PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Muammer Saka ve Celil Hekimoğlu İstifa Etti!..

Sayfa : [1] 2

28TS61
05.06.2009, 12:39
Muammer Saka istifa etti !..

Trabzonpor'da başkan yardımcısı Muammer Saka görevinden istifa etti. Başkan Sadri Şener, teknik direktör konusunda Samet Aybaba ile anlaştıklarını açıklamasının ardından taraftardan ve yönetimden gelen tepkiler üzerine bu karardan vazgeçtiklerini açıklamıştı. Ancak ardından ikinci şok gelmişti. Samet Aybaba'ya camianın tepki vermesinin doğal olabileceğini belirten Sadri Şener, "Bu normaldir, ama benim yöneticim tepki verirse, bana mesaj çekerse, olmaz" diyerek, olağanüstü genel kurul kararı aldıklarını ve aday olmayacağını açıklamıştı. Bu gelişmelerin ardından başkan yardımcısı Muammer Saka'da görevinden istifa etti.

http://ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=57398

S.DEMİRCİ
05.06.2009, 12:40
kimden emir geldi acaba?

hamucera
05.06.2009, 12:45
çokta önemli değil istifa etmesi. vardıda ne oldu yapacağı evlerin reklamında trabzonsporu kullanmaktan başka bir icraatını göremedim. zaten başkanla anlaşamadıkları yattara konusunda yaptığı açıklamadan sonra ortaya çıkmıştı.

28TS61
05.06.2009, 12:45
iki yüzlü insanlar iste

Vural Kuyumcu
05.06.2009, 13:00
Hekimoğlu istifanın eşiğinde
05 Haziran 2009 / 12:39
Başkan yardımcısı , Muammer Saka istifa etti Celil Hekimoğlu,ise istifanın eşiğinde

Trabzonspor'da Samet Aybaba ile anlaşılması Bordo Mavililerde olağanüstü kongreye giden sürecin başlangıcı oldu.
Bordo Mavili ekibin bazı yöneticileri Samet Aybaba isminden haberdar olmadıkları ve kendilerinin fikrinin sorulmaması nedeniyle transfere tepki gösterdiler.
Transferinden haberdar olmayan yöneticiler , Aybaba konusunda kararı Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu ve Genel Sayman Mahmut Aksu'nun verdiğini iddia ederken ikiliyi tek adam olmaya çalışmakla suçladılar

BAŞKAN'A SMS
Trabzonspor'da kritik kararların kendilerine sorulmadan alınmasına tepki gösteren yöneticiler Başkan yardımcıları Muammer Saka, Saner Ayar,İhsan Alioğlu, Hasan Yener ve Yönetici Celil Hekimoğlu tepkilerini başkan Şener'e ilettiler.
Aybaba'nın kendilerinin fikri alınmadan transfer edilmesinin yanı sıra Trabzonspor'un taşıyamayacağına inanan bazı yöneticiler Başkan Şener'e SMS çekerek tepkilerini iletirken ,Başkan Şener'e ilk mesaj çeken isim yönetici Celil Hekimoğlu oldu .Aybaba transferinin duyulmasının ardından yönetimin büyük çoğunluğu başkan Şener'i arayarak tepki gösterince Aybaba konusu rafa kaldırıldı .

Aybaba'nın transferine tepki gösteren yöneticiler den başkan yardımcısı Muammer Saka yazılı açıklama yaparak istifa ederken Celil Hekimoğlu'nun da istifasının eşiğinde olduğu öğrenildi.

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=37989

magicyattara
05.06.2009, 13:01
Mesajı çekersen istifayı da edersin.

Zeki Akyol
05.06.2009, 13:03
Geç kalmiış dun etmelıydı

Cafer Bulur
Vay anasini,biz de uyumlu bir yönetimimiz var diye seviniyorduk.

Yönetim catirdiyormus da haberimiz yokmus...

Harun-61

abi su konuyu bi detayi ile aciklasan
nedir bu SMS meselesi ?
.

Sefer A.
05.06.2009, 13:04
ne oluyor ya 2-3gun ayrildik bilgisayar'dan, sastim kaldim, oburler +10 ile basliyo, biz -10, nedir bu yaaaaa, samet'in de çok hosuna gidiyordur bunlar, Baskan haala samet diyor, Tovbe Tovbe

Hüseyin İlkin
Güle güle.

Emir BAYRAK
nedir bu SMS meselesi ?
.

videolu bir başlık var, oradaki videoyu yada ligtv sitesindeki başkanın videosunu izleyebilirsin.

Vural Kuyumcu
05.06.2009, 13:05
nedir bu SMS meselesi ?
.

Hekimoğlu istifanın eşiğinde
05 Haziran 2009 / 12:39
Başkan yardımcısı , Muammer Saka istifa etti Celil Hekimoğlu,ise istifanın eşiğinde

Trabzonspor'da Samet Aybaba ile anlaşılması Bordo Mavililerde olağanüstü kongreye giden sürecin başlangıcı oldu.
Bordo Mavili ekibin bazı yöneticileri Samet Aybaba isminden haberdar olmadıkları ve kendilerinin fikrinin sorulmaması nedeniyle transfere tepki gösterdiler.
Transferinden haberdar olmayan yöneticiler , Aybaba konusunda kararı Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu ve Genel Sayman Mahmut Aksu'nun verdiğini iddia ederken ikiliyi tek adam olmaya çalışmakla suçladılar

BAŞKAN'A SMS
Trabzonspor'da kritik kararların kendilerine sorulmadan alınmasına tepki gösteren yöneticiler Başkan yardımcıları Muammer Saka, Saner Ayar,İhsan Alioğlu, Hasan Yener ve Yönetici Celil Hekimoğlu tepkilerini başkan Şener'e ilettiler.
Aybaba'nın kendilerinin fikri alınmadan transfer edilmesinin yanı sıra Trabzonspor'un taşıyamayacağına inanan bazı yöneticiler Başkan Şener'e SMS çekerek tepkilerini iletirken ,Başkan Şener'e ilk mesaj çeken isim yönetici Celil Hekimoğlu oldu .Aybaba transferinin duyulmasının ardından yönetimin büyük çoğunluğu başkan Şener'i arayarak tepki gösterince Aybaba konusu rafa kaldırıldı .

Aybaba'nın transferine tepki gösteren yöneticiler den başkan yardımcısı Muammer Saka yazılı açıklama yaparak istifa ederken Celil Hekimoğlu'nun da istifasının eşiğinde olduğu öğrenildi.

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=37989 (http://www.haber61.net/news_detail.php?id=37989)

Adem Erdoğan
05.06.2009, 13:05

nedir bu SMS meselesi ?
.

Smste ne yazıyorduda herşey bir anda paramparça oldu.

Bu konu hakkında bir bilgi varmı.

Kaan
05.06.2009, 13:08
Hayrettin Hacısalihoğlu gitmedi mi daha ? :cool:

Faik Yılmaz
05.06.2009, 13:08
Varlığından ne mutlu oldukta yokluğundan üzüleceğiz

güle güle....

Takımı zor gününde yalnız bırakanlara saygı bile duymuyorum...

Ali Tunahan Güllü
05.06.2009, 13:10
güle güle...

Can basten

"İkinci sınıf hocalarla çalışmak istemiyoruz" yazılıymış.

M.Kılıç50
Aman Ha Kim Istifa ederse etsin... Muammer Saka felan umrumda degil.. adami unutmustuk zaaten ses seda yok...
Ama Saner Ayar Asla gitmesin... :(

Semih
05.06.2009, 13:12
Şu zor günlerde çekip giden yöneticilere zerre minnetim yok.

Güle güle.

Mira_61
05.06.2009, 13:13
Hayrettin Hacısalihoğlu gitmedi mi daha ? :cool:
Bekliyoruz Kaancım.Saatleri kaldı Allahın izniyle.
Allahım sen şu Cuma gününün hürmetine kurtar Ya Rabbim bizi bütün kan emicilerden.

cavenaghi
05.06.2009, 13:14
adam haklı kardesım nedır bu Sadrı Sener`e toz kondurmamazlık tavrınız ya...
Adamı seversın sevmessın ama bende yonetıcı olsam kardesım noluyor derım benım nıye haberım yok.
Insanlara senden tepeden bakarsan basına bunlar gelır Sadri Sener...Basına buyruk kararlar almalar,hep ben bılırım havaları...Saner Ayar bıle rahatsız olduysa vardır senın bı hatan.Hatanı da bı kere kabul etsen nolur sankı.Hep aynı hareket ben yapıyorum onlar yardım etmıyor ben yokum...
Madem herseyı tek basına yapacaksın nıye yonetım kurulunu olusturdun.

Kaan
05.06.2009, 13:15
Bekliyoruz Kaancım.Saatleri kaldı Allahın izniyle.
Allahım sen şu Cuma gününün hürmetine kurtar Ya Rabbim bizi bütün kan emicilerden.

Bugün olumlu şeyler olmazsa yarın kafayı yerim. :D

Malûm SBS var. :cool:

Emirhan Makul
Güle Güle Bebeğim Bir Daha Görüşmeyelim !

Ümit Tekşan
Giden yöneticilere bir armağanım var. Sanatçı doğuş'dan Gidene gitme demem adlı parçayı armağan ediyorum..

Asaıl kimlikleri ortaya çıkmış oluyor.

Birtan Karaman
Darma Duman Oluyoruz !

Kaan
Adamı seversın sevmessın ama bende yonetıcı olsam kardesım noluyor derım benım nıye haberım yok.
Insanlara senden tepeden bakarsan basına bunlar gelır Sadri Sener...Basına buyruk kararlar almalar,hep ben bılırım havaları...Saner Ayar bıle rahatsız olduysa vardır senın bı hatan.Hatanı da bı kere kabul etsen nolur sankı.Hep aynı hareket ben yapıyorum onlar yardım etmıyor ben yokum...

Aynen. Hatalarından vazgeçmeli başkanımız. :cool::cool:

Kazım Uzunboy
İstifa ! İstifa ! İstifa !

Biz böyle bir durumu haketmiyoruz. :(

Hüseyin İlkin
05.06.2009, 13:16

Yönetim kurulu tam yetkiyi Sadri Şener'e veriyorsa bu konuda, babasını da getirir Samet Aybaba'yı da. Madem getireceği adama saygı duymayacaksın, yetki verirken tepkini koysaydın. Ben de bu işlere müdahele etmek istiyorum deseydin.

Nizam
05.06.2009, 13:16
SON DAKİKA;
Başkan yardımcımız muammer sakanın istifasının ardından yöneticilerimizden Celil Hekimoğlu da İstifa Etti.....

Ümit Tekşan
05.06.2009, 13:17
Bugün olumlu şeyler olmazsa yarın kafayı yerim. :D

Malûm SBS var. :cool:

Sen boş ver kardeşim her şey olacağına varır. Sen kendi hayatını göz önünde bulundur ve SBS sınavına hazırlan. Biz yıllardır bu konuları tartışıyoz yıllardır süre gelen olaylar ve hala devam ediyor böyle de devam edecektir.

Travelair

Eğer bu doğruysa toplu isyana girer. Önce yetki ver sonra mesaj çek bunu yaz. Olacak şey değil

Mehdi
Arkadaşlar etsin filan diyoruz da bu süreç kötü süreç gibi geliyor bana.Gidişat iyi değil diye düşünüyorum.

Hakkımızda hayırlısı.
En az zararla kurtulmak dileğiyle.

Cafer Bulur
Yönetim kurulu tam yetkiyi Sadri Şener'e veriyorsa bu konuda, babasını da getirir Samet Aybaba'yı da. Madem getireceği adama saygı duymayacaksın, yetki verirken tepkini koysaydın. Ben de bu işlere müdahele etmek istiyorum deseydin.
Birde belediye Trabzonspora verdigi arsayi geri alirken de ortaya cikabilseydin...

Sadece hoca konusunda degil diger konularda da aktif yöneticiligini ortaya koyabilseydin...

Adem Erdoğan

Eyvallah Can.

Neden arayıp söylememişte sms çekmiş.Bu kısım garip geldi bana.

Daha önceden araları problemliydi büyük ihtimalle, sanırım bu bardağın son damlası oldu.

Ali Tunahan Güllü
SON DAKİKA;
Başkan yardımcımız muammer sakanın istifasının ardından yöneticilerimizden Celil Hekimoğlu da İstifa Etti.....

onada güle güle...

bu gidişle takımda futbolculardan başka kimse kalmayacak şu düştüğümüz duruma bak kötü ğs bile gitti kimleri aldı...:(

Emirhan Makul
05.06.2009, 13:18
Kim Sadrinin safından kim değil karıştırdım ben ama galiba istifa edenler isyancı topluluk geri kalan sağlar bizimdir sağlam listeyle genel kurula Sadri bizi bırakma.

Tunga
05.06.2009, 13:18
Yetkilerini devredenlere bu konuda söz söyleme hakkı tanınmaz.

Hoca konusunda "tüm" yönetim başkana ve asbaşkana yetki devretmişlerdir.

Ya yetkini devretmeyeceksin, ya da kabulleneceksin. Muammer Saka bu sebeple mi istifa etti bilmiyorum; ama yöneticilik çocuk oyuncağı bir iş değildir. Zordur, maharet, görgü gerektirir.

Tunga
05.06.2009, 13:19

Hüseyin, gözlerinden öpüyorum.

Ümit Tekşan
05.06.2009, 13:20
Arkadaşlar , kimse morallari bozmasın bu giden yöneticilerin gerçek kimlikleri ortaya çıkıyor az bişey sıkıştımmı kaçacak delik arıyorlar. Dur bakalım çıkar yakında kokusu sabır la bekleyeim !
Trabzonspor sahipsiz kalmaz bunu herkes böyle bilsin.

Cafer Bulur
05.06.2009, 13:21
Su degisik gibi gözüken ama esasinda yönetimin catirdamasi olan basliklar birlestirilse nasil olur?

Konular hemen hemen ayni ama degisik basliklar mevcut...

Semih
05.06.2009, 13:23
Şu dakikadan itibaren elimden geldiğince söz söylememeye çalışacağım.

Malum ehil değilim, bir galeyana ortak olacağıma iletileri okumayı tercih ederim.

Şu zor dakikalarda forumun da, klübün de akil adamlar tarafından yönlendirilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Fikir sahibi olmayan - ki biri de benim- tüm üyeleri, klavyeden uzak durmaya davet ediyorum.

Ümit Tekşan
05.06.2009, 13:28
Şu dakikadan itibaren elimden geldiğince söz söylememeye çalışacağım.

Malum ehil değilim, bir galeyana ortak olacağıma iletileri okumayı tercih ederim.

Şu zor dakikalarda forumun da, klübün de akil adamlar tarafından yönlendirilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Fikir sahibi olmayan - ki biri de benim- tüm üyeleri, klavyeden uzak durmaya davet ediyorum.

Uzak duralımda olmuyor be Renktaş , içim içimi yiyor şu anda işi gücü bıraktım sadece forumdan gelecek mutlu haberleri bekliyorum. Şu an dünyayla ilişkimi kestim sadece BMN'ye odaklanmış vaziyetteyim inanırmısın yemek yiyecek durumum bile yok şu an.

Keşke dediğin gibi yapabilsek uzak durabilsek ortalık sakinleşene kadar şu an kimin ne dediği belli değil haklısın ama bizde de karadenizliyiz yapımızda bu var yerimizde duramıyoruz.

Napalım bu şekilde birbirimizi idare edeceğiz. Seviyeli bir şekilde kimse kimseyi kırmadan.

Alihan Ertürk
05.06.2009, 13:31
Sadri ŞENER devam edecekmiş.

