PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu Videoyu İzlemeden Yorum Yapmayın... Başkan'ı Suçlamayın...

diplomat61
05.06.2009, 00:56
Başkan'ın Açıklaması NTVSPOR CANLI YAYIN....

Video:

TIKLA İNDİR İZLE (http://video.ntvmsnbc.com/Assets/Videos/FlvFiles/0000005003.flv)

*

ersanozcan61
05.06.2009, 00:58
bizim taraftarımız düşünmeden yorum yapmakta bir numaradır

izlemeye ne hacet

BAŞKAN BU TAKIMI BIRAKIRSA DERİN TRABZON YENİ BİR ZAFER KAZANACAKTIR

Hasan Ayvenli
05.06.2009, 00:59
forum içinde yer alan bazı zihniyetlerden yönetim içinde de varmış. başkanın burayı okumasına gerek yokmuş görevi bırakması için. ah be başkanım suç sende nuri'den takımı alıp buraları getirdin. ne diye uğraştın ki. kimin için..

diplomat61
05.06.2009, 01:00
cep telefonuna mesaj atan yonetıcıler...teknık adam transferıne karışan belediye... para vermeyıp teknık adam seçimi gelınce ortalığa çıkan yonetıcıler...zor tarbzonspor Başkanı olmak çok zor... etraf Leş Kargası doluyken....

Metin Ural
05.06.2009, 01:01
ntv spor spikerini ayrica kutlamak gerek.

Emirhan Makul
Başkanı suçlayan mı var o kadar suçlu cibiliyetsiz yönetici varken !?

ersanozcan61
nie tabi onun adamı gelmiyor bunun adamı alınmıyor
o transferden para yiyemez
şekil yapamaz sağda solda

varya bazen bir trabzonlu olarak şu takımı trabzonlu olmayan trabzonsporluların yönetmesini istiyorum !!

serdar61
05.06.2009, 01:03
başkan için açlık grevine gidelim derim ben

Vkgz
05.06.2009, 01:04
duygu sömürüsüne gerek yok samet aybabayı getirecek kadar küçük düşünüyorsan akyazıyı tarihe gömüyorsan gideceksin. önceki gitti küçük düşündüğü için sende gideceksin

samet aybaba ne yapmışki bu takımın başına getiriyorsun

diplomat61
05.06.2009, 01:06
duygu sömürüsüne gerek yok samet aybabayı getirecek kadar küçük düşünüyorsan akyazıyı tarihe gömüyorsan gideceksin. önceki gitti küçük düşündüğü için sende gideceksin
samaet olayına bişe demem ama akyazı başkanın hatası değil...SÖZ VERİP YAPMAYAN İKİLİ OYNAYAN SEÇİM ZAMAN TRABZONSPORLU OLAN İKİYÜZLÜLERİN Ş..R..F.S..Z..L..Ğ..DİR

Emirhan Makul

Ya Samet aybaba oyunsa
Ya Bu Adam Daumu alacam derken doğru söylüyorsa
Ya bu adama migros izni vermeyen belediye
Ya onun satıcı yöneticileri

Bu kadar dar görüşlü olamazsın abi Samet aybaba olayı bir oyundu açık seçik ortada bu.

serdar61
başkan yaptıkları ile ortadır. taraftarın tepkisini gördü zaten.. hala takati varsa çalışmaya devam etsin güçlenerek hemde

ersanozcan61

çok net ifade

adammısın sen

diplomat61
05.06.2009, 01:08
sAMET OLAYINDA KARŞI OLAN HERKES HAKLIDIR..FAKAT BÜTÜN SUÇ BAŞKANIN MI....VİDEOYU İZLEMEDEN YORUM YAPMAYIN DEDİK ...AMA TÜRK MİLLETI OKUMAYI UNUTTUĞU GİBİ SANIRIM ZAHMET EDİP VIDEO IZLEMEYI DE UNUTUYOR.....

