PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor TV

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11]

magmetet
24.12.2011, 12:20
Çok Komik Bi durum Bu açıyorum tv yi kanal 150+ dan sonra aptal aptal tv kanalları işte sadece klipler ve sağdan veya alttan geçen arkadaş arayanlar mesajları olan kanallar var sadece bi fotoğraf koyup içindeki farkı bulana 500€ veren kanallar var daha sayabileceğim ve gün içinde belki türkiyede izleyen sayısı 50 yi geçmeyen aptal kanallar sayabilirim onlar batmadı biz batarız yapamayız çok para şöyle böyle aldıgın brozek kardeşlerden iyi bişeydir ts tv olması aldıgın Henrique den iyidir Ts tv kurmak...

FANATIK61
24.12.2011, 12:27
Çok komik bi durum bu açıyorum tv yi kanal 150+ dan sonra aptal aptal tv kanalları işte sadece klipler ve sağdan veya alttan geçen arkadaş arayanlar mesajları olan kanallar var sadece bi fotoğraf koyup içindeki farkı bulana 500€ veren kanallar var daha sayabileceğim ve gün içinde belki türkiyede izleyen sayısı 50 yi geçmeyen aptal kanallar sayabilirim onlar batmadı biz batarız yapamayız çok para şöyle böyle aldıgın brozek kardeşlerden iyi bişeydir ts tv olması aldıgın henrique den iyidir ts tv kurmak...

++++++++1967

Ufuk
11.01.2012, 23:48
Bursanın bile var arkadaş..

Yiğit Gayretli
12.01.2012, 01:09
Çok maliyetli ve gereksiz olduğunu söyledi başkan. Kısa vadede unutalım tv işini...

bordo61
12.01.2012, 01:57
Yakın bir zamanda

Trabzonsporun Resmi olarak bir Tv'si kurulmayacağı ayan beyan belli ancak Tv Bordomavi olarak bu görevi amatör bir ruhla kaşılamaya çalışıyoruz.

Şuanda imkansızlıktan karşılayamıyoruz ama yinede ilerde daha iyi yayınlar yapmak dileği ile yılmadan uğraşıyoruz.

Kandemir
09.05.2012, 23:23
Sayın Başkanımız medyadan yakınıyor ama kendisi medyayı ne kadar iyi kullanabiliyor.Bir Tv kanalı açmak Trabzonspor için bu kadar zor mu?

Yoksa yöresel kanallardan mı çekiniyorlar?

Travelair
10.05.2012, 07:32
Tv açın, açamıyorsanız etkili bir futbol programına, ya da o tv kanalına camiadan biri vasıtasıyla sponsor olun. Bakın bakalım sizi kaç saat konuşuyorlar, kaç yorumcu ekliyorlar sizden

cakalkerem
28.05.2012, 10:56
Bu konu hakkıında bir bilgisi olan var mı arkadaşlar?Bir ara çalışma yapılıyor gibi duyumlar gelmişti kulağımıza....

Yani kitlelere ulaşmak için, güç için her şey görsel basından geçiyor....Trabzon'da sıkışıp kaldıktan sonra futbol haricinde nasıl mücadele edeceksin....

Bir Bursaspor'un bile TV varsa bizde neden yok ki?

Volkan
28.05.2012, 10:58
bi ara başkan acıklama yaparken söylemişti heralde '' şimdi girersek bu işe zarar ederiz '' diye demişti bi ara

cakalkerem
28.05.2012, 11:02
Ne zararıy mış?
Kaç tane Karadeniz kanalı var....
Onların gönlü yok anlamadıkları işten zarar ederiz diyip geçiyorlar ama uzun vadede getirisi çok büyük

iso_4939
28.05.2012, 11:25
al bır tane yerel medyadan nedır yanı adriana verecegın parayı tv,ye ver...
neymiş zarar ederız böyle bır mantık da ancak bızımkılerden cıkar...
yazık yazık bende staddan bıle önemlı...

Buğra Sekban
28.05.2012, 12:00
yerel kanallar nerden para kazanıyor reklemdan ne reklamı veriliyor . Kuvvet macunu .. misafirlerim geliyor yerel kanalları nasıl geçeceğimi şaşırıyorum sapık sanacakalr diye...

o sebepten TrabzonsporTV güzel fakat arkasında duracak iş adamı desteği şu anda yok malesef..

Zafer Fidan
28.05.2012, 12:06
IpTV bile yeter.

cakalkerem
28.05.2012, 12:28
Bizim iş adamları ne iş yaparlar acaba?

KemalisTS
28.05.2012, 12:28
Adrian'a o kadar para vereceğimize Tv açsak daha karlı olurduk.

My
28.05.2012, 13:18
Bu televizyon işi çok stratejik bir konu fakat incik boncuk mazeretlerden dolayı yapmıyoruz.

Samet Türkmen
28.05.2012, 15:09
Bursa'da oturuyorum. Bursa'nın en az %90'ının Bursaspor TV'den haberi bile yok. Ayrıca Bursaspor tv nereden yayın yapıyor ? Benim uyduda yok. Ayrıca karasal antenimde de yok.

Benim fikrim olması gereken birşey değil bu. Şartlara bakınca kulübümüz için sadece masraf olacaktır.

cakalkerem
28.05.2012, 15:19
Bursa'da oturuyorum. Bursa'nın en az %90'ının Bursaspor TV'den haberi bile yok. Ayrıca Bursaspor tv nereden yayın yapıyor ? Benim uyduda yok. Ayrıca karasal antenimde de yok.

Benim fikrim olması gereken birşey değil bu. Şartlara bakınca kulübümüz için sadece masraf olacaktır.

kesinlikle öyle değil.....Masraf değil getirisi büyük olacaktır.Alınacak reklamlar ve yapılacak yayaınlar ile medyanın bir kısmını istediğin şekilde yönlendirebilirsin

Erdal DİLEK
28.05.2012, 15:21
klup televizyonları acık kanaldan yayın yapması ile alakalı kısıtlama olduğunu duymuştum. tam olraak bilmesemde böyle bir ayrıntı var

cakalkerem
28.05.2012, 15:25
Dijitürk'te var en azından bildiğim kadarıyla....Ulusal kanallarda da var uydu yayınlarında var...

danişmend61
28.05.2012, 15:37
doğru bir iş yabmayız ki :(

Helvacı61
28.05.2012, 15:42
trabzonspor tv nin maddi açıdan zarar edeceğini düşünmek aptallıktır..biz çoluğumuzu çocuğumuzu bizans medyasından uzak tutmaya çalışıyoruz ulusal basını takıp edip bizans takımlarını tutmayan çok kişi olduğunu düşünmüyorum...açılacak bir trabzonspor tv ile taraftar sayımızı muhavaza edip nesillerimizi de koruyabiliriz..onlar trabzonspora ekonomik ve sosyal güç olarak geri döner...yanlışmı düşünüyorum..ayırca bu kadr iş adamı zenginler birer reklam verse gene zarar etmez bunlar nasıl hesap yapıyor...bursaspor transfere bir sezonda 5 milyon verip televizyonunu açıyor, biz 30 milyon veriyoruz ama tv zarar ediyor...yani bursaspor bu zararı telafi ediyor ama trabzonspor edemiyormu..olacak şeymi yahu tek bir maçta forma giymeden milyonları alan oyuncuların 3 tanesinin parası 10 tane tv kanalı çevirir

Veysel
28.05.2012, 15:44
3-4 yıldır bekliyorum.

cakalkerem
28.05.2012, 16:11
daha çok bekleriz gibime geliyor zaten

Sefa
28.05.2012, 16:25
Başlıklar birleştirilmiştir..

Harun-61
04.07.2012, 15:53
Sadri Sener: TS'nin tv sini kuracagim ama zarar eder diye duüsünüyorum.

Sefa
04.07.2012, 15:56
Sadri Sener: TS'nin tv sini kuracagim ama zarar eder diye duüsünüyorum.

Tam onu konuşuyorken açtım ama ben ilerde maddi durumumuzu düzelttiğimizde zarar edeceğimizi bile bile açarım dedi diye hatırlıyorum. Bir TRT gibi olur dedi yanılmıyorsam. Şimdilik kuracağım dediğini duymadım ama tam konu üzerine açtım öncesinde demiş olabilir..

Harun-61
12.07.2012, 11:59
Süper Lig'e yükseldiği günden beri kurumsal çalışmalarıyla dikkat çeken Orduspor, bu sefer de televizyon kanalı kurmaya hazırlanıyor.

Orduspor TV'nin online yayınının iki ay içerisinde başlamasının planlanlanıyor.

Kulübün basın sözcüsü Levent Yıldırım şu açıklamaları yaptı:

''Kurulum sonrası Tivibu veya D-Smart gibi sistemlerin içerisine girmesi ve yayına devam etmesi öngörülüyor. Online yayınımızın iki ay içerisinde başlaması planlanıyor. Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Bursaspor gibi takımların yayında olan televizyonları bulunuyor. Bu takımlara Orduspor'u da ekleyerek, Orduspor taraftarlarına geçmişte yapılan ve günümüzde yapılacak bütün aktiviteleri gösteren bir hizmet sunacağız. Orduspor'un web sayfasına giren kişiler, abonelik sistemiyle birlikte Orduspor TV'yi takip edebilecekler. Bu televizyonda, Orduspor ile ilgili tüm aktivitelerle bütün gelişmeler yakından takip edilebilir ve izlenebilir bir formatta olacak. Orduspor'un arşivi, daha önce oynanmış önemli maçlar izlenebilecek. Zaman zaman canlı yayın, zaman zaman da banttan yayın yapılacak. Antrenmanlar da canlı yayınla takip edilebilir olacak. Kamuoyunu ilgilendiren haberler de zaman içerisinde yayınlanabilecek. Dolayısıyla Orduspor'u sevenler ve takipçileri açısından son derece önemli bir proje olduğunu düşünüyorum. Liverpool TV'nin altyapısını hazırlayan şirket, Orduspor TV'yi de hazırlıyor..

macka61
12.07.2012, 20:27
elalem yapıyor bizimkilerde seyrediyor

Nihat K.
20.07.2012, 17:16
Ts Tv kulağa süperrr geliyor

Mehmet Fatih Silik
09.10.2012, 18:46
http://www.ligtv.com.tr/haber/ordu-tv

$uraya bak...Orduspor bile kendi kanalini aciyor ama Anadolu'nun abisi diye kendisini avutan Trabzonspor bi kanal acamiyor...yazik gercekten...
Anlamiyorum ki ne gibi zarar edecez...bu kadar taraftar istanbula özgü spor programlarini izlemekten bikmi$ken ve "benimde bir kanalim olsun " derken ne gibi zarara ugrayacak kulüp?
Verim alamadigin oyunculari gönder...transferde akilli ol...Adrian ve Henrique gibi degerlerinin 5 katini verecegine gercek degeri neyse onu ver sen yine de zarar etsen de anlamazsin...
Kaldi ki HES'ten gelecek 10 Milyon var...

