PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yönetim Kurulu'na Tepki !

Külünkoğlu
05.06.2009, 12:13
Başkan Sadri Şener'in açıklamalarında yer alan yöneticilerin kim olduğunu bilmek hakkımız olsa gerek.

Cep telefonuna mesaj atmada mahir olan bu şahısların 6761'e mesaj atıp atmadığını merak ediyorum.

Görev süreleri boyunca ne gibi bir yararlılık gösterdiklerini ve görevlerini yapıp yapmadıklarını da ayrıca merak ediyorum.

biltrabzon
05.06.2009, 12:14
muhammer saka istifa etmis,buyur burdan yak.sizin gibi yöneticilerin ben.ulan bu takima kimseden hayir yok kapatsinlar kulübüde rahatlasin bütün kan emiciler.

ozturk
05.06.2009, 12:15
bu arada muammer saka istifa etmiş..

Adil ÖZGÜR
05.06.2009, 12:15
Sayın Başkanın açıklamalarını dinleyemedim, ancak o mesajı atanlar brütürsleri kınıyorum.

Adem Erdoğan
05.06.2009, 12:17
Mesaj derken biraz daha açabilirmisiniz.:)

bordo61
05.06.2009, 12:17
Muamer Saka msjı atmadığını söyledi

Atalay
05.06.2009, 12:19
Olaylar bir bir ortaya çıkacak Muammer saka olayı ilki...

Çünkü Muammer Sakanın kime yakın olduu aşikar..

AYYILDIZ
05.06.2009, 12:19
Celal Hekimoğlu ve Muammer Saka istifa etmiş ilginç.

Onur Şeref
05.06.2009, 12:21
İyi oldu iyi..

Başkandan önce işi karıştıranların gitmesi..

Mustafa Yılmaz
05.06.2009, 12:22
İstifalar mesaj çekenlerin kim olduğunu ortaya çıkarmıştır .

bordo61
05.06.2009, 12:23
Celil Hekimoğlu da mı bıraktı

bordo61
05.06.2009, 12:24
Kongre 27-28 Haziranda.
05 Haziran 2009 / 12:23
Başkan Şener'in yeniden aday olması için ikna çabaları sürüyor.

Trabzonspor'da teknik direktör sorunu yönetim kurulunun da başını yedi. Bordo Mavili ekipte yönetim bu akşam yapacağı toplantıda olağanüstü kongre kararı alacak.

Yönetim kurulu kongre tarihlerini kesin olarak belirlememekle birlikte 27-28 Haziran tarihi olarak kararlaştırması bekleniyor. Bordo Mavili yönetim bu akşam tarihi toplantılarından birini gerçekleştirmek için tacil toplantıya hazırlanırken toplantıda olağanüstü kongre kararının çıkması bekleniyor.

ŞENER'E ADAYLIK BASKISI

Trabzonspor'da camiasının ileri gelenleri başkan Sadri Şener'e kararını yeniden gözden geçirmesi ve olağanüstü kongre kararı almaması için baskı yapmaya başladı.

Şener'i kararından dönmesi için iknaya çalışan camianın ağır topları başkanın kararından dönmemesi ve yönetimin olağanüstü kongre kararı alması halinde ise en azından başkanın yapılacak olağanüstü kongrede yeniden aday olması için Şener'e baskı yapmaya başladı

ADAY OLABİLİR

Camianın ağır topları Başkan Şener konusunda hassasiyetini koruyor.Yönetim kurulu üyelerinin tamamına yakını olağanüstü kongre kararı alınmasından yana fikir öne sürerken, kongrenin en tez 27-28 haziran tarihlerinde yapılacağına işaret ediyorlar.

Kongrede başkan Şener'in adaylık için ikna edilmesi halinde ise Şener'in listesinde büyük oranda revizyon yapacağı da gelen bilgiler arasında. Şener'in şimdilik adaylık konusunda bir fikri olmadığı öğrenilirken başkanı ikna için girişimlerinde artarak sürdüğü belirtildi

AYAR, SAKA VE HEKİMOĞLU
Aybaba ve alınışına tepki
Başkan yardımcısı Saner Ayar, Muammer Saka ve yönetici Celil Hekimoğlu, Aybaba konusunu fitili ateşleyen isimler oldular

Trabzonspor'da Samet Aybaba ile anlaşılması Bordo Mavililerde olağanüstü kongreye giden sürecin başlangıcı oldu. Bordo Mavili ekibin bazı yöneticileri Samet Aybaba isminden haberdar olmadıkları ve kendilerinin fikrinin sorulmaması nedeniyle transfere tepki gösterdiler.
transferinden haberdar olmayan yöneticiler , Aybaba konusunda kararı Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu ve Genel Sayman Mahmut Aksu'nun verdiğini iddia ederken ikiliyi tek adam olmaya çalışmakla suçladılar

BAŞKAN'A SMS
Trabzonspor'da kritik kararların kendilerine sorulmadan alınmasına tepki gösteren yöneticiler Başkan yardımcıları Muammer Saka, Saner Ayar ve Yönetici Celil Hekimoğlu tepkilerini başkan Şener'e SMS yolu ile ilettiler. Aybaba'nın kendilerinin fikri alınmadan transfer edilmesinin yanı sıra Trabzonspor'un taşıyamayacağına inanan yöneticiler Başkan Şener'e SMS çekerek tepkilerini iletirken ,Başkan Şener'e ilk mesaj çeken isim yönetici Celil Hekimoğlu oldu Aybaba transferinin duyulmasının ardından yönetimin büyük çoğunluğu başkan Şener'i arayarak tepki gösterince Aybaba konusu rafa kaldırıldı .

Onur Şeref
05.06.2009, 12:27
Saner Ayar mı? Şaşırdım doğrusu.

Dursun Kaplan
05.06.2009, 12:28
Muammer Saka güle güle.

Adil ÖZGÜR
05.06.2009, 12:28
Mesaj derken biraz daha açabilirmisiniz.:)

Sabah 1 saat konuştuğum şahıs olayları üst düzeyde değerlendirme yapmış ve yönetim kurulunda olan bir zengin, iyi zenginlerden, ben o kadar değilim. Orayı açıklamak bana düşmez amma şöyle yazabilirim. Büyük Brütüs'lerden birisi.

hooligans61
05.06.2009, 12:29
Trabzonspor Başkan Yardımcısı Muammer Saka istifa etti. Saka, istifasını Başkan Sadri Şener ve yönetim kuruluna sunduğunu açıkladı
kaynak:internetspor

Hekimoğlu
Yöneticiye sormadan karar alırsan tepki olabilir ama mesajla olmamalı tabiki.

İsmail Alkan
İsmi geçen yönetcilere bakıyorum,ŞOK OLDUM...

Sakayı bilmem ama,Saner AYAR ve Celil HEKİMOĞLU çok ciddi isimlerdir.

Resmen yandığımızın resmidir arkadaşlar,durum onu gösteriyorki bu iş kolay kolay durulacağa benzemiyor.