Vkgz
05.06.2009, 01:08
çok net ifade

adammısın sen
düşünceleri herzaman belli olan seni kaale almayacak kadar seviyeli bir adamım

ersanozcan61
05.06.2009, 01:11
düşünceli herzaman belli olan seni kaale almayacak kadar seviyeli bir adamım

benim yazdığım ifadeyle senin süsleyerek burda insanlara empoze etmeye çalıştığın ifade arasında herhangi bir fark yok

ben sadece daha dürüstüm..

Hasan Ayvenli
05.06.2009, 01:14
olay samet tolunay ertuğrul olayı değil. olay gösterilen tepkinin dozunun kaçması. bu muydu yahu çok sevilen başkan. herkes birbirini gaza getirerek köpürdü. köpürdükçe çıldırdı bilgisayar başında. sadri başkan o yaşta gece gündüz demeden 1 sene çalıştı kulüp için varını yoğunu ortaya koydu adam. ama yapmasaymış keşke. ondan daha iyi yapabilecek onbinlerce trabzonspor'lu! varmış.

tsliyim
05.06.2009, 01:23
albayrağın gelmesi için ortam oluşturuldu

Celâl Emre Samancı
05.06.2009, 01:24
sadri şeneri düşürmek için elinden geleni yaptılar ve sonunda oda yıldı.. belediye olayı, yönetim kurulu ve "derin" trabzon diye adlandırdığımız varlığı bir gölge gibi üzerinde dolaşan bir klüp nasıl olurda istikrarı sağlayabilirdi.. zaten olmadıda.. bir bakıma kendide bu işten yırttı bence.. samet aybaba bir plandı..

faruk özak adayını gösterir ve sonra sömürü düzeni başlar.. zaten bizede bu layık..

Trabzon kendi kendini yakmıştır.. kimsede kusura bakmasın..

hayırlı geceler..

Çetin
05.06.2009, 01:25
ntvspor spikeri kadar duyarlı, at gözlüğü olmadan bakabilen insanlarımız olsa keşke.

pReN@_61
05.06.2009, 01:26
Sunucuya helal olsun..

abbas
05.06.2009, 01:27
İnşallah bunlar başkanın planı çerçevesindedir. Dediğiniz gibi Samet Aybaba olayı sadece bir oyundur ve taraftarı belediyenin Trabzonspora yaptıklarına karşı uyarma mahiyetindedir. Kesin aday olmayacağım da demiyor ki bence olacak. Daum u da almak istedim diyor ama benim maddi kaynaklarımı kısıtlarsan tabi veremem Daum'un tazminatını diyor.. Herkesten önce Sadri Başkan bilir bence Samet Aybaba'yla olacak iş değildir bu şampiyonluk....

Barış Mayda
05.06.2009, 01:28
sadri başkan bizi yarı yolda bırakmaz ben inanmıyorum listesini yeniden yapar gene başkanımız olur biz sadri başkanımıza inandık ve inanmaya da devam edecegiz

Hasan ZAİMOĞLU
05.06.2009, 01:34
spikeri alnından öpmek lazım :)

10-61
05.06.2009, 01:35

günlerce bu forumda yazıldı çizildi,şenol hoca gelsin vahid hoca gelsin kimsenin gıkı çıkmadı,şenol hoca ne yapmış ki geliyorsa samet te gelir,neden gelmesin.

Yunus Emre AYAZ
05.06.2009, 01:36
başkan için açlık grevine gidelim derim ben

oldu bide mum yakıp tel bağlayıp telli babaya gidelim :D

hey allahım yaa

My
05.06.2009, 01:38
http://video.ntvmsnbc.com/Default.aspx?QueryStringValue=58585858585845585831 29757277653053643033587358653053643033307386652436 81544772

steelturkTS
05.06.2009, 01:38
böle ortam habire gerilirse bi 26 sene daha bekleriz......

serdar61
05.06.2009, 01:46
bugünkü olanları imzam anlatıyor:
kuvvete dayanamayan adalet aciz,adalete dayanamayan kuvvet zalimdir!

