PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Eskişehirspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12

Mustafa Yüksek
29.04.2011, 00:26
Bu şerefsizlerin başlığı durdukça çıldırmaya devam edecez anlaşılan. Bunlar bizans köpeği. O eziklerden ne farkları var ki başlıkları olsun bizim forumda.

Bıyıklıoğlu
29.04.2011, 00:29
Bu başlığın açık olmasına anlam veremiyorum.

Madem açık kalacakdı maç sonu kitlenmeseydi de bu şerefsizlere maçtan sonra ağzımıza geleni söyleseydik.

Şimdi söylemememiz için mi açıldı?

Anti Bizans filan hikaye.Bunlar bildiğin Bizans yalakası!

Cem Akyüz
29.04.2011, 00:30
Bu şerefsizlerin başlığı durdukça çıldırmaya devam edecez anlaşılan. Bunlar bizans köpeği. O eziklerden ne farkları var ki başlıkları olsun bizim forumda.

Katılıyorum.Yönetici arkadaşlar bu başlığı kapatsın.Adamlar açık açık ibne Trabzon olamazsın şampiyon dediler küfürler ettiler neden başlık kapanmıyor halen daha ?

Mustafa Yüksek
29.04.2011, 00:33
Ömrüm boyunca bu kadar büyük kahpelik görmedim. Ankaragüçlüler boşuna kodumun esesi demiyormuş bu heriflere. Bizansın yalakları.

OYılmaz
29.04.2011, 00:37
Eskişehir taraftarlarının Anti-İstanbul,Anti-Bizans söylemleri var ya işte beni benden alıyor. Ne haliniz varsa görün. Biraz sempatim vardı artık kafamdan sildim eskişehirspor'u ancak sözüm meclisten dışarı bu başlıkta yazan gerçekten Anti-İstanbul duruşu sergileyen Eskişehir'li kardeşlerime lafım yok.

Ahmet Başkaya
29.04.2011, 00:38
Ömrüm boyunca bu kadar büyük kahpelik görmedim. Ankaragüçlüler boşuna kodumun esesi demiyormuş bu heriflere. Bizansın yalakları.

Mustafa'nın yazdığı yorumların çoğunu çok mantıklı buluyorum . Yine çok güzel bir teşhis :)

irfanköse276
29.04.2011, 00:38
Eskişehir taraftarlarının Anti-İstanbul,Anti-Bizans söylemleri var ya işte beni benden alıyor. Ne haliniz varsa görün. Biraz sempatim vardı artık kafamdan sildim eskişehirspor'u ancak sözüm meclisten dışarı bu başlıkta yazan gerçekten Anti-İstanbul duruşu sergileyen Eskişehir'li kardeşlerime lafım yok.

valla benim onlara da lafım var.. Ne stadda ne şehirde öylelerini göremedik malesef.. Sanaldalar hep

Cem Akyüz
29.04.2011, 00:39
Cidden satılmış bu Eskişehir.Olacak şey değil.Yıllarca anti bizans dediler bizansa en çok kafa tutan anadolu ağabeyi Trabzonspor'a küfür ettiler bütün maç boyunca.Demekki bunlarında bir fiyatı varmış ve satın alınmışlar.Bizans'ın kahpelerinden hiç bir farkı yok gözümde bu satılmıŞehir'in.Elbet zaman döner ve son tekmeyi biz vururuz bunlara ondan eminim

Bıyıklıoğlu
29.04.2011, 00:41
Bizimle uğraşanlar hep buldu belasını.

Kocaeli,Bursa,sırada siz varsınız!

antagonist
29.04.2011, 00:42
Kocaelispor'un halini görüyorsunuz değil mi?

Er ya da geç Eskişehir de bu duruma düşecektir.

Cem Akyüz
Bizimle uğraşanlar hep buldu belasını.

Kocaeli,Bursa,sırada siz varsınız!

Çok uzağa gitme Vahid hoca geldiği zaman samsun köpekleri bizi 3-1 yendikleri maçta Trabzon kümeye dediler.Sene sonunda gördük kimin nerede olduğunu.Bize karışan herkes helak olacaktır

Mustafa Yüksek
Bunlar küme düşerken o stadda olacağım. Gözyaşları için zırlarlarken, kendilerini sattıkları bu maçı hatırlatacağım. Orası eskişehirmiş, kahpesiniz lan.

irfanköse276
29.04.2011, 00:45
Bunlar küme düşerken o stadda olacağım. Gözyaşları için zırlarlarken, kendilerini sattıkları bu maçı hatırlatacağım. Orası eskişehirmiş, kahpesiniz lan.

yeminim var, bende zevkle o gün orada olacağım

Ahmet Başkaya
29.04.2011, 00:49
O günü sabırsızlıkla bekliyorum ! ! !

Siz düşerken ohh ohh çekmek için sabırsızlanıyorum .

Armağan Dere
29.04.2011, 00:49
Bu başlık niye silinmiyor..Sinir harbi yaşamak zorundamıyız görünce..Vanspor'a da açalım o zaman

Miraç Atalay Çiftçi
29.04.2011, 01:00
Hakkınızda karalayacağım her cümle, buradaki görevimle ters düşecek.
Tek cümle ile... Hepiniz......

mehmets61
29.04.2011, 01:45
bülent uygun un niye eskişehir i bu kadar istediği belli oldu tencere yuvarlandı kapağını buldu olan da buca ya oldu...

POYRAZ
29.04.2011, 05:26
Arkadaslar bütün bir camiaya söylenecek laflar degil bunlar.
Onlarin icinde gercekten iyi insanlar da var. Bes parmagin besi de bir degil.

ErtuGrul
29.04.2011, 06:40
Eskisehir yonetimi aciklamis 4 tane yabanci ile temas halindelermis..bu yabancilardan enaz 1'i fenerlidir... fenerin eskisi...

Tunga
29.04.2011, 13:36
Bu başlıklarla ilgili olarak yönetimimiz bir karar alma arefesinde. O nedenle kararımız netleşene kadar başlığı kapatıyoruz. En kısa sürede sizlere kararımız bildirilecektir.

Külünkoğlu
03.05.2011, 14:19
Başlık açılmıştır fakat diğer takım taraftarlarının gelip yazması yasaklanmıştır.

Gökhan Döner
03.05.2011, 14:50
Bu hafta sonu Manisa maçlarını izledim.
Reziller bunlar rezil. Hele Bülent uygun yedek klübesinde varya
bir kaşık suda boğasım var herifi.

Külünkoğlu
03.05.2011, 15:28
Eskişehir, ah Eskişehir...

Sevdiğimiz inandığımız belki de alanında benzersiz olan Trabzon’umuza duruş olarak en yakın camiaydı Eskişehir camiası..

Allah biliyor maçlarına gitmiş çok arkadaşımız var ve özellikle taraftarından her zaman iyi şekilde bahsederlerdi. Trabzonsporluların sadece kendi şehrinin takımını tutanlarla hiçbir probleminin olamayacağını sürekli söyler dururduk. Hatta “saygıyı hakedecek sadece onlardır” diye de eklerdik.

Bu anlamda “gözümüzde tekti, sempatikti, sevdiğimizdi“ dersek yanlış söylemiş olmayız. Çünkü bir çok örneklerde elli türlü döneklikler kahpelikler yaşadığımız halde ufak tefek sorunlar haricinde Eskişehir’le hiçbir problem yaşamamıştık yaşayacağımızı da sanmıyorduk.

Ama ne derler gün gelir herkesin gerçek yüzü ortaya çıkar.

Baştan şu ayrımı yapalım. Eskişehirspor takımının sahada ki mücadelesi fenerbahçe maçı ile benzerlikler taşımasada Trabzonsporluları yaralayan Eskişehirlilerin maç öncesi maç sırası ve maç sonrası takındıkları pespaye durumdur.

Saha içini bekliyorduk beklediğimiz gibi de oldu. Çünkü ne hikmetse ikinci yarı fenerbahçe maçlarında topa ayağını sürmekte direnen takımlar peydah oldu. Rakibimizin güle oynaya kazandığı maçları biz 3 sakat vererek kafalar burunlar kırılarak kazanıyorduk. Yani bizim açımızından bir değişiklik yoktu.

Sorun hiç beklediğimiz yerden geldi.

Haince adice. Haince ve adice diyorum çünkü maç öncesi Eskişehir cenahından söylenenlerden dolayı. Söylediklerinin tam tersini yapmaları artık bundan sonra onlara pek bir yakışacak kahpelikle eşdeğerdi.

Bu maç öncesi yapılan hazırlıklar, maçtan 2 saat önce ortada fol yok yumurta yok iken “.... trabzon olmazsın şampiyon” diye bağırmalar...

“....Trabzon olamazsın şampiyon“

peki... kim olsun ?

Senelerce dilinize pelesenk yaptığınız anti bizans duruşunuzun baş sorumlularından bir mi ?

Bu düşmanı ne kadar içine aldığını ne kadar sindirdiğiniz 4 saat boyunca Trabzon’un aleyhine canhıraş şekilde bağırmanızdan belli. Ne diyelim bu kadar midesizlik hayırlı olsun uğurlu olsun.

Maç bitti bir gün geçti aradan Eskişehir’i sevgimiz var ya. Bir sebeb arıyoruz, veya bir özür. Bir ışık arıyoruz safça.. Forumları dolaştım durdum. Dolaşmaz olaydım.

Trabzonspor maçında sonra bir sevinç dalgası ki sormayın gitsin. Fenerbahçelilerin bile müdahil olmadığı konularda fenerbahçeyi savunmalar gırla gidiyor. Bu kadar dönüş için bel beyin kıvraklığı yetmez az kalır diyerek temel savunma algümanlarına bakıyoruz, müthiş bir zavallık acınası durum çıkıyor ortaya. Bakalım onlara...

“7-1 yendiniz bizi ”
- Aynı sezon fenerbahçe’den 6 tane yiyince bir ses seda gelmedi sizden ?
- Trabzonspor maçından 2 hafta önce fenerle oynadınız, bir pankart hazırlığınızı da göremedik ?
- 6 ile 7 arasındaki bir fark mı sizi bu kadar tahrik etti ?
- keza tribunlerinizin o maçta tezahurat bakımından rezil halini 1996 tahriki olarak açıklayacaksanız her iki takımda 1996’dan sonra ilk defa mı geliyorlar Eskişehir’e ? sormazlar mı adama ?

“Şota gol kralı oldu sevindiniz”
- Şota gol kralı olmadan önce 2 tane taraftarımız canına kıydı, camia travmayı senelerce atlatamadı bu nasıl sevinmedir ?

“Bize her yer Trabzon diyerek ortamı gerdiniz”
- Maçtan iki saat önce malum tezahuratı yapan sizler değil misiniz ?

“Bize Her Yer Trabzon’’un anlamını defalarca yazıldı çizildi. Trabzonlu olmayan Trabzonsporlu sayısı Trabzonlu olanların 7-8 katı nerdeyse. Kocaeli’ndeki pankart yeterince büyük değil miydi ? o büyüklüğe rağmen okuyamadıysanız problem gözlerde değil demektir. Hadi bağırıldı. Avni Aker’de “Es es ki ki eski es” bağırmak arasında Eskişehir’de “Bize Her Yer Trabzon” diye bağırmak arasında ne fark vardı ?

Ve açıklanması mümkün olmayan eskişehir tribunlerinde fenerbahçe bayrağı... herşeyin ve bundan sonrasının mührü gibi olmuş. Bu kadar alçalma tarihte İstanbul takımlarının tribunlerinde ve Antep tribunlerinde olmuştu. Buna Eskişehir’de eklendi. Gerçek safınız hayırlı uğurlu olsun.

fenerbahçe ve onun yalakalarına duyduğumuz sempati, bakış açısı ve saygı Eskişehir’le aynıdır bu saatten sonra.

İnşallah daha önceki örneklerinde olduğu gibi Trabzon’la uğraşanların küme düştüğünü gördüğümüz gibi, dibe vurdurduğunuz “bir kulüp bir sevda ” anlayışınızın takımınıza da yansıyıp ligin dibine girdiğinizi görmemiz dileğimizle, Allah ömür verdiği sürece de görüşeceğiz “eski”de kalmış şehir...

