PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Eskişehirspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12

esmaris26
13.12.2010, 00:02
Bu hafta İstanbul takımlarına değil su bile vermedik...Belediye de nasibini aldı bu işten....Forza Anadolu...

Sefa
13.12.2010, 00:08
Bu hafta İstanbul takımlarına değil su bile vermedik...Belediye de nasibini aldı bu işten....Forza Anadolu...

Evet bu hafta İstanbul takımları su bile alamadı. Kasımpaşa İnşallah bu kategoriye dahil olmaz.. :)

Tulpar26
13.12.2010, 00:17
Tebrikler Karadeniz Fırtınası. Şampiyonluk yolunda bir engel Atatürk Olimpiyatta bir parazitte Ankara'da geçildi. Yarında Paşamız inşallah bir parazitin daha ipini çekecektir :D 3 baldız bu hafta 3'ün 1'ini bile alamadılar bundan sonraki haftalarda da aynı performansı bekliyoruz kendilerinden. İnşallah 2. yarı performanslarımızla biz Avrupa kupalarına siz ise şampiyonluğa ulaşırsınız. Haydi rast gele :D

Vkgz
13.12.2010, 00:28
Sinan Engine göre Fatih Tekkeyi transfer edeceklermiş

ES ES Baba
13.12.2010, 17:18
Trabzon adına zor geçeceğini düşündüğüm bir maçtı. Ancak 3-1 alarak, rakiplerinin puan kaybettiği bu haftada puan farkını açmayı bildi. Yürekten tebrikler Trabzonspor... :alkış: Bu arada Zulimpiyat nasıl dolar, dosta düşmana gösterdiniz...;) Tribün gayet iyiydi, hem ambinas hem tek ses oldu. Aynen devam Karadenizli gardaşlar...

Mustafa ÖZDEMİR
13.12.2010, 19:34
Trabzon adına zor geçeceğini düşündüğüm bir maçtı. Ancak 3-1 alarak, rakiplerinin puan kaybettiği bu haftada puan farkını açmayı bildi. Yürekten tebrikler Trabzonspor... :alkış: Bu arada Zulimpiyat nasıl dolar, dosta düşmana gösterdiniz...;) Tribün gayet iyiydi, hem ambinas hem tek ses oldu. Aynen devam Karadenizli gardaşlar...
teşekkürler...

bonora
19.12.2010, 19:02
0-2 kazandık Kasımpaşa deplasmannıda. Trabzonspor maçı ile başlayan çıkışımız devam ediyor. Goller Batuhan ve Ümit Karan'dan. Takımımızı yalnız bırakmayan 2000-2500 taraftarımıza büyük alkış.

Mustafa ÖZDEMİR
19.12.2010, 19:04
tebrikler...

İskender YILMAZ
19.12.2010, 19:36
http://ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=84173

Bu çocuktan adam olmayacak .. Emek hırsızı, dev şımarık .. Bir futbolcuda en başta aranması gereken şey futbol yetenekleri olmamalı .. Asla adam olamayacaksın Batuhan ..

Murat'
19.12.2010, 22:27
Eskişehirspor'u aldığı galibiyetten dolayı tebrik ediyorum ancak Batuhan'ın attığı golde yerde yatan oyuncuyu göre göre topu dışarı atmadı oyuncular.

pReN@_61
20.12.2010, 00:09
Es Es iyi gidiyor..

Mehdi
20.12.2010, 09:13
Tebrikler Es-es.

Süleyman Eruyar
20.12.2010, 13:44
Eskişehir'i tebrik filan etmiyorum,

Batuhan oldukçada etmeyeceğim..

hatta nefret edeceğim..

esesmuratti
20.12.2010, 17:19
Eskişehir'i tebrik filan etmiyorum,

Batuhan oldukçada etmeyeceğim..

hatta nefret edeceğim..
.......Süleyman bey,şimdi biz de Engin Baytar var diye Trabzonspor'dan nefret mi edelim?...Biz herşeye rağmen Trabzonsporu seviyoruz...

Sefa
20.12.2010, 17:20
Valla ayıp varsa Batuhan'ın ayıbıdır. Eskişehir çıkışa geçti Büloyla devre arası gerekli takviyelerle Avrupa Kupalarına katılabilir..

Hazar_
20.12.2010, 17:35
Eses'i attıgı o çirkin golden dolayı tebrik etmiyorum.Bülent Uygun'un takımı oldugu için ülkede antipati kazanmaya devam edecekler bence.Esekişehire yakışmıyor o kişi.

murat
20.12.2010, 17:49
Bugun bulent TD,Batuhan futbolcu yarin gider bunlar ESES kalir, dostluk kalir. Bosverelim biz isimize bakalim, yuzunu dahi gorunce kanal degistirdigim bulent uygunun adam olmadigini herkes biliyor zaten buna takilip ESESe nefret etmeye gerek yok..

Süleyman Eruyar
20.12.2010, 18:02
.......Süleyman bey,şimdi biz de Engin Baytar var diye Trabzonspor'dan nefret mi edelim?...Biz herşeye rağmen Trabzonsporu seviyoruz...

Yaparsa edersin,

Ancak sen Batu züppesiyle Engin Baytar'ın yaptıklarını bir tutuyorsan

nefret etmen çokta umrumda olmaz..

Adamın ayağına hayvan gibi bas, onu yere yatır, sonra gidip gol at..

birde sevin..

Yazıklar olsun.. ona ve ona sahip çıkan herkese..

Alibeyoglu
20.12.2010, 18:41
sampiyonluk sevincini yasayan sehirler arasina katilir insallah eses

Mustafa GÜLAY
20.12.2010, 18:50
Yaparsa edersin,

Ancak sen Batu züppesiyle Engin Baytar'ın yaptıklarını bir tutuyorsan

nefret etmen çokta umrumda olmaz..

Adamın ayağına hayvan gibi bas, onu yere yatır, sonra gidip gol at..

birde sevin..

Yazıklar olsun.. ona ve ona sahip çıkan herkese..
Batuhan a olan düşmanlığını Eses e bağlama

Özkan
21.12.2010, 00:12
.......Süleyman bey,şimdi biz de Engin Baytar var diye Trabzonspor'dan nefret mi edelim?...Biz herşeye rağmen Trabzonsporu seviyoruz...Sağ olun.

Bülent Uygun ve Batuhan Karadeniz Eskişehirspor'da para karşılığı çalıştırılan işçilerdir, camiayı temsil etmezler. Es-Es alt yapısından yetişen bir futbolcu, taraftar ya da yöneticiler böyle insanlık dışı işler yapmadığı sürece ve bize düşmanlık gütmediği sürece biz de Es-Es'i seviyor ve sayıyoruz.

Süleyman Eruyar
21.12.2010, 10:42
ESKİŞEHİRSPORLU Batuhan Karadeniz’in, ayağına basıp sakatlanmasına neden olduğu Kasımpaşalı Merthan yerde yatarken oyuna devam edip gol atması büyük tartışma yarattı.
Maçı 2-0 kaybeden ev sahibi takımın yöneticileri genç golcüye büyük tepki gösterirken, Es Es’lerin başkanı Halil Ünal, futbolcusuna sahip çıktı. Tartışılan pozisyonda Batuhan’ın değil Merthan’ın suçlanması gerektiğini savunan Ünal, şu ifadeleri kullandı:
“Batuhan bir şey yapmadı. Kasımpaşalı futbolcu kendi takımını yalnız bıraktı. Gol olduktan bir dakika sonra da kalkıp oynamaya başladı. Batuhan’ın hiçbir suçu yok. Sertliklerden kaynaklanan böyle olaylar olabiliyor. Ancak Batuhan’ın hareketi art niyetli değildi.”

Oyuncusu Batuhan, Başkanı bu yorumu yapan arkadaş, Antrenör'ü Bülent Uygun..
Alın size yönetici, hemde en baştakisinden !!!

ES ES Baba
22.12.2010, 15:33
Süleyman kardeş, ne kendi gönüldaşlarını kandır ne de bizi kandırmaya çalış:)) Bence siz ES ES'ten nefret ediyorsunuz. Bu net:) ama bunu önce Batuhan'ın centilmenlik dışı hareketiyle açıklamaya çalışmışsınız, ama kesmemiş sonra başkana da hocaya da sallayarak nefretinizi kusmuşsunuz... Keşke bu kadar uzatacağına dosdoğru: "Ben ES ES'i sevmiyorum" deseymişsin:) Biz buna kırılmayız da gücenmeyiz de önemsemeyiz de...

Bizim içimizde de senin hissiyatını size karşı besleyenler var... Olacaktır da... Ama bir bardak su ister gibi açık ol bence... Neyse.... Seni bize duyduğun nefretle başbaşa bırakıyor; Türkiye'de saygı duyduğum Trabzonspor camiasına ŞAMPİYONLUK yolunda başarılar diliyorum... Bu arada geçen pazar Paşalı kardeşlerimizle omuz omuza EStiklal Caddesi'ni fehtettik... Batu keşke o golü atmasaydı... Umarım Paşamız düşmez ve bu yıl 8 bin kişiyle yaptığımız çıkarmayı seneye 10'binlerle yaparız...

EStiklal yürüyüşümüzden, güzel videolar çekildi. İzlemek isteyenler için, buyurun...
http://www.facebook.com/profile.php?id=1676178735#!/Eskisehirsporfan

Tolunay Abdioğlu
22.12.2010, 15:35
İyi dilekleriniz için teşekkürler.İnşallah hakettiğiniz yerlere kısa sürede ulaşırsınız.

Başarılar.

Hüseyin Bağdat
22.12.2010, 15:38
İkinci yarı daha iyi yerlere gelmeniz dileğiyle...

Süleyman Eruyar
22.12.2010, 15:58
ES ES BABALIK,

Kasımpaşa takımı taraftarı olsaydın bu duruma yine böyle masal anlatarak mı cevap verecektin?

birde kardeş dediğiniz takıma karşı?

Batuhan gol attığında sesin kısılana kadar bağırmak hiçmi ağrınıza gitmedi?

yada adamlığınıza başkanınızın ! pozisyonda hiçbir şey yok ! demesini nasıl yedirdebildiniz?

bunlara cevap ver, masal anlatma.

hala kardeş naraları atıyorsunuz, kardeş filan olsaydınız en büyük tepkiyi yine siz gösterirdiniz,

hani varmı bir tepkiniz?

gol atmasamışmış mış mış, hey gidi babalık hey..

Hüseyin Bağdat
22.12.2010, 16:17
ES ES BABALIK,

Kasımpaşa takımı taraftarı olsaydın bu duruma yine böyle masal anlatarak mı cevap verecektin?

birde kardeş dediğiniz takıma karşı?

Batuhan gol attığında sesin kısılana kadar bağırmak hiçmi ağrınıza gitmedi?

yada adamlığınıza başkanınızın ! pozisyonda hiçbir şey yok ! demesini nasıl yedirdebildiniz?

bunlara cevap ver, masal anlatma.

hala kardeş naraları atıyorsunuz, kardeş filan olsaydınız en büyük tepkiyi yine siz gösterirdiniz,

hani varmı bir tepkiniz?

gol atmasamışmış mış mış, hey gidi babalık hey..