TS-AKCAABAT-61
10.10.2012, 00:46
arkadaslar kadirga tv trabzonsporun hentbol basketbol evdeki maclarini canli veriyo. a2 maclarini da almaya calisiyorlar. haftada 3 gün(pazartesi, carsamba ve cuma) aksam 21den itibaren 3 saate yakin ts üzerine program yapiyo.
en azindan su an icin yeterli.
tabi ts tv acilirsa daha iyi olacak.

kürşat şen
10.10.2012, 11:37
saner ayar gibi bir adam elimizde ve bu zamana kadar tv açılmadı çok ilginç..
komedi resmen..
bu işin nasıl yapıldığını bilen,gören,yöneten bir yönetici abimiz var..
ama nedense olmuyor ekonomik yönden bahsediliyor..
benim tahmin ettğim şu;
basketbol,hentbol şubeleri yüzünden bu proje hayata geçirilemiyor..
bu şubeler kulupten besleniyor..
özellikle basketbola büyük bir sponsor bulmamız lazım..
bu şubeler kulupten beslendiği sürece bu proje kolay kolay hayata geçmez..
istanbul takımlarının dedğim şubelerine bakın hep büyük bir sponsor var..
o yükten kurtulup tv kanallarıyla ilgilenebiliyor..

tahsinsever
10.10.2012, 11:43
bencede bizim bir kanalımız olmalı tstv iyi olur bencede zarar lafı pek gerçekçi değil büyük kulüpsek bi şekilde zararı finanse ederiz sponsorlar bulunur.

Trapezunt
10.10.2012, 15:04
Üniversitede Hukuk ve İletişim dersinde öğretmen bahsetmişti biraz medyada yer alabilme şartlarını. Yaklaşık olarak en iyimser şekliyle 40-50 trilyon (eski parayla) bir kaynak gerekiyor. Kulübün bunu karşılayacak gücü ve bütçesi olduğunu düşünmüyorum. Lakin bu konuda istediği taktirde yatırımcı bulabilir ki medya sektöründe işler sanırım artık böyle yürüyor.

Finansman bulunduğu sürece Trabzonspor TV projesi hayata geçebilir. Aksi taktirde bir hayalden öteye gitmeyecek. Kaldı ki televizyonu açıktan sonra içeriği dolduramama riski var. Sabahtan akşama kemençeli futbolcu klipleri dönmeyecektir sanırım. Program oluşturmak, o programı sunmak ayrı ayrı önemli meziyetler. Bu işleri yapabilecek kaliteli insanlarda bulmak gerek. Eğer kulübün böyle bir düşüncesi veya çalışması şu ana kadar olmadıysa, şu an başlasa dahi 2-3 sene içerisinde ancak yayın hayatına başlayabilir. Ufukta da böyle bir çalışma görünmüyor.

Kemal Öztel
13.11.2012, 19:54
Ya arkadas kablosuz yayinda TS TV olsa muazzam olur ve gunde en cok izlenen 15 kanaldan biri olur bir sponsorluk olsun yeter :D

Doğukan Uçan
13.11.2012, 20:45
bu ne zaman olacak yav

TS-AKCAABAT-61
14.11.2012, 00:33
bursaspordan sonra orduspor da internet tv acti. ey gidi ts. bunlarin gerisinde kaldi.
http://goo.gl/dYZzZ

Tahir61
14.11.2012, 00:52
yeni stadyumumuzla birlikte tv, tesisler vb ne eksiğimiz varsa halledip çağ atlayacağımıza inanıyorum

tirol61
20.01.2013, 00:43
TS TV kanali mutlak acilmali.Avni aker stadina tel aglar örülecegine TS TV kanalindan yaparsin aciklamayi bir araya getirirsin taraftari bak bakalim daha olay cikarmi statta.Fenerbahce kendi tv kanali sayesinde birlik olup ayakta kaldi unutulmasin.Trabzonlular bir araya gelip birlesecegi tek olay TS TV kanalidir.

Uğurtan
20.01.2013, 02:47
Bu yönetimle olmayacağı aşikar...

kikiemre198961
20.01.2013, 13:03
trabzonspor tv kurmuyolar nedeni yerel kanalların biticeği için bilmeden konusoyrsunuz ya yerel kanal llar baskı yapıyor kurmayın diye bizi bitirirsiniz diyolar azıcık mantıklı konusun o kanal zarar etmez ben işe giderken acık bırakır giderim 7/24cık kalır o kanal benim gibi bir çok kişi öle yapar yine zarar etmez

cakalkerem
20.01.2013, 13:10
mutlaka olması gereken bir kuruluş...tv medya güç demek ...bunu anlamıyorlar ne zararı be

tirol61
22.03.2013, 01:45
tv em artik ts tv olarak yayin yapmali. böylece birlik beraberlik saglanir.

kopeli
22.03.2013, 10:45
Trabzonspor Tv kurulmalı ve altyazıdan Canlı Skor verilmeli...En azından Trabzonspor'lu taraftarlar ntvspor izlemekten vazgecer.

v.simsek61
22.03.2013, 13:07
tv em in fenevli müdürleri 3 temmuzdan beri yayınlarında Trabzonspor a adeta küfrettiler. Mehmet Ali Yılmaz fenvbahçelidir!

yatmaztara
22.03.2013, 13:10
hakkaten lazım böyle bir kanal. lütfen halletsinler şu işi

ts_ozkan
22.03.2013, 13:23
Daha web sitesindeki Trabzonspor TV denilen köşe açıldığında web yöneticilerine ve klup yöneticilerine site üzerinden defalarca mesaj gönderdim, bu şekilde alay konusu oluyoruz tv yazmayın en azından video felan yazın dedik tınlayan yok tabi.
Trabzon ve karadenizden uydu üzerinden yayın yapan ve son zamanlarda kalite bakımındanda epey yol almış kanallar mevcut, bunların birisi alınıp isim değişikliği yapılırsa sıfırdan çalışma yapmayada gerek kalmaz tabi bu yönetimde olacak gibide görünmüyor...

sifuni
05.04.2013, 05:59
Trabzonspor TV'den zaaten ümidi kestik ancak gelismis Web TV teknolojilerinden yararlanamamiz cok ayip birsey en kötü bir Youtube kanali acilip güncel videolar futbolcu röpörtajlari altyapi maclari konulabilir ama ugrasan yok malesef.Lig tv deki 5-6 dakikalik mac öyküsü videosu bile cok ilgi görüyor taraftar bu tarz Takim icini gösteren matereyalleri cok seviyor degerlendirilmeli.

trabzonsporx
14.05.2013, 17:10
Arkadaslar önemli oldugunu düsündügüm bir konu üzerinde bu sayfayi açmak ve gereginin yapilmasi için neler yapabilecegimizi tartismak istiyorum. Konu basligindan da anlasilacagi üzere konumuz TS tv. Bu gereksiz ismini buraya yazmaya bile igrendigim ezikbahçenin bile kabloluda kanali var. Yakin bir tarihte bjk'nin de kanali açiliyormus. Eee biz ne yapicaz. Tamam belki Trabzon'da yöresel kanalimiz var ama biz Istanbul'dakiler ne yapalim. Yorumlarinizi bekliyorum. Saygilarimla...!

Çok saygıdeğer renkdaş kardeşim. TV Bordomavi ben de isterim en çok izlenen, paylaşılan ya da konuşulan kanal olsun. Lakin ayda yılda bir eklenen videolardan başka bir icraatları yok... Haddim olmayarak söylemek isterim ki sadece kendi videolarını değil taraftarların kendi aralarında yapacakları ya da yaptıkları söyleşileri de yayınlasalar çok daha aktif bir ortam olacaktır... SAYGILARIMLA

Mehmet BAL
21.05.2013, 11:06
yeni yönetim bu işe ciddi olarak bir el atsa bari

colman
25.05.2013, 17:30
birileri yeni seçilecek başkana ts tv yi taraftarın çok önem verdiğini söylemesi lazım...

Ahmet Demir
25.05.2013, 20:19
en büyük ihtiyaçlarımızdan biri.
inşallah gereken önem verilir ve en yakın zamanda kurulur.

Ufuk
26.05.2013, 22:15
internet üzerinden bişi ayarlasak bari. giriş yaparsak sonucu da gelir hayırlısıyla.

colman
29.05.2013, 11:03
insallah bu sefer yapılsın ts tv...

evrents
29.05.2013, 12:57
Trabzonspor TV kurulsa ne kadar da güzel olur.Hayali bile mutlu ediyor insanı.

colman
29.05.2013, 16:29
arkadaşın dediği gibi internet üzerinden olabilir..

Murat'
29.05.2013, 16:33
İnternetten yayın yapılacaksa hiç olmasın daha iyi.

DeAgLeMaNyAq
29.05.2013, 16:46
İnternetten yayın yapılacaksa hiç olmasın daha iyi.

Bunu akıl edemiyorlar mı anlamıyorum. Bursa'nın TV'si de internet yayınıyla başladı. Saner Ayar zamanında yöneticiyken canlı yayın arabası uplinkler falan birsürü masrafı olduğunu söylemişti. Artık 3G denen bir olay var bu şekilde başlasınlar ona da razıyız. Kimse 24 saat yayın da beklemiyor zaten hiçbir kulüp kanalı 24 saat yayın yapmıyor...

reisoğlu61
29.05.2013, 16:54
suanda mesela U18 takimin besiktas ile yari final maci var. TS TV olsa böyle maclarda canli yayinlanir.

Mehmet BAL
29.05.2013, 17:33
yönetim bir şekilde haberdar edilmeli

evrents
13.06.2013, 13:15
Yeni yönetimin Trabzonspor TV ile ilgili bir açıklaması oldu mu ?

colman
02.07.2013, 19:50
Ts tv........................

