PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu Takım Alkışlanmalı!..

Oruç
30.05.2009, 22:20
Pek başlık açma huyum yoktur ama sene başındaki Trabzonspor'un nasıl kurulduğunu iyi düşünmemiz lazım. İyisiyle kötüsüyle bi sezonu geride bıraktık, çok şansızlıklar yaşadık ama kısmet değilmiş bu senede. Benimde şimdi moralim bozuk inanın söylemesi acı ama berabere kalsak daha çok üzülecektik. Fenerbahçe maçını izlemedim şimdi maç başlığında sinirli mesajları yazdıktan sonra sakin kafayla oturup düşünmeliyiz bu yıl iyi bir iskelet kurduk bundan sonra da bu iskeletin üzerine iyi takviyeler yapıp seneye kismetse şampiyonluğu almış oluruz. Bence hiç üzülmeyin takıma destek olma vaktidir vakit. Sivas nasılsa ön elemeyi geçemez.

bunyamin55
30.05.2009, 22:23
Adam gibi çıkıp mücadele etseler haklısın ama ruhsuzlukları insanın morelini bozuyor istanbuldaki maç gibi oynasalar eyvallah

evrents
30.05.2009, 22:24
Pek başlık açma huyum yoktur ama sene başındaki Trabzonspor'un nasıl kurulduğunu iyi düşünmemiz lazım. İyisiyle kötüsüyle bi sezonu geride bıraktık, çok şansızlıklar yaşadık ama kısmet değilmiş bu senede. Benimde şimdi moralim bozuk inanın söylemesi acı ama berabere kalsak daha çok üzülecektik. Fenerbahçe maçını izlemedim şimdi maç başlığında sinirli mesajları yazdıktan sonra sakin kafayla oturup düşünmeliyiz bu yıl iyi bir iskelet kurduk bundan sonra da bu iskeletin üzerine iyi takviyeler yapıp seneye kismetse şampiyonluğu almış oluruz. Bence hiç üzülmeyin takıma destek olma vaktidir vakit. Sivas nasılsa ön elemeyi geçemez.
Kardeş sen kendinde misin?Bu kadar ruhsuz futbolcu ne işe yarar?Fener bizle dalga geçti resmen.Seyircide sağolsun hep çekirdek yiyor başka birşey yok.

cınar#7
30.05.2009, 22:25
alkışlancak bişe yok,gsyle fbyle aynı durumdayız,işin acıklısı onların en kotu sezonlarıydı..

reco_55
30.05.2009, 22:27
Evet böyle rezil bir futbol oynayan takımımızı alkışlıyorum...:((

alpozan61
30.05.2009, 22:27
fener maçını izlemediğin belli :mad::mad::mad::mad::mad:

UZLU
30.05.2009, 22:28
bu isteksizlik, (bazılarındaki) yeteneksizlik, ciddiyetsizliğe rağmen bu kadar puan toplayabildiği için alkıştan ziyade hayret ünlemleri ile yeniden değerlendirilmeli, inanılmaz bir ciddiyetsizlikti tek kelime ile seyrettiğimiz, birde unutmadan bir tespitimi sizlerle paylaşıp fkirlerinizi soracağım, Avni Aker'de takımımızın TD koltuğuna oturanların tamamının futbol bilgi-birikimini kapsayan beyin merkezleri ile genel olarak (futbol)zeka melaikeleri bir anda yok oluyor, siz de bu akşamki değişikliklerin dakika ve oyuncularına bakaak bu tespitime katılıyormusunuz???

Samet Berber
30.05.2009, 22:29
Bu sene yaşattığı sevinç için alkışlanır bu takım .

Ama bana göre 2. olamamamızın 1. sebebi muhteşem taraftarımız .

boztepeliyasin
30.05.2009, 22:30
bu ligdeki oynama amacımız şampiyonluk ligin amacıda bu. ama biz bu amacı unuttuk. alkışlamak isteyenin kimse elini tutmaz fakat kızanlarada hak vermek lazım. her sene millet seviniyor biz üzülüyoruz. bizde insanız.

Fatih Kuloğlu
30.05.2009, 22:30
Ben o formanın ağırlığını hissedip ölümüne oynamayan kimseyi alkışlamam o takımda tek alkışlanacak kişi vardır EGEMEN KORKMAZ !

Aygün GÜNDOĞDU
30.05.2009, 22:31
Ama bana göre 2. olamamamızın 1. sebebi muhteşem taraftarımız .

Sonuna kadar du düşüncene katılıyorum...

AYYILDIZ
Egemen-Tony-Colman hırsınız için teşekkürler.

Samet İslamoğlu
Sen şu maçı izleyipte böyle sakin konuşabiliosan helal olsn kardeşim iyi sabır varmış ama benim sabrım taştı böle ruhsuz futbol oynanmaz.. Koşsunlar,mücadele etsinler her zaman başımızın üstünde taşırız biz onları ama böyle diil böyle ruhsuzluk böyle adilik olmaz ..

Takımın ruhsuzluğu Avni Akerdeki taraftarada geçmiş sanırım..Çekirdeğinizi evde yiin öle gelin sizin gibi taraftar istemiorz biz orda olamıorz böyle temsil edilmek istemiorz yeter artk yeterrr !!

Muhammet*
Herşeye ragmen bir sene boyunca yaşattıkları heyecan için teşekkürler....

Oruç
30.05.2009, 22:32
Tek maçlık konuşmayalım dedim değil mi? Tamam bu maçta kötü oynadık ama yeni kurulmuş bir takımın son haftaya kadar bu yarışın içinde olması bir başarı olsa gerek. İyi gün taraftarlığı yapmak kolay tabi. Yenildik mi bas küfrü bu da çok kolay sezonun geneline bakıp konuşmak daha mantıklı olmalı. En azından fener maçından sonra futbolculara küfür etmekten ve bela okumaktan daha mantıklı. Sağduyulu kişilerin burada sakin mesajlar yazmaları amacıyla açtım bu başlığı ama olsun her görüşe saygımız var. Herkes bildiğini okusun

ilhan
30.05.2009, 22:32
Acısıyla, tatlısıyla geçen bir sezonun ardından;

Kimi zaman keder,
Kimi zaman zafer,
Kimi zaman mutluluk,
Kimi zaman hayal kırıklığı,
Kimi zaman başarı,
Kimi zaman beklenmedik kayıplar..

Trabzonsporumuz'u alkışlamaktır benim payıma düşen.

Yaşattığınız her şey için teşekkürler.

Mutluyum çünkü Trabzonsporluyum...

Mehmet Fırat
30.05.2009, 22:33
Canın sağolsun Trabzon'um!

ts_tuncay_ts
süper bir maçtı çok şahane pozisyonlar vardı.alanzinho aldığı topları çok başarılı sürdü ve müthiş ataklar yaptık seyirci müthişti lig tv ayarlarımı yükseltti bilemem ama süperdi.Futbolcular çok hareketliydi...

Bravo diyorum başka bişey demiyorum...

Düzden değil tersten okuyan anlar .....

Bakanay61
Beğenmeyenlerin inadına ayakta alkışlıyorum:alkış: Bence Takım, teknik direktör veya taraftar elinden geleni yapmıştır.

Uğur Ö.
30.05.2009, 22:35
şu 4 maçı kazanmasaydık yani 3 maç kazansaydık bu kadar havaya girmezdim ama üstelik bide sivas yenildi sen gidionda hacettepenin bile koyduğu fb yi yenemiyon yazık

Hotaman
30.05.2009, 22:36
Ben sene başından beri takımımı bana zirve mücadelesi yaptığı için, şampiyon olabilme ihtimallerini düşündürdüğü için teşekkür ediyorum.
Takım ruhsuz diyenler, bugün sahada ki 11 tribünlerin aynasıydı. Önce tezahurat sonra hesap.

Fatih Kuloğlu
Beğenmeyenlerin inadına ayakta alkışlıyorum:alkış: Bence Takım, teknik direktör veya taraftar elinden geleni yapmıştır.

Taraftar?? :O :eek:

ilhan
Anlık sinirle galeyana gelip yazan arkadaşlar;

Gerçekten yakışmıyor. Ben şu an inanılmaz bir durumdayım. Forumda saydığım, sevdiğim, herkes tarafından yazıları beğenilen insanlar bile şu an beni inanılmaz derecede hayretler içerisinde bıraktı.

Yakışmıyor arkadaşlar...

uzungöllü
30.05.2009, 22:37
abi güzel hoşta içimden gelmior alkışlamak... 3. lük başarı tabiki ama böle olmamalıydı...1. ve 2. ciyi belirleyen takım olmak lanet olasıca bişe...

necmiati61
30.05.2009, 22:39
rezil olduk.. balığına bursayı yendik.. tek ciddi maçta yenildik.. o kadar üzgünüm ki kelimeler ifade edemez.. adamların hiçbir iddiası yok, geldiler yendiler gidiyorlar.. tarih tekerrürden ibaret..

Mira_61
30.05.2009, 22:40
Bende alkışlıyorum.Yönetimi,futbolcularımızı,Ersun Hocayı,Ahmet Hocayı,çaycısından malzemecisine emeği geçen herkesi alkışlıyorum.Yaşattıkları tüm güzellikler için kendi adıma teşekkür ediyorum.Bir yerde ''nasip'' demek lazım.Ben şampiyonluk için sevmiyorum bu takımı.Benim sevgim şampiyonluk gibi ''dandik'' bir kavramla açıklanamayacak kadar derinden.''Seneye'' diyorum son olarakta.Bu sihirli kelimeyi hayatım boyunca söylemekten yorulmayacağım,bıkmayacağım,UTANMAYACAĞIM.
Hapinizden Allah razı olsun çocuklar.Evvelki seneyle kıyaslama yaptığımda çok mutlu bir sezon geçirdim.Yaşatandan Allah razı olsun.

alpozan61
30.05.2009, 22:40
elimizden gelen buysa yazıklar olsun bize ne diyeyim koskoca TRABZONSPOR 3-5 yıllık sivasın altında 3. oluyorsa en kötü sezonlarında fb ve gs yi bir kere bile yenemiyorsa ligin son haftası iddiası olmayan fb karşısında futbolcuların şampiyonlar ligi umudu varken ölü gibi sahada geziniyorsa yazıklar olsun........

macka61
30.05.2009, 22:41
bende alkışlıyorum ama bu maç böyle olmamalıydı kendileri vede kulübümüz çok şey kaybetti

zurjcas
30.05.2009, 22:42
geride kalmıştır bir sezon. alkışlıyoruz oyuncularımızı, ersun yanal'ı, ahmet özen'i, sadri şener yönetimini; geçen sene ne olacak bu Trabzonspor'un hali derken bu sene bizi 3. yaptıkları ve gelecek sene için bizi daha umutlu hale getirdikleri için...

Hüseyin İlkin
30.05.2009, 22:43
Hepsine yaşattıkları için teşekkürler. Güzel anlarda yaşadık, kötü anlarda. Ben güzelliklere bakıyorum. O sevinçler için teşekkürler.

Şimdi gidecekleri, kalacakları düşünme zamanı.

Ben payıma düşeni yaptığımı düşünüyorum.

:alkış:

Mustafa Calik
30.05.2009, 22:43
Son hafta'ya kadar bana/bize sampiyonluk umudu yasattiniz .. caniniz sagolsun.

Mustafa Ağaoğlu
30.05.2009, 22:44
.................

61viya
30.05.2009, 22:44
Enteresan hisler yaşıyorum sayın seyirciler...

Üzlüyorum,şampiyon olailme ihtimalimiz olduğu şu sezonda o gelmek bilmeyen kupayı getiremediğimiz için! şampiyon olanlardan abartı kötü bir futbol sergilemedik çünkü,zira şu son maçta dahi averajı saymazsak şampiyon olma ihtimalimiz vardı...Beşiktaş olmayabilrdi bu gece o kupayı kaldıran takım.

Üzülüyorum,hadi olamadık şampiyon,hadi gelemdi o kupa,GS nin yendiği şu gecede biz niye yeniliriz ki kardeşim? Bu duruma alışmışlığın sıkıntısı var yüreğimde,kritik dönemlerdeki beceriksizliğimiz ve şanssızlığımızın...

Sevinçliyim,çünkü şampiyon bjk oldu.Şu cümleleri yazacağım aklımın ucundan geçmezdi ama böyle...Oralardan nasıl görünüyor bilmem ama,buradaki Sivassporlulara da çok net dediğim tek şey var ki,nefret ediyorum bu takımdan.Ben Anadoludan şampiyon çıksın istemeyenelrden miyim? Anadolu diye bir şeyin olamdığını düşünmek mi istemeyenlerdensem eğer sebebim...Olabilir...İksi de hem eevet hem hayır bu soruların yanıtlarının galiba.Ben isterdim bir Ankaragücü şampiyon olsun bizden sonra,şu son olayları saymazsak isterdim Kocaeli çıkarsın o takımı,ya da o kupayı kaldıran varsın Hacettepe olsun...Bu takımlarla da mı hiç kötü diyaloğumuz olmadı,oldu ama,çıkacaksa çıksın işte bu şehirlerden şampiyon.Diğerlerinin İstanbuldan hiçbir farkı yok gözümde.

Sevinçliyim,çünkü daha 9 ay önce doğan bu ekip,üçüncü bitirdi ilk yılında bu ligi...Başarı mıdır,bence evet:..! Ha başarısızlık mıdır geride bıraktığımız sezon adına şampiyon olamamk,o da evet...Ama ne bileyim,bu takımı şampiyon olsun diye sevmedik ya hani,öldük uğruna,uykusuz kaldık gecelerce,adını dahi anmak istemediğim Nuri döenemlerinde gündüz gnüdzü daldık ya derin uykulara ne yapsak da düzeltsek durumu diye,canımız acıdı ya en kötü zamanalrda...Bu aşk adına,alkışlıyourm bu takımı.Yarın Sivas sokaklarında formamla gezeceksem,sebep üçüncülüğe göbek attığımdan olamayacak yani.Yepyeni bir kadro için çok güzel olan bu başarının,Trabzonum için,üstelik ayağına kadar fırsatın geldiği Trabzonum için bir başarı olmadığının çok net farkındayım.

Ama seviyorum seni be BordoMavim...Yeryüzünde var olan tüm güzel hisleri yükeleyerek sana.İyi ki varsın,yüreğine sağlık!

EmreTS61
30.05.2009, 22:45
olan oldu ne soylesek geri gelmez o an artık seneye bakıcaz ne solenıcek nede yapılabılecek bişey yok diğer sezonu beklemekten başka... takıma bu kadar getıren tüm herkeze cani gönülden teşekkür ediorummm....

Mustafa Yüksek
30.05.2009, 22:45
Canın sağolsun Trabzon'um!

Canın sağolsun Trabzon'um...

Ustaalioğlu
30.05.2009, 22:46
nesini alkışlayacağız? sivasa 3-0 yenilişini mi? tarihin en ezik takımı bu, ruh yok, lider yok, hicbirşey yok...

ts_tuncay_ts
30.05.2009, 22:48
bi aralar fenerbahçeyle kapışıyoduk 2. olmuştuk o zaman ben daha çok sevinmiştim...2.liğe değil ama güzel oynuyoduk...

littlebighorn
30.05.2009, 22:48
Artık herşey bitti yapacak bir şey yok.

Ama yine de evinde 8 puan arka arkaya kaybediyorsun, bence en rahat şampiyon olabileceğimiz sezonu kaybediyoruz.

Son maç şampiyonlar ligine gitme şansın var, oynadığın takım ezeli rakibin... yürüyerek oynarak kaybediyorsun (bir iki futbolcuyu ayırıyorum)

Ben şahsen tebrik edemiyorum. Tebrik etmek demek kaybetmeye alışmak, alıştırmaktır. Ben kendime yediremiyorum....

Y-DRMS
30.05.2009, 22:50
şampiyonluk göremeden gidersem bu dünyadan gözüm açık gidecek şu istanbulda şampiyonluk turu atmadan göçersem bu diyardan gözüm açık gider.

