PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor TV

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

lazcopat
08.07.2004, 15:06
Arkadaslar önemli oldugunu düsündügüm bir konu üzerinde bu sayfayi açmak ve gereginin yapilmasi için neler yapabilecegimizi tartismak istiyorum. Konu basligindan da anlasilacagi üzere konumuz TS tv. Bu gereksiz ismini buraya yazmaya bile igrendigim ezikbahçenin bile kabloluda kanali var. Yakin bir tarihte bjk'nin de kanali açiliyormus. Eee biz ne yapicaz. Tamam belki Trabzon'da yöresel kanalimiz var ama biz Istanbul'dakiler ne yapalim. Yorumlarinizi bekliyorum. Saygilarimla...!

Emorfo
08.07.2004, 15:11
Bu sezon bizim sezonumuz olacak. Ocak'ta Borsa'ya açiliyoruz. Ürün satislari iyi gidiyor. Ts Club açma çalismalari devam ediyor. Yakin zamanda bir çok yerde ardi ardina açilislar yapilacak. Trabzonspor Tv'de bu sezon sonunda kurulacak diye söylendi fizibilite çalismalari devam ediyormus. Saha sonuçlari da iyi giderse bu sene bizi kimse tutamaz.

lazcopat
08.07.2004, 15:13
insallah, insallah tek temennimiz. smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Efrasiyab
08.07.2004, 15:23
ewet faruka katiliyorum febe dijitalden yayin yapiyor ve bi kanali satin alip yapmisti bizde oyle yapariz heralde

EmrahYalçınalp
08.07.2004, 15:37
TVkulüpten bagimsiz, kar eden (diger özel TVler gibi) bir yapida isletilebilirse neden olmasin. Ama televizyonculuk zor istir gibi geliyor bana. Iki kalas bir hevesle hemen ise koyulmamak lazim. Insallah olur da seyrederiz tabi...

My
08.07.2004, 16:42
Valla eger fb tv gibi olacaksa çok yanlis olur. Kendi yaptiklari yayini kendileri bile begenmiyor, igrençmis içerik olarak çok amatörmüs. Yapacaksak hakaten seyredilebilir, adimiza, sanimiza yakisir, yerel tv formatinda olmayan bir kanal olmali.

kuzey_lee
08.07.2004, 16:47
ya biraz akilli mantikli olun..sizce ts tvyi kim izler..trabzonda kablolu yayin mi var??

100 bin uye kampanyasina gösterilen ilgi ortada..bizden hiçbisey olmaz.kulube sahip çikmama konusunda ustumuze taraftar yoktur..

bense ts tv kurulacagina tv de tsye yer buldurmak daha önemli

schumi
08.07.2004, 16:54
fatih hakli sirf bizimde tvmiz olsun mantigi yanlis!

6 ay oldu haala 5bin üyelerde ilerliyoruz!

bir protesto baslattik 10 gün bile sürdüremedik ve hatta insanlarimizdan da tepki aldik!

birakalim bu klübümüze sahip çikma ayaklarini da gerçekleri görelim!!!

My
08.07.2004, 16:58
ya biraz akilli mantikli olun..sizce ts tvyi kim izler..trabzonda kablolu yayin mi var??

100 bin uye kampanyasina gösterilen ilgi ortada..bizden hiçbisey olmaz.kulube sahip çikmama konusunda ustumuze taraftar yoktur..

bense ts tv kurulacagina tv de tsye yer buldurmak daha önemli

Birincisi Trabzonspor sadece Trabzon' dan ibaret diil. Ikincisi bu kadarda ümitsiz olmamak lazim. Zaten 100.000 üye kampanyasida 3 sene içine yayilmis bir kampanya. Biraz da basari ile dogru orantili bisii bu.

Emorfo
08.07.2004, 17:07
100.000 üye konusunda yeterli hazirliklar yapilmadan baslandi. Bir çok kisi üye olmak istiyor ancak istanbul nereye müracat edecegini bilmiyor. Herkeste interneten üye olamiyor. Zaten millet olarak yüzyüze iletisimi seven insanlariz. Önemli sehirlerde Avrupa'da üyelik için standlar kurulmali. 5 bin kisi üye oldu ve büyük zorluklar çekerek üye oldu. Ben formalitelerden hoslanmam ve bu durumda bana ve milyonlarca kisiye sevimsiz geliyor.

3 yila yayilmis bir kampanya hedef 100.000 üye ancak bunun içinde yönetim alt yapiyi hazirlamali..

Tv konusunda ise kablodan degil digitalden yayin yapilmali. Bütün dünyadaki taraftarlarimiz sadece çanak anten alarak yayini izleyebilir.

kuzey_lee
08.07.2004, 17:08
trabzonspor tabiki trabzondan ibaret degil ama en buyuk pay trabzonun..

ümitsiz olurum çünkü çok gereksiz bi olay.hem para hem is gücü hem de potansiyel gereksiz bir sey için harcanmis olacak..100 bin uye olayina gelince.sence su andaki 5 bin uye iyi mi?veya iunu soyliyim kaçimiz uye olduk?sen uye oldun mu?

My
08.07.2004, 17:38
Su anlik tabii ki pekte parlak sayilmaz ama Emorfo' nun yorumuna tamamiyle katiliyorum. Ve de benim üye olup olmadiima gelince kimse kimsenin ne durumda olduunu bilemez. Ama su anlik üye olamayasim demek hiç olmayacaim anlamina gelmez.Bana kalirsa bu durum zamanla vede basariyla endeksli bir süreç. Ben herseye ragmen ümitliyim.

ShadoW
08.07.2004, 17:40
trabzonspor'un TV kanali açilmasi durumunda, yapacagi DOGU KARADENIZ yayinlariyla bence her açidan kafaya oynayacak bir potansiyele sahiptir! Müzikten tutun da eglence,spor,talk show vs...Bambaska bir TARZ Yaratilabilir.OFLU HOCA'YA BILE PROGRAM YAPTIRIRIM ABARTISIZ KONU$UYORUM!. Bu i$i bana versinler, türkiyenin en çok izlenen 5 kanalindan biri yapmazsam TrabzonsporTV'yi sonsuza kadar bedava çalisirim kulüp için, zaten çalisiyorum hiçl degilse resmiyet kazanirim :)

kadirsa_2000
08.07.2004, 20:04
Arkadaslar kesinlikle hazirliksiz yakalanilmamak gereken bir konu, çok iyi planlanip programlanip proje gerçeklestirilmeli. Eger bir hüsranla karsilasilirsa klübümüz maddi ve manevi açidan çok zarar görür (Allah korusun) diye düsünüyorum.

Harun-61
08.07.2004, 23:38
insallah, insallah tek temennimiz. smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

FANATIK61
08.07.2004, 23:44
Bakin bu yaz yine Dünyanin heryerinden Insan gelecek Trabzon'a. O zaman sen gör 100.000 üye kampanyasini. TS TV'ye gelince, bence daha cok erken 2-3 sene daha lazim, güzel projeler bulmak lazim, öyle hemen TVacarsan oluruz ayni I. FB gibi. Ona göre hersey yavas yavas. Insallah istedigimiz ve arzuladigimiz yerine gelir.

Harun-61
08.07.2004, 23:47
100.000 üye kampanyasi avrupaya tasinmasi gerek, yani burdada faliyet göstermek lazim...mesela amcam kesin üye olur ama nasil yapacak, 60 yasindaki adam internetden mi üye olacak..?

ama zamanla herseyi asacagiz, sabirli olalim yeter,...smileys/smiley32.gif

Efrasiyab
09.07.2004, 01:26
100.000 uye kampanyasi konusunda kesinlikle farukla ayni gorusteyim insanlar uye olmak istiyor ama nereye danisacagini ne yapacagini bilmiyor belkide 100.000 uye kampanyasindan haberi olmayan ne kadar taraftarimiz var ben fatih kadar karamsar degilim bu projeler zamanla rayina oturacaktir insallah

Harun-61
09.07.2004, 01:30
neyse konu TV'idi, 100.000 üye kampanyasi topic inden devam edelim, yoksa osman abi geliyor haaaa...smileys/smiley11.gif

ozcan_asanoglu
09.07.2004, 09:01
çok iyi bir ekiple yola çikilmali tv için...kimse ulusal kanallar gibi bir kanal beklemesin bu çok büyük bir yatirim ve bir kulubün ismiyle ulusal kanal olunmaz..hedef kitle trabzonsporlular ve karadenizliler olmali...arkadasin dedigi gibi talk show, tanitim programlari, müzik vs...türkiyede her alanda inanilmaz karadenizli potansiyeli var, bir de karadenizli olmayip trabzonsporlu var...bunlari degerlendirmek lazim...erken falan degil, ne kadar erken konusmaya baslarsak o kadar erken gerçeklesir...

Punisher-61
09.07.2004, 09:10
biraz daha bekleyelim her sey bir anda olmaz...

Stadi yapacaklar,Borsaya gidecekler,Ucak alacaklar

TV isi biraz sürer

ShadoW
09.07.2004, 15:04
Bi kere Oflu Hocaya bi talk show programI

Volkan Konak'a Fuat Saka'ya birer program, Futbol desen, türkiye futbolunu bizzimkiler yönetiyor her hafta biri konuk sunucu olur. Abi bu i$ için bizden çok malzemesi olan yoktur ya neden görmüyoruz bunu?

OfluMulkiyeli
09.07.2004, 15:59
Bence TS TV'den ziyade su an bölgesel yayin yapan tvler kablolu kanaldan yayin yapsalar, yayin yönetimlerinin basina da Istanbul'dan birini getirseler çok daha kolay ve akillica olur. Ama Ismail Türütvari programlarla bogulacak bir kanaldan ziyade ikinci üçüncü kusak dogu karadenizlileri de çekecek bir kanal olmasi lazim.

l-m
09.07.2004, 16:00
Bence gereksiz.Daha önce de söyledigim gibi çok büyük maliyet ve is gücü istiyor.Öyle ezikler gibi burasi ankara,burasi izmir diye kadiköyün degisik meknalarini yutturmaya kalkarak tv isi yürütülmez.24 saat yayin yapan bir Tv bence gereksiz.Tv isi söyle olur: Havuza girmezsin,maçlarini kendi kanalindan yayinlarsin,dekoder starak isi götürebilirsin ki bu dedigim bile uçuk bir olay.Sitf TV kurmak için Tv kurulmaz.Fbtv'ye ara ara bakiyorum,mal mal spikerler ne diyecegini bilmeyen admalar,bos röportajlar,idman görüntüleri.gereksiz maliyet.Tv kuracak kadar paramiz varsa transfer yapalim,milletin TV'sinde çikariz zaten.Trabzonspor Dergisi su anlik bu görevi yerine getirmektedir.TV LÜKSTÜR...

Trabzonspor Radyosu kurulmali bence.Tv kurulacaksa önce radyo kurulup konu hakkinda uygulamali fikir sahibi olunmali.görerek isin zorlugunu anlamali ve radyo ile yavas yavas çevre edinilmeli.maçlarimiz yayinlanmiyor,radyoda da dönüsümlü veriliyor.Radyo kurulsun,maliyeti çok az ve ihtiyaç olan bir sey.Tv için 3-4 seneye daha ihtiyaç var.

ARAGORN01
09.07.2004, 16:28
TV kolay is degil, bence de zamana ihtiyaç var. Eldeki sinirli mali imkanlar bu konuya harcanmamali.

Radyo konusunda L&M 'e katiliyorum. Mutlaka ve acilen gerekli. TV için gereken muhabilirler, sunucular önce radyo da pismeli. Programlarin alt yapisi radyoda olusturulmali. Bir kaç sene sonra TV'ye geçildiginde programlarin içerigi dolu olmali. Ezik tv'de oldugu gibi aptal aptal kadinlar , Ender Asman vs ile bir anlami yok.

tsmaniac
21.09.2004, 18:37
Arkadaslar bu meltem tv nin adi ts tv olarak degistirilse güzel olmazmi?smileys/smiley2.gif

sanatik
21.09.2004, 18:53
L-M^

sözlerine katiliyorum.

