PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hugo Broos | Teknik Direktör

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21

Kazım Uzunboy
30.08.2009, 04:52
Broos'u duygulandırdılar

Karadeniz temsilcisinin 1-0 kazandığı ama tura veda ettiği Toulouse maçı sonrası soyunma odasında ilginç sahneler yaşandığı öğrenildi.

http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm696461.jpg

İlk maçtaki 3-1’lik mağlubiyetin pişmanlığını yaşayan futbolcular, “Bu oyunumuzu lige yansıtırsak, bu kötü dönemi daha kolay atlatırız. Artık ligde gücümüzü göstermenin vakti” diyerek, Bursa karşılaşması için galibiyet sözü verdikleri bildirildi. Futbolcuların bu davranışı üzerine oldukça duygulanan teknik direktör Broos’un da “Hepinizle gurur duydum. Şanssızlığımızı kıracağız” şeklinde karşılık verdiği kaydedildi.

www.fanatik.com.tr (http://www.fanatik.com.tr)

crazyman_61
30.08.2009, 13:25
Broos'u duygulandırdılar

Karadeniz temsilcisinin 1-0 kazandığı ama tura veda ettiği Toulouse maçı sonrası soyunma odasında ilginç sahneler yaşandığı öğrenildi.

http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm696461.jpg

İlk maçtaki 3-1’lik mağlubiyetin pişmanlığını yaşayan futbolcular, “Bu oyunumuzu lige yansıtırsak, bu kötü dönemi daha kolay atlatırız. Artık ligde gücümüzü göstermenin vakti” diyerek, Bursa karşılaşması için galibiyet sözü verdikleri bildirildi. Futbolcuların bu davranışı üzerine oldukça duygulanan teknik direktör Broos’un da “Hepinizle gurur duydum. Şanssızlığımızı kıracağız” şeklinde karşılık verdiği kaydedildi.

o dedikleri sözde iyi oyunu bugünde yansıtırsa galibiyeti unutalım

gustavo_colman
30.08.2009, 13:26
YİNE FARKLı kadro çıkar hoca böyle devam aferin sana

TSKara61
30.08.2009, 14:14
Bu adamdan zerre umudum kalmadi.

Emrah KabuL
30.08.2009, 22:56
Çok güveniyordum ama geleneğe oda uydu.. Gabric gabric dedi transfer ettirdi adam sağ kanatta.. her maç farklı 11'ler vs vs.. yok hocam yok.. bu lig senle bitmez.. Aragones gibi seni bir sezon bekleyemeyiz.. 26 senedir beklediğimiz yetti zaten..!

Selman
30.08.2009, 23:02
Barış'ın oyundan çıkmasının mantıklı nedenini söylersin inşallah Hocam.Düşün düşün bulamadım ben.Takımın önünü kestin resmen.

Özge
30.08.2009, 23:03
Gabric dururken Barış neden oyundan çıktı?Alan ve Yattara neden 18 kişilik kadroda yoktu?Hocam kusura bakma çok soru soruyorum her hafta ama bunları bilmek hakkım sanırım.

albatros
30.08.2009, 23:04
forvet diye yırtınman,gerekirse kriz çıkarman gerekirdi hocam.takımın şu halinden sen de sorumlusun.ama tek sorumlu sen değilsin.

Dursun Kaplan
30.08.2009, 23:06
Gabriç'i ısrarla sağda oynatman, Barış ve Selçuk gibi etkili pas yapan iki adamı kesmen, Serkan'ın yerine oyuna girdiği andan beri oyunu olumsuz yönde etkileyen Tayfun'u alman, çok ama çok saçmaydı.

Osman Yavuz
30.08.2009, 23:09
Bu sonuçları Ersun alsaydı şimdi istifa sesleri yeri göğü inletmişti.Hoca sen de kabahat yok, seni oraya getirenlerde kabahat.Bursaspor'a tarih yazdırdın.Seni canı gönülden tebrik ediyorum, pardon yönetimi.;)

AdemS
30.08.2009, 23:10
Ersun Yanal'a ilk yarı hocası derlerdi.. Çünkü hep takımları çok iyi başlar sonradan düşüşe geçerdi.. Ben ona bile razıyım en azından geçen sezon bize heyecan yaşattı.. Bu sene o heyecanın yüzde 1'ini bile yaşayamıyorum şu an..

albatros
30.08.2009, 23:14
bu senenin dedesi, aragones'i ya da lazaroni'si sen oldun artık hocam bu kesin.
sene başında aldık seni bi kumar oynadık, kaybettik.
iyi bir insansın ama olmadı hocam bizle.

Bartuğ13
30.08.2009, 23:19
bittin benim için broos.herşeyin tek sorumlusu gözümde sensin bu akşamdan sonra.
yönetime laf edilmemeli bence.
sen gittin bu takımın sağ beki yok forveti yok dedin de almadılar mı?
aylarda bir taraflarını yırtmadın mı sol kanadım yok diye?
gidip avrupada oynamayacak adamı zorla aldırmadın mı?
oynadığı ilk maçtan zaten bu kadar yırtınmana anlam veremediğim bu gabriç denen herifi neden maç boyu sağ kanatta oynatıyorsun??????????
4-5-1de güya değiştiryordun kanat ama manisa maçında kanat da değiştirmedin neyse.ama sen 4-4-2ye döndükten sonra neden hala sağ kanatta tuttun bu adamı?
benim başka sorum yoktur.güle güle mr.broos

Varlıbaş61
30.08.2009, 23:23
takımın kondüsyonu sıfırrrrrr
her maç farklı 11
hazırlık maçı yapıyoruz zannediyor herhalde...
yol göründü gibi...

Sinem Yılmaz61
30.08.2009, 23:25
Ya Broos ne yaptin sen su takima, taniyamiyorum artik...Bi Is becererse fena olmaz, insallah gelecekte Macta daha basarili oluruz...

x_man
30.08.2009, 23:25
yok yok seni oraya getirende kabahat

Remzi
30.08.2009, 23:27
Bu adam bizimle dalga geçiyor. Tayfun'da ne buluyor bu adam onu anlayamıyorum. alanzinho'yu Tribüne yollamak da ne demek arkadaş. Yahu oyunu kim ileriye taşıyacak. Her zaman Colman'ın ayağına mı bakacak bu takım?

erolizmts
30.08.2009, 23:27
Bence sadece Broos değil; yardımcılarıda biraz rüyadalar.

TSKara61
30.08.2009, 23:29
-Takim da ciddi kondisyon eksikligi var. Ilk yariyi zor cikariyouz.
-Futbolcularin istisnasiz hepsinde performans dusuklugu var.
-Ayni sekilde takimda ciddi bir motivasyon eksikligi var.
-Gecen sezondan oturmus bir kadro varken 5. haftaya hala iskelet kadro belli degil.
-Sahada ciddi duzensizlik var. Kimin nerde oynayacagi belli degil.
-Oyuncu degisikliklerinin hic biri olumlu degil.
-Rakip analizlerimiz, sahaya ciktigimiz kadrolar hep hatali.

Neyse bu bize iyi bir ders olur umarim. Gecen sezon takim seviyesini asmis beklentilerin ustunde bir performans sergiliyordu. Turkiye'de herkezin begenisini toplamistim. Fakat bir gurup haric. Biz. Bunun hesabini cekiyoruz simdi.

AdemS
30.08.2009, 23:39
Bu Hoca'nın şu andaki Türk hocalarımızdan üstün olduğuna inanmıyorum..Gerçi hazırlık kampından 2 gün önce alınan teknik direktörden ne medet bekliyorsun ki sen Adem?

Sefa Murat Dokuz
30.08.2009, 23:43
Ersun Hoca'nın tırnağı olamazsın.

Arif Timurcioğlu
30.08.2009, 23:52
Pazartesi günü yolcudur abbas bağlasan durmaz. Umarım ben yanılırım benim yanılmam içinde uefada turu atlamak ve gelip bursayı bir güzel yenmek gerekir. Haydi Abbas vakiiiiiiiit tamam,

Akşam diyorsan yine oldu akşam.

Emrah KabuL
30.08.2009, 23:55
Bizde sandık ki Broos'un yanında Dİyadin çok iyi gider ama herşey tepetaklak oldu.. Şu kadroyu ancak bu kadar verimsiz hale getirebilirlerdi onuda başardılar.. Millet Adnan,T.Doğantez,Ayman'lar la maç alıyor bizde şu kadroyla doğru dürüst pozisyon bulamıyoruz.. pozisyon bulamadığımız gibi dandik dandik golleri de yiyoruz her maç..

Erdem Koltuk
31.08.2009, 00:01
Sola adam al dedin aldılar.Peki niye sağda oynatıyorsun?Anlamak mümkün değil.Çıldırıcam.

Kubilay ŞAHİN
31.08.2009, 00:02
Hoca Büyük Oynuyorsun Büyük..

Bu Oyunlar Sonunu Hazırlayacak..

FANATIK61
31.08.2009, 00:26
GOLCÜ İSTEMİYORUM DEMEDİM

4 maçta Trabzonspor'un 4 puanı var, Lig'den uzaklaşıldı, UEFA'da ise elendiniz, kendi durumunuzla ilgili bir değerlendirme yapmayı düşünüyor musunuz sorusu üzerine Broos,”Benim durumum ile ilgili bir değerlendirme yapmayı şimdilik düşünmüyorum. Takımda eksiklikler var. Benim ağzımdan forvet istemiyorum diye bir cümle duydunuz mu.Ben forvet istemiyorum demedim” dedi.

Abdullah Altıntaş
31.08.2009, 00:28
Bu adam hoca öylemi?Allahım bıktık usandık artık her sene oynanan tiyatrodan

erdo6
31.08.2009, 00:43
bross'un hocalığından bir şey olmaz samet aybabaya laf edenler şimdi bros faciası ile mutlu olsunlar, adamın ne bir sistemi var ne bir oyuncu seçimi var gabriç iki haftadır yerinde oynatılmıyor.

bu nasıl bir oyun anlayışı ilk yarı son derece iyi oynayan barış ve selçuğu kesmesinin ne anlamı vardı hala anlamış değilim

bir an önce bu adamdan kurtulmalıyız

Mert Oğuzlu61
31.08.2009, 00:49
ahmet özen le devam edecektik ocakta şenol güneşi getirecektik, çok büyük hata yaptık... gitti bir yıl daha, hasret uzadı 1 yıl daha...

Sefa
31.08.2009, 00:56
Sizce Ahmet Özen 4 maçımızın 4'ünü de almazmıydı ?

Belki Avrupa tecrübesi olmadığı için Toulouse'ye elenirdik ki zaten elendik.

Misina
31.08.2009, 01:15
Manisa maçında gol bulmamız gerektiği anlarda son değişikliği savunma oyuncusu çıkarıp savunma oyuncusu koyarak yaptı.

Bugün yine son değişikliği Sağ Bek Serkanı Çıkarıp Sağ Bek Tayfunu oyuna alarak yaptı.

Brossun maç içinde takıma hükmettiğini düşünmüyorum.Kulübede tüm insiyatif Metin Diyadinde gibi.

FairJudge
31.08.2009, 01:53
ne yazık ki kandırılıyoruz... pas yapamayan futbolcular, pas yapamayan futbolculara tahammül eden bir hoca.. ve bu pas yapmayan adamları seçen , transfer eden ya da takımda kalmasını sağlayan Yönetim..

ApoCaN28
31.08.2009, 02:00
Teknik direktör önemli ama bizde 4 tane var kimler mi Turgut Metin Hugo ve Hugo nun yardımcısı...

Tatil yapmak istiyosa yeter bu kadar tatil yok yetki onda değilse yeter artık versinler yetkiyi...

Cem Akyüz
31.08.2009, 02:02
Tahminime göre hocayı gönderip Metin Hoca'yı getirirz..Sonra devre arasında Şenol Hoca takımın başına gelir lig öyle yada böyle gider..Sonra yeni sezon başlar yeni umutlar falan derken çark dönmeye devam eder..Hep böyle dönmüyor mu zaten

Ahmet Kuru
31.08.2009, 02:07
Hocanın ilk 11 düzeni gayet hoşuma gitti..
Takımdaki değişişklikler tribüne gönderilenler inşallah iyi bir mesaj olmuştur takıma...
Geçen sezon Ersun Hoca 13-14 oyuncu ile ligi bitirdi diye eleştiriyordunuz,şimdi Hugo Broos,kaç haftadır performansı kötü oyuncuları oyuna almadı,bazılarını tribüne gönderdi diye eleştiriyoruz...
Ne kadar garip...

Misina
31.08.2009, 02:38
Takımdaki değişişklikler tribüne gönderilenler inşallah iyi bir mesaj olmuştur takıma...
Geçen sezon Ersun Hoca 13-14 oyuncu ile ligi bitirdi diye eleştiriyordunuz,şimdi Hugo Broos,kaç haftadır performansı kötü oyuncuları oyuna almadı,bazılarını tribüne gönderdi diye eleştiriyoruz...
Ne kadar garip...

Ersun Hocanın az oyuncu kullanmasını hep eleştirmiştik ancak kafasında belli bir şablon vardı.Bross 6 maçtır 11ini arıyor.

Fatih
31.08.2009, 02:40
Atıyorum.

Broos olmasa Diyadin olsa ne değişir?

Bartuğ13
31.08.2009, 02:41
Ne kadar garip...

misinanın yazdığına ek olarak madem kestin o adamları hemen neden geri oyuna alıyorsun.
umutla engini 45te(ki barış çok iyiyken) ayrıca da tayfunu 70te neden aldın?
alan yedekte olsa onu da alırdı oyuna.madem kesiyorsun nedne hemen sarılıyorsun.
kaldı ki ilk yarı 1-1den sonra gayet güzel bir baskı kurmuştu takım.45te iki topçu çıkarcak ne vardı

Misina
31.08.2009, 03:00
Atıyorum.

Broos olmasa Diyadin olsa ne değişir?

Abi zaten farkındaysen kulübede bütün insiyasif Metin Hocada.

MuratB.
31.08.2009, 03:39
2 maglubiyette ersun yanal'ın arkasında duramayanlar bu rezil sonuçlar neticesinde hugo broos'un arkasında nasıl durabiliyorlar? önyargılarla kaprislerle kulüp idare edilmez hele trabzonspor hiç edilmez..

Çagman
31.08.2009, 04:15
Bence Bross un olan biten hiçbirşeyden haberi yokmus gibi :) her soruya sasırıyor bihaber

Ahmet Kuru
31.08.2009, 04:57
Ersun Hocanın az oyuncu kullanmasını hep eleştirmiştik ancak kafasında belli bir şablon vardı.Bross 6 maçtır 11ini arıyor.

6 maçın hangisinde bu kadar değişiklik oldu?
1-2 oyuncunun değişmesi elbetteki olacaktır...
gs her hafta farklı 11 le çıkıyor,yendiği için eleştirilmiyor.
90+4 de Gökhan'ın yakaladığı pozisyon gol olmuş olsaydı eğer şuan burda çok daha farklı şeyleri konuşuyor olacaktık...
Kabul edelim,eleştirmek için var gücümüzle savaşıyoruz...
Her alanda.!!!

misinanın yazdığına ek olarak madem kestin o adamları hemen neden geri oyuna alıyorsun.
umutla engini 45te(ki barış çok iyiyken) ayrıca da tayfunu 70te neden aldın?
alan yedekte olsa onu da alırdı oyuna.madem kesiyorsun nedne hemen sarılıyorsun.
kaldı ki ilk yarı 1-1den sonra gayet güzel bir baskı kurmuştu takım.45te iki topçu çıkarcak ne vardı
Ben oyuncu değişikliği hakkında hoca haklıdır demiyorum...
Barış'ın çıkması hataydı,ona bir lafım yok...
Ama hocanın ilk 11 tercihinin eleştirilip,tutmadı diye yerin dibine sokup hiç bir yere varamayız...
Hoca gitsin diyoruz,ne değişecek,kimi getireceğiz?
Geçen sezon Ersun Hoca'nın başını yiyen zihniyet,şimdide Hugo ile işe devam mı edecek?
Bunun sonu ne zaman???

