PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2005-2006 Sezonundan ne bekliyoruz

Sayfa : [1] 2

CAFER ÖZER
24.05.2005, 22:53
Günahiyla sevabiyla lig bitti.elimizden kendi hatalarimizla Fedarsyon ve hakemlerle çalinan bir sampiyonluk var.su anda sampiyonluk kutlamalari yapmamiz gerekirken insallah Istabul maçinda kazaya ugramadan Sampiyonlar ligine gidecegiz.

Gelecek sezondan benim beklentilerim.

Eger bu kadaroya SIMEK gibi 2,3 tane takviye yaparsak kesinlikle Sampiyonlar ligi ön eleme maçlarini geçen Sampiyonlar liginde basarili olan ligde de rakipsiz sampiyon olacak bir Trabzonspor bekliyorum.

Eger bu kadroyu muhafaza edip 2,3 takviye yaparsak kesinlikle birakin önümüzdeki yili ben 5-6 yila damga vuracagimiza inaniyorum.

FB sampiyon oldu haksiz yere oldu.7 den 77 ye herkes FB nin Daumla basarisiz oldugunu söylüyor.hemde sampiyon takimin teknik adamina söylüyor ve FB 30 yildir 2.kez üst üste 2 sampiyonluk görmüs.FB nin defans diye bir seyi yok-kale sakat-Orta saha Sadece Aurello Sadece Forveti iyi olan ve gelecek sezona sorunlu baslayacak Bir rakip

GS zaten 100.yilinda bile borçtan transfer yapamamis Teknik direktörü yeni olacak bir takim ve Borçtan dolayi transfer yapamayacak-arif-ergün hasan hakan vs gibi isi bitmis adamlarla bize rakip olabilecegini zannetmiyorum.

BJK belki seneye bizi en çok zorlayack rakip olarak görünebilir ama onlarda yeni tarenferler yapacak toplama takim olacak ayrica RIZA nin kapasitesi sampiyonluga yetmez.

O halde Önümüz açik Sahsen benim gelecek sezondan umudum çok fazla Gelecek sezondan beklentilerimizi burda tartisalim

Edited by: CAFER52

baris_aykan
24.05.2005, 23:11
rizanin kapasitesi olayina katiliyorum tamamen smileys/smiley36.gifben bu kadrodaki cekirdek korunursa ve yonetim tamamen sampiyonluga inanirsa bu istamam

Mollasalihoğlu
24.05.2005, 23:17
4 direk katki yapacak oyuncuyla bu is biter !!!

Harun-61
24.05.2005, 23:37
Eger bu kadaroya SIMEK gibi 2,3 tane takviye yaparsak kesinlikle Sampiyonlar ligi ön eleme maçlarini geçen Sampiyonlar liginde basarili olan ligde de rakipsiz sampiyon olacak bir Trabzonspor bekliyorum.

Eger bu kadroyu muhafaza edip 2,3 takviye yaparsak kesinlikle birakin önümüzdeki yili ben 5-6 yila damga vuracagimiza inaniyorum.

------------------------------

smileys/smiley32.gif

61trabzonomer
24.05.2005, 23:52
SAMPIYONLUK.....1kale1defans1orta1forvet...

BDiler61
25.05.2005, 00:46
Tüm arkadaslarin görüslerine bende katiliyorum tane direk katki yapacak adam alirsak bizi kimse tutamaz.

yattara11
25.05.2005, 00:50
SAMPIYONLUK.....1kale1defans1orta1forvet...

2 orta sahada anlasalim... smileys/smiley2.gif

ftunsal
25.05.2005, 00:57
GESE S.L.OLAYI YATINCA ARADAN ÇIKTI.BU GIDISLEDE SENEYE UEFA YA GIDEBILME MÜCADELESI YAPAR.

BJK.YAVAS YAVAS BORÇ BATAGINA SÜRÜKLENIYOR.SENEYE IYI BASLANGIÇ YAPAMAZSA MUHALEFET AYAGA KALKAR DEMIRI BÜKERLER.ÖZELLIKLE UEFA BASARISIZLIGI RIZA YI DA YÖNETIMIDE GÖTÜRÜR.

FEBE 2-3 HAFTA DAHA OLSAYDI HAVLUYU ATIYORDU.ASSOLISTLERI IYIDE,ÇALGICILARI VE ORKESTRA SEFI ALLAH LIK.AVRUPALI TAKIMLARIN MALZEMECILERI TAKIM YAPSA FENER ONLARI BILE YENEMEZ.

BIZE GELINCE KADRO IYI. SEZON BOLU DEMORALIZE OLMADAN ,KIMSEDEN VE HIÇ BIR SEYDEN ETKILENMEDEN,MEDYANIN OLUMLU- OLUMSUZ DOLDURUSUNA GELMEDEN,3 TANE DE 11 E DIREK GIREBILECEK TAKVIYE ILE
22 YIL SONRA BU IS INSAALLAH

KESIN</font> OLUR.

İ.Öztel
25.05.2005, 06:51
Bence takimimiz su anda bile Süper ligdeki diger takimlarin cok üstünde bir takim ama bu Fenerasyonu yenmeye yetmiyor tabismileys/smiley4.gifbu Yüsden sirf fenerasyon yenecek , sampiyonlar liginde ve sampiyonlukta iddiali olacakbir takim olusturmak icinTransfer yapmaliyiz.Ayrica buna birde oynadigimiz futbolun kalitesini de eklemek istiyorum. Cünkü bu ligde kalitenin üstünde olabiliris ama S.L basarili olmak icin Kalitemiside artirmaliyis

saygilarimla

DJ Ofkopatsmileys/smiley4.gif

Hüseyin Çümen
25.05.2005, 07:34
seeye kesin sampiyonluk bekliorumm ama gerekli tranferlerin yapilacagini farzedrk tabi kaleci sol açik zurawski ve defans alinacak

sampiyonlarligindede eger önelemde çokgüçlü bi takim çikmassa çeyrek final bile olabilir bütün bunlar yapicagimizbikaç transfere bagli

shipbroker61
25.05.2005, 10:02
cafer abi bu konuyu simdiden actigin icin tesekkurler. valla ben yapilacak transferler, gonderilecek futbolcular vs vs olayina karismam onlar yonetimin ve teknik kadronun isi ama taraftar olarak sezon oncesinde bir araya gelinerek neler yapacagimizi neler edecegimizi istisare etmemiz gerekiyor diye dusunuyorum. yani mac organizasyonlari, genel organizasyonlar vs vs bunlarin hepsinini ana hatlarini programlanmasi ve mac arefesinde detaylarin halledilmesi lazim.

onun icin bmn olarak yeni yonetim organizasyonu ve bizlere cok is dusuyor diye dusunuyorum ben....

TSunami
25.05.2005, 10:08
tabiki artik sampiyonluk ve SL grupta ilk 3 te yer almak.
bunun için 4 yabanci ve 3-4 tane yerli transfer. ama kaliteli ve savasçi.
yönetime teknik kadroya ve topçulara güveniyoruz. bir de taraftar stadi doldurursa sonrasi gelir.
bir baska beklentim seneye maçlarimizin tv ve radyodan yayinlanmasi bunun için ne gerekiyorsa yapilmali. biz ne kadar iyi olursak olalim reklamimiz olmayinca - ki en büyük reklam bizim güzel futbolumuz, zaten bu yüzden yayinlamiyorlar- yeni neslin sempatisini kazanamayiz, yeni taraftar kazanamayiz, gelirleri arttiramayiz.

SiNo
25.05.2005, 10:11
SENEYE SAMPIYONUZ DEMIYORUM KESINLIKLE SAMPIYON OLACAGIZ DIYORUM ÇÜNKÜ EZIKLER PLANLAR YAPMAYA BASLAMISTIR SIMDIDEN AMA GÜÇLERI YETMEYECEK TRABZONSPOR BU SENE GERÇEK FUTBOL UNU OYNAYACAK

AKIS KESER GAZ KESMEZ

TRABZONSPOR

AFFETMEZEdited by: tigin

$FIRTINA61$
25.05.2005, 10:57
seneye bu ligimizdeolan sahtekarliklara ragmen tsmizi sampyion görüyorum böyle bir takima krsi sans lari yok üstünede her mevkiye bir transfer daha sampionlarliginde dagitiriz diyorum yeterkki alternativolsun fenere karsi pafida cikarsak olur dinlenir Atakimsmileys/smiley36.gif

avrupada bir seyler yabacagimiza inaniyorum

61-firtina
25.05.2005, 11:03
Valla adil serefli bir federasyon olursa TRABZONSPORUMUZ sampiyon olur ama bu seneki gibi olursa 2005 2006 sezonuda bu senenin bir kopyasi olur degisen bi sey olmaz yani bizim yapacagimiz iste takimimizin yensede yenilsede berabere kalsada arkasinda durmaktir

Badaloğlu
25.05.2005, 11:04
Önümüzdeki yil ne bekliyorum sorusuna sadece ''SAMPIYONLUK'' derim...Kimi alirsalar asinlar ya da almasinlar ama ''SAMPIYONLUK''kaçinilmaz olmalidir.2 yildir açirdigimiz bu sampiyonlugu önümüzdeki yil kazanmaliyiz.

Punisher-61
25.05.2005, 11:10
ben trabzonsporu Sampiyonlar Liginde basarili olmasini istiyorum

CÜNKÜ

Trabzonspor gelecek sezon Sampiyonlar Liginde basarili olursa buda Avrupanin ilgisinide cekecek ve türkiyede sadece bizansin olmadigini görecekler...ondan sonra Fenerasyon istedigi gibi maclari satamayacak cünkü AVRUPA BIZI IZLIYOR DIYE

tigin
25.05.2005, 11:39
en önemli beklenti ve hedef sampiyonluk olmali.eger sampiyon olursak kurumsal projeler büyük bir hizla tamamlanir buda avrupada basariyi zaten getirir.

Mayls
25.05.2005, 11:39
3 kupayi bekliyorum Trabzonspor'umdan (Lig, Federasyon Kupasi, Sampiyonlar Ligi)smileys/smiley2.gif

halil ibo
25.05.2005, 11:41
GEÇEN SEZONLARDAN FARKLI OLARAK TRANSFER ÇALISMALARI ERKEN BASLADI.INSALLAH SONUÇTA ALIRSAK,SEZON BASI KAMPINDA YENI TRANSFER BEKLEMEYIZ.YENI KATILANLARIN UYUM SORUNU VS.KISA SÜREDE HALLEDILIR.

BIRÇOK SAHA IÇI VE DISIOLUMSUZLUGA RAGMEN TAKIMIMIZOYUN DISIPLININDEN KOPMUYOR.POZITIF FUTBOL OYNAMA GAYRETI IÇINDE (SENOL HOCAMIZIN BÜYÜK MOTIVASYONU ILE),BU AYNEN DEVAM EDECEKTIR.YENI SEZONDA BUNA MUTLAKA TRIBÜN DESTEGI EKLENMELI TIYATRO SEYIRCISI DEGIL GERÇEK TARAFTAR KIMLIGIYLE 90 DAKIKASUSMAKSIZINTAKIMIMIZ DES.TEK.LEN.ME.LI.BÖYLECE IÇ SAHADA PUAN KAYIPLARIMIZ MINIMUMA INDIRILMELI.(KALBIMDEN GEÇEN SIFIR KAYIP)

YÖNETIM MASADA GÜÇLÜ OLMALI.ESKI-YENI MILLETVEKILLERI,ESKI YÖNETICILER,ESKI FUTBOLCULAR,TRABZON KÖKENLI T.DIREKTÖRLER HER YERDE BOY GÖSTERMELI,KULIS YAPMALI.IKI SENEDIR YAPILAN HATALARDAN DERS ÇIKARILMALI.HATALAR TEKERRÜR ETMEMELI (YÖNETIM,TEKNIK HEYET,FUTBOLCULAR OLARAK)

NIHAYETINDE BEKLENEN SAMPIYONLUK GELECEKTIR.2 SENEDIR PALAVRAYLA DEGIL,OYNADIGI FUTBOLLA 2.OLAN,ÖZELLIKLE BU SENE''CEM PAPILA DENEN SEREFSIZ MASA SEBEBIYLE''SAMPIYONLUGU ELINDEN ALINAN TRABZON'UMDAN ELBETTE SAMPIYONLUKTAN BASKA BIRSEY BEKLEYEMEYIZ.

GÖNÜLLERIN SAMPIYONLUGU ARTIK BU TARAFTARI KESMEMEKTEDIR.

tamersoz
25.05.2005, 11:54
2 senedir sampiyonlugu yokluyoz insallah seneye tabi millet sahaya karismazsa bu takim ara farkla sampiyon olur...

gerisiyalan
25.05.2005, 12:44
-seneye bu seneden dersler çikarmis profesyonel bir takim bekliyorum.
-Son 5 dakikalarda kalesinde degil gol, pozisyon bile görmeyen bir takim bekliyorum.
-Son 5 dakikalarda su-bu nedenle kirmizi kart görüp takimini yalniz birakmayan oyuncular bekliyorum.
-Frikikleri bilinçli ve etkili kullanan bir takim görmeyi bekliyorum.
-Taraftarinin destegiyle Trabzondaki büyük maçlarda pres yapip oyunu karsi tarafa yikan bir takim bekliyorum.
-5 as oyuncusu sakatlik, yorgunluk vs gibi sebeplerden oynamasa bile oyun sistemi tikir tikir isleyen bir takim bekliyorum.
-Bu sene elinden alinanlari seneye söke söke alacak bir takim bekliyorum, kisaca ayni inat ve hirsla oynayan, biraz daha profesyonel olabilen bir takim bekliyorum.

