PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Engin Baytar

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38

Sefa Murat Dokuz
27.06.2009, 19:13
Zaten şu saatte ferhat verilmiyor açıklama olmuş, 200 bin euro+ 2 oyuncuysa kazık yedik zaten kim olursa olsun. Yani ben Kaleci Onurdan falan korkmuyor değilim.

Birini Giray olarak tahmin ediyorum..

Giray vermeyiz girayı versek en az üstüne 2 milyon almalıydık.

danger00
Hacısalihoğlu; "Takas yok!"

Trabzonspor Gençlerblirliği'nden Engin Baytar'ı transfer ederken bu futbolcuya karşılık bordo mavili ekibin Gençlerbirliği'ne verdiği iddia edilen futbolcusu Ferhat Çökmüş takasta kullanılmadı.
Engin için yapılan sıkı pazarlıkta Ferhat takası gündeme gelmezken Bordo Mavililer Engin'in bonservisi sadece para karşılığı aldı.

HACISALİHOĞLU: FERHATI VERMEDİK
Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğu Gençlerbirliği'nden Engin'in bon servisini para karşılığı aldıklarını ifade ederek” Bu transfer bitti.
Engin artık Trabzonsporlu.Bu futbolcunun bonservisini para karşılığı aldık.Ferhatı bu futbolcuya karşılık bu kulübe vermedik.
Ferhat'ın talipleri var.Bu kulüplerle görüşmelerimiz sürüyor. Ancak Ferhatı Engin transferinde takası olarak kullanmadık.
Engin'in bonservisine para verdik dedi.
Gençlerbirliği'nden bonservisi alınan Engin Baytar'ın çarşamba günü anlaşma imzalayacağı öğrenildi.

haber61

Oğuzhan Turhan
Yahu üstteki mesajda takas yok, para karşılığı aldık demiş Hacısalihoğlu. Nerden çıktı takas işi

Fatih
27.06.2009, 19:14

Yok artık.:)

Arif Timurcioğlu
Hayırlı uğurlu olsun inş. başarılı olur.

tuncay1984
alanzinho verilir bence takas

Gökhan KAN
27.06.2009, 19:15
Yok artık.:)
Gerçekten takas olayı varsa Cavcav işini bilir..

Mustafa Yılmaz.20
27.06.2009, 19:15
ferhat ve 1 sene kiralık olarak brüls olsa fena olmaz :D

Orhan Aydın
27.06.2009, 19:16

yüreğim yok artık lebronjames mantığım Allah korusun diyor

hacısaliıoğlu haberini yapanlar mı hacısalihoğlu mu bizle kafa buluyor

Fatih
27.06.2009, 19:16
Giray olması mümkün değil.

İki genç futbolcudur büyük ihtimalle.

Kadir
27.06.2009, 19:17

Cavcav işini biliyorda bizimkiler mal mı :o

Gökhan KAN
27.06.2009, 19:18
Giray olması mümkün değil.

İki genç futbolcudur büyük ihtimalle.
İnşallah ama bunlar kim olacak ki..Gelecek vaad eden biri yok ki elimizde Barış tan başka..

Orhan Aydın
cavcav kurnaz da bizimkiler saf değil sonumuz hayrola

Doğan Şahin
Bonservisi 700bin lira ama
200bin € + 2 kiralık takassa : Brüls + Isaac kiralık olarak takasa verilebilir.
Böylece hem yabancı kontejyanı rahatlar hem de yabancılarımız banko oynayıp süper lig tecrübesi edinirler.

Mustafa Yılmaz.20
27.06.2009, 19:19
tjikuzu ve enginle ön libero ve sol kanat tamam..forvete fatih tekke ve sağ beke bi adamla kadro iyi olur

Koray
27.06.2009, 19:20
Giray mı ?.. Allah korusun, adımızı transferde kazığın alasını yemiş takım olarak altın harflerle yazdırırız tarihe...

Bjk bile yalan olur bizim yanımızda kazık yeme konusunda...

Gökhan KAN
27.06.2009, 19:21
Cavcav işini biliyorda bizimkiler mal mı :o
Mal mı cümlesi yakışmadı.Bilmiyorum artık..Heyrettin efendi düşünmüştür Giray zaten yedek oynamıyor verelim Başkanım demiştir onun yerine stoper de Tayfunu oynatırız...:)

Orhan Aydın
27.06.2009, 19:21
Bonservisi 700bin lira ama
200bin € + 2 kiralık takassa : Brüls + Isaac kiralık olarak takasa verilebilir.
Böylece hem yabancı kontejyanı rahatlar hem de yabancılarımız banko oynayıp süper lig tecrübesi edinirler.

abi ağzından bal akıyor umarım zararda olan taraf biz olmayız

danger00
27.06.2009, 19:22
Hacısalihoğlu; "Takas yok!"

Trabzonspor Gençlerblirliği'nden Engin Baytar'ı transfer ederken bu futbolcuya karşılık bordo mavili ekibin Gençlerbirliği'ne verdiği iddia edilen futbolcusu Ferhat Çökmüş takasta kullanılmadı.
Engin için yapılan sıkı pazarlıkta Ferhat takası gündeme gelmezken Bordo Mavililer Engin'in bonservisi sadece para karşılığı aldı.

HACISALİHOĞLU: FERHATI VERMEDİK
Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğu Gençlerbirliği'nden Engin'in bon servisini para karşılığı aldıklarını ifade ederek” Bu transfer bitti.
Engin artık Trabzonsporlu.Bu futbolcunun bonservisini para karşılığı aldık.Ferhatı bu futbolcuya karşılık bu kulübe vermedik.
Ferhat'ın talipleri var.Bu kulüplerle görüşmelerimiz sürüyor. Ancak Ferhatı Engin transferinde takası olarak kullanmadık.
Engin'in bonservisine para verdik dedi.
Gençlerbirliği'nden bonservisi alınan Engin Baytar'ın çarşamba günü anlaşma imzalayacağı öğrenildi.

haber61

ya okuma zorluğu var ya da gözlerinizde problem hala daha takas muhabbeti yapıyorsunuz :)

Koray
27.06.2009, 19:23
Şimdi aklıma geldi bu Cavcav Brüls için bize 2 milyon euro önerdi diye haberler çıkmıştı bi ara hatırlıyorsunuzdur, bizimkiler kabul etmemişti...

Eğer Brüls'ü vermişsek bu kiralık olaraktır inşallah...

İskender YILMAZ
27.06.2009, 19:23
Çok güzel .. Hayırlı uğurlu olsun .. :)

Mustafa Yılmaz.20
27.06.2009, 19:24
ya okuma zorluğu var ya da gözlerinizde problem hala daha takas muhabbeti yapıyorsunuz :)
tamam da orada öyle yazıyor başka yerlerde 200 bin euro ve 2 oyuncu yazıyor..sen bunun doğru olduğunu nerden biliyorsun..

Kadir
27.06.2009, 19:24
Mal mı cümlesi yakışmadı.Bilmiyorum artık..Heyrettin efendi düşünmüştür Giray zaten yedek oynamıyor verelim Başkanım demiştir onun yerine stoper de Tayfunu oynatırız...:)

Hocam biz tüpçünün transfer komedilerine nasıl gülüyorsak bu da aynen öyle olur .

Ahmet Faruk
27.06.2009, 19:25
Enginimize de kavuştuk..

Çok "engin" bir vizyon sergiliyoruz bu aralar...

Hadi bakalım, koptuğu yere kadar...
Daha neler göreceğiz....

danger00
tamam da orada öyle yazıyor başka yerlerde 200 bin euro ve 2 oyuncu yazıyor..sen bunun doğru olduğunu nerden biliyorsun..

zaten takas muhabbeti üzerine yapılmış bir açıklama

Gökhan KAN
Hocam biz tüpçünün transfer komedilerine nasıl gülüyorsak bu da aynen öyle olur .
Haklısın..Hayrettinden beklenir ama..Biliyorsun Hayrettin i hayretle izliyoruz..:)

Orhan Aydın
27.06.2009, 19:26

haber %100 mü olsada şüphelenirim ağızdan çıkan çok laf yalan hüviyetine büründü

Hüseyin İlkin
27.06.2009, 19:27
Engin Baytar'ın çok yerinde bir transfer olduğunu düşünüyorum. Arkadaş geldiydi bize, BMN'de sayfaları kontrol ederken Engin transferini gördüm ve yaşadığım sevinci bir o bilir. :D Ondan sonra o sevinçle dışarlardaydım zaten. Fatih ve sağ bek yeterli olur diyorum.

Mustafa Yılmaz.20
27.06.2009, 19:29
zaten takas muhabbeti üzerine yapılmış bir açıklama
tamam da gerçekten öyle bir açıklama varmı onu bilmiyoruz..ayrıca şimdiye kadar yapılan açıklamaların çoğu doğru çıkmadı:)

Ali Can
27.06.2009, 19:30
inş. hayırlı olur.

ApoCaN28
27.06.2009, 19:32
Ben bu adama ısınamadım ...
Umarım faydalı olur...

Sefa Murat Dokuz
27.06.2009, 19:33
Yahu şu forumda bana Engin Baytar'ın bir başarısını yazacak insan yok mu ?

Trabzonspor'un artık çağ atlaması lazım, daha üst düzey oyunculara ihtiyacı var.

Ünal Cumhur
27.06.2009, 19:33
haber dogrudur heralde diye düşünüyorum . orhan sam konusunda ilhan cavcav keske satmayı düşünsede transfer etsek ya

Gökhan KAN
27.06.2009, 19:34
İnşallah başarılı olacak..Hadi bakayım Engin çık sahneye Show unu yap...:)

Oğuzhan Fidan
27.06.2009, 19:35
engin baytar iyi transfer oldu hayırlı olsun

Ahmet Faruk
27.06.2009, 19:36

Trabzonspor'un artık çağ atlaması lazım, daha üst düzey oyunculara ihtiyacı var.

Ortaçağdan sonrası yeter Trabzonspor yönetimine...

Muhammet
27.06.2009, 19:36
Hayırlısı olsun.

Ahmet Faruk
27.06.2009, 19:38
Rehabilitasyon merkezine döndük...

Var mı başka "Bize gelirse düzelecek" "süper yetenekli" "Trabzonlu" oyuncu...

ismail tüfekçi
27.06.2009, 19:43
ben ara transferde alanzinyonun takıma uyum süreci sorunu olacağını özer hurmacı yada ibrahim akın,engin baytar ikilisinden birinin takıma direk fayda vereceğini yazmıştım idda ediyorum sıtar transfer arayanlar engin bu sezon ses getirecek

Mehmet_Mercanlı
27.06.2009, 19:43

ne gibi bir başarı ?

sence kimi almalıydık o mevkiye altarnatif larak ?

yabancı kontenjanı sorunu yaşarken ?

Fatih
27.06.2009, 19:44

Engin yeteri kadar üst düzey de disiplinde biraz problem yaşıyor.

Breams Broos'a kefil ben Engin'e:)

Ahmet Faruk
27.06.2009, 19:46
ne gibi bir başarı ?

Yabancı kontenjanı sorunu Tijikuzuyu alırken yoktu değil mi...

maydin
27.06.2009, 19:47
iyi topçudur. ...........

Sefa Murat Dokuz
27.06.2009, 19:49
ne gibi bir başarı ?

Bugune kadar TSL de kaç asisti var kaç maçta maçı kurtarmış takıma ne vermiş. 30 maçta 2 golle mi trabzona gelcek seviyeye çıkmış. Hangi Tsl takımının yıldızıymış da bize gelecek seviyeye çıkmış bu engin?
G.Ünal kayserinin yıldızlarından biridir.
Selçuk Manisanın yıldızıdır.

Aynı şekilde Fb gidip şu anda bursadan sercanı almak istiyorsa yada topuzu özeri bekiri vb oyuncuları alıyorsa bu ligin kendi takımlarında başarılı oyuncularını alıyorlar ki bizde geçen sene öyle yaptık . Sen bu transferle gençlerinin önünü tıkıyorsun alternatif diye aldığın adam g.birliğinde 11 de oynuyordu ama birçok maçta özetlerde 90 dk oynamış adı geçmiyordu tele ligde hele bu sezon piyasada olmayan bir adam.Neydi bu yoğun istek. bu çalışma anlayamadık yani.
Almana gerek yok Engini alacaksan kimseyi alma zaten oraya adam isteyen yok ki. Barışı yetiştir adam gibi.
alanzinho barış ikilisi sol kanatı götüremeyecek mi. Barış şimdi hiç süre alamayacak takımda.
Sol tarafta karadenizden sami fatih kadir var oğlu var. Engin gibi vasat bir oyuncunun bizde ne işi var.