Yönetim değişecekmiş.

http://www.yayinonline.com/asx/radyo...p?rd=radyospor (http://www.yayinonline.com/asx/radyoplayer.asp?rd=radyospor)

Erdal DİLEK
05.06.2009, 13:35
takımın niye karıştığı belli oluyor, aslında yanlış yaptık, başkanın her kararına tam destek vermemiz gerekirdi, şimdi yabancı hoca gelip başaralı olmazsa ne olacak, zaten görünen o ki transfer yapmamızde zor, ancak genc te alırız. atiba falan ne olacak şimdi

keles76
05.06.2009, 13:38
başkanın çıkıp medyaya yönetim kurulunu eleştirmesi hiç yakışık almadı heleki sebep samet aybabanın başa getirilmesi olunca başkan hepten suçludur yanlış yaptı önce sameti başa getirerek daha sonra yönetimi medyaya şikayet ederek dahası olağanüstü kongre kararı alarak ve aday olup olmayacağı kararını muallak bırakıp trabzzonspora zaman kaybettirdiği için olmayacaksa birileri ben varım der ama olacaksa kimse rekabete atılmaz

Emirhan Makul
05.06.2009, 13:39

Yönetim değişecekmiş.

http://www.yayinonline.com/asx/radyo...p?rd=radyospor (http://www.yayinonline.com/asx/radyoplayer.asp?rd=radyospor)

Kim dedi ?

Nizam
05.06.2009, 13:40

Hayrettin hacısalihoğlu yayında.....

Serdær
05.06.2009, 13:42
Colman,Alanzinho gibi futbolcularla gidip anlaşan değilmiydi Muammer Saka.

Serdær
05.06.2009, 13:43
Colman,Alanzinho gibi futbolcularla gidip anlaşan değilmiydi Muammer Saka.

Pardon o Mahmut Aksuydu :)

UmutBaykan
05.06.2009, 13:45
Hacısalihoğlu sakanın istifası için anlamsız bi istifa dedi,zaten kongre yapılacak istifaya ne gerek vardı.saygı duyalım dedi..

Dursun Kaplan
05.06.2009, 13:47
Kimin ne halt olduğunu görüyoruz. Çatlak yumurtalar yavaş yavaş ortaya çıkıyor.

Ayhan Yüksek
05.06.2009, 13:47
Bu yaşadıklarımız şaka olmalı,1 güne darma duman olduk,1 günle olacak iş değil bu demek ki uzun zamandır patlamaya hazır bomba gibiymişizde haberimiz yok oysa nasıl umutluyduk birbiriyle son derece uyumlu çalışan bir yönetimimiz var diyorduk,geçen yıl flaş transferler yaparak flaş icraatlar yaparak geleceğimiz son derece aydınlık diyorduk,önümüzdeki yıl 3-4 transfer ve iyi bir hocayla şampiyonluk bize çok yakın diyorduk, bir anda her şey silindi gitti geleceğimiz belirsiz ve bir ümitsizlik girdabına girdik,aslında Ersun Yanalın istifası fitili ateşleyendi de biz görememişiz, kına yaksın puslu havaların kurtları şu kulübe yapışıp bırakmayan keneler karıştırdınız işte bizi mutlumusunuz.

keles76
05.06.2009, 13:50
başkan kulubu toparlayacağına eldekileride küstürdü

Mehmet Zeki
05.06.2009, 13:59
güle güle...

ziyaretci
05.06.2009, 14:03
yaa beyler tamma sener baskan in yapmis olduuu seyler herkes gibi beni de cok memnun eden seyler ama

kimse sunu tartismio

SAMET AYBABA mi yani ... eger bu adam bugun bizim hocamiz deilse ve bunun da sebeblerinden biri SAKA olmussa tesekkurler

SAKA
samet aybaba ile bos ve heyecansizz bi sezon gecirmekten bizi kurtarmaya vesile oldun

hüseyin1975
05.06.2009, 14:03
Yolun acik olsun.
Güle güle.

Celal Demir
05.06.2009, 14:05
noluyoruz yav :S

Hekimoğlu
05.06.2009, 14:11
Hoş değil uyumlu bir yönetimdi yakışmadı bize.Başkan bu olanları medyaya aksettirerek hata yapmıştır.

tonyalı Aydın
05.06.2009, 14:14
herkesin yavaş yavaş ne olduğu meydana çıkıyor.adam satmak buna denir.acaba kimden telefon geldide istifa ettin.yoksa faruk özak veya hükümetten sen istifa et biz sana yeni arsalar evler buluruz diyemi istifa ettin.siz kendi menfaaetleriniz için herşeyi yaparsınız.kim takar trabzonsporu.ne hali varsa görsün dersiniz.size ve sizin gibi düşünen bu belediyeye ve hükümette yazıklar olsun.bir dahata trabzonsporun adını kullanıp iş yapmayın.boğazınızda kalır.

zurjcas
05.06.2009, 14:14
iyi oldu iyi. başkan temizliyor yavaş yavaş klübü. yeni yönetimle sadri başkan daha sağlam gelecek daha iyi çalışacak...

Kazım Uzunboy
05.06.2009, 14:15
3. istifayı bekliyoruz !!

sessizkral_1
05.06.2009, 14:15
İspanyadan teknik direktörle dönecekmiş Sadri Şener şuan oradaymış.İstifa etmiyormuş yönetim değişecekmiş.(can karyağdı/ligtv)

İspanyada kim var teknik adam boşta?

ÜNAL
05.06.2009, 14:16
Sadri başkanın önünü kesen adamların yönetimde işi olmamalıydı zaten.Evet sıradaki?

poetricus
05.06.2009, 14:17
Çürük elmalar bir bir düşüyor.
Önce düşmesi gerekenlerde henüz hiçbir sallanma belirtisi yok ama yine hiç yoktan iyidir.

Mehmet Fatih Yavuz
05.06.2009, 14:18
Önce düşmesi gerekenlerde henüz hiçbir sallanma belirtisi yok ama yine hiç yoktan iyidir.
Dalda kokanlar hala orada Ömer Hocam..

Hekimoğlu
05.06.2009, 14:18
Sadri başkanın önünü kesen adamların yönetimde işi olmamalıydı zaten.Evet sıradaki?Samet aybaba için önü kesiliyorsa başkanın o adamların yönetimde olması lazım yeni yönetimde koyunlar olacaksa asıl o zaman işimiz var.Samet aybaba'ya tepki verenler aklı başında insanlarmış takdir ettim.

Mehmet Fatih Yavuz
05.06.2009, 14:23
Samet aybaba için önü kesiliyorsa başkanın o adamların yönetimde olması lazım yeni yönetimde koyunlar olacaksa asıl o zaman işimiz var.Samet aybaba'ya tepki verenler aklı başında insanlarmış takdir ettim.

Yönetim ahır değil.

Eğer başkana yetkiyi sınırsız verdiysen çeneni kapatıp oturursun..

Daha iki gün önce başkana tam yetki veriyorsan, bugün konuşma hakkın yoktur.

Madem o kadar dahi olmak istiyorsun, hayır kabul etmiyorum, ben de hoca seçimi sırasında aktif olmak istiyorum dersin...

Hem kenara çekilip, hem racon kesme özgürlüğü kimseye verilmemiştir.

İsifa edenler bu ekipten mi bilmiyorum.

Bn tepki koyarım, şehir, taraftar, medya...
Ama yetki veren yönetici koyamaz.

Külünkoğlu
05.06.2009, 14:24
Hocam acaba öyle mi ? yoksa Başkan'a destek mi ?

Samet Yildirim
05.06.2009, 14:25
İspanyadan teknik direktörle dönecekmiş Sadri Şener şuan oradaymış.İstifa etmiyormuş yönetim değişecekmiş.(can karyağdı/ligtv)

Nezaman söyledi bunu ??

Hekimoğlu
05.06.2009, 14:26
İstifa edenler açıklama yapsın belli olur herşey yetki verilmiş mi verilmemiş mi mesajı kim atmış bu işin arkasında Hayrettin Hacısalihoğlu var diye düşünüyorum başkana yetki veripte kimse benim haberim yok demez.

mehmetali61_55
05.06.2009, 14:27
başkan kongreden sonra daha güçlü olacak bence giden gider başkan yerine adam bulur gidenlerin yeterki ona sahip çıkalım

x_man
05.06.2009, 14:28
muammer saka becerikli bir yöneticiydi izim için kayıp olmuştur düşüncesindeyim yinede hayırlısı olsun

Dursun Kaplan
05.06.2009, 14:30
Başkanım bunlar gibi arkanda değil yanındayız.

Seninle biz daha çok güzel günler göreceğiz. Ben senden başka bir isime bu kadar inanıpta güvenmiyorum. Biz hiç bir başkanı senin kadar sevmedik.

_SeRKaN_
05.06.2009, 14:34
Sadri Şener’e o mesajı ben çektimhttp://medyatrabzon.com/ResimBoyutlandir.aspx?Image=423616513-06052009.jpg&W=156Haber Tarihi : 05.06.2009 13:36:00
Başkanın kızdığı mesajı atan yönetici kimliğini açıkladı
Trabzonspor başkanı Sadri Şener'in, "Bana bir yönetici mesaj attı bende kızdım, genel kurul kararı aldım"dediği Trabzonspor yöneticisi medyatrabzon'a kimliğini açıkladı.

Ancak mesaj metninin kamuoyuna yanlış aktarıldığını da belirtti.

http://www.medyatrabzon.com/Resimler/haberler/1381459956-06052009.jpg

Şener'e Aybaba ile anlaştıktan sonra o mesaj çeken yönetici adını açıkladı.. Celil Hekimoğlu ben o yöneticiyim dedi.
Hekimoglu mesajını da şöyle attığını söyledi.

" BEN İKİNCİ SINIF HOCAYI KABUL ETMİYORUM.."
Bu mesajı alan Şener de genel kurul kararı aldı. Hekimoğlu bugün Şener ile telefonda konuştuğunu da medyatrabzon'a açıklayarak;
"Kendisine saygıda kusur etmeyeceğimi söyledim. Aybaba'ya tepkimi koydum. Uzun zamandan bu yana yönetimdeki yazı yanlışlardan dolayı huzursuzdum. Zaten istifa de edecektim. Böyle oldu" dedi..

MedyaTrabzon

Mehmet Fatih Yavuz
05.06.2009, 14:34
Ayrıca şunu kimse bana anlatamaz.

Yönetimde birlikte çalıştığın başkanına tepkini sms yolu ile bildirmek.

Bu alelen terbiyesizliktir.

Engin Türkyılmaz
05.06.2009, 14:35
mıllet dunyaca unlu ısımlerı getırır bız ise bır teknık hoca yuuzunden dağılırız bırbırmıze gıererız nedir bu ya

AKSOY_61
05.06.2009, 14:35
Bahsi geçen insanlar inşalah başkanın işaret ettiği isimlerdir.
bunlar çürük elmalarsa ne güzel.

Hüseyin İlkin
05.06.2009, 14:38
Celil Hekimoğlu,

Sana da güle güle.

ümit akyıldız
05.06.2009, 14:38
AĞAOGLUNU yönetime alsın oAĞAOĞLU değil ağanın ta kendisi

abbas
05.06.2009, 14:39

Ne yazdığı önemli değil. Bana bile önemli bir konuda arkadaşım itirazını sms ile dile getirse bende çıldırırdım heralde. Arayıp yüzüme söylemedi diye... Ki burda Trabzonspor Başkanı mevzu bahis. 25 değiş 58 yaşında koskoca başkana sen tepkini sms ile dile getiriyorsun. Ayıp diye birşey var. Çağrı yapsaydın bari Başkan sana geri dönerdi...

Engin Türkyılmaz
05.06.2009, 14:40
AĞAOGLUNU yönetime alsın oAĞAOĞLU değil ağanın ta kendisi
Ağaoğlu bızım akrabamız usta ama Trabzonspor yönetiminde başarılı olabilecek bir insan değil bence...

LazAnisT
05.06.2009, 14:41
Hocam acaba öyle mi ? yoksa Başkan'a destek mi ?Bu istifalar destek amaçlı değil Metin

Mehmet Fatih Yavuz
05.06.2009, 14:41
Numaraları verelim de kontür yükletelim.
Sms i bırakıp insan gibi konşmayı öğrensinler.

Saygısızlığın dozajı yok şuraya bak.

Orta okul-lise çağında ergenlik dönemi sevgili muhabbeti.

Herkes kalıbına uygun hareket eder.

En büyük temennim, bu işi yapanların artık gitmesi.

Hekimoğlunun bu ekipte olacağına da inanmıyorum.

Adem Erdoğan
05.06.2009, 14:43
Ağaoğlu bızım akrabamız usta ama Trabzonspor yönetiminde başarılı olabilecek bir insan değil bence...

Ağzından çıkanı kulağı duyan bir insan bence başarılı olur.
Şahsen yönetimde yer almasını isterim.
Hatta Sadri başkan bir daha aday olmam diye diretirse ilk adayımdır.

Doğan Şahin
05.06.2009, 14:43

Allah korusun Aragones var bildiğim :eek:
Mümkünse İspanyadan hoca almayalım uğursuzluk getirir.

cihatöztürk
05.06.2009, 14:44
şuraya bak ya walla rezillik bi samet aybaba klübü birbirine düşürdü

abbas
05.06.2009, 14:44
yaa beyler tamma sener baskan in yapmis olduuu seyler herkes gibi beni de cok memnun eden seyler ama

kimse sunu tartismio

SAMET AYBABA mi yani ... eger bu adam bugun bizim hocamiz deilse ve bunun da sebeblerinden biri SAKA olmussa tesekkurler

SAKA
samet aybaba ile bos ve heyecansizz bi sezon gecirmekten bizi kurtarmaya vesile oldun

Ben Samet Aybaba olayının tamamen bir tepki meselesi olduğunu düşünüyorum. Belediye den desteği göremedi, yönetimden desteği göremedi ve bu tepkilerin geleceğini bile bile Samet Hocayla prensipte anlaşıp basına sundu. Ki bence doğru olanı yaptı. Başkan zaten diyor sen bana fuar alanını vermezsen ben tabi Daum u alamam..! Bu kadar basit yani...

Volkan
05.06.2009, 14:46
ikinizede güle güle

Sümeyye Şahin
05.06.2009, 14:46
kendi kendimizi bitiriyoruz.:S..

Doğan Şahin
05.06.2009, 14:47
şuraya bak ya walla rezillik bi samet aybaba klübü birbirine düşürdü

Olay sadece Samet Aybaba olayı değil anlaşılan.
Bu sezon şampiyon olamamamızın altında yatan SIR yönetim içerisindeki uyumsuzlukmuş.
Başkanımız umarım doğru bir yönetimle yola çıkabilir. Yoksa döngü böyle sürer gider.

Engin Türkyılmaz
Ağzından çıkanı kulağı duyan bir insan bence başarılı olur.
Şahsen yönetimde yer almasını isterim.
Hatta Sadri başkan bir daha aday olmam diye diretirse ilk adayımdır.
ağzından cıkanı kulağı duayn bır ınsan da abı bi başkanın futbol takımı yönetimi için bence önce derin bir futbol bilgisine sahip olması gerekir ben şahsen ali ağaoğlunu hiç futbol üsütnde derin bir bilgisinin olduğuna ınanmıyorum kı bu sadece gördüğüm kadarıdır...

LoVeRbOy
çawwww AdiOs ßaßy !!!

cobts28
05.06.2009, 14:49
eskiye dönüyoz gibi.

Murat'
05.06.2009, 14:50
İki gün foruma girmedik neler olmuş böyle..

Dursun Vural
Allah korusun Aragones var bildiğim :eek:
Mümkünse İspanyadan hoca almayalım uğursuzluk getirir.
juan de ramos var sevillayla 2yıl üst üste uefayı kazandı sevilla yı sevilla yapana adam belkide onunla görüşüorşardır süper olur

abbas
Numaraları verelim de kontür yükletelim.
Sms i bırakıp insan gibi konşmayı öğrensinler.

Saygısızlığın dozajı yok şuraya bak.

Orta okul-lise çağında ergenlik dönemi sevgili muhabbeti.

Herkes kalıbına uygun hareket eder.

En büyük temennim, bu işi yapanların artık gitmesi.

Hekimoğlunun bu ekipte olacağına da inanmıyorum.

Sapır sapır dökülüyorlar zaten. İnşallah çok daha güçlü bir yönetimle yolumuza devam edeceğiz. Buna inancım tam.

