PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BMN olarak Yaptirimlarimiz...

Emir BAYRAK
25.05.2005, 13:24
Trabzonsporumuzun hakki yenilen bu adil olmayan platformda hakem Cem Papillayla basliyan ve büyük yanki bulan saçma ve dengesiz kararlariyla baslayan periyotda BMN olarak yerinde ve seviyeli verdigimiz tepkimizle , gönderdigimiz maillerle , yazdigimiz yazilarla ve yürüyüs protestolarimizla ne kadar yerinde ve anlamli tepki verdigimiz süphesiz herkesi Trabzonspor takimina imrendirdi.Bu takimin sahipsiz olmadigini ve sahip çikan taraftari olduguna inandir umarim...

Son olarak Istanbulspor macinin aciklanan yüksek fiyatlariyla elestirilere neden olundu ve forumda telefon açma konusunda yine bi dayanisma yasandi..Ben dahi "arayim ama bunlar hayatta fiyatlari degistirmez" demistim...Fakat bilinçli bir yaklasim aldigim telefondan sonra bilet fiyatlarinin düstügünü gördügümde yine anlamli haykirisimiza cevap aldigimizi anladim...

Bu dakikadan sonra Organizasyonlarda ve gerekirse protestolarda gün geçtikce daha kolay ve daha yakiniz takimimiza...Yaptirimlarimiz artik gün geçtikçe büyüyor..."DÜNYA SEVIYESINDE BÜYÜK TAKIM OLMAK" konusunda bilinçli taraftariyla Trabzonsporumuzu ve BMN üyelerini alkisliyorum...smileys/smiley32.gif