PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Istanbulspor tesvik primi alir mi?

Aniketus
16.05.2005, 14:00
fener galatasaraya yatar mi güzel ve yerinde bir baslik..

ancak böyle bir basligi da simdiden açip, gündeme tasimamiz faydali olur diye düsündüm.

fenerin durumu galatasaraya yatacak kadar rahat ve saglam degil. farkli bir durum olsaydi bu serefsizler ucunda para olan her dümeni çevirebilirlerdi. amasu pozisyonda bu mümkün görünmüyor.

ben fener-galatasaray maçini düsünmüyorum. bana göre sampiyonlar ligi yolundaki en kritik maçimiz istanbul'daki istanbulspor maçimiz olacak!..

çünkü, fenerbahçeye sampiyonlugu garantilemesi için bereberlik gerekiyor galatasaray maçinda. hele 5-1 in acisini sükrü saraçloglunda çikartamazsa ve ikinci bir hezimet yasarsa,daum yolcu olacagini çok iyi biliyor. bu maçin sonucu bizim için sampiyonlar ligine çikiyor..

bu durumun galatarsaray'da çok iyi farkindadir kesinlikle. onlarin su siralar sampiyonluktan çok sicak paraya ihtiyaçlari var, S.L. inden gelecek o taze parayi da kaçirirlarsa çöküse dogru gideceklerini çok iyi biliyorlar. sampiyonlar ligi onlar için tek can simidi.

bu durumda yapabilecekleri tek hamle var. vatan haini ergun gürsoy'un su siralar istanbulspor kalecisiyle son hafta trabzon maçi için tesvik pazarligina simdiden basladigina kalibimi basarim. ve o maçta istanbulspor kalecisinin devlesecegini, panter kesilecegini görecegiz hep birlikte.. (buraya imzami atiyorum simdiden.)

eger istanbulspor'un bu hafta küme düsmesi kesinlesirse , sanilacaginin aksine isimiz çok çok daha zorlasacak. çünkü eger küme düserlerse, cinconun tesvik parasini almak için beraberlige direnmek onlarin tek amaci olacak, kapali futbol oynayacaklar. ama kümede kalma umutlari devam ederse ve 3 puan son hafta onlari kümede birakabilecek gibi olursa, isimiz bir nebze daha kolay olacak ve mecburen açik futbol oynayacaklar...

maçtan sonra aglamanin bir faydasi yok!.. yönetimin yapmasi gereken, simdiden gözünü kulagini dört açip tüm imkanlarini seferber edip istanbulspor'un tesvik primi almasini önlemek...gerekirse bizans kulüplerinin yaptigi gibi simdiden ve maç öncesinde bu konuda baziuyarici demeçlerle psikolojik savas baslatmak..Edited by: Aniketus

oflubektas
16.05.2005, 14:07
Verirlerse öyle bi alir ki...

denizgrsy
16.05.2005, 14:08
selamlar beyler...5 aylik bi ayriliktan sonra tekrar sizlerle birlikteyim...askerligide bitirdik sonunda...Ordunun Mesudiye ilçesinde kisa dönem j.çvs olarak yaptigim askerligi bugün bitirdim...su an Orduda merkezdeyim,ilk gördügüm internet cafe den size ulastim...gece Allahin izniyle Ankaradayim...ve artik Ankarada ki kardeslerimle her TRABZONSPOR olayinda beraberim...

yav alsa ne olur,bi tarafta TRABZONSPOR bi tarafta istanbulspor....fark ve galibiyet...istanbula tesvik primi veren parasindan olur...http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gif.....

Guests
16.05.2005, 14:26
ilk maçtaki gibi laubali oynamamamiz lazim. istanbulda binlerce taraftar önünde sov yapariz.

Tandogan
16.05.2005, 14:30
Son hafta böyle bir olay gerçeklesebilir ama bu saatten sonra kim ne kadar tesvik verirse versin,bizim kalan iki maçi da kazanacak potansiyelimiz fazlasiyla var.Tesvik mesvik her türlü ihtimal de göz önünde bulundurularak;taraftariyla,futbolcusuyla,yönetimi yle gerekli performans gösterilerek , çikip iki maçi da kazanmamiz gerekir.Bu saatten sonra kalan iki maçimizdan herhangi birinde takilirsak bence bunun suçunu baska yerlerde aramamamiz lazim.

Salih61
16.05.2005, 14:35
Alir almasina da...Biz TRABZONSPOR gibi oynasak zaten DARMADAGAN ederiz istanbulu...

Saygilarimla...

Barış
16.05.2005, 14:37
Alsa ne olur almasa ne olur.

