PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Karel D?Haene

Sayfa : [1] 2

admin
04.06.2004, 12:32
http://www.trabzonspor.org.tr/img/futbolcu/karel1.jpgKarel D'Haene ile ilgili tüm yorumlar bu ba?l?kta...

grandiose
07.06.2004, 17:41
sadece içimden geçeni yaziyorum :

eger olur da karel gönderilemzse,yani elde kalirsa, bu sene çok ama çok basarili olacak..ne bileyim sanki müthis bir patlama onu bekliyor...hayirlisi.. saygilar...

oflu30
09.06.2004, 17:09
bende tam tersini düsünüyorum.. onun gibi çooook topçu var bizim aykiriluklarda bee:)

Harun-61
09.06.2004, 21:59
basarilar sana d'heane

yolun acik olsun

grandiose
10.06.2004, 00:57
ola usaklar ben sayet elde kalirsa,satilmazsa böyle birsey yapabilir diye içimden geçeni söyledim zatii. ne pagiriysuuz pacak gadar usagasmileys/smiley1.gif

Bordomavi08
10.06.2004, 05:38
Hizmetleri için tesekkürler. Ileriki futbol hayatinda basarilar!

KeeN
10.06.2004, 18:29
D'hane den bir nane olmaz bu futbolcu vasat bir defans oyuncusu.Oynar ama sadece vasat bir sekilde oynar bence hemen gönderilmeli.Tihjs e karsilik Somer ve bunu takas edebilirsek mükemmel olur.
Villereal maçinda D'hane nin ters vurusunda tam çataldan dönen topu aklimdan geçiyorda gülümsüyorum.

serdarhoca
14.06.2004, 03:02

eger olur da karel gönderilemzse,yani elde kalirsa, bu sene çok ama çok basarili olacak..ne bileyim sanki müthis bir patlama onu bekliyor...hayirlisi.. saygilar...

Yener abi al benden de o kadar. Nerden geliyor bilmiyorum ama bu adamda n bir seyler olacak gibime geliyor. Bu sene kalmasina karar verilmis. Hadi hayirlisi. Bu adamin asil yeri orta saha. Defansta Antep maçi hariç çok rezil maçlar çikardi.

Ayrica dehane'yi görünce ya da duyunca aklima Öztürk Pekin'in " dayene" demesi geliyor. Ah su spikerler smileys/smiley1.gif

schumi
14.06.2004, 19:23
aslında iyi bir topcu fakat çok genç ve zamana ihtiyacı var ve en son
habere göre kampa katılıyor sanırım seneyede bizim oyuncumuz olacak
umarım başarılı olur

Harun-61
14.06.2004, 22:12
gerede kampina götürülecekmis...yasi genc-ziya hoca onuda adam yapar !!!

Cafer Çagatay
14.06.2004, 23:34
Yok be arkadaslar...Benim hiç ümidim yok vallasmileys/smiley18.gif

My
15.06.2004, 00:32
D' Haene' den ne köy olur ne kasaba... Bu takima yakismiyor bence, alttan gelen çocuklarin önünü kesmekten baska bisii diil..!!!

Muhalif
15.06.2004, 18:21
çok sevimli bir çocuksmileys/smiley36.gifama belçikali olmasi sevmemem için yeter sartsmileys/smiley2.gifbelçikali istemiyorum trabzonda.. ama yine kampa çagirmislar ne yapalim.. bence bunu biraz medyatik yapip beckham gibi mankenliginden para kazanabilirizsmileys/smiley2.gif

ARAGORN01
18.06.2004, 10:12
Bu adamdan hiçbir sey olmaz. PAF takima yollayalim , biraz pissin gelsin:))

Bizim genç takimdan gelenm çocuklar çok daha iyi bu naneden

FANATIK61
18.06.2004, 15:07
Tolga bir macda ceza yemisti o zaman Karel oynadi onun yerine. Bence o macta hic arattirmadi Tolgayi. Yani demek istedigim Ziya Hoca her oyuncuyu iyi kullanabilir, systeme iyi uyduruyor. Bence defans icin alternatif transfer yapmiyacasak.

Punisher-61
19.06.2004, 17:50
De Haene aslinda iyi futbolcu ama bizde ancak yedekte kalir...

Harun-61
04.07.2004, 01:43
http://www.trabzonspor.org.tr/img/haberpic/0405almanya/32.jpg

Harun-61
09.07.2004, 22:21
http://www.trabzonspor.org.tr/img/haberpic/0405almanya/85.jpg

My
11.07.2004, 00:59
Lem bu çocuk hafiften Beckham' i andiriyor he smileys/smiley1.gif

kadirsa_2000
28.07.2004, 22:48
Erdinç'in yoklugunda üzerine düseni çok iyi yapiyor bence. Güven veriyor, yetenekli ve çok genç. Ben bu aksamki s.riga maçinda oyununu begendim. Allah'in izniyle çok daha iyi olacak.

Guests
28.07.2004, 23:37
insallah bu sene daha iyi olacak keske sommers de gitmeseydi neyze yönetim öyle istedi ama sanki bizden biriydi

Harun-61
29.07.2004, 00:09
bugün iyidi...smileys/smiley32.gif

kolxuri
29.07.2004, 22:01
bana göre skonto maçinda, yattara ile birlikte sahadaki en yararli iki adamdan biriydi. dört yildizlik bir oyun ortaya koydu.

eger biraz daha kendini göstermesi saglanirsa, bir iki sene içinde Trabzonspor formasi altindaBelçika milli takimina çagrilacagini düsünüyorum.

tüm yedeklerle birlikte defans blogumuzdamodern futbolu bilen,üst düzeyde yaratici futbol zekasina sahip ikioyuncumuz var biri TOLGA digeri de D'HAENE gerisi fasa fiso...

defans sadece top kesmek demek degil, ayni zamanda kestigin topu göstermeden oyuna sokabilmek yaratici sekilde hucüma dönüstürebilmek demektir.

D'HAENE modern futbola kafasi basmayanbizim bir kisim cahil taraftarimizin bos laflarina kafayi takmasin vedogru futbolunu devam ettirsin.

TORUN
30.07.2004, 08:50
bana göre skonto maçinda, yattara ile birlikte sahadaki en yararli iki adamdan biriydi. dört yildizlik bir oyun ortaya koydu.

eger biraz daha kendini göstermesi saglanirsa, bir iki sene içinde Trabzonspor formasi altindaBelçika milli takimina çagrilacagini düsünüyorum.

tüm yedeklerle birlikte defans blogumuzdamodern futbolu bilen,üst düzeyde yaratici futbol zekasina sahip ikioyuncumuz var biri TOLGA digeri de D'HAENE gerisi fasa fiso...

defans sadece top kesmek demek degil, ayni zamanda kestigin topu göstermeden oyuna sokabilmek yaratici sekilde hucüma dönüstürebilmek demektir.

D'HAENE modern futbola kafasi basmayanbizim bir kisim cahil taraftarimizin bos laflarina kafayi takmasin vedogru futbolunu devam ettirsin.

Yukarida yazdiklarin D'Haene içinmi? Hemen bir nazar boncugu gönderde nazar almasin.

Arkadasim bizim göremedigimiz, senin gördügün su özellikleri yazdabizde ögrenelim.

Acaba ben yanlis maçmi seyrettim? O atak yapmaktan aciz Riga takimi karsisinda bile kademe,adam paylasimi, hatasi yapan ve hepsinden önemlisiileride baski kuramayan böyle bir takima karsi bile arkadan oyun kuramayan, gelen her topu sisirme diye tabir edilen sekilde uzaklastiranD'Haene'mi?Pes yahuu.....

EmrahYalçınalp
30.07.2004, 10:21
Daha iyisi alinmadikça kalmasinda fayda var...

kolxuri
01.08.2004, 14:39
D'haene, Trabzonspor'a isimsiz olarak gelmis çok genç bir futbolcu.

Bizim taraftar kitlemizin neredeyse yarisinin; hayatinin bir döneminde Trabzonspor'da forma giymek için bir seyler yapmis ama bunu basaramamis gençlerden, o gençlerin yakin akraba, es ve dostlarindan olustugu düsünülürse, taraftarlar arasindaD'hane'ye yönelik yaygin önyargili tepkilerin temelini ve bilinçalti nedenleriniçok anlasilir buluyorum sahsen.

Hüseyin ve Augustine gibifutbol zekasindan yoksunbir sürü adaminilk onbirde sahaya çikabildigi bir takimda D'haene begenilmiyorsa bunu baskaca herhangi bir bilinçli futbol anlayisiyla açiklayabilmek mümkün degil çünkü.

Futbol bir "PASLASMA" ve "GOL" oyunudur. Pas vermeyiBILMEYEN orta saha oyunculariyla ve gol atmayi BILMEYENforvetlerle dolubu kadroda, sirf çok iyi bir Trabzonsporlu diye, sirf saha içinde çok iyi kosturuyor, iyi mücadele ediyor diye M.YILMAZ'i, HÜSEYIN'i, HASAN ÜÇÜNCÜ'yü futbolcu'dan sayiyorsak, Dhaene'yi hangi yüzle elestirebiliyoruz?

Deliler gibi oradan oraya kosturmak, adama basmak, ayaga girmek midir sadece futbol? Tüm bunlari yapan, ama zeka dolu tek bir bilinçli hücumorganizasyonuna sahit olunmayan, attigi tüm goller tesadüflere, karambollere endeksliolan bir takimla nereye kadar gidebilirsiniz? Nasil milyonlari pesinizden sürükleyebilirsiniz? Herseyden önce oynadiginiz sey futbol mu olur acaba?

Bizim yerli oyunculara dikkat edin, hemen hiçbiri oyun içindegöstermeden pas atmayi beceremez. Muhtemelen antremanlarda da bu ögretilmez. Türkiye'de bir tek Ersun Yenal'in çalistirdigi takimlardagörülür bustil. Bizdeki futbolcularin çogu "göstermeden pas vermek" nedir, bunu bile bilmez. Bizde debunu, SOMMERS'de VE D'HAENE'de görebilirsiniz sadece, bu da altyapilarindan, yetisme tarzlarindan gelen bir farklilik. Dikkat edin bizim yerli futbolcularimiza, becerebildikleri tek pas türü; rakibe göstererek atilan plase paslardir.Bizde, Fatih Terimle birlikte moda olan,deliler gibi ordan oraya kosup "topa basma" olayi vardir.. Varsa yoksa budur futbol anlayisimiz. Ara pas, derin pas, uzun pas.. bunlar önemli seyler degildir bizim futbol anlayisimizda. Kafamiz basmaz böyle seylere.Bizde adama basacaksin, ayaga gireceksin, deliler gibi kosturacaksin. Gol atmasan da olur. Yaratici uzun paslar, derin ara paslar, asirma paslar falan mühim degildir. Bu yüzden de D'haene ve Yattara gibi adamlarbes para etmez gönderin gitsin. Biz Hüseyin türü adamlarla yola devam edelim en iyisi.

kelkitli29
01.08.2004, 14:49
bencede yerine daha süratli ve daha yapili biri alinmadikca kalsin. cok kötü oyuncu degil

Muhalif
01.08.2004, 16:27
kolxuri futbol etigi açisindan güzel seyler yazmis.. fakat yabanci oyuncu bence hazir gelmeli.. türkiyede oyuncu yetistirme tarzini degistirisek karel gibi siradan bir sürü adama sahip olabilirz! yahu isin asli ben yabancinin siradan olmasini istemiyorum.. tamam yattara ilk onbirde sürekli oynamiyor ama oynayinca maç kurtariyor.. ben karel in yerinde müdahaleleriyle bir maçta kahramanlastigini görmedim daha.. aksine hatalariyla yedigimiz goller çok.. biraz mankenligi denese iyi olacak..

TORUN
02.08.2004, 09:15

....................

Iyi hos seyler yazmissinda, bunlarin D'haene'le ne alakasi var. Adamin suan itibari ile oynayacagi tek yer olan arka ikili yani tandem çünkü takimin suanki sistemi bu. Burda hangi özellikler lazim kisaca:

1-Kesicilik özelligi olacak,

2-Adam paylasimini iyi yapacak,

3-Bire birlerde saglam olacak,

4-Kademe anlayisi olacak,

5-Arkadan oyun kuracak, vs..

Hangisi var?

