PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Zafer Yelen

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7

Emre ÖZTÜRK
17.09.2009, 00:37
Zafer zaten iyi ama şans bulamıyorki. :)

zafer şuan şağlam mı yani o zaman hoca neden şans vermiyor.O kadar gazetelerde yazıyordu zafer belediye maçına özel hazırlanıyor falan diye ama maçta yoktu forumdan birkaç arkadaşta sakat deyince bende hala sakat sanıyorum.Bence şans verilmeye değer bir oyuncu ikinci yarıdada olsa şans verilmesi gerekir tabi tam olarak hazırsa

Kazım Uzunboy
17.09.2009, 00:39
Ben hazır diye biliyorum..

Umarım dediğin gibi kısa süre sonra sahalarda görebiliriz.

Yavuz Hasan
17.09.2009, 16:00
sakatlığı geçmiş ama tam anlamıyla forma girmiş olmayabilir bence ondan oynamıyor hala

Hasan ZAİMOĞLU
17.09.2009, 16:03
bir türlü izleyemedik bu adamı !! antalya maçı has gitsede son 20 dk falan izlesek

Mesut
19.09.2009, 11:14
gene kadroda yok zafer ne iş :)

sifuni
19.09.2009, 15:08
Bir oyunucuyu izleyemeden gitmesine gicik oluyorum insallah zaferde böyle birsey olmaz

izzet
20.09.2009, 20:36
Almanyada senelerdir takip ettigim bir oyuncu. Forvet arkasi mevkiisi icin bicilmis kaftan. Frikik ustasi olmasida cabasi. Ama Alani kullanamayan takimdan Zaferdeki isigi görmesiniu beklemek bir o kadarda yersiz...

yorumsuz6117
20.09.2009, 21:07
nerde bu adam ya öldümü noldu..:confused:

Mustafa ÖZDEMİR
21.09.2009, 16:07
herkes yattara neden sakat diyor .bu adam geldiği günden beri sakat ...

gustavo_colman
21.09.2009, 16:54
çok umutluyum zaferden(tabi iyileşip-oynarsa ) hazırlık maçlarında da iyiydi

demir
21.09.2009, 17:17
bıze gıre butun yeteneklerın hepsı 11 de oynatılmalı ama olmuyor ıste..! sanırım bu uzun yıllardır genc bır yetenek cıkaramama dusuncesınden kaynaklanmıyor sabredınn arkadaslar bır ıkı yıl daha sabredır sonra mıllı takımda fatıh bıle olsa yarısı bızden gıdecek dert etmeyın :D

yorumsuz6117
23.09.2009, 00:11
şu adamı bi göremedik sahada frikiklerde iyiymiş galiba..:)

gustavo_colman
23.09.2009, 11:48
şu adamı bi göremedik sahada frikiklerde iyiymiş galiba..:)
hazırlık maçlarında gayet iyiydi goller-asistler falan bence ilk 11 değilde gençler maçında 2.yarı oyuna girmeli

izzet
24.09.2009, 18:21
http://trabzonspor.com/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=2672#Icerik

Off bu cocuga cok güveniyorum, insallah kendini gösterme firsati bulur...

ugurTS1989
24.09.2009, 20:24
http://trabzonspor.com/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=2672#Icerik

Off bu cocuga cok güveniyorum, insallah kendini gösterme firsati bulur...
ıdmanlara cıkacagı gunu belırtmeden konuyu bıtırmıs...
daha bunun takımla ıdmanlara cıkması var...
takımdan ayrı duz kosu yapması var...
salonda calısması var....
kondusyonu var...
yedek klubede oturması var.....
bız en ıyısı devreyı kapatalım....:)

Emre ÖZTÜRK
24.09.2009, 20:26
bu çocuk ne zaman iyileşicekte form tutacak bencede devreyi kapatmıştır

Mustafa Ayazoğlu
24.09.2009, 21:03
Sakat bir transfer! Verim alamayacağın bir futbolcuyu transfer etmek ne kadar mantıklı? Kadroyu kalabalık tutmak ne derece doğru?

Fatih
24.09.2009, 21:26
Zafer'in sezonu sakatlıklarla geçireceğini tahmin ediyordum da bu kadar erken olacağını düşünmüyordum.

Ahmet Faruk
24.09.2009, 21:52
Bu adam nasıl sakatlandı yahu...
Merdivenden falan mı düştü, ne oldu anlamadık ki.

Hazırlık maçlarını sakat sakat mı oynadı acaba.

izzet
24.09.2009, 21:55
Bu adam nasıl sakatlandı yahu...
Merdivenden falan mı düştü, ne oldu anlamadık ki.

Hazırlık maçlarını sakat sakat mı oynadı acaba.

Oynamaya baslasin ve basarili olsun, silahiyla kendini vurdu haberi cikar aninda merak etme arkadasim :)

Gökhan Döner
24.09.2009, 22:09
Sakat bir futbolcuyu transfer etmek ne kadar doğru bilemiyorum.Yada transferden sonra sakatlanmış olması.Bence bu adama hiç bakılmadan tranfer edildi.Sonrada dur uğraş tedavi için.
Bu kulübün paralarını bu kadar kolay çarçur edilmesine içim hiç dayanmıyor.Eğer birileri bu şekilde yapıp çeblerine para koyuyorlarsa çoluğundan çoçuğundan çıkar inşallah.
Transfer yapıyorsun ve futbolcu sakat nasıl oluyor anlayamıyorum.
Bu gidişlede sezon sonunu getirir herhalde daha ameliyat bile olmamış.

Fatih Özkan
25.09.2009, 04:38
İzlemek nasib olmadı...
Galiba devreyi kapattı...
En kısa zamanda kendisini sahada görebilmek ümidi ile...

Badaloğlu
25.09.2009, 10:46
Hüseyin, çok para aldığından dolayı bedelsiz olarak onu serbest bırakan yöneticiler çıksınlar bu transferde Trabzonspor'u ne kadar zarara uğrattıklarını açıklasınlar... Sezonun olmuş 7.haftası biz daha yeni transferin nasıl top oynadığını birbirimize soruyoruz? Yazık valla...

Harun-61
25.09.2009, 10:52
müzmin sakat :o

ozcan_asanoglu
25.09.2009, 10:55
Başkan diyor ki transferde hata olur, biz de yaptık %'de bilmem kaç..

% 99'u hatalı transfer oldu bu yıl. Tam bir fiyasko. Forvet alınmadı, zafer sakat, Thikuzu şimdiden sallamaya başladı. Gabriç eh işte. engin korkarım 2. umut olacak, baş yapmayan arılarımız artıyor maşallah...

son 10 yılın en kötü transfer dönemini yaşadık. inşallah ders almışızdır.

a f s
25.09.2009, 11:08
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2672-9D6O8Y9A.jpg

Futbol Şube Sorumlumuz İhsan Alioğlu, sakatlığı bulunan oyuncumuz Zafer Yelen konusunda bir açıklama yaptı.

Zafer Yelen'in yaşadığı sakatlık sonrası ameliyat aşamasına geldiğini belirten Alioğlu, "Futbolcumuz Zafer Yelen'in sağ diz iç menüsküs dejeneratif zemindeki yırtığı dolaysıyla Kulüp Doktorumuz Hakan Ayaz gözetiminde kendisine uygulanan yoğun konzervatif tıbbi tedavi netice vermeyince ameliyatına karar verilmiştir. Bu uygulama daha önce yaşamış olduğu farklı tıbbi problemlerine aşina Almanya'daki eski doktoru tarafından yapılacaktır. Gelecek hafta içerisinde hospitalize edilmeden yapılacak olan bu uygulama akabinde birkaç günlük dinlenmeye müteakip Trabzon'a dönecek olan bu oyuncumuzun rehabilitasyonuna Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde devam edilecektir' dedi.

Geçmiş olsun Zafer, en kısa zamanda sağlığına kavuşup klasını göstermeni bekliyoruz.

BAHADIR33
25.09.2009, 11:13
Zafer Yelen’in yaşadığı sakatlık sonrası ameliyat aşamasına geldiğini belirten Alioğlu, “Futbolcumuz Zafer Yelen’in sağ diz iç menüsküs dejeneratif zemindeki yırtığı dolaysıyla Kulüp Doktorumuz Hakan Ayaz gözetiminde kendisine uygulanan yoğun konzervatif tıbbi tedavi netice vermeyince ameliyatına karar verilmiştir. Bu uygulama daha önce yaşamış olduğu farklı tıbbi problemlerine aşina Almanya’daki eski doktoru tarafından yapılacaktır. Gelecek hafta içerisinde hospitalize edilmeden yapılacak olan bu uygulama akabinde birkaç günlük dinlenmeye müteakip Trabzon’a dönecek olan bu oyuncumuzun rehabilitasyonuna Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde devam edilecektir” dedi.

süslü kelimeler kullanınca biz de diyeceğiz ki "bizim sağlık ekibi bu işi biliyor".hospitalize,konzervatif...

