PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Amerika’da Trabzonun Ayak Sesleri

Firtina28
16.05.2005, 22:07
bilmiyorum bu konuyu buraya acmak ne kadar dogru ama benim baya canimi sikan bi konu var. her sene ny ta duzenlenen turk yuruyusunde cinconun, jimnastikcilerin ve civcivlerin taraftarlari konvoy olusturup yuruyolar. amerikadan katilan arkadaslarla bi organizasyon yapipta bi konvoyda biz olustursak nasil olur??? hem takimimizin buyuklugu dahada cok anlasilir. pankartlar, sarkilar ne bilim iste cok sey yapariz. ne dersiniz arkadaslar hos olmazmi??? bu sene yapmamiz imkansiz gibi cunku yuruyus ayin 21 inde bu seneden gecti gibi ama gelecek sene kesin yapariz ve super olur

Crazy_OfLu61_
16.05.2005, 22:47
Bu görev size düsüyo eminimki bu konuda gerekli hassasiyeti ordaki arkadaslar gösterecektir.

Önder28
16.05.2005, 22:53
Hiç bir sey için geç degi bence .bu sene örnek olarak sen yürü formani giy , kaskolunu sar , bir eline Türk ötekine Trabzon bayragiyla gez New Yorke caddelerinde (N.Yorke'damiydi bu yürüyüs yanlissa özür.) Biz seni izleyecegiz tv.lerden. Seneye bir de bakarsin 1 kisi daha takilir sana....

AMERIKADA 'DA INADINA TRABZON DIYE BAGIR!

mahir_kuzey
16.05.2005, 23:04
siz alternatif türk yürüyüsü yapin laz-vegas ta. saka bi yana amerikadaki türk nüfusunun % 75 ini espiyelilerin olusturdugunu ve espiyelilerin çogunun Trabzonsporlu oldugunu düsünürsek katilim büyük olur...

sanatik
16.05.2005, 23:08
Newyorkdaki THY ile Her gün Hamsi import yapan Karadeniz restorana haber verin derim :-)

BDiler61
17.05.2005, 00:39
Katilmak isterdim ama mesafe çok uzaksmileys/smiley1.gif is oradaki kardeslerimize düsüyor

saglam
17.05.2005, 00:46
Amerika gibi bir ülkede organize olmak gerçekten zor, "time is money" gibi bir atasözüçikaran devlet çatisi altindaberaber bir seyler yapmak için çirpinsanda bazen neticede alacagin sey "hayalkirikligini" geçemeyebilir. Bu nedenle sana tavsiyem, yakin etrafina ve muhtemelen yürüyüse katilabilecek kisilerebunu teblig etmen.

ÜzerlerindeTrabzonspor formalari olmasi birABD. vatandasi için çok sey ifade etmese de, ellerinizdeki Türk bayraklari önemli bir degerivurgulayacaktir kanaatindeyim.

Kolay gelsin.

Firtina28
17.05.2005, 00:49
dediginiz gibi boyle bi organizasyon olmasa bile formami giyip gidicem

INADINA TRABZONSPOR

ozgur
17.05.2005, 01:02
Arkadasim ben bunca senedir ABd deyim bu adamlara futbolu anlatamiyoruzki Trabzonspor'u anlatalim. Bir kere komik olur sahsi kanaatimce. Ben upstate Newyork'dayken bir kac ezik gsnin uefa kupasini sozde kendilerince sehir turu atarak kutladilar. Amerikalilar sadece bir tek sey soyledi " What are these people doing? What is uefa? What is cimbom? vs vs. Yani burasi o isler icin uygun yer degil

bodozlama
17.05.2005, 01:23
Bir ay sonra Trabzonspor formasi ile NY'a gidiyorum.Bu ise el atmanin zamani gelmisti zaten.Mesaleyi central parkta yakiyorum kardesim.Eger TV'deTS formali birini oralarda çalisiyor görürsenizo benim haberiniz ola.....

