PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hugo Broos | Teknik Direktör

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

ilhan
22.06.2009, 19:19
http://www.sporza.be/polopoly_fs/1.249412%21image/3703478274.jpg

trab61
en azindan 4 kere sampiyonluk yasamis bir td. saygi gosterelim. aldigi kupalar ve lig sampiyonluklari boru degil. kimse kusura bakmasin. bi kerede elestirmeyelim. sadri senere guvenelim.
sonucta baskanimiz sampiyonluk yasamis birisini getirdi. simdi destek zamani.

Mustafa ÖZDEMİR
en azından kampa hocasız gitmeyeceğiz...

Muhammed
22.06.2009, 19:20
Çok sevindim. Başarılı olacağımıza inanıyorum.

serturkmen
ya zaten başkanımız kımı getırse bızım yerel medya mutlaka bır kul bulur takar.desdek olsalar şaşardım futbolu cok iyi bılıyorla.başkanım bız sana guvenıyoruz sonu kadar beraber yurecegız.hocamızada yenı görevınde sonsuz başalır dılıyorum allah yardımcısı olsun bu futbolu cok iyi bılen ınsanların arsında.....
onların hedefi takımın başına TRABZON KONSORSİYUMUNU getirmekti.ama beceremediler onun için hep kötü gün arayacaklardır.yönetim eğer bu hocanın arkasında durursa başarı gelecektir ama dediğim gibi yönetimde çatlak ses olmamalı hocaya karşı.

vatandas61
hocam basarilar, simdiden hakkinda atip tutanlara aldanma, trabzonda normal o isler.

doctorsurgeon
Hocamız tam bir şampiyonmatik :)

Onur Akyüz
22.06.2009, 19:21
o kolundaki kırmızı şey ne ya?

deli galiba:)

Özer Öztekin
http://forum.bordomavi.net/attachment.php?attachmentid=3251&stc=1&d=1245685498

Bu resim herşeyi özetliyor bence...FB'nin aldığı adamlar ve bizden bir son dakika...FB sadece benim moralimi bozmadı anlaşılan...
Başkan'ın açıklamalarını da biraz şevksiz buldum bugün doğrusu...
Yeni hocamız hayırlı olsun...

ONUR BEKAR
en azindan 4 kere sampiyonluk yasamis bir td. saygi gosterelim. aldigi kupalar ve lig sampiyonluklari boru degil. kimse kusura bakmasin. bi kerede elestirmeyelim. sadri senere guvenelim.

çok doğru dedin renkdaşım.

A.Hilal Çakıroğlu
Hayırlı olur inşallah.

vatandas61
22.06.2009, 19:22
Bu resim herşeyi özetliyor bence...FB'nin aldığı adamlar ve bizden bir son dakika...FB sadece benim moralimi bozmadı anlaşılan...
Başkan'ın açıklamalarını da biraz şevksiz buldum bugün doğrusu...
Yeni hocamız hayırlı olsun...

forma yakismis, ts formasi herkese nasip olmaz. FB formasini herkes giyebiliyor ;)

Murat 61
Acaba Hayatında Hiç Fatih Tekke'yi İzledi mi?

Broos ile yaptığımız hazırlık maçında Fatih Tekke kadromuzdamıydı?

İzlemese de yarına kalmaz tanır.

Birde onu istiyorum diye rapor verir.

Tadından yenmez o zaman :)

Rasim YILMAZ

Çok yaşa emi:)

nkemal61
samet aybabanın bu t.d.ne farkı var veya ali kemal denizcinin giray bulakın bu td.le kombine satılacağını mı zannediyorlar...

bıraksınlar hocam sadri başkan artık egosunu tatmin etmeye başladı halilhodziçle görüşmeden bu adamla anlaştı
çünkü eski td lerle çalışmam dedi sırf söylediğini yutmaması için
bu td bulmak için 2 ay yurt dışında masraf yapmaya gerek yoktu ki bir sürü masraf yaptılar boşuna bu td alınmasının en büyük nedeni adam fazla transfer ücreti istemez...

seneye haziranda yeni td. buluşmak üzere

Balcklabel
22.06.2009, 19:23
Takımımıza hayırlı olsun....

Yerel medya ve onu kullananan Trabzonspor menfaatperestlerinin kendilerine Trabzonspor'un başarısını istemeyenlerden ne farkları olduğunu sormalarını rica ediyorum?

Bir Trabzon'lu olarak "yerlinin yerlisi" deyiminden nefret ediyorum... Allah aşkına gidin bir takım kurun tüm yerlinin yerlilerini orda toplayın, eminim bu kez de "yerlinin yerlisinin köylüsü" kavgası yaparsınız...

Emirhan Makul

İbrahim üzülmeze takacaktır kesin :D

Murat 61
hocam basarilar, simdiden hakkinda atip tutanlara aldanma, trabzonda normal o isler.

Bu işlerin normal olduğunu anlayana kadar firar etmez inşallah. :D

Vural Kuyumcu
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2005-2L9W1G2I.jpg

vatandas61
22.06.2009, 19:24
samet aybabanın bu t.d.ne farkı var veya ali kemal denizcinin giray bulakın bu td.le kombine satılacağını mı zannediyorlar...

bıraksınlar hocam sadri başkan artık egosunu tatmin etmeye başladı halilhodziçle görüşmeden bu adamla anlaştı
bu td bulmak için 2 ay yurt dışında masraf yapmaya gerek yoktu ki bir sürü masraf yaptılar boşuna bu td alınmasının en büyük nedeni adam fazla transfer ücreti istemez...

zaten böyle düsünenlerin kombine almasina karsiyim. Takimi her ne olursa olsun desteklemek isteyenler alsinki o kombineyi bir ise yarasin.

OnOuR
Hayır mı yoksa şer'mi olacak zaman gösterecek bunu... Neyse ama en azından bu iş bittiğine göre transfere odaklanırız artık..

İlker ToSun
bir başkan ve yönetim, taraftarının heyecanını sonlandırmak için yemin etse ancak bu kadarını yapar heralde.

şu getirdikleri adama bir bak. adı yabancı ya, ne olursa olsun. bizler yabancı teknik adam isterken doğru düzgün birilerini getirirler sandık, böyle birini getireceğinize yerli getirseydiniz daha iyiydi be.

Ağustos yada Eylülde Avrupa'da ,
Ocak yada Şubat da Süper Lig'de iddaasız konuma geleceğimiz bir sezona mı merhaba diyoruz acaba yoksa yine ???

Cem Kıran
Tam anlamıyla bir Rezalet YAZIKLAR OLSUN!!!

Tahir
tanımıyorum ama inşaallah başarılı olur şimdi takımdaki eksikleri giderme zamanı

leavemealone
Vaybe bizimde bir hocamiz var artik :) .

DKaraduman

Maaşallah sürekli yanındaydınız heralde başkanın?

Süleyman Sofu
22.06.2009, 19:26
kim gelirse gelsin umrumda deil bana kalsa samette iyiydi ben kaptanı istiyorum kaptan geri gelsin

alihan_61
artık elestırı degıl destek zamanıdır ,,,yenı hocamıza guwenmelıyız takımımızın we teknık dırektorumuzun suan buna ıhtıyacı war..

Cem Kıran

Arkadaşım onun hocalık yaptığı liglerde zaten başka takımlar şampiyon oldu mu bi bak bakalım?

O lige hangi hoca giderse gitsin Anderlect'te ve S.Liege'de şampiyonluk yaşar bırak bu işleri

Murat Erdem
Gordon Milne hariç (o da Türkiyede yaşamıştı) kariyerinde şampiyonluk görmüş ilk hocamız.

Muhammed KOÇ
uefa kupası için de gelmiştir.. inş. avrupa da götürür takımı

doctorsurgeon
22.06.2009, 19:27
FB nin aldığı adamlar
Bilica: Brezilya milli takımının vazgeçilmez süper stoperi
Bekir İrtegün: Barcelona almak için çok uğraştı ama başaramadı
Mehmet Topuz : R.Madrid Mehmet Topuzu alamadığı için Ronaldoyu almak zorunda kaldı
Özer Hurmacı: FIFA tarafından dünyanın en iyi sol ayağı olarak gösteriliyor

Not: Yorum Yok

Uğur Ö.
hugo kahramanım:D neyse herhalde seçeneklerden en iyisidir hayırlısı olsun

zafer6161
hayırlı uğurlu olsun ve şmpyonluk görmek dileğiyle :)

Emirhan Makul
Böyle üzerime bir hafiflik geldi bir rahatladım ya haftalardır ne kastık ya ama çok fenada bilgilendik :)

vatandas61
22.06.2009, 19:28
FB nin aldığı adamlar
Mehmet Topuz : R.Madrid Mehmet Topuzu alamadığı için Ronaldoyu almak zorunda kaldı

baska söze de gerek yok, herseyi özetliyor

DKaraduman
22.06.2009, 19:28
FB nin aldığı adamlar

Ben: Fotomaça kalırsa Milana transfer olacam.

Nurikara55
22.06.2009, 19:29
Az bi birlik olalım , bu adamda nice başarılardan sonra büyük başarılar aç...
Neden olmasın ya...
İnanalım...

Remzi
Arkadaşım onun hocalık yaptığı liglerde zaten başka takımlar şampiyon oldu mu bi bak bakalım?

O lige hangi hoca giderse gitsin Anderlect'te ve S.Liege'de şampiyonluk yaşar bırak bu işleri

Yahu Cem abi yapma gözünü seveyim. Ona bakarsan bizim ligimizde de 4 takımdan başka şampiyon çıkmamış.:)

28TS61
sonunda bitti kaos...

asil kaos simdik basliyor.
yerel medya ve basini bol bol malzeme cikar. bu kadar beklediler artik hemen ise baslarlar hatta basladilar bile yolmaya

Cem Zırıh
hugo boss un yan sanayisi =) umarim basarili olur ama umutsuzum ...

Akif Gür
bi ders çalışalım dedik resmi site haberi vermiş...e hayırlı olsun:D

Mustafa ÖZDEMİR
22.06.2009, 19:30
her son dakika o şekilde geçiyor ntvsporda...

Jackdaniels
İlk yarıyı çıkaracağını sanmıyorum zaten bizim içinde lig ilk yarıda biter...

Berk
FB nin aldığı adamlar

Bu yorumu 'Günün Eğlencesi' başlığına yazmalıydınız.Bir hayli komik..:D

zafer6161
bu arada ajansspordan bir yorum : :

Bu adamın çalıştırdığı Yunan Takımı maddi imkansızlıklardan dolayı küme düşmüştür arkadaşlar. Kariyersiz bir hoca değil asla. Lucescu gelmeden önce tanıyanınız var mıydı aranızda? Yıkıcı değil yapıcı olalım. Çok iyi oldu bu T:D. Saol Başkan. Sen en iyisini getirirsin, en iyisini yaparsın. Sonuna kadar arkandayız. Bu arada Sahte Taraftarlar size sesleniyorum. Ürün almayacaksanız, kombine almayacaksanız, takıma katkı yapmayacaksanız konuşma hakkına da sahip değilsiniz aslaaaaa. Susun ve oturun....

sulo61gun
22.06.2009, 19:31
belçika dedin mi duracaksın bu hoca işin de Adnan demirin parmağı varmı çok merak ediyorum:)madem bu adamı alacaktınız bir aydır niye beklediniz

DKaraduman
22.06.2009, 19:32
belçika dedin mi duracaksın bu hoca işin de Adnan demirin parmağı varmı çok merak ediyorum:)madem bu adamı alacaktınız bir aydır niye beklediniz

Öngörüler gerçek olmaya başladı.

Onur Akyüz
22.06.2009, 19:33
Belçika ligiyle alakalı bir yanlış anlaşılmayı düzeltmek isterim,

O ligde sadece Anderlecht'le şampiyonluğun en güçlü adayısınızdır.

Brugge ve özellikle S.Liege'le bu iş okadar kolay değildir.

Hatta S.Liege geçen sezon 25 yıl aradan sonra şampiyon olmuştur.

Benim gönlümden hep o hoca geçiyordu(adını unuttum) ama Broos'ta iyidir.

Hayırlı olsun.

Murat 61
Bizim ne kadar iş bilmez, ama lafa gelince çok bilmiş taraftarımız varmış be kardeşim.

Bir kerede takıma destek verin !!!

Erbay
Hayırlı olsun, son çalıştırdığı takım hariç başarılı bir hoca.

yakutlu61
Tam anlamıyla bir Rezalet YAZIKLAR OLSUN!!!

nerden tanıon ne bılıon.emınım adamın adını ılk kez duydun.muhalefet etmek ıcın muhalefet etmeyın ya.yazıklar olsun dıosan bıldıgın bısey var demekkı acıklasana bızde bılelım.