EmrahYalçınalp
02.08.2004, 09:30

Bizim taraftar kitlemizin neredeyse yarisinin; hayatinin bir döneminde Trabzonspor'da forma giymek için bir seyler yapmis ama bunu basaramamis gençlerden, o gençlerin yakin akraba, es ve dostlarindan olustugu düsünülürse, taraftarlar arasindaD'hane'ye yönelik yaygin önyargili tepkilerin temelini ve bilinçalti nedenleriniçok anlasilir buluyorum sahsen.

Hüseyin ve Augustine gibifutbol zekasindan yoksunbir sürü adaminilk onbirde sahaya çikabildigi bir takimda D'haene begenilmiyorsa bunu baskaca herhangi bir bilinçli futbol anlayisiyla açiklayabilmek mümkün degil çünkü.

Futbol bir "PASLASMA" ve "GOL" oyunudur. Pas vermeyiBILMEYEN orta saha oyunculariyla ve gol atmayi BILMEYENforvetlerle dolubu kadroda, sirf çok iyi bir Trabzonsporlu diye, sirf saha içinde çok iyi kosturuyor, iyi mücadele ediyor diye M.YILMAZ'i, HÜSEYIN'i, HASAN ÜÇÜNCÜ'yü futbolcu'dan sayiyorsak, Dhaene'yi hangi yüzle elestirebiliyoruz?

Deliler gibi oradan oraya kosturmak, adama basmak, ayaga girmek midir sadece futbol? Tüm bunlari yapan, ama zeka dolu tek bir bilinçli hücumorganizasyonuna sahit olunmayan, attigi tüm goller tesadüflere, karambollere endeksliolan bir takimla nereye kadar gidebilirsiniz? Nasil milyonlari pesinizden sürükleyebilirsiniz? Herseyden önce oynadiginiz sey futbol mu olur acaba?

Bizim yerli oyunculara dikkat edin, hemen hiçbiri oyun içindegöstermeden pas atmayi beceremez. Muhtemelen antremanlarda da bu ögretilmez. Türkiye'de bir tek Ersun Yenal'in çalistirdigi takimlardagörülür bustil. Bizdeki futbolcularin çogu "göstermeden pas vermek" nedir, bunu bile bilmez. Bizde debunu, SOMMERS'de VE D'HAENE'de görebilirsiniz sadece, bu da altyapilarindan, yetisme tarzlarindan gelen bir farklilik. Dikkat edin bizim yerli futbolcularimiza, becerebildikleri tek pas türü; rakibe göstererek atilan plase paslardir.Bizde, Fatih Terimle birlikte moda olan,deliler gibi ordan oraya kosup "topa basma" olayi vardir.. Varsa yoksa budur futbol anlayisimiz. Ara pas, derin pas, uzun pas.. bunlar önemli seyler degildir bizim futbol anlayisimizda. Kafamiz basmaz böyle seylere.Bizde adama basacaksin, ayaga gireceksin, deliler gibi kosturacaksin. Gol atmasan da olur. Yaratici uzun paslar, derin ara paslar, asirma paslar falan mühim degildir. Bu yüzden de D'haene ve Yattara gibi adamlarbes para etmez gönderin gitsin. Biz Hüseyin türü adamlarla yola devam edelim en iyisi.

Dehane bile okusa "lan ben neymisim" diyecek. Abartmanin çok anlamli olmadigini düsünüyorum ben. Göstermeden pas, göstererek pas, az göstererek pas nedir anlamadim dogrusu. Ama bu adamin hangi can alici pasini hatirliyorsun merak etmiyor degilim... Acaba atiyor da biz mi göremiyoruz? (Göstermeden atiyor ya...)

kolxuri
02.08.2004, 19:04

....................

Iyi hos seyler yazmissinda, bunlarin D'haene'le ne alakasi var. Adamin suan itibari ile oynayacagi tek yer olan arka ikili yani tandem çünkü takimin suanki sistemi bu. Burda hangi özellikler lazim kisaca:

1-Kesicilik özelligi olacak,

2-Adam paylasimini iyi yapacak,

3-Bire birlerde saglam olacak,

4-Kademe anlayisi olacak,

5-Arkadan oyun kuracak, vs..

Hangisi var?

Simdi bi kere bu listede ne hava hakimiyetinden, ne pas yüzdesinden bahsetmemissin.. Bir defans elemaninda bu özellikler aranmaz mi? En az Hüseyin kadar iyi bir hava hakimiyetine, Hüseyin'de zerresi bile olmayan yüksek pas yüzdesini ekledigimiz, rakiplerlekiran kirana bogusma olayini da çikarttigimiz zaman =D'haene oluyo..

"Kesicilik özelligi olacak...." Pekikesilen top ne olacak? nereye gidecek? Ahmet Suat hocanin o meshur "allahini seven ileri vursun!.." taktigi ile mi oynayacagiz, sampiyonlar liginde?

Ikincisi, "adam paylasimi" dedigin olay, adindan da anlasilacagi üzere birden fazla kisinin uyumu ile, birbirini iyi tanimasiyla ve herseyden önce taktik anlayisin düzeyi ile orantili olarak dogaçlama gerçeklesen bir seydir bu. Bireysel bir yetenek olarak, bunu takim ruhundan ayri degerlendiremezsin.

Diger konulara gelince,3. madde ile baglantili olarak hakli oldugun tek ayrinti aslinda su:

Pas isabet yüzdesi ve "isabetli pas menzili" (simdi perhaps; "bu nedir?" diye sorar..) bizim takim ortalamamizin çok üstünde olan bu çocugun aslinda defansin önünde oynamasi gerekiyorken, çogu kez libero gibi kale önünde çakili birakilmasi. Bu da bence teknik heyetin hatali bir tercihi, bu da ayri bir konu tabii.

kadirsa_2000
05.08.2004, 01:52
Bu aksam çok iyiydi bence ve dahada iyi olacak. Tekrar söylüyorum, bu çocuk defansimizin vazgeçilmezi olacak Allah'in izniyle.

Harun-61
05.08.2004, 01:59
daha iyi olacak, kendisini begenmeyenlere en güzel cevabi sahada veriyor...

Muhalif
05.08.2004, 10:06
bu aksam çok mu iyiydi.. arkadaslar 2. yarinin basinda sansin yanimizda oldugu 2 pozisyonu mümkünse tekrar izleyin.. karel nerede tuttugu adam nerede? yapmayin yahu.. bu adam hiç bir zaman bundan fazlasi olamayacak iste.. o pozisyonlar gol olsaydi yazacaklarinizi merak ediyorum!

ARAGORN01
05.08.2004, 14:13
Arkadaslar ben bazen baska d'hane lerden bahsettigimizi saniyorum.

Çok mu iyiydi ?????

Admalarin direkten dönen topundan önce adam ( miholaps ) söyle hafifçe sola kivrilayim dedi , d'hane saga savruldu.. Adamda sasirdi , bir anda kaleyle burun buruna kaldi , neyseki direkten döndü..

Yine ortasahadan sisirilen topa sadece bakakaldi , neyseki yine miholaps topu uzaya yolladi...

Bu toplar adamin ayagina otursaydi 2.yari 2-0 yenik basliyorduk...

not: Gerçihepimiz artik yillardir alinan vasata bile ulasamayacak oyunculara öyle alistik ki , D'HANE gibi amatör bir oyuncu bile iyiydi diyebiliyoruz. Zaten adam da defansta saçmaladigini biliyor , benim gerçek mevkiim ortasa diyor... Hiçbir stoper ( kesici ) özelligi olmayan bu oyuncuyu ,bence bir an önce 2.sinif bir takima kakalamaliyiz...

corleone
05.08.2004, 16:29
ben ekstra bir özelligini göremiyorum top ayagina geldiginde herkes heyecanlaniyor demek ki oynuyla yeterl güveni veremedi sanki her an hata yapabilecekmis gibi duruyor insallah iyi olur...

kadirsa_2000
05.08.2004, 17:47
bu aksam çok mu iyiydi.. arkadaslar 2. yarinin basinda sansin yanimizda oldugu 2 pozisyonu mümkünse tekrar izleyin.. karel nerede tuttugu adam nerede? yapmayin yahu.. bu adam hiç bir zaman bundan fazlasi olamayacak iste.. o pozisyonlar gol olsaydi yazacaklarinizi merak ediyorum!

Abi o bahsettigin 5-10 dakikalik bölümde bütün takim kötüydü ona bakarsan. Lütfen 5 dakikayi bütün maça yayip yorum yapmayalim. Elbet iyi olmadigi dakikalar, bazi maçlar olacako da insan.

Ayrica ilk maçta yenilen karambol golüne ragmen ben yinede D'Haene'nin iyi oldugunu savunmustum. Futbol takim olarak oynanir, takim kazanir takim kaybeder, takim hata yapar...

Edited by: kadirsa_2000

Mehmet
05.08.2004, 17:51
Sommers mi Dhane mi deseler ?

Sommers'i tercih ederdim.smileys/smiley5.gif

Harun-61
05.08.2004, 18:15

neden mehmet abi ???

sommers daha sempatikdi diyemi yoksa futbolcu olarakmi ???

Özkan Erdem
05.08.2004, 19:55

ben olsam alin ikisi de sizin olsun derdimEdited by: QuakeviL61

TORUN
05.08.2004, 23:22
D'haene..... Bence kapasitesi belli. Pek fazla yorum götürecek bir konu degil. Eksileri artilarindan çok. Istir kisinin aynasi lafa bakilmaz.

Ziya Hocagönderileceklerin basina yazmisti ama, kader onu D'Haene'yle bas basa birikti. Denize düsen yilana sarilir misali.....

objek
05.08.2004, 23:50
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Gosterissiz bir gorev adami haftalarca yedek kalip yer verilirse morelini bozmadan elinden geleni yapiyor fazlada hakkini yemeyelim ters tepiyor baksaniza takimda stoper kalmadi:) saygilar</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

grandiose
06.08.2004, 17:19
arkadaslar madem oyunculari maçlardaki performansina göre degerlendiriyoruz,o zaman hiç olmazsa skonto maçindaki Dhaene'nin iyi oldugunu görmezlikten gelmeyelim.. sonuçta Trabzonsporumuz için ter döktü ve de bence basarili oldu.. su ana kadar ki genel özelliklerinden bahsetmek degil aslolan.. eksiklikler konusunda hepinizin söyledigi dogru..ama salt bu maçta defansta çok iyi isler yapti.. topu oyuna sokacak bir pozisyon olmadi belki ama müthis derecede ilk top kesti pozisyon büyümeden.. neyse .. kisacasi en azindan bu maçta iyiydi..

Onur1967
06.08.2004, 20:01
En azindan yildiz bir oyuncu olmamasina ragmen canini disine takiyor da oynuyor ya o hepsine bedel bence. ,

Helal olsun sana D'Haene

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

lazkaya
08.08.2004, 04:13
Arkadaslar gösterissiz oldugu dooru fakat 3 maçtir 90 dk oynuyo Ziya hoca bisiy biliyoda oynatiyo.Defans basariliysa bu birazda D'haene sayesindedir...

tigin
11.08.2004, 11:11
mecburen oynuyor.çünkü defansta adam kalmadi.bence ortasahada oynamali.neyse.beckham'a benziyor gerçekten artiz

Harun-61
11.08.2004, 15:11
En azindan yildiz bir oyuncu olmamasina ragmen canini disine takiyor da oynuyor ya o hepsine bedel bence. ,

Helal olsun sana D'Haene

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

Emin
11.08.2004, 17:50
Tam bir görev adami. Tek zaafi istikrarsizlik. Birakin haftalar arasini maç içinde bile kimi zaman harika isler yaparken kimi zaman da kontrolünü kaybedip büyük hatalar yapiyor. Tipki kiev maçinda oldugu gibi. Maçin genelinde iyiydi ve verilen görevi en iyi sekilde yapti.

Onur1967
12.08.2004, 15:29
Iyiki de gönderilmemis yüregi ile oynuyor. Çok iyi oynamiyor arada sirada hatalar yapiyor ama olsun canini disine takiyor oynuyor.

Helal olsun D'haene

Hüda Topaloğlu
13.08.2004, 17:30
Yaaa arkadasjlar benim anlamadigim bu adam aslinda defans oyuncusu degilki, adam orta saha oyuncusu, belçikanin anvers takiminda kaliteli bir orta saha oyuncusuydu, trabzona geldiginde çok sewinmisjtim ama gel görki samet aybaba koydu bunu defansa, oda kendini defans futbolcusu saniyor artik, biri çiksinda sjuna asil nerde oynadigini hatirlatsin, yoksa ileride ben forwetim der, utanmadan bile gol atar:),hayirlisi bakalim...inanmiorsaniz buyrun kaniti
--&gt;
http://www.rafc.be/seizoensarchief/kern.php?seizoen=2002-200 (http://www.rafc.be/seizoensarchief/kern.php?seizoen=2002-2003) 3

ARAGORN01
13.08.2004, 17:48
Ortasaha oyuncusu oldugunu kendisi de söylüyor zaten.

