PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Eskişehirspor

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12

Remzi
31.01.2010, 13:13
İnşallah EsEs kazanır. :)

Bir_Bilen
31.01.2010, 13:42
Bursaspor Maçı ilk 11'i İvesa-Koray-Volkan-Safet-Sezgin-Ragıp-Alper-Caner-B.Ertuğrul-Ümit-Mehmet

Yeni transferlerinden Erkan, Jaycee ve Sezer yedek kulübesindeler. Caner Celep ise ilk 11'de mücadele edecek. Fazlaca bir önlibero ile sahaya çıkmışız.

ilhan
31.01.2010, 13:45
"Önce durdur sonra vur" taktiği resmen. :) Başarılar Es Es..

sametaydin
31.01.2010, 13:45
Bursaspor Maçı ilk 11'i İvesa-Koray-Volkan-Safet-Sezgin-Ragıp-Alper-Caner-B.Ertuğrul-Ümit-Mehmet

Yeni transferlerinden Erkan, Jaycee ve Sezer yedek kulübesindeler. Caner Celep ise ilk 11'de mücadele edecek. Fazlaca bir önlibero ile sahaya çıkmışız.

Burak yılmazın yerine oynayan kim bu kadroda? Caneri ilk defa duydum. Hangi mevkide oynuyor?

Bir_Bilen
31.01.2010, 13:52
Burak yılmazın yerine oynayan kim bu kadroda? Caneri ilk defa duydum. Hangi mevkide oynuyor?

Burak Yılmaz'ın yerine oynayacak olan oyuncu Erkan Zengin:) Ama yedekte şuan. Büyük ihtimalle sağ açıkta oynayabilen Koray Arslan sağ kanatta görev yapacak. Caner Celep ise sol açık oynuyor. Youla'nın takasında Denizlispor'dan aldık. Yetenekli ve ayak bileklerine çok hakim bir oyuncu...

bordo-mavii
31.01.2010, 23:32
Açık ve net Ümit Karan bitmiş.Bir zamanlar en beğendiğim forvetlerden biriydi gençlerbirliğinden galatasaray'a transfer olurken içim çok burkulmuştu çünkü Trabzonspor'da onu görmeyi çok istemiştim.Ama bugün ki bursaspor-eskişehirspor maçında gördüm ki yıllar ondan çok şey götürmüş.

Recep Çaltepe
31.01.2010, 23:40
Maça gittim bugün.. Çirkef Bursaspor seyircisi inatla çirkefliğini göstermeye devam etti. Eskişehirliler'de iyi sabır varmış, tek bir karşılık bile vermediler, gayet de güğzel desteklediler takımlarını 89 dakika boyunca. Son dakikada onlar da zıvanadan çıktı o başka.

Bu arada Eskişehirspor takım olarak resmen bitmiş. Kimse bir şey yapamadı, direnemedi bile. Rıza Çalımbay'ın Eskişehirspor ömrü uzun değil bence.

Bir_Bilen
01.02.2010, 21:00
http://www.kirmizisiyah.com/kapak.gif

bordo-mavii
01.02.2010, 21:03
Ntv spor'da gördüm Aydın Yılmaz'ı satış opsiyonlu olarak sezon sonuna kadar kiralamış Es es.Hayırlı olsun gözlemlediğim kadarıyla gamsız biri ancak yetenekli, biraz silkelenirse yararlı olur.

Bir_Bilen
01.02.2010, 21:15
http://www.eskisehirspor.org.tr/haber_resimler/2010/2/1586_ay_lmaz.jpg

Aydın Yılmaz Es-Es'te

2.Başkanımız Mesut Hoşcan,Galatasaray takımında forma giyen 67 kez Milli olan 29-Ocak-1988 doğumlu Aydın Yılmaz ile obsiyonlu olarak 3.5 senelik anlaşma yapıldığını açıkladı.

01.02.2010
Kaynak : Eskişehirspor Resmi Sitesi

ApoCaN28
01.02.2010, 21:16
Es Es e katkı sağlayacaktır . Bencil olması dışında.

bordo-mavii
01.02.2010, 21:19
Galatasaray Profesyonel Futbol Takımı oyuncularından Aydın Yılmaz, satış opsiyonlu olmak üzere Eskişehirspor'a 2009-2010 sezonu sonuna kadar kiralanmıştır.

Galatasaray'ın internet sitesindede böyle yazıyor hangisi doğru?sezon sonuna kadar mı 3.5 sene mi?

Hüseyin İlkin
01.02.2010, 21:31
Yağmurdan kaçayım derken, doluya tutuldular galiba. ;)

Bir_Bilen
04.02.2010, 19:35
Taraftara müjdeli haber

Eskişehirspor’un Cumartesi günü evinde oynayacağı İstanbul Büyükşehir maçının bilet fiyatları açıklandı. Taraftarlar açık tribün için 15 TL kapalı tribün için ise 30 TL ödeyerek maçı izleyebilecek. Ligde Cumartesi günü kritik maçlarından birinde İstanbul Büyükşehir’i konuk edecek olan Kırmızı Şimşeklerde yönetim taraftara jest yaparak maç bilet fiyatlarında indirim yaptı.
Eskişehirspor’da yönetim daha önce 25 TL olan açık tribün maç bilet fiyatını 15 TL, 50 TL olan kapalı tribünü ise 30 TL olarak belirledi. VİP biletleri ise 60 TL olarak belirlendi.
Bilet satışlarından sorumlu olan Aktif Aş sahibi Emin Çokaygil "Yönetim bilet fiyatlarında indirim yaptı. İnşallah cumartesi günü oynanacak olan maçta tribünler dolar ve takımımızda 3 puan alır" dedi.
İstanbul Büyükşehir maçı biletlerinin Cuma sabahı Aktif Aş satış noktalarında satılacağı Cumartesi ise gişelerden taraftarların bilet alabileceğini açıklandı.

Eskişehirspor’da yönetim daha önce 25 TL olan açık tribün maç bilet fiyatını 15 TL, 50 TL olan kapalı tribünü ise 30 TL olarak belirledi. VİP biletleri ise 60 TL olarak belirlendi.

Bilet satışlarından sorumlu olan Aktif Aş sahibi Emin Çokaygil "Yönetim bilet fiyatlarında indirim yaptı. İnşallah cumartesi günü oynanacak olan maçta tribünler dolar ve takımımızda 3 puan alır" dedi.
İstanbul Büyükşehir maçı biletlerinin Cuma sabahı Aktif Aş satış noktalarında satılacağı Cumartesi ise gişelerden taraftarların bilet alabileceğini açıklandı.

Eskişehirspor’lu taraftarların Cumartesi oynanacak olan İstanbul Büyükşehir maçında tribünleri doldurması bekleniyor.

Kaynak : İstikbal Gazetesi

Bir_Bilen
04.02.2010, 19:39
Ragıp cezalı

Eskişehirspor’un orta saha elemanı Ragıp kart cezalısı olması nedeniyle İstanbul BŞ maçında forma giyemeyecek.Bursaspor ile yapılan lig maçında sarı kart gören ve kontenjanı dolduran orta saha elemanı Ragıp otomatikman bir maç cezalı duruma düştü. Bu nedenle Cumartesi günü İstanbul BŞ maçında forma giyemeyecek olan tecrübeli oyuncu maçı tribünden izleyecek ve takım arkadaşlarına moral verecek. Bu arada orta saha elemanı Bülent Ertuğrul’da kart sınırında bulunuyor. Kart cezası sınırında bulunan futbolcu dikkatli olması konusunda uyarıldı.

Kaynak: İstikbal Gazetesi

Oley Oley Oley Oley Ragıp oynamayacak Ragıp Oynamayacak Oley Oley Oley Oley:D

Murat'
04.02.2010, 19:56
Sezer Öztürk ve aldığınız yeni yabancının performansı nasıl acaba ?

Bir_Bilen
04.02.2010, 20:02
Sezer ÖZtürk ve aldığınız yeni yabancının performansı nasıl acaba ?

Maalesef Rıza hoca Bursaspor maçında sonradan oyuna soktu. Fazla bir etkileri olmadı ama uyum sağladıkları anda Eskişehirspor iyi yere gelecektir. Özellikle Jaycee John'un ligi sarsabileceğini düşünüyorum... Sezer ile de Sergen Yalçın'dan sonra frikik atabilecek iyi bir oyuncuya sahip olduk. Belediye maçından itibaren çıkışımız başlayacaktır..

Bir_Bilen
05.02.2010, 21:19
Şuan bizim foruma bir haber düştü. Buna göre yarınki Belediye maçının sonucu ne olursa olsun maçtan sonra Rıza Çalımbay'ın yerine Ankaraspor'un eski teknik direktörü Jürgen Röber getirilecekmiş..

İnşallah yalan bir haberdir:mad:

Gecekondu_Erkan
06.02.2010, 00:13
Şuan bizim foruma bir haber düştü. Buna göre yarınki Belediye maçının sonucu ne olursa olsun maçtan sonra Rıza Çalımbay'ın yerine Ankaraspor'un eski teknik direktörü Jürgen Röber getirilecekmiş..

röber olayı yalan yabancı antrenörler bi sezonda sadece bi takım çalıştırıyo bildiğim kadarıyla yoksa roger lemerre nin yerine röber gelecekti bize..

Rıza hoca gidermi gitmezmi bişi diyemem ama röber dediğim gibi sezon sonundan önce gelemez.. bana göre rıza hocanın bırakması eskişehir için kötü olur.. en azından belirli bi sistem yerleştirdi takıma..

Murat'
06.02.2010, 00:19

Korkma korkma olmaz öyle şey.

Üstteki arkadaşın dediği gibi yabancı teknik direktör bir başka takım çalıştıramıyor aynı sezon içinde.

Bir_Bilen
06.02.2010, 00:39
Erkan ve Murat eyvallah:) Hocanın şimdi gitmesi bizi kötü etkiler...

Bir_Bilen
06.02.2010, 11:14
Yavaş yavaş stadyumun yolunu tutmaya başladık. Aldatıcı bir güneş ve inanılmaz bir soğuk var. Şuan (-) derecesinde ki soğuğa rağmen yerimizi alacağız. Bugün Mehmet Yılmaz maalesef oynanayamıyacak. İnşallah yeni transferimiz ile eksikliğini hissetmeyiz.

Ayrıca bir oyun daha oynuyacağız. "Arif pabucu yarım, çık dışarıya oynayalım" oyununun ikinci versiyonu sahnelecek! :D

Cengiz Çubukcu
06.02.2010, 11:17
Yavaş yavaş stadyumun yolunu tutmaya başladık. Aldatıcı bir güneş ve inanılmaz bir soğuk var. Şuan (-) derecesinde ki soğuğa rağmen yerimizi alacağız. Bugün Mehmet Yılmaz maalesef oynanayamıyacak. İnşallah yeni transferimiz ile eksikliğini hissetmeyiz.

Ayrıca bir oyun daha oynuyacağız. "Arif pabucu yarım, çık dışarıya oynayalım" oyununun ikinci versiyonu sahnelecek! :D

İnşallah plakanızı tersinden yazdırırsınız :) , Rıza çalımbayla sezon sonuna kadar mutlaka devam edilmeli...

Bir_Bilen
06.02.2010, 11:18
İnşallah plakanızı tersinden yazdırırsınız :) , Rıza çalımbayla sezon sonuna kadar mutlaka devam edilmeli...

Trabzon'un plakasını tekrar yazsak, Engin Baytar'a selam olur:D Haklısın Cengiz abi... Hoca mutlaka kalmalı, en azından sezon sonuna kadar...

Murat'
06.02.2010, 15:53
Ümit Karan 89'da attı golünü ve 2-1 öne geçirdi Es Es'i.

Stadyum yıkılıyordur şimdi.

Murat'
06.02.2010, 15:59
Ve de maç bitti.

Tebrikler.

Bir_Bilen
06.02.2010, 17:39
Öncelikle merhaba,

Maçtan daha yeni geliyorum. Açıkçası çok iyi bir futbol yoktu. Taraftar baskısı ile alınmış bir galibiyet diyebiliriz. Şişirme toplar ile gol aradık. Yenilerden sadece Jaycee John ilk 11'de başladı. Daha maçın 40.saniyesinde Belediye'nin topu direkten döndü. Bir iki net pozisyon yakaladık, atamadık. İlk yarının son dakikasında ise Jaycee'nin kafa golü ile devreye önde girdik. İlk golün verdiği rehavet ile ikinci yarıya başladık. Derken 68'de Tum ile beraberlik geldi. Bu golden sonra hoca Jaycee'yi oyundan aldı. Taraftar inanılmaz bir tepki gösterdi, oyundan alınan Jaycee için.. Ara ara "Rıza İstifa" sesleri yankılandı. Hoca Erkan ve Sezer'i oyuna aldı. Ardından da Adem Sarı oyuna girdi. Dakika 90'da Sezer Öztürk iyi bir orta ile Ümit'i buluşturdu ve golü attırdı. Uzatma dakikalarında Belediye serbest atış kullandı ve kaleciden döndü. Dönen topu Sylla ağlara gönderdi. Ancak yardımcı ofsaytı belirledi.Gerçekten de ofsayttı:ok Bu pozisyondan sonra maç bitti.