JuaN_JuaN
17.05.2005, 03:07
Arkadasim ben bunca senedir ABd deyim bu adamlara futbolu anlatamiyoruzki Trabzonspor'u anlatalim. Bir kere komik olur sahsi kanaatimce. Ben upstate Newyork'dayken bir kac ezik gsnin uefa kupasini sozde kendilerince sehir turu atarak kutladilar. Amerikalilar sadece bir tek sey soyledi " What are these people doing? What is uefa? What is cimbom? vs vs. Yani burasi o isler icin uygun yer degil

amacimiz zaten amerikalilara bisey göstermek degil amaç bence trabzonspor o kadar büyük bir taraftara sahip ki! abd bile taraftari var! türkiyedeki kanallarda Türk yürüyüsündeki trabzonsporlular göze çarpsa yeter! smileys/smiley2.gif

Firtina28
17.05.2005, 03:16
[QUOTE=ozgur]Arkadasim ben bunca senedir ABd deyim bu adamlara futbolu anlatamiyoruzki Trabzonspor'u anlatalim. Bir kere komik olur sahsi kanaatimce. Ben upstate Newyork'dayken bir kac ezik gsnin uefa kupasini sozde kendilerince sehir turu atarak kutladilar. Amerikalilar sadece bir tek sey soyledi " What are these people doing? What is uefa? What is cimbom? vs vs. Yani burasi o isler icin uygun yer degil

amacimiz zaten amerikalilara bisey göstermek degil amaç bence trabzonspor o kadar büyük bir taraftara sahip ki! abd bile taraftari var! türkiyedeki kanallarda Türk yürüyüsündeki trabzonsporlular göze çarpsa yeter! smileys/smiley2.gif

benimde demek istedigim bu biz amerikalilara futbolu sevdirmeye calismicaz sadece orda olan turklere trabzonsporun her yerde taraftari oldugunu ve gerektigi zaman birlesip onlardan asagi kalmayacagimizi ispatlicaz.saol juan juan demek istedigimi anladigin icin

JuaN_JuaN
17.05.2005, 04:43
[QUOTE=ozgur]Arkadasim ben bunca senedir ABd deyim bu adamlara futbolu anlatamiyoruzki Trabzonspor'u anlatalim. Bir kere komik olur sahsi kanaatimce. Ben upstate Newyork'dayken bir kac ezik gsnin uefa kupasini sozde kendilerince sehir turu atarak kutladilar. Amerikalilar sadece bir tek sey soyledi " What are these people doing? What is uefa? What is cimbom? vs vs. Yani burasi o isler icin uygun yer degil

benimde demek istedigim bu biz amerikalilara futbolu sevdirmeye calismicaz sadece orda olan turklere trabzonsporun her yerde taraftari oldugunu ve gerektigi zaman birlesip onlardan asagi kalmayacagimizi ispatlicaz.saol juan juan demek istedigimi anladigin icin

Firtina28 alinti yaparken bi yanlislik yaptin herhalde ozgurun yazisini sanki ban yazmisim gibi olus smileys/smiley2.gif

benimkisi "amacimiz zaten amerikalilara bisey göstermek degil amaç bence trabzonspor o kadar büyük bir taraftara sahip ki! abd bile taraftari var! türkiyedeki kanallarda Türk yürüyüsündeki trabzonsporlular göze çarpsa yeter! http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gif" bu olacakti smileys/smiley1.gif

Badaloğlu
17.05.2005, 08:38
BizdeTürkiye'de beyzbol,Amerikan futbolu gibi saçma sapan oyunlar tutulmadi.Bu oyunlari bende çok salakça buluyorum.Türkiyede böyle birsey yapsalar bende ayni seyleri söylerim.Bir tek basketbollarina ilgi duyuyoruz.Amerikalilar futbolu sevsinler diye ülkelerinde birde Dünya kupasi sampiyonasi yapildi ama adamlar sevmeyince sevmiyor.

Burada asil amaç arkadaslarinda belirttigi üzere(bence sadece ABD ile sinirli kalmasin bu etkinlikler)Türk yürüyüsünde katilanlar burada bizde variz mesajidir.Bazi Avrupa menseelitaraftar sitelerinde cinconlarin ABD de Türk günü yürüyüslerinde çekilmis resimleri kulandiklarini görüyorum.Bunun amaci sudur!biz heryerdeyiz...

EmrahYalçınalp
17.05.2005, 08:43
Ne derece bir katilim olarak degerlendirilir bilmem... 2000, 2001 ya da ölyle birsey iste, tam hatirlamiyorum.3 ist takimindan baska bir de Altay spor klubü yürüyordu. Bir arkadas onlarla yürüyecekti, ben depeslerinden yürümüstüm. Yalan yok, formam yoktu ama bordo-mavi iki tshirtten bayrak yapmis ve bagirmistim da... 3-4 kisi bir arayagelirse, oradaki Türklerden rica edilip 20 kisilik falan bir grup olusturulabilir. Altay beni öyle almisti mesela, ama hainlik yapmistim smileys/smiley2.gifSiz daha seçici olursunuz...

saglam
17.05.2005, 09:19
Amerika'da "soccer"a ilgi duyulmamasinin en büyük etkeni "skor"dur. Adamlar alismislar dakika basi skor görmeye, ya damüsabakayi oheyecanla seyretmeye, 90 dk. biten maç sonucu 0-0 olunca biranlam veremiyorlar.