Yaşar
03.05.2011, 15:55
Benim burada yazdığım yazı da silinmiş. Halbuki küfür veya argo yoktu.

Ilelioglu
03.05.2011, 16:11
Yer: Eskisehirspor Tribünleri, yeni adi ile Fenersehirspor

http://img638.imageshack.us/img638/2871/15354.jpg (http://img638.imageshack.us/i/15354.jpg/)

Buda ancak size yakisirdi zaten.

Ahmet Başkaya
03.05.2011, 16:35

Sevdiğimiz inandığımız belki de alanında benzersiz olan Trabzon’umuza duruş olarak en yakın camiaydı Eskişehir camiası..

Allah biliyor maçlarına gitmiş çok arkadaşımız var ve özellikle taraftarından her zaman iyi şekilde bahsederlerdi. Trabzonsporluların sadece kendi şehrinin takımını tutanlarla hiçbir probleminin olamayacağını sürekli söyler dururduk. Hatta “saygıyı hakedecek sadece onlardır” diye de eklerdik.

Bu anlamda “gözümüzde tekti, sempatikti, sevdiğimizdi“ dersek yanlış söylemiş olmayız. Çünkü bir çok örneklerde elli türlü döneklikler kahpelikler yaşadığımız halde ufak tefek sorunlar haricinde Eskişehir’le hiçbir problem yaşamamıştık yaşayacağımızı da sanmıyorduk.

Baştan şu ayrımı yapalım. Eskişehirspor takımının sahada ki mücadelesi fenerbahçe maçı ile benzerlikler taşımasada Trabzonsporluları yaralayan Eskişehirlilerin maç öncesi maç sırası ve maç sonrası takındıkları pespaye durumdur.

Saha içini bekliyorduk beklediğimiz gibi de oldu. Çünkü ne hikmetse ikinci yarı fenerbahçe maçlarında topa ayağını sürmekte direnen takımlar peydah oldu. Rakibimizin güle oynaya kazandığı maçları biz 3 sakat vererek kafalar burunlar kırılarak kazanıyorduk. Yani bizim açımızından bir değişiklik yoktu.

Haince adice. Haince ve adice diyorum çünkü maç öncesi Eskişehir cenahından söylenenlerden dolayı. Söylediklerinin tam tersini yapmaları artık bundan sonra onlara pek bir yakışacak kahpelikle eşdeğerdi.

Bu maç öncesi yapılan hazırlıklar, maçtan 2 saat önce ortada fol yok yumurta yok iken “.... trabzon olmazsın şampiyon” diye bağırmalar...

peki... kim olsun ?

Senelerce dilinize pelesenk yaptığınız anti bizans duruşunuzun baş sorumlularından bir mi ?

Bu düşmanı ne kadar içine aldığını ne kadar sindirdiğiniz 4 saat boyunca Trabzon’un aleyhine canhıraş şekilde bağırmanızdan belli. Ne diyelim bu kadar midesizlik hayırlı olsun uğurlu olsun.

Maç bitti bir gün geçti aradan Eskişehir’i sevgimiz var ya. Bir sebeb arıyoruz, veya bir özür. Bir ışık arıyoruz safça.. Forumları dolaştım durdum. Dolaşmaz olaydım.

Trabzonspor maçında sonra bir sevinç dalgası ki sormayın gitsin. Fenerbahçelilerin bile müdahil olmadığı konularda fenerbahçeyi savunmalar gırla gidiyor. Bu kadar dönüş için bel beyin kıvraklığı yetmez az kalır diyerek temel savunma algümanlarına bakıyoruz, müthiş bir zavallık acınası durum çıkıyor ortaya. Bakalım onlara...

“7-1 yendiniz bizi ”
- Trabzonspor maçından 2 hafta önce fenerle oynadınız, bir pankart hazırlığınızı da göremedik ?
- keza tribunlerinizin o maçta tezahurat bakımından rezil halini 1996 tahriki olarak açıklayacaksanız her iki takımda 1996’dan sonra ilk defa mı geliyorlar Eskişehir’e ? sormazlar mı adama ?

- Şota gol kralı olmadan önce 2 tane taraftarımız canına kıydı, camia travmayı senelerce atlatamadı bu nasıl sevinmedir ?

“Bize Her Yer Trabzon’’un anlamını defalarca yazıldı çizildi. Trabzonlu olmayan Trabzonsporlu sayısı Trabzonlu olanların 7-8 katı nerdeyse. Kocaeli’ndeki pankart yeterince büyük değil miydi ? o büyüklüğe rağmen okuyamadıysanız problem gözlerde değil demektir. Hadi bağırıldı. Avni Aker’de “Es es ki ki eski es” bağırmak arasında Eskişehir’de “Bize Her Yer Trabzon” diye bağırmak arasında ne fark vardı ?

Ve açıklanması mümkün olmayan eskişehir tribunlerinde fenerbahçe bayrağı... herşeyin ve bundan sonrasının mührü gibi olmuş. Bu kadar alçalma tarihte İstanbul takımlarının tribunlerinde ve Antep tribunlerinde olmuştu. Buna Eskişehir’de eklendi. Gerçek safınız hayırlı uğurlu olsun.

fenerbahçe ve onun yalakalarına duyduğumuz sempati, bakış açısı ve saygı Eskişehir’le aynıdır bu saatten sonra.

İnşallah daha önceki örneklerinde olduğu gibi Trabzon’la uğraşanların küme düştüğünü gördüğümüz gibi, dibe vurdurduğunuz “bir kulüp bir sevda ” anlayışınızın takımınıza da yansıyıp ligin dibine girdiğinizi görmemiz dileğimizle, Allah ömür verdiği sürece de görüşeceğiz “eski”de kalmış şehir...

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Rakiplerin yazmasını engellemeseydiniz keşke bu yazıdan sonra bir şey demeye "yüz"leri olacağını sanmıyorum .

Mehdi
03.05.2011, 18:03
Üşenmedim okudum.Cümleleri bir araya getirip zor da olsa ortaya çıkaracağım yazı böyle bir şey olacaktı.Eline sağlık abi.

Turgay Atalay
03.05.2011, 18:09
Yazı çok güzel olmuş gerçekten, ne diyelim şayet inandıkları bir şey varsa ondan bulsunlar.Bir gün hesabı kesme sırası bize de gelir, o günün gazabından Allah bu satılmış şehri korumasın.

Burçak
03.05.2011, 18:44
Kısa ve Net..
Bizim sitemimiz oynadığınız futbola değil...
Tribünde yaptıklarınıza..

**
Hiç kimse siz başlattınız gibi ucuz sidik yarışına girmesin.
Eskişehir tribünlerinin hazırlıklı ne niyetle oraya geldikleri maçın hemen başında açtıkları pankartlardan (7-1 i hatırlatan & fb bayrağı ) .. Trabzon olamazsın Şampiyon gibi tezahuratlar ile niyetlerini zaten belli etmişlerdi.. berabere kalınan hiç bir işe yaramayan bir sonuca çifte telli oynayanlar devam etsin böyle..

Keşke maçı kazansaydınız..
ama tribünde o yanlışlara girmeseydiniz..

esra61
03.05.2011, 19:08
harşey tatmamda trabzon olamazsın şampiyon sözü bn beynimden vurdu...artık es es de artık diğerleri gibi sıradan ve ist. sevdalısı bir takım.........

SEDAT
03.05.2011, 19:49
- Birde yalandan anti-bizans yürüyüşü yapmıyolarmı , şakacılar sizi ...

bangkook_61
03.05.2011, 20:40
Bir de anlamamazlıktan gelmiyorlar mı asıl delirten nokta orası. Lan bizim sorunumuz sahayla değil tribünle. Sahada olanlarla ilgili söylenecek çok söz var da hiç mi hiç önemli değil. Daha önce de şampiyonluk kaybettik. Tribünlerden bu denli bir kahpelik hayatımda görmedim. Beyefendiler Antep maç sattı en büyük onlar oldular diyorlar bir de. Hakkaten insan duymak istediğini duyuyor. Gözlerine, kulaklarına perde inmiş bunların.

Bir de daha önce burada da yazan esesyücel denen zatı abimiz bildik güzel yazıyordu hem orada hem burada. Fener ve Trabzon maçlarının verdiği hem sahada hem de TRİBÜNDEKİ( fener maçlarında gördüğüm tribünleri en rezil tribünlerdi) eziklik bu abimizin de psikolojisini bozmuş. Gerçek Trabzonsporlular başka takım da tutar, Karadeniz'de asıl tutulan takım Samsunspor'dur diyecek kadar akla izana sığmayacak ahmakça bir tez öne sürebilecek raddeye gelmiş. Küme düşerseniz tüm taraftarınız biter gider diyerek de yarattığı pisliğin üzerine tüyü dikmiş. Allah akıl fikir versin.

O forumda yazan maranda eğer burdaysa da özür psikolojisi taşıyan yazılar yazmaktan vazgeçsin. Heleki o maçta bulunmadıysa hiç yazmasın. Ben Eskişehir'de yaşıyorum savunulacak en ufak bir tarafları yok. Taraftarımızın geneli gayette Antep maçındaki tezahurata gönülden katılıyor. Ben bunu 2 senedir Eskişehir'i defalarca tribünlerden desteklemiş, desteklerken sesi kısılmış biri olarak söylüyorum. Her Eskişehir deplasmanın da küfür yemekten, kahpelikten bıktım.

Erbay
03.05.2011, 20:53
Bu gizli ezikler hala yaşıyor mu?

Emre B.
03.05.2011, 20:58
İnşallah siz küme düşerken bende o statta olurum.

Sacit
03.05.2011, 21:07
bunlarla ilgili zerre kadar iyi düşüncem kalmadı..

bu şehir başka şehir bu şehir satılmış eskişehir..
seneye yine kümeye göndeririz..

Vkgz
03.05.2011, 21:56
Hiçbir zaman kanımın ısınamadığı bir camiaydı . Ör: Bursa gibi olamazlardı, olamayacaklarınıda gösterdiler.

Mustafa Yüksek
03.05.2011, 22:09
Kesilecek nefesi.

furkankayaoglu
04.05.2011, 01:17
şu fenerin köpeği hakkında olumlu yorum yapanları allah ıslah etsin!

Fatih Özkan
04.05.2011, 01:30
Satılık takımın, at gözlüklü taraftarları...
Gram beyin yok bunlarda...

coren
04.05.2011, 04:15
Şu satılmışların başlığını silin gitsin. Kirletmesin forumu.

Peleray
04.05.2011, 05:59
daha fazla konuşmaya gerek yok bnce e.şehir ile alakalı şöyle bir baktımda forumlara ne onlara laf anlatabilirz ne de onlar bize mantıklı bir açıklama yaparlabilrler. adamlar hala yaptıklarının savunuyrlar ki 2-3 senedir trabzonda ağırladığımz sonra e.şehirde küfürlerle taşlarla uğurlandığımız zmn gelip özür dileyenler de onlardı.
ama türkiyede şehrinin takımına sahip çıkma konusunda başı çeken biz ve bizden sonra bu anlayışa en yakın olan e.şehir ve bursa ile birbirimizi yiyoruz ne geldiyse başımıza anti-bizans diyip bizansçılık oynayanlardan geldi.

ayrıca bucaspor 3-1 den maç verdi fbye ama haftasonu buca bizi yense hiçbir trabzonsporlu bucaya gık demez ama e.şehirlilere aradaki farkı anlatamazsın. onun için fazla da konuşmaya gerek yok.

bahadır2561
04.05.2011, 08:34
manisa'da kaçtan gittiniz? piyasa fiyatınız nedir?

Ali İhsan
04.05.2011, 10:11
İki takım tutan ve ikisini de sağlam tutan dönekler her zaman en tehlikelilerdir.

Adam 32 hafta esesli oluyor, 2 hafta fenerli. Eskişehir fenerin rakipleriyle oynarken daha bi esesli oluyor. Sonra bir de antibizans münafıklığı var ki sormayın!

Fatih Öztürk
04.05.2011, 13:14
satılmış şehir eski şehir

Cafer KILIÇSOY
04.05.2011, 16:33

peki... kim olsun ?

