PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Engin Baytar

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38

LaZ_KoPaT
18.12.2010, 17:52
En buyuk suclu bu takimda Engin'dir neden mi?

Ruhsal problemleri oldugu halde (bunu senol gunes bile soyledi) teofilo gibi takimdan kacmamistir.

Yeni cocugu oldugu halde cocugunu bahane ederek (jaja) takimdan izinsiz ayrilmamistir.

Trabzonlu ruhunu sahaya yansittigi icin kimi taraftarlarimiz ona cirkef demistir ama fenevli emre boyle davraninca fenevliler ona hirsli demistir.

biz boyle davrandikca oyuncularimiza biz bir 30 sene daha bekleriz sampiyonlugu.

Koray Yiğit
18.12.2010, 18:32
Engin hakemle fazla didişmemeli ve diyaloğa girmemeli zira kamuoyunda olan imajı pek içaçıcı değil. İtiraza pek müsamaha göstermeyecek bir hakem olursa oyunda kalması mümkün olmaz.

Jaja ile birlikte en kreatif ve skora etki eden bir oyuncudan sözediyorsak daha ağırbaşlı olmalıdır. Engin'i dikkatle takip ediyorum arkadaşlarının boşluklarını doldurma derdinde. Sol açık'ta oynamasında karşın Serkan'ın bölgesinde depar atarak enerjisini boşa harcıyan bir bürünüme giriyor oysa süratini ve yeteneklerini üretkenlik sağlayacak alanlarda kullansa daha başarılı olacaktır.

Asi Çaykaralı61
18.12.2010, 18:35
Engin sarı kart cezalısı

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6098-4H1S3C4E.jpg

Karabükspor maçında sarı kart gören futbolcumuz Engin Baytar cezalı duruma düştü. Dördüncü sarı kartını gören Engin, ligin 18. haftasında Ankaragücü ile oynayacağımız müsabakada görev alamayacak.

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=6098#Icerik (http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=6098#Icerik)

muribbi
18.12.2010, 19:39
gönderilme zamanı geldi. bomba gibi bir gün elimizde patlayacak.

Tayfun
18.12.2010, 19:46
Enginin sahada gösterdiği tavrın kat kat fazlasını kim maç izlerken göstermiyor acaba!

Ruhun,hırsın yeter be koçum.

Tayfun
18.12.2010, 19:47

Yarın yolluyorlarmış, bu yorumundan sonra Engin 5 dk daha durmaz burda! :p

ozzy!
18.12.2010, 20:12
Dünya'da birçok yıldız var böyle, taraftarlar sever deli futbolcuyu sahiplenirler. Engin'e ihtiyacımız varç

Mert Oğuzlu61
18.12.2010, 20:15

la havle ..

Bera B.
18.12.2010, 20:22
Ya şu ajitasyonu yapmasanız olmaz değil mi? Hırsmış da bilmem neymiş.

Ulan adam hırslı iyi güzel tamam her şeye kabul de yeter da azıcık arkadaşlarına saygı istiyoruz. Burak'a diyordunuz kendini yere atıp duruyor diye kaç oldu bu Engin'in? Engin atıyor bağırıyor çağırıyor, Engin pas hatası yapıyor arkadaşlarına el kol yapıyor, Engin hocasına küfrediyor "ooo Engin'e bak Engin'eee adam Trabzonlu ne de olsa helaal" bağırışları gırla. Sizin Engin'i eleştirenlere dediğiniz gibi gözleriniz bağlı.

Engin takım için gerekli ve yararlı neyse ki, yoksa bence bir saniye bile takımda tutulmazdı.

Bir de ekran başında kim o hırsı göstermiyor muhabbeti var ki ayrı komedi. Bırakın da ekran başında göstereceğimiz hırsı Engin sahada yapmasın. O futbolcu, biz taraftarız. Sanki sahada olan benim. Eğer sahadaysanız ona göre davranacaksınız. Dün Engin atılsaydı ilk yarı sonunda kim ne diyecekti? Takım da muhtemelen berabere kalacaktı veya mağlup olacaktı, Bursa da yendi hoop 2 puan fark. Değer miydi yani o kadar emeği riske atmaya? Bizden önce arkadaşlarının emeğine hocasına saygı duymalı, lafımız bu yüzden.

ensar6161
18.12.2010, 20:47
biraz daha sakin şampiyon....

Cem Akyüz
19.12.2010, 00:28

asıl bomba sensin bence

Emirhan Makul
19.12.2010, 00:32
asıl bomba sensin bence

Neden ? .....

Cem Akyüz
19.12.2010, 00:35
Neden ? .....

Arkadaş yorum yapmış ya bomba gibi diye..Nasıl bir bomba bu çantanın içinde mi saklı anlamıyorum ki

Mustafa Yüksek
19.12.2010, 00:36
Dağılalım beyler:)

Emirhan Makul
19.12.2010, 00:36
Arkadaş yorum yapmış ya bomba gibi diye..Nasıl bir bomba bu çantanın içinde mi saklı anlamıyorum ki

Yok la yeşil sahalarda bu bomba. Geçen şenol hocanın yüzüne doğru patladı da şenol hoca çaktırmadı :D

kamyonetçi
19.12.2010, 00:44
Enginin göbeği dikkat çekiyor,kurbanlık koç gibi maşAllah yağ içinde.

ÖmerFarukYılmaz
19.12.2010, 00:53
Şu çocuğa mümkünatı yok ısınamıyorum..

Çirkef adamdan oldum olası nefret etmişimdir..Babam dahil.

SEDAT
19.12.2010, 01:02
- Futbolcularımıza bişey söylerken bence dikkat edelim çirkef felan yakışmıyor...

pReN@_61
19.12.2010, 01:03
Adam gol sevincini yaşarken az daha kendini sakatlıyordu, dikkat ettiniz mi?:)

balli_kuymak
19.12.2010, 01:05
ALLAH'tan takım iyi gidiyor kötü günde hi çekilmezsin engin bunu kafana sok iyi gidiyoruz diye bu taraftar yaptıklarını sineye çekiyor yoksa kapının önündeydin şimdi..

Fatih
19.12.2010, 01:06
ALLAH'tan takım iyi gidiyor kötü günde hi çekilmezsin engin bunu kafana sok iyi gidiyoruz diye bu taraftar yaptıklarını sineye çekiyor yoksa kapının önündeydin şimdi..
Takımın iyi gidişinde Engin'in hiç mi payı yok?

SEDAT
19.12.2010, 01:10
- Bu takım kötü giderkende gözler Engin gibi adamları arıyor esas .
- Bakıyorumda takım iyi giderken Engin'e ağız dolusu laflar ediliyor , eminim ki takım kötü gitse "ah Engin sen olsan böylemi olurdu şimdi " diye dövünürdük işte...

balli_kuymak
19.12.2010, 01:11
ben payı yok demedim ki anlatmak istediğimi farklı anlamışsınız...ben haddini bilmesi açısından söyledim..

Misina
19.12.2010, 01:12
Engin'i baskı yediğimiz anlarda oyuna sokacaksın iyi de gazlayacaksın bak bizimkileri eziyorlar yürüüü diyeceksin.Bakın daha neler neler yapıyor o zaman :D

Emirhan Makul
19.12.2010, 01:13
Sedat Abi Çifkef hakaret değildir bence :) :D

SEDAT
19.12.2010, 01:16
Sedat Abi Çifkef hakaret değildir bence :) :D

- Ya Emirhan bizde görüyoruz yaptığı hareketleri , hayır bir sezon entel obejektif yorumlarımızı bir kenara bıraksak ,adeta kör olsak ölürmüyüz yahu :)

Emirhan Makul
19.12.2010, 01:25
- Ya Emirhan bizde görüyoruz yaptığı hareketleri , hayır bir sezon entel obejektif yorumlarımızı bir kenara bıraksak ,adeta kör olsak ölürmüyüz yahu :)

Yok benim umrumda değil abi isterse çayda çıra oynasın adam rahatsız zaten yapacak birşey yok ama yetenekli bir rahatsız herifte bir sok ayak var tam aykut kocamanlık :D

Böyle devam engin seviyoruz seni :) :D

SEDAT
19.12.2010, 01:27
Yok benim umrumda değil abi isterse çayda çıra oynasın adam rahatsız zaten yapacak birşey yok ama yetenekli bir rahatsız herifte bir sok ayak var tam aykut kocamanlık :D

Böyle devam engin seviyoruz seni :) :D

- Bizi Şampiyon yapsın ondan sonra ben ona dalıcam , ağzını burnunu kırıcam merak etmeyin ya söz veriyorum Anti-Engin'cilere ççç

cihan uçar
19.12.2010, 02:20
adam bizim gibi taraftar sonuçta
biz tv karşısında nasıl deliriyoruz
onu dezavantajı sahada olması...
biz onu böyle sevdik...

efo6161
19.12.2010, 02:27
karabükspor maçının adamı bence engin ve selçuktur ikiside bi taraflarını yırttı çok iyiydin aynen devam kardeşim..

mehmet83
19.12.2010, 05:41
Tamam hirsli falan kabul ama bu hirsin fazlasida zarar gibi. Engin orda topa vurdugunda hakem kirmiziyi cikartip verse kim ne diyebilir? Deger mi yani hic yoktan yere o hareketi yapip takimi riske atmaya. Ben hic bir futbolcu hakkinda olumsuz konusmadim bu zamana kadar konusmamda. Sadece biraz daha dikkatli olsun. Yillar sonra bu noktaya gelmisiz, Engin kendini kontrol edemiyor diye tepetaklak gitmeyelim. Engin tek basina mac alabilecek bir futbolcu. Tek istedigimiz kimseyle ugrasmadan futbolunu oynamasi.

hiakbulut
19.12.2010, 11:00
Karabük maçını izliyoruz. önde dutboldan zerre anlamayan bi salak. Sövüp duruyor Engin'e. yok bu adamı niye almışlar ne anlıyormuşlar vs vs.
Tamam şu psikopatlığı başımıza bela olacak bir gün ben de kızıyorum o hallerine ama adam müthiş oynuyor. Sonragol atınca lavuk sustu mecburen :D :D

Engin ilk maçlar hep seni aradı gözlerimiz.
seni seviyoruz
bizi mahcub etme!

Sabret 17 hafta kaldı topu topu...

Sonrası 3 lü de çekeriz 300lü de... O zaman bize gerçekten her yer TRABZON olacak!!!

hermann hesse
19.12.2010, 11:10
Çok lazım bu adam bize çok.

Semra
19.12.2010, 12:24
Engin iyi bir futbolcu çok da çabalıyor, elinden geleni yapıyor fakat hislerini kontrol etme konusunda takıma zarar veriyor, maçta spikerler Şenol hoca ilgilenmeli gibi bir şey söylediler yani Şenol hoca terapist mi sürekli yapma, etme Engin diye uyarmak zorunda mı? Çocuğun gibi sevdiğin takımını kırmızı kart yiyerek on kişi bıraksaydın vicdan azabı çekerdin biliyoruz en az bizler kadar üzülürsün ne olur yapma etme, kendine ve bu takıma zarar verme çok zor da olsa hislerini kontrol et...
Seni seviyoruz...
Allah yolunu ve şansını açık etsin...