Arkadasin birini ilk yaridaki Bjk-TS maçini beraber izlemek için alikoydum. Ilk yari sonucu 0-0, adam bir türlü zevk alamadi. Ikinci yariyi izlemedi. Buna karsin Arnavutluk'u 5-2 yendigimiz milli maçi toplu halde izleyipsabahleyin bana gelip, skorunu söylediklerini de biliyorum. Olayin bu kismi biraz kültürle ilgili. Biz ugrasip didinip sonuç olarak "hiç" çikmasina aliskiniz demek.smileys/smiley1.gif

Emrah; "zir zop"larla beraber yürümeni esefle kiniyorum. Tarih bunu unutmayacaksmileys/smiley36.gif

EmrahYalçınalp
17.05.2005, 10:58
Emrah; "zir zop"larla beraber yürümeni esefle kiniyorum. Tarih bunu unutmayacaksmileys/smiley36.gif

Hade leennn... Senin avatarin Altay'li, ben beraber yürümüs Trabzonspor diye bagirmisim hiç degilse smileys/smiley17.gifsmileys/smiley36.gif

Emorfo
17.05.2005, 11:03
Türk yürüyüsü bence çok önemli. Amerika'daki Trabzonlu ve Trabzonsporlular bir günlerini bu yürüyüse ayirmalidirlar. Artik Amerika'da Trabzonspor bayraklari ile yürüyen kanli canli kardeslerimizi görmek istiyoruz...

ahmetturk
17.05.2005, 11:35
Bence de orda olmaliyiz kocaman bordo mavi bayraklarla yürümeliyiz. Gözlerine sokmaliyiz anlamayanlarin biz heryerdeyiz...

Yüregimiz seninle Firtina28Edited by: ahmetturk

Nytre
17.05.2005, 13:05
arkadaslar amerikadaki trabzonlu karadenizli ve trabzonsporlu kardeslerimizi bir araya toplamak amaciyla nasil bir iletisim kurulabilir?

Trapzone
17.05.2005, 15:38
Bu organizasyon biraz zor ama bizi burda kimler duyuyosa sesleniyorum formanizi giyin ve yürüyüse katilin...

Badaloğlu
17.05.2005, 17:29
Bir Internet sitesi kurabilirsiniz...Acil tarafindan,ilanli felan...Veyahuta bu organize komitesine basvurun ve sizede bir yer ayarlasinlarsmileys/smiley1.gif...Yardim isteyin onlardan...

Gargamel
17.05.2005, 18:12
biraz zor cunku kimse yok hala amerikadan cevap yazan smileys/smiley4.gif

TS-Karadeniz
17.05.2005, 19:11
ben o yuruyuse katilamiyacam bu sene islerimden dolayi ama 2 sene once katilmistim muhtesemdi yanliz milli takim formasi vardi ustumde smileys/smiley9.gif

toshiba
17.05.2005, 19:55
Ulan bensiz Turk Yuruyus mu olurmus NYC'desmileys/smiley1.gifBiraz seyrek ugramaya basladimdi hemen ortami kurmussunuz. Ben Iller Bolumu'nde "BMN Amerika" diye bir dosya camistim pek ilgi gormedi. Ama Allah'tan bir eksiklik olmazsa21 Mayis'ta Central Park'tan mi baslayacagiz neyse NYC'deyiz. Ama TS formasi bulamdim hala, yollamadi bana hiyarin teki formasmileys/smiley36.gif

Neyse Turk Bayragi bulursak o da yeterli olur.