Adamin kumasi belli. Iyi niyetinden süphem yok yalniz onunla olmaz....

hauptstrasse
14.08.2004, 15:32
karel daha 23 yasinda yani bizim altyapidan yetisen yada bireaz daha yasli olup baska bir takimdan gelen oyunculardan bu anlamiyla bir farki yok... gecen yil ilk devre 17 mactada gorev yapti ve ligin en az gol yiyen takiminin defansinda oynuyor!!! bu size bir seyler anlatiyordur umarim!

ve en onemlisi yedek kalmayi vs. dert etmiyor gorev alinca cikip oynuyor! gecen yil gaziantep maci buna iyi bir ornek teskil ediyor ikinci yarinin cogunda yedek bekledi sonra tolga sakatlaninca cikti gaziantepte mukemmele yakin oyun sergiledi kiev macinda bilmem farkettiniz mi kornerlerde hep ileri cikti o zamanlarda topla ilk bulusan oyuncu oldu...

alt yapisi inanilmaz guclu bir oyuncu sanirim biraz zaman birazda ilgi onu cok daha iyi yerlere getirecek ve bir gun bizim vazgecilmezlerimiz arasina girecek...

armagan67
14.08.2004, 18:57
maxim ve sommers gonderildi d hane kaldi d hane guven vermior maclarda cao az olumlu hareket yapmior. bence gitmeliydi.kaldi bari adam gibi oynasin

KeeN
15.08.2004, 14:48
Vasat bir defans oyuncusu.

Bir de her büyük maçta ters vurus yapip bizim kaleye topu göndermiyor mu?

Valla soguk soguk terler döktürüyor bize...

tsakrep61
16.08.2004, 14:28
biraz ole ama bizi idare eder liglerde tolgayi felan dinlendirmek icin

ibrahim_yattara
16.08.2004, 20:13
ben hayatimdaki en büyük zevki ezik kizdirirken aliyorum arkadaslar..

alin iste size ezik kizdirma tüyolari

mahallede kahvede okulda isyerinde rahat birakmayin bunaltin daraltin hepsini rezil edin madara edin :)))

FENERLIMISIN? ALLAH BASKA DERT VERMESIN :)

BIR GÜN HERKES FENERBAHÇELI OLACAK. GERI KALAN 364 GÜN TRABZONSPORLU :)

BULGARISTANDA YAYLA KUPASI VARMIS!! HAYDI FENERE ALKIS :)

AIDSLIYIM DE VEREMLIYIM DE FENERLIYIM DEME :)

EN IYI FENERLI ÖLÜ FENERLI :)

BIR GÜN BELKI FENERBAHÇEDE TÜRKIYE KUPASINI KAZANIR.. NE DERSINIZ HOS OLMAZMI :)))

KARAKÖY OUT. KADIKÖY IN :)

HER REKORU TRABZONSPOR KIRAR SAPI FENERBAHÇELIDE KALIR :)

DURUN SEKSEN BESMILYONLUK FENEBAAZE ZAMIASINA YAKISMIYOR AAA :)))

YA AZ ÖNCEDE ANTIFENERBAHCE.NET SITESINI DOLASTIM MÜKEMMEL YAPMIS ADAMLAR YAA HELAL OLSUN VALLAHA.. GIRMEYENLEREDE TAVSIYE EDERIM:)

tigin
20.08.2004, 10:29
burda konumuz Karel Adriaan Roby Korneel D'Haenearkadasim.sen bunlari serbest kürsüye yaz.
<CENTER></CENTER>

TheCrow
25.08.2004, 05:01
D'haene bence kesinlikle defansta oynamamali,kritik bir maçta atacak kendi kalesine golü de kafayi yedirtecek bize,ama Hüseyin'e alternatif olabilir,yani defansif orta saha olarak daha faydali olur kanaatindeyim.Hattaskoru korumak gerektiginde defansin önünü ikilemek için Hüseyin'in yanina da alinabilir.

Defansta oynaya oynaya orta saha adami özelliklerini kaybetmese bari.

TheCrow
25.08.2004, 05:06
Acaba atiyor da biz mi göremiyoruz? (Göstermeden atiyor ya...)

Abi ne ince bir espridir bu?..Tebrikler...smileys/smiley17.gif

TORUN
26.08.2004, 18:41
D'haene..... Bence kapasitesi belli. Pek fazla yorum götürecek bir konu degil. Eksileri artilarindan çok. Istir kisinin aynasi lafa bakilmaz.

Ziya Hocagönderileceklerin basina yazmisti ama, kader onu D'Haene'yle bas basa birikti. Denize düsen yilana sarilir misali.....

Muhalif
26.08.2004, 19:19
böyle 3. sinif adamlari almayami paramiz yetiyor ancak.. deli olacagim yahu.. almayalim.. sag kanattan bozma tayfun bile onun kadar oynayabiliyor stoperde..

HasanBJK
14.09.2004, 14:16
biraz düz bir futbolcu ama tolganin yoklugunda iyi mucadele ediyor. tolganin iyi bir yedegi bence. Ayrica Takimin En Yakisikli futbolcusu smileys/smiley2.gif

objek
14.09.2004, 14:41
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Bu adamin bir seyi dikkatimi cekti ilk once tesaduf olarak algiladim daha sonra her macta tekrar edince artik kendi beceri ve on sezisine bagladim ( Rakipler kontraya cikarken tam kotu yakalandik derken rakibin her pasi sanki karele geri pasi gibi veriliyor:) ) kisacasi bu adam nerde duracagini iyi bildigi icin takimda kendine yer bulabiliyor.saygilar</TD></TR>

hobbit
15.09.2004, 03:15
de haenenin futbol altyapisi takimdaki bir cok oyuncudan cok cok ustun! eger hasan ucuncu bvelcika dogmus olsaydi sanirim turkiyede yildiz olurdu;-))

yerinde durusu oyunu okuyusu cok iyi birde son maclarda akin baslatna rakiplere ortasahada cok iyi basiyor! izleyin farkdeceksiniz!

Harun-61
15.09.2004, 09:54
Teknik direktör Ziya Dogan?in, ?satilmasi? için öneride bulundugu, ancak sakatliklar nedeniyle teklifinden vazgeçtigi Karel D?Haene, ortaya koydugu basarili performansla teknik heyeti de sasirtti. Tolga?nin 2 haftadir iyilesmis olmasina ragmen defansta degisiklige gitmeyen Dogan, Belçikali futbolcudan son derece memnun oldugunu gösterdi. Bu durumu sorun etmedigini söyleyen Tolga da, ?D?Haene çok iyi oynuyor. O, benden formayi aldi. Simdi ben, ondan formayi alabilmek için mücadele edecegim? derken Belçikali sunlari söyledi: ?Bu oyunumu sürdürdügüm sürece de 11?den kesilmem. Bu rekabet takima yarar sagliyor. Tüm sakatlarin iyilesmesinden sonra Türkiye?nin en iyi savunmasi artik Trabzonspor?da.?

selçukabi
15.09.2004, 12:48
biraz düz bir futbolcu ama tolganin yoklugunda iyi mucadele ediyor. tolganin iyi bir yedegi bence. Ayrica Takimin En Yakisikli futbolcusu smileys/smiley2.gif

arkadasim nickindeki bjk yi anlayamadim!!!smileys/smiley7.gif

bos kahvebasanlardansan burada isin ne

adminlere duyurulur

Faik Yılmaz
17.09.2004, 18:51
neredeyse tolga kadar olacaksin ha gayret

Fatih88
19.09.2004, 11:56
Acik konusuyorum: bence bu futbolcunun asla ilk 11 de yeri yok. fazla yorumda yapmiyorum, bana göre bu futbolcu sadece Trabzonsporun maddi olumsuzluklari yüzünden ilk 11 de yer aliyor. Görünümüne filan yorum yapmam, yok yakisikliymis, karizmatikmis, sevimliymis, bunlar hic önemi bulunmayan ve takimi hicbir yere götürmeyecek olan düsüncelerdir. saygilar.

objek
20.09.2004, 01:06
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Ve antep macinda gorevini tam yapan oyuncu olarak goze carpti .</TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">

Guests
20.09.2004, 07:33
dhane giderek form tutuyor son 2-3 maçtir gerçekten süper oynadi. ama tolganin takima girmesi gerekir artik.

$FIRTINA61$
20.09.2004, 10:05
dhane cok iyi performan sergiliyor son zamanlarda ama hava toplarinidan korkuyomu ne hep bir tehlikie oluyo o arkada olursa

TheCrow
22.09.2004, 01:54
"Ronaldo kadar iyi bu adam" denilen Gaziantep'li Tarik ElTayyeb'i resmen sahadan sildi Karel.Adam maça küstü resmen,ayagindaki her topu Basti aldi Karel.Tek eksigi kendine güveni,topu hemen en yakinindaki adama ya da Petkoviç'e veriyor.

Bir de bu adam aslinda defansif orta saha oyuncusu,bence Tolga'nin degil Hüseyin'in alternatifi olmali (Tayfun olsun Tolga'nin alternatifi),ya da skoru korumak gerektiginde geçen yil Sommers gibi Hüseyin'in yanina alinmali.Defansin önünde Hüseyin ve Karel,arkada Tolga,Erdinç,Emrah,Volkan.Gol yersek ben de futboldan anlamiyorum...

Harun
22.09.2004, 08:44
Kim ne derse desin ben bu adama hiç isinamadim.Buna verilecek sansin ve paranin yarisi alt yapidan gelecek bir futbolcumuza verilme daha yararli olur düsüncesindeyim.

Harun-61
22.09.2004, 09:52
"Ronaldo kadar iyi bu adam" denilen Gaziantep'li Tarik ElTayyeb'i resmen sahadan sildi Karel.Adam maça küstü resmen,ayagindaki her topu Basti aldi Karel.Tek eksigi kendine güveni,topu hemen en yakinindaki adama ya da Petkoviç'e veriyor.

Bir de bu adam aslinda defansif orta saha oyuncusu,bence Tolga'nin degil Hüseyin'in alternatifi olmali (Tayfun olsun Tolga'nin alternatifi),ya da skoru korumak gerektiginde geçen yil Sommers gibi Hüseyin'in yanina alinmali.Defansin önünde Hüseyin ve Karel,arkada Tolga,Erdinç,Emrah,Volkan.Gol yersek ben de futboldan anlamiyorum...

CAFER ÖZER
22.09.2004, 10:13
KAREL Dehane Trabzonsporda ilk on birde oynayacak kapaside bir oyuncu degil.hele hele yabanci kontenjanini doldruacak kapaside hiç degil.Ama Trabzonsporda yedek kalacak kapaside bir oyuncu.Tabiki eger hedefimiz sampiyonluksa,avrupada bir seyler yapmak istiyorsak.eger hedefimiz küçükse o zaman 4x4 lük olur.

objek
02.10.2004, 18:45
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Boyle yararli ama gosterissiz adamlar trabzonda pek tutulmaz onun icin bilbao macinda iyiki oynamadi yoksa ceza yine ona kesilecekti hele birde iki goldeki calimlari karel yeseydi madara edilirdi.saygilar</TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">

TheRapZoNe
05.10.2004, 16:57
Karel genç yasinda evlenmis olsada özel hayatini futbol hayatina karistirmamayi basarabiliyor..

geçen seneye göre çok daha iyi.. penalti vermekte uzmandi ama bu sezon çok sükür öyle derdimiz yok..

geçen sezona göre çok daha hirsli,azimli ve daha saglam oynamaya çalisiyor

ayrica Trabzonspordaki en efendi futbolcularin basinda geliyor

petkoviç..volkan..lee..dehane..erdinç.. efendi futbolcularin önde gelenleri.

bence karel bu takimda oynamali..

sanatik
05.10.2004, 18:06
http://www.karadenizgazete.com/gazete/2004/images/karadeniz_solmenu.gif

Burasi farkli

Trabzonspor'un Belçikali futbolculari Karel D'Haene ve Bernd Thijs, Türkiye'nin kendi ülkelerinden farkli oldugunu söyledi. D'Haene ve Thijs, ülkelerinde de futbolun önemli oldugunu ancak Türkiye'de futbolun Ispanya'da oldugu gibi hep birinci sirada yeraldigini ifade etti.
Türkiye Ligi'nin de Belçika Ligi'nden daha iyi oldugunu ifade eden ikili, "Türkiye'de futbol herseyin önünde. Ispanya'ya çok benziyor. Ancak Türk futbolu çok farkli. Belçika'da takimin kampa girmesi gibi bir olay da yok. Herkes evinde oluyor ve maça 3-4 saat kala bulunmasi gereken yere geliyor" dediler.

selçukabi
06.10.2004, 08:21
karel bence düz bir oyuncu ve hava toplarinda etkisiz, bence ya ocak ayinda sebata kiralanmali ya da sezon sonunda gönderilmeli. sampiyon olcaksak daha iyi yabancilar almaliyiz. mesela ferdinand coly; kamerun milli takiminda oynuyan bu oyuncu 74 dugumlu ve peruggia ile olan sözlesmesi bu sezpn sonu bitiyor, bir kaç kez izlenip alinabilir bence

Duman
06.10.2004, 09:22
Sadece Karel degil Thijs' in de bu takimda yeri yok,bizim gibi sampiyonluga oynayan takimlarin,yabncilarinin yedek kalma gibi bir lüksü olmamali,ara transfer de uygun adamlar bulunup alinmali.