28TS61
05.06.2009, 01:49

26 sene daha beklesek iyi. bence artik bosuna beklemyelim bu saatten sonra

Adulyan7
05.06.2009, 02:06
trabzon herrşeyiyle ele geçirilmeye çalışılıyor!!! önce yerel yönetimi alındı şimdi takımın yönetimi alınacak biz de göz yumalım bakalım sonumuz nasıl olacak!!!

Hasan ZAİMOĞLU
05.06.2009, 02:07
günlerce bu forumda yazıldı çizildi,şenol hoca gelsin vahid hoca gelsin kimsenin gıkı çıkmadı,şenol hoca ne yapmış ki geliyorsa samet te gelir,neden gelmesin.
en azından şenol hoca söve söve gitmesdi samet hoca takımdan kavgalı ayrıldı resmen kaçtı ..

Hasan Ayvenli
05.06.2009, 02:23
en azından şenol hoca söve söve gitmesdi samet hoca takımdan kavgalı ayrıldı resmen kaçtı ..

samet aybaba'ya 50bin dolar para cezası vermişti yönetim sanırım. o da bundan sonra ayrılmıştı. para cezası verilmesinin sebebi de yönetimden birisiyle bi diyaloğu diye hatırlıyorum.

10-61
05.06.2009, 02:41

o sene hocaya bir arkadaşın da dediği gibi ceza verilmişti ve bıraktığında da takım 2. idi diye hatırlıyorum ve o dönemde transferin gözdesi olan futbolcuları maalesef alamıyorduk.ama bugün o açıdan da daha iyi durumdayız,bıraksaydık birkaç kaliteli takviye ile başarılı olabilirdik sanki.

Cem Zırıh
05.06.2009, 02:49

sen hangi sopayi tutuon ? :D

Vkgz
05.06.2009, 07:39

DÜNYA KUPASI 3. LÜĞÜ

Yeterli olsa gerek .
çok sevilmesede başarıları ortada olan bir isimdi o.

Recep Alkan
05.06.2009, 07:59
Herşeyi anlarım da belediyenin teknik direktör işine karışmasını anlayamıyorum.

Acaba akıl kıtlığı bende mi var !!!

Altan Atabay
05.06.2009, 08:12
Arkadaşlar ben oyun moyun anlamam. Sadri başkan çıtayı bu kadar yükseltip sonra sametle anlaşıyorsa çıta mıta kalmamış demektir. ben artvin arhavili doğuştan tsli bir olarak trabzonlu takımdaşlarıma söylemek istediğim şu. başkan asla gitmesin ama hedefte küçültmesin. yazık bunca tekrardan alevlenmiş filizlere yazık bunca inanmış yüreklere. seneye şampiyonluk hayali kuran taraftarın bu hayalleni yıkmaya ne başkanın ne belediye başkanının ne bakanın ne yöneticilerin hakkı vardır.
diyeceğim odur ki birlik olalım ama çocukca hatalar da yapmayalım.

alan
05.06.2009, 08:13

Şaka gibisin,Akyazı'yı tarihe gömen zat-ı muhteremin Sadri Şener olduğunu düşünmek için ya çok saf olmak yada gözleri,kulakları kapalı haber okuyor,tv izliyor olmak lazım.

Badem bıyıklı adamların kurmaca projeler önünde verdiği pozlara inandığına göre 1. şık daha mantıklı geliyor. Sadri Şener Akyazı denen projenin hiçbir yerinde yok,olmadı,olmayacakta. Senin iddia ettiğinin aksine Sadri Şener hayallerle uğraşmayacak kadar ufku geniş bir adamdır.