Baştan söyleyeyim avukat değilim...

Bu tür yazılar yazmakla elinize ne geçiyor anlamış değilim...

Ahmet Başkaya
22.12.2010, 16:47
@ Süleyman Eruvar

Abi Eskişehir'i sevmeyebilirsiniz hatta nefret de edebilirsiniz . Batuhan'dan da nefret edebilirsiniz. Ama Batuhan böyle ondan dolayı Eskişehir tü kaka demek çok saçma ve çok ayıp bence . Koskoca bir camiayı belli dönemdeki hoca ve oyuncu tercihleri ile yargılamak bizim haddimize değil diye düşünüyorum .

Batuhan'a züppe demişsiniz forumda rakip takım oyuncusu diye bunu yazmak hoş değil diye düşünüyorum . Hele Es-Esli arkadaşlarımız varken onların oyuncusuna ne olursa olsun o formayı terlten bir oyuncuya züppe demek de bziim haddimize değil kendi düşüncen olabilir ama bunu buraya yansıtıp iyi niyetli birilerini tahrik etmeye hiç gerek yok .

Aynı durum Eskişehir forumunda benim oyuncuma dense direk söverim allahtan çok hoşgörülü yaklaşmış es-es li abi .

Gole gelince , ne varmış ne olmuş yani ? Ben de olsam aynısını yapardım atağa kalkıyorum arkadaş yatsın en fazla 1 dakika sürer atak ölmez ya ? Başından yara almamış sanırım ? Çok manasız buluyorum ayağından sakatlanan bir oyuncu için oyunun durdurulmasını ne manası var en kötü ayağı kırılmıştır ki ayağı kırılıp bir devre daha oynayan oyuncu bile var ölmez yani . Bunu çoğu takım çoğu zaman kullanıyor tamam belki acı çekiyordur ama bu kural değil sonuçta . Etik değil de diyemeyiz bence son Barca maçında Puyol bir oyuncunun ayağına vurdu ve adam kıvranıyordu yerde , gitti Messi verdi Pedro çaktı golü ve adam hala yatıyordu .

Eeee şimdi Messi de mi züppe ? Tamam karakter olarak Batu çok iyi olmayabilir ama bizene veya Es-es lilerin suçu ne ?

Engin Baytar ile Batu kıyası olmaz demişsin bal gibi de olur . Batu adam mı öldürdü de kıyaslanmıyor ?

2 Sene önce hiç bir şey yokken ayağı kırılmış gibi bağırarak Belediyeli oyuncuya kırmızı kart göstertip Es-Esin 6-1 kazanmasını sağlayan Engin Baytar'ın hareketi çok mu etikti ?

Veya Beşiktaş maçında Burak'ın futbol kurnazlığı yapıp ayağını adama takıp faul kazanması çok mu etikti ? Bence etik değildi diyemeyiz . Ama senin mantığına göre bu etik değilse bunlar hayli hayli değil .

Misafirlerimizi zor durumda bırakmaya gerek olmadığını düşünüyorum, babalık diye hitap etmen de hiç hoşuma gitmedi açıkçası . Umarım yazdıklarıma alınmazsın sadece yorumlarına değer verdiğim için fikirlerimi paylaşmak istedim .

MuratJ
22.12.2010, 17:04
Süleyman Eruvar bu başlığa yazmış olduğun 1 mesajdan sonrakilere anlam veremedim. şimdi bahsetmek istediğin bir batu konusu var bu 1 cümle ile ifade edilebilir. amacın farklı olduğu için aynı şeyleri farklı kelimelerle bir kaç kere yazmışsın. bu çok anlamsız. tamam anladık fair play aşığısın batu nun yaptığı dokunmuş sana hoşuna gitmemiş. bunu yaz geç. uzatıp direk eses e kin kusma çabaların nedir? ben rahatsız oldum bu durumdan, şurada yazan eses li arkadaşlara tabiki de hak veriyorum. umarım bir daha bu tarz anlamsız yazılar görmeyiz.

eses'e eses olduğu için sempati ve saygı duyuyorum. çıkışınız beni mutlu ediyor. umarım ivmesini arttırarak bu çıkışa devam edersiniz. başarılar

ES ES Baba
23.12.2010, 12:04
Süleyman, senin ezilerek; ezildiğin için babalık mabalık diye ıncık boncuk koyarak yazdığın ilginç(!) yazıdan sonra 3 tane çok değerli, saygıyı hakeden Trabzonsporlu sana öyle güzel cevap vermiş ki; sana cevap vermek bana yakışmaz... Muhtemel gençsin, kanın da hızlı, kardeş sayıp anlayış göstermem gerekir...
Dilerim, 6 Mart'ta İnönü'deki BJK-TS maçında sizin yanınızda olacağım, gelirsin, merhabalaşırız, konuşuruz güzel kardeşim... Başarılar Anadolu'nun 2 büyük camiasından biri...

tetsusabri
24.12.2010, 10:00
Maç Heyacanı İçinde Kardeşlik Duygularıyla Hareket Edilmiyor Malesef.Eskişehir Kardeşimizdir Ama O Şaibeli Gole Biz Tepki Gösterirken Es Es lilerin Hala Çılgınlar Gibi O Gole Sevinmeye Devam Etmesi Anlaması Güç.Eğer Bu Durumun Tam Tersi Olsa Eskişehir Taraftarı Bizim İçin Ne Derdi Merak Ederdim.

Kardeşlerimize Başarılar Dilerim Seneye Gelmeye Niyetlenmeyin Takım Zaten Düştü Bu Skorla Beraber :)

Kardeşliğimizi Ne Sezer Ve Batuhan Züppesi Nede Başkanlar Bitiremez...1965 Lere Dayanan Bir Geçmişimiz Var.

ES ES Baba
24.12.2010, 10:28
İnönü'de, Sami Yen'de, Kadıköy'de, Bursa'da çılgınlar gibi sevindiğimiz doğrudur ama pazar günü öyle bir coşku olmadı. 3 bin kişisiniz evet gooll diye ayağa kalktık ama 5 saniye sonra Kasııımmmm Paaşaaaa diye her zamanki gibi ayaktaydık. Batu'nun faullü golüne mi sevineceğiz... Maçın sonunda hep bir ağızdan söylediğimizi yine söylüyorum...
Hükümet düşeeerrr
Enflasyon düşeerrr
Kasımpaşa babayı düşeeer...
Dualarımız sizinle inşallah ikinci yarı içerde dışarda gereken puanları Paşamız toplar ve seneye Taksim'de 4-5 bin kişi değil 10-12 bin kişi omuz omuza yürürüz. Semt Aşkı Kasımpaşa... Eskişehirliyiz, Kasımpaşalıyız.

tetsusabri
24.12.2010, 13:14
Valla Görünen Köy Klavuz İstemez Ama Bekleyip Görcez Sene Sonu..

bonora
24.12.2010, 22:35
Şu kardeşlik olaylarından da, kardeşliği saha içine taşıyanlarıda sevmiyorum.

esmaris26
26.12.2010, 21:07
Süleyman Bey;Alper gibi kişiliğini çok iyi tanıdığım,müstesna bir insana karşı hitabın çok ayıp..O konuya değinmeyeceğim bile..2 sene önce Colman Sezgin'e yumruk attığında ne hissettin?Ben söyleyeyimmi...Çok kızdım..Küfür bile ettim Colman'a..Ama Trabzonspor'dan nefret etmedim..İnadına destekliyorum,inadına Şampiyon olmasını istiyorum..Hemde senin gibi düşünenlere inat..Forza Anadolu...

Cengiz Çubukcu
26.12.2010, 21:14
Es es es ki ki ki Es ki Es ki es ...90'lı yıllarda Eskişehirde öğrenciydim, sonra 3 sene daha kaldım ...az maça gitmedik :) inşallah bir gün beraber maç izleriz Eskişehirli arkadaşlarla..

SEDAT
26.12.2010, 21:14
- Hakikaten Eskişehire o golü hiç yakıştıramadım , ah be Batuhan topu dışarı atsan ne kaybederdin hiç , ama Türk futbol tarihine adını yazdırırdın işte bunu kazanabilirdin.Eskişehire başarılar...

sametaydin
27.12.2010, 05:35
Eskişehirspora laf yok. Kişiler tarafından yapılan kötü şeyler camiaları bağlamaz. Bir hareket yüzünden tüm camiayı karalayamayız. Eses taraftarıyla duruşuyla bu ligin değerini arttıran bir takımdır.

Mahmut Keleş
30.12.2010, 09:43
Es es sezeri 8jk ya verdi mi ?

SEDAT
30.12.2010, 09:44
Es es sezeri 8jk ya verdi mi ?

- Vermiş Mahmut , kendine yazık etti malesef :)

Mahmut Keleş
30.12.2010, 09:48
- Vermiş Mahmut , kendine yazık etti malesef :)

üzüldüm yaa :(

MDanışmaz
30.12.2010, 12:44
Sezer türkiye'de en beğendiğim futbolculardandır ama önünde Burak gibi bir örnek varken bunu yapıyorsa zaten İstanbul'a futbol oynamak için gitmediğini gösterir..Yazık etti kendine :(

ESESESKİKİKİ
01.01.2011, 13:28
Sezer Öztürk şuan hiçbir klüp ile anlaşmadı.Hala Eskişehirsporun futbolcusudur.Yarın Antalyadaki kampa katılacaktır.

Bu arada dün yılbaşı gecesinde yeni yıla stadyumda girdik.

http://img195.imageshack.us/img195/3479/yeni2e.jpg

video: http://vimeo.com/18336208

Trabzonspor camiasının da yeni yılını kutlarım.İnşallah yeni yılda şampiyon olursunuz.

Sefa
01.01.2011, 15:37
Aynı fotoyu koymaya gelmiştim. Gerçekten harika görüntü.. Helal olsun..

Yeni yılınız kutlu olsun EsEsliler.. :)

ESESESKİKİKİ
02.01.2011, 14:10
Sağol Sefa sizinde.

Alihan Ertürk
02.01.2011, 14:12
Sezer için 2milyon € + Zafer + Badur Sezer

teklifine ne dersiniz ? :)

Murat'
02.01.2011, 14:14
Tribündeki görüntüler gerçekten de muhteşemmiş, helal size Eskişehir.

Alibeyoglu
02.01.2011, 14:28
es ese satasmayin varmi es es gibi delikanlisi

bangkook_61
02.01.2011, 17:10
Sezer için 2milyon € + Zafer + Badur Sezer

teklifine ne dersiniz ? :)

2 milyon lira ancak. Sezer iyi bir oyuncu ama bizim istediğimiz 2 yönlü orta saha değil. Şenol Hoca onu o kıvama getirir diye umuyoruz. Üstelik Sezer'in ropörtajını izledim de Beşiktaş'a gitmeye hevesli gözüküyor. 2-3 güne o transfer olur gibi. Tabata da sıkıntı var sanırım.