Sonuçta yenilecek.smileys/smiley4.gif

zafercalikoglu
16.05.2005, 14:37
alir alir bunlarin alislari kuvvetli,

tigin
16.05.2005, 14:52
selamlar beyler...5 aylik bi ayriliktan sonra tekrar sizlerle birlikteyim...askerligide bitirdik sonunda...Ordunun Mesudiye ilçesinde kisa dönem j.çvs olarak yaptigim askerligi bugün bitirdim...su an Orduda merkezdeyim,ilk gördügüm internet cafe den size ulastim...gece Allahin izniyle Ankaradayim...ve artik Ankarada ki kardeslerimle her TRABZONSPOR olayinda beraberim...

yav alsa ne olur,bi tarafta TRABZONSPOR bi tarafta istanbulspor....fark ve galibiyet...istanbula tesvik primi veren parasindan olur...http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gif.....

smileys/smiley32.gif

selçukabi
16.05.2005, 15:27
Basliktaki soruyu cevapliyorum:

BABAYI ALIREdited by: selçukabi

POYRAZ
16.05.2005, 16:30
Alabilirler, cünkü Istanbulspor caycinin bile parasini veremeyen bir kulüp.

Alsa da almasa da elimizden kurtulamaz.

Crazy_OfLu61_
16.05.2005, 16:43
Olsada farketmez biz o maçi eze eze alicaz. Takim tesvik primi aldiklarini tahmin ederek sahaya çikacak ona göre oyun oynayacaktir.

BDiler61
16.05.2005, 17:07
isterlerse versinler eze eze yeneriz

Hüseyin Çümen
16.05.2005, 17:09
olimpiyatta ezeriz kafalarini onlar tesvik alirsalar canlarini birakirlar yok öle bise

Reha
16.05.2005, 17:10
Gereksiz takintilar ve gerksiz basliklar açiyorsunuz bence,Fener GS'a yatmaz , zaten yenecek bundan eminim..Ikincisi Istanbul'un seni yenecek gücü yok 60.000 kisinin önünde ..Yeter ki GS bastirip maçi Zeytinburnuna aldirmasin!!!!

The Londoner
16.05.2005, 17:34
Yahu arkadaslar bu kadar paranoyak olmaya gerek yok! Istanbulspor artik devletin kontrolunde bir takim. Kaldi ki eger Istanbul`un tesvik primiyle Trabzon`u yenecek gucu var idiyse coktan ligde kalirdi zaten.

Gereksiz meselelerle kafanizi mesgul etmeyin.

andrei07
16.05.2005, 17:35

++++

Hüseyin Çümen
16.05.2005, 17:50
saf misiniz beyler ne oyunlar dönüyo bide kalkmis diolar tesvik primiyle kandirmayin falan da filan okadar ilginç isler oluyoki tesvik bunun yaninda az kaliyo biraz uyanin safligi birakin bi kenara bu ülkede federasyon trabzonun sampiyonlugunu elinden alirken gese nin trabzonun önüne engel koymasi ihtimalki az degil

The Londoner
16.05.2005, 18:13
saf misiniz beyler ne oyunlar dönüyo bide kalkmis diolar tesvik primiyle kandirmayin falan da filan okadar ilginç isler oluyoki tesvik bunun yaninda az kaliyo biraz uyanin safligi birakin bi kenara bu ülkede federasyon trabzonun sampiyonlugunu elinden alirken gese nin trabzonun önüne engel koymasi ihtimalki az degil

Ikincilik Trabzonspor`a sus payi olacak! Kupayi G.Saray`a, sampiyonlugu da Fener`everdiler.Bize de bu durumda ikincilik kaliyor. Bu yuzden de G.saray G.Birligine`bilerek yenildi (!!!).smileys/smiley1.gifsmileys/smiley2.gif

Bu komplo teorisi cok mu abartili oldu yoksa? Komplo teorilerinin tum hayatimizi dizayn ettigini dusunuyorsak buna da inanmak lazim o zaman! Fakat, ben boyle dusunmuyorum. Komplo teorileri ancak siz yeteri kadar guclu degilseniz devreye girer.

Gecen yil Fener`in 4 puan gerisinde ligi ikinci tamamlayan Trabzonspor Fener`e 2 macta da yenilerek ligi ikinci tamamladi. Sadece evimizdeki maci kazanmis olsaydik 2 puan farkla sampiyonduk. Ustelik sondan ikinci hafta G.Saray`a da evimizde yenildigimiz halde!

Bu yil ligin ilk yarisinda sadeceevimizde kaybettigimiz puanlarin toplami 10. Bu maclarda komplo mu oldu yoksa kotu oynadigimizdan mi kaybettik? Bu 10 puani kaybetmemis olsak lig ilk yarida biterdi vesu an Fener`in 7, G.saray`in ise11 puan onunde olurduk. Yani dunku Rize macindan sonra tur atmis olacaktik!

Meseleye bir de bu perspektiften bakalim. Igneyi kendimize cuvaldizi baskasina batiralim.Edited by: The Londoner

Guner_Ahmet
16.05.2005, 18:17
Tesvik , mesvik , eger biz bu takimi her sartta evire cevire yenemiyorsak CL de isimiz yok.