Ya şimdi bizim Isaac ın bile şu enginden 10 kat iyi kariyeri var desem ne diyeceksiniz? hemde ondan 4-5 yaş küçük!

Gökhan KAN

Yabancı sorunu yaşıyoruz mecbur yerli almak zorundayız..Enginden iyiside piyasada yok..

hos_cocuk61
Engin Baytar, Zafer Yelen ve Thijikuzu ile orta saha sorununu büyük bir ölçüde aştık 10 numara ise aramaya gerek yok Alanzinho ve Colman 10 numara görevini rahatlık ile yaparlar tek eksik forvet ve sağ bek kaldı inşallah Fatih Tekke ve kaliteli bir sağ bek ile seneye lige dangamızı vurucağımıza eminim...

İHSAN
Hayırlı olsun.

Anlayamadığım, anadolu kulüpleri bu tür transferleri anında çözerken biz aylarca görüştükten sonra anlaşabiliyoruz. Bize mi zorluk çıkarıyorlar; yönetim mi pazarlığı beceremiyor?

Yunus Emre SEYHAN
27.06.2009, 19:53

Mesela Gençlerbirliği deplasmanında yusuf yusuf maç izlememizi saglamıştır.

Adem Erdoğan
27.06.2009, 19:54
Engin'e fener talip olmuş olsaydı şu anda bu sayfalarda cümbüş olurdu.

Otorite olarak ezikleri kabul ettiğimiz için burun kıvırır olmuşuz.

Ahmet Faruk
27.06.2009, 19:55

O Engine has bir özellik değil...

Trabzonsporda oynamayan bütün Trabzonlu oyuncularda var...

Velevki dediğin gibi olsun, bir maç yetti yaani...

İlginç...

Mehmet_Mercanlı
27.06.2009, 19:56
Yabancı kontenjanı sorunu Tijikuzuyu alırken yoktu değil mi...

ben sana tijikuzuyumu savundum konumuz o değil onu onun başlığında konuşuruz
sen bana sol acık veyasol iç için bir alternatif söyle KARIYERLİ olmasıda önemli değil :)

Fatih
27.06.2009, 19:58
Engin Türkiye'deki en iyi sol açıklardan biridir.

Bunu aksini idda edebilecek var mı?

Mehmet Ç.
27.06.2009, 19:58
Karekterini vvsvs begenmiyorum,

Iyi topcu!!

Onu alacagimiza Baris'a sans verseydik daha iyi olurdu... Olan Ferhat'la gidecek diger oyuncuya oldu :(

Neyapalim olan oldu, BOL SANS! Insallah basarili olur!

Ahmet Faruk
27.06.2009, 19:59
ben sana tijikuzuyumu savundum konumuz o değil onu onun başlığında konuşuruz
sen bana sol acık veyasol iç için bir alternatif söyle KARIYERLİ olmasıda önemli değil :)

Arkadaşım konumuz senin yazdığına bakarsak yabancı kontenjanı gibi duruyor...

Engini alan bir zihniyet ile Kuzu alan arasında bir fark yok...

Şu iki adamı ibb veya gençler alsaydı kimsenin umrunda olmazdı...

Ahmet Faruk
27.06.2009, 20:00
Engin Türkiye'deki en iyi sol açıklardan biridir.

Bunu aksini idda edebilecek var mı?

Bu yargıyı sınamamız mümkün değil...

Türkiyede sol açık yok...

Neyle kıyaslayalım...

Kewel var bi tane adam akıllı, o da yabancı...

hos_cocuk61
27.06.2009, 20:01
Karekterini vvsvs begenmiyorum,

Iyi topcu!!

Onu alacagimiza Baris'a sans verseydik daha iyi olurdu... Olan Ferhat'la gidecek diger oyuncuya oldu :(

Neyapalim olan oldu, BOL SANS! Insallah basarili olur!
Ferhat'ın bu kulüpte durması bile hata üstüne para verilip elden çıkarılmalı!!!

hos_cocuk61
27.06.2009, 20:04
Arkadaşlar isimlere takılı kalmıyalım Engin ve Tjizikuzu bu takıma üst seviyede katkılar sağlıyacaktır eminimki eleştirenlerinde utandıracaktın.

Fatih
27.06.2009, 20:05
Bu yargıyı sınamamız mümkün değil...

Türkiyede sol açık yok...

Neyle kıyaslayalım...

Kewel var bi tane adam akıllı, o da yabancı...

Ben sana adam akıllı bir kaç tane sayayım.

Arda Turan,Erman Kılıç,Uğur Boral,Ekrem Dağ.

Hangi takımlarda oynadıklarını zaten biliyoruz.:)

Gökhan KAN
27.06.2009, 20:09
Şansal söylemiş..Ajansspor tan alıntı..

Sansal Buyuka:"Engin Turkiyenin en yetenekli futbolcusudur,biraz disipline ihtiyaci var"

Mehmet_Mercanlı
27.06.2009, 20:11
Bugune kadar TSL de kaç asisti var kaç maçta maçı kurtarmış takıma ne vermiş. 30 maçta 2 golle mi trabzona gelcek seviyeye çıkmış. Hangi Tsl takımının yıldızıymış da bize gelecek seviyeye çıkmış bu engin?
G.Ünal kayserinin yıldızlarından biridir.
Selçuk Manisanın yıldızıdır.

Aynı şekilde Fb gidip şu anda bursadan sercanı almak istiyorsa yada topuzu özeri bekiri vb oyuncuları alıyorsa bu ligin kendi takımlarında başarılı oyuncularını alıyorlar ki bizde geçen sene öyle yaptık . Sen bu transferle gençlerinin önünü tıkıyorsun alternatif diye aldığın adam g.birliğinde 11 de oynuyordu ama birçok maçta özetlerde 90 dk oynamış adı geçmiyordu tele ligde hele bu sezon piyasada olmayan bir adam.Neydi bu yoğun istek. bu çalışma anlayamadık yani.
Almana gerek yok Engini alacaksan kimseyi alma zaten oraya adam isteyen yok ki. Barışı yetiştir adam gibi.
alanzinho barış ikilisi sol kanatı götüremeyecek mi. Barış şimdi hiç süre alamayacak takımda.
Sol tarafta karadenizden sami fatih kadir var oğlu var. Engin gibi vasat bir oyuncunun bizde ne işi var.

Ya şimdi bizim Isaac ın bile şu enginden 10 kat iyi kariyeri var desem ne diyeceksiniz? hemde ondan 4-5 yaş küçük!

evet engini beyenmeye bilirsin saygı duyarım

anca bence bu sezon yaşadığı olaylara ramen görev aldığı maçlarda güzel oynadığı takıma ofansıf anlamda cok şey katıını gördüm kaç macını izledi bilmiyorum
benim futbol görüşüme nederece güvenırsın onuda bilmiyorum ancak ben 6-7 tane canlı macını izledim tv karşısında izlediklerimde extra
hırsı ve isteği benı etkiliyo ustelik top teknığide iyi olduğunu duşunuyorum
ve tüm bunlarla birlikte 61 olası ve TRABZON SPOR farmasını bu denli giymek istemesi onun daha hırslı daha istekli daha sorumluluk sahıbı bir şekilde oynayacağı anlamına geliyor.
sol kanada iyi bir altarnatif diyorum ben akılı bir oyuncu olduğunu duşunuyorum aklını kulanır ve çalışırsa 11 zorlar diye duşunuyorum

madı acıdan buderece zorluk ceker ken bu fiyata alına bir oyuncu bence uygun... istanbul takımları piyasayı öyle karıştırdıkı bu fiyata oyuncu almak cok zor.
bende isterim yabancı alınsın

ancak yedek kulubesınde oturması için yabancıya para verecek luksumuz şu anlık yok

sylva-cale-colman-alanzınho-yattara-song-----

bu oyunculardan birini gönderip 11 de oynayacak birini alman gerekecek buda oldukca büyük bir kulfet
ayrıca bu oyunculardanbirini gönderdikten sonra onların yerini dolduracak oyuncu alman gerekecek
ben engin için umit liyim bizim uğur boralımız olabilir
bu sezon oynadığı futbola bunu göstedi
bende isterim cok daha iysini ancak şuanki ortamda bu en doğrusu

Sefa Murat Dokuz

Evet Engin'in müthiş başarısı buymuş demek bende bu Engin ismi geçeli neydi acaba diyordum. Meğerse bizim taraftar ankarada maça gidemiyormuş. Napıyordu Engin silahlı adam mı tutuyordu sahaya girişte. Onlarda Trabzona geliyor şimdi dikkat edin Trabzonda seyirci de azalmasın. Azalacak gibi bak 15 bin geçen sene kombine bu sene 5 bin olmadı daha.

Koskoca Trabzonspor Gençlerbirliğinde bir oyuncudan korktuğu için o oyuncuyu alıyor. Hadi Fenerli Yattaradan korkar, Trabzonlu barostan korksun da Engin baytar dan niye korkacam youladan korkarım daha iyi. Böle komik bişey olamaz Ankarada yusuf yusuf maç izliyorduk. Ben öle bişey hatırlamıyorum. Trabzon taraftarı G.Birliğine karşı yusuf yusuf ediyorda niye bu sezon 2 maçıda kazandık niye 2 es es maçını da kazandık(sonra es ese transfer olduğunu düşünürske baytarın). Engin npmış ben hala öğrenmedim ya neyse, inşallah adam olur burda. Gençlerin önünü tıkayacak bir transfer.

Adem Erdoğan
Engin Baytar ayağında top tutabilen bir futbolcu, bizim bu sezon en çok sorun yaşadığımız olay.

Sol açık oynayacaktır büyük ihtimalle fakat serbest de oynayabilir, kaliteli yetenekli futbolcu, kafalardaki şüpheler sadece disiplin probleminden kaynaklanıyor.

Orhan Aydın
şansal ın o cümleyi söylemesi kaç dk sürmüş acaba:)

Koray
27.06.2009, 20:13
Çok iyi kadromuz var ama bunu kullanabilmek önemli...

Kadro kurmakta en çok Metin Diyadin'e güveniyorum, hiç olmasa futbolcuları çok iyi tanıyor...

Fatih Tekke'yi de aldığımızı farzedersek benim kadrom şu şekilde olurdu kesinlikle ;

---------------Tony--------------

Serkan---Giray------Egemen----Cale

---------Tjikuzu------Selçuk-------

Yattara--------------------Engin---

-------------Alanzinho--------------

------------Fatih Tekke--------------

Çok iş yaparız bu kadroyla yeterki doğru kullanılsın...

Ayrıca keşke Orhan Şam'ı da alsak ve sağ beki sağlamlaştırsak....

Gökhan KAN
27.06.2009, 20:14
Engin rakibin sol kanadını felç edecek kapasitededir..

hos_cocuk61
27.06.2009, 20:14
Şansal söylemiş..Ajansspor tan alıntı..

Sansal Buyuka:"Engin Turkiyenin en yetenekli futbolcusudur,biraz disipline ihtiyaci var"
Bende idda ediyorum eğer disiplin sorunun yener ise eminimki milli takımın vazgeçilmezleri arasına giricektir ve o çok övdüğünüz Arda Turhan'ıda geçicektir bazıları izlemeden atıp tutuyor sorsan özelliklerini bile anlatamaz özelliklerini bilmiyenlere dip not dribling yönlü olabilen ters çalımıda iyi atan duran topları ve topu iyi kullanabilen bir oyuncu anlamadı iseniz ardanın çevik ve hızlı versiyonu!!!

Gökhan KAN
27.06.2009, 20:16
Çok iyi kadromuz var ama bunu kullanabilmek önemli...

Kadro kurmakta en çok Metin Diyadin'e güveniyorum, hiç olmasa futbolcuları çok iyi tanıyor...

Fatih Tekke'yi de aldığımızı farzedersek benim kadrom şu şekilde olurdu kesinlikle ;

---------------Tony--------------

Serkan---Giray------Egemen----Cale

---------Tjikuzu------Selçuk-------

Yattara--------------------Engin---

-------------Alanzinho--------------

------------Fatih Tekke--------------

Çok iş yaparız bu kadroyla yeterki doğru kullanılsın...

Ayrıca keşke Orhan Şam'ı da alsak ve sağ beki sağlamlaştırsak....
Koray şimdi hoca 4-4-2 den vazgeçmiyormuş diyecekler..:)

Benim kadromun aynısı bende öyle düşünüyorum..Giray ın yerine Song da olabilir..

