PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Resmi Sitemiz | Trabzonspor.org.tr & com.tr

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16

Dursun Kaplan
01.06.2009, 09:59
Tamamen üşengeçlik ve vurdumduymazlık Mehdi abi. Amatörlükte üstümüze yok !.

KemaL_Ts
01.06.2009, 13:17
Sag altta belirtigim kötü görüntü ve yigilmayi hemen cözdügü icin interdizayna tesekkür etmek isterim. böyle site daha güzel görünüyor. ayni izagda bitmesi daha hos bir görüntü veriyor. tesisler, müze bölümünü de bekliyoruz. cok merak ediyorum... Logomuzda daha büyük bir sekilde kullanilirsa güzel olur. Interdizayn özenle calistigi belli cünkü her kücük ayrintiyi güzel cözüyorlar (kombine ve taraftar kart bölümü yattara ve alanzinho ile mesela cok sik duruyor). son olarak sag alta tarafinda resim gallerisi ve gazete bölümü bannerleri birbirine yapisik halde. biraz birbirinde ayrilirsa daha güzel olur birde ikisinin genisiligi üstteki bannerler ile ayni degil.. iki dakikalik is interdizayn bunu da halletse cabuk sevinirim... sitemizi yapanlarin ellerine saglik.

not: Mozilla Firefox kullaniyorum.

Dursun Kaplan
01.06.2009, 13:38
Ankara'da ki taraftar storeye daha tişörtler gelmemiş. Bilginize. :)

büyükdurmuş
02.06.2009, 00:50
Sarıyer'e açılcak olan TS Club ile ilgili bilgisi olan var mı acaba pek yakında hizmetinizde deniyor ama ben hala kimin açtığını, nezaman açıcağını anlıyamadım..

macka61
02.06.2009, 01:22
sarıyere ts club mı açılıyor vay be habira açıyoruz

Kazım Uzunboy
02.06.2009, 14:46
Mayıs ayı istatistikleri belli oldu

http://www.trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/1936-4M1Y3H4K.jpg

Kulübümüzün resmi internet sitesinin mayıs ayı istatistikleri belli oldu. Bilgi İşlem Departmanımızın verdiği bilgiye göre mayıs ayında resmi internet sitemiz 902 bin 553 kez ziyaret edildi.

Ziyaretler sonucu 3 milyon 211 bin 863 sayfa görüntülenme sayısına ulaşıldı. Mayıs ayı içerisinde sitemiz en çok 30 Mayıs Cumartesi günü takip edildi. Bu tarihte ziyaretçi sayısı 37 bin 508’ye ulaştı. En fazla sayfa gösterim rakamına da yine aynı gün 139 bin 511 ile erişildi.

Mayıs Ayı istatistikleri şu şekilde oluştu;

Toplam ziyaret sayısı: 902 bin 553
Benzersiz ziyaretçi sayısı: 305 bin 126
Sayfa görüntüleme sayısı: 3 milyon 211 bin 863
Ortalama sayfa görüntüleme sayısı: 3,56

Sizlerin desteğiyle her gün daha çok kullanıcıya ulaşan sitemize verdiğiniz destekten dolayı teşekkürü bir borç biliyoruz.

Ali Tunahan Güllü
02.06.2009, 17:11
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/intro/02_06_2009-8K5W.jpg (http://www.trabzonspor.org.tr/DilCevir.asp?D=)

Ali Tunahan Güllü
02.06.2009, 17:11
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/intro/02_06_2009-4D1P.jpg (http://www.trabzonspor.org.tr/DilCevir.asp?D=)

Adem Hotaman
02.06.2009, 19:01
bu kartların satış noktasından biride biletix ama biletix te kartları gören varmı?? :S

TS-Tiryaki
04.06.2009, 15:21
Resmi Sitemizde Serkan Balci dünya evine girdi diye bir haber var AMA birtane bile resim yok. Resmen Skandal. Insan birkac resim koyar be. :mad:

a f s
04.06.2009, 15:50
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1945-6U3G5Q6S.jpg

Fotoğraf var.

KemaL_Ts
04.06.2009, 16:24
Resmi Sitemizde Serkan Balci dünya evine girdi diye bir haber var AMA birtane bile resim yok. Resmen Skandal. Insan birkac resim koyar be. :mad:

birde nikayi kim kiydigini yazmislar ama sahitligi kim yaptdini yazmamislar(ersun yanal yapdi)...

TS-Tiryaki
04.06.2009, 17:49

Fotoğraf var.

Haa dogruya. Pardon. Söyledigim herseyi geri aliyorum. Birtane koymuslar. Yeter gider. Daha fazla gerek yok. Nede olsa sadece dügün bu. :rolleyes:

Kazım Uzunboy
04.06.2009, 17:51
İdmanlardan veya toplantılardan bile 1 adet fotoğrafa yer veren site yöneticilerinden, bu düğün için fazla fotoğraf beklemek hata bence.

TS-Tiryaki
04.06.2009, 20:47
Ulan okadar gelisme oldu Resmi Sitede tik yok. Yazik.

Emre
04.06.2009, 20:49

Fotoğraf var.

inanamıyorum fotoğraf eklemişlermi çok büyük süpriz oldu bu benim için

melan61
07.06.2009, 03:14
ne zmn açılacak yeni ts clup sitesi

Adem Hotaman
09.06.2009, 12:37
e-posta adresi verilmesi örnek: adsoyad@trabzonspor.com.tr-org.tr veya @taraftarts.com.tr-org.tr
trabzonspor kart için yeni bir site(resmi site uzantılı da olabilir)(.com.tr adresi bu iş için uygun)
yapılacak yeni taraftar kart sitesinde indirim yapılan markaların düzgün bir şekilde tanıtımı vs.
resmi sitedeki videoları seyretmek için üye girişi
üye olanlara aylık çekiliş yapmak gibi üye kazandırma işlemleri(forma indirimi- dergi üyeliği veya indirimi- tsclub larda inidrim gibi )
tüm branşlardaki maç programları
resmi site anasayfasında "arama" yeri
yeni tsclub sitesi tasarım ve yeni adres tsclub.com.tr
resmi siteye makyaj
yakında kullanıma sunulacağı söylenen TSMobile için resmi site uzantılı yada yeni bir site adresi-site olup logosu belli ise logolu bile yakında denmesi büyük bir olaydır:)
hala üzgünüz denen resmi sitedeki yerlerin tamamlanması
resmi site giriş sayfasında ilk açılduğında bilmem kaç saniye içinde yönlendirileceksiniz tarzı sayfalarda tanıtım yapılması

aklıma geldikçe önerilerimi paylaşacagım sizde katkıda bulunursanız belki taraftarın istediklerini görür ve ona göre yeni düzenlemeler yapabilirler....(diye umut ediyorum-anlayan anladı-)haa birde bunlar tüm spor sitelerinin yaptıgı uygulamalardır.yapılmasında sakınca değil fayda vardır.onlar yaptı biz neden aynısıını yapıyoruz gibi bi düşünce olmaz sanırım.

gökçay61
10.06.2009, 00:49
kartal yuvası-gs store-feneriRUM dan haber yapıyorlar bi keresinde denk geldim adamlarda ne kadar çok ürün var..bizim tsclub a gidiyorsun hiç bişe yok..çok az ürün çeşidi var..böle güzel penyeler sweetler şortlar olsa ama yok..ts nin bu kadar ürün fakiri olması hiç hoş deil..derhal düzeltilmeli..bu ürün olayında barça mükemmel adamlar buzdolabı bile yapmışlar bi araba yapmadılar onuda yaparlar yakında biz ise daha t-shirt bile yapamıyoz doğru dürüst..

Sefa
10.06.2009, 13:23
Site işi de yalan oldu sanırım 1 hafta var derken neyi kastedmişti arkadaş 1 hafta dersin 2-3 uzar ama 1 ayı geçti ayıp valla..

Cem Balcı
10.06.2009, 13:25
resmi sitede forum kuruyor sanırım forum linki var sayfada...yapım aşamasında yazıyor gerçi :rolleyes:

Ali Sırrı
10.06.2009, 14:56
resmi sitede forum kuruyor sanırım forum linki var sayfada...yapım aşamasında yazıyor gerçi :rolleyes:Benim gözlemlediğim en başından beri o yazı orda. Sanmıyorum böyle birşeye girişileceğini.

Murat'
10.06.2009, 15:06
selam arkadaşlar...

Bir diğer konu ise TsClub sitemiz. Sitemizin yapımı bitmek üzere. banka anlaşmaları, son güvenlik taramaları ve ürün güncellemeleri ile uğraşılıyor. tahminimce 1 hafta içerisinde ( bir aksilik çıkmazsa ) yayına girecektir. ürün tanıtımları için futbolcularımızla özel foto çekimleri de yapıldı. eminim site açılınca yeterince tatmin olacaksınız. Ayrıca yeni bir sürprizimiz daha olacak... tüm futbolcularımıza özel site oluşturuyoruz. her futbolcumuza özel mesaj atabilecek, görüşlerinizi bildirebileceksiniz. ayrıca resmi sitemize online fotoğraflarınızı göndererek sitede yayınlanmasını sağlayabileceksiniz. stadımız gibi, müzemizi ve tesislerimizi sanal bir turla detaylı bir şekilde gezebileceksiniz. belirli dönemlerde futbolcularımızla online görüşüp yazışabileceksiniz.

tüm bunlar ne zaman tamamlanır tam bilmiyorum ama elimizden geldiğince hızlı bir şekilde tamamlamaya çalışıyoruz.

birazdaha sabırlı olmanızı rica ediyoruz. bu zamanda da aklınıza gelebilecek farklı görüşleri yazmanızı diliyorum. biz aklımıza gelen herşeyi siteye uygulamaya çalışıyoruz.

Oğuzhan MUMCU
İnterdizayn

Bu mesaj 24 Nisan tarihinde yazılmış.1 Hafta içerisinde yayına gireceği söylenmiş.2 ay olacak nerdeyse ama halen ses seda yok.Bu işi bu kadar geciktirecek nasıl bir aksilik oldu gerçekten de çok merak ediyorum.

LazAnisT
10.06.2009, 15:32
Uzun bir zamandır Online alışveriş linkine giremiyorum.Bende bie problem var anlamadım.

Adem Hotaman
10.06.2009, 17:20
resmi site de türk telekom yer almaya başladı haydi hayırlısı...

KemaL_Ts
13.06.2009, 21:59
Ts Club sitesine giremiyorum bir saatir. sizde bi denyin. böyle bir linkin olmadigini söyliyor firefox. Belki suan yeni siteyi yayina hazirliyorlardir. Resmi sitede aynisi olmusdu... insallah yanilmiyorumdur ve sadece benim internetimde kaynaklanan bir problem degildir.

hAtes
13.06.2009, 22:04
Ts Club sitesine giremiyorum bir saatir. sizde bi denyin. böyle bir linkin olmadigini söyliyor firefox. Belki suan yeni siteyi yayina hazirliyorlardir. Resmi sitede aynisi olmusdu... insallah yanilmiyorumdur ve sadece benim internetimde kaynaklanan bir problem degildir.
Hayır site aynı site, aynen açılıyor..
Eğer youtube e girmek için dns değiştirdiysen ondan olabiliyor bazen ;)

LECOSSEEMRE
13.06.2009, 23:01
TSCLubda bir tane düzgün ürün yokki valla kıskanıoorum bjknin ürünlerini trabzonspor bir tane düzgün birşeyler üretmioor her sene aynı yahu TSCLUB trabzonsporun önemli gelir kaynağı deilmi ndn önem vermioolar neyi beklioolar ?

macka61
13.06.2009, 23:07
bendede org.tr ye girmedi dnsyi aç diyor com.uzantısıyla girebildim anlamadım dns ayarıyla oynamadım youtube jacker var o mu yaptı acaba

Murat'
13.06.2009, 23:27
Site yine eski site, olduğu gibi yerinde duruyor merak etmeyin.

Aker
13.06.2009, 23:49
bendede org.tr ye girmedi dnsyi aç diyor com.uzantısıyla girebildim anlamadım dns ayarıyla oynamadım youtube jacker var o mu yaptı acaba

Aynısı bende şuan oluyor.

Dursun Kaplan
16.06.2009, 11:33
Bir web sitesi hazırlamak aylar sürecek kadar zor bir iş değil. Tamam zorlukları vardır, kodlamalar vs vs. Ama gel görki bu kadar uzun süre bekletilen bizlerin karşına ne gibi bir site çıkaracaksınız merak ediyorum.

Bizleri bekletmekten büyük haz duyuyor olmalısınız. Hemen hemen her yönde !.

Murat'
16.06.2009, 11:37
Bu işi neden interdizyan'a yaptırıyorlar anlayabilmiş değilim gerçekten de.Bu işi çok daha iyi yapabilecekler varken neden interdizayn.

Adem Hotaman
16.06.2009, 13:06
Bu işi neden interdizyan'a yaptırıyorlar anlayabilmiş değilim gerçekten de.Bu işi çok daha iyi yapabilecekler varken neden interdizayn.
sanada katılıyorum ve destekliyorum interdizayn bence bekleneni veremedi.kesinlikle bu böyle kim ne derse desin.

