PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TD: Ahmet Özen

Burak_52
21.06.2009, 10:38
Geçtiğimiz Sezon Ligin Son 5 Haftasında Trabzonspor'da Görev Yapan Paf Takım Antrenörü Ahmet Özen, Trabzonspor'un Pilot Takımı Karadenizspor'un Başına Getirildi. Genç Teknik Adam, Kulüp Binasında Yapılan Törenle Kendisini Kulübe Bağlayan Sözleşmeyi İmzaladı.

hayırlı olsun

Hüseyin İlkin
21.06.2009, 11:39
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2010-9C6O8X9A.jpg

Muhammet*
21.06.2009, 11:47
Hayırlı olsun,başarılar hocam...

Atakan
21.06.2009, 11:48
Hayırlı olsun.

Gökhan KAN
21.06.2009, 12:17
Vay be bi kaç maçlık başarı TD olmaya yetiyor demekki...Hayırlı olsun...Başarılar..

sifuni
21.06.2009, 14:53
hayirli olsun

28TS61
21.06.2009, 14:55
hayirli olsun. basarilar dilerim. ileride seni tekrar trabzonsporun basinda görürüz insallah.

talsuv61
21.06.2009, 15:45
İnşallah başarılı olur ve Trabzonspora geri döner.

asilhamsi
21.06.2009, 17:01
Vay be bi kaç maçlık başarı TD olmaya yetiyor demekki...Hayırlı olsun...Başarılar..

Yıllardır paf takımımızın hocalıgını basarıyla yaptıgını hatırlatmak mı gerekli illa:(

Gökhan KAN
21.06.2009, 17:06
Yıllardır paf takımımızın hocalıgını basarıyla yaptıgını hatırlatmak mı gerekli illa:(
Dediğin gibi Paf Takımı..Profesyonel değil adayı..Kendide Paf tı bi kaç maçlık başarı profesyonel yaptı hocamızı..

sifuni
21.06.2009, 20:08
Dediğin gibi Paf Takımı..Profesyonel değil adayı..Kendide Paf tı bi kaç maçlık başarı profesyonel yaptı hocamızı..

Gittigi Takimin amacida o Professyonel adaylarini Professyonel yapmak yani yine Pafa benzer bir is;)

Gökhan KAN
21.06.2009, 20:14
Gittigi Takimin amacida o Professyonel adaylarini Professyonel yapmak yani yine Pafa benzer bir is;)
Karadenizspor Profesyonel değil mi ?

Sait Yıldız
21.06.2009, 21:29
hayırlı olsun inşallah başarılı olur.

Murat'
21.06.2009, 21:35
Umarım takımı Bank Asya'ya taşır.

Şuayip Aydın
21.06.2009, 22:15
Hayırlı olsun,başarılar hocam...

sifuni
22.06.2009, 01:37
Karadenizspor Profesyonel değil mi ?

Bence Yari Professyonel.

Tabi Professyonel den amac Meslek olarak futbol oynamak ve Futboldan para kazanmaksa tabiki Profesyonel.Ama Karadenizsporun Trabzonspor Paf Takimindan biraz daha yüksek görüyorum fazla degil.Zaaten Karadenizsporun kurulus amaci tam anlamiyla Professyonel olamamis futbolculari orada tam anlamiyla Professyonellestirmek.

tzercin61
22.06.2009, 23:03
bank asya'ya gelirse çifte heyecanımız var demektir :D...

turkcell super lig'e çıkabiliyor mu karadenizspor?

macka61
22.06.2009, 23:27
hayırlı olsun karadenizspor paftaki oyuncuları kaçırmamak ve onları profesyonele futbola hazırlamak isabet olmuş paftaki futbolcu karadenizspora giderse eğer hiç yabancılık çekmez

AdemS
23.06.2009, 04:32
Hayırlı uğurlu olur inşAllah..
Gelecekte Trabzonsporumuzun da başına geçecektir Allah'ın izniyle..Çok da başarılı olacağına inanıyorum ben..

M.Kılıç50
23.06.2009, 05:38
Trabzonspor´da oldugu kadar basarili olurmu bilemem, Insallah olur...
ama,
Karadenizspor´u Trabzonspor kadar tanimiyor ( TS - 7 senedir birliktelik )
tabii en büyük hamlesi cogu PAF Takim futbolcularini oraya götürmek...