Trabzonspor TV kurmain sirasi degil. Önce Sampiyonluk. Sonra Sampiyonlar Ligi. Esas önemli olan bunlar.

Göktuğ Altuntaş
21.09.2004, 19:10
bende arkadaslarin sözlerine aynen katiliyorum su anda tv gereksiz masraf bana göre önce ligdeki basari daha önemli önce bu isi halledelim sonra tv v.b.olaylari halledelim ben böle düsünüyorum.....

AtalaY_BuğrA
21.09.2004, 19:42
Osmanin deddgi gibi radyo isi daha mantiklliii. Tv su an için çok gereksiz...Zaten bir kanal kurmanin maliyeti de cok yuksek .cok buyuk butceli bir kulupte degiliz... Herseyin sirasi ve zamani var!!!

tsmaniac
21.09.2004, 20:01
Evet bir kanal kurmanin maaliyeti elbette çok yüksek ama su meltem tv nin adi ts tv olarak degistirilse Trabzonsporumuzun resmi bir kanali olur en azindan hem neymis o öyle 'meltem tv' ts tv daha çok yakisir...smileys/smiley2.gif

$FIRTINA61$
21.09.2004, 20:33
biz sampiyon olalim bizimkiler her seyi yabar smileys/smiley32.gif

Göktuğ Altuntaş
21.09.2004, 20:41
insallah sampiyon olacagimiz günleri görürüzde bizde diger klupler gibi tv-radyo v.b calismalari yapariz dilegimiz busmileys/smiley1.gif

akrep61
21.09.2004, 20:52
tv radyo bence cok gereksiz is yapmaz reklam alamayiz.. Gogus reklami bile zor buldugumuz bir ulkede tv icin reklam alacagimizida pek zannetmiyor bence cok gereksiz zarar ederiz...Trabzonspor bence once super ligde bi sampiyon olmali bu ligde bende varim demeli.. Ondan sonra Allah kerim hersey kendiliginden olur...

selamlar

Guests
21.09.2004, 23:24
maddi ve teknik olarak su anda imkansiz gibi görünüyor.

ama sorun degil; bizim dünya çapinda bir tv kanalimiz var... halatrabzonsporumuzun bir türkiye cumhuriyeti takimi oldugunu kabul edemeyenlere inat, a.bilbao maçi aksami sabaha kadar bizim gollerimizi yarim saatte bir yayinlayan(özellikle gökdenizin golü),bordo mavi renkleridünyanin her yerindeki insanlarin zihinlerine kaziyanbirdünyakanali var:

********EUROSPORT******* smileys/smiley32.gif

ozcan_asanoglu
22.09.2004, 09:41
gökdenizin golünde, spiker "fantastic" diyordu, harikaydi gerçekten..

Harun
22.09.2004, 10:16
Ne tv si anlamadim önce reel basari istiyorum ben.Zaten bu basari geldikten sonra tv bizden baska kimseyi göstermez ama önce basari...

aydingursoy
22.09.2004, 10:26
ilk önce SAMPIYONLUK sonra bu isler...

Herkezin bir basari istegi vardir. O basari yakaladiktan sonra& nbsp; tv , stad , borsa gibi ticari isler baslamasi daha dogrudur bana göre...

KaRaKaN61
22.09.2004, 12:51
100.000 üye konusunda yeterli hazirliklar yapilmadan baslandi. Bir çok kisi üye olmak istiyor ancak istanbul nereye müracat edecegini bilmiyor. Herkeste interneten üye olamiyor. Zaten millet olarak yüzyüze iletisimi seven insanlariz. Önemli sehirlerde Avrupa'da üyelik için standlar kurulmali. 5 bin kisi üye oldu ve büyük zorluklar çekerek üye oldu. Ben formalitelerden hoslanmam ve bu durumda bana ve milyonlarca kisiye sevimsiz geliyor.

3 yila yayilmis bir kampanya hedef 100.000 üye ancak bunun içinde yönetim alt yapiyi hazirlamali..

Tv konusunda ise kablodan degil digitalden yayin yapilmali. Bütün dünyadaki taraftarlarimiz sadece çanak anten alarak yayini izleyebilir. arkadasa katiliyorum, avrupada, mesela almanyada felan bir stand kurulsa, avrupada yasiyan bir cok taraftar var.

Mesela ben hollandada yasiyorum ayle boyu trabzonsporluyuz tabii ki, ama uye olamiyoruz, insallah seneye trabzona gelince olacaz!!

#10 Fietra
22.09.2004, 15:09
Sirf TV'mi olsun diye TV açmak yanlis.Sistemi oturtup kaliteli bir tV açilsin 3 sene sonra açilsin bence.TAbi oradan gelecek reklam parasi falan da olacak!Dergimizin vs.'nin reklamlari ücretsiz bir sekilde yapilacak.Herkes Trabzonspor hakkinda bilgi edinebilecek.Nereye basvuracagini bilmeyen kisiler buradan bilgi edinebilecek.Ama su an içi önümüzde sanarsam borsaya açilmak var.

e-mercan
22.09.2004, 15:44
Kaliteli yayin yapacaksa elbette evet ve kulübede yük olmaz zaten ama simdiki eziklerin tv si gibi olacaksa aman istemez kalsin ne o öyle onlarda tv kanalimi allahaskina anaokulu çocuklarina yönelik yayin yapiyorlar sanki komik hatta komik ötesi aptalca kendileri gibi.Ama bize öyle tv yakismaz arkadaslar kaliteli yayin yapabilen bir tv kurabilirsek reklam gelirleriyle kendisini amorti eder zaten merak etmeyin,kulübede yük olmaz o zaman.

#10 Fietra
22.09.2004, 16:32
Valla bence FB TV'nin yayini çok iyiy olmasa bile bence iyi

akrep61
22.09.2004, 17:39
bence tv den once su WWW.TRABZONSPOR.ORG.TR (http://www.TRABZONSPOR.ORG.TR) yi bi duzene soksunlar.. Trabzonsporumuza yakismiyor o site....

ts-saral-of
22.09.2004, 21:27
en mantiklisi yerel kanallari ulusal yayina soksunlar

Salih61
23.09.2004, 13:12
en mantiklisi yerel kanallari ulusal yayina soksunlar Bence de ya da bir yerel kanali satin alip Trabzon merkezli ulusal yayin yapilsin...

Guests
23.09.2004, 13:19
stari satin alsinlar ismini degistirsinlersmileys/smiley2.gif

e-mercan
23.09.2004, 15:09
stari satin alsinlar ismini degistirsinlersmileys/smiley2.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley17.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley17.gif http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley17.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley17.gifYoo bence degistirmesinler sadece bir ilave yapsalar yeter nasilmi.? iste böyle Trabzonstar Nasil güzel olur degilmi.? Ama bu kanal çok pahaliya satilacagi için biraz zor tabii.

Taner Uykuçeken
23.09.2004, 15:13
stari satin alsinlar ismini degistirsinlersmileys/smiley2.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley17.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley17.gif http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley17.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley17.gifYoo bence degistirmesinler sadece bir ilave yapsalar yeter nasilmi.? iste böyle Trabzonstar Nasil güzel olur degilmi.? Ama bu kanal çok pahaliya satilacagi için biraz zor tabii.

O zaman S.L. maçlarini da yayinlama zorunda kaliriz o eziklerin maçlarinin bizim tarafimizdan yayinlanmasina dayanabilcekmisinizsmileys/smiley2.gif

e-mercan
23.09.2004, 15:59

O zaman S.L. maçlarini da yayinlama zorunda kaliriz o eziklerin maçlarinin bizim tarafimizdan yayinlanmasina dayanabilcekmisinizsmileys/smiley2.gif hhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley17.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley17.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley17.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley17.gifHayir kanal bizim olursa hangi maçlari yayinlayacagimizada biz karar veririz tamaaamen ekonomik bir faaliyet yani hiç bir maçi zorla yayinlayacak halimiz yok tamamen bizim insiyatifimize kalmis

Çebi
23.09.2004, 18:39
Trabzonspor TV öncelikle kesinlikle Trabzon merkezli bir kanal olmali..Trabzon'da televizyonculukta en öne çikan isim kanal Mavi müdürü,geçmiste hemen hemen diger tüm yerel kanallarda spor müdürlügü yapmis olan HALIL SANLI..ben çok begeniyorum valla...Onun yaninda Altug Atalay gibi isimlerin yapacagi programlar da güzel olur bizim için...Ama kesinlikle normal yayin yapan Trabzon merkezli bir kanal olmasi lazim...örnegin bjk tv kablo 2.faz bilmem ne hattindan yayin yapiyomus...öyle olmicak bildigimiz trt,show gibi yayin yapcak kardesim...smileys/smiley2.gif

tsakrep61
23.09.2004, 18:44
olursa guzel olur yerel kanllardan da bagimsiz olmasi lazim bene

ahmetturk
24.09.2004, 11:01
Daha düsük maliyetli ama kesin gelir getirici yatirimlara öncelik verilmeli bence mesala Trabzonda benzin istasyonu açmak gibi inanin Trabzonda yapacagi ciroyu kimse hesaplayamaz.

Çebi
24.09.2004, 12:29
Daha düsük maliyetli ama kesin gelir getirici yatirimlara öncelik verilmeli bence mesala Trabzonda benzin istasyonu açmak gibi inanin Trabzonda yapacagi ciroyu kimse hesaplayamaz.

seçimde her adayin göreve geldiginde yapcagi icraatlari anlatan kitabinda onlarca proje var...Istanbul ve Trabzon'da açilacak benzin istasyonlari da bunlarin içindeydi...Fakat koltuga oturduktan sonra artik baska sikintilar mi çikiyo önlerine bilemiyorum ama ne yazik ki o projelerin hepsi kitapçiklarda yazilanlarla kaliyo..henüz icraat yok...smileys/smiley5.gifbakalim artik hayirlisi...

#10 Fietra
24.09.2004, 12:59
Benzin Istasyonu çok iyi bir fikir.Söyle merkez de bir tane Trabzonspor Petrol açilirsa herkes benzinini oradan alirsmileys/smiley36.gif

TV konusuna gelince kesinlikle yerel bir kanal alinip Trabzonspor TV'ye çevrilmeli sistem oturmus çünkü.

TSMareNero
24.09.2004, 13:33
ya arkadaslar bence bizim böyle bi ihtiyacimiz yok, cünkü bize faydasi olmayan birsey olur herhalde. en iyisi bizim icin yayinda olan bi meltem yada mesaj tv ( avrupadan izleyebildigimiz icin ) gibi kanallarda trabzonspor hakkinda cok daha genis yer verilmesidir. adi illa ts tv olmasin bence ama icerik olarakda daha kaliteli olur diye düsünüyorum. yani yerel bi kanal ve bol bool horon kemence ve TRABZONSPOR. bilmem ne dersiniz...smileys/smiley9.gifsmileys/smiley9.gifsmileys/smiley9.gif

61_TS_1967
25.09.2004, 12:43
bence tv den once su WWW.TRABZONSPOR.ORG.TR (http://www.TRABZONSPOR.ORG.TR) yi bi duzene soksunlar.. Trabzonsporumuza yakismiyor o site....

bende aynen katiliyorum daha bi siteyi dogru duzene sokamiyolar biraz zor gibi gozukuyo ama insallah acilir.bu yonetimin yapacagi is degil gibi.