28TS61
16.06.2009, 13:46
hala tesislerimizin resimleri falan yok sitede.

eski sitemizde ne güzel havadan cekilmis resimleri vardi may tesislerimizin

Adem Hotaman
16.06.2009, 14:10
şimdi resmi sitenin ingilizce kısmıyla bi ilgim yok ama acaba t.d adayı ericsoon siteye girip bakmışmıdır.bakmışsa acaba ne görmüştür??heralde sürekli güncellendiğnin farkındadır.:)

KemaL_Ts
16.06.2009, 17:48
cogu tepkiler dogru ama bence interdizayna bir tesekkür borcumuz var. her gün sitede bir kac kücük degisiklik yapiyorlar her gün biraz daha ilerliyor. sitenin hep ayni kalacak bölümler bitti zaman ingilizcesi de hep güncel kalacakdir ama önce bir tesisler gibi bölümler halledilemsi gerekiyor. belki interdizaynin tek büyük kötü tarafi biraz yavas calisiyor olmasi... yoksa ben gayet memnunum interdizayndan birde memleketin firmasi benim bildigim kadariyla... unutmayin eski sitemizi!!! unutmayin karadenizsporun da sitesini yapdilar!! ve son olarak ts club sitesini yapyiyorlar ama bende biraz sabirsizlaniyorum iki aydir site hayata gtececek hala bir adim, aciklama yok... bekliyoruz ve güzel bir site olacagindan benim süphem yok!

macka61
16.06.2009, 19:37
belki yeni çıkacak ürünler bekleniyordur

Gamze
18.06.2009, 00:34
Resmi sitenin İngilizce versiyonu çok zayıf.
Aktif bir yazılı çevirmenimiz yok sanırım bu işle uğraşan.
En son girilen haber Fener maçı.
Fener'in resmi sitesine bakıyorum bir de.
İngilizce, Almanca ve Portekizce bölümleri var sitenin.
Ve hepsi de güncel.
Olması gerektiği gibi.
Bir iş yapıyorsak tam yapalım.

Emirhan Ömeroğlu
18.06.2009, 08:31
Gamze bu dediğini ben bir kere Site yöneticilerine mail atmıştım.
Bana birşeyler gevelediler ama pek değişen bişe olmadı.

a f s
18.06.2009, 09:13
Satış sitesi niye bu kadar uzadı anlamadım. TS Club yeni ürünler çıkarıyor fakat resmi sitede yok, kulüp ne kadar zarara uğradığının farkındadır umarım.

Yeni sezon açılışı ve formaların duyurulmasına kadar uzatmasınlar bu işi.

Burçak
18.06.2009, 09:41
yıllardır izliyoruz görüyoruz . açıkcası ben resmi siteden de Ts Club işleyişindende kesinlikle memnun değilim.
resmi site belki biraz kendini toparladı gibi ama bence yetersiz ..

Hele TsClub 'a ait bir site varken nasıl olurda ürünleri eklemezler hayret edilecek bir durum.

Dışardan bakınca şöyle birşey canlanıyor benim gözümde.
O görevde olanlar kimler ise sabah 8 de gelip akşam 5 de çıkmakla görevlerini yaptıklarını düşünüyorlar galiba.

Bu işlerin eksik olmasının en büyük nedenide bence doğru düzgün denetlenmedikleri ..
yönetici çıkıp deseki hani yeni ürünler neden bu site güncellenmiyor .. diyen yok yada nebileyim işler olması gerektiği gibi değil..

Gamze
18.06.2009, 14:10
Gamze bu dediğini ben bir kere Site yöneticilerine mail atmıştım.
Bana birşeyler gevelediler ama pek değişen bişe olmadı.

Büyük kulüpsek üç kuruşa kıyıp bir mütercim tutmamız lazım. Olmaz böyle.
Erikson'la görüştük diye bilgi veriyorsun. Erikson kalkıp siteye girse ne görecek?
Trabzonspor were defeated to Fenerbahçe.
Bu mudur? :)

Arada olağanüstü kongreler olmuş, transfer olmuş, şu olmuş bu olmuş. Çıt yok.
Gerçi tüm dünyaya rezil olmamış oluyoruz böylece teknik olarak.
Her şerde var bir hayır. (!) :)

Ahmet Karadeniz
18.06.2009, 21:21
ts club ürünleri hazırlamada sponsorumuz olan ramsey ts club yardımcı ve çeşitli ürünler tasarlaması gereken bi antlaşma olsa hem ürün kalitesi artar böle gündelik yaşamda giyebileceğimiz güzel kıyafetler olsa süper olur bunu yönetime mail atalım ben attım sizdende destek bekliyorum

28TS61
19.06.2009, 02:34
bayer leverkusen stadinin agustostan itibaren yeni hali

http://enter3d.de/bayarena/

bizim sitemizde keske böyle bisey yapabilse

Kazım Uzunboy
19.06.2009, 20:35
Sanırım Ts Club'ın sitesinde çalışma var.

Hayırdır inşallah.

28TS61
20.06.2009, 19:22
demin bir arkadasimiz baska konuda belirtmisti, bu üründen nerde bulabiliriz yada varmi bunun ve bunun gibi ürünler?
gercekten güzel birsey.

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2007-3V0Y3A7F.jpg

Adem Hotaman
23.06.2009, 10:37
şimdi forma sayfasında bir çok arkadaş soruyor o tşört nerde var bu nerde var diye madem ts club sitesi de yenileniyor söylediğimi dikkate alacak olan varsa ürünlerin yanına nerde bulabilirsiniz cinsinden bir yer koyar herkes hangi ts club ta veya ürünün sadece internette satışa sunulduğunu öğrenir.

Adem Hotaman
23.06.2009, 10:50
insan yanına köşesine bi yazı yazar yeni td die hiç bişey bilmisyosan gs fb gibi klüplerin sayfalarına bak adamlar ne yapıyorlar die nasıl tanıtı yapıyorlar

Adem Hotaman
23.06.2009, 11:03
Allah aşkına resmi site 1 tsclub 2 tsmobile 3 taraftarkart 4 en az 4 site olacak klübümüzün b siteleri işin ehli olan insanlara verinde bizde rahat edelim interdizaynın işi değil bu ya bu kadar amatörlük olmaz say say bitmez eksiklikler güya herşey çok güzel olacak taraftarın beklentisi yerine gelecek die acıklamalar yapıyorlardı ama boş hepsi bu amatörlükle hiç bişey yapamazsınız.

Mayls
23.06.2009, 11:51
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/intro/22_06_2009-0V7H.jpg

http://www.bordomavi.net/Giris/sampiyonbn.jpg

Yok arkadaş, resmi site yapamıyor bu işi :o

Kazım Uzunboy
23.06.2009, 11:57
Resmi site yapamıyor demeyelim de BMN daha güzel yapıyor diyelim. :p

Mayls
23.06.2009, 12:06
Şampiyonluğunu böyle depresif bir görselle duyuran başka bir resmi site yok sanırım :)

leavemealone
23.06.2009, 15:53
interdizayn 1 hafta dedi 2 ay oldu.. Aciklama filanda yok..
Nezaman görebilecegiz acaba yeni siteyi...

Yasin T.
23.06.2009, 18:54
ben hayatımda ts club sitesi kadar pasif antika bir site görmedim.halaa kışlık ürünler var sitede.ne zaman tişörtleri koyacaklar ben bilmem.onuda kışın koyarlar heralde.çok amatörüz bu işlerde

Kazım Uzunboy
23.06.2009, 18:59
Haftaya güzel bir şekilde hazır olacakmış resmi site. :)

KemaL_Ts
23.06.2009, 19:18
Haftaya güzel bir şekilde hazır olacakmış resmi site. :)

buna bile inanmiyorum artik... interdizayn resmi aciklama yapmisti 2 ay önce bir hafta icinde yayinda olacak.. simdi de söyliyorlar bakalim... insallah...

28TS61
23.06.2009, 19:43
hep ayni sözerl 2 ay sonra yeniliklerle karsinizdayiz. simdik ise haftaya deniyor.
gülelimmi agliyalimmi artik

Adem Hotaman
25.06.2009, 11:51
Futbol Takımımızla İlgili Tüm Konular, Düşünceler. Efsaneyi Burada Tartışıyoruz...

Adem Hotaman
26.06.2009, 19:07
Futbol Takımımızla İlgili Tüm Konular, Düşünceler. Efsaneyi Burada Tartışıyoruz...

Murat'
26.06.2009, 19:09
şimdi eski tslub sayfasında yeni cubuklu formamızın satıldıgını gördüm yalnız cekim süper olmuşşş!!!!!!! eyyy gidiii eyyy kasaba mı yaptırıyonuz o cekimleri yokmu daha profesyonel cekecek olan daha düzgün ....

Photoshopla yapmışlar o şekilde.

Adem Hotaman
26.06.2009, 19:11

a f s
26.06.2009, 19:24
https://www.trabzonspor.com.tr/img/products/260609_fc1.jpg

Gayet güzel işte. Yeni site yayınlanana kadar satışa sunmuşlar hiç değilse buna da şükür.

ugurTS1989
26.06.2009, 19:30
huseyın olsaydı kesın kalıbı ondan cıkarırlardı

My
26.06.2009, 19:32
Sunum harika olmuş uşaklar daha ne. Şimdi de şopunu fotosunu mu didelemeye başladınız yau alla alla :) 10 numara sunum. Devamı inşallah gele... Tüm ürünlerimiz online satış siemize gire... :)

Adem Hotaman
26.06.2009, 20:01

Colakoglu
26.06.2009, 20:19
Ya yeni site nezaman yayina girecek,sort bakiyorum yok,yeni sezon formalarindan sadece cubuklu var,gecen sezon formalarinda indirim yok,bu nasil bir is... Adam akilli bi takim ismarliyayim desem yapamiyorum,örnegin forma,sort,tozluk... yok iste, hem gecen sezon formalarinda neden indirime gitmemislerki ?? coktan yapmalari gerekirdi..

a f s
26.06.2009, 20:20
Bu kadar kısa zamanda ancak bunu yapabilmişler demek ki.
Düzeltilmesi için mail atıp öneride bulunduk mu ki kızıyoruz?

Son zamanlarda hiçbir ürün satış sitesine eklenmemişti yenisi yapılıyor bitti bitecek diye. Çubuklu formanın eklenmiş olması Trabzon dışında ve TS Club olmayan yerlerde yaşayan taraftar için çok önemli.

Resmi ürün diye çakmağın eklenmesinden sonra çubuklu formaları görmek beni epey şaşırttı doğrusu.

Avrupadaki takımların satış sitelerine bakıp, bizim ürünlerimizde onlar gibi olsun istiyoruz, fakat onların bu iş için ayırdıkları bütçeleri ve çalıştıkları profesyonelleri unutuyoruz.

Karton kutulardan, pembe fonlardan buralara gelebilmek büyük başarı.
Yeterli mi? değil elbette fakat moral bozacak bir durum yok ortada. Hele eskiye bakınca gayet başarılı olmuş. Aynı sayfadaki diğer forma fotoğraflarına bakınca bile belli oluyor.

Üniversitede fotoğraf ve reklam fotoğrafı eğitimi de aldık, halen fotoğraf çekimleri yapıyor, yaptırıyorum ne dediğimin farkındayım.

Herşey güzel olacak ama zamanla.

Resmi sitemizi hazırlayanlar bu sayfaları takip ediyordu: kardeşim bırakın banka anlaşmalarını şu satış sitesini yayına koyun artık. TS Club tişörtlerle yığınla ürün çıkardı kimsenin haberi yok.

sessizkral_1
26.06.2009, 20:21
Nesi beğenilmedi anlamadım.Sitedeki diğer formaların sunum şekline bakılarak kıyaslanırsa Çubuklunun sunumu diğerlerinden 500 kat daha iyi.

Adem Hotaman
26.06.2009, 20:23

Adem Hotaman
26.06.2009, 20:24

a f s
26.06.2009, 20:28
Yeni satış sitesinde ürünleri üç boyutlu izleme imkanımız olacakmış.

Gerçekten de formaların önünü arkalarını, yakalarını, dikiş detaylarını göstermemeleri kötü. Yeni siteyi bir görelim bakalım, bu konularla ilgili yığınla öneri ve örnek gönderdim kulübümüze sabırla bekliyorum yaptıklarını.

Colakoglu
26.06.2009, 20:29
Bu kadar kısa zamanda ancak bunu yapabilmişler demek ki.
Düzeltilmesi için mail atıp öneride bulunduk mu ki kızıyoruz?

Son zamanlarda hiçbir ürün satış sitesine eklenmemişti yenisi yapılıyor bitti bitecek diye. Çubuklu formanın eklenmiş olması Trabzon dışında ve TS Club olmayan yerlerde yaşayan taraftar için çok önemli.

Avrupadaki takımların satış sitelerine bakıp, bizim ürünlerimizde onlar gibi olsun istiyoruz, fakat onların bu iş için ayırdıkları bütçeleri ve çalıştıkları profesyonelleri unutuyoruz.

Karton kutulardan, pembe fonlardan buralara gelebilmek büyük başarı.
Yeterli mi? değil elbette fakat moral bozacak bir durum yok ortada. Hele eskiye bakınca gayet başarılı olmuş. Aynı sayfadaki diğer forma fotoğraflarına bakınca bile belli oluyor.

Üniversitede fotoğraf ve reklam fotoğrafı eğitimi de aldık, halen fotoğraf çekimleri yapıyor, yaptırıyorum ne dediğimin farkındayım.

Herşey güzel olacak ama zamanla.

Resmi sitemizi hazırlayanlar bu sayfaları takip ediyordu: kardeşim bırakın banka anlaşmalarını şu satış sitesini yayına koyun artık. TS Club tişörtlerle yığınla ürün çıkardı kimsenin haberi yok.

