PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Engin Baytar

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38

AYDIN KANTEKIN
26.03.2010, 23:05
mükemmel bir futbolcu,Trabzonspor kimligini yasayan ve yasatanlardan biri.Yillardir bu formayi hak etmeyenlerin giymesine göz yumanlar insallah bu arkadasimizi bu tur sudan sebeplerden dolayi harcamazlar,elbette onunda kendine ceki düzen vermesi lazim bununda farkinda olduguna eminim.GS Sabriye yillardir katlandi ve yapmis oldugu herseyi sineye cekti ama biz ilk firsatta onu kurtlarin önüne atiyoruz.Acaba Trabzonspor a böyle icten oynayan ve Trabzonsporlulugunu her platformda dile getiren ve yasayan bu arkadasimiz bu camiaya agirmi geliyor.

atf61
26.03.2010, 23:07
Bu saydığınız isimler Trabzonspor ile özdeşleşmiş isimlerdir.. Trabzonspor'a çok büyük katkıları olmuştur.. Ama gel gör ki Engin daha hiçbir şey vermeden almaya çalışıyor.. ucuz kahramanlık peşinde..
yaa kardeş tamamda afedersin bi argo tabir var...engin kim yaaa fatihle ali kemallle kıyaslanıyo...nedir ne yapmış..bizim takımımızı sabote etmesin...gitsin işine baksın..biz büyük klübüz ole küçük adamlarla işimiz olmamalı...hazmedemiyorum bu adamı...bizi aptal yerine koyuyo...

atf61
26.03.2010, 23:10
mükemmel bir futbolcu,Trabzonspor kimligini yasayan ve yasatanlardan biri.Yillardir bu formayi hak etmeyenlerin giymesine göz yumanlar insallah bu arkadasimizi bu tur sudan sebeplerden dolayi harcamazlar,elbette onunda kendine ceki düzen vermesi lazim bununda farkinda olduguna eminim.GS Sabriye yillardir katlandi ve yapmis oldugu herseyi sineye cekti ama biz ilk firsatta onu kurtlarin önüne atiyoruz.Acaba Trabzonspor a böyle icten oynayan ve Trabzonsporlulugunu her platformda dile getiren ve yasayan bu arkadasimiz bu camiaya agirmi geliyor.
sabriyle kıyaslama o takımı için savaşıyo...bizimki tarftaarı kandırmak için resmen sahtekarlık yapıyo...tam bi amatör..

AYDIN KANTEKIN
26.03.2010, 23:11
sabriyle kıyaslama o takımı için savaşıyo...bizimki tarftaarı kandırmak için resmen sahtekarlık yapıyo...tam bi amatör..

dedim ya bazilarina bu adam fazla geliyor diye

atf61
26.03.2010, 23:14
Bizim Taraftarımızın yaptığı en iyi işlerden biridir,

Oyuncusuna hakaret etmek,

eleştirileri ile kendi davranışları arasındaki uçurumu, ilerki yaşlarda anlamaları ümidiyle..
ya kardeşim umuta niye hakaret etmiyoruz...ceyhuna niye hakaret etmiyoruz...colmana niye hakaret etmiyoruz...bu adamlar messimi maradonamı....

atf61
26.03.2010, 23:16
dedim ya bazilarina bu adam fazla geliyor diye
ok gitsin real madritte oynasın..olmadı milana..3 ay önce söledim..gelgeç oyuncu şenol hoca akıbetini söledi...

AYDIN KANTEKIN
26.03.2010, 23:32
ok gitsin real madritte oynasın..olmadı milana..3 ay önce söledim..gelgeç oyuncu şenol hoca akıbetini söledi...

valla süpersiniz sizin gibi bilginler dünyada varsa demek yüce mevlaya da gerek kalmadi artik,akibeti tayin etmek falan filan,üc ay önce söyledim diyorsun ne güzel seyh edebali altiyüzelli yili zamaninda gördü.merak etmeyin bu saydiginiz takimlarda oynayan futbolcularin engin den arti yanlari sadece pasaportu o gider o takimlarda oynar.

bangkook_61
26.03.2010, 23:46
Bu saydığınız isimler Trabzonspor ile özdeşleşmiş isimlerdir.. Trabzonspor'a çok büyük katkıları olmuştur.. Ama gel gör ki Engin daha hiçbir şey vermeden almaya çalışıyor.. ucuz kahramanlık peşinde..

Ali Kemale yetişmedim bilememde Fatih te bişe vermeden almaya çalıştı zamanında. Fatih kaptan olduktan sonra duruldu sayılır. Hakeme tokat attığında dahi Fatih öyle çok aman aman bişe vermemişti takıma. Sonradan açıldı. Sami Yen deki Gs maçında nasıl sinirlendiğinide hatırlarım Fatih in. Engin in son yaptığından ne farkı var? Hakan Şükür bile Fatih i tutuyodu dalmasın diye. Engin i eleştirelim cezalandıralım ama harcamayalım.

Arif Timurcioğlu
26.03.2010, 23:51
Engin'e olan bu nefreti anlayamıyorum bir türlü sanki bu çocuk başka bir takımın oyuncusu.

Bartuğ13
27.03.2010, 00:49
kendisine kin yok nefret yok ama artık bir yerde durması gerekiyor.

ne kadar trabzonsporlu olduğunu tartışmak yersiz.kendisinin bu yönünü ne kadar seviyorsak,oyun içinde yaptığı oyun dışı hareketler yüzünden de o kadar sevmiyoruz.

benim gözümde diğer takımlarda sahadayken yaptığı hareketlerle tiksindiğim adamlardan farkı olmuyor bu yaptığı hareketlerde.

tamam dün haklıydı belki bişey demiyorum ama şenol hocanın da dediği gibi nolursa olsun sen yapmayacaksın!uymayacaksın!

formana yakışan kimlikle efendi olacaksın,oyununa bakacaksın.

maalesef engin yeteneklerinin 10da birini futbol dışı özellikler olarak alamamış.en azından sahadaki hareketlerinden çıkan o.

Emre7
27.03.2010, 01:06
ohh be !
2 hafta yok....

Keramettin
27.03.2010, 08:27
I love Engin Baytar

Mahmut Baran
27.03.2010, 09:13
Umut Bulut gibi bir futbolcuya ben bunca zaman sabrettiysem Seni seve seve kabullenirim Engin . İnşallah çok iyi olacaksın , bu kapasite var sende , yeter ki sinirlerine hakim ol.

LazAnisT
27.03.2010, 09:17
Ne yapsa yakışıyor ama Şenol Hoca bu sefer acayip kızmıştı tikat et Engin:)

Keramettin
27.03.2010, 10:25
Engin girdikten sonra takım canlandı.

Serdar Ersoy
27.03.2010, 10:26
30.000 TL ceza gelmiş... :)

Bu sinirle beş parasız kalıcak bu adam :o

Süleyman Eruyar
27.03.2010, 10:35
ya kardeşim umuta niye hakaret etmiyoruz...ceyhuna niye hakaret etmiyoruz...colmana niye hakaret etmiyoruz...bu adamlar messimi maradonamı....

Herhalde forumla ilgili pek bir bilgin yok,
Burada Umut ve Colman için söylenenlerle ben bir kitap yazarım,
biraz araştır, sonra gel bana..

Fatih
27.03.2010, 12:21
Tedavi olacak takımına geri dönecek.:)

Cemalettin Taşkın
27.03.2010, 12:23
çok güzel arapasları atıyor. tabi birde pas attığı yerde takım arkadaşı olsa süper olacak :)

isimsiz_61
27.03.2010, 12:35
bu kadar sinirlenecek ne buluyor anlamıyorum.ama sonu iyi görünmüyor farkında bile değil....

Tolunay Abdioğlu
27.03.2010, 12:36
Kafanı topla Engin.Böyle gidersen o büyük yeteneklerin sinirinin altında kalacak ve yok elip gideceksin.

Cem Kıran
27.03.2010, 12:42
En az 3 maç ceza gelecektir.Belki akıllanır zaten doğru düzgün top oynayamıon bari klübe zarar verme.

Cem Akyüz
27.03.2010, 14:14
Oyuna girdikten sonr atakıma hareket getirdi gayet iyi oynadı ama son dakikadaki hareket olmadı..Sağlık olsun umuyorum bu sorunlarını çözecek

Armağan Dere
27.03.2010, 14:17
Bu adamı kazanmalıyız çok iyi topçu ama sinirlerine hakim olmayı öğrenirse Şenol Hoca onla yakından ilgilenmeli,ve destek vermelidir...Tekrar söylüyorum bu adamı kazanmalıyız

Lumcera
27.03.2010, 14:40
Yahu bırakın arkadaşlar.Adam kafa atıyor ona ve küfür ediyor,oda an ki sinirle tepki veriyor.Hakemde kimseye haksızlık olmasın diye ikisinede kırmızı kart veriyor...Engini bu kadar suçlamaya gerek yok.Karta kadar gayet efendi ve kendi halinde topunu oynuyordu.Demekki bir tahrik var orda.

Siz olsaydınız aynı pozisyonda napardınız?

Bence Engin vermesi gereken tepkiyi verdi.Yalçın dallamasıda önce sataşmasına rağmen,Engin ona doru yönlenince kendini yere attı.Burda suçlamamız gereken Yalçın bence.

Ben Engine cok haksızlık yapıldığını düşünüyorum.Henüz yolun başında,hataları olacaktır...Onu küstürmeyip şans vermeliyiz bence.Çünkü yetenekleri olan bir futbolcu.

Serdar A
27.03.2010, 14:48
Gabric'e ayıp ediliyor .

lazom611
27.03.2010, 14:50
Etmiyoruz derken :)) Her maç biri kötü oynasın etmedıgınız hakaret kalmıyor.Oyuncumuzu bağrımıza basıp her maç tartısmasız stadda desteklersek o zaman o oyuncunun performansı 1 se 10 a cıkar.Bunu acık ve net soyluyorum.İnanın futbolda beceriden cok moraLde onemlidir.MoraLsiz cıkılan bir maçta Messi bile bişi yapamaz.Oyuncuyu küstürmeyip bagrımıza basıcas.Bunu yaptıgımızda ınanın sampıyonlukta gelir dewamıda....

kemaLAZ61
27.03.2010, 15:06
Bazi insanlar agresifdirler, ve bazi seylere tahammül edemezler. Engin'de o tiplerden, bunu kabullenmemiz lazim. Iddia ediyorumki su an takimda bordo mavi renkler icin herseyini veren cok az kisiden biridir Engin.

