PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor TV

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Bülent Bayraktar
20.07.2006, 14:25
Bu kadar basit değil olay bence.Sonucta yerel bi kanal olmayacak bu. Ulusal olacak uyduya girecek ,digital platforma girecek. Yayının içerikleri önemli olacak. Boş bi kanal çıkarmak istedikden sonra bi dakika durulmaz zaten.
Sonra yayınlayacak şey bulamadığında Bjk Tv görüdüğüm Bil kazan tarzı saçma Resimde kaç kare var orada kaç üçgen var.Resimdeki farklılık nerede gibi saçma şeyler yapılmasını istemiyouz değil mi.Tv işi de o kadar kolay değil en azından seviye ve marjinallij arıyorsak.

o dediklerini dream tv gibi çoğu kanalda yapıyo
dediklerine katılıyorum ama koskoca trabzon ts tv yi izlemiyecekmi bjknin gösterecek bir yaylaları fln yok dağı yok giderler yayla şenliklerini gösterirler:):):):)

Burçak
20.07.2006, 14:38
e zaten kaliteli bi programlar yayınlarlarsa iş yürür zaten
işin inceliği burada . kaliteli bi yayın için nasıl bi alt yapı gereklidir. kimler çalışmalıdır. yoksa tv kurmakta ne varki. önmeli olan kaliteli yayın yapıp onu izletmek. ama senin demin verdiğin örneklerin formatı bize uymaz. yani onlar yapıyo izleniyo bizde yaparız demekle bitmiyor iş. kaliteli programlar yapmak için buna göre yatırımlar yapılmalıdır. bjk tv nin başında Reha Muhtar gibi bi adam vardı. ama şimdi tv lerinin hallerini görüyoruz. dışarıdan görüldüğü kadar basit değil yani.

fetvaci
25.07.2006, 23:21
abı kendımızı kandırıorz bence brz da olaylara gercekcı yaklasın gozunuzu sewıım ne ıle ayakta durcak bu kanal tmm eyw ben ızlerım benım gıbı bı kac kısı daha ızler trabzon fanatıklerı olr bunlarda ama bunlar buuk bı kıtle olmıcaktr emın oln we bu kadar kıtlede ne kadar reklam alr bılemıorm... ama tabıkı ınsallah acılır ts lı olarak bende cok ıstıorm...

Tansu Onur Erdoğan
26.07.2006, 00:58
abı kendımızı kandırıorz bence brz da olaylara gercekcı yaklasın gozunuzu sewıım ne ıle ayakta durcak bu kanal tmm eyw ben ızlerım benım gıbı bı kac kısı daha ızler trabzon fanatıklerı olr bunlarda ama bunlar buuk bı kıtle olmıcaktr emın oln we bu kadar kıtlede ne kadar reklam alr bılemıorm... ama tabıkı ınsallah acılır ts lı olarak bende cok ıstıorm...aklın yolu bir birincisi kanal kurmak o kdr kolaymı ve en önemlisi tutunmak suan en iyi durumda fenerbahce gibi ama ben fenerli olsam o knlı izlemem
açıkçası takımların kanal kurması cok sacma bizim de bi kanal kurmamız hayalden öteye gitmez

Naim
26.07.2006, 10:23
aklın yolu bir birincisi kanal kurmak o kdr kolaymı ve en önemlisi tutunmak suan en iyi durumda fenerbahce gibi ama ben fenerli olsam o knlı izlemem
açıkçası takımların kanal kurması cok sacma bizim de bi kanal kurmamız hayalden öteye gitmez
Kanal kurmak o kadar kolay
Heleki dijital Platformlar bu kadar artmışken

Takımların Kanal kurması fikri saçma demişsin
malisef dünyadaki büyük takımlar bu saçmalık fikrine katılmamışlar 50 nin üzerinde ülkede futbol takımları yayın yapıyor

He bu arada yerelde 3-4
digitalde de 2 adet karadeniz kanalı 2 adet il kanalı sadece Karadeniz için varken
bunun hayal olduğunu düşünmek çok garip ve kendi şehrini takımını halkını küçük görmekten fazla birşey ifade etmez
Ha bu yönetim bu işi yapabilirmi?
Asla!
Ama Trabzonspor TV kurulacakmı birgün
Kesinlikle!

halil ibo
26.07.2006, 10:32
Aslında herşey savaşı verilen yada verilemeyen kurumsallaşma ve profesyonelleşme ile ilgili değil mi ? Kurumsallaşma gerçekleştikten sonra profesyonel zihniyet ile TV'de kolay,stadyum'da,transferde...

bordoomavii
26.07.2006, 10:36
abı kendımızı kandırıorz bence brz da olaylara gercekcı yaklasın gozunuzu sewıım ne ıle ayakta durcak bu kanal tmm eyw ben ızlerım benım gıbı bı kac kısı daha ızler trabzon fanatıklerı olr bunlarda ama bunlar buuk bı kıtle olmıcaktr emın oln we bu kadar kıtlede ne kadar reklam alr bılemıorm... ama tabıkı ınsallah acılır ts lı olarak bende cok ıstıorm...

bizim taraftarımız ''Trabzon'' adını duydumu bi tv de pür dikkat oraya konsantre olup izler.Benim tanıdığım Trabzonlular hep böyle.fenerbahcenin tv si izleniyorda bizim ki mi izlenmeyecek.en fanatik taraftar Trabzonspor taraftarıdır.Her saat başı açıp takımla ilgili haberlere bakarlar.emin ol ki çok rahat ayakta durur hatta uçar böyle bir tv olsa.

Erdinç Dilek
26.07.2006, 11:40
bencede, ni ce yerel kanallar var uydu yayın yapan çokmu iyiler hayır ama uydud da yayınladalar işxte, herşeyin en başta mükemmel olmasını beklemek yanlış olur, ilk bir şekilde temeller atılsın sonrası mutlaka gelecektir, yukarıda bir arkadaşın dediği gibi, spor saati geldimi kanallar arasında mekik dokuyoruz trabzonumdan bir haber var mı diye böyle bir kanal oldumu ve reklamı çok iyi yapıldı mı mutlaka tutunacaktır, kanalın her türlü promosyonuna katılırım ben mesaj mı hemen, her türlü ankete anında mesaj yeter ki tv miz kalıcı olsun, ayrıca trabzonun potansiyeli var hem trabzonu büyük kitlelere tanıtacak mükemmel bir tv olur sadece sporla sınırlı kalmayacaktır açılacak olan tv miz. müziğinden tut ssoyal yaşamına doğasına çevresine bir sürü konu var trabzonumda ve çevresinde, bence açılacak kanalın ttr gibi 1 2 hatta 3. cüsü bile açılabilir bu konu zenginliğinde:)

Tansu Onur Erdoğan
26.07.2006, 12:04
Kanal kurmak o kadar kolay
Heleki dijital Platformlar bu kadar artmışken

Takımların Kanal kurması fikri saçma demişsin
malisef dünyadaki büyük takımlar bu saçmalık fikrine katılmamışlar 50 nin üzerinde ülkede futbol takımları yayın yapıyor

He bu arada yerelde 3-4
digitalde de 2 adet karadeniz kanalı 2 adet il kanalı sadece Karadeniz için varken
bunun hayal olduğunu düşünmek çok garip ve kendi şehrini takımını halkını küçük görmekten fazla birşey ifade etmez
Ha bu yönetim bu işi yapabilirmi?
Asla!
Ama Trabzonspor TV kurulacakmı birgün
Kesinlikle!dünyadaki bütün büyük takımlar kanal kurmus demişsin asla kendi tamkımımı küçük görmğyorum ama sen şimdi kanal kuranları sayıp real madrid barcelona manchester liverpool yazıp arayada trabzonspor neden olmasın dersen hem gülerim hemde küçük oldugumuzu kabul ederim o kdr büyük değiliz biz yada biz büyüğüz onlarda "dev "luyo bu durumda

ha fenerbahceninde kanalı war onlardamı dev o zmn tabiki diil onların yaptıgı özentilikten baska bişiy diil

bir real madridin kanal kurması ne kdr mantıklıysa trabzonsporunda o kdr mantıksız real madrid bi reklam alır köşeyi döner trabzonspor tv den ne gelir bekliyosun onu söle o kdr kolay diil açalım mı açalım demekle olmuyo

karadeniz kanallarından bahsetmişsin madem olayı bölgeselliğe döktün sen nekdr karadeniz kanalı izliyosun ?

eğri oturup doğru konusmak lazım baska atılımlara girmek lazım

Naim
26.07.2006, 12:46
Hiç okadar dallanıp budaklanmayalım o zaman
Biz Bu ülkede kimlerle Mücadele ediyoruz
bjk gs fb
kimlerin tv kanalı var
bjk fb ve gsninde kurulum aşamasında
sonuç olarak ligde bu adamlarla mücadele edebiliyor isek her alanda edebiliriz

tsmaniac
26.07.2006, 12:47
taraftarlarımız Trabzonsporla ilgili bilgilere haberlere aç, her gün bekliyoruz bi kanal haber bi kaç sn verecekte izleyecez diye, ne koyarlarsa koysunlar izlenir tv, hele gurbettekiler bayıla bayıla izlerler yayla şenliklerini falan, öyle ahım şahım programlarada gerek yok koysunlar antreman görüntülerini, kemençe yayla falan bak nasıl izleniyo

Tansu Onur Erdoğan
26.07.2006, 14:41
Hiç okadar dallanıp budaklanmayalım o zaman
Biz Bu ülkede kimlerle Mücadele ediyoruz
bjk gs fb
kimlerin tv kanalı var
bjk fb ve gsninde kurulum aşamasında
sonuç olarak ligde bu adamlarla mücadele edebiliyor isek her alanda edebilirizbizim rakibimiz fb gs bjk diye onların her yaptıklarını yapmak zorunda değiliz adamlar fenerium u yaptılar biz ts club yaptık fark ortada başettikmi yani adamlar bi fenerium yaptı bi anelka forması üretti anelkanın parasını cıkardı biz ts club yaptık peki ya transfer?? dünyaca ünlü bi adam alacaksın ki forma olsun gelir olsun millet sponsor olsun

dediğim gibi yapmayla olmuyoooooo

vahid halilodzicin dediği gibi bu taraftar bu klübü dünyanın en büyük takımı sanıyoo

Naim
26.07.2006, 15:05
bizim rakibimiz fb gs bjk diye onların her yaptıklarını yapmak zorunda değiliz adamlar fenerium u yaptılar biz ts club yaptık fark ortada başettikmi yani adamlar bi fenerium yaptı bi anelka forması üretti anelkanın parasını cıkardı biz ts club yaptık peki ya transfer?? dünyaca ünlü bi adam alacaksın ki forma olsun gelir olsun millet sponsor olsun

dediğim gibi yapmayla olmuyoooooo

vahid halilodzicin dediği gibi bu taraftar bu klübü dünyanın en büyük takımı sanıyoo
bu taraftar için bu takım dünyanın en büyüğü
neyse

Ts club orneğinde yapılan hatalar ortada
Benim bahsettiğim olacak olan bir olay ve kesinlikle olması gereken bir olay
bu yönetimin böylr bir vizyonu yoktur
bunu yapamaz
Karadeniz Tv Mavikaradeniz TV gibi Tv ler varken yukarıda anlattığım teknolojik yenilemelerden dolayı TV sahibi olmak ucuzlamış durumda
neyse belki vizyon meselesi
bu tv olayı en geç 5 sene içerisinde kendiliğinden gerçekleşmek zorunda zaten
Yeni gelecek vizyona sahip yönetici olursa bu iş çok uzamadan hallolur

ozturk
26.07.2006, 17:06
inşallah bizimde bir kanalımız olur ..

laz_hayri_61
26.07.2006, 17:15
en yakın zamanda bir kanalımız olmalı, ancak; bu kanalın maddi anlamda getiriler de sağlaması gerekir.Bunun için altyapı çalışması iyi yapılmalıdır.

