PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Engin Baytar

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38

Taner Uykuçeken
12.03.2010, 22:34
Sırf Hırsı var diye bir adam sahada bu kadar kalmaz ...

takıma faydadan çok zararı var...

Onur
12.03.2010, 22:41
Trabzonspor gibi bir kulüpte yedek oturacak kadar kaliteli olduğunu düşünmüyor iken seni bu takıma kazandıranlara, oynatanlara yaptığın küstâhlıkların cezasını elbet bir gün çekeceksin. Kulüpten KOVULDUKTAN sonra sinirlerine hakim olmayı öğrenirsin...

ölümüne61
12.03.2010, 22:41
hırs yaparsın eyvallah ama artistlik yapma oyundan çıktıysan adam gibi davran ondan sonrada herkesten adam gibi muamele gör berbat oynadığın maça laf söylenir geçer ama böyle şeyler unutumaz sonrada ben böyle değilim diyede ağlanma

Mert M.
12.03.2010, 22:46
Yetenekli bir futbolcu vesselam... Ama ben olsam Engin'i ilk 11 oynatmam. Gabric'e yazık!

Bekir
12.03.2010, 22:47
Tamam Engin Kötüydü bunu herkes gördü...

Ama Sahada Engin'den başka Bir şeyler yapmaya çalışan kim vardı??
Herkes korkakça oynuyordu,Engin hiç yoktan bir şeyler yapmaya çalıştı...

Mustafa Ayazoğlu
12.03.2010, 22:48
Devamlı trip ..

Rasim YILMAZ
12.03.2010, 22:49
Sezer ile birlikte en kötülerdendi.

Kaan
12.03.2010, 22:50
Tek olumlu yönü;

Her pozisyonda topuklu pas denememesi.

:cool:

Mustafa ÖZDEMİR
12.03.2010, 22:51
trabzonlu olduğu için utandımı acaba bugün...

OZDEN61
12.03.2010, 22:52
bu adamı bazıları seviyor, oda işini iyi yapıyor. hırs gösterisi sunarak taraftara şirin gözüküyor. ben beğenmiyorum o yüzden fazlada yorum yapmam hakkında. golden sonra sarı kart görüyor, neymiş önceki pozisyon faul du diye. neden itiraz etti tv de yayınlanıyor ya bazı kör taraftar görecek "bak tam bir ts li nasıl hesap soruyor" düşüncesi oluşturuyor. bi kere gol pozisyonuna golü atan futbolcuya pas atan adamı takip etmedi durdu, durmasa onunla devam etse gol olmayacaktı.

bence ilk 11 oyuncusu değil, keskin sirke kendine zarar verir. oyundan alındığı zamanki hareketi hiç hoş karşılanamaz. antep li oyuncu oyundan alınınca yedek kulübesinden oturuyor engin bey soyunmaya, tekmeler atarak . artistlikten başka bir şey değil.

ÖmerFarukYılmaz
12.03.2010, 22:53
Futbolu için konuşacak zaten bitmişken,

Sanki sahada kafalara asistler atmışta,forvetler koyamamış gibi ne o tekmeler..

Biri bunun hesabını sormalı.

Artiste lüzum yok bu takımda.

futbalski60
12.03.2010, 22:54
Takımda gönderilmesi gereken oyuncuların başında geliyor umarım gönderilir bu takımın ağırlığını kaldıracak bir oyuncu değil her yönüyle. Her hafta aynı filmi izlemekten biz bıktık Şenol Hoca bıkmadı.

Adil ÖZGÜR
12.03.2010, 23:09
Yeni gelen tek sorumu bir bilebilsen,
Hemen cevap verme düşün istersen,
Enerji herkeste olur, bir avuç fındık yersen,
Oynamayamadığın halde duvarı tekmelersen...
*-*
Sorumu soruyorum, TEKMEYİ kim, neden atar,
Cevabında mantık olsun, sanmaki Adil yutar,
İki maçta oynayıp, diğerlerinde Engin yatar,
Dışarı alınınca, Koridorda köşeye tekme atar...
*-*
Çok çirkin gözüktün, bütün puanlar silindi,
Merkepler bile bu tekmede üzülerek irkildi,
Kenara düşmüş iki kulak birdenbire dikildi,
Kırmızı kartı çıkartıp, gözler önüne serildi.
*-*
Gol atamayan Burak gibi kale direğini tekmele,
Öyle hırslı vurasın, vururken çek bir Besmele,
Ayak kaldırdığında, trübün başlasın tekmile,
Belkide gol atarsın, galip geliriz seninle,
*-*
Beyim senin formanın asaletine yakışmaz tekme,
Bir daha oyundan çıkarken, tekme havada sekme,
Şenol hoca sen görme, ilk tekmedir kesik yeme
Tekrarında bilmelisin, kadro dışı nal dikme.

Ahmet Kuru
12.03.2010, 23:12
Engin vb Trabzonlu futbolcular yüzünden Öz evlat düşmanı oluyor bazı taraftarlar...
Engin gibi bir futbolcuyu destekleyeceğime....
Sabaha kadar Öz evlat düşmanıyım!

Mert Oğuzlu61
12.03.2010, 23:14
kafada problem var gibi.

Mehmet Fatih Silik
12.03.2010, 23:31
Benim anlamadigim bir$ey var...o kadar cok renkta$(toprak) var ki Trabzonspor'da canini di$ine katarak oynamak isteyen...hatta bedava bile...bu cocuk geldiginde hepimiz sevindik bende dahil...Cok $ükür bir Trabzon'lu oyuncumuz oldu diye...peki soruyorum bu Engin denen arkada$ acaba nereye geldigini biliyor mu? Hic kimse oturup ona dedi mi ki bak Engin burasi Trabzon...kendi memleketin ama bu takimin bir adi bir tarihi var ona göre oyna diye...biz hep böyle milliyetcilik yaparsak daha cok kafa üstü cakiliriz...neymi$ Trabzon'lu imi$...eee? Noldu yani...Trabzon'lu olmayanlar insan degil mi? Onlar futbol oynayamaz mi? Fazla gitmez sezon sonu gönderildikten sonra yine havalarda ucu$ur ele$tiriler, küfürler vs. vs...Böyle oyunculara Fetih Terim gibi hocalar gerek...SIKIYSA artislige devam et o zaman gör bak ne oluyor...$enol Hoca'ya da aciyorum...adam geldiginde kadro di$i olan oyuncuyu tekrar affettirdi kazanmaya cali$ti...Diyarbakir macinda hepimiz sevinmi$tik ne iyi bir karar verdi diye...bunun degerini anlamayan bu "futbolcu"'da i$te böyle hocaya sövdürür...YAZIKLAR OLSUN!
Ya kendine ceki düzen ver ve afettir kendini ya da bir Trabzon'lu gibi hakksizliga kar$i dur ve hak edene formayi birak...

Selam ve Dua ile...!

arifberkay
12.03.2010, 23:34
trabzonlu kontenjanından babanın torpili olmasa değil ilk 11 de oynamak idmanı seyretmeye bile gidemezdin yazıklar olsun sana da seni başımıza musallat edenlerede

tslover
12.03.2010, 23:46
trabzonlu kontenjanından babanın torpili olmasa değil ilk 11 de oynamak idmanı seyretmeye bile gidemezdin yazıklar olsun sana da seni başımıza musallat edenlerede
Aynen.Artislikten başka bişey bildiği yok.futbolla alakası yok adamın.Alan'ı oynatmamak futbola ihanettir,Engin'i ise oynatmak..

maxim
12.03.2010, 23:52
Engin bi yürü git....

Enes Ünal Kaya
12.03.2010, 23:56
Engin Adım Çıkmış Ben Disiplinsiz Değilim Diyor.. Ama Bu Tavırlar Ne Engin :S

T.B_1461
12.03.2010, 23:58
11'de başladığın hiç bir maçı izlemeyeceğim.

Paksoy
13.03.2010, 00:02
Tek olumlu yönü;

Her pozisyonda topuklu pas denememesi.

:cool:

çççççç bişi yapmayarak iyi bir futbolcu olabilir, tünel girişini topukla tepti ama :D

Paksoy
13.03.2010, 00:04
gs maçında 11 de olursa o maçı izlemeyeceğim , çok rezil top oynuyor,

Dogan
Onur'u anlarımda Engin'in neresi tatlı Özge, hau tipe ba aynı dolapdere piskopatı.:D
Bu çok iyiymiş yalnız:D:D:D

Enes Ünal Kaya
Enginden Bir Topuk Pası..

Engin Engin Topuk Pası Umutt...

Engin Topu Aldı Arkasında Alanzinho Ona Şık Bir PaS ( Topukla )

Engin Topuğuyla Uzaklaşdırmak İstedi Bu Pozisyonu.. :D :D :D

Paksoy
13.03.2010, 00:06
hermaç yere yatııp sağ bileğini tutmalar falan hakeme sarı kart gösterirken hırslanıyor alanzınho ondan daha hırslıydı ,ikinci yarı

Ahmet Kuru
13.03.2010, 00:09
herşeyi geçiyorum da oyundan çıkarken,çıkarıldığı için kızıyor ya...
İşte ozaman çıldırasım geliyor!

Ali Tunahan Güllü
13.03.2010, 00:12
Ah be Engin ne güzel oynuyordun ne oldu yine??

Özge
13.03.2010, 00:13
Bir futbolcu yüzünden maç izlemeyeceksek daha diyecek bir şey yok.Ayrıca kendini yere atmayı da bıraktı diye düşünüyorum.2-3 maç önce ne tekmeler geldi yerde bile yatmadı.

no NAME
13.03.2010, 00:14
Colman ve Cale yetersizlikten dolayı kadroya alınmayan düşüncenin ;çıkış tünelindeki davranışının ardından senide disiplinsizlikten dolayı kadro dışı bırakması gerekiyor.
selam ve hürmetle.

r9emre
13.03.2010, 00:18
aynen bazı arkadaşlarda olduğu gibi hatta ben gerçeği söyleyeceğim senden tiksiniyorum Engin arkadaşımın zoru olmasa sen varsın diye bu maçı izlemeyecektim ki geçen hafta izlemedim bu haftada izlemesem bir şey kaybetmezmişim.