Ali Can
03.07.2013, 00:55
Benfica havuzdan çıktı!
Kırmızı beyazlı ekip, Portekiz Ligi'nin yayın haklarını elinde bulunduran ZON adlı şirketle özel bir anlaşma sağladı ve iç sahada oynayacakları lig maçlarını Benfica TV'den yayınlama kararı aldı.
Konuyla ilgili bir açıklama yapan kulüp başkanı Luis Lopes, taraftarlarının maç başına 9.90 euro ödeyerek iç saha maçlarını Benfica TV üzerinden satın alabileceklerini ve bu uygulamanın Benfica ve futbol tarihi açısından çok önemli olduğunu vurguladı.

biz bunu yapsak zarar ederiz, örnek olsun diye paylaştım

Mustafa ÖZDEMİR
18.07.2013, 00:11
bir açılım yapsak şu konuda...

DeAgLeMaNyAq
18.07.2013, 02:37
Muharrem Usta yönetimi seçim sürecinde kesinlikle TV olayına girişmeyeceklerini söylemişti. Hacıosmanoğlu yönetiminin bu konudaki düşüncesi ne bilmiyorum ama isteseler amatörce de olsa bir başlangıç yapabilirler ama uğraşacaklarını sanmıyorum. En azından benim için ilk aşamada sürekli yayın şart değil. Maç günlerinde özel yayın olabilir. Basına açık antrenmanlardan özel görüntüler, röportajlar yapılabilir. Stüdyomuz olmasa da olur MAY tesislerinde çok rahat bir platform kurulabilir. En önemlisi ilk etapta uydu uplink ve kiralama işlerine girmeleri de şart değil internet üzerinden 3G yayınla başlasınlar...

Sefa
18.07.2013, 02:46
Muharrem Usta yönetimi seçim sürecinde kesinlikle TV olayına girişmeyeceklerini söylemişti. Hacıosmanoğlu yönetiminin bu konudaki düşüncesi ne bilmiyorum ama isteseler amatörce de olsa bir başlangıç yapabilirler ama uğraşacaklarını sanmıyorum. En azından benim için ilk aşamada sürekli yayın şart değil. Maç günlerinde özel yayın olabilir. Basına açık antrenmanlardan özel görüntüler, röportajlar yapılabilir. Stüdyomuz olmasa da olur MAY tesislerinde çok rahat bir platform kurulabilir. En önemlisi ilk etapta uydu uplink ve kiralama işlerine girmeleri de şart değil internet üzerinden 3G yayınla başlasınlar...

Ekonomi düzeldiğinde Hacıosmanoğlu yapacaktır diye düşünüyorum. Ha ekonomi düzeldiğinde Hacı olur mu onu bilemem.. :)

6Şafak Aydın1
18.07.2013, 05:56
Bu TV yerel gazetelerin sonu demek. Cevat efendi üzülür.

28TS61
18.07.2013, 11:06
yerel gazeteler hic umrumda degil. sirf onlar batmasin diye tv kurmadigimiz palavra.

Sacit
18.07.2013, 11:12
Yerel gazeteler batsın, hiç üzülmem.. ki bu sayede virüslerden kurtuluruz
Trabzonspor TV'nin olmaması çok büyük ayıptır, utanç verici bir durumdur

Samet Yildirim
18.07.2013, 11:37
Ekonomik durumumuzu düzeltigimiz zaman TV ye el atilmali mutlaka..

reisoğlu61
29.07.2013, 17:02
hic bir gelisme yok maalesef bu konuda yönetimimizden

Ufuk
29.07.2013, 21:46
Haber61in yaptığı kadar bile yapamıyor muyuz acaba :)

Bu kadar zor mu ya

Samet Türkmen
29.07.2013, 22:10
Bence gereksiz.

Veysel
30.07.2013, 01:03
Bjk Galaxy Tv nin yerine geçmişti bizde böyle hazır bir kanal üzerine yapabiliriz takımımı daha çok takip etmek istiyorum

Cağaloğlu
30.07.2013, 12:30
lütfen destekleyelim arkadaşlar

http://imzakampanyam.com/TrabzonsporTv-Icin-El-Ele-Verdik--imza-kampanyasi

Öznur61
30.07.2013, 19:18
Hala Trabzonspor Tv yok..

e-mercan
30.07.2013, 19:24
bir futbolcu ksik alsınlar da trabzonspor tv yi açsınlar artık yeni yönetimden en büyük isteklerimden birisi bu

e-mercan
30.07.2013, 19:27
http://imzakampanyam.com/Trabzonspor...mza-kampanyasi

Veysel
30.07.2013, 19:43
Avniaker sokak bizi takip edin diyor burda bile rant var :D

28TS61
31.07.2013, 11:13
tv miz coktan olmaliydi

e-mercan
31.07.2013, 20:10
akşam başkan şu an yapılanmamızı tamamlama üzrine yoğunlaştık onu tamamlayınca tv için yoğun istek var inşallah gündeme alacağız dedi tgrt haber de

reisoğlu61
01.08.2013, 10:07
akşam başkan şu an yapılanmamızı tamamlama üzrine yoğunlaştık onu tamamlayınca tv için yoğun istek var inşallah gündeme alacağız dedi tgrt haber de
yani ancak bi kac sene ssonra baslar bu TV süreci

ibrahim
18.08.2013, 04:30
@BordoMaviEfsane: Trabzonspor Tv İçin Sevindirici Gelişmeler Var !!! Başkan Onaylarsa Digitürk 61. Kanal Bizim Olacak !!!

Yook canım. :))) yada olurmu sizce??

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

28TS61
18.08.2013, 05:02
kesinlikle sart. hemde en kisa sürede

Doğukan Uçan
21.08.2013, 17:21
şart oglu sartttttt

Sefa
21.08.2013, 17:23
@BordoMaviEfsane: Trabzonspor Tv İçin Sevindirici Gelişmeler Var !!! Başkan Onaylarsa Digitürk 61. Kanal Bizim Olacak !!!

Yook canım. :))) yada olurmu sizce??

Haber doğru değildir de Digiturk'ün 61'i boş bırakması tesadüf değildir.. :)

evrents
21.08.2013, 18:24
Trabzonspor TV için hiç bir çalışma, girişim var mı arkadaşlar ?Keşke kurulsa ne kadar güzel olur.Bursaspor'un bile var bizim neden olmasın ki !!!

btnyldz
21.08.2013, 18:26
Aynen Bursaspor'un varken bizim olmaması gayet yederli bir sebep .D

Mustafa ÖZDEMİR
21.08.2013, 19:39
Haber doğru değildir de Digiturk'ün 61'i boş bırakması tesadüf değildir.. :)

61 de meltem tv yokmu...

Sefa
21.08.2013, 19:45
61 de meltem tv yokmu...

Meltem TV Kanal 67'de. Kanal 61 boş..

haciosmanoglu
22.08.2013, 16:58
Konu acilali neredeyse 10 sene olmus hala en ufak bir gelisme yok.

Diger kulüp kanallari kac senedir yayin yapiyor.

FB TV 2004
BJK TV 2005
GS TV 2007
BS TV 2009

Bursaspor'un bile 4 senedir kanali var.

Doğukan Uçan
24.08.2013, 08:28
Konu acilali neredeyse 10 sene olmus hala en ufak bir gelisme yok.

Diger kulüp kanallari kac senedir yayin yapiyor.

FB TV 2004
BJK TV 2005
GS TV 2007
BS TV 2009

Bursaspor'un bile 4 senedir kanali var.

:)

6Şafak Aydın1
01.09.2013, 21:14
özellikle bursa tv nin maliyetini merak ettim?

may cok maliyetli is diyordu tv meselesi icin.

Mehmet BAL
20.11.2013, 17:23
özellikle bursa tv nin maliyetini merak ettim?

may cok maliyetli is diyordu tv meselesi icin.

ne kadar maliyetli olabilir ki?
incelemeye kalksak ne boş yere havaya giden masrafları vardır kulubün. hiç bahane üretmesin may.
bu konu hakkında ne yapılabilir bilmiyorum ama acilen halletmemiz lazım

Muhammet YILMAZ
18.12.2013, 19:13
Kurulsa ve gerçeten yayın yaparsa çok iyi rating yapabilir.

OĞUZHAN061
29.01.2014, 22:21
Forumda başlığı görmediğim için açmak istedim.Eğer varsa modlar konuyu silebilir.

Samet Berber
29.01.2014, 22:27
Kesinlikle istiyoruz !

Furkan Özdem
29.01.2014, 22:29
Stattan sorumlu olduğunu söyleyen yönetici planlarımız arasında var demişti. Protestoda iyice anlaşılmıştır artık Trabzonspor TV'nin gerekliliği...
İnşallah bir an önce açılır...

Furkan Özdem
29.01.2014, 22:31
Stattan sorumlu olduğunu söyleyen yönetici planlarımız arasında var demişti. Protestoda iyice anlaşılmıştır artık Trabzonspor TV'nin gerekliliği...
İnşallah bir an önce açılır...

colman
29.01.2014, 22:42
TS TV şart biran önce faliyete geçmesi lazım...

Guidetti
29.01.2014, 22:48
7/24 yayın yapmasıda gerekmez.belli saaatlerde yayın yapsın kaliteli yapsın.

Öznur61
29.01.2014, 23:03
Kesinle şart..
Fazlasıyla geç kalındı zaten.

OĞUZHAN061
29.01.2014, 23:20
7/24 yayın yapmasıda gerekmez.belli saaatlerde yayın yapsın kaliteli yapsın.

Seçenekler çok...Trabzonspor'un A2 takımı,genç takımları u19 u18 vs. bu maçlarını verse tutulacağından çok eminim.Futbol,basketbol,hentbol takımlarından haberler,sporcuların günlük hayatlarından kareler..Bunları çoğaltmak mümkün.Eğer taraftar olarak gerekli baskıyı yönetime yaparsak bu iş olabilir.Mod abilerimiz bu kampanyayı başlatması gerektiğini düşünüyorum.

Tuğrul
29.01.2014, 23:38
Bu başlık genel bölümüne sabitlenmeli.

poetricus
30.01.2014, 00:08
Hava, su, toprak ve ateşten sonra en çok lazım olan şey, ama ya imkansız ya da transferlerimiz gibi olur.

aksamvakti
30.01.2014, 00:09
Gecen sene u 18 fınalı olması gerek Trabzonspor- fb maçını izliyorum fb tv den adamları eze eze yendik.. maç biter bitmez kestıler yayını, olsaydı kanalımız o kupa törenini izlerdik.

Trabzonspor Tv'ye her takımdan daha cok ihtiyacımız var 1461 in dahi alt katagorıde maçları var. kesinlikle şart.

Muhteva
30.01.2014, 01:16
Yeter artık lütfen açsınlar şu kanalımızı 1461'in ve diğer alt liglerde ki takımlarımızın maçlarını izlemek istiyoruz..

