PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hugo Broos | Teknik Direktör

Sayfa : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

Hamsi_61_61
22.06.2009, 23:58
yaw benim için de önemli olan trabzonspordur... o yüzden böyle msjlar yzıyorum... ben at gözlüğü takmadım 25 yıldan beri yaşadıklarımızı biliyorum tamam mı? yılsonu yine hüsrenla bitecek ve bizler yine sadece trabzonspor sevgimizle kendimizi avutacağız...

Başka takım tut mademki şikayetci olacaksin hep , destek vermiyeceksende uzaaa !

istra
Groos, Genk' le şampiyonluk yaşadığı sene yıllarca şampiyon olamayan bir takımı şampiyon yapmıştır. Tercih edilmesinde önemli etkenlerden birisi olabilir. Bende bu kadar beklenti içersine sokulup böyle bir teknik direktör beklemiyordum. Ama bu saatten sonra yapacak bişey yok. Takımımız adın hayırlısı olsun.

HUSSAIN
Ön Liberoya Thijsi orta sahanin ortasina van de paari stoperede karel dhaeneyi istiyormus hügo emice..

Kardeş neden bu kadar olumsuz düşünüyosun? Yapma allahını seversen, adamın kariyerinde şampiyonlukları var, yılın teknik direktörü seçilmiş 4 defa, yazık atıp tutuyoruz, eleştirdiğimiz kadar destek verseydik şu takıma inan 26 sene beklemezdik...

Yunus Emre AYAZ
lazaroni 2 yi yaşıyabiliriz inşallah ben yanılırım giray bulaga gelince gökdeniz giresuna gidicekken takımda tutmuş ve şans vermiştir göksu barış gibi oyuncular için şans olurdu..

çok büyük başarı yapmış hakkaten yaa peki naapmış hiç türkiye kupası almışmı veya kaçıncı olmuş o hocayken trabzonspor.?

Kadir
Laz_61 senin ciddi problemlerin var . Önce problemlerini çöz sonra yaz .

Sürekli itici , tahrik edici mesajlar yazıp duruyorsun .

ibilek
Daha yakından tanımak için ufak anektodlar ekliyorum yoksa sonuna kadar arkasındayım.;)
:):):):):):):)

ilhan
Amacı dalga geçmek olan arkadaşlar Ganita kategorisi sizi bekliyor. Dolaylı olarak o arkadaşlara ilk uyarıdır. Yapmayın..

AyhanPe
22.06.2009, 23:59
lazaroni 2 yi yaşıyabiliriz inşallah ben yanılırım giray bulaga gelince gökdeniz giresuna gidicekken takımda tutmuş ve şans vermiştir göksu barış gibi oyuncular için şans olurdu..

bu adamin 2.lazaroni olma olasiligi yok..

Cihad Varlı
23.06.2009, 00:00
gecen sene bütün kadronu yenilemisin daha bi riskli yola girmisin sürece girmisin orda güveniosunda burda takim oturmus 2-3 nokta transferle ne yapacagmizi sende biliyorusun dimi :cool:

Vural abi geçen sene taraftarda heycan vardı.. Camiada heycan vardı.. Bütün bunların yanında rakipler perişandı.. Şimdi bu karmaşık durumdan çıkıp yeniden toparlanmak pek mantıklı gelmiyor bana.. 2 adım geriden başladık şahsen.. İnşallah dediğiniz gibi olurda yukarıya oynarız.. Neyse edebiyat yapmaya gerek yok.. Desteğe devam.. Hayırlı uğurlu olsun..

bordoylamavi
evet hiç tanımıyoruz kendisini. ama eğer urbain hoca ve leekens tavsiye ettiyse iyidir heralde. belçikalılr bize iyi geliyor. urbain hoca ve llekens bize iyi gelmişti. sommers de iyiydi futbolcu olarak. bu hoxca gelince tabi brüls ün kadroda olması kaçınılnaz bu da iyi bişi. ne diyelin hayırlı olsun. inşallah ileri görüşlü biridir. misal kampta genç oyuncuları görüp değerlendirir.

Laz_61
Kardeş neden bu kadar olumsuz düşünüyosun? Yapma allahını seversen, adamın kariyerinde şampiyonlukları var, yılın teknik direktörü seçilmiş 4 defa, yazık atıp tutuyoruz, eleştirdiğimiz kadar destek verseydik şu takıma inan 26 sene beklemezdik...

Beni bundan sonra sadece Fatih Tekke susturur...ama olurda bjkye giderse 15 temmuzda memleketdeyim tesislerde acik zaten dogru aclik grevine...:)

kimyager
23.06.2009, 00:01
yaw adamım bende tribündeyim d blok da gel beraber izliyelim...ben trabzonsporlu li olduğum için hiç utanmadım bunuda nerden çıkardın öyle bişeymi demedimki... neyse diyeceğim şu bu adama inancım yok... kendi fikrim budur...

canım kardeşim inancın olmaması farklııııı, kötülemek karalamak farklı.inancım yok de geç niye milletin moralini bozuyosun burda

Adem ERTUĞRAL
23.06.2009, 00:01
hayırlısı olsun bizim için dua edelim belki die:)

hos_cocuk61
23.06.2009, 00:02
Büyük basari tam bize göre..

yaw adamım bende tribündeyim d blok da gel beraber izliyelim...ben trabzonsporlu li olduğum için hiç utanmadım bunuda nerden çıkardın öyle bişeymi demedimki... neyse diyeceğim şu bu adama inancım yok... kendi fikrim budur...
Enteresan, Komik, Şaşırtıcı, Mikser artık size vericek cevap yok buradan kendinize yazdığım kelimelerden bir tanesini seçin!!!

Bera B.
Yok arkadaş bizim taraftardan bir şey olmaz. Kimse kusura bakmasın sert olabilir ama yok yani adam olmaz bizden. Sabır, itidal denen şeyden hiç nasip almamış, burnu büyük, her şeyin en iyisini ben bilirim diyen taraftar kitlemiz olduktan sonra bir adım ileri dahi gidemeyiz bir adım. Bize ayakbağı değil itici güç olacak taraftar lazım. Yazıklar olsun daha ilk günden yazıklar olsun.

Laz_61
Laz_61 senin ciddi problemlerin var . Önce problemlerini çöz sonra yaz .

Sürekli itici , tahrik edici mesajlar yazıp duruyorsun .

En büyük problemim Trabzonsporu cok sevmem..

Erdem Koltuk
Beni bundan sonra sadece Fatih Tekke susturur...ama olurda bjkye giderse 15 temmuzda memleketdeyim tesislerde acik zaten dogru aclik grevine...:)

Senin susman kimse için bir anlam ifade etmez,açlık gervinde.Sırf muhalefet olsun diye yazılar yazıyorsun.

HUSSAIN

Ben de isterim fatihin gelmesini, dua edelim de bu hoca istesin fatihi, ama yönetimin de bi çıtlatması lazım...

Semih
Gençlere şans vermiyor diyenler atıyor.

Yaşlı diyenler abartıyor.

Göze hoş gelen futbol oynatmıyor diyenler sallıyor.

Başarısı yok diyenler tarihimzde şampiyonluk görmüş hoca sayısını unutuyor.

*
*
*
*

Hadi sallamak, atıp tutmak adet oldu onu biliyoruz da; bir gün olsun olumlu yönde sallamaz mı bu topluluk merak ediyorum doğrusu.

el_conquistador
Groos, Genk' le şampiyonluk yaşadığı sene yıllarca şampiyon olamayan bir takımı şampiyon yapmıştır. Tercih edilmesinde önemli etkenlerden birisi olabilir. Bende bu kadar beklenti içersine sokulup böyle bir teknik direktör beklemiyordum. Ama bu saatten sonra yapacak bişey yok. Takımımız adın hayırlısı olsun.

Benim tahminimce hocayi tercih etmemizin baslica sebeblerinden birisi, teklifimizi fazla sart koymadan kabül etmesi;). Bunu bir kere yazmistim, bir daha yazayim. Insallah yönetimimiz bu sürecten gerekli dersi veya dersleri cikarir. Kulübümüze hayirli olsun, insallah hep birlikte güzel günler görürüz.

agasaro
23.06.2009, 00:03
Aslinda düsündürücü olan, bir takima olan sevgimiz ne gibi sebeblere bagladigimiz. Matematik formülü gibi birsey. x + y + z = kombine. x = istegimize göre baskan, y = istegimize göre teknik direktör, z = istegimize göre futbolcu. Bunlardan biri gerceklesmezse kombine almiyorum, bu'mu kitaplari dolduran Trabzonspor sevgisi?

Özellikle belli yaşın altındaki taraftar kitlemiz yeni dünyanın pragmatik ahlakından fazlasıyla etkilendiklerinden karşılıksız sevmeyi, almadan vermeyi pek öğrenemediler ne yazıkki. Biraz da kabahat bizlerde... Giderek Fenerbahçe taraftarına benzemeye başladık. Bombayı patlat, formanı alayım, kombine alayım.En çok kortktuğum şey de bu!

AyhanPe

almanyada oynamak istiyor fatih ama sanirim bonservisi iki bucuk milyon euro..
yönetim mutlaka bi susturucu alacaktir ama bunun yaninda fatihide alabilirler..bence bunu düsünüyorlar yoksa yabanci bir forvet düsünürlerdi

mhayri
Ucuz bir hoca aldık , e artık transfere adam gibi para
ayırsak artık...
Sıra transferde, iyi takım olmazsa hocanın iyisinden fayda gelmez...

hodlu
Tony Slyva
? Egemen Giray Cale
Yattara Tjikuzu ? Engin(tabi alınırsa)
Gökhan ?

cobts28
çok büyük başarı yapmış hakkaten yaa peki naapmış hiç türkiye kupası almışmı veya kaçıncı olmuş o hocayken trabzonspor.?
bizde çok bilmişler varken capelloyu getirsen 1,yıl zor kalır halil şanlının takım liderken takıma nasıl sallıyordu takıma..

Kadir

Biz nefret ediyoruz ve Trabzonspor'u yıkmak için Broos'a destek diyoruz .

kimyager
fatih tekkeden önce forum yöneticileri sustursa çok memnun olacaz ....

Erdem Koltuk
23.06.2009, 00:04
Yok arkadaş bizim taraftardan bir şey olmaz. Kimse kusura bakmasın sert olabilir ama yok yani adam olmaz bizden. Sabır, itidal denen şeyden hiç nasip almamış, burnu büyük, her şeyin en iyisini ben bilirim diyen taraftar kitlemiz olduktan sonra bir adım ileri dahi gidemeyiz bir adım. Bize ayakbağı değil itici güç olacak taraftar lazım. Yazıklar olsun daha ilk günden yazıklar olsun.

18 yaşındasın 10 yaş büyüklerine örnek olduğun için öpüyorum seni kardeşim....

Ali Yerlikaya
Hayirli olsun, Allah utandirmasin.

ibilek
ben hayatımda hiç iddiaya girmedim, zaten tarzımda değil.ama ben buradaki herkesle iddiaya girmeye hazırım.ersun hoca türkiyedendi.kendi istediği adamları aldırdı.ve bir tane bile büyük maç kazanmadan gitti...zaten kalsaydıda kazanamazdık oda ayrı bişey...ersun hocadan daha başarılı olacağına ben adım gibi eminim...burada olumsuz fikir beyan eden arkadaşlar kendilerine güveniyor ise ben onlarla her iddiaya girmeye hazırım.yaptığı maç oranlarını karşılaştırırız.varmı kendine güvenen ?

arkalarda kalmasın, ben başkana çok güveniyorum.kendine güvenen arkadaşlara hodri meydan...

hos_cocuk61
23.06.2009, 00:05
Arkadaşım yanlış anlama ama herkezin yaptığı yorum pek tabiki kendine göre haklıdır yada haklılık payı vardır ama senin yazdığın yorumlar ve eski gördüğüm yorumların maksat eleştirmek olsun diye yazılan yorumlar eğer eleştirecek biri var ise buda senin kendi kendini eleştirmendir!!!

el_conquistador
23.06.2009, 00:06

Bir güzel söz vardi, 'Insan sevdigini mahveder' diye!

Kıvanç Çuvalcı
ya diyorum ya siz inanın umutlu olun desteğe devam edin bağırın çağırın zamanı geldiğinde burdayız konuşuruz...
nolcak basarisiz olursak senin eline ne gecicek cokmu mutlu olucaksin ben hakliydim diye.aman sen destek verme eksik olsun sizin gibilerin destegi.yazmiyim diyorum zaten cok akli basinda yazan cevap veren arkadaslar var ama sabir da bir yere kadar.sizin gibilere bu hoca bile cok ama cok fazla.anca bos bos ahkam kesersiniz.biz takimiza pozitif bir etkimiz olsun huzurlu bir ortam olsun diye destekliyoruz sen devam et ortami bozmaya elestiriye,elestirmek bedava tabii.

irfanb
hacettepenin basina ersun yanali getirseydik ligde kalirmiydi sence?

Adam bile bile neden karizmasini cizdirsin ???

Vural Kuyumcu
23.06.2009, 00:07
hic bir yapici bi önerin bi iylin var mi bu külübe yani hic iyimse iyi bi yazini okumadimda :rolleyes:

cobts28
23.06.2009, 00:08
arkadaşlar bende dahil sallamaya başlamış adamın bi kariyeri yok sıradan bi adam ama belki sıçrama gösterir bizde ..

istra
23.06.2009, 00:10
Benim tahminimce hocayi tercih etmemizin baslica sebeblerinden birisi, teklifimizi fazla sart koymadan kabül etmesi;). Bunu bir kere yazmistim, bir daha yazayim. Insallah yönetimimiz bu sürecten gerekli dersi veya dersleri cikarir. Kulübümüze hayirli olsun, insallah hep birlikte güzel günler görürüz.

Olayı fazla eşelersek rahat onlarca nedenler daha çıkarılabilir ;)
Bu saatten sonra bize desteklemek düşüyor.

Bera B.
23.06.2009, 00:10
18 yaşındasın 10 yaş büyüklerine örnek olduğun için öpüyorum seni kardeşim....

Estağfurullah, sadece ağırıma gidiyor ya. Her şeye kulp bulup hiçbir şey beğenmeyip bir de üstüne gerçekleri reddedip o çok değerli(!) bilgilerinden vazgeçmeyen insanları görmek ağırıma gidiyor.

Semih
23.06.2009, 00:11
ama su an beklemedeyim sahsen, Fatih Tekke gelmesin var ya, yonetimin ALLAH belasini versin,

Siz artık taraftar profilinde son noktasınız.

Vallahi bravo!

Saçmalığın böylesi.

Özer Öztekin

Yazdıklarını tekrar birdaha okursan büyük ihtimalle bir probleminin olmadığını anlayacaksın...

ertuuu
hala fatih tekke diyorsunuz ya; adamın askerlik sorunu var. 3 sene yurtdışında top oynaması lazım. 6 ay daha gelemez...

kasila61
gozlerime, kulaklarima,ayaklarima , basima, koluma inanamiyorum artik bizimde hocamiz var

gustavo_colman
hayırlısı olsun hocaya ve kulübe sonuna kadar desteğe devam

Kadir
arkadaşlar bende dahil sallamaya başlamış adamın bi kariyeri yok sıradan bi adam ama belki sıçrama gösterir bizde ..

Kariyeri yokmuş :)

Ceyhun Öncü
Suan sinirden herkese kiziyorum...olmaz böyle birsey!aylarca!! bekle ve gelene bak

Neymis bu adamin Kariyerinde Sampiyonluk varmis..peh..Ispanyada Real Madrid veya Barcelonada calisdirip Sampiyon olmak gibi birsey bu!!

Üstelik Alanzinhoyu düsünün adamin Kariyeri yokdu en azindan oynadigi büyük takim yokdu ama bir HEDEFI vardi nededi geldiginde ben Brezilya Milli Takimina gitmek icin geldim türkiyeye

Peki Hugo nun hedefi ney? Kötü bir ligde sonradan gelip takimi ligde tutmak.....

Sözün ve Destegin bitti yerdir benim icin...isteyen beni suclasin kötü taraftar falan filan desin

ben 20 yasindayim ve hic Sampiyonluk görmedim..herseferinde Fenerlilerle Besiktaslilarla Galatasaraylilarla kavga etmekden bikdim!!!!

Sefer A.
23.06.2009, 00:12
saçma....kaç yıl sonra sana heyecan veren bi yönetimi fatihi almadı diye postaladın.vay be....

tam oku, Baytar gelecek, Tekke gelmeyecek, olacak is degilllll

Burak 1967
22 Haziran 2009
Tarihte bugün: Trabzonspor 55 gün sonra teknik direktör buldu.

Burda abartılacak ne var anlamış değilim, gs nin şampiyon olduğu geçen sezon ne kadar süre teknik direktörsüz oynamış ve ne zaman yeni hoca ile anlaşmış! adamlar Trabzonda yaşamayı içlerine sindiremiyorlarsa, lütfedip şehri görmeye gelmiyorlarsa, karılarını, sevgililerini ikna edemiyorlarsa Sadri başkan ne yapsın!

hocamız camiamıza hayırlı olur inşallah, bekleyip göreceğiz bakalım ama destek olmak lazım, bu belçikalılar huy olarak bizlere benzerler, inadım inat, dediğim dedik...