Enes Ünal Kaya
13.03.2010, 00:19
Bu Kadar Kindar Olma Futbolculara Karşı.. Zaten Haftaya Oynıcağını Sanmıyorum Ama Düştü Formdan Engin.. Ama Oyunculara Karşı Böyle Konuşmayın Yaw :S

Sefaenes
13.03.2010, 00:38
cikarken yapacagin o hirsi kafani kullanip sahada adam gibi oynasaydin seni alkislardik ama bu halinle birak 11 yedeklerde kalmayi bile hak etmiyorsun bana göre.

Gamze
13.03.2010, 01:02
Trabzonsporun futbolcusuyla ilgili konuşuyorsunuz.
Parmaklarınızdan dökülenlere dikkat edin arkadaşlar.
Burası Bordomavi.net.
Kahvehane değil.

Fatih Özkan
13.03.2010, 01:05
Hiç iyi oynamadın...
Üstüne bir de artistlik yaptın!
Savundum seni, durmadan savundum...
Ama artık sen de haddini bil!
Formana saygın olsun...
Hocana saygın olsun Engin...
Kendinden uzaklaştırma bizleri...

no NAME
13.03.2010, 01:06
Sezer topu kaptırdıktan sonra antepli futbolcuyu ceza sahasına kadar kovalayıp çizgide neden durup pozisyonu seyretmeye başladın? bıraktığın adam asist yaptı. golü yememizin en önemli sebeplerinden birisisin. oda yetmezmiş gibi itiraz ederek sarı kartta gördün. kabahatini bastırmak için daha büyü kabahat işledin.

Fatih Özkan
13.03.2010, 01:07
Kimse kusura bakmasın ama Engin bu takımın virüsüdür.Bünyeden hemen uzaklaştırılmalıdır.

Engin

Sen soyunma odasına git tamam mı

Forma tapulu malındı ya aldılar diye tavır yap

Bu kafayla bir yere gelemezsin Engin.

Seni burda dün övenlerde yarın vazgeçer ortada kalırsın gel bizi dinlede

Şu kafanı değiştir.

Katılmamak elde değil...

Paksoy
13.03.2010, 01:10
alanzınho ile engin arasında ki farkı gördük başka söze gerek yok, duygusal bakmaya gerek yok

Y-DRMS
13.03.2010, 01:16
...

Not:Kahvehaneden bağlanıyorum bu yüzden mi yazdığımız yazılar siliniyor? ACABA

Gamze
13.03.2010, 01:19
Mesajını şu şekilde yazsaydın silmezdim elbette.
kahvehaneden biraz dışarı çıkıp hava aldın döndün sanırım.
İyi gelmiş. ;)

Paksoy
13.03.2010, 01:19
kim o benmiyim

Gamze
13.03.2010, 01:21
kim o benmiyim

Y-DRMS'le atışıyoruz biz, seninle ilgisi yok. :)

Halit Akyüz
13.03.2010, 01:24
kim o benmiyim
Benim abi ben. Mesajım kayboldu. :)

Y-DRMS
13.03.2010, 01:28
Yapmış olduğun anlamsızca bir hareket o mesajı silmeden önce bana mesaj atıp yazını düzelte bilirmisin uyarısında bulunabilirdin.

Samet Yildirim
13.03.2010, 01:29
Isi zor...

Y-DRMS
13.03.2010, 01:30
Benim abi ben. Mesajım kayboldu. :)

seninde mi :) sen de mi kahvehanedesin yoksa :)

Paksoy
13.03.2010, 01:30
Yapmış olduğun anlamsızca bir hareket o mesajı silmeden önce bana mesaj atıp yazını düzelte bilirmisin uyarısında bulunabilirdin.
bu maçdan sonra oynayacağına ihtimal vermiyorum

Y-DRMS
13.03.2010, 01:32
haftaya belli olur

Gamze
13.03.2010, 01:32
O da bir seçenekti elbette, sık sık başvurduğum.
Sakin dönemlerde tek mesaj siliyor olsaydım da yapardım. ;)

burayı daha fazla meşgul etmeyelim derim.
Danışma başlığından devam edebiliriz istersen.

Kusura bakmayın arkadaşlar.

Y-DRMS
13.03.2010, 01:41
Bu tartışmayı uzatmaya gerek yok olan oldu iyi geceler renktaşlar hepinize. yalnız gitmeden küçük bir not düşeyim sayfa 141 yeniden okunsa iyi olur bir renktaşın babası engine "kar ı" benzetmesi yapmış bundan sonra bende babam diyo diye yazılarıma başlayacağım bel ki silinmez :)

Serdar Ersoy
13.03.2010, 01:43
Sahada ki form durumundan çok oyundan alındığında yaptığın hareketlere uyuz oldum.

Haftaya ilk 11'de olmamanı umuyorum...

Gamze
13.03.2010, 01:44
Bu tartışmayı uzatmaya gerek yok olan oldu iyi geceler renktaşlar hepinize. yalnız gitmeden küçük bir not düşeyim sayfa 141 yeniden okunsa iyi olur bir renktaşın babası engine "kar ı" benzetmesi yapmış bundan sonra bende babam diyo diye yazılarıma başlayacağım bel ki silinmez :)

Yoo silinir.
Burdan laf çarpacağına gördüğün mesajı ( 2o sayfa öncesinde yazılmış) raporlasaydın biz de gözümüzden kaçan mesajı silerdik.
Ki birazdan onun başına da aynısı gelecek.

İyi geceler.

Ahmet Kuru
13.03.2010, 01:46
tartışmayı bile beceremiyoruz...
Nerde kaldı sabırlı olmak...
İşimiz çok zor..
Başarı İmkansıza yakın..
Hakkımızda hayırlısı!

Y-DRMS
13.03.2010, 01:50
Raporladı say :) neyse arkadaşlar konu engin baytar ın dışına çıktı kendi adıma özür dilerim iyi geceler tekrar Engin de bu tür hareketleri umarım ki bir daha yapmaz ve takımımıza her zaman katkı sağlar.

TolgaTopçu61
13.03.2010, 02:42
Trabzonspor da ne isi var?
Sade Trabzonlu diye mi burda,futboluyla hic hak etmiyor...

hos_cocuk61
13.03.2010, 05:54
Engin bu kafayla iki adım yol alamaz.

Halbuki Engin'den o kadar çok ümitliydimki taki Antalya ve Antep maçlarına kadar. Bu 2 maçtan sonra bütün ümidimi tamamen yitirdim.

Antalya maçında yeni gelen Burak (başarılı yada başarısız) onlarca bindirme yaptı; ama Engin sol açık oynamasına rağmen 1 bindirme bile yapamadı. Daha çok işin şov tarafına kaçtı; ama onuda beceremedi. Takımdan çok kendini düşünmesi benim ümidimi biraz azalttı.

Bu maçta ise tamamen ümidimi kaybetmemin sebebi, golden sonra hakemle yaşadığı diyalog, bu diyalogda ben; "(Tribüne) bakın ben hesap soruyorum hakeme, gerçek Trabzonspor tarftarıyım" gibi tamamen tribüne yönelik (gerçek takımı ve takımın başarısını düşünen Trabzon taraftarımısın; yoksa sade ve sadece kendini ve kendi başarını düşünen bir Trabzon taraftarımısın?) izlenim aldım. Yani yaptığı hareketlerde hırstan çok rol vardı. Buda benim bütün ümitlerimi tamamen bitirdi.

Trabzonspor'un başarısı yada hedefleri pek umurunda değil onun, umurunda olan taraftar. Takım başarısından çok kendine ve taraftara oynuyor; ama onuda yüzüne gözüne bulaştırıyor(Yaptığı 10 topukun hiç biri yerine gitmedi:) )

Kendine oynama ve taraftara şirin gözükme sevdasından vaz geçmedikten sonra, ilk 18'e girmemeli.

Böyle devam eder ise, sezon sonu gönderilmeli.

izzet
13.03.2010, 08:45
Bu maçta ise tamamen ümidimi kaybetmemin sebebi, golden sonra hakemle yaşadığı diyalog, bu diyalogda ben; "(Tribüne) bakın ben hesap soruyorum hakeme, gerçek Trabzonspor tarftarıyım" gibi tamamen tribüne yönelik (gerçek takımı ve takımın başarısını düşünen Trabzon taraftarımısın; yoksa sade ve sadece kendini ve kendi başarını düşünen bir Trabzon taraftarımısın?) izlenim aldım. Yani yaptığı hareketlerde hırstan çok rol vardı. Buda benim bütün ümitlerimi tamamen bitirdi.

Trabzonspor'un başarısı yada hedefleri pek umurunda değil onun, umurunda olan taraftar. Takım başarısından çok kendine ve taraftara oynuyor; ama onuda yüzüne gözüne bulaştırıyor(Yaptığı 10 topukun hiç biri yerine gitmedi:) )

Kendine oynama ve taraftara şirin gözükme sevdasından vaz geçmedikten sonra, ilk 18'e girmemeli.

[/B]

Enginin su "Bende Trabzonluyum, Trabzonsporluyum" Tribi beni de uyuz ediyor. Uzatilan her Mikrofona ayni Laflar...

Burhan Altintopun "Bende Nisantasi Cocuguyum" Takintisina benziyor....

Takim icin oyna, Oyunu Kurtarmaya calis, Calis, Üret, Elbet seni bu Taraftar bagrina basar...

F.Erdem
13.03.2010, 08:46
oldukça soğudum kendisinden.
her yaptığı hareket show gibi geliyor.yeter artık.

Tolunay Abdioğlu
13.03.2010, 08:48
Artık dinlendirilmesi lazım.Yeter.

Her maç sol bekin olduğu taraf bom boş kalıyor.Sahada ne yaptığı belli değil.

Sezer'le birlikte en kötüsüydü sahanın.