Sonra 96 daki gibi keske bi transfer yapsaydik sampiyon olurduk gibi ahlar vahlar çekmeyelim.

sanatik
06.10.2004, 20:21
http://www.e-kolay.net/fanatik/images1/futbol/trabz&#111;n/dhaene0610.jpg

Thijs ve D'Haene Trabzonspor Dergisi'ne konustu: "Türkiye'de çok mutluyuz. Simdi sira sampiyonlukta"

Sadece özlem...
Trabzonspor?da 2. yilini geçirdigini hatirlatan savunma oyuncusu D?Haene ise söyle konustu: ?Hiç bir problemim yok. Sadece ailemi ve arkadaslarimi özlüyorum. Bir yil daha sözlesmem var. Ülkemden uzakta oynamak için çok genç sayilmam. Trabzonspor, kaliteli bir takim. Bizi diger takimlardan ayiran en önemli özellik ise tek hareketle maçin sonucunu degistirebilecek Yattara, Gökdeniz ve Fatih gibi yildizlarimizin olmasi. Sampiyonluk bize uzak degil.?

hauptstrasse
26.11.2004, 02:55
seni ozledik bordo mavi formanla sakin sakin sahada futbolu cok bilmislerin yaninda akilli paslarini ve topa ortasahada ilk basmalarini gel artik ... umarim cumartesi konyaya karsi onbirde baslarsin...

Özkan Erdem
26.11.2004, 21:04
bence gitmeli.. Yabanci kontenjani için degmez.. Inisli çikisli grafigi artik sikti..

Çebi
25.12.2004, 00:08
Karel Adriaan Roby KorneelD'Haene

ismi çok uzun yaw..satilip yerine ismi daha kisa olan bir stoper alinmali...smileys/smiley36.gif

Barış
03.01.2005, 12:34
ISMI kadar is yapmadi.

zanoylu
04.01.2005, 15:31
EN ZAYIF HALKA. BU KALITEDE BIR OYUNCUYLA TRABZON'UN ISI OLMAZ OLAMAZ

smileys/smiley7.gif

TheRapZoNe
08.01.2005, 23:14
Dehane umarim 2.yari daha faydali olur ve adindan daha fazla söz ettirir.

space
09.01.2005, 03:41
arkadaslar de hane ye iyi topcu diyenin ben futboldan anlamadigini idda ederim. hele hele trabzon gibi bir sehrin insanindan trabzonspor taftarindan boyle bir sey beklemem. adam tam handikap. macit ondan daha iyidir. halisaha da mac yapacak olsak bu adami takima almayiz. cunku adam topa vurmasini bilmiyor. idda ediyorum abi bilmiyor. hele de huseyinin kart cezalisi oldugu buyuksehir ankaraspor macinda onu on libero olarak huseyinin yerine takima suren ziya hocada teknik direktor degil bunu da idda ediyorum. ciplak gozle seyrettim maci adam futboldan uzak.. zaten ogrenci imis ozkan sumer yalvar yakar getirmis gel ssana futbol oynatalim diye.... adin guzel, bir sey sansinlar seni diye. kaydini ktu ye aldirmis

smileys/smiley36.gif

space
09.01.2005, 03:43
en kisa zamanda takimdan gitmeli ya... ulan dehane gibi var ya 1000 topcu var 3. ligte ya... ya ben cok sinirliyim bu adama defolsun gitsin. gittgi gun kurban kesecem smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

TheRapZoNe
09.01.2005, 20:30
spaCE takimda defans oyuncusu bollugumu var da dehane gidecek?

space
10.01.2005, 07:00
takimda defans oyuncusu mu yok ta bu adam oynuyor. boyle adam amator kumede bin tane gitsin alsinlar tokluspordan, idman ocagindan, bu heriften ben daha iyi oynarim, benim karsimda bole topcu olsun trabzonspora 5 gol atarim her mac. bu adam yabanci kontenjanimizi yiyor. koskoaca trabzonsporda ne isi var bole kalitesiz topa vurmasini bilmeyen insanin smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gif

Aniketus
05.02.2005, 16:16
arkadaslar de hane ye iyi topcu diyenin ben futboldan anlamadigini idda ederim. hele hele trabzon gibi bir sehrin insanindan trabzonspor taftarindan boyle bir sey beklemem. adam tam handikap. macit ondan daha iyidir. halisaha da mac yapacak olsak bu adami takima almayiz. cunku adam topa vurmasini bilmiyor. idda ediyorum abi bilmiyor. hele de huseyinin kart cezalisi oldugu buyuksehir ankaraspor macinda onu on libero olarak huseyinin yerine takima suren ziya hocada teknik direktor degil bunu da idda ediyorum. ciplak gozle seyrettim maci adam futboldan uzak.. zaten ogrenci imis ozkan sumer yalvar yakar getirmis gel ssana futbol oynatalim diye.... adin guzel, bir sey sansinlar seni diye. kaydini ktu ye aldirmis

smileys/smiley36.gif

bence asil sen tam bir futbol cahilisin. üstelik futbolun F'sinden bile haberi olmayan bir cahilsin.

bilmedigin anlamadigin konularda burada çalakalem bos bos yorumlar yapma bence.. bu forumda yazilip çizilenleri okuyup ögrenmeye çalis, futbol bilgini gelistir önce.

D'haene'nin oynadigi pozisyonda, ondan daha istikrarli, daha akli basindabir oyuncumuz yok elimizde ne yazik ki. Eger daha iyisini bulursak onu göndeririz tabii ki. Ama su anda o mevkinin en iyisi o..

Saydigin alternatif isimler kimmis? Mahalleden arkadaslarin mi yoksa?..

Aniketus
05.02.2005, 16:26
takimda defans oyuncusu mu yok ta bu adam oynuyor. boyle adam amator kumede bin tane gitsin alsinlar tokluspordan, idman ocagindan, bu heriften ben daha iyi oynarim, benim karsimda bole topcu olsun trabzonspora 5 gol atarim her mac. bu adam yabanci kontenjanimizi yiyor. koskoaca trabzonsporda ne isi var bole kalitesiz topa vurmasini bilmeyen insanin smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gif

önce zahmet edip istatistikleri bir inceleseydin keske.. D'haene nin oynagi maçlarda veoynamadigi maçlarda, maç basina ortalama kaç gol yemisiz? hiç zahmet edip inceledin mi bu tür istatistikleri?

TheRapZoNe
06.02.2005, 18:28
Karel D?Haene

http://www.e-kolay.net/fanatik/images1/futbol/trabz&#111;n/dhaene0610.jpg

Takimdaki 3 Favorimden 1'isin...Sebat maçinin tek golünü attin adamim...

Haydi Sana Güveniyoruz Aynen ve daha hirsla bu yola Devamsmileys/smiley20.gifEdited by: TheRapZoNe

İleli
06.02.2005, 21:54
Onze nieuwe spitssmileys/smiley32.gif

tigin
06.02.2005, 22:09
http://img60.exs.cx/img60/739/karel5qe.jpg

tigin
06.02.2005, 22:10
Günün anlam ve önemine binaen smileys/smiley2.gif

Muhalif
06.02.2005, 22:28
az önce sebat maçi ile ilgili canli yorumlari okudum.. sanirim Punisher61 in bir yorumu vardi.. aynen söyle..

*Allah kimseyi luzumsuz yaratmamis; Deh'aine de ise yaradi.

smileys/smiley36.gifgülmekten çatladim yahu..

aynen dedigi gibidir..<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

hauptstrasse
07.02.2005, 04:55
yani adam agziyla kus tutsa yaranamaz size&gt;!

mevkiinde oynayan su anda degil trabzonda turkiyedeki en istikrarli futbolcu!

kendini gelistirebilme yetenegi ise artisi bana gore! ondan faydalanmaya daha yeni basladik! iddia ediyorum bu takimdaki en istikrarli oyunculardan biri ve sikkatinizi cekerim onunla ilgili bir kez olsun olumsuz bir sey yasadik mi! onun yuzunden bir mac kaybettik mi! ki takimin hata yapma olasiliginin yuksekligi bakimindan en tehlikerli bolgesinde son adam olarak oynuyor!

yukardaki resimde cok guzel olmus hani;-)

erolizm
07.02.2005, 13:23
Bu adamin Trabzonspor a geldigi yil sanirim TSYD kupasinda Samsunspor la final oynamistik ve o macta 2 gol atmisti ve hatirladigim kadariyla sol kanatta ileriye dönük oynamisti ve basariliydi..Merak ediyorum biz birçok yabanci futbolcuyu yanlis yerde oynatarak onlardan verim alamayan bir takimiz..Acaba D'heane gercekten defans oyuncusumu....Neyse, paran yoksa, kaliteli topcu alamiyorsan elindekilerle yetinmeyide bileceksin ..sanirim buda bizim olumlu yanlarimizdan biri...

61viya
07.02.2005, 13:37
yani adam agziyla kus tutsa yaranamaz size&gt;!

mevkiinde oynayan su anda degil trabzonda turkiyedeki en istikrarli futbolcu!

kendini gelistirebilme yetenegi ise artisi bana gore! ondan faydalanmaya daha yeni basladik! iddia ediyorum bu takimdaki en istikrarli oyunculardan biri ve sikkatinizi cekerim onunla ilgili bir kez olsun olumsuz bir sey yasadik mi! onun yuzunden bir mac kaybettik mi! ki takimin hata yapma olasiliginin yuksekligi bakimindan en tehlikerli bolgesinde son adam olarak oynuyor!

yukardaki resimde cok guzel olmus hani;-)

aynen..ayrica ayagina we yüregine saglik karelsmileys/smiley32.gif

Kamil511
07.02.2005, 15:57
karel bence kaliteli bir yabanci degil

onun yerine özgür oynamali ve onun yerine kaliteli yabanci alinmali

objek
07.02.2005, 17:30
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Sezon basinda tolga,nin sakatliginda cok iyi oynarken tolga iyilestim oynamak istiyorum demisti ama ziya dogan tolgayi hemen oynatmadi ve bazi sorunlar yasandi ve tolgaya yer acabilmek icin ankara macinda karel orta sahada takimla!!! birlikte kotu oynadi ve daha sonraki maclarda yedege cekildi kendisi ne cok buyuk bir futbolcu nede o kadar kotu futbolcu sitili gizli kahraman olmaya aday bir oyuncu.</TD></TR>

BDiler61
07.02.2005, 17:37
tam bir görev adami verilen görevi iyi yapiyor sebat maçinda da bizi ipten aldi böyle extralarini çogaltirsa iyi olur ama sene sonu gönderilecegini düsünüyorum

ah_met
07.02.2005, 17:39
bana göre mevkisinin en iyi yabancilarindan birisi ama nedense birisi sakatlandin mi onun yerine kullaniliyor anlamiyorum ben bu isten bana gore suratli teknik ileriye cikip gol atabiliyor tam bir defans oyuncusu bence

TheRapZoNe
07.02.2005, 22:38
Dehan Takimdaki 3 Favorimden Biridir

Her maçtada elinden geldigi kadar mücadele gösteriyor..