Başkanı ve sorumlusu gittiğine göre sanırım basketbol şubeside gitti :confused:

Hüseyin İlkin
05.06.2009, 12:30
Başkana bu mesajı kim attı?

hooligans61
05.06.2009, 12:31
demekki ne halde takım yönetiliomusuzda haberimiz yokmus. bu takım nolucak acaba gelecek sezon ve avrupada cooook merak ediyorum

Remzi
Saner AYAR ve Celil HEKİMOĞLU ve Muammer saka..

Saner Ayar'dan hiç beklemezdim doğrusu böyle bir şeyi..

evrents
gs rijkaard'ı aldı biz hala hoca alamadık yazık

Mehmet Fatih Yavuz
05.06.2009, 12:32
Gelişmelerden anladığım Trabzon kanadı başkanı kafa kola almış.

Şu an kopan kafaları gördüğümde çıkardığım sonuç : yine yeniden dışarıdan destek verenlerin kelleleri alınmış oldu..

Saner Ayar konusunda özellikle çok şaşırdım.

İstifasına değil, bunların yaşanmasına..

Keza hekimoğlu.......

hooligans61
05.06.2009, 12:32
bakalım daha kimler kimler istifa etcek bekleyelim.Bugün hayati bir gün cok heyecanlıyım :D kalbim atıyo küt küt

Mehmet Fatih Yavuz
05.06.2009, 12:33
Benim defedilmesini beklediğim 1 numara hacisalihoğlu iken maalesef başkaları gitti.

İnşallah hayırlısı böyledir.

Berk
05.06.2009, 12:34
Saner Ayar mı?Şoktayım!:eek:

Hekimoğlu
Basketbol şubesi çöktü resmen.

Onur Şeref
Saner Ayar istifa etmedi.

Saka ve Hekimoğlu istifa etti.

Mira_61
Saner Ayar bu işin içindemi?
Yönetimde en güvendiğim isimlerden biriydi.:eek:

evrents
05.06.2009, 12:35
Arkadaşlar kim uyduruyor saner ayarın istifa ettiğini

macuka
05.06.2009, 12:37
Baskan konusurken Trabzonda daha iyi isi bilenler tarzinda bir soylemde bulundu NTV de... Saner Ayar a ihtimal vermiyorum...

fetih aydın
05.06.2009, 12:38
http://www.yayinonline.com/radyo/Radyo_Spor.asp#

Doğan Şahin
05.06.2009, 12:39
Başkanımız açıklamasında Doktor titrine sahip bir yöneticisinin mesaj attığına değiniyor.
Çok yakında o kişi de istifasını verir heralde.

Başkanımıza hem tam yetki verip hem de belirlemiş olduğu TD'ye şiddetle karşı çıkıp istifa ile tehdit etmek bu yöneticinin mantıksız bir temel üzerinde görevini yürüttüğünün açık bir göstergesi.

Başkanının seçimine itiraz edeceksen baştan yetki vermeyeceksin. Vereceksen de sözünün arkasında duracaksın. Oybirliği veya oy çokluğu farketmez eğer baştan şiddetle karşı olduğun bir konuysa o anda istifa edeceksin.

Kimsenin geleceğimize ipotek koyma ve yeşeren ümitlerimizi baltalama hakkı yok.

Taraftar olarak sorumluluğumuzu bilip seçilmiş olan yönetimimiz ve onun TD seçiminde tam yetki vermiş olduğu başkanımızın vermiş olduğu kararlara saygı duymak zorundayız.

Mustafa Denizli'yi kapıdan içeri sokmayacağını ifade eden vadesi dolmuş bir başkanın bile seçimi sonrası ne kadar doğru bir iş yaptığı 5-6 aylık bir süreçte görülebildiğine göre Başkanımıza karşı yapılan haksızlığı ve seçime karşı olan tahammülsüzlüğü anlayabilmek mümkün değildir.

Herşeyden önce sağ duyu çerçevesinde adımlarımızı ölçerek hedefe ilerlememiz gerektiğini düşünenlerdenim. Balık baştan kokar misali yönetim içerisinde ki fikir ayrılıklarının öncelikle giderilmesi ve arkasında durulabilecek bir TD ile yola devam edilmesinin bize başarıyı getireceği inancındayım.

Bu geçiş sürecinde yola Ahmet Özen ile devam edilmesini ve gerekiyorsa her ne kadar gözle görülür hataları olsa da, zaman zaman kendisine kızsak ta Ersun Yanal'ın kulübe geri kazandırılmasını başkanımızdan rica ediyorum. Sonuçta hata yapmak insanlara mahsus bir müessese ve Ersun Yanal'da hatalarından ders çıkarabilecek yapıda bir insan. Başkanımızın bu tekrar geri kazandırma sürecinde kendisi ile detaylı olarak konuşup, prensipleri daha net aktarıp karşılıklı özgüvenin tekrar kazanabileceğine karşı inançlıyım. Yeter ki yönetim içerisinde fikir birliği sağlanabilsin ve çatlak sesler olmasın.

İsmail Alkan
05.06.2009, 12:39
Saner Ayar bu camianın vitrinidir,

Celil Hekimoğlu ise lokomotifi,

Sanırım kongre kararı doğru olmuş,

Saner Ayar ve Celil Hekimoğlu burada tartışılıyorsa kimse kusura bakmasında başkanda tartışılır.

pReN@_61
05.06.2009, 12:40
Saner Ayar istifa mı etti?

Napoli
05.06.2009, 12:41
Saner Ayarmı hadi canım inanmam

Tolgahan Demirbaş
05.06.2009, 12:41
asıl istifa etmesi gerekenler hala orada duruyor...

Tolgahan Demirbaş
05.06.2009, 12:43
Hekimoğlu istifanın eşiğinde
05 Haziran 2009 / 12:39
Başkan yardımcısı , Muammer Saka istifa etti Celil Hekimoğlu,ise istifanın eşiğinde

Trabzonspor'da Samet Aybaba ile anlaşılması Bordo Mavililerde olağanüstü kongreye giden sürecin başlangıcı oldu.
Bordo Mavili ekibin bazı yöneticileri Samet Aybaba isminden haberdar olmadıkları ve kendilerinin fikrinin sorulmaması nedeniyle transfere tepki gösterdiler.
Transferinden haberdar olmayan yöneticiler , Aybaba konusunda kararı Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu ve Genel Sayman Mahmut Aksu'nun verdiğini iddia ederken ikiliyi tek adam olmaya çalışmakla suçladılar

BAŞKAN'A SMS
Trabzonspor'da kritik kararların kendilerine sorulmadan alınmasına tepki gösteren yöneticiler Başkan yardımcıları Muammer Saka, Saner Ayar,İhsan Alioğlu, Hasan Yener ve Yönetici Celil Hekimoğlu tepkilerini başkan Şener'e ilettiler.
Aybaba'nın kendilerinin fikri alınmadan transfer edilmesinin yanı sıra Trabzonspor'un taşıyamayacağına inanan bazı yöneticiler Başkan Şener'e SMS çekerek tepkilerini iletirken ,Başkan Şener'e ilk mesaj çeken isim yönetici Celil Hekimoğlu oldu .Aybaba transferinin duyulmasının ardından yönetimin büyük çoğunluğu başkan Şener'i arayarak tepki gösterince Aybaba konusu rafa kaldırıldı .