Beni rahatsiz eden herseyi suana kadar klübe maillen gönderdim,sadece rahatsiz oldugum seylerde degil hosuma giden seyleride paylasiyorum, veya hoca aradigimizda kendime göre önerilerdede bulunuyorum... Konu bu degil
Neden avrupadaki yada türkiyedeki bazi takimlar gibi bu isleri profesyonel yapmayalim, inaniyorumki buna ayiracak bütcemizde vardir, ki sadri sener yönetiminin eninde sonunda bu iside halledecegine inaniyorum.
Yeni düzenlenen sitedende haberim var ama biraz gec kaldi sanirsam öyleki nisanda yayina girecekti diye duymustum bikeresinde...benim sitemim gec kalmasina. Madem para lazim klübe, zamaninda formayi satabilmenin planlamasi cok iyi yapilmali..

Colakoglu
26.06.2009, 20:31
Sadece sitemizde bunlar gibi koyulmasını istiyorum o kadar.düzgün şekilde 3 farklı resim detay

Bizim yeni cubuklunun sunumu bence daha güzel... Belkide renklerimizdendir....:)

Adem Hotaman
26.06.2009, 20:31

sessizkral_1
26.06.2009, 20:35
yukarıda koydugum fotolar kaç kat iyi 1000 den fazladır heralde dimi???

Çubuklunun sunucumu bence verdiğiniz gs formalarından çok daha iyi.

Adem Hotaman
26.06.2009, 20:36

Adem Hotaman
26.06.2009, 20:39

a f s
26.06.2009, 20:44
Bütün bu isteklerimizin olabilmesi için önce böyle bir niyet, sonra bu düşünceleri hakkıyla uygulayabilecek profesyonel insanlar lazım.

Fotoğraf çekimi için bir bütçe ayırdıklarını inanmıyorum ben.

http://ep.yimg.com/ip/I/yhst-7223899490465_2061_2057137279
http://host3441.mytruvirtual.com/Images/watermarked_thumbnail.aspx?img=391623.SC.FLAT&photoNum=T1&t=I&catalog=Soccer
http://host3441.mytruvirtual.com/Images/watermarked_thumbnail.aspx?img=391623.SC.RE02&photoNum=T1&t=I&catalog=Soccer
http://host3441.mytruvirtual.com/Images/watermarked_thumbnail.aspx?img=391623.SC.RE14&photoNum=T1&t=I&catalog=Soccer

http://ep.yimg.com/ip/I/yhst-7223899490465_2061_2104483193
http://host3441.mytruvirtual.com/Images/watermarked_thumbnail.aspx?img=358410.NV.RE02&photoNum=T1&t=I&catalog=Soccer
http://host3441.mytruvirtual.com/Images/watermarked_thumbnail.aspx?img=358410.NV.RE14&photoNum=T1&t=I&catalog=Soccer

Forma fiyatları da 70 euro bu arada.

Colakoglu
26.06.2009, 20:46
walla afs abinin dediğine göre 3 boyutlu olacakmışş!!o zaman belki daha iyi olur ama şu anki eleştirim benim daha düzgün formanın koyulmaası kolları mesela şimdi beni sinir eden.inşallah yeni sitede daha fazla detaylı resimleri konur ben olsam formayı satmak için önlü -arkalı- numaralı- numarasız-.orjinalliğini belli eden tsclub logolu yeri- sırttaki trabzonspor yazısı- bunların resimlerini eklerim.sonra ürün özelliklerini yazarım sadece formalar için değil tüm ürünler için..ne blim terletmeyen kumas vs vs.gibi

Bu dediklerin olacakmi bilmiyorum fakat cubuklunun sunumuna geleyim ben yine :) Bence kollarida gayet hos olmus.sunum tarzi cok güzel, simdi bu tarz kimse sunum yapmiyo deme, biseyide biz yapalimda digerleri bizden esinlensin..

Adem Hotaman
26.06.2009, 21:18

sessizkral_1
26.06.2009, 21:34

Sizce hangisinin sunumu daha iyi ?

Adem Hotaman
26.06.2009, 21:40

Kazım Uzunboy
26.06.2009, 21:57
Bence resmi sitede ki forma fotoğrafı çok güzel. :)

Adem Hotaman
27.06.2009, 14:08

My
27.06.2009, 14:31
Çubuklu formanın sunumu gayet güzel. Diğerleride böyle olursa -ki daha detaylı olduğu söyleniyor- kartondan sonra bayağı yol kat etmiş olacağız. Devamını ve daha da iyilerini bekliyoruz :)

Adem Hotaman
27.06.2009, 14:43

Remzi
28.06.2009, 13:10
Takımımız Isparta'da kampta ve biz haberleri, fotoğrafları haber61'den alıyoruz. Bu nasıl restmi site. kaç saat oldu hâla daha antrenman haberini vermediler...

Murat'
28.06.2009, 13:14
Ben renklerle oynanmasına karşıyım.Olduğu gibi koymalılar fotoğrafları.Ama bunun yanında birçok detay vermeliler.

KemaL_Ts
28.06.2009, 14:25
Ben renklerle oynanmasına karşıyım.Olduğu gibi koymalılar fotoğrafları.Ama bunun yanında birçok detay vermeliler.

oynandigina dair bir kanit yokki... belki studyodaki güclü isiklar renkleri böyle parlak ve acik hale getirmistir...

birde merak ettigim bir sey... haftaya yayina girecek demisti yönetim... bakalim yarin yayina girecekmi yoksa yine 2 ay sonra haftaya yayindami diyecekler acaba:confused:

Dursun Kaplan
28.06.2009, 14:27
Ts Club sitesi gene çökmüş. :)

Murat'
28.06.2009, 16:53

Sizce hangisinin sunumu daha iyi ?

Bu sunumu böyle yapmamalılar.Formaları satrken böyle bir resim koymak çok ama çok yanlış.Bu insanları yanıltıyor.Photosop ile oynanmış resim istemiyoruz.

l-m
28.06.2009, 17:02
1 yıldır beklenen ve geçen hafta satışa sunulan çubuklu forma Trabzonspor'un online resmi mağazasında stokta yok olarak yer alıyor. Helal olsun size be. Vallahi helal olsun. Fıkra olsa güleceğim de gülemiyorum.

Merdiven altı üretim yapan bir yer olsa bu kadar acemiliği yapmaz herhalde. Resmi sitenin girişinde forma resimleri var ama 1 yıldır beklenen forma Trabzonspor.com.tr'den alınamıyor, taraftar formalara ilgi göstermiyor, taraftar karta ilgi yok, kombineye ilgi yok, şu yok bu yok, sanki bunlar adam gibi pazarlanıyor, adam gibi organizasyonları yapılıyor da.
Düzgün yapılan bir işimiz olamaz mı bizim? Kasıtlı mı yapılıyor?

bordobluex
28.06.2009, 17:21
Trabzonspor.com.tr sitesini ziyaret edenler sitenin girişinde bir Ts Club markası görüyor. Siteye giriş yapıp en altındaki reklam grafiğine bakanlarda bir başka Ts Club markası görüyor. Bu nasıl olabiliyor?

http://img5.imageshack.us/img5/6844/balksz1cgf.jpg

taşkın kadıoğlu
28.06.2009, 18:24
Ts Club sitesi gene çökmüş. :)

Resmi satış sitemizde neden iletişim bilgilerinde yeni ts club adresleri yok anlamıyorum

Kazım Uzunboy
29.06.2009, 10:02
Bence anlamamak zor değil. Çünkü yeni olan çoğu şey orada yok.

Egemen Yılmaz
29.06.2009, 11:02
TS Club sitesinde çubuklu formanın stoklarda olmadığını yazıyor. :alkış:

Şu gezegenin üzerinde, lisanslı ürünlerini almak isteyenleri bu kadar zor durumda bırakabilen başka bir kurum var mıdır? İnanılır gibi değil.

a f s
29.06.2009, 11:26
Trabzonspor.com.tr sitesini ziyaret edenler sitenin girişinde bir Ts Club markası görüyor. Siteye giriş yapıp en altındaki reklam grafiğine bakanlarda bir başka Ts Club markası görüyor. Bu nasıl olabiliyor?

http://img5.imageshack.us/img5/6844/balksz1cgf.jpg

Kurum kimliği kültürü olmadığı için logo ve armalarımıza gereken önem gösterilmiyor. TS Club logosu değişecek. Taraftar projesinde bu konunun da çözümü vardı. Yeni logo önerim değerlendirilecekmiş.

Hatalı uygulamanın farkındalar çözüm için çalışılıyor. Umarım en güzeli seçilir.

Dursun Kaplan
29.06.2009, 11:53
http://img218.imageshack.us/img218/6906/adszbgy.jpg

Bize forma kalmamış. :cool:

28TS61
29.06.2009, 12:01
bu zamana kadar ne kadar forma satildi onlarida yazsalarda bilsek. hic bir bilgi verilmiyor

28TS61
29.06.2009, 12:13
resmi sitede teknik direktörümüzün kampa katildigina dair bir yazi yada her hangi bir fotograf yok.

haberleri diger sitelerden takip ediyoruz olcak gibi degil ya

a f s
29.06.2009, 12:39
Formalarımızın resmi satış sitemizde olmayışının nedeni barkod progmandaki bir yazılım hatası. Programdaki hata forma bedenlerinin karışmasına neden olmuş. Taraftarımızın sipariş sırasında mağduriyet yaşamaması için çubuklu forma geçici olarak satıştan kaldırılmış. Sistemden dolayı stokta yok uyarısıyla görünmesinin nedeni bu.

Kimse L beden siparişi verip karşısına S beden bir forma gelmesini istemez. Hata düzeltilip tekrar satışa konulacak. Endişe edilecek bir durum yok anlayacağımız.

Çubuklu forma büyük ihtimalle yarından itibaren tekrar satışta olacak.

Bu bilgiye işin yetkililerine sorarak araştırarak ulaştım.
Bunu biz araştırma sorma gereği duymadan kendileri açıklasalar daha iyi olmazmıydı? Yapılacak şey bir bilgi paylaşımı sadece.

Adem Hotaman
01.07.2009, 11:29
Mevlüt Erdinç'in PSG ye transferinden dolayı PSG'nin sitesine girip bir bakayım dedim.Siteleri hiç fena değil hoşuma bile gitti diyebilirim.Sonra da Online mağazasına baktım.Formaları alırken adınızı ve numaranızı yazıyorsunuz hemen size nasıl göründüğünü gösteriyor.Tabiki forma fotoğraflarıda kısmen detaylı çekilmiş.İnşallah bizim yenilenmek bitmeyen TsClub sitemizde böyle bir uygulmayıda görürüz.Linkinide vereyim.İsteyen girip baksın nasıl bir uygulamadır diye.
http://www.boutiquepsg.fr/gamme/tenue-de-match/fiche-produit/maillot-psg-enfant-domicile-09-10/354244

Uğurtan
01.07.2009, 15:20
Eleştirince çok ağır eleştiriler getirdiğimiz, sabırsız olduğumuz her şeye bir eleştiri bulduğumuz söyleniyor..

Şu resmi satış sitesi mevzusunda savunulacak tek bir dalınız yok yahu yok hiç boş yere bahane aramayın..

Hiç bir web site yapımı bu ne tür bir site olursa olsun 1 sene sürmez.. Sürmez yahu 1 sene yapımı süren web sitesi var mı? Ben bu kadar çalıştığım halde duymadım görmedim.. 1 sene bu ya 3-4-5 ay değil tam 12 ay..

Yazıklar olsun kocaman şekilde kim sorumluysa belli bir hedef demiyorum ama kim sorumluysa yazıklar olsun yakışmıyorsunuz bu kulübe..

a f s
01.07.2009, 16:07
Satış sitemizin durumu tasarım olarak çok kötü. Yenisini yapıyoruz beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak dendi. Bekledik de, bu kadar beklenmez ki bir site tasarımı. Hadi yenisi yapılıyor eski sistem neden devam ettirilmiyor?

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2080-5Q2C4L5O.jpg

Üç tane yeni transfere imza töreni düzenleniyor. Başkan bu tören için kampa gidiyor resmi sitede konu ile ilgili yayınlanan haberde kullanılan fotoğraf sayısı sadece 1 tane.

Nedir bu, şaka mı? Neden kampla ilgili fotoğraf yayınlarken ne kadar cimri davranıyorlar.

Bu sayfaları takip ediyorsanız ve söylediklerimizin bir anlamı varsa sizin için, bu hataların ısrarla tekrar etmesinden bıktık.

My
01.07.2009, 16:31
Şimdi Trabzon'la konuşum.

İlgili bayan, Yenisahra Ts Club'ın numarasını istediğimde eğer sorulduğu kadar gidilip alış-veriş yapılacaksa Yenisahra satış patlaması yaşayacak dedi :)

Ayrıca ürün alabilmemizin ne kadar zor olduğunu, İzmit'ten bir şeyler alıp kulübümüze katkıda bulunmak için neredeyse seferi durumuna düştüğümüzü anlatmaya çalışırken telefondaki bayan müjdeyi verdi :) Online sitemizin tüm altyapı çalışmalarının tamamlandığını, ürünlerimizin siteye girişinin tamamlanmak üzere olduğunu, taksitli alış-veriş vs. gibi şeyler içinse bankalarla olan problemlerin halledildiğini ve yarın yayına gireceğini söyledi. İnşallah diyorum. Ben yine de önümüzdeki hafataya kadar açılacağını sanmıyorum ama bakalım. Bekleyip göreceğiz.

My
01.07.2009, 16:34
Bu arada yazmayı unuttum; antrenman tişörtleri, tişörtler vs. hepsi online sitemizde olacakmış ;)

a f s
01.07.2009, 17:12
Merak ve heyecanla bekliyoruz.