Zaten macta kafa attigi kiside macin basindan beri uygun olmayan davranislarindan göze carpiyordu. Sen gelipde Engin gibi agresif bir oyuncuya kafa atarsan cevabinida alirsin. Yok Engin orda 'Ay bu olmadi simdi, biir daha yapma' mi diyecekti?

Serdar A
27.03.2010, 16:15
Bazı cerrahlar acelecidirler . Hızla dikiş atarken makası adamın karnında unuturlar .

Bazı polisler sinirlidirler , göz altına alması gereken adamı döverek komaya sokarlar .

Sayısız örnek verilir . Ameliyata girerken doktorun ecmiliği beni tedirgin eder , kimlik kontrol noktasında memurun terbiyesiz tavırları da ... Takımımın maçını izlerken işine bakmayan işi olmayan her yere giren adamlarda beni tedirgin eder .

Her işi ehline vereceksin .

Allah size, mutlaka emanetleri [işleri] ehli olanlara vermenizi ve insanlar arasında hükmettiğiniz zaman adaletle davranmanızı emreder

is_mail61
27.03.2010, 16:24
lan engin keşke ben fbliyim desedin baksana tsli olunca çok sevince taşlanıosun naaparsın

Serdar A
27.03.2010, 16:37
lan engin keşke ben fbliyim desedin baksana tsli olunca çok sevince taşlanıosun naaparsın

Bu da ayrı bir saçma sapan savunma şekli .

Kimsenin Engin'in kulüp sevgisine bir laf söylediği yok . Savunulanda tam olarak Engin'in kulüp sevgisini şeklen değil , işine verdiği önem ile göstermesidir .

Sizin bunu anlamayacak kadar saf olmanıza imkan yok .

isimsiz_61
27.03.2010, 16:52
şaka mı bu.kimse enginin sevgisine birşey dediği yok.bizim eleştirdiğimiz nokta agresif olması bunuda anlamadıysanız yani....

Özge
27.03.2010, 16:57
Başlıkları takip etmediğiniz çok belli.Özellikle Umut ve Colman'a söylemedikleri söz kalmadı.

Adil ÖZGÜR
27.03.2010, 17:16
engin bu sinirli asi çocuk karakterinden dolayı üzerine bilerek gelindiğini düşünüyorum, enginin dün suçu yoktu demek yanlış, daha önceki hareketlerinin cezasını çekiyor

Evet; Hem futbolcular, hem antrenörler, hem yöneticiler, yetmiyormuş gibi cilasını da GAZETECİLER vuruyor. Sonra maç başlıyor Engin'i arıyorlar bulamıyorlar. Engin olmayınca onlarda bir OOOHHHH çekiyor, maç devam ediyor, engin sonradan oyuna dahil oluyor, bu arada malüp duruma düşen konuk takım, GÜNAH KEÇİ'sini bulmakta hiç zorlanmıyor.

Bu gibi pozisyonlardan uzak durması gerektiğini ENGİN bilmiyormu yani??? Biliyor, bildiği halde neden muhatap oluyor, demekki ortada başka birşey var. Kimse SERKAN'dan, UMUT'tan hal ağlamıyor, halbuki bu iki futbolcumuz Enginden daha fazla efor sarfediyor.

Her neyse?

Maçın tehlikeye düştüğü zamanlar bence Teo nun oyuna girdikten sonraki dakikalarıdır. O dakikalarda T.S. bunalmıştı. Rakibin agresif futbolunun alternatifini çok iyi bilen GÜNEŞ hocamız ÇİVİ ÇİVİYİ SÖKER mantığı ile, madem agresif oynuyorsunuz, alın size ENGİN'i demiştir. Bencede çok yerinde bir kararla ENGİN'i oyuna aldı. Çok güzel bir şekilde oyunuyla maçın degesi yerine gelmişti. Ben tebrik ediyorum. Ancak kendisine kafa atan futbolcu olunca, ona sen de kafa atarsan kırmızıyı yersin. Halbuki o dazlak kafalının vurduğu kafa'ya cevap verme yerine, kendisini yere atıp, ARTİSTİK nümayiş yapsaydı, saderce rakibi kırmızı kart yerdi. Engin'in savunma amaçlı kafa atması, HAKLI DAVASINI HAKSIZ DURUMA DÜŞÜRMÜŞTÜR.

Kendisine biraz daha dikkatli olup, kendini toparlarsa bu işi kıvırır. Yoksa;

KESKİN SİRKE misali zararı kendisi göreceği aşikârdır.

sefatoyer
27.03.2010, 18:01
Etmiyoruz derken :)) Her maç biri kötü oynasın etmedıgınız hakaret kalmıyor.Oyuncumuzu bağrımıza basıp her maç tartısmasız stadda desteklersek o zaman o oyuncunun performansı 1 se 10 a cıkar.Bunu acık ve net soyluyorum.İnanın futbolda beceriden cok moraLde onemlidir.MoraLsiz cıkılan bir maçta Messi bile bişi yapamaz.Oyuncuyu küstürmeyip bagrımıza basıcas.Bunu yaptıgımızda ınanın sampıyonlukta gelir dewamıda....
kasinlikle katılıyorum,özelliklede en çok moral Egemene lazım..

Tolga Kurt
27.03.2010, 18:09
Bu da ayrı bir saçma sapan savunma şekli .

Kimsenin Engin'in kulüp sevgisine bir laf söylediği yok . Savunulanda tam olarak Engin'in kulüp sevgisini şeklen değil , işine verdiği önem ile göstermesidir .

Sizin bunu anlamayacak kadar saf olmanıza imkan yok .

Antalya maçında işini gayet iyi yaptı. Bence çok iyi işler yapıyo.

Kırmızı kart görmesine gelince, küfür ederse birisi + kafa atarsa tepkisi çok normal.

Anıl Caner
27.03.2010, 18:10
Engin'in Trabzonsporlu olduğu yalanı da ayrı bir dünya zaten.

Kereşenli
27.03.2010, 18:11
Ne yani Trabzonsporlu değil mi?

taraftar.61
27.03.2010, 18:29
Bu sezon bu takımın en kötü oyuncusu kimdi desen Engin. Zarar vermekten başka birşey yapmadı. Ayrıca yıldız potansiyeli kesinlikle yok. Yetenekleri kısıtlı. Alanzinho'dan Colman'dan Gabric'den daha yetenekli olsa dahi o fizikle fazla etkili olamaz. Üstüne karakterini düşüncek olursak ilk gönderilmesi gereken isimlerden biri hatta birincisi.

Anıl Caner
27.03.2010, 18:33
sporx'e röporatajı vardı kendisinin zamanında:

-neden g.saray'i tutuyorum dedi?
-"f.bahçe'ye sempati duymuştum dedim"
-"küçükken trabzonspor'u tutuyordum"

bu adamın kendisinden başka bir şeyi tutma olasılığı pekyok.

Kereşenli
27.03.2010, 18:42
Kendi ağzından duymadıktan sonra yazılanlara inanmam.

isimsiz_61
27.03.2010, 19:24
bende bir röportajını okudum orda trabzonsporluyum dediydi

Ahmet Faruk
27.03.2010, 19:30
Enginin bu takımda oynaması forma adaleti konusunda beni düşündürüyor...

Keramettin
27.03.2010, 19:39

Gerçekten mi ? :S

Hürgün Aygün
27.03.2010, 21:35
Olmuyo Engin!!!Olmuyo.Düşüşte.

playa
27.03.2010, 21:36

O röportajı bulabilirmisin ??:rolleyes:

Keramettin
27.03.2010, 21:37
Bana da bulun o röportajı merak ettim.

Özge
27.03.2010, 22:36
Bulup ne yapacaksınız takımdan mı göndereceksiniz?Önemli olan tuttuğu takım değil oynama isteğidir.En iyi örneği Serkan.

SEDAT
27.03.2010, 22:38
- Şu enginede şurda laf söylüyoruz ya ne diyim bilmiyorum...

- Ne kadar bayılıyoruz insanlarımızı yerden yere vurmayı...tomas junu geri alalım o zaman çok sakindi kendisi...

ÖmerFarukYılmaz
27.03.2010, 22:41
http://www.sporx.com/detail.php?Type=128&kategori=129&go=136076

Burdan bakın..

Samet Yildirim
27.03.2010, 22:43
Fazla büyütmeye gerek yok.

Biraz tedaviye ihtiyaci var hocamizin dedigi gibi. Kalite olarak iyi umarim kafa yapisida düzelir.

Paksoy
27.03.2010, 22:45
çok yetenekli basit oynamasını öğrenmeli saha içinde kulağını tıkamalı,rakipler zaafını biliyor ve damarına basıyor,akıllı davranmallı eğer takıma katkı sağlamak istiyorsa

antagonist
27.03.2010, 22:46
Gabric'e ayıp ediliyor .

Hem de çok...

SEDAT
27.03.2010, 23:00
- Gabriçe niye ayıp oluyormuş onu anlamadım...O zaman şenol hoca öz evlatçılık yapıyor öylemi...

Paksoy
27.03.2010, 23:03
- Gabriçe niye ayıp oluyormuş onu anlamadım...O zaman şenol hoca öz evlatçılık yapıyor öylemi...

enginin son maçlardaki bencilliklerini lakayit futbolunu görmüyosan anlamassın kardeşim

Adem Erdoğan
27.03.2010, 23:08
Halısaha turuvasınamı çıkıyoruz arkadaşlar, Barış'a da ayıp ediliyor o zaman diğerlerine de.:)

Engin ile Gabriç farklı futbolcular.

ÖmerFarukYılmaz
27.03.2010, 23:09
Engin bence yüzleri kara çıkartacaktır.

Yaptıkları yapacaklarının teminatı gibi duruyor.

Paksoy
27.03.2010, 23:12
Engin bence yüzleri kara çıkartacaktır.

Yaptıkları yapacaklarının teminatı gibi duruyor.
bence gabriçdende yetenekli ama bencil ve kahraman olmak istiyor,biraz akıllı olsa takımın lideri olabilir

SEDAT
27.03.2010, 23:13
enginin son maçlardaki bencilliklerini lakayit futbolunu görmüyosan anlamassın kardeşim

- Bencillikmi .. o dediğin hepsinde biraz vardır...

- Ben lakayıt futbol görmüyorum tam tersine kendini yırtan , çalımları hoşuma giden sıkıştığımız yerde oyunu rahatlatan bi engin görüyorum..

- Hataları yokmu , var...

- Engin aciz futbolcu değilki satıyorum desen bugün bursa antep kayseri hepsi sıraya girer...

- Bence biraz zaman tanıyalım öyle yerden yere vurmayalım...