Bulusmak isteyeniniz olursa yuruyus oncesi mail atabilirsiniz: abkilicarslan@yahoo.com

Hünkar
17.05.2005, 21:32
INSALLAH AZ SAYIDA DA OLSA TARAFTARLARIMIZ BIR ARAYA GELIRDE AMERIKALILAR GUZEL RENKLER GORURLER smileys/smiley36.gif

seyyahali
17.05.2005, 21:35
amerika iki rengi bu kadar birbirine yakisacagini görecek bordo mavismileys/smiley2.gif

SKY-GUARD
17.05.2005, 22:06
...... Ama TS formasi bulamdim hala, yollamadi bana hiyarin teki formasmileys/smiley36.gif

Hocam,

Sende isi son güne birakmissin....Biraz ayip olmus....smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Çagman
17.05.2005, 22:23
bilmiyorum bu konuyu buraya acmak ne kadar dogru ama benim baya canimi sikan bi konu var. her sene ny ta duzenlenen turk yuruyusunde cinconun, jimnastikcilerin ve civcivlerin taraftarlari konvoy olusturup yuruyolar. amerikadan katilan arkadaslarla bi organizasyon yapipta bi konvoyda biz olustursak nasil olur??? hem takimimizin buyuklugu dahada cok anlasilir. pankartlar, sarkilar ne bilim iste cok sey yapariz. ne dersiniz arkadaslar hos olmazmi??? bu sene yapmamiz imkansiz gibi cunku yuruyus ayin 21 inde bu seneden gecti gibi ama gelecek sene kesin yapariz ve super olur

Hemserim Sen Basi ceksen NasiL oLur eLbet vardir Orada bir TrabzonsporLuLar Dernegi.

baris_aykan
18.05.2005, 01:05
alem taraftar gorsun bee bir tane bile olsa yeter

toshiba
18.05.2005, 02:46

Ben varim da formam yok yahusmileys/smiley4.gifNasil anlayacaklar TS'li oldugumusmileys/smiley1.gif

Badaloğlu
18.05.2005, 09:26

Ben varim da formam yok yahusmileys/smiley4.gifNasil anlayacaklar TS'li oldugumusmileys/smiley1.gif

Fener formasi giymis birini döversin ya da fener atkisini yakarsin bizde anlariz senin Trabzonsporlu oldugunu...Amerikalilar anlamasada olur.Oh!...my god smileys/smiley1.gifEdited by: BADALOGLU

Emorfo
18.05.2005, 10:02
Ahmet abi bombaydi bu espiri smileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gif

yok espiri yapmamismiydin smileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley36.gif

tigin
18.05.2005, 10:59

Fener formasi giymis birini döversin ya da fener atkisini yakarsin bizde anlariz senin Trabzonsporlu oldugunu...Amerikalilar anlamasada olur.Oh!...my god smileys/smiley1.gif

Yada www.trabzonspor.com.tr (http://www.trabzonspor.com.tr/)adresinden satin alabilirsin

Badaloğlu
18.05.2005, 11:28
Ahmet abi bombaydi bu espiri smileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gif

yok espiri yapmamismiydin smileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley36.gif

Asilsenin yaptigin espiri oldu...Ola ne espirisi yahu!bu benim fantazim,orda olsaydim böyle yapardim...smileys/smiley7.gif

#10 Fietra
18.05.2005, 11:33

Asilsenin yaptigin espiri oldu...Ola ne espirisi yahu!bu benim fantazim,orda olsaydim böyle yapardim...smileys/smiley7.gif

smileys/smiley36.gif

zanoylu
18.05.2005, 12:34
Firtina 28- anladigim kadariyla Giresunlu bir kardesimizsin.Bildigim kadariyla Giresunun ilçeleri olan Yagliderenin %65'i Espiyenin % 40'i ve daha diger ilçelerinden A.B.D de yasayan binlerce karadenizli var bunlarla bir organizaston yaparsan muhtesem olur ama olmasa bile emin olki biz seni buradan izleyecegiz.

Oruç
18.05.2005, 14:01
TABII KI GÜZEL BIR SEY OLUR GÖSTERI TRABZONSPORUMUZUN BÜYÜKLÜGÜNÜ BIR KEZ DAHA GÖSTERMIS OLURSUNUZ

FATIH SULTAN TEKKE !http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

Salih61
18.05.2005, 14:09
Bence de çok iyi olur...Hem de Conilere takim neymis ögretiriz...smileys/smiley2.gif

Saygilarimla...

ozgur
18.05.2005, 21:40
Bugun yeni siparis ettigim, yesil renkli sampiyonlar ligi body -tshirtlerimizden birini uzerime gecirdim, ve okulda dolasiyordum. Amerikalilar bizim acik yesil formayi ve kappa dizaynini begendi. Bir iki hatun nereden aldigimi sordular bende anlattim Trabzonspor ve hikayesini. Hatta birisi uzerinde denedi. Sonunda hatunlardan birinin numarasini bile aldim, demekki Trabzonspor'un sampiyonlar ligi formalari is yapar cocuklar. Bu yesil formalarin dizayni cok estetik ve sik. Boylece bir iki Amerikali daha ogrendi TSnin ne oldugunu.