Cengiz Çubukcu
01.07.2009, 18:00
İstikrardan yana olan birisi olarak eğer ben Trabzonspor yöneticisi olsaydım, resmi sitemizin nisan sonuna yetişeceğini söyleyen ama haziran sonuna bile bunu gerçekleştiremeyen sorumlu kim varsa vallahide kovardım billahide kovardım !!!! hiçbir yerde, hiçbir işte 2 aylık bir gecikme olmaz ...

Özgür Öztürk
01.07.2009, 20:25
Şimdi Trabzon'la konuşum.

İlgili bayan, Yenisahra Ts Club'ın numarasını istediğimde eğer sorulduğu kadar gidilip alış-veriş yapılacaksa Yenisahra satış patlaması yaşayacak dedi :)

Ayrıca ürün alabilmemizin ne kadar zor olduğunu, İzmit'ten bir şeyler alıp kulübümüze katkıda bulunmak için neredeyse seferi durumuna düştüğümüzü anlatmaya çalışırken telefondaki bayan müjdeyi verdi :) Online sitemizin tüm altyapı çalışmalarının tamamlandığını, ürünlerimizin siteye girişinin tamamlanmak üzere olduğunu, taksitli alış-veriş vs. gibi şeyler içinse bankalarla olan problemlerin halledildiğini ve yarın yayına gireceğini söyledi. İnşallah diyorum. Ben yine de önümüzdeki hafataya kadar açılacağını sanmıyorum ama bakalım. Bekleyip göreceğiz.

www.trabzonspor.com.tr site şu anda hata veriyor. Umarım bu hata yeni site için yapılan çalışmadan kaynaklanıyordur;)

Kazım Uzunboy
01.07.2009, 20:31
www.trabzonspor.com.tr (http://www.trabzonspor.com.tr) site şu anda hata veriyor. Umarım bu hata yeni site için yapılan çalışmadan kaynaklanıyordur;)

Evet, büyük ihtimal öyle.

metinbay61
01.07.2009, 20:44
sonunda açılıyor demek...inşallah yarın hayalkırıklığına uğramayız...bu kadar beklediğimize göre köklü bi değişiklik var diyorum ama nedense pek inanmıyorum sanki eski sisteme bi kaç ekleme yapılcak ve tamam denilecek gibi...

Kazım Uzunboy
01.07.2009, 21:25
Site şimdi açılıyor.

Çubuklu formadaki stokta yok yazısı kaldırılmış sadece. :rolleyes: :(

My
02.07.2009, 09:26
Bakalım hesapta bugün online satış sitmemiz yenilenecekti. Hiç sanmıyorum ya yine de beklemedeyim :)

bordo61
02.07.2009, 09:30
Bugün mu?

Hadi inşallah

ÖmerFarukYılmaz
02.07.2009, 09:41
Teknik anlamda neyi yapabilmişler ki siteyi güzel ve düzenli hale getirecekler..

Hiç sanmıyorum..Heveslenmeyin..

Atalay
02.07.2009, 10:09
Kulübün satışından para kazanacagı siteyi hizmete sokamayan zihniyeti allaha havale ediyorum....

Kahrolsun şu kulüpten maaş alıp işini yapmayan haramzadeler...!!

Emirhan Ömeroğlu
02.07.2009, 13:49
Mail attım kamptan daha çok resimler ekleyiniz lütfen. diye bakalım ne diyecekler.

Uğurtan
02.07.2009, 14:31
Ben beklemiyorum 1 sene geciken site haftaya haftaya diye ötelenen site bugün yine açılamayacaktır... Alıştık ne yazıkki artık..

KUTADGU
02.07.2009, 14:56
Ben beklemiyorum 1 sene geciken site haftaya haftaya diye ötelenen site bugün yine açılamayacaktır... Alıştık ne yazıkki artık..

Sürekli takip ettiğim bir başlık burası.

Gelinen noktada sabırla bu kelimeleri yazmamaya direnen birisi olarak artık bende "Yazıklar Olsun" diyorum.

Bu kadar da olmaz artık.

Çiftlik mantığıyla kurumsallaşma olur mu?
Hiç bir işi zamanında başaramayan bir yapı ile ekonomik güce ulaşılabilir mi?

Pehhh.

bordo61
02.07.2009, 15:17
Şikayetlerimiz için

http://www.interdizayn.com/#/$hakkinda/

bordo61
02.07.2009, 15:20

Gelinen noktada sabırla bu kelimeleri yazmamaya direnen birisi olarak artık bende "Yazıklar Olsun" diyorum.

Bu kadar da olmaz artık.

Pehhh.

Kulübün satışından para kazanacagı siteyi hizmete sokamayan zihniyeti allaha havale ediyorum....

Teknik anlamda neyi yapabilmişler ki siteyi güzel ve düzenli hale getirecekler..

Bakalım hesapta bugün online satış sitmemiz yenilenecekti. Hiç sanmıyorum ya yine de beklemedeyim :)

Merak ve heyecanla bekliyoruz.

Eleştirince çok ağır eleştiriler getirdiğimiz, sabırsız olduğumuz her şeye bir eleştiri bulduğumuz söyleniyor..

Şu resmi satış sitesi mevzusunda savunulacak tek bir dalınız yok yahu yok hiç boş yere bahane aramayın..

Hiç bir web site yapımı bu ne tür bir site olursa olsun 1 sene sürmez.. Sürmez yahu 1 sene yapımı süren web sitesi var mı? Ben bu kadar çalıştığım halde duymadım görmedim.. 1 sene bu ya 3-4-5 ay değil tam 12 ay..

Yazıklar olsun kocaman şekilde kim sorumluysa belli bir hedef demiyorum ama kim sorumluysa yazıklar olsun yakışmıyorsunuz bu kulübe..

Tıkla firmanın iletişim bilgileri (http://www.interdizayn.com/#/$hakkinda/)

Fatih Yücel
02.07.2009, 15:29
boşuna mail atmayın mailleri çalışmıyor telefonlarıda çalışmıyor :D

Muhammet*
02.07.2009, 17:38
Haziran ayı istatistikleri belli oldu
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2087-1I8T0D1F.jpg Kulübümüzün resmi internet sitesinin haziran ayı istatistikleri belli oldu. Bilgi İşlem Departmanımızın verdiği bilgiye göre haziran ayında resmi internet sitemiz 1 milyon 24 bin 65 kez ziyaret edildi.

Ziyaretler sonucu 3 milyon 186 bin 423 sayfa görüntülenme sayısına ulaşıldı. Haziran ayı içerisinde sitemiz en çok 11 Haziran Perşembe günü takip edildi. Bu tarihte ziyaretçi sayısı 50 bin 148’ye ulaştı. En fazla sayfa gösterim rakamına ise 23 Haziran Salı günü 171 bin 870 ile erişildi.

Haziran Ayı istatistikleri şu şekilde oluştu;

Toplam ziyaret sayısı: 1 milyon 24 bin 65
Benzersiz ziyaretçi sayısı: 349 bin 87
Sayfa görüntüleme sayısı: 3 milyon 186 bin 423
Ortalama sayfa görüntüleme sayısı: 3,11

Sizlerin desteğiyle her gün daha çok kullanıcıya ulaşan sitemize verdiğiniz destekten dolayı teşekkürü bir borç biliyoruz.

sessizkral_1
02.07.2009, 18:26
Günlük tekil hit (farklı kullanıcı)ortalama 12 bin falanmış yani.

Muhammed KOÇ
02.07.2009, 18:33
bir de aydan aya artıyo mu azalıyo mu onu da yazsalar

Burçak
02.07.2009, 18:54
İnter dizayn: 326 12 81
şimdi aradım nedir son durum diye sormak için.
ama telefon düşmüyor. :S
kepenk mi kapadılar anlamadım birşey.

Burçak
02.07.2009, 19:00
daha 5 dakika olmadı ama site açıldı. :)
ama eski görünümde yenilenmemiş ki. ürünler eklenmiş ama görünüm eskisi.
https://www.trabzonspor.com.tr/index.asp?

Adem Hotaman
02.07.2009, 19:08
bakın göreceksiniz tsclub siteside güzel olmaycak resmi site gibi bu klübe asla yakışmayan bi site o kadar beklentimiz boşa gidecek ve hüsran olacak.demedi demedin.haa beni yanıltsınlar bende heryerde reklamlarını yapayım.ama birde yiğidin öldüreyim ama hakkınıda vereyim mirkelama yaptıkları site gercekten süper.java ile yapılmıs bunlar java dısında site yapamıyorlar.ayrıca aldıgım bi bilgiye dogrudur yada yanlıstır bilmem resmi sitenin ücretini ülker karşılıyormuş.

sessizkral_1
02.07.2009, 19:18
Resmi sitenin neyini beğenmediniz anlamış değilim?

bordo61
02.07.2009, 19:37
Resmi sitenin neyini beğenmediniz anlamış değilim?

Resmi site güzel bence ama Tsclup sitesini daha göremedik

My
03.07.2009, 10:59
Bunların yapacağı işin ...

Bunlar iş yapacak ta kulüp para kazanacak he!

Bunları orada başı boş bırakanlara da yuh olsun!

Ts Club değil çiftlik!

Emre B.
03.07.2009, 11:51
Madem yeni siteyi yapmıyosunuz, bari eski sistem devam etsin.Yeni ürünlerin hiçbirini göremiyoruz.

leavemealone
03.07.2009, 13:36
Bugünde acilmadi artik birsey bile yazasim gelmiyor nasil bir isdir bu anliyamiyorum.
Yaziklar olsun demekten bile biktim...

Kazım Uzunboy
03.07.2009, 13:38
Ankara'ya Ts Club açıldıktan sonra bu siteye daha girmem sanırım.

Murat'
03.07.2009, 14:01
Bu interdizayn ne iş yapar anlamış değilim.

macka61
03.07.2009, 15:53
hani yayına giriyordu bir şey olduğu yok bunlar dalga geçiyor bizle bu kadar terbiyesizlik olmaz

Atalay
03.07.2009, 15:55
Taraftarla kafa buluyorlar...

Böyle başa böyle tarak....!!

Artık bir şeyler yazacagım ..

Öyle bir ceza yiyecegimki sormayın..!!

Harun-61
03.07.2009, 16:00

ne desen haklisin abi......
aylardir hic bir gelisme yok !

görkem29
03.07.2009, 16:22
tsclup sayfasında parçalı geçen seneki forma 9 tl olarak gösteriyo:S bunun gerçeklik payı var mı arkadaşlar???

kabux61
03.07.2009, 16:25
site yayına girmiş

Misina
03.07.2009, 16:52
http://img12.imageshack.us/img12/2042/clbe.jpg (http://img12.imageshack.us/i/clbe.jpg/)

Uğurtan
03.07.2009, 16:54
İnceyelim bakalım.. 1 yılda ne çıkmış ortaya..

Murat'
03.07.2009, 16:55
Beğenmedim yeni siteyi.Kredi kartına taksit gibi bir seçenek de göremedim ben.

Uğurtan
03.07.2009, 17:08
Kredi kartına taksit seçeneği göremedik değil yok!

Sitenin hiçbir şeyi tamamlanmamış..

Fotoğraflar rezil..

Eksikleri saymaya başlasam sayfalar tutar..

Bu mu sürdü 1 yıl sevgili arkadaşlar?

Vallahi yazık billahi yazık bu kulüpten kimler ekmek yiyor yahu..

Dursun Kaplan
03.07.2009, 17:13
Böyle absürd fiyatlar olmaz arkadaş. Uçmuşlar resmen.

Bune yahu. Altı üstü bi nike amblemi yapıştırmışsınız. Ee fiyat.. 75 TL. Yuhh ya. Harbi yuh. Amatörlüğe devam !.

İçerik desen aynı tas aynı hamam. Bırakın gidin Allah aşkına ya.

Bu fiyatlarla zor arkadaş.

http://img35.imageshack.us/img35/5781/anabanner3.jpg

TheRapZoNe
03.07.2009, 17:17
Resmi sitedeki haberlere çok az fotoğraf ekleniyor. Fotoğrafçı mı çekmiyor , yoksa editör siteye mi eklemiyor bilinmez..

Ahmet Başkaya
03.07.2009, 17:17
Millet ekonomik krizde bunlar ne yapıyo ya yuhhh....

Eşofman demiş 159 TL demiş...Ne diyon sen yaa:):)

Sadece nike amblemi yerleştirmiş fiyat 40 TL...

Yazıktır bu ne?

Ondan geçtim...Bayanlar için yine hiçbir şey yok ...Yazın giyilecek adam akıllı bir kapridir bermudodur yok...

1 yıldır bunun için miydi bu kadar uğraş:):).....Komiksiniz:D:D

Fatih Yücel
03.07.2009, 17:26
Herşeye eyvallah derim k.kartına taksit yapılmamasına yuh derim.....

sessizkral_1
03.07.2009, 17:32
Aksine ben yeni siteyi iyi buldum.Gayet kaliteli olmuş.Özellikle Ürünlerin sunumu Anasayfadaki js ile yapılan Numaralı ürün tanıtımı ve çizgiler gayet başarılı.

Futbolcularında ürün tanıtımları gözden kaçmıyor

https://www.trabzonspor.com.tr/images/reklamlar/rek2.jpg

Kategori olayı genişletilmiş ve bir ürüne 2 resim olayı eklenmiş.

Zzamanla oturacaktır sistem.Özellikle afs hocamın dediğin 3 boyutlu forma önizlemesi olayını merak ediyorum.

Hayırlı olsun.

Yasin T.
03.07.2009, 17:45
arkadaşlar ben yeni siteyi gayet şık buldum.çokta güzel olmuş.yapanların eline sağlık

metinbay61
03.07.2009, 18:03
sitemizi bende beğendim ellerine sağlık sonunda yapmışlar...daha da güzel olacaktır ilerleyen zamanlarda...