Gargamel
25.09.2004, 13:59
güzel olur ama fenerbahçenin kanali gibi olmamali bence çok iyi bir kadroyla yola çikilmali..ozaman mükemmel olur

Emorfo
25.09.2004, 14:02
her aksam eski bir maçimizi versinler. digital den yayin yapsin bir çok ulusal kanaldan fazla izlenir. kaliteli ve yayin politikasi genis olursa kesinlikle zarar yapmaz. sartlar zor tabi, ezik tv zarar ediyormus. dikkatli davranmak lazim.

baris_aykan
26.09.2004, 02:06
bir arkadasim trabzonsporun resmi sitesinin formunda mantikli bir aciklama yapmis meltem tv yi ts tv yapalim diye bence bu konu tartisilip gerekli yerlere bildirilebilir

Utku061
26.09.2004, 02:18
Benim bildigi kadariyla Trabzonspor ilk olrak internet üzerinden radyosunu kuracaktiç.Tv konusu bayagi bir is gerektiren bir mesele.Yani bu is olmazsa olmazi ama olacaksa suanda yayin yapanlardan çok ileri düzeyde bir yayin agina sahip olacak.Mesela uydudan yayinlanacak,Bagimli digital kanallardan da yayin yapma olanagi olacak sekilde..Yada ben buraya Genel müdrü ile yapilan söylesiyi bir ara yazmistim tamamiyle o metinde bütün sorularin cevaplarini bulabilirsiniz.

Guests
26.09.2004, 10:13

O zaman S.L. maçlarini da yayinlama zorunda kaliriz o eziklerin maçlarinin bizim tarafimizdan yayinlanmasina dayanabilcekmisinizsmileys/smiley2.gif

ezikler çogu maçlarini kaybedicek nasi olsa ee bende rakipleri tuttugum için sorun degil smileys/smiley2.gif

UmutBaykan
26.09.2004, 12:57
Arkadaslar bence biranönce su ts tv çiksin..Ben ts mi herzaman izlemek istiyorum.bjk bile çikardi yasmileys/smiley7.gif

Onur1967
27.09.2004, 16:20
Yapilirsa çok iyi olur bence de yapilirsa kablo ve digital yayin farketmemeli herkes izleyebilmeli... Ts Clublar açilacakmis ardi ardina insallah açilir. Güngörene açilmis ama yetmez bence daha çok taraftara hitap edilmeli...

Borsaya da açilacagiz eee trabzonsporumuz baya baya büyüyor Allah devamini getirir insallah...

baba1212
27.09.2004, 18:42
Arkadaslar bizden hiç bi sey olmaz çok sevdigimiz bir takima yani trabzonspora ne kadar sahip cikiyoruz örnek 100 bin üye isi yaa arkadaslar türkiyenin en parali admlari var ikiside trabzonlu BIRINCISI mehmet ali yilmaz adam sampiyonlugunu önledi trabzonun 1995 yilinda o zamanki kaleci metin mert trabzona kendisi alip hediye etmisti ve sampiyonluk maçinda metin mert salakça iki gol yedi bunlari hep mehmet ali yilmaz yapti sif baskan olmak için trabzonu satti ve alaattin çakici kendisi trabzon arsin dogumlu serefsiz fenerbahçeyi tutuyor ve bjk tasi 100 yilinda sampiyon olsun diye çabaladi ve basardi ve akrabam olan ergün gürsoy oda serefsiz galatasarayli iste trabzonun aci gerçekleri

Guests
27.09.2004, 23:35
slm arkadaslar.bence çok erken bi konu..çünkü takim böylesine önemli günler baska bi konuyla kafa karistirmamak lzim..maddiyatta çok önemli..ama sampiyonluk zamanina yetisirsede iyi olur..ama olmasa bile zaten sampiyon olunca dünya basini bizi çekecek...

TSMareNero
28.09.2004, 04:58
dostum kafa karistirmak filan degil.ben almanyada yasiyorum ve ben de sizin gibi maclarimi naklen seyredemiyorsam o zaman eski maclarimi izlemek isterim. en azindan. sonra bu medya biz sampiyon olsakda bizden bahsetmez. yine tesadüflere baglar. brde devletin kanali dedigimiz su trt ye bak mac tekrarlarinda bile bizi göstermiyor.güzel olmazmi yani TRABZONSPOR, horon, kemence vb.leri

Onur1967
28.09.2004, 17:51
Eski maçlarimizi verirler nostlaji falan yaparlar vallahi deli gibi izlerim varya bir saniye kapatmam. Süper olur isigimiz olur.. Keske hemen açsalar çok güzel olurdu yönetimin bu ise hiz vermesi gerekiyor...

$FIRTINA61$
29.09.2004, 10:42
ts tv acsinlar 24 sat basindayim

noname
29.09.2004, 10:50
Isi birakip, teknik eleman olarak Trabzonspor TV'de çalisabilirim bile! (yemek-yatacak yer versinler yeter)

Salih61
30.09.2004, 14:12
Isi birakip, teknik eleman olarak Trabzonspor TV'de çalisabilirim bile! (yemek-yatacak yer versinler yeter) Aynen para istemem...Her türlü ayak islerini yaparim yeter ki bizim de bir kanalimiz olsun...

Emin
30.09.2004, 14:37
Sezon bitmeden kurulursa çok iyi olur. Malum sampiyon olacagiz. Sampiyon takimin sampiyon kanali olur. Fenada olmaz. Ballandira ballandira anlatir bizim maçlari

calypso
01.10.2004, 11:21
TS tv bence de gerekli;

Trabzon disinda yasayan taraftarlarin birinci kaynaktan haberleri duymasi için gerekli.. Baska illerde hatta yurtsisinda ancak Ulusal medya yi takibedebilen taraftarlarimizin burada sürdürülen lobilerin tuzagina düsmemesi için gerekli.. Medya gücü yaratabilmek için gerekli.. Kisaca sesimizi duyurabilmek için gerekli.. Bu zamanda medya gücünü arkana almadan sampiyonluga ulasmak çok çok zor.. o yüzden lüks degil bu kanal.. yerel medya yeterli degil.. erken de degil.. bir kanalin kurulmasi paraniz varsa kolay ama oturmasi ulusal düzeye gelmesi zor ve zaman alici, ne kadar erken baslanirsa o kadar yol katedilir. Ilerde kurulur mantigi bu noktada yanlis.

Benim fikrim Turksat ta dijital yayin yapan bir kanalin alinmasiyla olabilir.. Besiktas, Galaxy Tv üzerinden yayin yapiyor.. Fenerde bir kanali alip degistirmisti yanilmiyorsam.. Mesela Supersport alinabilir.. Zaten arada bir bizim ta Ünalli kadronun maçlarini gösterip duruyor.. Elinde cine5 in eski maç arsivi de var.. Kurulacak kanalin merkezi istanbul da olmalidir.. Nasil ulusal kanallar Ankara istanbul arasi yayinlarini sürdürüyorsa bu kanal da trabzon istanbul arasi 2 stüdyodan yayinlarini uydu üzerinden çok kolay sürdürebilir.

Burada neden istanbul sorusunun cevabini da verelim.. ulusal/uluslararasi ajanslara yakin olmak için, maç görüntülerine diger kanallar kadar çabuk ulasabilmek için, istanbul medyasina ancak buradan cevap vermenin daha etkili olacagi için, ünlü isimleri çok daha kolay konuk edebilecegi için.. ve daha birçok neden sayilabilir..

Program konusuna gelince, bence biz bu konuda çok sansliyiz.. Her kitleye hitab eden programlar olabilir;

spor basta olmak üzere, tabii sadece futbol degil.doga ve kültür programlari,müzik programlarive bayanlari ekrana çekmek için yöre mutfagi agirlikli yemek programlari.. çocuklar için programlar,spor belgeselleri, spor mundial gibi avrupadan spor programlari..trt den trabzon/trabzonspor arsivi satin alinabilir..sampiyonluk görüntülerimiz eminim çok ilgi uyandiracaktir.

Aklima o kadar çok konu ve program türü geliyor ki, ve tüm bunlar bir kalite çizgisinde olmali, stüdyo ekipmanlarindan tutunda çalisan kimligine kadar.. bunu saglayamazsa yerel medyanin uyduya çikmis halinden öteye gidemez. diger klüp kanallari gibi olur. Fanatizmin degil spor ahlakinin da ön planda oldugu bir kanal olmali. Trabzonspor kanali adini tasimasina ragmen bir fenerliye kendini izletebilecek üslubu kaliteyi oturtmali.. bunu basarabilirse ülkenin örnek spor kanali da olur.

aklima ilk gelenler bunlardi.. üzerinde düsünüldükçe çok fikir üretilebilir.. umarim kulüp olarak bu konuda adim atar,kanal fikrini gerçege dönüstürebiliriz.

kuzey_lee
01.10.2004, 12:56
bizim gibi vefasiz taraftara tv falan gerek yok..bence her zaman dedigim gibi kulubun parasini enerjisini bosa harcamak olur..gereksiz bir yatirim..oncelikle tv de kendimize yer bulalim

Analyzer
02.10.2004, 00:36
bizim gibi vefasiz taraftara tv falan gerek yok..bence her zaman dedigim gibi kulubun parasini enerjisini bosa harcamak olur..gereksiz bir yatirim..oncelikle tv de kendimize yer bulalim

Bizans tv'lerinde hic yer almayalim bence. Bize yer verince zarar vermek için yer veriyorlar. Daha geçen gün sansal iti, "Trabzonspor gönül güzelligi yapsin Ziya Dogan'i besiktasa versin" dedi. Bize ne ulan besiktastan? Küme düssünler. Beter olsunlar.Trabzonspor dergisinden sonra TV hakkaten yakisir bize. Gittikçe kurumsallasiyoruz. Kulübün vizyonu ve misyonu baskanimiz tarafindan net bir sekilde açiklanmali. Açiklanacak olan misyon, o kadar büyük olacaktir ki Trabzonspor tv'yirahatlikla kapsar.

Guests
02.10.2004, 01:47

çok dogru. öncelikle ulusal tv'lerde tartisilamayacak basarilarimizla yer bulalim....sonrabu tv'lere bizim basarilarimiz sigmamaya veya çok yer isgal ettiginden diger camialarin cani sikilmaya baslarsa, kendi tv'mizi kuralim.

bu tstv olayindan bizim beklentimiz; trabzondan dogru dürüst haber alamamak degil,trabzonsporumuzu yeni kusaklara duyurmak ve sevdirmek olmali.bu gelismeyi de trabzonsporun kuracagi yeni bir tstv yapamaz. ulusal kanallarda bizim yer bulabilmemizyapar.

sonuç olarak,yeterki biz aynen dewam edelim. tstv olmaz eurosport olur,belki ondan önce trt olur,showtv olur.BIZI MECBUREN DOGRU DÜRÜST YAZACAKLAR...hiç merak etmeyin...

Salih61
02.10.2004, 11:07
Eger olursa ULUSAL yayin yapsin...Kablolu olmasin herkes TS TV yi seyretme imkani bulsun...

Emorfo
02.10.2004, 11:13
Daha öncede söylemistim. Meltem Tv Su haliyle pek izlenmiyor. Yönetim bu kanalis atin alip bir kaç milyon dolarla alt yapiyi saglamlastirip yayina sokabilir. Bir anda ünyanin her yerinden ve üstelik Ist gibi büyük kentlerle çanak anten olmadan herkesin evine girebilir. Trabzonspor Tv'yi kurmanin en kolay yolu budur.

grandiose
02.10.2004, 11:26
Daha öncede söylemistim. Meltem Tv Su haliyle pek izlenmiyor. Yönetim bu kanalis atin alip bir kaç milyon dolarla alt yapiyi saglamlastirip yayina sokabilir. Bir anda ünyanin her yerinden ve üstelik Ist gibi büyük kentlerle çanak anten olmadan herkesin evine girebilir. Trabzonspor Tv'yi kurmanin en kolay yolu budur.

mantikli... degerlendirilebilir aslinda... tabi kesinlikle bodoslama atlamadan, iyice etüd ederek...

Salih61
02.10.2004, 12:13

mantikli... degerlendirilebilir aslinda... tabi kesinlikle bodoslama atlamadan, iyice etüd ederek... Ben TRABZONSPOR.ORG yazdim...Bakalim cvp gelicek mi?...

Murat BAYRAKTAR
02.10.2004, 16:31
tv bir an önce çiksa iyi olur. tv de febe tv ve kargalarin tvsini gördükçe sinir oluyorum. üstelik her programda tas atmadan duramiyor. ekranin önüne koyuyprlar iki tane sap taraflarini basliyorlar trabzonda nasil dayak yediklerini...