delihamsi
18.05.2005, 22:24
evet böle bir sey çok güzel olurdu da herkesi bir araya toplamak zor.

mahir_kuzey
18.05.2005, 22:50
Bugun yeni siparis ettigim, yesil renkli sampiyonlar ligi body -tshirtlerimizden birini uzerime gecirdim, ve okulda dolasiyordum. Amerikalilar bizim acik yesil formayi ve kappa dizaynini begendi. Bir iki hatun nereden aldigimi sordular bende anlattim Trabzonspor ve hikayesini. Hatta birisi uzerinde denedi. Sonunda hatunlardan birinin numarasini bile aldim, demekki Trabzonspor'un sampiyonlar ligi formalari is yapar cocuklar. Bu yesil formalarin dizayni cok estetik ve sik. Boylece bir iki Amerikali daha ogrendi TSnin ne oldugunu.

abi sen olayi çapkinliga dökmüssün ya. o da iyi tabii. ama türk yürüyüsünde o hatunlari o formalarla alanlarda göremezsek o zaman bozusuruz. smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

sanatik
18.05.2005, 22:55

hehe smileys/smiley1.gif

biraz offtopic olacak ama bugün bir "eski" dergide ( doktorda beklerken ) kappa patronunun italyadaki evine sasirdim. Adam bir LOFT yapmis ( 550 metrakare ). Oturma odasi Antreman sahasi. Aklina ne gelirse oynayabilirsin. Misal oturma masasi bir pinpon masasi smileys/smiley36.gifMuthesem bir sey yaaa. Kaleler filan. süper. Birde adamin nasil yükseldigine sasirdim. Okulda 16 yasinda bos duran bir odayiayarlamis müdürdenbedavayave sürekli okulda cekdigi resimleri satmis bin üzerinde ögrenciye..... smileys/smiley1.gif

Kappa is cool smileys/smiley1.gifEdited by: sanatik

baris_aykan
19.05.2005, 03:00
elimde olsa orayada gelirim ama smileys/smiley19.gif

Mayls
19.05.2005, 11:03
simdi bide almanyada yapalim dicem ama benim oturdugum kasabada 20-25 TSli var biraz az gibismileys/smiley36.gif

tsmaniac
19.05.2005, 20:14
amerikada dalgalandirin ts bayraklarini giyin formalari atkilari temsil
edinn Trabzonsporumuzu hadi göreyim sizi bende çette tanistigim yabanci
hatunlari tsnin sitesini söylüyorum merak ediyorlar renkleri çok
begeniyorlarmis ama haklilar en iyi renkler bizde

Bulent Ecevit
19.05.2005, 21:27
ARKADASLAR ,

ONCELIKLE AMERIKADA YASAYAN TRABZONSPORLULARI BI ARAYA TOPLAMALIYIZ ....BUNUN BIR YOLU BIR WEB SAYFASI KURUP HABERLESMEYI SAGLAMAK OLABILIR VEYA BMN YOLU ILE BI SEKILDE HABERLESME DEVAM EDEBILIR...TABI KI BIRAZ ZAMAN AYIRMAK GEREKECEK BUNUN ICIN...BEN INANIYORUM KI GUZEL SEYLER YAPILABILIR BURADA ,AMERIKA'DA,.

Bulent Ecevit
19.05.2005, 21:32
ILETISIM AGINI KURDUKTAN VE BELLI BASLI KISILERI BELIRLEDIKTEN SONRA SENEDE BIR GUN BILE OLSA BISEYLER YAPILABILIR...

ozgur
19.05.2005, 22:07
Ben newyork city deyim. Semester bittigi icin yazin buyuk ihtimal bosum zaten

Bulent Ecevit
19.05.2005, 22:41
ben de washington dc de

amerikada yasayan arkadaslar bu yazismalara katilip fikir verebilirler ...

ftunsal
20.05.2005, 01:11
TRABZONSPOR TARAFTARI ABD.DE DE YÜRÜMELI.HER YERDE YÜRÜMELI ÇIN SEDDINDE,TAKLAMAKAN ÇÖLÜNDE,ANTARTIKADA,VS.
HER YERDE BAYRAGIMIZ DALGALANMALI. smileys/smiley1.gif smileys/smiley1.gif smileys/smiley17.gif

ABD DEDEKI ARKADASLAR MÜNKÜNSE BIR BAYRAGIMIZI NASA YA VERIN AYA DIKSINLER AY SEFERLENSIN.. smileys/smiley17.gif

DÜNYADAN BAKINCA GÖRÜLEBILEN BÜYÜKLÜTE OLMALIM TABI.. smileys/smiley36.gif

data
20.05.2005, 03:19
Selam arkadaslar..