Sefa Murat Dokuz
27.06.2009, 20:17
evet engini beyenmeye bilirsin saygı duyarım

anca bence bu sezon yaşadığı olaylara ramen görev aldığı maçlarda güzel oynadığı takıma ofansıf anlamda cok şey katıını gördüm kaç macını izledi bilmiyorum
benim futbol görüşüme nederece güvenırsın onuda bilmiyorum ancak ben 6-7 tane canlı macını izledim tv karşısında izlediklerimde extra
hırsı ve isteği benı etkiliyo ustelik top teknığide iyi olduğunu duşunuyorum
ve tüm bunlarla birlikte 61 olası ve TRABZON SPOR farmasını bu denli giymek istemesi onun daha hırslı daha istekli daha sorumluluk sahıbı bir şekilde oynayacağı anlamına geliyor.
sol kanada iyi bir altarnatif diyorum ben akılı bir oyuncu olduğunu duşunuyorum aklını kulanır ve çalışırsa 11 zorlar diye duşunuyorum

madı acıdan buderece zorluk ceker ken bu fiyata alına bir oyuncu bence uygun... istanbul takımları piyasayı öyle karıştırdıkı bu fiyata oyuncu almak cok zor.
bende isterim yabancı alınsın

ancak yedek kulubesınde oturması için yabancıya para verecek luksumuz şu anlık yok

sylva-cale-colman-alanzınho-yattara-song-----

bu oyunculardan birini gönderip 11 de oynayacak birini alman gerekecek buda oldukca büyük bir kulfet
ayrıca bu oyunculardanbirini gönderdikten sonra onların yerini dolduracak oyuncu alman gerekecek
ben engin için umit liyim bizim uğur boralımız olabilir
bu sezon oynadığı futbola bunu göstedi
bende isterim cok daha iysini ancak şuanki ortamda bu en doğrusu

İnşallah dediğin gibi olur.
Ama bu sezon Transferde sanki 2001-2002 lere dönmüş gibi hissettim kendimizi.Sanki takım bir sezonda iflas etti maddi açıdan bitti tükendi gibi bir duruma geldik sanki. Geçen sene para saçan takım 3.olmuş iflas etmiş gibi serbest oyunculardan falan medet umar olmuş.
Ben 61 numarayı Barıştan alırsalar bu ayıbı da yediremem kendime.
Barışa 61 numara daha çok yakışıyor. Engin Baytar barışın yedeği bile olamaz. herkes diyor ya teknik Engin barışta teknik. Barış 90 doğumlu ondan 10 kat daha fazla potansiyele sahip. Engin falan 2-3 sezon sonra kaybolur gider. Barış için futbol daha yeni başlıyor. Ben hala onda gökdeniz potansiyeli olduğuna inanıyorum yeterki yeteneğimize güvenelim.
Baytarlarla tjikuzularla, ceyhunların barışların önünü kesmeyelim.
Hadi yorumların için çok teşekkür ederim. Umarım dediğin iyi katkı sağlar.

hüseyin1975
27.06.2009, 20:17
Evet Engin'in müthiş başarısı buymuş demek bende bu Engin ismi geçeli neydi acaba diyordum. Meğerse bizim taraftar ankarada maça gidemiyormuş. Napıyordu Engin silahlı adam mı tutuyordu sahaya girişte. Onlarda Trabzona geliyor şimdi dikkat edin Trabzonda seyirci de azalmasın. Azalacak gibi bak 15 bin geçen sene kombine bu sene 5 bin olmadı daha.

Koskoca Trabzonspor Gençlerbirliğinde bir oyuncudan korktuğu için o oyuncuyu alıyor. Hadi Fenerli Yattaradan korkar, Trabzonlu barostan korksun da Engin baytar dan niye korkacam youladan korkarım daha iyi. Böle komik bişey olamaz Ankarada yusuf yusuf maç izliyorduk. Ben öle bişey hatırlamıyorum. Trabzon taraftarı G.Birliğine karşı yusuf yusuf ediyorda niye bu sezon 2 maçıda kazandık niye 2 es es maçını da kazandık(sonra es ese transfer olduğunu düşünürske baytarın). Engin npmış ben hala öğrenmedim ya neyse, inşallah adam olur burda. Gençlerin önünü tıkayacak bir transfer.

Fatih Tekke bize tekrar geldiginde ne gibi üstün Basarisi vardi güzel Kardesim?

Abartmasak artik diyorum???
Lütfen.

adem73
27.06.2009, 20:18
Engin rakibin sol kanadını felç edecek kapasitededir..
bu adam solak degil mi solacik.rakibin solunda mi oluyor:)

Gökhan KAN
Bende idda ediyorum eğer disiplin sorunun yener ise eminimki milli takımın vazgeçilmezleri arasına giricektir ve o çok övdüğünüz Arda Turhan'ıda geçicektir bazıları izlemeden atıp tutuyor sorsan özelliklerini bile anlatamaz özelliklerini bilmiyenlere dip not dribling yönlü olabilen ters çalımıda iyi atan duran topları ve topu iyi kullanabilen bir oyuncu anlamadı iseniz ardanın çevik ve hızlı versiyonu!!!
Yorumun güzel haklısın..Arda dan daha iyi..Tek farkaları disiplinleri..

Gökhan KAN
bu adam solak degil mi solacik.rakibin solunda mi oluyor:)
Engin sağ ayak..Bir nevi Arda gibi solda oynuyor...

Orhan Aydın
27.06.2009, 20:19

fatih terim ve ts li engin biraz zor biraraya gelir:)

Koray
27.06.2009, 20:19
Koray şimdi hoca 4-4-2 den vazgeçmiyormuş diyecekler..:)

Benim kadromun aynısı bende öyle düşünüyorum..Giray ın yerine Song da olabilir..

Bu da 4-4-2 sayılır Gökhan, sadece Alanzinho ikinci forvet gibi oynayacak :) Yani hoca sistemindende vazgeçmiş olmayacak...

Çok zor değil bu kadroyu sahada görmek, çok iş yaparız, bence...

danger00
27.06.2009, 20:21
engin iki ayağınıda kullanabiliyor
hatta sol ve sağ ayakla duran top bile kullandığını hatırlıyorum, düşünün yani

uyum61
27.06.2009, 20:21
Engin'e fener talip olmuş olsaydı şu anda bu sayfalarda cümbüş olurdu.

Otorite olarak ezikleri kabul ettiğimiz için burun kıvırır olmuşuz.

engin'i fener almisti bile. disiplinsizligi yuzunden vazgecmislerdi.

Cihad Varlı
27.06.2009, 20:22
Hayırlı uğurlu olsun ne diyelim ..

Mehmet_Mercanlı
benim en yakın arkadaşım ankara spor da onuyordu geçtiğimiz sezon
ali korkmaz
şimdi adana sporda oynuyor ankarada oynadığı surede özer ile değişmeli oynuyorlardı
kendisi engini yakından tanıyo
en gin hakkındaki yorumu
-bazen öyle maçlar cıkarıyorduki tanıyamıyorduk cok yetenekli tabiki TRABZON SPOR da bizle oynadığı gibi oynamıcak daha disiplinli daha sorumluluk sahibi daha özgüvenli gibi artıları olcak.

gs den ardayı
fb deb uğur boralı
bjk den telo yu
alamayacağımıza göre bence şans vermekte yarar var

adem73
Engin sağ ayak..Bir nevi Arda gibi solda oynuyor...
yattara nin mevkisi icin alinmis o zaman.yattara nin yedegi olacak herhalde.

Ahmet Faruk
27.06.2009, 20:23
Ben sana adam akıllı bir kaç tane sayayım.

Arda Turan,Erman Kılıç,Uğur Boral,Ekrem Dağ.

Hangi takımlarda oynadıklarını zaten biliyoruz.:)

Ben Arda ve diğerleri olarak ayırıyorum...

diğerlerinin içine engini katabilir miyim, bilemiyorum....

Arda ile Ermanı, Ekremi yan yana koymayacak kadar az hased ediyorum Ardaya...

hos_cocuk61
27.06.2009, 20:24
-----------------------sylva-----------------------

-serkan-----------song--------egemen----------cale
-(tayfun)---------(giray)-----------------------(ferhat)

-------------------thizikuzu--------------------------
-------------------(ceyhun)--------------------------
-------------colman----------------------------------
-------------(selçuk)---------------------------------
-------------(zafer)----------------------------------
yattara-------------------------------------alanzinho
--------------------------------------------(engin)
-----------gökhan--------fatih--------------------
-----------(umut)---------------------------------

Gökhan KAN
27.06.2009, 20:24
Bu da 4-4-2 sayılır Gökhan, sadece Alanzinho ikinci forvet gibi oynayacak :) Yani hoca sistemindende vazgeçmiş olmayacak...

Çok zor değil bu kadroyu sahada görmek, çok iş yaparız, bence...
O zaman iyi..Alanzinho Alex misali görev yapacak...Aynı kadroyu bende yazmıştım defansif yönden zayıf kalırız dediler...Bence kalmayız...Defansif yönü Selçuk la Tjikuzu götürür..Zaten Fatih gelirse geçen sezon forvetlerin ayağında tutamadığı topların dolayısıyla geri atak olarak dönen pozisyonların % 40 ından kurtuluruz..

Ahmet ÇOLAK
27.06.2009, 20:25
arkadaşlar engin için disiplinsiz diyenler neyinin disiplinsiz olduğunu iddaa ediyolar anlamadım saha içindemi? idamanamı gelmiyo? karı kızamı gidiyo? elli çeşidi var disiplinin.. ayrıca ne olursa olsun daha genç bi oyuncu ailesinin yanına doğduğu şehirde büyüklerinin yanında büyüklerinin gözetiminde oynayacak bence gb.liğinden daha başarılı olacaktır burda tek yapması gereken çalışmak..

Mehmet_Mercanlı
27.06.2009, 20:26
İnşallah dediğin gibi olur.
Ama bu sezon Transferde sanki 2001-2002 lere dönmüş gibi hissettim kendimizi.Sanki takım bir sezonda iflas etti maddi açıdan bitti tükendi gibi bir duruma geldik sanki. Geçen sene para saçan takım 3.olmuş iflas etmiş gibi serbest oyunculardan falan medet umar olmuş.
Ben 61 numarayı Barıştan alırsalar bu ayıbı da yediremem kendime.
Barışa 61 numara daha çok yakışıyor. Engin Baytar barışın yedeği bile olamaz. herkes diyor ya teknik Engin barışta teknik. Barış 90 doğumlu ondan 10 kat daha fazla potansiyele sahip. Engin falan 2-3 sezon sonra kaybolur gider. Barış için futbol daha yeni başlıyor. Ben hala onda gökdeniz potansiyeli olduğuna inanıyorum yeterki yeteneğimize güvenelim.
Baytarlarla tjikuzularla, ceyhunların barışların önünü kesmeyelim.
Hadi yorumların için çok teşekkür ederim. Umarım dediğin iyi katkı sağlar.

gecen sezon aldığımız oyucuları nakıt para ilemi aldık sanıyorsun
hala onların borçlarını ödüyoruz
yapılan yatırımlar bu sezon belimizi buktu
bu sezon transfer de madı zorluk cekiyoruz

ceserdar
27.06.2009, 20:26
Gençlerbirliği'nde oynadığı ilk zamanlar seyretmiştim. Cidden oynadığı futbol çok etkilemişti. Oynadığı sol kanatta iyi işler çıkartıyordu. Ben bir de futbolcunun ayağının top ile olan temasına bakarım. Bileklerine hakim, doğru ellerde işlenmesi gereken bir madendi. Sonradan ilk zamanlarındaki ışığını kaybeder gibi oldu. Gençlerbirliği'ndeki ilk zamanlarda oynadığı futbolu her geçen gün geliştirmesi gerekirken, o da her yetenekli Türk genci gibi durdu, bırakın kendini geliştirmeyi geriye bile gittiği söylenebilir. Her şeye rağmen eğer tutturursa Trabzonspor'da, Milli Takım'a da yükselir, yıldızımız da olabilir. Bundan sonra top kendisinde.

Mehmet_Mercanlı
27.06.2009, 20:28
-----------------------sylva-----------------------

-serkan-----------song--------egemen----------cale
-(tayfun)---------(giray)-----------------------(ferhat)

-------------------thizikuzu--------------------------
-------------------(ceyhun)--------------------------
-------------colman----------------------------------
-------------(selçuk)---------------------------------
-------------(zafer)----------------------------------
yattara-------------------------------------alanzinho
--------------------------------------------(engin)
-----------gökhan--------fatih--------------------
-----------(umut)---------------------------------

yanı taktığımız ve dizilişimiz böyle olmaya bilir belki belki 11 de böyle olmaya bilir nacak
fatih tekke ile birlikte birde hocamız sorunsuz olursa bu kadaro işyapar

Paksoy
27.06.2009, 20:29
akıllı olursa çok iyi yerlere gelir . ama aklından milli formayı çıkarsın zira terim almaz

Fatih
Ben Arda ve diğerleri olarak ayırıyorum...

diğerlerinin içine engini katabilir miyim, bilemiyorum....

