PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Eskişehirspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12

Ertan1982
05.11.2010, 18:17
Su Videoyu gördükten sonra Batuhanla iyiki ilgilenmedik umarimda adam olana kadarda ilgilenmeyiz.

http://ligtv.com.tr/VideoHaber/Default.aspx?r=1&hid=81443

Allah ESES lilere sabir versin.

Cafer Bulur
05.11.2010, 18:50
Su Videoyu gördükten sonra Batuhanla iyiki ilgilenmedik umarimda adam olana kadarda ilgilenmeyiz.

http://ligtv.com.tr/VideoHaber/Default.aspx?r=1&hid=81443

Allah ESES lilere sabir versin.
Bence de iyi ki almadik,daha büyüyememis kendisi.:)

Anıl Caner
08.11.2010, 00:55
Eskişehir kötü sonuç aldı. Geçmiş olsun. İnşallah tez elden B.U'dan kurtulup kendilerine yakışacak, karakterli bir hoca ile yukarılara oynarlar. Bursaspor'un yerinde onlar olsaydı zevkten 4 köşe olurduk ligi takip ettikçe. Kayseri-Es-Trabzonspor kim şampiyon olursa olsun üzmez.

POYRAZ
08.11.2010, 02:26
Eskisehirspor aleyhine bir cok düdük caldi hakem.
macin 60 dakikasini izledim.

ES ES Baba
09.11.2010, 23:00
gs galibiyetiniz nedeniyle tebrik eder, bu(rsa) haftasonu için başarılar dilerim... Bizim bu hafta Antalya'yı yenmemiz lazım ama...

Bıyıklıoğlu
09.11.2010, 23:07
8 maç ceza alan bir hoca ile çalışmak Es-Es'e zarar verir.Yönetimin bir an önce karar verip yeni bir hoca ile devam etmesi gerekiyor.

EsEsliyiz
10.11.2010, 00:01
8 maç ceza alan bir hoca ile çalışmak Es-Es'e zarar verir.Yönetimin bir an önce karar verip yeni bir hoca ile devam etmesi gerekiyor.

8 maç 2 ay eder buda cincon maçına kadar t.direktörsüz kalmak demek.Bizi bu durumlara düşürenlere yazıklar olsun.B.Uygunu hiç istemedik ama şu saatten sonra delikanlıysa istifa eder.Buca dan ayrılırken Bucaspor menfatleri için istifasımı veriyorum demişti.şimdi de eses menfeati için istifa etmelidir.Ahhh yönetim ahhh sizden bir kurtulalım şampiyon olmuş kadar sevineceğiz inanın...

Mahmut Baran
10.11.2010, 01:10
Şu uyuz Bülent olmasa en sevdiğim 2. takım olacak

Dursun Kaplan
10.11.2010, 11:49
8 maç ben hiç bir şey beklemiyorum Es-Es'den. Bülent'i getirmekle hata ettiler zaten.

Hüseyin Bağdat
10.11.2010, 12:59
Herşeyde bir hayır vardır. Bu olay sayesinde Bülent Uygun'dan kurtulurlar belki...

İnşALLAH en kısa zamanda üst sıralara çıkarsınız...

Akın Tunç
10.11.2010, 21:12
Trabzonspor'un ligin zirvesinde olması Eskişehirsporlular olarak bizleri mutlu ediyor. Madem biz olamıyoruz şampiyon, Anadolu'nun delikanlı camiası Trabzonspor olsun. İstanbul hegemonyasına vurulacak 7.darbe bu sene olur umarım. Trabzonspor'a şampiyonluk yolunda başarılar.

Cengiz Çubukcu
12.11.2010, 17:23
şanlı Es Es derhal Bülent Uygunla yollarını ayırmalıdır... taraftarın istemediği pis işlere bulaşmış bir hocayı yönetim de daha fazla tutmamalı....

ES ES Baba
13.11.2010, 18:53
Bursa galibiyetiniz nedeniyle tebrik eder, şampiyon olmanızı dilerim.

iskenderunlu
13.11.2010, 19:03
sizede kardeş bildiğiniz sözde 3büyüklere yaranan K.paşa ile yollarınızı ayırmanızı isteriz

Hasan61
13.11.2010, 19:16

Teşekkür ederiz....

EsEsliyiz
13.11.2010, 23:11
Valla helal olsun diyorum tebrik ediyorum inşallah devamı gelir.Sonu şampiyonluk olur.Eskişehirden tüm Trabzonspor sevdalılarına sevgiler selamlar...

Anıl Caner
14.11.2010, 00:22
yahu açın şu forumunuzda üyeliği. 5 sene eskişehir'de yaşadık eskişehirspor forumuna 2 senedir ne yaptıysam üye olamadım arkadaş. Eskişehirsporla alakalı facebook, forum, sözlükler vs. nerede yazı yazdıysam adamlar foruma koyuyorlar ama ben yazamıyorum forumlarında şaka gibi :)

EsEsliyiz
14.11.2010, 00:27
yahu açın şu forumunuzda üyeliği. 5 sene eskişehir'de yaşadık eskişehirspor forumuna 2 senedir ne yaptıysam üye olamadım arkadaş. Eskişehirsporla alakalı facebook, forum, sözlükler vs. nerede yazı yazdıysam adamlar foruma koyuyorlar ama ben yazamıyorum forumlarında şaka gibi :)

Üyelikler açıldığında buradan paylaşırız Anıl kardeş.Forumumuzda gördüğüm ve bildiğim kadarıyla 2 Trabzonlu kardeşimizin üyeliği var.Sen sıkma canını...:)

Anıl Caner
14.11.2010, 00:47
Üyelikler açıldığında buradan paylaşırız Anıl kardeş.Forumumuzda gördüğüm ve bildiğim kadarıyla 2 Trabzonlu kardeşimizin üyeliği var.Sen sıkma canını...:)

Forumu sıklıkla takip ediyorum. Trabzonspor maç başlığında yapılan yorumları okuyunca üzüldüm. Arkadaşlara ufak bir mesaj benden. Siz her ne kadar o açık tribününüz bizlerin aleyhine olanca tezahurat yapsalar da bizim en çok sevdiğimiz ve saygı duyduğumuz rakip olacaksınız.

Evet hocanızdan nefret ediyorum.
Evet Eskişehir'de sadece Eskişehirspor'un üst lige çıkışını kutlarken giydiğim Trabzonspor forması için bile başıma olmadık olaylar geldi.
Ve evet Eskişehirspor'un maç kaybettiği bir gün Trabzonspor atkısı taktığım için tartaklandım.

Ama ben Eskişehirspor'un hangi kadro ve moral ile hangi rakibe karşı sahaya çıkarsa çıksın hiç bir takıma karşı "bizi perişan ederler", "dalga geçerler", "banko kaybederiz" yorumlarını taraftarlarına yakıştıramıyorum.

İnanıyorum ki Trabzon'daki taraftarlarımız sizleri ve takımınızı gelecek hafta, 2 sezondur olduğu gibi alkışlarla ve tezahuratlarla karşılayacak. aynen geçen 2 sezonda olduğu gibi oldukça çetin bir futbol maçı gerçekleşecek.

Tabiki Trabzonspor içn 3 puanların bu kadar değerli olduğu bir dönemde maçı takımımızın kazanmasını istiyor ve bekliyorum ancak ne rakibi rencide edebilecek bir skor olabileceğini düşünüyor, ne de istiyorum. Eskişehirspor'un puan şansının da ne yalan söyleyeyim oynadığımız Gs,Fb,Bjk veya Bursaspor maçlarındaki rakplerden daha fazla olduğunu düşünüyorum.

Yakışmıyor Eskişehirspor taraftarına. Gün gelecek o yönetimden de hocadan da kurtulacaksınız. Sıkın dişinizi.

özel ekleme: bahçelievler mahallesindeki evim gözümün önüne gelince hala ağlayasım geliyor. ziyaret etmeyeli sadece 3 ay oldu ve ben çok özledim be :)

Uğur Erdoğan
14.11.2010, 00:52
başka adam mı yoktu eses e yakışan bi teknik direktör bulamadılar mı?

bangkook_61
14.11.2010, 01:38
Geçen sene çok iyi ağırlamadık yalnız :) 2 sene önceki Ahmet Özen döneminde yaşananlardan dolayı küfürleştik. Neyse ben o üye olunabilen kısa dönemde başardım üye olmayı sevinçliyim :)

Sefa
14.11.2010, 02:11
Valla burdan o siteye bir ben üyeyim sanırım bir de FırtınaDevrimEfsane var o burdan mı bilmiyorum..

Kısa bir süreliğine açıktı sanırım ben üye olduğumda iyi yakalamışım.. :)

TraBz1o61
14.11.2010, 11:47
benim yorumumu neden siliyorsunuz eskişehire ne kadar saygı duysakta oradaki maçlarda onların kale arkası toplu olarak anamıza bacımıza küfrediyor yalan mı benim esk li arkadaşım var ii çocuk ama bu hepsi için geçerli değil ben trabzonda ki amçlarda en ufak bi olumsuzluğun yaşandığını duymadım görmedim

ES ES Baba
15.11.2010, 10:25
Trabzon ligin zirvesinde ve şampiyonluk kovalıyor. Bizse 12 haftada 11 puan toplamanın mutsuzluğunu, potanın hemen üzerinde yaşıyoruz. üç büzüğü yenen Trabzon elbette maçın favorisi ama ne olursa olsun "Kalbimizde sonsuza kadar Eskişehir sevgisi yatar" diyorum. Hakeden kazansın, iki camiaya da yakışır nitelikte bir maç olsun. İyi bayramlar...

Harun-61
15.11.2010, 10:33
Trabzon ligin zirvesinde ve şampiyonluk kovalıyor. Bizse 12 haftada 11 puan toplamanın mutsuzluğunu, potanın hemen üzerinde yaşıyoruz. üç büzüğü yenen Trabzon elbette maçın favorisi ama ne olursa olsun "Kalbimizde sonsuza kadar Eskişehir sevgisi yatar" diyorum. Hakeden kazansın, iki camiaya da yakışır nitelikte bir maç olsun. İyi bayramlar...

ayni dileklerle..

Hayirli Bayramlar...

Tolunay Abdioğlu
15.11.2010, 11:11

Teşekkürler abicim.Umarım hakedeninn kazandığı,dostluk mesajlarıyla geçen bir mücadele olur.

EsEsliyiz
15.11.2010, 19:03
Tüm Trabzonlu ve Trabzonspor sevdalıların bayramı mübarek olsun.İyi bayramlar Anadolunun delikanlı şehri.:)

İlker Akçay
15.11.2010, 20:38
Tüm Trabzonlu ve Trabzonspor sevdalıların bayramı mübarek olsun.İyi bayramlar Anadolunun delikanlı şehri.:)

Eyvallah Abi,aynı dileklerle Es-Es camiasına ve Eskişehir halkına hayırlı bayramlar :)

lazoli06
15.11.2010, 23:09
İnşallah Eskişehirspor taraftarları gibi delikanlı taraftarlar artar Anadolu'da,bazılarını gördükçe sizin gözümde değeriniz daha fazla artıyor.

Paksoy
15.11.2010, 23:12
İnşallah Eskişehirspor taraftarları gibi delikanlı taraftarlar artar Anadolu'da,bazılarını gördükçe sizin gözümde değeriniz daha fazla artıyor.
Bazıları derken,Şeftali de bence bazıları diyince bu şeftalilerle başka takımları aynı kefeye koyuyorsun:)

lazoli06
15.11.2010, 23:19
Şeftali'ye haksızlık olur, topitop daha güzel geldi şimd:)

Ceyhun Öncü
16.11.2010, 01:27
Süper Ligde olupda bende formasi olan tek kulüb Eskisehirspora Trabzonspor maci haricinde basarilar diliyorum
dilerim bülodan kurtulur adam gibi yönetim ile bir gün sampiyonluga oynarsiniz

Tolunay Abdioğlu
16.11.2010, 10:52

Teşekkürler abicim.Tüm Eskişehirspor camiasının ve Eskişehir kentinin bayramı mübarek olsun.

Mert67
16.11.2010, 11:03
5 maç kayıpsız olmalı.Futbolcular eminim bunun bilincindedirler.
Dostluk çerçevesinde bir maç olsun.

Akın Tunç
16.11.2010, 11:08
Bülent Uygun'un kirli ellerini Eskişehirspor'umuzun üzerinden çekmesini bizlerde sabırsızlıkla bekliyoruz. Fakat yönetimden şimdilik böyle bir hamle yok. Bizde takımın zarar görmemesi adına sabrediyoruz. Şu kötü günleri atlatalım da, gerekeni yapacağız Eskişehirspor'un gerçek sahipleri olarak.

Bütün Trabzonsporlular'ın Kurban Bayramı'nı kutluyorum.

Kubilay ŞAHİN
16.11.2010, 11:24
Bir bu başlığa bakıyorum..

Birde Bursa..

Hak eden kazansın ama gözünüzü seveyim Bülentcimden kurtulun..:)

İskender66
16.11.2010, 11:58
Es-Es camiasına ve Eskişehir halkına hayırlı bayramlar

Ahmet Başkaya
16.11.2010, 14:36
Seviyore sizleri ;)

Mustafa ÖZDEMİR
16.11.2010, 15:16
kusura bakma eses.bu maçı kazanmak zorundayız.inşallah dostluk içinde bir maç olur...

Ahmet Faruk
16.11.2010, 15:24
Ben Eskişehirspor'a Bülent Uygunu zaten yakıştıramıyorum, bir de yaptıkları ahlak sınırlarına sığmadığı tescillenmesine rağmen hala o adam nasıl o takımın başında, anlamak güç...