Aybaba'nın transferine tepki gösteren yöneticiler den başkan yardımcısı Muammer Saka yazılı açıklama yaparak istifa ederken Celil Hekimoğlu'nun da istifasının eşeğinde olduğu öğrenildi.

haber61.net

İsmail Alkan
Başkanımız açıklamasında Doktor titrine sahip bir yöneticisinin mesaj attığına değiniyor.

Başkanımıza hem tam yetki verip hem de belirlemiş olduğu TD'ye şiddetle karşı çıkıp istifa ile tehdit etmek bu yöneticinin mantıksız bir temel üzerinde görevini yürüttüğünün açık bir göstergesi.

Başkanının seçimine itiraz edeceksen baştan yetki vermeyeceksin. Vereceksen de sözünün arkasında duracaksın. Oybirliği veya oy çokluğu farketmez eğer baştan şiddetle karşı olduğun bir konuysa o anda istifa edeceksin.

Kimsenin geleceğimize ipotek koyma ve yeşeren ümitlerimizi baltalama hakkı yok.

Taraftar olarak sorumluluğumuzu bilip seçilmiş olan yönetimimiz ve onun TD seçiminde tam yetki vermiş olduğu başkanımızın vermiş olduğu kararlara saygı duymak zorundayız.

Mustafa Denizli'yi kapıdan içeri sokmayacağını ifade eden vadesi dolmuş bir başkanın bile seçimi sonrası ne kadar doğru bir iş yaptığı 5-6 aylık bir süreçte görülebildiğine göre Başkanımıza karşı yapılan haksızlığı ve seçime karşı olan tahammülsüzlüğü anlayabilmek mümkün değildir.

Herşeyden önce sağ duyu çerçevesinde adımlarımızı ölçerek hedefe ilerlememiz gerektiğini düşünenlerdenim. Balık baştan kokar misali yönetim içerisinde ki fikir ayrılıklarının öncelikle giderilmesi ve arkasında durulabilecek bir TD ile yola devam edilmesinin bize başarıyı getireceği inancındayım.

Bu geçiş sürecinde yola Ahmet Özen ile devam edilmesini ve gerekiyorsa her ne kadar gözle görülür hataları olsa da, zaman zaman kendisine kızsak ta Ersun Yanal'ın kulübe geri kazandırılmasını başkanımızdan rica ediyorum. Sonuçta hata yapmak insanlara mahsus bir müessese ve Ersun Yanal'da hatalarından ders çıkarabilecek yapıda bir insan. Başkanımızın bu tekrar geri kazandırma sürecinde kendisi ile detaylı olarak konuşup, prensipleri daha net aktarıp karşılıklı özgüvenin tekrar kazanabileceğine karşı inançlıyım. Yeter ki yönetim içerisinde fikir birliği sağlanabilsin ve çatlak sesler olmasın.

Bahsi geçen kişiyi tahmin edebiliyorum,zira kendisi samet ismi gündeme geldiğinde yurt dışındaydı.

Kırmızıyla alıntı yaptığım bölüm için ise sizi tebrik ediyorum,düşüncelerimi yansıtmışsınız...

Onur Şeref
http://www.yayinonline.com/radyo/Radyo_Spor.asp

Divan başkanı yayında.

Remzi

O doktor İhsan Alioğlu mu oluyor?

Emrullah
05.06.2009, 12:44
Yönetim Kurulu'na tepki verelim ama sebepi asla Samet'e muhalefet ettikleri için olmamalı. O mesaj çeken kişi yaptığı(olaya salt olarak bakıyorum) harekette sonuna kadar haklıdır. Ama taşın altına eline koymadığı için ve Trabzonspor'un menfaatlerine aykırı durumlar söz konusu olduğu zamanlarda vermediği tepkiler için de sonuna kadar haksızdır. Bu yüzden yöneticilere tepki verilecekse diğer noktalardan tepki verilmeli. Samet noktasında tepki veren yöneticiler yerden göğe kadar haklıdır.

Hekimoğlu
05.06.2009, 12:46
Samet ismine tepki veren yöneticileri kutluyorum ne tepkisi hele ki de onlara sorulmadan bu karar alınmışsa yerden göğe kadar haklılar.Samet Aybaba kimdir yahu??

biltrabzon
05.06.2009, 12:47
abi bunlarin gideceksin yayin yaptiklari yeri basacaksin,agzini burnuda kirip ellerine vereceksin.les kargalari yeter yav,yeter.bunlar lafdan anlamiyor.

Harun-61
05.06.2009, 12:49
ne oluyor ? :(

Emrullah
BAŞKAN'A SMS
Trabzonspor'da kritik kararların kendilerine sorulmadan alınmasına tepki gösteren yöneticiler Başkan yardımcıları Muammer Saka, Saner Ayar,İhsan Alioğlu, Hasan Yener ve Yönetici Celil Hekimoğlu tepkilerini başkan Şener'e ilettiler.
Aybaba'nın kendilerinin fikri alınmadan transfer edilmesinin yanı sıra Trabzonspor'un taşıyamayacağına inanan bazı yöneticiler Başkan Şener'e SMS çekerek tepkilerini iletirken ,Başkan Şener'e ilk mesaj çeken isim yönetici Celil Hekimoğlu oldu .Aybaba transferinin duyulmasının ardından yönetimin büyük çoğunluğu başkan Şener'i arayarak tepki gösterince Aybaba konusu rafa kaldırıldı .

haber61.net

Eğer böyle olmuşsa ben yöneticileri verdikleri tepkide kutluyorum. Yüzde yüz haklı oldukları bir konuda açık ve net, bir o kadar da faydalı olmuştur. Ancak aynı yöneticiler gerektiğinde her durumda taşın altına ellerini koyacaklar.

İsmail Alkan
yok abi bu takim derhal ve hemen trabzon dan alinip istanbula tasinmali.spiker bile adamin lafini kesti,cok sert muhalefet yapiyorsunuz bu böyle olmaz.adam her seye bahane buluyor.yok cok para harcadik yok. cok borclandirdi kulubü.bu haysiyetsizlere bu takim cok fazla.atakan kadioglu gibilerine
Diniyemedim,
Kendisine sorabilmek için,Rica etsem Kısa ve öz bir özetini çıkarabilirmisin bana.

