PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kaka, C.Ronaldo, Albiol, Xabi Alonso, Benzema ve Arbeloa Real Madrid'de..

Sayfa : [1] 2 3

Serdær
06.06.2009, 14:43
http://www.hitresim.com/upload/Kaka%20Leyte-P15.jpg

İspanyol asıllı İngiliz gazeteci, Real Madrid’in Kaka transferi ile ilgili tüm pürüzleri hallettiğini iddia etti.

İngiliz haber muhabiri Sid Lowe, Real Madrid’in Milan ile anlaştığını ve rekor bir ücret karşılığında Kaka’nın transferini bitirdiği ifade etti.

Daha önce Juventus’ta forma giyen Zinedine Zidane için 55 milyon avro ile transfer rekoru kıran Real Madrid, kendi rekorunu 65 milyon avro ile kırdı.

Sky Sports News’teki haberde Lowe’un şu ifadelerine yer verildi:

“Real Madrid ve Milan kulüpleri ile oyuncu ve oyuncunun aynı zamanda babası olan menajeri arasında anlaşma sağlandı. Menajer Bosco Leite’nin alacağı komisyonla ilgili pürüz de giderildi. Ancak her iki kulüp de bu transferi bu hafta sonuna ya da önümüzdeki hafta başına kadar açıklamayı düşünmüyorlar.

Transferin 64 65 milyon avro civarında bittiği konuşuluyordu fakat Chelsea’nin de bu transfer konusuna dahil olduğu duyumları geliyor. Bu rakam dokuz on milyon avro daha yükselmiş olabilir.”

Transferin nasıl gerçekleştiğini de anlatan Lowe, “Florentino Perez’in Adriano Galliani ile olan yakın arkadaşlığı bu transfer için en önemli etkenlerden biri oldu. Perez’in şirketlerinden birinde görüştüler ve pazarlıkları orada yaptılar. Sonuçta da Milan kulübü yapılan teklif karşısında ikna oldu. Bir diğer etken de Real Madrid kulübünün yapısı. Yani hala birçok önemli oyuncu, o formayı giymek için can atıyor” ifadelerinde bulundu.

Son olarak Chelsea’nin bu oyuncuyu transfer etme ihtimalinin çok düşük olduğunu belirten gazeteci, “Chelsea kulübü, Kaka’nın Real Madrid yerine kendilerini tercih etmeyeceğini biliyor. Üstelik bu transfer için geç kaldılar. Şanslarının çok düşük olduğunu düşünüyorum” diyerek sözlerini bitirdi.

Kaka için Real Madrid Milan'a 70 Milyon Euro,Kaka'ya yıllık 9,5 Milyon Euro verecektir..

Kaynak : NTVSpor

Hüseyin İlkin
06.06.2009, 14:44
Büyük transfer. Seneye LaLiga'yı izlemek çok güzel olacak.. :)

Milan satmak ile doğru olanı yaptı.

Koray
06.06.2009, 14:45
Çok gıcık oluyorum şu Real'e...

Kaka için hayırlısı olsun, onu çok seviyorum ama başarılı olacağını sanmıyorum...

Hüdai Pervaneli
06.06.2009, 14:47
Bu takim Bu kadaar futbolcuyu ne yapicak ya

bari elindekileri saat da Yenilerine Al

bordo61
06.06.2009, 14:48
İmza atmadan inanmam dermişim :D

Onur Civelek61
06.06.2009, 14:50
Ah be kaçırdık Kaka yı :)

Harun-61
06.06.2009, 14:54
Galliani aciklamisti zaten, 70 milyon €'yu kabul etmezsek ahmaklik yapmis oluruz.

Kaka ne kadarda Milan'da kalmak istesede ....... para, para, para ! :)

15 mil. € sunu Formadan cikarirlar artik ;)

Hüdai Pervaneli
06.06.2009, 14:58
Galliani aciklamisti zaten, 70 milyon €'yu kabul etmezsek ahmaklik yapmis oluruz.

Kaka ne kadarda Milan'da kalmak istesede ....... para, para, para ! :)

15 mil. € sunu Formadan cikarirlar artik ;)

bence 20 Mil fazlasini Cikartilar Formadan

Muhammet*
06.06.2009, 14:59
3 taraf için de isabetli bir karar...

Can basten
06.06.2009, 15:14
bence 20 Mil fazlasini Cikartilar Formadan

Figo'yu aldıklarında tamamını çıkarmışlardı.

Japonlar, Çinliler gibi tipler çok seviyorlar bu tür adamların formalarını. :)

Hasan61
06.06.2009, 15:15
milan için iyi oldu
artık emeklik süreleri gelenleri gönderip yerlerine daha genç isimleri alabilecek paraları var

Hüdai Pervaneli
06.06.2009, 15:17
Figo'yu aldıklarında tamamını çıkarmışlardı.

Japonlar, Çinliler gibi tipler çok seviyorlar bu tür adamların formalarını. :)

bende Seviyorum bulabilirsem Birde ben Alirim

Can basten
06.06.2009, 15:18
bende Seviyorum bulabilirsem Birde ben Alirim

Ya sevilir tabi de, bu Uzakdoğulularınki resmen saplantı gibi bir şey. Hangi kulüp böyle büyük transfer yapsa parasını bunlardan çıkarıyor. :)

tugay_98
06.06.2009, 15:19
madrid acaba ne kadar para verdi? man.city 100.000 paon vermiştide gitmemeişti

ApoCaN28
06.06.2009, 15:24
Yahu Real i biraz daha sevdim KAKA sağolsun da bu milan ne zaman kurtulacak ehtiyarlardan =)

Hüdai Pervaneli
06.06.2009, 15:35
madrid acaba ne kadar para verdi? man.city 100.000 paon vermiştide gitmemeişti

70 milyona Almisda birda klüp ismi var ;)

tugay_98
06.06.2009, 15:38
70 milyona Almisda birda klüp ismi var ;)
hııı.......

Samet Berber
06.06.2009, 15:51
İyi transfer .

Erbay
06.06.2009, 16:00
Real Madrid'in böyle bir transfere ihtiyacı vardı. Milan ne yapacak ben onu merak ediyorum.

Anıl Caner
06.06.2009, 16:58
Resmi imza atılmadan açmayalım başlıkları. Kilit lütfen.

Milan'a hüseyin+isaac gibi eşsiz bir paket önerelim derim ben. 70 milyon kurtarmaz ama yaparız bir güzellik takımın hatrına.

Dursun Kaplan
06.06.2009, 17:04
Milan elinde ki sayılı genç oyunculardan birini kaybetti. İşi zor. :)

mehmetali61_55
06.06.2009, 17:17
praya bak 65 milyon avro rekoru kırdı ama o rekoru yine kıracak ronoldoyuda istiyorlar 75 vermişler sanırım para var huzur var :)

Emirhan Makul
06.06.2009, 18:01
Milan Bunun Üstüne Nedvedi alsın tam olur !

Harun-61
06.06.2009, 18:04
Milan Bunun Üstüne Nedvedi alsın tam olur !

jübile yapti :)

Emirhan Makul
06.06.2009, 18:09
jübile yapti :)

Biliyorum abi bilerek söylüyorum :) takımı Huzur evine çevirdiler Milan'ı daha da kötü günler bekliyor malesef :(

tuncay1984
06.06.2009, 18:29
merak etmeyin yaslansin fb alir onu türkiye ligindede izleri

Muhammet
06.06.2009, 18:32
Ulan Real ulan Real. Ala ala mı büyük oldun anlamıyorum ki?

Trabzonspor 61
06.06.2009, 18:36
merak etmeyin yaslansin fb alir onu türkiye ligindede izleri

Kaka futbolu bıraktıktan sonra bile alamaz fb.Bu kadar net...

Mesut
06.06.2009, 20:29
ee başkan olmak için kaka sözü vermişti sözünü tutdu adam.başkan adayıyken c.ronaldo kaka sözü vermişti.c.ronolda yemedi galiba :D riberiye teklif götürdüler diye biliyorum

Serdær
08.06.2009, 11:51
http://media.ntvmsnbc.com/j/NTVMSNBC/Components/Spor%C3%96zel/080609-kaka.widec.jpg

Kaka için geri sayım

İspanyol gazetesi Marca, Real Madrid'in Kaka'yı sağlık kontrolden geçirmek üzere bir doktorunu Brezilya'ya gönderdiğini yazdı.

2000 yılında Real Madrid'deki ilk başkanlık dönemine Barcelona'dan Fıgo'yu transfer ederek başlayan Florentino Perez, ikinci dönemine de hızlı giriyor. Real Madrid 65 milyon Euro karşılığında Kaka'yı kadrosuna katmak üzere.
İspanyol Marca gazetesi, eflatun-beyazlı kulübün Kaka'yı sağlık kontrolünden geçirmek üzere bir doktorunu Brezilya'ya gönderdiğini yazdı.
Perez'in danışmanlığını yapan Zinedine Zidane geçen hafta Kaka'nın Real Madrid ile sözleşme imzaladığını söylemiş ancak konu ile ilgili resmi bir açıklama yapılmamıştı.