Vural Kuyumcu
22.06.2009, 19:34
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2005-2L9W1G2I.jpg

Cem Kıran
Yahu Cem abi yapma gözünü seveyim. Ona bakarsan bizim ligimizde de 4 takımdan başka şampiyon çıkmamış.:)

Bizim lig daha kaliteli ve sert en azından:)

onur_alabuga_61
Trabzonspor'da

Göreve geldiği günden beri Belçikada ikamet eden menajer Adnan Demirle tüm transferlerine yön vermeye çalışan Trabzonspor yönetimi yeni teknik direktörünüde Belçikadan buldu.

Avrupanın en zayıf liglerinden birisi olan ve Bank Asya ligi kalitesinde bir lig olduğu noktasında bütün spor otoritelerinin görüş birliğine vardığı Belçika liginde Brüj ve Anderleyt takımlarını çalıştıran Belçikalı teknik adam Hugo Broos Trabzonspor başkanı Sadri Şenerle son ayrıntıları görüşmek üzere istanbula geldi. Bu gece geç vakitte Trabzona gelmesi ve yarın sözleşme imzalaması beklenen Broos en son Yunan ligi takımlarından Panserrakios takımını çalıştırıp bu takımı kümeye düşürdü.

Belçika ligi dışında ilk kez geçen sezon bir takım çalıştıran ve Yunanistan ligi ekiplerinden Panserrakios takımını çalıştıran Broos, bu takımla 30 maçta sadece 24 puan toplayıp takımı küme düşürdü. Bu sezon boşta kalan ve halen takım alamayan Belçikalı teknik adamın Belçika ligi dışında hiç bir kariyer ve deneyimi yok.

İlk yurt dışı denemesinde çalıştırdığı Yunan takımını küme düşüren 57 yaşındaki Belçikalı teknik adam Hugo Broos'u menajer Adnan Demir'in ayarladığı ancak Trabzonspor yönetiminin kamuoyu tepkisini gözönüne alarak ; ' Eski teknik direktörümüz Brams Urbain bize referans oldu' şeklinde kamuoyuna açıklamalarda bulunmaya hazırlandığı öğrenildi. Yönetimin daha önce görüşme yaptığı tüm teknik adamların kamuoyunu yanıltımaya dönük olduğu, Belçikalı Broos'la yaklaşık 1 ay evvel anlaşmaya varılıp bunun kamuoyundan gizlendiği iddia ediliyor.

Yerel Medya

ohaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa bu kadar sallama bi haber olamz bi ay önceden ayarlanmış yuuuh.. adam ligin 2. yarısında geldi 30 maçta 24 puan toplattırma sadewce ligin 2. yarısında gelip 24 puan toplattırdıı

Ali Kemal Kalmuk
22.06.2009, 19:35
Hayırlı olsun.Zaman herşeyin cevabı olacaktır.

Özer Öztekin
22.06.2009, 19:36
Belçika ligiyle alakalı bir yanlış anlaşılmayı düzeltmek isterim,

O ligde sadece Anderlecht'le şampiyonluğun en güçlü adayısınızdır.

Brugge ve özellikle S.Liege'le bu iş okadar kolay değildir.

Hatta S.Liege geçen sezon 25 yıl aradan sonra şampiyon olmuştur.

Benim gönlümden hep o hoca geçiyordu(adını unuttum) ama Broos'ta iyidir.

Hayırlı olsun.

L. Bölöni....S. Liege ile tekrar anlaştı bildiğim kadarı ile...ben de kendisini isterdim..

Kaan
Tekrardan hayırlı olsun diyelim. :)

Bunlarda avatarları :

http://img38.imageshack.us/img38/4041/broos1.png http://img170.imageshack.us/img170/5649/broos2.png http://img30.imageshack.us/img30/5711/broos3.png

:rolleyes:

krdnz
Hayırlı olsun.

Hoca geldi artık transfer zamanı.

Mustafa Ayazoğlu
22.06.2009, 19:37
Sadri Şener dediğini yaptı. Trabzonspor'da çalışmamış , yabancı , Marka bir isim Hugo Broos ;)

Cem Kıran
22.06.2009, 19:37
nerden tanıon ne bılıon.emınım adamın adını ılk kez duydun.muhalefet etmek ıcın muhalefet etmeyın ya.yazıklar olsun dıosan bıldıgın bısey var demekkı acıklasana bızde bılelım.

Sadri başkan ne dediydi..Nasıl bir td getirecekti açıklasana bana?

Emre B.
22.06.2009, 19:38
İnşallah başarılı olurda 6 aydan fazla kalır.

Jackdaniels
Bizle anlaştıya daha Alex ferguson ilan ederiz adamı küme düşürmüş takımı belliki neyi tartışıyosunuz olabilir abartmayın bu kadar başarıyıda başarısızlığıda abartıyoruz yaa... Benim görüşüm başarısız olacağı yönünde umarım yanıltırda çok başarılı olur bizde omuzlarımızda taşırız.

Onur Akyüz
L. Bölöni....S. Liege ile tekrar anlaştı bildiğim kadarı ile...ben de kendisini isterdim..
Heh çok sağol yahu:)

Bölöni...Şampiyonluk hikayeleri müthiş.

Tamamen genç bir kadro ve 25 yıldan sonra gelen şampiyonluk.

Müthiş olurdu ama hayırlısı.

Murat Erdem
Son 25 yılda çalıştığımız 46 hocadan, kariyerinde şampiyonluk görmüş olan 2. isim Hugo Broos.
İlki Milne di ama o şampiyonluğu Türkiyede yaşamıştı.

sulo61gun
evet arkadaşlar öngörüm doğru çıktı zaten ne zamn belçika olsa adnan demir işin altından çıkar:) bu adam yıllarca tsnin kanını emmiştir.bizimkiler hala akıllanmamış. tbrikler valla...

keles76
başkan eğer bu hocayla başarı istiyorsa hemen çok kaliteli iş bitirici futbolcular transfer etmeli yoksa bu takımla biz en iyi 4.cü oluruz hocanın bizansın bu kadar kaliteli transfer yaptığı dönemde muvaffak olması kesinlikle imkansız bence bu hocaya şans tanıyıp bekleyeceğiz ben bizim futbolculara hiç güvenmiyorum futbol yönetim ve hocaylada yapılmıyor

Aytaç Çakıroğlu
22.06.2009, 19:39
hoşgeldin hocammmmmmmm

Laz_61
22.06.2009, 19:40
Bravo Baskan bu taraftara layik gördügün hocaya bak bravo Baskan....en son calistirdigi takimi küme düsürmüs...2 Lazaroni vakasi...Giray Bulakdan sametden ne farki var ...Istifa Baskan Istifa...

SDanışmaz
22.06.2009, 19:40
samet aybabayı aramayız inş.

Mustafa Önal
22.06.2009, 19:41
şimdiden ALLAH yardımcısı olsun. ben dahil kimsenin tatmin olduğunu düşünmüyorum ama destek vermekten başka çaremiz yok.

şimdiden başarılar hocam

marcelinhos100
Yeni Teknik direktörümüz hayırlı olsun evet Sadri Başkanın dediği gibi değil ama şuana kadar çalıştığımız en kariyerli teknik direktör hayırlı olsun Trabzonsporumuza:)

Erdal
evet arkadaşlar öngörüm doğru çıktı zaten ne zamn belçika olsa adnan demir işin altından çıkar:) bu adam yıllarca tsnin kanını emmiştir.bizimkiler hala akıllanmamış. tbrikler valla...

Hımmm Peki o zaman Adnan Demir in mesela Yattara'dan bu güne dekkaç para kazandığını söyleyiversen?...Ya da kulübün ihmal ettiği ödemeler yüzünden elini kolunu sallaya sallaya gidebilecek durumdayken bunu kimin önlediğini de söyleyiversen....

Mustafa ÖZDEMİR
22.06.2009, 19:42
dünyada yerel medyası bu kadar ahmak olan başka bir şehir varmı acaba ya?..

keles76
22.06.2009, 19:43
bu hoca bu zamana kadar bize gelmiş bir iki hocadan biridir yani hocada eksik aramayalım İnşallah kaliteli transferler yapılır adam zaten geldiği ilk yıllarda iyi işler yapıyormuş
İnşallah kaliteli bir iki isim aldırır

RepLay
22.06.2009, 19:43
Bu hocayı ilk Günebakış gazetesinde okudum istihbaratları sağlammış :). Çok merak ediyorum acaba Hocayı karşılamaya giden olucakmıı?

hüseyin1975
22.06.2009, 19:44
dünyada yerel medyası bu kadar ahmak olan başka bir şehir varmı acaba ya?..

Istanbul:p

keles76
22.06.2009, 19:44
şimdiden ALLAH yardımcısı olsun. ben dahil kimsenin tatmin olduğunu düşünmüyorum ama destek vermekten başka çaremiz yok.

şimdiden başarılar hocam

nasıl tatmin olunsun kırk isim anıldı herkesin istediği isimler sonrada kaliteli ama bizim tarafımızdan hiç bilinmeyen bir adam getirildi tamamen süpriz oldu bence baskan kumar oynadı İNSALLAH KAZANIR

Onur Akyüz
22.06.2009, 19:45
Hımmm Peki o zaman Adnan Demir in mesela Yattara'dan bu güne dekkaç para kazandığını söyleyiversen?...Ya da kulübün ihmal ettiği ödemeler yüzünden elini kolunu sallaya sallaya gidebilecek durumdayken bunu kimin önlediğini de söyleyiversen....
Anlat Erdal Abi gözünü seveyim,

hava bulutlanmaya başladı yine:(

EMRAH ERTEMOĞLU
hayırlı olsun.:)

sessizkral_1
Bravo Baskan bu taraftara layik gördügün hocaya bak bravo Baskan....en son calistirdigi takimi küme düsürmüs...2 Lazaroni vakasi...Giray Bulakdan sametden ne farki var ...Istifa Baskan Istifa...

Sizin gibi araştırmadan tek bir cümleye bakarak yorum yapanlar TRABZONSPORA en büyük zararı verenlerdir.Bu konunun ilk sayfasına gidip konu içeriğini 2 dakikaınızı ayırıp okuyun.

Orada kariyerini yazdım uzun uzun SADECE 2 DAKİKANIZI AYIRIN.

küme düşürdüğü takımın zaten geldiğinde sondan 2. olduğunu 15. haftada geldiğini EĞER KÖR değilseniz görürsünüz zaten.

Başarılarınıda okumuş olursunuz hem giray bulakla kıyaslıyorsunuzya zira.!!

Özkan Erdem

Yattara'yla Adnan Demir'in bir kavgası vardı basına yansıyan. Yattara alacakları nedeniyle serbest kalacakken Adnan Demir bunu kulübe hatırlatıp son anda ödeme yaptırıyor, Yattara da kendisine 'sen benim menejerim misin Trabzonspor'un mu?' şeklinde çıkışıyordu.

Hakkında böyle söylemler olması beni de üzdü açıkçası.

Miraç Atalay Çiftçi
22.06.2009, 19:46
Bu hocayı ilk Günebakış gazetesinde okudum istihbaratları sağlammış :). Çok merak ediyorum acaba Hocayı karşılamaya giden olucakmıı?

Altug Atalay Günebakış'da değil miydi zaten kulüpte çalışmaya başlamadan önce...

Cem Kıran
Bazı diğer forumlardan yorumlar takım taraftarının adını vermiyorum...Dalga geçilmeye başlanmış bile ama adamlar haklılar..

Ersun Yanali cok ararlar .. hayirsiz olsun

hayırsız olsun ‚ olacaktır da

Aferin Trabzon‚ küme düşme yolunda emin adımlarla ilerliyorsun...

Ersun yanali kaldir at bakalim neler gelicek bu sene baslarina ...

.......................................

Yemin ederim bu adamlar haklı değilse..

biltrabzon
tombaladan hugo broos cikti.nedir bu senol günes sevdasi anlamis degilim.onun yerine 6 ayligina bu siradan adami buldular.belcika liginde sampiyonlugu var,biraz tepkiyi alir diye böyle bir yola bas vurdu yönetim.6 aylik hocamiz hugo broos ve 6 ay sonraki hocamiz senol günes hayirli olsun ne diyelim.

yakutlu61
Sadri başkan ne dediydi..Nasıl bir td getirecekti açıklasana bana?

