PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Resmi Sitemiz | Trabzonspor.org.tr & com.tr

Sayfa : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Mustafa Uzuner 61
16.02.2008, 23:40
arkadaşlar ts cluba gidiyorsun kappa zamanından sonra doğru dürüst giyipte sokakta normal zamanda giyebileceğin tarzda şık birşey bulamıyoruz biz taraftarlar olarak ne bileyim bir çalışma yapsak kendi kıyafetlerimizi dizayn edip bmn üzerinden bir yarışma yapıp güzel bulunan çalışmaları ts club yöneticilerine iletip taraftarlar bu kıyafetleri istiyor bunları üretin ki biz de alalım diyelim gerçekten koskoca istanbulda bir tane ts club var o da kapanmamak için üç salakşörlerin mallarını satmaya başladı önünden geçerken içim acıyor valla bu işe bir bmn yöneticileri el atsın

TSKara61
17.02.2008, 06:54
macka ve emre sagolunda ben simdi adres formunu dolduracam ama ilce ve sehir soruyor ama burda ilce yok eyalet ve sehir var. O zaman ilce'ye sehrimi ve sehirede eyaletimimi yazsam acaba?

macka61
17.02.2008, 15:22
bencede öyle yazda istersen kulüple bir irtibata geç sen emin olmak için

ÖmerFarukYılmaz
18.02.2008, 12:13
Sitemiz çok amator

Yenilenmesi lazım

Çok acıl hemde.......

sozveren
18.02.2008, 12:35
Arkadaşlar 2 ay önce çubuklu bere siparişi verdim. Telefon üstüne telefon ettim, neymiş üretimde hata olmuş, falan filan neyse nihayet kargo geldi. Büyük bir heyecanla açtım. Bir de ne göreyim, kulübümüzün renkleri değişmiş, bordomavi olmuş kırmızımavi. Deli oldum. İnşallah yeni başkan bunların topunu kovar. Bu kadar ciddiyetsizlik olmaz. Zaten güvenlik sertifikası problemli sitenin. Taraftarın alışveriş yapmaması için ellerinden geleni yapıyorlar sanki. Ya Sabır!

TheRapZoNe
18.02.2008, 18:12
Bölgesel şehir siteleri bile daha etkileyici ve daha güzel kulüp sitesinden..

tomislav
19.02.2008, 16:52
yeni transfer moawad'ın resmini gördünüzmü fotomontaj yapmışlar amatörce.

Cafer Bulur
23.02.2008, 16:21
yeni yönetim geldikten sonra resim sitemiz daha bilgilendirici olmaya basladi.daha kisa bir süre önce vefat ve bassagligi gibi haberler disinda dise dokunur bir haber yoktu.su günlerde yeni yönetimin yönlendirmelerinden olsa gerek kamuoyunu aydinlatici haberler yayinlaniyor.

ÜNAL
23.02.2008, 16:46
Ts club da yeni ürün yelpazesiyle yenilenmeli..

My
24.02.2008, 11:42
Fotosporvari fotomontaj futbolcu resimlerimiz nihayet düzeltilmiş :)

Mehmet Fırat
26.02.2008, 20:24
Resmi sitemiz hiç olmadığı kadar hızlı çalışıyor. Üst üste haberler, güncellenen kadrolar, yeni hizmetler... :)

Artık tesadüf mü diyeyim bilmiyorum ama bunların hepsi yeni yönetim geldiğinde oldu. :rolleyes: :)

Sadettin Odabaşı
01.03.2008, 21:54
Ne olursa olsun artık tamamen yenilenmiş bir resmi siteyi bu taraftar hakediyor. Profesyonelce yenilenmeli. Trabzonspor'un büyüklüğüne yakışır şekilde.

TheRapZoNe
01.03.2008, 22:42
Ne olursa olsun artık tamamen yenilenmiş bir resmi siteyi bu taraftar hakediyor. Profesyonelce yenilenmeli. Trabzonspor'un büyüklüğüne yakışır şekilde.

Aynen oyle. Mesela benim 3 sene oldu sporu birakali ama adim hala resmi sitede yaziyor:)

antagonist
01.03.2008, 23:04
ÇADIR 01.00’DE KAPANDI: 2-1’lik galibiyetin ardından Ali Sami Yen Stadı’nın çadır mağazasının gece 01.00’e kadar kepenk indiremediğini belirten Darnel şöyle konuştu: "5 kasa çalıştı ama sıralarda bekleyen taraftar sayısı hiç azalmadı. Mağaza maç günü 1500 forma, 1500 tişört, 1200 çocuk-bebek-kadın ürünü, 400 de aile paketi sattı. Mağazalarımızda bine yakın ürün çeşidi pazarlıyoruz." "Bundan önce en fazla satışın yapıldığı maç İsviçreli Sion ile oynanan ve Galatasaray’ın galibiyetiyle sonuçlanan maç olmuştu" diyen Darnel’e göre Çadır mağazasında satılan 8 bine yakın ürünün yüzde 50’si 13.00-19.00 saatleri arasında gerçekleşti. Darnel "Satışların yüzde 25’i maçın ardından mağazanın açık olduğu 1.5 saatlik süre içinde yapıldı" dedi.

1.5 SAATTE 2 BİN ÜRÜN: GS Çadır mağazasının maçın ardından 1.5 saat içinde sattığı ürün adedi 2 bini aştı. 30 GS Store’un yanısıra 250’nin üzerinde noktada satışı yapılan Galatasaray ürünlerinin maç günü yakaladığı satış hacminin her zamankinin üzerinde olduğu tahmin ediliyor.

MAÇLARA aileleri çekerek daha huzurlu bir ortam yaratmak için anne baba çocuk serisi çıkardıklarını ve bu ürünlerden maç günü 1200 parça sattıklarını belirten Selva Darnel, "Bu ürünü özellikle Galatasaray-Fenerbahçe maçlarında ailelerin daha çok gelmesini sağlamak için yaptık. 169 YTL’lik ürünü paket halinde 109 YTL ye satıyoruz. Bu yolla sirkülasyon sağladık. Formaya alternatif olan ailelere yönelik ürünlerin payı hızla büyüyor" dedi.

-------------------------

TS clubların neden kapatıldığı hakkında bilgi verebilir...

28TS61
05.03.2008, 13:55
yaziklar olsun resmi sitemiz eziklerin galibiyetini kutlamis ve basarilar dilemis

bizden caldiklari sampiyonluklarla, oraya kadar gelen bir takimi nasil kutluyorlar anlam veremiyorum

eger biz oralarda olsaydik bizleri kutlayan olurmuydu acaba, sanmiyorum

http://www.trabzonspor.org.tr/haber.asp?MainID=448&PID=449&HaberID=38358

lazooo28
05.03.2008, 14:07
Bunda kizilcak birsey yok Ihsan. Biz bize yakisani yapmisiz.

EmrahYalçınalp
17.03.2008, 22:21
Rubin Kazan'ın sitesine bile heves ettim.

Bravo bize...

antagonist
18.03.2008, 12:49
Şehitlerimizi saygıyla anıyoruz

http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/18sehit.jpg

18 Mart Çanakkale Şehitleri Trabzon'da törenlerle anıldı.

Hükümet Konağı önünde düzenlenen törene Vali Nuri Okutan, Belediye Başkanı Volkan Canalioğlu, Yönetim Kurulu Üyemiz Sırrı Eren, şehit aileleleri derneği ve diğer yetkililer katıldı.

Tören saygı duruşu, istiklal marşınının okunması ve Atatürk Anıtı'na çelenk koyulmasıyla son buldu.

Aziz şehitlerimizin önünde saygıyla eğiliyoruz.

---------------

Kalınlaştırdığım cümleleri anlamadım.

"18 Mart Çanakkale Şehitleri" diye bir kavram mı var? Benim bildiğim 18 Mart "Şehitleri anma günü"dür. Aynı zamanda Çanakkale Zaferi'nin yıldönümüdür. Haberi yapan arkadaş ikisini karıştırıp ortaya yeni bir kavram çıkarmış!

2.cümlede sanki törenin başlangıcı yokmuş gibi hep sonunu anlatmış. :)

Biraz daha dikkat...

POYRAZ
21.03.2008, 18:59
Resmi sitedeki oynadigimiz Avrupa maclarinin resimlerine bir bakin. Yillar önce oynadigimiz maclarin resimleri var. Ayrica Takim kadrosu bölümüne baktiginiz zaman 4 sezon önceki kadrolar görünüyor.

Kadir Aydın
15.04.2008, 19:13
Kimse kusura bakmasın ama bu kadar iğrenç bir site olamaz! Yahu 3-5 kuruşa şöyle adam gibi bir site yaptırsınlar çok mu zor??? Sanırım yönetimden siteye giren pek olmuyor. Resmen virane gibi duruyor sitemiz!

AyKaN
15.04.2008, 19:50
"Online üyelik sistemi bir süreliğine durdurulmuştur."

Hayırdır inşallah. Yoksa yeni tüzük kabul edilene kadar mı durdurulmuş.:cool:

ÖmerFarukYılmaz
15.04.2008, 19:50
Sitemizi beğenen varmı yahu???

Kadir Aydın
16.04.2008, 00:58
Bu konu ile ilgili sıkıntımız klübe hangi kanallar aracılığı ile iletebiliriz?

LazAnisT
16.04.2008, 15:56
Son kale düştü!!

Haznedardaki Tsclupta Trabzonsporumuzun ürüleri dışında İstanbul takımlarınınıda ürünleri satılmaya başlandı

ÜNAL
16.04.2008, 15:59
Son kale düştü!!

Haznedardaki Tsclupta Trabzonsporumuzun ürüleri dışında İstanbul takımlarınınıda ürünleri satılmaya başlandı
Yok artık.

28TS61
16.04.2008, 15:59
Son kale düştü!!

bu yazdigin dogruysa yaziklar olsun diyorum

Gamze
16.04.2008, 16:04
Taraftarium haline mi getiriliyor bu durumda ordaki TS Club yoksa TS CLub adı altında mu bu satışlar yapılıyor? Hiç gitmedim de oraya...

Koray
16.04.2008, 16:17
ilklerin klubü her yerde kendisini belli ediyo,yazıklar olsun...

ÖmerFarukYılmaz
16.04.2008, 16:25
Son kale düştü!!

Yazık!!!

Nasıl izin verdiler.Veya nasıl yaptı?

Ayşe Aygün
16.04.2008, 16:46
Orası şahis bir mağazadır.Trabzonspora ait değildir.Zaten Trabzonspora bağlı olsaydı Albayrak orayı çoktan kapatırdı.Sahibini çoğumuz tanır.Adam iş yapamayınca mejbur kalmış olabilir ama.Ben o ürünleri yanındaki bir mağaza satıyor biliyorum. En kısa zamanda bir uğrayıp gözlerimle göreyim derim size en doğrusunu

favory_61
16.04.2008, 20:39
Ts Clup'ın içerisinde satılmıyor arkadaşlar Ts Clup'ın yanında ayrı bi mağazada satılıyor

Sadettin Odabaşı
24.04.2008, 15:52
Adı TS Clup olan bir mağazada öyle bir şey olabileceğine inanıyor musunuz Allah aşkına? Olur mu öyle şey...

Burçak
24.04.2008, 16:14
Son kale düştü!!

sanmıyorum.
İstanbulda sadece ve sadece TsClub adı altında bi mağazamız yok diye biliyorum. Cevahirde vardı oda kapatıldı.
istanbulda olan Ts Clublar, kişilerin kulüple anlaşmaları sonucu Ts Club ürünlerini satması olayıdır.

örnek vereyim.
birkaç sene önce Marmarise gittiğimde kapalı çarşıda gezerken bi spor mağazasının önünden geçiyordum. mağazanın adını hatırlamıyorum. vitrininde tabelalarında şöyle yazıyordu. GsStore Bjk Store Fenerium Nıke Adidas vs..
karma olarak her kulübün ve bazı markaların ürünleri satılıyordu.bizim ürünlerimizde vardı.

kendibaşına TsClub olarak açılmış bir mağazada başka ürün satma şansı olamaz. çünkü direk kulübe bağımlıdır.

_SeRKaN_
24.04.2008, 16:48
Ts Clup'ın içerisinde satılmıyor arkadaşlar Ts Clup'ın yanında ayrı bi mağazada satılıyor

Evet bende ilk gördüğümde aynı şeyi düşünmüştüm ama içeri girince yanındaki mağazada satıldığını gördüm..Ama yandan bakınca sanki Ts Club un vitrininde duruyo 3 eziklerin formaları :)

28TS61
24.04.2008, 16:49
ben bu kadar basit bir resmi site gormedim, sadece tebrik ve bassagligi mesajlari yayinlamaktan baska bisey yapilmiyor

Emirhan Makul
24.04.2008, 16:51
Son kale düştü!!

böyle birşeyi düşünemiyorum bi delili lazım fotoğraff

Ayşe Aygün
25.04.2008, 13:58
21.04.2008 bir tane parçalı çocuk forması siparış verdim netten.3 gün sonra elime çubuklu forma geldi.
Şaşırdım bunların hiçmi düzgün işi olmayacak diye ve bir mail attım şimdi cevap bekliyorum.