NTVSpor

Dursun Kaplan
08.06.2009, 11:52
Adamlar doktor gönderiyor. Vay bee. :)

Kazım Uzunboy
09.06.2009, 11:04
Bu bir rekor!

Futbol tarihinin en pahalı transferi gerçekleşti !.. Real Madrid birkaç dakika önce, TSİ ile 01.30 sularında resmi açıklamayı yaptı !.. Aynı anda Milan da resmi internet sitesinden bir açıklama yaptı !.. Sözün özü, Milan'ın Brezilyalı yıldızı Kaka, sonunda Real Madrid'e transfer oldu !..

Bu müthiş transferin 65 milyon Euro karşılığında gerçekleştiği belirtiliyor !.. Bu, futbol tarihinde bir rekor anlamına da geliyor !.. Kaka, Real Madrid'e 5 yıllık imza attı !..

Real Madrid, Milan'dan Brezilyalı Kaka'yı transfer etmeden önce ünlü yıldızı doktor kontrolünden geçirdi. Real Madrid doktoru Juan Carlos Hernandez, Brezilya'nın Recife kentindeki bir klinikte Kaka'yı sağlık kontrolünden geçirdi.

(Ligtv.com.tr)

peker61
09.06.2009, 11:13
Vay anasını paraya bak be inşallah diğer yıldızlar gibi sönmez madrid te ...

Erbay
09.06.2009, 11:19
Los Galacticos dönemi yeniden başlıyor...

seyyah61
09.06.2009, 11:22
Fazla heyecan yapmaya gerek yok.
Seneye 6-2 degil de 6-4 olur en fazla. :D

tugay_98
09.06.2009, 11:47
Real Madrid ve Milan kulüpleri internet sitelerinde yayınladıkları resmi kulüp bildirileriyle Kaka’nın transferini duyururken, 27 yaşındaki Brezilyalı futbolcunun İspanyol kulübüyle 6 yıllık sözleşme imzaladığı belirtildi.

İspanyol basını Kaka’nın transferi için Milan’a ödenen bonservis bedeli ve futbolcunun menajerine ödenen komisyonun toplamının 67.2 milyon Avro olduğunu, Kaka’ya da sezon başına net 9 milyon Avro ödeneceğini yazdı.

Bu arada, Brezilya’da basın toplantısı düzenleyen Kaka, dünyada büyük bir ekonomik kriz yaşandığını ve birçok futbol kulübünde olduğu gibi Milan’da da ekonomik sorun olduğunu söyleyerek, "Milan’a yardım etmenin en iyi yolu Real’in teklifini kabul etmekti" dedi. Brezilyalı futbolcu, Real Madrid dışında başka bir takım için Milan’dan ayrılamayacağını vurgulayıp, "Real Madrid benim için yeni bir meydan okuma. Bu formayla birçok kupa kazanmak istiyorum" şeklinde konuştu.

Kaka, "büyük saygı duyuyorum" dediği Zinedine Zidane’ın Real Madrid’de taşıdığı "5" numarayı almayacağı, henüz hangi numarayı alacağına karar vermediğini söyledi.

Real Madrid ve Milan kulüpleri internet sitelerinde yayınladıkları resmi kulüp
bildirileriyle Kaka’nın transferini duyururken, 27 yaşındaki Brezilyalı futbolcunun İspanyol kulübüyle 6 yıllık sözleşme imzaladığı belirtildi.

İspanyol basını Kaka’nın transferi için Milan’a ödenen bonservis bedeli ve futbolcunun menajerine ödenen komisyonun toplamının 67.2 milyon Avro olduğunu, Kaka’ya da sezon başına net 9 milyon Avro ödeneceğini yazdı.

Bu arada, Brezilya’da basın toplantısı düzenleyen Kaka, dünyada büyük bir ekonomik kriz yaşandığını ve birçok futbol kulübünde olduğu gibi Milan’da da ekonomik sorun olduğunu söyleyerek, "Milan’a yardım etmenin en iyi yolu Real’in teklifini kabul etmekti" dedi. Brezilyalı futbolcu, Real Madrid dışında başka bir takım için Milan’dan ayrılamayacağını vurgulayıp, "Real Madrid benim için yeni bir meydan okuma. Bu formayla birçok kupa kazanmak istiyorum" şeklinde konuştu.

Kaka, "büyük saygı duyuyorum" dediği Zinedine Zidane’ın Real Madrid’de taşıdığı "5" numarayı almayacağı, henüz hangi numarayı alacağına karar vermediğini söyledi.

http://www.football-wallpapers.com/wallpapers2/kaka_12_1024x768.jpg

tugay_98
09.06.2009, 11:52
http://www.football-wallpapers.com/wallpapers2/kaka_12_1024x768.jpg

Real Madrid ve Milan kulüpleri internet sitelerinde yayınladıkları resmi kulüp bildirileriyle Kaka’nın transferini duyururken, 27 yaşındaki Brezilyalı futbolcunun İspanyol kulübüyle 6 yıllık sözleşme imzaladığı belirtildi.

Real Madrid ve Milan kulüpleri internet sitelerinde yayınladıkları resmi kulüp
bildirileriyle Kaka’nın transferini duyururken, 27 yaşındaki Brezilyalı futbolcunun İspanyol kulübüyle 6 yıllık sözleşme imzaladığı belirtildi.

Cem Balcı
09.06.2009, 14:37
madrid herzamanki gibi abartıyor (:

Kadir
09.06.2009, 14:40
Eski Real Madrid geri döndü :)

28TS61
09.06.2009, 14:49
en pahali transfer 75 mio € ile zinedine zidane degilmi?

burdada öyle yaziyor http://www.ard-text.de/index.php?page=207

Gökhan KAN
09.06.2009, 14:50
Biri bizi durdursun..

Berk
09.06.2009, 14:59
Biri bizi durdursun..

Biraz sabredin.Lig başlasın, 6'yı yer durursunuz..:D

UğuR
09.06.2009, 14:59
http://foto.fanatik.com.tr/Article/2009/6/12_257543_KAKALEYTE.jpg (http://fanatik.ekolay.net/fanatik/İspanya-La-Liga-O-artık-Real'de!_4_HDetail_208_135681_2.htm)

Gökhan KAN
09.06.2009, 15:00
Biraz sabredin.Lig başlasın, 6'yı yer durursunuz..:D
6 mı o bir kere olur 6 yersek 7 atarız bu sefer..

Özge
09.06.2009, 16:44
Ömür boyu imza attı Kaka:)Hayırlı olsun.Real Madrid forması altında çok başarılı olacağını düşünüyorum.Hem sevdiğim hem de beğendiğim bir oyuncu.Bize de formasını almak düştü artık:D

macka61
09.06.2009, 17:02
hayırlı olsun kaka ve real madrid için

İskender YILMAZ
09.06.2009, 19:09
Öl Madrid :) David Villa'yı da almışlar bi yerde okudum ..

Emirhan Makul
09.06.2009, 19:10
Davil villada geldi yuh diyorum ya :(

Kadir
09.06.2009, 19:10
David Villa bombası patlamış şimdi de . Real çok ciddi :)

İskender YILMAZ
09.06.2009, 19:14
Hücum Hattı :

Robben, Sneijder, Van Der Vaart, Huntelaar, Drenthe, Van Nistelrooy, Raul, Higuain, Kaka, Saviola, De La Red, David Villa ..

Aman Allah'ım .. :) :)

Mehmet Zeki
09.06.2009, 19:17
Hücum Hattı :

Robben, Sneijder, Van Der Vaart, Huntelaar, Drenthe, Van Nistelrooy, Raul, Higuain, Kaka, Saviola, De La Red, David Villa ..

Aman Allah'ım .. :) :)

:eek: Ne? Aman allahim.!

Mollasalihoğlu
09.06.2009, 20:07
Robben Silva Kaka C.Ronaldo
Villa

bu tarz bi hücum hattı istiyoruz sayın Perez :)

ilhan
09.06.2009, 21:52
David Villa'yı da almışlar. Gündemde Ribery ve Ronaldo ikisi birden varmış. Perez'i başkanlık kutlamalarında içtiği votka çarptı herhalde :)

Hüdai Pervaneli
09.06.2009, 21:55
David Villa'yı da almışlar. Gündemde Ribery ve Ronaldo ikisi birden varmış. Perez'i başkanlık kutlamalarında içtiği votka çarptı herhalde :)

Fena Carpmis hemde coook fena

ApoCaN28
09.06.2009, 21:57
Real Coşa Geldi...

Fatih
09.06.2009, 21:57
C.Ronaldo çok zor bence Ribery gelecek.

ilhan
09.06.2009, 21:59
Robben, Sneijder ve üzerine para veriyorlar. Büyük ihtimalle Ribery'i alırlar. :)

Gökhan KAN
09.06.2009, 22:03
Sayın başkanım İbrahimoviçide istiyoruz...