Kazım Uzunboy
19.12.2010, 12:44
Engin Baytar'ın kulağı çekildi

Maçın ilk yarısında hakeme itirazdan gördüğü sarı kartla cezalı duruma düşen Engin Baytar, oyunun devamında da benzer hareketlerine devam edince teknik heyetten sert tepki gördü.

http://foto.fanatik.com.tr/news/423x238/2010/12/18/fft1mm1282342.jpg

Zaman zaman arkadaşlarının dahi sakinleştirmekte zorlandığı milli oyuncu, gördüğü sarı kart yüzünden cezalı duruma düştü ve bu nedenle Süper Lig’in ikinci yarısının ilk maçında Ankaragücü sınavında forma giyemeyecek. Şenol Güneş’in devre arasında, “Hakemle uğraşmayı bırak. Sarı kartın var, dikkatli ol” diyerek uyardığı Engin Baytar’ın hocasından özür dilediği ve maç stresinden bu hareketleri yaptığını belirttiği öğrenildi.

www.fanatik.com.tr

Özge
19.12.2010, 12:46
- Bizi Şampiyon yapsın ondan sonra ben ona dalıcam , ağzını burnunu kırıcam merak etmeyin ya söz veriyorum Anti-Engin'cilere ççç
Hayır bu olamaaaaaaz:D

İlker Akçay
19.12.2010, 12:50
Ya Katline Ferman,Ya Derdimize Derman....

Karar sende Engin'im,umarım hepimiz için hayırlısı olursun :) Seviyoruz Seni...

FC-ST-PAULI-61
19.12.2010, 15:28
insallah fenere karsi 90 dakika oynarsin.

Serdær
19.12.2010, 15:34
Az önce LigTV'de yayınlanan maç sonrası görüntüleri izledim.

45 dk bitince hakeme doğru topa vurmalar , Barış Ataş onu sakinleştirirken sen karışma gibisinden el haraketleri.

Bu adam akıllanmıcak galiba ..

Ahmet Faruk
19.12.2010, 15:41
Sanki dersin maç bir tek Enginde stres oluşturuyor, yahu her şey maç stresinden yoksa Engin melek gibi çocuk, valla bak...

Yine ilk 11 de başladığı bir maçta varlık gösteremedi, bence ilk 11 de başlamamalı.

Samet Yildirim
19.12.2010, 15:42
Umarim ilerleyen haftalarda basimizi agritmasin engin....

Özge
19.12.2010, 15:48
Dün akşam Maraton'da izledim devre arası Tolga ,hakeme hocam sakın yanlış anlamayın Engin'in tepkisi size değildi maçın stresinden yapıyor gibilerinden bir şey söyledi.:)Sonra Engin geldi o da konuştu, Fırat Aydınus tamam Engin tamam dedi gülümseyerek:)

Ahmet Faruk
19.12.2010, 15:52
Bu "maçın stresi" yalanı 3 maç daha mazeret olur en fazla.
Ondan sonra "maçın yorgunluğu", "şampiyonluk yarışı", "taraftar beklentisi" falan sırayla gider işte...

Atakan
19.12.2010, 16:31
2 dakka yerinde dur ya.:)

seyyah61
19.12.2010, 19:32
Oyununa zaten bir sey dedigimiz yok. Ama hirsini dizginlesin. Trabzonspor'a yakisacak bir oyuncu olsun. Senol Günes'i örnek alsin biraz. Sezon bitsin ondan sonra isterse hazirlik macinda hakeme kafa atsin Fatih Tekke gibi. Ya da mac bittikten sonra yapsin yapacagini. Bu hafta aldigimiz üc puan cok cok önemliydi ve belki de Engin'in hirsina kurban gidiyordu.

SEDAT
19.12.2010, 19:42
Sanki dersin maç bir tek Enginde stres oluşturuyor, yahu her şey maç stresinden yoksa Engin melek gibi çocuk, valla bak...

Yine ilk 11 de başladığı bir maçta varlık gösteremedi, bence ilk 11 de başlamamalı.

- Bu kadar art niyetli bir yorum görmedim , artık nefretten adamın futboluna bile çamur atmaya başladınız , size Hasan Üçüncüler müstehak aslında...

UmutBaykan
19.12.2010, 23:55
En buyuk suclu bu takimda Engin'dir neden mi?

Ruhsal problemleri oldugu halde (bunu senol gunes bile soyledi) teofilo gibi takimdan kacmamistir.

Yeni cocugu oldugu halde cocugunu bahane ederek (jaja) takimdan izinsiz ayrilmamistir.

Trabzonlu ruhunu sahaya yansittigi icin kimi taraftarlarimiz ona cirkef demistir ama fenevli emre boyle davraninca fenevliler ona hirsli demistir.

biz boyle davrandikca oyuncularimiza biz bir 30 sene daha bekleriz sampiyonlugu.

ne de güzel söyledin ...

TSelif
20.12.2010, 00:11
Engin tesislerde TRABZONSPOR marşını sesini sonuna kadar açıp dinliyomuş. Sadri Şener ligtvdeki programda söylemiş:D

Harun-61
20.12.2010, 00:21
Tasavvufi bir ahlak dersi verilmeli, ciddiyim...

.

Ali İhsan
20.12.2010, 00:31
Engin kardeşim lütfen yapma, baltalama kaliteni, oyunumuzu, tamam hırslı ol ama bak densizlerin eline koz veriyoruz. Ceza alanına girince penaltıdan çok golü düşündüğünde gözümüzün pasını siliyorsun, iyi yaptığın şeylere odaklan, sen bu takımın ruhusun, sen böyle dengesizce davranırsan açık bekleyen akbabalar çok canımızı yakarlar.

Ahmet Faruk
20.12.2010, 00:35
Hey gidi Hasan Üçüncü...
Adam hiç değilse rakibe dirsek atmak yerine tekmeye kafa atardı. Hırsından haa, yanlış anlaşılmasın. Maç stresi ile nereye neresini uzatacağını şaşırıyordu işte. Stres deyince aklıma geldi birden niyeyse. Büyük topçuydu vesselam. Lazım böyle azimli, gayretli oyuncular. Hele bir Zidane pası var ki Gökdenize attığı Hasan Üçüncü deyince aklıma hep o gelir. Sultan gibi adamdı, ismi de yakışıyor zaten: 3. Hasan... Özlemişiz keratayı, lazım bize böyle oyuncular. Hatta müstehak müstehak...

Şimdi Hasanın yerinde Selçuk oynuyor, bir Hasana bak, bir Selçuka. Nerden nereye... Böyle miydi eskiden hırslı, azimli, maçın stresi ile kendinden geçen topçularımız. Hepsinin damarlarında asi Trabzonlu kanı dolaşırdı.

Laf nerden açıldıysa....

Fatih
20.12.2010, 00:36
Ahmet sen Engin gol atınca sevinmiyorsundur da.:)

Ahmet Faruk
20.12.2010, 00:41
Ahmet sen Engin gol atınca sevinmiyorsundur da.:)

Fatih Abi, Allah aşkına cuma akşamı Engin ilk 45 dakika, hatta son 20 dakikaya kadar ne yaptı?

Fatih
20.12.2010, 00:53
Fatih Abi, Allah aşkına cuma akşamı Engin ilk 45 dakika, hatta son 20 dakikaya kadar ne yaptı?
İlk 45 dakika bilindik Engin hareketleri vardı.İkinci yarıda gayet iyi oynadı golünü de attı.Her zaman söylüyorum iyi Engin her zaman katkı sağlar yalnız bu agresif hareketlerini bir köşeye bırakması lazım Şenol Hocanın da sabrı bir yere kadar.:)

Ahmet Faruk
20.12.2010, 00:56
İlk 45 dakika bilindik Engin hareketleri vardı.İkinci yarıda gayet iyi oynadı golünü de attı.Her zaman söylüyorum iyi Engin her zaman katkı sağlar yalnız bu agresif hareketlerini bir köşeye bırakması lazım Şenol Hocanın da sabrı bir yere kadar.:)

E yani iyi oynadığı bir ilk 45 dakika var mı desem bana yine yok dersin.
Şimdi ben Engin ikinci yarı oynamalı deyince Enginden nefret ederek Hasan Üçünciye müstehak oluyorum. Kim daha subjektif? Ben mi, Hasan Üçüncüyü bana layık gören mi?

Fatih
20.12.2010, 01:04
E yani iyi oynadığı bir ilk 45 dakika var mı desem bana yine yok dersin.
Şimdi ben Engin ikinci yarı oynamalı deyince Enginden nefret ederek Hasan Üçünciye müstehak oluyorum. Kim daha subjektif? Ben mi, Hasan Üçüncüyü bana layık gören mi?
Bursa maçında gayet iyidi.:)

Ahmet Faruk
20.12.2010, 01:06
Bursa maçında gayet iyidi.:)

İstisnalar kaideli oluşturmaz abi, bak bozmaz demiyorum :)

sukru_aygun
20.12.2010, 09:54
Bu sene bi gün engin bizi fena yakıcak ama dur bakalım nezaman.
Her maç kırmızı yedi yiyecek diye stres yapmaktan bıktım.
Biraz dikkat et be kardeşim, sürekli itiraz, sürekli küfür, sürekli didişme ile ne yapmaya çalışıyosun anlamadımki

bASTURk
20.12.2010, 13:19
Trabzonspor Engin gibi bir futbolcuyu 10 milyon euroya alamaz.

Sinirli,agresif vs. gibi eleştriler uzatılmamalı.Her yıldız oyuncuda biraz çatlaklık vardır abartmamalıyız.

Emre Belözoğlu'ndan 10 defa daha adamdır,insandır!

İstanbul medyası bu olayı çok abartmaya başladı,biz de kaptırıyoruz kendimizi.Evet Engin'in orada topa vurmamaması lazım ama hakem Fırat Aydınus bariz şekilde kural hatası yapıyor.(en az 2 dk.) ''Engin o hareketi yapmamalı ama hakemin yaptığı da büyük hatadır.'' diyen bir kişi görmedim.O yüzden Engin'e yapılan eleştriler yapıcı değildir,maksatlıdır.Engin üzerinden takımımız vurulmaya çalışılıyor.

Nonserviam
20.12.2010, 15:12
Enginin barış ataşa ilk yarı biterken soyunma odasının yolunda yaptığı küstahca hareketi birdaha unutmam, isterse bize maç kazandırsın benim gözümde bitti. yazıklar olsun diyorum kabadayı kılıklı herife. Böyle oyuncularla şampiyonluk istemiyorum ben. yahu garibim barış ataş da iyi niyetle yapma engin diyor. ulan engin yazıklar olsun.

omondoles
20.12.2010, 15:44
Enginin barış ataşa ilk yarı biterken soyunma odasının yolunda yaptığı küstahca hareketi birdaha unutmam, isterse bize maç kazandırsın benim gözümde bitti. yazıklar olsun diyorum kabadayı kılıklı herife. Böyle oyuncularla şampiyonluk istemiyorum ben. yahu garibim barış ataş da iyi niyetle yapma engin diyor. ulan engin yazıklar olsun.

Ne yapmıştı ? Ben bilmiyorum da...

hasona
20.12.2010, 15:54

ne yapti gercekten?