Kolay gelsin;
Yaklaşık 4 gün önce netten siparış vermiş olduğum ürünler elime dün itibari ile geçti.Bu konuda teşekkür ederim. Yalnız ben parçalı forma sipariş vermişken elime çubuklu forma geçti.Önce kızdım geri yollayım dedim sonra şimdi İstanbul dan Trabzona yolla gidip gelmesi 1 hafta sürer diye düşüncemden vazgeçtim. Yalnız şunu çok iyi anladımki bu işi ciddi şekilde yapmıyorsunuz.Sipariş forumları dikkat edilmiyorm. Yoksa taraftartır elimizdeki stok azalsın bunu alsınmı diye düşünüyorsunuz anlamış değilim.Eğer ücret karşılığı hizmet veriyorsanız lütfen ciddiye alın. Biz bu takım için elimizdn geleni yaparken lisanlı ürün kullanmaya çaba harcarken sizde biraz çaba harcayın. Orası Kockacama TRABZONSPOR en azından bizim için öyle. kolay gelsin.iyi çalışmalar.

AYŞE AYGÜN
TS üye No : 17869

ÜNAL
25.04.2008, 14:06
Ayşe abla bence gereğini yap ezik durumda hep biz olmamalıyız.Hakkını aramalısın.

ali+61+26
27.04.2008, 00:27
bencede resmi site cok kötü hiç beğenmiyorum... gzl bi dizayn etseler herseyini bastan asağı yenileselr.. haberlerde doğru düzgün değil zaten.. değişmesi lazım bence..

Atalay
27.04.2008, 10:23
Resmi sitede gelecek maç olarak valeznia maçı olarak veriliyor...resmen amatörlük resmen rezillik..

Cengiz
27.04.2008, 10:45
bu berbat ürünLerden de kurtuLacaz yakında , Nike iLe anLaşsınLar hele

POYRAZ
27.04.2008, 16:14
Resmi sitede gelecek maç olarak valeznia maçı olarak veriliyor...resmen amatörlük resmen rezillik..
Olmaz böyle bir rezalet ya. Resmi site ile ilgilenen arkadasimiz, bu yazilari okuyorsun artik bir seyler yap yani. Belki gözünden kacmistir, belki dalginligina gelmistir ama bak burada eksiklikleri yaziyoruz artik bir seyler yap. Yapamiyorsan cekil sevgili renkdas. Resmi site kulübün aynasidir. Aynamizi millete rezil kepaze etmeye ne hakkin var. Yapamiyorsan cekilde bu isi kivirabilen birileri devralsinlar resmi siteyi.:mad:

Atalay
28.04.2008, 11:40
Bugünde resmi site gelecek maç porogramını düzeltmiş fakat stadyum kısmı boş...

Yani kulübe göre ibb maçının nerde oynanacagı bilinmiyor..!!

Biz burdan söyleyelim belki okurlar...İSTANBUL ATATÜRK OLİMPİYAT STADI.....

Atalay
28.04.2008, 11:42
Yani bu resmi siteyi anlamak algılamak gerçekten zor...

Ayşe Aygün
28.04.2008, 11:43
İşte şikayet mailime gelen cevap. işin kolayını bulmuşlar özür de özür.
Ayşe Hanım merhaba,

Aksaklıktan dolayı özür dileriz.

Bu olayla ilgili gerekenin yapıldığından emin olabilirsiniz. Şunu da biliyoruz ki bu aksaklık sonucunda ne yaparsak yapalım nasıl önlem alırsak alalım. Bizim hata yapmamızı engelleyecek ama bu aldığımız önlem sizin mağduriyetinizi gidermeyecektir. Bu nedenle mahcup ve üzgünüz. Bizim TS Club olarak taraftarımıza karşı hata yapma şansımız yok. Çünkü siz varsanız bizde varız. Size karşı yapılan hatadan dolayı dileyecek olduğumuz bir özür ya da yapacak olduğumuz bir savunma asla olamaz. Bu nedenle üzgünüz. Kim olursa olsun BÜYÜK TRABZONSPOR’DA görev yapmanın sorumluluğunu bilmeli ve taşımalıdır.

Eğer istiyorsanız Modeli yanlış gönderilen formayı Yurtiçi kargo ile geri gönderebilirsiniz.

Yaptığınız eleştiriden dolayı teşekkür ederiz. Şunu da unutmayınız ki bu eleştiriniz bize ders anlamında yol, ışık ve heyecan olacaktır.

Hatamızdan dolayı tekrar özür diler lisanslı ürünlere gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Saygılarımızla

Özkan YAVUZ
Mağazalar Müdürü
Trabzonspor Tic. Ür. Tic. A.Ş.

28TS61
28.04.2008, 14:07
İşte şikayet mailime gelen cevap. işin kolayını bulmuşlar özür de özür.
Ayşe Hanım merhaba,

Aksaklıktan dolayı özür dileriz.

Bu olayla ilgili gerekenin yapıldığından emin olabilirsiniz. Şunu da biliyoruz ki bu aksaklık sonucunda ne yaparsak yapalım nasıl önlem alırsak alalım. Bizim hata yapmamızı engelleyecek ama bu aldığımız önlem sizin mağduriyetinizi gidermeyecektir. Bu nedenle mahcup ve üzgünüz. Bizim TS Club olarak taraftarımıza karşı hata yapma şansımız yok. Çünkü siz varsanız bizde varız. Size karşı yapılan hatadan dolayı dileyecek olduğumuz bir özür ya da yapacak olduğumuz bir savunma asla olamaz. Bu nedenle üzgünüz. Kim olursa olsun BÜYÜK TRABZONSPOR’DA görev yapmanın sorumluluğunu bilmeli ve taşımalıdır.

Eğer istiyorsanız Modeli yanlış gönderilen formayı Yurtiçi kargo ile geri gönderebilirsiniz.

Yaptığınız eleştiriden dolayı teşekkür ederiz. Şunu da unutmayınız ki bu eleştiriniz bize ders anlamında yol, ışık ve heyecan olacaktır

Hatamızdan dolayı tekrar özür diler lisanslı ürünlere gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Saygılarımızla

Özkan YAVUZ
Mağazalar Müdürü
Trabzonspor Tic. Ür. Tic. A.Ş.

yani gülermisin aglarmisin demekten baska bisey bulamiyorum, ama en azindan cvp yazmislar sana ayse

Kadir Aydın
01.05.2008, 14:15
Ya düşünüyorum da mesela avrupa'dan bir futlbolcuya teklif yaptık. Adam da kendi kendine dediki ulan şunları bir araştırayım. İnternete girdi ve iğrenç tasarımlı resmi sitemizle karşılaştı. Ne düşünürdü acaba???

İmaj ve marka her yerde ve her alanda...

Kadir Aydın
02.05.2008, 12:59
Yeni sezonda yeni site yayına girecekmiş. Haydi hayırlısı...

Ömer Akdağ
02.05.2008, 13:12
Yeni sezonda yeni site yayına girecekmiş. Haydi hayırlısı...

iyi bir haber.. kaynak?

Ayşe Aygün
02.05.2008, 13:31
Tekrar netten bir gün arayla vermiş olduğum siparışimde gene hata yapılıp büyük beden yollandı.Aynı hatayı iki siparişimde de yaptılar. İlkindeki mail yukarda. Bu sefer hem mail atıp hem ÖZKAN YAVUZU cepten arayıp şikayetimi bildirdim. ve yollamış oldğum mail şimdi cevabını bekliyorum.

Mailim :
Özkan bey gene ben diyeceğim çünkü. Yarınki TS-İBB maçında yeğenler forma giysin diye vermiş olduğum ikinci sipariştede beden tarafıma büyük olarak yollandı. ve şunu çok iyi anladımki bu klübün bugün bur yerlede olması profeyonel işlemeyen bir kurum olduğundandır. Netten bir sipariş veriyorum herşey kayıtlı ve tarafıma ikinci kez yanlış ürün yolanıyor. özür dileyeceksiniz ben kabul etmeyeceğim. özrün kabul olması için lütfun bu konularda hata yapmayın. yada bana özeliklemi yapılıyor anlamış değilim. Gerçi mağazanızdaki Hasan bey çocuk yarın maçta giysin sonra geri yollayın dedi ama bu benim için bir özür ve kusur kaptma hatası olamaz. bu tür yanlışlar bizi çok üzüyor.

Kadir Aydın
02.05.2008, 14:14
iyi bir haber.. kaynak?

Taraftar projelerine yazdım. Onlarda bunun bilincinde olduklarını şuan hazırladıklarını ve yeni sezonda yayına gireceğini belirttiler. Yalan söylemiyorlardır herhalde. :)

Remzi
02.05.2008, 20:48
Olimpiyata formasız gidin!
02 Mayıs 2008 / 20:38
Sezon sonu geldi böyle oldu. Trabzonspor lisanslı ürünleri yarın Olimpiyat Stadında sezonun en büyük indirimiyle taraftara satılacak.

Trabzonspor lisanslı ürünler markası TS Club İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçı öncesi tarihinin en büyük indirimine hazırlanıyor.

İstanbul'daki Ts Club mağazası stad önünde ve stad içinde kuracağı ürünlerle taraftara indirimli ürünler satacak. Olimpiyat Stadı'na, 40 bin civarında taraftarın gelmesinin beklendiği ve en az yirmi bin formanın satılabileceği ifade ediliyor. Forma dışında çantadan, eşofmana, bebek ürünlerinden yazlık ürünlere kadar çok geniş yelpazede ürün taraftara maksimum indirimle satılacak.

Aytekin AKAY

macka61
03.05.2008, 01:01
güzel bir haber bir şeyler alırız artık

TSelif
03.05.2008, 10:38
Tekrar netten bir gün arayla vermiş olduğum siparışimde gene hata yapılıp büyük beden yollandı.Aynı hatayı iki siparişimde de yaptılar. İlkindeki mail yukarda. Bu sefer hem mail atıp hem ÖZKAN YAVUZU cepten arayıp şikayetimi bildirdim. ve yollamış oldğum mail şimdi cevabını bekliyorum.

Mailim :
Özkan bey gene ben diyeceğim çünkü. Yarınki TS-İBB maçında yeğenler forma giysin diye vermiş olduğum ikinci sipariştede beden tarafıma büyük olarak yollandı. ve şunu çok iyi anladımki bu klübün bugün bur yerlede olması profeyonel işlemeyen bir kurum olduğundandır. Netten bir sipariş veriyorum herşey kayıtlı ve tarafıma ikinci kez yanlış ürün yolanıyor. özür dileyeceksiniz ben kabul etmeyeceğim. özrün kabul olması için lütfun bu konularda hata yapmayın. yada bana özeliklemi yapılıyor anlamış değilim. Gerçi mağazanızdaki Hasan bey çocuk yarın maçta giysin sonra geri yollayın dedi ama bu benim için bir özür ve kusur kaptma hatası olamaz. bu tür yanlışlar bizi çok üzüyor.

Adamlar demiştir ki nedir bu kızdan çektiğimiz ççç

emreoztel61
03.05.2008, 13:22
almak lazımmm

Cem Balcı
03.05.2008, 13:56
Olimpiyata formasız gidin!
02 Mayıs 2008 / 20:38
Sezon sonu geldi böyle oldu. Trabzonspor lisanslı ürünleri yarın Olimpiyat Stadında sezonun en büyük indirimiyle taraftara satılacak.

Trabzonspor lisanslı ürünler markası TS Club İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçı öncesi tarihinin en büyük indirimine hazırlanıyor.

İstanbul'daki Ts Club mağazası stad önünde ve stad içinde kuracağı ürünlerle taraftara indirimli ürünler satacak. Olimpiyat Stadı'na, 40 bin civarında taraftarın gelmesinin beklendiği ve en az yirmi bin formanın satılabileceği ifade ediliyor. Forma dışında çantadan, eşofmana, bebek ürünlerinden yazlık ürünlere kadar çok geniş yelpazede ürün taraftara maksimum indirimle satılacak.

