PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fedarasyondan yanit var

CAFER ÖZER
25.05.2005, 08:47
Federasyondan özür gibi yanit

Futbol Federasyonu, Trabzonspor'un Fenerbahçe maçiyla ilgili feryadini hakli buldu, Cem Papila ve yardimcilarinin kötü yönetim gösterdigini belirtti

Futbol Federasyonu, Trabzonspor Yönetimi'nin Fenerbahçe maçiyla ilgili sorularini yazili olarak yanitladi. Bordo - Mavili yönetimin, "Hakem neden böyle bir maç yönetti? Ligde siralama daha önce mi tesbit ediliyor? Maçin hakemlerinin telefon görüsmeleri ve hesaplari kontrol edilsin" sorulariyla karsilasan federasyon, Trabzonspor'a 7 sayfalik bir yanit ulastirdi.
Mektupta su görüsler yer aldi: "Ligde herhangi bir takimin lehine durumun olusmasina federasyon olarak zemin hazirlamamiz söz konusu bile degildir. Hakemin kötü yönetim gösterdigi ortada. Özellikle yardimci hakemlerin hatalari affedilmez. Ama Cem Papila, art niyetli degildi. Siz rahat olun. Hatalar karsiliksiz kalmayacak. Ceza görmesi gerekenler görecek. Trabzonspor, ülkenin en önemli kulüplerinden biridir. Hakkinin yenmesini istemek, saf disi birakmak gibi bir düsünce asla düsünülemez. Federasyonumuza ve hakem camiamiza desteginizi bekliyoruz. Bu yapilirsa hatalarin üzerine çok daha rahat gidilir, en aza indirilir. Bundan sonra bariz büyük hatalarin olmasinin önüne geçebilmek için yogun çaba harcayacagiz."

CAFER ÖZER
25.05.2005, 08:49
Fedarasyon yanit veriyor hakamlerin hatali oldugunu bildiriyor.Peki FB ye ikram edilen sampiyonlugun hesabini kim verecek.FB lilerin utanmadan sikilmadan Ortalikta Trabzonsporu Sampiyonlar ligine tasidik sayemizde Sampiyonlar ligine gidiyorsunuz diye höykürmelerine,haram sampiyonluguna kim dur diyecek

Bence bu ülkede kanun degismeli hata yapanlar canimizi yakanlar sadece ufak cezalarla bu olaylari kapatmamali

ibrahim_yattara
25.05.2005, 08:50
bunun kaynagi neresi??

CAFER ÖZER
25.05.2005, 08:52
bunun kaynagi neresi??

http://www.gazeteoku.com/go.php?link=http://www.milliyet.com (http://www.gazeteoku.com/go.php?link=http://www.milliyet.com.tr) .tr

kaynak Milliyet gazetesi Spor sayfasi

Barış BAKIRTAŞ
Fedarasyon yanit veriyor hakamlerin hatali oldugunu bildiriyor.Peki FB ye ikram edilen sampiyonlugun hesabini kim verecek.FB lilerin utanmadan sikilmadan Ortalikta Trabzonsporu Sampiyonlar ligine tasidik sayemizde Sampiyonlar ligine gidiyorsunuz diye höykürmelerine,haram sampiyonluguna kim dur diyecek

Bence bu ülkede kanun degismeli hata yapanlar canimizi yakanlar sadece ufak cezalarla bu olaylari kapatmamali

Sayemizde sampiyonlar ligine gidiyorsunuz diyenlerin kafa tasinin içinde zerre kadar beyin olmayan insanlardir cafer abi afkursun o itler..

mr.fa
Özür Sampiyonlugu geri getirir mi? Her kim bizi bu sampiyonluktan ettiyse Allah belasini versin...

CAFER ÖZER
25.05.2005, 08:56

Sayemizde sampiyonlar ligine gidiyorsunuz diyenlerin kafa tasinin içinde zerre kadar beyin olmayan insanlardir cafer abi afkursun o itler..