Emrah KabuL
31.08.2009, 07:38
Trabzonspor’da işler biraz garip gidiyor. Gabriç sola alındı. Geldiğinden bu yana daha çok sağda oynadı. Solda ise Barış’a yer verildi. Sağda oynaması gereken Yattara sakat. Alanzinho onsekizde yok. Engin kulübede. Bunlar yabancı hocanın gerçeklere ne kadar yabancı olduğunun göstergeleri. Peki kanatlarda durum bu. Ya orta alan? Bross’un orta alanda ki tercihleri tartışılır. Ceyhun, aldığı her topu yanında ki arkadaşına vermekten başka bir iş yapmadı. Selçuk, özgüven problemi yaşıyor. Colman ise topla var sadece. İki kenar oyuncu Ferhat ve Serkan, hücumu desteklemekten çok uzak. Kaldı ki önündekiler de kendilerine yardımcı olmuyor. Takım özellikle orta alanda rakibe mahkum oynarken, orta alanla forvet bağlantısını iyi yapan Tjikuzu kulübede oturdu.

Duran top organizasyonundan Turgay’ın, Selçuk Colman ikilisinin de, estetik açıdan alkışlanır golleri ilk yarının skorunu belirlerken, Trabzonspor’da 2. yarı başlarken yapılan değişiklikler de sürprizdi. Gökhan ilk devre yalnız kaldı. Umut’un alınması ne kadar doğruysa, Ceyhun dururken Selçuk’un dışarı alınması o kadar yanlıştı. Aynı şekilde sahada gezinen Gabriç varken, Barış’ı tercih etmesi kafalarda soru işareti yarattı. Evet yabancı hocanın bir uyum süreci vardır. Ne var ki bu deneme yanılma yönteminin bedeli ağır olacak. Bakalım bunun sonuçlarına ne kadar dayanılacak?

Trabzonspor’da her şey yanlış değil tabi, doğrular da var, hakkını verelim. Örneğin Sylva. Dün akşamki bir puan onun eseri. Trabzonspor ”kurtuluş” için kontrolsüz saldırırken, arkadaki boşlukların doğurduğu her tehlikede tek başına ayakta kaldı.

Ergun ATA.. çok doğru tespitler.. Oysa ki yedek kulübesinde bir değil 2 tane teknik adamımız var ama yapılan yanlışlıklar bir sürü.. demek ki bu takım kulübede 2 tane adamı kaldıramıyor..

İdris Toksoy
31.08.2009, 08:54
Yaptığı oyuncu değişikliklerine hiç anlam veremedim.ilk yarı güzel oynayan takımın ahengini bozdu,keza önceki maçlarda da öyle.

Murat'
31.08.2009, 10:10
Taraftar Samet Aybaba ismini duyunca kıyameti kopardı.Aslında o gün bu seneden çok şey beklemememiz gerektiğini anlamıştım.Alın size yabancı hoca hem de kariyerli.4 maçta 4 puanımız var.Daha ne isteriz ki.

Emrah KabuL
31.08.2009, 10:17
Birde puan verdiğimiz takımların hocalarına bakalım..

D.Bakır » Z.Doğan
Manisa » M.Bakkal
Bursa » E.Sağlam

Yabancı hocaya hayır demem ama bu hoca Riijkard gibi hem genç hem de yolun başında olup gelecek vaadeden bir hoca olursa.. Önümüzde Lazaroni,D.Bosque,Aragones örnekleri varken yaşını başını almış buraya tatile gelen hocalardan medet umarsak bir 25 yıl daha bekleriz.. ama ben yönetime de suç buLmuyorum.. sonuçta bu noktaya gelinmesinde en büyük pay taraftarın.. kimseyi beğenmiyorsunuz, Ericcson gibi bir adamı bile tartıştı bu forum.. Bize müstehak bunlar..

Samet Yildirim
31.08.2009, 11:18
Hugo Broos istifa murinho gelsin yine ilk 2-3 mucize...

santrafor yok, sag bek yok

hoca istiyor niye almiyorsun

baris memis cikmamaliydi

tslover
31.08.2009, 11:21
eldeki oyuncularımız kesinlikle kaliteli.bu kadrodan bunu çıkartan bir hocanın teknik adamlığı sıkıntılıdır.broos benim için bitmiştir.

Samet Yildirim
31.08.2009, 11:26
eldeki oyuncularımız kesinlikle kaliteli.bu kadrodan bunu çıkartan bir hocanın teknik adamlığı sıkıntılıdır.broos benim için bitmiştir.

bu kadro sana göre kacinci olmali ?? diger kadrolarla kiyasladigin zaman...

tslover
31.08.2009, 11:30
bu kadro şampiyonluğa oynamalı samimi düşüncem bu.

Samet Yildirim
31.08.2009, 11:32
Sampiyonluga oynamali dedigine göre GS ile basa bas gitmeli.. yapma etme GS kadrosu hepsine fark atmasi lazim puan olarak yani...

bjk ve fb kadrosuda bizden iyi

en fazla mucize olur oda 3.lük

gustavo_colman
31.08.2009, 11:32
senin için 2 ay bekledik ama gitmelisin

gustavo_colman
31.08.2009, 11:33
bu takım ortasıralarda gezinir durur hiç umudun olmasın

Mehdi
31.08.2009, 11:34
Hepimiz küçükken bol bol izlemişizdir Tolga abiyi.
Ne derdi?

Hügo; Parmaklarınızın ucunda.

tslover
31.08.2009, 11:38
Sampiyonluga oynamali dedigine göre GS ile basa bas gitmeli.. yapma etme GS kadrosu hepsine fark atmasi lazim puan olarak yani...

bjk ve fb kadrosuda bizden iyi

en fazla mucize olur oda 3.lük
bireysel anlamda kadromuz GS'den daha iyi görünmüyor evet doğru.Ama GS'deki oyuncular maksimum verimle oynuyorlar bizdeki oyuncular ise %50 performansta deiller.Ama GS'de kaybedecek.Elimizdeki futbolculardan çok iyi bir takım yapabilmemiz gerekir ama broos onları kaybetmenin peşinde.kaliteli bir hoca oldugunu göstermiş olsa devam edelim dicem ama kalitesizlikte ısrar etmek ahmaklık olacak kanaatimce

macuka
31.08.2009, 11:43
Senol Hoca ya kadar bile dayanamayacaksin galiba hocam... Seni birak yonetim de dayanamayacak galiba... Evdeki hesaplar carsiya uymadi yonetimin, gerci belli olmaz senin ayagini kaydirir, takimi senol hoca gelene kadar metin hocaya birakabilirler, yada unal hocaya...
Bu kadar TD nin oldugu yerde sahada 3 ayri sistem var galiba ondan biz anlamiyoruz ne oynadigimizi

Samet Yildirim
31.08.2009, 11:45
bireysel anlamda kadromuz GS'den daha iyi görünmüyor evet doğru.Ama GS'deki oyuncular maksimum verimle oynuyorlar bizdeki oyuncular ise %50 performansta deiller.Ama GS'de kaybedecek.Elimizdeki futbolculardan çok iyi bir takım yapabilmemiz gerekir ama broos onları kaybetmenin peşinde.kaliteli bir hoca oldugunu göstermiş olsa devam edelim dicem ama kalitesizlikte ısrar etmek ahmaklık olacak kanaatimce

Hoca göndermekle olmuyor bu isler...

Antep hocasi mac sornasi cikip 3.forvetim yok oyuna sokacak diyor..
Bizim yönetim ise halanda forvet almiyor...2 tane santrafor yeter diyorlar

GS hucum gücü bizden cok cok yüksek.

iki 11 kursam ikiside sampiyon olur..

T.B_1461
31.08.2009, 11:47
Bross efendi bu takımın ölüsü bile Bursa'yı yenerdi.

Sefa Murat Dokuz
31.08.2009, 12:03
Ünal'ı da al İstifa et. Ünal'ı bırakarak istifa etme! Ünal geçecekse senden sonra ömür boyu çile çektir bize. Ünal kovulunca git!

Miraç Atalay Çiftçi
31.08.2009, 12:04
Motivasyonu sağlayamadın, takım oyununu oynatamadın.
Bekliyoruz...

karatasof
31.08.2009, 12:07
Ünal'ı da al İstifa et. Ünal'ı bırakarak istifa etme! Ünal geçecekse senden sonra ömür boyu çile çektir bize. Ünal kovulunca git!

Ünal'ı Hugo Broos almadı ki,O'nu da al git! diyorsun kardeşim.
Haa senin serzenişin Ünal'ı alanlara ise bak bunda haklısınız işte.....

Samet Yildirim
31.08.2009, 12:13
Arkadaslar, Ersun Yanal oldugundan beri bu takimin hoca sikintisi yok, kadro sikintisi var diyip duruyorum, aynisini simdide söylüyorum, hoca gitsin baskasi gelsin olsa olsa bir mucize le 3.olur mucize olmazsa 4.olur,

Hoca geldi 1 hafta icinde sol acik, sag bek, ve forvet lazim oldugunu belirtti, tekkeyi istedigini söyledi, daha ne söylesin adam, baskan sampiyonluk diyor hoca ise bu kadro sampiyonluk zor diyor yalan mi konusuyor ?? hayir kesinlikle dogru diyor. Göz boyamak icin en büyük aday biziz demeye gerek yok. Takviye lazim bu belli ona göre transfer yapacaksin.

Broos tek forvet oynuyor elestiriliyor.
Ersun Yanal umut-gökhani oynatiyor uyum saylayamiyorlar TS 2 forvetle oynamamali diyordu herkes simdide herkes 2 forvet oynamali diyor.

Inanin bana Mourinho gelsin sampiyon yapamaz. Riijkaard gelsin oda 2. yapamaz.

Haa hocann istekeri yerine getirilirdi ozaman derdim ki sallayin hocaya. hocan istekleri yerine getirilmedi rakipler güclendi ozaman hocayi elestirmeye gerek yok.

haa bana göre baris cikmamaliydi mesela ama bunlar detail isler. Genel olarak hoca sampiyonluk zor dedi ve haklida cikti. takviye lazim

Fatih Öztürk
31.08.2009, 12:48
ilk yarının en iyileri selcuk inan ve barış memişi hangi akla hizmet ederek oyundan aldığını biri sorsun hugo brosa Allahını severse.

sol kanattan barışla gayet verimli olan takımın sistemine 15 dakika arayla nasıl edilirin dersini hugo brostan aldık sağol broos.

Erbay
31.08.2009, 14:20
Selçuk niye çıktı bana bunu Rinus Michels gelsin anlatamaz. Bunun izahı yok.

lebron
31.08.2009, 14:25
sorun ünal değil kardaşim takım tam kadro oynamadıki
hiç hoca konusunda haklısınız katılıyorum

lebron
31.08.2009, 14:27
selçuk trabzonda iyi bir yedek olur yerine alex gibi 10 numara alınırsa eğer

Lancet_61
31.08.2009, 14:35
bu takviye lazım masallarıyla hocayı nasıl savunuyorsunuz?adamın geldiği günden bu yana oyuncu değişiklikleri tam bir skandal!!!dün de bu performansını devam ettirdi sağolsun...alanın kadro dışı tutulup,çakma ronaldomuz engin baytardan medet umulması da ayrı bi güzellik tabii!

Lancet_61
31.08.2009, 14:36
selçuk trabzonda iyi bir yedek olur yerine alex gibi 10 numara alınırsa eğer

selçuğu yedek oturtup 10 numara almak için,önce ortasahanızın selçuğu çıkarttığınızda bile diri kalması lazım...bizim ortasaha zaten dökülüyor...bi de selçuğu çıkarıp 10 numarayı koydun mu evlere şenlik!rakip piknik yapar ortada

esra61
31.08.2009, 14:49
bnce akşamkş maçta serkan -tayfun değişikliği yanlıştı.
serkan oyundan çıktıktan sonra adeta yıkıldık.atak yapamaz olduk

Ali İhsan
31.08.2009, 15:00
Hoca gitsin falan filan demeden hocayı eleştirmek istiyorum.

Öncelikle şu önemli kendisinin de söylediği gibi Sivas maçında çatır çatır pas yapan, oyunu açan takım nerede ? Zapo'yu maçın yıldızı seçtiler maratonda adam şişirilen toplara hiç zorlanmadan vurdu.

Ayrıca bu Alan takıntısını anlayamadım ve Gabriç'te kim ne buldu onu da anlamadım. Sol kanat sol kanat diye diye alınan adamın maçın çoğunda sağ tarafta oynaması ve ters ayakla rakibi zorlamaktan çok kendisini zorlaması da çok ilginçti. Bu kanat değiştirirek oynama olayı ne hikmetse yıllardır Trabzonspor'da bir ritüel haline geldi. Sağ ve sol kanatlarımız ne oynadıklarına bakmadan maçın yarısını sağda yarısını solda oynuyorlar. Başka takımlarda bu kanat değişiminin kadar abartıldığını görmedim. Markaj varsa değişirsin beş dakika nefes alırsın gelirsin ama ne hikmetse hoca değişir, yönetim değişir ama bizim kanat oyuncularını terste oynatma huyumuz değişmez...

Alan konusunu hala çözmeye çalışıyorum. Ben Trabzonspor hocası olsam taktik tahtasına 1 - Kaleci yazmadan direk Alan'ı yazarım. Oyunu onun üzerine kurarım ve forvet arkasında serbest oynatırım. Bu adam bu mevkide oynasın ve başarısız olsun ben bir daha futboldan anladığımı iddia edip yorum falan yazmayacağım....

Koray
31.08.2009, 15:21
Barış'la Selçuk'u çıkartmasının izahını kimse yapamaz bana...

Hele Barış sahanın en iyisiydi.

Fatih
31.08.2009, 15:24
Bu takım mevcut forvetlerle çift forvet oynar açık ve net.

Geçen senenin maçlarını izleyen akıllı başlı bir T.D çift forvet oynadığımız halde kaçırdığımız goller yüzünden şampiyonluktan olduğumuzu görür yine çift forvetle devam ederdi.Tek forvetli sisteme dönse bile bu forvetlerle olmayacağını üstüne basa basa belirtmesi gerekirdi.

Bu takım Fatih Tekke olsaydı rahatlıkla 4-5-1 oynayabilirdi ama forvetlerin Gökhan ve Umut'sa tek forvet oynama gibi bir lüksün olamaz bu adamlar zaten gol atma özürlü.

4-5-1'in sisteminin olmazsa olmazlarından biri de 10 numara.10 numara oynayan Selçuk o görevi tam anlamıyla yerine getiremiyor Colman keza öyle.Zafer Yelen'in ne olduğu henüz belli değil.

Biraz akıllı olsaydın geçen sene genel anlamda başarılı olan takımın sistemini değiiştirmezdin sayın Broos.Hadi değiştirdin de bu kadar ısrar niye?

Yattara ve Alan'ın 18'de olmasına hiç değinemeyeceğim tam bir felaket.

Adem Erdoğan
31.08.2009, 15:29
Barış'la Selçuk'u çıkartmasının izahını kimse yapamaz bana...

Hele Barış sahanın en iyisiydi.

serkan-tayfun değişikliğinide ekleyebilirsin...ama yine de hoca iyi hoca..

Adem Erdoğan
31.08.2009, 15:30
bu takım bu forvetlerle çift forvet oynayamaz çünkü ortada hiç forvet yok..2 kişi eksik olmaktansa 1 kişi eksik olmayı tercih ederim tek forvet oynayarak..