Aytekin AKAY

tühh bee keşke istanbul da olsaydım...:S

macka61
03.05.2008, 23:04
ben bir parçalı aldım pek fazla bir şey yoktu

ErayAkyüz
04.05.2008, 19:38
tühh bee keşke istanbul da olsaydım...:S

heyecan yapma kardes tır falan yoktu ortada inkanın bir konteynrı vardı elde kalmıs forma vardı içinde bi kac tane basının uydurması tır olayı

28TS61
15.05.2008, 14:19
ben böyle rezalet bir resmi site gormedim

necmi perekli istifa etti ama hala yazmamislar, hatta istifa ettigi haberleri resmi siteden once diger sitelerde yaziyordu.

böyle resmi sitemiz olcagina hic olmasin daha iyi, yalniz bas sagligi, tebrik msj lari var baskada bisey yok sitede

Uğurtan
15.05.2008, 16:09
Sadece resmi site değil.. Tsclub'ın sitesi olan trabzonspor.com.tr nin de köklü değişime girmesi gerekiyor.. Anlamıyorum böylesine büyük meblağlarla yönetilen bir kulüp böyle amatörce sitelere nasıl sahip? Yemin ediyorum şu halini yapmak 1 gün almaz.. Yazık çok yazık..

Emirhan Makul
15.05.2008, 16:37
bir kere ben ts clup isminin değiştirilmesinden yanayım trabzonspor ürünlerinin satıldığı yerin ismi türkçe olmalı "Futbol Yaylası" " Fırtına Mekan" "Kuzey Yıldızı" gibi isimler ne bileyim işte bize yakışır türkçe isimler clup ne ya

Uğurtan
15.05.2008, 16:46
Futbol Yaylası ççç ççç ççç

oyy Emirhan güldürdün beni hasta hasta.. :D Allahta seni güldürsün kardeşim :D...

Cem Balcı
15.05.2008, 16:49
bir kere ben ts clup isminin değiştirilmesinden yanayım trabzonspor ürünlerinin satıldığı yerin ismi türkçe olmalı "Futbol Yaylası" " Fırtına Mekan" "Kuzey Yıldızı" gibi isimler ne bileyim işte bize yakışır türkçe isimler clup ne ya

ilginç öneriler.:D

Ayaz
15.05.2008, 16:50
ben bu sitelerin değişmesi gerekliliğini örnek kulüp siteleri linkleriyle birlikte kaç defa mail atarak dile getirdim bunu 4-5 senedir aralıklarla yapmaktayım ama hala değişen bir durum yok, bilgi işlem yada adını ne koyarsanız koyun profesyonel düşünce ile yönetmek zorundayız, daha kaliteli olabilecekken kalitesiz basit hizmet veren sitelere sahibiz.. yeni sezon başlangıcıyla birlikte tribündeki sahadaki mantalitede ki değişikliği online hizmet ve haber alanında da değişikliğe gitmesi dileğiyle..

DeAgLeMaNyAq
15.05.2008, 17:00
O kadar ıvır zıvır haberler eklenirken Fatih Tekke için tebrik haberinin eklenmemesi ayıp...

28TS61
15.05.2008, 17:00
O kadar ıvır zıvır haberler eklenirken Fatih Tekke için tebrik haberinin eklenmemesi ayıp...

:alkış::alkış::alkış:

bu msjindan 1 saat sonra yazarlar :)

Sadettin Odabaşı
15.05.2008, 17:01
"Kuzey Yıldızı" ismi zaten Trabzonspor'a tescilli. O kullanılsa TS clup'tan d çok daha iyi olur diye düşünüyorum.
Ayrıca TS clup sitesinde bordo, bordo değil; mavi, mavi değil. Ne biçim birşey.
TS clup bir markadır ve logosu vardır. Ama o logo bile hiçbir yerinde kullanılmamış.
Köklü değişim lazım.

Kalkinmali
15.05.2008, 17:06

gercekten enteresan.. espiri yapmistir arkadas.

Uğurtan
15.05.2008, 17:07
"Kuzey Yıldızı" ismi zaten Trabzonspor'a tescilli. O kullanılsa TS clup'tan d çok daha iyi olur diye düşünüyorum.
Ayrıca TS clup sitesinde bordo, bordo değil; mavi, mavi değil. Ne biçim birşey.
TS clup bir markadır ve logosu vardır. Ama o logo bile hiçbir yerinde kullanılmamış.
Köklü değişim lazım.
Deveye sormuşlar niye boynun eğri.. Nerem doğru ki demiş.. Bizimkiside malesef bu hesap.. !

Halit Aydın
15.05.2008, 18:14

Evet dediğin gibi :)
http://www.trabzonspor.org.tr/haber.asp?MainID=448&PID=449&HaberID=38900

17:52 de verildi haber :D

DeAgLeMaNyAq
15.05.2008, 18:21

Resmi sitenin gizli webmasterı sen misin yoksa... :p Yalnız keşke kupa elindeyken çekilmiş fotoğrafını koysalardı...

28TS61
15.05.2008, 20:49
@ halitaydin61 ve DeAgLeMaNyAq

:D:D:D

sesim 52 dk krefeld´ten trabzon´a ulasmis :D

resmi siteyle uzakltan yakindan alakam yok, biraz takip sadece :)

Semih
16.05.2008, 01:49
bmn olarak bu resmi siteyi satın alalım:D:D yada bıraksınlar editörlerimiz orayı bir elden geçirsinççç

ÜNAL
17.05.2008, 14:52
Belki önceki sayfalarda verilmiştir belki..Trabzonspor web sitesinde Ts habercisi var ben indirdim siz de kullanabilirsiniz..

TS Habercisi uygulamasının son versiyonunu bilgisayarınıza yüklemek için tıklayınız! (http://www.trabzonspor.org.tr/tshabercisi_yukle.asp)

http://img89.imageshack.us/img89/3838/anaformzd4.jpg (http://imageshack.us)

"TS Habercisi" uygulaması Trabzonspor Kulübü Bilgi İşlem Departmanı tarafından geliştirilmiştir. "TS Habercisi" internete bağlı olduğunuz sürece kulübümüzle ilgili haberlerden, duyurulardan vs. anında haberdar olmanızı sağlar.

Uygulama bilgisayarınıza yüklendikten sonra bilgisayarınızın her açılışında otomatik olarak çalışacak ve kapatmadığınız sürece arka planda çalışmasını sürdürecektir.

Uygulama çalıştırıldığında ekranınızın sağ alt köşesine simge olarak yerleşir ve ana form karşınıza gelir. Yeni haber gelmesi durumunda simge yanıp söner, uyarı sesi çalınır ve uyarı ekranı açılır. Her üç uyarı şekli de ayrı ayrı olarak "Ayarlar" ekranından devre dışı bırakılabilir.

Haber başlıklarına tek tıklamayla , haberlere ait detaya "Haber Detayı" ekranından ulaşabilirsiniz. Haber başlıklarına çift tıklayarak veya haber detay ekranına tek tıklayarak haberin tamamına ulaşabilirsiniz.

"TS Habercisi" uygulamasını simge durumuna küçülterek arka planda çalışmasını sürdürmesi için ana formun sağ üst köşesindeki "-" simgesine veya sağ tuş menüsünden "Gizle" seçeneğini tıklayabilirsiniz. Sağ tuş menüsüne, sağ alt köşedeki simge üzerinden veya ana formdaki "Haber Başlıkları" ekranından ulaşabilirsiniz.

Bilgilerin hangi sıklıkla güncelleneceği ve uyarı penceresinin kaç saniyede haber geçişi yapacağını "Ayarlar" ekranından değiştirebilirsiniz.

Ana formdaki çıkış butonuna veya sağ tuş menüsünden "Çıkış" seçeneğini tıklayarak uygulamayı kapatabilirsiniz.

Uygulamayı bilgisayarınızdan kaldırmak için önce çalışan uygulama varsa kapatmalısınız ve daha sonra Başlat -> Trabzonspor Habercisi -> Kaldir kısayolunu tıklayarak uygulamayı bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz.

Görüş, istek ve önerilerinizi tshabercisi@trabzonspor.org.tr (tshabercisi@trabzonspor.org.tr) e-posta adresine gönderebilirsiniz.

www.trabzonspor.org.tr (http://www.trabzonspor.org.tr)

Ali Can
17.05.2008, 14:57
güzelmiş bu program hemen indirip bir bakayım.

Mayls
17.05.2008, 16:31
Bir ara bende kullanmistim ama hic memnun kalmadim ve sildim tekrar.

28TS61
17.05.2008, 16:38
Bir ara bende kullanmistim ama hic memnun kalmadim ve sildim tekrar.

hic bi funktionu yok zaten ha resmi siteye bakmissin ha bu programa

Misina
17.05.2008, 18:00

Bu çok güzel bir düşünce özellikle Kuzey Yıldızı nı çok beğendim.

ÖmerFarukYılmaz
18.05.2008, 20:09
Kuzey yıldızı süper...

Yada Fırtına Vadisi..:)

28TS61
19.05.2008, 01:50
bu kadarda rezillik olmaz ya, yeter artik, bize ne diger takimlardan,
yok bilmem eskisehir kutlar basarilarin devamini dileriz, onlar basarili olsun bizde niye biz olmuyoz diyelim kendimize.

Bank Asya 1. Lig play-off final maçında Boluspor'u 2-0 yenerek 12 yıl aradan sonra Turkcell Süper Ligi'ne dönen Eskişehirspor'u kutluyor, önümüzdeki sezon başarılarının devamını diliyoruz.

http://www.trabzonspor.org.tr/haber.asp?MainID=448&PID=449&HaberID=38919

ÖmerFarukYılmaz
19.05.2008, 11:00
yok bilmem eskisehir kutlar basarilarin devamini dileriz, onlar basarili olsun bizde niye biz olmuyoz diyelim kendimize.

Bank Asya 1. Lig play-off final maçında Boluspor'u 2-0 yenerek 12 yıl aradan sonra Turkcell Süper Ligi'ne dönen Eskişehirspor'u kutluyor, önümüzdeki sezon başarılarının devamını diliyoruz.

http://www.trabzonspor.org.tr/haber.asp?MainID=448&PID=449&HaberID=38919

Kardeş bunda ne var anlamadım..:cool:

Galatasaray'ı da tebrik ettik...

Çağatay_
19.05.2008, 12:11
Selman abi bu başlığı aradım aradım bulamadım ya :D

Teşekkürler.

Arkadaşlar bizim sitede hiçbirşey yok bunu yeniden anladım.Ama tebrik ederim Eskişehirspor için tebrik mesajı vermişler fenerinkine girdim öyle birşey yok.Bizimkiler bu işleri iyi yapıyor zaten :)

antagonist
19.05.2008, 12:34
[/url]

Böyle deriz, sonra da " Türkiye'de niye centilmenlik yok? " deriz...

Ne oldu yani, Eskişehir'i kutladık da neyimiz eksildi? İtibarımıza gölge mi düştü? Aksine çok güzel bir dostluk mesajı verildi.

Bence güzel bir uygulama.

sifuni
19.05.2008, 12:40
bencede cok güzel ama zaaten bunu hep yapiyorlar fenebahceyi de kutladilardi herhalde

ÖmerFarukYılmaz
19.05.2008, 12:48
Bu arada sitemizin tasarımını kendimize hiç yakıştırmıyorum....

Çok amatör geliyor bana nedense...

UmutBaykan
19.05.2008, 12:52
Bu arada sitemizin tasarımını kendimize hiç yakıştırmıyorum....

Çok amatör geliyor bana nedense...

Bence de çok basit gibi duruyor..

ÖmerFarukYılmaz
20.05.2008, 17:16
Fotospor'un transfer pazarlığı
20 Mayıs 2008 Salı

Bugünkü Fotospor gazetesi adeta kulübümüz adına transfer pazarlıklarına başlamış, oyuncumuz Kezman ile birlikte para vererek veya sadece 6 milyon Euro karşılığında Fatih Tekke'yi transfer edeceğimizi yazmıştır.

Söz konusu haber gazetenin kendi kendine ürettikleri iddialardan ibarettir. Böyle bir pazarlık söz konusu değildir. Fatih Tekke ile ilgilenmediğimizi daha önce de defalarca belirtmiş olmamıza rağmen hala bu oyuncu ile ilgili haberler yapılması ilginçtir.

Spor kamuoyuna duyurulur.

Fenerbahçe Spor Kulübü
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Milliyet'in transfer listesi
20 Mayıs 2008 Salı

Bugün tarihli Milliyet gazetesi 'Sürprizler Kapıda' başlıklı haberinde yönetimimizin Laudrup için nabız yokladığını, İsrailli kaleci Dudu Aouate ile de görüşmeler yaptığını iddia etmiştir. Haberin devamında da Eriksson ve Scolari'den birinin transferinin gündemde olduğu yazılmıştır.

Bu haberdeki hiçbir iddia doğru değildir. Adı geçen sporcular ve teknik direktörler ile kulübümüzün bir ilgisi yoktur.