Dursun Kaplan
03.07.2009, 18:09
Az önce klüpten mail geldi.

Güvenlik sebebleri ile siteye yeniyen üye olmalıymışız. :)

Ufuk Bayraktar61
03.07.2009, 18:17
Eğer 1 yıldan beri bu site için çalışıyorlarsa, bence dizayn işini bıraksınlar. nasıl olurda resmi siteyi o kadar güzel yapan interdizayn bu resmi ürün satış sitesini o kadar kötü yapar anlamıyorum.

benim için sitenin eksik olan yanları

satış sitesininde resmi siteyle aynı çizgileri taşıması gerekirdi.
kredi kartı satışı olamsı gerekirdi
daha güzel fotoğraf çekimleri olması gerekirdi( yanlış hatırlamıyosam afs abi ürünlerle ilgili resim çekimlerinin yapıldığını söylemişti..bu kadarmıymış bu resim çekimleri ve bu kadr amatörce miymiş. öğrenirsem abicim memnun olacam)
Trabzonspor sitesi olduğu bile anlaşılmayacak düzeyde, bunada bi el atmları lazım..

birde merak ettiği konu iyi bir tasarım kaç paraya malolur. bunu bilen varsa yazabilir mi?

Hasan ZAİMOĞLU
03.07.2009, 18:21
Millet ekonomik krizde bunlar ne yapıyo ya yuhhh....

Eşofman demiş 159 TL demiş...Ne diyon sen yaa:):)

Sadece nike amblemi yerleştirmiş fiyat 40 TL...

Yazıktır bu ne?

Ondan geçtim...Bayanlar için yine hiçbir şey yok ...Yazın giyilecek adam akıllı bir kapridir bermudodur yok...

1 yıldır bunun için miydi bu kadar uğraş:):).....Komiksiniz:D:D

git nike mağzasına aşağı yukarı zaten bu fiyata alırsın eşofmanı .. parayı sokağa atmıyorsun klübüne destek oluyorsun .. anlam veremiyorun taraftarımıza artık her şeyin en iyisini istiyoruz ama vermeye gelince kıla yüne laf yapıyoruz ne anladım bu işten .. klüp yapmış bize düşen destek olmak 159tl ise 160 tl vermek gibi ;) bi tek bayanlar için fazla bişi olmamasına katılıyorum

Uğurtan
03.07.2009, 18:27
birde merak ettiği konu iyi bir tasarım kaç paraya malolur. bunu bilen varsa yazabilir mi?

Ortalama olarak verebilirsem çok şık ve veri girişi olan bir site tasarımı 5bin lira civarı bir rakama halledilir.. Çokta kaliteli birşey olur.. Bu rakam yalnız sadece tasarım ücretidir hosting giderleri falan dahil değildir..

innocence
03.07.2009, 18:40
hiçbirşeye de benzememiş, hatta bazı ürünlerin resmi küçücük.

sessizkral_1
03.07.2009, 18:42
Zamanla oturacaktır eksiklikler.

En azından artık formaları farklı açılardanda görebiliyoruz

https://www.trabzonspor.com.tr/UrunDetay2.aspx?Id=122

M.S.SOFU
03.07.2009, 18:48
bence güzel olmuş...

zurjcas
03.07.2009, 18:56
eksiklikler bulunsa da güzel olmuş diyebiliriz...
ama unutmayalım; site henüz test yayını yapıyor, talep ve şikayetler doğrultusunda zaman içinde çok daha güzel olacaktır...

Ufuk Bayraktar61
03.07.2009, 18:57
Ortalama olarak verebilirsem çok şık ve veri girişi olan bir site tasarımı 5bin lira civarı bir rakama halledilir.. Çokta kaliteli birşey olur.. Bu rakam yalnız sadece tasarım ücretidir hosting giderleri falan dahil değildir..

daha ne neden yapmıyolar bu siteyi. yoksa paraları alıpta yönetimi mi uyutuyolar ?. aramızda illa ki vardır bu site işlerinden anlayanlar, aramızda para toplasak demek daha iyisini yaparız. vay anasını yaa

leavemealone
03.07.2009, 18:57
Eskisine göre simdi göze hos geliyor ama adama sormazlarmi 1 yilda yapa yapa bunumu yaptin diye ?
Böyle bir siteyi 2 haftada yapsalar tamam derim eksigi var biraz zaman verelim ama simdi olmus 1 yil ve su siteye bak....

Sefa
03.07.2009, 19:07
Yazıklar olsun ya Vallahi Billahi yazıklar olsun !

1 senede yapa yapa bunu mu yaptılar..

Arkadaşın dediği gibi 2 haftada yapılsa eyvallah da dile kolay 1 yıl !

Şu siteden daha iyisini bu forumda bedavaya yapabilecek o kadar adam var biz bide buna para verdik..

byoxi
03.07.2009, 19:12
Komedi ya resmen daha once kredi kartına taksit yapılacagı soyleniliyordu az once cubuklu forma siparişi verecekken bir baktım tek çekin yapılıyor:S ne işime yaradı bu şimdi?

Muhammet*
03.07.2009, 19:20
Nihayet yenilenmiş site...

Emirhan Çorumlu
03.07.2009, 19:39
Ben Almanyada yasiyorum ve biz alman Vatandasiyiz Arkadaslar. Benim Sorum Bizde Forma felan ismarlamak istiyoruz ama Sayfaya üye olmak lazim ilk önce ve orda TC Kimlik No. diyor ama bizde TC kIMLIGI yokki :) ne yazmaliyim? Sadece Rumuz Sifre Mail Ülke ve Adres yeterlimi? Ve üye olduktan sonra parayi euro olarak ödiyebiliyormuyuz??? :) Saygilar Ne kadar hizli cevap gelirse okadar hizli Forma alacagim :D

Özgür Öztürk
03.07.2009, 20:38
Bumuydu 1 yıldır uğraştıkları site :( Resmen kandırmışlar milleti.
En fazla 1 ay içinde bitirilecek bir site sunmuşlar.

Sıfır Grafik ile site yapmış adamlar daha ne olsun.

Şahsen beğenmedim + :mad:

SDanışmaz
03.07.2009, 21:15
Çok az kurcaladım, benim hoşuma gitti.

macka61
03.07.2009, 21:20
idare eder buldum ileride dahada gelişince muhakkak çok güzel olur kredi kartına taksit olucaktı ne oldu o durum

Adem Hotaman
03.07.2009, 21:49
bende olmadı diyenlerdenim yok arkadaş olmadı bu eskisinden ii tamam ama bunca zamana bunu yaptılar yanii

Yasin T.
03.07.2009, 22:44
ne bekliyordunuz toprağım.gayet güzel bence.

Adem Hotaman
03.07.2009, 23:23
daha söylenecek çok söz var!

Adem Hotaman
03.07.2009, 23:24

İstikrardan yana olan birisi olarak eğer ben Trabzonspor yöneticisi olsaydım, resmi sitemizin nisan sonuna yetişeceğini söyleyen ama haziran sonuna bile bunu gerçekleştiremeyen sorumlu kim varsa vallahide kovardım billahide kovardım !!!! hiçbir yerde, hiçbir işte 2 aylık bir gecikme olmaz ...

sonunda açılıyor demek...inşallah yarın hayalkırıklığına uğramayız...bu kadar beklediğimize göre köklü bi değişiklik var diyorum ama nedense pek inanmıyorum sanki eski sisteme bi kaç ekleme yapılcak ve tamam denilecek gibi...

Bu kadar da olmaz artık.

Pehhh.

Tıkla firmanın iletişim bilgileri (http://www.interdizayn.com/#/$hakkinda/)

bakın göreceksiniz tsclub siteside güzel olmaycak resmi site gibi bu klübe asla yakışmayan bi site o kadar beklentimiz boşa gidecek ve hüsran olacak.demedi demedin.haa beni yanıltsınlar bende heryerde reklamlarını yapayım.ama birde yiğidin öldüreyim ama hakkınıda vereyim mirkelama yaptıkları site gercekten süper.java ile yapılmıs bunlar java dısında site yapamıyorlar.ayrıca aldıgım bi bilgiye dogrudur yada yanlıstır bilmem resmi sitenin ücretini ülker karşılıyormuş.

Bunların yapacağı işin ...

Bunlar iş yapacak ta kulüp para kazanacak he!

Bunları orada başı boş bırakanlara da yuh olsun!

Ts Club değil çiftlik!

Madem yeni siteyi yapmıyosunuz, bari eski sistem devam etsin.Yeni ürünlerin hiçbirini göremiyoruz.

Bugünde acilmadi artik birsey bile yazasim gelmiyor nasil bir isdir bu anliyamiyorum.
Yaziklar olsun demekten bile biktim...

Bu interdizayn ne iş yapar anlamış değilim.

hani yayına giriyordu bir şey olduğu yok bunlar dalga geçiyor bizle bu kadar terbiyesizlik olmaz

ne desen haklisin abi......
aylardir hic bir gelisme yok !

İnceyelim bakalım.. 1 yılda ne çıkmış ortaya..

Beğenmedim yeni siteyi.Kredi kartına taksit gibi bir seçenek de göremedim ben.

Kredi kartına taksit seçeneği göremedik değil yok!

Sitenin hiçbir şeyi tamamlanmamış..

Fotoğraflar rezil..

Eksikleri saymaya başlasam sayfalar tutar..

Bu mu sürdü 1 yıl sevgili arkadaşlar?

Vallahi yazık billahi yazık bu kulüpten kimler ekmek yiyor yahu..

Böyle absürd fiyatlar olmaz arkadaş. Uçmuşlar resmen.

Bune yahu. Altı üstü bi nike amblemi yapıştırmışsınız. Ee fiyat.. 75 TL. Yuhh ya. Harbi yuh. Amatörlüğe devam !.

İçerik desen aynı tas aynı hamam. Bırakın gidin Allah aşkına ya.

Bu fiyatlarla zor arkadaş.

http://img35.imageshack.us/img35/5781/anabanner3.jpg

Herşeye eyvallah derim k.kartına taksit yapılmamasına yuh derim.....

Eğer 1 yıldan beri bu site için çalışıyorlarsa, bence dizayn işini bıraksınlar. nasıl olurda resmi siteyi o kadar güzel yapan interdizayn bu resmi ürün satış sitesini o kadar kötü yapar anlamıyorum.

benim için sitenin eksik olan yanları

satış sitesininde resmi siteyle aynı çizgileri taşıması gerekirdi.
kredi kartı satışı olamsı gerekirdi
daha güzel fotoğraf çekimleri olması gerekirdi( yanlış hatırlamıyosam afs abi ürünlerle ilgili resim çekimlerinin yapıldığını söylemişti..bu kadarmıymış bu resim çekimleri ve bu kadr amatörce miymiş. öğrenirsem abicim memnun olacam)
Trabzonspor sitesi olduğu bile anlaşılmayacak düzeyde, bunada bi el atmları lazım..

hiçbirşeye de benzememiş, hatta bazı ürünlerin resmi küçücük.

daha ne neden yapmıyolar bu siteyi. yoksa paraları alıpta yönetimi mi uyutuyolar ?. aramızda illa ki vardır bu site işlerinden anlayanlar, aramızda para toplasak demek daha iyisini yaparız. vay anasını yaa

Eskisine göre simdi göze hos geliyor ama adama sormazlarmi 1 yilda yapa yapa bunumu yaptin diye ?
Böyle bir siteyi 2 haftada yapsalar tamam derim eksigi var biraz zaman verelim ama simdi olmus 1 yil ve su siteye bak....

Yazıklar olsun ya Vallahi Billahi yazıklar olsun !

1 senede yapa yapa bunu mu yaptılar..

Arkadaşın dediği gibi 2 haftada yapılsa eyvallah da dile kolay 1 yıl !

Şu siteden daha iyisini bu forumda bedavaya yapabilecek o kadar adam var biz bide buna para verdik..

Komedi ya resmen daha once kredi kartına taksit yapılacagı soyleniliyordu az once cubuklu forma siparişi verecekken bir baktım tek çekin yapılıyor:S ne işime yaradı bu şimdi?

Ben Almanyada yasiyorum ve biz alman Vatandasiyiz Arkadaslar. Benim Sorum Bizde Forma felan ismarlamak istiyoruz ama Sayfaya üye olmak lazim ilk önce ve orda TC Kimlik No. diyor ama bizde TC kIMLIGI yokki :) ne yazmaliyim? Sadece Rumuz Sifre Mail Ülke ve Adres yeterlimi? Ve üye olduktan sonra parayi euro olarak ödiyebiliyormuyuz??? :) Saygilar Ne kadar hizli cevap gelirse okadar hizli Forma alacagim :D

Bumuydu 1 yıldır uğraştıkları site :( Resmen kandırmışlar milleti.
En fazla 1 ay içinde bitirilecek bir site sunmuşlar.

Sıfır Grafik ile site yapmış adamlar daha ne olsun.

Şahsen beğenmedim + :mad:

bende olmadı diyenlerdenim yok arkadaş olmadı bu eskisinden ii tamam ama bunca zamana bunu yaptılar yanii

Aksine ben yeni siteyi iyi buldum.Gayet kaliteli olmuş.Özellikle Ürünlerin sunumu Anasayfadaki js ile yapılan Numaralı ürün tanıtımı ve çizgiler gayet başarılı.

Futbolcularında ürün tanıtımları gözden kaçmıyor

Kategori olayı genişletilmiş ve bir ürüne 2 resim olayı eklenmiş.