“7-1 yendiniz bizi ”

Teşekkürler Metin abim:alkış::alkış::alkış:

Bu ülkede kendi şehir takımına sahip çıkan iki şehirden biriydi Eskişehir. Ama görülen o ki yalakalık modasına onlar da uymuş ! Hayırlı olsun.

Kendilerini bir nebze olsun geliştirmek yerine bize salyalarını akıtanları tarih layık olduğu yere göndermiştir, bundan sonra da gönderecektir.

Keser döner sap döner, gün gelir hesap döner.

Misina
04.05.2011, 16:55
Büyük Olmak İçin Büyüklerle Sevişmeyeceksin SAVAŞACAKSIN !

unique
04.05.2011, 18:22
Yakında elimize düşerler, bi tokatla atarız Bank Asya'ya rahat olun.

iskenderunlu
04.05.2011, 18:47
bide Anadolu derler kendilerine İstanbul yalakaları satılıklar paşa düştü sizde keşke düşseydiniz

AKSOY_61
04.05.2011, 22:07
Kirli çamaşırların ortaya çıkmasına sevindim nasıl bir böyle bir takıma sempati duymuşum
aklım almıyor.Adamlardan her maç küfür yiyoruz yine sempati duyduk yazık!

O fb maçında tribünlerde asker gibi sus pus oturanların ağzına bizim maçta küfürler sığmadı bile.
Açılan fb bayrağı, taraftarın yanında takımımıza edilen küfürler, maçtan sonra alınan topu topu bir beraberliğe
şampiyonlar ligi kupasını almış gibi sevinmeler ve bunların aynı maçta olması tam bir felaket.

Öyle bir b.k yedinizki bu utanç bu satılmışlık yıllarca unutulmayacak.
Sivas bülent uygun satışcısından kurtuldu siz kurtulmayın inşallah.Her fb maçından önce sonucu önceden bilirsiniz artık.

h@msi61
04.05.2011, 22:35
Is-Is-Is Ki-Ki-Ki desinler bundan sonra...

bordomaviask
05.05.2011, 14:30
nefretimsin eskişehir!

Ilelioglu
05.05.2011, 14:40
büyük olmak İçin büyüklerle sevişmeyeceksin savaŞacaksin !

..........................

:)

Ilelioglu
05.05.2011, 17:28

http://img638.imageshack.us/img638/2871/15354.jpg (http://img638.imageshack.us/i/15354.jpg/)

Hersey para degildir be...:cool:

Para ile satin alinamayacak seylerde var.

Murat GENEL
06.05.2011, 01:12
ne demiştik en son ;

Bu şehir başka şehir,Satılmış Eskişehir..

belki seneye olmaz ama hele bi bekleyin bu sefer başkasını gol kralı yapacaz :)

Emre B.
06.05.2011, 11:01
Stres atma başlığımız oldu :D. Satılmış Eskişehir...

Ahmet KESKİN
06.05.2011, 15:02
misafir dolasırken forumda.. sırf serefsizlikliklerini tekrar hatırlatmak için giriş yapmama neden oldu foruma ...satılmıs serrrrefffs.zzler

Fatih Öztürk
06.05.2011, 15:48
Bu şehir başka şehir,Satılmış Eskişehir...

Tolunay Abdioğlu
06.05.2011, 19:56
Bunu söyleyeceğim hiç aklıma gelmezdi,

Sizi küme düşürmek nasip olur umarım.

Saygılar.

Ahmet_8
06.05.2011, 20:35
Bu şehir başka şehir satılmış eskişehirr !

Yunus Emre AYAZ
06.05.2011, 20:43
doğa bu maçta'da kusuyor mu ?

TSezgin61
06.05.2011, 21:23
hey gidi eses... ne yorumlarim var bu forumda senin hakkinda... sendemi?

birtek seni bize yakin görmüstük düsünce acisindan. bursa kadar olamadiniz...

1996 yilinda olanlar cok uzakta kaldi. hatirlamakta zorlanacaksiniz. insallah yakin zamanda yine ayni seyleri yasatiriz size, daha iyi hatirlarsiniz...

krdnz
06.05.2011, 21:27
Şişmanoğlu 2 yaptı

Sefa
06.05.2011, 21:27
Helal olsun Trabzonlu Şişmaoğlu.. :)

cerebrum
06.05.2011, 21:38
la sevineceniz mi bugün de yenemediğiniz halde....
satlıklar sizii..
bizans bayrağı açan şehir....

Murat Altun
06.05.2011, 21:39
O stads giripte bize edilen kufurleri vede sampiyonlugumuza daor tezahuratlarini duyinca şok oldum Adam sandigim sevdigim bir camianin aslinda nekadar yavsak vede fenev yalamasi olduklarini gorduk aynen satilmis hocalari gibi

Erdal
06.05.2011, 21:46
Bülent Uygun dan sonra Bilica yı da aldınız mı tam layıkınızı bulacaksınız inşallah....Unutmatyın duamız değil belki ama bedduamız hep tutar bizim....

Murat Altun
06.05.2011, 21:51
Avrupa hayali goren satilmisehir yenildi :)
Bulent uygun sen ne karatersiz bir adamsin

Sacit
06.05.2011, 21:52
beter olun satılmış köpekler..

Semra
06.05.2011, 21:53
Kayseriye 2-1 yenildiler
Eee hani Avrupa'ya gideceklerdi..!

Sefa
06.05.2011, 21:54
Bakalım Bülent Başgan puana en çok ihtiyacı olan takım kazandı diyecek mi ?

Vkgz
06.05.2011, 21:54
Daha beter olmanız dileğiyle...

Uğurtan
06.05.2011, 21:56
Beter olmanızı rabbimden diliyorum.

Kayseri gibi uzun bir süre beliniz doğrulmayacak.

Yasin T.
06.05.2011, 21:58
Gittin mi Avrupa'ya satılmış Es Es!

Barış
06.05.2011, 22:01
bu maçın onları pek ilgilendirdiğini sanmıyorum, pazar akşamı sarı lacivert kankalarında akılları.

Emre EFENDİOGLU
06.05.2011, 22:01
Bence hala mutlular, nede olsa hedefleri bize çelme takmaktı maç sonunda canlı canlı sevinçlerini gördük.
Seneye belki düşmezlerde öteki sene tekme atan takımlardna biri olmayı iple çekiyorum.

Ogün YAZICI
06.05.2011, 22:04
Allah büyüktür tek isteiğimiz var avni akere küme düşme tehlikesi ile gelin 5 ten aşağı atan adam değildir satılmış eses...

Erdal
06.05.2011, 22:05
Başınıza her geleni beddualarımızdan bilin...Her geleni...

Uğurtan
06.05.2011, 22:06
Bence seneye de düşmeye oynayabilirler.

Ciddi bir kaç adamları transfer yapacak.

Sivas örneğindeki gibi bir yeni kadro oluşumuna giderse Türbülent orayı da mahvedip kaçabilir.

bangkook_61
06.05.2011, 22:06
Ben gülerim ya :D

Selman
06.05.2011, 22:07
Maç bitiminde tribündeki satılmış taraftar çiftetelli oynadı mı ? Berabere kaldıklarında oynamışlardı, yenilgide de oynarlar sanırım ? Ne de olsa orası başka şehir.

h@msi61
06.05.2011, 22:08
Maç bitiminde tribündeki satılmış taraftar çiftetelli oynadı mı ? Berabere kaldıklarında oynamışlardı, yenilgide de oynarlar sanırım ? Ne de olsa orası başka şehir.

Oynar bunlar oynar. Bandolari calar, taraftarlari oynar, isleri ne...

Erdal
06.05.2011, 22:11
Yok geçmiyor sinirim...La havle ve la...Ulan ben sizi adam bilirdim...Takım bilirdim...Sizin hikayenize ağlamıştım lan....Hadi bırakın bizi kendi tarihinize nasıl kıydınız lan...Bilmiyor mu bütün Türkiye neler olduğunu şimdi?...İnşallah Bilica yı da alırsınız...İnşalllah....Yakışır size...Yakışır...Eski...Hangi Eski ?

serdar avcı
eskişehirdeki maça gittim ama bilet olmadığı için gremedim dışarda takıldım trübünlerden edilen toplu küfürleri duyunca yıllarca sempati duyduğum eskişehir spora artık başarılar dilemiyorum aralarında gene azımsanmıyacak kadar trabzonspor dostu vardır bunlarada şahit oldum ama öğrenci kenti olan eskişehirde o maçta bütün fenerliler girmişti bence........

Adem Erdoğan
Satılmış €$ki$€hir.

Canberk
06.05.2011, 22:12
Aldın mı Avrupa'yı türBülent!!

Celil Köse
06.05.2011, 22:14
Daha beter olursunuz inşallah .

zivaa
06.05.2011, 22:18
Görevinizi iyi yaptınız Satılmış pislikler.

Erdal
06.05.2011, 22:22
Sivas a kızarım geçer....Kayseri ye kızarım geçer...Neden? Yok çünkü futbol kültürleri...Dik duracak mazileri yok arkalarında...Ama siz? Siz bize değil ulan kendinize ihanet ettiniz...Hiç değilse seyirci kaldınız...Biz ki Fener bizi sahamaızda hakkıyla yendiğinde alkışladık, biz ki Akçabat Sebat ı yenemediğimiz için şampiyon olamadık sizin yatmanızı da beklemedik beklemeyiz...Ama nasıl izah ediyorusunuz ulan Fener maçını? Nasıl sindiriyorsunuz içinize....

Napoli
06.05.2011, 22:25
Kayseriyle ikinizin Allah belasını oyle bir versinki,sürüm sürün sürün.. Oyle bir düşünkü çıkmanız nasip olmasın süper lige..alt liglerde sürünün.

Unutmadan Fenere hep oyle oynayın artık...Fenerın yavruları sizi.

Hazar_
06.05.2011, 22:26
Evinde yenilmesi zor olan bir takım Eskişehir öyle demeyin

unique
06.05.2011, 22:27
Fener bayrağı açabilen karaktersiz, satılmış takım. Sakın Anadolu-Antibizans gibi lafları ağzınıza almayın Türbülentin soysuzları.

cihatöztürk
06.05.2011, 22:33
al sana avrupa

dur daha neler gelecek başına....

Murat KARAKURT
06.05.2011, 22:33
Satılmışlar, daha beter olun inşallah...

orkun kır
06.05.2011, 22:36
'' bu şehir başka şehir, satılmış eskişehir '' bu basit ama çok anlamlı cümleyi bulanan ağzına sağlık.... söylenecek başka şey yok...

Orhan Aydın
06.05.2011, 22:38
Selamlar. Epeydir girmediğim foruma girdiğimde forumdan atılan controller26 abi bana bir mesaj atmış...

Merhaba orhan. Forumda bizim konuya yazmak istedim ama konu kapalı. Belki sen uygun bir zamanda paylaşırsın...

Eskişehirde oynanan fener maçını da, trabzon maçını da tribünden izledim. O kadar hevesli o kadar hırslı gitmiştim fener maçına, maç öncesi herşey çok güzel, tribünler ateşli. Tamam dedim bu maç bizim. 8. dakikada golü attığımızda gırtlağımı parçalarcasına bağırdım. Henüz gol sevincini bile tam anlamıyla yaşayamadan gol yedik, derken ikinci golü yedik. Tribünler sus pus kaldı. Herkes şokta. O dakikadan sonra tribünde kimseyi bağırtamadık. Benim hayatımda gördüğüm en kötü Eskişehirspor tribünüydü. Ve bunu içim acıyarak söylüyorum, etrafımdaki insanların birçoğu fenerliydi sanki. Kendi aralarında fenerli futbolcular hakkında konuşuyorlar, yorum yapıyorlar ve ben birşey diyemiyorum. Kahroluyorum sadece. Nasıl bu kadar fenerli sızabilmiş aramıza anlamış değilim.

İkinci yarı takım daha derli toplu oynamaya başladı, yükleniyoruz, pozisyon kovalıyoruz ve kaçırıyoruz. Bir topumuz direkten dönüyor. Ben gol gelecek inancındayım. Fakat bir türlü atamıyoruz ve son dakikalarda yüklenirken fener kontraya çıkıyor ve 3.golü yiyoruz.