$FIRTINA61$
25.05.2005, 13:28
3 kupayi bekliyorum Trabzonspor'umdan (Lig, Federasyon Kupasi, Sampiyonlar Ligi)smileys/smiley2.gif

süper kupa lan dünya kupasini untdunsmileys/smiley2.gif

Emir BAYRAK
25.05.2005, 14:14
kupalari unutmayin smileys/smiley1.gifen buyuk hedef sampiyonluktur..artik alalim...

oflubektas
25.05.2005, 14:27
Hani bazi maçlar vardir skor ne olursa olsun rakibiniz sizi öyle bir hale getirir ki maçin basindan itibaren :''Ulan herifler bizimle kedinin fareyle oynadigi gibi oynuyo,resmen iskence çekiyoruz,maç bitse de bir an evvel gitsek'' der ve yenilmenize ragmen maçtan sonrarakibinizle tekrarmaç teklif etmeye cesaret edemeden ve soyunma odasindaagzinizi biçak açmadan gyinip evin yolunu tutarsiniz.

Iste ben de önümüzdeki sezon rakiplerini bu hale getiren bir futbol bekliyorum Trabzonsporumuz'dan

POYRAZ
25.05.2005, 15:52
Önümüzdeki sezondan sampiyonluk bekliyoruz.

mahir_kuzey
25.05.2005, 15:53
sampiyonlar ligi sampiyonlugu ve türkiye süper ligi sampiyonlugu bekliyorum önümüzdeki sezon...

yattara11
25.05.2005, 16:02
sampiyonlar ligi sampiyonlugu ve türkiye süper ligi sampiyonlugu bekliyorum önümüzdeki sezon...

benim aslinda herhangi bi kupa için özel beklentim yok (lig hariç) ama

Lig Sampiyonlugu

uefa kupasi- yari final

geronimo_61
25.05.2005, 16:40
akilli ve bilinçli düsünmeli çok fazla beklentiyle kimseyi strese sokmamali ayni zamanda rakiplerimizin düstügü durumlara da düsmemeliyiz gelecek sen lig sampiyonlugu ve sampiyonlar ligi grup maçlarinda ii skorlar gelecek için daha büyük hedeflere ilerlememizde etkili olacaktir. Trabzona ve Trabzonsporluya en iyisi layiktir.

Zafer Keskin
25.05.2005, 16:47
seneye sampiyonluk bekleyruz daaaaaaa ayrica türkiye kupasi.

Hünkar
25.05.2005, 17:09
sampiyonluk kupasindan gerisinin benim icin hicbir onemi yok hatta tercihime sunulsa sampiyonlar ligi kupasini bile elimin tersiyle iterim .

sanirim febe ezigi 30 yil aradan sonra iki yil üstüste sampiyon oldu bu da 75 e geliyo ve 76 da biz sampiyon olduk insallah tarih tekerrur eder de seneye biz sampiyon oluruz yoksa bu bekleyis beni goturur

SiNo
25.05.2005, 17:16
INSALLLAH YENI SEZON DA SAMPIYON OLURUZ BÜTÜN FUTBOLCULARDAN TEK BIR ISTEGIM VAR

TS SENI BIR KEZ SAMPIYON GÖREYIM

Ycandan
25.05.2005, 17:53
BENIM EN BÜYÜK HAYALIM TRABZONSPORUMU ÖNCE SAMPIYON GÖRMEKSONRA SAMPIYONLAR LIGINDE GÖRMEK.

BU SENE IKI HAYALIMIDE GERÇEKLESTIRMELERINI BEKLIYORUM.

ozgur
25.05.2005, 18:46
Ali Sen denen p.... bir laf etmisti 96da fenerden yedigi darbeyle Trabzonspor en az 10 yil kendine gelemez diye. Isin ilginci gelecek sene bu 10 yil doluyor ve bizim takim giderek rayina oturuyor. Sanirim seneye ali sen ve onun diliyle fenerbahce zamiasi bizden agir bir tekme yiyecek. Yeterki son macakadar sabredilsin. Iste bu sezon son mac bile kritik bir oyun. Taraftar, yonetim ve futbolculari birbirlerine kaynastiracak organizasyonlar daha fazla olmaliki herkesin beklentileri akilci bir sekilde tartisilip insanlar birbirlerine daha ilimli yaklassin. Ornegin bir gun kaptan BMN'de Trabzon taraftariyla canli sohbetde bulusabilir, oburgun basin sozcusu Ibrahim Sahin, baska bir gun teknik direktor hatta bir gun baskan. Mesela sohbete katilan taraftarlara cekilisle forma vs urunler dagitilabilir. Boyle bir iletisim kurulursa her maglubiyet sonrasi gelen tepkilerde yumusayacak ve daha yapici hale gelecektir.

Ferşat Balcı
25.05.2005, 19:03
gelecek sezon ben müthis bir trabzonspor bekliyorum, Çünkü;

- iki senedir çok iyi bir çikis yakalamis ve son iki sezonu da ikincilikle bitirmis türlü oyunlarla sampiyonlugu elinden alinmis bir takimin olmasi.

- ve bu çikis süreci içinde çok iyi, çok genç bir kadroyla takimin iskeleti olusturulmus bir takimin olmasi.

- hemen hemen her mevkide türkiyenin en iyi yerli oyuncularinasahip bir takimin olmasi.

-ve bu takima çok dahakatki saglayacagi düsünülenen az 2-3 tane yabanci oyuncularin katilacak olmasi

-Son zamanlarda hem avni akerde, hem istanbulda bütünlesmis takimina daha da inanmaya baslayan taraftar kitlelerinin artmis olmasi

-Kurumsallasma çalismalari neticesinde sirketlesen bir Trabzonspor A.S nin ekonomik yönden takima yapacagi katkinin artmasi.

- Artik borçsuz bir trabzonsporun olmasi ve giderek ekonomik yönden güçlenmesi

bütün bu etkenler birlestigi zaman sadece gelecek sezon degil son 10 yila damgasini vuracak bir TRABZON SPOR FIRTINASI estirecek...

Edited by: FERSAT

Emrah Ayar
25.05.2005, 19:37
2005-2006 sezonu Trabzonspor Sampi...

tsmaniac
25.05.2005, 19:59
SAMPIYONLUK VE EN AZINDAN SAMP. LIGI

mr.fa
25.05.2005, 20:34
ONURLU MÜCADELEMIZIN DEVAMINI

bekliyorum.

Ozan
25.05.2005, 20:53
tabiki sampiyonluk ve avrupada önemli basarilar !!! smileys/smiley2.gif

Mayls
25.05.2005, 21:30

süper kupa lan dünya kupasini untdunsmileys/smiley2.gif

özür,

5 Kupayi istiyorum

(daha unuttugum Kupa varsa hatilatinsmileys/smiley2.gif)

Nytre
25.05.2005, 23:22
SAMPIYON OLMASAK OLUR AMA AVRUPAYI SALLIYALIM YETER BENIM IÇIN!..

ÇÜNKÜ TÜRKIYEDE ONURLU MÜCADELEMIZI ENGILLIYORLAR

ADALETLI LIGLERDE VE KUPALARDA DAHA BASARILI OLACAGIMIZA INANIYORUM..

mahir_kuzey
26.05.2005, 01:24
. Taraftar, yonetim ve futbolculari birbirlerine kaynastiracak organizasyonlar daha fazla olmaliki herkesin beklentileri akilci bir sekilde tartisilip insanlar birbirlerine daha ilimli yaklassin. Ornegin bir gun kaptan BMN'de Trabzon taraftariyla canli sohbetde bulusabilir, oburgun basin sozcusu Ibrahim Sahin, baska bir gun teknik direktor hatta bir gun baskan. Mesela sohbete katilan taraftarlara cekilisle forma vs urunler dagitilabilir. Boyle bir iletisim kurulursa her maglubiyet sonrasi gelen tepkilerde yumusayacak ve daha yapici hale gelecektir.

Bu çok iyi bir fikir bencede. Yönetimin dikkatine.

Bugün SL finali sonrasi kupa törenini izlerken kendi kendime sordum biz burda olamazmiydik diye. Çok zor belki ama imkansiz degil. Takviye yapilmis ve inançli bir TRABZONSPOR bu liverpool uda bu milanida yener bence. Önce inanacagiz sonra hersey gelir pesine zaten. BEN SAMPIYONLAR LIGI SAMPIYONLUGUNA SONUNA KADAR INANIYORUM. En azindan bizim süperrrr ligden daha adil yürüyor isler.

jackal61
26.05.2005, 01:50
bence önümüzdeki sezon en az 5-6 takviye yapilmali ve mevcut kadro korunmali...eger ligde ve avrupada basarili olmak istiyorsak..

CAFER ÖZER
26.05.2005, 08:54
SAMPIYON olalim,Sampiyonlar ligine katilip bir üst tura çikalim yada grupta Uefa dan devam edecek kadar basarili olalim Türkiye kupasi da bizansin 3 sövalyesine kalsin diyecegim ama kalamsin Anadoludan bir taki alsin Mesala SIVAS,Kayseri,Rize vs

61trabzonomer
26.05.2005, 12:35
SAMPIYON OLMASAK OLUR AMA AVRUPAYI SALLIYALIM YETER BENIM IÇIN!..

ÇÜNKÜ TÜRKIYEDE ONURLU MÜCADELEMIZI ENGILLIYORLAR

ADALETLI LIGLERDE VE KUPALARDA DAHA BASARILI OLACAGIMIZA INANIYORUM..

her yeerde basarili olacaz allahin izniyle..

Sacit
26.05.2005, 12:45
nasil sampiyon olmasak da olur kesin sampiyonluk ve avrp. basarili olmak

antagonist
28.05.2005, 15:48
Hasretle bekledigimiz,benim gibi bazilarinin ömürlerinde görmedigi SAMPIYONLUK

zanoylu
28.05.2005, 16:26
Takim bu kapasite ile bile febe yi katlardi ama müsade edilmedi 2 takviye olsun krali bu takimi tutamaz.Seneye karga bejeke ile çekisiriz ama onuda sisiririz

Mecelle
28.05.2005, 16:36
Seneye ilk önce kendine güvenen bir takim bekliyorum! Simo örnek alinsin yeter.

Seneye frikikleri iyi kullanabilen bir oyuncu bekliyorum

Seneye olur olmaz goller yiyip takimin motivasyonu bozmayan bir kaleci bekliyorum

Seneye her macta stadi tiklim tiklim dolduran bir taraftar bekliyorum

Seneye Simo gibi bir oyuncunun yerini bir baska Simo, Fatihin yerini
bir baska Fatih, Gökdenizin yerini bir baska Gökdeniz, Hüseyinin yerini
bir baska Hüseyin vs doldurabilecek bir baska oyuncu bekliyorum

Seneye daha disiplinli, ve daha yirtici bir oyun bekliyorum ...

... bunun sonucunda ne olur orasini Allah bilir ...

Can basten
28.05.2005, 17:14
Trabzonspor aslinda bu sene de sampiyonlugu haketmisti, ancak bazi ayak oyunlari ve bir de ilk yarida kendi sahasinda iki derbiyi vermesi yüzünden kaybetti...

Bildiginiz gibi trabzonsporun sampiyon olmasi için normal sartlarda üç istanbul geyiginin en üstte bitireninden 10 puan civari daha fazla toplamasi lazimdir. Çünkübu fark, hakem, federsayon, medya triosunun çalismalariyla bir iki puana kadar iner. Bizim bu farka ulasmamiz gereklidir. Zaten Senol hoca da "seneye hakemleri de yenecegiz" derken bunu demek istemisti.

Seneye zatenkaliteli olan kadromuzu daha da güçlendiriirdsek senol günes gibi trabzonspordan yetismis yani trabzonsporunbüyüklügünü bilen vizyon sahibi bir hocailebiz bu isi yapariz.

SAMPIYON TRABZONSPOR

Can basten
28.05.2005, 17:24
Haa unutmadan sunu da ekleyelim ki, bazi hiyarlarin "Trabzon sampiyon olamaz", "Istanbul 15 milyonluk sehir, basedilemez", "Trabzon gönüllerin sampiyonu olsun""Futbol para isi, kim paraliysa o sampiyon olur" yolundaki derin sosyo-ekonomik analizleri(!) Trabzonspor taraftartlarininumudunu kirmak ve sistemle uyumlu hale getirmek içindir.smileys/smiley7.gifBu türlü ayak oyunlariyla, yarimakillarica, güya Trabzonsporluya bu isi biraktiracaklar

Bu oyunlara dikkat edelim ve bizler kesinlikle böyle saçmaliklara itibar etmesek de arkadaslarimizi da bu yönde uyaralim. Zira 20-30 seneden sonra sampiyonluga ulasan sayisiz takim var. Trabzonspor da futbol kültürü ve potansiyeliyle bunu basaracak güçtedir.

YASASINBÜYÜK TRABZONSPOR EFSANESI!..

CaMoKa
28.05.2005, 17:50
Iyi transferlerle sapiyonluk bekliyoruz

andrei07
28.05.2005, 17:51
HIÇBIRSEY BEKLEMIYORUM!! BEKLENTISIZ SEVMEYE DEVAM EDECEGIM !! YETERKI ONURSUZ OLMASIN ASK.....

Önder28
28.05.2005, 18:08
Hele su istanbul maçi bitsin bir iki kelam da ben edecegim...

ama ne olursa olsun INADINA TRABZON INADINA !

zanoylu
28.05.2005, 18:09
Seneye bu takim ses getirir. Saglam 2 takviye sart önce sampiyonluk

delihamsi
28.05.2005, 18:11
Seneye sampiyonluk bekliyoruz ama onurlu bir sampiyonluk.Gerçi bunu burada söylemem ayiptir çünkü Trabzonspor asla serefsizlikle maç kazanmakz.Bunu Istanbul takimlari için söylemek gerekir.Çünkü iki kez ligi ikinci bitirdik(ikincisini de bitirecez insallah).Artik bu basarilari bir sampiyonlukla süslemenin zamani geldi.Bu kadroyu tutup bir kaç tande de iyi transfer yaptik mi seneye kesin sampiyonuz.Bizi hakemler de tutamayacak.