Trabzonsporda çalışmamış.kariyerli şampiyonluk yaşamış.
ee
bu işte daha ne.

keles76
22.06.2009, 19:47
bu hocayı ilk günebakış gazetesinde okudum istihbaratları sağlammış :). Çok merak ediyorum acaba hocayı karşılamaya giden olucakmıı?

bu taraftar ne kadar dandİk topÇulara maradona muamelesİ yapti unuttunmu bu hoca onlarin yaninda Çok kalİte kalir bence bİzİm Şartlarimizda efsane bİle denebİlİr bİz buyuz deyİp susmakmi gerekİr bİlemİyorum kendİmİ bİraz ezİk hİssettİm

ugrpnk
22.06.2009, 19:47
hayırlısı olsun diyelim...
bekleyip göreceğiz artık..

Murat 61
22.06.2009, 19:48
Hocam sen takma bir baltaya sap olamamış, verilen tek bir işi bile beceremeyen, kendini taraftar sanıp aslında sadece 'taraf' olan, bazı yerel medya kafasında burda asıp kesen, işkembeden sallayan insanları.

Gerçek taraftar olarak sana güveniyor ve inanıyoruz.

Tekrardan hoşgeldin, tekrardan başarılar.

Volkan Taş
ohh be nihayet artık bir teknik direktörümüz var..
hepimize hayırlı olsun.. umarım çok başarılı bir sezon geçiririz..

Erdal
Tanımam ben Adnan Demir i falan...Ama şunu bilirim bir manajerin elindeki futbolcu ne kadar takım değştirirse emeceği kan o nisbette artar....Bu anlamda Adnan Demir in pek de maharetli bir kan emici olduğunu söylemek zor...Böyle kesin hem suçlama hem hakaret ihtiva eden cümleler niye böyle kolay kurulur ki?...

Laz_61
22.06.2009, 19:49
Sizin gibi araştırmadan tek bir cümleye bakarak yorum yapanlar TRABZONSPORA en büyük zararı verenlerdir.Bu konunun ilk sayfasına gidip konu içeriğini 2 dakikaınızı ayırıp okuyun.

Orada kariyerini yazdım uzun uzun SADECE 2 DAKİKANIZI AYIRIN.

küme düşürdüğü takımın zaten geldiğinde sondan 2. olduğunu 15. haftada geldiğini EĞER KÖR değilseniz görürsünüz zaten.

Başarılarınıda okumuş olursunuz hem giray bulakla kıyaslıyorsunuzya zira.!!

cok büyük hoca cokk Girayda gitmeden biz 2 siradaydik nolmus...Rijkardi kesin bu yetisdirdi...

Süleyman Baykan
hocamıza başarılar dileyip transferlere geçelim bence çok zaman kaybediyoruz hala bardağın boş tarafına bakan arkadaşlar var bence yattaranın türk statüsüne alınması 3 önemli transfer yapılması stadın üstünün kapanması olmak üzere 3 önemli konu var he bide kongre 4 hoca faslı bitti artık başarılar hugo broos

Murat Erdem
25 Yıl
46 T.Direktör
Kariyerinde şampiyonluk olan 2 hoca
1.G.Milne
2.H.Broos

Mayls
22.06.2009, 19:50
Hayırlı olsun. Başarılı olacaktır, inanıyorum :)

Serdar A

Adnan Demir'in bu güne kadar kulübe önerdiği futbolculardan bir kaçı alınsaydı şu an takımımızda yabancı oyuncu istikrarından söz edebilirdik .

Ama Adnan Demir'de kabahatli , sana ne oluyor ki çoğu zaman profesyonelliğini bir yana koyup tuttuğun takımın menfaatlerini kolluyorsun . sana ne oluyor , sotka faroz bir komite kurarız biz futbolcuda izler transferde yaparız .

Mustafa Önal
hoca gelirken yanına hollandadan VAN BASTEN İ de alıp gelsin. golcü antranörü diye. gol problemimizi çözmek için van basten çalıştırsın golcülerimizi. :)

Harun
Belki benim gibi bir çoğunuz tatmin olmamıştır bu olaydan.Fakat bu dakikadan itibaren Trabzonsporu temsil ediyorsa yanında durmaktan başka yapacak bir şeyimiz yok malesef.
Hoca hakkında hiç bir fikre sahip değilm.Ve bugüne kadar adını hiç duymamıştım.Başarıları ya da başarısızlıklarını geçmişe bakarak yorumlarsak kendi ülkesinde başarılı olmuş biri.Fakat başarılarının hepsi lig başarısı.Yani avrupada bir başarısı gözükmüyor.Çalıştırdığı takımlar zaten bulundukları ligin hep şampiyon olan takımları.Yani sıradan bir takımla bir başarısı yok.Ya da oynattığı takımla bir avrupa başarısı yok.Bu da açıkca gösteriyorki ne Başkan'ın ne de bizim aradığımız hoca kriterlerine pek sahip değil.En büyük handikabı ise ilk yurtdışı deneyiminin başarısız geçmiş olması.
Artık yapacak birşey yok.Gönül isterdiki gerçekten başarılı isim yapmış biri olsun.Fakat olmadı.Sağlık olsun, başarılar dilerim.

Kadir
Hayırlı olsun . Başarıdan başarıya koşacağız .

sessizkral_1
cok büyük hoca cokk Girayda gitmeden biz 2 siradaydik nolmus...Rijkardi kesin bu yetisdirdi...

Rijkard kim ya Asıl rijkard bana göre iyi bir teknik direktör değil.Neymiş Barcelonayı şampiyon yapmış ne büyük iş.
,
Büyük hoca tabi.
Şampiyonlukları kupaları var.Gittiği her takımda başarılı olmuş.Ne istiyorsunuz söyleyinde bilelim?

Onur Akyüz
22.06.2009, 19:51
bir resminde de ayakta maç izliyor,

ve elinde de not defteri ve kalem var.

hem not alıyor hem oyuna katılıyor.

daha ne istiysınız?

Laz_61
ne kariyeri varmis bu adamin ya alinda bakin...zaten zor buldum ismini Ziya Dogan bile daha kolay bulunuyor..
http://www.transfermarkt.de/de/trainer/706/trainername/aufeinenblick.html

_SaMeT_
Hayırlı olsun.Artık Transfer'e dönelim..

sessizkral_1
22.06.2009, 19:52
ne kariyeri varmis bu adamin ya alinda bakin...zaten zor buldum ismini Ziya Dogan bile daha kolay bulunuyor..

http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=2380695&postcount=1

TIKLA OKU

leavemealone
22.06.2009, 19:52
Şener'den tepkilere yanıt

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, İstanbul'da görüştüğü 57 yaşındaki Belçikalı teknik adam Hugo Broos'la her konuda anlaştı. Şener, tecrübeli teknik adamın Trabzonspor'u başarıya taşıyacağına inandığını belirterek, "Kendisiyle 1 yılı opsiyonlu olmak üzere iki yıllığına anlaşmaya vardık. Kariyerinde çok önemli başarılı bulunuyor. Yunan takımıyla küme düştüğü doğru ama o takıma ligin devre arasından sonra geldi ve o geldikten sonra takım çok önemli puanlar topladı. Belçika'da bir çok şampiyonluğu var. Bizim kriterlerimize uyuyor. Tüm Trabzonspor camiasına hayırlı olsun" dedi.Şener, tepkilere bir anlam veremediğini de belirterek, "Gerek duruşu, gerekse kişiliğiyle kaliteli bir insan. Ben başarılı olacağına yürekten inanıyorum" diye konuştu.
YARIN SÖZLEŞME İMZALAYACAK
Öte yandan Trabzonspor'un resmi internet sitesi de Broos'un yarın imza atacağını duyurdu. Siteden yapılan açıklama şu şekilde: "Takımımızın yeni Teknik Direktörü Belçikalı Hugo Broos oldu. İstanbul'da Başkanımız Sadri Şener ile bir araya gelen Broos'la yapılan görüşmenin ardından taraftarlar anlaşmaya vardılar. Buna göre Belçikalı teknik adam Trabzon'a gelerek yarın düzenlenecek bir basın toplantısıyla resmi sözleşmeye imza atacak."

22.06.2009

Kaynak : DHA

The Legend
22.06.2009, 19:53
adam öyle bir hocaki baksanıza 2 ayda anca anlaşabildik. çok büyük hoca bu bross bu sene kesin şampiyonuz. dimi başkanım bu sene hedef neydi 5. olmak mı ??

Jackdaniels
Rijkard kim ya Asıl rijkard bana göre iyi bir teknik direktör değil.Neymiş Barcelonayı şampiyon yapmış ne büyük iş.
,
Büyük hoca tabi.
Şampiyonlukları kupaları var.Gittiği her takımda başarılı olmuş.Ne istiyorsunuz söyleyinde bilelim?

Abartma bilader sende o kadarda değil...

Emrullah
Sadri Şener Broos'u getirmişse vardır bir bildiği.

Başkan Samet Aybaba'yı getirdiğinde ne biliyordu. Madem birşeyler biliyordu neden vazgeçti. Tamam başkanı seviyoruz ama o kadar da kredisi yok malesef.

İlyas BAHADIR
inşallah hayırlısı olur. ama umudum yok bu demek değildir ki destek olmayacağız. trabzonspora hocxasının kim olduguna göre destek vereceklerden olmayacağız.inşallah iyi olur. bide başkan istifa naraları atmaya gerek yok ayıptır.

Kazım Uzunboy
22.06.2009, 19:54
Hayırlu ve uğurlu olsun. :)

Umarım yeni hocamız ile yeni başarılar elde edebiliriz.

ucubergin
22.06.2009, 19:54
Yanimda Belcikali bir arkadasim oturuyor, reputasyonunun baya iyi oldugunu soyluyor bu teknik direktorun, insallah basarili olur.

Cem Kıran
22.06.2009, 19:55
Trabzonsporda çalışmamış.kariyerli şampiyonluk yaşamış.
ee
bu işte daha ne.

Tamam arkadaşım sen destekle devam et..Bu adam madem şampiyonluk yaşamış o kadar iyi nie başka klüpler kapmıyorda küme düşmeye oynamaya çalışan bi takım alıyor?

Aman ne de büyük bir ligde şampiyonluk yaşamış aman ne de büyük kariyeri var.

Tunga
Hızla, sabırsızca, yangından mal kaçırır gibi, plansız, yarını düşünmeksizin yapılan hoca değişikliklerinin sonunda neler yaşadığımıza tanık olurken, bunca yaşanılandan DERS ÇIKARAMAMAK ne acı ve aptalca.

Şu gün yaşadıklarımızı ileride ben hatırlatmakn yoruldum, çokça aynı hataları yapmaktan yorulmuyoruz.

Trabzonspor hocasız da şampiyon olur. İddiam odur. Yeter ki ne yapacağımızı biz bilelim. Bizim taraftar olarak ne yapacağımızı ben bile bilmiyorum.

Bildiğim artık aptallığa tahammülümün kalmadığı. Bunlar futbolun gerçekleri, futbolun içinde olan şeyler değil.

Bilmişlikte üzerimize adam yok; ama bilmeye gelince kimsenin de pek bir şey bildiği yok.

Acıdır ki, bilmeyenler biliyor gibi konuşuyor ve sesleri de gür çıkıyor.

Yeni hocanın bu camiaya hayırlı olması için İLK ŞART: YAŞADIKLARIMIZDAN DERS ÇIKARMIŞ OLMAMIZ GEREKİYOR.

Gökhan KAN
Birbirine benziyorlar mı ? Vandereyken - Broos

http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_bb_Vandereycken002.jpghttp://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2024-7K4V6F7H.jpg

Laz_61
,
Büyük hoca tabi.

Rijkardin hocaligini tartisan biriyle ben futbolun f sini bile konusmam..Oldu olacak Hugo Bossdanda reklam alsinlar yakisir bu Yönetime...Taraftari resmen aptal yerine koydular...Ericcson,zacceroni,vahid,souness,santin i derken gidip aldiklari adama bak..müthis is yaptin sayin sener..

sirincem
ben trabzondaki kadar lanet bi yerel basın hayatımda görmedim okumadım izlemedim (iyiler kendilerini biliyor söylememe gerek yok).göndersinler 1 sene trabzonu istanbula maçları burda oynayalim her maç 40 bin kişi şampiyon yapalım,köstek değil destek nasıl olur gösterelim sonra geri dönderelim belki akıllanırlar..