Murat'
16.05.2005, 18:30
eger istanbul düsmeyi garantilerse ki görüntü garantilemiyecek gibi belki alabilir

delihamsi
16.05.2005, 19:07
Kralini alir hem de.Babamizin usgi degil ya.Adam ligden gideyim derken parayla gitmek istemez mi?Ama bence biz onlarin tesviklerini de takimlarini da yenecek güçteyiz.

andrei07
16.05.2005, 19:23

Ikincilik Trabzonspor`a sus payi olacak! Kupayi G.Saray`a, sampiyonlugu da Fener`everdiler.Bize de bu durumda ikincilik kaliyor. Bu yuzden de G.saray G.Birligine`bilerek yenildi (!!!).smileys/smiley1.gifsmileys/smiley2.gif

Bu komplo teorisi cok mu abartili oldu yoksa? Komplo teorilerinin tum hayatimizi dizayn ettigini dusunuyorsak buna da inanmak lazim o zaman! Fakat, ben boyle dusunmuyorum. Komplo teorileri ancak siz yeteri kadar guclu degilseniz devreye girer.

Gecen yil Fener`in 4 puan gerisinde ligi ikinci tamamlayan Trabzonspor Fener`e 2 macta da yenilerek ligi ikinci tamamladi. Sadece evimizdeki maci kazanmis olsaydik 2 puan farkla sampiyonduk. Ustelik sondan ikinci hafta G.Saray`a da evimizde yenildigimiz halde!

Bu yil ligin ilk yarisinda sadeceevimizde kaybettigimiz puanlarin toplami 10. Bu maclarda komplo mu oldu yoksa kotu oynadigimizdan mi kaybettik? Bu 10 puani kaybetmemis olsak lig ilk yarida biterdi vesu an Fener`in 7, G.saray`in ise11 puan onunde olurduk. Yani dunku Rize macindan sonra tur atmis olacaktik!

Meseleye bir de bu perspektiften bakalim. Igneyi kendimize cuvaldizi baskasina batiralim.

+imza +alkis

yattara11
16.05.2005, 19:25
Istanbul ligden kesin düstü mü ki?

bence ligde iki takim SON hafta kümedüsecek...bana kalirsaIstanbul'un tesvik almasina gerek kalmaz, kendi zorlarindan dolayi yirtinarak oynarlar... tabi onlarinyirtinmalari bizim için bir sey ifade etmiyor... smileys/smiley2.gif

Emir BAYRAK
16.05.2005, 19:41
ya isterseler babasini alsinlar bize gucleri yetmiyecek yeterli CL sansimiz olsun smileys/smiley2.gif

Murat'
16.05.2005, 20:45
amam bizim futbolcular kendileri gibi oynarlarsa bu maçta fark atariz

Beytullah
16.05.2005, 20:58
alsalar ne yazar bee eyer son mac sampiyonlar ligine gidip gitmeyecegimizi belirleyen bir mac olursa aziz yildirim kendisini bile verse bi cacik olmaz ..biz istanbulu taraftarlar yenicegiz bee hangi stad olursa olsun tiklim tiklim dolacak...istedikleri kadar alsinlar iste TRABZONUM ISTANBUL KÖEPEKLERINI EZE EZE YENECEK

sanatik
16.05.2005, 21:44
diyarbakir - rizeyi yenerse istanbulspor ligden düsüyor ve son maca formalite icabi cikiyor.

gs sampiyonlar ligini icin hertürlü pisligi yapar. Para veremezse bile oyunculari transfer istekleriyle motive etmeye bakar.

samsun macida kolay olmayacak ama istanbulspor macini cok kücümsendigini söylemisdim hemen macin ardindan ve benim gibi düsünenleri görmek sevindirici bu acidan.

Harun
16.05.2005, 22:01
Hiç bir zaman rakip takimin tesvik veya baska nedenlere bize zarar verecegini sanmam.Bizi takimlar degil ya kendimiz yada hakemler durdurur siz bunlari tartisin.

sanatik
16.05.2005, 22:10
Harun malatya maci öncesi gs yapdiklarini izledin degilmi ?

imported_erdogdulu61
16.05.2005, 22:10
istanbulspor hemde alasini alir sen kümeye gideceksin tesvik almayacaksin buna kargalar güler hemde alasini alacak ama biz TRABZONSPORUZ havada karada yenmeliyiz ama ne olursa olsun TRABZONSPORUM sampiyonlar ligine kalacak buna eminim

Firtina28
16.05.2005, 22:11
alir alirda ne kadar ise yarar onu bilememsmileys/smiley2.gif

Önder28
16.05.2005, 23:31
Grek_ts yazdi

Tesvik , mesvik , eger biz bu takimi her sartta evire cevire yenemiyorsak CL de isimiz yok

smileys/smiley32.gif

Berat
16.05.2005, 23:34
Ya bana da kesin alirlar gibi geldi ama Abdullah(Londoner) Abinin yazdigi da dogru, devletin kurumu.. ama demokrasilerde(!) çare tükenmez tabi, el altindan dagitirlar futbolculara.. Tabi gese nin Istanbulspora muhtaç olmasi için bizim su Samsun maçini kazasiz beelasiz atlatmamiz lazim.. Son maça önde girersek, çok aci tecrübelerimiz olmasina ragmen bu defa finali iyi yapacagimizi düsünüyorumsmileys/smiley2.gif

Mollasalihoğlu
17.05.2005, 01:26
son maça kalirsa hiç bise olmasa taraftar olarak aliriz biz o maçi

ftunsal
17.05.2005, 01:34
BU SEFER TALIH BIZDEN YANA .