DeAgLeMaNyAq
20.12.2010, 17:49
Hakem ilk yarıyı top Engin'e geldiğinde bitirince adamın şalterleri bir kez daha attı. Barış sakin olması gerektiğini söyleyince sen ne karışıyorsun şeklinde bağırıp elini itti. Ama saha dışında bir sorunları yok. Barış'a özel bir tavrı yok. Hatta Konya maçı öncesi bir oyuncuyla arasındaki buzları da Barış eritmişti...

Uğur Ö.
21.12.2010, 09:58
Deliyle deli olmayın.Adam maça çıkınca psikopatlaşıyor

Dursun Kaplan
21.12.2010, 10:07
http://foto.fanatik.com.tr/news/423x238/2010/12/20/fft1mm1284947.jpg

21 Aralık 2010, Salı

Engin'e en büyük ihtar...

Trabzonspor'da oldukça iyi bir sezon geçirmesine rağmen futbolundan çok futbol dışı vukaatlarıyla adından söz ettiren Engin Baytar'ın kredisinin tükendiği de Şenol Güneş'in basın toplantısının detayları arasında gizliydi.

Genç oyuncunun tavırlarından bıktığını daha önce de söyleyen ve “Hayatımız Engin’i uyarmakla geçiyor” diyen Güneş bu kez virgül değil, nokta koydu: Elimizi ona uzattık. O bizi aşağı değil, biz onu yukarı çekmek istiyoruz. Güzelin kusurları bunlar. Sivilce gibi ortaya çıkıyor. Engin’le konuşacağım. Oyuncularımın sorunu benim sorumundur. Bunu değiştirmek için çalışacağım. Ama değişmeyeni de camiaya ve ülke futboluna zarar vermesin diye yok edeceğim. Bunu çok açık söylüyorum. Ben Engin’i kendim için değil, ülke futbolu için çok yetenekli olduğu için kazanmaya çalışıyorum. Bunu Engin’de bilecek. Bilmezse gidecek.

*

Şenol hocam bu sefer çok kızmış.

Tatar Kemal
21.12.2010, 10:15
maç başlayınca içindeki canavar ortaya çıkıyor işte napalım. engin'in yapısı bu. maç dışında bambaşka biri. ama bir kalemde silinip atılacak gibi de değil. çünkü inanılmaz yetenekli. ayağından top almak imkansız. geçemeyeceği adam yok. biraz sakinleşip selçuk ve colman gibi soğukkanlı olabilse takımın beyni olur ama işte yapısı bu. değişmesi çok zor.

bangkook_61
21.12.2010, 10:41
Engin Barıştan özür dilemişsindir inşallah. Bana o yeter. Seni idare edeceğiz.

Turgay Atalay
21.12.2010, 10:57
Bence Enginin bu şekilde davranmasının en büyük sebebi, biziz, taraftarlar. Özellikle Avni Akerdekiler. Tamam adamın bu tarz kötü huyu olabilir ama bizler "psikopat engin,şöyle engin, böyle engin" diyerek tribünlere çağırır ve alkış tutarak, onun bu yönünü parlatmaya devam edersek, korkarım bir gün 180 le giden bu takım onun yüzünden teker patlacak. Ve biz o patlayan tekeri değiştirmek zorunda kalacağız

macuka
21.12.2010, 11:44
Engin i tartismaya gerek yok.. Senol hoca ne dedi "Taraftar profili degisti"
Ben degismeyen kisimdan sayilirim, Engin e iyi bir dayak lazim diye dusunuyorum valla:) Eskiden haketmeyeni doverdi bizim taraftarlar, daha dogrusu yakaladiklarini maglubiyetlerde...
Bu Engin Sari kart yiyor, kirmizi yiyor, hocadan zilgit yiyor, eee son nokta da taraftardan dayak yemek olur artik:)

muribbi
21.12.2010, 13:34
maç başlayınca içindeki canavar ortaya çıkıyor işte napalım. engin'in yapısı bu. maç dışında bambaşka biri. ama bir kalemde silinip atılacak gibi de değil. çünkü inanılmaz yetenekli. ayağından top almak imkansız. geçemeyeceği adam yok. biraz sakinleşip selçuk ve colman gibi soğukkanlı olabilse takımın beyni olur ama işte yapısı bu. değişmesi çok zor.
hiç zannetmiyorum. bence engin iyi bir insan değil. tıpkı batuhan gibi. her şeyden önce sıradan bir insan saçını o şekle sokmaz. adamın ruh halini saç kesiminden anlaşılıyor.

muribbi
21.12.2010, 13:36
eğer bu adamı yollamazsak başımıza büyük işler açacaktır.

TSelif
21.12.2010, 13:36
Sadri Şener: Engin pırıl pırıl bir çocuk ama gel gör ki saha içinde kendini kaybediyor. Engin öyle bi insanki tesislerde TRABZONSPOR marşının sesini sonuna kadar açıp dinliyor.

Engin dediğiniz gibi kötü biri olsaydı Şenol hoca onda bu kadar ısrar eder miydi.. Sanmam. Akıllanacak biraz daha pişmesi gerecek. Hele ki bir şampiyonluk yaşasın bu takımda bakın Engin ne adam olacak :D

Tatar Kemal
21.12.2010, 13:58
ben engin'in saha dışında çok ama çok iyi biri olduğunu biliyorum. hem de akıl almaz derecede diyebilirim. onu tanıyanlar da bu fikirlerime katılacaktır eminim. ama maç başlayınca buna birşeyler oluyor birden değişiyor tanınmaz hale geliyor.

Kazım Uzunboy
21.12.2010, 14:00
eğer bu adamı yollamazsak başımıza büyük işler açacaktır.

Ne işi açacak Allah aşkına? Bir maçta kırmızı kart mı görecek? Durduk yere görürse zaten tekrar doğru düzgün oynatılacağını mı zannediyorsunuz?

magicyattara
21.12.2010, 14:45
Engin'i çok seviyorum..kazanma güdüsü bu kadar zirve yapmış bir adam Dünya'da yoktur..

Tüm ters hareketleri maç skoru bizim için sıkıntılı iken..skoru sağlama aldıktan sonra kuzu gibi oluyor..gol sevinçlerine bir bakın..tümünde karenin içinde..sarılıyor,öpüyor golü atanı..

Şampiyonluk için en güvendiğim adamlardan bir tanesi..

Son maçta o kadar çok koştu ki..inanılmaz oynamaya başladı..

Süleyman Eruyar
21.12.2010, 14:48
hiç zannetmiyorum. bence engin iyi bir insan değil. tıpkı batuhan gibi. her şeyden önce sıradan bir insan saçını o şekle sokmaz. adamın ruh halini saç kesiminden anlaşılıyor.

bencede, subay traşı yapsın.
iyi insan olduğu belli olur.
Tarihide not düşelim, okuyanlar yazıldığı dönemin 1970 li yıllar olduğunu düşünmesin.
Sene : 2011'e 9 gün kaldı.

Cemalettin Taşkın
21.12.2010, 14:51
ilk transfer edildiğinde çok olumlu bakmıyordum. geçen sene kayseri maçında 30. dakikada ouyundan alınınca seyirciyi alkışlaması aklımda bu saatten sonra trabzonda durmaz diyordum. kupa finalinde fenere gol atması ile bendeki sempatisini yükseltti ve bu sezon oynadığı futbolla takımın olmazsa olmaz futbolcukarından biri olduğunu gösterdi.

Ahmet Başkaya
21.12.2010, 19:26

Egemen de mesela ne o arkadaş gece görsem korkarım .(!)

Ne zamandır saç kesiminden karakter metre çalışır oldu ?

SEDAT
21.12.2010, 19:52
Engin'i çok seviyorum..kazanma güdüsü bu kadar zirve yapmış bir adam Dünya'da yoktur..

Tüm ters hareketleri maç skoru bizim için sıkıntılı iken..skoru sağlama aldıktan sonra kuzu gibi oluyor..gol sevinçlerine bir bakın..tümünde karenin içinde..sarılıyor,öpüyor golü atanı..

Şampiyonluk için en güvendiğim adamlardan bir tanesi..

Son maçta o kadar çok koştu ki..inanılmaz oynamaya başladı..

- Bunları kimse görmek istemezki abi , varsa yoksa Engin şöyle Engin böyle ...

Özge
21.12.2010, 19:56
Saç kesimine göre de adamın ruh halini anlayabiliyoruz demek.İlginçmiş.

Adem Erdoğan
21.12.2010, 19:57
Çıldırmakta haklıydı.

seyyah61
21.12.2010, 19:58
Topu bana birak diyorsun, defans adamimiz birakiyor topu. Rakip oyuncuyu gördükten sonra hareketleniyorsun topa. Ne yapmak istedigini anlamadim. Hadi pozisyon geregi hata olur da, bu ne bicim bir hatadir 87. dakikada hem de.

mehmets61
21.12.2010, 20:00
o pozisyonda g antep belediyeden bir kişi yerde yatıyordu onu gösterdi gibi geldi bana o yüzden koşmadı eger yanlış görmediysem...

The Legend
selçuk 90 dakika her topa koştu bizim beyefendi önündeki topa koşmaktan aciz.

SEDAT

- Anlar bizim taraftar , Saç kesimi neymiş adım attığı anı görsün anında karakter tahlili yapar , nefesten DNA'sını çıkartır yemin ediyorum , o derece...

Mustafa ÖZDEMİR
21.12.2010, 20:05
resmen çıldırdı ya ...

seyyah61
21.12.2010, 20:23
- Anlar bizim taraftar , Saç kesimi neymiş adım attığı anı görsün anında karakter tahlili yapar , nefesten DNA'sını çıkartır yemin ediyorum , o derece...

- Engin kaçta girdi oyuna ilker'im...Maçı izlemedim , valla içimden gelmedi :)

- Tolga Zengin = Kaleci dışında herşey...
Hem maci izlemedim diyorsun, hem de böyle bir yorum yapiyorsun. Sen de mac izlemeden anliyorsun galiba kimin hata yaptigini. Tolga'nin ilk golde hatasi yok. Golden önce hata var. Ardindan gelen ikinci kornerde golü yedik. En büyük hata adamini arkadan kontrol etmeye calisan Giray'ya. Biz Engin'e niye kizdik onu da iyi arastir. En iyisi macin tekrarini seyret bu gece. Son dakikadaki itirazindan dolayi kesinlikle kizmadim Engin'e. Yedigimiz ikinci gol resmen Engin'in ikrami. Üstelik Tolga hakkindaki yorumun yedigimiz ikinci golden sonra.

FC-ST-PAULI-61
21.12.2010, 20:40
Son saniyede o top kesinlikle cikmamisti Engin hakli

SEDAT
21.12.2010, 20:49
Hem maci izlemedim diyorsun, hem de böyle bir yorum yapiyorsun. Sen de mac izlemeden anliyorsun galiba kimin hata yaptigini. Tolga'nin ilk golde hatasi yok. Golden önce hata var. Ardindan gelen ikinci kornerde golü yedik. En büyük hata adamini arkadan kontrol etmeye calisan Giray'ya. Biz Engin'e niye kizdik onu da iyi arastir. En iyisi macin tekrarini seyret bu gece. Son dakikadaki itirazindan dolayi kesinlikle kizmadim Engin'e. Yedigimiz ikinci gol resmen Engin'in ikrami. Üstelik Tolga hakkindaki yorumun yedigimiz ikinci golden sonra.

