PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trt’nin Inadina Haydi Trabzonlu Maça!

Nytre
27.05.2005, 18:24
evet arkadslar bugünleride gördük.. olimpiyat stadini doldurmamizi istemeyen trabzonsporumuzun büyüklügünü göstermesinden korkan ve trabzonsporumuzun seyirci avantajini saglamasini istemeyen galatasarayin oyunundan baska ne oyunu olabilir ki? galatasaray kulübünden bunun hesabi sorulmali!.. büyük trabzonsporumuzun istanbul ve çevre illerindeki yüzbinlerce trabzonspor taraftari simdi tam zamani!..

Tarafçi Rezil Televizyonuna karsi elele omuzomuza bir olalim ve cumartesi günü statta olalim!!!!!

SiNo
27.05.2005, 18:25
MERAK ETME TRT SEN MAÇI VERSENDE BILET KALMAYACAK MAÇA

$FIRTINA61$
27.05.2005, 18:28
trt denekales oldugundaortaya cikdismileys/smiley7.gif

Aniketus
27.05.2005, 18:28
Tarafli Rezil Televizyon.....

Güzel!..

delihamsi
27.05.2005, 18:34
abi bunlar böle yparak destek azaltmak istiyor ama unutmasinlar ki ankaragücü maçi da trt tarafindan verilmisti ama biz gene statattaydik.serefsiz trt.

DieGo
27.05.2005, 19:14
Trt bu aslinda dogru olani yapiyor. Simdi kimin büyük oldugunu bir kez daha gösterecegiz. Hiçbir Rezil televizyon kanali TRABZONSPOR'un büyüklügünü gizleyecek güçte degil.Simdi Trt bizim maç öncesi horonumuzu,az önce resmi sitede gördüm KAZIM KOYUNCU konserini de yayinlasin.

deliadam61
27.05.2005, 19:19
YAYINLASINLAR ALEM TARAFTAR GÖRSÜNsmileys/smiley1.gif

sanatik
27.05.2005, 19:26
Trt bu aslinda dogru olani yapiyor. Simdi kimin büyük oldugunu bir kez daha gösterecegiz. Hiçbir Rezil televizyon kanali TRABZONSPOR'un büyüklügünü gizleyecek güçte degil.Simdi Trt bizim maç öncesi horonumuzu,az önce resmi sitede gördüm KAZIM KOYUNCU konserini de yayinlasin.

Statta Senlik Var!
Kazim Koyuncu Taraftarlarla Bulusuyor...
Maç öncesi statta senlik var. Saat 15 ile 17.30 arasinda sanatcilar olacak.Volkan Konak, Kazim Koyuncu, Fuat Saka... folklor, horonlar oynanacak. Tüm Trabzonspor sevenleri bu coskuyu paylasmaya ve maça davet ediyoruz. Kemençesini, davulunu, zurnasini,arkadasini, ailesini, Trabzonspor ve Türk bayragini alan herkesi bekliyoruz.

---------------

TRT tribünleri bile göstermedi nerdeyse son yayinladiklari macimizda. Gecen hafta 4 dakika mac özetimiz veren trt mi yayinlayacak ?

DieGo
27.05.2005, 19:38
Geçen haftaki dört dakkalik görüntünün yerinde simdi 90 dakkalik bir maç olacak hiç tribün göstermeden maç yayini yapamazlar ya...Maç öncesi görüntüler öneriydi ama kesinlikle gösterilmesi gereken görüntüler olacak çünkü bazi takimlarin maç öncesi stad çevresindeki kavgalarini göstermek yerine bizim horon halkamizi veya konserlerimizi göstermeleri daha güzel bu güzellik sadece bizim için degil tüm Türkiye için güzel olur.

Recep Çaltepe
27.05.2005, 19:43
konserler falan stadin içinde mi yapilacak yoksa disarda açik alanda mi?

61trabzonomer
27.05.2005, 19:46
gidecez tabi inadina inadina canim trabzonum yanliz birakmayacaz seni..her zaman yanindayiz...

tsmaniac
27.05.2005, 20:16
bizansin SEREFSIZ MEDYASI TRT ELINDEN GELSE TRIBÜNLERI BILE GÖSTERMEYECEK! smileys/smiley7.gif</font></span></span></span></span></font></font>

yattara11
27.05.2005, 20:28
Ibrahim sahin isyan etti TRT'ye... ''kesinlikle açiklama bekliyoruz'' dedi...

ftunsal
27.05.2005, 20:31
T.R.T. KIZMAYALIM LÜTFEN .SAMPIYON GIBI OYNAYAN BIR TAKIMIN MAÇINI SON HAFTA OLSUN YAYINLAMAKLA GÖREVINI HATIRLADI.