Maç öncesi o kadar ateşli olan tribünler gitti, yerine sadece susan bir tribün geldi. Bazı gruplar fener taraftarıyla atışıyor, etrafımızdaki bir çok kişi sadece izliyor. Aramıza sızmış birçoğu.

Trabzon maçında ise daha maç başlamadan tribünler dolmuştu, ama son derece sessiz bir ortam vardı. Trabzon taraftarının bir kısmı kendi tribününe sığmamış, polis kordonu çekilerek bizim bulunduğumuz tribüne alınmışlardı. Ne kadar güzel dedim, kimseye yapılmamıştı böyle bir uygulama, sadece Trabzona yapılmıştı. Derken Trabzon tribünleri "Bize her yer Trabzon" diye bağırmasıyla tribünler hareketlenmeye başladı. Bizim tribüne alınan Trabzonlulardan bazıları üzülerek söylüyorum bize el kol hareketi çekti ve ortam iyice gerildi. Sonra tribünden çıkarttılar onları. kendi tribünlerine geçirildiler ve aşağıdan izlemek zorunda kaldılar maçı.

Maç başladı, dengeli bir futbol var. Jaja'nın direkten dönen topu vs.. Trabzon kazanacak dedim. Yenilmeyi bu kadar isteyeceğim 40 yıl düşünsem aklıma gelmezdi.

Fener maçında aramıza sızan fenerliler sanki tekrar aramızdaydı. Çok fazla provakatör vardı tribünde. Benim yanımdaki bir adam koltuk kırdı, kavga edecektik neredeyse. Gerçek Es-Es'li kırmaz o koltuğu, kıramaz.

Maç ilerledikçe Trabzon oyundan düştü, kendi futbolundan çok uzak bir görüntü çizmeye başladı. Colman resmen yoktu sahada ve Şenol hoca ısrarla sahada tuttu onu. Trabzon oyundan düştükçe ben üzüldüm.

Tribündeki gerilimler artarak devam ediyor. Trabzon tribününden "Fenerin köpeği s....miş Es-Es" tezahuratı geliyor. Yahu Trabzon top oynamıyor ki, fener de oynayamadı aslında ama en azından yakaladığı pozisyonları attılar. Trabzon da atabilse yakaladıklarını yenecek zaten. O tezahurat ipleri tamamen kopardı. "Trabzon olamazsın şampiyon" tezahuratı başladı bir anda bizim tribünde. Ben hayretler içinde izliyorum ve kahroluyorum. Fener maçında hiç böyle bağırılmamıştı :(

Maç sonrası daha bir üzücü. Sanki şampiyon olmuş gibi seviniyoruz, stad hoparlöründen çiftetelli çalıyor ve ben gözlerime, yaşadıklarıma inanamıyorum.

Kimilerine göre 95-96'nın intikamı alınmış oldu. Neymiş efendim? bizi trabzon düşürmüş. 34 maçın 33'ünde aklımız neredeydi diye sorasım geliyor.

Forumda bizim başlıkta yazılanların hepsini okudum. Gerçekten çok üzücü bir durum. Ama herkes kendine göre haklı. Fakat Es-Es fenere yattı, maçı sattı gibi söylemler bana göre gerçeği yansıtmıyor ve çok üzücü.

Dün akşamki feneri izledikten sonra anladım ki bu fener bir yerlerde takılır. Ve sonunda inşallah siz şampiyon olursunuz. Bunu tüm kalbimle istiyorum...

Bahsettiğim gibi fener maçında aramıza sızan fenerliler sanırım Trabzon maçında da aramızdaydı ve tribünü fena bir şekilde provoke ettiler. Herşeye rağmen Trabzon benim gözümde Anadolu'dur, efendidir, delikanlıdır... Sıkılmayıp okuduysan teşekkür ederim orhan. Bunları bizim forumda da yazmak isterdim aslında. Fakat forumdakilerle ters düşmek istemiyorum. İçimdekileri sana aktarabildim ancak... Görüşmek dileğiyle, kendine iyi bak...

Ali Tunahan Güllü
06.05.2011, 22:38
Satılmış takım.
Satılmış şehir.

bordomaviask
06.05.2011, 22:49
bir kaç dakika yine burası her yer değil tezahüratı yaptılar ne oldu gittinizmi avrupaya güya anti bizansçı fenev yalakası satılmış eskişehir!

magicyattara
06.05.2011, 22:53
Selamlar. Epeydir girmediğim foruma girdiğimde forumdan atılan controller26 abi bana bir mesaj atmış...

Merhaba orhan. Forumda bizim konuya yazmak istedim ama konu kapalı. Belki sen uygun bir zamanda paylaşırsın...

Eskişehirde oynanan fener maçını da, trabzon maçını da tribünden izledim. O kadar hevesli o kadar hırslı gitmiştim fener maçına, maç öncesi herşey çok güzel, tribünler ateşli. Tamam dedim bu maç bizim. 8. dakikada golü attığımızda gırtlağımı parçalarcasına bağırdım. Henüz gol sevincini bile tam anlamıyla yaşayamadan gol yedik, derken ikinci golü yedik. Tribünler sus pus kaldı. Herkes şokta. O dakikadan sonra tribünde kimseyi bağırtamadık. Benim hayatımda gördüğüm en kötü Eskişehirspor tribünüydü. Ve bunu içim acıyarak söylüyorum, etrafımdaki insanların birçoğu fenerliydi sanki. Kendi aralarında fenerli futbolcular hakkında konuşuyorlar, yorum yapıyorlar ve ben birşey diyemiyorum. Kahroluyorum sadece. Nasıl bu kadar fenerli sızabilmiş aramıza anlamış değilim.

İkinci yarı takım daha derli toplu oynamaya başladı, yükleniyoruz, pozisyon kovalıyoruz ve kaçırıyoruz. Bir topumuz direkten dönüyor. Ben gol gelecek inancındayım. Fakat bir türlü atamıyoruz ve son dakikalarda yüklenirken fener kontraya çıkıyor ve 3.golü yiyoruz.

Maç öncesi o kadar ateşli olan tribünler gitti, yerine sadece susan bir tribün geldi. Bazı gruplar fener taraftarıyla atışıyor, etrafımızdaki bir çok kişi sadece izliyor. Aramıza sızmış birçoğu.

Trabzon maçında ise daha maç başlamadan tribünler dolmuştu, ama son derece sessiz bir ortam vardı. Trabzon taraftarının bir kısmı kendi tribününe sığmamış, polis kordonu çekilerek bizim bulunduğumuz tribüne alınmışlardı. Ne kadar güzel dedim, kimseye yapılmamıştı böyle bir uygulama, sadece Trabzona yapılmıştı. Derken Trabzon tribünleri "Bize her yer Trabzon" diye bağırmasıyla tribünler hareketlenmeye başladı. Bizim tribüne alınan Trabzonlulardan bazıları üzülerek söylüyorum bize el kol hareketi çekti ve ortam iyice gerildi. Sonra tribünden çıkarttılar onları. kendi tribünlerine geçirildiler ve aşağıdan izlemek zorunda kaldılar maçı.

Maç başladı, dengeli bir futbol var. Jaja'nın direkten dönen topu vs.. Trabzon kazanacak dedim. Yenilmeyi bu kadar isteyeceğim 40 yıl düşünsem aklıma gelmezdi.

Fener maçında aramıza sızan fenerliler sanki tekrar aramızdaydı. Çok fazla provakatör vardı tribünde. Benim yanımdaki bir adam koltuk kırdı, kavga edecektik neredeyse. Gerçek Es-Es'li kırmaz o koltuğu, kıramaz.

Maç ilerledikçe Trabzon oyundan düştü, kendi futbolundan çok uzak bir görüntü çizmeye başladı. Colman resmen yoktu sahada ve Şenol hoca ısrarla sahada tuttu onu. Trabzon oyundan düştükçe ben üzüldüm.

Tribündeki gerilimler artarak devam ediyor. Trabzon tribününden "Fenerin köpeği s....miş Es-Es" tezahuratı geliyor. Yahu Trabzon top oynamıyor ki, fener de oynayamadı aslında ama en azından yakaladığı pozisyonları attılar. Trabzon da atabilse yakaladıklarını yenecek zaten. O tezahurat ipleri tamamen kopardı. "Trabzon olamazsın şampiyon" tezahuratı başladı bir anda bizim tribünde. Ben hayretler içinde izliyorum ve kahroluyorum. Fener maçında hiç böyle bağırılmamıştı :(

Maç sonrası daha bir üzücü. Sanki şampiyon olmuş gibi seviniyoruz, stad hoparlöründen çiftetelli çalıyor ve ben gözlerime, yaşadıklarıma inanamıyorum.

Kimilerine göre 95-96'nın intikamı alınmış oldu. Neymiş efendim? bizi trabzon düşürmüş. 34 maçın 33'ünde aklımız neredeydi diye sorasım geliyor.

Forumda bizim başlıkta yazılanların hepsini okudum. Gerçekten çok üzücü bir durum. Ama herkes kendine göre haklı. Fakat Es-Es fenere yattı, maçı sattı gibi söylemler bana göre gerçeği yansıtmıyor ve çok üzücü.

Dün akşamki feneri izledikten sonra anladım ki bu fener bir yerlerde takılır. Ve sonunda inşallah siz şampiyon olursunuz. Bunu tüm kalbimle istiyorum...

Bahsettiğim gibi fener maçında aramıza sızan fenerliler sanırım Trabzon maçında da aramızdaydı ve tribünü fena bir şekilde provoke ettiler. Herşeye rağmen Trabzon benim gözümde Anadolu'dur, efendidir, delikanlıdır... Sıkılmayıp okuduysan teşekkür ederim orhan. Bunları bizim forumda da yazmak isterdim aslında. Fakat forumdakilerle ters düşmek istemiyorum. İçimdekileri sana aktarabildim ancak... Görüşmek dileğiyle, kendine iyi bak...

Tek kelimeyle sallamış..bir kere direkten dönen top luganonun kafasından kendi kalesine döndü..batuhan vurmadı o kafayı yani..maçı izlemesek neyse..bomboş bırakılmış bir orta saha ve yedikleri bir 2. gol var ki şikenin tam tarifi budur..eğer luganonun kafası gol olsaydı,1 dk sonra tekrar golü yerlerdi..

Bizim maçta ise 11 kişi savunma yaptılar..güçleri bizden puan almaya yetmezdi ama hakem gollerimizi vermedi..ama çanakkale geçilmezi oynamaları kendileri adına övünülecek bir durumdu..
Avrupa hayali olan bir takımın oyuncusu neden vakit geçirmek için yerden kalkmaz..neden zorla taç atar..0-0'dan sonra neden çiftetelli oynar..neden kusana kadar koşar..(buna karşı değilim..heralde alacakları şike parası için olsa gerek..haram yersen kusturur Allah..)

Gelelim taraftar savunmasına..maç başlamadan açılan bir pankart vardı..ünyelimetin kardeşimiz çekmişti o fotoyu..2 takım istiklal marşı seromonisinde ve karşılarında "19.5.1996 unutmaduk.." pankartı..

Kimse maval anlatmasın..şu dünyada karşıma adam diye alıp konuşacağım son kişiler eskişehirliler olurdu heralde..gidip porsuğun kıyısında kafa çeksinler..

Anti Bizans pankartlarını da yaksınlar artık..zira fener maçlarından sonra şunu söylemiştim.."bu akşam eses fenere yenilmedi..bizansa boyun eğdi.."

Erdal
06.05.2011, 22:55
Geçen hafta ne buyurmuştu Sezer cik....Trabzonspor maçında üst düzey mücadele etmiştik....Tesiri halen sürüyor sanırım....Keşke etseniz...Keşke her maç üst düzey mücadele etseniz....Biz değil Amigo Orhan girecek rüyalarınıza....Bilica ve Bülent le mutluluklar dileriz....

Erdal
06.05.2011, 22:58
Aynen böyle söyle Orhan...Biz değil Amigo Orhan girecek rüyalarına...Bilica gibi bir çocukları Bülo gibi bir amcaları olacak....

magicyattara
06.05.2011, 22:59
Bunlara böyle olduları için nasip olmamış şampiyonluk..

fenere 4 penaltıyla 4-0 yenildikleri maçı bile izledim ben..penaltıları da eski oyuncuları Zafer atmıştı..4 penaltı olur mu diye ortalık yıkılmıştı o zamanlar..şimdi değil her zaman fenerin köpeğiydiler..

