PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : UEFA Maçlarımız İstanbul Atatürk Olimpiyat'ta Yapılsa Daha mı İyi Olur?

bytrabzonspor
31.05.2009, 19:55
bence çok iyi olur. çünki o stadyumu bi Liverpool-Milan maçında tıklım tıklım dolduğunu gördüm, bide Trabzonspor maçlarında tıklım tıklım dolduğunu gördüm, hatta bi senesi iddasız bi maç vardı istanbullaydı galiba. kaç bin kişi gelmişti maça. aynısı sezon başlarında club brugge maçıydı galiba,hazırlık maçıydı, yine tıklım tıklım doldurduk. bence uefa maçlarını orda yapalım. hem istanbuldaki taraftarlar çekirdekçi değil bence, uefa olimpiyatta olsun, sizce ????
http://img98.imageshack.us/img98/1084/img5413pc2.jpg
http://img145.imageshack.us/img145/3733/77277311ox1.jpg
http://4.bp.blogspot.com/_8ONrLaQnpfQ/SHPJCJES32I/AAAAAAAABFM/lNIMJEkxWcI/s400/trabzon.jpg

Atakan
31.05.2009, 19:56
Şehir takımının maçını başka şehirde mi oynamasını istiyorsun ?

Emirhan Makul
31.05.2009, 19:56
Aha gittin işte sen az sonra Trabzonda ki üyeler saldıracak sana :D

Bence Hepsi yapılsın ama orda kale arkalarıda ki gerçek taraftara yazık ancak klüp tarafından onlar getirilirse bütün maçlar olimpiyatta oynansın.

Gökhan KAN
31.05.2009, 19:57
Geçmiş olsun şimdiden..

Koray
Kulübüde İstanbul'a taşıyalım istersen, ha ? Saçma sapan şeylerle uğraşmayı bırakın...

Ali Tunahan Güllü
bölye bişey olmaz zaten birazdanda kilit gelir...:)

Mehmet Fırat
İstanbul'da oturmama ve Avni Aker'deki maratona çok sinirli olmama rağmen istemiyorum. :)

bytrabzonspor
31.05.2009, 19:58
yani tamam trabzonda daha iyi ama, trabzon stadı uefa için uygun değil gibi şeyler duydum, bide avni aket küçük, olimpiyat 80 bin kişi, ilk uefa maçında 55-60 bini dolar garanti, hemde daha büyük destek olur.

aggressors
31.05.2009, 19:59
olsun gözüm olsun,oda olsun nasıl olsa BİZE HER YER TRABZON

Hüseyin İlkin
İstanbulspor ile birleşelim.
İstanbul'da oynayalım maçlarımızı.
Herkes rahatlasın.

TSezgin61
dünya takimi olmak istiyoruz. ben ama dünya üzerinde kendi stadi varken baska stadda mac yapan büyük bir takim görmedim.

Trabzon Hüseyin Avni Aker isimli stadyum ayakta kaldigi sürece, barnebeuda bile mac yapmaya karsiyim...

madem istanbullu gurbetcilerimiz cok istiyorlar, "biz Trabzondaki taraftardan daha iyiz" diyorsalar Trabzona gitsinler stadi doldursunlar...

aha hizli trenle 7 saate inecek mesafe.

Murat'
31.05.2009, 20:01
Aslında en azından bir maçın orada oynanmasını ben de isterim...Neden olmasın diyorum...Trabzon'da koyun gibi izliyorlar maçları..

ONUR BEKAR
olsun gözüm olsun,oda olsun nasıl olsa BİZE HER YER TRABZON

:alkış::alkış::alkış: haklısın BİZE HER YER TRABZON

ama TRABZON AVNİ AKER STADI ne güne duruyor

Koray
dünya takimi olmak istiyoruz. ben ama dünya üzerinde kendi stadi varken baska stadda mac yapan büyük bir takim görmedim.

Trabzon Hüseyin Avni Aker isimli stadyum ayakta kaldigi sürece, barnebeuda bile mac yapmaya karsiyim...

madem istanbullu gurbetcilerimiz cok istiyorlar, "biz Trabzondaki taraftardan daha iyiz" diyorsalar Trabzona gitsinler stadi doldursunlar...

aha hizli trenle 7 saate inecek mesafe.

Bu kararttığım yer doğru mu İstanbul Trabzon arasına hızlı tren mi yapacaklar cidden ?

Kazım Uzunboy
Ben böyle birşeye kesinlikle karşıyım !

Ankara'da yapılsın desinler, yine karşıyım !

Trabzonspor, maçlarını Trabzon'da oynar !

İstanbul'da da oynar ama Club Brugge maçı gibi olan maçları oynar.

Mehmet Fırat
31.05.2009, 20:02
Bu kararttığım yer doğru mu İstanbul Trabzon arasına hızlı tren mi yapacaklar cidden ?

Doğru Koray. :)

http://www.haber7.com/haber/20090527/IstanbulTrabzon-hizli-trenle-7-saat.php

Emirhan Makul
31.05.2009, 20:03
Doğru doğru artık herhaftasonu ordayım :D

Daha neler yapacaz çömlekçiden boztepeye teleferiklen çıkacaz oho daha neler olacak :D

Remzi
31.05.2009, 20:03
evet böyle bir haber çıkmıştı gazetelerde ve internet sitelerinde..

Emrullah
31.05.2009, 20:05
İstanbul'da oynanması mantıklı. Avniaker'de yine hüsran dolu günler bizi bekliyor. Bu taraftar çok zor değişir. Yine bana hüsran yine bana hasret var şarkısını söylemeye devam ederiz. İnşallah İstanbul'da oynanır.

Mustafa K. Demirbaş
yok ya İstanbula da gerek yok aslında kimle oynuyosak iki maçta deplasmanda olsun

böyle bir şey olamaz ve olmamalıda Trabzon varken neden İstanbul da oynanacakmış la havle ya

Doğru doğru artık herhaftasonu ordayım :D

Daha neler yapacaz çömlekçiden boztepeye teleferiklen çıkacaz oho daha neler olacak :D
gel gel:D

mustafaalpgiray
aynen Kazim a katiliyorum ben istanbul da oturuyorum ama cok sacma olur kesinlikle bende karsiyim

Kaan
31.05.2009, 20:06
Ben istemem ama Avni Aker'dekinden daha çok ses çıkar , orası kesin. :D

İslam Sezer
31.05.2009, 20:06
Trabzonda sus pus seyirciyle oynayacağına istanbulda oynasın.

Koray
31.05.2009, 20:07
Doğru Koray. :)

http://www.haber7.com/haber/20090527/IstanbulTrabzon-hizli-trenle-7-saat.php

Süper haber süper, nasıl sevindim anlatamam...

Hani diyorlar ya Trabzon'dan kaç otobüs geliyorsunuz istanbul'a diye, sanki kendileri her maç 5-10 otobüs geliyormuş gibi...

Her maç akacağız istanbul'a topluca, görecekler anyayla konyayı.

7 saat hiç bişey :)

Çocuklarımıza anlatacağımız çok anılarımız olacak anlaşılan çook :D

boztepeliyasin
31.05.2009, 20:07
olmaz olamaz. kötü olur. hiç iyi olmaz. biz memleketimize bir şeyeler kazandırmaya çalışıyoruz sen kalkmış yine istanbulun tanıtımı için uğraşıyorsun.

Remzi
31.05.2009, 20:08

Hani diyorlar ya Trabzon'dan kaç otobüs geliyorsunuz istanbul'a diye, sanki kendileri her maç 5-10 otobüs geliyormuş gibi...

inşallah kısa sürede yapılırda anlatırız yoksa torunlarımız bize anlatır:D

Emirhan Makul
31.05.2009, 20:09

Artık Kaç Vagon Geliyorsunuz diye soracakar

Birde onlar Trabzona gelirken texas filmerlindeki gibi atlarla yandan koşup taşlama olanağınız olabilir :D

Güzel şeyler bunlar :D

Emrullah
Önemli olan Trabzonspor'un kazanması mı yoksa maçların Trabzonda oynanması mı? Yüzümüz hangisinde güler? Elbette Trabzonspor'un kazanmasında. Trabzonda maçları kazanamayacağımız besbelli. Eee neden göz göre göre hala Trabzon ısrarı var. Yenilecek olsak ta Trabzonda oynansın anlayışı yanlış. Bu şehrin elinden en değerli hazinesini elinden alacaksın ki anca kıymetini anlasınlar. Başka Trabzonspor yok.

bytrabzonspor
olmaz olamaz. kötü olur. hiç iyi olmaz. biz memleketimize bir şeyeler kazandırmaya çalışıyoruz sen kalkmış yine istanbulun tanıtımı için uğraşıyorsun.
kesinlikle öyle bişey yok, çünki olimpiyatta oynadığımız maçlara en az 50 bin seyircimiz geliyo ve bu stadyumu bi biz doldurduk, bide dediğim gibi şampiyonlar ligi finali.

Mustafa K. Demirbaş
31.05.2009, 20:11
ya bazen varya kusura bakmayın ama çok boş konuşuyoruz burada millet kombine alıyor bu maçlara avrupa maçalrıda dahil deniliyor yani böyle birşey söz konusu olamaz

Mehmet Fırat
31.05.2009, 20:12
Ben ayrıca Trabzon'daki esnafı da düşünüyorum.

Maçı izlemeye gelecek yabancı takım taraftarlarının bölgeye katkısı olur bence. Hele bir de Trabzon'un güzelliklerini ülkelerine gittiklerinde eşe-dosta anlatırlarsa... :)

Serap
31.05.2009, 20:12
siler süpürürsünüz bölelikle tüm kupaları da.......:D

yada burdan sallamak nasıl olurmuş bizde görürüz sizde......:D

Muhammed KOÇ
31.05.2009, 20:13
desibel rekoru görün.. özlemiş taraftar seven taraftar aşık taraftar susmayan taraftar orayı kesin dolduracak 30 bini aşkın taraftarı görün o zaman.. ama malesef çekirdekçilerin dediği olacak..

Ömer SEVİNÇ
31.05.2009, 20:13
O hızlı tren yapılana kadar hepimiz yaşlanırız;)

Ne kadar Trabzon'daki taraftar profilini beğenmesem de "Trabzon" spor kulünün Trabzon dışında bir yerde maç yapması bana doğru gelmiyor.

boztepeliyasin
31.05.2009, 20:15
kesinlikle öyle bişey yok, çünki olimpiyatta oynadığımız maçlara en az 50 bin seyircimiz geliyo ve bu stadyumu bi biz doldurduk, bide dediğim gibi şampiyonlar ligi finali.
burda önemli olan konulardan biride gelen konuk seyircinin trabzon ekonomisine ve tanıtımınada yararlı olması. bunu sadece bir maç diye düşünemezsin. trabzonspor trabzonun lokomotiflerinden biri. hem bu takım istanbul takımı değil trabzonun takımı. istanbulda stada dolan 50 bin kişinin ts ye belki ama trabzona hiçbir faydası olmaz.

bytrabzonspor
31.05.2009, 20:16
http://img98.imageshack.us/img98/1084/img5413pc2.jpg
http://4.bp.blogspot.com/_8ONrLaQnpfQ/SHPJCJES32I/AAAAAAAABFM/lNIMJEkxWcI/s400/trabzon.jpg
http://img145.imageshack.us/img145/3733/77277311ox1.jpg

Koray
31.05.2009, 20:16
O hızlı tren yapılana kadar hepimiz yaşlanırız;)

Ne kadar Trabzon'daki taraftar profilini beğenmesem de "Trabzon" spor kulünün Trabzon dışında bir yerde maç yapması bana doğru gelmiyor.

He bak sevinçten burayı unutmuşum :s

Tanjantı 25 yılda yapamayan zihniyet hızlı tren işini 125 senede ancak yapar diye düşünüyorum...

Cafer KILIÇSOY
31.05.2009, 20:17
Sadece bir Uefa maçının Olimpiyatta oynanmasını bende isterim açıkcası. Sonuçta buradaki taraftarında Trabzonsporu görme, izleme, bağrına basma hakkı vardır diye düşünüyorum.

el fanatico
31.05.2009, 20:17
Şehir takımının maçını başka şehirde mi oynamasını istiyorsun ?
istanbulda oynanması saçma tabiki de... yalnız bu şehir takımı mantığını da bırakalım artık... biz ne anadolu ne istanbul ne de trabzon şehrinin takımıyız... öyle olsaydı saece trabzonlular tutardı bu takımı... ben atvinliyim ve de ölümüne trabzonsporluyum... TRABZONSPORlu olmamın trabzon şehriyle bir ilgisi de yok... bu takım trabzonu çoktan aştı...
bizde hala inadına şehir takımı olmak istiyoruz... anlamış değilim... gs,fb,bjk neden bu haldeler çünkü ne şehir ne semt takımıyız diyolar...
büyük takım isen tüm Türkiye nin takımı olmalısın...:bayrak3:

ilhan
31.05.2009, 20:18
Trabzonspor'un maçlarını oynadığı yer, geçmişte göğsümüzü kabartan başarıların olduğu yerdir. Böyle suni gündem yaratacak konuları konuşmanın ne bize ne de Trabzonspor'a bir faydası olmayacaktır.

Trabzonspor'un maçlarını oynayacağı yer Trabzon, stad Avni Aker'dir arkadaşlar.