Paksoy
17.11.2010, 16:35
Ya şu ESES foruma üye olamadık gitti,

EsEsliyiz
17.11.2010, 17:24
Ya şu ESES foruma üye olamadık gitti,

Bizim forum belirli dönemlerde üyelik alımlarını açar.Üyelik alımlarını buradan sizlere duyurmaya çalışacağız dostlar...

Murat GENEL
17.11.2010, 18:02
muhtemelen Bursa'ya karşı küfürlü tezahürat olacaktır Es Es'de katılır tahminim..Hani belki bizimkilerin Es-Es ile olan geçmişteki olayları unutmasını saglar bu durum

ES ES Baba
18.11.2010, 19:13
biri şeftali mi dedii:o kestane mi :o ESESLER hayatte bursa ile ankaraya kötü süz söylemez. Yani beni hiç duymadım.:)

ESER
18.11.2010, 19:27
eses de sevmedigim tek olay sefil bulo isimli futbol logari.. eses i severim ve insallah guzel bir mac olur. bu macin oyle cantada keklik bir mac olmayacagina eminim. gecen hafta yarma seftalispor macindan once hepimiz rahattik. biliyorduk topkekimizi afiyetle yiyecegimizi.. bi kac tane seftali kurtcugu karin agrisi yapsa da istegimizi her zamanki gibi altik seftalispordan yanliz bu macin daha zor gececegini dusunuyorum, hafta ici kilit oyuncularimiz yuksek tempolu bir milli mac yapti ,bu en buyuk dezavantajimiz..

adem73
19.11.2010, 02:05
Bizim forum belirli dönemlerde üyelik alımlarını açar.Üyelik alımlarını buradan sizlere duyurmaya çalışacağız dostlar...
sagol kardeş.bende denemiştim olmadı.birkaç kelam edeyim demiştim.

ozturk
19.11.2010, 18:22

Teşekkürler...

Yaşın ve mesaj sayın da anlamlı sizce:)

SDanışmaz
19.11.2010, 22:31
Bu sene Es-Es'ten çok umutluydum. Beni hayal kırıklığına uğratan kulüplerden biri oldu.. :(

Armağan Dere
19.11.2010, 22:34
Rahat yeneriz..bizi zorlayamazlar..anlamadığım bir şekilde çok kötü top oynuyor Eskişehir

ES ES Baba
20.11.2010, 14:34
Bizim şampiyon olamadığımız bir sezonda şampiyon olmanızı isterim ancak ben bu maçın çantada keklik olduğunu düşünmüyorum.
Yanlış anlamayın, birçok Trabzonlu dost, kardeş gibi "Kesin alırız", ya da "7-1 olmuştu yine olur mu?" da demiyorum. (TS-ES başlığında okudum)
Dediğim şu; çok favori bir Trabzonspor var, hatta herkezin banko 1 dediği bir maç, bu maç. Ama futbolda her zaman beklenilen sonuçlar da olmuyor değil mi? Bu sezonun ESESLER için hayal kırıklığı olması gibi...

Taraftarı önünde ilk 30 dakika gol atamadan kalesinde 1 de gol gören Trabzonspor'un strese girmeyeceğini söyleyebilir misiniz? Tekrar şunu söylüyorum, Allah şampiyonluk yolunuzu açık etsin ancak savaşmadan zafer olmuyor. Hele bir de bu kadar emin olunca karşı taraf ben ES ES'e daha başka güveniyorum. Camialarımıza yakışır bir maç olsun ve hakeden kazansın... Sağlıcakla...
1 tek nefES, her zaman, her yerde, sonsuza dek ES ES:)

Mira_61
20.11.2010, 15:37
Şu maçı kazasız belasız atlatalım ondan sonra Es-Es yükselişe geçsin.:)
İnşallah dostça bir maç olur.Önceki senelerde yaşananlar umarım artık tekrarlanmaz.

POYRAZ
20.11.2010, 16:22
Bizim şampiyon olamadığımız bir sezonda şampiyon olmanızı isterim ancak ben bu maçın çantada keklik olduğunu düşünmüyorum.
Yanlış anlamayın, birçok Trabzonlu dost, kardeş gibi "Kesin alırız", ya da "7-1 olmuştu yine olur mu?" da demiyorum. (TS-ES başlığında okudum)
Dediğim şu; çok favori bir Trabzonspor var, hatta herkezin banko 1 dediği bir maç, bu maç. Ama futbolda her zaman beklenilen sonuçlar da olmuyor değil mi? Bu sezonun ESESLER için hayal kırıklığı olması gibi...

Taraftarı önünde ilk 30 dakika gol atamadan kalesinde 1 de gol gören Trabzonspor'un strese girmeyeceğini söyleyebilir misiniz? Tekrar şunu söylüyorum, Allah şampiyonluk yolunuzu açık etsin ancak savaşmadan zafer olmuyor. Hele bir de bu kadar emin olunca karşı taraf ben ES ES'e daha başka güveniyorum. Camialarımıza yakışır bir maç olsun ve hakeden kazansın... Sağlıcakla...
1 tek nefES, her zaman, her yerde, sonsuza dek ES ES:)

Ben Trabzonspor - Eskisehirspor mac basliginda da yazdim.
Kim olursan ol havalanmayacaksin. Rakibine saygi göstereceksin.
Olasi bir puan kaybinda cok kötü cuvallarsin yoksa.
Bir kac pislik kulübün haricinde ben kendi adima rakiplere
saygi gösteriyorum. Hele bir de rakibim Eskisehirspor gibi güzide
bir kulüp ise. Dostca bir mac olsun.

Ahmet Tarık
21.11.2010, 01:28
muhtemelen Bursa'ya karşı küfürlü tezahürat olacaktır Es Es'de katılır tahminim..Hani belki bizimkilerin Es-Es ile olan geçmişteki olayları unutmasını saglar bu durum

Bildiğiniz gibi Bursa'yla bizim de problemimiz var. Üzerimize pislik dolu şişe fırlatmaktan, küfür yağdırmaya yapmadıkları misafirperverlik (!) kalmadı .Ama, Eskişehirspor taraftarı olarak (ETB) maçlarda küfürlü tezahurat kullanmama kararı aldık. Ankaragücü maçında A.g'ne yönelik tek bir küfür edilmedi. Ben iş dolayısıyla maça gelemeyeceğim. Ama bizimkiler gaza gelip tezahurata katılır mı emin değliim :)

Küfürlü tezahurat konusunda şahsi düşüncem; takıma bir katkısı yok. Hele hele sahada olmayan bir takıma küfür etmek manasız. bu konuda eski tribün liderimiz, yeni yöneticilerimizden mustafa akgören abinin bir röportajından bir alıntı yapayım:

"Takımı tribün motive etmeli, futbolcular ısınmaya çıktıkları anda bunu hissetmeli. Mesela biz bunu yükselme maçlarında İnönü’de yaptık. Orada takımı Eskişehirspor taraftarı şampiyon yaptı. Bir beste takımın şampiyonluğunda büyük rol oynadı; ‘Es-Es’im bak işte, taraftarın her zamanki yerinde! Sen iste, senin iste, geliriz, senin için seve seve ölüme!’ bestesi Eskişehirspor’un şampiyon olmasının %50’sidir bana göre. Biz o besteyi yoldayken, Mudanya’dan Yenikapı’ya geçerken vapurda yaptık. Hala düşününce tüylerim diken diken olur. Diyarbakır maçında futbolcular sahaya çıkarken 10 bin kişi o besteyi söyleyince futbolcular gözyaşlarına hakim olamadı. Biz maçı o an aldık, o an şampiyon olduk."

Bursa'ya sövmek Trabzon'u şampiyon yapacaksa sövün kardeşler. Hatta gelelim hep beraber sabaha kadar sövelim. Ama sanki pek bir işe yaramaz gibi görünüyor:)

Kişisel temennim, maç bizim, şampiyonluk sizin olur inşallah. Ama en nihayetinde umarım gereksiz tatsızlıklar olmaz, gönüller bir olur. Trabzonlular EsEs'e , EsEs'liler Trabzonlulara dostlukla, sempatiyle bakmaya devam eder. :alkış:

Mc_PrOdAtOr
21.11.2010, 01:49
Askere gitmeden son bi trabzon deplasmanı cok güzel olacaktı ama gerek bilet fiyatı yüzünden organizasyon olmaması gerekse pazartesi 02.00 da istanbula gidecek olmam askerden önceki son deplasmandan etti beni.. maçla alakalı kulubümüz içindeki sorunlardan dolayı pek bi varlık gösterebilceğimizi düşünmüyorum ama hiçbi maçda oynanmadan kaybedilmiş sayılmaz.. umutlarımız 1 olursa 3 puanın sevincinden yana.. Anadolunun göbeğinden karadenize selamlar..

ESER
21.11.2010, 02:44
ben bu gune kadar Trabzonda Eses e yonelik bir taskinlik yapildigini yada bir olay ciktigini hatirlamiyorum, Trabzonspor taraftarlari Esese hep sempati ile yaklasir ama anlamakta zorlandigim olay neden ayni hosgoru Eskisehirde taraftarimiza gosterilmez. 2-5 lik macta yasanan tatsizliklar, gecen seneki kufurlu tezahuratlar bizleri uzmustu,, insallah ikinci yarida oynanacak macta boyle gereksiz ve Eses ile Trabzonspor camialarinin birbirine olan sempatisini zedeleyebilecek olaylar yasanmaz.
yarin gonlumuz Trabzonsporumuzun uc 3 puan almasindan yana ama kim hakederse o kazansin

Mustafa
21.11.2010, 03:10

Elnize ne geçecek küfredince bursaya ?

ESER
21.11.2010, 03:56

bOrsasporu ve fason taraftarini gereksiz yere meshur etmeye gerek yok, kac kurusluk adamlar ki onlari bu kadar onemsiyoruz. bOrsaspor ile nasilsa zamani geldiginde Trabzonda oynayacaz . o zaman kadar isimlerini bile anmak gereksiz bir durum, halkali seker bOrsaspor bizim kekimizdir ve Trabzonspor icin anlami fikstur tamamlayan cakma bir takimdan fazlasi degildir, hicbir zaman fazlasi olmadi, olamaz , olmasi teklif dahi edilemez..

lord of eses
21.11.2010, 11:12
öncelikle bütün trabzonlu dostlarımızın geçmiş bayramı mübarek olsun inşallah dostca ve zevkli bir maç olur şüddetle puana ihtiyacımız var kazanmak zorundayız geçen sezon 7. bitirdigimiz lige bu sezon daha buyuk umutlarla basladık ancak anlayamadıgımız bir sekilde bir türlü istedigimiz ftbolu oynayamadık zor mac olacak umarım kazanırız sezon sonuda trabzonun sampiyonugunada hp beraber seviniriz

Mustafa ÖZDEMİR
21.11.2010, 12:05
inşallah eses taraftarına tepki göstermez bizim taraftar...

Anıl Caner
21.11.2010, 14:08
maç hakkında tahmin, görüş vs. bildirmek isteyenler maç başlığına gitsinler lütfen.

burası Esesli dostlarımızın platformu, Eskişehirspor aleyhinde yazı yazmak için zahmet etmeye gerek yok kanımca.

Eskişehirli arkadaşlar da maçtan maça gelmesinler yahu :) Bizi almıyorsunuz forumunuza, bari burada muhabbet ederiz.

lord of eses
21.11.2010, 14:12
organizasyon esksikligi nedeniyle eskişehirden trabzona gidemedik malesef ilk defa bir deplasmanda takımımızı yanlız bırakıyoruz cevre illerde yasayan renktaşlrımız giderse bilemem ama kesin olarak bildigim eskişehirden herhangi bir organizasyon yok malesef :(

Anıl Caner
21.11.2010, 14:15
organizasyon esksikligi nedeniyle eskişehirden trabzona gidemedik malesef ilk defa bir deplasmanda takımımızı yanlız bırakıyoruz cevre illerde yasayan renktaşlrımız giderse bilemem ama kesin olarak bildigim eskişehirden herhangi bir organizasyon yok malesef :(

Ktü'de okuyan Eskişehirsporlu arkadaşlar gidecekler. Benim Eskişehir'den bir arkadaşım var Giresun'da yaşıyor. O da gider muhtemelen. Sayı olarak kaç kişi olursunuz bilmiyorum ama keşke organizasyon olsaymış. Gerçi zaman, fiyat, şartlar bu haftalık Trabzon deplasmanını zor kılıyor, malum Trabzon'un yeri itibariyle fazla Esesli de yok civarda. Gene de inşallah hatırı sayılır bir sayı yakalanır. Trabzon'da deplasman tribünün hep boş kalması çok can sıkıcı.

bangkook_61
21.11.2010, 14:34
Eskişehirspor a tepki falan gösterilmez nereden çıktı bu ? Geçen sene kötü ağırlandık(ben de ordaydım) ama öyle bir hava yok şu an.