MuratB.
05.06.2009, 12:51
evet bende dün başkanın doktor lafına dikkat ettim sanırım bu isim ihsan alioğlu

Yavuz Hasan
05.06.2009, 12:51
bence yanlış birşey dememiş

samet aybaba yla anca orta sıra takım oluruz

Napoli
05.06.2009, 12:53
bence yanlış birşey dememiş

samet aybaba yla anca orta sıra takım oluruz

yahu samet aybab ismni başkanda çok aman aman istemedi.. ama Elini taşın altına koyma belediye tepki koyma hiç bir iş yapma ben hoca alacam hemen bla bla bla konuş dıyor..

irfanb
Yönetim kuruluna tepki
Belediyeye tepki
Federasyona tepki...
Allah`im ne olur hickimseye tepki göstermek zorunda kalmayacagimiz günleri göster bize.
Cok sey mi istiyorum bilmem ki ?

Yavuz Hasan
Eğer böyle olmuşsa ben yöneticileri verdikleri tepkide kutluyorum. Yüzde yüz haklı oldukları bir konuda açık ve net, bir o kadar da faydalı olmuştur. Ancak aynı yöneticiler gerektiğinde her durumda taşın altına ellerini koyacaklar.
bile bile de ateşe girilmez ki samet aybaba başarılı mı olabiliriz

Yavuz Hasan
05.06.2009, 12:54
yahu samet aybab ismni başkanda çok aman aman istemedi.. ama Elini taşın altına koyma belediye tepki koyma hiç bir iş yapma ben hoca alacam hemen bla bla bla konuş dıyor..

diğer meseleleri bilmem ama aybaba tepkisinde yöneticiler haklı

Hüseyin İlkin
05.06.2009, 12:55
"Yönetim teknik adam konusunda yetkiyi vermiş, aday açıklanınca tepki veriliyor."

Madem yetki vermeyi kabul etme. Hep beraber halledin.

Mira_61
05.06.2009, 12:57
Hacısalihoğlu beklemedeyiz:cool:

hüseyin1975
05.06.2009, 12:57
Türkiyede Idam cezasi kalkmisdi ama Trabzonda kaldirmayi unutmuslar.
Hata yapani bu Taraftar hemen dar agacina götürüyor.
Sabir 0!

biltrabzon
05.06.2009, 13:02
Diniyemedim,
Kendisine sorabilmek için,Rica etsem Kısa ve öz bir özetini çıkarabilirmisin bana.

cok para harcatmis kulübü borclandirmis baskan,belediyeye mi güvendi baskan olurken.belediye ona yer vermek zorunda mi,aylardir istifa ederim diyip duruyormus.trabzonspor baskanligi kolay mi zannediyordu gibi birseyler söyledi atakan kadioglu.programi yapan spiker de sözünü kesti bu kadarda olmaz,cok sert muhalefet yapiyorsun ,bu baskan sürünen trabzonsporu ayaga kaldirdi dedi.oda onun icin oraya getirildi zaten o kadar para harcadi tabiki yapacak dedi.

Vural Kuyumcu
05.06.2009, 13:03
Hekimoğlu istifanın eşiğinde
05 Haziran 2009 / 12:39
Başkan yardımcısı , Muammer Saka istifa etti Celil Hekimoğlu,ise istifanın eşiğinde

Trabzonspor'da Samet Aybaba ile anlaşılması Bordo Mavililerde olağanüstü kongreye giden sürecin başlangıcı oldu.
Bordo Mavili ekibin bazı yöneticileri Samet Aybaba isminden haberdar olmadıkları ve kendilerinin fikrinin sorulmaması nedeniyle transfere tepki gösterdiler.
Transferinden haberdar olmayan yöneticiler , Aybaba konusunda kararı Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu ve Genel Sayman Mahmut Aksu'nun verdiğini iddia ederken ikiliyi tek adam olmaya çalışmakla suçladılar

BAŞKAN'A SMS

Aybaba'nın transferine tepki gösteren yöneticiler den başkan yardımcısı Muammer Saka yazılı açıklama yaparak istifa ederken Celil Hekimoğlu'nun da istifasının eşiğinde olduğu öğrenildi.

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=37989 (http://www.haber61.net/news_detail.php?id=37989)

Zeki Akyol
05.06.2009, 13:07
Başkan Sadri Şener'in açıklamalarında yer alan yöneticilerin kim olduğunu bilmek hakkımız olsa gerek.

Cep telefonuna mesaj atmada mahir olan bu şahısların 6761'e mesaj atıp atmadığını merak ediyorum.

Görev süreleri boyunca ne gibi bir yararlılık gösterdiklerini ve görevlerini yapıp yapmadıklarını da ayrıca merak ediyorum.

:alkış::alkış:6761'e mesaj atıp atmadıkalrını bırak böyle bir kampanyadan belkide haberleri yoktur birbirlerini çekiştirmekten vakit bulamamışalrdır...
KEndı içimizde kı bu çekışmelr yüzünden ner de nasıl hareket edeceğimizi bilmediğimiz için bu akdar senedır beklıyoruz hallaa bekleyeceğiz...
Umarım başkan kongre olursa tekrar aday olur kı bencekongre ye bile gerek yok :(

magicyattara
05.06.2009, 13:10
Samet Aybaba olayından sonra Trabzon kanadı komple istifa etmiş,diye duydum.
Yalnız Aybaba transferini bitiren Hayrettin Hacısalihoğlu ve Mahmut Aksu da Trabzon kanadı yöneticisi.Saner Ayar da istifa etti deniliyor,o da istanbul kanadından.
Aybaba'da geri adım atıldığına göre belki biraz durulur ortalık.Başkan bunu yer mi o da ayrı konu.
Neresinden bakarsan bak bu yönetim kurulu bitmiştir.
Takım sil baştan derken yönetim sil baştan daha doğrusu her şey bir daha sil baştan olacak galiba.
Sadri Şener aday dahi olmayabilir.

vatandas61
05.06.2009, 13:13
bu sene ben ümidimi kestim artik, insallah baskan kalir kulübün basinda. Ama kalsa bile hersey icin cok gec olacak. 2 ay sonra avrupa maci oynayacagiz, ne hoca belli ne transfer. Futbolcular kafalari cok karisiktir herhalde.
Hayirlisi diyelim..

Tunga
05.06.2009, 13:24
Her okuduğunuza inanmayın Allah aşkına! Bu ne yahu?

Sadri Şener Trabzon'da ve doktor bir yönetici dedi. Bu Saner Ayar mıdır? Bu Celil Hekimoğlu mudur? Bu Muammer Saka mıdır?

temel_yilmaz
05.06.2009, 13:28
Hayrettin hacısalihoğlu az sonra radyosporda
http://www.yayinonline.com/asx/radyoplayer.asp?rd=radyospor

Kaan
05.06.2009, 13:30
Her okuduğunuza inanmayın Allah aşkına! Bu ne yahu?

Sadri Şener Trabzon'da ve doktor bir yönetici dedi. Bu Saner Ayar mıdır? Bu Celil Hekimoğlu mudur? Bu Muammer Saka mıdır?