ES ES Baba
05.01.2011, 22:08
Forumun girişinde yer alan şiir dinletisi harika olmuş, insanın duygulanmaması mümkün değil. Yazan da okuyan da hakkını vermiş. Yıllar ve yılları alan bir özleminiz var, inşallah bu yıl sizin, seneye de bizim yüzümüz güler. Allah yolunuzu açık etsin, Vira Bismillah...

İlker Akçay
05.01.2011, 22:10
Es Es Baba,

Teşekkürler Abicim iyi dilekleriniz için,3 gündür ne gözyaşı döktüğümü siz bana sorun birde onu dinlerken ve okurken...İnşallah 27.seferde hasrete son verecez...

Gümüshane
10.01.2011, 16:30
EsEs'e helal olsun. Eskisehirspor 3-0 Werder Bremen.

Batuhan
10.01.2011, 16:34
EsEs'e helal olsun. Eskisehirspor 3-0 Werder Bremen.

Werder Bremen as kadrosuyla mı oynuyor şu an ?

FC-ST-PAULI-61
10.01.2011, 16:36
Szer Öztürk gol atmis.Yazik olacak ona besiktasa giderse Futbol hayati biter bence

bonora
10.01.2011, 19:39
3-1 kazandık. Golü son dakikada yedik. Werder Bremen as kadrosuyla oynadı. Sonuçta bir hazırlık maçı ama gelen haberler takımın çok iyi olduğu yönünde.

M.S.SOFU
10.01.2011, 19:42
sezer kendini yakıp bjk ye gider ve es es te tabatayı alırsa kızarım bak.

es-es ne olursa olsun satmasın sezeri,uefaya kalsın bu sezon sezer bi yere gitmez bence...

ve şunuda eklemek gerek

eskişehir gibi bir kültürün artık kafaya oynaması gerekiyor

yani artık biz şampiyonluğa oynamalıyız denmeli ve bu yönde transfer yapılmalı.bence şu an belkide sezerin gidişindeki en büyük etken bu.eskişehir biraz kıpırdansa hareketlense zaten çılgın bi taraftar kitlesi var,sırf o taraftar o takıma 5 maç alır.

bu arada 3 futbolcuyla sözleşme feshedilmiş

gerekli bilgiyi es esli arkadaşlardan bekliyorum
şimdi iyi mi oldu kötü mü oldu.bu adamların takıma etkisi neydi...

ESER
10.01.2011, 20:56
es es dusme gerilimi yasayan bir camia olmaktan kurtulmali ve buyuk dusunmeli artik. bursa dan potansiyel olarak eksigi olmadigi gibi fazlasi var bana gore. yani bursa bile hedef yukseltmis iken es es sadece carki dondurmeye calismamali. kitlelesmis bir kulup hedefler belirlemeli ve bunun icin saglam adimlar atmali,. bir jenerasyon yakalamak uzereyken ve ufak tefek rutuslar ile en kotu ihtimal uefa kupasina katilma hedefi onlerinde dururken sivrilen oyunculari satip basarili olmayi bankadaki mevduata tercih ederler ise basariye susamis olan camiasina karsi samimiyet testinde sinifta kalir bence . basarilar es es.

esmaris26
12.01.2011, 23:08
Güzel temenni ve yorumlarınız için teşekkürler...Takımdan giden oyuncular bütün taraftarlar tarıfından takımdan gönderilmesi gerektiği düşünülen oyunculardır...Ligin 2.yarısından gerçekten çok ümitliyiz..İnşallah yukarıları epey zorlayacağımızı düşünüyoruz...Sezon başındaki gibi kötü başlamazsak -ki hiç sanmıyorum sonunu getiririz..Başkan'ın son açıklamalarına göre Sezer'i kesinlikle satmayacağız lakin bizim başkan biraz tüccar zihniyetinde olduğu için de tedirginliğimiz tam olarak gitmiş değil..Sezer tam kendini bulmaya başlamıştı aklını bulandırdılar..Sezon sonunda elimizde tutmanın tek yolu var oda UEFA'ya gidebilmek..Çok zor ama imkansız değil..Ligin 2.yarısında ayrıca Alper'i iyi izleyin derim ben...

Bugün Schalke ile 1-1 berabere kaldık..İzleyen arkadaşların yorumlarına göre takım gayet güzel oynamış..Volkan'ın golü on numara gol olmuş..Becerebildiysem maçtan bir kare:)

http://img249.imageshack.us/img249/9936/raulpele.jpg

Since1912KsK
13.01.2011, 17:24
schalke 04 ile eskişehirspor'un antalya'da yaptığı hazırlık maçından önce seremonide raul ile tokalaşan batuhan daha sonrasında şortuna elini sildi.

http://i53.tinypic.com/ogxugp.png

http://4.bp.blogspot.com/_B0iXUs8Kt3Q/T ... 077320.jpg (http://4.bp.blogspot.com/_B0iXUs8Kt3Q/TS7c9hhJZoI/AAAAAAAAD5Q/S0tBTj_0yxw/s1600/IHA_Video_C345762.mpeg_MPEGII%255B1%255D.mpeg_0000 77320.jpg)

http://i53.tinypic.com/sc9cw9.png

http://1.bp.blogspot.com/_B0iXUs8Kt3Q/T ... 078000.jpg (http://1.bp.blogspot.com/_B0iXUs8Kt3Q/TS7dQh9muXI/AAAAAAAAD5g/1E37OUEPBfs/s1600/IHA_Video_C345762.mpeg_MPEGII%255B1%255D.mpeg_0000 78000.jpg)

Sefa
13.01.2011, 17:33
Bu adamdaki kameralara oynama merakı ne zaman bitecek merak ediyorum..

Onca yetenek bula bula bunu bulmuş..

Eskişehirspor iyi hazırlanıyor 2. yarıya.. Hedef sanırım Avrupa Kupaları olacak İnşallah hedeflerine ulaşırlar..

Harun-61
13.01.2011, 17:49
Batuhan'da ki olgunluk benim ilk okula giden yigende ki gibi...

Allah yardim etsin.

ES ES Baba
23.01.2011, 13:41
Gençlerle başladık... Konya, cincon ve bOrsa ile sürecek... İkinci yarı ESeceğiz...
Bu arada kaybettiğiniz 2 puan için üzüldüm, keşke 5'lik yapsaydınız. Şampiyonluk yolunda başarılar.

bonora
23.01.2011, 18:51
Gençlerle başladık... Konya, cincon ve bOrsa ile sürecek... İkinci yarı ESeceğiz...
Bu arada kaybettiğiniz 2 puan için üzüldüm, keşke 5'lik yapsaydınız. Şampiyonluk yolunda başarılar.

Abi takım isimlerini doğru yazsak daha güzel olmaz mı? Sevmiyorsan bile takım isimlerini bu şekilde yazmak bize yakışmaz.

İddia ediyorum ikinci yarının en çok puan toplayacak takımları arasında ilk 3'te oluruz.

Mustafa ÖZDEMİR
23.01.2011, 19:04
başarılar eses...

ES ES Baba
23.01.2011, 22:06
Taraftar haritasını çıkarmışlar... Koca Türkiye'de iki kent kendi ARMAsını kovalıyormuş... Biri biz diğeri siz... Kim ne dersen desin, yaşasın şehrine ihanet etmeyenler...
Değerli gönüldaşım, renkdaşım ve tabii ki gardaşım(Bonora) bizim forumda ne diyorsam burada da aynısını diyorum bu takımları yâd etme konusunda. Hatta bizim forumda daha sağlam:) şeyler de diyorum. Sağlıcakla sevgiler kardeşim...
Yaslantepe'de 1700 kişi olacağız onlara evlerinde, yeneceğiz...:)

Sefa
23.01.2011, 22:12
Eskişehirspor sakatlık sorunları ve ya fiziki düşüş yaşamazsa Avrupa Kupalarına katılır bu sezon.. Bu yolda başarılar..

Süleyman50
01.02.2011, 13:27
"Önemli bir galibiyet"

Eskişehirspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, taktiksel değişikliklerin ardından Eskişehirspor taraftarının coşkusu ve ateşiyle önemli bir galibiyet aldıklarını söyledi.
Uygun, maçına ardından düzenlediği basın toplantısında, Konyaspor maçının çok zor geçeceğini bildiklerini belirterek, rakibin dirençli ve mücadeleci bir yapıya sahip olduğunu kaydetti.

Maçın ilk yarısında iyi bir futbol sergileyemediklerini ifade eden Uygun, şöyle konuştu:

''Maçın ikinci yarısında gerçek Eskişehirspor sahadaydı. Taktiksel değişikliklerin ardından taraftarımızın coşkusu ve ateşiyle önemli bir galibiyet aldık. Yukarılara tırmanmanın mutluluğu yaşıyoruz. 8 hafta sonra takımla birlikte sahada olmak mutluluk vericiydi. Galibiyet almak da beni mutlu etti. Eskişehirspor'un ekonomik anlamda daha güçlü olması ve önümüzdeki sezon ekonomik açıdan daha güçlü girmek adına 'ikinci yarıda inandığımız sporcuyu bulursak transfer ederiz' demiştik. Devre arasında 3-5 milyon dolarla patlar iyi bir futbolcu. Batuhan ve Ümit gol yollarından önemli bir problem yaşamaz. Bu ligde 3-0, 5-0 gibi skorlarla kimse kimseyi yenecek durumda değil. Eskişehirspor'da bütün futbolcular gol atma yeteneğine sahip.''

Uygun, Spor Toto Süper Ligin 20. haftasından karşılaşacakları Galatasaray maçı hazırlıklarına da yarın başlayacaklarını sözlerine ekledi.

M.S.SOFU
01.02.2011, 13:35
eskişehir o eski ofansif futbolundan vazgeçti

taraftarda eski taraftar değil
dün 90 dakka izledim maçı
es-es golü atana kadar bando çalmadı-ya da lig tv sesi kıstı-

yani aynı trabzondaki gibi takım öne geçene kadar taraftar bekliyor.bu mantık bizdede var
sorna bülent takımı ilk yarı bildiğin uyuttu.

aynı olay bizdede var
sanki ilk yarı zorla adamları sahaya atmış gibi.

ikinci yarı oynamaya başlıyorlar anca.

ayrıca konyada sağlma kadro kurmuş

inşallah bu sene konya ligte kalır,sivas düşer.

İlker Akçay
01.02.2011, 13:42
Es-Es'e Başarılar ve Tebrikler..İkinci yarı en çok puan toplayan ilk 3 takım arasında olacaktır Es-Es..Beni sene başında büyük hayal kırıklığına uğratmıştı Es-Es (İlk 4'e gireceğini düşünüyordum Es-Es'in) ancak durumu toparlıyorlar...

Yanınızdayız...

Sefa
01.02.2011, 15:16
Eskişehir dediğim gibi büyük ihtimalle Avrupa Kupalarına katılacak. İlk 4 sıradaki takımların Kupada bulunmaması dezavantaj Eskişehir adına ama hedef olarak belirlemeliler Avrupa'yı..

eses2626
01.02.2011, 16:55
TÜRKİYENİN televizyonu olarak bildigimiz TRT nin istanbul takımlarına karşı yaptıkları yanlı ve taraflı yayınlarını kınıyoruz bizler anadolu kulüplerinin taraftarları olarak malesef takımlarımızın sadece üç beş kelimelik yorumlarla geçiştirilmesinden rahatsılık duyuyoruz unutmayınki anadolu olmadan o istanbul takımları bir hiçtir ESKİŞEHİRSPOR tarfarları olarak 56.sn gibi göstermelik özetler istemiyoruz saygılar...