Arda ile Ermanı, Ekremi yan yana koymayacak kadar az hased ediyorum Ardaya...

Tabiki Arda diğerlerinden kat be kat yeteneklidir.

Aynı şeyi Engin için de söyleyebilirim.Engin'deki problem daha önce de söylediğim gibi saha dışındaki davranışlarıdır.

demiahme
hayirli olsun
kim alinirsa alinsin
ne olursa olsun
elestirecek bir seyler buluyoruz
eminimki eger engini fener alsaydi burada simdi
yonetim elini yavas tuttu
enginide kacirdik diyen bir suru insan olacakti
birakalim insanlar isini yapsin
bizde taraftarlik yapalim

Süleyman Baykan
27.06.2009, 20:31
200 bin+2 futbolcu ise oyunculardan biri bonservisi ile diğeri kiralık verildi bence ferhat bonservisi ile ısaacte kiralık verildi hayrettin hacısalihoğlu paso sallıyor ona inanmıyorum ben ve yönetimde görmek istemiyorum yüzünde hep olumsuzluk ifadesi var:)

Sefa Murat Dokuz
27.06.2009, 20:31
Rehabilitasyon merkezine döndük...

Var mı başka "Bize gelirse düzelecek" "süper yetenekli" "Trabzonlu" oyuncu...

Bizim sürmene de bir deli var. kızınca topa çok sert vurur böyle az arabaların camlarını kırmamıştır.Yeni hami olurmu diye düşünüyorum bize gelince.

Hüseyin İlkin
27.06.2009, 20:34
Bizim sürmene de bir deli var. kızınca topa çok sert vurur böyle az arabaların camlarını kırmamıştır.Yeni hami olurmu diye düşünüyorum bize gelince.

He he, söyle gelsin. ;)

Sefa Murat Dokuz
27.06.2009, 20:34
engin iki ayağınıda kullanabiliyor
hatta sol ve sağ ayakla duran top bile kullandığını hatırlıyorum, düşünün yani

Engin 2 ayağını da kullanabiliyor. Umarım topa iki ayağıyla bir den vurmaya kalkışmaz.;)

Fatih
27.06.2009, 20:36
Engin 2 ayağını da kullanabiliyor. Umarım topa iki ayağıyla bir den vurmaya kalkışmaz.;)
Engin seni utandıracak benden söylemesi.:)

Şenol Altunsoy
Engin iyidir iyi beklenti yüksek olunca beğenilmiyebilir ama çok iyi topçu bence yeter ki artık sadece futbolla ilgilensin

hos_cocuk61
Arkadaşım sen muhalefetten çok artık saçmalamaya başladın sevsende sevmesende artık Engin bizim oyuncumuz, bizim bir bireyimiz!!!

Sefa Murat Dokuz
27.06.2009, 20:37
Engin seni utandıracak benden söylemesi.:)
İnşallah, zamanında Gp2 de Hamiltona çuval demişliğim var en büyük yanılgım o dur şimdiye kadar. Umarım Engin de yanıltır beni.

Samet Berber
27.06.2009, 20:38
@kaka6169

Engin Baytar'a çamur atmadığın başlık kaldı mı başka , bak mesela Kombine başlığı var oraya yazmayı unutmuşsundur belki !

adem73
27.06.2009, 20:38
kadronun cok sismesi bazi sorunlari beraberinde getirecektir

UğuR
27.06.2009, 20:39
Hayırlı olsun.....

Mehmet_Mercanlı
27.06.2009, 20:40
Trabzonspor'un Gençlerbirliği'nden transfer ettiği Engin Baytar Çarşamba günü imzalıyor.

http://photos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs102.snc1/4879_92221227741_79472017741_2066491_2076098_n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=2066491&op=1&view=all&subj=102140268320&aid=-1&oid=102140268320&id=79472017741)

RÜYADA GİBİYİM
Trabzonspor 'un yeni transferi Engin Baytar rüyada olduğunu söyledi.
Haber61'in telefonla ulaştığı Engin Bordo Mavili ekiple henüz resmi sözleşme imzalamadığı için konuşmasının çok etik olmayacağını ifade ederek” Bordo Mavili ekiple Çarşamba günü resmi sözleşme imzalayacağım. Onan sonra konuşabilirim. Bugün konuşmam çok doğru olmaz. Size sadece şunu söyleyebilirim. Adeta rüyada gibiyim. İki kulüp arasında uzun süredir görüşmeler devam ediyordu. Bugün tarafların anlaştığını öğrendim. Ben Trabzonlu bir futbolcuyum. Ailem Boztepe mahallesinde oturuyor. Trabzonspor'da forma giymek hayalimdi. Bu gerçekleştiği için rüyada gibiyim. Türkiyenin en büyük kulübüne ve en ateşli taraftarına sahip olan Trabzonspor'da olmak çok büyük bir gurur.Bu gururun ve beklentilerin karşılığını vereceğimden kimsenin şüphesi olmasın. Daha geniş detaylı açıklamayı imzadan sonra yaparsam daha iyi olur” dedi.

ceserdar
27.06.2009, 20:40
Süper Lig'in bence en yetenekli ilk 20 oyuncusu arasına rahatlıkla girer.

Sefa Murat Dokuz
27.06.2009, 20:41
Arkadaşım sen muhalefetten çok artık saçmalamaya başladın sevsende sevmesende artık Engin bizim oyuncumuz, bizim bir bireyimiz!!!
yok kardeşim ben yediremiyorum, biraz fazla idealistim bu sezon onu avrupada bir çok iyi oyuncu nun sözleşmesi sona erdi mesela bak sivasspor bir tunuslu aldı fransa liginden ben bir iki kez denk gelmiştim ismi kulağımda kalmış o oyunca bu sene dikkat edin diyorum.
Ben tjikuzu değil de onun yerine çok daha iyi bir oyuncuyu alabilirdik avrupada sözlemesi bitip takım değiştiren çok oyuncu oldu, aynı şekilde engin de benim için barış memişin önünü tıkamak olduğu için. Ben barışa rağmen taraftara rağmen barış memişe sahip çıkılması ve daha 18 yaşında bir yeteneğin arkadalarda kıyılarda köşelerde kalıp kaybolmasını istemiyorum.

hüseyin1975
27.06.2009, 20:42
Kendi oyuncusunu bu kadar asagilayan ve yinede basari bekleyen baska bir Taraftar Grupu yokdur KAINATTA!!!

ilhan
27.06.2009, 20:42
Son dönemlerde iyi futbolcular çıkmıyor malesef ülkemizden. Gündemde sadece Arda var. Altyapılardan çıkan her futbolcudan Arda gibi olmasını isteyerek örnek sunuyor herkes. Ama Anadolu'ya doğru yönelip bakınca kendini belli eden futbolcuları görmek zor değil. Engin'de bunlardan bir tanesi. Engin'in disiplin sorunu olabilir. Ama bu onun yeteneklerinin olmadığı anlamına gelmiyor.

Somut örnek verecek olursak bu sene Ankara'da oynadığımız maçta ki Engin'i forumda beğenmeyen yoktu. İstiyorsanız o maç başlığına gidip yazılanları çıkaralım.

Mehmet Topuz, Özer ve Engin ülke içerisinde alınabilecek adamlardı. Orhan Şam, İsmail Köybaşı, Sercan, Batuhan gibi isimler ise kendilerini yavaş yavaş hissettirenler olarak göze çarpıyor. Mehmet Topuz'un ne kadar sorunlu bir futbolcu olduğunu buralarda hiç dillendirmedim. Ama emin olun Engin ile Mehmet Topuz'un futbolculuk karakterlerini karşılaştırsak Engin daha ağır basar. Hiç olmazsa mahalle kabadayıları gibi takım içerisinde huzursuzluk çıkaracak bir tip değil bana göre.

Ben de Engin'in yerinde olsam onun gibi kompleksli ve problemli olurdum. Kendi yeteneklerinin kat be kat altında takımlarda oynamak bir insan için gerçekten can sıkıcı olmalıdır. Tabii ki onlar prefosyonel bu gibi durumları sorun etmemelidir. Ama o takımlarda olup parlamak gerçekten önemli bir şey. Mesela bir çoğu sadece büyük maçlarda oynayıp kendini göstermeye çalışırken, Engin'in hiç öyle olduğunu düşünmedim. Televizyodan izlediğimiz kadarıyla yeteneklerinin hiç o kadar ucuz olduğunu söyleyemeyiz.

Kadroya direkt olarak monte edilir mi? Bence edilmez. Ama elinde Engin gibi bir adamın olması her zaman artı değerdir. Duran top konusunda, adam geçme konusunda, ince bilek hareketleri ve nokta paslarıyla eminim ki önümüzdeki sezon herkesin gözdelerinden bir tanesi olacak. Ben Engin'e ve yeteneklerine inanıyorum.

Sefa Murat Dokuz
27.06.2009, 20:43
@kaka6169

Engin Baytar'a çamur atmadığın başlık kaldı mı başka , bak mesela Kombine başlığı var oraya yazmayı unutmuşsundur belki !

o başlığı görmedim orayada yazarım az sonra,
art niyetle yazıyorsam avni aker'e uefa kupası maçına gitmek nasip olmasın renkdaşlar ama, 3.olduğumuz bir sezonun ardından takıma çok daha iyi 1 veya 2 oyuncu bekliyordum onun dışında transfere gerek yoktu. Ama tjikuzu ve engin yeni gelenler olunca hayal kırıklığına uğradım.
Mesela ben Zafer Yelen den çok daha umutluyum. Üzerinde durulursa kimsenin beklemediği bir yıldız çıkabilir Türkiye Liginden.

suat kalkan
27.06.2009, 20:46
yok kardeşim ben yediremiyorum, biraz fazla idealistim bu sezon onu avrupada bir çok iyi oyuncu nun sözleşmesi sona erdi mesela bak sivasspor bir tunuslu aldı fransa liginden ben bir iki kez denk gelmiştim ismi kulağımda kalmış o oyunca bu sene dikkat edin diyorum.
Ben tjikuzu değil de onun yerine çok daha iyi bir oyuncuyu alabilirdik avrupada sözlemesi bitip takım değiştiren çok oyuncu oldu, aynı şekilde engin de benim için barış memişin önünü tıkamak olduğu için. Ben barışa rağmen taraftara rağmen barış memişe sahip çıkılması ve daha 18 yaşında bir yeteneğin arkadalarda kıyılarda köşelerde kalıp kaybolmasını istemiyorum.
barış kendi önünü kendi kapatmış enginle ne alakası var. boşuna bu adamdan bir şey beklemeyin o kendi yolunu çizmiş II. alişen vakası olacak bundan hiç şüphem yok inşallah bizi utandırır

Süleyman Baykan
27.06.2009, 20:47
bu iki oyuncu neden açıklanmaz onu anlamış değilim

kesin ikna edilmeye çalışılıyor bu 2 oyuncu biri kesinlikle ısaac yurt dışında olduğundan kesinleşmeden basına açıklamıyolar sonra sorun olur diye
diğeride ferhat ancak oyuncuların açıklanmaması ilginç geldi bana

Mehmet_Mercanlı
27.06.2009, 20:48

slyva-song-cale-colman-alanzınho-yattara-

hadı tijikuzu yerine aldık kalıteli bir bir oyuncu diyelim

eee

oldumu 7

sol kanada kimi alıcaksında bu 7 kişiden 2 sini kesecek 11 oynayacak

yerli almamız gerekiyordu buda o mevkide yerlinin (özellikle TABZON lu olmasıyla birlikte) en iyisi

hos_cocuk61
27.06.2009, 20:48
Peki o zaman, artık aşşağılama politikasını bırakarak ister isen bize katkımı yoksa zararmı sağlar bunu tartışalım özel hayatlar vs.. bizi ilgilendirmez sonuçta bu oyuncu artık bizim bir bireyimiz oldu...

Fatih
27.06.2009, 20:50
o başlığı görmedim orayada yazarım az sonra,
art niyetle yazıyorsam avni aker'e uefa kupası maçına gitmek nasip olmasın renkdaşlar ama, 3.olduğumuz bir sezonun ardından takıma çok daha iyi 1 veya 2 oyuncu bekliyordum onun dışında transfere gerek yoktu. Ama tjikuzu ve engin yeni gelenler olunca hayal kırıklığına uğradım.
Mesela ben Zafer Yelen den çok daha umutluyum. Üzerinde durulursa kimsenin beklemediği bir yıldız çıkabilir Türkiye Liginden.
Tıjıkuzu konusunda katılıyorum sana madem yabancı alacaktık daha kaliteli potansiyeli olan bir yabancı alabilirdik.