Yalnız şunu söylilyeyim: bu Belediye, Kayseri ile ligin en çirkef takımı olma yolunda iyi bir ikili oluşturacaktır. Sylla, Tum, İbrahim Akın, Efe İnanç, Barbosa gibi 5'i 1 yerde başka bir çirkef takım yoktur. Resmen tekmeleye tekmeleye oynadılar. Aleyhlerinde verilen her karara itiraz ettiler. Bizim saha tarlaya döndü. İBB'liler iyice yoruldular. Zaten ilk yarının son dakikaların da yoruldukları belli idi. Trabzon'un farklı bir galibiyet alacağını düşünüyorum, bu çirkeflere karşı:ok

Tebrikler için teşekkür ederim..

Sefa
06.02.2010, 17:52
Öncelikle tebrik ederim ama Eskişehir bence bu şekilde bir yere varamaz. Rıza Çalımbay'ın yerine daha iyi bir isim getirilebilir.

Cafer Bulur
06.02.2010, 17:52
Tebrikler es es,önemli bir galibiyet.

Cafer Bulur
06.02.2010, 17:58
Öncelikle tebrik ederim ama Eskişehir bence bu şekilde bir yere varamaz. Rıza Çalımbay'ın yerine daha iyi bir isim getirilebilir.
Baska bir hoca gelirse eskisehir ilk 5e mi girecek?

Istikrar her takim icin iyidir.;)

Sefa
06.02.2010, 18:02
Baska bir hoca gelirse eskisehir ilk 5e mi girecek?

Istikrar her takim icin iyidir.;)
İstikrar doğru adamla önemlidir.

Yoksa sabrını genişletmekten başka hiçbirşeye yaramaz.

Ali Can
06.02.2010, 18:04
eskişehir bu haftayıda kayıpsız atlattı.. helal olsun..tebrikler..

Cafer Bulur
06.02.2010, 18:05
İstikrar doğru adamla önemlidir.

Yoksa sabrını genişletmekten başka hiçbirşeye yaramaz.
Riza hoca neden yanlis adam oluyor?

Gecen sezon son haftalarda ligde kalan takimi bu sezon simdiden ligde birakti.

Daha ne yapmaliydi?

Sefa
06.02.2010, 18:06
Riza hoca neden yanlis adam oluyor?

Gecen sezon son haftalarda ligde kalan takimi bu sezon simdiden ligde birakti.

Daha ne yapmaliydi?
Bana göre Rıza Hoca yetersiz. Benim görüşüm hedefi yok. Hedefi olmayanın Başarısı da olmaz.

Cafer Bulur
06.02.2010, 18:08
Kayseri gs den puan alir bence,zaten beraberlik de bizim icin en ideal sonuc.

Özge
06.02.2010, 18:13
Yalnız şunu söylilyeyim: bu Belediye, Kayseri ile ligin en çirkef takımı olma yolunda iyi bir ikili oluşturacaktır. Sylla, Tum, İbrahim Akın, Efe İnanç, Barbosa gibi 5'i 1 yerde başka bir çirkef takım yoktur. Resmen tekmeleye tekmeleye oynadılar. Aleyhlerinde verilen her karara itiraz ettiler. Bizim saha tarlaya döndü. İBB'liler iyice yoruldular. Zaten ilk yarının son dakikaların da yoruldukları belli idi. Trabzon'un farklı bir galibiyet alacağını düşünüyorum, bu çirkeflere karşı:ok

Evet bu dediğine katılıyorum.Her maç aynılarını yapıyorlar.Özellikle de Tum.Abdullah Avcı bu maçtan sonra kime suç bulacak bakalım:)

Tolunay Abdioğlu
Tebrikler es-es.

Tolunay Abdioğlu
Öncelikle merhaba,

Maçtan daha yeni geliyorum. Açıkçası çok iyi bir futbol yoktu. Taraftar baskısı ile alınmış bir galibiyet diyebiliriz. Şişirme toplar ile gol aradık. Yenilerden sadece Jaycee John ilk 11'de başladı. Daha maçın 40.saniyesinde Belediye'nin topu direkten döndü. Bir iki net pozisyon yakaladık, atamadık. İlk yarının son dakikasında ise Jaycee'nin kafa golü ile devreye önde girdik. İlk golün verdiği rehavet ile ikinci yarıya başladık. Derken 68'de Tum ile beraberlik geldi. Bu golden sonra hoca Jaycee'yi oyundan aldı. Taraftar inanılmaz bir tepki gösterdi, oyundan alınan Jaycee için.. Ara ara "Rıza İstifa" sesleri yankılandı. Hoca Erkan ve Sezer'i oyuna aldı. Ardından da Adem Sarı oyuna girdi. Dakika 90'da Sezer Öztürk iyi bir orta ile Ümit'i buluşturdu ve golü attırdı. Uzatma dakikalarında Belediye serbest atış kullandı ve kaleciden döndü. Dönen topu Sylla ağlara gönderdi. Ancak yardımcı ofsaytı belirledi.Gerçekten de ofsayttı:ok Bu pozisyondan sonra maç bitti.

Hocam sizde yokmuydu Abdullah Avcı'nın çalışmak istemediği futbolculardan. :D

Sefa
06.02.2010, 18:16
Evet bu dediğine katılıyorum.Her maç aynılarını yapıyorlar.Özellikle de Tum.Abdullah Avcı bu maçtan sonra kime suç bulacak bakalım:)
Zemine.. :D

(bkz:Allah bana Bu Zeminlerde Çalışmayı Nasip Etmesin (http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=67655))

Bir_Bilen
06.02.2010, 18:24
Hocam sizde yokmuydu Abdullah Avcı'nın çalışmak istemediği futbolculardan. :D

Valla İBB'li bir çirkef Sezer Öztürk'ü Avcı'nın gözü önünde tekmeyle yere indirdi. Çirkef oyuncunun çirkef hocası Sezer'e de tepki gösterdi:mad:

Can çıkar huy çıkmaz...

Peleray
06.02.2010, 18:27
a.avcı bu seferde zemine laf atmış yvş yvş tüm saygınlığını yitiriyor gözümde.
eskişehire de tebrikler.

Bir_Bilen
06.02.2010, 19:24
Eskişehirspor - İBB maçının özeti

http://www.ligtv.com.tr/MacOzetleri/

Eren Karaahmetoğlu
06.02.2010, 20:05
Tebrikler Eskişehir. Tum direk mi kırmızı kart gördü? Zannedersem bizim rövanş maçında oynayamayacak.

Sefa
06.02.2010, 20:07
Tebrikler Eskişehir. Tum direk mi kırmızı kart gördü? Zannedersem bizim rövanş maçında oynayamayacak.
2 Sarı'dan gördü..

Ofsayt pozisyonunun ofsayt olup olmadığını net anlayamıyoruz. bu maçlara tek kamera gönderiyor Ligtv. Lig 4 maçtan ibaret değil hala öğrenemedi bunu.

Bu Ligtv'den hiçbirşey olmaz..

Bir_Bilen
06.02.2010, 20:09
Yenilsen De Yensen De (23 Ocak 2010) (http://felsefesis.blogspot.com/2010/02/yenilsen-de-yensen-de-23-ocak-2010.html)

NTV Spor ekranlarında yayınlanan ve taraftarların konuk olduğu ''Yenilsen De Yensen De'' isimli programın 23 Ocak 2010 tarihli bölümünde birçok Anadolu takım taraftarı yer almıştı.

Eskişehirspor'umuzu temsilen ise Boğaz'ın Kırmızı Şimşekleri'nden Özgür Ersöz abimiz yer aldı.

Anadolu takımı taraftarlarının fazla olması sebebiyle sık sık ''Anti-Bizans'' konuları konuşulmakla kalmadı ve bir süre önce yaptırdığımız Anti Bizans atkısı da açıldı programda.

Anti-Bizans konularının yer aldığı bir programın özeti niteliğinde video hazırladım,iyi seyirler ;

http://felsefesis.blogspot.com/2010/02/yenilsen-de-yensen-de-23-ocak-2010.html

Eren Karaahmetoğlu
06.02.2010, 20:10
Sefa, bu kural nasıldı? Kırmızı kart görürse, ikinci sarıdan bile olsa kupayı etkiliyordu galiba. Sadece sarı kart hakkını doldurursa oyuncu, ligdeki diğer haftaya etki ediyordu diye hatırlıyorum. Yanlışım varsa düzeltir misin?

Sefa
06.02.2010, 21:07
Sefa, bu kural nasıldı? Kırmızı kart görürse, ikinci sarıdan bile olsa kupayı etkiliyordu galiba. Sadece sarı kart hakkını doldurursa oyuncu, ligdeki diğer haftaya etki ediyordu diye hatırlıyorum. Yanlışım varsa düzeltir misin?
O kuralı net bilmiyorum malesef ama oynamayacak galiba..

Fatih BALTA
06.02.2010, 23:16
Jaycee'in fena bir oyuncuya benzemiyor.Aynı zamanda feci taklacıymış :)
Oyundan çıkarılınca Rıza baya bir tepki aldı.Özetlerde istifa sesleri net bir şekilde duyuluyor.
Tum hakemi alkışlamaktan dolayı sarı gördü sonra tekrar alkışlayınca atıldı.Belediyenin sayılmayan golünde hakem doğru karar verdi.
Son dakika mağlubiyeti iyi oldu Belediye ye.

Bir_Bilen
06.02.2010, 23:39
Jaycee'in fena bir oyuncuya benzemiyor.Aynı zamanda feci taklacıymış :)
Oyundan çıkarılınca Rıza baya bir tepki aldı.Özetlerde istifa sesleri net bir şekilde duyuluyor.
Tum hakemi alkışlamaktan dolayı sarı gördü sonra tekrar alkışlayınca atıldı.Belediyenin sayılmayan golünde hakem doğru karar verdi.
Son dakika mağlubiyeti iyi oldu Belediye ye.

Jaycee John henüz 24 yaşında ve yetenekli bir oyuncu:) Müthiş bir fiziği ve dayanıklılığı var. Daha önce de söylediğim gibi tam uyum sağladığı anda ligi sarsabilecek bir oyuncu olacak:rolleyes: Hemi de müthiş taklaları ile:cool:

Oyuncunun adelesinde çekme olmuş ve oyundan çıkma isteğini hocaya belirtmiş. Ve durum 1-1 iken yani gole ihtiyacımız olduğu anda oyundan alınması taraftarı sinirlendi.Birçok provakatörün de etkisiyle "Rıza İstifa" sesleri duyuldu. Çok yanlış bir harketti. Şahsen ben katılmadım. Çünkü; bir oyuncu değişikliği ile istifa istenmesi çok absürt...

Belediye'nin attığı serbest atış öncesi El Saka'ya faul vardı. Hakem ES geçti. Atış kullanıldu ve topa vuran İbbli ofsayttı.;)

Herkes hattini bilecek:rolleyes: Çirkef Avcı'ya ve sahtekar Arif'e bir ders daha verdik...

Oğuzhan Turhan
06.02.2010, 23:48
Jaycee John henüz 24 yaşında ve yetenekli bir oyuncu:) Müthiş bir fiziği ve dayanıklılığı var. Daha önce de söylediğim gibi tam uyum sağladığı anda ligi sarsabilecek bir oyuncu olacak:rolleyes: Hemi de müthiş taklaları ile:cool:

Oyuncunun adelesinde çekme olmuş ve oyundan çıkma isteğini hocaya belirtmiş. Ve durum 1-1 iken yani gole ihtiyacımız olduğu anda oyundan alınması taraftarı sinirlendi.Birçok provakatörün de etkisiyle "Rıza İstifa" sesleri duyuldu. Çok yanlış bir harketti. Şahsen ben katılmadım. Çünkü; bir oyuncu değişikliği ile istifa istenmesi çok absürt...

Belediye'nin attığı serbest atış öncesi El Saka'ya faul vardı. Hakem ES geçti. Atış kullanıldu ve topa vuran İbbli ofsayttı.;)

Herkes hattini bilecek:rolleyes: Çirkef Avcı'ya ve sahtekar Arif'e bir ders daha verdik...

Senin kim olduğunu sonunda buldum :)

Sen Eskişehirspor forumundaki; Cumhuriyet nikli arkadaşsın :)

Bir_Bilen
06.02.2010, 23:59
Senin kim olduğunu sonunda buldum :)

Sen Eskişehirspor forumundaki; Cumhuriyet nikli arkadaşsın :)

İyi araştırma Oğuzhan bey:rolleyes: Nereden anladınız?

Oğuzhan Turhan
07.02.2010, 12:12
İyi araştırma Oğuzhan bey:rolleyes: Nereden anladınız?

Benden kaçmaz :)

Aslında detaylı bir araştırma yapmadım lakin Eskişehirspor un forumunda bizden bir arkadaşın Bursaspor- Eskişehirspor maçı için yapmış olduğu bir yorumu koymuştun ( Eskişehirspor taraftarı iyi bile dayandı Bursalılara diye)

Ordan anladım diyelim :)

Bir_Bilen
07.02.2010, 20:30
Değerli ağabeylerim, kardeşlerim ve arkadaşlarım;

BMN'ye yaklaşık 2,5 ay önce üye oldum. Bugün ise ayrılıyorum. KPSS sınavlarına hazırlandığım için beni derslerden alıkoyan herşeyden elimi eteğimi çekiyorum. Sadece ve sadece gireceğimi sınavlara odaklanmak istiyorum. Bu yüzden kendi forumum dahil her türlü internet mecrasından ayrılıyorum. Bugüne kadar 250'yi aşkın mesaj yazdım. Eğer bu mesajlar içerisinde herhangi birinizi üzdüm veya kırdımsa affola! Yanlış bir söz söylediysem affola! Burada olduğum süre içerisinde zevkli ve keyifli paylaşımlarda bulunduk. Karşılıklı saygı esasına dayalı tartıştık, konuştuk. Buradan güzel anılarla ayrılıyorum. Hayatım boyunca hep saygı ve sevgi ile anılmak istemişimdir. Bunun için mücadele ederim. Umarım burada da saygı ve sevgi içerisinde anılırım.