Bu ligte trabzon lider bursaspor ikinci neden bunlar konuşulmuyorda 10. sıradaki gs lige havla atan bjk 3.lükle avunan fener konuşuluoyor trt inş adil olur bundan sonra anadolu takımları bu kadar dışlanmazki devletin kanalı bu.Tüm Anadolu klüplerine yürekten basarılar.es-es!!

winner
01.02.2011, 17:18
Dün iki taraf içinde iyi maç olmadı.
Duran toptan gelen golle kazandı Eskişehir.
Yalnız Schuster'in hakkı var Ziya Hoca gerçekten eskilerin futbolunu oynatıyor.
Çıkardığı kadro tamamen futbol oynatmama üzerine kurulu.Sanki Barca karşısına çıkıyor.
Sezer Öztürk iyi futbolcu.Selçuk İnan'la iyi bir ikili olabilir.
Manisa'da oynarken bizim kiralık İsaac ile takas etmek yalnız benim mi aklıma geldi acaba?

Sefa
04.02.2011, 01:18
Eskişehirspor Galatasaray'ı yenecektir bu hafta. EsEs'e Gs karşısında başarılar..

Mustafa ÖZDEMİR
04.02.2011, 10:13
başarılar eses...

Murat Altun
04.02.2011, 16:14
Başarılar ESES Taraftarınla duruşunla hakediyorsun

hasan8861
06.02.2011, 23:08
bugün es es takım halinde kötüydü gerçi gsninde şansı yanındaydı..önümüzdeki hafta bursa karşısında başarılar es ese güveniyorum

azelea
06.02.2011, 23:49
es-es'e bursa karşısında hiç şans vermiyorum. bursa eses'i yenecek.

Murat Altun
08.02.2011, 00:52
Eses mac kazaninca keyif aliyorum Taraftari harika ve hakediyorlar herseyi Bursa yi yendiklerinde keyfim katmerlenecek Basarilar ESES

.....
08.02.2011, 01:49
Bursa maçında sonsuz başarılar EsEs

Sefa
08.02.2011, 01:52
Bu hafta puan kaybeden EsEs Bursa'ya acımaz, acımamalı.. :)

Mustafa ÖZDEMİR
08.02.2011, 09:17
başarılar eses...

Kaya
08.02.2011, 10:08
Haydi Eskişehir...

Şu ligden Trabzonspor'a yardım gelirse anca Eskişehir'den gelir...

Umarım eze eze yenerler Bursa'yı!

Mehdi
08.02.2011, 10:23
Sen yaparsın Es-Es.

Yasin T.
08.02.2011, 10:52
Ezersin Es-Es
:)

Murat'
08.02.2011, 11:23
Es Es Bursa'yı yense ne olacak sanki, biz Sİvasspor'u bu şartlar altında mümkün değil yenemeyiz.

Cengiz Çubukcu
08.02.2011, 11:39
Es Es Bursa'yı yense ne olacak sanki, biz Sİvasspor'u bu şartlar altında mümkün değil yenemeyiz.

Murat kardeşim genç kardeşlerim içinde en tutarlı bulduğum ve fikirlerine önem verdiğim arkadaşlarımızdan birisisin, bu kadar umutsuz olma lütfen ...

Ahmet Başkaya
08.02.2011, 11:42
Murat kardeşim genç kardeşlerim içinde en tutarlı bulduğum ve fikirlerine önem verdiğim arkadaşlarımızdan birisisin, bu kadar umutsuz olma lütfen ...

Aynen bencede Murat .

Sen yapma.

Armağan Dere
08.02.2011, 11:50
bakalım 2 puanımızı yiyen Eses, Gs'den 4 yiyen Eses, Bursa'ya ne yapacak hep beraber göreceğiz..

Hüseyin İlkin
08.02.2011, 12:50
Bülent Uygun'un Es-Es'inin en büyük özelliği göstermiş olduğu direnç. Kadıköy ve Arena maçlarını saymazsak 11 maçta topla yedikleri gol sayısı sadece 4 ve bu maçların 8'inde gol yemediler. Dünya kupasının favori sistemlerinden 4-2-3-1'i sahaya çok iyi yansıtıyorlar. Aynı kilidi Bursa'ya uygulayacaklarından da şüphem yok. Bursa'nın Sivas maçındaki son 20 dakikayı saymazsak geçen sezon ki ısırıcılığı yok. 1,0 çifte şans kazandırır.

bangkook_61
08.02.2011, 18:03
Beşiktaş maçına gitmiştim Eses kazanmıştı. Sanırım yine bir ziyaret gerek. Şu Texas'ı bir ezelim

Mert Oğuzlu61
08.02.2011, 19:48
göster kardeşliğini bu hafta... ihtiyacımız var senden gelecek yardıma es es ! kendi sahanda yenilmezsin heralde bursa ya ?

Asi Çaykaralı61
08.02.2011, 21:17
Eskişehirspor bence Bursaspor'dan puan yada puanlar alacaktır

.....
09.02.2011, 14:31
Hadi EsEs hadi göster kendini.

Taraftarıyla birlikte Anadolunun en güzide takımlarından birisi. Bu galibiyet yakışır!

İskender66
09.02.2011, 19:25
Es-es kalbimiz seninle bu hafta İnşallah Bursa'ya çelme takarsın.

ESESESKİKİKİ
10.02.2011, 00:52
bakalım 2 puanımızı yiyen Eses, Gs'den 4 yiyen Eses, Bursa'ya ne yapacak hep beraber göreceğiz..

Armağan biz Trabzonsporun 2 puanını yemedik , bize yakışanı yapıp sahaya çıktık ve berabere kaldık.O maçta yenebilrdikte , yenilebilirdikte.Çübkü hem kalemizde pozisyon verdik , hem gol pozisyonu bulduk.

Bursa maçında da bize yakışan şekilde sahaya çıkıp 3 puan için savaşıcaz.Gs maçındaki kötü oyun takımı kendine getirdiğine inanıyorum.Bursa maçında daha hazır çıkacaklardır.

Hem tribünde hemde sahada kazanan Eskişehirspor olacaktır.
Ve bizim kazanmamızda en çok Trabzonspora yarayacaktır.

EmreYavuz61
10.02.2011, 00:55
Bursa'nın puan kaybetme vakti geldi artık...Eses çelme takacaktır diye düşünüyorum...

bangkook_61
10.02.2011, 01:49
Armağan biz Trabzonsporun 2 puanını yemedik , bize yakışanı yapıp sahaya çıktık ve berabere kaldık.O maçta yenebilrdikte , yenilebilirdikte.Çübkü hem kalemizde pozisyon verdik , hem gol pozisyonu bulduk.

Bursa maçında da bize yakışan şekilde sahaya çıkıp 3 puan için savaşıcaz.Gs maçındaki kötü oyun takımı kendine getirdiğine inanıyorum.Bursa maçında daha hazır çıkacaklardır.

Hem tribünde hemde sahada kazanan Eskişehirspor olacaktır.
Ve bizim kazanmamızda en çok Trabzonspora yarayacaktır.

Bir kaç yerde Bursasporlularla "dostluk" çerçevesinde bir maç izleneceği gibi bir izlenim edindim. Var mı böyle bir şey gerçekten ? Pek inandırıcı gelmedi de.

Muhammet*
10.02.2011, 02:19
Geçen hafta kaybetmeleri bu hafta daha da hırslı olmalarını sağlar umarım. :)

Başarılar Es-Es

ESESESKİKİKİ
10.02.2011, 17:01
Bir kaç yerde Bursasporlularla "dostluk" çerçevesinde bir maç izleneceği gibi bir izlenim edindim. Var mı böyle bir şey gerçekten ? Pek inandırıcı gelmedi de.

Şuanda bizim süper ligte sevmediğimiz 2 takım var.Birisi ag diğeri bursa.Maçın dostluk ortamında geçmesi imkansız ötesi.

Ama son dönemde küfür ve tribün olayları yüzünden çok fazla ceza aldık , bu yüzden bu sene Eskişehirspor taraftarlarını tek çatı altında toplanması ve ortak hareket etmek için ETB ( Eskişehirspor Taraftar Birliği ) kuruldu.Bu oluşumun en önem verdiği konu tribünden küfürü ve nahoş besteleri kaldırmak.Ve bunun için çalışmalar yapılıyor.

Ve bu çalışmalar meyvesini yavaş yavaş vermeye başladı.Mesela bu sene hiç kötü tezahürattan dolayı ceza almadık.

Bursa maçındada ne kadar düşaman bile olsak , bu durumdan dolayı fazla küfür olacağını sanmıyorum.Ama çok kaşınırlarsa Açığın sağ tarafı başlar küfüre :)

Murat Altun
11.02.2011, 12:18
Şuanda bizim süper ligte sevmediğimiz 2 takım var.Birisi ag diğeri bursa.Maçın dostluk ortamında geçmesi imkansız ötesi.

Ama son dönemde küfür ve tribün olayları yüzünden çok fazla ceza aldık , bu yüzden bu sene Eskişehirspor taraftarlarını tek çatı altında toplanması ve ortak hareket etmek için ETB ( Eskişehirspor Taraftar Birliği ) kuruldu.Bu oluşumun en önem verdiği konu tribünden küfürü ve nahoş besteleri kaldırmak.Ve bunun için çalışmalar yapılıyor.

Ve bu çalışmalar meyvesini yavaş yavaş vermeye başladı.Mesela bu sene hiç kötü tezahürattan dolayı ceza almadık.

Bursa maçındada ne kadar düşaman bile olsak , bu durumdan dolayı fazla küfür olacağını sanmıyorum.Ama çok kaşınırlarsa Açığın sağ tarafı başlar küfüre :)

Bu bursayı kocası Ankaragücünden başka seven takım varmı yahu :)
Fenevden bir tık gerideler fenevi kimse sevmiyor bursayı bir ag

Eses e herzamanki gibi başarılar diliyiorum Bursaa maçı olması fark etmiyor çünkü Eses in kazanmasına hep sevinirim

Yunus Emre AYAZ
11.02.2011, 13:34
bu haftanın ruyasını
toplu sonuçları gordum
fener 2-2 kayseri
eskişehir 2-1 bursa
sivas 0 - 2 ts

es-es rüyamda götürmüştüm bursayı haydi es-es

Bülent Günal
11.02.2011, 16:07
Bu hafta Bursa'yı yeneriz... Sonra Fenerbahçe.. Bu iki takıma çelme taktıktan sonra tek dileğim, Trabzonspor'un Eskişehir'e ya şampiyon olarak ya da şampiyonluğa iyice yaklaşmış olarak gelmesi. O maç mı ne olsun? Ne olursa olsun ama Trabzonspor şampiyon olsun. Ne güzel olur, Eses'im Bursa'yı ve Fenerbahçe'yi yendikten sonra Trabzonspor'la birlikte Eskişehir'de şampiyonluğu kutlasak, tadından yenmez.. O günler gelince konuşuruz ama, Trabzonspor eğer şampiyon olarak Eskişehir'e gelirse tüm takımın tünel çıkışında Trabzonspor'lu futbolcuları beklemesini, tek tek kutlamasını; taraftarlarımızın ise o kutlu günde Trabzonspor'u ellerini patlatırcasına alkışlamasını dilerim, Bando Eses eşliğinde... Dost, düşman herkes görsün diye... O günleri yaşamak için hadi Trabzon silkin biraz...Hadi..Hadi...

