PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Istanbulspor maçi Olimpiyat Stadi?nda....

Sayfa : [1] 2 3

Külünkoğlu
16.05.2005, 09:01
Istanbulspor maçi sezonun son maçi ve Istanbul'da...

Simdi önümüzde bir sorun var, maç hangi stadda oynanacak ?

Benim gönlümden geçen Inönü stadi... O hafta besiktasin maçi yok. son maç oldugu içinde gerekli girisimler yapilirsa zorluk çikarmayacaklarini düsünüyorum. Eger maçin oynanmasina bu stad karar verilirse bizim açimizdan son derece iyi olur. Barboros parkinda yada kabatasta toplanip topluca federasyonu protesto yürüyüsü düzenleyebiliriz. Tribunler debizim için ideal. O stad olmazsa olimpiyat stadi olsun.

Bu maçla birlikte takimimizi da ugurlamis olacagiz. Onurlu mücadelelerinden dolayi güzel bir tesekkürümüz güzel bir kapanisimiz olmali. Sampiyonlar ligi sansimiz bu maça da kalabilir ama sonuç ne olursa dedigim gibi onurlu mücadlelerinden dolayi bu takim güzel bir sekilde ugurlanmayi hakediyor. 2 hafta öncesinden organizasyonlari yapacaklarimizi konusmaya baslasak fena olmaz. Organizasyonlar basligina pek ugruyan olmadigi için konuyu genel'de açtim. Evet neler yapabiliriz arkadaslar ? Edited by: Emorfo

Barış BAKIRTAŞ
16.05.2005, 09:14
Bence inönü en mantikli stad dedigin gibi maçlari yoksa Metin abi. Yürüyüse taksim den de baslanilabilir. Daha kalabalik oldugu için tepki açisindan bence daha iyi.Allah nasip ederse sampiyonlar ligini garantileme maçimiz olacak o maç. Bunun dogrultusunda sölen havasinda bir sov (bu sampiyonlar ligi için degil, takimimizin verdigi onurlu mücedeleden dolayi). Inönü için bence baski kurmaliyiz..

Akin-61
16.05.2005, 09:17
ewet arkadaslar enson maç istanbulda bir ugurlama töreni ve Tessekürler mayetinde bir seyler yapmak lazim 3 ay daha takimi göremiyecegiz

Guests
16.05.2005, 09:22
bencede maç inönüde oynanmali. ayrica istanbulu yenip 2. lige ugurlama serefine erismekte ayri bir zevk vericek.

TSunami
16.05.2005, 09:25
büyük bir stadda olsun da nerde olursa olsun. mesela olimpiyatta olsun. önceki milan-liverpool maçi da bizim maçin provasi olur.smileys/smiley4.gif

CAFER ÖZER
16.05.2005, 09:47
Bence KADIKÖY FB nin satadi bizim için daha ideal ama vermezler SIVAS a verilir ama bize zanentmem.En uygunu aslinda OLIMPIYAT STADI KESINLIKLE doldururuz orayi ve Maçta yapariz yapacagimiz protostoyu

Atalay
16.05.2005, 09:48
bana kalirsada inönü çok iyi olur...amaaa benim gönlümde yatan olimpiyat stadi yönetimimiz bu maçi orada sölen havasina cevirebilir.mesela ts clup tiri oraya gidebilir ve çok rahat bir sekilde bütün ürünlerini yayila yayila pazarliyabilir...100 bin üye kampanyasi için 10 larca stant acilabilir ve taraftarlarimiza rahatça üye yapabilirler.ayrica sampiyonlar ligi finali için sponsor firmalar o bölgeye yani stadyum etrafina dev kapali yaklasik 5000 ki,sini sigacagi mekanlar insa ettiler buralara mahalli ve yöresel sanatçilarimiz konser verebilirler.kemençe esliginde yaklasik 5000 kisilik horonlar olusturabilirler maç önçesi yine stadyum içinde ünlülerin sahne alacagi konserler verilebilir...ben inaniyorumki maç pazar günümü bilmiyorum eger pazar günü saat 19.00 da olursa insanlarimiz o bölgeye akin eder..en az 60 bin kisi oluruz diye düsünüyorum..düsününki biz o stada beter haldeyken hafta içi o kadar seyirci gitmistik!!birde insanlar istanbulda çoluk çoçuk maça gitmeyeli o kadar çok zaman geçtiki...saygilarimla...

grifztr
16.05.2005, 09:55
istanbul haftaya küme düsmeyi garantilemezse gs iyi tesvik yollar bunlara ama artik kimse durdurmaz bizi bu genclerin eline verip 2. lige yollariz orda takilsinlar.

mahir_kuzey
16.05.2005, 10:14
büyük bir stadda olsun da nerde olursa olsun. mesela olimpiyatta olsun. önceki milan-liverpool maçi da bizim maçin provasi olur.smileys/smiley4.gif

hahahaha çok iyi yaa.

stadi bilmem de hem istanbulsporun düsmesi hasebiyle hemde sampiyonlar ligine girisimizin resmen tesciliyle dahada önem kazandi maç. tahminimce sampiyon gibi çikacagiz stattan.

Reha
16.05.2005, 10:15
OLIMPIYAAAAAAAAAAAAAAATTT...60.0000000000000000000 0000000

Guests
16.05.2005, 10:24
kadiköyde oynuyalim yaw vazgeçtim inönüden. yikalim kadiköyü smileys/smiley4.gif

Külünkoğlu
16.05.2005, 10:28
Olimpiyatin önü müsait bir horon halkasi iyi gider. Tesitati gür bir araba yeter de artar...smileys/smiley36.gif

Emorfo
16.05.2005, 10:56
Yönetim bu konuda gerekli adimlari atip maçi Inönü stadina aldirmalidir...

Olimpiyat'ta olabilir ancak Inönü olsa çok süper olur. Inönü stadinin akustigi çok iyi cümle alem taraftar görür..

Yönetim uyuma taraftarin sesine kulak ver...

selçukabi
16.05.2005, 10:58
Maçin Zeytinburnunda olacagini zannetmiyorum gerisi farketmez.Ancaaak nerede olursa olsun stadi doldurmaliyiz.Dosta düsmana Trabzonsporun gücünü göstermeliyiz.BMN Ankara olarak gerekeni yapacagimizdan süpheniz olmasinsmileys/smiley2.gifAma öyle dandirik bir midibüsle olmaz söyle iki tane 403 ayarlamak lazim.Neyse bir stad belli olsun da...

$FIRTINA61$
16.05.2005, 11:04
olympat da oynyalim hem her kez görsün kimm daha büyük bir daha ama ohafta icinde champiyonlarligi maci var ama genedeoynayabiliriz yönetim simdiden basvursun 80.000 o stadi yikar besmileys/smiley32.gif

Mehmet
16.05.2005, 11:12
Maçin Inönü stadina alinmasini istiyoruz.
harika olur eger burada oynarsak.

Lütfen yönetim taraftarin sesine kulak verin!!!

#10 Fietra
16.05.2005, 11:14
Bence de Inönü'de olmali ve insallah orasi olur

61trabzonomer
16.05.2005, 11:19
inönü olabilir tabi ayrica bu maçi farkli kazaniriz bu hafta kesinlesir ist düsmesi bizde maçi rahat aliriz gibime geliyo...

Nytre
16.05.2005, 11:42
arkadaslar sizlerden bir ricam olacak istanbulspor maçi için!...

TRABZONSPORUMUZUN GEÇEN YIL KUPA FINALINDE OLIMPIYAT STADINI DOLDURDUGU FOTOGRAFLARLA

GS-FB KUPA FINALINDEKI OLIMPIYAT STADININ FOTOLARINI YANYANA KOYUP

EN BÜYÜK KIM? YAZILI BIR PANKART YAPMAYA NE DERSINIZ?

Hasan Cubukcu
16.05.2005, 13:42
nerede olursa olsun stadi dodurun ve istanbulu yollayin ikinci lige . malesef maci naklen göstermeyecek.

Protestolar devam etmesi lazim , ben almanyada oldugum icin maca gelemeyecegim.

SKY-GUARD
16.05.2005, 13:52
Bence BMN olarak bir anketle stad hakkindaki BMN görüsümüzü olusturabiliriz...........

Zafer Keskin
16.05.2005, 13:59
ewet metin abicim çok güzel bir konuya degindin bende açmayi düsünüyordum ama açmadim ewet seninde dedigin gibi inönü stadinda maç yapilacagi zaman nasil besiktaslilar çarsida toplanip bagira bagira stada gidiyorlarsa bizde orada toplanip stada yürüyebiliriz...

kesinlikle besiktas maçinda bize bagiran besiktaslilarin bulundugu yere biz yakisiriz sanki evimizde oynuyormus gibi oluruz takimida gaza getiririz önümüzdeki seneye iyui hazirlanirlar ewet bmn haydi stada inönü stadina .......((((Yönetimin el atmasi için girisimlerde bulunulmasi lazim)))

denizgrsy
16.05.2005, 14:05
selamlar beyler...5 aylik bi ayriliktan sonra tekrar sizlerle birlikteyim...askerligide bitirdik sonunda...Ordunun Mesudiye ilçesinde kisa dönem j.çvs olarak yaptigim askerligi bugün bitirdim...su an Orduda merkezdeyim,ilk gördügüm internet cafe den size ulastim...gece Allahin izniyle Ankaradayim...ve artik Ankarada ki kardeslerimle her TRABZONSPOR olayinda beraberim...
Daha neler su durumda bi de istanbulspora yenilme lüksümüz müvar!!!!!!!tabiki farkli bi skor ve galibiyet...FATIHIM gollerine yenilerini çok rahat ekler...

saygilar.....