Zzamanla oturacaktır sistem.Özellikle afs hocamın dediğin 3 boyutlu forma önizlemesi olayını merak ediyorum.

Hayırlı olsun.
daha söylenecek sözvar!!

Yunus Emre SEYHAN
03.07.2009, 23:50
Öğrenim gördüğüm alanı kapsadığı için yorum yapmak istiyorum.
Site Asp.net'de yapılmış (bu yıl okulda haftada 11 saat asp.net gördüm :) )
Kesinlikle cok daha iyi olabilirdi ama genel olarak cok kötü olan birşey yok.

Adem Hotaman
03.07.2009, 23:58
madem test yanını biraz eşeltiri yapalım daha iyi olması açısından
kardeşim biri bana sitedeki gerçek ts club logosunu göstersin??
ts club adresleri bölümünde her tsclub a kendi resminin koysalar daha güzel olurdu
bide forumda biri diyodu farklı yaklasımlar farklı sonuclar diye onu dikkate almış olsalar gerekki tüm ts club tabelaları farklı

l-m
04.07.2009, 01:14
Trabzonspor.com.tr ile ilgili önerilerim;

1. Sitede iletişim kısmı olmadığı için problem yaşamamız durumunda teknik destek alacağımız bir yer yok. Müşteri temsilciliği benim aradığım adres değil. Teknik konularla ilgilenen bir adresin, iletişim sayfasının olması gerekir. Örnek: Kaydoldum ancak onay e-postasını almadım.
2. İlk maddede yazmıştım, onay e-postası gelmedi ama şifremi unuttum linki çalışıyor. Onay postalarında genel bir sorun olabilir, kontrol edilirse iyi olur.
3. Bilgileri güncelle kısmı / application error verdi. Şifremi güncelleyemiyorum.
4. Şifremi unuttum linkine tıkladığımızda çok güzel e-posta geliyor ve şifreyi hatırlatıyor ancak şu şekilde:

Sayın; Ali Veli
TSClub.com.tr için gerekli olan yeni şifreniz aşşağıdadır.
Yeni Şifreniz: 1450559970
Şifrenizi değiştirmek için, Bilgilerimi düzenle bağlantısını kullanabilirsiniz.

Öncelikle ; isimden sonra olmalı.
TSClub.com.tr adresini bulamadı benim dns, Trabzonspor.com.tr olmalı sanırım orası.
Aşşağıdadır değil aşağıdadır.

Son olarak, siteyi beğenmeyen arkadaşların çoğuna kısmen hak veriyorum ama şikayet etme ve yerme süreci bittikten sonra site ile ilgili önerilerimizi yazarsak bence kulübümüz adına daha iyi bir iş yapmış oluruz. Sitede açık bulunmasın, güvenilir bir şekilde tüm ürünlere bu site üzerinden erişilebilsin, benim için kafi. Gerekirse hiç görsel olmasın. Şahsen ben de 1 yıl beklemekten hoşnut olmasam da bir eleştiri yaparken bunun yapıcı olması gerektiğini düşünüyorum.

Aksi taktirde şöyle bir şey yazabilirdim pekala:

Bu mudur yani? 1 yıl bekliyoruz ve karşımıza bu mu çıkıyor. Rezalet olmuş, ürünlerin çoğu stokta yok yazıyor. Fiyatlar sanki milano moda haftasından bir şey alacakmışız gibi, üye oldum şifre elime ulaşmadı, şifremi unuttum linkine tıkladım gelen şifredeki tsclub linki çalışmıyor, rezalet. Benim 8 yaşındaki amca oğlu yapar bu siteyi, bi de .net kullanmışlar, yahu .net te zaten herşey hazır, iki tane class yazamadınız mı 1 senede, renkler olmamış, resmen rezalet, yuuuuhh!!!11!!1!!

Oldu mu? Bence olmadı.

Edit :
5. Bir tane daha buldum, müşteri hizmetine mesaj at kısmından sitedeki hataları gönderdim. info@trabzonspor.com.tr'den benim attığım mesaj geldi. Acaba to kısmına info@trabzonspor.com.tr değil de benim adresim mi yazılmış kodlarken, yani şifremi unuttumla aynı mantıkta çalışıyorsa o zaman benim attığım tüm mailler sadece kendime geliyor demektir. :)

Colakoglu
04.07.2009, 02:49
benimde 1 tane önerim olacak,

Siteyi hazirlayan firma ile anlasmayi feshetsinler.

Vural Kuyumcu
04.07.2009, 02:50
benimde 1 tane önerim olacak,

Siteyi hazirlayan firma ile anlasmayi feshetsinler.
önerin yikici hani yapici önerin :rolleyes: mübarek hep yikioruz

Adem Hotaman
04.07.2009, 08:52
turuncu formada logo muzda yıldız yok :D

Adem Hotaman
04.07.2009, 09:29
bu sezon gerçekten bordo mavi yaza girmemize rağmen şurda kışa ne kaldıki sitede song a ne kadar kışlık ürün varsa giydirmişler:D
sitedeki resimler bana göre hiçte profesyonel değil nike store girsinlerlerde görsünler nasıl çekimler yapılmışş
site desen çok basit tamam eskisinden bıktık ama bu kadar da olacağını beklemiyordum ben heralde dedim mükemmel bir site yaptılar.
kimi diyoki test yayını düzelir bazı şeyler.yok arkadaşlar düzelmez resmi sitede de böyle oldu önce test yayını yazdılar neredeyse hiç bişey yapmadan kaldırdılar yazıyı.resmi sitede bile hala üzgünüz bu sayfa yapım aşamasında dır diye yazıyor.ne yapımı binamı yapıyosunuz.
bence futbolcu transfer edeceğimize bize profesyonel bir ekip transfer edelim.tsclub-resmi site-tsclub sitesi için bence klübe daha çok faydası olur.en yapıcı eleştirimde siteyi yapanların sözleşmesinin feshedilmesi:cool:

aklıma takılan bişey daha var bu sözenler yazılım ve interdizaynın neden sponsorlar arasında yeri var anlamadım gitti eğer sadece bir site yapmak için oraya koymuslarsa logolarını bu klüp yönetiminide kınıyorum.bunların site yap(ama)maktan başka ne kadar kazanç (?)sağlamıştırki klübü orada yer almışlardır.bilen arkadaşlar varsa yanıtlarsalar sevinirim.gezdiğim spor siteleri arasında ben daha siteyi yapanların sponsorlar arasında yer aldıgını görmedim.bi site içinse bu dediğim gibi bende işyerinden 1 çuval patates vereyimde bizim işyerininde logosunu koydurayım oraya.:mad:

My
04.07.2009, 11:15
...5. Bir tane daha buldum, müşteri hizmetine mesaj at kısmından sitedeki hataları gönderdim. info@trabzonspor.com.tr'den benim attığım mesaj geldi. Acaba to kısmına info@trabzonspor.com.tr değil de benim adresim mi yazılmış kodlarken, yani şifremi unuttumla aynı mantıkta çalışıyorsa o zaman benim attığım tüm mailler sadece kendime geliyor demektir. :)Mail attıydım bu yazıyı okuyunca mailime bakayım dedim aynısı banada gelmiş :)

bordo61
04.07.2009, 13:03
1 senede bu siteyi yaptılar öyle mi :)

bordo61
04.07.2009, 13:06
Resmi site gibi yapsalar 1 sene beklediğimize değer derdim ama

Sanki şikayetlerden sıkıldılarda çabuk çabuk yeni site yapıp yayına sürmüşler gibi benziyor :)

LazAnisT
04.07.2009, 13:18
İstifa eden yöneticilerin isimleri hala Resmi sitedeki yöneticilerimiz kısmında duruyor.Kıyamıyorlar galiba.

apoStyLEE
04.07.2009, 13:30
aklıma takılan bişey daha var bu sözenler yazılım ve interdizaynın neden sponsorlar arasında yeri var anlamadım gitti eğer sadece bir site yapmak için oraya koymuslarsa logolarını bu klüp yönetiminide kınıyorum.bunların site yap(ama)maktan başka ne kadar kazanç (?)sağlamıştırki klübü orada yer almışlardır.bilen arkadaşlar varsa yanıtlarsalar sevinirim.gezdiğim spor siteleri arasında ben daha siteyi yapanların sponsorlar arasında yer aldıgını görmedim.bi site içinse bu dediğim gibi bende işyerinden 1 çuval patates vereyimde bizim işyerininde logosunu koydurayım oraya.:mad:

Eleştiriyi anlarım, saygı duyarım fakat hacım biraz abartmadın mı ? Nereden biliyorsun bir site yapımıyla bu işlerin yürüdüğünü ? Yada site yapımı dediğin şeyin http://ademhotaman.blogcu.com/ bu kadar basit olduğunumu düşünüyorsun ? Lütfen biraz daha mantıklı eleştirelim. Sen bir çuval patetes zihniyetiyle gidersen ne bu kulübe nede kendine faydan olur !

Colakoglu
04.07.2009, 14:19
önerin yikici hani yapici önerin :rolleyes: mübarek hep yikioruz

Neden yikici olsunki, sence yeni sitenin hazirlanmasi kac para tutmustur ? Bu paranin karsiligi alinmamistir, profesyonellikte bu tür seyler olur, beceremeyen gider.. Interdizayn acisindan baktinmi haklisin,baya bi yikici olmusum,ama klübümüz acisindan yapici bir cözüm önerisi.. ;)

KemaL_Ts
04.07.2009, 14:28
Ne bekliyordunuz? Ts Club sitesinde ürünler satisa sunulacak bu kadar... öyle desgini da kötü de degil.. zaten halen test yayininda.. bekleyelim fotolar da düzelecekdir, kredi karti ile taksit bölümü de haledilecekdir, unutmayin resmi sitede ilk yayina girdiginden beri baya degisti...

Colakoglu
04.07.2009, 15:05
Su formalarin icindeki bazen kara bazen bordo adami cikarsinlar yeter bana.

mehmetali61_55
04.07.2009, 15:09
sitenin görünüşü filan değil test yayını hemde fikirleri ordaki yetkili arkadaşlara aktarabilirsek onlarda uygun görürlerse değişiklik yapabilirler ama görünüm olarak benim hoşuma gitti

Adem Hotaman
04.07.2009, 15:38
Eleştiriyi anlarım, saygı duyarım fakat hacım biraz abartmadın mı ? Nereden biliyorsun bir site yapımıyla bu işlerin yürüdüğünü ? Yada site yapımı dediğin şeyin http://ademhotaman.blogcu.com/ bu kadar basit olduğunumu düşünüyorsun ? Lütfen biraz daha mantıklı eleştirelim. Sen bir çuval patetes zihniyetiyle gidersen ne bu kulübe nede kendine faydan olur !
güzel diyon da arkadaşım bende bi alan adı alayım bide domain alayım hazırda bi satış scripti alayım ben daha güzelini yaparım.1 senede.:)patates işine gelince orada logolarının olma amacının sadece site yapmak içinse orada olmaması lazım ondan söyledim.kendi adıma klübe ne faydam oldu dersen üyeyim-kombinemi aldım-formamı aldım- bi dergiye abone olmadım başka finans dergisine abone oldugum için ben daha ne yarar sağlayabilirim.klüpten sadece profesonellik istiyorm gidin ronaldoyu alın demiyorum ki daha iyisi ve daha güzelinin yapılacağı sanal ortamda neden yapılmıyor bunun için burda mesaj yazıyorum zaten.

apoStyLEE
04.07.2009, 15:52
Güzel abim, bizde bu takımın taraftarı, gönüllüsüyüz. Bu takıma ve yaptığı işlere sahip çıkmak bizim 1. vazifemiz olmalıdır sürekli yıkıcı eleştirler yaparak elimize birşey geçmez aksine olan yine bize olur. Tamam site kötü iğrenç rezil olabilir buna kimsenin birşey dediği yok, tüm kavramlar görecelidir kimi beğenir kimi beğenmez. Haleda alan adı domain diyorsunuz, yapılan işleri bu kadar küçük görmeyin eğerki Trabzonspor' umuza "hazırda bi satış scripti alayım" ifadesini uygun görüyorsanız benim diyecek çok fazla birşeyim yok bu site ne olursa olsun Trabzonspor' umuza özgündür. Gelişmeleri takip ederseniz demek istediğimi daha iyi anlayabilirsiniz. Bknz: Taksit olayı

sessizkral_1
04.07.2009, 15:53
Taksit eklenmiş arkadaşlar

https://www.trabzonspor.com.tr/images/theme/cc.gif15,00 TL taksitle ! https://www.trabzonspor.com.tr/images/theme/icon_beyaz_ok.gif TAKSİT SEÇENEKLERİ (https://www.trabzonspor.com.tr/TaksitSecenekleri.aspx?Tutar=75.00)

vendercan
04.07.2009, 15:59
SADECe 2 bankaya taksit yapıyorlar . diğerlerine neden taksit yapmıyorlar herkesde belki o kredi kartlarından yok

My
04.07.2009, 16:21
Hangilerine yapıyorlar ?

Muhammed KOÇ
04.07.2009, 16:40
com.tr güzel oldu

Tolunay Abdioğlu
04.07.2009, 16:42
com.tr ' nin tasarımı biraz daha hoş olabilirdi.
Ana sayfada açılan ortadaki ürünler kısmı daha hoş olabilirdi.

Remzi
04.07.2009, 16:45
Hangilerine yapıyorlar ?

Garanti ve Akbank kredi kartlarına taksit yapıyorlar..:)

macka61
04.07.2009, 16:47
diğerlerinede yaparlar bankalarla sorun vardır herhalde

Alihan Ertürk
04.07.2009, 16:49
Yeni sitemiz çok güzel olmuş.