Samet Yildirim
27.03.2010, 23:15
Gabrice ayip edildigini düsünmüyorum. Oyuna girdigi maclarda cok verimsizdi ama enin cezali gabric daha cok oynicakdir.

Paksoy
27.03.2010, 23:21
- Bencillikmi .. o dediğin hepsinde biraz vardır...

- Ben lakayıt futbol görmüyorum tam tersine kendini yırtan , çalımları hoşuma giden sıkıştığımız yerde oyunu rahatlatan bi engin görüyorum..

- Hataları yokmu , var...

- Engin aciz futbolcu değilki satıyorum desen bugün bursa antep kayseri hepsi sıraya girer...

- Bence biraz zaman tanıyalım öyle yerden yere vurmayalım...
yerden yere vuran yok yeteneğinin farkındayım , yattarada 10 katı var ama , kafada bitiyor o iş ,zaman vererek değil bişileri kafasına sokmak lazım bunu yapacak olanda şenol güneş

SEDAT
27.03.2010, 23:33
- Düzelir inşallah gençlik diyelim :)

M.Kılıç50
28.03.2010, 00:30
Engin;

Top onda olunca icim rahat oluyor... hem calimlari hemde akilli futbolu beni sevindiriyor
ama...
topsuz halde oldugunda cok korkuyorum hep... sanki her an oraya buraya saldircakmis gibi...

ona ben Türk Nouma diyorum :)

SüperLaz1983
28.03.2010, 02:11
Selam Enginin Antalya macindaki kirmizi karti ligde de geccerli mi? Yoksa sadece Kupa maclari icin mi? en az 2 Mac alir simdi Finalde oynayamaz mi yani?

Paksoy
28.03.2010, 02:42
ligde geçerli

Anıl Caner
28.03.2010, 05:43
http://www.sporx.com/detail.php?Type=128&kategori=129&go=136076

Burdan bakın..

bir an çıktı sallıyor diye yaftalanacaktım vallahi çok sağol öfy'm :)

Anıl Caner
28.03.2010, 05:46
Bulup ne yapacaksınız takımdan mı göndereceksiniz?Önemli olan tuttuğu takım değil oynama isteğidir.En iyi örneği Serkan.

Özgecim o sorun değil zaten yahu. Tutsun başka takımı. Dediğin gibi Serkan örneğimiz var.

Ama Engin'i savunurken onun çok içten bir Trabzonsporlu olduğu kozunu kullanmak pek hoş olmuyor diyorum sadece.

Yoksa işini yapsın da isterse Çemişgezekspor'u tutsun.

Ama yanlış yaptığı zaman yahu yürekten Trabzonsporlu kelimesini duymak benim canımı sıkıyor biraz.

Keramettin
28.03.2010, 09:34
Bu ne ya.Trabzonspor'Lumusun değilmisin.

Eren Karaahmetoğlu
28.03.2010, 09:53
Kaç maç cezalı? 2 mi kesin olarak? Tff'nin sitesinde neden sadece Kayseri maçında cezalı diye gözüküyor?

AYDIN KANTEKIN
28.03.2010, 11:53

ne demek hakaret etmiyoruz,anlayamadim.futbola ne tarafinla baktigini bilmek isterim ama kesinlikle gözlerin görmüyor beynin calismiyor.bir kere sen ben kimiz futbolculara hakaret edecek allah kime vermis bu yetkiyi.senin gibi taraftar profilinden allah bütün takimlari korusun basari icin takim tutacaksan git istanbul kulüplerini tut onlar hemen hemen her sene sampiyon oluyor.biz bu isi sensizde yapariz eksikligin fark edilmeyecek merak etme,hani derler ya aptal dostlarin olacagina akilli düsmanin olsun.iste sen bana göre böylesin.

Ali Tunahan Güllü
28.03.2010, 13:25
Bunu yazmandaki Amaç ne??

Kayseri ile herhangi bi sorunumuz yok iken Neden böyle bir şey yazıyorsun ve Yöneticiler buna nasıl izin veriyor??

Antipati topluyoruz böyle yaparak....

Katılıyorum basit şeyler..

Özge
28.03.2010, 20:06
Derdime çare ''Baytar'ım'' var

Engin, hocası Şenol Güneş'in uyarısını dikkate aldı ve idmanda takımın neşe kaynağı oldu.
Trabzonspor'da Engin Baytar gündemden düşmüyor. Türkiye Kupası'ndaki Antalyaspor maçının uzatma dakikalarında direkt kırmızı kart gören ve takımını bu hafta yalnız bırakacak olan Engin, teknik direktörü Şenol Güneş ile yaptığı özel görüşmeden sonra bambaşka bir kimliğe büründü.

Son iki idmanda sahadaki hırçın görüntüsünden eser vermeyen yıldız futbolcu, takımın neşe kaynağı oldu. Arkadaşlarına sürekli şakalar yapan Engin, teknik heyetinde de gözünü girmeyi başardı. Öte yandan Drago Gabriç, boş durmuyor ve antrenman sonrası soluğu tesislerde alıyor. Tekniğini geliştirmek için ekstra çalışan Gabriç, "Profesyonel futbolcu, eksiklerini gidermek için mutlaka çalışmalı. Bunun faydasını göreceğim" dedi.

Ilelioglu
28.03.2010, 20:14
Derdime çare ''Baytar'ım'' var

Engin, hocası Şenol Güneş'in uyarısını dikkate aldı ve idmanda takımın neşe kaynağı oldu.
Trabzonspor'da Engin Baytar gündemden düşmüyor. Türkiye Kupası'ndaki Antalyaspor maçının uzatma dakikalarında direkt kırmızı kart gören ve takımını bu hafta yalnız bırakacak olan Engin, teknik direktörü Şenol Güneş ile yaptığı özel görüşmeden sonra bambaşka bir kimliğe büründü.

Son iki idmanda sahadaki hırçın görüntüsünden eser vermeyen yıldız futbolcu, takımın neşe kaynağı oldu. Arkadaşlarına sürekli şakalar yapan Engin, teknik heyetinde de gözünü girmeyi başardı. Öte yandan Drago Gabriç, boş durmuyor ve antrenman sonrası soluğu tesislerde alıyor. Tekniğini geliştirmek için ekstra çalışan Gabriç, "Profesyonel futbolcu, eksiklerini gidermek için mutlaka çalışmalı. Bunun faydasını göreceğim" dedi.

Engin kendini toparlayacaktir;

Bu arada Gabric'e de helal olsun gercektende..!

Keramettin
28.03.2010, 21:40
Gabric gerçekten futbolcu ve adam gerçekten kaliteli.

ÖmerFarukYılmaz
28.03.2010, 21:43
bir an çıktı sallıyor diye yaftalanacaktım vallahi çok sağol öfy'm :)

Ne demek kardeşim..Millet okuyup öğrensin..

Keramettin
28.03.2010, 21:45
Haksızlık Gabric'e yine

Adem Erdoğan
28.03.2010, 21:46
Okuyup öğrendik Ömer kovalımmı şimdi.:)

ÖmerFarukYılmaz
28.03.2010, 21:48
Okuyup öğrendik Ömer kovalımmı şimdi.:)

Sadece öğren yeter Adem'im..

Kovulma nedeni olsun diye koymadık o linki:)

SEDAT
28.03.2010, 23:05
- Küçükken bende galatasarylıydım ne var bunda...her insan hata yapabilir :)

Adem Erdoğan
28.03.2010, 23:39
Gereksiz linkler bunlar Ömer, ben sahada görüyorum zaten linkin hasını.:)

taraftar.61
29.03.2010, 02:56
Taraftar olarak takımda herkese hakkını vermemiz lazım. Oyuncuları hak ettiği ölçüde övmek veya yermek gerek. Şimdi ben merak ediyorum Engin Baytar bazılarındaki bu sevgiyi ve hayranlığı hakedecek ne yaptı.

Hadi her maç kırmızı kartlık oynamasını, kendi taraftarına, hocasına, rakibine hiçbirşeye saygı duymamasını, bir kenara bırakalım. Engin'i çok yetenekli bulan arkadaşlar var. Onlara sormak istiyorum nedir Engin'deki bu büyük yetenek? Saha içindeki görevlerini yapabiliyor mu? Mesela maç içinde kaç top alıyor kaçını olumlu kullanıyor? Ofansif ortasaha oyuncusu olarak forvetlere servis yapabiliyor mu? Yapıyorsa bir maçta kaç kere yapabiliyor ve ne kadar yapmalıdır? Savunma yönü var mı? Hava toplarında bir etkisi var mı? Fizik gücü yeterli mi? Hal ve harekleriyle takım kimyasında nasıl bir etki bırakıyor? Kimlerin elinden kaptık veya biz satarsak hangi seviyedeki takımlara gidebilir? En önemlisi neden Engin'i mutlaka kazanmamız lazım ?

Sanki bu takımın en yeteneklisiymiş, ona büyük ihtiyaç varmış gibi seferberlik ilan edilmiş sürekli onu kazanmalıyız kazanmalıyız...
Engin kanatlarda ve forvet arkasında oynayabiliyor. Engin'in takım içindeki rakiplerine bakalım; Alanzinho, Colman, Gabric, Yattara ve Barış. Yetenek olarak bu isimlerin hangisinden daha yetenekli?

Kısacası Engin'i bu kadar özel yapan nedir beğenen arkadaşlar benim farketmeyi başaramadığım şu müthiş yeteneklerini yazsın lütfen. Çünkü bana göre Engin kapasitesi sınırlı, iddiasız anadolu takımlarında oynayacak yetenekte bir futbolcu. Hatta karakteri yüzünden o takımlarda da tutunamaz büyük ihtimalle.

Salih Edip
29.03.2010, 10:00
valla enginin o demeçlerini görünce üzüldüm ama artık öncesine bakmamalıyız. bundan sonra adam akıllı topunu oynasın başka birşeye kalkışmasın , saçma sapan demeçler vermesin toplasın kendini. yoksa zaten sezon sonu yolcu.

Keramettin
29.03.2010, 12:01
Küçükken Trabzonluydum :) :p

Özge
29.03.2010, 22:22
Kart görecek tam zamanını buldun Engin.

Keramettin
29.03.2010, 22:26
Bjk maçında yok.Bu maçta kötü oynadı.

Arif Timurcioğlu
29.03.2010, 23:24
Kart görecek tam zamanını buldun Engin. Al bendede o kadar bu herifte bitiricilik var ne yapıyo ediyo tehlike yapıyo özge ama gel görki ismi engin, yabancı değil yaranamaz.