Zafer konusunda kimsenin net bilgisi yok.Geçen sezon külubünün B takımında bile oynamamış.Zafer'den umudun varsa Engin'den hayli hayli olmalı.:)

bahadir
27.06.2009, 20:50
Eğer disiplin sorunlarını hallederse bence bizim için büyük kazanç olur. İlk 11'e girebileceğini sanmıyorum ama her zaman söylediğimiz şampiyon olmak için yedek kulüben zengin olacak lafı herhalde bu sene gerçekleşmiş olacak. Ben kendisinden umutluyum.. Ama transfer politikası olarak orta sahaya çok transfer yapıldığını ve bir şişme olduğunu görüyorum. İleride sıkıntı olabilir bu durum. Ve de hala iyi bir sağbek ve forvet alınmadı... Fatih'i de bekliyoruz bu vesileyle....

hüseyin1975
27.06.2009, 20:51
Baris Adam gibi oynasin, kimse önünü kesemez.

Macdan sonra oynadigi Kolbasdi kadar sahada Futbol oynasa sorun olmaz.

BIRAKIN SU MIKROMILLIYETCILIGI!

hos_cocuk61
27.06.2009, 20:53
Baris Adam gibi oynasin, kimse önünü kesemez.

Macdan sonra oynadigi Kolbasdi kadar Macdada oynasa sorun olmaz.

BIRAKIN SU MIKROMILLIYETCILIGI!
Barış kendi kendinin önüne taş koydu tabiri caizse cin olmadan adam çarpmaya kalktı bu kafa ile gider ise Barış 1,2 seneye kalmaz kaybolur gider!!!

61hikmet61
27.06.2009, 20:53
Süper Lig'in bence en yetenekli ilk 20 oyuncusu arasına rahatlıkla girer.

ke-sin-lik-le katılıyorum. cok iyi bir transfer. eger aklı basına gelmisse milli takıma cok rahat gider. ne kadar sevindigimi anlatamam valla. kaliteli oyun yetenekli topcularla oynanır. sadece mucadele bir yere kadar.

Sefa Murat Dokuz
27.06.2009, 20:55
slyva-song-cale-colman-alanzınho-yattara-

hadı tijikuzu yerine aldık kalıteli bir bir oyuncu diyelim

eee

oldumu 7

sol kanada kimi alıcaksında bu 7 kişiden 2 sini kesecek 11 oynayacak

yerli almamız gerekiyordu buda o mevkide yerlinin (özellikle TABZON lu olmasıyla birlikte) en iyisi
Biraz noktalama kullan cümlelerde çok büyük anlatım bozukluğu oluyor.
Ben sol kanata ihtiyacımız olduğunu düşünmüyordum. Devre arası alınmış bir Alanzinho o formu vermişse yeni sezonda biraz bile arttırsa performansını yeter. Ki onun yediği barış var, kardenizsporda o bölgede fatih altundağ var ileri geri oynayabilen sami var, kamp kadrosuna katılan kadir var.
Sanırım sen illaki olaraya bir transfer düşünmüşsün.Analdığım kadarıyla tabi.
Benim düşüncem sadece tjikuzu ile kalacaksak ve ısaac gidecek brulsde gelemeyecekse yinede son hakkımı ön liberoya kullanmak olur. İlla atiba da demiyorum. bu sezon avrupa transfer piyasasını iyi takip edemedik. Bence bunda ersun yanal gibi bir antrönör ve bu işleri takip edişinin kaybı da etken.

sifuni
27.06.2009, 20:56
http://www.youtube.com/watch?v=aGmwwtzYiTE

erik
27.06.2009, 20:56
İnşallah hayırlı olur.

Sefa Murat Dokuz
27.06.2009, 20:57
Tıjıkuzu konusunda katılıyorum sana madem yabancı alacaktık daha kaliteli potansiyeli olan bir yabancı alabilirdik.

Zafer konusunda kimsenin net bilgisi yok.Geçen sezon külubünün B takımında bile oynamamış.Zafer'den umudun varsa Engin'den hayli hayli olmalı.:)

Zafer Yelen bildiğim kadarıyla geçen sene bir sakatlık geçirdi.Ve uzun süre uzak kaldı sahalardan.

Bence asıl konuşulması gereken şu medyada dönen 2 oyuncu muhabbeti.

erik
27.06.2009, 20:58
Transfer bence ya yabancı oyuncu alınıp ya da Tekke alınıp bitecek.

Serhat
27.06.2009, 21:00
Hoş geldin Engin ...

Umarım Başarılı olursun ... :)

sifuni
27.06.2009, 21:02
Zaaten Hugo Broosun yillardir isteyipte alamadigi bir futbolcuydu:rolleyes:

mhayri
27.06.2009, 21:07
Kulübemiz zenginleşiyor...
Orta sahaya bakarmısınız:
Colman,Alanzinho,Barış,Serkan,Selçuk,Yattara,Engin ,Cikuzu...(başka vardıysa da unuttum)
Bunların içinden doğru üçlüyü bulup oynattığımız anda bu orta sahayı kimse tutamaz...

Mehmet Zeki
Hosgeldin Engin. Bence iyi oyuncu. Kaldi 2 transfer. 1 tanesi insaallah Fatih tekke ikincisi iyi bir sagbek.

Yunus Emre SEYHAN
O Engine has bir özellik değil...

Trabzonsporda oynamayan bütün Trabzonlu oyuncularda var...

Velevki dediğin gibi olsun, bir maç yetti yaani...

İlginç...

Ben Engin'i izlemeyenler için Trabzonspor maçını örnek verdim :)
Engin lig genelinde etkili bir futbol ortaya koyuyor zaten..
Bu ligde Sol ayağını adam gibi kullanabilen kac oyuncu var? Onların bonservis bedelleri ne?
Başarıymış.....
Cok komik bir yaklasım olmuş.
Mehmet Topuz,Özer,İsmail vs. Milyon eurolar dönüyor ortalıkta.

3 kulvarda yarışacağız.. Tabiiki alternatifli kadromuz olacak.

Engin'i izleyince pişman olacaksınız.
Tabii bencilliği ve disiplinsizliği bırakırsa.......

sifuni
27.06.2009, 21:08
http://www.youtube.com/watch?v=aGmwwtzYiTE

MuratB.
27.06.2009, 21:08
trabzonlu olmak trabzonspora transfer olmak için referans olmamalıdır. kişinin karakterinin de klübe uyup uymayacagı göz önüne alınmalıdır. zerre sevinmedim hatta daha da ileri gidiyim hiç istemiyodum bize gelmesini. arkadaşlarımın dedigine göre eskişehirde barlardan çıkmayan hovarda bir adammış. kendini benim gözümde bitiren olay ise rivayete göre eğlenirken birkaç kez para yırtmış.

hos_cocuk61
27.06.2009, 21:13
Bu ligde Sol ayağını adam gibi kullanabilen kac oyuncu var? Onların bonservis bedelleri ne?
Başarıymış.....

Güzel tespit dikkatini çeker ise bizim maçta sol kanattan yaptığı etkili driblig'ler ve güzel çalımlar gerek ise kullandığı firikikler ve attığı güzel paslar ile bizi hayli zorlamıştı tek başına...

Harun-61
27.06.2009, 21:14
Hayirli olsun...

Osman yavuz nerede :-)

Ahmet Faruk
27.06.2009, 21:15

Başarıymış.....

Arkadaşım alternatifi boşluğu doldurduktan sonra bulursun...
Önce koca bir gedik açıp "Aha da alternatif, hem de Trabzonlu" hikayelerini ben yutmuyorum...

Akıllı olmayan futbolcudan hiç bir takıma fayda gelmez... Hatta şöyle açıklayayım, zararı faydasını karşılamaz...

Enginin sağ ayaklı versiyonu olan Ankaragücülü Gökhan Emreciksin ne oldu...
Çok da disiplinli bir takıma gitmişti, hatta onun gitmeden önceki vukuatları Enginin ki kadar ayyuka çıkmamıştı.

Yahu futbol takımına topçu alıyoruz,Rahabilitasyon merkezine hasta değil...

İyise, karakteri kişiliği sağlamsa gelecek...
Ne demek "Gelince düzelir"

ilhan
27.06.2009, 21:15
Arkadaşlar,

Tamam disiplin konusunda telkinleri anlıyorum. Ama biz ne Gençlerbirliğiyiz, ne de Eskişehirspor. Bu kulübün kapısından adımını atan nereye geldiğini, nasıl davranması gerektiğini iyi bilir. Bilmesi gerekir.

_SeRKaN_
27.06.2009, 21:18
Hayırlı olsun...İnşallah beklentilere cevap verebilir...

Sefa Murat Dokuz
27.06.2009, 21:18
Arkadaşlar,

Tamam disiplin konusunda telkinleri anlıyorum. Ama biz ne Gençlerbirliğiyiz, ne de Eskişehirspor. Bu kulübün kapısından adımını atan nereye geldiğini, nasıl davranması gerektiğini iyi bilir. Bilmesi gerekir.

İlhan abi geçen burda bir abimiz, idmanda topçuların küfürleştiğini birbirlerine küfür ettiklerini söyledi şakalaşırken. Hemde ana avrat.(Fatih Tekkeyi oyuncuların istmeyeceği muhabbeti vardı yaklaşık 2-3 gün önce Genelde Fatihin geri gelmesi konu başlığında)
Bu takıma gelenler madem nasıl davranmasını biliyor bu anlattıkları yalanmıydı.

Laz_61
27.06.2009, 21:19
Engini begenmiyenler futboldan ne kadar anliyor acaba ???

Osman Pervaneli
27.06.2009, 21:19
ben enginin trabzonsporda basarili olucagini düsünüyorum
dogru transfer olmus emegi gecen herkeze tskrlr

ilhan
27.06.2009, 21:21
İlhan abi geçen burda bir abimiz, idmanda topçuların küfürleştiğini birbirlerine küfür ettiklerini söyledi şakalaşırken. Hemde ana avrat.(Fatih Tekkeyi oyuncuların istmeyeceği muhabbeti vardı yaklaşık 2-3 gün önce Genelde Fatihin geri gelmesi konu başlığında)
Bu takıma gelenler madem nasıl davranmasını biliyor bu anlattıkları yalanmıydı.

Sefa'cım,

Bunları sen duymadan, sen görmeden bence inanma. Olmuşsa da takım arkadaşlarının kalitesizliğine ver. (:)) Biz de olmaz böyle şeyler. Önemli olan geçmişte yaptığı hatalar değil, onları tekrarlamamasıdır. Zaten biz de yapamaz böyle şeyler.

mhayri
27.06.2009, 21:22
Orta saha işi tamamdır...
Sağbek ve forvet transferiyle sezona başlarız...
Yabancılardan sürpriz gidenler olmazsa tabi :)

Ahmet Faruk
Engini begenmiyenler futboldan ne kadar anliyor acaba ???

Beğenler kadar anlıyorlar...
Engin hakkında yorum yapıyorlar, beğenenler hakkında değil...

Engini beğenenler de bir ileri etik anlayışı var gibi duruyor.
Malum, onlar sadece konuya odaklanıyorlar...

Süleyman Baykan
bence transfer şöyle sonuçlandı geçenlerde zaten ferhat çökmüşü teklif etmiştik engine karşılık takasta ama cavcav kabul etmedi enginle görüşmüş ve engin trabzonspor gitmek istediğini söylemiş bunun üzerine sadri şeneri aramış cavcav size gelmek istiyor gelin görüşelim diye bence sadri şener
ferhat+para demiş cavcav kabul etmemiştir en başta sonra ısaac te kiralık teklifi ile olmuştur bu iş.

200 bin euro+ferhat bonservisi ile+ısaac kiralık

Osman Pervaneli
27.06.2009, 21:23
dogrusu ben enginden cok umutluyum
trabzonsporumuzda basarili olucagini düsünüyorum

Yunus Emre SEYHAN
27.06.2009, 21:24
Arkadaşım alternatifi boşluğu doldurduktan sonra bulursun...
Önce koca bir gedik açıp "Aha da alternatif, hem de Trabzonlu" hikayelerini ben yutmuyorum...

Akıllı olmayan futbolcudan hiç bir takıma fayda gelmez... Hatta şöyle açıklayayım, zararı faydasını karşılamaz...

Enginin sağ ayaklı versiyonu olan Ankaragücülü Gökhan Emreciksin ne oldu...
Çok da disiplinli bir takıma gitmişti, hatta onun gitmeden önceki vukuatları Enginin ki kadar ayyuka çıkmamıştı.

Yahu futbol takımına topçu alıyoruz,Rahabilitasyon merkezine hasta değil...