Hüdai Pervaneli
09.06.2009, 22:05
Robben, Sneijder ve üzerine para veriyorlar. Büyük ihtimalle Ribery'i alırlar. :)

Para Cook nereye harcayagimizi Bilmyioruz :D

Umut Tekin
09.06.2009, 22:06
bravo madride

Mollasalihoğlu
09.06.2009, 22:15

Barcelona'dan Figo'yu alan adam..
Ne içse yarıyor be kardeşim :D

ilhan
09.06.2009, 22:17
Perez sanırım La Liga'nın premier ligi geçmesi için uğraşıyor. :)

Mollasalihoğlu
09.06.2009, 22:19
Bence La Liga her daim Premier League'in önündedir zaten de, böyle devam edecek ise Perez'in aksini düşünmesinde bir sakınca yok :)

Fatih
09.06.2009, 22:21

Robben'i değil Van Der Vaart'ı vereceğiz Robben lazım bize.:)

ilhan
09.06.2009, 22:22
Ben haberlerin yalancısıyım Fatih'im :)

Mollasalihoğlu
09.06.2009, 22:25
Ben haberlerin yalancısıyım Fatih'im :)
İnşallah haberi yanlış okumuşsundur..

Robben geçen sene neredeyse ayakta kalan tek oyuncuydu hücum hattında.. ( Casillas ile Ramos'u eklememek için hücum hattında yazdım iyi mi :) )

ilhan
09.06.2009, 22:29
Yok dostum haberi okumadım. Akşam Ntvspor'da Ercan Taner'in sunduğu programda bizzat kendisi söyledi. :)

Mollasalihoğlu
09.06.2009, 22:30
Yok dostum haberi okumadım. Akşam Ntvspor'da Ercan Taner'in sunduğu programda bizzat kendisi söyledi. :)

Ercan usta karıştırmıştır..
Sodaya karıştırdığından olsa gerek ;)

Özge
09.06.2009, 23:50
Robben gibi bir oyuncuyu vermeyiz sanırım.Bu sene ne kadar katkısı olduğunu gördük.Başkanım Zlatan'ı istiyorum al Barca'nın elinden:D

MuratJ
10.06.2009, 01:48
Robben gibi bir oyuncuyu vermeyiz sanırım.Bu sene ne kadar katkısı olduğunu gördük.Başkanım Zlatan'ı istiyorum al Barca'nın elinden:D
transferleri gören herkes iyiden iyiye şaşırdı heralde baksana avatarında barça olan birisi bile zlatanı al barçanın elinden başkanım diyo! :D

Yalnız bu herif kesinlikle bir çılgın tam bir çılgın! Real'in başkanı haliyle!

Özge
10.06.2009, 01:53
transferleri gören herkes iyiden iyiye şaşırdı heralde baksana avatarında barça olan birisi bile zlatanı al barçanın elinden başkanım diyo! :D

Yalnız bu herif kesinlikle bir çılgın tam bir çılgın! Real'in başkanı haliyle!
Ahh Selman abi ahh:D

Avatara aldırış etmeyin Madrid'liyim ben:D

Selman
10.06.2009, 07:45

:D:D:D

Ahh Selman abi ahh:D

Avatara aldırış etmeyin Madrid'liyim ben:D

Buyur canım?:D
----

Kaka adına üzgünüm.Severdim keratayı, düzgün bir futbolcuydu.Karakteriyle hiç uyuşmayan bir klübe gitti.Tüm başarısızlıklar onunla olsun :)

UğuR
10.06.2009, 08:23
Real Madrid coştu!

Bombaları patlattıkça patlatıyor! İspanya'nın Real Madrid Kulübü, transferde AC Milan'ın Brezilyalı yıldızı Kaka ile anlaştığını açıklamasının ardından, bir yıldız ismin daha transferini bitirdi!
İspanya'nın en yüksek tirajlı gazetesi Marca'nın haberine göre, Real Madrid ile Valencia kulüpleri, golcü oyuncu David Villa için yaklaşık 37-38 milyon avro civarı bir ücret ve bazı ekstralar karşılığında anlaştı.
David Villa için Real Madrid ve Valencia'nın anlaşmasına rağmen, Chelsea başkanı Roman Abramovich'in de son ana kadar mücadele edeceği belirtiliyordu. Ancak David Villa'yı Chelsea forması giyerken görmek isteyen Rus başkanın tüm çabaları, Villa'nın Real Madrid'i tercih etmesiyle birlikte son buldu.
Önce Kaka ardından da David Villa ile anlaşan Real Madrid'in transfer listesinde Cristiano Ronaldo, Franck Ribery gibi yıldızlar da bulunuyor...

09.06.2009

Kaynak : Sporx.com dış haberler

Berk
10.06.2009, 08:31
Dikkat edin hazımsızlık yapmasın..:D

Hayriye Ayan
10.06.2009, 09:05
millette ne para var yaff

İskender YILMAZ
10.06.2009, 09:21
Yuhh abi daha nee .. Nereye alacaksın Ribery'i, yazık değilmi yedek kalan Van Der Vaart'a, Sneijder'e, Robben'e ve daha milyonlarcasına .. :)

Özge
10.06.2009, 11:56
:D:D:D

Buyur canım?:D
----

Kaka adına üzgünüm.Severdim keratayı, düzgün bir futbolcuydu.Karakteriyle hiç uyuşmayan bir klübe gitti.Tüm başarısızlıklar onunla olsun :)
Bir de buyur canım diyor utanmadan yaptın yapacağını zaten herkes sorup duruyor:DKaka tam Madrid'e uygun bir oyuncu ayrıca:D

Mollasalihoğlu
10.06.2009, 12:08

Kaka'nın karakterine en çok uyan kulüptür Real Madrid..

Hiç ayrılıkçı, asi bir tipi yok :D

Serdær
10.06.2009, 14:13
http://ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_w4_kaka.jpg

Kaka para basmaya başladı

Kaka'yı transfer ederek yılın bombasını patlatan Real Madrid, Brezilyalı yıldızdan hemen gelir elde etmeye başladı. Eflatun beyazlı ekibin hedefi ise Kaka'dan yılda 75 milyon euro elde etmek.

Real Madrid kulübü 65 milyon euro bonservis bedeli ile Milan'dan aldığı Kaka'yla ilgili olarak hemen kulübün resmi internet sitesinden reklam kampanyalarına başladı. ''Yeni kahraman, yeni malzeme!'' sloganını kullanan Real Madrid, Kaka adıyla forma, tişört, şapka, kaşkol, gibi ürünleri satışa sundu. Real Madrid kulübü yetkilileri, Kaka'nın marketing gelirinden yılda 75 milyon euro kazanç sağlamayı hedeflediklerini söyledi. İspanyol kulübü İngiliz David Beckham'ın forma giydiği 4 yılda bu futbolcu üzerinden 400 milyon euro marketing geliri elde etmişti.
Real Madrid'in yeni kulüp başkanı Florentino Perez, yıldız futbolcuları kulübe getireceğini iddia ederken, bu futbolculardan büyük marketing gelirleri elde etmeyi hedeflediklerini de net bir şekilde belirtmişti.

LiGTV

Gökhan KAN
10.06.2009, 14:46
Bu sene Madrid i izlemek için Barçalılar bile kombine alır..

tzercin61
10.06.2009, 15:16
Bu sene Madrid i izlemek için Barçalılar bile kombine alır..

barçalılar messi-henry bir de alırlarsa ibrahimovic'İ izlemk varken hiç bakmazlar kaka'ya.

Mollasalihoğlu
10.06.2009, 16:20
Uyuyan devi uyandırdınız Barça'lılar..
Tadını çıkarın mutlu günlerinizin.. Zira Başkanınız dahil herşeyiniz tehlikede artık (bkz: Luis Figo) :D

TSezgin61
11.06.2009, 02:46
herzaman barca!

madriddeki maclar sarmiyor artik, hele gecen seneki rezaletten sonra. kakanizla barcelonaya bekleriz:D

Erkan
11.06.2009, 03:54
Parayla takim ruhu satin alinmaz... Madrid bosuna okadar para harciyor.. kupa alamadiktan sonra neye yarar. (direk uefa ya elenmeye calissinlar oraya barca dusmeyecegi icin belki onu alirlr:D)

Onur Keskin
11.06.2009, 11:50
Ronaldo'yu da almıslar. 131 milyon dolara. hayırlı olsun.

Dursun Kaplan
11.06.2009, 11:51
Daha teklif vermişler kesin sonuç yok galiba.

Onur Keskin
11.06.2009, 11:53
Ntvspor'da da altyazı geçti şimdi.

Kabul etmiş Manu.

Hüdai Pervaneli
11.06.2009, 11:54
Ntvspor'da da altyazı geçti şimdi.

Kabul etmiş Manu.