Bende Virginia`dayim.

Ecevit, Dc`de nerdesin? Ben Dc`ye 40dakika uzakliktayim, Dc`demisin yoksa Dc metro`dami ?

data
20.05.2005, 03:21
NYC`deki yuruyuse sanirim gidemem, buraya yeni geldigim icin arabam yok, sagi soluda bilmiyorum, gelsem bile forma getirmedim yanimda !

Bavulumu hazirladigim gunu hatirliyorum, tam formalari aldim elime, bavula koysammi koymasammi, Abd`de nerde lazim olacak dedim ve biraktim, keske alsaymisim burda gundelik hayatta bile giyerdim..

Firtina28
20.05.2005, 19:28
valla yuruyusun cumartesi olmasi kotu oldu cunku cogu insan calisiyor. neyse ben yanima bi tane hirdavoz buldumsmileys/smiley17.gifona formasini giymesini soyledim bende giyicem.2 kisi yapariz yuruyusumuzusmileys/smiley4.gifhaaa bende philadelphiadayim ny a 1 saat

Bulent Ecevit
20.05.2005, 19:44
DATA,

BETHESDA DA IKAMET EDIYORUM

STAY IN TOUCH

toshiba
20.05.2005, 21:41
Firtina bende geliyorum buyuk ihtimalle, 3 kisi oldunuzsmileys/smiley1.gif

YuruyustensonraTimes'a TS urunleri satan bir magaza acalim seninle, ne dersin?smileys/smiley17.gif

serkanisp
20.05.2005, 22:03
AMERIKA DEGILL DÜNYANIN HER YERINDE TÜRKLER VAR.. VE TRABZONLULAR VAR..

tsmaniac
22.05.2005, 00:04
ts formalarini her zaman her yerde giyip gezinki Trabzonsporumuzu dünya tanisinsmileys/smiley1.gif

toshiba
22.05.2005, 03:07
Su anda New Yorktayim. Yuruusun sonuna katilabildim, ancak eglencenin sonuna kadar oradaydim. Eve varinca ayrintili yazmaya calisacagim.

baris_aykan
22.05.2005, 03:10
simdi bide almanyada yapalim dicem ama benim oturdugum kasabada 20-25 TSli var biraz az gibismileys/smiley36.gif

smileys/smiley32.gifhiz farketmez birtane bile yeter orayi sarsmayasmileys/smiley32.gif

JuaN_JuaN
22.05.2005, 03:41
eeee sonuç nedir biri söle ballandira ballandira anlatsin yaw! bmn üyeleri karsilasabildimi ? tanisabildiniz mi birbirinizle ? ençok hangi takimin formasi vardi ? smileys/smiley4.gif

Firtina28
22.05.2005, 05:50
su anda eve yeni geldim yuruyusten.Tahmin ettigimden fazla trabzonspor formali kisiler vardismileys/smiley2.gifvesuda bi gercekki egerbizim konvoyumuzda olsaydio uc kizkardesten asagi kalmazdik fakat konvoy olmadigi icin insanlar formayi giymeye gerek duymadilar galiba. fakat iciniz rahat olsun arkadaslar burda bile trabzonsporun taraftari oldugunu ve ne kadar buyuk oldugumuzu bi kere daha kanitladik. simdiden gelecek senenin planlarini yapmaliyiz ve mutlaka konvoy hazirlamaliyizcunku gelecek sene bu zamanlarda acik ara sampiyonluga kosuyor olacazsmileys/smiley17.gif

toshiba
22.05.2005, 08:05
Bende eve az once geldim. Aksamdan fazla ayrinti veremeyecegim. Cok kiz vardi, bir tane bile ayarlayamadim, iyi hissetmiyorum kendimismileys/smiley36.gif

10 tane falan Bordo-Mavi renkli insan gordum. Birkaci ile konustum. Ilk konustugum sanki Firtina gibi geldi banasmileys/smiley2.gifAncak BMN'de yaziyor musun sorusuna, bekledigim yanit gelmeyince o degildir dedimsmileys/smiley1.gif

Baska yokmuydu katilan yuruyuse??

