PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Profesyonel klübmüyüz yoksa isi bilmez Trabzonlularin oyuncagimi???

Ali Yerlikaya
19.06.2009, 13:29
Arkadslar uzun zamandir TS mizin sorunu kara kara düsünmekdeyim.
Sonunda TS mizin neden yerinde saydigini kesinlikle anladim.

BIZ PROFESYONEL BI KLÜB DEGILIZ ISI BILMEZ TRABZONLULARIN EKMEK KAPISI OYUNCAGIYIZ.

Yani bnce ilk önce ne olduumuza karar vermeliyiz.
Profesyonel bi yapilanmaya girip avrupada büyük klüb olma yoluda var eski TS li ve Trabzonlularin ekmek kapisida olma imkanimiz var.

Size ciddi ciddi bi kac sorum olicak, gercekden bilmedigim icin soriyorum.

TS CLUB Genel müdürü ne mezun ???
Marketing sorumlumuz ne mezun ???
TSCell in sorumlusu ne mezun ???
HES Projeleri sorumluus ne mezun ???
Scout sorumlulari menejerlik yada scoutlukla ne gibi egitim aldi ???
Profesyonel teknik kadromuzun sayisi kac bu zamana kadar ???
Yönetimdekilerin egitim ve futbol bilgileri ne ???

Yani kisaca demek istedigim sirf Trabzonlular diye isin basina getirldikleri icn bi isi beceremiyorlar ve olan TS mizin prestijine oliyor ve parasina.
Günahim kadar sevmedigim Fener bu isi basardigi icin suan 200 milyona yakin geliri var cünkü ahbab cavus iliskilerini pek gözetmiyor adam isi bileneisi teslim ediyor.

Bizde büyümek icin artik ISI BILMEZ TRABZONLULARDAN kesinlikle kurtulmamiz lazim yoksa bizim bu cetigimiz eziyetler bosuna sonucda sirf eski isi bilmez Trabzonlularin cebine calisir oluruz.

FUTBOLCU=YÖNETICI; ANTRENÖR; MÜDÜR; MENEJER;..... KESINLIKLE DEGIL

ARKADASLAR BEN PROFESYONEL BI YAPILANMA ISTYIOMMMMMMMMMMM
EFSNAE FUBTOLCUYMUS COK IYI TS LIYMIS HIC UMRUMDA DEGIL ISI BECEREMEDIKDEN SONRA.

INS BIRGÜN BU TAKIMIN HER TARAFI ISI BILEN ISINDE UZMANLAR TARAFINDAN YÖNETILIR

Gökhan BAYRAK
19.06.2009, 13:37
yazım kurallarına biraz özen göstersen iyi olur. . .

alan
19.06.2009, 14:32
yazım kurallarına biraz özen göstersen iyi olur. . .

Arkadaşın yazım kurallarında dikkat ettiğine inanıyorum. Sorun yabancı bir ülkenin okullarında okumuş ve orada yetişmiş olmasında olabilir.

Ama inanmadığım şey birilerinin bir işi yapabilmesi için herhangi bir okul mezunu olmasını gerektirmediğidir. Evet bu işler amatörce yürümez ama illa ki birilerinin bir okul mezunu olması gerekmiyor.

O zaman futbolcularda üniversitenin çeşitli bölümlerinden mezun olma zorunluluğu getirilsin. Hatta dahada ileriye gidiyorum ilkokul mezunu olanlar stadyumda maç izlemesin. Bu insanların hangi okulu bitirdiğinden çok ne verebildiklerinin sorgulamasındadır.

Elbette kararı BMN yöneticileri verecektir ama başlığı düzenleyerek bu konu hakkında fikir alış verişinde bulunabiliriz.

Fatih Kuloğlu
19.06.2009, 14:35
Kilit kokusu var ama önemli bir konu

İHTİLALL
19.06.2009, 15:17
Asla kilitlenmemeli..
Hatta bana göre eziyet başlığına dönüşen "teknik direktörümüz kim olmalı" başlığı yerine bu başlığa asıl kafa yormamız gerekiyor..
Arkadaş belki çok arı,duru yazmamış ama gayet net yazmış..
TRABZONSPOR DEVLET DAİRESİ olmuş,hatta hacıbabanın çiftliği olmuş..
Emicesinin oli,dayusunun uşaği,halasunun torini...
Yöneticilerinde maalesef çoğu ahbap,çavuş ilişkileri ve dahada kötüsü AKP,CHP vs. siyasi parti kulisleri ile yönetimlere geliyorlar..
Ve bu yöneticilerin içinde akşama kadar kulüpte takılıp yemek yemeyi kar sayan çapulcu adamlar var..
Bir dönem futbolcudan borç alan yöneticimi ararsın,yıldız futbolcumuzu fenere pazarlamaya çalışan yöneticimi ararsın..
Başarı bekliyorsak bu başlık bazı sonuçlar üretene kadar en başta kalmalı..
Çünkü pis koku buradan geliyor..
Ama bugün,hatta biraz sonra aşağılarda kaybolacağından eminim bu başlığın..

antagonist
19.06.2009, 15:23
Kulüp bölümündeki mevcut başlıklardan devam edelim.