FANATIK61
26.07.2006, 17:23
taraftarlarımız Trabzonsporla ilgili bilgilere haberlere aç, her gün bekliyoruz bi kanal haber bi kaç sn verecekte izleyecez diye, ne koyarlarsa koysunlar izlenir tv, hele gurbettekiler bayıla bayıla izlerler yayla şenliklerini falan, öyle ahım şahım programlarada gerek yok koysunlar antreman görüntülerini, kemençe yayla falan bak nasıl izleniyo

Ayni benim gibi düsünüyorsun, söyle saat basi bir Akcaabat Horon Ekibi, Yaylalari (Hidirnebi, Sultan Murat), Karadeniz Müzigi, TS Sevdalilari ile Röportajlar, Trabzon'dan veya Tesislerden veya Avni Aker'den Canli Yayinlar. Ne güzel olur vallah 24 saat izlerim yeterki kurulsun artik TS TV :)

attagümüshane
30.07.2006, 20:44
neden kazım koyuncu baskılı TS ürünleri fikrine yanaşılmıyor...bu mudur yani!!??
bu konu gündemin ilk sıralarına yükselmeli bence...küçük bi başlıkta,üç beş kişi yazıyor hepsi bu..olmaz ama:-(!!!??????....

sarman61
31.07.2006, 09:59
Arkadaşlar trabzonsporumuzu bir kanal yakışır ve bu kanal kurulmalıda bu konuda talepte bulunalım. Kanal kurmak için 5-6 milyon dolara bu işi hallediyorsun. Yani bu olay o kadar büyütülecek bir olay değil. Karadeniz fm bile bir kanal kuduysa bir hayli hayli kurarız. Hem bu kanal içerik olarak en çok malzeme bizde olur. Nedenmi biziz taraftarlarımız bende daihl olmak üzüre memleket haserit çekeriz. Bu kanalda karadeniz belgeselleri yayanlısalar. Karadeniz müzikleri koysalar daha ne istrsin. Misgibi olur. Sonrada gelsin paralar. öyle abartılıdıgı gibi bir durum yok ortada. Kanal kurmak günüzde çok kolay.

Onur Muhcu
31.07.2006, 11:53
Bencede çok iyi bir yaklaşım herkesn kanalı var bizim yok. hem bu yolla takımımız la ilgili her haberi gerçek ve dürüst olarak oradan takip edebiliriz

trapesus
21.08.2006, 05:34
Ne süper olur açılsa ah!

CRAZY BOY
23.08.2006, 13:48
TS TV SADECE TRABZONDAMI YAYINDA YOKSA İSTANBUL,ANKARA,İZMİR GİBİ BÜYÜK ŞEHİRLERE YAYINI VARMI BUNU BİLEN BİRİ VARSA BANA MESAJ ATSIN;) :cool:

tuncii
23.08.2006, 17:10
tum trabzona soruyorum GALİBİYET NE ZAMAN (lig bitincem????????)

yalnizsimitci
07.09.2006, 14:27
"Karadeniz TV"
cozum budur...tum karadeniz'i ve trabzonu ve diger illerde yasayan trabzon asiklarini,karadenizlileri bir cati altina toplar...

İslam Sezer
07.09.2006, 14:34
"Karadeniz TV"
cozum budur...tum karadeniz'i ve trabzonu ve diger illerde yasayan trabzon asiklarini,karadenizlileri bir cati altina toplar...
karadeniz tv var zaten ama trabzonsporu desteklemiyor.bize lazım olan kendi tv miz.trabzonspor hakkında ki yeni eski herşey artı yöresel kültür programları.bence acaba yayını nasıl doldururuz diye düşenmeye bile gerek,zaman yetmez.bolca reklam geliri getireceğini de düşünüyorum.hoş yönetim stad vb.konular hakkında bolca vaatte bulundu ama daha onlar hakkında bir gelişme yokken bu yönetimden trabzonspor tv yi açmasını beklemek biraz hayalcilik olur ama ne diyelim.umut fakirin ekmeği.ye Allah ye...

Ali Özcan
08.09.2006, 19:05
Şimdi arkadaşlar bu Tv kurma konusunda gözden kaçırmamamız gereken bir konu var...Bjk ve fb Tv kurdu ama bunu Doğan medya isim haklarını alarak bu Kulüpler için gerçekleştirdi.Ve bunun için kulüplerin kasasından herhangi bir para çıkmadığı gibi bir de para kazandılar...Biz de buna benzer bir pazarlama yapmalıyız.Mesela şuan uydudan yapan Doğan medya platform var ve içinde Kanal D,Euro D,Dizi Tv,D MAX,Yeşilçam Tv,Sinemax,FB tv,Bjk tv,D spor,Hipodrm Tv gibi kanallar var.Biz de Doğan Medya ile bağlantımızı kurup Televizyonumuzu kurdurabiliriz.Doğan Medya dememin sebebi de bu kuruluşun yayın organı olan Fanatik gazetesinin takımımız hakkında her zaman doğru güvenilir ve seviyeli haberyapmasıdır.Kanal D nin spor haberlerinde de Trabzonsporumuza her zaman yer verilmiştir.Biz bunu istedikten ve makul bir proje ile adamlara gittikten sonra bize kesinlikle Hayır demeyeceklerdir...Bu yapılabilir.Böylece kendi kanalımız olur ama bu kanal Trabzonspor un kanalı olacağından öyle Yayla Şenlikleri gibi yöresel organizasyonlar yer bulamayabilir bu kanalda...Bu daha çok yerel kanalların işi...Sonuçta Trabzonsporu tutup Trabzonlu olmayan 4 milyon civarında taraftarımız olduğunu düşünürsek ortak paydamızın Trabzon değil Trabzonspor gibi ele alınması gerekiyor.Elbette ki Trabzonspor kaynağını Trabzondan alıyor ve Trabzonsporumuzu Trabzondan soyutlayamayız ama hak verirsiniz ki Trabzonspor bu dünyada kendi şehir sınırları dışındaki taraftar sayısı, kendi şehir sınırları içerisindeki taraftar sayısından daha fazla olan tek şehir takımıdır...

Saygılar...

isaret parmagi
08.09.2006, 19:18
Zaten böyle bi iş yapılacaksa ülkenin önde gelen kuruluşlarıyla çalışılmalıdır..Dogan grubu su an alanında 1 numara ve Trabzonspor böyle bi teklifte bulunursa bunu degerlendirirler..Trabzonsporun yadırganamayacak taraftar potansiyeli vardır...

macka61
08.09.2006, 22:10
bencede işin ehliyle yapılmalı ve sponsor desteği sağlanmalı

Sacit
09.09.2006, 09:37
ne zaman izlicez artık trabzonsporumuzu daha yakından

Murat'
19.09.2006, 13:53
Galatasarayda en sonun doğan grubunun paketinden Galatasaray tvnin teset yayını başladı...bakalım bize sıra ne zamn gelir .........

isaret parmagi
19.09.2006, 13:59
Galatasarayda en sonun doğan grubunun paketinden Galatasaray tvnin teset yayını başladı...bakalım bize sıra ne zamn gelir .........

arkadaşım varsa şifresi bana yollasana....

Murat'
19.09.2006, 14:05
GaLaTaSaRaY TV test yayında..
11804 V 24444 5/6 Doğan paketinde
işte frekansları da sakın seyretmeyim gayse tvyi

isaret parmagi
19.09.2006, 14:06
arkadaşlar bence avrupadaki liglerin özetleri yayınlamalı(ingiltere,almanya,italya,ispanya,,fran sayı boşver) ama güzel biri anlatacak
bide fenerinki gibi 30 saniyelik değil

Murat'
19.09.2006, 14:07
trabzonda kablolu tv yok ama turksat denen bişey var herhalde

ErayAkyüz
19.09.2006, 14:35
yaa ts tv acılmasını istiyoruz lutfen baskı yapalım gerekli yerlere

macka61
19.09.2006, 15:17
bencede yönetime baskı yapılmalı

Bülent Bayraktar
20.09.2006, 12:24
gayse bile tv yaptı bizde daha tık yok

pReN@_61
21.09.2006, 13:10
ezikbahçe,bejeke,gs 3nünde TV si var...
bizim neden olmasıNNN?

macka61
21.09.2006, 17:12
yönetim uyuma taraftar tv istiyor

isaret parmagi
21.09.2006, 17:14
Artık farz oldu bu Tv..Mutlaka acılmalı...

Volkan Yavuz
21.09.2006, 17:16
vallah protesto yapalim bizim protestolar hep isie yariyor :)

HADI BÜYÜK BMN!!!! Protesto zamani!

jefferson61sefa
21.09.2006, 19:09
olsa zaten başka kanal izlenmem :D:D:D:D:D::D:

macka61
21.09.2006, 19:20
bende trabzon için her şey

Terzioğlu
21.09.2006, 19:35
cok güzel olurdu ama nerdeeeeeee

Erdogdu61
21.09.2006, 20:59
insallah yakin zamanda bizimde olur tvmiz

romantik_161
27.09.2006, 22:23
Bencede Şart Trabzonsportv İnŞ Oda Olur Bİr GÜn

sweetrose
27.09.2006, 23:24
tV için yeterli ekipman yerli bilgi ve yeterli finansman sağlanmalı...eğer bunlar sağlandığı taktirde mükemmel bir kanalımız olmaması imkansız değil...

macka61
28.09.2006, 13:10
be ekipman finansman sağlanır o kadar iş adamımız var ilk önce yönetimin konuya istekli olması lazım

Murat'
28.09.2006, 14:21
diğer üç takım bu işe beş kuruş harcamıyorlar çünkü onların tv işlerinin hepsi,ni doğan grubu üslenmiş biz de ilk önce yönetime baskı yapmalıyız eğer yönetim doğan grubuna böyle bir teklifte bulunursa ondan sonrada doğan grubuna baskı yapmalıyız

kivancpehlivan
28.09.2006, 15:23
Evet bencede TS TV olması gerek çünkü en azından maçımızın tekrarı yayınlana bilir yada uzun özeti ve nostalji maçlarımız idmanlar, aralarda trabzon şehriyle ilgili bilgiler , şehirde futbol, amatör kulüplerimiz (ben zafer sporda oynamıştım miniklerde:) şerif kunt'a selamlar :)) yani bence süper olur ben antalyada yaşıyorum ve mağlum büyük kanallardada bizden pek bahsedilmiyo maçlarımızı izleyemediğimde bazen maç özetini bile kaçırdığım oluyor,lütfen ilgililer bu konuyla ilgilensin...

bordoylamavi
28.09.2006, 15:40
diğer üç takım bu işe beş kuruş harcamıyorlar çünkü onların tv işlerinin hepsi,ni doğan grubu üslenmiş biz de ilk önce yönetime baskı yapmalıyız eğer yönetim doğan grubuna böyle bir teklifte bulunursa ondan sonrada doğan grubuna baskı yapmalıyız
ziya doğana söyleyelim malum o da gümüşhaneli aydın doğan da. hatta soyadları da tutuyor :)

Lokman
28.09.2006, 15:43
Tabiki bizimde bir kanalımız omalı ezikler aldıkları üç beş galibiyeti anlatıyor biz onlara Türkiye de futbolun hangi şehirde oynanmaya başlandığını ve yine Türkiyede ilk futbol eğitim kitabının nerede yayınlandığını anlatan programlar yaparız. Ayrıca bu kanal geçmiş nesille gençlik arasında bir köprü vazifesi görür diye düşünüyorum. Tarihimizdeki efsane galibiyetleri ve maçları hatırlayamayanlar buradan hatırlar maçları.
İyi bir organizasyon yapalım ve bu işin peşini bırakmayalım, yoksa sadece fikir beyan etmekle olmayacak bu iş belli oldu. Yönetim bu konuda pek hevesli değil galiba bunların iştahını kabartmak lazım bu konuda.