İyise, karakteri kişiliği sağlamsa gelecek...
Ne demek "Gelince düzelir"
Sağ Bek ve Forvet sıkıntımızdan bahsediyorsan haklısın, O sıkıntılarında giderilmesi gerekiyor.
Bu başlıkta ilk mesajımda yazdım disiplinsiz ve sorunlu bir tip olduğunu.
Artık yönetim kurulunun bir bildiği vardır heralde transfer ettiklerine göre. beşiktaş şampiyon oldu.. Nasıl şampiyon oldu? Ortalıkta olmayan futbolcuları zaman zaman ön plana cıkıp mac aldılar.. Zaten 2-3 oyuncu seni tam 1 sezon boyunca taşıyamaz..(ofansif yük) Hele 3 taraftan savaşıcaksan.. Maliyetine göre cok uygun bir transfer bence.. Biz geçen sene gibi milyon eurolar verip oyuncu transfer edeceğimizi sanmıyorum.. Ekonomik yapımız hakkında başkan her konusmasında bilgi veriyor zaten..

balli_kuymak
27.06.2009, 21:34
terbiyesiz bir futbolcu hiç sevinmedim gelmesine...

Cafer Bulur
27.06.2009, 21:40
Yetenekleri tartisilamayacak bir futbolcu,disiplin konusunda da kendisine ceki düzen verirse basarili olacagina inaniyorum.

Engin ve Trabzonspor icin hayirli ugurlu olsun.

Erdem Keser
27.06.2009, 21:46
Çok iyi bir transfer.Hayırlı olacak inşallah.

Geriye kaldı Kaptan , önlibero ve bir sağ bek:)

Cafer Bulur
27.06.2009, 21:48
Tekrardan hayirli ugurlu olsun,kendisine dikkat ederse basarili olacagina inaniyorum.

Ben halen daha nokta transferleri bekliyorum.

Ferhat,zafer,tjikuzu ve engin benim gözümde ihtiyacimiz olan nokta transferler degildir.

Bundan sonra sagbek,orta saha ve forvet transferine ihtiyac duydugumuzu düsünüyorum.

Mustafa AYDIN
27.06.2009, 21:52
Futbol becerisine diyecek lafımız yok ama,disiplin konusunda kendine biraz çeki düzen vermesi lazım zira giyeceği forma çok ağırdır,yoksa çabuk ezilir.

Emo91
27.06.2009, 22:10
disziplinli olursa bence basarili olur ve her zaman forma giyecek kapasitede....

disziplinsizligini sürdürürse kulübeden ileriye gidemez ve zarar etmis oluruz!

DNA-TS
27.06.2009, 22:20
bize ne adamın saha dışındaki hayatından...ben sahadaki yapdığı işe bakarım...bence performansı iyi idi eskişehirde. izlediğim maçlarda çok iyi idi..ilk yarıda g.birliği de oynadığı maçlarda gayet iyiydi...bence yerinde bir transfer..

İskender Çakmak
27.06.2009, 22:23
valla sorunlu futbolcu değildir inşallah hayırlı olsun kendsi için iyi bir kulübe geldi bu herkese nasip olmaz onu bilerek oynasın diğer takımlarda yaptığğını burada yapamaz

Mustafa K. Demirbaş
27.06.2009, 22:26
hayırlı olsun .. başarılı olur inşallah

Erdal
27.06.2009, 22:28
Hoş geldin Engin...Al sana bir fırsat...Benim sana inandığım kadar sen de kendine inansan mesele yok zaten...Haydi bakalım samimiyetle yeniden diyenin Allah yardımcısıdır....Yeniden de ve sıfırdan başla

Berkedogan
27.06.2009, 22:34
Trabzonspor da o sorunları yaratamaz bence yeteneklerini gösterirse çok iyi adam hayırlı olsun takımımıza.

Ahmet Faruk
27.06.2009, 22:36
Benim muhalefetim ne kadar soyut ise, destekler de öyle...

Gerçi ben verilere dayanıyorum, destekleyenler ümitlere...

Ben biraz daha öndeyim :)

Erdal
27.06.2009, 22:39
Ben memnunum...Biraz yaramaz adama ihtiyacımız vardı. Çok uslu bir takım olmuştuk...Biz çok uslu bir şehir değiliz zaten :)...Fatih de gelirse denge sağlanır...:)

agasaro
27.06.2009, 22:41
Nesini beğenmiyorsunuz anlamıyorum Selçuk'un...

Onun gibi hem topu iyi kullanan hemde sonuna kadar mücadele eden adamı biraz zor bulursunuz...

Selçuk konusunda ben de sana katılıyorum. Selçuk İnan'ın futbolcu kalitesini tartışan birisiyle futbol konuşmayıp derhal oradan uzaklaşmak lazım.

Gurcell
27.06.2009, 22:41
Engin bizde adam olur. Hem sağ hem sol gerekse forvet arkası.. Süper oldu.. Bu özer hurmacıdan bile iyidir. Hayırlı olsun.. Tek fatih tekke kaldı..

Erdem Keser
27.06.2009, 22:44
Ah şu somut gerekçeler:)

Ey gidi Engin...Özer gibi bir adam 4.2 milyon avroyla futbol piyasasını salladı , senin daha fazlasını yapman gerek.

My
27.06.2009, 22:48
Ben memnunum...Biraz yaramaz adama ihtiyacımız vardı. Çok uslu bir takım olmuştuk...Biz çok uslu bir şehir değiliz zaten :)...Fatih de gelirse denge sağlanır...:)Valla benimde ilk aklıma gelen Fatih olduydu. Bir Fatih, Engin ve Tjikuzu'yu hizaya sokar gibime geliyor :)

Sefa Murat Dokuz
27.06.2009, 22:48
http://img245.yukle.tc/images/6142yeni.JPG (http://www.yukle.tc)

forma yakıştı aslında hırslı gözüktü bir an gözüme.

Şenol Altunsoy
27.06.2009, 22:49
Engin bu ligin çok yönlü oyuncularından biridir yapılması gereken tek şey ona formasının ağırlığını ve sadece futbol oynaması gerektiğini hatırlatmak inanın bunlar olursa ve takımda azcık başarılı olursa seneye bu vakitler bir yıldızımız olur ve satılmaması için kampanyalar başlatırız

erik
27.06.2009, 22:50
Engin kampa katılmış.İnşallah verimli olur.

Kasım Hilal
27.06.2009, 22:51
Yattara da yaramaz ama bizim bayağı işimize yarıyor..
Engin de fydalı olur inşallah..

Yalnız ben hala Fatih Tekke'yi bekliyorum.

Mayls
27.06.2009, 22:52
Hayırlı olsun.
Geçen yıldan beri adı geçiyor forumda. Umarım bu kadar söz edilmeyi hak edecek bir performans sergiler.

Mustafa Önder
27.06.2009, 22:53
Trabzonspor'un yeni transferi Engin Bayraktar bordo mavili takımın Isparta'daki kampına katıldı.

nihahaha ya bu yerel medya nasıl çalışır anlamadım koca baytar oldu bayraktar

Koray
27.06.2009, 22:54
http://img245.yukle.tc/images/6142yeni.JPG (http://www.yukle.tc)

forma yakıştı aslında hırslı gözüktü bir an gözüme.

Hiç bişey görünmüyor...

Cafer Bulur
27.06.2009, 23:05
Ben memnunum...Biraz yaramaz adama ihtiyacımız vardı. Çok uslu bir takım olmuştuk...Biz çok uslu bir şehir değiliz zaten :)...Fatih de gelirse denge sağlanır...:)
Erdal abi,engin,yattara,alanzinho gibi 3 tane bireysel yetenekleri olan bir takimda isler yolunda gider mi?

Diger taraftan sorunlu oldugu bilinen tjikuzu,engin ve yattara sence sorun olusturmaz mi bizde?

Benim bu konuda süphelerim var...

oguz altinbas
27.06.2009, 23:08
200 bin euro ve iki futbolcu verecekmisiz.hayırlı olsun trabzonlu oyuncuları takımda görmek güzel.

keles76
27.06.2009, 23:12
bence artik maca girdiginde skoru etkileyecek bir futbolcumuz daha oldu Insaallah futbol zekasini maclara yansitir ve ilk 11 ve milli takimin degismezlerinden olur

crazyman_61
27.06.2009, 23:12
yararlı olur inşaallah

Erdal
27.06.2009, 23:13
Cafer ben Engin in bizde sorunlu olacağını düşünmüyorum. Engin in yaşadığı tamamen ben nasıl hala burda olurum haksızlık bu sendromu...Dikkat edin geçen sene Topuz da da benzer özellikler belirmişti. Kalaydı Özer de aynı olabilirdi Ankara da...Yattara konusunda ben hala satılacağını düşünüyorum.

Sait Yıldız
27.06.2009, 23:16
hayırlı uğurlu olsun başarılı lur inşallah.

ceserdar
Bu zamana kadar biraz vukaatları olmasını ben oynadığı takımlar için aşırı yetenekli olmasına bağlıyorum. Eskişehirspor'da Youla ile kavgası. Youla boş olanlarda etkili olabilen tipik bir Anadolu takımı forveti ve Es Es taraftarının Youla'ya sevgisi büyüktü. Engin de takımı için birşeyler yapmak için didinen bir adamdı. Zaten Engin ve Batuhan'ın sayesinde Es Es kümede kalabildi. Bu iki futbolcunun çok önemli maçlarda hem golleri hem de asistleri vardı. Yoksa Es Es bu 2 futbolcu olsa cidden çok kuru bir takımdı. Rıza Hoca, koşan ve mücadeleci bir takım yaratmış fakat sadece bunları yapana bir takım kuru bir takımdır. Es Es de öyleydi ve bu kuru takım kimliğinden bence Engin ve Batuhan gibi yeteneklerle sıyrıldılar. Biz bir C. Ronaldo ne haltlar yiyor göz önüne getirmiyoruz. İngiltere'de kırdığı cevizler bizim medyada da yer alıyor fakat biz sadece 100 Milyon $lık transferiyle ne futbolcu be diyoruz. Yoksa şu anda dünya'da star olan futbolculardan bazılarının da vukuatları var. Önemli olan doğru yönetmek. Yoksa Nazi Subayı disiplini ile futbolcuların adam olamayacağını anlamalıyız. Zaten bu eski bir yöntem. Artık yöneticilerimiz, hocalarımız yetenekli oyuncuları vukuatları, alışkanlıkları ile futbolcuları yönetmeyi bilmeli, onlara bu davranışlarını profesyonel yaşamlarına yansıtmamaları gerektiğini anlatmalı, benimsetmeli, öğretmeli.

Barış Kaptanoğlu
son derece memnun oldum bu transferden.Bu sene çok başarılı bir performans sergiledi bana göre.Umarım bizde daha iyisini yapar

Sait Yıldız
27.06.2009, 23:18
hayırlı olsun

Lancet_61
faydalı olacağını düşünmüyorum inş. çok para vermemişizdir

savas avci
Bence süper bir transfer oldu göreceksiniz onumuzdeki sezon m.topuzdan ve özerden daha çok iş yapacak engin...

Alika87
27.06.2009, 23:26
o giden iki oyuncu kimmis?? haberi olan varmi??? ferhat cökmüs ismini bir yerde okudum, ama onun sözlesmesi zaten bitmis:confused:

Cafer Bulur
27.06.2009, 23:29
Cafer ben Engin in bizde sorunlu olacağını düşünmüyorum. Engin in yaşadığı tamamen ben nasıl hala burda olurum haksızlık bu sendromu...Dikkat edin geçen sene Topuz da da benzer özellikler belirmişti. Kalaydı Özer de aynı olabilirdi Ankara da...Yattara konusunda ben hala satılacağını düşünüyorum.
Hakli olabilirsin,ben de enginin bizde uslanacagini düsünüyorum.

Yattara konusunda ise umarim düsündüklerin cikar...:)

Erdal
27.06.2009, 23:30
Valla Fatih gelirse Yattara kalsın diyebilirim :)...

Barış Kaptanoğlu
27.06.2009, 23:30
yattara ya ciddi bir teklif olmadı henüz

Cem Kıran
27.06.2009, 23:35
İyi oyuncu ama sorunlu biraz..Eğer nereye geldiğini anlayıp düzeltirse huylarını iş yapar..Alanzinho'nun iyi bir yedeği olur

Barış Mayda
27.06.2009, 23:45
bence tam yerinde bir transfer 3 eksik kaldı forvet sah bek stoper

Barış Kaptanoğlu
27.06.2009, 23:48
hadi bakalım engin hayallerinin takımına geldin.O formanın hakkını ver çok çalış o zaman biz seni çok severiz

İskender66
27.06.2009, 23:55
Hayırlı olsun. İnşallah bize çok faydası dokunur. Gençlerbirliği taraftar sitesinde bir taraftarın yazdığı yazı dikkatimi çekti. Sizlerle paylaşmak istiyorum.