DNA-TS
06.05.2011, 22:59
bu maçta sahada kusan falan yoktu dimi yoksa benmi göremedim?

Mustafa Yüksek
06.05.2011, 23:07
Maçatan önce beste yapıp, karşılıklı 2 tribün bağırdılar. Organize bir şekilde karşılıklı söylediler besteleri. Utanmadan Trabzonlular başlattı diyorlar. Ulan ben stada girdiğimde olamazsın şampiyon diye bağırıyordunuz. Helak olacaksınız, helak.

lazoli06
06.05.2011, 23:07

Hoparlörden çalan çiftetelliyi de araya sızan Fenerliler mi çaldı,3lü çektiren kaleci fenerin kalecisi miydi hadi oradan,Allah'ınızdan bulun,Allah'ım bin beter etsin sizi,şeref yoksunları

DeAgLeMaNyAq
06.05.2011, 23:09
Bu ligin dengesi çok bozuk. 4 şampiyon takımla oynadığımız 8 maçta 7 galibiyet aldık ama diğer taraftan orta sıralardaki takımlara da gereksiz puan kayıpları yaptık. Üstelik puan kaybettiğimiz takımlar da bizle oynadıkları maçlardan sonra hep tepe taklak oldular. Ankaragücü, Antalya ve Kayseri'de aynı şeyleri yaşadı. Şimdi de lanetimiz Eskişehir'in üzerinde dolaşıyor...

TSelif
06.05.2011, 23:24
Bizim maçta bütün güçlerini tüketip en az 10 hafta kendilerine gelemiyorlar. Es esin şanşı vardı lig bitiyor
Daha beter olun . ALLAH size puan yüzü göstermesin bir daha !

SEDAT
06.05.2011, 23:24
- Bülent Uygun " Bu sene en iyi maçımızı oynayacağız" ......Evet başardın satılmış efendi , ama şunu unutma Adalet bir gün herkese lazım olur...

metehan
06.05.2011, 23:31
Eskişehir-Kayseri maçını izlemedim ama yenilmesi sürpriz olmadı. Kalan iki maçlarını da kaybedeceklerinden eminim. Tıpkı Kayseri örneği gibi bizim maçtan sonra uzun süre puan alamazlar. Eskişehir, seni bundan sonra hiç unutmayacak TS taraftarı. Düşman falan olmadık tabi, bize bu yakışmaz ama unutmayacağız da.

Erdal'ın dediği gibi Bilica ve Bülent Uygun'lu kadrosu ile Eskişehir'e seneye başarılar diliyorum. Eskişehirliler bunları kendilerine yakıştırıyorsa bize laf düşmez.

ilhan
06.05.2011, 23:33
Bizim maçta varlarını yoklarını ortaya koydular; 2 haftadır gelen yeniyor, giden yeniyor. E nefesleri 90 dakikacıktı.

sifuni
06.05.2011, 23:39
Beter olun Serefsizler insallah seneye Bank Asyaya düsersiniz.

Avrupaymis siz Kadiköyden öteye gecemezsiniz.

İHSAN
06.05.2011, 23:59
Haydi, biraz hafızamızı tazeleyelim.

"Bu sene şampiyon anadolu'dan" diye bir başlık açıp, o dönem şampiyonluğa oynayan sivasspor için "şampiyon olsun" dediğimizde, tepki almıştık; "Eskişehir olsun ... Kocaeli olsun... ama sivasspor olmasın!" deniliyordu... başlığı bulamadım, oraya bunları yazanlar kendilerini biliyor; tekrar tekrar okusunlar neler yazdıklarını...

Safiyane duygularla sivasın şampiyonluğunu isterken,bize bu kadar tepki veren dostlarımız! eskişehir'in sizi hayal kırıklığına uğratmasına çok üzüldüm... beklemiyordunuz değil mi: esesliler tek bir ağızdan bize küfür etsinler, kusana kadar mücadele etsinler, berabere kaldıkları için çiftetelli oynasınlar?..

neymiş? ha sivas, ha eskişehir; farkları nedir? İstanbul'a olan yakınlıkları...(mesafe:))

peh...

ilhan
07.05.2011, 00:04
Onlardan biri de bendim İhsan.
*
Eee, sen şimdi ben demiştim demek için mi bu fırsatı bekledin? Kim bilebilirdi böyle bir nankörlük yapılacağını?

peh, müthiş bir iş başardın konuyu hortlatarak.
Eee tam zamanıydı, sen de haklısın.

OYılmaz
07.05.2011, 00:08
7-1'in intikamını almışlarmış. Eskişehirspor kadar komik takım görmedim ben daha yeni mi aklınıza geldi intikam almak. Bülent Uygun kırk yıllık Eskişehirspor'luydu da intikam aldınız değil mi ? satın alınmış oyuncularınız 30 yıldır Eskişehirspor'da top koşturduğu için intikam aldınız değil mi ? gerçekten acıyorum size yazık çok yazık 1 puan aldığınızdan bir şey demiyorum. Millete ayy Anti-Bizansçıyız biz deyip İ... Trabzon olamazsın şampiyon dediğiniz için yazık. Bazı Eskişehir'liler ayrı maçı Eskişehirspor'lu bir arkadaşımla izliyordum benimle birlikte Trabzonspor'u destekledi ve o küfürleri duyunca gerçekten üzüldü. Ama sizde pişmanlık denen bir duygu da yok. Fb maçından sonra Bülent Uygun'a demediğinizi bırakmadınız. Trabzonspor maçından sonra Bülent Uygun'u Mourinho yaptınız. Bu sezonun komik takımı seçilecekse Eskişehirspor seçilmeli.

Canberk
07.05.2011, 00:16
Eskişehirspor l Bank Asya 1.Lig (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=1552&page=95)

Yakında böyle göreceğiz inşallah...

Oruç
07.05.2011, 00:22
Yenilmişler he, iyi olmuş. Allah'ım seneye öyle bir zamanda elimize düşür bu takımı, elimizin tersiyle bir vuralım Vanspor'la kanka olsunlar.

SEDAT
07.05.2011, 00:24
- Ben bile azılı Bursa sevdalısıyken süper kupada yaptıkları terbiyesizlikten sonra az pişman olmadıydım , ama ne yaparsın işte bilemezsin ki ...

Hüseyin İlkin
07.05.2011, 00:27
Gerçek yüzünüzü görmemiz açısından güzel oldu.

Belki biz bir şampiyonluk kaybettik ama siz çok daha önemli kayıp yaşadınız.

Bir duruşunuz var diye biliyorduk, anti Bizans diye.

Sizin duruşunuzu yiyim.

Amatöre kadar yolunuz var.

Beter olun!

Murat Altun
07.05.2011, 00:28
Bende tribundeydim arkadasin dedigi gibi fenerin kopegi satilmis eses tezahurati yapildi ama Onlarin ... Trabzon olamazsin sampiyon tezahuratindan sonra yapildi ve cok yerindeydi bizim sampiyin olamamiz onlari neden mutlu ediyor fenerin kopegi olmalarindan degilmi
Butun bir acik tribun bando dahil sizmis fenevliymis demek ki cunku hep beraber bagirdilar ki her daim Eses i sevmis ve takip etmis beni soke ettiler
İsin garibi İzmir e dondugumde karsilastigim butun Eskisehirli arkadaslarim en az benim kadar kizgindilar ve en az benim kadar Bulent uygun a veristiriyorlar di
Stad da olmasam birileri anlatsa asla inanmazdim eses in bu fenev yalakaligina ama butun bunlar ve fazlasi yasandi Sevgili Erdal in soyledigi gibi ; Eskisehir bize degil kendi tarihine durusuna ihanet etti

Eskişehirde oynanan fener maçını da, trabzon maçını da tribünden izledim. O kadar hevesli o kadar hırslı gitmiştim fener maçına, maç öncesi herşey çok güzel, tribünler ateşli. Tamam dedim bu maç bizim. 8. dakikada golü attığımızda gırtlağımı parçalarcasına bağırdım. Henüz gol sevincini bile tam anlamıyla yaşayamadan gol yedik, derken ikinci golü yedik. Tribünler sus pus kaldı. Herkes şokta. O dakikadan sonra tribünde kimseyi bağırtamadık. Benim hayatımda gördüğüm en kötü Eskişehirspor tribünüydü. Ve bunu içim acıyarak söylüyorum, etrafımdaki insanların birçoğu fenerliydi sanki. Kendi aralarında
fenerli futbolcular hakkında konuşuyorlar, yorum yapıyorlar ve ben birşey diyemiyorum. Kahroluyorum sadece. Nasıl bu kadar fenerli sızabilmiş aramıza anlamış değilim.

Erdal
07.05.2011, 00:35
İşin garibi ne biliyormusunuz? Bu yazdıklarımız gerçek Eskişehir taraftarını ( ki sayıları sandığımızdan azmış anladık artık) yaralıyor ve onlarda böyle düşünüyor....Diğerleri kıs kıs gülüyor zira onlar zaten İstanbul uşağı....Allah ım bizi o durumlara düşürme yarabbi...Ben Trabzonspor um dan iki kez utandım biri Fatih Akyel o formayı giyince direği de Gökdeniz meselesinde....Başka da yok çok şükür...Yeneriz yeniliriz fark atarız fark yeriz...İlla birini tercih edeceksek de o "Egemen" olan değil zayıf olan olur...Oldu olacak....

İHSAN
07.05.2011, 00:42
sapla samanı ayırmak gerek. bizimle aynı duyguları yaşayan eskişehir taraftarlarının olduğunu biliyoruz. onlar da bu duruma bizim gibi üzülüyorlar, hayıflanıyorlar. en önemlisi de, bir pişmanlık, mahçubiyetleri söz konusu. önemli olan da bu. biz de biliyoruz ki, onları da aşan bazı şeyler var; istemeseler de katlanmak zorunda kalıyorlar ya da engel olamıyorlar. bunu da anlıyoruz

sözümüz, bu tanım dışında kalan eskişehirlileredir. tümden yıkmak, yakmak bize yakışmaz...

Erdal
07.05.2011, 01:19
Bu şehir başka şehir sahiden...Zira diğeri mazide kaldı...O şehirdeki güzel insanlar güzel atlara binip gitmişler...

.....
07.05.2011, 01:51
Bu maçı unutmayacağım.

Allah'ın izniyle şampiyon olduktan sonra söylenecek çok söz var. Ama bize yapılan yanlışları silerek büyüyoruz. Sadece kendi karakterlerini gösterdiler o yeter.

Fatih Özkan
07.05.2011, 01:52
Geçen sezon Ümit Karan son dakkada golü atınca Onur ağlamıştı. Bunlar değil miydi Onur'a küfreden, bizimkilerle dalga geçen ?
Bıraksınlar bu ayakları. Geçen sene de aynıydılar! Alayından nefret ediyorum artık! Allah büyüktür. Düşerler elimize...

.....
07.05.2011, 02:13
Bu forumda Eskişehir denilince herkes saygı duyardı. Cidden yazık oldu.

cerebrum
07.05.2011, 02:32

bu kadar kötü bir açıklama olamaz..meşhur bestenzi maç oynanırken mi yaptınız... ya pankartlar.. bunlara bi cevap versin o arkadaş.. hiç te öle anadoludan isterim sizi severim ayağı yapmasın...

sametaydin
07.05.2011, 03:22
Trabzona gelip sıkıntı mı yaşamış bu eskişehirspor? Hayır hatta alkışlanmıştır bile. Biz eskişehire gidiyoruz her yıl bi ton küfür yiyip dönüyoruz. Ama buraya kadar. Bundan sonra deplasman nasıl olur gösterirler size trabzonda.

Trabzonspor maçında tribündeki duruşunuz nedeniyle bundan sonra benim saygımı yitirdiniz. Başkalarının elinde kukla olmuşsunuz.

eskişehir-trabzonspor ve eskişehirspor-fenerbahçe maçlarındaki performansınızı da hiç unutmayacağım.

Unutmadan 7-1 rövanşı deniyordu. Lige çıktıgınız zaman delikanlı gibi söyleseydiniz tavrınızı koysaydınız madem ne oldugunuzu bilseydik. Ama sizde ne gezer delikanlılık.