lord of eses
21.11.2010, 14:35
BİR RENKTAŞIMIZIN FORUMUMUZDA ŞU ANDA YÖNETİM YÜZÜNDEN DÜŞTÜGÜMÜZ DURUMU ANLATAN GÜZEL Bİ YAZI

yönetim hakkında pek konuşmam.. geçmişten gelen alışkanlıktan ötürü..
ne yazarsak yazalım bu sayfalarda bizim yönetimle olan ilişkilerimizden dem vurulacağı için..
neyse sadede geleyim, ilk defa yazıyorum yönetimle ilgili..
çünkü artık kaldıramıyorum şu son yıllarda olup bitenleri..
bu takımı bataklıktan aldık süper lige çıkardık diyorsunuz..
evet ikinci lig b klasmanı bir bataklıktı, ama bu gün içinde olduğumuz batak kadar pis kokmuyordu.
anadolu efsanesi kırmızı şimşeklerdik biz. bambaşka bir duruşumuz vardı, enkaz halindeydik ama hala mağrurduk.
başımız dikdi, sahada kaybetsekte eskişehirsporu eskişehirspor yapan o ruhu muhafaza ediyorduk.
tribünlerde ise zaten hiç teslim olmadık.
ikinci lig b klasmanı bataklığı diyorsunuz, orası bataklık değildi be.
evet sahalar çamurdu, formalarımız dandikdi, göğüs reklamları dandikti,
gittiğimiz stadlar dandikdi, ama hep başımız dikdi.
peki ya şimdi?
türk telekom lig a'ya çıktıktan sonra bu takımın neyi varsa hepsini söküp aldınız.
isimlere değil bu söylediklerim, mantaliteye..
süper lige çıkacaz, avrupaya gidecez falan olacak filan olacak dümenleriyle bu takımın,
bütün karizmasını yerle bir edenlere sözüm.
kulübün başına siyasetçileri musallat ettiniz, onları unuttuk, sineye çektik.
yalana gerek yok özlemiştik çünkü başarı görmeyi.
süper lig heyecanı unutturdu. zaten seçimlerdede eskişehirsporu kullanmaya çalışanlar istediklerini alamadı.
her başarı isteyen kulübün yönetimleri tarafından yapılan klişe açıklamaları yaptınız.
efsane geri dönecek kelamlarında bulundunuz.
efsaneyi yok ederek nasıl geri döndüreceksiniz çok merak ediyorum.
neyse, anlık başarılarla büyük umutlar saçtınız, medyada yer işgal ettiniz.
eskişehirspor sayesinde tanınırlığınız arttı, iş hayatınızada sosyal hayatınızada büyük katkılar sağladınız.
takım ilk sene ligde zar zor kaldı. olur böyle şeyler dedik. normaldir.
ikinci senemiz çok güzel başladı. gene sözler vardı, stadyumla ilgili olsun, hedeflerle ilgili olsun.
takım hedefine çok yaklaştı, ama sonradan öğrendik ki o başarıyı yakalasaydık
hakettiğimiz ödülü alamıyormuşuz lisansımız olmadığı için.
hepimizin aklına son haftalardaki puan kayıpları geldi. acaba dedik, olmaz dedik.
ama biliyorduk yani içerden frene basılmıştı ortadaydı. dediğim gibi sustuk.
stadyumla ilgili pek somut bir gelişme olmadı, skorboardla, reklam tabelasıyla, çimle geçiştirdiniz.
çok homurdandık ama genede tam manasıyla yüklenmedik.
bu sezona başladık. son derece kaliteli bir kadro kuruldu, bütün şehir bursasporun başarısından sonra şampiyonluk beklentisine girdi.
ki girilmeyecek gibide değildi hani, kağıt üzerinde destanlar yazar bu takım.
ama ne oldu, takım her hafta başka bir kaosa sürüklendi.
türlü türlü dedikodular ortaya çıkmaya başladı.
endişeyle izledik olup bitenleri, bazılarımızın dilinden hiç düşmeyen tek kelime "destek"ti.
biz desteğimizi verelim tribünde, takımın morali bozulmasın.
o da olmadı. susalım dedik, anlarlar belki. sustuk gene olmadı.
hoca gitti, kimisi sevindi kimisi eleştirdi. iddialı teknik adamların isimleri yazıldı çizildi.
ama son derece çirkin bir şekilde rabıtası kirli bir adamı takımın başına getirdiniz.
bazılarımız gene "destek" dedi. bazısı eleştirdi.
bu günlere geldik sonunda. gördüğümüz manzara çok güzel.
takım içi gruplaşmalar, disiplinsiz davranışlar, rahatsızlık veren bir hoca.
ve o hocanın başındaki soruşturma belası. takım kaptanınında adının karıştığından hani.
sonra hafta sonu bir topçun haksız yere kırmızı kart görmüş, arkasındayız diye tek bir açıklama yok.
olaylarla ilgili zaten ağızları bıçak açmıyor, duyulanlara göre bulgaristanlarda geziliyor.
eskişehirspor efsanesine lig a'ya çıktığımızdan bu yana hafif hafif vurulan bıçak yaraları,
şimdi seriden geliyor. her hafta bir yara alıyoruz, her hafta kederleniyoruz.
beyler bu taraftar salihliyle ünyeyle oynarken bu kadar kederlenmedi be..
sizce burda komik bir durum yokmu?
bataklıktan çıkardınız takımı, neyin içine soktunuz tekrar soruyorum.
cevab verebilecekmisiniz buna erkek gibi.
yoksa hala o biz olmasak bu takım burlarda olmazdı pozlarında ısrarcımı olacaksınız.
tekrara düşmüş olsakta, keşke çıkarmasaydınız be kardeşim takımı.
gerçi sizin işler kelek olurdu ama hiç değilse bizim kafamız rahat olurdu.
eskişehirspor can çekişiyor şuanda. eskişehirspor sıradanlaşıyor.
eskişehirsporun kelimelere dökemeyeceğim o ruhu yok ediliyor.
ve bu forumdan arkadaşlar çıkıp diyorlar ki,
aman kardeşim düşücez. destek verelim. düşersek çok kötü olur vesaire.
biz yüreklerde küme düştük arkadaşım. uyanın artık. buna taraftar olarak bizimde çok katkımız oldu,
eyvallah inkar etmeyiz, ama bu olanlar. bunların izahı yok.
anadolunun herhangi bir yerindeki 50lili yaşlarındaki insanlar neler düşünüyor kimbilir.
sırf başkaldırısına vurulduğu o takımın şuanki halini görünce.
hani tabiri caizse seksen öncesi devrimcisi, şimdilerin liberalleri gibi olduk.
nasıl kazanacağız geri itibarımızı?
itibar puanla kazanılmıyor biliyorsunuz. transferle falanda değil.
duruşla kazanılıyor.
neyse çok uzattım galiba,
bunları yazma sebebim alıntıdaki açıklamalardır.
eskişehirspor kulübü olarak hocamızın ve futbolcumuzun arkasındayız deme cesareti göstermişsiniz tebrik ederim.
ama taraftarın karşısındasınız. uyanık olun artık.
istanbuldaki abilerinize özenmeyin. eminim akıl alıyorsunuzdur, nası yaparız nası sustururuz gibisinden.
susturamazsınız. ya adam gibi işinizi yaparsınız, tribünler susar. yada gidersiniz.
gitmeye pek niyetiniz yok gözüküyor, gün olur devran döner. herşeyin hayırlısı olur demek kalıyor bizede.
ha unutmadan haksız yere kırmızı kart gören sezerin de arkasınd duruverin bir zahmet.
hani o kadar emeği var çok görmeyin garibe.
neyse fazla uzatmayalım artık, şanlı eskişehirsporun mazisinde kara bir lekesiniz.
bizlerde yani taraftarlar, bu olanlara göz yummaya devam ettiğimiz müddetçe,
lekenin büyümesinde en büyük destekçiniziz ne yazıkki.
ama takım düşücek kardeşim nabalım, bi 12 sene daha kaldıramayız aman aman.
boşverin herşeyi hadi "destek"..

Ahmet Başkaya
21.11.2010, 15:00
Bu sene ilk kez başarılar Es Es diyemiyorum :)

ES ES Baba
21.11.2010, 19:13
Bundan sonraki tüm maçlarınızda başarılar diliyorum...
Bizim şampiyonluk umudumuz yoksa siz şampiyon olun Trabzonspor...

TSezgin61
21.11.2010, 19:14

insallah hepberaber kutlariz sezon sonu...

bursanin yerinde keske ESES olsaydi...

insallah oda olacak...

Kaya
21.11.2010, 19:25
İlk yarısı sıkıcı ama 2. yarısı hayli hareketli geçti...

Son anlar hele çok fenaydı.

Şans iki takımdan yana da olmadı... :)

Mc_PrOdAtOr
21.11.2010, 19:33
alınan 1 puan sevindirici dünde dediğim gibi 3 olsa dünya bizim olurdu.. lig başladıgından beri mükemmel bir futbol oynuyordu trabzonspor.. bizim artık şampiyonluk yolunda bir umudumuz kalmadı imkansız zaten =) şu saatten sonra istediğim tek şey tabzonsporun şampiyonluğu göğüslemesi.. bundan sonra maçlarda karadeniz fırtınasına başarılar...

EsEsliyiz
21.11.2010, 19:36
Sezon sonunda hep beraber Trabzonsporun şampiyonluğunu kutlamak dileğiyle gönülden başarılar fırtına...

Ahmet Başkaya
21.11.2010, 19:49
Sezon sonunda hep beraber Trabzonsporun şampiyonluğunu kutlamak dileğiyle gönülden başarılar fırtına...

alınan 1 puan sevindirici dünde dediğim gibi 3 olsa dünya bizim olurdu.. lig başladıgından beri mükemmel bir futbol oynuyordu trabzonspor.. bizim artık şampiyonluk yolunda bir umudumuz kalmadı imkansız zaten =) şu saatten sonra istediğim tek şey tabzonsporun şampiyonluğu göğüslemesi.. bundan sonra maçlarda karadeniz fırtınasına başarılar...

Allahınıza kurban ;)

Bülent'e rağmen başarılar Es - Es ;)

macka61
21.11.2010, 19:56
teşekkürler es-es li kardeşler

Akın Tunç
21.11.2010, 22:22
Sürpriz oldu alınan 1 puan. İyi mücadele ettiğimizi düşünüyorum. İki takım da biraz becerikli olsa 3 puanı alırdı ama maçın hakkı buydu.

Trabzonspor'a bundan sonraki maçlarında başarılar. Umarız sezon sonu ipi göğüsleyen taraf siz olursunuz.

Misina
21.11.2010, 22:34
Ziya Doğan'ın mantalitesinin artık sağlam bir rakibi var türbülentin 7 fedaisi.

7 kişi çakılı savunma.Tek eksik hücumda mehmet yıldız gibi bir boğa olmaması.Sezon sonu onu da alır tam olur.

Hamdi Karamahmutoğlu
21.11.2010, 22:38
Bundaki sonraki maçlarda Es-Es'li kardeşlerimize bol şans.
Umarım ilk 10'da güzel bir yerde tamamlarlar ligi.
Beraber şampiyonluğumuzu kutlarız burada.

SDanışmaz
22.11.2010, 01:21
Ah Es-Es ahh :))

Mustafa ÖZDEMİR
22.11.2010, 12:44
son dakikada maçı kaybedebilirdikte kazanabilirdikte .sağlık olsun...

ilhan
22.11.2010, 12:46
Bize karşı oynadınız diye demiyorum ama Es Es'e böyle savunma futbolu yakışmıyor. :) Elbette puan ya da puanlar lazım. Ama azıcık tempolu oynar bir takım, oyunu rakip sahaya yıkmaya çalışır falan...

Akın Tunç
22.11.2010, 17:37
Geçen sezonun 2.yarısında Eskişehir'de oynanan 1-0 kazandığımız maçta da Trabzonspor ''Çanakkale Geçilmez''i oynamıştı ama biz bundan bahsetme gereği duymadık. Sonuçta gereksiz sertlikler olmadığı sürece bu da bir futbol sistemidir, bize de saygı duymak düşer. Trabzonspor'a rakip olan takımlar artık kapanıp, kontra deneyecektir. Trabzonspor'un kapalı savunmaları açmayı öğrenmesi lazım. Alanzinho, Yattara ve Colman gibi önemli oyuncuların yetersiz performansı puan kaybına neden oldu bana göre. O yüzden Trabzonspor taraftarının bizim futbolumuzu eleştirmek yerine ''bu tür rakipleri nasıl çözeriz?'' diye düşünmesi daha mantıklı olur diye düşünüyorum. Çünkü bu ligde oynanan futbolun kalitesi belli. Ofansif oynayan bir kaç tane takım var. Geçen sezon Bursaspor çok mu atak oynadı? Rakibin açıkları üzerinden sonuca gittiler hep. Biraz da kadro kalitesiyle alakalı bu oyun sistemi. Sonuçta elimizde süratli, topla içeri girebilecek bir forvet yok. Tello, Pele, Batuhan gibi adamlar da yetersiz performans sergiliyor sezon başından beri. O nedenle bu futbolu oynamaya mecburuz. Zaten bize iyi futboldan çok, ilk yarıda toplanması gereken 18-20 puan lazım. İyi futbolu, alt sıralardan kurtulduğumuzda düşünürüz.

ES ES Baba
22.11.2010, 17:38
Bu hafta senin söylediğin futbolu Antep size karşı evinde oynamaya çalışacak İlhan kardeşim ve ne olacak biliyor musunun? Onlar sizin kaleye gelirken siz onların kalesine meşin yuvarlağı 3 kez yuvarlamış dönüyor olacaksınız.
Sizin forumda bitmiş dediğiniz Yattara gibi bir adam bizim şu an ileri ucumuzda yok. Batuhan mı? Ümit mi? Jay Jay mi? Forvetsiz bu kadar oluyor, seni anlıyorum...
Antep'i yendikten sonra bence yine konuşalım, Allah iki camianın da yolunu açık etsin. Sizin şampiyonluk, bizim şu alt cenahtan bir an önce yukarılara çıkma yolumuz açık olsun.
Manisa'yı mutlaka yenmemiz lazım.

Özkan
22.11.2010, 17:53
Eskişehirspor'u tebrik ederim. Sahada ne yapmaya çalıştığını bilen, çok sağlam mücadele eden bir takım vardı. İkinci yarı topa daha çok sahip olan takım bizsek de Es-Es'in daha net pozisyonları oldu ve maç bence onların hakkıydı. Bu mücadeleyi sezon başından beri göstermiş olsalardı şu an İBB'nin yerinde olabilirlerdi.

Tolunay Abdioğlu
22.11.2010, 18:02
Oyuncu yapısına ve futbolcu eksiklikleri olmasaydı Eskişehir böyle oynamazdı bence.

