun..
Yüz tane Engin bulunur, hocadan bir tane daha yok.

h@msi61
12.08.2011, 19:05

Giray hakkını helal etmedi yedeklikte süründüğü için, Şenol Hoca ile tavan yaptı.

Saatlerce tartışmaya lüzum yok. Engin Baytar verilen onca şansı değerlendiremedi, yolu açık olsun..

Eline saglik. Ayrica Engin bile milli oldu bu donemde ama o bindigi dali kesmeyi tercih etti.

SEDAT
12.08.2011, 19:25
- Şenol Hoca Engin'e malesef haksızlık etmiştir kim ne derse desin , Tayfun efendi nerde peki , neden takımda , söyliyeyim mülaim kadrosundan kadroda , Engin giderse bazı şeyleri daha net anlıcaz sahada...

.....
12.08.2011, 19:26

Katılıyorum. Ben Şenol Hocamızın oyunculara adil davrandığını düşünüyorum. Engin kendi kendini yaktı.

Bir söz vardır insanın kendi kendine ettiğini bütün mahalle toplansa ona edemez diye. Engin kendine etti.

.....
12.08.2011, 19:31
- Şenol Hoca Engin'e malesef haksızlık etmiştir kim ne derse desin , Tayfun efendi nerde peki , neden takımda , söyliyeyim mülaim kadrosundan kadroda , Engin giderse bazı şeyleri daha net anlıcaz sahada...

Sedat abi , Tayfun'un neden takımda kaldığını bende anlamıyorum ama Engin disiplinsizliği yüzünden gönderiliyor. Tayfun ya da başka bir oyuncu aynı şeyleri yapsa yine yollardı Şenol Hoca. Ben haksızlık göremiyorum aksine Engin sınırı aştı bile yaptıklarıyla.

SEDAT
12.08.2011, 19:34
Sedat abi , Tayfun'un neden takımda kaldığını bende anlamıyorum ama Engin disiplinsizliği yüzünden gönderiliyor. Tayfun ya da başka bir oyuncu aynı şeyleri yapsa yine yollardı Şenol Hoca. Ben haksızlık göremiyorum aksine Engin sınırı aştı bile yaptıklarıyla.

- Böyle adamlar böyle kaznaılmaz benim görüşüm , her yaptığı hareket affedilerek Engin kazanılmaz , çağırırsın odana " Sen buranın çocuğusun Kaptan'sın" dersin yine düzelmezse o zaman eyvallah , ama ben Şenol Hoca'nın bu konuda haklı olduğunu hiç düşünmüyorum , jaja'lar kampa geç katıldı oynattı hemde yürüyen bir jaja'yı , şimdi çıkıp sakın çok ileri zekalı arkadaşlar jaja'yla Enginimi kıyaslıyorsun demesin , ben burda yapılan davranıştan bahsediyorum...

.....
12.08.2011, 19:38
- Böyle adamlar böyle kaznaılmaz benim görüşüm , her yaptığı hareket affedilerek Engin kazanılmaz , çağırırsın odana " Sen buranın çocuğusun Kaptan'sın" dersin yine düzelmezse o zaman eyvallah , ama ben Şenol Hoca'nın bu konuda haklı olduğunu hiç düşünmüyorum , jaja'lar kampa geç katıldı oynattı hemde yürüyen bir jaja'yı , şimdi çıkıp sakın çok ileri zekalı arkadaşlar jaja'yla Enginimi kıyaslıyorsun demesin , ben burda yapılan davranıştan bahsediyorum...

Abi Şenol Hoca Engin'i alıp sıkça konuşmuştur.Hatta takımda en çok onunla konuşmuştur ama demek ki düzelecek gibi değil.

Engin'e kaptanlık vermek çok büyük bir risktir. En küçük yanlışında takımı olumsuz etkileyecek.Sivas maçında yaptıklarını biliyoruz. Engin sakat olmadığı sürece yedekte olsa oynuyordu.

SEDAT
12.08.2011, 19:46
Abi Şenol Hoca Engin'i alıp sıkça konuşmuştur.Hatta takımda en çok onunla konuşmuştur ama demek ki düzelecek gibi değil.