POYRAZ
07.05.2011, 05:41
Türbülent köpegi, Trabzon'dan aldiginiz 1 puan hani Avrupa'ya tasiyacakti senin takimini?
Ne oldu tasidi mi?

Ertan1982
07.05.2011, 11:23
Benim Saf Trabzonspor taraftari.Bu Anadolu takimlardan ne zaman bize hayir gelmis.Is ciddiye bindigi an satiyorlar bizi.Benim icin ne Eskisehir var ne Kayseri ne Rize vs.Benim icin saadece Trabzonspor var.Düsene sende bir tekme vuracan elini uzatip kaldirmiyacan.Devir bunun devri.

Turgay Atalay
07.05.2011, 12:15
Benim Saf Trabzonspor taraftari.Bu Anadolu takimlardan ne zaman bize hayir gelmis.Is ciddiye bindigi an satiyorlar bizi.Benim icin ne Eskisehir var ne Kayseri ne Rize vs.Benim icin saadece Trabzonspor var.Düsene sende bir tekme vuracan elini uzatip kaldirmiyacan.Devir bunun devri.

Aynen sizin gibi düşünüyorum, nasıl ki Türkün Türkten başka dostu yok, Trabzonsporun da Trabzonsporludan başka dostu yok

Ahmet Başkaya
07.05.2011, 12:17
Bir zamanlar isminizin önüne "şerefli" koyardım şimdi "kahpe" koyunca bile az geliyor .

Erbay
07.05.2011, 13:23
Anti Bizans dediğiniz hayal dünyasında yaşamaya devam edin. Bu satılmışlığı kotaracak kurguya sahip hayal dünyası da zor bulunur. Mezhebiniz ne kadar geniş ki kaldırabiliyorsunuz bu durumu.

Çetocan
07.05.2011, 13:29
İstediginiz Kadar Aglayın İstediginiz Kadar Güzel Laflar Kullanın Sizlerle Bizim İcin Bitmisinizdir
Son Bir Kez Daha

Bu Sehir Baska Sehir Satılmıs Kahpe Sehir

TSelif
07.05.2011, 13:34
Harbiden "eski"ye çıktın "Eski"şehir :)

Anıl Caner
07.05.2011, 13:36
Eskişehir'de yaşadığım 5 senedeki gözlemlerimi yazınca forumda çok tepki almıştım.
Vazgeçip aksini yazmaya başladım olan oldu diyerek bu sefer de bana tepki gösteren büyüklerim benim eski düşüncelerime paralel yorumluyor durumları.

Ben şahsen Eskişehirspor'un bizden puan almasına, şampiyonluk yolunda çelme takmasına falan üzülmüyorum. Bunda yanlış olan bir durum da göremiyorum.
Ama alakalı alakasız her eskişehirspor trabzonspor maçında bize yapılan muamele tekrar etti. Buna üzülüyorum.
Belki bu başlık altında yorum yazan veya kendi forumlarındaki aklı selim adamların çizgisine ulaşmaktan çok uzak, aciz Eskişehirspor taraftarına üzülüyorum.

Ben sadece şu basit örneği verdim.Eskişehir'de yaşadığım seneler boyunca her Es-Ts maçından önce Trabzonspor taraftarı trabzonspor'u desteklemeye başlamadan önce eseses kikiki diye bağırır ve karşılığında küfürler duyar. Eskişehir açık tribününde 2008-2009 yılında bjk'nin gs'ye attığı gol o maçta eskişehir'in trabzonspor'a attığı ilk golden daha yüksek desibelle kutlanmıştır.

Her stada gittim, hepsi hakkında fikrim var ancak Eskişehir'de 5 sene yaşamış, Eskişehirspor'un 2.lig b'den süper lig'e yükseliş sürecinin tamamına şahit olmuş birisi olarak Eskişehirspor hakkında çok şey gözlemledim.

Beşiktaş'ın köpeği mevcut başkanları ve Fener'in köpeği hocaları başlarında olduğu sürece, Eskişehirspor taraftarı acaba biz nerede yanlış yapıyoruz demediği sürece Eskişehirspor mevcut takımına sempati ile bakmak mantıksızdır.

Sürekli de bunu kanıtlıyorlar.

DNA-TS
07.05.2011, 15:33
he anlamadım birisi KOLPAşehirmi dedi?

Ilelioglu
07.05.2011, 16:00
Hani hedefin Avrupa idi Eskisehir?

Evinde Kayserispor'a kaybetmek, hemde müthis bir düsüsün icerisinde olan Kayseri'ye...

Hedefin Feneri sampiyon yapmak, öyle degil mi?

lazoli06
07.05.2011, 16:37
Bu başlığın açık olmasında ki amaç nedir yönetim?

Hazar_
07.05.2011, 17:20
Gerçek Eskişehir taraftarına üzülüyorum.Ama gerçek Eskişehir taraftarı biraz olsun haysiyetiniz varsa tutmazsınız şu şerefsiz takımı.Gelin Trabzonspor'a gönül verin.Olmadı bırakın.

TSelif
07.05.2011, 17:27
Eskişehir'li GERÇEK taraftarların yapacakları tek şey ne yapıp edip o satılmış TD'lerini takımdan hatta mümkünse şehirden kovmalarıdır.
Ha bunu başarabilirler mi bilemem ama o adi takımın başında olduğu müddetçe es es her yıl fb den en az 3 yiyecek !!!

Sibel
07.05.2011, 17:40
Bu forumda Eskişehir denilince herkes saygı duyardı. Cidden yazık oldu.
Kendileri utansın bu durumdan.

SEDAT
07.05.2011, 18:36
- Ne oldu Avrupaya gitmekten vazmıgeçtiniz bizim maçtan sonra...

talsuv61
07.05.2011, 18:40
Umutun yerinde Pavel oynasaydı veya orta sahada gezinenlerin yerinde daha iyi oynayabilicek birisi oynasaydı.
Yine bunlara küfrediyor mu olacaktık hiç sanmıyorum.

Tolunay Abdioğlu
07.05.2011, 18:48
Umutun yerinde Pavel oynasaydı veya orta sahada gezinenlerin yerinde daha iyi oynayabilicek birisi oynasaydı.
Yine bunlara küfrediyor mu olacaktık hiç sanmıyorum.

Burda ki çoğu kişinin derdi,o maçın skoru değil.

''Yapılanlar.''

-Edilen küfürler,
-Hazırlanan özel besteler,
-Anadolu'nun delikanlı takımlarından birisi olarak gördüğümüz Eskişehirspor tribününde açılan Fenerbahçe bayrağı.

Hürgün Aygün
07.05.2011, 18:49
Beter olun seneye keşke Eskişehir'i biz küme düşürsek ne kadar sevinirim...

Kaan
07.05.2011, 18:49
Burda ki çoğu kişinin derdi,o maçın skoru değil.

''Yapılanlar.''

-Edilen küfürler,
-Hazırlanan özel besteler,
-Anadolu'nun delikanlı takımlarından birisi olarak gördüğümüz Eskişehirspor tribününde açılan Fenerbahçe bayrağı.

-Maça özel hazırlanan 2 büyük pankart.

talsuv61
07.05.2011, 19:41
Yav iyi de, Eskişehirde yaşayanların kaçta kaçı, Eskişehiri tutuyor ki? Bence yarısı bile değildir.
Şöyle yapmışlar bunu dediler..... Böyle şeyleri hiç sevmiyorum, ama bunlar futbolun olmazsa olmazları.Bizde dahil olmak üzere her camianın daima yaptığı davranışlar.
Ayrıca ben o maçtan önce es es forumuna bakmıştım. Çoğu taraftar TSnin şampiyon olmasını tercih ediyordu. Onlar da fener maçındaki oyundan ve çitf cinsiyetli taraftardan şikayetçiydi.

Bizim tek derdimiz 9 puan öndeyken nasıl 2liğe düştük ve kötü maçlarda neden tedbir alamadık olmalı. Yoksa hiç umrumda değil eseslinin bize ettiği küfürler. Onlara verilecek tek cevap şampiyon olmak...

Ilelioglu
07.05.2011, 19:55
Gerçek Eskişehir taraftarına üzülüyorum.Ama gerçek Eskişehir taraftarı biraz olsun haysiyetiniz varsa tutmazsınız şu şerefsiz takımı.Gelin Trabzonspor'a gönül verin.Olmadı bırakın.

Teknik direktörleri yada baskanlari kisiliksiz iseler onlar neden takimdan vazgecsinler ki?

Cok sacma bence ama su dört sey üzerinden kizabiliriz, kizmakta hakliyiz...

Ben onlardan beraberlige "sevinmemelerini" beklerdim.

Ben onlardan tribünde fener bayragi "acmamalarini" beklerdim.

Ben onlardan teknik heyete tepki "göstermelerini" beklerdim.

Ben onlardan fener lehine tezahürat "yapmamalarini" beklerdim.

Ama bunlarin hicbirini yapmadilar, o halde bizide kaybettiler.

Nokta.

Sefa
07.05.2011, 21:33
Şu fotoğraf var ya Fenerbahçe bayrağının açıldığı onda bizim maçta açıldığına dair bir ibare yok emin miyiz bizim maçta açıldığına ?

Sibel
07.05.2011, 21:43
Şu fotoğraf var ya Fenerbahçe bayrağının açıldığı onda bizim maçta açıldığına dair bir ibare yok emin miyiz bizim maçta açıldığına ?
Maçı izlerken gördük...

Ilelioglu
07.05.2011, 21:43

Evet Eskisehirspor Forumundan alinmis olan bir foto, ayrica Eskisehirspor Taraftarlarindan da bir yalanlama olmadi.

Ayrica Amigo'lari Fenere "maci sattik" dedi diye biliyorum.

Ilelioglu
07.05.2011, 21:45
Maçı izlerken gördük...

Yapma ya...:cool:

Ben görmedim...:)

Sibel
07.05.2011, 21:50
Yapma ya...:cool:

Ben görmedim...:)Maça giden yok mu o söylesin:D

asil suskun
09.05.2011, 21:27
bu pislikler ile bu asil serefli site kirlenmesin
insallah seneye kümeye oradanda amatöre düserler serefsizler

Misina
09.05.2011, 22:16
Gün olacak devran dönecek.Türbülent Sivastaykende aynı şekilde havalanıp başımıza çıkmıştı.Bir sezon sonra yerle bir oldu Sivas halen toparlanabilmiş değil zorla ligde kaldı

Turgay Atalay
10.05.2011, 16:08
eskişehirspor gibi satılmış futbol takımına her hafta bir adet bedduam var, Allahım size hiçbir konuda gün yüzü göstermesin, layık olduğunuz liglerde sürünmeniz dileğiyle.

Murat Altun
10.05.2011, 16:19

Bizim maçta yada herhangi bir maçta farketmez aslında Her ortamda antistanbul lafları eden hiç bir tarftar grubunun içinde kimse fenev bayrağı açamaz Satılmışların arasında açabilrisin böyle

Sıkıysa herhangi biri herhangi bir maçta Karşıyaka Ankaragücü Sakarya gibi takımların taraftarınına rsında fenev bayrağı açmaya kalksa ya

Ağzından başka laf çıkıp harekeleri başka olanlarla işimiz olmaz Gitsinler azin babalaırnın dizinin dibine

Külünkoğlu
11.05.2011, 16:34
Aşağıdaki yazı için mesaj atan Eskişehirlilerin zoruna gitti ise mesele yok.
Ama % 90 gerçeğiniz ne yazık ki değişmiyor.

peki... kim olsun ?

“7-1 yendiniz bizi ”

krdnz
11.05.2011, 16:55
Bu sene şampiyonluğu kaybetsek bile çok şey kazandık aslında.

Kimin ne mal olduğunu öğrendik.Yukardaki yazı herşeyi özetliyor.

Vkgz
11.05.2011, 22:59
Başka takımın değirmenine su taşımaya çalışan takımlar her zaman 2. sınıf olmaya mahkumdur.

Bunu Türkiye'de aşan Bursa dahil 5 takım vardır, Eskişehir ve taraftarı artık kuru gürültü olmaktan kurtulamayacaktır.