Hakkınızı helal etmenizi istiyorum. Eğer varsa benim herhangi bir hakkım? Helal olsun...

Hedefini gerçekleştirmiş bir insan olarak tekrar buraya katılmayı arzu ediyorum. O zamana kadar hoşça kalın.

Kendinize iyi bakın! Allaha emanet olun!

Serkan

Koray
07.02.2010, 20:35
Sınavında başarılar kardeşim, senin gibi ADAMı Bmn'de görmek memnun etti bizi, her zaman bekleriz...

Murat'
07.02.2010, 20:36

BMN'ye yaklaşık 2,5 ay önce üye oldum. Bugün ise ayrılıyorum. KPSS sınavlarına hazırlandığım için beni derslerden alıkoyan herşeyden elimi eteğimi çekiyorum. Sadece ve sadece gireceğimi sınavlara odaklanmak istiyorum. Bu yüzden kendi forumum dahil her türlü internet mecrasından ayrılıyorum. Bugüne kadar 250'yi aşkın mesaj yazdım. Eğer bu mesajlar içerisinde herhangi birinizi üzdüm veya kırdımsa affola! Yanlış bir söz söylediysem affola! Burada olduğum süre içerisinde zevkli ve keyifli paylaşımlarda bulunduk. Karşılıklı saygı esasına dayalı tartıştık, konuştuk. Buradan güzel anılarla ayrılıyorum. Hayatım boyunca hep saygı ve sevgi ile anılmak istemişimdir. Bunun için mücadele ederim. Umarım burada da saygı ve sevgi içerisinde anılırım.

Hakkınızı helal etmenizi istiyorum. Eğer varsa benim herhangi bir hakkım? Helal olsun...

Hedefini gerçekleştirmiş bir insan olarak tekrar buraya katılmayı arzu ediyorum. O zamana kadar hoşça kalın.

Bir_Bilen arkadaşım bu foruma gerçekten de bambaşka bir boyut getirdiğin için sana teşekkür ediyorum Forumun diğer takımın taraftarlarına da açılmasından sonra buraya gelip yazan ender kişilerden biriydin.Senin gidişinle Eskişehirspor başlığı bir kişi eksik olacak.

Yolun açık olsun.Sınavında da başarılar.

İlker Akçay
07.02.2010, 20:50
Allah yardımcın olsun Bir_Bilen 2.5 ay sonra sen kpssyi kazanmış bizde kupayı almış oluruz inşallah :)

EROS87
07.02.2010, 21:26
Allah zihin açıklığı versin ne diyelim.:)
İnşallah güzel haberlerle tekrar aramızda olursun.

macka61
07.02.2010, 22:29
sınavında başarılar kardeşim senin gibi birini forumumuzda görmek güzel inşallah sınavlarından sonra tekrar görüşürüz

Sefa
07.02.2010, 22:38
Sınavında başarılar İnşallah kazanarak geri dönersin..

mehmet83
08.02.2010, 06:23

Serkan

Allah yardimcin olsun kardesim. Dedigin gibi insallah hedeflerini gerceklestirmis olarak tekrar aramizda goruruz seni. Helallik istemissin. Yoktur ama varsa benimde hakkim helaldir kardes. Basarilar guzel kardesim.

ilhan
08.02.2010, 08:14
Başarılar Serkan, tekrar görüşürüz.

Fatih BALTA
08.02.2010, 12:08
Başarılar Serkan.Umarım hedefine ulaşırın.
Alışmıştık Eskişehir haberlerini senden almaya.

Hüseyin İlkin
08.02.2010, 12:11
Başarılar Serkan..

Uğurtan
08.02.2010, 12:17
Tez dönebilmen dileğiyle Serkan kardeşim..

Başarılar.. ;)

Peleray
08.02.2010, 12:51
başarılar...

Mustafa
08.02.2010, 12:52

Serkan

Başarılar Serkan.Sınavı kazanmış olarak aramıza tekrar dönmen dileğiyle.

sakaryalı.61
08.02.2010, 13:02

Serkan

yolun açık olsun eskişehirli arkadaşım hatta kardeşim, işte bana göre beyefendilik bu.... senin bu haline ben bu yaşıma rağmen özeniyorum seni tebrik ediyorum yeni çizdiğin yolda sana bütün samimiyetimle başarılar diliyorum... güle güle kardeşim.

Tolunay Abdioğlu
08.02.2010, 13:47
@Bir-Bilen

Sınavınınızda başarılar.Allah yardımcınız olsun.

Tekrar görüşürüz buralarda umarım.

albatros
08.02.2010, 14:44
başarılar Serkan.

Emirhan Makul
08.02.2010, 15:01
Başarılar Serkan . Tamda seni Trabzonspor'lu yapma planları içerisindeydim :D

Emre EFENDİOGLU
08.02.2010, 17:59
Başarılar kardeş, bende Semih Hocanın (Gakkoş26) öğrencisiyim. Seni takip ediyordum hep mantıklı şeyler yazıyordun, özleyeceğiz seni :) İnşallah kazanırsın kpssde istediğin yeri. Yaşasın Anadolu kardeşliği.

İskender66
08.02.2010, 21:07
Başarılar Serkan. Bu başlık sensiz öksüz kalacak..

Salih Edip
08.02.2010, 21:43
başarılar serkan , Allah yardımcın olsun , hakkımız varsa da helal olsun ... kazan gel ne diyim :)

controller26
14.02.2010, 15:48
Türkcell Süper ligin 21. haftasında Antalyaspor ile karşılaşan Eskişehirspor ikinci yarıda 1-0 yenik duruma düşmesine rağmen 72. dakikada Erkan Zengin ve 83. Dakikada Adem Sarının attığı gollerle 2-1 üstünlük sağladı.

Sefa
14.02.2010, 16:01
Tebrikler Eskişehirspor. Sanırım ilk deplasman galibiyetini aldılar.

Hüseyin İlkin
14.02.2010, 16:01
Tebrikler Es-Es...

controller26
14.02.2010, 16:03
Antalyaspor:1-2:Eskişehirspor. EsEs 1-0 geriye düştüğü karşılaşmada sonradan oyuna giren Erkan Zengin ve Adem Sarı'nın attığı gollerle mücadeleden 2-1 galip ayrıldı. Bu sonuçla Eskişehirspor ligde bu sezon ilk deplasman galibiyetine ulaşmış oldu.

Ayrıca geçen hafta rıza hocayı istifaya davet eden "büyük" taraftarımıza bir ders oldu. Belediye maçında okwunvanne yi çıkartıp ümiti oyunda bırakan rıza hocaya taraftar ümiti çıkartmadığı için hem ümite hemde rıza hocaya tepki göstermişti. Kasbel kader maçın 89. dakikasında galibiyet golü ümit karandan gelmişti. Bu hafta da gollerin sonradan oyuna giren oyuncular tarafından gelmesi rıza hocanın hem yerini sağlamlaştırdı hem de oyunu ne derecede iyi okuduğunu kanıtlamış oldu.

controller26
14.02.2010, 16:04
bizden bu haftalık güzel sonuç. sıra Trabzonda. hep birlikte sevinmeyi diliyorum...

Mustafa ÖZDEMİR
14.02.2010, 16:05
tebrikler es es.devamı gelir inşallah...

Orhan Aydın
14.02.2010, 16:07
Tebrikler Eskişehirspor...

macka61
14.02.2010, 18:43
Tebrikler Es-Es

Fatih BALTA
16.02.2010, 01:25
Maçın özetini bugün izleyebildim.1-0 yenik durumdan maçı çevirmeyi başarmış Eskişehirspor.
Erkan Zengin in golü haftanın golü bence.Adam Sarı da güzel bir gol atmış.

controller26
28.02.2010, 15:35
Türkcell Süper ligin 23. haftasında Eskişehirsporumuz Gaziantep deplasmanında 13. Dakikada Jaysee John Okwunwanne'nin attığı golle 1-0 önce götürüyor maçı.

controller26
28.02.2010, 15:51
Gaziantepspor:0-1:Eskişehirspor 90+

controller26
28.02.2010, 15:52
Gaziantepspor:1-1:Eskişehirspor Son saniyede Beto attı :(

Murat'
28.02.2010, 15:58
Yazık oldu son dakikada verdiler bir puanı.

bonora
01.03.2010, 16:52
Son saniyede topu kaptırp gol yiyoruz. At taca vur topu gitsin nereye giderse. Ah be Doğa, çok yazık oldu cidden. Fark yesek bu kadar üzülmezdim, içime oturdu resmen.

Mustafa ÖZDEMİR
01.03.2010, 19:26
son dakikada gitti 2 puan yazık oldu esese...

futbalski60
03.03.2010, 19:02
Jaycee'yi almaları iyi oldu kendisini Belçika Ligi'nden de tanıyordum Youla'dan daha fazla özelliğe sahip zaten Super Lig'in yapısına uyan bir oyuncu kendisi. Bonservisine de ücret ödemediler Anadolu takımları böyle transferler yaparsa bir yerlere gelebilirler umarım devamını getirir Eskişehirspor.

ESESESKİKİKİ
08.03.2010, 13:21
ESkişehirspor'un yeni stad projesi:

http://www.esesdergi.com/products/galeri/18kapak.jpg

http://photos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs448.ash1/24667_350579899630_7917399630_3493196_2781390_n.jp g

http://photos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs448.ash1/24667_350579894630_7917399630_3493195_1115639_n.jp g

http://photos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs428.snc3/24667_350579869630_7917399630_3493193_7210394_n.jp g

http://photos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs448.ash1/24667_350579884630_7917399630_3493194_5153751_n.jp g

www.eskisehirspor.com

Samet Yildirim
08.03.2010, 15:44
Projesi ekledigin icin sagol.

Stadyum fena degil ama ilk kat tribünü biraz daha dik olmaliydi. Bide Kapazitesi fazla gibi geldi bana.

Bugün puan veya puanlar alabilir.

Buraki nasil begenmemisler eskisehirsporda halanda anlamiyorum.

Hüseyin İlkin
08.03.2010, 16:38
Galatasaray maçında başarılar Es-Es..

Hüseyin İlkin
08.03.2010, 22:01
Teşekkürler Es-Es...

Eskişehirspor 2-1 Galatasaray

TS-FAN
08.03.2010, 22:18
Harikasınız, harika..

Hele tribün bambaşka.

İmrendim..

Kazım Uzunboy
08.03.2010, 22:52
Gs'nin korkulu rüyası Es-Es.

nesta61
08.03.2010, 23:12
ikinci yari baslamadan once , tribunlerde hamsi tavada ... biseyler yaziyordu tam olarak okuyamadim bilen varmi abaca????

Miraç Atalay Çiftçi
08.03.2010, 23:12
Can'ım Anadolu'm...
En büyük değerini bazı şerefsizler yüzünden inkar eden zamanların, görmediğin anların, tahriklere kapıldığın olsada severim her köşendeki büyüklüğünü...

Tebrikler Es-Es.

pReN@_61
08.03.2010, 23:54
ikinci yari baslamadan once , tribunlerde hamsi tavada ... biseyler yaziyordu tam olarak okuyamadim bilen varmi abaca????Şu işin aslı nedir?

Sefa
08.03.2010, 23:59
Bu hamsi tava olayı bir lokantanın reklamı ile ilgili birşeymiş..

SEDAT
09.03.2010, 00:18
- O nasıl bir tribündür allahım yarabbim süperdiniz resmen texas çarşı fasa fiso...helal olsun hepinize..

İskender66
09.03.2010, 00:35
Tebrikler ES-ES :alkış: Türkiye'de Trbünde ES-ES 1 numara. Bunu yine kanıtladılar.

bonora
09.03.2010, 00:44
ikinci yari baslamadan once , tribunlerde hamsi tavada ... biseyler yaziyordu tam olarak okuyamadim bilen varmi abaca????

Yeni açılan rakı-balık lokantasının reklamı gibi bir şeydi. Sizinle alakası yok :)

Galibiyet güzel oldu, mutluyuz çok.

Mehdi
09.03.2010, 09:21
Tebrikler Es-Es.

Salih Kara
09.03.2010, 13:25
Helal olsun Es Ese.Her zamanki gibi muhteşem bir tribün şov yaptılar.

Cemalettin Taşkın
09.03.2010, 13:29
Tebrikler filan diyoruz da bizde daha eskişehire gideceğiz :)

Cengiz Çubukcu
09.03.2010, 13:30
Tebrikler filan diyoruz da bizde daha eskişehire gideceğiz :)

Rahat alırız , endişelenmeyin :)

Adem Erdoğan
09.03.2010, 13:33
Tebrikler esese, sadece bu maç için değil, genel olarak 3 ist. takımına karşı duruşları için.Tribünler de çok iyiydi.
Onlar da güzel bir stadı hakediyor bence.

bordox
09.03.2010, 14:42
Galibiyet için tebrikler,tribünleriniz izlemeye değer.

Uğurtan
09.03.2010, 16:47
Tolunay hocadan ötürü bu sene Kayseri'ye hafif sempati duysamda..

Sağda solda yorumlar okuyorum bu haftaki Es-Es maçıyla alakalı..

Yok çocuk korosu yok işte 10 binlik stadı full doldurmayla mı taraftar oldunuz falan..

Buraya yazmak istedim.. ;)

Es-Es Kayseri'ye 3 gömlek büyük kulüp gelir.. Taraftarıyla da mazisiyle de..