Turgay Atalay
11.02.2011, 16:12
Haydi Es Es, size güveniyoruz. Şeftali kurtlarına dar edin o sahayı, gerçek galibiyet nasıl alınır görsünler...Başarılar

Sefa
11.02.2011, 16:13
Bu hafta Bursa'yı yeneriz... Sonra Fenerbahçe.. Bu iki takıma çelme taktıktan sonra tek dileğim, Trabzonspor'un Eskişehir'e ya şampiyon olarak ya da şampiyonluğa iyice yaklaşmış olarak gelmesi. O maç mı ne olsun? Ne olursa olsun ama Trabzonspor şampiyon olsun. Ne güzel olur, Eses'im Bursa'yı ve Fenerbahçe'yi yendikten sonra Trabzonspor'la birlikte Eskişehir'de şampiyonluğu kutlasak, tadından yenmez.. O günler gelince konuşuruz ama, Trabzonspor eğer şampiyon olarak Eskişehir'e gelirse tüm takımın tünel çıkışında Trabzonspor'lu futbolcuları beklemesini, tek tek kutlamasını; taraftarlarımızın ise o kutlu günde Trabzonspor'u ellerini patlatırcasına alkışlamasını dilerim, Bando Eses eşliğinde... Dost, düşman herkes görsün diye... O günleri yaşamak için hadi Trabzon silkin biraz...Hadi..Hadi...

İnşallah Abi, İnşallah.. :)

Hüseyin Bağdat
11.02.2011, 16:17
Başarılar diliyorum. Bursa'dan puan alacağınıza inanıyorum.

İskender66
11.02.2011, 19:34
Okurken duygulandım ve heyecenlandım. İnşallah bu güzel dileğin gerçekleşir.

Melis 61
11.02.2011, 23:37

Ya abicim yüreğine sağlık... Babamın Eskişehire olan sempatisinden dolayı hep farklı bakmıştım bu takıma. Yanılmadığımı şimdi daha iyi anlıyorum. Yürekten başarılar size... El ele nice şampiyonluklara inşallah. Senin gibi kocaman yürekli insanların şehrine de çok yakışır şampiyonluk eminim... Saygılar.

Nizam
12.02.2011, 01:27

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

EsEsliyiz
12.02.2011, 09:02
Şampiyon olacağınıza canı gönülden inanıyorum.EsEs olarak bizde şampiyonluğuza katkı yapmak istiyoruz.Yarın bembeyaz bOrsa oğlanlarını o stada gömecez inşallah...diğer rakibiniz olan fenev de Eskişehire gelecek,önce ESinti ardından FIRTINA:alkış:Haydi bordo mavi efsaneleri tekrar ayağa kaldırmak ve şampiyonluğuzu Eskişehirde kutlamak dileğ ile...

LazAnisT
12.02.2011, 11:44
Bülent Hoca işi olmasa bir o kadar daha çok sevecektim sizi ama adam geldikten sonra alınan sonuçlarda ortada olunca fazla birşey diyemiyorum.

Bu haftaki maçtan şahsım adına kadrolara bakılınca çok umutlu deyilim.Bursanın kadrosu iyi.Ekstra birşeylerin olması lazımki burdada en büyük görev taraftara düşüyor.

İlker Akçay
12.02.2011, 11:47
Saolun dostlar,Gönüllerinize sağlık...Gelecek yıl İnşallah dostça,baş başa Şampiyonluğa çekişiriz..

bonora
12.02.2011, 18:09

Abi eline sağlık..Kalbimden geçenleri yazmışsın.Trabzonspor'u şampiyon olarak alkışlamayı bende çok isterim bu sene için.

Ayrıca Sivas maçının kazanılması çok önemliydi. 3 puan çıkaramasaydı Trabzonspor işler baya zora girecekti ama 3 puanı aldılar ve kritik bir virajı döndüler. Tebrikler.

POYRAZ
12.02.2011, 19:09
Haydi Es es, indir seftaliyi, indir seftaliyi.

bangkook_61
12.02.2011, 19:38
Eskişehir sıra sende :) Yarın maçtayım.

Asi Çaykaralı61
12.02.2011, 22:42
Eskişehirspor'a Bursaspor karşısında başarılar dilerim :)

ESER
12.02.2011, 22:58
gaz vermek gibi olmasin ama sevgili esesli kardeslere ilk macta atilan s,dik torbalarini, kafalarina yagan yabanci maddeleri ve edilen kufurleri hatirlatmak isterim,:)

eses yarin gerekeni yapacaktir. guveniyoruz eses e

EmreYavuz61
12.02.2011, 23:10
Gerçekten Eskişehirspor'a karşı ayrı bi sevgi ve saygım var...Saygının altını çizmek istiyorum...Sevmek ayrı saygı duymak ayrı...Eses'i hem seviyorum hem saygı duyuyorum...Çünkü saygın , saygı duyulası bir şehir ve kulup Eskişehir(spor) , aynı Trabzon(spor) gibi...Diğer 79 ilden daha özeldir bu iki kulüp...Eskişehir'de en fazla tutulan takım Eskişehirspor , Trabzon'da en fazla tutulan takım Trabzonspor....Büyük saygıyı hakeden Trabzonspor zaten zirvelere oynuyor her zaman...Bir diğer büyük saygıyı hakeden Eskişehirspor'u da şampiyonluk potasında görmek dileğiyle...

Valla içimden gelenleri yazdım...:)Bir anda açtım sayfayı ve aklımdaki düşünceleri yazdım....

İnşallah Bursa'ya çelme takar Eses...!!!
Başarılar...

AYYILDIZ
13.02.2011, 00:52
Eses'e guvenim tam.Umit Karan yarin golunu atacak kimse merak etmesin.

Burçak
13.02.2011, 01:18
haydi Es Es koy Topsasa

pReN@_61
13.02.2011, 01:23
Zor maç olacak.Bakalım..

Cem Zırıh
13.02.2011, 10:15
bu haftanın ruyasını
toplu sonuçları gordum
fener 2-2 kayseri
eskişehir 2-1 bursa
sivas 0 - 2 ts

es-es rüyamda götürmüştüm bursayı haydi es-es

bizimkisi tutmadi umarim digerleri tutar :D

Cem Zırıh
13.02.2011, 10:16
Es-es-es Ki-ki-ki Eski eski Es haydi eskisehir varligini ortaya koy yeter yenilsende fark etmez ama digerleri gibi salma kendini !

Mesut
13.02.2011, 10:42
sen yaparsınnnn :)

Bıyıklıoğlu
13.02.2011, 11:23
Haydi Es-Es....

EsEsliyiz
13.02.2011, 11:37
sen yaparsınnnn :)
Biz yaparız kaçarın yok bOrsa..:D

İlker Akçay
13.02.2011, 17:55
Es Es Es Ki Ki Ki Eski Eski ES :)

Eyvallah Cansınız :)

Burçak
13.02.2011, 17:55
Tebrikler ES ES
totoşlar elinizden zor kurtuldu.

Asi Çaykaralı61
13.02.2011, 17:59
Eskişehirspor 1 - Bursaspor 1

Maç sonucu

Ilelioglu
13.02.2011, 18:00
Bize karsi 11 kisi defans yaparsiniz ama...:rolleyes:

Chiko
13.02.2011, 18:03
Es-Es'i severim ama su Batuhan'i atin takimdan.
Yeter artik..

M.S.SOFU
13.02.2011, 18:28
es-es iyi de şu batuhanı bi dövün arkadaş ya

adam sabote etti takımı,hayrı taraftarı filan kafaya takımıyorsun anladıkta ,şimdi yarın antrenmana nasıl çıkacaksın?

Ahmet Başkaya
13.02.2011, 18:35
Es es es ki ki ki Eski eski es .;)

ozturk
13.02.2011, 18:40
Tekrar tebrikler Eskişehir..

Sefa
13.02.2011, 18:50
Tebrik ederiz etmesine de tek kale oynayıp 1 puan almak kötü bir durum bizim başımıza ki çok gelen bir durum. Yine de tebrikler darısı Fener'e.. :)

Enes
13.02.2011, 19:01
Tebrikler..
Batuhandan Eskişehirin hayrı için kurtulmanız gerekiyor...

ibrahim
13.02.2011, 20:40
Seviyorum bu takimi ya :D

Bi sampiyon olalim bu kiyaginizi unutmayacagiz :)

mit_o
13.02.2011, 20:54
tebrikler es es iyi mücadele ettiler

Mustafa ÖZDEMİR
13.02.2011, 21:33
teşekkürler eses...

ESER
13.02.2011, 21:38
puan alacagina emindi bir cogumuz ve bizi yaniltmadi .

EmreYavuz61
13.02.2011, 22:02
Müthişsin Eses...!!!

Harun-61
13.02.2011, 22:43
Bravo EsEs

KIZILCIKLI
13.02.2011, 23:04
http://fotocdncube.fanatik.com.tr/news/GaleriHaber/2011/02/13/fft11_mf1355275.Jpeg

http://fotocdncube.fanatik.com.tr/news/GaleriHaber/2011/02/13/fft11_mf1355298.Jpeg

Bugün Eskişehirde TOP patladı arkadaşlar. Siz duydunuzmu sesi? :D

bangkook_61
13.02.2011, 23:52
Bu reziller kendi aralarında şakalaştı(!) sanırım. Allahım sen Bursaspor taraftarına akıl fikir ihsan eyle. Maçtaydım ve şu adamın yaptığı provokasyon Trabzon'da olsa o bizim deplasman kafesi aşağı iner. Allah'tan Eskişehir stadında taraftarlar arasında tampon bölge denebilecek bir bölge var.

bonora
14.02.2011, 00:21
Bu kanlar içindeki herif bildiğin şerefsiz. Resmen taraftarı tahrik etti.

KIZILCIKLI
14.02.2011, 00:24
Bu reziller kendi aralarında şakalaştı(!) sanırım. Allahım sen Bursaspor taraftarına akıl fikir ihsan eyle. Maçtaydım ve şu adamın yaptığı provokasyon Trabzon'da olsa o bizim deplasman kafesi aşağı iner. Allah'tan Eskişehir stadında taraftarlar arasında tampon bölge denebilecek bir bölge var.