Bir yerde protesto yaparken,konuşma yaparken herhangi bir şey yaparken İstanbul medyasın'ın bizi bilerek görmezlikten gelmesine artık tahammül edemiyoruz..

Bursan'ın bile Tv'si var ayıptır yahu..!

Televizyon yorumcuların'ın hepsi satılmış bize karşı cephe alıyorlar adam gibi hakkımızı savunacak yorumcuların olacağı bir kanal istiyoruz..

artvints
30.01.2014, 01:52
program yapmaya hazırım trabzon tv ye, hepsi de kaliteli olur :D

levent yıldırım
30.01.2014, 02:39
TS TV Yapılsın Alt Yapı Takımlarımızın Maçlarını İzleyelim

tahsinsever
30.01.2014, 09:49
bencede ts tv olmalı bursapor kadar olamıcaz onların bile var prestij açısından çok önemli ama bizimkiler doğru dürüst bi transfer bile yapamıyor böyle bişeyi hiç yapamazlar.

Gökhan Koç
30.01.2014, 14:11
Arkadaşlar,

Bu sayfayı mümkünse kapatın ve linkteki sayfadan devam edin.

Yıllarca düşünmüş, yazmış insanların da emeklerine yazık etmemiş oluruz.

http://www.bordomavi.net/forum/showthread.php?t=155&highlight=televizyon

Muhammet YILMAZ
30.01.2014, 14:46
Açıldığında reytingte ilk 5'e gireceği kesin,harcanan para her türlü çıkacak ama niye yapılmıyor :(

Koray Böyük
31.01.2014, 04:57
Sesimizi daha iyi duyurabilmek icin , alt yapiyi takip edebilmek icin , transferler de tam anlamiyla bilgi alabilmek icin , idmanlara gitmeden evde izlemek için lazim.. Bu konu sanirim 2006 dan beri yapilacak diye geliştirilen bi konu. Evde yayinci kurulusu olmayanlar için çok iyi bence. Bakiyorsnuz fbtv, gstv, bjktv ve bursnin TV sine macci canli aanltiyorlar gol olunca kusura bakmayin bi traflarini yirtiyorlar. Mac boyun sol tarafta sezon boyunca atilan golleri gösteriyo. Mac dinlerken de caniniz skilmiyo. Bence artik farz oldu.. Kulüp gelirine de katkisi var sanirim tam onu bilmiyorum ama bence au yurugus zamni bir tane TV mi olsaydi kesin izlenme rekorlari kirardi. Bence yönetimle arasi iyi olan bi agbimiz bu TV konusunu onlara soylemeli. Oguzan acari canli izlemek takip etmek istiyoruz. Ve de nicelerini. Transfer dönemlerinde bence ilk 10 içinde olur TS tv. Bu konuya direk el aatilmasi gerek

SiNo
15.02.2014, 22:55
Hayal urunlerimizden biri

HTC Desire X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

GeZeGeN
18.02.2014, 01:31
Baska bir forumda bir Arkadas yazmis kendisi bu konuda güvenilir.. Hayirli olsun simdiden

Trabzonspor TV yakinda Uydu'da yayina baslayacak su an ki Durumda öncellik olarak Digitürk Plattformunda yer alacak daha sonra diger
Plattformlara dahil olabilir!!!

Not : Kesin hangi Uydu'da yer alacagina dair belirsizligini korudugu icin sadece Uydu'da yayina baslayacak diye baslik attim illerleyen Zaman da Allah nasip Kismet ederse daha genis Bilgi verecegiz!!!

Sefa
18.02.2014, 02:00
Baska bir forumda bir Arkadas yazmis kendisi bu konuda güvenilir.. Hayirli olsun simdiden

Trabzonspor TV yakinda Uydu'da yayina baslayacak su an ki Durumda öncellik olarak Digitürk Plattformunda yer alacak daha sonra diger

Not : Kesin hangi Uydu'da yer alacagina dair belirsizligini korudugu icin sadece Uydu'da yayina baslayacak diye baslik attim illerleyen Zaman da Allah nasip Kismet ederse daha genis Bilgi verecegiz!!!

Mümkün değil. Neden diyecek olursan stüdyon yok ekipmanın yok bunları alacak paran yok. Şu anda zarar edecek hiç bir girişim yapamaz Trabzonspor bu yüzden pek doğru bir bilgi gibi durmuyor.. Ancak web tv yayını yapılabilir..

GeZeGeN
18.02.2014, 02:09
Mümkün değil. Neden diyecek olursan stüdyon yok ekipmanın yok bunları alacak paran yok. Şu anda zarar edecek hiç bir girişim yapamaz Trabzonspor bu yüzden pek doğru bir bilgi gibi durmuyor.. Ancak web tv yayını yapılabilir..

Kendisi uydu isleriyle ugrasan biri.. yayina baslayacak olan kanallarin önceden bilgilerini veren biri. Bekleyip görücez artik

Sefa
18.02.2014, 02:10
Kendisi uydu isleriyle ugrasan biri.. yayina baslayacak olan kanallarin önceden bilgilerini veren biri. Bekleyip görücez artik

Şimdi düşündüm de bu amatör yönetimden TV kurduk diye amatör iş beklemiyorum değil..

ibrahim
18.02.2014, 02:11
Şimdi düşündüm de bu amatör yönetimden TV kurduk diye amatör iş beklemiyorum değil..

Hamsi TV gibi bişe yapacaklarından hiç şüphem yok. :)

GeZeGeN
18.02.2014, 02:12

Ayni seyi bende düsündüm inanki.. Taraftarin gözüne girmek icin:) Simdi özelden Tekrar sordum Arkadasa Kesin bilgi dedi

http://www.uydusat24.net/trabzonspor-tv-geliyor/

Veysel
18.02.2014, 12:03

Digiturk olsun para kazanır kulübümüz ama Twitter, Facebook yönetemeyenler bunu nasıl yönetecek merak ediyorum :)

Anıl C
18.02.2014, 12:32
Kalitede önemli. Mesela şb tvnin yayin kalitesi yerlerde sürünüyo. Bence bu konuda ahaber iyi. Neredeyse hd kalitesinde yayin yapiyo

Antarktika McMurdo Araştırma İstasyonu'ndan gönderildi

sifuni
21.02.2014, 20:53
Trabzonspor TV Geliyor

İlk olarak Tivibu ve İnternet üzerinden yayın yapması beklenen kanal, reklam desteğine göre uydudan frekans satın alarak D-Smart ve Digitürk'te de yerini alacak

DÜŞÜK MALİYET PROFESYONEL YAYIN
Trabzonspor'a iletişim direktörü olarak görev yapmaya başlayan Gökhan Dinç, 1996'da başlayan iş hayatında büyük bir başarının altına daha imza attığı öğrenildi. İnternet televizyonu olarak, Tivibu'da hayata geçirilen Sportivi adlı kanalın kuruluşunda genel yayın yönetmenliğini üstlenen Gökhan Dinç'in, üstün gayretleriyle beraber düşük maliyetle kurulan internet televizyonu, yaptığı başarılı yayınlarla dikkat çekiyordu. Gökhan Dinç'in bu başarısı TRT'nin dikkatinden kaçmamiş ve başarılı gazetecinin TRT'ye transferi gerçekleşmişti.

Veysel
22.02.2014, 00:08
Kalitede önemli. Mesela şb tvnin yayin kalitesi yerlerde sürünüyo. Bence bu konuda ahaber iyi. Neredeyse hd kalitesinde yayin yapiyo

Antarktika McMurdo Araştırma İstasyonu'ndan gönderildi

Ahaber Kupa maçları sayesinde tuttu Atv akıllı iş yaptı reklamını oturtarak ekibini tecrübesiyle piyasada kendine yer buldu

burasıdaTRABZON
23.02.2014, 13:15
Bizim oraların abuk şarkıcılarının subuk klipleri yaınlanmaz değil mi kanalda

mesela , http://www.youtube.com/watch?v=oJZNhTqqXpI

allah muhafaza

dağlıca61
01.03.2014, 00:22
İstanbul'un üç büyüklerini Trabzonspor' dan üstün kılan özellik ne derseniz, onların televizyonları var derim, bizim neden olmasın,neden yok, bu taraftar uydudan yayın yapan TRABZONSPOR TV istiyor

sifuni
05.03.2014, 16:51
Iletişim mezunu olarak Trabzonspor TV'de calışmayı çok isterim hatta rüya gibi olur

Sefa
05.03.2014, 16:58
Iletişim mezunu olarak Trabzonspor TV'de calışmayı çok isterim hatta rüya gibi olur

Valla kurulursa benim de hedefim arasında Trabzonspor TV'de çalışmak var.. :)

Mehmet BAL
08.03.2014, 23:21
Trabzonspor TV Geliyor

İlk olarak Tivibu ve İnternet üzerinden yayın yapması beklenen kanal, reklam desteğine göre uydudan frekans satın alarak D-Smart ve Digitürk'te de yerini alacak

Bu konu ne durumda. Bir gelişme veya bilgisi olan var mı?

Koray Böyük
17.03.2014, 02:24
Kurmadilar mi su TV yi artik. Bursanin bile var yaa

Mehmet BAL
22.04.2014, 00:39
Kurmadilar mi su TV yi artik. Bursanin bile var yaa

Galiba her hangi bir gelişme yok:(
Gerçi bu yönetim hangi el attığı işi düzgün yaptı ki bunu da dûzgûn yapsınlar...

dağlıca61
22.04.2014, 00:47
kaliteli bir kadroya sahip Trabzonspor TV yi kuracak yönetim taraftar için Trabzonspor ' un geçmiş yönetimleri arasında başarılı ve itibarlı yönetimler arasına girmesini sağlayacak bir hamledir.

Bülent Bayraktar
06.08.2014, 18:20
bir TV miz yokki yapılan transferleri canlı canlı rahat rahat izleyelim.
Taraftar olarak yönetime sesimizi duyurmalıyız bu konuda gerekli adımları atmaları sağlanmalıdır.. Sadece havalimanı görüntüsü izlemek yetmiyor malesef.
fbtv ler haberlerimizi verecek diye beklemekden sıkıldık...

kani6161
06.08.2014, 18:39
Gerçekleşmeyen hayaller olarak kaldı. Bundan sonra gelirse zaten Hd olarak gelsin :D

EmreSAĞLAM
06.08.2014, 19:02
Valla eger fb tv gibi olacaksa çok yanlis olur. Kendi yaptiklari yayini kendileri bile begenmiyor, igrençmis içerik olarak çok amatörmüs. Yapacaksak hakaten seyredilebilir, adimiza, sanimiza yakisir, yerel tv formatinda olmayan bir kanal olmali.