Endişelendiğim durum bu kongre sürecinde teknik direktör konusunun ve dolayısıyla transferlerin kamp dönemine yetişmemesi...

cihatöztürk
05.06.2009, 14:51
allah sonumuzu hayretsin tam işler rayına oturuto tak çıkıyo raydan

hemde uefa da oynıycaz bu sene offf off

Doğan Şahin
05.06.2009, 14:56
juan de ramos var sevillayla 2yıl üst üste uefayı kazandı sevilla yı sevilla yapana adam belkide onunla görüşüorşardır süper olur

Gelecek yabancı hocalarla bir yere varılamayacağını bunun da başlıca sebepleri arasında

* Sabırsız taraftar profili
* Yönetim içerisinde birlikteliğin oluşturulamaması
* Camia içerisinde birlikteliğin oluşturulamaması
* Olur olmaz herşeyi kurcalayan yerel basın
* Profesyonellere kulübü devretmeme gayreti
* Maddi olanaksızlıklar

olduğunu düşünüyorum.

Adem Erdoğan
05.06.2009, 14:58
ağzından cıkanı kulağı duayn bır ınsan da abı bi başkanın futbol takımı yönetimi için bence önce derin bir futbol bilgisine sahip olması gerekir ben şahsen ali ağaoğlunu hiç futbol üsütnde derin bir bilgisinin olduğuna ınanmıyorum kı bu sadece gördüğüm kadarıdır...

Hatlar karışmasın Engin, Ahmet Ağaoğlundan bahsediyorum.:)

Ahmet Başkaya
05.06.2009, 14:59
Ahmet ağaoğlundan bahsediliyor sanırım ali ağaoğlu kim?...

cihatöztürk
05.06.2009, 15:02
ağaoğlu may sadri şener şöle güçlübi yöönetim kusalarda herkez ele ee verse belediyede tam destek olsa :S nerdeeee bizde yardımlaşma duygusu

Cengiz Çubukcu
05.06.2009, 15:06
Anlayamadığım o kadar çok şey var ki !!!! samet aybabayı istemeyenler onun yüzünden tepkisini ortaya koyan yöneticilere sallıyor :)

Hekimoğlu
05.06.2009, 15:08
Anlayamadığım o kadar çok şey var ki !!!! samet aybabayı istemeyenler onun yüzünden tepkisini ortaya koyan yöneticilere sallıyor :):D :D :D Bu da ilginç.

Dursun Vural
05.06.2009, 15:08
Gelecek yabancı hocalarla bir yere varılamayacağını bunun da başlıca sebepleri arasında

* Sabırsız taraftar profili
* Yönetim içerisinde birlikteliğin oluşturulamaması
* Camia içerisinde birlikteliğin oluşturulamaması
* Olur olmaz herşeyi kurcalayan yerel basın
* Profesyonellere kulübü devretmeme gayreti
* Maddi olanaksızlıklar

olduğunu düşünüyorum.
abicim sabırsız taraftra profili yerli içinde geçerli samet aybaba daha gelmeden gitti şenol güneş içinde neler söylendi diğer söylediklerinin hepsi yerli hoca içinde geçerli o zaman klbün kapısına kiliiti vuralım bu

Engin Türkyılmaz
05.06.2009, 15:10
Ahmet ağaoğlundan bahsediliyor sanırım ali ağaoğlu kim?...
ahmet ağaoğlu değil ali ağaoğlundan bahsedıyorum ben ağaoğlu şirketler gurubunun sahıbınden

Yunus Emre AYAZ
05.06.2009, 15:10
Anlayamadığım o kadar çok şey var ki !!!! samet aybabayı istemeyenler onun yüzünden tepkisini ortaya koyan yöneticilere sallıyor :)

cengiz abi bu olanlar siyasi olayalrın ürünüdür sametle filan alakası yok.

o iki kanat mecliste koalisyon kuramıyor da nerde kaldı trabzonda. :)

Engin Türkyılmaz
05.06.2009, 15:11
Hatlar karışmasın Engin, Ahmet Ağaoğlundan bahsediyorum.:)
ağaoğluları karıstı ozaman abı :D

Yunus Emre AYAZ
ahmet ağaoğlu değil ali ağaoğlundan bahsedıyorum ben ağaoğlu şirketler gurubunun sahıbınden

hmm dur şu trabzonspor a yıldız alacağım diyip de soradan inkar eden ali ağaoğlu ?

bende ofluyum ama kusura bakma ondan ofspora bile başkan olmaz.

Ahmet Başkaya
Bende ona şaşırdım da ortam gerilmesin diye birşey demedim yönetimi falan istifaya davet eden vardı..Neler Neler vardı şimdi yöneticiler bunu dedi diye suçlanıyo

Ama herkes Ahmet Ağaoğlundan bahsediyo:)

Doğan Şahin
abicim sabırsız taraftra profili yerli içinde geçerli samet aybaba daha gelmeden gitti şenol güneş içinde neler söylendi diğer söylediklerinin hepsi yerli hoca içinde geçerli o zaman klbün kapısına kiliiti vuralım bu

yanlış başlığa yazmışım devamı burada ;http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=14227&page=648

Yerli hoca konusu birçok açıdan uyumlu çalışmayı daha basit kılıyor.
Sonuçta vur ensesine al lokmasını tarzı yönetim anlayış bitmedikçe ve kadrolar profesyonelleşmedikçe yerli ya da yabancı TD farketmeyecektir. Ancak M.Denizli gibi yönetimi yönetmeyi becerebilen kişiler kısa vade de bizi de kurtarabilir diye düşünüyorum.

Süleyman Sofu
05.06.2009, 15:12
Çürük elmaların ayıklanıp adam gibi bir yönetim kurulu kurulmasını istiyorum olursa eğer anlaşabilirseler yönetimde SADRİ ŞENER,AHMET AĞAOĞLU,SANER AYARIN mutlaka olmasını istiyorum bizi yarı yolda bırakıp gidecek sorun çıkartacak adamların deil yönetime alınması tesislere dahi girmemesini istiyorum...

Bülent AKBULUT61
05.06.2009, 15:14
bir yöneticinin fikrini söylemesi gibi doğal bir olay yoktur.tabiki söyleyecek kusura bakmasında başkanımızda bahane uydurmasın en ufak bir olayda bırakıp kacıyorsa yolu acık olsun

Fatih Yücel
05.06.2009, 15:16
iyi günde yanımızda olan sayın bakanımız faruk özak'ı arıyor gözlerim belediyeyle sorun yaşıyoruz kendisi ortalıklarda yok....

Bülent AKBULUT61
05.06.2009, 15:17
hele hele bu samet için atılan mesajsa helal olsun o yöneticileri ellerinden öpüyorum.ve kimin için bırakıp gidiyor bir eziktaş köpeği bizim hakkımızda demediğini bırakmayan bir samet denen insan kılığındaki bir adam için

Erdal
05.06.2009, 15:21
Yönetici fikrini söyleyecek tabi...Ama diyorum ya üslup diye...Bir de başkan da düşünecek başka konularda niçin fikrini söylemiyor bu adam diyecek mesela...Farklı olaylarda aynı pozisyonu alıyorsa sorun yok. Ama pozisyon sürekli değişiyorsa??? Hani burdaki arkadaşları eleştiriyorum ya üslup ve pozisyonu kişilere göre almama...

Vural Kuyumcu
05.06.2009, 15:22
Arkadaslar Sadri baskan taraftarin sözünü dinleyen ve önemseyen birisidir. Gitmemesi konusunda diretirsek bizi dinler. Lütfen bu konuda duyarli olalim takimi les kargalarina birakmayalim. Sadri Sener giderse ümitlerimizde gider. Sahsen ben tamamen ümidimi kaybederim. Onun icin herkes elinden ne geliyorsa yapsin. Benim elimden ne yazikki sadece mail atmak geliyor. Trabzondaki arkadaslar yürüyüs mü yapar ne yapar artik bir seyler yapin.

Mail atmak isteyenler:

info@trabzonspor.org.tr (info@trabzonspor.org.tr)

Açık ve net Başkan'ımız Belediye yüzünden kongre kararı alıp istifa etmiştir...

Çünkü Belediye ile olan sorun sadece bugün olanlardan dolayı kaynaklanmıyor, tüm belediyeler şehrinin takımlarına stad,kalıcı gelir sağlamakla uğraşırken bizim Belediye'miz yolumuza taş koymaktan başka bişey yapmıyor.

Yoksa Başkan'ımız elden gidiyor...

Adres: Trabzon Belediyesi Atatürk Alanı 61000/TRABZON
Telefon: 0-462-322 46 01 - 101
Faks: 0-462-321 08 01
e-mail: belediye@trabzon.bel.tr (belediye@trabzon.bel.tr)
URL: www.trabzon.bel.tr (http://www.trabzon.bel.tr/)
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2313388&posted=1#post2313388 (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2313388&posted=1#post2313388)

Arkadaşlar;

herkes 14.30 da bu telefon numarasını arasın.Başkanımıza ne kadar destek verdiğimizi görsünler.Belediye başkan yardımıcısını arayalım.Belediye başkanı şu an Ankara da.

tepkilerimizi muhatabımıza iletelim.

Bizim bu konudaki muhatabımız,OSMAN GÖKHAN BALİ DİR.

Telefon nosu ise;

0 462 326 20 40

Kendisi şu an cenazede.Saat 14.30 civarında gelecektir.

Hes projesinde olduğu gibi,gösterelim gücümüzü.

0 462 326 20 40

kahramanhamsi
05.06.2009, 15:22
Şu zor günlerde çekip giden yöneticilere zerre minnetim yok.

Güle güle.

Yönetim değişecekmiş.

Bu vakitten sonra Sadri Şener in kalmasını kesinlikle istemiyorum . Samet Aybaba yı getirerek zaten o da büyük düşünmediğini göstermiştir. Bu arada sadri Başkan olmadan Trabzonspor olmaz diyen arkadaşlara tek diyeceğim siz daha Trabszonspor un büyüklüğünü kavrayamamışsınız.
bu taraftar belkide tüm zamanların en büyük desteğini Sadri Şener ve ekibine vermiştir. Ama onlar devre arasında bir forvet dahi alamayarak ayağımıza kadar gelen şampiyonluğu rakiplerine resmen hediye etmişlerdir. Buna rağmen taraftarın desteği sürmüştür . Ama sen tutupta Samet Aybabayı getiryorsan ve
taraftar haklı olarak tepki veriyorsa , sen Samet Aybaba nın bu klüpten nasıl ayrıldığını bilmiyorsan zaten büyük bir eksiklik başkanım senin için . ama bilipte getiriyorsan bu zaten senin Şampiyonluk falan düşünmediğini ve hatta bunu bilerek yaptığını düşündürür insanlara . Kaçmak için bahane arıyordun ve bu bahaneyi buldun ama hatan Taraftarın tepkisine tepki koyman...

Bu vakitten sonra aday olmanı istemiyoruz. istediğin yere gidebilirsin. Bu takım sahipsiz değil . Kendini bu takımdan büyük gören kim olursa olsun çeksin gitsin.
Senin yönetiminde ki adam alacağın hocayı tv lerden öğreniyorsa zaten sen imparatorluğunu kurmuşsun demektir. Çağdaş yöneticilik anlayışında Ortak akıl diye bir şey vardır . Bunca yıllar zaten bu zihniyet yüzünden kaybettik hep ...
Ayrıca Sadri Şener gibi başkan gelmedi diyen arkadşlara bizi şampiyon yapan başkanların dışında , Atay Aktuğ ve Faruk Özak ın da unutulmaması gerektiğini hatırlatırım . Ayrıca Sadri Şener tekbaşına yapmadı ne yaptıysa Trabzon valisini , belediye başkanalrını , FAruk Özak ın katkılarını çilekeş taraftarın katkılarını untmayalım. Sadri Şener gelip geçer Asıl olan TRABZONSPOR dur ...
Güle Güle Başkan , Yolun Açık olsun ...

S.DEMİRCİ
05.06.2009, 15:23
hele hele bu samet için atılan mesajsa helal olsun o yöneticileri ellerinden öpüyorum.ve kimin için bırakıp gidiyor bir eziktaş köpeği bizim hakkımızda demediğini bırakmayan bir samet denen insan kılığındaki bir adam için
sen halen olayı anlayamadın değilmi.. bu gidişlede anlayamayacaksın..

Bülent AKBULUT61
05.06.2009, 15:25
sen halen olayı anlayamadın değilmi.. bu gidişlede anlayamayacaksın..
ben olayı anladım kızmayın sametten dolayı ise dedim

Semih
05.06.2009, 15:26
@ kahramanhamsi

Mesajımı alıntılamışsınız fikrinize örnek olması açısından.

Fakat ben asla Sadri Şener'in istifasından bahsetmedim.

Dikkatinizi çekerim "yönetici" yazıyor orada "başkan" değil.

kahramanhamsi
05.06.2009, 15:29
@ kahramanhamsi

Mesajımı alıntılamışsınız fikrinize örnek olması açısından.

Fakat ben asla Sadri Şener'in istifasından bahsetmedim.

Dikkatinizi çekerim "yönetici" yazıyor orada "başkan" değil.

Evet dostum farkındayım zor günde çekip giden yöneticlere zerre minnetin yok ama başkan çekip giderse minnet ederim mi diyorsun ?

Bende senin gibi düşünüyorum yöneticiler için (başkanda bir yönetici) ve Çekip giden bir başkanın bir daha geri dönmesini istemiyorum...

Kimse Trabzonspor dan büyük değil...

Engin Türkyılmaz
05.06.2009, 15:31
hmm dur şu trabzonspor a yıldız alacağım diyip de soradan inkar eden ali ağaoğlu ?

öyle bır vaadi olduğunu bılmıyordum ama bencede futbol bılgısı olarak ondan Trabzonspora başkan olmaz

Yavuz Hasan
05.06.2009, 15:35
bu istifa eden yöneticiler yeni bi oluşuma girip aday lmaya çalışacaklarmı acaba

Hekimoğlu
05.06.2009, 15:39
Başkanı bir yanlıştan döndüren yöneticiler suçlu oldu çürük elma oldu şimdi yapmayın.Dün burda fırtına kopuyordu samet aleyhinde buna duyarlılık gösteren yöneticiler şimdi günah keçisi pes doğrusu yanar döner taraftarımıza hastayım.Yeni istifalar olacaktır eminim.

x_man
05.06.2009, 15:42
Başkanı bir yanlıştan döndüren yöneticiler suçlu oldu çürük elma oldu şimdi yapmayın.Dün burda fırtına kopuyordu samet aleyhinde buna duyarlılık gösteren yöneticiler şimdi günah keçisi pes doğrusu yanar döner taraftarımıza hastayım.Yeni istifalar olacaktır eminim.

aynen katılıyorum adamlar trabzonsporun menfaatleri için direnmişler hemen afaroz etmeyelim

Ahmet Başkaya
05.06.2009, 15:43
Abi sanırım söyleyiş biçimine tepkiler...

LazAnisT
05.06.2009, 15:43
Adamı yanlıştan döndürdüler diye istifa ettiklerini zannetmeyin.Muammer Sakanınn Samet Aybabaya ılımlı baktığını ben çok iyi biliyorum.Dertleri başka arkadaşlar.Saf olmayalım

Vural Kuyumcu
05.06.2009, 15:44
Arkadaslar Sadri baskan taraftarin sözünü dinleyen ve önemseyen birisidir. Gitmemesi konusunda diretirsek bizi dinler. Lütfen bu konuda duyarli olalim takimi les kargalarina birakmayalim. Sadri Sener giderse ümitlerimizde gider. Sahsen ben tamamen ümidimi kaybederim. Onun icin herkes elinden ne geliyorsa yapsin. Benim elimden ne yazikki sadece mail atmak geliyor. Trabzondaki arkadaslar yürüyüs mü yapar ne yapar artik bir seyler yapin.

Mail atmak isteyenler:

info@trabzonspor.org.tr (info@trabzonspor.org.tr)

Açık ve net Başkan'ımız Belediye yüzünden kongre kararı alıp istifa etmiştir...