Fenerbahçe Spor Kulübü
--------------------------------------------------------------------------------
Lugano hiçbir yere gitmiyor
20 Mayıs 2008 Salı

Bugün tarihli Fotomaç gazetesi manşetinden verdiği haberinde oyuncumuz Lugano'nun satılması halinde yerine Ivan Cordoba'yı transfer edeceğimiz yazmıştır.

Oyuncumuz Lugano'yu iddia edildiği gibi satma gibi bir düşüncemiz yoktur. Dolayısıyla da yerine Ivan ya da herhangi başka bir oyuncuyu almayı da düşünmüyoruz.

Fenerbahçe Spor Kulübü
-------------------------------------------------------------------------------------------

Bizim sitemizde böyle bir hizmet yok....

Ezikler hemen yalanlıyor, biz illa biri konuşsun diye bekliyoruz...:cool:

ÜNAL
20.05.2008, 17:19
Belki önceki sayfalarda verilmiştir belki..Trabzonspor web sitesinde Ts habercisi var ben indirdim siz de kullanabilirsiniz..

TS Habercisi uygulamasının son versiyonunu bilgisayarınıza yüklemek için tıklayınız! (http://www.trabzonspor.org.tr/tshabercisi_yukle.asp)

http://img89.imageshack.us/img89/3838/anaformzd4.jpg (http://imageshack.us)

"TS Habercisi" uygulaması Trabzonspor Kulübü Bilgi İşlem Departmanı tarafından geliştirilmiştir. "TS Habercisi" internete bağlı olduğunuz sürece kulübümüzle ilgili haberlerden, duyurulardan vs. anında haberdar olmanızı sağlar.

Uygulama bilgisayarınıza yüklendikten sonra bilgisayarınızın her açılışında otomatik olarak çalışacak ve kapatmadığınız sürece arka planda çalışmasını sürdürecektir.

Uygulama çalıştırıldığında ekranınızın sağ alt köşesine simge olarak yerleşir ve ana form karşınıza gelir. Yeni haber gelmesi durumunda simge yanıp söner, uyarı sesi çalınır ve uyarı ekranı açılır. Her üç uyarı şekli de ayrı ayrı olarak "Ayarlar" ekranından devre dışı bırakılabilir.

Haber başlıklarına tek tıklamayla , haberlere ait detaya "Haber Detayı" ekranından ulaşabilirsiniz. Haber başlıklarına çift tıklayarak veya haber detay ekranına tek tıklayarak haberin tamamına ulaşabilirsiniz.

"TS Habercisi" uygulamasını simge durumuna küçülterek arka planda çalışmasını sürdürmesi için ana formun sağ üst köşesindeki "-" simgesine veya sağ tuş menüsünden "Gizle" seçeneğini tıklayabilirsiniz. Sağ tuş menüsüne, sağ alt köşedeki simge üzerinden veya ana formdaki "Haber Başlıkları" ekranından ulaşabilirsiniz.

Bilgilerin hangi sıklıkla güncelleneceği ve uyarı penceresinin kaç saniyede haber geçişi yapacağını "Ayarlar" ekranından değiştirebilirsiniz.

Ana formdaki çıkış butonuna veya sağ tuş menüsünden "Çıkış" seçeneğini tıklayarak uygulamayı kapatabilirsiniz.

Uygulamayı bilgisayarınızdan kaldırmak için önce çalışan uygulama varsa kapatmalısınız ve daha sonra Başlat -> Trabzonspor Habercisi -> Kaldir kısayolunu tıklayarak uygulamayı bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz.

Görüş, istek ve önerilerinizi tshabercisi@trabzonspor.org.tr (tshabercisi@trabzonspor.org.tr) e-posta adresine gönderebilirsiniz.

www.trabzonspor.org.tr (http://www.trabzonspor.org.tr)

İlgimi çeken bir özelliği ise yeni bir haber geldiğinde Kazım Koyuncu'nun Uy aha! parçası ile haber vermesi.:)

Kazım Uzunboy
20.05.2008, 18:42
İlgimi çeken bir özelliği ise yeni bir haber geldiğinde Kazım Koyuncu'nun Uy aha! parçası ile haber vermesi.:)
Bende kurdum çok güzel bi program :)

Remzi
23.05.2008, 12:24
Yurtdışındaki taraftarlara müjde

Kulüplerimizin lisanslı ürünleri artık 1 tık uzağınızda. 14 Mayıs tarihinde açılan 4buyukler.eu sitemizden, kulüplerimizin tüm lisanslı ürünlerini beklemeden satın alabileceksiniz.

Konu ile ilgili olarak 4 Büyükler Avrupa Yönetim Kurulu Başkanı Sinan BİNGÖR yaptığı açıklamada; Uzun zamandır üzerinde çalıştığımız bir projemizdi sonunda tamamlandı ve taraftarlarımızın hizmetine açıldı. Bu proje sayesinde hem korsan ürünlerin önünü keserek kulüplerimizin gelirinin artmasını sağlayacağız, hem de yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın yıllardır özlemini duyduğu ürünleri hızlı ve ucuz bir şekilde takımlarının ürünlerine ulaşmasını sağlayacağız. Takımlarımıza ve vatandaşlarımıza hayırlı olsun…

Avusturya Graz üzerinden lojistik desteğin verileceği proje ile tüm Avrupa ülkelerindeki taraftarlarımızın bu hizmetten faydalanması planlanmaktadır.

Detalı bilgi için: www.4buyukler.eu

28TS61
23.05.2008, 12:59
Yurtdışındaki taraftarlara müjde

Kulüplerimizin lisanslı ürünleri artık 1 tık uzağınızda. 14 Mayıs tarihinde açılan 4buyukler.eu sitemizden, kulüplerimizin tüm lisanslı ürünlerini beklemeden satın alabileceksiniz.

Konu ile ilgili olarak 4 Büyükler Avrupa Yönetim Kurulu Başkanı Sinan BİNGÖR yaptığı açıklamada; Uzun zamandır üzerinde çalıştığımız bir projemizdi sonunda tamamlandı ve taraftarlarımızın hizmetine açıldı. Bu proje sayesinde hem korsan ürünlerin önünü keserek kulüplerimizin gelirinin artmasını sağlayacağız, hem de yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın yıllardır özlemini duyduğu ürünleri hızlı ve ucuz bir şekilde takımlarının ürünlerine ulaşmasını sağlayacağız. Takımlarımıza ve vatandaşlarımıza hayırlı olsun…

Avusturya Graz üzerinden lojistik desteğin verileceği proje ile tüm Avrupa ülkelerindeki taraftarlarımızın bu hizmetten faydalanması planlanmaktadır.

Detalı bilgi için: www.4buyukler.eu

islerine gelince 4 büyük oluyor nedense sayfaya girince hic bi yerde trabzonspor yazmiyor duzgun gene, yazmayi birak ambelmimiz bile yok denilebilir

eziklerin isimleri alt alta yazili ama bizimki yazili degil, asla ve asla ordan bisey almam direk trabzondan yollatirim daha iyi

Ayşe Aygün
23.05.2008, 13:10
Ts Clubu tıkladığında çok yakında beraberiz diyor site.Adamlarda haklı ne varki ne yüklesinler.Demek ki yeni sezonu bekliyolar.

TSelif
23.05.2008, 13:14
Burda Tsclup çalışanlarından duyduğuma göre yeni sezona çok güzel ürünlerle hazırlanıyomuşuz .

macka61
24.05.2008, 00:51
görücez bakalım inşallah öyledir

Emirhan Makul
24.05.2008, 00:57
bide ts clup ismi değişse tam süper olacak madem türkçe turkcheleşmesin diyoruz o zaman sonuna kadar türkçe ya ts clupu yap fırtına vadisi koy fırtına amblemini aç izmir istanbul bursa konya samsun sakarya koceli antalya illerine birsürü bayii bak o zaman satışa

Remzi
24.05.2008, 14:57
Trabzonspor yeni transferlerine imza attırıyor.Resmi sitede hiçbir Fotoğraf yok.Fotoğrafları Haber61 den görüyoruz.Bu nedir ya? Ne işe yarar kulübün fotoğrafçısı ya da sitenin webmasterı?

Zeki Akyol
24.05.2008, 15:13
:))) ofofoof

ÜNAL
24.05.2008, 15:46
bide ts clup ismi değişse tam süper olacak madem türkçe turkcheleşmesin diyoruz o zaman sonuna kadar türkçe ya ts clupu yap fırtına vadisi koy fırtına amblemini aç izmir istanbul bursa konya samsun sakarya koceli antalya illerine birsürü bayii bak o zaman satışa
Kesinlikle İzmir e lazım..adamlar kazanacağına boşa kürek çekiyor.

ssparrow(61)
24.05.2008, 17:53
yeni ve güzel şey bekliyoruz bide yeni formalardan haber varmı

Misina
26.05.2008, 14:22
Yakında açılması planlanan forum Trabzonda Mutlaka bir Ts Club mağazası olmalı.

TheRapZoNe
26.05.2008, 14:23
Resmi site cok yavas aciliyor. Bu durum sadece bana mi ozel, yoksa sizlerde de ayni mi?

TheRapZoNe
26.05.2008, 14:28
Bu arada siteye ingilizce bolumunden girdiginizde haberler olarak:

News

Official Name : Trabzonspor Kulübü
Date of Establishment : 2.08.1967
Colours : Claret Red - Light Blue
Founders: M. Rıfat Dedeoğlu, A.Osman Ulusoy, Sebahattin Kundupoğlu, Refik Karaağaçlı, Hasan Ataç, Nihat Karanis, Bahri Yıldız, Mahmut Danış, E. Sabri Uğurbaş, Zeyyad Nemli, İrhan Kazancıoğlu, Nizamettin Algan, Ruhan Öngür, A. Salih Erdem, Avni Yurdagül, Nihat Özgür, Osman Tomruk, Ahmet Yıldırım, Süha Akçay, Sabit Sabır
First President A.Osman ULUSOY
First Team Captain : Şevki GENÇOSMANOĞLU
First Top Goalscorer : Necmi PEREKLİ
Highest Number Appearances for the club : Hami MANDIRALI(558 apps)
Most Years Team Captain : Şenol GÜNEŞ(10 years)
President : Sadri ŞENER
Coach : Ersun YANAL

Goruyorsunuz.

yunuse61
31.05.2008, 10:36
site çok yavaş artı siparişlere kapıda ödeme kolaylığıda verseler güzel olur

forza61ts
31.05.2008, 14:25
yaw senelerdır aynı bole bısey olmazz verın grafikere bedava yapar ya..

hamucera
02.06.2008, 20:51
resmi sitelere bi çözüm bulamadılar
her ne kadar nefret etsemde bu işi bizimkilerden çok daha iyiyapıyorlar

Uğurtan
03.06.2008, 18:06
Resmi sitedeki siirtli çocuklar haberinde Gökhan Ünal ile fotoğraf çekilmişler.. :) Haber bak bee.. Haber girmeye bak.. rezalet..
Ceyhun görünümlü bir Gökhan'ımız olsu sayelerinde..
Uyarmak için arıyoruz.. Herkes birbirine bağlıyor.. En sonunda çıkan bir "insansı varlık" webmaster sizmisiniz soruma ne diyorsun ola? diyor.. İşte kulübümüzden persone manzaraları.. Sonrada yüzüme kapatılıyor..

Sadri başkan kulübe personel transferi de lazım şöyle en profesyonelinden.. !!!

TUNCAY HİÇYILMAZ
03.06.2008, 18:18
Resmi sitedeki siirtli çocuklar haberinde Gökhan Ünal ile fotoğraf çekilmişler.. :) Haber bak bee.. Haber girmeye bak.. rezalet..
Uyarmak için arıyoruz.. Herkes birbirine bağlıyor.. En sonunda çıkan bir "insansı varlık" webmaster sizmisiniz soruma ne diyorsun ola? diyor.. İşte kulübümüzden persone manzaraları.. Sonrada yüzüme kapatılıyor..

Benimde dikkatimi çekti.Böle bi site olabilirmi ya kulübümüzde çok şey değişti son bikaç aydır şu resmi siteyede bi el atsalar çok iyi olurdu!!

Misina
03.06.2008, 19:35
http://www.trabzonspor.com./images/haberpic/030608ziyaret1.jpg

Siirtli öğrencilerden kulübümüze ziyaret
Siirt'ten gelen karma İlköğretim Okulu öğrencileri bugün (salı) kulübümüzü ziyaret ederek, tesislerimizi gezdiler.