Keramettin
13.03.2010, 09:16
Gabric daha iyi derim :rolleyes:

Kazım Uzunboy
13.03.2010, 09:36
Engin Baytar çılgına döndü
Trabzonspor orta sahasının etkili isimlerinden olan Engin Baytar dün oyundan alınınca küplere bindi.

http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm913829.jpg

Karşılaşmanın 60. dakikasında yerini Gabriç’e bırakan tecrübeli oyuncu oyundan çıkınca yedek kulübesine gitmek yerine soyunma odasına yöneldi. Sinirlerine hakim olamayan Engin tünelden geçerken de korkuluklara tekme attı. Engin’in soyunma odasında da arkadaşlarına oyundan çıkmaması gerektiğini söylediği öğrenildi. Bu arada Engin daha önce de Avni Aker’deki bir maç sonrası Bordo-Mavili taraftarlarla atışmıştı.

www.fanatik.com.tr

maxim
13.03.2010, 09:37
Engin'e bazı mesajlarda rastladığımız büyük kin, inanın taraftarımızın azımsanamayacak bir kısmında mevcut. Üzgünüm ama böyle.

Ve emin olun, siz de futbolcu olsaydınız, ve Engin'in rakibi olarak sahaya çıksaydınız ondan bol bol küfür yerdiniz. Veya yabancı olup Engin'le aynı takımda olsanız da yerdiniz.

Cengiz Çubukcu
13.03.2010, 09:39
Enginin Şenol Hacadan güzel bir tokat yemesi lazım :) adam tam bir arıza o yüzden düzelmez....

Anıl Caner
13.03.2010, 10:15
Sahadaki performansı yetersiz, kötü diye Allah şahit bir oyuncuyu gömmüşlüğüm yoktur.Ancak bu arkadaşı bedeli ne olursa olsun acil tarafından gönderin. Hatta varsa kazandırmış olduğu puan bu sezon onları da düşelim hanemizden razıyım. Hırs, sevgi falan değil o sahada sergilemiş olduğu tavırlar. Gençlerbirliğindeyken Fenerbahçe sempatim var, Galatasaray'a hayranım çocukken Trabzonsporluydum diyen Engin bu. Kimse gelip de Engin'in Trabzonsporluluğundan falan bahsetmesin.

Tepeden tırnağa yetenek bi oyuncu değil. Olsa bile bu adamdan bu karakterle bir nane olmaz. İki kere iki dört. Kazanmaya falan çalışmayalım mümkünse. Hatta kaybetmeye çalışalım.

İyi oynadığı zaman bile sinirlerimi alt üst ediyor.

Uğur Ö.
13.03.2010, 10:41
Şu anda takımdaki en antipatik oyuncu, sanki amatör küme takımında oynuyor hareketleri çok sinir bozucu performansı zaten herzamanki gibi kötü

Harun-61
13.03.2010, 11:26
biktik saygisiz hareketlerinden...!

Erbay
13.03.2010, 11:31
Engin bu fazlasını beklemeyin. Her takımda böyleydi. Sen kimsin ki çıkarken hareket yapıyorsun. Adını söyle. Kimsin, ne verdin takıma, o maçta ne yaptın da kızıyorsun? Kendi egon içinde boğulmuşsun etrafa sıçratma.

lazo1967_61
13.03.2010, 12:01
Hadi diyelim macin yildizida oyundan cikarken kiziyor. Adam mac boyunca birsey yaptigi yok ama cikartilirken kiziyor. Senden futbolcu olmaz kardesim

Ali Can
13.03.2010, 12:13
saolsun son 2 maçtır gezinmekten başka birşey yapmıyor..

cyberentalpi
13.03.2010, 12:40
Bu cocuk bir buyuk takım oyuncusu degil.
Biz buyuk takımsak Enginle isimiz olamaz.
Fizikten kurtariyor desem alakasi yok
Caliskanlık desek kopya cekmeye calisan beceremeyen ogrenci gibi

Ben Trabzonluyum gibi gicik otesi triplerini kenara bırakın
Enginden istedigim gorev adamı olması.

O ne yapıyor.
Beceremedigi show yapmaya calisiyor.
Ondan yerinin adamı ol diyoruz
O sanki bize bilmem kac eroya gelmis nazlı yıldız gibi davranıyor.

Ha birde yerde yatmalar. sevimsiz hakem itirazları.
Ustune sanki her maı o kurtarıyor gibi artislenmeler
Capın ne kime neden artislendin. diyar macıinda 2 gol attın diye mi
İhtiyacı yok Trabzon un bu oyuncuya. eminim karedeniezspor da yada alt yapıda engin i terbiyeli halini rahatca buluruz.

corleone
13.03.2010, 12:48
son6-7 haftası trabzonsporda şenol güneşin ona kendisini gösterebilmesi için son şansları verdiğinin farkında değil sanırım, ya da farkında da elinden bişey gelmediği için bu kadar sinirli

Sefa Murat Dokuz
13.03.2010, 12:48
etkisizdi,kötü paslarla ritmi bozdu agresif tavrı anlamsız.Ancak sahada Sezer gibi çok daha kötü oynayan da vardı.

Fatih Özkan
13.03.2010, 13:21
Gabric varken sana iş düşmez artık bu takımda!

Mira_61
13.03.2010, 13:45
Yakıştı mı o hareket?
Kimeydi tepkin? Seni oyundan alan hocana mı?
Şenol Hoca sana bu kadar sabretmeseydi çoktan Anadolunun ücra bir köşesine yola çıkmıştın.Bu kafayla gidersen eninde sonunda orada olacaksın gerçi.

maxim
13.03.2010, 14:35
Merak ediyorum mesela Broos'un ilk yarıdaki gençler maçında Alanzinho'ya yaptığını Şenol Güneş Engin'e yapsa Engin ne yapar ? :D

Kazım Uzunboy
13.03.2010, 14:40
Gabric varken sana iş düşmez artık bu takımda!

Gabriç gidene kadar kale arkasından izlesin o zaman maçları olur mu?

Ilelioglu
13.03.2010, 14:40
Gaziantep;

Bu macta cok kötü oynadin, sana gelen toplari olumlu kullanmayi beceremedin, cok top kaybi yaptin ve gereksiz pas hatalari.

Bunlar zaten her macta var ama bu macta hicbir topu olumlu kullanmayi beceremedin.

Topsuz alandada o kadar etkili degildin.

Degistirilmen dogru karardi, buna senin asiri tepki göstermen ise yanlis idi.

:);)

ozcan_asanoglu
13.03.2010, 16:10
tam bir fos..geriye doğru gidiyor. orta sahadaki fazlılıklardan biri. sezer'le birlikte satılmalı.

serdaracıl
13.03.2010, 16:58
giydiğin formanın renklerine dikkatlice bak.

TURHAN
13.03.2010, 20:38
Apartmanda ki Lig Tv yayınınında ki sorun yüzünden son yarım saati izleyebildim, karşıma çıkan ilk görüntüde Engin'in tekmeleme hareketi oldu. Maçta ne yaptı ne etti bilmiyorum. O yüzden oyunu hakkında yorum yapmayacağım.

Ancak Engine davranışlarıyla alakalı çok eleştiri yapılıyor. Bence bizim takımda olmalı böyle biri, ilk 11 oynar oynamaz o çok mühim değil. Ama ateşleyici bir özelliği var, Süper Ligde lazım böyle adamlar.

Paksoy
13.03.2010, 21:13
Apartmanda ki Lig Tv yayınınında ki sorun yüzünden son yarım saati izleyebildim, karşıma çıkan ilk görüntüde Engin'in tekmeleme hareketi oldu. Maçta ne yaptı ne etti bilmiyorum. O yüzden oyunu hakkında yorum yapmayacağım.

Ancak Engine davranışlarıyla alakalı çok eleştiri yapılıyor. Bence bizim takımda olmalı böyle biri, ilk 11 oynar oynamaz o çok mühim değil. Ama ateşleyici bir özelliği var, Süper Ligde lazım böyle adamlar.

bence yaramaz ya uzak dursun takımı eksik bırakıyo mimiklerle bağırmayla triplerle hırslı olcak hiç olmasn

Emre ÖZTÜRK
13.03.2010, 21:22
Engin forma öpmeye devam et sen. Bu aralar fanlarında azalma var çıkıp iki rol yapman lazım ki bu takımda kalasın.
Anlamıyorum hangi akla hizmet seni Gabriç in yerine ilk 11 de oynatıyorlar.İlginç gerçekten ilginç !

Mustafa ÖZDEMİR
13.03.2010, 21:27
Engin forma öpmeye devam et sen. Bu aralar fanlarında azalma var çıkıp iki rol yapman lazım ki bu takımda kalasın.
Anlamıyorum hangi akla hizmet seni Gabriç in yerine ilk 11 de oynatıyorlar.İlginç gerçekten ilginç !
takımda trabzonlu futbolcu kalmadığı için tepki alıyorlarya ondandır...

Cafer Bulur
13.03.2010, 21:39
Senol günes geldiginden beri sadece süre alma bazinda cikisa gecti,fazlasi degil.

Üzerinde israr edilmesi gereken bir oyuncu asla degil,ancak iyi bir alternatif olabilir.

Erkin Ekşi
13.03.2010, 22:16
enginden hemen bir aciklama bekliyorum "3 buyukler beni alamaz trabzonda kupayi kaldirmadan ingiltereye gitmeyi dusunmuyorum" diye.

ugurozturk
14.03.2010, 00:58
engin saman alevi gibiparlayan, topu cezasahasina kadr getiren ama son guzel vurus, orta, pas, verkac her neyse asla yapamayan kendini begenmis damperi kalkik, ve bir daha 11 yüzü görmeyecegine inandigim boztepeli

Adem Erdoğan
14.03.2010, 01:12
Burada yazılan çizilenlere bakınca Abdullah Avcı az bile demiş.

Alihan Ertürk
14.03.2010, 01:17
Engin'i çok severim ve gelmesini en çok isteyenlerden biriydim transferi zamanında.

Ama disiplinsizliği her maç artıyor.Oyundan alınmışsın buna üzülebilirsin ama sağa sola tekmeler savurmak da ne demek ? Sahada da oyunda kalmayı hakedecek şeyler göremiyorum Engin'de.

Bu işleri bırakmalısın Engin yoksa Trabzonspor'da oynayamazsın..