UğuR
31.08.2009, 15:34
İlk 18 seçimi (Alanzinho) 3 değişiklik de özellikle Selçuk'u oyundan alması tam olarak bir hataydı...

eMR3
31.08.2009, 15:37
Şu Medyaya inat hocanın arkasında durup istikrardan yana olmalıyız yoksa hoca değiştirmekten sıradan anadolu takımlarından hiçbir farkımız kalmaz!!!

Fatih
31.08.2009, 15:38
bu takım bu forvetlerle çift forvet oynayamaz çünkü ortada hiç forvet yok..2 kişi eksik olmaktansa 1 kişi eksik olmayı tercih ederim tek forvet oynayarak..
Oynadığımız maçlar herşeyi tüm çıplaklığıyla gözler önüne seriyor.Bu takım bu forvetlerle tek forvet oynamaz oynasa da gol atamaz ki atamıyor.

Tek forvetle başlıyor maça işler sarpa sarınca 2. forveti oyuna alıyor.Diyarbakır,Manisa,Toulouse,Bursa maçları bunlara örnek olabilir.

Adem Erdoğan
31.08.2009, 15:42
çift forvetlede gol atamıyoruz ama tek forvetle en azından ortasahada 1 kişi daha kalabalığız, dün akşam 2. yarı çift forvete döndük ve kaleye bir şut bile çekemedik, ilk yarı 1-0 dan sonra çok iyi toparlamıştık halbuki.

Muhammed
31.08.2009, 21:12
Hocam Alanzinho nasıl ilk 18'de olmaz?

hamucera
31.08.2009, 21:14

var elbet bir bildiği,
alan olmayıncasanki daha hızlı oynadık, artık oda akıllanmalı,

arimseli
01.09.2009, 00:22
Selçuk niye çıktı bana bunu Rinus Michels gelsin anlatamaz. Bunun izahı yok.
Çok doğru.
Orta sahada ayakta duran tek adam Selçuk iken hoca o'nu dışarı aldı ve bu dakikadan sonra Bursa tek kale oynadı.

Ömer Kaya
01.09.2009, 00:24

Alanzinho:confused:

Sözleşmesinde kadro dışı bırakılamaz maddesimi var:rolleyes:

futbalski60
01.09.2009, 03:27
Biraz nostalji yapalım. 13 Ocak 2006

TRABZONSPOR: 29 Tolga (Dk. 46 Jefferson), 18 Tayfun, 38 Erdinç, 14 Fatih Akyel (Dk. 71 Emrah), 99 Celaleddin (Dk. 65 8 Volkan), 5 Hüseyin, 6 Adem, (Dk. 71 6 Hasan Üçüncü), 2 Feridun (Dk. 46 Ufukhan), 7 Szymkowiak (Dk. 76 Aykut), 27 Ergin (Dk. 46 Gökdeniz), 23 Ali Güzeldal

TEKNIK DIREKTÖR: Vahid Halilhodziç

GENK: 1 Jan, 4 Mikulic, 11 Van Dooren, 12 Chatelle (Dk. 65 33 Stanjoviç), 15 Pocognoli, 16 Ogunjimi, 17 Oliseh (Dk. 46 3 Soley), 18 Verdonck, 19 Peters, 23 Cornelis, 25 Defour (Dk. 65 14 Remacle),

TEKNIK DIREKTÖR: Hugo Broos

GOLLER: Dk. 17 Pocognoli (Genk), Dk. 61 Fatih Akyel (KK) (Genk), Dk. 24 Szymkowiak, Dk. 54 Adem (Trabzon)

SARI KARTLAR: Dk. 17 Defour, Dk. 70 Cornelis

Alika87
01.09.2009, 03:42
Biraz nostalji yapalım. 13 Ocak 2006

TRABZONSPOR: 29 Tolga (Dk. 46 Jefferson), 18 Tayfun, 38 Erdinç, 14 Fatih Akyel (Dk. 71 Emrah), 99 Celaleddin (Dk. 65 8 Volkan), 5 Hüseyin, 6 Adem, (Dk. 71 6 Hasan Üçüncü), 2 Feridun (Dk. 46 Ufukhan), 7 Szymkowiak (Dk. 76 Aykut), 27 Ergin (Dk. 46 Gökdeniz), 23 Ali Güzeldal

TEKNIK DIREKTÖR: Vahid Halilhodziç

GENK: 1 Jan, 4 Mikulic, 11 Van Dooren, 12 Chatelle (Dk. 65 33 Stanjoviç), 15 Pocognoli, 16 Ogunjimi, 17 Oliseh (Dk. 46 3 Soley), 18 Verdonck, 19 Peters, 23 Cornelis, 25 Defour (Dk. 65 14 Remacle),

TEKNIK DIREKTÖR: Hugo Broos

GOLLER: Dk. 17 Pocognoli (Genk), Dk. 61 Fatih Akyel (KK) (Genk), Dk. 24 Szymkowiak, Dk. 54 Adem (Trabzon)

SARI KARTLAR: Dk. 17 Defour, Dk. 70 Cornelis

vaay bu kadroyu görünce simdiki halimize sükrettim:D

Emrah KabuL
01.09.2009, 09:36
Belçika'da ki futbol anlayışı ile Türkiye'de ki aynı değil.. burda fiziğe dayalı bir futbol tarzı var.. belçika'da futbol yavaş oynanıyor.. Takım kondisyonsuz.. mücadeleden yoksun.. kimse bana anlatamaz kadronun yetersiz olduğunu.. daha ligin başı ve D.Bakır,Manisa,Bursa'yı geçemedik.. sen önce Anadolu takımlarını yen , daha sonra istanbul eziklerini geçemezsen o zaman deriz kadro yetersiz bu kadroyla zirveye oynayamayız fln..

Hoca konusunda yanlış bir seçim yaptık.. ama bunda türk teknik adamları beğenmeyip te yabancı hoca sevdasına tutulan taraftarın da suçu var..nolacak şimdi 1-2 maç daha kötü giderse Hugo gidecek bir başkası gelecek ve yine 1 senemiz daha boşuna gidecek..

Yavuz Hasan
01.09.2009, 15:59
hoca yattaraı oynatmayacak alan ı da oynatmayacak kafasında kurmuşsa 18e neden alsın

belkide diğer futbolculara şans verebilmek için yer açtı

hem aşağıdan futbolcu gelsin isteyeceksin

hemde hastada olsa sakat da olsa formsuzda olsa sevilen futbolcuların 18 de olmasını isteyeceksin

kaymaklı ekmek tatlısı

Yavuz Hasan
01.09.2009, 16:00
Hoca konusunda yanlış bir seçim yaptık.. ama bunda türk teknik adamları beğenmeyip te yabancı hoca sevdasına tutulan taraftarın da suçu var..nolacak şimdi 1-2 maç daha kötü giderse Hugo gidecek bir başkası gelecek ve yine 1 senemiz daha boşuna gidecek..
aynı görüşteyim

StyLe
01.09.2009, 20:39
Yerel kanallarımızdan Kanal Mavi, Trabzonspor yönetim kurulunda Broos ile yolların ayrılması yönünde karar alındığını son dakika haberi olarak verdi..

Hakan Yoloğlu'nun sunduğu programda söz konusu haberin oldukça sağlam bir kaynaktan geldiğine özellikle vurgu yapıldı.

Son dakika haberi olarak verilen haberde, lige verilen arada Broos ile yolların ayrılmasına çalışılacağı, bu yönde Broos'un sözleşmesindeki maddelerin, tazminat vb koşulların değerlendirilmeye başlandığı ve Broos'tan boşalacak koltuğa spotif direktör Ünal Karaman'ın getirilmesi yönünde fikir birliğine varıldığı belirtildi.

mehmetali61_55
01.09.2009, 20:41
daha neler düşüncesi bile mantıksız daha Bismillah hemen hocamı yollanır istikrar denilen olgu nerde kaldı

ZORESMER
haha zaten plan buydu :)))

Volkan
????????????????????

Ali Tunahan Güllü
01.09.2009, 20:42
Matrix demişti bunu...

Biz alışkınız bişey olmaz...

RepLay
01.09.2009, 20:43
Valla ayıpp böle bişe olursa. İsyan kapıdaa geldi gelicekk ucunda duruyorr valla

newrocki
haha zaten plan buydu :)))

evet kesinlikle plan buydu... vay trabzonumun haline. kimlere kaldık, samet gelse daha iyiydi...

Ilelioglu
Niye Broos gidiyor kardesim?

Forvet ve Sag Bek Transferlerini yapmayan Yönetim gitsin...

Adem Erdoğan
tazminatı ne kadar, onu düşürmeye çalışırlar büyük ihtimalle hocada düşürmez ve kalır, böyle birşey olmaz...

Hugo hocam sakın tazminatından taviz verme,

Miraç Atalay Çiftçi
01.09.2009, 20:44
Spekülasyon haberleri burada bu şekilde konuşmuyoruz. Hoca'nın başlığından devam edelim. Bakalım ne kadar gerçek.

Alihan Ertürk
01.09.2009, 20:59
Ben demiştim demek istemiyorum ama görülen o ki Ünal Karaman Broos'un yerine geçecek gerçekten de .. Haberin doğru olup olmaması önemli değil.

StyLe
01.09.2009, 21:01
Yarın ki antremana Ünal Karaman çıkacak

RepLay
01.09.2009, 21:01
Sevgili ünal bu süreçte yara alacağının farkında değilmi acepp

yorumsuz6117
01.09.2009, 21:09
matrix istifa edeceğini söylemişti bu adamın ne oldu...kesin konuşmuştu hemde..

Mehmet Zeki
01.09.2009, 21:20
Broos gidecegene baska gidecekler var ondan once!

onur-ts
01.09.2009, 21:34
Alanzinhoyu trübüne yollayan, sağ açık olan barışı solda oynatıp sol açık olan gabrici sağda oynatan hugo broos benim için bitmiştir.artık ona güvenim kalmadı.

oulcan_ts
02.09.2009, 13:26
Almassan kardoya aLanı aLırsın kurtarıcı diye oyuna tayfunu..

M.Kılıç50
02.09.2009, 13:43
matrix istifa edeceğini söylemişti bu adamın ne oldu...kesin konuşmuştu hemde..

matrix nezaman kesin konusmadiki...

ben sahsen inanmiyorum o renkdas´a....
dogru cikan bir "duyum"´una rastlamadim daha

karatasof
02.09.2009, 13:50
Ben Broos'a güveniyorum ve zaman verilmeli diyorum
Ancak onunda daha açık ve net olmasını istiyorum.
Başkan;
''Bize golcü lazım değil.''
''Bizim kadro avrupa'da yarı final,Türkiye'de şampiyonluğa oynar'' diye hedef koyarken ortaya çıkmalı ve
''Bu kadro ile bu dediklerinizi ancak rüyada görürsünüz'' diyebilmeli.
Yoksa evinde yenildikten sonra ''Benim ağzımdan forvet istemiyorum diye bir şey duydunuz mu?'' yollu göndermeler bizde geçmez. Açık ve net olacaksın.Dürüst olacaksın.Kimseden çekinmeden doğruları söyleyeceksin.

BAHADIR33
02.09.2009, 14:02
matrix nezaman kesin konusmadiki...

ben sahsen inanmiyorum o renkdas´a....
dogru cikan bir "duyum"´una rastlamadim daha
dün haber sitelerinden önce fatih ile anlaştığımızı işin zenitle anlaşmaya kaldığını yazdı.

BAHADIR33
02.09.2009, 14:04
Ben Broos'a güveniyorum ve zaman verilmeli diyorum
Ancak onunda daha açık ve net olmasını istiyorum.
Başkan;
''Bize golcü lazım değil.''
''Bizim kadro avrupa'da yarı final,Türkiye'de şampiyonluğa oynar'' diye hedef koyarken ortaya çıkmalı ve
''Bu kadro ile bu dediklerinizi ancak rüyada görürsünüz'' diyebilmeli.
Yoksa evinde yenildikten sonra ''Benim ağzımdan forvet istemiyorum diye bir şey duydunuz mu?'' yollu göndermeler bizde geçmez. Açık ve net olacaksın.Dürüst olacaksın.Kimseden çekinmeden doğruları söyleyeceksin.
evet abi ben de zaman verilmesi gerektiğni düşünüyorum ama bir konuda farklı düşünüyorum. Broos sağ-sol ve frovete oyuncu istediğini söyledi.yani bunu açıkça "bu oyuncuları alamazsanız bizden birşey olmaz" tarzında söylemedi elbet. ama bir takıma 3 ayrı bölgeye oyuncu istiyorsan takımın yetersiz olduğunu söylüyorsun demektir.

poetricus
02.09.2009, 17:45
Topa hükmetmeye, oynu rakip yarı sahaya yıkmaya çalışan, inisiyatif almaktan çekinmeyen oyuncularımızın sayı sınırlı.

Engin Baytar yedekte, Alanzinho tribünde, sol açık Gabriç sağda ve boşalttığı kanatta oynatılan Barış en pozitif oynadğı maçın ikinci yarısı oyundan alınıyor.

Hoca hayırdır?!...

Samet Yildirim
02.09.2009, 19:46
Trabzonsporun hoca sikintisi yok, isterse broos gitsin mourinho gelsin yine bisi olmaz...

istedigi kadar dogru isler yapsin en fazla 4. belki mucizeyle 3.oluruz..

futbalski60
03.09.2009, 20:50
4 maçta toplam 19 oyuncuya şans vermiş.

Forma vermediği isimler Yattara, Zafer ve kaleciler.

Bu rakamlar Hocanın takımı daha tanımadığının göstergesidir.

Yavuz Hasan
03.09.2009, 21:55
forma giymeyen 4 oyuncu var

yani toplam 23 oyuncumuz var

kaleci bile 3 taneyken forvet 2 tane var

bu yönetime daha ne denir ki

bysurmeneli
04.09.2009, 00:06
Yıl 1996, şampiyonluğa ilerleyen Trabzonspor'da herkesin ortak kanaati devre arasında bir forvet ve alternatif bir orta saha alınması gerektiğidir. Ancak "dengelerin korunması" adına bu ihtiyaçlar giderilmez ve sene sonunda kaçan şampiyonluğun meydana getirdiği yıkım tüm dengeleri altüst eder. Yıl 2004 bir önceki sene Samet Aybaba'dan devraldığı takımla ligin son haftasına kadar şampiyonluğu kovalayan Ziya Doğan, sezon bitiminde yönetime transfer planlamasını sunar. Ancak beklenen transferler bir türlü gerçekleşemez. Hatta Almanya kampında Ziya hoca istifa eder ama son anda vazgeçirilir. O sene Trabzonspor Dinamo Kiev'e hazin bir şekilde elenerek tarihinde ilk kez şampiyonlar ligine katılma şansını kaçırır. Ertesi sene aynı hadise bu kez Şenol Güneş ile devam eder. Ligi Fenerbahçe'nin arkasında bitiren Trabzonspor, herkesin ortak fikriyle yapılacak 3 nokta transfer sonucunda bir sonraki sezonunun favorisidir. Ancak Trabzonspor da bir kez daha aynı oyun sahnededir. Bu kez yöneticiler transfer edilecek futbolcuların ismi konusunda bir türlü anlaşamaz. Bu çekişme son ana kadar sürer. Takım şampiyonlar ligi ön elemesinde forvet yokluğundan dolayı Fatih'i sakat sakat ikinci yarı oyuna sürmeye mecbur halde çıkar. Trabzonspor elenir, lige kötü başlar ve korunması için azami özen gösterilen "dengeler" yine yerle bir olur.

Ve yıl 2009... Trabzonspor 3 yıl süren suskunluğun ardından yeni yönetim ve Ersun Yanal ile yepyeni bir kadro yapar. Hedef ilk yıl Avrupa kupalarıdır. Sezonun bitmesine 5 hafta kala belirlenen hedef garantilendiği halde Ersun Yanal ile yollar ayrılır. Tıpkı geçmişte takım şampiyonluktan kopmamış olmasına rağmen istifa etmek zorunda bırakılan Şenol Güneş, Yılmaz Vural, Samet Aybaba ve Ziya Doğan gibi... Sezon bittiğinde yine herkesin ortak fikri takıma nokta 3 takviye yapılması durumunda zirve yarışında olabileceği şeklindedir. Bu kez 5 takviye yapılır. Ancak herkesin elzem gördüğü forvet ve sağ bek transferi yapılmaz. Takımın eski kaptanı ve gol kralı benzer niteliktekilerle mukayese edilince çok makul bir fiyata alınmaz. Sebep yine 13 yıl önceki ile aynıdır; takım içi ve ekonomik dengeler...

Bir camianın farklı yönetimlerle, farklı isimlerle bile olsa son 20 yıllık tarihinin böylesine aynı filmin versiyonu şeklinde olması garip değil mi? Trabzonspor'un bundan sonra seçilecek yönetimi için bir kitapçık hazırlanmalı belki de. İçeriğinde nelerin yapılması değil nelerin yapılmaması gerektiği yer alan bir kitapçık. Sonuna da Şeyh Edebali'nin Osman Bey'e vasiyeti konulmalı. Ey Oğul diye değil 'Ey Başkan' diye başlanılır ve anlaşılırsa başka derdi kalmaz Trabzonspor'un... ZAMAN

LazAnisT
04.09.2009, 12:56
Herşeyi anladımda Gabriçe neden sağda ısrar ediyor anlayamadım.Biri bana anlatsında

Samet Yildirim
04.09.2009, 13:56
Frank Rijkaard degil 19 kisiye 30 kisiye sans vermistir her macta 3-4 isim degesiyor..

yani o iyi yapiyor broos kötü yapiyor..

ersun yanal ayni 12-13 kisi oynatiyor diye elestiriliyor broos daha cok herkese sans vermek istiyor oda elestiriliyor..

hoca ile ilgili pek sikinti göremiyorum...forveti olmayan takim kazanmakda zorlanir...

bestrafer
04.09.2009, 19:20
İlk defa iyi bir hoca bulduk diye sevinmiştim. Bu sene de yönetim transferlerde büyük hatalar yaptı ve oyuncular da tuhaf bir sersemleşme var. Oyun sistemi hoşuma gidiyor. Bol paslı ve baskı yapan bir oyun sistemi var. Takım pası yapıyor ama baskı yapamıyor. Bu yüzden dandik dandik goller yiyoruz. Aslında oyunumuz Manisa maçı hariç her maçta çok hoşuma gidiyor. Ama sorun güzel pozisyonlara giremiyoruz. Belki bunun çözümü 4-4-2 ye tekrar dönülebilmesi olabilir. Çünkü şunu anladım. Umut'suz Gökhan, Gökhan'sız Umut olmuyor.

Bu arada çok oyuncuya şans vermesi bence doğru. Yoksa Broos da bilir 13-14 oyuncuyu oynatmayı tüm lig maçlarında. Peş peşe maçlarda aynı 11le çıkılmamalı bence de.

KUTADGU
04.09.2009, 19:23
Messi sol ayaklı bir adam. Ama sağda oynar genellikle.

Bunun sebebi içeri kat edip oyunda daha çok gole yakın bölgede oynamasıdır.

Gabriç, Barış formasyonu buna örnek gösterilebilir.

crazyman_61
05.09.2009, 13:24
teknik direktör bişeyler yapmaya çalışıyor ama olmuyor.
teknik direktör geldikten sonra sanırım tek gabriç alındı sorunda burda yönetim kendi yaptı transferleri buyur oynat diyor

oguzhann
05.09.2009, 14:26
koşmayan adamı keseceksin hoca,isterse takımın yıldızı olsun.bir de 1 milyon gol kaçırsalar da gökhan-umut çift santrafor oynasın!

oguzhann
05.09.2009, 14:28
Messi sol ayaklı bir adam. Ama sağda oynar genellikle.

Bunun sebebi içeri kat edip oyunda daha çok gole yakın bölgede oynamasıdır.

Gabriç, Barış formasyonu buna örnek gösterilebilir.
dünya'da bolca örneği var bu ters ayak olayının.gelgelelim biz bu adamı sol kanatta oynayacak diye aldıysak orda oynatmalıyız diye düşünüyorum.

stormtiger61
06.09.2009, 10:28
Evet beyler uzun bir ayriliktan sonra yine geri dondum. Sizler icin cok onemli haberlerim var beyler. Buyrun bakalim.

From: Teozakis2008

You welcome!
So Broos signed in Trabzonspor? Well.
Broos came to Panserraikos in the middle of the season, in December 2008. He gathered more points than the previous coach, Panserraikos also went to the semi finals of the Greek Cup for the first time in history.
In our stadium he usually played with 4-4-2 or 4-4-1-1 and in away matches with 4-5-1 which in some times was changing to 4-3-3.
There are two bad things about him during his stay at Panserraikos.
1)All the time he gave us the idea that he was here only for the money, with no ambitions.
2)The players he brought us in January were very very very bad. They were not the ones that helped us reach the semi final of the Greek Cup(in the quarter final we won Panathinaikos), but the local talented young players..
3) Our supporters and Local Greek media always found it very strange that Broos always sat on the bench quietly during the games.
4)Bross's communication with players were quite bad. According to the players, before the games, he only gave some tactics and that was it. He did not really motivate players at all. Most players thougt he was just there to kill his time for his retirement.

Bu mesaji Youtube da kendisine Hugo Bross ile ilgili soru sordugum bir Panserraikos (Hugo Bross bu Yunan takimini bizden once calistirmisti) taraftarindan aldim. Iste size tercumesi:

Demek ki Hugo Bross Trabzonspor ile anlasti. Hugo Bross bizim takimimizla sezon ortasinda calismaya basladi (Aralik 2008). Geldikten sonra bir onceki hocadan daha fazla puan topladi. Panserraikos'u tarihinde ilk defa Yunan Kupasinda yari finale kadar cikardi. Kendi sahamizda genellikle 4-4-2 yada 4-4-1-1 sistemi ile oynadi. Deplasmanlardaki maclarda ise genellikle 4-5-1 e dondu ve bazen bunu 4-3-3 e cevirdi. Hugo Bross burda kaldigi surece bizlere su kotu izlenimleri verdi.
1) Kendisi sadece para icin burdaydi ve takimi gelecekte cok daha ustun bir yere tasimak adina bir ideali yoktu.
2) Geldikten hemen bir ay sonra takima getirdigi yabancilarin hemen hepsi cok ama cok kotu futbolculardi. Bu yabanci futbolcularin hicbiri bizim Yunan Kupasinda ceyrek finalinde Panathinaikos u elememize yardimci olmadilar. Aksine bolgemizden yetisen genc Yunan oyuncular bunu basardi.
3) Taraftarlarimiz ve medya Hugo Bross un futbol maclari esnasinda devamli bir sekilde yedek kulubesinde heycansiz bir sekilde oturmasini cok garip buldu.
4) Broos un futbolculariyla olan iletisimi cok kotuydu. Bir cok futbolcumuz kendisi gittikten sonra yaptiklari aciklamalarda Hugo Bross un maclardan once kendileri ile cok normal ve heycansiz bir sekilde taktik konustugunu ve herseyin bundan ibaret oldugunu anlattilar. Kendisi hicbir sekilde futbolculari motive etmeyi basaramadi. Futbolcularin cogu onun emekliligi icin gun sayan bir teknik direktor oldugunu dusunduler.

Iste beyler size Hugo Bross un gecmisi ile ilgili bir kac altin sayfa. Karar sizin. Bununla bitmiyor beyler. Yarin Hugo Bross un Genk ve Anderlecht deki gunleri ile de ilgili yeni haberler bulacaksiniz. Hep dusundugum gibi bu Youtube aslinda bir numara sadece nasil kullanmasini bildigin zaman.

Onur
06.09.2009, 12:25
Hugo Broos'un emanetçi olmadığını bilmeyenimiz yoktur heralde. O yüzden çok da umrunda değil adamın. 4 maçta 8 puan kaybedilmiş. Adam hala iyi olacağız nâralarında... Adam hala geldiği kulübün büyüklüğünün farkında değil... Ve daha pek çok şey...

Şenol Hocaya kadar tribündeki Alan, kurtarıcı Tayfun, 30. dk da top şişiren takıma devam...

bestrafer
06.09.2009, 13:19
Hugo Broos'un emanetçi olmadığını bilmeyenimiz yoktur heralde. O yüzden çok da umrunda değil adamın. 4 maçta 8 puan kaybedilmiş. Adam hala iyi olacağız nâralarında... Adam hala geldiği kulübün büyüklüğünün farkında değil... Ve daha pek çok şey...

Şenol Hocaya kadar tribündeki Alan, kurtarıcı Tayfun, 30. dk da top şişiren takıma devam...
Tayfun neden oyuna alındığını düşünemiyor musun abi? Serkan Balcı'nın 60. dakikadan sonra pilinin bittiğini herkes biliyor. Olsaydı iyi bir sağ bekimiz onu alacaktı. Yoksa Tayfun Cora'nın ne kadar berbat bir oyuncu olduğunu bilmeyen yok. Tabi Alanzinho'yu eğer bu maç için tribünde tutmuşsa bildiği vardır diye düşünüyorum. Çünkü Bursaspor'un oyuncuları fizikli oyunculardı ve Alanzinho'nun fizikli oyuncular arasında ne kadar darmadağın olduğunu herkes biliyor. Ama eğer bundan sonra da aynı işi yaparsa bir skandal daha olur bunu da isteyen yoktur sanırım.

Yanlış anlaşılmasın ben hocayı ekstra savunmuyorum. Ama sabır istiyorum. Daha 4 haftada bu sonuçları aldık. Eğer 20. haftada 12. sırada olsaydık o zaman böyle yorumlar yapardık. O yüzden lütfen sabır.

Samet Yildirim
06.09.2009, 13:22
Hoca; Sol acik, santrafor ve sag bek istedi. Alindi mi ?? hayir. Yaptigi tespitler dogru mu ?? dogru. Serkan balci 60 dk sonra dili disarda mecbursun cikarmaya sag bek alinsaydi cikarilmazdi.

Broos gitsin, mourinho gelsin ilk 3 cok zor...

Yavuz Hasan
06.09.2009, 19:12
Evet beyler uzun bir ayriliktan sonra yine geri dondum. Sizler icin cok onemli haberlerim var beyler. Buyrun bakalim.

From: Teozakis2008

You welcome!
So Broos signed in Trabzonspor? Well.
Broos came to Panserraikos in the middle of the season, in December 2008. He gathered more points than the previous coach, Panserraikos also went to the semi finals of the Greek Cup for the first time in history.
In our stadium he usually played with 4-4-2 or 4-4-1-1 and in away matches with 4-5-1 which in some times was changing to 4-3-3.
There are two bad things about him during his stay at Panserraikos.
1)All the time he gave us the idea that he was here only for the money, with no ambitions.
2)The players he brought us in January were very very very bad. They were not the ones that helped us reach the semi final of the Greek Cup(in the quarter final we won Panathinaikos), but the local talented young players..
3) Our supporters and Local Greek media always found it very strange that Broos always sat on the bench quietly during the games.
4)Bross's communication with players were quite bad. According to the players, before the games, he only gave some tactics and that was it. He did not really motivate players at all. Most players thougt he was just there to kill his time for his retirement.

Bu mesaji Youtube da kendisine Hugo Bross ile ilgili soru sordugum bir Panserraikos (Hugo Bross bu Yunan takimini bizden once calistirmisti) taraftarindan aldim. Iste size tercumesi:

Demek ki Hugo Bross Trabzonspor ile anlasti. Hugo Bross bizim takimimizla sezon ortasinda calismaya basladi (Aralik 2008). Geldikten sonra bir onceki hocadan daha fazla puan topladi. Panserraikos'u tarihinde ilk defa Yunan Kupasinda yari finale kadar cikardi. Kendi sahamizda genellikle 4-4-2 yada 4-4-1-1 sistemi ile oynadi. Deplasmanlardaki maclarda ise genellikle 4-5-1 e dondu ve bazen bunu 4-3-3 e cevirdi. Hugo Bross burda kaldigi surece bizlere su kotu izlenimleri verdi.
1) Kendisi sadece para icin burdaydi ve takimi gelecekte cok daha ustun bir yere tasimak adina bir ideali yoktu.
2) Geldikten hemen bir ay sonra takima getirdigi yabancilarin hemen hepsi cok ama cok kotu futbolculardi. Bu yabanci futbolcularin hicbiri bizim Yunan Kupasinda ceyrek finalinde Panathinaikos u elememize yardimci olmadilar. Aksine bolgemizden yetisen genc Yunan oyuncular bunu basardi.
3) Taraftarlarimiz ve medya Hugo Bross un futbol maclari esnasinda devamli bir sekilde yedek kulubesinde heycansiz bir sekilde oturmasini cok garip buldu.
4) Broos un futbolculariyla olan iletisimi cok kotuydu. Bir cok futbolcumuz kendisi gittikten sonra yaptiklari aciklamalarda Hugo Bross un maclardan once kendileri ile cok normal ve heycansiz bir sekilde taktik konustugunu ve herseyin bundan ibaret oldugunu anlattilar. Kendisi hicbir sekilde futbolculari motive etmeyi basaramadi. Futbolcularin cogu onun emekliligi icin gun sayan bir teknik direktor oldugunu dusunduler.

Iste beyler size Hugo Bross un gecmisi ile ilgili bir kac altin sayfa. Karar sizin. Bununla bitmiyor beyler. Yarin Hugo Bross un Genk ve Anderlecht deki gunleri ile de ilgili yeni haberler bulacaksiniz. Hep dusundugum gibi bu Youtube aslinda bir numara sadece nasil kullanmasini bildigin zaman.
bir taraftarın yorumuna dayanarak hoca hakkında karar vermek ne kadar doğru olur bilemiyorum

bence objektif olamaz

stormtiger61
07.09.2009, 08:29
bir taraftarın yorumuna dayanarak hoca hakkında karar vermek ne kadar doğru olur bilemiyorum

bence objektif olamaz

Elbette senin ki de farkli bir gorus acisi arkadasim. Ancak bu kisinin fanatik bir taraftar oldugunu dusunmuyorum. Bence olaylara objektif bakiyor. Bu sadece benim gorusum tabi. Fakat Genk, Anderlecht taraftarlarina ne demeli peki. Onlar da ayni sekilde. Hicbirinin Hugo Bross un kisiligine karsi bir alip veremedikleri yok. Ama onlar da bu yunan taraftarin goruslerine hemen hemen katiliyorlar. Bir kac madde disinda tabi.

Mustafa Ayazoğlu
07.09.2009, 11:50
4) Broos un futbolculariyla olan iletisimi cok kotuydu. Bir cok futbolcumuz kendisi gittikten sonra yaptiklari aciklamalarda Hugo Bross un maclardan once kendileri ile cok normal ve heycansiz bir sekilde taktik konustugunu ve herseyin bundan ibaret oldugunu anlattilar. Kendisi hicbir sekilde futbolculari motive etmeyi basaramadi.

Belçikalıların genel karakterinde hırs yoktur. İletişim zaafiyeti vardır. Net başarı, disiplin anlayışı yoktur. Bu konuda Almanların eline kimse su dökemez. Daum'un , Felkamp'ın yaptıkları ortada.

Türkiye'de başarılı olan teknik direktörlerin, teknik bilgisi tecrübesi yanında milliyetleride önemli.

Trabzonspor'u Belçikalılaştırırsak sonuç bu olur. Colman, Yattara Broos vs...

Trabzonspor Brezilya veya Alman uyumu olmadığı sürece, öz takılmalıdır.

karatasof
07.09.2009, 12:34
Katılmıyorum çünkü;

Bizzat Hugo Broos'un açıklaması olmuştu.''TS şimdiye kadar çalıştığım en profesyonel kulüp diye.Buradaki alt yapı Belçika'dan çok daha iyi,uzun süre burada kalabilirim'' diyen birinin gelecek iddası olmaması mümkün değil.

Broos'un takıma aldırabildiği söylenen topu topu bir futbolcu olduğu için bunu da es geçmek durumundayız.

Galip gelinen Sivas deplasmanında son derece aktifti.Hele ikinci golde tercüman'ın sevinç gösterisine iştiraki ve sonra bunu idmanda yaptığı sovla süslemesi bile cevap olarak yeter.

4) Broos un futbolculariyla olan iletisimi cok kotuydu. Bir cok futbolcumuz kendisi gittikten sonra yaptiklari aciklamalarda Hugo Bross un maclardan once kendileri ile cok normal ve heycansiz bir sekilde taktik konustugunu ve herseyin bundan ibaret oldugunu anlattilar. Kendisi hicbir sekilde futbolculari motive etmeyi basaramadi.

Şu ana kadar basına yansıyan futbolcu demeçleri bunun aksini söylüyor,herkes Hugo'nun ne kadar cana yakın olduğundan bahsediyor .Ancak TD gönderildikten sonra farklı şeyler söylerler ise bu Hoca'nın değil futbolcuların ne kadar iyi niyetli olduğunun bir göstergesi olur.

Yavuz Hasan
07.09.2009, 14:08
Elbette senin ki de farkli bir gorus acisi arkadasim. Ancak bu kisinin fanatik bir taraftar oldugunu dusunmuyorum. Bence olaylara objektif bakiyor. Bu sadece benim gorusum tabi. Fakat Genk, Anderlecht taraftarlarina ne demeli peki. Onlar da ayni sekilde. Hicbirinin Hugo Bross un kisiligine karsi bir alip veremedikleri yok. Ama onlar da bu yunan taraftarin goruslerine hemen hemen katiliyorlar. Bir kac madde disinda tabi.
broos un üst sınıf bir hoca olmadığının sanırım herkes farkındadır

bence samat aybaba dan farkı adının yabancı olmasıdır onun için de beklentilerin ona göre ayarlanması lazım

broos un başarılı olabilmesinin bana göre tek bir yolu var disiplinli bir oyun kurgusu oluşturabilmesi lazım aynı zamanda da yönetimin sağlam e hocanın işine karışmayan insanlardan kurulu olması lazım

stormtiger61
07.09.2009, 23:01
Evet arkadaslar Hugo Bross dosyamin ikinci ayagi ile karsinizdayim. Bu sefer sizlerle bir Genk taraftarindan aldigim mesaji paylasmak istiyorum. Bu taraftari Youtube da yaptigim bir tarama sonrasi buldum. Kendisi Hugo Bross ile ilgili bir video yapmis. Isteyen herkes Youtube a girip bakabilir. Video nun isimi "Hugo Klungelaar Bross"

Iste size mesajin tamami ve Turkce cevrisi.

Re: Hugo Bross??

From: ForzaGenkman

He was good and we liked him in the beginning in Genk, but he blew it at the end.
Problem was he only knows a few systems to play and if the opponent knows how to react, he's doomed!
We almost became first 3 years ago, but after we lost too much. Our european campaign against Sarajevo was a disaster!

He can also not communicate with fans and from players I've heard he is also not good in communication. I'm good friends with Ljubojevic who played in Genk and he told me Hugo has a too high opinion about himself.

The video I put on youtube was a reaction on what he said about us fans.
When things were going bad, we asked him to retire. He answered in the media that we were "klungelaars" (= idiots).
Since then, we don't want to see him again!

We called him "gardenchair" because he was sitting all the game.
You must also know he loves to brag about his "palmares". Since he had succesfull times with Anderlecht, he's a bit full of himself. I'm no coach, but with the players he had in Anderlecht, even I could make it to the Champions league. ;)

Turkce cevirisi:

"Takimimizda ilk ise basladiginda aslinda isler yolundaydi ve taraftarlarimizin bir cogu onu seviyordu. Fakat daha sonralari hersey ters gitmeye basladi.
En buyuk problem su ki Hugo Bross bildigi ve uyguladigi sadece bir kac futbol sistemi var ve ustune ustluk rakip bu sistemlere karsi iyi onlemler alirsa Hugo Bross resmen donup kaliyor.
Yaklasik uc yil once Belcika liginde nerdeyse birinci oluyorduk fakat daha sonra o kadar cok mac kaybettik ki. Sarajevo ya karsi oynadigimiz Avrupa Kupasi maclarimiz tam anlamiyla felaketti bizim icin.

Hugo Bross un taraftarlarimizla iletisimi hicbir zaman iyi olmadi fakat daha kotusu futbolcularla da olan iletisimi cok kotuydu. Ljubojevic (Genk takiminda oynayan unlu Hirvat forvet) benim cok iyi bir arkadasim ve kendisi bana defalarca Hugo Bross un kendisini herkesten cok yukarilarda gordugunu soyledi.

Youtube a koydugum video (Hugo Klungelaars Bross) isler cok kotu gittigi icin kendisinden istifa etmesini isteyen Genk taraftarlarina ahmaklar (Klungelaar) diyen Hugo Bross a verilmis bir tepkidir. Hugo Bross u Genk takimini calistirdigi donemde "Bahce sandalyesi" diye cagiyorduk cunku butun maclar boyunca yedek kulubesinden cikmiyordu. Son olarak sunu soyleyebilirim ki ben bir teknik direktor degilim ama eger Anderlecht i calistirdigi donemdeki futbolcular benim elimde olsaydi herhalde bende o takimi sampiyon yapardim. "

Yorumu siz yuce taraftarlarimiza birakiyorum. Bu yazi dizisi devam edecek.

Ahmet Faruk
07.09.2009, 23:08
Ben kendisinde heyecan göremiyorum.
Yani kastettiğim şey kulübede oturması falan değil.

Bana sanki heyecanını kaybetmiş gibi geliyor.
Oyuncular motivasyonsuz, konsantrasyonsuz...

Ne bileyim, gelecek adına umut göremiyorum.

Muhammed
08.09.2009, 00:01
Abi Genk taraftarının yaptığı insafsızlık olmuş bence. Adam onları 2. yaptı. Peki Genk Hugo Broos dışında ne yaptı ki? En başarılı dönemleri Hugo Broos ile.

uftinci
08.09.2009, 12:39
Elindeki malzeme bu. Ancak geçen seneye göre ayrılan olmadığı yeni katılanlar olduğunu düşünürsek bi yerlerde bi yanlış var. Gönderilip hemen ersun hoca takımın başına getirilmeli. :)
Şaka şaka.

stormtiger61
09.09.2009, 08:12
Elindeki malzeme bu. Ancak geçen seneye göre ayrılan olmadığı yeni katılanlar olduğunu düşünürsek bi yerlerde bi yanlış var. Gönderilip hemen ersun hoca takımın başına getirilmeli. :)
Şaka şaka.

Saka diyorsun ama bence yapilabilecek en iyi sey bu olurdu. Herkes hata yapabilir, Trabzonspor taraftari olarak biz de hata yapiyoruz, baskanimiz da hata yapiyor, yerel medyamiz bastan asagi hata ve cikarcilarla dolu zaten. O yuzden Ersun Yanal dan ozur dileyip kendisi ile tekrar calismak istedigimizi soylemek bizi kucultmez aksine buyutur.

Su anda Turkiye sartlarinda baktigimizda yapilabileceklerin en iyilerinden biri bu. Alt yapidan hocamiz Ahmet Ozen de degerli bir insan fakat su anda kendisinin hazir oldugunu dusunmuyorum. Onu su anda teknik direktor yapmak Kaplanlarin onune kuzu yu koymak gibi bir sey.

Yilmaz Vural, Nurullah Avci, Erdogan Arica, Huseyin Kalpar, Ziya Dogan, Giray Bulak ve daha niceleri gibi evliya celebilerin oldugu bir camia dusunun. Hicbir teknik direktor kendisini gelistirmemis, hicbiri modern futbolun gerektirdigi teknik, taktik, stratejik acilimlari ozumsememis, futbolcu ve taraftar psikolojisinden anlamayan bir camia teknik direktor camiasi. Simdi bazilari aman olur mu ya, teknik direktor birakmadin falan filan. Eeee nerde o zaman bu adamlarin hangisi gittikleri takimlarda bir iki yildan fazla durabilmis? Duramamislar, duramazlar cunku yok. Vermeyince Mabud neylesin kel mahmut demisler.

Bu arada teknik direktorun takima katkisi nedir ki? Teknik direktor ne yapabilir ki? Onemli olan kadro diyen cok ileri zekali insanlar da var tabi. Zamaninda Ersun Yanal in aldigi para ya laf eden cok ileri goruslu, zeki taraftarlarimiz vardi. Ya bir dusunun siz, bir futbolcuya 6 milyon Euro veriyorsun ve onun basina da teknik direktor getiriyorsun ama diyorsun ki bu futbolcu yu egitecek, ona disiplin verecek, sozunu gecirecek insan onun aldiginin 10 da birini alsin. Boyle bir sey olur mu ya? Var mi boyle bir sey? Ama bizim memleket bu. Olmaz olmaz deme, olmaz olur.

Iyi bir teknik direktor bir takimin herseyidir. Evet herseyidir. En azindan Turkiye de bu boyle. Turkiye sartlarinda kac tane futbolcu gercekten futbolu ogrenerek geliyor altyapilardan. Hicbiri. O yuzden futbolcularimiz sistem ozurlu, Turk futbolcularin yuzde 90 i sut cekme ozurlu. Isin gercegi futbolcularimizin yuzde 95 i gercekten iyi egitim gormemis cahil insanlar. Durum boyle olunca bu tur insanlardan beyinlerini kullanarak futbol oynamalarini beklemek hayalcilik. Tabi boyle bir insandan kendine iyi bakmasini beklemek de hayalcilik. Durum acikca ortada yani. Ama goren yok.

Bize gelince, gidip boyle aslinda yerli teknik direktorlerden hicbir fazlasi olmayan, hatta daha asagi olan bir hocayi takimin basina getirmek ustun kabiliyet gerektiren bir olay olsa gerek. Ve bizde de bu ustun kabiliyet fazlasiyla var. Cunku yillardan beri yaptigimiz sey bu. Alin iste bir senemiz daha heba oldu. Hugo Broos un bu takimi toparlayacagini sananlar yaniliyor beyler. Hersey daha da kotu ye gidecek cunku Hugo Broos un bu takimin agirligini kaldiramaz, kendisinde heyecan yok, futbolcularla iletisim kurabilecek, onlari motive edebilecek, onlara guven asilayabilecek bir insan degil. Iste bu yuzden bizi bekleyen tehlike daha buyuk cunku bu sekilde elimizde olan iyi futbolcular da kendilerine guvenlerini kaybedip, rotasyon ile yok olup gidecekler. Umarim en kisa zamanda gerekeni yapariz. Bu sene ne kurtarirsak bu artidir. Ama daha once de dedigimiz gibi. Seceneklerimiz kisitli.

seyyah61
09.09.2009, 09:59

bence samat aybaba dan farkı adının yabancı olmasıdır onun için de beklentilerin ona göre ayarlanması lazım

broos un başarılı olabilmesinin bana göre tek bir yolu var disiplinli bir oyun kurgusu oluşturabilmesi lazım aynı zamanda da yönetimin sağlam e hocanın işine karışmayan insanlardan kurulu olması lazım
Samet Aybaba'dan farki, Samet Aybaba'nin rüyasinda bile göremeyecegi sampiyonluklar ve kupalari olmasin?
Bayiliyoruz slogan atmaya vallahi.

SEDAT
10.09.2009, 07:18

bence objektif olamazvalla pekte haksız sayılmaz sanki anlattıkları örtüşüyor gibi..

stormtiger61
10.09.2009, 09:02
Hugo Bross a sadece iki mac daha sans taniyorum ne yazik ki. IBB macinda goreceksiniz ki takimda degisen hicbirsey yok. Keske ben haksiz ciksam ama degilim. Yaziktir ki Sadri Sener de Bross icin bir bedel odemek zorunda kalacak. Onu bu takimin basina getirmekle futbolu ne kadar bilmedigini gostermistir sayin baskan.

Trabzonspor kimsenin hata yapma yeri degildir. Trabzonspor da baskan iseniz, teknik direktor iseniz, futbolcu iseniz hata yapmaya hakkniz yok. Cunku bu takimla kendini kahreden milyonlarca insan var. Milyonlarca insan su anda psikolojik olarak baski altinda sirf bu insanlarin yaptiklari hatalardan dolayi.

ilhan
10.09.2009, 09:40
İ.B.B maçı çok kritik Sn. hocam.
Malum İstanbul'da ülkeyi sarsan bir felaket var. Olası bir kötü sonuç seni o sel sularıyla Belçika'ya götürür.

Yavuz Hasan
10.09.2009, 23:20
Samet Aybaba'dan farki, Samet Aybaba'nin rüyasinda bile göremeyecegi sampiyonluklar ve kupalari olmasin?
Bayiliyoruz slogan atmaya vallahi.
şampiyon yaptığı takımlarda şampiyonluğu 3. senesinde kazanmış broos

bir futbol dahisi mi hayır orta seviye belki ortanın biraz üstü ama aman aman bir hoca değil

uzun süre çalışırsa belki bizde de başarılı olma ihtimali var ama bunun olmayacağını hepimiz biliyoruz çünkü yanlış bilmiyorsam sözleşmesi 1+1 yıllık

değil samet aybaba sahaya bakıp ne olduğunu idrak edebilen oyunun akışına müdahale edebilecek herhangi birine 3 yıl sabredelim şampiyon olmazsak bende futbolun f sini birdaha ağzıma almayacağım

yorumsuz6117
12.09.2009, 19:45
olurki Broos sezonu tamamlayamadan gider yerine Şenol Güneş yardımcıda Giray Bulak gelmeli.. bu iki Trabzonlu hoca eski Trabzonspor ruhunu geri getirebilir belki..

AYDIN KANTEKIN
13.09.2009, 04:47
yau anladik adam bize göre belki degil ama bunun hicmi yardimcilari yok ne istir anlamadik.trabzonspor un sadece teknik direktörü kötü degil tüm teknik ekip ise yaramaz bence.daum her gittigi yere roland kochu götürüyor neden adam isini biliyor bizimkiler bir garibi getiriyor cürük malzeme ile gökdelen yap diyor olacak is degil

Murat'
13.09.2009, 04:50
Alacağımız bir mağlubiyetle kendisi İstanbul'dan direkt Belçika'ya gider herhalde.

oguzhann
13.09.2009, 10:30
Alacağımız bir mağlubiyetle kendisi İstanbul'dan direkt Belçika'ya gider herhalde.
aklımdan aynı senaryolar geçiyor ama istikrarsızlığın büyük zararlarının farkındadır yönetim inşallah.

UmutBaykan
13.09.2009, 19:04
Ah hoca ah çift forvetle nasıl oynuyoruz gördün mü şimdi 1-6 :)

sifuni
13.09.2009, 19:34
Ya degisiklikleri niye bu kadar geciktirdi anlamadim Alanzinho daha erken girmeliydi

Murat'
13.09.2009, 19:42
Oyuncu değişikliklerini çok ama çok geç yaptı.

Enes Ünal Kaya
13.09.2009, 19:50
hoca inatcının teki ya.. değişklikler çookk ama çok geçdi dier çocuklarda oynasaydı şu seyirci önünde biraz... alanziho yu 2. yarı alsaydı biraz moral topalrdı..

Sefa Murat Dokuz
13.09.2009, 19:53
İsminin yanındaki İbare kalksın. Alanzinhoyu 87 de Engin'i 85 de alan zihniyeti istemiyorum. Hele ki Tayfun'u 11 de görmeyi hiç istemiyorum.

OYılmaz
13.09.2009, 20:23
.........................

Ömer Yüce
13.09.2009, 20:24

Samet Aybaba lig şampiyonluu görmemiş ama... Bunu da unuttun

Ali Tunahan Güllü
13.09.2009, 20:24
Hoca nere Alanzinho nerde:)

OYılmaz
13.09.2009, 20:25
Takımı çok iyi hazırlamış özgüvenleri yerine gelmiş Selçuk daha erken çıkmalıydı ama oyunun dengesini bozmak istemedi verilen arayı çok iyi değerlendirmiş oyuna sürdüğü yeni sistem rakiplerimizin korkulu rüyası olacak bütün futbolcularımız yeterlinin üstüne çıktı oyundan çıkarılacak o kadar kötü oyuncu görmedim siz gördüyseniz eyvallah ben hocamı destekliyorum

izzet
13.09.2009, 20:27
alanzinhohu daha erken sürmeliydi sahaya.

Yattara ve Alanzinhosuz büyük kumar oynadi. Ve kazandi.

Herseyden önce CESARETIN icin tebrik ediyorum.

Ilelioglu
13.09.2009, 20:30
Özellikle Engin ve Alanzinho'yu yedek oynattigi icin takdir ediyorum, cünkü mac zora girdigi zaman oyunun gidisatini degistirebilecek oyuncular olmasi gerekir yedek kulübesinde.

Zaten Engin ve Alanzinho pek savunma yapmayan oyuncular vede zayif kaliyorlar.

hamucera
13.09.2009, 20:31
İsminin yanındaki İbare kalksın. Alanzinhoyu 87 de Engin'i 85 de alan zihniyeti istemiyorum. Hele ki Tayfun'u 11 de görmeyi hiç istemiyorum.

ama senin isteklerine göre değil oyuncuların performansına göre kadro kurulduğunu unutma

Özge
13.09.2009, 22:14
Oyuncu değiştirmeyi unutuyor sanırım:)

Yavuz Hasan
13.09.2009, 22:14
maça hızlı başladık ve farkı 4e çıkardığımızda bile disiplinli oynadık bu çok güzel bişey bence

ikinci yarının başında yada ortalarında barış ı oyuna almasını bekldim hep ama almadı değişiklikleri 85 den itibaren değil de 70 den itibaren yapsa daha iyi olabilirdi

inşallah bugun yaşadıklarımız şans değildir bu disiplinli ve mücadeleci oyunu haftaya da oynarız

Ahmet Faruk
13.09.2009, 22:39
Hocam demek ki neymiş, çift forvetmiş...
Umarım böyle devam eder.

Takım gibi, hocada canlanmıştı bugün...

OLCAY ÇAKIR
14.09.2009, 00:38
Hocada maçın yıldızlarından sayılabilir.

Takımda bir sistem belirsizliği vardı,oda halloluyor

Ersun hoca sistemine dönüldü.

Solda bekin önünde adam var,sağda ise bek olmaya zorlanan bir adam ve önünde Ferhat-Gabriç ikilisi gibi bir tamamlayıcımızın olmaması..

Eleştirim;

Son dakikaya bıraktığı değişiklikler.
Bu çok saçma.
Açıklaması beni ikna etmez..
Yoktur da sanırım..

Maç 1-5 .

Alanzinho son 3 dk da oyuna giriyor.

Oyuncuya bir dersmi bu..Bak o açıdan güzel olabilir.

Ama saçma.

Ali Tunahan Güllü
14.09.2009, 00:43
Evet birşeyler değişmiş hem futbolcular hemde hoca bazında.

Hoca hala ısrarla 4-5-1 oynuyoruz dediysede sistemimiz 4-4-2 olmuştur(nihayet)..

Trabzon gibi bir takım tek forvet oynayamaz bir kere ruhuna aykırı,düzenine aykırı..

Evet oyuncu değiştirme konusunda sıkıntı olduğu kesin ya geç oluyor yada yanlış...

Benimde en çok içerlediklerimden biri Alanzinho konusu böyle bir futbolcunun son 3 dk girmesi futbol adına ayıptır.Tamam oyun düzenimde yok dersin filan ama sana lazım olduğu ortada..

Hoca adına bazı şeylerin değişmiş olması beni mutlu etti...

OLCAY ÇAKIR
14.09.2009, 00:45
4-5-1 mi oynuyoruz demiş.

Umut sağda idi sıklıkla.

Ben yanılmış olabilirim..

Hoca doğru söylüyor o halde..

Umut sağda idi.

Sadece 2 forveti görünce 4-4-2 sanmışda olabiliriz..!

Mert Oğuzlu61
14.09.2009, 00:48
_______________tony______________

__tayfun____giray____egemen____ferhat

__serkan____selçuk____colman___gabric

___________umut______gökhan

bu maçta 4-4-2 nin bize daha uygun olduğunu anladık... çıkan kadro bana göre çıkabilcek en iyi kadroydu fakat 2. yarı bazı değişiklikleri yapması gerekiyordu, sen bu tür maçlarda barışı oynat ki kazanasın... serkan çok yorulmuştu, koy işte oraya barışı, gabrici alkışlattırıp 70. dakkalarda felan sok alanzinhoyu, onu izlemek isteyen taraftarlara yap bir jest... enginle alanzinho yedek kulübemizi çok zenginleştirecekler bu 4-4-2 sistemi yüzünden anlaşılan, bence bir toparlanma sürecine gireceğiz bu maçla beraber, ama oyuncu değişikliklerinde iyi değildi bu maçta hugo broos bunuda es geçmeyelim, ceyhun yorgundu tamam 70 lerde soktun iyi güzelde başta alanzinho olmak üzere bu maçta engine yada barışa en az 20dk şans vermen gerekirdi, maçın bitimine 5 dk kala taktik vererek:D alanzinhoyu ve engini oyuna alman gerçekten çok enteresandı :D:D:D

denizgrsy
14.09.2009, 01:15
hoca senden bi halt olmaz ... maç 5-1 diye senin uyuduğun gibi uyuyacak değiliz ;

bu kadar rahat maçta dahi yanında oturttuklarını sahaya sürmeyeceksen ne zaman şans vereceksin ? kaldı ki maçı daha da farka götürecek hızda '' barış , alanzinho , engin '' gibi topçular var yanında ...dalga geçer gibi 87 dakikada alanzinho yu oyuna alıyosun ve oyuna alırkende göya aklın sıra kulağına eğilmiş taktik veriyosun , ya güldürme beni :) ve de alanzinho girdikten sonra sadece yürüdü sahada !

sen böyle topçuları oynatmazda küstürürsen dalga geçer gibi 87 de oyuna alırsan , onlarda senin ihtiyacın olan maçlarda seninle dalga geçer .

istanbul b.b maçını tamamen futbolcuların hırsı oynama azmi almıştır , teknik direktörlük adına hiç bir etki yoktur sahaya . ve de şundan eminim ki bu maç çok iyi oynayan Ferhat'ı kesip haftaya Cale yi oynatacaksın , orta saha da inanılmaz koşan dünya kadar top çalan Serkan'ı kesip Tjikzu yu oynatacaksın haftaya . sen Türkiye yi futbolu öğrenene kadar da biz sinir stresten geberip gideriz ;)

Gökhan Döner
14.09.2009, 02:12
Hoca bence yine sınıfta kaldı.İkinci yarının 10. veya 15 dakikasına kadar adam değişmesi gerekiyordu. Zaten yapsaydı 6-1 değil daha farklı bir skor elde edebilirdik.

Ömer SEVİNÇ
14.09.2009, 02:59
Umut adı sağ kanattı belki ama sağolsun her tarafa koştu, bastı, geld, vurdu.

ugurozturk
14.09.2009, 04:24
Hoca bence yine sınıfta kaldı.İkinci yarının 10. veya 15 dakikasına kadar adam değişmesi gerekiyordu. Zaten yapsaydı 6-1 değil daha farklı bir skor elde edebilirdik.

emin ol senin gibi dusunen on binlerce taraftar vardır, ve senin gibilerin sayısı yüzlere hatta onlara düsmedikce 25 sene daha sampiyon olamayız

Külünkoğlu
14.09.2009, 09:33
İBB Maçı Sonrası Basın Toplantısı :

"Öncelikle sel ve felaketinde ve çatışmalarda ailelerini kaybedenlere başsağlığı dilemek istiyorum. Maça gelince bugün de farklı bir sistemle oynamadık. Umut sağ kanatta oynadı ve tek hücumcuyla oynadık. Milli maçlar için verilen ara bize çok iyi geldi. İkinci bir kamp gibi oldu. Ve aranın sonunda hak ettiğimiz skoru buradan çakardık."

Hugo Bross, maçtan sonra düzenlediği basın toplantısında ise sonucun ortada olduğunu, fazla değerlendirmeye gerek görmediğini belirterek, ''Gelişim gösterdiğimizi bundan önce de söylemiştim. Yaptığımız çalışmaların karşılığını bugün itibarıyla almış bulunuyoruz'' dedi.

Farklı bir sistemde oynamadıklarını, sadece bazı futbolcularda değişikliğe gittiğini ifade eden Broos, ''Burada kazanmamız sürpriz değil. Ancak attığımız gol sayısı sürpriz olabilir'' diye konuştu.

Belçikalı çalıştırıcı, maçta 3 gol atan Egemen'in performansıyla ilgili olarak, ''Her zaman aradığımız golcü bir gün gelecek demiştim. İşte bugün geldi'' biçiminde esprili bir değerlendirme yaptı.

Gergin olduğu gözlenen Broos'a bu tavrının sorulması üzerine de Belçikalı teknik adam şunları kaydetti: ''Teknik direktör ile basın arasında bir güven ilişkisinin olmasına inanıyorum. Son haftalarda bazılarının benimle ilgili yazıp çizdiği şeyler bende çok büyük düş kırıklığı yarattı. Özellikle söylediğim bazı şeylerin belirli bölümlerinin yayınlanıp diğer taraflarının atılması bu düş kırıklığına neden oldu. Bu yüzden belki biraz daha mesafeliyim.''

Dursun Kaplan
14.09.2009, 09:35
Alanzinho konusunda hocaya güvenmiyorum. Ne yapmaya çalıştığınıda anlamadım.

Ali İhsan
14.09.2009, 10:46
Teknik oyuncuları sevmiyor galiba ya da Colman gibi çift yönlü teknik oyuncuları seviyor diyebilirim. Ligin en kaliteli ve en çok yabancılı yedek kulübesi bizde olacak bu gidişle...

Samet Yildirim
14.09.2009, 11:28
Alanzinho calimlari azaltmadigi sürce yedek kalir. umarim faydalanriz iyi bir oyuncu.

Engin Baytari oynatmadigin icin tskler hocam. Inan bana senin icinde iyi;)

Heralde iyi giden bir takimi bozmak istemedi ama yinee biraz daha erken degestirmek lazim.

Yenilseydik; Alan, engin,song, CEYHUN, cale vs. niye yoktu derlerdi iste futbol bu türkiyede yen iyisin yenil kötüsün...

macuka
14.09.2009, 11:48
Arkadaslar bu mac kandirmaca oldu, Cunku ist belediye top oynmaya calisan bir takim... Bu sonuc normal... Bizim karsimiza gene kapanan diyarbakir gibi takimlar cikinca gene eski halimize geri doneriz diye dusunuyorum.. bilmiyorum bu benim fikrim...

Yavuz Hasan
14.09.2009, 17:10
hocanın değişklik yapmamasının tek bir sebebi olabilir gökhan-umut: gol atıp moral bulsunlar gabric: oyunayarak takıma adapte olsun oynamaya alışsın bunun dışında da deiğişikliklerde barış girmeyecekse alan girmeyecekse bi anlamı yok zaten bence

mehmets61
14.09.2009, 17:25
İBB Maçı Sonrası Basın Toplantısı :

"Öncelikle sel ve felaketinde ve çatışmalarda ailelerini kaybedenlere başsağlığı dilemek istiyorum. Maça gelince bugün de farklı bir sistemle oynamadık. Umut sağ kanatta oynadı ve tek hücumcuyla oynadık. Milli maçlar için verilen ara bize çok iyi geldi. İkinci bir kamp gibi oldu. Ve aranın sonunda hak ettiğimiz skoru buradan çakardık."

Hugo Bross, maçtan sonra düzenlediği basın toplantısında ise sonucun ortada olduğunu, fazla değerlendirmeye gerek görmediğini belirterek, ''Gelişim gösterdiğimizi bundan önce de söylemiştim. Yaptığımız çalışmaların karşılığını bugün itibarıyla almış bulunuyoruz'' dedi.

Farklı bir sistemde oynamadıklarını, sadece bazı futbolcularda değişikliğe gittiğini ifade eden Broos, ''Burada kazanmamız sürpriz değil. Ancak attığımız gol sayısı sürpriz olabilir'' diye konuştu.

Belçikalı çalıştırıcı, maçta 3 gol atan Egemen'in performansıyla ilgili olarak, ''Her zaman aradığımız golcü bir gün gelecek demiştim. İşte bugün geldi'' biçiminde esprili bir değerlendirme yaptı.

Gergin olduğu gözlenen Broos'a bu tavrının sorulması üzerine de Belçikalı teknik adam şunları kaydetti: ''Teknik direktör ile basın arasında bir güven ilişkisinin olmasına inanıyorum. Son haftalarda bazılarının benimle ilgili yazıp çizdiği şeyler bende çok büyük düş kırıklığı yarattı. Özellikle söylediğim bazı şeylerin belirli bölümlerinin yayınlanıp diğer taraflarının atılması bu düş kırıklığına neden oldu. Bu yüzden belki biraz daha mesafeliyim.''

türk basını yoksa dünyada da böyle mi.hoşgeldin hugo:)

Mustafa Çolak
14.09.2009, 17:44
Hocam Çift FOrvet Devam Et, Nolur Teke Düşme

Fatih
14.09.2009, 21:48
Doğru sistemi buldu sonunda.Sistemi değişmedik diyor ama Serkan'ı ortata çekip Umut'u hem kanat hem forvet oynatması futbolumuzu olumlu anlamda etkiledi.

Eleştireceğim tek yönü oyuncu değişikliklerinde çok geç kalması.Engin ve Alanzinho'yu daha önce oyuna alsa gardı düşmüş İ.b.b'ye bir iki gol daha atabilirdik.

Anıl Caner
14.09.2009, 21:51
Umut Bulut'u kanat oynatma fikri çok başarılıydı, tebrik ederim hocam.

Cale,Alanzinho,Yattara,Engin Baytar,Song gibi oyuncuları oynatmadan 6 gol atabilen bir takımın hocası her halükarda övülür.

Sefa Murat Dokuz
14.09.2009, 21:56
ama senin isteklerine göre değil oyuncuların performansına göre kadro kurulduğunu unutma

Bunu kesinlikle biliyorum o yüzden Tayfun'un oynamasını istemiyorum.

Emre İskender
14.09.2009, 22:00
Bırakın hocamı işini yapsın.... Bizde üstümüze düşeni...

Kubilay ŞAHİN
15.09.2009, 01:41
Tebrikler Hocam..

Bu Sistemle Devam..

Ha Bir Ayrıntı Değişiklik Konusunda Geç Kalma..:)

İlker ToSun
15.09.2009, 01:55
6-1 galip gelen bir takımın teknik direktörü bir maçı çok kötü yönetir mi sorusuna evet cevabı verecek bir biçimde davrandın. başka bir şehirde oynanan maçta hem de bu kadar rahat bir maçta gurbetteki taraftarlara alanzinho yu ve barış ı izlettirmemen çok büyük bir ayıp. hücum oyuncuları illaki yenik durumdayken veya berabereyken oyuna sokulmaz. 20 yaşındaki barış ı böyle rahat maçlarda da oynatmayacaksan, gurbette takımını desteklemeye gelen taraftarları alanzinho yu izlemekten mahrum edeceksen benim gözümde bu 6-1 lerin hiç bir önemi yok.

Fatih Özkan
15.09.2009, 04:19
Çift forvetten vazgeçme Hocam!