zanoylu
16.05.2005, 14:33
Maç zor maç,inönü olsa iyi olur

zafercalikoglu
16.05.2005, 14:37
yenip gönderecegiz allahin izniyle 2.lige bunlardan çok çekmedik özelliklede avni akerde

metehan
16.05.2005, 14:38
Ben Olimpiyat'ta olmasini isterim ama Inönü de ulasim yönünden iyi olur. Ama asil önemli olan TS'u bu maçta görkemli bir sekilde desteklemek ve sezonu bir gövde gösterisi ile kapatmak. Bence de simdiden organizasyonlara baslanabilir.

sah_zade61
16.05.2005, 14:46
bence olimpiyatta olmali orayi tika basa doldurup cümle alem en büyük kimmis görsün.hem gelecek sezonun sampiyonunada bu yakisir zaten

selçukabi
16.05.2005, 15:03
selamlar beyler...5 aylik bi ayriliktan sonra tekrar sizlerle birlikteyim...askerligide bitirdik sonunda...Ordunun Mesudiye ilçesinde kisa dönem j.çvs olarak yaptigim askerligi bugün bitirdim...su an Orduda merkezdeyim,ilk gördügüm internet cafe den size ulastim...gece Allahin izniyle Ankaradayim...ve artik Ankarada ki kardeslerimle her TRABZONSPOR olayinda beraberim...
Daha neler su durumda bi de istanbulspora yenilme lüksümüz müvar!!!!!!!tabiki farkli bi skor ve galibiyet...FATIHIM gollerine yenilerini çok rahat ekler...

saygilar.....

oooo deniz'im hosgeldin geçmis olsun.Insallah Istanbulspor maçina gidecez.Orada görüsürüz.Kendine iyi bak.

SKY-GUARD
16.05.2005, 15:17
Bence INÖNÜ...Çünkü tüm tribünler dolupta TRABZON diye INLETTIGIMIZDE KADIKÖY ve MECIDIYEKÖY'denDUYULMALI.....

_tsstorm
16.05.2005, 15:30
Önce su samsunsporu yensekte ondsan sonra pesin pesin konussak bunlari.....

Külünkoğlu
16.05.2005, 15:44
Önce su samsunsporu yensekte ondsan sonra pesin pesin konussak bunlari.....

Bu ugurlamayi bütün bir sezon içinde verilmis olunan onurlu mücadeleden dolayi yapacagiz. Samsunspor'u yensek de yenmesek de...

grandiose
16.05.2005, 15:54
metinim inönü mükemmel bir fikir...ama benim içimde uhde olan bi sey var... olimpiyat stadini israrla istememin sebebi de bu aslinda.. biliyorsun ki,asrin finali diye bas bas bagirdiklari kupa finali,iki tane serefsiz takimin taraftarinin ne kadar takimlarina sahip çiktigini da apacik gösterdi.. ben o stadin doldurulup doldurulamayacagini bu maçla kanitlamak istiyorum..o yüzden olimpiyat stadi diyorum..saygilar...

POYRAZ
16.05.2005, 16:17
metinim inönü mükemmel bir fikir...ama benim içimde uhde olan bi sey var... olimpiyat stadini israrla istememin sebebi de bu aslinda.. biliyorsun ki,asrin finali diye bas bas bagirdiklari kupa finali,iki tane serefsiz takimin taraftarinin ne kadar takimlarina sahip çiktigini da apacik gösterdi.. ben o stadin doldurulup doldurulamayacagini bu maçla kanitlamak istiyorum..o yüzden olimpiyat stadi diyorum..saygilar...

Onlarin 18 bin kisi topladiklari yerde biz tek basimiza 60 bine yakin adam topladik ve kendimizi kanitladik.

Bana kalirsa da Inönü de oynanabilir.

Zafer Keskin
16.05.2005, 16:22
inönünün altini üstüne getirecegiz insallah orada olursaa :))))))

Crazy_OfLu61_
16.05.2005, 16:29
Sampiyonlar ligi biletini almis olup sölen havasinda istanbula 4-5 tane atarak ligi muhtesem sekilde bitirmeliyiz.

Hüseyin Çümen
16.05.2005, 17:40
inönü en mantiklisi inönü olursa gelirim maça ama öbürü zor olimpiyat stadi inönü n yerinde olsa 80 bin yapariz serefsizim

yattara11
16.05.2005, 18:24
acaba oynadigimiz stadi full dolduracak miyiz?

yanlis anlamayin,süpheden dolayi degil meraktan dolayi soruyorum... smileys/smiley2.gif

Oruç
16.05.2005, 18:27
bence yönetim maçi olimpiyatta oynatmak için gerekli girisimleri gerçeklestirsin! maç olimpiyatta olsun ki en az 60.000 kisi gelsin maça nede olsa istanbulda taraftarimiz çok! hemde su ezikler stad nasil doluyor görsünler!

FATIH SULTAN TEKKE !http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

Murat'
16.05.2005, 18:27
bence b8u maçi fenerasyon zeytinburnu stadinda oynatir

CeSS
16.05.2005, 18:29
Bu maç Taraftarin maçi olacaktir. Hangi stad olursa olsun farketmez.

Gönlümden olimpiyat geçiyor, eziklere o stadin nasil dolduruldugunu göstermek için...

Murat'
16.05.2005, 18:59
ama insallah olimpiyatta oynanir veya sükrü saracoglu

gedik61
16.05.2005, 19:47
bana gore mac olimpiyatta oynansin gorsunler final macinda toplam 20 bin cekmeyen,lig macinda60 bin ceksin.........

Murat'
16.05.2005, 20:22
bana gore mac olimpiyatta oynansin gorsunler final macinda toplam 20 bin cekmeyen,lig macinda60 bin ceksin.........

bence de insallah öyle olur

Beytullah
16.05.2005, 20:50
bencede kesinikle inönüde olmali..o stadi tiklim tiklim doldururuz walla hele bide sampiyonlar ligine katilma sansi son maca kalirsa o zaman cümbüs yapariz

sanatik
16.05.2005, 20:57
diyarbakir - rizeyi yenerse istanbul sporun düsmesi gelecek hafta kesinlesiyor ve son hafta formalite icabi maca cikiyorlar !

Harun
16.05.2005, 21:14
Akustik ve sov açisindan düsünürsek Istanbul'daSükrü Saraçoglu stadinin üstüne stad tanimam.Bjk nin stadinda sadece kapali tribünün etkisi var sahaya diger kale arkalari atmosferi fazla yansitamiyor ses kaybolup gidiyor.Ama söyle bir durum var fb stadi tadilatta o yüzden bize vermeyebilirler.Olimpiyat mi inönümü derseniz Inönü derim.Tabiki burda en önemli nokta yöneticilerimizin ve baskanimizin biran önce devreye girmesi lazim bu konuda.Ona göre bir plan belirlnirse daha iyi olur.

İleli
16.05.2005, 21:17
mumkunse saracoglanda biz TRABZONSPOR TARAFTARLARI OLARAK DOLDURURUZ!

LazAnisT
17.05.2005, 10:25
olimpiyatta olsun.kim daha büyük takim tüm türkiye görsün..

tsligenc
17.05.2005, 11:18
OLimpiyat cok uzak arkadaslar. insanlar gelmek istese de gelemio.

Sukru olsa süper olurdu ama bnce Ts inönüyü rahat doldurur da arttirir. O yüzden ya olimpiyat ya sukru

Ferşat Balcı
17.05.2005, 11:59
Her seye ragmen olimpiyat stadinda olamsidahaanlamli olur.çünkü o stadi doldurmus 40-50 bin TS taraftari bazi kesime tokat gibi bi cevap vermis olur.herkes o stadin nasil doldurulucagini da görmüs olur.Ama benim korkum Trabzon düsmani federasyonun maçi istanbul stadinda oynatmasi.

POYRAZ
17.05.2005, 17:12
Bana kalirsa Trabzonspior'un gövde gösterisi yapamamasi icin Trabzon düsmani feNerasyon buna izin vermeyip güngören belediye stadinda oynatabilir maci, ama izin cikarsa bunu inönü olmasini isterdim.

Emorfo
17.05.2005, 17:26
Istanbulspor maçlarini bu sene Zeytinburnu stadinda oynuyor.

Iyi güzel diyoruz da yönetim bu konuda bir seyler yapar insallah... Yönetim görevini yerine getirsede fenerasyon ne karar verir bilinmez. Trabzonspor yönetimi önce Istanbulspor yönetimini ikna etmeli beraber basvurmalidirlar.

selçukabi
17.05.2005, 17:30
son haftaya sampiyonlar ligi iddasiyla girecek olursak, ki öyle olacak Istanbulspor böyle bir tribün hasilatindan mahrum kalmak istemeyecektir.Zeytinburnunda filan oynamaz muhtemelen maçi Inönü veya Olimpiyatta oynar.Ancak Inönünün kirasi yüksek bakalim ne olur.

UğurB
17.05.2005, 17:41
Benim gönlümden Inönü geçiyor. Olmipiyat Stadinda düsündügümüz hersey yok olur gider. Oysa Inönü de Alemin Krali kimmis gösteririz.

Badaloğlu
17.05.2005, 17:41
Bende olimpiyat stadi diyorum.Metin, geçen senedenyarim kalan bir isimiz var unuttunmu?Stadi doldurdugumuzda zaten gerekli yerlere mesajin en kralini göndermis olacagiz.

Emir BAYRAK
17.05.2005, 17:42
maca kadar SL ligine katilma sansimiz olucak bunun garantiye alinmasi icin inonude oynamamiz yeter...