Kabul edelim ki bu konuda en başarılısı fb.

İçerik doldurulamıyor bu sebeple abuk subuk hallere dönüyor Takım kanalları.

umitkaragoz1988
06.08.2014, 19:31
Bi tv kurmak bukadar zor ya. Bi ton kanal var izleyen yok. TS tv kurulsa izleyeni çok olur reklam gelirlerinden zaten işi goturur

Mustafa ÖZDEMİR
06.08.2014, 20:12
tam zamanı...

tekinonline
23.08.2014, 19:02
sadece yapılsın diye yapılmamalı tv. daha pek çok konuda profesyonel yöneticilik anlayışı malesef yerleşmedi kulübe hal böyleyken tv'nin açılması bence kötü olur. ntv spor bile o kadar kapsamlı olmasına rağmen tekdüze yayından kurtulamıyor. haa derseler elimizde bir sürü materyal var trt gibi dev bi arşiv var o zaman okey. ama yukarda arkadaşların söz ettiği gibi futbolla sporla yakından uzaktan alakası olmayan yayınların yapılmasına sonuna kadar karşıyım.

o bi kulüp televizyonu ama abuk şarkılar abuk filmler abicim bize ne vizyonda ki jennifer lopez filminden ? koy oraya hamiyi çoşalım. böyle bir tv açılırsa eminim ki başına ve ekibine sadece amatör eğlence sunan karadeniz kanallarından kişiler gelecek ve ben buna karşıyım.

SüRMeNe_6161
23.08.2014, 19:11
ümitle bekliyorum. . .

Fatih Birinci
23.08.2014, 19:23
Yerli medya kudurur...yemin ederim şikecilerin safına gecer...bu kadar ahlaksiz bunlar...

ibrahim
23.08.2014, 19:42
Yerli medya kudurur...yemin ederim şikecilerin safına gecer...bu kadar ahlaksiz bunlar...

Zaten şikecilerin yanında bir çoğu.

Gesendet.

Emre B.
23.08.2014, 20:10
Daha resmi siteye haber yapamıyoruz. Koskoca kanalda napıcaz?

Royal Heart
23.08.2014, 21:00
Taraftarın en azından hazırlık maçlarını ücretsiz izleyebilmesi için bir çalışma olmalı.

AhmetG.
24.08.2014, 02:40
Bu devirde halen daha olmaması ayıptır. Çok zor olmasa gerek.

D.Demir
24.08.2014, 18:42
Bir TV kanalimiz olsa takimizin antremanlarini izleyebilsek, takimimizla ilgili bilgili ilk elden duysak, mac sonu tartismalari olsa, oyuncularimizi daha yakindan tanisak, bursanin bile Tv kanali varken bizim olmamasi cok uzucu. Insallah en yakin surede kanalimizada kavusuruz

Tahir61
27.08.2014, 10:37
niye bi gelişme yok hala

e-mercan
27.08.2014, 12:07
Nasıl ki UEFA ya mail yağmuru başlattıysak aynı şekilde TS yönetimine de baskı yapıp bu tv olayını ısrarla istememiz lazım yeter artik beklediğimiz...

Cengiz
27.08.2014, 19:53
Trabzonspor TV kanalı mı kuruyor ?

"Taraftarlarımızın kulüp televizyonu konusundaki beklentilerini biliyoruz. Bu konuda ciddi bir maliyet araştırmamız oldu. En kısa zamanda taraftarlarımıza güzel haberi vermek amacındayız. Çünkü birçok taraftarımızdan bu yönde ciddi talepler alıyoruz. İnşallah onları bu konuda mutlu edeceğiz."

http://www.sporx.com/futbol/superlig/trabzonspor/trabzon-televizyon-kanali-mi-kuruyor-SXHBQ403098SXQ?utm_source=twittercom&utm_medium=HaberIci&utm_content=daily&utm_campaign=IcerikPaylas

Tayfun
27.08.2014, 19:58
Trabzonspor TV'nin kurulması elzemdir, bu kadar net .

Tahir61
27.08.2014, 19:59
bursa kurabiliyosa biz de çok rahat yapabiliriz karadenizi bırak Trabzonda bile tonla kanal var

sadri şener demişti zarar ederiz falan ama konu zarar etme filan değil başka şeyler var

atomania
27.08.2014, 20:15
cok iyi ve tam havamiz olsun diye HD yayini yapan tek kulüp olsak daha iyi olur

colman
27.08.2014, 20:27
Kaç sene oldu oldu kurulmadı TSTV içimde bir yaradır:((

Doğukan Uçan
27.08.2014, 21:22
hadii be

SüRMeNe_6161
27.08.2014, 22:09
Baskan en kisa zamanda kurucam diye aciklama yapmis insAllah kurulur. . .

kani6161
27.08.2014, 22:25
Digiturkten vermezler umarım. Turksattan sifresiz versinler
Hd olmasada 16*9 olzun

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Sefa
28.08.2014, 02:35
Milletin gazını patlatmış gibi olmayayım da kulübün içinde bulunduğu şartlarda bir TV kurması imkansız.

Olmayan paraları transferlere saçmışız sponsor bulunmazsa Aralık ayında ciddi bir FFP baskısı var tek derdimiz TV :)

Amatör bir Web TV'den öteye gidemez şu anda kurulacak Televizyon..

Ben de istiyorum Digiturk 61. Kanalda HD bir TV ama gerçekler bambaşka..

selcuk
28.08.2014, 05:22
kurulursada tstv den daha kalite marka bi isim bulunsun
öbürlerininki gibi olmasin

ysfemr
28.08.2014, 19:53
Maliyetli bi islem olabilir bizim digerlerinin aksine bir istanbul bi trabzonda yayin yapilan ofuzlerimizin olmasi lazim arti canli yayin icin canli yayin aracida bayagi maliyetli bir istir arti olarak spiker dekor calisan masraflarida cabasi.. (Tabi kaliteli bir kanal kurulmak isteniyorsa)

cınar#7
28.08.2014, 20:10
rostov un TV si varken bizim olmaması ayıp...

colman
02.09.2014, 16:47
Hadi be Başkan TSTV yi de hallet kurtar bizi yalancı medyadan...

Sefa
02.09.2014, 16:52
Trabzonspor TV için öyle bir beklenti var ki kurulduktan bir süre sonra bu nedir bunun için mi yıllardır bekledik diyeceksiniz..

EmreSAĞLAM
02.09.2014, 17:32
Trabzonspor TV için öyle bir beklenti var ki kurulduktan bir süre sonra bu nedir bunun için mi yıllardır bekledik diyeceksiniz..

Aynen öyle..

Amatör programlar, vakit yemek için koyulan tuhaf reklamlar..

Bu işi kabul edelim en iyi FBTV yapıyor. Onlarda bile abuk subuk şeyler var.

Olsun tabi kanalımız ama içeriği dolu olsun.

Bu konuda Mehmet Yiğit Alp'den destek de alınmalı.

Bülent Bayraktar
03.09.2014, 18:00
en kaliteli yayın gstv de. Tüm programlar çok sağlam görüntü kalitesi çok iyi .

colman
07.09.2014, 11:26
Hala daha kurulmadımı TSTV ?

umitkaragoz1988
07.09.2014, 18:39
Kendi içimizde debellesiyoz tv falan hikaye gibi duruyor

OĞUZHAN061
16.09.2014, 00:49
Bu olay unutuluyor.Yönetime baskı yapabiliriz.Organize olursak

saracennegative
17.09.2014, 18:00
Bence kulübümüz önce web sitesine çeki düzen versin.berbat durumda

kani6161
17.09.2014, 19:57
Yalan oluyor gibi

Adem Hotaman
21.09.2014, 20:22
Trabzonspor Tv'nin kurulması bence elzemdir. Yalnız kulübün diğer sosyal medya resmi site dergi gibi kitlesel iletişim araçlarına bakınca sanıyorum çok çok amatörce bir tv kanalından öteye geçemeyecek. Keşke alanında uzman kişi ve kurumlarla işbirliği içerinde kurulsa ve yönetilse..

Ufuk
21.09.2014, 20:31
Bu 4a muhabbeti sırasında baktım da ne kadar saçma sapan kanallar varmış. Biri demişti de pek inanmamistim. Adam sırf bal satmak için tv açmış ya. Bir iki tanr mahalle tarzı kanal da gördüm. çok maliyetli diyorduk da bunlar nasıl kurmuş bu kanallari o zaman.

Ufuk
11.10.2014, 16:03
Şu kameralar tarzı bile açsa açarlar ya. Valla çok yazık.

Fatih Çelik
11.10.2014, 16:16
Önce Web Sayfalarına çeki düzen verilsin .Yapamıyorsak yapanlar ile işbirliği yapılsın. Eğer kanalımız açılırsa tahminim şu yönde:

00:00-08:00 Nostalji Maç Özetleri Trabzonspor-Zonguldakspor vs.
Her Saat Başı- Haber
14:15 - Kamp Günlüğü
Yine aralarda nostalji olmak üzere çok istikrarlı ve dolu bir yayınımız olacak

Muhteva
19.10.2014, 22:15
Tv açıldığı zaman eminim ki Trabzonspor üzerinden geçinmeye çalışan sülükleri de o ekranlar da görüp sinir küpü olacağız :)

Mehmet BAL
17.11.2014, 20:46
Bu konu yalan oldu
Kulüp profesyoce yönetilmiyor ne yazık ki

İlkhan
06.12.2014, 12:21
Başkan söz vermişti, geçerliliğini yitirmiş sanırım.

colman
19.02.2015, 19:18
Bu akşam önemli bir maçımız var ve Trabzonspor Tv yine yok bizi şu taraflı medyaya mahkum ediyorlar...

Doğukan Uçan
03.06.2015, 09:02
:D

selcuk
03.06.2015, 09:06
bu yönetimin bu adimi yapmasini istemesemde, sona gelindigi deniliyor
eline yüzüne bulastirmasalar aralikdaki secimlere yetise bilirmis

evrents
08.07.2015, 12:44
Bursaspor'un tv'si var bizim yok neyse artık sadri şener de söz verdi hacıosmanoğlu da söz verdi ama ortada bildiğim kadarıyla malesef somut bir şey yok.

MetiN08
08.07.2015, 12:51
Hic olmasa bir Resmi Periscope yapsalar.

