PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yardımcı Antrenörümüz Metin Diyadin

ARAF
21.06.2009, 23:51
başkanın açıklamasına göre yabancı hocanın yanına yardımcı antrenör olarak Metin Diyadin verilecek.
kendisi oftaş ı ve eskişehiri süper lige çıkarmış bir hoca olarak trabzonsporda neler yapabilir ve ilerde trabzonun başına geçebilirmi?

kendisini ben mahalleden tanırım bizimde abimizdi ve hatta mahalle takımımızın hocalığınıda yapmıştı.

yorumlarınız nedir...

_SeRKaN_
21.06.2009, 23:58
Hayırlı olsun demekten başka çare yok...Hatırlatırım ki Tugay'ın ismide geçtiğiyle kalmıştı...Yeni teknik adam gelmeden bununda tam olarak belli olabileceğini sanmıyorum...

28TS61
22.06.2009, 00:02
neden bilmiyorum ama icime metin diyadinin ismi hic sinmiyor. baskasi olsa daha iyi olurdu diyor icimden bir ses. hayirlisi olsun insallah

Ahmet Kuru
22.06.2009, 00:03
Metin Diyadin'e bu önyargının sebebi nedir çözemedim...

Zafer BİLGİN
22.06.2009, 00:04
Metin diyadin,bu zamana kadarki tecrübesiyle ve bilgi birikimiyle bizde çok iş yapacaktır

28TS61
22.06.2009, 00:06

bende bilmiyorum neden oldugunu, belki fb de falan oynadi diyemi acaba :confused:

Serdar A
22.06.2009, 00:06
neden bilmiyorum ama icime metin diyadinin ismi hic sinmiyor. baskasi olsa daha iyi olurdu diyor icimden bir ses. hayirlisi olsun insallah

Sebepler bitti , şimdide içteki sesler mi başladı ?

Yapmayın arkadaşlar ...

Metin hocayı eleştirecek olanlar ( 28TS61 bu sözüm size değil ) lütfen kıyas yapacağımız emsal bir yardımcı hocada önersin .

Cafer Bulur
22.06.2009, 00:08
Metin diyadin cok iyi bir tercih olur,destekliyorum.:)

Umarim bir sorun cikmazda,yabanci hocanin yaninda yer alir.

ÖmerFarukYılmaz
22.06.2009, 00:10
Metin diyadin,bu zamana kadarki tecrübesiyle ve bilgi birikimiyle bizde çok iş yapacaktır

Aynen çok faydalı olacağına inanıyorum..

Samet Yildirim
22.06.2009, 00:11
Metin diyadin cok iyi bir tercih olur,destekliyorum.:)

Umarim bir sorun cikmazda,yabanci hocanin yaninda yer alir.

Bende destekliyom...

Strachan olursa 2 diziplin adam bu takimi costurur..

hodlu
22.06.2009, 00:24
Nihayet bu transfer sezonunda olumlu ve iyi bir haber aldık.Metin Diyadin kararı son derece doğru bir karar.Yönetim'i bu karar için tebrik ediyorum.Hayırlı olsıun...

Fatih
22.06.2009, 00:25
Tugay Kerimoğlu ismi gündeme gelince çok heyecanlanmıştım aynı heyecanı Metin Diyadin için de yaşıyorum.

Hayırlı olsun Allah utandırmasın.

hodlu
22.06.2009, 00:31
Nihayet bu transfer sezonunda olumlu ve iyi bir haber aldık.Metin Diyadin kararı son derece doğru bir karar.Yönetim'i bu karar için tebrik ediyorum.Hayırlı olsıun...

Bir adım daha atın ve deyinki Fatih Tekke ile anlaştık şu içimizdeki karamsar hava dağılıversin.Hadi büyük başkan senden bunu bekliyoruz...

Miraç Atalay Çiftçi
22.06.2009, 00:39
Sadri Şener, sağ gösterip sol vurmayı, vuramasa da en azından korkutmayı iyi biliyor.
Kamuoyu, Ünal-Hami-Ogün-Abdullah... gibi oyuncuların yardımcılığa getirileceğini düşünürken Metin Diyadin ismi sürpriz oldu. Tugay, Erik için gelecekti, Metin kimin için acaba?

hodlu
22.06.2009, 00:42
Vallahi çok önemli bir karar en azından gelecek hocaya karşı dik durabilecek bir yardımcı hocamız oldu helal başkan...

Hüseyin İlkin
22.06.2009, 00:44
Güzel bir tercih.

Misina
22.06.2009, 01:02
Metin hoca adam gibi adamdır,duruşu yeter.Umarım düşünülen anlaşma gerçekleşir ve kulübümüzde görev almaya başlar.

sethfilo
22.06.2009, 01:26
Sadri Şener, sağ gösterip sol vurmayı, vuramasa da en azından korkutmayı iyi biliyor.
Kamuoyu, Ünal-Hami-Ogün-Abdullah... gibi oyuncuların yardımcılığa getirileceğini düşünürken Metin Diyadin ismi sürpriz oldu. Tugay, Erik için gelecekti, Metin kimin için acaba?
Bu varsayımın umarım Giray BULAK şıkkı için değildir!

macka61
22.06.2009, 01:31
hayırlı olsun diyorum

.....
22.06.2009, 03:03
Hayırlı ugurlu olsun. inşallah iyi olur ve bizi Sampiyonluğa getiren kadroda yer alır.

akin0834
22.06.2009, 08:52
metin diyadin öle kötü bir teknik trektörün altına antrenör olucak adam diildir..oyüzden giray bulak falan hikaye...giray medin diyadinin onda biri olamaz...

akin0834
22.06.2009, 08:53
yardımcı antrenörün türk olması cok işimize yarayacak..vahid de gelirse kısa sürede uyum gercekleşir...ikiside trabzon u iyi biliyolar...en azından play off u gecip uefa ligini katılmmaız lazım..marka değerimizi böylelikle arttırmış oluruz..

Emirhan Ömeroğlu
22.06.2009, 08:54
Hayırlı olsun inşallah bizim için iyi bir tercih olur.

halil ibo
22.06.2009, 09:01
Yeni görevinde başarılar Metin hocaya,Allah utandırmasın.
Benim isteğim Hami,Abdullah,Hamdi,Ogün gibi 96 kadrosundan biri olmasıydı.Sanıyorum hiçbiri boşta değil.O yüzden böyle oldu.
Tekrar hayırlısı olsun.
Eleştirmek için önce icraat görelim arkadaşlar.Fakat sorumluluk teknik direktördedir,bunuda bilelim.
Ama yardımcı antrenör eleştiri alırsa herhalde sadece bizim takıma özgü olur.

Fora61
22.06.2009, 09:09
bence teknik direktörle anlaşmadan yardımcı hocayla anlaşması yönetimin bir hata. Bu nedemek oluyor kongreye kadar hoca almıcak kampa metin hocayla giricez kongrenın sonucuna gore hoca arayısına kaldımız yerden devam.

BALKAN 06
22.06.2009, 09:10
çok çok iyi olur düşüncesindeyim

farabi hocam benim içimden de bir ses geliyor kızmazsan söyleyeceğim:)
sanki metin diyadin ilerde bizi şampiyon yapacak diyor o ses

hadi hayırlı olsun
teşekkürler başkanım...

İsmail Çavuşoğlu
22.06.2009, 09:38
Yönetimimizin aldığı bu karar için kendilerini tebrik ediyorum çok olumlu bir haraket.Metin Diyadin çok faydalı olacaktır ve kendisinden uzun yıllar faydalanacağımızı düşünüyorum bence ogün hami ve abdullaha göre çok deneyimli kolay değil öyle bankasya liginde çalışmak hemde adam gibi çalışmak.Eskişehir başkanına ya sergen yada ben diyecek kadar cesur minnetsiz birisidir
tekrar hayırlı ugurlu olsun.

bkandil
22.06.2009, 09:40
Hayırlı olsun, yeni görevinde Allah utandırmasın...

zafercalikoglu
22.06.2009, 09:42
Allah utandırmasın bu adamı severim,bende iyi adamdır,kar3ekteride düzgün ,insallah basarılı olur..

Ali İhsan
22.06.2009, 09:58
Metin hoca gayet başarılı bir isim, eğer yardımcı antrenörlük görevini yadırgamazsa çok faydası olur. Tek korkum o yeri yadırgaması olur, umarım hocayla uyumlu olur...

Çetin
22.06.2009, 10:40
herkes başarılı diyor, benim anlamadığım ne başarısı var?

http://tr.wikipedia.org/wiki/Metin_Diyadin

İskender
22.06.2009, 10:49
Metin hocaya lafım yok, hocanın henüz belli olmadığı bu zamanda ismini öne sürmek bence metin diyadine yapılmış en büyük haksızlık...

Barış Kaptanoğlu
22.06.2009, 11:10
herhangi bir fikrim yok diyadin hakkında.Hayırlı olsun dicez artık

Samet Berber
22.06.2009, 11:20
Hayırlı olsun ...

Atakan
22.06.2009, 11:25
Hayırlı olsun.

yusufyilmaz
22.06.2009, 11:47
çok güzel hareketler bunlar lobolobo lob lob lob!

hoca alama yardımcısı ile başla .''hanım gardrop alamadım ama ayağının birni aldım,bununla idare et'' dermiş gibi

takım kampa girecek bizde hoca yok.elli kişinin agzından laf cıkarda iş yaparlarsa böyle olur .

Sami Kuk
22.06.2009, 11:49
Bu adam çok kaprıslı anlasamaz yonetımle:S Rizespor basında cıktıgı 17 maçın 8 macı trübünde gecırdı:S boyuna ceza alırdı..Kımseyı takmazdı kafasına gore bisiler ederdi

Ahmet Başkaya
22.06.2009, 11:51
Bu adam çok kaprıslı anlasamaz yonetımle:S Rizespor basında cıktıgı 17 maçın 8 macı trübünde gecırdı:S boyuna ceza alırdı..Kımseyı takmazdı kafasına gore bisiler ederdi
Bilmiyorum ama burası büyük camia olmaz zor öyle şöyler Engin Baytar da aynı şeyi yaşar bence...