ErayAkyüz
28.09.2006, 15:46
ya arkadsalar bu baslık kac zamandır var degerli site yoneticileri neden bu konunun ustune dusmuo istesek hep berebar bu projeyi gerceklestirebiliriz bence gereken onemi vermiyoruz basta metin abi olmak uzere tum yoneticilerde ricamdır ki bu işle ilgililensinler kampanya yapsınlar her turlu destege varız

Murat'
28.09.2006, 15:51
yaaa yöneticiler bu konuyu ancak sabitleyerek bize yardımcı olabilirler

İslam Sezer
28.09.2006, 17:18
Herkesten çok bize lazım Tv.Medya da sonuçta çifte standart var,bir tv.miz olsa medyanın göstermediği takımımızın yeni ve eski maçlarını,yorumlarını,
antremanlarını vesaire...ve artı olarak bir de Trabzonun geniş karadeniz kültürünü sadece ülkemize değil dünyaya tanıtmak için fırsat olur.
Hep yazdım yine yazıyorum maliyet sorun değil reklamlarla gelir bile getirir.Program sorun değil,saatler yetmez bizi göstermeye,sporuyla,kültürüyle..
Kurun artık bir TV ey yöneticiler.
Hadi Başkan Nuri Albayrak,bir ilke imza at...

ErayAkyüz
28.09.2006, 18:47
aklıma geldi yaa bu show tvnin sahibi trabzonlu degilmiydi ee yapsın bize albayrakla bi tv kanalı işte anlamadıgım bi noktda su aslında yaa uyduda bi ton abuk subuk kanlallr var adam cep tel. melodisi için kanal acmıs demekki cok pahalı bişe degil bu olay

Özge
28.09.2006, 18:50
katılıyorum yapılması lazım artık albayrak istese hemen yapar show tvnin sahibine gerek bile olmaz

Mesut AKYILDIZ
28.09.2006, 18:54
aklıma geldi yaa bu show tvnin sahibi trabzonlu degilmiydi ee yapsın bize albayrakla bi tv kanalı işte anlamadıgım bi noktda su aslında yaa uyduda bi ton abuk subuk kanlallr var adam cep tel. melodisi için kanal acmıs demekki cok pahalı bişe degil bu olay

show tv nın genel muduru saner AYAR trabzonlu vede hasta trabzonsporludur sahibi degil

ErayAkyüz
28.09.2006, 19:24
show tv nın genel muduru saner AYAR trabzonlu vede hasta trabzonsporludur sahibi degil

tamam işte başlayalım mail bombardımanına kulube biz maillerle kimleri ikna etmedikki haydi arkadslar

Gürkan
29.09.2006, 09:05

o adam tv işi ile uğrasırsa hergun bjk fb gs haberlerı dınlerız gorun bakın.sonrada cıkar derkı onlar daha cok ızlnıyo.Trabzonsporda ızlenırse onuda haber yaparız.(roportajında buna benzer bır seyler soylemıstı.)

Kobalas61
29.09.2006, 11:39

işte böyleleri varya
adamı dinden imandan cıkarıyor

Bülent Bayraktar
29.09.2006, 12:23
aklıma geldi yaa bu show tvnin sahibi trabzonlu degilmiydi

show tvnin sahibi çukurova holdingin başkanı mehmet emin karamehmet tir bilginize!

Gürkan
06.10.2006, 08:42
gs nın bjk nın fb nın tv sı oldugu ıcınmı bıze tv lazım yoksa gereklı oldugu ıcın mı.bakıyorum onların var bızım nıye yok gıbı yazılar.

tv kolay ıs degıl eger bjk tv gıbı olacaksa hıc olmasın.ızlenmedıkten sonra bıde onunla ugrasılmasın.

byoxi
06.10.2006, 10:39
Galatasaray yönetimi, Galatasaray TV’yi hayata geçirmek için artık gün saymaya başladı.

Sarı-kırmızılılar, TV’nin yayını için Doğan Grubu ile anlaşmaya vardı. Yıllık 6 milyon dolar ücret alacaklar.

olaya bakarmısnız adamlar ustune para alıyolar bide ya bize para vermesinler onada razıyız bi kanalımız olsun varsın aynı şeyleri gosterip dursun bıkmayız biz

Özgür Yazıcı
06.10.2006, 18:30
Neden Yönetim bunu es geciyor veya böyle bir planları yok varsa bile neden bizim haberimiz yok
Bu taraftara her şeyin en güzeli yakışır....

washko_61
06.10.2006, 19:25
trabzonun çayını yapanlar bırgün olur tv de yaparlar kafanızı yormayın

Bülent Bayraktar
06.10.2006, 21:01
3 ezik takımın tv kanallarını doğan tv işletiyor bizimkiler yaparsa doğana fln wermesin

macka61
06.10.2006, 21:51
inşallah biz bir tv yaparsak kaliteli yapalım eziklerinkine benzemesin ve yine inşallah en kısa sürede TRABZONSPOR TV kurulur

Mehmet_Mercanlı
07.10.2006, 00:01
çok acil bir şekilde kaliteli bir tv kurulmalı

Murat'
07.10.2006, 10:58
trabzonun çayını yapanlar bırgün olur tv de yaparlar kafanızı yormayın
ayenen çayı yapan bunu da yapar

U.Sadıkoğlu
07.10.2006, 11:13
inşallah.....

topalkaplan
07.10.2006, 12:36
hayde trabzon öyle bir tv in olsunki çanak antene bile gerenk kalmasın trt gibi heryerden çeksin

tsmaniac
07.10.2006, 12:44
gs nın bjk nın fb nın tv sı oldugu ıcınmı bıze tv lazım yoksa gereklı oldugu ıcın mı.bakıyorum onların var bızım nıye yok gıbı yazılar.

tv kolay ıs degıl eger bjk tv gıbı olacaksa hıc olmasın.ızlenmedıkten sonra bıde onunla ugrasılmasın.

alakası yok, hergün bir dakika Ts mizden bir haber dinleyebilmek için saatlerce o saçma sapan reklamları izlemek zorunda kalıyoruz, olsun bizimde tvmiz izleyelim takımı hem ayrıca yayla görüntüleri kemençeler falan filan dünyanın dört bir yanındaki gurbetçilerimiz izlemek için can atarlar, yav bir sürü saçma sapan kanal var uyduda yok düğün tv yok oğlak tv bunlar nasıl ayakta duruyor o zaman?yani koskoca Trabzonspor tv bunlar kadar seyredilmezmi şimdi, biri demişki bjk tv gibi olacaksa hiç olmasın ee güzel kardeşim akıllı kardeşim bjklilergösteriyormu yayla şenliklerini, kemençeyi karadenizin güzelliklerini yani niye aynı kefeye koyuyosunuzki?

galyanlim
07.10.2006, 14:24
biyerlere sesimizi duyuralım arkadaşlar böyle olmuyor sadece biz görüyoruz mektup yazalım bişeyler yapalım

sweetrose
07.10.2006, 15:00
Trabzonspor tv için için biraz finansman gerekiyor... Eğer bu konuda daha fazla ilgilenilirse çözümleme daha kolay gelecektir.. Çünkü aşama aşama yapılacak planlar temelin çökmeden işlemesini sağlayabilmeli..

macka61
07.10.2006, 15:18
ya yeri geldiğinde konuşan başkan isterse yapar kendilerinin tvsi var onu işleten trabzonada yapar kendiside yapmak istemiyorsa sponsor bulunur o kadar trabzonlu iş adamı var

Terzioğlu
07.10.2006, 15:28
biyerlere sesimizi duyuralım arkadaşlar böyle olmuyor sadece biz görüyoruz mektup yazalım bişeyler yapalım

evet cok haklisin mesela buraya ortak bir e-mail hazirlayip gönderebiliriz..hic olmassa kulübümüze sesimizi duyurmus oluruz:

Trabzonspor ile ilgili soru ve önerileriniz için:info@trabzonspor.org.tr (info@trabzonspor.org.tr)

Gürkan
07.10.2006, 17:04
alakası yok, hergün bir dakika Ts mizden bir haber dinleyebilmek için saatlerce o saçma sapan reklamları izlemek zorunda kalıyoruz, olsun bizimde tvmiz izleyelim takımı hem ayrıca yayla görüntüleri kemençeler falan filan dünyanın dört bir yanındaki gurbetçilerimiz izlemek için can atarlar, yav bir sürü saçma sapan kanal var uyduda yok düğün tv yok oğlak tv bunlar nasıl ayakta duruyor o zaman?yani koskoca Trabzonspor tv bunlar kadar seyredilmezmi şimdi, biri demişki bjk tv gibi olacaksa hiç olmasın ee güzel kardeşim akıllı kardeşim bjklilergösteriyormu yayla şenliklerini, kemençeyi karadenizin güzelliklerini yani niye aynı kefeye koyuyosunuzki?

Bu Tv Trabzonspor Tv mi olcak
yoksa Trabzon tv mi.

eğer sırf yayla şenlikleri içinse onları gösteren yığınla tv var.

tabiki yayla şenlikleri de yayınlansın ama ana konu Trabzonspor olmalı.
Forumda herkes atar tutar ama iyi yayın olmayınca çoğu izlemez.Yok amaç adı olsun yeter iyi kötü izleriz se lafım yok. ayrıca yayla şenlikleri deyip deyip duruyorsun tek sorun yayla şenliklerimi.bjk tv ile aynı kefeye ben koymuyorum aynı kefeye konmasın aynısısolmasın diyorum.daha doğmamış cocuga don bıcer gıbı sankı tv varda ortada bjk tvye benzettık.aynı olmasın dıyoruz."AYNISI OLMASIN"

ayrıca Trabzonsporun Sadece Trabzonlu Taraftarı yok.
her şehirde var.Herkes yayla şenliği izlemek istemeyebilir. sırf yayla şenlğiğ değilde tüm illerin güzelliklerini gösteren bir program yapılabılır.

Gürkan
07.10.2006, 17:06
Trabzonspor tv için için biraz finansman gerekiyor... Eğer bu konuda daha fazla ilgilenilirse çözümleme daha kolay gelecektir.. Çünkü aşama aşama yapılacak planlar temelin çökmeden işlemesini sağlayabilmeli..

Finansmanda önemli ama daha önemlisi bu işi bilen Yani televizyonculugu bilen kişileri bulmak gerekir

doctorsurgeon
09.10.2006, 17:46
Trabzonsporun en büyük sorunu kompleksli yöneticilerdir. Trabzonsporun büyüklüğünü anlayamayan, vizyonsuz bir ton insan bu kulüpte yönetici oluyor. Bu kulüp piyasa potansiyeli olarak Beşiktaşın önündedir. GS ve FB den de sanıldığı kadar uzak değildir. En basit örneği Avrupa Kupası maçlarında çoğunlukla Beşiktaştan daha fazla olan ratingimizdir. Trabzonspor Tv de izlenir, nitekim bu takımın taraftarı üç eziklerin taraftarına benzemez, üç eziklerde kendini taraftar olarak tanımlayanların %90 ı takımın kaptanını ,başkanını bile bilmez ama Trabzonsporlu taraftar için buna bayanlarda dahil Trabzonspor bir kimliktir, bir yaşam biçimidir.