Sizin gibi taraftara sabaha kadar anlatsak,ezber yaptırsak anlamazsınız..

hüseyin toraman
05.06.2009, 08:16
bu işte siyasi oyunlar var albayrak siyasi bir oyunun sonunda gelmişti atay aktuğ da siyasi oyunla gitti aynı oyun başkanımıza oynanıyor taraftar olarak bu oyuna alet olmayalım başkanımızın gitmemesi için tepkimizi ortaya koyalım

Samet İslamoğlu
05.06.2009, 08:17
nie tabi onun adamı gelmiyor bunun adamı alınmıyor
o transferden para yiyemez
şekil yapamaz sağda solda

varya bazen bir trabzonlu olarak şu takımı trabzonlu olmayan trabzonsporluların yönetmesini istiyorum !!

Bu takımın bütün şampiyonlukları zaten Trabzonlu olmayan bir başkan varken alınmıştır.Sadece son şampiyonluk Mehmet ali yılmaz zamanında alınmıştır oda Ekinci'nin kurduğu takımın ekmeğini yemiştir ;)

Mehmet Dinç
05.06.2009, 09:04
Valla Ersin Düzenede helal olsun yaaa o bile taraftarımız olmadığı halde başkanımızın bırakmasını istemiyor

tamersoz
05.06.2009, 09:23
başlığı okumadan yorum yaptım..önce vidoyu izliyim sonra yorum yapacam o yüzden mesajımı düzenledim silemediğim için..özür diliyorum başlığa uygun hareket etmediğimden...Kafama göre yorum yapmam hatalı bi davranıştı..

Sadık Bıyık
05.06.2009, 09:48
transfer başlığındada yazdım burdada tekrar etme ihtiyacı hissediyorum;
başkan diyorki çok kırgınım o yüzden kongre kararı aldım. trabzon başkanı ,koca bir şehrin başkanı bu kadar kırılgan olmamalı. şeyh edibalinin osmangaziye verdiği öğüt gibi;
"ey oğul bundan sonra beysin, öfke sinir bize sakin hal soğukkanlılık sana".
hayırlısı olsun anlaşılan en azından 1 senemiz daha kayıp geçecek.

Süleyman Sofu
05.06.2009, 10:00
başkanın yanında ben hacısalihoğlu gibi bir adamı görmek istemiyorum duayen adı altında kulübü temelden sarsan özkan sümeri görmek istemiyorum illa yanına birini alacaksa alsın ağaoğlunu en azından derin güçlerin adamı deil...

murat köse
05.06.2009, 10:16
başkan bence cok doğru konusuyor. dün bende klube mesaj attım samet hocayı almayın diye ama gördümkü haksızım. başkan haklı siz belediye olarak yanında olmazsanız yönetici olarak yanında olmazsanzı tabikide başkan böle bişi yapar. hele o yöneticelirin tutupta mesaj atması çok anlamsız. hangi dünyada yasıyoruz anlamıyorum. inş başkan bizi bırakmaz.

maskeli61
05.06.2009, 10:27
Valla Ersin Düzenede helal olsun yaaa o bile taraftarımız olmadığı halde başkanımızın bırakmasını istemiyor

aynen öyle valla sadri başkan izin verse daha da konuşacaktı nerdeyse başkanım sakın bizi bırakma diyecekti. Ama helal olsun gerçekten bu konuşma bile sadri şenerin sadece bizim degil herkes tarafından çok sevildigini gösteriyor bencede sadri başkan bırakmıcak sadece taraftarların bu belediye işini duymasını ve destek vermesini istedi ve bir taşla iki kuş vurup yönetimdeki GEREKSİZ kişileride temizlemek istedi ve buda en dogru kararla olaganüstü kongreyle olacaktır. Ben inanıyorumki sadri başkan bu çatlak seslerden arınıp daha inanamış insanlarla bu yola devam edecektir. Ve bizimde taraftar olarak belediyeye gösterecegimiz tepkinin olumlu sonuç vereceginede inananıyorum herşey gönlümüzce oılsun başkanımız sadri şener daim olsun TRABZONSPORUMDA ŞAMPİYON OLSUN...

enmavi61
05.06.2009, 10:36
herkes bişeyler biliyorsa hiçkimse bişey bilmiyor demektir...trabzonda malesef hrkes bilir birbirni çekemez biz daha birbirimizi boğazlarken enseye tokat vuran çok olur....yazık trabzonumuzun büyüklüğüne yada büyük die avuttuğumuz sevgimize...

zafercalikoglu
05.06.2009, 10:36
aferin spikere Ts galiba,

Gökhan BAYRAK
05.06.2009, 10:48
arkadaşlar iş yerinde olduğum için videoyu izleyemiyorum.ana hatlarıyla başkanın değindiklerini birisi anlatabilir mi ?

mehmetali61_55
05.06.2009, 10:54
videoyu izlemeye bile gerek yok başkan sonuna kadar haklıdır ki çıktığı proğramda dile getirdi her şeyi başkanı suçlayan ilk önce kendsine baksın derim ben

Yunus Emre SEYHAN
05.06.2009, 11:21
Siz hala bekliyor musunuz?

Mustafa OK
05.06.2009, 12:05
bence başkanın bu çıkışı iyi bir fırsat toplu bir temizlik yapmak lazım...

evrents
05.06.2009, 12:18
Anlaşılan başkanı sırtından vuran yöneticiler var bunların kulüpten temizlenmesi lazım

Ahmet Öztürk
05.06.2009, 13:49
Bu adam daha ne desin ? Daha ne anlatsın ?

İçimizdeki irlandalılar meselesine döndü iyice. Hakkımızda hayırlısı neyse rabbim onu nasib eylesin..

Yasin T.
05.06.2009, 13:58
zamanı geri alma imkanımız varmı.şuandan yaşadıklarımıza hala inanamıyorum

Badaloğlu
05.06.2009, 14:19
Videoyu izlerken geçmiş dönemde başkanın bir röportajı aklıma geldi. Bu sene Ersun hoca çok centilmen bir takım yarattı diye konuşmaya başlayan spikere, Sadri Şener: ''Biz ona 100 trilyonluk takımı centilmen yapsın diye teslim etmedik'' dedi. Belki o dönemde başkanın verdiği bu cevaba lafı gediğine koydu diyebiliriz ama Sadri başkanımız şu izlediğimiz videoda takımın centilmenlik liginde şampiyon olmasından dolayı gurulandığını söylüyor.Hatta yılın en centilmen takımı olduğumuz için yanılmıyorsam 200 milyar TL gibi bir para kazandık, bunun hoşnutluğu içerisinde.

İşte bu tip acele verilen demeçler daha sonra karşımıza çıkabiliyor.O yüzden Trabzonspor kulübü başkanı konuşmalarında bence daha dikkatli olmalı.Millet onun ağzının içine bakıyor.Çok acele verilmiş kararlar kulübe zarar vermektedir.Özellikle Ersun hoca ile sezon sonuna kadar devam etmemesi bu sonucu hazırladı diye düşünüyorum..Sene biterdi Ersun hocayla ayrılacaksak ayrılırdık bu şekilde de kimse yıpranmazdı...Ne olursa olsun başkanımız istikrardan yana tavır koysaydı bunları konuşmuyor olacaktık.

Sami Kuk
05.06.2009, 14:20
Bencede kımse yorum yapmasın ızlemeden..:S Baskan dıyor ben gece gunduz Tkaıma kaynak ararken bazıları evinde uyuyordu.. diyorr

BASKAN SEN BU TAKIMA TEK BASINADA YETERSIN

toygar_ts
05.06.2009, 16:18
Başkanımız gerçekten üslubuyla, gururuyla, lafı gediğine koymasıyla vs vs kaliteli bir insan, herşeyden önce bunu gözardı etmememiz gerekir.