Engin Türkyılmaz
22.06.2009, 11:54
hayırlı uğurlu olsun... yenı gorevınde bızı ve kendını bahtıyar eder ınşallah

Recep Alkan
22.06.2009, 12:24
Arkadaşlar gene olaylara tek taraflı ve bardağın boş tarafından bakıyoruz.

Metin Diyadinin yapacağı hocalık konusunda tek kelime lafım olamaz. Kimsenin olamaz. İnanıyorum ve biliyorum ki çoğumuzun bir tek kelime bile edecek kadar tanımıyoruz onu.

İllaki TD gelmeden yardımcının gelmesi abest bir olay. İnkar etmiyorum. Ama mutlaka onun da kafasında bir sistem ve Trabzonspor hakkında düşünceleri vardır. Belki de oyuncu konusunda yardımları olacak. TD gelmeden yardımcının gelmesi avantajdır. Daha sonra birde yabancı gelirse aradaki diyaloğu sağlamak için adam aramayalım.

Metin Diyadin kişilik olarak sağlam biri bildiğimiz kadarı ile.

Birde abisinin Karadeniz gazetesi Genel Müdürü olduğu düşünülürse kolay da harcanmayacak bir isim yerel medya tarafından.

Hayırlı uğurlu olsun.

Mustafa Ayazoğlu
22.06.2009, 12:28
herkes başarılı diyor, benim anlamadığım ne başarısı var?

http://tr.wikipedia.org/wiki/Metin_Diyadin

Başarı Trabzonspor ile kazanılır. Başarılı olan Trabzonspor'a neden gelsin !

Çetin
22.06.2009, 12:42

Evet bak bu güzeldi :)

ilhan
22.06.2009, 12:44

Neden gelmesin?

Kadir
22.06.2009, 12:44
Ne başarısı var diye sorun arkadaşlar var .

Oftaş'ı ve Eskişehirspor'u Metin Diyadin zirveye oturttu son haftalarda adamı harcadılar .

Sizce bu iki takımın çıkmasında ki emek kime ait ?

Muhammet*
22.06.2009, 12:52
Hayırlı olsun...

Çetin
22.06.2009, 12:54
Seviye nedir peki? Amatör takımı şampiyon yapan hoca da başarılı oluyor bu kıstasa göre. O zaman ordan da birini alsak sorun olmayacak yani? Hem bana 2. lig b grubunda bu sene kim şampiyon oldu ve teknik direktörü kim sorusuna kaç kişi cevap verebilir araştırma yapmadan? Bunu sormamın sebebi biz bazı kişileri fazlaca takip ediyoruz ve bu takip ettiğimiz kişileri herkesin aynı şekilde gördüğünü düşünüyoruz. Metin Diyadin kulübümüze hoş geldi sefalar getirdi ama bu onun bizim kulübümüze kariyer bakımından yakımayan biri olmadığı gerçeğini değiştirmeyecek. Ha umarım süper başarılı olur.

Ayhan Çolak
22.06.2009, 12:55
beğendiğim takdir ettiğim bir hocalığı var. sergen yalçın ın futbol hayatını bitirme pahasına kendini bitirmişliği var,taviz vermiyor,bunun için seviyorum.

Kadir
22.06.2009, 12:56
Seviye nedir peki? Amatör takımı şampiyon yapan hoca da başarılı oluyor bu kıstasa göre. O zaman ordan da birini alsak sorun olmayacak yani? Hem bana 2. lig b grubunda bu sene kim şampiyon oldu ve teknik direktörü kim sorusuna kaç kişi cevap verebilir araştırma yapmadan? Bunu sormamın sebebi biz bazı kişileri fazlaca takip ediyoruz ve bu takip ettiğimiz kişileri herkesin aynı şekilde gördüğünü düşünüyoruz. Metin Diyadin kulübümüze hoş geldi sefalar getirdi ama bu onun bizim kulübümüze kariyer bakımından yakımayan biri olmadığı gerçeğini değiştirmeyecek. Ha umarım süper başarılı olur.

Hocam yardımcı hoca olarak nasıl bir kariyer sahibi futbol adamı istersiniz ?

Çetin
22.06.2009, 13:03
Hocam yardımcı hoca olarak nasıl bir kariyer sahibi futbol adamı istersiniz ?

Önce yardımcı sıfatını atıp "hoca"yı getireceksin kulübe sonra ona göre bir yardımcı seçersin. Soruna da o zaman detaylı bir cevap yazarım. Doğmamış çocuğa nasıl don biçeyim :)

Recep Alkan
22.06.2009, 13:12

Seviye Şampiyonluğa oynayan bir Trabzonspordur çetin.

İnan amatör takımı şampiyon hoca daha başarılıdır. Biliyorsun ki o kıstastaki takımların imkanları daha da sınırlıdır.

Yalnız düşünüldüğünde biz zaten bu hocayı bizi şampiyon yapsın diye getirmedik. o olası gelecek bir yabancı hoca ile takım arasında bir köprü olacak, yabancı hocanın eli ayağı olacak ve tabiki hocadan da birşeyler kaparak yapacağı bu birikimle Trabzonspora fayda sağlayacak.

Ve bende tarihte hiçbir zaman bu daha şimdiden tartışıldığı kadar tartışılan bir yadımcı hoca görmedim ? ;)

Çetin
22.06.2009, 13:32
Tartışmanın olmadığı yerde fikir yotur :) Şimdi fikirlerimiz özgürce ifade etmeden başlık altına girip "hayırlı olsun" yazmak mı lazım?

Ben mi farkında değilim fakat biz teknik direktör almadan yardımcı aldık hani çok özellikli biri olur, kendi yarattığı bir sistem vardır, çok iyi bilgisi vardır, futbolcularla ilişkisi çok iyidir... Yani uzun lafın kısası bir ışık vardır, getirirsiniz. Peki Metin Diyadin'de ne var? Sorunlu olarak ayrıldığı kulüpler, küstürdüğü futbolcular, aldığı cezalar falan. Kimse kusura bakmasın ama Trabzon'lu diye benim gözümde bir fark yok. Ayrıca getireceğimiz teknik direktörle uyumlu olacaklarının garantisini kim veriyor?

Neyse demek ki her zaman çoğunluğun söyledikleri altında kalmak lazımmış :)

"Hayırlu olsun Metin Diyadin kulübümüze"

Fatih Özkan
22.06.2009, 14:01
Başarılı olacağına inanıyorum!
Allah yardımcısı olsun!

sametaydin
22.06.2009, 14:07
Sonuçta eskişehirspor gibi bir takımda teknik direktörlük yapmış bir ismin trabzonsporada yardımcı antrenörlüğü kabul etmesi trabzonsporun ne kadar büyük bir kulüp oldugunu gösteriyor. Ben başarılı olacağına inanıyorum. Hayırlı olsun camiamıza.

S.DEMİRCİ
22.06.2009, 14:17
çok iyi bir tercih..
doğru bildiğini çekinmeden söyler...
yabancı hocayada epey yardımcı olur..

zeki gursoy
22.06.2009, 14:33
futbolculuk yıllarından beri sevdiğim , gençlerdeyken şunu bi alamdık derken febeye gittiğinde sinirden öldüğüm, kolu kırılana kadar çok iyi bi topçu olan ve gökhan gönül için bizim başkanı değilde ali şeni arayıp alın bu adamı kefilim dediği için kızdığım biri..halada kızgınım..
sevinmedimde açıkçası...
trabzonlu olmasına rağmen febeli ve hep febeye çalışan biri...
bize gelmeside tamamen profosyonel...ha o gelmiş ha başkası..

Uğurtan
22.06.2009, 15:04
futbolculuk yıllarından beri sevdiğim , gençlerdeyken şunu bi alamdık derken febeye gittiğinde sinirden öldüğüm, kolu kırılana kadar çok iyi bi topçu olan ve gökhan gönül için bizim başkanı değilde ali şeni arayıp alın bu adamı kefilim dediği için kızdığım biri..halada kızgınım..
sevinmedimde açıkçası...
trabzonlu olmasına rağmen febeli ve hep febeye çalışan biri...
bize gelmeside tamamen profosyonel...ha o gelmiş ha başkası..

1-Kolu değil ayağı kırıldı (Samsunspor maçı)

2-Bugüne dek Trabzpnspor'dan kim aramı, tebrik etmiş sen bizim evladımızsın demiştir? Ağlayarak kovulduğu Trabzonspor altyapısından bugün hoca olarak dönmesine nerden bakılmalıdır?

3-Asla fenerli değildir.. Bugüne kadar kefilim bu adamı alın diyilipte kulübümüzün aldığı adam varmıdır? :) Uğur Boral'ı getirmişti misal Tekin Küçükali aldılar mı?
Metin Diyadin Trabzonludur.. Sonuna kadar ama bir de spor adamıdır..