Samet Metin
trabzonsporun kısır döngüsü:
[kongre;yeni yönetim+eski hoca+yeni hoca+yeni hoca+yeni hoca]=başarısızlık,
[kongre;yeni yönetim+eski hoca+yeni hoca+yeni hoca+yeni hoca]=başarısızlık,
[kongre;yeni yönetim+eski hoca+yeni hoca(hugo bross)+yeni hoca+yeni hoca]=başarısızlık.................
total sonuç: mutsuz taraftar(ben)

Oğuzhan Fidan
23.06.2009, 00:13
şuanda söylenicek söz başarılı olmasını dilemek bakıyorum herkez bi ayrı cepheden yazıyo vala hiç şaşırmadım.. başarı sadece hocadan ibaret değil

maydin
neyse hocamız kampa yetişti.

Vural Kuyumcu
Gençlere şans vermiyor diyenler atıyor.

Yaşlı diyenler abartıyor.

Göze hoş gelen futbol oynatmıyor diyenler sallıyor.

Başarısı yok diyenler tarihimzde şampiyonluk görmüş hoca sayısını unutuyor.

*
*
*
*

Hadi sallamak, atıp tutmak adet oldu onu biliyoruz da; bir gün olsun olumlu yönde sallamaz mı bu topluluk merak ediyorum doğrusu.
:alkış::alkış::alkış::alkış:

Kıvanç Çuvalcı
anlamadığım olay niye kombine almak için bomba transfer bekliosunuz ya... kardeşim sen kombine almazsan forma almazsan taraftar kart almazsan nerden bomba transfer olcak anlamadım ki...bi kere de karşılıksız sevin be kardeşim bi kere yaa...
ne guzel yazmissin kardesim tebrikler inan duygularima tercume oldun.ama iyi gun dostlari anlamaz bu yazdiklarini bosuna ugrasma.

Uzay Kaplan
Su Basligi kapatin artik futboldan anlamayan trabzonspora bes kurus faydalari olmayan insanlar
burada teknik direktör hakkinda atip duruyorlar artik suan dan sonra olumsuz konusanlar bence trabzonspor taraftari degildir
aramiza girmis ortaligi karistirmaya calisan eziklerin taraftarlaridir

Oturmus aslanlar gibi bir takimimiz var siz hala 2 yasindaki cocuklar gibi yorum yaziyorsunuz
yok antröner böyle yok söyle NE COK BILIYORSUNUZ BE HERSEYI !!!!
SADECE KÖSTEK OLUYORSUNUZ BASKA BIRSEY YOK ( bagzi bilincli üyeler haric)

BEGENMIYEN TUTMASIN TRABZONSPORU KARDESIM
insani hasta etmeyin herseyi cok biliyormussunuz gibi!!!

Hep destek Ölümüne destek
Bu sene Sampiyon biziz kardesim ona göre davranin ve adam gibi takiminizi tutun

miaksoy
23.06.2009, 00:15
On March 4, 2009, Panserraikos won a historic match against Panathinaikos FC in the Olympic Stadium in Athens for the Greek Cup quarter finals with a score of 3-2 after being up 0-3 for 71 minutes. The first match leg ended at a 0-0 score. This amazing result landed Panserraikos a spot in the final 4 of the Greek Cup where they will compete against AEK Athens FC for a spot in the finals. What made this result so special was that many starters for the team were either injured, or suspended. This is Panserraikos first time in the final 4 of the Greek Cup.

Panserraikos takimini Greek Cup'ta ilk dorde sokmus. Panathinaikos'u elemisler

kalavara
23.06.2009, 00:15
öyle kariyerli bir hoca getirdik ki google bile tanımıyor!! hey allahım, sadri başkan sen de mi????

agasaro
23.06.2009, 00:16
Avrupa kıtasında Anderlecht ya da Brugge takımlarını kime sorsan bilirler. Bu takımlar avrupanın en büyük değil ama önemli kulüpleri. Mesela Ericson'un bu takımlara gitmesi hiç de zor olmazdı. Futbolun gerçek beşiği olarak bilinen Belçikanın bu önemli kulüpleri nasıl oluyar da bizim bir çırpıda puanını verdiğimiz bu adamın aslında hiçbir şeyden anlamadığını anlayamıyorlar, gerçekten anlaması zor. Anlayana...

Erdem Koltuk
tam oku, Baytar gelecek, Tekke gelmeyecek, olacak is degilllll

Ne alakası var Baytar ile Tekkenin.Hiç bir bağları yok biri gelip diğeri gelmeyebilir, ikisi de gelmeyebilir, veya ikisi de gelebilir.Ne var bunda bu kadar tepki verecek.

Yaşın küçük bilmessin, Fatih te eskiden sorunlunun tekiydi.Hakem tokatlar, kavgalardan alamazdın.

Mehmet Ç.
öyle kariyerli bir hoca getirdik ki google bile tanımıyor!! hey allahım, sadri başkan sen de mi????

O isminden olmali hep Hugo Boss cikiyor:D

Semih

Demek ki futbol ile alakalı dağarcığınızda biraz sıkıntı var.

Rehberiniz google ise daha çok hata yaparsınız benden söylemesi.

Bazı kararların da arkasında durmak gerek, her daim yıkıcı olunmaz.

Vural Kuyumcu
düzgün ismini yazarsan cikar abi Hugo Broos

aurora
Formada alacağız destek de vereceğiz. Biz 26 senedir brakmadık takımımızı şampiyon olmasak da. Hangi ihanetin bedeli ödenmedi ki. Hangi sadakat ödülsüz kaldı ki. Biz karşılıksız severiz. Bizim sevgimiz o kadar büyük ki karşılığı 26 senedir tahsil edilemedi.

KDRDYN
23.06.2009, 00:17
arkadaşları bırakın kendi hallerine, hava alsınlar, ferahlasınlar, gevşesinler :cool:

Hüda Topaloğlu
23.06.2009, 00:17
Hugo Broos technisch directeur van Trabzonspor?
maandag 22 juni 2009
Hugo Broos wordt technisch directeur van Trabzonspor. Dat meldt althans de Turkse club op haar website. Broos ontkent dat er al een akkoord is.
"Dit nieuws is voorbarig", zegt Broos, die ook genoemd wordt als bondscoach van Kameroen.

Trabzonspor werd vorig seizoen derde in de Turkse hoogste klasse. Volgens de club tekent Broos dinsdag zijn contract.

YAANI Diyorki Broos: Henüz Trabzonsporla ortada anlasma yok, Kamerun milli takiminada gidebilirim. Bütün belçika sitelerinde haber böyle geçiyor.

MuratJ
23.06.2009, 00:18
hocanın da dedigi gibi no comment!

napalım sonuçta hocamız oldu destekleyecegiz. umarım herşey iyi olur da ocakta şenol güneşi getirtmek zorunda kalmayız!

erik
Hayırlı uğurlu olsun.

Vural Kuyumcu
maandag 22 juni 2009
Hugo Broos wordt technisch directeur van Trabzonspor. Dat meldt althans de Turkse club op haar website. Broos ontkent dat er al een akkoord is.
"Dit nieuws is voorbarig", zegt Broos, die ook genoemd wordt als bondscoach van Kameroen.

Trabzonspor werd vorig seizoen derde in de Turkse hoogste klasse. Volgens de club tekent Broos dinsdag zijn contract.

YAANI Diyorki Broos: Henüz Trabzonsporla ortada anlasma yok, Kamerun milli takiminada gidebilirim. Bütün belçika sitelerinde haber böyle geçiyor.

yok artik adam trabzona kadar gelmis

Özer Öztekin
23.06.2009, 00:19

Benim Google tanıyor;

http://www.google.com.tr/search?hl=en&q=hugo+broos&btnG=Search

Burak 1967
Suan sinirden herkese kiziyorum...olmaz böyle birsey!aylarca!! bekle ve gelene bak

Neymis bu adamin Kariyerinde Sampiyonluk varmis..peh..Ispanyada Real Madrid veya Barcelonada calisdirip Sampiyon olmak gibi birsey bu!!

Üstelik Alanzinhoyu düsünün adamin Kariyeri yokdu en azindan oynadigi büyük takim yokdu ama bir HEDEFI vardi nededi geldiginde ben Brezilya Milli Takimina gitmek icin geldim türkiyeye

Peki Hugo nun hedefi ney? Kötü bir ligde sonradan gelip takimi ligde tutmak.....

Sözün ve Destegin bitti yerdir benim icin...isteyen beni suclasin kötü taraftar falan filan desin

ben 20 yasindayim ve hic Sampiyonluk görmedim..herseferinde Fenerlilerle Besiktaslilarla Galatasaraylilarla kavga etmekden bikdim!!!!

daha 20 yaşındasın ve sözün bittiği yerdesin! pes valla, tebrik ederim seni, benim Trabzonspor sevgimin ayrıcalığını senin gibi karton Trabzonsporluları görünce daha iyi anlıyorum. sen bence boşuna kavga etmişsin üç eziğin taraftarı ile, Trabzonsporluluğun anlamını kavrayamamışsın belli ki!ben değil 20 sene daha ömrüm boyunca şampiyonluk görmesem sevgimden 1 gr eksilmez son nefesimde...

balli_kuymak
dışardan bizi izleyenler eminim gülüyorlardır şuraya bakın her kafadan ayrı bir ses çıkıyor düşmüşüz birbirimize...ayıptır yav biraz yapıcı olalım bu adam başarılı olursa ne diyecek bu eleştirileri yapanlar merak ediyorum...

oskanonur
23.06.2009, 00:20
Herseyin Fatih Tekke' ye endesklenmesinden çok sıkıldım. Bu takımın kaptanıyken taraftar onu Sultan diye bağrına basmışken her fırsatta gitmek istediğini, Trabzonspor' dan ayrılmak istediğini belirtip yöneticilere kendisine yol vermesinden başka fırsat bırakmayacaksın, sonra da geri geleceksin. Fatih Tekker de formamızı terletmiş diğer futbolcular gibi işini yapmış ve karşılığını da almıştır. Artık Trabzonspor'a geri gelmesini istemiyorum. Yolu açık olsun.

agasaro

Fenerlilerle, BJK lilerle ya da GS lilerle neden kavga ettiğini anlamadım. Biz şampiyon olamadık siz niye oldunuz diye ise eğer çok saçma. İstersen sen hiç kimseyle bir daha kavga mavga etme, takımına destek ol, çok yakında şampiyonluğun lezzetini tadacaksın. İnan buna...

Ceyhun Öncü
kamerunla anlasir insallah!!

Samet Metin
23.06.2009, 00:21
maandag 22 juni 2009

inşallah öyledir daha anlaşılmamıştır ve sonsuza kadar anlaşılmasında zaten

Semih
23.06.2009, 00:21
dışardan bizi izleyenler eminim gülüyorlardır şuraya bakın her kafadan ayrı bir ses çıkıyor düşmüşüz birbirimize...ayıptır yav biraz yapıcı olalım bu adam başarılı olursa ne diyecek bu eleştirileri yapanlar merak ediyorum...

Aslında her kafadan aynı ses çıkıyor.

Sallayanlar her daim sallıyordu.

Yapıcı yaklaşanlar da her daim öyleydi.

Sıkıntı yok biz böyleyiz.:rolleyes:

MuratJ
23.06.2009, 00:22
hiç inkar edemeyecegim şey var ama sadri başkan son dönemlerde söylediklerinde hiç tutarlılık göstermiyor.
basacagım parayı en iyi hocayı getirecegim en az erikksson kadar iyi hocayı getirecegim topcularında kralını alacagım tarzında sözler bizim beynimizde kriterleri manyak bir şekilde yükseltti. sonra bu tarz adamlar gelince de böyle tepkiler oluyo hepsinin sebebi sadece yönetimdir. yanitaraftara çokta kızamıyorum bu tarz isimler ile anlaşılacaksa neden cıkıp dersin ki en kralı bilmem ne!

inşallah herşey güzel olur ya.

Canİlker
23.06.2009, 00:22
ya arkadaşlar ben çok memnunum bu transferden. gerets tarzında bir adam olduğunu düşünüyorum. en azından şampiyonluklar yaşamış bir td. samet gibi ersun gibi acemi değil. bu adam başarılı olacaktır. lütfen artık destek olalım, hep destek tam destek...

Samet Yildirim
23.06.2009, 00:23
Hugo Broos 57 Yasinda Belcikali

Evli 2 kizi bir oglu var.

Calistirdigi Takimlar:

Panserraikos Serres; 2008/2009 (16.12.08) – 2008-2009 Sezon Sonuna kadar
KRC Genk; 2005/2006 (13.06.05) – 2007/2008 (23.02.2008)
Rsc Anderlecht; 2002/2003 – 2004/2005 (08.02.2005)
Excelsior Mouscron; 1996/1997 – 2001/2002
Club Brügge; 1991/1992 – 1995/1996
Rwd Molenbeek; 1988/1989 – 1990/1991

KARRIERINDE BIR DEFA BIR TAKIMDAN KOVULDU ODA 2004/2005 Sezonu Anderlechten.
Hugo Broos kariyerinde 4 kere en iyi hoca ödülü kazandı.

- Brüggeyle 1992 ve 1996
- Anderlechtle 2004
- Genkle 2007

Kupa olarak Basarilari:

Brügge:

Sampiyonluk: 1992,1996
Belcika Kupasi: 1991, 1995 ve 1996
Belcika Süperkupasi; 1991, 1992, 1994, 1996,

2 Sampiyonluk, 3 Kupa kazanmis ve 4 defa Süper Kupayi.

Anderlecht:

Sampiyonluk: 2003/2004

Excelsior Mouscron;

Belcika Kupasini Kazanmis (2001/2002)

R.W.D. Molenbeek

1989-1990 1.lige cikarmis

Detaileri:

Panserraikos Serres(Yunan):
Sonradan göreve gelmis. 14.haftaya kadar takim sondan ikinci. Göreve geldikden sorna 16 macta hocalik yapti ve sondan ikinci olarak bitirdi.
Ilk 14 hafta 9 Puan toplamis. 8 Atmis 22 yemis. En az gol atan takimmis. Düsmeme takimi 5 puan önde.
Göreve geldikden sonra 16 haftalik periyota ayni yerde bitirmisler.Sezon sonu bittiginde 19 atmislar 45 yemisler 24 puan toplamislar. Yani 16 haftada 11 gol atmis. 23 yemis. 15 Puan toplamis.

Sonuc: Ne basarili nede basariziz.

KRC GenK:
- 2005/2006 (13.06.05) Göreve gelmis yani sezon bittikden 11 gün sonra.(5.bitirmisler)
- 2006-2007 2.bitirmisler 6 puan Sampiyon takimin gerisinde 8 puan arkasindakinin önünde. 71 gol atmis (2.sirada) ve 37 yemis (Yine 2.sirada)---Evinde 13 Galibiyet 3 beraberlik 1 maglubiyet almis. 42 puan. 39 atmis 11 yemis.
– 2007/2008 (23.02.2008) 23.hafta görevinden ayrildi takimi 9.sirada birakti. 33 atmis 36 yemis 31 puan toplamis. Sezonu 10.bitirdiler kendisi ayrildikdan sonra.

1 sezon sonra Genk 8.olmus.

Sonuc: Genel olarak basarili

Rsc Anderlecht:
Göreve gelmeden en son sezonda 3.bitirsmiler 66 Puanla.

- 2002/2003 Göreve geldi. 2.bitirdiler 77 Puan. 5 puan Sampiyon Brüggeden geride. 79 atmis 34 yemisler.---Evinde 13 Galibiyet 2 beraberlik. 2 maglubiyet. 41 Puan. 47 atmis. 17 yemis.
- 2003-2004; Sampiyon 81 puan. En cok gol atan takim 77 en az gol yiyen takim 27.---Evinde 13 Galibiyet 3 beraberlik 1 maglubiyet. 43 atmis 16 yemis.
– 2004/2005 (08.02.2005) kovulmus ilk defa karrierinde. 21.hafta ve ligde 2.ler. 46 atmis 21 yemisler. 48 puan toplamislar. Liderin 8 puan gerisinde. Ve arkasidnakinin 6 puan önünde. Sezon bitmis 2.olarak.

Sonuc: Basarili

Excelsior Mouscron:

- 1996/1997 lig bittikden hemen sonra geldi
- 1997/1998; Kayit bulamadim
- 1998/1999; 4.bitirmisler 7 Puan Sampiyonun gerisinde. En cok gol atan takim 76. 47 yemis. 66 Puan toplamis.---Evinde 11 galibiyet 3 beraberlik 3 maglubiyet. 45 atmis 26 yemis.
- 1999/2000; 4.bitirmisler. 57 Puanla. 67 atmis 45 yemis.---Evinde 9 galibiyet 5 beraberlik 3 maglubiyet. 36 atmis 20 yemis.
- 2000/2001; 8.bitirmis. 49 puanla. 58 atmis 52 yemis.---Evinde 9 galibiyet 3 beraberlik. 5 maglubiyet. 32 atmis 22 yemis.
– 2001/2002; 6.bitirmis 56 puanla. 68 atmis 40 yemis. Belcika Kupasini Kazanmis.—Evinde 12 Galibiyet 1 beraberlik 4 maglubiyet(3.sirada) 41 atmis 13 yemis.

