PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kazim Koyuncu

BDiler61
24.05.2005, 14:07
Daha önce bir baslik vardi ama bulamadim yeni baslik açtik. Kazim abimizin son saglik durumu hakkinda bilgisi olan varmi?

Murat'
24.05.2005, 14:41
walla kazim abiye acilsifalar diliyoruz.geçmis olsun insallah en kisa zamanda sagligina kavusur

Gökhan Kutlu
24.05.2005, 15:41
kazim abiye acil sifalar dilerim insallah iyilesir

tsakrep61
24.05.2005, 19:22
ttrabzonspor asigi vede karadeniz insanini her kulvarda koruyan kazim abimizin kanser olmasi hepimizi uzmustur ama dualarimizla ve kazim abimizin o inanilmaz hayat sevgisi insan sevgisi vede trabzonspor sevgisi sayesinde bu amansiz hastaligi yeneceginden kuskumuz yok allah yar ve yardimcisi olsun

Hüda Topaloğlu
24.05.2005, 20:56
Allah acil sifalar versin, gelevara deresini tam dinliyordum bu basligi gordum, insallah en tez zamanda iyilesirsin...hepimize geçmisolsun...

61viya
24.05.2005, 21:52
Maalesef hastalik ilerledi sanirm,ama o hala dalga geçmesini biliyor bununla =)) Yurt disina gidecek tedavi için...Dualarimiz seninle Kazim abicigim.Senin de kendine inandiginizi biliyorum.Iyi haberlerini bekliyoruz..........

osmangenc
24.05.2005, 21:55
benim bildigim kadariyla tedavisine amerikada devam edilecek..

durumu kendisinin soyledigine gore iyiymis iyiye gidiyomus.. benim farkli kisilerden duydugum ise pek de ii olmadigi..

allah yardimcisi olsun.. trabzonspor onsuz o trabzonsporsuz pek dusunulemez

mohtas mohtas

Akin-61
25.05.2005, 09:40
Ewet burada aldigi tedavi ve ilaçlar etki etmedi bir cevap veremdi hastaligi kötüye gidiyor.. gerçi epeyilerlemis sanirim ama amerikaya gidecekmis oradaki kanserhastanesine.. acil sifalar dilerim.

baris_aykan
25.05.2005, 10:36
DUALARIMIZ HEP SENINLE ABI SEN ICINI FERAH TUT

$FIRTINA61$
25.05.2005, 11:19
kazim abiye acil sifalar dilerim insallah iyilesir

61-firtina
25.05.2005, 11:52
durumu iyiye gidiyormus diye duydum Kazim Abimizin en kisa zamanda iyilesmen dilegiyle abi seni çok seviyoruz

TSlimetin08
25.05.2005, 11:57
kazim abiallahdan acil sifalar sana seni cok seviyoruz

Kaya
25.05.2005, 16:46
Allah sifa versin. Umarim kisa zamanda eski sagligina kavusur.

61trabzonomer
26.05.2005, 01:49
valla ya çok üzülüyom insanlah çabuk ilersir...

Crazy_OfLu61_
26.05.2005, 21:01
Azmiyle iyilesecegine inaniyorum ki buda ALLAH in izniyle gerçeklesecektir.

TSerdar_61
27.05.2005, 15:04
dularimiz Kazim abiyle

CaMoKa
27.05.2005, 17:39
allah acil sifalar versin umarim sanatini hep icra eder ve onunla yasayabiliriz

bahr
27.05.2005, 18:42
YA CAMOKA AVATARIN ÇOK KOMIK GÜLMEKTEN ÖLÜYORUM TAKILMIS VURSANA KAFASINA DURSUN smileys/smiley36.gif

EVEEETTTTTTTT HASTALIKLAR HEPIMIZE ONLARLADA YASAMASINI BILMEK GEREK DERDI VEREN ALLAH DERMANIDA VERMIS ÖNEMLI OLAN INANÇLI OLMAK GEREK MÜCADELEYIDE SONUNA KADAR DENEMELIYIZ BAKIN DOGAYA HER GÜN YENI BIR CANLI MERHABA DIYOR smileys/smiley2.gifDILERIM MELEKLER KORUYUCUNUZ OLUR. CANIMIZIN ACIMASI BASKADA YA RUHUN ACIMASI KAZIM KOYUNCU GIBI NICE INSANLIGIN BASINDA BULUNAN BU AMANSIZ HASTALIKLARDAN KURTULURUZ

smileys/smiley19.gifVE OYA ABLACIGIM ELINI TUTTUM GÖZLERINE BAKTIM YINEDE O ESPIRI HALINLE BENIM KAN GRUBUM SANA UYMADIKI GENÇ TAZE KAN ISTIYORDUN VERMEZMIYDIM DEDIN SEN UZAKLARDA OLSAN DA GIZEMDE SENI GÖRÜYORUM ÖZLEMEK ÇARE DEGIL ZAMAN ALISTIRIYOR.