Nytre
22.05.2005, 13:14
foto yok mu arkadaslar

SKY-GUARD
22.05.2005, 22:42
FOTOGRAF yoksa bu konuyu KILITLEYELIM:...............smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

toshiba
22.05.2005, 22:44
Yuruyusun sonuna ancak yetisebildim. Hafta sonu oldugu icin otobus azdi. Bekledigimden daha buyuk bir kalablik vardi.

Zara ile Ege ve birkac baksa kisi ve gruplar da eglenceye katildi. Hele bir tanesi vardi, bir Ozbek kizi hic sormayinsmileys/smiley1.gifGuzel lehcesiyle teskkur etti bize varya hic sormayin, tatliydi gercekten.

Sunu da belirteyim basta, yurus Turk Yuruyusu yerine adeta Yunan Yuruyusu'ydusmileys/smiley36.gifArada bazi kisiler milli formayla gelmisti, birkac tane de TS formali vardi. Geriye kalanlarin neredeyse yarisi bizans formalariyla gelmisti.

Kalabligin arasinda bir sure yurudukten sonra 61 sirt numasiyla ve Gokdeniz isimli formayla birisini gordum 30 yaslarinda. Sordum kimsin falan diye. Gorele'li cikti. PA eyaletindeymis. Adi da Orhan olacakti. Sonra Caykara'li, Yaglidere'li derken bir tanede Besirli'den cikti. ancak yaninda yine Ts formasiyla olan arkadasi ben Trabzonsaray'liyim gibi bir espri girisimde bulunca onlari da es gectim. Tek basimaydim gun boyunca.

Turkiye'den bi tane devlet bakani vardi, Mardin valisi vardi, bi tane de istanbul milletvekili vardi ki ona kufrettim orada. Konusmasinda nereden vardiysa uc istnabul esiginin adini telefus ederek ne gorusten olursak olalim hepimiz Turkiye iciniz dedi.

Sanirim Turk Amerikan Dernekleri Baskani'ydi; onun bir cumlesi de dikkatimi cekti. Dedi ki; Ermeni yasasini mecliserinde kabul eden ulkelerin hic birinin gecmisi Turk milletinin gecmisi kadar temiz degildir dedismileys/smiley32.gifBu sozu de yazdim kafamda bir koseye, guzel geldi bana.

Bu arada bende foto falan yok. Ancak netten arastirayim, bulursam yapistirim.

Gereksiz yazmisim bayagismileys/smiley36.gif

Önder28
22.05.2005, 22:46
TV 'den izledigim kadariyla sizi göremedim ama , yürüyüse formanla katildigini forumdan ögrenmis bulunmaktayim. Çok çooook uzaklarda bizi temsil ettigin için tsk.ler. Birkaç fotograf göndersen çok iyi olurdu.

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

INADINA TRABZON'

toshiba
22.05.2005, 23:47
10 tane resim linki yapistirdim, umarim acilirsmileys/smiley1.gifBaska bakma isteyen linklerin anasayfasindan bakabilir. Bazi resimlerde bizans formlari onplanda dikkat!smileys/smiley36.gif

http://community.webshots.com/photo/163509336/163511908zdkFx (http://community.webshots.com/photo/163509336/163511908zdkFxU) U

http://community.webshots.com/photo/163509336/163510058bNKNK (http://community.webshots.com/photo/163509336/163510058bNKNKX) X

http://community.webshots.com/photo/163509336/163510233VuKTk (http://community.webshots.com/photo/163509336/163510233VuKTkK) K

http://community.webshots.com/photo/163509336/163510455JhzkC (http://community.webshots.com/photo/163509336/163510455JhzkCR) R

http://community.webshots.com/photo/163509336/163510108MBiOs (http://community.webshots.com/photo/163509336/163510108MBiOsI) I

http://community.webshots.com/photo/163509336/163510739RJIAw (http://community.webshots.com/photo/163509336/163510739RJIAwA) A

http://community.webshots.com/photo/163509336/163510811KXxZK (http://community.webshots.com/photo/163509336/163510811KXxZKu) u

http://community.webshots.com/photo/163509336/163511419EOfoE (http://community.webshots.com/photo/163509336/163511419EOfoEw) w

http://community.webshots.com/photo/163509336/163511557yyDJy (http://community.webshots.com/photo/163509336/163511557yyDJyc) c

http://community.webshots.com/photo/163509336/163511305ZmaIY (http://community.webshots.com/photo/163509336/163511305ZmaIYg) g