Tanımayanların yorumları çok gülünç kalıyor.. Bu sene hep beraber yakından tanıyacağız.. Ben tanıyorum gerçi doğdum doğalı neyse :)

zeki gursoy
22.06.2009, 15:28
oynarken kolunu yanında tutarak (kırıkmış gibi), oynuyordu kolunun kırıldığını düşünmem o yüzden olabilir...
liglerde sürüyle Trabzonlu oyuncu var, her gelen yönetimin trabzonlu olupta dışarda top oynayanları pohpohlaması, evlad muamelesi yapması gerekmez...trabzonlu bir futbolcununda trabznspora hizmet etmek için böyle bir kriterinin olmasıda gerekmez...
benim için adamın trabzonlu olamsının çokda önemi yok Trabzonsporlu olmasının çok önemi var...
gençlerde oynarken febe nin yanısıra bizde istemiştik bildiğim kadar, ama tercihini febeden yana kullanmıştı hem kendi hem kulübü...
ben trabzonluluğunu belki ama trabzonsporluluğunu çok yerde göstermiş olduğunu düşünmüyorum özellikle gökhan gönül olayında...ki zaten kesinlikle trabzonsporlu değildir fenerlidir....
o yüzdendirki çok heyecanlandırmadı beni bu transfer..
ama takımın yardımcı hocasıdır, yaptığı işe, ettiği hizmete saygı duyar destekleriz..
onun başarısı takımın başarısı olacağı için...

lazanya61
22.06.2009, 15:49
kendisini ankarada gençlerbirliğinde oynadığı dönemden tanırım, amcamların kahvesine sık sık gelirdi, kendisi çok sıkı fenerbahçelidir, ama ekmek yediği kulübe ihanet etmeyecek kadar da namuslu, başarılar diyadin

crazyman_61
22.06.2009, 15:51
hayırlısı olsun ne diyelim

Adil ÖZGÜR
22.06.2009, 15:54
başkanın açıklamasına göre yabancı hocanın yanına yardımcı antrenör olarak Metin Diyadin verilecek.
kendisi oftaş ı ve eskişehiri süper lige çıkarmış bir hoca olarak trabzonsporda neler yapabilir ve ilerde trabzonun başına geçebilirmi?

kendisini ben mahalleden tanırım bizimde abimizdi ve hatta mahalle takımımızın hocalığınıda yapmıştı.

yorumlarınız nedir...

Böyle bir soruya verebileceğim cevabım;

Şahısın ismi hiç önemli değil, bu isim Diyadin'de, Mandıralı'da, Karamanda, Özcan'da, veya Özen'de olabilir,

Önemli olan, bir şahsa değer verilmesinde, değere sahip çıkılmasıdır.

Yoksa ilk galibiyette günah keçisi yapacaksak yardımcılığına kimse gelmesin, kötü gelen hoca olur, vicdanlar daha masum kalır.

Geldi ise hayırlı uğurlu olsun.
İster Halep'ten, isterse Şam'dan olsun,

Yeterki adam olsun.

LazAnisT
22.06.2009, 15:55
Antrenörlüğünü bilmem ama Adam gibi bir adama benziyor.Buda Trabzonda sorun olabilir.

Serhat
22.06.2009, 16:29
Hayırlı Olsun ...

Umarım ilk icraatı Fatih'i aldırtmak olur ;)

FANATIK61
22.06.2009, 16:37
Yardimci antrenör olarak en uygun olani suan Metin Diyadin. Kendiside ciddi, caliskan ve cok disiplinlidir. Bize faydasi olacagindan süphem yok insallah yabanci hoca ve diger yardimci antrenör ile iyi anlasir önemli olan sadece bu.

Ibrahim Gaygusuz
22.06.2009, 16:41
Metin abi bizim eniste, dayimin kiziyla evli :) Durust bi adam, bence TD olarakta basariliydi. Yardimci olarak cok seyler katcaktir bu klube

Çagman
22.06.2009, 17:19
Hayırlı olsun ama gönlüm Ünal dan yanaydı

Kazım Uzunboy
22.06.2009, 17:41
Hayırlı olsun.

Umarım birlikte başarılı oluruz.

hatice_61
22.06.2009, 17:43
hayırlı olsun umarım başarımızda payı olur

Mollasalihoğlu
22.06.2009, 17:48
Metin abi bizim eniste, dayimin kiziyla evli :) Durust bi adam, bence TD olarakta basariliydi. Yardimci olarak cok seyler katcaktir bu klube

Hangi takım taraftarı?? :)

oguzkoc
22.06.2009, 21:10
tekniği taktiği nedir neyapar needer yorum yok... ama adam gibi adam... hayırlı olsun...

cengizalioğlu
22.06.2009, 21:35
metin iyi hocadır oftaş gibi takımı süper lige çıkartması bunun en büyük delili eşkişehiri çıkartmasıda perçinidir:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Gökhan KAN
22.06.2009, 21:36
Metin Hoca yı pek tanımam sadece futbolculuğunu bilirim başarılar dilerim..

Samet Yildirim
22.06.2009, 21:37
Kendisine cok is düsüyor...

keles76
22.06.2009, 21:38
metin diyadin zaten hocalık yapacak kadar kaliteli biridir bence sabrederse hocamız olacaktır

Atmaca
22.06.2009, 21:55

Hemşehrimiz diye olabilir.

TS-Tiryaki
22.06.2009, 22:12
Hayirli Ugurlu olsun.

Metin Hocama basarilar diliyorum. Allah utandirmasin.

İskender Çakmak
22.06.2009, 22:27
ben metin diyadini seviyorum bu adamın tek problemi kendinden ödün vermemesi o yüzden de seviyorum bu ülkede herkes başkalarının ağzı ile iş yaptıgı için metin hocayı sindiremediler sonuna kadar devam et hocam kendi fikirlerini savunmada sonuna kadar devam et

tuncay1984
22.06.2009, 22:29
iyi diyosaniz iyidir ozaman pek tanimiyorum futbolculugunu biraz bilirim sadece

DNA-TS
22.06.2009, 22:34
metin hocayı g.birliği asaş ı çalıştırırken vede eskişehirdeki disiplinden taviz vermeyen vede kaliteli bir hoca olarak biliyorum...umuyorum ki bizdede bu kalitesini gösterecektir vede bross gittiğinde(sözleşmesi bittiğinde) onun koltuğnu dev alacaktır. nasıl şenol güneş leekensin yerinde devam etmişti onun giibi...hayırlı uğurlu olsun...başarılar diliyorum hocama...

erik
22.06.2009, 22:46
Metin diyadin hayırlı olsun.Çok sevdiğim bir futbolcuydu,sonra hocaydı şimdi antranörümüz.İnşallah başarılı olur.

Travelair
22.06.2009, 22:52
Hocam başarılar. Hugo Broos teknik direktörümüz ile uyumlu çalışabilmen dileğimizle

M.Kılıç50
22.06.2009, 23:14
HAdi be Metin Hoca... Bizim Bu Fatih Tekke askimizi baskana sen bildir...

zeki gursoy
22.06.2009, 23:36
metin diyadine önyargı falan yok...
ama ben tugayı olur diye düşünmüştüm...
nasılsa ikiside trabzonlu ama ikiside trabzonsporlu değil..
ortak payda var yani...
Trabzonlu olacağına Trabzonsporlu olanlar tercihimdir...
madem yardımcı hoca bakıyoruz, ilerde takımı emanet edeceğimiz trabzonlu bir hoca bakıyoruz, bu hocanın aynı zamanda trabzonsporlu olmasını bekler insan, trabzonlu olması yetmez...

Hemşehrimiz diye olabilir.

Taner Gündoğdu
23.06.2009, 00:12
futbolculuğundan hatırladığım iki şey var, biz çok istemiştik transfer bitti bitiyor deniyordu. öz evlattı ama o fenere gitti! bir de ayağının kırıldığını hatırlıyorum... tugayın olmasını daha çok isterdim açıkcası yine de başarılar

kudu_61
23.06.2009, 00:14
hoca transferinden sonra benim de tek güvencem ve inanıyorum tek başına götürürü yeter ki kadroya 1 forvet 1 sol açık 1 sağ bek katılsın

sifuni
23.06.2009, 01:14
acaba baska böyle isimli bir yardimci daha gelecek mi??

asem61
23.06.2009, 01:23
metin hocaya güveniyorum.onu futbolculugunuda iyi bilirim.prensipleri olan ve asla taviz vermeyen ilkeli bir hoca. basarilar diliyorum

Enes
23.06.2009, 01:36
Hayırlı olsun .
İnşallah takımda etkili olur..

bordo61
23.06.2009, 10:20
metin diyadine önyargı falan yok...
ama ben tugayı olur diye düşünmüştüm...
nasılsa ikiside trabzonlu ama ikiside trabzonsporlu değil..
ortak payda var yani...
Trabzonlu olacağına Trabzonsporlu olanlar tercihimdir...
madem yardımcı hoca bakıyoruz, ilerde takımı emanet edeceğimiz trabzonlu bir hoca bakıyoruz, bu hocanın aynı zamanda trabzonsporlu olmasını bekler insan, trabzonlu olması yetmez...

Tugayı Beklerim Demişssin Sonra İkiside Trabzonsporlu Değil Demişssin

Peki Bilirmisin Metin,Tugay,Hami Aynı Dönemde Trabzonsporun Altyapısında Oynuyorlardı.

Semih
23.06.2009, 10:23

Peki Bilirmisin Metin,Tugay,Hami Aynı Dönemde Trabzonsporun Altyapısında Oynuyorlardı.

Vay be!

Ne altyapı varmış bir zamanlar.

bordo61
23.06.2009, 10:33
Vay be!

Ne altyapı varmış bir zamanlar.

Daha unuttugum bir kaç kişi daha var yanlış olmasın diye yazmadım Luckdown daha iyi biliyo

zeki gursoy
23.06.2009, 11:14
bilirim bilirim...
altyapıda oynamaları onların hepsini trabzonsporlu yapmaz...
acaba altyapıda oynaması bir bonservismi metin için?
söylemek istediğimi anlamamışsın..
febeyi duyunca trabzonu tek kalemde geçen birinin trabzonlu olması beni entarese etmez!...
ünal trabzonlu değildi ama Trabzonsporu tercih etmesi benim için trabzonlu olupta febeyi tercih eden metinden daha makbüldür...
kulüp metin diyosa sonuna kadar destekleriz..
ama metin altyapıda oynadı diye bu 0nu trabzonsporlu yapmaz..

bordo61
23.06.2009, 11:25
bilirim bilirim...
altyapıda oynamaları onların hepsini trabzonsporlu yapmaz...
acaba altyapıda oynaması bir bonservismi metin için?
söylemek istediğimi anlamamışsın..
febeyi duyunca trabzonu tek kalemde geçen birinin trabzonlu olması beni entarese etmez!...
ünal trabzonlu değildi ama Trabzonsporu tercih etmesi benim için trabzonlu olupta febeyi tercih eden metinden daha makbüldür...
kulüp metin diyosa sonuna kadar destekleriz..
ama metin altyapıda oynadı diye bu 0nu trabzonsporlu yapmaz..

