PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Neden maçlarimiz yayinlanmaz

ftunsal
15.05.2005, 17:19
BU SEZON LIG TV ILE BIRLIKTE TRT DE CANLI YAYIN YAPMAYA BASLADI..BEKLENTIMIZ BIZIM MAÇLARIMIZDA BIR SEZON DELIKSIZ TV DEN YAYINLANIR.AMA BU OLMADI.

SAHADAKI ONURLU MÜCADELEMIZI YAZILI VE GÖRSEL YAYIN ORGANLARINDA SÜRDÜRMEMIZ CAMIAMIZIN BÜYÜMESI IÇIN GEREKLIDIR.
BUNDAN YILLAR ÖNCE TRABZONSPORUMUZUN HABERLERINI GAZETELERIN ;KÖSEYE SIKISMIS,ÜZERINDEN 2 GÜN GEÇMIS ,SOGUMUS ,SIYAH-BEYAZ SALLAMA BIR RESIMLE DESTEKLENMIS!BIR SEKILDE BULABILIRDIK.KISACASI GÖRMEDEN SEVDIK....

BUNA RAGMEN BIZ VE BIZIM GIBI TRABZONU BILMEYEN ,GÖRMEMIS BIR KUSAK TRABZONSPORLU OLDU.

BUNA RAGMEN TAKIMIMIZ BÜYÜDÜ ,HER YERDEN ,HER KESIMDEN TRAFTAR TOPLADI
LÜTFEN DEGIL HÜKMEN BÜYÜK TAKIM OLDU.

DAHADA BÜYÜMEK IÇIN ,TAKIMIN IZLEYICIYE HER ZEMINDE ULASMASI GEREKIR.YENI NESILLERE TANITMAK ONLARIN ;FATIH TEKKE,GÖKDENIZ KARADENIZ,TOLGA SEYHAN,HÜSEYIN CIMSIR,CELO,SIMKO,PETKO,VS HAYRALIGINI KAZANARAK BÜYÜMESINI ,BU CAMIAYA AIT OLMASINI,SAGLAMAK GEREKIR.

IYI TAKIM DÖNEM DÖNEM KURABILIRSINIZ.AMA ASIL AMAÇ BIR CAMIA OLABILMEKTIR KI KALICI OLASINIZ.SONRA BÜYÜKLÜGÜNÜZ TARTISIRLIR HALE GELIR.

BÜYÜMEK,DAVANIZI YAYMAK ,TARAFTAR BULABILMEK KENDINI TANITIMDAN GEÇER.
TV DEN MAÇLARIMIZIN YAYINLANMAMASI(MALATYA,DENIZLI,VS.) YADA LÜTFEN YAYINININ(GEÇEN SENE VE ÖNCEKI KUPA FINALI GIBI)TEMELI BU NOKATAYA DAYANIYOR.

[]BU TAKIM SEYREDILMELI</font>

KI YENI KUSAKLARIN SEMPATISINI KAZANSIN.MALUM TAKIMLARIN :ELI BELINDE DOLASAN ISIMLER ALIP, BIR TAKIM PARASINI BI TOPÇUYA VERIP SAHADA KONU MANKENI GIBI DOLASTIRMASI ,ÇARSAF GIBI RESIMLERINI YAYIMLATMASI HEP TEMELE DAYANIYOR.

TAKIMIN BÜYÜMESI,CAMIANIN BÜYÜMESI BIRILERIN ELBET ISINE GELMEZ.AMA TRABZONSPORUMUZU YÖNETEN DEGERLI KISILERIN BU OLAYA KARSI UYANIK OLMALARI GEREKIR.

TEKRAR EDIYORUM:BU TAKIM SEYREDILMELI</font>

AMA EVLERDE AMA SALONLARDA.TRABZONSPORLU TARAFTARLARIMIZ BIRBIRLERINI GÖRMELI,TANIMALI..DOSTLUKLAR YÜZ ASINALIKLARIYLA BASLAR. BIR KAHVEDE DE OLSA YANYANA BIR ÇAY IÇMEK ,AYNI CAMIANIN TARAFTARI OLMAK VE DE DOST</font>DOST OLMAK PAHA BIÇILMEYEN DEGERDIR.

BU KONU YOGUNLUGUNDA YENI BIR KONU AÇTIGIM IÇIN KUSURUMA BAKMAYIN. SAYGILAR,SEVGILER...Edited by: ftunsal

sanatik
15.05.2005, 17:39
kusura bakma diyorsun ama kusura bakiyorum cunkü bu konu gecmisde bir cok defa görüsüldü ve yazini mevcut bir konuya yazabilirdin yeni konu acma yerine.

sürekli ayni konulari yeniden acmakla elimize ne geciyor ?

mevcut konularda devam görüsmemiz daha dogru degilmidir ?

metin

BDiler61
15.05.2005, 17:59
Baska hangi ülkede sampiyonluga oynayan bir takimin maçlari yayinlanmiyor merak ediyorum

Crazy_OfLu61_
15.05.2005, 18:00
Onlar zannediyoki TÜRKIYE deki diger takimlardan az taraftarimiz var. Bosversin serefsizler benim önerim Digitürk paketi olan taraftarlar iptal ettirsin...

imported_erdogdulu61
15.05.2005, 18:40
iste bu olaylarda planin bir parçasi hersey o kadar planli programli yapiliyorki maddi olarakda bizi bitirmek istiyorlar ama güçleri yetmeyecek

Jackdaniels
15.05.2005, 19:08
Bu sorunun cevabi bence çok kolay arkadaslar tabiki SATILIK MEDYA

Mollasalihoğlu
15.05.2005, 20:13
çünkü bu takimi herkese seyrettirirseler digerlerinin fos oldugu ortaya çikar !!

delihamsi
15.05.2005, 20:37
Çünkü bu takim izlenirse her sey ortaya çikar!Sike,her türlü serefsizlik...

$FIRTINA61$
15.05.2005, 21:14
ARKADASL COK KOLAY CEVAPI BIZ LIGE YAKISMIYORUZ BIZIM MACALRI AVRUPA GÖSTERIR

tsmaniac
15.05.2005, 21:35
maçi yayinlamak bir kenara, reziller ekranda skor durumunu bile vermiyolar birde trt olacak

TheRapZoNe
15.05.2005, 23:12
Ingiltere,Ispanya,Italya,Almanya liglerini bile izleyebiliyoruz ama kendi takimimizi izleyemiyoruz

Burasi Türkiye, zaten hangi bir sey dogru ki!

hakantpl
15.05.2005, 23:17
Ya birak Canli yayini Banntan Bile izlemeye Raziyiz Ama Nerde O günler !!

61trabzonomer
15.05.2005, 23:37
eee görecek millet nasil oynadigimizi taraftar sayimiz artacak ondan korkuolar valla ligdeki en iyi oynayan en heyecanli en çekismeli ve futbola doyuran tek bizim maçlaimiz oluyo ama israrla verilmiyo gelde bunda kasit arama....

Barış
15.05.2005, 23:40
Kayseri maçini öyle ballandirip anlatiyo ki hayret bi olay.Zaten bugün vermissin canli yayinda.smileys/smiley7.gif

Malatya-Denizli...smileys/smiley7.gifVer en son kardesim bu maçi nedir ya.

CeSS
15.05.2005, 23:44
Teknoloji ilerliyor, Aninda bilgi transferleri gerçeklesiyor.

Maç naklen verilmese bile kameraya çekiliyor ve çekilen bu görüntülerin bir sekilde merkeze ulastirilmasi bu kadar zormudur ?

3 dk 'lik bir dosyayi net'ten pc'nize kac dakikada indiriyorsunuz ?

$FIRTINA61$
16.05.2005, 00:11
ya trt demdimi bu sne garanti 1mac olsada eziklerin 1maci trt verilecek diye nezman olacak ayipdir zormazismileys/smiley7.gif

Tolgaa6161
16.05.2005, 00:38
digiturku olan iptal etsiiiiinnnnn

ve protestolar ba$lasinnn

61trabzonomer
16.05.2005, 11:30
yab u digi bir kere niye sezon basinda 4 maçi almidi yav birde trt 5 olsaydi yani hayret yav 4+1 olmali insanlah seneye böle olu..

zanoylu
16.05.2005, 15:06
valla yanlis hatirlamiyorsam busezon bu konu 3 kez daha açilmisti.smileys/smiley2.gif

jackal61
16.05.2005, 18:04
tabii yayinlanmaz çünkü bu medya SEREFSIZ...http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gif

Ömer SEVİNÇ
16.05.2005, 18:15

Yeter ama. Biktim bu protesto merakinizdan.smileys/smiley18.gif

Bütün protestoculari protesto ediyorum...smileys/smiley2.gif

TSelif
16.05.2005, 18:23

Yeter ama. Biktim bu protesto merakinizdan.smileys/smiley18.gif

Bütün protestoculari protesto ediyorum...smileys/smiley2.gif

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifbu gün en çok güldügüm yaziydismileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Dünkü gerginlikten sonra iyi oldu sagolsmileys/smiley36.gif

Beytullah
16.05.2005, 21:01
bunlarin alayi serefsiz..ne olacagida baska al birini vur ötekine

Murat'
16.05.2005, 21:10
walla insallah bu trt ile lig tv ortakligimiz biter vede artik maçlarimiz lig tv verir

Crazy_OfLu61_
18.05.2005, 20:24
Bu hafta mecbur yayinlayacak. Derbi var.

Mollasalihoğlu
18.05.2005, 21:51
vermesin gitsin d.bakir'i falan versin serefsizler.

61trabzonomer
19.05.2005, 00:16
verecekler essek gibi..

baris_aykan
19.05.2005, 02:48
SIZ HALA DIGITURKMU KULLANIYONUSUNUZ ???????

kelkitli29
19.05.2005, 06:41
bu hafta maci verecekler ama ben cafeye falan gitmiycem. evde radyodan dinliycem iki macida. simdi cafeye gittinmi fb-gs macina bakacaklar sinirlerim bozulacak.

Emorfo
19.05.2005, 11:14
Digi Türk'ün ticari kaygisi yok. BJK Gs ve Fb lilere sattigimiz decoderler yeter bana diyor. Olay ticari kaygi olayi degil kesinlikle. Bu sezon Trabzonspor'un bütün maçlarini yayinlayacaz desinler. Bakin ne kadar decoder satiyorlar. Bu gün ayda 30 milyonu her Trabzonspor'lu verir özellikle Trabzon disindaki taraftarlarimiz maçlari izlemek için can atiyor. Esenler'de Trabzonspor'umuzun maçlari yayinlandiginda gittigimizadamin bize dedigi kahve bi fener bi de Trabzon maçlarinda full çekiyor oldu. Trabzonspor'un her yerde taraftari var hemde öyle keftiden taraftar degil takiminin maçlarini takip eden harbi taraftar.. Ama olay Trabzonspor'u yok sayma olayi gündeme gelmeyelim yeni nesil Trabzponspor'un ismini bile duymasin olayi. Bu konuda yönetim bir seyer yapmali. Taraftarinin maçlarini izlemesini saglamali..

Alptuğ
19.05.2005, 15:42
biz maclari radyodan takip etmeye devam edicez anlasilan

Oruç
19.05.2005, 18:42
Digi Türk'ün ticari kaygisi yok. BJK Gs ve Fb lilere sattigimiz decoderler yeter bana diyor. Olay ticari kaygi olayi degil kesinlikle. Bu sezon Trabzonspor'un bütün maçlarini yayinlayacaz desinler. Bakin ne kadar decoder satiyorlar. Bu gün ayda 30 milyonu her Trabzonspor'lu verir özellikle Trabzon disindaki taraftarlarimiz maçlari izlemek için can atiyor. Esenler'de Trabzonspor'umuzun maçlari yayinlandiginda gittigimizadamin bize dedigi kahve bi fener bi de Trabzon maçlarinda full çekiyor oldu. Trabzonspor'un her yerde taraftari var hemde öyle keftiden taraftar degil takiminin maçlarini takip eden harbi taraftar.. Ama olay Trabzonspor'u yok sayma olayi gündeme gelmeyelim yeni nesil Trabzponspor'un ismini bile duymasin olayi. Bu konuda yönetim bir seyer yapmali. Taraftarinin maçlarini izlemesini saglamali..

çok dogru söyledin kardesim! ben d.bakirdayim ve trabzonsporumun sadece canli yayinlanan maçlarini izleyebiliyorum! digerlerini izleyemiyorum! bunlarin gerçekten ticari bir kaygisi yok bunlar ''gicik'' oldugu için TRABZONSPORUMUZUN maçlarini özellikle yayinlamiyorlar! yoksa onlar her maçimizi versinler o zaman görürler decoder patlamasini! yönetimin yeni sezonda bu olaya kesin bir çözüm getirmesi lazim!!!