Burak_52
ölü bir sezonun ardından yepyeni transferlerle ligi ilk 3 te bitirdik
bütün sezon iyisiyle kötüsüyle bitti bize bu heyecanı yaşatan sadri şener'e
kendi adıma teşekkür ediyorum

bordoylamavi
o kadar olacak. ahmet hoca çok tecrübesiz. karşısında avrupa şampiyoun ispanyanın hocası dede aragones var. isaac ve barış gibi 19 20 yaşındaki gençlerle maç dönmez tam tersine gider. ama olsun sorun değil bu bile iyi bizim için. şimdi bu senenin eksikleri bulunmalı. zafer yve ferhat iyi başlangıçlar. tam zamanında yapılmış transferler. biraz geniş kadro ve alternatifli kadrolarla daha iyi sonuçlar alabiliriz.

Mustafa Ağaoğlu
30.05.2009, 22:51
'Transfer Şampiyonu' olmakla Şampiyonlukta olmuyor Şampiyonlar Ligide...

Recep Alkan
30.05.2009, 22:51
Önünüzde mutlak kazanmanız gereken bir maç var. Çünkü yenerseniz sivassporun puan kaybı olas olduğundan dolayı soluğu şampiyonlar liginde alacaksınız. Ama siz 90 dakika boyunca RUHSUZ bir şeklde sahada dolaşıyorsunuz. Hiçbir amacı, hiçbir gayesi olmayan Fenerbahçe bu kadar bitmişliğe rağmen size futbol dersi bile verebiliyor.

Bu takımı ben ligi 12. bitirdiği senede alkışladım, ama son hafta bu kadar düşmüş bir futbolu kesinlikle ve kesinlikle alkışlamam!!!

Emre EFENDİOGLU
30.05.2009, 22:53
Futbolcuları ateşlemeyen beceriksiz taraftarımız yüzünden 3. olduk şu anda.
Kesinlikle 3.lüğün sebebi bu taraftardır.
Takım gayet hırslı oynadı. Bu çocukların çoğu sizlerin yaşında, stresi kaldıramıyor. Bu takım bozulmazsa deneyim kazandıkça çok daha iyi olacaktır. Fener bizi tecrübesi ile yendi başka bir şey değil. Şu anda Yasin o topu çıkarmasa şampiyonlar ligindeki muhtemel rakiplerimizi tartışıyor olurduk. Uyanın lütfen!
TEŞEKKÜRLER TÜM TAKIM.HEPİNİZE TEŞEKKÜRLER!

Özkan
30.05.2009, 22:53
Neyini alkışlayalım bu takımın? 23 senedir her yıl elâlemin şampiyonluk kutlamalarını dinlemekten bıktım artık. Bu saatten sonra şampiyon olmayan hiçbir takımı alkışlamam.

Gökçebey
30.05.2009, 22:55
Özellikle 2. yarı rezil bir top oynasalarda, 1 gol ile şampiyonlar ligine katılma fırsatını göz göre göre harcasalarda, maçtan sonra şok olmuş halde dakikalarca boş sahaya bakmamıza neden olsalarda..

Teşekkürler.

Medallion
Balina 3. olduk, sampiyon bile olabilirdik :)

20. haftaya kadar tas gibi defansimiz vardi. Gol atamazsak bile yemiyorduk. Ben o takimi daha cok sevmistim.

Ama o haftadan sonra ne oldu arastirmak lazim. Takima bir el degdi ve o takimi bozdu. Bir tecrubeli futbolcumuz olsaydi o dususu yasamazdik. Ornek olarak da Tekke veya Yusuf u veriyorum. Herhangi birini almis olsaydik, bugun sevinen bizdik. Bence Yonetimin eksigiydi bu...

BJK maciyla o defans gitti. Yerine acemi mangasi geldi. Sonrasi malum. Yazmiyorum.

Ama su kesin birsey ki sampiyonluk icin tecrubeli bir forvet, tecrubeli bir orta saha sart. Forveti uzakta aramaya gerek yok. Tekke. Iyi bir orta saha seneye bizi daha iyi bir konuma getirir...

Ama alkis tabiki var...

EMiRHAN61
Takım önemli maçlarda ve eline geçen önemli fırsatlarda iyi davranıp değerlendirebilse konumumuz liderlik olurdu doğrudur. Ama gelecek için ışık almak lazım bu sezondan. Taraftar kısmen canlandı , kurumsallaşma adımlarımız daha sağlam atıldı. Bu sezon şampiyonlar ligine katılsaydık veya şampiyon olsaydık kadro üzerindeki baskı , ünvandan ötürü daha ağır olacaktı.

Kadromuz incelendiğinde futbolcuların kariyerlerinde şuanki durumumuzu yaşayan bile çok az. Demekki bu kadro kapasitesinin üstünde bi netice. İyi bir durum. Birkaç sağlam takviyeyle UEFA da iyi bi sezon geçirirsek maddi olarak da iyi olur. şampiyonlar ligine gitseydik bu kadroyla sadece bi eleme geçebileceğimizi düşünüyodum. Tesadüfen gruplara kalsaydık da netice bizim için iyi olmayacaktı büyük ihtimalle. Bence büyük bi faciadan döndük :) Şuanki durumumuz eksiklerimizi kapatmamız halinde çok da kötü değil. Gene geçen sezondan daha fazla bilet , ürün vs alarak takıma maddi manevi destek verdiğimiz takdirde bu sezondan daha iyi bi pozisyonda bulunacağımıza inanıyorum.

Muhammet
30.05.2009, 22:57
Neyini alkışlayalım bu takımın? 23 senedir her yıl elâlemin şampiyonluk kutlamalarını dinlemekten bıktım artık. Bu saatten sonra şampiyon olmayan hiçbir takımı alkışlamam.

Taraftarlık bu değil Özkan.

Neyse, konuya gelince, bence biz, takımı alkışlamak yerine fenerbahçeyi alkışlayan maraton tribününü alkışlayalım. Böyle taraftar olmaz olsun!

Takıma gelince, hak ettiğimiz kadar teşekkürker. Hak ettiğiniz sitemler de var ama, haberiniz olsun.

İskender
ellerım şişene kadar alkıslıyorum,

skor taraftarlarına duyurulur...

Ozan Yazıcı

Allah'ına kurban
yorum budur işte

61viya
30.05.2009, 22:58
Alkışlamayın yahu,zorla değil ya...Ya da en bileyim,alkışlayın.Döktürdüğü gözyaşları için alkışlayın dilerseniz,attırdığı kahkahalrı hatırlayamadıysanız...mutsuz başlayan haftalara onun yenilgileriyle girdiğiniz için alkışlayın,eğer mutluluktan uçtuğunuz haftalara galibiyetleriyle girdiğniizi hatılamaktan yoksunsanız.Ya da ne bileyim,okulun ilk günü,arkadaşlarınızın kimi zaman sizinle kafa bulam sebebi olduğu için alkışlayın,eğer farklılığınızın kanıtı olamdıysa bu takım....

Verdiği mutltluklar için alkışlayın denmiyor nihayetinde değil mi başlıkta,ironi yapın bunalr için alkışlayın...

Ya da benim kadar saflaşıp,var olduğu için alkışlayın sadece.Var olmasa,sürüye dahil olacağımızı hissederek belki de.

littlebighorn
30.05.2009, 22:58
Yanlış anlaşılmasın bence başarı ölçüsü hele bu yılki takımımız için şampiyonluk değildir bana göre. Ama olunabilirdi o ayrı. Ben oynanan futbolu alkışlayamıyorum. Son maçta bu kadar ruhsuz olunmasını alkışlayamıyorum. (Staddaki) Taraftar konusunda yazılanlara da katılıyorum.

Trk61
30.05.2009, 23:00
Adam gibi mücadele ediler.. maci TV izledim taraftar olarak sifiriz sifir 61 dakikayi bekliyoruz 1dk bagriyoruz diger dakiklar herkez kendi kafasina göre takiliyor düzensiz bir taraftarimiz var atesli taraftarimiz yok malesef tiyatro izleyen traftarlarimiz var malesef tek fikir olsam bu konuda neyse diyecem ama maci 25 gisi izledik herkezle ayni fikire geldik

Abdülkadir Kılıç
Bize bu heyecanı yaşatan herkese teşekkür ediyorum. Başkanımız Sadri Şener'e verdiği emekler için teşekkür ediyorm... Ahmet Özen'e teşekkür ediyorum... Ersun Yanal'a teşekkür ediyorum. Hüseyin'e son maçlardaki inancı ve iyi oyunu için teşekkür ediyorum... Egemen'e uyuyan taraftarı uyandırdığı için teşekkür ediyorum... Umut'a hırsından dolayı teşekkür ediyorum... Ve diğer tüm oyuncular,teknik heyet ve tercümanımız Halil'e teşekkür ediyorum...

Ustaalioğlu
bence hüseyin net gönderilmeli, takıma liderlik yapabilecek kaptan olabilecek bir futbolcu alınmalı...

U.Sadıkoğlu
30.05.2009, 23:01
kimse bu takımın 4te4 yapıcagını fln düşünmüyodu o yüzden eleştirirken biraz düşünerek yazın , bu maçta ruh muh yoktu takımda eğer ilk 20 dk daki topu maça yaysaydık fark olurdu sağlık olsun emeği geçenlere helal olsun ..

Erdinç Dilek
30.05.2009, 23:03
Teşekkürler uşaklar

Erdinç Dilek
30.05.2009, 23:04
bu arada portekizden poulo diye biriyle anlaştığımızı söyledi trt1 in spikeri kimdir bu uşak?

Samet Yildirim
30.05.2009, 23:05
bende tsk ediyorum güzel bir sezon oldu

Mustafa Ağaoğlu
30.05.2009, 23:08
bence hüseyin net gönderilmeli, takıma liderlik yapabilecek kaptan olabilecek bir futbolcu alınmalı...

Aaaa olur mu son 3 hafta çok iyi oynadı ama :D

Özkan
30.05.2009, 23:08
Alkışlamayın yahu,zorla değil ya...Ya da en bileyim,alkışlayın.Döktürdüğü gözyaşları için alkışlayın dilerseniz,attırdığı kahkahalrı hatırlayamadıysanız...mutsuz başlayan haftalara onun yenilgileriyle girdiğiniz için alkışlayın,eğer mutluluktan uçtuğunuz haftalara galibiyetleriyle girdiğniizi hatılamaktan yoksunsanız.Ya da ne bileyim,okulun ilk günü,arkadaşlarınızın kimi zaman sizinle kafa bulam sebebi olduğu için alkışlayın,eğer farklılığınızın kanıtı olamdıysa bu takım....

Verdiği mutltluklar için alkışlayın denmiyor nihayetinde değil mi başlıkta,ironi yapın bunalr için alkışlayın...

Ya da benim kadar saflaşıp,var olduğu için alkışlayın sadece.Var olmasa,sürüye dahil olacağımızı hissederek belki de.Begüm, buradaki herkesin Trabzonsporlu olma nedeni aynıdır ama istiyoruz ki yeğenlerimiz, çocuklarımız vs. de Trabzonsporlu olsun. Biz de yıllardır, hattâ önemli bir kısmımızın aklının erdiğinden beri, çektiğimiz çilenin karşılığını alalım.

Muhalif
30.05.2009, 23:12
Alkışlıyorum ben bu takımı kazanması gereken bir maçı daha kaybettiği için.

Şampiyon olabileceğimiz her sezonda olduğu gibi devre arasında becerip takımı götürecek 2 oyuncu alamayanları alkışlıyorum. Alanzinho'yu bu kategoride bir futbolcu olarak görenlerin Bjk'nin aldığı Yusuf'a da bir göz atmasını salık veriyorum parantez içinde. Acaba hangisi daha çok maç kazandırmış takımına.

Beşiktaş'ın şampiyon olmasını tercih edenlere lafım yok belki hatırlamıyorlardır o lanet 7-1 lik maçı. Ben Sivasspor'un şampiyon olmasını tercih ederdim ve Sivasspor'u alkışlıyorum yine de. Transfere 20 milyon euro harcayan bizi, kadroları en pahalı iki takım Fb ve Gs'yi geçip 2. oldukları için. İsterdim ki Sivasspor şampiyon olsun ve sarılacağımız son argüman da gitsin elimizden. Yıllardır Anadolu'dan çıkan tek şampiyon hikayesiyle avutmaktan kurtaralım kendimizi artık isterdim.

Ersun Yanal'ı da alkışlıyorum. Gençlerbirliği'ndeki gibi yenilse de rakibi boğan bir takımı bize izlettiremediği için!

Taraftarımızı yıllardır alkışlıyorum. 2 yıl evvel 90. dakikada 1-0 galip olduğumuz Sivas maçında sahaya girdikleri için, 90 dakika susmadıkları için falan hep alkışlamıştım zaten.

Daha alkışlanacak çok şey var da bu gecelik bu kadar alkış yeter.

Murat'
30.05.2009, 23:14
Alkışlıyorum ben bu takımı kazanması gereken bir maçı daha kaybettiği için.

Şampiyon olabileceğimiz her sezonda olduğu gibi devre arasında becerip takımı götürecek 2 oyuncu alamayanları alkışlıyorum. Alanzinho'yu bu kategoride bir futbolcu olarak görenlerin Bjk'nin aldığı Yusuf'a da bir göz atmasını salık veriyorum parantez içinde. Acaba hangisi daha çok maç kazandırmış takımına.

Beşiktaş'ın şampiyon olmasını tercih edenlere lafım yok belki hatırlamıyorlardır o lanet 7-1 lik maçı. Ben Sivasspor'un şampiyon olmasını tercih ederdim ve Sivasspor'u alkışlıyorum yine de. Transfere 20 milyon euro harcayan bizi, kadroları en pahalı iki takım Fb ve Gs'yi geçip 2. oldukları için. İsterdim ki Sivasspor şampiyon olsun ve sarılacağımız son argüman da gitsin elimizden. Yıllardır Anadolu'dan çıkan tek şampiyon hikayesiyle avutmaktan kurtaralım kendimizi artık isterdim.

Ersun Yanal'ı da alkışlıyorum. Gençlerbirliği'ndeki gibi yenilse de rakibi boğan bir takımı bize izlettiremediği için!

Taraftarımızı yıllardır alkışlıyorum. 2 yıl evvel 90. dakikada 1-0 galip olduğumuz Sivas maçında sahaya girdikleri için, 90 dakika susmadıkları için falan hep alkışlamıştım zaten.

Daha alkışlanacak çok şey var da bu gecelik bu kadar alkış yeter.

Ben de seni bu yazın için alkışlıyorum....

Çetin
30.05.2009, 23:20
fener maçı başlığına da yazmıştım buraya da yazayım. alkışlarla tabi;

"yine seneye..."

sanırım 25 senedir bizi en iyi ifade eden şey bu cümle.

"ama neden böyle diyorsun çetin? bak yeni kadromuz 3. oldu daha ne istiyorsun?"

her zaman bir bahanemiz olacak, 25 senedir olduğu gibi.

"bu kadro çok iyi ama, birkaç takviye ile harika bir takım olacak"

istatistiksel bir bakıç açısıyla her 3 sene içinde en az 2 kere bu cümleyi kurmuşuzdur son 25 yılda.

"hep destek tam destek."

şu lanet olası sivas maçını saymazsak bu taraftar kulübe hangi konuda zarar verdi ki?

"moral bozmaya gerek yok, fatih tekke, şenol güneş, lemi, hami... bunlar geldi mi her şey güzel olacak"

evet gerçekten de hepsi kulüplerinde son derece başarılılar, ve Trabzon asla yeni yüzler çıkaramaz! 25 senedir saplı kaldık "geçmişe"

"e yazma o zaman, destekleme kardeşim"

sevda bu, tek taraflı olsa bile değişir mi?

İHSAN
30.05.2009, 23:21
bu isteksizlik, (bazılarındaki) yeteneksizlik, ciddiyetsizliğe rağmen bu kadar puan toplayabildiği için alkıştan ziyade hayret ünlemleri ile yeniden değerlendirilmeli, inanılmaz bir ciddiyetsizlikti tek kelime ile seyrettiğimiz, birde unutmadan bir tespitimi sizlerle paylaşıp fkirlerinizi soracağım, Avni Aker'de takımımızın TD koltuğuna oturanların tamamının futbol bilgi-birikimini kapsayan beyin merkezleri ile genel olarak (futbol)zeka melaikeleri bir anda yok oluyor, siz de bu akşamki değişikliklerin dakika ve oyuncularına bakaak bu tespitime katılıyormusunuz???

Hocam, üç beş galibiyet elde edince bu ahmet hoca takımda kesin kalmalıdır, diyen taraftara bu soruyu sormanız isabetli olmamış. onlarca tabiki kalmalı.