Engin'e kaptanlık vermek çok büyük bir risktir. En küçük yanlışında takımı olumsuz etkileyecek.Sivas maçında yaptıklarını biliyoruz. Engin sakat olmadığı sürece yedekte olsa oynuyordu.

- Bana göre Sivas maçında yaptıkları Engin için normal ki orda pas tercihi bana göre doğruydu , Engin bana göre bir İBB maçını almıştır , isterse tüm Dünya bana karşı olsun futbol olarak tartışılıcak bir insan değil.
- Bana göre tek büyük hatası küfürdü , yani affedilmeyecek olan , onun dışındakileri ben saymıyorum bile , takımda Engin'in yarısı kadar yetenekli olmayan ama sırf efendilikten kaç tane adam trilyonları alıyor bu takımda ...

Oğuzhan
12.08.2011, 20:07
yürüyen bir jaja'y

yürüyen hali o kadar koşan Umut kadar gol atıyordu ama adamın.

elin mecbur oynatacaksın adam yürüyor yürüyor sonra ya atıyo yada attırıyo.

Hasan Nasrallah
12.08.2011, 20:20
engin adam değil fazla söze gerek yok.

volkan_627
12.08.2011, 20:39
hala gitmedimi bu adam..

zafer6161
12.08.2011, 21:34
aslında engine yılmaz vural gibi hoca lazım,ne yaptığını takmayacak :p

Mollasalihoğlu
12.08.2011, 23:00
Şenol Hoca'nın "ömrümüz Engin'i uyarmakla geçiyor" şeklinde lafı var..
Daha ne kadar ilgilenecekti bu adamla, kendi çocuklarıyla o kadar ilgilenmiyor adam..

h@msi61
12.08.2011, 23:19
aslında engine yılmaz vural gibi hoca lazım,ne yaptığını takmayacak :p

Yilmaz Vural futbolcu tokatlayan bir adam, yillar once Sariyer'in hocasiyken Todorov (yanlis hatirlamiyorsam) isimli futbolcusunu saha icinde tokatlamisti..

Samet Türkmen
12.08.2011, 23:22
Anlamadığım illa ki satmamız mı lazım ? Feshet sözleşmesini. Kendi bulsun gideceği takımı. Engin'e verecekleri para ne kadar ki zaten kulüplerin ? Alan olursa o da.

Artist. Babanın malı mı o sahada formasını giydiğin kulüp ? Ya adam gibi oyna ya da parasını daha fazla yeme şu kulübün. Sizin gibilerin futbol hayatının bitmesini önlemekle mi geçecek bu kulübün ömrü ?

Oktay,sergen,engin,fatih akyel ve dahası. Kulübe verdikleri hiçbirşey yok bunların.

Mert Oğuzlu61
12.08.2011, 23:40
şenol hocanın geçen sezon burakla birlikte milli takıma kadar yükselttiği, adım adım yıldız statüsüne doğru ilerlerken yaptığı dengesizlikler (yada başka şeylerde söylenebilir ama burası uygun değil) yüzünden tekrar dibe çakılan ve muhtemelen trabzondan ayrıldıktan sonra bir daha bu fırsatları yakalayamayıp kaybolup gidecek olan, akli dengesinin yerinde olup olmadığından şüphe duyulan orta saha oyuncusu.

.....
13.08.2011, 05:06
- Bana göre Sivas maçında yaptıkları Engin için normal ki orda pas tercihi bana göre doğruydu , Engin bana göre bir İBB maçını almıştır , isterse tüm Dünya bana karşı olsun futbol olarak tartışılıcak bir insan değil.
- Bana göre tek büyük hatası küfürdü , yani affedilmeyecek olan , onun dışındakileri ben saymıyorum bile , takımda Engin'in yarısı kadar yetenekli olmayan ama sırf efendilikten kaç tane adam trilyonları alıyor bu takımda ...