Hüseyin Çümen
17.05.2005, 17:47
tamam arkadaslar haklisiniz biseyler yapmak lazimda yönetim bunu yapicaktirda ayrica!!

ama daha erken daha samsunb maçinin oynanmasina 1 hafta var istanbulspor gündemimize girdi yönetimler herzaman önümüzdeki maçi gündeme alirlar son haftadaki maçla ilgili girisimlerde bulunursalar bu caamia olarak bizi ohaftanin gündemi olan samsun maçindan uzaklastiriyor ve bu da bizde var açikçasi bende kapildim buna hepimiz nerde oynansin surda burda oynansin diyoruz ama samsun maçini unutmaya basladik nerdeyse hafiften gündemi degistirdik samsun maçina yogunlasmamiz simdilik daha iyi yönetimde simdi girisimde bulunmasiu yanlis olur onlarin aklinda kesin öyle biyerde oynatmayi düsünüyodur

yönetyimin düsüncesi önce samsunspor sonra istanbulspor dur yönetim uyuma deyip gaza gelmek yanlis onlarin da kafasinda var eminim yönetim uyumuyo merak etmeyin önce samsun maçi!!

Guests
17.05.2005, 21:01
bencede kadiköyde oynansin...!

o aksam sampiyonlugu kutlayan febelilerle, saraçoglundan çikan 50 bin Trabzonspor taraftari karsilassin... kadiköy yansin..! smileys/smiley36.gif

seyyahali
17.05.2005, 21:05
bence inönü iyi ama nedense inönüdeki maçlarda takimimiza bir seyler oluyor hami bile inönüye çikarken korkuyorum demisti.

Mollasalihoğlu
17.05.2005, 21:06
önce samsun.

ne olursa olsun maça gideriz ayni konu ama hele samsun'u bi halledelim..

Mehmet Alemdar
17.05.2005, 21:13
Insallah maç pazar günü olurda bende gelirim haftanin tek birgün tatilim oldugu için Maçi insallah OLimpiyat veya Inönüye alsinlar biz fb stadinda baska takimla maç oynamak yakismaz bize insallah su iki staddan birisinde olurda taraftar nasilmis görür tüm türkiye...

Hünkar
17.05.2005, 21:24
KESINLILE OLIMPIYAT VE 80000 TARAFTAR CUMLE ALEM BUYUK TARAFTAR KIMMIS GORSUN

sametaydin
17.05.2005, 21:40
inönü syadinda olursa daha iyi olur gibime geliyor. ordaki atmosfer daha iyi. takimimizla bütünlesme acisindan. güzel olur.

samts
17.05.2005, 21:45
OLIMPIYATTA OLCANA IZMIRDE OLSUN DAHA IYI HIÇCOKTAN YÜRÜME DERDIYOK

zafercalikoglu
18.05.2005, 09:28
en güzelü inönü sov yaparuk orda ,olimpiyat çok uzak hemde saha ya çok uzak tribünler,

Guests
18.05.2005, 09:40
bencede inönüde cok iyi bir atmosfer yaratiriz takimda havaya girer ve bmn olarak kapali uste dururuz heralde önümüzü kimse kesemez her yrde en buyuk oldugumuzu gosteririz cunku biz TRABZON luyuz

My
18.05.2005, 10:18
Bencede Inönün stadi olsun. Olimpiyata nasil gidecez, nasil dönücez. Taa Izmit'ten gelicez valla zor is smileys/smiley9.gif

$FIRTINA61$
18.05.2005, 12:30
yönetimin haberivarmi bizim bu istegimizden yoksa bir türlü ulasdirmak lazimki hemen bir seyleryabsinlar

Külünkoğlu
18.05.2005, 15:08
stad Inönü olursa

asagidaki görüntüden çok daha iyisini yapacagiz diye ben dahil bütün arkadaslarimsöz versin...

http://www.forzabesiktas.com/video/siyahinzindanolsun.wmv (http://www.forzabesiktas.com/video/siyahinzindanolsun.wmv)

POYRAZ
18.05.2005, 15:11
Olimpiyata gidersek orada kimse gövde gösterimizi görmez, ama Inönü'de olursa orada yogun trafik var ve bir sürü insanlar yaya olarak geciyorlar.

Gerek belestepeden gecen insanlara ve arabalara gerek motorlarin kalktigi yerdeki insanlara görüntümüz ve tezahüratlarimiz ile iyi bir gövde gösterisi yapabiliriz, ama olimpiyatta olursa biz bagiririz biz duyariz diy düsünüyorum.

Gargamel
18.05.2005, 15:47
büyük bir stadda olsun da nerde olursa olsun. mesela olimpiyatta olsun. önceki milan-liverpool maçi da bizim maçin provasi olur.smileys/smiley4.gif smileys/smiley32.gif

verep
18.05.2005, 16:12
olimpiyati vermezler sampiyonlar ligi var en iyisi inönü

Eddy
18.05.2005, 16:15
inönü en ideali...hem bjk maçindaki gibi taksimde toplanip yürürüz hem bu sefer asiri kalabalik oluruz...olimpiyattin akustigi igrenç...son maçimizda sov yapmaliyiz ve bunun için en uygun tribünler inönü de...

yattara11
18.05.2005, 16:25
herkes Istanbul'un bir stadindan bahsetmis (ali sami yen hariç) ama acaba fenerasyon maçi bu stadlardan birinde mi oynatacak?

Akin-61
18.05.2005, 16:42
bence de inönüde olmasi bizim açimizdan ulasim için enrahat olacak staddir ayrica inönüde 500 kisi bagirsan istanbul duyar atmosfer daha iyi olur kanaatindeyim.

Hüseyin Çümen
18.05.2005, 18:13
gaza gelmeyelim millet önce samsun maçi ondan sora nasil olsa yönetim bu konuda bise yapicak zannediomusunuz ki maç zeytinburnunda oynanicak

ersinsezgin
18.05.2005, 18:49
insallh inönü olur... daha ii herkes taraftar görür..

delihamsi
18.05.2005, 18:56
Bence de Inönü.

Guests
18.05.2005, 19:12
Inönü önerisini destekliyorum.O maçi büyük bir stada aldirip yönetim üzerine düsen görevi yapmali.Nasil ki Istanbulspor-geyse maçi olimpiyata aliniyorsa...

Tolgaa6161
18.05.2005, 20:06
arakada$lar bu mac istanbulsporun stadinda oynanmicak mi?

#10 Fietra
19.05.2005, 10:54
arakada$lar bu mac istanbulsporun stadinda oynanmicak mi?

Istanbulspor'un Stadi yok

Oruç
19.05.2005, 18:55
abi bence OLIMPIYATTA OLSUN DA MILLET SEYIRCI GÖRSÜN!!!

FATIH SULTAN TEKKE !http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

hakantpl
19.05.2005, 21:23
Olimpiyat Olmazsa Inonude Oynayalim.Zannimca O maça kadar Istanbul düsmeyi GarantiLer. Fatih Tekke O maçta 5-6 Gol atarsa Avrupa Gol Krali olur.

Mayls
19.05.2005, 21:33
<DIV>hangi stad olursa olsun önemlisi tiklim tiklim dolsun stad</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>ama olipiyat olursa güzel olur (bide doldurursak stadi...)</DIV>
<DIV>fatih sultan tekke bide o macta kralligini gösterip 3-4 gol atarsa avrupa bizi konusur.</DIV>

Gökhan Kutlu
19.05.2005, 23:58
Istanbulspor maçi sezonun son maçi ve Istanbul'da...

Simdi önümüzde bir sorun var, maç hangi stadda oynanacak ?

Benim gönlümden geçen Inönü stadi... O hafta besiktasin maçi yok. son maç oldugu içinde gerekli girisimler yapilirsa zorluk çikarmayacaklarini düsünüyorum. Eger maçin oynanmasina bu stad karar verilirse bizim açimizdan son derece iyi olur. Barboros parkinda yada kabatasta toplanip topluca federasyonu protesto yürüyüsü düzenleyebiliriz. Tribunler debizim için ideal. O stad olmazsa olimpiyat stadi olsun.

Bu maçla birlikte takimimizi da ugurlamis olacagiz. Onurlu mücadelelerinden dolayi güzel bir tesekkürümüz güzel bir kapanisimiz olmali. Sampiyonlar ligi sansimiz bu maça da kalabilir ama sonuç ne olursa dedigim gibi onurlu mücadlelerinden dolayi bu takim güzel bir sekilde ugurlanmayi hakediyor. 2 hafta öncesinden organizasyonlari yapacaklarimizi konusmaya baslasak fena olmaz. Organizasyonlar basligina pek ugruyan olmadigi için konuyu genel'de açtim. Evet neler yapabiliriz arkadaslar ? ABI gine gs lisesi önünde bulusuruz ve ondan sonra otelin ordan assagiya sallaniriz gene ts sesleriyle allah gene içim kipir kipir bjk maçi öncesi olanlar aklima geldi smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Eddy
20.05.2005, 00:34
daha bugün z.burnu stadindaydim ya eger maç orda olursa çok kötü olur...ben yillardir o stada giderim sunu kesinlikle söliyebilirim ki o stad bizim agirligimizi kaldiramaz...

sanatik
20.05.2005, 00:56
Bu Hafta ikincilige oturursak kesinzeytinburnunda oynatiriz o zaman.

Isterlermi tüm trabzonsporlular maca girmesini ve macin daha büyük bir stada alinmasini ?

Edited by: sanatik

peja
20.05.2005, 05:28
Haberiniz varmi istanbul-bjk maçinin olimpiyat stadinda oynanacagi açiklanmisti ama istanbul saha kapama alinca izmite verildi maç.Bakalim iyi aile çocugu biçakçi bizim maçi vercekmi olimpiyata.