Bence bu kararı yönetim içindeki çatlak(!)ları onarmak (belki de temizlemek) için yerinde bir fırsat olarak görmüştür. Tepkisinde son derece haklıdır. Nasıl ki biz burada bir taraftar olarak Samet Hoca fikrini sevmeyip tepki gösterdiysek. Ben tepkimde haklıyım , sen de haklısın forumdaki taraftar dostum. Ama Yönetim böyle bir şey yapmayı düşünüyorken Yönetim içinden birileri basın önüne çıkıp, ya da forumlarda vs böyle saçma sapan tepki göstermez. Ya kuzu kuzu başkan henüz genel kurul kararı almadan istifa eder, "ben böyle bir zihniyetle çalışmam" der ya da kendi kararıymış gibi sessiz sedasız oturur. Ya da belki başkanıyla gizliden konusur, "neden bunu seçtin başkanım" edasıyla bilgi almak için.

Bir Trabzonspor lu olarak TR deki en kaliteli Kulüp Başkanına sahip olmaktan gurur duyuyorum. İnşallah kendisi gibi karakterli bir Teknik Direktör getirir takımın başına. Teknik bilgiden çok bildiğini elindeki 20 kadar gence benimsetebilen, iyi iletişim kurabilen,gencecik insanlarla saçma sapan kişilik sorunları yaşamayacak bir TD. İnanın ben en çok Samet Hocanın bu yönlerinin zayıf olduguna inandıgım için şok olmuştum ilk duydugumda.

Tabiki maddi yönü var işin belirtmiş video da ama inşallah TD alma sorununun bu yönünün de aşılmasını dilerim.

KERİM
05.06.2009, 17:25
lanet olsun içimdeki Trabzon sevgisine

üf ya ne büyük çıkmazdayız.haberleri ilk duyduğumda şok olmuştum.Daha sonra bu video ve Sadri Başkanımızın açıklamalarını dinleyince Büyük hak verdim.Artık bundan sonrası ne olur bilinmez.Şuan yönetim kaos içinde.İnşallah bir an önce bu problemi çözerler.

Mustafa YILMAZ
05.06.2009, 17:35
videoyu izledim ve başkan haklı ama aybaba konusunda haksız.

ne olursa olsun başkana sahip çıkmalıyız ve belediyeden hesap sormalıyız diyor ki benim kaynaklarımı kesmek için herşeyi yapıyorlar bu söze dikkat ! derin Trabzon iş başında birileri Trabzonspor'un güçlenmesini istemiyor dur diyelim buna.

tonyali_yildiz
05.06.2009, 17:43
Helal olsun Ersin Düzen e, sağduyulu taraftarın söylemek istediklerini başkanımıza söyledi sunucu olmasına rağmen...

tamersoz
05.06.2009, 20:31
Bugun videoyu seyretmeden bi msj yazmıştım sonra sildim şimdi seyretme fırsatı buldum ve yazıyorum ama bakıyorum ki yazdıklarım değişmiyor ha videoyu seyredip yazmışım ha seyretmeyip yazmışım bişey değişmiyor....bu da ne demek oluyor demekki sadri başkan gerçekten kendini iyi tanıtmış bizlere neler söyleyebileceğini tahmin edebiliyoruz...
Her şey ortada bu işi lami cimi yok adam öncelikle belediyeye ve gizliden gizliye spor bakanına kızmış verilen sözler tutulmuyor diye....
sonrasında teknik direktör meselesinde para gitmesin diye alternatif olarak samet aybabayı sunmuş şahsi görüşüm ben istemiyorum zaten gelmiyecekte neyse konu bu değil..sayın başkanımın yönetim kuruluna samet aybaba ismini söylemesi ile birlikte ağzı olan konuşuyor hesabı densiz densiz konuşanlar olmuş anladığım kadarıyla ki bu da bardağı taşıran son damla olmuş ve sayın başkanım sadri baba o ki siz daha iyi biliyorsunuz buyrun genel kurula gidelim demiş ve bu noktaya geldik...
Bu genel kurul takıma olumlumu yansar olumsuz mu yansar şu an bişi söylemek için erken ama benim ve bir çok renkdaşım gönlünden geçen sadri başkanımız kaldığı yerden devam etmesidir..inş. her şey güzel olur..