Engin Baytar’ın transferi her iki kulübe de hayırlı olsun. Engin Trabzon taraftarının aradığı bir kişidir; Beşiktaş taraftarının Pascal Nouma’yı sevdiği gibi sevecektir Engin’i Trabzonlular. Öncelikle Engin Trabzonludur, sonrasında “vur-kır parçala bu maçı kazan” tezahüratına yaratılışının gereği en iyi cevap verebilen bir insandır Engin. Beşiktaş taraftarı da bu yüzden sevmiştir Nouma’yı, sonrasını da burada hatırlatmama gerek yok.
Sanırım 1993-94 sezonu idi. O tarihlerde de yine Almanya kökenli, soy ismini hatırlayamadığım Engin adında taraftarında sevdiği bir futbolcumuz vardı. Sıkça Gençlerbirliği maçlarına beraber gittiğimiz bir arkadaşımla Kızılayda yürürken Engin’i gördüm, “Engin’i görüyormusun?” dedim arkadaşıma. “Yok yahu o Engin değil” dedi arkadaşım. Yaklaşınca “evet, haklıymışsın Enginmiş” dedi arkadaşım. Gençlerbirliği taraftarı olduğumuz halde kalbur üstü bir oyuncumuz olan Engin’i zor tanımıştık. Yanında genç bir hanım olduğu için rahatsız etmemek için konuşmayı uygun görmedik. Kızılay meydanında hiç tanınmadan rahatlıkla yürüyebiliyordu Engin.
Ankaramızda durum böyle, ne kadar ünlü bir futbolcu olsan da insanlar yanınızdan geçer sizi tanımazlar. Gelelim Trabzon, Eskişehir, Bursa gibi şehirlere. Kıskanarak söylüyorum ki bu şehirlerde insanların tamamına yakını kendi şehirlerinin takımını tutar. Zaman zaman gittiğim Bursa’da tanıştığım insanlarla sohbet ederken konu futbola gelince doğma büyüme bir Bursalının Bursaspor’u tutması elbette normaldir ama, hayretle görüyorum ki Ağrı gibi, Bingöl gibi şehirlerden Bursa’ya göç etmiş insanlar bile “Bursasporluyum” diyorlar. Bu gibi şehirlerde insanların tamamı takımının futbolcularını tanır, yolda gördükleri zaman , iyi futbol oynamışsa takdir ederler, kötü oynamışsa hesap sorarlar. Üzerlerinde müthiş bir taraftar baskısı vardır. Bu şehirlerde futbol oynamak Gençlerbirliği’nde oynamaya benzemez, bizim kulübümüzde en ufak bir şekilde taraftar baskısı olmaz
Engin’in kalitesi malum Trabzonspor’da rahatlıkla oynayacak bir kapasiteye sahip o konuda hiçbir kuşkum yok. Taraftarla deli dolu karakteri sebebiyle iyi bir diyalog kuracağını düşünüyorum. Fakat Engin’in dengesiz bir kişiliğe sahip olduğunu, psikolojik rahatsızlığının olduğunu hepimiz biliyoruz. Psikiyatri yardımı olmadan, sabırsızlığı ile tanınan Trabzon taraftarı Engin’e ne kadar hoş görü gösterir bunu zaman la göreceğiz.

Sezer Soykan
27.06.2009, 23:55
tek transferımız kaldı fatih sultan tekke onun haricinde transfere gerek yok gibi gözüküyo

S.DEMİRCİ
27.06.2009, 23:56
el insaf ya.. engin baytarada yeteneksiz futbolcu deniliyor ya..
yeteneklerini kimseyle tartışmam...
üst düzey bir futbolcudur yetenek olarak...
yararlı olup olmayacağını tartışalım..

İskender66
27.06.2009, 23:56
Hayırlı olsun. İnşallah bize çok faydası dokunur. Gençlerbirliği taraftar sitesinde bir taraftarın yazdığı yazı dikkatimi çekti. Sizlerle paylaşmak istiyorum.

Engin Baytar’ın transferi her iki kulübe de hayırlı olsun. Engin Trabzon taraftarının aradığı bir kişidir; Beşiktaş taraftarının Pascal Nouma’yı sevdiği gibi sevecektir Engin’i Trabzonlular. Öncelikle Engin Trabzonludur, sonrasında “vur-kır parçala bu maçı kazan” tezahüratına yaratılışının gereği en iyi cevap verebilen bir insandır Engin. Beşiktaş taraftarı da bu yüzden sevmiştir Nouma’yı, sonrasını da burada hatırlatmama gerek yok.
Sanırım 1993-94 sezonu idi. O tarihlerde de yine Almanya kökenli, soy ismini hatırlayamadığım Engin adında taraftarında sevdiği bir futbolcumuz vardı. Sıkça Gençlerbirliği maçlarına beraber gittiğimiz bir arkadaşımla Kızılayda yürürken Engin’i gördüm, “Engin’i görüyormusun?” dedim arkadaşıma. “Yok yahu o Engin değil” dedi arkadaşım. Yaklaşınca “evet, haklıymışsın Enginmiş” dedi arkadaşım. Gençlerbirliği taraftarı olduğumuz halde kalbur üstü bir oyuncumuz olan Engin’i zor tanımıştık. Yanında genç bir hanım olduğu için rahatsız etmemek için konuşmayı uygun görmedik. Kızılay meydanında hiç tanınmadan rahatlıkla yürüyebiliyordu Engin.
Ankaramızda durum böyle, ne kadar ünlü bir futbolcu olsan da insanlar yanınızdan geçer sizi tanımazlar. Gelelim Trabzon, Eskişehir, Bursa gibi şehirlere. Kıskanarak söylüyorum ki bu şehirlerde insanların tamamına yakını kendi şehirlerinin takımını tutar. Zaman zaman gittiğim Bursa’da tanıştığım insanlarla sohbet ederken konu futbola gelince doğma büyüme bir Bursalının Bursaspor’u tutması elbette normaldir ama, hayretle görüyorum ki Ağrı gibi, Bingöl gibi şehirlerden Bursa’ya göç etmiş insanlar bile “Bursasporluyum” diyorlar. Bu gibi şehirlerde insanların tamamı takımının futbolcularını tanır, yolda gördükleri zaman , iyi futbol oynamışsa takdir ederler, kötü oynamışsa hesap sorarlar. Üzerlerinde müthiş bir taraftar baskısı vardır. Bu şehirlerde futbol oynamak Gençlerbirliği’nde oynamaya benzemez, bizim kulübümüzde en ufak bir şekilde taraftar baskısı olmaz
Engin’in kalitesi malum Trabzonspor’da rahatlıkla oynayacak bir kapasiteye sahip o konuda hiçbir kuşkum yok. Taraftarla deli dolu karakteri sebebiyle iyi bir diyalog kuracağını düşünüyorum. Fakat Engin’in dengesiz bir kişiliğe sahip olduğunu, psikolojik rahatsızlığının olduğunu hepimiz biliyoruz. Psikiyatri yardımı olmadan, sabırsızlığı ile tanınan Trabzon taraftarı Engin’e ne kadar hoş görü gösterir bunu zaman la göreceğiz.

Miraç Atalay Çiftçi
28.06.2009, 00:03
Engin, Yattara, Tjikuzu.

Bizim Belçikalı 3 atom bombası gücünde oyuncuyu bir anda kucağında buldu.

Ya göğüsünde yumuşatıp, voleyle golü karşı kaleye atar. Ya da hızla gelen bu topu kontrol edemeyip, ezer.

Göreceğiz bakalım...

Yuvana hoşgeldin Engin. Umarım, hatalarından ders almışsındır. Geldin camia'nın Trabzonspor olduğunu bir an olsun aklından çıkarmaman dileğiyle...

Şenol Altunsoy
28.06.2009, 00:04
tek transferımız kaldı fatih sultan tekke onun haricinde transfere gerek yok gibi gözüküyo

Var dostum iyi bir sağbek

Ahmet Faruk
28.06.2009, 00:06

Fakat Engin’in dengesiz bir kişiliğe sahip olduğunu, psikolojik rahatsızlığının olduğunu hepimiz biliyoruz. Psikiyatri yardımı olmadan, sabırsızlığı ile tanınan Trabzon taraftarı Engin’e ne kadar hoş görü gösterir bunu zaman la göreceğiz.[/B]

Benim için tartışmayı başlatan, aslında bitiren bu...

arahna
28.06.2009, 00:08
bu enginin ne gibi bir psikopatligi ve ne kadar yetenegi vardir hic bilmiyorum.forumdaki arkadaslarin iyi dedigineinaniyorum
ama sorunu ve yetegi hakkinda somut ornekler verebilir misiniz

Cem Akyüz
Başarılı olacağından hüç şüphem yok

Fatih
Trabzon ki Yattara'ya tahammül edebilmiş bir şehir Engin hafif gelir.:)

TS-FAN
28.06.2009, 00:09
Engin seyretmekten hoşlandığım bir futbolcu.
Bize gerekli bir oyuncuydu.
Transferine sevindim.

arahna
28.06.2009, 00:10
eger siradan oyuncu ise kadromuzda yeterince siradan oyuncu var
bazan yonetim demiyormu 20 tane oyuncu aldik yine memnun deiller diye
istersen yuz tane al ise yaramiyorsa bosuna kulfet bosuna para
iki tane al tam al

Cem Balcı
28.06.2009, 00:11
hayırlı olsun...

ozzy!
28.06.2009, 00:12
Geçlerbirliğine verilen oyuncular kimler??

İskender66
28.06.2009, 00:14
Geçlerbirliğine verilen oyuncular kimler??
Henüz belli değil. Tahminlere göre Giray ve İsaac olabilir. İsaac kesin gibi. Diğer isim Giray mı olur, Hüseyin mi olur, Song mu olur, Faty Papy mi olur, orasını bilemem..

hodlu
28.06.2009, 00:15
İyi bir oyuncu aldık o da aklını başına toplasın ve gerekeni yapsın...

10 numara
28.06.2009, 00:18
akıllı olda biraz top oyna :)

oguzhann
28.06.2009, 00:20
resmi imza ne zamanmış?

Emrah KabuL
28.06.2009, 00:24
Giray'ı şu durumda vermezler daha doğrusu vermemeliler.. Defansın ortasında;

Egemen » Forması garanti
Song » Belli değil durumu
Tayfun ve Giray kalıyor geriye defansın ortasında oynayabılecek. Giray böyle bir durumda asla verilmez kaldı ki kendisine geçen sene baya bir bonservis bedeli verildi.

Ahmet Faruk
28.06.2009, 00:24
Trabzon ki Yattara'ya tahammül edebilmiş bir şehir Engin hafif gelir.:)

Yattara bardağı doldurdu Fatih Abi...

Ufak bir damlaya bakar taşması.

jako13
28.06.2009, 00:30
arminia bielefeld'den maltepe'ye oradan da gençlerbirliği'ne transfer olmuş topçu. ayrıca babası da vanspor'un eski futbolcusu adnan baytar'dır... (1996 da GS gol atmıştı)

Hayırlı olsun 1983 doğumlu yaşını başını almış akıllanmıştır diye düşünüyorum...Futbol oynaması için hala vakti var...İnşallah kendisini de bizide yaptıklarıyla havaya sokar,faydalı olur....