Bence, bu hoca ebeden antrenörlüğe devam etmeli. Teknik direkdörlük onun harcı değil. Bunu taaaa geçtiğimiz maçlarda söylemiştik. Bir hocanın oyuna oyuncunun 15dk sonra ayağına top değer mi? Değer tabi, olmayan sisteme entegre edilen oyuncunun takıma katkı sağlaması beklenemez.

Alkışlama meselesine gelirsek; bu maçta alkışlanacak bir takım göremedim sahada. Sadece gökhanın ederine kurulan sivasın başarısı alkışlanır, ama bizimki değil.

Eren Karaahmetoğlu
30.05.2009, 23:22
Şampiyonluk göremeden ölüceksem, şimdi öliyim daha iyi.

Alkışlayalım bakalım,içimiz acıya acıya alkışlayalım..

Erbay
30.05.2009, 23:23
Ne alkışyacam bu isteksiz takımı. Şuraya bak ya... Bu fırsatı bir daha bulamayız. Sittin sene şampiyon olamaz bu takım, bu sezon olamadıysa.

Recep Alkan
30.05.2009, 23:30
Ben eminim kardeşim burdaki çoğu taraftar şampionluk falan değil derdi.

Kardeşim son haftadasın 1 gol seni şampiyonlar ligine sokar, herşeyin değişir. Ama ruhsuz ruhsuz sahadasın, fener boş kalelere kaçırıyor, sen aval aval bakıyorsun! İşte herkes buna kızıyor.

Ve ben bunun için alkışlamıyorum. Evet beni sonuç taraftarlığı ile suçlayacak olan varsa buyursun.

Kimse burda kimseye Trabzonsporluluğunu ispatlamaya çalışmıyor.

Çağatay_
Bazı maçlarda gördüğüm isteksizlik hariç kızamam takımıma.. Yeter ki mücadele etsinler.

İyi bir hoca ve istekli gençlerle şampiyonluk hayal değil bunu gördük..

Sencer Bulut
Valla benim için Trabzonspor takımdan öte sevdadır...Açıkcası ben şampiyon falan olacagımızada inanmıyorum...Her ne kadar kahretsede hep gelecek sezon desekte forza Trabzon diyorum vebu sene yaşattıkları heyacan icin alkışlıyorum ve en önemliside cefakar gercek trabzonspor taraftarını alkışlıyorum....

Cafer Bulur
30.05.2009, 23:31
Ben bu sezon icin öncelikle yönetimimizi alkisliyorum.:alkış:

Gecen sezon dibe vuran takimi zirveye oynattilar ve avrupa kupalari hedefini gerceklestirdiler.

Daha fazlasina ise hedefe götürecek bir hocaya sahip olmayisimiz engel oldu.

Önce ersun yanal,sonra ahmet hocamiz final maclarinda gerekeni yapamadilar.

Futbolcularimizi ise tam anlamiyla alkislayamiyorum,cünkü bu takim en azindan sampiyonlar ligine gitmeliydi.

Kubilay ŞAHİN
30.05.2009, 23:32
Tabiki Alkışlanacak Ama Bu Akşam Yapmayayım bunu..
Hele Bir Şöyle Hafta Arası Unutalım Bu Günü Yaparız..:)

Serhat

Kimi zaman keder,
Kimi zaman zafer,
Kimi zaman mutluluk,
Kimi zaman başarı,

:alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:

erik
Bu aslanları elbette alkışlıyacağım ve destek vereceğim.Onlar bize unuttuğumuz heyecanı sonu kötüde olsa yeniden yaşattılar.İlk yarı bittiğinde 20 puna geride olmayıp,son haftaya kadar şampiyonluğu kovaladıklrı için elbette alkışlayacağım ve emeği geçen herkese teşekkür edeceğim.Sağolun çocuklar sağolun Ahmet ve Ersun Hocam,sağolasın başkanım ve yönetim kurulu.

Adem Erdoğan
30.05.2009, 23:37
Maç esnasında ne kadar bağırıp sövsemde televizyona karşı, şunu kabul ettim.Biz kısmetsiz bir taraftar topluluğuyuz.
İsyan etmek ağlamak bağırıp çağırmak boş.
Son haftaya kadar şampiyonluk yada ş.l. heyecanını yaşattıkları için tüm futbolculara, Ersun hocaya, yönetime ve Ahmet hocaya teşekkürler.
Bence bir :alkış: ' ı hakettiler.

Cihan Catli
30.05.2009, 23:39
bende alkışlıyorum, istanbul takımlarının bu kadar kötü olduğu bi sezonda, 25 yıldır şampiyonluk hasreti çeken takımı ,şampiyon yapamayanları

Mehmet Fırat
30.05.2009, 23:40
Taraftar hariç Trabzonspor'un her kademesine, emeği geçen herkese;

robinhood61
30.05.2009, 23:41
tamam ben de alkışlıyorum ama lütfen içinizde biraz hırs olsun

Samet Berber
30.05.2009, 23:41
Taraftar hariç Trabzonspor'un her kademesine, emeği geçen herkese;

Mehmet, bu yorumu ayakta değil amuda kalkarak alkışlıyorum :alkış:

lazzist
30.05.2009, 23:42
herkes kendi kafasına göre sallıyor diyeceğim bir şey yok onlar için
ancak bu takımı canı gönülden kutluyorum bu sene o stadda çok heyecan, sevinç yaşadım (bazıları sinir kırizlerigetirsede)aldıgım kombinenin hakkını verdiler bu gençler ben ollara sonsuz teşşekürlerimi sunuyorum sinirli arkadaşlarıda itidale davet ediyorum yıkmakla hiç bir şey düzelmiyor
bide sonuc kötü oldu ancak hep böyle olacak değilya

ölümüne trabzon....

arifberkay
30.05.2009, 23:47
ben de alkşlayarak protesto edıyorum bu ruhsuzları

İsmail ALİOĞLU
30.05.2009, 23:48
ben Trabzonsporluyum diye geçinen futbol cahillerini, bazı futbolcuları beceriksizliğinen dolayı, Yönetimden birkaç kişinin boşboğazlığını, ÖZEN'in elinden gelen herşeyin en iyisini yaptığı halde arkasından sövenleri alkışlıyorum..

Jackdaniels
30.05.2009, 23:48
Bu sene bu kadro şu kolay ligde şampiyon olamadıysa demekki yetersiz bi kadrodur umarım yönetim zekice hamleler yapar şampiyonluk yarışı yolunda... Gelelim alkışlanması gerekenlere herkesi alkışlamak kolay ama önemli olan içinden gelerek alkışlamaktır Trabzonspor için lig 3.lüğü asla başarı değildir ben sadace Sadri başkanı alkışlıyorum iyi niyeti ve yapmaya çalıştıkları için gerisi fiyasko.

Musa KALKUZ
30.05.2009, 23:50
Başta başkanımız olmak üzere bize son ana kadar futbol heyacanı yaşatan tüm Trabzonspor sevdalılarına teşekkür ederim. Finali kötü yaptık.Futbol sonuç oyunu Şampiyonlar ligine gidebilme şansını kaybettik.Soprunları bugün öfkeli anımızda değil hırsımız geçtikten sonra düşünmeliyiz.Bu sene bakıyorum da yaptıklarımıza kent milliyetçilği yayıldı.(61.dk kutlaması gibi),Kolbastı fuırtınası yaşandı.Daha önemlisi Trabzonsporumuz son ana kadar bu yarışta vardı.Arkadaşlar 71 puanla bu sene şampiyon bir takım oldu.Sezon başında 25 galibiyetlik bir sayacımız vardı,tamamlayamadık.Şimdiden yönticilerden ricam sayacı şimdiden açalım.Bugün üzüntülü olduğumuz gün şampiyonluk yürüyüşüne başlama günümüz olsun.Bize Her yer Trabzon.Trabzonsporluluğumla gurur duyuyorum.

zafercalikoglu
30.05.2009, 23:51
benceede hakettier ezilmedik nuri çavuşun , dönemindeki gibi
derbi almadık olsun boş ver bjk bile tek derbi aldı şampiyon oldu
ben derbi değil şampiyonluk istiyorumn
Tebrikler Trabzonb

Emre B.
30.05.2009, 23:51
Çekirdekçi maraton dışında herkese :alkış:

Samet Berber
30.05.2009, 23:53
Çekirdekçi maraton dışında herkese :alkış:
Sadece maraton mu ?

Ben bugün bir ara 20 kişilik fener taraftarının "Feeeeenerbahçeeeeee" tezahüratını duydum .

KemalEROĞLU5961
30.05.2009, 23:55
Bugünkü durağan oyunlarına bir anlam veremesem de bir alkış da benden takıma... Bir adım attık, istikrar ve başarı zamanı artık!

mashal61
30.05.2009, 23:55
Alkışlayın veya alkışlamayın ama 3. olmayı başarı sayarak alkışlıyorsanız o zaman acınacak haldeyiz.

Futbolcuları verdikleri ve vermedikleri emek için alkışlıyorum.:alkış: :alkış:

Lancet_61
30.05.2009, 23:59
maç çıkışında avni akerde dağılan zevzek taraftarlarımızın konuşmalarını duydukça bu takımı daha çok seviyorum..teşekkürlerim tüm futbolculara...uzun bi aradan sonra son haftaya kadar bu heyecanı bize yaşattığınız için...şampiyon olamasak da her sene son haftaya kadar yarışan takım istiyorum ben

Metin Ural
31.05.2009, 00:00
ben kulubumun her kademesindeki calisani her mactan sonra oldugu gibi yine alkisliyorum. onlar asik oldugumuz bu kulubun birer parcasi. onlara bagirmak, cagirmak, kizmak, sovmek gibi bir luksumun hicbir zaman olmadigini biliyorum. eminim ki bizden cok istiyorlardi sampiyonlar ligi'nde olabilmek, belki hicbir zaman ayak basamayacaklari stadlarda futbol oynayamak.

3. olmusuz, kume dusmusuz, sampiyon olmusuz. bunlarin hicbiri bu karsiliksiz sevgiyi degistirmeye yetmez. butun futbolcularin alinlarindan opuyorum. canlari sagolsun.

Oruç
31.05.2009, 00:01
Sezonun geneli ve sezon başındaki durumun göz önüne getirilip konuşulacağı yerde hala kalkmış bu maçta böyleydik şu maçta böyle olsaydık diyenleri gördükçe şaşıyorum doğrusu. Anlatamıyor muyuz yoksa anlayamıyor musunuz? Ayrıca skor yorumcularını ve klavye bilginlerini de alkişlamadan geçmemek lazım. Tribündeki taraftar mevzusu ayrı dava onu ayrıca tartışırız, konu bu değil. Sıfırdan kurulmuş bir takımın son haftaya kadar bu noktada olması takdir edilecek bir şey olsa gerek..

halil ibo
31.05.2009, 00:06
Neticede emeklerinin karşılığını aldılar.İster alkışlayın ister yuhalayın (tribündeki kendini bilmezlerin bazı maçlarda yaptığı gibi)
Acımasızca eleştirenler,suçlamalar yapanlar aslında aynı duyguları paylaşıyoruz sizinle ama bir farkla benide kahrettikleri halde ben sizin gibi sayıp sövemiyorum onlara,neticeye bariz tesir etmesede hakeme sövebiliyorum.Bir sezon yatıp Konya ve büyük maçlarda oynamaya çalışan tavuklara sövüyorum.Fakat bordo mavi forma altında mücadele eden bu kadronun iyi bir iskelet olduğunun farkındalığıyıla bizi mutlu sona bu kadrodakilerin götüreceğini bildiğim için onlara destek olunması gerektiğinide biliyorum.
Şampiyonluğu tekrar yaşayabilmek için illede Anadolu'dan bir başka şampiyon çıkmasına gerek yok.Küme düşmemizede gerek yok.Sadece başkan veya transferi her kim yapacaksa %100 isabetle 4-5 takviye yapsın.İyi bir hoca getirilsin.Taraftarda her platformda desteği kendine şiar edinsin.Hepsi bu...

reisoğlu61
31.05.2009, 00:16
yeni takim olduklari icin ve iki sezon sonra bize yine az da olsa heycan yasattiklari icin alkisliyorum

el_conquistador
31.05.2009, 00:19
Son haftaya girerken azda olsa sampiyonluk sansimiz vardi. Bunu en son 95/96 sezonunda yasamistik. Onun disinda bütün kilit oyuncularimiz genc, tek 30 yasinin üstünde olan Sylva var. Ilk defa Trabzonspor gibi büyük bir kulüpte oynamislar. Zorluk derecesi yüksek olan maclari, ne yazikki mental olarak daha kaldiramiyoruz. Ama bu takim dahada olgunlasacak, bizim yapmamiz gereken sabir göstermek ve her zaman, her sartta destek vermek. Birde oyuncular ruhsuzdu, serefsizdi, hoca taktik, teknik bilmiyor, maci okuyamiyor gibi artik banal bakis acilarindan vazgecin, lütfen. Bize hic ama hic bir sekilde yardimi dokunmuyor.

Onun disinda, bu güzel sezonda emegi gecen herkese kocaman bir alkis gönderiyorum.

antagonist
31.05.2009, 00:29
Ben alkışlıyorum arkadaş.

Takımı sadece kolbatı oynarken alkışlamak yetmez...

Pro-TS
31.05.2009, 00:31
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:: alkış::alkış::alkış::alkış:

Mustafa Kara
31.05.2009, 00:35
Yaşattığınız üzüntüler için
Yaşattığınız güzellikler için

Teşekkürler Trabzonspor'un oyuncuları,yönetim kurulu,tüm çalışanlar ve en son taraftarlar.

Hamsi_61_61
31.05.2009, 00:36
eh işte diyorum..

İgzas-61
31.05.2009, 00:38
Bu takım bu sezon alkışlanmayı hak ediyor teşekkürler Trabzonsporumuz...

ilkonbir
31.05.2009, 00:45
biz yine gönüllerin şampiyonu olarak gönüllerin şampiyonlar ligine ön elemesiz doğrudan katılma hakkı yakaladık.Böylelikle ayakbastı parası olarak da gönüllerin 5.5 milyon avrosunu da gönüllerin kasasına koymuş olduk.

mskartal
31.05.2009, 01:44
Arkadaşlar, hedefini büyük tutan, büyük düşünen camialar büyük zaferler kazanırlar...

Bu kadar kalitesiz bir futbol sezonunda (ilk 5 sıradaki takımların oynadığı futbol rezil ötesidir) eğer bu ligi 3. bitirmemizi başarı olarak algılayıp alkışlamak isteyen varsa, buyursun alkışlasın... Siz böyle kötü takımlar arasında açık ara zafere koşamıyorsanız, ve alınan 3.lüğü başarı olarak görürseniz, siz TS u ancak bilgisayar oyunlarında şampiyon görürsünüz...

Ama asıl değinmek istediğim konu bu büyük taraftarımız... Allah aşkına Avni Aker de maç seyredenlere sesleniyorum... Niye maça gidersiniz??... O çekirdekleri evinizde ya da kahvede yiyin... Bu camianın maçta uyuyan seyirciye ihtiyacı yok... Bu final müsabakasında, sporculara boşuna yüklenmeyin, onların kapasiteleri belli, karşısındaki takımın futbolcuların bir çoğu kalburüstü topçular... Futbolcudur, stres yapmıştır, heyecanı kaldıramamıştır, formsuzdur vs. vs... Ama siz oraya çekirdek yiyerek sadece atılacak golleri seyretmeye mi gittiniz, utanın utanın... Siz Kavakmeydan daki bir stadda maç seyretmeye giden bilinçsiz bir kalabalıktan öteye gidemezsiniz... Bu kadar mı aciz olur bir takımın seyircisi, bu kadar mı bilinçsiz, bu kadar mı kötü olur... Tek kelimeyle YAZIK... Yazıklar olsun sizlere... Bu takım oynarken sizin coşmanıza ne gerek var... Bu takıma ivme kazandırmayacaksanız gitmeyin o tribünlere... 90 dakika uyuyan hele hele böyle bir maçta, hemde Sivas ın puan kaybedeceği çok büyük oranda belli iken... YAZIKLAR OLSUN sizlere teker teker... Sizin bu takıma yapacağınız en büyük katkı sahaya girmek, olay çıkarmak ve sahamızı olabildiğince çok kapatmaktır...