FATIH SULTAN TEKKE !http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

Beytullah
19.05.2005, 20:02
[QUOTE=Emorfo]Digi Türk'ün ticari kaygisi yok. BJK Gs ve Fb lilere sattigimiz decoderler yeter bana diyor. Olay ticari kaygi olayi degil kesinlikle. Bu sezon Trabzonspor'un bütün maçlarini yayinlayacaz desinler. Bakin ne kadar decoder satiyorlar. Bu gün ayda 30 milyonu her Trabzonspor'lu verir özellikle Trabzon disindaki taraftarlarimiz maçlari izlemek için can atiyor. Esenler'de Trabzonspor'umuzun maçlari yayinlandiginda gittigimizadamin bize dedigi kahve bi fener bi de Trabzon maçlarinda full çekiyor oldu. Trabzonspor'un her yerde taraftari var hemde öyle keftiden taraftar degil takiminin maçlarini takip eden harbi taraftar.. Ama olay Trabzonspor'u yok sayma olayi gündeme gelmeyelim yeni nesil Trabzponspor'un ismini bile duymasin olayi. Bu konuda yönetim bir seyer yapmali. Taraftarinin maçlarini izlemesini saglamali..[/QU

imzaaasmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Hüseyin Çümen
19.05.2005, 20:20
emorfo çok hakli trabzonsporumuzu sindirme ye çalisma politikasi saniyolarki traazbon svgisini kalplerden sileribiliriz yeni nesil gelen çocuklar trabzonsporsuz büyüyolar ama yaniliyolar kalbimizde trabzonspor özlemi artiyor ve daha bi baglaniyoruz onlarin bu plani trabzonspora sökmez

acaba febe 22 sene sampiyon olamasaydi ve maçlari bizim gibi yayinlanmasaydi kaç tane taraftari olurdu??

Mollasalihoğlu
19.05.2005, 20:25
herkese görev düsüyo küçük kardeslerimize trabzonspor sevgisi asilanmali zira satilmis basin varken kendilerinden baglanmalari zor oluyor...

Mayls
19.05.2005, 21:20
emorfo çok hakli trabzonsporumuzu sindirme ye çalisma politikasi saniyolarki traazbon svgisini kalplerden sileribiliriz yeni nesil gelen çocuklar trabzonsporsuz büyüyolar ama yaniliyolar kalbimizde trabzonspor özlemi artiyor ve daha bi baglaniyoruz onlarin bu plani trabzonspora sökmez

acaba febe 22 sene sampiyon olamasaydi ve maçlari bizim gibi yayinlanmasaydi kaç tane taraftari olurdu??
<DIV> </DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>gercek trabzonspor'lular zaten takimindan vazgecmezler</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>febe 22 yil sampiyon olamasa kadiköye maclari 20 kisinin önünde izlerlerdi smileys/smiley36.gif</DIV>

hakantpl
19.05.2005, 21:29
Ben Inaniyorum ki Sampiyon Oldugumuz Zaman hersey düzelmese Bile Bazi seyler düzelecek. Maçlarimizda Yayinlanmaya baslanacak. Ayrica; Ts bir kez Sampiyon oldumu 3-4 Sene kimse Durduramaz Seytanin bacagini Kiracagiz. Elbet

Oruç
20.05.2005, 15:18
walla insallah bu trt ile lig tv ortakligimiz biter vede artik maçlarimiz lig tv verir

geçen sene böyle bir ortaklik yoktu ama sonuç yine ayniydi

FATIH SULTAN TEKKE !http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

61trabzonomer
20.05.2005, 23:54

geçen sene böyle bir ortaklik yoktu ama sonuç yine ayniydi

geçen sene lig tv zaten 3 maç veriyodu..bunlar manyak mi kardesim lig tv 4 ünü alsin 1 tane trt versin olmuyomu öle...

ftunsal
20.05.2005, 23:58

<div> </div>
<div>*</div>
<div>gercek trabzonspor'lular zaten takimindan vazgecmezler</div>
<div>*</div>
<div>febe 22 yil sampiyon olamasa kadiköye maclari 20 kisinin önünde izlerlerdi smileys/smiley36.gif</div>

FEBE 22 YIL SAMPIYON OLMASA KADIKÖY SARAÇOGLU STADINDA ESEKLER GEZER.. smileys/smiley17.gif smileys/smiley17.gif smileys/smiley17.gif

My
20.07.2005, 01:49
Arkadaslar, lig maçlarimizi bu sene Digitürk yayimlayacakmi? Bu konudabilgisi olan varmi?

Y.Sert
20.07.2005, 02:05
bende lig tv vardi.iptal ettim.

Colakoglu
20.07.2005, 02:19
Arkadaslar, lig maçlarimizi bu sene Digitürk yayimlayacakmi? Bu konudabilgisi olan varmi?</font>

havada bulut sen o isi unut bu seref....ler bizim maclarimizi
yayinlamaz simdi üstene üstlük bide türkiye kupasi maclarinida 2
seneligine aldilar sizinde anlayacaginiz YANDIK..

peja
20.07.2005, 02:22
Yok ya vermeyecekler yine serefsiz k.peklersmileys/smiley7.gif

Reklamlarda 102 maç verilcek diyo buda demek oluyor sadece 3eziklerin maçlari verilecek.

Onlardan çok suç bizde ve sevgili!! yönetimde.Umurlarindami sanki
taraftari düsünsünler.Burada bakiyorum kimse bu konuda sikayetçi degil
maçlarimiz verilsede olur verilmesede havasinda.Böyle birseye tahammül
edemiyorum ve anlamakta zorluk çekiyorum nasil bir is bu? Trabzonspor
gibi bir klubün her maçi nasil yayinlanmaz anlamiyorum ve buna nasil
ses çikarilmaz aklim almiyor.

Yok neymis naklen yayinlanan maçlara seyirci gitmiyormus! Geçen seneye
bir bakin yayinlanan maçlarimizdami daha çok seyirci vardi yoksa naklen
verilmeyip gece yarilari özet görüntülerini izledigimiz
maçlarimizdami?Yönetim orda düsmüs nasil 2-3 bilet daha satarimin
derdine.

Neolursa olsun hiçbirsey mazeret degil bu eziklerin oynayipta tvden
verilmeyen bir maçini göstersenize bana bunlara hazirlik maçlarida
dahil!

Bizimde bütün maçlarimiz verilmeli bir tanesi bile es geçilmeden.

Yeter artik ya biktim gerçekten.Su ise bir çözüm bulsunlar sonunda katil olcam bu is yüzündensmileys/smiley7.gif

My
20.07.2005, 02:48
Eer verilmeyecekse bu konuda acilen biseyler yapmamiz lazim !!!

Emorfo
20.07.2005, 14:57
Bu sene Trabzonspor'umuzu yine izleyemezsem sinirimden çatlarim. Yönetim artik bir seyler yapmali. bu sezon Trabzonspor'un yili olacak.

selçukabi
20.07.2005, 15:16
Arkadaslar, lig maçlarimizi bu sene Digitürk yayimlayacakmi? Bu konudabilgisi olan varmi?

Hayir, pejanin dedigi gibi 102 maçtan bahsediyorlar yani 34(hafta sayisi)×3 (üç ezikler) = 102....smileys/smiley7.gif

daedalus
20.07.2005, 15:40
Trabzonsporda kendi kanalini kursun. Maçlarini kendi kanalindan versin. Ayrica uydu araciligiyla da tüm dünyaya yayin yapsin. Digitürkten daha fazla dekodersatar alim allah...

My
20.07.2005, 16:36
Az önce DIGITÜRK'e telefon açtim. Ilk çikan bayan oldukça salakça bilgiler verdi. Hangi takimlarin maçlarini vericeksiniz soruma salakliinda ötesinde kendini asarcasina verdii cevap lig takimlarinin maçlari Trabzonspor hariç. Gülerisin aalarmisin ; bizi lig takimlarinin hepsi ve siz diye ayirmasinami kiziim yoksa cahilliinemi. Bir ki soru daha sordum ama anlasilan pekte bi bilgisi yoktu bu konuda. Herneyse, bi kere daha telefon ettim. Çikan bayana tekrar sordum kimlerin maçalarinin yayinlanacaini. Aldiim cevap üç Istanbul takimi olduu. Peki Tarbzonspor dediimde ise ; temmuz ayi sonunda federasyondan belli olucaa.

Bunlar bizim maçlarimizi vermiicek yine.Geç olmadan bisiiler yapmamiz sart. Sampiyonlua oynayan bi takimimiz var, Türkiye liginin en güzel oynunu oynayan bi takimimiz var, milyonlarca seyircisi olan bi takimimiz var ama inanilmaz bi sekilde bize izlettirmiyorlar, bizleri bu haktan mahrum birakiyorlar. Muhakkak bisiiler yapmamiz lazim.

selçukabi
20.07.2005, 16:54
Aldiim cevap üç Istanbul takimi olduu. Peki Tarbzonspor dediimde ise ; temmuz ayi sonunda federasyondan belli olucaa.??????

geçen sene bana federasyonun 3 maçin naklen yayinina izin verdigini bir dördüncüsü için de fenerasyonun izin vermesi gerektigini söylediler.Temmuz ayi sonunda izin verip vermeyecegi belli olacak heralde.Yönetim baski yaparsa bu is olur.

bordox
20.07.2005, 16:56
Bu sene 4 maç yayin hakki devam ederde bizim maçlarimiz yine yayinlanmazsa futbol federasyonuna basvurmali yönetim.

Istanbul'da Trabzonsporlu olanlarin alacagi Lig tv aboneligi ihya eder Digi'yi ama adamlarin keyfi yerinde galiba.

3 gündür ariyorum ne oldu diye.Bir gelisme yok.Bu konu üzerinde daha ciddi olarak durmaliyiz.Yönetim ve de taraftar olarak.

SDanışmaz
20.07.2005, 17:00
Biz Liderken gazetede bizimLe iLgiLi 1 keLime yazmayan medyadan ne bekLersin smileys/smiley7.gif

daedalus
20.07.2005, 17:25
Sonuçta bu adamlarin hepsi istanbul'lu ve istanbul takimlarini tutuyorlar. Niye medet umuyoruz ki adamlardan? Belli ki vermeyecekler bizim maçlari. Yönetim bastirsa bile yine TRT'den felan verirler bi ihtimal....

halil ibo
20.07.2005, 17:26
1- Bu konuda öncelikle yönetim uyarilmali,(Trabzon disindaki taraftarimiz Trabzonspor'u izleme zevkinden mahrum birakilmamalidir.)

2- Federasyon denilen garabetler sürüsünün dikkati çekilebilir ? (Ise yararmi,bilemiyorum.)

3- Digitürk'ede gerekli mesaj yollanmali !

uslanmazlaz
20.07.2005, 17:30
bizim sampiyon olmamazi istemeyen bazi güçler(istanbuldan)bu gibi oyunlarla bizi alt etmeye çalisiyorlar.gerek fatih in gitti geldi symkowiak gitti geldii gibi asilsiz haberlerle trabzonsporumuzu yipratmaya çalisiyorlar ama bu kirli ve serefsiz oyuna dur demek bizim elimizde

BU KIRLI VE KARANLIK YOLDA YALNIZ YÜRÜMEYECEKSIN

Guests
20.07.2005, 17:41
federasyon protesto su gibi bi tane yapmamiz lazim bi maiLLden 1000

Tane yoLLansin herkez atarsa yayinLarlar gene otomatik bi tane mesaj koyaLim maiL adResini feLanda ekLeyelim oburu gibi 3 tane oLmasin çok ugrasmak zorunda kaliyoruz yapmiskencokyapaLimda koLay oLsun haksizmiyimsmileys/smiley2.gif

orhanaydin1969
20.07.2005, 18:08
bu yil yeni sistem uygulanirsa 4 maç verilecek maci yayinlanan takim ekstra para aliyyor sanirim 100 bin dolar civarinda 3 ist takiminin aldigi fazla para bu yayinlardan kaynaklaniyor ama aklim ermiyor bizimkiler yeni yeni havuz sistemine karsi neden ist takimlariyla birlik yapiyor yeni sistemde en zararli biz cikacagiz ati alan üsküdari gececek ama biz yine yerimizde sayacagiz

Tmac61
20.07.2005, 18:09
Sallayin arkadaslar gün gelecek ike ike yayinlayacaklar maçlarimizi...

O günler de çok yakin...

canavar
20.07.2005, 18:40
Yayinlasinlar Gördük dün aksam Ezikbahceyi Adamlar Ayakta zor duruyordu Hele Alex Bir pozisyonda topa vururken Sirtüstü düstü Benim oglan Halen Gülmekten katiliyor (Krize girdi azkalsin hasteneye gidecektim SAKA DIYIL)

Ama birgün gelecek coook yakinda

ozgur
20.07.2005, 19:44
Haftaya sampiyonlar ligi oneleme maci var trt radyolari macimizi radyodan verecek mi, tvden izleyemiyenler bari radyodan dinlesin diyecegim ama bu adamlar maclarimizi radyodanda vermediler gecen sene. Ornek skontoriga ve kiev maclari'nin radyo yayini yoktu bu turkiye'nin sesi radyosu bunlari niye yayinlamadi anlamadim. Bu senede sanirim oyle olacak

Crazy_OfLu61_
20.07.2005, 20:16
Yok o kadar essek degildirler heralde yayinlarlar.

Bartuğ13
20.07.2005, 20:43
çünkü maçlarimizi izleyenler vay be bizim diger maçlarda izledigimiz futbol mu? diye sormaktan delirip,akil hastanelerinde yer kalmayacagi için!

saka bi yana hakkaten s.......lik yapiyolar

irfanköse276
20.07.2005, 20:44
çünkü sesimiz çikmiyor

ofli_fan
20.07.2005, 22:11
bu sene trt maç yayini yapmayacak. Federasyon lig tv nin 4 maç yayini için hatta ilerleyen yillarda tüm maçlarin yayini için yapilan sözlesmeye ek maddeler ekletmeye çalistigini biliyoruz. Umarim bu anlasma olur ve lig tv den tüm maçlarimiz verilir.