TheCrow
Umarım başarılı olur.Kariyer mariyer hikaye,kan uyuşacak kan.Adam kuymağı akçaabat köftesini sevecek,hele bizim gibi inatçı,hırslı,hatta biraz dikkafalı biri ise bu iş olur.Kariyerli hoca getirmekle şampiyonluğun garantisi verilmiyor.Ben inanıyorum başarılı olacağına,haydi hayırlısı...

marcelinhos100
22.06.2009, 19:56
Ciddi ciddi soruyorum Trabzonspor tarihinde Hugo Broosdan daha kariyerli bir antrenör varmı:cool:

Zafer Fidan
Rijkardin hocaligini tartisan biriyle ben futbolun f sini bile konusmam..Oldu olacak Hugo Bossdanda reklam alsinlar yakisir bu Yönetime...Taraftari resmen aptal yerine koydular...Ericcson,zacceroni,vahid,souness,santin i derken gidip aldiklari adama bak..müthis is yaptin sayin sener..

:D Bu üyemiz cok komik

Eren Karaahmetoğlu
Ya 6 ay sonra gönderilmez inş Şenol Güneş için de istikrar sağlanır. Eğer gönderilecekse Emirhan'ın da dediği gibi çok yüksek tazminatı vardır inşallah

arifemre
(not: ben de isterdim eriksson gelsin)
yorumlarınızdaki tutarsızlıkların hastasıyım. düşünüyorum da istanbul a gelen hocalar bize gelseydi neler söylenecekti? broos için söylenenlerden yola çıkarak bir düşündüm.
daum: kokainci zaten o, iyi hoca olsaydı fener beşiktaş geri alırdı.türkiyede fenerle beşiktaşla babam da şampiyon olur.
rijkaard: kariyerinde ne var? en son çalıştırdığı sparta rotterdam la "4 galibiyet 12 beraberlik 18 mağlubiyet almış". ajaxla hollanda da, barça ile avrupa da babam da şampiyon olur.
denizli: adam en son iranda takım çalıştırmış, ligtv de yorumculuk yapıyor. iyi hoca olsa bjk fener gs geri alırdı. şampiyonluk yaşamış ama fenerle gs ile babam da şampiyon olur.
(ikinci not: benim babam morinho değil, gerçi portoyla, chelsea ile interle babam da şampiyon olur)
başkan parayı basıp en iyisini getirecem dedi, avrupadaki en iyisini getiremedi belki ama "getirebileceklerinin içinde en iyilerinden birini" getirdiğini düşünüyorum. ayrıca breams e sallayanlar olmuş, ben de diyorum ki "inşallah breams in onayı vardır bu transfere, ona güveniyorum..."
"DÜNYADA BU FORUMUN OYBİRLİĞİ EDEBİLECEĞİ BİR HOCA YOK OLMAYACAK DA"

Mert Oğuzlu61

Kimi istiyordun mourinhoyumu ?

belçikadaki başarıları gerçekten çok güzel ama belçika dışında kısa bir yunanistan macerasını saymazsak avrupada başka yerlerde takım çalıştırmamış, beni endişelendiren tek konu bu...

ama adama gelir gelmezde böyle şeyler söylenmezki, şu dediklerine bak?! sen ts limisin gerçekten?

Harun
adam öyle bir hocaki baksanıza 2 ayda anca anlaşabildik. çok büyük hoca bu bross bu sene kesin şampiyonuz. dimi başkanım bu sene hedef neydi 5. olmak mı ??

Başkan sözünde duranları kovuyor.O yüzden bence Hugo söz vermesin:)

hamza_badd
22.06.2009, 19:57
Şener'den tepkilere yanıt

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, İstanbul'da görüştüğü 57 yaşındaki Belçikalı teknik adam Hugo Broos'la her konuda anlaştı. Şener, tecrübeli teknik adamın Trabzonspor'u başarıya taşıyacağına inandığını belirterek, "Kendisiyle 1 yılı opsiyonlu olmak üzere iki yıllığına anlaşmaya vardık. Kariyerinde çok önemli başarılı bulunuyor. Yunan takımıyla küme düştüğü doğru ama o takıma ligin devre arasından sonra geldi ve o geldikten sonra takım çok önemli puanlar topladı. Belçika'da bir çok şampiyonluğu var. Bizim kriterlerimize uyuyor. Tüm Trabzonspor camiasına hayırlı olsun" dedi.Şener, tepkilere bir anlam veremediğini de belirterek, "Gerek duruşu, gerekse kişiliğiyle kaliteli bir insan. Ben başarılı olacağına yürekten inanıyorum" diye konuştu.
YARIN SÖZLEŞME İMZALAYACAK
Öte yandan Trabzonspor'un resmi internet sitesi de Broos'un yarın imza atacağını duyurdu. Siteden yapılan açıklama şu şekilde: "Takımımızın yeni Teknik Direktörü Belçikalı Hugo Broos oldu. İstanbul'da Başkanımız Sadri Şener ile bir araya gelen Broos'la yapılan görüşmenin ardından taraftarlar anlaşmaya vardılar. Buna göre Belçikalı teknik adam Trabzon'a gelerek yarın düzenlenecek bir basın toplantısıyla resmi sözleşmeye imza atacak."

22.06.2009

Kaynak : DHA

hahaha....

evet COK buyuk basarilari var....

babaschar
22.06.2009, 19:57
İlkleri yaşamaya ve denemeye devam ediyoruz.

Hugo Bross, bizim için yurtdışından , takımımıza şampiyonluk yaşayıp gelen ilk antrenör.

Şu an da kariyerinden ziyade, beni umutlandıran bu.

Ayrıca ciddi, karizmatik bir duruşu var, Eric Geretsin salaş olmayan hali, ikiside belçikalı

Mehmet SELEN
22.06.2009, 19:58

Bravo renktaş...Müthiş destek olmuşsun.Traftar dediğin böyle olur.

MuratB.
hayırlısı olsun inşallah çok başarılı olur da önyargılı arkadaşlara cevabını vermiş olur.

Mehmet
Maksat yabancı hoca almış olduk.

Şunu söylemek istiyorum, bu hoca Ziyaz Doğan, Ersun Yanal ve Samet Aybaba dan çok iyi bir hoca değil.

Yabancı hoca isteyip duran taraftar arkadaşlarıma hayırlı olsun.

Benim kesinlikle içime sinmedi.

SAMET HOCA İLE NE GÜZEL İŞLER YOLUNDA DEVAM EDECEKTİ.

Erbay
Kariyerli bir hoca gelmiyor işte, öyle herkesin istediği gibi. Adımızı tekrar duyurmak lazım Avrupa'da. Sportif başarı şart. Belki o zaman gelirler.

a d bacan
yeni t d kim olursa olsun diyeceğim tek söz hayırlı uğurlu olsun dur

bunun yanında bu adam bizi sonuncuda yapsa gitmesini istemiyorum ve tanıdığım ilk "bu adam gitsin" diyeni kim olursa olsun hain ilan edeceğim...

tekrardan hayırlı uğurlu olsun....

Erdal
22.06.2009, 19:59
Başkan sözünde duranları kovuyor.O yüzden bence Hugo söz vermesin:)

Harun...Başkan sözünde duranları kovmaz emin ol kovmaz...

Murat Erdem
25 Yıl
46 T.Direktör
Kariyerinde şampiyonluk olan 2 hoca
1.G.Milne
2.H.Broos

başlıktaki hiç bir üyenin ilgisini çekmiyor mu ? bu detay

Laz_61
:D Bu üyemiz cok komik

gül o zaman..;)

arifemre
laz_61 e cevaben:
rijkaard ın hocalığı:
2003-2008 arası barcelona ile %61 galibiyet
2001-2002 rotterdam ile 4 galibiyet 12 mağlubiyet, 18 beraberlik
1998-2000 hollanda ile 8 galibiyet 2 mağlubiyet, 12 beraberlik
diğer takımlar: "YOK BAŞKA ÇALIŞTIRDIĞI TAKIM"
ben de tartışmıyorum rijkaard ın hocalığını. bence iyi hoca ama burdan da anlaşılacağı gibi bir hocanın iyi ya da kötü oluşunu kariyerindeki rakamlara bağlayamazsın...
yeni hocamız oyunun gidişhatına müdahele edebiliyor mu? (ersun hocadaki en büyük eksikti), sakatsız sezon geçirebiliyor mu? (ersun hocanın en büyük artısı idi) transfer edilecek oyuncuları doğru seçebiliyor mu? bunları görmeden yorum yapmam, yapana da itibar etmem...

ertuuu
22.06.2009, 20:00
ya kardeşim iyisini bilen varsa geçsin başkan olsun getirsin hocayı. ne geçiyo elinize anlamış değilim ya...

oskanonur
Desenize kaynakları sır gibi saklanan iddialar yalan oldu desenize:)
Insallah hayırlı olur camiamız için, benim şahsi fikrimi sorarsanız hakkında hicbir bilgim olmadığı ve adını ilk defa duyduğum için pek ümitli değilim. Şenol Hoca'nın Seul ile sözşleşmesş bitene kadar takımın başında kalır diyorum.

UğuR
Hayırlı olsun her iki taraf için......

nuri45
22.06.2009, 20:01
yeni hocamiz hayirli olur insallah ve bizde basarili sezon gecirir.

Harun
Harun...Başkan sözünde duranları kovmaz emin ol kovmaz...

Ben de onu umuyorum.Sıkıldım her sezon ve sezon ortası hoca aramaktan ve tartışmaktan.

Laz_61
Bravo renktaş...Müthiş destek olmuşsun.Traftar dediğin böyle olur.

öyle renktas taraftari aptal yerine koyan Yönetime destek mestek yok..

biltrabzon
22.06.2009, 20:02
3 ay dön dolas,git avrupanin köy liginden hugo broos u bul.cok zor oldu bulmak.

Cem Kıran
Valla Ersun hocaya o kadar kızıp eleştirirdim ama vallahi şimdi arar oldum keşke adam gitmeseydi bundan binkat daha iyidir.Vahid hocanın nesi vardı beklemek işlerine mi gelmedi..

Tunga

Ben de dahil pek çok kişi tartışıyor "Rijkard"ın hocalığını.

O zaman sen bizle futbol konuşmasan da rahatlasak!

yakutlu61
22.06.2009, 20:03
Tamam arkadaşım sen destekle devam et..Bu adam madem şampiyonluk yaşamış o kadar iyi nie başka klüpler kapmıyorda küme düşmeye oynamaya çalışan bi takım alıyor?

Aman ne de büyük bir ligde şampiyonluk yaşamış aman ne de büyük kariyeri var.

muhalefet ıcın muhalefet yapıosun arkadas bellı.
sen nasıl ıstersen oyle davran.ama ben uzerınde bordomavi renkler olan kım olursa olsun desteklerım.

must61
22.06.2009, 20:03
Yahu yönetim eleştirilir de bi yere kadar Nuri Albayrak'ı hatırlatıyorum ve hafızanı biraz tazelemeni temenni ediyorum...;)

Çok ciddi bir kariyere sahip olmasa da amaçlarımız ve bütçemiz doğrultusunda doğru bir tercih olduğunu düşünüyorum...Hem yanlış bir tercih olsa bile bu saatten sonra sonuna kadar arkasında durmamız gerekir yeni hocamızın...
Keşke bu kadar spekülasyon yaratmadan lig bittiği gibi anlaşılabilseydi...
Hayırlısı olsun...

sulo61gun
22.06.2009, 20:04
@erdal
valla kendin bile inanmıyorsun bu yazdığına bence yattara trabzondan gitmek isteyecek ha:) adam burda kral senede 3 maç oynar yatar parasını alır paşa paşa çömlekçi ayağının dibinde aklına estimi gider işini de görür:). senin bilmediğin o kadar çok şey varki. trabzonda yaşamıyosun sen sanırım.bu arada bu adnan demiri iyi bi araştır bakalım ts ye ne kadar futbolcu getirmiş ve kimleri getirmiş.ts sıkıştı mı bu adam girer devreye nerde işe yaramaz adam var getirir.kulubün daimi menejeri senin anlayacan

Mehmet
Yerli hoca istemeyen taraftar arkadaşlarım hadi bakalım bu adam da iyi değil istemiyoruz deyin bakalım da hoca Başkan imza attırmaktan vazgeçsin.