Bundan sonraki maçlarınızda başarılar Es-Es.

Akın Tunç
22.11.2010, 18:06
Bu arada maçta göstermiş olduğunuz misafirperverlik için teşekkürler. Maçta duyduğum tek küfür, maçın gergin anlarında çıkan ve 1 dk geçmeden kesilen cılız ''Haydi haydi haydi Allah Aşkına!'' tezahüratıydı. O da olmasa daha iyi olurdu tabi ki ama sonuçta her maçta, her stadda olan maçın gerginliğine göre gelişen birşey bu da. İkinci yarıdaki maçta aynı misafirperverliği göstereceğimizi düşünüyorum. Sizin şampiyon olmanızı isteyen birkaç camia varsa birisi de biziz. Yolun açık olsun Karadeniz Fırtınası... 7 Geliyor 7...

Bıyıklıoğlu
22.11.2010, 18:06
Tebrikler Eskişehir.Tarihe altın harflerle yazılacağınızı unutmayın.Zira 2010-2011 sezonunda Trabzonspor'dan puan alabilen takımlar iki elin parmağını geçmeyecek :) Yolunuz açık olsun.İnşallah ilk 10 içinde bitirirsiniz ve size şu UYGUN olmayan teknik direktörü (bana göre değil) gönderirsiniz.

Uğurtan
22.11.2010, 18:34
Yalnız bir yanılgıya düşülmesin..

1-0 ES-ES'in kazandığı maçta maçın daha başında 10 kişi kalmıştık.

Bunun neticesinde açılmamak son derece doğrudur.

11'e 11 ken hele de maç 0-0 iken Çanakkale Geçilmezi oynamaz bordo mavi...

Tekrar tebrikler 1 puan için. Başarılar.

halil ibo
22.11.2010, 18:48
Daha kritik maçlara sahne olacak 2.yarıda rakiplerimizden de en az 1'er puan alarak ligdeki yolunuza devam etmenizi ve bir an önce toparlanmanızı can-ı gönülden diliyorum.

ES ES Baba
22.11.2010, 18:50
4'te 4 yapıp ilk yarıyı en az 5 puan farkla lider bitireceksiniz..
Fener'e dikkat edin ama... Bursa ve Kayseri'nin ikinci yarı ivmesi bence düşecek.
İkinci yarının ortasında febiklerle kafa kafaya geleceksiniz.
Ancak şampiyon bence yürekten söylüyorum bunu, siz olacaksınz.

Sefa
22.11.2010, 19:29
4'te 4 yapıp ilk yarıyı en az 5 puan farkla lider bitireceksiniz..
Fener'e dikkat edin ama... Bursa ve Kayseri'nin ikinci yarı ivmesi bence düşecek.
İkinci yarının ortasında febiklerle kafa kafaya geleceksiniz.
Ancak şampiyon bence yürekten söylüyorum bunu, siz olacaksınz.

Bende böyle düşünüyorum.. Eskişehir de umarım 2. yarı ile birlikte çıkışa geçer..

Tulpar26
22.11.2010, 19:37
Şehrine ve şehrinin takımına ihanet etmeyen ve futbol kültürüne sahip iki isyankar grubuz siz ve biz. Başka diyenlere inat siz sadece Trabzon, biz sadece EsEs diye haykırdık yıllarca ve haykırmaya devam ediyoruz. Sahadaki mücadele sonuna kadar olacak kora kor, dişe diş ama bizler maç bittiğinde diyeceğiz ki "İşte Trabzonspor Anadolu devriminin bayraktarı!" ve Sizlerinde "İşte Eskişehirspor Anadolu devriminin mimarı!" dediğinizi bileceğiz. İşte bu karşılıklı saygı bağlayan bizleri bir birimize ve bu iki "gerçek" yaşatacak bu devrimi. Tüm Trabzonlu dostlara selam eder, şampiyonluk yolunda başarılar dilerim. Yaşasın şehrine ihanet etmeyen Anadolu...

ilhan
22.11.2010, 20:09
Benim mesajımı yanlış yorumlamayın lütfen. Ben neden öyle oynuyorsunuz demedim. Benim görmek istediğim Es Es sahada esmeli diyorum. Bizim geçen sene savunma yaptığımız doğru değil. Yok eğer öyle düşünüyorsa bana cevap yazan arkadaş ilk yarıda 10 kişi kaldığımız gerçeğini de gözardı etmemeli. Kaldı ki mesele bu değil. Ve ben mesajımda "bize karşı oynadınız diye demiyorum" diye bir ibare kullandım.

Şu ligde Trabzonspor'dan sonra şampiyon olmasını istediğim 1-2 takımdan birisi olarak gördüğüm Es Es'in tempolu ve atak oynayarak maç kazanmasını yeğliyorum. Bu sezon kadro zaafiyetleri vs olabilir anlarım. Devre arasında doğru takviyeler ile umarım benim ve bir çok Es Es taraftarının arzu ettiği gibi oyunu rakip alana yıkan, tempolu oynayan bir Es Es izleriz.

Akın Tunç
22.11.2010, 20:17
İlhan abi o konuda katılıyorum. Elbette bu futbol bizleri heyecanlandırmıyor, memnun etmiyor ama eldeki malzemeyi de göz ardı etmemek lazım. Ligdeki durumumuzu da düşününce iyi futbol aramıyor pek gözlerimiz. İnşallah kısa zamanda şu alt sıralardan kurtuluruz da hem daha pozitif futbol oynarız hem de geçen yılki gibi rakiplerin korkulu rüyası olmaya başlarız.

Ali Tunahan Güllü
22.11.2010, 20:20
Eskişehir'in en büyük kazancı Bülent uygundan kurtulması olacak sezon sonunda.
Forumlarınıza biraz göz gezdirdim burdanda bazı arkadaşların yazılarındanda yönetimden hiç memnun değilsiniz heralde?

Tulpar26
22.11.2010, 20:21
İlhan kardeşim bizde senin temenine katılıyoruz inşallah ikinci yarı bambaşka bir EsEs olur sahada. Kim isterki takımı kapansın, sadece kontra arasın ama malesef şu aşamada daha iyisini yapacak durumda değiliz. Diğer konudada yazdım amacımız ilk yarı bitene kadar toplaya bildiğimiz kadar puan toplamak. Şu anda iyi futbolu düşünecek durumda değiliz malesef. İnşallah ikinci yarı beklentilerimizi karşılayan bir Eskişehirspor izleriz.

Tulpar26
22.11.2010, 20:39
Tunahan evet yönetimden bir çok taraftarımız memnun değil. Çok hata yapıyorlar ve yanlışlarının kurbanı oluyoruz malesef. Ama benim şahsi görüşüm bunların yerine gelecek yeni yönetimden bunlardan daha iyi olmayacak. Niyesi şöyle; Bu iş tecrübe işi biz süper ligden uzak kalalı tam 14 sene oldu ve süper lig tecrübelerimiz unutuldu sadece yöneticilik değil her anlamda. Yeniden iyi yönetilmemiz için biraz zamana ihtiyacımız var. Bülent Uygun ile ilgili görüşler ise ikiye ayrılmış durumda tabi çoğunluk tepkili Bülent hocaya. Ben Bülent Hocaya kızanlardan ama kalmasınıda isteyenlerdenim. İlk başta yapılan suçlamanın yapay ve Bucaspor - İzmirli federasyon başkanı işbirliğinin bir icraatı olduğunu düşünüyorum. Ayrıca şu sıra bir hoca değişikliği daha en son isteyeceğiz şeydir sanırım.

SEDER
22.11.2010, 23:26
yaktın bizi Eskişehir :) O ne savunma öyle ya.aslında maçın hakkı beraberlikti.bari diğer büyüklere karşıda böyle oynayın...

Tulpar26
22.11.2010, 23:47
yaktın bizi Eskişehir :) O ne savunma öyle ya.aslında maçın hakkı beraberlikti.bari diğer büyüklere karşıda böyle oynayın...
Bizim için bu büyük, 3 büyük, diğer büyük diye bir şey yok. Biz biliriz ki herkesin takımı "En Büyük" "Tek Büyüktür". Trabzonsporu diğerlerinden ayıran en önemli sebepte bunun farkında olmasıdır. Şampiyonluklarınız olupta şımarmadığınız, Anadoludan şampiyonluk mücadelesine katılacak takım olarak ilk akıla gelmenize rağmen büyüklük tavırları takınmadığınız için bu gün saygıya değersiniz. Tek şampiyonlukla affedersiniz ama bir yerleri oynayanlarıda gördük. 3 büyük lafına kızıyor ve sinirleniyorsanız 4 büyük, 5 büyük lafınada karşı olmalısınız bence. Eğer sizde İstanbul takımlarının havalarına kapılırsanız (ki bugüne kadar kapılmadınız) AntiBizans söyleminden uzaklaşmış olur ve onlardan farksızlaşırsınız. O yüzden büyükler yerine şampiyonluk mücadelesi verecek takımlara karşı derseniz daha güzel olur sanırım.

Armağan Dere
23.11.2010, 00:57
Bu arada Fenerbahçe'ye yol geçen hanı olan ancak buna karşılık Trabzon'da Çanakkale Geçilmezi oynayan Eskişehirspor'a diyecek bişeyim yok..2008-2009 sezonunda şampiyonluğa oynarken Gökhan Ünal ''Anadolu takımları bize oynadıkları gibi her takıma oynamıyorlar demişti''..ve bunun doğruluğunu birkez daha gördük

ESER
23.11.2010, 02:53
rakip takima " niye soyle oynadin ,niye boyle oynadin" diye sitem etmeyi birakalim bir zahmet. ne bekliyorduk eskisehirin ailecek hucum yapmasini mi? eksik kadro ile gelmisler ,durumlari kritik , rakiplerinin cogu puan yada puanlar almis ve liderden alacaklari bir puan kendileri icin muthis onemli .

rakip takimin yatmasi, maci sermesi gibi bir beklentimiz yok ise rakibin nasil oynadigi bizi ilgilendirmemeli. sadece eskisehir maci degil buna benzer onlarca mac oynayacagiz ve rakibin futboluna aglayarak degil kendi gobegimizi kendimiz gecerek bu maclari kazanacagiz..

hakem soyleydi, rakip boyleydi demek kafayi kuma gommek demek sadece.

eskisehir e bundan sonraki maclarinda basarilar.

Cemalettin Taşkın
23.11.2010, 09:00
forumdaki eskişehir sevgisi üst seviyede.

fenerden, galatasaraydan fark yerken Trabzon maçında deli danalar gibi heryere koşmak ilginç.

ES ES Baba
23.11.2010, 12:53
fenerden, galatasaraydan fark yerken Trabzon maçında deli danalar gibi heryere koşmak ilginç.

Forumunuzda ES ES sevgisinin üst düzeyde olduğunu birçok ES ESLİ mutlulukla görüyor da okuyor da... Benzer durum inanın bizim forumda da var, ondan da ayrıca mutluluk duyduğumu bilmeni isterim. Kaldı ki bizim forumda sizle ilgili absürd yorumlara da gereken yanıtı en açık biçimde veren bir Eskişehirsporlu olarak iki büyük camianın birbirine saygı ve sevgi duyması bence olması gereken...

İlginç dediğiniz konu bence ilginç değil... SON ÜÇ SEZONDA "fark yediğiniz dediğin cinconilere" 1 kez yenildik, 1 beraberlik ve 3 galibiyet aldık. Fark yediğiniz dediğin febiklere ise bu sezon 3-2 yapmamıza rağmen 4-2 mağlup olduk. Ne yapalım 7 mi yemeliydik Karadeniz'in şampiyonluğa oynayan ekibinden?

Şu lafın hiç hoş değil... "Deli dana"... Bu ifade bence sana yakışmıyor, şayet 37 yaşında bir sporsever, futbolseversen... Senin gönlündeki koştuğunda bunun adı "Mücadele", benim sevdam canını dişine taktığında "Deli dana" demek hem iğreti hem de forumun kalitesini düşüren bir ifade...
Allah, şampiyonluk yolunuzda size güç ve direnç versin diyen insanları kırmak ne sana ne camia bir şey kazandırır... Sağlıcakla kal...

Tolunay Abdioğlu
23.11.2010, 13:11
Kullandığımız kelimelere biraz daha dikkat edelim lütfen.

Ben hala Eskişehirspor'un eksikleri nedeniyle o kadar defansif oynadığını düşünüyorum.Ayrıca Trabzonspor deplasmanında bu sezon çoğu takımın yapıcağı şey de tam olarak bu.Önemli olan Trabzonspor'umuzun buna bir çare bulması.

Tekrar,tekrar yolunuz açık olsun Es-Es.

adem73
23.11.2010, 14:13
Forumunuzda ES ES sevgisinin üst düzeyde olduğunu birçok ES ESLİ mutlulukla görüyor da okuyor da... Benzer durum inanın bizim forumda da var, ondan da ayrıca mutluluk duyduğumu bilmeni isterim. Kaldı ki bizim forumda sizle ilgili absürd yorumlara da gereken yanıtı en açık biçimde veren bir Eskişehirsporlu olarak iki büyük camianın birbirine saygı ve sevgi duyması bence olması gereken...

İlginç dediğiniz konu bence ilginç değil... SON ÜÇ SEZONDA "fark yediğiniz dediğin cinconilere" 1 kez yenildik, 1 beraberlik ve 3 galibiyet aldık. Fark yediğiniz dediğin febiklere ise bu sezon 3-2 yapmamıza rağmen 4-2 mağlup olduk. Ne yapalım 7 mi yemeliydik Karadeniz'in şampiyonluğa oynayan ekibinden?