İhsan Alioğlu'dur. :cool:

Tez zamanda gitmesi dileğiyle.. :cool:

Kaya
05.06.2009, 13:34
Olağanüstü kongrede Sadri Şener'in sadece kendi istediği ve oluşturduğu bir liste ile başkan olmasını diliyorum...

Yıllardır yönetiç içindeki ayrılıklardan bıktık, usandık...

Trabzonspor'un büyüklüğüne yakışmıyor bunlar...

F.Erdem
05.06.2009, 15:35
Ne olursa olsun,bu kaos ortamı çarçabuk atlatılmalı.

Yoksa camiamız geçen seneden daha geriye gidecektir.Daha gidilecek çok yol var,bu pozitif hava devam ettirmeli.

Başkanımız duygusal olmayı bırakıp Trabzonspor için çalışmalarına devam etmeli.

Ve bu derin trabzon da temizlenmeli,herkes de haddini bilmeli,taraftar trabzonda büyük bir güç ve bu gücü bazı insanlar kötü emellerine kullanırlarsa hoş şeyler olmaz.

Külünkoğlu
05.06.2009, 15:38
Saner Ayar'ın istifa ettiği haberi "yalan haber" arkadaşlar.
Bir karar verme sürecindeler. Zannedersem Başkanı razı etmeye çalışıyorlar.

Ahmet Başkaya
05.06.2009, 15:45
Yahu Benzer konular üzerine açılmış ne kadar başlık var Durdurun yöneticiler şunu diyeekken metin abi sen açmışsın...Abi katılıyorum ama hangisine neyi yazacağımızı şaşırdım ya....

Vural Kuyumcu
05.06.2009, 15:46
Arkadaslar Sadri baskan taraftarin sözünü dinleyen ve önemseyen birisidir. Gitmemesi konusunda diretirsek bizi dinler. Lütfen bu konuda duyarli olalim takimi les kargalarina birakmayalim. Sadri Sener giderse ümitlerimizde gider. Sahsen ben tamamen ümidimi kaybederim. Onun icin herkes elinden ne geliyorsa yapsin. Benim elimden ne yazikki sadece mail atmak geliyor. Trabzondaki arkadaslar yürüyüs mü yapar ne yapar artik bir seyler yapin.

Mail atmak isteyenler:

info@trabzonspor.org.tr (info@trabzonspor.org.tr)

Açık ve net Başkan'ımız Belediye yüzünden kongre kararı alıp istifa etmiştir...

Çünkü Belediye ile olan sorun sadece bugün olanlardan dolayı kaynaklanmıyor, tüm belediyeler şehrinin takımlarına stad,kalıcı gelir sağlamakla uğraşırken bizim Belediye'miz yolumuza taş koymaktan başka bişey yapmıyor.

Yoksa Başkan'ımız elden gidiyor...

Adres: Trabzon Belediyesi Atatürk Alanı 61000/TRABZON
Telefon: 0-462-322 46 01 - 101
Faks: 0-462-321 08 01
e-mail: belediye@trabzon.bel.tr (belediye@trabzon.bel.tr)
URL: www.trabzon.bel.tr (http://www.trabzon.bel.tr/)
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2313388&posted=1#post2313388 (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2313388&posted=1#post2313388)

Arkadaşlar;

herkes 14.30 da bu telefon numarasını arasın.Başkanımıza ne kadar destek verdiğimizi görsünler.Belediye başkan yardımıcısını arayalım.Belediye başkanı şu an Ankara da.

tepkilerimizi muhatabımıza iletelim.

Bizim bu konudaki muhatabımız,OSMAN GÖKHAN BALİ DİR.

Telefon nosu ise;

0 462 326 20 40

Kendisi şu an cenazede.Saat 14.30 civarında gelecektir.

Hes projesinde olduğu gibi,gösterelim gücümüzü.

0 462 326 20 40

İsmail ALİOĞLU
05.06.2009, 15:54
Beyler Biz mail attık adamlar mesaj çekmiş. En güzelini yapmışlar. Ne kadar hassas olduklarını göstermişler.
Ben bu yoneticileri tebrik ediyorum. Yönetimde birlik olmazsa yonetimde durmanın ne anlamı var?

TheCrow
05.06.2009, 15:59
Beyler Biz mail attık adamlar mesaj çekmiş. En güzelini yapmışlar. Ne kadar hassas olduklarını göstermişler.
Ben bu yoneticileri tebrik ediyorum. Yönetimde birlik olmazsa yonetimde durmanın ne anlamı var?

Başkanına sms atan yöneticiyi mi kutluyorsun?..Utanmasalar güvercin göndereceklerdi.

Badaloğlu
05.06.2009, 15:59
BAŞKAN'A SMS
Trabzonspor'da kritik kararların kendilerine sorulmadan alınmasına tepki gösteren yöneticiler Başkan yardımcıları Muammer Saka, Saner Ayar ve Yönetici Celil Hekimoğlu tepkilerini başkan Şener'e SMS yolu ile ilettiler. Aybaba'nın kendilerinin fikri alınmadan transfer edilmesinin yanı sıra Trabzonspor'un taşıyamayacağına inanan yöneticiler Başkan Şener'e SMS çekerek tepkilerini iletirken ,Başkan Şener'e ilk mesaj çeken isim yönetici Celil Hekimoğlu oldu Aybaba transferinin duyulmasının ardından yönetimin büyük çoğunluğu başkan Şener'i arayarak tepki gösterince Aybaba konusu rafa kaldırıldı .

Yahu bu kulübün yöneticileri neden telefon açıp başkanla görüşmezlerde, SMS atarlar? Bunu bir türlü anlamadım.Başkana bu kadar uzak mı bu adamlar? Ben bile istesem başkanı cepten arayabilirim.Yönetici, başkana SMS atarsa, adamında kafasının tası atar yani:(

Ne bu ya? Çağla Şikel'in bir zamanlar meşhur SMS olayına dönecek bu iş ''Tostumu yedim aşağıya iniyorum'' hesabı...

Ahmet Başkaya
05.06.2009, 16:01
Yahu bu kulübün yöneticileri neden telefon açıp başkanla görüşmezlerde, SMS atarlar? Bunu bir türlü anlamadım.Başkana bu kadar uzak mı bu adamlar? Ben bile istesem başkanı cepten arayabilirim.Yönetici, başkana SMS atarsa, adamında kafasının tası atar yani:(

Ne bu ya? Çağla Şikel'in bir zamanlar meşhur SMS olayına dönecek bu iş ''Tostumu yedim aşağıya iniyorum'' hesabı...
pEKİ BU yöneticiler başkana bu kadar uzakmı ki televizyondan duyuyorlar Samet Haberini belki de bir misillemedir ne dersin ahmet abi?

TheCrow
05.06.2009, 16:05
Daha dün Hacısalihoğlu demedi mi "teknik adam konusunda yetkiyi başkana verdik" diye?E daha ne,"yetkiyi sana verdik ama sen müneccim olduğun için hepimizin beğeneceği birini al" mı demek istemişler yetkiyi vererek?..

Badaloğlu
05.06.2009, 16:06
pEKİ BU yöneticiler başkana bu kadar uzakmı ki televizyondan duyuyorlar Samet Haberini belki de bir misillemedir ne dersin ahmet abi?

Daha iyiya işte, açarsın telefonu dersinki: ''başkanım tv'de bir şey duyduk, doğru mu?'' başkanda evet doğru derse verirsin istifanı bu kadar basit bu iş... SMS'de nedu? Ben yazmaya üşeniyorum valla, koca koca adamlar oturup sms'mi yazıyorlar? Hemde yönetyim kurulu üyesi adamlar bunlar:mad:

Celal Demir
05.06.2009, 16:06
Başkanın kızdığı mesajı atan yönetici kimliğini açıkladı

Trabzonspor başkanı Sadri Şener'in, "Bana bir yönetici mesaj attı bende kızdım, genel kurul kararı aldım"dediği Trabzonspor yöneticisi medyatrabzon'a kimliğini açıkladı.

Ancak mesaj metninin kamuoyuna yanlış aktarıldığını da belirtti.

Şener'e Aybaba ile anlaştıktan sonra o mesaj çeken yönetici adını açıkladı.. Celil Hekimoğlu ben o yöneticiyim dedi.

Hekimoglu mesajını da şöyle attığını söyledi.

" BEN İKİNCİ SINIF HOCAYI KABUL ETMİYORUM.."

Bu mesajı alan Şener de genel kurul kararı aldı. Hekimoğlu bugün Şener ile telefonda konuştuğunu da medyatrabzon'a açıklayarak;

"Kendisine saygıda kusur etmeyeceğimi söyledim. Aybaba'ya tepkimi koydum. Uzun zamandan bu yana yönetimdeki yazı yanlışlardan dolayı huzursuzdum. Zaten istifa de edecektim. Böyle oldu" dedi..

Hüseyin İlkin
05.06.2009, 16:07
Abi belki bedava sms hakları vardır. Yöneticiye bak sen. Sms atıyor. Eheh.. :)

S.DEMİRCİ
05.06.2009, 16:07
Daha iyiya işte, açarsın telefonu dersinki: ''başkanım tv'de bir şey duyduk, doğru mu?'' başkanda evet doğru derse verirsin istifanı bu kadar basit bu iş... SMS'de nedu? Ben yazmaya üşeniyorum valla, koca koca adamlar oturup sms'mi yazıyorlar? Hemde yönetyim kurulu üyesi adamlar bunlar:mad:
eğer bunu sms olarak yazıyorsalar bunu başkana telefon edip söyleme cesaretleri olmadığı içindir...
sms atmış adamlar.....

Ahmet Başkaya
05.06.2009, 16:08
Abi yanlışa yanlışla cevap vermişler neden hep ikinci yanlışa bakıyoruzda birinci yanlışı es geçiyoruz..?

Celal Demir
05.06.2009, 16:08
mesajı atan celil hekimoğlu

Erdinç Dilek
05.06.2009, 16:09

"Tostumu yedim odamda bekliyorum" değilmiydi o?:) kızmayın kızmayın biraz gerilen ortamı biraz daha gereyim dedim..:(

Hüseyin İlkin
05.06.2009, 16:10
Abi yanlışa yanlışla cevap vermişler neden hep ikinci yanlışa bakıyoruzda birinci yanlışı es geçiyoruz..?

Birinci yanlış ne?

Yöneticilerin tam yetkiyi başkana vermişken, getirdiği adama saygı duymamak mı? Öyleyse doğru yerdesin..

TheCrow
05.06.2009, 16:10
SMS nedir yahu,insan utanır biraz...

Ahmet Başkaya
05.06.2009, 16:11
Birinci yanlış ne?

Yöneticilerin tam yetkiyi başkana vermişken, getirdiği adama saygı duymamak mı? Öyleyse doğru yerdesin..
Bu açıdan düşünmemiştim...Evet ya son karar başkanın ona bırakıldı denmemişmiydi...Pardon düşünmedim..

Hekimoğlu
05.06.2009, 16:12
SMS nedir yahu,insan utanır biraz...
SMS tepkidir sen beni kaale almadın ben de seni kaale almıyorum demektir tahminen.

Yunus Emre AYAZ
05.06.2009, 16:13
Birinci yanlış ne?

bu güzel bi bakış açısı da yönetimin başkana sameti getiricek kadar cüretkar bi yetki verdiğini sanmıyorum.

Yavuz Hasan
05.06.2009, 16:13
belkide başkana ulaşılamıyordur yogunluktan dolayı

Yavuz Hasan
05.06.2009, 16:14
bu güzel bi bakış açısı da yönetimin başkana sameti getiricek kadar cüretkar bi yetki verdiğini sanmıyorum.
muhtemelen başkandan böyle yanlış bir hareket beklemiyorlardı

İsmail ALİOĞLU
05.06.2009, 16:15
Başkanına sms atan yöneticiyi mi kutluyorsun?..Utanmasalar güvercin göndereceklerdi.

O zaman sende mail yerine güvercin yollasaydın!

TheCrow
05.06.2009, 16:16
SMS tepkidir sen beni kaale almadın ben de seni kaale almıyorum demektir tahminen.

Kaale almıyorsan istifa edersin kaale almadığın adama niye sms gönderiyorsun,hem yetki başkana verildiyse daha ne kaale almamasından bahsediliyor?..

Yunus Emre AYAZ
05.06.2009, 16:16
muhtemelen başkandan böyle yanlış bir hareket beklemiyorlardı

%100 başkanı çok severim geri dönmesinide istiyorum ama samet hocayı getirmek bariz şekilde 6 ay sonra şenolun sözleşmesi bitiyor devre arası çok rahat kovabiliriz sameti düşüncesidir bunu anlamak için kahin olmaya gerek yok.

Hüseyin İlkin
05.06.2009, 16:17

Yetki vermek nedir? Sen kimi getirirsen getir kabul edeceğim demek değilmidir? Yetkiyi verdikten sonra nasıl karışıyorsun sen. Yetkiyi vermeden önce düşünecektin bunları. Hem yetkiyi ver, hem de getirdiği adamdan sonra sms çek, laflar et. Oldu canım..

gerçek
05.06.2009, 16:17
Bu iş sadece msj atan yönetici işi değildir.....
Tek suçlu yöneticiler değildir... Eski futbolcusu var.... yerel Medyası varrr... Özelliklede tribüne gelip trabzon diye bağırmadan küfredenleri var.... Ayna orda alın bakın alınan alınsın... Samet Aybaba ismi sonrası bu foruma yazılanlara bakın... Eh artık kadro yapanlar teknik direktör seçenler gelirler yönetirler trabzonu...
Herkes haddini bilecek.. 300 Liraya kombine alanlar değildir trabzonun sahibi sadece katkı yaparlar... Anlayın artık tarafız biz Trabzonun çıkarlarını koruruz... Taraftarız biz iyi kötü doğru yanlış desteklerizz.
Hadi bakalım yeni başlıklar açıp teknik direktör bulalım haa bu arada bir panel anket v.s. yapalımda yöneticilerde zorluk çekmesinnn. Bu arada bir ankette yönetim kurulu aday isimleri ve başkan için yapalımki kimse uğraşmasın nede olsa bir kamuoyu oluşur....
Sn. Başkan sırf bugünki durum yüzünden Ersun la yollarını ayırdı. Şimdi yine aynı şey o zaman orada birisinin olmasına gerek yok... Yazarız seçenekleri devamlı oylama.....