My
20.07.2005, 23:42
Az önce bi açiklama oldu showtv de ama ben yarim yamalak dinleyebildim. Haftada 6 maç diyodu, sanirim kupa maçlarida dahil buna. Yine anladiim kadariyla 3 maç yayinlanacak heralde. Dooru düzgün dinleyebilen biri varsa anlatsin hele sunu smileys/smiley9.gif

peja
21.07.2005, 01:33
haftada 6 maç yayinlanacakmis! yalana bak sanki her hafta türkiye kupasi maçi yayinlanacak nekadar sahtekar bunlar ya.

peki bu maçlar neden yine 3 maç? bide utanmadan bu maçlar 4 büyük takimin maçlari olacakmis! bizde yedik öylemismileys/smiley7.gif

Bu kanibozuk yayinci kurulusun aklini basina getirmek lazim artik.hadi
yapalim biseyler.bmn yönetimi bu ise bi el atsin digitürk iptal
kampanyasi baslatilsin.sadece bmn ile kisitli kalmasin.böyle birsey
yapilirsa eminim çok etkili olur es geçmeyelim bu konuyu.madem vermeyi
düsünmüyorlar maçlari bizde kartlarini gözlerine sokalim serefsizlerinsmileys/smiley7.gif

FEDAİ
21.07.2005, 09:07
Yahu bu haramzadeler dün (üç büzük ve biçakçi) biraraya gelmisler ve naklen yayin konusunda anlasmaya varmislar.Hani 4 büyükler olarak hareket ediyorduk.Gene ayak oyunlari basladi.Öyle bir güne getirdilerkiherhangi bir elestiride 'sizin asezon açilisiniz vardi o yüzden çagirmadik'diyecekler

Havuz sisteminde yeni yapilan degisiklikten bi haberi olan var mi?

Oruç
21.07.2005, 11:36
Evet ben de dün gördüm Batum maçinin devre arasinda Digi Genel Müdürü kupa maçlari da dahilhafta da 6 maç yayinlayacaklarmis.Bir de utanmadan -4 büyük-takimin taraftari maçlarini rahat rahat izleyebileceklermis! Biz de yedik degilmi!smileys/smiley7.gif

Vallabir seyler yapmanin zamani geldi de geçiyor.Bu BMN'nin yapacagi is degil artik yönetimin bir an önce taraftarin sesine kulak vermesi lazim,ligin baslamasina 2 hafta kaldi ve ben bu sezon da takimimi canli canli izleyemezsem var ya bildigim bütün beddualari bu lig tv ve fenerasyon için edecegim!smileys/smiley7.gif

FATIH SULTAN TEKKE

Vektra58
21.07.2005, 15:41
Arkadaslar Lütfen bu konuda bir seyler yapalim. Sesimizi duyuralim. Gerekirse sokaga çikalim. Bu ülkede sampiyonluga oynayan trabzonsporumun maçlari neden naklen yayinlanmaz...... Kafayi yiyecegim. Bir senede daha bu eziyete dayanamam. Lütfen ama lütfen bir seyler yapalim..............

kahemeros
21.07.2005, 17:04
Sadece Istanbullularla yaptigimiz maçlarin degil, iç saha dis saha farketmez bütün maçlarimizin yayinlanmasini istiyoruz. Ben Digitürk abonesi degilim. Neden olayim ki senede yayinlayacaklari 12 maç için. Bütün maçlarimizi verseler, o zaman abone olurum. Benim durumumda olan bir çok insan olduguna dainaniyorum. Dolayisiylaolaya ticari mantikla bakildiginda bizim maçlarimizin Digitürk tarafindan verilmemesi için bir sebep göremiyorum. Trabzon'a 5-6 kamera bir spiker yollamanin maliyeti ne kadar cok olabilir ki yeni abone sayisiyla karsilastirildiginda?<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

Isin iç yüzünü bilmiyorum, ama bencemaçlarimizin yayinlanmamasi bizim yönetimin isine geldigi için yayinlanmiyor bizim maçlar. 3-5 bin fazla bilet satmaktan daha önemli olsa gerek Trabzonsporumuzu herkesin izleyebilmesi.Yani bunu bizim yonetimin istemesi lazim. Konu hakkindaki fikirlerim, bilgiden ziyade akil yürütmeye dayanmaktadir. Konu hakkinda bilgisi olanpaylasirsa sevinirim

Keleşoğlu
21.07.2005, 17:20
bu konuda acil biseyler yapmak lazim!! koskoca sezonda takimimizi 10 keremi izleyebilcez?smileys/smiley7.gifayip yaw ayip

murat
21.07.2005, 17:23
Bizim yonetim harekete gecmeli, biz burdan ne yapsak nafile. Herkes yonetime tepkisini (duzeyli bir sekilde) iletsin bence.

Cenkhan
21.07.2005, 23:06

Emin olmamak lazim aksine inanmamiz için sadece yapmacik girisimlerde bulundular (Bkz. Hazirlik maçlarimizin yayinlari) ki bu da yeterli degil. Yine maçlarimizi izleyemeyiz, tepkimizi taraftar olarak koyariz ama artik yönetimden de destek bekliyoruz...

My
22.07.2005, 01:03
Burada kendimiz yaziyoruz kendimiz okuyoruz. Buraya yazincaya kadar herkes buralara http://www.trabzonspor.org.tr/iletisim.asp (http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/iletisim.asp)&amp;http://www.ligtv.com.tr/bizeulasin.asp (http://www.ligtv.com.tr/bizeulasin.asp) üç bes kelimede olsa yazsin. Eminimki bu konuda yönetimimiz bisiiler yapicaktir ama bizlerinde bu konuda bos durmamasinda fayda vardir diye düsünüyorum.

Analyzer
22.07.2005, 01:27
Bugün Digitürk'ü aradim. Lafi uzatmadan Trabzonspor maçlarini yayinlayacaksaniz lig tv alacagim, yayinlamayacaksaniz söyleyin dedim. Futbol federasyonundan bilgi gelmesini bekliyoruz dediler. Geçen seneki durum ise söyleydi: Lig baslamadan gene Digitürk'ü aradim. Haftada 3 maç yayinlayacagiz, bunlarda ligin ilk 3 sirasindaki takimlarin maçlari olacak dendi. Geçen sezon ilk 3 siranin disinda kalmamamiza ragmen maçlarimiz yayinlanmadi. Sonradan hesap sormak için en az on defa aradim. Bana böyle söylediniz yalancisiniz siz diye yüzlerine vurdum. Futbol federasyonu karr veriyor yayinlanacak maçlara bizim yapacagimiz hiçbirsey yok dediler. Digitürk topu federasyona atiyor. Bu konuda yalan nedir dogru nedir bilinmez ama iki tane hedef var sadece. Ya Digitürk engel oluyor maçlarimizin yayinina, ya da federasyon. Ikisini de sikistirmak lazim. Trabzonspor taraftari olarak degil sadece bir futbolsever olarak yorum yapmam gerekse bile, ülkenin en iyi futbol oynayan takimini seyretme zevkinden hiçkimse mahrum edilmemeli. Trabzonspor maçlari yayinlanmali. Yayinlanmazsa eger, Digitürk ve federasyonun bizden çekecegi var. Protesto maili silmekten parmaklarina kramplar girecek.

Berat
22.07.2005, 01:34
Sevgiyle TS Club'tan fomasina iddiaya girdik..

Tahmin konusu: Digiturk bu sene kaç maçimizi yayinlayacak?

Benim Tahminim: En fazla 15

Sevgi'nin Tahmini: En az 20

Bu iddiayi buraya da yazdim ki resmiyet kazansinsmileys/smiley1.gif Insallah ben kaybederim de daha çok maçimizi yayinlarlar..

12 hafta garanti zaten..6 Hafta Istanbul takimlarinin kendi aralarinda yapacaklari derbi haftalari, 6 Hafta bizim derbilerimiz..Iste Sampiyonluk potasindayiz diye (insallah o potada olacagiz) son haftalarda 3 maç fazladan yayinlarlarsa etti size 15.. Benim hesabim böylesmileys/smiley1.gif

peja
22.07.2005, 03:09
Mail atiyoruzda ne oluyor cevap dahi vermiyor serefsizler.

Arayincada her defasinda ya fedarasyon karar veriyor diyorlar yada
ligin gidisatina göre yayinlanacak saçmaligindan bahsediyorlar.

Burada birçok kez konusu geçti birkaç yöneticimiz burayi takip
ediyormus.Görmüyorlarmi bu rezilligi neden taraftari için birseyler
yapma geregi duymuyorlar.Hadi bizi düsümüyorlar takimimizi
düsünsünler.Maçlarimizin yayinlanmasi götürü degil getiri yapar yeni
taraftarlar kazanirsin bu sayede amaçlarina daha kolay ulasirsin.Aman
maçlar yayinlanmasin 500 tanede olsa bilet satsam kardir dersen diger
taraftan kat be kat daha fazlasini kaçirirsin.Hepsi bir kenara bize
aciyin yasmileys/smiley7.gif

Metin Ural
22.07.2005, 03:58
peki digiturkun o kadar kanali var çok mu zor her kanala bir lig maçi koymak? federasyon ligimize ad verelim avrupa gibi olsun demesini biliyor ama nedense televizyon yayinlarinda avrupada görülmeyen bir yayin sistemi uygulaniyor.

nasil oluyorda son haftalarda iki kanaldan birden maçlar verilirken sezonun ortalarinda bu sistem olamiyor?

ben istanbul kulüplerinin sikici maçlarini her hafta izlemek istemiyorum. ben ligin yeni takimi sivasi da izlemek istiyorum, ilhan mansizin takimi ankaragücünü de, taraftari oldugum trabzonsporuda. insanlar singapurdan premier league maçlarini internetten izlerken ben trabzonun maçlarini radyodan dinliyorum. bu ne biçim bir mantiktir. her pazar gecesi trabzonun gollerini görecem diye saat kaçta yatiyorum. yabanci lig olsa anlarim ama...

Vektra58
22.07.2005, 14:22
Aynen katiliyorum..............smileys/smiley32.gif

Sacit
22.07.2005, 15:35
ne 10 nu ya yok ya baska.dagitirim oralari ha acil önlem alinmasi lazim smileys/smiley7.gif

mustiok28
23.07.2005, 12:09
verdiginiz adreslere mail attim ama ilgilene yok ne bizimkiler ne lig tv...

iki lig tv aboneligi alacagim ama maçlarimizi veriyormu bilmiyorum lig tv yi ariyorum henüz federasyondan cevap gelmedi cevap bekliyoruz diyorlar...

Salih61
23.07.2005, 12:37
Ya yayinlamasinlar KERIZ gibi 14 Milyon Dolari veriyorlar dimi?...Gerisi Hikaye...Nerde görülmüs Maç yayinlanmadan para almak...Enayilik yapiyorlar bizde para kazaniyoruz...smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

unibmn
23.07.2005, 13:34
bunlarin alayi böyle.......hem maclar werilse türkiyenin heryerindeki tsliler stadda söylenen marslari ezbere bilecek.böylece kimse aval aval bakmayak stadda.......

Salih61
23.07.2005, 14:43
Bosver vermesinler ya...Parasini veriyorlar ya gerisi hikaye...Dedim ya KERIZLIKLERINE doymasinlar...

sultantekke
23.07.2005, 15:39
smileys/smiley18.gifarkadaslar trabzonda oturan taraftarlar için sorun yoknasil olsa sitad yakin gurbetci tarftarlar n olcak trabzonun 1 m açi için kaç ay bekliyorlar lütfen bos vermeyinsmileys/smiley18.gif

saygilarimla

m_ok
24.07.2005, 12:49
arkadasa hak veriyorum trabzonsporumuzu heryerden izlemek istiyoruz...

hakanh
24.07.2005, 15:11
sultantekke'ye katiliyorum.

Biz de Yattara'yi, Fatih'i, Gokdeniz'i, Kahe'yi (Insallah), Szymek'i her hafta seyredebilmek istiyoruz.

Trabzon'daki kardeslerimiz icinnaklen yayinlar pek de onemli olmayabilir.

Fakat biz Trabzon disinda yasiyanlar icin iskence gibi butun sezon boyunca sadece 5-10 tane macimizi seyredebilmek.

unyelimetin
24.07.2005, 17:13
Üçü içerde üçü disarda toplam alti derbi maçimiz garanti.(Diger 14 siradan Anadolu takimi gibi yani!)

Üç sülüklerin kendi aralarinda oynadiklari haftada bir maç bosa çikacagindan o haftaki maçimiz olan (Sivasspor,Rizespor ve Ankaraspor) karsilasmalarimizla birlikte toplam 12 maçimiz yayinlanacak.Fazlasini kimse beklemesin,çünkü bundan fazla maçimiz yayinlanirsa havuzdan bize daha fazla para vermek zorunda olurlar.

Ancak takimimiz son haftalar yanastiginda sampiyonlukta en iddiali takim olursa,o zaman iki sene önceki gibi son maçlarimiz da yayinlanir.

Bu konu sadece taraftari geriyor.Yöneticilerin umrunda bile degil.Örnegin lig yakinda baslayacak.Kis döneminde bizim maçlarimizin gündüz oynanmamasi için yönetimin uyanmaya ihtiyaci var.Neden?

Hafta sonu tüm karadeniz sahilinde gerek amatör gerekse profesyonel bir çok maç oynaniyor.Trabzon'un ilçelerinden ve komsu iller ile ilçelerinden de bir çok insan bu sebepten maça gelemiyor.Trabzonspor'un maçi gece olsa aksine bu insanlar daha çok maça gelmek isterler.Üstelik imkan daha iyi olur.Nasil derseniz,söyle ki;

Örnegin Trabzon'a yakin bir yere maça giden inanlar maç sonrasi aksam da Trabzonspor'un maçina giderler.