Şu lafın hiç hoş değil... "Deli dana"... Bu ifade bence sana yakışmıyor, şayet 37 yaşında bir sporsever, futbolseversen... Senin gönlündeki koştuğunda bunun adı "Mücadele", benim sevdam canını dişine taktığında "Deli dana" demek hem iğreti hem de forumun kalitesini düşüren bir ifade...
Allah, şampiyonluk yolunuzda size güç ve direnç versin diyen insanları kırmak ne sana ne camia bir şey kazandırır... Sağlıcakla kal...
bir çok taraftarda kaybedilen puan nedeniyle üzüntü hakim.fener ve gs den inş 2.yarı puanları alırsınız.bu puan eses i kümede tutacaksa helali hoş olsun.seviyoruz eses i.inşallah hızla uzaklaşırsınız alt bölgeden.

ysfemr
23.11.2010, 14:15
fizik guc olarak bayagı kuvvetlı ve alan daraltmada turkıyrnın en iyisi olarak dikkat cektıler ınsallah diger takımalra da aynı mucadeleyı ederler

Bıyıklıoğlu
23.11.2010, 14:51
Dün gece Es Es'in forumuna girdim.Üye olup cevap yazacaktım ama sanırım üye olunmuyor şu anda.20 saniyelik bir küfür çok zorlarına gitmiş.Anlam veremedim :S

Tulpar26
23.11.2010, 15:08
Mesut kardeşim, Bizim foruma üyelikler bazı tarihlerde kısa süreliğine açılır. İnşallah bu seneki tarihi buradan sizlere haber veririm ve aramıza katılmak isteyen arkadaşlar üyeliklerini yapar. Nasıl ki burada bazı arkadaşlar bize çatıyorsa bizim aramızdada var mualif arkadaşlar. Tabi ki hem kendi renkdaşlarımızın hemde burada ki arkadaşların görüşlerine saygı duymamız gerekiyor. Ayrıca biz gerekli müdahelede bulunuyoruz bu konuda içiniz rahat olsun.

Şu fb maçı hakkında ki imalar bence çok çirkin ve bizi gerçekten üzüyor. Trabzonspor-Eskişehirspor başlığındada bazı arkadaşlar yapmış bu imayı oraya cevap yazdım. Burada sadece şu hatırlatmayı yapacağım fb maçınada aynı diziliş ile çıktık fakat 3'üncü dakikada kalemizde penaltı golü gördük. "deli dana" konusunada Alper abi değinmiş zaten.

Ahmet Tarık
23.11.2010, 15:11
Dün gece Es Es'in forumuna girdim.Üye olup cevap yazacaktım ama sanırım üye olunmuyor şu anda.20 saniyelik bir küfür çok zorlarına gitmiş.Anlam veremedim :S

Forum ortamları provakasyona açık oldugu için Es Es forum dönem dönem alım yapıyor. Tabi bu durum aramıza katılmak isteyen dostlar için de sıkıntı çıkarıyor. Ama alımlar açıldığında buradan duyururuz insallah.

Aslında bahsettiğin bizim bozulduğumuz tezahurat geçen yıl bizim açığın deplasman tribünü tarafında da yapıldı..(" Haydi Es Es Allah aşkına.." ) Bu maç sizinkiler de söyledi az bir süre de olsa. Klasikleşmiş bir tezahurat ama sevdiğin bir tribünden yapılınca kırıcı oluyor. Tribün çok hassas bir denge üzerine kurulu. Ne kadar sempatin de olsa maçta kendini kaybediyor insan.Dikkatli olmak lazım..

Bu başlıktaki başka bir yazımda da belirttiğim gibi Es Es taraftarı küfürsüz tezahurat kararı aldı. A.g.'ne bile küfür edilmedi düşünün artık. Başta Nefer olmak üzere takımı motive edecek bilinçli tezahuratlara yöneldik. Ama açığın deplasman tarafında herhangi bir tribün grubu olmadığı için kontrolsüz bir bölge oluşuyor orada. Bazen kantarın topuzunu kaçırıyorlar.

Ankara,Bursa geyiklerinden sonra dost muhabbetlerinden canımız hayli sıkıldı. Ama şu bir gerçek ki; Eskişehir'de Trabzonspor taraftarı seviliyor, saygı görüyor. Umarım anlık tepkilerle karşılıklı bu saygı ve sevgi bozulmaz.

İskender66
24.11.2010, 18:45
Eskişehir imkanları dahilinde elinden gelen mücadeleyi yaptı ve 1 puanı aldı. Rakibe kızacağıma kendimize kızmalıyız. Kapalı takımları açarken zorlanıyoruz. Buna çözüm bulmalıyız. Eskişehirspora bundan sonraki maçlarda başarılar diliyorum.

EsEsliyiz
24.11.2010, 23:45
Size valencıa da Trabzooonnn...:D

ES ES Baba
25.11.2010, 10:05
Forumda arıza oldu galiba, 2-3 gece giremedik... Tekrardan merhabalar...

Mustafa ÖZDEMİR
25.11.2010, 10:30
Size valencıa da Trabzooonnn...:D
valencia sağolsun:D...

Tolunay Abdioğlu
25.11.2010, 11:10
Forumda arıza oldu galiba, 2-3 gece giremedik... Tekrardan merhabalar...

Evet sunucuda kısa süreli bir problem oluştu.

Tekrar hoşgeldiniz.

Erkan26
25.11.2010, 11:36
Trabzonlu kardeşlerimizden bazıları sitem etmiş bize..
Orta sıralarda ve hedefsiz bir takım olsaydık inanın bu 1 puana pek sevinmezdim, fakat alt sıralarda rakiplerimizin puan aldığı bir haftada bu 1 puan bize ilaç gibi geldi..
Yalnız bunu çelme takma gibisinden algılamayın, bunu bir uyarı olarak dikkate alın.. Dostane bir uyarı.. Şampiyonluk yolunda başarılar dilerim..

Hüseyin Bağdat
25.11.2010, 13:44
Trabzonlu kardeşlerimizden bazıları sitem etmiş bize..
Orta sıralarda ve hedefsiz bir takım olsaydık inanın bu 1 puana pek sevinmezdim, fakat alt sıralarda rakiplerimizin puan aldığı bir haftada bu 1 puan bize ilaç gibi geldi..
Yalnız bunu çelme takma gibisinden algılamayın, bunu bir uyarı olarak dikkate alın.. Dostane bir uyarı.. Şampiyonluk yolunda başarılar dilerim..

Şampiyonluk yolunda kaybedilen 2 puan için sitemlerimizi mazur görün...

Biz sizi hep sevdik, forumda da bu durum belli oluyor. Maç esnasında bende çok kızdım ama sonra sinirim geçince birşey demedim...

Sadece bir pozisyonda bir futbolcunuz dışarda sakatlandığı halde zaman geçirmek için içeri girdi o an çok sinirlendim...

Sizin başarılı olmanızı istiyor ve diliyorum...

Armağan Dere
25.11.2010, 14:22

Abi Teknik direktörleri fb'nin eski futbolcusu,zaten çoğu anadolu klübündeki futbolcular kendi klüplerini değil İstanbul takımlarını tutarlar..geçen hafta ki skor pek şaşırtmamalı..Trabzonspor'un bizden başka dostu yok..Eskişehirspor'da Eskişehirli kaç futbolcu var?..ya da Eskişehirspor'u tutan kaç futbolcu var böle bakmak lazım olaya

Hüseyin Bağdat
25.11.2010, 14:25
Abi Teknik direktörleri fb'nin eski futbolcusu,zaten çoğu anadolu klübündeki futbolcular kendi klüplerini değil İstanbul takımlarını tutarlar..geçen hafta ki skor pek şaşırtmamalı..Trabzonspor'un bizden başka dostu yok..Eskişehirspor'da Eskişehirli kaç futbolcu var?..ya da Eskişehirspor'u tutan kaç futbolcu var böle bakmak lazım olaya

Hocaları Fenerli diye Fener'e maçı verdiler diyorsunuz yani. Yada futbolcuları İstanbul takımlarını tutuyorlarya,o hafta İstanbul takımlarıyla maçları varsa satıyorlar...

Bu durumda bizde yetişmiş hocalarımızla maç yaparken maçlarımız garanti mi oluyor?

Çok saçma bir yorum yapmışsınız...

Burçak
25.11.2010, 14:59
Armağan yorumun bencede çok tutarsız..

Tolunay Abdioğlu
25.11.2010, 15:21

Sırf güzel ortamı germek için yorum yapmaya gerek yok.

Armağan Dere
25.11.2010, 15:37
Bu durumda bizde yetişmiş hocalarımızla maç yaparken maçlarımız garanti mi oluyor?

Çok saçma bir yorum yapmışsınız...

o bir tek bize geçmiyor..tüm anadolu takımları bize karşı dişe diş oynuyorlar..Kaleci Iveşa'nın gs ve fb maçlarında yediği gollere bakın..eskişehir'in vukuatları çok rıza varken inönüde 2-0'dan bjk'ye 3-2 verdikleri maçta var..taraftarlarını bilmem ama pek haz almıyorum bu takımdan

ESER
25.11.2010, 15:53

bizde kac tane Trabzonlu ve Trabzonsporlu var?

bu arkadaslar halisaha da 11 - 12 maci yapmiyor, bu isten para kazaniyor.

bu adamlar takim tutmak yerine emek verip para kazaniyor..;)

adamlar cikti formasi icin mucadele etti , bizim isimize gelmese de hak ettikleri puani aldilar ve gittiler..

ne bekliyorduk eskisehirden de sindiremedik bu olayi bir anlamadim gitti,,

Armağan Dere
25.11.2010, 16:04
Sayın Eser Karaca 1621.mesajda ne yaptıkları ya da ne yap(a)madıklarını yazdım..ben maçı versin demedim..Trabzonspor'a hepsi farklı oynuyor..yani eskişehir bize oynadığı gibi bjk'ye,gs'ye,fb'ye oynamıyor..bu tüm anadolu takımları için geçerli..sonra kardeşlik naaraları atılıyor..yok sizi seviyoruz he öle bizde onları çok seviyoruz(!)

ESER
25.11.2010, 23:16
Sayın Eser Karaca 1621.mesajda ne yaptıkları ya da ne yap(a)madıklarını yazdım..ben maçı versin demedim..Trabzonspor'a hepsi farklı oynuyor..yani eskişehir bize oynadığı gibi bjk'ye,gs'ye,fb'ye oynamıyor..bu tüm anadolu takımları için geçerli..sonra kardeşlik naaraları atılıyor..yok sizi seviyoruz he öle bizde onları çok seviyoruz(!)

ben kardes takim soylemlerine , atki bolmelere , mac sirasindaki plaka
goygoylarina , iki taraftar arasinda guzel beseri iliskiler gelistigi icin ,
deplasmanda kofte ekmek ismarlandigi icin, belli bir kesimin manifestosu ile tum camiaya yedirilen kardesliklere muhabbetine kokten karsiyim,. ve ne yalan soylim cok da yapmacik duruyor bu kardeslik muhabbetleri..
birileri seviyor diye ben yada sen
sevmek zorunda degilsin. bu gorecele bir olay ve sevmemek de en dogal hakkin.

ancak, benim icin kardes takim yok ama saygi duyulmasi gereken rakip var ve eses de benim icin oyle. taraftari soyle demis boyle demis muhabbetinden
ziyade mazisine duydugum bir saygi.

takildigim olay ise, macin ardindan baslayan "vay eses niye soyle oynadi , vay niye
boyle oynadi" soylemleri. adamlar cikti ve oynadi. iyi de mucadele etti.
yenebilirdik de yenilebilirdik de. ama mac bitmis sanki eses bizimle berabere
kalinca bir kalleslik yapmis gibi soylemler bizlere yakismiyor. rakip cikip
catir catir oynayacak biz de cikip catir catir yenecegiz , bize de, saygi
duydugumuz rakibe de yakisan budur.

bonora
27.11.2010, 11:29
Geçen hafta başlayan iyi oyun ve mücadelemiz dünkü Manisa maçında da devam etti. Manisaspor'u 1-0 geriden gelip 2-1 mağlup ettik Burhan ve Batuhan'ın golleriyle.

Maçın geniş özeti

http://www.facebook.com/#!/video/video.php?v=122030534527319&oid=101922409860783&comments

İlker Akçay
27.11.2010, 11:52
Tebrikler Es-Es..

ESER
27.11.2010, 11:53
tebrikler eses.
dunku maci izledim.manisanin golune kadar eskisehir baskili ve ustundu, yedikleri golden sonra demoralize olsalarda ikinci yari toparlanip yine baski kurdular ve hak ettikleri bir galibiyet aldilar.
bu eskisehirin kalecisi ne ayak anlamadim :) 2 kusur metre boyuna ragmen 30 metreden havadan gol yer, boyle bir boy avantajina sahip iken yan toplara cikamaz.. bu adam eses in basina cok is acar.

Sefa
27.11.2010, 12:10
EsEs sanırım Bülent Uygun ile ilk maçını kazandı yanlış hatırlamıyorsam ve bunu Bülo tribündeyken yaptı.. :)

ApoCaN28
27.11.2010, 12:36
Tebrikler Es-Es =)

bonora
27.11.2010, 12:38
EsEs sanırım Bülent Uygun ile ilk maçını kazandı yanlış hatırlamıyorsam ve bunu Bülo tribündeyken yaptı.. :)

Yok başkan geldikten sonra art arda iki hafta Belediye ve deplasmanda Karabük maçlarını kazanmıştık.

Ivesa konusunda haklısınız. Maalesef zayıf halkamız gibi duruyor. Bütün yan toplar tehlike oluyor kalemizde. Geçen hafta Trabzon'da da yanlış çıkışlar yapmıştı.

Hüseyin İlkin
27.11.2010, 12:39

10 kişi kaldıkları bir maç vardı, ardından da deplasmanda kazanmışlardı.