- İsterse Tolga bu maçta 5 tane yüzde yüzlük kurtarsın , yinede benim için kaleci değildir malesef.
- Zaten maçın başında dışarı atmayı beceremediği topu görünce kapattım tv 'yi , yani şunu anlaki bir maçlık değil benim yorumlarım , anladınmı güzel kardeşim :)

seyyah61
21.12.2010, 21:02
- İsterse Tolga bu maçta 5 tane yüzde yüzlük kurtarsın , yinede benim için kaleci değildir malesef.
- Zaten maçın başında dışarı atmayı beceremediği topu görünce kapattım tv 'yi , yani şunu anlaki bir maçlık değil benim yorumlarım , anladınmı güzel kardeşim :)
O tepkinin biz ikinci golü yedikten sonra gelmesi ilginc ama. Büyük ihtimalle skoru takip ediyordun. Gene Tolga hata yapmistir deyip direkt saydirdin. Halbuki maci kaybetmemizin nedeni Engin'in lakayit davranisiydi. Bariz hediye etti golü.

- Arif kardeşim o topu uzaklaştırırken adama çarptıran kaleciyi ben bir daha o klübe sokmam kusura bakmasın kimse...

Topu uzaklastiracagina yerinde durup rakibe hediye eden adami da sokmayalim istersen kulübe bir daha. Tolgaya bu kin ve nefret varken, Engin'i kollamanizin amaci nedir? Tolga zaten Onur'un yedegi.

Chiko
21.12.2010, 21:07
Imzami atiyorum..
Tolga ve Calenin saclari hindistan cevizi gibi.
Onurda iyice uzatmis
Bunlar iyi insan degilmi? :o

SEDAT
21.12.2010, 21:20
O tepkinin biz ikinci golü yedikten sonra gelmesi ilginc ama. Büyük ihtimalle skoru takip ediyordun. Gene Tolga hata yapmistir deyip direkt saydirdin. Halbuki maci kaybetmemizin nedeni Engin'in lakayit davranisiydi. Bariz hediye etti golü.

Topu uzaklastiracagina yerinde durup rakibe hediye eden adami da sokmayalim istersen kulübe bir daha. Tolgaya bu kin ve nefret varken, Engin'i kollamanizin amaci nedir? Tolga zaten Onur'un yedegi.

- Anlamamakta direnebilirsin , zaten anlamanıda beklemiyorum.
- Tolga yeteneksiz , Engin yetenekli bir adam , gayet basit ve yalın alnlattım , umarım yeterli olmuştur...

seyyah61
21.12.2010, 21:29
- Anlamamakta direnebilirsin , zaten anlamanıda beklemiyorum.
- Tolga yeteneksiz , Engin yetenekli bir adam , gayet basit ve yalın alnlattım , umarım yeterli olmuştur...
Engin Senol Günes'in daha bir gün önce "Türk futboluna kazandirmaya calisiyoruz, o ise tüm sanslarini bosa kullaniyor, bundan sonra Engin'in son sansi. Kendi bilir, yoksa kaybolur gider" dedigi adam.

- Tamam keşke kazansın ama niye Engin'le kıyaslıyorsun onu anlamadım , demekki Zafer yetersiz , yoksa Şenol Hoca'nın onunla bir sorunu yokki...

Tolga'ya ise bugün Bora'nin önünde güvenip sans verdi. Demek ki Tolga hak etmis o kaleyi. Benim icin kistas Senol Günes'tir.Yukarida da yazdiginiz gibi her gün beraber oldugu oyunculardan kimin yetenekli, kimin yeteneksiz, kimin formayi daha cok hak ettigini en iyi o bilir. Sizin yaptiginiz düpedüz bir futbolcu üzerinden digerini aklama meselesi. Bunu anlayamam kusura bakmayin.

EMiRHAN61
21.12.2010, 21:36
Oyuna girdikten sonra hiçbir varlık gösteremediğini söylerken öyle bi varlık gösterdiki:S Mücadeleciliğiyle tanınan takıma yakışmadı o hareket. Topu beklemesi filan. Bütün maçın faturasını ona çıkaramayız ama , çok büyük hata yaptı.

SEDAT
21.12.2010, 21:37
- Tolga için yorumları maç başlığında yapabilirsin kardeşim , zira orda baya bir anılmış kendisi .
- Engin'in aklanıcak bir tarafı yok , zira şu an Engin bu takımın ne olursa olsun en önemli parçası
- Şenol Hoca kendisine malesef ki küfür eden bir Engin'i futbola kazandırıyor hala , bu bile benim için değerli.
- Peki kaleci Bora'nın suçu ne , Ölene kadar Trabzonsporda oynamak istiyorum dememekmi , aynı mücadele Bora için niye yok ki bence Bora Tolga'dan daha yeteneklidir .

asilhamsi
21.12.2010, 21:39
bugün yaptıgı laubalilikle macın berabere bitmesine neden oldu...

Sonrada yalandan top taca cıktı diye yırtındı durdu...O enerjiyi yedigimiz golde sarfetseydin macı almıstık...taraftara oynamayı bırak artık..Yeter cidden sıktın..Agresiflik sana pirim kazandırmıyor..Bana cok itici geliyor yaptıgın hareketler..

Muhakkak sol tarafa adam almalıyız...

Bu arada takımın laubaliligi serkan,egemen haric benim canımı cok sıktı...

Hic ama hic yakısmadı..

SEDAT
21.12.2010, 21:41
- Engin inşallah en yakın zamanda gider bu takımdan , artık çok istiyorum yemin ederim.

asilhamsi
21.12.2010, 21:45
- Engin inşallah en yakın zamanda gider bu takımdan , artık çok istiyorum yemin ederim.

anlıyorum engini seviyorsunuz..Forumda geldigi zaman bende bayram etmistim..Kazanma hırsı güzel birsey..Ama hırsla siniri agresifligi karıstırmamak lalzım..Bugün o topun pesinden Engin degil bir baskası baksaydı oyle demedik laf kalmazdı hakkında..Benim derdim su bu adamı sizin gözünüzde bu kadar vazgecilmez kılan ne..Nedir bu adamın tüm yanlıslarını insanlara hos gösteren..

Chiko
21.12.2010, 21:47
Yapma abicigim, Engin bizim usak da. :D
Destek olalim, her ne kadar sevilmesede

SEDAT
21.12.2010, 21:48
anlıyorum engini seviyorsunuz..Forumda geldigi zaman bende bayram etmistim..Kazanma hırsı güzel birsey..Ama hırsla siniri agresifligi karıstırmamak lalzım..Bugün o topun pesinden Engin degil bir baskası baksaydı oyle demedik laf kalmazdı hakkında..Benim derdim su bu adamı sizin gözünüzde bu kadar vazgecilmez kılan ne..Nedir bu adamın tüm yanlıslarını insanlara hos gösteren..

- Bu çocuk bizim çocuğumuz , sorunları olabilir , ona sahip çıkarak bu takımın bir parçası olabilir.
- Tek bildiğim bir cümle var " Engin bizi birgün yakacaksın"...2 sene oldu nerde yaktı acaba.
- Katkılarını yazarım hemen şuracıkta , mevzu o değil .
- Ben bu çocuğun samimiyetine , yeteneğine güveniyorum , öyle kötü niyetli olduğuna inanmıyorum ki Trabzona geldikten sonra baya olgunlaştı.
- Umarım azda olsa anlatabilmişimdir...

Bekir
21.12.2010, 22:01
Engin'i böyle kabullenmek lazım :)

Koray Yiğit
21.12.2010, 22:04
Engin girdikten sonra takıma dinamizm ve harekat getirdi. Ağır oynayan takımı öne taşıyan ve hızlandıran kendisi olmuştur.

Lauballikten söz açmışken Engin'in yaptığı harekati reva görmüyorum ki konuşma eksikliğinden kaynaklanıyor ancak Egemen'in kollarını arkasına saklayarak gole davetiye çıkarmasına aynı tepkiyi ve dürüstlüğü göstermemiz lazım.

Mert Oğuzlu61
21.12.2010, 22:23
Allah tan lig maçı değildi ..

OZDEN61
21.12.2010, 22:27
yeteneği var belli. ama kafa olarak profesyonel değil. avrupada futbol okulları var, hem futbol öğretiyorlar hemde futbolla yaşamayı. bizdekiler sadece futbolu öğrenmişler, futbolla yaşamayı değil. bu yüzden 18 yaşındaki çocuklara bi sürü para veriyolar ve yoldan cıkıyolar. bir sürü örnek var geleceğin yıldızı deyip silinen. işte futbol okulu sadece futbolu değil, karakteri de öğretiyor.

EMiRHAN61
21.12.2010, 22:36

yav bizim çocuk diye , tribünler sahip çıkar diye ,destek olunur diye bazı huylarından vazgeçemiyor. vazgeçmiyor.

LaZ_KoPaT
21.12.2010, 22:45
her mac sonrasi oldugu gibi anti enginciler burada bu adam oynamasa bile gelip elestirecekler o derece bir kin var iclerinde engine karsi

Ahmet Başkaya
21.12.2010, 22:50
her mac sonrasi oldugu gibi anti enginciler burada bu adam oynamasa bile gelip elestirecekler o derece bir kin var iclerinde engine karsi

Engin'i çok seven biriyim eleştirme hakkım var mı ?

Yaptığı lakaytlık belki gruptan çıkamamamıza mal olacak belki burdan da bir eleştiri hakkım doğar ?

EMiRHAN61
22.12.2010, 02:00
o formayı giyen koşacak arkadaş. hele savunmada top boşa bırakılır mı ya. hücumdayken bırak. en fazla gol atmamış olursun. savunmada bırakıyosun yediğinde atacak durumun var mı nasıl telafi edeceksin. bi galip geldiğimiz durumdaki grubun tablosunu çizelim kafamızdan. bi de şimdiki tabloyu.

Samet Yildirim
22.12.2010, 02:39
Yedigimiz golde engin baytar topu alip disari atmak niyetindeydi rakip oyuncu yerde yatiyor diye sonra rakip oyuncu gitti topu kapti ve gol oldu yapacak birsey yok artik pekde suclanacak birsey yok aslinda...

Son saniyedeki top cikmamasti ama Trabzonspor takimida son saniyeye birakmamali bu isi ;)

ugurozturk
22.12.2010, 03:00
Enginin yaptigi acemilik. Centilmenlik yapacak olmasi mazaret degil. Senol hoca Ferhati cikartirken sol beki ona birakti, beyfendi el kol sallarken 2 kritik puana mal oldu.

Gerci 4 kisinin ortasinda tek kisiyi topa vurduranlari da siraya almak lazim...

Ama macin hatasi ferhat - ceyhun degisikligi idi.

Kisaca Senol hoca da dahil genel bi motivasyon problemi soz konusuydu.

Ama Engin delikanli adamdir...

EMiRHAN61
22.12.2010, 08:31
Yine Trabzonluluk içeren bir açıklama yapmış. Elektrikler kesikti bahanesi gibi geliyor bana. Yeteneğine laf yok lakin öğrenmesi gereken daha çook şey var.