Baris zaten hakettikleri cevaplari benden aliyorlar merak etme geçen öyle diyenlerin laflari agzina geri tiktim.Siz önce gasp ettiginiz haram puni verin 3 puan sizden silin 3 puan bize ekleyin biz sampiyonuz,Asil biz sizi sampiyon yaptik GS i yendik TRABZONDAKI MAÇTA da yenildik size biz ikramda bulunduk sizden gelecek hayir Gelmez olsun.Yok GS a yattiniz vs vs gibi laflara bende siz NIYE YUNAN TAKIMA yattiniz 4-1 yenildiniz niye avrupada tüm takimlara yatiyorsunuz dedimmi hepsi kaçacak delik ariyorlar.

zafercalikoglu
25.05.2005, 08:57

aynen katiliyorum

Sevgi
25.05.2005, 09:12
özür bu kadar insanin hakkini emegini geri veriyor mu ?bu sadece sus payi bize bakiz biz sizi hakli gördük hatalar var iste ama düzelecek...... eee bizim uçup giden sampiyonluk ne olacak bu özür onu geri getiriyor mu ? cem papila ve yandaslari kaç maç daha yönetecek ? yönettikleri her fb maçindan sonra birileri çikip özür dileneklemi yetinecek ? vs vs vs Öyle özürle falan hiçbir sey düzelecek seyler degil bunlar.Yönetimin artik sesini daha gür çikarmasi lazim.

Akin-61
25.05.2005, 09:37
Adamlar bizle kafa yapiuyor yemin ediyorum ne özürü yaa... Fb sampiyon oldu formalite olsun diye yazid yazi yolladi hemin ediyorum karaya aldilar bizi..

metehan
25.05.2005, 09:41
Federasyonun cevabi tam da kendilerine yakisan cinsten olmus.

mahir_kuzey
25.05.2005, 09:44
Bu is bi özür mektubuyla kapatilacak bi is degil. Bence ortadaki problem hukuki ve bize hukuk yollari açik hala. Bu mektup itiraftir. Delildir... Edited by: mahir_kuzey

zinos_zon
25.05.2005, 10:11
alsinlar özürlerini, derip derleyip...münasip bir yerlerine sokusturuversinler...

biz aliklar topluluguyuz ya; bir özürümsü ile yetinecegiz..hade ordan haysiyetsiz kuklalar! ben bu özrü reddediyorum.

TSunami
25.05.2005, 10:15
bu hafta bizde ettigimiz küfürler için bir özür pankarti asalim olimpiyattasmileys/smiley36.gifsmileys/smiley4.gif

baris_aykan
25.05.2005, 10:31
ULAN BU KADAR INSANIN HAKKINI CALDINIZ BIZIM BEDDUAMIZ SIZIN BELINIZI DOGRULTURMU BE

$FIRTINA61$
25.05.2005, 10:45
desek simdi fener gelin lan erkeksenis maci birdaha oynacagiz gelmezlerki korkak tavuklar

Badaloğlu
25.05.2005, 10:50
Bu açiklamalari Fener'in sampiyonlugunu garantiledikten sonra yapmalari garip!...

Simdi bizim yöneticilerde tamam kardesim bir daha olmasinmi diyecek?o kadar insani sokaga döktüler,bu isi sonuna kadar hukuki olarak devam ettrmeden yanayim.Devrilecekse federasyonda devrilsin.Bu saatten sonra geri vites olmaz...

Ferşat Balcı
25.05.2005, 11:51
Evet bu açiklamanin sezon sonunda yapilmasi yani fenerin sampiyonlugunu belirlemesinden sonra yapilmasi çok kurnazca. adamalar sustu sustu simdi açiklama yaptilar. Eger bu açiklama zamaninda yapilsaydi onlarda biliyorlardi ki fenerin sampiyonluguna gölge düsecekti.

Simdi yaptiklari hem Trabzonspor camisinin gönlünü almak hemde fenerin sampiyonlugunun normal oldugunu dile getirmektir.

Bu açiklama Trabzonspor camiasi tarafinda çok iyi incelenmelidir.çünkü bu açiklama Trabzonsporundavasinda hakliliginin kesin kanitidir. Onlarda bi sekilde Trabzonspora yapilan haksizligin farkindalar.

Mayls
25.05.2005, 11:56
özür dileyince hersey bitiyormu?

halil ibo
25.05.2005, 11:59
ÖZÜR DILEMESI GEREKEN DEYYUSU EKBER CEM PAPILA SEREFSIZI,NAMUSSUZU,ALÇAGI CAMIAMIZDAN ÖZÜR DILEMEMISTIR.YÖNETICILERIMIZDEN O KÖPEKTEN ÖZÜR DILETMELERINI BEKLERDIM.HER NE KADAR INSAN OLMASADA''ÖZÜR DILEMEK INSANI BIR ÖZELLIKTIR.''ÖZÜR BORCU DEVAM ETMEKTEDIR.