YES sagolsun, o konuda cok iyi calisiyor

Harun-61
15.07.2015, 13:52
TRABZONSPOR TV’Yİ BAKIN KİM KURUYOR! Kurulacak mı kurulmayacak mı diye merakla beklenen Trabzonspor TV nihayet kuruluyor. Trabzonspor TV’nin kurulması alt yapısının hazırlanması ve teknik donanım ile eleman seçimi ve yetiştirilmesi, programların planlanması ile ilgili olarak dünyanın en ünlü haber TV karalı El Cezire sponsorluk yapacak. Bunu için gerekli anlaşmalar sağlandı. Trabzonspor TV’nin ülke dışından kulüp haberlerinin verilmesinde El Cezire’nin alt yapısından da yararlanacak. Başkan, Hacıosmanoğlu’un El Cezire ile el sıkışmasındaki ince detay ise, Katar Şehni’nin naklen yayıncı kuruluş Lig TV’yi satın alması ile yakından ilgili. Bu konuda da ilginç bir gelişme var onu da aktaralım.

İHO- KATAR ŞEYHİ BAŞ BAŞA MI GÖRÜŞTÜ Liglerin yayınlanmasına elinde bulunduran lig TV’nin Katar Şeyhi Al-Kahalife, 820 milyon dolara satıldığına dair bilgiler özellikle Katar Şeyhi’nin kaynaklarınca henüz doğrulanmasa da bu satışın olduğuna kesin gözü ile bakılırken, İstanbul’a bulunan Şeyh Al-Kahalif’le Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu’nun yüz yüze görüştüklerine dair bilgiler kulağımıza geldi. El Cezire TV’nin de büyük hissesini elinde bulunduran Şeyhin, Trabzonspor’la yakından ilgilendiği Trabzonspor TV’nin kurulması için El Cezire’ye talimat verdiği söyleniyor. Lig TV’yi satın alması ile birlikte bütün süper lig takımlarının gözünün üzerinde olduğu alıcı dolar milyarderi Şeyh ile baş başa görüşen Hacıosmanoğlu’nun özellikle, lig tv’den Trabzonspor’un alacakları ile ilgili temliklerin kaldırılması ile Akyazı’ya, sponsor olması hususunda bir görüşme yaptığı duyumlarını aldık. Çok gizli tutulan bu buluşmanın ayrıntıları artık gün içinde önümüzdeki haftalarda belli olacak.

Murat'
15.07.2015, 13:56
TRABZONSPOR TV’Yİ BAKIN KİM KURUYOR! Kurulacak mı kurulmayacak mı diye merakla beklenen Trabzonspor TV nihayet kuruluyor. Trabzonspor TV’nin kurulması alt yapısının hazırlanması ve teknik donanım ile eleman seçimi ve yetiştirilmesi, programların planlanması ile ilgili olarak dünyanın en ünlü haber TV karalı El Cezire sponsorluk yapacak. Bunu için gerekli anlaşmalar sağlandı. Trabzonspor TV’nin ülke dışından kulüp haberlerinin verilmesinde El Cezire’nin alt yapısından da yararlanacak. Başkan, Hacıosmanoğlu’un El Cezire ile el sıkışmasındaki ince detay ise, Katar Şehni’nin naklen yayıncı kuruluş Lig TV’yi satın alması ile yakından ilgili. Bu konuda da ilginç bir gelişme var onu da aktaralım.

İHO- KATAR ŞEYHİ BAŞ BAŞA MI GÖRÜŞTÜ Liglerin yayınlanmasına elinde bulunduran lig TV’nin Katar Şeyhi Al-Kahalife, 820 milyon dolara satıldığına dair bilgiler özellikle Katar Şeyhi’nin kaynaklarınca henüz doğrulanmasa da bu satışın olduğuna kesin gözü ile bakılırken, İstanbul’a bulunan Şeyh Al-Kahalif’le Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu’nun yüz yüze görüştüklerine dair bilgiler kulağımıza geldi. El Cezire TV’nin de büyük hissesini elinde bulunduran Şeyhin, Trabzonspor’la yakından ilgilendiği Trabzonspor TV’nin kurulması için El Cezire’ye talimat verdiği söyleniyor. Lig TV’yi satın alması ile birlikte bütün süper lig takımlarının gözünün üzerinde olduğu alıcı dolar milyarderi Şeyh ile baş başa görüşen Hacıosmanoğlu’nun özellikle, lig tv’den Trabzonspor’un alacakları ile ilgili temliklerin kaldırılması ile Akyazı’ya, sponsor olması hususunda bir görüşme yaptığı duyumlarını aldık. Çok gizli tutulan bu buluşmanın ayrıntıları artık gün içinde önümüzdeki haftalarda belli olacak.

Yalan, bu da diğer tüm haberler gibi yalan.

Giallorossi
15.07.2015, 15:07
Kesinlikle Trabzonspor TV kurulmamali. Bu yönetim gidene kadar tabi. Yoksa bu yönetimin kuracagi kanalda günde 12 saat bal reklami, biyolojik bitki cayi reklami verilir. Bunlarin vizyonu daha ötesini göremez

Doğukan Uçan
16.07.2015, 00:44
bi 2010 2011 sezonu kupasını getireceğiz bir de trabzonspor tv yi açacagıza inanmiyorum çok sıradan geliyor icraat nerde ?

adem28
18.07.2015, 22:26
TV Yİ EL JERİ KURUYOMUŞ..
http://www.ajanshaber.com/al-kahalifadan-trabzonspora-buyuk-kiyak-haberi/210353

Mustafa ÖZDEMİR
25.07.2015, 09:01
yine yalan oldu

28TS61
26.07.2015, 00:43
yine yalan oldu

hep yalandi

Enes Coşkun
26.07.2015, 03:32
Başkana transfer soruları soruluyor,Trabzonspor tv ile ilgili soru sorsalar keşke bi çok şeyin arkadasında unutuldu.

Trabzonspor85
26.09.2015, 15:00
Bursa'nin bile TV var bizimde acilen olmali. Takimi daha yakindan takip etme sansimiz olur

btnyldz
26.09.2015, 18:21
Olmayan bir şey hakkında sayfalarca yazmışız hadi artık.

28TS61
02.10.2015, 23:36
bursaspor radyo yayini yapmayi düsünüyor

fernandez
02.10.2015, 23:58
trabzonspor tv kurulmamalıdır. kurulsa benden olsuncu zihniyetin eline düşer adamın işi ne kadar bildiğine bakılmaz eş dost ayağına çalıştırılır her gün başka bir rezillik yaşanır. benden olsuncu zihniyetin eline düşmese bu sefer çalışanları harcamak için ellerinden geleni yaparlar. yeterince sorun var trabzonsporda zaten bu eksik kalsın

Mellih
26.10.2015, 08:25
Ya bi tv kanali kurmak bu kadar zor olmasa gerek. Küçük kasabalar semtler bile tv kanali kurarken bizim camia kendi içersinde haber ve madya yayini yapmamak için takla atıyor adeta. Çok çok geç kalınmış bi icraat. Üzerine tekrar düşülmeli.

ibrahim
17.12.2015, 06:31
Son günlerde bu konuda çok güzel haberler çıkıyor. Karşı çıkan, kötülemeye çalışan yok denecek kadar az bizim yerel İrlandalılardan.

gometra
17.12.2015, 10:24
Bu işi neden bu kadar aceleye getiriyorlar anlamıyorum. Şuan açılsa stüdyolar vs.ler nereye kurulacak. Ya da hepsinin akyazı'da toplanması söz konusuyken neden bu iş başka bi yere yayılsın? Zaten asıl stüdyo stadyumun içinde olmak zorunda. Akyazı'da bu açıdan kullanılabilecek bi çok alan var stadın içinde.

Kanal ve stüdyoyu mevcut tesislere ya da trabzonda başka bir yere kursan boş yere masraf olacak. kaldı ki yayıncılık açısından da zor. bi bütün kanalın aynı yerde akyazıda olması var bir d kanalın başka yerde stüdyonun vs. başka yerde olması.

bence altyapısı vs. hazırlansın ama asıl yayın için kesinlikle akyazı beklenmeli.

Dip.Ing.Mag.
17.12.2015, 10:27
sabirsizlikla bekliyoruz var mi bir gelisme acaba?

x_man
17.12.2015, 11:06
Trabzonspor Tv olmasına karşı değilim de ne bileyim biz bu işi beceremeyecek gibiyiz ya da yerel kanallar gibi olur diye düşünüyorum
inşallah hakkıyla profesyonelce bir kuruluş olur birilerinin pineklediği para kazandığı yer olmaktan öteye geçer

samet aslan
17.12.2015, 11:25
''Trabzonspor Başkan Yardımcısı Mehmet Yiğit Alp, Trabzonspor TV konusunda fizibilite çalışmalarına başladı'' diye haberler dolaşıyor..

Sadık Bıyık
17.12.2015, 22:25
Bu işi neden bu kadar aceleye getiriyorlar anlamıyorum. Şuan açılsa stüdyolar vs.ler nereye kurulacak. Ya da hepsinin akyazı'da toplanması söz konusuyken neden bu iş başka bi yere yayılsın? Zaten asıl stüdyo stadyumun içinde olmak zorunda. Akyazı'da bu açıdan kullanılabilecek bi çok alan var stadın içinde.

Kanal ve stüdyoyu mevcut tesislere ya da trabzonda başka bir yere kursan boş yere masraf olacak. kaldı ki yayıncılık açısından da zor. bi bütün kanalın aynı yerde akyazıda olması var bir d kanalın başka yerde stüdyonun vs. başka yerde olması.

bence altyapısı vs. hazırlansın ama asıl yayın için kesinlikle akyazı beklenmeli.

akyazıyı beklersek en az 1 sene daha beklemek zorunda kalırız ki bu bence çok gereksiz bir bekleyiş olur. stüdyo konusu medya alanında en önemsiz konu. bir çok ulusalda yayın yapan kanalın stüdyoları bizim burda olduğu için biliyorum çoğu sıradan binalar.
ts tv konusunun bu zamana kadar çözülememesi bizim için çok büyük bir ayıptır. hala daha hayata geçirilememesi ve artık bu konuda oyalanmak bu ayıbı daha da çoğaltır. en basit iskender evrenesoğlunun bile 3-4 kanalı var. hatta internet üzerinden yayına başlayıp sonradan uyduya geçen kanallar bile var.