Bu arada yediğimiz golde Enginin hatası kadar Tolga'nın da hatası var. Adam reklam panolarını koruyor sanki :)

TSkaplanTS
22.12.2010, 09:16
Yahu engİnİn adi ÇikmiŞ bİ kere bence o pozİsyonda kİm olsa sİnİrlenİrdİ

Ömer Yüce
22.12.2010, 09:55

O zaman Barış Memiş'e de sahip çıkalım. Yok arkadaş yüreğiyle oynayan Trabzonlu yok bir Tek Mustafa Yumlu'nun yüreğine inanıyorum

magicyattara
22.12.2010, 13:22
Agresiflik yakışıyor da Engin,dozunu ayarla be kardeşim..:)

Şaka bir yana,Engin'in gereksiz agresif tavırları herkes gibi beni de rahatsız ediyor..haksız olduğu zamanlar da bile var gücüyle itiraz ediyor..
Dün akşam sarı kart gördüğü pozisyonda top dışarı çıkmıştı..boş yere itiraz edip kartı yedi..oysa Engin son dönemde artan formuyla,fubolunu ön plana çıkartan bir yapıda..hiç gerek yok Engin..topunu oyna..

Hekimoğlu
22.12.2010, 13:39
Saatli bomba bir gün başımızı fena yakacak.

Chiko
22.12.2010, 14:43
O zaman Barış Memiş'e de sahip çıkalım. Yok arkadaş yüreğiyle oynayan Trabzonlu yok bir Tek Mustafa Yumlu'nun yüreğine inanıyorum
Hocam, Mustafa bambaska. Adam cok dürüst ve cekingen. Onu Engin gibi bir oyuncuyla kiyaslayamayiz..
Engin dersen, ben onun yürekle oynadigina inaniyorum. Geneldede bize cok yarari var ama bu yarar'dan zarar olmasin diyorum. Hirsi var, iyi. Agresifligi birakirsa dahada yararli olur. Ki bende dün sinirlendiginde "ne zaman aklin basina gelecek?" diye sordum kendime.. Senol Hocanin dediklerini unutmadim: "Ben Engin’i kendim için değil, ülke futbolu için çok yetenekli olduğu için kazanmaya çalışıyorum. Bunu Engin’de bilecek. Bilmezse gidecek"
Eger gönderilirse kimse Senol Hocaya kizamaz. Yeterince uyardi ve yeterincede cekti Enginden.
Ama yine diyorum, agresifligini düseltse bizim en önemli oyunculardan biri olacakdir.

asilhamsi
22.12.2010, 15:41
- Bu çocuk bizim çocuğumuz , sorunları olabilir , ona sahip çıkarak bu takımın bir parçası olabilir.
- Tek bildiğim bir cümle var " Engin bizi birgün yakacaksın"...2 sene oldu nerde yaktı acaba.
- Katkılarını yazarım hemen şuracıkta , mevzu o değil .
- Ben bu çocuğun samimiyetine , yeteneğine güveniyorum , öyle kötü niyetli olduğuna inanmıyorum ki Trabzona geldikten sonra baya olgunlaştı.
- Umarım azda olsa anlatabilmişimdir...

anlayabiliyorum oyunculuguna hırsına kimse itiraz etmiyor.Ama Senol hoca kadar sabırlı bir insan bile ömrümüz Engini uyarmakla geciyor diyorsa ortada bir yanlıslık var.Her pozisyonda bu kadar sinir bu kadar bagırıp cagırma bu artık hırsı geceli cok oluyor.Son lig macında hakem eger dogru karar verseydi Engin kırmızı kartı yemisti..

Ahmet Başkaya
22.12.2010, 15:56
Uyarmak lazım hergün illa tedirgin olmak için bizi yakması mı gerekiyor ?

Kim bana diyebilir ki Engin Fener maçının 5.dakikasında oyundan atılmayabilir diye . O sertliğin şiddetini ayarlayabilirse eyvallah ama her Trabzon olan yerde Engin ve sorunlu kelimesi bir arada geçiyor bu da hakemleri etkileyecektir .

Ben hakem olsam bir pozisyonda Engin yere düştü ve net görmedi isem penaltı vermem ama Selçuk ise direk basarım düdüğü mesela .

bASTURk
22.12.2010, 16:36
Uyarmak lazım hergün illa tedirgin olmak için bizi yakması mı gerekiyor ?

Kim bana diyebilir ki Engin Fener maçının 5.dakikasında oyundan atılmayabilir diye . O sertliğin şiddetini ayarlayabilirse eyvallah ama her Trabzon olan yerde Engin ve sorunlu kelimesi bir arada geçiyor bu da hakemleri etkileyecektir .

Ben hakem olsam bir pozisyonda Engin yere düştü ve net görmedi isem penaltı vermem ama Selçuk ise direk basarım düdüğü mesela .
Ahmet olaya bakışın biraz sakıncalı.

Rakiplerin yıldızlarına bakalım.Arda her gün manşetlik olayların içerisinde,Emre'yi söylemeye gerek yok.Lugano,tüm gaddarlığına rağmen fenerlilerin en sevdiği adam,sahip çıkıyorlar.

Bizimki sahada adam mı biçiyor?Saha dışında olaylar mı çıkarıyor,antremanları mı eksiltiyor.Takımı hücuma kaldıran tek adamımız ve bu takımın bir numaralı yıldızı.

Hakemler senin dediğin gibi hareket ederlerse Engin ne yapsa haklıdır.Sahada rakip oyuncular ondan nefret ediyor,her fırsatta sakatlamasına giriyorlar adamımıza.

Biz ona sahip çıktıkça düzeltiyor kendini.Karabük maçının ilk yarısının sonunda topa vuruyor önce,sonra bin pişman hakemin yanına gidiyor ''size yapmadım'' diyor,düzeltmeye çalışıyor durumu.Demek ki o da farkına varmış bazı şeylerin.

Golcü diye aldık milyon dolarlar verdik Teo kaçtı gitti,yine aynı şekilde Jaja takımını en önemli maçta yalnız bıraktı.

10 milyon euro versek alamayız Engin gibisini,değerini bilelim.Takımı ateşliyor,atağa kaldırıyor,adam geçiyor,şut atıyor...

Bülent Korkmaz Engin için ''Gençlerbirliğin'deyken hiç böyle olayların içinde olmazdı'' diyor.Trabzonspor'a geldiğinden beri yeni yeni her maç 11'de oynamaya başladı ve büyük takımda oynamanın baskısını hiç yaşamamış,ondan büyük beklentiler var.Ben inanıyorum ki bu duruma alıştığında iyice azaltacak bu tür olayları.

Ahmet Başkaya
22.12.2010, 17:19
Ahmet olaya bakışın biraz sakıncalı.

Rakiplerin yıldızlarına bakalım.Arda her gün manşetlik olayların içerisinde,Emre'yi söylemeye gerek yok.Lugano,tüm gaddarlığına rağmen fenerlilerin en sevdiği adam,sahip çıkıyorlar.

Bizimki sahada adam mı biçiyor?Saha dışında olaylar mı çıkarıyor,antremanları mı eksiltiyor.Takımı hücuma kaldıran tek adamımız ve bu takımın bir numaralı yıldızı.

Hakemler senin dediğin gibi hareket ederlerse Engin ne yapsa haklıdır.Sahada rakip oyuncular ondan nefret ediyor,her fırsatta sakatlamasına giriyorlar adamımıza.

Biz ona sahip çıktıkça düzeltiyor kendini.Karabük maçının ilk yarısının sonunda topa vuruyor önce,sonra bin pişman hakemin yanına gidiyor ''size yapmadım'' diyor,düzeltmeye çalışıyor durumu.Demek ki o da farkına varmış bazı şeylerin.

Golcü diye aldık milyon dolarlar verdik Teo kaçtı gitti,yine aynı şekilde Jaja takımını en önemli maçta yalnız bıraktı.

10 milyon euro versek alamayız Engin gibisini,değerini bilelim.Takımı ateşliyor,atağa kaldırıyor,adam geçiyor,şut atıyor...

Bülent Korkmaz Engin için ''Gençlerbirliğin'deyken hiç böyle olayların içinde olmazdı'' diyor.Trabzonspor'a geldiğinden beri yeni yeni her maç 11'de oynamaya başladı ve büyük takımda oynamanın baskısını hiç yaşamamış,ondan büyük beklentiler var.Ben inanıyorum ki bu duruma alıştığında iyice azaltacak bu tür olayları.

Saygı duyuyorum ben en başta bu durumu hiç önemsemiyordum hatta Engin'in hareketlerini seven ve yapsın diyen biriydim . Teo'nun yumruğuna ohh diyen biriyim yani . Doğru veya yanlış sadece bakışımı belirtmek için diyorum .

Ama bizi futboldan uzaklaştıracak her şeyden uzak durmalıyız diye düşünüyorum ve çoğu programda Trabzon konuşulduğu kadar Engin konuşuluyor ki Şenol Hoca'da son konuşmasında çok keskin bir ifade ile bunu belirtti .

Koyu yazdığım yerlerine katılmıyorum .

Baştan başlayım Arda demişsin Lugano demişsin ve kendini kendin çürütmüşsün aslında destek çıkıyorlar eee ne oluyor ? Hangisi düzeliyor ?

Lugano hala aynı Arda hala aynı ? Biz de zaten Engin böyle olmasın istemiyor muyuz ?

Ayrıca ben sahip çıkmayalım falan demedim sadece bu hareketlerine prim verme taraftarı değilim o hareketlerden sonra taraftarın Engin diye bağırmasını istemiyorum mesela .

Saha dışında olay mı çıkarıyor demişsin ? Çıkarmadığını ne biliyoruz ? Ki son maçın yarısında Barış'a yaptığı büyük terbiyesizlik çıkarabiileceğinin göstergesi . Benim hiç bir futbolcum hiç bir futbolcuma sen kim oluyorsun dememeli elini itmemeli sence de bu doğru değil mi ? Olay saha dışında değil mi ?

Eee bu kadar adam neden nefret ediyor saha içinde ondan demek ki kötü giden bir şeyler var .

Biz ona sahip çıktıkça düzeltmiyor be kendini düzeltse şu an hala bunları tartışmazdık hala Şenol Hoca Engin hakkında konuşma ihtiyacı duymazdı . Son lig maçı da bunu net olarak gösteriyor sanırım . Düzelecek ne yapmış mesela ? Son maç hocanın yanına gitmiş özür dilemiş hoca o gelirken kırmızıyı çıkarsa kim ne diyebilir ki ?

Engin gibisinin değerini bilelim evet . Ama önce o bizim değerimizi bilecek , oynadığı formanın değerini biliyorsa ona zarar verecek bir şeyler yapmayarak dikkat edecek ona .

Bu kulüpte efsane olmuş birine hocasına sövmeyecek mesela sonra biz onun değerini bilecez yok öyle .

G.Birliğinde de Engin böyle idi be bu kadar gündemde değildi ama Ligtv de Şansal gibi sakin bir şeyler duyarak konuşan birinin Engin'e sövgü ağırlığında şeyler söylediğini hatırlıyorum .

Antremanda hocasına cebini göstererek ne koşacağım dediği için .

Bize gelmden önceki açıklamaları da dün gibi ortada .