JuaN_JuaN
23.05.2005, 16:34
resimler güzel ama her karede a.b.d nin bayragi var hatta bi ara dedim bizim bayraktan çok abdnin ki var .

neyse gidenlerin ayagina saglik. helal olsun hepinize smileys/smiley32.gif

Murat'
23.05.2005, 18:19
resimler güzel ama her karede a.b.d nin bayragi var hatta bi ara dedim bizim bayraktan çok abdnin ki var .

neyse gidenlerin ayagina saglik. helal olsun hepinize smileys/smiley32.gif

walla ya ama yinede bizim bayraklari taaa oralarda görmek te süper

tsmaniac
23.05.2005, 22:41
IYIDE GÜZEL KARDESLERIM BIR TANE TRABZONSPORLU GÖREMEDIM NEYE YARAR BU
FOTOLAR GEÇEN AKSAM HABERLERDE GÖSTERDI KAHPE BIZANSLAR KONVOY HALINDE
GEÇERKEN BIZDEN KIMSE YOKTU CIZ ETTI IÇIM BARI BIR DAHAKI YÜRÜYÜSTE BIR
KONVOY HAZIRLAYALIM (ADAM AMERIKAYA GIDIYOR VE FORMA LAZIM OLMAZ DIYE
GETIRMIYOR BRAVO YÜRÜYÜSTEN SONRA ANLAMISTIR ARTIK NEYE YARAR NEYE
YARAMAZ) BEN ISSIZ DIR ADAYA DÜSSEM YANIMA ALACAGIM ÜÇ SEYDEN BIRI
KESIN TS FORMAM OLURDU YANI S..TIR EDIN AMERIKAYI LAN MOZAMBIGE GITSEM
YINE FORMAYLA DOLASIRIM...SINIR OLDUM ORADAKI BIZANSLILARA YANI RESMEN
TÜRK GÜNÜ DEGIL PISLIK GÜNÜ OLMUS KISACASI TRABZONSPORUMUZUN OLMADIGI
YÜRÜYÜSÜN ADI BATSIN...

toshiba
25.05.2005, 04:58
Evet arkadasim, hem hazirliksizdik, hemde az kisiyiz. Futbol kulturunden anlamayan insan burda da fazla oldugu icin, kalabaliktilar. Linke bakiver bir, adamlar konvoy bile olusturmus. Ilerleyen yillarda daha kalabalik olacagimizi ve goze batacagimizi umuyorum.

Link= http://community.webshots.com/photo/163509336/163510278Xgzmd (http://community.webshots.com/photo/163509336/163510278XgzmdC) C

IYIDE GÜZEL KARDESLERIM BIR TANE TRABZONSPORLU GÖREMEDIM NEYE YARAR BU FOTOLAR GEÇEN AKSAM HABERLERDE GÖSTERDI KAHPE BIZANSLAR KONVOY HALINDE GEÇERKEN BIZDEN KIMSE YOKTU CIZ ETTI IÇIM BARI BIR DAHAKI YÜRÜYÜSTE BIR KONVOY HAZIRLAYALIM (ADAM AMERIKAYA GIDIYOR VE FORMA LAZIM OLMAZ DIYE GETIRMIYOR BRAVO YÜRÜYÜSTEN SONRA ANLAMISTIR ARTIK NEYE YARAR NEYE YARAMAZ) BEN ISSIZ DIR ADAYA DÜSSEM YANIMA ALACAGIM ÜÇ SEYDEN BIRI KESIN TS FORMAM OLURDU YANI S..TIR EDIN AMERIKAYI LAN MOZAMBIGE GITSEM YINE FORMAYLA DOLASIRIM...SINIR OLDUM ORADAKI BIZANSLILARA YANI RESMEN TÜRK GÜNÜ DEGIL PISLIK GÜNÜ OLMUS KISACASI TRABZONSPORUMUZUN OLMADIGI YÜRÜYÜSÜN ADI BATSIN...

SiNo
25.05.2005, 09:28
GÖSTERIN KENDINIZI

tsmaniac
25.05.2005, 20:25
O KONVOYLARA BI UÇAK SALDIRISI OLSA YA IKIZ KULELER HESAABI

Mayls
25.05.2005, 21:39
gidenlere helal olsun smileys/smiley32.gif

tsmaniac
27.05.2005, 21:08
evet kesinlikle ama seneye konvoy olsun inletelim oralari