Ama isterse de sampiyon olmasin Trabzon'um.Isterse küme düssün ama biz hep onun yaninda olacagiz.Bu is seneye sampiyonlukla sonlanir da bu hasret biter insallah...

Akin-61
28.05.2005, 18:28
1-TÜRKIYE KUPASI
2-SAMPIYONLUK
3-SAMPIYONLAR LIGI KUPASI
4-SPER KUPA

unuttugum bir kupa varmi ?

Mayls
28.05.2005, 18:35
Cincon'lular "sanki siz SLde cok bisey yapacaksiniz" diyo bana

onlar yüzünü utanctan kipkirmizi göreyim yeter...

Utku061
28.05.2005, 20:01
Artik yeter 22 yil olacak seneye ne olursa olsun SAMPIYONLUK

$FIRTINA61$
28.05.2005, 21:36
cinconlular görecek nabacagimzi futbole bile salandiracagiz

$FIRTINA61$
30.05.2005, 12:14
<TABLE =ts cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=3 width=150 align=right>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=0 width=10 align=center bgColor=#000000>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#ffffff>http://www.ajansspor.com/resim/bjk_ts2005_001.jpg</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>
<DIV =lineStory align=left>Lig 6 Agustos'ta baslayacak!</DIV>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></TABLE>Dev bir sezonun ardindan, Türkiye Futbol Federasyonu 2005-2006 sezonu planlamasini da yapti.. Gelecek sezon Süper Lig 5 Agustos'ta start alacak ve 14 Mayis'ta son bulacak..</TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=5 width="100%">
<T>
<TR>
<TD width="50%">
< = src="http://reklam.ajansspor.com/abm.aspx?z=35">

<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=0 width="100%" bgColor=#999999>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD bgColor=#eeeeee>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=2 width="100%">
<T>
<TR>
<TD>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
<T>
<TR>
<TD width=13>http://www.ajansspor.com/futbol/gundemdekiler/kose.gif</TD>
<TD>CANLI SONUÇLAR (http://reklam.ajansspor.com/abmc.aspx?b=96&amp;z=35)</TD></TR>
<TR>
<TD =normal10siyah colSpan=2>40 ülkeden tüm skorlar dakikasi dakikasina, "Ajansspor Tribünde" (http://reklam.ajansspor.com/abmc.aspx?b=96&amp;z=35). </TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD width=45>http://www.ajansspor.com/gundemdekiler/top.gif (http://reklam.ajansspor.com/abmc.aspx?b=96&amp;z=35)</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD width="50%">
< = src="http://reklam.ajansspor.com/abm.aspx?z=36">

<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=0 width="100%" bgColor=#999999>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD bgColor=#eeeeee>
<T>
<TR>
<TD>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
<T>
<TR>
<TD width=13>http://www.ajansspor.com/futbol/gundemdekiler/kose.gif</TD>
<TD>IDDAA BÜLTENI (http://reklam.ajansspor.com/abmc.aspx?b=79&amp;z=36)</TD></TR>
<TR>
<TD =normal10siyah colSpan=2>Iddaa oyunun maç programinini görmek istiyorsaniz tiklayiniz (http://reklam.ajansspor.com/abmc.aspx?b=79&amp;z=36). </TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD width=45>http://www.ajansspor.com/images/iddaabulteni.gif (http://reklam.ajansspor.com/abmc.aspx?b=79&amp;z=36)</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TD>Futbolda 2005-2006 sezonu, 5-6-7 Agustos tarihlerinde yapilacak karsilasmalarla baslayacak. Birinci Süper Futbol Ligi'nde ilk yari 18 Aralik Pazar günü tamamlanacak.

Futbol Federasyonu tarafindan yapilan planlamada, ligin ikinci devresi ise 20 Ocak 2006 tarihinde baslayacak ve 2006 Dünya Kupasi finallerine gitme olasiligi göz önünde bulundurularak sezon 14 Mayis 2006 tarihinde sona erecek. </TD></TR></T></TABLE>

mini FaNaTiK
30.05.2005, 13:58
SON 2 YIL ALINAN 2.LIKLERDEN SONRA BU TAKIMA GECIKMELIDE OLSA BIr SAMPIYONLUGU YAKISTIRIYORUM VE KESINLIKLE ALACAGINA INANIYORUM...AYRICA GEÇEN SEZON SANSSIZ KAYBETTIGIMIZ TÜRKIYE KUPASININDA BU YIL TEKRAR GERÇEK SAHIBINE DÖNMESINI BEKLIYORUM...

AVRUPADA ISE INGILIZLERIN,ITALYANLARIN,ISPANYOLLARIN BILINÇ ALTINDA BULUNAN(FAKAT UZUN SÜREDIR BIR KAÇ MAÇ HARICI D.KIEV,S.RIGA v.s..HATIRLATAMADIGIMIZ) TRABZONSPOR KELIMESINI BASARIYLA HATIRLANMASINI BEKLIYORUM..BU ILK OLARAK SAMPIYONLAR LIGINE KALMAYLA OLUR VE GRUPTA ILK 3...(BEN EZIKBAHÇELILER GIBI ILK SEZONUMDA ÖNCE FINAL SONRA KUPA BEKLEMIYORUM)..

TARAFTARINDA TRABZONSPOR INANCINI AYNEN BU SENENIN(ÖZELLIKLE SON 6-7 MAÇINDAKI GIBI)KAYBETMEYIP SONUNA KADAR SÜRDÜRÜP TAKIMINI DESTEKLEMESINI ISTIYORUM..

SON BIR ISTEGIMDE YÖNETIMDEN:LÜTFEN BU YIL YAPILDIGI GIBI(MIROSLAW SZYMKOWIAK)1 KALECI 1 STOPER 1 SANTRAFOR 1 ORTA SAHA ALINMASINI,KULÜBE BORSAYA AÇILMADA OLDUGU GIBI UZUN SÜRELI YATIRIMLAR YAPILMASINI ISTIYORUM..

SENOL'A TRABZONUM SENOL'A..

Nytre
30.05.2005, 21:34
arkadaslarim trrabzonspor son iki yilda 2tane 2.lik elde etmistir ve sampionluklari ucuza kaybetmistir ya da masabasi oyunlara kaybetmistir..

ancak trabzonsporumuzun simdi ölçüsü avrupa olmalidir ve bunun için mücadele etmemiz gerekior..

avrupada takim ne kadar basarili olursa benim için de o kadar basarilidir..

Nytre
30.05.2005, 21:38
sl ön eleme maçlari nezamn

#10 Fietra
30.05.2005, 22:33
Bu sezondan sampiyonluk türkiye kupasi sl'de 2.tur bekliyorum arti ne pahasina olursa olsun kazanabilen bir Trabzonspor

bordoomavii
30.05.2005, 22:41
beklediklerim;

1.lig sampiyonlugu

2.türkiye kupasi sampiyonlugu

3.sampiyonlar liginde en az çeyrek final

The Londoner
30.05.2005, 22:42
Aslinda gecmis iki sezonun ozeti Fener`e karsi evimizde kaybettigimiz maclar. Deplasmanda oynadigimiz maclarda dis faktorler (!) etkili oldu ama ic sahadaki yenilgilerin izahi yok! Iste o maclarin son 2 sezona etkisi:

2003-2004

F.Bahce: 76 Trabzonspor:72

Trabzonspor evindeki maci kazansaydi:

Trabzonspor:75 F.Bahce: 73

2004-2005

F.Bahce:80 Trabzonspor:77

Trabzonspor:80 F.Bahce:77

O halde 2005-2006 sezonunda yapmamiz gerekenilk sey Fener`e karsi evimizdeki maci kazanmak. Aksini dusunmek bile istemiyorum.

Cengiz Çubukcu
30.05.2005, 22:45
bu takimdan SAMPIYONLUK bekliyor bu kadar insan ..ve artik zamani gelmistir....

baris_aykan
31.05.2005, 01:29
beklediklerim;

1.lig sampiyonlugu

2.türkiye kupasi sampiyonlugu

3.sampiyonlar liginde en az çeyrek final

bu takim bunu yapacak gucte senol hocada olduktan sonra artik icim daha rahat

Hüseyin Çümen
31.05.2005, 11:37
ilk olarak 2 hafta içinde zurawski bir kaleci bir sol kanat bir de defans istiyorum direkkoynayacak oyuncular olcak bunlar

ondan sonra sampiyonlar liginde en az çeyrek final en önemlisi türkiye sampiyonlugu istiyorum ve febe takimini 2 maç ta da yenmek ozaman %100 sampiyonuz iste

#10 Fietra
31.05.2005, 12:06
Aslinda gecmis iki sezonun ozeti Fener`e karsi evimizde kaybettigimiz maclar. Deplasmanda oynadigimiz maclarda dis faktorler (!) etkili oldu ama ic sahadaki yenilgilerin izahi yok! Iste o maclarin son 2 sezona etkisi:

2003-2004

F.Bahce: 76 Trabzonspor:72

Trabzonspor:75 F.Bahce: 73

2004-2005

F.Bahce:80 Trabzonspor:77

Trabzonspor:80 F.Bahce:77

O halde 2005-2006 sezonunda yapmamiz gerekenilk sey Fener`e karsi evimizdeki maci kazanmak. Aksini dusunmek bile istemiyorum.

Evet çok ince bir noktaya temas ettin bu gözden kaçmasin.Muhalifinde dedigi gibi her sezon derbilerde hep berabere kalirsak ve 6 puan toplarsak sampiyon oluruzsmileys/smiley1.gif

The Londoner
31.05.2005, 12:38
1 sezon boyu Trabzonspor`u gormezden gelen Sinyor (!)bakin 2006 sezonu icin ne diyor:

Favorim Trabzon

* Trabzonspor, bu haliyle gelecek sezon ligde ve Avrupa'da nasil bir çizgi yakalar?

Trabzonspor ligde bence gelecek sezon daha sansli. Becerili, iyi bir santrfor, bir de kaleciye ihtiyaçlari var. Bu kadrosuyla da önümüzdeki sezon çok is yapar, basa oynar, ama bir maçin neticesini çevirecek kaleci ve Fatih'le iyi bir ikili olusturacak santrforla çok daha iyi seyler yaparlar. Iki beki, orta sahasi, hücumu iyi Trabzonspor'un. Türkiye'nin komple ve en iyi takimi. Seyirci de yalniz basarisi için Trabzon'u destekler, bir de beyanatlarinda ona buna satasmazlarsa, Trabzonspor'un önünde kimse duramaz. Lüzumsuz polemige, sinir harbine girmemeleri halinde, benim önümüzdeki sene sampiyonluktaki en büyük favorim.

Emorfo
31.05.2005, 12:54
S A M P I Y O N L U K bekliyorum ve Sampiyonlar Ligine' katilip basarili olan bir Trabzonspor görmek istiyorum.

Bunu yapacak gücümüz fazlasiyla var...

sametaydin
31.05.2005, 13:10
sampiyonlukve sampiyonlar liginde basari bekliyorum. buna da inaniyorum. bunun yanisira takimin maddi olarak istanbul takimlarina erismesini istiyorum iste o zaman bakaliö trabzonla nasil basedecekler.

Oruç
31.05.2005, 13:19
tabii ki sampiyonluk! önce bu olsun sonra digerlerine bakalim!

FATIH SULTAN TEKKE

$FIRTINA61$
31.05.2005, 20:10
buraya yaziyim sezonlailgili 27.temmuz da oynuyoruz ilk eleme macimizi

Beytullah
31.05.2005, 20:20
21 senedir göremedigim sampiyonlugu görmek istiyorum ...sampiyonlar ligi kupasini almasini isitiyorum.belki bazilariniz yok daha neler diyebilir ama bence bir kac transferlerle bu mümkün .önemli olan yildiz oyuncudeyilyüreginikoyup sampiyonlar ligi kupasini almaya inanmaktir.

inanmak basarmanin yarisidir..ve inanirsak bunu basaririz..

Oğuzhan Görkan
31.05.2005, 20:33
SAMPIYON TRABZON KAÇARI YOK BURAYA GETIRDIK BIR OLMAZ IKI OLMAZ ÜÇ.......................

SAMPIYON TS

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Barış BAKIRTAŞ
01.06.2005, 08:13
Baska bir arkadas yazdimi bilmiyorum ama önümüzdeki futbol yili 2005-2006 sezonu 1995-1996 yilindan tam 10 yil sonraya geliyor. Artik daha dikkatliyiz daha tecrübeliyiz. Tararftarimizda müthis bir kenetlenme gövde gösterisi var. Sampiyonlar ligi için tecrübeli bir teknik drektörümüz ve yönetimimiz var. Inaniyorumki hiç bir zaman 1995-1996 sezonunu unutmayan oyuncular (en azindan Trabzonlu olanlar) ve Senol hocamiz. Bu sene basarili olmamamiz için federasyon var önümüzde ama bizdeki bütünlük oludugu sürece federasyon bos gelir viz gelir..

Semih58
01.06.2005, 22:29
1)-Istikrar

2)-Tamamen dolu Trübünler,centilmen, maçin basindan sonuna kadar susmayan ve sahaya hiç bir sey atmayan Taraftar.

3)-Hiç bir sekilde küfretmeyen ve kavga etmeyen,Rakibi havaalanindan çiçeklerle karsilayan seyirci,sahada gollerle yolcu etmek.

4)-Sampiyonlar ligine katilmak.Puan veya puanlar almak.

5)-Sampiyonluk

6)-Türkiye Kupasi

7)-Bir çok çesit TS Clup ürünü.

Egemen
01.06.2005, 23:24
85 dogumluyum ve en son sampiyonlugumuz 83 84 sezonunda. her zaman kendimi suclu hissetmisimdir keske dogmasaydim da bu takim sampiyon olsaydi diye. ama seneye olacak gibi gözküyor eger su ezikler alex gibi bi kaç adam almazsa kesin sampiyonuz. 21 yildir bekliyoruz. bu sene son bulacak isallah. yalniz stad her maç full cekmeli yoksa yine puan kayiplari olur. özellikle ezikbahçe maçinda susmamamiz lazim...