MrbLack
20.05.2005, 10:32
ya buyuk bi stad olsunda neresi olursas olsun.yeterki zeytinburnu ve güngören olmasin..biktim ayak ayak üstüne durmaktan sikisikliktan

$FIRTINA61$
20.05.2005, 13:20
su maci alalimda samsuna karsi ozaman her sey capik hali olur

perfectstorm
20.05.2005, 21:58
kimse stadini vermez arkadaslar.stadlar klüplere kiralandi bosta olan tek stad olimpiyat.orda olmasida yüksek ihtimal,,yönetimde bunun için bastirir.ist.da trabzonu hakettigi tribün destegini istanbulda son maçada kalsa göstericez.gs-fb maçindan sonra ist. kulüplerinin agzi açik kalacak.

Ebru
20.05.2005, 22:03
maçin zeytinburnunda oynanacagini duydum

Harun
20.05.2005, 22:18

Final havasinda geçecek bir maç,büyük beklenti içinde olan bir taraftar kitlesi ve zeytinburnu stadi.smileys/smiley11.gifInsallah ogru degildir.

61trabzonomer
20.05.2005, 23:38

o ne yav.. valla öle birsey yapmamislardir herhalde..olmaz olamaz imkansiz....

Hüseyin Çümen
21.05.2005, 07:45
beyler gaz yok suan için zeytinburnu stadi gözükebilir ama istanbulspor trabzon taraftarini zeytinburnu stadina hapsetmiycek kadar zeki trabzonspor tarftarinin nasil büyük bir kitleyle geliceginin farkinda bunun gelir boyutu da fazla merak etmeyin de insallah inönünde olur

ammma kadiköy de olsa ne güzelolurdu stadlarini yikardik febelileri yamulturduknasi olsa onlar ozaman sampiyonluk sevinci yasardilr disarda onlara izin vermexdik burasi trabzon burdan çikis yok diye tezahüratlarla yikardik ama hayal galiba febe hayatta razi olmaz

zisinoli
21.05.2005, 11:27
Caninizi sikmayin o maç Olimpiyatta oynanir. 60.000 bordo mavili orayi tikabasa doldurur. Dosta düsmana Trabzonsporlu olmanin ne demek oldugunu gösteririz. Alem gerçek sampiyonu görecek o gün...smileys/smiley7.gif

Maç bitincede insallah biz Sampiyonlar ligine Istanbulun ...çleri 2. ligesmileys/smiley1.gif

Çok güzel olacaksmileys/smiley32.gif

Tek sorun bu hafta fenerin cincona yatma ihtimali !!!

sanatik
21.05.2005, 18:21
istanbulspor 3:2 yenildi ve küme düstü.

grandiose
21.05.2005, 18:56
evet..istanbulsporun küme düsmesi kesinlesti.. bu durumda federasyona yapilacak ortak basvuru kabul görecektir.. yeter ki yönetim bu konuda istekli davransin. hayirlisi...

Harun
21.05.2005, 19:15
Oh be! Istanbulporun küme düsmesinin kesinlesmesi çok iyi oldu valla.Son haftaya iddali girmeleri her ne olursa olsun tedirgin ederdi bizi.Artik bunuda atlattik simdi sira yönetimde.Bumaçiistedigimiz bir stada aldirirlarsabizde bunlarun bu jestine taraftar sövu ile karsilik veririz.

Mollasalihoğlu
21.05.2005, 19:31
feNerasyon ne yapacak bakalim.

mantikli karar mi yoksa çifte standart aynen devam mi?

$FIRTINA61$
21.05.2005, 20:00
yarin ezik fenre yendim birde biz artik yönetim haleder isalah

imported_Suha
21.05.2005, 20:06
herkes inönüde karar kilmisss..benimde gönlüm inönüden yana...güzel bir stad..atmosfer iii olurr..

ftunsal
21.05.2005, 20:13
BU GÜN ISTANBULSPOR SIZLERE ÖMÜR OLDU.

BIZIM APO AKLIMA GELIYORDA:

AVRUPA DA BILE YERININ EN IYI ADAMIYDI,KALBUR ÜSTÜ TAKIMLARIN LISTE BASIYDI,
KÜME DÜSEN BITAKIMDA OYNAMAYA KADAR GIDEN, TERSINE BITALIHI YASIYOR. NERDE HATA YAPTI DERSINIZ? Edited by: ftunsal

yattara11
21.05.2005, 20:26
BU GÜN ISTANBULSPOR SIZLERE ÖMÜR OLDU.

BIZIM APO AKLIMA GELIYORDA:

AVRUPA DA BILE YERININ EN IYI ADAMIYDI,KALBUR ÜSTÜ TAKIMLARIN LISTE BASIYDI,
KÜME DÜSEN BITAKIMDA OYNAMAYA KADAR GIDEN, TERSINE BITALIHI YASIYOR. NERDE HATA YAPTI DERSINIZ?

abdullah'tan bahsederek konu disina kaymaya gerek yok aslinda ama O salak, karisiyla evlenmekle yapti hatayi...Edited by: yattara11

ayoga
21.05.2005, 21:07
arkadaslar istanbul-gese maçini olimpiyatta oynatan köpekler son maçimizi olimpiyata veya baska bir sahaya vermezlerse ortaligi toparlamak biraz zor olur..... ona göre

ftunsal
21.05.2005, 21:23
bu maç olimpiyata alinir.t.m.s.f. küme düsen bi takimdan ne kadar yararlanabilecekse yararlanmak ister.
tabii biçakçi kazmasi killik edebilir.

61trabzonomer
21.05.2005, 21:32
küme düstüler artik hiçbirsey olmaz ...

Nytre
21.05.2005, 22:51
küme düstüler diye istanbulspor haftaya maçi birakmayacaktir benim görüsüm..

bunu da buraya yaziyorum iki hafta sonra gelir tekrar okurum..

Mollasalihoğlu
21.05.2005, 22:53
tabii ki birakmayacak

normal olan da o zaten..

BDiler61
21.05.2005, 23:10
bence de birakmaz ama önce samsun maçi var onu almaliyiz ve istanbul maçina nasil olsa kazaniriz havasinda çikmamamiz lazim

ftunsal
22.05.2005, 01:31
HIÇ BIR OYUNCU MAÇI ÖYLECE BIRAKMAZ.
AMA BU ÖNÜMÜZDEKI HAFTA ONLAR SADECE SÜPER LIGDE HANGI TAKIMA KAPAGI ATARIM TELASIDA OLUR.
ÖN ANLASMA YAPAN TOPÇUYU, TRANFER EDEN KULÜP KULAGINI ÇEKER"AMAN HA SAKATLANMA"FALAN DIYE

Trapzone
22.05.2005, 19:05
Istanbul küme düstü maça asilacaklarini sanmiyorum ama ötekilerin ne yapacagi belli olmaz o yüzden yönetimin uyanik olmasi gerek.

$FIRTINA61$
22.05.2005, 21:05
haydi yönetim artik al olympyti bizesmileys/smiley32.gif

cemilsezgin
22.05.2005, 21:59
evet arkadaslar ibragim sahin açiklamasin da maçin inönüde oynamak için teklif götüreceklermis hasilatin hepsinide istanbul spora vereceklermis.

BIZ SIMDIDEN ANKARADAN GELME ORGANIZASYONUNA BASLADIK.

insallag oynanir.

kol_ay
22.05.2005, 22:04
olimpiyart veya inönü fark yapmaz biz ordayiz son maçi tam bir sölene çevirecez

http://img17.echo.cx/img17/3685/raca19aj.gif ts addict http://img17.echo.cx/img17/3685/raca19aj.gif

$FIRTINA61$
22.05.2005, 22:10
yönetim aciklamayi yabdi önce olympatda deneyecekler almayaolmaza inönü

emuly
22.05.2005, 22:29
BEYLER SAÇMALAMAYIN!!!

NE YAPTIGIMIZIN FARKINDAMIYIZ??

Eger buyukluk gosterilecekse istanbulun merkezi herkezin ulasim kolayligiyla gelebilecegi Besiktas Inönü Stadyumu seçilmelidir.Eger Olimpiyat Stadi seçilirse,Katilim az olacagi gibi o devasa Stadyum da serpilip az gözükecegiz herkez biliyorki buruk geçen bir lig sonunda ne olursa olsun az kisi gelir o allahin dagina inönü olursa herkez gelir.Lutfen yönetimede faks yagmuru tutalim e-mail atalim maç inönüde olsun

$FIRTINA61$
22.05.2005, 22:32
su uyuma sözünü cekelim yabcakalrin söyledi lütfen olafi cekelim artiksmileys/smiley17.gif

kol_ay
22.05.2005, 22:35
bencede inönüde olmasi daha iyi sesimizi en iyi sekilde duyurabilmeliyiz inönüde bu yapiya uygun

emuly
22.05.2005, 23:14
smileys/smiley7.gifbu arada ne yeni kullanicisi artik 1 senemizi doldurucaz nickimizde yazan seye bak rezillik istifa bee

Punisher-61
22.05.2005, 23:26
Istanbul küme düstü maça asilacaklarini sanmiyorum ama ötekilerin ne yapacagi belli olmaz o yüzden yönetimin uyanik olmasi gerek.

bence futbolcular kendilerini 1.Lig takimlari icinbir kaz daha göstermek icin sonuna kadar mücadele edecekler...Dikkatli olmamiz lazim..

BDiler61
22.05.2005, 23:32
Umarim çok zor olmaz erken gol bulur rahat rahat maç seyrederiz ama ciddiyeti elden birakmamak lazim

Nytre
22.05.2005, 23:33
inönü stadinda olmasi bencede mantikli ama ben saracoglundada olmasini isterim...

Eddy
22.05.2005, 23:34
o serefsizlerin stadinda maç izlenmez...en iyisi inönü...