Poyraz
05.10.2004, 20:06
BIR AN ÖNCE TRABZONSPOR TV YI ISTIYORUZ,BÜTÜN HABERLERIMIZI ORADAN ALABILIRIZ

hakantpl
06.10.2004, 03:13
TRABZONSPOR TV HAKKIMIZDIR...

Bir an önce Ts tv nin çikmasi gerekmektedir. Bu konuda saygideger yönetimimiz acil olarak çözüm üretmelidir. Trabzonspor hakkinda ki haberleri kamp günlüklerini Kisacasi takimimiz hakkinda ki herseyi her taraftatarin bilme hakki vardir..Böylece Takim iLe taraftar arasindaki yakinlasma daha da artacaktir. Trabzonspor Tv geç kalmis uygulamadir.

Hadinin usaklar ne bekliyorsunuz açin artik su kanaLi Da..açin da Gözümüz Gönlümüz Senlensin Saygilar..

kutoz
08.10.2004, 13:13

ümitsiz olurum çünkü çok gereksiz bi olay.hem para hem is gücü hem de potansiyel gereksiz bir sey için harcanmis olacak..100 bin uye olayina gelince.sence su andaki 5 bin uye iyi mi?veya iunu soyliyim kaçimiz uye olduk?sen uye oldun mu?

Dostum böyle kestirip atma lütfen. Hakli olabilirsin kendince. Ama büyük bir kulüpsek, ki ben öyle oldugumuzu düsünüyorum. Günde 1 saatlik bir yayinda olsa temelini atmakta fayda var. Trabzon'dan yeni geldim. Orada insanlarin Trabzonspor hakkinda bilgi edinme de bir sikintisi yok. Sikinti bizde zaten. Bu yüzden, dogru haber alabilecegim kanalimizin olmasi, bence tüm Trabzonspor'lulari Istanbul basinina gebe olmaktan kurtarir...

Televizyon konusunu sonuna kadar destekliyorum...

Sevgilerimle.

UmutBaykan
10.10.2004, 13:02
Bu arkadasima sonuna kadar katiliyorum..Bjk tv test yayininda adamlar alt yapiyi atti.Bizde ole bise yapmaliyiz.Zaten sonradan hersey düzelir.Biktim artik baska kanallarda ts den haber verilmemesinesmileys/smiley7.gif

Canberk
30.11.2004, 13:02
bjk televizyon açti bile biz ne zaman açiyoruzsmileys/smiley5.gif

OmeR.
30.11.2004, 19:37
Kendi takimimizi kendi televizyonumuzdan seyretmek kadar güzel bisey varmi arkadaslar. En kisa sürede açilmali.

kuzey_lee
30.11.2004, 19:43

Dostum böyle kestirip atma lütfen. Hakli olabilirsin kendince. Ama büyük bir kulüpsek, ki ben öyle oldugumuzu düsünüyorum. Günde 1 saatlik bir yayinda olsa temelini atmakta fayda var. Trabzon'dan yeni geldim. Orada insanlarin Trabzonspor hakkinda bilgi edinme de bir sikintisi yok. Sikinti bizde zaten. Bu yüzden, dogru haber alabilecegim kanalimizin olmasi, bence tüm Trabzonspor'lulari Istanbul basinina gebe olmaktan kurtarir...

Televizyon konusunu sonuna kadar destekliyorum...

Sevgilerimle.

arkadasim oncelikle sunu soyliyim ben de istanbulda yasiyorum..ben de trabzonspordan haber almak istiyorum ama camiayi çok iyi tanidigim kanisindayim ve bu yüzden trabzonspor tv fiyasko olur düsüncesindeyim..zaten yonetim de ayni fikirde...

bazi arkadaslar bjk tv den bahsetmis..ben reha muhtar in birebir agzindan duydum onlar için oncelik tvde besiktas..besiktas tv degil..aradaki farki kavrayamayan var mi?

..::uniQue::..
30.11.2004, 20:36
.... trabzonsporun bir kanali olsa gercekten cok qüzel olur biz kibrista kaldiqimiz icin televizyondan nerdeyse hic bir bilqi edinemiyoruz takimimiz hakkinda inssallah bir kanalimiz olur ......

$FIRTINA61$
01.12.2004, 10:13
yabilacaksa saten seneye

ümit
01.12.2004, 10:15
Her seyimiz tamamlandi.Eksik bu vardi,oda olur be dostlar.smileys/smiley5.gif

Utku061
02.12.2004, 04:04
Daha önce söyledigim gibi üyelerin yararlanabilecegi! sadece internet üzerinden yayin yapan bir radyo kurulacak..

irtibatts
04.12.2004, 16:30
Ben FORUMA Yeni Konu Ekliyemiyorum.....

Emorfo
04.12.2004, 16:39
50 mesaj atmadan yeni konu açamazsiniz.

gerekli düzenlemeyi yaptim su anda açibilmeniz lazim.

My
26.08.2005, 19:18
smileys/smiley1.gifIlginçtir bende az önce Servet ÖZKARA'nin Günebakis gazetesinde ki yazisini kopyaladiydim ama sanatik benden önce davranip bu önemli konu hakkinda bi konu baslii açmis. Yaziya ordan devam usaklar gayri önemli konu bencede...Edited by: Gölge Oyunu

Burçak
26.08.2005, 19:26
bence burdan devam edilse daha ii olur. konu bölünmemis olurdu. bu baya bi eski konu çünkü.

sanatik
26.08.2005, 19:27
gölge oyunu bende yaziyi bu konuyami akdariyim diye düsünmüs karar verememistim.

Yönetici ve diger arkadaslar ne düsünür bu konuda bilemem. Hangisi daha uygunsa öyle devam edelim. Yazi buraya akdarilmasi daha uygunsa böyle yapilsin.

61-firtina
26.08.2005, 21:21
ah bi kuralsa sabah aksam TS TV

KeeN
27.08.2005, 00:11
Arkadaslar TS tv kurulacaksa çok güzel birsey olmali.Üzülerek söylemem gerekirki basta Karadeniz Tv olmak üzere Trabzon yerel kanallari da çok kalitesiz programlar yapiyor.Eger bu kalitede ve anlayista bir TS Tv kurlacaksa hiç kurlmasin.Kaliteli ve modern bir tv olmali.Ayrica haber alma konusunda bir sikinti olmayacagi kanisindayim çünkü Trabzon küçük sehir Trabzonspor ile ilgili her bilgiye istenildigi vakit ulasilabilir.

Ilk basta bir test yayini ile baslanmali ama dedigim gibi çok kaliteli olmali.Mesela bir örnek vermek gerekisrse: Flash Tv yillarin kanalidir ama is kaliteye ve çaga ayak uydurmaya gelince koskoca bir sifir ama bunun yaninda yeni kurulan bir TV8 veya TV5 son teknoloji ve muhtesem görsellikle donatilmis kaliteli televizyon kanallari.Bu isi yapacaksak kaliteli ekiplerle yapmaliyiz aksi takdirde fiyasko olur.

#10 Fietra
27.08.2005, 00:51
Su an için TV olsun diye TV kurulmasin.He ilerde kurulmasini ister misin derseniz evet isterim.

kutoz
27.08.2005, 01:03
Su an için TV olsun diye TV kurulmali. Yasalarin ülkemizde günden güne farklilik gösterdigi bir ortamda, yarin "spor kulüpleri, bugünden itibaren TV kuramaz" türünden bir kanun çikarsa, pismanlik yasariz. Temel atilir, insasi üzerine kurulur.

Utku061
27.08.2005, 03:09
Tv isi zor,2 sene önce Genel müdürümüz ile yaptigimiz Röportaj burada arsivlere olmasi lazim..

O zaman suan için Internet sitemizden üyelerimize özel Radyo yayina baslayacagiz demislerdi..

100.000 üye kampanyasi için Bilboardalara afisler asacaklardi,Gökdeniz Fatih gibi star oyuncularimiz o reklam filminde oynayacakti..

Haa yapilacak yani,bir de su stadyumu düsünemiyorum bir yapilmaya baslanacak deseler var ya...üff ne siz sorun ne de ben söyliyim..

Cengiz Çubukcu
27.08.2005, 07:51
tv isi zor ve gereksiz bir is bence. dikkat edin fb ve bjk tv bile istedigi izlenme oranini yakalayamadi...sadece kendimize özel bir tv'yi sadece biz izleriz, bu da belli bir süre sonra sikar...

100 bin üye olayina gelirsek bmn'ye üye olmanin ön sarti olmali..

Crazy_OfLu61_
27.08.2005, 09:23
Valla olsa çok güzel olur, ama kulübün bu konu hakkinda ne düsündügünü bilen varsa yazsin.. O serefsizler açti bizim onlardan ne eksigimiz var...

lazutlarlivera
27.08.2005, 09:39
ah beee.olsada izlesek walla.sota nin çalimlarini,serefsiz bahçe ye attigi golleri(her maçkesin atiyodu zaten),bombaci hami nin frikiklerini ne güzel nostalji yapardik.aaaahhhhhh aaaaahhhhhhh.

Nytre
27.08.2005, 10:24
biz tv istiyoruz ancak lüks olsun diye onlar yapti biz de yapalim diye degil.. biz türkiye medyasinin türkiyede bulunan binlerce kulubu hiçe sayarak 3 kulubun üzerinden yayin yapmasina kizdigimiz için istiyoruz.

haksizliklara adaletsizliklere sikelere saibelere kizdigimiz için televizyon istiyoruz. izlerken kendimizi görecegimiz kendi hislerimizi bize yansitacak bir televizyon istiyoruz..

ben saatlerce "bizim maçi ne zaman" yayinlayacaklar ya da "bizim hakkimizda ne zaman yorum yapacaklar" diye beklememek için istiyorum..

yerel kanallardada yorum yapiliyor ancak hepsi tarafsiz kalamiyorlar onlar da kendi içlerinde gruplasmislar..

ben saf trabzonluluk ariyorum.

cemilsezgin
27.08.2005, 11:15
bence bizim tv miz kurulunca yüksek bir potansiyel olarak reklam olana gi olabilir çünkü bizim insanimizin çogunun ken di isleri var.

Cenkhan
27.08.2005, 12:29

E bizi yastan dolayi üye yapmiyorlarsmileys/smiley9.gif simdi siteye girmek için 3 ay daha mi bekleyelim..

Tv ,eger amatörce olmayacaksa, tabii ki büyük bir takimin çok ihtiyaci
olan kurum. Üzerimize atilan tüm çamurlari yine atanlarin kanallarinda
temizlemeye çalisiyoruz, sonra neden baglamadiniz, daha çok zaman
istiyoruz haykirislari.. Her hafta maç özetinin verildigi Ts kanali
olsa kim oturup TrT'ye katlanir.. Ama biz daha resmi dergimize
multimedya cd'si yaptiramadik, demek ki daha çok yol var..