Antrenman sahaları, kulüp binasını gezen öğrencilere Trabzonspor Dergisi dağıtıldı. Minikler daha sonra Teknik Direktörümüz Ersun Yanal ve yeni transferimiz Gökhan Ünal'la birlikte Trabzonspor logosu altında fotoğraf çektirdiler.

Ceyhun u Gökhan yaptılar :D

http://www.trabzonspor.com./haber.asp?MainID=448&PID=449&HaberID=39006

Egemen Yılmaz
03.06.2008, 21:15
tsclub sitesi an itibarı ile yoğunluktan çökmüş durumda

Remzi
03.06.2008, 23:11
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/gokgelis3.jpg
Fotoğrafların ortasına büyük bir şekilde Resmi site linkinin yazılmasına anlam veremiyorum.

Sanki Haber sitesi de diğerleriyle eklam yarışına girmiş gibi:mad:

osmanlı61
04.06.2008, 15:25
Transferler çok güzel hatta harika oldu bu sene şampiyonluğa oynarız . Amatör sporlara da yatırım yapsalar ve bu sporculara ödedikleri paranın,sadakasını verseler.Trabzonda her spor dalı ayakta kalır.Bizler boks sporuyla uğraşıyoruz .feneri beşiktaşı boksta,yatırımlar yapıyorlar bizim kulübümüz boks sporunu kapatıyor.Trabzonspor neden boks da onlara rakip olmasın. Sayın başkana duyurulur.saygılar.

OSMANLI BOKS SPOR KULÜBÜ
TURGUT DEREKÖYLÜ

Burak
04.06.2008, 17:40
http://trabzonspor.org.tr/images/haberpic/ramseylogo.jpgRamsey firması kulübümüzün yeni giyim sponsoru oldu. Buna göre söz konusu firmayla kulübümüz arasında 2 yıllık sözleşme imzalandı.

http://trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
Yapılan anlaşma gereğince Ramsey, A Takımımızın yazlık, mevsimlik, kışlık, PAF takımımızın da mevsimlik giyimlerine sponsor olacak. Ayrıca kulüp üyelerimize ülkedeki tüm Ramsey mağazalarında alışverişlerinde yüzde 20 indirim uygulanacak.

AyKaN
04.06.2008, 23:28
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/gokgelis3.jpg
Fotoğrafların ortasına büyük bir şekilde Resmi site linkinin yazılmasına anlam veremiyorum.

Bu da yeni çıktı, ne gerek vardı buna ki anlamadım.

ÖmerFarukYılmaz
04.06.2008, 23:39

Arama mail çek hemen dikkate alıyorlar...;)

My
05.06.2008, 09:47

Bu da yeni çıktı, ne gerek vardı buna ki anlamadım.Her şey spor61 sitesinin resmi sitemizin fotolarını kendi fotolarıymış gibi yayınlamasından başladı :)

EmrahYalçınalp
05.06.2008, 09:57
Her şey spor61 sitesinin resmi sitemizin fotolarını kendi fotolarıymış gibi yayınlamasından başladı :)
Spor61 kulübe çok yakın isimlerden oluşuyor. Sorun olmaz aralarında. "Kaynak belirt" dersin olur biter. Bir köşesine yaz, saydam yaz, bu ne? Kimin fotosu olduğu belli değil.

Ayrıca, resmi site taraftar siteleriyle, haber siteleriyle YARIŞMAZ. Koordineli çalışır. Hadi fotoğrafları "çaldılar" diyelim... "Kahrol Trabzonspor" mu yazıyorlar altına. Ne kadar çok yayılsa o kadar iyi.

Teğişuk...!

parola61
05.06.2008, 14:26
Arkadaşlar TS clup online satış mağazasından Arkadaşıma forma Hediye etmek için satın aldım havale ile. Dekontuda faksladım.Ayrıntılı adres vs yazan emailde attım fakat 3-4 gün oldu hala ses seda yok.. bi cvp verin diye 4-5kere email attım yine cvp yok. Telefonla arıyım diyorum hep meşgul çalıyor. Bune iştir anlamadım. Ben kandırıldımmı şimdi. Ne olacak şimdi... Artık hiç güvencim kalmadı.www.trabzonspor.com.tr iyisimi emin olmadıkça alışverişe kalkışmayın. hala cevap alamadım.
şikayetvar.com a da şikayette bulundum. Ama hala ses seda yok? Ne yapıyım şimdi siz söyleyin...

ErayAkyüz
05.06.2008, 14:38
Arkadaşlar TS clup online satış mağazasından Arkadaşıma forma Hediye etmek için satın aldım havale ile. Dekontuda faksladım.Ayrıntılı adres vs yazan emailde attım fakat 3-4 gün oldu hala ses seda yok.. bi cvp verin diye 4-5kere email attım yine cvp yok. Telefonla arıyım diyorum hep meşgul çalıyor. Bune iştir anlamadım. Ben kandırıldımmı şimdi. Ne olacak şimdi... Artık hiç güvencim kalmadı.www.trabzonspor.com.tr iyisimi emin olmadıkça alışverişe kalkışmayın. hala cevap alamadım.
şikayetvar.com a da şikayette bulundum. Ama hala ses seda yok? Ne yapıyım şimdi siz söyleyin...

bravo sana sikayet var.com a bunu yazıp veriosan nasıl bir taraftarlıktı rbu anlayamadım bizde urunumuzu bekliyoruz gelmedi yognuluktan ama rengimizi sikayet etmiyoruz keza verdigim para heba bile olsa gocunmam cunku kendi klubume vermiş olurum!!!

Remzi
05.06.2008, 14:43

Aferin.Formaların indirimde olduğunu biliyodun da yoğunluk olduğunu akıl edemedin mi?Kendi kulübünü şikayet ediyo ya.Birde AİHM ye git tam olsun

Gürkan
05.06.2008, 15:17

15 gün içinde 4 defa sipariş verdim hepside zamanında geldi yani 2 günde yanlız biri araya pazar girdiği için sarktı. bu güne kadar pek çok kişi alışveriş yaptı yapıyor. Koskoca klup buna mı tenezzul edecek. belki bir karışıklık olmuş üstüne kombine olayı da gelince yetişmekte zorlandılar galiba. en son pazartesi yani 2 sinde verdiğim siparişim çarşamba yani 4 ünde elimde idi.

A.Furuncu
05.06.2008, 16:02
Bnmde siparişi vereli 5 gün oldu hala hazırlanıyo dio tmm sabrediyoz yoğunuz geç gelmesine de razıyım ..Korkum en sonunda elimizde forma kalmadı siparişinizi yollayamıyoruz die mail gelmesi:D:D:D:D:D

AyKaN
05.06.2008, 16:46
Aferin........Birde AİHM ye git tam olsun

Bu iyiydi :D

metronom61
05.06.2008, 17:04
arkadaşlar istanbulda ts cluptan forma almayı düşünüyorum ama adam gibi bulamadım bir tane ts clup
trabzonspor.com.tr den böyle bir yer buldum anca telefonları meşgul çalıyor sürekli ve bağcılarda kocaman değilde koçman diye bir yer var acaba bu ts clup kocaman caddesi değilde koçman caddesinde mi ?
ve istanbulda levente en yakın ts clup nerede aşağıdaki yer hariç

Zeynep Giyim
Kocaman c. No:28 Bağcılar / İstanbul (0212 656 37 77)

Mert Marabaoğlu
05.06.2008, 17:51
Arkadaşlar, kendimi bildim bileni resmi sitenin teması aynı ve 2004 yılında çekilmiş futblcular felan hep aynı....

insan biraz ilgilenir, içeriğini değiştirir, siteyi sadece haberleri almak için kullanıyoruzz.. taraftar köşesi 1960 'larda kaldı...

ne zaman güncellenecek bu site anlamıyorumm....

en eski site bizimki olsa gerek...

acilen yenilenme gerekiyoo...

sadece ana sayfayla olmaz bu işler..

ÜNAL
05.06.2008, 17:53
mutuhan haklısın yeni başkanımız bu işe de el atar..

Mail gönderiyormusun bu konu hakkında kulübe?

Mert Marabaoğlu
05.06.2008, 17:56
mutuhan haklısın yeni başkanımız bu işe de el atar..

Mail gönderiyormusun bu konu hakkında kulübe?

herkes göndersin arkadaşlar...

webmaster@trabzonspor.org.tr (webmaster@trabzonspor.org.tr)

Emirhan Makul
05.06.2008, 17:58
hemen başlıyoruzz hemde hemen kastıralım e mailleri

ÜNAL
05.06.2008, 18:02
Gönderilmiştir..:)

Emirhan Makul
05.06.2008, 18:07
Sevgili Trabzonspor Yönetimi Resmi Site Hakkında Birkaç Öneri ve Şikayetim Olacak;
1-)Resmi Sitenin Teması Çok Eski ve Kullanış Açısından Pek Elverişli Değil sağlam basit olmayan bir site teması ile değiştirilmesini istiyoruz
2-)Sitedeki Eski Resimler Bulunuyor Bu Resimler Yeni Resimlerle Değiştilebilir Genel olarak taraftar fotoğrafları trabzondan fotoğraflar futbolcuların Trabzonspor bünyesi altındaki fotoğrafları konulabilir

Biz Size Akıl vermiyoruz sadece öneri sunuyoruz sakın yanlış anlamayın iyi çalışmalar....

ÜNAL
05.06.2008, 18:09
Eminim yanlış anlamamşılardır:D

ççç

Emirhan Makul
05.06.2008, 18:14
:D:D seviyorum onları biliyorlar

parola61
06.06.2008, 14:39
bravo sana sikayet var.com a bunu yazıp veriosan nasıl bir taraftarlıktı rbu anlayamadım bizde urunumuzu bekliyoruz gelmedi yognuluktan ama rengimizi sikayet etmiyoruz keza verdigim para heba bile olsa gocunmam cunku kendi klubume vermiş olurum!!!

kardeş haklısın fakat bende ne yapıyım ürktüm. hiç cevap vermiyorla. hadi yoğunlar. Niye sitedeki telefon numarasını her aradığımda meşgul çalıyor.
Yani nasıl iş anlamadım.
Sipariş eden kardaşlara soruyorum HAVALE ile sipariş eden arkadaşlar şimdi sizlerin ve4receği cevapla rahatlayacağım.
siz Havaleyi yaptıktan sonra karşı tarafa ulaştığına dair hiç bir bilgi aldınızmı. karşı taraf bize ulaştı sipraişini gönderiyorus felan filan. hiç bir şekilde bilgilendirme yapıldımı.? eğer evetse bana niye yapılmıyor.??

calypso
06.06.2008, 16:24
Arkadaslar Istanbulda da (merkezi bir yerde) TSCLUB açılsa ya?

Egemen Yılmaz
07.06.2008, 21:46
tsclub sitesinin önümüzdeki sezondan itibaren daha profesyonel bir altyapıya kavuşması lazım, bilenler bilir, şu an bu sektördeki en amatör veritabanı türü olan access'i kullanıyoruz :(

POYRAZ
08.06.2008, 15:48
"Trabzonspor - Alman 3.lig takımı"

Resmi sitede, yapacak oldugumuz hazirlik maci icin "Alman 3.lig takımı" yazilmis. Bir Alman 3. lig takimi ile oynayacagimiz belli ama hangisi ile oynayacagimiz belli degilse, hangisi ile oynayacagimiz belli olduktan sonra o takimin ismi yazilir. Belli olmadan "Alman 3. lig takimi" yazilmasini dogru bulmuyorum. Ayrica "3.lig" degil, "3. lig" olmaliydi. Yani 3 ün yanindaki noktadan sonra bosluk birakilmaliydi. Bunlar önemli degil ama resmi sitede o kadar cok düzeltilmesi gereken sey var ki, artik en ufak bir sey bile göze batiyor. En basta da kadromuz olarak gösterilen resimlerde 2003 yilinin kadrolarinin gösterilmesi.

Resmi site ile ugrasan renkdasim, Allah askina su siteye söyle sagli sollu bir giris ya. Söyleye söyleye dilimizde tüy bitti.
Selamlar.

ilhan
09.06.2008, 11:46
9 Haziran'dayız ama resmi sitede Mayıs Ayı dergisinin resmi duruyor. Haziran ayı dergisi çıkmadı sanırım henüz.

macka61
09.06.2008, 16:38
9 Haziran'dayız ama resmi sitede Mayıs Ayı dergisinin resmi duruyor. Haziran ayı dergisi çıkmadı sanırım henüz.

evet çıkmadı daha bu ayki dergi haziran temmuz ya geç çıkar biraz

Murat'
16.06.2008, 18:52
Resmi sitenin artık değişme zamanı geldi....