Çünkü Belediye ile olan sorun sadece bugün olanlardan dolayı kaynaklanmıyor, tüm belediyeler şehrinin takımlarına stad,kalıcı gelir sağlamakla uğraşırken bizim Belediye'miz yolumuza taş koymaktan başka bişey yapmıyor.

Yoksa Başkan'ımız elden gidiyor...

Adres: Trabzon Belediyesi Atatürk Alanı 61000/TRABZON
Telefon: 0-462-322 46 01 - 101
Faks: 0-462-321 08 01
e-mail: belediye@trabzon.bel.tr (belediye@trabzon.bel.tr)
URL: www.trabzon.bel.tr (http://www.trabzon.bel.tr/)
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2313388&posted=1#post2313388 (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2313388&posted=1#post2313388)

Arkadaşlar;

herkes 14.30 da bu telefon numarasını arasın.Başkanımıza ne kadar destek verdiğimizi görsünler.Belediye başkan yardımıcısını arayalım.Belediye başkanı şu an Ankara da.

tepkilerimizi muhatabımıza iletelim.

Bizim bu konudaki muhatabımız,OSMAN GÖKHAN BALİ DİR.

Telefon nosu ise;

0 462 326 20 40

Kendisi şu an cenazede.Saat 14.30 civarında gelecektir.

Hes projesinde olduğu gibi,gösterelim gücümüzü.

0 462 326 20 40

Serdar A
05.06.2009, 15:45

Geçen sene bu zamanlarda yazılan mesajlardan...

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1375086&highlight=a%F0ao%F0lu#post1375086

...
Bu adam ne zaman klübün kanını emmiş diyorum ...

Son 30 yılda Klüp tarihinden kimler geçmiş , hangisi ne zararlar vermiş , Ağaoğlu bunların neresinden geçmiş diyorum ...

Galatasaray su topu meselesi... Ben bu konuyu buraya aylar önce yazdım ve ilk eleştirenlerden biriyim ...
Ama bu bana Ali Ağaoğlu'na hakaret etme hakkını vermez . Herşeyin bir seviyesi olması gerektiğine inanırım . Klavyenin başından sallamak çok rahattır ancak Bir Trabzonlunun duruşunada tezattır . Bir Trabzonluya yakışan eleştirisindede , övgüsündede kalite kaygısı taşımasıdır , klavye başındanda , yüz yüzede ...

Beni kimlerle genelliyorsun , Nuri Albayrak ile hangi mantık ile aynı tabana oturtuyorsun bilmiyorum . Fakat sorsaydın ben sana söylerdim . Benim derdim Trabzon'ludur . Trabzonspor ise Trabzonlunun gücünün sembolüdür . Alıntıladığın mesajdaki es geçtiğin yerlerde söylediğim gibi Trabzon kendi içinde ayrışma sürecini bir türlü durduramamıştır . Durduramadığı için ortaya çıkan başarı hikayeleride bireysel/aile ölçeklerinde oluşmuştur . Trabzonspor efsaneside bir kaç kişiyle yaratılmamıştır .

Ayrı düşmeler kimi insanları bu klübün sembolü ve kimilerinide hayırsız evlat yapıyorsa zaten tartışacak bir durum yok . 25 senedir halimiz ortada . Güç(örneğin Trabzonspor) bizim gücümüz değil , güç birilerinin/kimimizin gücü .

Bütün hammeddesini Trabzonludan alan , sayısız hemşerisini istihdam eden adam elbet bir gün şartlar uygun hale geldiğinde Trabzonspor içindede var olmak isteyecektir . İstanbulda bir liman işinde yüzlerce karadenizli ailenin geçim kaynağı bir kooparatifin canına turp suyu sıkan ve çok stratejik bir bölgeyi ingilizlere satan birisinin aynı zamanda Trabzonsporluyum diye geçinmesidir abes olan .

Bazı manevi , fahri vs başkanların ve camianın nabzını ayarlayan kanaat önderlerinin aksine bu büyük aileyi doğru parçalarıyla bir araya getirebilecek ender insanlardan biri Sadri Şener'dir . Temel aşağı yukarı doğru atılmıştır . Bundan sonrası Trabzona hizmet sırası gelenlerin Sadri Şener'in gönderdiği tebligata ne kadar hürmet edeceğidir .

Umarım kimler lehte kimler aleyhte Sadri Şener koltuğu bırakmadan net olarak görürüz .

Bu gün söyleyeceklerimizin yarına nasıl etki edeceğini düşünmeli . Bu gün yaptıklarımızın yarını nasıl değiştireceğini hesap etmeliyiz . Güvendiğimiz dağlara kar yağabilir, ot bitmez dediğimiz yerler mahsul verebilir...

...

Konumuz değil fakat sülükte nedemek

O alıntıladığın lafıda benim atalarım söylemedi .

Ayrıca Ağaoğullarını ne kadar tanıyorsun ?

Trabzonsporun ne zaman kanını emmiş? . Kusra bakmayın ama önce biraz Trabzonspor camiasında son 30 yılında etkili ailelerini araştırın sonra medyada sıkça gördüğünüz isimler üzerine fikir beyan edin.

Sporuda bir kenara koyun , Of'tan son 30 senede okadar yüzümüzü kızartan ailelerden bir haber olup , dünya zenginler klübüne girmiş ama bir şekilde Trabzonspor ekonomisine kazandırılamamış birisine bunları söyleyebilmek bana anlamsız geliyor .

Kendisi yıllardır galatasaray amatör sporlarına destek veriyor . Bu tahmin ediyorum son yıllarda geliştirdiği ikili diyaloglar ve ona sempati duyan cemiyetlerle olan ilişkilerinin sonucu .

İstanbul ekonomisinin çok önemli kısmını Trabzonlular elinde tutuyor . Bir çok aile İstanbulun temel taşlarından biri haline geldi . İsimlere takılmaya gerek yok biz bunların 3-4ünü bir araya getirebildik mi ? Ahmet , Mehmet , Ali Veli önemli değil . İstanbullu olduk çıktık , şehir kültürüne uyumlandık , bireyselleştik...

İstanbulda yaşayanlar bilir . Bütün derdimizde kendimizle . Kan davaları mal davaları hep kendimizle .

Geçmişte kurulan çoğu kooparatifler , ortak şirketler ya yok oldu ya da can çekişiyor . Samimiyetimizi , dostluğumuzu zaten geçtim . Bunların sebebide gayet açık : Birbirimize sülük gözüyle baktığımız için .

EMRAH ERTEMOĞLU
05.06.2009, 15:45
Borçlar birikti tabi belediyede destek vermeyince korkup kaçıyorlar sadri şenerde içlerinde..Şampiyonlar ligine gitseydik bunalrın hiçbiri olmayacaktı..

Ahmet Başkaya
05.06.2009, 15:48
Benzer Konulardan Açılmış Ne Kadar Çok Başlık Var Yahu...Biri Şunu Durdursun...Bunları Bir Araya Alsak Olmaz Mı??....

Bülent AKBULUT61
05.06.2009, 15:48
:alkış::alkış::alkış: tebrikler beni anlayan biri cıktı

Yunus Emre AYAZ
05.06.2009, 15:49
Geçen sene bu zamanlarda yazılan mesajlardan...

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1375086&highlight=a%F0ao%F0lu#post1375086

farabi hoca daha açık bi yorum bekliyorum sizden şimdi

sizce trabzonsporun her kaos ortamında girdiği olumsuz pozisyonlarda istanbul kanadında (istanbul yalakası) trabzonluların isminin ortaya atılmasını neye bağlıorsunuz ?

Bülent AKBULUT61
05.06.2009, 15:52
adamlar daha nasıl söyleyecekler siz kendinisi onların yerine koyun sizin haberiniz olmadan işi halletiyorlar e ozaman ben ne yapıyım yönetici olmama ne gerek var o zaman külübu iki kişi yönetsin yeter.hele hele bu kişiler samet gelmemesi için mücadele etmişler ben onların bana kızsanızda ellerinden öperim.

poetricus
05.06.2009, 15:58
Çürük armut...
Vallahi de iltifat billahi de.
Dün hoca konusunda bütün yetkileri devrettikleri Başkan'ı SMS yoluyla kınayıp sonra da olanlardan sonra sıvışan ardından delikanlılık triplerine giren bu insanlar değil mi?
Niye kimse sormuyor Başkan'a bütün yetki devredilirken aklınız neredeydi diye?
Niye karşı çıkmadınız ya da neden bazı kriterleri şart koşmadınız diye.
Yetkiyi Başkan'a devreden yönetim kurulunda olan insanlar bunlar. Sonra da yetkiyi devrettikleri adamı SMS ile protesto edip, kaçanlar.

"Tarfatarın Aybaba'ya tepkisi" mavalını okuyup durmanın bir âlemi yok.
"Camia istiyor" ya da "istemiyor" laflarının tercümesi "bazılarımızın işine geliyor" ya da "gelmiyor" demektir.

cihatöztürk
05.06.2009, 15:59
adamlrada hak vermek lazım aslında

hiç bi şeyden haberdar olmadıktan sonra yönetici olsa nolur olmasa noolur ki

mesajı çekenler sayeseinde belkide samet aybaba yok şuan

S.DEMİRCİ
05.06.2009, 16:00
Çürük armut...
Vallahi de iltifat billahi de.
Dün hoca konusunda bütün yetkileri devrettikleri Başkan'ı SMS yoluyla kınayıp sonra da olanlardan sonra sıvışan ardından delikanlılık triplerine giren bu insanlar değil mi?
Niye kimse sormuyor Başkan'a bütün yetki devredilirken aklınız neredeydi diye?
Niye karşı çıkmadınız ya da neden bazı kriterleri şart koşmadınız diye.
Yetkiyi Başkan'a devreden yönetim kurulunda olan insanlar bunlar. Sonra da SMS yetkiyi devrettikleri adamı SMS ileprotesto edip, kaçanlar.

"Tarfatarın Aybaba'ya tepkisi" mavalını okuyup durmanın bir alemi yok.
"Camia istiyor" ya da "istemiyor" laflarının tercümesi "bazılarımızın işine geliyor" ya da "gelmiyor" demektir.
hocam biz yazıyoruz da anlamıyorlar..belki siz yazınca anlaşılmıştır..

Hekimoğlu
05.06.2009, 16:03
Burda maval okuyan yok üslubunuza dikkat edin.

cihatöztürk
05.06.2009, 16:03
insanın aklına başka şeyler geliyo ya

Muhammed Ayaz
05.06.2009, 16:25
arkadaşlar bence bu 2 sinden dolayı bukadar tepki gösterdi başkan

poetricus
05.06.2009, 16:29
Burda maval okuyan yok üslubunuza dikkat edin.
Yoksa kimsenin üstüne alınmasına da gerek yok.

bkandil
05.06.2009, 16:32
adamlrada hak vermek lazım aslında

hiç bi şeyden haberdar olmadıktan sonra yönetici olsa nolur olmasa noolur ki

mesajı çekenler sayeseinde belkide samet aybaba yok şuan

O zaman başkana tam yetki vermeyecekti,
diyecekti ki "hoca ile anlaşmadan benim görüşümü de sor"
Ama nerde o yürek, başkanın karşısında konuşmaktan aciz, korkudan mesaj atıyor...

Vural Kuyumcu
05.06.2009, 16:32
:alkış::alkış::alkış: tebrikler beni anlayan biri cıktı

adamlar daha nasıl söyleyecekler siz kendinisi onların yerine koyun sizin haberiniz olmadan işi halletiyorlar e ozaman ben ne yapıyım yönetici olmama ne gerek var o zaman külübu iki kişi yönetsin yeter.hele hele bu kişiler samet gelmemesi için mücadele etmişler ben onların bana kızsanızda ellerinden öperim.

BIR tek olumlu mesajini bu forumda okuyamicam dimi bi yapici mesajini okuyamicam dimi hep yikici hep sil bastan :alkış::alkış::alkış:asil buna alkis tutulmasi gerek :alkış:

Vural Kuyumcu
05.06.2009, 16:33
aynen katılıyorum adamlar trabzonsporun menfaatleri için direnmişler hemen afaroz etmeyelim
ozm Baskana niye tüm yetkiyi veriolar :rolleyes:

Hekimoğlu
05.06.2009, 16:39
Yoksa kimsenin üstüne alınmasına da gerek yok.
Maval okunduğunu söyleyen var ama dimi.Ben üsluba vurgu yapıyorum.

Vural Kuyumcu
05.06.2009, 16:41
Maval okunduğunu söyleyen var ama dimi.
celil hekimoglu akrabaniz mi olio :rolleyes:

Hekimoğlu
05.06.2009, 16:42
celil hekimoglu akrabaniz mi olio :rolleyes:Hayır canım olmio. !!

abdullah6134
05.06.2009, 16:43
Başkanı hepimiz çok seviyoruz ama bazı gerçekleri görmemiz gerekiyor.Başkan kriz yönetimi konusunda sınıfta kalmıştır.teknik direktör konusu tamamen hüsrandır yönetimimiz için.Medyada bu şekilde gündeme gelmek yine başkanın çok büyük hatasıdır.Paramız yok diye bas bas bağırırsanız futbolcuların parasını nasıl ödediğimi kimse bilmiyor diye demeç verirseniz ulusal basına hangi futbolcu düşünmeden sizin yönettiğiniz bir takıma gelmeyi ister.Hangi Avrupalı hocayı getirebilirsiniz.Sadri Şener istifa ederse bu camiada kahraman olur belki ama büyük ihtimalle devam edecektir ve kendisine çok büyük bir muhalefet oluşturmuştur.Mesaj olayı da benim şahsi goruşum o kadar abartılcak ulusal medyada şikayet edilcek bir konu değildir.Kendi içinde gayet çözebilceği bir sorunu kahramanlık uğruna ya da biraz daha maddi destek sağlayabilmek uğruna ulusal basına taşıyan başkan şimdiye kadar tanıdığım tüm başkanlar arasında en sevdiğim başkan olsa da benim gozumde çok şey kaybetmiştir.

poetricus
05.06.2009, 16:43
Maval okunduğunu söyleyen var ama dimi.Ben üsluba vurgu yapıyorum.
Sabahtan beri medyayı, internet sitelerini takip ediyorum. Bayağı maval okuyan var. Forumda var mı, varsa siz onlardan mısınız bilmiyorum. Onlardan biriyseniz kızmaya hakkınız yok, değilseniz mesajımı ciddiye almanıza gerek yok.
Selametle...

Emirhan Ömeroğlu
05.06.2009, 16:44
hayırlı olsun.

Erdinç Dilek
05.06.2009, 16:46
artık ne kadar konuşulsa yeri yok, kongre kararı alınmış, bu takıma inşallah kötü yansımazve futbolcular bundan etkilenmez, 1 aylık bir süreç var, bu sürecin sükunetle geçirilmesi lazım, şu an herşey sıcaklığını koruduğundan tüm fikirler yorumlar ve hareketler en uç seviyede en hararetli hallerini yaşıyor. Kabuk değiştirilmesi lazım artık göremeyenlerede o göremedikleri gerçekler igöstermek lazım, kurultaymı olur bu arada seminer mi verirler bu kaos ortamının beyin fırtınalarıyla Trabzonsporu daha güçlendirilmesinin sağlanması lazım..

Hekimoğlu
05.06.2009, 16:46
Forumda maval okuyan var mı yok mu bilmiyorsunuz, peki diyelim geçelim.

abdullah6134
05.06.2009, 16:50
poetricus hocam forumda her yazdığınızı büyük bir takdirle okuyorum ama bu konuda görüşlerinize katılmam mümkün değil.Samet Aybaba'yı taraftarın istemediği tartışılmaz bir gerçektir ve bu tepkilerin gelceğini eminim başkan da adı gibi biliyordur.bunu söyleyenlere maval okuyor demek de bence doğru değil..