Murat Acar
(not: ben de isterdim eriksson gelsin)
yorumlarınızdaki tutarsızlıkların hastasıyım. düşünüyorum da istanbul a gelen hocalar bize gelseydi neler söylenecekti? broos için söylenenlerden yola çıkarak bir düşündüm.
daum: kokainci zaten o, iyi hoca olsaydı fener beşiktaş geri alırdı.türkiyede fenerle beşiktaşla babam da şampiyon olur.
rijkaard: kariyerinde ne var? en son çalıştırdığı sparta rotterdam la "4 galibiyet 12 beraberlik 18 mağlubiyet almış". ajaxla hollanda da, barça ile avrupa da babam da şampiyon olur.
denizli: adam en son iranda takım çalıştırmış, ligtv de yorumculuk yapıyor. iyi hoca olsa bjk fener gs geri alırdı. şampiyonluk yaşamış ama fenerle gs ile babam da şampiyon olur.
(ikinci not: benim babam morinho değil, gerçi portoyla, chelsea ile interle babam da şampiyon olur)
başkan parayı basıp en iyisini getirecem dedi, avrupadaki en iyisini getiremedi belki ama "getirebileceklerinin içinde en iyilerinden birini" getirdiğini düşünüyorum. ayrıca breams e sallayanlar olmuş, ben de diyorum ki "inşallah breams in onayı vardır bu transfere, ona güveniyorum..."
"DÜNYADA BU FORUMUN OYBİRLİĞİ EDEBİLECEĞİ BİR HOCA YOK OLMAYACAK DA"Helal olsun sana arkadaşım Sözlerin okadar doğruki Aslında tek söz söyleyip konuyu kapatmak lazım.^^BİZE DÜŞMANA NE GEREK BİZ ZATEN KENDİMİZE YETİYORUZ YERLİNİN YERLİCİSİ YERLİYE KARŞI YERLİCİSİ YABANCIYA KARŞI YABANCISI GELENE KARŞI BUYUR BURDAN YAK DAHA NE GEREK BİZE DÜŞMANA^^

sessizkral_1
Maksat yabancı hoca almış olduk.

Şunu söylemek istiyorum, bu hoca Ziyaz Doğan, Ersun Yanal ve Samet Aybaba dan çok iyi bir hoca değil.

Yabancı hoca isteyip duran taraftar arkadaşlarıma hayırlı olsun.

Benim kesinlikle içime sinmedi.

SAMET HOCA İLE NE GÜZEL İŞLER YOLUNDA DEVAM EDECEKTİ.

Hocam siz nerde kaldınız ya ? Bende sizin mesajınızı bekliyorum sabahtan beri.

Onur Akyüz
@erdal
valla kendin bile inanmıyorsun bu yazdığına bence yattara trabzondan gitmek isteyecek ha:) adam burda kral senede 3 maç oynar yatar parasını alır paşa paşa çömlekçi ayağının dibinde aklına estimi gider işini de görür:). senin bilmediğin o kadar çok şey varki. trabzonda yaşamıyosun sen sanırım.bu arda bu adnan demiri iyi bi araştır bakalım ts ye ne kadar futbolcu getirmiş ve kimleri getirmiş.
Yattaranın katar muhabbetini de bilmiyorsun zaten!

Erdal
Valla Ersun hocaya o kadar kızıp eleştirirdim ama vallahi şimdi arar oldum keşke adam gitmeseydi bundan binkat daha iyidir.Vahid hocanın nesi vardı beklemek işlerine mi gelmedi..

Yahu arkadaşım Vahid hoca niye iyi gelen hoca niye kötü? Neye göre...Hadi diyelim sana göre...İyi ama bana göre de bu iyi ise ne olacak...Derin Trabzon arıyoruz ya sağda solda...Bak işte derin Trabzon çıkıverdi ortaya...Kendi istediği isim gelmeyince oynamıyorum diyen herkes derin Trabzon...Ve ne yazık ki bir çoğumuzun yolu mutlaka kesişiyor bu derin sanılan sığlıkla...

onur_alabuga_61
22.06.2009, 20:05
trabzonsporas gelmiş en kariyerli hoca ... şenol güneşinizin bile bi başarısı yok

arifemre
22.06.2009, 20:06
Hayırlı olsun her iki taraf için......

ikinci taraftan bize ne, bizim için hayırlı olsun yeter :)

sessizkral_1
ya niye uzaklardan örnekler veriyoruzki

forumda %60 ın şuan gelse gıkını çıkarmayacağı Vahid halilodziç in ne başarısı var ? söylesin biri bana

Kadir
Hayırlı olsun .

Başarılı olcağız yeni hocamızla .

Serdar A
22.06.2009, 20:08

Vahid hoca milli takımı bırakmadı . İki takımı çalıştırması zor , sezon içinde çarşamba milli takım cumartesi kulüp maçı dönemleri var .

Henüz adam Trabzona ayak basmadan kovuldu .

Başlıkta çok fazla FALCI var .

matalar
22.06.2009, 20:08

milletin moralini bozmayın kardeşim.
adam daha gelmeden eleştiri.
adam başarısız olursa merak etme yönetimide yanında götürür.

ceserdar
22.06.2009, 20:09
Ben nedense bu hocaya çok ısındım. Ben başarılı olacağına inanıyorum.

Erdal
@erdal
valla kendin bile inanmıyorsun bu yazdığına bence yattara trabzondan gitmek isteyecek ha:) adam burda kral senede 3 maç oynar yatar parasını alır paşa paşa çömlekçi ayağının dibinde aklına estimi gider işini de görür:). senin bilmediğin o kadar çok şey varki. trabzonda yaşamıyosun sen sanırım.bu arda bu adnan demiri iyi bi araştır bakalım ts ye ne kadar futbolcu getirmiş ve kimleri getirmiş.

Yahu ben niçin araştırıyorum iddiayı ortaya atan ve adama kan emici diyen sensin. Bu cümleleri kuran adam içini dolduracak...Bu kulübe herkesin yararı da olmuştur zararı da...Trabzon u bilmek için Trabzon'da yaşamak gerekmiyor. Ben şunu biliyorum Adnan Demir isteseydi getirdiği tüm adamlardan kazandığı parayı Yattara'dan kazanırdı. Bunu bilmem için de Trabzon'da mı yaşamalıyım...

Ayrıca inanmadığım hiç bir şeyi yazmam...Hele birine ithamda bulunacaksam mutlaka içini doldururum emin ol....Yeter artık sürekli öcü ürettiğimiz...O kan emici bu kan emici o sahtekar bu sahtekar....O zaman hepimiz sahtekarız yahu...

Bahadır Şimşek
Camiamız için hayırlı olsun.
Taraftardan veya medyadan etkilenmesin, bildiğiniz yapsın zaten başarılı olacaktır.
Rahat bırakalım Hoca'yı yeter.

matalar
ayrıca ne olduğunu (!) bildiğimiz vahid geleceğine böyle kapalı kutuya razıyım.

Onur Akyüz
22.06.2009, 20:10
adam gelmeden yönetime,adamın teknik direktörllüğüne sallamak pek sağlıklı bir ruh hali değildir

mkmsas
Broos'un teknik direktörlüğü'nü Giray Bulak, Samet Aybaba vb isimlerle kıyaslayanlar neye dayanarak bunu yapıyorlar anlamıyorum..

Adamın neye benzediğini bile tam olarak bilmezken, teknik direktörlüğünün yeterliliğini wikipedia'da ki 3-5 satırlık bilgiyle ölçmeye kalkmak haddini aşmak oluyor..

Kaldı ki bu yorumların yapanların, ömürleri boyunca izledikleri teknik direktörlerin yeterliliğini bile doğru ölçemedikleri gerçeği ortada iken...

Takımın başında en az 5-6 maça çıkmadan hakkında yapılan her türlü yorum işkembeden sallamaktır...

İsmi çoğumuzu tatmin etmezse de tarihimizde başka bir kulübü şampiyon yapmış bir hoca ile ilk kez çalışacağız..

Belçika ligine Bank Asya kalitesi muamelesi çekmek demek, Süper Lig Premier Lig kalitesinde demek anlamına gelir ki düpedüz saçmalıktır... Son olarak bunu da belirteyim..

İlker ToSun
Yahu oyun oynamayı bırakın be kardeşim artık, çıkıp adam gibi söyleyin işte şenol güneş in kontratının bitmesini bekliyoruz diye. yeterk artık şu takımı küçülttüğünüz. yeni sezona ahmet özenle başlamaya cesaret edemediniz diye 6 aylık bir bakıcı getirdiniz. ayıptır ayıp. şeffaf olun biraz. konumunuzun adamı olun.

Orhan Aydın
trabzonsporas gelmiş en kariyerli hoca ... şenol güneşinizin bile bi başarısı yok

2002 de sakıp özberk mı dünya 3.sü yaptı

leavemealone
22.06.2009, 20:11
Hayirli olsun .

Samet Yildirim
Belcikadaki isnanlarin yüzde 99 iyi hoca diyor...artik bekleyelim lig baslasin...

arifemre
öyle renktas taraftari aptal yerine koyan Yönetime destek mestek yok..

haklısın, bence yönetime destek vermek zorunda değilsin ama takıma destek olmak zorundasın "taraftarsan".
forma yine alınacak, kombineler yine bitecek, kartsa kart, deplasmansa deplasman...
yaz domatesi değil ki bu atayım buzluğa kışın yerim demeye.

Emirhan Makul
22.06.2009, 20:12
Belcikadaki isnanlarin yüzde 99 iyi hoca diyor...artik bekleyelim lig baslasin...

Samet Bross ile hazırlık maçı yaptığımızı dedin ya onun senesini söylermisin?

Süleyman Baykan
22.06.2009, 20:13
lothar (http://www.itusozluk.com/goster.php/lothar) matthaeus (http://www.itusozluk.com/goster.php/matthaeus) tanırsınız bu adamı alman futbolunun yetiştirdiği en önemli oyunculardan biri şimdi getirsek bunu takıma kim ne der ya herkes tanıyor ismi ile oyuncu alırız filan bir sürü yıkma yağlama sözleri ama şu ana kadar bir takımda başarısı yok gözle görülür yani hocalık yapamıyor her iyi oyuncu iyi t.d olamıyor malesef lucescu ve geretsi hanginiz tanıyordunuz türkiyeye gelmeden belki %10 anca tanır ama adamlar biliyorlar bu işi onun için broos belçikanın en iyi kulüplerinde şampiyonluk yaşamış genk gibi kısıtlı bir takım ile ligi ilk 3 te bitirmiş bir hoca şampiyonlar ligi uefada maçlara çıkmış her ortama girmiş yani bize destek vermek düşer artık hocadan önemli takım var transferler yerinde olmalı otomobil iyi olursa sürücüde iyi gözükür merak etmeyin(futbolculuk diyosanız meksika dünya kupasıda 4. olan belçika milli takımının kadrosunda ve her maç 11 de idi ayrıca şampiyonluklarda yaşamış futbolcu iken)

Mustafa K. Demirbaş
hayırlı olsun...

Bülent AKBULUT61
valla merak etmeyin Sadri başkan akıllı adamdır alır gelir FATİH TEKKEYİ herkesin sesini kapatır belkide ben öyle umuyorum.

Samet Yildirim
Samet Bross ile hazırlık maçı yaptığımızı dedin ya onun senesini söylermisin?

ben öyle bisi demedim:)

Yanlisin var.

Umut Kanber
22.06.2009, 20:14
anlamıyorum anlamıyorum sızlerı arkadaslar bu adamı itin ...... soktunuz cıkardınız adamın kendınce ulkesınde karıyerı var mı var neyı ıddaa edıyorsunuz.ersun yanal,samet,senol,vahid deyıp duruyonuz burada bı el atalım ıstersenız su olaya bı derın ınceleyın.Bu adamın 4 sampıyonlugu var.hadı sızın adaylara bakalım.

ersun 0
samet 0
senol 0(dunya 3.lugu)
vahid 0

burada ele avuca gelır tek adam senol hocaydı.Ama nıye dunya kupasından sonra seul e gıttı avrupadan teklıf almadı bunları dusunun azıcık.Avrupa da basarı ıstıkrar ıster bu adamın bugune kadar calıstırdıgı takımlarda ortalama durma suresı 3 yıldır.ve bu 3 yıl veya fazla calıstıgı takımlarda sampıyon yapmıs bı TD.Su an bızım karsımıza sızın o begenmedınız Anderlecht Genk C.Brugge den bırı cıksa bızım gıbı buyuk mac handıkapı olan trabzonsporumuz hangısını yenebılır.Iskembeden atmayalım arkadaslar azıcık cıddıyet azıcık....

Serdær
Sadri Başkan öyle bir hoca getireceğimiz kombine patlaması olacak dedi !

Bu mudur ?

Teşekkürler Sadri Şener.

Laz_61
Bu Adami burda savunanlar kac kere macini izlemis...Millet Rijkardi begenmez oldu...Kedi uzanamadigi et mundar dermis misali konusun durun...size özel Transfer olarakta Bernd Thijs,Van De Paar yanindada Karel Dhaene

denizgrsy
Hoca seçimini eleştirmem , çünkü ; ismi büyük hocaların her takımda mükemmellikler yaratacağının garantisinin olmadığı gibi , sıradan bir ligden gelen bir hocanın da başarısız olacağını düşünmek , daha sahaya inmeden karşı saflara geçmek biraz haksızlık olur . O bakımdan takımımıza yeni teknik direktörümüzün başarılı olmasını dilerim .

eleştirdiğim tek nokta şudur baştan beri ; neredeyse bir hafta sonra kamp başlayacak ve anca bir teknik direktör gelebildi. bu konuda çok ama çok geç kalındı diye düşünüyorum ve eleştirim sadece bu geç kalınmışlık üzerine.