Evet doğru. Kendi aralarında karıştılar maçın başında. :) Şinanarideki Top bursa güzeldi :)

KIZILCIKLI
14.02.2011, 00:25
http://www.facebook.com/video/video.php?v=10150101643799826&oid=154920621207321&comments

Mutlaka izleyin arkadaşlar :) Trabzonlu abilerim, kardeşlerim sever bu tezahüratı :)

Armağan Dere
14.02.2011, 00:26
Ne olmuş ona öyle Döner mi yemiş enlemesine..?..Bu arada penaltınız penaltı değilse bile sizi kutluyorum...bu çelme iyi oldu Bursa'ya

TUNCAY HİÇYILMAZ
14.02.2011, 00:26

Adamların taraftarları bile işi öğrenmişler. Rakip taraftarı provake edip sahaya indirmeye çalışıyorlar yada yabancı madde atmalarını sağlamaya çalışıyorlar. Peki amaç ne olabilir geçmişteki Diyarbakır ve Gaziantep maçları en güzel örneklerdir.

ESER
14.02.2011, 00:33
batuhan isimli bezelye beyinliye ve ergice guzel bir asist yapan sezgine ragmen bu mactan eses in puan almasi cok guzel oldu.. bu batuhan nasil bir kisiliktir, ne yapmaya calisir anlayabilen var mi bilmem ama ben anlayamiyorum.. takimi 10 kisi birakmasiyla birlikte coskuyla takimini destekleyen taraftarin tadini kacirdi ve tribunlerde istek birakmadi.. bu kadar olumsuzluga ragmen bizleri yaniltmayan eses e cok tesekkurler

Burçak
14.02.2011, 00:34
rakibi tahrik edip olay çıkarıp beleşten 3 puan almak amaçları. provakatörlükte üzerlerine yok topişlerin

Murat Altun
14.02.2011, 00:39
http://www.facebook.com/video/video.php?v=10150101643799826&oid=154920621207321&comments

Mutlaka izleyin arkadaşlar :) Trabzonlu abilerim, kardeşlerim sever bu tezahüratı :)
Maci izlerken cok hosums gitmisti bu tezahurat :) tekrar vede kapaliyida gormek cok guzel oldu
Seviyorum ESES seni

ES ES Baba
14.02.2011, 02:40
KIZILCIKLI'nın koyduğu videoyu izlemeyen Fenerli olsun:D
Gönül elbette yenmek isterdi sürüngenleri(dimsah:) bu da fena olmadı ama..;)
Çırpınma artık Karadeniz, AYAĞA KALK!
http://www.facebook.com/video/video....07321&comments

İlker Akçay
14.02.2011, 11:31
@ES ES Baba,

Abi videoyu izleyemiyoruz...Sayfa bulunamadı diyor..

Hakkınızın 3 puan olduğu maçtan 1 puan alsanız da yine de tebrikler :)

Ahmet Başkaya
14.02.2011, 12:08
Şinanayi yay ya :)

Hüseyin Bağdat
14.02.2011, 14:09
Tebrikler ve teşekkürler Es Es...

Süleyman50
14.02.2011, 14:20
bu maç için en büyük korkum bursanın çok ballı olmasıydı ve sonuçta çok ballı bir gol buldular ama olsun beraberlikte iyidir yoksa es es kazanabilirdi...

Badaloğlu
14.02.2011, 14:31
Batuhan yüzünden az daha kazaya kurban gidecekti es es... Ama Allah'dan Bülent hoca oyuna müdahele etti. Hopa'lı Serdar'ı oyuna alarak maçın gidişatını değiştirdi diyebilirim. Sezgin sakatmıydı bilmiyorum ama Serdar oyunun gidişatını değiştirdi. Zira Serdar ileri geri çalışkanlığı, dinamo gibi bitmez bilmeyen enerjisi ve Karadeniz'li inatçılığı ile takımına 1 puan kazandırarak Batuhan'ın salaklığını bir nebze olsun unutturdu. Gerçi Batuhan'ı camia, hoca ve takım arkadaşları nasıl affeder? bilemeyiz ama bu kafayla futbol ömrü çok fazla gözükmüyor gibi geliyor bana...

Batuhan'ın yeteneklerine bir şey dediğim yok ama herkes uğraşmaz bu tip oyuncularla. Mustafa Denizli, Batuhan'ın bir hareketine onu Beşiktaş'tan şutladı. O kadar baskı yemesine rağmen dönüp bakmadı bile. Hiç kazanayım diye uğraşmadı yani, bilmiyorum Bülent hoca ne yapar?

Bizde de var bir tane, adı Engin... Yetenekli mi, yetenekli ama gel gör ki, onunda kafa başka yerlerde. Herkes Şenol Güneş değilki senle uğraşsın. Yazık ediyorsun kendine ve takımına Batuhan... Senin yerinde olmak isteyen milyonlarca genç var bu ülkede... Senin gibi niceleri geldi geçti bu sahalardan. Sana verilen fırsatı iyi değerlendir sonra bir köşede oturur, sende: ''kimler geldi, kimler geçti'' şarkısını söylersin...

Serdar için bir iki şey daha söyleyeyim... Açıkcası kendisine çok saygı duyuyorum, takdir ediyorum.Hiç tanımam ama keşke bütün futbolcularda ondaki gibi yürek olsa. Trabzon'daki maçta da yanlış hatırlamıyorsam hoca onu santrafor oynatmıştı çokta beğenmiştim. Ama bir yere kadar, santrafor iş herkesin işi değil tabi ama defansımızıda bayağı hırpalamıştı. Kısacası hoca sıkıştığında onu oyuna sokarak bir nevi kendinide takımınıda kurtaran adam oluyor. Takımın jokeri gibi...

EmreYavuz61
14.02.2011, 15:27

:alkış::alkış::alkış: Güzelmiş :D

Turgay Atalay
14.02.2011, 17:07
Helal olsun size be, bravo Es Es. Şans birazcık yanınızda olsaydı duman etmiş olacaktınız bu şeftali kurtlarını, yine de bravo

İskender66
14.02.2011, 19:08
Tebrikler ES-ES :alkış: Helal olsun size..

KIZILCIKLI
14.02.2011, 23:46
Açıkçası geriden bile gelmiş olsak 1 puan kazandık diyemiyorum. 2 puan kaybettik bana göre. İlk yarıda 1 tane şutları var. Pozisyonları olmadan 1 gol buldular ilk yarıda. Bizim 2 topumuz onların 1 topu direkten döndü. Alperin, Ümit Karan'ın, Tello'nun kaçırdığı net pozisyonlar var. Onların ise 1 net pozisyonu var. Dün devre arasında koydukmu! diye şinanari yapan bursa taraftarına kapak olsun. 10 kişiyken golü bulduk. Üstüne halada saldırdık. Harbiden hepsine kapak olsun. İlk yarıda kendi arasında karışıp çevik kuvvetle atışan şeftaliler, 2. yarıda oturup bizi izledi. Deplasede tribün öyle yapılmaz...Unutmayın bir ara öğretiriz size :) Bizde çok iyi değildik ama, birçok tribüncü dışarda kaldı. 30 tl lik açık tribün bilet fiyatı oldukça yıprattı tribün çocuklarını.

Neyse sıra Sivasta...Rızaya iyi bir ders vermenin vakti geldi diye düşünüyorum. O stada nasıl ayak basacak çok merak ediyorum. Maçtan sonrada ''Basit Goller Yedik'' diye konuşacak. Bu sözümü bir yere yazın :D

Özkan
14.02.2011, 23:52
Es-Es'i muhteşem oyunundan dolayı tebrik ediyorum. Keşke hak ettikleri 3 puanı alabilselerdi ama futbolun adaleti yok.

ESER
18.02.2011, 19:50
haydi ESES,
su hamidolarin bankasya yolculuguna katkida bulun.,

yenmek de yetmez kepaze etmek lazim bu sismesporu

Mira_61
18.02.2011, 19:57
Başarılar Es-Es..:)

ESER
18.02.2011, 20:11
7 milyon hamidodan 7 tane numune var tribunde:) 7 milyon taraftarimiz var demezler mi bi de utanmadan:)

7 milyon taraftari olan takimin gogsunde KIZILAY yaziyo:D

ulen hamidoslar, ulen hamidoslar.. hayatiniz palavra

Mustafa ÖZDEMİR
18.02.2011, 20:14
başarılar eses...

Nizam
18.02.2011, 21:57
Son dakika golüyle aldı es es .
Güzel oldu güzell :)

Mira_61
18.02.2011, 22:11
Gol olacağı içimden geçmişti.:)
Hayırlı olsun.Ama Sezer ayıp etti biraz...

ibrahim
18.02.2011, 22:15
esssssss yavrum esssssssssssssss :D :D

İlker Akçay
18.02.2011, 23:10
Es-Es umarım çok daha yukarılara çıkacaktır...Tebrikler,Hamidolara vuran vurana :D

izzet
18.02.2011, 23:42
Sezerin XXX olduktan sonra, caktirmada, burnunu sile sile Sevgi yumagini kesmesine acidim ama ya :D

Murat Altun
18.02.2011, 23:45
Sevdigim takim sevmedigim takimi yendi Tesekkurler vede basarilar ESES

Paksoy
18.02.2011, 23:53
Tebrikler ESES.

Alihan Ertürk
19.02.2011, 00:11
Ya ben bu takıma yavaş yavaş vuruluyorum, Allah'ım sen koru..:D

Mustafa ÖZDEMİR
19.02.2011, 00:11
tebrikler eses...

Armağan Dere
19.02.2011, 00:33
Sivas çok kaçırdı buna rağmen son saniye golü de önemliydi tebrikler Eskişehirspor..

sifuni
19.02.2011, 00:47
beter olsun sivas eskisehirede tebrikler

Sefa
19.02.2011, 01:28
Tebrikler EsEs.. :)

ES ES Baba
21.02.2011, 03:00
Birçok Trabzonsporlu dosttan Sivas maçıyla ilgili tebrik gelmiş, sağolun, varolun önce Manisa'ya sonra Kayseri'ye koyun Karadeniz'in teslim olmayan fırtınası... Ama bir şeyi merak ettim aydınlatırsanız sevinirim, Sivas'a karşı bir antipati var sanırım, neden? (Merakımı gideren dosta, kardeşe şimdiden teşekkürler...)

Gelelim febik*lerin yükselişine... Önceki sayfalarda, Trabzon'un puan farkını açtığı dönemde yazdığım gibi febiklerle kafa kafaya geldiniz. Mücadelenizde bence başından beri söylediğim gibi rakibiniz bOrsa değil febikler. Geçen yıl üç büzüklerin şeftali kurtlarının şampiyon olmasıyla kaybettiği meblağ minimum 55 milyon Avro.

Ve sizlerin de çok iyi bilgidiği gibi rus luteli misali bu şampiyonluklar üç büzükler arasında paylaşılır. Yani kelle başı üç büzük geçen yıl 17-18 milyon Avro kaybetti. Canlar; dilerim şampiyon olursunuz başından beri bunu diyorum. Biz olamıyorsak şehrine ihanet etmeyenlerin, saydığım ve sevdiğim bir camianın başarısı beni de birçok ESESLİ'yi de mutlu eder.