Badaloğlu
25.09.2009, 11:17
Yani şuna ez cümle olarak: ''Zafer ilk yarıyı kapattı'' diyebiliriz değil mi? :(

BAHADIR33
25.09.2009, 11:26
Yani şuna ez cümle olarak: ''Zafer ilk yarıyı kapattı'' diyebiliriz değil mi? :(
Kötü olmadı aslında!!!..89. dakikada oyuna girecek oyuncu sayısında bir azalma oldu. Bundan sonra derdimiz daha az olur.

hamucera
25.09.2009, 12:53
zafer hazırlık maçlarında çok iyiydi, Belli bir zaman sonra kondisyonu düşsede bu uzun zaman oynamamasından kaynaklı olduğu söyleniyordu, İnşallah sahalara döner.

Bu sakatlık sonrası anladık ki tekrar bizim sağğlık ekibi kötü değil çok kötü, 2 ayda adamın tedavi olmayacağını anlamadılar şimdi 2 ay daha yok

BAHADIR33
25.09.2009, 12:56
zafer hazırlık maçlarında çok iyiydi, Belli bir zaman sonra kondisyonu düşsede bu uzun zaman oynamamasından kaynaklı olduğu söyleniyordu, İnşallah sahalara döner.

Bu sakatlık sonrası anladık ki tekrar bizim sağğlık ekibi kötü değil çok kötü, 2 ayda adamın tedavi olmayacağını anlamadılar şimdi 2 ay daha yok

olur mu öyle şey? "konzervatif" ve "hospitalize" kelimelerini cümle içerisinde kullanabilen bir sağlık ekibimiz var. kimde var böyle donanımlı bir ekip sorarım size?

Yavuz Hasan
25.09.2009, 15:38
sakat olduğu bilinerek alındı

bir kumar oynandı düzelirse çok iyi bir oyuncuyu çok düüşk bir fiyata almış oluruz

inşallah fiyoskoya dönüşmez

izzet
25.09.2009, 18:57
http://www.sporx.com/sxtv/?frm_id=12658&ref=ATK3

Ben burda iddia edildigi gibi Zafere cephe almis bir taraftar kitlesi görmüyorum.

Zafer istahli bir cocuk, oynamayi seviyor, ayriyetten dissiplinli. Saglik ekibimiz cürütüyor maalesef...

Punisher-61
27.09.2009, 16:09
benim söylediklerim hep tutuyor arkadas..bu adam gecen sene hic oynamadi agir sakatlik gecirdi diye..ve böyle genc yasta agir sakatlik geciren futbolcu hic bir zaman kendine gelemez hep sakatlanir..beni gülenler oldu simdi herkes beklesinbakalim zaferi ne zaman oynar diye...

yönetim sanki messiymis gibi pesinden kostular ve aldilar sakat adami..bedava olsa bile harcanan zamana yazik..

sizde benim gibi biliyorsunuski seneye gider kimsede demesin daha genc cünkü biz hangi genclerden yararlanabildik ki??

izzet
27.09.2009, 16:12
Agir sakatlik gecirip, seneye giden, birkac sene sonra yildiz diye geri dönen bir insan var mesela: Fatih Tekke

Punisher-61
27.09.2009, 16:16
Agir sakatlik gecirip, seneye giden, birkac sene sonra yildiz diye geri dönen bir insan var mesela: Fatih Tekke

baska?????????? kirik ayak iyilestimi bisey kalmaz. ama bacaginda kopmalar falan olursa kaslar veya bagilarin büyük zarar gördü mü zor iyilesirsin

izzet
27.09.2009, 16:23
baska?????????? kirik ayak iyilestimi bisey kalmaz. ama bacaginda kopmalar falan olursa kaslar veya bagilarin büyük zarar gördü mü zor iyilesirsin

Ben sana misal verdim. Her sakatlik geciren futbolcu futbolu birakacak diye bir kaide yok. En agir sakatliklardan olan capraz-bag kopmasini cogu futbolcu atlatmistir.

Ronaldonun su kilolu haliyle kopmadik kasi kalmadi, adam hala oynuyor. Kafasi kirilan Chech bile oynuyor. Bizim gibi ise yaramaz bir saglik ekibi yüzünden Zaferi mi silecegiz? Eduardo da Silva, Matts Hummels, Ruud van Nistelrooy.

35 ine merdiven dayamis Tottinin gecen sene capraz-baglari koptu, adama 5 senelik kontrat imzalattilar. Biz iyilestiremedigimiz Zaferi silmeye bakiyoruz...

stormtiger61
28.09.2009, 23:44
Zafer Yelen. Ah benim Trabzonspor um. Bosa giden paralar, umutlar. 26 yildan beri kahredilen bir taraftar kitlesi. Trabzonspor taraftarlari Turkiye capinda en karamsar insanlardan olusuyor. Takimimizin 26 yildan bu yana gosterdigi kotu performans bizleri de etkiliyor.

Ömer SEVİNÇ
29.09.2009, 00:37
Başkan dememiş miydi ben buradayken bu kulübün kapısından giremez diye? Dediğini yapıyor işte. Resmi maçlarda oynamadı henüz:)

Osman Yavuz
29.09.2009, 00:39
Ömer başkan ne dediklerini yaladı bunu da yalamış çok mu?:)

Yavuz Hasan
29.09.2009, 00:57
Başkan dememiş miydi ben buradayken bu kulübün kapısından giremez diye? Dediğini yapıyor işte. Resmi maçlarda oynamadı henüz:)
ara ara bir bitirme politikasımı diye düşünmüyor değilim

özellikle sağlık ekibinin bu sene gösterdiği performansa bakınca

Misina
29.09.2009, 01:42
Szmekten sonra 7 yi sahada görmek nasip olmadı gitti be

Öztürk Adem
29.09.2009, 03:04
Senı beklemekten bır hal olduk .Oyna yada neyın varsa sole

yorumsuz6117
29.09.2009, 10:44
İlk yarıyı kapatmış galiba..:)

Mustafa Demir
29.09.2009, 20:47
acaba bu adama para oduyormuyuz. yattigi yerden para aliyo ne guzel isbe. Bu adam bize geldiginde 1 yillik sakatliktan cikmisti bile bile aldik resmen alimizde patladi.

İlker ToSun
29.09.2009, 21:30
bir de bonservis bedeli verilerek alınmış olsaydı hiç çekilmezdi bu zafer yelen mevzuları. bonservis bedelsiz olsa bile alınan bir oyuncunun bu kadar süre oynayamaması çok ilginç

FANATIK61
01.10.2009, 18:36
Suc Zafer'de degil onu transfer eden Yönetimde. Zafer ama iyi bir futbolcu Allah yardimcisi olsun sakatliklari ard arda geldi oda onun adina sanssizlik. Insallah 2. devreye hazir olur. Tekrar gecmis olsun.

.....
05.10.2009, 13:34
Zafer Yelen ameliyat oldu

Trabzonspor'un geçen sezon Almanya'nın Hansa Rostock Kulübü'nden transfer ettiği futbolcusu Zafer Yelen'in, Almanya'da ameliyat olduğu bildirildi. Kulüp sağlık kurulu başkanı Mehmet İrfan Coşkun, AA muhabirine yaptığı açıklamada, sakatlığı nedeniyle bordo-mavili takımda forma şansı bulamayan Zafer Yelen'in, Almanya'da sağ dizinden menüsküs ameliyatı geçirdiğini belirtti. Coşkun, bu futbolcunun 4-6 hafta arası sahalardan uzak kalacağını belirtti.Coşkun, kaleci Tolga Zengin'in de sağ dirseğindeki sorunun birkaç gün içinde tamamen düzeleceğini ve bu futbolcunun Galatasaray maçında oynamasına herhangi bir tıbbi engelin bulunmayacağını kaydetti.

Kazım Uzunboy
05.10.2009, 18:41
Geçmiş olsun..

Zafer ne zaman oynayacak merak ediyorum..

Cafer Bulur
05.10.2009, 22:37
Zafer yelen e gecmis olsun.