Murat'
09.10.2006, 17:54
Bi kere türksatta bi yığın yaylaymış kemnçeymiş prıgramları var bence konu trabzonspor olmalı........ama mesela sinema programları ne bilim avrupa ligleri faln da olabilir....

sweetrose
09.10.2006, 18:01
aslında uyduda yayın yapan bir çok karadeniz kanalı var bunlardan biri ile anlaşılıp hiç yeni tv kurulumuna gerek kaalmadan geçilebilir...

tsmaniac
09.10.2006, 18:33
e yayla şenliklerinide göstersin Trabzonspor haberlerinide versin hepsini versin işte kanal fenamı olur, tonlarca yayla gösteren tv var ama o kanalların çoğunda altyazıyla fener propagandası yapılmıştı, alttan mesajlar geçiyo yok fenere başarılar dilerim yok en büyük fener bi tane karadeniz takımıyla ilgili bişey yoktu eğer bu kanalları karadenizden sayıyorsanız siz bilirsiniz tabi yaylaları ordan izleyin

Nytre
09.10.2006, 19:12
bu iş o kadar zor bir iş değil... bir oda bile yeter buna... ama ne yazıkki bir şeyler yapamıyoruz.

61MURAT61
09.10.2006, 21:10
Beyler Sİze SÖylÜyorum !!! Bİzİ Kİmse Bu GÜzellİkten MaĞrum Edemez Etmeyede Hakki Yok Bİraz Durun DÜŞÜnÜn DİĞer KulÜp'lerİn OlduĞu Gİbİ Bİzİmde Olmasi Gerekİr Hatta Zamami Geldİde GeÇİyor İlgİlİlerİn Dİkkatİne !!!!! Bİrazdaha Duyarli Olun Bu Takim Bİzİm Takimimiz Bu KulÜp Bİzİm KulÜbÜmÜz.

GereĞİnİ Arz Ederİm...

sweetrose
09.10.2006, 22:35
Beyler Sİze SÖylÜyorum !!! Bİzİ Kİmse Bu GÜzellİkten MaĞrum Edemez Etmeyede Hakki Yok Bİraz Durun DÜŞÜnÜn DİĞer KulÜp'lerİn OlduĞu Gİbİ Bİzİmde Olmasi Gerekİr Hatta Zamami Geldİde GeÇİyor İlgİlİlerİn Dİkkatİne !!!!! Bİrazdaha Duyarli Olun Bu Takim Bİzİm Takimimiz Bu KulÜp Bİzİm KulÜbÜmÜz.

GereĞİnİ Arz Ederİm... Sadece düşünüyoruz herzaman ki gibi... İcraata gelince zor geliyor... Evet bizim ne eksiğimiz var İstanbul takımlarından....

Gürkan
10.10.2006, 18:25
yayla şenliklerine takıldık kaldık.okuyanda Karadenizde tek yapılan yayla şenlikleri sanır.Tv yapılınca Karadenızı ve yurdumuzun dort bır yanı ıle ılgılı programlar yapılır ama Öncelik Trabzonspor,Futbol ve spor olmalıdır.

AYYILDIZ
10.10.2006, 18:28
hemen kurulmalı acele edilmeli.

sweetrose
12.10.2006, 21:40
Bu konunun üzerinde yeterli düzeyde durulmadığını düşünüyorum... Görsellik insanların beyinlerine hitap en öncelikli uyarı sistemidir. 4. Kuvvet medyanın yaptığı yayınlar insanları kolayca yönlendirebilmektedir. Bu kanalın açılmasıda dünyanın dört bir yanındaki Trabzonlular için bir nimet olacaktır. Propaganda amaçlı kullanım ise cabası... gerçekçi olalım lütfen.

caykarali_erdal
13.10.2006, 11:48
bjk tv fb tv gs tv ehh artik ts tv in sirasi geldide geciyor bile karadeniz tv neden bu ise el atmiyor reklam ve fasa fiso yayini yapana kadra ts yayini yapsinlar isterlerse gunun yarim gunu ama malesef karadenizlilerde bu ise yanasmiyorlar cay tv kackar tv ve buna benzer iki kurusluk televizyon kurumlari varda neden milyonlarca taraftari oldugunu soyledigimiz Trabzonspor tv i yok anlam veremedim.
insallah olacak diyorum haydi beyler is basina.

Murat'
13.10.2006, 12:53
bu işi doğan gerçekten iyi yapıyor bu işler olunca adm gibi olmalı öyle karadeniz tvler kaçkar tvler yapamaz bu işi bence onlar habire klip yayılayıp duruyorlar...bu iş öle onların yapabileceği bi iş değil

kudu_61
13.10.2006, 13:53
Trabzonspor tv yi de geçiyorum trabzonun kanalı yok uyduda sinop (art tv), ordu (ordu), rize (çay), artvin(kaçkar),giresun(tempo) hepsinin kanalı var trabzonumun yok ben bu saçmalığı anlamadım üç eziğinde kanalı var bizim yok

Murat'
13.10.2006, 13:55
aynen yaa daha trabzonun yerel kanallarından hiçbiri uyduda değil neredeyse bütün karadenizn kanalları var uyduda.....

coolank
17.10.2006, 03:57
arkadaşlar muhalefet etmiş olmayayım ama tv kurmak son derece masraflı ve zor bir iş ... ayrıca ekonomik olarak onu devam ettirmek de çok kolay değil ... ben açıkcası şu an için son derece gereksiz görüyorum ... üstelik bu tv bizi medya da bir güç saglamaz .. yani kendi kendimizi agırlamış oluruz bilmem anlatabildim mi

macka61
17.10.2006, 15:22
arkadaşım muhalif filan değilsin sadece bu kanalı biz medyada güç kazanmak değil biliyorsunki TRABZONSPORUMUZUN haberleri çok az yayınlanıyor ondan ve devamlı ekranda TRABZONSPORUMUZU görmek

mehmet_35
17.10.2006, 15:32
Gs bile parası olmadığı halde tv yi açtığına göre bizim de Ts tv şart oldu artık.

erdal6167
19.10.2006, 17:28
bu kanal cok güxel olur. .

jefferson61sefa
19.10.2006, 17:30
böle bir proje varmı acaba ya

Erkan
19.10.2006, 19:08
Yaparsak oyle guzel yapmamiz lazim ki (bize yakisan cinsden)... Futbol severler bizim kanal dan baskasina bakmasin. :) FB tv den iyreniyorum Digiturkte kilitledim onu:P yas siniri koydum ben den baskasi acamaz ben de acmiycagima gore :) Rating te faydam olmasin diye kazaylan acik kalir macik kalir ... Neme lazim :).

Acele etmemize gerek yok, yaparsak en guzelini yapmak lazim.

bordo61
25.10.2006, 14:35
www.tsmedya.com adıyla kurulmuş internetten yayın yapan pek profesyonel olmasada bazı cabalar sarf eden bir kanalımız mevcut tabi bu siteyi yine ozverili taraftarlar kendi imkanlarıyla açtı aslında benim fikrim olarak buyuk taraftar dernekleri birleşip boyle bir internetten yayın yapan bir kanal oluşturmalıdırlar.Yada kurulmuş olan bu kanala destek olarak daha profesyonel daha izlenebilir trabzonspora yakışır hale getirmelidirler once bunu yapsak biraz işi oğrensek sonra normal tv ye de geçilir dijital ortamada taşınır.Önce alt yapıyı böyle bir oluşumla oluşturmamız gerek Saygılarımla İYİ BAYRAMLAR

ahmetansu61
25.10.2006, 19:41
bu cok para istyen bi proje bundan cok yerel kanalların ulusal kanala geçmesine yardımcı olmamız yeterli olur diye düşünüyorum.
ama bence daha ucuz ve kazançlı olan radyo olabilir. hatta olmalı. uydu yayınızyal türkiyenin dört bi yanında olur normal radyo da belli başlı illerde yayın yapar. sabahtan akşama kadar dinlerim heralde. düşünün böyle bi radyonun alacağı teklamı.

Egemen Yılmaz
27.10.2006, 16:47
yapılacaksa gstvden önce yapılsın yoksa hiç yapılmasın

Şentürk
27.10.2006, 18:04
yönetimde proje var mı?

Gürkan
27.10.2006, 18:05
yönetimde proje var mı?

projeden bol ne var.kesin vardır.

turkercan
31.10.2006, 00:52
http://www.karadenizgazete.com.tr/yazarresim/22.jpg

Zaman zaman can sıkıntısında uydudan yayın yapan televizyonları teker teker gezerim, yani zaplarım. Roj Tv'den Nur Tv'ye kadar, Cem Tv'den, Hilal tv'ye kadar hepsini... Bir de baktım bir kanalda "Galatasaray televizyonu yakında geliyor" diye bir anons... "Vay be!" dedim kendi kendime, üç büyüklerin hepsinin birer televizyon kanalı olacak.
Daha önce Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın birer kanalı vardı. Fenerbahçe Tv Dijitürk, çanak antenle uydudan ve kablolu televizyondan yayın yapmakta. Beşiktaş Tv, Dijitürk ve uydudan yayın yapabiliyor. Galatasaray ise şimdilik çanak antenle alınan uydu yayınla ekranlarımıza gelecek. Bunları neden yazdım? Çünkü kıs kandım. Çünkü bizim neden böyle bir televizyon kanalımız yok, diye hayıflandım kendi kendime.
Şimdi diyeceksiniz ki bu işler para işidir. Ben de diyeceğim ki: "Yok arkadaş, bu iş vizyon ve ufuk işidir." Ufkunuz genişse siz de böyle bir kanalı pekala kurabilirsiniz. Bizim memleketimiz bu konuda deneyimli çok adam yetiştirmiş. Örneğin bir Saner Ayar diye genç bir hemşehrimiz var.
Tanır mısınız, bilir misiniz? Önceleri Digitürk'ün genel müdürü idi. Şimdi Show TV'nin genel müdürlüğünü yapmaktadır. Gidin ona sorun bakalım, çok mu zor bu işler? Eminim ki beş para almadan, gece gündüz, size bildiklerini döker. Bir Osman Ataman bu ülkede tek sesli radyolardan çok sesli radyolara geçişte söz sahibi bir arkadaşımızdır, televizyonculuktan da anlar. Bunlar aklıma gelenler... Aklıma gelmeyen ve bu işlerden çok iyi anlayan, böyle bir televizyonda para bile almadan görev yapacak çok adam bulunur. Arayıp bu adamları bulalım. Sonra iş paraya gelince de bir kampanya açalım. Herkes elini cebine atsın. Az veren maldan, çok veren candan misali...
Ha, bu arada, bir önceki yönetimin başlattığı 100 Bin Üye kampanyamız ne oldu, aklıma geldi. Acaba 20 bine ulaşabildik mi? Olsun, bu da bize yeter diyelim. Yetmez ya, neyse...
Zengin üyelerimiz var. Ürettikleri malların ve firmalarının reklamlarını bu kanala verirler gibi geliyor bana. Hemşehrilerimizi, taraftarlarımızı bir yarışın içine sokalım. Bakın o zaman neler oluyor? Kim ne kadar para verdiyse haftalık olarak gazeteye ilan verip duyursun Trabzonspor kulübü. Bizim millet havaya meraklıdır, orada adını görünce mutlu olur. Bağışına göre herkese bir belge, bir armağan verilsin. Bakın bir kıpırdanma olmuyor mu?
Bu iş için bir komite kurulsun. Aklı kesen, akil adamlar bu komiteye alınsın ve en kısa zamanda bizim de bir televizyonumuz olsun. Bu arada sesimizi duyurduğumuz Trabzonspor dergimiz kaç satıyor? Hala 5 bin basıp, çoğunu geri mi alıyoruz? Umarım öyle değildir. Bakın iletişim önemli bir güçtür. Artık savaşı kazanmak için top tüfek gerekmiyor. İletişim çağında silahımız, radyomuz televizyonumuz ve dergimiz olmalıdır. Ben propagandanın ve iletişimin gücüne inanıyorum ama tabii asla bir Josef Goebbels değilim. Mantıklı ve sakin düşündüm. Bir gece yarısı bunlar geldi aklıma. Sizin düşünceleriniz varsa paylaşalım. Sesinize ses vereyim, köşem size açık. Haydi kalem başına... Herkes fikrini beyan etsin.