Evet Engin'i çok seviyorum ama bu onun son şanslarını kullandığını değiştirmez benim gözümde . Engin karakterinde bir futbolcu (insan demiyorum ) Türkiye dışında 10 M değil 10 Bin € vermezler .

Çok iyi bir Sergen Yalçın olur mesela böyle giderse emekli olunca övünür bunlarla.

Ama bir de Tugay Kerimoğlu örneği var önümüzde aynı Tugay Türkiye'de 33 yaşında futbolu bırakırdı .

bASTURk
22.12.2010, 17:44
Bu kadar gündemde olmasının nedeni medya değil mi?

Medya hummalı şekilde Trabzonspor'da kusur arıyor.Şenol hoca Engin'i konuşmuyor,Engin her fırsatta Şenol Hoca'ya soruluyor.

15.dakikada oyundan alınırken,taraftarlarca yuhalanırken formasını öpen adamdır Engin Baytar.

Medyanın artniyetini şuradan anlayabiliriz:Engin iki defa topa vurdu düdüklerden sonra.''Engin'in hareketi yanlış,ama iki pozisyonda da hakemler hatalıydı.'' diye olaya yaklaşan bir kişi gördük mü?

Sadece bir kaç örnek verdim.Ama fenerin,gsnin bütün oyuncuları her düdükten sonra hakemlere çocuk azarlar gibi bağırıyorlar.Bunlar gündeme geliyor mu? Alex'in 5 maç cezalık hareketi kaç kez konuşuldu? Yine Alex'in dişleri çıkana kadar hakemlere bağırması?Topuz'un yumruğu?Dia'nın tekmesi? Ve dahası...

Onlar konuşmuyorsa biz de konuşmayacağız!Onlar gündeme getirmiyorsa biz neden getirelim.

Engin masum değildir ama hiç kimse Engin üzerinden kendini aklamasın.Burada adı geçen futbolculardan hiçbiri Engin'den az masum değildir.

Engin 10 milyon euro eder demedim.Engin'den saha içinde aldığımız verimi,adam almaya kalksak 10 milyon versek alamayız dedim.

Engin'i adam etmek Şenol hocanın işidir.Adı üzerinde ''idareci'' lerin işidir.

Takım kusursuz olacaksa,oyuncular seslerini çıkarmadan oynayacaklarsa,oyuncu eksiği olmayacaksa Şenol Güneş'e ne gerek var,Sadri Şener'e ne gerek var?..Onlar orada korkuluk diye durmuyorlar.Nitekim bunu Şenol Güneş de söylüyor.''Takımda olabilecek her şeyin sorumlusu benim'' diyor.

Engin'in yaptığı işi yapacak ''normal'' birini bulana kadar yaptıklarını ''idare'' etmek,minizimize etmek başta yönetimin,hocanın ve bizlerin işidir.

Ahmet Başkaya
22.12.2010, 18:12
Aynı şeyleri farklı şekilde dile getiriyoruz ikimiz de engini beğeniyoruz ikimizde bu hareketleri minimize etmesi gerektiğini söylüyor Şenol Hoca'ya güveniyoruz .

İyi forumlar ;)

61_Serhat_61
23.12.2010, 04:55
engin sinirin haric herseyinle cok iyisin...
su hakemle oynaman yok mu beni deli ediyor ekran basinda ya...
yakinimda olsan o an boynuna atlarim aslinda yapma diye ama yok iste olmuyor...
sinan enginin demesi gibi...
sampiyonluk yolunda olan bi takimdasin...
birak bu sinirini...
birak bu hakemle oynamayi...
takimi 10 kisi birakirsan bitersin haberin olsun...

Özge
23.12.2010, 13:21
2.yarı sakin Engin görürüz belki:p

Mustafa
23.12.2010, 17:55
2.yarı sakin Engin görürüz belki:p

Bu dediğine inanıyor musun :D

SEDAT
23.12.2010, 19:22
- Bu çocuk bizi şampiyon yapıcak , hadi koçum yanıltma beni :)

ibrahim_yattara
23.12.2010, 19:33
çok faydalı oynuyor, bizi şampiyon yaparsa engin yapar gerçektende, hatta ben liverpool maçı içinde engin olsa geçerdik turu derim hep..

gel gelelim ahlak bakımından zayıf adam, kimse kusura bakmasın bu sadece hırs değil..

Kazım Uzunboy
24.12.2010, 07:09

İnşallah Sedat abi. :)

http://www.medyaspor.com/content/img/News/headline/engin_baytar_22.03.10.09.20.05.jpg

ilhan
24.12.2010, 10:22

Yok artık Sedat abi. Yani tamam performansı yüksek, hırsı güzel falan ama bu kadar da değil yani.

Bizi şampiyon yapacaksa Onur, Egemen, Selçuk "omurgası" yapacak. Şu üçlüyü boz bir maçta görelim takımın halini.

Bu yolda şampiyon olacaksak hepsinin sayesinde olacağız. Sadece birine endekslemek ironik bile olsa bence doğru değil. Elbette senin niyetinin "sadece bir futbolcuya endeksleme" değil. Gayet iyi niyetle yazdın ama çok iddialı abi. :) Diğer futbolcularımızda var.

Ilelioglu
24.12.2010, 14:23
Senol Hoca cok ciddi bir sekilde uyardi kendisini ama eger böyle devam ederse sezon sonu bizim Transfer gündemimizin bir numarli adami olur..:cool:

Merve H.Oğlu
25.12.2010, 15:23
Dün akşam "Depar" adlı programda futbolcularımızın attıkları gol sayılarının yazılı olduğu bir tablo verildi ekrana. En altta Engin BAYRAKTAR 1 gol yazıyordu. Belki yanlış yazılmıştır diye düşündüm ama okurken de BAYRAKTAR diye okudular. Hadi birisi yanlış yazdı, ordaki 4 kişi de mi bilmiyor doğrusunu!!!

28TS61
25.12.2010, 19:49
Dün akşam "Depar" adlı programda futbolcularımızın attıkları gol sayılarının yazılı olduğu bir tablo verildi ekrana. En altta Engin BAYRAKTAR 1 gol yazıyordu. Belki yanlış yazılmıştır diye düşündüm ama okurken de BAYRAKTAR diye okudular. Hadi birisi yanlış yazdı, ordaki 4 kişi de mi bilmiyor doğrusunu!!!

onlar o 3 takimin disindaki futbolcularin isimlerini bilmezler. ama spor yorumcusu diye gecinirler

Hüseyin Çümen
25.12.2010, 19:59
Engin e çok kızmamak lazım. Kendisi psikolojik sıkıntıları olan birisi sonuçta elinde değil gerçekten bu hareketlere engel olması mümkün değil bende kızıyorum ama bu adam Fanatik Trabzonsporlu mücadelesini en üst düzeyde veriyor defansta pres yapıyor top çalıyor ilerde top taşıyor top saklıyor faydalı oluyor çoğu zaman gerçekten şuanda ligimizde en yetenekli türklerin ilk sıralarında gelir. Biraz daha fizği olabilse gerçekten kusursuz olacak

Yavuz Hasan
26.12.2010, 13:41
antep belediye maçında kötüydü bence
oyuna girdi bi kişi eksik kaldık resmen
hata yapar gol yersin ona lafım yok
performans olarak yerlerdeydi

SEDAT
26.12.2010, 20:44
Yok artık Sedat abi. Yani tamam performansı yüksek, hırsı güzel falan ama bu kadar da değil yani.

Bizi şampiyon yapacaksa Onur, Egemen, Selçuk "omurgası" yapacak. Şu üçlüyü boz bir maçta görelim takımın halini.

Bu yolda şampiyon olacaksak hepsinin sayesinde olacağız. Sadece birine endekslemek ironik bile olsa bence doğru değil. Elbette senin niyetinin "sadece bir futbolcuya endeksleme" değil. Gayet iyi niyetle yazdın ama çok iddialı abi. :) Diğer futbolcularımızda var.

- Zaten saydığın adamlar hepsi barut , Engin "ateş" anlamında yani :)

Uğurtan
27.12.2010, 16:07
Engin'i bu sene beğenen birisi olarak hala tam manasıyla katkı verdiğini düşünmüyorum..

Takımda esas katkı verenlerin yanında düşük seviyede..

Oysa potansiyeli çok daha yüksek..

İkinci yarıda görebiliriz umarım..

murat
27.12.2010, 17:49
Bence bukadar cok transferin konusulmasinin baslica nedeni Engindir! Engine guvenemiyor Senol hoca ve bundada hakli. Onun icin forvetin yaninda ortasahyada adam istiyor. Ikinci yari biraz daha sakin bir engin bekliyorum, formayi kaybetmemek icin cok dikkatli olmasi gerecek. Yetenegine kimsenin birsey dedigi yok, yanlis anlamayin ;)

SEDAT
28.12.2010, 21:14
- Şenol Hoca Engin'den kolay vazgeçemez diye düşünüyorum , Engin bu nerde ne yapıcağı belli olmaz :)

Chiko
30.12.2010, 19:20
Brozek'ler gelidigine göre, Engin'i Piotr kesecek.
Engin göbekte oyniyamazmi? Bence sol kanattan cok, göbekte oynatilsa dahada yararli olur diye düsüniyorum..

oflubektas
31.12.2010, 10:24

Katılıyorum ama bir maçta işler kötü giderken "n'oluyo lan, durun bakiyim" diyen ve sazı eline alan ikinci bir adamımız yok. Evlat olsa sevilmez bir tarzı var, ancak delirince kırmızı kart riski fazla olmakla birlikte çok iyi oynuyor, hatta sürekli top çalarak rakibi çıkarmıyor. Fener'le oynanan kupa maçını, son gs maçını nasıl çevirdiğini hatırlayalım. Maçı berabere veya eksik götürdüğümüzde rakip oyunculara söven, hakem tokatlayan, Adanalı kabadayı havalarıyla o zamanlar da hiç sevilmeyen Fatih Terim'i hem gs maçında, sonrasında milli takım kampında döven Deli Tuncay'dan sonra ikinci bir başbelası oyuncumuz var. Ayrıca her türlü agresifliğine rağmen Fatih Tekke gibi kibirli değil. Her köye de bir deli lazım. Ama bi tane, fazlası zarar verir :)

Hasan Nasrallah
31.12.2010, 13:16
ikizler engini kesicekmiş ha ha ha
engini şampiyonluktan başkası kesmez şaşkınlar

Tolunay Abdioğlu
31.12.2010, 23:36
Engin'in saha içi performansına şampiyonluk yolunda çok ihtiyacımız var.

SEDAT
02.01.2011, 02:56
- Ah Engin Brezilyalı olsaydın şuan sana ne methiyeler düzülürdü , hatta izin almadan basıp gitsen , kafana göre gelsende yine el üstünde tutulurdun :)

FC-ST-PAULI-61
02.01.2011, 03:19
Piotr Brozeki sol bek icin düsünüyormus Senol Hoca öyle yaziyor heryerde ,yani Cale ve Ferhat ile kapisir ama Engin bence sürekli oynar

ibrahim ŞEN
02.01.2011, 03:20
Brozek'ler gelidigine göre, Engin'i Piotr kesecek.
Engin göbekte oyniyamazmi? Bence sol kanattan cok, göbekte oynatilsa dahada yararli olur diye düsüniyorum..
aynen selcugun yanındada oynayabılır bı macta oynamıstı zaten oyunun son bolumleri

Chiko
02.01.2011, 04:24
aynen selcugun yanındada oynayabılır bı macta oynamıstı zaten oyunun son bolumleri
Evet, Karabük macinda.