Tekrar Hayırlı Olsun , inşallah bu sefer olacak...

Süleyman Sofu
adamın aldığı kupaları görmeyen göze gözlük takında iyi bakın zamanında eric geretste böyle gelmişti ne oldu şampiyon yaptı takımını adam iki farklı takımı şampiyon yapmış kupalarla nerdeyse müze kurmuş ama yok biz alimiz eleştiririz yuh ya bu nasıl taraftarlık yuhhh

kahramanhamsi

Kesinlikle katılıyorum . Yönetim sağ gösterip sol vurdu. SAdri Şener in SAmet Aybaba olayından sonra taraftara tavır yapıp, kongreye gitme ve başkan adayı olmayacağını söylemesine rağmen yeniden başkan adayı olması kendi itibarını zedelemiş, trabzonspor a da zaman kaybettirmiştir. Bu başkanla başarı mümkün değildir . Yeniden aday olmaması gerekir . Olacak şey devre arasında başkan da teknik direktörle birlikte gidecektir . Kendi ayağına kruşun sıkmıştır Başkan. Başarılı olma ihtimali mümkün değildir. Allah ömür verirse 2010 ocak-şubat aylarında burada olursak sonucu görürürüz.
Sadri Şener takımın başına SAmet Aybaba yı getirmek istemekle zaten ne kadar dar görüşlü , vizyonsuz bir adam olduğunu belli etmiştir.Trabzon bu kadro ve hocayla en iyi ihtimalle 4. olur . ha 4. lüğü başarı oalrak gören arkadaş varsa diyeceğim hiçbirşey yoktur. Başkan devam etmesin . YEni başkan , yeni bi sinerji ile yola devam edilmelidir.

Paksoy
22.06.2009, 20:15

senol güneşin başrısı yok mu ?????????

Serdar A
@erdal
... senin bilmediğin o kadar çok şey varki. trabzonda yaşamıyosun sen sanırım.bu arada bu adnan demiri iyi bi araştır bakalım ts ye ne kadar futbolcu getirmiş ve kimleri getirmiş.ts sıkıştı mı bu adam girer devreye nerde işe yaramaz adam var getirir.kulubün daimi menejeri senin anlayacan

Herkesin ihtiyacı var araştırmaya .

Örneğin son zamanlarda kulübe önerdiklerinden Byran Ruiz , Tom de Sutter , Losada aklıma gelen isimler .

Tabi bu işler birazda bütçe meselesi , şapkadan tavşan çıkmıyor .

marcelinhos100
Trabzonspor ile anlaşan Broos’un yurttaşı olan ve Trabzonspor’da da görev yapan iki Belçikalı Teknik adam Urbain Breams ile Leekens medyatrabzon’a konuştu.

Medyatrabzon Urbain’i Andwerd’deki tatil evinde buldu. Urbain, Broos’un kendisi ile görüştüğünü belirtti ve Broos için şunları söyledi..

“Sabırlı bir teknik adamdır. Oyunu iyi okur. İyide çalıştırır. Belki tek dezavantajı Türkiye’yi tanımıyor oluşudur. Kısa sürede adapte olur. Ben kendisine bazı öğütlerde bulundum. Beni de dinler. Trabzonspor hakkında çok olumlu konuştum. Sert bir mizacı vardır. Özellikle idmanlarda taraftarın takımı ateşlemesine sevinir. Medya ile mesafe koyar, bildiği doğrulardan taviz vermez”

Broos hakkında bir başka bilgiyi de medyatrabzon Leekens’den aldı.

Leekens’i Hollanda’da bulan medyatrabzon’un konu ile ilgili sorusunu şöyle cevaplandırdı;

“ Broos, Belçika’da kariyeri olan bir teknik adamdır. Yıldız futbolcuyu sever ama kollamaz. Bence çok genç isme ilgi gösterecektir. Bunu ondan bekleyin. Kendisine Trabzon’un futbolu bilen bir il olduğunu ve şehrin futbolu yakından takip ettiğini söyledim. Bu yakın ilgi O’nu çok mutlu eder. Özellikle de ofansif futbolu sever. Çok iyi de oyun okur. Biz ona burada tilki gibisin deriz..”

Kazım Uzunboy
Tanınmayan kimse ile başarılı olunamaz mı yahu ?

Colman'ı, Yattara'yı kim tanıyordu ? Kimse.

Tamam işte, sabredelim bakalım neler olacak.

Umut Kanber
ben öyle bisi demedim:)

Yanlisin var.

sene basındakı Brugge macından bahsedıyo sanırım :D

tmrst
22.06.2009, 20:16
hayırlı olsun...
ama beklentiler karsılanamamıstır.verilen sozler tutulamamıstır.
dünya çapımda bi hoca olduğunu düsünmüyorum.
yonetim benim gözümde irtifa kaybetmeye devam ediyor.
bilmiyorum belki biraz erken konusuyorum ama 2 kere 2 her zaman 4 ediyor.
çok az kişinin inanacağı bi hoca olacağını düsünüyorum

vaslat
22.06.2009, 20:17
Trabzonspor en doğru kararı verip en doğru hocayı bulmuştur gerisi hikaye kendini futbol dehası sanan futbol fakirleri bundan sonra hoca hakkında olumsuz görüş bildirmemesi TS için en hayırlısı olacaktır

Kadir
kahramanhamsi bir sen eksiktin .

Provokasyon tayfa tamamlandı .

Süleyman Sofu
alanzinho köy liginden gelmiş diyen eziklerden ne farkınız var bi söyleyin bana ne oldu sora cimboma çaktı şans dediler gitti körfezede çaktı dut yemiş kelaynak gibi kaldılar dikkat edin yakında bu lafları yalarsınız...

mavikan
ona vıdı vıdı.. buna vıdı vıdı..
bi ezikliğiniz mi var sizin ya!

Burçak
ben şunu anladım ki, biz kimi alırsak alalım taraftara yaranamaz.
Şenol Güneş gelse adamı geldiğine pişman ederiz.
Yabancı gelse bu kim deriz.
Ne sanıyordunuz Morinhomu gelecek ti? :)

marcelinhos100
22.06.2009, 20:18
Trabzonspor’un her türlü zeminde anlaştığı Belçikalı teknik adam Broos, yardımcı teknik ekibini de kuruyor.

Broos’ün teknik kadrosu 12 kişiden oluşacak. Bu kadronun 2’ini Broos kendisi getirecek.

Metin Diyadin, Broos’un 1. Yardımcı teknik adamı olacak.
Broos, 2. Yardımcı teknik adamını ülkesinden getirecek. Bu teknik adam rakipleri de izleyerek rapor verecek. Kondinsoyen de Broos’un önereceği isim olacak. Broos, ayrıca yönetimden bir istatikçi istedi.

İstatikçi konusunda ise Metin Diyadin sorumlu olacak. Diyadin statikçiyi bulacak. Öte yandan teknik kadroda bir fizyoterapis, iki yardımcı hoca bir kaleci hocası da bulunacak.

Broos, alt yapı ile ilgili olarak da detaylı bilgiler aldı. Alt yapı konusunda bazı önerilerinin de olabileceğini belirtiyor.

Laz_61
haklısın, bence yönetime destek vermek zorunda değilsin ama takıma destek olmak zorundasın "taraftarsan".
forma yine alınacak, kombineler yine bitecek, kartsa kart, deplasmansa deplasman...
yaz domatesi değil ki bu atayım buzluğa kışın yerim demeye.

Renktas ben Yönetime Muhalefetim dedim Takima degil...Ben Trabzonsporluyum burda bunu bi ALLAHIN kulu bile tartisamaz...Sadri Senersporlu degilim...insanlar gelip gecicidir burda Özkan Sümeri Atay Aktugu Nuriyide elestirdik....Yönetim taraftari aptal yerine koydu 2 ay bekletti Rijkard gibi ses getirecek adam alacagiz dedi gitti kimi aldik Küme düsmüs takimin hocasini aldik..Ben aptal degilim ...

Mehmet SELEN
Hoca seçimini eleştirmem , çünkü ; ismi büyük hocaların her takımda mükemmellikler yaratacağının garantisinin olmadığı gibi , sıradan bir ligden gelen bir hocanın da başarısız olacağını düşünmek , daha sahaya inmeden karşı saflara geçmek biraz haksızlık olur . O bakımdan takımımıza yeni teknik direktörümüzün başarılı olmasını dilerim .

eleştirdiğim tek nokta şudur baştan beri ; neredeyse bir hafta sonra kamp başlayacak ve anca bir teknik direktör gelebildi. bu konuda çok ama çok geç kalındı diye düşünüyorum ve eleştirim sadece bu geç kalınmışlık üzerine.

Tekrar Hayırlı Olsun , inşallah bu sefer olacak...

Arkadaşlar eleştiri yapacaksanız bu şekilde yapın.Tebrikler renktaş forumda sizin gibileri görmek beni sevindiriyor.

Cem Kıran
Vahid hoca milli takımı bırakmadı . İki takımı çalıştırması zor , sezon içinde çarşamba milli takım cumartesi kulüp maçı dönemleri var .

Henüz adam Trabzona ayak basmadan kovuldu .

Başlıkta çok fazla FALCI var .

Vahid hocayı mı kötülüyorsun? Vahid hoca zamanına kadar en iyi kadromuzla fbyi yenemezken bu adam dandik bir kadroyla kadoköyde ecel terleri döktürdü fbye..Bu dandik kadroyla bjk'yı yendi İnönü'de karlı havada hatırlıor musun? Manisa çıkış yaptığı dönemde deplasmanda aldı geldi hem de Frthat gibi beceriksize gol attırdı o adam..Disiplin koydu takıma.Elini kolunu sallaya sallaya gezen adamlar tesislerden çıkamaz oldu futbolcular isyan etti nie çünkü rahata alışıklar istedikleri gibi gezip tozacaklar.. yönetimde Albayrak yönetimi vardı hatırlatırım..Adam diyorki bir sorun paylaşacağım ama kimseyi bulamıyorum sen kalır mıydın böle bir yönetimle? Kusura bakma ama sende Medyum'sun ya bende iyi biliyorsun

Süleyman Baykan
22.06.2009, 20:19
Bu Adami burda savunanlar kac kere macini izlemis...Millet Rijkardi begenmez oldu...Kedi uzanamadigi et mundar dermis misali konusun durun...size özel Transfer olarakta Bernd Thijs,Van De Paar yanindada Karel Dhaene

ya arkadaşım eleştirsem ne olcak gidip hayır bu imza atılamaz mı dicem biz sadece maddi manevi destekle yükümlüyüz bu takıma taraftar olarak sen sinir krizleride geçirsen artık hocamız bu bence olumlu yönden bakmak en iyisi mutlu ve umutlu olursun o zaman;)

Serdær
22.06.2009, 20:20
6 ay durur daha sonra Şenol Güneş gelir diye düşünen varmıdır ?

jetair
Bundan sonra eleştiri yapmanın hiçbir faydası yok artık eleştiri büyük zarar
verir,memnun olmayan arkadaşlarımız dahi susmalı ve destek vermeli Sadri
Başkana'a destek olalım

Zafer Fidan

Sen kac macini izledinde elestiriyorsun? Bos bos konusma, cok ilginc bir taraftar profilin var

duman6kelimeler
adını ilk defa duydum..

hayırlı olsun diyelim..

Fatih Kuloğlu
http://img208.imageshack.us/img208/6513/hugoelmasvadisi.jpg

Hoş geldin Hugo ! Ligdeki Cadı Sila'lara ÖLÜMM ! xD

Dip.Ing.Mag.
22.06.2009, 20:21
Hoca alindi , hakkimizda hayirli olmasini cenab-i haktan diliyorum. Bu saatten sonra elestirmenin bir manasi yok , elestirilerimizlen ancak klübe, yönetime ve takima zarardan baska birsey vermeyiz.artik futbolcu transferlerinde sira onun icin yapici olmaya calisip, özellikle maddi destege gecmemiz lazim organizeli bir sekilde, manevi destegimizi herzaman verdik zaten biz cefakar Trabzonspor taraftarlari olarak.Artik is bizde arkadaslar,kombineler,klüp kartlari ve formalar kalmasin . bizim de desteklerimizle beraber yapilacak nokta transferler ile neden basari gelmesin ki ...!