Yuhhhhhhhhhhhhh Bu adaamlar kafayi Siyirmis

Dursun Kaplan
11.06.2009, 11:57
http://media3.ntvmsnbc.com/j/NTVMSNBC/Components/Spor%C3%96zel/ronaldoreal.widec.jpg

Real Madrid'in sportif direktörü Jorge Valdano, Cristiano Ronaldo transferi konusunda Manchester United ile görüşmelere başladıklarını söyledi. Eflatun-beyazlıların, Portekizli futbolcu için 92 milyon Euro'yu gözden çıkardıkları belirtiliyor.

Milan'ın yıldızı Kaka'yı 65 milyon Euro karşılığında kadrosuna katan Real Madrid'de, Ronaldo harekatı resmen başladı.
Sportif direktör Jorge Valdano, Ronaldo'nun transferi için Manchester United ile görüşmeler yürüttüklerini ilk kez doğruladı.
İspanyol Devlet Televizyonu'na konuşan Valdano, "Görüşmeler hakkında bilgi veremem. Tek söyleyebileceğim görüşmelere başladığımız. Ronaldo kendisini futbola adamış büyük bir profesyonel. Kendisini kadromuza katmak istiyoruz" diye konuştu.

NTV Spor

Osman Yavuz
11.06.2009, 12:00
Real'den 2. bomba

Real Madrid transfer dönemine fırtına gibi girdi. Kaka'yı 65 milyon euroya kadrosuna katan İspanyol ekibi, şimdi de her sezon transfer listesinin en üstünde yer alan Ronaldo'yi bitirdi. Real, bu imza karşılığında ManU'ya 80 milyon euro ödeyecek.

Özge
11.06.2009, 12:01
Yok artık James:DMaç kaç kaç oldu Barcalılar?:D

Osman Yavuz
11.06.2009, 12:03
Yok artık James:DMaç kaç kaç oldu Barcalılar?:D
6-3 oldu.çççKaka+Ronaldo=Messi'nin sağ ayağı.:D

Mollasalihoğlu
11.06.2009, 12:03
6-6 olmuştur herhalde ama daha bitti mi sence Özge??

:D

Muhammet
11.06.2009, 12:05
Yok artık ya. Yok artık ya. Yok artık ya.

Mollasalihoğlu

6-2 iken kaka + ronaldo ile 6-3 oldu demek..

Florentino başkan, Messi'ye kapak atmak farz oldu :D

Özge
Kaka,Ronaldo ve Villa uçurur bu takımı:DDurun daha transferler bitmedi bizi izlemeye devam edin sinirlenmeden ama:D

peker61
Yuh artık bu kadar para etmez o artist ..

Mollasalihoğlu
11.06.2009, 12:06
MANU Resmi Sitesi :

Record Ronaldo bid accepted

Manchester United have received a world-record, unconditional offer of £80million for Cristiano Ronaldo from Real Madrid.

At Cristiano's request - who has again expressed his desire to leave - and after discussion with the player's representatives, United have agreed to give Real Madrid permission to talk to the player.

Matters are expected to be concluded by 30 June. The club will not comment until further notice.

Ali Tunahan Güllü
11.06.2009, 12:07
Yok artık Real Madrid !..

Real Madrid transfer dönemine fırtına gibi girdi. Kaka'yı 65 milyon euroya kadrosuna katan İspanyol ekibi, şimdi de her sezon transfer listesinin en üstünde yer alan Ronaldo'yi bitirdi. Real, bu imza karşılığında ManU'ya 80 milyon pound ödeyecek. United, Real Madrid'in teklifini kabil ettiğini resmi sitesinden açıklayarak Portekizli'nin takımdan ayrılmasına iki sezon sonra izin verdi.

Gökhan KAN
11.06.2009, 12:08
Bizi kimse durduramaz artık...

Muhammet
11.06.2009, 12:08
Bu iki transferden sonra başarılı olamazsa Madrid, ki bence olamayacak, ne gülerim burada.. Dışarda da gülerim de en çok burada gülerim. :D

Mollasalihoğlu
11.06.2009, 12:10
Büyük takım olmak başka şey..

Laporta uğraşsın yok Eto'o artı 10 milyon, yok bilmem kim artı 8 milyon :D

Perez başkan şu ibrahimovic'i git barça'ya al Allah rızası için :D

Oğuzhan Fidan
11.06.2009, 12:11
Kaka,Ronaldo ve Villa uçurur bu takımı:DDurun daha transferler bitmedi bizi izlemeye devam edin sinirlenmeden ama:D
hayrola madride yakınlık nerden geliyo :D genelde smülasyon oyunlarında madridle kupa kaldırmak kolay olduğu için sempatim vardır o takıma artık bağımlı olcazz

Gökhan KAN
11.06.2009, 12:12
Kim açıyor başlığı Ronaldo Real Madrid te...

Dursun Kaplan
Zlatan'da bizimdir heveslenmeyin. :cool:

Mollasalihoğlu
Kim açıyor başlığı Ronaldo Real Madrid te...

Özge'ye yakışır :D

Gökhan KAN
Özge'ye yakışır :D
Özge aç bakayım....

Mollasalihoğlu
Zlatan'da bizimdir heveslenmeyin. :cool:

Barça'ya alsın dedik zaten, yoksa sizin alabileceğiniz yok :D

Serdær
11.06.2009, 12:13
http://ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_qj_Ronaldo005.jpg

Yok artık Real Madrid !..

Real Madrid transfer dönemine fırtına gibi girdi. Kaka'yı 65 milyon euroya kadrosuna katan İspanyol ekibi, şimdi de her sezon transfer listesinin en üstünde yer alan Ronaldo'yi bitirdi. Real, bu imza karşılığında ManU'ya 80 milyon pound (yaklaşık 95 milyon euro) ödeyecek. United, Real Madrid'in teklifini kabul ettiğini resmi sitesinden açıklayarak Portekizli'nin takımdan ayrılmasına iki sezon sonra izin verdi.

LigTV

Cristiano Ronaldo Real Madrid'de

Manchester United, Portekizli yıldızı Cristiano Ronaldo'yu 94 milyon Euro karşılığında Real Madrid'e vermeyi kabul etti. İspanyol ekibi, futbolcuyla da anlaşma sağlarsa, dünya transfer rekoru resmen kırılmış olacak.

Real Madrid Avrupa transfer borsasını alt üst etmeye devam ediyor. Eflatun-beyazlılar, Kaka'nın ardından Manchester United'ın Portekizli yıldızı Cristiano Ronaldo'yu da kadrosuna katmaya hazırlanıyor.
Manchester United, Real Madrid'in Cristiano Ronaldo için yaptığı 94 milyon Euro’luk rekor transfer teklifini kabul ettiği açıklandı.
Manchester United Kulübü’nden yapılan açıklamada, "Cristiano bir kez daha kulüpten ayrılma istediğini yineledi. Bunun üzerine kendisine, Real Madrid ile görüşmeler yapması için izin verdik" ifadeleri kullanıldı.

NTVSpor

İskender YILMAZ
11.06.2009, 12:14
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_qj_Ronaldo005.jpg

Real Madrid transfer dönemine fırtına gibi girdi. Kaka'yı 65 milyon euroya kadrosuna katan İspanyol ekibi, şimdi de her sezon transfer listesinin en üstünde yer alan Ronaldo'yi bitirdi. Real, bu imza karşılığında ManU'ya 80 milyon pound ödeyecek. United, Real Madrid'in teklifini kabil ettiğini resmi sitesinden açıklayarak Portekizli'nin takımdan ayrılmasına iki sezon sonra izin verdi.

Ligtv.com.tr

Muhammet
11.06.2009, 12:15
İnşallah içinde patlar Madrid'in.

mehmetali61_55
11.06.2009, 12:17
bular kafayı yemiş harbiden :) gerçi 100 alır forma vs gelirlerden 200 kazanır büyük kulubler bunu bu şekilde yapıyor

Gökhan KAN
11.06.2009, 12:17
Kıskananlar çatlasın... :)

Mollasalihoğlu
11.06.2009, 12:18
İnşallah içinde patlar Madrid'in.