Ancak bu işler masada bitiyor. Ve bu büzükleri kollayacaklar gibime geliyor. Umudum da duam da sizlerle... Allah yardımcınız, yolunuz açık olsun...
EStanbul'dan selamlar...
Boğazın Kırmızı Şimşekleri (BKŞ- 2001)
(* Febik, yuvası bizans olan üç terliksi yaratıktan biri:)

mit_o
21.02.2011, 03:10
tebrikler es es'e sivası yendikleri için + tebrikler :)
bu arada bando es es her zaman ki gibi süperdi

EsEsliyiz
21.02.2011, 22:26
Tebrikler ve teşekkürler Bordo Mavi..Galibiyetinizle bizede kıyak yaptınız.Şampiyonluk yolunda yolunuz açık olsun Allah utandırmasın.EsEs olarak yanınızdayız;)can-ı gönülden başarılar...

Burçak
21.02.2011, 23:07
Birçok Trabzonsporlu dosttan Sivas maçıyla ilgili tebrik gelmiş, sağolun, varolun önce Manisa'ya sonra Kayseri'ye koyun Karadeniz'in teslim olmayan fırtınası... Ama bir şeyi merak ettim aydınlatırsanız sevinirim, Sivas'a karşı bir antipati var sanırım, neden? (Merakımı gideren dosta, kardeşe şimdiden teşekkürler...)

Evet Sivas'a antipati var. Tek sebebi kendileri...
Bir takım düşün .
Var olduğundan beri ilk kez lige çıkıyor.
Çokta başarılı işler yapıyor.
Takım olmayı başararak hızla yükseliyor.
Bu anadolu kulübü olması münasebetiyle bizleride gururlandırıyor.
Derken..
Gel zaman git zaman bu Sempatik takım hüvviyet değiştiriyor.
Haddini aşıyor.
Artık dördüncü büyük biziz diyor.
Olur olmaz söyleşilerde röportajlarda Trabzonspor'u yok sayıyor..
Trabzonspor'un başarıları eskiden di artık biz varız diyor.
Sen kendi işine baksana be bre Hamido!
Hadlerini öyle aşıyorlar ki bu defa sempatiyi antipatiye dönüştürüyorlar...
Sanki ligde başka takım yok muş gibi her fırsatta Trabzonspor'a sallayan bu densizlere yanlış yoldasınız bırakın bize laf atmayı işinize bakın başarılı olun dememize rağmen o günlerin getirdiği iyi gidişin psikolojisiyle daha da hadlerini aşıyor..
Sonra..
Sonra bir bakıyorsunuz ki bu takım yanlış yerlere hizmet ediyor.
Trabzonspor'a olan kinleri daha net anlaşılıyor.
İdman malzemeleri bir dönem Fenerium olan takımdan bahsediyoruz.
Daha fazla şey söylemeye de gerek yok ..
Taaa ozamanlar dedik.
Bizimle uğraşmayın asansör takımsınız dedik dinletemedik.
Futbol kültürü olmayan bir avuç Hamidoya elbet sonunuz küme olacak dedik.
Geçen yıl zor kaldılar ligde bu sene Allah'ın izniyle gidecekler layık oldukları yere..
Sivasspor gerçeği için bu başlığı ilk sayfadan son sayfaya İTİRAFlarını gerçeği geçte olsa gördüklerini anlatan belgeleri kontrol edin.
Sivasspor Gerçeği | Esat Dergi - Sporx.com (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=12593)

bangkook_61
21.02.2011, 23:10
Sivasla münasebetimiz bizi sahamızda hükmen 3-0 yendikleri maça dayanıyor. Böyle provakasyon az yapılmıştır. Son dakikalarda 1-0 öne geçmiştik. Maç içerisinde Sivasspor'un büyük tahriki vardı. En sonda bir pozisyon da tam hatırlayamıyorum bir şeyler oldu ve bizden bir gerizekalı Sivassporlı birine saldırdı. Saldırdı ama çok büyük bir temas olmadı. Ondan sonra Sivassporlular bu taraftarı saha içinde dövmeye başladılar. Bunu gören bizim tribünler aşağı indi ve ...

ES ES Baba
22.02.2011, 02:54
Sivasspor'a duyulan aşk-ı muhabetinizin:) nedenini anlattığınız için öncelikle teşekkürler... Bu arada Manisa galibiyetinizi kutlarım. Dilerim Kayseri'yi çözersiniz ve 3 puanla yolunuza devam edersiniz. Terliksilerin bu hafta rakibi benim canım ciğerim olan Kasımpaşa... Dilerim Paşam 3 puanla ayrılır o maçtan. Sizin de yüzünüz daha da güler ve kutlu yürüyüşünüze devam edersiniz.
(Bangkook_61, abim bizim forumda göremiyorum merak ettim iyi misin? Cennette okuyorsun ama bir sıkıntın olursa cebimi de beni de biliyorsun, Eskişehir senin evindir kardeşim, Allah'a emanetsin.)

POYRAZ
22.02.2011, 06:14
6ivasspor'a Bank Asya yolunda bir darbe vurdugu icin Es Es'e tesekkür ederim.
Süper ligin seyirci ortalamasini ve kalitesini düsürmekten baska bir sey yapmiyorlar.

Mehdi
22.02.2011, 09:01
O günden beri foruma girememiştim doğru dürüst.
Tebrikler Es-es.
Bu sene sana çok güveniyorum.

Hüseyin Bağdat
22.02.2011, 16:32
Bu haftakı maçınızda başarılar diliyorum. Daha üst sıralara çıkmanız dileğiyle...

ES ES Baba
26.02.2011, 04:52
Kayseri maçınızda KARADENİZ'in ŞAHLANIŞI'nı görmek dileğiyle, başarılar...

EsEsliyiz
26.02.2011, 13:41
Trabzonspora Kayseri maçında bize de Antep'de başarılar.Siz puan farkını açıp koltuğu sağlama alın.Bizde kazanıp Avupa yolunda ilerleyelim.

EmreYavuz61
26.02.2011, 13:48
Başarılar bugün Eses'e...
Ama Avrupa zor gibi...Kayseri ilk 4'ten düşmez bence...

Murat'
26.02.2011, 13:48
Antep maçı zor maç valla, geçen hafta gözdağı vardı Antep.

İyi olan kazansın diyelim.

Cenk Tosun'u artık birisi durdursun.

Bu arada Pele ve Sezer birlikte oynayacak mı bugün ?

Sefa
26.02.2011, 14:05
Antep Maçında başarılar EsEs'e..

Maç tipik beraberlik maçı gibi duruyor bakalım ne olacak..

Sefa
13.03.2011, 00:41
Tebrikler Eskişehirspor..

Maçın tamamını izlemesemde Sezer'de bencillik seziyorum. Takımın önemli futbolcusu. Ben oldum, en iyi benim dememeli.. Böyle yaparsa hem kendine hem takımına zarar verir..

Berabere biteceğini düşündüğüm maçtan çıkarılan 3 puan için tekrar tebrikler.. :)

werg
13.03.2011, 00:51
Eskişehirspor böyle devam ederse uefa'ya katılabilir 4. ile puan farkı çok fazla değil İnşallahta katılır.

mit_o
13.03.2011, 01:14
Tebrikler es es darısı fener maçına :)

İlker Akçay
13.03.2011, 11:27
Tebrikler Es-Es :) Daha yukarılara İnşaallah :)

Ahmet Başkaya
13.03.2011, 11:41
Daha fazla ve daha fazla :)

ES ES Baba
19.03.2011, 14:07
Gençler maçında başarılar dilerim... Umarım başkentin ligdeki tek temsilcisinden 3 puan alarak yolunuza yürürsünüz. ;)

bangkook_61
19.03.2011, 23:43
Eskişehir'de ki Fener maçı için şimdiden para hazırlıyorum. Allah'ım bize o maça kadar puan kaybettirmesin. Feneride oraya gömelim Eses'le.

bonora
20.03.2011, 17:06
Avrupa'ya ES-ES..

Sefa
20.03.2011, 17:09
Eskişehirspor için hedefin Avrupa olacağını söylemiştim daha önce. Artık daha inançlı bir şekilde ilerliyorlar hedefe.. :)

Antep kupayı alacaktır. EsEs 5. olsun yeter.. :)

Tebrikler bu arada..

esmaris26
20.03.2011, 21:15
Avupaya Avrupaya Avrupaya Avrupaya Avrupaya Avrupaya ESKİŞEHİRRRRRRRRRRRRR

esmaris26
20.03.2011, 21:46
Eskişehirspor taraftarları Muttalip bölgesine yapılması gündeme gelen 40.000 kişilik yeni stadın şuan stadın bulunduğu şehir merkezine yapılmasını istiyor...

http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=1348&PID=800803#800803

Tolunay Abdioğlu
20.03.2011, 21:46
Doludizgin yola devam ES-Es.Yanınızdayız!

Hotaman
20.03.2011, 23:53
Umarım bu çıkış devam eder, seviyor ve beğenerek takip ediyorum Eskişehir'i. Hemde Uygun'a rağmen.(Anlaşılan sandığımdan da fazla seviyorum)

mit_o
21.03.2011, 00:12
tebrikler es es haydi yenin şu feneri de süper olur :)
avrupa yolunda da başarılar

Samet Berber
21.03.2011, 00:31
Helal olsun be EsEs :).

werg
21.03.2011, 01:58
İnşallah oyuncuları sakatlık filan yaşamaz.Ligin sonuna kadar tam kadro giderlerse avrupa garanti gibi

Mustafa ÖZDEMİR
21.03.2011, 02:21
tebrikler eses...

ES ES Baba
21.03.2011, 02:49
Eskişehir'de ki Fener maçı için şimdiden para hazırlıyorum. Allah'ım bize o maça kadar puan kaybettirmesin. Feneride oraya gömelim Eses'le.

İN ŞALLL LAAAAAH!!!:);):p
Para biriktirmene gerek yok, iste layıkıyla ağırlarız ciğerim seni..
Ama bu sefer açığa gitme... Kapalının sağı, dik duruşun adı: NEFER...
Şampiyonluk mücadelenizde başarılar...

Uğurtan
21.03.2011, 03:09
Tebrikler kırmızı şimşekler.

Başarılar.

yattarinho61
21.03.2011, 06:04
avrupa yolunda basarilar

Hüseyin Bağdat
21.03.2011, 08:51
Avrupa yolunda başarılar diliyorum. Çok iyi bir çıkış yakaladınız,devam ettirmeniz dileğiyle...

Süleyman50
21.03.2011, 09:11
inşallah feneri yenersiniz sizde bu güç var...

eses2658
26.03.2011, 09:11
Trabzonspor'u seviyorum. Can-ı gönülden şampiyon olmasını da istiyorum. Haydi Trabzon,rehavete kapılma;çünkü bu senenin şampiyonu sensin!