Devreyi kapatti sayilir,ikinci devreye hazir olursa ne ala.

Mustafa ÖZDEMİR
05.10.2009, 22:45
linderotu aratmayacak galiba...

Harun-61
05.10.2009, 23:28
müzmin sakat :(

izzet
18.10.2009, 11:43
Yattara basliginda "Sakat Adam ne oluyor size" müdafacilar varken, Zafere kimse sahip cikmiyor.

SSu an takimda oyun kuracak tek gercek 10 numara olmasina ragmen, "Gereksiz" "Yalnis" Transfere cikmis adi.

Kimse bu cocugu aylarca "Doktorlarimiz" Tedavi edemedi, bir Almanyaya gitti, teshisi kondu, YAZIK bu cocuga demiyor.

Ben sana inaniyor ve güveniyorum Zafer, Ha Trabzonsporda, ha baska bir yerde...

poetricus
18.10.2009, 13:41
Kimse bu cocugu aylarca "Doktorlarimiz" Tedavi edemedi, bir Almanyaya gitti, teshisi kondu, YAZIK bu cocuga!" demiyor.

Çok çok haklısınız.
Adam müzmin sakatsa neden alındı; üstelik Başkan'ın geçen yıl transferi gerçekleşmedikten sonraki burnundan kıl aldırmayan tavrından sonra.

Eğer sakatlığı daimi değilse "doktorlarımız" neden tedavi edemedi?
"Doktorlarımız" hangi futbolcumuzu tedavi edebildi ki bugüne kadar?

Miraç Atalay Çiftçi
18.10.2009, 14:14
Olmayan bir sağlık kurulumuz var üstelik bir de o kurulun başkanı.
Ne iş yaparlar demeç vermekten başka anlamam.

Kereşenli
18.10.2009, 16:15
Hele bir düzelsin çok iyi futbolcu olacaksın Zafer. Sana güveniyoruz..

Ömer SEVİNÇ
18.10.2009, 16:34
Adam gibi bir 7 numaramız olduğu her sene şampiyonluğa oynadık. Szymek ve Şota ilk aklıma gelenler.

Bize adam gibi bir 7 numara lazım. Sahada olanından..

izzet
19.10.2009, 11:19
Cabuk iyiles Zafer....

Bu takimda ne yaptigini bilen, oyuna yön veren bir ortasahaya ihtiyac var...

Cabuk iyiles..

ugurozturk
19.10.2009, 11:48
Yattara basliginda "Sakat Adam ne oluyor size" müdafacilar varken, Zafere kimse sahip cikmiyor.

SSu an takimda oyun kuracak tek gercek 10 numara olmasina ragmen, "Gereksiz" "Yalnis" Transfere cikmis adi.

Kimse bu cocugu aylarca "Doktorlarimiz" Tedavi edemedi, bir Almanyaya gitti, teshisi kondu, YAZIK bu cocuga demiyor.

Ben sana inaniyor ve güveniyorum Zafer, Ha Trabzonsporda, ha baska bir yerde...

bu adam alinirken zaten sakat degilmiydi. bir sene oynamamisti. niye alindigi benim icin hep soru isareti olarak kalacak. transferinden pis kokular yukseliyor..

fındıkoğlu
21.10.2009, 22:40
Nereyedu habu uşak gören bilen varmı....?:cool:

.....
24.10.2009, 18:13
Sakatlığın düzelsin forma için elinden geleni yap. Selçuk-Ceyhun-Zafer bu takımın geleceğidir.

Şahin_53
24.10.2009, 22:49
Zafer seni yel'mi aldı götürdü nerelerdesin?

Enes Başkaya60
26.10.2009, 19:08
Zafer sakatlanmasa bu takımda yer bulurdu ama kötü oldu...............

Mesut
27.10.2009, 19:11
zafer sana güvenenlerdenım. en kısa zamanda takıma dönme ümidi ile bekliyoruz senı

Fatih Özkan
28.10.2009, 02:51
İyileş Zafer...
Seni sahada görmek istiyorum...

avniaker
28.10.2009, 10:24
son durumu ne acaba???

Kazım Uzunboy
29.10.2009, 09:14
Ara transfer Zafer Yelen

Uzun süredir Trabzonspor'un rüyasını süsleyen ve ancak geçtiğimiz sezon başında transfer edilebilen Zafer Yelen'in ligin ikinci yarısına yetişeceği öğrenildi.

http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm759741.jpg

Kısa bir süre önce Almanya’da ameliyat olan ve tedavisine devam edilen deneyimli futbolcunun yeniden sahalara dönmek için gün saydığı bildirildi. Özel bir programa tabi tutulacak olan Zafer Yelen’e Hugo Broos’un ne zaman şans verip sahaya süreceği ise merak konusu.

www.fanatik.com.tr (http://www.fanatik.com.tr)

Dursun Kaplan
29.10.2009, 09:24
Bu saatten sonra pek fazla katkı sağlayacağını düşünmüyorum. Anca seneye.

Ahmet Kuru
29.10.2009, 12:44
Zafer Yelen'i hazırlık maçlarında izledikden sonra onu izlemek için sabırsızlandım...
Malesef ki sakatlığı uzun vadede sürdü..Ama yaşının genç olmasından dolayı kolay toparlanıp Ortasaha da harikalar yaratacağına inanıyorum...

Tayfun
29.10.2009, 12:45
Bizim böyle bir transferimiz vardı dimi :D

Ömer Yüce
29.10.2009, 14:41
Cabuk iyiles Zafer....

Bu takimda ne yaptigini bilen, oyuna yön veren bir ortasahaya ihtiyac var...

Cabuk iyiles..
Yok mu :D Heralde Zaferle Trabzon maçlarını izliyecem demek istedin :)

Colman hala gözükmüyor mu ya :) Ayrıca Zafer Yelen Colman kesilmedikçe zor girer kadroya...

Birtan Karaman
29.10.2009, 20:33
Zafer'i geçen sene Alanzinho'yu nasıl kullandıysak öyle kullanırız.

Ali Tunahan Güllü
29.10.2009, 22:00
AaAa Zafer sendemi buradaydın?

Emre
30.10.2009, 04:10
linderothla dalga geçerdim aynısı başıma geldi:)sakatlıktan çıkmadı adam daha ya

Armağan Dere
30.10.2009, 14:45
http://www.fotomac.com.tr/tra105.html

ESER
30.10.2009, 14:49
nasil futbolcu oldugu hakkinda pek bir fikrim yok ama o da paragozdu ve artik bu kulubun kapisindan iceri girmesinin imkani yoktu :rolleyes::rolleyes: ama kendileri geldiler hemde onca soze ragmen.. bunlari gorup soyleyince de yonetim dusmani oluyoruz

oflubektas
05.11.2009, 17:15
Almanya'daki son senesinde sakatlığı nedeniyle hiç oynamamış adamı alıyorsunuz. Bu adam imzayı atmadan önce sağlık kontrolünden geçmez mi? Almanya'daki ameliyatı ve doktor raporları incelenmedi mi? 2 senedir takip ettiğiniz, sakat olduğunu bildiğiniz bir futbolcuyla anlaşmayı "maç başı" yapmak hiç mi aklınıza gelmez ? Üstelik 1 sene önce pazarlıklardaki sıkıntı nedeniyle adam geri dönmüş. Almasaydınız çok mu büyük bir yıldız kaçmıştı? Gözümüz açık mı gidecektik? .........

askemo_garleli
08.11.2009, 03:22
bir an önce iyileşse de umut'tan formayı kapsa artık.

Punisher-61
08.11.2009, 21:02
Almanya'daki son senesinde sakatlığı nedeniyle hiç oynamamış adamı alıyorsunuz. Bu adam imzayı atmadan önce sağlık kontrolünden geçmez mi? Almanya'daki ameliyatı ve doktor raporları incelenmedi mi? 2 senedir takip ettiğiniz, sakat olduğunu bildiğiniz bir futbolcuyla anlaşmayı "maç başı" yapmak hiç mi aklınıza gelmez ? Üstelik 1 sene önce pazarlıklardaki sıkıntı nedeniyle adam geri dönmüş. Almasaydınız çok mu büyük bir yıldız kaçmıştı? Gözümüz açık mı gidecektik? .........

sonuna kadar katiliyorum..teknik direktörü almadan hemen zaferi aldilar korktular herhalde biri daha önce alacak diye.....
ben hemen bastan söylemistim genc yasta onun gibi agir sakatlanan biri hic bir zaman eskisi gibi olamaz...

bedava geldi diye kimse takmadi ama bedavaya gelen bedava oynamaz sonucta parasini aliyor yatmaklar

sethfilo
09.11.2009, 22:51
Gereksiz kadro şişkinliği ve kendi kariyerine oynamadan Trabzonspor ekleyen futbolcu olarak tozlu sayfalarda kalacaktır.

crazyman_61
10.11.2009, 17:16
yönetim ne diye aldı ne zaman görürürz futbol oynadığını?

izzet
12.11.2009, 23:03
Düz kosulara baslamis aslanim...