#10 Fietra
23.05.2005, 00:21
Sidikli stadta maç oynamak istemiyoruz LÜTFEN!smileys/smiley36.gif

Özkan Erdem
23.05.2005, 00:29
inönü iyidr bencede olimpiyat güzel ama o yollar rezalet..

grandiose
23.05.2005, 07:47
bugün internetten takip ettigim gazetelerden birinde ,yönetimin istanbulspor maçinin olimpiyat stadinda oynanmasi için federasyona basvuracagi yaziyordu.. dogruluk payi nedir bilmiyorum..

Akin-61
23.05.2005, 08:54
yazsin gidin usaklar maça da gösterin olimpiyat nasil dolar... ama inönü daha iyi..

engineer
23.05.2005, 09:24
fener maçini kadiköyde oynamak istiyormus...

iyi valla bizde istanbul maçini avni akerde oynayalim ne olacaksa?

Atalay
23.05.2005, 09:58
arkadaslar bence tekrar ediyorum olimpiyat stadi olsun o stadi doldururuz diyorum...yollardan sikayet edenler bütün yollar yapildi belediye bizim için 63 trilyon harcadi stad çiçek gibi oldu s.ligi finali bizim maçimiz için prova olur diyorum olimpiyatta israr ediyorum...milllete nasil taraftarimiz oldugunu gösterme sansimiz olacak....

Mehmet
23.05.2005, 10:39
Inönü stadini istiyorum.

zafercalikoglu
23.05.2005, 10:42
inönü ulasim çok daha rahat istanbulun ortasi,kartal dan pendikten nsail gidecen olimpiyata yahu ,

$FIRTINA61$
23.05.2005, 11:04
arkadaslar bence tekrar ediyorum olimpiyat stadi olsun o stadi doldururuz diyorum...yollardan sikayet edenler bütün yollar yapildi belediye bizim için 63 trilyon harcadi stad çiçek gibi oldu s.ligi finali bizim maçimiz için prova olur diyorum olimpiyatta israr ediyorum...milllete nasil taraftarimiz oldugunu gösterme sansimiz olacak....

yarin oynaniyor galiba final saten öbürkü haffta olsa bizi hicoynatmaslar derler cimen bozulur yok buolur valan yarin oynadiklari icin büyük bir ihtimale maci olimpiyat oynayacagiz

imported_Suha
23.05.2005, 11:06
olimpiyat olursa kimse yoldan sikayet etmesin...yollar yapildi artik...ama tercihimiz inönüüdr...

baris_aykan
23.05.2005, 12:05
nerde oynanirsa oynansin o maca banko GIDICEMsmileys/smiley7.gif

Emorfo
23.05.2005, 12:10
Samsun maçindan sonra Ibrahim Sahin canli yayinda TRT'de yaptigi açiklamada. Istanbulspor maçini Olimpiyat'ta oynamak istiyoruz. Kupa maçinda dolmaya stadi Istanbulspor maçinda Trabzonspor taraftarlari dolduracaktir. Istanbulspor yönetimi ile temesa geçip anlastiktan sonra federasyona bildirecegiz dedi. Bir kaç gün içinde netlik kazanir..

imported_Suha
23.05.2005, 12:13
hadi hayirlisi bakalim..ama maç saatti de 4:30 gibi olsa hiç fena olmazz..

Emir BAYRAK
23.05.2005, 12:19
ne 4.30'u yaw...normal 7 de baslasin...yollar o kadar kötü degil günesin altinda maç mi izlenir smileys/smiley2.gif

ibrahimaYATTARA
23.05.2005, 12:21
maç gündüz olsunda abi ben herhalikarda gelirim yaa

imported_Suha
23.05.2005, 12:23
ne 4.30'u yaw...normal 7 de baslasin...yollar o kadar kötü degil günesin altinda maç mi izlenir smileys/smiley2.gif aga 5.den sonra günes dönerrrrrr ok....smileys/smiley2.gif

Mehmet Alemdar
23.05.2005, 12:34
OLimpiyat stadinda olsunda millet taraftar görsünbirde son lig maçimiz tüm trabzonsporlular maça gelsin takimi en iyi sekilde destekleyip maçi kazanalim ve takim ugurluyalim sampiyonlar ligine...

Badaloğlu
23.05.2005, 12:36
Aslinda Inönüde olsa daha güzel olurdu ama benimde asil vurgulamak istedigim kupa maçinda dolmayan Olimpiyatta gövde gösterisi yapmakti.Ama etkili bir tribün olacaksa tabiki Inönü satadi olsun.Bunun içinde bence yönetime mail bombardimani yapmamiz lazimdir...Ulasimida çok kolaydir.Bu maç Inönüde olursa disarda çok adam kalacaktir.

gedik61
23.05.2005, 12:39
ister olimpiyat ister inönü maca gelmeyen fenerli........

Salih61
23.05.2005, 12:40
Umarim Istanbulspor maçini Olimpiyat stadinda oynariz...

Saygilarimla...

Atalay
23.05.2005, 12:55
istanbulspor maçi için istanbula gelecek olan takimimiza krallar gibi sampiyon gibi karsilama yapmaliyiz!!!bunun için admin arkadaslarim lütfen bir baslik açsinlar.....saygilar..

Külünkoğlu
23.05.2005, 13:03
Arkadaslarim, stadin belli olmamasi elimizi kolumuzu bagliyor. Iki farkli stad ve ikisinde de yapilabilecek organizasyonlar farkli. Istanbulspor maçinin hangi stadda oynanacagi açikladigi andan itibaren organizasyon için çok hizli hareket etmemiz lazim... Su an itibari ile fazla dillendirmemeiz gerekenbir takim organizasyon sekilleri var. Bu yüzden sizlerden ricam maçin hangi stadda oynanacagini haberini alir almaz bu basliga ugramaniz ve organizasyona gücünüz ve nefesiniz yettigince katkida bulunmanizdir. Hersey istedigimiz gibi olacak cümle aleme nasil bir taraftar oldugumuz bir kez daha kanitlayacagiz... Edited by: Külünkoglu

numenore
23.05.2005, 13:06
Bu fikir harika biz Izmit merkezli Adapazari ve bir bölümde Kartaldan bu maç için ayaklandik..Bu maçin olimpiyatta veya inönüde olmasi çok iyi..artik federasyon da buna he der yani.Hadi TRABZONSPOR'umuz son maçina,nerede olursa olsun.Izmit'ten Rido......

UğurB
23.05.2005, 13:08
Lütfen Inönü...

Olimpiyat'ta 80.000 bile olsak Inönü'de ki 32.000'nin etkisini vermez...

zinos_zon
23.05.2005, 13:18
inönü veya olimpiyat stadinin olmamasi için tek geçerli mazeret; federasyonun bir kuklalar idaresi oldugu gerçegidir..eger, efendileri izin verirse, inönü olimpiyat'tan evladir.

ozkan61
23.05.2005, 13:20
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=400>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=276>TRABZONSPOR, ISTANBULSPOR MAÇINI OLIMPIYAT STADINDA OYNAMAK ISTIYOR
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=276>Ligin son haftasinda, küme düsen Istanbulspor ile deplasmanda karsilasacak olan Trabzonspor;da yönetim, maçin Atatürk Olimpiyat Stadi;na alinmasi için basvuracak. Bordo-Mavili yönetimin, stadi doldurarak, üç büyüklere gözdagi vermeyi planladigi ögrenildi.
</TD></TR></T></TABLE>

Cemalettin Taşkın
23.05.2005, 13:40
olimpiyat olmasin bence. gerçi gitmedim ama tribünle saha arasinda daglar denizler var. inönü iyidir.

fenerbahçe stadi olmaz mi acaba?

Hüseyin Çümen
23.05.2005, 14:28
gelemeyiz kardesim olimpiyata inönü olsun maçtayiz

sanatik
23.05.2005, 14:29
olimpiyat olmasin bence. gerçi gitmedim ama tribünle saha arasinda daglar denizler var. inönü iyidir.

fenerbahçe stadi olmaz mi acaba?

saka mi yapiyorsun ?

livorcu
23.05.2005, 14:31
maç mutlaka inönüde olmasi lazim ulasim bakimindan en iyi inönü stadi.Birde maçin mutlaka ama mutlaka pazar günü olmasi lazim.bizim seyirciler mazeret üretmesin diye.

Hüseyin Çümen
23.05.2005, 14:39
cmrtesi olmali bence kadiköyde olsa süper olur ama imkansiz artisligimizide yapardik maçtan çikista bagadat caddesini bordomavi ye boyardik bee

sanatik
23.05.2005, 14:44
TRABZONSPOR, ISTANBULSPOR MAÇINI OLIMPIYAT STADINDA OYNAMAK ISTIYOR

Ligin son haftasinda, küme düsen Istanbulspor ile deplasmanda karsilasacak olan Trabzonspor;da yönetim, maçin Atatürk Olimpiyat Stadi;na alinmasi için basvuracak. Bordo-Mavili yönetimin, stadi doldurarak, gözdagi vermeyi planladigi ögrenildi.

Zafer Keskin
23.05.2005, 14:53
yaw hale daha belli olmadimi ne uyuz bir olay yaw :)))))))) hadi fenerasyon ne diyeceksen de beah yine uyuz ettin bizleri yani.....

Badaloğlu
23.05.2005, 15:09
yaw hale daha belli olmadimi ne uyuz bir olay yaw :)))))))) hadi fenerasyon ne diyeceksen de beah yine uyuz ettin bizleri yani.....