Ayrıca yönetime seslenmek istiyorum, diğer tüm stadlarda böyle kritik maçlarda seyirciyi uyandırmak ile görevli mikrofon başı elemanlar vardır... Uyuyan seyirciye çağrı yaparlar... Bizde niye böyle bir olay yok... Bunu yapamıyorsanız, Avni Aker i onarıyoruz bahanesi ile, bi yerleri onarıma alın ve bütün iç saha maçlarımızı İstanbul a aldırın... Ve o onarım maddi imkansızlıklar yüzünden 3 sene mesela devam etsin... Birileri futbolcuları canlı seyredecek diye, çekirdek yiyecek diye bu camiaya gönül veren insanlar kanser olmasın...

Bu gün Trabzonspor camiası bize şunu göstermiştir, Bu camia 4. büyük filan değildir, bir dönem efsane bir kadro oluşmuştur, ve o dönemde alınan başarılar ile övünmek tek silahımızdır... Şu ligde Ankaraspor ve İBB taraftarından sonra en kötü taraftar bizim taraftarımızdır... (Deplasmanlara giden taraftarlarımız ile İstanbuldaki seyircimiz hariç)... Bursa, BJK, Fener, GS, Kocaeli, Eses, Ankaragücü taraftarlarına bir bakın ve utanın, hatta 2. ligdeki birçok takımın taraftarlarına bir bakın... Avni Aker deki seyirciler inanın Bank asya ligine bile layık değil...

Ayrıca Sadri Şener e de bir çift sözüm var... Sayın Başkan, sen bence kendini daha fazla yorma, o kadar hırpalama... Hangi taraftar için transfer yapıyorsun, bırak Allah aşkına, ayrıca şu alanzinho yu da hemen sat, bu çocuğu günahını da alma, bırak adam bir dünya yıldızı olsun... ,Engellemeyin adamı, belki 3 sene sonra, Onun geleceği noktada Onun başarıları ile övünürüz...

Yapacağın transferlerin parası ile Yattars ve ALanzinhodan gelecek paraları memleketimizin ihtiyaçlı insanları için harca

Atacağımız bir golle Şampiyonlar Ligi ne gideceğimizi bildiği halde koyun misali seyreden "seyircilere" (taraftar demiyorum) YAZIKLAR OLSUN...

Erdal DİLEK
31.05.2009, 01:45
teşekkürler trabzonspor. ..

POYRAZ
31.05.2009, 01:48
Her sey icin tesekkürler.

pReN@_61
31.05.2009, 01:50
Her şeye rağmen emekleri için teşekkürler...

is_mail61
31.05.2009, 01:52
edicektim ama bugünkü oyundan sonra etmiiyorum yenilmek tmmda bukadarda saygısızca oynanmaz

Fatih Özkan
31.05.2009, 01:55
Eve sinirimden yürüme geldim!
1 paket sigara içtim!
Sırıl sıklam terlemiştim...
Gelene kadar onlarca da küfür ettim!
Kombine de almam dedim...
Ama bu sevdadan vazgeçilmiyor!
Çok kızdım, sinirlendim ama bir yere kadar...
Sinir geçiyor da sevda bitmiyor!
Alkışlıyorum!

Sefer A.
31.05.2009, 02:00
biz yine gönüllerin şampiyonu olarak gönüllerin şampiyonlar ligine ön elemesiz doğrudan katılma hakkı yakaladık.Böylelikle ayakbastı parası olarak da gönüllerin 5.5 milyon avrosunu da gönüllerin kasasına koymuş olduk.
çok guzel yazmissin, uzulmemek elde degil

Arkadaşlar, hedefini büyük tutan, büyük düşünen camialar büyük zaferler kazanırlar...

Bu kadar kalitesiz bir futbol sezonunda (ilk 5 sıradaki takımların oynadığı futbol rezil ötesidir) eğer bu ligi 3. bitirmemizi başarı olarak algılayıp alkışlamak isteyen varsa, buyursun alkışlasın... Siz böyle kötü takımlar arasında açık ara zafere koşamıyorsanız, ve alınan 3.lüğü başarı olarak görürseniz, siz TS u ancak bilgisayar oyunlarında şampiyon görürsünüz...

Ama asıl değinmek istediğim konu bu büyük taraftarımız... Allah aşkına Avni Aker de maç seyredenlere sesleniyorum... Niye maça gidersiniz??... O çekirdekleri evinizde ya da kahvede yiyin... Bu camianın maçta uyuyan seyirciye ihtiyacı yok... Bu final müsabakasında, sporculara boşuna yüklenmeyin, onların kapasiteleri belli, karşısındaki takımın futbolcuların bir çoğu kalburüstü topçular... Futbolcudur, stres yapmıştır, heyecanı kaldıramamıştır, formsuzdur vs. vs... Ama siz oraya çekirdek yiyerek sadece atılacak golleri seyretmeye mi gittiniz, utanın utanın... Siz Kavakmeydan daki bir stadda maç seyretmeye giden bilinçsiz bir kalabalıktan öteye gidemezsiniz... Bu kadar mı aciz olur bir takımın seyircisi, bu kadar mı bilinçsiz, bu kadar mı kötü olur... Tek kelimeyle YAZIK... Yazıklar olsun sizlere... Bu takım oynarken sizin coşmanıza ne gerek var... Bu takıma ivme kazandırmayacaksanız gitmeyin o tribünlere... 90 dakika uyuyan hele hele böyle bir maçta, hemde Sivas ın puan kaybedeceği çok büyük oranda belli iken... YAZIKLAR OLSUN sizlere teker teker... Sizin bu takıma yapacağınız en büyük katkı sahaya girmek, olay çıkarmak ve sahamızı olabildiğince çok kapatmaktır...

Ayrıca yönetime seslenmek istiyorum, diğer tüm stadlarda böyle kritik maçlarda seyirciyi uyandırmak ile görevli mikrofon başı elemanlar vardır... Uyuyan seyirciye çağrı yaparlar... Bizde niye böyle bir olay yok... Bunu yapamıyorsanız, Avni Aker i onarıyoruz bahanesi ile, bi yerleri onarıma alın ve bütün iç saha maçlarımızı İstanbul a aldırın... Ve o onarım maddi imkansızlıklar yüzünden 3 sene mesela devam etsin... Birileri futbolcuları canlı seyredecek diye, çekirdek yiyecek diye bu camiaya gönül veren insanlar kanser olmasın...

Bu gün Trabzonspor camiası bize şunu göstermiştir, Bu camia 4. büyük filan değildir, bir dönem efsane bir kadro oluşmuştur, ve o dönemde alınan başarılar ile övünmek tek silahımızdır... Şu ligde Ankaraspor ve İBB taraftarından sonra en kötü taraftar bizim taraftarımızdır... (Deplasmanlara giden taraftarlarımız ile İstanbuldaki seyircimiz hariç)... Bursa, BJK, Fener, GS, Kocaeli, Eses, Ankaragücü taraftarlarına bir bakın ve utanın, hatta 2. ligdeki birçok takımın taraftarlarına bir bakın... Avni Aker deki seyirciler inanın Bank asya ligine bile layık değil...

Ayrıca Sadri Şener e de bir çift sözüm var... Sayın Başkan, sen bence kendini daha fazla yorma, o kadar hırpalama... Hangi taraftar için transfer yapıyorsun, bırak Allah aşkına, ayrıca şu alanzinho yu da hemen sat, bu çocuğu günahını da alma, bırak adam bir dünya yıldızı olsun... ,Engellemeyin adamı, belki 3 sene sonra, Onun geleceği noktada Onun başarıları ile övünürüz...

Yapacağın transferlerin parası ile Yattars ve ALanzinhodan gelecek paraları memleketimizin ihtiyaçlı insanları için harca

Atacağımız bir golle Şampiyonlar Ligi ne gideceğimizi bildiği halde koyun misali seyreden "seyircilere" (taraftar demiyorum) YAZIKLAR OLSUN...

çogu kisinin dusunceleri bunlar, sen yazdin abi, HELAL olsun, sag ol var ol ;)
sakaryaspor taraftari bizden iyi (bu sene için), tersini soyleyen varsa çiksin bakalim

Terzioğlu
31.05.2009, 02:02
Bu yil hedefe ulasildi. Inisli cikisli bir sezon gecirdik. Yep yeni kurulan bir takim icin gayet basarili sayiliriz bana göre. Takimimizi alkisliyorum.

Artik seneye hedef kesin sampiyonluk. Avrupa Liginde ise en azinda gruplardan cikmamiz lazim.

hos_cocuk61
31.05.2009, 02:02
Bu takımda ben en çok song'u alkışlıyorum onun sayesinde bu takım burada teşekkürler Song BÜYÜK ŞEF...

chatluck61
31.05.2009, 02:05
Trabzonspor bu sene Şampİyon olsa bİle haketmedİ ÇÜnkÜ Şampİyonluk hirsi İle 2 maÇ oynadi bİrİncİsİ fenerbahÇe İlk maÇ İkİncİsİ eskİŞehİr dİĞer maÇlarda orta sevİyede oynadi ben daha Öncede yazmiŞtim fenerbahÇedekİ lugano bİzİm forvetlere yakin gol atti sonra takimda beyİn yok pas yapan bİr takim deĞİl lamlum top oynuyor İyİ oynayan adamlar kadroda yok geÇen hafta ceyhun mÜthİŞ oynadi ama takimda yok yanİ bİzİm takima takvİyeler bİtmez bu senede alirlar 20 adam seneye yİne hayal kirikliĞi dİyorum baŞka bİrŞey demİyorum

ilkonbir
31.05.2009, 02:06
Eve sinirimden yürüme geldim!
1 paket sigara içtim!
Sırıl sıklam terlemiştim...
Gelene kadar onlarca da küfür ettim!
Kombine de almam dedim...
Ama bu sevdadan vazgeçilmiyor!
Çok kızdım, sinirlendim ama bir yere kadar...
Sinir geçiyor da sevda bitmiyor!
Alkışlıyorum!
bende seni alkışlıyorum:alkış::alkış::)

Hasan ZAİMOĞLU
31.05.2009, 02:09
şu sitede admin olsam yazıklar olsun diyen herkese bu forumdan yol verirdim ... neden bu kdar yükleniyorsunuz ki neden skor taraftarlığı yapıyorsunuz anlam veremiyorum ... inşallah avrupada gruplara kalır 2 3 ciddi maçı kazanırızda sizede en iyisinden cevap olur ... inşallah golleride her top ayağına gelişinde ağzınızdan küfrü eksiltmediğiniz oyuncular atar işte o an gelirse sakın sevinmeyin.. bu takımımın ağzında 'yazıklar olsun' kelimesini kullanan taraftara ihtiyacı yoktur ... başlığı açan kardeşime katılıyorum bu takım AYAKTA ALKIŞLANMALI ...

chatluck61
31.05.2009, 02:10
YaŞim 21 Şampİyonluk gÖrmedİm adam nasil alkiŞlar bu oyun alkiŞlanirmi takimda hirs yok bİŞe yok suÇ seyİrcİde deĞİl senİn takimin oynamazsa seyİrcİ ne yapacak anca onlar sahaya İnİp oynasa 70 yaŞinda adam daha hirsli oynaar bu takimdan bİŞe olmaz uefa ya da katilŞacaĞini zannetmİyorum bİz yabanci takimlarda kİmİ yenmİŞİz sonsenelerde uefaya katilacaz

Hasan ZAİMOĞLU
31.05.2009, 02:16
bence sinirden kas katı kesilipde çareyi takımına ağır ithamlarda bulunanlara Yazıklar Olsun ...

mskartal
31.05.2009, 02:20
çok guzel yazmissin, uzulmemek elde degil

çogu kisinin dusunceleri bunlar, sen yazdin abi, HELAL olsun, sag ol var ol ;)
sakaryaspor taraftari bizden iyi (bu sene için), tersini soyleyen varsa çiksin bakalim

Sevgili kardeşim, ben yaşım itibari ile bu takımın birçok şampiyonluğunu yaşadım... Anlatılmaz sevinçlerdi... O zamanlar küçük yaşımıza rağmen, kapı kapı dolaşıp para toplar, üstüne harçlıklarımızı ekler ve mahallemizin her tarafını bordo mavi süslerle süslerdik. Kapısını çaldığımız hiç kimse boş çevirmezdi bizi, maçlara binbir zorlukla 7-8 saat öncesinden girmeye çalışırdık, aç susuz maç saatini beklerdik, saatlerce önce başlayan tezahüratlar, şarkılar türkülerden dolayı maç saati geldiğinide sesimiz kısık olurdu, ona rağmen var gücümüzle takım için destek verirdik...

Değişen şu, şimdi maçtan 1 saat önce stadyumda tek bir kişi yok, herkesin elinde bir kombine bileti, sinemaya gider gibi maça gidiyor... Bir zamanlar rakip için cehenneme çevirdiğimiz o stadyum, şimdi süt liman bir deplasman olup çıkmıştır... Herhangi bir sporcu sahada canını dişine takmazsa tribün canına okurdu onun, şimdi ise o tribündeki seyirci topluluğu gıcık olduğu bir futbolcu hata yapsa da ona sövsem diye bekliyor... Maça girmek için paranın olması da yetmezdi birzamanlar, güçlü bir fiziğin de olmalıydı, ya da seni koruyacak cüsseli büyükler... Stada girmek bir mücadelenin sonucunda gerçekleşirdi. Ve o başarıya ulaşanlar, gönül verdikleri o takım için elinden gelen tüm desteği verirdi...

Ne yazıkki bu takımın futbolcuya değil, her halükarda destek verecek taraftarların transfer edilmesine ihtiyacı var...

Bu günkü maçı alacak olan futbolcular değil, Taraftar idi... O da olmadığı için bu maçı alamadık, tıpkı Denizli, KOnya ve İBB maçlarında olduğu gibi... Aslında işin özü de bu...

ozer10
31.05.2009, 02:21
Sadri başkan ne demiş "Trabzon halkı eleştirmek için yaratılmıştır".Ben inanıyorumki bu zihniyet şampiyon olsak bile eleştirecek bişeyLER bulur.Biraz da kendimize bakalım maç 1-1 ken 1 gol atsak şampiyonlar ligine gidecek durumumuz varken deivid'in şutunda panoya çarpan topun sesi tv den duyuluyorsa ruhsuz olanın futbolcularmı yoksa taraftarmı olduğunu daha iyi anlarız.Geçen senelere bakın da son haftaya girdiğimizde hala şampiyonluk umudumuz olduğunu görünce alkışlayalım , ELEŞTİRECEĞİMİZE!!!!

Hasan ZAİMOĞLU
31.05.2009, 02:25
Sadri başkan ne demiş "Trabzon halkı eleştirmek için yaratılmıştır".Ben inanıyorumki bu zihniyet şampiyon olsak bile eleştirecek bişeyLER bulur.Biraz da kendimize bakalım maç 1-1 ken 1 gol atsak şampiyonlar ligine gidecek durumumuz varken deivid'in şutunda panoya çarpan topun sesi tv den duyuluyorsa ruhsuz olanın futbolcularmı yoksa taraftarmı olduğunu daha iyi anlarız.Geçen senelere bakın da son haftaya girdiğimizde hala şampiyonluk umudumuz olduğunu görünce alkışlayalım , ELEŞTİRECEĞİMİZE!!!!
katılıyorum en son kaç sezon önce son haftaya kadar şampiyonluk iddaasıyla girdik ki - evet bu senede düşük ihtimal idi ama ihtimal vardı- bu maçı taraftar kaybetti takım değil ...

mskartal
31.05.2009, 02:28
şu sitede admin olsam yazıklar olsun diyen herkese bu forumdan yol verirdim ... neden bu kdar yükleniyorsunuz ki neden skor taraftarlığı yapıyorsunuz anlam veremiyorum ... inşallah avrupada gruplara kalır 2 3 ciddi maçı kazanırızda sizede en iyisinden cevap olur ... inşallah golleride her top ayağına gelişinde ağzınızdan küfrü eksiltmediğiniz oyuncular atar işte o an gelirse sakın sevinmeyin.. bu takımımın ağzında 'yazıklar olsun' kelimesini kullanan taraftara ihtiyacı yoktur ... başlığı açan kardeşime katılıyorum bu takım AYAKTA ALKIŞLANMALI ...