Sakatlandi, yurtdisinda gercek doktorlarda tedavi gördü, simdi calismalara basladi...

Seni iyi biliyorum Almanyadan, seni bilmeden atip tutanlari utandir... Sana ihtiyacimiz var :)

OLCAY ÇAKIR
12.11.2009, 23:23
İzzet sana güveniyorum.

Atıp tutanlar varmı bilemiyorum ama doğal karşıla be kardeşim.:)

Hem atan tutan,ona değilde yönetime atıp tutmuştur.

Sana güveniyorum.

İyi diyorsan sabırla bekleyeceğiz napalım:)
Düz kosulara baslamis aslanim...

Sakatlandi, yurtdisinda gercek doktorlarda tedavi gördü, simdi calismalara basladi...

Seni iyi biliyorum Almanyadan, seni bilmeden atip tutanlari utandir... Sana ihtiyacimiz var :)

izzet
13.11.2009, 00:12
İzzet sana güveniyorum.

Atıp tutanlar varmı bilemiyorum ama doğal karşıla be kardeşim.:)

Hem atan tutan,ona değilde yönetime atıp tutmuştur.

Sana güveniyorum.

İyi diyorsan sabırla bekleyeceğiz napalım:)

Zafer zamaninda 2. Bundesliganin tozunu attirdi, Bundesligada iyi isler yapti.

Yeterki iyilessin ve sans verilsin. Ben aradigimiz oyun kurucunun elimizin altinda oldugunu düsünüyorum. :)

Hüdai Pervaneli
13.11.2009, 00:14
Zafer zamaninda 2. Bundesliganin tozunu attirdi, Bundesligada iyi isler yapti.

Yeterki iyilessin ve sans verilsin. Ben aradigimiz oyun kurucunun elimizin altinda oldugunu düsünüyorum. :)

Bu düsüncende Tek degilsin

hakankutlu
13.11.2009, 00:32
Hiç izleyemedik ama gelecek vadeden bir oyuncu olduğunu okumuştum.Sezonun ikinci yarısına yetişeceğini düşünüyorum.Bu adam ve Yattara bizim devre arasındaki en önemli transferlerimiz olması dileğiyle.

Tanju
13.11.2009, 02:12
Yattara bizim devre arasındaki en önemli transferlerimiz olması dileğiyle.
Yattara'dan ilk yarı ümidi kesmişiz :D

demir
13.11.2009, 05:00
nasil futbolcu oldugu hakkinda pek bir fikrim yok ama o da paragozdu ve artik bu kulubun kapisindan iceri girmesinin imkani yoktu :rolleyes::rolleyes: ama kendileri geldiler hemde onca soze ragmen.. bunlari gorup soyleyince de yonetim dusmani oluyoruz

Ceyhun ilk geldiğinde herkez burada bu kım dıye gulerken bu takımın yıldızı olacak dedıgımde herkez bana gulmustu suan milli takımımızın bıle degısmez 11 inde ?? bu cocuk ıcın soyledıgınız seylerden gercekten utanacaksınız ve ozman ben yıne buraya yazacam bu cocuk ceyhundan daha ıyı ve daha yeteneklı buna emın olun bırazcık sabredın sadece yetenegını tam olarak gostersın ozman konusalım bıraz bekleyelım..!

biz bu cocukla anlastıgımızda sakat degıldi bayada guzel oynuyordu ama klup gerı cagırınca şenerde karsı kulubun ıstedıklerını vermedı ve sozlemesı sezon sonu bıttıgı ıcın senerde beklemeyı uygun buldu ama o surecte oyuncu sakatlanınca senerde geri donus yapamadı ve bu oyuncu takımımıza geldı tekrar soyluyorum bu cocuk cok yeteneklı helekı colmanın eksık oldugu butun konuları ortebılıyor ve ben bır gun bırlıkte oynayacakları gunu beklıyorum saygılarımla..

karatasof
13.11.2009, 08:52
Yönetimin en büyük transferlerinden biri.Ancak ne yazık ki geçen sezon transferi için bekleyip durduk.Bu sezonda sakatlığının geçmesi için.Bakalım bu kadar beklemekle çorbayı içen mi olacağız yoksa bulaşıkları yıkayan mı?

Ilelioglu
13.11.2009, 23:20
Yönetimin en büyük transferlerinden biri.Ancak ne yazık ki geçen sezon transferi için bekleyip durduk.Bu sezonda sakatlığının geçmesi için.Bakalım bu kadar beklemekle çorbayı içen mi olacağız yoksa bulaşıkları yıkayan mı?

Fena bir Futbolcu degil ama zamana ihtiyaci olacaktir bu kesin.

Hazirlik maclarinda gördügüm kadariyla sade oynamayi tercih eden bir Futbolcu tipi ama ofansif anlamdada katkisi iyi bir düzeyde...;)

hakankutlu
14.11.2009, 00:13
Yattara'dan ilk yarı ümidi kesmişiz :D

Kesmeyen Kaldımı ki? :(

zafercalikoglu
26.11.2009, 11:37
adaşım sen iyileşmeyimi geldin oynamayamı 2.yarı bomba gibi sahada görmek istiyoruz seni hadi kocum ,çabuk iyileş

Hayriye Ayan
26.11.2009, 11:52
bi siftah yamadı zafer
iyileşsede sahadai görsek kendilerin

ESER
26.11.2009, 12:20
Ceyhun ilk geldiğinde herkez burada bu kım dıye gulerken bu takımın yıldızı olacak dedıgımde herkez bana gulmustu suan milli takımımızın bıle degısmez 11 inde ?? bu cocuk ıcın soyledıgınız seylerden gercekten utanacaksınız ve ozman ben yıne buraya yazacam bu cocuk ceyhundan daha ıyı ve daha yeteneklı buna emın olun bırazcık sabredın sadece yetenegını tam olarak gostersın ozman konusalım bıraz bekleyelım..!

biz bu cocukla anlastıgımızda sakat degıldi bayada guzel oynuyordu ama klup gerı cagırınca şenerde karsı kulubun ıstedıklerını vermedı ve sozlemesı sezon sonu bıttıgı ıcın senerde beklemeyı uygun buldu ama o surecte oyuncu sakatlanınca senerde geri donus yapamadı ve bu oyuncu takımımıza geldı tekrar soyluyorum bu cocuk cok yeteneklı helekı colmanın eksık oldugu butun konuları ortebılıyor ve ben bır gun bırlıkte oynayacakları gunu beklıyorum saygılarımla..

suan yada gelecekte utanacagim bir durum yok ...ben zafer yelen kotudur demedim,.o mesaj yonetimin ona karsi takindigi tavra bir gondermeydi.. bu adam TS de oynamak icin 8jk nin teklifini reddetti ve Trabzon a geldi gecen sezon ama kulubu sorun cikarinca dogal olarak da kontratli oldugu takimin cagirmasi uzerine geri gitti .. ama taraftari gidiklamayi cok seven baskanimiz ( tipki yattara olayinda oldugu gibi ,tipki kulube 7 milyon euro para kazandiran gokdeniz olayinda yaptigi gibi) gene kendi beceriksizligini kapatmak icin onu taraftarin onune atmisti.. futbolcuyu paragozlukle hatta karakteri bozuk olmakla suclamisti kendileri.. bi sene sonra da sakat olmasina ragmen o karakterini bozuk buldugu adami transferin ilk gunu aldi,, oynamamis bir adam icin iyi yada kotu diye birsey soylemedim ki ben bu takimdaki futbolcularin hicbirini suclu bulmuyorum... bu beceriksiz ve taraftara ayar verip gun gecirip gordukleri her mikrofona balikma atlayan TS den cok kendi reklamlarinin pesindeki zihniyeti sorumlu buluyorum.. yazdiklarimdan sizin dusundugunuz anlam cikmiyor sevgili arkadasim

Ali Yerlikaya
26.11.2009, 12:35
Zafer kaliteli bi orta saha oyuncusu oyun kuruculuk vasfina sahip ama mücadeleyisinide esirgemeyen bi oyuncu. Ins ikinci yari takima katki yapar altyapisida saglam.

28TS61
26.11.2009, 13:00
yattara ile sende gitseydin bari okunmaya :D

ESER
26.11.2009, 17:20
Kesmeyen Kaldımı ki? :(

ben varim, ona kizsam da onun neler yapabilecegini biliyor ve inaniyorum;)

Mesut
26.11.2009, 17:21
bu adama bende güvenıyorum açıkcası bir iyileş bir temponu tut orta sahanın vazgeçilmezi olacagına inanıyorum

Ömer Kaya
26.11.2009, 17:21
Zafer yelen:rolleyes:

Murat Erdem
26.11.2009, 17:22
Zafer Yelen mi, yenir mi, içilir mi ? o ne ?

Mesut
29.11.2009, 13:52
düz koşulara başlamışsın güzel hadi bakalım ilerleyen haftalarda kadroda görmek istiyorum senı ha ona göre lütfen.

Murat Erdem
29.11.2009, 19:50
Bu adamın maça çıktığını görmek nasip olur mu bize ?

TRABZ'10'_61
30.11.2009, 03:23
Zafer neresun allah aŞkina yaw gel artikda bİ gÖrelum yÜzÜnÜ :)

Harun-61
01.12.2009, 23:10
Zafer neresun allah aŞkina yaw gel artikda bİ gÖrelum yÜzÜnÜ :)

Antraman'da :) arka plan'da gözüküyor ;)

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3076-4M1Y3H4K.jpg

SüRMeNe_6161
01.12.2009, 23:20
Ne Zaman İleşiyosun Zaferim..:eek::eek:Gçzle Bekliyoruz..

Hüdai Pervaneli
01.12.2009, 23:28
Fb ve gs maclarina yetisir diye tahmin ediyorum

hakankutlu
02.12.2009, 01:09
Yetişse bile nerede oynayacakki.11 tane ortasaha oyuncusu olan takımda orta sahada kendine yer bulmak.Hele ki Selçuk ve Colman bu performans ile yerlerini garantilediği sürece.Bence çok iyi bir yedek olur.ilk 11 çok zor.Kart cezaları yada (Allah Göstermesin) Sakatlık durumları dışında ilk 11 çok zor.

mehmetali61_55
02.12.2009, 15:05
geldiğinde çok ümitliydim ama şansszlıklar yakasını rahat bırakmadı İnşallah en yakın sürede düzelir ve güzel futboluyla bizleri mest eder

sifuni
02.12.2009, 15:10
başında saç da kamamış genç yaşta öncedende demiştim gece sezon transfer ettiğimiz oyuncularımızın cogunun (Buğra,Sami,Abulaziz,Eren,Fatih vs.) nasıl oynadıklarını görmeden gitdikleri gibi olmaz inşallah

Cemalettin Taşkın
03.12.2009, 13:37
sözleşmesi bitecek maça çıkana kadar :)

yorumsuz6117
03.12.2009, 13:40
başında saç da kamamış genç yaşta öncedende demiştim gece sezon transfer ettiğimiz oyuncularımızın cogunun (Buğra,Sami,Abulaziz,Eren,Fatih vs.) nasıl oynadıklarını görmeden gitdikleri gibi olmaz inşallah
Bu Zafer Yelen'in kumaşı iyi..
Çok iyi frikik kullanabiliyor..
Bir tane örnek..
http://www.youtube.com/watch?v=nC_iVlIaVSI

_SeRKaN_
03.12.2009, 15:48
Ara transferde karşımıza ilk transferimiz olarak çıkacak...:)

nbay
03.12.2009, 16:32
düzelsede adam müzmin sakat bugün var yarın yok,2 sezona yakındır oynamıyor,inşallah bir an önce düzelir

Uğur Ö.
03.12.2009, 17:18
Boşu boşuna para veriyoruz bence

pazarkapılı
04.12.2009, 11:23
ya eskiden bizde bir okan mı vardı cetin mi vardı sakattı her daim...bu zafer de ole bi durum...sanki kırk elli mac oynamıs banko oyuncu gibi her mactan önce dikkat edin zafer sakat diyor basın...arkadasım zaferi biliyoruz baska sakatları söylesene sen...
mesela;gecen iddaa programı izliyorum trabzondaki eksiklikler diyor adam zafer yelen dedi sonra durakladı baska oyuncu gelmedi aklına...
hayır işin kötüsü hepimiz belledik zaferin sakat oldugunu ya düzelirse bu adam...sakat yok aklına gelmeyecek ne yazacaz ne düsünecez nasıl iddaa oynayacaz:)...

Zeki Akyol
06.12.2009, 22:17
adama para vermıyoruz mac başı anlaştık Zafer le !

Zeki Akyol
06.12.2009, 22:18
ya eskiden bizde bir okan mı vardı cetin mi vardı sakattı her daim...bu zafer de ole bi durum...sanki kırk elli mac oynamıs banko oyuncu gibi her mactan önce dikkat edin zafer sakat diyor basın...arkadasım zaferi biliyoruz baska sakatları söylesene sen...
mesela;gecen iddaa programı izliyorum trabzondaki eksiklikler diyor adam zafer yelen dedi sonra durakladı baska oyuncu gelmedi aklına...
hayır işin kötüsü hepimiz belledik zaferin sakat oldugunu ya düzelirse bu adam...sakat yok aklına gelmeyecek ne yazacaz ne düsünecez nasıl iddaa oynayacaz:)...

:alkış::alkış::alkış: :))) evet cok haklısın :)

SüRMeNe_6161
07.12.2009, 23:04
Ne Zaman İgleşiyo..

Soytürk
09.12.2009, 14:35
hiç bir fkrim yok futbolu konsunda bi izleyebilsek:D

crazyman_61
09.12.2009, 14:42
ne zaman iyileşeceğini kimse bilmiyor kulüpten açıklama da yok devamlı sakat :)

2 yıl peşinde koştukları oyuncu:)

cobts28
09.12.2009, 14:49
Devre arasında yattarayla 2,yeni transferimiz olucak.

_SeRKaN_
10.12.2009, 00:43
Devamlı düz koşu yapıyor...Atletizm şampiyonalarına hazırlanıyor galiba...:)

M.S.SOFU
10.12.2009, 01:40
Devamlı düz koşu yapıyor...Atletizm şampiyonalarına hazırlanıyor galiba...:)
yok
biz onu sprinter yetiştirecez inşallah
futbolumuzla değil hussain bolt'larımızla meşhur olmak için kulübümüzün yaptığı yeni atılımlardan :D

Halit Aydın
10.12.2009, 01:50
Sakat geldi sakat gidecek..

Mesut
10.12.2009, 23:51
Zafer Yelen’in dayanıklılığını ve performansını arttırıcı çalışmalara başlandığı söyledi. Ayaz, bu oyuncunun ligin ikinci yarısından itibaren takımla birlikte çalışmalara başlayacağını sözlerine ekledi.

ohaa desem performans ve dayanıklık artırıcı çalışmaları başlamışş 2.devre takımla çalışmaya başlıcakmış oha desem ayıp olmaz değilmi neymiş bu anlamadım yahu.

Mesut
11.12.2009, 19:07
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3154-2S9E1N2P.jpg

oo bizim muzminler :)

Mira_61
11.12.2009, 19:20
Bu fotoğrafı gördüğümde çok güldüm.:)
Ne diyeyim Allah şifa versin müzminlerimize.

irfanb
11.12.2009, 19:32
Sakat geldi sakat gidecek..

Bizden baska kim alir sakatlari? :)

.....
11.12.2009, 19:51

geliyoruz diyorlar baksana :)

karatasof
11.12.2009, 19:51
Yönetim yanlı davranmasın.
Ben Yattara'yı İngiltere'ye tedaviye göndereceğini açıklayan yönetime uyarımı yapayım da onlar ne yaparsa yapsınlar.
Ama bence sakat olan diğer futbolcularda ingiltereye gitmek isteyebilir.
Eee onlarında hakkı yani.....

Halil Atalay
11.12.2009, 20:27
bu adam ne zaman top vuracak merak ettiyorum

Ali Tunahan Güllü
11.12.2009, 20:50

Kim?

Benmi?:)

Mehmet Öztürk
12.12.2009, 00:24
Zafer Yelen'den ümitliyim.

iyi futbolcu

hakankutlu
12.12.2009, 00:26
Zafer Yelen'den ümitliyim.

iyi futbolcu

Peki takımın şu haliyle kimi kesip yerine Zafer'i oynatırdınız?

Öztürk Adem
12.12.2009, 01:18
Bir ara ınsallah oynadıgını gorme sansımız olur :D

İslam Sezer
12.12.2009, 02:05
Peki takımın şu haliyle kimi kesip yerine Zafer'i oynatırdınız?
iyi bir zaferi alanzinho yorulduğu zaman çıkartıp yerine oynatabiliriz.

Mesut
12.12.2009, 10:21
zafer tipik 10 numara takımı hücuma taşıyan oyuncu bir an önce iyileşsede takıma girse ben sağlam ve formda bir zaferin ilk 11 in değişmez oyuncusu olacağını düşünüyorum

Dursun Kaplan
12.12.2009, 10:33
Yeni sezonda anca takımda yer bulur diye düşünüyorum.

SüRMeNe_6161
12.12.2009, 10:43
2 yAriya gelirler..

Zeki Akyol
12.12.2009, 12:59

Kesinlikle doğru Alanla değişmelim oynayabılır ama henuz hazır değil bence tam ıyıleşsın olmadı yenı sezonda kullanırız ama mutlaka tam olarak hazır olmalı !

Fatih Özkan
14.12.2009, 01:31
Umarım 2. yarıda izlemek nasib olur kendisini...

Kereşenli
15.12.2009, 11:43
İnşallah Forvet olarak dener hoca Zafer'i Umut'tan kurtuluruz.

Cengiz Çubukcu
15.12.2009, 12:00

çok beklersiniz...adam zaten forvet değil , niye böyle birşey olsun...

Ahmet Karadeniz
15.12.2009, 12:12
gs kupa macında izleriz inş

Kereşenli
15.12.2009, 12:58

Sen çok mu izledin ki biliyorsun? En azından Umut'tan daha başarılı olacağını düşündüğüm için söyledim.

Ahmet Pulusoğlu
15.12.2009, 14:13
bu adam ğs li linderoth gibi olacağa benziyor.

Serdar A
15.12.2009, 14:19
Sen çok mu izledin ki biliyorsun? En azından Umut'tan daha başarılı olacağını düşündüğüm için söyledim.

Zafer Umut'un değil , Colman'ın yerine aday .

Eğer sağlığına kavuşursa ...

Murat'
15.12.2009, 22:01
Neden birisi çıkıp bu adam şu zamanda sahalara döner demiyor.

Mustafa Çolak
15.12.2009, 22:09
Sezonun Diğer Yarısında İzlemek Ümidiyle.

Mesut
15.12.2009, 22:13
habu adama güveniyorum bir oynasada görelim nelukdu kumaş kaliteli ama orayı iyi biliyorum

hakankutlu
16.12.2009, 23:49
Yakında Fotomaçda düz koşu sırasında 100 metre Dünya rekorunu kırdı yazacak diye çok korkuyorum inanki.Ne biçim hastalıkmış bundaki de.Ya git yat ya top oyna 2 aydırda koşulmazki.

ESER
17.12.2009, 00:18

birileri cevabini bekledigimiz neyi soyluyor ki bunu da soylesin;)

mustafadinç
17.12.2009, 10:24

zafer tipik 10 numara takımı hücuma taşıyan oyuncu bir an önce iyileşsede takıma girse ben sağlam ve formda bir zaferin ilk 11 in değişmez oyuncusu olacağını düşünüyorum

Yeni sezonda anca takımda yer bulur diye düşünüyorum.

2 yAriya gelirler..

Kesinlikle doğru Alanla değişmelim oynayabılır ama henuz hazır değil bence tam ıyıleşsın olmadı yenı sezonda kullanırız ama mutlaka tam olarak hazır olmalı !

Umarım 2. yarıda izlemek nasib olur kendisini...

gs kupa macında izleriz inş

bu adam ğs li linderoth gibi olacağa benziyor.

Zafer Umut'un değil , Colman'ın yerine aday .

Eğer sağlığına kavuşursa ...

Zaferin oynayacağı tek yer Colmann,ın yeridir e onuda kimse kesmeyeceğine veya kesemeyeceğine göre Zafer ancak sakatlık veya ceza durumlarında oynar.

Jackdaniels
21.12.2009, 03:10
Ne amaçla transfer edildi kendisinden ne beklendi çok merak ediyorum açıkcası...

Murat'
26.12.2009, 15:39
Kulüp doktoru ne iş yapar çok merak ediyorum.

coach
26.12.2009, 15:52
Yakında Fotomaçda düz koşu sırasında 100 metre Dünya rekorunu kırdı yazacak diye çok korkuyorum inanki.Ne biçim hastalıkmış bundaki de.Ya git yat ya top oyna 2 aydırda koşulmazki.

Valla bu yoruma katılmamak mümkün değil,Zafer'i sadece düz koşu yaparken gördüğümüz için yazıcak bir yorum gelmiyor aklıma.

Ama iyi düz koşuyodur herhelde :)

Kazım Uzunboy
26.12.2009, 16:04
Zafer emekliye ayrılacak nerdeyse hala oynamadı yahu. :)

izzet
26.12.2009, 22:43
Takimin Doktoru olmamasinin bedelini sen ödememelisin...Sana Güveniyorum Zafer ...

delikoyun
26.12.2009, 23:02
ya bu adamı bize aldıran dallama kim resmen kakmışlar böyle transferler yapan bir takım nasıl şampiyon olur

anth
26.12.2009, 23:06
Adam sezon öncesi hazırlık maçlarında oynadı. gayet iyidi...

Sonra eski sakatlığı mı nüksetti yoksa ayrı bir sakatlık mı geçirdi acaba?

Sağlık ekibimiz çok iyi ya şimdiye kadar iyileşmemesi kesin Zafer'in suçudur...

hamucera
27.12.2009, 01:02
Adam sezon öncesi hazırlık maçlarında oynadı. gayet iyidi...

Sonra eski sakatlığı mı nüksetti yoksa ayrı bir sakatlık mı geçirdi acaba?

Sağlık ekibimiz çok iyi ya şimdiye kadar iyileşmemesi kesin Zafer'in suçudur...

evet Zafer tedavisi tam olarak tamamlanmadığının farkına varılamadan aynen Yattara gibi tamamdır denilerek oynamasına izin verildi, Sezon öncesi hazırlık maçlarında gayet iyi oyun oynadı, 1 yıllık oyun oynamamanın etkisinden 60. dakikadan sonra oyundan düşse de yine de etkili oynuyordu, inşallah 2. yarı izleriz Zafer'i

Alibeyoglu
27.12.2009, 01:06
hic mac yapmadan ligi bitirecek galiba

Orhan Kahraman
27.12.2009, 16:37
Görmedim tanımıyorum....Adam oynamadı ki neyine yorum yapayım :)

Birtan Karaman
28.12.2009, 21:26
Zafer'e Ne Oldu ? Bu Adamın Sakatlığı nedir ?

sifuni
29.12.2009, 00:46
Insallah 2. yariya hazir olurda görebiliriz nasil biri oldugunu

hakankutlu
29.12.2009, 01:10
Düz koşu yaptığı alandaki otlar artık kalmadı kabak oldu.İyileş artık...Amma da transfer yaparmışız..Bunca ay oynayamayacak adama acaba ne kadar ödüyoruz aylık.

Cem Balcı
29.12.2009, 23:12
yahu nerelerde bu çocuk?

b_m_61
29.12.2009, 23:33
Sabrın sonu selamet. Hele bi iyileşsin bakalım ümit milli takımda iyi işler yapıyodu bu çocuk.

demir
29.12.2009, 23:40
bız sıze onun transferını kısaca ozetlıyım cunkı aramızda durumu bılmeden elestıren arkadaslar var zafer cok kalıtelı bır oyuncu buna kımsenın ıtırazıda yoktur sanırım fakat sadrı baskan zaferle sozlesme ımzaladıgında zafer sakat degıldi ve bulundugu takımdada gayet ıyı oynuyordu fakat klubu onu geri cagırdı ve bır yıl bu sozlesme bekledı tam trabzona gelmesıne kısa bıre sure kala ağır sakatlandı sozlesme suresı kendı kulubuyle doldurunca zaferı baskan ohaldede olsan geldedı ve televızyonlardada dedıkı ben bu cocukla sağlamken sozlesme yapmıstım sımdı bırakmam olmaz dıyerek aldım dedı yani durum budur ama zefer eger ıyılesebılırse suan trabzonun gercekten ıhtıyacı oldugu turde bır ortasaha oyuncusudur bakın goreceksını bır oglessın colmanıda selcuguda yedek bırakabılecek yetenekde bır cocuk buna ınanın

yakarcı
30.12.2009, 01:05
:DZafer dÜz koŞuyu ne zaman birakacak acaba ??