ISTANBULSPOR T.M.S.F. ELINDE YANI DEVLETIN ELINDE. HANGI SALAK TÜM HESAPLARI KONTROL ALTINDAKI KULÜP,FUTBOLCU YADA YÖNETICIYE TESVIK VERIR.

YOKSA ISTANBULSPOR HIÇ ANLAMAZ TESVIKTE ALIR BASKA SEYDE....

JuaN_JuaN
17.05.2005, 04:31
ne kadar örtbas edilsede istanbulspor tesfik primi almistir. alirken ben orda degildim, bu kadar kesin konusmak yanlis olur ama artik herkez farkinda para alinmis ama buna bir klif bulunmustur.

eskiden almasi simdide alacagini göstermez belki, belki artik uslandi istanbulspor smileys/smiley4.gifyazmasi bile komik yahu. istanbul kümeden düsecek gayse biyerlerden bulup bulustrup basacak tesfigi istanbulsporda almayacak. valla bunu okurken bile kulaginiza bi garip geliyodur!

benim fikrim alir çatir çatir oynarlar. sezonu muhtesem bir maçla bitirirler. olayin baska bir yönü ise trabzonsporumuzn istanbulspor ne kadar tesfik alirsa alsin yenilmemesi gerektigidir. eger istanabulspora yeniliyosak zaten sampiyonlar liginde isimi ne ? bence istanbulspor tesfigi alir ama biz çakariz!

61trabzonomer
17.05.2005, 09:26
ne yaparlarsa yapsinlar alsalarda yenecekler sanki bizi biz artik inaniyoruz gidecez o kkadar ...

ARAGORN01
17.05.2005, 10:04
Devlet kurumu olmalari hiçbir sey ifade etmez. Rüsvet alan hiç devlet memuru duymadiniz mi ya da görmediniz mi?

Almasina alir da benim asil korkum doping yapmalari. kaybedecek bir seyleri yok çünkü...

Bir de mutlaka gs'yi tutan futbolculari vardir. onlar da yirtinacaklardir.

Ama ne yaparlarsa yapsinlar onlari olimpiyatta bogmaliyiz degil mi?

Punisher-61
17.05.2005, 10:08
Trabzonspor Istanbulspora karsi Ligin 2.cisi olarak cikarsa isterlerse tesvik arti Ronladoyu alsinlaryinede Trabzon alir o macismileys/smiley32.gif

aydingursoy
17.05.2005, 10:11
bu saatten sonra para için analarini da satarlar...

ama hiç merak etmeye gerek yok istanbulu son hafta yikacagiz..

bir bakin statta bos yer kalir mi ?

ben bile bursadan gitmek istiyorum...

INSALLAH SAMSUNU YENIP SAMPIYONLAR LIGINE ATATÜRK GIBI SAMSUNDAN ÇIKACAGIZ

ISTANBUL DA BIZIM IÇIN FINAL OLACAK..

LazAnisT
17.05.2005, 10:31
alsa ne olacak.kapasiteleri belli.http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley11.gif

sametaydin
17.05.2005, 21:03
walla bu konuda bende cok kuskuluyum. cünkü galatasarayin baska sansi kalmadi. sanirim biseyler yapmaya calisascaklar. o mac cok zor gececek.

Hünkar
17.05.2005, 21:14
al1r tab1 bu serefs1zler ama onlara oyle bi koyacaz k1 daha ebed1 b1llah l1ge c1kamayacaklar .hersene b1zden puan almak 1c1n k1.lar1n1 y1rt1yolard1 1nsallah l1gde kalma mac1 b1z1m mac1m1z olurda daha buyuk b1 zevkle isimizi görürüz(.....................)

ama en cok zoruma g1den olay bu mac1n 29 may1sta oynanacak olmas1(tam em1n deg1l1m ) eger o serefs1z pap1la hakk1m1z1 yemeseyd1 fetihin y1ldonumunde istanbulu(istanbulsporu)fethedecekt1k

ALLAH BIZIM HAKKIMIZI YIYENLERE GUN YUZU GOSTERMESIN

Hünkar
17.05.2005, 21:15
ÜSTELIK FATIHIN ORDUSU GIBI BI KALABALIKLA VE MEHTER MARSI YERINE KEMENCE VE KOLBASTI SESLERIYLE

Mehmet Alemdar
17.05.2005, 21:17
VaLLa cimbomun verecek parasi yok ama federasyon ibnelik yapabilir fener maçinda oldugu gibi ama isterse ne kadar para alirsa alsin istanbulsporu yenecek gücümüz var ALLaha sükür ama hakem faktörü insallah ortaya çikmaz...