M.S.SOFU
26.03.2011, 14:26
bu takımdan diegoyla alper potuk çok iyi

bence sezer öztürk biraz hava cıva

yani ortaya koysan kondisyon sıkıntısı yaşarmış gibi geliyor bizim colman gibi

bence es-esi ortada toplayan adamlar pele ve alper potuk

sezer zayıf kalıyor

diego sakatlandı galiba ama türkiye liginde en iyi yabancı sptoperleri say deseler lugano,yobo,diego ,dany derim

Kaya
30.03.2011, 13:08
Umarım bu çıkış devam eder, seviyor ve beğenerek takip ediyorum Eskişehir'i. Hemde Uygun'a rağmen.(Anlaşılan sandığımdan da fazla seviyorum)

Bülent'i kişiliği nedeniyle çok benimsiyemiyoruz. Hatta Eskişehirspor'a da yakıştıramıyoruz ama iyi gidiyorlar...

Umarım daha da iyiye doğru giderler...

Miraç Atalay Çiftçi
30.03.2011, 13:10
Es-Es maçında özlediğim Eskişehir'de olacağım.

Ahmet Başkaya
30.03.2011, 13:38
Es-Es maçında özlediğim Eskişehir'de olacağım.

Sanırım ben de ben de :)

Nizam
30.03.2011, 17:54
Bilet fiyatlarını ucuz tutarlar inşallah . bütçeyi sarsmadan bi deplasman yaparız .

bangkook_61
30.03.2011, 20:29
Fiyatlar ucuz olmaz arkadaşlar boşuna heveslenmeyin :)

bonora
31.03.2011, 16:49
Eskişehirspor - Trabzonspor

22 Nisan Cuma 20:00

Murat'
31.03.2011, 17:17
Es Es maçına gideceğim bir aksilik çıkmazsa, hızlı trenle geliriz artık.Hızlı tren garı stadyuma yakın mıdır acaba ?

bonora
31.03.2011, 17:28
Es Es maçına gideceğim bir aksilik çıkmazsa, hızlkı trenle geliriz artık.Hızlı tren garı stadyuma yakın mıdır acaba ?

Gar'dan çıkınca direk devam edeceksiniz caddeden (Atatürk Caddesi) 10 dk. kadar sürer yürüyerek yakındır yani.

hasan8861
02.04.2011, 00:37
Eskişehirspor taraftarları Muttalip bölgesine yapılması gündeme gelen 40.000 kişilik yeni stadın şuan stadın bulunduğu şehir merkezine yapılmasını istiyor...

http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=1348&PID=800803#800803

bence muttalipa yapılması mantıklı.kesinlikle bu şehrin genişlemeye ve dağılmaya ihtiyacı var.yıllardır 2 eylül kampüsüne doğru düzgün ulaşım yok.şehrin çok uzağında bi yer olsa neyse.şehrin ankara tarafına doğru özellikle yolun sol tarafının genişlemesi ve oralara doğru hizmetlerin artması şart.bence bu proje olumlu olur.ama siyasi olaylar için bi karşıtlık varsa onu bilemem.sadece stat da yeterli değil etrafa hem öğrenci hemde yerleşik insan temelli projeler geliştirilmesi lazım..ayrıca eskişehirin yerleşmiş trübünlerine bu sayede bence üniversite öğrencilerininde katkıları daha çok artıcaktır.

Bıyıklıoğlu
02.04.2011, 01:34
Eskişehir maçına bir aksilik çıkmazsa bizde Trabzon'dan Bursa maçı dönüşü gideceğiz...

Şehire erken gitmeye çalışacağız,şehiri gezdirecek Es-Esli dostlar yardımcı olursa seviniriz...

asker26
02.04.2011, 14:46
Gelipte ufaktan takılırsanız,güzel yerler çok ama maça girmeniz sorun olabilir,emniyetçe:) ama buraya gelipte çiböreğimizi yemeden olmaz,merkezdedir en iyiside Papağandır,kalabak suyumuzu için,gondola,olmazsa porsuğun gezinti teknelerine binin,Şahintepesi mevkisinde şelale parka mutlaka gidin,Odunpazar evlerine,Kent parka gidin zaten çarşımız 7/24 çok hareketlidir,zaten yakın zamanda Eskişehir de okumuş arkadaşlarda iyi bilir. "diyeceksinizki biz buraları nasıl bulacağız,kime sorarsanız gösterecektir,Eskişehir de,Trabzon a sempati her zaman vardır"
Formalarınızla,bayraklarınızla gezin derim ama çıkar bir densiz tatsızlık çıkartır ondan korkarım...

izzet
03.04.2011, 13:25
Bos kaleye altipastan direge nisanlayip, sonra zar zor gol yaptiktan sonra, formasini cikarip sari kart alan baska bir Futbolcu yoktur herhalde Dünyada :D

M.S.SOFU
03.04.2011, 18:19
üst mesaja atfen

kendisi genç kızların sevgilisi çağımız genç erkeklerinin idolüdür :D

bi cenk tosun olmak var bir de batuhan karadeniz...

Hüseyin İlkin
03.04.2011, 21:06
Biz şampiyonluğa yürürken, siz de avrupa yollarında olacaksınız inşallah.

Haftaya Fb önünde başarılar.

Murat'
03.04.2011, 21:24
Haydi Es Es, Fenerbahçe'den puan alacağınınıza inanıyorum.

Mustafa ÖZDEMİR
03.04.2011, 22:59
bizim için eses...

Murat'
03.04.2011, 23:04
Bizim için diye bir şey olmamalı bence, Eskişehirspor ile biz de oynayacağız.

Cengiz Çubukcu
03.04.2011, 23:16
Es es için kaç sene tribünlerde boğazım kısılana kadar bağırmış biriyim, beni üzemeyeceklerine canı gönülden inanıyorum :)

Asi Çaykaralı61
03.04.2011, 23:22
Es Es Fenerbahçe maçında başarılar dilerim :)

Samet Yildirim
04.04.2011, 03:03
Es Es e güveniyorum...

Mehmet Ç.
04.04.2011, 09:04
fByi yenin, söz bizide yenebilirsiniz.

Avrupa'ya hem yardimci oluruz, hemde fb bu hafta yenilirse bir daha toparlanamaz! Baslar millet yine Kocaman'a yüklenmeye..

Yeni Malatya yendi bunlari sende yaparsin Esesim...

Napoli
04.04.2011, 17:22
Sız Fenerı Yenın bızde Antepı yenerız.. :)

bASTURk
04.04.2011, 17:25
Gelipte ufaktan takılırsanız,güzel yerler çok ama maça girmeniz sorun olabilir,emniyetçe:) ama buraya gelipte çiböreğimizi yemeden olmaz,merkezdedir en iyiside Papağandır,kalabak suyumuzu için,gondola,olmazsa porsuğun gezinti teknelerine binin,Şahintepesi mevkisinde şelale parka mutlaka gidin,Odunpazar evlerine,Kent parka gidin zaten çarşımız 7/24 çok hareketlidir,zaten yakın zamanda Eskişehir de okumuş arkadaşlarda iyi bilir. "diyeceksinizki biz buraları nasıl bulacağız,kime sorarsanız gösterecektir,Eskişehir de,Trabzon a sempati her zaman vardır"
Formalarınızla,bayraklarınızla gezin derim ama çıkar bir densiz tatsızlık çıkartır ondan korkarım...
Yerleri not aldım abi teşekkürler paylaşım için.

Gece 1:27 treniyle döneceğim kısmetse.O saate kadar takılacak yer var mıdır gar civarında?:)

TAHSİN 61
04.04.2011, 17:29
Eskişehir Bandosuna hayranım espana melodilerine hastayım :) Avrupa için yenmek zorundasınız puan hafta fark 5 puan olur demedi deme ibrahim ;)

asker26
04.04.2011, 17:48
Yerleri not aldım abi teşekkürler paylaşım için.

Gece 1:27 treniyle döneceğim kısmetse.O saate kadar takılacak yer var mıdır gar civarında?:)Şehir merkezi,Adalar ve Doktorlar cd.inde takılacak cafe ve barlar gecenin geç saatlerine kadar hareketlidir..

Semih GÜL
04.04.2011, 17:52
Valla bende çok seviyorum eskişehir tribünlerini
Çok keyifliler
Keşke tribünlerde karışık oturabilecek kadar erdemde olabilsek ,
isterdim o bandoya yakın bir yerlerde Trabzon maçını izlemeyi,

Bu hafta inanıyorum eskişehir fenerden puan/puanlar alacak ta bir virgül açıkçası bülent uygun faktörüne koyabilirim....
Eskişehir ve eskişehirspora yakıştıramıyorum o adamı...

ESESESKİKİKİ
04.04.2011, 20:18
Avrupa için Feneri , Sizi , Kayseriyi ve Kasımpaşayı yenmek zorundayız.İnşallah sene sonunda biz Avrupaya sizde şampiyon olup Şampiyonlar ligine gidersiniz.Allah yardımcımız olsun.

DNA-TS
04.04.2011, 20:30
hayatımda eskişehire bir kere gittim oda 5-2 yendiğimiz maçtı.tribünlerdeki organizasyonları çok hoştu baya baya maçı bıraktım izledim bando şovunu, tabi bütün hepsi bu değildi maçtan sonra otobüsümüzün taşlanması olayı var birde hafızamda :)

zafer6161
04.04.2011, 22:08
avrupa için feneri , sizi , kayseriyi ve kasımpaşayı yenmek zorundayız.İnşallah sene sonunda biz avrupaya sizde şampiyon olup Şampiyonlar ligine gidersiniz.allah yardımcımız olsun.

olsun sİz fenerİn yenİn,bİz gs yİ yenersek sİze yenİlsekte olur

Cengiz Çubukcu
04.04.2011, 22:14
Avrupa için Feneri , Sizi , Kayseriyi ve Kasımpaşayı yenmek zorundayız.İnşallah sene sonunda biz Avrupaya sizde şampiyon olup Şampiyonlar ligine gidersiniz.Allah yardımcımız olsun.

biz hariç hepsini yenin hatta 5 atın :)

Tolunay Abdioğlu
04.04.2011, 22:16
Sürekli söylüyorum ya,

Rakibimin puan kaybetmesi için,Eskişehirspor gibi bir camiayı araç olarak kullanmam yanlış olur diye.Yine söylüyorum.Ben böyle düşünemem.Kalbimde yeri başkadır Eskişehirspor'un.Tıpkı Sakaryaspor gibi.

Eskişehir kendine yakışanı yapar.Bize karşı da Fener'e karşı da.

Bundan sonra ki maçlarında başarılar Es-Es.

Avrupa'ya Avrupa'ya Avrupa'ya Avrupa'ya Avrupa'ya Avrupa'ya Eskişehir!

Batuhan
04.04.2011, 22:41
Eskişehirspor'a Fenerbahçe karşısında başarılar.. :)

mit_o
04.04.2011, 23:53
haydi es es o seyirci önünde puan veya puanlar alman dileğiyle fenerden :)

EsEsliyiz
05.04.2011, 03:27
Avrupa hedefimizi devam ettirmek için ve şampiyonluğunuza katkı sağlamak için fenevi yenmek istiyoruz.Takımımıza güveniyoruz taraftar desteğiyle inşallah galip ayrılıp sizleride sevindirmek istiyoruz.Dileğim sezon sonunda biz avrupa da olalım siz de şampiyon...:alkış: