PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor ?ampiyonlar Ligi?nde...

Sayfa : [1] 2

delihamsi
15.05.2005, 21:18
Arkadaslar GS kaybedip biz yenince sampiyonlar ligi sansimiz arti.Haftaya 30 yillik süper lig maceramizda ilk defa feneri tutucaz.Gs feneri farkili yenincekupada fener onun hincini almak için o maça asilir ve alir.Onlar alamazsa da son hafta giray hocam bastirir.Ama biz de kazanmaliyiz.Ben S.L. sansimizi yüzde doksan olarak görüyorum. Edited by: Emorfo

unyelimetin
15.05.2005, 21:19
Ise bak piyangodan sampiyonlar ligi çikti.Insallah Gs feneri yenemez,biz de kalan iki maçi aliriz.

$FIRTINA61$
15.05.2005, 21:22
ARTIK SAMPYIONLAR LIGINDEYIZ BENCE

$FIRTINA61$
15.05.2005, 21:23
ISALAH SON MACA KADAR NETLESIR ISTANBULU HALI NOLACA FAZLA ZORLMAZINLAR

TRABZONLU_TS
15.05.2005, 21:24
benim cok umudum var ins. sampiyonlar ligine gidecegizsmileys/smiley2.gif

tsmaniac
15.05.2005, 21:26
UUUYY bekle samp. ligi Trabzon geliyoor. Kalan maçlari aldikmi kesin katiliriz gese fenere takilacak!

SKY-GUARD
15.05.2005, 21:27
Eger katilirsak bu TRABZONSPOR'un gelecek seneki sampiyonluk sansini önemli derecede arttirir.....

Çünkü geçen seneki S.L.ne katilima biraz psikolojik ve maddi anlamda hazirliksiz yakalanmistik....

Crazy_OfLu61_
15.05.2005, 21:28
%100

Reha
15.05.2005, 21:28
Sampiyonlar ligi hayirli olsun..............

aka5
15.05.2005, 21:29
arkadaslar yanarim yanarim sampiyonluga yanarim fenere bassaydik suan liderdik puanlar http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley19.gifesit oluyordu of of offf:(((((((http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley19.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley19.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley19.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley19.gifgenede buna sukur ama hakem sampiyonluktan etti bizi!!!!

Crazy_OfLu61_
15.05.2005, 21:29
Bu vakitten sonra galatasaray maç alamaz bizde kaybetmeyiz zaten.

Guests
15.05.2005, 21:30
Eger katilirsak bu TRABZONSPOR'un gelecek seneki sampiyonluk sansini önemli derecede arttirir.....

Çünkü geçen seneki S.L.ne katilima biraz psikolojik ve maddi anlamda hazirliksiz yakalanmistik....

Transfer islerimizide kolaylastirir...Edited by: CuttySark

Hünkar
15.05.2005, 21:33
artik kesin sampiynlar ligindeyiz

Reha
15.05.2005, 21:34
Bu hafta Istanbul ankaraya gidiyor..D.bakir Rizeyi agirliyor...Sakarya Sebatla içerde ...Sakarya , D.bakir maçlarini rahat alir...Ankara Istanbulu resmen düsürür...Bizim maçta piknik havasi olur...Ligden Sakarya düser..Son hafta Malatyadalar.....

SKY-GUARD
15.05.2005, 21:34

Transfer islerimizide kolaylastirir...

Kesinlikle.....1 Milyon dolara bir baska takima gelecegine 750.000 dolara Trabzon'u tercih eder.....

ozgur
15.05.2005, 21:35
http://www.geocities.com/ophetrandje/UCL_Logo2.jpg

Arkadasim bence bu sene %95 oraya gidecegiz, cunku bu sefer ne hocamiz nede futbolcularimiz gecen seneki kadar tecrubesiz. Bakalim Avrupali fbyimi bizimi begenecek. WAIT US EROPE WE ARE COMING

SKY-GUARD
15.05.2005, 21:36
Akin hocam,

Bu arada avatar'i da hemen ortama uygun güncelledigini görüyorum...Sana yakisir...

61trabzonomer
15.05.2005, 21:40
http://www.geocities.com/ophetrandje/UCL_Logo2.jpg

Arkadasim bence bu sene %95 oraya gidecegiz, cunku bu sefer ne hocamiz nede futbolcularimiz gecen seneki kadar tecrubesiz. Bakalim Avrupali fbyimi bizimi begenecek. WAIT US EROPE WE ARE COMING geliyoruz bee %1000000000000000000000000000 alahin sen nasip eyle..

Önder28
15.05.2005, 21:44
Ziya hocanin akli bence hala Trabzon 'da ...Diyetini mi ödedi gs yi yendi yoksa kariyerinimi düsüyünor çözemedim. ama Türkiye de ki ender ADAM GIBI ADAMLARDAN biri TSKLER Ziya Hoca.

Biz kendi maçlarimizi kazanalim yeter. fb en azindan bereberlik alir buda bize yeter. Ama önce kendi maçlarimiz. Son haftaki bize herzaman ters gelen istanbul maçi çok kritik. Ilk yaridakini alsaydik simdi sampiyonluk hesaplari yapiyor olacaktik aman DIKKAT!!!!!

mahir_kuzey
15.05.2005, 21:45
ben haftaya fener-gese maçi hakkinda bisey düsünmüyorum, galatasaray alabilir maçi. Ama bu hafta ziya hocamizintaifesini son hafta giray hocamda uygular. GIRAY HOCA FENEREDE AYNI TARIFEYI YAPTI LIGDE BU SEZON ZATEN...

LAZ ZIYA + LAZ GIRAY. KOÇLARIM BENIM...

SKY-GUARD
15.05.2005, 21:48
Ziya hocanin akli bence hala Trabzon 'da ...Diyetini mi ödedi gs yi yendi yoksa kariyerinimi düsüyünor çözemedim. ama Türkiye de ki ender ADAM GIBI ADAMLARDAN biri TSKLER Ziya Hoca.

Biz kendi maçlarimizi kazanalim yeter. fb en azindan bereberlik alir buda bize yeter. Ama önce kendi maçlarimiz. Son haftaki bize herzaman ters gelen istanbul maçi çok kritik. Ilk yaridakini alsaydik simdi sampiyonluk hesaplari yapiyor olacaktik aman DIKKAT!!!!!

Maçtaki KRAVAT'i BORDO-MAVI idi............

Denk geldigini düsünmüyorum....Hala Trabzonla arasindaki manevi baginin kuvvetli oldugunu düsünüyorum........

Mollasalihoğlu
15.05.2005, 21:50
sampiyonlar ligi müziginin çalacagi ani sabirsizlikla bekliyorum a.aker'de

MrbLack
15.05.2005, 21:55
% 70 ordayiz ama niye sampiyon olarak katilmadik ah lan papilaaaa

Hünkar
15.05.2005, 22:04
ilk sampiyonlar ligi macini beliyorum insallah bu yil onelemeyi de geceriz

imported_erdogdulu61
15.05.2005, 22:09
ey cem papila papazi ben sana simdi ne diyeyim bu haftadan sonra sana diyecek kelime dünya yüzünde daha icat olmadi senin gibi......... senin gibi............... bir daha bu dünyaya gelecekmi acaba yaziklar olsun sana yaziklar olsun tff ama iste sizde gördünüz ILAHI ADALET nasil gerçeklesiyor helal sana TRABZONUM helal sana TRABZONSPORUM bana görede sampiyonlar ligi kesin gibi ve yönetim top sende artik en iyi transferleri bekliyoruz haydi TRABZONUM görev basina iste tarihi firsat

mahir_kuzey
15.05.2005, 22:11

Denk geldigini düsünmüyorum....Hala Trabzonla arasindaki manevi baginin kuvvetli oldugunu düsünüyorum........

Sonuna kadar katiliyorum. Kravat olayina gelince, geçen haftalardada bordo-mavi kravat vardi ziya hocada. Bilinçsiz oldugunu düsünmüyorum. Ziya hoca galatasarayi yenecegini biliyordu ( kupa maçi sonrasi ya geçen seneki kupa finali sonrasini hatirlayin ) Bize ufak bi selam gönderdi ziya hoca. Sanada BIN SELAM ZIYA HOCAM, YOLUN HEP AÇIK OLSUN - SENI TEKRAR ARAMIZDA GÖRMEK ISTIYORUZ...

BU ARADA GIRAY HOCAMADA BIN SELAM...

grandiose
15.05.2005, 22:12
arkadaslar rahat olun... geyse fenerle berabere dahi kalsa sampiyonlar ligine biz gidiyoruz..geyse ile aramizdaki olasi puan esitliginde kendi aramizdaki maçlara bakar olay.. bu durumda Gökdenizimin son dakikada geyseye attigi gol bir nevi sampiyonlar ligini getirmis olur smileys/smiley1.gifbekle samp..ligi...

mahir_kuzey
15.05.2005, 22:15
HERKES RAHAT ZATEN, IKILI AVERAJ OLAYINI HAFTALARDIR KONUSUYORUZ. GÖKDENIZ DE GEÇEN SENEYE ORANLA IYI DEGILDI BU SENE, AMA AVERAJLA SAMPIYONLAR LIGINE KALIRSAK ( KI ÖYLESI DAHA LEZZETLI OLUR ) GÖKDENIZ YINE GÖKDENIZLIGINI YAPMIS OLACAK.

BENCEDE SAMPIYONLAR LIGI SANSIMIZ % 90Edited by: mahir_kuzey

hauptstrasse
15.05.2005, 22:18
sampiyonlar ligine gitmek sadece ligi ikinici bitirmekle olmuyor bunu hepimiz biliyoruz! gecen yildan kalan bir acida icimizde hala sanirim!

ancak bu yil en azindan bir adim daha yakin duruyoruz cl´ye cunku takimin basinda futbolculugundan ve t.diroktor olarakta cok onemli tecrubeleri olan bir hocamiz var!

eger olaya genis olarak bakarsak bizim icin bunun ne kadar buyuk bir sans oldugunu gorebiliriz! gs uefa kupasini alanadegin avrupada hep sifir cekti cunku hoca deneme yanilmayla dogruyu bulmak zorundaydi! deneyim kazanarak oraya geldi yani! daumun herhangi bir avrupamaci tecrubesi olmadigi icin fb avrupadaki maclarda hep acizleri oynadi(bir iki maci istisna olarak alabiliriz). yani sizin anlayacaginiz bu yil sayet ikinci olurda on eleme oynamaya hak kazanirsak gecen yildan daha fazla sansimiz olacak gruplara kalmak icin! birde takimin kadros ne dersek diyelim gecen yildan ve onceki yildan cok cok daha iyi! samet hocada ziya hocada daha kisitli kadrolarla avrupa ve lig maclarina cikti!

onumuzdeki yil herseyin ciddi olarak hazirlanmasi gerekiyor ozellikle ic transfer ve yapilacak yabanci transferler bizim avrupadaki ve lideki yonumuzu belirleyecektir!

gelecek yil bu takim kadro korunursa sampiyonlugun oyle yada boyle en buyuk adaylarindan biriyiz! ben daumun artik turkiyede kalacagina ihtimal vermiyorum ve bu degisim fbye pahaliya malolacaktir(her zamanki gibi) gsnin bu yil yakaladigi o sanslicikis gelecek yil gerceklesmeyecek,gerceklesemeyecektir!

yani sozun kisasi bizim clye gitme sansimiz yuksektir ancak biz gelecegi dusunmek zorundayiz...

ftunsal
15.05.2005, 22:23
DELI ZIYA GENE BIZE ÇALISTI.

ADAM KRAVATI BORDO-MAVI ,EMINIM KALBI DE ÖYLE...

ftunsal
15.05.2005, 22:26
ERGUN GÜRSOY A TRT SPIKERI SORUYOR:

-BU GÜN KAYBETTINIZ,FEBE DE KAYBETTI.?

-KESKE BIZDE KAZANSAYDIK,ONLARDA KAZANSAYDI...

(YANI TRABZONSPORUMUZ ARADAN ÇIKSAYDI) BU ADAM NASIL TRABZONLU.

The Londoner
15.05.2005, 22:32
Yine iki on eleme turu oynayacagiz. Ilk turda seribasi olacagimiz icin kolay bir rakiple oynayacagiz.Ikinci turda ise kuvvetli bir rakip bizi bekliyor. Gecen yil ki hatayi yapmayip bu defa iyi yabancilarla kadromuza hizli bir sekilde takviye yapmamiz lazim. Aksi takdirde yine kapidan doneriz.

Guests
15.05.2005, 22:38
Bu hafta Gese ve Febe yöneticileri kesinlikle ayni masa etrafinda oturacaklardir...eminimki elele kolkola sampiyonlar ligine gidebilme planlari yapacaklar...

Febe, bu haftaki maçi Gese'ye satip, son hafta konyaspor'u yenerse yine sampiyon oluyor... Gese'de son hafta denizliyi yenip sampiyonlar ligine gidiyor...

yani bu hafta boyunca Konyaspor ve Denizlispor'u ayarlayabilmek için ugrasabilirler... Herseyi yapar bunlar dikkatli olalim..!

Emir BAYRAK
15.05.2005, 22:50
[/QUOTE]

[/QUOTE]

maille filan tesekkur yazisi yollasakmi smileys/smiley2.gif

The Londoner
15.05.2005, 22:55
Bu hafta Gese ve Febe yöneticileri kesinlikle ayni masa etrafinda oturacaklardir...eminimki elele kolkola sampiyonlar ligine gidebilme planlari yapacaklar...

Febe, bu haftaki maçi Gese'ye satip, son hafta konyaspor'u yenerse yine sampiyon oluyor... Gese'de son hafta denizliyi yenip sampiyonlar ligine gidiyor...

yani bu hafta boyunca Konyaspor ve Denizlispor'u ayarlayabilmek için ugrasabilirler... Herseyi yapar bunlar dikkatli olalim..!

Ayarlayabilselerdi Ankaragucu ve Genclerbirligi`ni ayarlarlardi. G.Saray matematiksel sansi devam ettigi surece sampiyonlugu zorlayacaktir. O yuzden bu komplo teorisi biraz abartili bencesmileys/smiley2.gif

sanatik
15.05.2005, 23:10
hesaplariniz cok hos ve hepimiz seviniyoruz simdiden ancak önümüzde iki pekde kolay olmayan mac var arkadaslar.

samsun ve küme düsmemeye oynayan istanbulspor.

önce biz kendi maclarimizi kazanalim.

Tabiiki avantajliyiz ama henüz hic birsey kesinlesmedi.

Zurawski
15.05.2005, 23:15
Kesinlikle önce kendi maçlarimiz.Erken konusmayalim beyler.Hep böyle erken konusup hüsran yasiyoruz insallah bu sefer olmaz böyle bisey.

The Londoner
15.05.2005, 23:19
hesaplariniz cok hos ve hepimiz seviniyoruz simdiden ancak önümüzde iki pekde kolay olmayan mac var arkadaslar.

samsun ve küme düsmemeye oynayan istanbulspor.

önce biz kendi maclarimizi kazanalim.

Tabiiki avantajliyiz ama henüz hic birsey kesinlesmedi.

Onemli mac Samsun macimiz. Istanbul bizim maca buyuk ihtimalle ligden dusmesi kesinlesmisolarak cikacaktir. O yuzden bir formalite maci olur.Benim tek korkum G.saray`in Feneri yenme olasiligi. Cunku G.saray bu yilki en iyi futbolu Fener maclarinda oynadi. O yuzden, ne kadar umitli olsakta bir haftadaha bekleyecegiz.smileys/smiley5.gif

Mayls
15.05.2005, 23:26
bence biz iki maci da aliriz

haftaya puan durumu:

1.Fenerbahce

2.TRABZONSPORUMUZ

3.Gaysaray

Fenerbahce bugün Sampiyonlugu erteledi ama bence iyi oldu cünkü simdi daha israrli çikar sahaya

sanatik
15.05.2005, 23:31
evet istanbulspor maci kolay görünüyor ama aldanmayalim yinede, belli olmaz hic.

bu arada samet aybaba stadyum programinda konukdu ve söylenmesi gerekenleri söyledi hakkimizda. Sampiyonlugu hakkeden trabzonspor. Bu sezon olmadi ama gelecek sezon olacak gibi.

tskrlr samet aybaba. smileys/smiley32.gif

Edited by: sanatik

CeSS
15.05.2005, 23:35
Bu haftaki sonuçlari papila daha önceden tahmin etmis olmaliki önlemini çok önceden aldi.

Sampiyonlar ligi sansimiz var , Ancak ; her ne kadar bu ezikler birbirlerinin ciddi rakipleri gibi gözüksede, is ranta geldimi her sey degisir.

Unutmayalimki geçen sene galatasaray hiç bir amaci yokken bizi yenmis ve feneri sampiyon yapmisti. Simdi fener diyet ödeyebilir. Arada 4 puan fark olmasida bu diyetin ödenmesi için çok ideal. galatasarayin feneri yenmesi halinde, son haftaya 1 puan farkla girecekler, lige heyecan gelecek, her iki takim taraftarlarida hafta içerisinde sögüslenecek ( gerek forma, gerek bayrak, gerek gazete satislari vss. patlayacak ) büyük paralar kazanacaklardir.

Diyeceksinizki fener sampiyonlugu riske atip böyle bir sey yaparmi ? Ortada rant oldumu her seyi yapar bunlar. Her iki kulüptende her sey beklenir. galatasarayin sampiyonluk sansimi kaldiki ? feneri yenseler bile, konyaya'mi takilacak fener ? o maç bol gollü biter.

Umarim bunlarin hepsi teoride kalir, çikipadam gibitoplarini oynarlar , bekleyip görecegiz.

Bu arada baslikta harf hatasini da düzeltirsek iyi olur.

Tansu Onur Erdoğan
15.05.2005, 23:50
arkadaslar fener gs macina tereddütünüz olmasin gs ne kadar iyi oynarsa oynasin kadiköyde feneri yenemez yenemedide

bunun cok örnekleri war...kadiköyde fener her zaman kazaniyo

$FIRTINA61$
16.05.2005, 00:07
arkadaslar fener gs macina tereddütünüz olmasin gs ne kadar iyi oynarsa oynasin kadiköyde feneri yenemez yenemedide

bunun cok örnekleri war...kadiköyde fener her zaman kazaniyo

sahtekarliklari gene üdütnde olur vekazanir gs hic sansi yok bence

Tolgaa6161
16.05.2005, 00:34
Arkada$lar biz once kendi maclarimiza bakalim cok zor samsun ve istanbul maclari bekliyo bizi

hele istanbul maci

haftaya ankaraspor ile istanbulspor kar$ila$acak bu mac bizim icin cok onemli in$allah ankaraspor yener boylece istanbul kume du$mesi kesinle$ir ve bizim mac kolay olur

ama istanbul yenerse istanbulda cok zor mac olacak

cok sevinmeyelim destek verip bekleyelim sevinme zamani degil

BDiler61
16.05.2005, 00:46
bizim önce kendi açlarimizi kazanmamiz gerekiyor.Ondan sonra bakacagiz gs-fb maçina.Insallah her sey istedigimiz gibi gider ve bizde sampiyonlar ligine gideriz.Bu çok önemli yönetim bunun sayesinde daha kolay transfer yapabilecek

kelkitli29
16.05.2005, 00:47
topikin basligi düzeltilsin.

insallah katilacagiz sampiyonlar ligine. ama genede 2 ön eleme oynayacagiz benim bildigim.

sanatik
16.05.2005, 00:53
Evet (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=3362&PN=1&TPN=2)simdide gs liler bicakcinin istifasini istiyor - macdaki hakem hatalari yüzünden.

Iki hafta önce olanlar cogunlugun umrunda degildi ve simdi fark yine azalinca ve avantaj bize gecince ayaklanmaya basladik.

Gec kaldiniz !

-----------------------

sunuda düsünmeden edemiyorum: fb macini kazanmis olsa idik su durumda biz lider - gs ikinci ve fb ücüncü idi !

yani fb - gs gelecek hafta sampiyonlar ligi icin oynayacaklardi.

allah kahretsin.Edited by: sanatik

İ.Öztel
16.05.2005, 02:00
wait us Champions league smileys/smiley4.gifyou will see Black sea TORNADO smileys/smiley32.gifeveything will be fall in fornt of TORNADO.smileys/smiley2.gifand I believe that we will be lucky in Champions leaguehttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley20.gif

with my respects

DJ Ofkopatsmileys/smiley20.gif

space
16.05.2005, 03:47
insallah katiliriz, ama bunlar bir bizans oyunu yapip bizi aradan cekebilirler, nede olsa bizans oyunu. ben 5-1 in intikamini bile alacaklarini dusunmuyorum, bu yil galatasarayin 100. yili onlari sampiyonlar ligine yollarlar gibi me geliyor... bizi hakem olaylarinda kiskirttilar, simdi fenere gercekten penalti olsa bile calamazlar...

insallahh yanilirim, haftaya gorecegiz ama beraberlik bile bize yetiyor

Emrah Ayar
16.05.2005, 05:36
+++You Will Nev</span>er Walk Alone</span>+++

zafercalikoglu
16.05.2005, 08:57
%80 sansimiz var ben fenere güvenmiyorum,bunlarin hepsi ayni yenilmez yenilmez yenilecegi tutar eziklerin umarim olmaz

TSunami
16.05.2005, 09:11
basligi degistirin. sampiunlar yazdigi için degil.
"sansi" yazdigi için. yeni baslik "sampiyonlar ligi"

grifztr
16.05.2005, 09:46
dün trt de ki sunucu ilk defa dogru bir sey söyledi Trabzonsporlular 1. lig tarihinde ilk defa fenerin kaybetmemesini isticek. aslinda kazanmasinda berabere kalsin :P

CAFER ÖZER
16.05.2005, 09:54
Sampiyonluk Sansi bize bagli biz gene gider bu kolay 2 maçta puan kaybedersek Sampiyonlar ligi gider ama 2 maçimizi kazanirsak kesinlikle Sampiyonlar ligindeyiz.EGER FB GS a yenilirse zaten sampiyonluk onlar için hayal olur gibime geliyor AMA beraberlikde dahi biz SAMPIYONLAR LIGINE GIDIYORUZ.

ayrica unutmayalim DENIZLISPOR son hafta G.S ile oynayacak Ve GIRAY BULAK var Denizlide Ilk defa bu sezon ligde son haftalar Sampiyon adaylari için zor geçiyor.