Kendisi ayrildikdan sonraki sezonda 13.bitirmisler.

R.W.D. Molenbeek

1989-1990 1.lige cikarmis

Genel olarak BASARILI BIR HOCA Bence cünkü hem istikrarli hem her gittigi takimda basarili olmus son takimi saymazsak. Sampiyonluklar yasamis. Kupalar kazanmis. 4 defa en iyi hoca secilmis. Orta sinif takimlarinda basarili olmus. Belcikanin en büyük takimlarinda calisip ve kupalar kazandirmis. 6 takim calistirmis hepsinde basarili sadece son takimda ara dönemde geldigi YUNAN takiminda basarili oldugu söylenemez. Yani tartismaya gerek yok J

Istikrar Abidesi diyebiliriz
----------------------------------------------------------------------------------------------
Hugo Broos ve Avrupa Kupalari:

1992/1993; gruplarda 3.olmus(Marseile, ZSKA Moskau, Glasgow Rangers) 7 Puan
2004/2005; gruplarda sonuncu(Inter, Werder Bremen, Valencia) 0 Puan
2007/2008; Genk le 2.tur elemesinde Sarajevoya ilk macta 2-1 yenilmis ikinci macta 1-0 yenmis ama yetmemis
2002/2003; Uefa Kupasinda 3.turu gecmis daha sornaki turda Panathinaikos (http://www.weltfussball.de/teams/panathinaikos/2003/3/) ilk macta 3-0 yenilmis ikinci macta 2-0 yenmis ama elenmis.
2003/2004; Sampiyonlar Liginde gruplarda 7 puan toplamis sonuncu olmus. 3.olan takimda 7 puan toplamis(Lyon, Bayern Münih, Celtic Glasgow)
EC Kupa Galipleri 1991/1992 (http://www.weltfussball.de/alle_spiele/ec-der-pokalsieger-1991-1992/); Ne oluyor pek anlamadim ama neyse. Nikoisa, GKS Katowice (http://www.weltfussball.de/teams/gks-katowice/1992/3/), Atletico madrid hepsini elemis. Yari Finalde Bremeni 1-0 yendi ikinci macta 2-0 yenildi.
EC Kupa Galipleri 1994/1995 (http://www.weltfussball.de/alle_spiele/ec-der-pokalsieger-1994-1995/); Sligo Rovers (http://www.weltfussball.de/teams/sligo-rovers/1995/3/), Panathinaikos (http://www.weltfussball.de/teams/panathinaikos/1995/3/) elemis. Ceyrek Finalde Chaelsea ye elenmis. 1-0 yenmis ikinci macta 2-0 yenilmis.
EC Kupa Galipleri 1995/1996 (http://www.weltfussball.de/alle_spiele/ec-der-pokalsieger-1995-1996/); Shakhtar Donetsk (http://www.weltfussball.de/teams/shakhtar-donetsk/1996/3/)i elemis. 2.turda Saragossaya elenmis. 2-1 yenilmis ve 1-0 yenilmis.

Kisa Futbolculuk dönemi:

Futbolculugunda 13 sene RSC Anderlecht 5 sene Clubb Brügge oynamis ve futbolu birakmis. Belcikanin en büyük takimlarinda oyanmis yani Defans.

Hugo Broos(57 Yasinda)

4 defa en iyi hoca secildi belcikada
3 tane belcika samyionluk
3 defa belcika kupasi
4 defa belcika süper kupasi
1 defa 2.lig sampiyonlugu
------------------------------------------------------
Eric Gerets(55 Yasinda) Türkiyeye gelmeden önce

2 tane belcika sampyionlugu
2 tane hollanda sampyionlugu
1 tane hollanda süper kupa

En iyi hoca secilmis mi ?? bilmiyorum bulamadim....

Serdar A
hiç inkar edemeyecegim şey var ama sadri başkan son dönemlerde söylediklerinde hiç tutarlılık göstermiyor.
basacagım parayı en iyi hocayı getirecegim en az erikksson kadar iyi hocayı getirecegim topcularında kralını alacagım tarzında sözler bizim beynimizde kriterleri manyak bir şekilde yükseltti. sonra bu tarz adamlar gelince de böyle tepkiler oluyo hepsinin sebebi sadece yönetimdir. yanitaraftara çokta kızamıyorum bu tarz isimler ile anlaşılacaksa neden cıkıp dersin ki en kralı bilmem ne!

inşallah herşey güzel olur ya.

İyi hocadan anladığınız nedir ?

KDRDYN
bu bizim millet ciddi ciddi capello ayarı bişe bekliyormuş. heyh Allah ım ya.. şaka gibi :)

MuratJ
23.06.2009, 00:24
yunan takımındaki olay bal gibide başarısızlıktır yukardaki yazıda onu düzeltiniz.

Özer Öztekin
23.06.2009, 00:25
....., Fatih te eskiden sorunlunun tekiydi.Hakem tokatlar, kavgalardan alamazdın.

Sonra ne oldu?

O maçı hatırlar mısınız? Fatih'in yerinde olsam hakemle uğraşmazdım;
http://1.bp.blogspot.com/_PR4HjTFnywQ/Rq6fdbgnr8I/AAAAAAAAAtg/EvcUoYi43fU/s320/zidane4_wideweb__470x340,0.jpg

Muhammed KOÇ
23.06.2009, 00:26
ya bi adam tam 4 kere en iyi hoca ödülü aldıysa iyi hocadır.

Samet Metin
23.06.2009, 00:26
ya arkadaşlar ben çok memnunum bu transferden. gerets tarzında bir adam olduğunu düşünüyorum. en azından şampiyonluklar yaşamış bir td. samet gibi ersun gibi acemi değil. bu adam başarılı olacaktır. lütfen artık destek olalım, hep destek tam destek...

:alkış:çok haklısın kardeş trabzonsporu ligin dibine vurdurmakta hiç acemilik çekmeyecektir. ersun acemiydi tabi yeni toplanan kadroyla gitti 3. yaptı bıraktı takımı, çok acemi bu ersun yaw

Colakoglu
23.06.2009, 00:27
Burda herkesten ricam giripte Arsene wenger ve Alex fergusonun kariyerine bakmalaridir .....

Kadir
ya bi adam tam 4 kere en iyi hoca ödülü aldıyla iyi hocadır.

Olur mu canım ..

Ne anlar onlar futboldan .

arifemre
bu adamın yani hocamızın geçmişte çalıştırdığı takımların kaç maçını izledin de bu kanıya vardın?bir anlat bize de biz de anlayalım.
a)futbol felsefesi nedir?takımları sahaya hangi formatta çıkar?
b)derbi maç performansı nedir?
c)takımlarını ofansif mi defansif mi oynatır?
d)takıma genç oyuncu kazandırır mı?
e)yıldızlara bakışı nasıldır?
f)taraftarla uyumu nasıldır?
g)basınla ilşkileri nasıldır?
lütfen hocamızı eleştiren her arkadaştan ricam bu sorulara cevap vermenizi rica ediyorum.biz tanımıyoruz ve onun için belki de yanlış yaparak destek veriyoruz.bize hocamızı anlatın da bizler de sizlerin yanın olalım.

aynı cevapları ben de merakla bekliyorum. bunları bilmeden ne övebilir ne sövebiliriz. ben sadece breams e ve başkana güveniyorum. bu soruların cevabını onlar biliyordur...

Hüda Topaloğlu
Arkadaslar ortada anlasma yok israrla inkar ediyor Broos, Resmi site biraz erken davrandi diyor

balli_kuymak
bu adam bizi şampiyon yapacak... :)

KDRDYN
ya şu kızanlar maça falan gelmesin, kombine,bilet almasın, üründe keza... stadın yolundan da geçmesinler. onlara ihtiyacımız yok. biz yine her zamanki gibi staddaki yerimizdeyiz. :cool:

Erdem Koltuk
23.06.2009, 00:28
Yazık ya.Sadi Tekelioğlulları, Giray Bulaklar, Lazaroniler, Ziya Doğanlar var mazimizde....Bu kendini beğenmişlik nereden çıktı??Kim gelecekti bize ey muhalefetler????

Ayrıca ne varmış hocamızda????Çıkıp o mu atacak golleri, o mu savunacak kaleyi.Bu takımı çalıştıracak..Siz değilmiydiniz kim gelirse gelsin bu kadro iş yapar diyen..

Bırakın bu muhaliflik ayaklarını..

MuratJ
İyi hocadan anladığınız nedir ?
Sadri Şener'in o sözlerindeki iyi hocadan anladıgım kesinlikle Hugo Broos degildi. Demiyorum çok kötü hoca neden aldık falan. Sadece başkanın söylemlerinde bahsettiği getirecegim dedigi iyi bir hocanın karşılıgını Broos tutamıyor.

Soruyorum ciddi bir şekilde Sadri başkanın o söylemlerini bir hatırlayın hanginiz Broos diyorsunuz o söylemlere karşılık olarak. Eminim hiç kimsenin listesinde yoktu Broos başkanın tavırlarına dayanarak.

Umarım başarılı olacagız. Tabiki de destekleyecegim sonuna kadar bu ayrı bir olay!

aurora
Evet fazla tanınmış bir hoca değil ama Yönetimimiz ve bu konudaki görevli arkadaşlar en uygun mantıklı tercihi yapmışlardır diye düşünerek destek vermekten başka yapacağımız bir şey yok. Marka Hoca mutlaka başarılı olacakmıdır ? Cevap: Belli değil. ....
Hugo Groos Kötü bir Hocamıdır. Geçmişine baktığımızda iyi bir Hoca olduğunu anlıyoruz. Burdaki esas mesele bize ne kadar uyacaktır. Tüm mesele burda. Burdada yönetimimizin tercih sebeplerinin mutlaka olduğunu düşüneceğiz. Siz zannediyormusunuz ki, Yöneticilerimiz bizden daha az düşünüyor. Başarılı olmayı onlar bizden daha çok istiyor. O nedenle beklemek ve beklerkende desteğimizi sürdürerek beklemek zorundayız.

el fanatico
23.06.2009, 00:29
Broos Trabzon'da..

Trabzonspor'un yeni teknik direktörü Belçikalı Hugo Broos, başkan Sadri Şener ile birlikte Trabzon'a geldi.

http://www.ajansspor.com/images/time_icon.png22 Haziran 2009 , 23:27
http://www.ajansspor.com/images/comment.png Yorumlar (4) (http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20090622/broos_trabzonda.html?ref=tur_satb#yorumlaroku)
http://www.ajansspor.com/images/email.png Arkadaşına Gönder
html .fb_share_link { padding:2px 0 0 20px; height:16px; background:url(http://static.ak.facebook.com/images/share/facebook_share_icon.gif?12:26981) no-repeat top left; }Facebook'ta Paylaş (http://www.facebook.com/share.php?u=http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20090622/broos_trabzonda.html)
http://www.ajansspor.com/images/print.png Yazdır (http://www.ajansspor.com/yazdir.aspx?id=172220)

http://www.ajansspor.com/resim/HugoBroos07.jpg

HABER İLE İLGİLİ TAKIMLAR</SPAN>

Trabzonspor (http://www.ajansspor.com/futbol/takim/Trabzonspor)

Hugo Broos, Trabzonspor Kulüp Başkanı Sadri Şener ile birlikte saat 22.50 sıralarında özel uçakla Trabzon'a geldi.
Broos, havaalanında Genel Sekreter Hasan Yener, Genel Sayman Mahmut Aksu ve Menajer Caner Çuvalcıoğlu tarafından karşıladı. Açıklama yapmadan geceyi geçireceği Nov Otel'e geçen Belçikalı teknik adamın, yarın resmi imzayı atması bekleniyor.

kalavara
23.06.2009, 00:29
Ön Liberoya Thijsi orta sahanin ortasina van de paari stoperede karel dhaeneyi istiyormus hügo emice..

eğer bu doğruysa mıçtık resmen, van de paar zaten gelmemişmiydi bize, dhaene de zaten biliyoz...
ya adamın siminin falan bir önemi yok aslında ama hocalığında da pek bir şey yaptığına dair kanıt yok! iddiam odur ki yılmaz vural bunun hocası olacak derecede bilir futbolu!!
neyse artık yapacak bir şey yok!!! kansere devam, trabzona ölüm!!

Samet Metin
23.06.2009, 00:30
ya şu kızanlar maça falan gelmesin, kombine,bilet almasın, üründe keza... stadın yolundan da geçmesinler. onlara ihtiyacımız yok. biz yine her zamanki gibi staddaki yerimizdeyiz. :cool:

senin dawetinle gelmiyoruz maçlara dolyısıyla sen gelmesinler deyince de hiç bişe olmayacak. boş laf.

Cihad Varlı
Samet teşekkürler analiz için.. Evinde çok başarılı .. Çalıştırdığı takımlar baya bi gol atmış.. Hayırlı olsun ne diyelim :)

hos_cocuk61
Arkadaşım onlar dünyaya hep eleştiri için gelmişler herşeyi eleştirmeseler dayanamazlar bak! Eğer Trabzon bir maç iyi oynasın neden iyi oynadı bu Trabzon diye bile eleştirirler buna eminim...

hüseyin1975
Basimiza ne geldiyse/geliyorsa, TS Taraftarinn Futboldan cok iyi anladigi yüzünden geldi/geliyor.

Oğuzhan Fidan
sıcak bakmıyo olabilir ne yorum yaptı nede anlaştık diyo :S hiç taraftar karşılamadı vala suratı asıktı...

cihayan
Avrupa kıtasında Anderlecht ya da Brugge takımlarını kime sorsan bilirler. Bu takımlar avrupanın en büyük değil ama önemli kulüpleri. Mesela Ericson'un bu takımlara gitmesi hiç de zor olmazdı. ...

Ya arkadasim valla bunu anlamiyor millet. Bugun cik Avrupa'ya sor 100 kisiye Trabzonspor'u bir kisi bilmez ama Anderlecht ve Brugge'u cogu bilir. Yani bir insan kendi hocasini bu kadar asagilamaz. Insan once kendisi saygi duyacak. Sen kendine, kendi degerlerine, kendi varliklarina saygi duymazsan kimseden de saygi bekleyemezsin. Bu adam artik bizim hocamizsa onun basarili olabilmesi icin gerekli olan destegi herkes vermelidir. Eger bu imza atilmissa, yapilan bunca hakaretin adresi artik Trabzonspor'umuzdur. Az biraz dikkat, az biraz saygi.

Trabzonspor sevgisi, gelen hocanin kariyerine, ismine, sampiyonluga, Fatih Tekke'ye vb. bagliysa zaten orada bir yanlislik var demektir.

Cihad Varlı
23.06.2009, 00:31
eğer bu doğruysa mıçtık resmen, van de paar zaten gelmemişmiydi bize, dhaene de zaten biliyoz...
ya adamın siminin falan bir önemi yok aslında ama hocalığında da pek bir şey yaptığına dair kanıt yok! iddiam odur ki yılmaz vural bunun hocası olacak derecede bilir futbolu!!
neyse artık yapacak bir şey yok!!! kansere devam, trabzona ölüm!!

Arkadaş şaka yapıyor.

Kıvanç Çuvalcı
yok abi bir kez daha anladimki bizden hic bir sey olmaz,valla verilen emeklere,zamana,paraya yazik.su kendini taraftar sananlari goruyorum da, biliyorum ne soylesem bos.

kudu_61
1 sezon en iyi hoca seçilip takımı şampiyon yap ertesi sene o takımdan kovul bu ne perhiz bu ne lahana turşusu anlamadım

el fanatico
Yazık ya.Sadi Tekelioğlulları, Giray Bulaklar, Lazaroniler, Ziya Doğanlar var mazimizde....Bu kendini beğenmişlik nereden çıktı??Kim gelecekti bize ey muhalefetler????

Ayrıca ne varmış hocamızda????Çıkıp o mu atacak golleri, o mu savunacak kaleyi.Bu takımı çalıştıracak..Siz değilmiydiniz kim gelirse gelsin bu kadro iş yapar diyen..

Bırakın bu muhaliflik ayaklarını..
abi tamam haklısın da bu kadar ümitlendirmeseydiler bari... düne kadar eriksson un geleceğeni ümit edenler vardı... medyanın dilinde sakız olduk hani biraz da yerden yere vurulduk... bazı şeylere de dikkat etmek lazım... bu takım trabzonspor...

sonuçta ne olursa olsun yeni teknik direktörümüe destek olmalıyız...

MuratJ
23.06.2009, 00:32
hocamız artık Hugo Broos tepkiler ters hareketler sadece camiamıza zarar verir. sonuna kadar herkes destek olmak zorundadır eger Trabzonsporluyum diyosa!

el fanatico
23.06.2009, 00:33
Herseyin Fatih Tekke' ye endesklenmesinden çok sıkıldım. Bu takımın kaptanıyken taraftar onu Sultan diye bağrına basmışken her fırsatta gitmek istediğini, Trabzonspor' dan ayrılmak istediğini belirtip yöneticilere kendisine yol vermesinden başka fırsat bırakmayacaksın, sonra da geri geleceksin. Fatih Tekker de formamızı terletmiş diğer futbolcular gibi işini yapmış ve karşılığını da almıştır. Artık Trabzonspor'a geri gelmesini istemiyorum. Yolu açık olsun.
abi bu takımda gitmek isteyen adam sence rusya ya mı giderdi?

seyduna_efil
ya bi adam tam 4 kere en iyi hoca ödülü aldıysa iyi hocadır.

zamanında ziya doğan'a da 2 kere en iyi td ödülü vermişlerdi..