Kazım Uzunboy
15.09.2009, 13:24
Broos, Avni Aker'de kadroyu koruyacak

Bordo-Mavililer'in hocası, Antalyaspor müsabakasında da aynı kadroyu koruyacağının sinyallerini verdi.

http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm713017.jpg

Bordo-Mavililer’in hocası, maçın ardından ekibine övgüler yağdırırken, bir anlamda gelecek haftaki Antalyaspor müsabakasında da aynı kadroyu koruyacağının sinyallerini verdi. Özellikle isteyip son transfer olarak takıma katılmasını sağladığı Gabriç ile görüşen Belçikalı antrenörün, Hırvat futbolcunun ekibe uyumuna çok sevindiği bildirildi. Deneyimli çalıştırıcıyı cuma günkü randevu öncesinde düşündürecek en önemli nokta ise kulübedeki yıldızlar olacak. Çünkü Karadeniz temsilcisinde iyileşen Yattara’nın yanı sıra Alanzinho, Engin ve Ceyhun da şans bekleyecek.

Yavuz Hasan
15.09.2009, 16:11
bir de şöyle düşünün haftaya trabzonda antalya maçı var zor bir maç olacak

forvetlerin umut ve gökhan uzun zamandır gol atamamışlar baskı yemişler sitrese girmişler

maçı kopartmışsın rakip dağılmış umut ve gökhan ın birer gol daha atması işten bile değil-ki öyle oldu umut attı gökhan asist yaptı-

şimdi alan ı oyuna alıp iki artistik areket izletip taraftarın gönlünü hoş etmek mi daha mühim yoksa gökhan ve umut un gol atıp kendilerine güvenlerinin gelmesi mi

aynı şey farklı bir biçimde gabriç için geçerli

gabriç bundan sonra muhtemelen ilk 11 de olacak takıma yeni gelmiş oyunda kalıp takıma alışması oyuna alışması mı daha mühim yoksa alan la yer değişip alan ın şov yapması mı

hos_cocuk61
15.09.2009, 19:27
Engin ve Alanzinho'yu daha erken bekledim; fakat çok geç girdiler oyuna.

61_Serhat_61
16.09.2009, 05:36
Umut Bulut'u kanat oynatma fikri çok başarılıydı, tebrik ederim hocam.

Cale,Alanzinho,Yattara,Engin Baytar,Song gibi oyuncuları oynatmadan 6 gol atabilen bir takımın hocası her halükarda övülür.

bu 6i golü istanbula atti...
tamam istanbul kücük takim degil ama bunu büyük takimlara karsi yapmak daha ustalik olur...
ben bu adami sevemedim zaten...
ocak ayinda bunu sutlasinlar senol günesi getirsinler..

61_Serhat_61
16.09.2009, 05:40
6-1 galip gelen bir takımın teknik direktörü bir maçı çok kötü yönetir mi sorusuna evet cevabı verecek bir biçimde davrandın. başka bir şehirde oynanan maçta hem de bu kadar rahat bir maçta gurbetteki taraftarlara alanzinho yu ve barış ı izlettirmemen çok büyük bir ayıp. hücum oyuncuları illaki yenik durumdayken veya berabereyken oyuna sokulmaz. 20 yaşındaki barış ı böyle rahat maçlarda da oynatmayacaksan, gurbette takımını desteklemeye gelen taraftarları alanzinho yu izlemekten mahrum edeceksen benim gözümde bu 6-1 lerin hiç bir önemi yok.

senin agzindan bal damliyor bal... ben istanbul macini izlerken pek zevk aldigim söylenemez..tamam müthis futbol bol gollü bir mac...
ama oynatilacak oyuncular yokken bu macin tadi kalmaz...
tamam 3 puan ilac gibi geldi...ona bisey diyemem...bu benim görüsüm..

halopa61
16.09.2009, 14:59
kadromuz iyi fakat bu santraforlarla hedefimize ulaşmak zor gibi.

Ali İhsan
16.09.2009, 15:13
Aynı sistemi aynı verimlilikte bir kaç hafta daha oynatsın ibre yine pozitife döner. Yetki karmaşası gibi sorunlar aşılırsa ve burnunu sürttüğü! iddia edilen yetenekli topçularımızı kendi istediği kıvama getirebilirse çok da başarılı olur. Ama 5-1 giden bir maçta ilk değişikliği 75. dakikada yapması ve 90. dakikada oyuna alırken Alanzinho'ya söver gibi taktik vermesi çok ilginçti.

SDinc
16.09.2009, 15:16
senin agzindan bal damliyor bal... ben istanbul macini izlerken pek zevk aldigim söylenemez..tamam müthis futbol bol gollü bir mac...

Senin mantıkla yola devam edersek ; Kaybedelim , berabere kalalım mühim değil yeterki oynatılacak oyuncular oynasın.
Kardeşim sen mi biliyorsun oynatılacak oyuncuları ?

BAHADIR33
16.09.2009, 15:37
ben de Alan ve Engin 2. yarının başında oyuna girerler diye düşünmüştüm ama almadı hoca. o an maça aşırı konsantre olup yedek kulübesini unuttu mu acaba dedim..
bilemiyoruz.. hocamızın yaşı buradaki herkesten daha büyük ve hepimizden daha çok tecrübesi var..6 atan takımı sahaya süren de kendisi..belki bu 11'in 90 dakikalık performansını görmek istedi..kondisyon ve konsantrasyonlarının düşüp düşmeyeceğini ölçtü. bilemiyoruz..18 yıl profesyonel olarak futbol oynayan ve 21 yıldır teknik direktörlük yapan hocamızın elbet bir bildiği vardır..

OLCAY ÇAKIR
16.09.2009, 16:11
Yattara hazır değil,hazır olmadan oynatmam..

İşte bu yaklaşım hocalıktır.

Günü kurtarma gibi bir telaşı yok adamın.

Tayfun
16.09.2009, 16:16
Tayfun'u yedeğe Alanzinho'yu da sahaya sürsen birde...!!!!

Kadir
16.09.2009, 16:17
Alanzinho'yu harcama hocam..

Yavuz Hasan
16.09.2009, 18:13
Senin mantıkla yola devam edersek ; Kaybedelim , berabere kalalım mühim değil yeterki oynatılacak oyuncular oynasın.
aynen öyle kardeşim taraftarın gönlü hoş olsun da geresi fasafiso

nasıl bi mantıksa

miaksoy
16.09.2009, 18:23

50. dakikada durum 5-1 iken engini , alanzinhoyu veya barisi oyuna alsa yenilecekmiydik veya berabere mi kalacaktik? Bence hem daha farkli kazanirdik hem de bu futbolculari kaybetmemis olurduk.

Yavuz Hasan
16.09.2009, 18:29
tekrar soruyorum

forvetlerin umut ve gökhan uzun zamandır gol atamamışlar baskı yemişler sitrese girmişler

maçı kopartmışsın rakip dağılmış umut ve gökhan ın birer gol daha atması işten bile değil-ki öyle oldu umut attı gökhan asist yaptı-

şimdi alan ı oyuna alıp iki artistik areket izletip taraftarın gönlünü hoş etmek mi daha mühim yoksa gökhan ve umut un gol atıp kendilerine güvenlerinin gelmesi mi

aynı şey farklı bir biçimde gabriç için geçerli

gabriç bundan sonra muhtemelen ilk 11 de olacak takıma yeni gelmiş oyunda kalıp takıma alışması oyuna alışması mı daha mühim yoksa alan la yer değişip alan ın şov yapması mı

miaksoy
16.09.2009, 18:56
tekrar soruyorum

Alanzinho'nun oyunda olmasi Umut ve Gokhanin gol atmasina engel degil. Keza bahsettigin o son golu de Alanzinho oyundayken attilar.

Bu arada Alanzinho "bir iki artistik hareket" den ibaret degil. Tek basina mac kazandirabilecek kalitede bir futbolcu. Ama biz onun bu ozelliklerinden faydalanmayi bir turlu beceremedik.

Tolunay Abdioğlu
16.09.2009, 18:59
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2623-2I9M2O8D.jpg

Yavuz Hasan
16.09.2009, 21:59
Alanzinho'nun oyunda olmasi Umut ve Gokhanin gol atmasina engel degil. Keza bahsettigin o son golu de Alanzinho oyundayken attilar.

Bu arada Alanzinho "bir iki artistik hareket" den ibaret degil. Tek basina mac kazandirabilecek kalitede bir futbolcu. Ama biz onun bu ozelliklerinden faydalanmayi bir turlu beceremedik.

alan bence de iyi bir oyuncu fakat geldiği günden bu yana nerde oynadığı belli değil mesele burada

ibbmaçı kadrosunda kimi çıkartıp yerine sokacaksın

trab61
17.09.2009, 01:12
bence bu sezonun en iyi transferlerinden biri. adam sirf isini yapiyor,ve layikiyle yapiyor bence. forma aslanin agzinda. kim perfonmans gosterirse onu oynatiyor. trabzon tarihinde takimda bu kadar variyasyonlar yapan tek tek.dir. bence hic olmamistir. her hafta degisik kadroyla cikiyor sahaya. 2-3 tane saglam tasi var. onlardan sadece vazgecmiyor. benimde istedigim zaten bu. adam bakti olmuyor hemen yenisini ve en iyisini bulmaya calisiyor. takimda oynamayan futbolcu yok su anda.
ben kendisine cok guveniyorum. en azindan isini duruscte ve herseyini vererek yapiyor. eksiklerinden bitanesi oyuncu degisiklerindeki hatalari olabilir. ama onlarida yaparken mutlaka dusunup yapiyordur.

Vural Kuyumcu
17.09.2009, 02:15
hugo amca seninle böyle konusmamistik alan gibi adam birakilir mi kenarda

http://img34.imageshack.us/img34/9397/img5382g.jpg

61_Serhat_61
17.09.2009, 02:41

kardes senden fazla bildigim belli..
burdakilerin 100% 90i benim gibi düsünüyor
100% 5i degisik
100% 5i ise futboldan cakmiyor...burda sende dahilsin haa :D

Kaan
17.09.2009, 08:22
SÜPER TRABZON GELİYOR

Broos, İstanbul Belediye maçındaki Trabzonspor geleceğimizin aynasıdır dedi.

http://www.karadenizgazete.net/images/haber/57373_b.jpg

BROOS; “İstanbul Büyükşehir Belediyespor karşısında bölüm bölüm oynadığımız pozitif futbolu oyunun geneline yayacağız”

BROOS: “Farklı gelen galibiyet, hedeflediğimiz oyun anlayışının aynasıdır. En iyi Trabzonspor’u yaratmak için çalışıyoruz”

POZİTİF FUTBOL
Trabzonspor’da farklı İstanbul Büyükşehir Belediyespor galibiyeti Bordo-Mavili camianın takımlarına olan güvenini yeniden geri getirirken, Teknik Direktör Hugo Broos da gerek karşılaşma sonrasında yaptığı açıklamalar ile gerekse de idmanlarda oyuncularıyla yaptığı toplantılarda, Trabzonspor’un rayına oturmaya başladığını görüşünü seslendiriyor. Broos, İstanbul Büyükşehir Belediyespor karşısında bölüm bölüm oynadıkları pozitif futbolu oyunun geneline yaymaları halinde istedikleri Trabzonspor’u herkese izlettireceklerinin altını çizdi.

DAHA İYİ OLACAK
Tecrübeli teknik adam Hugo Broos, hücüm zenginliğini arttıran oyun anlayışı ile göze hoş gelen futbolu sergilemede adına her geçen gün olumlu mesafeler kat ettiklerini belirtirken, “Ligde 5 haftada geride kaldı. İstediğimiz oyunu sahaya yansıtamadığımız maçlar oldu ve hesapta olmayan puanlar kaybettik. Ancak Belediyespor maçında izlettirdiğimiz futbol Trabzonspor’un oyun anlayışının aynasıdır. İlerleyen haftalarda sistem tamamen oturacak ve kazanımlar artacak” dedi. Broos, camianın taraftarların kendisine olan güvenine de teşekkür ederek, “Onlara mutlu edecek bir Trabzonspor yaratmak için çalışıyoruz” dedi.

Kaan
17.09.2009, 08:25

Ne dediğinizden haberiniz var mı ? :rolleyes:

Ya da müthiş futboldan zevk almıyorsunuz sanırım ?

stormtiger61
17.09.2009, 20:05
Umarim Hugo Hocam beni bu hafta sonu yaniltir. Hep bir cicek ile bahar gelmez denir ama umarim Antalya macinda bunun tersini goruruz. Umarim teknik direktor, yard. antrenor ve futbolcular iki yildan beri sure gelen Avni Aker sendromuna bir care dusunmuslerdir. Umarim ki Antalyaspor un kapanacagini biliyorlardir ve umarim bu kilidi cozmek icin oyunu kanatlara yaymanin cok onemli oldugunu, kose vuruslarinin cok onemli oldugunu ve bu vuruslarda butun futbolcularin alan degistirip degisik stratejiler denemesi gerektigini, serbest vuruslarda topu kaleye paralel kesmek yerine kale icine dogru kesmenin daha mantikli oldugunu ve en onemlisi bu tur maclarda sut evet sut atmanin en onemli sey oldugunu simdiden dusunmus ve calismislardir. Haydi hayirlisi.

mavikose61
17.09.2009, 21:01
sevgili misafir ! hocamıza bir sözüm olacak

kendisinin kıymetli ve çok zeki futbolun kurdu olduğunu bize göstermek için takımı 4 maç bozdu 1 maç düzeltti işi bağladı !!
zekice bir taktik aslolan çif santrofor dogruyu buldu baştan bilinen bir gerçekti sanki alimizdeki paramızı kaybettip bulduğumuz zamanki sevinci yaşıyoruz... sizce çokmu haksızlık ediyoruz ben ve benim gibi düşüneneler !

Yavuz Hasan
17.09.2009, 21:26
kimse tek forvet istemiyor ama

çoğunluk alanzinhonun 11 de olmasını istiyor

4-4-2 de alan ın 11 de başlaması gabric formdayken çok zor

tercihlerinden dolayı hocayı eleştirmeden önce biz neyi istiyoruz bunun cevabını verelim

alanzinho mu çift forvet mi

fish_bone
17.09.2009, 22:45
Bizim istediğimiz tek şey istikrar ve başarı. Daha doğrusu benim. Bu yüzden kimi oynatmadı, kaç forvet oynasın, kim oynasın gibi şeyLere takıLmaktan çok icraatLarLa iLgiLeniyorum.
Ben Broos'a güveniyorum. BeLkide bu takıma geLebiLecek en kariyerLi Hoca. İsmine, tribünün sevip sevmemesine bakmadan, hakedene, çaLışana formayı veriyor. TRABZONSPOR büyükLüğüne yakışanı yapıyor. Formayı hakedecek TRABZONSPOR'da oynayan bir oyuncu. Yan geLip yatmak yok.
Biz Türk'Ler eLeştirmeye bayıLırız. Herkes bişey söyLer. Onu niye oynatmadı, O niye oynadı, bu taktik oLdumu. DevamLı takımLa beraber oLanLardan daha çok biLme şansımız varmı? Yok! Ozaman kayıtsız şartsız destek oLmaLıyız.

61_Serhat_61
18.09.2009, 04:10
Bizim istediğimiz tek şey istikrar ve başarı. Daha doğrusu benim. Bu yüzden kimi oynatmadı, kaç forvet oynasın, kim oynasın gibi şeyLere takıLmaktan çok icraatLarLa iLgiLeniyorum.
Ben Broos'a güveniyorum. BeLkide bu takıma geLebiLecek en kariyerLi Hoca. İsmine, tribünün sevip sevmemesine bakmadan, hakedene, çaLışana formayı veriyor. TRABZONSPOR büyükLüğüne yakışanı yapıyor. Formayı hakedecek TRABZONSPOR'da oynayan bir oyuncu. Yan geLip yatmak yok.
Biz Türk'Ler eLeştirmeye bayıLırız. Herkes bişey söyLer. Onu niye oynatmadı, O niye oynadı, bu taktik oLdumu. DevamLı takımLa beraber oLanLardan daha çok biLme şansımız varmı? Yok! Ozaman kayıtsız şartsız destek oLmaLıyız.
tamam diyelim ki haklisin..
formayida hak edene veriyor..
peki umut ve gökhan formayi hak ediyorlar mi sence..??
benim düsüncem etmiyor hicte etmicekler...