:D :D

Valla kime patlayacağı belli Madrid'in :D

Özge
11.06.2009, 12:19
Bu büyük transferin başlığını açmaya yetişemedim.:DBaşkan al Zlatan'ı da açıyım başlığı:D

Muhammet
11.06.2009, 12:19
Ulan sevmiyorum bu Madrid'i yaa. :D

Berk
11.06.2009, 12:20
Çalımlayıp dursun kendi kendini.Çok sevindim bu transfere..ççç

Hüdai Pervaneli
11.06.2009, 12:21
Kaka Villa Ronaldo Daha Yeni basliyoruz

Sirada Kun AGüere var;)

İskender YILMAZ
11.06.2009, 12:22
Allah kahretsin ulan kafayı mı yedin Perez ? :D Bu nedir abi yaa, uzaylılarmı oynicak Madrid, Uzay Kupası'na mı katılcak, Barça'ya 25 atmaya mı çalışcak, ne iştir yahu? :S :)

Ali Tunahan Güllü
11.06.2009, 12:23
vayyy beeeee gerçekten müthiş!!!!

peker61
11.06.2009, 12:25
Ya bu adamlar çıldırmiş kriz bunlara uğramamiş heralde...

ugur_52
Barcelona faciası kötü koymuş adamlara :D

macka61
real madrid yine yıldızları topluyor ama elinde patlamasın bi arada topladılar anca 2 sene dayanabildiler

Halit Aydın
11.06.2009, 12:26
PES2009 a çevirdiler ortalığı :)

Bu da resmi sitelerindeki haber:

http://picsrv.manutd.com/?fif=/manu/img_10_29197_8549.jpg&obj=iip,1.0&wid=480&hei=179&rgn=0.16835016835016836,0.039999999999999994,0.808 0808080808081,0.4475&cvt=jpeg

Record Ronaldo bid accepted

Manchester United have received a world-record, unconditional offer of £80million for Cristiano Ronaldo from Real Madrid.

At Cristiano's request - who has again expressed his desire to leave - and after discussion with the player's representatives, United have agreed to give Real Madrid permission to talk to the player.

Matters are expected to be concluded by 30 June. The club will not comment until further notice.

http://www.manutd.com/default.sps?pagegid={F9E570E6-407E-44BC-800F-4A3110258114}&newsid=6634291

Hüseyin İlkin
11.06.2009, 12:27
Hobaaaa. Ne oluyoruz yahu. Bir fm'ye girelim dedik Ronaldo gitti. ManU seneye şampiyon filan olamaz! :D

Real'i sevmesemde, aslanım benim. Toplayın, toplayın.

Müthiş bir takım yapıyorlar. Heyt bee. İzlenir..

Gökhan KAN
Ronaldo yüzünden Manuyu sevmiyordum..Allahın işine bak benim takımıma geldi..Artık Ronaldo ya laf söyletmem... :)

Mesut
beklenen transfer zaten bizim için zurawski neyse madrid için ronaldo o kaç yıldır dillerindeydi sonunda aldılar biz alamadık ama zurawskiyi o ayrı :D

Samet Berber
Bu ne yaaa !

Ne yaptın Madrid :) .

Uğur Ö.
11.06.2009, 12:30
alsa ne olacak barcayı gene geçemicekler

Hüseyin İlkin
11.06.2009, 12:35
Sevdim bu Perez'i ben.. :)

Gökhan KAN
11.06.2009, 12:36
Şimdi hangi futbolcuyu alsak acaba....

Mesut
11.06.2009, 12:36
http://img44.imageshack.us/img44/4378/rmhssno90506c.jpg

FORMA numarası geçen seneden belliydi hatda bir giyim firması açtı cr9 adı altında

Mollasalihoğlu
11.06.2009, 12:40
Şimdi hangi futbolcuyu alsak acaba....

Silva?
Villa??

Çok eğlenceli :)

İskender YILMAZ
11.06.2009, 12:40
Ribery'i de alıyolar mı şimdi ? : )))))))

Hüseyin İlkin
11.06.2009, 12:42
Ribery, Manchester yolunu tutar herhalde artıkın. :)

Gökhan KAN
11.06.2009, 12:42

FORMA numarası geçen seneden belliydi hatda bir giyim firması açtı cr9 adı altında
Raul den 7 yi alacak hali yok zaten..:).Yalvarıp yakarsa vermez...CR9 da iyi..

İskender YILMAZ
11.06.2009, 12:44
Kaka, Ronaldo, Sneijder, Van Der Vaart, Drenthe, Guti, De La Red, Huntelaar, Robben, Van Nistelrooy, David Villa, Higuain, Raul, Saviola ..

Mmmmmmm.. Hangisini oynatsam acabaaa ?? :) :D :D

Gökhan KAN
11.06.2009, 12:51
Abi ben İbra yı istiyorum ya...

Cem Balcı
11.06.2009, 13:00
yuh artık diyorum madrid.

Oğuzhan Fidan
11.06.2009, 13:08
Kaka, Ronaldo, Sneijder, Van Der Vaart, Drenthe, Guti, De La Red, Huntelaar, Robben, Van Nistelrooy, David Villa, Higuain, Raul, Saviola ..

Mmmmmmm.. Hangisini oynatsam acabaaa ?? :) :D :D
raul ve nistelrooy gidici gitmese dahi bi kaç futbolcuyu göndericekler

Tayfun
Messi'nin sağ bacağı etmez artist'in önde gideni!

Melek
LaLiga'yı izlemek daha da keyifli olucak..

Milan en önemli gücünü kaybettti işi zor ...

Semih Aydın
11.06.2009, 13:12
Adamlarda para bol nasıl olsa :cool:
Tekrar şampiyonluklar yaşamak için en iyisini yapıyorlar
Seneye çok güzel bir LaLiga izleyeceğiz :D

Melek
11.06.2009, 13:12
Real'i sevmesemde tebrik etmek lazım pess daha kim kaldi messi yide alsın da tek başına oynasun barim :D:D

İstediğini alsın LaLiga da bu sene de Barça rüzgari esecek :)

bugrahankazaz
11.06.2009, 13:14
95 milyon yuro.müthiş para ya bize verseler o parayı kulüp kapanır sevnçten:D

bordo61
11.06.2009, 13:16
Yeter yahu :D

Muhammet*
11.06.2009, 13:19
Çıldırmış bunlar paraya bak...

Samet Berber
11.06.2009, 13:20
Haksız rekabet bu .:)

Muhammet*
11.06.2009, 13:20
Perez çoştu....

Kadir
11.06.2009, 13:24
Perez çoştu....

Laporta'nın "Van münits Perez van münits!" demesi lazım artık :)

kötü ama olsun

ugur_52
11.06.2009, 13:25
Bence Portekiz milli takımında da giydiği #17 numaralı formayı giyer.

Muhammet*
11.06.2009, 13:26
Laporta'nın "Van münits Perez van münits!" demesi lazım artık :)

kötü ama olsun

Perez suçluluk psikolojisi içinde ondan böyle yüksek paralar harcıyor.:)

Hüdai Pervaneli
11.06.2009, 13:35
Daha Yeni Basladik :D
Devami var

Muhammet*
11.06.2009, 13:39
Cristiano Ronaldo Real Madrid'de

Manchester United, Portekizli yıldızı Cristiano Ronaldo'yu 94 milyon Euro karşılığında Real Madrid'e vermeyi kabul etti. İspanyol ekibi, futbolcuyla da anlaşma sağlarsa, dünya transfer rekoru resmen kırılmış olacak

Real Madrid Avrupa transfer borsasını alt üst etmeye devam ediyor. Eflatun-beyazlılar, 65 milyon Euro'ya Milan'dan aldıkları Kaka'nın ardından Manchester United'ın Portekizli yıldızı Cristiano Ronaldo'yu da kadrosuna katmaya hazırlanıyor.

İngiltere Premier Lig şampiyonu Manchester United'da yönetim, bir süredir görüşme halinde bulundukları Real Madrid'in, Cristiano Ronaldo için yaptığı 94 milyon Euro’luk rekor transfer teklifini kabul ettiğini açıkladı.
Manchester United Kulübü'nden yapılan açıklamada, "Cristiano bir kez daha kulüpten ayrılma istediğini yineledi. Bunun üzerine kendisine, Real Madrid ile görüşmeler yapması için izin verdik" ifadeleri kullanıldı.

Eflatun-beyazlıların 94 milyon Euro'luk teklifini kabul ettiklerini açıklayan Manchester United yöneticileri, transferin 30 Haziran'a kadar netlik kazanacağını bildirdi.Eğer transfer resmen gerçekleşirse, yine 2001'de Juventus'tan Real Madrid'e gelen Zinedine Zidane'ın 75 milyon Euro'luk futbol tarihinin en yüksek rakamlı transfer rekoru da kırılmış olacak.

Gökhan KAN
11.06.2009, 13:40
İspanyadaki Barça taraftarları protesto yürüyüşü yapıyormuş...:D

Sağlam bi stoper aldıkmı tamamdır....

http://2.bp.blogspot.com/_iK7Dl_38dj0/SXdIrziR8UI/AAAAAAAABLY/2_FMwBRXSio/s400/galacticos.jpg

Şimdi burada Raul - Ronaldo - Kaka - Villa - Robben olacak...

Jetaime
11.06.2009, 13:57
şu ligi bu sene şifresiz bi kanal versede adam gibi izlesek , umarım bu seneki gibi olmaz bazen ntvsporda bazen ntvde, hatta bi keresinde maçın ilk yarısını vermiş ikinci yarısını ntvspordan izleyebilirsiniz diye yayına başka bişey sokmuşlardı, rezil bi şekilde. Şöyle adam gibi bi kanal alsa haklarınıda izlesek doya doya şu ligi..
Dünyayı alsa barçanın futboluna yaklaşması zor Perezin :) mücadelesinden dolayı bi tebriği hakediyor ama :D

Can basten
11.06.2009, 13:59
İspanyol takımları dünyanın geri kalan liglerinde yıldız futbolcu bırakmamaya kararlı anlaşılan... :eek:

İyi de Kaka ile aynı mevkide oynamıyor mu bu Ronaldo?

