PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hugo Broos | Teknik Direktör

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21]

Enes Ünal Kaya
22.11.2009, 18:26
nesin peki

bu adamın hoca olduğu ispatlı bir olay sen insan değilsen ama bilemem
değilim insan fln o zmn tmm.. o belgeyii bana da veriyorlar çokmu zor bi belge almak. git spor akademisine barajı geçeni alıyorlar

Sefa Murat Dokuz
22.11.2009, 18:35
Aylar önce yazdığım birşey vardı.
Şu Başlıktaki adamın yanındaki Teknik direktör ibaresi kaldırılsın!

Yazici_61
22.11.2009, 18:42
Broos yolun acik olsun ....

Jackdaniels
22.11.2009, 18:47
Bu adamın kovulması için tesis basıp cam çerçevemi indirelim illaki yönetim ????

Emrah Akcagöz
22.11.2009, 18:51
değilim insan fln o zmn tmm.. o belgeyii bana da veriyorlar çokmu zor bi belge almak. git spor akademisine barajı geçeni alıyorlar
Uzaktan davulun sesi hoş gelir..

Enes Ünal Kaya
22.11.2009, 18:53
Uzaktan davulun sesi hoş gelir..
bana uzak deil valla .. bu sene barajı aşacak kdr puan yapabiliyorum ayrıca gerçekden hoca ve hakem olmak çok kolay hatta futbolcu olmak.. ama önemli olan zeka.. hugo olmuş ama zeka varmı bilmiyorum

Emrah Akcagöz
22.11.2009, 18:54
bana uzak deil valla .. bu sene barajı aşacak kdr puan yapabiliyorum ayrıca gerçekden hoca ve hakem olmak çok kolay hatta futbolcu olmak.. ama önemli olan zeka.. hugo olmuş ama zeka varmı bilmiyorum
Zekayı neye göre ölçüyosunuz..?

Mustafa K. Demirbaş
22.11.2009, 19:06
İ s t i f a

fish_bone
22.11.2009, 19:14
Hugo Broos'u ruhsuz Gökhan ve yeteneksiz Umut'La oynamaya mahkum eden yönetim gitmeLidir asıL!!! Sezon başı bas bas bağırdık forvet Lazım diye, onLar naaptı İsaac'ı biLe gönderdi. Şimdide üstü kapaLı istifaya davet ediyorLar Broos'u. YazıkLar oLsun!!! YÖNETİM İSTİFA!!!

Mira_61
22.11.2009, 19:17
Bizim gibisin sende.Kandırılmış ve aldatılmış.
Sana o kadar kızmıyorum artık Broos.

erolizmts
22.11.2009, 19:33
İstifa bekleniyorsa daha çok beklenir. Yönetimin göndermesi ve yüklü bir tazminat bedeli ile ayrılmak daha mantıklı.

Alibeyoglu
22.11.2009, 19:35
sende git istemiyoruz seni

Ömer Kaya
22.11.2009, 19:36
Alibeyoğllu sen ne istiyorsun avatarındaki futbolcuyu almamak için direnen sadri şener vu kuyruklarını?

halukozcelik
22.11.2009, 19:39
Eğer kasımpaşa gibi bir takım bizim takıma futbol dersi veriyorsa bu hocanın ve oyuncuların hakkında konuşmaya pek gerek yok.yönetimin ne gerekiyorsa yapması lazım.eğer yönetim görevini yapmıyorsa taraftar ne yapacağını gayet iyi bilir.

Mustafa Yılmaz.20
22.11.2009, 19:42
Hoca belki de senin kalmanı istediğim kadar hiçbir teknik direktörü istememişimdir.Anlamıyorum neden koşan boğuşan UMUT oyundan çıkıyor da gökhan oyunda kalıyor.Ya da neden kaç maçtır hiçbir şey yapmayan gabric oynuyoda ENGİN BAYTAR oynamıyor.Ben artık pahalı oyuncu istemiyorum.Giydiği formanın aldığı paranın hakkını veren futbolcuların oynamasını istiyorum.Artık savaşan oyuncuların oynamasını istiyorum...