Yeni sezona yeni bir site ile gireriz ve girmeliyiz diye düşünüyorum..

fetih aydın
16.06.2008, 19:08

Resmi sitede, yapacak oldugumuz hazirlik maci icin "Alman 3.lig takımı" yazilmis. Bir Alman 3. lig takimi ile oynayacagimiz belli ama hangisi ile oynayacagimiz belli degilse, hangisi ile oynayacagimiz belli olduktan sonra o takimin ismi yazilir. Belli olmadan "Alman 3. lig takimi" yazilmasini dogru bulmuyorum. Ayrica "3.lig" degil, "3. lig" olmaliydi. Yani 3 ün yanindaki noktadan sonra bosluk birakilmaliydi. Bunlar önemli degil ama resmi sitede o kadar cok düzeltilmesi gereken sey var ki, artik en ufak bir sey bile göze batiyor. En basta da kadromuz olarak gösterilen resimlerde 2003 yilinin kadrolarinin gösterilmesi.

Resmi site ile ugrasan renkdasim, Allah askina su siteye söyle sagli sollu bir giris ya. Söyleye söyleye dilimizde tüy bitti.
Selamlar.

efet herşey yenıLenıoo sıtede yenıLensın..!!

bordomavilim57
18.06.2008, 14:15
arkadaslar bu ts clublardakı ındırımı sanırım yeryuzunde bılmeyen kalmamıstır,gercekten cok ıyı tanıtım yaptılar.cogu ınsan forma sahıbı oldu,hem de cok ıyı fıyatlarla...gercı lıg sonuydu ve yenı formalar yapılacaktı.bırazda onun etkısı var,hatta cok etkısı var:)oyle ya da boyle lısanslı urun sonuc olarak...almayan kaldıyssa da bence mutlaka alsın...ben gecen gunlerde duz beyaz sıparıs verdım kendıme nedenını de soylıyım...trabzonsporu trabzonspor yapan bordo mavı cubuklardır...ama yakın gecmıste bılıosunuz acıkcası trabzonsporumuz yuzumuzu pek gulduremedı...bende bu sene beyaz bı sayfa acmalıyız mantıgıyla beyaz aldım...ınsaallah cubukluyu da alma gunu gelecek...bazı arkadaslar guvenebılırmıyız dıe sormus kesınlıkle korkmayın ben hem kendıme hem de 3 tane ıstanbula sıparıs verdım kredı kartıyla,bılgılerı verıosun ve sonra da sadece netden takıbını yapmak kalıo.kesınlıkle guvenılır...

Emirhan Makul
19.06.2008, 01:32
Evet resmi sitede yani www.trabzonspor.com (http://www.trabzonspor.com) da şortlar bölümünde kayıt yok teker teker de silinoy diğer ürünlerde sizce bu neyin habercisi :D

hsnkrcdg
19.06.2008, 05:02
uzun zamandır internet üzerinden forma satışı yapmaktayım ama "amatör" sayılmama rağmen ürünlerimin fotoğraflarını adam gibi çekip alıcının kafasındaki tüm sorulardan kurtulmasını sağlıyorum. Ayrıca internet üzerinden de yüzlerce alışveriş yaptım. Ancak TS Club sitesi kadar ürünü yanlış listeleyen, küçücük bir resimle ürünü satmaya çalışan, sayfa düzeni aşırı derecede kötü bir site görmedim. Alışveriş yaptığım en kötü site diyebilirim. Bir an önce ikisine de el atılması şart!!!

Bu arada tabiyki TS formaları satmıyorum. TS forması "TS Club" dan alınır :D

Akif Gür
20.06.2008, 14:44
Haberlerhttp://www.trabzonspor.org.tr/images/t_s.gif
Bordomavi.net’ten anlamlı destek
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/logo2.gifKulübümüzün sanal ortamdaki taraftar organizasyonlarından Bordomavi.net üyeleri kombine kart kampanyasına destek verirken, yeni dönem için de 658 üye tarafından forma taahhüdünde bulunuldu.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
Buna göre BMN üyeleri 3’ü VİP, 4’ü kapalı, 61’i Maraton, 206’sı da açık tribün olmak üzere 274 taraftarımızla kombine kart kampanyasına katıldı.

BMN üyeleri başta olmak üzere değerli taraftarlarımıza kombine kart ve resmi ürün satışlarımıza verdikleri destekten dolayı bir kez daha teşekkür ediyoruz.

20.06.2008 14:35:00

TSelif
20.06.2008, 14:46
Mühim değil ne demek görevimiz :)

Faik Yılmaz
20.06.2008, 14:48
her zaman her platformda destek olmaya devam.....

AYYILDIZ
20.06.2008, 14:48
Destek katlanarak artmalı bundan sonra sorumluluğumuz daha fazla.

Abdullah Altıntaş
20.06.2008, 14:52
Trabzonspor u yönetenler adam olunca destekte böyle oluyor işte

Yılmaz
20.06.2008, 14:53
değişimin ayak sesleri !! devamı gelecektir

LazAnisT
20.06.2008, 15:01
Sıradan bir haber ne varki.Bu başlığa kilit vurulmasını istiyorum:)

Hüseyin Kurt
20.06.2008, 15:03
sanki hiç yapmadığımız şey :)
her zaman destek olacaz görevimiz bu.

Külünkoğlu
20.06.2008, 15:04
Sıradan bir haber ne varki.Bu başlığa kilit vurulmasını istiyorum:)
Bence de :) her habere başlık açarsak. işimiz var demektir. :)

Şaka bir yana Varlığımızın sebebi olan Kulübümüze bizlerde teşekkür ediyoruz. Başlığı "Resmi Sitemiz" başlığı ile birleştiriyorum.

Nytre
20.06.2008, 15:54

Selamlar.

siteyle ugrasanlarin renkdas oldugunu nereden cikardiniz ? belki degillerdir.. kim bilir?

Külünkoğlu
20.06.2008, 16:31
Haberlerhttp://www.trabzonspor.org.tr/images/t_s.gif
Bordomavi.net’ten anlamlı destek
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/logo2.gifKulübümüzün sanal ortamdaki taraftar organizasyonlarından Bordomavi.net üyeleri kombine kart kampanyasına destek verirken, yeni dönem için de 658 üye tarafından forma taahhüdünde bulunuldu.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
Buna göre BMN üyeleri 3’ü VİP, 4’ü kapalı, 61’i Maraton, 206’sı da açık tribün olmak üzere 274 taraftarımızla kombine kart kampanyasına katıldı.

BMN üyeleri başta olmak üzere değerli taraftarlarımıza kombine kart ve resmi ürün satışlarımıza verdikleri destekten dolayı bir kez daha teşekkür ediyoruz.

20.06.2008 14:35:00

Güncelleyelim lütfen :D

Vip 2 Kapalı 3 Maraton 65 Kalearkası 213 Toplam : 283

Metin Ural
20.06.2008, 16:34
yakın tarihte internet sitemizin daha modern ve interaktif bir hale dönüştürülmesi ile ilgili herhangi bir plan var mı?

Külünkoğlu
20.06.2008, 16:48
Var diye duydum, inşallah bize yakışan bir site görünümüne kullanabilirliğine kavuşur.

LANGARA
20.06.2008, 18:44
ya geçen cuma 2 adet formam kargoya verildi denildi halen daha ulaşamadım..mail atıyorum cevap veren yok..telefon ettim bir iki kere açan olmadı:(((

Hasan61
20.06.2008, 18:52
Güncelleyelim lütfen :D

Vip 2 Kapalı 3 Maraton 65 Kalearkası 213 Toplam : 283
3 vip 4 kapalı 61 maraton 206 kale arkası haberde
2 vip 3 kapalı 65 maraton 213 güncellenmiş:D
-1 vip -1kapalı +4maraton +7 kale arkası
-1vip=-2.500
-1kapalı=-750 veya -1.000
4maraton=1.200
7kale arkasın=700
700+1200-750-2500=-1350 veya 700+1200-1000-2500=-1600
haberdekine göre daha kardaydık:D
güncellenince zarar ettik:D

Mert67
20.06.2008, 19:00
Dergi siparişi verdim geçen hafta perşembe hala gelmedi.Bu siteye bakan adamlar ne yapıyolar anlamıyorum.

LANGARA
21.06.2008, 01:44
Dergi siparişi verdim geçen hafta perşembe hala gelmedi.Bu siteye bakan adamlar ne yapıyolar anlamıyorum.
ya ben de forma siparişi verdim formalar güya kargoya verildi.ama yurtiçi kargoyu arıyorum bize böyle bir kargo verilmedi diyorlar...daha iyi ve titiz çalışmaları lazım bence..

Halit Aydın
21.06.2008, 01:49
Aaa bu başlık genele gelmiş :D

POYRAZ
21.06.2008, 17:15
siteyle ugrasanlarin renkdas oldugunu nereden cikardiniz ? belki degillerdir.. kim bilir?
Aksi aklima gelmedi. Yani Trabzonspor resmi sitesi ile ugrasan birisinin Trabzonsporlu olacagini düsünüyorum.

Nytre
22.06.2008, 05:34
trabzonspor`da calisanlarin hepsinin trabzonlu veya trabzonsporlu olduguna dair bir bilgi yok maalesef.

Murat'
22.06.2008, 15:54
resmi sitemiz amatör gibi maalesef.....

Emirhan Makul
22.06.2008, 16:28
siteyi açık tutalım heran yeni formalar sergilenebilir

POYRAZ
23.06.2008, 15:32
trabzonspor`da calisanlarin hepsinin trabzonlu veya trabzonsporlu olduguna dair bir bilgi yok maalesef.
Ben de aksini iddia etmedim ama resmi sitemizde görev yapan birisinin Trabzonsporlu olacagi geliyor akla ilk basta ama olmayabilirde tabiki. Ne olursa olsun sonucta görevini yapmali.

hami10
23.06.2008, 20:02
ya arkadaşlar sitemizden bi forma bide anahtarlar siparişi verdim günlerdir 6 gün oldu sipariş hazırlanıyor diyor yaww anlamadım gitti .. ne zaman verilir kargoya

hami10
25.06.2008, 15:51
kardeşler hala yok forma ortalarda sipariş hazırlanıyor diyor evde telefoda yokki arıyım :(

malik5461
25.06.2008, 16:11
bi konu açsak diyorum resmi sitenin dizaynı ile alakalı çünkü forumumuz yakından takip ediliyor yetkililer tarafından yani ne biliyim düşünce bana ait ama bence resmi sitenin dizaynı daha profesyonel olmalı ne dersiniz arkadaşlar:confused:

Mehmet Ç.
28.06.2008, 21:56
http://www.sivasspor.org.tr/

http://www.ankaragucu.org.tr/

http://www.galatasaray.org/index.php

ben sivas, ankaragüce ve galatasarayinkini cok begeniyorumm

siz ne düsünüyorsunuz??? bizede yeni bi site hak etmedik mi????

otuken55
28.06.2008, 23:34
yok hocam bunlar gemimaketi sitesi gibi:)

Mehmet Ç.
29.06.2008, 00:02
gemimakti yada degil adamlarin anasayfasi hos gözüküyor ve baya informationlar var

macka61
29.06.2008, 01:04
gsninki güzel diğerleri beş para etmez

selimatal
29.06.2008, 17:29
TS Club ların adı, "MAĞAZA TS" ya da "TS ÇARŞI" olarak değiştirilmeli

TUNCAY HİÇYILMAZ
29.06.2008, 19:14
gsninki güzel diğerleri beş para etmez

kesinlikle katılıyorum gsnin sitesi çok çok güzel!! Bizede öyle bişi lazım!!

My
29.06.2008, 23:23
TS Club ların adı, "MAĞAZA TS" ya da "TS ÇARŞI" olarak değiştirilmeliBir de girişe 'Ts Çarşı her şeye karşı' diye yazı astık mı tamam olur :)

Kara Mert61
30.06.2008, 00:05
sitemiz çok kötü...daha iyi bir resmi site yakişir ts ye..

OKANIZM
30.06.2008, 16:53
evet resmi site bencede cok kötü.ben kendimi bildim bileli site aynı hic yenileme yok.sitedeki fotograflar cok amatörce ve cok eski.bide cok yavas acılıyor.

bence görsel olarak güzel bir tema kullanılmalı.mesela flash'la yapılmıs bir site olsa bence görsel olarak cok süper olur.flashla yapılmıs hareketli menulere sahip görüntü kalitesi yüksek ve bordo mavi renklerin agırlıkta oldugu bir site istiyoruz

AyKaN
30.06.2008, 17:36
http://www.anti1967.org kulübe ait ve o da resmi siteyle aynı. Bize 1 tane "resmi" site yetmiyor mu? Bence, kulübe ait bu tür domainler ya boş bırakılmalı ya da www.trabzonspor.org.tr (http://www.trabzonspor.org.tr) ye yönlendirilmeli. linkler http://www.anti1967.org/haber.asp?MainID=448&PID=449&HaberID=39169 şeklinde olmamalı.