Erdal
12.05.2011, 22:36
Aklıma düştün yine Eski....Hangi Eski? Fener in Eski si....Ve her aklıma düştüğünde beduamı eksik etmiyorum....İnşallah tez zamanda tribünlerinizde kocaman kocaman Fener, GS, BJK bayrakları görürüz....Hiç değilse içiniz dışınız bir olur....

mehmet83
13.05.2011, 05:20
Kul hakki yiyenler gun gelir Allah'in adaleti karsisinda ezilirler. Trabzonspor'umun hakki size haram zikkim olsun. Bize ayri Fener'e ayri oynayarak futbolcularimizin emegini, hakkini gasp ettiniz. Allah buyuk. Bunun hesabini verirsiniz bir gun.

ozturk
13.05.2011, 08:48
Beter olursunuz inşallah...

Turgay Atalay
14.05.2011, 14:21
Bu dünyadaki en büyük bedduamdır, satılmış eskişehir. Gün gelecek, o gün mutlaka gelecek...Ağlamaktan, kendini yırtmaktan telef oluşunuzu göreceğim gün gelecek ve o gün ben şampiyon olmuş kadar keyifle ve gururla dolaşacağım Ankara sokaklarında.

ApoCaN28
14.05.2011, 15:32
Sadece şunu söylüyorum .

Sakın küme düşmeye ya da farklı bir şekilde hedefiniz varken çıkmayın karşımıza .

Sonra o hedeften alabiliriz sizi , kısaca elimize düşmeyin .

halil ibo
14.05.2011, 15:46
Ligin boyu kısaldıkça,size olan nefretimiz ve kinimiz uzuyor.
Zamanı gelince uzun bir şekilde inleyeceksiniz !...

Sibel
14.05.2011, 19:27
Metin abinin yazısı her şeyi anlatıyor...Sürünmeniz dileğiyle...

Hazar_
14.05.2011, 20:58
Teknik direktörleri yada baskanlari kisiliksiz iseler onlar neden takimdan vazgecsinler ki?

Cok sacma bence ama su dört sey üzerinden kizabiliriz, kizmakta hakliyiz...

Ben onlardan beraberlige "sevinmemelerini" beklerdim.

Ben onlardan tribünde fener bayragi "acmamalarini" beklerdim.

Ben onlardan teknik heyete tepki "göstermelerini" beklerdim.

Ben onlardan fener lehine tezahürat "yapmamalarini" beklerdim.

Ama bunlarin hicbirini yapmadilar, o halde bizide kaybettiler.

Nokta.

Biz hangi sebeplerden kızıyoruz ? Ne yazdığının farkındamısın çok merak ettim.Orda saydığın sebeplerden ötürü kızıyoruz zaten.

Ayrıca gerçekten takımlarından vazgeçmelerini istemiyor olduğumu ironi yaparak belirtmiştim,anlaşılmamış.Bir daha ki sefere.

asil suskun
14.05.2011, 21:44
bu forumda fenerbahce basligi olmadigi gibi bu eskisehir basligida olmamasi gerekiyor silinsin satiliksehir takimi

zafer6161
14.05.2011, 21:52
ALLAH belanızı versın,satılmış köpekler............................:mad:
inşalla seneye küme düşersiniz:mad:

adminler rica etsek şu başlığı silin yaaa,,,,

TSelif
14.05.2011, 21:56
Hayır ya başlığı niye kaldıracaklar ??
Bu başlık durmalı ve buraya gelip ne kadar satılık ne kadar aşağılık bir camia olduklarını görmeliler. Buraya her girdiklerinde hatırlamalılar iğrençliklerini... üç kuruşluk bile şereflerinin olmadıklarını...
Gözlerine girmeli bu başlık ... seneye ikinci ligte de lazım olacak .. kalmalı bu başlık !!!

zafer6161
14.05.2011, 22:01
Hayır ya başlığı niye kaldıracaklar ??
Bu başlık durmalı ve buraya gelip ne kadar satılık ne kadar aşağılık bir camia olduklarını görmeliler. Buraya her girdiklerinde hatırlamalılar iğrençliklerini... üç kuruşluk bile şereflerinin olmadıklarını...
Gözlerine girmeli bu başlık ... seneye ikinci ligte de lazım olacak .. kalmalı bu başlık !!!

evet aynen katılıyorum,kapatmayın başlığı,devamlı yüzlerine vuralım,deda elif:p

SEDAT
14.05.2011, 22:12
- Birde Şampiyonluk hayalleri kurmuyorlarmı ççç lan siz Şampiyonluğuda satarsınız G.Antep gibi...

DeAgLeMaNyAq
14.05.2011, 23:38
Biz şampiyon olamassak Eskişehirin yüzündenmi olamıcaz

Eskişehir ve Kayseri'nin bize attığı kazıklar önemli tabii ki. Kötü bir sonda ister istemez en son yapılan hata akıllarda kalır. Ama kazın ayağı öyle değil. İlk hatayı Ağustos ayındaki FB maçında yaptık. Colman'ın penaltısı, Teofilo ve Yattara'nın boş kaleye kaçırdığı goller ikili averaj yönünden bize pahalıya patladı. Diğer yandan ikinci yarı başındaki FB maçında da ikili averajı unutup 2-0'ı korumak için gayret eden teknik heyetin de büyük hatası var...

ccd6167
14.05.2011, 23:49
eses hey gidi eses...
unutmadık unutmayacagız bizden aldıgınız beraberlıge sevıncınızı ölene dek...
öyle bi zaman gelecek ki emin olun beraberlıge sevındıgınız gunler artık fark yemedıgınız gunlere sevınceksıız..

TS-FAN
15.05.2011, 04:01
Şu an uyuyamıyorum.Bunun tek sebebi değil ama en önemli sebebi Eskişehirspor maçındaki kayıptır.

Büyük olasılıkla şampiyonluğu kaybettiğimiz maç olarak tarihteki yerini alacak.

Hiç,ama hiç unutmayacağım.

Sadece farklı bir hırsla oynayan takımı,Bülent Uygun'u değil;Tribününde,yani evinde fb bayrağı açan,
maçtan sonraki beraberlik coşkusu içinde naralar atan taraftarını da asla unutmayacağım.

Ama biz son düdüğe kadar bırakmayacağız.Belki de Eskişehir'i de yasa boğacağız.

barisb
15.05.2011, 08:50
hatırladıkça tansiyonum yükseliyor. herkes ettiğini çeker.

fenerbahçe
merkez: kadıköy ...
şube: eskişehir ...

orkun kır
15.05.2011, 09:05
kapatın artık şu eskişehir başlığını...gördükçe midem bulanıyor artık.

Eren Karaahmetoğlu
15.05.2011, 12:37
Eskişehir senden nefret bile edemiyorum biliyor musun?

Nefret edilecek kadar bile değerin yok.

Hala bizim bu sinirimizin sebebini puan kaybı zanneden kuş beyinli taraftarlarınıza acıyorum.

Taraftarlarınız derken, hangi taraftarlarınız?

Hani şu maç öncesinde özel besteler hazırlayıp maç sonunda 1 puana sevinç çığlıkları atan taraftarınız.

Ezilmeye, kafanıza vurulup elinizden kupaların alınmasına her zaman mahkumsunuz.

Şerefsizsiniz.

Muhteşem kokusu var ne mübarek bir kenevir
Biraz da tütün ekle çarşafı da kıvır çevir
Bir duman aldım allah bu cigara harbi zehir
Tribe girdim ulan ....... ye Eskişehir !

Ksk Çarşı çok güzel söylemiş.

:)

SEDAT
15.05.2011, 12:40
- Bu sayfaya girince miğdem bulanıyor birden nedense ...

TSelif
15.05.2011, 12:59
Biz ilk defamı şampiyonluga oynuyoruz bundan sonra şampiyonluga oynamıyacazmı Eskişehir Kayseri Gaziantep türkiyenin en zorlu deplasmanları şampiyonluga oynayan rakiplerin burdan az kayıpla cıkarsa avantaj sagladıgını herkes biliyor bu sene biz kayıp yaptık seneye belki fener belki gs belki bjk yapacak, böyle kin nefretle sadece kendimizi zarar veririz.Eskişehirde ne fenerin ne bjk nede gs nin lisanlı ürünlerin satıldığı yer yok bunlara izin verilmiyor şampiyonluklar kutlanmıyor bi insan icine soktugu bayragı stadda actıgı icin o eskişehir fenerlimi olur sizce?Biz böyle yapmaya devam edersek istanbul takımları kıs kıs gulmeye devam edecek bence anadoluya sırt degil arkamıza almamız lazım.Sonucta bi kere şampiyonluga oynamadık biz

Evet o bayrak orda açılmışsa eskişehir SATILMIŞ ESKİŞEHİR=fb olur.
Ya sen niye bu satılmış pislikleri burda gelip savunuyorsun ki. Onlar ne olduklarını kanıtladılar. Adamlar bizden aldıkları bir puana nerdeyse geceler düzenleyip eğlenceler yapacaktılar.

Zavallı es es biz her yıl şampiyonluğa oynarız ama sen bu kafa ile bankasya 1..2..3... liglerde sürüneceksin ...

Burçak
15.05.2011, 13:03
Haso iyi araştır. eskişehir fenerbahçeliler derneği diye yaz google da bir bak..

TSelif
15.05.2011, 13:04
Madem es es masum o zaman sadece şuna cevap ver...

TRABZONSPOR'dan aldıkları 1 puan için dakikalarca saha içinde kutlama yaptılar.. Hadi bunu açıkla ve beni ikna et !!!

bangkook_61
15.05.2011, 14:34
Haso'nun midesi geniş elleşmeyin. Ben Eskişehir'de yaşıyorum Haso. Bırak nefretimizi doya doya yaşayalım. Sen özelinde sev.

Mustafa Yüksek
15.05.2011, 15:09
Kesilecek nefesi.

Küme düşerkenki halinizi göreceğim ey kahpeşehir taraftarları. O gün siz düşerken, ağlarken, bu sefer ben sevinç nidaları atacağım.

Adem Erdoğan
15.05.2011, 22:43
Bunlar fenerden 10 yese de gururlarına dokunmaz.

Bizim fi tarihinde 7 gol atmamız gururlarına dokunuyor.

Anadolu'nun lideri olduğumuz için aşağılık psikolojisindeler çünkü.

Son olarak nasıl koydu Şota Arveladze.

hasan8861
15.05.2011, 23:42
gelecek yıl ligden düşmesini istediğim 3 takımdan biri
1-eskişehir
2-samsun
3-sivas

bahadır2561
15.05.2011, 23:58
http://www.korsanfilm.net/wp-content/uploads/ococuk.jpg

Emre EFENDİOGLU
16.05.2011, 00:08
Anti-İstanbul Ezikşehir, göbek at kocan şampiyon oldu.

Hekimoğlu
16.05.2011, 00:33
Şu başlığın ilk sayfalarını okuyup utansın satılmışlar.

Selman
16.05.2011, 00:39
Kahpeşehir'de atmosfer nasıl ? Bu akşam ki maçtan sonra kutlamalar oldu mu ? Çiftetelli oynadılar mı ?

Paksoy
16.05.2011, 00:42
Bu sayfa kalsın bence, her sinirlendiğimde burda kusmak istiyorum.

POYRAZ
16.05.2011, 03:14
Bu hafta Eskisehirspor tribünlerinde yine fe-be bayragi acildi mi?
Yada i.ne Trabzon olamazsin sampiyon seklinde koro halinde bagirildi mi?
Bugün fe-be, 10 kisi birakilmis Ankaragücü'nü 3 penalti ile yendikten sonra
Eskisehirsporlular yine ciftetelli oynayip sevindiler mi?

ozturk
16.05.2011, 09:14
http://www.korsanfilm.net/wp-content/uploads/ococuk.jpg

yakışır..

ilk mesaja editlemek gerekir bu fotoyu

Hüseyin Bağdat
16.05.2011, 10:13
Haftaya kocanızla birlikte şampiyonluk turu atarsınız artık...

ALLAH'tan dileğim,seneye sizin düşmeniz bizim elimizden olsun. Kendi sahanızda sizi yenip kime düşürüp kolBASTI oynamak isterim...