Erbay
11.06.2009, 14:00
Ne yaptın Man Utd :( Seneye şampiyon mampiyon olamaz. Real Madrid çok olmaya başladı. Pesteki yeni takımım olur artık :D

Kazım Uzunboy
11.06.2009, 14:01
Madrid coşmuş.

Bakalım sırada kim var.

Timur Mikhail
11.06.2009, 14:05
Real madrid taraftarı olarak(Trabzondan sonra) şok oldum, bu kadar para yuh yav yuh ama tek gerçek var oda bu madridde kırizde olsa teğette geçse paralelde geçse para gani...
Bu takıma şimdi iyi bir defans belki sol bek sonra sağ kanat birde süper bir forvet alındımı tamam real tüm avrupayı egale eder.

Hüseyin Bağdat
11.06.2009, 14:09
Coşmaya devam edeceğiz. Önümüzdeki sene İspanya ve Avrupa'yı sallarız herhalde:)

Kişisel olarak Ronaldo'yu çok beğenmem:)

Adem Erdoğan
11.06.2009, 14:31
İyi oldu iyi.

Barça'ya zorlayacak rakip lazım.

mehmetali61_55
11.06.2009, 15:08
sanmıyorumki bunlar barcayı zorlasın barca 2 transferler işi bitirir kulubeyi gçlendirmeli madrit alsın yıldızları kim koşacak o takımda merak ediyorum cannavaroda juve ile görüşüyormuş defanst almalaır lazım

Dogan
11.06.2009, 16:34
Önce Kaka, ardından Villa, şimdi de Ronaldo:) Real uçtu gidiyor, biri dur desin:)

Duyduğuma göre Tevez'le de ilgileniyorlarmış.

Robben, Ronaldo, Kaka, Villa, Tevez...

Bu gazla Gerrard yada Essien'den birini de alırlar ve dünya karmasını tamamlamış olurlar. Tek eksik Messi bence:)

Mehmet Fırat
11.06.2009, 16:35
Hayırlısı olsun.

Ronaldo'nun ManU'daki misyonunu tamamladığını düşünüyorum.

Mollasalihoğlu
11.06.2009, 16:46
sanmıyorumki bunlar barcayı zorlasın barca 2 transferler işi bitirir kulubeyi gçlendirmeli madrit alsın yıldızları kim koşacak o takımda merak ediyorum cannavaroda juve ile görüşüyormuş defanst almalaır lazım

Ronaldo ve Kaka koşmayan adamlar mı??
Bence alakası yok..

Selman
11.06.2009, 16:52
Tek eksik Messi bence:)

İşte onu rüyalarında görürler;)

Mayls
11.06.2009, 16:54
İğrençsin Real.

Fatih
11.06.2009, 17:01
Los Galacticos geri döndü.

Mollasalihoğlu
11.06.2009, 17:04
İspanyol takımları dünyanın geri kalan liglerinde yıldız futbolcu bırakmamaya kararlı anlaşılan... :eek:

İyi de Kaka ile aynı mevkide oynamıyor mu bu Ronaldo?

Kaka ortasahasının ortasında oynuyor..

Ronaldo sağında, solunda, önünde oynayabiliyor.

:)

Kaya
11.06.2009, 17:12
Bu transfer ile Manchester'ın Ronaldo'nun yerine yeni bir oyuncu keşfettiğini düşünüyorum... Manchester her zaman için böyle bir politika izleyerek transfer adımlarını atar...

Real Madrid bir de beni alırsa tüm açıklarını kapatır artık... :)

Mollasalihoğlu
11.06.2009, 17:12
İşte onu rüyalarında görürler;)

(bkz: luis figo)

Dogan
11.06.2009, 17:20
Herşeyi geçtik de Real Madrid bu parayı nerden buluyor:D

300 Milyon dolara yakın bonservis bedeli ödedi şimdiye kadar.

Mollasalihoğlu
11.06.2009, 17:23
Formaları giyecek çekik gözlüler :D

Muhammet*
11.06.2009, 17:37
Real bu transferlerle Barça'yı bir nebze zorluyacağını düşünüyorum.

Adem Erdoğan
11.06.2009, 17:46
Barça'ya her yer katalonya. 6-1 bitecekti biter 6-3.Nedir yani.

Mehmet Fırat
11.06.2009, 17:50
Artık PES'te ManU'nun yanında arada sırada R.Madrid'i de seçeceğim. Yalan yok. :D

Koray
11.06.2009, 18:17
Real İspanya liginde Barca'nın ardından ikinciliği sağlama almak istiyor galiba :))

ilhan
11.06.2009, 18:29
Yok artık Real Madrid :)

Muhammet
11.06.2009, 18:33
Yalnız Pes'de Madrid'i almak iyi olacak bundan sonra. :D Haklı arkadaşlar..

Erkan
11.06.2009, 18:34
Real İspanya liginde Barca'nın ardından ikinciliği sağlama almak istiyor galiba :))

Diger hedefleri de UEFA ligi.. :D hemen sampiyonlar liginden elenip oraya gitmeyi planliyorlarmis, ilerki turlarda Barcelonayla eslesmemek icin.. Ahh bunlara okadar fark attik adamlar okadar masrafa bosuna giriyorlar simdi:D..Takim ruhu satin alinmaz perez..:D

Muhammed KOÇ
11.06.2009, 19:00
madrid formalı resmi varmı ronaldonun ?

ayrıca sırt numarası ne olacak :)

Erkan
11.06.2009, 19:30
Dogustan madridliymiymis ronaldo? :D

Misina
11.06.2009, 19:49
Backhamda bu şekilde rekor bir ücretle alınmıştı.ancak Reale bir kupa bile kazandıramamıştı.

Realden Figolar Ronaldolar Backhamlar geldi geçti şimdi nerdeler?

Mehmet Fırat
11.06.2009, 19:51
Backhamda bu şekilde rekor bir ücretle alınmıştı.ancak Reale bir kupa bile kazandıramamıştı.

1 lig şampiyonluğu var Beckham'ın. :)

Yeterli mi? O paraya göre değil tabii.

Koray
11.06.2009, 19:54
Ben futbolcu olsam İngiltere ligini bırakıp İspanya'ya kesinlikle gitmem...

Hüseyin İlkin
11.06.2009, 20:00
Ben futbolcu olsam İngiltere ligini bırakıp İspanya'ya kesinlikle gitmem...

Bende, bende.. :)

Gökhan KAN
11.06.2009, 20:15
Madrid in kombine bilet satışı sırasında barçalı taraftar görülmüş....

Mesut
11.06.2009, 20:26

arkada kalmasın

Mehmet Fırat
11.06.2009, 20:33
Mesut, o forma Brezilyalı Ronaldo'nun forması değil mi?

Paintle C harfi eklenmiş sadece. :)

Sacit
11.06.2009, 20:42
Luzumsuz bir transfer

Mesut
11.06.2009, 20:43
Mesut, o forma Brezilyalı Ronaldo'nun forması değil mi?

Paintle C harfi eklenmiş sadece. :)

evet ogle :D ben cyi ekledim sadece ama göstermek amaçlydı yanı c.ronaldo 9 noyu giyecek geçen senede dedikodusu çıkmıştı giyim mağazası açtı cr9 diye hatda m.und liler tepki koymuştu cr7 niye değil diye ben ogle biilyorum yanlışda olaiblir tabi

Fatih
11.06.2009, 20:52
Luzumsuz bir transfer

Tabi tabi.:)

Koray
11.06.2009, 20:58
Luzumsuz bir transfer

Bencede ama Real için iyi transfer :)

Legolas77
11.06.2009, 20:59
9 numaralı formaya iyi photoshop yapılmıs c ile ronaldo nun yazımına bakın c yukarıda

Sacit
11.06.2009, 21:06

kesinlikle katılıyorum..

fakat ben olsam bu kadar parayı vermezdim, kimsenin bu kadar değeri yoktur. yönetim de bir sorun yaşanabilir ilerleyen günlerde bu transferle ilgili..

Fatih
11.06.2009, 21:11
kesinlikle katılıyorum..

fakat ben olsam bu kadar parayı vermezdim, kimsenin bu kadar değeri yoktur. yönetim de bir sorun yaşanabilir ilerleyen günlerde bu transferle ilgili..

Perez varken bişeycik olmaz sen rahat ol SAcit.:)

Can basten
11.06.2009, 21:18
1 lig şampiyonluğu var Beckham'ın. :)

Yeterli mi? O paraya göre değil tabii.

Fazla bile...

Nasılsa Beckham için verdikleri paradan çok daha fazlasını forma gelirleriyle kazanmışlardı uyanıklar.