Bu konuda ilgili yönetici ile bizzat görüsecegim.

l-m
24.07.2005, 17:33
Üçü içerde üçü disarda toplam alti derbi maçimiz garanti.(Diger 14 siradan Anadolu takimi gibi yani!)

Üç sülüklerin kendi aralarinda oynadiklari haftada bir maç bosa çikacagindan o haftaki maçimiz olan (Sivasspor,Rizespor ve Ankaraspor) karsilasmalarimizla birlikte toplam 12 maçimiz yayinlanacak.Fazlasini kimse beklemesin,çünkü bundan fazla maçimiz yayinlanirsa havuzdan bize daha fazla para vermek zorunda olurlar.

Ancak takimimiz son haftalar yanastiginda sampiyonlukta en iddiali takim olursa,o zaman iki sene önceki gibi son maçlarimiz da yayinlanir.

Bu konu sadece taraftari geriyor.Yöneticilerin umrunda bile degil.Örnegin lig yakinda baslayacak.Kis döneminde bizim maçlarimizin gündüz oynanmamasi için yönetimin uyanmaya ihtiyaci var.Neden?

Hafta sonu tüm karadeniz sahilinde gerek amatör gerekse profesyonel bir çok maç oynaniyor.Trabzon'un ilçelerinden ve komsu iller ile ilçelerinden de bir çok insan bu sebepten maça gelemiyor.Trabzonspor'un maçi gece olsa aksine bu insanlar daha çok maça gelmek isterler.Üstelik imkan daha iyi olur.Nasil derseniz,söyle ki;

Örnegin Trabzon'a yakin bir yere maça giden inanlar maç sonrasi aksam da Trabzonspor'un maçina giderler.

Bu konuda ilgili yönetici ile bizzat görüsecegim.

Metin abi ne yazikki bu konuda yöneticilerimizin genel kanaati ligtv'nin bizim maçlarimizi yayinlamamasi yönünde, 50 milyar daha fazla tribün hasilati gelsin diye hiçbir girisimdi bulunulmuyor, sonuç, 5 yasindaki çocuk Yattara'nin, Fatih'in hareketlerini görüp takima baglanacagina Alex'in, Carew'in, onun bunun hareketini görüp o takimlara sempati besliyor. Bir taraftar ki takimindan uzak, maçlari yayinlanmaz, istedigi ürüne ulasamaz, yöneticiler ise 50 milyarin hesabini yapar. Biraz büyük düsünmemiz gerekiyor, camia bazinda..

corleone
24.07.2005, 17:36
konu ile alakasi yok biliyorum ama bu konuyla ilgili bi baslik ta yok merak ediyorum acaba kaç tanemiz show tv'ye hazirlik maçlarimizi yayinladigi için tebrik mesaji attik, vermeyedebilirdi de, tepkiye gelince en iyisini yapiyoruz ama bi kere de böyle bisey yapip ne kadar duyarli oldugumuzu gösterelim...

l-m
24.07.2005, 17:39
konu ile alakasi yok biliyorum ama bu konuyla ilgili bi baslik ta yok merak ediyorum acaba kaç tanemiz show tv'ye hazirlik maçlarimizi yayinladigi için tebrik mesaji attik, vermeyedebilirdi de, tepkiye gelince en iyisini yapiyoruz ama bi kere de böyle bisey yapip ne kadar duyarli oldugumuzu gösterelim...

Tesekkür mesaji, yani maçlarimizi gece 11:45'te verdigi için, prime time denen o en çok izlenen zamanda canli olan maçlarimizi vermek yerine Mehmet Ali Erbil'in programini yayinladigi için mi, yoksa kardes kurulusu Fenerbahçe ve Galatasaray'in maçlarini Digiturk'ten sifreli yayinlarken kendileri banttan yayinlama inceliginde bulunduklari için mi, Trabzonspor reytingi olan bir takim, onlarin maçimizi o saatte göstermelerine ragmen hiçbir protesto girisiminde bulunmadigimiz için tesekkür etmeleri gerekiyor, spor müdürleri Trabzonsporlu iken hem de..

murat
24.07.2005, 17:40

Gece 12 e bize mac izlettikleri icin tesekkurmu etmek lazim. Onlarin bize maclarimiz yayinlattigimizicin tesekkur etmeleri lazim. Kupa torenimizi gostermiyen bu serefsizlere tesekkur etmem icin bayagi bir degisim gerekli... Insaallah iflaz ederler...

Gerisbase
24.07.2005, 18:05
Arkadslar bizim yönetim bise yapmiyorza ,biz ne yapalim, Yönetimi bu konu hic ilgilenmiyor ,yazik cokkkkk yazik

corleone
24.07.2005, 18:31

Tesekkür mesaji, yani maçlarimizi gece 11:45'te verdigi için, prime time denen o en çok izlenen zamanda canli olan maçlarimizi vermek yerine Mehmet Ali Erbil'in programini yayinladigi için mi, yoksa kardes kurulusu Fenerbahçe ve Galatasaray'in maçlarini Digiturk'ten sifreli yayinlarken kendileri banttan yayinlama inceliginde bulunduklari için mi, Trabzonspor reytingi olan bir takim, onlarin maçimizi o saatte göstermelerine ragmen hiçbir protesto girisiminde bulunmadigimiz için tesekkür etmeleri gerekiyor, spor müdürleri Trabzonsporlu iken hem de..

hiç vermeseler daha mi iyi olacakti bu nasil bir anlayis hep tepki hep tepki nereye kadar 12 de veya 1de, yeni transferlerimizi formalarimizi takimimizin son durumunu nereden ögrenecektik takimin eksiklerini fazlalarini fanatik gazetesinden takip edecektik, siz bildiginiz yoldan gidin...

yabgu61
25.07.2005, 17:35
herkesin istegi gerçekten futbol oynayan Takimimizin maçlarinin canli olarak tv de yayinlanmasidir. insanlar güzel futbola hasret. bunun en iyi ve güzel örnegi de Trabzonspor.

bunu anlayamayanlarin spordan ne kadar anladigi tartisilir...

m_ok
26.07.2005, 14:57
arkadaslar bugün lig tv ye abone oldum. abonelige geln arkadas bizdendi yani trabzonsporlu ve ondan aldigim bilgiye göre trabzonun maçini verecek lig tv dedi (ama dogru mu yalan mi bilemiyorum sizinle paylasayim dedim) bu konuda trabzonsporlulardan yogun talep varmis insallah trabzonsporumuzu izleriz

Oruç
27.07.2005, 13:57
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=5 width=490>
<T>
<TR>
<TD =titsBaslik-little bgColor=#f9f9f0>Süper Ligi programi belli oldu</TD></TR>
<TR>
<TD =titsBasliklar bgColor=#f9f9f0>Türkiye Süper Futbol Ligi 2005-2006 sezonunda heyecan firtinasi, 5 Agustos Cuma günü yapilacak ilk maçla basliyor. Iste ilk haftalarin maç tarihleri:</TD></TR>
<TR>
<TD =stdSmall align=right bgColor=#f9f9f0 height=10>27 Temmuz 200513:27</TD></TR>
<TR>
<TD>http://image.haber7.com/haber/9613.jpg
Türkiye Süper Futbol Ligi'nde 2005-2006 sezonu, 5 Agustos Cuma günü son sampiyon Fenerbahçe'nin Ankara deplasmaninda Gençlerbirligi ile yapacagi maçla baslayacak.

Futbol Federasyonu'ndan yapilan açiklamaya göre, Birinci Süper Futbol Ligi'nin ilk haftasinda ligin yeni takimlarindan Sivasspor, sahasindaki yenileme çalismalari nedeniyle Malatyaspor maçini Istanbul Atatürk Olimpiyat Stadi'nda yaparken, ligin diger yeni takimi Vestel Manisaspor da ayni gerekçe ile Ankaragücü ile Izmir Altay Alsancak Stadi'nda karsi karsiya gelecek. Diyarbakirspor ise geçen sezondan kalan cezasi nedeniyle Çaykur Rizespor maçini seyircisiz oynayacak.

Birinci Süper Futbol Ligi'nde ilk hafta maçlarinin programi söyle:

5 AGUSTOS CUMA:

20.00 Gençlerbirligi-Fenerbahçe (Ankara 19 Mayis)

6 AGUSTOS CUMARTESI:

18.30 Kayseri Erciyesspor-Besiktas (Kayseri Atatürk)

19.00 Sivasspor-Malatyaspor (Istanbul Atatürk Olimpiyat)

19.00 Diyarbakirspor-Çaykur Rizespor (Diyarbakir Atatürk-Seyircisiz)

21.00 Trabzonspor-Kayserispor (Hüseyin Avni Aker)

7 AGUSTOS PAZAR:

19.00 Denizlispor-Ankaraspor (Denizli Atatürk)

19.00 Vestel Manisaspor-Ankaragücü (Izmir Altay Alsancak)

19.00 Samsunspor-Gaziantepspor (Samsun 19 Mayis)

19.00 Galatasaray-Konyaspor (Ali Sami Yen).

Futbol Federasyonu'ndan yapilan açiklamaya göre Süper Lig'in 2., 3. ve 4. haftalarin programlari söyle:

2. HAFTA

12 AGUSTOS CUMA:

20.00 Ankaragücü-Galatasaray (Ankara 19 Mayis)

13 AGUSTOS CUMARTESI:

19.00 Çaykur Rizespor-Samsunspor (Rize Atatürk)

19.00 Malatyaspor-Vestel Manisaspor (Malatya Inönü)

19.00 Gaziantepspor-Sivasspor (Kamil Ocak)

20.00 Fenerbahçe-Diyarbakirspor (FB Sükrü Saracoglu)

14 AGUSTOS PAZAR:

17.00 Konyaspor-Trabzonspor (Konya Atatürk)

19.00 Ankaraspor-Gençlerbirligi (Ankara 19 Mayis)

19.00 Kayserispor-Kayseri Erciyesspor (Kayseri Atatürk)

19.30 Besiktas-Denizlispor (BJK Inönü)

3. HAFTA

20 AGUSTOS CUMARTESI:

18.30 Trabzonspor-Ankaragücü (Hüseyin Avni Aker)

19.00 Samsunspor-Sivasspor (Samsun 19 Mayis)

19.00 Denizlispor-Kayserispor (Denizli Atatürk)

21.00 Gençlerbirligi-Besiktas (Ankara 19 Mayis)

21 AGUSTOS PAZAR:

17.00 Çaykur Rizespor-Fenerbahçe (Rize Atatürk)

19.00 Diyarbakirspor-Ankaraspor (Diyarbakir Atatürk-Seyircisiz)

19.00 Kayseri Erciyesspor-Konyaspor (Kayseri Atatürk)

19.00 Vestel Manisaspor-Gaziantepspor (Altay Alsancak)

19.30 Galatasaray-Malatyaspor (Ali Sami Yen)

4. HAFTA

26 AGUSTOS CUMA:

20.00 Gaziantepspor-Galatasaray (Kamil Ocak)

27 AGUSTOS CUMARTESI:

19.00 Sivasspor-Vestel Manisaspor (Atatürk Olimpiyat)

19.00 Konyaspor-Denizlispor (Konya Atatürk)

19.00 Ankaraspor-Çaykur Rizespor (Ankara 19 Mayis)

20.00 Fenerbahçe-Samsunspor (FB Sükrü Saracoglu)

28 AGUSTOS PAZAR:

17.00 Malatyaspor-Trabzonspor (Malatya Inönü)

19.00 Ankaragücü-Kayseri Erciyesspor (Ankara 19 Mayis)

19.00 Kayserispor-Gençlerbirligi (Kayseri Atatürk)

19.30 Besiktas-Diyarbakirspor (BJK Inönü).
</TD></TR></T></TABLE>

Valla bu maç saatleri sanki maçlarimizin yayinlanacagini gösteriyor siz ne dersiniz!

FATIH SULTAN TEKKE

61trabzonomer
27.07.2005, 14:20
hah bende okuduktan sonra aynen böyle dedim bencede yayinlayacaklar maçlari insanlah bende abone olacam ozman....

Oruç
27.07.2005, 14:27
Yayinlasinlar tüm maçlarimizi bütün Trabzonspor'lular abone olurlar...

FATIH SULTAN TEKKE

peja
27.07.2005, 14:49
Saatlere bakarsak maçlar yayinlanacak gibi gözüküyor ama ihtimal
vermiyorum uyutmaya çalisiyorlar bizi sanirim.Çünkü bizim maçimizi
vercek olsalar 3ezikten birinin maçini yayinlamayacaklar mecburen sezon
boyun 102 maç yayinlayacagiz demelerinden anlayabiliriz bunu.En azindan
yayinlayacaklari kesinlesmisse bunu bas bas bagirirlardi reklamlar
oyüzden ümitlenmeyin fazla.

61trabzonomer
27.07.2005, 15:22
Yayinlasinlar tüm maçlarimizi bütün Trabzonspor'lular abone olurlar...

FATIH SULTAN TEKKE oluruz valla ama net bir bilgi olmali elimizde yoksa ben diger takimlari ne yapayim...trabzonumu izlemek iççin alacaksan alacan ....insanlah olur bu is bakalim....