musaali@kablonet.com.tr

kaynak: karadeniz gazetesi

çok haklı çoooook

Not: Verildi ise çok çok özür dilerim..

macka61
31.10.2006, 12:20
albayrağın kendi tvsi var bunu tstvye çevirsin olmazmı bizim çalışıyormuş ya

e-mercan
05.11.2006, 14:49
lafla peynir gemisi yürümüyor arkadaşlar...bunu yönetime söylüyorum. mademki bu ülkede 4. büyük olma iddamızı sarsmak isteyenlere karşı biz taraftarlar kale gibi dim dik ayakta duruyoruz ve gerekenlere makul ölçüler içerisinde bunu hatırlatıyor ve kanıtlıyoruz , o halde yönetimimizde kendine düşen görevi lütfen yerine getirsin.. diğer 3 büyüklerin tv kanalları varsa ve üstelik borç batağı içindeki GS bile bu işi başarabiliyorsa bunun maddiyatla fazla alakası olmadığını herhalde herkes anlamıştır...
türksatta yayın yapan tv kanallarını baz alırsak maddiyat konusunda... soruyorum şimdi sizlere ALLAH aşkına tempo tv.mavikaradeniz tv. karadeniz tv. ordu tv. ART tv.Kaçkar tv. rize tv..ve daha bir çok yerel ve reklam yayınlamaktan başka bir şey yapmayan astroloji ve chat tv leri...yani bunlar çokmu para ayırıpta soyundular bu işe ...tabiki, hayır aynı frekanstan 10 kanal yayın yapıyor olmazdı aksi taktirde...ama yukarıda bazı arkadaşlarında dediği gibi bu maddiyat değil vizyon işi,ufkunuz geniş olacakki olaylara ve çağa uyum sağlayabilesiniz... yani kısacası fatih tekkenin satışından elde edilen bonservis parasıyla tam 3 tane tv kanalı kurardınız isteseydiniz ama yok yok yok...bir sitemimde trabzonda yayın yapan yerel kanallar olacak...yani sizlerde uyduya çıkacak kadar para bulamamış olacaksınızki bizi hem trabzondan hemde trabzonspordan mahrum bıraktınız...karadenizin neredeyse tüm illerinin bir tv kanalı uydudan yayın yapıyor ama nedendir bilinmez trabzon kaynaklı tv kanalları yok uyduda, eh ne diyelim ne kadar gurur duysanız azdır kendinizle, böyle devam edin... ayrıca ts tv hakkında defalarca mail atmama rağmen trabzonspor kulubünden bir cevap alamadım... yani açıkçası zaten bunalmış durumdayız bir trabzonsporlu olarak... bu oyun bizi hem takımımızdan hemde futboldan soğutmaya başladı...ve geceleri trabzonspor yüzünden uykusuz kalmaktan da bıktım artık... bırakması kolay olsa çoktan bırakmıştım hem futbolu hemde trabzonsporu ama ne mümkün elde değil işte,damarlarımıza kadar işlemiş... Buna layık olamayanlar utansın ve yazıklar olsun...
ve son olarak...Gelmeyeceğini bile bile bekleyeceğiz ''TS tv'' yi

xenit
12.11.2006, 13:02
TS TV kurulsun ama asla yönetimlerin propaganda organı olmasın... Profesyonel Trabzonsporlu yöneticiler tarafından yönetilen bir TS TV nin diğer ezizklerin kanallarından daha çok ilgi görüp işe yarayacağı kesindir. çünkü onların borozanlığını yapan onlarca ulusal medya kanalı var zaten. birde futboldan anlamayan tonlarca spor yorumcuları.........

tsonur61
14.11.2006, 12:38
Herkese Selam ArkadaŞalr Ben Trabzonspor FanatİĞİyİm Ama İzmİrde Oturuyorum Neden Uyduda Bİzİm Kanalimiz Yok DİĞer ÜÇ Takiminda Var EĞre Olsa 24 Saat İzleyecem Bu Projeyİde BaŞkanimizin DÜŞÜnmesİ Gerek Saygilarimla...

Samet Türkmen
27.11.2006, 00:43
yahu arkadaşlar trabzonspor televizyon açacak kadar başarısı yok şu an için söylüyorum.Ne diyecekler nasıl 15-16.cı olduğumuzu 6 haftadır maç kazanamadığımızımı anlatacaklar. Maalesef takımımız ancak slayt gösterisi yapar. o da eski yıllarla alakalı.
Yeter artık kulübe adam gibi para verecek birisi gelsin.
Kabahat bizde bunları yönetimden uzak tutmalıyız ve kulübün zengin ve türkiyede alım yapmak isteyen yabancı işadamlarından birine satılması lazım.abramovic falan gibi başka türlü olmaz.
Ya da gürcüstan ligine geçelim ancak orada şampiyon oluruz.
Bu yönetim oldukça sonuna kadar mualifim.
FATİH TEKKE sattılar ama dünya yıldızı aldılar evet geliyor sıkı durun MARCELİNHO :):):):) hahaha gülüyüm bari.

Burçak
27.11.2006, 09:15
sen ne ayaksın??

6Şafak Aydın1
27.11.2006, 12:54
aslinda tv miz olmayisindan yönetimin tavrini ve icraatsizligini sezmek mümkün olmuyormu. sanki cok pahali cok caba sarfeden birsey.

bizim kadar onlar bizi düsünmüs olsa herhalde minik yildizlarin maclarini dahi naklen seyredebilirdik dünyanin her tarafindan. yönetici bozuntulari okuyun !

arkadas böyle bir proje varmi diye soruyor yukarda hehe güldürmeyin beni.

taraftar kiyameti kopardiktan acilsa sonra ne hayri ve hangi kalitede izleriz ve yaptiktan sonrada kendilerini trabzonsporlu olarak reklam yaparlar ... gec bunlari geccc....

pReN@_61
27.11.2006, 13:28
Herkese Selam ArkadaŞalr Ben Trabzonspor FanatİĞİyİm Ama İzmİrde Oturuyorum Neden Uyduda Bİzİm Kanalimiz Yok DİĞer ÜÇ Takiminda Var EĞre Olsa 24 Saat İzleyecem Bu Projeyİde BaŞkanimizin DÜŞÜnmesİ Gerek Saygilarimla...

başkanda biraz akıl olsa çokşey düşünüp,uygulamaya geçirecek..
ama NERDEEEEEEEEE....

Mellih
27.11.2006, 23:37
Geç bunları trabzonspor önce başarılı olacak bu dönemde televizyonu filan unutun... hem trabzonspor büyük bi takım ise tüm türkiyeye yayın yapmalıdır (Bu da o kadar kolay değil yani) Hem bu yönetim beceremezz...

ceyhun
06.12.2006, 11:06
abi ben orduluyum ama ist. yaşıyorum bizimkiler (babam,amcam, dayı,dede....)bence ordu tv, karadeniz tv, mavi karadeniz tüm gün boyunca bunları izliyolar hepimizde trabzonspor luyuz bence ts tv çıksa reytinglerde üst sıralarda oluruz

deli_hamsi
06.12.2006, 13:05
abi ben orduluyum ama ist. yaşıyorum bizimkiler (babam,amcam, dayı,dede....)bence ordu tv, karadeniz tv, mavi karadeniz tüm gün boyunca bunları izliyolar hepimizde trabzonspor luyuz bence ts tv çıksa reytinglerde üst sıralarda oluruz

kardeşim ben sivastayım trabzonlu ve TRABZONSPOR luyum en büyük hayalim TRABZONSPOR tv internet kurdu arkadaşlar bize bu konuda güzel bir web sitesi hazırlasa çok güzel olur. Hoş biz kalkıp kanal açacak durumda değiliz

erdal6167
06.12.2006, 14:00
bencede tv kurulsun. artık karadeniz tv nin ismini trabzonspor tv olarak değiştirmekten bıktım. ben gercek ts tv istiyorum.

pReN@_61
06.12.2006, 14:21
yönetim neyi yaptı ki bunu yapsın

Burçak
06.12.2006, 14:39
Nuri Albayrak ve ekibi. Tv Kurmak . :p
ileride yeni yönetimlerle belki.

Yasin Tokgöz
06.12.2006, 17:34
ya bişe diycem konuşurken 3 büyükler diyonuz 3 büyükler 4 büyükler diye bir kavram yok tek büyük var takım olarak trabzonspor şunu açıklığa kavuşturalım :D

Mustafa Mahmutoğlu
07.12.2006, 18:05
ya albayrak böyle bir şey yaparmı..TS CLUPLARI KAPATAN ADAMDAN bişi olmaz abi..

tsmaniac
07.12.2006, 21:03
TStv olsaydı bile kapatılardı bunlar

Murat'
14.12.2006, 14:02
ah bir tv kanalımız olsa ama tam bir tv kajnalımız olsa

Emorfo
16.12.2006, 16:51
Genel Kurul'da Nuri Albayrak önümüzdeki sene Trabzonspor Tv'nin yayına başlayacağını söyledi.
hadi bakalım inşallah..

MarceloTS
16.12.2006, 16:53
Genel Kurul'da Nuri Albayrak önümüzdeki sene Trabzonspor Tv'nin yayına başlayacağını söyledi.
hadi bakalım inşallah..
yine milleti kandırmaya çalışıyor desene

Emorfo
16.12.2006, 17:01
Bu genç kızları kandırmaya benzemez :)

sweetrose
16.12.2006, 17:14
Kandırmak meslek haline gelmiş bunlarda:mad:

Uğurtan
16.12.2006, 20:54
Bu aralar Türksatta arkadaşlar bakabilir Scuda-Trabzon diye bi kanal türedi hiçbişiy vermiyo gerçi ama hergün hemen hemen merakla bakıorum acaba bu olabilir mi deneme yapıolardır belki?