İnterdizayn'ı tebrik ediyorum.

Adem Hotaman
04.07.2009, 17:04
1.siteye hareketli bannerlarla kesinlikle bi hareket getirilmeli.sadece ortada yer alan görsel olmuyo
2.tsclub logoları daha düzgün kullanılmalı
3.tasit değil taksit olarak düzeltilmeli
4.sepetinize gittikten sonra sponsorlara bakarsanız eski sponsorlar olduğunu görecekseniz.halbuki anasayfada yenilenmiş sponsorlar var
5.fotoğraflar profesyonelce çekilmeli
6.fotoğraflara kesinlikle tsclub ın düzgün bir logosu eklenmeli.cubuklu formadaki güzel fakat yıldızı logonun üstünde
7.mutlaka tsclub.com.tr yada org yada org.tr alınmalı burdan devam edilmeli.
8.tsclub mağazalarının ya tektek resimleri konulmalı yada en başa bir tsclub mağazasının resmi koyulmalı
9.sitenin arka fon olarak mavi kullanılabilir beyaz pek hoş durmadı gibi me geldi
10.ürünlerin listelendiği yerde hepsi açık olarak değilde sadece ana başlıklara tıklayınca açılsa daha da güzel görülecektir.sayfanın boyutu küçülmeli boyuna dogru zaten listelerin ana başlıklarına tıklayınca yapılırsa baya bi sayfa güzelleşecektir.
11.sitenin güvenlikli oldugunu banner la gösterilmeli
12.kargo bedava bannerı var ama tüm alış verişemi bedava yoksa belli bi limit üzerine mi bedava banner genişletilip görselliği bozmadan yazılmalı
12.her üye için bilgiler kısmında sipariş adresi ve fatura adresi tanımlanmalı alış veriş yaparken sürekli girilmesi olmuyor
13.ürünlerin diğer resimleri aşağıya dogru yüklenmiş.bence onlar yukarıda ---- sıralansa ve aşağıda tıklayınca açılsa daha çok yer kalır açılan resime
14.ürün detaylarına mutlaka açıklanmalar eklenmeli.sadece detaya ürün adını yazmak bence olmuyor.
15.bankaların isimleri ve logolarıyla beraber vade farksız 2-5 taksit gibi banner mutlaka yapılmalı
16.sitede mutlaka sezon kavramı olmalı.örnek song yaz ayındayız kışlık ürünlerle dolu bi banner onu yazlık ürünlerin olduğu bi banner la değişmesi lazım.
17.turuncu formada ben yıldız göremedim.
18.basket takımının forma ve şortlarının mutlaka olması lazım sitede
19.sitede amex kartla bile alış veriş yapabiliyoruz.bu benim için çok öenmliydi.bravo.
20.derginin sadece aylık sayısı değil yıllık aboneside bu sayfadan yapılmalı
21.Altta bordo satırda kullanım koşulları-teslimat ve iade-sss-gizlilik ve güvenlik-hesap numaralarımız gibi bu tarz sitelerde yer alan açıklayıcı yerler bulunmalı
22.tsclub tırı başlıklarınnın biri boş düzenlenmeli
23.resmi site için bi bağlantı yok koyulmalı
23.yurt dışına satış varsa belirtilmeli mutlaka.
24.ürün isimleri doğru ve orjinal isimleriyle yazılmalı.formalar sezonlar seklinde yazılmalı
25.devamı gelecek....to be continued
26.diğer fotoğraflar yanyana koyulsa eskiden oldugu gibi siyah zemin üzerine çıkan tasarım olsa çok güzel olur.

Dursun Kaplan
04.07.2009, 17:18
Akbank ve Garanti Bankası için taksit seçenekleri eklenmiş. :)

apoStyLEE
04.07.2009, 17:18
Eyvallah olay budur, devamını da bekliyoruz :alkış:

Not: Sadece sizin yazdıklarınız değil, tüm görüşler doğrultusunda çalışmalar yapılacaktır. Her şey Trabzon' umuz için !

----
Bankalarla gerekli anlaşmalar yapıldıkça taksit seçenekleri çoğalacaktır.

KERİM
04.07.2009, 17:34
Tek beğenmediğim şey şu Forma ların resimleri tek kelime ile iğrenç :)
Biraz özen gösterseydiler yada bana söleseler ben daha güzel resimler verirdim :D

bordo61
04.07.2009, 20:24
Eyvallah olay budur, devamını da bekliyoruz :alkış:

Not: Sadece sizin yazdıklarınız değil, tüm görüşler doğrultusunda çalışmalar yapılacaktır. Her şey Trabzon' umuz için !

----
Bankalarla gerekli anlaşmalar yapıldıkça taksit seçenekleri çoğalacaktır.

Bir web dizayn firması öner deseler Kesinlikle interdizaynı öneririm BMN,Trabzonspor.org.tr,Mirkelam sitelerinde yapılanlar ortada

Ama Tsclup şuan hali beğendiniz mi derseniz beğenmedim açık açık söylerim

Bir arkadaş yazmıştı belkide siz.
http://www.hepsiburada.com/besiktas/

Gibi mi site istiyorsunuz onun gibi siteyi .. sürede yaparız daha iyilerini yapacaz.

Ve sonuçta ona benzer bir site ortaya çıkıyor.Kısmen daha kötü

Tabi Test yayını Daha iyilerini yapacaksınız ama beklediğimiz süreye benim değmedi.

Ama böyle bir firmadan daha iyisini beklerdim ve hala daha bekliyorum.

Öneri :

Benim önerimde amatör sitelerden kalma üye giriş yerini kaldırıp

Kenara sade buton,link şeklinde konulması

http://www.fenerium.com.tr/Anasayfa.aspx

Burda olduğu gibi

Sitenin şeklini bozuyor üye girişi

Ürün arama kısmı da keza öyle Fenerbahçe sitesindeki gibi yapılsa daha iyi olur

Müşteri Hizmetleri kısmıda

Fenerium tarzı bir düzenlemeye gidilmeli

Sonuçta Online bir mağaza online bir müşteri hizmetleri servisi olmalı.Site üzerinden Tsclup müşteri hizmetlerine şikayetlerini belirtebilmeli

Ayrıca Sponsporlar resim olmaktan çıkıp tıklanabilir köprü link olmalı

Daha iyilerini bekliyoruz

sessizkral_1
04.07.2009, 20:30
Bizim sitemiz Bjk nin satış sitesinden bu haliyle çok daha iyi bence Fenerium un grafik konusunda daha iyi olduğunu söylenebilir.Ancak Test yayında olduğumuz için o konudada zamanla daha iyi olacağımızı düşünüyorum.Özellike Feneriumdan ürün sayfalarında daha iyi olduğumuzu düşünüyorum girip inceleyin farkı görün

ÜNAL
04.07.2009, 20:34
Formaların fotoğrafları vasat altı ancak sitenin geneli olarak eskiye nazaran çok iyi.

Daha da geliştirileceğine inanıyorum.

gokhan_61_
04.07.2009, 21:55
trabzonspor.com.tr den yurtdisindan forma siparis ediliyormu yada ben nerden forma alabilirim almanyadan bilen varsa söyleisn lütfen!!

Ozan Gözaçan
04.07.2009, 22:12
resmi sitemiz güzel olmuş ama koyu renk sitede yorucu bir hava yaratıyor tamam renklerimiz ama daha soft bir site tasarlanabilirdi bence ...

apoStyLEE
04.07.2009, 22:32
@bordo61 http://www.hepsiburada.com/besiktas/ örneğini ben vermiştim. Orada söylemek istediğim şuydu, bu sistem hazır, yani ürünlerinizi ekliyor kullanıcıya sunuyorsunuz.Hepsiburada' nın alt yapısı kullanılıyor. Bizim sitemiz de ise, herşey sıfırdan planlanıp programlanıyor. Süre konusuna yorum yapmak istemiyorum. Sitemizin arkaplanında çalışan çok güzel bir yapı var, tasarımda adım gibi eminim çok kısa süre sonra istenilen düzeye gelecektir hatta daha da abartılacaktır. Önemli olan aşamalar şuanda Allah' ın izniyle problemsiz işliyor ve şuanda tasarımdan daha önemli olan konuda bu. Bazı arkadaşlarımız yorum yazıyor öyledir böyledir diye ama arkada çalışan yapıyı anlamadan etmeden böyle konuşmak yakışı kalmıyor. Arkaplanda neredeyse bir ticari yazılım işliyor. Sanırım hazır betiklerle yada el yapımı haber siteleriyle sıfırdan bir e-ticaret (b2c) sitesini kıyaslamanın çok saçma olduğunu bu işten anlayanlar biliyordur. Fenerbahçe' nin sitesi sizce ilk açıldığında şuan ki halindemiydi bence değildi, zaman içerisinde isteklere göre değişiklikler olmuştur ve zaman içinde bu haline gelmiştir (bana göre sitede sadece resimle göz boyanmaya çalışılmış). Bende maratonda yağmurun altında tüm maçları izledim, millet maçı izlerken ben tezahürat ettim, çıkışta tıkış tıkış çıktık, meydana kadar yağmurun altında yürüdük. Tüm samimiyetimle söylemek isterimki bu işi para için değil şehrimizin yegane markası Trabzonspor için yapıyorum(z) !!! Uzun lafın kısası hep beraber el el başaracağız arkadaşlar.

Cem Akyüz
05.07.2009, 00:55
Yahu şu antrenman haberlerine bir fotoğraf koymuyorlar mı sinir oluyorum..Her defasında en azından 7-8 tane vardır umudu ile giriyorum ama bir foto görünce sinir oluyorum

Mustafa
05.07.2009, 02:10
Akbank ve Garanti Bankası için taksit seçenekleri eklenmiş. :)

Az önce iş bankası kartımla taksitle bir tshirt aldım.

Yada taksitle aldıgımı zannettim :S

Ödeme şekli: Garanti Bankası Kredi Kartı İle 2 Taksit maili geldi iyide benim kartım iş bankası :S

bordo61
05.07.2009, 09:26
@bordo61 http://www.hepsiburada.com/besiktas/ örneğini ben vermiştim. Orada söylemek istediğim şuydu, bu sistem hazır, yani ürünlerinizi ekliyor kullanıcıya sunuyorsunuz.Hepsiburada' nın alt yapısı kullanılıyor. Bizim sitemiz de ise, herşey sıfırdan planlanıp programlanıyor. Süre konusuna yorum yapmak istemiyorum. Sitemizin arkaplanında çalışan çok güzel bir yapı var, tasarımda adım gibi eminim çok kısa süre sonra istenilen düzeye gelecektir hatta daha da abartılacaktır. Önemli olan aşamalar şuanda Allah' ın izniyle problemsiz işliyor ve şuanda tasarımdan daha önemli olan konuda bu. Bazı arkadaşlarımız yorum yazıyor öyledir böyledir diye ama arkada çalışan yapıyı anlamadan etmeden böyle konuşmak yakışı kalmıyor. Arkaplanda neredeyse bir ticari yazılım işliyor. Sanırım hazır betiklerle yada el yapımı haber siteleriyle sıfırdan bir e-ticaret (b2c) sitesini kıyaslamanın çok saçma olduğunu bu işten anlayanlar biliyordur. Fenerbahçe' nin sitesi sizce ilk açıldığında şuan ki halindemiydi bence değildi, zaman içerisinde isteklere göre değişiklikler olmuştur ve zaman içinde bu haline gelmiştir (bana göre sitede sadece resimle göz boyanmaya çalışılmış). Bende maratonda yağmurun altında tüm maçları izledim, millet maçı izlerken ben tezahürat ettim, çıkışta tıkış tıkış çıktık, meydana kadar yağmurun altında yürüdük. Tüm samimiyetimle söylemek isterimki bu işi para için değil şehrimizin yegane markası Trabzonspor için yapıyorum(z) !!! Uzun lafın kısası hep beraber el el başaracağız arkadaşlar.

Ne demek istediğinizi bu işlerle biraz uğaştığım için(7 sene amatör) az çok anlıyorum.

Ve bu konuda interdizayn'a geçmişine bakarak güveniyorum.

Hepsiburada konusunda ne kastetiğinizi şimdi anladım ben olayı dizayn olarak anlamıştım

Hazır iş konusunda da doğru söylüyorsunuz.Bir php site kurmak 1 günü bile almıyo ufacık kod yazmak ise tam işkence :)

Ben hep hazırlarla çalıştım hiç kod yazmadım ondan benim işim biraz göz boyama işi ondan hep gözüme küçük yerler çarptı ondan altyapı hakkında uğraşmadığım için bilmiyorum.Php'de bir modül kurmak biliyorsanız 2 dk'nızı almıyor ondan altyapı hakkında bilgim yok.

Göz boyama işi de bir ticari olay her yerde var sitede de olmalı göz boyanmalı yani.

Ben daha iyisi olacağına inanıyorum ve bekliyorum :)

Tolunay Abdioğlu
05.07.2009, 10:59
InterDizayn 10 Numara Tasarım Yapıyor.Bence TsClup Sitesi'nin Tasarım Hakları Bu Firmaya Verilmeli.

leavemealone
05.07.2009, 15:29
InterDizayn 10 Numara Tasarım Yapıyor.Bence TsClup Sitesi'nin Tasarım Hakları Bu Firmaya Verilmeli.

Iyide zaten onlara verilmisti ve sonuc ortada ???

ts_tuncay_ts
05.07.2009, 16:19
www.trabzonspor.com.tr (http://www.trabzonspor.com.tr) de anasayfada slayt şeklinde olan yerde mausu 2 nin üzerinde tutuyom 2 saniye sonra 3 e atlıyo uyuz ediyo beni...Bunu düzeltmeleri lazım....