Kazım Uzunboy
23.06.2009, 09:38
Başarılar Ahmet Hocam.

Sana güvenimiz sonsuz.

Altyapıdan buraya gelmiş olman, A takıma oyuncu kazandarıbileceğini düşünmemizi daha da güçlendiriyor.

LazAnisT
23.06.2009, 14:27
Trabzonu çalıştırdığın ilk 4 haftadaki gibi kendi felsefeni sahaya yansıtırsa başarılı olur.Febe maçındaki gibi korkarsa işi zor.

Birtan Karaman
23.06.2009, 17:39
Seneye BankAsya'ya Çıkarlar'sa Papy'i İster Ahmet Özen .

legend_of_61
23.06.2009, 19:20
hayirli olsun

seyyah61
23.06.2009, 21:17
Hayirli olsun.
Yerinde bir hamle.
Kendisine basarilar diliyorum.

Birtan Karaman
21.07.2009, 14:29
Sonuna Kadar Güveniyorum Hoca'mın Yeteneklerine .

Sümeyye Şahin
21.07.2009, 18:07
Başarılar.

Hakan Taşkıran
22.07.2009, 19:03
iyi hoca olmadığı kesin yazık olacak karadenize

Uğurtan
22.07.2009, 21:46
iyi hoca olmadığı kesin yazık olacak karadenize

Hangi veriye göre iyi hoca değil?

Kazım Uzunboy
03.08.2009, 23:21
Özen Umutlu Konuştu

TFF 2. Lig ekiplerinden Trabzon Karadenizspor'da, teknik direktör Ahmet Özen, hazırlık maçlarında futbolcularının ortaya koydukları istekli oyunun gelecek adına kendilerini umutlandırdığını söyledi.

Özen, AA muhabirine yaptığı açıklamada, sezon öncesi iki hazırlık maçı yaptıklarını belirterek, ''Azerbaycan 1. Lig takımı Simurg'un ardından, dün Pazarspor'u yenmeyi başardık. Hazırlık maçları, eksiklerimizi görmek açısından çok önemli. Bu maçlarda eksiklerimizi tespit ediyoruz. Sahada neler yapabiliyoruz, neleri yapamıyoruz, yanlışlarımız ve doğrularımız nelerdir, bunları görme imkanımız oluyor'' diye konuştu.

Hazırlık maçlarında sonuçlardan çok ortaya konulan oyunun önemli olduğunu ifade eden Özen, ''Futbolcularımın hazırlık maçlarında ortaya koydukları istekli oyunları gelecek adına bizleri umutlandırıyor'' dedi.

www.spor61.net (http://www.spor61.net)

gocuk_37
29.08.2009, 05:16
Hayırlı olsun Ahmet abi çok başarılı ve yetenekli hoca çok seviyoruz Ahmet hoca'yı Allah başarılarının devamını versin...

Hotaman
29.08.2009, 22:58
Plat takımdan yetişmesini istediğim yegane isim. Haydi Ahmet Hoca görelim seni.

MuratB.
01.09.2009, 00:52
çok seviyorum kendisini inşallah allah onu her alanda muvaffak kılar..

Sefa
01.09.2009, 04:13
Hep Broos'tan ne farkı vardı diye söylenip durdum. Ama gördük ki iyiki bu takımı sana emanet etmemişler. Zira böyle bir değeri çok kolay kaybederdik.

alpozan61
02.09.2009, 23:01
Hocam Karadenizsporda başarılı olup ileride Trabzonsporu çalıştırmanı dilerim...

demir
02.09.2009, 23:04
sen bu takımnda bros dan daha cok ıs yapardın ama neyse bakalım nereye varacak bu ısın sonu

albatros
03.09.2009, 20:13
Ahmetto Özenotti olsaydın şu an Trabzonspor'un başında olurdun.hem de zirvede olurduk ligde büyük ihtimalle.

Dogan
03.09.2009, 21:36
Karadenizspor'da başarılı olması ölçü olmayacak malesef kendisine. Çünkü kadro rakiplerden çok üstün.

Ali Tunahan Güllü
03.09.2009, 21:54
Ahmet hocam sana çok güveniyorum inşallah takımı en iyi yerlere getireceksiniz...

yigits
03.09.2009, 22:03
Ahmet hoca çok genç kendini Karadenizspor'da daha da geliştirebilir.Hatta birkaç sene sonra Trabzonspor'un başında görebiliriz.Şahsen ben çok isterim.

Mustafa
03.09.2009, 22:57
Yakın bir gelecekte Trabzonsporumuzun başına geçer ve 30 yıllık bir kontrat imzalanır inşallah.

.....
04.09.2009, 01:57
Tebrikler Ahmet hocam. Senin ne kadar iyi bir hoca olduğunu biz biliyoruz. Bu takımı bank asyaya çıkar. sana gereken değeri o zaman işte vereceklerdir buna eminiz. bir gün seni bu takımın başında görmek istiyoruz.seviyoruz seni hocam.

Kazım Uzunboy
04.09.2009, 05:10
Tebrikler ve teşekkürler Ahmet Hocam. :)

KOSİFOĞLU
04.09.2009, 17:09
İşte bizim görmek istediğimiz tablo geçen sene ersun hoca gittikten sonra Ahmet hocaya güvenilmesi ve takımın başına getirilmesiydi öylede oldu. Çok ta güzel gitti. Bana göre Trabzonspor'un trabzonspor olması için yönetiminden,teknik direktöründen teknik heyetine, futbolcularından kondisyonörlere kadar trabzonlu olması. Eğer bu dediğim Trabzon başta olmak üzere herhangi bir Anadolu takımında böyle bir proje başarılabilse idi. Taraftarımızın bugün şikayet ettiği takım ruhsuz kelimesi ortada olmazidi çünkü hepsi aynı toprağın insanı ve mutlaka bir ruhla oynayacaklar. Böyle bir şeyin olması çok zor birşey ama bir düşünün böyle bir proje yapılabilse,başılabilmiş olsa idi.

ApoCaN28
04.09.2009, 17:21
İleride inşALLAH A takımımızın başında olursun . . .

Cihan
04.09.2009, 17:29
yok artık lebron james

Ali İhsan
04.09.2009, 17:50
Birileri tarafından harcanmazsa gelecek yıllarda Trabzonspor'un başına geçeceğine inanıyorum. Umarım birilerinin adamı değil Trabzonspor'un adamı olmayı başaran nadir hocalardan birisi olur... Birilerinin adamı olursan başka birileri gelir seni harcarlar.

Ben Ahmet hocada yeterli hırsı ve inancı gördüm, Karadenizspor'un başında A takım deneyimini artırırsa ve kendini geliştirirse onu aklının bir yerine yazmış taraftar bağrına basacaktır.

Uğurtan
06.09.2009, 18:38
3'te 3 resmi maçlarda. :)

Hocam, başarılarınızın daim olmasını temenni ediyorum..

Seni seviyoruz..

majesty_61
17.09.2009, 17:39
takımda ayrımcılık yapıyor

Dogan
17.09.2009, 18:50
takımda ayrımcılık yapıyor
Aç bu konuyu biraz.

majesty_61
17.09.2009, 20:51
Aç bu konuyu biraz.
erkan ferin ver ilkay demir yorumlarıma bakabilirsin

Murat'
19.09.2009, 16:14
2 desıfır son iki maçında.

Hocam kusura bakma ama son Fener maçındaki hataların yüzünden affetmiyorum seni.

.....
19.09.2009, 23:19
Ahmet hocam tebrikler. Hep böyle kal.

Sen bir gün bu takımın başına geçeceksin buna inanıyoruz...

stormtiger61
24.09.2009, 16:30
Hangi veriye göre iyi hoca değil?

Ben Ahmet Ozen i 1 e 1 taniyorum arkadasim. Babamin cok yakin bir arkadasi. Ve ben sana garanti verebilirim ki Ahmet Ozen ne TRB Karadeniz de, ne de TS de teknik direktorluk yapabilecek bir hoca degildir. Ne teknik, ne taktik kapasitesi, ne tecrubesi, ne de futbol bilgisi bu konuda yeterli degildir. Onun gibi yuzlerce hoca var daha Trabzonspor un altyapilarinda gorev yapan. Hicbiri de yeterli degil. Onlar zaten yeterli olmadigi icin Trabzon gibi dunyada daha esi benzeri olmayan bir futbol sehrinden artik futbolcu cikmiyor. Cunku Trabzonspor ve onun alt yapi birimleri Trabzonlu olan ama yeterli olmayan hocalar icin ekmek kapisi olmus 30 yildan bu yana. Iste sonuc ortada.

Ali İhsan
24.09.2009, 18:20
Ben Ahmet Ozen i 1 e 1 taniyorum arkadasim. Babamin cok yakin bir arkadasi. Ve ben sana garanti verebilirim ki Ahmet Ozen ne TRB Karadeniz de, ne de TS de teknik direktorluk yapabilecek bir hoca degildir. Ne teknik, ne taktik kapasitesi, ne tecrubesi, ne de futbol bilgisi bu konuda yeterli degildir. Onun gibi yuzlerce hoca var daha Trabzonspor un altyapilarinda gorev yapan. Hicbiri de yeterli degil. Onlar zaten yeterli olmadigi icin Trabzon gibi dunyada daha esi benzeri olmayan bir futbol sehrinden artik futbolcu cikmiyor. Cunku Trabzonspor ve onun alt yapi birimleri Trabzonlu olan ama yeterli olmayan hocalar icin ekmek kapisi olmus 30 yildan bu yana. Iste sonuc ortada.

Bu yazıdan şunu anlıyorum ya siz Ahmet Özen'in hocalığını yargılayacak kadar donanımlısınız, ya da çok yakından tanıdığınızı söylediğiniz adamı yerden yere vuracak kadar aranızda bir husumet var.

Trabzon'da birşeylerin ters gittiği doğru ama şehrin genç nüfusu nedir ki futbolcu çıksın. Playstation, bilgisayar çıktığından beri çocuklar sokağa çıkmıyorlar. 70 milyonluk ülkede üç senedir Arda dışında azıcık kendini geliştirebilen bir genç var mı?

Ahmet Özen'i tanımıyorum, teknik bilgisini bilmiyorum ama kendisinden umutluyum.

stormtiger61
24.09.2009, 21:22
Bu yazıdan şunu anlıyorum ya siz Ahmet Özen'in hocalığını yargılayacak kadar donanımlısınız, ya da çok yakından tanıdığınızı söylediğiniz adamı yerden yere vuracak kadar aranızda bir husumet var.

Trabzon'da birşeylerin ters gittiği doğru ama şehrin genç nüfusu nedir ki futbolcu çıksın. Playstation, bilgisayar çıktığından beri çocuklar sokağa çıkmıyorlar. 70 milyonluk ülkede üç senedir Arda dışında azıcık kendini geliştirebilen bir genç var mı?

Ahmet Özen'i tanımıyorum, teknik bilgisini bilmiyorum ama kendisinden umutluyum.

Genc arkadasim. Ahmet abi yi ben de taniyorum. Kendisi cok iyi bir insan dir. Fakat benim icin Trabzonspor soz konusu ise babami bile tanimam. Cunku onemli olan kisiler degil Trabzonspor dur. Ahmet Ozen cok cok iyi bir insan olabilir ama kendisi bir onceki mesajimda belirtigim noktalarda yetersizdir. Aramda hicbir husumet de yok. Ben sadece dogrulari soyluyorum. Herkes boyle yapsaydi 25 yildan beri sampiyonluk hasreti cekmezdik.

Trabzon un nufusu nedir ki futbolcu ciksin demissin genc arkadasim ama ben buna kesinlikle katilmiyorum. Bakin Trabzon daki lisansli futbolcu sayisina dunyanin herangi bir yerinde ornegi var mi, gorulmus mu? Trabzon da futbolcu cook fakat bu cocuklar gereken egitimi almiyorlar. Onlari egitenlerin dunyadan haberi yok ki onlarin olsun. Bizim aslinda asil egilmemiz gereken konu bu. Bakin bu sezon yine gidip sacma sapan adamlar bir dunya para harcadik. Su Zafer Yelen ile Tijikuzu (ki ikisinden de hicbir fayda gelmedi, gelmez) ya verilen paralari bile altyapi ya daha iyi donanimli hocalar getirmek icin harcasaydik acaba ne olurdu diye merak ediyorum.

şenolkılınç
24.09.2009, 21:58
Genc arkadasim. Ahmet abi yi ben de taniyorum. Kendisi cok iyi bir insan dir. Fakat benim icin Trabzonspor soz konusu ise babami bile tanimam. Cunku onemli olan kisiler degil Trabzonspor dur. Ahmet Ozen cok cok iyi bir insan olabilir ama kendisi bir onceki mesajimda belirtigim noktalarda yetersizdir. Aramda hicbir husumet de yok. Ben sadece dogrulari soyluyorum. Herkes boyle yapsaydi 25 yildan beri sampiyonluk hasreti cekmezdik.

Trabzon un nufusu nedir ki futbolcu ciksin demissin genc arkadasim ama ben buna kesinlikle katilmiyorum. Bakin Trabzon daki lisansli futbolcu sayisina dunyanin herangi bir yerinde ornegi var mi, gorulmus mu? Trabzon da futbolcu cook fakat bu cocuklar gereken egitimi almiyorlar. Onlari egitenlerin dunyadan haberi yok ki onlarin olsun. Bizim aslinda asil egilmemiz gereken konu bu. Bakin bu sezon yine gidip sacma sapan adamlar bir dunya para harcadik. Su Zafer Yelen ile Tijikuzu (ki ikisinden de hicbir fayda gelmedi, gelmez) ya verilen paralari bile altyapi ya daha iyi donanimli hocalar getirmek icin harcasaydik acaba ne olurdu diye merak ediyorum.

hocam kesinlikle size altyapıya önem verilmediği konusunda katılıyorum hocalarımız belki dünya çapında olacak hocalar değil ama iyi bir yetiştiriciler çünkü insanları ve istediklerini iyi biliyorlar bi yere kadar bu konudada hemfikiriz peki şunu sorgulamak gerekmez mi peki biz takımımızın yükselmesi için neler yapıyoruz veya neler yaptık ben anlatayım stad yaktık mı evet perişan ettik mi evet futbolcu dövdük mü evet gelenleri sert bişekilde geri yolladık mı evet futbola ve takıma siyaset sokulmasına izin verdik mi evet peki bu hocaları yetiştiren zihniyet buyken onlara futbolcu çıkartamıyorlar diye kızmamak lazım sonuçta ortasda bakın basbas bağırdığımız bi fatih gökdeniz hüseyin barış göksu vs örnekleri var tabi ki hatalar yapılıyor yapılacaktırda önemli olan bunları minumuma indirmek ama şuda unutulmamalı birazda bu tip şeyler futbıolcular elindedir ve tabi ailelerin bunuda dikkate almak gerekir diye düşünüyorum

Murat'
07.10.2009, 21:15

Abi gerçekten de çok haklısın dediklerin yavaş yavaş çıkmaya başladı.

asilhamsi
08.10.2009, 10:19

nokta..Boyel bir futbol sehrinden adam gibi bir tane oyuncu cıkarılamadı.Artık bir ustaya alt yapı tum yetkileriyle teslim edilmeli..5 senelik bir yapılanmayla alt yapı sozde degil ozde futbolcu tarlası haline donusturulmeli..Bu is tekelioglu yada sumer ile olacak isler degil.Olsa idi bu zamana kadar coktan olurdu..Ve teknik heyet artık genc oyuncuları oynatmaktan korkmamalı..

Zeki Akyol
08.10.2009, 15:10

Aynen katılyıorum :alkış::alkış: ÖZellıkle altyapıya gereken önemın verılmediği hususunda güzel acıkalama yapmışsın :alkış: sorunlar var aslında ama görmek görmek cook önemlı

SEDAT
17.10.2009, 12:46
hocam ben size güveniyorum başarılar..

Murat'
18.10.2009, 20:33
Hocam aynen devam, beni yanıltmıyorsunuz.

Hotaman
24.10.2009, 15:13
Hocam Allah bağışlarsın.:)

cahoe
08.01.2010, 23:16
ahmet hocayı ilk yarı için değerlendirmek gerekirse ben gözlemlediğim maclarda takıma müdahalesi pek fazla değil genelde kulubede oturuor dısardan uyarılarını hiç duymadım desem yeridir.

ayrıca sonucta 3 takımın cıktığı bir gruptaydık. benimde her zaman sölediğim gibi amac trabzonspor'a oyuncu yetiştirmektir evet ama bu gruptan cıkamamakta basarısızlıktır.

Hotaman
02.05.2010, 18:42
Ahmet Hocam yüzdün yüzdün kuruğuna geldin devamını bekliyoruz.:)

Asi Çaykaralı61
12.05.2010, 21:06
Hocam İnşallah sizinle birlikte TrabzonKaradenizspor'umuz Bank Asya'ya çıkacak.Bizler tüm TRABZONSPORlular olarak inanıyoruz

bordo61
13.05.2010, 11:12
Bencede hocalarımız yetersiz.

Altyapıda malzeme var hoca yok