LazAnisT
27.08.2005, 12:32
Üye olmamak için direnen bir taraftar kitlemiz çogunlukta.tv isi inanilmaz paralar isteyen bir is.tv kurulmasini destekleyen arkadaslardan ricam.tv nin propagandasini yapacaklari yerde üyelik için çalissinlar

Punisher-61
27.08.2005, 12:49
Trabzonun zaten yerel kanallari var onlardan bitanesini Trabzonspor TV yapsalar süper olur aslinda..

zahido
27.08.2005, 12:54
Bence bizim tvye filan ihtiyacimiz yok Suanda fenertv ve bjk tvleri bi halt yapamiyolar Emin olun bizim tv kurulsa bi iki gün izleriz sonra birakiriz Ayrica tv kurmak öyle kolay bi is degil bisürü para kaybi bence luzümsuz bisey.

halil ibo
27.08.2005, 14:50
Herhalde bazi yorum yapan arkadaslarin Servet Özkara'nin yazisindan haberi yok.TS TV olsa bile sadece futboldan bahsetmeyecek.Yörenin tarihi tursitik özelliklerinide anlatacak.Bence mükemmel olur.Turizm anlaminda bile bölgeye katki saglayabilir.Hem debiz uzaktakiler Trabzonspor'umuzu daha uzun süre seyretme ve kendi yorumcularimizdan,futbolcularimizdanilk agizdan açiklamalari alma sansina sahip oluruz.

orhanaydin1969
27.08.2005, 15:31
ben bu isin cok maliyetli olacagina inanmiyorum servet özkaranin dedigi gibi olsada olur olmasada olur bir topcunu maliyeti kadardir sonra akilli bir isletmeciysen parada kazanirsin bizde ne idügü belirsizlerin agiz kokusunu dinlemek zorunda kalmayiz

tsmaniac
27.08.2005, 15:44
geç bile kaldik su ts tv için artik bir an önce açilsin biktik artik
trabzonsporumuzla ilgili 10 saniyelik bi haber için saatlerce dandik
haber bültenlerini ve bitmek bilmeyen reklamlarin bitmesini beklemekten

ulas ferhat
27.08.2005, 15:59
KARADENIZ TV esittir TS TV olay bu kadar basit orada biraz daha TRABZONSPOR ÜSTÜNE BISEYLER OLURSA DAHA BIRSEYE GEREK YOK DIYE DÜSÜNÜYORUM.!!!smileys/smiley2.gif

Salih61
27.08.2005, 16:30
ah bi kuralsa sabah aksam TS TV Bence de...

$FIRTINA61$
27.08.2005, 17:22
nezamn olcak tv miz????

SiNo
27.08.2005, 17:23
süper olur bir olursa tv isi

SiNo
27.08.2005, 17:24

Sacit
27.08.2005, 18:38
bi kere gereksiz degil. ts tv olursa trabzonspor daha iyi taninir.olursa iyi olur

Sacit
27.08.2005, 18:43
baskalari izlenmiyosa bize ne biz kendi tv mizi izleriz

Hüda Topaloğlu
27.08.2005, 21:27
Eziklerden farkimiz cok var, emin olunki kanalimiz kurulsa hepsinden fazla izlenir. Bunu fanatikligimden dolayi demiyorum. Trabzonumuzun mazisi, kulturu,orfleri adetleri,kemencesi, bilmedigimiz koyleri ve bunu gibi nice guzel seyler war. O gozlen bakcak olursan bir EZIK TV ile kiyaslanmasi abes olur. Bizim kanala trabzonsporlu olmayan bile bakar. Bi Volkan konak koyarsin, bi holomuzun belgeselini yaparsin, mukemmel bir goruntu olur ve izlenme orani fb ye bjkyeon basar. Kadikoy nedirki yaaa, bu EZIKlerin hangisi kadikoy nasil kuruldugunu bilir, ilgilendirmior adamlar cunku onlarin isisadece futbol. BIZIMKI ISE BIR YASAM BICIMI...

kutoz
27.08.2005, 22:48
Trabzonspor TV.nin misyonunu sadece tesis günlügü, röportajlar, yorumlar vb. gibi spor çerçevesinde usumuzda canlandirirsak, pirim yapmayacagi sonucunu çikarabiliriz. Ama Trabzon sehrinin, I.Ö 400'lü yillarda kurulmus bir sehrin futbol takiminin TV.si olarak bakarsak, ayri misyonlarda üstlenmesi gerekecektir. Bu sehrin tarihi dokusu, cografyasi, ananesi, görenekleri, folklorü, insanlari, yasami, kisaca sehrimizi sehir yapan herseyi TV.ye tasimak mümkündür. Yapilacak programlar arasina alinacak reklamlarla da maliyetini çikarabilecegi kanisindayim.

TV.nin kurulum maliyetini tesis kasasina dokunmadan gerçeklestirmek te mümkün. Bugün Trabzon'lu olup kent disinda yasayan zengin is adamlarimiz mevcuttur. Onlarin reklamlarini, belirli bir zaman diliminde ücretsiz vermek kaydiyla, katilimlarini saglayabiliriz.

baget55
28.08.2005, 01:30
allahiiiiim insallah insallah ...tv acilirda bizde rahatlariz... köse bucak takimdan haber beklemekten kurtulmus oluruz ... allahim sen bize bu günleri nasip et yarabbiiiiiiimmmm !!! :)smileys/smiley1.gif

ShadoW
28.08.2005, 11:22
Gönderen: 08-Temmuz-2004 Saat 17:40

trabzonspor'un TV kanali açilmasi durumunda, yapacagi DOGU KARADENIZ yayinlariyla bence her açidan kafaya oynayacak bir potansiyele sahiptir! Müzikten tutun da eglence,spor,talk show vs...Bambaska bir TARZ Yaratilabilir.OFLU HOCA'YA BILE PROGRAM YAPTIRIRIM ABARTISIZ KONU$UYORUM!. Bu i$i bana versinler, türkiyenin en çok izlenen 5 kanalindan biri yapmazsam TrabzonsporTV'yi sonsuza kadar bedava çalisirim kulüp için, zaten çalisiyorum hiçl degilse resmiyet kazanirim :)

Yorumsuz.

Bir de, Bugün Karadeniz TV adi altinda yayin yapan televizyon kanalinin kapmaya çalistigi pastayi çok daha çabuk kapacagimizi söyleyeyim. Sirf yaylalari izlemek için çanak anten alip KaradenizTV izlemek isteyen 100lerce insan var sadece adapazarinda. Ümit...Bu isin altindan en ala biçimdekalkariz...Edited by: ShadoW

baris_aykan
28.08.2005, 11:40
allahiiiiim insallah insallah ...tv acilirda bizde rahatlariz... köse bucak takimdan haber beklemekten kurtulmus oluruz ... allahim sen bize bu günleri nasip et yarabbiiiiiiimmmm !!! :)smileys/smiley1.gif

smileys/smiley32.gif

zanoylu
28.08.2005, 13:41
Süper olur özellikle gurbette yasayanlar için....ama yönetimin kisa vadede böyle bir planinin oldugunu sanmiyorum...

worldmaster
28.08.2005, 13:44
Ben radyo ya bile raziyim

zanoylu
28.08.2005, 13:46
O basitte tv çok kapsamli bir is tam profesyönel bir ekip lazim.......yoksa millet bizi ti ye alir valla.....

Keleşoğlu
28.08.2005, 14:03
ne oluyo ya ts tv mi aciliyo? insallah karadeniz tv gibi aylarca test yayini yapmazsmileys/smiley5.gif

Recep Alkan
28.08.2005, 14:16
bence trabzonspor tv icin bence oncelikle bir kablolu tv kanali kiralanmali. o kanal uzerinden yayina baslanmali. daha sonra ise alt yapi hazirlandiktan sona gercek tv yayina baslamalidir diye dusunuorum.

ama gercekten iyi bir alt yapi olmalidir bence..

zanoylu
28.08.2005, 14:20
Çok ciddi bir is yanlis atilacak her adimi alay konusu yaparlar.Enaz iki yil lazim hazirlik için

baget55
28.08.2005, 16:08
besiktas bu isi bir sezon gibi kisa bir surede halletti yillara gerek yok yaniiiismileys/smiley36.gif

mini FaNaTiK
28.08.2005, 20:37
yillara gerek olmadigi kesinde bjknin actigi kanalin iceriginde hicbirsey yok gunun 10 saati kanal kapali durumda bizim acmak istedigimiz kanal oyle olmamali--sadece trabzonsporu degil trabzon sehrini turkiyeye tanitmali rakip takimlar bizlere anlatilmaliicerik olarakdegisik programlar yapilmali yani kanal calisip islemeli oyle bosa yatirim yapilmamali yapildi mi en guzeli olmali..

zafercalikoglu
29.08.2005, 09:05
yillara gerek olmadigi kesinde bjknin actigi kanalin iceriginde hicbirsey yok gunun 10 saati kanal kapali durumda bizim acmak istedigimiz kanal oyle olmamali--sadece trabzonsporu degil trabzon sehrini turkiyeye tanitmali rakip takimlar bizlere anlatilmaliicerik olarakdegisik programlar yapilmali yani kanal calisip islemeli oyle bosa yatirim yapilmamali yapildi mi en guzeli olmali..

oldumu tam olacak

U.Sadıkoğlu
29.08.2005, 10:57
EWET

Burçak
29.08.2005, 16:54
ts tv için gereksiz diyenler var. sasiyorum size. nasil gerksiz olur. ulusal kanallari izlerken ts hakkinda saçma sapan konustuklarinda demiyomusunuzki niye bizden kimse baglanmiyo yayina. bizi savunmuyo? iste ts tv olunca gerçekler orda olacak. o programlari izlemek durumunda kalmayacaz.bence bir an önce yapilmali. trabzonsporun konu sikintisi kesinlikle olmaz. tarihimiz belli. trabzonsporun basarilari belli. biraz nostalji. biraz gelecekle ilgili düsünülenler. yani yeterki açilsin tv miz.

delihamsi
29.08.2005, 18:29
TS tv çiksa ben tüm gün onu izlerim heald.yönetimin de artik bira zparaya kiyp açmasi lazim ts tvyi artik yenilikler yapmak zorundayiz biz büyük kulubüz.

POYRAZ
29.08.2005, 18:33
TV kanali kurulsa cok güzel olur, en saglikli haberleri oradan alabiliriz, ayrica film müzik gibi seylerde olur.

uslanmazlaz
29.08.2005, 21:04
helal takimima yakisir

Mehmet
29.08.2005, 21:19
Karadeniz tv kuruldu. Test yayinlari yapip duruyor.
Bu tv kanali bakalim ne kadar Trabzonspor'a ilgi alaka gösterecek?

Murat'
28.11.2005, 18:17
smileys/smiley11.gif

Bu sezon bizim sezonumuz olacak. Ocak'ta Borsa'ya açiliyoruz. Ürün satislari iyi gidiyor. Ts Club açma çalismalari devam ediyor. Yakin zamanda bir çok yerde ardi ardina açilislar yapilacak. Trabzonspor Tv'de bu sezon sonunda kurulacak diye söylendi fizibilite çalismalari devam ediyormus. Saha sonuçlari da iyi giderse bu sene bizi kimse tutamaz.

walla ya bak borsaya girdik tv de kurduk takim da süpersmileys/smiley36.gifsmileys/smiley11.gif

Murat'
28.11.2005, 18:31
TÜM GALATASARAY TARAFTARINA MÜJDE GS.TV. 3 12 2005 DE YAYIN HAYATINA BASLIYOR TÜRKSATTA YAPILACAK TEST YAYINI AVRUPAYA KADAR UZANACAK OLAN GS.TV. DE SPOR HABER BELGESEL VE NOSTAJI YAYININA BASLIYOR.TÜRKSAT ÜZERINDE YAYININA BASLIYACAK OLAN GS.TV. FREKANS 12348.5 YATAY SEMBOL 04444 DE YAPACAKTIR

not: haber bir medya kurulusundan alinmistir...
gs de kanali açiyor artik sira bizde diycem ama çok zor arkadaslar

Emir BAYRAK
28.11.2005, 19:08
Kanal çok gereksiz...Digiturk'de gezerken FebeTv ye takiliyorum arada ne var ne yok diye sürekli hava durumunu filan görüyorum...Ne bilim bence mantikli bir açiklamasi yok...

Murat'
28.11.2005, 19:17
lan ben fener tv yi ara sira seyrediyorum yapma manyak kanal avrupaadan futbol programlari manyak habeler süperrr yani haksizlik yapmayalim spor magazin falan

Burçak
28.11.2005, 19:24
gerekiz olurmu ya. hani yapabilsek bunu. bire bir dogru yerden ögreniriz gerçek haberleri.

cemilsezgin
28.11.2005, 19:31
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Bizim onlardan neyimiz eksik onlarin varsa bizim de olacak.</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

hamucera
28.11.2005, 19:43
iyi olur hele bide maziden görüntüler goller ve sonm dakika haberleri müthis olur ama yapacak adam nerde bir dergi ile bile zor bas ediyolar

Salih61
28.11.2005, 19:53
Televizyon isi biraz riskli ama yapabilirsek kanalin iyi reyting alacagina inaniyorum...