Uğur Ö.
16.05.2011, 10:37
Rahatlamışlardır kahpe herifler, son maç gene üçlü çektirirsiniz

bangkook_61
16.05.2011, 18:10
Kahpeler misyonunu tamamladı. Haftaya Fenerlilere şampiyonluk kutlatmazlar Anti-Bizans derler. Dostlar alışverişte görsün. Ne de olsa ilişkiler özel yaşanmalı halka açık samimi olunmaz. Şampiyonluğu kutlama sevişmesi haftaya Pazar Eskişehir'de.

Koray
16.05.2011, 18:23
Ulan gün gelir hesap döner elimize düşersiniz elbet.

logitech
16.05.2011, 18:55
bu şehir başka şehir şerefsiz eskişehir! Avni aker de eskişehirde yüzünüze karşı söyleyene kadar her hafta gelip buraya yazacağım ulan! şerefsizsiniz ulan!

Kul
16.05.2011, 19:09
Başında Bülent ile satılmış bir şehir,
Hesap görülecek elbet o gün gelir,
Biz şampiyon olamasak ta
Satmadık takımımızı bunu dünya bilir..

Yanayi yüreklerim arkadaş..

Emre EFENDİOGLU
16.05.2011, 22:12
Birileri 3ün 1 ini vermiş bunlara yine.

Sefa
16.05.2011, 22:13
Puana ihtiyacı olan maçı aldı Avrupa Avrupa diye zırlayan 3'ün 1'ini..

DNA-TS
16.05.2011, 22:21
Allah verdi belalarını.sürünsün adiler.

ilhan
16.05.2011, 22:27
Şşşşhhht!
Alooo!
Türbülent, Avrupa?
*
Doğa?
Miden nasıl evladım?

Fatih
16.05.2011, 22:36
Buca'yı nasıl düşürdüysen Eskişehir'i de öyle düşüreceksin Bülent Uygun Allah büyük...

Sibel
16.05.2011, 22:44
Bir film repliği yazmak isterdim ama neyse...:UGeberin........:yumruk:

Ugur Kursad
16.05.2011, 22:46
Bülo hiç bir zaman o fenevde teknik direktör olamayacaksın hayalin bu ama gerçekleşmeyecek ... Bir çok klübü küme düşüren bir teknik adam olarak anılacaksın .

Misina
16.05.2011, 23:58
Gün gelecek Vanspor gibi sizide amatörde görmekten büyük zevk alacağız.Satılmış İstanbul Köpekleri

Fatih Özkan
17.05.2011, 00:13
Allah yüzünüzü güldürmesin!

Gökhan KAN
17.05.2011, 00:18
İki yakanız bir araya gelmesin inşallah..

OYılmaz
17.05.2011, 00:46
Bir daha ki sezon çekilecek fikstürü merakla takip edeceğim 34.hafta Eskişehirspor-Trabzonspor maçının olması için dua edeceğim. Eskişehirspor'un küme potasında olduğu bizim yenip taraftarlarının gözyaşlarını görmek benim için şampiyonluktan daha değerli olacak. ve o maçta ne pahasına olursa olsun yerimi alıp izleyeceğim.

Hürgün Aygün
17.05.2011, 00:51
Allah beter etsin sizi,İnşAllah sizi biz küme düşürürüz tek isteğim o.

POYRAZ
17.05.2011, 01:15
Doga bu hafta Besiktas'a karsi oynarken de ayni bizim macta oldugu gibi kosabilecegi kapasitenin iki katina cikmaya
calisip, akabinde macin bitmesine bir kac dakika kala saha kenarinda kusmus mu?
Yoksa bu kadar kosmaya gerek görmemis mi?

28TS61
17.05.2011, 01:31
bülent gene kudurmus mac sonunda.

fenev besiktasi yenmedimi diye ifadeler kullanmis yaziyor medyada

ESER
17.05.2011, 08:19
azizin konsomatrisleri yine istanbulda kucaga mi oturmus.. alismis kudurmustan beterdir nede olsa..

ozturk
17.05.2011, 08:48
eskişehir in daha beter günler görmesi ve bankasyaya düşmesi temennisiyle..

eses li gönül doslarımıza selamlar

Cemalettin Taşkın
17.05.2011, 09:15
bir arkadaş yazmıştı duamız olmuyor ama bedduamız tutuyor diye işye eskişehir bizim maçtan 1 puan aldıktan sonra haline bakın herkes 3 atıyor.

işte bunu sindiremiyorum ben istanbula gidip hepsinden fark yiyiyorlar ama trabzonspora karşı ölümüne oynuyorlar. nedir bu aradaki fark?

Hüseyin Bağdat
17.05.2011, 09:22
Dileğim seneye bizim maça kadar Bülent densizi takımın başında kalır. Onunla birlikte bütün şerefsizleri sahaya gömeriz...

Küme düşmeniz bizim elimizden olur inşALLAH...

Harun-61
17.05.2011, 12:54
yine yenilmis EsEs...

vay bea !!!

Mehdi
17.05.2011, 13:11
Her başarılı erkeğin arkasında olan varlıkları temsil eden Es-es'i bu seneki misyonundan ötürü tebrik ediyor,kutlamların kimseye zarar verilmeden gerçekleşmesini diliyorum.Silahlar konuşmasın.

Özge
17.05.2011, 13:14
Hala kendilerine gelemediler mi?Sadece tek maç için sahada kusmayı göz almıştınız zaten diğer maçlar önemli değil.

Fatih Özkan
17.05.2011, 13:16
Kendi kusmuğunuzda boğulursunuz İnşallah!

Armağan Dere
17.05.2011, 13:17
Allah belanızı versin..Renktaşınız Vanspor gibi olacaksınız..Bülent de topukları arkasına vura vura kaçacak

SDanışmaz
17.05.2011, 13:42
Satışmış şehrin taraftarları bizim maçtan sonra "koyduk mu?" diye tezahurat yapacak kadar köpekleşmişlerdir. Bir de şehirlerini, taraftarlarını övüyorlar. Koyayım öyle şehire, koyayım öyle taraftara.

Trabzon'a gelip şehir ve taraftarlık nasıl olur öğrensinler.

Son olarak; Allah'ım şatılmış şehirin fb tarafından 1-2 sene içerisinde küme düşürüldüğünü görmemizi nasip eyle.

ESER
17.05.2011, 13:44
dombeleksehirlilerden fb konvoyu bekliyoruz... azizin pecete kolonyacilari ve ibrikcileri sizi..

tarih sizin serefinizin kac kurus oldugunu da gordu buyuk Trabzonsporun onurlu durusunu da.. kolpa dombelekler ordusu..

Burçak
17.05.2011, 14:00
Ankaragücü6 yedi ama kimse taraftarına tek laf etmiyor.
çünkü taraftarları dik durdu onurlu şekilde üzerine düşeni yaptı..

eskişehir e kızılmasının sebebş taraftarı dik duramadı. puan almış olmaları değil sorun..
dik durmayışları.. işine yaramayan 1-1 lik skora deli gibi sevinen febe bayrağı açan saçma şekilde 15 sene önceki maça takılıp o sene fenberden 6 yediğini unutan.. bjk nin tüm rakiplerine kaybettiğini sorgulamayanlar..
ne diyeyim bilemiyorum..
futbolcunuzmaçı satsa adiler derdik geçerdik.
ama taraftarın Trabzona hakaret etmesi ve o skora deliler gibi sevinmesi asıl yanlış olandı..

şimdiye dek olduğu gibi gün gelir hesap yine kesilir.
çok örnekleri var.. en basiti vanspor. en son asma kilit vurmuşlardı kapılarına.

küme düşmeniz de birşey değil ama o leke ile yaşayacak olmanız hiç bir şekilde temizlenmez..

Batuhan
17.05.2011, 14:55
Tüh! Ne güzel Avrupa kupalarına katılacaklardı adamlar :/

bangkook_61
17.05.2011, 19:59
Eskişehirspor'un Avrupa hedefi var.

Ahmet Pulusoğlu
17.05.2011, 20:16
Bülent Uygunsuz inşallah o Trabzonspor formasını giydiğin yıllarda ki kazandığın paralar fitil fitil çoluğunun çocuğunun eşinin dostunun boğazında kalır. Köpek bile ekmek yediği yere ihanet etmez. Başka diyecek bişey yok Seni Allahıma Havale Ediyorum.

Fatih
17.05.2011, 20:37
İntikamın 1. adımı gelecek sezonun ilk maçında 7 tane daha atmak olmalı.

Sefa
17.05.2011, 20:46
Küme düşmelerini görmek zevk verecek olsa da en önemli maçta yenemedikten sonra diğer maçlarda 17 atsan çok önemi yok..

logitech
17.05.2011, 21:03
ulan şerefsiz eğer bir gram hinlik düşündüysen be ne yaptım diyerek kafanı duvarlara vurasın. Allah sana bu dünyada gün yüzü göstermesin.

logitech
17.05.2011, 21:04
unutmadan, bu şehir başka şehir şerefsiz eskişehir !

Ömer Faruk61
17.05.2011, 21:33
Avrupa sizin neyinize Siz Türkiyeyi de satarsınız bu menajer çakması şerefsiz türbülentle.Satılmışşehir size Avrupa değil Bank Asya bile fazla.....

MuratJ
17.05.2011, 22:02
takımları 6 gol yiyen Ankaragücü taraftarına karşı tutunduğumuz duruma baksın ve onlardan olan farklarını anlasın satılmış bizans cariyesi eskişehirin çift cinsiyetli taraftarları.

erolizmts
17.05.2011, 22:15
Bu sezon Trabzonspor ile finali yapan iki takım vardı. Birisi Kayserispor diğeri Eskişehirspor. Ligin ikinci yarısında, sanki tek maça konsantre olmuşlar ve görevlerini yaptıktan sonrada köşelerine çekilmişler gibiydi.

TSelif
17.05.2011, 22:25
Gibiydisi fazla . Görevlerini yerine getirdiler ... o kadar !

Ilelioglu
17.05.2011, 22:37
Sadece Eskisehir'e degil Bülent Uygun'a da tepki göstermeliyiz.

:mad:

Ilelioglu
17.05.2011, 22:39

Unutma, unutturma...!!!

Harun-61
17.05.2011, 23:53
Batuhan, Olimpiakos ile anlasmis.

.

Çagman
18.05.2011, 11:14
Satılmışlar..

Fatih Özkan
18.05.2011, 14:06
İntikamın 1. adımı gelecek sezonun ilk maçında 7 tane daha atmak olmalı.

Aynen öyle...
Ardından küme düşsünler...
Satılmışlar!

Hüseyin Bağdat
18.05.2011, 14:29
Fenerlilere şampiyonluk turu attırmayacaklarmış. Siz onların altına yattığınızda turlarını zaten atmışlardı. Siz zevk alıp,kendinizde olmadığınızdan farkedemediniz...

peker61
18.05.2011, 14:41
Fenerlilere şampiyonluk turu attırmayacaklarmış. Siz onların altına yattığınızda turlarını zaten atmışlardı. Siz zevk alıp,kendinizde olmadığınızdan farkedemediniz...

Bu süper olmuş abi ağzına sağlık..

Turgay Atalay
18.05.2011, 15:13
Pez...k Bülent ile anlaşan Fener, satılmışsehirin üstünde tur atmadı mı zaten, tur atacak hal mı kaldı fenerde. Satılmışşehir oooooooooooo, pislik şehirrrrrrrr oooooooo

asil suskun
20.05.2011, 21:05
pislikbahve pisliksehir aski

gokhan_61_
20.05.2011, 22:37
seneye sivaslen beraber kümeye insallahh

bangkook_61
21.05.2011, 01:33
O günü unutamıyorum. Allah bir 7 daha nasip eder inşallah. Burak atsın golleri iyice acısın.

SEDAT
21.05.2011, 01:52
- Bizansın arka bahçesi bile olmaz lan sizden , olsa olsa bizansın mendili olurusnuz , silerler işi bitince atarlar , gerçi hakettiğiniz muamelede budur...

Fatih Özkan
21.05.2011, 02:24
Düşmeden önce en son tekmeyi İnşallah bizden yersiniz!

Turgay Atalay
21.05.2011, 09:31
Türk futbolunun ve futbolcusunun lisanslı pez..gi Bülent Uygun iftiharla sunar...P....