Ozan Yılmaz
18.12.2015, 20:32
https://www.periscope.tv/w/aURCPzU2NjA0NTl8MXZPR3d3THJMb1BHQlZwydGSNGPfccB1E1 at31tUfySE_ulRcLWjh70KOHzu

Tv yayınına periscope tan başlamışlar. :)

AYYILDIZ
25.12.2015, 08:56
Acil kurulmalı.

kartal61
23.01.2016, 13:19
Baskan geldıgınde televızyon işi halledılır kolay demıs.Yokmu bır ılerleme

Burak Tokal
29.01.2016, 11:56
Televizyon kanalından ziyade kaliteli bir youtube kanalı kurulabilir. Şöyle günde 2-3 içerik üreten,alt yaş takımlarının maçının canlı yayınlandığı. Tv kanalına da boşuna yatırım yapmamış oluruz

Murat'
29.01.2016, 12:05
Televizyon kanalından ziyade kaliteli bir youtube kanalı kurulabilir. Şöyle günde 2-3 içerik üreten,alt yaş takımlarının maçının canlı yayınlandığı. Tv kanalına da boşuna yatırım yapmamış oluruz
YouTube fikri bence de çok iyi, böyle bir başlangıç yapılabilir, Youtube'dan bu şekilde canlı yayın yapan bir sürü kanal var.

altuntastelfs
14.02.2016, 01:45
spor kanallarina bakin yaptiklari yayinlar standart. aksam belirli konuklar ve canli yayin. güzel genis stüdyo aksam 4-5 saat canli yayin al sana ts tv gelsin reytingler.

Cengiz Çubukcu
19.02.2016, 17:47
bilen arkadaşlar cevaplasın, liverpool'un tv'si var mı?

Fatih Çelik
19.02.2016, 17:49

abi benim bildiğim bi lfc tv var ama yayın mecrasını bilemeyeceğim :)

Ege Kum
20.02.2016, 15:20
8633
ayıpsın abi :)

murmut
20.02.2016, 17:04

2005'ten beri takimimizin Youtube kanali var ama kulübün icinde kanal'la ilgilenen birisi yok galiba, sadece ay'dan ay'a sacma sapan 10 - 45 saniyelik antrenman videolari yükliyorlar.

https://www.youtube.com/user/Trabzonspor/featured

En son video'da 7 ay önce yüklenmis.

Kahraman Kakmazoğlu
22.02.2016, 01:57
Trabzonspor tvnin akyazı stadı içinde kurulacağını okumuştum geçenlerde bi yerde. Yani kanalı ordaki stüdyolar da kurmak istiyorlar. Kira ödememek için. Şu ntc medya sorumlusu varya mehmet ali alp mi ne o söylemişti. Birde kulüpün borçları falan çok olduğu için şimdi açmak istemiyorlarmis stadın bitmesini bekliyorlarmış öyle söylemişti. Geç olsun da güç olmasın.
Ama benim kızdığım nokta başkan seçimden önce seçilirsem 60 gün içinde trabzonspor tvyi açacağım diye söz verdi. Bak kaç ay oldu hâlâ ses seda yok. Madem açmayacaksin taraftara niye umut veriyorsun. Baştan deki çok borcumuz var tv açmayacağız diye. Bursaspor bile şampiyon olunca tv açtı biz hâlâ bekliyoruz.
Burdan yerel kanallara da seslenmek istiyorum. Sizlere de YAZIKLAR OLSUN. Her ilin bir kanalı uyduda varken sizler hâlâ karasal olarak devam ediyorsunuz ve uyduya çıkmıyorsunuz sonra trabzonspor tv kurulacak deyince de tutuşuyorsunuz. Madem öyle sizde çıkın uyduda sizleri de izleyelim.
Birde mehmet ali yılmaza birşey söylemek istiyorum. Geçenlerde TV EM kapatılacak diye duydum. İlk başta sevindim niye belki kanalı ZİGANA TV veya Trabzonspor tv yapar diye ama nerdeee. Kanalı kapatmaktan vazgeçtiği gibi bi de lisansını uzatmış. Eğer gerçek bir trabzonsporlu olsaydın kanalı zigana tv veya trabzonspor tv yapardın ama senin için varsa yoksa istanbul sevdası di mi?
İstanbula yaranmak için yapmayacağın şey yok senin

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ozan Yılmaz
09.03.2016, 15:19
örneğin şikeciler şu anda basın toplantısını facebook üzerinden resmi hesaplarından canlı yayın yapıyorlar.
bizim kulübün de youtube, facebook, periscope vb. sosyal ağlar üzerinden canlı yayınlar yapması lazım ufak ufak. tvden önce bunları hayata geçirmek lazım hem zarar da edilmez bunlardan.

BaşoğLu
24.03.2016, 16:35
web tv , radyo ve youtube kanalları bu iş için ilk etapta yeterlidir. www.Trabzonspor.tv (http://www.Trabzonspor.tv) alan adı da bu iş için kullanılmalıdır :)

MertcaN.K.*61
24.03.2016, 21:58
Bu tv işi beni çok düşündürüyor tabiki bende istiyorum kaliteli bir kanalımız olsun futbolcularla özel programlar hazırlanın futbolcu taraftar yakınlaşması bütünlüğü sağlansın yeni transferleri deplasman yolculuklarını görelim kendi kanalımızdan izleyelim keşke olsa..

Beni düşüründen memlekette adamcılık alıp başını yürüdüğü için eğer en başta güçlü ve gerçekten profesyonel bir sistem oluşturulmazsa 3 4 sene içinde " uyyy habu alddan dilivizyoni açşmadum " gibi durumlarla karşılaşırız yatırılan paraya yazık olur..

konakk
25.03.2016, 20:46
Başkanında dediği gibi hepimiz çok istiyoruz kurulmasını ama şimdi zamanı değil. Kulüp daha sosyal medyayı düzgün kullanamıyoken televizyonu kursakta içeriği hiç güzel olmaz. Yakında radyo, youtube kanalı , web tv açılıyor inşallah herşey isterdiğimiz gibi olur

orhanunal
28.03.2016, 21:28
tv işine gireceksek doğru dürüst girelim.diğer klüplerin kanalları çamur gibi yayın yapıyor.hd kalitedede bir kanal kurulup güzel içerik sunulması lazım.beklemeye razıyım ben.

Ozan Yılmaz
24.06.2016, 18:38
9603
Yakında...

Adem Akyüz'
24.06.2016, 18:41
1 Temmuz'da yayına başlayacağı daha önceden açıklanmıştı.

Kahraman Kakmazoğlu
24.06.2016, 23:59
Akyazı bitmediği için uydu yayını yok şimdilik. Çünkü öyle bi açıklamaları vardı akyazı biterse tv stüdyo falan oraya kurulacak diye. Bence stad bitene kadar bir nevi test yayın yapacaklar

Sony Xperia Z3

selcuk
25.06.2016, 00:01
Akyazı bitmediği için uydu yayını yok şimdilik. Çünkü öyle bi açıklamaları vardı akyazı biterse tv stüdyo falan oraya kurulacak diye. Bence stad bitene kadar bir nevi test yayın yapacaklar

Sony Xperia Z3
o konu 2-3 yil ertelendi
maddi durum el vermiyor su an

Murat'
25.06.2016, 02:08
Adam gibi yapılırsa Youtube yayını yeterli olur.

Ozan Yılmaz
27.06.2016, 12:59
https://www.youtube.com/watch?v=-mMH0qkIEdk&feature=youtu.be

Güç testi...

kazananı kim acaba?

Ozan Yılmaz
27.06.2016, 13:01
hepsi aynı ayarda ise Güray açık ara gözüküyor :D

Uğur_Dmrtrk
27.06.2016, 13:12
:) adamlara elektrik veriyorlar sanki..çalışın ulan..daha fazla çalışın.. :) sizi sahada göreceğiz bu sene..gerçi bunların çoğu yedek..as oyuncular ortada yok ama olsun..daha fazla çalışması lazım takımın..

Fatih Çelik
27.06.2016, 13:43
https://www.youtube.com/watch?v=-mMH0qkIEdk&feature=youtu.be

Güç testi...

kazananı kim acaba?

http://www.fiziktedavici.com/fizik-tedavi/90-zokinetik-test-ve-rehabilitasyon-program

Test konusunda fikir sahibi olmak isteyenler bakabilirler. :) Bu sene derslerimizden birinde bu testin yapıldığı bir dersimiz olmuştu. Ancak pek detaylı bir bilgi verilmedi ne yazık ki :)

tlotwat
28.06.2016, 00:20
Eğer doğru düzgün yapılırsa youtube kanalı bizim her türlü işimizi görür üstüne adsense ile bağlantısı yapılırsa kanalın çok ciddi paralar bile kazanılabilir yıllık milyon dolarlardan bahsediyorum

Kahraman Kakmazoğlu
01.05.2017, 19:14
Trabzonspor tv ne zaman açılacak bilgisi olan var mı? Kaç yıldır bekliyoruz

SM-T710 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mustafa ÖZDEMİR
05.05.2017, 00:42
Trabzonspor tv ne zaman açılacak bilgisi olan var mı? Kaç yıldır bekliyoruz

yalan oldu

Ozan Yılmaz
05.05.2017, 01:18
Youtube kanalı gelişimine böyle hızla devam ederse tv kanalı için ekstra masraf yapmaya gerek kalmayacak. Zaten sektör nete kaymaya başladı iyiden iyiye. Medya devi şirketi sahibi yöneticilerimiz var, topu onlara bırakıp arkamıza yaslanalım.

Mert Zaman
05.05.2017, 02:44
Youtube kanalı biraz daha içerik olmalı canlı yayınlar futbolcularla röportaj vb.

cewat
05.05.2017, 08:37
Youtube kanalı biraz daha içerik olmalı canlı yayınlar futbolcularla röportaj vb.

Kesinlikle katılıyorum. Ayrıca özellikle altyapı takımlarının önemli maçları canlı yayınlanabilir. Maliyeti çok olmayan, aksine çok izlenecek bir içerik hemde..

selcuk
05.05.2017, 08:47
Kesinlikle katılıyorum. Ayrıca özellikle altyapı takımlarının önemli maçları canlı yayınlanabilir. Maliyeti çok olmayan, aksine çok izlenecek bir içerik hemde..

bunu neden yapmadiklarini sordum

baski olusmasini istemiyorlar, onda resmi sitede gol atan cocuklarin bile ismini yazmiyorlar...