İlker ToSun

zaten olacak olan da o, ki yazdım da bunu buraya :)

şenol güneş hayırlı olsun ...

Muhammed
Hiç şaşırmıyorum forumdakilere Sylva gelir youtubedan yediği gollere bakıp bu nasıl kaleci derler 2 hafta ooo harika kalecimiz var derler. Alanzinhoya neler neler dediler sonra harika topçusun. Herkes lafını daha çok yicek. Bugün adama sövenler yarın kim bilir neler derler.

Umut Kanber
ericson u bı duydu mıllet.Zannedıyor ki Van basten.Ancelotti.Mourinho falan gelecek bence yonetım akıllıca olanı yaptı.Gıdıp 3-4m € bı td ye yıllık verecegıne onu bonservıs parası yap Arango yu al.Perisic i al ama bızdı bunu anlayacak taraftar yok.Istedıklerı Td gelse bu seferde transfer yapılmadı dıye topa tutardı.Odun geldınız odun gıdeceksınız ne dıyım daha

Punisher-61
insallah hayirli olur..erikson zacaroni gibi isimle gündemi mesgul ederken bunu almamiz tuf oldu.. ama insallah bu adami " bundan sonra yabanci teknik direktörü olsunda ne olursa olsun "mantigiyla almamislardir

hic olmazsa yeni teknik direktörümüz kampa yetisecek :) taraftari pek heycanlandiran bir isim degil.. sonrada kimse gelip demesin kombinelere neden ilgi az...

Zafer BİLGİN
ooo hayırlı olsun.Yine istemezükçüler çıkmış piyasaya.

Daha adamın adını bilmeden,HABUNLA BAŞARI OLMAZ.KOVUN GİTSİN diyenler sarmış etrafı.

Kardeşim,herkes şunu aklının bir kenarına koysun;

BU TAKIMIN SORUNU TEKNİK DİREKTÖR DEĞİL,GELEN HOCANIN ARKASINDA DURMAMAKTIR.

arifemre
22.06.2009, 20:22
Trabzonspor ile anlaşan Broos’un yurttaşı olan ve Trabzonspor’da da görev yapan iki Belçikalı Teknik adam Urbain Breams ile Leekens medyatrabzon’a konuştu.

Medyatrabzon Urbain’i Andwerd’deki tatil evinde buldu. Urbain, Broos’un kendisi ile görüştüğünü belirtti ve Broos için şunları söyledi..

“Sabırlı bir teknik adamdır. Oyunu iyi okur. İyide çalıştırır. Belki tek dezavantajı Türkiye’yi tanımıyor oluşudur. Kısa sürede adapte olur. Ben kendisine bazı öğütlerde bulundum. Beni de dinler. Trabzonspor hakkında çok olumlu konuştum. Sert bir mizacı vardır. Özellikle idmanlarda taraftarın takımı ateşlemesine sevinir. Medya ile mesafe koyar, bildiği doğrulardan taviz vermez”

Broos hakkında bir başka bilgiyi de medyatrabzon Leekens’den aldı.

Leekens’i Hollanda’da bulan medyatrabzon’un konu ile ilgili sorusunu şöyle cevaplandırdı;

“ Broos, Belçika’da kariyeri olan bir teknik adamdır. Yıldız futbolcuyu sever ama kollamaz. Bence çok genç isme ilgi gösterecektir. Bunu ondan bekleyin. Kendisine Trabzon’un futbolu bilen bir il olduğunu ve şehrin futbolu yakından takip ettiğini söyledim. Bu yakın ilgi O’nu çok mutlu eder. Özellikle de ofansif futbolu sever. Çok iyi de oyun okur. Biz ona burada tilki gibisin deriz..”
hayatımda ilk defa medyatrabzon a inanmak istiyorum :)

Emirhan Makul

Seul Başkanının "Sizin Şehirinizin nufusunu bilmiyorum ancak 12 milyon insan Şenol güneşin gitmesini istemiyor bilmem anlatabildim mi"

Sözümden sonra Şenol güneş defterinin kapandığını düşünüyorum.

bordo61
Yabancı Bir hocamız oldu.Umarım Yabancı Kalmaz da başarılı olur.

gkdnz
22.06.2009, 20:23
Hayırlı uğurlu olsun...İnşallah güvenmeyenleri mahcup edecek ben şahsen ümitliyim...

KERİM
GS rijkaard ı getirmek için 1 ay uğraşmış ve Bunlar olurken tek bir haber bile çıkmıyor,Medyada imza günü öğreniyor olayı.Yani sessiz sedasız.AMA Bizde sadri başkan eriksonn la görüşme başladığı anda medyaya açıkladı.Neydi bunun sebebi?Gelmeme ihtimali daha büyüktü zaten ama bu taraftar o ismi duyduktan sonra bu isimlere burun kıvırıyor.
Keşke bunlar sessiz sedasız olsaydı.Hiç olmassa bu kadar kaos a düşmezdik :(

Mehmet_Mercanlı

:alkış: zafer abi ağzına yüreğine sağlık süper bir yorum :alkış:

arifemre
Yabancı Bir hocamız oldu.Umarım Yabancı Kalmaz da başarılı olur.
bence asıl biraz "yabancı kalırsa" başarılı olur :)
hocaya dünya para verilmediğine göre "hepinizi transfer başlığına davet ediyorum" :)

Ömer1967
22.06.2009, 20:24
inşallah hayırlı olur

Dip.Ing.Mag.
22.06.2009, 20:25
hocaya dünya para verilmediğine göre "hepinizi transfer başlığına davet ediyorum" :)

evet hadiyin usaklar simdi transfer basligina :)

firidin61

Ben hemen bu sorunun cevabına '' Evet '' diyerek yerimi alayım . Bence aksi süpriz olur . Hem yüzünden nur akan bir hoca . Hocam kan tutmadı deriz olur biter .

Önce sabretmeyi öğrenelim . Ben Ersun Hoca gittiğinde de yanlış yapıldı dedim şimdi bu hoca da giderse yanlış yapıldı diyeceğim . Ama 3 aşağı 5 yukarı hatırlıyorum Ersun Hoca'nın arkasından nara atanları bakalım bu hocaya ne kadar dayanabilecekler ;) Ölüm olmazsa buralardayız o zaman hesaplaşacağız hemde belgeleriyle :rolleyes:

Not : Bence şampiyonlukta alsa bundan önceki kariyeri yeterli değil . Umarım beni yanıltır ...

Hayırlı Olsun .

Sayg ,

Fatih Kuloğlu
Hayırlı olsunnn

marcelinhos100
Maalesef futbol bilgileri youtube ve google endeksli olan ama kendilerini futbol konusunda otorite ilan eden maalesef en üzüldüğüm de Trabzonspor taraftarı kimliğini taşıyan arkadaşlar sabredin takıma 3 oyuncu alınsın takım kampa gitsin sonra lig başlasın eğer başarısız olursak ki salyalarınız akıyor hissediyorum başlarsınız konuşmaya ama şimdi susun ne Hugo Broosun ne Metin Diyadinin nede Başkan Sadri Şenerin sizin yazdıklarınızla pes edeceklerini zannetmeyin Şampiyon Trabzonspor en büyük Trabzonspor en iyi hoca Hugo Broos.....................

krdnz
İnşallah o kadar başarılı olur ki seneye avrupadan gelecek tekiflere burada insanlar onu çok seviyor diye cevap veririz.

Samet Berber
Hayırlı olsun , ben başarılı olacağına inanıyorum bir an önce transferleri de bitirelim .

onurts61
hayırlı olsun , inşallah başarılı olur...

Süleyman Sofu
demedi deme ibrahim bu taraftar bu hocaya yazdıklarından pişman olup tükürdüğünü yalarrr

bordo61
22.06.2009, 20:26
yandan ericsonu da andırıyor.

:D Yapmayın yahu

Punisher-61
22.06.2009, 20:26
büyük oynamaya calistik tutunamadik....yine Z plani olani aldik diyebiliriz

Laz_61
22.06.2009, 20:27
ooo hayırlı olsun.Yine istemezükçüler çıkmış piyasaya.

Daha adamın adını bilmeden,HABUNLA BAŞARI OLMAZ.KOVUN GİTSİN diyenler sarmış etrafı.

Kardeşim,herkes şunu aklının bir kenarına koysun;

Zafer Abi bu Taraftar Ahmet Özeninde arkasinda dururdu....2 ay gezdiler dolasdilar dünya turu yaptilar Faruk Kancanin Brezilya macerasi gibi bula bula bunumu buldular yani...madem bunu alacaktin niye bekletin 2 ay...

hüseyin1975
Birbirimizi kirmaya gerek yok!
Elbette TD Destek olacagiz ama bu demek degildir ki, Yönetimi elestirmeyecegiz!

Bu TD ne A, ne B, nede C Planimiz degildi!
Istenilen TD maalesef olmadi, Vahid Hocadanda tam Cevap alamayinca ve Kamp Dönemi yaklasinca acele bir TD ile anlöasmak zorunlulugu hisedildi.
"Son Dakikada" alinabilecek Hocalarin arasinda elbette en kötü secim Sayin Broos degildir.

Sayin Broosu Belcikada kazandigi Kupalardan dolayi Tebrik ediyorum ve Saygi duyuyorum ama Belcika Liginde kazanilan Basari büyütülmemelidir.
Insaallah basarili olur, zira onun Basarisi Trabzonsporumun basarisidir.
Fakat bence ilk yariyi ilk 3 icerisinde bitiremezse, Derin TS onu gönderecek ve Senol Hocami getirecek.

Kafalar degismedikce kimi getirsen BOS!!!

Serdar A
Vahid hocayı mı kötülüyorsun? Vahid hoca zamanına kadar en iyi kadromuzla fbyi yenemezken bu adam dandik bir kadroyla kadoköyde ecel terleri döktürdü fbye..Bu dandik kadroyla bjk'yı yendi İnönü'de karlı havada hatırlıor musun? Manisa çıkış yaptığı dönemde deplasmanda aldı geldi hem de Frthat gibi beceriksize gol attırdı o adam..Disiplin koydu takıma.Elini kolunu sallaya sallaya gezen adamlar tesislerden çıkamaz oldu futbolcular isyan etti nie çünkü rahata alışıklar istedikleri gibi gezip tozacaklar.. yönetimde Albayrak yönetimi vardı hatırlatırım..Adam diyorki bir sorun paylaşacağım ama kimseyi bulamıyorum sen kalır mıydın böle bir yönetimle? Kusura bakma ama sende Medyum'sun ya bende iyi biliyorsun

:) .

Ben Vahid hocayı mı kötülüyorum :)

Yahu önce laf yetiştireceğinize ne yazdığımı iyi okuyun . Diyorum ki Vahid hoca teklifi kabul etmedi . Yönetimde hem milli takım antrenörü olan bir hocayı takımın başında istemedi .

Ardından Broos'un Trabzon'daki görevine ömür biçince bende adamı daha gelmeden kovdunuz dedim .

Forumda falcılık var , evet . Özellikle her yeni isim gündeme geldiğinde bilgisizliğini ayan beyan ortaya koyan arkadaşlarda .

Bu söylediklerimden çıkardığınız anlam yukarıda yazdıklarınız ise sizi takdir ediyorum .

Mustafa Önal
benim için hoca isminden çok TRABZONSPOR un plan ve programsızlığı, oyun yapısının olmayışı, her gelen hocaya her yıla göre değişmesi kahrediyor.
büyükler daha iyi bilir. CRUY , BRÇADA futbolcuyken devrim yaptı. sonra hoca oldu ve daha büyük bir devrim yaptı. total futbol dediğimi şeyi tam olarak BARÇA ya yerleştirdi. o günden sonra BARÇA da total futbol dışında bir şey oynanmaz. ona göre hoca alınır ona göre topçu alınır. alt yapısı ona göre eğitim verir.

bizde ben bildim bileli bir düen yok. ne alt yapıda ne A takımda. yılda 2 hoca. 1 sezon 5 önliberolu, diğer sezon 2 önliberolu.

TRABZONPOR yönetimi geçen sezon 3 yıllık bir planla yola çıktı. yola çıakrken çok umutluyduk. 3 yıllık planda biz düzenimiz bir çarkımız olacak. dişlilerin değişmesi düzeni bozmayacaktı. gel görki ne düzen ne çark ne plan ne proje bu şehirde işlemiyor.

umarım güzel bir proje ve bize uyacak oyun anlayışı oluşturur hoca. caminanın özellikle çok kelle götüren yönetimin TRABZON KANADI hocaya sahip çıkar.
yap boz oynamaktan sıkılmayan tek şehir olmaktan bıkarız umarım.

akin0834
22.06.2009, 20:28
4 kere yılın teknik trektörü...4 lig şampiyonlugu...kupalar....şampiyonlar ligi tecrübesi...tam isabet

evranosbey61
inşallah bşarılı olur.yeni hocamız hayırlı olsun.saçma sapan eleştirilerin anlamı yok.broos türkiyede trabzonun başına gelebilecek en iyi hocadan 10 gömlek üstün bi kariyere sahip.