Hekimoğlu
05.06.2009, 16:18
Kaale almıyorsan istifa edersin kaale almadığın adama niye sms gönderiyorsun,hem yetki başkana verildiyse daha ne kaale almamasından bahsediliyor?..Tam yetki verilmemiş demek ki ben burdan bunu çıkarıyorum.

Badaloğlu
05.06.2009, 16:18
Abi belki bedava sms hakları vardır. Yöneticiye bak sen. Sms atıyor. Eheh.. :)

Olabilir, bu aralar tüm cep hattı satan adamlar kampanya üzerine kampanya yapıyorlar.Kurumsal hat:D

eğer bunu sms olarak yazıyorsalar bunu başkana telefon edip söyleme cesaretleri olmadığı içindir...
sms atmış adamlar.....

Cesareti olmayan adamın yönetimde işi ne?

Senin yanlış diye bahsettiğin konuyu ben ikinci yanlışı yapanlar tarafından sergilenmesi gereken tavırı sergilemedikleri için sonucun bu olduğunu yazıyorum.Yani yöneticiler telefon açsaydı, başkanın yanlışını yüzlerine söyleyebilseydiler zaten başkan bu konuyu bu kadar büyütmeyebilirdi.Elektirik olayı adaşım, yazıyı okumak başka sesinden duymak başka.Sesinden ben senin telefonda ne demek istediğini anlarım ama aynı şeyleri bana mesaj atarsan o mesajın bana uyarımı yoksa başka bir şey mi olduğunu anlayamam.Klavyenin ruhu yok diyorum hep;)

mesajı atan celil hekimoğlu

İsimlerin çok öenmi yok arkadaşlar?

"Tostumu yedim odamda bekliyorum" değilmiydi o?:) kızmayın kızmayın biraz gerilen ortamı biraz daha gereyim dedim..:(

Ola Erdinç, bende biliyordum onu o şekilde yazmayı, Çağla Şikel evli olduğu için o şekil yazmadım.Güya sansür uygulamıştım :D

Yunus Emre AYAZ
05.06.2009, 16:20
Yetki vermek nedir? Sen kimi getirirsen getir kabul edeceğim demek değilmidir? Yetkiyi verdikten sonra nasıl karışıyorsun sen. Yetkiyi vermeden önce düşünecektin bunları. Hem yetkiyi ver, hem de getirdiği adamdan sonra sms çek, laflar et. Oldu canım..

demekki adamların yüreği kaldıramadı samet olayını trabzonsporun içler acısı hale düşmesini izlemeyi istemediler.

adamlar kimleri getiriyo biz hale abaküsle oynuyoruz.

Ahmet Başkaya
05.06.2009, 16:21
Ahmet abi....

Yazını alıntılayıp sayfa dizenini bozmayayım...

Doğru diyorsun...Terbiyesizlik olmuş aklıma yattı...İki mesaj önce:):)

TheCrow
05.06.2009, 16:22
O zaman sende mail yerine güvercin yollasaydın!

Cümleye bak...Ne demek istedin şimdi?..

Erbay
05.06.2009, 16:24
Sms :D :D :D Rezillik. Çağrı yap bari. Üst üste 2 çağrı Samet Aybaba gelmesin, tek çağrı gelsin.

Koray
05.06.2009, 16:24

Hacısalihoğlu açıklama yapmamışmıydı TD konusunda tüm yetiki Başkan Sadri Şener'e verdik diye ?

Madem tüm yetkiyi Başkan'a verdiler ne diye kaale alınmamaktan bahsediyorlar...

Hekimoğlu
05.06.2009, 16:26
Hacısalihoğlu açıklama yapmamışmıydı TD konusunda tüm yetiki Başkan Sadri Şener'e verdik diye ?

Hacısalihoğlu mu dedin herşey onun başının altından çıkıyor zaten.Rahatsızlığın temelinde o var.

Yunus Emre AYAZ
05.06.2009, 16:26

ben yazmaktan bıkmam sizde bu y orumlardan bıkmayın...

yahu yetki verildi diye şimdi trabzonsporu 10 sene geriye getiricek bi teknik direktörü takımın başına geçirmesine göz mü yumsalardı ?

bende sadri başkanın kalamsından yanayım tamam ama az da bu açıdan bakın olaya.

Sadık Bıyık
05.06.2009, 16:27
bu iş çok su kaldırır anlaşılan

Erkan
05.06.2009, 16:27
Hacisalihogluna cok yukleniliyor burda ama onun sucunu pek anlayabilmis degilim. Anladigim kadariyla yonetim icinde kendini en cok yipratanlardan biri, iyi niyetinden de suphem yok zaten sadri sener'in de aciklmasi variydi o olmasa ben yonetemem bu klubu diye.. Ehh hatasi ne ozaman?

TheCrow
05.06.2009, 16:29
Tamam,yetki verilmiş bile olsa başkan yöneticilerden önce basına ismi açıklamamalıydı.Ama o tepki geleceğini düşünmemiş olabilir,yani illa yerli bir isim olması konusunda yönetim hemfikirse zaten kaç tane isim var ki?..O zaman ararsın başkanı,dersin ki "yahu bu Samet de nerden çıktı başkanım,bu adamla bu iş yürümez",başkan kabul eder veya etmez,sen de yolunu çizersin.Ama SMS başkanı haklı olarak çıldırttı.

Hekimoğlu
05.06.2009, 16:29
Hacisalihogluna cok yukleniliyor burda ama onun sucunu pek anlayabilmis degilim. Anladigim kadariyla yonetim icinde kendini en cok yipratanlardan biri, iyi niyetinden de suphem yok zaten sadri sener'in de aciklmasi variydi o olmasa ben yonetemem bu klubu diye.. Ehh hatasi ne ozaman?
Başkan öyle söylerse o da havaya girer diğer yöneticilere hiçbirşey danışmaz kendisini yıpratır yönetimde huzursuzluk çıkarır çok normal.

Adem Erdoğan
05.06.2009, 16:30

yahu yetki verildi diye şimdi trabzonsporu 10 sene geriye getiricek bi teknik direktörü takımın başına geçirmesine göz mü yumsalardı ?

msn'den yazsaydı bari yunus.anlamadığın nokta bu.:)

Koray
05.06.2009, 16:31
Hacısalihoğlu mu dedin herşey onun başının altından çıkıyor zaten.Rahatsızlığın temelinde o var.