Gelde yanma pisi pisine kaybedilen puanlara

Konya-ankara bs ile 2 maç Istanbul spor -Gantep 2maç FB ile 2 maç bjk gs Bunlar pisi pisine giden punlar su an açik ara sampiyonduk

TSunami
16.05.2005, 10:04
KARADENIZ INADI
TRABZONUN SAMPIYONLAR LIGI INADI
INATÇI TRABZON

tüm basliklar altyazilar böyle. artikitiraf etmeye basladilar: biz bu kadar engel koyuyoruz, önlerini kesiyoruz yok adamlar yine sampiyonlar liginde . bu bu demek baska açiklamasi var miiiiiiiiiiiiiiiiiii?
TIRSIN ALÇAKLARsmileys/smiley32.gif

$FIRTINA61$
16.05.2005, 11:11
xhampionlar liigne girdigimiz an hemen 5milyon dollar cok güzel

61trabzonomer
16.05.2005, 11:22
ben gruplarda çok basarili olacagimizi düsünüyorum insanlah o günlere geliriz ..

İsmail Çavuşoğlu
16.05.2005, 11:22
kesinlikle katilacagimiza inaniyorum.

Emorfo
16.05.2005, 11:24
Ziya Dogan'in geçen seneden kalma bir Sampiyonlar Ligi borcu vardir. Ziya Dogan hafta içinde yaptigi basin toplantisinda Istanbul'a yenmek için gideceklerini en kötü ihtimalle berabere kalip ligi ilk 5 içinde bitirmek istediklerini söyledi. Ziya Dogan'a güveniyordum. Enazindan berabere biter diye düsünüyorum. Gençlerbirligi'nin yenmesi çok güzel oldu. hakkimiz Sampiyonluktu ancak enazindan sampiyonlar ligine katilmamaiz gerekiyor.

Ferşat Balcı
16.05.2005, 11:28
Ben GS nin son üç maçi kalmisken, bu maçlari kazanmasi çok zor demistim.Nitekim gençler kazandi.FBninde kazanacaginainaniyorum onlar kupanin rövansi olarak bu maça bakacaklar ve kazanmak için herseyi yapacaklardir...! hatta Denizlininde gs den rahat puan alacagini düsünüyorum.

yani geriye sampiyonlar ligi için trabzonsporumuzun maçlari kazanmasikaliyor.

Efrasiyab
16.05.2005, 11:40
bi dakika diyelim ikinci olduk 2 tane on eleme oynamayacakmiyiz bakmayin gecen sene skonto riga ile dinamo kiev geldi eeee simdi gelirse arsenal inter bilmemne napicazz

$FIRTINA61$
16.05.2005, 12:10
bi dakika diyelim ikinci olduk 2 tane on eleme oynamayacakmiyiz bakmayin gecen sene skonto riga ile dinamo kiev geldi eeee simdi gelirse arsenal inter bilmemne napicazz

öpeizsmileys/smiley36.gif

bodozlama
16.05.2005, 12:31

ben bu sene çok kuvvetli bir takim gelmesse takimiza inaniyorum.Ayrica en kötü tarafindan bakarsak elensek bile gs'yi CL gelirinden mahrum etmek rakiplerimizden bir tanesini egale etmektir..

Murat'
16.05.2005, 12:32
bi kere arsenal gelmez ama inter gelebilir ama kesin birsey var artik trabzonspor akillandi gecen sene kacan firsat bence bu sene daha yakin insallah deevlerle ayni grupta mücadele ederiz

Murat'
16.05.2005, 12:39
ama bu takim bunu için çok müacdele etti

andrei07
16.05.2005, 12:48
Ilk defa fenerbahçeyi tutacagim hayatimda.Kader bu olsa gerek!!!

Tserhan
16.05.2005, 12:51
KESIN SAMPIYONLAR LIGINDEYIZ INSALLAH

SENEYE EN AZ ÇEYREK FINALE KADAR ÇIKMALIYIZ

Gargamel
16.05.2005, 15:52
kesin gidecezz kesiinnn feneri tutmak istemiyorum ama insallah sansa yener smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

POYRAZ
16.05.2005, 16:20
Sampiyonlar ligine gidecegiz.

Crazy_OfLu61_
16.05.2005, 16:25
gese kalan 2 maçtada puan kaybedecek sampiyonlar ligi bizim gitme sansizmiz %100

Can basten
16.05.2005, 16:45
Trabzonspor kesinlikle ikinci olacaktir. Ön elemeleri de geçip sampiyonlar ligine katilacagiz insallah. Tabi transfer de lazim sl için. Bunun kaynagida borsadan gelen ve sl'ye katilinca verilecek paralarla saglanir. Böylece ligin de en büyük favorisi oluruz.

Bu arada sevinçle üzüntüyü bir arada yasamamak mümkün degil; eger trabzonspor kadiköyde soykirima ugramasaydi, simdi fenerin üstünde sampiyonluga kosuyorduk,ama seneye hakemleri de yeneriz artik...

Hüseyin Çümen
16.05.2005, 17:08
b&#253; dak&#253;ka d&#253;yel&#253;m &#253;k&#253;nc&#253; olduk 2 tane on eleme oynamayacakm&#253;y&#253;z bakmay&#253;n gecen sene skonto r&#253;ga &#253;le d&#253;namo k&#253;ev geld&#253; eeee s&#253;md&#253; gel&#253;rse arsenal &#253;nter b&#253;lmemne nap&#253;cazz neyani onlar katilcak diye biz katilmayalimmi samp ligine nasi bi mantik bu

seneye transferlerle deil türkiye avrupannin tozunu alacaz hem samp. ligine gidince yönetim daha ii transferler yapmak zorunda

BDiler61
16.05.2005, 17:11
2. olur sampiyonlar ligine gidersek 2. ön elemede seri basiyiz güçsüz bir rakip ile eslesecegiz 3 .ön eleme turunda ise seri basi degiliz ve zor bir rakip le eslesecegiz

imported_Suha
16.05.2005, 17:13
hafta sonunda sampiyonlar ligi için ilk adimi atacazz insallahh.sonrada önleme maçlarini aldikmi bizden kayiflisi olmaz smileys/smiley2.gifherhalde..

jackal61
16.05.2005, 17:30
Bence de %99 sampiyonlar ligindeyiz çünkü gs fenrden en iyi bi beraberlik alabilir bizim maçlarimiz da baya kolay..artik ne diyelim bekle bizi AVRUPAhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gif

yattara11
16.05.2005, 18:15
Ilk defa fenerbahçeyi tutacagim hayatimda.Kader bu olsa gerek!!!

kimsenin febe'yi tutmasina gerek yok ki... smileys/smiley2.gif

DOSTLUK KAZANSIN! smileys/smiley2.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley2.gif

CeSS
16.05.2005, 18:25
Haftaya isler istedigimiz gibi giderse, Istanbulspor maçindaki seyirciyi simdiden hayal edebiliyorum...

delihamsi
16.05.2005, 18:53
Haftaya isler istedigimiz gibi giderse, Istanbulspor maçindaki seyirciyi simdiden hayal edebiliyorum...

Yaliniz Istanbul maçideplasman olsa gerek...

yattara11
16.05.2005, 19:51
bu arada Szymek için de üzüldüydük... artik nerdeyse hayalini kurdugu sampiyonlar liginin ilk biletini almak üzereyiz... hadi birazcik daha mücadele etsin de istedigi olsun... smileys/smiley2.gif

Emir BAYRAK
16.05.2005, 19:52
ilk defa fenerbahceyi bi macta destekleme arzusundayiz sanirim...eskiden su sampiyon olsun bu olsun derdim...artik demiyorum trabzonspor 1. olsun olamiyosa 2. olsun...banane sampiyondan...en iyisi bu ...en iyisi fener gs maci berabere :)

Murat'
16.05.2005, 20:05
aman arkadaslar fenere dua edelim her ne olursa olsun

Beytullah
16.05.2005, 20:56
ne fenere dau etcez be onlara minnettar kalacagimiza kalmayalim daha iyi allagim ya su takima uyuz oldugum kadar hiç bir takima olmuyor allagin belalari haksizlikla gene sampiyon oldular beeeeeeesmileys/smiley7.gif

yattara11
16.05.2005, 21:00

yok artik... smileys/smiley17.gif

febe içindua mua etmeyin... merak etmeyin bu saatten sonra gayse febe'yi yense bile o rehavetle denizli'ye takilir... smileys/smiley2.gif

isiniz rahat olsun ve sakin ama sakin febe için dua etmeyin... illa dua etmek istiyosaniz dostlugun kazanmasi için dua edin... smileys/smiley4.gif

Firtina28
16.05.2005, 21:50
bence macin berabere bitmesi cok iyi olur. cunku o zaman gokdenizin cincona attigi gol dahada onemli oluyor. yani intikami cok pisssss bi sekilde almis olacaksmileys/smiley2.gif

imported_Suha
16.05.2005, 21:56
abi fener gs. bizi ilgilendirmezz..biz çikacaz samsunu ezecezz sonrada..devler ligine merhebaasmileys/smiley4.gif

sanatik
16.05.2005, 22:14
Ziya Dogan, Ziya Dogan, Ziya Dogan... Bu isme dikkat edin derim kardesim gittiigin bir klupte` de basarisiz ol masallah, her neyse benim esas anlatmak istedigim olay su; Galatasaray gecen sene ligde hic iddiasi yok iken trabzonda avni aker`de trabzon`u yenip sampiyonluktan etmisti, eee Ziya Dogan unuturmu bunu bu sene ayni olay galatasaray icin gecerliydi, bu sefer Ziya Dogan genclerbirligi macinda gs`yi evire cevire yendi ve sampiyonluktan etti. Üzülme gs üzülme. Anladin sen anladin.

Helal olsun Ziya dogan. smileys/smiley1.gifEdited by: sanatik

CeSS
16.05.2005, 22:29

Yaliniz Istanbul maçideplasman olsa gerek...

40.000 taraftara. biraz abartirsak 60.000 taraftarlik maça deplasman deniliyorsa, evt Istanbul maçi deplasman...

61trabzonomer
16.05.2005, 23:40
sansimiz %1000000....

ftunsal
17.05.2005, 00:40
TARIH GESEYI BÖYLE CEZALANDIRIYOR...

GEÇEN SENE MAYDANOZ OLMALARININ GÜNAHINI ÇEKIYORLAR..

Zurawski
17.05.2005, 01:05
ZIya Dogansmileys/smiley32.gif

TS61_NL
17.05.2005, 10:07
Simdi gelde fb macina yanma.......O mac bitmesi gereken skorla bitseydi liderdik........Bu MHK ve Bicakci isini gercekten biliyorlar......LUTFEN ISTIFA LUTFENNNNNNNNNNNNNN.........http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gif

LazAnisT
17.05.2005, 10:30
ilahi adalet dedikleri bu olsa gerek.ama bence dahada belalarini bulacaklar.http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

barchu
17.05.2005, 10:41

Cüzdanini çalan hirsiza ehliyetimi getirsin diye dua etmeye benzer bu.

"Cüzdanimizi" çalmasaydilar ön elemesiz sampiyonlar ligine gidecektik.
Simdi ne halt ederlerse etsinler, dua mua etmem serefsizlere. Ben
Denizli'ye güveniyorum onlara bol bol dua edicem.

aRJeN
17.05.2005, 12:26
sampiyonlar ligi hayirli olsun

fenerbahçe:4

cinconcon:1

mahir_kuzey
17.05.2005, 12:55
sampiyonlar ligi hayirli olsun

fenerbahçe:4

cinconcon:1

hayirdir fenerasyonla baglantinmi var yoksa...

baglanti demeyelim akrabalik diyelim...

Nytre
17.05.2005, 13:38
bazi arkadaslar fenere dua edelim de kazansin diyorlar..

fenerin gerçekten dualik hali var zaten!...

fener küçük maçlarin büyük adamlarini transfer etmisler haberleri yok..

fb. bu maçi yenilir.

Reha
17.05.2005, 14:08
3-1 biter...

Reha
17.05.2005, 15:02
http://<a href=http://img151.echo.cx/img151/9253/tsfb11yv3ls.jpg</a>"> WELCOME TO TRABZON HELL

Bekle bizi Avrupa Cehenneminiz geri dönüyor!!!

CAFER ÖZER
17.05.2005, 15:02
Gene söylüyorum biz 2 maçi kazndigimiz taktirde Sampiyonlar ligindeyiz

Ayrica size Aldigim saglam Bir TIYOYU söyleyeyim .Kaynagi bende kalsin GIRAY BULAK son Hafta TRABZONSPOR için oynayacak.Kesin ve net söylüyorum aldgim duyumda %100 dogru bir kaynak

Oruç
17.05.2005, 15:10
Ise bak piyangodan sampiyonlar ligi çikti.Insallah Gs feneri yenemez,biz de kalan iki maçi aliriz.

neden piyangodan samp ligi çikti ki biz sampiyonlugu hak ediyoruz bu biraz ilahi adalet yoksa piyango falan degil yani!!!

FATIH SULTAN TEKKE !http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

Tandogan
17.05.2005, 15:15
Gene söylüyorum biz 2 maçi kazndigimiz taktirde Sampiyonlar ligindeyiz

Bence de...

Kalan maçlarimizi kazandiktan sonra Sampiyonlar Ligi'ne katilma hakkini büyük ihtimalle kazanacagiz.

Ayrica Fener'e dua etmeye falan da gerek yok.Bizim için oynamayacaklar,kendileri için oynayacaklar.Hem kupa maçindan dolayi ezikler ve gururlari kirilmis durumda,hem de hiç kimse kendi taraftari önünde sampiyonluk turu atma firsati varken isi son hafta deplasman maçina birakarak rizikoya sokmak istemez.O yüzden mantigim bu maçta GS'nin galip gelmesinin çok çok zor oldugunu söylüyor.Dolayisiyla bizim görevimiz kalan maçlari kazanarak yakaladigimiz bu firsatta üzerimize düseni yapmaktir.

Trapzone
17.05.2005, 15:22
Bencede sampiyonlar ligi sansimiz çok yüksek trabzonsporum bunu çoktan haketti...Bu arada o cem papila serefsizinin bize nelere malodugunu bikez daha görmüs olduk.

halil ibo
17.05.2005, 15:38
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=2 width="100%" bgColor=#ffffff>
<T>
<TR>
<TD =text>

</TD></TR></T></TABLE>

neden piyangodan samp ligi çikti ki biz sampiyonlugu hak ediyoruz bu biraz ilahi adalet yoksa piyango falan degil yani!!!

GERÇEKTEN NE PIYANGOSU YA HUUUUUUUU

ONLARA SAMPIYONLUK ANALARININ AK SÜTÜ GIBI HELALDI AMA SEREFSIZLERIN AYAK OYUNLARI YÜZÜNDEN SL ANVAK IKINCI OLARAK KATILABILIYORUZ.

Murat'
17.05.2005, 16:02
biz artik sampiyonlar ligine daha yakiniz .insallah hakemler we fenerasyon engellemez

Hüseyin Çümen
17.05.2005, 17:59
iice yaklastik ama bizansa güvenim yok

ftunsal
17.05.2005, 20:52
FEBE YE DUA EDILMEZ...EDILSEDE KAR ETMEZ.

EN IYISI MUHATAP OLMAMAK,KENDI ISIMIZE (SAMSUN-ISTANBUL) BAKMAK.CEHENNEMIN DIBINE KADAR YOLLARI VAR.
BIZ KAMU VICDANINDA HEM SAMPIYOLUGU HEMDE SAMPIYONLAR LIGINI HAKETTIK.2 GÜN SONRA BIZIM SAYEMIZDE SAMPIYONLAR LIGINDESINIZ GIBI SÖYLEMLERE KARSI BUNLARI MUHATAP ALMAMAK EN IYISI...

Edited by: ftunsal

sametaydin
17.05.2005, 21:09
samoiyonlar ligi sansimiz gs ye oranla cok yüksek. ben istanbul maci bitene kadar hiçbiseye oldu gözüyle bakamam. çikamama ihtimalimizde var.(bunu düsünmek bile istemiyorum.)

$FIRTINA61$
18.05.2005, 18:37
bence gs bu maci kaybedecek ts miz alip 2oturacak gs denizli macindada puan kaybetdip bizde istanbulu yenip 4puan kadar önde biterecegiz

Ebru
18.05.2005, 18:47
bu maçta fb galip gelir oma fb puan olamasa bile denizlisporun gs.den puan koparacagina inaniyorum.

samsunspor ve istanbulspor maçlarindan galip çikarak sampiyonlar ligine gidecegiz

aka5
18.05.2005, 21:44
ins s.ligindeyiz

$FIRTINA61$
18.05.2005, 21:51
girdigimiz an 5 millyon dollar hemen garabti girdigimiz an degilmi?yoksa ardirma varmismileys/smiley1.gif

baris_aykan
19.05.2005, 03:05
serefsiz ezikler gidicez ulan anti istanbul inadina

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
19.05.2005, 07:57
http://img.photobucket.com/albums/v322/DKLG/kestaneavrupada.jpgEdited by: GrandOFLee

Mollasalihoğlu
19.05.2005, 15:18
+3.987.098.576.865 (fenerin iddia ettigi taraftar sayisi)

Guests
19.05.2005, 15:34
o kadar insan varmi dünyada beah :)))

ama resimde mükemmel olmus bu arada .. muhtemelen 2. olacagiz...

Alptuğ
19.05.2005, 15:35
samp ligine katilacagimzi dusunuyorum fb- gs en kotu berabere biter biz de 2 macimizi da aliriz

Balcklabel
19.05.2005, 15:36
Onurlu bir takim, onurlu bir sehir ve onurlu bir taraftar olarak bizim yapmamiz gereken önümüzdeki iki maçi alip, istanbul eziklerinin ne yapacagina karismamak. Hiçbir Istanbul ezigi ile çikarlarimiz birlesemez, bu onurlu Trabzonspor gelenegine yakismaz. Çünkü yarin bir FB taraftarinin bizim sayemizde Samp.Ligindesiniz sözünü duymaktansa çikip yayla tas kaleler arasinda futbol oynamayi tercih ederim. Biz bu ligte neyi hak ettigimizi biliyoruz, o yüzden böyle kokusmus bir ligde birinci olmakla sonuncu olmak arasinda degerler açisindan hiçbir anlam ifade etmiyor. Bu nedenle bize yakisan önümüzdeki iki maçimizi alip tatile çikmaktir. Gerisi zaten istanbul ezikleri ile fenerasyon arasinda kalmis kokusmus çöp yuvasidir ve bizim oraya bulasmak gibi bir düsüncemiz olamaz...

zanoylu
19.05.2005, 17:23
Kesin kaliriz ama kaç sampiyonluga yaniyorum

sanatik
19.05.2005, 17:28
Sampiyonlar Ligine katilabilenler ne kadar gelir elde edebiliyorlar ?

5 milyon yoksa 10 milyon dollarmi ?Edited by: sanatik

yattara11
19.05.2005, 17:31
Sampiyonlar Ligine katilabilenler ne kadar gelir elde edebiliyorlar ?

5 milyon yoksa 10 milyon dollarmi ?

giris için 5-6 milyon dolar aliniyo, 10 degil...

ama daha sonra elde edilen basarilar dogrultusunda bumiktari 10'a da 15'e de çikartmak mümkün... smileys/smiley2.gif

sanatik
19.05.2005, 17:34
yattara bazi haberlerde 5 yerine hep 10 milyon deniliyor. Bu yüzden sormak istedim. Bende 5 olarak biliyorum gruplara kalmak icin.

yattara11
19.05.2005, 18:09
aslinda ben ödeme isviçre frangi üzerinden yapiliyo diye biliyorum... bu sekilde 6milyon isviçre frangi ödeniyor diye biliyorum ama 10 olmadigi kesin...

belki 10 trilyon TLdiye duymussundur, çünkü hemen hemen o rakama geliyordu bi aralar...10 trilyon hesabi da çok kullaniliyodu...

Oruç
19.05.2005, 19:08
abi ne önemi var su an miktarin ne olacagi önce bir girelim hele sonrasi allah kerim!

FATIH SULTAN TEKKE !http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

tsnt
19.05.2005, 19:18
ah su cem papila olmasaydida sampiyon olarak drekt katilsaydik sampiyonlar ligine olsun insallah GS-FB maçi istadigimiz gibi sonuçlanirda gücümüzle kuvvetimizle bilegimizin hakkiyla hakem ve maçlari satin almadan katilirizsmileys/smiley20.gif

Hüseyin Çümen
19.05.2005, 19:22
2.15 3.25 2.95 bahis oranlari bunlar buna göre

yani %75 katiliriz

tsmaniac
19.05.2005, 19:28
bütün maçlari kazanirsak kesin sampo.ligindeyiz ama serefsiz ist.spor tesvik falan alabilir.

Beytullah
19.05.2005, 19:33
bütün maçlari kazanirsak kesin sampo.ligindeyiz ama serefsiz ist.spor tesvik falan alabilir.

alsa ne yazar beee biz onlari evire cevire yeneriz isterse aziz yildirim karisini versin tesvik primi olarak gene yenemzler gene yenemezler

sanatik
19.05.2005, 20:01
hahahaha karisinimi smileys/smiley36.gif

bicakciyimi kastediyorsun yoksa smileys/smiley1.gifEdited by: sanatik

Hüseyin Çümen
19.05.2005, 20:16
smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Harun
19.05.2005, 20:26
Gönül isterdiki hedeflerimize baskalarinin degil kendi alacagimiz sonuçlaribekleyerek ulasalim.Ama ne yazikki gerek bariz hakem hatalari gerek bizim yaptigimiz basit puan kayiplari hep bu tür konularin gündemde olmasina sebeb oluyor Trabzonsporumun isi sansa kalmamali biz rakiplerimiz için bu terimi kullandirmaliyiz.Edited by: Harun

Emir BAYRAK
19.05.2005, 21:14
gaziantebi yenseydik boyle olmazdi neyse olan olmus olucaklara bakalim...Fb berabere kalsin yeterr..

Mayls
19.05.2005, 21:14
<DIV>ben takimima güveniyorum</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>haydi Trabzon kim tutar seni</DIV>

tsmaniac
19.05.2005, 21:20
avni akeri cehenneme çevirirsek kimse karsimizda duramaz

hakantpl
19.05.2005, 21:34
Düsünüyororum da Ankara Spor ve Antep Maçlarinda Kaybettgimiz Paunlara Aciyorum Simdi. Hemde Iyi oynayip Puan Kaybettigimiz Maçlar;

71+ 4(Ankara Spor)+ 5 (G.Antep) = 80 Puan+ 3 (Fener Maçinda GAsp Edilen 3 Puanimiz ) = 83 Paunolcaktik

Fb: 74 Gs:73 Paun OlcaktiYani SampiyonLuk Turu Atmis olacaktik...

61trabzonomer
20.05.2005, 21:16
arkadas o avatarin devami yokmudur..heheh tamam demek öle ha tamam bu hareketi yazdim pazarbir denerim gerçi kolay hehehe...

61-firtina
20.05.2005, 21:35
Ben çok rahatim ve takimima güveniyorum kesin gideriz

Beytullah
20.05.2005, 21:43
hahahaha karisinimi smileys/smiley36.gif

bicakciyimi kastediyorsun yoksa smileys/smiley1.gif

ne farkederki ikisininde birbirinden farki yokkksmileys/smiley36.gif

haaa o vermis haaa oooosmileys/smiley4.gif

serkanisp
20.05.2005, 21:57
AHHH AHHHHH NE MAÇLAR KAYBETTIK SIMDI KAFAMIZI duvarlara vuruyoruz..

pitbulls61
22.05.2005, 12:01
ula istanbul takimari bie sampiyonlar ligini brakirmi güldürmeyin usaklar

Emir BAYRAK
22.05.2005, 12:04
ula istanbul takimari bie sampiyonlar ligini brakirmi güldürmeyin usaklar

Birakmak zorunda eger kendilerine guvenmeseler kupayi saracogluna istemezlerdi gerci kabul edilmedi ama olsun...olsun bugun gayse puan kaybedicek ben inaniyorum...ve kaybedince insallah burda bayram hawasi olucak smileys/smiley2.gif

zedboysts
22.05.2005, 12:13
Abi niye tartisiyoruz bence ya da hepimizce bu konunun tartisilmamasi lazim. Fenerbahçe Galatasaray'i yenecek bizde sampiyonlar ligine gidecez. Hep olumlu düsünmemiz lazim saygilar...

Emir BAYRAK
22.05.2005, 12:17
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=400>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=54 rowSpan=3>http://www.trabz&#111;nhaber.com/images/makale/senol.jpg </TD>
<TD vAlign=top align=left width=276>SENOL YÜKSEK </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=276>10 MILYON DOLARIN KOKUSU MU ? TRABZONSPOR KORKUSU MU? </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=276>10 MILYON DOLARIN KOKUSU MU ? TRABZONSPOR KORKUSU MU?

Yaklasan derbi öncesi senaryolar son sürat , tam gaz devam ediyor . Ben de bu furyaya katilayim istedim.Alin size bir senaryoda benden.Galatasaray Sükrü Saraçoglu stadinda Fenerbahçe;yi yenecek . Sonraki hafta Fenerbahçe Konya yi yenip sampiyon olacak.Böylece on milyon dolarlar Istanbul da kalacak.En tutarli senaryo da bu.Zira bunun delili,ispati geçen yildan var gibi .Söyle ki : hafizamizi fazla zorlamayalim . Hani;geçen sezonu hatirlayalim.Ergün GÜRSOY Trabzonluydu ya; Hani ; Galatasaray Fenerbahçe;nin ezeli düsmaniydi ya;Hani Galatasaraylilar Fenerbahçe Sampiyon olmasin da kim olursa olsun istiyorlardi ya; Hani Galatasaray Trabzona gelip Trabzon sporla oynayacak ve maça yatacakti ya ;(böyle bir beklentimiz olmadi.)Eeee .Iste sana Fenerbahçe;den intikam almak Trabzon;a yatarsin FB;dende intikam alirsin ya;Eeee ne güzel , parmak , em babam emmm.O zamanlar gene bu sütunlarda feryat edercesine , çiglik çigliga yazmistim . Bu imkansiz . ISTANBUL DEREBEYLERI asla buna yaklasmazlar birbirleriyle zitlasirlar,dalasirlar ,çekisirler ama birinin menfaatine sira gelirse öteki onu kollar . Bu devran da böyle döner .Biri digerinin , öteki berikinin çikarini kollamak zorundadir neden mi? Çünkü bir kez Anadolu sahlanirsa bu her birine 20-30-40 milyon dolarlara patlar . Hemen transfer politikasi devreye girer . Nerde gidecek paralar ? Nerde harcanacak paralar?

Ne güzel iste ; Idare edip götürüyorlar ? Nasil ?10 milyon dolarlari Trabzon spora kaptirilar mi? BULUNUR ÇAHRESI DIL BI ÇARENIN ;

Gelelim su maç sonrasi pozisyonlarin agir çekimlerde incelenmesine; Bu uygulama Futbolun en önde gelen ülkelerinden Ingiltere;de , Italya da daha bir çok ülkelerde var. Ve bu uygulamanin oldugu ülkelerin Futbollari hep önde , hep ileride . Demek ki var bi faydasi . NIYE GOCUNUYORUZ ;..? Pardon kim gocunuyor . Kim ?Istanbul dere beylerinin samar oglanlari , fosilleri . Neymis efendim yok aninda karar verilmesi zormus , yok televizyonlarda birkaç kez gösterilmesine ragmen hata ortaya zor çikiyormus. Yok efendim hakem de insanmis (sanki aksini iddia eden var.) Yok bu hatalar gösterilmesiymis. Tabii kurnazlara bak . ATI ALAN ÜSKÜDARI GEÇECEK , kimse görmeyecek , kimsenin haberi olmayacak.Ne güzel beyler; bir seyler söylerken , bir seyler yazarken ne olur milletle alay etmeyin . Akil var , izan var, düzen var .Bu is sizin istemenizle olmaz . Alin size çok basit bir çözüm: Toplarsiniz süper lig ve ikinci lig takimlarinin hocalarini yardimcilariyla birlikte sonra gizli bir oylama yaparsiniz. Maç sonrasi pozisyonlar gösterilsin mi? Yavas çekim de oynatilsin mi? Oynatilmasin mi? (bu isin kompedani onlar en fazla etkilenenler onlar , isi en iyi bilenler onlar ) gizli oyla bir referandum , oylama yaparsiniz ve çogunluk neticesine boyun egersiniz.Ve neticenin ne olacagini görürsünüz alin size bir çözüm Kurnazlar sizi ;Isinize gelmez degil mi? Bir hesap ederseniz kaç alehte ,red oyu alacaginizi çoktan biliyorsunuz ben iddia ediyorum Istanbul üç büyüklerinden baska bütün takimlar kabul oyu verecekler.Çünkü onlarin cani yaniyor hep bari bunu izleyenlerde izlesin ,görsün ,haksizliklari bilinsin isterler . Ben nediyorum biliyormusunuz . Ister seveyim ister sevmeyeyim ister begeneyim ,ister begenmeyeyim AGZINIZA SAGLIK . Yüreginiz daha pek olsun . Agzinasaglik Ermen TOROGLU, agzinasaglik Ahmet ÇAKAR ,agzinasaglik Bülent Ç;,agzinasaglik Bülent Y; Bu programlari daha uzun tutun , daha detayina girin , girinde millet gerçekleri ,gerçek futbolu , gerçek alin terini ögrensin . Futbolu ögrensin , yorumu , adaleti , ;.. ögrensin , ögrensin.Bizlerde ögrenelim .

Bir de söyle savunmalara anlam veremiyorum . Hakemdir , çok kisa sürede kara veriyor hata yapar . Olurmu böyle bir savunma ? Hakemlik meslegi bir kutsal istir . Adalet dagatacak , hata yapmayacak , hata yapmamaya çalisacak bu beceriler için çok çalisacak çook.

Yok hata yapar , yapar ,yapar sonra ne olur bizde oldugu gibi cilgi çikar bu isin . Itimat kalmaz zevk kalmaz , kalmaz kalmazz kalmazzz;Hayatimizin çogu evrelerinde saliselik karalar vermiyormuyuz hemde ne kadar , bu isi küllemeyelim beyler lütfen lütfen . Herkes görevini layikiyle yapacak ,yapamayan gidecek. Bu defalik bu kadar , sevgiler saygilar adeletli yönetilen ve zevk dolu futbol günlerine.</TD></TR></T></TABLE>

CaMoKa
22.05.2005, 12:31
Umarim fener herzamanki kelekligini yapmazda bi ise yarar kimil zararlilari bu aksamki maç çoook önemli

Nytre
22.05.2005, 12:52
ne desek dogruya çikar..

bu aksam görecez.

samsunspor hakemine dikkat!..

federasyonun bir numarali masalarindan!..

Mollasalihoğlu
22.05.2005, 12:53
bi de topic bence sampiyonlar ligi HAKKI olsun biz bu sene daha da fazlasini hakettik !!

POYRAZ
22.05.2005, 15:10
Bu gün Insallah sampiyonlar ligi kapisini aralayacagiz.

kol_ay
22.05.2005, 15:19
http://img226.echo.cx/img226/8115/ertvxc18kf.jpg (http://www.imageshack.us)

HARBI BENDE GÖRMEMISTIMsmileys/smiley1.gif

$FIRTINA61$
22.05.2005, 15:56
smileys/smiley36.gif

Emiroğlu
22.05.2005, 16:49
Ben bi yerde daha görmüstüm Onlar daha fazlaydi :)))

_tsstorm
22.05.2005, 16:58
ön elemeyi kazasiz belasiz atlatalim kesin sampiyonlar ligindeyiz insallah ezikbahçede ön eleme oynarda görür.....

kol_ay
22.05.2005, 17:00
DOGRUDUR smileys/smiley1.gif

_tsstorm
22.05.2005, 17:07
http://img226.echo.cx/img226/8115/ertvxc18kf.jpg (http://www.imageshack.us)

HARBI BENDE GÖRMEMISTIMsmileys/smiley1.gif aaaa bunlar hep ibne mi simdi bende Bursada gördümde bu kadar çok ve bir arada olanini görmemistim

ftunsal
22.05.2005, 18:48
DÜNYANIN HIÇ BIR YERINDE BÖYLE TOPLUCA IBNEYI BIR ARADA GÖREMEYIZ.HOS MERAKLISI DA DEGILIZ.

TABII BUNLARIN MARATON VE KAPALISININ RESIMLERI ISTISNA... smileys/smiley17.gif Edited by: ftunsal

Trapzone
22.05.2005, 18:59
Yaklasik 2 saat sonra sampiyonlar ligindeyiz...smileys/smiley2.gif

Hasan Cubukcu
22.05.2005, 21:41
S.L. sansimiz var oda haftaya kaldi yenersek ,gideriz insallah ön elemeleri kazanarak tabi ,gecen seneki gibi kaza olmazsa.

Birde bir sey yazacagim Fatih Tekke penaltici degil, bursai yeri degil ama ..............................................

Son viraj istanbul

yattara11
22.05.2005, 21:46
sans çok büyük...

Mollasalihoğlu
22.05.2005, 21:48
fatih tekke ne yaparsa yapsin 1 numaradir.

sampiyonlar ligi bekle bizi...

Gökhan Kutlu
22.05.2005, 21:54

sampiyonlar ligi bekle bizi... kardes onun yanina kesin biri daha alinmasi gerekir yüzde yüz bi de ortasaha ve iki defans tabii

$FIRTINA61$
22.05.2005, 22:09
artik kendi elimizde ama daha champ.degiliz daha eleme var

SKY-GUARD
22.05.2005, 22:40
.......... Çünkü yarin bir FB taraftarinin bizim sayemizde Samp.Ligindesiniz sözünü duymaktansa çikip yayla tas kaleler arasinda futbol oynamayi tercih ederim. ...

Ona bakilirsa Basin Sözcüsü Ibrahim SAHIN'in dedigi gibi "Onlarda GeSe'yi yenmemiz sayesinde sampiyon oldular....."

Düsünsene bu FeBe, GeSe maçina arada 1 puan fark olarak çikmasi durumunda çogu sey degisik baslar ve bitebilirdi........

Eddy
22.05.2005, 23:04
abi harbiden fener gs ye yatar muhabbetleri baya komikti de neyse o yukardaki resimi fenerliler gs lilere açmisti.bu arada biz ön elemeyi geçecek güçteyiz ama fener ne yapsin???avrupa da cem papila da yok...

Punisher-61
22.05.2005, 23:28
hheeeeeeeeeyyyytttt ön eleme maclarinda TRABZONDAYIM bu sene..

Organizasyona baslayalim arkadaslarsmileys/smiley32.gif

BDiler61
22.05.2005, 23:31
Rehavete kapilmadanhaftaya kazanmamiz lazim daha lig bitmedi

Mollasalihoğlu
23.05.2005, 00:05

sampiyonlar ligi bekle bizi...

kardes onun yanina kesin biri daha alinmasi gerekir yüzde yüz bi de ortasaha ve iki defans tabii

ben bunu penalti kaçirdigi için elestirildiginden dedim yoksa transfer sart o ayri

61trabzonomer
23.05.2005, 00:17
Gönül isterdiki hedeflerimize baskalarinin degil kendi alacagimiz sonuçlaribekleyerek ulasalim.Ama ne yazikki gerek bariz hakem hatalari gerek bizim yaptigimiz basit puan kayiplari hep bu tür konularin gündemde olmasina sebeb oluyor Trabzonsporumun isi sansa kalmamali biz rakiplerimiz için bu terimi kullandirmaliyiz. abey artik bize kaldi kazandik mi gidiyoz ....simdi dedgin gibi onlar beklesin hehehehe

baris_aykan
23.05.2005, 12:08
BEKLE BIZI AVRUPA HIEYYYYYYTTTTTTT

AAAAAAA TRABZON LAY LAY LAY LAY LAYYYYYYYYY

AAAAAAA TRABZON

Emir BAYRAK
23.05.2005, 12:12
SL önemli kazasiz belasiz atlatalim geçeb seneki gibi olmasin

tigin
23.05.2005, 12:22
2 tane ön eleme maçi oynayacagiz.ilki neysede 2. ön eleme maçlarinda ciddi rakiplerimiz olacak.

61trabzonomer
23.05.2005, 14:16
2 tane ön eleme maçi oynayacagiz.ilki neysede 2. ön eleme maçlarinda ciddi rakiplerimiz olacak.

bu sefer kim gelirse gelsin eleyip dagitacaz..

sametaydin
23.05.2005, 14:19
ilk önce istanbul u yenelim. sonra insallah sampiyonlar ligi ni düsünelim. bu sene insallah olacak. içimden öyle geçiyr.

CaMoKa
23.05.2005, 16:56
Dünkü maçi izlediklten ve bizim 3-0 gibi net bir skor aldiktan sonra artik sampiyonlar liginin kapisini araladigimizi düsünüyorum ben dün ezikbahçe-gaysaray maçini izledim ve eziklerin golunun ardindan birde biz gol atinca o kadar gs linin içinde çilginca bagirdim(arkadaslarla gittigimiz bilardoda fb ve gs liler ayri yerlerde maç izliyorlar ben gs lilerin yaninda izledim )mileet küfür ederken gitip bütün ezikleri trabzon die bagirittim maçtan sonra çikan arbedede bir kaç gaysarayli arkadasimla 2 ezigi hirpaladik böylece bizanslilara bir bizans oyunu yapmis oldum nedense bugün cok mutluyum asinda nedeninide iyi biliyorum o ezikbahçeli taraftarin bilardo içinde yakmak istedigi mesalenin suratina patlamasizevkten 7-8 köse oldum inanin -galiba konudan biraz uzaklastim-

neyse kisacasi muradima erip o eziklerin sevinçlerini kursaklarinda biraktimEdited by: CaMoKa

Murat'
23.05.2005, 17:06
artik sampiyonlar ligi ön elemelerindeyiz.insallah bu elemeleri de geçip sampiyonlar ligine gideriz

Oruç
23.05.2005, 17:12
daha hersey bitmedi bi istanbulsporu da yenelim ondan sonra konusuruz!

Tandogan
23.05.2005, 17:21
Sampiyonlar Ligi artik tamamen açildi gibi.Bu saatten sonra bu takim bu firsati kaçirmaz.Herkes her seyin bilincinde...Zaten orda da her yer bordo mavi olacak.Gereksiz stres ve panik yapmayalim yeter.

Kaldi ki bu hafta Galatasaray'in bu moralle ve bu havayla ligde besincilik için mücadele veren Giray Bulak'li Denizli'yi yenebilecegine de inanmiyorum.

Edited by: Tandogan

halil ibo
23.05.2005, 17:53
BU GÜZEL INSANLAR DAHA FAZLASINI HAKETTI AMA SL.ILE IDARE EDECEGIZ.BU VAKITTEN SONRA CANLARIMIZ ISI SANSA BIRAKMAZ ÇALISMAYA BASLAMISLAR BILE...

KARADENIZ FIRTINASI BIR BASKA ESER OLIMPIYATTA...

CeSS
23.05.2005, 18:16
Artik Sampiyonlar Ligi için sans olayi yok.

Hersey bizim elimizde, sansa ihtiyaci olan ezikler...

tsmaniac
23.05.2005, 23:12
WE ARE THE CHAAAMPIIONS! ULA ARTIK BU SAMP. LIGI MÜZIGIYLE TRABZONUM
SAHAYA ÇIKACAK USAKLAR HELAL BEE,GESEDE MAHALLE KUPASINA
HEEHEEEHE smileys/smiley32.gifsmileys/smiley31.gifSENEYE
BAKALIM PAPILADAN 10 TANE GELSE BILE FENERI KURTARABILECEKMI. DÜN GECE
ÇIKTIM BALKONA SEREFSIZLERIN KONVOYUNU ÇÜRÜK DOMATES VE ELMA YAGMURUNA
TUTTUM ÇOK ZEVKLIYDI 14-15 YASLARINDA FEBE BAYRAGI SALLAYAN VE ARABANIN
CAMINDAN SARKAN BI KIZIN KAFASINA YAPISTIRDIM ELMAYI NEREDEYSE DÜSÜP
BEYNI YOLA YAPISACAKTI HEHEHEH FEBEYE VE FEBELILERE ÖLÜM. NE YAPAYIM
NEREDYSE BIR KILO YOLLADIM BI O ISABET ETTI

ftunsal
23.05.2005, 23:32
FEBE YI FEBE LILERI SEVMEM AMA TSMANIAC SENINKIDE IS DEGIL KARDAS...

The Londoner
24.05.2005, 00:19
Herkes durumu kabullenmis. Fazla soze ne hacet...

-''HEDEFIMIZ UEFA KUPASI SAMPIYONLUGU''-
Galatasaray'in duraklama dönemini geride biraktigini ve borçlarin ödenebilir hale geldigini anlatan Canaydin, futbol disi gelirleri organize ettiklerini ve UEFA Kupasi'na da göz diktiklerini söyledi.

Canaydin, söyle devam etti:
''Hedefimiz UEFA Kupasi sampiyonlugu. Tek sakincasi, Avrupa'da kupa hedefleyenler ligde geride kaliyor. Bunu nasil bertaraf edecegiz, hem lig hem Avrupa'da nasil basariya kosabiliriz, bunun için çalisiyoruz. Önümüzdeki 1 hafta süresince, Sampiyonlar Ligi finalinin oynanacagi gün hariç, yönetim kurulu üyelerimizle her gün toplanacagiz. UEFA hedefini büyük tutarsak, ligdeki hedefimizden sasmak tek endisemiz. Bunu dengelememiz lazim. Iki kulvarda birden basari zahmetli olabilir, ama bunu basarabilecek tek takim Galatasaray'dir. Tüm transferleri ve organizasyonumuzu UEFA Kupasi sampiyonlugu hedefiyle yapacagiz.''

sanatik
24.05.2005, 00:23
evet bende az önce okudum. Yinede ümitleri var oldugu kesindir tabiiki smileys/smiley1.gif

ligde geri kalmadurumu bizim icinde sorun ve bunu cözmek gerekiyor transfer döneminde.

Gecen sezondan umarim hatalardan ders alinmisdir. Edited by: sanatik

mahir_kuzey
24.05.2005, 00:40
2. ÖNELEMEDEKI MUHTEMEL RAKIPLER BIR BIR ORTAYA ÇIKMAYA BASLADI. INSALLAH GEÇEN SENEKI KABUSU GÖRMEYIZ. SIMDIDEN TRANSFERI BITIRMEMIZ GEREK. ACELE ISE SEYTAN KARISIR DERLER AMA BIZ GERÇEKTEN ACELE ETMELIYIZ TRANSFER KONUSUNDA. SADECE DIS TRANSFER DEGIL IÇ TRANSFER IÇIN DE AYNI ACELECILIK SÖZONUSU.

sanatik
24.05.2005, 01:09
Ferat SAHIN | Bugünki "20 Milyon Dolarlik Adam" yazisinda söyle diyor:

"Daha önce belirttigim gibi bu takima üç tane çok kaliteli oyuncu lazim. Birisi kaleye, birisi orta sahaya, digeride forvete. Bunlara ek olarak defans içinde genç yetenekler alinirsa bu Trabzonspor hem Avrupa?yi hemde Türkiye?yi kaldirir."

sanatik
25.05.2005, 19:45
aslinda ben ödeme isviçre frangi üzerinden yapiliyo diye biliyorum... bu sekilde 6milyon isviçre frangi ödeniyor diye biliyorum ama 10 olmadigi kesin...

belki 10 trilyon TLdiye duymussundur, çünkü hemen hemen o rakama geliyordu bi aralar...10 trilyon hesabi da çok kullaniliyodu...

bak karadenizhaber.com da bugünyine 10 milyon dollardan bahsediliyor ve aciklamasida yapilmis az biraz:

10 milyon $ bekliyoruz!
Trabzonspor Genel Müdürü Burak Gürdal, geçen yil Sampiyonlar Ligi'ne giren takimlara 7,5 milyon dolar ödendigini belirterek, ''Stat gelirleri ve naklen yayin gelirleri olmak üzere ilk etapta Türk kulüplerine 10 milyon dolarlik bir gelir saglaniyor'' dedi. Sonuçlara göre 10 milyon dolarin üzerinde gelir saglanabilecegini ifade eden Gürdal, ikinci olmalari halinde iki ön eleme oynayacaklarini ve enkötü ihtimalle 1-2 milyon dolar kazanç saglayacaklarini kaydetti.

ozgur
26.05.2005, 00:20
....Edited by: ozgur

hakantpl
26.05.2005, 00:50
Geçen Seneki talihsizlikleri insallah tekrar yasamayiz. Sampiyonlar ligine girmeden transferler yapilmali. Girdikden Sonra da gerekirse belirlenecek hedefe göre Transfer politikasi izlenmesi gerekir.

Trabzonsporum SL sen yakisirsin Birde Gruptan çiktin mi degme keyfine :)

ftunsal
26.05.2005, 01:18
BU SENE GIRERIZ S.L.NE .ARTIK YÖNETIMDE ÖNCE TRANFERI YAPAR SONRA GERISINE BAKAR HERHALDE...ÖNCE S.L. NE GIRELIM SONRA ADAM ALIRIZ OLAYI GEÇEN SENE BATTI.

ah_met
26.05.2005, 15:30
BU SENE ALLAHIN IZINIYLE SAMPIYONLAR LIGINE GIDECEGIZ VE BÜYÜK TAKIMLARA CEHENNEM NASIL OLUR GÖSTERECEGIZ AVNI AKERDE INSAALAH

Hüseyin Çümen
26.05.2005, 18:53
geçen sene 2. önelemede çok kolay rakip çikmisti dinamo onlarin içinde en iisisdi busene kesin çok güçlü bi takim çikicak

yapçamiz ii tranferlerle insallah manchester olsa eliycez

Reha61
27.05.2005, 15:04
bence 2-3 iyi transfer yapilirsa fb den daha iyi olacagimiz kesin zaten iyiyiz daha iyi oluruzhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

bence bu sene gruplara kesin cikariz buna inaniyorum

Mayls
27.05.2005, 23:51
bencede cikariz

toshiba
28.05.2005, 00:28
Oncelikle Insallah ligi ikinci bitiririz. Sonra da umarim gecen seneki gibi amatorce oynamayiz eleme maclarimizi. Ben takimiza guveniyorum, eger SL'ye katilirsak gruptan cikariz o moralle.

SiNo
28.05.2005, 00:37
EGER GRUPLARA ÇIKARSAK KESIN TUR ATLARIZ

yattara11
28.05.2005, 01:09

bak karadenizhaber.com da bugünyine 10 milyon dollardan bahsediliyor ve aciklamasida yapilmis az biraz:

10 milyon $ bekliyoruz!
Trabzonspor Genel Müdürü Burak Gürdal, geçen yil Sampiyonlar Ligi'ne giren takimlara 7,5 milyon dolar ödendigini belirterek, ''Stat gelirleri ve naklen yayin gelirleri olmak üzere ilk etapta Türk kulüplerine 10 milyon dolarlik bir gelir saglaniyor'' dedi. Sonuçlara göre 10 milyon dolarin üzerinde gelir saglanabilecegini ifade eden Gürdal, ikinci olmalari halinde iki ön eleme oynayacaklarini ve enkötü ihtimalle 1-2 milyon dolar kazanç saglayacaklarini kaydetti.

istahim kabardi... smileys/smiley36.gif

sanatik
28.05.2005, 01:22
AZ KALDI smileys/smiley1.gif

Hüseyin Çümen
28.05.2005, 02:18
busefer katilicaz geçen sene aci bi tecrübe oldu hedefteki adamlari alip manchester çiksa eliycez ve sampiyonlar ligine katilacaz imkan olsada febe yle ayni gruba düsseksmileys/smiley7.gif

Emiroğlu
28.05.2005, 05:11
Bu kesinlikle artik sans degil hersey bizim elimizde hadi çocuklar ha gayret

$FIRTINA61$
28.05.2005, 09:05
2 turda bence sovyabariz 5atariz hepsi cok gücsüz tercübeli simdi takimiz isalah mancheste düsmes 3turda yenebiliriz gelsinler ciksinlar grubda karsimizda ama elemede olmazin ne düdük rakipler var ona düsersek büyük sansizlik manu katilmayacak yillar sonra ozamansmileys/smiley2.gif

sanatik
28.05.2005, 09:45
trabzon ile fener arasindaki kocaman fark budur iste.

artik kim gelirse gelsin hepsini eleriz deriz.

onlar önelemeye girecek elenecekler diye ötleri pochlarina karisir.

Akin-61
28.05.2005, 10:26
vallah tur oynamak iyidir diye düsünüyorum çünkü tecrube oluyor bizim için 2 maç futbolcular açisinda büyükbir ilerleme olabilir.. ve bu 2 önelemeyi kayipsiz atlatir isek avrupa maçalarinda kendimize olan güvenimiz yarine gelecektir diye düsünüyorum..

delihamsi
28.05.2005, 10:50
Insallah bugün S.L. ne katilma sansimiz sona erer de sanstan ötürü bir kesinlik olur.Sonra bekle bizi Avrupa.Bize dur diyemeyeceksin...

Ömer SEVİNÇ
28.05.2005, 11:59
bence 2-3 iyi transfer yapilirsa fb den daha iyi olacagimiz kesin zaten iyiyiz daha iyi oluruzhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

Bilmiyorum bu sene de geçen seneki kadar sansli olabilir miyiz?

Dinamo Kiev kurasi gerçekten büyük bir sansti bizim için. Degerlendiremedik. Insallah simdi rakip olarak Manchester falan çikmaz...

yattara11
28.05.2005, 13:52

Dinamo Kiev kurasi gerçekten büyük bir sansti bizim için. Degerlendiremedik. Insallah simdi rakip olarak Manchester falan çikmaz...

ama bu sefer bir adim da biz atabiliriz ve belki de eksiksiz bir kadroyla katiliriz ön elemelere...

avrupa futbolunu hepimiz az çok takip ediyoruz... görüyoruz ki; dünya futbolu en durgun dönemlerini yasamakta... meselabir manchester,bir interbizden çok dahaiyi oynamiyor...

ben bu sefer basaracagimiza inaniyorum... hem geçen sene gerçekten büyük bir tecrübemiz de oldu... ne kadar basit kura olarak adlandirilsa da dinamo kiev'e karsi iki maçta da bazi bölümlerde çok üstün oynamistik ama acemiligimize kurban gitmistik...

bir sene de her açidan gelisme gösterdik...

kulüp olarak,finansal olarak,takim olarak(sampiyon olduk),takimin kendine güveni artti... artik sampiyonlar ligine girerek rakiplerimize çok siddetli bir darbe daha vurup zirvede yalniz kalacagimiza inaniyorum... her seyin hayirlisi ALLAH'tan...

zanoylu
28.05.2005, 16:08
ISALLAH Hayde beeeeeeeee

$FIRTINA61$
28.05.2005, 21:21
tek engelkaldi elemeler

61-firtina
28.05.2005, 21:38
GEÇEN SENE OLMADI AMA BU SENE OLACAK SÖYLE 2-3 ÇOK IYI TRANSFERLE BU IS OLUR HIÇ SÜPHEM YOK

$FIRTINA61$
28.05.2005, 21:39
zurawskiyi 1hafataicinde anilmasini beklyiorum

Mayls
28.05.2005, 21:57
zurawski dedin de aklima geldi transfer sezonu ne zaman basliyo??

$FIRTINA61$
28.05.2005, 22:01
1 haziran bitis 1eylül

tsmaniac
28.05.2005, 22:57
bu sefer lami cimi yok samp. ligindeyiz geçen sene bi sanssizlikti bu
sene OLMAYACAK insallah karali gelse eleyecez baska yolu yoksmileys/smiley2.gif

tsmaniac
28.05.2005, 23:04
(yani krali demek istedimsmileys/smiley1.gif
). fenerde g.tüne baka baka elenecek fenerin rakibine
basarilar. o haram sampiyonluklari olmasa b.k giderler samp. ligini yaa
iste avrupada adamla bileklerinin hakkiyla samp. oluyor sen git kahpe
oyunlarinlan samp. ol ondan sonra fark yemedigin takim kalmasin adalet
iste...

Reha61
29.05.2005, 01:10
her geçen sene daha iddali olacagiz bu sene de onlardan biri

eomer e selam

Utku061
29.05.2005, 01:27
1 haziran dan itibaren bomblar patlayabilir dedi Ergun Ata maç sonu CNN Türk'de canli yayinda. Hadi hayirlisi..

Berat
29.05.2005, 01:35
1 haziran dan itibaren bomblar patlayabilir dedi Ergun Ata maç sonu CNN Türk'de canli yayinda. Hadi hayirlisi..

Utku kardes senin Trabzon kanadinda istihbaratin saglam, ögrensene su bombalarismileys/smiley4.gif

Reha61
29.05.2005, 01:38
trabzon senol hocayla dogru yolda illerlemekte ve daha iyi olmakta

böye giderse biz o kupayi aliriz

Ama ne zaman bunu yapamiz için biraz zaman lazim

Ya sizceeeeeee.

R.madrid anasinin karnindan bu kupayla dogmadi yaaaa

Öyle mi?

öyle degil mi?

YORUM SIZIN......

Utku061
29.05.2005, 01:39
Hafta sonu finallerim var..Ondan sonra artik bir seyler kapmaya çalisagiz..Bakarisiniz Basinda BMN den transferleri takip eder.smileys/smiley36.gif

peja
29.05.2005, 03:48
bence 2-3 iyi transfer yapilirsa fb den daha iyi olacagimiz kesin zaten iyiyiz daha iyi oluruzstyle=

Kiev dedigin gibi büyük sans olsaydi elerdik adamlari.
Real madrid,leverkusen ve romanin oldugu grupta adamlar 10 puan topladilar.Real ve Leverkusen 11er puanla gruptan çikti.

sanatik
29.05.2005, 04:19
topu ayagimizda daha fazla saklamayi becerebilsek ve eksiklerimizi uygun transferler ile giderebilsekyenemeyecegimiz takim yok.

Sunuda belirtmek isterim. Ziya dogan yerine takimin basinda Senol Günes olmus olsaydi. Sampiyonlar Ligindeydik.

Biz Fener degiliz. Önelemeden korkmayiz.

asagidaki liste dogrumu ?