Gollerine bundan sonrada devam eder insallah.

tsligenc
07.02.2005, 22:57
ewt kesinlikle cok mucadeleci ve iyi niyetli ama suanda gelismekte olan genc bir oyuncu. Ben derim ki Dhaene ii gusel ama yabanci oyunculari gelistircegimizee Turk oyuncu yetistirelim mesela Selim gelecegin Ogunu olmaya en buyuk aday. Yabanci dedigin takimin eksigi doldurmak icindir genc alip yetismesini beklemek degil

secil_ts
08.02.2005, 19:30
Ilk geldiginden beri hep vasat denildi ama mevkii gereyi parlamasi pek benklenmemsi gereken bi oyuncu zaten ama herzaman dedim bu adam görev adami ve bence disiplinli bi futbolcu kesinlikle iyiler arasinda olmasi ne solersen onu yapan bi tip

Mollasalihoğlu
08.02.2005, 19:45
bi kere adam gibi adam oldugunu kanitladi(sonu baskalarina benzemesin(!))

secil_ts
08.02.2005, 19:51
Aman biz kimseye adam gibi adam demeyelim! adamsada adamligini kaybediyor...

TheRapZoNe
08.02.2005, 19:58
Kaybetmeleri kendilerini ilgilendiriyor nede olsasmileys/smiley1.gif

Dehane Umarim Bize daha ÇOoookkkkk Faydali olacak çooooOk..

secil_ts
08.02.2005, 20:03
d'haen den fazla sey beklemenin yanlis oldugunu düsünüyrm tabi bu ona güvenmemek anlamina gelmiyo ama o harikalar yapacakkadar yetenekli bi oyuncuda degil aqma trabzonspor onunla ciddi! gibime geliyo

#10 Fietra
08.02.2005, 22:51
Takimda en istemedigim oyuncu.

Muhalif
08.02.2005, 23:50

aynen osmansmileys/smiley2.gifgel sen de muhalif ol kardessmileys/smiley2.gif

#10 Fietra
09.02.2005, 01:34

Muhalif-2smileys/smiley17.gif

Özkan Erdem
09.02.2005, 01:51

Muhalif-2smileys/smiley17.gif

Muhalif-3smileys/smiley2.gif

Salih61
09.02.2005, 14:58
Onun aldigi para ona HELAL OLSUN!!!!!smileys/smiley32.gif

secil_ts
09.02.2005, 17:52
Onun aldigi para ona HELAL OLSUN!!!!!smileys/smiley32.gif

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

canavar
09.02.2005, 18:31
Futbolcunun iyi oldugunu ancak Baska TAKIMDA Oynayincami Anliyoruz?

(Thiys) Gibi

TheRapZoNe
09.02.2005, 18:39
Futbolcunun iyi oldugunu ancak Baska TAKIMDA Oynayincami Anliyoruz?

(Thiys) Gibi

+ Somers Gibi.

of-lee
10.02.2005, 01:52
karel d*haene iyi futbolcuda arada bir civitiyo

Hüda Topaloğlu
10.02.2005, 15:54
ona kotu demiorum ama onu kadroda gorunce huzursuz oluorum ister istemez

TURHAN
10.02.2005, 16:45
Kimilerine göre muhtesem ahlakli görev adami bence bizim gençler ondan daha iyidir, belçikalinin futbolunu gelistirecekleri yere bizim gençleri yetistirseler daha iyi olur sonra bülent abi gibi bizim gençler vardi?? demeyiz

secil_ts
10.02.2005, 17:46
her ne kadar kareli çok sevsemde bukonuda sana çok hak veriyrm haklisin... ama genede kotü bi oyuncu olmadigini söylemekten vazgeçemiyrm...

ibrahim_yattara
10.02.2005, 18:38
yok abi ya tama iyi örnek birisi ama sadece o kadar sahada o varken hep tedirginim ilk firsatta gitmeli..

secil_ts
10.02.2005, 19:19
attigi golle 3 puani aldik, çok mutlu oldum.

TheCrow
21.02.2005, 09:22
Dünkü Gençler maçindan sonra iyice anlasildi ki bu adam saatli bomba gibi,her an bir ters geri pas verecek,kendi kalemize gol atacak diye ömrümüzden ömür yedi.Rakibine her pozisyonda geçilmesi de ayri bir konu.Yabanci kontenjanini kesinlikle isgal etmemeli.

Muhalif
21.02.2005, 09:32
ben geldigi günden beri diyorum kaan.. ve lakin çok iyi oyun okuyormus, isabetli paslar veriyormus, ne bileyim biz Türkiye de yetistigimiz için avrupali futbol mantigi varmis onu anlayamadigimizdan bize kötü oyuncu geliyormus v.ssmileys/smiley17.gifisabetli paslar verdigi kesin.. ama rakibesmileys/smiley4.gif

objek
21.02.2005, 13:44
Gencler macinda youla sadece kareli degil tum defansi zorladi bu arada karelin yerinde bir baska oyuncu olsaydi hem penalti hemde kirmizi kart olurdu! emrah ve tolgabir kac defa youlayi yere indirdileriyiki olay ceza sahasi icersinde olmadi adam cok hirsli oynadi iyiki son vuruslari kotu oldu karel herseye ragmen youlanin rahat vurmasini engellemis oldu fener macinda nobreye karsi oynayan defans adamlarimizin icersinde karel yoktuburda hatalarla birliktedefansimizi hatalara zorlayan rakip oyuncularin kalitesini gozardi edemeyiz zaten nobreyi ve youlaya adim attirmayacak defans adamlarimiz yedekte bekliyorsalar? cok yazik oluyor.saygilar

Hüseyin Çümen
21.02.2005, 14:10
Abi geçelim bunlari karel biyere kadar vasati geçecek bi futbolcu degildir defans adami dedin güçlü olacak!! adam kiz gibi zayif çelimsiz ve güçsüz 2 li mücadelelerde youla gibi bi aygir onun gibi bi kiz çocugunu tabiki ezer erdinç olsa onlari yapabilirmi edinç güçlü ama karel güçsüz!! febe nin defansindaki bütün futbolcular çok iri ve uzunlar günümüz defansi böle olmali karel gibi diil

Gökhan Kutlu
22.02.2005, 21:30
dehayne gitsin ya böle bise olamaz adam yulayi tutamadi bi geri pas verdi kafayla az daha gol yiyoduk ayrica bütün kafa toplarini yula aldi zaten gitsin ya zaten bi yarari yok

of-lee
22.02.2005, 22:27
g birliginden iyi oynayamadi

hauptstrasse
23.02.2005, 08:43
arkadaslar yine duygusal davraniyorsunuz dun aksam sampiyonlar ligi maclarini izledim karelin yaptigi hatya benzer en az uc hata tespit ettim! ve bu hatalari yapan oyuncular avrupanin transfer borsasinda basa guresen oyuncular!

karel gencler macinda yaptigi hatalar gelince! bu tur toplar her defans oyuncusu icin cok tehlikelidir! biraz futbol oynayna bu tur toplarin ne anlama geldigini cok iyi bilir! karelin oynadigi maclarda ben erdincin oynadigi maclardan daha rahat oluyorum!

Maniac_61
23.02.2005, 14:25
FUTBOLCULARIN HEPSI BIZIM FUTBOLCUMUZ DHANE SAYES0NDE ALDIGIMIZ MACLARI UNUTMAYALIM GERCEKTEN TURKIYEDEK0 DEFANSLARIN COGUNDAN COK COK IYI

objek
23.02.2005, 17:24
Buyuk bir ihtimalle bu hafta eski takimina karsi ozgur karelin yerine oynarsa onuda yakindan tanimis oluruz kim iyiyse o oynasin hepsi trabzonsporun futbolculari kimseyi karalamayalim rakibin ileridekioyuncularinin yapisina gore defansimizi kurmamiz lazim defansta secenegimiz fazla olursa gonul rahatligiyla gole giden rakip oyunculara sari kart gorme pahasina faul yapabiliriz! smileys/smiley1.gif tolga erdinc karel ve ozgur kim oynarsa oynasin cok fark etmez yeterki takim ruhu sahada olsun.

Crazy_OfLu61_
25.02.2005, 21:19
Abi ben bu adama bi türlü isinamadim gitti, faydalimi faydasizmi bi türlü karar veremiyorum...

Guests
06.03.2005, 18:07
adam bi gol atti allah yaptiniz basimiza buyrun sizin olsun

Oğuzhan Turhan
06.03.2005, 18:17
ah dhane ahhhhhhhhhhhhhhsmileys/smiley7.gif

Hüseyin Çümen
06.03.2005, 19:03
Defol dehan istemiyorum seni böyle hata yailirmi antep maçini katlettin!!! 2 golü senin yüzünden yedik ve yetmedi 100 tane kademe hatasi nooluyo yaa antepten dönme ordan evine git allahin cezasi

kadirsa_2000
06.03.2005, 20:36
D'Haene kardesim; bugüne kadarki hizmetlerin için tesekkür ederim, insallah Allah yolunu açik eder ama ben artik bu takimda seni görmek istemiyorum.

Insallahseni taniyanbiri bunu okur ve sana iletir.

Gençler maçinda sinyali verdin, bu maçta bombayi patlattin, helal olsun. smileys/smiley7.gif

Ozan
06.03.2005, 21:32
bu günkü maçta çok fenaydi.bundan sonra insallah böyle olmayacak yoksa kadroya girmesi çok zor görünüyor ...

Gökhan Kutlu
06.03.2005, 22:31
ya beyler bu adami neden kadroya sokarlar anlamiyom sen sampiyonluga giden bir takim olarak kadronu daha etkili topçular üzerine kuracagina dehayne gibi bi topçu yakismiyo trabzonsporumuza erdinç'i koysana onun yerine

MaHMuT_61
06.03.2005, 22:36
Trabzonspor-D.Kiev sampiyonlar ligi maçinda yan toplarin her ikisinede seyirci kalmis ve katkida bulunamamistir.
Trabzonspor-Malatyaspor Kupa maçinda 90 dakika boyunca Österc'in ve malatya sporun tek pozisyonu yine Dehaane sayesinde kazanilmistir.
Trabzonspor-Gençler birligi:Ankaradaki maçta takimi taniyan Ziya hoca Dehaane üstüne kurulu oyunu kurmus ve Dehaane de Süleymanu Youlaya 3 %100 lük gol pasi vermis ama Youla günüde olmayinca bunlardan yararlanilamamistir.
Trabzonspor-Gaziantep:Evet bu maçtada ayagina gelen topta panik yaptigi an taca atilmasi(eski bir futbolcu olarak) b minik takimda liberolara ögretilen ilk sey olmasina karsin inannilmaz hata bu sefer gol ile sonuçlandi.Peki Dehaane ileride nasildi maç 2-2 giderken kendisine gönderilen ortada 190 kiloluk bir adammis gibi çoook yavas kalinca takimini bir golden de etti.Dakikalar 85 i geride birakirken yine yan toptan kendisinin tutmakla görevli oldugu adam güle oynaya topu ortaya çevirmis ve trabzonspora bir gole daha maal olmustu.
GENEL DEGERLENDIRME
Böyle kalitede bir yapanci külüp alt yapisindan çikabilecek (Selim) degerleri engeller ayrica ülkemiz paralari disariya bir hiç ugruna gider,bitmedi ülke futbol kalitemiz düstü ve Sampiyonlar ligine gidemedik.Daha Van Hoojdonklarin yabanci fazlaligi ile gönderilmeye kalkildigi ülkemizde böyle bir yabanci nasil olurda Türkiyenin 4 büyüklerinden birisinde oynar..Akil sasmali dogrusu.http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley5.gif

Muhalif
06.03.2005, 23:06
ya.. susma hakkimi kullanayim bari.. ne deyim bu çocuga ben.. iste öyle. v.b..

İleli
07.03.2005, 02:31
tmm sebata attigi golden sonra onu en cok alkislayanlardanim ama bugunku hatalari yetti be abi, bu adam icin 8 sayfa yazdiysak tolga ve erdinc icin 20 yazmis olmaliydik simdi!

61viya
07.03.2005, 02:32
bu günkü maçta çok fenaydi.bundan sonra insallah böyle olmayacak yoksa kadroya girmesi çok zor görünüyor ...

yapacaksaniz böyle yorum yapin ya...adabiyla..tesekkürler ozi...

Guests
07.03.2005, 07:54
ilk uçakla memleketine gönderilmistir umarim...