6Şafak Aydın1
16.12.2006, 21:52
olsa cok güzel olur ... yerel medyayi etkisiz hale getirmis olurduk ki faydalari zararlarindan az

pReN@_61
16.12.2006, 22:05
olamlı Tabiii Ki...

macka61
16.12.2006, 22:13
ben artık dediklerine inanmıyorum kuracaklarunıda sanmıyorum ama inşallah ben yanılırım

Bülent Bayraktar
16.12.2006, 22:37
stadın yapılmasına başlanırsa eğer tv yide yaparlar
ama önemli olan stadın yapımına başlanması
doğrumu söylüyolar yalanmı orda belli olur

macka61
16.12.2006, 23:48
kendi tv si var çok seviyorsa bizim adımıza tvyi kurar ama onda Trabzonspor sevgi sevdası varsa

antagonist
16.12.2006, 23:55
Olsa da yayınlancak şeyleri tahmin edebiliyorum:
"Kulübümüzün eski malzemicilerinden falanın,teyzesinin oğlunun kayınbiraderi vefat emiş.Trabzonspor camiası olarak,merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başssağlığı dileriz."
"Maçın 2.yarısında iyi oyandık.Rakibe pozisyon vermedki ama galip gelen taraf biz olmalıydık.Önümüzdeki maçlara bakıyoruz." vs.vs.vs...

cınar#7
17.12.2006, 12:34
NAKLEN YAYIN KRİZİ Mİ?
TRABZONSPOR TV

Dünkü genel kurulda en ilginç detay ise, Başkan Nuri Albayrak?ın 2007-2008 futbol sezonundaki naklen yayın kuruluşundan alınacak pay ile ilgili sorunların yaşanabileceği sinyaliydi. Hem Asbaşkan Sayitoğlu hem de Başkan Albayrak, bu konuda imalı sözler sarfederken çözüm olarak Trabzonspor TVnin devreye sokulabileceği mesajını verdiler.

inşallah gerçekleşir ama kablolu tvdede olsun

pReN@_61
17.12.2006, 14:51
ben artık dediklerine inanmıyorum kuracaklarunıda sanmıyorum ama inşallah ben yanılırım

galiba yanılmayacaksın :(

memoli61
17.12.2006, 15:03
lalalalalalaaaaa en büyük TRABZONSPOR

memoli61
17.12.2006, 15:04
:ts: lalalalalalaaaaa en büyük:tr:

Murat'
17.12.2006, 18:06
Abi keşke bu yöneticiler yapacakları işeri birdenbire yapsalar....yapacakları şeyleri 10 yıl önceden söylemeseler

Emre B.
17.12.2006, 19:38
Milleti uyutmak için salladışar birşey.

aaahmet61
18.12.2006, 14:09
şu televizyon olsun gerisi hikaye.hangi başkan bu televizyon kurarsa onu onursal başkan yapmak lazım.ulusal kanallarda hiçbir trabzonspor haberler yok.onların medyası çok var.glecek nesil için tv şart.maalesef gurbetteki trabzonlarının bazıları ts den kopuyor.bu medyayın etkisini gösterir.inşallah olur.bir kurban keseriz herhalde.

Burçak
18.12.2006, 15:36
Trabzonspor Tv yi kuracaklarını söylemeleri açıkcası bende hiç bir heyecan yaratmadı. Neden Acaba!?

Ozan
18.12.2006, 15:47
kanalı açsalar bile bu yönetim varken doğru düzgün bir yayın olmaz...

sarman61
19.12.2006, 17:14
Bu işi profesyenel bir grup yardımı ile yaparlarsa başarılı lourlar. Mesela. Barcelona yada Arsenal dan yetkililer ile görüşülmeli incelenmeli. Ardından kanal açılmalı. İnşallah o günleri görürüz

Dursun Kaplan
19.12.2006, 17:31
Bu işi profesyenel bir grup yardımı ile yaparlarsa başarılı lourlar. Mesela. Barcelona yada Arsenal dan yetkililer ile görüşülmeli incelenmeli. Ardından kanal açılmalı. İnşallah o günleri görürüz

onu bide bizim başkan anlasaya !!

Mayls
19.12.2006, 18:05
Tabi güzel olur ama bu yönetimden böyle profesyönel bir adim beklemiyorum dogrusu

macka61
19.12.2006, 22:16
bende beklemiyorum bunlar dandik tv kursunlar paralı bile olsa yine izlerim yeterki kursunlar

HALİT KARAKAŞ
19.12.2006, 23:53
:tsbayrak: :tsmeşale: başkan trabzonspor TV kurulacak,,demiş bekleyip görcez zaman en iyi ilaçtır....

Gürkan
19.12.2006, 23:59
:tsbayrak: :tsmeşale: başkan trabzonspor TV kurulacak,,demiş bekleyip görcez zaman en iyi ilaçtır....

yalan degıl ki elbetbir gün kurulacak.

6Şafak Aydın1
20.12.2006, 05:18
hergün bi saat yayin yapsa öncelikle yeterdi ya.... yapalim su Tvyi o kadar zor bise olmasa gerek..

sbay
20.12.2006, 11:11
stad projesi gibi buda hayal olur

ahmetansu61
20.12.2006, 18:59
bi tv tam bi ölü yatırım kazancınız yok. sadece taraftar kazanıyosunuz. oda trabzonspor için nekadar olacak. bizim taraftarımız belli zaten.
tv trabzonspor için suanlık ekstra bi yatırım olur. belki ilerde. şimdilik radyo yapılabilir ama.

Emorfo
20.12.2006, 20:14
Trabzonspor Tv kurulsun adam gibi yayın yapsın zarar etmesi diye bir şey düşünemiyorum. Uyduda bir sürü kalitesiz karadeniz tvleri var. Hangisi zarar yapıyor. Öğrendiğim kadariyle hepsi kar yapıyor, bu kalitesizliklerine rağmen. Trabzonspor Tv yöneticilerin reklamını yapacağı bir kanal olursa zarar etmesi muhtemel. Fakat Sadece Trabzonspor'la yetinmeyip, Trabzonspor'u var eden Trabzon ve Karadeniz üzerine yoğunlaşırsa çok rahat kar yapar. Programlar kaliteli olsun her türlü izlenir. Trabzonspor için bu büyük zorunluluk bence. Bu sayede medyadaki etkisizliğimizi kapatırız. Yeni nesil takımını adam gibi takip eder. 21. yüzyilın vaz geçilmez progapanda aracı tv lerdir. Görselliktir. Bu nedenle Trabzonspor tv Trabzonspor ruhunun ponpalanması için şartoğlu şarttır. Önemli olan tabiki kaliteli adam gibi yayın yapabilmektir.

Gürkan
20.12.2006, 20:59
Trabzonspor Tv kurulsun adam gibi yayın yapsın zarar etmesi diye bir şey düşünemiyorum. Uyduda bir sürü kalitesiz karadeniz tvleri var. Hangisi zarar yapıyor. Öğrendiğim kadariyle hepsi kar yapıyor, bu kalitesizliklerine rağmen. Trabzonspor Tv yöneticilerin reklamını yapacağı bir kanal olursa zarar etmesi muhtemel. Fakat Sadece Trabzonspor'la yetinmeyip, Trabzonspor'u var eden Trabzon ve Karadeniz üzerine yoğunlaşırsa çok rahat kar yapar. Programlar kaliteli olsun her türlü izlenir. Trabzonspor için bu büyük zorunluluk bence. Bu sayede medyadaki etkisizliğimizi kapatırız. Yeni nesil takımını adam gibi takip eder. 21. yüzyilın vaz geçilmez progapanda aracı tv lerdir. Görselliktir. Bu nedenle Trabzonspor tv Trabzonspor ruhunun ponpalanması için şartoğlu şarttır. Önemli olan tabiki kaliteli adam gibi yayın yapabilmektir.

bunuda internet gibi yaparlarsa işimiz var.

ilk önce yayın net olmaliki izleyene kaliteli oldugunu bastan gostersın.

dediğin gibi yönetici reklemı için olursa kesin zarar eder.

Abdallı61
20.12.2006, 21:06

hah helal olsun işte bu kadar, ilk kez aynı fikirdeyiz :) ama umarım yönetim bu sefer sözünde durup seneye açarlar tvyi

Cem Yavuz
20.12.2006, 21:50
Aslinda GÜzel Proje.devİr İletİŞİm Ve Enformasyon Devrİ...amacina Uygun Yapilirsa,sevİyelİ Cİddİ Ve Ehİl Bİrİlerİ Tarafindan YÖnetİlİrse Çok Basarili Olur.ayrica Zarar EdeceĞİnİde AÇikÇasi DÜŞÜnmÜyorum.

Fakat Malesef Dostlar Ne Yaziktir Kİ Bu Becerİksİzler Bunuda Ellerİne YÜzlerİne Bulastiracak..gÖreceksİnİz Eger Kurulursa Profesyonel Kadrolar Yerİne Kendİ Nİtelİksİz Adamlarini Buralara Dolduracaklar.aksama Kadar Kendİ Reklamlarini Yapacaklar..ne Olacak Bİlİyormusunuz..bİz Gene Sİnİr Olup Bunalacagiz..

Çetin
23.12.2006, 12:40
bu kadar yerellik bence yeter bize, artık ulusal bir kanalımızın olmaı lazım. ama kaliteli olması lazım eziklerin kanalı çok kötü değil ama bejekenin ki berbat, o tarz birşey oalcaksa hiç olmasın.

miragef
24.12.2006, 14:39
evet çok güzel olur

sweetrose
24.12.2006, 18:12
Yönetim için Ts clubları kaptma gündeme geldi; biz hala Tv tartışıyoruz...

Murat'
25.12.2006, 15:01
galatasaray bu işi 5 kuruş harcamadan yapıyor...üstelik bu işten her sene de garanti para alacak......ayrıca isim hakkının da satışıdna para kazanıyor...doğan grubuyla anlaşmamaız lazım bence

Ali Özcan
30.12.2006, 14:56
şimdi şöyle basit bir hesap yapalım...

Trabzonspor Tv kurulsa ve 17 Avni Aker ve Kupa maçları ile Avrupa Kupası maçlarını yayınlasa üye sayısı bence 300.000 i bulur...(Bu rakamın önündeki en büyük tehdit Trabzon da bulunan cafe lerde meydana gelmesi muhtemel toplu gösterimlerdir...Bu sayıya ulaşmak için toplu gösterimler engellenmelidir...)
Aylık 20 milyon karşılığında 12 aylık 240 milyonluk bir decoder satışı olsa...
240 ytl yıllık x 300.000 üye = 72.000.000 ytl yapar...Bu korkunç bir rakam...üye sayısını abarttım diyelim;

240 ytl x 100.000 üye = 24.000.000 ytl = 17.150.000 US doları...

Şu anda Lig Tv den aldığımız para herşey dahil 14.000.000 Us Doları...

Hesap basit.Daha buna reklam gelirleri dahil edilmemiştir.100 bin üye rahatlıkla bulunur...Sırf reklamı ve karizması yeter...Ezikler bile abone olurlar...

BU BAŞLIK ÖNEMSENMELİ VE ÜZERİNDE DURULMALIDIR...GEREKİRSE SABİTLENMELİDİR...

szymek_17
30.12.2006, 16:47
valla gs tv gıbı bısey lursa hıc olmasın daha ıyı adamlar hala bordoux macını verıyolar 24 saat

Karadağ06
30.12.2006, 16:53
şimdi şöyle basit bir hesap yapalım...

Trabzonspor Tv kurulsa ve 17 Avni Aker ve Kupa maçları ile Avrupa Kupası maçlarını yayınlasa üye sayısı bence 300.000 i bulur...(Bu rakamın önündeki en büyük tehdit Trabzon da bulunan cafe lerde meydana gelmesi muhtemel toplu gösterimlerdir...Bu sayıya ulaşmak için toplu gösterimler engellenmelidir...)
Aylık 20 milyon karşılığında 12 aylık 240 milyonluk bir decoder satışı olsa...
240 ytl yıllık x 300.000 üye = 72.000.000 ytl yapar...Bu korkunç bir rakam...üye sayısını abarttım diyelim;

240 ytl x 100.000 üye = 24.000.000 ytl = 17.150.000 US doları...

Şu anda Lig Tv den aldığımız para herşey dahil 14.000.000 Us Doları...

Hesap basit.Daha buna reklam gelirleri dahil edilmemiştir.100 bin üye rahatlıkla bulunur...Sırf reklamı ve karizması yeter...Ezikler bile abone olurlar...