KAZIM BEYE SABIR VE MÜCADELE DIYORUM ZATEN YAPMASI GEREKEN BU.................

61viya
28.05.2005, 15:20
Yurt disina gitme çalismalari durmussmileys/smiley17.gifUmarim buna hiç gerek kalmicak Kazim abicigim.Bir daha öyle planlarin olmasin hiç sagligin için.=) Konserleri basliyormus,adam sahnede nefes aliyor ya...Canimsin...Seni çok seviyorum............

çisemusta
29.05.2005, 18:22
ben biliyorum

<TABLE borderColor=#990000 cellSpacing=0 cellPadding=0 width=450 border=1>
<T>
<TR>
<TD colSpan=3>Merhaba.
ABD yada diger yurtdisi planlarini(tedaviyle ilgili)rafa kaldirdik.Umarim yeniden gundemimize gelmez.
Yeni bir tedavi süreci,kemoterapi,bir hafta önce basladi.Zaman ne gösterir,bilemiyorum ama tedavi aralarinda,doktorumuzla birlikte yapacagimiz programa göre konserlere baslamak istiyorum.Su anda 23 Haziran Bursa Nilüfer Belediyesinin organizasyonu,25 Haziran Istanbul Hey Gidi Karadeniz gecesi olacak diye biliyorum.En yakin zamanda siteden duyurulacaktir zaten.Baska sürpriz konserler de olabilir bu arada,site olarak hazirlikli olmakta fayda var.
Bu arada Horon Gecesi çok anlamli ve basariliydi.Emegi geçen arkadaslara tesekkür ediyorum ve ekliyorum:Horon gecesi büyütülsün,geleneksellessin, horon hiç bir yere sigmasin...
Konserlere az kaldi.Umarim ani aksilikler olmaz ve konserlerde,eskisi gibi,görüsürüz.
Sevgiler.........................
http://www.kazimkoyuncu.com/k_k_imza/kazimkoyuncu.gif </TD></TR>
<TR>
<TD align=left width="30%" bgColor=#990000>Gön: Kazim Koyuncu</TD>
<TD align=left width="40%" bgColor=#990000>Zaman: 19.05.2005 00:06</TD>
<TD align=left width="30%" bgColor=#990000>Konum: Istanbul</TD></TR></T></TABLE>

kazim koyuncu böyle demis

sitesi http://www.kazimkoyuncu.com

baris_aykan
29.05.2005, 18:48
konserini sabirsizlikla bekliyorum

LazAnisT
02.06.2005, 11:05
Maalesef kazim koyuncu hiç bir zaman hakkettigi degeri bulamadi.Çok daha iyisine layik bir insan.Çokta iyi bir trabzonsporlu.Saglik durumu aslinda iyi degil ama kanser hastaligi ile iç içe olanlar bilir.Kemoterapi gördügünüz zaman bir bakiyorsunuz sapa saglam oluyorunuz ama ilaç etkisini yitirince yine kötülesiyorsunuz..Hey gidi karadeniz bu sene inönü stadinda olacak orda görme firsatiniz olabilir.

Crazy_OfLu61_
02.06.2005, 13:48
Durumu iyi degilmis son duydugum kadariyla ama inaniyorum ki bu illet hastaligi yenecek ve dalgasinida geçecek.

61trabzonomer
02.06.2005, 22:55
allahim insanlah iyilesir ...

TSlimetin08
03.06.2005, 00:51
allahim insanlah iyilesir ...</font>
Insallah allahim sen büyüksün

mahir_kuzey
03.06.2005, 01:22
Kalbimiz yüregimiz dualarimiz seninle. Iyilesecegine inaniyoruz...

The Londoner
18.06.2005, 11:24
Denizde kararti var...