saglam
18.05.2005, 00:23
Ya birakin, kim verecek tesvik primini Istanbulspor'a? Darbogazda olan GS. mi?
Verse verse genç futbolculardan birini seneye kiralik verir ki; obile Istanbulspor'un isine yaramaz. Ücretini ödeyemedikten sonra...
Ancak Istanbulspor'un es kaza ligde kalma sansi belirirse, siz o zaman maçi görün derim.

grandiose
18.05.2005, 00:28
eger öyle bisi olursa ,senol hoca seneye bizi sadece futbol oynayan takim olarak görmeyeceksiniz demisti ya.. erkene aliriz bu senenin bitiminden baslariz.. olur biter smileys/smiley1.gif

saka bi yana , düsüncesi bile tiksinç.. bak yazdigim için kizdim kendime.. merak etmeyin arkadaslar..is o maça kalsin yeter ki.. adam basi 50 milyon dolar dahi alsalar eze eze yeneriz ve gideriz sampiyonlar ligine...

baris_aykan
18.05.2005, 00:55
sonuc belli be kardesim

durum ortada TRABZONSPOR galip

hakantpl
18.05.2005, 01:10
Alir Almasinada Peki YAzik Degilmi Tesvik verenin Parasina Hiçmi Acimasi yok Parasina Tesvik alsada yencezz aLmasa da amadem o kadar iyi takimdi Ligde kalsalardi !

Ben bundan Sonra Samsun ve Istanbul Fatihin Avrupa Gol krali Olmasi için çalismalari Lazim

zafercalikoglu
18.05.2005, 09:27
istanvul bu sene güle güle ,birde diyarbakir gitsin

Emorfo
18.05.2005, 09:56
veren olursa alir. alisiktirlar almaya aziz babalari sag olsun...

zanoylu
18.05.2005, 12:59
Alir alir öyle bir alir ki hemde 5 ini birden.....smileys/smiley36.gif

ist.spor_0

efsane_5

zisinoli
18.05.2005, 13:25
Alir bilmemneyin çocuklari. Alisliktirlar. Istanbul Kümeye.

Oh bosaldim yine !!!

smileys/smiley7.gifSene basinda yaptiklari kallesligin bedelini ödüyorlar. Baskalarina peskes çekerler topçulari Trabzonuma bindereden su getirirler. Gelir iste burunlarindan.

Trilyonlari alsalar dahi verecegiz onlara kimsenin süphesi olmasin. Yeterki Sampiyonlar ligi sansimiz o maça kalsin...

ibrahim_yattara
18.05.2005, 13:34
fenerin galataya yatma gibi bir lüksü yok.. amaaa trabzon bu hafta ikincilige çikarsa istanbul a 100 de 500 tesvik priminin kralini verirler. alayi trabzon galibiyeti halinde zengin olur.. bundan eminim zaten bu apaciktir..

POYRAZ
18.05.2005, 15:46
Galatasaray'da verecek para nerede, parasizlik yüzünden stadin duvarlarini bile yikamiyorlar.

Istanbul tesvik alsa da almasa da bu maca asilacaktir.

selçukabi
18.05.2005, 17:30
Ya Allah askina su topice bak, bir de cevap yaziyorsunuz, isterse istanbulspor dünyalari alsin, bizim sl sansimiz o maça kalirsa bizden kurtulus olur mu lan.adami yeriz biz.smileys/smiley7.gif

Hüseyin Çümen
18.05.2005, 17:44
Ya Allah askina su topice bak, bir de cevap yaziyorsunuz, isterse istanbulspor dünyalari alsin, bizim sl sansimiz o maça kalirsa bizden kurtulus olur mu lan.adami yeriz biz.smileys/smiley7.gif

NEDEN ISTANBUL BIZI YENEMESIN KI ALAMIYORUM HERKES KESIN GÖZÜYLE BAKIYO BIZ BUGÜNE KADAR HEP ISTANBULDAN DAHA GÜÇLÜ TAKIMLARA MI YENILDIKKI ILK YARIDA ISTANBULLA KENDI EVIMIZDE BERABERE KADLIK UNUTMAYIN

$FIRTINA61$
18.05.2005, 18:32
bnece degil fb nin ihtiyaa yok ama olsa garanti verirdi istanbuldaa alirdi gs ise yabamas parasi yok

Trapzone
18.05.2005, 18:38
Böyle bi ortamda suan için bence bu söz konusu bile degil bu ise kimse cesaret edemez helede söz konusu takim TRABZONSPORUM olursa...

Guests
18.05.2005, 19:19
Adi tesvik primi degil ki artik.Istanbulspora devlet el koyduktan sonra bu olanlar ancarüsvet ya da hortumlamatarzi adlandirilabilir.Ne versen alir Istanbulspor yani 3-5 farketmez..

Hüseyin Çümen
18.05.2005, 19:47
parasi yok ta istanbulpsora 500 bin dolar verse s.l. inden 5 milyon dolar alicak neden verir simdi anladinmizmi??