Kazım Uzunboy
14.03.2010, 06:40
Engin'e ceza kapıda
Gaziantepspor maçında oyundan çıkarken sert tepki gösteren Engin Baytar'a ceza geliyor.

http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm914631.jpg

Gaziantepspor deplasmanında 1 puanı son dakikalarda gelen golle kurtaran Trabzonspor’da, maça ilk onbirde başlayan ancak kötü bir performans gösteren Engin Baytar’a cezanın kapıda olduğu öğrenildi. Karşılaşmanın 62. dakikasında Şenol Güneş tarafından sahadan alınan oyuncunun tepkisini korkulukları tekmeleyerek çıkarması sonrası, Yönetim’in bu futbolcuya ceza verebileceği öğrenildi.

www.fanatik.com.tr

yakarcı
14.03.2010, 10:46
niye haklı çocuk sezer ondan daha iyimiydi sezeri dışarı almadı engini aldı haklı çocuk yazıklar olsun engini eleştirenlere kınıyorum şiddetle hemde

Fatih
14.03.2010, 11:33
Oyundan çıkarken yaptığı hareket kabul edilemez o da hatasını anlamış olmalı.Umut bu takıma ne kadar lazımsa Engin de o kadar lazım iki kere iki dört...

HeRqeLe-_61
14.03.2010, 11:45
Oyundan cıkarken yaptıgı hareketler ona hiç yakışmıyor Ama Engini hep bu davranışlarıyla tanımak istemiyoruz..

bordo61
14.03.2010, 12:06
Hırsmış ;

Hırsla artistlik ayrı şeyler.

Kendini kontrol ettiğin müddetçe hırs bir şeye yarar.

Hoca seni dışarı aldıysa gidecen oturacan efendi gibi yedek kulubene.

Orayı burayı tekmelemiyecen.

Her hangi bir Amatör takımda aynısını yapsın uzun bir süre forma yüzü göremez.

Ama Profesyonel takımlarda işleyiş farkı var.

Forma kimsenin tapulu malı değil yada enginin sözleşmesinde 90 dk oynayacak diye bir madde yok.

Hele ki öyle maçlar oldu ki nasıl almıyor şunu dışarı diye delirdim izlerken o anlarda bile 90 dk Şenol Hoca onu sahada tutmuştur.

Hoca sende ısrar etti Trabzonlu bir futbolcumuz olsun dedi.

Mücadelesinden yararlanırız dedi ama sen bu şansı kullanamadın.

Şimdi dışarı aldı diye hareket yapıyor beyfendi.

------

Engin yeteneklisin ama düzelt kendini lütfen

Gerçekten bu kafayla Trabzonspor'da oynayamazsın

En azından benim gözümde

HeRqeLe-_61
14.03.2010, 12:31
engİn baytar agresİf bİr futbolcu ve Çok hirsli. Gazİantepspor maÇinda oyundan alindiktan sonra sİnİrlenmİŞ olabİlİr ama bİzİm taraftar olarak onu yerden yere vurmamiz gerekmİyor.

Bera B.
14.03.2010, 14:38
Öpüp başımıza mı koyalım?

Engin budur. Yapabileceği şeyler var ama hırsının kurbanı olacak, oluyor, oldu.

En çok da sanki süper oynuyormuş gibi yorumlar yazılmıyor mu, bir de Engin aynı şekilde sanki süper oynuyormuş da oyundan haksız bir şekilde alınmış gibi sağa sola tekmeler savurmmuyor mu ona uyuz oluyorum.

Çık otur doğru düzgün işte ne gerek var tekmeler savurmaya.

Neyse ceza gelse de biraz biz de rahat maç izlesek bari.

Emirhan Makul
14.03.2010, 14:39
Şenol güneş'ten Disiplin istiyorum.

Ali Tunahan Güllü
14.03.2010, 15:08
Katılıyorum Şenol hocanın birşey demesi lazım hiç kimse bu takımdan büyük değildir o hareketlerde kimse tarafından hoş karşılanmaz..

Keramettin
14.03.2010, 15:40
Çok sinirli adam ya

Mesut
14.03.2010, 15:47
1-2 maç kadro dışı kalmasından yanayım

Fatih Özkan
14.03.2010, 15:49
Gabriç gidene kadar kale arkasından izlesin o zaman maçları olur mu?

O kadar da acımasız değilim...
Adabı ile kulübede otursa da olur... ;)

Keramettin
14.03.2010, 15:51
Engin'i harbi seviyorum fakat yaptığı hırs mı artistlik mi?

Sevdamız_Bir
14.03.2010, 16:06
Engin çok kıvrak, kolay adam geçebilen ve hücumda top tutup rakibe yüklenmemizi sağlayan en teknik oyuncularımızdan biri. Hücumda etkili olabilmemiz ve oyunu rakip sahaya yıkabilmemiz adına ona çok ihtiyacımız var. Maalesef karakter olarak çabuk kızan ve hırsının kurbanı olan bir oyuncumuz. Zamanla bu durumunu düzeltmesini umuyorum bir seveni olarak.

Burada önemli bir eksikliği olarak şunu söylemek isterim ki maçın başlarında fazla bireysel oynayıp kendisini çok yorduğu için özellikle ikinci yarıda oyundan düşüyor. O isabetsiz ve gereksiz topuk pasları da bundan kaynaklanıyor. Kendisini takım oyununa adapte edebilir ve gücünü 90 dakikaya yaymayı başarabilirse bence ilk onbirin değişmez isimlerinden olur. İnşaallah kendisini Milli takımda izleme şansını da buluruz.

Tolunay Abdioğlu
14.03.2010, 18:57
Yaptığı hırsından değil.Buna halk arasında Artistlik diyoruz.

KAUNAS
14.03.2010, 20:15
bana göre takımdaki en antipatik oyuncu.
takıma artısı yok derecek kadar az ama hayaldünyasında kendisini süperstar sanıyor.bir nevi naylon messi

Gökhan Döner
15.03.2010, 14:53
artık düzelme zamanı geldi bence son 4 veya 5 haftadır hiçbir varlık yok ortada

bkandil
15.03.2010, 15:32
Mümkünse hırsına dokunmadan iyi bir operasyonla sinirlerini almak lazım. O zaman çok işe yarayabilir...

Erbay
15.03.2010, 15:33
Hırs mırs değil bildiğimiz sinir küpü Engin.

Emrah Akcagöz
15.03.2010, 17:16
Engin'i harbi seviyorum fakat yaptığı hırs mı artistlik mi?

Yaptığı hırsından değil.Buna halk arasında Artistlik diyoruz.
Hiçbiri yaptığı tamamıyle terbiyesizlik..

mustafadinç
15.03.2010, 17:24
Enginin yaptığı olayın hemen hemen aynısını 1996 da Vanspora içeride yenildiğimiz maçta Fatih tekke yapmıştı hemde 18 yaşındaydı ve takımda
Ünallar,Hamiler,Tolunaylar,Abdullahlar vardı hiç kimse artistlik dememişti herkes
"vay be ne hırslı çocuk "
demişti...

mustafadinç
15.03.2010, 17:26
Engin çok kıvrak, kolay adam geçebilen ve hücumda top tutup rakibe yüklenmemizi sağlayan en teknik oyuncularımızdan biri. Hücumda etkili olabilmemiz ve oyunu rakip sahaya yıkabilmemiz adına ona çok ihtiyacımız var. Maalesef karakter olarak çabuk kızan ve hırsının kurbanı olan bir oyuncumuz. Zamanla bu durumunu düzeltmesini umuyorum bir seveni olarak.

Burada önemli bir eksikliği olarak şunu söylemek isterim ki maçın başlarında fazla bireysel oynayıp kendisini çok yorduğu için özellikle ikinci yarıda oyundan düşüyor. O isabetsiz ve gereksiz topuk pasları da bundan kaynaklanıyor. Kendisini takım oyununa adapte edebilir ve gücünü 90 dakikaya yaymayı başarabilirse bence ilk onbirin değişmez isimlerinden olur. İnşaallah kendisini Milli takımda izleme şansını da buluruz.

Katılıyorum size evet Engin çok yetenekli bir futbolcu ve eğer Gs yi yeneceksek Engine bu maçta çok ihtiyacımız olacak.

ümit akyıldız
15.03.2010, 17:27
takıma bişey veremeyince böyle sinir yapıyo gol atıp asist yapmıs olsaydıda o şekilde oyundan cıksaydı güle oynaya çıkardı..çünkü işini iyi yapmış olmanın huzuru olurdu...

Keramettin
15.03.2010, 17:34
Psikpat Artist Engin :p

Fatih Özkan
15.03.2010, 17:55
Yaptığın hareket aklıma geldikçe üzülüyorum!
Umarım en kısa zamanda yaptıklarını telafi edersin ve bir daha yapmazsın Engin!

maxim
16.03.2010, 15:58
Yaptığın hareket aklıma geldikçe üzülüyorum!
Umarım en kısa zamanda yaptıklarını telafi edersin ve bir daha yapmazsın Engin!

Malesef mümkün değil :) Keşke olsaydı...

anth
16.03.2010, 18:08
Tamamen şahsi fikrimdir, ama böyle ARTİST, ANTİPATİK adamlarla TS ne kadar yol alabilir tartışılır.

İlker ToSun
17.03.2010, 01:15
tuttuğum takımın futbolcusu olmasından hicap duyuyorum

Gökhan KAN
17.03.2010, 01:32
GS maçında oynarsa daha farklı bir Engin izleyebilirmiyiz ?

Miraç Atalay Çiftçi
17.03.2010, 01:35
Üretmelisin Engin.
Hırsla, sinirle, kavga, gürültü ile olmuyor bu işler.
15 mt önündekine mermi gibi pas atmakla ya da en çok benzediğin Şaş gibi kendine çalıım atmakla da olmaz.
Üretmelisin Engin.

Gamze
17.03.2010, 01:36
Saçma olabilir.
Ben hala bu adama inanıyorum.

My
17.03.2010, 02:26
Hırs felan ayrı mevzu bence. Biraz saygısız. Sevmiyorum o yönünü.

Dursun Kaplan
17.03.2010, 09:00
Birilerini Engin'i adam etmeli. :)

Şenol hocada bunu yapamazsa kimse yapamaz zaten.

anth
17.03.2010, 12:24
Birilerini Engin'i adam etmeli. :)

Şenol hocada bunu yapamazsa kimse yapamaz zaten.

Bu dediklerin Barış için olsa anlarım da 26 yaşına gelmiş adamı kim adam edecekmiş ki?

Cem Akyüz
19.03.2010, 03:22
Saçma olabilir.
Ben hala bu adama inanıyorum.

Bende inanıyorum Gamzecan

Özge
19.03.2010, 15:56
Muhtemelenbu hafta kenarda olacak.Dinlenmesi onun için de daha iyi olur.Toparlanıp geri dön Engin.

Paksoy
19.03.2010, 16:08
engin her pozisyonda bileğini tutmakdan vazgeçip takımı için çalışmalı başka işlerle meşkul oluyor,
bizde ömrünün kısa oluğunu düşünüyorum

BiZe HeR YeR 61
19.03.2010, 17:29
Engin adamımsın...

sefatoyer
20.03.2010, 02:35
yeteneğine ve hırsına diyeceğimiz yok ama saygısızlık engine hiç yakışmadı.o hareket direk senol güneşe ithafendi,oysa bi kaç hafta önce röportajında senol hocayla yeniden doğdum demişti.karşılığı bumuydu??

cplc
20.03.2010, 02:42
önce yaptığım yorumu tekrarlıyorum. ilk 5 sıra haricideki bütün maçlarda oynasın

Erkin Ekşi
20.03.2010, 07:54
ama siz engine boyle derseniz kuser istanbul kuluplerine transfer olur...

hani bize garanti verdiya istanbul kuluplerine para icin gitmem diye aman boyle demeyin sinirlenip gitmesin gsye fbye bjkye.

Halit Akyüz
20.03.2010, 11:36
Sanki top oynadı da bide oyundan alındı diye etrafını tekmeliyor..

Hürgün Aygün
20.03.2010, 11:42
Hiç yakışmıyo Engin bu tavırlar sana.

isimsiz_61
20.03.2010, 17:12
us ile uslanmayalı etmeli tekdir, tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir...

Emrah Akcagöz
20.03.2010, 17:22
us ile uslanmayalı etmeli tekdir, tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir...
Allah razı olsun..

Oğuzhan İnce
20.03.2010, 23:00

hani bize garanti verdiya istanbul kuluplerine para icin gitmem diye aman boyle demeyin sinirlenip gitmesin gsye fbye bjkye.
(:(:
bizim takımın topçusudur yarın bir gol atar yerimden kaldırır beni diye ses edemiyorum ama

27 yaşında hala yarım futbolcu bu adam,üç istanbul takımını geçtim şuan bursa'da kayseri'de oynar mı engin

mehmetdoğan
21.03.2010, 09:12
hırsın güzel ama biraz saçmalama yönünde hareketler yapıyosun

HeRqeLe-_61
21.03.2010, 11:26
Bügün yedek kaLacak büyük bir ihtimaLLe ama Onun yedek kaLması bana göre şu pozisyon'da daha iyi Oyuna Sonra'dan girip Topu ileRde tutabiLiriz Engin cok Koşuyorr ...Macın 2 yarısında işimize cok yarayacak..

Bera B.
21.03.2010, 13:20

Engin'in İstanbul'da oynayacağı kulüpler olsa olsa Belediye, Kasımpaşa falan olur. Ona da üzülmeyiz heralde.

bahadır2561
21.03.2010, 14:31
topuklarına hakim ol..

Salih Edip
21.03.2010, 15:20
Engin'in İstanbul'da oynayacağı kulüpler olsa olsa Belediye, Kasımpaşa falan olur. Ona da üzülmeyiz heralde.

belediyede oynayamaz , abdullah avcı elinde kalır :D

Ahmet Faruk
21.03.2010, 21:13
Maçın son 15 dakikası girmişsin oyuna.
Bir tana adam kovala be adam.
Santos bayram etti anasını satayım son 15 dakika...

Murat'
21.03.2010, 21:15
Son posizyon gol olsaydı yanmıştın be Engin.

yaranozlu
21.03.2010, 21:16
beğenmedim, engin allah aşkına ciddi oyna.

Armağan Dere
21.03.2010, 21:20
Engin hırsının kurbanı oluyorsun farkındamısın...çalım çalım çalım..topu izlerken adam gerinden geldi aldı topu Umut'a attığın pas iyiydi ama attığın adam kötü ne diyim biraz daha gayret

28TS61
21.03.2010, 21:21
oyuna girdi takim bozuldu

izzet
21.03.2010, 21:24
Top ayagina geldiginde "Woooowww kim bu Cocuk diyorum"

Topu aldiktan 3 saniye sonra "Enginmis yaw" diyorum...

Arda ve Özer ayarinda Teknik Kapasiten, Hali Sahadaki "Artiz Delikanlilar" kadar Futbol Zekan var...

Hem bize, hem kendine yazik ediyorsun....

Bekir
21.03.2010, 21:24
Bu kadar yetenekle Bu kadar Ciddiyetsizlik bir arada olmuyor...

Seneye kadar Şu basit hatalar ve Zihniyeti düzeltilirse, Sol tarafta Engin harika kazanım olur...

Enes Ünal Kaya
21.03.2010, 21:36
Top ayagina geldiginde "Woooowww kim bu Cocuk diyorum"

Topu aldiktan 3 saniye sonra "Enginmis yaw" diyorum...

..

bende helal be falan diorum.. bi bakıorum sonu gelmio

lazom611
21.03.2010, 21:38
yok ya 2 güzel pas cıkardı resmen kalecıyle karsı karsıya ama hızlı davranmadı 2 sıde tekte vursalar belkı gol olabılırdı ama topu cektıkten sonra 50 kere adamlar kademeye gırıyor....

Erkin Ekşi
21.03.2010, 21:38
isin gucun show...hayret biseysin taraftarin bu adama prim vermemesi lazim.

bayragida yere birakti gitti rezillik.

Mira_61
21.03.2010, 21:41
Çok laçka oynuyor sonra şirinliklerle taraftarın gözüne girmeye çalışıyor.Ciddi oyna biraz yahu.

Emre B.
21.03.2010, 21:41
Yahu pas atmamaya yemin mi ettin ne yaptın?

ölümüne61
21.03.2010, 21:42
futbolda sorun yok ama kafada kırk tane tilki dönüyor

İlker ToSun
21.03.2010, 21:47
bu adam trabzonsporun lisanlı futbolcusu ya daha da diyecek söz bulamıyorum.

utanıyorum onu izlerken

blackrain61
21.03.2010, 21:48
Yetenek var ama, takima endeskli oynama düsüncesi eksik. Bazen güzel isler yapiyor, bazen de takimi zor duruma düsürüyor.

dimsag
21.03.2010, 21:50
bencil olmasa 2. golü bulabilirdik

balli_kuymak
21.03.2010, 21:51
halı saha topcusu yine yaptı yapacagını..

Özge
21.03.2010, 21:58
Yine bencillik yaptın be Engin.Adamı çok iyi geçtin içeri çıkarsan gol olacaktı.Daha dikkatli ol.Bayrağı diktiğin için de teşkkürler:D

Ali Tunahan Güllü
21.03.2010, 21:59
Niye orda Umuta vermiyorsun Engin yaptığın bütün olumlu işleri götürüyor yaptığın hareket..

Çakıroğlu İhsan
21.03.2010, 22:04
Gabriç varken bunu alıyor ya ayar oluyorum.

Hüseyin İlkin
21.03.2010, 22:06
3 kritik pas hatası, 1 arka direğe atmayıp kaleye vurup maçın içine edecekti ama neyse ki kazandık.

Kaan
21.03.2010, 22:07
3 kritik pas hatası, 1 arka direğe atmayıp kaleye vurup maçın içine edecekti ama neyse ki kazandık.

+ 1967. :cool:

Kazım Uzunboy
21.03.2010, 22:10
Dikseydin ya bayrağı iyi gene. :)

lazooo28
21.03.2010, 22:13
bu egoistlik bu bencillikle hic bi yere varamazsin ikinci golden ettin bizi

Ömer SEVİNÇ
21.03.2010, 22:17
Maçı Gs'ye vermek için çok uğraştı ama onu bile başaramadı çok şükür.

Harun-61
21.03.2010, 22:18
son 20 saniye de kaptirdigin top korner oldu sonradan..

o pozisyon gol olsaydi sorardim ben sana...!

LaZ_KoPaT
21.03.2010, 22:21
valla ben onu bunu bilmem son dakikada yaptigi hareket beni mest etti :)

futbalski60
21.03.2010, 22:21
Engin sahada yine saçma sapan işlere imza attı bu kadar savruk bu kadar pas hatası yapan başka oyuncumuzda yok takımda buna rağmen böyle kritik maçta neden oyuna alınır anlamış değilim.

talsuv61
21.03.2010, 22:24
Biraz pas vermeyi düşünsen, hem senin için hem takım için çok daha iyi olacak.

playa
21.03.2010, 22:27
Gabriç varken bunu alıyor ya ayar oluyorum.
Engin gabrıc ten daha çok iş yapıyor adam eksiltme gibi

Berk
21.03.2010, 22:30
Pas hatalarını falan geçtim, bayrağı bile yanlış sahaya dikti..:D

Gökhan KAN
21.03.2010, 22:32
http://www.ajansspor.com/galeri/resimler/63625F61645F636162615163626B66616B66639F9B9C979A.j pg (http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/galeri/3091/4.html#galeri)

bordo(61)mavi
21.03.2010, 22:34
Yahu hırslısın tamamda bencilliği bir kenara bırak... Atmak istediğin katar attırmak istesen var ya daha güzel olacak!!!

Adem Erdoğan
21.03.2010, 22:37
Atmadığı pası görüyorsak attığını da görelim, yalnız egoizm kanına işlemiş artık bu bir gerçek.

no NAME
21.03.2010, 22:51
Gabriç'in olduğu yerde sen neden oyuna alınırsın ki; bencillik had safhada; top kayıpları öyle, sayılmayan golün başlangıcı yine sana ait. daha fazla takım oyunu oynayacakların yerine bu fırsatı sana vermeleri çok kötü.
Birçok maçta seni sonuna kadar savunan arkadaşıma bile "alın lan şunu oyundan" diye feryat ettirdin ya sağolasın

OZDEN61
21.03.2010, 22:52
formanı öpüyorsun, armayı öpüyorsun, bayrağı dikiyorsun. bunlar hatalarını örtmen için yaptığın hareketler. bunlarla bütün taraftarın gözünü kör edemezsin. önce profesyonel olmayı öğren. kendine oynama. macın kahramanı olmaya calıstın. halbuki önce pas tercihi yapsan senin için daha pozitif düşünülürdü. göz boyama hareketlerini bırak oynunu oyna. yeteneğin var, ama kullanmasını bilmiyorsun. kontrolsüz güç, güç değildir. oyuna girdikten sonra cok hata yaptın.