Arif Timurcioğlu
29.03.2010, 23:24
Bjk maçında yok.Bu maçta kötü oynadı. Sen hangi maçı diyosun bu maçta engin yoktu.

Tolga Kurt
29.03.2010, 23:33
Bugün seni çok aradım Engin.

kudu_61
30.03.2010, 01:18
Bjk maçında yok.Bu maçta kötü oynadı.gabriç başlığı değil bu :)

Halit Akyüz
30.03.2010, 18:26
Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, oyuncumuz Engin Baytar'a iki maç ceza verdi.

Cezaya gerekçe olarak, 25.03.2010 tarihinde oynanan Antalyaspor Ziraat Türkiye Kupası futbol müsabakasında, rakip takım oyuncusuna yönelik kural dışı hareketi gösterildi.

Resmi Site

Bjk maçında Gabric ve Engin yok.

kudu_61
31.03.2010, 01:03
Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, oyuncumuz Engin Baytar'a iki maç ceza verdi.

Cezaya gerekçe olarak, 25.03.2010 tarihinde oynanan Antalyaspor Ziraat Türkiye Kupası futbol müsabakasında, rakip takım oyuncusuna yönelik kural dışı hareketi gösterildi.

Resmi Site

Bjk maçında Gabric ve Engin yok.
sağlık olsun belki barışa gün doğar

LaZ_KoPaT
31.03.2010, 01:12
tff yine yapti yapacagini adam 40 metre kosuyor geliyor kafa atiyor bunun uzerine tahrik olan enginde vuruyor ikisinede ayni ceza Turkiye Fenerbahce Fedarasyonu gururla sunar.

Ahmet KESKİN
31.03.2010, 06:05
Engin cocukken ateşli bir hastalık geçirmişmi bu sinir ne ya...

Harun CAN
31.03.2010, 12:51
engin -gabriç-ömer aysan yok.. sadece 3 adam eksik ve bakalım şenol hoca büyüklüğünü gösterip bu 3 adamın yerini doldurabilecekmi...

barış memiş alternatik olarak... serkan sağbek olcak sağ açık yok ?? burak sağaçık falan değil.. gerçi gabriç ve engin varken de solaçıksız oynuyoruz o yüzden solaçık yok demiyorum.! konu dağıldı mı ne :)

Keramettin
31.03.2010, 13:30
gabriç başlığı değil bu :)

Sen hangi maçı diyosun bu maçta engin yoktu.
Tamam da yanlışlık olmuş :)

oksoholu
31.03.2010, 15:13
bu engin bjk macında oynayabiliyor mu

peker61
31.03.2010, 15:20
Engin beşiktaş maçında yok 2 maç ceza aldı bu hafta keşke maçımız olsaydı..

isimsiz_61
31.03.2010, 17:49
ey gidi engin çek cezanı şimdi.....

Keramettin
31.03.2010, 17:58
Ben olsam + antreman yapardım. :rolleyes:

Kazım Uzunboy
31.03.2010, 19:13
Bu kadar olmaz yahu. Gabriç cezalı olmasa eminim bir maç ceza verirlerdi!

Cem Akyüz
31.03.2010, 19:15
gördüğü kırmızı kartları savunmuyorum ama böyle bir oyuncunun her zaman kadroda bulunmasını gerektiğini düşünüyorum

Kereşenli
31.03.2010, 20:12
Kayserispor maçında cezası nedeniyle oynamamıştı diye hatırlıyorum ben, doğru değil mi?

Adem Erdoğan
31.03.2010, 21:18
Kayserispor maçında cezası nedeniyle oynamamıştı diye hatırlıyorum ben, doğru değil mi?

Evet, bjk maçında da yok malesef.

Paksoy
31.03.2010, 21:19
ömer aysandan sonra gözüme çok masum gelmeye başladın

Fatih Kuloğlu
31.03.2010, 21:37
ömer aysandan sonra gözüme çok masum gelmeye başladın

Kesinlikle..

Tolga Kurt
31.03.2010, 23:09
En azından sen Arkadaşların için hırçınsın. Arkadaşların birbirini gırtlaklıyo engin..

taraftar.61
01.04.2010, 03:19
Çok yetenekli. Nedir yeteneği diye sordum bir kişi cevap vermedi. En büyük göz boyamak. Her maç kırmızı kartlık oynamasını yürekten oynamakla karıştırmayın. Yürekten oynamak Serkan'ın yaptığı gibi enerjisi bitene dek sahada mücadele etmek varını yoğunu vermektir. Engin'in tek derdi egosunu tatmin etmek. Her maç kahraman olmaya çalışıyor sonra yapamayıncada şovenist hareketler yapıp gündemde kalmayı başarıyor. Başka bir numarası yok. Takıma zarar vermese umrumda değil sırf bu yüzden üstüne gidiyorum. Bütün sezon oynadı bir maçta 2 gol attı onun dışında ya zarar verdi ya da vasattı takıma değer katmadı. O formayı giyen hakedicek birşeyler yapmak zorunda!

M.S.SOFU
01.04.2010, 03:40
Çok yetenekli. Nedir yeteneği diye sordum bir kişi cevap vermedi. En büyük göz boyamak. Her maç kırmızı kartlık oynamasını yürekten oynamakla karıştırmayın. Yürekten oynamak Serkan'ın yaptığı gibi enerjisi bitene dek sahada mücadele etmek varını yoğunu vermektir. Engin'in tek derdi egosunu tatmin etmek. Her maç kahraman olmaya çalışıyor sonra yapamayıncada şovenist hareketler yapıp gündemde kalmayı başarıyor. Başka bir numarası yok. Takıma zarar vermese umrumda değil sırf bu yüzden üstüne gidiyorum. Bütün sezon oynadı bir maçta 2 gol attı onun dışında ya zarar verdi ya da vasattı takıma değer katmadı. O formayı giyen hakedicek birşeyler yapmak zorunda!
öncelikle yazımı sadece sana laf sokup tartışma amaçlı yazmıyorum,dediklerinin bir kısmına katıldığım bir kısmınada şiddetle karşı çıktığım için böyle bir şey yazma gereği duydum
engin çok büyük yetenek
bence de öyle
desen ki yeteneği ne
bence engin oyunu çok iyi açıyor,verdiği pas noktalarının öldürücü olduğunu düşünüyorum
fakat fizik yönden zayıf olduğu için-ki öylede olmalı- kanatta değerlendirilmeye çalışılıyor
bu kanattada sürekli çalım attığından dolayı bir bencillik durumu oluşuyor.baxzen kendisini kaptırıp o öldürücü noktaya pas atmayı unutuyor
fakat bir çok oyunda oyuna girdiği zamanlar oyunu çok iyi hareketlendirdiğini düşünüyorum
takıma ekstadan hücum gücü katıyor
bakın biz her ne kadar 26 senedir şampiyon olamasakta trabzonsporuz.yani karşıdaki takım hele ki avni akerde direk kapanarak oynuyor
bu tip oyunlarda engin baytar gibi oynclar gerek.takımı ileri taşıyan,dribling yapan ya da oyunu açan
bu yüzden enginin kaybedilmeyip kazanılması gerektiğini düşünüyorum

Ümit Tekşan
01.04.2010, 10:43
Yat şimdi bir ay aklın başına gelsin. Ne diyelim ALTIN'ı çamura dürmüşler, tekrar çamurdan çıkarmışlar belki değişmiştir diye ama nafile ALTIN gene aynı ALTIN. Bizim Engin'de aynı Engin hakkında hayırlısı neyse o olsun.

Kereşenli
01.04.2010, 15:57
Evet, bjk maçında da yok malesef.

Ankaraspor maçını lig maçı olarak değerlendirmiyorlar mı? Keşke öyle olsa, Beşiktaş maçına yetişirdi. :)

Adem Erdoğan
01.04.2010, 16:19
Ankaraspor maçını lig maçı olarak değerlendirmiyorlar mı? Keşke öyle olsa, Beşiktaş maçına yetişirdi. :)

Değerlendirmiyorlar, öyle olsa kart sınırındaki bütün futbolcular birbirinin boğazına sarılırdılar.:) Ömer de öyle zannediyordu belki de.:rolleyes:

Keramettin
01.04.2010, 21:11
İtiraz etmemişizAçıkcası hak ediyordu.

Ahmet Faruk
02.04.2010, 10:06
Enginin pas trafiğini arttırdığına kesinlikle katılmıyorum.
İyi oynadığı bir maçta (ki en fazla 4 tanedir, o da en iyi ihtimalle yaani) en fazla iki tane güzel pas atıyor.
Onun dışında çok basit pasları atmak yerine kendisine çalım atıyor.

Geçen çok iyi oynadı denilen bir maçtan sonra baktım, 60 defa topla buluşmuş bunlardan 30unu olumlu kullanmış.

Engin oyunu rahatlatıyor, koşu yoluna attığı paslar ya taca ya auta çıktığı için oyun biraz duruyor işte...Öyle yaani...

Özge
02.04.2010, 13:19
Yine mi izinlisin be Engin:D

Keramettin
02.04.2010, 13:30
Engin biraz daha bencillikten sencilliğe dönse Gabric kadar olur

Arif Timurcioğlu
02.04.2010, 13:50
Engin biraz daha bencillikten sencilliğe dönse Gabric kadar olur Yok kardeş gabric kadar olmasın böyle iyi.

Özge
02.04.2010, 14:02
Yok kardeş gabric kadar olmasın böyle iyi.
Bu da güzeldi:D:D

Gabric Gabric diyorsunuz bu hafta izledik Gabric'i.Hâlâ bu Gabric ile Engin'i kıyaslıyorsunuz daha görmek istediğiniz ne anlamıyorum:)

maxim
02.04.2010, 14:32
Gabriç'in asıl performansını biliyoruz Engin'in de potansiyelini biliyoruz :)

sefatoyer
02.04.2010, 16:10
Gabriç çok kaliteli ama bence Engin daha fayalı

ÖmerFarukYılmaz
02.04.2010, 16:26
Daha takımı çok fazla yalnız bırakır bu uşak.

taraftar.61
02.04.2010, 17:39
öncelikle yazımı sadece sana laf sokup tartışma amaçlı yazmıyorum,dediklerinin bir kısmına katıldığım bir kısmınada şiddetle karşı çıktığım için böyle bir şey yazma gereği duydum
engin çok büyük yetenek
bence de öyle
desen ki yeteneği ne
bence engin oyunu çok iyi açıyor,verdiği pas noktalarının öldürücü olduğunu düşünüyorum
fakat fizik yönden zayıf olduğu için-ki öylede olmalı- kanatta değerlendirilmeye çalışılıyor
bu kanattada sürekli çalım attığından dolayı bir bencillik durumu oluşuyor.baxzen kendisini kaptırıp o öldürücü noktaya pas atmayı unutuyor
fakat bir çok oyunda oyuna girdiği zamanlar oyunu çok iyi hareketlendirdiğini düşünüyorum
takıma ekstadan hücum gücü katıyor
bakın biz her ne kadar 26 senedir şampiyon olamasakta trabzonsporuz.yani karşıdaki takım hele ki avni akerde direk kapanarak oynuyor
bu tip oyunlarda engin baytar gibi oynclar gerek.takımı ileri taşıyan,dribling yapan ya da oyunu açan
bu yüzden enginin kaybedilmeyip kazanılması gerektiğini düşünüyorum

Bende kimseye laf sokma derdinde değilim bu oyuncu hakkındaki yorumları çok abartılı buluyorum. Büyük yetenek yakıştırmasının çok ucuz kullanıldığını söylüyorum. Büyük yetenek takımı sırtlıycak oyuncu izlenimi oluşmuş her nasılsa aslında hiçte öyle değil.