Selçuk bu bana biraz yanlış gibi geldi. Tabii ki baskı oluşmasını istemeyiz ancak Avrupa takımları sürekli olarak yayınlıyor ve resmen ön plana atıyorlar bazı yerlerde. Facebook'da mesela La masia sanırım Barcelona'nın en çok paylaşım yaptığı konudur. Bence bir tersini denemeliler..

ispanya ve ingiltere öyle

almanya, fransa, belcikada yok

bizin altyapi kordinatörüde almanyada yetisdiginden böyle olmasini yadirgamiyorum

dogru yada yanlismi diye bir fikrimde yok

ben olsam arda akbulutla bir yildizin yolu adinda reality sov yaparim...
bence ilgi ceker

cewat
05.05.2017, 08:54

baski olusmasini istemiyorlar, onda resmi sitede gol atan cocuklarin bile ismini yazmiyorlar...

Selçuk bu bana biraz yanlış gibi geldi. Tabii ki baskı oluşmasını istemeyiz ancak Avrupa takımları sürekli olarak yayınlıyor ve resmen ön plana atıyorlar bazı yerlerde. Facebook'da mesela La masia sanırım Barcelona'nın en çok paylaşım yaptığı konudur. Bence bir tersini denemeliler..

murmut
05.05.2017, 15:01

ispanya ve ingiltere öyle

almanya, fransa, belcikada yok

bizin altyapi kordinatörüde almanyada yetisdiginden böyle olmasini yadirgamiyorum

dogru yada yanlismi diye bir fikrimde yok

ben olsam arda akbulutla bir yildizin yolu adinda reality sov yaparim...
bence ilgi ceker

Bence takimdan tek bir kisiyi ön plana atmamak lazim. Birde format "Bir Yildizin Yolu" olarak lanse edilirse cocuk iyice baski altinda kalabilir.

Ama reality sov formati fikir olarak bence cok iyi, örnek olarak U16 takimina sezon basi kampindan türkiye sampiyonasina kadar bir kamera eslik etse (antrenman, soyunma odasi ve mac görüntüleri cekse) ve haftalik videolar Youtube'a yüklense bence cok güzel olur.

selcuk
05.05.2017, 15:12
Bence takimdan tek bir kisiyi ön plana atmamak lazim. Birde format "Bir Yildizin Yolu" olarak lanse edilirse cocuk iyice baski altinda kalabilir.

Ama reality sov formati fikir olarak bence cok iyi, örnek olarak U16 takimina sezon basi kampindan türkiye sampiyonasina kadar bir kamera eslik etse (antrenman, soyunma odasi ve mac görüntüleri cekse) ve haftalik videolar Youtube'a yüklense bence cok güzel olur.

abarti bisey olmasi gerekmez

bu seviyede

https://www.youtube.com/watch?v=FiuEPrvl8Jk

sadece 6 ayda bir degilde her ay bir program

bütün takim olmaz bence, her yas grubundan 1 tane olsa daha iyi olabilir

yakinda bu fukri sikeciler yaparsa sasirmam, calmadiklari fikir kalmadi zaten...

murmut
05.05.2017, 16:21
abarti bisey olmasi gerekmez

bu seviyede

https://www.youtube.com/watch?v=FiuEPrvl8Jk

sadece 6 ayda bir degilde her ay bir program

bütün takim olmaz bence, her yas grubundan 1 tane olsa daha iyi olabilir

yakinda bu fukri sikeciler yaparsa sasirmam, calmadiklari fikir kalmadi zaten...
Bende aynen bunlari düsünüp, iyi olmaz diye yazmistim :D
"Projekt Profi" formatinda yer alan cocuklar arasinda sadece Jonathan Tah dogru düzgün bir kariyere sahip digerleri fos cikti.

selcuk
05.05.2017, 16:45
Bende aynen bunlari düsünüp, iyi olmaz diye yazmistim :D
"Projekt Profi" formatinda yer alan cocuklar arasinda sadece Jonathan Tah dogru düzgün bir kariyere sahip digerleri fos cikti.
bence bakis acin yanlis

tah star, ama profesyonel hepsi oldu

en üst seviyede olamayacagi normal olan
lise sampiyonlari en güzel örnek bu konuda
bir yazici en üst seviyede, furkan tas 4. kaleci, mücahit cakir sakaryada, mehmet yesil istanbulspor

bu is böyle

önemli olan prof olmak, bence

kartal61
07.05.2017, 00:40
Bence altyapı maçlarımızın yayınlanması gerekıyor.Bu yasta baskı altında oynamayı,baskıyla mucadele etmeyı ogrenmelıler.Varmı bılmıyorum ama altyapımızda psıkologda çalıştırmalıyız.
Avrupada bu sekılde yapmayanlar bu konuyu başka yontemlerle halledebılıyorlar ama bız yapamıyoruz.

Sonra 12 yasında bunları öğrenmeyenler 20 yasında a takımda sapıtıyor

tRaiNer
16.05.2017, 21:01
https://www.youtube.com/watch?v=FzcJI0SZH6Q

Bundan sonra neyim var ? İki sevdalığım: Biri koyunlarım diğeri Trabzonspor...

Ömründe ilk defa yüreğindeki sevdanla maça geliyorsun onda da gönül verdiğin takım mağlup oluyor.

Olsun be Ali amca biz bu takımı kupalarıyla sevmedik ki...

MertcaN.K.*61
17.05.2017, 14:14
Bence altyapı kesinlikle tv program o tarz bişey yapılmamalı. Bizim sosyo ekonomik kültürel koşullarımız buna uygun değil.

İspanya ve İngiltere kurumsallık ve kolej, akademi düzeyinde bu işleri yapıyorlar. O altyapıda oynayan çocuklar gençler gerek aldığı eğitim destek herşey çok çok farklı.

Bizde böyle bir kültür ve sistem yok. Daha hem okul hem spor bir arada problemsiz götüren bir sistem bile geliştiremedik. Genç sporcular aldıkları rapor izin ya da öğretmenlerinin insiyatifi kolaylık sağlamasıyla bu ikisini bir arada götürmeye çalışıyor.

Bizde maçlar canlı yayınlanıp onlara özel lig tv quiz tarzı programlar yapmak onları motive etmekten çok zarar getirir. Çünkü şimdiki gençler daha şimdiden hiçbir yere tv yayın vb. çıkmadan abilerine özenip tek tipleşiyor.

Hemen herkes röfleli uzun saç kısa dar paça pantolon ve kırmızı turuncu parlak nike airmax elinede en son çıkan iphone hayali kuruyor. Tek motive kaynakları çoğunun belki de bu saydıklarım.

Hepimiz genç ergen olduk o dönemler bir tv yayınına çıkmak maçları canlı yayınlamak bunların size getireceği popülerlik duygusu kontrol altına alınması çok zor ve sorumluluk duygusu ile ters orantıda gelişir.

Yani kısacası hoca insiyatifiyle ders geçip antremana yetişmeye çalışmak zorunda bırakan bir sistemde bu söyledikleriniz dışardan bakınca güzel gözükse de Türkiye özelliklede Trabzon özelinde çok zor.

Spor ve eğitim bir arada yürütülen sorunsuz bir sistem
Profesyonel hayat koçluğu
Psikolojik danışmanlık
Kaliteli kişisel gelişim program ve aktiviteler
Son derece oturmuş kurumsallık

Bu saydıklarım olmadan gelecek yayın program vari şeyler zararımıza olur düşüncesindeyim.

sifuni
17.05.2017, 15:44
Son 1 yilda önemli şeyler oldu sosyal medya ve youtube kanali daha profesyonel yönetiliyor.
Önerilere açık olmalılar mesela ben verilen haberlerde spiker eksikliğini hissediyorum. Ayrıca özel programlar yapılmalı a takım oyuncuları ile.

Faruk BERBER
09.07.2017, 17:01
Beşiktaş Yönetimi, geçtiğimiz yıl yaklaşık olarak 5 milyon TL zarar eden BJK TV'yi kapatma kararı almış.

Kahraman Kakmazoğlu
10.07.2017, 09:04
Bu kanal hiç açılmayacak galiba satılmış istambul medyasını izlemeye devam. Yeral kanallardanda fayda yok bize oh ne güzel

angraf
10.07.2017, 10:09
Beşiktaş Yönetimi, geçtiğimiz yıl yaklaşık olarak 5 milyon TL zarar eden BJK TV'yi kapatma kararı almış.

bu devirde televizyon işletmek çok zor. TV yerine youtube kanalı daha da profesyonel yönetilebilir. Ne youtube kanalları var çoğu normal kanaldan daha iyi.

Mustafa ÖZDEMİR
10.07.2017, 12:21
Bjk kanalı 5 milyon zarar ediyorsa yerel kanallar nasıl ayakta kalıyor

Ufuk
22.07.2017, 21:45
Şimdiki format baya iyi bence. Üzerine yukarıda denilenler gibi eklemeler yapılırsa çok daha iyi olur. Alt yapı oyuncularından ziyade Başakşehir'in Clichy ile yaptığı röportaj tarzında as takım oyuncuları ile haftalık röportajlar, direği vurma yarışları vs öncelikli yapılması gereken türde içerikler. Yabancı takımların yaptığı efsanevi golleri tekrarlama tarzı bir program da yapılabilir. Genç takımdan her hafta veya ay bir oyuncuyu tanıtmak, onunla röportaj yapıp hedeflerini öğrenmek falan kanala olan ilgiyi arttırır.

Birde hazırlık maçlarında falan seviye atladık resmen kabul ama mesela birisi maçı anlatsa falan çok mu zor acaba? Yanlış şeyler söylemesinden falan mı korkuyorlar? Koyalım bir tane kanal muhabiri gitsin oyuncularla falan konuşsun. Hatta lig maçlarında tvden kendi izleyip bize maçı bile anlatabilir :D

Son zamanlarda bir kaç video trendlere girmeye başladı. Zaten hali hazırda buraya bir yatırım yapılmış durumda. Bu işe hiç girmesek yapılmaması sorun olmaz ama madem girdik hakkıyla yapalım değil mi..

Sefaenes
02.10.2017, 13:43
Bursa tv varken bizim hala tv miz olmamasi ayip birsey Trabzonspor tek futbol degil altyapi da tv lerde seyredile bilir diger branslarda. Futbol da alt yapimaclarini istanbul takimlara oynarken tv de az seyredebiliyoruz.

Doğukan Uçan
13.02.2018, 20:30
başlık 14 sene önce açılmış yaşayan arkadaş hayatta mı bilinmiyor, biz göremeyecez tv yi belki çocuklarımıza yetişir heralde:)))))))))))

emaarist
18.03.2020, 19:47
Trabzon fm e de şöyle bir kategori yapsalar keşke
https://canliradyo.com/kategori/yoresel-muzik-radyolari