Dikkat edersen skor taraftarlığı filan yapmıyoruz, takımla alakalı kötü bir sözümüz yok, biz takımın durduğu yerde devreye girmeyen taraftara yazıklar olsun diyoruz, ama gerçekten uzun süreli bir başarı istiyorsanız da, iki üç maç hariç harala gürele, sistemi olmayan bu takımın futbolunu ve bu kadar kötü takımlar arasında alınan 3. lüğü alkışlarsanız, bir kaç sene sonra Antalyaspor ile, küme düşmemek için "küme düşmeme finali" oynayan bir takımın taraftarı olursunuz...

Emre EFENDİOGLU
31.05.2009, 02:30
Ya Allah aşkına seneyede böyle olacağını düşünerek deliriyorum. Seneyede biz bu çekirdekçilerle mi uğraşıcaz? Çözüm üretiyor mu buna kulüp?

Paksoy
31.05.2009, 02:38
çok başarılı sezon bence sezon başındaki sıfırdan yapılanmadan dolayı..

bugrahankazaz
31.05.2009, 09:51
bu yıl neyin ne olacağı belli değildi yani 3.lük ii bence ama kalkıpta böle bir fırsatıda tepmek içler acısı tabi ayrıca biz bu seyircilen ne yapacağız anlamıyorum.61 de bile baırmayan baırmak yerine eleştiri yapan insanlarlan işimiz zor!!!

oguzhann
31.05.2009, 10:14
baskı yalanı,yeni kurulan takım ilk senesinde şampiyon olamaz şeklinde bir şartlanma,hedefin sezon içinde sürekli olarak değişmesi bu sene bizi şampiyonluktan etti.başkan'a saygımız sonsuz ama yenildiğimiz maçlardan sonra avrupa hedefi demesi beni çıdırtıyordu,ne vardı şampiyon olacağız deseniz?baskı mı oluşurdu!çok rahat şampiyon olabilirdik bu sezon,küme düşen konya'ya bile yenildik,üstelik avni aker'de.takımı yine de kutluyorum ama şunu da söylemeden edemeyeceğim şu bulunduğumuz yeri yetersiz buluyorum,en azından bu sezon için.geçenlerde forumda bir arkadaş da yazmış," şu takıma yıldız adayı değil yıldız istiyoruz!".tabi bir de "taraftar" profili var.takımı hiç bir deplasmanda yalnız bırakmayan,avni aker'i dolduran ve susmayan taraftarlara lafımız yok,ama be adam futbolu oturarak seyredeceksen stadda işin ne!

Ufuk Bayraktar61
31.05.2009, 10:20
Alkışlıyorum !!

steelturkTS
31.05.2009, 10:20
gol kaçırma rekorları kırdığı için gökhanla umutu özllikle umutu bol bol alkışlıyorum.

Uğur Aydın
31.05.2009, 10:25
Son haftaya kadar bize bu heyecanı yaşattıkları için,yönetime,futbolcularımıza,Ersun hocaya ve Ahmet hocaya teşekkürlerimi sunuyorum

İskender YILMAZ
31.05.2009, 10:28
Buruk bir alkış da benden olsun .. Ama olabilirdi, çok daha iyisi çok daha rahat bi şekilde olabilirdi .. Canın sağolsun Canım Trabzonspor'um ..

Gökhan ÖZDEMİR
31.05.2009, 10:29
Tribünleri yuhluyoruzz

Mayls
31.05.2009, 10:32
Bu takım alkışlanmayı hak etmiştir. Kolay değil sıfırdan başlayıp ilk sezonda Avrupa Ligi'ne vize almak. Alkışlıyorum.

Alkışlamayanları da anlamıyorum. Ne kadar meraklısınız yıkmaya... Geçen sezon gol pozisyonu bulduğumuzda kendimizi başarılı sayıyorduk. Oysa bu sezona bakın. Kötü futbol oynadığımız maçlar oldu. Ama yine de 4-5 net gol pozisyonu bulamadığımız maç yoktu bir iki istisna hariç. Bu takım alkışlanmalı. Bu takımı kuranlar alkışlanmalı. Bu takımda emeği geçen herkes alkışlanmalı.

Bir takıma ruhsuzlar demenin mantığı nedir?
Motive ediliyor takım bu sayede?

Biz alkışlayalım ki onlar daha çok çalışsınlar.
Teşekkürler Trabzonspor.

7'ye 34 var...

Trk61
31.05.2009, 10:53
Takima :alkış: Taraftarlara :yumruk:
sorumluluk yok bizde yok, erman hoca sonuna kadar hakli Trabzonspor disardan aramazin hatalari icindeki insanlardan arasin demisdi.. bir bakiyorum ulan iste taraftar bu diyorum birde bakiyorum sadece 61. dakikayi bekleyen taraftar coskusu oluyor oda 2dk. sürüyor.. süper ligde en atesli taraftar Besiktasin (sadri basaknanida dedi gibi).. bu sezon Trabzonsporun tüm maclarini izledim taraftarlarmizi atesli gördümde sanki bende ordaymis gibi oluyordum ve duygulaniyordum, bazi maclarda ise utaniyorum aglamk istiyordum(en son macda oldu gibi).. bir tek dileyim var gelecek sezon sadece 6/7 macda atesli degilde tüm maclarda atesli olmamiz..

- zafer trabzona gelir forumda bazilari gerek yokdu böyle transfere yaziyorlar. acaba zaferin oynadi maclari izlemislermiydi?? kadro disi kalmisdi takiminda altyapiyla maclara cikmisdi, ne isi var öyle oyuncun bizde diyenler cook ama sebebini bilen yok? (ben sebebini biliyorum)

- fatih tekke basli aciliyor "Fatih Tekke'nin Geri Dönmesini İstiyoruz!.. (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=14286) ‎" bende isterim tabiki gelmesini ama düsündüm zaman baslik basdan sona kadar sacma.. taraftarin fatih tekke fatih tekke diye bagirmasi gülünmeye deger.. bu saaten sonra fatih tekkenin gelmiyeceni herkez bildi halde..

- taraftar olarak cok güzel elestirme elstiriyoruz (bunlarin icinde basda olmak üzere ben varim) sabir yok sorumluluk yok destek yok...
yendimiz zaman heyt huyt deriz.. yenildimiz zaman ...!!!... deriz..

- umut gool kacirinca anti umut olur.. gool atinca inatina umutla yola devam olur:) umut fatihin binde biri olmaz bu tartisilmaz bile

takimin icinde degilde disindan beklendiler cok buda baski yapiyor kim ne derse desin...

Trabzonspor taraftari olmak madi destekle olmuyor, manevi destekte gerekiyor basda manevi daha sonra madi destek cikmaliyiz Takimimiza (bu benim düsüncem)

son sözümü söylemek istiyorum takim arkdaslarim var alman onlarda Türkiye ligini takib ediyorlar basda Trabzonspor olmak üzere. Bana gecenlerde Takim olarak iyisiniz ama Taraftar olarak cok sayifsiniz demislerdi bende "bunu nerden cikardiniz" demisdim onlarda .."hic birlik yok sizde oyuncularinizdan beklendiniz cok bakin Wolgsburga kim derdi lig baslamadan önce bu takim Sapiyon olur? ahim sahim oyuncularida yok ama oldular iste taraftlarla oyuncularin arasinda sicaklik vardi güven vardi yenildi maclari bile alkislarla ugurlanmislardi simdik ise sapiyon oldular.. Trabzonspor ise Teknik direktör ve oyunclara cook baski yapiyorlar bu baski takimi yoruyor almanlar bile bunu gördüyse ben ne diyim basaka...

gustavo_colman
31.05.2009, 11:01
Tribünleri yuhluyoruzz
aynen ya geçen hafta eskişehirin taraftarını hepimiz gördk adamlar susmak bilmiyor hemde skor 3-0 ken oysa biz 1-1 olduğunda hemen bi sessizlik,ıslıklar bizim görevimiz takımımız yense de yenilsede sonuna kadar desteklemektir inşallah önümüzdeki senelerde takımımıza daha çok sahip çıkarız . ..

yakuphoca
31.05.2009, 11:08
Son haftaya kadar bize bu heyecanı yaşattıkları için,yönetime,futbolcularımıza,Ersun hocaya ve Ahmet hocaya teşekkürlerimi sunuyorum

aynen katılıyorum..

DURAS
31.05.2009, 11:09
Eğri oturup doğru konuşmakta yarar var. bizm tuttuğumuz takım, güzel Trabzonum, son 20 yılda büyük takımın yapması gereken hiçbişeyi yapamamıştır. 20 yıldır hiçbir final maçını kazanamamışızdır. almamız gereken hiçbir maçı alamamışızdır. şimdi renktaşlarım yüklenmesin bana ama bunu bilerek tuttuğunuz takımı desteklerseniz, o kadar az hayal kırıklığına uğrarsınız. bunları yazmamın sebebi, bu takım bu arenada 2. olsada başarıdır, 3. olsada başarıdır. o yüzden takımın başına gelecek td ye, ona göre sabredin camia olarak. birde Trabzondaki sevgili taraftarlarımız hiç alınmasın ama, sizde büyük takım taraftarı değilsiniz. dünkü maç neydi öyle anlamadım. hakikaten tiyatroya gidilse bu kadar insandan daha fazla ses çıkardı. fb, bjk, gs taraftarını geçtim en azından bursa, eses,kocaeli taraftarı gibi olsanız ne güzel olurdu.
netice itibariyle, bence bu takım ve bu futbolcular başarılı olmuştur. keşke maç sonunda seyirciler takımı çağırıp kolbastı oynatsaydı. gelecek sene içinde ayrı bir motivasyon olurdu. unutmadan ben bu takımı tutmaktan son derece memnunum. size tavsiyem; senden hem maddi hemde taraftar sayısı olarak, kat be kat üstün olan 3 takımla yarışmak zorunda olduğunu, ve bu ortamdan sadece 1 şampiyon çıktığını sakın unutma. sevgilerimle

demiradam57
31.05.2009, 11:19
Arkadaşlar neden avni akerde davul şov yapılmıyor.Neden amigolarımız yok.Seyirciyi suçlamayalım.Ben sinopta yaşamma rağmen avni akerde 5 maç izledim.Ama seyirci organizasyonu sıfır.Kardeşlerim seyirciye stadyumda lider gerekli.Lidersiz topluluklar bir hiçtir.Bunu unutmayın.Seneye acilen stadyuma davul koyma yerleri yapılarak en az her tribüne 10 nar davul ve tribün liderleri gerekli.Tribün liderleri cep tel.Konuşarak organize olamlı.Satygılarımla.

Mert Pasa
31.05.2009, 11:25
imkanlariyla beklentileri arasinda bizim kadar fark olan bir camia yoktur.var olan her degerimize her artimiza sarilip eksiklerimizi on plana cikarmazsak hic bir seye ulasamayiz ,ancak her yaptigimizin ustune biraz daha koyup daha iyiye gidebiliriz,yoksa sil bastanla hic bir insan hicbir futbolcu veya yonetimle bir sey basaramayiz.
Alex Ferguson,Yildirim Demiroren,Aziz Yildirim,Gordon Milne(hepsi kac yilda basarili oldular) bunlarin gordugu toleransin birazini da biz saglayalim(ama 5 mac degil gerekirse 5 yil),azla yetinip coka yuruyelim,anlik sinir heyecan ve hatalari frenleyecek ortamlar olusturalim,neredeyse toplanip bir sene boyunca statta yikici davrananlari toplanip dovelim bile diyecegim baska yolu kalmadi galiba(sakadir)
sampiyonluk goremedik hissini kucuk emrah uslubuna doken genc arkadaslar da titresin ve kendilerine gelsinler.hersey bizim kotu gunlerdeki durusumuzdan yeniden baslayacak.

Hasan ZAİMOĞLU
31.05.2009, 11:39
Dikkat edersen skor taraftarlığı filan yapmıyoruz, takımla alakalı kötü bir sözümüz yok, biz takımın durduğu yerde devreye girmeyen taraftara yazıklar olsun diyoruz, ama gerçekten uzun süreli bir başarı istiyorsanız da, iki üç maç hariç harala gürele, sistemi olmayan bu takımın futbolunu ve bu kadar kötü takımlar arasında alınan 3. lüğü alkışlarsanız, bir kaç sene sonra Antalyaspor ile, küme düşmemek için "küme düşmeme finali" oynayan bir takımın taraftarı olursunuz...

peki ya son dakikada barış memiş topu ayağına aldığı pozisyon aklına gelsin o pozisyon golle sonuçlansa golü isaac atsa ne olacaktı her şey toz pembe dimi hiç bu kadar eleştiri olmayacaktı ...

iyattara
31.05.2009, 11:43
3 5 çok kotu ruhsuz maç izletseler de acısıyla tatlısıyla alkışlar Trabzonspor'uma, çok daha iyi olmak dileğiyle...

Mehmet Zeki
31.05.2009, 11:47
Sampiyon olamadik. Farketmez! Yine :alkış:. Taraftarlarada :alkış:. Niye diyorsaniz? 18.000 kombine alindi. Ts clublerde satislarda iyi gitti bu sezon. Hic bir macta sahaya atlanmadi vs. Bu takimi kuran yonetimimize de tesekkur ediyorum. :alkış:

Fatih Kuloğlu
31.05.2009, 11:47
Şampİyon trabzonum ne İstersen İste benden !

MENDEBUR_
31.05.2009, 11:58
Ben kendi adıma takımımızı ellerim patlayıncaya kadar alkışlıyorum!

Her şey için...

Seneye bizlere daha büyük sevinçler yaşatacaklarına da inanıyorum.

Allah Yar ve Yardımcımız Olsun!

mustafakaya
31.05.2009, 11:58
nihayetinde alkışlarızyani,bordo mavi forma olduktan sonra.

Ali Tunahan Güllü
31.05.2009, 11:59

Kimi zaman keder,
Kimi zaman zafer,
Kimi zaman mutluluk,
Kimi zaman başarı,

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

M.S.SOFU
31.05.2009, 12:21
hep alkışladım bi daha alkışlarım :)...

mehmets61
31.05.2009, 12:26
teşekkürler yeni sezonda,yeni heyecanla....

ÇaGaTaY
31.05.2009, 12:31
Konuya uygun bir yazı...

http://www.internetspor.com/data/writer/110x132/1232548792-ferat.jpg

Tebrikler Fenerbahçe, Tebrikler Trabzonspor

30 Mayıs 2009 Cumartesi 22:53

Bugünki maç tribünlerdeki güzellikler ve iki takımın genelde iyi niyetli oluşları sonucu güzel geçti. Her iki takımda temkinli ama saldırgandı. İlk yarının başında gelen güzel gol ve sonrasında kaçırılan bariz pozisyonlar Trabzonspor’lu futbolcuların psikolojilerini zayıflatmaya ve oyundan düşürmeye başladı derken Alex’in Trabzonspor’un golüne benzer bir gol atması ile mücadele sanki yeniden başladı.

İkinci yarıda yapılan oyuncu değişikleri Fenerbahçe’ye yaradı ve oyun üstünlüğü bir ara onlara geçti. Tam bu sıralarda (54. Dk.) hem Trabzonspor hemde Fenerbahçe peşpeşe gol kaçırdılar. Bunların haricinde her iki takımda gole yaklaştı ama son vuruşlarda her iki takımda zayıftı. Maçın sonları yaklaştığında oyuncu değişiklikleri kendini iyice gösterdi ve amansızca saldıran Trabzonspor gole giderken Isaac’ın zoru başarıp topu rakibine çarptırması ile golü yiyerek tükenmiş olan umutları toptan yok ettiler. Bu sonuçla Trabzonspor şampiyonlar ligine gidemedi ve belkide büyük bir gelirden oldu. Ayrıca yapılacak transferler içinde dezavantajlı duruma düştü.

Her iki takımın oyuncuları da çok iyi mücadele ettiler ve oyunu çirkefleştirmediler. Her iki takımada gönülden tebrikler. Orta hakem oyunun tansiyonunun yükselmemesi için kartlarına ve uyarılarına başvurdu. Bir kaç ufak hata yaptılar ama genelde iyiydiler. Son dakikalarda Hüseyin’in itirazdan yediği sarı kart pozisyonu aslında Trabzonspor lehine faul idi. Ayrıca Alanzinho’nun aldığı sarı kart ile Selçuk’un aldığı sarı kart biraz ucuzdu.