Trabzonspor Altyapısından A takıma çıkarılmadan Yollandı Metin

Alakası Yok Daha Ayrıntılı Cevabı Luckdown yazsın sana

Anlamadığım Birşey Tugay Trabzonsporlu Da Metin niye değil

ARAF
23.06.2009, 11:30
metin hocayı çocukluğumdan mahalleden tanırım gerçi görüşmeyeli çok oldu
ama benim bildiğim trabzonsporludur altyapıda oynamıştır febe li olduğunu hiç zannetmiyorum
"yetenekli" trabzonlu futbolculara yönetimlerin ilgilenmeyişi sebebiyle başka takımlara gitmiştir hala öyle oyuncularımız yokmu ama yeteneksiz trabzonlu oyunculara yıllarca dünya para dağıttık

Uğurtan
23.06.2009, 11:40
bordo61 teşekkürler..

Aynı jenerasyon;Tugay,Metin,Hami,Hamdi,Soner,Lemi..

Ben malum kişiye cevap verme taraftarı değilim önyargı atomu parçalamaktan zor hakikaten..

Tek şey diyebilirim.. Fenerbahçeli diyenler bizi değil feneri tercih etti diyenler günahını alıyorlar alsınlar kendi sorunları..

Dinimiz ne der? Kulağınla duydun mu? Gözünle gördün mü?..

Yorum yapmıyorum daha.. Bu kulüp kendisine senelerce üvey evlat muamelesi yapmıştır.. Kovmuştur, yok saymıştır..

Bugün ise sırf bu nedenlerden bir görev almayı gönlü alınmasını haketmiştir.. Ama yeteneksiz değildir.. Sizin efsane diye saydıklarınızdan daha eğitimli bir spor adamıdır..

Göreceksiniz..

Mayls
23.06.2009, 11:44
bordo61 teşekkürler..

Ben malum kişiye cevap verme taraftarı değilim önyargı atomu parçalamaktan zor hakikaten..

Tek şey diyebilirim.. Fenerbahçeli diyenler bizi değil feneri tercih etti diyenler günahını alıyorlar alsınlar kendi sorunları..

Yorum yapmıyorum daha.. Bu kulüp kendisine senelerce üvey evlat muamelesi yapmıştır.. Kovmuştur, yok saymıştır..

Bugün ise sırf bu nedenlerden bir görev almayı gönlü alınmasını haketmiştir.. Ama yeteneksiz değildir.. Sizin efsane diye saydıklarınızdan daha eğitimli bir spor adamıdır..

Göreceksiniz..
Bunları okuyunca heyecanlandım birden :)
Umarım görevini en iyi şekilde yapar.

zeki gursoy
23.06.2009, 11:45
tugayı trabzonsporlu demedimki ben, trabzonlu dedim..
tıpkı metin gibi, oda sadece trabzonlu trabzonsporlu değil...
ayrıca metin altyapıdan gitmedi febeye, gençlerbirliğindeydi o dönem bizde çok istiyoduk, febede kendisi febeyi tercih etti...o dönem metine bi gıcık gittim halada devam eder...sevemedim daha..
trabzonsporlu birinin içinde birgün trabzonsporda top oynaması kadar elzem bişey olabilirmi?
bişey daha: hiçbir yönetici bile bile yetenekli futbolcularını ilgilenmeyipte başka takımlara gönderip kendisini yakmaz..ya topçu sorunludur, ya o dönem kendini ispat edememiştir, yada iyi bir topçu olacağının izlenimini vermemiştir...ilgilenmiyo diye bişey yok...olurmu öyle şey..
abdullah ilk febeye gelip beğenilmemiştir, arda sıradan diye manisaspora kiralanmıştır falan...
liverpoollu kayt samsunsporda beğenilmemiştir...ama adam efsane olsu liverpoolda..

Mollasalihoğlu
23.06.2009, 11:49
liverpoollu kayt samsunsporda beğenilmemiştir...ama adam efsane olsu liverpoolda..

Sami Hyypya sanırım o..

zeki gursoy
23.06.2009, 12:01
nası bir kelime o "malum kişi falan"? yunanlı birine cevap verir gibi yazmışsın...
o saydığın kişilerden hamdi soner ve lemiyle bizzatihi tanışmış biriyim...
ramazan turnuvası vardı tanjat yolunda fatihte sene 88, bilenler bilir hamdi ve soner müdavimleriydi oranın...
çocuk aklımızla az buçuk konuşmuşluğumuzda vardır...
işi karalıyor boyutuna getirmeyelim...
metin diyadin zamanının çok iyi bir topçusuydu, bizim altyapımızda iken kendini gösteremedi fazlasıyla...ama gençlerde parladı, bizde istedik hatta tarnsfer bitti bitiyo derken febeye gitti...o dönem bayağı bir tantanası olmuştu bunun...olay budur..
şimdi yok yıllarca kulüpten kovuldu, uzaklaştırlıdı şimdi gönlü alınıyo falan...
bunlar hikaye...ajitelik bir durum yok ortada..
kendisi trabzonsporluda madem kulübe ne gibi bir hizmeti olmuş ?
illa kulübün içinde olmak gerekmiyor dışardanda hizmet edilebilir...
çok iyi bir topçuydu...
hocalığını bilmem..
trabzonludur elbette..
ama trabzonsporlu değil..
budur..
ama bu kulübe isterse rıdvan gelsin, isterse bülent korkmaz..taş üstüne taş koysun canım feda...

bordo61 teşekkürler..

Göreceksiniz..

lopsang
23.06.2009, 12:18
Futboculuğunu bilirim, ancak antrönörlük deneyimi hakkında bilgim yok. Sadece burada değil televizyonda da Trabzonun Metin ile iyi bir hamle yaptığı söylendi. Ama sebep ? Bilen arkadaşlar bilgilendirebilir mi ? Yani örneğin eski futbocularımızdan Ogün,Abdullah, Orhan v.b antrönör olsaydı yine iyi bir şey mi yapmış olacaktık, Metin'in farkı ne ?

Uğurtan
23.06.2009, 12:23
Futboculuğunu bilirim, ancak antrönörlük deneyimi hakkında bilgim yok. Sadece burada değil televizyonda da Trabzonun Metin ile iyi bir hamle yaptığı söylendi. Ama sebep ? Bilen arkadaşlar bilgilendirebilir mi ? Yani örneğin eski futbocularımızdan Ogün,Abdullah, Orhan v.b antrönör olsaydı yine iyi bir şey mi yapmış olacaktık, Metin'in farkı ne ?

Metin abinin farkı Almanya milli takımı hocası Löw ile iyi ilişkileri vasıtasıyla yanında staj yapmasıdır..

Oftaşı 2.ligden Bank asyaya ordanda son 4 hafta kala süper lige taşımıştır.. Cavcav'ın kaprisleriyle ayrılmıştır.. Başarı ona aittir..

Eskişehir'i de Süper Lig'e taşıma başarısı onundur takımı yaratan oydu.. Bi Sergen artisti yüzünden kulüple anlaşamadı.. Haftada 2 idmana çıkacaksın sonra ilk 11'de oynayacaksın Metin abi buna Sergen dahi olsa izin vermez..

Rize'de takımı bıraktığında 4 puan gerideydi takım çok bi fark yoktu..

Yani Metin abi bir Teknik Direktör kariyerine sahiptir.. Yardımcı antrenörlüğü kabul etmiştir..

Sayılan isimlerin milli takımdan başka bir tecrübeleri varmıdır?

Dil bilirler mi? Yurt dışı eğitim görmüşlermidir?

Bildiğim hayır..

lopsang
23.06.2009, 12:27
Metin abinin farkı Almanya milli takımı hocası Löw ile iyi ilişkileri vasıtasıyla yanında staj yapmasıdır..

Oftaşı 2.ligden Bank asyaya ordanda son 4 hafta kala süper lige taşımıştır.. Cavcav'ın kaprisleriyle ayrılmıştır.. Başarı ona aittir..

Eskişehir'i de Süper Lig'e taşıma başarısı onundur takımı yaratan oydu.. Bi Sergen artisti yüzünden kulüple anlaşamadı.. Haftada 2 idmana çıkacaksın sonra ilk 11'de oynayacaksın Metin abi buna Sergen dahi olsa izin vermez..

Rize'de takımı bıraktığında 4 puan gerideydi takım çok bi fark yoktu..

Yani Metin abi bir Teknik Direktör kariyerine sahiptir.. Yardımcı antrenörlüğü kabul etmiştir..

Sayılan isimlerin milli takımdan başka bir tecrübeleri varmıdır?

Dil bilirler mi? Yurt dışı eğitim görmüşlermidir?

Bildiğim hayır..

Eyvallah mesele anlaşılmıştır. O zaman harbi iyi seçim. Artık sadece futbolcular değil teknik direktörlerde takım oyununa dahil olmak zorunda. İyi hocaların hep iyi yardımcıları ve iyi ekipleri var. Şimdi en azından hocaya Türkiye'yi tanıtacak destek olacak ve futbolcularla iletişimi sağlayan tercüman haricinde birileri olacak.

adem73
23.06.2009, 12:30
metin bey hangi dilleri biliyor

Uğurtan
23.06.2009, 12:33
metin bey hangi dilleri biliyor

Almanca bildiğini biliyorum ingilizce geliştirdimi şuan bilmiyorum..

Ustaalioğlu
23.06.2009, 12:35
Metin Diyadin bana göre, hırsı ile ikinci fatih terim olabilecek nitelikte, çok doğru bir karar...
Birçok fenerlinin de istediği hocalardan biriydi...

Muhammet*
23.06.2009, 12:42
edit......

Uğurtan
23.06.2009, 13:07
Yanına Turgut Kural'ın verilmesi iyi olmadı.. Moralim bozuldu hakikaten..

Harun-61
23.06.2009, 13:09
Yanına Turgut Kural'ın verilmesi iyi olmadı.. Moralim bozuldu hakikaten..

kim yanina verildi abi ?

Uğurtan
23.06.2009, 13:10
kim yanina verildi abi ?
İmza fotoğrafında hocanın sol tarafında görülen şahıs.. Kulüpte bir o kademeye bir bu kademeye sürülen vasıfsız biri işte..

İşe adam değil gene adama iş bulmuşuz malesef..

Metin kimdir diyenleri, Metin'in ne kariyeri ne eğitimi var diyenleri Turgut Kural'a yorum yapmaya çağırıyorum... Lütfen..

Harun-61
23.06.2009, 13:18
İmza fotoğrafında hocanın sol tarafında görülen şahıs.. Kulüpte bir o kademeye bir bu kademeye sürülen vasıfsız biri işte..

İşe adam değil gene adama iş bulmuşuz malesef..

Metin kimdir diyenleri, Metin'in ne kariyeri ne eğitimi var diyenleri Turgut Kural'a yorum yapmaya çağırıyorum... Lütfen..

bu Turgut, bizim eski oyuncumuz Turgut degil dimi ??? :confused:

Uğurtan
23.06.2009, 13:21
bu Turgut, bizim eski oyuncumuz Turgut degil dimi ??? :confused:
Arsinspor Teknik direktörüydü.. Geçen yıl.. 3.Lig'e düştü Arsin..

Vural Kuyumcu
23.06.2009, 13:23
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2028-9J7M9O3T.jpg

ErtuGrul
23.06.2009, 13:25
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2028-9J7M9O3T.jpg Suleyman Cakir gibi adam...futbolculugunu cok begenirdim..insallah basarili olur...

Emirhan Makul
23.06.2009, 13:25
Şekil çıkmış ama :)

Rasim YILMAZ
23.06.2009, 13:28
Yönetimin bu sene , şu ana kadarki yaptığı en olumlu hareket..
Yuvana hoşgeldin Metin Hoca:)

Miraç Atalay Çiftçi
23.06.2009, 13:44
Arsinspor Teknik direktörüydü.. Geçen yıl.. 3.Lig'e düştü Arsin..

Turgut hoca izleme komitesinde görev yapacak. İmza töreninde Sadri Şener söyledi.

irfan61
23.06.2009, 13:46
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2028-9J7M9O3T.jpgSinan Şamil Sam'a benzemiş. :D

keles76
23.06.2009, 13:47

kolyeyi çıkar berberini değiştir benden söylemesi

innocence
23.06.2009, 13:50
Bir Gökhan gönül de bize buldun mu tamamdır bu iş :)

Süleyman50
23.06.2009, 13:52
futbolculuğunda çok sevdiğim bir isimdi, belki bizde oynamak nasip olmadı ama inşallah t.d. yardımcısı olarak bize katkı sağlayacaktır...

Kara deniz
23.06.2009, 13:52

Bu ne yahu gta da ki adamlara benzemiş.. Kolye, takım elbise..:D Mafya tarzı güzell:D

mavikan
23.06.2009, 13:57
kıro mıro ama bizim hocamız artık :D

Uğurtan
23.06.2009, 14:04
Turgut hoca izleme komitesinde görev yapacak. İmza töreninde Sadri Şener söyledi.

Miraç tanırım kendisini şahsen biraz.. Eğer bende birşey biliyorsam birilerinin başkana sokuşturması sonucu girmiştir oraya.. Biliyorum, eminim..

Nerde görev yaptığının önemi yok o görevi yapabilir mi ben ona bakıyorum.. İşe adam bulmak lazım adama iş biçmek değil..

Miraç Atalay Çiftçi
23.06.2009, 14:06
Miraç tanırım kendisini şahsen biraz.. Eğer bende birşey biliyorsam birilerinin başkana sokuşturması sonucu girmiştir oraya.. Biliyorum, eminim..

Nerde görev yaptığının önemi yok o görevi yapabilir mi ben ona bakıyorum.. İşe adam bulmak lazım adama iş biçmek değil..

Bizden biri muhakkak olacak, yoksa kulübü satar bunlar zihniyetinin sonucu. Sanki Turgut Kural orada olmasa o hoca anlayamayacak takımı. Oturur Halil anlatır, Turgut'dan iyi anlatır. Eminim!

coolank
23.06.2009, 15:25
Metin Diyadin Trabzonsporludur bunu çok net ve açıkca söyleyebilirim ....

Aynı şekilde Fatih Tekkeyi de begenir ...Bir tv programında Alanzinho yerine

Fatihi alsalardı şampiyonluk ihtimali daha yüksek olurdu demişti

Cafer Bulur
23.06.2009, 15:29
Metin hocama basarilar diliyorum.

Kendisi durusu ve Trabzonsporluluguyla bu takima mutlaka katki yapacaktir.

Ilerki yillarda kendisinin bizde teknik direktörlük bile yapabilecegine inaniyorum.

coolank
23.06.2009, 15:32
Bu arada Metin Diyadin kenarda klasik yardımcı hoca olarak durmaz

Bence sessizce kulube de durması imkansız :)

Recep Alkan
23.06.2009, 15:34
Zaten kulübün içinde aktif rol oynamak istemesinden belli bu ;)

oflum61
23.06.2009, 15:39

neden biliyormusun??? Cünkü o bir TRABZONLU!

owenank
23.06.2009, 15:41
Metin Hocanın oyun taktiği, rakip takımı açma ve farklı oyun sistemleri konusunda kendini geliştirmesi gerek.

Oftaş, Eskişehir serüvenlerinde, zamanla rakip takımların onun sistemini çözdüğünü ve o nedenle görevinden ayrılmak zorunda kaldığını söyleyebilirim. (Eskişehir de Sergen faktörü de var idi)

Rizespor maceresında ise bence ondan kaynaklanmayan bir sürü sıkıntı ile karşı karşıya kalmıştır.

M.S.SOFU
23.06.2009, 16:16
çok iyi oldu bu iş...
adam yürekten yapacak
emrinizdeyim demiş...

oguzhann
23.06.2009, 16:24
fatih tekke konusunu bir çıtlatsa yeni tdye harika olur :D

Emirhan Makul
23.06.2009, 19:27
http://www.htspor.com/2009/06/23/galeri/154609/3_k.jpg (http://forum.bordomavi.net/spor-foto-galeri/154609-page-4-Broos-imzayi-atti.aspx#Galeri)

Bugün ki elbisesini ve kolyesini çok beğendim karizma adam olmuş.

Tahir
23.06.2009, 19:30
metin diyadine hugodan çok sevindim hayırlı olsun

ccd6167
23.06.2009, 20:05
ahmet ozenın neyı eksıktı anlamadım..

trabzonsporfan
23.06.2009, 20:06
ahmet ozenın neyı eksıktı anlamadım..

birşey eksik değilmiş ki Karadenizspor'a gitti.

reisoğlu61
23.06.2009, 22:33
umarim metin hocanin fatih tekke adina bir girisimi olur

seyyah61
23.06.2009, 22:59
Fatih Tekke'den ziyade ikinci ligden kaliteli oyuncular bulma konusunda bize cok yarari olacagini düsünüyorum.
Uzun süre ikinci ligde calismis ve ordaki oyuncular hakkinda büyük bir birikimi vardir tahminimce.

atomania
24.06.2009, 00:02
Bence Sergeni kesen Yattarayi hay hay keser. Birde Türk yardimci Hocalarda cok görünen oyunlar oynamaz Insallah. Yani fb de Oguzun Loranta yaptigi gibi.

matalar
24.06.2009, 01:01
yaa lorant başlı başına bi enkazdı zaten.onu boşver.

Mustafa ÖZDEMİR
24.06.2009, 23:11
bence iyi bir seçenek oldu. inşallah hayrını görürüz...

Tolunay Abdioğlu
25.06.2009, 08:07
Faydalı olucağına inanıyorum.

bordo61
25.06.2009, 10:23

Bu sorun olabilir

Murat'
26.06.2009, 12:37
Bence Bross birkaç maç sonra gider.Metin Diyadin de takımın başına geçer.

fish_bone
26.06.2009, 14:14
Çok iyi bir tercih bence. HocaLık tecrübeside var, hemde TrabzonLu. HeLe bide yabancı diL de biLiyosa süper oLur vaLLa :)

Bera B.
26.06.2009, 14:15

Zannetmiyorum. Görevinin sorumlulukları ve gerektirdiklerini bilecek biri. Oraya hoca olarak değil yardımcı olarak geliyor. Ben bunu zayıf bir ihtimal olarak görüyorum.

BALKAN 06
26.06.2009, 14:17
Bence Bross birkaç maç sonra gider.Metin Diyadin de takımın başına geçer.
Trabzon da olmaz,olmaz
da
düşük bir ihtimal bence,en azından bu seneyi broos la çıkarırız diyorum...

Muhammet*
26.06.2009, 14:51
Transfer vizyonu açısından çok olumlu oldu,Metin hoca Bank Asya Ligi'ne hakim bir hoca...

msukas
26.06.2009, 20:13
futbolcularla diyaloğu iyi olmayan biri özelliklede yıldız oyuncularla yattarayla ne yaparla bilmem ama kesin problem çıkar diye düşünüyorum.

mehmets61
26.06.2009, 22:24
yanında türk hoca iyi olmuş.

Emirhan Makul
27.06.2009, 12:23
Burası Kurtlar Vadisi, Kurtlar Vadiye Pusuda Çıkar.

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2052-1N4W3C1C.jpg

Emirhan Ömeroğlu
27.06.2009, 12:25
Vallahi banada çok acayip gelmişti bu resim :D

b_m_61
27.06.2009, 12:29
http://www.htspor.com/2009/06/23/galeri/154609/3_k.jpg (http://forum.bordomavi.net/spor-foto-galeri/154609-page-4-Broos-imzayi-atti.aspx#Galeri)

Bugün ki elbisesini ve kolyesini çok beğendim karizma adam olmuş.

Acilen bir image maker'a ihtiyacı var. Özellikle son fotoğraftan dolayı.

ESER
27.06.2009, 12:32
Yeni görevinde başarılar Metin hocaya,Allah utandırmasın.
Benim isteğim Hami,Abdullah,Hamdi,Ogün gibi 96 kadrosundan biri olmasıydı.Sanıyorum hiçbiri boşta değil.O yüzden böyle oldu.
Tekrar hayırlısı olsun.
Eleştirmek için önce icraat görelim arkadaşlar.Fakat sorumluluk teknik direktördedir,bunuda bilelim.
Ama yardımcı antrenör eleştiri alırsa herhalde sadece bizim takıma özgü olur.

abdullah degil bugun tarihin hicbir doneminde bu kulube adimini atamaz,atmamali. taraftarinin 96 travmasi yasadigi ve fenerbahce ismini duydugu anda dahi morali bozulup uzuldugu kahroldugu bi donemde basit- karaktersiz ve tribun yalakasi futbolcularin yaptigi gibi ben dogustan fenerliyim dedigini ben unutmadim ve benim gibi milyonlarinda unutmadigina eminim..madem dogustan fenerlisin kardesim git fenerin kapisinda gez..ne isin var TS ile ... sirinlik yaptigin ali sen abin le fenerli agababalarin bassin bagrina..biz antep-denizli-sivas degiliz....
bizde tek takim tek memleket tek cinsiyet ..isine gelince fbli isine gelince TS lilerle isi olmaz bu taraftarin....

Emirhan Makul
27.06.2009, 12:33

Niye ya Güzel ağır giymiş.

Mehmet Fırat
27.06.2009, 12:34

Katılıyorum. :)

Emirhan Ömeroğlu
27.06.2009, 12:34
O kolye Kurtlar vadisini anımsatmıyor bana Nuri Alço gibi duruyor :D töbe estağfurullah ..

Bera B.
27.06.2009, 12:44
O kolye Kurtlar vadisini anımsatmıyor bana Nuri Alço gibi duruyor :D töbe estağfurullah ..

Tamamen katılıyorum andırıyor :D

b_m_61
27.06.2009, 12:47
Niye ya Güzel ağır giymiş.

Valla gerekçelerini yazıcaktım ama vazgeçtim, biraz gereksiz bir eleştiri olurdu. Şu kadarını söyliyeyim sadece, sorun takım giyinmesi değil de daha çok aksesuarı ve giyme şekli:) (Birde ben parlak kumaş sevmem takımda ama bu tercih meselesidir saygı duyarım).
Adamın yaptığı iş önemli benim için, öyle düşünüyorumki Metin Diyadin herşeyiyle işine odaklanıcaktır, umarım kendinden beklenenleri layıkıyla yerine getirir, bunu zaman göstericek fakat dualarımız bu yönde.

Emirhan Makul
27.06.2009, 13:07
Valla Adam parlak kumaş seviyor demek ki :)

Bence çok güzel olmuş yakışmış ağır giymiş saha kenarında da böyle görmek isteriz.

b_m_61
27.06.2009, 13:34
Valla Adam parlak kumaş seviyor demek ki :)

Bence çok güzel olmuş yakışmış ağır giymiş saha kenarında da böyle görmek isteriz.

Yok zaten kumaş tercih meselesi dedim, asıl mevzuyu üstü kapalı söyledim. Neyse kapatalım bu konuyu biraz gereksiz geliyor bana :)

Oğuzhan Fidan
27.06.2009, 13:36
kolyeyi çıkarsın gerisi güzel :D

Sefa
27.06.2009, 15:54
Bu adam Serdar Bali'yi döver :D

Samet Yildirim
27.06.2009, 15:58
Metin Diyadini begeiyordum gittikce fazla begenmeye basladim...son resim süper:)

Ö.Hamsi
27.06.2009, 16:18
kiyafet falan filan biyanada diyadinin gelmesine sevindim.Cok faydali olacagini dusunuyorum rahat birakirlarsa.

Ali Tunahan Güllü
27.06.2009, 16:20
metin hocam ne olur fatihi hocaya anlat ve ikna et!!!

sifuni
27.06.2009, 16:22
kiyafeti benimde dikatimi cekti degisik

karatasof
27.06.2009, 16:26
Metin Diyadin'in yüzünde gergin bir ifade var.Bu TD anlaşması imzalandığı günde böyleydi,takımla sezon açılışına giderken de.Acaba kafasında yerine oturtamadığı sorunları mı var?

Sefa
27.06.2009, 16:33
Metin Diyadin'in yüzünde gergin bir ifade var.Bu TD anlaşması imzalandığı günde böyleydi,takımla sezon açılışına giderken de.Acaba kafasında yerine oturtamadığı sorunları mı var?
Yakın bir zamanda Annesini kaybetmişti bundan olabilir mi ?

Birtan Karaman
27.06.2009, 18:21
Bizi Bi Ara FenerBahçe'ye Tercih Etmişti :cool:

Mehmet Fırat
27.06.2009, 18:28
Metin Diyadin'in yüzünde gergin bir ifade var.

Giydiği kıyafetin getirdiği bir ifade bence o. :)

hasannuhoglu
27.06.2009, 19:29
cok artizzz yaa ..bu ne hal !!

matalar
27.06.2009, 20:00

kolye olmasa 10 numara...
inşallah güzel işlere imza atar

Remzi
27.06.2009, 20:02
Ya bırakın adamı rahat. İşini iyi yapsın o yeter:D

Ustaalioğlu
27.06.2009, 23:57
Bu adam Serdar Bali'yi döver :D

Serdar'ı döver, lafını da esirgemez...
Diyadin çok şey katacak takıma bundan çok eminim...

Ustaalioğlu
27.06.2009, 23:59
kolye olmasa 10 numara...
inşallah güzel işlere imza atar

kolye kötü, saçlar da kötü bence, böyle dökülmüş saça kısa olması yakışıyor bitek...

Onur Akyüz
28.06.2009, 00:02
kolye takmasın bence,

türbülent takıyor uyuz oluyorum.

İskender66
28.06.2009, 00:21
Hayırlı olsun. Metin Diyadin bize çok faydalı olacaktır bence.

Samet Yildirim
29.06.2009, 12:27
Diyadin Şampiyonluğa İnanıyor

"Bu sezon şampiyonluğa oynayacak güçlü bir kadroya sahibiz"

Diyadin Şampiyonluğa İnanıyor
Hugo Broos'un dün akşam gelmesi nedeniyle 2 gündür takımı çalıştıran genç çalıştırıcı, "Bu sezon şampiyonluğa oynayacak güçlü bir kadroya sahibiz" dedi

Metin Diyadin Trabzonspor camiasına umut saçtı. Yeni teknik direktör Hugo Broos'un kampa bugün katılacak olması nedeniyle 2 gündür takımın başında olan Metin Diyadin, "Kimse merak etmesin. 3 Büyükler'le başa baş mücadele edecek güçlü bir kadroya sahibiz. Bu sezon geçen sezondan çok daha iyi bir düzeye geleceğiz. Özellikle hazırlık kampı bizim için önemli bir dönem" dedi.

DİSİPLİNE ÇOK ÖNEM VERİYOR

Broos'la tercüman aracılığıyla bir telefon görüşmesi yaptığını vurgulayan Metin Diyadin, "Hocamız son derece disiplinli bir teknik adam. Onun verdiği çalışma programını harfiyen uyguluyorum. Sezon başında takıma iyi kondisyon yüklenmesi gerekiyor. Broos'un takıma tanıması elbette belirli bir süreç alacak. Bu dönemde ona en iyi şekilde yardımcı olmaya çalışacağız" diye konuştu.

DESTEĞE DEVAM ETMELİLER

Trabzonspor'da çok kabiliyetli yıldızlar olduğunu ifade eden Diyadin, "Geçen sezon şampiyonluğu ligin son maçında kaybeden bir takımın oyuncuları asla kötü olamaz. Ayrıca bu kadroya takviye de yapılacak. Taraftarımız bizi yine desteklemeye devam etsin. Bu sezon hedefimiz şampiyonluk. Elbirliğiyle bunu gerçekleştirmek istiyoruz" ifadesini kullandı.

spor61

M.S.SOFU
01.07.2009, 18:49
çok iyi oldu böyle bi olay
ayrıca metin diyadini de emrinizdeyim dediği için takdir ediyorum
kulübüde böyle değerlere önem verdiği için tebrik ediyorum....

28TS61
17.07.2009, 02:23
bugun otobüsten iner inmez sigara icmeye basladi

Erkan
17.07.2009, 02:31
Biraz idman sonrasi muhabbet etme firsati buldum, delikanli adam:) cok durustce ve samimi bir hali vardi.

Selami Gürpınar
20.07.2009, 02:17
Sana gıcık oluyorum Metin Diyadin insanlara karşı olan tavrın surat ifaden manalı bakışların ve ifadelerin taraftarı senden uzaklaştırıyor farkında değilsin sanırım evet bu kadar açık yazdım ama seninle nereded karşılaştıysak hep böle oldu sadece bana karşı da değil tüm herkeze böylesin acaba kendini Trabzonspor un sahibi falanmı sanıyorsun çok doluyum sana karşı !!!

28TS61
20.07.2009, 02:19
benimde dikkatimi cekti. banami öyle geldi bilmiyorum ama cok soguk davraniyor. vurdum duymaz gibi bir havasida var sanki.
kimseyle konusmuyor. yüz ifadeside gercekten sizden rahat yokmu cekin gidin der gibi

Erkan
20.07.2009, 03:06
benimde dikkatimi cekti. banami öyle geldi bilmiyorum ama cok soguk davraniyor. vurdum duymaz gibi bir havasida var sanki.
kimseyle konusmuyor. yüz ifadeside gercekten sizden rahat yokmu cekin gidin der gibi

Ihsan abi gecen muhabbet etme firsati buldum kendisiyle benimle gercekten cok samimi icten konustu dersin uzun yillardir tanidigim bir abim. Bence size oyle geldi ama oyle birisi oldugunu hic dusunmuyorum.

kudu_61
20.07.2009, 09:27
ben seni seviyorum kenarda ben ce yrd hoca değil as hoca gibisin ve sana da yakışıyor bence iyi bir kazanç

Ali İhsan
20.07.2009, 11:07
ben seni seviyorum kenarda ben ce yrd hoca değil as hoca gibisin ve sana da yakışıyor bence iyi bir kazanç

Abi severken zorlamayalım, şu anda yardımcı hocaya veya Ünal'a gaz vermek bize faydadan çok zarar getirir. İnşallah hocayı devirmek gibi bir kötü niyetleri yoktur...

Başarıda pay sahibi olacaktır, başarısızlıkta da. Bu görevi kabul ettiyse as değil yardımcı olarak bu takıma hizmet etmesi yeterlidir...

ARAF
20.07.2009, 12:17
hatırladığım kadarıyla gençken lakabı ARNAVUT idi

neden öyle dendiğini bilmiyorum ama

iyi biridir kendisi

Mehmet Zeki
23.07.2009, 01:44
Metin Diyadin hocamizla bir diyalogum:

-Ben: Metin abi bir fotograf cekilebilirmiyiz?
-Metin abi: Tabii usagum.
-Kardesim: Bende fotograf cekilebilirmiyim?
-Metin abi: Tabii usagum sende gel.

T.B_1461
23.07.2009, 17:28
"Fenerbahçe'de oynadığı zamanlarda Trabzonspor maçında, Trabzonspor'lu oyuncular centilmenlik gereği topu taça atmışlar. Bir müddet sonra taçı kullanmaya Fenerbahçe'li bir oyuncu gitmiş. Topu trabzonspor'lu oyunculara atacakken Metin Diyadin sözle ve el işaretleriyle boşver bana oyna sen demiş."
Bunu bana dayım anlatmıştı çok eskiden öyle kalmış aklımda.Bu yüzden hep Metin Diyadin'e karşı önyargılarım vardı. Ama sevdim bu hocayı Trabzon'a gelince.İnşallah başarılı olur. :)

ozturk
24.07.2009, 11:26
tam tanımıyorum ama trabzonlu ve türk olması ciddi avantaj olabilir..

Ufuk Bayraktar61
24.07.2009, 11:28
hollandada bi abim var. bu adamın kendini beğenmiş olduğunu söylüyor. bi tuhafmış.

ilhan
09.08.2009, 02:05
Gol sevincin güzeldi hocam. :) Çok içten ve çok doğal.

Emiroğlu
09.08.2009, 02:09
hollandada bi abim var. bu adamın kendini beğenmiş olduğunu söylüyor. bi tuhafmış.

Daha önce Metin Diyadin hakkında yorum yapmadım.
Gelmesi , gitmesi ya da antrenörlüğü konusunda.

Ama bu yazdığın yanlış kardeşim.

İnan binlerce kişilik şu forumda kendisini benim kadar iyi tanıyan ve yakın olan yok.

Sefa
09.08.2009, 02:14
Erman Toroğlu çok güzel açıklamalar yaptı Metin ve Ünal Hoca hakkında..

Uğurtan
09.08.2009, 04:08
Daha önce Metin Diyadin hakkında yorum yapmadım.
Gelmesi , gitmesi ya da antrenörlüğü konusunda.

Ama bu yazdığın yanlış kardeşim.

İnan binlerce kişilik şu forumda kendisini benim kadar iyi tanıyan ve yakın olan yok.

Ben varım Bilal :p

Metin abim 10 numara adamdır.. Nokta..

Samet Yildirim
09.08.2009, 10:33
metin diyadin cok önemli...

Cafer KILIÇSOY
10.08.2009, 21:13
Gerek futbolculuğunda gerekse hocalığında hep sempatik gelmiştir bana Metin Hoca. İşine son derece sadık ve titiz çalışan biridir. Trabzonspora kesinlikle faydası olacaktır.

En üstte Ünal Karaman, ortada Bross, en altta ise Metin hoca var. Metin Diyadin boş adam değildir. Pes etmeyen inatcı bir kimliğe sahiptir her Karadeniz insanı gibi. Ayrıca Trabzonu ve Trabzonsporu da çok iyi tanıyan biridir. Bazıları gibi ''Ellere var da bize niye yok'' düşüncesinde olmayan önce ve sadece işini düşünen bir adamdır. Bu forumdaki en büyük özevlat düşmanı olarak bunları yazabiliyorsam varın gerisini siz düşünün;):)

Başarılar Metin hocam, yürekten başarılar:)

Özkan
12.08.2009, 00:25
Oftaş'ta ve Eskişehir'de yaptıklarını biliyoruz. Çok kaliteli bir hoca.

Avrupa'nın kaliteli hocaları, yardımcılarına çok önem verir. Onlarla taktik, oyuncu seçimi, transfer, antrenman programı gibi şeyleri tartışırlar. Ülkemizde alışık olduğumuz gibi yardımcı antrenörün yalaka olması gibi bir durum yoktur. Trabzonsporumuzda da bunu gerçekleştirdik ve inanın çok hayırlı olacak bu durum.

yorumsuz6117
12.08.2009, 00:27
broosun en büyük şansı metin diyadin kadar kaliteli bi antrenörün yardımcısı olması..

aurora
13.08.2009, 16:50
Metin Diyadin in geçmiş başarıları vede Teknik Direktörlüğü konusunda herkes olumlu birşeyler söylüyor. Buna itirazımız yok ancak kendii Hugo Broos un üstünde görmeye başlayıp otoritesi üzerine çıkmaya başlarsa hoşnutsuzşuk ortaya çıkar gibime geliyor. Nitekim Sivas maçında sanki kendisi Hugo Broos tan bagımsız oyuna mudahelelerde bulunmak istiyor gibi idi. Böyle olmaz. Oyuna müdahele konusunda tek bir isim yetkili olur oda Teknik Direktördür. Siz Fatih Terim varken yardımcıları Metin Tekin ve Oğuz Çetin in hiç oyuna müdahelesini gördünüz mü ? Eminim ki böyle kendi başınabuyruk müdaheheler olursa Teknik Direktörümüzünde hoşuna gitmeyecektir.

Oğuzhan İnce
13.08.2009, 16:51
Metin Diyadin in geçmiş başarıları vede Teknik Direktörlüğü konusunda herkes olumlu birşeyler söylüyor. Buna itirazımız yok ancak kendii Hugo Broos un üstünde görmeye başlayıp otoritesi üzerine çıkmaya başlarsa hoşnutsuzşuk ortaya çıkar gibime geliyor. Nitekim Sivas maçında sanki kendisi Hugo Broos tan bagımsız oyuna mudahelelerde bulunmak istiyor gibi idi. Böyle olmaz. Oyuna müdahele konusunda tek bir isim yetkili olur oda Teknik Direktördür. Siz Fatih Terim varken yardımcıları Metin Tekin ve Oğuz Çetin in hiç oyuna müdahelesini gördünüz mü ? Eminim ki böyle kendi başınabuyruk müdaheheler olursa Teknik Direktörümüzünde hoşuna gitmeyecektir.
fatih terim türkçe bilmeseydi oğuz çetin de fatih terim'in dilini biliyor olsaydı aynı görüntüler oluşurdu

M.S.SOFU
15.08.2009, 17:07
millet bi sorun görmeyince garipsedi
hocanın yüz ifadesini incelemeye başladı
bırakın adamın yakasını yahu
işini yapması önemli...ki bence yapıyor gibi....

endlessdeath
15.08.2009, 21:43
Ah sylva mısın ne isen artı ilk golde adamı alın diye göstercene yatıp uzanıp topu alsana ne biçim kalecisin sen sende egemen hata yaparsan takımdakilerin alayı hatalı zaten yani bir nevi kaleci ile birlikte maçı diyerbakır spora hediye ettiniz hadi sen kaçırdın dar açıdan öyle gol mü yenir Allah aşkına sonra berabere giderken bu kadar açılmak niye savunmayı serbest bırak mak nerden çıktı.Bu arada umut buluttan umut yok artık başka adamı oynatın ileride artık yeter yaa.Teknik heyette eleştirilmeli sivas maçındaki paslaşmadan eser yok yaa bu ne biçim lahana turşusu

Kaan
17.09.2009, 07:55
Futbol yeterli değil

http://www.gunebakis.com.tr/images/news/n22000/n21002/detail/Futbol_yeterli_degil.jpg

Trabzonspor Yardımcı antrenörü Metin Diyadin, gündeme dair açıklamalar yaptı. Diyadin, İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçında alınan farklı galibiyetin tek başına yeterli olmadığını, Gökhan ve Umut’un çok daha iyi olacağını belirtirken, Tjikuzu’ya da ağır ceza kesileceğini belirtti. Metin Diyadin, “Tjikuzu, Nambiaya Milli Takımı’yla geçen cumartesi günü maç yaptı. Pazartesi günü Trabzon’da olması gerekirdi. Ama gelmedi. Haber de vermedi. Biz bunu affetmeyiz. Hiçbir futbolcunun böyle davranmaya hakkı yok; hele söz konusu olan Trabzonspor ise... Tjikuzu hakkında ayrıntılı bir rapor hazırlayıp, yönetime sunduk. Ağır bir ceza alacak. Yönetimimiz kararı verecek. Ama bana göre çok ağır bir ceza alması gerekir. Teknik kadro olarak ona affımız olmayacak” şeklinde konuştu.

‘Goller Çalışmanın Ürünü’

İstanbul Büyükşehir Belediyespor karşısında alınan 6 gollü galibiyete sevindiklerini, ancak 1 galibiyetin yetmeyeceğini belirten Diyadin, “Süreklilik önemli. Umarım bu çıkış maçımız olur. Ortaya koyduğumuz futbol şampiyonluk hedefi olan takım için yeterli değil” dedi. Gökhan Ünal ve Umut’a da sahip çıkan Metin Diyadin, “Geçen sezon 30 gol atmışlar. Bu futbolculara kötü demek haksızlık olur. İkisi de takıma tek başına maç kazandıracak futbolcular. Selçuk ve Colman da öyle” şeklinde konuştu. Egemen’in attığı 3 golü değerlendiren Metin Diyadin, “Egemen çok başarılı oldu. Ama asıl başarı bizim taktik anlayışımızda. Yan top organizasyonları üzerinde çok durduk. Oyuncularımız da bu çalışmaların karşılığını verdiler. Çok daha da iyi olacağız” ifadelerini kullandı.

Bundan Sonrası Önemli

Trabzonspor’da Teknik Direktör Hugo Broos’un sağ kolu olarak kabul edilen ve çok şey beklenen yardımcı antrenör Metin Diyadin, bundan sonraki sürecin çok önemli olduğunun da altını çizerken, Antalyaspor’u da mağlup etmeleri gerektiğine işaret etti. Diyadin, bir çiçekle bahar gelmeyeceğini vurguladı ve hem Antalyaspor, hem Gençlerbirliği ve hem de Gaziantepspor karşılaşmalarının mutlak suretle 3 puanla kapatılmasının şart olduğunu belirtti. Bu maçların alınması halinde Galatasaray maçına büyük bir moral motivasyonla çıkacaklarını da ifade eden Metin Diyadin, işte o karşılaşmanın da ligdeki kaderlerini önemli oranda belirleyeceğini vurguladı. Diyadin, amaçlarının önlerindeki dört maçtan 12 puan çıkarmak ve bu şekilde de geçmişteki kayıp puanların izini silmek olduğunu da sözlerine ekledi.

Günebakış

Kaan
17.09.2009, 08:01
Diyadin'den Broos mesajı

Hugo Broos ile arasında sıkıntılar olduğu iddia edilen yardımcı antrenör Metin Diyadin, bu konuyla ilgili tüm gerçekleri açıkladı.

http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm714989.jpg

Göreve geldiği günden beri teknik direktör Hugo Broos ile arasında sıkıntılar olduğu iddia edilen yardımcı antrenör Metin Diyadin, bu konuyla ilgili tüm gerçekleri açıkladı. Kulübün resmi yayın organı olan dergiye konuşan Broos’un yakın çalışma arkadaşı, “İkili ilişkiler anlamında belki de bu kadar iyi olabilecek başka bir isim daha olmazdı. Broos’la şakalaşabiliyoruz ve fikirlerimizi paylaşıyoruz. Yardımcı antrenörlük, teknik direktöre liyakat ve sadakat gerektirir. Ben de bunu yapıyorum. Fikrimi hep söylüyorum ama son kararı doğal olarak Broos veriyor” sözleriyle konuya noktayı koydu.

Fanatik

Kaan
17.09.2009, 08:26
Tek başına maç kazandırırlar

Yardımcı Antrenör Metin Diyadin, Umut ve Gökhan’a sahip çıktı:

http://www.karadenizgazete.net/images/haber/57370_b.jpg

SÜREKLİLİK OLURSA
Trabzonspor'un yardımcı antrenörü Metin Diyadin, Belediyespor karşısında alınan 6-1'lik galibiyete sevindiklerini belirterek, "Umarım galibiyetlerimiz sürekli olur, ancak şu anda ortaya koyduğumuz oyun yeterli değil. Hedeflerimize gitmek için daha iyi olmalıyız. Oyunda sürekliliği sağlayınca başarı da sürekli olur" dedi.

UMUT VE GÖKHAN
Radyospor'da Özgür Sancar'la Haber Özel programına katılan Diyadin, Gökhan Ünal ve Umut'a sahip çıktı. Diyadin, "Geçen sezon 30 gol atmışlar. Bu futbolculara kötü demek haksızlık olur. İkisi de takıma tek başına maç kazandıracak futbolcular. Selçuk ve Colman da öyle…" şeklinde konuştu.

Karadeniz

OLCAY ÇAKIR
17.09.2009, 12:05
Bravo Metin hoca.

Ara ara bu mesajları vermeye devam..

Bross da sende yıpranma..

Kazım Uzunboy
10.10.2009, 05:25
Ankaraspor, Metin Diyadin'e emanet!

Süper Lig'den Türkiye Futbol Federasyonu'nun verdiği karar paralelinde küme düşürülen Ankaraspor'un oyuncularına tanınan transfer hakkı, Trabzonspor'u da harekete geçirdi.

http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm739152.jpg

Kısa bir süre önce gündeme gelen Aydın Karabulut (sol kanat) ve Umut Sözen (orta saha) için girişimlerin son ana kadar devam edeceği bildirildi. Hem bu futbolcular hem de boşa çıkan diğer oyuncular içinse yönetime ve teknik heyete, yardımcı antrenör Metin Diyadin’in detaylı bilgiler aktaracağı ve bunun için çalıştığı bildirildi.
http://adtext.adnet.com.tr/counthighlight.ashx?t=1255141455906&ids=(7615,22871,100063),(7615,22748,100267)

www.fanatik.com.tr (http://www.fanatik.com.tr)

Adnankazaz
10.10.2009, 16:21
metin git işine yaa

Burak_52
31.10.2009, 22:10
ferhat öztorun ve metin diyadin röportaj
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&t=11&hid=63306

Ali Tunahan Güllü
31.10.2009, 22:54
İyi konuşmuşMetin hoca..

Mustafa ÖZDEMİR
06.11.2009, 18:22
metin diyadini bross a yardım etsin diye aldık .acaba klübede bir işe yarıyormu çok merak ediyorum ...

Samet Yildirim
06.11.2009, 18:28
Metin Diyadin önemli bir hoca bana göre...Ligtv de röportaji vardi...ben görüsümü hezaman her yerde direk söylerim ama son söz tabi Hugo Broos da demisti...

Fatih Özkan
08.11.2009, 12:41
Orda ne iş yapıyorsun Metin Hoca ?
Çok merak ediyorum!
Dün kale arkasındaki çoğu kişi gibi soruyorum :
Ne iş yaparsın Metin Hoca ?

hamucera
13.11.2009, 21:08
Sivasspor maçı öncesi Metin Hocadan oyunculara son söz,

Trabzonspor bir başkaldırının gerçeğidir, sizde bu gerçeğin birer parçasısınız,

(Halil YAZICIOĞLU'na göre sivas galibiyetinin sırrı)

delikoyun
14.11.2009, 13:16
metin kardeşim lütfen trabzona önerdiğin oyuncuları sakin bir kafayla en az3 maçını izle öyle karar ver

UğuR
23.11.2009, 15:38
Trabzonspor Eskişehir maçı hazırlıklarına bu gün 16.00'da yapacağı idman ile başlayacak, Dün akşam Kasımpaşa yenilgisi sonrası teknik direktör Hugo Broos ile yollar ayrılırken, bugün takımın başında idman kimin çıkacağı ise merak konusu .
METİN DİYADİN İSTİFASINI VERDİ.
Broos'un ardından asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu ile görüşen Metin Diyadin istifasını verdi.
Diyadin'in istifasını vermesiyle birlikte saat 16.00'daki idmana Sportif Direktör Ünal Karaman'ın çıkma olasılığı daha da güçlendi.

Cengiz Çubukcu
23.11.2009, 15:43
İz bırakamadan gidiyor olması çok üzücü...

Fatih Özkan
23.11.2009, 16:16
Ben hangi görev ile orda bulunduğuna anlam verememiştim zaten...
Gitmesi sorun olmadı benim açımdan...

M.S.SOFU
23.11.2009, 16:21
gitmemeliydi...

Zeki Akyol
23.11.2009, 16:42
İstediğini yapamadan gitti suçu Teknik Direktör olduğu halde yabancının arkasında antrenör olarak kalmayı kabul etmek mi :(?
Yolun acık olsun ...

Ali Tunahan Güllü
23.11.2009, 16:44
Gitmesi iyi oldu ne yardımcılığını gördük şimdiye kadar boşuna para bana göre yolun açık olsun..

Mustafa Ayazoğlu
23.11.2009, 16:45
Yazık oldu, başarılar dilerim.

antagonist
24.11.2009, 11:12
İz bırakamadan gidiyor olması çok üzücü...

Bence de...

Ben Metin hocadan bir şeyler bekliyordum açıkçası. Başka takımlarda teknik direktörülük yapabilecek durumdayken Trabzonspor için yardımcı antrenör olmayı kabul etmişti kendisi çünkü...

Broos'un görevini bırakmasının ardından görevi bırakması da takdir edilmeli bence.

Teşekkürler Metin hoca. Yolun, bahtın açık olsun!