Mellih
22.11.2009, 19:43
istifaaa.. Bize Fatih Terim lazım ;) şöyle herkese iyi bi fırça atsın..

halukozcelik
22.11.2009, 19:44
istifaaa.. Bize Fatih Terim lazım ;) şöyle herkese iyi bi fırça atsın..
kardeş fatih terim gelirse eğer protesto yürüyüşleri yapılır.

Samet Yildirim
22.11.2009, 19:45
ben izlemedim ama 1-1 kasimpasaya karsi forvet cikip alanzinho giriyorsa o hocanin bizde isi yok demekdir..

Emrah Akcagöz
22.11.2009, 19:48
ben izlemedim ama 1-1 kasimpasaya karsi forvet cikip alanzinho giriyorsa o hocanin bizde isi yok demekdir..
Samet izle ondan sonra yorum yap boşver işi varı yok..:rolleyes:

Özge
22.11.2009, 19:55
Hâlâ gitmedin mi?Geldiğin günden beri istemedim seni.Yaptığın hataların haddi hesabı yok.Bıktık artık.

Samet Yildirim
22.11.2009, 20:05
Samet izle ondan sonra yorum yap boşver işi varı yok..:rolleyes:
Akil var mantik var...skor 1-1 rakip kasimpasa forvet ciip orta saha girmez...bu takimin ismi ts kasimpsa degil...gerekirse 3 lü forvete dönersin ama tek forvete dönemezsin..

Mehmet Zeki
22.11.2009, 20:07
Broos eve. Hadi ailen ozlemistir seni. Hani Liege macindan sonra nasil sarilmistin onlara. SImdi de saril onlara. Senin sayende Trabzonspor kumeye diye bagriyorlar yahu.

daredevilts
22.11.2009, 20:14
sene başında bu adamdan hayır gelmez dediğimde... ilk yarıyı bile bitiremez dediğimde... futbol zekasının kıt olduğunu dediğimde bana saldıran arkadaşlarla zaman içinde gercekleri gösterdiği için hugo brossa sevgiler...

Kader KORELİ
22.11.2009, 20:14
Seninde gitme vaktin geldi.

Ömer Kaya
22.11.2009, 20:19
Sen gidersen teknik direktör aramaya gerek yok buralar hoca kaynay

__S__e__S__
22.11.2009, 20:25
kaç saat geçti hala ses yok :S yarın edebilirmi istifa ?

OnOuR
22.11.2009, 20:29
Fişi çekildi artık Hugo Bross'un. Kendisine güvenmeyen ve gitmesi gerektiğini düşünenler çoğunlukta görünüyor ve başkanda bu mesajı verdi zaten. Umarım gittikten sonra dahada karalamaz bizi. Zaten gerçeği yansıtmadığı sonradan söylenen röportajda yeterince dökmüş içini...

bogazici
22.11.2009, 20:31
Sana konuşuyor olsaydım dediğin doğruydu, ama ben boşa konuştuğumu sanmıyorum.

Tercüme hakkında baya iddialı yorumlar yaptığın için söyledim onu. Aslında lafım sadece sana değil bütün Trabzonspor taraftarlarına. Arkadaşlar tercüme hatasından kastınız nedir öğrenebilir miyim??????????????

ince_memed
22.11.2009, 20:38
adam da suc yokkı,kım gelse gelsın bu takımdan bısey cıkmaz,bı rak dıgıturkten takıbı, sonucu bıle sımdı ogredım.artık seneye.saglıgımı bozuyor bu takım o sebepten bu sezon fazla bısey beklemıyorum.