Fatih Ersoy
02.06.2005, 00:03
Tabiki su ana kadar göremedigim Sampiyonlugu bekliyorum TRABZON SPOR umdan

KONT
02.06.2005, 13:52
iki takviye belki birde kaeci alirsak bu takim icin yeterli 10 tane futbolcu alip uyum sorunu yasayacagina iki tane iyi birfutbolcu alip daha yararli olur zaten takim oyurmus bu futbolcularin arasina ben bile girsem siritmam smileys/smiley36.gif

Faik Yılmaz
02.06.2005, 15:50
NE MI BEKLIYORUZ.BU SENEYI BILMEM AMA BI DAHAKI YIL

1-TABIKI SAMPIYONULUK

2-SAMPIYONLAR LIGINE ÖNCE KATILIM SONRA BASARI

3-TÜRKIYE KUPASI

4-MILLITAKIMA 7 FUTBOLCU

5-BASTA EZIKBAHÇE OLMAK ÜZERE DERBILERDE GALIBIYET

YA ÇOK SEYMI ISTIYORU.... smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

BUNLARDA BIZIZ

Harun
02.06.2005, 16:35
Son 3 yilda yakaladigimiz permormansa bakildigindaartik sampiyon olmanin tam zamani oldugunu düsünüyorum.Ben önce Türkiye ligi sonra Avrupa diyorum.

*Levent*
02.06.2005, 18:50
bu sene TRABZONSPOR'umuzu sampiyon görmek istiyorum,hatta sampiyonlar ligin iyi bir basarida bekliyorum,kapattigimiz sezonun en basarili takimi kim ne derse desin TRABZONSPOR du.Ama yinede adil bir lig olacagini düsünmüyorum.Fakat budefa TRABZONSPOR un en iyi cevabi sampiyonlukla vericegini düsünüyorum. HAYDI FIRTINAM GÖSTER KENDINI!!!!

hasannuhoglu
02.06.2005, 18:57
tek kelimeyle sampiyonluk tabiki.......

hasannuhoglu
02.06.2005, 19:06
EGEMEN KARDESIM BENDE AYNI SEN GIBIYIM..DAHA TRABZONUMUN SAMPIYONLUGUNU GÖRMEK NASIP OLMADI..EVET HARUN BU SENE BENCEDE SAMPIYONLUGUN TAM ZAMANI GELDI ARTIK..AVRUPADA SAMPIYONLARLIGINI GÖRECEGIMIZDEN HIC SÜPHEM YOK ACIKCASI

space
03.06.2005, 05:35
sampiyon olacagiz zaten bundan hic supheniz olmasin, baska seyler isteyin... meselasampiyonlar liginde ceyrek final, yari final, final , kupaaa gibi

*Levent*
03.06.2005, 19:27
zaten sampiyonlar liginden kupayi bekliyoruz.sampiyonlar ligi olmasa bile bir uefa kupasi neden olmasin??

Crazy_OfLu61_
03.06.2005, 19:55
Uçmaya gerek yok, benim önümüzdeki sezon takimdan beklentim sampiyonlar ligine katilarak gruptan çikmak daha öteye gidecegimizi sanmiyorum çünkü tecrübemiz yok.

Ayrica seneye sampiyonluk özlemine mutlaka ama mutlaka bir son vermeliyiz buda çok yakin gözüküyo tüm karadeniz tüm trabzonsporlular sampiyonluga kilitlenmis durumda inaniyorumki seneye sampiyon olursak bi kaç sene bunu birakmayiz.

Genede her seyin hayirlisi takimimiz için her zaman en iyisi olsun..

Burçak
03.06.2005, 20:47
tabiki sampiyonluk bekliyoruz.

meydanda sabaha kadar eglenmek istiyorum. mesaleleri pespese yakmak istiyorum.. sesim kesilene kadar bagirmak istiyorum.

Çagman
03.06.2005, 20:51
Ben SampiyonLuk Yasamadim Seneye 1 Porsiyon SampiyonLuk..

Ve SampiyonLar Liginde Çeyrek FinaL istiyorummmmm smileys/smiley32.gif

Burçak
03.06.2005, 20:55
bu ayak oyunlariyla sampiyonluklari kaçirmak dahada hirslandiriyo beni. ama gün gelecek ayak oyunlarida ise yaramayacak. 1 defa en kisa zamanda 1 defa sampiyon ollaim bakin ondan sonrasi nasil geliyo.bu dedigimi unutmayin. ondan sonra çok daha kolay olacak sampiyonluklarimiz. yeterki en kisa zamanda 1 defa olalim sampiyon. o baski üzerimizden kalksin bi ozaman bakin trabzonspora.

gultekinsurul
03.06.2005, 21:03
kardeslerim bu sene kesinlikle sampiyonluktan baska bir durum kabul edilemez yönetimimiz de bunun bilincinde artik ligi en üst seviyede bitimek gibi söylemlerin bir anlami yok. Taraftarimizda tüm Türkiyede sunu gördü ki Trabzon Spor özellikle soniki sezondur bu ligin en iyi futbolunu oynuyor.dolayisiyla sadece bizim taraftarin degil bütün Türkiyenin Trabzon dan beklentisi sampiyonluk. ama burada en önemli is biz taraftara düsüyor. Takimi her zaman her sartta ve bu güne kadar görülmemis bir cosku ile desteklemek ve onlara sahip çikmamiz gerekiyor. Takima küsmek kizmak yok her zaman önce kendimize kizalim küselim bu takim bizim her seyimiz sonuna kadar her zaman destek.

SAMPIYON TRABZON

Burçak
03.06.2005, 21:16
sana katiliyorum

61trabzonomer
03.06.2005, 21:33
zaten sampiyonlar liginden kupayi bekliyoruz.sampiyonlar ligi olmasa bile bir uefa kupasi neden olmasin?? uefa az sampiyonlar ligi anca..

Beytullah
03.06.2005, 21:41
sampiyonluk istiyorum yaa ulen ölmeden yasamak istiyorum bu duyguyu bu takimla ..allagim insallah bu sene sampiyon oluruz çünkü hakettik biz bunu

Muhalif
04.06.2005, 00:08
6 büyük maçta 6 beraberlik istiyorum.. baska da bir sey istemiyorum.. bu görüsümü küçümseyen olursa yine son 2 senenin bjk-gs-fb maç sonuçlarini beraberlik olarak hesaplasinlar ve lig siralamasini ona göre yapsinlar..

AtalaY_BuğrA
04.06.2005, 00:31
6 büyük maçta 6 beraberlik istiyorum.. baska da bir sey istemiyorum.. bu görüsümü küçümseyen olursa yine son 2 senenin bjk-gs-fb maç sonuçlarini beraberlik olarak hesaplasinlar ve lig siralamasini ona göre yapsinlar..

BEnim görüsüm de su içerideki maçlariPAf takimi ile dahi ciksan alacaksin disaridakileri deyenemezsen yenilmeyeceksin.smileys/smiley2.gif

#10 Fietra
04.06.2005, 00:33
Trabzonspor derbilerde Trabzonspor oldugunu yavas yavas anlamaya basladi Fenerbahçe maçinda yenildiysek de Trabzonspor gibi oynadik ve ezdik bu en azindan umut verici.

ftunsal
04.06.2005, 01:37
bu sezon 6 derbinin 2 sini aldik.ama maglup olduklarimizda da mahkum bir oyun sergilemedik.teslimiyetçi futbol oynamadik. bu ümit verici...

Berat
04.06.2005, 01:46
2005-2006 sezonunun bitiminde "Bu sene sampiyon olamadik belki ama en iyi futbolu biz oynadik.. Ilk 11'de oynayacak 2-3 iyi adam alirsak seneye kesin sampiyon oluruz" dememeyi bekliyorum...

emreaydin61
04.06.2005, 02:27
22 yillik özlem seneye bitecek..bunu kimse engelleyemeyecek..takimi bozmadan 3takviye bile yeter.. allahin izniyle seneye herkes trabzonu konusacak!!!!smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

gerisiyalan
07.06.2005, 20:10
Dakikalar ve Yenilen Goller asagidaki gibi :
0 0
5 2
10 1
15 1
20 3
25 3
30 0
35 0
40 0
45 0

50 0
55 0
60 2
65 2
70 2
75 2
80 3
85 3
90 4

mesela ilk 5 dakikalik periyotta 2 gol yemisiz gibi.

ilginç sonuçlar var, örnegin hiçbir maçta 30 ile 55. dakikalar arasinda gol yememisiz.

ilk devrelerde toplam 10 gol yerken, sadece 80. dakikadan sonra yedigimiz gol sayisi da 10.

özellikle maç sonlarinda çok gol yemisiz. Genelde galip duruma geçince savunma yapamiyoruz. Kupadan da son dakika golü ve penaltiyla elenmistik.

yeni sezonda oyunu hep 0-0mis gibi oynayan bir takim umit ediyorum.

CAFER ÖZER
08.06.2005, 08:49
Gelecek sezonda artik kadro sikintisindan Avucumuzun içine kadar gelmis sampiyonlar ligini kaçirmak istemiyorum.Elimize kadar gelmis sampiyonluk sansini Kadro yetersizliginden ve laubalilikten kaçirmak istemiyorum.Gelecek sezonda Serberst vurus oldumu topun basinda 5 kisi ben atacagim sen atacaksin tartismalarini görmek istemiyorum.Gelecek sezonda Futbolculara abilik yapmasi gerekenlerin saha içinde bazi oyunculari azarladigini görmek istemiyorum.Glecek sezonda Yattara seviliyor biz sevilmiyoruz PSIKOZUN dan Futbolcularin kurtulmasini istiyorum.

ZATEN BU DEDIKLERIMIZ OLDUMU BANKO SAMPIYONUZ

TSelif
08.06.2005, 09:09
SAMPIYONLUK KUPASI;

BIR SANA,

TEK SANA,

YAKISIR TRABZONSPOR'UMsmileys/smiley2.gif

Sevgi
08.06.2005, 10:29
Dis etmenler olmasaydi kesin sampiyon bizdik demek istemiyorum.Çesitli bahanelerin altina siginip bu sene olmadi ama seneye kesin biziz sampiyon demek istemiyorumsmileys/smiley5.gifAtay Aktup dan transfer yapmasini da bekliyorumsmileys/smiley5.gif

2005 - 2006 sezonun dan sampiyonluk bekliyorum.

Aslıhan
08.06.2005, 12:03
tabiki SAMPIYONLUK bu kadar beklemek yeter artik

zedboysts
08.06.2005, 12:23
Ben de Trabzonsporumuzdan sampiyonluk istiyorum ama yine daha dogrus Levent Biçakçi oldugu sürece Trabzonsporumun önü hep kesilecek. Ben bu sene sampiyonlugu görmek istiyorum. Dogdum dogali görmedim artik görmek istiyorum. Bunun disinda olabilecek tek sey bu sefer kesinlikle sampiyonlar liginde basariya ulasabilecegimizi düsünüyorum. Orda Levent Biçakçi gibi biris yok en azindan...

HER YERDE HER ZAMAN EN BÜYÜK TRABZONSPOR!...smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

sheva
08.06.2005, 12:28
iyi futbolla gelen sampiyonluk.

sampiyonlar liginde de basari ayrica.

Oruç
08.06.2005, 12:50
iyi futbol bizim göbek adimizsmileys/smiley2.gifonun için eksik olan tek sey sampiyonluksmileys/smiley1.gif

FATIH SULTAN TEKKE

Beytullah
08.06.2005, 22:56
iyi futbol bizim göbek adimizsmileys/smiley2.gifonun için eksik olan tek sey sampiyonluksmileys/smiley1.gif

FATIH SULTAN TEKKE

bordoomavii
08.06.2005, 23:13
6 DERBIDEN 18 PUAN ÇIKARTIRSAK ZATEN SAMPIYONLUK GARANTIDIR.BIDE SAMPIYONLAR LIGINDE ÇEYREK FINAL FALAN OYNASAK SÜPER OLUR.

Özkan Erdem
08.06.2005, 23:30
Sampiyonlar Ligi, Türkiye Kupasi ve Süper Lig sampiyonlugu

3 ün den en az ikisi insallah..

LazSerko61
08.06.2005, 23:32
insallah aliriz bütün derbileri ama inanmiyorum, bu sene fenere karsi hakemlerin yüzünden yenildik, ama ben sunu hep derim biz fenerbahce diye bir takimi yendik biz sadece smileys/smiley7.gifhakemlere yenildik.

Egemen
08.06.2005, 23:36
ahhh papila ahhhh yedin 21 yillik özlemi yedinnnn.... smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

LazSerko61
08.06.2005, 23:39
sonrada cikmis utanmadan benim kararlarim dogru diyor kac para aldi acaba.

Ts52
09.06.2005, 09:31
tartsmaya ne hacet sampiyonlugumuz kesin gözüyle bakiyorum ben

kralfaruk
10.06.2005, 11:24
Ayni renklere gönül vermis ve bas koymus dostlarim 2005-2006 sezonunun tartisilmaz en iyi futbolunu oynayarak bunca yillik özlemimize son verecegiz.Yer gök;
SAMPIYON TRABZONSPOR

diye inleyecek.smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

Fatih Ersoy
10.06.2005, 11:29
Tabii ki 20 yillik özleme son verilmesini istiyorum.

ÖLÜMÜNE TRABZON

Tandogan
10.06.2005, 11:43
2005-2006 sezonundan her Trabzonspor'lunun bekledigini bekliyorum.En büyük beklentim de bizi çekemeyen ve hasetlerinde çatlayanlarin gelecek sezon sonunda yapacagimiz sampiyonluk kutlamalarini agizlari açik bir sekilde izlemeleri...