İsmail ALİOĞLU
Komine almayan bizden değildir şuandan itibaren..

Bülent AKBULUT61
Trabzona gelmiş gibi arkadaşlar doğrumu 10-30 ucağıyla

kudu_61
23.06.2009, 00:34
Sadri Şener'in o sözlerindeki iyi hocadan anladıgım kesinlikle Hugo Broos degildi. Demiyorum çok kötü hoca neden aldık falan. Sadece başkanın söylemlerinde bahsettiği getirecegim dedigi iyi bir hocanın karşılıgını Broos tutamıyor.

Soruyorum ciddi bir şekilde Sadri başkanın o söylemlerini bir hatırlayın hanginiz Broos diyorsunuz o söylemlere karşılık olarak. Eminim hiç kimsenin listesinde yoktu Broos başkanın tavırlarına dayanarak.

Umarım başarılı olacagız. Tabiki de destekleyecegim sonuna kadar bu ayrı bir olay!
sadri başkan ne dedi
1- daha önce kupa kaldırmış hoca olacak
2-daha önce Trabzonspor da çalışmamış olacak

bir bakıma bu hocaya seviniyorum çünkü sadri başkanın kıstaslarına burundi ligini şampiyon tamamlamış takımın hocası da uyuyor

kalavara
bu bizim millet ciddi ciddi capello ayarı bişe bekliyormuş. heyh Allah ım ya.. şaka gibi :)
kimsenin capello beklediği yoktu, erikson da...ancak tutup da vasat bir hocayı da beklemiyorduk açıkçası!! yani ne gelecek vaad ediyor ne de geçmişi iyi, vasat işte! tek bir soru türkiyedeki hocalardan ne fazlası var!!
ama doğru trabzonspor alnının teriyle aldığı büyüklüğü yine alnının teriyle geri veriyor!!
taraftarı küçük, yöneticisi küçük, futbolcusu küçük ama trabzonspor büyük! kimse yemez bunları!!

Mustafa Önder
Trabzona gelmiş gibi arkadaşlar doğrumu 10-30 ucağıyla

evet geldi haber61 de fotoları var

arifemre
Arkadaşım onlar dünyaya hep eleştiri için gelmişler herşeyi eleştirmeseler dayanamazlar bak! Eğer Trabzon bir maç iyi oynasın neden iyi oynadı bu Trabzon diye bile eleştirirler buna eminim...

yok bunu ben yaşadım bizzat. 1-0 gerideyken takım çatır çatır oynamaya başladı, "şimdiye kadar nerdeydiniz" diye eleştirenler oldu... sonunda da 2-1 aldık ya o maçı, maç sonunda "eziyet bu yaptıkları baştan şöyle yapsa vs vs vs"

ertuuu
zamanında ziya doğan'a da 2 kere en iyi td ödülü vermişlerdi..

aydın doğan verdi ama (akrabası)...

maydin
bence başkan leekens ve breamse güvenip almıştır hocatı inş. iyi olur.

Samet Yildirim
23.06.2009, 00:35
Zirt birt elestirenler icin sadece gidin sizde kurtulun TS da kurtulsun...

Bülent AKBULUT61
evet geldi haber61 de fotoları var
Teşekkürler...

hos_cocuk61
hocamız artık Hugo Broos tepkiler ters hareketler sadece camiamıza zarar verir. sonuna kadar herkes destek olmak zorundadır eger Trabzonsporluyum diyosa!
Sonuçta bu hoca artık sezon boyunca bizim hocamız artık destek vermeliyiz eğer yönetim bir icraat yaptı ise bu icraata saygı göstermeliyiz!!!

Gurcell
23.06.2009, 00:36
Arkadaşlar.. Bu konu sakız oldu ama.. Başkan bizim için en iyi adamı aldı..
SADECE DESTEK.. Konuşcak birşey yok. Öyle yorumlar okuyorum ki haber sitelerinde.. Kafayı yememek elde değil..
O yorumnları yazanlardan birini sokakta bulsam kafasını gözünü kırarım..

servet nuh
23.06.2009, 00:36
yeni hocamız hayırlı molsun,inşallah başarılı bir sezon geçiririz....evet bu hoca çok kariyerli değil ama ağır bir maliyet ve ağır şartlarla alınmamışsa bizim için en hayırlısı olabilir......camiamızda çok hoca var ama yerli hocayı çok çabuk yıpratıyorlar...dolayısıyla belki de çok iyi bir futbol mnatalitesi vardır...tam destek olmalıyız....isim yapmış hoca bisürü ağır şartla imza atıyo ve beni göndersinlerde tazminatımı alayım kaçayım edasında oluyor....birde golu hoca değil santraforlar atıyor genelde....senin iyi golculerin varsa hedefe yürürsün...hocalar aşağı yukarı birbirinin aynıdır....bundan sonra bende hugo boss parfümünü kullanacağım aga...o kadar :D

Vural Kuyumcu
23.06.2009, 00:37
milletle dalga gecme :mad::mad::mad:

samway
ya hem yabancı ıstersınız hemde bu adamı begenmezsınız ben anlamıyorum buyuk hocalar gelse nolcak kı takımda huseyın tayfun olduktan sonra bızım futbolcuya ıhtıyacımız var zaten trabzondakı herkes td olmus baksanıza kımseyı begenmıyolar komıksınız hepınız sızın yuzunuzden kımseye ısınamaz olduk yeter be artık susun !!!

hüseyin1975
1 sezon en iyi hoca seçilip takımı şampiyon yap ertesi sene o takımdan kovul bu ne perhiz bu ne lahana turşusu anlamadım

Tam aradigimiz Adam:p

Cihad Varlı
23.06.2009, 00:38
Teknik direktörden ziyade yapılacak transferler önemli . Bi şekilde sistem oturur bişeyler halledilir.. Ama hepsinden önce sağlam bir kadromuz olmalı . 3-4 tane adam gibi takviyeyle yolada devam desteğede..

balli_kuymak
samet yıldırım arkadaşımın imzasını çok beğendim...

2009-2010 Sezonu Sampiyonu
TRABZONSPOR

Mustafa Önder
Yeni hocamızın tipi süper yanlız tam td tipi var:d

oskanonur
abi bu takımda gitmek isteyen adam sence rusya ya mı giderdi?

Sözleşmesi devam ettiği için Trabzonsporun anlaşmış olduğu takımlara gidebilirdi ancak. Kaldı ki Zenit te kendisine çok iyi para verdi. Gitmek istediğini defalarca Tv programlarında kendi agzından dinledim.

objek
23.06.2009, 00:39
Gelecek hocamiz kim olursa olsun transfer yapilsin yapilmasin bu sezon eger sampiyonluk gelecekse olmasi gereken oncelikle g.unal umut selcuk yatara colman alanzinho yattara ceyhun cale gray ve baris gibi oyuncularin patlama yapmasiyla olabilir kesinlikle gecen sezondan cok daha ustun bir oyun oynamalilar zaten yonetimde boyle bir beklenti icersinde yoksa bu is sadece hocayla ferhatla zaferle olacak is degil

Burçak
23.06.2009, 00:39
Hugo Broos Trabzon'a geldi

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2026-3F0Q2A3C.jpgYeni Teknik Direktörümüz Belçikalı Hugo Broos Başkanımız Sadri Şener ile birlikte bu akşam Trabzon'a geldi.

22.50 sıralarında özel uçakla Trabzon'a gelen Broos'u, havaalanında Genel Sekreterimiz Hasan Yener, Genel Saymanımız Mahmut Aksu ve İdari Menajerimiz Caner Çuvalcıoğlu karşıladı.

Diğer Fotoğraflar

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2026-8R5V8W5M.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2026-3A3G9K6S.jpg

Ahmet Kuru
23.06.2009, 00:40
Başka baya yorgun gözüküyor ya:)

balli_kuymak
23.06.2009, 00:40
başkan çok yorulmuş halinden beli...

Serdar A
23.06.2009, 00:41
Arkadaşım bak bakalım oraya ne yazıor? "Henüz adam Trabzona ayak basmadan kovuldu"

Sölediğin lafı kıvırma töbe yaaaaa

Arkadaşım anlama özürlü değilsin , buna inanıyorum . Sadece inadına yapıyorsun , biliyorum . Sana bu cevabı vermişim hala uzatıyorsun .

:) .

Ben Vahid hocayı mı kötülüyorum :)

Yahu önce laf yetiştireceğinize ne yazdığımı iyi okuyun . Diyorum ki Vahid hoca teklifi kabul etmedi . Yönetimde hem milli takım antrenörü olan bir hocayı takımın başında istemedi .

Ardından Broos'un Trabzon'daki görevine ömür biçince bende adamı daha gelmeden kovdunuz dedim .

Forumda falcılık var , evet . Özellikle her yeni isim gündeme geldiğinde bilgisizliğini ayan beyan ortaya koyan arkadaşlarda .

Bu söylediklerimden çıkardığınız anlam yukarıda yazdıklarınız ise sizi takdir ediyorum .

Vahid hoca ile ilgili mesajlarımı mı merak ediyorsun . Sor , söyleyeyim . İstersen sorma "teknik direktörümüz kim olmalı " başlığına bak en az 10 mesajım Vahid hocaya ilişkin .

Yeter artık vallahi sıkıldım . İşimizden gücümüzden vakit ayırıp şu platformda bir katkımız olsun hoş bir sada bırakalım diye fedekarlıkta bulunalım , ondan sonra birisi kalksın Trabzon'luğumuzu sorgulasın , ötekisi kalksın aşağılasın , başkası gelsin "yok kıvırma " yok kaytarma gibi " seviyesi belli olmayan şeylerle çileden çıkarsın .

Forumda hakikaten büyük seviye farkları var . Artık bu farklardan ötürü alçak gönüllü davranmaktanda bıktım .

Yeter , bitti .

hüseyin1975
başkan çok yorulmuş halinden beli...

Bu Taraftar Adami yorar!

Cihad Varlı

Başkan'ı çok yorgun gördüm..
Çökmüş resmen..
Dikkat et kendine başkan..

arifemre
23.06.2009, 00:42

başkan hakkaten yorulmuş

Cihad Varlı
http://www.trabzonspor.org.tr/ :cool:

Samet Yildirim

Ah Baskani bitmissin ya. Yazik valla bari hemen transferleri bitirdi iyi gene dinlen

Getirebildigimiz en iyisini getirdin demeki baskanim

Samet Metin
23.06.2009, 00:43
ah sadri başkan ah böyle bi td getirmek için bukadar yorulmaya değmezdi harab ettin kendini

Ömer TOPAL
desteklemekten baska ne gelirki elimden..Başarılı olur inşallah...Hadi hayırlısı olsun bakalım

Erdem Koltuk
Sonra ne oldu?

O maçı hatırlar mısınız? Fatih'in yerinde olsam hakemle uğraşmazdım;
http://1.bp.blogspot.com/_PR4HjTFnywQ/Rq6fdbgnr8I/AAAAAAAAAtg/EvcUoYi43fU/s320/zidane4_wideweb__470x340,0.jpg

Sonra olanlarla, Zidanın ne alaksı var ve o hakemle uğraşmazdım derken ne dedin..İnan hiç bir şey anlayamadım abi...

KDRDYN
la yemişim hocasını yaa, oturduğunuz yerden gerine gerine trip yapıyorsunuz. iki dk siz olun başkan bakalım, ne yapardınız, kimi getirirdiniz merak ediyorum. neymiş belçilka ligi vasatmış cartmış curtmuş. hadi bee ordan.

_SaMeT_
23.06.2009, 00:44
Hayırlı olsun

gerenimo
23.06.2009, 00:44
bence yönetim beklentileri tam olarak karşılayamasa da iyi bir tercih yapmıştır. başarılı olma potansiyeli olan, şampiyonluk ve kupa kazanmış bir hoca ile anlaşmıştır. artık yönetime hocaya ve takıma destek vermek zorundayız.
baştan istemezük diye ortaya çıkmak, sadece önyargılar bir cümle yazmak, yönetime sallamak, hatta taraftarlığını ve desteğini isimlere ipotek ederek vereceğini söylemek traftar olmakla bağdaşmaz.

sifuni
23.06.2009, 00:45
Hayirli Olsun

Uzay Kaplan
23.06.2009, 00:45
la yemişim hocasını yaa, oturduğunuz yerden gerine gerine trip yapıyorsunuz. iki dk siz olun başkan bakalım, ne yapardınız, kimi getirirdiniz merak ediyorum. neymiş belçilka ligi vasatmış cartmış curtmuş. hadi bee ordan.

iyi dedin valla :alkış::alkış::alkış:

Miraç Atalay Çiftçi
23.06.2009, 00:46
http://blogsimages.skynet.be/images_v2/002/539/698/20070223/dyn007_original_165_182_pjpeg_2539698_56e8ea613556 81588489390ce65d4a5a.jpg
http://www.7sur7.be/static/FOTO/pe/0/14/13/large_513703.jpg
http://cmp.roularta.be/cmdata/Images/site72/kanalen/sport/voetbal/belgisch/belgisch2/hugobroos300.jpg
http://www.demorgen.be/static/FOTO/pe/12/16/14/media_xl_897344.jpg
Hayırlı olsun...

Sanki bu 4 fotoğrafta da başkası var gibi :D

Samet Metin
23.06.2009, 00:46
yeni hoca hakkında görüşüm tamamen olumsuz ancak umarım ben haksız çıkarım da trabzonspor kazanır(şimdiye kadar hiç böyle bişe olmadı ama neyse)

Emorfo
23.06.2009, 00:48
Öncellikle hayırlı olsun diyelim. Allah yolunu ve yolumuzu açık etsin.

Gelelim hocanın ben de uyandırdığı ilk izlenime. Az çok araştırdık biraz bilgimiz oluştu. Şunu kabul etmek lazım ki adı geçen diğer hocalara oranla taraftarkarı pek tatmin etmedi yeni hocamız. Ben de bu gruba dahilim. Biraz durumumuz pazara giden ev hanımlarına benzedi. Elde çok para yok ama önce pazarı şöyle baştan sona bir kolacan ettik, iyi hıyarın iyi domatisin fiyatını aldık gözümüz kaldı, ancak eve akşam pazarından alınan daha kalitesiz ürünlerle döndük. Bu demek değildir ki bu ürünlerden iyi yemek olmaz olur hem de bal gibi olur. Takımı daha önce çalıştıran Belçikalı hocalara göre kariyer bakımından yeni hocamızın fazlası var. O hocaları bugün az çok başarılı sayıyorsak bunun nedeni o dönemlerdeki yönetimlerin yaptığı transferlerdi. Taş gibi bir takım vardı sahada. Özellikle Urban Breams'le Bursaspor'u 5-1 yendiğimiz kupa maçı rövanşı unutulmazlar arasındadır. Yeni hocamız da yönetim teknik kadro, futbolcular ve taraftar kombinasyonunun sağlanması ile çok daha başarılı olacağını düşünüyorum.

Evet bu hoca taraftarı pek kesmedi. Bu saatten sonra fazla mızmızlanmanın bir anlamı yok, eleştirimizi yapıcı şekilde yaparız desteğimizi veririz. Artık transferlere yoğunlaşmamız lazım.

Unutmadan şunu da ekliyim Karadenizli'ye de baya benziyor hocamız, pazardan tam seçmece olmuş :)

Erdem Koltuk
yeni hoca hakkında görüşüm tamamen olumsuz ancak umarım ben haksız çıkarım da trabzonspor kazanır(şimdiye kadar hiç böyle bişe olmadı ama neyse)

O zaman yönetime gir.

AYYILDIZ
Biz niye bu kadar küçümsüyoruz Belçika ligini anlamıyorum sanki Premier lig gibi bir lige sahibiz.

Gökhan BAYRAK
bu takımın başında hans peter briegel de varken, sadi tekelioğlu da varken, özkan sümer de varken, yılmaz vural da varken, samet aybaba da varken, lazaroni de varken, giray bulak da varken, ali kemal denizci de varken, biz takımımızın yanındaydık.ÇÜNKÜ BİZ TAKIMIMIZI KARŞILIKSIZ SEVİYORUZ. . .

Fatih
Başkan'a soruyorum şimdi.

Hüseyin'e vereceğin parayı Broos'a verdin mi?