TheCrow
05.06.2009, 16:52
İstifa etmek kötü bir şey değildir,ama bizde öyle göründüğü için kimse istifa etmek istemez.Yönetimde anlaşmazlıklar varsa ve diyalog yoluyla çözülemiyorsa,ki smsle haberleştiklerine göre zaten diyalog yok,o halde istifa güzel bir karardır,kulübümüze hayırlı olsun.

eMR3
Sadri Şener, Saner Ayar ve Mahmut Aksu dışında hepsi isifa edebilir.Bir sakıncası yok!!!...

Jackdaniels
Muammer saka yapmadığın hizmetler için teşekkürler yolun açık olsun.

LazAnisT
05.06.2009, 16:53
Arkadaşlar az çok kulübün içinden sayılırız.Bir çok saatimizi buralarda harcıyoruz.Ben bu Celil Hekimoğlunun ismini başka yerde duysam inanın bu adamda kim dermiş.Adam meğer Trabzonsporda yönetyiciymiş.Ben bu adamın dediğini nasıl ciddiye alayım.

abdullah6134
Hemen istifa eden bu kişilerin sanıyorum ki kulüpten alacakları yoktur.
. benim demek istediğim böyle ben istifa ediyorum diyenlerin sorumsuz olduklarını vurgulamak için söyledim. yani geçmişte bu istifa işlerini yapanların hemen hepsi, sorumsuzluk timsalleridirler ve kısa zamanda ne mal oldukları da ortaya çıkmıştı o zaman zaten.

Onun için istifa eden yöneticilere derhal güle güle denmeli.
gidin piyasada istediğiniz gibi dedikodu yapın denmeli. yok azizim yok, bu tiplerden yönetici filan olmaz.
bir defa yönetici olmak için amatör kulüplerden başlayacak yöneticilik mektebine.

o mantıkla Sadri Şener'e de güle güle demek gerekir.birilerine vurmak için kullandığımız yaftaların savunduğumuz kişilere yansıması da gormeliyiz bence.aynı şeyden bahsediyoruz.yoneticim bana mesaj atıyor diye istifa etmek ne demek....hak vermem veremem..

i_karahanci
Muammer SAKA ve Celil HEKİMOĞLU' nun Trabzonspor' a ne kattığını tartışmak gereksiz. Çünkü kulübü başkan, asbaşkan ve mali işler sorumlusu yönetiyordu...

Muhammet
05.06.2009, 16:55
Hadi naş diyesim geliyor..

poetricus
05.06.2009, 16:56
poetricus hocam forumda her yazdığınızı büyük bir takdirle okuyorum ama bu konuda görüşlerinize katılmam mümkün değil.Samet Aybaba'yı taraftarın istemediği tartışılmaz bir gerçektir ve bu tepkilerin gelceğini eminim başkan da adı gibi biliyordur.bunu söyleyenlere maval okuyor demek de bence doğru değil..
Sevgili Kardeşim;
Ben Samet Aybaba'yı taraftar istiyordu demiyorum. Başkan'ın istifasının sebebi "taraftarın Aybaba'yı istememesi ve gösterdiği tepkiler" değildir diyorum. "Aybabayı taraftar istemiyor." diyenler maval okumuyor, "Sadri Şener Taraftar Aybaba'yı istemdiği için istifa etti." diyenler okuyor.

TSigalko
Bu Muammer Saka değil miydi "Yattara'yı sattık" diye gazetelere röportaj veren?

LazAnisT
Muammer SAKA ve Celil HEKİMOĞLU' nun Trabzonspor' a ne kattığını tartışmak gereksiz. Çünkü kulübü başkan, asbaşkan ve mali işler sorumlusu yönetiyordu...Yapmak istedilerde birilerimi engelledi.Saner Ayar örneği var ortada.Adam birşeyler yapmak için biryerlerini yırtıyor.

Hekimoğlu
05.06.2009, 17:00
Arkadaşlar az çok kulübün içinden sayılırız.Bir çok saatimizi buralarda harcıyoruz.Ben bu Celil Hekimoğlunun ismini başka yerde duysam inanın bu adamda kim dermiş.Adam meğer Trabzonsporda yönetyiciymiş.Ben bu adamın dediğini nasıl ciddiye alayım.Yönetimin hepsinin ismini sayabilen taraftar zor bulunur taraftarın tanımaması da yöneticinin ayıbı değildir.Kendisi altyapı sorumlusu basketbol şubesine katkıları basketbolu takip edenlerce çok iyi bilinir.Ama medyatik değil demek ki en iyisi de bu ya reklam peşinde değilmiş demek ki.

Vural Kuyumcu
05.06.2009, 17:01
Dünden beri yaşadığımız olağan dışı şartlar ardından, Trabzonspor'un bu dönemde yeni bir kriz yaşamaması için taraftarlarımızı SMS göndermeye davet ediyoruz.

Krizde sembol haline gelen bir SMS mesajından yola çıkarak başkanımıza bizler de SMS mesajı gönderiyoruz.

" DUR ! " Yaz 6761'e yolla.

Not : Mesajın içeriği isteğiniz ölçüsünde değiştirilebilir arkadaşlar.
haydin renkdaslar haydiiiiiii

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2317944#post2317944 (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2317944#post2317944)

tunganyan
05.06.2009, 17:06
Ohh Muammer Saka istanbulda yaptırdığın sitenin reklamını falan da yaptın zaten artık burda kalmanın bi anlamı da yoktu kendince geç bile kalmışsındırrr..Zaten reklam için yöneticilik yapanlar tkaımıımıza zarardan başka bişe vermiyo Örnek:Albayraklar Holding........SaİToğlu iş hanı İNşaat Malzemeleri falan vb.. !!!!!!!

Serdar A
05.06.2009, 17:12
Ohh Muammer Saka istanbulda yaptırdığın sitenin reklamını falan da yaptın zaten artık burda kalmanın bi anlamı da yoktu kendince geç bile kalmışsındırrr..Zaten reklam için yöneticilik yapanlar tkaımıımıza zarardan başka bişe vermiyo Örnek:Albayraklar Holding........SaİToğlu iş hanı İNşaat Malzemeleri falan vb.. !!!!!!!

Albayraklar ne zaman bu kulüp üzerinden reklam yaptı ? Kötü yöneticilik başka bir şey , rant peşinde koşmak ayrı bir şey . Nuri beyin başkanlığı döneminde bırakın reklamı , kötü icraatlarla ve doğru insanlarla yola çıkamamasından dolayı ailesinin itibarıda hayli zedelenmiştir .

ts_tuncay_ts
05.06.2009, 17:15
çokta önemli değil istifa etmesi. vardıda ne oldu yapacağı evlerin reklamında trabzonsporu kullanmaktan başka bir icraatını göremedim. zaten başkanla anlaşamadıkları yattara konusunda yaptığı açıklamadan sonra ortaya çıkmıştı.

ona bakarsan saner ayarında bir icraatını görmedik odamı gitsin...

ceserdar
05.06.2009, 17:25

Albayraklar ne zaman bu kulüp üzerinden reklam yaptı ? Kötü yöneticilik başka bir şey , rant peşinde koşmak ayrı bir şey . Nuri beyin başkanlığı döneminde bırakın reklamı , kötü icraatlarla ve doğru insanlarla yola çıkamamasından dolayı ailesinin itibarıda hayli zedelenmiştir .

@farabi ağabey, cidden sizi bu konulardaki hassasiyetinizden dolayı kutluyorum. Bu yuvarlak konuşmalar, önüne gelen çamur atmalar maalesef her yerde olduğu gibi bu forumda da mevcut. Bırakın Nuri Albayrak ile, Albayrak kelimesi dahi hiçbir yerimde geçmez. İstanbul'daki servis araçlarına dahi binmemişimdir. Ama bu durum yeri gelince savunmamamı gerektirmez. Çünkü bugün ona atarsın çamur, yarın seni bataklığa gömerlerken sesini duyan olmaz.

Ama Nuri Albayrak, keşke başkanlık işine balıklama girmeseydi. Eğer hizmet etme isteği varsa, yavaş yavaş basamakları tırmansaydı. Yoksa durumdan bir haber olduğu her halinden belli oluyordu.

necmiati61
05.06.2009, 17:36
yöneticiler bundan sonra yaptıkları icraatları foruma girip yazsınlar ki bilelim! insanları bir şey yapmıyor diye eleştirmek çok basit bence:)

Emre
05.06.2009, 17:37
muammer saka hep aynı zaten

macka61
05.06.2009, 17:40
hayırlısı olsun muammer saka atay aktuğ yönetimindende istifa etmişti kulübü çok etkileyecek istifalar değil

Muhammed KOÇ
05.06.2009, 17:40
başkan gitmesin de

Furkan Dündar
05.06.2009, 17:42
fuff bos bı konu cok onemlı adamlar sankı kulubu 2 3 adam ıdare edıyor baskan hacısalıhoglu bi de su colman ı getıren abımız falan bunlar olsa ne olmasa ne?

leleuk87
05.06.2009, 17:56
gereksiz yere koltuk işgal eden adamlar tomas junun getirilmesini sağlamıştı muammer saka zaten

saido
05.06.2009, 18:03
LÜTFEN OKUYUN

Hekimoğlu neden istifa etti?

Trabzonspor'dan istifa eden altyapı ve amatör branşlar sorumlusu Celil Hekimoğlu, Sadri Şener başkanlığında onur ve gurur duyarak Trabzonspor yönetiminde çalıştıklarını, ancak geçen sürede kulüpte kararların hep 2-3 kişi arasında alındığını bildirdi.

Hekimoğlu, yaptığı yazılı açıklamada, bugün itibariyle Trabzonspor Kulübü Yönetim Kurulu üyeliğinden istifa ettiğini yineledi. Başkan Sadri Şener başkanlığında onur ve gurur duyarak Trabzonspor yönetiminde çalışmaya başladıklarını anlatan Hekimoğlu, ''Ancak geçen sürede maalesef kulüpte kararlar hep 2-3 kişi arasında alındı. Kulüp için hayati önem taşıyan hiçbir karar için bizim görüşümüz sorulmadı. Bu benim gibi kurumsal yapıya ve profesyonel çalışma anlayışına inanan kimselerin kabul edebileceği şeyler değildir'' ifadelerini kullandı.

Hekimoğlu, kulübün şampiyonluk mücadelesi vermesi ve yıpranmaması amacıyla sezon sonuna kadar göreve devam ettiğini kaydederek, şöyle devam etti: ''Ayrıca belirtmeliyim ki sayın Başkana Samet Aybaba'yı Trabzonspor Teknik Direktörü olarak kabul etmediğimi belirten mesajı da ben çektim. Çünkü ben bir dünya kulübü Trabzonspor hayal ediyorum ve bunu yapacak, çok güçlü ve kaliteli bir hocayı Trabzonspor'un başına getirme imkanımız varken nasıl Samet Aybaba'yı kabul edebilirim ki?
Yine belirtmeliyim ki kulüp yönetiminde paylaşım sıkıntısını hiç çekmediğimiz kişi başkanımız Sadri Şener'dir. O bizimle her şeyi paylaşır, fikirlerimizi alır ve bizim görüşlerimize her zaman değer veren büyük bir başkandır. Kendisine her zaman saygım, sevgim sonsuzdur ve Trabzonspor'un ufkunu açıp büyük projelere büyük imzalar atan da Sadri beydir.''
Yöneticilik yaptığı dönemde hiçbir görevden kaçmadığını bildiren Hekimoğlu, ellerini her türlü taşın altına cesaretle koyduklarını ve 1-1.5 yılda yaklaşık 30 milyon dolar kredinin altına şahsi kefaletle imza attığını belirtti.
Bu süreçte gönlünden geçenin Sadri Şener'in kuracağı çok daha güçlü bir yönetimle yola devam etmesi olduğunu belirten Hekimoğlu, ''Kendisini kırmışsam tüm kamuoyu önünde kendisinden özür dilerim. Çünkü beni yöneticilikten yıldıran kendisi değildir. Herkesin kendi egolarını tatmin etmek için değil, Trabzonspor'un büyük misyonu üzerinde ve dünya kulübü olması için, elbirliğiyle çalışacağı günler dileğiyle tüm Trabzonspor kamuyona saygılarımı sunarım'' ifadelerini

Şahinoğlu
05.06.2009, 18:10
Madem başkana biz istemiyoruz hocayı diyeceksiniz ya o ya biz diyeceksiniz niye mesaj atarak yapıyosunuz arasınıza konuşsanıza ama yok yürek yetmiyor malesef yüreğiniz yoksa varmış gibi yapmayın bari, hayırlı olmuş gidişleri para verme sana gösterilen yerde yöneticilik yap sonra bide başkana yetki ver kararını beğenme sonrada eleştir yolları açık olsun.

leavemealone
05.06.2009, 18:15
Ederse etsinler utanmazlar .

asimetrik
05.06.2009, 18:16
Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak sözünün ne kadar önemli olduğunu bir kez daha gördüm başlıkta . İstifa edenlerin gerekçelerini bilmeden, yönetimde ve altyapı da verdikleri hizmetleri bilmeden, üstelikte gerekçe olarak isimlerinin duyulmamasını göstererek (ki bu durumda nasıl reklam yapıyorlarsa..) küçültücü yorum yapmak hiç hoş durmuyor.
Üstelik neden sms yoluyla yapıldığını da bilmeden, üstelik yeni hocanın ismi, çoğumuzun yüreğinde hasar açmışken, üstelik çoğu kez istifanın erdem olduğunu savunurken üstelik başkanın yönetimden tam yetki aldığı doğrulanmamışken

Hem de Sadri başkanı yıldıranlardan biri bu üslup iken, yine bu üslubu kullanmanın devamı da Sadri başkan görevi bıraktığında (ki engellenmeli) arkasından bizi şampiyon mu yaptı, gitsin olacaktır.

Bize düşen doğru bilgiyle yorum yapmak.
Daha önce kombine almak, başkana destek olmak, istifa edenlere vefa gereği emekleri için teşekkür etmek, takıma böyle günlerde daha çok sahip çıkmak.

Ben kendi adıma olanları doğru zamanda ve oldukça hayırlı görüyorum. Eğer lehimize sonuçlanırsa camianın kronik bir çok sorunu halledilmiş olur. Önümüz açılmış olur. Öldürmeyen darbe güçlendirir.

Beklentim iyimser olarak bu yöndedir.

My
05.06.2009, 18:18
Bu olaylar patlak vermesiyle aklıma ilk gelen isim Muammer Saka olmuştu.

Erdem Keser
05.06.2009, 18:24
Celil Hekimoğlu'nu yaptığı açıklamadan ve samimiyetinden dolayı tebrik ediyorum.

abdullah6134
05.06.2009, 18:34
Hekimoğlu tüm Türkiye'ye kendisini şikayet eden başkanını hala koruyorsa ve bunu Trabzonspor'un menfaatlerine dayanarak yapıyorsa bu başlıkta kendisine sövenler özür dilemelidir.Ben de tebrik ediyorum kendisini.

Muhammet*
05.06.2009, 18:38
Her işte bir hayır vardır..zaman herşeyi gösterir....

Serhat
05.06.2009, 18:49
Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak sözünün ne kadar önemli olduğunu bir kez daha gördüm başlıkta . İstifa edenlerin gerekçelerini bilmeden, yönetimde ve altyapı da verdikleri hizmetleri bilmeden, üstelikte gerekçe olarak isimlerinin duyulmamasını göstererek (ki bu durumda nasıl reklam yapıyorlarsa..) küçültücü yorum yapmak hiç hoş durmuyor.
Üstelik neden sms yoluyla yapıldığını da bilmeden, üstelik yeni hocanın ismi, çoğumuzun yüreğinde hasar açmışken, üstelik çoğu kez istifanın erdem olduğunu savunurken üstelik başkanın yönetimden tam yetki aldığı doğrulanmamışken

Hem de Sadri başkanı yıldıranlardan biri bu üslup iken, yine bu üslubu kullanmanın devamı da Sadri başkan görevi bıraktığında (ki engellenmeli) arkasından bizi şampiyon mu yaptı, gitsin olacaktır.

Daha önce kombine almak, başkana destek olmak, istifa edenlere vefa gereği emekleri için teşekkür etmek, takıma böyle günlerde daha çok sahip çıkmak.