Crazy_OfLu61_
18.05.2005, 20:27
Tesvik primji bankoda dedimya eze eze yenecegiz.

eze

eze

baris_aykan
19.05.2005, 03:06
alir alir bunlarin alislari kuvvetli,

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Emin
20.05.2005, 18:29
Istanbulspor birakin tesvik almayi kendi canini kurtarmak için Trabzonspora tesvik ödemeye bile razi durumda. Adamlar küme düsmeme mücadelesi veriyor. Daha ne tesvik almaya ihtiyaçlari olsun ki. Çikacaklar ve ellerinden geleni yapacaklar. Çokda mücadele edecekler. Bunda art niyet aramamak lazim. Trabzonsporun sampiyonlar ligi için kader maçi bu olacak. Insallah kazaniriz...

ahmetturk
20.05.2005, 18:47
Her sartta çikip Istanbulsporu yeneriz. Türkiyenin en iyi futbolunu oyanayan takimiz diyoruz ki öyle o halde istanbulu yenecegiz. Sadece hakeme biraz dikkat etmeliyiz.

yattara11
20.05.2005, 19:08
ligin son haftasinda Istanbulspor'un ligde kalma sansi devam ediyorsa kesinlikle devlet olaya el atacaktir... bundan eminim... ALLAH bize o maçta kolaylik versin...

61trabzonomer
20.05.2005, 21:09
ligin son haftasinda Istanbulspor'un ligde kalma sansi devam ediyorsa kesinlikle devlet olaya el atacaktir... bundan eminim... ALLAH bize o maçta kolaylik versin...

ISt bu hafta düserki heheheheh

61-firtina
20.05.2005, 21:37
alirlar kesin ama bu hafta kesin kümede istanbul ya her halükarda ezeriz onlari aliriz sampiyonlar ligi biletini

serkanisp
20.05.2005, 22:01
ISTANBULSPORUN TESVIK PRIMI ALMASINA GEREK YOK. DEVLETIN KLUBU DEDILER. KÜME DÜSÜRTMEZLER. BUNUN içinde TRABZONUMUZU YENMELERI GEREKLI.. FEDARASYONA SIMDIDEN BASKI YAPILMALI...

TRABZON MAÇININ HAKEMI ÖZEL SEÇILMELI. BIRDE ARKADASLAR KLUBUMUZUN OLIMPIYATTA OYNAMA BASURUSU SONUÇLSANSA KARNAVAL YERINE ÇEVIRIRIZ VALLA... gurbetçi gençler maça sizinle gelmek istiyorum.. Bilgi PLS...

İleli
20.05.2005, 22:52
alsa ne olur almasa ne olur DOSERIZ

61trabzonomer
20.05.2005, 23:51
alirsa alasin kardesim ne olacak yani biz çikip oynayip kazanacaz insanlah bundan daha ötesi var mi? yok...bittti..

Hüseyin Çümen
21.05.2005, 07:07
ben bukadar emin konusan arkadaslari anlamiyorum ALLAH korusn puankaybederseko maç noolacak biz stresli maçlarqa gelemioruzbeyler

sanatik
21.05.2005, 18:21
istanbulspor 3:2 yenilerek küme düstü.

Oruç
21.05.2005, 18:29
istanbulspor 3:2 yenilerek küme düstü.

iste bu kadar!

FATIH SULTAN TEKKE !http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

Utku061
21.05.2005, 18:38
darisi diyarbakirin basina!

yattara11
21.05.2005, 18:45

Amin diyorum ve son hafta 'ligden serefiyle ayrilmak isteyen bir istanbulspor' görecegimizin haberini simdiden veriyorum... emin olun basinin slogani bu olacaktir...

ama ne yaparlarsa yapsinlar, tabiat olaylarina karisamazlar, belki olimpiyat stadina rüzgar paneli yapildi ama 'Karadeniz Firtinasi' panel,manel dinlemez... smileys/smiley2.gif

Oruç
21.05.2005, 19:22

yapma be abi trabzonsporumuzu görmem için düsmese iyi olur hani!

FATIH SULTAN TEKKE !http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

Emir BAYRAK
21.05.2005, 19:47
diyarbakirin 1. ligde isi yok!! Ne futboluyla Nede Kentiyle...

imported_Suha
21.05.2005, 19:54
istanbula el fatihaa....

$FIRTINA61$
21.05.2005, 19:56
istanbul saha bile cikamaz bu morlen birde oylmpyatda oynarsak vay istanbulun halinesmileys/smiley36.gif

sanatik
21.05.2005, 20:00

ben bicakci yüzünden kayserinin küme düsmesini istiyorum.

Bicakcinin kendiside1. Haziranda düser inschallah.Edited by: sanatik

Utku061
21.05.2005, 20:04

Bicakcinin kendiside1. Haziranda düser inschallah.

O da olur önemli degil ama diyar deplasmanda samsunu mutlak yenecek kayseride evinde ankaraspor'a puan verecek,gerçi sakarya da varya isin içinde..

sametaydin
21.05.2005, 20:17
galiba istanbul küme düsmeyi garantiledi. ben bu saattensonra gs nin yenilmesi veya berabere kalmasi vetrabzonsporun yenmesi halinde sampiyonlarligine gidecegimize inaniyorm.