Federasyon zafer sarhosu,daha sampiyonluk kutlamalarindan kurtulamamislar galiba!...smileys/smiley7.gif

sametaydin
23.05.2005, 15:15
ya nerde olursa olsun stadin dolmasi önemli. göpsün istanbul takimlari taraftar nasil olur.

ahmetturk
23.05.2005, 15:21
Trabzon disinda ikamet eden arkadaslar maç zamanlari ah keske Trabzonda olsaydik diyorlardi ya AHHH KESKE BU HAFTA ISTANBULDA OLSAYDIM

Uygun stad Inönü bence

Ali Sami Yen de iyi olur aslinda cinconlarin stadinda sampiyonlar ligi?smileys/smiley36.gif

$FIRTINA61$
23.05.2005, 16:33
<TABLE =mspot style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#111111 height=149 cellPadding=0 width=468>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top width=468 colSpan=2></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=468 colSpan=2 height=67>http://www.spor3.com/images/Ibrahim_Sahin_2.JPG?Olimpiyat Stadi'nda oynamak istiyoruz !"
Ibrahim Sahin, Istanbulspor maçini Olimpiyat Stadi?nda oynamak istediklerini söyledi. </TD></TR>
<TR>
<TD width=468 colSpan=2>http://www.spor3.com/image/temp.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=468 colSpan=2>
< = src="http://ads.haber3.com/abm.asp?z=39">
</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD width=468 colSpan=2 height=1>Sahin, AA muhabirine yaptigi açiklamada, Samsunspor ile yaptiklari zorlu maçtan 3 puanla ayrilmanin mutlulugunu yasadiklarini belirterek, "Hedeflerimizden biri ikincilige ulasmakti. Bir hafta kala da buna ulastik. Ama önemli olan sezon sonunu ikinci bitirerek Sampiyonlar Ligi?ne katilma hakki elde etmektir. Bunun için Istanbulspor ile yapacagimiz maç sezonun en önemli maçi olacak" dedi.

Istanbul?da 1 milyona yakin bordo-mavili taraftar oldugunu savunan Sahin, "Zeytinburnu Stadi?nin seyirci kapasitesi küçük. Bundan önce de Istanbul?da yaptigimiz maçlarda taraftarimiz Trabzonspor?u izlemekten mahrum kalmisti. Istanbulspor?un istegiyle karsilasmayi Olimpiyat Stadi?nda oynamak istiyoruz. Olmadigi takdirde federasyonun uygun gördügü büyük bir statta maçi oynamak arzusundayiz" diye konustu.</TD></TR></T></TABLE>

Barış BAKIRTAŞ
23.05.2005, 16:39
Resmi sitede maçin oynanacagi yer olimpiyat stadi olarak geçiyor..

Şahinoğlu
23.05.2005, 16:44
Çin de olsa ne farkeder gelsin iste herkes olimpiyata uzak diyip gelmicek olan varsa Trabzon'lu degildir zaten .

Barış BAKIRTAŞ
23.05.2005, 16:48
Çin de olsa ne farkeder gelsin iste herkes olimpiyata uzak diyip gelmicek olan varsa Trabzon'lu degildir zaten .

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Akin-61
23.05.2005, 16:52
aynen öyle herkes maça ulen :) smileys/smiley36.gif

halil ibo
23.05.2005, 16:55
KESKE INÖNÜ'YÜ ISTESEYDI YÖNETIMIMIZ.AKUSTIK,TAKIMLA BÜTÜNLESME,HAKEMI ETKI ALTINA ALMA,ULASIM VS.VS.VS.HER YÖNÜYLE UYGUN BIR STAD OLACAKTI.

AMA EMIR BÜYÜK YERDEN MADEM YÖNETIM ÖYLE ISTEDI,GÖVDE GÖSTERISI YAPMAK ISTIYOR,GEREKIRSE OLIMPIYATTA SABAHLAYACAGIZ DA USAKLAR...

FENERASYONA GELINCE ONUN BUNUN ÇOCUKLARI ISTEDIGINI ALDI YENI SEZONA KADAR BIZIMLE UGRASMAZLAR.YANI OLIMPIYAT STADIGARANTI OLUR.BIR ARKADASIMIZIN DEDIGI GIBI DE LIVERPOOL ILE MILAN BIZIM MAÇIN PROVASINI YAPMIS OLURLAR.

Ferşat Balcı
23.05.2005, 17:10
evet resmi sitede yazmis...olimpiyat kesin gibi...

Oruç
23.05.2005, 17:18
<TABLE style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#111111 cellSpacing=0 cellPadding=0 width=468>
<T>
<TR>
<TD width=468 height=5></TD></TR></T></TABLE>
<DIV align=center>
<TABLE =mspot style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#111111 height=149 cellPadding=0 width=468>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top width=468 colSpan=2>
< = src="http://ads.haber3.com/abm.asp?z=40">
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=468 colSpan=2>http://www.spor3.com/image/temp.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=468 colSpan=2 height=67>http://www.spor3.com/images/Futbol_Genel_6.JPGSüper Lig'de son hafta programi
Süper Lig'de 2004-2005 sezonunun son haftasinin programi belli oldu. </TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD width=468 colSpan=2>
< = src="http://ads.haber3.com/abm.asp?z=39">
</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD width=468 colSpan=2 height=1>Futbol Federasyonu'ndan yapilan açiklamaya göre 34. haftanin programi söyle:

27 Mayis Cuma:

20.00 Konyaspor-Fenerbahçe (Konya Atatürk)

28 Mayis Cumartesi:

16.30 Çaykur Rizespor-Ankaragücü (Rize Atatürk)

16.30 Akçaabat Sebatspor-Besiktas (Akçaabat Fatih)

16.30 Gençlerbirligi-Gaziantepspor (Ankara 19 Mayis)

16.30 Samsunspor-Diyarbakirspor (Samsun 19 Mayis)

16.30 Malatyaspor-Sakaryaspor (Malatya Inönü)

16.30 Kayserispor-Büyüksehir Belediyesi Ankaraspor (Kayseri Atatürk)

19.00 Galatasaray-Denizlispor (Ali Sami Yen)

19.00 Istanbulspor-Trabzonspor (Atatürk Olimpiyat)

</TD></TR></T></TABLE></DIV>maç olimpiyatta!

Mayls
23.05.2005, 17:21
olimpiyat'i aliriz bence

Oruç
23.05.2005, 17:25
ABI ÜSTTE BELIRTTIK YA!

Barış BAKIRTAŞ
23.05.2005, 17:31
Evet olimpiyat belli oldu bundan sonra orasi için organizasyonlar yapmak lazim bence itanbuldaki yöneticilerle baglantiya geçip muhtesem bir org. düzenlenmeli en azindan bu sefer mesaleleri kaptirmamaliyiz..

livorcu
23.05.2005, 17:36
maçin cumartesi olmasi kötü olmadimi sizce taraftarlarin bi kismi gelemeyebilir

Emorfo
23.05.2005, 17:39
Maç Cumartesi 19.00 Istanbulspor-Trabzonspor (Atatürk Olimpiyat)

pazar gününe maç koymamislar... herkes isini gücünü ayarlasin bu maç kaçmaz...

Barış BAKIRTAŞ
23.05.2005, 17:43
maçin cumartesi olmasi kötü olmadimi sizce taraftarlarin bi kismi gelemeyebilir

Bence olmadi pazar olsa millet p.tesi ise gitcez problem olur filan derdi. C.tesi geç bile dönse evine problem yok pazar günü istedigi kadar uyur smileys/smiley1.gif

halil ibo
23.05.2005, 17:45
BIZ O STADI ÇARSAMBA BILE DOLDURDUK TA C.TESI MI DOLDURAMAYACAGIZ...

CaMoKa
23.05.2005, 17:46
valla imkan olsa gelecez ama okul var ne edelim gidenler bizim yerimizede bagirsin

Murat'
23.05.2005, 17:49
yoq ya gidin maça ben trabzondayim onun için yoqum haydi gösterin tsnin büyüklügünü.haydi o stat nasil olur gösterin.

hayret bu federasyonun ben maçi zeytinburnunda olcagini tahmin etmistim iyi ki tutmamis

livorcu
23.05.2005, 17:57
cumartesi islerimiz yogun oluyor ama trabzon sevgisi daha yogun oldugu için mecburen dikkat çekmek istiyorum mecburen maça gidicez.trabzonun büyüklügünü 80000 kisilik stadin nasil doldurulacagini bilmeyen itlere göstericez degilmi arkadaslar.

imported_cagatay
23.05.2005, 18:00
bencede beyler kupa macinda dolmayan stadi biz tek basimiza dolduralim iste asil gucumuzu kanitliyacagimiz yer bu staddir zaten bence hepimiz orda olmaliyiz zaten biletlerde fazla bisey olmaz heralde oyuzden hadi millet maca herkes taraftarin kralini gorsun ve biset daha soylicem artik iste taraftar iste sampiyon sozu cok abes oluyo daha yaratici seyler bulsak daha guzel olmazmi

livorcu
23.05.2005, 18:01
bu arada arkadaslar bilet fiyatlarini istanbulspor kulubümü belirliycek haberi olan varmi.bu itler simdi bidahaki senenin bütçesini bizden çikarmasin. smileys/smiley1.gif

Murat'
23.05.2005, 18:02
cumartesi islerimiz yogun oluyor ama trabzon sevgisi daha yogun oldugu için mecburen dikkat çekmek istiyorum mecburen maça gidicez.trabzonun büyüklügünü 80000 kisilik stadin nasil doldurulacagini bilmeyen itlere göstericez degilmi arkadaslar.

INSALLAH DEDIGIN GIBI OLUR HAYDE GÖRELI SIZI HA BI DE INSALLAH BILET FIYETLARI KAZIK OLMAZ.BU ISTANBULUN ISI BELLI OLMAZ

CeSS
23.05.2005, 18:14
Daha önceki yazomda gönlüm Olimpiyat stadindan yana demistim.

Isabet olmus...

Akin-61
23.05.2005, 18:28
Pazar günü isimvar gücüm var ayagi kimse yapmasin SON MAÇIMIZ GÖVDE GÖSTERISI YAPALIM HERKES MAÇA ÇOLUK ÇOCU HANIMLAR BEYLER HAYDE YOL MOL MAZERET YOK ARTIK..