Kaz?m Koyuncu, laz müzi?inin genç solu?u, ha?ar? çocu?u, dinmek bilmeyen türkülerin laz nakarat?, Trabzonspor sevdal?s? deli?men, bu kez hastal???yla u?ra??yordu. H?nz?r h?nz?r gülerek...

http://www.milliyet.com.tr/2005/06/18/spor/resim/spo06.jpg ÖZEL RÖPORTAJ / HAKAN D?LEK

Genç ömrüne s??d?rd???n onca ?eye kar??n bir illet yap??t? yakam?za..
?llet deme illet deme...

Tamam tamam ama Trabzonspor diyece?im, ?ut diyece?im, ceza sahas? diyece?im..
Ben de sana bacakaras? ataca??m -gülüyor-

Hemen bo?a ç?kar?m...
Beni en iyi yerimden yakalad?n karde?im. Bir kere Trabzonspor deyince durur akan sular. Bak yine heyecanland?m. Bir Trabzonspor mar?? yazmak, müziklemek istiyordum, o da "sanculu kunlerume" rastgeldi.

Lehçesi laz nakarat? bir futbol muhabbete girelim istiyorum Kaz?m..
Girelim bakal?m ceza sahas?na k?vrak çal?mlarla.

K?vrakl?k senin dilinde, müzi?inde..
E futbol da bir çe?it müzik de?il midir bizim için? Sen Ali Kemal için "Horon Oynar Gibi Çal?m At?yor" diye yazm??t?n. Liverpool maç?yd? de?il mi?

Evet. 1975'te Liverpool'u 1-0 yendi?imiz maçta bekin kar??s?nda horon oynam??t? ellerini kald?r?p...
Hah, tam da böyle bir ?ey futbol bizim için. Ç?kacaks?n sahaya ne kadar bize özgü fiziki durum varsa o maç?n realitesi o olacak.

Peki sonuç?
Sonuç önemli mi karde?im? Volkan geçen hafta senle yapt??? söyle?ide "topun çizgiyi geçmesinden daha ba?ka bir ?eydir futbol benim için" demi?ti. Tam da böyledir. Top çizgiyi geçse ne olur, geçmese ne olur? Sen neyin varsa ortaya koyuyorsun. Horonun güzeli?i, da?lar?n solu?u devreye girer lazlar futbol oynamaya ba?lad???nda.

http://www.milliyet.com.tr/2005/06/18/spor/resim/spo061.jpg Bu Trabzon'a özgü bir ?ey mi?
Evet. Bak?n Barcelona için neler söyleniyor. E?er bir bölgeyi bir co?rafyay? temsil etmek ve onun özelliklerini ta??maksa bir futbol tak?m?na dü?en, bunun Türkiye'deki ad? Trabzonspor'dur. Bu tak?m?n bütün tart??malar?n d???nda bir havas?, bir ba?kal??? vard?r. Öteki tak?mlar?n da vard?r ama Trabzon bir ba?kad?r. ?natç?l???m?z, oyunu çirkinle?tirmeden futbol oynama iste?imiz tamamen bölgenin yöresel özelliklerine hizmet etmi?tir. Ya da etmelidir.

Trabzon deyince bir ba?ka oluyorsun?
??te o ba?kal???m?zd?r Trabzon bizim. En ne?eli, en hüzünlü, en duyarl? en vurdumduymaz, en h?zl?, en a??r, en çabuk en acelesiz yan?m?zd?r Trabzonspor. Bu sene olmad? bir dahaki sene kesin ?ampiyonuz. Ben göremem ama...

Görürsün görürsün hastal?k nedir ki? ?ölen yeri olsun konserimiz...
Hee nedir ki? Ha konser ha kanser -gülüyor-

Sakatl?k topçunun en son dü?ünece?i ?eydir. Hastal?k da bizim için öyle olsun.
Beni de müzi?in futbolcusu say. Say ki içimin bayraklar? havalans?n. ?öyle güzel bir çal?m, iyi bir pas ceza alan?n?n d???ndan, Trabzonspor'a puan kazand?racak bir gol ?utu için nelerimi vermezdim ki?

Nelerini verirdin diye soray?m o zaman?
Notalar?m?, parmak uçlar?mdan ak?p giden zaman?, yüre?imi ortaya koyard?m... Trabzonsporlu topçular?n da öyle olmas?n? istiyorum.