Ahmet Başkaya
02.01.2011, 10:53
- Ah Engin Brezilyalı olsaydın şuan sana ne methiyeler düzülürdü , hatta izin almadan basıp gitsen , kafana göre gelsende yine el üstünde tutulurdun :)

Ama Brezilyalı değil . Herkes yaşadığı şarta göre değerlendirilir . Kendi yeri geldiğinde ben Trabzonluyum ulan ondan kendimi kaptırıyorum diyorsa eleştirilirken de Trabzonlu olması göz önünde bulunduralacaktır .

Engin haricinde 10 larca oyuncumuz var kampa katılan .

Yavuz Hasan
02.01.2011, 16:53
engin artık daha daha dikkatli olacaktır

umarım takıma uzun yıllar faydalı olur

trab61
03.01.2011, 00:50
onur,egemen,selcuk ve engin bizim sampiyonluktaki en onemli kisiler.

Fatih
08.01.2011, 15:17
Maçın en iyilerinden biriydin biliyorum ki ligin ikinci yarısında takıma çok katkı yapacaksın agresif olma yeter.:)

Mustafa Yüksek
08.01.2011, 15:18
Golden sonra burağın canına kastetti.

DeAgLeMaNyAq
08.01.2011, 15:50

Her maç yapıyor psikopat... :)

Madshine
08.01.2011, 16:56
yeni kurallara uyar inşallah. hakeme itiraz falan ederse takımı zor günler bekliyor.

SEDAT
08.01.2011, 17:30
- Seni izlerken Futboldan zevk alıyorum :)

Dursun Kaplan
08.01.2011, 17:59

Uçan tekmeyle biri karşısına gelince,garibim Burak neye uğradığını şaşırdı. :D

Asi Çaykaralı61
08.01.2011, 18:03
Dün Engin'de bence iyi bir performans sergilemişti :)

Koray Yiğit
08.01.2011, 18:33
Agresif ve hırçın tavırlarından uzaklaşmalı. Hakemle sürekli polemik halinde olmamalı, hakemi aldatmaya yönelik harekatlerden sakınmalı ve kararlara saygı duymalıdır.

Engin çok yetenekli, Schalke maçında oyunu açmak için Yattara'ya attığı 40 metrelik pas enfesti. Engin'in yapması gereken diğer husus ise, ceza alanına verkaçlar yaparak pozisyon hazırlamalı ve gol aramalıdır. Bazen çok fevri davranabiliyor. Zaten sinirlenmesi de bu basit top kayıplarından kaynaklanıyor. Oysa topun kendisinden daha hızlı olduğunu kavrayabilse bizi çok üst noktalara taşıyacaktır.

Mesut
08.01.2011, 18:45
Dün Engin'de bence iyi bir performans sergilemişti :)
katılıyorum engin dünkü gibi oynasın kalan 17 maç banko ilk 11e yazılır

Atakan
08.01.2011, 18:46
Seviyorum seni Engin.:)

SEDAT
08.01.2011, 19:28
- Engin'in bu takımda Şenol Hoca'yla 1-2 seneye daha ihtiyacı var.
- Olgunlaşma ve kendini kontrol etme olayını hallettikmi , süper bir silahımız olucak bence , hemde öz evlat :)
- Eskişehir ve Gençlerbirliğinde yaşadıklarını hatırlarsak şuan gerçekten geldiği nokta saygıya değer ...

Özge
09.01.2011, 00:35
Seviyorum seni Engin.:)

Ben de seviyorum.:D

Yavuz Hasan
09.01.2011, 00:47
Agresif ve hırçın tavırlarından uzaklaşmalı. Hakemle sürekli polemik halinde olmamalı, hakemi aldatmaya yönelik harekatlerden sakınmalı ve kararlara saygı duymalıdır.

Engin çok yetenekli, Schalke maçında oyunu açmak için Yattara'ya attığı 40 metrelik pas enfesti. Engin'in yapması gereken diğer husus ise, ceza alanına verkaçlar yaparak pozisyon hazırlamalı ve gol aramalıdır. Bazen çok fevri davranabiliyor. Zaten sinirlenmesi de bu basit top kayıplarından kaynaklanıyor. Oysa topun kendisinden daha hızlı olduğunu kavrayabilse bizi çok üst noktalara taşıyacaktır.
:alkış::alkış::alkış:
bana pek güven vermiyor
ya şampiyonluğun mimarı olacak
ya kaçan şampiyonluğun
ortası yok

Hasan Nasrallah
09.01.2011, 20:24
Ben de seviyorum.:D

ben daha çok seviyorum

ibrahim
09.01.2011, 21:47
ben daha çok seviyorum
Ben t-shirtini bile aldim nabeer :P :)

atomania
09.01.2011, 22:27
2 yari istanbul maclarinda Enginin üstüne oynayacaklar. Bence kritik durumlarda sonradan oyuna girse daha iyi olur aslinda. Engine kart göstertmek gibi kolay birsey yok. Azcik provake yeter. Onun icin Engincim bütün hirsin topa gitsin. Bizi utandirma:)

Sezgin Öztürk
10.01.2011, 00:50
Takımda çözemediğim tek oyuncu bazen olmadık işler yapar sahanın bir ucundan diğer ucuna milimetrik nokta paslar atar ancak bazen 5 metre önündeki adamın önüne topu bırakamaz. Ayağının ayarı yok gibi ama sen takımın ateşisin Engin bazen rakip yerine bizi yakıyorsun ama neyse :D

trab61
10.01.2011, 01:03
sen bitanesin engin. seni bende cok seviyorum. takima ayri bir renk katiyor. yaptigi her hareketiyle nerdeyse. bence turkiyenin en buyuk yetenegi su anda. ama yetenegini kullanabilyormu?? oda ayri bir soru isareti. ardadan daha yetenekli bence ama arda yetenegini daha iyi kullanasbiliyor cunku daha sakin bir futbolcu.

kemaLAZ61
10.01.2011, 15:50
http://www.facebook.com/video/video.php?v=499958768813

Bu Engin tam piskopat yauuu ççç Ama güzel konustu helal olsun :D

Süleyman50
10.01.2011, 16:12
helal olsun engin çok güzel konuşmuşsun...

Batuhan
10.01.2011, 16:20
Taraftarların dile getirmek isteklerini söylemiş. Doğruları söylemiş. Helal olsun sana Engin. Kızamıyorum ben bu adama ya. Trabzonlu olması yeter. İstanbul medyasına o cevapları veriyor ya, helal !

muribbi
10.01.2011, 17:39
"futbol programlarında futbol ile ilgili eleştiriler olmalı kişilikle ilgili değil." diyor engin. engin neden futbolundan çok kişiliğin hakkında konuşuyorlar hiç düşündüğn mü?

M.S.SOFU
10.01.2011, 19:52
http://www.facebook.com/video/video.php?v=499958768813

Bu Engin tam piskopat yauuu ççç Ama güzel konustu helal olsun :D
kesicem lan kendimi

engin reizzzz

bize her yer trabzon ulannnn

AKSOY_61
10.01.2011, 20:09
Engin reyiz.....
Büyüyünce baytar olcam lan:D

FC-ST-PAULI-61
10.01.2011, 20:11
Helal olsun Engin

Ali Tunahan Güllü
10.01.2011, 20:16
Helal Enginnn:)

SinopLu 61
10.01.2011, 20:39
Engin süpersinn dahada süper olucan inş

Semra
11.01.2011, 13:02
Geçen sene Ziraat Türkiye Kupasında fenere attığı golü ve sevinci unutamıyorum :)
inşallah beraber nice büyük sevinçleri yaşarız.
Allah yolumuzu ve şansımızı açık etsin...

Asi Çaykaralı61
11.01.2011, 13:27
Bugün Engin Baytar'dan beklentilerim fazla ben karşılayacağına inanıyorum :)

Chiko
11.01.2011, 15:02
Engin ilk yari'nin son bölümlerine sinirden reklam panolari'na tekme attigini gören var mi? :D

Hasan Nasrallah
11.01.2011, 15:03
ilk yarı süperdi koçum yine maşallah

Hasan Nasrallah
11.01.2011, 15:04
Engin ilk yari'nin son bölümlerine sinirden reklam panolari'na tekme attigini gören var mi? :D

aynen iki sıfır öndeyken hemide

Süleyman50
11.01.2011, 15:06
engin ikinci yarıya futboluyla damga vuracak inşallah...

Harun-61
11.01.2011, 15:56
asist krali engin :)

mehmets61
11.01.2011, 16:04
ilk yarı iyiydi ikinci yarı o ada takımla beraber düştü...

Tayfun
11.01.2011, 16:10
Burak'a yaptığı asist enfesti, Koçumsun...

Gökhan KAN
11.01.2011, 16:12
Beğendiğimi söyleyemem..

Özge
11.01.2011, 16:13
Müthişti asisti.

FC-ST-PAULI-61
11.01.2011, 16:19
Bence gayet iyi oynadi

Erbay
11.01.2011, 16:25
İkinci yarıdaki çok düşük performansı olmadı :) İlk yarıda son maçlarda göbek yapmıştı, sanki o kiloları atmış gibi. Uzun deparlarda yakalanmıyor rakibine.

Samet Yildirim
11.01.2011, 16:27
Biraz fazla top kaybetti ama engin kaliteli bir topcu insallah diger arkadaslarda katilinca daha cok is yapacak..

mashal61
11.01.2011, 16:27
Yaptığı asistin hakkını vermek gerek.

Ama Burak solundan koşarken koşu yoluna atmayıp rakibin üzerine gitmesi de yanlış tercihdi.

LaZ_KoPaT
11.01.2011, 16:28
Macı tam izlemedim ama iki güzel asistini izledim teşekkürler reis

Arif Timurcioğlu
11.01.2011, 16:33
Ben solda daha çok beğeniyorum engini hem o kanadı dolduruyo hemde daha etkili oynuyor. Bugünde her zamanki gibi etkili ve hırslıydı.

DeAgLeMaNyAq
11.01.2011, 16:40
Kanatta oynamayınca yeteri kadar bireyselliğini sergileyemediği için etkili gözükmüyor belki ama yine yaptığı 2 asistle maçı kopartan isim oldu...

bASTURk
11.01.2011, 16:41
Sinirini artık reklam panolarından çıkarıyor gelişme var.:)

Futbolunu büyük hayranlıkla izliyoruz.Her ne kadar sol kanat oyuncusu olsa da Jaja'nın bölgesinde oynadığında bile sırıtmıyor.Topa basıyor,adam kovalıyor,çalım atıyor,asist yapıyor.Yok yok maşallah.

Burak'la beraber takımı sırtlıyorlar.