AKSOY_61
22.11.2009, 20:40
eğer gidecekse inşallah içindekilerin hepsini kusar ortaya.
yönetimin ne mal olduğunu bu takımdan gelecekte de hiç bir halt olmayacağını
4. lük le 7. lik arasında gezinip duracağımızı düz anadolu takımlarıyla aramızdaki farkın giderek kapandığını
felan anlatsın da birileri gerçekleri görsün.

gerçi yine hiçbişey değişmeyecek.

blackrain61
22.11.2009, 20:43
eğer gidecekse inşallah içindekilerin hepsini kusar ortaya.
yönetimin ne mal olduğunu bu takımdan gelecekte de hiç bir halt olmayacağını
4. lük le 7. lik arasında gezinip duracağımızı düz anadolu takımlarıyla aramızdaki farkın giderek kapandığını
felan anlatsın da birileri gerçekleri görsün.

gerçi yine hiçbişey değişmeyecek.

Dogru yazmissiniz.

delikoyun
22.11.2009, 20:53
bu adamın gitmesinden daha çok yönetiimin gitmesi lazım bu yönetimle olmaz transfer politikası yanlış gökdeniz fatih tekke stepanow gitti yerlerinealınanların hali ortada yapılan tüm transferler yanlış hala sol kanat oyuncusu alamadılar yazıklar olsun bu adamın en büyük suçu gabriçi trabzona aldırması

oulcan_ts
22.11.2009, 20:53
Sana git demekten bıktım ben !

M.S.SOFU
22.11.2009, 21:38
kilit kilit kilit.....

oulcan_ts
22.11.2009, 21:39
Oh kilitleniyooo :D:D

albatros
22.11.2009, 22:07
iyi insansın ama olmadı Trabzon ile.
gitmen gerektiğini düşünsem de böyle olmamalıydı
bu şekilde olmamalıydı...

AKSOY_61
22.11.2009, 23:12
Kusura bakma hocam seni de bu değirmende öğüttük.
Keşke iyi olmasaydın da bu işte sorumluların burunlarını yere sürtseydin ya da hiç gelmeseydin.
Eğer sen gidiyorsan bundan sadece seni gönderenler değil hepimiz sorumluyuz.
Seni haketmedik aslında.

http://www.berezilya.com/wp-content/uploads/2009/07/hugo-broos.jpg

Murat'
22.11.2009, 23:18
Bross'un kurtluğu çok eskilerde kalmış arkadaşlar.

Bize faydalı olamayacağı zaten belliydi.

Enes Ünal Kaya
22.11.2009, 23:24
Zekayı neye göre ölçüyosunuz..?

her topu içine alan bi kalecide ısrar etmesi yeterli zekasını ölçmeye..
basına verdiği saçma demeçler cabası...
vs vs

axelman
22.11.2009, 23:36
"Trabzonspor, bir antrenör mezarlığı" sanırım sözün sahibini tanıyorsunuz.Bugün de mezarlığa birini daha gömdük buyrun cenaze namazına.1 hafta önce mezarlık lafı edildiğinde, medya hocayı yerin dibine sokmuştu.Doğru tespitlerin için teşekkür hocam.

Yaptığın ve yapamadığın bütün işler için teşekkürler Broos.

DEEP BLUE
22.11.2009, 23:44
Ben hocaya kızmam. Samet Aybaba isminin arkasında duramayıp 3 saatte çark eden başkan, bu hocanın Yunan liginde küme düştüğünü bilmiyor muydu... Bizzat başkan ve saz ekibi, maalesef kumkapı esnafı gibi kulüp yönetmeyi kurum kültürünün anayasası haline getirmeyi başarmışlardır. Şimdi ne anlatırsa anlatsın, benim gözümde sadece kötü bir ''Hulusi Kentmen'' taklididir artık... Son bombası Şenol Güneş'de elinde patlayacaktır, benden söylemesi...