Yunus Emre SEYHAN
21.03.2010, 22:57
Sorunlu bir oyuncu olduğundan dolayı yine başımıza bir iş açıcaktı.

Oyuna girdikten sonra hiç geri gelmedi Cale cok yalnız kaldı.. Yoksa cok rahat bir maç izliyorduk..

Emrah KabuL
21.03.2010, 23:04
Dakika 90+2, rakip sahada zaman geçireceğine çalım atmayı deniyorsun ve kaptırdığın top, Gs'ın son dakika da korner kazanmasına sebep oluyor.. Bu takım da yerin olmamalı Engin Baytar.

Dursun Kaplan
21.03.2010, 23:06
Bencilsin. Dikkat çekmeyi seviyosun dikkatte çekiyosun aferim.

KAUNAS
21.03.2010, 23:06
şovu bırak engin, oynamaya bak
vasatı aşamadın bugün

bordo61
21.03.2010, 23:11
Sorunları var

Kahraman olmak istiyor.

Ama Trabzonsporu seviyor. Sorunlarını aşmadığı müddetçe oynaması zor

Gamze
21.03.2010, 23:11
Çok uyanıksın çoook :))
Yine de ben desteğimi çekmiş değilim...

Bir taraftar gibi davrandığının en ciddi kanıtı oyuna girmeden önce kaçan gole verdiğin tepkiydi... :)

maxim
21.03.2010, 23:22
Koçum şimdi sen o pozisyonda aklın sıra golü kendin atıp kahraman olmak gibi küçük hesaplar içine girdiğini bu taraftar anlamadı mı sanıyorsun?

Bir de maç sonrası bayrak dikerek göz boyamaya çalıştığını da çakmadık sanıyorsun herhalde :)

Geç bunları Engin geç...

Bera B.
21.03.2010, 23:34
Oyun zekası sıfır. Nerede ne yapacağını bilemiyor ve kahraman olmak için uğraşmaktan başka da bir şey yapmıyor.

Hoş ben olsam geçen haftaki hareketinden sonra sana bir daha forma bile vermezdim ya. Torpilin var bi yerlerden hadi bakalım

Fatih YAZICI
21.03.2010, 23:40
Engin girdikten sonra Dos Santos solda çoştu. Defansif oyunu hiç düşünmedi.
Engin, sen hırsınla bizi mest ediyorsun zaten, bi' daha kahraman olmana gerek yok :)

ozzy!
21.03.2010, 23:51
http://www.ajansspor.com/galeri/resimler/63625F61645F636162615163626B66616B66639F9B9C979A.j pg (http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/galeri/3091/4.html#galeri)

Helal olsun sana :alkış:

Paksoy
22.03.2010, 00:26
engin git işine ya ,bukadar büyütülcek nevar ya küçültüyoruz kendimizi

sefatoyer
22.03.2010, 00:45
engin gerçekten kaliteli bi futbolcu,çok rahat adam geçiyor,fakat bugün işimize yaramadı,o girdikten sonra çok pozisyon buldu cinconlar..

İskender66
22.03.2010, 00:47
Sahadaki tek olumlu hareketin Trabzonspor bayrağını dikmendi. :)

İleli
22.03.2010, 00:48
engin gibi Trabzonlulara ihtiyaci var bu takimin, adam giydigi formanin farkinda memleketinde tuttugu takimda oynuyor, evet pas vermeliydi orda iste anlik olay vurdu iste..

Metin Ural
22.03.2010, 01:00
pas verip vermemesinde degilim. cale'ye yardim etmesi gereken yerlerde kostek oldu. dos santon elini kolunu sallaya sallaya akin akin geldi o kanattan. cale hucuma ciktigi zamanlar geriyi dusunmedi hicbir zaman.

iyi niyetli ama bazi konularda yetersiz buluyorum. olan gabric'e oluyor tabii. ilk yarinin sonundaki en iyi oyuncumuzu neden kazanmak istemedigimizi anlamiyorum. cok onemli bir yetenek bana gore.

MetiN08
22.03.2010, 01:22
Bence nekadar bencil olursa olsun nekadar sorunlu olursa olsun her takima böyle bir oyuncu lazim kim ne derse desin

is_mail61
22.03.2010, 01:39
engin kadar kolay adam eksilten topçu az gergeçkten ama bugün lazım olmadıı zamanda oyuna girdi geri dönmedii için çok atak yedik ordan ama bunu şenol hocanında düşünmesi lazımdı gerçekten ben enginin bencil olduuna katılıyorum ama bazen öyle paslar atıyorki cidden diyorumki enginin suçu yok ama pası alan adam okadar zeki deil bence bizim takımdakiler engine uyamıo gibi biraz sanki mesela bi pozisyonda okadar ii bıraktıki boşa ama teo colmana bıraksa bomboş topa dokundu auta gitti bide ilk pozisyonda ben olsam bende umuta pas vermezdim :) nede olsa atamıo naapsın adam şansını denedi enazından şaka tabiki yandaki adam çok yakındı bence ondan atmadı bide ayağında fazla tutmasa topu boştakine hemen verse harika olucakda

ThePatriot61
22.03.2010, 01:46
Bence nekadar bencil olursa olsun nekadar sorunlu olursa olsun her takima böyle bir oyuncu lazim kim ne derse desin

Aynen! Bize böyle agresif olan takim arkadaslarini ateslendiren oyuncu lazimdi.Nihayet Engin geldi. Bide Futbolu otursa tadindan yenmeyecek. Neilli cok rahat gecti acaip yetenekli. :)

hay1699
22.03.2010, 01:46
buyuklugumuzu anlamiyorsun engin..ne oldu da bu sovu yaptin, sampiyon mu olduk,,sana gore cok buyuk bir is basarmis olmaliyiz herhalde,,bir de su kendini yere atmalarin vardi,,mental bazi eksikliklerden kaynaklaniyor galiba bunlar..

Reha Demirbaş
22.03.2010, 02:06
Yok böyle bişey ya enteresan bir adma işte. Aklı sıra taraftarın gözünü boyadı.
Vay be engine bak dikti bayragı.
Sen topunu oyna zaten bu taraftar seni baş tacı eder.

Ahmet Başkaya
22.03.2010, 02:13
Seni varya acayip seviyoruuum :) ...

Harbi harbi ...

Çirkefliğin de uyanıklığın da gözüme batmıyor ...

Daha bir düzelince çok büyük bir topçu olacağından şüphem yok ...

Uğurtan
22.03.2010, 03:43
Sevmedim..

Sevemedim..

Sevemiyorum..

Sevemeyeceğim de..

Son dakikalarda yaptığın bencilliğin şuan göze batmasa da..

Maç farklı bitseydi görürdüm buraları..

Ayrıca defanstan sana gelen topu el belde bekleyip arkadan gelen adamın önünden alması da ayrı bir olay..

Gabriç'in sağ ayağını sadece oynatır, seni oynatmam..

Bu takımın virüsüsün sen..

DeAgLeMaNyAq
22.03.2010, 06:30
Kendisini ispatlamaktan başka bir şey yapmıyor. Yeteneğini takım oyununda kullanmadığı müddetçe işimiz var...

Mahmut Baran
22.03.2010, 10:23
Oyuna girerken Şenol Hoca taktik veriyor , O ise kaçan pozisyonda arkadaşına kızıyor nasıl kaçar diye harbi arıza . Şu becerisini aklına uydursa süper olacak. girdi Cale'nin o ana kadar ki güzel oyunu silindi nerdeyse

Ahmet Faruk
22.03.2010, 10:31
Sevmedim..

Sevemedim..

Sevemiyorum..

Sevemeyeceğim de..

Son dakikalarda yaptığın bencilliğin şuan göze batmasa da..

Maç farklı bitseydi görürdüm buraları..

Ayrıca defanstan sana gelen topu el belde bekleyip arkadan gelen adamın önünden alması da ayrı bir olay..

Gabriç'in sağ ayağını sadece oynatır, seni oynatmam..

Bu takımın virüsüsün sen..

Benim yorulmama gerek kalmadı. Tam isabet olmuş...

BALKAN 06
22.03.2010, 10:34
takım arkadaşlarına ve hocasına saygısızlık yapmadığı sürece bu çılgınlıkları hoşuma geliyor.

tek geçerim arızam seni,
senden ne istenildiğini biliyorsun onlara kulak ver kahramanımız ol...

balli_kuymak
22.03.2010, 12:41
formanı öpüyorsun, armayı öpüyorsun, bayrağı dikiyorsun. bunlar hatalarını örtmen için yaptığın hareketler. bunlarla bütün taraftarın gözünü kör edemezsin. önce profesyonel olmayı öğren. kendine oynama. macın kahramanı olmaya calıstın. halbuki önce pas tercihi yapsan senin için daha pozitif düşünülürdü. göz boyama hareketlerini bırak oynunu oyna. yeteneğin var, ama kullanmasını bilmiyorsun. kontrolsüz güç, güç değildir. oyuna girdikten sonra cok hata yaptın.

aynen katılıyorum bravo :alkış: ya bide bayragı bizim sahamıza niye dikiyoki al bayrakla tur ar bari sahaya bayrak dikeceksen deplasmandayken dik sounes'ın yaptıgı gibi :)

Oğuz B.
22.03.2010, 12:41
http://www.trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/3907-2E3K9P6W.jpg

Ulan Engin :)

Sefa Murat Dokuz
22.03.2010, 12:42
orda umutu çıldırttı ama kaybettiği onca top olsada peşinden kovaladı. Bana Trabzonlu olması sempatik getiriyor kendisini.

sem61
22.03.2010, 12:51
bu kadarda bencil oynanmaz abarttın bu sefer ...

güneyli
22.03.2010, 12:53
Girdikten sonra kaptırdığı toplarla arka arkaya üç tehlikeli atak yedik.Kızdığımız anlardı o anlar.Sonra yaptığımız 4 tehlikeli atağın içindeydi.Final pasları ve tercihleri yerinde değildi..
Bu delikanlı yurtdışında büyüdüğü için almanyada birçok vatandaşımızın çocuklarının yaşadığı aidiyet duygusunun karmaşıklığını ve kafa karışıklığını yaşıyor.Kendinin değerli ve önemli biri olduğunu hissettirdiğimizde inanıyorum bize çok yararlı futbolcu olacak.Bu da şenol hocanın işi.Birkaç maç tekbaşına sivrildiği maçlardan sonra seyrine doyum olmaz.Lakin bu da bıçak sırtı bir durum.