BÜYÜK TARAFATARI,BÜYÜK TAKIMI,IZLETMEYIP NE YAPACAKTI KI.TÜRKIYE GÖRSÜN ISTEDILER SAMPIYON KIM ,FUTBOL OYNAYAN KIM.

61viya
27.05.2005, 20:36
[QUOTE=DieGo]Trt bu aslinda dogru olani yapiyor. Simdi kimin büyük oldugunu bir kez daha gösterecegiz. Hiçbir Rezil televizyon kanali TRABZONSPOR'un büyüklügünü gizleyecek güçte degil.Simdi Trt bizim maç öncesi horonumuzu,az önce resmi sitede gördüm KAZIM KOYUNCU konserini de yayinlasin.

Statta Senlik Var!
Kazim Koyuncu Taraftarlarla Bulusuyor...
Maç öncesi statta senlik var. Saat 15 ile 17.30 arasinda sanatcilar olacak.Volkan Konak, Kazim Koyuncu, Fuat Saka... folklor, horonlar oynanacak. Tüm Trabzonspor sevenleri bu coskuyu paylasmaya ve maça davet ediyoruz. Kemençesini, davulunu, zurnasini,arkadasini, ailesini, Trabzonspor ve Türk bayragini alan herkesi bekliyoruz.

---------------

Inanmiyorum yaf,arkadaslar bu süper biseysmileys/smiley2.gifZaten stadimiz full dolacak,bundan eminimsmileys/smiley2.gif

yattara11
27.05.2005, 20:38
T.R.T. KIZMAYALIM LÜTFEN .SAMPIYON GIBI OYNAYAN BIR TAKIMIN MAÇINI SON HAFTA OLSUN YAYINLAMAKLA GÖREVINI HATIRLADI.

BÜYÜK TARAFATARI,BÜYÜK TAKIMI,IZLETMEYIP NE YAPACAKTI KI.TÜRKIYE GÖRSÜN ISTEDILER SAMPIYON KIM ,FUTBOL OYNAYAN KIM.

emin ol ki;onlar görevlerini normal sartlarda kesinlikle hatirlamayacaklardi...

AtalaY_BuğrA
27.05.2005, 20:41
Arkadaslar buradan herkese rica ediyorum nasil olsa Tv veriyor kim gidecek o kadar yolu demeyin. bu sezonki son görevimizi yerine getirelim ne olur. HAYDII MILLET MAÇA.

A.Hilal Çakıroğlu
27.05.2005, 21:28
bence de stad dolacak ve trt'nin maçi yayinlamasi çok iyi olacak böylece. hem ist. disindaki TRABZONSPORlular takimlarini 90 dk. izleme firsati bulacak hemde isa.un 3 küçükleri gerçek SAMPIYON ve gerçek TARAFTARI görecek

Beytullah
27.05.2005, 21:33
ulan bütün kanallar versede trabzon macina ben maca giderim

o atmosfer o güzelligi ekran basinda bulamam

Emir BAYRAK
27.05.2005, 21:35
Biletleri aldik artik mac saatini beklios :D hayirlisiyla yenersek cok guzel olucakkk...

perfectstorm
27.05.2005, 22:10
önümüzü kesemezler..! açik kanaldan maç yayini oldugu halde o stad dolcak

Mayls
28.05.2005, 00:03
TRT'nin kameracilarina bile yer kalmaz stattasmileys/smiley2.gif

SiNo
28.05.2005, 00:24
MAÇINDA TRT DE OLMASI IYI OLDU

HERKES GÖRECEK SOVU EZIKLER IMRENECEK

Nytre
28.05.2005, 01:09
fazla büyük konusmadik herhalde.. insallah istedigimiz olur..

61trabzonomer
28.05.2005, 01:10
TRT'nin kameracilarina bile yer kalmaz stattasmileys/smiley2.gif insanlah bir ikitanesini ben alayim sende al ozaaman bir iktanesinide indirelim hepsini asagi..smileys/smiley36.giftabi çaktirmadan...

Hüseyin Çümen
28.05.2005, 02:13
tv den izlesen o atmosferi yasayamassinki orda inanilmaz bi atmosfer olucak olimpiyat stadi yikilacak ben burdan trt ye tesekkür ediorum

3 ezik takima nasil sölen yapilir stad nasil doldurulur dersini canli gösterecek

Colakoglu
28.05.2005, 02:54
BEYLER BENDE MACA COK GELMEK ISTERSIM AMA GURBETTEYIZ VE MAC GÜNÜ ÖGLENE KADAR CALISMALIYIM smileys/smiley19.gif

AMA SIZLER TRABZONSPORUN ASiL DELIKANLILARI, FIRTINA KOVBOYLAR,
CUMARTESI GÜNKÜ ISTANBULUN FETHINDE GÖREV YAPACAK OLAN FATIH SULTAN
MEHMETLER SIZLERE GÜVENIYORUM O STADI YARIN AKSAM TELEVIZYONDAN
IZLERKEN DOLU GÖREYIM O BANA BI SENE YETER.. AYRICA SENEYE KADIYÖDEKI
FENER MACINDA ISTANBULDAYIM VE MACA GELMEDEN ISTANBULDAN BIKAC
TRABZONSPORLU ARKADASLARLA IRTIBAT KURSAK FENA OLMAZ !!!!!