Hüda Topaloğlu
07.03.2005, 13:35
insanlar elestiri yapar, buna hiçbir lafim olamaz, ama elestiri yapici veya yikici olur.Burada bazilari hariç genelde yapilan yorumlar çok kirici, yikici bence. Bizim takimimzdan bir futbolcuya elestiri yapiorsak elestirinin ardindan , enazindan bu formayi serefiyle tasidigi için, yine seweriz seni D'Haene demeliyiz, demekki gununde degilmisin demeliyiz.

BMN Trabzonsporun en buyuk taraftar portali oldugundan dolayi 100% hatta yuzde 500 eminimki burda soylenenler D'Haene nin kulagina gidior. Peki bu adamdan nasil bir verim bekleriz biz ozaman? adami her hafta yerden yere wuruoruz sorada sanki 4 gozle beklioruzki kotu oynasinda dusuncelerimizde hakli çikalim.

dusununki bu yorumu D'haene nin kendisi yazdi veya yazilmasini istedi, ve D'haene dahil butun oyuncularla alakali yazdigimiz yorumlarimizi yazarken hergun o futbolcu tarafindan okundugunu dusunun ve bence ona gore yazin...

Niyetim kimseyi kirmak degil, kirdiysa, herkezden çok ozur dilerim

Saygilar

Hüseyin Çümen
07.03.2005, 14:09
Trabzonspor-D.Kiev sampiyonlar ligi maçinda yan toplarin her ikisinede seyirci kalmis ve katkida bulunamamistir.
Trabzonspor-Malatyaspor Kupa maçinda 90 dakika boyunca Österc'in ve malatya sporun tek pozisyonu yine Dehaane sayesinde kazanilmistir.
Trabzonspor-Gençler birligi:Ankaradaki maçta takimi taniyan Ziya hoca Dehaane üstüne kurulu oyunu kurmus ve Dehaane de Süleymanu Youlaya 3 %100 lük gol pasi vermis ama Youla günüde olmayinca bunlardan yararlanilamamistir.
Trabzonspor-Gaziantep:Evet bu maçtada ayagina gelen topta panik yaptigi an taca atilmasi(eski bir futbolcu olarak) b minik takimda liberolara ögretilen ilk sey olmasina karsin inannilmaz hata bu sefer gol ile sonuçlandi.Peki Dehaane ileride nasildi maç 2-2 giderken kendisine gönderilen ortada 190 kiloluk bir adammis gibi çoook yavas kalinca takimini bir golden de etti.Dakikalar 85 i geride birakirken yine yan toptan kendisinin tutmakla görevli oldugu adam güle oynaya topu ortaya çevirmis ve trabzonspora bir gole daha maal olmustu.
GENEL DEGERLENDIRME
Böyle kalitede bir yapanci külüp alt yapisindan çikabilecek (Selim) degerleri engeller ayrica ülkemiz paralari disariya bir hiç ugruna gider,bitmedi ülke futbol kalitemiz düstü ve Sampiyonlar ligine gidemedik.Daha Van Hoojdonklarin yabanci fazlaligi ile gönderilmeye kalkildigi ülkemizde böyle bir yabanci nasil olurda Türkiyenin 4 büyüklerinden birisinde oynar..Akil sasmali dogrusu.http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley5.gif tesekkürler abi bu dehan gerçegini ortaya koydu bunlar bitakim sampiyonluga oynarken sampiyonlugunu elinden kaybetmek için yeterlidir birde petkoviç var bu takima yakismayan yaziklar olsun onada

Guests
07.03.2005, 23:34
GENEL DEGERLENDIRME
Böyle kalitede bir yapanci külüp alt yapisindan çikabilecek (Selim) degerleri engeller ayrica ülkemiz paralari disariya bir hiç ugruna gider,bitmedi ülke futbol kalitemiz düstü ve Sampiyonlar ligine gidemedik.Daha Van Hoojdonklarin yabanci fazlaligi ile gönderilmeye kalkildigi ülkemizde böyle bir yabanci nasil olurda Türkiyenin 4 büyüklerinden birisinde oynar..Akil sasmali dogrusu.http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley5.gif

Bu yaziyi yöneticilerimiz okusun!Bu ülkenin özdegerlerinin,bu topraklarin yeni yildiz adaylarinin yetismesini böyle yeteneksiz yabanci transferleriyle engellemesinler!!
Edited by: Scholes

zanoylu
10.03.2005, 15:09
Arkadaslar bakin yillarca top oynadim buna trabzonspor da dahil ama bukadar vasifsiz bir toçu görmedim.Söyleyin allah askina trabzonsporumun kalitesine böyle bir topçu yakisiyormu.inanilmaz kademe hatalari,adam kaçirma,top kaptirma antep maçini seyretmediniz mi 3 golde de inanilmaz hatalari var.top ayagina gelince aklim basimdan uçuyor.kaç sezondur bizde ama hala defans arkadaslarini tanimamis yer tutma sifir sadece geziniyor.Bize gezen degil oynayan topçu lazim.......SAYGILARIMLA

melankoli
10.03.2005, 15:37
SU BIR GERÇEK KI FUTBOL ÇOK ADALETSIZ 2 HAFTA ÖNCE AKÇABAT MAÇINDA GOLÜ ATINCA IYI TOPÇUYDU SIMDI KÖTÜ TOPÇU.SIZLER NE DERSENIZ DEYIN BURSAYA KIRALIK VERILEN SELIM DE KULÜBEDEKI TAYFUNDA EN AZ D'HANE KADAR IYI FUTBOLCULAR,YABANCI FUTBOLCU DEDIGIN ZAMAN STANDARTLARIN BIRAZ ÜSTÜNDE OLMALI HAKSIZ MIYIM?

zanoylu
11.03.2005, 15:25
yazinin 2. bölümüne kesinlikle katiliyorum

Cakoba
11.03.2005, 15:42
bence trabzonspor takiminda oynamak için yeterli kapasitede degil. iyi niyetinden, iyi niyetli bir futbolcu oldugundan ve saha da elinden geleni yapmaya çalisitgindan süphem yok.. ama tüm bunlar trabzonspor'da basarili olmasi için yeterli degil bence... baska bir takima gitmesi hem kendisi hem de trabzonspor için daha faydali bir hareket olur.. simdiye kadar ki katkilari !!! için debir tesekkür ederiz ve mutlu bi ayrilik olur herkes için

$FIRTINA61$
14.03.2005, 10:12
bu adami isalh gönderriler sezon sonunda ya hep hata yabiyor bikdim artik ya antep macindada pasini dogru dürüst vermemedi antep 16 icinde verse gol olma sansi cook büyükdü satsinlar zuravki gelsin bos bos yer kapliyor bir arkadasin degigi gibi selim ondan daha iyi ilk oynadigi macda cok iyidi lig baslamaddan tsyd kupasi mi neydi 2 atmidi ondan sonra hic tam bir iyi peformans cikarmadi genclere karsida gidiyoruk sayesinden bir tek bu adadmin gitmesini isitoyrum baska kimsenin degil

TORUN
14.03.2005, 13:34
Tartisilacak bir tarafi yok. Sezon basinda da yazmistim. Kapasitesi belli. Bir savunma oyuncusunun tasimasi gereken özelliklerden çogu bunda yok.

Bunlar neydi,

1- kesicilik özelligi6

2- Kademe anlayisi 4

3- Ikili mücadele gücü 4

4- Oyun kurma 2

Notlar on üzerindenverilmistir. Bir hatirlatma ben bunlari yazarken bir arkadas karsi çikip gizli pas atigini iddia etmisti.

Hüda Topaloğlu
15.03.2005, 12:38
tutmucaklar kadroda buyuk ihtimal

Alptuğ
16.03.2005, 16:10
son antep lig macinda cok kotuydu boyle devam etmemeli tam da defans adamlarimiz eksikken sezon basinda gonderceklerdi bu sezon sonu gonderilir diye dusunuyorum

61trabzonomer
21.03.2005, 10:30
bu adami isalh gönderriler sezon sonunda ya hep hata yabiyor bikdim artik ya antep macindada pasini dogru dürüst vermemedi antep 16 icinde verse gol olma sansi cook büyükdü satsinlar zuravki gelsin bos bos yer kapliyor bir arkadasin degigi gibi selim ondan daha iyi ilk oynadigi macda cok iyidi lig baslamaddan tsyd kupasi mi neydi 2 atmidi ondan sonra hic tam bir iyi peformans cikarmadi genclere karsida gidiyoruk sayesinden bir tek bu adadmin gitmesini isitoyrum baska kimsenin degil

AYNEN KARDESIM HIÇBIR FAYDASI YOK BIR MAÇ OYNAMIYOR ERDINÇ IN YOKLUGUNDA BIZI BATIRIYOR ONUN GIBI OYUNCU ÇOK TEK KELIMEYLE KUSURA BAKMASINLAR BERBAT YA SATIP DAHA IYISINI ALABILIRIZ

ARAGORN01
21.03.2005, 12:03
Söz veriyorum arkandan çok iyi bir insandi , elinden geleni yapti diyecegim.

Büyük ihtimalmemleketini özlemissindir, kiz arkadasini özlemissindir, üniversiteye ara verip gelmistinbelki üniversiteyi özlemissindir.

Yolumuz burada ayrilsin lütfen... Belçika'li genç oyuncularin futbolu ögrenmesi için bekleyecegimize, kendi oyuncularimizin futbolu ögrenmesini bekleyelim.

Muhalif
21.03.2005, 12:27
bogaç abismileys/smiley17.gifiyi bilirdik diyecegiz benden de sözsmileys/smiley2.gif

sunu anlamiyorum.. yabanci oyuncu kontenjani adam yetistirmek için kullanilmaz.. thijs için de geldiginde herkes çok iyi falan filan diyordu.. ama belçikali olmasi hep bir soru isaretiydi bende.. sonra kof çiktigini anlayinca iyi diyenler kivirdi bu sefer yok alisamadi, yok sisteme uymadi v.b.. arkadas kaliteli adam nerede olursa olsun, nasil oynarsa oynasin belli eder kendini.. szymkowiak kaç maç oldu geleli? o niye elestrilmiyor? kalite iste..

karel i bekleyecegiz de adam olacak.. her topu sektiriyor istisnasiz bu adam.. önlibero oynasa falan diyenler için geçen sene bursayi deplasmanda yendigimiz (2-1) maçi canli izlemistim orada önlibero oynadi ziya hoca 50 dk. falan dayanabildiydi..

bir selim için beklenebilir belki ama yabanci bir oyuncu için beklemeye tahammül edemem ben adam olacak diye.. zaten bir sey olacagi da yok..

selametle.. yolu açik olsun.. futbolcu olacagi yok..tavsiyem sansini bir de mankenlikte denemesidir..

61trabzonomer
21.03.2005, 12:52
bogaç abismileys/smiley17.gifiyi bilirdik diyecegiz benden de sözsmileys/smiley2.gif

sunu anlamiyorum.. yabanci oyuncu kontenjani adam yetistirmek için kullanilmaz.. thijs için de geldiginde herkes çok iyi falan filan diyordu.. ama belçikali olmasi hep bir soru isaretiydi bende.. sonra kof çiktigini anlayinca iyi diyenler kivirdi bu sefer yok alisamadi, yok sisteme uymadi v.b.. arkadas kaliteli adam nerede olursa olsun, nasil oynarsa oynasin belli eder kendini.. szymkowiak kaç maç oldu geleli? o niye elestrilmiyor? kalite iste..

karel i bekleyecegiz de adam olacak.. her topu sektiriyor istisnasiz bu adam.. önlibero oynasa falan diyenler için geçen sene bursayi deplasmanda yendigimiz (2-1) maçi canli izlemistim orada önlibero oynadi ziya hoca 50 dk. falan dayanabildiydi..

bir selim için beklenebilir belki ama yabanci bir oyuncu için beklemeye tahammül edemem ben adam olacak diye.. zaten bir sey olacagi da yok..

selametle.. yolu açik olsun.. futbolcu olacagi yok..tavsiyem sansini bir de mankenlikte denemesidir..

kardes bundan mankende olmaz valla ama neyse öyle görmek istiyosan öyle olsun yeterki bizden ayrilsin

Ozan
21.03.2005, 20:53
karel'de son zamanlarda müthis bir düsüs görüyorum.insallah çabuk toparlanir.yüregimiz seninle

KaiserSoza
24.03.2005, 12:36
besiktas maçinin ayakta kalan tek adamiydi karel..insallah bazi kör gözlere kendini göstermistir.

selçukabi
24.03.2005, 12:40
besiktas maçinin ayakta kalan tek adamiydi karel..insallah bazi kör gözlere kendini göstermistir.

hadi lan ordan formasini aldin adamin diye yag çekme...smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Çagman
24.03.2005, 14:01

hadi lan ordan formasini aldin adamin diye yag çekme...smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Ben Sahsen D'haene nin Yabanci Kontejyanini Bos yere isgaL etmesine Karsiyim cocuk ne güzeL üniversite okuyormus gitsin OkuLuna okuLunu okusun Mühendis oLsun iLLa Go Home D'haene mi diyeLim smileys/smiley5.gif

KaiserSoza
24.03.2005, 21:16

selçukabi yapma yaw,karistiriyosun baskalriyla.

ben D'heaneyi tanimam etmemsmileys/smiley36.gifsadece futbolunu konusuyorum burda

hakketen futboldan az çok anlayan adam besiktas maçinda D' heane deki kumasi görmüstür.özkan sümer bi adami bosuna almaz..hemen hemen her atagi yerinde müdahaleleriyle kesti.sadece topu oyuna sokmada bazi zaafiyetleri var ama bu bütün defans oyuncularinin genel karakteristigidir.zamanla asacak.trabzon ne yapip edip D'heaneyi elinde tutmalidir seneye.düsünülen El-saka dan kat be kat daha iyi oyuncudur karel..

antagonist
26.03.2005, 23:16
Karelin yerine daha kaliteli bir oyuncu alinmasi çok daha faydali olur.Karel tecrübesizliginden çok büyük hatalar yapabiliyor...

Trapzone
26.03.2005, 23:42
Kimse alinmasin ve gücenmesin TRABZONSPOR gibi büyük bi takimda karel gibi bi futbolcunun bulunmasi çok yanlis derhal satilmali....

Özkan Erdem
27.03.2005, 00:03
sende valizini hazirla artik..

KaiserSoza
11.04.2005, 19:44
erdinçin kirmizi kart gormesiyle,Onumuzdeki maçta defansta tolganin partneri D'heane olacak buyuk ihtimalle.kendine yakisir basarili bi oyun bekliyorum ondan.

61-firtina
11.04.2005, 20:05
Bu hafta büyük olasilik oynayacak ya gözünü seveyim dikkatli oyna d heane

Trapzone
18.04.2005, 20:23
Diyar maçindada görüldüki bu adam top oynamayi beceremiyo birakin yakasini gitsin yaaa...Koskoca trabzon d'haeneyemi kaldi özgür diye bi adam aldik hala yok ortalikta.gs maçinda kesin özgürü oynatacak senol hoca oda anladi artik bununla isin yürümeyecegini.

#10 Fietra
21.04.2005, 11:59
Tayfun Cora gerçekten D'heane'den çok daha iyi topçu D'heaneyi bekliyecegimze Tayfunu bekliyelim daha iyidir.

Yabanci kontejinimizi D'heane gibi adamla dolmasini istemiyorum sene sonu gitmeli.Bu takim bu adama nasil bu kadar dayandi anlamadim geçen sene gider dedim ama gitmedi

KaiserSoza
21.04.2005, 18:15
D'heane çok kalite bi oyuncu.ne var ki bunu görecek göz lazim
oncelikle.tayfun 40 yil ugrassa onun seviyesine gelemez,yetenek
meselesi.takimda kim hata yapmiyo ha soleyin bana.genel istatistiklere
bakin çok istikrarli ve faydali bi sezon geçirdi bu sene. eger
çok daha kaliteli bi stoper alinmiyacaksa trabzonda 3 sezonluk bi
tecrübesi olan karel bu takimda kalmali.tez zamanda yabanci
kontenjanini açmak için lee ve petkoviç gönderilmelidir.yedimiz gol
sayisi 28. hafta itibariyle 23,bunlardan en az 5-6 tanesi petkoviçin
kisisel hatalarindan kaynaklandi.suç sadece defansta deil yani,bize çok
saglam bi kaleci lazim.biraz daha genis bakin olaylara.

Erdem Keser
23.04.2005, 19:36
git artik dhaene senin yerine odun koysunlar...

Guests
23.04.2005, 19:53
KaiserSoza

yazini okudumda ayni kareldenmi bahsediyoruz? Egerki ayni oyuncudan bahsediyorsak o zaman biz futboldan anlamiyoruz

SDanışmaz
23.04.2005, 20:10
git artik dhaene senin yerine odun koysunlar...

Oduna hakaret etme smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Saka bir yana sahada varLigiyLa yokLugu bir degiL.Gerçektende yerine birini aLmamizin zamani geLdi.

KaiserSoza
23.04.2005, 21:26
KaiserSoza</span>

yazini okudumda ayni kareldenmi bahsediyoruz? Egerki ayni oyuncudan bahsediyorsak o zaman biz futboldan anlamiyoruz</span>

valla bilemem, ama surasi açik ki ben ve sen farkli açilardan
bakiyoruz Karele.ben dolu tarafa bakiyorum,bu takimda karelden çok daha
kotu futbolcular var.gonderilecekse once onlar gonderilmeli.basta
petkoviç ve lee.karele her zaman ihtiyaç duyariz,eger saglam bi
kalecimiz olursa.eger eksiklik ararsan fatih,gökdeniz hariç dierlerinde
bi kamyon yetersizlik var.hatta ondan ote bazilarinin bu takimda nasi
forma giydigine hayret ediyorum.Basta m. yilmaz,volkan.ben zaten
herkesten bunu anlicak basiret beklemiyorum,sadece biraz daha
zorlayabilir insanlar kendilerini...

61trabzonomer
23.04.2005, 22:30
bu adam yerine beni koysalar kesin daha iyi oynarim gerçektenn haa..

$FIRTINA61$
26.04.2005, 11:30
hakikaten ya adam hic oynyamior daha cok kendi kalemizde hatalari yüzünde tehlike yaratiyor sezon sonu gidecek isalah

Trapzone
26.04.2005, 11:52
Yolcudur abbas baglasan durmaz.... d'haene isi bitmistir bizim için.

KaiserSoza
06.05.2005, 06:04
konya maçinda tolganin yerine d'heane oynamalidir.en isabetli seçim o olur....

antagonist
06.05.2005, 13:05
bence konya maçinda Özgür oynasin...D haene defterini en yakin zamanda kapatmaliyiz.......

delihamsi
08.05.2005, 16:26
Bence de D'Haene yi yollamaliyiz.Çünkü inanilmaz hatalar yapiyor ve hiç güven vermiyor...

Crazy_OfLu61_
09.05.2005, 19:20
Karel yollandi Futbol hayatinda basarilar.

KaiserSoza
10.05.2005, 00:06
trabzon çok büyük bi hata yapti.insallah boslugunu doldurabiliriz.

61trabzonomer
10.05.2005, 00:21
wisla da var bir defans alalim valla süper adam ismini unuttum ama hepiniz biliyorsunuzdur valla çok faydali olur karelide sebata verlim gitsin...

$FIRTINA61$
13.05.2005, 10:54
bu sene yanimizda 3tane... tasidik bosuna petko dhane ve augustuin altaybimizdaki oyuncular koysaydik daha yararliolurdu Edited by: tigin

Zurawski
13.05.2005, 15:41
Aldigi paraya oranla iyi oynadi 160 bin dolar aliyo senede bizim 2 ligteki topçular aliyo bu parayi.Bence ok kötü bir oyuncu degil Anadolu takimlarinin hepsinde rahat oynar.Ama bize 1. sinif adam lazim yani bizde isi yok.

Barış
13.05.2005, 16:24
wisla da var bir defans alalim valla süper adam ismini unuttum ama hepiniz biliyorsunuzdur valla çok faydali olur karelide sebata verlim gitsin...

Sebat bu sene 2.ligde.Olmaz bu is.smileys/smiley36.gif

_tsstorm
13.05.2005, 17:20
Karel D?Haene yabanci kontenjanini bosuna yere doldurmaktan

baska hiç bir ise yaramadi bence onun yerini dolduracak hatta D?Haene 'den daha iyi oynayan ayni maliyette bir sürü oyuncu var yerli ve yabanci

Hüseyin Çümen
13.05.2005, 22:24
karel in trabzonspor macerasi zaten bitmistir

JuaN_JuaN
14.05.2005, 04:12
karel D'haene'yi sevmistim ama kendi sonunu hazirladi. senol hoca biletini kesti yolu açik olsun !

KaiserSoza
17.05.2005, 23:33
eger tolgayi shaktara gondereceksek karel D'heane yi
mutlaka elde alternatif olarak tutmaliyiz.her zaman ise yarar bi oyuncu.

selçukabi
18.05.2005, 07:52
eger tolgayi shaktara gondereceksek karel D'heane yi mutlaka elde alternatif olarak tutmaliyiz.her zaman ise yarar bi oyuncu.

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifforma bes paralik oldu ya senin derdin o...smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Emiroğlu
18.05.2005, 08:03
Ya bazi arkadaslar elde tutulmasi yönünde görüs bildirmisler,ama lütfen hatirlayin bu adam yüzünden ne goller yiyoruz(sakaryaydi galibason 2 dk 2 gol)Isi gücü bizim kalede tehlike yaratmakla....Belki genç ileride daha iyi olacaktir hakkini da yemiyelim ama su kadroda bizim isimize yaramaz bosuna para vermis oluruz.Bir an önce gitmesi gerekiyo diye düsünüyorum.Oyuna girdiginde yüregim azima geliyo yaa

Erdem Keser
18.05.2005, 19:17
balta tek kelimeyle balta...................

_tsstorm
18.05.2005, 23:33
yok mu bu adama talip bi takim ülkesindendemi isteyen yok bunu 3 5 kurus para kazandirsada yerine adam gibi biri gelse bosuna yere yedek kulübesini mesgül ediyo yedek kulübesinin de bi haysiyeti serefi var be bu adam hiç yakismadi oraya

61trabzonomer
19.05.2005, 00:19
balta tek kelimeyle balta...................

smileys/smiley36.gif

KaiserSoza
21.05.2005, 22:34
adam tam bir profsyonel,2 sene sonra belçika milli takiminin degismez
defansi olacak ve selçukabi utancindan-gerçi bi kilif bulur gemne
ama-yerin dibine girecek!!!

KaiserSoza
31.05.2005, 20:18
artrik karel D'heane yok.yazik umarim yerine daha kaliteli biri alinabilir

selçukabi
01.06.2005, 08:38
adam tam bir profsyonel,2 sene sonra belçika milli takiminin degismez defansi olacak ve selçukabi utancindan-gerçi bi kilif bulur gemne ama-yerin dibine girecek!!!

karel d'haene'yi türkiyeden erciyesspor, samsunspor ve vestel manisaspor istiyormus ama ben türkiyede trabzonspordan baska külüpte oynamam deyip skonto rigaya gitmis gerçekten tam bir profesyonelsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifha zafer bu arada Ankarada bir yer varmis formalarin arkasina yazili isim ve numaralari çikartabiliyorlarmis hem de formaya hiç zarar vermeden istersen ulasim bilgilerini sana iletebilirim.smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

KaiserSoza
01.06.2005, 17:58
adam tam bir profsyonel,2 sene
sonra belçika milli takiminin degismez defansi olacak ve selçukabi
utancindan-gerçi bi kilif bulur gemne ama-yerin dibine girecek!!!

karel d'haene'yi türkiyeden erciyesspor, samsunspor ve vestel
manisaspor istiyormus ama ben türkiyede trabzonspordan baska külüpte
oynamam deyip skonto rigaya gitmis gerçekten tam bir profesyonelsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifha
zafer bu arada Ankarada bir yer varmis formalarin arkasina yazili isim
ve numaralari çikartabiliyorlarmis hem de formaya hiç zarar vermeden
istersen ulasim bilgilerini sana iletebilirim.smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

ona bakarsan hami de galatasaray'a gitmemisti. adam tam trabzonsporlu oldu,prosfeyonellik arka planda kaldi tabi.

ama sonsuza kadar adi ts olan katkilarindan dolaia di kalbimde ve formamda yazli kalcak.

biz sevdik mi ADAM gibi severiz</span>smileys/smiley32.gif

halil ibo
01.06.2005, 18:02
D'hane ye hayatta basarilar.Eger o milli takima yükselsin bende futbol izlemeyi birakirim. Hadi size iyi günleeeeeeeeeeeeeer...