Süleyman Eruyar
22.03.2010, 12:55
Engin Baytar‚

kimdir bu adam.....inanin adamlar yedek olarak böyle adam eksiltebilen‚ kaliteli‚ hizli ve ve genc adamlar sürebiliyor‚ bizde yedekte bu kalitede adam yok malesef.....

Bizde ilk 11 oynar su an.....

Nasil kaciririz böyle adamlari....cok kaliteli ve cok iyi bir kumas

" Hangi forum sitesinde yazıldığını söylememe gerek yok"

Travelair
22.03.2010, 12:56
http://galeri.haberturk.com/im/2010/03/21/401510/9fb4139bb3b0773ed50b6484873fd5e0_k.jpg

Engin'in düzeleceğini sanmıyorum. Ben de kızıyorum ama iyisiyle kötüsüyle sezon sonuna kadar kabul etmeliyiz. Sezon sonunda hocamız eksisini artısını ortaya koyar, devam ya da tamam kararı verilir

poetricus
22.03.2010, 12:56
Ayakları futbolcu, kısaca bedeni futbolcu, hatta ruhu da futbolcu ama kafası değil!

28TS61
22.03.2010, 13:14
ulubatli engin :)
http://www.trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/3907-2E3K9P6W.jpg

http://galeri.haberturk.com/im/2010/03/21/401510/9fb4139bb3b0773ed50b6484873fd5e0_k.jpg

Birtan Karaman
22.03.2010, 13:15
Engin'in bencilliği olmasaydı karşılaşma farklı bir skor ile sona erebilirdi.

Ama kazandık sonuçta , Engin oyunda kaldığı sürece pek katkısı olduğu söylenemez takıma.
Eskik olan birşeyler var Engin'de onları hallederse , tadından yenmez. :)

Armağan Dere
22.03.2010, 13:24
Engin'in bencilliği olmasaydı karşılaşma farklı bir skor ile sona erebilirdi.

Ama kazandık sonuçta , Engin oyunda kaldığı sürece pek katkısı olduğu söylenemez takıma.
Eskik olan birşeyler var Engin'de onları hallederse , tadından yenmez. :)

Engin'in bencilliği mi Umut'un kazmalığı mı o pozisyonda bende olsam Umut'a vermem...Umut değil başkası olsaydı dediğini anlardım verdi de ne oldu adam topu beklemiyodu geldi ayağına dolaştı top..biraz daha sinirini yenebilirse çok iyi olacak

Mesut
22.03.2010, 13:27
maçda 2-3 kere hata yaptı engın top kaptırma ve pas hataları olarak hucümda ise çok yetenekli 2 kişiyi çalımlayıp boş olan arkadaşlarına vermek yerine kaleyi denemesi gereksizdi.ama ben ümitliyim şenol hoca adam eder bu uşağı.bu yeteneği kullanmak gerekir.bayrak olayı içden gelen birşey ben artsilik oldugunu düşünmüyorum.

Osman Yavuz
22.03.2010, 13:28
Engin Baytar‚

kimdir bu adam.....inanin adamlar yedek olarak böyle adam eksiltebilen‚ kaliteli‚ hizli ve ve genc adamlar sürebiliyor‚ bizde yedekte bu kalitede adam yok malesef.....

Onlar futboldan anlamıyor.En azından bizimkiler kadar.;)

Samet Yildirim
22.03.2010, 13:29
Iyi isler yapiyor ama cok laubali beni deli etti :)

Osman Yavuz
22.03.2010, 13:50
Iyi isler yapiyor ama cok laubali beni deli etti :)
Ne laubalilik yaptı la Samet söyle bakıyım.:)

Keramettin
22.03.2010, 13:51
Helal sana helal

Erbay
22.03.2010, 14:23
Hayal dünyasında yaşadığı kesin. Son dakikalarda, o pası nasıl vermezsin. Kafası yerde, bakmıyor bile pas atacağı adama. Golü yesek ne yapacaktı merak ediyorum. Kesin ağlardı. Bu kafayla hiçbir şey olmaz.

Özkan
22.03.2010, 15:51
Engin'de gelişme var. Bir pozisyonda cezâ sahasında çekilmesine rağmen düşmedi. Eskiden olsa kendisini yere bırakıverir ve sonra da hakemle kavga ederdi. Yakında kendisinden daha müsâit olan arkadaşına pas vermeyi de öğrenecek.

S.DEMİRCİ
22.03.2010, 17:23
ayaklarıyla beynini beraber kullanmayı başarabilirse takımda kalır..
ve biraz daha savunmaya yardım etmeli..
aksi taktirde yarım sezonluk ömrü var takımda...

Melek
22.03.2010, 17:23
Bayrağı aldın iyi güzel şovunu ettun ama hak ettun mi sen acaba o bayrağı alıp oraya saplamayi birde bunu düşünsen Engin iyi olucak inşalah zamanla :D

Cem Kıran
22.03.2010, 17:24
sakatlanda Gabric oynasın az..Tayfun başımıza belaydı kurtulduk şimdi sen geldin..Nedir sizin gibi topçulardan çektiğimiz ya yeter.

S.DEMİRCİ
22.03.2010, 17:24
Engin Baytar‚

güzelde...
yazılan cevap mesajlarınıda yazsaydın bari...

S.DEMİRCİ
22.03.2010, 17:25
Ayakları futbolcu, kısaca bedeni futbolcu, hatta ruhu da futbolcu ama kafası değil!
katılıyorum...

Melek
22.03.2010, 17:26
güzelde...
yazılan cevap mesajlarınıda yazsaydın bari...

Gs forum sitelerindendir :D

S.DEMİRCİ
22.03.2010, 17:27
Gs forum sitelerindendir :D
antudan alıntı...

Zafer Fidan
22.03.2010, 18:09
Engin maçtaki pozisyonda niye pas vermedi anlaşıldı :)

'Fanatik bir Trabzonsporlu olan futbolcu ise kendini, "Bu hareketimi tamamen içimden geldiği için yaptım. Maç esnasında dalgalanan o bayrakları görünce, gol atarsam o bayrağı alacağım demiştim. Gol atamadım ama böyle önemli bir maçı kazandığımız için kendimi tutamadım. Burada Galatasaray'a veya onların camiasına bir gönderme yok, tamamen içimden geldiği için ve galibiyet hasretimize bir son verdiğim için yaptım" diye konuştu'

Kereşenli
22.03.2010, 18:31
Pas vermesi daha doğru olurdu ama yinede beğendim kendisini dün akşam. Hele de Galatasaray defansıyla dalga geçermiş gibi çalım atması şahaneydi.

ccd6167
22.03.2010, 18:37
abıcım bı kere pas vermedı dıye cocugu yerden yere vurdunuz...bırakın bu işleri....adam elınden gelenı yapıyor....sezon bası kampından goreceksınız bu cocugu senol hoca cok daha ıyı yapacaktır...senol hoca onunla 1 e 1 ılgılensın o zamn gorursunuz engınıde buragıda sız....

futbalski60
22.03.2010, 18:50
Mümkünse o patlamayı başka takımda yapsın ben bu oyuncunun Trabzonspor'da kalmasını şahsen istemiyorum takımdaki en zayıf halka Engin kesinlikle. Dün son dakikalarda gol yeseydik görürdüm iyi oynadı diyenleri. Ayrıca yetenekli oyuncu bu kadar pas hatası yapmaz ben yetenekli olduğuna da inanmıyorum sadece iyi top sürüyor ve hızlı onun dışında hiç bir becerisi yok umarım seneye bu takımda kalmazsın.

Kereşenli
22.03.2010, 18:56
Git sen oyna o zaman madem hiç kimseyi beğendiremiyoruz sana. Yeteneği yok diyorsunuz, inanamıyorum. Gol yeseydik de yemeseydik de iyi oynadı diyecektim. Zaten öyle de yaptı, gelecek sezon kesinlikle takımda kalmalı ve kalacaktır da.

futbalski60
22.03.2010, 18:59
Git sen oyna o zaman madem hiç kimseyi beğendiremiyoruz sana. Yeteneği yok diyorsunuz, inanamıyorum. Gol yeseydik de yemeseydik de iyi oynadı diyecektim. Zaten öyle de yaptı, gelecek sezon kesinlikle takımda kalmalı ve kalacaktır da.

Sana da gel sazanlık yap diyen olmadı sana ne benim yorumumdan istediğimi yazarım herkes senle aynı görüşte olacak diye bir şey yok senin gibi dar görüşlüler yüzünden tadı da olmuyor buraların.

Oktay AKKUŞ
22.03.2010, 19:00
Engin bir iki çalım atınca devamını getirmek istiyor. Bu arzusunu doğru karşılayabiliriz ama bu tür maçlarda bunu yapmak akıllılık değildir. Dönen topta Dos Santos'un ne kadar yol alıp kalemizde tehlikeye yol açmasına zemin hazırladı.
Engin'in arzularını hissediyorum , ben de 2 kişi çalımlayınca üçüncüye çalıma kalkışıyorum ama kaptırdım mı da peşinden koşarım. Bu hatayı yapıyorsan topu kovalıyacaksın böyle stres dolu anlarda.

Erkin Ekşi
22.03.2010, 19:05
Engin

o bayragi kendi sahana dikmenin anlami yok dikeceksen alisamiyene dikeceksin bu 1.
sen gsyi ilk defa yenmis olabilirsin ama trabznsporun ne ilk nede son yenisi...hemde avki akerde o yuzden boyle showlara gerek yok bu 2.
takimda bu tarz haraketi yapacak son adam sensin cunku galibiyette hicbir katkin yok bu 3.
zaten bayragida dikemedin yere attin gittin buda 4.
bi zahemt takimdanda defolup gidersen cok sevdigin trabzonspor icin en iyi olani yaparsin buda 5.

ccd6167
22.03.2010, 19:05
Sana da gel sazanlık yap diyen olmadı sana ne benim yorumumdan istediğimi yazarım herkes senle aynı görüşte olacak diye bir şey yok senin gibi dar görüşlüler yüzünden tadı da olmuyor buraların.