Hüdai Pervaneli
30.12.2009, 01:28
kampa katilacak mis hadi hayirlisi

Vural Kuyumcu
30.12.2009, 01:56
ben güveniorum zafere rostok zamanlarinda begenirdim kendisini

Enes
30.12.2009, 03:45
Takımda kalmalı...

Hüdai Pervaneli
30.12.2009, 04:23
10 numara futbolcu

4 2 2 2 taktiginde cok ise yarar

Serdar Ersoy
30.12.2009, 17:45
Antalyaya koşmaya götürmediler inşallah.

Mesut
30.12.2009, 17:46
zafer e bende güvenıyorum

yakarcı
30.12.2009, 17:57
Zafere gÜvenmİyorum

Kereşenli
30.12.2009, 19:52
Zafer çok yetenekli bir futbolcu umarım kısa süre içersinde sağlığına kavuşur ve takım ile çalışmalarına başlar.

_SeRKaN_
30.12.2009, 20:05
Takıma faydası olacağı inancımı yitirmedim...Fakat bir iyileşse daha sağlıklı düşünme fırsatım olacak...

Emre ÖZTÜRK
30.12.2009, 20:23
Bu adam ne alemde yahu yaşıyor mu ?

Alihan Ertürk
30.12.2009, 20:37
Bari ikinci yarı oynasın , ne zaman bitecek bu sakatlık ?

Hazırlık maçlarında çok beğenmiştim orta sahaya hareket getirebilir oynadığı taktirde.

Mesut
30.12.2009, 20:48
almanyadan antalyaya düz koşuyla gelip antraman eksikliğini giderecekmiş :D

matalar
31.12.2009, 00:49
adam 2 senedir topa vurmuyor.
ah benim Trabzonumun fuzuli paraları.
yattara il zafere 1 sene haybeden para veriyoruz.

Dursun Kaplan
31.12.2009, 10:05
Hâlâ düz mü koşuyosun Zafer ? :p

Muhammed
31.12.2009, 13:04
Atletizm takımına alalım Zafer'i. Yeterince antremanlı zaten.

Mesut
31.12.2009, 13:18
zafer düz koşuda rahatsız etmeyin :D :D

Sefa
31.12.2009, 13:40
Cübbeli Ahmet Hocam, Zefer Yelen'i nasıl bilirsiniz ?

'' Nasıl biliriz görmedik ki herifi sahada görmedik ki herifi nasıl biliriz.''

(:

Punisher-61
01.01.2010, 22:03
2 senedir top oynamayan adamdan ne bekliyor bu yönetim..amatör ruhlu yönetim

hamucera
01.01.2010, 22:53
Adriano'dan ne bekleniyorduysa onu bekliyoruz, 2 yıl topa vurmaması onun kötü olduğu anlamına gelmez, hazırlık maçlarında çok iyiydi, tek sorun aynen Yattara gibi ona da gereken teşhisi koyamayıp tedavi ettiremeyen sağlık ekibinde

Tolga
02.01.2010, 02:18
Adriano'dan ne bekleniyorduysa onu bekliyoruz, 2 yıl topa vurmaması onun kötü olduğu anlamına gelmez, hazırlık maçlarında çok iyiydi, tek sorun aynen Yattara gibi ona da gereken teşhisi koyamayıp tedavi ettiremeyen sağlık ekibinde
ABİ hadi biz koyamadık teşhisi bu adam zaten almanya'dan geldi ayrıca 6 aydır almanya'da tıpta çaresi yoksa atın gitsin işin cılkı çıktı valla billa ayrıca düz koşu olayı hoşuma gitti adaş =))

reisoğlu61
02.01.2010, 03:41
düz kosa kosa adam sagi solu unutacak

askemo_garleli
02.01.2010, 05:41
kendisini formayla hiç görmedim ama şundan eminim ki oynarsa umuttan da gökhandan da faydalı olacaktır.

crazyman_61
02.01.2010, 17:32
zafer düz koşuda rahatsız etmeyin :D :D

:alkış::alkış::alkış:

Ömer Aydın
03.01.2010, 02:15
HAKEM: Turgut Kural
YEŞİL TAKIM: Tolga, Ömer, Giray ,Ferhat, Mustafa, Şahin, Selçuk, Zafer, Barış, Umut
KIRMIZI TAKIM: Onur, Zeki, Rasimcan, A.Kadir, Sezer, Tjikuzu, Serkan, Engin, Gökhan Şahin

Zafer düz kosuyu birakti :)

reisoğlu61
03.01.2010, 02:28
acaba macta hic saga veya sola top attimi :)

Enes
03.01.2010, 04:12
Sakatlığı atlatsa faydalı olacaktır takıma..

Kubilay ŞAHİN
03.01.2010, 04:29
Jubilesini Burada Yapar Heralde..

Mesut
03.01.2010, 08:57
evet zafer takımla çalışmaya başladı emınımki denizli belediye maçında oynayacaktır
sağlam formda zafer takımın önemli parçalarından olabilir o yetenek var dalgaya alıyoruz ama oynamaya başladımı anlarız kalitesini

Ahmet Başkaya
03.01.2010, 10:14
Kendine gelir umarım ...

Ali Tunahan Güllü
03.01.2010, 16:21
Artık sitede;

Zafer ise düz koşu yaptı cümlesini görmemekten çok mutluyum..:)

uemit
03.01.2010, 16:43
bence yiende kiralik verilmeli!! 6 aylina!! barisl ve hasan ahmet sariyla cünkü belli ki takim en azindan 2-3 transfer daha yapacak simdi kadro sakatlarla bilrikte 26.. ve pek bi iddamiz olmadina göre cok genis bi kadro!!

albatros
05.01.2010, 12:06
bu adam dün hazırlık maçında forma giydi kimsenin ilgisini çekmedi mi?
iyileşti mi nedir :)

Murat'
05.01.2010, 12:08
Evet dün forma giydi.

Umarım bir daha sakatlık yaşamaz.

_SeRKaN_
05.01.2010, 12:28
Şükür kavuşturana...Umarım 2.yarı iyi futboluyla faydası olan bir Zafer izleriz...

Ali Tunahan Güllü
05.01.2010, 18:43
İnşallah bir daha sakatlanmazsın Zafer:)

Onur
05.01.2010, 20:10
2-3 maçda kondisyon kazanabilirse Alanzinho formayı anca son 15 dk. görür. :)

sifuni
06.01.2010, 13:58
denizli macçında keşke oynatılsa eger sakatlıgı gectiyse artık görelim nasıl oynadıgını

Mesut
06.01.2010, 15:27
zafer oynarken görmek istiyorum denızli bld. maçında.inşallahda oynar güvenıyorum zafer başarı olacaktır

mehmetali61_55
06.01.2010, 15:48
hadi bakalım büyük umutlarla geldin (en azından benim için) seni sahada görmek istiyorum artık

Nizam
06.01.2010, 15:52
Zaferin ümit mllide oynarken maçlarını izlemiştim çok hızlı ve teknik oynuyodu .. Zafer varken transferde neden hala burak yılmazın ismi geçer bilmiyorum hala..

Onur
06.01.2010, 18:20
Zaferin ümit mllide oynarken maçlarını izlemiştim çok hızlı ve teknik oynuyodu .. Zafer varken transferde neden hala burak yılmazın ismi geçer bilmiyorum hala..

Zafer ve Burak'ın oyun stilleri ve mevkileri farklı olduğundan olabilir... :)

Enes Başkaya60
06.01.2010, 18:22
Zafere güveniyorum takıma çok şey katacaktır forma şansı bulursa....

Fatih Özkan
06.01.2010, 20:44
Merakla bekliyorum...

Mesut
07.01.2010, 12:13
http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs145.snc3/17272_234073572741_79472017741_3300322_6080683_n.j pg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=3300323&id=79472017741&op=1&view=all&subj=242824113320&aid=-1&oid=242824113320)
http://photos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs145.snc3/17272_234073402741_79472017741_3300321_1261751_n.j pg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=3300323&id=79472017741&op=1&view=all&subj=242824113320&aid=-1&oid=242824113320)
http://photos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs125.snc3/17272_234072852741_79472017741_3300319_3873506_n.j pg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=3300323&id=79472017741&op=1&view=all&subj=242824113320&aid=-1&oid=242824113320)

Serdar Ersoy
07.01.2010, 12:26
Düz koşulara devam mı zafer !

Kubilay ŞAHİN
07.01.2010, 12:30
Aman Zafer Tji'yle Fazla Yaklaşmayın Birbirine..

Nemelazım Hepatiti Mepatiti Olursun..

Mesut
07.01.2010, 12:36
antramana 9kişi katılmış kondisyon yüklemesi yapıldı oyunculara güzel zafer adına seviniyorum inşallah denızlı maçında oynar

Cem Balcı
07.01.2010, 12:55
nerelerde bu adam yahu.

Tolga_61
07.01.2010, 14:03
Benim de umutly olduğum isimlerin başında.Umarım şu sakatlık işinden kurtarır da bir yıldız transferimiz olur..

FANATIK61
07.01.2010, 14:17
Iyi oldugu zaman herkesi sasirtacaktir bundan eminim.

Oğuz B.
07.01.2010, 14:27
güçlü bir dönüş yapanı bekliyoruz Zafer hadi bakalım.;)

izzet
07.01.2010, 15:01
http://www.zaferyelen.com/fanbereich

Biraz Moral verin bu adama yahu. Hicmi Destek olunmaz?

Harun-61
07.01.2010, 16:13
Iyi oldugu zaman herkesi sasirtacaktir bundan eminim.

bundan benim de süphem yok,
Rostock'da ki maclarini hatirladikca umutlaniyorum.

yakarcı
07.01.2010, 17:09
Bu takimda bence verİmlİ olamicak

Onur
07.01.2010, 22:23
Ahh ahh şu gözlerimin dili olsa da 2 yıl önceki ümit milli maçtaki oyununu anlatabilse...

Sezon boyunca o maçtakinin yarısı kadar oyna. Gelecek sezon Arda'yı değilseni almak için uğraşırlar..

Ahmet Kuru
08.01.2010, 10:54
Ben Zafer'e güveniyorum...
Hazırlık maçları ve Ümit Milli maçlarındaki performansı böyle düşünmeme yetiyor..
İnşallah da sakatlığından da kurtulacak...

pazarkapılı
08.01.2010, 11:04
ligin ilkyarısnda tek bir dakkika oynamamasına ragmen forum içindeki reytinginin en yüksek düzeyde oldugunu gözlemledigim trabzonsporun gecen sene transfer etmek için çok ugrası verdigi ancak cesitli nedenlerle!!! transferinin gerceklesemeyip,trabzonspor baskanının takıma katılması yönündeki olumsuz ve imkansız fikrini bir sene sonra yedigi ve bu laflarını unuttugumuz sandıgı an itibariyle takımın müzmin sakat mertebesine nail olmus ortasaha oyuncusu....

Mesut
09.01.2010, 23:34
repçi gene göremedik senı

Ilelioglu
10.01.2010, 00:00
Zafer'in sakatligi gectimi..??

BiZe HeR YeR 61
19.01.2010, 19:00
Kampın en iyisiymiş...Senden çok şeyler bekliyorum...

Zafer Fidan
19.01.2010, 19:48
http://www.trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/3406-9A6M6L9Y.jpg

balli_kuymak
19.01.2010, 20:12
bu kadar uzun süre oynamayan bi futbolcudan bişeyler beklemek yanlış olur ancak bir dahaki sezona kadar kendini toparlar ikinci yarı oynamaya başlarsa tabii..:confused: birde madem bu kadar büyük bi sakatlığı vardı neden aldınız bu adamı kardeşim yaaa...:mad:

SefaÇetinKulak
20.01.2010, 09:51
Zafer hazırlık maçlarında göz doldurmuştu . Bu durumda olması kötü :(

Mustafa Yılmaz.20
20.01.2010, 10:14
Ahh ahh şu gözlerimin dili olsa da 2 yıl önceki ümit milli maçtaki oyununu anlatabilse...

Sezon boyunca o maçtakinin yarısı kadar oyna. Gelecek sezon Arda'yı değilseni almak için uğraşırlar..
Aynen.Hansa Rostock, Bundesliga'da iken Wolfsburg'la maçı vardı.Marcelinho'yu görmek için TV'nin başına geçtim.Zafer'e hayran kalmıştım.Sonra internetten Rostock'un maçlarını takip etmeye başladım.Hangi maçta izlesem hayran kalıyordum

O senenin sonunda Trabzon'a gelince çok sevinmiştim ama malesef transfer yatmıştı.Neyse ki 1 sene sonra alabildik.Sakatlık sorunu yaşamayıp 2-3 maç oynarsa çok büyük bir çıkış yakalayacağını düşünüyorum.

Cemalettin Taşkın
20.01.2010, 10:15
bu sezon zafer için boş geçti sayılır yeni sezonda inşallah oynar.

Ömer TOPAL
20.01.2010, 13:10
http://www.trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/3406-9A6M6L9Y.jpg

umarım adın gibi zaferlere imza atarsın... Şu fotodaki 26 numara kim öle pis pis sırıtan merak ettim :D

ApoCaN28
20.01.2010, 13:11
umarım adın gibi zaferlere imza atarsın... Şu fotodaki 26 numara kim öle pis pis sırıtan merak ettim :D

Sezer Badur =)

Kereşenli
20.01.2010, 13:38
Zafer'e güvendiğim kadar başka futbolcu'ya güvenmiyorum takımda. Daha bizimle resmi maça çıkmamasına rağmen kendisinden çok şey bekliyorum. Artık sakatlığın geçti, takımla birlikte çalışmaya başladın. Umarım Şenol hocamız sana en kısa zamanda şans tanıyacaktır.

Kazım Uzunboy
20.01.2010, 23:27
Zafer Yelen göz dolduruyor

Trabzonspor'un ikinci etap Antalya kampında Zafer Yelen performansıyla göz dolduruyor.

Takımın en çalışkan isimlerinden olan Zafer, hücum hattındaki etkinliği ve attığı gollerle, izleyenlerden tam not aldı. Son yapılan antrenmanda 9 şuttan 8'ini gole çeviren, 7 yan ortadan da 5'ini filelerle buluşturan Zafer, 2010'dan en büyük dileğinin sakatlanmamak olduğunu söyledi.

Bugüne kadar yaşadığı sakatlıklar nedeniyle bekleneni veremediğini söyleyen Zafer, “Antrenmanlarda çok iyi çalışıyorum. Formayı kapmak için elimden geleni yapıyorum. Umarım bunu başarırım” diye konuştu.

www.haber61.net (http://www.haber61.net)

vyno
20.01.2010, 23:37
Zafer Yelen yalan mı oldu derken bu haber güzel oldu.

Kazım Uzunboy
20.01.2010, 23:38
Adamın futbol oynadığını göremedik ki doğru düzgün. :)

Murat'
20.01.2010, 23:39
Umarım bir daha böyle ağır sakatlıklar yaşamaz.

Birtan Karaman
20.01.2010, 23:41
Zafer'in Benim Bildiğim Oynayabildiği Tek Mevki Orta Saha'nın Ortası. Bi Nevi 10 Numara Pozisyonunda Oynuyor Diyebiliriz. O Mevkii'de Şans Bulması İçin Kendini Ciddi Anlam'da Göstermesi Gerekiyor.

Ali Tunahan Güllü
20.01.2010, 23:59
Haydi Zafer İnşallah sakatlık olmaz bi daha..

Arif Timurcioğlu
21.01.2010, 01:28
Hadi zafer frikik gollerini bekliyoruz.

TolgaTopçu61
21.01.2010, 01:29
Merakla bekliyorum Zafer'i...
Büyük bir patlama yapacak gibi bir his var icimde...

Peleray
21.01.2010, 02:11
sabırsızlıkla bekliyorum inş. trabzonsporun 3-4 yılına damgasını vurur.

demir
21.01.2010, 02:40
zafer oynamaya basladıgında buraya yazacagınız methiyelerin habercısıyım ben cok degıl az daha sabredın az daha ..! ;)

Tayfun
21.01.2010, 12:49
2. yarı fayda sağlayacaktır ben güveniyorum Zafer'e

f1bekir
21.01.2010, 12:58
zafer oynamaya basladıgında buraya yazacagınız methiyelerin habercısıyım ben cok degıl az daha sabredın az daha ..! ;)

Abi ciddi misin? Sana yürekten inanmak istiyorum. Zafer'i hiç seyretmişliğim yok, sadece frikikleri iyi diye biliyorum. İnşallah dediğin gibi olur, kampta da çok istekliymiş zaten.