Burçak
10.06.2005, 19:13
Tandogan mayis 2006 da kaç tane mesale alacazzz. meydani ayaga kaldiracazz unutmaa smileys/smiley2.gif

sametaydin
10.06.2005, 19:19
önce sampiyonluk bekliyoruz. avrupada da sampiyonlr liginde 2. tura kalirsak bu senelik iyi olur. sampiyonlar ligi trabzonsporda süreli hale gelmeli. ilerleyen yillarda dahada büyük basarilar bekliyoruz.

SDanışmaz
10.06.2005, 19:35
Tabiki harika futboLumuzLa sampiyonLuk...

objek
11.06.2005, 17:54
Tabiki harika futboLumuzLa sampiyonLuk...

Sadece fener macinda kotu oynayarak 3 puani alalim yeter cunku ustun oynadigimiz bu maclari alamiyoruz!!! sahaya hem 3 puan hemde fenere futbol dersi verme dusuncesinden bu sezon vazgecip normal sonuc futbolu oynayabilirsek sampiyonluk kacmaz fener 2 sezondur sampiyon olurken trabzon maclarindan aldigi 6 puanla olmustur daum bir roportajinda benim avantajim trabzonspora karsinasil oynanirtecrubesine sahip olmam demisti yani diyorki ben aptalmiyim cikip trabzonspora karsi guzel futbol oynayacagim cikip 7 kisi defans yaparim ilk isim gol yememek golude biz atamazsak zaten ya petko vaya bir baskasi zaten ikram edecektir!! onun icin guzel futbol baska birsey puan almak baska birsey uc malum takima karsi oynarken sahada birinci amac puan(lar) ikinci amac guzel futbol olacak daumun trabzon maclarinda yaptigi seyde bu

AtalaY_BuğrA
12.06.2005, 01:28
Ilk istek tabiki sampiyonluk onun yani sira 17 maç full dolan bir Avni Aker.Sonra Sampiyonlar Liginde gruplara kalmak.Burada çok büyük bir beklentim yok önümüzdeki sene için gruplarda elensekte çok üzülmem asil Hedef SADECEönümdeki seneLig SAmpiyonlugu. Onun yanina birde Türkiye Kupasi gelirsede Hayir demeyiz.smileys/smiley36.gif

Sonra Önümüzdeki Sene Forma satislarinda patlama yapan ve Kombinelerin hepsini bitiren bir taraftar.

İleli
12.06.2005, 03:32
SAMPIYONLUK

TSlimetin08
12.06.2005, 05:32
Sampiyonluk ve Sampiyonlar liginde neriye kadar gidersek

toshiba
12.06.2005, 09:37
25'inci haftada sampiyonlugu garantilememizi bekliyorum.

61trabzonomer
12.06.2005, 11:19
25'inci haftada sampiyonlugu garantilememizi bekliyorum. evet haklisinm hedef 25 .haftaa 75 puan e hadi bir maç beraber olsun 73 olmaz ama neyse ....insanlah allah gönlümüze göre veriri..

worldmaster
12.06.2005, 11:29
Iyi futbol beklemeye gerek yok ,zaten iyi futbol bizim isimiz .Tek beklentim artik sonuç almak

Sacit
12.06.2005, 12:54
bu soru mu simdi sampiyonluk ve avrp da basari http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gif

kutoz
12.06.2005, 13:04
SAMPIYONLUK VE SAMPIYONLAR LIGINDE EN KÖTÜSÜNDEN ÇEYREK FINAL...</font></font></font>

XhAn
12.06.2005, 13:30
Sampiyonlar liginden çok umutluyum bu sene..

CooL
12.06.2005, 14:00
25.HAFTADA SAMPIYON OLALIM

KUTLAMALARA ERKENDEN BASLAYALIMsmileys/smiley1.gif

Oruç
12.06.2005, 14:14
25.hafta mi?smileys/smiley36.gifla ben 34.hafta olmaya da raziyim sen ne diyosun kardesimsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

FATIH SULTAN TEKKE

angaralits
12.06.2005, 20:13
bu sene oynadigimiz güzel futbola daha baska güzellikler eklemeyi,adil yönetimler,fener in her alanda kollanmamasini,trabzondaki her maçi bi sekilde almayi,bi de tabiki zuravski yi.smileys/smiley2.gif

Trapzone
12.06.2005, 21:01
Tabiki lig ve sampiyonlar ligi sampiyonlugu bekliyorum...

sanatik
12.06.2005, 21:04
1) Sampiyonluk Kupasi

2) Sampiyonlar Ligi Grubuna kalmak ( belki gruptan cikmak )

3) Türkiye Kupasi

Colakoglu
22.06.2005, 03:28
beyler unutmayin 2006 yilinda sloganimiz SAMPIYON TRABZONSPOR

KAYNAK: IBRAHIM SAHIN smileys/smiley36.gif

tsmaniac
22.06.2005, 15:19
ben gerek iç gerek dis transfere bakilirsa gelecek sezondan ümidimi
kestim kadro korunup fazlaliklarindan temizlenip (mehmet
yilmaz,dehayne,lee),üç saglam tranfer(zurawski,saglam kaleci,kanat)
yapilsaydi o zaman gönül rahatligiyla samp. oluruz derdim ama maalesef
artik herzaman oldugu gibi çoook baska bir bahara smileys/smiley19.gif

Murat'
22.06.2005, 16:35
sampiyonluk , avrupanin devlerini avni akerde eskisi oldugu gibi dize getirme

Colakoglu
23.06.2005, 02:13
sampiyonlar ligine girelim ve seneyede sampiyon olalim baska bisey
istemiyorum tabiki bidahaki sene satadyum projeside devreye girsin artik

Nytre
23.06.2005, 02:21
bende herkes gibi sampionluk ve avrupa basarisi istiyorum ama futbolcularimizin kafalari baska yerlerde sanki trabzonda kimse durmak istemior!..

ne biliyim ya hep transfer doneminde üzülüyoruz!..

CAFER ÖZER
23.06.2005, 10:14
Yeni sezondan Transfer konusunda geç kaldik gibime geliyor insallah geçen seneki gibi paralar sokaga atilamaaycak diye Sampiyonlar ligini ve ligi sokaga atmayiz su anda sezonu açtik transferde SIFIR iriz insallah bu sezonuda hayal kirkligi ile atlatmayiz

YETER ARTIK SAMPIYONLUK VE SAMPIYONLAR LIGI ISTIYORUM

sultantekke
23.06.2005, 13:16
smileys/smiley18.gifgerçekten trabzonunumu avrupanin devleri arasinda görmektengörmekten büyük mutluluk olamaz benim için&n bsp;busene sampiyon olalim ne oluryaaaaaaaaaaasmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gif

Şahinoğlu
23.06.2005, 13:20
Avrupada basari bu sezon için zor ama mutlaka türkiyede sampiyon olmamaiz lazim baska bi beklentim yok çokmu sey bekliyom yoksa :)

Salih61
23.06.2005, 13:34
Lig de SAMPIYONLUK...Avrupada ÇEYREL FINAL...Tabi ki INSAALLAH...

Saygilarimla...

Reha
23.06.2005, 15:52
Bu kadro ile de eger 2 takviye de yapilsa seneye yine ikinciyiz; gruplara kalirsakta rezil oluruz...O yüzden elenip bastan sinir olmamak daha hayirli!

melrok
23.06.2005, 17:13
ben bu kadronun bile avrupada basarili olacagina inaniyorum. ama lig biraz zor zira hakemleri yenemiyoruzsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif. ümitsizlik için erken bence

Harun
23.06.2005, 18:38
Savasan bir Gökdeniz,aklini basina almis bir Yattara,kendini gelistirmis bir M.Yilmaz,Ve en önemlisi,isliktan ve laalaaalaa ooo trabzondan baska tezauratlkar ögrenen bir tarftar kitlesi...

dr_phantom
23.06.2005, 18:44
tabiki sampiyonluk!!!

ama daha önemlisi var sampiyonlar lisi. ben takimimin avrupanin büyüklerini trabzonda kendi seyircisinin önünde dize getirdigi günleri görmek istiyorum. daha önceden yaptiysak yine yapariz. bizim gibi taraftar olduktan sonrasmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Beytullah
23.06.2005, 19:55
herzaman bekledigim gene sampiyonluk insallah bu sene seytanin bacagini eline verecegiz ve sampiyon olcagiz

tunganyan
24.06.2005, 03:18
bu transfer dalaveralariylaa hiçbirsey yapamayizzz.çünkü mevcut kadromuz tüm süper lig takimlarindan iyi ama maclaarda hakemler ve fenerasyonlada oynamak zorunda kaliyoruzz ve kadromuz bu kadar engelle karsilastimi zorlaniyor haaliyle ..bu sebeple 2 3 iyi transfer yapmadan hiçbirsey olmaaaaaaazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

tunganyan
24.06.2005, 03:21
yine ligin en iyi futbolunu oynariz ama sadece gönüllerin sampiyonu oluruzzz...ama alternatif degil de esas oyunculari alirsak insallah bu sene süper ligde de sampiyonlar liginde de tozu dumana katarizz allaahin izniylee

NoPain-NoGain
24.06.2005, 03:27
Bu kadro ile de eger 2 takviye de yapilsa seneye yine ikinciyiz; gruplara kalirsakta rezil oluruz...O yüzden elenip bastan sinir olmamak daha hayirli!

trabzonspor kimseye rezil olmaz hic kafani takma...cikar aslanlar gibi oynar bizim cocuklar, yenilirsek de serefimizle yeniliriz, rezillik baskalarinin isi...

Akin-61
24.06.2005, 09:23
sampiyon olalim baska hiçbirsey beklemiyorum bi göriyim su genç halimle sampiyonlugu gerisi hava yok S.L kupasi yok uefa alayi tras.

no NAME
24.06.2005, 19:37
Konu: 2005-2006 Sezonundan ne bekliyoruz :

eger transferlerbu hizla!!!!!devam ederse

( buna o zaman) +

federasyon +

hakemler = kaçinilmaz son olur

YANI=&gt; http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley19.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley5.gifsmileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley19.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley5.gifsmileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley19.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley5.gifsmileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley19.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley5.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley5.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley5.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley5.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley5.gifsmileys/smiley7.gif

Burçak
24.06.2005, 19:57
tamam transfer yapamadik hala ama gözle görülür elle tutulur transferi kim yapti. biz bir an önce olmasini istiyoruz ama azcikdaha sabir. keske simdi buisler bitmis olsaydi ama olmuyo iste. ümidimizi yitirmemeliyiz. bence gerekli oyunculari alacaz. pespese açiklanacak bu isimler.

tunganyan
24.06.2005, 20:11
yeni sezonda trabzonspordan eksik yerleri doldurmasini kadronun korunmasini(TOLGA SEYHAN FATIH TEKKE VB...) fazlalik oyuncularinn temizlenmesini(HASAN ÜÇÜNCÜ DE HAENE VB..) ..tabi iyi bi sekilde...gençlerin kadroda yer bulmasini(ingiltere premier ligindeki gibi)...BUNLARIN YAPILMASINDAN soora da ALLAH'IN izniyle lig sampiyonlugu,kupa sampiyonlugu..sampiyonlar liginde basari...bu seneliik tabi..böyle dewam edilirse seneye sampiyonlar ligi sampiyonlugu...illaki 50 milyonn dolarlik transferlere gerek yok yukardakileri yapiip trabzonlu gibi oynadiiktan soora ben TRABZONSPORUMDAN GELENE 5 GIDENE 8 ATMASINI BEKLIYORUM

Egemen
24.06.2005, 21:26
kizma ama çok bekleriz gibi geliyo bana. gercekci olalom biraz..

Onur
24.06.2005, 22:27
sampiyonluk gerçekten zor niye mihttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley19.gif

rakipleri yensek , hakemlere yeniliyoruz...http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gif

hakemleri yensek, federasyona yeniliyoruz...http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gif

ama federasyona bagli olmayan bir ligde(SL) basari bekliyorum.örnegin gruplara kalmak...

61trabzonomer
25.06.2005, 00:32
kizma ama çok bekleriz gibi geliyo bana. gercekci olalom biraz.. zaten çok gerçekçiyiz olacaz sampiyon birak onu sampiyonlar lg gruptanda çikacaz..

61trabzonomer
25.06.2005, 00:36
yeni sezonda trabzonspordan eksik yerleri doldurmasini kadronun korunmasini(TOLGA SEYHAN FATIH TEKKE VB...) fazlalik oyuncularinn temizlenmesini(HASAN ÜÇÜNCÜ DE HAENE VB..) ..tabi iyi bi sekilde...gençlerin kadroda yer bulmasini(ingiltere premier ligindeki gibi)...BUNLARIN YAPILMASINDAN soora da ALLAH'IN izniyle lig sampiyonlugu,kupa sampiyonlugu..sampiyonlar liginde basari...bu seneliik tabi..böyle dewam edilirse seneye sampiyonlar ligi sampiyonlugu...illaki 50 milyonn dolarlik transferlere gerek yok yukardakileri yapiip trabzonlu gibi oynadiiktan soora ben TRABZONSPORUMDAN GELENE 5 GIDENE 8 ATMASINI BEKLIYORUM hasan fazlalik mi anlamadim ben herhalde..

gilimalı
25.06.2005, 12:08
kim yapacak o transferleri bu yönetimmi hayal gibi bir ºey

gilimalı
25.06.2005, 12:26
BU BASKANLA TRABZONSPOR ANCAK GÖNÜLLERIN SAMPIYONU OLUR ama SENOL GÜNES birseyler yaparmi bilemem yapacak gibi gözüküyor eldeki futbolculari birakmiyor çünkü oda biliyo bu baskanin transfer yapamayacagini kaderimizi degistirirse SENOL GÜNES degistirir 95 96 sezonunun intikamini almadan birakmaz bu isi ama tek basina nekadar basarili olur bilemem birazda baskan yardimci olsa iste ozaman eze eze SAMPIYONLUK gelir

Ferşat Balcı
30.06.2005, 12:25
<TABLE =metin cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>10 yil önce, 10 yil sonra
Vatan

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>O firtina yakinda patlayacak. Hem de eskisinden daha güçlü, daha siddetli, daha kalici bir etki yaratip patlayacak. Simdilerdeki dinginlige aldirmayin. Arka planda, ufuk çizgisinin gerisinde, o firtinayi besleyecek, büyütecek çok önemli gelismeler yasaniyor.