Üç oldu galiba.

Tebrikler.

Dün akşam maçın başından, sonuna kadar üstün olan taraf Es-Es'ti.

ES ES Baba
27.11.2010, 18:24
Antep'e 3 atarsınız dedik, oldu... Tebrikler yolunuz açık olsun...
Biz de taraftarın ciddi desteğiyle 3 puanı aldık. Kayseri'den en az 1 puan diyorum...:)

Mehdi
27.11.2010, 20:25
Tebrikler Es-es.
Yeriniz daha yukarılar olsun.

Mustafa ÖZDEMİR
27.11.2010, 21:28
tebrikler eses...

KÖKSAL AYDIN
27.11.2010, 21:33
Es-es'e tüm kalbimle başarılar diliyorum.

Anadoluda sadece bu iki klüp bazı değerlerine sahip çıkmıştır.

Bu anlamda başarıyı hak ediyorlar.

Erkan26
28.11.2010, 01:44
Maalesef kalecimiz İvesa buna benzer çok gol yedi.. Uzaktan gelen topları izlemekle yetiniyor.. Yan toplarda zaafiyeti var.. Ama idare ediyoruz şimdilik.. Ben bu maçı kazanmanın hepsinin ötesinde olduğunu düşünüyorum.. Kazanmamız gerekiyordu ve kazandık.. Bülent Uygun'un gelişi ile birlikte takım daha az gol yer hale geldi.. En azından Rıza Çalımbay zamanındaki gibi "basit hatalar"dan gol yemiyoruz..

Tolunay Abdioğlu
28.11.2010, 16:06
Tebrikler Es-Es.

12.sıraya yükseldiniz.Daha da yükseleceğinizi ve ligi ilk 6 bitirebilicek potansiyeliniz olduğunuzu düşünüyorum.Allah yardımcınız olsun.

Başarılar.

ilhan
29.11.2010, 00:35
Geçen hafta sözünü ettiğim oyunu oynadığı için Es Es'i tebrik ediyorum. Maç çok keyifliydi. 90 dakika izledim ve hiç sıkılmadım. Başarılar Es Es.

Tulpar26
30.11.2010, 19:32
Başarı ve tebrik mesajları için çok teşekkür ederiz. Gaziantep maçını kazanacağınızı söylemiştik geçen hafta. Bu hafta ise çok daha rahat bir galibiyete uzanacağınızı tahmin ediyorum şimdiden başarılar.

Bu hafta kayseri deplasmanına gidiyoruz. Kayseri iyi bir hava yakaladı fakat bu hafta çok eksikleri , bizim ise göz ardı edilmeyecek bir çıkışımız var. Pazartesi gün ki maçtan puan yada puanlarla döneceğimizi düşünüyorum tabi ki gönlüm 3 puanı alıp gelmekten yana.

Bir arkadaş İstanbul takımlarına maç sattığımız gibi mide bulandırıcı bir iddada bulunmuş çok üzüldüm. Son Fener maçının açıklamasını yapmıştım fakat görülüyor ki okuma zahmetinde bulunmamış. Süper lige çıktığımız günden bu yana ligde;
- Gese ile 5 maç yaptık 3 galibiyet 1 beraberlik 1 malubiyet aldık.
- Febe ile 5 maç yaptık 1 galibiyet 1 beraberlik 3 malubiyet aldık.
- Bejekeyi malesef hiç yenemedik 2 hafta sonra ilk galibiyetimiz olmasını umut ediyoruz.
- Trabzonspor ile 5 maç yapıp 1 galibiyet 1 beraberlik 3 mağlubiyet aldık.

Bu tablodaki tek gariplik Bejekeyi hiç yenememiz gösterilebilir ama oda uzun yıllardır aşamadığımız bir konu malesef. Bejekeye şansımız dönmüyor umarım bu sene bunu da aşacağız. Hala bu suçlamada bulunup bulunmamak sizin insafınıza kalmış. Saygılar...

Ahmet Başkaya
30.11.2010, 19:50
Es Es'i daha yukarılarda daha uygun hocalarla görmeyi vanı gönülden istiyorum !

Mustafa ÖZDEMİR
30.11.2010, 20:09
kayserispor maçında başarılar ...

ESER
30.11.2010, 23:59
eses e kayseri macinda basarilar, kayseri bursa maci sererek hedefsiz ve capsiz bir takim oldugunu bir kere daha kanitladi . ben bu macta eses in yenilmeyecegini dusunuyorum. takimini izlemek icin degil de baklava - pastirma- corek - borek tikinmak icin o canim stada gelen kayseri "seyirci"sinin de bu maca itibar edecegini sanmam, .. eses e kayseri macinda basarilar

ES ES Baba
01.12.2010, 16:19
Kayseri yönetimi bilet fiyatını 1 TL olarak açıkladı. Tribün kültürünü Kayserililerin görmesi için sanırım böyle bir rakam açıkladılar. Kendi taraftarları için de 2 TL'ymiş maç...:eek: Bizim öyle bir stadımız olsa yönetim taraftarı öttürürdü herhalde...

Maça gelecek olursak, tek olumsuz durum bence maçın pazartesi olması. Geçen sezon Kayseri'yi evlerinde yendiğimiz maçta; bilmiyorum izleme olanağınız oldu mu çok sağlam bir katılım ve tribün yapmıştı gönüldaşlarım. Gerçi cuma oynanan Karabük deplasmanından da 3 puanla döndük bu yıl, bu maçta taraftarımızın az olacağını düşünsem de en az 1 puanla haftayı kapatıcağımıza inanıyorum...

Bir kasa Efes, ölümüne ES ES:) Buca maçı için tek bir önerim var size elbette favori sizsiniz, 4'ten 7'ye de görünüyor maç ama maça gidecek olanlar takımı strese sokmazsa o maç illâ 4'ten 7'ye gider, Buca'yı gole doyurursunuz... Manisa maçında 1-0 mağlup olsak da taraftar skoru biliyormuşcasına sadece destek oldu. Ahhh, Uhhh sesleri çıkmadı.

Şampiyonluk yolunuz açık olsun Karadeniz'in yiğit delikanlıları....

Mehdi
01.12.2010, 16:54
Kayserispor'da geçen sene çoğu maçlarda biletin 1 lira olması yanı sıra girerken kek meyvesuyu filan da dağıtıyorlardı.:)Stadyum yine de dolmuyordu.
Tribün konusunda da bize kafa tutuyorlardı.
En komiği de Telelig programında Kayserispor taraftarından gelen maillerin hepsinin bilet fiyatlarının pahalılığından yakınıyor olmasıydı.Bir türlü anlayamadığım bir taraftardır Kayserispor taraftarı.

Bu arada başarılar diliyorum.

Misina
01.12.2010, 18:41
Kayserispor'da geçen sene çoğu maçlarda biletin 1 lira olması yanı sıra girerken kek meyvesuyu filan da dağıtıyorlardı.:)Stadyum yine de dolmuyordu.
Tribün konusunda da bize kafa tutuyorlardı.
En komiği de Telelig programında Kayserispor taraftarından gelen maillerin hepsinin bilet fiyatlarının pahalılığından yakınıyor olmasıydı.Bir türlü anlayamadığım bir taraftardır Kayserispor taraftarı.

Bu arada başarılar diliyorum.

1 lira çok 50 kuruş olmaz mı pazarlığına tutuşurlar

ES ES Baba
01.12.2010, 19:42
1-2 biten Kayseri maçımız ve gönüldaşlarımın Kayseri çıkarması...
Bir sigara yakıp, zevkle izlemeniz dileği, paylaşımıyla...

http://www.facebook.com/Eskisehirsporfan

Bıyıklıoğlu
01.12.2010, 19:52
1-2 biten Kayseri maçımız ve gönüldaşlarımın Kayseri çıkarması...
Bir sigara yakıp, zevkle izlemeniz dileği, paylaşımıyla...

http://www.facebook.com/Eskisehirsporfan

Gerçekten güzel görüntüler ortaya çıkmış.Açıkçası o kadar taraftarı Kayseri deplasmanında görünce şaşırdım.Tebrikler.

lord of eses
03.12.2010, 13:51
bu haftaki kayseri maçımız pazar yada cumartesi olsaydı gecen senki gibi bir topulukla kayseriye deplase olunabilird ancak federasyonun bu sene bize bilinmeyen bir garezi olacakki sezonun ilk yarısı boyunca sadece 1 hafta pazar macı yapabildik oda zaten trabzon deplasmanıydı bilinmeyen bir sebpten dolayı pazar günü mç yapmayı unutmus durumdayız ve buda deplasmanların sönük gecmesine neden olmakta pazartesi kayseri deplasmanından sonra cuma günü bjk macımız var anlam vermekte zorlanıyoruz artık

bu arada bu gun ki buca macında TRABZONA basarılar

Tulpar26
04.12.2010, 01:42
Sizin galibiyetinizden sonra sıra bizimkine geldi İnşallah. Çıkışımızı sürdürüp Kayseridende puanla döneceğimize inanıyorum belki duygusal yaklaşıyor olabilirim ama galibiyete yakın taraf olduğumuzu düşünüyorum. Bir aksilik olmazsa Pazartesi akşamı Kayseride olacağım. Alper abi geçen seneki deplasman görüntümüzü koymuş Kayseri bizim için güzel bir deplasman oluyor. Malesef bu sene federasyonun anlamsız bir şekilde maçlarımızı pazar dışı günlere koymasıyla rahat deplasman yapamıyoruz. Kayseri maçımızda pazartesi oynanacak Eskişehirden henüz bir organizasyon yok ama biz yinede orada olacağız umarım yine güzel bir deplasman olur.

POYRAZ
04.12.2010, 06:20
Kayserispor'un 11 kisilik defansini delebilirseniz bravo dogrusu.
Eskisehirspor'a basarilar dilerim.

Anıl Caner
05.12.2010, 00:08
Eskişehir forumunda gözlemlediğim kadarıyla Ts tribünlerinde espana denemesi yadırganmış, tepki gösterilmiş.

Niye olduğunu açıkçası çok anlayamadım.Eskişehir tribünlerinde de bir çok farklı tribünün hatta özellikle karşıyaka'nın marşları söylenebiliyor. Trabzonspor tribünlerinin avukatlığını da yapmak istemem ama espana'yı deneyen arkadaşlar zaten pek beceremediler, Ts tribünlerine de uygun bir marş değil. Ama her ne olursa olsun bunun yapılması, denenmesi neden rahatsız etti esesli dostları bilmiyorum. Bence Esesle özdeşleşmiş bir tezahuratın Trabzon'da yapılmaya çalışılması tepkiden önce mutlu olmayı gerektirir.

Bu hafta Şota ile eses karşı karşıya. Hangi takımı desteklesek diğerine ayıp olur. Kim kazanırsa kazansın sevinirim, kim kaybederse de onun için üzülürüm. Başarılar iki takıma da.

ES ES Baba
05.12.2010, 22:56
Bence o yazılarda tepki değil, koordineli biçimde söylenmediği vardı tezahüratın. Eskişehirsporlular'ın geçen yıl söylediği bir tezahüratın Trabzonsporlu futbolseverler tarafından söylenmesi beni mutlu etti. Dahası, bugün bjk tribünü bursa maçından sonra aynı tezahüratı bizim onlara İnönü'de geçen yıl söylediğimiz gibi "Koy duk mu" diye bağırdı.

bangkook_61
06.12.2010, 00:42
Evet o koyduk mu yu geçen sene Eskişehir de duymuştuk :)

Mehdi
06.12.2010, 10:18
Avni Aker'de Espana'mı yapılmış son maçta.:)

Ben bile duymadım Eskişehir'e nasıl gitti ses ya.

bonora
06.12.2010, 15:30
Bu hafta alınan sonuçlar nedeniyle Kayseri'den en az 1 puanla dönmeliyiz.

ESER
06.12.2010, 15:38
eses e kayseri macinda basarilar ama bjk ile oynanacak macta daha da basarilar:)

Hekimoğlu
06.12.2010, 16:22
Başarılı olmasından gocunmayacağım tek takımdır Eskişehir başarılar dilerim ,diğer anadolu takımları gibi kompleksli değiller.

Hüseyin Bağdat
06.12.2010, 16:39
Bu akşam için başarılar diliyorum...

Alibeyoglu
06.12.2010, 18:11
sotayada eskisehirede basarilar diliyorum
benim gönlüm sota nin basarisindan yana

ES ES Baba
06.12.2010, 23:32
Bize fark atacağınızdan o kadar da emin olmayın dedim mi, dedim...:D
Manisa'yı yeneriz, Kayseri'den en az 1 puanla döneriz dedim mi, onu da dedim...:D
Şimdi de diyorum ki Allah'ın izniyle Beşiktaş'ı evimizde ye ne ce ğiz...:)
Hadi geceniz güzel olsun Karadeniz'in yiğit çocukları, İBB'ye DİKKAT EDİN.
Kalbim yenmenizden hatta İBB'nin küme düşmesinden yana... Benim verdiğim vergiyle devşirilen bir kulüp sonuçta ama İBB'ye dikkat edin...

Samet BuLut
06.12.2010, 23:40
Manisa'yı yeneriz, Kayseri'den en az 1 puanla döneriz dedim mi, onu da dedim...:D
Şimdi de diyorum ki Allah'ın izniyle Beşiktaş'ı evimizde ye ne ce ğiz...:)
Hadi geceniz güzel olsun Karadeniz'in yiğit çocukları, İBB'ye DİKKAT EDİN.
Kalbim yenmenizden hatta İBB'nin küme düşmesinden yana... Benim verdiğim vergiyle devşirilen bir kulüp sonuçta ama İBB'ye dikkat edin...