Şimdi dribling yeteneğinden kasıt adam eksiltmekse eğer Engin'in çalım denemelerinde ne kadar başarılı olduğuna dikkat etmenizi öneriyorum. Bazı maçlarda çalımlarla çizgiye inmişti doğru ancak bunu çok nadiren yaptı. Oynadığı maçların büyük çoğunluğunda bunu yapamadı ve başlamak üzere olan ataklarımız genelde onun ayağında sona erdi. Dolayısıyla fayda sağlayamak yerine zarar verdi. Bunu birazda fiziksel anlamda çok güçsüz olmasına bağlıyorum. Tek önemli silahı adam eksiltmek, ama fizik güç yönünden ligin altında olunca bu özelliğini de kullanamıyor. Sonrada her müdahalede bana faul yapıldı diye isyan ediyor. Hem tribünleri kışkırtıyor, hem iki takımı da geriyor, hemde kart görüyor. Onun yüzünden diğer oyuncularımızın da kart gördüğü maçlar oldu!

Bu arada bencil durumuna düşmüyor bencillik yapıyor. Hani yukarda 'çizgiye nadiren inebiliyor' dediğim anlarda hemen müsait pozisyonlardakine pas vermek yerine şut çekmeyi düşünmesi ona bu kadar tepkili olmamın sebeplerinden bir tanesi. Sürekli kahraman olmaya çalışıyor.

Oyunu genişleten tipte bir futbolcu değil daha çok dikine gitmek isteyen tipte oyuncu. Benim aklımda kalan bu tür pasları yok. Ayrıca Engin'in bu yapmaya çalıştıklarını çok çok iyi şekilde yapabilen Alanzinho ve Yattara'ya sahibiz. Çok çok iyi olmasada yine ondan daha iyi yapabilen birkaç oyuncumuz daha var. Engin'e ihtiyacımız olduğu görüşüne katılmıyorum. Daha önceki mesajımda da belirttim ofansif olarak yetersiz olmasının yanı sıra defansif olarak da katkısı yok. Yani özetlersek bana göre büyük yetenek değil. Bu takımda büyük yetenek olarak adlandırabileceğim oyuncular Alanzinho, Yattara ve Onur'dur. Engin Baytar ise mevcut özellikleriyle ancak iddiasız anadolu takımlarının kadrosundaki bir oyuncu olabilir.

Şunu özellikle belirtmek isterim; takıma katkı sağlayamayacağını düşündüğüm başka oyuncular da var takımda. Özellikle Engin'in bu kadar üstüne gitmemin sebebi bu takıma zarar vermesidir. Takım bir hava yakalamışken bencil, sorunlu bir oyuncunun bu takımın kimyasını bozmasını istemiyorum. Sakin giden maçları gererek rakipleri kışkırtmasından, gereksiz kartlar görmemize ve maçın gerilmesine rakibin hırslanmasına sebep olmasından rahatsızım. Şenol Güneş'e, taraftara, formaya saygısızlık yapıp bunu takıma olan aşkımdan yaptım demesinden rahatsızım(Trabzonsporlu olmadığı da birkaç sayfa arkada ortaya çıktı). Futbol yönünden de sürekliliği olmadığı için önemli bir oyuncu olmadığının altını çizmeye çalıştım. Aslında bu takımın formasını giyen her oyuncuyu eleştirsem bile destekci olurum aynı zamanda. Yetersiz olanlar da buna dahil. Sadece hangi takımın formasını giydiğinin bilincinde olmayanlar bunun dışında.

isimsiz_61
02.04.2010, 17:45
Yine mi izinlisin be Engin:D
bu gidişle çok daha izinli olur:D

Birtan Karaman
02.04.2010, 17:52
Bigün ters biri çıkacak karşısına çakacak kafayı bak bakalım Engin daha artistlik yapabiliyormu. :D

Tolunay Abdioğlu
02.04.2010, 18:03
Bu da güzeldi:D:D

Gabric Gabric diyorsunuz bu hafta izledik Gabric'i.Hâlâ bu Gabric ile Engin'i kıyaslıyorsunuz daha görmek istediğiniz ne anlamıyorum:)

Bir futbolcu istiyorsa Maradona olsun,karakter olmadıkça benim için birşey ifade etmiyor.

Ahmet Faruk
02.04.2010, 23:08
Ben daha bu başlıkta Engin için "Şu kadar pas yüzdesi yaptı, şu kadar pozisyona girdi, şu kadar top çaldı" gibi değerlendirmelerle iyi oynadığının söylendiğini duymadım.

Ama hep şu söylendi
"Engin bu akşam çok iyiydin, falan dakkada attığın çalım müthişti"
O çalımlardan da 2 maçta bir 2 defa oluyor zaten....

Özge
02.04.2010, 23:14
Gabriç'in asıl performansını biliyoruz Engin'in de potansiyelini biliyoruz :)Önemli olan Gabric'in asıl performansı değil şimdiki performansı.Performansı düzelmediği sürece Engin'i keseceğine inanmıyorum.

Bir futbolcu istiyorsa Maradona olsun,karakter olmadıkça benim için birşey ifade etmiyor.
C.Ronaldo gelse istemeyeceksin yani:)

Arif Timurcioğlu
02.04.2010, 23:42
Ben daha bu başlıkta Engin için "Şu kadar pas yüzdesi yaptı, şu kadar pozisyona girdi, şu kadar top çaldı" gibi değerlendirmelerle iyi oynadığının söylendiğini duymadım.

Ama hep şu söylendi
O çalımlardan da 2 maçta bir 2 defa oluyor zaten.... Hiç bir başlıkta yukarda yazdığın gibi istatistiksel bir tane yorumun varmı ? İstatistik tutuyosan gelecek maç için burda paylaşırsan bizde faydalanırız. :rolleyes:

Ömer SEVİNÇ
03.04.2010, 11:14
Kayseri maçında Alanzinho'nun yediği tekmeleri Engin'in yediğini düşünüyorum da;

4-5 tane kırmızı kart görürdü herhalde maçta:)

Salih Edip
03.04.2010, 12:53

Ama hep şu söylendi
O çalımlardan da 2 maçta bir 2 defa oluyor zaten....

ben de kimse için şu kadar pas yaptı , pozisyona girdi falan demedim ama , engin için oyunu çok güzel açtı , ters toplar attı , pas trafiğini hızlandırdı gibi şeyler söyledim ;)

Tolunay Abdioğlu
03.04.2010, 14:33
Önemli olan Gabric'in asıl performansı değil şimdiki performansı.Performansı düzelmediği sürece Engin'i keseceğine inanmıyorum.

Öyle anladıysanız problem yok. :)

Paksoy
03.04.2010, 15:50
Kayseri maçında Alanzinho'nun yediği tekmeleri Engin'in yediğini düşünüyorum da;

4-5 tane kırmızı kart görürdü herhalde maçta:)

normal bir maçdada görme ihtimalı var

sefatoyer
03.04.2010, 15:54
kendine gelecektir
inanıyorum ben Şenol hoca onu tedavi edecek ve uzun yıllar başarılı futbolunu bize izletecek

Paksoy
03.04.2010, 16:56
kendine gelecektir
inanıyorum ben Şenol hoca onu tedavi edecek ve uzun yıllar başarılı futbolunu bize izletecek
27 yaşında gelse iyi olur 30 yaşından sonra olamz o iş

sefatoyer
03.04.2010, 17:38
27 yaşında gelse iyi olur 30 yaşından sonra olamz o iş
gelir abim gelir merak etme
destek olalım biz:)

Keramettin
03.04.2010, 18:17
gelir abim gelir merak etme
destek olalım biz:)
Örnek taraftarlardansın hem sabır hem destek :alkış:

Ahmet Faruk
03.04.2010, 18:27
Hiç bir başlıkta yukarda yazdığın gibi istatistiksel bir tane yorumun varmı ? İstatistik tutuyosan gelecek maç için burda paylaşırsan bizde faydalanırız. :rolleyes:

Hiçbir başlıkta yukarıda yazdığım gibi istatistiksel bir tane yorumum yok. İstatik tutmadığımdan gelecek maç için burda paylaşamam siz de faydalanamazsınız.

Ben çok iyi oynadı dendiği maçtan sonra 60 toptan 30 tanesinin olumlu kullanıldığını belirten bir arkadaşın yazısını bu başlığa alıntı yapmıştım...

Netekim, Enginin elle tutulacak yanı yok. O gönüllerin kahramanı. Bizde gönüllerin takımıyız işte. Yakışıyor yani bizim takıma...

sefatoyer
03.04.2010, 22:25
Örnek taraftarlardansın hem sabır hem destek :alkış:
Sağolasın kardeşim:)

Dogan
04.04.2010, 00:37
Önemli olan Gabric'in asıl performansı değil şimdiki performansı.Performansı düzelmediği sürece Engin'i keseceğine inanmıyorum.

Ronaldo sahada sadece işini yapıyor bi kere. Her ne kadar karaktersiz olarak görmesem de bunu belirtiyim. Ne tekmeler yiyor adam ağzını açmıyor. Hangi maç olduğunu hatırlamıyorum ama ben Engin'e puanımı darbe almadığı halde yerde kıvrandığı zaman verdim.Yalçın olayından bahsetmiyorum yalnız, orda Engin çok da haksız değil.