Fatih Solmaz
05.06.2009, 20:36
az önce televizyonda seyrettim başkan aynen şunları söyledi.İlk önce kızdığım bulundukları yerin hakkını veremeyen yönetici arkadaşlarımdır dedi.

amour_61
05.06.2009, 20:40
ben canlı yayın anında izlemiştim ve öylece ekrana baka kaldım şoke oldum.

Fatih Özkan
05.06.2009, 20:51
Yönetim istifa diyen arkadaşlar...
İzlediniz mi ?
İçiniz cız etmedi mi ?

İskender Çakmak
05.06.2009, 20:57
tepkinin kralı geliyor başkanım sen rahat ol

Fatih Özkan
05.06.2009, 20:57
tepkinin kralı geliyor başkanım sen rahat ol

Hep beraber renktaş...
Alayına gidecek!

Emirhan Çorumlu
05.06.2009, 21:00
Trabzondaki cürük Elmalarin yaptigi en iyi is kaleyi icten fet etmek... Arti Gönül kirmak... Mehmet Ali Yilmazin Gönül Kirginligi var arti simdi Sadri Baskanda böyle Baskanlari zor buluruz birdaha... Yaziklar olsun...

Emirhan Çorumlu
05.06.2009, 21:01
Keske bizimde Sahib cikanimiz olsa ...

Emirhan Çorumlu
05.06.2009, 21:02
Abi Dabhi gitti Manchester Cityyi aldi... Bizi görmüyorlarmi acaba? :)

İskender Çakmak
05.06.2009, 21:03
başkanın söylediklerini şimdi dinledim ve gerçekten çok kırgın üzgün ve moralsiz inşallah beklediğimiz kararı verir yine bıraktıgımızyerden devam ederiz

Sümeyye demir
05.06.2009, 21:22
arkadaşlar iş yerinde olduğum için videoyu izleyemiyorum.ana hatlarıyla başkanın değindiklerini birisi anlatabilir mi ?

Arkadasa cevap veren olmaDı bari spikerin söylediklerini yazarsanız sevinirm.bende izleyemiyorum ve cok merak ettim

tamersoz
05.06.2009, 21:38
Arkadasa cevap veren olmaDı bari spikerin söylediklerini yazarsanız sevinirm.bende izleyemiyorum ve cok merak ettim

az yukarıda msjım var orda biraz bahsettim...ama en genel hatlarıyla belediye ve yönetimden bazı kişilere kızdığını söylüyor...trabzonda herkesin bu işi iyi bildiğini ama dışardan konuşmanın kolay olmadığını ima ediyor ve ekliyor o ki iyi bilenler var kongre yapalım... bu kadar genel olarak bu yani olay...adam kırgın ve birazda kızgın..

Sümeyye demir
05.06.2009, 21:45
az yukarıda msjım var orda biraz bahsettim...ama en genel hatlarıyla belediye ve yönetimden bazı kişilere kızdığını söylüyor...trabzonda herkesin bu işi iyi bildiğini ama dışardan konuşmanın kolay olmadığını ima ediyor ve ekliyor o ki iyi bilenler var kongre yapalım... bu kadar genel olarak bu yani olay...adam kırgın ve birazda kızgın..

Cok saoL..adama gercekten helal

ÇaGaTaY
05.06.2009, 22:10
Trabzonspor taraftarı büyüklüğünü gösterdi.. Herşeye tepki.. 1-2 istediği şey olunca alıştı taraftar herşeye tepki vermeye.. Trabzon halkı herşeyi başkandan iyi biliyor ya.. Başkan sanki bilmiyordu isim yapmış yabancı bir td almayı. Yaptığınız Trabzonspor u çok ileri götürüyo gerçekten.. Tebrikler..