Rasim YILMAZ
18.09.2009, 10:41
kimse tek forvet istemiyor ama

çoğunluk alanzinhonun 11 de olmasını istiyor

4-4-2 de alan ın 11 de başlaması gabric formdayken çok zor

tercihlerinden dolayı hocayı eleştirmeden önce biz neyi istiyoruz bunun cevabını verelim

alanzinho mu çift forvet mi

Ben Hasan Ahmet'i yavaş yavaş kullanmasını istiyorum...
Alanzinho'yu ikinci yarının ortasında , yorgun düşmüş rakip defansın ortasına salmasını istiyorum..

Başka da bir şey istemiyorum :):):)

Rasim YILMAZ
18.09.2009, 10:43
tamam diyelim ki haklisin..
formayida hak edene veriyor..
peki umut ve gökhan formayi hak ediyorlar mi sence..??
benim düsüncem etmiyor hicte etmicekler...

Hasan Ahmet'in yanında birde sizi deniyelim forvette(!)

Dursun Kaplan
18.09.2009, 11:23
Hoca şöyle sağlam bir takım çıkarsanda izlesek. :)

Hüseyin İlkin
18.09.2009, 11:27
İBB maçında eleştirilecek bir yön varsa, oyuncu değişikliklerinin zamanlamasıydı. Alanzinho, Engin, Barış gibi yedeklerin varken; skor avantajını eline almış bir takım: ikinci yarıya girerken 4-1, hemen başında bulunan golle 5-1, oyuncu değişikliğine gitmeliydi. Son beş dakika oyuna alarak hem oyuncular üzerinde olumsuz bir etki yaratmış, hem de maçtaki bana göre tek hatasını yapmıştır.

Sahaya çift forvetle çıktığı gerekçesiyle de tebrik ederim. Bu hafta da çift forvetli oyun sistemi devam etmeli.

28TS61
18.09.2009, 12:14
bana göre hugo broos bize dün twentenin oynadigi sistemi yerlestirmeye calisiyor.
ayaga saglam paslar ile rakibi topun pesinden kosturup yormak ve bir anda atilan (örnegib colman) ara paslari ile gole gitmek.

İlker ToSun
18.09.2009, 23:00
yine çok kötü idare etti maçı. orada 4 milyon euro bonservis bedelli bir adam duruyor ve iki maçta sahada toplam 4 dk kaldı ve bu iki maçta da maçlar 60. dk da kopmuş vaziyetteydi ve sen bu taraftarı izlemek istediği adamlardan mahrum ediyorsun. bunu yapmaya hakkın yok. saha dışında barış memiş varken alanzinho varken engin baytar varken bu takımın sağ açığı serkan oynatılmaz. şunu aklına sokman lazım hücum oyuncusu sadece mağlupken veya berabereyken oyuna sokulmaz. oyuna müdahalelerin yüzünden gelecek haftalar adına hiç ama hiç umut vermiyorsun bana. bu skorlara asla aldanmıyorum.

poetricus
18.09.2009, 23:04
Engin Baytar Alanzinho gibi oyuncuları ya kulübede ya da tribünde çürüten bir adamın hocalığını klozete atıp sifonu çekmek en iyisi.
Yavuz Selim'de var mıdır bilmiyorum ama Türkiye'de onun gibi çok var.

ilhan
18.09.2009, 23:05
Oyuncu değişikliklerinin bu kadar geç yapılmasından dolayı rahatsızım.

zurjcas
18.09.2009, 23:27
hugo sen kimsin yaa; sana kimi oynat diyorsa taraftar onu oynat, taraftar kimi görmek istiyorsa onu oynat.
alanzinho diye tezahürat mı var tribünde hemen sok alanzinhoyu, gözün tribünde olsun, maçı izlemeyi bırak orda bir şey yok.
kendi başına karar veriyorsun kaç maçtır bizi çıldırtıyorsun, olacak iş mi canım...

Özge
18.09.2009, 23:34
Birileri hocamıza oyuncu değişikliğini öğretsin lütfen.Oyuna müdahale etmek kavramını da öğrenmesi lazım:D

izzet
18.09.2009, 23:35
Oyuna daha aktif ve daha erken müdahale etmesi gerekiyor. Elindeki kadro buna gayet müsait!

Hüseyin İlkin
18.09.2009, 23:38
Oyuncu değişiklikleri konusu ciddi sıkıntı iki haftadır.
Alanzinho'yu maç biterken alacaksan, hiç alma hocam. İki haftadır skor avantajı elimizdeydi. Tam istenen ortam.
Gençler duruyor yanında; son beş dakika oyuncu değiştireceksen bir maç onu, bir maç bunu koyarsan daha etkili olur düşüncesindeyim.

Sefa Murat Dokuz
18.09.2009, 23:38
Hocam kendini kandırma. Gabric'e yat kalk dua et. Futbol olarak 0 dık. Hele ilk yarıda eksilerdeydik.
Geçen seneki futbol çok daha iyiydi o eleştirdiğimiz futbol. Kadromuz çok kaliteli meyvesini yiyorsun böyle dandik takımları elbet ki yeneceğimiz için boş konuşuyorsun.
Bugun Alanzinho Engin Song gibi oyuncuların yedek oturacağı hangi anadolu takımı var da ona yenileceksin. Gs Fb den sonra bu ligde en kaliteli kadro sende.
Madem Alanzinhoyu onatmayacaksın, sezon başı satın kontejan açılsın para gelsin güzel bir golcü alalım deseydin ya!
2 dk oynatmak için 4 milyon euro vermek Trabzon'a çok fazla!

Dursun Kaplan
18.09.2009, 23:39
Oyuncu değişikliklerinin bu kadar geç yapılmasından dolayı rahatsızım.

Aynen.

Hocam sana gelince ;

Ne taktik var, ne oyun anlayışı. Sıfırsın be sıfır. Tamamen oyun içinde ki futbolcuların bireysel sonuçları ile galip geliyoruz. Hoca olarak hiçbir artın yok. İzlemekle yetiniyosun. Boşsun bana göre.

Samet Yildirim
18.09.2009, 23:42
Hocanin profili belli. Kötü gidisat varsa oyuncu degesikligine gidiyor...Takim iyi gidiyorsa takimi bozmuyor...buda bir felsefedir fazla elestirmemek lazim.

Insallah alanzinho gibi oyunculardan fazla yaralaniriz..

Ayrica gecen sene ersun yanala sallayanlar simdi tepe takla oldular. Neden mi ?? Yok umut-gökhan yan yana oynamazmis adamin basini yediler alin iste demeki yaptigi islem dogruymus...

Sonuc: Herseyi cok biliyor dememek lazim. Hocaya birakmak lazim bazi seyleri.

Genel olarak hocayi begeniyorum.

Sencer Bulut
18.09.2009, 23:44
Alanzinho yu bi oynatmadın hocam.Yanlışlıktan bir an önce iyi olur yoksa alanzinhoyu kaybedecegiz...

Ali Tunahan Güllü
18.09.2009, 23:58
Nedir bu Alanzinho takıntın anlamadım?

Kadir
19.09.2009, 00:04
İsterse şampiyonlar ligi şampiyonluğunu getirsin bize Alan'ı oynatmadığı müddetçe negatifim.

_SeRKaN_
19.09.2009, 00:13
2 maçtır Alanzinho'yu dalga geçer gibi son 2 dk oyuna alırken taktik vermesi yokmu harbi deli oluyorum...Hocam bu şekilde futbolcunun gönlünü alamazsın o futbolcu aptal değil senin yaklaşımına pozitif yönde bakacak kadar çocuk yok karşında...Zamanı gelecek Alanzinho'ya muhtaç kalacaksın o futbolcu nasıl çıkıp gönül rahatlığıyla topunu oynayacak...Hocayı bu son iki maçtaki bu tutumundan dolayı kınıyorum...

Mustafa Ayazoğlu
19.09.2009, 00:16
İsterse şampiyonlar ligi şampiyonluğunu getirsin bize Alan'ı oynatmadığı müddetçe negatifim.

Alanzinho oynadıda ne oldu ?

Kadroyu bozmasın hoca lastik patlayana kadar devam..

miaksoy
19.09.2009, 00:16
Alanzinho'yu bir 15 dakika once alsan hic bir sey kaybetmezdin ama onu kazanmis olurdun. Futbolcu psikolojisinden maalesef anlamiyorsun hocam.

ApoCaN28
19.09.2009, 00:18
Hocamızı beğenmiyorum oyunu okuyamıyor maalesef ama desteğim sonuna kadar sürecek =)

Kadir
19.09.2009, 00:19
Alanzinho oynadıda ne oldu ?

Kadroyu bozmasın hoca lastik patlayana kadar devam..

Son 2-3 dakikada ne bekliyorsun? Tsubasa mı bu?

Ahmet Faruk
19.09.2009, 00:20
Ben hocayı beğenmiyorum.
Yani beğenmek için bir olgu göremiyorum ortada.

Hocanın bu takıma kattığı bir şeyi arıyorum ama bulamıyorum...
Hiç avrupalı hoca havası yok.
Bildiğin çekingen Türk hoca gibi...

Aynı takıntılar, aynı yetersizlikler, aynı boşluk...
Allahtan takımımız öyle çok fena değil...

Samet Yildirim
19.09.2009, 00:24
Hocanin katkilari 3-5 haftada belli olmaz, eger öyle olsa Rijkaardli Barcelona ilk senesinde 7.bitirmezdi baska örneklerde vardir. Biraz zaman taniyip ne gibi katki yapacak veya yapmicak onu zamana birakalim. Ben u ana kadar bgeniyorum umarim oyuncu degesikliklerinde biraz daha erken yaparsa daha mutlu olacam.

Ayrica Rijkaardli GS demeyin bana o takimin basina baskasida gecse muhtemelen buna yakin bisi olurdu.

Harun CAN
19.09.2009, 00:35
bugün 3-0 dan sonra dahi alani oyuna almayan bir hoca bence sıradan bir hocadır ! beğenmiyorum hocayı...sanki ziya doğan gibi yıldız düşmanı bu da !

Sefa
19.09.2009, 00:44
Ben Hoca da olumlu hiçbirşey göremiyorum. Ahmet Özen'e yazık oldu.

Samet Yildirim
19.09.2009, 00:45
Ahmet Özen karadenizsporu kurtarsin..

Gökhan Döner
19.09.2009, 00:54
Hoca yine aynı teraneden çaldı geçen haftaki gibi.
Son iki dakika kala adam mı değişilir sayın Bross.

Ahmet Faruk
19.09.2009, 00:55

O kadar da değil...

Eğer mantıklı bir adım atmak istiyorsan, seni seviye atlattıran bir adım olmalı...
Geçen seneki hocanı gönderiyorsan, "Bu adam geçen senekinden iyi" dedirteceksin.

Bak gs dedirtiyor işte...
Fb dedirtiyor.
Bjk de bi değişiklik yok.
Biz hala çekimseriz...

Ben beklemeye razıyım, ama iyi bir sinyal alamıyorum.

Sefa
19.09.2009, 01:05
Karadenizspor'a aldanmayın. Karadenizspor dökülüyor kadro yapısı olarak. Kadrosu çok bozuk. Geçen seneden daha kalitesiz. Ahmet Özen'in bu takımda Hoca olması için daha erken evet ama Hguo Broos oluyorsa Ahmet Özen de olur.

Ahmet Faruk
19.09.2009, 01:17
İyi bir hoca bir takımla iki şekilde başarılı olur.
Ya kendi inandığı sistemi oturtur, ya oyuncu yapısına göre birşeyler ayarlar...

Karadenizspora sistem yerleştirmek zor olmasa gerek...

stormtiger61
19.09.2009, 01:38
Hayirlisi olsun diyelim ama 6-1 ve 3-1 kazandigimiz maclardan sonra bile bu elestiriler varsa kaybedecegimiz maclari dusunemiyorum bile. Hele bir cincon maci var ki onumuzde sormayin gitsin. Hoca nin alisamiyen deki oyun kurgusunu, kadrosunu, sistemini ve stratejisini simdiden merak ediyorum dogrusu.

Yavuz Hasan
Hocam kendini kandırma. Gabric'e yat kalk dua et. Futbol olarak 0 dık. Hele ilk yarıda eksilerdeydik.
Geçen seneki futbol çok daha iyiydi o eleştirdiğimiz futbol. Kadromuz çok kaliteli meyvesini yiyorsun böyle dandik takımları elbet ki yeneceğimiz için boş konuşuyorsun.
Bugun Alanzinho Engin Song gibi oyuncuların yedek oturacağı hangi anadolu takımı var da ona yenileceksin. Gs Fb den sonra bu ligde en kaliteli kadro sende.
Madem Alanzinhoyu onatmayacaksın, sezon başı satın kontejan açılsın para gelsin güzel bir golcü alalım deseydin ya!
2 dk oynatmak için 4 milyon euro vermek Trabzon'a çok fazla!
geçen sene konya ve denizliye yenildik

dandiklik bakımından kaçıncı sıradadır bilmem ama biri ucu ucuna ligde kaldı diğeri şimdi bankasyada hatırlatırım

Sefa
Kendi şahsi görüşüm Hugo Broos bu takımın Hoca'sı değil. Hugo Broos'un yaptığı Hocalığı(!) Ahmet Özen de yapar. Hiç değilse futbolcuları küstürmez.

28TS61
19.09.2009, 01:40
bence hugo broosa yüklenmek yanlis olur.
takimin basina getirildi eksiklerimizi gördü ve yönetime ilette (sag bek ve forvet).
gabricin alinmasinda israrli oldu.
gabric haricinde istedigi transferler yapilmadi.
tabi alanzinho gibi bir yetenegi yedek birakip son dakika oyuna almasini bende olumlu karsilamiyorum.
ilerleyen haftalar ne gösterecek hep birlikte görecegiz.
broos elindeki malzeme ile biseyler yapmaya calisiyor.

ne olursa olsun destek etmeliyiz

Osman Yavuz
Hoca bu yaptığın hareketlerle 3. sınıf bir hoca olduğunu kanıtladın.Alanzinho'ya yapılan resmen terbiyesizliktir.Birinin bunun kulağını çekmesi lazım artık.

Emre ÖZTÜRK
hocam hatırlıyorsan alanzınho diye çok yetenekli bir oyuncumuz var.İstersen bir on dakika görev ver kendisine bakalım neler yapacak

Enes Ünal Kaya
19.09.2009, 01:42
Futbolcu KatiLi... Alanzinho - Engin Baytar...
dk 85 den sonra gircek oyuncularmı hangi zihniyet ztn öndesin adamlar azcık oynasa nolur ki..

Yavuz Hasan
19.09.2009, 01:44
Hocanin profili belli. Kötü gidisat varsa oyuncu degesikligine gidiyor...Takim iyi gidiyorsa takimi bozmuyor...buda bir felsefedir fazla elestirmemek lazim.
öle olurmu eleştirmek lazım taraftar hocadan çok biliyorya eleştirmeden olmaz

Sonuc: Herseyi cok biliyor dememek lazim. Hocaya birakmak lazim bazi seyleri.

Genel olarak hocayi begeniyorum

Osman Yavuz
19.09.2009, 01:46
Hocalığından geldiği günden beri şüpheliydim ama artık insanlığından da şüphe etmeye başladım.Halbuki babacan bir adam sanmıştım seni.