Keleşoğlu
27.07.2005, 15:56
saatlere bakilirsa maclar yayinlanacak,ya da bizi keklemeye calisiyolar!! Söyle bisey daha var kisin maclar 21 de olmaz simdilik bizim gözümüzü boyamak icin yayinlayip sonra yayinlamayabilirler.Sorabilecegimiz yerleri bilen varsa yazsin (fenerasyon,digitürk) soru yagmuruna tutalim onlari

m_ok
27.07.2005, 17:58
SAATLERE BAKILIRSA YAYINLANACAK GIBI AMA BIRAZ ÖNCE LIG TV YI ARADIM 3 MAÇ YAYINLANACAK DEDI AMA DEGISIRMI BILEMEM

baris_aykan
27.07.2005, 21:08
kusura bakma diyorsun ama kusura bakiyorum cunkü bu konu gecmisde bir cok defa görüsüldü ve yazini mevcut bir konuya yazabilirdin yeni konu acma yerine.

sürekli ayni konulari yeniden acmakla elimize ne geciyor ?

mevcut konularda devam görüsmemiz daha dogru degilmidir ?

metin

50 kere tartisalim 1000 kere tartisalim herzaman goz onunde olsun hatta konu sabitlensin smileys/smiley32.gif

zafer6161
27.07.2005, 21:46
ARKADASLAR AZ ÖNCE LIG TV YI ARADIM VE AYNEN KONUSTUKLARIMI SIZE AKTARIYORUM ...BEN LIGTV ABONESIYIM VE GERI IADE ETMEK ISTIYORUM ONLAR NEDEN SORDUGUNDA ISE BEN TSNIN MACLARINI YINE VERMEYECEKSINIZ ONLARDA HAYIR VERECEGIZ MACLARI DEDI BENDE DEDIMKI SADECE 12 MACIMI VERECEKSINIZ ONLARDA BELLI DEGIL DEDI FEDERASYONDAN YAYIN TALIMATI GELECEKMIS BENDE E PEKI TALIMAT GELECEK TE NEDEN REKLAMLARDA BIR SEZONDA TOPLAM 3X34..102 MAC VERECEK DIYORSUNUZ ONLARDA DEDIKI HAYIR 40T.KUP TOPLAM 150 DEN FAZLA MAC YAYINLANACAK DEDILER BENDE OZAMAN ILK HAFTALAR DA GÖRÜSÜRÜZ DEDIM OKADAR .......

SIMDI ARKADASLAR SÖYLE OLUYOR TS NIN EN AZ 25 MACINI VERECEKLER BENIM HESABIMA GÖRE

peja
28.07.2005, 00:47
Zafer6161 kardes çok iyi yapmissin bu sekilde baski yaparsak belki
birseyler yaparlar çünkü birtek üyeligi bile iptal ettirmemek için
ugrasiyo bu düzenbaz yayinci kurulus!

Geçen gün bana söyledikleri bu sezon trabzonun 16 veya 18 maçi
yayinlanacak.Hiç zannetmiyorum fazlasi olsun.Herzaman ayni seyi
söylüyorlar çok fazla talep varmis trabzonsporun maçlarinin
yayinlanmasi yönünde ama hiçbirsey yaptiklari yok iplemiyorlar bile tek
bildikleri sey para almak.

Abone olmayi düsünen arkadaslar acele etmeyin.Yayinlar kesinlesmeden bu
sahtekarlarin ''daha belli degil'' türünden açik kapi birakarak
söyledikleri yalanlara kanmayin!!!

baris_aykan
28.07.2005, 04:10

ADMALARA ILTIFAT ETME BE SERVETIM smileys/smiley36.gif

Keleşoğlu
28.07.2005, 17:43
abi kanmayin bunlara kanimcailk haftalarda 1-2 macimizi verecekler goz boyamak icin sonra vermeyecekler.Cunkü haftada 4 mac verecek olsalar reklam yaparlardi basbas.diger 3 takimin maclarini yayinlayacaklarina gore bize yine senede 12-15 mac dusuyo!!! tam kesinlesip reklam yapana kadar kimse almasin lig tv,olanlarda...

worldmaster
28.07.2005, 17:54
Bunlar yine kandiriyor bizi

metinulusoy
28.07.2005, 17:57
trt bu sezon maç yayini yapacakmi bir bilgisi olan varmi.gerçi yapsada bizim yönetim istemiyo.taraftar gelmez diye.trabzonda oturupta sirf trt maçi veriyor diye maça gitmeyen zaten taraftar degildir.avrupada birçok ülkede maçlar açik kanalda oldugu halde sitadlar tiklim tiklim.yönetimde zaten 50-100 milyar için yapiyor bunu.deli olmamak elde degil ya.çok küçük düsünüyorlarçooooooooook...smileys/smiley7.gif

halil ibo
28.07.2005, 18:05
TRT Kesinlikle naklen vermeyecek kardesim.

falcon61
28.07.2005, 18:11
Ne zaman kesinlesicek bileniniz varmi ?

metinulusoy
28.07.2005, 19:02
halil ibo kardesim neden????

Altan 61
28.07.2005, 20:03
Arkadaslar ben Belcikada yasiyorum .
2 senedir Lig TV ye aboneyim , artik biktim Trabzonsporumun maclarini izlemek istiyorum her zaman radyodan dinlemekten artik bezdim ( radyodan bile takip etmek zor oluyor arasira cunku baglanti sorunu oluyor su trt 1 radyosunun veya ayni anda 3 istanbul takimi oynadi zaman ve tv de yayinlamasina karsi yine onlari radyoda veriyorlar....).
Oyle arasira bizi verip olmaz biz Ankaraspor veya Diyarbakir deyiliz ,bizim taraftar dunyanin her tarafinda var.Burda cok Trabzonlu var herkes ayni dusuncede ,artik maclarimizi vermiyeceklerse daha uye olmicam.

My
31.07.2005, 15:40
Az önce yine aradim. Trabzonsporlu olduumu belirtmeden ilk basta bilgi istedim. Aslini isterseniz hala elim ayaam titremiyor diil hane. Istanbul kulüpleri oldumu çatir çatir bilgi veriyorlar. Bide aazlarina dolamislar 3 büyükler 3 büyükler... En son dayanamadim ya Trabzonspor dedim. Iki saattir 3 büyükler diye yalamadik kiç birakmayan sevgili hanfendü Trabzonspor'a gelince dud yemis bülbül gibi suspus anasini satiim. Bekleyin 10 saniye bekleyin 15 saniye bilgi alayim sinirimden telefonu kemirecem. Kivirmaya çalisti ama nafile. Benim anladiim kadariyla arkadaslar geçen seneden daha da zor günler bizi bekliyor. Çünkü adamlar bizim üzerimize hiç bir açiklamalari, hesaplamalari falani felani yok! Bu senede Istanbul kulüpleri lütfedip kendi aralarinda yada bizimle maç yaptiklarinda bizim de maçlarimizi bize zoraki seyrettiricekler. Bizler (yönetim, taraftar)buna tepkisiz kaldikçada bu böyle gidecek. Trabzonsporlu olupta hala ligtv üyelii olan varsa sebepini belirterekten, tepkisini göstererekten üyeliini iptal ettirsin arkadas.

selçukabi
31.07.2005, 15:46
Bugün çikan DIGITURK dergisinde Agustos ayi maç programi verilmis, yanlizca serefsiz istanbul takimlarinin maçlari yayin programinda gözüküyor.bilgilerinize.....http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gif

falcon61
31.07.2005, 16:04
Bu adamlar hani bu sene 4 maç vericeklerdi haftada yahu valla adami deli ederler bende eve almayi düsünüyorum ama trabzonun maçi yoksa napim digitürkü alsin baslarina çalsinlar dekoderlerini

BDiler61
31.07.2005, 17:01
Yarin büyük ihtimalle belli olu digitürk genelde maç haftalarinda pazartesinden basliyor reklama

Oruç
31.07.2005, 17:09
Allah bunlari nasil biliyorsa öyle yapsin!smileys/smiley7.gif

FATIH SULTAN TEKKE

Keleşoğlu
31.07.2005, 17:30
nasi is bu ya anlamiyorum!!haftada bi mac fazladan yayinlamanin masrafiylagetirisini hesaplayamiyomu bu adamlar!su durumda yapilanlarda bi kasit aramamak aptallik olur

Emin
31.07.2005, 17:38
Yönetimin bu konuyatepkisi nedir bilen varmi. Sadece olayin yayin geliri boyutu ile mi ilgileniyorlar...

kutoz
31.07.2005, 17:46
Oturdugum yerden, italyayi, ingiltereyi, ispanyayi, almanyayi, fransayi izliyorum ama kendi ülkemin liginin maçlarini izleyemiyorum. Bu sekilde gelisecek ülke futbolundan ne hayir gelir. Alsinlar decoderlerini, baslarina çalsinlar smileys/smiley7.gif

sanatik
31.07.2005, 17:52
Bu ihaleyi digitürke veren federasyon niye bu konuda gerekdigi gibi davranmiyor ?

Son iki sezon ikinci bitirmis, son üc yilda ike kere türkiye kupasini kazanmis ve sonunda penaltirlarda yari finalde elenmis, bu sezon yinye sampiyonluguna oynayan takim böylemi DESTEKLENIR ey FEDERASYON ?

böylemi yolda birakilir ey BICAKCI ?

Simdiye kadar ne katkin oldu trabzona ? Geldin geleli trabzona düsmanligini göstermekden baska ne yapdin bicakci ?

Sana kac yil daha katlanmak mecburiyetindeyiz ?

Edited by: sanatik

falcon61
31.07.2005, 17:53
Adamlar kendi ülkelerinde 2. lig maçlarini izliyo biz bile izliyebiliyoruz ama geçen yil 2. olan bi takimin maçlari yayinlanmadi hemde herkesin kabul ettigi gibi türkiyedeki en iyi futbolu oynayan takimin

Oruç
31.07.2005, 17:54
Yaziklar olsun maçlarimizi yayinlamayan ve yayinlatmayanlarasmileys/smiley7.gif

FATIH SULTAN TEKKEEdited by: thepatfhinder

kutoz
31.07.2005, 17:56
Bu olay tamamen federasyonun hatasi. Geçen yil Digitürk ve TRT olmak üzer toplam 4 maç yayinlama hakki vermisti. Bu yilsa sifreli kanaldan 3 maç yayinlama hakki verdi. Digitürk'te tabi kendi çikarlari dogrultusunda hareket ediyor. Federasyon Digi'ye 4 maç ver derse, ne olurdu ki. Bunlar kadar geri zekali isletmeci görmedim. Allah belalarini versin bu soysuzlarin.

sanatik
31.07.2005, 17:59
kesinlikle kutoz. Bak dün digitürk den aciklama yapildi ve adam federasyon bize bu sezon daha güzel, hos yayinlar icin baski yapdigini, buna göre anlasma yapdigini söylüyordu. Amac takimlara arasi kini, düsmanliga karsi önlem.

Peki federasyon bu önemli konuyu niye görmezden gelir ?

Biz cevabini biliyoruzda burada her sene sinirlenmekden baska bir sey yapamiyoruz. Her konu icin ayri ayri yürüyüsmü düzenlememiz gerekiyor Ey BICAKCI ?

Ilya gelip senin agzini burnunu dagitmakmi gerekiyor bicakci ?

Oruç
31.07.2005, 18:02
Bunun adi ne hepiniz biliyorsunuz seref....smileys/smiley7.gif

FATIH SULTAN TEKKE

kutoz
31.07.2005, 18:03
Hayir en komigide, TV.deki spor programlarinda da bu konu elestiriliyor du geçen yil. Ligin en iyi futbol oynayan takimi Trabzonspor ama maçlarini izleyemiyoruz diye. Ama gelin görün ki, anlayan yok.

Bu adamlar yarin Keyseri'nin maçlarini verirse sasirmayin. Pruvaya ben bu yil Kayseri'nin takimlarini aliyorum. smileys/smiley7.gif

Bu federasyon baskani oldugu sürece, Kayseri takimlarinin eziklerden hiçbir farki yok benim için...Edited by: kutoz

falcon61
31.07.2005, 18:06
valla fenerasyondan zaten hayir beklemiyorum ama bence bi protesto falan yapsak istanbul yada trabzon farketmez sesimizi duyursak iyi olur konuyu gündeme getirirsek bi cevp verirler en azindan hem yönetimin yaptigida çok yanlis bari onlar bi açiklama yapsinlar anlasmayi onlarda imzaladi

My
31.07.2005, 18:37
Bu ihaleyi digitürke veren federasyon niye bu konuda gerekdigi gibi davranmiyor ?

Federasyon hangi konuda gerektii gibi davranmista bu konuda gerektii gibi davranicakki!? Simdiye kadarki hiçbir federasyon hiçbir takima/sehire bu denli büyük bir düsmanca tavir takinmamistir. Bu sene geçen seneyide mumla araticaklar bize bu kesin. Istanbul kulüpleriyle maç yapicazda lütfedip bizide bize seyrettirecekler, bu nasil bi zihniyet, bu nasil bi anlayis böyle, bu ne biçim zulüm böyle bizlere karsi nasil bir düsmanliktir bize karsi e yuh artik be yuh!

Maç naklen yayini sadece seyirlik bi meselede diildir. En yakin örnei benim basimdan geçti sizede aktariim. Üzerimde formayla otobüse biniyorum ufak çocuun biri yapisti formaya aa abi yeni orjinalmi bu diye formanin altindan giriyor üstünden çikiyor. Abi kimin ismi yaziyor, kimi en çok seviyorsun diye diye yol aliyoruz. Çocuk meer Yattara'nin full otomatik hayrani. Bu arada anneside ikide bir oolum baban duymasin aman diip duruyor. Neyse çocuk bi ara uykuya daldi, annesi de pek bizim oraliya benzemiyor. Babasida duymasin muhabbeti oldu ya merakimdan sordum yenge nerelisiniz diye. Kendisi Yunanistan macuru, peki eniste dedim. Meer adamda Bingöl'lü ve fanatik febe hayrani. Daha da meraklandim yahu dedim yanlis anlamayinda baba febelide Trabzon meraki nerden? Meer çocuk bi kaçkereTrabzon'u televizyonda seyretmis ve Yattara'nin hareketlerini kivrakliini çalimlarini gördükten sonra Yattara asaa Trabzon yukari diye baslamis dolanmaya babasinin basina. Babasi n'aparsa yapsin yok arkadas Trabzon'da Trabzon.