:D:D her turlu yorumlara saygılıyım ama kardes umut varken alanzınho varken engını gondermk ayıptr...duzelecektır bence......bıraz destek olalım..bıraz deste..

Kereşenli
22.03.2010, 19:07

Sana sadece gülüyorum, ben dar görüşlüyüm öyle mi? Asıl dar görüşlü olan kişi sensin. Gelmiş adama yeteneksiz diyorsun. Trabzonspor'a layik görülen futbolcunun yeteneksiz olma ihtimali var mı? Hadi var diyelim, Şenol Güneş gibi büyük bir teknik direktör o'na şans veriyorsa demek vardır bir bildiği.

Benimli aynı görüştü olman gerekmiyor. Ama Engin'e yeteneksizsin demek bence bilgisizliktir. :)

Erkin Ekşi
22.03.2010, 19:10
senol gunes belkide o kadar buyuk bir teknik direktor degildir ha ne dersin?

saniyormusun enginin nufus kagidinda konyali yazsaydi trabzonsporun top toplayicisi olabilirmiydi birak futbolcu olmayi.

İlker ToSun
22.03.2010, 19:14

saniyormusun enginin nufus kagidinda konyali yazsaydi trabzonsporun top toplayicisi olabilirmiydi birak futbolcu olmayi.

Erkin kardeşim Engin in bu kadar torpilli oluşunun ilk nedeninin kütüğünün olmadığını bugün öğrenmiş durumdayım.

Bu kadar imtiyaz beni de şaşırtıyordu ancak parçalar yerine oturdu.

Engin in babasıyla Şenol Güneş çok yakın arkadaşlarmış ve Engin in babası yalvar yakar Engin'in oynamasını sağlıyormuş.

Yani olayın iç yüzü Adnan Baytar - Şenol Güneş dostluğu.

ki bu arada Adnan Baytar ın kendisi de eski bir futbolcu.

Birtan Karaman
22.03.2010, 19:15
Klübede Gabric varken Enginin oyuna dahil olması saçma biraz. :confused:

Hele şu son haftalarda ki Enginin oynaması gerçekten saçma. :)

Kereşenli
22.03.2010, 19:16
Engin

o bayragi kendi sahana dikmenin anlami yok dikeceksen alisamiyene dikeceksin bu 1.
sen gsyi ilk defa yenmis olabilirsin ama trabznsporun ne ilk nede son yenisi...hemde avki akerde o yuzden boyle showlara gerek yok bu 2.
takimda bu tarz haraketi yapacak son adam sensin cunku galibiyette hicbir katkin yok bu 3.
zaten bayragida dikemedin yere attin gittin buda 4.
bi zahemt takimdanda defolup gidersen cok sevdigin trabzonspor icin en iyi olani yaparsin buda 5.

O bayrağı Avni Aker'e dikmenin bir anlamı olmayabilir ama Engin'in bu hareketi Trabzon'u ve Trabzonspor'u sevdiği için yaptığını düşünüyorum. İkincisi, kırk yılda bir derbi kazanmışız, Trabzon halkı sokaklara dökülmüş seviniyor. Engin'in bu kadar sevinmesine ve sana göre şov yapmasına neden bu kadar takıldın anlamış değilim. Takım içerisinde kimin ne tür hareket yapacağını sen mi bellirleyeceksin? Adamın içinden gelmiş böyle bir güzellik yapmak istemiş. Evet bayrağı dikemedi çünkü sapı güçlü değildi, plastikti yere dikilmesi imkansızdı. Sonra bayrağı yere atmış olabilir, evet bordo-mavi renkler bizim için çok büyük bir anlam taşıyabilir ama herhangi bir kutsallığı yoktur. Beşincisi de bu takımdan yollanılması gereken son futbolcu Engin'dir. Başka takımda oynasaydı böyle futbolcuları neden görmüyor bizim yönetim derdik. Ama kendi futbolcumuz olduğunda yerden yere vuruyoruz.

Kereşenli
22.03.2010, 19:20

Türkiye'nin gelmiş geçmiş en büyük teknik direktörüdür bana göre. Yaşadığı başarıları daha önce başka hiç bir teknik direktör yaşamadı. Türkiye milli takımını dünya üçüncüsü yapmak, Konfederasyonlar kupasında yarı final oynamak her babayiğidin harcı değil. Bir de FIFA tarafından 2002'nin en iyi teknik direktörü seçilmiş adam hakkında konuştuğumuza dikkat çekerim.

Her ne kadar verdiği kararları beğenmiyor olsamda büyüklüğü tartışılmaz bir hocadır kendisi.

Nufus cüzdanında Trabzon yazması Şenol hoca için önem taşıdığını sanmıyorum. Her ne olursa olsun Şenol hoca Trabzonspor'un iyiliğini ister ve buna göre adamını atar.

futbalski60
22.03.2010, 19:24
Sana sadece gülüyorum, ben dar görüşlüyüm öyle mi? Asıl dar görüşlü olan kişi sensin. Gelmiş adama yeteneksiz diyorsun. Trabzonspor'a layik görülen futbolcunun yeteneksiz olma ihtimali var mı? Hadi var diyelim, Şenol Güneş gibi büyük bir teknik direktör o'na şans veriyorsa demek vardır bir bildiği.

Benimli aynı görüştü olman gerekmiyor. Ama Engin'e yeteneksizsin demek bence bilgisizliktir. :)

Yetenekli oyuncu bu kadar pas hatası yapmaz madem bu kadar yetenekli bir oyuncu neden ince bir pasını göremiyoruz ? O kadar şans verildi kendisine attığı paslar hep ayarsız madem bu kadar çok adam eksiltiyor neden denediği çalımlarda rakibe veriyor topları hani yeteneği ben göremiyorum.

Ahmet Kuru
22.03.2010, 19:29
ne edersa etsun...
Sevmiyorum...
Karakterinin oturması gerek öncelikle...

Kereşenli
22.03.2010, 19:33
Her yetenekli futbolcu ince pas vermek zorunda mı? Engin'in yeteneği ince pas vermek değil adam eksiltmek. Ha diyeceksin ki ince pas verse daha verimli olmaz mı, olur kardeşim. Ama şu an takımda Engin kadar kolay rakibini geçebilen başka bir futbolcu olduğunu sanmıyorum. Belki Alanzinho olabilir. Dün akşam sol taraftan hemen hemen hiç doğru düzgün atak izlemedik. Engin'in oyuna girmesiyle birlikte sol kanadımız güçlendi ve pozisyon üretmeye başladık. İki kez rakiplerini çalımlayarak ceza alanına girmek istedi. Birincisinde başarılı oldu ve şutu kalecide kaldı. İkincisinde pas vermekte geçikince topu Sabri'ye kaptırıp Dos Santos'un tehlike yaratmasına sebep oldu.

Ben zaten Engin hata yapmıyor demiyorum, hata yaptığı da oluyor ama hata yaptığı için o'na yeteneksiz futbolcu demek bilgisizliktir. Bence Engin bencil oynamasa, biraz arkadaşlarını düşünse ve paslarını geliştirebilirse takımın en etkili futbolcusu olabilir. Çünkü bu yeteneğe sahip bir futbolcu. Yıllardır oynayan Yattara'dan ne eksiği var ki? Tekniği gayet iyi, adamı çok kolay geçebiliyor. Dediğim gibi biraz daha takım arkadaşlarını düşünüp pas verirse takımın en önemli futbolcularından biri haline gelebilir.

Bir de Engin'in sezon başında takıma katıldığı performansını düşünün. Şimdi oynadığı futbol ile o zaman oynadığı futbol arasında dağlar kadar fark var. Şenol Güneş yönetimi altında performansı yükseliyor, daha da yükselecek. Güveniyorum ve inanıyorum ben kendisine. Destek olacağımız yerde futbolcumuzu yerden yere vuruyoruz, nerde görülmüş böyle şey?

Deniz Telci
22.03.2010, 20:33
Ulubatlı engin :)

http://i.milliyet.com.tr/YeniAnaResim/2010/03/22/ulubatli-engin--559838.Jpeg

sana da helal olsun ! Klüpten aldığın paraya da helal olsun :) !

Murat SİSMAN
22.03.2010, 20:34
baytar iyi ama gabriç bana gore daha ustun engın baytar iyi has oyuncu ama bencil oynamasa daha iyi olurdu bana kalırsa agresif diyecegım biz karadeniz insanının DNA,sında var bu :D

demir
22.03.2010, 20:41
fener basını ayakta duramayan futbolcusunu ove ove goklere cıkarıp performansını arttırsın sızde kendı oyuncularınızı yerden yere vurun oldurun ezın hatta ustune pısleyın pısleyınkı bir gun bu takım sampıyon olsun tebrıkler bravo..,!

HeRqeLe-_61
22.03.2010, 20:52
uLubatLı Engin...

HeRqeLe-_61
22.03.2010, 20:53
Size göRe Bu adam ne yapSa Suç BayRagı Dikse Suc dikmese yine Suç...

Kereşenli
22.03.2010, 20:57
fener basını ayakta duramayan futbolcusunu ove ove goklere cıkarıp performansını arttırsın sızde kendı oyuncularınızı yerden yere vurun oldurun ezın hatta ustune pısleyın pısleyınkı bir gun bu takım sampıyon olsun tebrıkler bravo..,!

Katılıyorum, dediğim gibi Engin Baytar başka takımın futbolcusu olsaydı yere göğe sığdıramazdık ama kendi futbolcumuz olduğu için yerden yere vuruyoruz. Her futbolcunun yapabileceği gibi Engin de hata yapabilir. Hatasız kul olmaz. Ama her futbolcuların her olumsuz hareketinden sonra buraya gelip eleştireceğine kendilerine biraz destek olursak belki de istediğimiz şampiyonluk o kadar da uzak olmayacak.

:alkış: