PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor Taraftar Ödülleri 3 | Oylama Başladı...

Kaya
26.06.2009, 14:02
http://img218.imageshack.us/img218/8182/85692139.jpg (http://www.bordomavi.net/index.php?page=test&test=3)

TRABZONSPOR TARAFTAR ÖDÜLLERİ '3'

Trabzonsporlu, Trabzonspor'a Yakışanı Yapandır!

Büyük Trabzonspor camiasının internet üzerindeki ilk ve en büyük platformu olan BordoMavi.Net, yoğun ve büyük bir heyecana sahne olan 2008-2009 sezonu sonrası, artık bir gelenek haline getirdiği Taraftar Ödülleri’nin 3.sü için siz değerli taraftarlarımızın görüşlerini beklemektedir.

Yaptıkları işlerle bizleri gururlandıran bordo-mavi sevdalılarını onurlandırmak, ödüllendirmek ve Trabzonspor için en iyisini yapmaya teşvik etmek amacıyla hazırlanan anketimiz bugünden itibaren ana sayfamızda taraftarlarımız ile buluşuyor.

- Yılın En Güzel Golü
- Yılın Yerli Futbolcusu
- Yılın Yabancı Futbolcusu
- Yılın PAF Futbolcusu
- Yılın Spor Adamı
- Yılın Basketbolcusu
- Yılın Sporcusu
- Yılın Trabzonspor Yazarı (Ulusal Basın)
- Yılın Trabzonspor Yazarı (Yerel Basın)
- Yılın Futbol Yazarı (Genel)
- Yılın Spor Programı

kategorilerindeki adaylarımıza ana sayfamızda oy verebileceksiniz.

Tüm üyelerimizi, camiamızda bizleri gururlandıran adaylarımızı taçlandırmaya davet ediyoruz.

OY VERMEK İÇİN GÖRSELE TIKLAYINIZ

http://img57.imageshack.us/img57/9131/buton1k.jpg (http://www.bordomavi.net/index.php?page=test&test=3)

Îşte, oldukça zorlu geçen bir aday belirleme sürecinden sonra, Trabzonporumuz’a küçük-büyük hizmetleri dokunmuş, kulübümüzün marka değerini yükseltmeye çalışan her unsuru dahil etmeye çalıştığımız anketimizde yer alan sporcularımız hakkında kısa kısa bilgiler...

Yılın En İyi Yerli Futbolcusu

Egemen Korkmaz
Geçen sezon başında geldiği Trabzonspor’da sanki yıllardır bordo-mavili formayı üstünde taşıyormuş gibi oynayan, sadece saha içindeki yüksek performansıyla değil, duruşuyla da taraftarların gönlünde yer eden Egemen Korkmaz, sezonun istikrar abidesi denince başta gelen isimlerden biri olmuştur.

Gökhan Ünal
Takımda ilk sezonu olmasına rağmen çoğu kritik anlarda olmak üzere rakip filelere yolladığı 15 golle Trabzonspor’un ligde en çok gol futbolcusu olan Gökhan Ünal, takımın sezon boyunca zirve yarışında kalması için elinden gelen mücadele örneğini sergileyerek gelecek sezonlar için camiaya daha büyük umutlar vermiştir.

Hüseyin Çimşir
Trabzonsporumuz’un büyük kaptanı, senelerdir mevkisinin vazgeçilmez oyuncusu olan Hüseyin Çimşir, bu sezon ortaya koyduğu başarılı performansla takımın mücadele gücünün sezon boyunca üst düzeyde kalmasını sağlayan en önemli futbolcularından biri olmasının yanında saha içi ve dışındaki dik duruşuyla kaptanlığın tüm gereklerini yerine getirmiştir.

Selçuk İnan
Ülkenin gelecek vaadeden en önemli genç yeteneklerinden biri olarak sezon başında büyük bir coşkuyla geldiği Trabzonspor’un orta sahasında bir arı misali çalışarak takıma elinden geldiğince katkı sağlamaya çalışan Selçuk İnan, hedefi şampiyonluk olan takımımızın iskeletinde vazgeçilemeyecek oyuncu olduğunu göstermiştir.

Serkan Balcı
3 sezondur terlettiği Trabzonspor formasıyla takımın joker adam’ı olan Serkan Balcı, Trabzonspor’un zirve mücadelesi yaptığı geçtiğimiz sezon çok başarılı bir performans sergilemiş, bir çok farklı mevkide forma giymiş olmasına rağmen kendisine verilen görevi başarıyla yerine getirmiştir.

Tayfun Cora
Trabzonspor’un altyapısından yetişen, her geçen sezon biraz daha üstüne koyarak çizgisini iyice yukarılara taşıyan Tayfun Cora, defans oyuncusu olmasına rağmen geçtiğimiz sezon atmış olduğu kritik gollerle de Trabzonspor’un zirve yarışından kopmaması için elinden geleni fazlasıyla yerine getirip sezonun başarılı oyuncuları arasında kendine yer bulmuştur.

Umut Bulut
Bitmeyen enerjisi, mücadeleden pes etmeyen yapısı ve hırslı futboluyla bu sezon yine Trabzonspor’un gol yükünü çeken Umut Bulut, attığı 14 golle takımın en skorer ikinci oyuncusu olmakla birlikte, sadece attığı gollerle değil, bitmek tükenmek bilmeyen gücüyle de rakip defansların korkulu rüyası olmuştur.

Yılın En İyi Yabancı Futbolcusu

Alanzinho
Devre arasında transfer olduğu Trabzonspor’da daha şehre gelmeden büyük heyecan yaratan, gelir gelmez sergilemeye başladığı başarılı futbolla ve attığı birbirinde şık gollerle bir anda sadece Trabzonsopr’un değil ülkenin de gündemine oturan “minik dev” Alanzinho, gelecek sezonu iple çeken taraftarların büyük umutlar beklediği futbolcuların başında geliyor.

Gustavo Colman
Sezon başında transfer olduğu bordo-mavili formayla orta sahanın kadife ayaklı oyuncusu olan, attığı milimetrik uzun paslarla ülkenin belki de en iyilerinden biri olan Tangocu Gustavo Colman, attığı birbirinden güzel ve kritik gollerle takımın sezon boyunca zirvede kalmasını sağlayan futbolculardan biri olarak taraftarın da kalbinde taht kurmuştur.

Hrvoje Cale
Geçtiğimiz sezon boyunca bir çok maçta sol kanadın tek oyuncusu olarak terinin son damlasına kadar mücadele eden, bu mücadelesiyle Trabzonspor forması altında kendisine Hırvatistan Milli Takımı’nın da kapılarını açan ve Hırvat takımının da artık değişilmezi olan Hrvoje Cale, Trabzonspor’un geleceği açısından da umut beslenen bir futbolcu olmuştur.

İbrahima Yattara
Trabzonsporlu taraftarların her daim kalbinin en üst köşesinde yer alan, Trabzonspor formasını en uzun süreli giyen yabancı futbolcusu olarak daha o forma sırtındayken tarihe geçen İbrahima Yattara geçmiş sezonlarda olduğu gibi yine mest eden futboluyla bizlere güven rakiplere ise korku vermeye devam etmiştir.

Rigobert Song
Takımımızın en kariyerli futbolcusu olarak, futbolunun sön dönemlerine gelmiş olmasına rağmen gençlere taş çıkartırcasına sergilemiş olduğu başarılı performansla Trabzonspor’un zirveye kurulmasında başrolü oynayan oyunculardan biri olan Rigobert Song, sempatik tavırlarıyla da taraftarların kalbinde kendine yer bulmuştur.

Tony Sylva
Sezon başında olaylı ve bir o kadar da zor bir süreçten sonra Trabzonspor’a gelen başarılı ve deneyimli file bekçimiz Tony Sylva kaleyi devraldığı andan itibaren gösterdiği yüksek performans ve kalesinde güven veren duruşuyla taraftarların en çok sevdiği isimlerin başında gelerek takımın değişilmezlerinden biri olmuştur.

Yılın En İyi Paf Futbolcusu

Hasan Ahmet Sarı
Trabzonspor’un Türk Futbolu’na kazandırdığı son yıldız adaylarından biri olan Hasan Ahmet Sarı, gerek PAF Takımı’nda gerekse de Milli Takımlar’da gösterdiği yüksek performansla gelecek adına umut bağladığımız önemli futbolculardan biri olmuştur.

Gökhan Alsan
Trabzonspor PAF Takımı’nın geçen sezon oynadığı 34’ün maçın 32’sinde sahaya çıkan, geçtiğimiz haftalarda da Almanya’da düzenlenen özel bir turnuvada “Turnuvanın en iyi futbolcusu” seçilen Gökhan Alsan gelecek adına umut vadeden bir futbolcumuz olmuştur.

Göksu Alhas
Zaman zaman A takımla da idmanlara çıkan, devre arası hazırlık kampında oynanan maçlarda mücadeleci futboluyla göz dolduran PAF takımımızın yıldız futbolcusu Göksu Alhas, Trabzonspor’un geleceğinin temel taşlarından birisi haline gelmiştir.

Mustafa Özdemir
Bu sezon PAF Takımımızın sergilediği başarılı performansta, oynadığı futbol ve attığı önemli ve kritik gollerle pay sahiplerinden biri olan başarılı genç oyuncumuz Mustafa Özdemir Trabzonspor’un geleceğe umutla bakmasını sağlayan futbolculardan biri olmuştur.

Utku Demirel
Trabzonspor PAF Takımı formasıyla çıktığı 30 karşılaşmada fileleri 9 kez sarsarak takımının ligde zirvede mücadelesi yapmasında büyük katkıları olan Utku Demirel başarı vadeden futboluyla camiamızın umut bağladığı futbolculardan biri olmuştur.

Zeki Ayvaz
PAF Takımımız’ın başarılı kalecisi, A Takımımız’ın da kalecilerinden biri olan Zeki Ayvaz, her dönemde altyapısından başarılı kalecileri bünyesine kazandıran Trabzonspor için umut vaadeden fıutbolculardan birisi haline gelmiştir.

Yılın Spor Adamı

Ahmet Özen (Trabzonspor PAF Takım Teknik Sorumlusu)
Trabzonspor’da yıllarca alt yapı hocalığı görevi yapan, bu sezon PAF Takımımız’ın göstermiş olduğu performansta büyük pay sahibi olan değerli teknik direktör Ahmet Özen, Trabzonspor A Takımı’nın da başında çıkmış olduğu ligin son 5 maçında göstermiş olduğu başarılı performansla ülkenin futbol gündemine damgasını vurmuştur.

Aleaddin Yakan (Trabzonspor Basketbol Takımı Antrenörü)
Su sezon başında rotasını Beko Basketbol 1. Ligi olarak belirleyen ve bu konuda ciddi bir atılım gerçekleştiren Basketbol şubemizde A Takım Teknik Antrenörü olarak görev yapan Türk Basketbolu’nun önemli isimlerinden Aleaddin Yakan şehirde bir basketbol kültürünün de oluşmasına büyük katkıda bulunmuş ve taraftarların da gönlünde ayrı bir yer kazanmıştır.

Hüseyin Özer (Trabzonspor Yüzme Takım Antrenörü)
Bir deniz kenti olan Trabzon’un spor kulübü Trabzonspor’da yüzme branşında başarılı işlere imza atan Hüseyin Özer, hem yeni sporcular yetiştirerek Trabzon ili sporuna hem de yetiştirmiş olduğu yüzücülerimizin Milli Takımlar’a gitmesiyle ülke sporuna büyük katkılar sağlamıştır.

Ersun Yanal (Trabzonspor A Takım Antrenörü)
Uzun yıllardır şampiyonluk hasreti çeken Trabzonspor’da görev yaptığı süre boyunca bu amacı gerçekleştirmek için ekibiyle birlikte var gücüyle çalışan, Trabzonspor’un bu sezon yeniden zirve heyecanı yaşamasında büyük pay sahibi olan Ersun Yanal, Trabzonspor tarihinde ismi saygıyla anılacak teknik direktörlerden biri olmuştur.

Mustafa Birinci (Trabzonspor Judo Takım Antrenörü)
Başta başarılı judocumuz Aynur Samat olmak üzere bir çok judocuyu ülke sporu için hazırlayan Mustafa Birinci, Trabzonspor’un sadece bir futbol kulübü değil, bir spor kulübü olduğunu da gösteren önemli antrenörlerden birisi olmuştur.

Zeki Altıntaş (Trabzonspor ve Milli Takım Atıcılık Antrenörü)
Ülke çapında katıldığı ulusal tüm müsabakalarda bir çok başarı kazanan atıcılık takımımızın ve ayrıyeten Atıcılık Milli Takımı’nın da antrenörü olan Zeki Altıntaş başarılı çizgisiyle, Trabzonspor adının bu sporun marka isimlerinden birisi olmasını saplamıştır.

Yılın Sporcusu

Abdulkadir Köroğlu
Başarılı sporcumuz Abdulkadir Köroğlu, İngiltere'de düzenlenen Büyükler Avrupa Boks Şampiyonası'nda üçüncülük elde etmiştir.

Aynur Samat
Bayan Judo takımımızın sporcularınından Aynur Samat, Büyükler Bay-Bayan Kulüpler arası Takımlar Türkiye Şampiyonası’nda 52 kilogramda altın madalya elde etmiştir.

Burak Erkol
Atıcılık takımımızın sporcularından Burak Erkol Ateşli Silah Büyük Erkekler Tüfek Branşında birincilik elde etmiştir.

Dilan Altıntaş
Atıcılık takımımızın sporcularından Dilan Altıntaş Ateşli Silah Genç Bayanlar Tüfek Branşında birincilik elde etmiştir.

Ezgi Yılmaz
Bayan Judo takımımızın sporcularınından Ezgi Yılmaz, Büyükler Bay-Bayan Kulüpler arası Takımlar Türkiye Şampiyonası’nda 78 kilogramda bronz madalya elde etmiştir.

Ferhat Pehlivan
Başarılı sporcumuz Ferhat Pehlivan, İngiltere'de düzenlenen Büyükler Avrupa Boks Şampiyonası'nda üçüncülük elde etmiştir.

Tuğba Muhcu
Atıcılık takımımızın sporcularından Tuğba Muhcu Ateşli Silah Büyük Bayan Tüfek Branşında üçüncülük elde etmiştir.

Yeşim Kılıç
Sırbistan'da yapılan Büyük Bayanlar Balkan Şampiyonası'nda Judo takımımızın sporcularından Yeşim Kılıç bronz madalya elde etmiştir.

Kaya
26.06.2009, 15:30
Oylamamız başlamıştır arkadaşlar...

:)

tsakrep61
26.06.2009, 15:31
en çok yılın golünde düşünememe neden oldu ınsan gercekten kararsız kalıyor ama yattara kredısıyle bı adım one cıkıo :)

Miraç Atalay Çiftçi
26.06.2009, 15:31
Hayırlı olsun, eğer ki müsait olursam bu sene ödül töreninde olmayı istiyorum...
Hayde...

Oylar gitti bile...

Mehdi
26.06.2009, 15:32
Hayırlı uğurlu olsun.

Hayde bismillah.

UğuR
26.06.2009, 15:33
Hayırlı uğurlu olsun.....

Ben de verdim oyumu.....

hatice_61
26.06.2009, 15:34
ben oy kullandım hayırlısı olsun

sifuni
Oyumu verdim hayirlisi olur Insallah benim icin en zor secenek Yilin Golü oldu

Tayfun
Hayırlı olsun,oyladım :)

Gökçebey
26.06.2009, 15:35
Oylar yollanmıştır :)

Erdal
26.06.2009, 15:38
Yılın teknik direktörü seçiminde zorlandım :)

Mehmet Zeki
26.06.2009, 15:38
Bende verdim oyumu :)

Berk
26.06.2009, 15:39
Hayırlı olsun.Favorilerimi seçip yolladım.Şimdilik 65 kişi katılmış..

Mira_61
Oyumu kullandım.:)
İlle de Egemen.:)

İskender
hayırlı olsun, oyumu kullandım...

açıkcası her gün okuduğum gastede en çok beğendiğim yazarı oylamak çok güzeldi...

Muhammet*
26.06.2009, 15:40
Hayırlı olsun...
En zevkli kısım "yılın en güzel golü"....

Sefa
26.06.2009, 15:40
Oyumuzu kullandık..

ertekin61
26.06.2009, 15:41
bende oyumu kullandım . en iyi futbolcu egemen.

peker61
26.06.2009, 15:43
Hayırlı olsun bende kullandım oyumu..

A.Hilal Çakıroğlu
26.06.2009, 15:44
Ben de oyumu kullandım hayırlı olsun:yattara:

Samet Yildirim
26.06.2009, 15:45
Yilin golü zor bir secenek oldu :)

hayirli olsun

Vural Kuyumcu
26.06.2009, 15:46
hayirli ugurlu olsun oyumu verdim

Bera B.
26.06.2009, 15:46
Yılın gollerinde seçim yapmak zordu.

Spor adamına gelince hiç düşünmeden oyumu verdim. Vefa borcumu yerine getirdim de diyebilirim. İnşallah kazanır. İnşallah.

sessizkral_1
26.06.2009, 15:52
Sonuçlar nezaman açıklanacak acaba

macka61
oyumu verdim hayırlı olsun

irfan61
Oyumu kullandım hayırlı olsun.

Atakan
26.06.2009, 15:53
Hayırlı olsun.Oyumu verdim.:)

Ömer TOPAL
26.06.2009, 15:55
operasyon tamamlanmıştır....

İsmail Alkan
26.06.2009, 15:59
Yılın teknik direktörü seçiminde zorlandım :)
Nasıl zorlandın ?
Antalyadaki basketbol final maçına boşunamı gittik Erdal :rolleyes:

Bu arada oylar kullanılmıştır,biraz basketbol tarafım ağır bastı :)

Fatih
26.06.2009, 15:59
Oyumu kullanmış bulunmaktayım.

Hayırlı olsun.

Selman
26.06.2009, 16:01
"Vefa sadece İstanbul'da bir semt adı değildir" diyerek oyumu kullandım.:)

Mustafa
26.06.2009, 16:03
Oyumu kullandım bende.Oy kullanmayana ceza ne kadardı :)

Sabri Kurban
26.06.2009, 16:09
Birkaç kategorideki adaylara sallama oy verdim bilmediğinden. Kusura bakmasınlar...

Kaya
26.06.2009, 16:15
Bunun yanında görseller forumumuzdan musty3461 kullanıcı adlı Mustafa arkadaşımızın çalışmalarıdır.

Kendisine çok teşekkür ederiz BMN olarak...

:)

İlk 2 yarışmaya göre bu sene yabancı futbolcu kategorisi çetin geçecek.

a f s
26.06.2009, 16:17
Hayırlı Olsun,

Erdal
26.06.2009, 16:20

Başlatma beni karşı kampanyaya Selman....:)

oflu engin
26.06.2009, 16:25
hayırlı olsun

halil ibo
26.06.2009, 16:26
Hayırlı olsun,ben de kullandım oyumu.

Gökçebey
26.06.2009, 16:30
Basketbol kategorisi iyi düşünülmüş, tebrikler :)

Soner
26.06.2009, 16:31
hic dusunmeden kulladigim tek oy yilin yerli futbolcusu idi. EGEMEN KORKMAZ.

Koray
26.06.2009, 16:36
Yılın En Güzel Golü-------------- Gökhan'ın Ankaraspor'a attığı gol
- Yılın Yerli Futbolcusu---------- Egemen Korkmaz
- Yılın Yabancı Futbolcusu------- Cale
- Yılın PAF Futbolcusu----------- Zeki Ayvaz(nede olsa bizim mahallenin çocuğu:) )
- Yılın Spor Adamı--------------- Ahmet özen
- Yılın Basketbolcusu
- Yılın Sporcusu----------------- Ferhat Pehlivan (nede olsa o da bizim mahallenin çocuğu :) )

Oylarımın bazılarını bu şekilde kulladım şahsen :) Buraya yazmamın bi mahsuru yoktur inşallah...

UğuR
26.06.2009, 16:40
koray sen bir numara bir özevlatçısın....:)

Atalay
26.06.2009, 16:41
Ben yinede oyumu ona verdim....

Vefa..:alkış:

Nebiye
26.06.2009, 16:45
Bende oyladım :yattara:
Sanırım 288. kişi ben oldum :)
Hayırlısı olsun.

Hüseyin İlkin
26.06.2009, 16:45
İşlem tamamdır.. :)

Geçen seneki ödül törenini katılma fırsatım olmuştu, bu senede orada olurum inşallah. :)

ozturk
26.06.2009, 16:46
yılın golünü seçerken çok zorlandım.

yattara nın gençlere attığı gole verdim oyumu ama hepsi de aynı kalitedeydi bence

Oruç
26.06.2009, 16:46

Vefa arıyorum vefa...:) Katılıyorum Selman. Verdik oyumuzu hayırlısı...

Gökhan KAN
26.06.2009, 16:47
Yılın Golü = İbrahima Yattara...(Bireysel Olarak)

Tsclub istanbul
26.06.2009, 16:48
En Güzel gol Alanzinho nun galatasaray a attıgı gol.. çok kızmıştım o maçta :)

Abdülkadir Kılıç
26.06.2009, 16:52
Hayırlı olsun. Kullandım oyumu.

ugurTS1989
26.06.2009, 16:55
ewet oylar kullanılmıstır hayırlı olsun sectıklerımın cogu cıkacaktır emınım ...bu arada alanzınho yu yılın futbolcusu secmemenız onerılır cale nın hakkını yemeyelım;)
NOT:selman abı o yazdıgın vefa sozunun devamını solerımısın bende onu arastıryodum bulamadım?

ozgurkilic
26.06.2009, 16:55
Oyumuzu kullandık hayırlı olsunda yılın Trabzonspor Yazarını sanki atlamışız Ben Ergun Ata ya oy verecektim :D

İsmail Çavuşoğlu
26.06.2009, 16:57
Kullandık oyumuzu hayırlı olsun..

İsmail Alkan
26.06.2009, 16:57
Yılın En Güzel Golü-------------- Gökhan'ın Ankaraspor'a attığı gol
- Yılın Yerli Futbolcusu---------- Egemen Korkmaz
- Yılın Yabancı Futbolcusu------- Cale
- Yılın PAF Futbolcusu----------- Zeki Ayvaz(nede olsa bizim mahallenin çocuğu:) )
- Yılın Spor Adamı--------------- Ahmet özen
- Yılın Basketbolcusu ?
- Yılın Sporcusu----------------- Ferhat Pehlivan (nede olsa o da bizim mahallenin çocuğu :) )

Oylarımın bazılarını bu şekilde kulladım şahsen :) Buraya yazmamın bi mahsuru yoktur inşallah...
Koray yılın basketbolcusunu atlamşsın :)

Koray
26.06.2009, 17:04
İsmail abi basketbolcular hakkında hiç bi bilgim yok anlamamda zaten basketboldan haksızlık yapmak istemedim hiç birine açıkçası :)

İsmail Alkan
26.06.2009, 17:07
İsmail abi basketbolcular hakkında hiç bi bilgim yok anlamamda zaten basketboldan haksızlık yapmak istemedim hiç birine açıkçası :)
Ogün veya Birkana verebilirdin ;)

Harun
26.06.2009, 17:14
Aşağıda karışık olarak verilmiş eşleştirmelerden hangileri bana ait olan oylamadır sizce?:D:D

A-Tabiki Yattara &----1- Yılın En Güzel Golü
B-Tabiki Yanal &----2-Yılın Yerli Futbolcusu
C-Tabiki Egemen &----3-Yılın Yabancı Futbolcusu
D-Tabiki Alanzinho &----4- Yılın Spor Adamı

Erdal
26.06.2009, 17:16
İsmail abi ben Ogün ü seçtim :)...

Miraç Atalay Çiftçi
26.06.2009, 17:17
Yılın yabancısı; Colman-Cale arasında gittim gittim, geldim. Sonuçta Colman'ı seçtim.
Yılın golü; Yattara'nın gençlere attığı gol...
Yılın spor adamı; Yanal
Yılın yerli oyuncusu; Egemen...

Ali Tunahan Güllü
26.06.2009, 17:18
Kullandık oyumuzu hayırlı olsun:)

Emirhan Makul
26.06.2009, 17:18
Yılın en başarılı Yabancısı Kesinlikle Tony Sylva'dır !

Tunga
26.06.2009, 17:19
BMN olarak her sene bu görevi layıkıyla yerine getiriyoruz.

Benim en çok hoşuma giden ise "Yılın Spor Adamı" ve "Yılın Sporcusu" kategorilerimiz. Neredeyse hatasız ve hakkı haklı teslim ederek veriyoruz o ödülleri.

Sizlerden ricam, ilk mesajdaki açıklamaları iyi okumanız ve özellikle bu iki kategoride çok dikkatli oy kullanmanızdır.

Trabzonspor özü futbol olan bir kulüptür ama göğüslerinde o armayı büyük şeref ve layıkıyla taşıyan diğer branşlardaki sporcularımıza da da özenmeliyiz.

SDanışmaz
26.06.2009, 17:19
Oylarımı verdim :)

Murat'
26.06.2009, 17:20
Oyumu kullandım.

Muhammed KOÇ
26.06.2009, 17:20
ben de kullandım baketbolcu olarak ogün kesinlikle, program olarak stadyum(yine), futbolcu kesinlikle egemen..

yılın golü olaraak çok zor bir karar verdim. tüm goller mükemmel jeneriklik gollerdi. ama yattara daha bi güzel attı :)

Gökhan KAN
26.06.2009, 17:22
- Yılın En Güzel Golü= Yattara
- Yılın Yerli Futbolcusu=Egemen
- Yılın Yabancı Futbolcusu=Song
- Yılın PAF Futbolcusu=Göksu
- Yılın Spor Adamı=Ersun Yanal
- Yılın Basketbolcusu=Scott
- Yılın Sporcusu=?
- Yılın Trabzonspor Yazarı (Ulusal Basın)=Hakan Kulaçoğlu
- Yılın Trabzonspor Yazarı (Yerel Basın)=Aksal Yavuz
- Yılın Futbol Yazarı (Genel)=Zeki Çol
- Yılın Spor Programı=%100 Futbol

ozgurkilic
26.06.2009, 17:24
yılın golü olaraak çok zor bir karar verdim. tüm goller mükemmel jeneriklik gollerdi. ama yattara daha bi güzel attı :)[/QUOTE]

Bende yılın golunde çok zorlandım çünkü Alanzinhonun attığı aşırtma Colmanı mükemmel golu Gökanın golu zorlandım enson Bizim KAra Belanın attı gole gelip takıldım ama çok güzel atmıışşş

Muhammed KOÇ
26.06.2009, 17:29
Yılın Spor Adamı Olarak ersun yanalı seçmek ve ona bi teşekkür etmek boynumuzun bi borcu bence..

MuratJ
26.06.2009, 17:32
- Yılın En Güzel Golü= Yattara
- Yılın Yerli Futbolcusu=Egemen
- Yılın Yabancı Futbolcusu=Cale
- Yılın PAF Futbolcusu=Göksu
- Yılın Spor Adamı=Ahmet Özen
- Yılın Basketbolcusu=Umut Tınay
- Yılın Sporcusu=?
- Yılın Trabzonspor Yazarı (Ulusal Basın)=Sedat Tunalı
- Yılın Trabzonspor Yazarı (Yerel Basın)=Aksal Yavuz
- Yılın Futbol Yazarı (Genel)=Rıdvan Dilmen
- Yılın Spor Programı=Hiçbiri ama Stadyum dedim yinede!

samet aslan
26.06.2009, 17:33
Aşağıda karışık olarak verilmiş eşleştirmelerden hangileri bana ait olan oylamadır sizce?:D:D

A-Tabiki Yattara &----1- Yılın En Güzel Golü
B-Tabiki Yanal &----2-Yılın Yerli Futbolcusu
C-Tabiki Egemen &----3-Yılın Yabancı Futbolcusu
D-Tabiki Alanzinho &----4- Yılın Spor Adamı

iyi güzel de biraz karıştırmıssın sankı :D

bordo61
26.06.2009, 17:49
Bende kullandım

Dursun Kaplan
26.06.2009, 17:50
Oylar gönderildi.

Yılın en güzel golünü, Colman'ın gollerinden birine yazın. :)

OnOuR
26.06.2009, 17:53
Oyumu gönderdim... %100 başarı oranı bekliyorum :D

ilhan
26.06.2009, 18:04
Yılın golü için kopyada çekilmiyor ki kardeşim :) Ben o kategoriye oy kullanmayı düşünmüyorum. :p

Furkan
26.06.2009, 18:04
oyumu kullandım tüm Trabzonspor camiasına hayırlı olsun. En güzel gol gerçekten zorlayıcı bir seçenek.Ama yattara ağır bastı...

samet aslan
26.06.2009, 18:06
ewt en zor secenek yılın golu hepsı bırbırınden gusel goller ama oyun yattara ya..

Mayls
26.06.2009, 18:07
En zor seçenek yılın basketbolcusu. Hiç bir maçımızı izle(ye)medim :)

Osman Yavuz
26.06.2009, 18:08
Gollerimiz son 10 yıla bile damga vuracak cinstendi.Gönlümde 3-4 gol vardı ama Yattara'nın bireysel çalışması ağır bastı.Alanzinho,Selçuk ve Gökhan'ın akıl dolu golleri de azımsanamayacak kadar oy alacaktır.

Hiç zorlanmadığım konu yılın yerli futbolcusu oldu.Oyumu tabii ki Egemen'e kullandım.

En çok zorlandığım konu da yılın yabancısı oldu.Colman ve Sylva arasında gittim geldim ama oyumu Colman'dan yana kullandım.

Fatih Özkan
26.06.2009, 18:10
Oyumu kullandım...
Hayırlısı olsun!

ilhan
26.06.2009, 18:11
Bireysellik dersem Yattara,
Estetik dersem Colman,
Perspektif dersem Alanzinho,
Teknik vuruş dersem Gökhan,
Nokta vuruş dersem Selçuk..

O ay Avrupa'da da 5. sırayı alan Yattara'nın golüne verdim oyumu. :)

Kadir
26.06.2009, 18:12
En zor seçenek yılın basketbolcusu. Hiç bir maçımızı izle(ye)medim :)

Aynen . Ben Ogün'ü işaretledim içimden öyle geldi :)

İyi bir sezon geçirdi mi acaba kendisi :)

Cafer KILIÇSOY
26.06.2009, 18:12
Yılın Spor Adamı Olarak ersun yanalı seçmek ve ona bi teşekkür etmek boynumuzun bi borcu bence..
En büyük hayalim benim bu. Sonuçta bu kadroyu kuran kişi kendisi. Kendisine en çok destek veren de BMN'idi. Olacak inşallah. Ersun Hoca BMN'nin elinden hakettiği ödülünü alacak.

Cafer KILIÇSOY
26.06.2009, 18:14
Bireysellik dersem Yattara,
Estetik dersem Colman,
Perspektif dersem Alanzinho,
Teknik vuruş dersem Gökhan,
Nokta vuruş dersem Selçuk..

O ay Avrupa'da da 5. sırayı alan Yattara'nın golüne verdim oyumu. :)
İlhan herşey bir tarafa Gökhan'ın Bursaya attığı gol anlam yüklüydü benim için;)

ilhan
26.06.2009, 18:17
İlhan herşey bir tarafa Gökhan'ın Bursaya attığı gol anlam yüklüydü benim için;)

Abi tüm gollerde bir anlam vardı. :) Tabii ki o golün anlamı ayrı güzeldi. Ama Hacettepe'ye 1-0 yenmişiz enfes bir gol, sezonun ilk maçı enfes bir gol, Ankaraspor'un direncini kıran enfes bir gol, Galatasaray'a Osmanlı tokatı gibi yapışan enfes bir gol.. Enfesti goller. :D

Vallahi şu golleri 1967 defa izlesem sıkılmam. :)

Mayls
26.06.2009, 18:17
Aynen . Ben Ogün'ü işaretledim içimden öyle geldi :)

İyi bir sezon geçirdi mi acaba kendisi :)
Yılın sporcusu konusunda da zorluk yaşadım. Oyumu zar atarak belirledim :)

Kadir
26.06.2009, 18:18
Yılın sporcusu konusunda da zorluk yaşadım. Oyumu zar atarak belirledim :)

Onuda salladım kimi işaretlediğimi bile hatırlamıyorum şu an :o

danger00
26.06.2009, 18:21
selçuk'un i.b.b ye attığı aşırtma gol ile yattaranın gençlere attığı gol arasında kaldım, selçuk dedim.

albatros
26.06.2009, 18:22
oyumu kullandım vicdanımı rahatlattım :)

Koray
26.06.2009, 18:25
Kimsenin tercihine karışmak haddim değil ama Colman yılın yabancısı olmak için ne yaptı çok merak ediyorum...

Emre B.
26.06.2009, 18:26
En çok yılın golünde zorlandım.Gerçekten bu sene çok güzel gollerimiz vardı.

ÜNAL
26.06.2009, 18:27
Hakedenler kazansın . . .

Oylar verilmiştir.:)

Muhammed
26.06.2009, 18:29
Kimsenin tercihine karışmak haddim değil ama Colman yılın yabancısı olmak için ne yaptı çok merak ediyorum...

Sen rahat ol Koray abi yapmıştır bişeyler:D

Barış Kaptanoğlu
26.06.2009, 18:32
yılın golü Gökhandan bursaya

ugurTS1989
26.06.2009, 18:32
aynen katılıyorummm sanaa:alkış::alkış::alkış:

Emre GÜRDAL
26.06.2009, 18:33
en guzel gol alanzınhonu kocaelıspora atııgı gole verdım
en ıyı yerlı egemen korkmaz
en ıyı yabancı gustavo colman
en ıyı basketbolcu umut tınay
en ıyı ulusal yorumcu rıdvan dılmen
ıyı yerel yorumcu aksal yavuz
ey ıyı spor programı maraton

Barış Kaptanoğlu
yılın yabancısı Colman

cihatöztürk
oyumu kulandım

en çok yılın golünde kafam karıştı

colmanın gs ye attığı gole verdim

Muhammed
26.06.2009, 18:34
Bende en iyi yerli egemen
en iyi yabancı colman
en güzel gol colmanın gs ye attığı gol

Barış Kaptanoğlu
26.06.2009, 18:36
oyumu kulandım

en çok yılın golünde kafam karıştı

colmanın gs ye attığı gole verdim

harika bi goldü ama ben anlamını düşünerek Gökhan ünalın bursaya atığı golü seçtim.Bursalıların öyle ağrına gitmiş ki hala Trabzon hakkında atıp tutuyolar.

Barış Kaptanoğlu
26.06.2009, 18:36
en iyi yerli egemen

Gökhan KAN
26.06.2009, 18:38
Yanındayım Koray...Ben Song a verdim o olmasa daha ligin başında kopmuştuk...2 hatayla adamı silemem..

Serdar A
26.06.2009, 18:48
Bazı ödüllerde kötünün iyisi seçilmek drumunda . Mesela , spor programı kategorisi , mesela genel yorumcu kategorisi .

Paf takım sezonun en iyi performansı Göksu Alhas .
A takım sezonun en iyi yerli oyuncu performansı Selçuk İnan .
A takım sezonun en iyi yabancı oyuncu performansı Rigobert Song .

Sezonun en iyi golünü seçmekte karasız kaldım . Kimi seçsek ya Alanzinho'ya ya Gökhan'a ya Selçuk'a haksızlık olacak . Yattara'da bir tane attı ama tam attı :)

KUTADGU
26.06.2009, 18:50
Görevimi yerine getirdim.

Yerine getirilen görevim hakkında başka da bir açıklamaya gerek duymuyorum.

Bu yılın daha muhteşem olması dileğimdir.

magicyattara
26.06.2009, 18:59
Yılın golü kategorisi bayağı zorladı beni:)

O kadar güzel goller var ki...

Ben Dünya'da 5. seçilen gole oy verdim ama Gökhan Ünal'ın Bursa'ya attığı son dakika golü keza Umut'un Ankaragücüne attığı son dakika golü,Alanzinho'nun Gs ve Kocaeli'ye attığı muhteşem goller,Selçuk İnan'ın İBB'ye attığı gol,Gökhan Ünal'ın Ankaraspor'a attığı gol,Colman'ın Antalyaspor'a attığı gol....Hepsi aynı değerdeydi benim için.

Yılın Yabancısı Tony Sylva,yerlisi Egemen.
Yılın yorumcusu Serdar Bali:)

Kubilay61
26.06.2009, 19:08
bende oyumu verdim hayırlı olsun :)

onur-ts
26.06.2009, 19:09
oyumu kullandım...hayırlı olsun.

A.Ali Karanis
26.06.2009, 19:10
yılın en mutlu sonu : bayan futbol takımımızın şampiyon olması.

oylarımı verdim bende. :)

Kaan
26.06.2009, 19:18
...................

DNA-TS
26.06.2009, 19:21
ben en çok yılın golünde zorlandım..birbirinden güzel jeneriklik gollerimiz vardı bu sezon...ben oyumu yattaranın g.birliğine attığı gole verdim..

ilhan
26.06.2009, 19:24
Colman'ı seçen arkadaşlar açıklamasını yapmak zorunda mı? Orada ki şıklardan Colman'ı seçen ile Sylva ya da başkasını seçen arasında ne gibi fark vardır? İnsanların hür ve özgür iradelerine saygı gösterin biraz.

Evet Colman'a salt olarak bandanası ve karizması için oy verdim. Bu kimi ilgilendirir? İnsanların hür iradelerini kullanarak oy kullandığı bir ödül yarışmasında bu tip çıkışları ve serzenişleri yerinde bulmadığımı da belirteyim. Siz sevmiyor ya da beğenmiyorsunuz diye insanlar da aynı paralelde olmak zorunda değil. Beğenen beğeniyor, beğenmiyor beğenmiyor. Bunun için kriter ya da kıstas koymak doğru değil.

Şenol Altunsoy
26.06.2009, 19:30
Fırsat bulup Ersun Hocaya oy verdim ya gözüm açık gitmez artık :)

sessizkral_1
26.06.2009, 19:31
Egemen,Alanzinho,Ersun Yanal,Sedat Tunalı,Ogün Sevinç,Göksu Alhas.

Koray
26.06.2009, 19:35
Colman'ı seçen arkadaşlar açıklamasını yapmak zorunda mı? Orada ki şıklardan Colman'ı seçen ile Sylva ya da başkasını seçen arasında ne gibi fark vardır? İnsanların hür ve özgür iradelerine saygı gösterin biraz.

Evet Colman'a salt olarak bandanası ve karizması için oy verdim. Bu kimi ilgilendirir? İnsanların hür iradelerini kullanarak oy kullandığı bir ödül yarışmasında bu tip çıkışları ve serzenişleri yerinde bulmadığımı da belirteyim. Siz sevmiyor ya da beğenmiyorsunuz diye insanlar da aynı paralelde olmak zorunda değil. Beğenen beğeniyor, beğenmiyor beğenmiyor. Bunun için kriter ya da kıstas koymak doğru değil.