Burçak
04.06.2005, 14:24
d hane busene beklenen performansi gösteremedi. yollayacak olmamiz dogru bi tercihtir. yabanci hakkimizi daha faydali transferler yaparak kullanmaliyiz. direk oynayacaklarla...

sagopan
07.06.2005, 02:02
BU SENE INSALLAH TRABZON SPOR SAMPIYON
TUTKUNLAR-61
<UL dir=ltr>
<LI>
<DIV style="MARGIN-RIGHT: 0px"> ISTANBUL-TUZLA TRABZON SPOR GRUBU</DIV></LI>[/list]

CaMoKa
07.06.2005, 09:33
Güle Güle

o üzerine düseni fazlasi ile yapti bence ve misyonunu tamamladi(??????)

yolu açok olsun

Muhalif
08.06.2005, 22:24
son mohikan da gitti sonundasmileys/smiley17.gifbir dahi transfer döneminde belkçika sinirlarina yolumuz düsmez insallah.. haklarini yemeyelim Urbain Breams ve George Leekens kaliteli teknik adamlardi yalniz..

Karel için hep dedigim gibi biraz allayip pullasalar David Beckham 'in tahtina aday olabilir diye düsünüyorum... ayagina top degen herkes futbolcu olacak diye bir sey yok, mankenlik daha ideal bence onun içinsmileys/smiley17.gif

Mollasalihoğlu
08.06.2005, 22:35
yattara da belçika sinirlarindan geldi ya,neyse..

Muhalif
08.06.2005, 22:58
o gine nin suyundan içmis oflismileys/smiley2.gif

#10 Fietra
08.06.2005, 23:05
yattara da belçika sinirlarindan geldi ya,neyse..

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley36.gif

Fatih Ersoy
09.06.2005, 19:50
karel in gitmesi çok ii oldu kendisine futbol hayatin da basarilar dilerim. ( rakip takima mükemmel asistler yapan bir futbolcuydu )

uygar_trb
11.06.2005, 15:23
bunun bizden kopusu bence diyarbakir maçinda 1-0 galibiz baski yiyiyoruz birden ataga çikmaya basladi senol hoca çildirdi orda diyarbakir yarri sahasindan döndürdü onu sonra o dönene kadar net pozisyon yedik orda bileti kesildi yani gereksiz titrek bi futbolcu zaten kesinlikle sorun olmaz...

Barış
16.06.2005, 20:30
Gazetelerde hala gönderilmedi diye yaz?yor.smileys/smiley5.gif

sametaydin
16.06.2005, 20:50
bu sene iyi olsayd? en az?ndan savunmaya futbolcu aramak zorunda kalmazd?k. ama olmad?.

Hasan Ayvenli
17.06.2005, 20:44
trabzonspora çok puanlar kaybettirmi? bir futbolcu çok hata yap?yordu yedi?imiz çoüu gol onun sayesindeydi gitmesi hay?rl? oldu bence

61trabzonomer
17.06.2005, 21:10
valla ne oldu elimizde kalmad? in?anlah sebata verelim en iyisi...

electrix
17.06.2005, 21:43
Çok iyi niyetli bir insan ve çok iyi bir profesyonel ama asla Trabzonspor'da yabanc? oyuncu kategorisinde kullan?labilecek bir oyuncu de?il.

selcjK
17.06.2005, 22:00
Ya bazi arkadaslar elde tutulmasi yönünde görüs bildirmisler,ama lütfen hatirlayin bu adam yüzünden ne goller yiyoruz(sakaryaydi galibason 2 dk 2 gol)Isi gücü bizim kalede tehlike yaratmakla....Belki genç ileride daha iyi olacaktir hakkini da yemiyelim ama su kadroda bizim isimize yaramaz bosuna para vermis oluruz.Bir an önce gitmesi gerekiyo diye düsünüyorum.Oyuna girdiginde yüregim azima geliyo yaa

sakarya maç?nda 2 dk da 2 gol olay? özgür yüzünden olmu?tur yanl?? anla??lmalar maal vermeyelim sevgili karde?im.

Gökhan Kutlu
18.06.2005, 16:55
iyi oldu gitmesi kurtulduk ondan daha küfretme ya da strese girme gibi bi drumumuz olmaz in?allah

hauptstrasse
27.06.2005, 09:39
Senol Günes, gönderme karari aldigi Karel D'Haene'nin durumuna çok üzülüyor. Belçikali oyuncunun dört büyükler disinda her takimda rahatlikla yer bulabilecegini vurgulayan Günes, "Tayfun ve Özgür varken, onu elimizde tutmamiz lüks olur. D'Haene'yi birakmak zorunda kalmamiz gerçekten üzücü. Çünkü dünyanin en iyi insanlarindan biri. Harika bir profesyonellik anlayisi var. Hiçbir sorun yaratmaz. Onun gibi bir oyuncuyla çalismaktan mutluluk duyuyordum" dedi. Her teknik direktörün, onun gibi kisilikli bir oyuncuyla çalismasi gerektigini ifade eden Senol hoca, "Kulübümüzün sartlari, hedefini daha da büyütmesi nedeniyle D'Haene'yle yollarimizi ayiracak olmanin üzüntüsünü yasiyorum'' yorumunu yapti.

Salih61
27.06.2005, 14:26
Iyi oldu bence eger burda kalsaydi...Hem takima bir katkisi olmazdi hem de kariyeri için kötü sonuçlar dogurabilirdi...Daha genç bir futbolcu...Ilerisi için ayrilmasi iyi oldu...

Saygilarimla...

zanoylu
27.06.2005, 17:58

Patlasa,patlasa elimizde patlar.Adam parça tesirli çevresinede zarar veriyorsmileys/smiley36.gif

geronimo_61
27.06.2005, 18:08
trabzondan baskasi yalan dhaene trabzon için zaten yalan

61viya
29.06.2005, 17:59
Ne olmus olrsa olsun,gösterdigin iyi niyet,profesyonellik ve trabzonspor sevgin için tesekkür ederim...

TSlimetin08
29.06.2005, 23:22
Ne olmus olrsa olsun,gösterdigin iyi niyet,profesyonellik ve trabzonspor sevgin için tesekkür ederim...

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

antagonist
30.06.2005, 01:19

imza

alone_61
30.06.2005, 13:11

ama pozisyon hatalarin, iskalarin ve ayagina gelen topu uzaklastiramaman sebebiyle yedigimiz goller için de teessüflerhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gif

KaiserSoza
03.07.2005, 01:40
geldiginden bu yana 40 in üzerinde maça çikti ve herkes maalesef adami
antep maçindaki hatasiyla hatirliyo.yazik valla.inönüdeki bjk maçinda
onu izleyen ne kadar kaliteli bi futbolcu oldugunu anlardi.bence
gelecek vaadeden bi oyuncu.bisekilde yeniden ts ye geri gelecek
insallah.

tolga dedimiz adam 29 yasinda ve daha 1.5 yil oncesinde malatyada kadroya giremiyodu.biraz basiret lütfen!

#10 Fietra
03.07.2005, 18:10
Thanks D'Heane Thankssmileys/smiley1.gif

Oruç
03.07.2005, 18:13
isviçre kampina götürüldümü acaba?

FATIH SULTAN TEKKE

KaiserSoza
05.07.2005, 14:16
sükür ki evet.büyük bi yanlistan dönüldüsmileys/smiley32.gif

Bora Sönmez
05.07.2005, 14:43
2yil sonra Bayern Münih'te Ajax'ta veya Barcelona'da görecegimiz bir futbolcu...

Yazik oluyor yazik..

Barış
05.07.2005, 14:52
Kalmasi da iyi oldu defansa adam alacagimiz da yok zaten.Insallah yanilirim.smileys/smiley5.gif

selçukabi
05.07.2005, 15:08
Senol Günes, gönderme karari aldigi Karel D'Haene'nin durumuna çok üzülüyor. Belçikali oyuncunun dört büyükler disinda her takimda rahatlikla yer bulabilecegini vurgulayan Günes, "Tayfun ve Özgür varken, onu elimizde tutmamiz lüks olur. D'Haene'yi birakmak zorunda kalmamiz gerçekten üzücü. Çünkü dünyanin en iyi insanlarindan biri. Harika bir profesyonellik anlayisi var. Hiçbir sorun yaratmaz. Onun gibi bir oyuncuyla çalismaktan mutluluk duyuyordum" dedi.

Senol hocam sana iki çift lafim olacak.Bu Tayfun ve Özgüre çok güveniyorsun ya insallah seni yaniltmazlar.Bunlari birak sampiyonlar ligini türkiye liginde bile üst üste koysan alt alta dizsen çarpsan toplasan yarim tolga yapmaz.Erdinç durumu zaten hemen çakti ."Tolgayi çok arayacaz" diyor.Adam hakli bütün sezon bu adamlarin hatalarini kapamakla ugrasacak Allah ona da kolaylik versin..

selçukabi
05.07.2005, 15:11
2yil sonra Bayern Münih'te Ajax'ta veya Barcelona'da görecegimiz bir futbolcu...

Yazik oluyor yazik..

Bora, Karelden iyi manken olur.Bu saydigin seyler manken ajansi olmasin.Ha bir de bilim adamlari hala çalismalarini tamamlayamamislar.Bu boy ve kilodaki bir sporcunun kendi ekseni etrafinda bir sumocudan bile daha yavas dönebilmesi adamlari hayrete düsürmüs.smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Muhalif
05.07.2005, 15:40
Mezar taslari bir hatira olarak güzel... fakat biz türbelerde dolasmak zorundayiz..

sametaydin
05.07.2005, 16:17
futbolcu alamiyosan karel e razi olacaksin. ligin ilkyarisinda oynadigi maclarda bence iyi performans sergiledi ama 2. yari felaketti.

çok çalisirsa bu takimda oynayabilecegine eminim.

zanoylu
05.07.2005, 16:55
Adam resmen elimizde patladi.Baksaniza geçen yil oldugu gibi bu yilda kulüp bulamadi.Bu takimda 18'i bile zorlayamaz..

sametaydin
05.07.2005, 17:04
Adam resmen elimizde patladi.Baksaniza geçen yil oldugu gibi bu yilda kulüp bulamadi.Bu takimda 18'i bile zorlayamaz..

katiliyorum ama tolganin yerine düsünülen tayfun un karelden farkli bi yani olmadigini düsünüyorum. özgür desen form bulamadi daha. o mevkiye oyuncu alinsin. ondan sonra gönderilsin.

KaiserSoza
05.07.2005, 17:19

Yazik oluyor yazik..

bravo pamuk,ilk defa akilli bi laf ettinsmileys/smiley32.gif

Salih61
15.07.2005, 15:42
Karel?in sözlesmesi karsilikli feshedildi
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/150705karel1.jpg Belçika?li oyuncumuz Karel Adriaan Roby Korneel D'Haene?nin sözlesmesi karsilikli olarak feshedilmistir. Kendisine bundan sonraki futbol hayatinda basarilar dileriz.

Kaynak:Resmi site...

Muhalif
15.07.2005, 15:49
Bmn olarak aramizda para toplayip kurban kesmemizi öneriyorum.. hesap numarasini açiklasin adminler bir an önce.. benden 20 ytl çalisirsmileys/smiley36.gif

Bartuğ13
15.07.2005, 15:57
ewet iyi kötü günler yasadik.futbol hayatinda basarilar diliyorum.

selçukabi
15.07.2005, 15:57
Karel?in sözlesmesi karsilikli feshedildi
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/150705karel1.jpg Belçika?li oyuncumuz Karel Adriaan Roby Korneel D'Haene?nin sözlesmesi karsilikli olarak feshedilmistir. Kendisine bundan sonraki futbol hayatinda basarilar dileriz.

Kaynak:Resmi site...

Zafer (Kaiser Soza)'nin D'haene formasi açik arttirmada satiliktir, açik arttirmayi baslatiyorum; 5 ytl smileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gif

Salih61
15.07.2005, 16:04
Selcuk Abi 5 YTL çok ya...Benden helalinden 1.5 YTL...smileys/smiley2.gif

TheRapZoNe
15.07.2005, 16:14
Dehane sevdigim futbolculardan biriydi..Efendi kisiligiyle ön plana çikiyordu..Buraya kadarmis..Yolu açik olsun

CeSS
15.07.2005, 16:16
TesekkürlerKarel , yolun açik olsun...

oflubektas
15.07.2005, 16:27
Hani okullarda çaliskan,temiz yüzlü,efendi,parlak suratli çocuklar vardir ya ben de o kadar çok hata yapmasina ragmen ne sövüyor,ne de kizabiliyordum bu adama. Teknigi meknigi de yok ve en çok mücadele edilmesi,en çok çamur olunmasi gereken mevkide oynuyor. Neyse,Allah yolunu açik etsin.