The Londoner
21.05.2005, 21:45

Bicakcinin kendiside1. Haziranda düser inschallah.

Dusse ne olacak digeri cikti zaten. Yine Kayseri usulu isim ve renk degisikligi yaparak Kayserispor ismini 1. ligde tutarlar.smileys/smiley2.gif(Ayrica birak bu gariban Bicakci ile ugrasmayi! Adami oldurup ruhuna Fatiha okuttugun yetmiyor mu?smileys/smiley36.gif)

Saka bir yana, Kayserispor`a son mactaberaberlik yetiyor. Evlerinde B.B. Ankara ile oynayacaklar. Dusmeleri cok zorbir ihtimal...

Son dusen - eger devletin parmagi devreye girmezse - Diyarbakir olacak gibi!...Edited by: The Londoner

sanatik
22.05.2005, 02:33
evet yukarda yazarken ayni düsünceler gecdi icimden ama ben bu herife öyle gicik oldumki artik, olur olmaz seyler yazmaya basladim smileys/smiley1.gif

hem hic sesi cikmiyor, kesin rahmetlidir dedim smileys/smiley36.gif

gecen biri ajansspor forumunda "hükümet düser, diyarbakir düsmez" diye topic acmisdi ama o topiki bursali biridegecen sezon acmisdi smileys/smiley1.gifEdited by: sanatik

CaMoKa
22.05.2005, 14:53
Istanbul artik istedigi kadar prim alsin farketmez artik küme düsmeleri garantilen di belki para karsiligi maça asilirlar ama buda cok zor zaten futbolcular isyanlarda

POYRAZ
22.05.2005, 14:56
Bu moralle tesvik primi alsalar bile sahaya iyi bir oyun yansitabileceklerini sanmiyorum.

Gerci, gider ayaki birilerinin canini yakalim da diyebilirler.

kol_ay
22.05.2005, 14:59
yapmayin arkadaslar trabzonu tanimasam bilmesem hadi neyse isterlerse tesvik dill sahayi onlar(gayS) ler inse bile fark yapmaz ts yi kimse tutamaz .ist kimmis ---okadar----

ts_fan
22.05.2005, 21:55
tesvik primi almalari muhtemel bir durum ama biz sirf tesvik primi almis olacaklar diye bu maçta bir kazaya ugrariz diye bir sey sözkonusu bile olamaz...yani rakip geyse ne ederse etsin onlara denecek tek sey var uefa kupasinda kolay gelsin size sevgili geyselilersmileys/smiley36.gif

$FIRTINA61$
22.05.2005, 22:26
gs de para nerde versin istanbulasmileys/smiley36.gif

Berat
22.05.2005, 22:39
gese büyük ihtimalle Samsun'a uyguladigi tesvik tarifesini uygular; Yarisi pesin, yarisi isi bitirdiklerinde... samsuna yakistiramadim bugün, kirdilar geçirdiler.. Bizim oyuncularimizin bu tip hareketlere kendilerini hazirlamalari ve sinirlerine hakim olmalari lazim..Edited by: Berat Tekke

kol_ay
22.05.2005, 22:46
ya istanbula tesvik primi veseler nolur gs insin sahaya yine fark yapmaz....

-------------------------------------

http://img17.echo.cx/img17/3685/raca19aj.gif ts addict http://img17.echo.cx/img17/3685/raca19aj.gif

Punisher-61
22.05.2005, 23:31
Galatasarayin acliktan nefesi kokuyor nasil tesvik primi versinlersmileys/smiley36.gif

sanatik
23.05.2005, 00:25
gs oynasin istanbul yerine ?

smileys/smiley1.gif

ikiside ayni durumdalar smileys/smiley1.gifEdited by: sanatik

perfectstorm
23.05.2005, 01:21
biz ist.a zaten para kazandiracaz,içleri rahattir.baslikta biraz alakasiz olmus,havanda su dövmeye gerek yok.

ftunsal
23.05.2005, 01:47
ISTANBULSPOR MAÇIDA 1 GOL ATANA(TABII YEMEDEN)KADAR ZOR GEÇER.
YINE KURDESEN ÇIKARIRIZ.
ÖTE YANDAN GESE DENIZLI YI YENEMEZ O BIZIM RAHATLATICI OLABILIR.

kunta
23.05.2005, 12:40
tesfik alsa bile artik istanbul sporuda yenemezse ne isi vae s.l. de....

kunta
23.05.2005, 12:41
tesvik pirimi alsada artik istanbulsporu yenmesi lazim yoksa istanbul sporu yenemiyorsa ne isi var s.l de

Salih61
23.05.2005, 12:42
Ben Fatih Göksen denen adamdan çekiniyorum...O adam herseyi yapar...smileys/smiley7.gif

Saygilarimla...

TSelif
23.05.2005, 12:45
tesvik pirimi alsada artik istanbulsporu yenmesi lazim yoksa istanbul sporu yenemiyorsa ne isi var s.l de

Aynen katiliyorum benim TRABZONSPOR'um yenmeli...