Neden bunu anlattim, mesele sadece bizim televizyondan maçlarimizi seyretme meselesi diil ve bu anlattiim olayda ilk diil. Bunu Istanbul kulüpleri ve yalak misyonerleride biliyor. Maçlarimizin yayinlanmasi demek sadece maç seyretmek diil hem maddi hem manevi hemde görsel deerlerimizin yükselmesi ve pazarlanmasi demek. Bilmiyorum belkide yanlis düsünebilirim yada bana katilmaya da bilirsiniz ama bana göre bu konu son derece önemli bir konu. Ve bisiilerin muhakkak yapilmasi gereken bir konu...

murat
31.07.2005, 20:59
[QUOTE=sanatik]Babasida duymasin muhabbeti oldu ya merakimdan sordum yenge nerelisiniz diye. Kendisi Yunanistan macuru, peki eniste dedim. Meer adamda Bingöl'lü ve fanatik febe hayrani. Daha da meraklandim yahu dedim yanlis anlamayinda baba febelide Trabzon meraki nerden? Meer çocuk bi kaçkereTrabzon'u televizyonda seyretmis ve Yattara'nin hareketlerini kivrakliini çalimlarini gördükten sonra Yattara asaa Trabzon yukari diye baslamis dolanmaya babasinin basina. Babasi n'aparsa yapsin yok arkadas Trabzon'da Trabzon.

olay budur! Korkuyorlar bizden! ama korkunu ecele faydasi yoktur sayin bicakci!! Bu yaptiklarinin hesabini vereceksin yakinda. Sadece sen degil senden oncekilerde!Edited by: murat

peja
01.08.2005, 00:05
Gölge Oyunu

Arkadasim yazdiklarina sonuna kadar katiliyorum.Maçlarimizin
yayinlanmamasinin en büyük nedeni budur.Trabzonsporun bu sekilde
taraftar sayisini artirarak dahada güçlenmesi bu seref yoksunu kepaze
istanbul karilarinin en büyük korkusudur.Bu yüzden organize bir sekilde
maçlarimizin yayinlanmasi engelleniyor.

Burada bir sözde yönetime söyleyeyim.Ya üçbes kurus daha fazla hasilat
yapmak için naklen yayina sicak bakmiyorlar yada naklen yayinlarin
takima neler kazandirabilecegini düsünemiyorlar.

Önce fedarasyona sonra digiye en sonda yönetime...smileys/smiley7.gif

</span>

Vektra58
01.08.2005, 01:07
Maç naklen yayini sadece seyirlik bi meselede diildir. En yakin örnegi benim basimdan geçti sizede aktariim. Üzerimde formayla otobüse biniyorum ufak çocuun biri yapisti formaya aa abi yeni orjinalmi bu diye formanin altindan giriyor üstünden çikiyor. Abi kimin ismi yaziyor, kimi en çok seviyorsun diye diye yol aliyoruz. Çocuk meer Yattara'nin full otomatik hayrani. Bu arada anneside ikide bir oolum baban duymasin aman diip duruyor. Neyse çocuk bi ara uykuya daldi, annesi de pek bizim oraliya benzemiyor. Babasida duymasin muhabbeti oldu ya merakimdan sordum yenge nerelisiniz diye. Kendisi Yunanistan macuru, peki eniste dedim. Meer adamda Bingöl'lü ve fanatik febe hayrani. Daha da meraklandim yahu dedim yanlis anlamayinda baba febelide Trabzon meraki nerden? Meer çocuk bi kaçkereTrabzon'u televizyonda seyretmis ve Yattara'nin hareketlerini kivrakliini çalimlarini gördükten sonra Yattara asaa Trabzon yukari diye baslamis dolanmaya babasinin basina. Babasi n'aparsa yapsin yok arkadas Trabzon'da Trabzon.

Neden bunu anlattim, mesele sadece bizim televizyondan maçlarimizi seyretme meselesi diil ve bu anlattiim olayda ilk diil. Bunu Istanbul kulüpleri ve yalak misyonerleride biliyor. Maçlarimizin yayinlanmasi demek sadece maç seyretmek diil hem maddi hem manevi hemde görsel deerlerimizin yükselmesi ve pazarlanmasi demek. Bilmiyorum belkide yanlis düsünebilirim yada bana katilmaya da bilirsiniz ama bana göre bu konu son derece önemli bir konu. Ve bisiilerin muhakkak yapilmasi gereken bir konu...

Yazdiklarina Aynen katiliyorum. Al Bendende o kadar.Edited by: Vektra58

lazkaya
01.08.2005, 01:23
Benim en büyük korkum bu senede ayni halti yiyecekler gibi geliyor.smileys/smiley7.gif

Cemalettin Taşkın
01.08.2005, 11:22
kayseri maçi naklen verilmeyecek mi?

ama maçin baslama saati 21.00 eger maç naklen verilmeyecekse 21.00 de niye basliyor?

psychofool_19
01.08.2005, 13:58
VERILMESI LAZIM EGER BIZ SÜPER LIGDE 2 SENEDIR 2. OLUYORSAK CIMBOM YADA BJK NIN YERINE BIZIM MAÇI VERSINLER YÖNETIM BU KONUDA BIZLERE DESTEK ÇIKSIN!!!!!!!!!!!!!!!!

Oruç
01.08.2005, 14:01
Yönetim mi dedin,yönetimimiz ne yazik ki 3-5 milyarin hesabiyla maçlarin yayinlanmasina karsi!

Bu yönetim mi çare olacak dertlerimize ha???

FATIH SULTAN TEKKE

sanatik
01.08.2005, 14:04
yönetim Trabzondaki maclarin acik kanaldan yayinlanmasina karsi.

chiffreli ve deplasmandakimaclarin yayininakarsi degiller, bildigim kadariyla.

karistirmayalim lütfen.

lazkaya
01.08.2005, 14:05
Yönetim mi dedin,yönetimimiz ne yazik ki 3-5 milyarin hesabiyla maçlarin yayinlanmasina karsi!

Bu yönetim mi çare olacak dertlerimize ha???

Yayinlanan maça göre federasyon ayrica havuzdan nakit ayirdigi için bu sene akli basina gelir belki

Cemalettin Taşkın
01.08.2005, 14:06
eger devamli iç saha maçlarimiz verilirse yönetim buna da karsi çikabilir.

Oruç
01.08.2005, 14:07
yönetim Trabzondaki maclarin acik kanaldan yayinlanmasina karsi.

chiffreli ve deplasmandakimaclarin yayininakarsi degiller, bildigim kadariyla.

karistirmayalim lütfen.

Bu sezon açik kanaldan yayilanmayacagi söyleniyor!

Ben sifreli ve de evimizdeki maçlardan bahsediyorum!

FATIH SULTAN TEKKE

Guests
01.08.2005, 17:26
bu sene sanirim maçlarimiz kesin yayinlanicak. haftanin programlarindan ve maç saatlerinden ben bunu anliyorum. bekliyip görecegiz.

6 Agustos Cumartesi:
19.00 Kayseri Erciyesspor - Besiktas (Kayseri Atatürk).
21.15 Trabzonspor - Kayserispor (Hüseyin Avni Aker).

14 Agustos Pazar:
19.00 Konyaspor - Trabzonspor (Konya Atatürk).
21.15 Besiktas - Denizlispor (BJK Inönü).

20 Agustos Cumartesi:
19.00 Trabzonspor - Ankaragücü (Hüseyin Avni Aker).
21.15 Gençlerbirligi - Besiktas (Ankara 19 Mayis).

28 Agustos Pazar:
19.00 Malatyaspor - Trabzonspor (Malatya Inönü).

21.15 Besiktas - Diyarbakirspor (BJK Inönü).
Edited by: ÖzGüReisEsenLer

immortal_TS
01.08.2005, 17:30
Ozgurcum genelde lig tv 21 yada 21.15 maclarini vericek mesela onumuzdeki hafta bebelerin maci cumartesi 19 da herhalde o maci vermiyorlar ama bizimkini veriyorlar yani sonuc olarak 21.15 maclari verilecek benim tahminim bu bilgisi olan duzeltsin arkadaslar

ozcan_asanoglu
01.08.2005, 17:34
4 takimin maç saatleri hep farkli ve bu sene 21.15 uygulamasi baslamis..bence de bizim maçlar her hafta verilecek yoksa en az birkaç tanesi ayni saatte olurdu...

halil ibo
01.08.2005, 17:36
Hasan'in tahmininin dogru oldugunu tahmin ediyorum.Çünkü bu yaz sicaginda gündüz maçi oynatamazlar.Velhasili bizim maçlari yine vermez serefsizler.

immortal_TS
01.08.2005, 17:40
Haklisin halil cunku 19.00 gunduz kategorisine girdigi icin paso 21.15 maclari verilecek.Bize yine husran yine husransmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

murat
01.08.2005, 18:01
ya ozaman bizim mac niye 19 da digerleri gibi 20 degil ? Ozaman cok sacma bisi oluyor ?

ozcan_asanoglu
01.08.2005, 18:13
arkadaslar bizim maçlar verilmeyecekse programda çok büyük mantiksizlik var...sicak falan hikaye..o zaman neden 19.00 da maç var..hepsinin 21.15 olmasi lazim..ayrica bjk.nin maçi verilmemesi gibi birsey söz konusu olamaz mutlaka verecekler o da saat 19.00 da...neyse umarim verirler de rahatlariz...

TSunami
01.08.2005, 20:10
19,00 - 21,15 uygulamasi taraftarin stadda bir maçi izledikten sonra diger maça tv ye yetismesi yapildi. geçen sene spor yazarlari sikayeti üzerine yapildi bizim maçlar için degil.
az önce digiturk ile görüstüm haftaya belli olacakmis federasyon ile görüsüyorlarmis. Edited by: TSunami

owenank
01.08.2005, 20:35
Aklin yolu 1 arkadaslar. Digiturk bizim de maclari yayinlayacak ki 4 tane macin saati de farkli . Zaten gecen sene digiturk ile federasyon arasidaki anlasma geregi her hafta 4 mac yayinlanacakti.Bu sene TRT mac vermedigine gore, 4. maci digiturk verecek ve de saat ayarlamalarindan anlasildigi uzere bizim maçlar da yayin programinda. Ayrica bu 21:15 uygulamasi yaz aylarinda olacak. Tahmin ediyorum ki Ekim ayindan itibaren 16:45-19:00 uygulamasi yapilir.Yani maclarimiz artik digiturk de diyebilirizsmileys/smiley4.gif

Analyzer
02.08.2005, 10:25
Dün digiturkü aradim. Maçlarimizin yayinlanip yayinlanmayacagini sordum. Trabzonspor'un yeni havuz sözlesmesini henüz kabul etmedigini ama büyük ihtimalle edecegini, bu sene haftada 3 maç siniri olmadigini söylediler. Bu sene büyük olasilikla maçlarimiz yayinlanacak.

61trabzonomer
02.08.2005, 10:31
yayinlanacagini umut ediyorum...

gultekin61
02.08.2005, 10:35
arkadslar dijiturk bu yil trabzonsporun butun maclarini verecekmis diye duydum dogrumu acaba bi bilgisi olan varmi

m_ok
02.08.2005, 10:57
TRABZONSPOR KAYSERI MAÇINI LIG TV CANLI VERIYOR DUYRULUR...

Harun-61
02.08.2005, 11:31
Süper Lig'de program degisikligi
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/010805takim.jpgTürkiye Süper Ligi'nin daha önce açiklanan ilk dört hafta programi degisti. Yeni programa göre ilk hafta kendi sahamizda oynayacagimiz Kayserispor karsilasmasinin saati 21:15 olarak belirlendi.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>

-1. HAFTA-

5 Agustos Cuma:

20.00 Gençlerbirligi - Fenerbahçe (Ankara 19 Mayis)

6 Agustos Cumartesi

19.00 Kayseri Erciyesspor - Besiktas (Kayseri Atatürk)
20.00 Sivasspor - Malatyaspor (Atatürk Olimpiyat)
20.00 Diyarbakirspor - Ç.Rizespor (D.Bakir Atatürk-Seyircisiz)
21.15 Trabzonspor - Kayserispor (Hüseyin Avni Aker)

7 Agustos Pazar

20.00 Denizlispor - Ankaraspor (Denizli Atatürk)
20.00 Vestel Manisaspor - Ankaragücü (Altay Alsancak)
20.00 Samsunspor - Gaziantepspor (Samsun 19 Mayis)
20.00 Galatasaray - Konyaspor (Ali Sami Yen)

-2. HAFTA-

12 Agustos Cuma

20.00 Ankaragücü - Galatasaray (Ankara 19 Mayis)

13 Agustos Cumartesi:

20.00 Çaykur Rizespor - Samsunspor (Rize Atatürk)
20.00 Malatyaspor - Vestel Manisaspor (Malatya Inönü)
20.00 Gaziantepspor - Sivasspor (Kamil Ocak)
20.00 Fenerbahçe - Diyarbakirspor (FB Sükrü Saracoglu)

14 Agustos Pazar

19.00 Konyaspor - Trabzonspor (Konya Atatürk)
20.00 Ankaraspor - Gençlerbirligi (Ankara 19 Mayis)
20.00 Kayserispor - Kayseri Erciyesspor (Kayseri Atatürk)
21.15 Besiktas - Denizlispor (BJK Inönü)

-3. HAFTA-

20 Agustos Cumartesi

19.00 Trabzonspor - Ankaragücü (Hüseyin Avni Aker)
20.00 Samsunspor - Sivasspor (Samsun 19 Mayis)
20.00 Denizlispor - Kayserispor (Denizli Atatürk)
21.15 Gençlerbirligi - Besiktas (Ankara 19 Mayis)

21 Agustos Pazar:

19.00 Çaykur Rizespor - Fenerbahçe (Rize Atatürk)
20.00 Diyarbakirspor - Ankaraspor (D.Bakir-Seyircisiz)
20.00 Kayseri Erciyesspor - Konyaspor (Kayseri Atatürk)
20.00 Vestel Manisaspor - Gaziantepspor (Altay Alsancak)
21.15 Galatasaray - Malatyaspor (Ali Sami Yen)

-4. HAFTA-

26 Agustos Cuma:

20.00 Gaziantepspor - Galatasaray (Kamil Ocak)

27 Agustos Cumartesi:

20.00 Sivasspor - Vestel Manisaspor (Atatürk Olimpiyat)
20.00 Konyaspor - Denizlispor (Konya Atatürk)
20.00 Ankaraspor - Çaykur Rizespor (Ankara 19 Mayis)
20.00 Fenerbahçe - Samsunspor (FB Sükrü Saracoglu)

28 Agustos Pazar:

19.00 Malatyaspor - Trabzonspor (Malatya Inönü)
20.00 Ankaragücü - Kayseri Erciyesspor (Ankara 19 Mayis)
20.00 Kayserispor - Gençlerbirligi (Kayseri Atatürk)
21.15 Besiktas - Diyarbakirspor (BJK Inönü )

Keleşoğlu
02.08.2005, 12:08
Arkadaslar lig tv kesin aciklama yaptimi ki maclarimiz kesin verilecek diyosunuz?verecek olsalar bas bas reklam yaparlardi,ilk haftalar verip daha sonra birakabilir cunku kisin saat 21 e mac koyamazlar

Colakoglu
02.08.2005, 12:22
bence cok iyi oldu digitürk ve federasyonda artik nekadar büyük takim
oldugumuzun farkina vardi, eger maclarimizi sürekli verirlerse
digitürke hemen üye oluyorum..

TSunami
02.08.2005, 12:22
<TABLE height=221 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=right>
<TABLE =0 cellSpacing=0 cellPadding=0 width=263>
<T>
<TR>
<TD background=/LT_IMG/minitabback.gif>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD =text2>Haftanin Maçlari</TD>
<TD =text2 align=right width=70>1.Hafta </TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD width=1>http://www.ligtv.com.tr/LT_IMG/minitabsag.gif</TD></TR></T></TABLE>
<DIV style="MARGIN-TOP: 5px"></DIV>
<TABLE =text4 cellSpacing=0 cellPadding=0 width=302>
<T>
<TR>
<TD width=45></TD>
<TD>05 Agustos Cuma </TD>
<TD align=right>Skor</TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=12 height=3></TD></TR></T></TABLE>
<TABLE height=12 cellSpacing=0 cellPadding=0 width=302>
<T>
<TR>
<TD background=/LT_IMG/skorbargriback.gif>
<DIV style="BACKGROUND-IMAGE: url(/LT_IMG/skorbaryesilback.gif); WIDTH: 0px; HEIGHT: 12px">
<DIV style=": ">
<T>
<TR>
<TD width=19 bgColor=#4d4d4d>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=30 align=center>
<T>
<TR>
<TD =text1 style="FONT-SIZE: 9px; COLOR: #65a920">LigTV</TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD width=13 bgColor=#4d4d4d>http://www.ligtv.com.tr/LT_IMG/ligc.gif</TD>
<TD width=3>http://www.ligtv.com.tr/LT_IMG/skorbargrisol.gif</TD>
<TD =text1 align=middle width=25>20:00 </TD>
<TD =text1 align=right width=97>Gençlerbirligi (http://www.ligtv.com.tr/takim/detail/?tId=7)</TD>
<TD =text1 align=middle width=12>V</TD>
<TD =text1 width=97>Fenerbahçe (http://www.ligtv.com.tr/takim/detail/?tId=2)</TD>
<TD =text1 width=2></TD>
<TD =text1 align=middle width=22>-</TD>
<TD width=3>http://www.ligtv.com.tr/LT_IMG/skorbargrisag.gif</TD></TR></T></TABLE></DIV></DIV></TD></TR></T></TABLE>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD colSpan=12 height=2></TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD width=45></TD>
<TD>06 Agustos Cumartesi</TD>
<TR>
<T>
<TR>
<DIV style="BACKGROUND-IMAGE: url(/LT_IMG/skorbaryesilback.gif); WIDTH: 0px; HEIGHT: 12px">
<T>
<TR>
<T>
<TR>
<TD =text1 style="FONT-SIZE: 9px; COLOR: #65a920">LigTV</TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD =text1 align=middle width=25>19:00 </TD>
<TD =text1 align=right width=97>Kayseri Erciyes (http://www.ligtv.com.tr/takim/detail/?tId=459)</TD>
<TD =text1 width=97>Besiktas (http://www.ligtv.com.tr/takim/detail/?tId=3)</TD>
<TD =text1 width=2></TD>
<TD width=3>http://www.ligtv.com.tr/LT_IMG/skorbargrisag.gif</TD></TR></T></TABLE></DIV></DIV></TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TR>
<T>
<TR>
<T>
<TR>
<TD width=19 bgColor=#4d4d4d>http://www.ligtv.com.tr/LT_IMG/seffaf.gif</TD>
<TD width=13 bgColor=#4d4d4d>http://www.ligtv.com.tr/LT_IMG/seffaf.gif</TD>
<TD =text1 align=right width=97>Diyarbakirspor (http://www.ligtv.com.tr/takim/detail/?tId=17)</TD>
<TD =text1 width=97>Çaykur Rizespor (http://www.ligtv.com.tr/takim/detail/?tId=448)</TD>
<TD =text1 width=2></TD>
<T>
<TR>
<T>
<TR>
<T>
<TR>
<TD =text1 align=right width=97>Sivasspor (http://www.ligtv.com.tr/takim/detail/?tId=446)</TD>
<TD =text1 width=97>Malatyaspor (http://www.ligtv.com.tr/takim/detail/?tId=12)</TD>
<TD =text1 width=2></TD>
<T>
<TR>
<T>
<TR>
<T>
<TR>
<TD =text1 align=middle width=25>21:15 </TD>
<TD =text1 align=right width=97>Trabzonspor (http://www.ligtv.com.tr/takim/detail/?tId=4)</TD>
<TD =text1 width=97>Kayserispor (http://www.ligtv.com.tr/takim/detail/?tId=570)</TD>
<TD =text1 width=2></TD>
<T>
<TR>
<T>
<TR>
<TD width=45></TD>
<TD>07 Agustos Pazar </TD>
<TR>
<T>
<TR>
<T>
<TR>
<TD =text1 align=right width=97>Denizlispor (http://www.ligtv.com.tr/takim/detail/?tId=10)</TD>
<TD =text1 width=97>Ankaraspor (http://www.ligtv.com.tr/takim/detail/?tId=444)</TD>
<TD =text1 width=2></TD>
<T>
<TR>
<T>
<TR>
<T>
<TR>
<T>
<TR>
<TD =text1 align=right width=97>Galatasaray (http://www.ligtv.com.tr/takim/detail/?tId=1)</TD>
<TD =text1 width=97>Konyaspor (http://www.ligtv.com.tr/takim/detail/?tId=447)</TD>
<TD =text1 width=2></TD>
<T>
<TR>
<T>
<TR>
<T>
<TR>
<TD =text1 align=right width=97>Samsunspor (http://www.ligtv.com.tr/takim/detail/?tId=8)</TD>
<TD =text1 width=97>Gaziantepspor (http://www.ligtv.com.tr/takim/detail/?tId=6)</TD>
<TD =text1 width=2></TD>
<T>
<TR>
<T>
<TR>
<T>
<TR>
<TD =text1 align=right width=97>Vestel Manisa (http://www.ligtv.com.tr/takim/detail/?tId=449)</TD>
<TD =text1 width=97>Ankaragücü (http://www.ligtv.com.tr/takim/detail/?tId=9)</TD>
<TD =text1 width=2></TD>
<T>
<TR>
<TD colSpan=12 height=2></TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD =text1 align=middle>Haftanin Resimleri (http://www.ligtv.com.tr/photos/?wId=1)</TD></TR></T></TABLE>

Colakoglu
02.08.2005, 12:27
Tsunami bu ne kardesim yasmileys/smiley36.gif

immortal_TS
02.08.2005, 12:37
ya bak çileden çiktim lig tvnin sitesinde bizim yayin yok görünüyo halbuki hep reklamlarda bizim maçi vericeklerini söylemislerdi, ulan nasil sinirlendim bak simdi serefsizoglu serefsizler.

m_ok
02.08.2005, 12:41
ARKADASLAR BEN LIG TV ALDIM IKI GÜNDÜR REKLAMLARDA GÖSTERIYOR TRABZON KAYSERI MAÇINI CANLI OLARAK YAYINLIYOR 21:15 TE

m_ok
02.08.2005, 20:21
LIG TV INTERNET SAYFASINDA GÖSTERMIYOR TRABZONSPORU AMA LIG TV ABONESIYIM TELEVIZYONDA DEVAMLI REKLAMINI VERIYOR.

YANLIS BILGI VERMEK ISTEMIYORUM AMA TV YE GÖRE %100 VERIYOR

Oruç
03.08.2005, 13:10
Kardesim insaallah dedigin gibidir.Ben de dün ligtv.com.tr'ye baktim sadece 3 buçuklarin ki canli yayin akisinda görünüyordu(bugün de degisen bir sey yok ya) ben de onlara mesaj attim neden hep 3 buçuklarin maçlari yayinlaniyor diye,gelen cevapta -istekleriniz ilgili birimlere iletilmistir deniyor- ben de yedim ulan ne zaman sorsak düsünecegiz yok fenerasyon yok su yok bu yeter artiksmileys/smiley7.gif

Inanin dün sinir krizi geçirecektim neredeyse bu lig tv yüzündensmileys/smiley7.gif

FATIH SULTAN TEKKE

denizci61
03.08.2005, 14:58
OLIMPIYAT STADINDA 50 BIN SEYIRCIMIZI GÖRÜNCE YAPACAKLARI BIR SEY KALMADI ARTIKSEREFSIZLERIN...SEVE SEVE DEGIL SEKE SEKE VERIYORLAR...

Keleşoğlu
03.08.2005, 16:28
ne oldu ya? hala kesin olan bisey yok gibi bu hafta veriyolar ama butun sezon verecekler mi?verseler duyururlardi diye dusunuyorum

fg_61
03.08.2005, 16:37
ya arkadaslar gelin hepimiz rengimizi belli edip mail atalim bisey yapalim su maçlar sürekli olarak izleyelim ben ve arkadaslarim günde en az 10 olmak üzere toplam 30 a yakin msj atiyoruz sizde atin ne kadar çok msj atarsak o kadar iyi

melrok
03.08.2005, 16:39
yaw kardesim haftada üç maç allahin buyrugumudur nedir yaw. çikarsin çok serefli!!!! federasyon 4 maça bizde rahat edelimsmileys/smiley7.gif

space
03.08.2005, 22:45
kardesim neden sinirleniyorsunuz ki???? dönüp arkaniza baktiniz mi hiç..??? bizim maçlarin yayinlanmasinin bir sebebi olmali..??? sen git elin 3. sinif rum takimina elen.. sonra maçlarim neden yayinlanmiyor.... yenseydin bu maçi da, 15 günde bir çarsamba aksamsari star tv senin barcelonayla maçini verseydiiii... sen hiç bise yapmican sonra benimde maçlarim yayinlansin... adalet mi hak mi buuu.... yen kardesim yayinlasin... güçlününün dünyasi

immortal_TS
05.08.2005, 16:36
Arkadaslar zafer61 kardesimiz lig tv yle görüsmüs ve trabzonsporumuzun 34 macinida yayinliyacaklarmis zafer o bilgiyi tekrar buraya aktarirsan çok iyi olur.

zafer6161
05.08.2005, 16:38
okey

zafer6161
05.08.2005, 16:42
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=3 width="100%">
<T>
<TR>
<TD =smText vAlign=top background="" bgColor=#f8f8fc><A name=206365></A>zafer6161
Yeni Üye
http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_images/1_star_rating.gif
forum_images/blank.gif
bmn | Trabzon

Katilma Tarihi: 20-Ekim-2004
Yer: Turkey
Baglanti Durumu: Online
Gönderilenler: 76 </TD>
<TD =text vAlign=top background="" bgColor=#f8f8fc>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD =smText width="80%">Gönderen: 05-Agustos-2005 Saat 15:59 | Kayitli IP </TD>
<TD noWrap align=right width="20%"> </TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=2>
<HR>
</TD></TR></T></TABLE>

arkadaslar ligtv trabzonsporun 34 macinida naklen verecek . kayseri macini vermeyecegini ögrendigim anda bugün hemen ligtv yi iptal ettirmek için tunalara gittim orada bulunan bayan bana neden iptal ettirecegimi sordu ve bende kayseri macini vermeyeceksiniz ben istemiyorum diger maclari dedim oda olurmu öyle sey bu sezon trt mac vermeyecek yayinci kurulusun haftada 4 mac verme hakki var ve ts nin 34 macininda naklen verilecegini söyledi ama ben inanmadim tabi ilk haftalar verir ondan sonra lider olsak bile vermezler bunlar dedim bayan bana ilk 5 haftanin yayin programini gösterdi ve beni ikna etti 34 x ligtvx trabzonspor

haa bu arada ligtv ana sayfasinda canli izle diye bir yer vardi oraya tikladim ve su cikti

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=280>
<T>
<TR>
<TD =sidebar- style="CURSOR: pointer" ="window.locati&#111;n='news/index.'">7 / 24 CANLI LIG TV </TD></TR>
<TR>
<TD =sidebar-row1><A href="" target="_blank">08/05/2005 Cuma 10:00 PST
Genclerbirligi - Fenerbahçe </A></TD></TR>
<TR>
<TD =sidebar-row2><A href="" target="_blank">08/06/2005 Cumartesi 9:00 PST
Erciyesspor - Besiktas </A></TD></TR>
<TR>
<TD =sidebar-row1><A href="" target="_blank">08/06/2005 Cumartesi 11:15 PST
Trabzonspor - Kayserispor </A></TD></TR>
<TR>
<TD =sidebar-row2><A href="" target="_blank">08/07/2005 Pazar 10:00 PST
Galatasaray - Konyaspor </A></TD></TR></T></TABLE>http://www.ipworldtv.com/</TD></TR></T></TABLE>

Keleşoğlu
05.08.2005, 16:56
ben hala inanmiyorum digiturkunbasindakiler cikacak diyecekki bu sezon haftada 4 mac yayinliyoruz dolayisiyla Trabzonsporun bütün maclarini da yayinliycaz o zaman inanirim

selçukabi
05.08.2005, 17:50
Aylik 72,8 ytl (süper paket ) 59,8 ytl idi bu kadar zammi Türkiye Kupasina bagliyorum.smileys/smiley5.gif

Emrullah
05.08.2005, 19:05
Arkadaslar medyayi takip etmiyormusunuz.Taa iki ay önce açiklandi haftada 4 maç Lig TV'den yayinlanacak diye.Trabzon'un tüm maçlari Lig TV'de artik bu kesin.Hem bizim maçin baslama saatine bakin 21:15 maç canli verilmese bu saatte yayinlanirmiydi?

Keleşoğlu
05.08.2005, 19:10
ben öle bise duymadim aksine 34*3 = 102 mac diye reklam yapti digitürk.

Metin Ural
05.08.2005, 19:59
az önce gençlerbirliginin maçinin yayini sirasinda ligtv muhabiri yarin da trabzondayiz dedi. 99% maçimiz yarin ligtv'den yayinlanacak. hayirli olsun.

Visitor
05.08.2005, 21:05
kendi çanagin varsa modül parasi+35 ytl izle Edited by: Visitor

falcon61
05.08.2005, 21:19
Valla kulaktan dolma olmasin ya kesin bi bilgi edinen yokmu ?

Visitor
05.08.2005, 21:23
12 ay abone olursan modül parasi vermiyorsun

zahido
05.08.2005, 21:32
Yaaa kardesim bu ligtvnin ana sayfasinda bizim maç yayini yok diyo Ne bicim istir bu var mi? yok mu?

U.Sadıkoğlu
05.08.2005, 21:35
VERSEDE VERMESEDE ALMIYORUM BEN

ofli_fan
05.08.2005, 21:41
fb maçi internette canli ve ücretsiz..

http://www.ipworldtv.com/

canim TS
05.08.2005, 21:44
dostlar nasil bakiliyor bu ücretsiz sey. Birsey yüklüyor Stream galiba. Nasil acilacak bilen varmi ?

ofli_fan
05.08.2005, 21:47
ben sadece linki tikladim açti ama çok yavas.. resmen sadece radyo gibi dinliyorum ara ara da görüntü akiyor.. belki baglanti hizi yüksek adsllerde daha iyi görüntü alinabilir...

canim TS
05.08.2005, 21:58
tamam oldu dostum cok sagolasin, son uzatmalarina baktim 93 kalenin önünde GB inanilmaz posiyon kacirdi neyse. Cok güzelmis yarin bizi de verecek öyle yaziyor.

imported_cagatay
06.08.2005, 00:06
ya gecen sezon yazdigimiz dileceyi lig tvye gndersek yada lig tv icin yeni bi dilekce olusturup onu toplu olarak gndersek

izmirdenayhan
06.08.2005, 01:15
LIG TV YARIN BIZIM MAÇI VERECEK ARKADASLAR.!!!!!!

Harun-61
06.08.2005, 01:44
resmi siteden :

<TABLE height=170 cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
< name=f>
<T>
<TR>
<TD =general align=middle width="50%" bgColor=#ffffff colSpan=3>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/fikstur/trabz&#111;nspor.gif</TD>
<TD bgColor=#d9d9d9>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</TD>
<TD =general align=middle width="50%" bgColor=#ffffff colSpan=3>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/fikstur/kayserispor.gif</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#ebebeb>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</TD>
<TD =general bgColor=#ebebeb>
<DIV id=f8>Trabzonspor</DIV></TD>
<TD width=1 bgColor=#ffffff>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</TD>
<TD width=1 bgColor=#ebebeb>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</TD>
<TD =general bgColor=#ebebeb>
<DIV id=f9>Kayserispor</DIV></TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#ffffff colSpan=7>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD =general bgColor=#d9d9d9 colSpan=6>
<DIV id=f7>Süper Lig 1. Hafta</DIV>
<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV></TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#ffffff colSpan=7>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TABLE =general cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Tarih:</TD>
<TD>
<DIV id=f6>06.08.2005 21:15</DIV></TD></TR></T></TABLE>
<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV></TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD =general bgColor=#ebebeb colSpan=6>
<T>
<TR>
<TD>Skor:</TD>
<TD>
<DIV id=f5></DIV></TD></TR></T></TABLE>
<TR>
<TR>
<T>
<TR>
<TD>Stat:</TD>
<TD>
<DIV id=f4>Avni Aker</DIV></TD></TR></T></TABLE>
<TR>
<TR>
<TD =general bgColor=#ebebeb colSpan=6>
<T>
<TR>
<TD>Hakem:</TD>
<TD>
<DIV id=f3>Bülent Demirlek</DIV></TD></TR></T></TABLE>
<TR>
<TR>
<T>
<TR>
<TD>Yayin:</TD>
<TD>
<DIV id=f15>Lig Tv</DIV></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></></TABLE>

My
08.08.2005, 03:45
Son bir haftada abartisiz belki elli kere aradim Digitürk'ü n'olucak bizim maçlar diye. Bi ara arkadaslarda deinmis maçlarimiz verilecek dendi sonra en geç cumartesi öglene belli olur ama verilecek dendi. Son durum ise söyle arkadaslar ; simdi yine aradim ve bana Trabzonspor'un maçlarinin bundan sonra yayinlanacaini söylediler. Digitürk'e ne kadar güvenilir bilemiyorum ama son durum bu.

Keleşoğlu
08.08.2005, 11:05
insallah yayinlanir yawsmileys/smiley5.gif

Burçak
08.08.2005, 11:45
digiturk alan bi arkadasa söylenen bilgiye göre bu sezon 16 maçimiz verilecekmis.

Çagman
08.08.2005, 11:55
Maclarimizin cogu veriLecek Bir mac GEce Haftaki sistem uygulanarak yapilacak 7:00 mac 21:15 Mac smileys/smiley2.gif

immortal_TS
08.08.2005, 12:08
Arkadaslar digitürk daha önceden bir haftada hiç 4 maç yayin yaptimi yapmadibundan sonra bütün maçlarimiz verilecekbundan emin olun.4 maç yayin yapiyor artik digitürk.

zedboysts
08.08.2005, 12:59
34 maçimizda yayinlanacak emin olun

Oruç
08.08.2005, 13:02
Yayinlasinlar artik yaw ben de takimimin tüm maçlarini izlemek istiyorum!

zafercalikoglu
08.08.2005, 13:40
bundan sonra tüm maclar digiturk te,

Tmac61
08.08.2005, 14:12
12 de geldim evesmileys/smiley5.gif

Ama deger ne yapalim smileys/smiley32.gif

Oruç
08.08.2005, 14:14
Aynisini biz de yasadik benim için farketmez maç gece 12'de de olsa izlerim yetti artik be!

Gülşen
08.08.2005, 14:15
BenDijitürk üyesiyim... Kaç yildir her sezon basi lig tvcilerle zaten papaz oluruz ailece... Trabzonspor'un maçlarini vermiyorlar diye üyelikten çikacaktik...Lig Tv'yi aradim, onlar "Trabzonspor'un bütün maçlari bu yil yayinlanacak", dediler...

Oruç
08.08.2005, 14:19
Insaallah bu yilla sinirli kalmaz maç yayinlarimiz!

Gülşen
08.08.2005, 14:31
Trabzonspor, tarihinde ilk defa Istanbul takimlarindan ayri tutulmayarak sezona basliyor... Bu son yillardaki basarininsonucudur. Sadece saha içi basaridan bahsetmiyorum... Bu bir yönetim basarisidir ayni zamanda...

Sanirim bu, yeni düzenlenen havuz sisteminin sonucudur... Iyi paralardan bahsediyorlar çünkü...

Ama bu seneye de böyle olacak anlaminda degil galiba... Basariyla birebir orantili...

sbay
08.08.2005, 14:51
bu sene digiturk iç saha dis saha bütün maclari kesin veriyo gurbetteki arkadaslarimiz rahat rahat trabzonsporu izleyebilecekler

Cemalettin Taşkın
08.08.2005, 15:14
lige maçlarimizi vererek basladilar ama bence eger ligte kötü gidersek maçlarimizi vermeyi kesebilirlir. devamli 1-2-3 içinde olmaliyiz yarisin içinde olmaliyiz.

U.Sadıkoğlu
08.08.2005, 15:15
smileys/smiley7.gifGENE ILERLEYEN ZAMANLARDA KESECEKLERsmileys/smiley7.gif

sbay
08.08.2005, 15:18
hayir kesemeyecekler hatta bunu ben divan kurulu üyesi bi abimizden ögrendim millet konbineleri aldiktan sonra açikladilar hatta bende aldiktan sonra ögrendim smileys/smiley18.gifsmileys/smiley18.gifsmileys/smiley18.gif

angaralits
08.08.2005, 20:00
BIRAZ ÖNCE ILK 4 HAFTANIN MAÇ SAATLERINE BAKTIM,SANIRIM MAÇLARIMIZ CANLI YAYINLANACAK.

My
28.08.2005, 09:54
Resmi sitemizde gelecek maç bölümü var hani maç tarihlerimiz, kiminle yaptiimiz, saati felan yaziyor. Yayin yazan kismi 17. haftaya kadar ilerletin hep Lig Tv yaziyor arkadaslar smileys/smiley4.gifAnliyacaaniz maçlarimiz bu sene Lig Tv de.

Punisher-61
28.08.2005, 10:11
Almanyadan yasayan Arkadaslar icin Premiere almalarini tavsiye ederim.. ben 2 hafta önce aldim ve yaklasik 1 ay sonra Lig TV ve sinema turk basta olmak üzere 6 Türk kanali daha alacaklar..

kelkitli29
28.08.2005, 12:48
punisher eminmisin premierenin lig tv yi alacaklarindan? Sen hangi paketten aldin? Aylik ne kadar ödüyorsun?

Punisher-61
28.08.2005, 14:34
punisher eminmisin premierenin lig tv yi alacaklarindan? Sen hangi paketten aldin? Aylik ne kadar ödüyorsun?

burda hersey yaziyor... http://info.premiere.de/inhalt/de/medienzentrum_news_pr2005_ (http://info.premiere.de/inhalt/de/medienzentrum_news_pr2005_31052005.jsp) 31052005.jsp

ben normal premiere start paket aldim... PLUSun online shopundan aldim... bir yilligina aldim..119euroya parayi pesin verdim..

aldigim Paket:

12ay premiere start

1ay premiere komplett

3ay premiere plus

3ay premiere sport

5 kino filme und 3 sport eventsum sonst zum bestellen..

ama premiere sport ve türk paketini extra alacagim daha..aylik en fazla tas patlasa 15-17 euro tutar..

halil ibo
28.08.2005, 14:48
Insallah böyle devam eder.

FANATIK61
28.08.2005, 18:38
Insallahsmileys/smiley2.gif

delihamsi
29.08.2005, 18:27
Biz sampiyonlugu kovaldigimiz müddetçe devam eder yani hep edecek.

POYRAZ
29.08.2005, 18:36
Maclarimizi her hafta versinlerde ne halt yerse yesinler.

immortal_TS
29.08.2005, 22:30
Bu topic kapatilsin yawwwwsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

TRABZONLU_TS
29.08.2005, 22:55
bencede bu baslik kapatilsin artik....

CaMoKa
30.08.2005, 13:03
bu serefsizler sezon ortasina dogru bizim maçlari keserler büyük bir ihtimalle önce lig tv paketlerini satiyorlar sonra yayinlamiyorlar

Keleşoğlu
30.08.2005, 16:10
bizim resmi sitede de bütün maclara lig tv yazmislar artik kesinlesti, kapatalim bu konuyusmileys/smiley32.gif