Gargamel
28.05.2005, 10:33
her sene yapiyoruz bu sovu ama ben yine gelemiyorum smileys/smiley19.gifseneye bu sovun bi tanesininde trabzonda duzenlenmesi dilegiyle

Akin-61
28.05.2005, 10:44
stadatki arkadaslar bir ricam var ne olursun TRT yi protesto edin biraz.

andrei07
28.05.2005, 10:47
Ligin son haftasinda Trabzonsporun maçini açikça gs taraftarligi
yaparak trt1 den naklen yayinlamaniz sizlerin içinde bulundugu o sakat
ruh halini açikça ortaya sermistir.Neden istanbul takimlarinin
herhangi bir maçini bugüne kadar yayinlamadiniz? Neden ligin TS için
çok önem arzeden bu son maçini naklen veriyorsunuz?? Kimlerden
direktif aldiniz?? Ancak unutmayin Olimpiyat stadini dolduracak olan
10 binlerce Ts taraftari protestolarini sizlerdende esirgemeyecektir!!
Usakligin ,serefsizligin,onursuzlugun kisacasi köpeklesmenin sonu
yoktur ve merakla gelebileceginiz o en son noktayi
beklemekteyim:Eminim evrim geçirip birer kuyruk sahibi olacaksiniz
sahibinize sallamak için!!!

ARKADASLAR BU MAILI trt YE ATTIM LÜTFEN SIZLERDE YAZIN BIRER MAIL BU SEREFSIZLERE!!

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=441><T>
<T>
<TR>
<TD width=97 height=19>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=441><T>
<T>
<TR>
<TD width=97 height=19></TD>
<TD width=10></TD>
<TD>trthaber@trt.net.tr (trthaber@trt.net.tr)</TD></TR></T></T></TABLE></TD>
<TD width=10></TD>
<TD>trthaber@trt.net.tr (trthaber@trt.net.tr)</TD></TR></T></T></TABLE>

Kiraly
28.05.2005, 11:35
Sevgili arkadaslar,Trt ye bu kadar yüklenmenize bir anlam veremiyorum
daha düne kadar trt macimizi vermiyor diye isyan eden yine sizler
degilmiydiniz.Ayrica maca gitmek icin acik kanaldan yayin olup olmamasi
hic önemli olmamali,bu takimin taraftari olan herkes bu önemli ve
anlamli müsabakaya sartlar ne olursa olsun gitmeli ve orayi bayram
yerine cevirmeli diye düsünüyorum.Hepimize bu yakisir sevgili
arkadaslar,bizler bu özel takimin güzel taraftarlari olmaliyiz.Bizlere
yapilan haksizliklar karsisinda hakli tepkilerimizi dile getirirken
haksiz duruma düsmemeliyiz.

Uzaklarda olsamda yüregim sizlerle atacak,

Haydin maca sevgili arkadaslar.......

CaMoKa
28.05.2005, 11:44
Tarafli Rezil Televizyon.....

Güzel!..

oyuna gelmeyin arkadaslar takimimizin taraftarina en çok ihtiyaci oldugu maçta maç naklen yayinlaniyor sizce bu bir tesadüfmüdür???

oyuna gelmeyin arkadaslar eziklerin ezik televizyonuna kanmayin izlemeyin haydi maça INADINA TRABZON

$FIRTINA61$
28.05.2005, 12:04
MACIN SON DAKIKASINDA CANLI DAHA GÖSTERIRIKEN BIR BIR CIFT LAF SÖYLEYELIMI TRT YE?

Oruç
28.05.2005, 12:35
bence de stad dolacak ve trt'nin maçi yayinlamasi çok iyi olacak böylece. hem ist. disindaki TRABZONSPORlular takimlarini 90 dk. izleme firsati bulacak hemde isa.un 3 küçükleri gerçek SAMPIYON ve gerçek TARAFTARI görecek

çok dogru söyledin hilal taraftarimiz stadi doldurur vede bizde güzel bir sölen seyrederiz insaallah haydi maça!

FATIH SULTAN TEKKE !