İlhan cevap yazdığın mesaja alıntı yap ki bilelim lafların kime diye :)

ilhan
26.06.2009, 19:38
İlhan cevap yazdığın mesaja alıntı yap ki bilelim lafların kime diye :)

Belediyeye yazdım Koray'ım :)

Yahu sen Sylva'ya vericeksin, ben Colman'a, Kaan Yattara'ya, Ahmet Cale'ye, Mehmet İsaac'e verecek ki tadı çıksın zaten. Oylama yahu bu :) Bırakın isteyen istediğine versinde çekişme yaşansın.

Geçen seneki oylamayı hatırlamıyor musunuz?

* Yattara
* Ayman
* Moawad
* Jabi

:D

Mustafa K. Demirbaş
26.06.2009, 19:53
oylar kullanılmıştır:)
hayırlı olsun..

Hürgün Aygün
26.06.2009, 19:55
en ii türk oyuncu egemen

Harun
26.06.2009, 19:57
Yattara kankamın gölünü bir kez daha izleyeyim dedim.Yattara'nın gol tekrarında spikerin " geride bıraktığımız 27 haftanın en çok şut çeken takımı Trabzonspor" dediğinde bir garip oldum.Ve Ersun Yanal'a verdiğim oyu, hakettiğini birkez daha gördüm:)

Erbay
26.06.2009, 19:57
Yabancı futbolcularda oyum istikrarı ile Sylva'nın oldu. Yılın golü de Yattara'ya. Hayırlı olsun.

Mustafa K. Demirbaş
26.06.2009, 19:59
en iyi yabancıda benimde oyum Sylvanın oldu:)

Burak_52
26.06.2009, 20:47
oyumu kullandım hayırlı olsun
egemen,colman,selçuk un b.ş.b yeye attığı gol,stadyum,rıdvan dilmen...vs...

Hasan61
26.06.2009, 20:53
yerli egemen
yabancı sylva
yılın golü yattara-g.birliği hepsi çok güzeldi ama bu gol daha etkiledi beni

Mehmet Zeki
26.06.2009, 20:58
en iyi yabancıda benimde oyum Sylvanın oldu:)

Benimde :)

Burak Akçay
26.06.2009, 21:48
yılın en iyi sporcusu dalında Selçuk Aydın neden yok acaba ???

Mert67
26.06.2009, 22:00
En iyi yerli: Egemen
En iyi yabancı: Cale

Kazım Uzunboy
26.06.2009, 22:07
Oylar kullanılmıştır. :)

Emre B.
26.06.2009, 22:19
Geçen seneki oylamayı hatırlamıyor musunuz?

* Yattara
* Ayman
* Moawad
* Jabi
:D

Gerçekten çok zorlanmıştım :D.

ilhan
26.06.2009, 22:21
Gerçekten çok zorlanmıştım :D.

Hele ben, hayatımın en zor sorusuydu. :D

Zafer BİLGİN
26.06.2009, 22:21
Yılın golü oyumu,sırf sevincinden dolayı,Selçuk un ilk Ankara maçındaki golüne verdim.

Teşekkürler Selçuk.O gol sevincin hala gözlerimin önünde.

Mehmet Fırat
26.06.2009, 22:23
Verdim oyumu.

Bu sefer baya zorlandım yalnız. :)

Kaya
26.06.2009, 22:27
Yılın golü ile yabancı futbolcu kategorisi baya zorluyor. Yalnız ben en çok yılın sporcusu adaylarından kimin kazanacağını merak ediyorum. Aday sporcularımız çok başarılı. Özellikle atıcılık takımımız fevkalade işler yapmaktalar...

Kaya
26.06.2009, 22:37
An itibariyle oy veren kişi sayısı 1.000'i buldu... :)

U.Sadıkoğlu
26.06.2009, 22:55
bizde verdik hayırlısı :)

Nihal Ayvaz
26.06.2009, 23:23
Verdim oylarımı.

Bu sezon çok güzel goller vardı ama en güzeli YATTARA'nınkiydi oyum ona gitti hiç düşünmeden ;)

m@rdi
26.06.2009, 23:35
1074. oyun sahibiyim.
Hayırlı olsun. :)

Burak Akçay
26.06.2009, 23:38
yerli egemen
yabancı cale

Muhammed KOÇ
26.06.2009, 23:39
gol seçimi çok zordu.. yattara hak etti o golle :)

Erdem Keser
26.06.2009, 23:42
Yılın Spor Programı

Kategorisinde Mustafa Kahraman'ın sunduğu "Açık Tribün" programınında olmasını beklerdim.

oguzkoc
26.06.2009, 23:44
oyum vatana millete hayırlı olsun :)

Serdar Ersoy
26.06.2009, 23:46
oyumu kullandım hayırlı olsun ...

Terzioğlu
26.06.2009, 23:48
Hadi bakalim kullandim oyumu.

Cafer Bulur
27.06.2009, 00:07
Oyumu kullandim,hayirli olsun.

AYYILDIZ
27.06.2009, 00:22
Yılın Spor Programı

Kategorisinde Mustafa Kahraman'ın sunduğu "Açık Tribün" programınında olmasını beklerdim.

Katılıyorum Trabzonspor'a en fazla yer ayıran kanallardan biri.

Cafer Bulur
27.06.2009, 00:27
Katılıyorum Trabzonspor'a en fazla yer ayıran kanallardan biri.
Tabiiki,gece yarisina kadar ezikleri konustuktan sonra bizden bahsetmeyi cok iyi beceriyorlar.;)

Bu programin secenekler arasinda belirtilmemesi yerinde olmus bence.

matalar
27.06.2009, 00:34
Yılın Spor Programı

aynen katılıyorum.
:okTrabzonsporun en çok konuşulduğu program:ok

matalar
27.06.2009, 00:38
Tabiiki,gece yarisina kadar ezikleri konustuktan sonra bizden bahsetmeyi cok iyi beceriyorlar.;)

haksızlık ediyorsun bence.programın %75'i bize ayrılıyor.

AYYILDIZ
27.06.2009, 00:52

Diğer ulusal kanallarda hangi program bize yer ayırıyor ki?Hiç birşey olmasa hakkımızda kötü konuşulmuyor.

hamucera
27.06.2009, 00:52
Yılın golü oyumu,sırf sevincinden dolayı,Selçuk un ilk Ankara maçındaki golüne verdim.

Teşekkürler Selçuk.O gol sevincin hala gözlerimin önünde.

benim sevinci gözlerimde birde fırtınanın başlangıcının belirtisiydi, sezona bu kadar mükemmel golle başlamak farklı bir duygu oldu. hiç düşünmedim açıkçası

yerli egemen
yabancı cale

bence de

Cafer Bulur
27.06.2009, 00:55
haksızlık ediyorsun bence.programın %75'i bize ayrılıyor.
Olabilir,ben gece yarisindan sonra bizim konusulmamizi yadirgiyorum.

Mustafa kahraman spor müdürü ise ilk önce Trabzonspor daha sonra digerleri konusulmali.

Benim izledigim programlarda bu böyle degildi,mustafa kahraman abimizden özel mesaj bekliyorum.;)

AdemS
27.06.2009, 03:29
Hayırlı olsun bakalım kullandık oyumuzu.. Yılın golü Yattara.. Yerli oyuncu Egemen, Yabancı oyuncu ise Cale :)

Ömer Kaya
27.06.2009, 04:05
evet yılın golü zor bir seeçenk olmuş

Uluhan
27.06.2009, 07:23
A takım sezonun en iyi yerli oyuncu performansı Egemen Korkmaz
A takım sezonun en iyi yabancı oyuncu performansı Hrvoje Cale

Burak
27.06.2009, 07:32
Anketimize Katıldığınız İçin Teşekkür Ederiz

Toplam 1317 kişi anketimize katılmıştır.

İskender Çakmak
27.06.2009, 09:42
yılın golü gökhan ünal bursaya atması daha da anlamlıydı

Özge
27.06.2009, 09:59
Bazı yerlerde zorlansam da oyumu kullandım.

ilhan
27.06.2009, 14:38
Toplam 1675 kişi anketimize katılmıştır.