Zaten Engin'in yeteneklerine kimse laf söylemiyor. Bende Engin'i çok sahiplenmiştim.Kadroda olmadığı zamanlar nerde neden oynamıyor diye merak etmişti. Ama iş yetenekle bitmiyor. Yetenekle bitseydi Engin Super ligin sayılı oyuncularından olurdu.

İdris Toksoy
13.08.2011, 09:54

'erken öten horozun başı kesilir' misali diyorum ben.

Birtan Karaman
13.08.2011, 11:08
Hoca Engin'e bence yeterince arka çıktı ve artık bi yere kadar dedi.

Engin'i desteklediği kadar Jaja'yı destekleseydi hoca efsane olurdu Trabzonda. Adam sahaya çıktı mı oynuyor çünkü 14 tane gol attı adam.

Engin değerini bilsin diyeceğim ama malesef bilemedi. Kendisine takım bulamasa bile A2 ile devam edecektir muhtemelen. Eğer kendini sadece futbola konsantre etseydi bu takımın Kaptanıydı şuan.

Barış Cem
13.08.2011, 11:19
Bunu bunu alın bunu dışarıya

bingolts
13.08.2011, 12:32
Şenol hoca düşmanlığı yok burda tamamen görünen köyün klavuzluğuna soyunmak bizimkisi. Faty Papy taraflı tarafsız herkesin tek maç izleyip beğendiği topçuydu. ama nerde Allah için insan ferhatı tutarken bu çocuğu tek kalemde harcar mı? Cale geldiğinde çok iyidi oda ivme kaybedenlerden. Gabriç neden kiralıık gönderildi sormak lazım. Sezer bu takımda ne işi var Murat Tosun konyaya gönderildi ne oldu. Göksu Alhas Serkanın yerini rahatlıkla doldurabilirdi.

İlker Akçay
13.08.2011, 13:49
Ne çok Engin sever varmış..Engin iyi futbolcu olabilir ama futbolculuğunun iyi olduğundan daha fazla seviyede de karakter ve ahlak eksikliği var..

Umarım bir an önce gidersin..Aslında ilk küfür ettiğin anda seni tekme tokat yollamak lazımdı bu takımdan ama neyse..

Bir de Engin için Trabzonsporlu falan filan muhabbetini bıraksak artık? Engin Trabzonspor'a gelmeden önce röportajlarını okumanız yeterli...

Git Engin,bir daha geri dönmemek üzere git..

.....
13.08.2011, 14:12
Ne çok Engin sever varmış..Engin iyi futbolcu olabilir ama futbolculuğunun iyi olduğundan daha fazla seviyede de karakter ve ahlak eksikliği var..

Umarım bir an önce gidersin..Aslında ilk küfür ettiğin anda seni tekme tokat yollamak lazımdı bu takımdan ama neyse..

Bir de Engin için Trabzonsporlu falan filan muhabbetini bıraksak artık? Engin Trabzonspor'a gelmeden önce röportajlarını okumanız yeterli...

Git Engin,bir daha geri dönmemek üzere git..

Trabzonspor'a gelmeden önce fb de oynamak isterim diye röportaj veren Engin... Yazık cidden.

Koray
13.08.2011, 16:28
Gittiğin takımda tavan ücret alırsın Engin efendi.

Nah alırsın.

DeAgLeMaNyAq
13.08.2011, 16:45
Lig TV: "Trabzonspor Engin'in bonservisini 3 milyon euro olarak belirledi."

Hiç güleceğim yoktu... :)

SEDAT
13.08.2011, 17:34
- Vay anasını 3 milyon euro ha :) az olmuş ben 8 bekliyordum , şark kurnazlığının böylesi...

Süleyman Eruyar
13.08.2011, 17:35
Lig TV: "Trabzonspor Engin'in bonservisini 3 milyon euro olarak belirledi."

Hiç güleceğim yoktu... :)

Oyunculuğu için az,
karakteri için fazla.

h@msi61
13.08.2011, 18:02
- Vay anasını 3 milyon euro ha :) az olmuş ben 8 bekliyordum , şark kurnazlığının böylesi...