15 binlik stadı her maç full doldurur ama biletler ortalama 30-40 lira olarak..

Kayserililer siz ise üstüne promosyon yemek falan alırsınız 5-10 liralık biletle belki 10 bin kişi gelirsiniz, ulaşım da ücretsiz elbette.. :)))

Ben hiç bir kayseri maçında tezhahürat duymadım henüz? Es-Es her maç stadı rakibin başına yıkmakta..

Rahatladım.. Kardeşim önüne gelen kendini bir şey sanmaya başlıyor bu ligde hayret..

peker61
09.03.2010, 17:22
Eskişehir son 4 maçta cimboma karşı 3 galibiyet 1 beraberlik almış biz hala yenemedik senelerdir çok ilginç istatistik :) diğer yandan bizede sürekli yeniliyolar şansları tutmuyo bize ..

Uğurtan
09.03.2010, 17:24
Bu hafta deplasman fobilerini aşabilirler ise Makukulasız ve birçok eksiği olan Kayseri'yi de yeneceklerdir..

Antep'i yenemezsek bizim sıralama da tehlikeye giriyor bu arada.. :)

lazooo28
09.03.2010, 17:43
eskisehire karsi sempatim bambaska tebrikler zaten arkadaslar da belirtmis tribün sahane

Keleşoğlu
09.03.2010, 17:50
taraftar çok iyiydi. özenmemek elde değil

Tolunay Abdioğlu
09.03.2010, 19:16
Tribünleri muhteşem.Özenmemek elde değil.

Tebrikler Es-Es.

Mustafa ÖZDEMİR
09.03.2010, 19:59
yeni desibel rekoru kırılmış doğrumu bu...

bonora
10.03.2010, 00:09
yeni desibel rekoru kırılmış doğrumu bu...

Bunu bilemiyorum da çıkan ses inanılmazdı..

Bu arada Kayseri maçının biletleri 1 ve 2 lira olarak açıklandı..Yanında kuru pasta da verirlerse güzel bir deplasman olacak gbi bizim açımızdan.

Vkgz
10.03.2010, 00:51
bizde şöyle bi trubun olmadı bea.
bu arada kayseri maçı kazanır. aynı mantalitedeki iki takımın maçını forvet farkı belirler.

gerenimo
10.03.2010, 00:52
es es in yıllar önce gasp edilen şampiyonluğunu yakın bir zamanda tekrar alması dileğiyle....

bonora
10.03.2010, 00:56
bizde şöyle bi trubun olmadı bea.
bu arada kayseri maçı kazanır. aynı mantalitedeki iki takımın maçını forvet farkı belirler.

Makukula, Mehmet Eren, Serdar Kesimal sarı kart cezalıları ve bize karşı oynayamayacaklar. Bizde ise Ümit Karan yok. O olmasa da olur :)

Vkgz
10.03.2010, 00:57
Makukula, Mehmet Eren, Serdar Kesimal sarı kart cezalıları ve bize karşı oynayamayacaklar. Bizde ise Ümit Karan yok. O olmasa da olur :)

he makukula yoksa bilmem, herşey olabilir.

bonora
10.03.2010, 01:29
''Birlikte Kazanma'' için işbirliği yapıyor
Eskişehirspor Kulübü ve Nesine.com imzalayacakları sponsorluk sözleşmesi ile Türk futbolunun gelişimi için güç birliği yapacaklar.
Nesine.com, Eskişehirspor’a büyük bir kaynak yaratacak olan eses.nesine.com projesini hayata geçirerek hem Eskişehirspor’un hem Eskişehirspor taraftarının hem de Türk futbolunun “Birlikte Kazanacağı” bir çalışmaya başlamanın gururunu tüm sporseverlerle paylaşmaktadır.
Türk futboluna ve değerli spor kulüplerimize sağladığı katkıyla tüm sporseverlerin beğenisini ve desteğini alan İddaa oyunu, internet üzerinden oynanması ile birlikte daha fazla kişiye ulaşmaya başlamıştır. Gerek bahis oynayan kişi gerekse toplam bahis miktarına yaptığı katkı nedeniyle internet üzerinden oynanan İddaa oyununun önemi giderek artmaktadır.
İddaa oyunundan aktarılan paylarla devletimize, spor kulüplerimize ve bahis oynayanlara büyük maddi kaynak sağlayan Nesine.com, hem kulüplerimize verdiği desteği arttırmak hem de İddaa oyununun tanınıp gelişmesi adına değerli kulüplerimize sponsorluk yapmayı hedeflemiştir. Geçtiğimiz günlerde Kayserispor ile imzalanan anlaşma ile hayata geçen proje kapsamında Türkiye liglerinde mücadele eden tüm takımlarla görüşmelerini sürdüren Nesine.com, 08 Mart 2010 tarihinde düzenlenecek törenle Eskişehirspor ile sponsorluk sözleşmesi imzalayacaktır.
Doğan Grubu bünyesinde olmanın verdiği sinerji ile sağlam altyapısı, hızlı ödeme imkanı ve takım ruhuna sahip uzman ekibi ile hızlı ve doğru bilgi akışı sağlayarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye taşımanın haklı gururunu yaşayan Nesine.com ailesi Eskişehirspor ile gerçekleştirilen sponsorluk anlaşmasıyla yepyeni bir heyecanın mutluluğunu yaşamaktadır.
Eskişehirspor Başkanı Sayın Halil Ünal ve Nesine.com Genel Müdürü Halit Gülbakanoğlu tarafından imzalanacak sponsorluk sözleşmesiyle hem Eskişehirspor, hem Eskişehirspor taraftarları, hem de Türk futbolu kazanacaktır.
Eskişehirspor’un resmi internet sitesi ve eses.nesine.com üzerinden Eskişehirspor taraftarlarının oynayacağı iddaa oyunu tutarlarından belli bir oran Nesine.com tarafından sponsorluk sözleşmesi çerçevesinde Eskişehirspor’a kaynak olarak aktarılacaktır. Eskişehirspor’a hiçbir maddi bir yük getirmeyen tam tersine taraftar desteğiyle çok büyük maddi kazanç sağlayacak olan bu anlaşmanın kilit noktası “Birlikte Kazanmak” olarak belirlenmiştir.

antagonist
10.03.2010, 09:18
Maçın olduğu esnada radyo dinliyordum, kanalları değiştirirken maça denk geldim. Es Es bandonun sesini duyunca dayanamadım maçı izlemeye gittim.
:)

Tebrikler Eskişehirspor. Sahadaki ve tribündeki güzellikler için...

Hüseyin Bağdat
10.03.2010, 10:12
Tebrikler Es Es...

Bu ligte tarihi ve taraftarı ile başarıyı hak eden birkaç takımdan birisidir. En azından İstanbul'a karşı duruşları belli...

Adem Erdoğan
10.03.2010, 12:15
gs maçından tribün videoları varsa koyalım arkadaşlar, youtube olsun, facebookumuz yok malesef.

EsEsliyim
11.03.2010, 00:08
Eskişehir'den Herkese Merhaba Arkadaşlar...

Forumunuza yeni üye oldum ve elimden geldiğince Eskişehirspor ile ilgili haberleri burada sizlerle paylaşacağım...

Paksoy
11.03.2010, 00:21
eses hoşgeldin gs maçındaki şov için teşekürler

EsEsliyim
11.03.2010, 00:26
Eskişehir'den Herkese Merhaba Arkadaşlar...

Forumunuza yeni üye oldum ve elimden geldiğince Eskişehirspor ile ilgili haberleri burada sizlerle paylaşacağım...

Eskişehirspor - Galatasaray Maçı 08/03/2010

http://www.youtube.com/watch?v=U9vMPcKVyNo

http://www.youtube.com/watch?v=H5RFBvIJ_aY

Desibel Rekorlarıını Zorlayacak Şiddette Tezahürat

http://www.facebook.com/video/video.php?v=1385627168983&ref=mf

LİG TV'de BANDOESES

http://www.facebook.com/video/video.php?v=1223385345538&ref=nf

Tribünde Telefon Şov..

http://www.facebook.com/video/video.php?v=354119899711&ref=nf

http://photos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs408.snc3/24667_353194254630_7917399630_3502325_599972_n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=3504632&id=7917399630)

Tribünde Açıılan Bir Pankart...

http://photos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs408.snc3/24667_353041254630_7917399630_3501854_7672498_n.jp g (http://www.facebook.com/photo.php?pid=3502325&id=7917399630)

http://www.euro2016adayiturkiye.com/ecm/base/text2Image.php?text=ESK%DD%DEEH%DDR%27DEN+ADAYLI%D 0A+B%DCY%DCK+DESTEK&color=%23000000&size=26&bgcolor=%23f1f1f1&transparent=&dropShadow=&dropShadowColor=&dropShadowStrength=&font=PFDinDisplayPro-Bold.ttf&angle=&wr=45

http://www.euro2016adayiturkiye.com/publishDocument.php?id=579

http://photos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs428.snc3/24667_352843899630_7917399630_3501575_1948020_n.jp g (http://www.facebook.com/photo.php?pid=3501576&id=7917399630)

http://photos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs453.ash1/24944_351148884060_35605759060_3419475_2599206_n.j pg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=3218182&id=35605759060)

http://photos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs363.snc3/23429_109972549017132_100000131623049_266701_51565 18_n.jpg

hasan8861
11.03.2010, 00:53
helal olsun.güzel görüntüler!!6s galibiyeti ve açılan pankart şahane olmuş:)

peker61
11.03.2010, 10:52
Pankarta bayıldım çok güzel olmuş elinize sağlık :)

Burçak
12.03.2010, 09:18
Maç dediğin böyle eğlenceli hareketli olacak.
Bunuda sadece birleşmiş tribünler başarabilir.
Son Gençlerbirliği maçımızı hatırlayın.
Bi taraf statı gaza getirip ayağa kaldırıyor başka bir taraf kendi aralarında tezahurat yapıyor.

bizde ki bu sorun çözülmedikçe asla EsEs Bursa tribünleri gibi olamayız..
Bu sorunun çözümü çok kolay çok zor.
çok kolay sadece Tribün liderlerinin samimi şekilde bir araya gelip konuşmasıyla çözülebilir.
çok zor çünkü bu asla olmadı..

Benim gelecek yıllar için en güvendiğim tribün Trabzonlu Gençler. Birleşme olacaksa Jan Başkanın öncü olması gerekir.

tetsusabri
12.03.2010, 23:35
Güzel Ve Anlamlı Bir Galibiyetti.Kasımpaşadan Eskişehire Selamlar... Paşa-Es Es

mavituğ
13.03.2010, 00:22
trabzondan sonra hem takımını hem de şehirine sempati beslediğim yerdir eskisehir eğer biz olamayacaksak kim şampiyon olsun derseniz seve seve eskişehir derim

Murat'
14.03.2010, 16:02
Eskişehirspor'un amigosu Erkan Kurt intihar etti

Eskişehirspor'un taraftar gruplarından Ayder'in tribün lideri olan 27 yaşındaki Erkan Kurt, kaldığı otelin banyosunda iple kendini asarak intihar etti.

Alınan bilgilere göre evli bir çocuk babası Erkan Kurt, önceki akşam Sivrihisar Caddesi'ndeki Divan Otel'e gitti. Otel görevlileri dün öğleden sonra temizlik yapmak için odanın kapısını çaldıklarında içeriden ses gelmeyince durumu polise bildirdi. Polisler, çilingirle açtırdıkları otel odasının banyosunda Erkan Kurt'un ipe asılı cesediyle karşılaştı.

İntihar eden Erkan Kurt'un cesedi otopsi için Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ)Hastanesi morguna kaldırıldı. Kurt'un ölmeden önce eşi Demet Kurt'u telefonla arayarak bir süre konuştuğu, daha sonra da otele getirdiği iple kendini asarak intihar ettiği belirtildi.

Erkan Kurt'un, Ayder tribünlerinde ilk karton koreografiyi düzenleyen tribün lideri olduğu kaydedildi. Arkadaşlar Erkan Kurt için internet sitelerinde başsağlığı mesajları yayınladı. Kurt'un ölümü Es-Es taraftarları arasında üzüntüyle karşılandı.

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futb...39.asp?gid=373 (http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/14103839.asp?gid=373)

Başınız sağolsun.

Mekanı cennet olsun.

Galibiyet için de tebrikler.

Kayserispor 1 - 2 Eskişehirspor.

Hüseyin İlkin
14.03.2010, 16:03
Allah rahmet eylesin.

28TS61
14.03.2010, 16:04
allah rahmet eylesin

kudu_61
14.03.2010, 22:43
tüm eskişehir camiasının başı sağolsun Allah rahmet eylesin

Sefa
14.03.2010, 22:45
Allah rahmet eylesin..

EsEsliyim
16.03.2010, 15:28
Eskişehirspor Kayserispor'u Kayseri'de mağlup ederek Serisine Devam Etti.. Eskişehirspor Son 8 maçta 17 puan alarak ligin ikinci yarısının en başarılı 3 takımından biri oldu..İşte Kayseri Fotoğrafları..

Ayrıca baş sağlığı dileyen herkese teşekkür ediyoruz...

Kayseri Maçından Videolar...