İnşallah spikerin dediği gibi ani verilen bir karardır. Yeni bir grupla tekrar seçimlere girer inşallah..

POYRAZ
06.06.2009, 05:29
Başkan'ın Açıklaması NTVSPOR CANLI YAYIN....

Video:

TIKLA İNDİR İZLE (http://video.ntvmsnbc.com/Assets/Videos/FlvFiles/0000005003.flv)

*

Indirip seyrettim. Tesekkürler.

Vkgz
06.06.2009, 15:06
Ya Samet aybaba oyunsa
Ya Bu Adam Daumu alacam derken doğru söylüyorsa
Ya bu adama migros izni vermeyen belediye
Ya onun satıcı yöneticileri

Bu kadar dar görüşlü olamazsın abi Samet aybaba olayı bir oyundu açık seçik ortada bu.

iyi bakalım oyundu diyelim kongreye gitmek için ama ne yapacaksa yapsın artıksadri bey temmuza kadar kulup zarar görüyor çünkü. olanlar çok yanlıs bir dönemde oluyor

sulo61gun
06.06.2009, 16:06
Videoyu izlerken geçmiş dönemde başkanın bir röportajı aklıma geldi. Bu sene Ersun hoca çok centilmen bir takım yarattı diye konuşmaya başlayan spikere, Sadri Şener: ''Biz ona 100 trilyonluk takımı centilmen yapsın diye teslim etmedik'' dedi. Belki o dönemde başkanın verdiği bu cevaba lafı gediğine koydu diyebiliriz ama Sadri başkanımız şu izlediğimiz videoda takımın centilmenlik liginde şampiyon olmasından dolayı gurulandığını söylüyor.Hatta yılın en centilmen takımı olduğumuz için yanılmıyorsam 200 milyar TL gibi bir para kazandık, bunun hoşnutluğu içerisinde.

İşte bu tip acele verilen demeçler daha sonra karşımıza çıkabiliyor.O yüzden Trabzonspor kulübü başkanı konuşmalarında bence daha dikkatli olmalı.Millet onun ağzının içine bakıyor.Çok acele verilmiş kararlar kulübe zarar vermektedir.Özellikle Ersun hoca ile sezon sonuna kadar devam etmemesi bu sonucu hazırladı diye düşünüyorum..Sene biterdi Ersun hocayla ayrılacaksak ayrılırdık bu şekilde de kimse yıpranmazdı...Ne olursa olsun başkanımız istikrardan yana tavır koysaydı bunları konuşmuyor olacaktık.

hocam başkan hakkındaki düşüncelerimi birebir yansıttın tebrik ediyorum seni.bizim başkan iyi hoşta çok aceleci ve gereksiz demeçler veriyo.mesela gökdeniz hakkında verdiği demeç "yıldız oyuncu değildir" diye ne gerek var böyle şeylere.aynı şekilde ersunu taraftarın önüne atması "mağlubiyeti bana değil hocaya sorun" hocasının arkasında hiç durmadı ersunun başarısızlığını bir nedeni de budur adam ikinci yarı oynanan maçlarda afyon yutmuş gibiydi.oyun oynanırken sahada gerekli müdahaleleri yapamadı ama adam diken üstünde olursa nasıl kafası rahat olsun.herkes biliyodu ersunun yerine şenolu getirmek istendiğini.çok tezcanlı malesef, daha dikkatli düşünüp konuşmalı.

Zeki Akyol
06.06.2009, 16:57
forum içinde yer alan bazı zihniyetlerden yönetim içinde de varmış. başkanın burayı okumasına gerek yokmuş görevi bırakması için. ah be başkanım suç sende nuri'den takımı alıp buraları getirdin. ne diye uğraştın ki. kimin için..

Yani kimin için uğraştı ...Böyle olur olmaz yerden fesat cıkarabilen okdar milletimiz varken sen tüm kupaları aldrıtsanda yaranamazsın rant elde endenlerın işine gelmiyor ...