KERİM
hayatımda ilk defa medyatrabzon a inanmak istiyorum :)
bende bu kez inanmak istiyorum ama bu medyatrabzon yaptığı haberler doğrultusunda tek kişinin oturup keyfşne göre yazdığı bi site imajı veriyor.

lutfu61
sorun teknik direktörün kalitesi veya ona destek olunması değildir, başkanın yaptığı açıklamalardır
kombine patlaması yaratacak td ve transferler yapacağını söyleyerek camiayı beklenti içine soktu, en başta bunları söylemeden bu adamı takımın başına getirseydi hiç bir sorun olmayacaktı, çünkü takımın kapasitesi belliydi

ama o pireyi kızıp yorgan yaktı, devlerle görüştü, ama 2. sınıf belkide gençlerbirliğini çalıştırabilecek kapasitede bir teknik direktörü takımın başına getirdi, tabiki bu taraftarın görevi sonuna kadar bu takımın arkasında durmaktır, ama başkan bunca zamanki yaptığı güzel işleri bir çırpıda silip atmıştır, olası bir başarısızlıkta tüm suç başkanın olacağı gibi şampiyonlukta başkanın eseri olacaktır

yeni sezon bizim sezenomuz olsun dileğiyle...

bordo61
22.06.2009, 20:29
Gelmeden Eleştirilen Bir Teknik Direktörümüz Var

Laz_61
Maalesef futbol bilgileri youtube ve google endeksli olan ama kendilerini futbol konusunda otorite ilan eden maalesef en üzüldüğüm de Trabzonspor taraftarı kimliğini taşıyan arkadaşlar sabredin takıma 3 oyuncu alınsın takım kampa gitsin sonra lig başlasın eğer başarısız olursak ki salyalarınız akıyor hissediyorum başlarsınız konuşmaya ama şimdi susun ne Hugo Broosun ne Metin Diyadinin nede Başkan Sadri Şenerin sizin yazdıklarınızla pes edeceklerini zannetmeyin Şampiyon Trabzonspor en büyük Trabzonspor en iyi hoca Hugo Broos.....................

Köpekte olduk ya bravo yani...

[KAPLAN]
İsimlere takılmayalım. Daha fazla geç kalmanın lüzumu yoktu. Disiplinli bir antrenörse ne mutlu bize... Şimdi eksik bölgelere transfer zamanıdır. Uefa'da muhtemel rakiplerimiz oldukça güçlü.

Travelair
22.06.2009, 20:31
Hayırlı olsun. Trabzonspor'un hocası mı olacak? O zaman desteklememek için bir sebep görmüyorum. Nedeni de yönetime güvenmem. Umarım kaliteli transferlerle kadroyu yükseltirler

Kıvanç Çuvalcı
hayirlisi olsun,umarim basarili olur ben kendi adima beklerim ,destekde olurum,zamanda tanirim ondan sonra bir yorumda bulunuruz su an icin cok erken.onemli olan ismi,cismi kariyeri degil yapicaklaridir sonucta bizim sartlarimiz belli,sehrin sartlari belli cok cok buyuk isim getiremiyoruz iste bu kadar acik neden bazilari anlamak istemiyor anlamiyorum.

bordo61
Seviyenizi Takınının Arkadaşlar

Erdal
Bu arada şampiyonluk benim ikincilik ortada diğer ihtimaller karşı tarafın...Yemek için bahisler açık hala :)

biltrabzon
werner lorant in belcika versiyonu.fenerin dedesi gitti,bizim dedemiz geldi.

Erdem Keser
Kurt hocaları her zaman sevmişimdir. Breams hocanında hakkındaki düşünceleri olsun , kariyerinde elde ettiği şampiyonluklar olsun hocamız hakkında önemli birer referans.Bize düşen hocamıza sahip çıkmak ve süregelen düzeni yıkmak.

Sadece kariyerindeki kupaların yüzüsuyu hürmetine olmasın desteğimiz.Hocanın yanında olalım.

sulo61gun
22.06.2009, 20:32
yahu siz adnan demiri yeni mi duydunuz bu adam yıllardır (3-5 sene değil)yönetimler değişir ama ne hikmetse bu adnan demir demirbaş kulupte sanki:) bu takıma getirdiği topçulara bakın diyorum bunları hayrına mı getirdi sizce hadi getirdiği topçular topçu olsa helali hoş olsun.hangisinden fayda gördü ts sammerslar falan hepsi ikinci sınıf topçulardı.

ayrıca madem katara gitmek istiyodu yattara o zman engelleseydi ya adnan bey.belki yattara basına çıkıp o açıklamaları yapmazdı o zaman .trabzon dışardan göründüğü gibi değildir arkadaşlar burda herkes herşeyi çabuk duyar.herkes de birbirini tanır

son olarak burda ts de başkanlık yapmış ve bence de tarihin en kötü başkanına neredeyse ana avrat düz gidilirken(bana göre çok yanlış), ts ye yıllarca ikinci sınıf topçuları getiren adama kan emici demiyecez de ne diyecez

kahramanhamsi
kahramanhamsi bir sen eksiktin .

Provokasyon tayfa tamamlandı .

Ne provakasyonu kardeşim fikirlerimiz söylüyoruz.2005 ten beri çok yoğun olmasa da bu foruma yazıyorum . Dediklerimiz hep çıkmıştır bakın eski yorumlara . Ha dediklerimiz çıkmıştır derken biz çok iyi anlarız bu işten tarzında bir ukalalık yapmak için söylemiyorum . Tam aksine futbol sıradan bir insanın dahi yorum yapabileceği bir spordur.

Sen Ericksonlarda souness lerde dolanıp gidip belçikalı hocayı alıyosan büyük düşünmüyorsun demektir. Siz erickson veya souness neden gelmedi sanıyorsunuz . Adamlar 2-3 tane iyi oyuncuyla gelmek istediler . Adamların kariyerleri ortada . Bizim başkanda bütçe ksııtlı deyince iş yattı.Yeni gelen hocada böyle mi yok kimi getirseniz ses çıkarmıycak adam parasını almaya bakıcak .
Arkadaşlar bu sezon biiz yanıltmasın fenerbahçe ve Galatasaray ın tarhilerindeki en kötü sezonlarından birinde biz 3.olabildik. bu taraftar kardeşlerimizi yanıltıyor .
Bu takım iyi bir takım değildir . Benim kanaatim : devre arasında Başkan ve teknik hoca gider yeni başkan gelir. Bu yüzden Sadri Başkan aday olmazsa kendi için ve Trabzonspor için hayırlı bir iş yapmış olur.

Yanılıp yanılmadığımızı da 2010 devre arasında Allah ömür verirse görürüz.

Bizim taraftar olarak en büyük eksiklerimizden biri eleştiriyi kabul edememek ,Eleştiri yapanı hemen provakatör , düşman ilan etmek . Bu yüzden 26 senedir bekliyoruz. Eleştiri yapanlar , hataları söyleyenler hep dışlandı bu takımdan.Negatif olmamak elbette önemli ama eksiklikleri de söylemek gerektiği kanısındayım.
Elbette katılmayanlar olur fikirlerimize,saygı duyarız...

marcelinhos100

aferin aferin aferin çook düşündünmü yazarken:alkış::alkış::alkış: :eek:

bordo61
Takımımızın yeni teknik direktörü Hugo Broos'un kariyeri şöyle:

Oyunculuk kariyeri

Yeni Teknik Direktörümüz Hugo Broos 10 Nisan 1952 tarihinde Belçika’nın Humbeek kentinde dünyaya geldi. Futbol kariyerine doğduğu kent olan Humbeek’de başlayan Broos 18 yaşında R.S.C Anderlecht kadrosuna dahil oldu. 13 yıl R.S.C Anderlecht takımında görev yapan Broos, bu süre içiresinde 4 Avrupa Kupası finali, 3 Lig Şampiyonluğu ve 4 de Belçika Kupası kazandı. 1974 ve 86 yılları arasında 31 milli maç oynayan Belçika Milli Takımı’nın 24’ünde forma giydi. 1986 yılında Meksika’da düzenlenen Dünya Kupası’nı 4. sırada tamamlayan Belçika Milli Takımı kadrosunda yer aldı. 1983 yılında Belçika’nın bir başka ünlü takımı Club Brugge’e transfer oldu. Bu sürede takımıyla 1 lig 1 Belçika Kupası şampiyonluğu kazandı. Kariyeri boyunca sadece iki takımda forma giyen Broos 1988 yılında futbolu bıraktı.

Teknik adamlık kariyeri

Futbolu bıraktıktan sonra teknik direktörlüğe başlayan Broos ilk deneyimini 1988 -1991 yılları arasında R.W.D. Molenbeek takımında yaşadı. 1991 yılında Club Brugge teknik direktörlüğüne getirilen Bross altı yıl görev yaptığı bu takımla birlikte 2 defa lig şampiyonluğu, 3 defa da Belçika Kupası kazandı. 1997 – 2002 yılları arasında Excelsior Mouscron takımını çalıştıran Hugo Broos 2003 -05 yılları arasında R.S.C Anderlect takımının başında yer aldı. R.S.C Anderlecht ile birlikte Şampiyonlar Ligi’nde mücadele eden Broos 2003-04 sezonunda bir kez daha Belçika Ligi Şampiyonu oldu. Hugo Broos Anderlect’in ardından 2005-08 yıllarında K.R.C Genk takımında görev yaparken geçtiğimiz sezonun ikinci yarısında Yunanistan’ın Panserraikos FC takımını çalıştırdı.. Hugo Broos kariyeri boyunca 2’si Club Brugge (1992-1996), 1’er tanesi de R.S.C Anderlect (2004) ve KRC Genk (2007) takımlarında olmak üzere 4 defa yılın teknik direktörü ödülünü kazandı. Hugo Bross evli ve ikisi kız biri erkek 3 çocuk sahibi.

RESMİ SİTE

haLino
yandan ericsonu da andırıyor.

HAHAHHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHA HAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHA
HAHHAHAHAHAHHAHAHHAHAHHAHAHAH

:alkış::alkış::alkış::D:D:D:D

onur-ts
22.06.2009, 20:33
hayırlı olsun tüm camiamıza.bu hacaya güvenesim geldi içimden birdenbire.ve güneviyorum.oynattığı sistem-taktik vs. nedir bilmiyorum ama başarılı olacaktır.tek temennimiz budur...
şimdi sıra transferlerde...

Eren Karaahmetoğlu
22.06.2009, 20:33

Desene yine çekicez hoca konusunda senin bu yazılarını:)

serturkmen
22.06.2009, 20:34
Renktas ben Yönetime Muhalefetim dedim Takima degil...Ben Trabzonsporluyum burda bunu bi ALLAHIN kulu bile tartisamaz...Sadri Senersporlu degilim...insanlar gelip gecicidir burda Özkan Sümeri Atay Aktugu Nuriyide elestirdik....Yönetim taraftari aptal yerine koydu 2 ay bekletti Rijkard gibi ses getirecek adam alacagiz dedi gitti kimi aldik Küme düsmüs takimin hocasini aldik..Ben aptal degilim ...
hangi ses getirecek adam renkdaşım rijkaard mı?şu sparta rotterdam'ı küme düşüren hocamı?kendi ülkesinin milli takımından kovulan rijkaard mı?

tamam renkdaşım kimseyi sevmek ve desteklemek zorunda değilsin de sırf muhalefet yapacam iye de olmuyor.şimdi bizim aldığımız hocanın ne farkı var rijkaard'dan?ha barcelona başarısı dersen bizim hocanın ki daha büyük o da rijkaard gibi belçika da ligin en iyi takımlarını şampiyon yaptı.rijkaard gibi ronaldinho,messi,henry,eto'o gibi yıldızları olan takımdan kovulmadı.
millet olarak biz zaten kendimizin olanı yerin dibine sokmaya bayılır elin b.. altın ederiz.

Süleyman Sofu
22.06.2009, 20:35
colman geldiği yer belçika demekki kötü topçu brüls belçikalı hollandada oynuyor demekki kötü topçu yattara belçikadan geldi demekki bi cacık deilmiş mantık buya nasıl mantıksa belçikalıysa vur beline kazmayı işkembeden eleştirmeyi ne kadar seviyoruz