Bugünün futbolunda üst düzey basarilara rastlantiyla ulasmanin olanagi yok. Güçlü ekonomilerle desteklenen güçlü kulüp yapilari basarinin vazgeçilmez önceligi. Ne kadar iyi yönetiliyorsaniz, kaynaklarinizi ne denli rasyonel kullaniyorsaniz, o denli verimliligi arttirma olanaginiz var.

Trabzonspor bu anlamda yalnizca günün sorunlarini asmakla kalmayan, ayni zamanda gelecege de güvenle bakmaya hazirlanan en dikkat çekici kulüp. Son dönemlerde yapilan atilimlar övgüyle söz edilmesi gereken türden. Halka arzdan elde ettigi 35 trilyon lirayla önce borçlarini eritti. Sonra daha az temettü dagitmak için yüzde 25 oraninda olan hisse senedi arzinda borsada fiyatlarin düstügü dönemde 7 trilyon liralik alis yapti. Piyasada olan hisse dolasim oranini %19,5'e geriletti. G.Saray, F.Bahçe ve Besiktas'in sirtindaki toplam borç yükünün 300 trilyona yaklastigi bu ortamda, Trabzonspor borçsuz tek büyük kulüp. Arti kasasinda 5 trilyon TL nakde sahip. Geçmiste faiz ödüyordu. Simdi faiz geliri elde ediyor. Bunun ne anlama geldigini düsünebiliyor musunuz?

Halka arz, Trabzonspor için günün sorunlarindan kurtulma ve gelecegin temellerini atma açisindan hayati önemdeki siçrama tahtalarindan biri oldu. Simdi ikinci bir siçrama tahtasi, Trabzonspor'un önünde hazir, bekliyor; Sampiyonlar Ligi. Bundan tam 10 yil önce de benzer bir sans yakalanmisti. Faruk Özak baskanligindaki yönelim, ileriye dönük önemli projeler hazirlamisti. Trabzon sampiyon olsa, Sampiyonlar Ligi'ne katilacak, kent ve taraftar takima daha yogun sarilacak, o projeler ekonomik destek bulacak ve hem yerel rekabet hem de uluslararasi platformda güçlü bir Trabzonspor yaratilacakti.

Avni Aker'de F.Bahçe karsisinda alinan yenilgi ve sampiyonlugun kaçirilmasi tüm planlan altüst etti. Yasanan süreç yönelimin el degistirmesiyle sonlandi. Sonraki yillar Trabzonspor'a hüzün, hüsran, basarisizlik ve ciddi borç yüklerini getirdi. Ardindan Özkan Sümer'le baslayan, Atay Aktug'la devam eden yeniden yapilanma dönemleri, profesyonellerin aktif olarak kulüp ekonomilerine el atislari ve akilci yönetim politikalari Trabzon'u diriltti.

Gümbür gümbür!
Bu kritik esigin asilmasi kulübün yarinlara daha akila ve daha güçlü gidebilmesi adina çok önemli. Trabzonspor'un futbol faaliyetlerine ayirdigi bütçe 25 trilyon lira, Sampiyonlar Ligi'ne kalmasi halinde elde edecegi gelir ise 10 trilyon lira. O ligde alinacak her beraberlik 250, her galibiyet 500 bin Isviçre Frangi getirecek. Arti maç hasilatlarindan gelecek parayla neresinden bakarsaniz bakin, Trabzon sadece grup maçlarinda bütçesinin yarisi kadar bir rakami kasasina indirecek. Dolayisyla daha güçlü bir kadro olusturup, rekabette öncelik elde edebilecek. Sampiyonlar Ligi iste bu nedenle ve kulübün yarinlari adina önemli.

Bir baska önemli noktanin altini baslangiçta çizmeye çalismistim. Sampiyonlar Ligi hedefi gerçeklesse de gerçeklesmese de Trabzonspor gümbür gümbür geliyor. Üstelik bu kez geçmisiyle bulusmaya da degil, geçmisi asmaya ve akla yönetilmenin sonuçlariyla bulusmaya geliyor. </TD></TR></T></TABLE>

Yunus Emre AYAZ
30.06.2005, 12:46
her alanda basari smileys/smiley2.gif

Ayhan Yüksek
30.06.2005, 13:30
kesinlikle sampiyonluk ve sampiyonlar liginde basari

uquR Ayaz
30.06.2005, 13:42
sampiyonlar liginde basari,Türkiye liginde ise sampiyonluk bekliyorum.

tunganyan
30.06.2005, 13:49
yeni sezonda trabzonspordan eksik yerleri doldurmasini kadronun korunmasini(TOLGA SEYHAN FATIH TEKKE VB...) fazlalik oyuncularinn temizlenmesini(HASAN ÜÇÜNCÜ DE HAENE VB..) ..tabi iyi bi sekilde...gençlerin kadroda yer bulmasini(ingiltere premier ligindeki gibi)...BUNLARIN YAPILMASINDAN soora da ALLAH'IN izniyle lig sampiyonlugu,kupa sampiyonlugu..sampiyonlar liginde basari...bu seneliik tabi..böyle dewam edilirse seneye sampiyonlar ligi sampiyonlugu...illaki 50 milyonn dolarlik transferlere gerek yok yukardakileri yapiip trabzonlu gibi oynadiiktan soora ben TRABZONSPORUMDAN GELENE 5 GIDENE 8 ATMASINI BEKLIYORUM hasan fazlalik mi anlamadim ben herhalde.. ewet kardes eger sampiyonlar ligi türkiye ligi türkiye kupasi istiyorsak gönüllerin sampiyonlugu degilde gerçek sampiyonluk istiyorsak hasan da karel de fazlaa hatta mehmet yilmaz bile cogu macta gezindi ki böyle gezinen bi oyuncuya biile ihtiyacikiz yokk....ama gönüllerin sampiyonlugu için bu kadro iyii....egri oturup dogru konusmak lazimm...hasan herkesin cok sevdiügii bi futbolcu ..belki de onun kadar yürekli oynayan futbolcu yoktur ama is sadece yürekli oynamakla bitmiyoo...daha coko sey gerekiyo futbolda...ve büyük basarilar içinde her yönüyle kabiliyetli futbolcular lazim bizee...benim görüsüm bu katilabilirsiniz katilmayabilirsinizzz..........ama bence fazlalik.....

Tserhan
30.06.2005, 13:52
TEK KELIMEYLE

SAMPIYONLUK....

Sacit
30.06.2005, 21:16
basariiiiiiii tabiy ki özellikle avrupa http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gif

Tserhan
30.06.2005, 21:47
+++++

basariiiiiiii tabiy ki özellikle avrupa http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gif

selcjK
30.06.2005, 22:54
sezon sonunnda ne bekliyorsunuz deseniz sampiyonlar liginde en az 3.olup uefadan devam etme, türkiye kupasini kaldirma ve ilk 2 derdim ama simdi sadece transfer bekliyorum

kol_ay
30.06.2005, 22:59
sadece basari ve güzel futbol(zaten bunlar oolunca ne olacagini sizde biliyorsunuz... )smileys/smiley1.gif

Mehmet
30.06.2005, 23:01
Avrupa da iyi netice özellikle Sampiyonlar ligine katilmayi, Türkiyede de
Sampiyon olmayi bekliyoruz. Allahin izniyle basarili yilimiz olacak.

Bartuğ13
30.06.2005, 23:22
20 küsur senedir bekledigimizi istiyorum.duvara çizik atmaktan biktim!

sampiyonluk turu atmak,fenerlilere,bjklilere,gslilere nanik yapmak istiyorum.

sampiyonlar liginde en azindan iki ön elemeyi geçmek ve ligde en az 10 puan almasini istiyorum.bu ilk gruplari geçmeye yeter.en az bu .

kusura bakmayin sizinkileri okuyamadim

Bartuğ13
30.06.2005, 23:29
bu arada egemengundogdu arkadasimiza sözüm:

bir laf duydum az önce:eger bir denizin üzerinde batmadan duracagina inaniyorsan yapabilirsin.gir denize suyun üstünde kalamadin mi?devam et su ebline mi geliyo takma devam et bogulana kadar git!

ama trabzon bogulmayacak!bunu bilesiniz.bu iki sene bize hazir misiniz? dendi.

biz camia olark hazir ve özlemle bekliyosak bil o sampiyonluk gelir.yeter ki inanalim.korkmayin biz bogulmayiz.

CAFER ÖZER
01.07.2005, 08:57
Simdilik 2,3 tane Transferin bir an önce bitirilmesini bekliyorum.devami transfereden sonra bekleyecegim

Salih61
01.07.2005, 15:19
Arkadaslar kara karga M.Z(29) ile görüsmelere baslamis...smileys/smiley36.gif

KAYNAK:Star tv ve Gazetesi

U.Sadıkoğlu
02.07.2005, 12:14
SAMPIYONLUK BEKLIYORUZ NE BEKLIYECEZ

#10 Fietra
02.07.2005, 15:07
Derbilerin hepsinden en az beraberliksmileys/smiley36.gif

Muhalif
02.07.2005, 17:20
Derbilerin hepsinden en az beraberliksmileys/smiley36.gif

smileys/smiley17.gifIyi olurdu vallahi Osman..

te4cher
02.07.2005, 17:27
Burdaki derbileri kazanip bizansta en az beraberlik almak...

Nihayetinde Sampiyonluk bizimdir...

U.Sadıkoğlu
02.07.2005, 18:30
ABI SAMPIYON OLALAIM DA O MAÇLARI YENILELEIM NE OLACAK....

imported_Suha
02.07.2005, 18:58
S-A-M-P-I-Y-O-N-L-U-K + SAMPIYONLAR LIGINE KALMAK

Kiraly
02.07.2005, 19:10
Kesinlikle Sampiyonluk,bunun icin ne yapilmasi gerekiyorsa yapilmali

Bu duyguyu yasayamayanlar bunu sabirsizlikla bekliyor

SAMPIYON OLALIM ARTIK.....................................</span></span></font></span>

agahozlu
02.07.2005, 19:47
SAMPIYONLUK

grandiose
02.07.2005, 20:06
onurlu ve dürüst mücadele...

tabiki diger takimlar için söylüyorum bunu smileys/smiley2.gif

o zaman her durumda sampiyon biziz....

61-firtina
02.07.2005, 22:29
SAMPIYONLAR LIGINE KATILMAK VE TABI KI SAMPIYONLUK

yattara11
06.07.2005, 00:46
bazi zamanlar olur ki her sey olumsuz gider... herkes streslidir, herkes sikintilidir, güzelliklere pek rastlanmaz...

ama mücadele basladigi zaman birden mükemmel bir tablo ortaya çikar...

Insallah bu sezon da durum böyle olur...

Eddy
06.07.2005, 02:53
Sampiyonlar Ligi Sampiyonlugu...Türkiye Ligi Sampiyonlugu...Türkiye Kupasi Sampiyonlugu...smileys/smiley2.gif

CAFER ÖZER
07.07.2005, 08:28
Su Anda sadece Transferleri bekliyorum.ligler baslayacak artik yeter ya

CAFER ÖZER
12.07.2005, 15:51
Su anda beklentimiz ilk günlerde Sampiyonlar ligine katilabilmek- tabiki Transfer yapilamadigindan o büyük bir ihtimalle gelecek seneye kalacak.

2.beklentimiz Uefa kupasinda basarili olmak -Sokaga atacak paramiz olmadigindan onuda sneye birakmak

3.beklentimiz Sampiyon olmak ilk 6 hafta sampiyonluk sarkilari liderlik önde gideriz.sonra sezonu erken açan takim kadro zafiyeti yüzünden 7-8 derken ilk yari sonlarina dogru tökezleriz Teknik direktörü istifa ettiririz.Yeniden kongreye gideriz.Ayni yönetimde 2,3 degisiklik Seneye banko sampiyonuz hayalleri kurariz,ondan sonra ne Gökdeniz Kalir ne Fatih kalir ne yönetim ne dorgu dürüst futbolcu haydi sil bastan yeniden yapilanma yeni kadro al sana 10 sene daha geri

4.Beklentimiz Türkiye kupasi .Bu mümkün olabilir ihtimal kuvvetli,4 maç kazandimi sampiyonsun

5.Beklentimiz Gönüllerin Sampiyonu olmak ZATEN bu konuda rekor kiriyoruz HER SENE GÖNÜLLERIN SAMPIYONU AÇIK ARA BIZ OLUYORUZ

SL-UEFA-SAMPIYONLUK bunlarin hepsi aslinda çok basit 3,4 tane 10 milyon usd harcanarak yapilacak Transfer alternatifi bol kadro ama bu su anda Imkansiz gibi,Devre arasi da ara tranferde ise yarayacak oyuncu bulmak zor gibi

YINE BANA HÜSRAN YINE BIZE HASRET DÜSTÜ EYVAH !