Bak para etmeyecegini sen de biliyorsun demek :) Engin'e 3 milyon euro kimse vermez, daha onceden dedigim gibi 500bin euro veren olursa yonetim topluca horona kalksin....

h@msi61
13.08.2011, 18:05
Oyunculuğu için az,
karakteri için fazla.

Yahu Engin hangi takimda ne top oynamis da 3 milyon euro edecek, kariyerinde ne basarmis? Daha top ayagindayken kime pas verecegine bile dogru durust karar veremeyen bir adam, ara sira calim atiyor diye 3 milyon euro mu edecek...

Erbay
13.08.2011, 18:08
Kupa finalinde attığın golü hatırlayarak ömrünü geçir ve futbolu bırak.

poetricus
13.08.2011, 18:18
Transfer politiamızın sayısız çarpık örneklerinden biri Engin. Fatih Tekke'yi "sorunlu" diye damgalayıp uğradığı her ülkede en az bir vukuatı olan Tjkuzu'yu transfer eden, takıma katkısı sıfırın altında olan, Tayfun'u ısrarla, hem de oldukça yüksek maliyetle kadroda tutan, Mehmet Çakır'lara, Sezer Badur'lara, Barış Ataş'lara takımı mahkum eden, futbol hayatı ha bitti ha bitecek derecede sakat olan olan Barış Özbek'lere milyonlarca Avro para döken yönetimizin şahane icraatlarından biri işte.

Nedense Engin'e kızamıyorum. Bize gelmeden önce sicili çok temizdi sanki? Buna rağmen alınıdı. Eskişehirspor'da 350.000 Avroya oynuyordu; bizde senelik 1.350.000 TL'ye. Demek ki ne kadar çok para o kadar çok arıza.

Hoca'nın eleştirdiğim pek çok uygulaması var, ammenna. Ama bu oyuncuyu(!) kazanmak için gösterdiği çaba ve sabrı ancak evliyaullahtan birileri gösterebilirdi. Sonuç: Merhametten maraz doğuyor işte. Besle kargayı oysun gözünü.

Canavarı okşamak uysallaştırmaz, sedece iştahlandırır. Seni yer bir de dişinin ücretini ister. Engin de istiyor işte.

SEDAT
13.08.2011, 18:37
Bak para etmeyecegini sen de biliyorsun demek :) Engin'e 3 milyon euro kimse vermez, daha onceden dedigim gibi 500bin euro veren olursa yonetim topluca horona kalksin....

- Kim niye versin ki Sen adamı sabah akşam kavga eden biri olarak gösterirsen , resmen medyanın önüne yem oalrak atarsan birde istemediğin adama şaka gibi 3 milyon dersen millette enayi değil , benim anlamadığım Engin gidiyor tamam diyelim sorunlu , Tyafun niye kalıyor sorunsuz diyemi ...

Fatih Özkan
13.08.2011, 18:50
Neyse düzenleyelim...

asilhamsi
13.08.2011, 19:12
- Kim niye versin ki Sen adamı sabah akşam kavga eden biri olarak gösterirsen , resmen medyanın önüne yem oalrak atarsan birde istemediğin adama şaka gibi 3 milyon dersen millette enayi değil , benim anlamadığım Engin gidiyor tamam diyelim sorunlu , Tyafun niye kalıyor sorunsuz diyemi ...

Tabi yahu Engin kuzu gibi ama herkes onu kavgacı olarak gösteriyor.

Bu suna benziyor herkes ters yöne girmis..

objek
13.08.2011, 19:37
Icerde neler oluyor onu bilemem ama engin sakatlandiktan sonra hemen hemen tek rahat macimiz olmadi

Tolga
14.08.2011, 04:25
Tabi yahu Engin kuzu gibi ama herkes onu kavgacı olarak gösteriyor.

Bu suna benziyor herkes ters yöne girmis..