Ben TD seçiminin doğru olduğunu söylemiyorum en çok tepkiyi verenlerin arasında bende varım ama madem Yönetim olarak karar alıp tüm yetkiyi Başkan'a veriyorsunuz, aldığı kararada saygı duymak zorundasınız...

Başkan'ın açıklamalarına dikkat edin, elini taşın altına sokmayanlar Hoca konusunda hiç susmadılar...

Bunu bana/sana/bize demiyor heralde, kimlere dediği ortada, istifa edenleri ve edecek olanları az takip etseniz sizin için daha yararlı olacak Yunus :)

Yunus Emre AYAZ
05.06.2009, 16:31
msn'den yazsaydı bari yunus.anlamadığın nokta bu.:)

o ayrı bi konu yapılış biçimini tartışmıyorum ben burda yapılışının belkide ne derece yararlı olduğunu önümüzdeki günlerde hep beraber göreceğiz

Jackdaniels
05.06.2009, 16:32
Şu yaşananlar tam bi rezalet...Bu şartlardamı Türkiyede başa güreşicez kimse kendini kandırmasın şu durumu anadolu kulüpleri bile artık yaşamazken bizim düştüğümüz duruma bak.Ben Trabzonsporumun alay konusu olmasını kendime yediremezken bu takımı yönetecek kişilerin düşüncesiz ve sorumsuz tavırlarda bulunması içler acısı bi durum ne yazıkki.

İsmail ALİOĞLU
Cümleye bak...Ne demek istedin şimdi?..

Kusura bakma anlıyabileceğini düşünmüştüm..

Sen tepkini en iyi nasıl dile getirebilirsin bu konuda?? Demekki bunlarda en iyi böyle tepki verilir düşüncesiyle sms atmış ki sonuç ortada.

Hekimoğlu
SMS olayı işin magazini olayın özünden sapmamak gerekir istifa eden yöneticiler kendilerine danışılmadığını kulübü 2-3 kişinin kendi tekellerinde yönetmeye çalıştığını söylüyor vahim olan olay budur yeni gelecek yönetim farklı mı olacak seneye yine aynı gerekçelerle istifalar olursa ne olacak??

Yunus Emre AYAZ
05.06.2009, 16:33
Ben TD seçiminin doğru olduğunu söylemiyorum en çok tepkiyi verenlerin arasında bende varım ama madem Yönetim olarak karar alıp tüm yetkiyi Başkan'a veriyorsunuz, aldığı kararada saygı duymak zorundasınız...

Başkan'ın açıklamalarına dikkat edin, elini taşın altına sokmayanlar Hoca konusunda hiç susmadılar...

Bunu bana/sana/bize demiyor heralde, kimlere dediği ortada, istifa edenleri ve edecek olanları az takip etseniz sizin için daha yararlı olacak Yunus :)

bende gelişmelerin farkındayım istifa edenlerin trabzonspora hiç bir zaman bi yararı olmamış olduğunuda biliyorum ama benişm değindiğim konu belkide en önemli icraatları bu teknik direktörün gelişini engellemek olacakdır. ilerde bu tavırlarının trabzonsporu yönetiminden ayrılmak pahasına kulubu başarıya ulaştırdığı konuşulabilir.

Erkan
05.06.2009, 16:34
Başkan öyle söylerse o da havaya girer diğer yöneticilere hiçbirşey danışmaz kendisini yıpratır yönetimde huzursuzluk çıkarır çok normal.

Hacisalihoglu havaya girecek yasta ve kisilikte bir kisi degil, baskan'in sitemi zaten diger yoneticilerin birsey yapmamasi (yeterince katki saglamamasi)yani birden bu adami gaza getirip digerlerini urkutmek degil..

Hasan Habip Özbay
05.06.2009, 16:34
saner ayar olamaz ama kim içimizdeki işleri kurcalay bizimle işi yok çeksin gitsin kalpten sevmiyorsa hele içinde istanbul aşkı varsa

Koray
05.06.2009, 16:42
http://video.ntvmsnbc.com/Default.aspx?QueryStringValue=58585858585845585831 29757277653053643033587358653053643033307386652436 81544772

Şu videoyu mutlaka izleyin...

temel_yilmaz
05.06.2009, 16:45
Yönetimimizin ne kadar kopuk olduğunuda gördük bu vesile ile birbirlerine sms atıyorlar .Zaten bu gsm şirketleride işin cılkını çıkardı :) Bedava sms falan apartman yönetimleri bile bu kadar kopuk değil.İşin özü başkan aybaba olayında ne kadar haksızsa(kişiye göre değişir şahsi düşüncemdir) bu sms olayında da bir o kadar haklıdır.

TheCrow
05.06.2009, 16:48
Kusura bakma anlıyabileceğini düşünmüştüm..

Sen tepkini en iyi nasıl dile getirebilirsin bu konuda?? Demekki bunlarda en iyi böyle tepki verilir düşüncesiyle sms atmış ki sonuç ortada.

Tamam da benim güvercin göndermemle ne alakası var,onu anlayamadım.Böyle yaz ki ben de anlayayım ne demek istediğini.

RepLay
05.06.2009, 17:01
Ne Samet miş bee klubü parçaladı

Vural Kuyumcu
05.06.2009, 17:01
Dünden beri yaşadığımız olağan dışı şartlar ardından, Trabzonspor'un bu dönemde yeni bir kriz yaşamaması için taraftarlarımızı SMS göndermeye davet ediyoruz.

Krizde sembol haline gelen bir SMS mesajından yola çıkarak başkanımıza bizler de SMS mesajı gönderiyoruz.

" DUR ! " Yaz 6761'e yolla.

Not : Mesajın içeriği isteğiniz ölçüsünde değiştirilebilir arkadaşlar.
haydin renkdaslar haydiiiiiii

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2317944#post2317944 (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2317944#post2317944)

el fanatico
05.06.2009, 17:05
bu kulübün haysiyeti hiç mi yok ya... bu ne bırakır giderim ne demek... naza mı çekiyo kendini anlamadım ki...
sadri başkana hiç yakıştıramadım bu tavrını... böyl her sallantıda hemen kaçmayı seçecekse yolun açık olsun derim başka da birşey demem...

Fatih
05.06.2009, 17:05
Bir Sms mi bu kadar sorun oldu?

Başka sorunlar vardı tuzu biberi oldu bence.

Hayriye Ayan
06.06.2009, 23:21
ya bence samet aybaba yanlış bi tercihti ama tapkilerini böyle ortaya koymamalıydılar
medenice çözebilirlerdi

Külünkoğlu
08.06.2009, 14:28
Konuyla ilgili tüm başlıkları kapattık arkadaşlar. Yayınladığımız bildirinin olduğu sayfada görüşlerinizi belirtebilirsiniz:

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=15426