BU BAŞLIK ÖNEMSENMELİ VE ÜZERİNDE DURULMALIDIR...GEREKİRSE SABİTLENMELİDİR...

çok iyi bi tespit yapmışsın hem trabzonspor`un kasasına para girecek hemde taraftara yarayacak bu tv

Mehmet Fırat
30.12.2006, 18:52
valla gs tv gıbı bısey lursa hıc olmasın daha ıyı adamlar hala bordoux macını verıyolar 24 saat

gs tv ne zaman çıktı?:eek: haberim yok..:o

Şuayip Aydın
30.12.2006, 19:00
bunlar bişe yapamzlar yapsalar yuzune gozune bulaştirir...

erdal6167
07.01.2007, 15:23
bence cok iyi olur hatta bazı mazlarıda yayınlasınlar. bütün haberleri onlardan alalım. 5 milyon izleyici garanti bence büyük bir kitle. . .

Şuayip Aydın
07.01.2007, 18:34
iyidiyosunda daha fol yokki be abi olsa bende izlerim ama nerdeeeee

mehmets29
07.01.2007, 19:07
hazırlık maçlarını yayınlarlardı hiç olmassa.

Mehmet
07.01.2007, 19:45
Trabzonspor tv kaçınılmaz bir ihtiyaçtır.
Adımız 4 büyükler geçtiğine göre 3. büyük takımın tv si deneme yayını yapıyo.
Trabzonspor tv de en kısa zamanda hizmete girmeli.

murathanerol
07.01.2007, 23:22
bu işler böyle olmaz..TS ye yakın yayın yapan kaçtane ulusal kanal va? 1 tane..Meltem TV.Meltem tv ile anlaşılarak,günün belirli saatlerinde TsTv olarak yayın yapılabilir..

Gürkan
08.01.2007, 00:32
bu işi onlar yaptı bizde yapalım diye alel aceleye getirirsek diğer şeylerde oldugu gibi buda elimize yüzümüze bulasır.

keskinkilic_68
12.01.2007, 02:01
ıloveyouszymek hakkaten çok güzel yazmışın bu işin başına keşke seni getirseler manyak para kırar klup

Adem Erdoğan
12.01.2007, 03:45
galatasaray bu işi 5 kuruş harcamadan yapıyor...üstelik bu işten her sene de garanti para alacak......ayrıca isim hakkının da satışıdna para kazanıyor...doğan grubuyla anlaşmamaız lazım bence

onlara kalırsa 2 günde kanalı magazin forevera çevirirler.

ahmetto
20.01.2007, 16:16
Hadi artık ama Eziklerin var kanalı bizim ki niye yok hala .Yönetim uyuma bir kanal aç bize zaten medyadan doğru dürüst haber alamıyoruz.hiç olmassa kanalımız açılırda takımımız hakkında her gün bilgi almış oluruz

Sabri Kurban
20.01.2007, 18:10
bu işler böyle olmaz..TS ye yakın yayın yapan kaçtane ulusal kanal va? 1 tane..Meltem TV.Meltem tv ile anlaşılarak,günün belirli saatlerinde TsTv olarak yayın yapılabilir..

Meltem TV mi? Gidin işinize kardeşim. O kanalın amacı siyaset yapmak. Ben Trabzonspor'u Trabzonspor Tv de izlemek isterim. Meltem TV'de değil...

macka61
20.01.2007, 18:42
çok zor bir iş değil yeterki yapmak istesinler

erdal6167
20.01.2007, 19:48
ya belki bu konu ile bire bir ilgili değil ama şu ayman ve risp in imza attığı akşam bir kelime göstermedi karadeniz tv de yuh dedim ya bumudur yani

Murat'
22.01.2007, 13:02
ya belki bu konu ile bire bir ilgili değil ama şu ayman ve risp in imza attığı akşam bir kelime göstermedi karadeniz tv de yuh dedim ya bumudur yani

yani biraz dobra olacak ama o karadenzi tv gs fb ve bjk haberlerini daha fazla veriyor.......bence çok gereksiz bir kanal.....

Murat'
22.01.2007, 13:07

aynen onların iş,i siyasetten başka bişey değil....eğer öyle bişey olursa gerçekten utancımdan yaşayamam.......

Meltem TV mi? Gidin işinize kardeşim. O kanalın amacı siyaset yapmak. Ben Trabzonspor'u Trabzonspor Tv de izlemek isterim. Meltem TV'de değil...

biz de gs tv fb tv ve bjk gibi doğan grubuyla bu işi yürütmeliyiz....bu saydığım 3 takımın kanalı bir kuruş bile para harcamıyorlar bu iş için....Hatta üstüne her sene para alıyorlar....

onlara kalırsa 2 günde kanalı magazin forevera çevirirler.
bence şu anki kulp takımlarının hiçbiri böyle değil.....

bu arada gs tv de yayın hayatına başladı sıra bizde inşallah...

Şuayip Aydın
22.01.2007, 15:29
bunlar bişe yaqpmazlar onların işşi gucu siyaset

AKSOY_61
29.01.2007, 23:59
bu tv kurulunca bize paso ziyayı gösterirler ve onun mantalitesini anlartırlar
haftalardır yenildiğimiz maçları gösterirler

nesta61
30.01.2007, 02:04
ya neden hep biz sona kaliyoruz neden kiii. borsaya son biz acildik

3 EZIK DE TV ACTI YINE BIZ SONA KALDIK nezaman grcezz biz kanalimizi suan gs tv yi izliyorum bence aralarinda en iyisi gs

Ömer SEVİNÇ
30.01.2007, 04:49
iloveyouszymek'in yazdıkları hakkaten çok çarpıcı. Üstüne gidilebilir bence. Ama bunu eğer biz yaparsak herkes yapar. Havuz bozulur. Bu da anadolu takımlarının iflası demek...

Murat'
30.01.2007, 12:11
dün zeyyat kafkaf en geç 2007'nin sonunda Trabzonsporun yayına başlayacağını söyledi......

aaahmet61
30.01.2007, 13:45
çok güzel haber ama.nerde söyledi nerde kurulacak.tam bir açıklama getirmemişsin.tam tarihi

Şentürk
30.01.2007, 13:49
dün zeyyat kafkaf en geç 2007'nin sonunda Trabzonsporun yayına başlayacağını söyledi......

evet bende dinnledim,aynen öyle dedi,tabi o zamana kadar gitmezseler.

aaahmet61
30.01.2007, 13:55
eğer 2007 nin sonunuda yayına başlayacaksa yayın.şimdiden hazırlıklara başlanmış demektir.fb,gs,bjk ye aydın doğan yardım etti.acaba bizimde arkamızda bir büyük medya kuruluşu olacak mı

Şentürk
30.01.2007, 14:11
eğer 2007 nin sonunuda yayına başlayacaksa yayın.şimdiden hazırlıklara başlanmış demektir.fb,gs,bjk ye aydın doğan yardım etti.acaba bizimde arkamızda bir büyük medya kuruluşu olacak mı
evet başlamışlar zaten,şuan frekans satın alacakmışlar bir iki yerle görüşme halindeymişler.

guci 29
30.01.2007, 16:26
inşallah bu tv organizasyonunu da ellerine yüzlerine bulaştırmazlar.

tsonur61
04.02.2007, 18:46
selin bırak yapılsında boşver

die for you Trabzonspor

guci 29
04.02.2007, 20:04
valla hiiçç umudum yok! görecez bakalım!:D

macka61
04.02.2007, 22:00
onlar 2007 de yönetimde kalırsılar kurallar

surmeneli_keles
05.02.2007, 01:16
walla bı trabzonspor tv fena olmaz eskı maclarımız yenı maclarımız hamının fuzelrı falan ve bırcok sey yayınlanır bızde ızleme ımkanı buluruz boylece ama bu kanal işiyle nurı baskanın ılgılendıgı yok eskı yonetımın bıraktıgı ii seylerı bız yapmadık dıye devam ettırmedıler belkı taraftar baskı yaparsa istiyoruz dıye ts tv ozman bıseyler olabılır yoksa bunlar kendılıgınden yapmazlar bılesınız

macka61
05.02.2007, 01:39
herifin kendi tv si var istese hemen kurar kendi inşaat firması var stadı isterse yapar ama albayrak trabzona hiç bir şey yapmaz çünkü o da biliyor ilk seçimde gidecek

Ertan 51
05.02.2007, 11:24
benim umudum yok aynı stad projesine döner gibime geliyor.

Murat'
05.02.2007, 11:34
bu yönetim palavradan başka bişey yapmadı......

murathanerol
05.02.2007, 13:30
Güya 2007 yılının sonunda yayında olacakmışşş, zeyyat kafkas söyledi..

Murat'
05.02.2007, 13:48
aslında bu iş doğan grubuyla halledilebilir...çünkü istanbul eziklerinin hepsi doğan grubuyla yayın yapıyorlar...

lazzist
05.02.2007, 14:36
Güya 2007 yılının sonunda yayında olacakmışşş, zeyyat kafkas söyledi..

katılıyorum stad işi,dünya yıldızları, şampiyonluk bunları vağdettiler hangisi gerçekleşti
ben görmeden inanmam

saidoyattara
05.02.2007, 14:39
arkadaşlar selam. aranıza yeni katıldım ve forumda dolaşıyordum bu konu ilgimi çekti. gerçekten harika olur trabzonspor tv. hem tüm haberler birinci ağızdan alınır hem de kulübün içinde ne olup bitiyor onu anlarız. gerçi bu yönetimin ne yaptığını tv den de anlayabilirmiyiz bilmiyorum ama en azından anlamaya çalışırız. temennim en kısa sürede televizyonumuza kavuşmak...

forzalazio
20.02.2007, 12:08
TSTV yi açılmazsa karadenizin bir çok kanalı var ordan belirli bir saat içinde de olsa trabzonspor yayının yapılmasını istiyorum

murseltaskin
20.02.2007, 17:05
geçen tv de izledim.sene sonunda trabzon tv geliyor

coskun0661
20.02.2007, 20:28
insallah gelirde bizde kendı kanalımızda kendi macalrımızın yorumlarını gollerini rahatca seyredebiliriz...

asikaplan
20.02.2007, 21:17
bırakın trabzonspor tvyi be önce stad yapacaklardı nerde ne zaman yapacaklarsa onu yapsınlar trabzonspor tv nerden çıktı şimdi hiçde gerek yok karadeniz tv mavi karadeniz tv var bunlarda belli saatlerde yayın yapsınlar yeter ayrıyete gerek yok

Abdallı61
22.02.2007, 21:37

:D bunlar 2+2=4 dese bile inanmayın tvymiş bunlar olanıda kapatırlar

aaahmet61
23.02.2007, 09:08
yahu ne demek bırakın trabzonspor tv yi.karadeniz tv rizelilerin.ts le iligili hiç yayın yapmıyor.mavikaradeniz giresun tv.bakın ulusal kanallarda trabzonsporla ilgili hiçbir spor haberi yok.bir sindirme politikası var.televizyonları seyreden çocuklar(yeğenlerden birebir şahidim) birebir etkilenip ist. takımlarına yöneliyorlar.özellikle gurbetci hemşerilerimiz.zaten en sinir olduğum şeyde trabzonlu olupta başka takımı tutmaktır.bu yüzden medya şart.staddan 100000 kat önemlidir.yoksa yeni ergün gürsoylara razımısınız.stad kalsın ama televizyon ama kalmasın

Sabri Kurban
25.02.2007, 00:49
Medyada sesimiz çıkmalı. Bugün bjk i yendik ama maç özetini hiç bir kanal vermedi. Bjk yense idi anında vereceklerdi.