Kayseri'de İstanbul Takımlarını Anıyoruz

http://www.facebook.com/video/video.php?v=371504338515&ref=mf

BANDOESES'in Kayseri'de stada alınmaması ile ilgili TRT'ye Verdiğimiz Röportaj

http://www.facebook.com/video/video.php?v=369784558515&ref=mf

Kayseri'de Durdurulduğumuz Polis Noktasında Polislerin büyük ilgisi ve kamera çekimleri altında BANDOESES Resitali

http://www.facebook.com/video/video.php?v=369723998515&ref=mf

Polis Noktasında ESPANA

http://www.facebook.com/video/video.php?v=369603223515&ref=mf

Kadir Has Stadında 2.000 Kişi Şinanari

http://www.youtube.com/watch?v=kDfCpO_hULA

http://photos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs482.ash1/26376_369615448515_677743515_3539863_1967971_n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=3539864&id=677743515)

http://photos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs482.snc3/26376_369629048515_677743515_3539884_1557108_n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=3539864&id=677743515)

http://photos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs482.snc3/26376_369746808515_677743515_3540219_3366781_n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=3539864&id=677743515)

http://photos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs482.ash1/26376_369746843515_677743515_3540220_6425332_n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=3539864&id=677743515)

http://photos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs482.ash1/26376_369769918515_677743515_3540287_3839378_n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=3539864&id=677743515)

http://photos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs482.ash1/26376_369812013515_677743515_3540741_3549242_n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=3539864&id=677743515)

TFF'de Guus Hidding ile sözleşme imzalanan ve tüm dünyanın izlediği basın toplantısında Galatasaray maçında yaptığımız ve Euro 2016 Türkiye'ye destek veren Koreogrofi Dia gösterimi olarak sunuldu...

http://photos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs444.snc3/25489_369251874630_7917399630_3538998_1183139_n.jp g (http://www.facebook.com/photo.php?pid=2884439&id=7917399630)

bangkook_61
16.03.2010, 20:27
Galatasaray maçında Kanatlı nın önünde Trabzonspor atkımla kutlamalara katılmak istedim ama Eses li arkadaşlar beni uyardılar olmaz dediler. Bu konu hakkında bilgi verebilecek EsEs li arkadaş var mı ?

EsEsliyim
16.03.2010, 22:55
Galatasaray maçında Kanatlı nın önünde Trabzonspor atkımla kutlamalara katılmak istedim ama Eses li arkadaşlar beni uyardılar olmaz dediler. Bu konu hakkında bilgi verebilecek EsEs li arkadaş var mı ?

Münferit bir girişim olmuş dikkate almaya değmez çünkü Kayseri'de aramızda Trabzonspor formalı taraftarlar vardı ve hiç bir sorun yaşanmadı. Bizle beraber bağırdılar bizle beraber marşlar söylediler...

bangkook_61
16.03.2010, 23:14
Cevap için teşekkürler öncelikle ama hepimiz biliyoruzki deplasman tribünleri farklı oluyor daha toleranslı olmaları normal. Ben Eskişehir de yaşıyorum. Kutlamalar yapılırken uyaranda benim arkadaşlarım herhangi 2 insan değil yani. Atkımı saklamamı söylediler belli olmaz ne olacağı dediler. Amacım burada taraftarı germek falan değil bu arada sakın yanlış anlama kardeşim. Eskişehirspor taraftarınada hayranım. Ben o gün orada atkımla sevinsem ne olabilirdi ?

Miraç Atalay Çiftçi
16.03.2010, 23:45
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3867-5N2Z4J5L.jpg

Ne kadar güzel bir yere koyulmuş Es-Es :)

M.S.SOFU
19.03.2010, 14:47
hakettiği yerde
başımızın üstünde yeri var böyle güzel bir kulübün

Oğuz B.
28.03.2010, 13:34
Rıza Çalımbay bunu hep yapıyor yeni birşey yok..EsEs'e mal etmek yanlış olur..

Bekir
28.03.2010, 13:51
Bunları yazmanın hiç anlamı yok..

Bu forumu takip eden Bir Sürü Eskişehir taraftarı var,Şu Ligde Bizi seven 2-3 taraftar topluluğundan birisi Eskişehir,Böyle yazıp Bu sevgiyi kaybetmenin anlamı yok...

Biz de Bjk'ye 2-0'dan maç vermiştik,Aynı Şeyleri bizim için Yazan Bir taraftar topluluğuna karşı Bakış açın nasıl olurdu??

Kaldı ki Dün Eskişehir'in topu direkten döndü Kaçırdıkları goller var,Kazanmayı çok istediler...

M.S.SOFU
28.03.2010, 17:21
2-0 dan maçın gitmesi kötü oldu
bu futbolcularında moralini bozacaktır
fakat 2-0 olana kadar ki oyunu es-es in çok iyiydi
sürekli arkaya top atıldı
özellikle sağ kanattan çok iyi akınlar gelişti
eskişehirli arkadaşım yardımcı olsun bana sağ bekte kim oynuyor tam bilmiyorum ama galiba sezgin di,maç boyu çok hata yaptı
çok adam kaçırdı
sezgin maçta yerini tayin edemedi
sürekli sağ bekten stopere kaydı
bu da bjk nini o kanattan gelmesine neden oldu
yenilecek gollerde pek diyecek bir şey yok
gol olur ama karşılığındada es es in ileri çıkması lazımdı
maalese çıkamadı es-es
özellikle ilk yarıdaki arkaya atılan topların hiçbiri atılmadı.

kudu_61
28.03.2010, 21:25
2-0 dan sonra es es ne yaptığını şaşırdı basmadı hücum organizasyonu yapmadı ve defansında müthiş açıklar verdi olmadı es es

Sefa
29.03.2010, 09:43
Rıza Çalımbay bence Eskişehirspor'a yakjışmıyor.

Mağlubiyetin tek sorumlusudur.

Eskişehirspor daha iyi bir antrenör ile çalışmalı.

ESESESKİKİKİ
29.03.2010, 11:51
Bütün forum sayfalarında Rıza hoca maçı satmakla suçlanıyor.Soruyorum onlara Koray Rüştüyle karşı karşıya iken geriye dönmek yerine kaleye vurup golü atabilse , Mehmetin vurduğu müthiş kafa vuruşu gol olsa yada Sezerin vurupta direği sıyırıp giden top gol olsa Rıza hocayı eleştirenler ne diyecekti?

Biz Eskişehirspor taraftarları olarak Rıza hoca ve futbolcuların arkasındayız.

o akşam İnönü stadında olan 2000 taraftarımız maç sonu önce futbolcuları sonrada Rıza Çalımbayı tribüne çağırıp bağırına bastı.Yenilsende yensende armanında arkasında olduğunu gösterdi.

Ayrıca bu sene bizim daha ikinci senemiz.Herkes bizden hemen uefa veya şampiyonluk bekliyor.Evet bizde şampiyon olmayı çok istiyoruz.Hatta bunun için herşeyi yaparız.

Ama şampiyonluk için kadrodaki genç oyuncuların biraz tecrübe edinmesi gerekiyor.Kadroda bazı oyuncular şampiyonluk için yetersiz onların yerine daha kaliteli futbolcuların transferi gerekiyor.

Bu takım ve hoca'nın katkılarıyla geçen yıl ilk senemizde ligte kalma hedefimizi gerçekleştirdik.

Bu yıl ikinci senemizde ligte 6-10 arasında bitirmek gibi bir hedef vardı.Onuda gerçekleştiriyoruz hatta beşiktaş maçını yenebilseydik uefanın en büyük adaylarından biri olacaktık.Yine azda olsa bir şansımız var uefaya gitmek için.

Bizler inanıyoruz ki 2-3 transfer ile seneye ligi ilk 5 içinde bitirip uefa kupasına gideceğiz.Belkide şampiyonluğu kovalayacağız.

Biz taraftar olarak bu takımı hiçbir zaman yalnız bırakmadık.Bundan sonrada hiçbir zaman yalnız bırakmayacağız.

YENİLSENDE YENSENDE TARAFTARIN SENİNLE BİRLİKTE

Mustafa ÖZDEMİR
29.03.2010, 12:23
2-0 dan sonraki bjk baskısını hiç bir takım kaldıramazdı zaten...

tetsusabri
29.03.2010, 23:06
Sağlık Olsun Es Es im Kısmet Değilmiş.Önümüzdeki Pazar Bütün Alem Görücek Kardeşliğimizi İnş.Kasımpaşadan Selamlar....;)

Mustafa ÖZDEMİR
01.04.2010, 20:56
kardeş kardeş oynarlar inşallah...

Kereşenli
01.04.2010, 21:08
Eskişehirspor ve Kaşımpasa'ya başarılar diliyorum. İnşallah iki takım da ligi hak ettikleri yerde bitirirler.

ESESESKİKİKİ
02.04.2010, 13:07
Artık Milan'la 'Es'ecek!

Eskişehirspor’da hareketli günler yaşanıyor... Süper Lig’de Avrupa hedefiyle mücadelesini sürdüren Kırmızı-Siyahlılar, önemli bir adım atıyor. Es Es, Avrupa’daki renktaşı Milan ile tarihi bir iş ortaklığına imza atıyor. Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal’ın gelecek hafta gideceği İtalya’da işbirliğini resmiyete kavuşturacağı öğrenildi. Bu anlaşma gereği temsilcimizin alt yapı hocalarının Milan’da özel eğitim alacağı, İtalyan devinin yetkililerinin de Eskişehirspor’un alt yapısından futbolcu izlemeye başlayacağı kaydedildi. Ortaklık çerçevesinde kamp programlarının birlikte değerlendirileceği ifade edilirken, Milan’ın Es Es’i İtalya’ya kamp için davet ettiği de belirtildi.

Bu arada, ligin 28. haftasında Kasımpaşa ile karşılaşacak olan Eskişehirspor maçın hazırlıklarını sürdürüyor. Teknik direktör Rıza Çalımbay, bu maçın ilk 5 hedefleri için önemli olduğunu belirtip, “Kazandığımız takdirde üst sıralarda yer alabiliriz. Her karşılaşmaya olduğu gibi bu maça da final niteliğinde çıkıyoruz” diye konuştu.

http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm939873.jpg

Rıza ÇOLAK
02.04.2010, 13:48
trabzondan sonra hem takımını hem de şehirine sempati beslediğim yerdir eskisehir eğer biz olamayacaksak kim şampiyon olsun derseniz seve seve eskişehir derim
Bu sözlerin altına imzamı atarım. Nedense Es Es e ve taraftarına ayrı bi gözle bakıyorum.Bi Sivas ve ya Bursa taraftarı gibi değiller

Mustafa ÖZDEMİR
13.04.2010, 19:15
ankaragücü maçında eses taraftarı tribünde olamayacakmış...

macka61
13.04.2010, 19:32
neden es-es taraftarı alınmıyor ankaragücü ve es-es arasında bir husumet mi var

Mustafa ÖZDEMİR
13.04.2010, 19:48
neden es-es taraftarı alınmıyor ankaragücü ve es-es arasında bir husumet mi var
ligin ilk yarısında oynanan maçtan önce olaylar çıkmıştı. 2 ankaragüçlü bıçaklanmıştı. eseslilerle ankaralılar bu hafta sonu oynanacak maçtan önce kavga için yer bile ayarladılar.yani en doğru karar alındı bence...

Süleyman50
15.04.2010, 14:08
Çalımbay Eskişehirspor'da kalacak mı?

Eskişehirspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, 18 Nisan'da deplasmandaki Ankaragücü maçını yüzde 100 kazanmak için ellerinden gelen çabayı göstereceklerini söyledi.
bir performans sergilediğini ifade eden Çalımbay, şöyle konuştu:
''Denizlispor maçında hiçbir futbolcumuz tam kapasitesiyle oynamadı. Ankaragücü maçında bütün futbolcularımın kapasitesinin üzerinde oynayacağını umuyorum. Denizlispor maçındaki mağlubiyeti telafi etmek için Ankaragücü maçını kazanmalıyız. Önümüzdeki hafta sonu da Trabzonspor ile Eskişehir'de final niteliğinde bir maç yapacağız. Ankaragücü maçına taraftarımızın gelmesinin yasaklanmasına çok üzüldük. Spor dostluk ve kardeşliktir. En yakın zamanda Ankaragücü ve Eskişehirspor taraftarları arasındaki sorunlar çözülmelidir. İki takımın yöneticileri de taraftarları barıştırmak için çaba göstermelidir. Ankaragücü maçında kart cezalısı El Saka, sakatlıkları bulunan Serdar, Bülent Ertuğrul, Koray oynayamayacak. Mehmet Yılmaz ve Nadareviç'in de maça yetiştirilmesi için çaba gösteriyoruz. Ankaragücü maçını yüzde 100 kazanmak için elimizden gelen çabayı göstereceğiz.'' ''ESKİŞEHİRSPOR İLE GÖRÜŞMEDEN HİÇBİR TAKIMLA GÖRÜŞMEM''
Çalımbay, Eskişehirspor'un ligdeki hedefinde bir sapmanın olmadığını ve en iyi sırada ligi bitirmek için ellerinden gelen çabayı göstereceklerini bildirdi.
Eskişehirspor'un esas hedefinin gelecek sezon için olduğunu anlatan Çalımbay, şöyle devam etti:
''Çok iyi bir takım kurdum. Önümüzdeki sezon yapılacak 4-5 futbolcu transferiyle Eskişehirspor yoluna devam eder. Yardımcı antrenörlerim yurt dışında bazı futbolcuları izliyor. Sezon sonu benim sözleşmem de bitiyor. Eskişehirspor ile görüşmeden hiçbir takım ile görüşmem mümkün değil. Benim hakkımda çıkan transfer haberleri yalandır. Lig bitmeden veya Trabzonspor maçının ardından Eskişehirspor yönetimiyle masaya oturup görüşeceğim.''