SARKISI ni çok söyleriz gibime geliyor.Insallah ben yanilmis olurumu ve Tüm hedeflerimizde sasmadan devam ederiz.

tsmaniac
12.07.2005, 17:18
bi(edit) beklemiyoruz yine umutlar seneye kaldi Edited by: murat

unyelimetin
12.07.2005, 17:28
Benim artik bir beklentim kalmadi.Çünkü eldeki mevcut kadronun neler yapabilecegini geçen yildan gördük.Ayni kadroyla daha iyisini yapacagiz dersek kendimiz kandirmis oluruz.

ozcan_asanoglu
12.07.2005, 17:30
takima direk katki yapabilecek savunma ve forvet oyuncusu alinmadiktan sonra en iyi ihtimalle "gönüllerin sampiyonu" oluruz yine....

zedboysts
12.07.2005, 17:38
Sampiyonlar Ligi Sampiyonlugu...Türkiye Ligi Sampiyonlugu...Türkiye Kupasi Sampiyonlugu...smileys/smiley2.gif

türkiyedeki kupalr tamamda. Sampiyonlar ligi kupasi biraz fazla abartili degil mi?smileys/smiley17.gifEdited by: zedboysts

zedboysts
12.07.2005, 17:42
Valla ben türkiyedeki bütün kupalari istiyorum. Sampiyonlar liginde basari. Bi de sampiyonlar liginde olmazsa UEFA da en azindan yari Final. Bi de ..... çok sey istedim galiba neyse

FEDAİ
12.07.2005, 17:58
su anda uefa kupasina katilmak yeter diye düsünüyorum

61trabzonomer
13.07.2005, 00:12
su anda uefa kupasina katilmak yeter diye düsünüyorum biz sampiyonlar ligine katiliyoz kardes...hani kazanmak falan da demiyosun uefa yakatilmak falan bilmem ama bana göre biz sampiyonlar liginde de devam edebiliriz bizden daha iyi çokta takim yok....

POYRAZ
13.07.2005, 16:11
Kesinlikle ve kesinlikle bu sezondan sampiyonluk bekliyorum milyonlarca Trabzonspor taraftari gibi.

CAFER ÖZER
26.07.2005, 21:42
Malesef ATAY AKTUG un basiretsiz yönetimi sayesinde yeni sezondan hiç bir beklentim kalmadi Hele hele o rum takimi köy takimi karsisinda aciz kalan takimi görünce Mehmet Yilmaz gibi kazma bir golcüyü gördükten sonra hallaç pamugu gibi köy takimina dökülen takimi gördükten sonra malesef beklentim kalmadi.Yattara gibi ne yaptigini bilmeyen amatör oyuncuyu görünce malesef umudum kalmadi.

Yaziklar olsun baska bir sey demiyorum

SDanışmaz
26.07.2005, 23:44
Umut hiçbir zaman bitmez çok az oLsada...

Keleşoğlu
27.07.2005, 00:01
Artik sadece bizi rezil etmeyecek bi takim istiyorumsmileys/smiley7.gif

orhan 61
27.07.2005, 07:43
her zaman korkmadan cesura yüreklerini ortaya koyarak oynayan oyuncular görmek istiyorum sahada. basari eninde sonunda gerçeklesir.

CAFER ÖZER
27.07.2005, 08:59
Yeni sezondan çok büyük umutlarim vardi Yönetici zannetigim parasiz pulsuz adamlar Trabzonsporun basina geçtiler takim geçen sene Sampiyonlugu ve Sampiyonlar ligini kilpayi kaçirdi.Bunun nedenide transfer yapamamakti.Atay Aktug Transfer yapilacagi sözünü verdi ama ortada hiç bir sey yok sifir Transfer yok Traftarin umnudu yok Köy takimia yeniliyor diye FB ile dalga geçerdik Teknik adami olmayan takima yeniliyoruz .Yaziklar olsun benim umudumu tüketen kendini yönetici zanneden kisilere YAZIK

UMUT MUMUT YOK KARDESIM BOSUNA BIR SEY BEKLEMEYIN

Atinuri
27.07.2005, 08:59
sahada ne yaptigini bilen rakiplerinin adini duyunca korkacagi bir TRABZONSPOR istiyorum

Visitor
27.07.2005, 13:10
ligde ilk 4 içinde olan takim istiyorum

vizarian
27.07.2005, 14:56
Bu defansla HÜSRAN.......!!!smileys/smiley9.gif

irfanköse276
27.07.2005, 15:04
fatih'ten baskasi yalan

zanoylu
27.07.2005, 15:06
Maziyi bekliyorum......

m_ok
28.07.2005, 08:43
tabiki sampiyonluk bekliyorum ama bu halimizle .......smileys/smiley19.gif

immortal_TS
28.07.2005, 10:15
inanmak basarmanin yarisidir.Biz zaten dogdugumuzdan beri inaniyoruz önemli olan futbolcularin inanmasi benim açimdan çok sey bekliyorum sezondan tek istegim güzel futbol ve sezon sonunda sampiyonluk kupasi bunuda basaracak gücümüz var.rumlarla oynadigimiz maçi kesinlikle ölçü olarak almiyorum.Hovardaligimiz ve bonkörlügümüz diye nitelendiriyorum.

The Legend
28.07.2005, 10:45
Kesinlikle ;

SAMPIYONLUK

Ama bu kadroyla biraz zorsmileys/smiley19.gif

61trabzonomer
28.07.2005, 11:27
kadro da birsey yok süper kadromuz var bakmayin bir maç oldu böyle biz bu snee sampiyon olacaz merak etmeyin...

Hünkar
28.07.2005, 13:26
ne sampiyonlar ligine katilmak ne turkiye kupai ne de baska bise sadece 23 yasina gelmeme ragmen yasayamadigim sampiyonluk coskusunu yasamak istiyom soyle SSAMPPPIIIIIIIIYYYYYYONNNNNNNN diye bagirsam yeter

halil ibo
28.07.2005, 18:14
GEÇEN SEZONLARDAN FARKLI OLARAK TRANSFER ÇALISMALARI ERKEN BASLADI.INSALLAH SONUÇTA ALIRSAK,SEZON BASI KAMPINDA YENI TRANSFER BEKLEMEYIZ.YENI KATILANLARIN UYUM SORUNU VS.KISA SÜREDE HALLEDILIR.

BIRÇOK SAHA IÇI VE DISIOLUMSUZLUGA RAGMEN TAKIMIMIZOYUN DISIPLININDEN KOPMUYOR.POZITIF FUTBOL OYNAMA GAYRETI IÇINDE (SENOL HOCAMIZIN BÜYÜK MOTIVASYONU ILE),BU AYNEN DEVAM EDECEKTIR.YENI SEZONDA BUNA MUTLAKA TRIBÜN DESTEGI EKLENMELI TIYATRO SEYIRCISI DEGIL GERÇEK TARAFTAR KIMLIGIYLE 90 DAKIKASUSMAKSIZINTAKIMIMIZ DES.TEK.LEN.ME.LI.BÖYLECE IÇ SAHADA PUAN KAYIPLARIMIZ MINIMUMA INDIRILMELI.(KALBIMDEN GEÇEN SIFIR KAYIP)

YÖNETIM MASADA GÜÇLÜ OLMALI.ESKI-YENI MILLETVEKILLERI,ESKI YÖNETICILER,ESKI FUTBOLCULAR,TRABZON KÖKENLI T.DIREKTÖRLER HER YERDE BOY GÖSTERMELI,KULIS YAPMALI.IKI SENEDIR YAPILAN HATALARDAN DERS ÇIKARILMALI.HATALAR TEKERRÜR ETMEMELI (YÖNETIM,TEKNIK HEYET,FUTBOLCULAR OLARAK)

NIHAYETINDE BEKLENEN SAMPIYONLUK GELECEKTIR.2 SENEDIR PALAVRAYLA DEGIL,OYNADIGI FUTBOLLA 2.OLAN,ÖZELLIKLE BU SENE''CEM PAPILA DENEN SEREFSIZ MASA SEBEBIYLE''SAMPIYONLUGU ELINDEN ALINAN TRABZON'UMDAN ELBETTE SAMPIYONLUKTAN BASKA BIRSEY BEKLEYEMEYIZ.

GÖNÜLLERIN SAMPIYONLUGU ARTIK BU TARAFTARI KESMEMEKTEDIR.

DEMISIMTOPIK AÇILDIGI GÜN.NE KADARI GERÇEKLESMIS? NE KADARI GERÇEKLESEBILIR ? NE DERSINIZ ?

Visitor
29.07.2005, 22:42
Tabiki Sampiyonluk

baget55
30.07.2005, 02:26
artik ikincilik kesmiyor bu takim için

taraftar sampiyonluk bekler gerisi hikaye..

Berk Akçay
30.07.2005, 02:39
tabiki bir tek beklentimiz var oda SAMPIYONLUK artik

Keleşoğlu
31.07.2005, 00:07
Cekirge 1 sicrar, 2 sicrar, eee ucuncu sene artik SAMPIYONLUK olur

CAFER ÖZER
05.08.2005, 08:58
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=468>
<T>
<TR>
<TD width=468>
<T>
<TR>
<TD width=468>
<T>
<TR>
<TD width=82 height=66>http://www.stargazete.com/resimler/yazarlar/cevatkol.gif</TD>
<TD width=386>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=386>
<T>
<TR>
<TD colSpan=3 height=6>http://www.stargazete.com/images/spacer.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=8 bgColor=#d40021 height=48></TD>
<TD =yazar align=left width=223 bgColor=#d40021>Cevat KOL</TD>
<TD =yazar1 align=left width=160 bgColor=#d40021></TD></TR>
<TR>
<TD =textbeyaz align=right bgColor=black colSpan=3 height=12></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#ff0000>http://www.stargazete.com/images/spacer.gif</TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.stargazete.com/images/spacer.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=468>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=left>
<T>
<TR>
<TD =mansetbaslik vAlign=top align=left width=468>Aramizdaki fark buydu!

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=150 align=right>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top width=150></TD></TR>
<TR>
<TD width=150></TD></TR></T></TABLE>EVET... Masal bitti.. Trabzonspor?da insanlar aylardir haftalardir uyutuldu. Vaatlerle kandirildi. Beklenti içinde birakildi. Ve yolun sonu göründü. Bu takimla ilgili eksikleri baskan Atay Aktug ve Teknik Direktör Senol Günes disindaki herkes biliyor. Trabzon?da sokaktan rastgele kimi çevirirseniz çevirin ve bu takimin ihtiyaci olan mevkileri sorun.. Yüzde 90?undan dogru cevabi alirsiniz. Metin Sentürk bile bu takimin eksiklerini gördü. Ama Atay Aktug ve onun komutani Günes bir türlü bu eksikleri göremedi.

Yapilan transferler iyi ya da kötü zamaninda takima katilmadi. Kaleci Jefferson siralamada 5. olmasina ragmen eyvallah dedik kampin son çeyreginde yer aldi. Fabiano Eller 7.tercih olarak alindi eyvallah dedik, hiç bir kampta yer almadi. Jun 8. tercih olarak alindi kamplari görmedigi gibi, geç alindigi için rövans maçinda bile oynayamadi. Bu kadar beceriksizlik olur mu..?

Taraftarin su sloganini simdi daha iyi anliyorum: Parasiz yönetim istemiyoruz!

Bu düsenceye sahip olan yönetimin parasi da olmaz. Bu insanlar kendi islerinde de basarili olamaz. Zaten kendi islerindeki basarilari da ortada!..

Baskan Atay Aktug ve ekibi kolay kolay o koltugu birakmaz. Serinlemek için Trabzonspor tesislerine gitmek varken bu saltanati kim birakmak ister?

Ceketinin sag yaka cebinde Trabzonspor kartvizitini kim çikarmak ister? Hele en iyi isiniz buysa!..

Anorthosis maçindan sonra hemen eve gittim. Elenmenin verdigi üzüntü ile nasil araba sürdügümü bile hatirlamiyorum. Bir anda kendimi kapinin önünde buldum. Es dosta cevap vermemek için cep telefonumu bile kapattim. Kapiyi küçük oglum Yunus Emre açti. Sirtinda Bordo-Mavili forma vardi. Ne o ne de ben birbirimizin yüzüne bakamadik. Üstelik ben medya mensubuyum, tarafsiz olmaliyim ya. Ya fanatik Trabzonspor taraftari olan babalar nasil bakacakti çocuklarinin yüzüne? Ben bakamadim çocugumun yüzüne; sayin Aktug ve komutani Senol Günes umarim siz bakmissinizdir. Sanmiyorum... Çünkü sizin çocuklariniz yaninizda bile yok. Haberi çiksin diye gazetelere transferi cep telefonu ile mail atan Bozoglu hiç bakamaz çünkü o duyguyu daha tatmadi bile!

Böyle bir yönetimin yapacagi tek sey var... Taraftar maçin sonunda koro halinde söyledi... O slogana kulak vermek yeterli olacak...

Yönetim Istifa...

05.08.2005 </TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>BEKLEYECEK BIR SEY KALMADI

andrei07
05.08.2005, 09:16
Yukaridaki yaziyi yazan Cevat Kol herzaman Trabzonspor yazilari yazarmi? Hangi medyada yazar?? Cengiz Tokgöz denilen Fenerbahçeli spor yazari ile adi birlikte MAY in has adamlari olarak anilmismidir??Medyadan alintilayip koyun buraya.Biraz daha ugrasin Kayseri maçina az kaldi hadi bakalim bir puan kaybida bu maçta !!! Oh demeyin keyfimize nasilsa yönetim gider! Sonra nasilsa kurtarici Demirel misali aportta bekleyen May yada yönlendirilmis tayfasi var!! Hadi bakalim kolay gelsin!1 Yönetim yanlis yaptiya vurun daha sert vurun!! Vurun ki bir daha ayaga kalkamasin uzun süre!!

nezih
05.08.2005, 12:47
Bu Cevat Kol yazmis böyle bir yazi ya iyi güzelde yazida takimdaki eksiklikler diyor ya bizim bu takimin geçen seneki takimdan farki ne? bir tolga gitti yerine eller geldi bu maçta eller tolgayi bize arattimi bence aratmadi. Madem bu yönetim gitsin diyosunuzbu yönetimle birlikte Hüseyin de gitsin szymek de gitsin celalettin de gitsin gökdenizde gitsin çünkü hepsi sahada birbirinden beceriksizdi... Buyönetim onlari bu takimdan göndermedi diye kizan varmi? yok

AmaAtay Aktug o gökdenizin pozisyonunda topa ayagini uzatip pozisyonu gole çeviremediya gitsinn....

Punisher-61
05.08.2005, 12:51
ben Sampiyonluk bekliyordum....

ama olanlardan sonra Trabzonu cok kötü günler bekliyor..3.-4. olsak iyi..

bu yönetim sezon sonunu göremez

mr.fa
05.08.2005, 12:56

Sende kina yakarsin

andrei07
05.08.2005, 13:17

5 kilo kina benden sana.Ne biçim biseysin sen ya ?? Bedava biletmi kalmadi nedir sorunun?? Içinde ne biçim bir kin varmis senin??Saldir dur.Yarin ilk lig maçi var haberin varmi?????? Kiminmi Trabzonsporun tabii ilgileniyorsan.

vizarian
05.08.2005, 13:45
bizi artik 2.lik kesmez bi artik sanpiyoluk bekliyoruz diyer sonuçlar ise basarisizliktir bunu herkez biliyo herhalde.

melrok
05.08.2005, 13:50
SAMPIYONLUK

Aniketus
05.08.2005, 14:08
<t>
</t><t></t><table cellpadding="0" cellspacing="0" width="468">
<t><tr>
<td width="468">
<t>
<t><tr>
<td width="468">
<t>
<t><tr>
<td height="66" width="82">http://www.stargazete.com/resimler/yazarlar/cevatkol.gif</td>
<td width="386">
<t>
</t><t></t><table cellpadding="0" cellspacing="0" width="386">
<t><tr>
<td colspan="3" height="6">http://www.stargazete.com/images/spacer.gif</td></tr>
<tr>
<td bgcolor="#d40021" height="48" width="8">

</td>
<td ="yazar" align="left" bgcolor="#d40021" width="223">Cevat KOL</td>
<td ="yazar1" align="left" bgcolor="#d40021" width="160">

</td></tr>
<tr>
<td ="textbeyaz" colspan="3" align="right" bgcolor="black" height="12"></td></tr></t></table></td></tr></t></table></td></tr></t></table></td></tr>
<tr>
<td bgcolor="#ff0000">http://www.stargazete.com/images/spacer.gif</td></tr>
<tr>
<td>http://www.stargazete.com/images/spacer.gif</td></tr>
<tr>
<td valign="top" width="468">
<t>
<t><tr>
<td align="left" valign="top">
<t>
<t><tr>
<td ="mansetbaslik" align="left" valign="top" width="468">..................

Taraftarin su sloganini simdi daha iyi anliyorum: Parasiz yönetim istemiyoruz!

Bu
düsenceye sahip olan yönetimin parasi da olmaz. Bu insanlar kendi
islerinde de basarili olamaz. Zaten kendi islerindeki basarilari da
ortada!..

Baskan Atay Aktug ve ekibi kolay kolay o koltugu
birakmaz. Serinlemek için Trabzonspor tesislerine gitmek varken bu
saltanati kim birakmak ister?

Ceketinin sag yaka cebinde Trabzonspor kartvizitini kim çikarmak ister? Hele en iyi isiniz buysa!..

</font></td></tr></t></table></td></tr></t></table></td></tr></t></table></font>

seni kim ne
sekilde TRABZONSPOR yazari yapmis bilmiyorum ama, su karaladiklarindan
daha iyi anliyorum ki, sen karaktersiz, haysiyetsiz bir dallamanin
tekisin CEVAT KOL!..</span><br style="font-weight: bold; color: rgb(0, 0, 153);">
<br style="font-weight: bold; color: rgb(0, 0, 153);">
evet!.. biz, en iyi isi, hatta tek isi TRABZONSPOR olan baskanlarla
götürecegiz bu isi.. bu baskani göndermeye karar verirsek, gelecek olan da ayni sekilde
olacak.</span><br style="font-weight: bold; color: rgb(0, 0, 153);">
kapikullugunu,
yalakaligini yaptigin o les kargalarina, o aga bozuntularina söyle, hiç
bosuna hayallere kapilmasinlar... ve tabii sen de..</span><br style="font-weight: bold; color: rgb(0, 0, 153);">
biz bu yönetimi elestiririz, yerden yere vururuz, olmazsa daha iyi bir alternatif olusum ortaya çiktiginda göndeririz de..</span><br style="font-weight: bold; color: rgb(0, 0, 153);">
ama her durumda, ne sen, ne de sözcülügüne soyundugun o feodal zihniyet o kapidan içeri giremez artik.. o kalin kafana sok bunu.</span>

Edited by: Aniketus

violentia
05.08.2005, 14:11
iste bundan nefret ediyorum bu yazilanlardan çizilenlerden.. Ya arkadaslar bu yazilari yazanlarda ya hiç mantik yok ya da trabzonspor düsmanilar.. Takima en çok kizan sinirimden küfreden baskana yönetime söven aglayan ben maçtan bir gün sonra sakin kafayla biraz düsündüm.. Dedim tamam bu yönetimin hatalari var transferi geciktirdi, senol günesin hatasi var yanlis degisiklikler yapti, futbolcularin hatasi var ama diyelim ki hepsini gönderdik sonra ne olacak, yerine kim gelecek??? soruyorum size atay aktug baskan oldugu zaman trabzonsporun durumu içler acisiydi aurelio yu bile elimizde tutamadik gençlerbirligi elimizden futbolcular kapiyordu, özkan sümer ne kadar didinip takimi biraz toparlasa da takim yine sefilleri oynuyordu. Ama simdi bir de bakin 4 büyükler arasinda borcu olmayan tek takim Trabzonspor, iki senedir her ne kadar sampiyonluk diye bi yerlerimizi yirtsakta 2. olan ve basari saglayan takim trabzonspor. elindeki kadroyu tolga hariç tamamen muhafaza etmeyi basaran trabzonspor.. Yeni alinan transferlerden de ümitliyim sahsen.. Tamam tüm bunlar bahane olamaz ama diyelimki adamlar istifa etti kim gelecek parali baskan olarak allah askina söleyin.. Mehmet Ali Yilmaz sesleri yükselirse ve bir kaza olup basa gelirse ne olacak yine 10 milyon dolara futbolcu alip çamasir makinesi yamyam deyip gönderecekmiyiz yari fiyatina milleti, klübü ona buna elin ib.e fenerine peskes mi çekecegiz.. Allah askina mantikli olun o maçi unutun önümüzde koca bir lig var hemde ilk maçimiz yarin SIZE SESLENIYORUM EYY TRABZONLULAR TAKIMINIZA SAHIP ÇIKIN, SIZE SÖYLÜYORUM TRABZONSPOR DÜSMANLARI ADI ISTANBUL MEDYASI BIZI ALLAH ASKINA RAHAT BIRAKIN!!!

andrei07
05.08.2005, 15:37
@Aniketus

Sevgili kardesim anlatmaya çalistigimiz iste bu.Klübü tansellerle fetilerle receplerle doldurup 75 milyon dolar borçlandirip sonra yeni gelen yönetime haciz baskisi yapan ve dahi muhasebe kayitlari olmayan yönetimlerin dalkavuklari,çanak yalayicilari firsat kolluyorlardi.Maçtan önce Cutty Sark kardesimle konusurken Trabzonun çok kalabalik oldugunu söyledi ve birkaç isim saydi ve bu saydigi isimler hafizam beni yaniltmiyorsa uzun zamandir Trabzonspor maçlarindan uzak ,bir takim eski yönetici tayfasinin yalakasi kalemsörlerdi ve Cuttu Sark'a bu insanlarin olasi bir elenme durumunda agababalarina yol açabilmek için bu maça geldiklerini ve bunlarin les kargasi olduklarini söyledim.

Maalesef hakli çiktim gördügünüz gibi Trabzonsporlu oldugunu söyleyen ve hatta yazar oldugunu söyleyen bu bi -seref yaratik liglerin baslamasina 24 saat kala yönetime istifa çagrisi yapabilecek kadar sahiplerine bagli.

Yönetimi sevmeyebilirsiniz,kizgin sinirli öfkeli isyankar olabilirsiniz,ancak su asamada yönetim defolup gitsin demek 96 da yasanan biz bu isi yapamadik bari birakalimda bilenler gelsin diyenlerin yasadigi kaderi kabullenmek demektir.Lütfen yönetim istifa yazarken 2 kere düsünün.Sadece maç sonuçlarini basari kabul eden güce tapanlardan biri iseniz sizlere diyecek sözüm yok.Allah Islah Etsin...

Saygilarimla...

Nytre
05.08.2005, 15:46
kendilerini affettirmeleri lazim !...

bu taraftar geçen yil ki ts-gs maçinda sonra dinomakiev maçinda ondansonraki ts-fb maçinda daha sonra yine fb-ts maçinda ve bugunku ts-rum maçinda hep ama hep yaninda oldu.. ama hepsindende maülubiyetle ayrildik..

peki nereye kadar ?...

hep ayni seneryo... ben bu sezondan geçen sezon oldugu gibi sampionluk bekliyorum..eger futbolcularin yönetimin biraz geriye bakma yüzü varsa baksinlar ve gelecek için ne kadar çok çalismak gerektigini düsünüp ilk önce akillarini sonra da bedenlerini çalistirmaya baslasinlar

ali kemal
05.08.2005, 15:48
Daha ne bekleyebiliriz ki TÜrkiye kupasi ve lig kupasi bunlari kesin almalari lazim....

İleli
05.08.2005, 15:50
SAMPIYONLUK

ali kemal
05.08.2005, 15:52
SUNU YAPMAYIN YAAAA NE AKCAATLISI TABI AKÇAABATLIYIZ DA AMA SEN BI MAÇ YÜZÜNDEN TRABZONSPORU BIRAKACAK KADAR MI TRABZONLUSUN BILMEM .

TRABZONSPORLULUK BU DEGILLLL

Ayşe Aygün
05.08.2005, 15:57
TEK SEY SAMPIYONLUKK..

İleli
05.08.2005, 16:00
SUNU YAPMAYIN YAAAA NE AKCAATLISI TABI AKÇAABATLIYIZ DA AMA SEN BI MAÇ YÜZÜNDEN TRABZONSPORU BIRAKACAK KADAR MI TRABZONLUSUN BILMEM .

TRABZONSPORLULUK BU DEGILLLL

hocam yanlis anlama sadece nereli oldugumu belirtmek istedim Trabzonsporum abi kinim yok hayatta olamaz zaten ama senin icin degistirecem...

ali kemal
05.08.2005, 16:01
smileys/smiley36.gifAmanin asil ben özür dilerim ben yanlis anlamisim yawww...ama ne yaparsin trabzonspor ASKI

ali kemal
05.08.2005, 16:03
BAK BU DAHA GÜZEL OLDU HAAAAAA...BU YANLIS ANLAMA OLAYI GÜZEL OLDU VALLA:)))

yavru_tilki
05.08.2005, 16:48
açik konusmak gerekirse gerçeklerle yüzyüze gelmemiz gerekir trabzonspor bu sene en iyi 4. olur demedi demeyin olay bitmistir demekki trabzonsporda bir fatih bir yattara olmazsa trabzon hiçbirsey yazik yaaa

yavru_tilki
05.08.2005, 16:50
zoruna gidiyor insanin onca emek onca ugras ter bosa gidiyor yaa bu maçta herseye üzülünür yaa amatör takima yenilmemizemi rum takimi olmasinami onca insanin bu maça kilitlenmesinemi gelen gurbetcilerin hüsranla evlerine dönmelerinemi allahinizdan bulun hemi egri oturup dogru konusmak gerekir yanlismi konusuyorum yaa

gerçekefsane
05.08.2005, 16:53
az önce bir tv kanalinda bir spor yorumcusu, fenerbahçeNin sampiyonlugunu ilan etti, geriye kalan 17 takimin ikincilik için mücadele edecegini söyledi.

bir baska spor yazar ise

sampiyon olacak takimin simdiden belli oldugunu, zorlayacak takim olarak besiktas olarak gördügünü süpriz olarak biraz galatasaray'a sans verdi.

ben sadece bu yorumculara sadece gülüyorum. smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

bundan sonra tek yürek, tam destek SAMPIYON TRABZONSPOR dedirtmek bunlara

yavru_tilki
05.08.2005, 16:54
hiç kimse sunun muhabbetini yapamaz TOP YUVARLAKTIR HERSEY OLUR olamaz kardesim böyle bir maçta yok abi böyle bir savunma olamaz yeter artik yaaaaa yazik bu millete her sene hüsran olurmu yaa 7 milyon seyircin var sen 7 milyon insannin gururunla oynuyorsun ayiptir bee söylenecek bir çok sey var ama ben yine diyemiyorum simdi tesislere gidiyorum...

Keleşoğlu
05.08.2005, 16:59
Artik tek hedef Super lig SAMPIYONLUGU!!!!!!!!

zisinoli
05.08.2005, 17:07
Hiçbir sey beklemiyorum Su an itibariyle tek bir istegim var Yönetimin bir an önce istifa etmesi. Takim kötüye gidermis, dogru zaman degilmis, biraz daha sabirmis, zamanmis vs. Hiçbir mazeret istemiyor yüregim. Tek dilegim ve istegim bu lanet yönetimin bir an önce istifasidir. Acim baska türlü asla hafiflemeyecek. Çünkü affedemiyorum ve etmeyecegim de.

Diger bir istegim Fatih TEKKE nin artik kendini heba etmemesi. Avrupa bu yil gitmesi.

Geri kalan takima da sahip çikilmali. Çünkü futbolcular en masumumuz...

gerçekefsane
05.08.2005, 17:14
Bize bu acilari yasatan futbolcularin tek ama tek görevi var

SAMPIYONLUK

Hiç bir futbolcu sampiyon olmadan bu kadrodan gönderilmemeli ve gönderilmemeli. gönderilemez, gönderilmeleri onlara verilmis en büyük ödüldür. Edited by: gerçekefsane