Kasım Hilal
30.06.2008, 17:40
Öncelikle belirtmem lazımki resmi sitemiz firefox için uyumlu değil. Yeniden yapılandırılmalı. En zından bunun için. Sonra fondaki beyaz görüntüyü çok bozuyor. Renkler üzerinde daha fazla durulmalı. Biraz daha canlı ve mümkün ise (flash efekt)lerle zenginleştirilmiş olmalı. Ürün satışları da yine anasayfadan direkt yapılabilmeli yani iki site birleştirilirse çok iyi olur. Bir de oyuncuları mümkün ise mevkilerine göre sıralandırmalılar. Kaleciler-Defans-Orta Saha-Forvet olarak daha iyi olur..

http://www.fcseoul.com/eng/index_eng.jsp

Şenol Güneş'in takımı FC Seul'un sitesi mesela benim çok hoşuma gidiyor. Hele Şenol Güneş'in tercumanı.. Forumdan bir büyüğümüz ön-ayak olsa da bana istesek..

OKANIZM
30.06.2008, 17:51
artık günüzümüzde web tasarımın olmazsa olmazı flash ama maalesef bizim sitede flashtan eser yok.bence flasha agırlık verilmeli canlı renkler kullanılmalı.mesela ingiltere premier lig takımlarından west ham united'ın renkleride bordo mavi ve onların web siteleri tam benim kafamda yarattıgım bir site.görünüş olarak cok hos bence
http://www.whufc.com/page/Home bu adresten west ham united resmi web sitesine girebilirsiniz.

bence trabzonsporunda bu tip bir web sitesi olması lazım

hsnkrcdg
01.07.2008, 03:13
bu domain işi kadar saçmasapan bişey yok. Ayrıca artık sitenin yeniden yapılandırılması için yönetimi bilgilendirmeliyiz. Bunun için bir kampanya başlatamazmıyız?

ÖmerFarukYılmaz
01.07.2008, 08:47
Bence Manu'nun sitesi çok güzel onun gibi birşey olsa..

_SeRKaN_
01.07.2008, 10:11
Resmi site ayrılan futbolcuların resimlerini sergilemeye devam etmekle ne amaç taşıyor hala anlamış değilim...

_SeRKaN_
01.07.2008, 10:22
i (http://trabzonspor.com/futbolcuistatistik.asp?id=311)Ahmet Şahin - Ayman - Cem Demir - Jabi - Erdinç - Hasan Üçüncü - Jefferson - Kadir Keleş

Koyu renkli olanlar şu anlık ayrılan futbolcularımız ötekilerlede kesin olarak yolların ayrıldığı düşünülürse bu kadar parazite ne gerek var yapın adam akıllı kadroyu tam olarak görelim ayrıca yapılan son iki transferin eklenmesiyle birlikte Yakup Bugün'ün resmi ,futbolcular köşesinden çıkarılmış biz büyük takımız bizim sitemiz ayda bir veyahut haftada bir güncellenmemeli böyle amatörce hataları gördükçe resmi siteye bakasım gelmiyor açıkçası umarım en yakın zamanda yanlışlarından arınırlar ve yeni sezona güncel anlık haberlerle merhaba deriz..

POYRAZ
01.07.2008, 18:46
Resmi site ayrılan futbolcuların resimlerini sergilemeye devam etmekle ne amaç taşıyor hala anlamış değilim...
Sen onu diyorsun. Mac fotograflari bölümüne girdigin zaman 7 sene önceki falan maclarin fotograflari duruyor.

_SeRKaN_
01.07.2008, 22:33
Sen onu diyorsun. Mac fotograflari bölümüne girdigin zaman 7 sene önceki falan maclarin fotograflari duruyor.

Evet haklısın...Resmi sitenin topyekün yenilenmesi lazım...Merak ediyorumda resmi site kurulduğundan beri aynı şahıslarla devam ediyor galiba hiçbir yenilik yok...

_SeRKaN_
02.07.2008, 10:53
Resmi sitede bu sefer Fatih ve Tony Sylva resimleri gelmiş 3 gün sonra normal olarak daha yeni tab edildi...:) Yakup hala kayıplarda,Sami idmana çıkmasına rağmen hala emanet topçu sıfatında ayrılanlar ise galiba site yöneticilerine ayrılmaları dokunmuş olacak ki hala resimleri şeref kürsüsünde ..:) İnşallah düzelir diyorum ama hala bir ilerleme kaydedilmiş değil kaldı ki Song'un resmi Kamerun formasıyla çekilmiş resim..:) Formalar desen eski yeni karışımı sponsorluk anlaşması yapılmış olmasına karşın futbolcuların taşıdığı formalar Puma taşıması bir yana formaların her versiyonu var tamamen renk cümbüşü gibi duruyor...

ApoCaN28
02.07.2008, 12:16
Sitemizin görünüm açısından da takımımız gibi revizyona ihtiyacı var...

Ali Can
02.07.2008, 12:20
sitemizin şuanki durumu eskisinden kat kat daha iyi...

Mehmet Ç.
02.07.2008, 14:22
Evet haklısın...Resmi sitenin topyekün yenilenmesi lazım...Merak ediyorumda resmi site kurulduğundan beri aynı şahıslarla devam ediyor galiba hiçbir yenilik yok...

hayir ilk cikdiginda e-kolay di simdi ülkespor diye bisey

Adem Hotaman
04.07.2008, 20:03
gerçekten sitemiz cok berbat daha canlı daha kaliteli bi site olabilir.dopdolu bi site olsun.her branş yenilensin yeni sezonla birlikte.

Alibeyoglu
04.07.2008, 20:59
katiliyorum sitemizin yenilenmesi gerekiyor

chopper61
04.07.2008, 21:23
www.fcbarcelona.com (http://www.fcbarcelona.com) bize bu yeterli

Mayls
04.07.2008, 21:32
Yeni bir tema sart.

Bence fazla teferruata gerek yok. Sade olsun. Bizim site grafiklerle doldurulmus. Renkli arkaplanlar bile grafik. Bu da sitenin cok yavas acilmasina neden oluyor.

lazchicko
04.07.2008, 21:46
Ya benim bu sitede anlamadigim aksam antramandaki fotoraflari niye koymuyor lar icerii bekliyom sabah aksam sonra foto yok ne is bu ya
gurbetcii Ümit

Adem Hotaman
05.07.2008, 02:14
sitemizin kötü olduğunu daha öncede yazmıstım ama gel görki bu kadar tasarım yönünden berbat bir sitesin english bölümü bir harika.tam evlere şenlik.herkese tavsiye ederim yabancı birinin takımımız hakkında mükemmel bilgi edinir ordan :):).Birde kalemi güçlü bir arkadaşımız sitenin değişimi için güzel bir yazı yazsın.bizde onu TS ye mail atalım.mail atanların burda isimlerini yazalım.ne kadar çok mail atılırsa yönetimin o kadar haberi olur.

www.trabzonspor.com.tr (http://www.trabzonspor.com.tr) siteside değişmeli daha canlı bişi olması lazım.başkalarının sitelerine baksınlar ondan sonra en iyisini yapsınlar.

OKANIZM
05.07.2008, 10:41
sitemizin kötü olduğunu daha öncede yazmıstım ama gel görki bu kadar tasarım yönünden berbat bir sitesin english bölümü bir harika.tam evlere şenlik.herkese tavsiye ederim yabancı birinin takımımız hakkında mükemmel bilgi edinir ordan :):).Birde kalemi güçlü bir arkadaşımız sitenin değişimi için güzel bir yazı yazsın.bizde onu TS ye mail atalım.mail atanların burda isimlerini yazalım.ne kadar çok mail atılırsa yönetimin o kadar haberi olur.

www.trabzonspor.com.tr (http://www.trabzonspor.com.tr) siteside değişmeli daha canlı bişi olması lazım.başkalarının sitelerine baksınlar ondan sonra en iyisini yapsınlar.

iyi fikir bence.stadın catısının kalkmasıda taraftarın kulube mail gondermesiyle oldu

ErayAkyüz
05.07.2008, 12:09
artık sitenin temasını ve alt yapsını değiştirmek şart oldu bu kadar zormu bunu yapmak anlayamadım

M.S.SOFU
05.07.2008, 13:32
bence bu konuda rahatsızlık varsa bu yönetime bildirilmeli,koskoca yönetici adamlar forumumuzdaki her yorumu okuyamazlar,ve eğer biz bu sıkıntımızı bildirmezsek bu konuda çözümde üretilemez.zaten taraftar projeleri bu yüzden kuruldu.makul bir dille mesaj atılabilir yada projesi olan bir taraftar kardeşimiz var ise bu konuda ona yardım edilir,proje merkezine verilir,kabul görülürse ne ala.olaki aksi bir durum oldu anket yaapılır taraftarın bu konudaki rahatsızlık yüzdesi öğrenilir.ben az sonra bu konuda mail atmayı düşünüyorum cevap gelirse maili buraya kopyalayacağım.

M.S.SOFU
05.07.2008, 13:46
maili attım cevap gelirse yine buraya yazacağım.

Sayın Trabzonspor Yöneticileri,
Kulübümüz 2008-2009 futbol sezonu ile birlikte büyük bir değişime girmiştir.Bu değişim süreci içerisinde taraftarın hassasiyet gösterdiği konularda büyük özen göstermeniz bizi çok memnun etmiştir.Bir Trabzonpsor taraftarı olarak dikkat çekmek istediğim bir başka konu ise resmi web sitemiz olan www.trabznospor.org.tr (http://www.trabznospor.org.tr/) dir.Ben bir taraftar olarak daha fazla uygulama alanı bulunan,flashlar ile şenlendirilmiş,takımı,oyuncuları günü gününe takip edebileceğim,daha fazla göze hitab eden,siteye girdiğim zaman çıkmak istemeyeceğim bir sitemiz olmasını isterdim.Bu gün bir yabancı takımın sitesine girdiğimiz zaman bir çok uygulama görebiliyoruz.Mesela manchester united taraftar sitesinde takımın stadı olan Old Trafford'un sanal bir gezisi bulunmakta.Yine takımın aldığı kupalar,efsaneler bulunmakta.Bu konuda bir değişime ve devrime gidilmesini bir taraftar olarak gönülden ister ve desteklerim.

Teşekkür eder,saygılarımla arz ederim.

Mehmet Sercan SOFU

M.S.SOFU
05.07.2008, 13:48
evet ilk cvp geldi :D:D:D
Kimden:taraftarprojeleri@trabzonspor.org.trGönderm e tarihi:05 Temmuz 2008 Cumartesi 13:44:52Yanıtla:taraftarprojeleri@trabzonspor.org. trKime: sofu790@hotmail.com
Kulübümüze göndermiş olduğunuz değerli önerileriniz için teşekkür ederiz.
Görüşleriniz Yönetim Kurulumuz tarafından değerlendirmeye alınacaktır.
İlginize teşekkür eder, iyi çalışmalar dileriz.

Trabzonspor Taraftar Projeleri İletişim Bürosu

OKANIZM
05.07.2008, 16:58
maili attım cevap gelirse yine buraya yazacağım.

Sayın Trabzonspor Yöneticileri,
Kulübümüz 2008-2009 futbol sezonu ile birlikte büyük bir değişime girmiştir.Bu değişim süreci içerisinde taraftarın hassasiyet gösterdiği konularda büyük özen göstermeniz bizi çok memnun etmiştir.Bir Trabzonpsor taraftarı olarak dikkat çekmek istediğim bir başka konu ise resmi web sitemiz olan www.trabznospor.org.tr (http://www.trabznospor.org.tr/) dir.Ben bir taraftar olarak daha fazla uygulama alanı bulunan,flashlar ile şenlendirilmiş,takımı,oyuncuları günü gününe takip edebileceğim,daha fazla göze hitab eden,siteye girdiğim zaman çıkmak istemeyeceğim bir sitemiz olmasını isterdim.Bu gün bir yabancı takımın sitesine girdiğimiz zaman bir çok uygulama görebiliyoruz.Mesela manchester united taraftar sitesinde takımın stadı olan Old Trafford'un sanal bir gezisi bulunmakta.Yine takımın aldığı kupalar,efsaneler bulunmakta.Bu konuda bir değişime ve devrime gidilmesini bir taraftar olarak gönülden ister ve desteklerim.

Teşekkür eder,saygılarımla arz ederim.