ESESESKİKİKİ
17.04.2010, 13:36
Attığımız on binlerce e-mail ve yaptığımız telefon görüşmeleri sonucunda Ankaragücü -Eskişehirspor maçının saatini 13:00'a aldırıp maçın ligtv tarafından naklen yayınlatılmasını sağladık.

Pazar günü 13:00 da başlayacak Ankaragücü-Eskişehirspor maçı ligtv canlı yayınlayacak.

E-mail gönderen ve telefon eden bütün ESES taraftarlarına teşekkürler.

Biz Ankaraya gidemiyorsak Ankara bizim ayağımıza gelir.

Bu arada maça taraftar gidemeyecek olmasından ötürü takımı motive etmek ve maçtan 3 puanla döneceklerine dair söz almak için dün akşam tesislere gittik.

Yaklaşık 2000 kişi meşaleler ile gidip takımı motive ettik ,3 puan sözü aldık.

Bu maçta hiç kimse için değil taraftar için oynuyacaklar.1 kişilik değil herkes 3-5 kişilik oynacak bu maçı kazanacaklar.

Tesislerde çekilen videolar:

http://www.dailymotion.com/video/xcz4vh_eskiyehirspor-tesisleri-futbolcu-ta_sport

http://apps.facebook.com/daily_motion/video/xcz48s_eskiyehirspor-tesisleri-adem-sary-3_sport

http://www.facebook.com/video/video.php?v=385705274319

http://www.facebook.com/#!/video/video.php?v=385705929319&ref=mf

http://www.facebook.com/video/video.php?v=385707909319#!/video/video.php?v=385707909319

http://www.facebook.com/#!/video/video.php?v=385707909319&ref=mf

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs477.snc3/26150_384479493425_611253425_3884997_5950755_n.jpg

Orhan Aydın
17.04.2010, 13:46
Milan konusu da güzel.İnşallah doğrudur.

Emirhan Makul
17.04.2010, 14:32
Milan konusu da güzel.İnşallah doğrudur.

Milan konusu ne ?

Serdar Ersoy
17.04.2010, 14:43
Emirhan, yukarı da var haber biraz yukarı çık yeter. :)

Emirhan Makul
17.04.2010, 14:49
Güzel bir haber ama gerçekliği tartışılır bir araştırmak gerek.

Keşke Milan Eses'in açılış maçına gelse atlar giderdik.

Murat'
17.04.2010, 15:09
Bir aralar da Erciyespor ile İnter muhabbeti çok dönmüştü, ama fos çıktı o iş.

Umarım Es Es Milan'ı Türkiye'ye getirtebilir.

Tolunay Abdioğlu
17.04.2010, 15:22
Bu ligde sempati duyduğum tek takım.

Murat'
18.04.2010, 21:51
Angaragücü mağlubiyeti hiç iyi olmadı, adamlar peş peşe buldular golleri.

Eskişehir
19.04.2010, 04:08
Bu ligde sempati duyduğum tek takım.
Foruma yeni üye oldum güzel düşüncelerinizi zaten başka sanal ortamlarda görüyorduk..Bizlerde sizleri seviyoruz..

Murat GENEL
21.04.2010, 13:45
Bakalım bu sene de sövecekler mi :)

mehmetali61_55
21.04.2010, 13:49
eskişehiri bende seviyorum,sevgimin nedenide taraftarıdır.Güzel bir maç olacaktır hafta sonu..

Mira_61
21.04.2010, 13:57
O tatsız olaylar tekrar yaşanmaz umarım.Ligda sempati duyduğum tek takım Es-Es diyebilirim.

eseslii
21.04.2010, 16:03
mrb ben forum'unuza yeni katıldım geçen seneki tatsız olaylar kesinlikle yapılmayacak ve yaptırılmayacak

Orhan Aydın
21.04.2010, 16:07
Hoşgeldin...

Mustafa ÖZDEMİR
21.04.2010, 16:07
mrb ben forum'unuza yeni katıldım geçen seneki tatsız olaylar kesinlikle yapılmayacak ve yaptırılmayacak
inşallah bir tatsızlık olmaz.eses taraftarı kendine gelip bizimle barışır umarım...

paşaçocuk26
21.04.2010, 17:00
trabzon taraftarının herzaman başımızın üstünde yeri var,şehrimizi doya doya gezin,geçen sene yaşananları unutalım,aramızda bi küslük yok,zaten geçen senede maç içinde yaşanan tatsızlık dışında dışarda içiçe gezildi,büyütülcek bişey değil ama yinede olmaması gerekirdi,inşallah bu sefer hem sahada hem dışarda sizleri daha güzel ağırlıycaz.kazasız belasız yolculuklar şimdiden..

mr.tunga
21.04.2010, 18:13
Selamun Aleyküm arkadaşlar,
forumla henüz bugün tanıştım, hiç sıkılmadan bu başlıktaki 37 sayfayı da okudum, gururlandım açıkçası ESES taraftarı olarak, ayrıca şunu da belirtmek isterim ki taraftarınızın bize karşı bi sempatisi olduğundan hiç mi hiç haberim yoktu, açıkçası sizi 3 cücüklerden pek farklı görmezdim, ama burayı gördükten sonra düşüncelerim gerçekten çok değişti, sizlerinde antibizans felsefesinde olduğunuzu görmek beni çok sevindirdi, bundan sonra zaman zaman sizlerle takımdan ve tribünlerden bahsedeceğim inşallah,

bangkook_61
21.04.2010, 18:32
Yahu forumuzu açın da üye olalım daa :)

mr.tunga
21.04.2010, 18:50
hiç sorma, o büyük bir dert:) kapalı olmasının gerekli olup olmadığı tartışılır bir durum ama büyükler öyle uygun görmüşler yapcak bişey yok;) dönem dönem açılıyor üyelikler, o zaman bu başlığa yazarım;)

ama illa da iletmek istediğin birşey varsa söyle ben senin adına yazayım :p

M.S.SOFU
21.04.2010, 18:53
iki şehir takımı,iyi taraftar
güzel maç olacak gibi
bir de espana izlemek lazım güzel oluyor

Mc_PrOdAtOr
21.04.2010, 19:01
http://www.youtube.com/watch?v=MKKSv6aMyNw

bizansa karşı omuz omuza durmak varken birbirimize omuz atmayacağımız hem sahada hemde tribünlerde dostça bi karşılaşma izlemek dileğiyle

Cliperinesk
21.04.2010, 19:13
S.a Bizlere Eskişehirsporlulara vermiş oldugunuz destekten saygıdan ötürü hepinize teşekkürler

M.S.SOFU
21.04.2010, 19:15
ne demek arkadaşlar
güzelim memleketimizde kaç tane şehir takımı var?
herkes bir yerlere bir şekilde yaranmaya sıvanmaya çalışıyor
bizim gibi şehir takımları ise kendi başlarına endüstriyel futbola karşı ayakta kalmaya çalışıyor
eğer bizim gibi şehir takımları azalırsa,es-es giderse,bursa giderse bu ligin hali duman olur

M.S.SOFU
21.04.2010, 19:23
kapitalizmin oyuncağı olmuş,kendi değerlerinden faydalanamıyan izin verseler 11 oyuncuyuda yabancı oynatacak korkak yürekli takımların destekçisi olup emekçiye bir darbe vurmaktansa
kupa kaldırmamış olabilir takımım ama ayakta durduğumuzun görülmesi yeter diye düşünüyorum,bu 1 kişi de olabilir 1000000 kişide

halit es&es
21.04.2010, 19:51
bütün Trabzonsporlu arkadaşlara selam olsun Eskişehir'imizden .
İnşallah nasip olur Türkiye Kupası sizlere ve şu bizans takımı yine alamaz,hayaliyle yaşar durur...

Mustafa ÖZDEMİR
21.04.2010, 19:54
inşallah kardeşim .kupa yok fenere yine:D...

halit es&es
21.04.2010, 20:01
Burak yılmaz oynarsa işiniz zor ama kardeşim :) ah burak ah atsaydı karşı karşıya pozisyonu fenevbace maçında belkide finalde karşılaşmak nasip olacaktı,inşallah bi daha ki seneye

Mustafa ÖZDEMİR
21.04.2010, 20:11
burak formsuz ama bizde kupa takımıyız. her türlü olumsuzluk bizden yana olmasına rağmen feneri yeneceğiz...

İskender66
21.04.2010, 20:16
Türkiye'nin en iyi tribününe sahip, ligimizin en köklü kulüplerin başında gelen, zamanında hem Türkiye'de hemde Avrupa'da fırtınalar estiren, istanbul'un 3 eziğinin korkulu rüyası efsane olmuş büyük Eskişehir taraftarlarına selam olsun. Tribün denilince akla es-es geliyor. Helal olsun sizlere :alkış:
İnşallah en kısa zamanda sizleri Türkiye'de şampiyon görmek isteriz. Eski şaşalı günlerinize dönersiniz inşallah..

Hüseyin Kurt
21.04.2010, 20:40
Eskişehir'de doğmuş , çamurlu sokaklarında karakışında ayazında büyümüş bir Trabzonsporlu olarak Es-Es'im ile gurur duyuyorum.
İnşallah bu sene Bursa'nın yaptığını seneye Es-Es yapar.

iskenderunlu
21.04.2010, 22:14
Nefer'e selamlar olsun

EsEsli_yeltin
22.04.2010, 00:11
Tüm Trabzonsporlu kardeşlere ve Renkdaşlarıma Selam Olsun! Bu platformda bundan böyle nefesim yettikçe, ellerim tuttukça yazmaya ve yeni yeni dostlar edinmeye çalışacağım. Öncelikle kendimi tanıtmak isterim. Ben Hüseyin Yeltin. Koyu bir Eskişehirspor taraftarıyım. Sakarya Üniversitesi'nde Uluslararası İlişkiler bölümü 2. sınıf öğrencisiyim. Bir renkdaşımın da dediği gibi usanmadan 38 sayfayı tek tek okudum. Gerçekten onurlandım, gurur duydum. Sizlere karşı benim doğuştan mı gelen diyeyim bilemiyorum ama sempatim var. Ha bir de Kasımpaşamıza tabi.
Dolabımda Trabzonspor atkısını, evimdeki odamda 2005 senesinden kalan bir Trabzonspor posterinin eksik olmadığını belirtmek isterim. Anadolunun öncüsü Eskişehirspor, bugüne kadar sırtında taşıyanı ise Trabzonspor olmuştur. Pazartesi günü sahada birbirimize rakip olacağız. Gerçekten zor maç olacak ama bizim için prestij niteliğinde. Bu maçı Trabzon'un kazanacağını düşünüyorum.
Geçen seneki olaylarla ilgili 3-5 bir şey yazmak isterim. Maçtan saatler öncesinde hatta sabah saatlerinden itibaren şehirde turladım arkadaşlarımla beraber. Tribünün önde gelen abileri gördükleri yerde bana aynen şu cümleleri söylediler: " Trabzonsporlular şehirde diledikleri kadar gezsinler, yan bile bakmayın. Fenerli falan bulursanız yıkın, acımayın (o gün derbi maçı vardı)" Daha sonra uzun süre çarşıda orada burada gezdim. Onlarca Trabzonsporlu kardeş formalarıyla, atkılarıyla hiçbir sıkıntı olmadan geziyorlardı. Hatta bir tanesi ile ilginç bir diyalogum oldu. Trabzonsporlu kardeşlerden biri, tahminim öğrenci, beni ve arkadaşlarımı görünce üzerindeki Trabzonspor formasını saklamak adına polarının önünü kapattı. Bende aynen şunları dedim: "Kardeş rahat ol burası Eskişehir, burada Bizans yasak size serbest" dedim. Ondan sonra bahsettiğim kişi önünü açarak rahat rahat gezdi. Neyse tribüne girmeden önce Trabzonsporlu taraftarların oraya gittim, polis barikatları arasından karşılıklı tezahürat yaptık. Biz: " Hoş geldiniz... Trabzon..." diye bağırdık, onlar alkışladı ve Es-Es çektiler. Maç içerisinde rekabetten kaynaklanan ve kendini bilmez onlarca kişi tarafından yapılan terbiyesiz hareketler olmadı diyemem, oldu. Sonucunda bu koca bir camiayaya mal olmak üzereydi.
Eğer aranızda maça gelecek kardeşler olursa kendilerinin yaş ortalamaları 16 ile 20 arası değişen insanların yaptıkları tahriklere kanmamalarına hatta yaş ortalaması 40'ın üzerinde olan insanlarla muhabbet etmelerini tavsiye ederim. Sıradan bir Eskişehir gününde, Eskişehir sokaklarında, çarşılarında gezen çok sayıda Trabzonsporlu kardeş gördüm, en ufak sıkıntı olmadı, olmaz.
Pazartesi günkü maçın dostluk havasında geçmesi dileğiyle!

Trabzon'a kupada başarılar, Sakarya'dan selamlar! Kasımpaşamız'a da ayrıca sevgi ve selamlar!

Sefa
22.04.2010, 00:28
Foruma yeni katılan Eskişehirsporlu arkadaşlar Hoşgeldiniz..

Cem Akyüz
22.04.2010, 00:34
Bir arkadaş vardı forumda Eskişehirsporlu Bir_Bilen di sanırım kullanıcı adı o nerelerde

Sefa
22.04.2010, 00:35
Bir arkadaş vardı forumda Eskişehirsporlu Bir_Bilen di sanırım kullanıcı adı o nerelerde
Kpss'ye hazırlanmak için bir süre internetten uzak kalacağım demişti..

aktan61
22.04.2010, 00:54
Tüm Trabzonsporlu kardeşlere ve Renkdaşlarıma Selam Olsun!