Mehmet Alemdar
23.05.2005, 12:47
Serefsizler alabilir ama ne kadar para alirsa alsinlar biz oradan alnimizin akiyla yenip sampiyonlar ligine gidecez bizim o gücümüz var...

imported_Suha
23.05.2005, 12:47
Ben Fatih Göksen denen adamdan çekiniyorum...O adam herseyi yapar...smileys/smiley7.gif

Saygilarimla... fatih gökçen birakti birakicak g.syii..birak tesviki önümüze çin seddi dikseler yinede yenecezz

Beytullah
23.05.2005, 19:54
ulen bunlar istedikleri kadar alisnlar tesvik primi bulari hertürlü yeneriz isin ucunda sampiyonlar ligi var yaa ulen ellerinden geleni ardina koymasinlar biz bunlari eze eze yenecegiz

tsmaniac
23.05.2005, 22:19
istanbulun kendine hayri olsaydi zaten kümede kalirdi istedikleri kadar
tesvik primi alsinlar onlari yenemezsek samp. ligi degil ancak gider
yayla liginde oynariz on tane istanbul gelsin farketmeeeez bu sene
samp. ligindeyiz ben artik eleme maçlarini düsünüyorum smileys/smiley17.gif

LAN AVATAR OLAYINA HASTA OLDUM NERDE LAN AVATARIM smileys/smiley7.gifFISTIK GIBI AVATAR YAPTIK UÇTU BIRDEN

Ferşat Balcı
24.05.2005, 11:48
Ergun gürsoy son kozunu oynayacaktir bence. Ama her ne olursa olsun Trabzonsporun maçi alacak gücü vardir.

andrei07
24.05.2005, 14:53
Istedikleri kadar tesvik dönsün ortada.Istanbulsporu yenemeyen
Trabzonsporun Sl de isi yok!! Bu kadar basit!!

Murat'
24.05.2005, 15:19
Asamlar serefimizledüstük dediler herhalde böyle bir serefsizlik yapmazlar

Nytre
24.05.2005, 15:28
istanbul tesvik primi alir!..

Nytre
24.05.2005, 15:32
SONRA DA ADI "DEVLET TESVIK PRIMI ALDI"YA ÇIKAR.

Murat'
24.05.2005, 16:16
smileys/smiley9.gifsmileys/smiley9.gif

tamersoz
24.05.2005, 16:21
verseler alirlar istanbul takimi degilmi??? ama alsalar bile kaç yazar oda önemli trabzonsporum o maçida kazanmayi bilecektir.....

Can basten
24.05.2005, 18:36
Istanbulspor iki sene önce bursadan tesvigi almis ve altayla berabere kalarak küme düsmelerine yol açmisti. Yani tesvige alisiklar...

Ancak arkadaslara katiliyorum, para da verilse istanbulspor real madrid olacak degil ya, yenemiyorsak sampiyonlar liginde ne isimiz var...

Sonuç olarak Istanbul tesvigi, Trabzon maçi alir!..

TSelif
24.05.2005, 18:40
Zavallilar bu mali sikintida ellerinde olandanda olacaklar...smileys/smiley36.gif

Mayls
24.05.2005, 18:40
<DIV>gaysaray baskani hakemi falan satin alabilir bence</DIV>
<DIV>Ama biz hakemide yenip gideriz SLye</DIV>

BDiler61
24.05.2005, 18:44
Istedikleri kadar tesvik dönsün ortada.Istanbulsporu yenemeyen
Trabzonsporun Sl de isi yok!! Bu kadar basit!!

Aynen ne olursa olsun küme düsmüs bir takimi yenemiyorsan hiç gitme sampiyonlar ligine

Piton_61
25.05.2005, 10:03
ISTANBULSPORUN BIZI YENMEK IÇIN ELINDEN GELENI YAPACAGINA INANIYORUM AMA BU GÜCÜ ÖLÇÜSÜNDE OLACAKTIR ...BIZI YENERSELER GS DEN TESFIKPIRIMI ALDILAR DA YENILIRSELER TS DEN MI ALDILAR OLACAK...TABIKI BENCE YANLIS BUNLAR. BU MAÇIN HAK EDENIN KAZANACAGI BIR MAÇ OLACAGINA INANIYORUM VE KAZANAN BIZ OLACAGIZ INANCINDAYIM AMA FUTBOL BU NE OLACAGI BELLI OLMUYOR IKI HAFTA ÖNCE GÖRDÜK O KADAR PUAN KAYBETMESINI BEKLEDIGIMIZ TAKIMLARA BAKALIM GELDILER GELDILER HIÇ ALAKASIZ HAFTADA PUAN KAYBETTILER KENDILERIDE BEKLEMIYORDU AMA OLDU ISTE. UMARIM BIZ BU SEKILDE DAHA ÖNCEDE YASADIKLARIMIZ GIBI BIR TALIHSIZLIK YASAMAYIZ VE ELIMIZI KOLUMUZU SALLAYARAK GÜZEL BIR FUTBOL GÜZEL BIR SKORLA SAMPIYONLAR LIGINE ADIM ATARIZ...HAYIRLISI OLMASI DILEGIYLE...