Mehmet Sercan SOFU

güzel yazmıssın kardes insallah dikkate alınırda yenileinir site

logitech
06.07.2008, 11:52
aradan 1 hafta geçti resmi sitede çakma yaparsa http://www.6t1s.com/forum/images/smilies/frown.gif

http://www.bordomavi.net/images/giris/ts2009.jpg (http://www.bordomavi.net/images/giris/ts2009.jpg)
http://www.trabzonspor.org.tr/images...809merhaba.jpg (http://www.trabzonspor.org.tr/images/intro/010708_0809merhaba.jpg)

ayrıca bannerda beyaz, açık sarı, koyu sarı, bordo, ne olduğu belli olmayan mavi, orjinale yakın mavi 6 renk kullanılmış bir bannerda bu kadar hata olmaz ya..http://www.6t1s.com/forum/images/smilies/frown.gif http://www.trabzonspor.org.tr/index.asp (http://www.trabzonspor.org.tr/index.asp)

Kasım Hilal
06.07.2008, 12:03
sitemizin şuanki durumu eskisinden kat kat daha iyi...

Ben daha da iyi olmasını istiyorum..

1- Sade ve gözü yormayan bir dizayn..
2- Birbirine uyumlu renkler.
3- İlle de flash animasyonlar..
3- Firefox ile uyumlu bir yapı..

Adem Hotaman
06.07.2008, 19:53
arkadaşlar gs nin sitesinde pilot takımı olan beylerebyinin de sayfası var.oyuncuları maçları vs vs.acaba bizim yenilenmesini umduğumuz sitemizde pilot takımımız olan T Karadenizspor unda sayfası olacakmı?

admin ler bunu anket şeklinde de sayfaya koyabilirler.TKS resmi sitede yer almalımı diye.

_SeRKaN_
08.07.2008, 14:44
Ayman bugün itibariyle sitedeki futbolcular bölümünden çıkarılmış..:) Bugün farkına vardılar herhalde Ayman'ın takımdan ayrıldığını...

Emirhan Ömeroğlu
08.07.2008, 14:49
arkadaşlar gs nin sitesinde pilot takımı olan beylerebyinin de sayfası var.oyuncuları maçları vs vs.acaba bizim yenilenmesini umduğumuz sitemizde pilot takımımız olan T Karadenizspor unda sayfası olacakmı?

admin ler bunu anket şeklinde de sayfaya koyabilirler.TKS resmi sitede yer almalımı diye.

evet çok güzel söledin ustam.. madem bizim ikinci takımımız bu yenilenmesini umduğumuz sitedede yer almalı :alkış: adminler bi el atsın lütfen bi anket vs. bişeyler yapsınlar

OKANIZM
08.07.2008, 16:45
arkadaslar bu siteye dikkatli bakın ve flash tasarımlı siteler ne kadar güzel oluyor görün.bu site 2008 yılında en iyi tasarım ödülünü aldı

trabzonsporumuza bu tip flash calısmaların oldugu bir site yakısır

anasayfa: http://www.saizenmedia.com

hızlı : http://www.saizenmedia.com/nightwish/
yavaş: http://www.saizenmedia.com/light/

POYRAZ
08.07.2008, 17:02
Ben Trabzonspor yönetiminde görevli olsam ilk isim Resmi site ile ilgilenen elemani görevden almak olur. Gitsin Milletvekili olsun, cöpcü olsun, pazarda patates satsin, Doktor olsun, Nasa´da calissin, postanede pullara damga vursun ne yaparsa yapsin ama Trabzonspor kulübünün resmi sitesinde görev yapmasin. Bu kadar isini savsaklamak olur mu ya? Bu kadar ilgisiz olur mu? Bu siteyi Trabzonsporlu olmayan bir dünya insan takip ediyor. Avrupa maclarimiz bölümüne bakinca hala daha Skonto Riga maci gösteriliyor. Resmi site görevlisi kisi bu siteye de üye. Yazilarimizi okumasina ragmen bildigini okumaya devam ediyor. Resmi sitemiz kimsenin babasinin mali degil. Isini iyi yapmasini bilmiyorsan daha iyi yapabilen birisine birakmasini bilmelisin.

ilhan
10.07.2008, 10:21
Sistemimizde gerçekleştirilen güncellemeler nedeniyle sitemiz geçici bir süre kapalı kalacaktır.
Trabzonspor Kulübü

--

Hayırdır inşallah :)

Burçak
10.07.2008, 10:36
bende diyorum niye açılmıyor. bu uyarıyı yeni eklemişler.
merakla bekliyoruz. acaba değişikliğemi gidiliyo :)

Emirhan Ömeroğlu
10.07.2008, 10:38
Arkadaşlar sesimizi duydular mı acaba yani yeni bir formatlı site mi geliyor ne dersiniz ?? yoksa basit bi güncelleme mi ??

NuDGeRR
10.07.2008, 10:56
Sistemimizde gerçekleştirilen güncellemeler nedeniyle sitemiz geçici bir süre kapalı kalacaktır.
Trabzonspor Kulübü
gelişme war =)

Tayfun
10.07.2008, 11:00
Arkadaşlar sesimizi duydular mı acaba yani yeni bir formatlı site mi geliyor ne dersiniz ?? yoksa basit bi güncelleme mi ??

Büyük ihimalle basit bi güncellemedir ama bellide olmaz hani :)

Ahmet BİÇER
10.07.2008, 11:00
tamam şimdi kesin karara vardım...Takip ediliyoruz!

M.S.SOFU
10.07.2008, 11:08
vay ağlayacam tutmayın beni,yönetim foruma bakıyor,yazdıklarımızı okuyor,bu yönde çalışmalar yapıyor.bırakın ulan ağlayacam.....

Ahmet BİÇER
10.07.2008, 11:09
acaba bu geçici süre uzun mu kısa mı?:)

erik
10.07.2008, 11:11
Bence basit bi güncelleme olcak.Puma yerine Nike konulacak,giden futbolcularımız ve Trabzon Karadenize verilen futbolcularımız listeden çıkacak belki Trabzon Karadenizspora ayrı bir sayfa açılacak.

M.S.SOFU
10.07.2008, 11:17
Bence basit bi güncelleme olcak.Puma yerine Nike konulacak,giden futbolcularımız ve Trabzon Karadenize verilen futbolcularımız listeden çıkacak belki Trabzon Karadenizspora ayrı bir sayfa açılacak.
puma yerine nike ı koymuşlardı yanlış hatırlamıyorsam.

28TS61
10.07.2008, 11:21
ilk defa bu kadar cok sevindim sayfaya giremedim diye :D

Remzi
10.07.2008, 11:23
İyide Site açılıyor ve Hiçbi değişiklik yok:D

Ahmet BİÇER
10.07.2008, 11:28
bu güncelleme baya kısa sürdü site açılıyor.:D

macka61
10.07.2008, 11:29
geçenlerde de olmuştu yine öyledir duyuru yapmadan ve taraftardan görüş almadan o işi yapacaklarını sanmam

Burçak
10.07.2008, 11:35
hiç bi değişiklik yok. Günün Hayal Kırıklığı :D

alper*
10.07.2008, 11:44
değişikliği buldum ben arkadaşlar biraz sonra geliyor.

http://cache.images.soccerway.com/new/teams/1027.gif

http://img150.imageshack.us/img150/1010/33255448qm6.jpg

görüldüğü üzere osnabruck logosunu değiştirmiş.bu güncelleme için site bir süre kapalı kaldı.

İlker Akçay
10.07.2008, 11:47
bu trabzonspor dergisi artık bilgisayarda diye bir bölüm orası mı yeni acaba?

Ahmet BİÇER
10.07.2008, 11:51
ilker yok orası daha önceden de vardı...

İlker Akçay
10.07.2008, 11:52
hmm tamam abi ben ilk defa gördüm sadece benim için yenilik oldu o zaman :)

ilhan
10.07.2008, 12:13
Sponsorlar da nike yerini almış =)

Burçak
10.07.2008, 12:30
Logo değişikliği yapmak için siteyi kısa sğrelide olsa kapamaya gerek yok ki.

ilhan
10.07.2008, 12:40
Belki yedek almışlardır Burçak abi. Olası bir saldırı vs. sonucu içeriğin silinmesi durumunda gerekli olacak yedeklemeler felan. Sadece bir varsayım ama bu.

Ahmet BİÇER
10.07.2008, 12:53
nıke logosu dünde vardı ben dikkat etmiştim dün nıke logosuna...

Emirhan Ömeroğlu
10.07.2008, 14:26

bende amma heycan yapmışım hiç bi değşiklik yok sitede ççç:trabzonspor:

TS-Tiryaki
10.07.2008, 16:10
Jeffersonu cikarmislar siteden.

kemaLAZ61
10.07.2008, 16:17

POYRAZ
11.07.2008, 16:04
Onun sözlesmesi feshedildi o yüzdendir.

kalavara
11.07.2008, 16:52
ben bu başlıkta başka bir şeyın tartışılmasını beklerdim. bence sitemizin dizaynı oldukça basit ve etkileyicilikten uzak. bunun yerine etkileyici, adımıza yakışır bir site site tasarımı yapamazmıyız. görsel anlamda neredeyse tüm klüplerin(özellikle bazı anadolu takımlarının) siteleri bizim siteden çok daha iyi. bu site trabzonspora yakışmıyor...

28TS61
11.07.2008, 17:17

jeffersonu cikarmislar ama nedense halen

Ahmet Şahin,
Daouda Jabi,
Erdinç Yavuz.
Hasan Üçüncü,
Kadir Keleş (buda gitti sanirim)

duruyorlar. cok ama cok amatörce bi sitemiz var ne yazikki

Samet Yildirim
11.07.2008, 17:28
jeffersonu cikarmislar ama nedense halen

Ahmet Şahin,
Daouda Jabi,
Erdinç Yavuz.
Hasan Üçüncü,
Kadir Keleş (buda gitti sanirim)

duruyorlar. cok ama cok amatörce bi sitemiz var ne yazikki

amatörce olan sensin:D

kadir disinda giden olmadi ki zaten..hepsinin mukavelesi devam ediyor...bide ahmet gitti galiba...

28TS61
11.07.2008, 17:31
amatörce olan sensin:D

kadir disinda giden olmadi ki zaten..hepsinin mukavelesi devam ediyor...bide ahmet gitti galiba...

ama bu seneki kadroda yoklar onu demek istedim, madem yoklar silersin biter :D

Samet Yildirim
11.07.2008, 17:33
ama bu seneki kadroda yoklar onu demek istedim, madem yoklar silersin biter :D

demeki mukavelesi devam edenler kaldirilmiyor...:)

28TS61
11.07.2008, 17:36
demeki mukavelesi devam edenler kaldirilmiyor...:)

kaldircaklar baska anlamam :D

Halit Aydın
13.07.2008, 17:20
Online satış sitemizde sorun mu var yoksa bende mi öyle:

http://img179.imageshack.us/img179/6509/20080713172000ks3.png

kemaLAZ61
13.07.2008, 18:14
Online satış sitemizde sorun mu var yoksa bende mi öyle:

http://img179.imageshack.us/img179/6509/20080713172000ks3.png

Sende öyle :)

Cagdas Topal
13.07.2008, 18:20
formalar bir cıksın bende kredi kartıyla 3 forma siparişi werecem :)

Travelair
15.07.2008, 10:44
Resmi site biraz eskimiş duruyor. Arayüzde yenilik gerek. Bir de kadroya bakıyorum futbolcular 1000 çeşit forma giyiyor. Tek tip forma altında fotoğrafları olmalı diye düşünüyorum

hamdi_61
15.07.2008, 13:49
Resmi site biraz eskimiş duruyor. Arayüzde yenilik gerek. Bir de kadroya bakıyorum futbolcular 1000 çeşit forma giyiyor. Tek tip forma altında fotoğrafları olmalı diye düşünüyorum

katılıyorum arada farklı farklı giymiş olanlar var

_SeRKaN_
16.07.2008, 09:34
Karadenizsporla ilgili tüm faaliyetleri içeren bölümüde siteye koysalar artık futbolcular köşesi,foto ve haberler vs. olarak...Ve şu siteyi yeni sezonla birlikte bir tadilata soksalar daha iyi bir görünüme sahip olsa herşeyiyle çok güzel olacak güncellenen kısım sadece anasayfayla kalmamalı fi tarihinden kalma fotolar ve videolar var bunlara bir el atılması gerek...

Emirhan Ömeroğlu
16.07.2008, 09:37
Resmi sitemizde Futbolcuların resimlerine baktımda sadece iki futbolcumuz Nıke forması ile poz vermiş Song ve Sami gerisi puma forması ile poz vermiş :)

_SeRKaN_
16.07.2008, 09:48
Song ve Sami'ye Puma forma giydiremedikleri için oldu böyle bir şey...:) Hem ötekilere de dikkat edersen Puma'nın her versiyonu var gökkuşağı gibi...:)