Burada üzüldüğüm en büyük nokta Ahmet Özen’in beşte beş ile sezonu bitirememesidir. Yoksa şampiyonlar ligine ön elemelerden gitmek ne kadar iyi tartışılır. Yinede ikinci bitirmek daha iyi olurdu. Ahmet hoca genelde iyi hamleler yaptı ama Isaac-Giray değişimi gerçekten çok yanlıştı. Isaac ofsayttan bihaber bir golcü. Sadece bu sebeple üç atağını kesti takımının. Onun forvete katkı yapamayacağı çok açıktı çünki Fenerbahçe yenilmemek için çok dikkatli mücadele ediyordu. Sonunda olan oldu ve Isaac’ın nasıl becerdiğini hala bilemediğim bir şekilde topu rakibine kaptırması takım olarak kötü yakalanmalarına sebep oldu.Böylecebirazda şanssız bir gol yiyerek sezonu malubiyet ile bitirmek zorunda kaldılar. Isaac elden çıkarılacak futbolcuların başında olan bir oyuncu olduğunu bir kere daha göstermiş oldu. Gerçekten çok kötü bir ofsayt anlayışı var. Şu andaki ortasahanın onu gol pozisyonuna sokması mucizedir. Oynasa oynasa forvet arkası oynar, ondan da çok var Trabzonspor’da.

Bu sezonda iyisi ile kötüsü ile bitti ve artık ileriye bakmanın vakti geldi. Kaçan fırsatları konuşmaktansa yakalanabilecek fırsatları konuşmak daha yararlıdır. Şimdi yönetimin ilk işi teknik adam sorununu çözmek ve ona göre transferleri bitirmektir. Takımda belli olan eksiklikler var. Eğer söylenildiği gibi Abdurrahman’da alınabilirse defans dörtlüsü konusunda sorun kalmaz. Onun haricinde yeni gelen Zafer’in oyun kurucu olmasını hesaplamak biraz hayalcilik olur. Takımın en büyük eksikliği olan hem top kesen hem top dağıtan bir önlibero alınmalıdır. Belkide paranın çoğu bu mevkiye harcanmalıdır. Basında geçen isimlere bakılırsa yönetimde bu konuda hemfikir. Hayırlısı diyelim.

Bu noktadan sonra şampiyonluğun kendi sahamızda kaybettiğimiz üç maç ile kaybettiğimizi bilerek ona göre planlamaları yapmalıyız. Belli ki bu takım Avni Aker’de zor maç kazanıyor. Bu sorunu taraftardan başkası çözemez. Eminim önümüzdeki sezon için bu konuda ciddi çalışmalara girilir ve bu sorun çözülür.

Dediğim gibi teknik adam sorununu çözüp bir sağbek bir oyun kurucu ve iyi bir forvet ile bu takım Avrupa Liginde de iyi işler çıkarır. Alanzinho, Yattara, Colman, Gökhan, ve Selçuk’un uyumu yakaladığı ve sol ve sağ beki sağlam bir Trabzonspor’u düşünmek bile zevkli. Her ne kadar eleştirilere maruz kalsada Trabzonspor’un elindeki kadro çok zayıf değildir. Bonservisi elinde olan futbolcularla yedek kadroyu ve ortalama 3 milyon Euro bedelli bir oyun kurucu ve forvet gelmesi halinde bu takım uçar. Bizde zevkle ve gururla izleriz.

Biz bu takıma ne şampiyonluk için ne de kupalar için gönül verdik. Bu takıma duruşu, onurlu mücadelesi, Anadolu’nun sesi olması, ve hepsinden önemlisi çarpık düzene karşı çıkması sebepleri ile gönül verdik ve sevdalandık. Bu sebepledir ki hiçbir yenilgi hiçbir başarısızlık bu takımın sevdalılarını ondan uzaklaştırmaz. Bu yönetim iki yıl daha görevde kalsın ve sağlam bir teknik adam gelsin, başarının gelmemesi mucize olur zaten.

Trabzonspor bir sevdadır, gerisi teferruattır, yazmaya bile değmez. Benim öğrencilerime söylediğim biraz argo ama çok önemli bir sözüm vardır: “Açığa pisliyen, sineğine katlanır”. Bu sebeplerle söylenilen her kötü söz yapılan her kötü haraket, geri döner ve insanı bir şekilde bulur. Bu sebeple söylediklerimizin, yazdıklarımızın, ve en önemlisi düşündüklerimizin temiz olmasına özen göstermeliyiz. “Kötü söz sahibini tanımlar” lafını unutmadan haraket etmeli ve yaşamalıyız.

Sevgiyle kalın.

Rasim YILMAZ
31.05.2009, 12:33
Boşversene sen!!
Fenerbahçe maçında oynadıkları ruhsuz futbol ile 2 sene üst üste Sivasspor'un altında kalmamıza ön ayak olan bu takımı alkışlamıyorum...

Bu kadar basitmi? Şampiyonlar ligine gideceksin arkadaş... Haydi Trabzonsporu düşünmüyorsanız kendi geleceğinizi düşünün...

M.S.SOFU
31.05.2009, 12:41
Boşversene sen!!
Fenerbahçe maçında oynadıkları ruhsuz futbol ile 2 sene üst üste Sivasspor'un altında kalmamıza ön ayak olan bu takımı alkışlamıyorum...

Bu kadar basitmi? Şampiyonlar ligine gideceksin arkadaş... Haydi Trabzonsporu düşünmüyorsanız kendi geleceğinizi düşünün...
oturup eleştiriyorsunuz sadece
ne yapalım
geçen sene sil baştan yenilediğimiz takımı tekrar mı yenileyelim
her sene 25 futbolcu alarak mı kulübü düşünmüş olacağız...
eğer takımı desteklemeyeceksek bıraksınlar onlarda futbol oynamayı
taraftarsız bi takım niye var
kötü günde desteklemeyen,sedece eleştiren taraftar niye var?

butthead
31.05.2009, 12:51
her sene alkışlayruk zate, genede başta Sadri Şener olmak üzere tüm ekibi kutluyorum, ellerinden gelen herşeyi yaptılar:alkış::alkış::alkış:
taraftardan daha cok yoruldukları kesin;)

evrents
31.05.2009, 12:53
oturup eleştiriyorsunuz sadece
ne yapalım
geçen sene sil baştan yenilediğimiz takımı tekrar mı yenileyelim
her sene 25 futbolcu alarak mı kulübü düşünmüş olacağız...
eğer takımı desteklemeyeceksek bıraksınlar onlarda futbol oynamayı
taraftarsız bi takım niye var
kötü günde desteklemeyen,sedece eleştiren taraftar niye var?
Senin gibi düşünenler olduğu için zaten 25 yıldır şampiyon olamıyoruz.25 yıldır bu takıma destek çıkılmadı mı heleki bu seneki destek (kombine,ts clup satışları,her maç ful çekiyor) daha ne desteğinden bahsediyorsunuz?Eleştirmeyelim mi yani biz trabzonspor daha iyi yerlere gelsin diye eleştiriyoruz.

Erdinç Barutçu
31.05.2009, 12:53
Birde FB yi yenselerdi....Tam süper olurdu....Yinede tebrikler....Ligi sonuna kadar kopmadan getirdikleri için....

Kemhacıoğlu
31.05.2009, 12:56
şansımız olmasa bile, matematiksel olarak bile son haftaya şampiyonluk şansıyla giren. sil baştan yenilenen kadrosuyla bize bu yıl birçok sevinci yaşatan, bu takım için elinden gelen herşeyi yapan, dolu dolu bir sezon geçirmemizi sağlayan herkese teşekkür ediyorum...

M.S.SOFU
31.05.2009, 13:06
Senin gibi düşünenler olduğu için zaten 25 yıldır şampiyon olamıyoruz.25 yıldır bu takıma destek çıkılmadı mı heleki bu seneki destek (kombine,ts clup satışları,her maç ful çekiyor) daha ne desteğinden bahsediyorsunuz?Eleştirmeyelim mi yani biz trabzonspor daha iyi yerlere gelsin diye eleştiriyoruz.
takımın 25 yıldır benim gibiler yüzünden şampiyon olup olmadığına karar verecek mercii sen değilsin
iftira atma
burada doğru ve yanlışı fikirleri çarpıştırarak bulmaya çalışıyoruz...
senin yaptığın çamur atmak...
fikirlerime saygı duyacaksan tartışalım yok çamur atacaksan,saf duygularla yazılmış fikirlerimi kirleteceksen bu tartışma burada bitmiştir...

İskender66
31.05.2009, 13:07
Bizlere son hafyata kadar zirve heyecanı yaşattıkları için, yeni kurulan ve kısıtlı kadrosuyla lige heyecan kattıkları için, herşey için teşekkürler Trabzonspor..

lazkopatfaroz
31.05.2009, 13:18
usta alkışlamak için takımın iyi oynaması lazım iyi oynuyormu ?? hayır.. beklentılerı karşılayabıldılermı ? hayır.. harcanan paraların mükafatını aldıkmı?? hayır.. o zaman ???

M.S.SOFU
31.05.2009, 13:32
usta alkışlamak için takımın iyi oynaması lazım iyi oynuyormu ?? hayır.. beklentılerı karşılayabıldılermı ? hayır.. harcanan paraların mükafatını aldıkmı?? hayır.. o zaman ???
işte şu durumda ben de sormak isityorum
biz trabzonspor taraftarı olarak ne işe yarıyoruz
eleştiriyoruz yapıcı ya da yıkıcı güzel tamam ama destek konusunda sıkıntımız var ben takımımı sadece iyi olduğundada değil kötü olduğundada alkışlamak için
varım...

tuncay1984
31.05.2009, 13:35
takim taraftari alkislarsijn bu sezaon bütün maclari izledim tv den canli
birgün bile bos degildi stad ne olurdu su fb macini alsaydiniz

Reha
31.05.2009, 13:37
Fenerbahçe maçının şehir için önemini kavrayamamış ve 10 milyon euro luk pastayı rakibine hediye eden takımı alkışlamak...Hııım hem de şampiyon olması gerekirken,olamayan takımı alkışlamak...İşte bütün mesele bu; HAMLET!

M.S.SOFU
31.05.2009, 13:39
destkelmek ve desteklememek arasında ki farkı için
bkz:bjk taraftarı ve takımına etkisi....

Emre
31.05.2009, 13:43
Kimi zaman maçını izledim dedim maçtan sonra çalışırım ders diye kaybettin maç biter bitmez ne ders kaldı aklımda ne başka birşey.

Kimi zaman maçını izledim son dakikada gol attın ertesi günü sesim kısıldı konuşamadım.

Kimi zaman ağlattın beni ama herşeye rağmen mutluyum şuan

Teşekkürler Trabzonspor Teşekkürler

toksoy61
31.05.2009, 17:21
bazı arkadaşlar şampiyonlar ligini kaybettik diyorlar. yapmayın arkadaşlar kim bizi alıyordu şampiyonlar ligine. zaten 3.turda elenecektik, olmasa play off larda kesin elenecektik. boşuna kendimizi kandırmayalım. o ligi kaldıracak bir ekip değildik. erken eleneceğimiz zaten belliydi. sivası görün ne hale gelecek. ilk turda pes edecekler. o yüzden ben niye fenere yenildinizde şampiyonlar ligi şansını kaybettiniz diye takıma kızmıyorum. eğer ilk 2 direkt gidecek yada 2. olan kolay bir ekiple oynayacak olsaydı yapılan eleştirilere katılırdım.
yeni kurulan bir ekibin liderden sadece 6 puan geride kalması başarıdır. hemde lidere yenilmeden. bizim şansızlığımız evimizde aldığımız 2 yenilgi ve 1 beraberlikti. eğer forvet oyuncularımız daha becerikli olsalardı yada şansları yaver gitseydi biz bugün şampiyonduk.

Altan Atabay
31.05.2009, 17:27
hepiniz haklısınız sevgili kardeşlerim ama bence takımı doksan dakka alkışlamayanın takımı için bağırıp çağırmayanın burda aşık atmaya hakkı yoktur. seneye aha buraya yazıyorum bu takım yaplacak ilavelerle kesin şampiyon olacaktır. dedim mi ibrahim...

uğur BULUT
31.05.2009, 17:39
biz bu takımı hep alkışlayalım hep desteğimizi verelim emin olunki en iyi sonuçları alacağız alanzinho yu gördünüz adam 40 yıllık trabzonlu gibi nasıl koşturuyor mücadele ediyor heleki egemen adam nasıl hırçın artık takımın iskeleti oluştu şimdi bize gereken 3-4 sağlam ve tsm yerinde transfer öncelikle kaleci değişsin arkadaş çok basit goller yiyor anlam veremiyorum forvete 1 orta sahaya 2 bu takım kendine gelir demedi demeyin seneye şampiyonuz

Adulyan7
31.05.2009, 17:47
96 yı hayal meyal hatırlıyorum yani doğduğumdan beri ilk kez böyle bi heyecan yaşadım bana bu heyecanı yaşatan bu takımı tabiiki de alkışlıyorum....

Gökhan ÖZDEMİR
31.05.2009, 17:49
bizi 6.lıktan 3.lüğe yükselten bu takıma bir alkış lütfen

keles76
31.05.2009, 17:54
neyi alkıslıyorsun 100 trılyonluk takım dökülüyor sanki ikinci ligden geldilerde acaib performans gösterdiler bir ikisi hariç büyük çoğunluğu normal performanslarının yuzde yırmısınde oynamadı zaten ersun yanal bir tane genc takıma monte edemedi herkes yeri garanti olunca ligin dibindekiler dahil herkesi ya zorla yendik yada yenildik ne yapmış bu adamlar alkıslayacam kimi yenmis bursayı dakıka 94 atılan golle yenmemis olmasaydı ılk 6 da olan kimseyi yenemediler hepsi sahtekar diyemiyorum ama alkışlamıyorumda bence 100 trilyon harcayan yonetımı dava etmek lazım ayıptır kimi kandırıyorsunuz ortada kocaman bir kandırmaca var ligi üçüncü bitirdik hemde herşey bizden yanayken önümüze şampiyonluğu koydular yok almıyım dedik sivastan 3 yedik önümüze şampiyonlar ligini koydular yok almıyayım dedik hiç bir iddiası kalmayan feybeye kendim sahamızda yenildik kimi alkışlayayım ne diye alkışlayayım kombine alıyoruz taraftar kartı alıyoruz forma alıyoruz digiturk alıyoruz eee üye oluyoruz onlar ne yapıyor kocaman bir hiç birde taraftar baskısı var diyorlar ben söylüyorum bu takım bu kafayla giderse gelecek sene 5.lik bile hayal adamlar kocaman bir hiç beni utandırdılar beni kahrettiler beni herkese madara ettiler neymiş alkışlıyacağım herkes yaptığının hesabını vermeli yoksa biz aradığımız başarıya ulaşamayız

SeRHaD
31.05.2009, 17:55
sezon basında bu takım yeni ilk 3 e girsek iyidir dedik.Bize şampiyonluk hevesi yine bu takım yaşattı ve beklentileri bu takım karşıladı.Bu sezon gittigim 5 deplasman macındada gordum ki bizim taraftar sadece gole sevinen bi taraftar bazı arkadaslar diyor ki kombineler satıldı,ts clup satış yaptı,her mac fulldu E OLMASIN MI ?... Bence Birazda Cuvaldızı Kendimize Batıralım...Tamam takımda suçlu fakat takımdan lig başında bi beklenti zaten olmadıgı için sonundada beklemek olmasın,ilk istenen yapıldı..ilk 3 'egirdik..

Teşekkür Ederim Adıma...

DNA-TS
31.05.2009, 18:04
herkes aynı şeyi söylüyor...sene başnda sorsalar bu konumu gözümüz kapalı kabul ederdik falan...iyi hoş ama sadece bkj ve sivasla yarışacağımızı nereden bilebilirdik ki...sivas ve 8jk ile yarıştık 3. olduk...bence başarı değil...

Yavuz Hasan
31.05.2009, 18:26
şampiyonun 80 ve üstü puanla birinci olduğu bir lige 2. ve 3.lük başarıdır

ama şampiyonun 70 puan adlığı bir ligde 3.lük başarı değildir

bunun yanında yeni kurulmuş bir takım olmamız

gelecek vaad eden bir takım ve yönetime sahip olmamızı sevindirici olark görüyorum

keşke 2. olup 2.lik parasını alabilseydik kaliteli en az 2 transfer parasını çıkarmış olurduk

mkmsas
31.05.2009, 19:07
Bu takım Fenerbahçe maçından önce ne kadar ruh sahibiyse şimdi de o kadar ruh sahibi..

Sahada koşmak, mücadele etmek için ruh sahibi olmak yetmez..

O psikolojik baskıyı kaldıracak mental güç, tecrübe gerekir..Arkasından itecek ekstra güç gerekir..

Bu oyuncu topluluğunun bu baskıyı kaldıracak mental gücünün ve tecrübesinin olmadığı daha önce test edilmişti..

Bu topluluk ruhsuz diye suçlanırsa, isnat eden haddini aşmıştır bence..

Onlardan çok tribünlerdekiler ruhsuzdur..

İskender Çakmak
31.05.2009, 19:14
takımımıza yönetimimize herkese emegi olan herkese teşekkürler
avrupa liginde başarılı olup şampiyonlar ligine sonra gideriz önemli değil

Ali Can Salihoglu
31.05.2009, 19:24
Fernerbahca macinda benim gordugum olay, ortada artik bir takim ruhu oldugudur, yenilsekte guzel oynadik bence ve simdi gecmisi birakip ileriye bakma zani takimi guclendirme zamani, tabi buyuk hedeflerimiz varsa, ve ben gelecekte superlig sampiyonlugu degil samiyonlar liginde basari isteyen bir trabzonsporluyum ve butun trabzonsporlularin bu ruhu bu cesareti tasidigini dusunuyorum. Aklima gelmisken not etmeden gecemeyecegim, burayida ins yonetimden birileri takip ediyordur, ARKADASLAR TORINO KUME DUSTU VE ALESSANDRO ROSINO YUZDE DOKSANDOKUZ TORINODAN AYRILACAK, BU ADAMI NE YAPIP EDIP ALALIM ARKADASLAR.

Timur Mikhail
31.05.2009, 19:28
Bence bulunduğumuz nokta hakettiğimiz nokta, takımımız sezon içersinde çok iyi maçlar çıkardı çokta kötü maçlarda çıkardı belki sadece evimizde oynadığımız 2 maçımızı kazansaydık şimdi Trabzonun altı üstü bir olmuştu.
Takımımız ve oyuncularımız ve tabiki yönetim bence süper yani ellerinden geleni yaptılar.
Son oynanan fener maçında oyuncularımız aslında ilk başlarda biraz daha istekliydiler fakat o taraftar neydi öyle, bi sessizlik bir çekirdek sevdasımıdır bilmem bence hiçte hayıflanmayalım niye kaybettik diye, Avni Aker'deki taraftarlarımız takımı ateşleyemiyor yani sus pus arada bord mavi gelip gidiyor birde 61. dakika olmasa stat cenaze evi gibi ve kesinlikle şart bütün taraftar grupları bir araya gelip tek yumruk olmalı ve Avni Aker'i futbolcularımız için cennet rakip için cehennem yapmalı.
Furbolcu taraftardan etkilenir yuhlanırsa tepki alırsa baskı altına girer ayağı titrer korkar topla oynarken birde büyük bir hedef varsa çok kötü olur.
Bence herşeyden önce taraftarlar olarak kendimizi sorgulamalıyız.
Kötü değiliz ama oyuncuları çok baskı altında bırakabiliyoruz buda işte böyle kritik maçlarda belli oluyor, hepimizde gördükki son maçta büyük bir ruh ve hırs eksikliği vardı ve onu işte taraftar takıma aşılayacaktı. İşte 12. adamın görevide bu.

kemaLAZ61
31.05.2009, 19:33
Bunada şükür...

uğur BULUT
31.05.2009, 19:41
alkışlayalım o zaman :alkış:

.

mavikan
31.05.2009, 20:04
bravo çocuklar.. tebrik ediyorum..

kudu_61
31.05.2009, 21:01
şunu düşünerek alkışlamayı uygun buluyorum geçen sene takımda olan

tolga seyhan-musa gittikleri takım kocaeli düştü
cello-ayman gittikleri takım düştü
erdinç ortalarda bile yok
adnan gittiği takım hacettepe düştü
hasan üçüncü gittiği takım son anda kurtuldu

bunlar gittikten sonra gelenlerle ligi 3. bitiriyorsan bu başarıdır

ama bide şu olayı düşündükçe zoruma gidiyor belediye denizli konya yensen şampiyonsun hemde trabzonda kaybediyorsun olsun genede teşekkürler TRABZONSPOR

yattarinho61
31.05.2009, 22:05
ilk 20 dakka süper top oynadik, gerisi fiyasko.. alanzinho kendine calim atio, isaac`in o son pasi :@ adami hasta etti ..

Keleşoğlu
31.05.2009, 23:02
bu sene bu kadar oldu..herşey için teşekkürler... kadro korunmalı şampiyonluk ta gelecektir

lazkopatfaroz
31.05.2009, 23:10
işte şu durumda ben de sormak isityorum
biz trabzonspor taraftarı olarak ne işe yarıyoruz
eleştiriyoruz yapıcı ya da yıkıcı güzel tamam ama destek konusunda sıkıntımız var ben takımımı sadece iyi olduğundada değil kötü olduğundada alkışlamak için
varım...
vallahı ben sezon başından beri konya ve denizli maçlarına kadar takımı hep destekledım ersun yanala hep sahıp çıktım devamlı korudum.. takımın 2, yarıdakı düşüşünde bile destekledım düzelecegını düşündüm şampiyonluga inandım. bu konuda babamlada hep tartıştık oda hep aksını söyluyordu. ne oldu ben haksız çıktım.. dedım takım yeni.. babam dedıkı bu kadar para harcayıp bu kadar transfer yapıp takım yenı lafının arkasına sığınamazsın.. dedımkı zaman gerek.. babam dediki zaman zaman dıyosun 2, yarı takımdakı bu düşüş neden? zamanı bekledık düşüşe geçmesı içinmi... dedımkı şuan alabılecegımız en iyi turk forvet tekkeden sonra gokhandır.. babam dedıkı bumu senın iyi dediğin sezon başından beri 60 tane gol kaçırdı.. en son babam dediki gs fb ve bjk yı bırdaha bu sekılde yakalayamazsın üçü birdaha böyle kötü olmazlar..doğru haklısın baba dedım gerçektende ne dedıyse haklı çıktı. ben şampiyonluk dşındakı sonuçları kabul etmıyorum.. neden mi ? 25 yıldır şampiyonluk dışında sonuçlar alıyoruz.. peki biz ne istiyoruz ????( muhabbet daha uzun içinden seçtiklerımı yazdım )

Timur Öztürk
01.06.2009, 00:44
arkadaslar takıma destek olmayı benim gibi tüm kalpten trabzonlular yerine getirecektir.biz bu takımı şampiyon olsun diye tutmuyoruz.benimle mezara kadar gidecek ender değerlerdendir bu sevgi.ancak zoruma gidiyor..şampiyonluğun kaçması değil zoruma giden.galatasaray yeniyor ve herşey senin elinde..tamam yenilirsin onuda anlarım.ama bize gol lazımken fenerbahçe hiç zorlanmadan,baskıya ugramadan pas yapınca maçı izlemeyi bıraktım.sizce bu taraftar potansiyeline sahip bir takımın buna hakkı var mı?

sümela61
01.06.2009, 11:38
öncelikle başlık için bir teşekkürle başlamak istiyorum... tam da aklımdan geçen bir konuya değinmişsiniz...

geçen sezonu hatırlayacak olursak, "şu sezon bitse de bu işkenceden kurtulsak" cümlesini hangimiz kurmadık ki?... oysa ki bu sezon bizleri son maçın son düdüğüne kadar heyecanlandırdılar... elbette şampiyon da olabilirdik veya Şampiyonlar Ligi için ön eleme maçı yapma hakkı da kazanabilirdik... ama her ne olursa olsun, unutmaya başladığımız "heyecan" duygusunu bu sezon yeniden tattık... bence önemli olan da buydu...

ve tabi unutmadan "kolbastı" gibi yöresel kültüre ait bir motifi, tüm yurda sevdiren de yine bizim uşaklar değil miydi?... futbolun bir seyir oyunu olduğunu, bir şölen, bir karnaval olduğunu her maçın 61. dakikasında dosta düşmana gösteren bizim taraftarlar değil miydi?...

sezon boyu bu takım için ter döken, kafa yoran, emek veren herkese (teknik kadro, yönetim, futbolcular, taraftarlar, vs vs...) sonsuz teşekkürler...

ve bu arada, bence biz daha yeni başlıyoruz... her zaman bir sonraki sezon bizim için bir umut oluyor, ancak bu sefer bir sonraki sezona daha inanarak, daha güvenerek bakmıyor muyuz?...

teşekkürler Trabzonspor'um...

ezgi cubukcu
01.06.2009, 11:43
Bu takim ve bu takimi 'takim' yapan cefakes taraftar da alkislanirken unutulmamalidir :alkış:

Faik Yılmaz
01.06.2009, 11:47
Bu takim ve bu takimi 'takim' yapan cefakes taraftar da alkislanirken unutulmamalidir :alkış:

Ya buda çilekeşle cefakar karışımı bir şey oldu sanırım :)

cihayan
01.06.2009, 11:53
haber61.net'te bir taraftarin isyani:
taraftar ne istiyor ?yavuzalkan
Yirmi beş yılı aşkın bir zamandır şampiyon olamayan tabzonspor un taraftarı olarak,sizlere bir şeyler karalamak istedim. Karalamaya çalıştığım bu duygularımı sizlere ulaştıran haber61 editörüne teşekkürlerimi sunarım. Yıllardır şampiyon olamayan bu takımın cefakar , fedakar taraftarı , bu yönetimden ne istiyor ? Sahada bütün rakiplerini üç fark, beş fark yenen bir takım mı istiyor , yoksa daha farklı bir isteğimi vardır.? Evet ben bir taraftar olarak ve de bütün maçlarını taraftarın içerisinde seyir eden bir kişi olarak sayın yönetimimize buradan seslenmek istiyorum. Bu taraftar sahada terinin son damlasına kadar mücadele edecek kabiliyetli ,verimli ,kişiliği oturmuş futbolcuları görmek istiyor. Bu taraftar on yılı aşkın zamandır bu takımın formasını giyen, ama geldikleri günden beri performansları ile tartışılan futbolcuları sahada görmek istemiyor.Ne kadar oynarsa oynasın fufbolunu bir damla geliştiremeyen , futbolculuğu sadece lisanstan öte geçmeyen kişilerle değil,herkesin gıpta ile baktığı futbolcuları istiyor. Düşünün 2004 yılında dinamo kiev maçında kendi sahamızda yenilip elendiğimiz gün tribünlerin istemediği şiddetle karşı çıktığı futbolcular , aradan geçen beş yılda yine sahnedeler.Yine sahadalar.Bugün yeni yapılanma adı altındaki oluşumda milyon euroların harçandığı yirmi beş topcunun alındığı bir ortamda yine de ,baş aktör rolünü oynuyorlar. Sayın Atay AKTUĞ döneminde gönderilmesi gündemde olan futbolcular, daha sonraki sayın Nuri ALBAYRAK döneminde ve sayın Sadri ŞENER döneminde takınım iskeletini oluşturan oyuncular oldular. Bu futbolcular ziya doğanı iki kere Şenol güneşi ,lazaroniyi ,Halil hotzici , ve de Ersun YANALI gönderdiler. Bunların dışında iki üç adını hatırlamadığım genç antrenörleri de gönderdiler. Her yılın ortasında bu kendi çocuklarımız denilen yetersiz futbolcular gönderilecek, ama yeni yılın oluşumunda bırakın gönderilmeyi o yılın kadrosunun ana iskeletini oluşturmuşlardır. Bu futbolcular kendi mevkilerinde yer bulamasalar bile ilk on birde oynama mecburiyetinden, başka mevkilerde görevlendirilip yinede sahada yerlerini alırlar. Yeni oluşumda alınan yirmi beş futbolcudan bunların alternatifi çıkmadı, çıkması da düşünülemez. Bu futbolcular bir hafta Çok kötümü oynadılar , taraftar tepkimi gösterdi ,bir hafta dinlendirilirler ama ikinci hafta yine sahaya çıkarlar. Bu sahne böyle yıllarca devam eder, edeceğe de benziyor. Büyük paralar ile alınan yabancı futbolcular çok kısa zamanda gitmek zorunda kalıyorlar , giderken de bu futbolcular hakkında açıklama yapmak zorunda kalıyorlar. Peki kim gelirse gelsin bu futbolcuları neden kesemiyor.? Neden oynatmak zorunda kalıyor.? Aslında bu sorunun cevabı aldıkları yıllık ücretlerde yatıyor. Düşünün başka bir takımda bırakın oynamayı idmana bile çıkamayacak bu futbolcular yıllık milyon dolarlar alıyorlar.Birde bu futbolculara aşırı destek veren yerel medyada yatıyor. Yani gelen hoca bunları gönderecek ama yerel medyanın tepkisin göze alamıyor ve diyor ki iki üç topçu dan ne çıkar ben bunları kadro içerisinde eridirim ve başarılı olurum. Ama olmuyor olmuyor , şimdi sayın yönetime sesleniyorum bu kendi evlatlarımızın geleceğimi ? Trabzonsporumuz geleceğimi? On milyon taraftarın mutluluğumu ? yoksa beş on kişinin mutluluğumu? Buna acil bir karar vereceksiniz .Eğer seneye bu kişiler varsa biz yokuz . Bu taraftar yirmi bin konbine almış, on binlerce dekoter almış bir aylık çocuğundan altmış yaşındaki dedesine kadar lisanslı ürününü almış sırf kulübe katkı yapmak için , Trabzonsporun daha ileriye gitmesi için . Biz sivasta oynayan abdurrahman gibi düşünmüyoruz yani doyduğumuz yere deyil doğduğumuz yere aslımıza babalarımızın dedelerimizin vatanına hizmet ediyoruz. Değilse İstanbul da karnımız doyuyor burada da tutacak takımları buluruz .Çocuklarımızın mutluluğu ile oynamayız. Lütfen kriteriniz 61 numaralar değil de trabzonspora hizmet edecek insanlar olsun.Nasıl hastalandığında gideceğin iyi bir doktorun dinine,diline,milletine bakmazsan sadece sana sağlayacak faydasıyla ilgilenirsen alacağın futbolcunun da kriteri bu olmalı. İstanbul takımlarının idmana bile almayacağı futbolcuları ilk on birimizde hatta kadromuzda olmamalı.Yerel medyaya da bir şey söylemek istiyorum bugün belki rant amaçlı çıkarlarınız olabilir ama yarın bu trabzonspor giderse ALLAH korusun Samsunun durumuna düşerse, hem siz hem de çocuklarınız aç kalacak ,övünecek hiçbir şeyleri kalmayacak ,arkadaşlarına tuttuğu takımın ,babasının tuttuğu takım olmadığını utanarak söyleyecek bunun vebali sorumluluğu çok büyüktür dünya nimetleri bunu karşılamaz , son bir şey söyleyip bu şahsi düşünceme nokta koymak istiyorum, 96 yılına kadar çıktığı bütün final maçlarını çok yüksek bir oranda kazanan bu takım, yani final takımı istediğini alan takım, 96 yılından sonra gazozuna oynadığı hiçbir maçı kazanamadı .Lütfen bunun sebebini araştırın ,genlerinde final takımı olan Trabzonspor , gen erozyonuna uğradığı bu kadar aşikar iken onu bu erozyona uğratanları ısrarla iş başına getirmek ne kadar doğrudur . Saygılar sevgiler sunarım Yavuz ALKAN istanbul

Seyit Hoca
01.06.2009, 11:55
TS gelecek yıl için olumlu mesajlar vermiş ,bu yılki hedefine ulaşmıştır . Taraftar umutlarının bir kısmını , 3.lük ile avutmuştur . Hedef seneye ŞAMPİYONLUK .

A L K I Ş L I Y O R U M...

Yunus Emre SEYHAN
01.06.2009, 11:58
şunu düşünerek alkışlamayı uygun buluyorum geçen sene takımda olan

tolga seyhan-musa gittikleri takım kocaeli düştü
cello-ayman gittikleri takım düştü
erdinç ortalarda bile yok
adnan gittiği takım hacettepe düştü
hasan üçüncü gittiği takım son anda kurtuldu

bunlar gittikten sonra gelenlerle ligi 3. bitiriyorsan bu başarıdır

ama bide şu olayı düşündükçe zoruma gidiyor belediye denizli konya yensen şampiyonsun hemde trabzonda kaybediyorsun olsun genede teşekkürler TRABZONSPOR
+
Hasan ilk 18 kişilik kadroya bile zor giriyor takımında. Toplam 5 maç forma giymiş.
Erdinç, Şuan Kayseri Erciyes'te.. Takımı düşmekten son anda kurtuldu Bank Asya'da
Mustafa Keçeli Bursa'da zaman zaman yedek kalıyor..
Geçen yıl her sıkıştıgımız dakikalarda oyuna aldığımız Ergin Keleş şuanda Manisaspor'da.. Takımı süper lig'e cıktı ama kendisi sadece 9 maç oynamış ve 2 gol atmış.

Ayrıca Bizden 100-200 milyar için ayrılan Musa, Kocaelispor'a gitmişti. Ordan parasını alamadı. Ardından Konya'ya gitti.. Konyaspor'da futbolcular parasını tam 9 aydır alamıyormuş.

Çagdaş'ın takımı bundesliga'da küme düştü

Ali İhsan
01.06.2009, 12:02
Bu takımı alkışlıyorum. Uzun yıllar sonra ilk kez transferleri kampa yetiştiren, genç ve istikbal vadeden bir kadro kuran başkanı ve yönetimi de alkışlıyorum. Sezon öncesi görevini yapıp kombineleri alan, yağmur çamur demeden maça gelen taraftarları(keşke sadece gelmekle kalmasaydı, tüm maçlarda bir Antalyaspor,Sivasspor maçındaki ambians olsaydı - ortak nokta yağmurdu galiba), Ersun Yanal'ı, Ahmet Özen'i de alkışlıyorum.

Genç ve kaliteli bir kadromuz var, bir kaç tecrübeli takviye ile olağanüstü şartlar olmazsa seneye de zirveye oynarız. Seneye fb ve gs de atılım yapmak isteyecekler. Antep, Bursa, Kayseri ve kadrosuyla yapısını bozmazsa Sivasspor, 100.yıl şerefine atılım yapmayı becerebilirse Ankaragücü'nün de iyi işler yapacağını düşünüyorum. Bjk iyi takviyeler yapar ve onlarda yine iddialı olurlar. Fakat tüm bunlar gözümü korkutmuyor, taraftar kendine biraz çeki düzen verirse, yönetim nokta transferlerde başarılı olursa, gelecek hocamız Ersun Yanal'ın saha içi ve dışı yanlışlarından ders alırsa, futbolcular bu sezondan gerekli dersleri çıkarır ve potansiyellerinin hakkını verirse yine iddialı oluruz daha da başarılı oluruz.

Kimse bu sezon fırsattı bir daha rakipleri böyle yakalayamayız diye düşünmesin. Biz doğru bir yoldayız. Daha yolun başındayız, gidişatı kendi elimizle bozmadığımız takdirde şampiyonluk yakındır...

En büyük alkışlardan birisi de deplasman taraftarımıza, onları ayakta alkışlıyorum...

ezgi cubukcu
01.06.2009, 12:02
Ya buda çilekeşle cefakar karışımı bir şey oldu sanırım :)

Aslinda ben cefakar yazmistim da son anda duzelttim... cefakar çile çektiren kisiye, cefakes de çile çeken kişiye denir :p de işte hep yanlış kullaniliriz konusurken,,, neyse boyle birşey işte :)

lazkopatfaroz
01.06.2009, 12:12
TS gelecek yıl için olumlu mesajlar vermiş ,bu yılki hedefine ulaşmıştır . Taraftar umutlarının bir kısmını , 3.lük ile avutmuştur . Hedef seneye ŞAMPİYONLUK .

A L K I Ş L I Y O R U M...
seneye hedefımız şampiyonluk olmazsada alkışlayacak mısınız ??

mskartal
01.06.2009, 12:19
Arkadaşlar, biz hep bir kaç takviye ile gelecek sezon şampiyon oluruz diyoruz ya, bir daha FB, GS ve BJK ı bu kadar kötü yakalarsak şampiyon oluruz...

Bir de dikkatimi çeken bir şey var, sanırım bu foruma katılanlar Trabzon dışında ikamet edenler... Sadece bu forumda yazan arkadaşlar bile şu Fener maçında olsaydı maçı kazanmıştık...
Son olarak da yönetimin bu kombine hastalığından kurtulması lazım, ya da kombine biletlerini stadın ölü bölgelerinden satsın, canalıcı noktaları ise taraftar gruplarına ayırsın... Herkesin gözünden kaçan ya da burda yazmadığı bir nokta var, bu sezon sadece 5000 kombine bileti vali satın aldı, o da biletleri kime dağıttı meçhul... Bu başarısız uygulamanın sonucunda çekirdek yiyen, tiyatro seyreden bir kuru kalabalık oluşturdular tribünde...

Sayın valimiz, satın aldığı kombineleri taraftar gruplarına bağışlaması gibi bir ileri görüşlülüğü sergileyebilseydi, o 5000 kişi bile bu takımı bu sene açık ara şampiyon yapmıştı...

Sen Şampiyonlar Ligi ne katılıma maçı oynuyosun ve tepkisiz ruhsuz bir kalabalık 61. dakikada komfeti atıp balon uçurmak için bekliyor... Bunu anlayabilmek bunu hazmedebilmek mümkün değil... Benim söylenebilecek tek bir şeyim var... YAZIKLAR OLSUN...

mskartal
01.06.2009, 12:26
Fatih Tekke yi isteyen arkadaşlara duyurulur...

Şenol Güneş in gelmesi beklene bir takıma Fatih Tekke nin gelme ihtimali Sıfır oğlu sıfırdır... Şenol Hocam sağolsun, garip alışkanlıklara sahiptir...

Bir zamanlar Arçil e kafayı takmıştı ki Arçil Şota ile birlikte takımın sevgilisi idi... 45. dakikada oyuna sokmuş, 65 te dışarı almıştı... Taraftar olarak bizi deli etmişti, aynı şeyi Fatih e de yapmıştı... Dak. 80 Fatih oyuna giriyor... Dak. 85 bir oyuncu değişikliği daha... Bilin bakalım kim çıkıyor, 5 dakika önce oyuna soktuğu Fatih...

O Şenol Güneş 2002 Dünya kupası tek sorumlusu iken, en formda zamanlarında iken Fatih i kadroya bile almamıştı...

Düşünün "Şenol un içindeki lanet olası Fatih sevgisini"...

Siz hala Fatih diye bağırın çağırın bakalım...

Sefer A.
01.06.2009, 12:34
Fatih Tekke yi isteyen arkadaşlara duyurulur...

Şenol Güneş in gelmesi beklene bir takıma Fatih Tekke nin gelme ihtimali Sıfır oğlu sıfırdır... Şenol Hocam sağolsun, garip alışkanlıklara sahiptir...

Bir zamanlar Arçil e kafayı takmıştı ki Arçil Şota ile birlikte takımın sevgilisi idi... 45. dakikada oyuna sokmuş, 65 te dışarı almıştı... Taraftar olarak bizi deli etmişti, aynı şeyi Fatih e de yapmıştı... Dak. 80 Fatih oyuna giriyor... Dak. 85 bir oyuncu değişikliği daha... Bilin bakalım kim çıkıyor, 5 dakika önce oyuna soktuğu Fatih...

O Şenol Güneş 2002 Dünya kupası tek sorumlusu iken, en formda zamanlarında iken Fatih i kadroya bile almamıştı...

Düşünün "Şenol un içindeki lanet olası Fatih sevgisini"...

Siz hala Fatih diye bağırın çağırın bakalım...

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
bilmedigim seyler bunlar, desene Abi is sakattttt

hayret ediyorum birde, dusunun yani, Senol Gunes'in o kadar çok destekçisi yok iken o gelecek, Fatih Tekke'yi gidip alacak kadar severken bu taraftar, o takimimiza kazandirilamayacak :confused::(:(:mad::mad:

Reha
01.06.2009, 15:02
Yavuz Alkan her şeyi söylemiş; siz alkışlamaya devam edin!

OLCAY ÇAKIR
01.06.2009, 15:11
Serkan,şu yazılarını teknik direktörümüz kim olmalı başlığına yazarmısın ?

Enine boyuna.

mskartal
01.06.2009, 15:13
Haklısın, burası yanlış olmuş, ama gaza geldik işte...:alkış:

barişak
01.06.2009, 15:13
Üstadlar,
Fenerbahçe maçında da gördük ki bu takımın gücü sınırlı.Her sezon takımı yenilemek iş değil biliyoruz ama,bu orta saha ve forvet ile seneye de aynı şeyleri yaşarız.Bu kadar kötü oynayan bir takımın bu ligi 3. bitirmesi ligin kalitesizliğini gösterir.Bir lafımda hocamıza,ne olursa olsun fenerbahçe maçı onun son maçıydı.ne den korktu anlamadım,takımın oynayamadığını gördüğü halde kenardan bizim gibi seyretti.yaptığı hiç bir değişiklik doğru değildi ve geç kaldı.Herkes geçen haftalarda Guardiola ve Barcelona örneğini verip bu hocanın kalması gerektiğini söylüyordu,bu maçı seyredip bir daha düşünsünler derim.Guardiola nın yaptığı değişiklikler ve oyuna müdahalesi hiç bu kadar kötü olmuşmuydu?Son lafım Trabzon seyircisine,Bütün maç boyu susup çekirdek yemek taraftarlık değildir.Sadece kendi futbolcusuna küfür etmek için ayağa kalkan taraftarın takımı da bu olur.Bu maç İstanbul da olsa seyirciyi ozaman görürdünüz.Sene de 2 maçta organize olamadan bile daha iyi takımımızı destekliyoruz.Bedava kombinelerle stada gidip oturmak taraftarlık değildir.Geçen hafta Eskişehirin taraftarını seyretmişsinizdir.Ben utandım bu haftaki taraftardan.Trabzonsporun gönlümüzdeki kadar büyüye bilmesi için istanbula taşınması tek şarttır.Yoksa bu taraftar ve anlayışla benim oğlum da benim gibi geçmişdeki başarılarla övünüp duracak.Herkese selam

Kasım BEKTAŞ
01.06.2009, 15:16
ben taraftarsam işimi yapacağım
beni ligin son maçında şampiyon olabilme hayaliyle 1200 km uzaktan yanına çağıran takımımı ayakta alkışlıyorum...hepsine helal olsun...sıra şampiyonlukta

Yasin T.
01.06.2009, 15:19
helal olsun takma.bence bu sezon oldukça başarılı olduk.seneye 2-3 takviye yapılıp bu takım şampiyonluğa oynar.

lazkopatfaroz
01.06.2009, 15:20
doğdum dolalı alkışladım desteklerdım ne oldu ? 12, likten 6, lıktan 3, lüğe çıktık diye sevınıyoruz.. başarı sayıyoruz.. 3, lüğe sevınerek seviyemızıde bellı edıyorz. herkesın bizi 4 buyuk takımın dışında bırakması aslında normal.. 25 senedır şampiyon olamayan 12. sıralarda sürünen takımı neden saysınlarkı.. gerçeklerı görebılmek lazım ...

oguzhann
01.06.2009, 15:26
doğdum dolalı alkışladım desteklerdım ne oldu ? 12, likten 6, lıktan 3, lüğe çıktık diye sevınıyoruz.. başarı sayıyoruz.. 3, lüğe sevınerek seviyemızıde bellı edıyorz. herkesın bizi 4 buyuk takımın dışında bırakması aslında normal.. 25 senedır şampiyon olamayan 12. sıralarda sürünen takımı neden saysınlarkı.. gerçeklerı görebılmek lazım ...
şikeyle,oyularla,masada kazanılmış maçları,sözde büyüklükleri istemediğimizin bilincinde her taraftarımız.eminim sen de bilincindesin.bekleyeceğiz,bekleyeceğiz,bekleyeceğ iz ama şampiyonlukları göreceğiz

lazkopatfaroz
01.06.2009, 15:28
şikeyle,oyularla,masada kazanılmış maçları,sözde büyüklükleri istemediğimizin bilincinde her taraftarımız.eminim sen de bilincindesin.bekleyeceğiz,bekleyeceğiz,bekleyeceğ iz ama şampiyonlukları göreceğiz
sivas 2-3 senedir şikeden mi dolayımı şampiyonluga oynadılar ? kesın 14, oldugumuzdada şike yuzunden o durumlardaydık.. biz gereken herşeyı yaptıkta bi şikeye önlem alamadık sankı ... :S

Kazım Uzunboy
01.06.2009, 15:30

Evet gerçekleri görebilmek, ama yine de destek olabilmek gerek..

lazkopatfaroz
01.06.2009, 15:32
Evet gerçekleri görebilmek, ama yine de destek olabilmek gerek..
ne kadar sinir krizi geçirsekte seviyoruz mecburen katlanıyoruz

Tolunay Abdioğlu
01.06.2009, 15:33
Kesinlikle alkışlamak gerek.
Bu takım daha yeni seneye çok daha iyi şeyler yapıcağımızı tahmin ediyorum.

Adil ÖZGÜR
01.06.2009, 15:52
Bu takımı ayakta alkışlayalım,
Bu futbolla bu takımı Avrupada zor alkışlarız,

Onun için, Avrupa ayarı en az 4-5 takviye ile takım eski ruhuna kavuşmalı.

T.S. hala eski T.S. ruhu görüntüsünü vermiyor.

Biryerlerde hala aksaklık var demekki.

Fatih Kuloğlu
01.06.2009, 21:26
Alkışlıyoruz tabiki ama en kolay şampiyonluk alacak senemizdi ya daha bulamayız böyle fırsat gibime geliyo

tuncay1984
01.06.2009, 21:31
tarbzonda sokakta 11 adam bul
onlara forma giydir 3. degil belki ikincide
olurduk bu sene bu ligte kocaelinin gs ye 5
kayserinin fb 4 atacagi bir sezon cok daha ararsiniz
neyini alkisliyacagiz sunlarin bütünü takimlar sivas ve trabzona oynadi
ama onlar.....

hAtes
01.06.2009, 21:44
tarbzonda sokakta 11 adam bul
onlara forma giydir 3. degil belki ikincide
olurduk bu sene bu ligte kocaelinin gs ye 5
kayserinin fb 4 atacagi bir sezon cok daha ararsiniz
neyini alkisliyacagiz sunlarin bütünü takimlar sivas ve trabzona oynadi
ama onlar.....
abartmasak!!
kayseri atamazsa kadromuza takviyeleri yaptıktan sonra biz atarız belki ;)

karatasof
01.06.2009, 22:00
Bu takımda elbette alkışı hak edenler var,ancak bütün takım için aynı şeyleri söyleyemem.En başta Sivas maçında değil galip gelmek mücadele etmek adına hiç bir şey yapmayan takım ile yarısını istanbulda bırakmış bir fb'yi evinde oynadığı maçta sadece seyretmekle yetinen futbolcuları takdir etmek ne kadar mümkün olabilir ki?

Zafer BİLGİN
01.06.2009, 22:13
Kim ne yazmış,bu başlık nereye gidiyor diye hiç bakmadım.

Bu takım,bu oyuncular ellerimiz acıyıncaya kadar alkışı hakediyor.

Hepsine tek tek teşekkür ediyorum.

Bizlere bu heyecanı yaşattıklalrı için.

Önümüzdeki sene için,şimdiden hem taraftar olarak,hemde futbolcu kadrosu olarak hazırlıklarımıza başlayalım.Çünkü şampiyonluk geliyor

ultrafanatik61
01.06.2009, 22:26
alkislanmalida, fb macindan sonra yenilgi olsada en azindan 34haftadir yalniz birakmayan taraftari onlarda alkislamaliydi en azindan ...

lazkopatfaroz
01.06.2009, 22:57
alkislanmalida, fb macindan sonra yenilgi olsada en azindan 34haftadir yalniz birakmayan taraftari onlarda alkislamaliydi en azindan ...
onlar sadece aldıkları paraya baktıklarından onlar adına gerisinin fazla önemlı olacagını düşünmüyorum

yattarinho61
02.06.2009, 03:40
BU takim gercekten alkislanir!! .. 20 küsür oyuncu almisiz ve ilk sezonda 3 olduk, sampiyonluk kilpayi kacti denilebilir hatta.. siz bu takimi seneye 2-3 takviyeyle görün! kesin sampiyonluga oynariz