Hüdai Pervaneli
22.11.2009, 23:52
olasi bir rmaglibuyete gider
Söylemistim

61_Serhat_61
22.11.2009, 23:57
yolun acik olsun...
senle olmadi olmicaktida hic bi zaman...

ugurozturk
23.11.2009, 00:54
iyi hocaydin... gokhan unal; ersundan sonra seni de gonderdi; hakkini helal et..

kesinlikle iyi bir hocaydin..

ama dunyanin en zor; en lanetli kulubune geldin...

lazo_61
23.11.2009, 01:41
tarihimizdeki kara lekelerden biri oldun..sana değil seni bile bile getirenlere sinirim..sen zaten hiç bişeydin olede gidiyosun

28TS61
23.11.2009, 01:52
dogru söyleyeni 9 köyden kovarlar diye bosuna dememisler

F.Erdem
23.11.2009, 08:44
Suçlu sırasında en son sırada yer alacak olan Broos'la yolları ayırmak,yönetimin ondan önce yaptığı tonlarca hatayı örtbas etmesinden başka birşey değildir...

Kral çıplak artık...
Hocanın istediğini yapma,sonra da kov.
Trabzonspor kurtulsun şu mezarlık olma durumundan artık.

Uğur Ö.
23.11.2009, 11:23
Yazık oldu bence eskişehir maçı beklenmeliydi aynı performans gene sergilenirse ozaman giderdi neyse

tunganyan
23.11.2009, 11:33
olası bir mağlubiyette gider.Söylemistim
Hocam tam olarak söyleyememişsin 4 mağlubiyette gitti..sana da yazık oldu be Bross :(

tunganyan
23.11.2009, 11:37
bazı arkadaşlar senle olmazdı zaten diyor ama arkadaşlar alalh aşkına soruyorum size;Böyle bir kadroyla kim ne yapabilirdi bize Lucescu bile profesor olmasına rağmen engelleyemezdi bu olayı.Adam neler dedi futbolcu ismi verdim almadılar dedi forvet yok dedi sonunda mecburen bunlarla idare edeceğim dedi,bu kadro şampiyon olamazzz diye açık açık söyledi helal olsun adama be kendilerini kovacakları yerde yine Ersun hoca gibi Brossu kovdular!!!

ahmetto
23.11.2009, 11:41
Hala Brosu savunanlar var Hoca ne yapsın diyenler var inanamıyorum ya.Öyle ya Ligin başından beri Her maç hatalı gol yiyen kalecide ısrar eden başkasıydı galiba.

talibim
23.11.2009, 11:43
Bir çeviribilim öğrencisi olarak "tercüman hatası" ile kastedilen şeyden hiç hoşlanmadım. Arkadaşlar isterseniz size birazcık bilgi vereyim. Çeviri sürecinde düşünülmesi gereken şey kelimeler değil "bağlam"dır.

Hiçbir zaman birebir çeviri yoktur.Bunu kafanızdan çıkarın lütfen. Çeviri eğitiminde en önemli nokta kültürel farklılıklardır. Siz bir dilde kendinizi çok iyi ifade ettiğinizi sanarken öteki dilde çok büyük fasıl döngülere yol açabilirsiniz. Teknik direktörümüz yabancı. Yani bizim kültürümüzden değil. Bütün anlaşmazlıkların nedeni de bu. Yaptığı açıklamaları kendi kültürümüze göre değerlendiriyorsunuz. Yahu adam ne anlar silahtan, ne anlar bize has olgulardan.

Bu konuya örnek vermek gerekirse bugüne kadar tanıştığım bütün erasmus öğrencileri kırmızı ışıkta beklerken ben yürüyorum. Çünkü ben Trabzonlu'yum. Bu kültürel farklılıktır ve bunu belirtmek şikayet değil "objektif açıklama"dır. Yani Broos, Trabzon'daki yaşam tarzını ve kültürel yapıyı anlatmaya çalışmış şikayet etmemiş. Söylediği şeylerin şikayet gibi görünmesinin nedeni ise bizim yamuk olmamızdır.