Keramettin
04.04.2010, 08:30
Şenol Hoca'nın sanki bu Engin'e ayrı bi güvenişi var ? :)

Özge
04.04.2010, 18:41
Ronaldo sahada sadece işini yapıyor bi kere. Her ne kadar karaktersiz olarak görmesem de bunu belirtiyim. Ne tekmeler yiyor adam ağzını açmıyor. Hangi maç olduğunu hatırlamıyorum ama ben Engin'e puanımı darbe almadığı halde yerde kıvrandığı zaman verdim.Yalçın olayından bahsetmiyorum yalnız, orda Engin çok da haksız değil.Ronaldo'nun da sahada yaptıklarını biliyoruz.O da agresif.Tekmeler yemeden de ağzını açabiliyor:)Ayrıca Engin'in İBB maçında aldığı tekmelerden sonra yerde kıvranmadığı hatta sesini bile çıkarmadığını görmeniz lazımdı .

Tolunay Abdioğlu
05.04.2010, 18:29
T0t1GrNAbfc

Great White
05.04.2010, 19:31
Bu Engin' den de bir tek Abdullah Avcı çirkefinin kuyruk acısı var sanardım ama sürüsüyle maşaallah:)

Keramettin
05.04.2010, 20:18
Engin bizim için önemli futbolcu ama biraz artist :)

Özge
06.04.2010, 13:44
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/4043-6P9Y8F9P.jpg

Genelde yan yanalar:)

Dursun Kaplan
06.04.2010, 13:47
Korkuyorum Özge Onur'uda kendine benzetecek. :cool:

ESER
06.04.2010, 13:52
engin iyidir iyi.. yetenekli adamin biraz arizasi olur. engini de oyle kabul etmek lazim. gsnin tugla kafali cakma messisinden yetenek olarak asagi kalir bir yani da yok.. arada kisa devre yapiyo hepsi o kadar:) gorevini yapsin arada bir iki agriza tolere edilebilir

izzet
08.04.2010, 17:27
Eksiden Alinti:

babası trabzonspor'un 2009 ocak ara transferini (ve belki daha sonrasını da) değerlendirmek üzere toplanan komitesinde yer alan yetenekli futbolcu.

Ilginc bir ayrinti, Ima yapmak icin degil, ilgimi cektigi icin buraya koydum. Demekki Babasi Camiaya yakin bir Sahis

İlker ToSun
08.04.2010, 19:12
Eksiden Alinti:

babası trabzonspor'un 2009 ocak ara transferini (ve belki daha sonrasını da) değerlendirmek üzere toplanan komitesinde yer alan yetenekli futbolcu.

Ilginc bir ayrinti, Ima yapmak icin degil, ilgimi cektigi icin buraya koydum. Demekki Babasi Camiaya yakin bir Sahis

camiaya yakınlıktan ziyade şenol güneş in çok yakın dostu olur adnan baytar

takım içindeki bu imtiyazlı halinin de ondan kaynaklandığına dair duyumlar almış ve burada paylaşmıştım

Tolunay Abdioğlu
08.04.2010, 19:19
camiaya yakınlıktan ziyade şenol güneş in çok yakın dostu olur adnan baytar

takım içindeki bu imtiyazlı halinin de ondan kaynaklandığına dair duyumlar almış ve burada paylaşmıştım

:alkış::alkış::alkış::alkış:

Gazeteci olmalıymışsınız.Bu kadar saçmalık görmedim de duymadım da.

Demek ki insanlar kendi değerlerini kötülemekten çekinmiyorlarmış.Yazık ki ne yazık!

İlker ToSun
08.04.2010, 19:27
:alkış::alkış::alkış::alkış:

Gazeteci olmalıymışsınız.Bu kadar saçmalık görmedim de duymadım da.

Demek ki insanlar kendi değerlerini kötülemekten çekinmiyorlarmış.Yazık ki ne yazık!

ben istediğimi olurum yorma sen kafanı.

engin baytarı asla kendi değerim olarak görmedim.

trabzonluyum diye, nüfus kağıdında kütüğü trabzon olan herkesi değerim olarak görecek değilim.

engin i bırak değer olarak görmeyi, takımımın lisanslı futbolcusu olarak bile görmek istemiyorum.

gerek konuşmaları, gerekse hali tavrıyla trabzonspor futbolcusu olmayı hakeden bir isim değil engin benim gözümde. ondan çok daha yeteneksiz olmasına rağmen umut benim için trabzonspora daha çok yakışan bir futbolcudur.

Tolunay Abdioğlu
09.04.2010, 13:27

trabzonluyum diye, nüfus kağıdında kütüğü trabzon olan herkesi değerim olarak görecek değilim.

engin i bırak değer olarak görmeyi, takımımın lisanslı futbolcusu olarak bile görmek istemiyorum.

gerek konuşmaları, gerekse hali tavrıyla trabzonspor futbolcusu olmayı hakeden bir isim değil engin benim gözümde. ondan çok daha yeteneksiz olmasına rağmen umut benim için trabzonspora daha çok yakışan bir futbolcudur.

Bahsettiğim kişi Engin değildi zaten.Şenol Güneş'di.

Ama herşeyi anlamak istediğiniz gibi anlayınca böyle oluyor.Doğal karşılamak lazım.

İlker ToSun
09.04.2010, 14:01
Bahsettiğim kişi Engin değildi zaten.Şenol Güneş'di.

Ama herşeyi anlamak istediğiniz gibi anlayınca böyle oluyor.Doğal karşılamak lazım.

şenol güneş bizim elbette bir değerimizdir ancak bu başlık baytarın başlığı olduğu için benim buradaki eleştirilerimin hepsi ona.

senin yazdığın mesajda niyet avcılığı yapıp ordaki yazılanın engin olmadığını anlamak gibi bir zorunluluğum yok zira engin in "bizim değerimiz" olduğunu söyleyenler de mevcut burada

basit bir yanlış anlaşılmadan ibaret

ESER
09.04.2010, 14:06

bu kadar antipatini hak edecek ne yapti engin? begenmeyebilirsin, gayet normal ama antipatin gerceklerin de onune gecmem

Armağan Dere
09.04.2010, 14:09
Allah aşkına bizim Trabzon insanı artist değilmidir genel olarak çok yetenekli ancak artist..Şenol Hoca'nın onu ıslah edeceğini düşünüyorum...siz şunun hesabını verin Umut Bulut gibi bir oyuncu 6 senedir Trabzonspor'da nası forvet oynayabiliyor iyi niyetli diye yok öyle iş ne kadar köfte o kadar para

krdnz
09.04.2010, 14:42
Zeytinburnuspor'da Atnan BAYTAR diye bi oyuncu vardı.Akrabalık var mı Engin?:D

Bera B.
09.04.2010, 14:46
Allah aşkına bizim Trabzon insanı artist değilmidir genel olarak çok yetenekli ancak artist..Şenol Hoca'nın onu ıslah edeceğini düşünüyorum...siz şunun hesabını verin Umut Bulut gibi bir oyuncu 6 senedir Trabzonspor'da nası forvet oynayabiliyor iyi niyetli diye yok öyle iş ne kadar köfte o kadar para

Yahu şunu Engin başlığı altında yapmayın bari. Umut gibi oyuncu dediğiniz zaman olduğunuz başlığı ve ondan üstün gördüğünüz oyuncuyu da iyi seçin. Engin ve Umut ha. Engin'in takıma kattıklarına(daha çok götürdüklerine tabi) bir bakın da öyle kıyaslamaya girişin.

Tolunay Abdioğlu
09.04.2010, 17:55
şenol güneş bizim elbette bir değerimizdir ancak bu başlık baytarın başlığı olduğu için benim buradaki eleştirilerimin hepsi ona.

senin yazdığın mesajda niyet avcılığı yapıp ordaki yazılanın engin olmadığını anlamak gibi bir zorunluluğum yok zira engin in "bizim değerimiz" olduğunu söyleyenler de mevcut burada

basit bir yanlış anlaşılmadan ibaret

Teşekkürler.

taraftar.61
10.04.2010, 04:58

İyide arkadaş Engin çok yetenekli değil ki. Tutturmuşsunuz büyük yetenektir gidiyor. Bir sezondur oynuyor kaç golu kaç asisti var. Hadi istatistikleri geçelim oyuna ne şekilde olumlu katkı yapıyor? Ben Engin'i bir senedir izliyorum bu kadar abartı bir futbolcu hatırlamıyorum Trabzonspor'da. Efendi olsa ya sabır çekerdim. Kadroda kimseye tanınmayan kredi ona tanındı. Nadiren parladığı anlar oldu onun dışında kötü oynadı. Üstüne üstlük yapılmaması gereken ne varsa yaptı. Yukarıda arkadaş sormuş bu kadar antipatiyi hak edecek ne yaptı diye. Ben açıklıyorum nasıl hakettiğini...Biri de bana bu sizdeki sempatiyi hak edecek ne yaptı açıklasa bende sizi anlayabilsem.

Oğuz B.
12.04.2010, 12:17
http://i.fotomac.com.tr/2010/04/12/380x200/783120115744.jpg

BEŞİKTAŞ maçının ardından Antalya'da kampa giren Trabzonspor'da Engin Baytar kasığından sakatlandı. Dün yaptığı idmanda çarşamba günü oynayacağı kupa maçının hazırlıklarına başlayan bordo-mavili takımda, iki maçlık cezası yeni biten Engin Baytar, idmanı yarıda bıraktı. Genç yıldızın, durumunun ciddi olmadığı bildirildi.

Fotomac.

genç61
12.04.2010, 13:10
bu cocuk harbi trabzonlu mac boyunca ona bakıyordum adamın macuı izlemesinden belli gercekten birazda kafayı futbola verse topunu oynasa daha iyi olcak

anth
12.04.2010, 13:43
27 yaşına gelmiş adamdan hala kafa yapısını değiştirmesini bekliyorsunuz... Barış'ın ne günahı var? Hem daha genç hem daha yetenekli...
Neden bu şanslar ona verilmiyor?

Kazım Uzunboy
12.04.2010, 13:49
Engin aman ha sakatlanayım deme. Sen bize lazımsın. :)

mehmetali61_55
12.04.2010, 13:56
Antalyada enginden çok şeyler bekliyorum,tabi adamın birine kafa atmazsa :) seviyorum seni Engin hep böyle devam et .

Kazım Uzunboy
12.04.2010, 14:10
Adamlar karşı tarafta adam gibi durursa atmaz bence. :)

Ceyhun Öncü
12.04.2010, 14:20
Gelmeni en cok isteyenlerden biri bendim

Suan senin icin hicbirsey diyemiyorum engin
iyimisin kötümüsün...oynamalimisin? sence oynamayi hak ediyormusun? veya oynatilmamayi?

cok merak ediyorum

ESER
12.04.2010, 14:39
27 yaşına gelmiş adamdan hala kafa yapısını değiştirmesini bekliyorsunuz... Barış'ın ne günahı var? Hem daha genç hem daha yetenekli...
Neden bu şanslar ona verilmiyor?

barisin gunahi formayla yildiz olmak yerini esortmani giyip kulube de takilmayi kendine yeterli gormesi.. barisi yasinin hatrina hep birlikte abarttik , bir umut bakarsin olur bundan da genc bir yildiz kazaniriz diye ama olmadi, olmayacak ta.. 3 senedir en verimli olacagi cagda ustune koyamiyorsa kusura bakmayacak baris kardesimiz...
enginin kisiligini bilmem , performansi ve sahadaki caliskanligi beni bir taraftar olarak memnun ediyor acikcasi..

baris yetenekliyse ciksin gostersin, hoca oynatmiyorsa bu barisin yetersizligidir ki bencede oyle.. baris bu takimda oynayamaz

İslam Sezer
12.04.2010, 14:50
Zeytinburnuspor'da Atnan BAYTAR diye bi oyuncu vardı.Akrabalık var mı Engin?:D
.
evet var,adnan enginin babası,
ayrıca son dakika golüyle karabükü kümeye gönderdi,zeytinburnunu kümede tuttu.çok üzülmüştük o zamanlar,hey gidi günler hey.
engine gelince,takıma daha faydalı olması efendi olması falan deniyorda,
ben 25 yıldır fazlaca efendi adam gördüm,hiç şampiyonluk göremedim.
sahtekar ve çirkef istanbul belediye oyuncularını,antalyayı zor geçerdiniz efendi ve sakin oyuncularla.
tamam engin abartmasın takıma zarar vermesin ama hırsı,kavgası,profesyonel hareketleri lazım bence.yoksa zor baş edersiniz bizansla.

erolizmts
14.04.2010, 21:49
Şu takımın adam akıllı atak geliştirdiği bütün maçlarda imzası var. Hem Alanzinho'nun üzerine binen yükü hafifletiyor, hem orta sahadan ileri top taşıyor hem de takımın forvetlerinden daha çok ve daha kolay pozisyonlara girebiliyor.

Tek eksisi var o da aşırı asabi oluşu.

Özge
14.04.2010, 22:10
Burak'ı sahada gördükçe Engin'in nasıl oynamadığını aklım almadı.Direkten dönen topun gol olmalıydı ya.Çok iyi getirdi iyi de vurdu şanssızlık işte.Sarı kart gördüğü pozisyon ofsayt değildi.Kartı da boşa gördü.

mehmetdoğan
14.04.2010, 22:14
bu takımda her türlü oynarsın

sefatoyer
14.04.2010, 22:14
Tebrikler Engin Baytar..

yaranozlu
14.04.2010, 22:18
ofsayt olmasa da pozisyonun dibine kadar kartı hak ettin. Ya arkadaş sen kartsız maç geçiremez misin? oyunda da istikrarı sağlayamıyor, çok yetenekli ama aklı şova gidiyor kolayca. Topuk işlerine bayılıyor. Eğitilmesi gerek psikologlar tarafından, futbol konusunda sıkıntısı yok.

Ali Tunahan Güllü
14.04.2010, 22:21
Burak yerine her türlü oynar Engin..

Arif Timurcioğlu
İyi oyun için tebrikler.

futbalski60
Güç yok ayakta duramıyor Engin pas hatalarını da herkes görmüştür disiplinsizliğini bencilliğini de geçtim artık bu adamı takıma yakıştığını söylemek Trabzonspor'u küçültmekten başka bir şey değil.

ThePatriot61
14.04.2010, 22:23
Engin de cok kopuk kopuk oynuyor. Bi takima ayak uyduruyor bi bakiyorsun sahada ne yaptigini bilmiyr.

Özge
14.04.2010, 22:24
Güç yok ayakta duramıyor Engin pas hatalarını da herkes görmüştür disiplinsizliğini bencilliğini de geçtim artık bu adamı takıma yakıştığını söylemek Trabzonspor'u küçültmekten başka bir şey değil.
Burak'ı gördükten sonra Engin'i konuşmanın bir anlamı yok.

futbalski60
14.04.2010, 22:27
Burak'ı gördükten sonra Engin'i konuşmanın bir anlamı yok.

Al birini vur ötekine bu takım büyük takım formanın ağırlığını kaldıracak oyuncular olmadan bir yere varamayız. İkisi de iyi niyetli olabilir ama ben sonuca bakıyorum.

LaZ_KoPaT
14.04.2010, 22:32
fena degildi bence 90 dakika sahada durtan bir cok oyuncudan daha iyi oynadi

mehmets61
14.04.2010, 22:41
oyuna girdikten sonra hareket getirdi.zaten yetenek anlamında sıkıntısı yok.Burak tan formayı alması lazım...

Halit Akyüz
14.04.2010, 23:17
Şanssız....

Osman Yavuz
14.04.2010, 23:18
Manisa maçında direk, Sivas'ta direk bu maçta direk. Çok şanssız.Ölüsü Burak'tan iyidir.

Emre7
15.04.2010, 00:03
eskiden küçük takımlara karşı oynar diyordum, şimdi bu takımda değil 18, 24te yeri yok diyorum.
hadi engin ikile....

Ömer SEVİNÇ
15.04.2010, 00:03
Kendisini sahada gördükçe babasına saygılarımı yolluyorum sürekli. Ah ah yok ki benim babam transfer komitesinde..

Terzioğlu
15.04.2010, 01:14
Sahada ne yaptigini eminim kendide bilmiyordur. Cok daginik oynuyor. Herkesin dedigi gibi cok yetenekli bir oyuncu oldugunuda düsünmüyorum. Kisacasi bu takimda iyi bir yedek olmaktan öteye gidemez.

Salih Edip
15.04.2010, 01:26
faullerden sonra yerde kıvranma huyundan vazgeçti galiba. diğer aşırı hareketlerini de bırakırsa takımda rahat oynar. direkten dönen şutu çok iyiydi 2-3 kişinin arasından düşerken nefis vurdu bence .

Remzi
15.04.2010, 01:30
Yine kartı gördü. La bi sakin maçın olmayacak mı be adam!

Adem Köse
15.04.2010, 02:22
Gelecek sene anca yedek klubumuzun bir parçası olur. Gereksiz topuk paslarından ve üstüne atlamalarından vazgeçmeli, birazda ye iç güçlen. Futbolunu sevmiyorum artık.

Uğur Ö.
15.04.2010, 07:45
Bence şuanda takımda banko oynaması gereken adamlardan.Beğenmiyordum ama Umut ve Burak'ı görünce fikrim değişti :)

Ümit Tekşan
15.04.2010, 10:51
Yahu Engin, iyi futbolcusun bundan şüphem yok. Fakat şu faullerde biraz düşme ayakta kal ne zaman top ayağına gelse birisi ufak dokunsa bile hemen yere atıyorsun. Bunları yapma birde top ayağındayken panik yapma ne yapacağını erkenden kestir. Özellikle paslarını daha düzgün kullan sakin sakin sakin......

anth
15.04.2010, 10:54
Her zamanki görüşüm Barış da bu kadar oynar...

Y-DRMS
15.04.2010, 11:08
maçlardan önce sakinleştirici iğne yapılsın (:

oguzhann
15.04.2010, 11:11
ortalamanın üstünde bir hücumcu,yeteneği üst düzey,buna kimsenin laf etmeye hakkı yok.çok agresif şahsen sorun var mı,yok.

erolizmts
15.04.2010, 11:37
İlk yarıda Antalya'nın ceza sahası çizgisine zar zor giden takım Engin ile birlikte ikinci yarı rakip takım kalesine gidebildi. Önyargı ile izleyenler tabi ki beğenemez Engin'in futbolunu.

pinaradnan
15.04.2010, 16:20
Direkten dönen topu gol olsaydı maçın kahramanı olurdu

S.DEMİRCİ
15.04.2010, 16:32
futbol yeteneği tartışılmaz...
ama mantalite olarak sorunlu birisi....
umarım bunları halleder

Kereşenli
15.04.2010, 18:00
Eleştirin Engin'i eleştirin..

Dün akşam Onur ve Colman dışında sahada doğru düzgün futbol oynayan hiç kimse olmamasına rağmen yine Engin'i eleştiriyoruz. Engin'in dün ikinci yarıda gösterdiği performansı Umut ve Alanzinho bütün maç boyunca gösteremedi. En azından kendi çabasıyla topu sürükleyip kaleye şut atmayı denedi ve kötüde vurmadı. Zaten o çok beğendiğiniz, çok koşan forvetiniz Umut'un dönen topa nasıl vurduğunu görmüşsünüzdür..

Dün akşam ki futboldan sonra Engin'i eleştirmek doğru olmaz.

Mustafa ÖZDEMİR
15.04.2010, 20:22
sadece bir kez etkili oldu .ondada şansı yoktu ...

ph=61
15.04.2010, 20:26
Engin umarım bu yazdığımı bi şekilde okursun.
İnan haftada bir kıldığım cuma namazlarında sana dua ediyorum, yarın yine cuma yine edicem.Allah aşkına vazgeç şu agresif hallerinden.Sahada topla mücadele et hakemle değil.Rica ediyorum bak lütfen!

oksoholu
16.04.2010, 14:59
ya arkadaşlar inanamıyorum birde trabzonlu futboldan anlar derler
neyini eleştiriyorsunuz adam 10 numara futbolcu tabiki dört dörtlük bir adam değil ama futbolunu tartışanlar ne kadar futboldan anlatıklarıda tartışılır
iddia ediyorum bu engin trabzonda yıldız olacak ve milli takımın değişmez elemanı olacak

Canberk
16.04.2010, 21:39
Biraz dha sakin olmayı becerse çok şeyler yapacak ama nerdee :rolleyes:

isimsiz_61
18.04.2010, 13:39
futbolunu beğeniyorum ama şu agresifliği ne olacak bilmem...