Ben kendi adıma olanları doğru zamanda ve oldukça hayırlı görüyorum. Eğer lehimize sonuçlanırsa camianın kronik bir çok sorunu halledilmiş olur. Önümüz açılmış olur. Öldürmeyen darbe güçlendirir.

Aynen katılıyorum. :)

uğur BULUT
05.06.2009, 18:50

doğru söze ne denir

Fatih
05.06.2009, 18:52
Celil Hekimoğlu'nu yaptığı açıklamadan ve samimiyetinden dolayı tebrik ediyorum.

Böyle sağduyulu bir yöneticiyi kaybetmek Trabzonspor'un zararına olacaktır.

Serhat
05.06.2009, 18:55
Ayrıca Şahsi görüşümdür...

Hacısalihoğlu ve Sümer gitmesi gerekirken, Saner Ayar, Muammer Saka ve Celil Hekimoğlu istifa ediyorsa, bunu bir kez daha düşünmek lazım ...

Gidecekse kutuplaşmaya sebep veren Hacısalihoğlu ve bu klübü kendisinin sanan Özkan Sümer gitmeli !

abdullah6134
05.06.2009, 18:57
[QUOTE=leavemealone;2318369]Ederse etsinler utanmazlar .[/QUOTEimzanda utandığın taraftar da eminim senin gibi tanımadığı kişiler ve bilmediği olaylara dayanarak birilerine utanmaz diyenlerden hoşlanmyorlardır.

abdullah6134
05.06.2009, 18:59
Ayrıca Şahsi görüşümdür...

Hacısalihoğlu ve Sümer gitmesi gerekirken, Saner Ayar, Muammer Saka ve Celil Hekimoğlu istifa ediyorsa, bunu bir kez daha düşünmek lazım ...

Gidecekse kutuplaşmaya sebep veren Hacısalihoğlu ve bu klübü kendisinin sanan Özkan Sümer gitmeli !

saner AyAR istifa etti mi ki?

Kubilay ŞAHİN
05.06.2009, 19:00
Harbi Saner Ayar Nereden Çıktı..

uğur BULUT
05.06.2009, 19:09
gidenler gider kalan sağlar bizimdir

Cafer Bulur
05.06.2009, 19:17
--------------------------------------------------------------------------------

Sadri Başkan .. Güle Güle , Yolun açık olsun . Hizmetlerin için teşekkürler ...
Bu takım sahibsiz değil burası da senin babanın çiftliği değil ... Samet Aybaba yı almayı düşünüyorsan zaten bi vizyonun yok demektir .Bu taraftar sana hiçbir başkana vermediği desteği verdi , valisinden belediyesine Faruk Özak ına kadar ismini bile bilmediğimiz çok değerli insanlar da vardı aralarında muhakkak . ama sen gördün pabuç pahalı , 3 büyükler sağlam geliyor Hazır Azbuçuk kahramanken kaçayım diyorsun, Ama biz bunları yemiyorumuz , Şarklıya şark kurnazlığı yapıyosun ... Dediğim gibi yolun açık olsun . arkana bile bakmamanı umarım ... Taraftarın gönlündeki yerinin kaç basamak indiğini sen zaten anlarsın ilerleyen günlerde . Asıl olan taraftardır , trabzonspor dur . Sen yaptığın yanlışa tepki koyan taraftara tavır yapıyosan bu taraftar kusura bakma seni başının üstünde taşımaz.Kongre tarihi erkene alınmalı , transferleri , teknik direktör seçimini yeni yönetim ve başkan yapmalı . Başkan az önce show da röportaj verdiler Taraftarda lütfetsin de kombine alsın diyor , Yazıklar olsun bu taraftar hiçbir başkana vermediği desteği verdi sizlere kombinesiyle , tribün desteğiyle , formasıyla daha ne olacaktı . Devre arasında bir forvet alsanız şampiyon olucaktık bu kadroya rağmen ama yine de taraftarın sesi çıkmadı . Kısa k4eseyim kesinlikle kongre öne alınsın , yeni başka yeni yönetim gereken çalışmaları yapsın , bu vakitten sonra Sadri şenerle devam etmek olmaz ... Bulunmaz hint kumaşı sanıyorlar kendilerini ... Büyük olan taraftarıyla birlikte TRABZONSPOR dur. SAdri Şener ler gelir geçer...

Ben arkadaşların klübe mail atmalarını istiyorum . Traftara tavır yapanı biz zaten istemiyoruz.Sadri Şener istifa ...
Kim gelir bu kulübün basina?

Haciosmanoglu bile aday olmam diyor.

Muhtemel adaylar:Atay aktug,Nuri albayrak,Erol tuna ve ayaklarina kapanirsak Mehmet ali yilmaz.

Bravo senin gibi taraftara,senin anlayistakilere de yukardakilerden biri lazim...

kemal_efe
05.06.2009, 19:18
bunların gittiğine zerre kadar üzülmem yeterki Sadri Başkan bırakmasın...

yusufyilmaz
05.06.2009, 19:31
yine söylüyorum hep söyleyeceğim..
kulübü ekmek kapısı olarak gören zihniyet var oldukça trabzonspor başarılı olamaz..

size iki garip örnek vereceğim..

1-AHMET AĞAOĞLU
bu erkişi yanliş biliyor olabilirim düzeltirsiniz.gümüşhanelidir kendisi
trabzonspoda bir dönem ismi başkanlıkla eşdeğer olarak anılmıştı.kendisi klupte gorev aldığınıda futbol şube sorumlusu idi yanlış hayıtlamıyorsam.yönetimden ayrıldıktan sonra futbolcuları görmek için tesislere gittiğinde hacısalihoğlu erkişi çamur yapıp bu adamın bu kulupte ne işi var demişti.
kimilerimiz sevmez,sevmeyebilirde
bana gore trabzonspora faydası dokunmuş,başkanlık yapmış olsa cok daha faydası dokunabileceğini düşünüyorum.
hangi zihniyet trabzonsporda tutmadı .ekmek kapısı olarak gören zihniyet.
2. AHMET NAFİZ ZORLU
bu erkişide manisalıdır.ama tüm kalbi ile trabzonu,trabzon halkını ve trabzonsporu seven bir erkişidir.
neden sever onuda anlatayım.

zamanında nafiz zorlunun babası ticaretle uğraşırken başına trabzonda bir iş gelmiş ve beş parasız kalmış.mackada yaşlı bir adam tam bir ay boyunca misafir etmiş kendisini.yedirmiş içirmiş trabzonun kendine has misafir perverliği ile ağırlamış kendisini.

nafiz bey bu olaya karşılık maçkada gelmiş zorlu oteli kurmuş.(trabzonda trabzonlu olmayıp buyuk proje kuran kaç kişi var?)onuda sormak lazım.

nafiz zorlu trabzonsporda yönetimde olmak istemiş öyle ya adam trabzon aşığı.
bizim bu kan emici zihniyet yine hortlamış ve adamı soğutmuşlar.

son sözüm nereye geliyor .bu bize yabancı olan elkişiler gelip yanımızda olmak istiyor.bizim içimizdeki hacısalihoğlı gibi adamlarda klubü nasıl yerim diye düşünüyorlar.

neymiş fatih tekke cuma namazına gidiyormuş
''bizim sofilerle işimiz yok''
ne kadar gereksiz!ne kadar çağdışı bir acıklama

bize bu zihniyet oldukça;biz de buraya cok yazarız,cok cizeriz..

dikkat edin trabzonspora kim faydalı iş yapmışşsa küstürlmüştür.dun yukarda saydığım adamlar,bu gun sadri baba yarında trabzonspora gönlünü veren nice yönetici...

Bülent AKBULUT61
05.06.2009, 19:36
eziktaşın uşağı sametin gelmemesi için mücadele eden TRABZONSPOR yöneticileri sonuna kadar alkışlıyorum:alkış::alkış::alkış:

Kazım Uzunboy
05.06.2009, 19:51
Sadri Başkana mesajı Celil Hekimoğlu göndermiş. Kendisi açıklamış.

Ayrıca rahat olun, Sadri Şener yine başkan, hep başkan. :)

kahramanhamsi
05.06.2009, 19:53
Kim gelir bu kulübün basina?

Haciosmanoglu bile aday olmam diyor.

Muhtemel adaylar:Atay aktug,Nuri albayrak,Erol tuna ve ayaklarina kapanirsak Mehmet ali yilmaz.

Bravo senin gibi taraftara,senin anlayistakilere de yukardakilerden biri lazim...

Bu aşağıda yazacaklarımdan hangisi sence hatalı
En baştan değerlendirelim
1- Başkana hizmetleri için teşekkür etmişim ... (yanlış mı etmişim )
2- Trabzonspor sahipsiz değil , Burasıda kimsenin çiftliği değil demişim . (Trabzonspor sahipsiz ve burasıda Başkanın çiftliğidir mi demeliydim )
3-Samet Aybabanın nasıl gittiğini bilmiyorsa , Samet aybaba nın nasıl gittiğini bilerek getiriyorsa , tepki olacağını göremiyorsa ve buna rağmen Takımın başına getirmek istiyorsa (Helal başkan Vizyon süper mi demeliydim. )
4-Bu taraftar Hiçbir başkana vermediği desteği verdi demişim (yalan mı vermedik mi)
5-FAruk Özak , Trabzon Valisi büyük destek verdiler demişiz (Yalan mı vermediler mi )
6-3 büyükler sağlam geliyor demişim (Yalan mı , Yanlış mı gelmiyorlar mı )
7-Kongre erkene alınmalı , Transferleri hoca yı yeni yönetim almalı demişiz (Yanlış mı , Doğrsu zaten bu değil midir )
8-Başkan show tv de sitemkar bir şekilde lütfetsinler de kombine alsınlar dedi , Bende yazıklar olsun dedim . Bu konuda taraftar en son sitem edilecek gruptur diye düşünüyorum (yanlış mıyım )
9-devre arasında 1 forvet alınsa Takım bu kadroya rağmen Şampiyon olacaktı kanaatindeyim , (Benim gibi düşünen insan yok mu hiç , yalnız mııym bu kon uda)
10-sadri Şener in bundan sonra devam etmesinin doğru olmayacağı kanaatindeyim bunuda belirttim , Faydası olmaz zararı olur . Allah (c.c.)ömür verirse seneye bu zaman bakarız sonuca o zaman istediğiniz küfürü edin (ağzımı açmıycam söz)
ama duygularınızı mantığın önüne geçirmeyin lütfen .Biz bu yüzden kaybediyoruz ..Sadri şener devam eder ve önümüzdeki sezon ilk 5-10 hafta kötü giderse o zaman sadri şener mecburen bırakır ve şu anda bırakmasından daha büyük bir yıkım olur . Lütfen bunuda görün ..
Sadri Şener kendi ayağına kurşun sıkmıştır resmen ...Hayırlsıı Olsun ....

Fatih Özkan
05.06.2009, 19:56
Sadri Başkan kalsın yeter!
O bir yolunu bulur toparlar!

Emorfo
05.06.2009, 20:21
Bu iki yönetici esasında Samet Aybaba ile prensip anlaşmasına varıldığı duyurulduğunda bu kararı beğenmeyen bir çok taraftarımız gibi onlar da karşı çıkmışlar. Ancak mesaj çekmek nedir onu anlamadım. Yönetim kurulunda iletişim sorunu mu var. Adam başkanına mesaj mı çeker. Kongrenin yapılması bir bakıma hayırlı olacak gibi enazından daha uyumlu bir yönetim kurulu görebiliriz.

Diğer bir hata ise başkanın ani tepki göstermesi, hocamız bu beğenmiyorsanız ben gidiyorum demesi bana çok doğru bir davranış gibi gelmiyor. Öte yandan bir de kulübün içinde bulunduğu para sıkıntısı var. Sadri Başkan elinden geleni yaptı, bir çok sponsor buldu, kulübe kaynak sağladı. Ancak belediye meclisinden beklenen kararın çıkmaması canını sıktı. Ha burda bir de parantez açmak lazım bu belediye olayından dolayı işi siyasete dökmeye çalışanlara dikkat etmek lazım. Trabzonspor'u artı bu işler de kullanmasınlar. Belediye meclisinde sadece tek partinin üyeleri yok bir çok partinin temsilcisi var. Bundan sonraki süreç önemli. Kongreden sağlam ve uuymlu bir yönetim çıkmalı. Başkanın omuzlarındaki yük azaltılmalı.

Şunu da eklemek gerek bu iki yöneticiye de fazla yüklenmemek lazım zira Aybaba olayında burda gösterilen tepkilere kulak vermişler başkana iletmişler, her ne kadar yöntem ve tarz yanlış olsa da görüşlerini belirtmişler. Başkanın bu tavrını beklemiyorlardı sanırım suçlu kendileri oldu. Sadri başkan bu süreçten güçlenerek çıktı. Şimdi Aybaba'yı alıyorum derse sanırım kimse tepki göstermez :)))

Emirhan Çorumlu
05.06.2009, 20:40
gec kalindi

Emirhan Çorumlu
05.06.2009, 20:41
Sadri Başkan kalsın yeter!
O bir yolunu bulur toparlar!

AYNEN Katiliyorum ...

Koray
05.06.2009, 20:42
Mail atsaydı bari Hekimoğlu...

krdnz
05.06.2009, 20:52
Gitmeleri iyi oldu.5 Temmuza kadar yapacak çok işi var yönetimin.

Fatih Özkan
05.06.2009, 20:53
Öldürmeyen her darbe olgunlaştırır!
Biz büyüğüz!
Bu olaylardan ders alıp, güçlenerek bu kaostan çıkacağız!
Başkanımıza güveniyorum!

MuratJ
05.06.2009, 21:13
Şu kongreye Sadri Şener kuracağı yeni yönetimle aday olup daha güçlü bir şekilde geri döner inşallah bu herkesi baya bi hırslandırır ve klube çok olumlu yansır. Bırakma Sadri baba bi yanlış yaptın samet konusunda hatandan döndün şimdi bırakma zamanı degil Trabzonspor'u bırakırsan kimlere kalacagı çok düşündürücü!

Ercan DEMİR
05.06.2009, 21:27
Zaten bir iş yaptıkları yoktu isabet olmuş istifaları.

Erdal
05.06.2009, 21:32
Celil bey'in üslubunu çok beğendim. İnsanlar anlaşamaz ayrılır hatta hata yapar hepsi olur şeyler bunların...Ama şu sövgüye lu linçe bir son vermek lazım. Ayrıca başkanın Samet hoca ismi ilk açıklandığında internet ortamındaki atmosferden de haberdar olduğunu hatırlatmak isterim. İnsanlar anlaşamayabilirler...Medenice bir istifa var ortada...Saygı duyuyorum...Beyefendiyi Antalya'da basketbol maçında görmüştüm. Son derece kibar bir adam...Çullanmak ayıp oluyor...Üstelik Samet hoca ismini duyunca başkana şimdi Celil bey'e çullanmak hepten ayıp oluyor...Hayırlı olsun deyip önümüze bakalım...

bordo61
05.06.2009, 22:41
Muamer Sakayı bilmem ama Celil Hekimoğlu görevini yapan bir yöneticiydi bana göre

S.DEMİRCİ
05.06.2009, 22:43
hayrettin hacısalihoğlu kendine çekidüzen vermesi lazım...

Tunga
05.06.2009, 22:50
Rica ederim okuyun!

Tanışmadığım ama Tanıdığım bir Adama...

Eskiden ağır sanayinin en önemli bir iş kolu olan döküm sektöründe çalışıyordum. O dönemler de 2001 krizinin etkisi altındaydı. Firmalar tamamen duran yurt içi pazarı bırakmış, o güne kadar pek beceremedikleri yurt dışı pazarlara yüz dönmeye başlamışlardı. İşin teknik detaylarına biraz girelim dilerseniz.

Döküm denildiğinde hurdayı (çelik veya demir) eriterek, içeriğini temizleyerek yeni bir kalıba dökmekten ve adeta yeniden hayat vermekten bahsediyorum. Eritiyoruz diyorum ya... İşte o takriben 1400-1500ºC'lerde oluyor. Bu çok zor, çok riskli bir iş.

Dökümhane işletmenin en ucuz yolu hem satış pazarlarına, hem de kaynaklara yakın olmaktan geçiyor. Yani hem müşterinize yakın olacaksınız, hem de hammadde ve enerji kaynaklarına. Dolayısıyla Marmara Bölgesi bu işin en kolay yapıldığı yerdir; zira ülkenin o döneminde en cazip pazar da Avrupa'ydı.

Bizim içinde olduğumuz döküm dalında zaten Türkiye'de sadece iki firma idik. Biri Bursa, biri Kocaeli'nde. Ama bizim içinde olmadığımız bir dalında çokça rekabet vardı. Zaman zaman Dökümcüler Derneği vasıtasıyla yurt dışında fuarlara katılırdık. Bu fuarlarda 15-20 Türk Dökümcüsü yan yana sıralanırdık. Böylece fuara gelenler Türk dökümcülerini nerede bulacaklarını bilirlerdi.

O dönem bir firmadan bahsediliyordu. Firma diğer döküm firmalarının isteğiyle diğer dernek üyeleriyle beraber bu fuara kabul edilmiyordu. Hem uygun fiyatlar veriyor, hem de iyi kalitedeki mal tedariğiyle müşterileri bu firmaların ellerinen kapıyordu. Şaşırdım.

Hem bu derneğin bir üyesi; ama hem de bu dernekle fuara gidemiyor, kendisi farklı bir yerde stand açıyordu. Otomotiv sektörü için özel parçalar döküyor, işleme tesisinde bunları işleyerek nihai ürün haline getiriyor, ambalajlayıp gemi veya TIR ile Avrupa'ya sevkediyordu.

Marmara'daki firmalar bu işe akıl sır erdiremiyorlardı.

Dökümcü firmaların bir çoğu döktüğü mamülü öylece sevketmeye çalışır. Sadece bazıları bu işe biraz daha katma değer katarak işleme tesisi de kurar ve döktüğü parçaları bir de işleyerek nihai ürün halinde satarlar. Döküm firmalarının pek çoğu ikinci jenerasyon aile fertlerinin elinde olduğundan ve profesyonelleşemediklerinden işi geliştirmek adına bu tarz yatırımları yapmak akıllarına bile gelmez. Mürekkep yalamış bizler bu tür firmalara çalışmak için geldiğimizde, dilimizde tüy biter bu tür yatırımlara patronları ikna etmek için.

İşte bu firma bu tür yatırımlarını yapmış, nihai mamül üreten bir tesise sahipti.

Diğer Türk Firmaları arasına katılmayan, hor görülen, korkulan bu firma Trabzon'daydı. Ağır sanayii bırakın, küçük ve orta ölçekli sanayiiyi bile çalıştırmanın neredeyse imkansız olduğu Trabzon'da.

Trabzonlu olmanın heyecanıyla firmayı incelemeye başladım. Bir kere fabrikası koskocaman ve bordo-maviydi. Bayıldım.

http://img193.imageshack.us/img193/9963/0002bsp.jpg

http://img195.imageshack.us/img195/3246/0001bws.jpg

Ardından yaptıkları işleri incelemeye başladım. Şaka gibiydi. İstanbul'da yapılmayan bazı şeyler dahi orada yapılıyor, dünyanın çeşitli ülkelerine sevkediliyordu.

Bizler Fenerli olsak, ya da Beşiktaş veya Galatasaraylı, bu tür işadamları bizim için çok önemli olmayabilir. Ancak bir şehrin takımından bahsediyoruz. Öyle ki o şehirli olduğuyla gururla yaşayan bizler, ya da bu şehirle hiç bir kan bağı olmayan Trabzonsporlular'ın bile ilgilendikleri şehrin en önemli sanayi tesisi bu firmadır.

Yatırımı, hem de böyle güç bir yatırımı yapan da, memleketine güvenen de, çok başarılı olan da bu firma ve onun patronlarıdır.

Trabzonlu olduğu için gurur duyduğum bu firma, Marmara'daki rakipleri tarafından, üyesi olduğu dernek tarafından bile zaman zaman kale alınmayan bu firma Hekimoğlu'dur ve sahibi de Celil Hekimoğlu'dur.

Yaptığı yanlış olabilir. Bence yanlış. En azından haklı sebepleri olsa da, yöntemi yanlış. Ama öyle bile olsa hem memleketine, hem de Trabzonspor'a sırtını dönmemiş bu adam, en azından hakaret edilmemeyi hakediyor.

Uzaktan tanıdığım; ama tanışmadığım bu adama ben yaptığı yanlışa rağmen, bir Trabzonlu olarak teşekkür ediyorum.

Tahir
05.06.2009, 22:54
hacısalihoğlu tek adam olmak yerine paylaşımcı olmalı.

bordo61
05.06.2009, 22:54
Tunga abi gene Döktürmüşsün okudum çok haklısın

SDanışmaz
05.06.2009, 22:56
Mail atsaydı bari Hekimoğlu...

:D.........

uğur BULUT
05.06.2009, 22:58
hacısalihoğlu tek adam olmak yerine paylaşımcı olmalı.
aynen doğru söyledin kardeş

Vural Kuyumcu
05.06.2009, 23:02
Dün Samet Aybaba gelio diye ortaligi yiktimiz taraftarimiz bügünde Baskanimiz DUR diye sesini cikartcak mi acaba ...........cikartalim ki Samet Aybabalar gelmesin haydin sesimizi gücümüzü gösterelim MESAJ ATALIM ATIRALIM

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=15343 (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=15343)

http://www.bordomavi.net/Giris/dur6761.jpg

Erdal
05.06.2009, 23:03
Tunga, var ol emi...Diyorum ya Antalya'da tribünde taraftarın içinde heyecan içinde gördüğümde Celil bey'i çok tutmuştum. Hangimiz hata yapmıyoruz ki...Ama her hata yaptığını düşündüğümüz adamı "lanet olsun" dedirtme noktasına getirirsek zülmetmeye ahali bulamayacağız...Tekrar teşekkürler...

EMRAH ERTEMOĞLU
05.06.2009, 23:04
Rica ederim okuyun!

Tanışmadığım ama Tanıdığım bir Adama...

Eskiden ağır sanayinin en önemli bir iş kolu olan döküm sektöründe çalışıyordum. O dönemler de 2001 krizinin etkisi altındaydı. Firmalar tamamen duran yurt içi pazarı bırakmış, o güne kadar pek beceremedikleri yurt dışı pazarlara yüz dönmeye başlamışlardı. İşin teknik detaylarına biraz girelim dilerseniz.

Döküm denildiğinde hurdayı (çelik veya demir) eriterek, içeriğini temizleyerek yeni bir kalıba dökmekten ve adeta yeniden hayat vermekten bahsediyorum. Eritiyoruz diyorum ya... İşte o takriben 1400-1500ºC'lerde oluyor. Bu çok zor, çok riskli bir iş.

Dökümhane işletmenin en ucuz yolu hem satış pazarlarına, hem de kaynaklara yakın olmaktan geçiyor. Yani hem müşterinize yakın olacaksınız, hem de hammadde ve enerji kaynaklarına. Dolayısıyla Marmara Bölgesi bu işin en kolay yapıldığı yerdir; zira ülkenin o döneminde en cazip pazar da Avrupa'ydı.

Bizim içinde olduğumuz döküm dalında zaten Türkiye'de sadece iki firma idik. Biri Bursa, biri Kocaeli'nde. Ama bizim içinde olmadığımız bir dalında çokça rekabet vardı. Zaman zaman Dökümcüler Derneği vasıtasıyla yurt dışında fuarlara katılırdık. Bu fuarlarda 15-20 Türk Dökümcüsü yan yana sıralanırdık. Böylece fuara gelenler Türk dökümcülerini nerede bulacaklarını bilirlerdi.

O dönem bir firmadan bahsediliyordu. Firma diğer döküm firmalarının isteğiyle diğer dernek üyeleriyle beraber bu fuara kabul edilmiyordu. Hem uygun fiyatlar veriyor, hem de iyi kalitedeki mal tedariğiyle müşterileri bu firmaların ellerinen kapıyordu. Şaşırdım.

Hem bu derneğin bir üyesi; ama hem de bu dernekle fuara gidemiyor, kendisi farklı bir yerde stand açıyordu. Otomotiv sektörü için özel parçalar döküyor, işleme tesisinde bunları işleyerek nihai ürün haline getiriyor, ambalajlayıp gemi veya TIR ile Avrupa'ya sevkediyordu.

Marmara'daki firmalar bu işe akıl sır erdiremiyorlardı.

Dökümcü firmaların bir çoğu döktüğü mamülü öylece sevketmeye çalışır. Sadece bazıları bu işe biraz daha katma değer katarak işleme tesisi de kurar ve döktüğü parçaları bir de işleyerek nihai ürün halinde satarlar. Döküm firmalarının pek çoğu ikinci jenerasyon aile fertlerinin elinde olduğundan ve profesyonelleşemediklerinden işi geliştirmek adına bu tarz yatırımları yapmak akıllarına bile gelmez. Mürekkep yalamış bizler bu tür firmalara çalışmak için geldiğimizde, dilimizde tüy biter bu tür yatırımlara patronları ikna etmek için.

İşte bu firma bu tür yatırımlarını yapmış, nihai mamül üreten bir tesise sahipti.

Diğer Türk Firmaları arasına katılmayan, hor görülen, korkulan bu firma Trabzon'daydı. Ağır sanayii bırakın, küçük ve orta ölçekli sanayiiyi bile çalıştırmanın neredeyse imkansız olduğu Trabzon'da.

Trabzonlu olmanın heyecanıyla firmayı incelemeye başladım. Bir kere fabrikası koskocaman ve bordo-maviydi. Bayıldım.

http://img193.imageshack.us/img193/9963/0002bsp.jpg

http://img195.imageshack.us/img195/3246/0001bws.jpg

Ardından yaptıkları işleri incelemeye başladım. Şaka gibiydi. İstanbul'da yapılmayan bazı şeyler dahi orada yapılıyor, dünyanın çeşitli ülkelerine sevkediliyordu.

Bizler Fenerli olsak, ya da Beşiktaş veya Galatasaraylı, bu tür işadamları bizim için çok önemli olmayabilir. Ancak bir şehrin takımından bahsediyoruz. Öyle ki o şehirli olduğuyla gururla yaşayan bizler, ya da bu şehirle hiç bir kan bağı olmayan Trabzonsporlular'ın bile ilgilendikleri şehrin en önemli sanayi tesisi bu firmadır.

Yatırımı, hem de böyle güç bir yatırımı yapan da, memleketine güvenen de, çok başarılı olan da bu firma ve onun patronlarıdır.

Trabzonlu olduğu için gurur duyduğum bu firma, Marmara'daki rakipleri tarafından, üyesi olduğu dernek tarafından bile zaman zaman kale alınmayan bu firma Hekimoğlu'dur ve sahibi de Celil Hekimoğlu'dur.

Yaptığı yanlış olabilir. Bence yanlış. En azından haklı sebepleri olsa da, yöntemi yanlış. Ama öyle bile olsa hem memleketine, hem de Trabzonspor'a sırtını dönmemiş bu adam, en azından hakaret edilmemeyi hakediyor.

Uzaktan tanıdığım; ama tanışmadığım bu adama ben yaptığı yanlışa rağmen, bir Trabzonlu olarak teşekkür ediyorum.

mükemmelsin abi..Hekimoğlu sizlerede teşekkürler.

Cafer Bulur
05.06.2009, 23:10
Celil hekimoglu mesaj göndermekle hata yapti ama ben de edindigim izlenim kadariyla kendisinde iyi bir yönetici profili görmüstüm.

Samet aybabaya karsi cikabilirdi ama tepkisini daha farkli bir sekilde dile getirmeliydi.

Yine de simdiye kadarki hizmetleri icin kendisine tesekkür etmek lazim...

Yasin T.
05.06.2009, 23:13
"Mesajı ben çektim"

Trabzonspor'dan istifa eden altyapı ve amatör branşlar sorumlusu Celil Hekimoğlu, Sadri Şener başkanlığında onur ve gurur duyarak Trabzonspor yönetiminde çalıştıklarını, ancak geçen sürede kulüpte kararların hep 2-3 kişi arasında alındığını bildirdi.
Hekimoğlu, yaptığı yazılı açıklamada, bugün itibariyle Trabzonspor Kulübü Yönetim Kurulu üyeliğinden istifa ettiğini yineledi.

Başkan Sadri Şener başkanlığında onur ve gurur duyarak Trabzonspor yönetiminde çalışmaya başladıklarını anlatan Hekimoğlu, ''Ancak geçen sürede maalesef kulüpte kararlar hep 2-3 kişi arasında alındı. Kulüp için hayati önem taşıyan hiçbir karar için bizim görüşümüz sorulmadı. Bu benim gibi kurumsal yapıya ve profesyonel çalışma anlayışına inanan kimselerin kabul edebileceği şeyler değildir'' ifadelerini kullandı.

Hekimoğlu, kulübün şampiyonluk mücadelesi vermesi ve yıpranmaması amacıyla sezon sonuna kadar göreve devam ettiğini kaydederek, şöyle devam etti: ''Ayrıca belirtmeliyim ki sayın Başkana Samet Aybaba'yı Trabzonspor Teknik Direktörü olarak kabul etmediğimi belirten mesajı da ben çektim. Çünkü ben bir dünya kulübü Trabzonspor hayal ediyorum ve bunu yapacak, çok güçlü ve kaliteli bir hocayı Trabzonspor'un başına getirme imkanımız varken nasıl Samet Aybaba'yı kabul edebilirim ki? Yine belirtmeliyim ki kulüp yönetiminde paylaşım sıkıntısını hiç çekmediğimiz kişi başkanımız Sadri Şener'dir. O bizimle her şeyi paylaşır, fikirlerimizi alır ve bizim görüşlerimize her zaman değer veren büyük bir başkandır. Kendisine her zaman saygım, sevgim sonsuzdur ve Trabzonspor'un ufkunu açıp büyük projelere büyük imzalar atan da Sadri beydir.''

Yöneticilik yaptığı dönemde hiçbir görevden kaçmadığını bildiren Hekimoğlu, ellerini her türlü taşın altına cesaretle koyduklarını ve 1-1.5 yılda yaklaşık 30 milyon dolar kredinin altına şahsi kefaletle imza attığını belirtti.

Bu süreçte gönlünden geçenin Sadri Şener'in kuracağı çok daha güçlü bir yönetimle yola devam etmesi olduğunu belirten Hekimoğlu, ''Kendisini kırmışsam tüm kamuoyu önünde kendisinden özür dilerim. Çünkü beni yöneticilikten yıldıran kendisi değildir. Herkesin kendi egolarını tatmin etmek için değil, Trabzonspor'un büyük misyonu üzerinde ve dünya kulübü olması için, elbirliğiyle çalışacağı günler dileğiyle tüm Trabzonspor kamuyona saygılarımı sunarım'' ifadelerini kullandı.

arkadaşlar bu haberi ajanssporda gördüm paylaşıyım dedim.burda ben celil hekimoğluna katılıyorum.sadri baba burda yanlış yaptı.ah be sadri başkan samet aybaba kim gerçekten?daha iyi adam bulunamazmıydı

Tunga
05.06.2009, 23:23
Ben olanı yazdım sadece :)

Biz Türkiye'de değer yaratmakta sıkıntı çekiyoruz. "Değer" dediklerimiz çoğu zaman kendi kendilerini yaratıyorlar. Oluşmasına çok katkıda bulunmadığımız değerlerin bari yıpratılmasına karşı durabilelim; bu da ciddi bir kazanım olur bizler için.

Kasım BEKTAŞ
05.06.2009, 23:27
vay be hekimoğlu ile meslektaşmışız haberim yokmuş...hemde Trabzon gibi yerde şimdi inceledim şirketini güzelde sistem kurmuş...ancak konumuza dönersek hayırlısı olsun demek düşer bu saatten sonra

Sadri ŞENER seçildiği zaman yönetimdeki bazı isimler tavsiye maiyetinde listesine alınmış galiba...
inşallah kongrede istediği kişilerle yoluna daha güçlü bir şekilde devam eder....

uzungöllü
05.06.2009, 23:32
şampiyonluklarımız elimizden alındı diye her tarafa saldırır dururuz... ama en büyük engel içimizdeki engeller olduğunu hep göz ardı ederiz... anlamak gerçekten güç...

Fatih
05.06.2009, 23:38
Ben olanı yazdım sadece :)

Biz Türkiye'de değer yaratmakta sıkıntı çekiyoruz. "Değer" dediklerimiz çoğu zaman kendi kendilerini yaratıyorlar. Oluşmasına çok katkıda bulunmadığımız değerlerin bari yıpratılmasına karşı durabilelim; bu da ciddi bir kazanım olur bizler için.

Kendi insanlarımızı kendi değerlerimizi çok çabuk karalıyoruz Tunga Abi.

TS-FAN
05.06.2009, 23:41
Bir uygulamaya karşı çıkabilirsiniz.
Bir karara katılmayabilirsiniz.
Bu karşı duruşunuzu ifade ediş şekliniz bir SMS ile olmamalıdır.
Yine de kulübümüze hizmet etmiştir,teşekkür ederiz.

ceserdar
05.06.2009, 23:47
Kısa mesaj olayı bence biraz abartılı olarak tartışılıyor. Biraz da burada Sadri Şener'in duygularını çok ön plana koyan yapısının da etkili olduğunu düşünüyorum.

pReN@_61
06.06.2009, 00:05
Hakkımızda hayırlısı

İsmail ALİOĞLU
06.06.2009, 00:38
İstifa edenlerin açıklamalarına bakılırsa adamlşar haklı, klup 2-3 kişinin tekelinde değil. Diğer yoneticiler süs değil hoş. Bence bu yoneticilerin istifa etme sebebleri haklı. Bende olsam SMS atardım. oki Başkan beni kaale almıyor ben neden alayım.. Malum olan bitenden haberim yok. dimi?

bkandil
06.06.2009, 00:48
İstifa edenlerin açıklamalarına bakılırsa adamlşar haklı, klup 2-3 kişinin tekelinde değil. Diğer yoneticiler süs değil hoş. Bence bu yoneticilerin istifa etme sebebleri haklı. Bende olsam SMS atardım. oki Başkan beni kaale almıyor ben neden alayım.. Malum olan bitenden haberim yok. dimi?
Her dinlediğimize haklı diyoruz, istifa eden yöneticiler haksız demiyorum, kimseyi karalamak, yermek yada övmek de istemiyorum.
Ama 3 gün önce Hacısalihoğlu çıktı "T.D. konusunda tek yetkili Sadri Başkandır, bu konuda tüm yetkiyi ona devrettik" dedi.
şimdi istifa eden yöneticiler bu konuşmaya neden itiraz etmediler Kulübün menfaati için basına açıklama yapmak istememiş olabilirler belki ama Hacısalihoğlu yada Başkan'a itiraz edebilirlerdi. İtiraz etmediler ise başkanı yetkili kılmışlar demektir. Bu durumda Başkan istediği hocayla anlaşır. (ona bu hakkı yönetim kurulu vermiş artık)
Ayrıca başkana yetki verdiğin halde anlaştığı hocayı beğenmiyorsan, ararsın ve dersin ki, başkan biz sana hoca konusunda yetki verdik fakat bu hoca olmaz,...(gerekçelerini sıralarsın)... gel bu işi bir daha düşünelim, sen aceleci yapıda birisin, bu işi aceleye getirmeyelim, biraz daha araştıralım türünden cümleler kurarak işi tatlılıkla çözmeye çalışırsın, ha seni dinlemezse basarsın istifayı olur biter... haklılık böyle olur bana göre...

Cem Zırıh
06.06.2009, 00:52
gule guleee:)

eren_61
06.06.2009, 00:55
ya bu hacısalihoğluna kanım bi türlü ısınmadı malüm fatih tekke olayındada parmağı olduğu söyleniyo bence oda istifa etsin:D

bkandil
06.06.2009, 00:56
ya bu hacısalihoğluna kanım bi türlü ısınmadı malüm fatih tekke olayındada parmağı olduğu söyleniyo bence oda istifa etsin:D
O zor işte, O olmazsa Sadri Şener'i ikna edemezler başkanlık için...

Emirhan Makul
06.06.2009, 01:03
Spiker-Muammer Saka ve Celil Hekimoğlu İstifa Etti!..
Sadri Şener-Çok Normal :D

Mehmet Sarigül
06.06.2009, 01:07
Celil Hekimoglu'nun aciklamasindan sonra, yönetimde sanki iplerin Sadri Sener'in degil, farkli insanlarin elinde oldugu hissi uyandirdi bende.

"Kulüpte kararlari hep 2-3 kisi arasinda alindi" diyen Hekimoglu, ayni zamanda Sadri Sener icin "kulüp yönetiminde paylasim sikintisi hic cekmedigimiz kisi" diye söz ediyor.
Bu aciklama ne anlama geliyor?

Baskan Sadri Sener "Ben de alacaktım Daum’u ama tazminatını ödeyemedim" derken, Celil Hekimoglu "Cok güçlü ve kaliteli bir hocayı Trabzonspor'un başına getirme imkanımız varken nasıl Samet Aybaba'yı kabul edebilirim ki?" diyerek farkli konusuyor.

Bu haberin dogruluk payini bilmiyorum ama yapilan aciklamalar cok celiskili.

Daum'la ilgili benim Alman medyasindan bildigim, Köln'le anlasmasinda özel bir paragrafin oldugu ve buna göre Daum'un Mayis'in sonuna kadar baska bir kulübe (tazminatsiz) gidebilecegi söyleniyordu.

Olaganüstü Genel Kurul kararinin Trabzon Belediyesi ile ilgili sorunlarla veya Samet Aybaba'ya gösterilen tepki ile ilgili olgunu hic düsünmüyorum.

bekir61
06.06.2009, 01:07
kim kiderse gitsin umrumda degil yeterki Sadri baskan gitmesin

bkandil
06.06.2009, 01:10
...
Olaganüstü Genel Kurul kararinin Trabzon Belediyesi ile ilgili sorunlarla veya Samet Aybaba'ya gösterilen tepki ile ilgili olgunu hic düsünmüyorum.
Bu kısmı muhtemelen doğru diye düşünüyorum...
Sanki nabız yoklanıyor, hem de her kesimin. İstanbul kanadı, Trabzon kanadı, yönetimin tarafındakiler, muhalifler, taraftar v.s.

Kamil Çakmak
06.06.2009, 01:14
Bir iş adamı iyi bir işletmece olabilir, işyerinde istihdam sağlayarak o insanlara iş aş verebilir.
İş klüp yötetmeye gelince de klübün menfaatleri için elini taşın altına sokabilmeli.
Ama bir iş adamı ve yönetimdeki bir insan Trabzonspor klüp başkanına mesaj çekmemeli.
Hem sıkıntılarda başkanın yanında olmayacaksın hemde görüşüne uymayan bir olay için mesaj çekecesin. Olacak iş değil.

Tamam bende istemem Samet Aybaba nın hoca olmasını ama sitem şekli yanlış.

Erdal
06.06.2009, 01:19
Mesele elbette ne Celil bey'in mesajı, ne belediye ne de taraftar tepkisi...Mesele bunların hepsinin de içinde ve çok daha ötesinde bir yönetimsel yıpranma...Ortalama her yıl 2 üyenin istifa ettiği bir yönetim modeline sahibiz. Geçmişte hep böyle oldu bu...Galiba gelecekte de böyle olacak...Bunlara küçük kriz gözüyle bakıp alışmalıyız bence:)....

İsmail Alkan
06.06.2009, 01:30
Hırsızın hiçmi suçu yok,

Dün bu forum Samet Aybaba haberi ile birlikte 602 kişilik online rekorunu kırdı,ne için ? Samet Aybaba tepkisi için değilmi.

Divriğisporun hocasınıda getirselerdi kabulmu edeceklerdi ?

Ben sana yetki verdiysem,sana güven vermişim demektir.Benim sana verdiğim güveni sen süistimal edemezsin,eğerki edersen yetki metki tanımam avazım çıktığı kadar bağırırım,Celil Hekimoğluda işte bunu yapmıştır.

Celil Hekimoğlunu bu onurlu davranışından dolayı tebrik ediyorum..

Başlığa şöyle bir gözatıp bazı arkadaşların yazdıkları mesajları görünce utandım.Bizler çok kolay gaza gelip mesaj yazabiliyoruz,klavyenin ruhu yokya saldır babam saldır.

Muammer Sakayla merhabam yoktur ama Celil HEKİMOĞLUNU iyi tanırım,hepimizden çok Trabzonsporludur,(inanmıyan arka sayfalardaki tesisinin renklerine iyi baksın),bu kulübe ve özellikle basketbola çok emekleri vardır,bunu kimse inkar edemez.

Bugün kendisiyle bu konu hakkında en ince detayına kadar konuştum;
Bir söyle ,bin ah işit misali,dolmuşta dolmuş,en son samet aybaba işi bardağı taşıran son damla olmuş.

İlk sözü şu oldu "Ben Trabzonsporum,el alem reekardı getirirken,ben samet aybabayı Trabzonsporuma nasıl yakıştıracağım,bunu nasıl hazmedeceğim"

Sadri başkana aşırı sevgisi var,tozda kondurmuyor ama bu kulübü asıl yönetenlerin Hayrettin Hacisalihoğlu,Mahmut Aksu ve bunların fikir babası asıl yönetici Özkan Sümerdir dedi.

Kendilerinin ise yönetim kurulunda bir piyon gibi olduklarını,bugüne kadar hiç ama hiç bir icraat veya uygulamadan haberleri olmadıklarını,Samet Aybaba kararını bile medyadan öğrendiğini söylüyor.

Özkan Sümer 2 kişiye (Hayrettin bey ve Mahmut Aksu) fikir yürütüp yönlendiriyor,bu iki kişi kararları alıyor,başkana ise sadece bilgi veriyorlar,(bakınız : başkanın açıklamaları : ben, hayrettin bey olmasa bu kulübü idare edemezdim) biz ise her şeyi medyadan öğreniyoruz,biz bu yönetim kurulunda ......... muamelesi görüyorduk dedi,daha önce ayrılacaktım ama takıma etkisi olmasın diye sabrettik,bugün ,ise bardak doldu artık dayanamadım dedi.

İşin özü şu ; Celil beyin tepkisi asla başkana değil,Özkan Sümere,Hayrettin beye ve Mahmut Aksuya.
Başkana mesaj atmasının sebebi ise,artık konuşacak bir şeyin kalmadığından dolayıdır.

Bizler;sırf kendi reklamları olsun diye medyayı gördülermi kravatlarını düzelten ne yöneticiler ve ne yönetim kurulları gördük,Celil bey gibi insanlar Trabzonda 2 elin parmaklarını geçmezken,bu gibi insanları kaybetmek yerine onure edip ileriki yıllar için Trabzonspora daha çok faydaları dokunsunun hesabını yapmalıydık ama maalesef bunu bile beceremedik.

Bana verdiği bir bilgiyi daha paylaşayım;
Alanı alana kadar Fatih tekkeyi devre arasında Trabzona getirelimde bu takımı şampiyon yapsın diye çok yalvardım ama maalesef bu arkadaşları aşamadım dedi.

Kamil Çakmak
06.06.2009, 01:35
Mesele elbette ne Celil bey'in mesajı, ne belediye ne de taraftar tepkisi...Mesele bunların hepsinin de içinde ve çok daha ötesinde bir yönetimsel yıpranma...Ortalama her yıl 2 üyenin istifa ettiği bir yönetim modeline sahibiz. Geçmişte hep böyle oldu bu...Galiba gelecekte de böyle olacak...Bunlara küçük kriz gözüyle bakıp alışmalıyız bence:)....

Bence celil bey' in mesajı olumsuz olmuştur. Belediye de gerekli desteği bir türlü sağlayamamıştır. Tamamen bunlara bağlamasak ta Başkanın kararlarında önemli etki olduğuna inanıyorum. Biz bunlara küçük kriz şeklinde bakmamamız lazım. Vede bunlara alışmamamız lazım. O zaman biz bu camiaya değil 25 yıl, çok daha uzun yıllar sonra şampıyonluğa ulaşacağızımı inandırmak gerekecek. Varmi öle bir sabır.

hodlu
06.06.2009, 01:44
İstifa etmek için demekki hazırda bekleyenler varmış.Trabzonspor sizin gibi iyi gün dostu istemiyor...

Serhat
06.06.2009, 01:48
İsmail abi cok sağol...

Paylaştığın bilgiler tüyler ürpertici... Demekki klüpte herşey toz pembe değilmiş...

Neler olur biter bilemem ama Özkan Sümer ve Hacısalihoğlundan derhal kurtulması gerekiyor klübün diye düşünüyorum Ama Sadri başkan onlarsız da etmiyor...

Böylr kısır bi döngü var... Allah'tan hayırlısı...

Trabzonspor Hekimoğlu gibi kişileri kaybetmemeli... Üzüldüm doğrusu...

Erdal
06.06.2009, 01:53
İsmail abi benzer şeyler duyuyordum. Ama yine de bence diğer tarafı da dinlemek lazım. Böyle konular bazen öyle hal alıyorki kimi dinleseniz o haklı görünüyor...Sonuçta gerçek olan şu; biz birbiriyle zor anlaşan insanlar topluluğuyuz. Bunu bileceğiz ona göre tedbir alacağız.

Kamil abi demek istediğim bu işte; ortada sosyolojik bir problem var ve kolay değişmez...Hastalıkla yaşamayı öğrenmek kısa vadede daha kolay ve daha mümkün...

Ömer ERKAN
06.06.2009, 01:54
Sadri Başkan Senin Gibi Başkan Dunyada Yok Tonyaliiii;)

Mehmet Sarigül
06.06.2009, 01:56
Erdal, cok politik yaziyorsun...

Erdal
06.06.2009, 01:56
İlker ne diyorsun İsmail abi'nin açıklamalarına? Bunlar doğru ise bizi en az iki adaylı bir kongre bekliyor olabilir mi? Yahut Sadri başkan tek adaylığında daha geniş bir operasyon?

Erdal
06.06.2009, 01:58
Erdal, cok politik yaziyorsun...

Hayır, dediğm gibi benzer şeyler duyuluyordu zaten...Ama meseleyi zikredilen 3 lü ye yakın kaynaklardan dinleyince de onlar da haklı gibi görünüyor...Sadece bunu söyledim...Çünkü anlamaya çalışıyorum...

kuman
06.06.2009, 02:01
İlker ne diyorsun İsmail abi'nin açıklamalarına? Bunlar doğru ise bizi en az iki adaylı bir kongre bekliyor olabilir mi? Yahut Sadri başkan tek adaylığında daha geniş bir operasyon?

Abi bunlar doğru, zaten daha önce bahsetmiştim başka 2 yönetici aylardır toplantılara katılmıyorlar, birini çok yakınen tanıyorum. Bu şikayetleri hep dile getirdi, olay geçen sene Özkan Sümer'in sözleşmesinin basına sızdırılmasında başladı o zaman yönetim çatırdadı. Asbaşkan ve Mali Sayman yöneticileri potansiyel suçlu gibi gördüler ve güvensizlik başladı.

irfanb
06.06.2009, 02:03
zeno61 özel mesajini oku cevap ver :)

Ömer ERKAN
06.06.2009, 02:06
Hekimoğlu Döküm 1 2 Sene Önce Duyduguma Gore Avrupanın En Onde Gelen Dokum Firmasiydi.

Dokumculuk Dunyadaki En Zor Mesleklerden Biri Bunda Bu Kadar İlerleyip Bu Kadar Başarı Sağlanmışsa Kutlamak Gerekir!!!