Alptuğ
28.05.2005, 12:50

bence de maci trtnin yayinlamasi onemli degil ist disindakiler yani bizim icn iyi firsat radyodan mac dinlemekten biktim gecen yil kupa finalini de show yayinlamisti tribunler doldu bu da bizim icin buyuk bi final

sametaydin
28.05.2005, 13:07
ya bu trt nin maci vermesi bizi daha da kamciladi. biraz sonra gölcük trabzonlular dernegi olarak maca otobus kaldiriyoruz. bu da trt ye kapak olsun.

serkan61
28.05.2005, 13:32
arkadaslar onlar serefsizlik için maçi veriyorlar naklen ama bilmiyorlarki fener ve galatasarayin rezilligini yayinlayacaklar siz sifreli kanaldaki maçi dolduramadiniz trabzonlular açik kanaldaki maçta stadi doldurdu bu onlari yeterei kadar rezil eder bize düsen stadi doldurmak haydi tsliler maçaaaaa

kol_ay
28.05.2005, 13:35
istediklerine asla ama asla ulasamayacaklar. hadi ts gösterelim onlara ts nin nekadar büyük bi camiya OLDUGUNU...

http://img17.echo.cx/img17/3685/raca19aj.gif ts addict http://img17.echo.cx/img17/3685/raca19aj.gif

Nytre
28.05.2005, 14:05
haydi arkadaslar doldurun su stadi!.. yolda giderken milleti alin "haydi maça" :)))

$FIRTINA61$
28.05.2005, 21:09
fatih sultan li resmi ve mhk yafb protestumuzu kac kere gösterdi hayret etdim ligin sonundami aklari basina geldi

imported_erdogdulu61
29.05.2005, 00:15
inadina taraftar dedigin böyle olur hangi maç açik kanaldan verildigi zaman bu kadar taraftar oldu 50 bin kisi tabi televizyondan söylenen bana göre çok daha fazla idi hey gidi rezil trt oyunun tutmadi sen trabzonspor taraftarlarini ne zannettin hangi maç açik kanaldan verildigi zaman bu kadar taraftar oldu ama merak etmeyin büyüklügümüzü kabul edemeyenlere alisacaksiniz yavas yavas alisacaksiniz ve göreceksiniz ama dikkat DUDAKLARINIZ UCUKLAMASIN ucuklarsa bile önemli degil ilaci bizde

GERÇEK SAMPIYON TRABZONSPOR TARAFTARI GÜNÜN KUTLU OLSUN

GERÇEK SAMPIYON TRABZONSPORUM SAMPIYONLAR LIGIN KUTLU OLSUN

Emir BAYRAK
29.05.2005, 00:20
açik kanaldan verilen maça ragmen bugun stadi dolduran ve özellikle bagiran, takimi destekliyenlerden allah razi olsun TRABZONSPOR bizlen gurur duruyor..NON-STOP DESTEK =))

Hüseyin Çümen
29.05.2005, 10:00
olimpiyat trt ye ragmen 61 bin kisiyle doldu trt maçi verdügüne pisman oldu trt disari diye tuttugumuz tezahürattan sonra yüzlerindeki ifadeyi görmek isterdim trabzon sporu bu sekilde kimsenin sindirmeye gücü yetmez siz canli versenizde bizde inadina maça gideriz

trt maçi yayinliyo diye de maça gelmeyen taraftarimiza da yazillar olsun

sametaydin
29.05.2005, 13:30
ulan devletin televizyonunun bze yaptigina bak ya. en önemli en kritik macimiz ve takimin taraftara ihtiyaci olan maci sifresiz kanaldan yayinladilar. ama bu da trabzonspor atarftarina kismen engel olamadi. kismen diyorum çünkü eger mac verilmeseydi tv den stad tamamen dolacakti.

buda onlara kapak olsun.

baris_aykan
29.05.2005, 14:37
maca giden herkese binlerce tesekkur smileys/smiley32.gif

gerekli cevap macta verilmistir zaten

Beytullah
29.05.2005, 20:07
taraftar dedigin böyle olur

Nytre
29.05.2005, 22:53
evet arkadasim süper bir taraftar toplulugu vardi süperdi gerçekten

sanatik
29.05.2005, 22:56
teleligi segrettim biraz önce.

Trabzon maclari icin herhafta müracaat ediyoruz federasyona ama yayinlayamassiniz karari geldigini söyledi spiker. Istanbul macini yayinlamak istemis federasyon demek bu.

Bravo bicakci. Yine gösterdin Pis cirkef yüzünü. Stad dolacak diye cok korkdunmu ?

Gelecek sezon ne olacak bu yayin meselesi bakalim. PisLig TV chiffreli vermeli maclarimizi. TRT de gitsin bjk ile gs nin maclarini yayinlasin.

ftunsal
29.05.2005, 23:36
BU ISLERIN T.R.T. NIN ISI OLMADIGI BELLI.

DIGITÜRK+FEDERASYON ORTAK YAPIMI.
BEN TRT SPOR MÜDÜRÜ OLSAM REYTING ALABILECEGIM HER MAÇI YAYINLARIM.OLAY TRT KASTEN YAYINLAMIYOR DEMEKLE BITMIYOR.ARDI UZUN ..