Pazartesi günkü maçın dostluk havasında geçmesi dileğiyle!

Trabzon'a kupada başarılar

aleykümselam
inşallah
teşekkürler

Orhan Aydın
22.04.2010, 13:16
Yeni katılanlar, hepiniz hoşgeldiniz:)

ilhan
22.04.2010, 13:20
Eskişehirli arkadaşlar hoş geldiniz. Hazır sizleri görmüşken sorayım. Burak Yılmaz büyük ihtimalle bu maçta forma giyecek. Futbolcumuza tepki gösterecek mi taraftarlarınız? Gerçekten merak ediyorum.

TAHSİN 61
22.04.2010, 14:08
Odunpazarı Belediye, Eskişehir DemirArkadaşlar bu takımlar hakkında bilgi sahibi iseniz Eskişehir'li arkadaşlardan biraz yardım istiyorum 3.lig terfilerinde bu takımlar boy gösterecek takımlar hakkında bilgisi olan maçlarını izlemiş olan varsa buraya yazarsa sevınırım.

mr.tunga
22.04.2010, 14:11
hoşbulduk arkadaşlar

burak yılmaz konusunda bildiğim öle oturup konuşulmuş anlaşılmış bi durum yok, organize bi tepki yok yani, ama maç içerisinde olmaz diyemem belli olmaz

mr.tunga
22.04.2010, 14:14
ESESLİ YELTİN burada karşılaşmak garip oldu ama bende Sakarya Üniversitesinde Endüstri Mühendisliğinde okuyorum

Külünkoğlu
22.04.2010, 14:23
Nefer'e selamlar olsun
Yerin dibine batsın nefer grubu. Geçen maçta tek başlarına pislik yaptılar. İki şehri az daha uğraşsalar birbirine sokacaklardı. Onların haricindeki bütün Eskişehirlilere binlerce kez selamlar olsun.

Hüseyin Sahtiyan
22.04.2010, 14:40
Yerin dibine batsın nefer grubu. Geçen maçta tek başlarına pislik yaptılar. İki şehri az daha uğraşsalar birbirine sokacaklardı. Onların haricindeki bütün Eskişehirlilere binlerce kez selamlar olsun.

Geçtiğimiz sezon yapılanların Nefer grubuyla alakası yok.. Murat Diri sanırım o grubun söz geçirenlerinden, Yavuz Abiyle beraber gayet sıcak ortam yaşattılar maçtan önce.. Biletler bitmiş olmasına rağmen Eskişehir tribünü bileti alıp, kendi tribünümüze girdik sayelerinde, yönetimleriyle saatlerce uğraştılar sıkıntı yaşamamamız için..

Sanırım bahsedilen grup Ayder grubu..

peker61
22.04.2010, 14:43
Es esli kardeşler sezon sonu Rıza hocayla devam edecekmi takım size Tolunay hoca yakışır o taraftarla Eskişehiri uçurur bence ..

bonora
22.04.2010, 15:29
Ben münferitim ama Nefer grubunun şimdiye kadar bir yanlışı olmamıştır. Bizim başımıza ne geliyorsa açıktaki münferitlerden geliyor. Bunların tek amacı gelen herkese küfredip ortalığı karıştırmak. Ama bunlar yavaş yavaş engelleniyor. Neferin reisi Murat Diri efendi, özü sözü bir adamdır. Sanırım yanlış anlama var.

Burak konusunda ise tepki olacağını sanmıyorum. Top ayağına geldiğinde ıslıklanır belki ama iyi ya da kötü takımımıza hizmet etmiştir. (ne kadar onun hala çok yeteneksiz olduğunu düşünsem de)

Sezon sonunda % 90 yollar ayrılacak Rıza hoca ile. Tolunay hocanın oynattığı futbolu sevmiyorum ben şahsen, iyi hoca olduğunu da düşünmüyorum. Bülent Uygun lafları dolaşıyor ama inşallah gerçek değildir.

macka61
22.04.2010, 15:36
hoşgeldiniz es-esli arkadaşlar

Külünkoğlu
22.04.2010, 15:51
Geçtiğimiz sezon yapılanların Nefer grubuyla alakası yok.. Murat Diri sanırım o grubun söz geçirenlerinden, Yavuz Abiyle beraber gayet sıcak ortam yaşattılar maçtan önce.. Biletler bitmiş olmasına rağmen Eskişehir tribünü bileti alıp, kendi tribünümüze girdik sayelerinde, yönetimleriyle saatlerce uğraştılar sıkıntı yaşamamamız için..

Sanırım bahsedilen grup Ayder grubu..

O olaydan sonra Eskişehirliler Nefer grubu diye yazdı... Bilmem Ayderi Neferi...

Gökhan KAN
22.04.2010, 16:24
Eskişehirli arkadaşlar hoşgelmişler ama sadece yılda 2 maçta buralarda olmayın hep gelin..

Mustafa ÖZDEMİR
22.04.2010, 21:44
geçen seneki tatsızlık geride kaldı .bu sene bunu telafi edecektir esesli arkadaşlar...

yaranozlu
22.04.2010, 22:03
benim en yakın arkadaşlarımdan biri es-esli. beraber geçen sene kadıköyde fb-eses maçı izledik. Aynı gün TS-ibb 0-0 bitmişti. Ama es-esli arkadaşıma çok tkaılıyorum, akıllı olun 5leriz, kızdırmayın 7ririz diyorum :) Es-es i her zaman 1.ligde görmek isterim, hatta play-off maçlarında inönüde 120 dk omuzomuza bağırdık diyarbakıra karşı. Gerçi ben diyarbakırın da 1.ligde olmasını isteyenlerdenim. Zor deplasmanlı bir lig olursa kalite artar diye düşünüyorum.

lord of eses
22.04.2010, 22:23
öncelikle butun trabzonlu arkadaslara selamlar bende forumunuza yeni katıldım ve bu sene türkiye kupası finalinde eminimki trabzon mutlu sona ulaşacaktır görüşündeyim oynanacak maça gelince takımın kendine gelmesi acısından kazanmamız gereken bir maç geçen sene maç öncesi sehirde güzel görüntüler vardı fakat macın içinde istenmeyen olaylar oldu ve gercekten cok üzülmüştüm bu olayları baslatan içimizde bazı ne oldugu belirsiz münferit insanlar var ve bu kişilerin amacı takımı desteklemek degil sadece rakip takımla ugrasmak ancak bizler eskişehr taraftarları olarak içimizdeki bu tarz insanları temizleme adına bazı önlemler almaya basladık bu haft oynayacagımız maçta bu tür üzücü olaylar olmayacaktır şimdiden maça gelecek olan trabzonlu arkadaslarımıza kazasız belasız yolculuklar dilerim pazartesi AŞK-I ŞEHİRİMİZİN sokaklarında sizleride görmek bizi mutlu edecektir

Mustafa ÖZDEMİR
22.04.2010, 22:27
teşekkür ederiz kardeşim...

Nefer
23.04.2010, 17:03

Öncelikle Selmün Aleyküm;

Külünkoğlu yanlışınız var bizler Nefer grubu olarak herzaman gelen takım kim olursa olsun hiçbirşey yapmayız ki bunu da NEFER'deki bütün herkes HEPİMİZ AYNI VATANIN EVLATLARIYIZ mantığıyla hareket eder.

Kaldı ki Gurbetçi Gençler diye oluşumunuz Eskişehirsporumuz Süper lige çıktığında ilk Nefer grubuna ulaşarak bizler birtek sizlerle iletişim kurulabileceğini duyduk ondan diye geldiler ve güzel bir arkadaşlığımız var şuan da Eskişehirde

Ayrıca geçen sene Trabzonspor buraya geldiğinde Trabzonsporlu arkadaşlarımızla abilerimizle oturmuştuk maçtan önce baya sohbet etmiştik ve yaşanan sıkıntılarda yardımcı olmuştuk

Son olarakta kapalı tribününden Yavuz Orhan Murat Diri ve Daimi Özdemir Trabzonsporluların önüne gelmişti maçtan önce çiçek vermeye ve atkı vermeye gitmiştik (http://fanatik.ekolay.net/Galeri/GalleryDetail.aspx?Gallery=4162&Photo=9) burada da mevcut ve biz bunları yaparken AÇIK tribün bizleri de Yuhalamıştı fakat orası herkese karşı öyle olduğu için umursamadık ALTES grubunun olduğu yerden gelmişti kötü tezahürat.

Umarım yanlışı düzeltmişizdir NEFER'i tüm camiamızı bilir.
Maça gelecek arkadaşlara ALLAH (c.c.) kazasız belasız yolculuk nasip etsin inşallah.

Keramettin
23.04.2010, 18:40
Eskişehir-Milan kardeşiliği!

Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal, İtalya'nın Milano kentinde 28 Nisan'da düzenlenecek törenin ardın dan Eskişehirspor ile Milan kulüplerinin kardeş takım olacağını bildirdi.

http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm966311.jpg
Ünal, düzenlediği basın toplantısında, Eskişehirspor’un Turkcell Süper Lig’in son iki haftasında yaptığı maçlarda talihsiz yenilgiler aldığını belirterek, Süper Lig’de sahada mücadele etmeyen takımlarını maç kazanma şanslarının olmadığını kaydetti.

Turkcell Süper Lig’de her takımın birbirini yenecek güçte olduğunu ifade eden Ünal, şöyle konuştu:
"Maçın başlama düdüğünün ardından maçı kazanmak için gereken mücadeleyi vermemiz gerekiyor. Futbolcularımız büyük takımların maçlarına daha iyi hazırlanıyorlar. Denizlispor ve geçen hafta Ankara deplasmanında yaptığımız Ankaragücü maçında iyi mücadele etmedik. Eskişehirspor’un bütün takımları yenebilecek gücü var. 26 Nisan’da çok önem verdiğimiz Trabzonspor maçına çıkacağız. Ligde geride kalan 4 maçın üçünü kazanmak istiyoruz. Önümüzdeki yıl çok önemli işler yapmak istiyoruz. Gelecek yıl için gerekli takviyelerle kadro iyileştirmesi yapacağız."

"MİLAN İLE KARDEŞ KULÜP OLACAĞIZ"
Ünal, takımın iyiliği için sözleşmesi uzatılması gereken futbolcuların sözleşmelerini yenilediklerini belirterek, Eskişehirspor’un gelecek yılın plan ve projelerini uygulamaya başladığını bildirdi.

Sezon sonunda sözleşmesi bitecek Eskişehirspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay ile görüşmeler yaptıklarını anlatan Ünal, şöyle devam etti:

"Yönetim kurulu toplantımızın ardından kesin kararımızı vereceğiz. Eskişehirspor, dünya kulübü olmak için temeller atıyor. Dünyanın önde gelen kulüplerinin yaptığı işleri yapmak istiyoruz. İtalya’nın Milan Kulübü ile Milano’da 28 Nisan’da düzenlenen bir törenin ardından kardeş kulüp olacağız. İstanbul’un adeta derebeyi olan kulüplerine diz çöktürecek bir kulüp olmak için adımları atmaya başladık."

-Eskişehir'i severim.Hatta Süper Lig'de kardeş takımımız olabilirdi.Hani adamın aklından Barcelona gelmiyo değil
http://adtext.adnet.com.tr/counthighlight.ashx?t=1272037194215&ids=%287615,25430,103269%29,%287615,25427,100128%2 9,%287615,25838,101031%29,%287615,25437,101219%29, %287615,25724,101224%29

Berk
23.04.2010, 19:01
Türkiye'de sempati duyduğum 2-3 takımdan biridir Eskişehir.
Hem şehir hem de takımı bana sıcak gelmiştir her zaman.
Trabzon'da da Eskişehir'i sevmeyen kişilere pek rastlamadım.
İki kez stadlarında maç izleme şansı buldum ve özellikle tribün olarak üst düzeydeler.
Süper Lig'de bizden sonra bir şampiyon çıkacaksa bunun Eskişehir olmasını yürekten isterim.
Pazartesi günkü maçın dostluk çerçevesinde güzel bir maç olmasını diliyorum.

paşaçocuk26
24.04.2010, 11:20
Yerin dibine batsın nefer grubu. Geçen maçta tek başlarına pislik yaptılar. İki şehri az daha uğraşsalar birbirine sokacaklardı. Onların haricindeki bütün Eskişehirlilere binlerce kez selamlar olsun.abicim yanlışın var,nefer'in kemik tayfasıyla takılan biri olarak söylüyorum(ama nefer trübününde değil açıkta takılırım)nefer böyle bişey yapmaz,yapmadıda,size verilen bilgi kesinlikle yanlış,mesela bizede trabzondaki maçta edilen küfürleri falan söylüyolar ama ben açıkçası oralı dahi olmuyorum,onlarında münferit trabzonlular olduklarını düşünüyorum,bunu genel olarak trabzon halkına maal etmek yanlış,karşılıklı saygı sevgi içersinde güzel bi maç olacak inş..

İskender66
24.04.2010, 14:05
Sonuç ne olursa olsun kazanan dostluk olsun..

bonora
24.04.2010, 14:05
Kalecimiz Vanja Ivesayla 3 tknik direktörümüz Rıza Çalımbay ile 1+1 yıllık sözleşme imzalandı, hayırlı olsun. Önümüzdeki sezon da Rıza hoca çalıştıracak takımımızı.