Herhangibir çeviri hatası yoktur!!! Yanlış olan ve değişmesi gereken biz, Trabzon halkıyız. Artık at üstünde yolculuk yapmıyoruz ya da çadırda yaşamıyoruz. Trafik ışıkları olan, medyası, yolları, taş binaları, ticarethaneleri ve limanı olan kocaman bir şehirde yaşıyoruz. Medenileşmek analitik düşünme yetisine sahip olmak ve farklı düşünce yapılarına kendi değer yargılarımızla bakmamaktır. Bunu başarırsanız Hugo Broos'un yanlış bir şey söylemediğini anlarsınız.

Saygılarımla
Yunus Emre İshak

:alkış::alkış::alkış::alkış:

macuka
23.11.2009, 11:44
Hoca yı öyle bir kumpasa getirdiler ki, adam geldiği zaman herkes (yönetim de dahil) karsısında idi. Cok bile yapti, dogruları duymak beceriksiz idarecilere, yalancı yandas yerel medya nın işine gelmedi. Genc taraftarlar anlamaz ama geçmişi bilen 30 üstü taraftar gurubu sana yapılanı gayet iyi biliyor. Yolun acık olsun hocam, Trabzonspor a delikanlı hoca yaramıyor, yalaka olman lazımdı...

macuka
23.11.2009, 11:44
Hala Brosu savunanlar var Hoca ne yapsın diyenler var inanamıyorum ya.Öyle ya Ligin başından beri Her maç hatalı gol yiyen kalecide ısrar eden başkasıydı galiba.

Ya Ahmet aga, KAsımpasa macında Futbolcuların yarısı hocayı sattılar, bunu gormedın mı?

Ahmet Başkaya
23.11.2009, 11:49
Gözümde hala değerli bir hocadır ...

Yapılanlara bu kadar katlanması bile onurlucadır ..

Ersun Hoca'yı çok iyi anlayabiliyorum çevrende dönenleri Bir yabancı anladı ve rahatsız oldu ise Ersun Hoca ne denli rahatsız olmuştur ...

Uğur Ö.
23.11.2009, 14:15
Ya Ahmet aga, KAsımpasa macında Futbolcuların yarısı hocayı sattılar, bunu gormedın mı?
Aynen bu maçta şaibe var buradan uefaya sesleniyorum bu maç satıldı inceleyin:)

Tolga
23.11.2009, 14:24
Bu adamı bile herşeye rağmen beğenmiyorsak 26 sene daha kimse birşey beklemesin.26 sene daha üstümüzden kimler geçecek o zaman görürsünüz . . .

Emrah Akcagöz
23.11.2009, 14:28
Aynen bu maçta şaibe var buradan uefaya sesleniyorum bu maç satıldı inceleyin:)
Maçta satılma falan yok futbolcular bilerek ve isteyerek oynamadılar..!

Uğur Ö.
23.11.2009, 14:45
Maçta satılma falan yok futbolcular bilerek ve isteyerek oynamadılar..!
Bende onu demek istedim futbolcular maçta bilerek oynamadı bunların başında gökhan-egemen-tony-selçuk geliyor Hemen hemen hepsi karışmış sadece alanzinhoya söylememişler galiba biraz çırpındı

Emrah Akcagöz
23.11.2009, 18:15
Senide yedi hocam bu yönetim yolun açık olsun..

Dursun Kaplan
23.11.2009, 18:16
Yönetim kurulumuzdan açıklama

Son oynadığımız Kasımpaşa maçının ardından yaşanan gelişmeler üzerine yönetim kurulumuz tarafından bir açıklama yapıldı.

Açıklamada şu görüşlere yer verildi: “Sezon başından beri takımımızı çalıştıran Teknik Direktörümüz Hugo Broos’un gerek şehrimizin gerekse de ülkemizin şartlarına uyum konusunda çektiği sıkıntılar ve alınan başarısız sonuçlar nedeniyle karşılıklı görüşmeler neticesinde görevden alınmıştır. Yönetim kurulumuz kulübümüzde görev yapacak en uygun teknik direktörün belirlenmesi doğrultusunda arayışlarına başlamış olup, kısa sürede bu konuyu çözüme kavuşturmayı planlamaktadır. Yine kurulumuzca söz konusu ara dönemde şuandaki mevcut görevi ve sorumluluğu gereği Ünal Karaman’ın takımı hazırlaması yönünde karar alınmıştır.

Bu arada yapılan değerlendirme sonucunda takıma katkıları açısından büyük beklenti içerisinde olduğumuz oyuncularımız Egemen Korkmaz, Rigobert Song, Tony Sylva, Gökhan Ünal ve Engin Baytar’ın sezon başından beri ve özellikle de son maçtaki formsuzlukları sebebiyle bir süre özel çalışmaları uygun görülmüştür. Bu oyuncularımızın eski performanslarını kazanarak yeniden takıma katkı sağlaması yönündeki beklentimiz sürmektedir. Alınan karar gereğince gündeme gelen kaptanlık konusu ve kadrodan ayrı çalışacak olan oyuncular hakkındaki nihai karar yeni göreve başlayacak olan teknik direktörün tasarrufuna bırakılacaktır. Kamuoyuna duyurulur”

Resmi Site

bestrafer
23.11.2009, 19:17
Halilhodziç gibi Hugo Broos da iyi bir teknik direktördü, iyi bir kariyeri vardı. Ama ne varsa Trabzonspor'a gelene bir haller oluyor. Adam gittiği her takımda şampiyon veya kupa sahibi veya milli takımlarda başarılı oluyor. Ama Trabzonspor'a gelince başarısız sonuçlar. Yahu bunların hiç biri tesadüf değil. Sorunu artık birileri kendinde aramalı. Hocayı eleştirdik eleştirdik. Ne olacak Şenol Hoca gelince bir şey değişecek? Ya da Ahmet Özen gelse bir şey mi değişecek? Bir Mourinho gelse bir şey mi değişecek? Hayır, eğer bir takımın parası yoksa o takımda bir ruh yoksa, sonuç nedense hep hocaya patlıyor, cezayı teknik direktör ödüyor. Bu devran böyle devam ederse Trabzonspor değil 26 yıl, 326 yıl bile geçse şampiyonluk göremez. Zararın neresinden dönülse kardır. Bundan sonra doğru tespit, doğru oyuncu ve teknik direktörler bulunursa bir şeyler değişir.

İnşallah bundan sonraki hayatında burada elde edemediğin başarıyı elde edersin de bazı insanlar suçun hocada olmadığını anlarlar.

Ali Tunahan Güllü
23.11.2009, 19:23
Başlık kapansa iyi olur..

Sefa
23.11.2009, 19:28
Senin de başını yediler. Yolun açık olsun..

hamucera
23.11.2009, 21:39
Bu takımda unutmayacağım ender teknik adamlardansın, yolun açık olsun, seninde başını yiyen futbol bilginleri şimdi göbek atıyordur, bir gün bizlerde göbek atacağız ama o gün bu kan emicilerin uzaklaştığı kulübü rahat bıraktığı gündür.

Mehmet Fatih Silik
24.11.2009, 07:20
Sana kizamiyorum cünki haksizliga gelmeyen yönün beni cok etkiledi...ne ise onu söyledin...hic kivirmadin ve yalan konu$madin...muhakkak bir bildigin vardir dedim...ama Kasimpa$a macinda teknik anlamda cok zayiftin...diger yandan sen gelmeden transfer yapan yönetimde sucu buluyorum...sen geldiginde istedigin sadece tek oyuncuyu aldilar...o da ayip olmasin diyedir herhalde :)

antagonist
24.11.2009, 08:51
Emekleri için Broos'a teşekkür ederek başlığı kapatalım.