My
23.05.2005, 18:29
Cumartesi olmasi kötü olmus benim açimdan ama eer bi aksilik olmazsa isten izin alip ordayiz insallahsmileys/smiley4.gifStadi tika basa doldurmamiz lazim arkadaslar, herkes göreve! smileys/smiley1.gif

cemilsezgin
23.05.2005, 18:39
o statda ses duyulmuyor nedir bu ya öldük arkadaslar sesimizin duyulmasi için bu günden itibaren konusmayalim sesimiz orda iyi çikmasi lazim.Edited by: cemilsezgin

Murat'
23.05.2005, 18:44
smileys/smiley4.gifYUMURTA YIYIN IYI GELIR SESE HADI SES TELLERINIZE KUVVETsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

gedik61
23.05.2005, 19:35
cumartesi aksami buyuk ihtimalle lig tv bizim macla cinconun macini verir.tabi herkesin gozu bizim macta olacak.

haydi arkadaslar olimpiyati dolduralim da alem taraftar gorsun

Beytullah
23.05.2005, 19:42
allagin izniyle dolduracagiz o satdi be tika basa hemde görsünler bak stad nasil doluyor ...son macimiz bu takimimiza yanliz birakmamiz lazim

kol_ay
23.05.2005, 19:56
son maç olimpiyat stadindayiz. o stadi doldurmak için elimizden geleni yapicaz simdiden biz arklarla epey bi kalabalik olusturduk

http://img17.echo.cx/img17/3685/raca19aj.gif ts addict http://img17.echo.cx/img17/3685/raca19aj.gif

Hüseyin Çümen
23.05.2005, 20:00
bordomavinet olarak araç ayarlayip gitsel olurmu bizim oraya gidipte dönebilme sansizim yok organizasyon yapalim araçlar kiralayalim bizi götürsün getirsin sizcede hos olmazmi ancak o sekilde gelebilirim yoksa sansim yok büyüklerimiz duyun sesimizi

kol_ay
23.05.2005, 20:33
arkadaslar hepinizi istanbula bekliyoruz

Kaya
23.05.2005, 21:27
Stad nasil doldurulurmus bir daha gösterelim anlamayanlara...

imported_Suha
23.05.2005, 21:34
Resmi sitede maçin oynanacagi yer olimpiyat stadi olarak geçiyor.. hadi millet gösterelim herkese bir kez daha stad nasi doldururlmusssssmileys/smiley2.gif

kol_ay
23.05.2005, 21:35
stad bugune kadar bole bir taraftar goremeyecek ömrü hayati boyunca biz simdiden epey bi kisi organize ettik orayi salliyacaz...

Harun-61
23.05.2005, 21:46
ezikler birkez daha taraftar görecekkkkkkk

Cengiz Çubukcu
23.05.2005, 21:52
keske inönü olsaydi olimpiyat çok ters yerde...nasil gidecegiz oraya...çok kasacak gibi......

Guests
23.05.2005, 22:04
tüh ya inonu guzeldi maci top toplayicilarin yaninda izlicektim kale arkasinda olsun trabzon icin canimiz feda............

Hüseyin Çümen
23.05.2005, 22:35
Futbol Federasyonu'ndan yapilan açiklamaya göre 34. haftanin programi söyle:

27 Mayis Cuma:
20.00 Konyaspor-Fenerbahçe (Konya Atatürk)

28 Mayis Cumartesi:
16.30 Çaykur Rizespor-Ankaragücü (Rize Atatürk)
16.30 Akçaabat Sebatspor-Besiktas (Akçaabat Fatih)
16.30 Gençlerbirligi-Gaziantepspor (Ankara 19 Mayis)
16.30 Samsunspor-Diyarbakirspor (Samsun 19 Mayis)
16.30 Malatyaspor-Sakaryaspor (Malatya Inönü)
16.30 Kayserispor-Büyüksehir Belediyesi Ankaraspor (Kayseri Atatürk)
19.00 Galatasaray-Denizlispor (Ali Sami Yen)
19.00 Istanbulspor-Trabzonspor (Atatürk Olimpiyat)

$FIRTINA61$
23.05.2005, 22:41
ama daha bir aciklama yok yönetimden orda olacagagina biletleri de fazala pahali olmamasi lazim cükü stad80.000 binlik bizim buhafta veilen bilet fiyatlarina olabilir

#10 Fietra
24.05.2005, 00:03
Baslik altta kalmasin

Eddy
24.05.2005, 00:10
nasil gitcez hangi tribünde toplancaz ve nerde buluscaz???

Atalay
24.05.2005, 08:35
oh be rahatladim!!gerçekten çok istriyordum olimpiyat stadini...1000 balon 50 mesale benden.....

Barış BAKIRTAŞ
24.05.2005, 08:54
Bu günden itibaren organize olmamiz lazim. Karsidan gelecekler içinde bir arkadasimizin önerisi dikkate alinmasi lazim otobüs kiralanabilir. Benim hatirladigim kadariyla olimpiyat stadinda oynadigimiz iki karsilasmada da galibiyet aldik.Insallah bu maçtada ugurlu gelecek. Evet maça gelecekler Bordomavi.net olarak isim yazidrmaya basliyalim.

Baris+4

#10 Fietra
24.05.2005, 09:17
oh be rahatladim!!gerçekten çok istriyordum olimpiyat stadini...1000 balon 50 mesale benden.....

smileys/smiley32.gif

ahmetturk
24.05.2005, 09:34
Istanbulda olup ta Bu maça gitmeyen fb li olsun

Atalay
24.05.2005, 10:03
yönetimin bu konuda istanbul büyüksehr belediyesi, iett,ilçe belediyeleri ve derneklerle görüsmesi toplu tasima araçlarini devreye sokmasi gerekiyor.ayrica naapip edip bilet fiyatlarini düsük tutulmasi gerekmekte...benim düsünçem kale arkasi 3 kapali 5 numarali 10 olsunki stad dolsun...yönetim uyuma stadi doldurt....

Akin-61
24.05.2005, 10:06
Bence herkes Mesale alsin alabilen alsin ayana koysun soksuniçeri.. mesale show olsun tam DK 61. de yakin mesale shopw yapalim

Mr.Fa al arabanida bir istanbul yapalim motorunu da açmis oluruz :)

Guests
24.05.2005, 10:15
evet manyak olurdu en buyuk oldugumuzu bi daha gostericez

Cemalettin Taşkın
24.05.2005, 10:25
stad kesinlesti mi? haberlerde birsey göremedim.

SiNo
24.05.2005, 10:25
hadi usaklar maça dolduralim su olimpiyat i gösterelim eziklere kendimizi görsünler TRABZONSPOR u sikeciler

AKIS KESER GAZ KESMEZ TRABZONSPOR AFFETMEZ

Barış BAKIRTAŞ
24.05.2005, 10:28
Istanbulda olup ta Bu maça gitmeyen fb li olsun

Çok sükür gidecem ama özel sartalardan dolayi gidemeyenler olur kardesim böyle büyük beddualar etmesmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Trapezus-61
24.05.2005, 10:30
Ben az önce kulübü aradim. Olimpiyatta olacak dedi. Yarin da biletler biletixten satisa çikacakmis.

Akin-61
24.05.2005, 10:35
haydi usaklar mesale 5milyon alabilen alsin show un kralini yapalim.. ahh orad olmak vardi.. ama çokzor..

mr.fa
24.05.2005, 10:52
Bence herkes Mesale alsin alabilen alsin ayana koysun soksuniçeri.. mesale show olsun tam DK 61. de yakin mesale shopw yapalim

Mr.Fa al arabanida bir istanbul yapalim motorunu da açmis oluruz :)

Araba zaten Istanbul'da olmazsa arabayida alir geliriz. Ne sarar ama is olayini nasil çözecegiz..

Akin-61
24.05.2005, 11:16
abi sen he de hepsini çözeriz zaten maç c.tesi günü yane 1günde gidip gelcegiz 1c.tesi günü olmiyacaaz arabayi alir geliriz vallaha çok sarardi :))

TSunami
24.05.2005, 11:18
28 MAYIS CUMARTESI OLIMPIYAT STADI
19:00 ISTANBULSPOR-TRABZONSPOR

smileys/smiley36.gifBU MAÇIN PROVASI smileys/smiley36.gif
25 MAYIS ÇARSAMBA OLIMPIYAT STADI
21:45 LIVERPOOL-AC MILAN

UYYYYYYYYYYY BU HAFTA ISTANBULDA SOV VAR

mr.fa
24.05.2005, 11:39

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

zisinoli
24.05.2005, 11:43
ZISINOLI DA BU HAFTA OLIMPIYATTA.

90 DAKIKA BAGIRMAZSAM 1 DAKIKA SUSARSAM SEREFSIZIM smileys/smiley2.gif

Efrasiyab
24.05.2005, 11:47

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

ehehehe harbiden bakalim bu macin provasi nasil olacak

bu arada fenerde konya macini olimpiyata aldirmak istiyormus

istanbulspor insallah bilet fiyatlarini adam akilli normal bir fiyat belirler

HAYDI MACA O STAD DOLSUN MESALELER VS EKSIK OLMASIIIIN

shipbroker61
24.05.2005, 11:51
insallah bende ordayim o gun. arkadaslar yalniz birsey soylemek istiyorum organizasyon vs turu seyleri ozelden halledelim. cunku buyuk ihtimalle forum takip ediliyordur ve dusundugumuz seyleri afise etmemiz bize zarar getirebilir (akin 61 sana diyorum kardes senin yuzunden emin ol o gun herkesin ayakkabilarini bile arayabilirlersmileys/smiley1.gif)

rezil olmamak icin coraplar temiz ayaklar pak olsun arkadaslarsmileys/smiley36.gif

Külünkoğlu
24.05.2005, 11:52
Istanbul'daki arkadaslar maç günü nerden nasil stada geleceksiniz ? nerde bulusacaksiniz ? bütün bu sorularin cevabini çarsamba aksami veya persembe sabahi bulacaksiniz. Bu konuda yardimci olacak kisilerle görüstükten sonra size haber verebilecegim...