Şu an ezan okunuyor son bir bakayım çıkarım dedim =) Çıkasım kaçtı :D

yaranozlu
14.08.2011, 04:33
engin kesinlikle takımda tutulmalı, en azından yedekte sağlam bir adam olur. dayak mı atılır, işkene mi yapılır bilemem ama bir şekilde adam edilmeli ve 1 milyon TLden fazla verilmemeli. eğer toplamda 30 maç oynarsa seneye fiyatının 2 katına çıkartılacağı garanti edilmeli. kısacası engin yoksa egemen ve jajadan sonra ciddi bir darbe daha alırız. herkes kupa finali diyip kesip atıyor fakat GS maçının(2-0) da kahramanı olduğu unutuluyor.

zisinoli
14.08.2011, 10:48
Engin BAYTAR kalmalıydı. Egemen, Umut ve Engin bu takımın hırsı idi. Diğer ikisinin öfke kontrolü var iken Engin'in maalesef yok. Mesela ben hoca olsam sadece işimi yapardım. Futbolcularıma öfke kontrolü eğitimini vermek benim haddime olmazdı. En azından bir psikiyatr ya da uzman psikolog bir futbol hocası değiilsem oyuncularımı suçlamaz, onları kamuoyunun önüne "Geldiği günden beri Engin'i idare diyoruz" söylemlerini kullanarak atmazdım. Bu şu demek Trabzonspor ve ülkedeki diğer klüpler hala amatör yönetilmekte. Ya kardeşim bu çocuğun ruhsal sorunları olabilir, çağır psikiyatr, aldır Engin'i terapiye hem Engin'e hem Trabzonspor'a hem de topluma katkın olsun. Baktın ki hala adam olmuyor o zaman söyle ilk söylediğin ama aslında en son söylemen gereken söylemlerini. Trabson rehabilitasyon merkezi dmesin kimse bana. Eğer başarlı olmak istiyor isen ve futbolcularının rehabiliteye ihtiyacı var ise bunu vereceksin. Mesela Teofilo, o da bir nevi hasta sayılırdı. Geçen yıl o olsa idi Kayseri, Ankaragücü ya da Antalya maçlarından birinde bir gol atar takımın şampiyon olmasını sağlayabilirdi. Birçoğunuzun aksine bugün Engin'e haksızlık yapıldığını düşünüyorum. Bu takımın Engin'e çok ihtiyacı olacak. Çünkü o farklı ve özel bir oyuncudur.

iso_4939
14.08.2011, 11:38
yazıklar olsun sana be..helekı bırde geyse,ye gıdersen varya ........

Black_
14.08.2011, 12:28
Yalan yok Engin Baytar'ı severdim amma velakin diyerek sözlerime devam etmek istiyorum;

Taraftarın kalbini çalıp hakkını vermediği için,

Hoca'sının güvencini sabrını hiçe saydığı için,

Takımda ki huzur ve ahenki sürekli bozduğu için,

Bu takımda bir jaja'dan, bir Selçuk'dan, bir Egemen'den öne geçemediği için,

Yerel halk arasında şampiyonluk Engin yüzünden gitti diyebildikleri için,

Hakettiğinden daha fazla para almak istediği için,

2 adam gibi oynayıp 32 hafta oynamadığı için,

Şuan burda senin gitmeni isteyenlerin azınlık olduğu için,

Sana artık ne güvencim ne de herhangi bir futbolcu sevgim kaldı.Git artık! Git! İstemiyoruz seni! Ne halin varsa gör!

Mustafa Demir
14.08.2011, 13:56
alits6161 (http://twitter.com/#%21/alits6161) ali öztürk

Engin Baytar kalacak gibi 3 yıllık anlaşma teklif edildi

T.B_1461
14.08.2011, 14:16
engin<şenol güneş<trabzonspor

Özgür60
14.08.2011, 14:42
engin bu takımda mutlaka kalmalı ona çok ihtiyacımız olacak inş kalır onuda göndermezler

FC-ST-PAULI-61
14.08.2011, 14:43
Engin Galatasaraya gider....

Ömür Karadeniz
14.08.2011, 14:51
Engin kalır inşallah,zaten alternatifsiz bir kadromuz var Enginde giderse adam gibi yedek topçu kalmaz.

DeAgLeMaNyAq
14.08.2011, 14:58
Engin'e yeni sözleşme teklif edildiyse, sırf sözleşme imzalamıyor diye mi kadro dışı bırakıldı?