BU ISIN SONU GETIRILMELI.BU KUKLA FEDERASYON MUTLAKA GÖNDERILMELIDIR.EN AZINDAN BUNU YAPSIN YÖNETICI BÜYÜKLERIMIZ.LÜTFEN!...

dinceraydogan
25.05.2005, 13:26
BANA 2012 YILINDA YAPILACAK OLAN AVRUPA SAMPIYONASINDAN TRABZONUN ADI NEDEN ÇIKARILDI BUNUN CEVABINI VERSINLER ÖZÜR DILEYECEKLERINE

yattara11
25.05.2005, 13:37
bu dünyadaki 'ÖZÜR'ün hiç bir anlami yok...

ben öteki tarafta özür dileyecekleri günü hevesle bekliyorum...

sundan emin olun ki; ben asla affetmeyecegim... siz de affetmeyin...

Emir BAYRAK
25.05.2005, 13:38
Anlamadigim federasyon diyoki hatalarin farkindayiz ama cem pailla serefsizi katildigi telegol programinda yaptiklarinin hepsinin dogru oldugunu savundu bu ne demek? Bu kadar çeliski neden?

Ayrica 2012 yilinda yapilacak olan Avrupa Sampiyonasindan Trabzonun çikarilmasini prostesto mail olarak federasyona bildirebiliriz?

Emir BAYRAK
25.05.2005, 13:41
bu dünyadaki 'ÖZÜR'ün hiç bir anlami yok...

ben öteki tarafta özür dileyecekleri günü hevesle bekliyorum...

sundan emin olun ki; ben asla affetmeyecegim... siz de affetmeyin...

Affetmek Allaha Mahsusturrr..."Alin terinin hakkini yemek" Cezalarini cekecekler...

Utku061
25.05.2005, 13:44
Hakemler hatali maç yönetti diyorlar! Yahu daha geçen hafta Fb maçinin yan hakemlerinden biri olna Adil Sinem'e maç verdiler...Madem cezasiz kalmayacakti 2 hafta mi ceza çektiler..

Salih61
25.05.2005, 13:50
Klasik bir cevap yollanmis...Bence hic de tatmin edici degil...

Saygilarimla...

KONT
25.05.2005, 13:52
hep ezilenlerin sesi olduk. arkadaslar sakin rehavete kapilmayin. bizim elimizden sampiyonluk alindi. protestomuz asla susmasin sampiyonlar ligi taraftarimizin tesellisi olmasin cumartesi gunu olimpiyat sdatinda protestomuz devam etsin. fenerbahcebizim sayemizde cl gittimizi soyluyorlar sampiyonluklarinin uzerinde cem papila gercegi vardir bunu unutmasinlar vede unuturmayacagiz protestomuz asla bitmesin galatasaylilar cl trabzon gidiyor hani sustular tff protesto ediyorlardi birden sustular kimselere pirim vermeyin arkadaslar bu busenede devam etsin gelecek sezonda. cl bizim teselimiz degil hakkimizdi sampiyonluk en buyuk hakkimizdi cem papila golgesi fenerbahcelilerin uzerinde hep duracakdir bunu her zaman vede her zaman unuturmayacagiz vede unutmayacagiz.

hakantpl
26.05.2005, 00:37
Ee Sonuç ne Oldu Fener Sampiyon oldu. Sampiyonlugu Fenere Verdiler. Istedigin Kadar Özür dile neyi degistirecek ki ?

ftunsal
26.05.2005, 01:28
ÖZÜR DILEMEK NEYI KURTARIYOR.HERKES HATASININ CEZASINI CEKSIN.
CEM PAPAZINA UEFA MILLI MAÇ GÖREVI VERMIS.
FORMSUZ DEYIP GÖNDERME,
CEZALIDIR DE,
BITAKIMIN GELECEGI ILE OYNADI DE,
SAMPIYONU BELIRLEDI DE
VE BU GÖREVLENDIRILMENIN BASKASINA VERILMESI UYGUNDUR DEKI BU ADAMDA BU ISI BIRAKMASI GEREKTIGINI ANLASIN</font>

JuaN_JuaN
26.05.2005, 01:36
biz sampiyonlugu kaybettik özür daha yeni geldi? nasil is bu. hep özür dilenecek zaman geçti. bence icraat vakti.

federasyoncempapilayi alip karsilarina konusmalari lazim. senin aziz den aldigin para sana kalan ömründe yeter. hakemlik yapmana gerek yok .diyip türk futboluyla iliskisini kesmesi lazim cem papilanin ! ama nerde bizde öylde adam gibi federasyon? kimse bu özürü kabul etmez! cem papilanin allah belasini versin! ötesi yok!smileys/smiley7.gif

My
26.05.2005, 02:01

Baris zaten hakettikleri cevaplari benden aliyorlar merak etme geçen öyle diyenlerin laflari agzina geri tiktim.Siz önce gasp ettiginiz haram puni verin 3 puan sizden silin 3 puan bize ekleyin biz sampiyonuz,Asil biz sizi sampiyon yaptik GS i yendik TRABZONDAKI MAÇTA da yenildik size biz ikramda bulunduk sizden gelecek hayir Gelmez olsun.Yok GS a yattiniz vs vs gibi laflara bende siz NIYE YUNAN TAKIMA yattiniz 4-1 yenildiniz niye avrupada tüm takimlara yatiyorsunuz dedimmi hepsi kaçacak delik ariyorlar.

Dün gündüz Murat ÖZAYDINLI bizim firmaya gelmis. Valla bizim Trabzon'lular beni aramislar, hatta febelilerde demis burada bi Trabzon'lu var Allah'tan burda yok diye, kendisine smileys/smiley4.gifBizimkilere demiski biz Trabzonspor'un naklen yayin gelirlerini savunduk yine biz kötü olduk, sampiyonlar ligine gitmesini saaladik yine kötü olduk! Bana bugün febeliler söyledi. Kendilerine söylediim ; evet, febe sayesinde 2. olduk. febe ve papila sayesinde. O maçi bizden alip sizlere vermeseydi biz sampiyonduk. Siz belki 2. belkide 3.ydünüz. Eer Murat ÖZAYDINLI'yi görseydim aynisini kendisine söyliicektim ama ahh iste.

Bu özür tamamen göz boyama. Çünkü yakinda mali kongre var ve malumunuz bizim maksadimiz mali kongreyi genel kongreye çevirmek! Farkindaysaniz ''Federasyonumuza ve hakem camiamiza desteginizi bekliyoruz. Bu yapilirsa hatalarin üzerine çok daha rahat gidilir, en aza indirilir. Bundan sonra bariz büyük hatalarin olmasinin önüne geçebilmek için yogun çaba harcayacagiz'' diyor. Maksat kendilerine karsi olusacak muhalifetibertaraf etmek,bizi kendi yanlarina çekebilmek. Simdi yüzümüze güleceklerkongre sonrasindayine ayni köpekliklerini yapmaya devam edecekler.Yoksa bizden özür mözür dilemek, hatalarini kabullenmek gibi niyetlerinin olduunu hiçmi hiç sanmiyorum. Ii niyetli olsalar 2012 de ki sampiyonaya Trabzon'u da sokarlardi ha bu siirlar. 2012 sampiyonasi için yapilacak tesisler, yatirimlar Trabzon'un gelecei demek.Futbolun baskentini bunun disinda tutamazlar.Öyle basit bi özürle kapanacak bi mevzu diil bu. Kuru kuruya bi yazi göndereceklerine yapmalari gerekenleri yapsinlar.Edited by: Gölge Oyunu

sanatik
26.05.2005, 02:13
evet gölge oyunu bu özürü niye hemen yapmadilarda aradan 3 hafta geciyorlar ? 1.haziran özürü oldugu kesin.

Istedigin kadar özür dile. Bir sezon boyu trabzona yapdiklarinizin cezasini simdi cekeceksiniz.

Ayhan Yüksek
26.05.2005, 08:36
Bikere bizi fener ikinci yapmadi bunun altini çizelim, kendi için yendi geseyi çünkü garanti degildi sampiyonlugu, tersi olsaydi nasil yatardi görürdünüz bu yüzden evet bizi fener ikinci yapti sayesinde oldu falan demeyin arkadaslar.Sonra murat özaydinli denen lavuk sen kimsinde TRABZONUMU havuzda savunacaksin buna ihtiyaci yok TRABZONUMUN Biz zaten kendimizi ispatlamis ihtilal yapmis büyüklügümüzü tescillettirmis esit haklara sahip olmayi haketmisiz sen lütfetmiyosun yani bize ey lavuk.Federasyonun yaniti ukalalik ve terbiyesizlikten öte birsey degil utanmaz herifler özürmüs baslarina çalsinlar