Olimpiyattaki mesale organizasyonu hakkinda sesiniz çikmiyor para toplayalim topluca ucuza alalim. Açilisi ben 10 mesale parasi ile yapiyorum. Mesale parasi göndermek isteyenler gücü yettigince 5-10 milyon bile olsa göndermek de imtina etmesinler.

Göndereceginiz hesap numarasi hepimizin tanidigi yada taniyacagi "Badaloglu" na ait.
T.Garanti Bankasi
Sahrayi Cedit Subesi
Hesap No: 6694527
Hesap sahibi : Ahmet Hasim Badur

Adinizi Soyadinizi ve BMN ibaresini koymayi unutmayiniz..

61trabzonomer
24.05.2005, 11:56
hakketten olimpiyattaysa süper yav ....görürler taraftar..

UğurB
24.05.2005, 12:12
Iste Bilet Fiyatlari:

BATI ALT, BATI ORTA VE BATI ÜST TRABZONSPOR TARAFTARI:
50 YTL (50.000.000 TL)

BATI ORTA ISTANBULSPOR TARAFTARI:
50 YTL (50.000.000 TL)

DOGU ALT ve DOGU ÜST TRABZONSPOR TARAFTARI:
30 YTL (30.000.000 TL)

KUZEY KALE ARKASI TRABZONSPOR TARAFTARI:
10 YTL (10.000.000 TL)

GÜNEY KALE ARKASI TRABZONSPOR TARAFTARI:
10 YTL (10.000.000 TL)

Biraz fazla gibi...

#10 Fietra
24.05.2005, 12:19
Sanirsam Kapali 30 YTL

Ferşat Balcı
24.05.2005, 12:33
Biletler maalesef çok pahali.Herseye ragmen orada olacagiz ama birazcik niyeti olanlar bu fiyatlarla cayabilir. sanirim bilet fiyatlarini istanbulspor yönetimi belirledi yönetimimizin biseyler yapmasi gerek...

$FIRTINA61$
24.05.2005, 12:36
ISTANBUL TARAFTARI SATEN YOK GELMEZ ORAYIDA BIZALIRIZsmileys/smiley2.gifsmileys/smiley32.gif

Zafer Keskin
24.05.2005, 12:39
BILETLER PAHALI EWET ARKADASLAR TOPLU OLARAK MAÇA GITMEMIZ IÇIN nereye gidecegiz söyleyin ona göre bilet alalim dogu alt üst diyor biz üste gidelim derim ben......(bilet 30 milyon)

$FIRTINA61$
24.05.2005, 13:02
kale arkalari saten garanti dolar degilmi

Zafer Keskin
24.05.2005, 13:05
orasini bilemem eger metin abinin dedigine bakilirsa bir araç belirlenirse ayarlanirsa dolabilir......

$FIRTINA61$
24.05.2005, 13:12
biletler ne kadar satildigini örenmek icin bir sayfa varmi?

Zafer Keskin
24.05.2005, 13:14
Iste Bilet Fiyatlari:

50 YTL (50.000.000 TL)

50 YTL (50.000.000 TL)

30 YTL (30.000.000 TL)

10 YTL (10.000.000 TL)

10 YTL (10.000.000 TL)

Biraz fazla gibi...

eeee burada yaziyor yaaa .....

Atalay
24.05.2005, 13:34
çüssss kardesim bu yönetim ne yapar bu bilet fiyatlari nedir böyle!!!kulübe telefon açalim istanbulsporla görüsülsün bilet fiyatlari makül fiyatlara indirilsin....haydi arkasaslar birseyler yapalim vakit kaybetmeden istanbulsporada telefon veya fax geçilebilir....

shipbroker61
24.05.2005, 13:42
istanbuldaki arkadaslar yapmayin nolur. bakin trabzondaki kardeslere "ya bu kadar ucuz bilete stad dolmaz mi" diye sitem ediyoruz ama aynisini simdi biz yapiyoruz.

trabzonumuz senede 4 defa geliyor istanbula e bu macin olacagida aylar oncesinde belliydi. para biriktirilir biseyler yapilir ama maca mutlaka gelinir. tamam 50 milyon belki pahali gelebilir ama 30 milyon veya 10 milyonada laf edip topu yonetime falan atmayin lutfen.

hadi bakalim biraz sartlari zorlayalim lutfen Trabzonumuz icinsmileys/smiley2.gif

Barış BAKIRTAŞ
24.05.2005, 13:42
Yuh be kardesim abartmislar fiyatlari bence yuhhh geçen sene türkiye kupasi fiyatlarinin bile 2 katindan fazla yuhhh....

Barış BAKIRTAŞ
24.05.2005, 13:45
BILET FIYATLARI :

50 YTL (50.000.000 TL)

50 YTL (50.000.000 TL)

30 YTL (30.000.000 TL)

10 YTL (10.000.000 TL)

10 YTL (10.000.000 TL)

LOCA: 100 YTL (100.000.000 TL) KALE ARKASI : 3 YTL (3.000.000 TL)
MARATON : 5 YTL (5.000.000 TL)
MISAFIR TAKIM : 5 YTL (5.000.000 TL)

misafir takim filan o ne oluyor 5 ytl filan bilgisi olan varmi

Barış BAKIRTAŞ
24.05.2005, 14:09
Ben sordum ben cevapliyayim alt kismi yanlis yazmislar biletixe tel açip sordum..

Atalay
24.05.2005, 14:09
arkadaslar telefon açinda deüsürülim su fiyatlari...0212 661 22 73 arkadaslar arayin....arayinnnnnn!!!1

madmastis
24.05.2005, 14:11
ulaaaa bu nedu yaw biletlerde ABS mi var. napalim gönderdik bizim çiragi harbiyediki biletix e kredi kartiyla 4 tane alacak. sagolsun atölyedeki arkadaslarda 20 mt bayragimi dikiyolar simdi.

Zafer Keskin
24.05.2005, 14:12
arkadaslar hep birlikte DOGU ÜST KISIMA GIDELIM türkiye kupasi finalinde fenerbahçelilerin gittigi yer orada birleselim ve mesaleler falan mükemmel bir hava yakalayalim........ fiyatida 30 milyon hadi arkadaslar......

Atalay
24.05.2005, 14:15
telefon istanbulsporun muhakkak arayin arattirin adamlarda hatalarini anladilar...biraz baski yaparsak düsürecekler haydiii arkadaslar biraz gayret...

Barış BAKIRTAŞ
24.05.2005, 14:16
arkadaslar telefon açinda deüsürülim su fiyatlari...0212 661 22 73 arkadaslar arayin....arayinnnnnn!!!1

Gökhan abi nerenin teli bu rasi bu saatten sonra degistirmezler fiyatlari sanmiyorum..

Atalay
24.05.2005, 14:22
kardesim asilin degistirecekler...istanbulsporun telefonu!!!

imported_Suha
24.05.2005, 14:35
kardesim asilin degistirecekler...istanbulsporun telefonu!!! ok..

Zafer Keskin
24.05.2005, 14:40
abi ariyoz ama sanmam yani bu saatten sonra alanlar war biletleri onlar ne olcak......

grifztr
24.05.2005, 14:40
NERESI PAHALI YA ? 10 - 20 - 30 MILYON VEREMIYORMUSNUZ TAKIMINIZ IÇIN? NE BIÇIM TARAFTARSINIZ SIZ? SANKI HER HAFTA MAÇA GIDIP O PARALARI VERIYORSUNUZ TRABZONSPOR YILDA KEZ ISTANBULA GELIYORDA SIZ O PARALARA FAZLA OYNUYORSUNUZ? LANET OLSUN YA 20-30 MILYONA FAZLA DIYORSUNUZ. BRAVO YA GIDIN FB NIN BILET FIYATLARINA BAKIN? ADAMLARIN KALE ARKASI DERBILERDE 37,5 NORMAL MAÇLARDA 20-25 MILYON. NEYSE YA YINE SINIRLENDIM SUSUYORUM.

Reha
24.05.2005, 14:44
Yoki kardesim yoook..Hala bilet fiyati diyolar ya...Ulan sene de 4 defa takimi seyrediyoruz, onada bilet parasi bahanesi bulmayin...Stad yikilsa maçlar olimpiyatta oynansa 2 haftada bir ayni teraneyimi okuyacaksiniz?

Adamlar ligden düsmüs, tabi ki para kazanmak istiyorlar...Bu maçta 40.000 den az olursak yaziklar olsun bize!!

Murat'
24.05.2005, 14:57
ya yinede ben istanbul da olsam maça giderdim

Taner Uykuçeken
24.05.2005, 14:58
tamam biletler pahali ama bilet fiyatindan sikayet edenler bide söyle düsünsün seneye 4 degil 3 defa istanbula gelinecek ve böyle bize tahsis edilmis bir stad bulamayacaklar bu son maç bütün stad bizim digerlerinde kafeslere tikistirilip maç seyretmek zorunda kalicaz

Atalay
24.05.2005, 15:01
reha bizim acimizdan poreblem yok ama millet rahatça maça gelmesi açisindan kicimizi yirtiyoruz..bilet fiyatlari biraz daha çüzzi olursa stadi fulleriz...dava o baska birsey deyil yoksa tabiki maça gidecegiz ben sahsen 60 binden az olacagimiza inanmiyorum....

Zafer Keskin
24.05.2005, 15:02
her ne olursa olsun bu maça gidecegim o kadar........