Asi Çaykaralı61
11.01.2011, 17:14
Engin bence bugün iyi bir performans sergiledi.Bence daha da iyi olacaktır İNŞALLAH :)

Özge
11.01.2011, 17:57
Kendisine faul yapılınca da sinirlenmedi:DDeğişiyor mu yoksa Engin:D

Fatih
11.01.2011, 20:14
İkinci yarı oyundan düşmesine rağmen beğendim oldukça yararlı oynadı.

SEDAT
11.01.2011, 20:35
- Herhalde takımda iyi olmaması için dua edilen , ama herkesi yanıltmaya and içmiş tek adam :)

pReN@_61
11.01.2011, 20:51
Burak ile pas vermeme yarışına girdiler :)

Yavuz Hasan
11.01.2011, 22:05
ilk 20 dk fenaydı

ayağında top tutmadan rakibi perişan etti

bugün beğendim

FC-ST-PAULI-61
13.01.2011, 15:38
Yattara da diyor Engin Piskopat http://ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=85462

Tolunay Abdioğlu
13.01.2011, 16:36
http://ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=85462

-Yemek buldun ye,dayak buldun kaç. :)

Tayfun
14.01.2011, 14:07
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs125.ash2/39611_166723130010486_153674824648650_585234_80801 41_n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=585235&id=153674824648650)

Engin her yerde üçlü çektirtir mekan farketmez :)

Firtina52
14.01.2011, 14:55
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs125.ash2/39611_166723130010486_153674824648650_585234_80801 41_n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=585235&id=153674824648650)

Engin her yerde üçlü çektirtir mekan farketmez :)

Zaaten bize her yer Trabzon degilmi :D

Ali Yerlikaya
15.01.2011, 14:08
Acikcasi hazirlik döneminde pek begenmedim seni Engin ama sen kaiteni hirsinla birlikde ön plana cikardigin icin hazirlik maclarinda cok verimli olmani yadirgamamak lazim...
Ins. ikinci yari bomba gibi girersin sol rakiplerin sag koridorunu felc edersin, güveniyoruz sna... ;)

Sibel
16.01.2011, 11:14
Maçlarda bazen sırf komedi var diye özellikle izliyorum(hakemle diyalog)..

Semra
16.01.2011, 15:40
Bugün Habertürk gazetesinde röportajı vardı, bize İstanbul da Trabzon :)
Konya Torku maçının ilk 20 dakikasında iyiydi, inşallah bugün çok çok daha iyi olur.
kolay gelsin.

Sefa
16.01.2011, 20:52
Engin'e bir haller oldu..

Anlaşılan son fırça ve uyarıyı yedi.. :)

Böyle daha iyisin be Engin.. Sadece futbol ;)

LaZ_KoPaT
16.01.2011, 20:57
Maşallah berakallah aynen böyle devam reis

Asi Çaykaralı61
16.01.2011, 22:05
Bugün MAŞALLAHı vardı Engin'in de :)

İNŞALLAH daha da iyi olacağız :)

Kubilay ŞAHİN
16.01.2011, 22:07
Sen Adamsın.:)

Dogan
16.01.2011, 22:09
Manisa'nın güçlü bir ortasahası yoktu ama Engin en verimli olacağı mevkide oynadı gibi geldi bana.

mehmetdoğan
16.01.2011, 22:10
hayatının topunu oynadı helal.ilk defa bu kadar sakin ve olgun futbol oynadı tebrikler:alkış:

SEDAT
16.01.2011, 22:22
- Engin koçum hele seni ayrı bir alkışlamak istiyorum :alkış:

DeAgLeMaNyAq
16.01.2011, 22:22
Sinir yapmadan bitirdiği nadir maçlardan birini oynadı. Orta alanda oynadığında hücum anlamında Engin'in Colman'ın önünde olduğu bir gerçek. Ancak ciddi rakiplere karşı Engin'in savunma bilgisi Colman'ın gerisinde kalıyor. Bunu geliştirebilirse o mevkide de Colman'a zor şans gelir...

sakaryalı.61
16.01.2011, 22:46
evet bugün sinirlerine hakim olunca adamları iyi paçavra ettin tatil hamlığı sendede göze çarptı bana göre fakat sinirlenmeden böyle devam edersen ligde paçavra yaptığın çok adam olacak çook :alkış: :alkış: :alkış: adamımsın.

pReN@_61
16.01.2011, 22:46
İyi maçtı Engin tebrikler..

Fatih
16.01.2011, 22:48
İyi futbolunun yanı sıra dikkatimi çeken diğer nokta fazlaca top kapmasıydı.

Tebrikler adamım.:)

Sezgin Öztürk
16.01.2011, 22:50
Çok iyiydin Engin tebrikler galiba sahada en çok top kapan oyuncuydun...

Mustafa
16.01.2011, 22:51
Çocuğuna 61 kere maşallah çok tatlı :)

Arif Timurcioğlu
16.01.2011, 22:54
Çok etkili bir oyun ortaya koydu helal olsun.

Mehmet Zeki
16.01.2011, 22:56

Bir de sanki daha az itiraz etti. :o

:)

sakaryalı.61
16.01.2011, 23:27
Çocuğuna 61 kere maşallah çok tatlı :)
çocuğuna bir maşallahta benden adamım allah nazardan korusun seni ve onu :)

Harun-61
16.01.2011, 23:37

Evet, bende bunu yazacaktim.
Bayaa bi top kapti.

Helal Engin.

.....
16.01.2011, 23:38
Gerçekten çok top çaldı.

Ayrıca daha az top kaybetti gibime geldi :)

bASTURk
16.01.2011, 23:40
Takımda ''komple'' denebilecek tek oyuncu.Kayıp yıllarının acısını çıkarıyor,her geçen gün olgunlaşıyor.Bir numaralı yıldızımız!

Göğüs kontrolüyle rakibi ekarte edişi bir an Zidane'ı hatırlattı bana.:)

Hami_41
16.01.2011, 23:41
Enginde iyiydi bugün hep böyle devam eder inş.

Ömer Yüce
17.01.2011, 00:11
Maç içi performansına yorum yapmıyacam. Bence herşeyden önemlisi maç sonu. Ulan çocuk daha dur ufacık ya :) O anları her ne kadar TRT Haber izletmesede o duyguyu yaşadım... Umarım son noktan olur trabzon

Özge
17.01.2011, 00:41
İyi bir maç çıkardı.Oynasın da hangi mevki olursa olsun yadırgamaz:)Çocuğu maşallah çok tatlı:)

İlker Akçay
17.01.2011, 00:43
En iyi maçıydı desem yanlış olmaz galiba...Muhteşem bir top kapma sezisi ve çabukluğu var...

melih61
17.01.2011, 00:49
Şu an türkiye liginin en iyi yerli oyuncusu.(nokta)

İlker Akçay
17.01.2011, 00:52
Kimse eklememiş haberi ben ekleyeyim :) Çok tatlı bir kızı varmış,Allah sağlıklı,huzurlu,analı,babalı ömür versin Zehra Sultan'ımıza :)

Engin galibiyeti kızıyla kutladı
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6298-7H4S7C7E.jpg Başarılı oyuncumuz Engin Baytar, Manisaspor maçının ardından galibiyeti saha ortasında bebeğiyle kutladı.

Tribünde minik bebeği Zehra Sultan'ı kucağına alan Engin Baytar, taraftara üçlü çektirdi.

Diğer Fotoğraflar

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6298-2W0A2B9R.jpg

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6298-0V1C6G4N.jpg

batuhan249
17.01.2011, 01:07
helal olsun sana engin hirsin azmin ve oynadigin harika futbol icin tesekkurler insallah seninle bircok sampiyonluga ulasir takimimiz

Mert67
17.01.2011, 01:09
Helal olsun Engin.En beğendiğim isimdin.Teşekkürler.:alkış:

yektakurtulus
17.01.2011, 01:58
byebye colman

DeAgLeMaNyAq
17.01.2011, 02:23
Yunus Emre Sel yine manşeti attırmış "Engin üç aylık çocuğuna üçlü çektirdi!" :)

Tayfun
17.01.2011, 08:36
Engin aldı kızını geldi sahanın ortasına dedim; tehdit mi edecek milleti "yakarım ulan" filan diye :D

Şaka bir yana seviyoruz seni Boztepeli Engin :)

Semra
17.01.2011, 08:42
İyi bir maç çıkardın, Tebrikler... Böyle sadece oyununu oyna, biz zaten destekçiniz, yolun şansın açık olsun.
Zehra Sultan çok tatlı bir bebek maşallah, Allah analı babalı büyütsün inşallah...

Turgay Atalay
17.01.2011, 08:43
Akşam yine süperdin Engin, maşallah sana...Allah bozmasın

Sabri Kurban
17.01.2011, 08:45
Önlibero olmamasına rağmen çok top kaptı. Her yerde baskı yaptı. Oyunu iki taraflı oynadı. Kolay iş değil yaptığı. Çok iyiydi. Kızı da ileride Trabzonspor'un bayan futbol takımında oynar heralde.

Ömer Yüce
17.01.2011, 08:48
Selçuk giderse orada rahatlıkla oynayacağını da gösterdi...

Süleyman50
17.01.2011, 09:50
engin ikinci yarıya futboluyla damga vuracak inşallah...

ankaragücü maçında inşallah aramayız seni hep böyle oynarsın inşallah engin, tebrikler...

ilhan
17.01.2011, 09:54
byebye colman

Yok artık.
İroni olduğunu düşünmek istiyorum.

Selçuk giderse orada rahatlıkla oynayacağını da gösterdi...

Yok artık.
İroni olduğunu düşünmek istiyorum.

Adem Erdoğan
17.01.2011, 09:57
Hep böyle kal Engin.

KUTADGU
17.01.2011, 09:58
Selçuk, Colman ve Engin bu takımın faydalı, önemli ve karakterli futbolcularındandır.

Birilerinin benzer performansları ile diğerlerini asmaya ne gerek var.

Hepsi bu takımın bir parçası ve hepsini çok seviyor, önemsiyor ve onlara güveniyoruz.

Futbol bir takım oyunu...

Biz de parçasıyız.

Erbay
17.01.2011, 10:03
Bu düzeyde oynamaya başlasın takımın değişmezi olur. Ama bir maç sonra delirirse orasını bilmem :)

Miraç Atalay Çiftçi
17.01.2011, 10:09
Orta sahada alan ve Colman'in önceki maclarda aldıkları sorumlulukları yerine getirdiği çizgiye gecene kadar mükemmele yakın oynadığın bir maçtı. O boldede çekeceğimiz muhtemel sıkıntı şimdilik cok buyutulmeyecek gözümüzde. İleri cizgide Piotr, Cale, Alan ve Burak hatta Yattara degerlendirilebiliyor. Çizgiden ya da dikine bindirmelerin forvetlere alan ve pozisyon acıyor.
Sakin ve sorumlu oyunun için tebrikler :))

Tangerine Dream
17.01.2011, 10:15
Anlaşılan o ki bazı arkadaşlarımız henüz alternatifli kadroya alışabilmiş değiller, yadırgıyorlar, bir futbolcumuz sivrilince hemen bir diğerinin gönderilmesini istiyorlar.:)

aaahmet61
17.01.2011, 11:07
dün harika oynadı.birde hiç sinirlenmedi.çalım yaptı .atakları organize etti.asistlik paslar verdi.tam on numara gibi oynadı.siniri alınmış engin kalitesini gösteriyormuş.