Kusura bakmayın hemşerilerim ama bazılarınız hakketten ileri görüşlü değilsiniz hiç...

temiz_61
25.02.2007, 01:37
greeneeye gerçekten çok ıyı bır konuya dayandın bu vakıte kadar inanmazsın maç goruntulerıni izlemeye çalıştım ama husran şansımı ınternette deneyım dedım bu konuda haklısın

Kara Mert61
25.02.2007, 10:58
medyaa çok önmliii bir büyük takm için.....hemen ts tv kurulmalıdr........peşine de adam gibi stadd......

macka61
25.02.2007, 11:28
medyaa çok önmliii bir büyük takm için.....hemen ts tv kurulmalıdr........peşine de adam gibi stadd......

evet kardeşim sana katılıyorum tv çok önemli

izzet
25.02.2007, 11:59
Nuri de hemen yapardi...

Stadi yaptigi gibi!!!

pReN@_61
25.02.2007, 15:10
geçen tv de izledim.sene sonunda trabzon tv geliyor

İNŞALLAH....

Çetin
25.02.2007, 15:50
bence bu gibi projelerde bir sıra olmalı... daha öncelikli konular var

AYYILDIZ
25.02.2007, 15:56
tv ve stad projelerini gerçekleştirebilirsek çağ atlamış oluruz

Can
27.02.2007, 20:34
nuri albayrak hemn yapar o işi stat gibi

Murat'
27.02.2007, 20:37
keşke şöyle adam akıllı bir tane tv miz olsun başka ne isteriz ki...bir de stad

Salih61
27.02.2007, 21:37
keşke şöyle adam akıllı bir tane tv miz olsun başka ne isteriz ki...bir de stad
Walla murat bizimkiler kanalı açsa(Yapamazlar kapasiteleri yetmez) gece yatarken bile televizyonu açık bırakırım reyting alsın diye yeter ki kurulsun

HALİT KARAKAŞ
27.02.2007, 23:32
stad projesi gibi olması,,,bekleyip durmayalım,,,

Vkgz
28.02.2007, 02:05
tv ye kesinlikle taraftar grupları karıstırılmamalı. bjk tv değil fb tv gibi bi kanal hatta daha iyisini isteriz

dustyboy
28.02.2007, 12:26
BJK'ninki gibi dandik bi kanal olmasın bari, hakkaten açılacaksa güzel bişey olsun.

Salih61
28.02.2007, 13:48
Zeyyat kafkas bazen dediklerini inkar ediyor sakin onlardan biri olmasın

Fatih Efe
01.03.2007, 14:55
Sitemizde yenilik
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/270207haber.jpgKulübümüzün resmi internet sitesinde yer alan TrabzonsporTv (http://www.trabzonspor.org.tr/tv/index.asp) başlıklı bölümde yeniliğe gidildi. Bilgi İşlem Birimimizin çalışmaları sonucunda söz konusu bölümde yer alan videoların yüklemeye gerek kalmadan Flash Player ile internet üzerinden direkt izlenebilmesi sağlandı.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
Her geçen gün ziyaretçi sayısını artıran ve taraftarlarımız tarafından yakından takip edilen sitemizdeki yeniliklerin bundan böyle de devam edeceğine dikkat çekildi.

Ali Sırrı
01.03.2007, 15:27
Hayret nasıl akıl ettiler ki..

Yavuz Hasan
01.03.2007, 18:06
önce sportif alanda başarı yakalasınlar gerisi gelir

6Şafak Aydın1
09.03.2007, 01:29
su kanal gelsinde üyeler cogalir. 5-10.000 arasinda üye kazaniriz cogu yurt disindan.

Ama nerdeeeeeee

demir
09.03.2007, 12:01
yahu ne demek bırakın trabzonspor tv yi.karadeniz tv rizelilerin.ts le iligili hiç yayın yapmıyor.mavikaradeniz giresun tv.bakın ulusal kanallarda trabzonsporla ilgili hiçbir spor haberi yok.bir sindirme politikası var.televizyonları seyreden çocuklar(yeğenlerden birebir şahidim) birebir etkilenip ist. takımlarına yöneliyorlar.özellikle gurbetci hemşerilerimiz.zaten en sinir olduğum şeyde trabzonlu olupta başka takımı tutmaktır.bu yüzden medya şart.staddan 100000 kat önemlidir.yoksa yeni ergün gürsoylara razımısınız.stad kalsın ama televizyon ama kalmasın

cok haklısın kardesım bu konuda sana sonuna kadar katılıyorum trabzonspor medyada 0 bjk yı yendık neden bjk yenıldı dıye gece 2 ye kadar tv de bızden bahsetmelerını beklıyoruz olmaz boole sey artık trabzon sporun marka olma zamanı geldı hatta coktanm gectı bıle bu sehir sanayisi kucuk sehri kucuk ama yureyı ve azmi buyuk acılsın tv butun kanalları sılecem uydumdan :D:D:D

ertekin61
18.03.2007, 17:29
bir şeyden eminimki bu yönetim tv kurmayı bile beceremez maf ettiler kulübü :tsbayrak: :trabzonspor: :bayrak:

Kadir İlhan
18.03.2007, 19:55
Hayret nasıl akıl ettiler ki..
Akılları bazen çalışıyor bilirsiniz TS Haberciyide onlar yaptı...

6Şafak Aydın1
24.03.2007, 11:01
Trabzonlular Avrupada Türkiyede bütün dünyaya yayilmis .

sadece Hollanda ve Almanyadaki Trabzonlulari toplarsaniz iddia ediyorum Trabzonun nüfusuna kafa tutar.

Bu insanlar icin staddan ziyade bu Kanal olayi daha agir basar herhalde.

Web Tv olsada idare eder baslangic olarak yeterki su yayin hayata gecsin.

surmeneli_keles
24.03.2007, 11:57
nerde yaw bı tek bızım tv mız yok dort buyukten!!!!su tv yı acsalar trabzonspor daha genıs kıtlelere kendı anlatcak eskı maclarımızı ızleyerek gurulanızrız bır suru faydası olur tv nın ama işte yonetımmm

Fatih Efe
24.03.2007, 13:50
Trabzonlular Avrupada Türkiyede bütün dünyaya yayilmis .

sadece Hollanda ve Almanyadaki Trabzonlulari toplarsaniz iddia ediyorum Trabzonun nüfusuna kafa tutar.

Bu insanlar icin staddan ziyade bu Kanal olayi daha agir basar herhalde.

Web Tv olsada idare eder baslangic olarak yeterki su yayin hayata gecsin.
avrupada en fazla gurbetçi olanların Trabzonlu olduğunu istatistiki bilgilere dayanarak(rahatlıkla)söyleyebilirz.ama bizde tv işini üstlenecek zihniyet henüz gelişmedi.4büyük takım olup da eksik olan sadece kanalımız değil tabi ki ama olması şart bence.iş yönrtimde biter vesselam

Murat'
24.03.2007, 13:51
yaaa zeyyat kafkas söylemişti....bu yılın sonunda gelecekmiş ts tv merak etmeyin siz

ozants61
24.03.2007, 14:28
hem lafta bu yonetim kardeşlerim boş umitlere kapılmayalım bence .....

Yavuz Hasan
25.03.2007, 17:35
kolpa hepsi ya ne stadı ne tvsi hepsi kolpa

pReN@_61
25.03.2007, 22:18
yaaa zeyyat kafkas söylemişti....bu yılın sonunda gelecekmiş ts tv merak etmeyin siz

inşallah öyle olur....

tsanimer
25.03.2007, 23:00
faruk özak tan torpilli bir arkadaşı işe alarak trabzonspor tv işine girişmişler
faruk beye sonsuz güvenirim
ama bu ve benzeri maceralara karnımız tok bizim
tv için çalışmaya başlayan arkadaşa da başarılar dilerim tabii

_emirhan_61
02.04.2007, 12:42
ne zaman trabzon spor tv kuracaklar

mHİÇYILMAZ
04.04.2007, 01:42
ne zaman trabzon spor tv kuracaklar

Görününe o ki baya bir zaman sonra...:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

6Şafak Aydın1
14.04.2007, 03:39
ne zaman Trabzonspor tv kuracaklar

INSALLAH yakin zamanda kurulur ve üyelerimizde epeyi bir artis birlikte getirir. Bu kanal kurulsun klüp üye sayisinda ciddi bir artis yasariz.

Bu kanal cok ama cok ÖNEMLI. Bu kanalin önemini nedense yönetimimiz kavrayamamis durumda. Zaman kaybetmekle , kan kaybetmekle ele ne gecer ? --> Hic birsey.

macka61
14.04.2007, 10:34
kanal paralı bile yapılarak kulübe gelir sağlanabilir

FcTRABZONSPOR
14.04.2007, 10:45
zamanındada dediler 2006 da tvmiz olacak dedi şimdide 2007 de olacak diolar...İnşallah olur çünkü TSTV şart...eziklerin kanalı varsa bizimde olsun...

erdalkilicoglu
14.04.2007, 12:23
ilk bas spor dallarinda profosyonellik lazim turkiyede bu kavrami yakaladik diyen tek kediler var onlarda kokusunu almislar baska profosyonellikle daha tanismis hic bir takim yok biz ilk bas bunu basaralimda tv idi mv idi kendiliginden gelir.

veterinerx
14.04.2007, 13:06
diğer takımların var bizim niye olmasın bence çok geç kalınmış bir şey ah bir açılsın hiç kapatmam 24 saat açık olur

28_bordomavi_61
14.04.2007, 23:57
trabzonspor tv açılırsa sadece futbolda değil başka branşlarada ilgi artar...belkide futbolda göremediğimiz şampiyonluğu diğer branşlarda fazlasıyla görürüz..ama gönül isterki 7. şampiyonluk gelsin...

Fatih KIRAN
15.04.2007, 13:27
Ya bide benim aklımda bi soru var TStv yayına başlarsa sadece Tranbzona mı yayın yapacak Karadenizmi yoksa uydudan da izleyebilecekmiyiz bilgisi olan varmı???

Murat'
15.04.2007, 13:33
yok yaaa öyle şey mi olur tabiki uydudan yapacaktır...

Ertuğrul ATALAY
15.04.2007, 22:37
yaa beyler istanbuldaki ts clup ı kapatan zihniyet televizyonmu kuracak........

x_man
18.04.2007, 02:47
Artik Her Alanda Rekabet Şart Tabİ Ayakta Kalmak İstİyorsak Sonra EskİŞehİr Gİbİ Olmayalim Bİr Zamanlar Es Es GeÇen Belgeselİ Bİle Vardi. Şaka Bİ Yana Çok İyİ Olur En Azindan Benİm SÜreklİ İzleyeceĞİm Kesİn:)))

Ayaz
18.04.2007, 13:48
yerel ve uydudan yayın yapan karadeniz yada trabzon meşeeli kanallarla anlaşıp, profesyonel takım ve diğer branşlar için gün içinde belli saatleri trabzonspor için ayırma gibi bir girişimde bulunulup ve bu kanal ile reklam anlaşmaları yapılarak çeşitli şekillerde yapılabilir bu.. başlangıç ve nabız yoklamak için böyle bir girişimde bulunulabilir.. buda benim yorumum.. daha galatasaray ve bjk bile bu işi tam anlamıyla beceremezken.. bizim işimizin ne kadar zor olduğunu görmemek aptallık olur..

POYRAZ
18.04.2007, 13:59
Sampiyonluk gelmeden tv isi biraz yas gibi bence.

demir
18.04.2007, 14:08
suan acııldı dıyelım bu sezondan hangı macı ızleteceksnız mıllete :) atık tv sezon bıtene kadar bjk macını verır bı macta top oynadfık :d