SDinc
18.04.2010, 13:50
Bana göre artık iyi bir yedek.. Bir aralar kendisinden gerçekten çok ümitsizdim , takımda yerinin yok olduğunu düşünüyordum ki kendine gelmeye başladığını gördüm ve çok sevindim.
Artık iyi bir yedek derken futbolculuğunu küçümsemek için değil , 90 dakikaya performansını yayamadığı için iyi bir yedek olduğunu söyleyebilirim. Ve sonradan girdiği zaman hem öndeyken hem gerideyken işimize yarayabiliyor. Öyleki rakip takım üzerimize baskı kurmaya çalıştığı zaman oyuna Engin'i sokup ileride top tutup baskıyı atlatabiliyorsun. Biz gol aradığımızda ise hücum yetenekleri belli bir futbolcu , skoru değiştirebilir.
Ha bu arada sinir konusuna gelince agresif olsun ama takımı eksik bırakmasın. Agresif futbolcular takımlara lazım.

güneyli
18.04.2010, 14:21
Kırmızı kart görmez ise, her maç 1 sarı karttan 4 maçta oynama ihtimali yüksek.Gelecek sene ilk maç cezalı.Kart konusunda garantili.Oyun konusunda garantili olmasını bekliyoruz.

surmeneli_keles
19.04.2010, 16:47
gattuso = engin ...yetenek ve aşırı hırs

Hayriye Ayan
19.04.2010, 17:28
engin akşam okuyacağum seni
bu asabiyetin sonu iyi değil

crazyman_61
19.04.2010, 19:50
stresini kontrol edemedikten sonra ne kadar katkı sağlar takıma her faulden sonra bişey yapacak mı diye bakar olduk:)

Enes Ünal Kaya
19.04.2010, 20:58
Yıldız Sağbek :D

Gamze
19.04.2010, 21:14
Harika bir maç çıkarıyor.

Osman Pervaneli
19.04.2010, 22:05
güzel bir mac cikardi bugün, helal olsun

Yunus Emre SEYHAN
19.04.2010, 22:12
Tebrikler, çok iyiydi.

Oğuz B.
19.04.2010, 22:13
Gerilerde daha sakin..

Uğur Ö.
19.04.2010, 22:14
Yeni mevkisi hayırlı olsun :)

ozzy!
19.04.2010, 22:15
Bundan sonra Sağ bek oynasın :D

Hürgün Aygün
19.04.2010, 22:15
Tebrikler.Sağ bek yaradı.:)

Özge
19.04.2010, 22:19
Elinden gelenin en iyisini yaptı.Çok iyi bir maç çıkardı.Görevini layıkıyla yaptı.Tebrikler adamım.Hırsın yeter.

Ali Tunahan Güllü
19.04.2010, 22:20
Aferi n Engin muhteşem sağbek:)

ÖmerFarukYılmaz
İnan ilk defa kanım ısındı sana..

Çok beğendim.

ilhan
Kendine değil takıma oynayınca daha fazla verimli oluyor. Çok rahat adam eksilten bir sağ bek :)

Alihan Ertürk
19.04.2010, 22:21
Mükemmeldi .:yattara:

Bence hep sağbek oynasın , hücumcu bir sağbekimiz olur en azından Alves-Maicon hesabı .:)

Ömer SEVİNÇ
19.04.2010, 22:21
Ofansif olarak iyiydi tabi ama defansif olarak çok aksadı bence. Penaltı olsaydı darağacındaydı şimdi iyi kurtardı.

Gökhan KAN
19.04.2010, 22:26
Aferin la..

Yunus Kandemir
19.04.2010, 22:37
sağol engin

futbalski60
19.04.2010, 22:44
Defansif açıdan iyi olmasını kimse beklemiyor ama ben bugün kendisini takımda istememe rağmen oyun karakterini çok beğendim ve de şaşırdım. Gayet sakin,bilinçli oynadı, geriden oyunu iyi yönlendirdi hep böyle oynasın risk almasın kimse onu eleştirmez. Engin basit oynarsa yarar sağlar, tebrikler.

Cem Akyüz
19.04.2010, 22:48
Harika bir maç çıkarıyor.

Gamzecan bu lafından sonra bir kırmızı kart bekledim enginden:)

sem61
19.04.2010, 23:28
sağ bek engin kulağa hoş geliyor ...

Samet Yildirim
19.04.2010, 23:41
Sag bekimizi bulduk arkadaslar :)

iyidi tebrik ederim ama yinede orta sahada tercih ederim.

Mustafa ÖZDEMİR
20.04.2010, 00:01
sağ bekte gerçekten iyi oynadı .ileride çıktı . tebrikler engin...

Misina
20.04.2010, 00:06
Maçın başında Engini sağ bekte görünce bi an anlam veremedim.Ancak maçın içinde gördük ki pek sırıtmadı.Sağ bekte Tayfundan çok çok daha iyiydi :D

Oruç
20.04.2010, 00:07
Süperdin.:)

r9emre
20.04.2010, 00:08
yapmayın arkadaşlar lütfen iyi oynadı demeyin yani tamam yeri değildi kötü oynadı o yüzden deyin anlayayım ama yok yani iyi diyorlar ya orada böyle azıcık koşan bir sol kanatları olsa 3 gol yerdik oradan hep ileride kaldı adam forvette kalıyor resmen onlar atak yaparken onun kanadından song kapattı hepsini yazık iyi oynamış peh!

Arif Timurcioğlu
20.04.2010, 00:20
Sana helal olsun, yeri olmamasına rağmen elinden geleni yaptı evet iyidi hiçte sırıtmadı idareten oynadığı yerde.

M.S.SOFU
20.04.2010, 00:35
bu gün ayrı bi sakinlik var dı vallaha
takdir ettim
kırmızı yiyince kızıyorsam sakin oynayıncada göklere çıkarmam lazım
ve bu gün gerçekten mükemmeldin
ayrıca ben bayadır böyle teknik sağ bek izlememiştim

Harun CAN
20.04.2010, 00:36
Kimse kendini kandırmasın Engin hayatında bir kez sağbek oynayacaktı belkid e ve o hakkını bu maçta kazasız belasız geçiştirdi. Önünde ne hücüm yapan bir bek ya da kanat adamı vardı ne de sistemi olan bir kasımpaşa vardı. Ama mücadelesi her zamanki gibi takdire şayan :)

Salih Edip
20.04.2010, 00:39
seni seviyoruz engin , sen şişt şişt sakin ol , sinirlerine hakim ol , takım için oynamaya devam et , omuzlarda taşır bu taraftar seni...

bugün için teşekkürler , devamını diliyoruz...

Bekir
20.04.2010, 00:39
Engin iyiydi güzeldi Çünkü Rakibin sol kanadı yoktu:)

Rakibin solunda Düzgün bir adam olsa ve Rakip atak yapabilse Engin'i o zaman görürdük,Bence 1 devreyi çıkartamaz sinirlenir kırmızı görürdü...

Boşa iyimser olmayalım Engin'den bek falan olmaz Açıkta gayet iyi zaten....

taraftar.61
20.04.2010, 00:44
Nihayet bir maçta işini yaptın Engin. Yine o kötü huylarından vazgeçmediğini gördük o başka.

Osman Yavuz
20.04.2010, 00:45
Nihayet bir maçta işini yaptın Engin. Yine o kötü huylarından vazgeçmediğini gördük o başka.
Ben göremedim.Neydi mesela?

maxim
20.04.2010, 00:54
Yazılanlara baktım da çok şaşırdım açıkçası...

Bu maçta herhangi bir hücumcu orta saha oyuncusunu sağ beke koysanız en az Engin kadar oynardı. Bir kere zaten ben neden Ömer Aysan oynamadı anlamış değilim ya neyse...

Engin Baytar beni yanıltmadı ve düşünce seviyesine yakışır şekilde 1-0 önde olduğumuz maçta ceza sahamızın ortasında rakip forvete açık bir şekilde faul yaptı. Hakemin vermemesi onun hatası. Ben hocanın yerinde olsam penaltı yaptırmış olarak görürüm bu adamı.

stormtiger61
20.04.2010, 00:56
Beyler elestirmek icin elestirmeyin yav. Bence cok guzel mac cikardi. Daha ne yapsin ki adam?

Salih Edip
20.04.2010, 00:57
Yazılanlara baktım da çok şaşırdım açıkçası...

Bu maçta herhangi bir hücumcu orta saha oyuncusunu sağ beke koysanız en az Engin kadar oynardı. Bir kere zaten ben neden Ömer Aysan oynamadı anlamış değilim ya neyse...

Engin Baytar beni yanıltmadı ve düşünce seviyesine yakışır şekilde 1-0 önde olduğumuz maçta ceza sahamızın ortasında rakip forvete açık bir şekilde faul yaptı. Hakemin vermemesi onun hatası. Ben hocanın yerinde olsam penaltı yaptırmış olarak görürüm bu adamı.

adam defans adamı değil hücumcu. hocası görev vermiş elinden geleni yapmış hata yapamaz mı ? mesela egemenin geçen haftaki elinden sonra ki senin stoperin böyle birşey yapabiliyorsa engini o hareketten dolayı yargılamak çok acımasızca olur. dediğim gibi elinden geleni yaptı hata yapmış olabilir sonuçta hücüm futbolcusu daha çok.

ayrıca futbolundan çok eleştirildiği hareketlerini de tekrarlamadı bu maç. iyiye doğru gider böyle devam ederse.

Serhat ŞAHİN
20.04.2010, 01:20
iyi oyuncu ama canlı bomba gibi duruyor. sanki her an birine saracak gibi. :)

DeAgLeMaNyAq
20.04.2010, 05:31
Engin gayet başarılıydı her topu da olumlu kullandı. Ama onu çok zorlayan bir rakibinin de olmaması defansif anlamda Engin'i tam olarak görmemizi engelledi...

Özge
20.04.2010, 09:44
Yine suçlusun Engin;)

S.DEMİRCİ
20.04.2010, 09:48
dün engin baytarın sağbekte başarılı olduğunu nasıl çıkardınız?
rakibin sol açığı varmıydı?
engin o bölgede oynayamaz..
ama savunma öğrenmesi adına iyi bir dersti..

İHTİLALL
20.04.2010, 10:35
Maçın yıldızı idin bana göre,

Taa ki içerde adama çelme takana kadar..

Allah'tan hakem vermedi..

Bu senin klasiğin..

İyi şeyler yapıp,sonra bir çuval inciri berbat etmek..

Yine de maçın yıldızında sana oy verdim..

Psikolojik destek almaya ,devam etmelisin..

Fatih Özkan
20.04.2010, 10:41
Hiç sırıtmadın yeni mevkinde Engin...
Çok iyiydin...
Helal olsun!
Allah bozmasın!

Ayşe Aygün
20.04.2010, 10:44
Engin benim için deli uşak.Yeni mevkinde bile sırıtmadın.

Mert67
20.04.2010, 10:45
Cale cezalı haftaya solbek oynar.:)

Mehdi
20.04.2010, 10:48
Gazetelere tek tek baktım hakkında tek satır bulamadım.
Arkadaşların dediği gibi hiç sırıtmadın mevkiinde.Tebrikler.