EsEsli_yeltin
24.04.2010, 14:07
ESESLİ YELTİN burada karşılaşmak garip oldu ama bende Sakarya Üniversitesinde Endüstri Mühendisliğinde okuyorum

Büyük tesadüf kardeş ;) Özelden bir ara mesaj yapalım..

EsEsli_yeltin
24.04.2010, 14:08
DEV kalecimiz İvesa ile anlaşmamız istikrar açısından iyi oldu. Gerçekten kalitesini belli etmiş bir kaleci. Rıza Çalımbay konusuna da inanın çok sevindim. Neymiş yani İlle de İstikrar İstikrar İstikrar...

Muhammet*
24.04.2010, 15:06
Çalımbay'la iki yıl daha

Eskişehirspor'da, teknik direktör Rıza Çalımbay ile 2 yıllık sözleşme imzaladı.

Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal, tesislerdeki imza töreninde yaptığı konuşmada, Rıza Çalımbay ile başarılı geçen iki yılı geride bıraktıklarını belirterek, Turkcell Süper Lig'in sezon sonuna yaklaşırken Çalımbay ile 2 yıllık sözleşme daha yaptıklarını kaydetti. Çalımbay ile Eskişehirspor yönetiminin, takımın geleceği için birçok konuda anlaştıklarını ifade eden Ünal, şöyle konuştu:

''Çalımbay da herhangi bir zorluk çıkartmadan sözleşmeyi kabul etti. Kendisine teşekkür ediyorum. Eskişehirspor, planlarını tek tek yerine getiriyor. Bu sezon rakiplerimize talihsiz puanlar verdik. Puanları vermeseydik zirvede şampiyonluk yarışı yapabilirdik. Önümüzdeki sezon da zirve yarışında olacak bir takım yaratmak istiyoruz. Eskişehirspor iki yıl içerisinde kendini çok geliştirdi. İyi bir sistem oluşturup bir dünya kulübü olma yolunda ilerliyor.''

Teknik Direktör Rıza Çalımbay da Eskişehirspor'da iyi işler yaptıklarını belirterek, gelecek sezonda takımın daha güzel yerlere gelmesi için çalışacağını bildirdi.

Çalımbay, birlik ve beraberlik içerisinde Eskişehirspor'u hak ettiği yere getireceklerini söyledi.

ligtv.com.tr

Sefa
24.04.2010, 15:39
Ivesa iyi bir kaleci bu Eses adına iyi bir haber ama ben halâ Rıza Çalımbay'la bu işin olacağını tahmin etmiyorum. :)

Muhtemelen seneye gidecektir. Aslında bu seneden daha iyi bir antrenörle anlaşılmalıydı.

Tabi Eskişehirli arkadaşlar yeterli görüyorsa bize söz düşmez.

EsEsli_yeltin
24.04.2010, 15:44
Ivesa iyi bir kaleci bu Eses adına iyi bir haber ama ben halâ Rıza Çalımbay'la bu işin olacağını tahmin etmiyorum. :)

Muhtemelen seneye gidecektir. Aslında bu seneden daha iyi bir antrenörle anlaşılmalıydı.

Tabi Eskişehirli arkadaşlar yeterli görüyorsa bize söz düşmez.

Rıza Hoca'yı genel olarak yetersiz görülmesindeki en önemli sebep: Sivas'a Trabzon'a ve Beşiktaş'a sürekli puan verilmesi ve de doldur boşalt futboluna yatkın olması.. Aslında kaybedilen takımlara bakıldığında eleştiride haklısınız.. Ama doldur boşalt futbolunu eleştirecek olursak orada durmamız gerekecektir.. Hocanın Youla üzerine kurduğu ilk seneki taktiği bu sene de uygulamasındaki en önemli sebep kesinlikle 10 numara orta sahanın bulunmamasından dolayıydı.. 10 numara olarak Sezer bu takıma katıldıktan sonra daha çok ayağa pas yapan ve gol paslarını rahat bulan takım haline geldik.. Milan ile olan işbirliğimizde daha da gelişip ilerleyen senelerde Trabzon'dan sonra Anadolu'dan çıkan diğer şampiyon biz olacağımıza inancım sonsuz.. Ama daha çok seneler olabilir.. Trabzonlu kardeşlere selamlar !

Ali Tunahan Güllü
24.04.2010, 15:56
Hayırlı olsun Rıza hoca uzatmış..

Sefa
24.04.2010, 21:08
Rıza Hoca'yı genel olarak yetersiz görülmesindeki en önemli sebep: Sivas'a Trabzon'a ve Beşiktaş'a sürekli puan verilmesi ve de doldur boşalt futboluna yatkın olması.. Aslında kaybedilen takımlara bakıldığında eleştiride haklısınız.. Ama doldur boşalt futbolunu eleştirecek olursak orada durmamız gerekecektir.. Hocanın Youla üzerine kurduğu ilk seneki taktiği bu sene de uygulamasındaki en önemli sebep kesinlikle 10 numara orta sahanın bulunmamasından dolayıydı.. 10 numara olarak Sezer bu takıma katıldıktan sonra daha çok ayağa pas yapan ve gol paslarını rahat bulan takım haline geldik.. Milan ile olan işbirliğimizde daha da gelişip ilerleyen senelerde Trabzon'dan sonra Anadolu'dan çıkan diğer şampiyon biz olacağımıza inancım sonsuz.. Ama daha çok seneler olabilir.. Trabzonlu kardeşlere selamlar !
Aleyküm Selam.. Sizlere de selam olsun..

Sistemin Youla'nın üzerine kurulmasından dolayıdır heralde bu seneki futbol.

Neyse hem bu anlaşma özgüvenini de tazelemiş olacaktır. Hayırlısı olsun EsEs adına.

Adem Sarı büyük adımlarla ilerliyor. Daha fazla faydalanmalı Rıza Hoca. ümit'ten daha fazla katkısı olacaktır. :)

ESESESKİKİKİ
25.04.2010, 12:29
Geçen sene aslında o kadar abartılacak bir durum olmamıştı.Sadece sanırım Ankaradan gelen bir minibüs taşlanmıştı.Tribüncü arkadaşlar bilirki bu gidilen her deplasmanda hepimizin başına gelen şeyler.Fazla büyütmeye gerek yok diye düşünüyorum.

Çünkü yine geçen seneki maçta hem stad çevresinde hemde adalar porsuk civarında iki takım taraftarları kol kola gezdiler ve atkı ,forma takas ettiler.

Bence bir iki pislik yerine güzellikleri görelim.Bardağın boş tarafına değil dolu tarafına bakalım.

Yarın akşam trabzonspor taraftarı en iyi şekilde ağırlanacaktır.

Eskişehirden Trabzona selam olsun.Eskişehire gelecek arkadaşlara hayırlı yolculuklar.

Emirhan Makul
25.04.2010, 15:08
Milan olayının takipçisiyim , Eskişehirsporlu arkadaşlar bu konu hakkında ara ara bilgi verirseler sevinirim.

En son alk yazıda başkanın Milanoda kardeşlik sözleşmesi imzalayacağı geçti. İnşallah doğrudur.

Fatih Solmaz
25.04.2010, 15:12
Geçen sene aslında o kadar abartılacak bir durum olmamıştı.Sadece sanırım Ankaradan gelen bir minibüs taşlanmıştı.Tribüncü arkadaşlar bilirki bu gidilen her deplasmanda hepimizin başına gelen şeyler.Fazla büyütmeye gerek yok diye düşünüyorum.

Trabzon'da size ne yapılmıştı?

oflu engin
25.04.2010, 15:16
Trabzon'da size ne yapılmıştı?

yazdığından sadece onumu anladın

ESESESKİKİKİ
25.04.2010, 19:37
Milan olayının takipçisiyim , Eskişehirsporlu arkadaşlar bu konu hakkında ara ara bilgi verirseler sevinirim.

En son alk yazıda başkanın Milanoda kardeşlik sözleşmesi imzalayacağı geçti. İnşallah doğrudur.

28 nisan günü başkan milano'ya gidiyor.İmza atıldıktan foto vs eklerim.

paşaçocuk26
25.04.2010, 21:49
Trabzon'da size ne yapılmıştı?burda 3-5 kendini bilmezin yaptığı soytarılık,bu cinsi bozuk adamlardan heryerde var,onları yapanı görsek sizden önce biz gereğini yaparız o adamlara.ama takılmaya deymez,geçen sene gelen arkadaşlar bilir,gayet rahat gezildi şehrimizde,yine aynı olacak,ama fevri kişilerin yaptıklarına pek takılmamak gerek:cool:

iskenderunlu
25.04.2010, 22:10
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Sizi seviyorum valla Tribünleri ile renk katmaya çalışan bir taraftar

Mustafa ÖZDEMİR
25.04.2010, 22:41
yarın güzel görüntüler görmek dileğiyle...

Mc_PrOdAtOr
26.04.2010, 01:12
Değerli TRABZONlu kardeşlerimiz..
Sanal alem geniş bi platform olduğundan, bilgisayar başına hangi zihniyette oturduğu bilmediğimiz insanların bulunmasından dolayı bu mesajımı yazıyorum.
Son günlerde facebook adlı paylaşım sitesinde açılan bi takım gruplarda anti-trabzon yazıları geçmiş..
ESKİŞEHİR taraftarları olarak bu şekilde açılan gruplarla bi alakamız olmadığını belirtir üzüntülerimizi iletirim..Açılan sayfalara kendi tepkimizi koyacağımızdan hiç şüpheniz olmasın..
Sizlere sağduyulu ve gönülden bakan bizlerden böyle hareketleri beklememenizi rica ederim...

Sayfanın sahibinin ESKİŞEHİRSPORLULUK'la alakası olmadığını düşünüyor 2 ANADOLU taraftarı arasına fitne fesat sokmaya çalışan acizlerin olduğunu düşünüyoruz...

Yola çıkan arkadaslara hayırlı yolculuklar diler kazasız belasız ESKİŞEHİRe gelmelerini temenni ederim....

Mustafa ÖZDEMİR
26.04.2010, 01:25
o sayfayı açan salaklara inanarak eskişehirsporla düşman olmayacağız heralde...

paşaçocuk26
26.04.2010, 01:47
evet arkadaşlar o sayfanın eskişehirspor taraftarı ile hiçbir ilgisi yoktur,bu oyuna gelmeyin sakın..

Mc_PrOdAtOr
26.04.2010, 01:54
http://img317.yukle.tc/images/7237kahpe_bizans.jpg (http://www.yukle.tc)

Paksoy
26.04.2010, 02:52
bandoyu özledim

EsEsliyim
26.04.2010, 11:33
Eskişehirspor Taraftarı Trabzonspor Maçında Bayrak Şov Yapmaya Hazırlanıyor...

Saat 18.00'de Doktorlar Caddesinde toplanacak olan taraftarlar bir tanesi 6 m2 olan 200 adet bayrak ve BANDOESES'in marşlarıyla birlikte ile birlikte stada doğru yürüyecekler. Stadda da dalgalandırılacak olan 200 adet büyük bayrağın maça ve tribünlere büyük bir renk getirmesi bekleniyor....

Oruç
26.04.2010, 11:36
Şu anda ligde bulunan 18 takım içerisinde Trabzonspor dışında şampiyon olsun diyeceğim tek takımdır Es-Es.

Her ne kadar geçen yılki maçta küfürde yesek.

Ama bu akşam sizi üzeceğiz inşallah.:)

ilhan
26.04.2010, 11:42
Ligde kanımın ısındığı nadir takımlardandır Es Es. :) İnşallah keyifli bir maç olur.

Mustafa ÖZDEMİR
26.04.2010, 12:16
bandoyu özledim
tribüne keyif veren bir organizasyon.geçen seneki maçta golleri yerken bile adamlar durmadan tezahurat yapıyorlardı...

İslam Sezer
26.04.2010, 12:30
amcamın takımı ES-ES.
tabi o zamanlar Trabzonsporum 1.ligde değilmiş.
bari ES-ES ile gerçek bir dostluk kurulsun.
başka anadolu dostu yok gibi birşey...

İskender66
26.04.2010, 18:32
http://img317.yukle.tc/images/7237kahpe_bizans.jpg (http://www.yukle.tc)
Bu resim süpermiş. Bilgisayarıma kaydettim ve avatar yaptım. :)

bangkook_61
28.04.2010, 01:44
Sayfanın açılması lazımdı kilitlenmesi için bir sebep değildi açıkçası olanlar.

Mustafa GÜLAY
28.04.2010, 01:50
aynen abi büyütülücek bişey yok kapatalım artık konuyu biz birbirimize yeteriz kimseye ihtiyacımız yok

EsEsli_yeltin
29.04.2010, 19:09
Eskişehirspor, A.C.Milan ile işbirliği anlaşmasını imzalamış bulunmaktadır. İlerleyen günlerde Eskişehir'e Milan yetkilileri gelecek.

Mustafa ÖZDEMİR
29.04.2010, 19:25
hayırlı olsun eskişehirspora ...

Peleray
29.04.2010, 21:00
okdar güzel diyaloglar yaşanıyor ama bu sene deplase yapan arkadaşlar eskişehir de hiç de hoş karşılanmadıklarını anlatıyrlar.

EsEsli_yeltin
30.04.2010, 23:22
http://www.eskisehirspor.org/haberdetay.asp?id=1676 işte bu kadar...

Emirhan Makul
01.05.2010, 03:07
Eskişehirspor, A.C.Milan ile işbirliği anlaşmasını imzalamış bulunmaktadır. İlerleyen günlerde Eskişehir'e Milan yetkilileri gelecek.

Hayırlı Uğurlu olsun.

Artık daha yakından takip edeceğim Eskişehirspor'u. :)