Bayburttan Sevgilerimle...

KuĞu
28.11.2005, 20:30
takim kampa girene kadar idmanlari canli yayinlasalar, maç öncesi hazirliklar maça çikmadan önceki soyunma odasi devre arasindaki ve maç sonundaki soyunma odasi görüntüleriyle her maç için belgesel hazirlasalar, tezahuratlar kliplerle taraftara marslar ezberletseler altyapi paf ve diger branslarla alakali yayinlar olsa vb. yapilacak programlar için örnekler.

Mehmet
28.11.2005, 22:24
Su Karadeniz tv epey zamandir test yayini yapip duruyo.
Oldu olacak Trabzonspor ile ortak olsalar bari..
Bize yeterdi. Nasil fikir ama olmamasina bir neden varmi acaba?
Tek basina Karadeniz tv kalkinabilecek mi? Trabzonspor ile ortak olsa belki çok daha iyi olurdu? Sanirim tek basina ne Karadeniz tv nede Trabzonspor tv is yapamaz.

Nadir Bekar
28.11.2005, 22:31
ulan fenere o kadar gicik kapiyorum ki anlatamam bu sekilde iken ne isi var febe tivinin benim receivirimda uydum da her neyse zamaninda silip attim fbsinide bjksinide tatlisesinidesmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

onurkaradeniz
28.11.2005, 22:47
harbiden ya aslinda bize bi tv lazim süper olur yani

Emre B.
29.11.2005, 09:46
Çok iyi olur.Bide digiturk 61. kanal

cakal 61
29.11.2005, 14:28
IYI OLUR TABI TRABZON BELGESELI TRABZONSPOR TARIHI KAZANDIGIMIZ ZAFERLER VS VS VS SABAHDAN AKSAMA KADAR IZLERIZ

zanoylu
29.11.2005, 14:30
Sehrin ve takimin tanitimina faydasi olur ki takimi hekez taniyorda sehre büyük faydasi olur getiriside......

cakal 61
29.11.2005, 14:50
TV DEDINIZDE DUN AKSAM MELTEM TV YI IZLEYEN VARMI KONU SU GECEN SENEKI MALUM FB MACI O OFSAYTTI VERMEYEN HAKEM HAKKINDA IZMIRLI BU IZMIRDE BU MACA BENI VERDIRECEKLER DEMIS VE BUNU DUYAN BIR TRABZONSPORLU ARKADAS TOLGA SEYHANIN TELEFON NO. SUNU BULUP ARAMIS VE TOLGA BUNA INANMAYIP TELEFONU KAPATMIS VE BIR KAC GUN SONRA MACA CIKMIS VE O HAKEM BARIZ OFSAYTI VERMEYINCE TOLGANIN KAFASINA DANK ETMIS VE TELEFON GELMIS DEVRE ARASI KAPTAN FATIHE SOYLEMIS IKINCI YARI TRABZON AKILLARA ZARAR BIR GOL ATIYO AMA 2 DAKIKA SONRA PARAYLA ALINMIS HAKEM,LER BIR PENALTI CALARAK BIR TAKIMDAN SAMPIYONLUGU DIYER TAKIMA VERIYO ISTE GECEN SENEKI SAMPIYONLUGUN NASIL CALINISI MELTEM TVYE VE BUTUN CALISANLARINA TESEKKURLER

Oruç
29.11.2005, 14:57
iyi olur hele bide maziden görüntüler goller ve sonm dakika haberleri müthis olur ama yapacak adam nerde bir dergi ile bile zor bas ediyolar

Daha Resmi siteye golleri koyamiyorlar nerde kaldi TV kurmak!

61_dnc_TS
29.11.2005, 15:10
MELTEM TV SATIN ALINSA IS HAL OLUR ZATEN....

The Legend
29.11.2005, 15:22
önce resmi internet sitemizi adam akilli yapsinlar.

l-m
29.11.2005, 15:40
önce resmi internet sitemizi adam akilli yapsinlar.

Katiliyorum, nedense bizde yapalim da nasil olursa olsun anlayisi hakim. "En iyisini yapmadiktan sonra yapma" düsturunu kabul ediyorum ben, en azindan Trabzonspor için durum böyle olmali. 5 milyara resmi siteni yaptiramiyorsun çikip trilyonluk Tv isine el atacaksin, Fenerbahçe'nin yaptigi gibi burasi adana, burasi izmir diye sampiyonluk kutlamalarinda kadiköyü gösterip milleti aptal yerine koymanin anlami yok. Tv kanali bence gereksiz ama reklam, sponsor vs. ile desteklendiginde kulübün cebinden para çikmayacaksa olabilir, getiri götürü iyi hesaplanmali, Karadeniz Tv ile anlasirsin her gün aksam 6-10 arasi Trabzonspor yayini yaparsin eyvallah ama tutup bir bina alip, kamera satin alip, canli yayin araci vs. isine girersen rezil olursun, milletin isi bu yine de beceremeyen oluyor, sen futbol takimi mi yöneteceksin medya kurulusu mu, dedigim gibi Real madrid için bile lüks bence, gereksiz ama kasadan para çikmayacaksa taraftarin gözü gönlü senlensin diye yapilabilir. Beledeyilerin seçim için yolu kazip öylece birakmasina benzemesin de, daha önce dile getirmistim, önce radyo kurulur, bir çevre edinilir, bu islerin nasil yapildiugi ögrenilir, bir kanal satin alinir, oradan yayina baslanir ama su anda Türkiye'deki kulüplerin yaptigi gibi 1 ayda haydaaa diyip kanal açmakla olmaz. Hiçbirsey bilmeden bu ise girismeye kalkarsaniz kaz gibi yolarlar sizi, her iste böyle degil midir. Bir ikinci meselesormazlar mi adama yahu daha oyuncu transfer edemiyorsun tv kanali kurmaya kalkiyorsun diye, senin birincil isin takimi yönetmek, neyse Tv hevesi olanlarin hevesini kursaginda birakmayayim amabana göre görmemislikten baska bisey degil, yayin yapan futbol kulüplerinin kanallarina arada bakiyorum, gereksiz oldugunu düsünüyorum.Açilirsa da en çok izleyenlerden biri olurum o ayri. :)

Sacit
29.11.2005, 17:03
kesinlikle ts tv açilmasi lazim biran önce

viyatrabzon
29.11.2005, 18:58
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

açsinlar nostanji maçlri izleriz

</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

Emre7
29.11.2005, 20:33
Su Karadeniz tv epey zamandir test yayini yapip duruyo.
Oldu olacak Trabzonspor ile ortak olsalar bari..
Bize yeterdi. Nasil fikir ama olmamasina bir neden varmi acaba?
Tek basina Karadeniz tv kalkinabilecek mi? Trabzonspor ile ortak olsa belki çok daha iyi olurdu? Sanirim tek basina ne Karadeniz tv nede Trabzonspor tv is yapamaz.

onun yerine su an yayin yapan mesaj veya meltem ikisinden biri trabzon kanali en azindan öyle biliyom alsinlar onu yayina baslasinlar kadrosuda var bir daha da adam da toplamaz.

onurkaradeniz
29.11.2005, 20:52
harbi ya nostalji yapariz özlemisim o günleri ey gigi beesmileys/smiley19.gif

rigormortis
29.11.2005, 21:00
walla böle bisey olursa süper olur...

BDiler61
29.11.2005, 21:02
stadi yapsinlar önce ts tvde güzel olur ama önce stad yapilmali

onurkaradeniz
29.11.2005, 21:03
artik yapsinlar biseler yav

asem61
29.11.2005, 23:18
TS TV önemli bir proje.özellikle gurbetteki bizler icin harika olur.takimimizdan haberler mac görüntüleri.tv taraftara ulasabileceginiz en gelismis arac.bu sayede dünyanin heryerindeki taraftariniza ulasabilirsiniz. dünyadan spor haberleri mac görüntüleri,ayrica diger anadolu kulüplerinden haber ve görüntüler...................bu iyi ve kapsamli düsünülmesi gereken bir proje.bu sayede kulübe gelir saglayabilirsiniz. bu proje icin cok büyük paralar lazim degil.jun u transfer etmezsiniz o parayi böyle yatirima dönüstürür para kazanirsiniz. istediginiz kadar reklam yapin 100 bin üye projenizi anlatin insanlarin evine misafir olun.

ShadoW
30.11.2005, 00:32
Bu TV Hakkinda çok saglam projelerim var. Ve iddia ediyorum ki bu
projelerle TSTV Türkiyede ulusal alanda en çok izlenen 10 TVden biri
olacaktir. Ayrintilari dosya halinde ekleyecegim.

TSTV Çok gelir getirecek ve gelisen ortama entegrasyonumuzu saglayacak mühim bir projedir.

Can basten
30.11.2005, 03:08
Televizyon kurmanin çok maliyetli bir is oldugunu düsünmüyorum... Bununla birlikte Türkiye çapindaki yayinlariyla propaganda baglminda bize iyi hizmet eder... Kesinlikle kurulmali...

zafercalikoglu
30.11.2005, 09:22
önce stadi yapsinlar,gerisi gelir zaten,

caykaraliTS
30.11.2005, 12:19
evet bencede televizyon en once açilmasi gerekiyor futbolcularla röportajlar falan manyak olur valla

halil ibo
30.11.2005, 12:46
TV ve Stad projesi taraftarin önem verdigi konulardan.Yeni yönetim insallah bu konulara egilir.Birde bmn'yi takip etmeleri yararlarina olacaktir.Proje konusunda sikinti çekmezler.

cakal 61
30.11.2005, 13:01
TV MI STAT MI TABIKI STAT ONCE STAT YAPILSIN SONRA TV

muratistan
30.11.2005, 15:19
TÜM EZIKLERIN KANALI VAR BIZIMKI NEDEN YOK BIZ TÜRKIYENIN EN KÖKLÜ KLÜBÜYÜZsmileys/smiley17.gif

zanoylu
30.11.2005, 15:40
Maliyet açisindan kendi kendini amorti etmeyen bir olgu(klüp tv'leri) onun içindirki ilk önce kurum içersi gelirlerin yükseltilmesi gerekir...Örnegin:stad,TsClup,üyelik ve sportif alanda alinacak basarilar Tv 'yi artik zorunlu hale getirir ama ilk önce altyapiyi kurmak sartlari tv açma asamasina getirmek lazim.

Murat'
30.11.2005, 16:23
walla bu is öyle meltem tv ile karadeniz tv ile olmaz krdnz tv bir saçma müzikkanalindan baska hiçbirsey degil

Beytullah
30.11.2005, 20:51
meltem tv kendimizi avutuyoz

onurkaradeniz
30.11.2005, 21:43
ne meltemi ya biz kendi özel kanalimizi açmaliyiz

Zafer Keskin
01.12.2005, 11:55
meltemde neymis allah askina hem ts tv açmak öle kolay degil madem dediginiz gibi kolay neden trabzonun neden bir yerli kanali uyduda yok tstv açilinca sadece trabzondanmi yayin yapacak bunun tsye yarari olmaz uyduya çikarsa yarar olur onun maliyetide çok fazla ilk önce bu maliyetleri ögrenin arkadaslar böle denildigi gibi kolay olsa idi simdiye kadar ilk ts tv kurulmus olurdu....

Onur
01.12.2005, 12:56
Walla dandik bir tv kanali açacaksak hiç açmayalim daha iyi. Hiç deilse kendimizi rezil etmeyiz. Ama tv den önce yapilmasi gereken seyler war...