Murat'
27.06.2009, 14:45
ilhan Trabzon'a gelecek misin bakalım.

Muhammed
27.06.2009, 14:45
Sonuçları neden göremiyoruz?

Muhammed
27.06.2009, 14:53
Düşündümde şimdi İsaac ve Yattara dışında bekleneni veremeyen yabancı yok. Onun dışındaki Sylva,Cale,Colman,Song oylarının hepside yerindedir.

hodlu
27.06.2009, 14:58
En çokta yılın golü oyunu kullanmak zor oldu ama Yattara'nın golü benim için tek geçilir...

trabzonsporfan
27.06.2009, 15:27

Bayan Futbol takımımız yakışanı yapmadı mı yoksa farklı bir ankette mi değerlendirilecekler ?

Berberoğlu
27.06.2009, 15:45
Ankette oyumu kullandım.

Yılın sporcusunu sallamak durumunda kaldım. Zira diğer branşlardaki sporcularımızı maalesef pek tanımıyorum.

Mira_61
27.06.2009, 15:49
En çok Yılın Yabancı Oyuncusu bölümünde zorlandım.Oyumu Tony Mario Slyva dan yana kullandım.Ama Cale de benim gönlümün Yılın Yabancı Oyuncusu.:);)
Yeri gelmişken yönetim sakın haa.;)

Adem Erdoğan
27.06.2009, 15:53
Yılın golü, Yattara-Gençlerbirliği maçı.
Yılın futbolcusu, Egemen
Yabancı futbolcu, Cale

Oylama yapılmıştır.

Mustafa Önder
27.06.2009, 15:54
Verdik oylarımızı bakalım hayırlı uğurlu olsun:)

a f s
27.06.2009, 16:08

Bayan Futbol takımımız yakışanı yapmadı mı yoksa farklı bir ankette mi değerlendirilecekler ?

Onlar için düşünülen bir sürpriz var merak etmeyin. ;)

ilhan
27.06.2009, 16:08
ilhan Trabzon'a gelecek misin bakalım.

Takım elbise zorunluluğu varsa; hayır. :D

Şaka bir yana, öyle bir düşüncem var. Zaman ne gösterir bilemeyiz.

Fatih
27.06.2009, 16:35
Yılın golü, Yattara-Gençlerbirliği maçı.
Yılın futbolcusu, Egemen
Yabancı futbolcu, Cale

Oylama yapılmıştır.

Hayret...:)

Adem Erdoğan
27.06.2009, 16:55
Hayret...:)

Hayret derken başkanım.:rolleyes:

Adil ÖZGÜR
27.06.2009, 17:52
Hayırlı uğurlu olsun,

Oyumuzu verdik,

İnşallah sıralamaya kalmayanlar,

İstediği yeri bulamayanlar;

OY ANAM OY demez:D

Birtan Karaman
27.06.2009, 18:09
Oyları Verdik .

Ben Gol Olarak Gs - Ts Maçındaki Alanzinho Gol'ü Seçtim :cool:

Yabancı Oyuncu Cale . Yerli Oyuncu Egemen .

Manu61
27.06.2009, 18:19
Oyumu kullandım..Mutluyum huzurluyum :)

ilhan
27.06.2009, 21:12
Toplam 2055 kişi anketimize katılmıştır.

emrah1461
27.06.2009, 21:21
Onlar için düşünülen bir sürpriz var merak etmeyin. ;)

oylamada olmaları da ayrı bi anlam taşırdı daha iyi olurdu.judo, boks, atıcılık var ama onlar yok.:confused:

İsmail Alkan
27.06.2009, 21:25
oylamada olmaları da ayrı bi anlam taşırdı daha iyi olurdu.judo, boks, atıcılık var ama onlar yok.:confused:
Sanırım,tek şampiyon takımımız oldukları için riziko edilmediler,ödülleri sabittir diye düşünüyorum :)

erik
27.06.2009, 21:33
Egemen
Cale
Gökhan Ünal-Bursa

Acar Altan
27.06.2009, 23:02
Oyumu verdim sonuclari bekliyorum.

Fatih
27.06.2009, 23:05
Hayret derken başkanım.:rolleyes:

Yarına anlatırım Adem.:)

ugrpnk
27.06.2009, 23:43
ben de oyumu kullandım.. hayırlısı olsun...

Barış Mayda
27.06.2009, 23:43
Hayırlı uğurlu olsun.

iskenderunlu
27.06.2009, 23:56
oy kullanılmıştır

Barış Kaptanoğlu
28.06.2009, 00:13
oylarımızı kullandık sonuçları bekliyoruz bakalım

Rahman Gümüş
28.06.2009, 03:28
oylamaya katıldım..yılın golünü seçme gerçekten çok zordu.. Bu sene çok gol atamadı ama jenerik goller attık:)

Terzioğlu
28.06.2009, 03:55
Yilin golü sorusuna Alanzinho'nun Kocaelispor'a attigi gol diye cevap verdim. O gol gercektende müthisti.

Anıl C
28.06.2009, 10:57
serdar bali'ye ödül verilmezse üzülürüm:)

Şahin_53
28.06.2009, 13:00
Oyumu kullandım hayırlısı olsun.....

Özgür Meriç
28.06.2009, 13:05
ben de oyumu verdim merakla bekliyorum özellikle yılın golünü :)

Emre Bekar
28.06.2009, 13:13
geçen sene serdar baliye vermiş olduğum oyumu geri almak beni ziyadesiyle memnun etti.

Erdem Keser
28.06.2009, 14:57

Peki oy verdiğin Ulusal kategoride yer alan programların hangisi sana ne kadar yer ayırıyor. 10 küsür yıllık dönemde Trabzonspor'un safında olduğunu , açıkca taraf olduğunu her fırsatta dile getiren bir spor müdürünün programını bana göre yine içi boş gerekçelerle eleştiren birisinin , aynı kategoride Trabzonspor'un esamesini sadece 4-5 dakikayla sınırlandıran diğer programlara gönül rahatlığıyla oy vermesini , üstelik dağılımın yüzde 80'ini Trabzonspor'a ayıran bir programın formatını eleştirmesini samimi bulmuyorum.Yapılacak birşey de yok , çünkü oy kategorisinde değerlendirilmemiş.Eleştirim sadece çelişkili gerekçelere...Yöneticimiz Saner Ayar'ın Genel müdürlüğünü yaptığı ulusal medyadaki kanalın gece saat 3'ten sonra Trabzonspor'dan iki kelam etmesi ödüle layık görülecekse ben kabul etmiyorum böyle birşeyi bireysel olarak.

sifuni
28.06.2009, 17:08

Trabzonspor icin ne söyliyeceksiniz diyen dedikten 1 dakika sonra reklama giren Programmi sececeksen kendin bilirsin ama yillarca o programm Trabzonsporu konusuyor.

bordobluex
28.06.2009, 21:37
http://img268.imageshack.us/img268/8439/taraftardlleriduyuru.jpg

BMN Ana sayfasındaki grafik için forum üyelerinden musty3461 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=15548)'i (Mustafa) tebrik ederim. Açıkçası grafiği senin hazırlamış olabileceğini düşünmemiştim. Seni hazırladığı duyunca da pek şaşırmadım. Önceki değerli çalışmaların gibi çok güzel olmuş. Tebrikler. :alkış:

Taraftar Ödülleri Organizasyonu için söylenecek fazla söz yok. Geçmiş iki organizasyon ne kadar başarılı bir işin yapılacağının göstergesi. Emeği geçecek olanları şimdiden kutlarım.

Oyumuzu gönderdik elbette.