Adem Hotaman
05.07.2009, 17:12
gs nin sitesine baktığımda avea kamp günlüğü die kamptan haberler veriliyor.acaba bizde böyle spornsor bulunamazmı veya da olan sponsorlarımızdan biriyle konuşup anlaşıp bizdede böyle yapılamaz mı.klübe kazanç sağlar.

not: sitemizde yer alan resimlerin azlıgından sitem eden arkadaşlar var bende ediyorum gs nin kamp fotolaını gs dergisi çekiyor.bizim tek fotoğrafı kim çekiyor acaba??

Muhammed KOÇ
05.07.2009, 18:22
TS TV ve Ts Mobile resmi sitelerimizi de görmek istiyorum.

bordobluex
05.07.2009, 19:30
Trabzonspor logosunun üzerinde kuruluş tarihi yazmıyor.
www.trabzonspor.com.tr (http://www.trabzonspor.com.tr)

http://img125.imageshack.us/img125/9148/tsc06.jpg

Unutulan Cola Turka köşesi bu haliyle mi kalacak? Grafiğe atanmış link dahi yok.
www.trabzonspor.org.tr (http://www.trabzonspor.org.tr)

http://img129.imageshack.us/img129/4649/screenshot1a.jpg

Adem Hotaman
05.07.2009, 19:34
TS TV ve Ts Mobile resmi sitelerimizi de görmek istiyorum.

aynen :alkış:bende görmek istiyorum bunun hakkında klübede mesaj attım ama cevap gelmedi daha

Özgür Öztürk
05.07.2009, 19:48
www.trabzonspor.com.tr (http://www.trabzonspor.com.tr/) den alışveriş yapmaya çalışdığımda hata veriyor :(

sessizkral_1
05.07.2009, 19:52
www.trabzonspor.com.tr (http://www.trabzonspor.com.tr/) den alışveriş yapmaya çalışdığımda hata veriyor :(

Ne tür bir hata?

Özgür Öztürk
05.07.2009, 19:58
Ne tür bir hata?

Kod Hatası veriyor

sessizkral_1
05.07.2009, 19:59
Kod Hatası veriyor

Ssl ile alakalı bir hata ise tarayıcında ssl izni kapalı olabilir.

Özgür Öztürk
05.07.2009, 20:04
Ssl ile alakalı bir hata ise tarayıcında ssl izni kapalı olabilir.

Tamam halloldu siparişi verdim sonunda. ;)

Böyle bir hata veriyordu.........

'/' Uygulamasında Sunucu Hatası.

Çalışma Zamanı Hatası

Açıklama: Sunucuda bir uygulama hatası oluştu. Bu uygulamanın geçerli özel hata ayarları uygulama hatasıyla ilgili ayrıntıların uzaktan görüntülenmesini engelliyor (güvenlik nedenleriyle). Ancak yerel sunucu makinede çalışan tarayıcılarla görüntülenebilir.

Ayrıntılar: Bu özel hata iletisinin ayrıntılarının uzak makinelerde gösterilebilmesi için, lütfen geçerli web uygulamasının kök dizininde "web.config" adlı bir yapılandırma dosyasında <customErrors> etiketi oluşturun. Sonra, bu <customErrors> etiketinin "mode" özniteliğini "Off" olarak ayarlayın.

<!-- Web.Config Yapılandırma Dosyası -->

<configuration>
<system.web>
<customErrors mode="Off"/>
</system.web>
</configuration>
Notlar: Gördüğünüz geçerli hata sayfasını özel bir hata sayfasıyla değiştirmek için, uygulamanın <customErrors> yapılandırma etiketinin "defaultRedirect" özniteliğini, özel hata sayfasının URL'sini işaret edecek şekilde değiştirin.

<!-- Web.Config Yapılandırma Dosyası -->

<configuration>
<system.web>
<customErrors mode="RemoteOnly" defaultRedirect="mycustompage.htm"/>
</system.web>
</configuration>

Adem Hotaman
05.07.2009, 20:15
bizim 444 lü bi numara vardı o kullanılıyomu ??tsclub sayfasında iletişim olarak bu numara verilmemiş..aramadım hiç ama

İskender66
05.07.2009, 21:16
inşallah yapı kredi worldkartada taksit yaparlar. yoksa hapı yuttuk. peşin alamam.

Ahmet Karadeniz
05.07.2009, 21:55
https://www.trabzonspor.com.tr/ResimBoyutlandir.aspx?Image=1237098765-03032009.jpg&W=427

böle koyacağını futbolcular giysin öle resim koy daha güzel olur resim güzel durmuyor

mashal61
06.07.2009, 11:28
Site şaşırtıyor

Resmi internet sitesinin açılışında "Gerçek taraftar lisanslı ürün kullanır" vurgusunun yapıldığı sayfadaki fotoğraf görenleri şaşırtıyor. Sözleşmesi sona eren ve bordo-mavili kulüple mukavele yenilemeyen eski kaptan Hüseyin Cimşir'in fotoğrafta en önde yer alması kafaları karıştırıyor.

kemaLAZ61
06.07.2009, 14:01
Bence ilk önce su 'https' sorununu kaldirsinlar.

a f s
06.07.2009, 14:06
http://img19.imageshack.us/img19/1024/teamsports0910uk47.jpg
https://trabzonspor.com.tr/ResimBoyutlandir.aspx?Image=1546964569-06302009.jpg&W=400
https://trabzonspor.com.tr/ResimBoyutlandir.aspx?Image=1318211592-06302009.jpg&W=400

Satış sitesindeki ürün fotoğraflarını nasıl bu kadar kötü çekebildiler hayret doğrusu. Güzel sanatlarda fotoğraf eğitimi almış biri olarak söyleyeyim: herhangi bir dijital fotoğraf makinesi ile flaşsız gün ışığında yapacağınız herhangi bir çekim bu görüntülerden daha iyi sonuç verir.
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2108-4T1E3O4Q.jpg
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2108-8Z5D8F4U.jpg
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2108-8Z1H0O1Z.jpg
Eşofmandaki Türk Telekom logosunun uygulanış biçimi kötü. Neden beyaz zemine o büyüklükte uygulanır anlamıyorum. Nike'ın eşofmanında ürün olarak tasarım olarak sorun yok sorun onu bu hale getiren zihniyet.

Her ürünün aynı ve ışık ortamında görüntülenip biraz özen gösterilse idi ürünler bir kolu kısa öteki uzun gibi durup defolu gibi görünmezdi.

Yaptığınız yemeğin sunumu, yemeğin lezzetini doğrudan etkileyen bir unsurdur.

https://trabzonspor.com.tr/ResimBoyutlandir.aspx?Image=1071073865-06302009.jpg&W=400

Beyaz tişörtün renginin beyaz olması gerekir. Sanki bordo renk veren bir ürünle yıkarsanız böyle pembe gibi olur mesajı mı verilmek istenmiş. Şaka bir yana bir an önce bu fotoğrafların değiştirilmesi lazım.

sifuni
06.07.2009, 16:22
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2110-2B9M2W2Y.jpg

Resmi Siteye koyduklari resime bak Cep Telefon ile cekilmis herhalde.Bu resim problemini niye cözmüyorlar anlamadim.Her habere bir resim koyuyorlar,en son bu resimi koymuslar buda cok kalitesiz.

My
06.07.2009, 18:20
Bu sene benim için biraz hayal kırılığı oluşturdu. Online sitemizi ben çok daha farklı bekliyordum mesela. Ya da geçen seneden derslerin alınıp ürünlere ulaşabilmemizin daha kolay olabileceğini düşünüyordum. Ya da taraftar kart olayı. Her isteyenin rahatlıkla ulaşıp alabileceğini düşünmüştüm. Yani işlerin biraz daha profesyonelleşeceğini düşünüyordum ama...

Düzelir düzelir diyoruz da bu zihniyet bizim kulüpte değişmeyeceğine göre arkadaşlar maalesef bizim kulübümüzde bunlar düzelmez.

Zafer Fidan
06.07.2009, 18:31
Resmi sitemizin Video Bölümü nekadar kötü, zor birsey degil, madem video koyuyorsunuz kalitesini de ona göre yapin. Izlemek iskence gibi.

"pilot" takimimizi örnek alsinlar
http://www.mvv.nl/IManager/Content/3703/BJDq/mt2235

Berk
06.07.2009, 20:42
Antrenman haberlerine konulan tek fotoğraf olayına da canım sıkılıyor.Sanki böyle bir sınır getirilmiş federasyon tarafından.Çek işte kardeşim çekebildiğin kadar!

KUTADGU
06.07.2009, 20:50
Antrenman haberlerine konulan tek fotoğraf olayına da canım sıkılıyor.Sanki böyle bir sınır getirilmiş federasyon tarafından.Çek işte kardeşim çekebildiğin kadar!

Yeterli derecede kaynak yok sanırım (!)

Mustafa Ayazoğlu
06.07.2009, 21:01
Resmi sitede akşam ve sabah antreman haberlerinde kullanılan fotoğraflar iğrenç. Kim bu fotoğrafçı ?

Cafer KILIÇSOY
06.07.2009, 21:41
Tsclup sitesine kayıtlı mail adresimi yazıyorum. Böyle bir mail adresi kayıtlı değil diyor. Yeni kaydoluyorum, mail adresiniz kayıtlı diyor.

Bas bas Trabzonspor kredi kartı alın dendi, bizde aldık. Ama taksit olayında unutuldu.

Hayırlısı artık...

Hotaman
06.07.2009, 22:43
Kimse bana darılmasında, bu nedir ya?
Sanki bulmaca çözüyorum. Resimde ki futbolcumuzu bulun?
https://www.trabzonspor.com.tr/ResimBoyutlandir.aspx?Image=262105823-03022009.jpg&W=234 (https://www.trabzonspor.com.tr/UrunDetay2.aspx?Id=110#dr)

Mustafa Ayazoğlu
07.07.2009, 00:30
https://www.trabzonspor.com.tr/ResimBoyutlandir.aspx?Image=262105823-03022009.jpg&W=234 (https://www.trabzonspor.com.tr/UrunDetay2.aspx?Id=110#dr)

Huseyin ;)

Kaya
07.07.2009, 00:37

:D:D:D

Siyahlayacaklarına beyaz kalsa daha iyi... :)

l-m
07.07.2009, 10:10
:D:D:D

Siyahlayacaklarına beyaz kalsa daha iyi... :)

Hayır madem karartacaksın, Yattara ile yap ürün çekimlerini, adamın gözlerini paint'te siyah yap tamam. Hüseyin'i karartmak için yarım saat photoshopta ter dökmenin ne gereği var. :D

a f s
07.07.2009, 10:21
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2113-6W3H5R6T.jpg

Song haberinde geçen seneki fotoğraf kullanılmış. Ya kulübün fotoğraf makinesi yok, görüntüleri muhabirlerden alıyorlar ya da bu işe gereken özen verilmiyor ısrarla.

a f s
07.07.2009, 10:27
Parçalı forma Türk Telokom logolu KDV dahil: 69,00 TL

https://trabzonspor.com.tr/ResimBoyutlandir.aspx?Image=1326718408-07022009.jpg&W=400

Parçalı forma avea logolu KDV dahil: 59,00 TL
https://trabzonspor.com.tr/ResimBoyutlandir.aspx?Image=262105823-03022009.jpg&W=400

Beyaz Forma TTK KDV dahil: 79,00 TL
https://trabzonspor.com.tr/ResimBoyutlandir.aspx?Image=403112399-07022009.jpg&W=400

Beyaz Forma 08-09 KDV dahil: 79,00 TL
https://trabzonspor.com.tr/ResimBoyutlandir.aspx?Image=1877821991-03032009.jpg&W=400

Bu fiyatlandırma neye göre yapılıyor çözebilen var mı?

Halil Atalay
07.07.2009, 11:03
bu kulüp adam olur ama oradakileri atacaksın başka bir kadro kuracaksın şöyle adam gibi adamlardan oluşacak

Atalay
07.07.2009, 11:55
bu kulüp adam olur ama oradakileri atacaksın başka bir kadro kuracaksın şöyle adam gibi adamlardan oluşacak

Oldu halil gözlerim doldu.......

Emre GÜRDAL
07.07.2009, 12:56

huseyın cimşir

Birtan Karaman
07.07.2009, 13:09
Umarım Bu Kamp Fotolarını Hollandada Telafi Ederler .

LazAnisT
07.07.2009, 18:27
Bu siteyi yapan arkadaşlar belki bu başlığa arasıra uğruyorsunuzdur ne yaparsanız yapın bizi yıldıramazsınız.

GULER
07.07.2009, 18:40
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2113-6W3H5R6T.jpg

Song haberinde geçen seneki fotoğraf kullanılmış. Ya kulübün fotoğraf makinesi yok, görüntüleri muhabirlerden alıyorlar ya da bu işe gereken özen verilmiyor ısrarla.

Evet,

Cok sacma.. Sitedeki TSTV de bir ise yaramaz. Yani gelismeleri dogru durust izleyemiyoruz. Cok yazik cok

l-m
08.07.2009, 09:02
Kesinlikle cep telefonundan çekiliyor bu fotoğraflar. Başka açıklaması olamaz şu görüntülerin. Nokia N95 bile daha net görüntü verir.

http://www.trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/2121-8B5M7W8Y.jpg

http://www.trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/2121-2M2T8X5E.jpg

Görüntülenme Sayısı: 1875
07.07.2009 19:00:08