Bülent Bayraktar
01.12.2005, 16:48
yeni yönetim stadi yapip tv yi de açar iyisallah tvmiz olsa sabahtan aksama kadar tv açik durur walla

Murat'
01.12.2005, 18:12
neden trabzonun neden bir yerli kanali uyduda yok tstv açilinca sadece trabzondanmi yayin yapacak bunun tsye yarari olmaz uyduya çikarsa yarar olur onun maliyetide çok fazla ilk önce bu maliyetleri ögrenin arkadaslar böle denildigi gibi kolay olsa idi simdiye kadar ilk ts tv kurulmus olurdu....

arkadasim kanal mavi en kisa zamnda uyduda yayina baslayacakmis habe röle diyor
<DIV =smallfont>Kanalmavi Türksat Için Altyapi Çalismalarina Basladi! </DIV>
<HR style="COLOR: #ffffff" SIZE=1>

<DIV id=post_message_48420>http://www.uyduturk.org/themes/BlueNile/images/pixel.gifhttp://www.uyduturk.org/themes/BlueNile/images/dot.gif Kanalmavi Türksat Için Altyapi Çalismalarina Basladi!
http://www.uyduturk.org/images/resimler/kanalmavi.jpgTrabzon'un kaliteli yerel kanallarindan biri olan Kanalmavi, Türksat 2A'ya çikmak için altyapi çalismalarina basladi. Kanalmavi teknik yetkilisinden aldigimiz bilgiye göre; Kanalmavi'nin uyduya çikma islemleriyle ilgili tüm altyapi çalismalari sürdürülmektedir, denildi. Ileriki tarihlerde bu konu ile ilgili net açiklamalar yapilacaktir.</DIV>

61_dnc_TS
01.12.2005, 18:23
KANALI YAPIN IZLEYENI BULURUZ...

Burçak
01.12.2005, 20:59
kurumsallasma adina yol katetmis, kendi markasini yaratmis , borsaya açilmis bi trabzonsporun kendine ait tv sinin olma zamani geldide geçiyor.

muratistan
02.12.2005, 17:21
tv yerine stadimiz genisletilse daha iyi olmaz mi kardes smileys/smiley17.gif

Nytre
02.12.2005, 18:28
arkadaslar bu tv isi sanildigi gibi o kadar büyük is degil artik millet tek bir odadan tüm dünyaya yayin yapiorlar açin bakin uydu kanallarina bir sürü türk kanali var bazilari apartman dairesinden yayin yapiorlar..

ayrica gelecek yönetimin projelerle gelmesi lazim buna transfer politikasi da dahil..

TAMTÜRK61
12.12.2005, 19:10
Yeni gelecek olan yönetimden istegimiz Trabzonspor TVdir.Sabirsizlikla bekliyoruz.Bir kurumun veya camianin taraftarlarina ulasma yollarindan biri de görsel medyadir.Yani bir TV kanalidir.Yeni yetisecek cocuklari,gencleri en iyi etkileyebilen kurulacak olan Trabzonspor TVdeki programlar olacaktir.Maalesef Trabzon spor yönetimi her alanda iflas ettigi ve bizi üzdügü gibi,bu konuda da duyarsiz kalmistir. Yeni yönetimin öncelikli faaliyetlerinden biri de bu olmalidir kuskusuz.Böylelikle takimimizin giderek kurumsallasmasi yolunda önemli bir adim daha atilmis olacaktir...

onurkaradeniz
12.12.2005, 19:20
iyi olur ya paf maçlarini filan da izleriz...en azindan bu tarafli istanbul medyasini seyretmeyiz

Bülent Bayraktar
19.12.2005, 15:52
süper olurda albayrak düsünüyomu acaba bunu baskana kesinlikle iletmeli yoksa biz burda bosuna konusuruzEdited by: lazikopat61

halil ibo
19.12.2005, 17:46
Burada konusuluyorsa mutlaka kulagina gidecektir.Tabii yinede en kisa zamanda ve direkt baskanin bilgilendirilmesi daha yararli olur.Diger spor branslarindada neler yaptigimizi takip ederiz.Futbolda vazgeçilmez mazimizi tekrar tekrar bikmadan usanmadan seyrederiz.

superstar22
19.12.2005, 18:06
bu konuyu bence taraftarlarla degilde yönetimle konussak daha iyi olmazmiydi? tabiki taraftarlarin görüsüde alinacak ancak taraftarin tek basina bunu yapmaya gücü yok .sonraböyle bir yatirim yapilacaksa tv nin altyapisi çok iyi olmali yoksa bütün dünyaya trabzonu tanitmis degil rezil etmis oluruz...

TSezgin61
19.12.2005, 21:12
TS TV harika olur bence, hic degilse tek tarafli istanbul medyasini izlemeyiz. ama güzel programlar olacak. spor anlaminda. sehir tanitilacak. süper olur.....

İslam Sezer
19.12.2005, 22:04
fb tv ve bjk tv cok aptalca yayin yayin yapiyorlar kendi taraftarlari bil cok fazla ilgi göstermiyor cunku kültürleri yok.sadece spor görüntüleri yetmiyor.cok fazla futbol konusuncada komik oluyorlar tek tarafli kendi kendine konusur gibi karsi görüs olmadan kendilerini avutup duruyorlar.ama yinede bizde kurmaliyiz.cunku bizim yayini doldurmak için karadeniz kültürü,basta müzigi olmak üzere yurt disinda yasayanlar için ve memleketlerine fazla gidemeyenler için yerel cografi güzellikler,yemekler,(o o say say bitmez.)yeter de artar bile.insallah albayrak bu tv olayini ciddiye alir ve güzel bir ts tv kurar....

zafer6161
19.12.2005, 22:31
TV KOLAYDA STAD ISI BENCE BIRAZ ZOR NEDENI ISE PROJE HAZIRLANACAK O PROJEYE ONAY CIKACAK DEVLET BEKLETECEK SEZON SONUNDA YAPTI YAPTILAR YOKSA BIRDAHAKI SENELERE KALIR

TAMTÜRK61
21.12.2005, 18:57
BMN'deki yönetici arkadaslar,Sizler birlik olup BMN'yi temsilen yeni baskanimizi ziyaret edip TrabzonSpor TVyi dile getirseniz diyorum,böyle bir calismaniz düsünceniz var mi? Selamlar,kolay gelsin!

FANATIK61
21.12.2005, 19:29
Su MAVI 'nin önüne bordo koysalar o zaman süper olur....

BordoMavi TV

İHSAN
21.12.2005, 20:38
evet . bence de yapilacaksa BORDOMAVI TV yapilmali....

gilimalı
22.12.2005, 13:47
rahat rahat takimimizi takip ederdik

Nytre
22.12.2005, 15:33
EVET KABLOLUDANDA ÇIKARSA IYI OLUR... YA DA DIGITURKTEN FALAN...

TRABZONSPOR TV. DE SADECE FUTBOLU DEGIL KEMENCEYI DE DINLERIZ YOREMIZIN GÜZELLIKLERINI TEKRAR GORUP HASRET GIDERIRIZ AYRICA ESKI MAÇLARI (BARCELONA LIVERPOOL KAYITLARI VARDIR HERHALDE) DA VERIRLER IZLERIZ VALLA....

Ahmet Doğan
22.12.2005, 17:22
TRABZONSPOR TV OLURSA GERÇEKTEN BIZ GURBETÇILER IÇIN VE TRABZONSPOR2UN HAKLARINI SAVUNULMASI IÇIN ÖNEMLI BIR SES OLUR DIYE DÜSÜNÜYORUM . YALNIZ KURULMASI IÇIN GERÇEKTEN BÜYÜK BIR MADDI KAYNAGA IHTIYAÇ VAR UMARIM BU KONUDA YENI BASKANIMIZ ÖNEMLI ADIMLAR ATAR.

KOCAELI' DEN AHMET smileys/smiley5.gif

Faik Yılmaz
23.12.2005, 09:35
takimimzi her an takip için

geçmisle gelecek arasinda köprü kurmak için

gurbetteki vatandaslarimizin biraz olsun hasretini gidermesi için

bir an önce televizyonumuzu istiyoruz.

TSelif
23.12.2005, 10:41
evet bir an önce baslanmali çalismalara...

ftunsal
23.12.2005, 20:06
su asamada lüx ama biyerinden baslanmali..

61_dnc_TS
23.12.2005, 21:13
BI KURULSA SABAHTAN AKSAMA KADAR IZLERIM.

HEMDE TARIHIMIZI DAHAIYI TANITMA IMKANI BULURUZ.

Mayls
24.12.2005, 10:53
<DIV>macimiz var ayrintilari trt'den ögreniyom (+yüzde 60i yalan).</DIV>
<DIV></DIV>

Travelair
30.12.2005, 19:26
TrabzonTV güzel bir fikir ama baya pahali bir çalisma. Üstelik basli basina bir is. Isletmede bir kural vardir. Maliyetini arttiran bir girdiyi disariya daha ucuza yaptiriyorsan o isi kendin yapmazsin. Bu fizibiliteye bakilmasi lazim

cakal 61
31.12.2005, 14:33
tabi ts tv coook guzel olur ama sila hasretini karadeniz cay meltem tvlerden gitermeye calisiyorum ktv de yeni baslayan spor programi da cok guzel tabi trabzon tv olsa harika olursmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

eren_61
31.12.2005, 16:01
tabi ts tv coook guzel olur ama sila hasretini karadeniz cay meltem tvlerden gitermeye calisiyorum ktv de yeni baslayan spor programi da cok guzel tabi trabzon tv olsa harika olursmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

aynen katiliyorum kardes.ancak ktv de yapilan futbol programinda neden tanju cikiyoda trabzonsporumuzun eski futbolcularindan biri çikmiyo hayret ediyorum.

FANATIK61
31.12.2005, 16:10
Arkadaslar ben Almanyadan Digital Receiver ile 42. Derecede TürkKanallarini izliyorum. O kadar anlamsiz sabahtan Aksama kadar banti geriye sarip bize yine ayni seyleri izlettiren Kanallar varki, düsünüyorumda bunlar nasil para veriyorlar böyle Kanallara. Bizim niye TS TV'miz yok diye soruyorum kendi kendime???

Murat'
01.01.2006, 13:48
yani bu is kesinlikle külfetli bi is yapilacaksa bence adam gibi yapilmali..öle çay tv karadeniz tv gibi olmaz adamlar bantlari sarip sarip seyrettiriyor bizimkiler de sabahtan aksama kadar seyrediyor

Mayls
03.01.2006, 14:42
<DIV>TS TV olsa hergün ayni seyleri seyrederim ona da raziyim</DIV>

saglam
04.01.2006, 13:39
<DIV ="h">http://67.15.75.204/1136298033.jpg6 televizyon, 3 radyo DAHA satisa çikarildi...
Uzanlarin frekanslarini da Aydin Dogan SATIN ALDI

Dogan Yayin Holding, Tasarruf Mevduati Sigorta Fonu'nun (TMSF) satisa çikardigi Uzan Grubu'nun yayinda bulunan 4 televizyonunun kablolu ve uydu yayin lisanslarini 912 bin YTL'ye satin aldi.
(3 Ocak 2006 Sali)

Anadolu Ajansi - Uzan Grubu'ndan haczedilen 6 adet televizyon ve 3 adet radyoya iliskin kablolu ve uydu yayin lisansi ile marka basvurulari, Esentepe'deki Fon Binasi'nda toplam 1 milyon 576 bin 400 YTL muhammen bedelle satisa çikarildi.
Ihaleye katilan Dogan Yayin Holding Hukuk Müsaviri Erem Yücel, Sineklasik ve Yesilçam TV'nin uydu, kablolu yayin lisansi ve markalari için 230 biner YTL, Dizi ve Metro TV'nin uydu ve kablolu yayin lisansi için 226 biner YTL teklif verdi. Açik artirmada, baska bir teklif sunulmadi.

Ihalede satisa çikartilan ve su anda yayinda olmayan Radyo Gold, Radyo King, Radyo Blue, Futgol TV ve Sineklasik 1 TV'ye ise alici çikmadi. Söz konusu televizyon ve radyolar ise 6 Ocak'ta tekrar satisa çikarilacak.

Ihalenin ardindan açiklama yapan Erem Yücel, Dogan Yayin Holding'in daha önce de açikladigi gibi medya sektöründe büyümeyi hedefledigini belirterek, bu proje kapsaminda TMSF'nin yaptigi satislara istirak edip televizyonlarin uydu ve kablolu yayin lisanlarini satin aldiklarini söyledi.

TMSF Satis Komisyonu Baskani Fethi Çalik da, bugünkü satistan 912 bin YTL gelir elde edildigini ifade ederek, ?Ama bundan daha önemlisi bu kanallar gelir saglamayan, reklam girdisi olmayan kanallardi. Hazine'yi bu yükten kurtarmis olduk? dedi. Satisi yapilan televizyonlarin kablolu ve uydu yayin haklarina iliskin ihale sonucu Fon Kurulu'nun onayina sunulacak.

Habere bakildiginda, ismi geçen kanallar ortalama 230 bin USD'den satilmis bulunuyor. Bu miktar kablolu ve uydu yayin lisansi ile markayi kapsiyor.

Uydu ve kablolu yayin için frekans bedelinin degerini bilemiyorum bu nedenle kiyaslama yapamayacagim, eger sartlar cazipse; 6 Ocak'ta satisa çikacak ve pek talep görmeyen diger kanallardan birisi alinip TRABZONSPOR TV adina yayin yapilabilir.

(Bu benim fikrimdir, ilgi alanim olmayan bir konu ve gerçek anlamda maliyetleri bilmiyorum. Gerçi maliyeti kurtarmasa satisa çikmaz ya...)</DIV>

gurbetçi 61
04.01.2006, 17:07
EGER TV KURULURSA MÜKEMMEL OLUR,DAHA IYI TANINIRIZ,ADAM GIBI SPOR HABERI DINLERIZ,ÖYLE 1,2 DAKKA DEGIL,GÜN BOYU SPOR,

Bülent Bayraktar
04.01.2006, 21:41
uzanlarin nerdeyse herseyini dogan aldi

calypso
17.01.2006, 11:31
superspor diye bir kanal vardi uzanlarin...turksat ta halen yayin yapiyor..elinde cine5 zamani maclarin arsivleri var..arada trabzon un unal li abdullah li kadro zamaninin maclarini veriyor.. bence en iyi sans oydu..onu kacirmayip alacaktik..

Bülent Bayraktar
17.01.2006, 16:49
süperspor sadece üç tena maç weriyordu hepte ayni hiç degisik izlemedim bizim gaziantepsporla olan maçini weriyordu sanirim bi efesin basket maçi bide hatilamadigim maç daha hep ayniydi

Murat'
17.01.2006, 16:59
süperspor sadece üç tena maç weriyordu hepte ayni hiç degisik izlemedim bizim gaziantepsporla olan maçini weriyordu sanirim bi efesin basket maçi bide hatilamadigim maç daha hep ayniydi

,AYNEN YAAA 3 MAÇ VERIYORLARDI SADECE

TSezgin61
19.01.2006, 22:07
vallaha suanda yönetim böyle seylerden bahsetmedigine göre su en aztransfer dönemi bitene kadar bu ve buna benzer konular askida galiba.... allah büyüktür

selimberkan
20.01.2006, 14:58
ts tv olsun hergun heran onu izlerimsmileys/smiley1.gif

Nytre
20.01.2006, 20:35
rating rekorlari kirar :)

izleriz da.. spor haberlerini paso oradan izlerim..

mackali6116
08.02.2006, 19:40
merhaba arkadaslar www.mackam.net (http://www.mackam.net/) acilmistir burda trabzonumuzu trabzonsporumuzu ve radyo tv sohbeti bulabilirsiniz hepinizi bekleriz
.........

BOZOHAN
26.06.2006, 22:15
trabzonspor tv tabi abiya evde dijital var bjk ve fb nin kanallari var zaten gs açliktan agzi kokuyor kuramaz. bizim birtane kesin kurmamiz lazim istanbuldaki ankaradaki trabzonsporlular isyerlerinin reklamini yapar. çok güzel olur.

İslam Sezer
26.06.2006, 22:20
trabzonspor tv nin kurulmasi inanilmaz çok istiyorum.

cakal 61
27.06.2006, 14:47
disaridaki trabzonsporlular icin cok onemli cunku para verdigimiz gazete sinirlerimizi oynadiyor bir tv cok iyi olur 24 saat izlenir vallahi

sarman61
28.06.2006, 08:37
Bende kesinlikle katiliyorum. Hafta içleride program yaparlar karadenizin güzel yerlerini gösterirler. Memleket hasretini gidermis olur azda olsa. Bu isteigimizi yöneteme duyurmaliyiz.

tsmaniac
09.07.2006, 00:21
hazirlik maçlarini izleriz artik kendi tvmizden , yeterki açilsin TStv

macka61
09.07.2006, 01:04
bazi ......ler yüzüden izleyemiyoruz maçimizi ne güzel izlerdik kendi tvmizde

Naim
09.07.2006, 09:49
Trabzonspor TV bizim için Farz üstü Farz bir hal almıştır
şu devirde uydu kanalları açmak bu kadar kolayken
bir uydu kanalı mutlaka kurmalıyız
yerel bir kanalada olabilir ama uydudan tüm dünyaya yayınlanabilir

Sacit
10.07.2006, 16:47
trabzonspor tv nin kurulmasi inanilmaz çok istiyorum.

smileys/smiley32.gif

halil ibo
10.07.2006, 17:10
Tek kelimeyle bu TV olayi : ZORUNLULUK haline gelmistir.

ahmetto
10.07.2006, 18:13
Trabzonspor tv nin kurulmasini dört gözle bekliyoruz.

macka61
10.07.2006, 18:58
insallah kurulur olursa süper olur

Gürkan
10.07.2006, 20:47
kurulmasi iyi olur ama daha dergiyi adam gibi cikaramayanlar tvyi nasil yapacak biliyonuz bu konudaki bilgili kisler trabzonlu olsalarda yardim etmezler yonetimde pek beceremez.

macka61
10.07.2006, 22:07
bence olur baska tvlerdeki basarili kisileri transfer edip yapilir illa trabzonlu olmasida sart degil

Özge
11.07.2006, 12:21
bencede kurulsaçok güzelolur

fanatikdevri
11.07.2006, 15:06
brncede lazim ezik kanallar bizim haberleri vermiyo yok tenis yok buz hokeyi yok bilmem ne nerde yasiyoruz bence hemen kurulmali doya doya ts mizi izlememiz lazim

Özge
11.07.2006, 15:11
spor haberlerinde bile bizden haber vermiyolar

aydingursoy
14.07.2006, 09:35
TRABZONSPOR'un öcelikle STAT projesine başlaması lazımki... gerisinde TV gibi şeylerin bir temel üzerine oturması gerek..

STAT'da KANAL'ı,RADYO'su,SİNEMA'sı,TSCLUB'ü ve bunun gibi TRABZONSPOR a kazandıracak gelişmeler ile STAT yapıp, devamını getirmek gerek..

fetvaci
18.07.2006, 22:54
abı ii hos soluosnzda kurulsa bıle nası ayakta kalcakkı 20 mızın 30 umuzn ızlemesıyle ayakta kalcak bı yapı dııl tv. reklam gelırıyle ayakda duruo reklam alablmemz ıcınde baya bı ızlenmemız sart ki kac trabzonlu otrrda ızler onu bılemıorm bende bı trabzonlu olarak acılmasını ısterm we sık sık ızlerımde ama bızım gıbılerın sayısı cok dııl bence yanı kısacası acılsada ayakta durabıleceını sanmıorm...

FANATIK61
18.07.2006, 23:15
abı ii hos soluosnzda kurulsa bıle nası ayakta kalcakkı 20 mızın 30 umuzn ızlemesıyle ayakta kalcak bı yapı dııl tv. reklam gelırıyle ayakda duruo reklam alablmemz ıcınde baya bı ızlenmemız sart ki kac trabzonlu otrrda ızler onu bılemıorm bende bı trabzonlu olarak acılmasını ısterm we sık sık ızlerımde ama bızım gıbılerın sayısı cok dııl bence yanı kısacası acılsada ayakta durabıleceını sanmıorm...

Hemserim ne diyorsun TS TV gelsin bütün Kanal'lari silerim vallah birtek TS TV kalir 24 saat acik :)

Berk Akçay
18.07.2006, 23:34
trabzonspor tv kurulsa süper olur ama sitemizde trabzosnpro tv adlı başlık varya o çokkomik bence

Gürkan
19.07.2006, 23:35
tv cok agır bır konu eger adam gıbı yapılmazsa klube agır yuk getrırır.ole 3-5 kısının 24 saat ızlemesı ıle kımse reklam vermez.heeee verırı verır bı senesı goguz reklamı gıbı 100 ytl ye mahalle bakkalı verır.
eger tvacılıp habıre eskılerı gosterıp duracaksa adam gıbı yapılmayacaksa vallahı bulasmayalım.fb ıle bjk yı goruyoruz.kappara dıye salak programlarla zaman dolduruyolar.

fetvaci
20.07.2006, 02:01
bencede arkadas cok doru soluo bı kac kısıının ızlemesıyle ayakta kalcak bı kurum dııl tv kı daha transferı elıne yuzune bulastıran bı yonetm tv ısının altından hıc kalkmaz

Burçak
20.07.2006, 10:10
Bende sizinle aynı fikirdeyim. yani gönül isterki Bizimde klübe ait bi tv miz olsun. ama bazı gerçekleride görmemezlikten gelemeyiz. istanbul klüplerinin tvlerinin durumu ortada.
Trabzonda olan 5 tane yerel kanal var.Bizim için yapılabilecek en iyi şey, bunların birini uyduya taşımak. Klüp olarak onların uydudan yayın yapabilmeleri için destek sağlamak.

Cengiz Çubukcu
20.07.2006, 10:32
evet mutlaka ts tv'nin olması gerekmektedir. ama bir şartla sadece bizim takımın değil bütün anadolu takımlarının haberleri yer almalı, bununla birlikte sadece spordan ibaret olmamalıdır. bir nevi karadeniz tv'nin daha ülke sathına yayılmış hali gibi..

tsmaniac
20.07.2006, 12:44
piyasada bir sürü tv var, yok düğün tv yok c tv yok b tv, bunlar nasıl ayakta kalıyor, yani en azından Trabzonspor tv bunlardan daha çok izlenir,

Bülent Bayraktar
20.07.2006, 13:27

trabzondaki tvler nası ayakta duruyorsa tstv de öle ayakta durur!

AtalaY_BuğrA
20.07.2006, 14:10
trabzondaki tvler nası ayakta duruyorsa tstv de öle ayakta durur!

Bu kadar basit değil olay bence.Sonucta yerel bi kanal olmayacak bu. Ulusal olacak uyduya girecek ,digital platforma girecek. Yayının içerikleri önemli olacak. Boş bi kanal çıkarmak istedikden sonra bi dakika durulmaz zaten.
Sonra yayınlayacak şey bulamadığında Bjk Tv görüdüğüm Bil kazan tarzı saçma Resimde kaç kare var orada kaç üçgen var.Resimdeki farklılık nerede gibi saçma şeyler yapılmasını istemiyouz değil mi.Tv işi de o kadar kolay değil en azından seviye ve marjinallik arıyorsak.

Burçak
20.07.2006, 14:16
piyasada bir sürü tv var, yok düğün tv yok c tv yok b tv, bunlar nasıl ayakta kalıyor, yani en azından Trabzonspor tv bunlardan daha çok izlenir,
piyasadan örnek vermişsin. ama unutmaki Trabzonspor tv olursa o saydığın kanallardaki saçma sapan programlar yapamaz. Trabzon Tv de düğün görüntülerimi izletecekler? bilmem ne filmlerimi izletecekler? o kanallarla Trabzonspor Tv yi karşılaştırmak yanlış olur. Onlar gibi bi yayın politikamız olamayacağına göre varolan futbol takımlarının tv lerini incelemeliyiz...

tsmaniac
20.07.2006, 14:25
e zaten kaliteli bi programlar yayınlarlarsa iş yürür zaten