Samet Yildirim
28.06.2009, 00:32
Giray verilmez

Takas var mi onuda tam bilmyioruz :)

Mesut
28.06.2009, 00:33
sana 7 numaralı forma

Şahinoğlu
28.06.2009, 00:39
Hayırlı olsun bi sağbek bide Kaptan gelirse kadro tamam olur.

jako13
28.06.2009, 00:45
Bir YandaHaci diye alinmayan Kaptan diger yanda Alkolik olan futbolculari transfer ediyoruz

Sadri Başkan ile alıp veremeyen herkes bişeylerin arkasına geçip laf söylemeyi iş edinmiş..! Kim hacı kim alkolik arkadaşlar! Bu sözlerle hem futbolcuya hem yönetime hemde bu futbolcuların ailerine haksızlık yapılıyor. Hacı derken Büyük kaptan Fatih Tekke kastediliyorsa güler geçerim...Sırf Engin alkolik diye el üstünde tutulup transfer ediliyor deniyorsa bir kez daha gülerim.... Bu forumda malesef bir Albayrak kliği var ve malesef bunlar takım değil adam tutuyor......

jeepeers
28.06.2009, 00:57
İnşallah takımımıza beklenen katkıyı yapar.Hayırlı olsun.
Ayrıca Engin'i disiplinsiz olarak nitelendirenlerin Yattara hakkındaki düşünceleri nelerdir merak ediyorum.
Bu takıma sadece monoton düz mantıkla hareket eden robot lazım değil.Saha içinde arkadaşlarıyla gerektiğinde tartışıcak,taktikler bi halta yaramadığında sistem dışında kendi başına bişeyler üretebilcek adam da lazım.Bu takım karadeniz takımı.Sahada deliye de ihtiyaç var akıllıya da.Yüreğiyle oynamadıktan sonra efendi olsa ne yazar topçu.

jako13
28.06.2009, 00:59
Trabzonspor'un transferi için uğraştığı genç futbolcu, Gençlerbirliği Kulüp Menajeri Cem Onuk tarafından bugün kulüp binasına çağırıldı. Onuk'la yaptığı yaklaşık bir saatlik görüşmenin ardından gergin olduğu gözlenen Engin, kendisine ait arabasıyla İlhan Cavcav Tesisleri'nden ayrılırken, tesislere giriş yapan başka bir araçla çarpıştı. Çarpışmanın şiddetiyle kırmızı siyahlı futbolcunun aracının hava yastıkları açılırken, Engin sol elinden yaralandı. Hastaneye götürülen başarılı futbolcunun sol elinde kırık olabileceği öğrenildi. Diğer aracın sürücüsünün ise sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

ERCAN ATA - ANKARA / DHA

ilk vukuatını yaptı ))))))))))

Keleşoğlu
28.06.2009, 01:17
tam mevkisi nedir enginin sol açıkmı?

Burak_52
28.06.2009, 01:18
spor siteleri 200 bin euro+2 oyuncu karşılığında vermiş diyor gençlerbirliği
bu oyuncular bence isaac ve ferhat çökmüş

Harun-61
28.06.2009, 01:21
Basarilar engin

OnOuR
28.06.2009, 01:23
Takımımıza hayırlı olsun. Umarım problemlerinden çok sahada yapacağı olumlu işlerle gündeme gelir...

Keleşoğlu
28.06.2009, 01:25
spor siteleri 200 bin euro+2 oyuncu karşılığında vermiş diyor gençlerbirliği
bu oyuncular bence isaac ve ferhat çökmüş

isaac cavcavın elinden kendini zor kurtarmıştı böyle birşey olursa kabus olur isaac için

SurmeneLee61
28.06.2009, 01:28
ferhat garanti galiba

Mustafa Önder
28.06.2009, 01:30
takassız olıcaktı hani bu iş

Laz_61
28.06.2009, 01:30
bugün kaza yapti sonra kampa geldi enteresan bir haber..

Alika87
28.06.2009, 01:31
ferhat garanti galiba

belkide brüls kiralik olarak olabilir...

Keleşoğlu
28.06.2009, 01:32
sol açık oynayabiliyormu engin biriniz cevap verun da!

lazfather61
28.06.2009, 01:33
eger siradan oyuncu ise kadromuzda yeterince siradan oyuncu var
bazan yonetim demiyormu 20 tane oyuncu aldik yine memnun deiller diye
istersen yuz tane al ise yaramiyorsa bosuna kulfet bosuna para
iki tane al tam al

amac sadece saldırmak ama amacın amacıda yok. her halukularda amacsız bir saldırı.

Alika87
bugün kaza yapti sonra kampa geldi enteresan bir haber..

kaza haberini ben dün okumustum, belki dün kaza yapip bugün kampa geldi ;)

Mustafa Önder

evet oynuyo aslında bana özellik olarak alan la aynı geldi gibi

Kadir
28.06.2009, 01:34

Oynar oynar .

Ömer Kaya
heryerdeoynar ilerde ama genellikle sol açık topcusu

Yazici_61
hayırlı uğurlu olsun başarılar dilerim ona!

lazfather61
engin kac yasında ? bide ben bu adamı ilk ts - gb macında izlemistim bu adam cok iyi demistim babamada ama yaptıgı olaylardan sonra sogumustum insallah kimse ile kavga etmeden futbolunu oynar.

Keleşoğlu
28.06.2009, 01:35
evet oynuyo aslında bana özellik olarak alan la aynı geldi gibi

alan sol açık oynayamıyor devamlı sağa yada ortaya kayıyor.. bize sol çizgiden alıp götürecek adam lazım tek kanatlı oynamaktan kurtulmak lazım

Mert Oğuzlu61
28.06.2009, 01:36
Takas yapıldımı yapılmadımı yoksa sadece paramı ödendi???

takas yapıldıysa kontenjanı açmak için bence christian brüls g.birliğine verilmiş olabilir, kiralık olarak verilmişse bence süper olur, takıma girebilceğini pek düşünmüyorum, g.birliğinde gözümüzün önünde olur orada kalitesini belli eder, ayrıca cavcav da onu çok istiyordu, takas olmuşsa eğer brüls kiralık verilmiştir diye düşünüyorum... Brüls KİRALIK + paradır bence :)

ama hacısalihoğlu takas olmadı işi parayla bitirdik dedi, eee bu medyadaki haberler ney böyle? takas olduumu olmadımı ?

Ömer Kaya
28.06.2009, 01:36
Trabzonspor’da sağlık kontrollerine giren ancak şok bir kararla Isparta kampı kadrosuna alınmayan Ferhat Çökmüş’ü Engin Baytar karşılığında Gençlerbirliği’ne vermek isteyen Trabzonspor, Gençlerbirliği’nden beklediği cevabı alamadı.

Böylelikle Engin Baytar’a Trabzonspor 900 bin euro ödecek.

Çökmüş ise akşam Davraz kampına katılacak.

Alika87
28.06.2009, 01:37

takas yapıldıysa kontenjanı açmak için bence christian brüls g.birliğine verilmiş olabilir, kiralık olarak verilmişse bence süper olur, takıma girebilceğini pek düşünmüyorum, g.birliğinde gözümüzün önünde olur orada kalitesini belli eder, ayrıca cavcav da onu çok istiyordu, takas olmuşsa eğer brüls kiralık verilmiştir diye düşünüyorum... Brüls KİRALIK + paradır bence :)

ama hacısalihoğlu takas olmadı işi parayla bitirdik dedi, eee bu medyadaki haberler ney böyle? takas olduumu olmadımı ?

hemde GBnin hocasi alman, ondan biraz disiplin ögrenir ve anlasma sorunu olmaz;)

Mert Oğuzlu61
28.06.2009, 01:38
engin kac yasında ? bide ben bu adamı ilk ts - gb macında izlemistim bu adam cok iyi demistim babamada ama yaptıgı olaylardan sonra sogumustum insallah kimse ile kavga etmeden futbolunu oynar.

Trabzonda o tarz şeyler ''yapamaz'' orasını merak etme sen ;)

Keleşoğlu
28.06.2009, 01:38
brüls + para mantıklı bir tercih

Keleşoğlu
28.06.2009, 01:40
Trabzonspor’da sağlık kontrollerine giren ancak şok bir kararla Isparta kampı kadrosuna alınmayan Ferhat Çökmüş’ü Engin Baytar karşılığında Gençlerbirliği’ne vermek isteyen Trabzonspor, Gençlerbirliği’nden beklediği cevabı alamadı.

Böylelikle Engin Baytar’a Trabzonspor 900 bin euro ödecek.

Çökmüş ise akşam Davraz kampına katılacak.

kaynak belirtmemişsin ama eğer doğruysa 900bin euro şuan havada uçuşan transfer ücretlerine göre makul bir rakam hele ki cavcavdan alıyorsanız

jako13
28.06.2009, 01:41

1983 doğumlu olması lazım....

Berkedogan
28.06.2009, 01:42
İlk bir beşiktaş maçında izlemiştim manyak etmişti beşiktaşlıları süper topçu bizde olsa keşke dedim ondan sonra olayları çıktı vs geldiği takımın ne büyük bir camia olduğunu anlarsa süper bir topçu kazandık demektir.

İHSAN
28.06.2009, 01:42
Kimse resim eklememiş, ben ekleyeyim de alem cemalini görsün...
http://3.bp.blogspot.com/_v6TtGf_EmJk/SfSl3wC5TKI/AAAAAAAACO0/8OLyqaSDMo4/s320/engin+baytar.jpg

Ömer Kaya
28.06.2009, 01:43
kaynak belirtmemişsin ama eğer doğruysa 900bin euro şuan havada uçuşan transfer ücretlerine göre makul bir rakam hele ki cavcavdan alıyorsanız

buyur krdş http://www.medyatrabzon.com/news_detail.php?id=2923

Mert Oğuzlu61
28.06.2009, 01:43
1983 doğumlu olması lazım....

Yani TS kendisini gösterebilmesi için son fırsat baytar için :)

Cem Akyüz
28.06.2009, 01:47
iyi olacak iyi yeteneklerinin farkına Trabzonspor'da varacaktır

Burak_52
28.06.2009, 01:49
bu sezon ankarada oynadğımız gençler maçında süper top oynamıştı
hayırlı olsun

Furkan Dündar
28.06.2009, 02:04
ıyı oyuncu fenerın eskı daum zamanındakı mehmet yozgatlı durumunu kabullenırse sonradan gırıp gol atmak attırmak cok yararlı olur:D

reisoğlu61
28.06.2009, 02:11
ne kadar dogru transfer bilemem ama yinede hayirli olsun ve Engine basarilar

murat
Engini birkac kez izledim cok yetenekli ama yeteneklerini kullanabilmek en onemlisidir. Rakibe calim atip tekrar duraklayip birdaha calim attigini birkackere gordum. Topu hemen ayagindan cikarirsa buyuk kazanc olur bize. Hayirli olsun artik Zaferle sol tarafta rekabet icinde olurlar.

aytack
bu adam almanyada doğma büyüme hemen kültürne ayak uydurması zordu ilk geldiği zamanlar ama sahada gördüğümüz engin herzaman faklı idi ayrıca hovardalık dönemlerinin ankarada yaşaması uzun yıllar türkiyede oynamış olması trabzonsporlunun neler istedini bilmeyi gerektirir. 7x24 futbol düşünmeyeceksen trabzona transfer olamayacağinida bilir futbolcu okadar istenmesine rağmen 3 senedir ts gelmek için klub içinde bilie disiplinsiz davranıllar gösermmiş olabilir bunuda unutmayın. geçen sene gelecekti. noldu vermedi ilhan başkan. oda disiplinisz davranıllarından dolayı eses e kiralandı. yattarada disiplinsiz değilmiydı ama öğrendi artık tsnın ne istediğini. ronaldoya bakın madride gitti iki gün paris hiltonla yattı kalktı. nolrmal dediler. bizldde olacak sözleşmisini yırtarlar adamın.....

HUSSAIN
28.06.2009, 02:15
Kendisinin yetenekleri tartışılmaz, her ne kadar gereksiz çalım atsa, şutları ve son vuruşları biraz isabetsiz olsada iyi futbolcu. Kendisi sorunlu olduğu için alınmasına karşıydım, eğer alındıysa,bundan sonra destek olmak gerek. Hoşgeldin engin baytar, umarım şampiyonluk yolunda önemli katkılar sağlarsın...

Özkan Erdem
28.06.2009, 02:18
Engini birkac kez izledim cok yetenekli ama yeteneklerini kullanabilmek en onemlisidir. Rakibe calim atip tekrar duraklayip birdaha calim attigini birkackere gordum. Topu hemen ayagindan cikarirsa buyuk kazanc olur bize. Hayirli olsun artik Zaferle sol tarafta rekabet icinde olurlar.

Zafer'in sol kanatta düşünüleceğini sanmıyorum abi, iki ayağını da kullanıyor doğru ama orta sahanın ortasında oynuyor ağırlıklı olarak.

Aslında Engin de ağırlıklı olarak sağ ayağını kullanan bir oyuncu ama orta alanın her bölgesinde iş yapabiliyor.

aytack
28.06.2009, 02:25

brülsü hiç izledinmi acaba nasıl bir oyuncudur bilirmisin senin suan kadrondaki colman dahil bütün ortasaha oyuncurinda daha iyidir.

Gökhan KAN
28.06.2009, 02:32
Engin bizde kendini bulur...Zorlandığımız anlarda ayağında top tutabilir...Dribbling i olduğu için yoktan pozisyon var edebilir...Rakibi isyan noktasına getirebilecek kapasiteye sahiptir..Tabi bunun farkına varırsa..

Harun-61
28.06.2009, 02:48
Sadri Baskan bilmiyormu veya duymadimi Engin'in disiplinsiz oldugunu ?

herhalde anlasmadan önce kulagini cekmistir.

Engin'e zaman vermek lazim....

basarilar