Barış
11.06.2009, 21:19
kesinlikle katılıyorum..

Yönetimle ne alakası var :D Şimdi Barcelona Zlatan'ı yüksek bi bonservis ödeyerek alırsa Barca yönetimi karışacak mı diyorsun :D Bence çok doğru transferler. Robben hariç maç alacak yıldız yoktu takımda.Orta sahaya da Fabregası isteriz başkan :D O zaman da yönetimden istifalar ardı ardına gelir mi Sacit :D

Hüdai Pervaneli
11.06.2009, 21:24
kesinlikle katılıyorum..

Formadan cikar Onun parasi Sacitcim Korkma:D

İskender YILMAZ
11.06.2009, 21:32
Luzumsuz bir transfer

Ronaldo mu ? :D

:D Şaka di mi ? Ronaldo diyoruz, Real için iyi Barça için kötü gibi bi kalıba koyulabilecek bir oyuncu mu Ronaldo ? Messi Barça'dan ayrılıp başka bi takıma gitmediği sürece yılın, 5 yılın, 10 yılın transferi denilebilir ..

Sacit
11.06.2009, 21:32
ne de çok madridli varmış !!!!

İskender YILMAZ
11.06.2009, 21:34
Formadan cikar Onun parasi Sacitcim Korkma:D

Ben olsam taraftara da bu kadar yüklenmezdim :D Tükkana giren Madrid'li kimin formasına dalacağını şaşırır ya :D

Barış
11.06.2009, 21:36
Forvet arkası oynayacak olanlar belli oldu. Robben-Kaka-Ronaldo. Forvete de Nistelrooy kazmasından kurtuldu mu takım tamamdır :D O bölgeye Villa, arka tarafa da sağlam bi adam baya toparlar takımı :)

Erkan
11.06.2009, 22:08
Saka maka isim olarak cok guzel bir kadro kuruyor madrid:)...

Manu61
11.06.2009, 22:36
Sonuç olarak tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş..Daha öncede dediğim gibi Dünyanın en antipatik oyuncusunun Dünyanın en antipatik takımına gitmesini ayakta alkışlıyorum..Başka takıma gitse üzülürdüm :D Barcelona'yı yıkmak için bunlar yetmez..

tzercin61
11.06.2009, 23:07
yavaş artık yaaa ne diyeyim ben... valaha utanır insan bu parayı vermeye afrikada kaç milyon insan doyar bunla vallahi billahi gözünüz doysun yaaa....

Gökhan KAN
12.06.2009, 00:17
Şuna çok kafam takılıyor..Yine yıldızları getirdiler Beckham lı Ronaldo lu yıl kötü geçti buda geçecek gibi söylüyor herkes...Bence alakası yok..Ronaldo ve Beckham futbolla ilgisi olmayan isimler sadece yıldızlar...Ama Ronaldo hırslı ve futbolunu sonuna kadar oynayan biri.. Kaka aynı şekilde efendi işini yapan biri..Villa da gelirse ki gelecek oda o yapıya sahip...Bu sefer çok farklı olacak...

Mehmet Fırat
12.06.2009, 00:20
Ronaldo ve Beckham futbolla ilgisi olmayan isimler sadece yıldızlar...

Ronaldo'ya katılırım ama Beckham'a katılamayacağım.

Bu yaşında Milan'da yaptıkları ortada. Ronaldinho'dan çok daha fazla katkı sağladı takımına. :)

Gökhan KAN
12.06.2009, 00:25
Ronaldo'ya katılırım ama Beckham'a katılamayacağım.

Bu yaşında Milan'da yaptıkları ortada. Ronaldinho'dan çok daha fazla katkı sağladı takımına. :)
Beckham Milan da futbolu sevmeye başladı Mehmet..Madrid de aynı Beckham olsaydı haklısın..Poz vermekten top oynayamıyordu adam..Yok hizmetçisiyle kırıştırdı yok bilmem ne...Farkındamısın Madridden gitti gideli gündemden düştü ve futbolu düzeldi...:) Haklısın Ronny den daha fazla katkı yapıyor..Çünkü Ronny Madrid deki Becham ın aynısı şu an...Benim fikrim böyle..

Serdær
12.06.2009, 00:32
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2008/06/03/article-0-0042DFED000004B0-104_468x681.jpg

Biri Real'i durdursun!

Real Madrid'in Kaka ve Cristiano Ronaldo'dan sonra transfer edeceği diğer yıldız ismin Valencia'dan David Villa olacağı belirtiliyor.

Chelsea Yetkilisi Juan Cruz Sol, Villa ile ilgilendiklerini, ancak İspanyol futbolcunun Real Madrid'e gitmek istediğini açıkladı. Valencia ile Real Madrid kulüpleri arasında görüşmelerin sürdüğü ve Villa'nın da büyük olasılıkla gelecek sezon Real Madrid formasını giyeceği ileri sürülüyor.

LigTV

Serdær
12.06.2009, 00:33
BÜYÜK İLTİFAT"
Bu arada Los Angeles kentinde tatilde olan Ronaldo ise Real Madrid'in Manchester United'a ödeyeceği parayla ilgili, ''Bu benim için büyük bir iltifat'' diye konuştu. Fıtık sorunu olan Ronaldo, ameliyat olmak istemediğini de bildirdi.

Hüdai Pervaneli
Daha baslangiclardayiz:D

Gökhan KAN
Allah kahretsin biz böyleyiz..Bizi izlemeye devam edin..

Mehmet Fırat
12.06.2009, 00:34
Sakat adam satmışız Madrid'e. :p

ilhan
12.06.2009, 00:35
Kaka, Ronaldo ve Villa başlıkları birleştirildi.

Serdær
12.06.2009, 00:35
İlhan eline sağlık :)

Daha çok başlık birleşecek herhalde ;)

ilhan
12.06.2009, 00:37
Valla öyle görünüyor Serdar'ım. :) Ama sevdim şu Perez'i.

Hüseyin İlkin
12.06.2009, 00:39
David Villa'yı çok severim, gitmesin Real'e.. :)

b_m_61
12.06.2009, 02:22
Pes'te Madrid'le oynaması daha güzel olucak onun dışında pekte umrumda değil :)

Murat GENEL
12.06.2009, 03:34
Endüstriyel Futbola hayıR:)

Orhan Aydın
12.06.2009, 08:25
ulan para ..... alın alabildiğinizi bir renktaşın dediği gibi afrika kıtasının tamamı doyar lan o paraya

Berk
12.06.2009, 08:33
Ronaldo'nun 94 milyon euro ettiği bir dünyada Gerrard'ın, Del Piero'nun, Totti'nin değeri 200 milyon eurodur..

Faik Yılmaz
12.06.2009, 09:02
yuh diyorum başka bir şey demiyorum petrol kuyusumu buldu bu adamlar :)

Adem Erdoğan
12.06.2009, 10:00
Real kuru kuru Ronaldo'ya vermezdi o parayı aslında, son yıllarda kaybetmeye başladığı marka değerini sağlama almış oldu böylece.

Emre ÖZTÜRK
12.06.2009, 10:10
David napıyon olum sen nasıl bırakırsın Valencia yı yarı yolda.Paranımı vermiyolar yine sakın bir yere gitme sen Valencia nın sembolü olmuş bir topçusun gidersen artık tek adamım ibo olur ona göre:D

Ey gidi Valencia ne hallere düştü. aslında villa,silva,mata gibi adamları satsalar krizden kurtulurlar ama buda baya bir küçülmeye denk gelir.Sportif açıdan çökebilirler. Sanırım perez valencia dan silva ve albiol ile de ciddi şekilde ilgileniyormuş

Muhammet
12.06.2009, 10:11
Villa da mı? Bence patlayacak. Vallaha bak..

Zeki Akyol
12.06.2009, 10:41
Real MAdrıd nerden buluyor bu paraları korkunç bır olay :(((

Ya o parayı bıze versede borcumuzu kapatsak:)

Serdær
12.06.2009, 10:41
2 uçak Kaka'ya, 2 uçak Ronaldo'ya!
200 helikopter, 40 yalı, 800 Ferrari, 30 yat...

Real Madrid, dudak uçuklatan transferlere imza atıyor. Türk ekipleri bir milyon euro daha fazla gelir elde etmek için yoğun çaba harcarken, İspanyol devi bir hafta içerisinde baş döndüren 2 transfer gerçekleştirdi.

Real, Kaka için 65 milyon euro ve Ronaldo için 95 milyon euro bonservis bedelini gözden çıkardı. İki ismin bir yıllık kazançları da eklendiğinde transfer maliyeti 180 milyon euroyu geçiyor.

Şampiyonlar Ligi finalinde Manchester United'ı devirerek kupanın sahibi olan Barcelona; artan takım değeri, alınan ödül, sponsorluk anlaşmaları, televizyon yayın hakları ve sezon bilet satışlarında yaşanacak artış nedeniyle 110 milyon euroluk gelir elde etmişti. Real Madrid ise 3 günde Kaka (65 milyon euro) ve Ronaldo (95 milyon euro) için 160 milyon euro bonservis bedelini gözden çıkararak, Devler Ligi finalini solladı.

Ronaldo transferi, bonservisine 76 milyon euro ödenerek gerçekleştirilen Zidane'ın "Tüm zamanların en pahalı trasferi" unvanının yeni sahibi oldu. Real Madrid'in iki yıldızın sadece bonservislerine ödeyeceği rakam, 'Türkiye'nin en pahalı kadrosu'na sahip Galatasaray'ın 30 oyuncusunun toplam 110 milyon euroluk değerini ikiye katladı.

Dudak uçuklatan rakam 2 oyuncu transferi yerine planlı harcandığı taktirde, La Liga'yı 6. sırada tamamlayan Valencia kadrosu kadar güçlü bir takım kurmak bile mümkün.

İspanyol devinin piyasa değeri en yüksek oyunyusu, bonservisi 32 milyon euro olan Iker Casiilas. Yeni transfer Kaka, İspanyol kaleciden 2 kat, Ronaldo ise 3 kat daha değerli.

Peki iki yıldızın transferi için ödenecek 160 milyon euroya neler alınabilir?

-4 uçak
- 200 helikopter
- Boğaz'da 40 yalı
- 5 bin ev
- 150 fabrika
- 3 bin dükkan
- 1500 lüks araba
- 800 Ferrari
- 210 otobüs
- 30 lüks yat
- 800 Harley Davidson motorsiklet
- 11 Güiza transferi
- 32 Lincoln transferi
- 12 Kocaelispor kadrosu
- 125 milyon euroya satılan West Ham United Kulübü
- 155 milyon euro olan G.Saray'ın borcunun tamamı
- 105 milyon euro olan Beşiktaş'ın borcunun tamamı
- 'Üç büyükler'in 3 sezonluk transfer bütçesi
- Fenerbahçe'nin 4 yıllık stat geliri
- 2 kupalı Beşiktaş'ın sezon gelirinin 1,5 katı
- G.Saray'ın Türk Telekom'la olan anlaşmasının 1.5 katı
- Fulya projesinin yıllık getirisinin 15 katı

Habertürk

Ömer Kaya
12.06.2009, 11:20
la bu perez manyakmi bunları nasıl ödücen kulüp yenı çıkmış krizden:):)

Gökhan KAN
12.06.2009, 11:52
Real kuru kuru Ronaldo'ya vermezdi o parayı aslında, son yıllarda kaybetmeye başladığı marka değerini sağlama almış oldu böylece.
Çok doğru yorum...Zaten paranın kat kat fazlasını çıkarıyorlar...Aslında karlı bir yatırım..

Erbay
12.06.2009, 12:09
Alex Ferguson olmasa Ronaldo bir hiçti. Başarılı olacağını zannetmiyorum :D Niye gittin ya Ronaldo :)

Özge
12.06.2009, 13:15
Yok mu bugün transfer başkan?:D

Hüdai Pervaneli
12.06.2009, 13:23

Patlatir Biraz sonra Bir tane

Semih Aydın
12.06.2009, 14:01
2 uçak Kaka'ya, 2 uçak Ronaldo'ya!
200 helikopter, 40 yalı, 800 Ferrari, 30 yat...

Real Madrid, dudak uçuklatan transferlere imza atıyor. Türk ekipleri bir milyon euro daha fazla gelir elde etmek için yoğun çaba harcarken, İspanyol devi bir hafta içerisinde baş döndüren 2 transfer gerçekleştirdi.

Real, Kaka için 65 milyon euro ve Ronaldo için 95 milyon euro bonservis bedelini gözden çıkardı. İki ismin bir yıllık kazançları da eklendiğinde transfer maliyeti 180 milyon euroyu geçiyor.

Şampiyonlar Ligi finalinde Manchester United'ı devirerek kupanın sahibi olan Barcelona; artan takım değeri, alınan ödül, sponsorluk anlaşmaları, televizyon yayın hakları ve sezon bilet satışlarında yaşanacak artış nedeniyle 110 milyon euroluk gelir elde etmişti. Real Madrid ise 3 günde Kaka (65 milyon euro) ve Ronaldo (95 milyon euro) için 160 milyon euro bonservis bedelini gözden çıkararak, Devler Ligi finalini solladı.

Ronaldo transferi, bonservisine 76 milyon euro ödenerek gerçekleştirilen Zidane'ın "Tüm zamanların en pahalı trasferi" unvanının yeni sahibi oldu. Real Madrid'in iki yıldızın sadece bonservislerine ödeyeceği rakam, 'Türkiye'nin en pahalı kadrosu'na sahip Galatasaray'ın 30 oyuncusunun toplam 110 milyon euroluk değerini ikiye katladı.

Dudak uçuklatan rakam 2 oyuncu transferi yerine planlı harcandığı taktirde, La Liga'yı 6. sırada tamamlayan Valencia kadrosu kadar güçlü bir takım kurmak bile mümkün.

İspanyol devinin piyasa değeri en yüksek oyunyusu, bonservisi 32 milyon euro olan Iker Casiilas. Yeni transfer Kaka, İspanyol kaleciden 2 kat, Ronaldo ise 3 kat daha değerli.

Peki iki yıldızın transferi için ödenecek 160 milyon euroya neler alınabilir?

-4 uçak
- 200 helikopter
- Boğaz'da 40 yalı
- 5 bin ev
- 150 fabrika
- 3 bin dükkan
- 1500 lüks araba
- 800 Ferrari
- 210 otobüs
- 30 lüks yat
- 800 Harley Davidson motorsiklet
- 11 Güiza transferi
- 32 Lincoln transferi
- 12 Kocaelispor kadrosu
- 125 milyon euroya satılan West Ham United Kulübü
- 155 milyon euro olan G.Saray'ın borcunun tamamı
- 105 milyon euro olan Beşiktaş'ın borcunun tamamı
- 'Üç büyükler'in 3 sezonluk transfer bütçesi
- Fenerbahçe'nin 4 yıllık stat geliri
- 2 kupalı Beşiktaş'ın sezon gelirinin 1,5 katı
- G.Saray'ın Türk Telekom'la olan anlaşmasının 1.5 katı
- Fulya projesinin yıllık getirisinin 15 katı

Habertürk

Yok artık Lebram :)

Adem Erdoğan
12.06.2009, 14:03

Allah gözünüzü doyursun.:D

Cem Balcı
12.06.2009, 14:20
harbiden yuh artık (:

Mustafa Yüksek
12.06.2009, 14:25
city bu civar bir parayı verirken dünya kazan kaldırdı...klüplerin harcamaları düzenlensin diye:Dşimdiden 200ü buldular...hayırlısı..

Koray
12.06.2009, 14:58
Real'in son çırpınışları bunlar :))

Özge
12.06.2009, 15:10
Allah gözünüzü doyursun.:DHer gün yıldız isim gelmesine çok alıştık o yüzdendir:D

Emirhan Makul
12.06.2009, 15:46
Ronaldo Transferini Paris Hiltonla kutlamış !

Ahmet Başkaya
12.06.2009, 15:50
oFF BAŞKAN SEN bari durma messiyi al bize hahaha:)

Selman
12.06.2009, 17:35
Kaka için karakteriyle uyuşmayan bir klübe gitti demiştim.

Ronaldo için de "tencere yuvarlandı kapağını buldu" diyorum :)

Fatih
12.06.2009, 17:38
Kaka için karakteriyle uyuşmayan bir klübe gitti demiştim.

Ronaldo için de "tencere yuvarlandı kapağını buldu" diyorum :)

Bende ''Kıskananlar çatlasın'' diyorum.:)

Selman
12.06.2009, 17:40
Aynı bölgelerde oynayan futbolcuları karşılaştıralım istersen Fatih.Bakalım kim kıskanıyor:D

ÜNAL
12.06.2009, 17:40
Real Madrid'i merak ediyorum yeni sezonda.:)

Mollasalihoğlu
12.06.2009, 17:44
Real'in son çırpınışları bunlar :))

En son çırpındığında ( Galacticos dönemi ) neler olduğunu unutmak mümkün değil..

Yeni çırpınışı(!) beğenerek izliyoruz :D

@ Selman

Tencere-Kapak diyosun ama tek kapak var o da Real Madrid'in transferde "diğerleri"ne yaptığı kapak :D

Fatih
12.06.2009, 17:45
Aynı bölgelerde oynayan futbolcuları karşılaştıralım istersen Fatih.Bakalım kim kıskanıyor:D

Karşılaştıralım Selman.;)

Kaka-İniesta

C.Ronaldo-Messi

Adem Erdoğan
12.06.2009, 17:49
Barça'nın tek rakibi Manchester'dı, bu transferle birlikte o da safdışı kaldı.:)

Atakan
12.06.2009, 18:16
Ronaldo ilk golünü attı.:D
http://img15.imageshack.us/img15/3816/ronaldom.jpg