Samet Yildirim
23.06.2009, 00:49
Ya nedense böyle hoca gibi olaylarda acayip muhalefetciler piyasaya cikiyor ilginc...görünmezler bir transfer hemen cikala ortaya...görünmezler bir hoca gelir cikarlar ortaya...birakin bu isleri türkiyeden belcika gidebilecek hoca yok birakin sampiyonluk felan 2.ligden bile teklif yok...

agasaro
1966/67Hayri Gür Antrenör 1967/68Halil Özyazıcı Antrenör (İlk devre)1967/68Harun Kılman Antrenör (İkinci devre)1968/69Erdoğan Gürhan Antrenör 1969/70Ahmet Karlıklı Antrenör (İlk devre)1969/70Altan Santepe Teknik Direktör (İkinci devre)1970/71Altan Santepe Teknik Direktör 1971/72Kamuran Soykıray Antrenör 1972/73Mustafa Ertan Antrenör (21 maç)1972/73Ahmet Suat Özyazıcı Antrenör 1973/74Ahmet Suat Özyazıcı Antrenör 1974/75Ahmet Suat Özyazıcı Antrenör 1975/76Şükrü Ersoy Teknik Direktör (13 maç)1975/76Ahmet Suat Özyazıcı Antrenör (17 maç)1976/77Ahmet Suat Özyazıcı Antrenör 1977/78Ahmet Suat Özyazıcı Teknik Direktör 1978/79 Özkan Sümer Teknik Direktör 1979/80Ahmet Suat Özyazıcı Teknik Direktör 1980/81Özkan Sümer Teknik Direktör 1981/82Ahmet Suat Özyazıcı Teknik Direktör 1982/83Ahmet Suat Özyazıcı Teknik Direktör 1983/84Ahmet Suat Özyazıcı Teknik Direktör 1984/85Özkan Sümer Teknik Direktör (24 maç)1984/85İlyas Akçay Teknik Direktör (10 maç)1985/86Jürgen Sundermann Teknik Direktör (26 maç)1985/86Ahmet Suat Özyazıcı Teknik Direktör (8 maç)1986/87Ahmet Suat Özyazıcı Teknik Direktör 1987/88Metin Türel Teknik Direktör (19 maç)1987/88Ahmet Suat Özyazıcı Teknik Direktör (19 maç)1988/89Werner Biskup Teknik Direktör (4 maç)1988/89Şenol Güneş Teknik Direktör (32 maç) 1989/90Şenol Güneş Teknik Direktör (Lig başlamadan istifa etti)1989/90Urbain Braems Teknik Direktör 1990/91Özkan Sümer Teknik Direktör 1991/92Urbain Braems Teknik Direktör 1992/93George Leekens Teknik Direktör 1993/94George Leekens Teknik Direktör (4 maç)1993/94Şenol Güneş Teknik Direktör (26 maç) 1994/95Şenol Güneş Teknik Direktör 1995/96Şenol Güneş Teknik Direktör 1996/97 Şenol Güneş Teknik Direktör (20 maç)1996/97Yılmaz Vural Teknik Direktör (14 maç)1997/98Yılmaz Vural Teknik Direktör (9 maç) 1997/98Yılmaz Vural Teknik Direktör (9 maç)1997/98Özkan SümerTeknik Direktör (15 maç)1997/98Ali Kemal Denizci Teknik Direktör (10 maç) 1998/99Gordon Milne Teknik Direktör 1999/00Ahmet Suat Özyazıcı Teknik Direktör (14 maç)1999/00Giray Bulak Teknik Direktör (20 maç)2000/01Giray Bulak Teknik Direktör (18 maç)2000/01Sadi Tekelioğlu Teknik Direktör (16 maç)2001/02Sadi Tekelioğlu Teknik Direktör (İlk devre)2001/02Hans-Peter Briegel Teknik Direktör (İkinci devre)2002/03Samet Aybaba Teknik Direktör 2003/04Samet Aybaba Teknik Direktör (14 maç)2003/04Turgay Semercioğlu Teknik Direktör (5 maç)2003/04Ziya Doğan Teknik Direktör (15 maç) 2004/05Ziya Doğan Teknik Direktör (14 maç)2004/05İhsan Derelioğlu Teknik Direktör (3 maç)2004/05Şenol Güneş Teknik Direktör (17 maç)2005/06Şenol Güneş Teknik Direktör (7 maç)2005/06Orhan Çıkırıkçı Teknik Sorumlu (1 maç)2005/06Vahid Halilhodžić Teknik Direktör (26 maç)2006/07Sebastião Lazaroni Teknik Direktör (4 maç)2006/07Ziya Doğan Teknik Direktör 2007/08Ziya Doğan Teknik Direktör(9 hafta)2007/08Ahmet Özen Teknik Sorumlu(1 Maç)2007/08Ersun YanalTeknik Direktör 2008/...Ersun YanalTeknik Direktör

Lig tarihi boyunca başımıza gelmiş en başarılı teknik adam Ahmet Suat Özyazıcı. Urbain'de iyi adamdı ama yıl sonunda kendisinin şampiyonluk kupasıyla çekilmiş bir resmini göremedim. Şenol Güneş de iyi hocaydı ama o da çok istenilen hedefe ulaşamadı. Şimdi de Broos başımızda ve bence en az diğerleri kadar iyi bir hoca. Artık rüyadan uyanalım. Trabzonspor bizim gönlümüzde çok büyük bir kulüp ama dışardan bakınca diğerlerine pek öyle görünmüyor. Broos gibi bir hoca Juventus ya da Barcelona ile anlaşsaydı Juventuslu ya da Barcelonalı taraftarların eleştirilerini anlardım ama Trabzonspor'un teknik direktör hikayesinin özeti yukarıda dururken böylesi eleştirileri çok şımarıkça buluyorum. Şımarık olmadıklarını söyleyenler ise şizofrenik bir tehlikenin içinde olduklarını kabul etmek zorunda kalabilirler. Bence artık kamp döneminin nasıl faydalı olabileceği konusunda konuşmaka daha yararlı olur.

şenolköz
Gelecek seneden umudu olan var mı arkadaşlar ?
kim gelirse gelsin ben oldukca umutluyum takımdan.gecen sene yeni olusturulmus bir takım vardı.bu sene cale colman alanzinho gibi futbolcular futbollarının dahada üzerine koyacaklardır.gitmezse form tutmus bir yattara ve ceyhun ferhat öztorun zafer barış ve göksu gibi patlama yapmaya hazır yetenekleri tartısılmaz genc oyuncularımız var ve eksik bölgeleri en iyi sekilde dolduracagına inandığım bir baskan klubun basında.
3 ezikler yaptıgı transferlerle bazı arkadaslara psikolojik olarak ilk golü atmıs anlasılan.hersey yıldız transfer etmekle olsaydı bu sene gs ve fb yıldızı olmayan sivasın gerisinde kalmazdı.bana göre önemli olan takım olmak.olma yönünde ilk adımı gecen sene attık.gerisi gelirse hiçbir takımdan korkmuyorum

Samet Yildirim
23.06.2009, 00:50
Başkan'a soruyorum şimdi.

Hüseyin'e vereceğin parayı Broos'a verdin mi?

Bende Baskanim cevapliyorum.

Evet verdi.

2 trilyon hüseiyn
900 bin euro civai Broos

Yani vermis;)

KDRDYN
23.06.2009, 00:50
yok onu trabzondaki yam yam doyuruculara dağıtacakmış. belki gözleri doyar diye...ama sanmam ki doysun.

Hamdi Karamahmutoğlu
23.06.2009, 00:51
1966/67Hayri Gür Antrenör1967/68Halil Özyazıcı Antrenör (İlk devre)1967/68Harun Kılman Antrenör (İkinci devre)1968/69Erdoğan Gürhan Antrenör 1969/70Ahmet Karlıklı Antrenör (İlk devre)1969/70Altan Santepe Teknik Direktör (İkinci devre)1970/71Altan Santepe Teknik Direktör 1971/72Kamuran Soykıray Antrenör1972/73Mustafa Ertan Antrenör (21 maç)1972/73Ahmet Suat Özyazıcı Antrenör1973/74Ahmet Suat Özyazıcı Antrenör1974/75Ahmet Suat Özyazıcı Antrenör1975/76Şükrü Ersoy Teknik Direktör (13 maç)1975/76Ahmet Suat Özyazıcı Antrenör (17 maç)1976/77Ahmet Suat Özyazıcı Antrenör1977/78Ahmet Suat Özyazıcı Teknik Direktör1978/79 Özkan Sümer Teknik Direktör 1979/80Ahmet Suat Özyazıcı Teknik Direktör1980/81Özkan Sümer Teknik Direktör1981/82Ahmet Suat Özyazıcı Teknik Direktör1982/83Ahmet Suat Özyazıcı Teknik Direktör1983/84Ahmet Suat Özyazıcı Teknik Direktör1984/85Özkan Sümer Teknik Direktör (24 maç)1984/85İlyas Akçay Teknik Direktör (10 maç)1985/86Jürgen Sundermann Teknik Direktör (26 maç)1985/86Ahmet Suat Özyazıcı Teknik Direktör (8 maç)1986/87Ahmet Suat Özyazıcı Teknik Direktör1987/88Metin Türel Teknik Direktör (19 maç)1987/88Ahmet Suat Özyazıcı Teknik Direktör (19 maç)1988/89Werner Biskup Teknik Direktör (4 maç)1988/89Şenol Güneş Teknik Direktör (32 maç) 1989/90Şenol Güneş Teknik Direktör (Lig başlamadan istifa etti)1989/90Urbain Braems Teknik Direktör1990/91Özkan Sümer Teknik Direktör1991/92Urbain Braems Teknik Direktör 1992/93George Leekens Teknik Direktör1993/94George Leekens Teknik Direktör (4 maç)1993/94Şenol Güneş Teknik Direktör (26 maç) 1994/95Şenol Güneş Teknik Direktör 1995/96Şenol Güneş Teknik Direktör 1996/97 Şenol Güneş Teknik Direktör (20 maç)1996/97Yılmaz Vural Teknik Direktör (14 maç)1997/98Yılmaz Vural Teknik Direktör (9 maç) 1997/98Yılmaz Vural Teknik Direktör (9 maç)1997/98Özkan SümerTeknik Direktör (15 maç)1997/98Ali Kemal Denizci Teknik Direktör (10 maç) 1998/99Gordon Milne Teknik Direktör 1999/00Ahmet Suat Özyazıcı Teknik Direktör (14 maç)1999/00Giray Bulak Teknik Direktör (20 maç)2000/01Giray Bulak Teknik Direktör (18 maç)2000/01Sadi Tekelioğlu Teknik Direktör (16 maç)2001/02Sadi Tekelioğlu Teknik Direktör (İlk devre)2001/02Hans-Peter Briegel Teknik Direktör (İkinci devre)2002/03Samet Aybaba Teknik Direktör 2003/04Samet Aybaba Teknik Direktör (14 maç)2003/04Turgay Semercioğlu Teknik Direktör (5 maç)2003/04Ziya Doğan Teknik Direktör (15 maç) 2004/05Ziya Doğan Teknik Direktör (14 maç)2004/05İhsan Derelioğlu Teknik Direktör (3 maç)2004/05Şenol Güneş Teknik Direktör (17 maç)2005/06Şenol Güneş Teknik Direktör (7 maç)2005/06Orhan Çıkırıkçı Teknik Sorumlu (1 maç)2005/06Vahid Halilhodžić Teknik Direktör (26 maç)2006/07Sebastião Lazaroni Teknik Direktör (4 maç)2006/07Ziya Doğan Teknik Direktör 2007/08Ziya Doğan Teknik Direktör(9 hafta)2007/08Ahmet Özen Teknik Sorumlu(1 Maç)2007/08Ersun YanalTeknik Direktör 2008/...Ersun YanalTeknik Direktör

Lig tarihi boyunca başımıza gelmiş en başarılı teknik adam Ahmet Suat Özyazıcı. Urbain'de iyi adamdı ama yıl sonunda kendisinin şampiyonluk kupasıyla çekilmiş bir resmini göremedim. Şenol Güneş de iyi hocaydı ama o da çok istenilen hedefe ulaşamadı. Şimdi de Broos başımızda ve bence en az diğerleri kadar iyi bir hoca. Artık rüyadan uyanalım. Trabzonspor bizim gönlümüzde çok büyük bir kulüp ama dışardan bakınca diğerlerine pek öyle görünmüyor. Broos gibi bir hoca Juventus ya da Barcelona ile anlaşsaydı Juventuslu ya da Barcelonalı taraftarların eleştirilerini anlardım ama Trabzonspor'un teknik direktör hikayesinin özeti yukarıda dururken böylesi eleştirileri çok şımarıkça buluyorum. Şımarık olmadıklarını söyleyenler ise şizofrenik bir tehlikenin içinde olduklarını kabul etmek zorunda kalabilirler. Bence artık kamp döneminin nasıl faydalı olabileceği konusunda konuşmaka daha yararlı olur.

Doğru söze ne hacet.

Fatih

Evet verdi.

2 trilyon hüseiyn
900 bin euro civai Broos

Yani vermis;)

Yıllık 900 bin Avro mu alacak Broos?

darkdream
hep destek tam destek!

sürekli aynı adamların eleştirilerini okumaktan bıktım gerçektende.

Samet Yildirim
TS 15 senedir avrupada yok arkadaslar backroundumuz avrupda yok...bu belli...Büyük kulübüz orasi ayri ama avrupada sezziz...

İHSAN
Hocam, istikrarsızlığa inat sonuna kadar yanındayız. Yolun açık olsun. işin çok zor, zoru başarırsan da senden geriye pek kimse kalmaz, rahat ol.

Özer Öztekin
23.06.2009, 00:52
bence yönetim beklentileri tam olarak karşılayamasa da iyi bir tercih yapmıştır. başarılı olma potansiyeli olan, şampiyonluk ve kupa kazanmış bir hoca ile anlaşmıştır. artık yönetime hocaya ve takıma destek vermek zorundayız.
baştan istemezük diye ortaya çıkmak, sadece önyargılar bir cümle yazmak, yönetime sallamak, hatta taraftarlığını ve desteğini isimlere ipotek ederek vereceğini söylemek traftar olmakla bağdaşmaz.

Olayın özeti bu işte.... Erdem'cim TD konusunda ortak düşünüyoruz, gerisini boşver...

Samet Yildirim
23.06.2009, 00:52
Yıllık 900 bin Avro mu alacak Broos?

Hadi benden torpil 800 bin euro:)

O civarlarda iste...

gelip 500 bin euro alacak degil heralde alala..

SONUCTA belcikanin 1-2 en önemli hocalarindan...

Muhammed KOÇ
23.06.2009, 00:53
bence bu hoca biraz da avrupa için geldi.. avrupada başarıyı yakalayabiliriz.

Proof
Insallah yanilirimda Ersun Yanali sene son aramayiz.

Samet Metin
bu takımın başında hans peter briegel de varken, sadi tekelioğlu da varken, özkan sümer de varken, yılmaz vural da varken, samet aybaba da varken, lazaroni de varken, giray bulak da varken, ali kemal denizci de varken, biz takımımızın yanındaydık.ÇÜNKÜ BİZ TAKIMIMIZI KARŞILIKSIZ SEVİYORUZ. . .

yaw ne alakası var şimdi td eleştirilir ama bu trabzonsporun karşısında durmak değildir.
sapla samanı karıştırmayın şimdi.
he şimdi ben "bross bu takım için yetersiz" deyince fenerli cimbomlu falan mı oluyorum sizin gözünüzde. bırakın bu işleri arkadaşlar...

Ali Yerlikaya
23.06.2009, 00:54
Biz niye bu kadar küçümsüyoruz Belçika ligini anlamıyorum sanki Premier lig gibi bir lige sahibiz.

Hoca aciklandigindan beri bunun savasini veriyom. Adamlarin en azindan takimlari CL v UEFA da taninmis asagi yaukari her sene oralarda uzun dönem takiliyorlar.
TSL de 1-2 senedir güyam avrupaya acildik diye hemen bi tarafimiz havaya kalkdi.

Hocamiz tekrardan hayirli olsun, ins. burdaki bos bogazlarin yüzüne vurucak basarilarimizla.

Hotaman
23.06.2009, 00:55

Evet verdi.

2 trilyon hüseiyn
900 bin euro civai Broos

Yani vermis;)

Desene başkan bir taşta iki kuş vurmuş.:)

Gökhan BAYRAK
23.06.2009, 00:56
yaw ne alakası var şimdi td eleştirilir ama bu trabzonsporun karşısında durmak değildir.
he şimdi ben "bross bu takım için yetersiz" deyince fenerli cimbomlu falan mı oluyorum sizin gözünüzde. bırakın bu işleri arkadaşlar...

sazan gibi atlamana gerek yok arkadaşım.sözüm, "kombine almayacam, forma almayacam" tarzında konuşan taraftarcıklara...

arifemre
23.06.2009, 00:56
ünaldan tolunaydan beri herkesin istediği oyuncuyu alabilmemiz yıllar aldı ve gökhan ünal ı aldık sadri başkanla (beğenin ya da beğenmeyin herkes peşindeydi.) selçuk da aynı şekilde.
iyidir kötüdür tanımıyorum ama cv si en kuvvetli hocayı da sadri başkan getirdi.
ateşin üstündeki külleri üfledi, kombineler patladı. şimdi közü alevlendirme vakti.
bekliyorum ki jean marie pfaff dan bu yana kariyeri en kuvvetli oyuncu transferi de bu sene olacak. hatta bir ay içinde olacak :)
daha iyisi yapılabilir miydi? bilmiyorum ama şimdiye kadar daha iyisini yapan başkan görmedim ben...

irfanb
23.06.2009, 00:57

Normalde almasi gerekirdi.
Baskan ne demisti: Parayi basip en iyisini alacagim.
800 bin euro icin bu laf söylenmezdi bence.:)

Samet Metin
23.06.2009, 00:58
sazan gibi atlamana gerek yok arkadaşım.sözüm, "kombine almayacam, forma almayacam" tarzında konuşan taraftarcıklara...

sazanlıkla alakası yok arkadaş!!!
bence sen çok yuvarlak cümleler kuruyosun. kendi yazdığını dikkatli oku lütfen!

Fatih
23.06.2009, 01:00
Hadi benden torpil 800 bin euro:)

O civarlarda iste...

SONUCTA belcikanin 1-2 en önemli hocalarindan...

Finansal anlamda oldukça kısıtlı olan Panserriakos takımında ne kadar alıyordu Samet bir tahmin yapıver.:)

Mehmet Fatih Silik
23.06.2009, 01:00
ALLAH'in selami ile ba$liyayim herzamanki gibi yazima :)

Esselamu Aleykum!

Cok $ükür ki ekibimiz yeni hocasini buldu ve hergün gazetelere bakmakdan yorulan gözlerimiz artik dinlenebilir. $imdi gel gelelim teknik direktörün kuma$ina. Belcika Ligi yabana atilacak bir lig degil, zira Yattara ve Colman o ligden gelme bunu unutmayalim :) RSC Anderlecht ve Club Brugge zaten hep $ampiyonlar Lig'inde mevcutlar...Bizim kriterlerimiz nedir? Yabanci olsun, kariyeri olsun öyle degil mi renkda$lar? Bugüne kadar görü$ülen hangi teknik adamin kariyeri yoktu? Hicbirinin :) Peki yeni hocamizin kariyeri ne durumda? Okuduguma göre 8-9 tane Kupasi var...tmm bi ara Ericsson diyorduk...dünyanin en iyi ve en ba$arili teknik direktörüydü ama sonucta "ba$arisiz" bir teknik direktör de gelmedi öyle degil mi? :) Samet Aybaba ismi ortaya atildi begenmedik istemedik vs. vs....ne yalan söyliyeyim bende istemiyordum acikcasi...ama kalkipta yönetimi böyle bir$ey yapsa bile suclayamazdim...cünki Samet Hoca bize geldiginde ba$arisiz degildi :) O ayri mesele...ama sonra zaten yabanciya döndü ibre...Zacceroni dediler istemeyenler oldu...ba$arili bir hoca degil diyenler oldu...Ericsson dediler...ona bile kilif uyduranlar oldu...yok ali$amaz yok burda yapamaz yok bilmem ne...dü$ünün Halilhodzic buraya gelmek icin can atarken bile ele$tirenler oldu...bunlari gectik diyelim, hani yabancidir, ecnebidir gibisinden :) Peki yerlinin yerlisi dedigimiz $enol Hoca'yi bile ele$tirenler olmadi mi? E peki, yerli olmaz...yabanci olmaz...bunun arasinda veya bunlardan haric ba$ka bir kavram var mi? Hani varsa böyle bir kavram gitsinler Sadri ba$kana desinler...Biz ilk önce Trabzonspor camiasinin neresinde durdugumuzu bilmemiz lagzim...dü$ünün Emniyet görevlisisiniz...bir arabayi durdurdunuz ve ehliyet ruhsat istediniz...yoldan gecen biri de, yok hayir cep telefonu ve cüzdanini isteyin diyor...biri yanindaki cikolatayi isteyin diyor...ya bunlar basit bir örnek...anlatmak istedigim $eyi daha kolay anliyabilmeniz icin verdim...Kisaca biz taraftar olarak görevlerimizi ilk önce bilip kavramamiz lagzim...herkes kendi i$ini yaparsa bu camiada, inanin bana cok daha iyi bir Trabzonspor izliyebilecegiz...her dalda da :) Son olarak...dilerim Hugo Broos hocamiz camiamiza hayirli ugurlu olur...ve bununla kalmayip ilk senesinde bizi $ampiyon yapar....in$ALLAH :)

Selam ve Dua ile...!

Gökhan BAYRAK
23.06.2009, 01:01
sazanlıkla alakası yok arkadaş!!!
bence sen çok yuvarlak cümleler kuruyosun. kendi yazdığını dikkatli oku lütfen!

ben istediğim cümleyi kurarım.sana mı soracağım?

lumburcup atlama her yoruma.hadi bak işine : @

Trabzonizm
23.06.2009, 01:02
vallaha ne yalan söyleyim önce cok olumsuz bakiyordum ama madem baskan didinmis cabalamis destek olmakdan baska care yok
baskanim hayirlisi olsun Broos hocam sana sesleniyorum :SONUNA KADAR DESTEK VERIYORUM insallah bizi sampiyon yaparsin seni sirtimda tasiyayim olumsuz bakan arkadaslar hepimiz destek olalim yapacak bisey yok

KatyPerry
23.06.2009, 01:03
Hayal Kırıklıgı

Samet Yildirim
23.06.2009, 01:03
Finansal anlamda oldukça kısıtlı olan Panserriakos takımında ne kadar alıyordu Samet bir tahmin yapıver.:)

Bilmiom cünkü sezon sonuna kadar anlasmasi vardi yani ara dönemde geldi...

yarim devre icin 300-400 bin euro almistir...

Özgür KARADENİZ
23.06.2009, 01:04

Laz_61 bende forvette seni görmek istiyorum
cok anlıyorsun ya bu işlerden...
gol sorunumuzuda cözersin heralde...:mad::mad::mad:

Sefaenes
23.06.2009, 01:05
insallah hayirli olacak, yeterki biz sabir gösterelim

Muhammed Torlak
23.06.2009, 01:06
Ilk duydugumda bende pek hoslanmadim Hocadan, ama Kariyerine bakinca, birde atak Futbol oynatan biri oldugunu duyunca fikrim degisti...!
Hayirli olsun Trabzonsporumuza...!
Insallah Sampiyonluklar ve Kupalar Kazandirir bizelere...!

.....
23.06.2009, 01:09
Arkadaşım anlama özürlü değilsin , buna inanıyorum . Sadece inadına yapıyorsun , biliyorum . Sana bu cevabı vermişim hala uzatıyorsun .

Vahid hoca ile ilgili mesajlarımı mı merak ediyorsun . Sor , söyleyeyim . İstersen sorma "teknik direktörümüz kim olmalı " başlığına bak en az 10 mesajım Vahid hocaya ilişkin .

Yeter artık vallahi sıkıldım . İşimizden gücümüzden vakit ayırıp şu platformda bir katkımız olsun hoş bir sada bırakalım diye fedekarlıkta bulunalım , ondan sonra birisi kalksın Trabzon'luğumuzu sorgulasın , ötekisi kalksın aşağılasın , başkası gelsin "yok kıvırma " yok kaytarma gibi " seviyesi belli olmayan şeylerle çileden çıkarsın .

Forumda hakikaten büyük seviye farkları var . Artık bu farklardan ötürü alçak gönüllü davranmaktanda bıktım .

Yeter , bitti .

Su adamı bu hale soktunuz ya helal olsun sizlere( Onlar kendilerini biliyor)

Yahu ne istiyorsunuz ? ya da ne yapmaya çalışıyorsunuz ? su forumda sayılı kişilerden olan Serdar abiyi de soğuttunuz ya helal olsun. Lütfen özür dileyin. Yaptığınız büyük terbiyesizliktir!

Samet Yildirim
23.06.2009, 01:10
Futbol mathematik degildir...Yani 2arti2 herzaman 4 etmez...

Rijkaard geldi Sampiyon mu oldu ?? Ben onlari kovmaya kalktginda görecem ceplere nekadar ineceklerini düsünüyorum:)

Del Bosque geldi BJK ya Sampiyonlar Ligini mi getird ?? Gidisi baya "ucuz" oldu:)

Aragones en iyi futbolu oynattiriyordu geldi FB halanda kovamadi adami niye ?? Pamuk eller cebe inmesi icin zorlaniyor:)

DAUM BJK ya gelmeen önce 1 Sampiyonlugu var vay be ne hoca ama...

Braems ne gibi Sampiyonuklar yasamis bize gelmen önce ??

Gordon Milne kupasi varmiydi BJK ya gelmeden önce ?? :S

Eric Gerets bu ülkeye gelmeden önce Sampiyonlar Ligi sampiyonu mu oldu ?? Italya-ingiltere-ispanya mi calisti ??

Rjkaard rotterdami düsürdü öyle barcelonaya gitti..

Birakin bu isleri...

Futbolda Gecmisiyle Basari Garantisi Yoktur ! Veya Basarizizlik Garantisi Yoktur !

kernel32
Gökhan Ünal'ın yanında Fatih Tekke olsa, Gökhan Ünal da gözle görülür bir yükseliş olabilirmi sizce?

AdemS
Sinirlenen arkadaşlara bir bardak soğuk su içip, sonra abdest almalarını tavsiye ediyorum..
Ne bu sinir, herkesin görüşüne saygı duymak zorundasınız.. Sabahtan beri herkesin üstüne gidiyosunuz..
İsteyen beğenir isteyen beğenmez, kimse karışamaz buna..

Yeni teknik direktörümüz hayırlı olsun demekten ve kendisine başarı dilemekten başka bir şansımız yok..
Beğenene de saygılıyız, beğenmeyene de..isteyene de istemeyene de..

inşAllah Avrupa'da özlenen Trabzonsporu görürüz..

Cem Akyüz
23.06.2009, 01:14
Hocamıza güveniyor ve başarılı olacağını düşünüyorum

kernel32
23.06.2009, 01:15
Ayrıca başka birşey sorucam, Lucescu Gs'a ilk geldiğinde ki geçmişinde kariyeri neydi? Broos'un kariyeri ne? Bir karşılaştıralım isterseniz. Luce'nin TR'de bu başarıları yakalayacağını kim tahmin edebilirdi?

cem arin
23.06.2009, 01:16
Insanlarin ne bekledigini anlamakta güclük cekiyorum. bazi yorumlari okuyunca kimlerle ayni havayi soluyoruz diye düsünmeden edemiyorum birakin ayni takimi tutmayi. yönetim ersun yanali yolladi ahmet özenciler türedi akabinde orada ekmek var hadi bizde nemanalalimci yerlinin yerlileri basina aciklama yapip trabzon kendi insanini görmüyor gibi ahmakca laflar dillendirildi!
bugün yilmaz vural ile giray bulakla ve daha nice trabzonda futbol oynamis ya da hocalik yapmis insanla karsilastirilacak kadar kötü degildir yeni hocamiz. daha internette hocanin ismini verip onun hakkinda bilgi toplama yetisine sahip olmayan kahvecilerden hocaya yapilan hakaretleri dinlemek zorundayiz! hele ünallarla bilmem ne idigügü belirsiz ücbes yil ortalama top oynamis insanla karsilastirmak abesle istigal etmekle aciklanamayacak kadar sacma bir durumdur.
sizlere bir kac örnek vereyim!
daumun takimi köln ligi bu yil ilk on takim icinde dahi bitiremedi, wolfsburgu sampiyon yapan magath marcelinhonun da oynadigi sezonda ligde ilk onun disindaydi ancak bu siralama onu kötü hoca yapmadi. magat wolfsburgta yaklasik ikibucuk yildir ve ikibucuk yilin sonunda almanya gibi bir ligde wolfsburgu sampiyonluga tasidi ancak ben ilk yilinda oynadigi futbolu da biliyorum!ayni sekilde gsnin hocasi da barcelonaya ilk geldigi yil kac mac ardi ardina kaybetti bileniniz var mi diye sorsam nasil bir resim ortaya cikar bilemiyorum! örnekler cogaltilabilir! örnegin hoffenheimin hocasi! sanirim schalkeden kovulduktan sonra ikinci lige hoffenheima gitti ancak bu onu kötü hoca yapmadi aldi takimi birinci lige cikardi ve ilk yilinda ayni sivas örneginde oldugu gibi bütün ilk yariyi domine etti takimiyla. yildizlar cikardi ki bunlardan birinin su anki piyasa degeri 20 milyon euro civarinda ancak bana biriniz adini söyleyin desem kaciniz bilecek merak ediyorum!
yani anlatmaya calistigim kissadan hisse su ki iyi hoca olmak demek iyi takaim calistirmis demek degildir! magathin bayerni rejkardin barcelonasi bizlere birseyler ögretebilmeli!
simdi yeni gelen hoca hakkinda buradaki vatandasin yüzde doksanbesi bilmeden konusuyor ve geri kalan kisim serdar bali insaninin söylediklerini buraya yaziyor!
aslinda sorun trabzonsporun sorunu falan degil sorun futbol kültürünün sorunu! futbol artik medyayla ve internet ile öyle bir hale gelmis ki taraftar tüketen konumunda ve bunu da bir sekilde kavramis gibi görünüyor! bunu da en güzel kombine almayacagim forma almayacagim tehditlerinden anliyoruz! yani bu bilincli! taraftar artik profesyonel futbolun profesyonel taraftari olma yolunda ilerliyor ve bizim gibi ülkelerde de ortaya bu tür garip durumlar cikariyor! takimina destegi elestiri zanneden insantipini yaratiyor futbol. hele ki trabzon gibi ülkenin bir kösesine kissili kalmis sosyal ve ekonomik sorunlarla bogusan bir sehrin daha farkli olmasi da birsekilde beklenemez dogrusu.
hani elestirilecek ya hoca bulunan kilif hemen hazir! kimse tanimiyormus hocayi! eee! luceskuyu da kimse tanimiyordu türkiyeye glediginde ve italyada yasadigi bir macera vardi ki evlere senlik. her gittigi takimda birsekilde basarisiz olmayi basarmis bir hoca olarak geldi türkiyeye ve hatta ilk yilinda nasil assagilandi sonra önce gsyi sonra bjkyi sampiyon yapti ve gitti en nihayetinde de geldi istanbulda takimiyla uefa kupasina oynadi aldi yine gitti.
italyan hoca gelseydi de bu tepkiler ayni oalcakti! bu kez de insanimiz neden erikson gelmedi diye zirvalayacak ya da co niye olmadi denecekti! biz sadece birer t. direktür degiliz hepimizin bir de tuttugu t.diröktör var! baskan aybabayi getirince olmuyor ancak co, zacceroni ya da erikkson hic olmuyor cünkü her taraftar her bordomavi.net üyesinin gönlünde yatan bir aslan var! birtek özkan sümer su hoca gelsin diyemez ya da baska bir yönetici ancak bizim forma kombine almayacak taraftar her istedigini diyebilecek! hani maca bes lira verip giriyor ya efendi! adam parasini veriyor tabi de hocasini da kendi sececek! böyle dar kafali sig düsünceli geri kalmis bir toplumuz iste!yeniyle degil de eskiyle yasamasini seviyoruz! hala sampiyonluklarla avunuyoruz ancak yakinda o son sampiyonlugu hatirlayanlarin torunlarinin cocugu olacak bunu da düsünen yok!ve isin en traji-komik tarafi bütün bu kayip yillarin sorumlulugunu kimse üzerine almiyor! yönetim oyuncular hocalar herkesin sucu var ancak ogünü döven sahaya atlayan andavallarin, oyunculari yillardan bu yana baski altina alan güruhun,cok hakli bir yürüyüste samat diye bagiran kafatascilarin,politik tercihlerinden dünya görüsünden dolayi futbolcu,yönetici asiklarinin-ki bunlar politikayi da dünya görüslerini de takimdan üstte tutan sahislar ve konusmaya gleince politika yapmayalimcilar da kendileri- sucu yok. burada yeni gelen hocaya muhalefet edenlerin ünal kahraman adini duyunca yüzleri gülüyor dudaklari kulaklarina variyor ancak ayni sahislar tolunaya burun kiviriyorlar. cünkü onlarin derdi üzüm yemek degil ülkücü siyaset yapmak ve bizler de bunlari sineye cekmek amenna demek zorundayiz cünkü bunlar aci ki cogunlukta!. ayni sekilde bugün yine yavas ancak cok emin adimlarla sadri baskana elestiri yöneltmeye baslayanlarin agzinda var olan baklanin adi da nuri albayrak. bunlar sadece iki yüzlülükle aciklanabilecek düsünceler istekler ve arzular!

artik bizler taraftar olarak bu tür düsüncelerden ve böyle düsünenlerden kurtulmak zorundayiz! belki sampiyon olamamak bizi bitirmeyecek ancak kücük serdar balicikler bu kulübü kemirip yok edecekler.
bir kismi sirf trabzon dogumlu oldugu icin digerlerini dislarken bir kismi siyasi düsüncelerinden dolayi baskalarini mimlerken futboldan bahsetmek abesle istigal etmektir.
kimse sizlere bu takimi zorla sevin ya da formasini alip maca gidin dieyerek zorlamiyor! sayet keyfiniz gönlünüz ve kalbiniz elvermiyorsa yapmayin... giden gitsin küsen küssün...
kalan saglar bize yeter ben sevgiden falan bahsetmeyecegim cünkü bu takim tutma olayi cok garip bir fenomen aciklanabilirligi hele rasyonal bir tanimi yok bu durumun. irrasyonel bir sey bu. bu yüzden seviyoruz futbolu ve birakin da sevmeye devam edelim burada insanlarla düsüncelerimzi paylasalim.sayet varsa paylasacak birseyiniz yazin okuyalim ancak her iki sayfada bir ayni üyeden iki sayfa önce yazdigi cümlenin degistirilmisini okumak gercekten cok yavan geliyor artik bünyeye.bünye kaldirmiyor bu kadar laf kirliligini...

Umut Kanber
agzı olan konusuyo mıllet dalga gecıyormus bızımle cokta fifi actırmayın ınsanların agzını herkes kendı coplugune baksın once mılletın lafına gore ıs yapıcaksak ısımız var.

kernel32
Adam daha fırına ekmeği verip, pişirmeden, ekmeğin tadı güzel olmamış diyorsunuz. :) Hele bir fırına ekmeği versin bir pişirsin, bir tadına bakalım, bakalım tadı nasıl olacak?

Murat GENEL
23.06.2009, 01:19
Begenirsin begenmezsin bu adam Trabzonsporumun başına geçmişse destekleriz köstek olmayız..Nasıl Samet hoca gelseydi onu destekleyeceğimiz gibi..Lütfen. eleştirmeyin demiyor size kimse ama şunuda unutmayın 'bu adam kimdir niye geldi gitsin' gibi şeyler boş kounşmaktır şu dönemde.. eleştirmek değil ..

Umut Kanber
23.06.2009, 01:21
yok abi beklıyolar ki 70 yasında bı adam gelsın dunyaca unlu olsun senelık 4m alsın tazmınatı 7-8m olsun 25m transfer butcesı yapsın.1 sene kalsın kovuldugunda ortalama 60 trılyon daha borc soksun.klubun borcu 150m olsun evet bu taraftarlıksa ben trabzon taraftarı degılım

Emre Dumangöz
23.06.2009, 01:22
yok bu adam kim ne yapabilirki bu lafları duymakytn bıktım ya.böle msj lar yazcanıza hc yazmayın uyelinizide iiptal edin gidin kardeşim siz taraftarmısınız sen adamın da ne yapmadan konuşmaya başlıyosn ayrıca lucescu geldınde cokmu tanınıyodu sımdı noldu bos konusmayı bırakında destek olun DESTEk....!!!

Sezgin61ts
23.06.2009, 01:23
Şu transferler olsun şu lig bi başlasın arkadaşlar bi durun yav işine gelen küme düşen takımı görüyo şampiyonluklarını görmezlikten geliyo yok neymiş başkan bunu mu getirdin...Başkanın canı çıkmış saygı gösterin biraz...Şimdi sıra transflerde 2-3 tane nokta transferle takım daha da iyi olacak emin olun... Şimdi sıra bizde durumu müsait olan kombine alsn forma alsın klbümüze katkı saglayalım eleştirilerle bi yere gelemeyiz...

Hami_41
23.06.2009, 01:23
Kulübümüz için hayırlı olur inş.diyorum...
Tam tahmin ettiğim gibi açar açmaz felaket tellalları ve hiç birşey bilmeden futbol alimi kesilenler ve negatif yorumlardan başka bi faaliyeti olmayanların mesajlarıyla karşılaştım.
Sadece tebessüm ediyorum bu mesajları okuyunca...

Umut Kanber
23.06.2009, 01:26
bunlar ersun geldıgınde de boleydı 2.yarı bırakır gıden dıyenlerın %90 ı hesapları sıldıler burada onlarda yıyecekler laflarında hele durun azıcık

Mehmet Fatih Silik
23.06.2009, 01:28
Insanlarin ne bekledigini anlamakta güclük cekiyorum. bazi yorumlari okuyunca kimlerle ayni havayi soluyoruz diye düsünmeden edemiyorum birakin ayni takimi tutmayi. yönetim ersun yanali yolladi ahmet özenciler türedi akabinde orada ekmek var hadi bizde nemanalalimci yerlinin yerlileri basina aciklama yapip trabzon kendi insanini görmüyor gibi ahmakca laflar dillendirildi!
bugün yilmaz vural ile giray bulakla ve daha nice trabzonda futbol oynamis ya da hocalik yapmis insanla karsilastirilacak kadar kötü degildir yeni hocamiz. daha internette hocanin ismini verip onun hakkinda bilgi toplama yetisine sahip olmayan kahvecilerden hocaya yapilan hakaretleri dinlemek zorundayiz! hele ünallarla bilmem ne idigügü belirsiz ücbes yil ortalama top oynamis insanla karsilastirmak abesle istigal etmekle aciklanamayacak kadar sacma bir durumdur.
sizlere bir kac örnek vereyim!
daumun takimi köln ligi bu yil ilk on takim icinde dahi bitiremedi, wolfsburgu sampiyon yapan magath marcelinhonun da oynadigi sezonda ligde ilk onun disindaydi ancak bu siralama onu kötü hoca yapmadi. magat wolfsburgta yaklasik ikibucuk yildir ve ikibucuk yilin sonunda almanya gibi bir ligde wolfsburgu sampiyonluga tasidi ancak ben ilk yilinda oynadigi futbolu da biliyorum!ayni sekilde gsnin hocasi da barcelonaya ilk geldigi yil kac mac ardi ardina kaybetti bileniniz var mi diye sorsam nasil bir resim ortaya cikar bilemiyorum! örnekler cogaltilabilir! örnegin hoffenheimin hocasi! sanirim schalkeden kovulduktan sonra ikinci lige hoffenheima gitti ancak bu onu kötü hoca yapmadi aldi takimi birinci lige cikardi ve ilk yilinda ayni sivas örneginde oldugu gibi bütün ilk yariyi domine etti takimiyla. yildizlar cikardi ki bunlardan birinin su anki piyasa degeri 20 milyon euro civarinda ancak bana biriniz adini söyleyin desem kaciniz bilecek merak ediyorum!
yani anlatmaya calistigim kissadan hisse su ki iyi hoca olmak demek iyi takaim calistirmis demek degildir! magathin bayerni rejkardin barcelonasi bizlere birseyler ögretebilmeli!
simdi yeni gelen hoca hakkinda buradaki vatandasin yüzde doksanbesi bilmeden konusuyor ve geri kalan kisim serdar bali insaninin söylediklerini buraya yaziyor!
aslinda sorun trabzonsporun sorunu falan degil sorun futbol kültürünün sorunu! futbol artik medyayla ve internet ile öyle bir hale gelmis ki taraftar tüketen konumunda ve bunu da bir sekilde kavramis gibi görünüyor! bunu da en güzel kombine almayacagim forma almayacagim tehditlerinden anliyoruz! yani bu bilincli! taraftar artik profesyonel futbolun profesyonel taraftari olma yolunda ilerliyor ve bizim gibi ülkelerde de ortaya bu tür garip durumlar cikariyor! takimina destegi elestiri zanneden insantipini yaratiyor futbol. hele ki trabzon gibi ülkenin bir kösesine kissili kalmis sosyal ve ekonomik sorunlarla bogusan bir sehrin daha farkli olmasi da birsekilde beklenemez dogrusu.
hani elestirilecek ya hoca bulunan kilif hemen hazir! kimse tanimiyormus hocayi! eee! luceskuyu da kimse tanimiyordu türkiyeye glediginde ve italyada yasadigi bir macera vardi ki evlere senlik. her gittigi takimda birsekilde basarisiz olmayi basarmis bir hoca olarak geldi türkiyeye ve hatta ilk yilinda nasil assagilandi sonra önce gsyi sonra bjkyi sampiyon yapti ve gitti en nihayetinde de geldi istanbulda takimiyla uefa kupasina oynadi aldi yine gitti.
italyan hoca gelseydi de bu tepkiler ayni oalcakti! bu kez de insanimiz neden erikson gelmedi diye zirvalayacak ya da co niye olmadi denecekti! biz sadece birer t. direktür degiliz hepimizin bir de tuttugu t.diröktör var! baskan aybabayi getirince olmuyor ancak co, zacceroni ya da erikkson hic olmuyor cünkü her taraftar her bordomavi.net üyesinin gönlünde yatan bir aslan var! birtek özkan sümer su hoca gelsin diyemez ya da baska bir yönetici ancak bizim forma kombine almayacak taraftar her istedigini diyebilecek! hani maca bes lira verip giriyor ya efendi! adam parasini veriyor tabi de hocasini da kendi sececek! böyle dar kafali sig düsünceli geri kalmis bir toplumuz iste!yeniyle degil de eskiyle yasamasini seviyoruz! hala sampiyonluklarla avunuyoruz ancak yakinda o son sampiyonlugu hatirlayanlarin torunlarinin cocugu olacak bunu da düsünen yok!ve isin en traji-komik tarafi bütün bu kayip yillarin sorumlulugunu kimse üzerine almiyor! yönetim oyuncular hocalar herkesin sucu var ancak ogünü döven sahaya atlayan andavallarin, oyunculari yillardan bu yana baski altina alan güruhun,cok hakli bir yürüyüste samat diye bagiran kafatascilarin,politik tercihlerinden dünya görüsünden dolayi futbolcu,yönetici asiklarinin-ki bunlar politikayi da dünya görüslerini de takimdan üstte tutan sahislar ve konusmaya gleince politika yapmayalimcilar da kendileri- sucu yok. burada yeni gelen hocaya muhalefet edenlerin ünal kahraman adini duyunca yüzleri gülüyor dudaklari kulaklarina variyor ancak ayni sahislar tolunaya burun kiviriyorlar. cünkü onlarin derdi üzüm yemek degil ülkücü siyaset yapmak ve bizler de bunlari sineye cekmek amenna demek zorundayiz cünkü bunlar aci ki cogunlukta!. ayni sekilde bugün yine yavas ancak cok emin adimlarla sadri baskana elestiri yöneltmeye baslayanlarin agzinda var olan baklanin adi da nuri albayrak. bunlar sadece iki yüzlülükle aciklanabilecek düsünceler istekler ve arzular!

artik bizler taraftar olarak bu tür düsüncelerden ve böyle düsünenlerden kurtulmak zorundayiz! belki sampiyon olamamak bizi bitirmeyecek ancak kücük serdar balicikler bu kulübü kemirip yok edecekler.
bir kismi sirf trabzon dogumlu oldugu icin digerlerini dislarken bir kismi siyasi düsüncelerinden dolayi baskalarini mimlerken futboldan bahsetmek abesle istigal etmektir.
kimse sizlere bu takimi zorla sevin ya da formasini alip maca gidin dieyerek zorlamiyor! sayet keyfiniz gönlünüz ve kalbiniz elvermiyorsa yapmayin... giden gitsin küsen küssün...
kalan saglar bize yeter ben sevgiden falan bahsetmeyecegim cünkü bu takim tutma olayi cok garip bir fenomen aciklanabilirligi hele rasyonal bir tanimi yok bu durumun. irrasyonel bir sey bu. bu yüzden seviyoruz futbolu ve birakin da sevmeye devam edelim burada insanlarla düsüncelerimzi paylasalim.sayet varsa paylasacak birseyiniz yazin okuyalim ancak her iki sayfada bir ayni üyeden iki sayfa önce yazdigi cümlenin degistirilmisini okumak gercekten cok yavan geliyor artik bünyeye.bünye kaldirmiyor bu kadar laf kirliligini...

Yazini zevkle okudum abi...yüregine eline saglik...ama...bir$ey dicem kirilma lütfen...bu yazdiklarini kime anlatiyorsun ki :) Anamin bir lafi vardir hep söyler..."Re$it, sen söyle sen i$it" :)

cellchook
23.06.2009, 01:28
FİYASKO'nın bir tanımı varsa yanına örnek olarak alınabilecek bir hadise...

HUGO gibi bir çizgi karakter olmasın da.

asem61
23.06.2009, 01:31
hayirli olsun.insallah futbolcularla iyi iletisim kurar ve güzel bir calisma dönemi gecirirler. bize düsen destek olmak. brems urbaim de fazla taninmamisti ancak bize cok seyler verdi. elestirmek kolay. lütfen kolayi secmeyelim

adem73
23.06.2009, 01:32
yeterlilik kriterin nedir.sen bu adami taniyormusun?td-trabzonspor arasindaki yeterlilik kriteri nedir.?bu saatten sonra bize düsen görev hoca ya yardimci olmaktir.yeterli olup olmadigini zaman gösterecektir zaten.

MuratJ
23.06.2009, 01:32
başkanımızın resmi beni çok etkiledi adam bitmiş resmen napalım hpocamıza broos getirildi başarılı olma ihtimali olan iyi bir hoca. kariyerli bir isim hocamız bu beyler kendinize gelin 'hocamız bu' tamammı? aksi sözlerininz tepkileriniz takıma zarardan baska birşey vermeyecek bu saatten sonra. ben inanıyorum başarılı olacagız yeter ki ihtiyacımız olan yerlere kaliteli isimleri kadromuza kazandıralım.

başkanım seni çok seviyorum kendine iyi bak. biz Trabzonspor taraftarı arkandadır hocamızında yanındayız!

Muhammed KOÇ
23.06.2009, 01:35
''başarısız olsun da 6 ay sonra göndeririz'' cümlesi her kıtadan bağırıyor ama istikrarlı bir başarı yakalarız inşAllah diyorum.

cihayan
23.06.2009, 01:38
cem arin tarafından yazılan
kalan saglar bize yeter ben sevgiden falan bahsetmeyecegim cünkü bu takim tutma olayi cok garip bir fenomen aciklanabilirligi hele rasyonal bir tanimi yok bu durumun. irrasyonel bir sey bu. bu yüzden seviyoruz futbolu ve birakin da sevmeye devam edelim burada insanlarla düsüncelerimzi paylasalim.sayet varsa paylasacak birseyiniz yazin okuyalim ancak her iki sayfada bir ayni üyeden iki sayfa önce yazdigi cümlenin degistirilmisini okumak gercekten cok yavan geliyor artik bünyeye.bünye kaldirmiyor bu kadar laf kirliligini...[/QUOTE]

Arkadasim bu yaziya verdigin emege tesekkurler. Yazdigin herseye cani gonulden katiliyorum. Ve senin gibi bir cok arkadasin yazilarini okuyunca bu kargasa, karanlik icinde aydinliklarin da azimsanmayacak kadar oldugunu gorup seviniyorum...

MuratJ
fanatikpacci denen kazmanın dediklerini takmayın beyler kafanızı yormaya degmez trabzonspor ile alakası olmayan birisi kendisi sakin olun bizde herşey yolunda. onlar kendilerine baksın 20 milyon eurolar harcayıp ayvayı yiyen her zman onlar oluyo biz degil.

Enes
Hayırlı olsun diyelim...

adem73
23.06.2009, 01:40
td lerin basarisiz olmasi tamamen bir kisim taraftar-yerel medya-herseyi bildigini sanip teknik heyetin isine karisan sözde efsanelerdir.bu carki düzeltmedikten sonra kim gelirse gelsin hicbisey degismeyecektir.ericson gelseydi sampiyonlugun garantisi mi vardi.insanda moral birakmiyorlar yerliler bile gelmeye korkar oldu artik.abdullah avci yapamam dedi anlayin artik.cesaretle memleketinden kalkmis,basarili olacagina inanarak gelmistir.adami 2 günde kovacaklar bu nedir yav.

M.Kılıç50
23.06.2009, 01:41
Silindigini bilseydim Alinti yapmazdim kusura kalmayin ;)

Ne diyelim... Arkadasin uykusu gelmis herhalde... bence derhal yataga firlasin :D

kernel32
23.06.2009, 01:42
http://img193.imageshack.us/img193/5788/20268r5v8w5m.jpg

Yeni Teknik Direktörümüz Belçikalı Hugo Broos Başkanımız Sadri Şener ile birlikte bu akşam Trabzon'a geldi.

22.50 sıralarında özel uçakla Trabzon'a gelen Broos'u, havaalanında Genel Sekreterimiz Hasan Yener, Genel Saymanımız Mahmut Aksu ve İdari Menajerimiz Caner Çuvalcıoğlu karşıladı.

-------------

Yukarıda ki kare herşeyi ifade ediyor. Adam kan ter içinde kalmış. Ben böyle bir başkan görmedim. Seni bu taraftar çok seviyor başkanım, ama altını çiziyorum taraftar

MuratJ
23.06.2009, 01:42
ya yolunda şuan işler sakin olalım hocamız bu beyler lütfen aksi söylenenler zarardan baska birşey vermez amacınız neki tepki verirken Trabzonsporun daha iyi olmasını sağlamak mı? böyle olmaz taraftara kalan her zaman destek olmak formaları giymek kombineleri almak bu saatten sonra. destek olalım şamp olacagız inşallah.
tek eksik gereken yerlere alınması gereken takviyeler herşey olacaktır inşallah.

ilhan
23.06.2009, 01:43
Gitti arkadaşlar, sakin olalım. Bugün aldığı 10-11 üyelikten bir tanesiydi. Girdiği gibi yönetime hakaret, hocaya hakaret, taraftara hakaret etti durdu.

Şurdan o ileri kafalıya akıl vereyim. Bari aldığın tüm maillerin sonunu 61@yahoo.com diye yazma. Belki daha uzun süre çaktırmadan kalırsın.

Mehmet Fatih Silik
23.06.2009, 01:45
ya yolunda şuan işler sakin olalım hocamız bu beyler lütfen aksi söylenenler zarardan baska birşey vermez amacınız neki tepki verirken Trabzonsporun daha iyi olmasını sağlamak mı? böyle olmaz taraftara kalan her zaman destek olmak formaları giymek kombineleri almak bu saatten sonra. destek olalım şamp olacagız inşallah.
tek eksik gereken yerlere alınması gereken takviyeler herşey olacaktır inşallah.

Bo$ver Murat karde$im...gece gece sinirlerine yazik ;)
Tebessümle kar$ila...bende öyle yapiyorum...25 seneden beri degi$meyen kafa...1 günde degi$emez ya :) Bo$veeer...! :)

asem61
23.06.2009, 01:45
lig baslayinca görecegiz diger balonlari. uyumlu bir teknik kadro+ yenilenmis bir yönetim +savasan bir kadro+taraftar destegi=basarili bir sezon

inaniyoruz bu yil daha güzel olacak. kombine almayanlar pisman olacak.

MuratJ
23.06.2009, 01:46

Yeni Teknik Direktörümüz Belçikalı Hugo Broos Başkanımız Sadri Şener ile birlikte bu akşam Trabzon'a geldi.

-------------

Yukarıda ki kare herşeyi ifade ediyor. Adam kan ter içinde kalmış. Ben böyle bir başkan görmedim. Seni bu taraftar çok seviyor başkanım, ama altını çiziyorum taraftar

şu resme bakın taraftar olan susar deli gibi sarılır klubune.
kendine dikkat et başkanım seni çok seviyoruz aşarılı olacagız inşallah. Trabzonspor TARAFTARI arkanda!

Trabzonli_61
23.06.2009, 01:46

:alkış:

Dedigin gibi taraftar! Altinida cizdin...
Nankör olmayalim beyler....

LoVeRbOy
23.06.2009, 01:47
Teknik Direktör işi halledildi Sıra FATİH TEKKE de dimi arkadaşlar..

Sabri Kurban
23.06.2009, 01:48
Demedi demeyin bu Hugo Ocak ayında yolcu. Maalesef bu kadar oyalanırsan anca bunu alırsın. Takımı iyi oynatsın da beni utandırsın bari...

MuratJ
23.06.2009, 01:49
Demedi demeyin bu Hugo Ocak ayında yolcu. Maalesef bu kadar oyalanırsan anca bunu alırsın. Takımı iyi oynatsın da beni utandırsın bari...
şuan bunları söylemenizin amacı nedir? Trabzonsporluyum diyen şu gün nasıl bunu söyleyebilir. Ocak ayında yolcu olursa konuşuruz yolcu olana kadar biz destek olalım! Çokta iyi bilmiyoruz bu işleri şunuda bi kabul edelim!

Özer Öztekin
23.06.2009, 01:50
Broos ile ilgili birkaç İngilizce kaynak;
http://www.fifa.com/worldfootball/clubfootball/news/newsid=109181.html
http://soccernet.espn.go.com/columns/story?id=276756&root=uefachampionsleague&cc=5739
http://www.timesonline.co.uk/tol/sport/football/article996302.ece

TS-FAN
23.06.2009, 01:51
.bünye kaldirmiyor bu kadar laf kirliligini...

Yazını okudum,ama..
Bu kadar uzun yazma ,bünye kaldırmıyor bu saatte..;)

must61
şu resme bakın taraftar olan susar deli gibi sarılır klubune.
kendine dikkat et başkanım seni çok seviyoruz aşarılı olacagız inşallah. Trabzonspor TARAFTARI arkanda!
Bu saatten sonra tercih beğenilsede beğenilmesede destek olmak gerekir.Yapılan yanlışları tekrar tekrar hatırlamak yerine geleceğe umutla bakmayı yeğlerim.Başkanımız da çok yıpratmış kendini kongreye kadar dinlenmesi lazım...

KDRDYN
yazık günah yaa adam kan ter içinde kalmış. bizim beyefendilerde oturdukları yerden ohhh: yek oyle olmayi, yanlış edeyi paşkan cok kebehadli bu sene... la bi gidin yaa para vermeye forma almaya gelince de yok nayk punu cok bahali sadayi, forma pişeye benzemeyi bilmem ne. şu adama yazık günahtır yaa...

adem73
23.06.2009, 01:52
insallah seni utandiracak.ALLAHtan sen yönetimde degilsin.6 ay sonra yolcuydu!

kernel32
23.06.2009, 01:54
Nuri Albayrak giderken, şu köstek olanlarıda alıp gitseydi ne olurdu. :)

MuratJ
23.06.2009, 01:55
içim parçalandı yemin ediyorum şu resmi görünce. masaya uzatmışsınız ayaklarınızı burda klavyeden sallıyosunuz bi soracaksınız önce ben ne veriyorum Trabzonspor'a diye. Hocamız Broos beyler tamamı? tepki aksi söylemler sadece ve sadece zarar verecektir. Başkanımız bi karar vermiş yorulmuş bitmiş bize destek olmak düşer. Taraftarız diyoruz ya taraftarın anlamı bu. Bu sefer aşalım şu işleri ya! İnşallah başarılı oalcagız. Şimdi eksik olan gereken yerlere gerekli takviyeler yönetimimiz bunuda yapacaktır. Sabredin destek olun adınız taraftar Trabzonspor taraftarı!

kernel32
23.06.2009, 01:56

Site yöneticilerinden isteğim, şu resimi sitenin girişine koysunlar, alem başkan görsün!... Gözlerim yaşardı, samimi söylüyorum gözlerim yaşardı. Ben böyle bir başkan bilmedim, görmedim, tanımadım.

Helal olsun sana başkan.

HELAL OLSUN...

Başkan çok yorulmuş, her halinden belli, çok yorulmuş, belki de sağlığını bile tehlikeye atıyor.

MuratJ
23.06.2009, 01:57
keşke o anda havaalnında olsaydımda başkanımın elindekileri alıp aracına kadar ben götürseydim acaip duygulandım!

Sabri Kurban
şuan bunları söylemenizin amacı nedir? Trabzonsporluyum diyen şu gün nasıl bunu söyleyebilir. Ocak ayında yolcu olursa konuşuruz yolcu olana kadar biz destek olalım! Çokta iyi bilmiyoruz bu işleri şunuda bi kabul edelim!

Ben TD e destek olmayacağım demedim ki güzel renktaş arkadaşım. Ama görülen köy kılavuz istemez. Yunan liginde takım düşürmüş. Adı sanı duyulmamış. Belçika da şampiyon olmuş ama Belçika şampiyonu bizim ligde kaçıncı olur acaba? Ben bu transferin hala ara formül olduğunu düşünüyorum. Ocak ayında Şenol Güneş'i getirecekler işte. O zamana kadar idare etme durumu bence. TD'ede az para verilmiş olacak.

Takım Ocak'a kadar iyi gidirse sezon sonuna bakılarak gönderilecek olmazsa Ocak'ta Şenol Güneş gelecek. Benle aynı düşünen var mı acaba?

Ahmet Ocak
seneye 4. lugumuz kesın

adem73
23.06.2009, 01:59

Site yöneticilerinden isteğim, şu resimi sitenin girişine koysunlar, alem başkan görsün!... Gözlerim yaşardı, samimi söylüyorum gözlerim yaşardı. Ben böyle bir başkan bilmedim, görmedim, tanımadım.

Helal olsun sana başkan.

HELAL OLSUN...

Başkan çok yorulmuş, her halinden belli, çok yorulmuş, belki de sağlığını bile tehlikeye atıyor.

kalbinde stentle geziyor.aynen sitenin giris sayfasina konulmali bu fotograf

LoVeRbOy
Arkadaşlar aßartmayın okadarda medya gelirleri kombine gelirleri sponsor gelirleri bunları bizler değil yönetim alıyor işleri budur ve bunu yapmak zorundalar.
ßiz karşılıksız seviyoruz destek oluyoruz tamamda sonuçta bizimde isteklerimiz düşüncelerimiz rakiplerimiz var kıyaslama yapın ALLAH ınız aşkına Göz var nizam var yahu .. Hiç duymadım etmedim gelen TD ismini.okadar isim geçti Hepsinin sevgilisimi engel oldu ne oldu.Trasfer politikamızmı yanlış sorun nerede neden fatih tekkeyi hala almadık. . . .

kernel32
seneye 4. lugumuz kesın

Küme düşsekde, sen Trabzonspor'u mu bırakacaksın? Yok yani ben ölümüne Trabzonspor'luyum da sende bu zihniyet varsa bilelim. Ben Trabzonspor'u şampiyon olması için sevmedim, Trabzon olduğu için sevdim.

MuratJ
23.06.2009, 02:00
Ben TD e destek olmayacağım demedim ki güzel renktaş arkadaşım. Ama görülen köy kılavuz istemez. Yunan liginde takım düşürmüş. Adı sanı duyulmamış. Belçika da şampiyon olmuş ama Belçika şampiyonu bizim ligde kaçıncı olur acaba? Ben bu transferin hala ara formül olduğunu düşünüyorum. Ocak ayında Şenol Güneş'i getirecekler işte. O zamana kadar idare etme durumu bence. TD'ede az para verilmiş olacak.

Takım Ocak'a kadar iyi gidirse sezon sonuna bakılarak gönderilecek olmazsa Ocak'ta Şenol Güneş gelecek. Benle aynı düşünen var mı acaba?
tamamda bunları konusmanın zamanı hiç degil. tek hedef sampiyonluk bir sezona baslayacagız en azından bahsettiginiz ocaga kadar 17 mac var bunlar cok kötü etkiler takımı biz destek olalım.

yunanistan liginede gelmiş 2. yarıda takımın adını ilk defa duydum kim düşmediki o takımda başarısız oldu gecen sene ama malzeme takımda ortada ama ya cok acımasız olmayalım! kendiside istemezdi o takıma gitmek o teklifi kabul etmesinde başka etkenler var bence.

diger başarılarınıda konuşalım bu yunan ligi olayını görünmez bile kılar onlar!

hos_cocuk61
23.06.2009, 02:00
içim parçalandı yemin ediyorum şu resmi görünce. masaya uzatmışsınız ayaklarınızı burda klavyeden sallıyosunuz bi soracaksınız önce ben ne veriyorum Trabzonspor'a diye. Hocamız Broos beyler tamamı? tepki aksi söylemler sadece ve sadece zarar verecektir. Başkanımız bi karar vermiş yorulmuş bitmiş bize destek olmak düşer. Taraftarız diyoruz ya taraftarın anlamı bu. Bu sefer aşalım şu işleri ya! İnşallah başarılı oalcagız. Şimdi eksik olan gereken yerlere gerekli takviyeler yönetimimiz bunuda yapacaktır. Sabredin destek olun adınız taraftar Trabzonspor taraftarı!
Kendi futbolcusuna (Alanzinho)4 milyon euro etmez diyip Mehmet Topuz gibi bir kazmaya 9 milyon euro verene iyi transfer yapıldı deniliyor ise artık o ahkan kesenlere sözüm yok ben zaten onların Trabzonsporlu olduklarınada inanmıyorum. Onların maksatı buraya gelip atıp tutmak geyik yapmak

KDRDYN
23.06.2009, 02:02
Arkadaşlar aßartmayın okadarda medya gelirleri kombine gelirleri sponsor gelirleri bunları bizler değil yönetim alıyor işleri budur ve bunu yapmak zorundalar.
ßiz karşılıksız seviyoruz destek oluyoruz tamamda sonuçta bizimde isteklerimiz düşüncelerimiz rakiplerimiz var kıyaslama yapın ALLAH ınız aşkına Göz var nizam var yahu .. Hiç duymadım etmedim gelen TD ismini.okadar isim geçti Hepsinin sevgilisimi engel oldu ne oldu.Trasfer politikamızmı yanlış sorun nerede neden fatih tekkeyi hala almadık. . . .

kimi bekliyordunuz mesela?

Özer Öztekin
23.06.2009, 02:02

Helal olsun sana başkan.

HELAL OLSUN...

Evet, ben de bir ''Teşekkürler Başkan'' yazısının Başkan'a moral vereceğini düşünüyorum...Buna ihtiyacı var, bence hakkı da var...Ama özellikle bu resim kullanılmalı bence de...

LoVeRbOy
23.06.2009, 02:03
2ooo sayfa yazı yazıldı dön konuya bak tek 1 kişi hugo ismini yazmış mı:rolleyes:

kernel32
23.06.2009, 02:03

Senin aklından geçen yıldızları alabilmemiz için sadece para yetmiyor. Adamlar bar istiyor, eğlence merkezleri istiyor, yani kısacası 1 tane İstanbul istiyor. Trabzonda küçük bir şehir, böyle imkanları yok ve adamlarda gelmiyor. Anlamıyormusunuz? Gelmiyor. GEL-Mİ-YOR. Eriksson ile para konusunda anlaşıldı, her konuda anlaşıldı, şehirin coğrafi konumundan dolayı adam gelmedi. O zaman şimdi gelin sizlerle geçmiş dönemlerde ki belediyeleri, milletvekillerini yada valileri tartışalım, Trabzon'u niye Paris gibi yada Madrid gibi yapmadınız diye?

seyduna_efil
23.06.2009, 02:04
Ayrıca başka birşey sorucam, Lucescu Gs'a ilk geldiğinde ki geçmişinde kariyeri neydi? Broos'un kariyeri ne? Bir karşılaştıralım isterseniz. Luce'nin TR'de bu başarıları yakalayacağını kim tahmin edebilirdi?

lucescu gelmeden önce gayet başarılı biriydi..gs'ye gelmeden öncekı takımı ınter'di ve uefa kupasını almıştı ınterle..sanırım ınter'ı çalıştırması yeterli bı kıstastır başarı için..

kendmizi boş hayallerle kandırmayalım;yok lucescu'nun başarılı olacağını kim bılıyordu yok gs'den öncekı başarsı neydi falan gibi bahanlerin arkasına sığınmak yanlış.burda kumar oynamıyoruzki ya başarılı olursa gibi ümitlerin peşinden koşalım.trabzonspor deneme yanılma tahtası mı? her sene yenı bi hocala başlıyoruz lige "ya bu hoca başarılı olursa" ümitleriyle.zaten bı hoca hakkında "ya başarılı olursa" gibi yakıştırmalar kullanılıyorsa o hoca orta standartta bi hocadır..bizimde orta standartta hocalarla koskoca 26 yılımız geçti..bize orta sınıf değil iyi klasmandan hoca gerek..başarı şansı tartışılmayacak birileri gelmeli artık takımımızın başınaa...

bu hoca taraftar arasında bu kadar fikir ayrılığına sebep olduysaa bu şehirde başarılı olma şansı yoktur..

Sabri Kurban
Td e az para gitti bari bomba transferler yapalım...

kernel32

Hakketden ha, bu eleştiri yapanlar, bekledikleri isimide söylemiyor, cidden kim gelsin bekliyordunuz? :D

LoVeRbOy
23.06.2009, 02:06
Senin aklından geçen yıldızları alabilmemiz için sadece para yetmiyor. Adamlar bar istiyor, eğlence merkezleri istiyor, yani kısacası 1 tane İstanbul istiyor. Trabzonda küçük bir şehir, böyle imkanları yok ve adamlarda gelmiyor. Anlamıyormusunuz? Gelmiyor. GEL-Mİ-YOR. Eriksson ile para konusunda anlaşıldı, her konuda anlaşıldı, şehirin coğrafi konumundan dolayı adam gelmedi. O zaman şimdi gelin sizlerle geçmiş dönemlerde ki belediyeleri, milletvekillerini yada valileri tartışalım, Trabzon'u niye Paris gibi yada Madrid gibi yapmadınız diye?

istanbuL da kaç bin trabzonspor taraftarı var neden istanbul a stad projesi düşünülmüyor.

Umut Kanber
23.06.2009, 02:07
Lutfen su fotoyu en azından bır gunlugune sıte gırısıne koyabılır mıyız lutfen

kernel32
istanbuL da kaç bin trabzonspor taraftarı var neden istanbul a stad projesi düşünülmüyor.

Bende sana yuh diyorum. Başka birşey demiyorum. Renklerimizide sarı-lacivert-kırmızı yapalım olur mu?

KDRDYN
2ooo sayfa yazı yazıldı dön konuya bak tek 1 kişi hugo ismini yazmış mı:rolleyes:

işte herkes kendin oturduğu yerden gelin-güvey oluyor yaa.. bu işler böyle canım ericksonu istedi çağır oğlum oturduğun yerden hayy koçum benim sabah kapıda. canım zac istedi ver ayarı yavrum benim anında aslanım benim adam yarın trabzonda. bu işler böyle oluyor ya...

Erdem Koltuk
23.06.2009, 02:08

Bende Ankaraya istiyorum o zaman.

kernel32
23.06.2009, 02:09
Bende Ankaraya istiyorum o zaman.

auheuhauheuhauhea :D

LoVeRbOy
23.06.2009, 02:10
Bende sana yuh diyorum. Başka birşey demiyorum. Renklerimizide sarı-lacivert-kırmızı yapalım olur mu?
Olayı başka yerlere çekme.Renklerden memnunum rahat ol !

adem73
tamamda arkadasim gelmek istemiyo adamlar parayi bastirsanda.

kernel32

Şu fotoğraf site girişine koyulabilir mi? Bir yetkili cevap verirse sevinicez.