Seribaslari

1 Man. United Eng 110,864 C Q3
2 Internazionale Ita 101,191 C Q3
3 Panathinaikos Gre 70,714 C Q3
4 Celtic Sco 63,477 C Q2
5 Villarreal Spa 58,326 C Q3
6 Sporting Por 55,740 C Q3
7 Monaco Fra 53,325 C Q3
8 Ajax Net 52,144 C Q3
9 Club Brugge Bel 50,477 C Q3
10 Anderlecht Bel 47,477 C Q2
11 Rangers Sco 40,477 C Q3
12 Dynamo Kyiv Ukr 40,200 C Q2
13 Bremen Ger 40,166 C Q3
14 Lokomotiv Moskva Rus 38,470 C Q2
15 Rosenborg Nor 36,666 C Q3
16 Slavia Praag Cze 35,223 C Q3

Seribasi olmayanlar

17 Betis Spa 34,326 C Q3
18 Basel Swi 33,889 C Q3
19 Wisla Pol 32,930 C Q3 --&gt; smileys/smiley1.gif
20 Udinese Ita 30,191 C Q3
21 Partizan Ser 30,012 C Q2
22 Shakhtar Ukr 28,200 C Q3
23 M. Haifa Isr 21,218 C Q2
24 Everton Eng 20,864 C Q3
25 Steaua Rom 20,101 C Q2
26 Brøndby Den 19,676 C Q2
27 Rapid Wien Aus 15,209 C Q2
28 CSKA Sofia Bul 15,118 C Q2
29 Debrecen Hun 14,389 C Q2
30 Trabzonspor Tur 12,872 C Q2
31 Vålerenga Nor 11,666 C Q2
32 Hajduk Split Cro 10,981 C Q2Edited by: sanatik

ozgur
29.05.2005, 07:20
bence ispanyol ve ingiliz takimlari disindakiler ciksin. Cunku bu ulke takimlarina karsi pozisyon bulmak ve gol atmak muthis zor. Zaten TSnin ispanyol takimlarina karsi hicbir basarisi bulunmamakta. Bence biraz daha sansli olusak, gruplara cikabilirizki 10milyon isvicre frangini alabiliriz.

toshiba
29.05.2005, 09:12
Dinamov Kiev yine muhtemel rakibimiz durumunda. Gelseler yinede bu sefer gecen senenin hesabini da gorurduk.

Mayls
29.05.2005, 10:26
Dinamo Kiev cikarsa busefer ezeriz

hatta Takim istanbul macindaki atmosfere tesekkür olarak tribündeki adam basina bi gol atarsmileys/smiley36.gif

$FIRTINA61$
29.05.2005, 11:19
biz 2 turu gecdikden sonra seribasi olmayan takimada düse bilioz degilmi

CaMoKa
29.05.2005, 11:27
Artik kiyisindayiz bu sefer firtinayi kimse tutamayacak

Hüseyin Çümen
29.05.2005, 11:30
4 Celtic Sco 63,477 C Q2
7 Monaco Fra 53,325 C Q3
8 Ajax Net 52,144 C Q3
seri basi takimlar bunlarsa hepsini eleriz manchester hariç insallah panatinaikos çikar

baris_aykan
29.05.2005, 13:07
4 Celtic Sco 63,477 C Q2
7 Monaco Fra 53,325 C Q3
8 Ajax Net 52,144 C Q3
seri basi takimlar bunlarsa hepsini eleriz manchester hariç insallah panatinaikos çikar

insallah ordaki takimlarin %90 ni kesin trabzonspor cikmasin diyodur hani smileys/smiley36.gif

sametaydin
29.05.2005, 13:11
4 Celtic Sco 63,477 C Q2
7 Monaco Fra 53,325 C Q3
8 Ajax Net 52,144 C Q3

ya bence trabzon gününde olsun hepsini eler. manchester eski gücünde degil daha güçsüz. trabzonda eski gücünde degil. daha güçlü.eger seribasi takimlar bunlarsa yüzde 95 gruba cikariz.

CaMoKa
29.05.2005, 13:12
4 Celtic Sco 63,477 C Q2
7 Monaco Fra 53,325 C Q3
8 Ajax Net 52,144 C Q3

ya bu kadarcikmi coluk cocuk bunlar bence bunlar kendi aralarinda bir karma yapsin öyle ciksinlar karsimiza

tsmaniac
29.05.2005, 13:32
dinamo çiksinda serefsizleri bi eleyelim hesabimizi görelim smileys/smiley1.gifREVENGE OF THE TRABZON

Crazy_OfLu61_
29.05.2005, 14:42
%100 demistim bu sözümdede hakli çiktim.

Sampiyonlar ligi ön elemeleri geçme sansimizida söylüyorum %100 Crazy_OfLU61_ dedi dersiniz..

sanatik
29.05.2005, 14:48
Yöneticiler eglendi

Trabzonspor'da Baskan Atay Aktug ve yöneticiler maç sonrasi, Zeytinburnu'ndaki Uzungöl Restaurant'ta Kuzey Yildizi Taraftarlar Dernegi'nin düzenledigi, Sampiyonlar Ligi kutlamalarina katildi. Karadenizli sanatçilarin da katildigi gecede yöneticiler eglenme firsati bulurken, futbolcular ise çesitli eglence mekanlarinda bir yilin yorgunlugunu attilar.

#10 Fietra
29.05.2005, 14:58
Siz küçümsemeye devam edin dikkatinizi çekerim A.Bilbaoya elendik.

kol_ay
29.05.2005, 14:59
ya bu sl. kuralari nezaman çekiliyo biilen varmi?

sanatik
29.05.2005, 15:12

onlar öneleme oynayacagiz diye gece uykusuz kaldilar. Ne yapacaklarini sasirdilar. Bizi kücümsemek yerine kendilerinin ne mal olduklarini bu öneleme ihtimali sözkonusu olunca anlayabilirdiler. Ama gurur yokmu gurur. Dünyanin en beceriksiz takimi olduklarini bu gurur yüzünden itiraf edemezler iste. Angut.com u 2 gün kapatip hic birsey olmamis gibi devam ederler kendilerini kandirmaya.Bu satirlari niye yaziyorum bu konuya ben ? Onlar okusun diye smileys/smiley1.gif

Gelelim yine bize. Ne dinamo kiev nede bilbao SENOL GÜNES li bir trabzonu eleyebilirdi. Bu benim görüsürüm.

tsmaniac
29.05.2005, 15:15
heeyt bee yattaramiz artik beckhamlara giggslere çalim atacak samp.
liginde avrupa görecek gerçek futbolu zaten bizim futbolumuz bu dandik
süper! lige göre degildi lami cimi yok yüzde yüz samp. ligindeyiz artik
takimimiz sahaya sam. ligi müzigi ile geleceksmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

tsmaniac
29.05.2005, 15:38
angut comdaki kusbeyinliler acaba ön elemeyi geçebileceklermide oradan
ötüyolar o asagilik züppeler ancak orada konusurlar o haram
sampiyonluklari olmasa intertotoya bile gidemezler. gitmisler avrupanin
paf takimini yenmisler övünüyolar gitsinler dinamoyu evlerinde
yensinlerde görelimsmileys/smiley7.gif

BDiler61
29.05.2005, 15:52
dinamo kiev gelsin görülecek bir hesabimiz var

sametaydin
29.05.2005, 15:59

bilbao ya saçmasapan kendi sahamizda saçmasapan yedigimiz gollerle yenildik. macta gollerimizin haricinde net gol pozisyonlarimiz, verilmeyen penaltimiz vardi.

d. kiev e de bence taktiksel hatalar ve takim takim eksikligi sebebiyle elendik. yoksa iki takimi da eleyebilecek güçteydik.

denizgrsy
29.05.2005, 16:02
arkadaslar geçen seneden çok büyük dersler çikardik,bu sene sampiyonlar ligi kaçmaz diye düsünüyorum,bi de isin maddi boyutu var;ayakbasti parasiufak bi meblag degil14 trilyona yakin,bizim için ilaç gibi gelir!!!

tsmaniac
29.05.2005, 16:25
elemeler garanti geçen sene bi sanssizlikti olmadi ama bu sene kaçirmayiz

POYRAZ
29.05.2005, 16:27
Bu sefer ayagimiza gelen bu firsati kacirmayacagiz.

sanatik
29.05.2005, 18:38
Sampiyonlar Ligi ile ilgili tüm bilgileri, gelismeleribu sitede edinebilirsiniz.

http://www.xs4all.nl/~kassiesa/bert/uefa/index.html

Bu sezonki ön eleme ve Potalar icin asagidaki Linke tiklayin:

http://www.xs4all.nl/~kassiesa/bert/uefa/seedcl2005.htmlEdited by: sanatik

SDanışmaz
29.05.2005, 19:01
Biz bu takimLarin yarisini eLeceyek güçteyiz....

Beytullah
29.05.2005, 20:10
yaa bu sefer kesin gidecegiz sampiyonlar ligineeee kimse durduramiyacak bizi

Punisher-61
29.05.2005, 20:25
4 Celtic Sco 63,477 C Q2
7 Monaco Fra 53,325 C Q3
8 Ajax Net 52,144 C Q3

Dynamo Kiev ciksinsmileys/smiley7.gifbu kez ezecegizsmileys/smiley7.gif

tigin
29.05.2005, 20:31
alman takimlari çikar insallah hiç olmazsa seyirci destegimiz olur.

grandiose
29.05.2005, 21:12
arkadaslar dediginiz gibi manchester united haricinde hepsi disimize göre görünüyor ama unuttugunuz ya da atladiginiz bir sey var.. o da su : adindan baska herseyi igrenç olan türkiyedeki süper lig gibi, sampiyonlar ligi elemelerinde de endüstriyel futbol ülkelerinin sampiyonlar ligne gitmek için her türlü çirkefligi yaptigini unutmayalim.. çok basit bir örnek size.. manchester harici kim var orada.. mesela inter.. bu takimin daha geçenlerde milana karsi oynadigi ve olaylar çikardigi sampiyonlar ligi yari final maçindan sonra uefadan aldigi cezayi bir düsünün.. aynisini biz yapsaydik neler olurdu bir düsünün..3 sene ihraç ederleri bizi kupalardan.. ama ne oldu? sadece dört maç seyircisiz oynama cezasi aldilar.. yani lobilerini konusturdular.. yani masa basinda güçlüler.. gerçi rakibin de bir italyan takimi olmasi olaya biraz milliyetçilik katti ama olsun.. bizim için burada önemli olan italyanlarin ispanyollarin ve de ingilizlerin sampiyonlar ligi gibi bir organizasyonda yer alabilmek için gereken her seyi yapacaklaridir ve ben sahsen onlarla eleme turunda karsilasmak istemem... gerçeklerden uzaklasmadan ve hakkimiz olan için aceleci davranmadan hareket etmeliyiz... bu bahsettigim ülke takimlari haricinde kim gelse farketmez.. takimda direkt oynayacak üç banko transferle zaten sampiyonlar ligine gireriz ve sonrasinda bu bahsettigimiz takimlari omuzumuzdaki o apoletle dize getirmek daha kolay olur.. saygilar....Edited by: grandiose

$FIRTINA61$
29.05.2005, 22:41
d.kiev gelsin rövansimiz alcagiz sonrada vilareal

Nytre
29.05.2005, 22:56
bence ilk once ön elemeleri geçelim sonra konusuruz..

ön elemelerde hangi takimlar çikabilir karsimiza onu biliyormusunuz

sanatik
29.05.2005, 22:58
son yazilari incele bi nytre.

son sayfada bir sayfa linki verdim tüm takimlari ve durumu görebilecegin.

ftunsal
29.05.2005, 23:16
BIZIM PUAN BAYAA DÜSÜK (12.872).16.SERI BASI BILE NERDEYSE 3 KATIMIZ .BU AÇIGI KAPATMAK ZAMAN ALACAK.

ftunsal
29.05.2005, 23:18
BENCE BREMEN VEYA ANDERLECHT ÇIKSIN.