Abi onu baştan deseydin ya verdim iddaa da Es Es'e yattım tek maçtan :) 5 dakika daha dayanamadı Es Es ya :)

ES ES Baba
06.12.2010, 23:52
Habertürk'ün iddia ekini yapan kardeşim Ozan dahil bugün herkese (0-2) çifte şans dedim. Ozan dinlemedi yekten 2 yaptı, Allah'tan küçük girmişti. Beşiktaş'ın bizi yenme şansı yok Sametim. Ama lütfen İBB maçınıza oynama, bence İBB sezonun en iyi topunu oynayacak o maçta. Kalbim yenmenizden yana hatta İBB'nin küme düşmesinden yana... İnşallah yenersiniz ama çok sağlam mücadele edecekler... Kal bakalım sağlıcakla...

Armağan Dere
06.12.2010, 23:58
...

Evet nerden bilelim Fenerden 4 yedikten sonra bize aslan kesileceğinizi...bizden puan alan iyi gidiyor,bu haftada Bjk'ye çelme atarsınız inşallah..yoksa sadece bize mi özel

Mustafa Yüksek
07.12.2010, 00:02
Habertürk'ün iddia ekini yapan kardeşim Ozan dahil bugün herkese (0-2) çifte şans dedim. Ozan dinlemedi yekten 2 yaptı, Allah'tan küçük girmişti. Beşiktaş'ın bizi yenme şansı yok Sametim. Ama lütfen İBB maçınıza oynama, bence İBB sezonun en iyi topunu oynayacak o maçta. Kalbim yenmenizden yana hatta İBB'nin küme düşmesinden yana... İnşallah yenersiniz ama çok sağlam mücadele edecekler... Kal bakalım sağlıcakla...

Abi bu maç uşakların değil, bizim. Biz tribünde mücadele edeceğiz, biz alacağız 3 puanı. Uşakların görevi Karabük'ü yenmek.

r9emre
07.12.2010, 00:24
Evet nerden bilelim Fenerden 4 yedikten sonra bize aslan kesileceğinizi...bizden puan alan iyi gidiyor,bu haftada Bjk'ye çelme atarsınız inşallah..yoksa sadece bize mi özel

Arkadaş senin bu yorumların niye hep ters?

r9emre
07.12.2010, 00:28
O değil geçen bir yerde öneri olarak biri yazmıştı.Ama ben öneri değil kesinlikle yapılması taraftarıyım.Neyin yapılması taraftarıyım derseniz.Türkiye A milli takım maçlarında kesinlikle Es~Es bandosunun tribünde yerini alması gerektiğini ve Espana yapılması gerektiğini düşünüyorum.Öyle sadece kırmızı beyaz yaparak geçti yıllar.Özellikle önemli maçlarda yani önümüzdeki Almanya maçında hem inanılmaz itici güç olur bu milli takımımıza hem Es~Es bu olayı tüm dünyaya duyurmuş olur kısa yoldan. :) Ayrıca ben bu olayı mehteran takımının Osmanlı'daki rolüne çok benzetiyorum. :)

Ahmet Başkaya
07.12.2010, 02:10

Off Armaağaaann Offf Armağaan :)

Bu ne düz mantık bir yorumdur be abi :)

Tolunay Abdioğlu
07.12.2010, 09:22
Kayseri deplasmanında 1 puan iyidir.

Canı gönülden tebrikler Es-Es.

Cemalettin Taşkın
07.12.2010, 09:30
eskişehirin attığı 2. gol ofsayt

yedikleri gol bizim maçın kahramanı kaleci ivesa nın ikramı !!!

son olarak beşiktaşa çelme filan takamazlar beşiktaş rahat bir maç kazanır.

fenerden 4 yediler galatasaraydan 3 yediler beşiktaş maçı da 2-0 biter herhalde.

ES ES Baba
07.12.2010, 10:28
Sen "2-0 olur herhalde" diyorsun, ben "Yenilmeyeceğiz hatta kazanacağız" diyorum... Cuma akşamı konuşuruz:)
Bu arada 4 yeyip 2 attığımız fener, mahalle takımı değil, ikinci yarı Kadıköy'de kesin yeneriz diyebiliyor musun? Futbolda 3'de olur 5'de olur, basket değil ki 80-90 olsun:D

EsEsliyiz
07.12.2010, 22:04
Kayseri maçı geride kaldı aldığımız 1 puana üzüldük diyebiliriz.Galibiyeti kaçıran tarafdık,ivesanın çoğu kez yaptığı hatalı çıkışından yediğimiz gol 3 puanı kursağımızda bıraktı,Yine de canları sağolsun 8taş maçını kazanıp hem tehlikeli bölgeden uzaklaşmak istiyoruz hem de uzun yıllardır süren şansızlığımızı da kırmak istiyoruz.Taraftar olarak üzerimize düşeni her zaman olduğu gibi fazlasıyla yapacağız Allah utandırmasın...

Eskişehirde yaşayan ve maçımıza gelmek isteyen Trabzonlu arkadaşlarımızı mabedimize bekliyoruz.Atkılarıyla,formalarıyla gelmek isteyen tüm kardeşlerimize misafir etmek ve omuz omuza olmak bizlere mutluluk verir.

bangkook_61
07.12.2010, 22:47
Cuma günü maçtayım Jimnastikspor'u haşat edecek Eses inşallah.

ES ES Baba
08.12.2010, 11:34
Onurum, Avni Aker'e gider gibi kardeşinin düğününe gider gibi git mağbedime...
Minicik bir sıkıntı olursa cebim var sadece "Alper ağabey" de...
6 Mart'ta da ben sizinkilerle inşallah İnönü'de olacağım... :)

bonora
08.12.2010, 11:42
Onurum, Avni Aker'e gider gibi kardeşinin düğününe gider gibi git mağbedime...
Minicik bir sıkıntı olursa cebim var sadece "Alper ağabey" de...
6 Mart'ta da ben sizinkilerle inşallah İnönü'de olacağım... :)

Abi burdan boyle diyoruzda sonra sıkıntı oluyor biz mahçup oluyoruz. Malum bizde de çok apaçi var. Bencede bir şey olmaz ama yine de tedbiri elden bırakmamak lazım. Herkes biz gibi düşünmüyor maalesef.

Serdær
08.12.2010, 11:42
Eskişehir taraftarları Fatih Tekke transferi için ne düşünüyorlar ?

bonora
08.12.2010, 11:46
Eskişehir taraftarları Fatih Tekke transferi için ne düşünüyorlar ?

Ben gelmesini istemem şahsen. Fatih Tekke sorunlu bir oyuncu. Kadromuzda birsürü sorunlu oyuncu var zatern devre arası bunlardan kurtulacağız gibi gözüküyor ama yine de gelsin istemem. Futbolculuğuna kimse bir şey diyemez tabi çokta faydalı olabilir ama bizim derdimiz takım içi huzur.

ilhan
08.12.2010, 11:46
Şu Sezer'leri devre arasında takas etsek kızmaz herhalde Es Es'li taraftarlar. :) Sezer Öztürk tam aradığımız adam. Sezer Badur'da Bülent Uygun'un eski oyuncusu. Bir değiş tokuş olsa hiç fena olmaz hani.

Hüseyin Bağdat
08.12.2010, 11:50
Eskişehir bu hafta Beşiktaş'ı yenecektir...

Başarılar diliyorum...

Tolunay Abdioğlu
08.12.2010, 11:54
Başarılar Es-Es.

bangkook_61
08.12.2010, 12:17
Ben gelmesini istemem şahsen. Fatih Tekke sorunlu bir oyuncu. Kadromuzda birsürü sorunlu oyuncu var zatern devre arası bunlardan kurtulacağız gibi gözüküyor ama yine de gelsin istemem. Futbolculuğuna kimse bir şey diyemez tabi çokta faydalı olabilir ama bizim derdimiz takım içi huzur.

Benim bildiğim Fatih Batuhan'ı fena döver. Şaka yapmıyorum. Ama bu belki de faydalı olur bilemem.:)

Harun-61
08.12.2010, 12:23
Fatih Tekke-Batuhan Karadeniz...

bence faydali olurdu...

Bir_Bilen
08.12.2010, 14:19
Takımımız, kötü hava koşulları nedeniyle pazartesi gecesini Kayseri'de geçirmek zorunda kaldı.Ve dün akşam saatlerinde Kayseri'den yola çıkarak 9 saatlik yolculuk sonrasında Eskişehir'e ulaştı.Eskişehirspor sadece yarın tek idman yapacak ve bu idman ile Bjk maçına çıkacak.

Aynı durumda bir İstanbul takımı olsaydı, ne olurdu? Tahmin etmemek mümkün bile değil...

Tolunay Abdioğlu
08.12.2010, 14:24
Takımımız, kötü hava koşulları nedeniyle pazartesi gecesini Kayseri'de geçirmek zorunda kaldı.Ve dün akşam saatlerinde Kayseri'den yola çıkarak 9 saatlik yolculuk sonrasında Eskişehir'e ulaştı.Eskişehirspor sadece yarın tek idman yapacak ve bu idman ile Bjk maçına çıkacak.

Aynı durumda bir İstanbul takımı olsaydı, ne olurdu? Tahmin etmemek mümkün bile değil...

İtiraz edilebilir bence.

Bir_Bilen
08.12.2010, 14:39
İtiraz edilebilir bence.

Haftalardır pazar günü maç oynayamıyoruz. Ya cuma ya cumartesi yada pazartesi günleri oynuyoruz.Bugüne kadar tek bir itiraz bile yapıldığını düşünmüyorum.Çünkü; yerel ve ulusal basında itiraz ile ilgili hiçbir haber yer almadı.

Beni üzecek olan Bjk'ye kaybetmemiz sonrasında Eskişehir yine maçı verdi gibi yaftaların yapıştırılması olacaktır. Takımımız umarım bu bilinçle ve 26-27 yıllık hasretimizle sahaya çıkar ve Bjk'yi mağlup eder...

Anıl Caner
08.12.2010, 15:29
Cuma günü maçtayım Jimnastikspor'u haşat edecek Eses inşallah.

eskişehir forumundaki fırtınadevrimefsane de tespit edildi böylece :)

Sefa
08.12.2010, 15:53
Pazartesi maç yapan takımın Cuma maç yapması bana saçma geliyor. Biz de yaşadık bunu 1-2 defa..

bangkook_61
08.12.2010, 16:14
eskişehir forumundaki fırtınadevrimefsane de tespit edildi böylece :)

Ben daha önce deşifre oldum zannediyodum :)

Uğurtan
08.12.2010, 16:48
Normal şartlarda bu oyun yapısıyla Bjk'nin Es-Es'i deplasmanda yenmesi mümkün değil..

En kötü ihtimalle berabere bitmesi gerekir ki ben galibiyet bekliyorum Es-Es'ten..

Hücumda sıkıntıları olduğu gibi kargaların geride de problemleri var zaten..

ES ES Baba
08.12.2010, 17:34
Abi burdan boyle diyoruzda sonra sıkıntı oluyor biz mahçup oluyoruz. Malum bizde de çok apaçi var. Bencede bir şey olmaz ama yine de tedbiri elden bırakmamak lazım. Herkes biz gibi düşünmüyor maalesef.

Bankook_61'e olmaz ama ihtiyacı olması durumunda yuvada arayacağı dost ve kardeşlerimizin cebi de ismi de verildi... Elimizden geldiğince de ilgileneceğiz. Estanbul'dan giden BKŞ'nin de teli var:) Kaldı ki sıkıntı olacağını hiç düşünmüyorum... Trabzon'da da bizde de bu tür güzelliklerden rahatsız olanlar elbette vardır, sana katılıyorum. Ama mutlu olanlar da görüldüğü gibi hiç az değil...

Mustafa ÖZDEMİR
08.12.2010, 17:43
bjk maçında başarılar...

Burçak
08.12.2010, 18:00
Haftalardır pazar günü maç oynayamıyoruz. Ya cuma ya cumartesi yada pazartesi günleri oynuyoruz.Bugüne kadar tek bir itiraz bile yapıldığını düşünmüyorum.Çünkü; yerel ve ulusal basında itiraz ile ilgili hiçbir haber yer almadı.

Beni üzecek olan Bjk'ye kaybetmemiz sonrasında Eskişehir yine maçı verdi gibi yaftaların yapıştırılması olacaktır. Takımımız umarım bu bilinçle ve 26-27 yıllık hasretimizle sahaya çıkar ve Bjk'yi mağlup eder...
Bu şekilde çamur atan herzaman oldu yine olacaktır.
Bizede aynı söyleyenler olmadı mı çok defa sanki.
Böylelerini ciddiye almayacaksınız.
bazı takımların bazılarına şansı tutmaz. bunun adına ne derseniz deyin bu böyle.
Örneğin gs febe ye maçmı veriyorda 10 sene oldu galibiyet alamıyorlar mesela. ;)

POYRAZ
08.12.2010, 18:39
Mac Eskisehir'de olacak öyle degil mi?
Bence Bu Eskisehirspor bu Besiktas'i .......
Basarilar Es Es.

adem73
10.12.2010, 13:22
bu aksam es-es ten galibiyet bekliyorum.haydi eses

Armağan Dere
10.12.2010, 13:29
bu aksam es-es ten galibiyet bekliyorum.haydi eses

Sanmam,en iyi beraberlik alırlar..Beşiktaş 2-0'dan 3-2 yendi Eskişehir'i...çok zor ihtimal

Dursun Kaplan
10.12.2010, 13:34
Bize gösterdiğiniz direncin aynısını bekliyorum sizden. :)

sametaydin
10.12.2010, 14:07
Bu maçta fazla gol olmaz. Bence kadrolar düşündüğümde eses daha ağır basıyor. bjk nın gol yollarında sıkıntısı var. Bu maçta fazla gol olmaz. Ya berabere biter ya da eses alır gibime geliyor. Bjk da alırsa belki 1-0 filan alır ama hiç sanmıyorum.