?öyle bir ?eyler söylemi?tin bir konserinin ba??nda; Vigzartu, e ho, a gunze gza?i cin cevorertu. Aynen ?öyle demekti; "Denizin Çocuklar?" ho? geldiniz!.. Nas?l etkilenmi?tim bilemezsin. Gurbetteydim ve bize "Denizin Çocuklar?" diye seslenen bir genç vard? sahnede...
Evet Zu?a?i Berepe yani Denizin Çocuklar?. Taraftarlar?, sevenleri çok oldu o gurubun. Sözleri senin deyiminle lehçesi lazca ?ark?lar yazd?k. Bir denemeydi, güzeldi, geldi geçti.

Yapma ?imdi gelip geçmez... Sonra da devam etmi?tin: "Hiç ba??m?zdan eksik olmayan gökyüzüne, günün karanl?k saatlerine, ara s?ra kopsa da f?rt?nalara, bir gün bo?ulaca??m?z denizlere, eski günlere, neler olaca??n? bilmesek de gelece?e, kötülüklerle dolu olsa bile tarihe, tarihin ak???n? düze ç?karmaya çal??an tüm güzel yüzlü çocuklara, Donki?otlar'a, ate? h?rs?zlar?na, Ernesto 'Çe' Guevara'ya, yollara -yolculuklara, sevgililere, sevi?melere, sadece dü?leyebildi?imiz olamamazl?klara, ü?ürken ?s?nmalara, her ?eyden s?cak annelere, babalara ve tad?n? bütün bunlardan alan ?ark?lara kendi s?cakl???m?z? gönderiyoruz... Her ?eye ra?men bu yeryüzünde ?ark?lar söyledik. Te?ekkürler dünya." Çok etkiliydi...
Ben yüre?imden geçenlere bir biçim vermeye çal???yordum ?u çok bilmi? dünyada. Çocuklu?umu özlüyordum belki. Karadeniz en talihsiz, en kötü kullan?lan bölgelerden biridir Türkiye'de. O kadar ilginç hikayeler vard?r ki orada. Bu da müzi?imi belirledi giderek.

Yeniden topa girelim mi?
E mecal mi b?rakt?n bizde? Ko?acak halimiz mi var?

Sen de göz presi yaparak oynars?n o zaman...
-gülüyor-

Hep ad?na Efsane denilecek bir durumdur Trabzonspor. Örne?in hemen akl?m?za dükal???n solu?unu kesti?i zamanlar geliyor... Necmiler, Ali Kemaller, ?enollar...
Cemiller, Hüseyinler, Bekirler, Necatiler... Çok iyi tak?md? çok. Öylesi bir daha gelmez. Gerçi ?imdi de iyi tak?m olduk. ?enol hoca var art?k. Ona çok güveniyorum.

Biz de sana güzel karde?im biz de sana... 27 Haziran'da hepimiz Harbiye'de Hey Gidi Karadeniz konserinde olaca??z Kaz?m için...
Ama görünen o ki "Denizde Kararti Var"...

Efsane kadro
?enol
Necati -Takoz Cemil- Kadir
Gökdeniz -Serdar -Hüseyin -Çayc? Ahmet- Ali Kemal
Hüseyin -Fatih- Necmi

1972 Hopa do?umlu, ?stanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi'nden terk. -Bir dalga gibi-
1992 Dinmeyen Müzik Grubu
1996 Sisler Bulvar? albümü
1993 Zu?a?i Berepe
1992-2005 200'ün üzerinde konser
Albümler
Hayde, Viya, Va Mi?kunan, Salk?m Sö?üt, ?gzas
Dizi ve film müzikleri
Sultan Makam?, Gülbeyaz

Berkay Yılmaz
20.04.2012, 19:04
http://www.youtube.com/watch?v=NcbM00oqM_w&context=C47abd02ADvjVQa1PpcFOFaRdhyl6G2uORYDCtl8lj Z-DjIx5L33c= Rahmetli abimizin arşivinden derledğim resimlerle Didou Nana şarkısı eşliğinde video hazırladım.Buyrun...Mekanın Cennet Olsun KAZIM KOYUNCU!

Merve H.Oğlu
20.04.2012, 19:11
LigTv'nin bu zamana kadar yaptığı en anlamlı çalışma, bu olsa gerek..

http://www.ligtv.com.tr/haber/kazim-koyuncu-olumsuzdur

Sefa
20.04.2012, 20:09
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=1760&page=99