Mustafa ÖZDEMİR
28.06.2009, 21:46
yılınn golü tartışmasız yattaranın ki...

musty3461
28.06.2009, 21:51
http://img268.imageshack.us/img268/8439/taraftardlleriduyuru.jpg

BMN Ana sayfasındaki grafik için forum üyelerinden musty3461 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=15548)'i (Mustafa) tebrik ederim. Açıkçası grafiği senin hazırlamış olabileceğini düşünmemiştim. Seni hazırladığı duyunca da pek şaşırmadım. Önceki değerli çalışmaların gibi çok güzel olmuş. Tebrikler. :alkış:

Taraftar Ödülleri Organizasyonu için söylenecek fazla söz yok. Geçmiş iki organizasyon ne kadar başarılı bir işin yapılacağının göstergesi. Emeği geçecek olanları şimdiden kutlarım.

Oyumuzu gönderdik elbette.

beğendiğinize sevindim..
teşekkür ederim :)

Egemen Yılmaz
29.06.2009, 10:41
Hayırlı olsun, ben de oyumu kullandım.

Yazici_61
29.06.2009, 10:45
Bende oyumu verdim!

Cengiz Çubukcu
29.06.2009, 10:51
ben de oyumu kullandım, bazı kategorilerde arada kaldım :)

Faik Yılmaz
29.06.2009, 11:34
3649. kişi olarak oyumu kullandım hayırlı uğurlu olsun :)

SDinc
29.06.2009, 18:41
4000'e yakın oy verilmiş. Bana kalırsa çok az. En azından bi 20.000 olmasını beklerim ama daha zaman var sanırsam. Umarım olur.

Kazım Uzunboy
29.06.2009, 18:43
Oylama daha yeni baladı.

20.000 i geçecektir. :)

A.Hilal Çakıroğlu
29.06.2009, 18:49
4000'e yakın oy verilmiş. Bana kalırsa çok az. En azından bi 20.000 olmasını beklerim ama daha zaman var sanırsam. Umarım olur.Oylama başlayalı henüz 3 gün oldu. Bence 3 hatta 2,5 gün için 4000 oy gayet güzel.

Geçen sene ki ankette 30.397 oy kullanılmıştı :yattara:

Tunga
30.06.2009, 01:18
Güzelliklerin yarışması elbette güzel. BMN olarak bu işi her geçen sene daha iyi yaptığımızı düşünüyorum.

Ama çok daha güzeli, her sene ödül verecek, ödüle layık, ödül için yarışan Trabzonsporlular'ın sayısının artması.

Çok istedik ki, bu sene şampiyonları onurlandıralım. Ana takımımız için bu olmadı maalesef. Yine de geçtiğimiz senelere göre çok daha renkli, çok daha seçenekli alternatifler var. Umuyorum ki, seneye şampiyonluklarımıza ödüller vereceğiz. Futbol, basketbol, vb.

Bu sene ancak bayan takımımız ile yetineceğiz.

cellchook
30.06.2009, 01:22
oyumu kullandım sonucları bekliyorum:)

Kazım Uzunboy
02.07.2009, 11:52
Bu sene 40.000 oyu geçerse hiç şaşırmam. :)

SDinc
08.07.2009, 19:49
Oy kullanma işlemi çok yavaş ilerliyor. Ara sıra bi giriyorum (sallıyorum) 13115 üye oy kullanmış. yarım saat sonra tekrar giriyorum 13116. Güncel tutulması gereken bir olay çünkü başka hiç bir yerde yok böyle taraftar ödülleri.

cemilsezgin
08.07.2009, 21:02
görev tamamlanmıştır< herkese hayırlı ugurlu olsun

esirgolge
08.07.2009, 21:15
13314 kişinci olarak oyumu kullandim :cool:

miaksoy
22.07.2009, 21:00
oylama ne zaman sonuclanacak bilen var mi?

sessizkral_1
22.07.2009, 21:01
Toplam 22818 kişi anketimize katılmıştır.

Ilelioglu
22.07.2009, 21:15
Toplam 22818 kişi anketimize katılmıştır.

Gecen sene ne kadardi??

Mustafa ÖZDEMİR
22.07.2009, 21:15
geçen seneyi çoktan geçtik bence...

Ilelioglu
22.07.2009, 21:20
geçen seneyi çoktan geçtik bence...

Bu oylama ne zaman bitecek??

İsmail Alkan
27.07.2009, 18:38
Arkada kalmasın :)

Son oylama rakamı 32196...

Hüseyin İlkin
27.07.2009, 19:17
" BordoMavi'Net'in düzenlemiş olduğu Trabzonspor Taraftar Ödülleri'nin oylama süreci 3 Ağustos'ta sona eriyor. "Devamı;

http://www.bordomavi.net/index.php?page=duyurular&d_id=2182

Mehmet Fırat
27.07.2009, 19:21
Ödüller ne zaman ve nerede verilecek?

Selami Gürpınar
27.07.2009, 19:22
Tören ne zaman olacak bilgisi olan varmı ?

Ilelioglu
27.07.2009, 19:27
Devamı;

http://www.bordomavi.net/index.php?page=duyurular&d_id=2182

Tesekkürler.:)

Anıl Caner
27.07.2009, 19:33
35 bin kişinin oy kullanmasının altındaki mana nedir? nasıl mümkün oluyor bu durum? kendilerine oy mu attırıyorlar?

Faik Yılmaz
28.07.2009, 10:25
çok geniş bir katılım olmuş.....

Ahmet Kuru
28.07.2009, 10:27
çok geniş bir katılım olmuş.....
Maşallah,Allah arttırsın:)

ozturk
28.07.2009, 10:34
yanlız şöyle bir durum var aynı kişi birden fazla oy kullanabiliyor galiba. bu da kötü bir durum:)

Ahmet Karadeniz
28.07.2009, 10:35
bende oyumu kullandım fakat sunu soylemeliyim en fazla en guzel golü kim atmısda zorlandım ve bence bu guzel bi olay

Uğurtan
28.07.2009, 10:37
yanlız şöyle bir durum var aynı kişi birden fazla oy kullanabiliyor galiba. bu da kötü bir durum:)

Pek fazla bilmeyen biri birden fazla oy kullanamaz.. Tesadüf harici :)

Recep Alkan
28.07.2009, 10:48
Bende bugün kullandım oyumu.

Yalnız spor adamı kısmında selçuk aydın olmalıydı diye düşünüyorum.

Travelair
28.07.2009, 16:06
Mehmet Yakup Yılmaz'a jest yapılmış :I

Hekimoğlu
28.07.2009, 16:14
Mehmet Yakup Yılmaz'a jest yapılmış :IBir gün 90 dakika programında Trabzonspor büyük kulüptür Sivas gibi futbolcusunu satmak için çabalamaz büyük düşünür demişti Sivas hiçbir zaman büyük olamaz gibi birşeyler söylemişti beni de şaşırtmıştı.

Külünkoğlu
28.07.2009, 17:03
Son günlere gelindiğinde neden bu anket coşuyor araştıracağız arkadaşlar. Birileri fena halde birisinin ödül almasını istiyor heralde. :)

Ahmet Kuru
28.07.2009, 17:05
millet olarak son dakikacıyız Metin abi:)

Külünkoğlu
28.07.2009, 17:15
Yok Ahmet yetkililerle şimdi konuştum. Aynı bilgisayardan atılan bir sürü mükerrer oy var. Tespit etmemiz bir kaç dakikamızı alacak. Sonuçları ilan ettiğimizde hep göreceğiz. 41 bin oyun içinden mükerrer olanları düşülecek. Esas rakam o zaman ortaya çıkacak. Bir bilgisayardan isterse 1 milyon oy atılsın bu değişmeyecek. O yüzden bu arkadaşlar boşa kendilerini yoruyorlar. :)

DKaraduman
28.07.2009, 17:18
41857 olmuş. Vay anasını ya :eek:

Badaloğlu
28.07.2009, 17:20
Demek, BMN'nin bu ödüllerini birileri çok önemsiyor...

Mustafa ÖZDEMİR
28.07.2009, 17:40
bmn nin gücü işte...

The Legend
28.07.2009, 20:41
oyumu kullandım hayırlı olsun.

Hamdi Karamahmutoğlu
28.07.2009, 21:15
Oyumuzu verdik, hayırlı olsun.