Bıyıklıoğlu
10.12.2010, 14:11
Eskişehirspor'un bugün en az 1 puan alacağı düşüncesindeyim.Başarılar Es-Es..

Muhammet*
10.12.2010, 14:30
Es-Es'in bizim maçtaki gibi oynaması halinde bjknin penaltı ve ya duran top halici gol bulabileceğini zannetmiyorum olurda Eskişehir 1 gol bulabilirlerse kazanabileceklerini düşünüyorum.

Harun-61
10.12.2010, 14:31
basarilar EsEs...

Hüseyin Bağdat
10.12.2010, 14:38
Başarılar Es Es...

Bu sefer galibiyet hasretine son vermenizi diliyorum...

İlker Akçay
10.12.2010, 16:02
Başarılar Es-Es,

Boş döndürün kargaları...

Bir_Bilen
10.12.2010, 16:37
ESKİŞEHİRSPOR-BEŞİKTAŞ
SAAT: 20.00
YAYIN: Lig TV

STAT: Eskişehir Atatürk
HAKEM: Bünyamin Gezer

ESKİŞEHİRSPOR: Ivesa, Sezgin, Diego, Nadarevic, Veysel, Erkan, Bülent, Alper, Burhan, Serdar, Batuhan
TEKNİK DİREKTÖR: Bülent Uygun

BEŞİKTAŞ: Cenk, Hilbert, Ersan, İbrahim Toraman, İbrahim Üzülmez, Ernst, Aurelio, Tabata, Guti, Ali Kuçik, Holosko
TEKNİK DİREKTÖR: Bernd Schuster

Bjk'nin kadrosunda henüz Eskişehir deplasmanını görmeyen ve Eskişehir'in meşhur soğunu yemeyen futbolcular var.Her zaman ki gibi Bjk'nin kazanması bekleniyor ancak inanıyorum ki bugün Eskişehirsporumuz kazanacaktır.Üstelik geçen hafta olduğu gibi bu hafta da Es Es alt biter tahmininde bulunan Sergen Yalçın'ın aksine gollü bir galibiyet alacağız.

Hayde Hayde ES ES
http://www.youtube.com/watch?v=iJsWdfIgvZY

peker61
10.12.2010, 16:41
Başarılar Es Es inşallah şu kargaları eli boş gönderirsiniz..

İdris Toksoy
10.12.2010, 16:44
3istanbullu ne kadar irtifa kaybetseler o kadar iyidir.

Sefa
10.12.2010, 16:49
Başarılar EsEs ..

Gökhan KAN
10.12.2010, 16:51
Haydi Eskişehir. Galibiyet bekliyoruz..

Burhan şov yapacak gibi geliyor..

mehmets61
10.12.2010, 18:51
galip gelmeniz dilegiyle:)

cihatöztürk
10.12.2010, 19:00
haydi es es güldür yüzümüzü

ESER
10.12.2010, 19:07
basarilar es es .

Mustafa ÖZDEMİR
10.12.2010, 19:28
başarılar...

ozturk
10.12.2010, 19:50
İnşallah Es Es kazanır.. ama bjk hakemle veya şansla alır gibime geliyor..

Hamdi Karamahmutoğlu
10.12.2010, 19:59
Çok sevdiğim Es-Es'e başarılar.
Umarım o güzel taraftarı bugün 3 puan sevinci yaşar.

ESER
10.12.2010, 20:15
eskisehir iyi oynuyor ve suana kadar iki net pozisyon harcadi. 2080 lerin futbolunu oynayan jimnastik sahada yok suana kadar. insallah atamayana atarlar durumu gerceklesmez

Vkgz
10.12.2010, 20:23
bence macın basında batuhana yapılan penaltı

Alibeyoglu
10.12.2010, 21:19
es es eziyor besiktasi

Hamdi Karamahmutoğlu
10.12.2010, 21:25
Es Es Bando coştu.
Daha da yer BeJeKe

Ahmet Başkaya
10.12.2010, 21:26
Kop kop 61 de hemde .

Cansınız .

Mustafa ÖZDEMİR
10.12.2010, 21:28
devamı gelir inşallah...

Gökhan KAN
10.12.2010, 21:57
Yakışır.. Helal olsun. Tebrikler..

Mehdi
10.12.2010, 22:03
Çok yakıştı.
Helal olsun.

Gelin şöyle üstlere doğru.Artık zamanıdır.

Bir_Bilen
10.12.2010, 22:06
Essssssssskkkkkkkkkkkkiiiiiiiiiiiiiişşşşşşşşşşşşşş şşşeeeeeeeeehhhhhhhhhhhhhhhiiiiiiiiiiiiiiiirrrrrrr rrrrrrrrr

Kaya
10.12.2010, 22:16
Ha ha süper oldu ya...

Beşiktaş ESintiye kapıldı... :D

Mira_61
10.12.2010, 22:24
Tebrikler Es-Es.
Hele Şuster amcanın gazını aldığınız için canı gönülden tebrikler.:)

Bıyıklıoğlu
10.12.2010, 22:24
Tebrikler Es-Es...

Kandemir
10.12.2010, 22:26
Shuster 2010 model bir takımla karşılaşınca ne yapacağını şaşırdı :D

r9emre
10.12.2010, 22:27
Tebrikler Es ~ Es :)

Bu arada 1-2 ay önce dediğim gibi bu kadrosuyla Bjk ilk 3'e giremez asla.Ama devre arası takviyeleri ile 3. olmayı başarabilir sene sonu bir ihtimal. :p

esesmuratti
10.12.2010, 22:28
Sevgili Trabzonspor'lular tebrikler için teşekkürler...Trabzon'a şampiyonluk yolunda başarılar....ES-ES....

Kazım Uzunboy
10.12.2010, 22:34
Bizi 2 puandan ettin ama Beşiktaş'ı da eli boş göndermeyi bildin. Tebrikler Es Es..

Bir_Bilen
10.12.2010, 22:49
ESKİŞEHİRSPOR-Bjk maçının internet sitelerine yansıması...

http://img208.imageshack.us/img208/5062/turksopr.jpg

http://img369.yukle.tc/images/4510sporx.JPG
http://img101.imageshack.us/img101/6590/zamanp.jpg
http://img360.yukle.tc/images/2185ajansspor.JPG
http://img257.imageshack.us/img257/5559/bugnt.jpg
http://img651.imageshack.us/img651/2636/fanatik.jpghttp://img375.imageshack.us/img375/1816/hrriyet.jpg
http://img529.imageshack.us/img529/2741/internetspor.jpg

ozturk
10.12.2010, 22:57
Tebrikler Eses

gerenimo
10.12.2010, 23:23
bu galibiyet es es'e çok yakıştı. tebrikler ...

Sefa
10.12.2010, 23:44
Tebrikler Es Es.. :)

Uğurtan
11.12.2010, 00:17
Tebrikler güzel anadolumun güzel şehrinin delikanlı takımı..

Seviyoruz sizi..

:)

Samet Yildirim
11.12.2010, 00:18
Güzel oldu,

Bu Pele nerelerde arkadaslar ?? fena bir oyuncu degil aslinda.

Hüseyin İlkin
11.12.2010, 00:21
Son haftalarda Diego ve Erkan Zengin'in performansları görülmeye değer.

KIZILCIKLI
11.12.2010, 00:30
Q7 Bize Pahalı Gelir...Biz KARTAL'a Bineriz..! :)))))

61.Dk da attığımız gol hepinize hediye olsun. Bugün bjkyi harbiden ezdik. Hem futbolda, hem tribünde. Gerçi 10 kişi falan muhabbeti yapılıyorda, 10 kişi kalana kadar zaten kaç tane net gol kaçırdık. :)

Güzel akşamdı..

Sezer Öztürk bu ligin en kaliteli orta saha oyuncularından birisi olduğunu birkez daha gösterdi. Diego defansta müthiş işler yapıyor. Erkan bileklerini git gide açmaya başladı. Her geçen gün biraz daha iyi oluyor. Veysel sağ ayakla o pozisyonda topu nasıl oraya gönderdi hala anlamıyorum. :)

Tüm bjk lilere selam olsun :))))

LaLaLaLayLayLayyyyyyyyyy
Beşiktaşınnnnnn Suçu Neeee !

POYRAZ
11.12.2010, 05:48
Tebrik ederim.

bangkook_61
11.12.2010, 09:52
Maçtaydım dün galibiyet çok güzeldi tebrikler tekrar :)

Hürgün Aygün
11.12.2010, 10:04
Tebrikler Es-Es çok iyi oldu bu galibiyet.:)

EmreYavuz61
11.12.2010, 10:35
Tebrikler ES-ES güzel bir galibiyetti...

Basit pozisyonlar harcanmasaydı 4-5 bile olurdu...

Bu arada Bando ES-ES yine mükemmeldi...

peker61
11.12.2010, 10:44
Tebrikler Eskişehire farkı kaçırdılar bu Batuhandan topçu falan olmaz iyi sabrediyor ona eskişehir taraftarı..

Kazım Uzunboy
11.12.2010, 10:53
http://foto.fanatik.com.tr/news/423x238/2010/12/11/fft1mm1274507.jpg

bonora
11.12.2010, 10:55
Güzel oldu,

Bu Pele nerelerde arkadaslar ?? fena bir oyuncu degil aslinda.

Diş ağrısı varmış sanırım o yüzden 18'e alınmamış. Gerçi alınsa ne olur. Mücadele etmiyor bu adam. Gönderilecek büyük ihtimal.

mkmoglu
11.12.2010, 11:13
bulent uygun iyi hoca onu beğeniyorum,es es tebrikler

Tatar Kemal
11.12.2010, 11:14
halal olsun es-es'e. gerçekten güzel bir galibiyet oldu. anadolu takımlarımız eskisi gibi değil. artık daha da güçlüler. istanbul takımlarına çelme atan atana.

ES ES Baba
11.12.2010, 13:05
Öncelikle güzel mesajlarınız için teşekkür ederiz Anadolu'nun büyük camiası, Trabzonlu dostlar, kardeşler... 3 puanı alacağımızdan emindim.. Hatta 2-1 diye yazdım buraya da bizim foruma da... Bu takım bence ikinci yarı asıl patlamayı yapacak ve bunda Tello'nun katkısı büyük olacak.

Kayseri ya da Antalya ya da İBB kesinlikle bizden daha iyi takımlar değil. Ama yaşadığımız puan kayıplarına rağmen ligi 7'inci, 8'inci bitireceğimizi düşünüyorum. Umarım bu yıl şampiyon olursunuz. Seneye de inşallah omuz omuza yürürüz o yolda:)

Son olarak İBB maçınızda başarılar, Allah muvaffak etsin kazanın ancak o ibneler bence sezonun topunu oynayacak bugün... Takımınızı stresli dakikalarda bile bırakmayın. Tekrar başarılar.

bjk'nın GUTİ'ni indirdik:))

İlker Akçay
11.12.2010, 13:47
Tebrikler Es-Es.. :)

Zaten umudum vardı galibiyetten,Es-Es de gerekeni yapmış ;)

Samet Yildirim
11.12.2010, 16:47
Diş ağrısı varmış sanırım o yüzden 18'e alınmamış. Gerçi alınsa ne olur. Mücadele etmiyor bu adam. Gönderilecek büyük ihtimal.
Demeki öyle, sezona iyi baslamisti sonra simardi demeki.

Kendini futbola verse iyi bir oyuncu aslinda.

Samet Yildirim
11.12.2010, 16:48
Tekke Eskişehir'e mi Gidiyor?
11 Aralık 2010 / 16:31
Eskişehirspor Yönetim Kurulu Üyesi ve Basın Sözcüsü Erdal Şahbaz açıklama yaptı

ERDAL ŞAHBAZ: "FATİH TEKKE'Yİ DÜŞÜNMÜYORUZ DİYEMEM"

Eskişehirspor Yönetim Kurulu Üyesi ve Basın Sözcüsü Erdal Şahbaz Radyospor'da yayınlanan Özgür Sancar'la Haber Özel Programı'nda yaptığı açıklamada "Fatih Tekke gündemimizde yok diyemem. Ama bu konuda kesin bir şey de söyleyemem. Pek çok temasımız var. Eskişehirspor devre arasında önemli transferler yapacak" dedi.

İskender66
11.12.2010, 18:28
Tebrikler ES-ES. Seviyoruz sizi.
Ayrıca Tekke inşallah size gelir. Çok faydalı olur. Fatih hem iyi futbolcu hemde adam gibi adam.

pReN@_61
12.12.2010, 01:30
Es Es fena harcadı bjkyi :)

sametaydin
12.12.2010, 04:18
Walla dün eskişehirsporun kadrosuna baktım. Gerçektende iyi oyuncuları var bence çok iyi bir kadrosu var en azından sahadaki 11lere baktığımda bence bjkdan daha üstündü eses kalite olarak. Erkan çok iyi oyuncu yalnız kritik bölgelerde topla daha az oynamalı ve riske girmemeli. Kendi sahasında kaptıracağı toplar tehlikeli olabilir. Alper müthişti açıkçası sahanın bence en çalışkanıydı ve en iyisiydi. Savunmadaki diego kritik müdahaleler yaptı. Bu takımdaki zayıf halka burhan eşer artık gerisini siz düşünün ne kadar kaliteli diye. Bir de batuhan yerine daha iyi bir forvet alınmalı. Onun dışında çok da eksiği yok fazlası vardı takımın. Bu takıma 3-4 tane iyi oyuncu katılırsa çok süper işler yapabilir takım.

EsEsliyiz
12.12.2010, 23:46
Bld galibiyetinizi kutlar şampiyonluk yolunda can-ı gönülden başarılar dilerim.Bugün olimpiyatta müthiş bir atmosfer vardı...:alkış: