PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Petkovic kalmali mi gitmeli mi?

Dj_kooLtS
14.05.2005, 13:36
<DIV>http://www.trabz&#111;n1967.com/images/haber/2003/petkovic004.jpg</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>Arkadaslar Sizce Petkovic gitmeli mi gitmemelimi..</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>kac senedir bizi büyük maclarda bittiren isim petkovic oluyor duran toplar her yönden yedigi hattali goolerden sonra petkovic e af cikicak seneye de onla tekrar devam edecekmis trabzonspor</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>bence petkovic kesinlikle gitmeli..</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV></DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>
<TABLE height=78 cellSpacing=0 cellPadding=0><T><T><T>
<T>
<TR>
<TD>
<DIV>Petko GITMELI , Yerine baska Kaleci Alinmali..</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>3 sezondan beri Trabzonspor'un kalesini koruyan Avsuturalyalı file bekçisi
Petkoviç'in kritik maçlarda gösterdiği performans Taraftarlarin Gönlünü Almadi..</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>Trabzonspor'da geldiği ilk günde süper ligde en az gol yiyen kaleci olarak
Avrupa'da ilk 5 kaleci arasına giren Petkoviç, bu başarısını üstüne yeni
başarılar katamadı. Özellikle Trabzonspor'un teknik direktör değişikliklerinde,
takımda görev yapan teknik adamları da zaman zaman gösterdiği performans sonucu
zora sokan Avusturalyalı file bekçisi bazı maçlarda yedek kulübesinde
bekletildi.
Büyük maçları kaldıramadığı gözlenen Petkoviç'in Fenerbahçe maçlarındaki
performansı, Şampiyonlar Ligi ön eleme maçında Dinamo Kiev ile oynanan
karşılaşmada iki golüde duran toptan yiyen Avusturalyalı file bekçisi
Trabzonspor'un Şampiyonlar Ligi'ne katılamamasında önemli rol oynamıştı.
</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>-----------------------------------------------------</DIV></TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD>Petkovic'in Trabzonspor?da kalmaktan yana oldugu belirtilirken, teknik direktör Senol Günes de yola Petkovic?le devam etmek istiyor </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=bottom>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 ="PX11000000"><T><T><T>
<T>
<TR>
<TD>14.05.2005</TD></TR></T></T></T></T></TABLE>
<DIV></DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>Sezon sonunda gönderilmesi düsünülen Michael Petkovic?le yapilan görüsmede sürpriz gelismeler yasandi. Avustralyali file bekçisinin Trabzonspor?da kalmaktan yana oldugu belirtilirken, teknik direktör Senol Günes?in de yola Petkovic?le devam etmek istedigi belirtildi. Tecrübeli kaleciyle önümüzdeki günlerde resmi mukavele yapilacak</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>BENCE COK KÖTÜ BI KARAR..</DIV>
<DIV>PETKO GITMELI BENCE.. SIZCE ?</DIV></TD></TR></T></T></T></T></TABLE></DIV>Edited by: Dj_kooLtS

grifztr
14.05.2005, 13:46
petkovic garip bir kaleci. cepheden gelen sutlarda su an da Türkiye'nin en iyisi diyebilirim rahatça; ancak yan toplarda da Türkiye'nin en kötülerinden diyebilirim rahatça. Yalniz yan toplarda ki zaafi sadece kaleciye baglamamak gerek sen ceza sahasi içine gelen toplarda adam paylasimi yapamazsan rakibe topu vurdurursan kalecinin yapabilecegi fazla birsey kalmaz ancak tabii ki petkovicinde cikip alabilecigi bir sürü toplarda kalemizde golu gördük. anlamiyorum bir sorun 2 yildir nasil çözülemez biz gecen sene bu yan toplar yuzunden sampiyonlugu verdik bu yil yine ayni senaryo önce sampiyonlar ligine gidemedik. sonra uefadan elendik türkiye kupasini alicaz derken yine komik bir yan top ve veda. ardindan lig yine bu yüzden gitti. 2 yildir çözülemeyen bir sorun sanirim kolayda çözülmez.son söz olarak üzülerekde söylüyorum iyi bir yedek olabilir tabii alinacak kalecini kriterleride göz onune alinmali petko hatali diye bilinmedik bir kaleciyi gelip kaleye koymakta olmaz.

EmrahYalçınalp
14.05.2005, 13:53
Nepotizmden sonra millet olarak en büyük sorunumuz (bence) sorunlara yaklasim biçimimiz...

"Petkoviç gitmeli" demek sorunu çözmüyor. Temel çözüm "Trabzonspor'un kalesinde iyi bir kaleci olmali" olmali... Eger fiyati makul, sürpriz olmayacak, adaptasyon sorunuyasamayacak iyi bir kaleci varsa ve bize gelecekse, evet, gitsin... Ayni sartlarda Fatih de gitsin, Yattara'da gitsin, Tolga da gitsin...

Ve son olarak, dünyadaki tüm kaleciler birçok önemli maçta "salakça" goller yerler... 3 yildir Trabzonspor'da olan ve istikrarli bir sekilde kalede olan bir adami, yedigi bazi saçma sapan goller olsa daabartilacak kadar basarisiz bulmuyorum. En azindan ekip ruhu tasiyan, tecrübeli, Trabzon'a uyum saglamis siki bir profesyonel...

Salih61
14.05.2005, 14:05
Petkovic den iyisi bulunursa gitmesi taraftariyim...

Saygilarimla...

ibrahimaYATTARA
14.05.2005, 14:11
petkoviç gitmeli çünkü yan toplarda hatali ve penalti yaptirmayi seviyor bize iyi bir kaleci lazim iyileri var mesela gs li genç aykut yada hasagiç yada malatyali bora yada yurt disindan isim yapmis biri

Sevgi
14.05.2005, 14:12
artik herkes petkov un zaafini biliyor her yan top gol duran top gol her kaleci atisi rakipte evet öyle aman aman basarisiz degil ama yine de daha iyisi sart Erdinç in olmadigi her maçta vaziyetin ne oldugunu hepimiz görüyoruz.Simdi burda Erdinç siz defans mi kötü yoksa petkov mu ? ala ala bak simdi orasida muamma neyse ben gitmeli diycem ama yönetime pek güvenim olmadigi için transfer konusunda ''dimyata pirince giderken evde ki bulgurdan olmayalim''smileys/smiley1.gifsmileys/smiley1.gif

delihamsi
14.05.2005, 14:17
Abi bence bu adam çok farkli.Kimi maçlarad cosup bizi yenilgiden kurtariyor kimi maçlarda da çok iyi oynadigimiz halde maço onun yüzünden kaybediyoruz.Yan toplarda çok basarisiz oldugunu herkes biliyor.(FB maçinda yedigi gol son örnek...)Penaltilarda da basarisi.Eger bu takim Türkiye'de ve Avrupa'da bi sey yapmak istiyorsa mutlaka kaliteli bir kaleci almalidir.Çünkü eleminasyon sistemine göre oynanan Avrupa maçlarinda yiyecegi hatali bir gol bizi herseyden edebilir.Ayrica kritik maçlarada yandan gelen her topta yüregimiz agzimiza geliyor.Bence gitmeli.

61-firtina
14.05.2005, 14:34
yan toplarda çok zaafi var petkoviçin kaleci alinmali kesin

Emorfo
14.05.2005, 14:40
petkoviçin yan toplardaki zaafinin yaninda uzaktan gelen sutlarda da zaafi oldugu kesin. kanimca gözlerinde bir bozukluk var. uzaktan gelen toplari göremiyor. geçmise bakip Petkoviç'in uzaktan yedigi golleri bir düsünün neler var neler... üstüne gelen toplari bile içeri aldi. adam gibi bir maç kazandirdigini hatirlamiyorum. kesinlikle yerine iyi bir kaleci bulunursa gönderilmeli.

Badaloğlu
14.05.2005, 14:56
En kritik maçlarda oyuna agirligini koyupta maçi lehimize çeviremedi.Bence iyi bir kaleci sampiyonlugun yarisidir.Bu kaleci ile de bu is çok zor.Yan topu olmayan kaleci iyi kaleci olamaz.Iyi bir kaleci 6 pas içiresinde yan toplara çikmazmi?Top havadan geliyor bu seyrediyor.Çok canimizi yakti.Trabzonspor'un kalesini güven veren bir kaleci korumali,yillardir Trabzonun kalesine iyi bir kaleci bulamadik...Eger duygusal bakarsak kalsin ama futbolda duygusalliga yer yoktur!...

BDiler61
14.05.2005, 15:13
Yan toplari zayif ama yönetim kumar oynamamali.Petkoviç ten daha iyisi bulunmadan petkoviç yollanmamali.Daha iyisi transfer edilirse yollanabilir

ronaldinho61
14.05.2005, 15:15
su anda takimin en kotu oyuncusu...kesinlikle gitmesi gerekir

$FIRTINA61$
14.05.2005, 15:17
cok iyi bir insan ama kalede fazla bir sey´yabamiyor gitmeli

Gargamel
14.05.2005, 15:24
Petkovicin hala nasil bi kaleci olduunu anlamis diilim ben.kalesini terketmedigi sürece süper ama ne zaman bi topa ciksa ya penalti yapiyo yada gol yiyo daha iyi bi kaleci gelmesi lazim...

Beytullah
14.05.2005, 16:15
bencede kesinlikle gönderilip yerine iyi bir kaleci alinmali cok zayif yan toplari umarim bu sene gider cünkü sampiyonluk yarisinda iyi kaleciye sahip olmamiz lazim .

yattara11
14.05.2005, 16:18
petkoviçin yan toplardaki zaafinin yaninda uzaktan gelen sutlarda da zaafi oldugu kesin. kanimca gözlerinde bir bozukluk var. uzaktan gelen toplari göremiyor. geçmise bakip Petkoviç'in uzaktan yedigi golleri bir düsünün neler var neler... üstüne gelen toplari bile içeri aldi. adam gibi bir maç kazandirdigini hatirlamiyorum. kesinlikle yerine iyi bir kaleci bulunursa gönderilmeli.

Faruk abi sen de biraz fazla haksizlik ediyon haa... smileys/smiley9.gif

biraz gerilere gidelim... Petkovic'in ilk sezonuydu... yani kümeye oynadigimizin ertesi sezonu... lige yine çok iyi baslayamamistik... hele ilk 4-5 hafta gol bile atamamistik... herkes ''yine sancili dönemlere mi girecegiz'' diye sormaya baslamisti... iste o zaman yine herkesin emin olarak söyleyebildigi tek bir sey vardi: ''KALEMIZ SAGLAM!''... öyleydi de... bastaki sikintili dönemin ardindan Fatih Tekke'yi transfer edereküç(belki de daha fazlasmileys/smiley2.gif)yil sürecek bir yükselise geçtik... o sezon Petkovicligin ilk yarisinin sonlarina kadar çok iyi kalecilik yapti...ama maalesefo siralarda skora etki etmeyenfakat izleyenlere etki eden smileys/smiley17.gifbir kaç gol yemeye basladi... ''olur öyle'' dedik, ''her kaleci sanssiz golyer'' dedik ama Petko da bu isi aliskanlik haline getirdi... smileys/smiley17.gif

evet belki gitmesini istememiz normal ama hakkini da yemeyelim... her zaman için çok iyi maçlar çikarttigi oldu, her zaman için çevirdigi maçlar oldu...

özelliklesonradan hemen unutulsa daPetkovic ilk maçlarindaki olagan üstü performansiylaTrabzonspor'u girecegi çok büyük bir kaostan kurtardi ve Trabzonspor'untarihini iyi yönde etkileyen bir kaleci oldu!Edited by: yattara11

Guner_Ahmet
14.05.2005, 16:23
Sadece ve sadece daha iyisi alinabilirse gonderilmeli. evet Petki (iyi) bi kaleci, ama ust duzey hedeflere gore yetersiz. Hakkini yemiyelim cok puan kazandirdi ama cok puan da kaybettirdi.

Hüseyin Çümen
14.05.2005, 16:29
bana bitane kurtardigi maçi söyleyin Allah rizasi için cepheden gelen toplarda ii diyosunuz hangi maçta iyi ankaraspor dan orta sahadan gol yedi bu adam yedigi her gol çok basit 4 büyük takim içinde belki ilk 10 takim içinde en kötü kaleci bizimkidir miiletin defansi bizim kadar ii olsa onlrda az gol yerdi az gol yememiz defansin basarisidir bunu petko ya yüklemeyin

POYRAZ
14.05.2005, 16:38
Petko'nun yerine daha iyisi bulunacaksa gönderilebilir.

andrei07
14.05.2005, 16:39
Arkadaslar bana kizacaksiniz ancak hala ligin bitmesine 3 hafta var ve Petko bizim sözlesmeli oyuncumuz ve bu takimin bir hocasi ve yönetim kurulu var.Ayrica transferlerle ilgili bir topic zaten bulunmakta.Mod arkadaslar lütfen!!

Ycandan
14.05.2005, 17:17
BILMIYORUM FARKINDAMISINIZ DÜSME TEHLIKESI YASADIGIMIZ SENEDE DAHIL HER SENE YENDIGIMIZ FENERI PETKO GELDIGINDEN BERI YENEMEDIGIMIZ GIBI BIR KERE BERABERE KALDIK.HEPSINDEDE PETKONUN BÜYÜK HATALARI VARDI.SON IKI SENEDIR FENERI BIR KERE YENSEK SAMPIYON OLABILIRDIK.PETKO KESINLIKLE GITMELI O KALEDEYKEN FENERI HIÇ YENEMIYECEKMISIZ GIBI GELIYO BANA.HASANDA KÖTÜ BIR KALECI DEGIL SANS VERILMELI

Alptuğ
14.05.2005, 17:24
petkovic cok kotu maclar cikardi dogru ama oyle guzel maclar da cikardi son zamanlarda hic bi kalecimiz onun kdar maci gol yemeden bitiremedi petkovic su an bile ligin en az gol yiyen 3. kalecisi bazen cikardigi cikmayacak toplar bazen de yenmiyecek goller bence gonderilmesin yeni bi kaleci gelsin iyi bir yedek olur yedekbirakildi bi suredonusu hep muhtesem oldu

aka5
14.05.2005, 19:36
gitsin yada yedek kalsin ama buyuk bir kalecinin yedegi olsun!!!!

Sacit
14.05.2005, 19:37
daha iyisi olmassa kalsin olursa gitsin ama ben memnunumsmileys/smiley32.gif

imported_Suha
14.05.2005, 19:42
petkodan iisini bulursalarr bence hiç kaçirmasinlarr alsinlarrrrrr..smileys/smiley2.gif

ibrahimaYATTARA
14.05.2005, 20:31
var iste iyisi suha dururken bizim kaleye baskasinin gelmesi aypi olur . smileys/smiley36.gifdallas sen daha iyisin be

61trabzonomer
14.05.2005, 20:40
kesinlikle gönderilmeli..

Gökhan Kutlu
14.05.2005, 20:41
ben de ikilemdeyim ama iyi oldugu zamanlar da oldu ancak kararsizim ileriki haftalara bakacaz...

Emir BAYRAK
14.05.2005, 20:49
bazi arkadaslar petkodan iyisi bulunursa gonderilsin demis...bence bulmalari sart petko iyi kaleci ama buyuk maclarda olmuyo yapamiyor...buyuk kaleci lazim...

@tigo
14.05.2005, 20:57
Bence bizim suanlik kaleciye ihtiyacimiz yok!Çünkü gerek PETKOVIÇgerekse HASAN bizim isimizi görür!Evet kabul ediyorum bazen çok basit hatalarla gol yiyoruz,ama olsun iki kalecimizinde bize katkisi büyük!smileys/smiley32.gif

Bizim ihtiyacimiz kaleci degil oyuncudur!Dolasiyla oyuncu kontenjanimizi gereksiz yere kullanmamamiz gerektigini düsünüyorum!Onun yerine kaliteli iki oyuncu transferiyle büyük isler yapacagimiza inaniyorum!smileys/smiley32.gif

Tabiki bu benim düsüncem,katilan olur veya olmaz herkesin düsüncesine saygi duyuyorum!Umuyorum TRABZONSPOR'umuz için hayirlisi olur!Tüm TRABZONSPORLU arkadaslara sevgi ve saygilarimla!...

tigin
14.05.2005, 21:02
Ilove you petkooooo - I love you petko
seviyorum bu adami be.250 bin dolara alindi o paraya daha iyisi varsa gelsin.Edited by: tigin

CooL
14.05.2005, 21:10
Bence kalmali

giderse eger yedek kaleci kim olacak? o zaman yedek kalecide alinmali bu takima

bu yüzden kalmali diyorum..yeni kaleci alinacaksa petkoviç yedek kalabilir.böylece yedek kalecimiz bile kaliteli olmus olur..

#10 Fietra
14.05.2005, 21:19
Güven vermiyor.Bence bu sene sonu gitmeli ve yerine daha iyi bir kaleci alinmali

DieGo
14.05.2005, 21:32
Bazi maçlarda Petko'yu o kadar çok seviyorum ki gitmesin diyorum ama bazi maçlar var ki maç bitsin diye etmedigim dua kalmiyor.

Petko cepheden güzel top çikariyor ama yan toplarda yüregimi agzima getiriyor(genelde golyiyoruz http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley18.gifzaten) bu yüzden Petko yedek kaleci olarakkalmali

augustus
14.05.2005, 22:00
Sahsi görüsüm, Senol Günes ten sonraki(yaklasik 20 yil) en iyi kalecimizin Petkoviçoldugudur.Kimi zamanlar hatali goller yemis olsada genel olarak basarili buluyorum.eger yerine ismi tartisilmayacak bir kaleci alinirsa gönderilebilir.aksi takdirde bazi arkadaslarin söyledigi gibi Petkoviç in yedek olacak bir kaleci oldugunu düsünmüyorum.

Aklima gelen bir diger ayrintida ,Petkoviç sezon basinda esinden ayrilirken bunun sebebinin Trabzon un uzak olusu ve esinin Trabzonda kalmak istemeyisi oldugu söylenmisti( ne kadar dogru bilermiyorum).eger gerçek neden buysa herkes kendine göre bir yorum yapabilir.

Hüseyin Çümen
14.05.2005, 22:09
biz bu zihniyetle nasil basarili olacaz petko yu butakima yeterli görmeniz beni ürkütüyor lütfen arkadaslar etko biz hepyakiyor!!!

busene mesela;

ilk yari geseyle oynuyoruz adamlarin tek bi atagi yok nerdeyse baliç öylesine vuruyo ve golü yiyor

ilk yarifeb maçi maç basabas gidio hiç geregi yokkenbi çikis yapiyo ve nopre yi indirio adamlarhiç yoktanpenalti kazanyolar sonuç tabiki gol

gene ayni maç alexandra ortaliyo çikasa çok rahat alcagi topta çikmiyo ve tuncay golü atiyo

busene feedenofside yle yedigimiz golde çik al topu ama çikmiyo gene gol

bunlar bizm nemli maçlarimiz ve saydigim pozisyonlari vasat olmayan bi kleci çikarirdi

hepiniz rezil kupa finalini izlemissinizdiir hani büyük diye tabir edilen takimlarimizin oynadigi yokben 100 milyon öbürünün 200 milyon taraftarim vardedigi takimlarin finalini orda mondragon neler yapti iyi dikkat etmissinizdir heralde o kaleciyi bizim petkoyla bi kiyaslayin kalecilik nasil yapiliris üstelik mondragon da öle çokpraya gelmemisti

bi düsünün bakalim

Hüseyin Çümen
14.05.2005, 22:11
birde ii kalecilikyatigi oluyo iyosunuz sizden tek bi kurtardigi maçi istiyorum lütfen yazin

foto
14.05.2005, 22:13
bence kesinlikle gönderilmeli..10 numara bir kaleci alinmali

yattara11
14.05.2005, 22:20
birde ii kalecilikyatigi oluyo iyosunuz sizden tek bi kurtardigi maçi istiyorum lütfen yazin

yahu çok istedin... aslinda bir çok maç var ama aklima ilk gelenleri iki sene önce Trabzon'daki 0-0 biten Altay maçi, geçen sene yine Avni Aker'de en kritik dönemimizde Adanaspor ve Denizlispor maçlari...smileys/smiley17.gifhadi söyledim ha! smileys/smiley17.gif

Guests
14.05.2005, 22:23
petkoviç'in iki önemli eksigi var.

<LI>büyük maçlara konsantre olamamasi(d.kiev,a.bilbao,3 istanbul köpekleriyle maçlar)</LI>
<LI>yan toplarda o boyuna ragmen amatör kaleciler kadar olamamasi</LI>

Sampiyon olabilmemiz için istanbul köpeklerine puan kaybetmemeliyiz.Bu iki zaafi olan kaleciyle sampiyonluk hayal

suhduc
14.05.2005, 22:24
bence petkoviç iyi birkaleci kalmali...

yattara11
14.05.2005, 22:24

yahu çok istedin... aslinda bir çok maç var ama aklima ilk gelenleri iki sene önce Trabzon'daki 0-0 biten Altay maçi, geçen sene yine Avni Aker'de en kritik dönemimizde Adanaspor ve Denizlispor maçlari...smileys/smiley17.gifhadi söyledim ha! smileys/smiley17.gif

çok abartiyosun... evet çok canimizi yakti, buna itirazim yok ama vefali olmayi da unutmayalim... sürekli daha iyisini istememiz güzel ama Petkovic de mükemmel bir kaleciolmasa bile Trabzonspor'un tarihine baktigimizda iyi kaleciler arasinda yerini aldi... smileys/smiley2.gif

Hüseyin Çümen
14.05.2005, 22:28
yattaracim canim kardessim ben ptko yu severimkarizmatik bi adam bakislari süper ama bensadece sampiyon olacaksjk onla olamayiz diyorum çok hata ypiyor

yattara11
14.05.2005, 22:40
yattaracim canim kardessim ben ptko yu severimkarizmatik bi adam bakislari süper ama bensadece sampiyon olacaksjk onla olamayiz diyorum çok hata ypiyor

tamam ben de Petko'nun gitmesini istemene bir sey demiyorum, eger yerine iyi bir kaleci alinacaksa gitmesine ben de karsi çikmiyorum...

ben farkli bir noktaya deginmek istedim ama kendimi tam ifade edemedim...

Petkovic'e sürekli yaptigi hatalarindan dolayiartik olumsuz bakiyorsun... bu çok normal... ama benim demek istedigim O'nu çok acimasiz elestirdigin... smileys/smiley2.gifPetko takimimizahiç fayda saglamamis gibi yorumlar yapiyorsun... halbuki Petko'nun Trabzonspor'a faydali oldugu zamanlari kendi gözlerimle gördüm... smileys/smiley17.gif

benim anlatmak istedigim buydu kardesim, yanlis anlasilma olmasin...

oumaer61
14.05.2005, 22:41
diego kardesime katiliyorum petko'nun gerçektende yan top sorunu var pek umutlu deilim ama eskiden kendiside kaleci olan senol günesin tecrübelerinden faydalanabilirse gerçekten trabzona yakisir bir kaleci olacagina inaniyorum

Beytullah
14.05.2005, 22:48
bence petkoviç iyi birkaleci kalmali...

ii biz cok kötü demiyoruz ama büyük maclari kaldiramiyor adam bizim sampiyonluk yarisinda kaleci hatalari kurbani olmamamiz lazim.yoksa nasil sampiyon olacagiz uzaktan cok gol yiyor adam bizim ibi büyük bir klubun kalecisinin böyle goller yememesi lazim

Özkan Erdem
14.05.2005, 22:57
sampiyonluga oynayacak takimda zor.. küçük takimlarin yildiz kalecisi olmaya aday ama adam yetersiz kardesler.. daha iyisi bulunmali ve gönderilmeli..

imported_erdogdulu61
14.05.2005, 23:10
bana göre iyi bir kaleci lazim petkoviç kendini pek gelistiremedi uzun zamandir burda olmasina ragmen halen daha geldigi zamanlardaki hatalarini bir türlü düzeltemedi acaba bu kalecidenmi kaynaklaniyor yoksa kaleci antrönerindenmi bunu arastirmak lazim bana görede bu haliyle gitmesi lazim ama suda bir gerçek senol hoca bana göre çok iyi bir kaleci idi eger o onda birseyler görüp kalmasi lazim diyebiliyorsa kalmali suda bir gerçek ki yaptigi hatalar golle sonuçlaniyor her kalecinin mutlaka zaaflari vardir ama bunlari kapatmasi lazimdi petkoviç bunlari kapatamiyor su an anket yapilsa kesinlikle yüzde 50 yüzde 50 çikar eger ondan iyisi bulunacaksa gitmesi lazim acaba gelen ne kadar zamanda uyum saglayacak birde o sikinti var

Tunga
14.05.2005, 23:30
Bizim Petko alem adam. Onu çok seviyorum ama beni çildirtan bazi hareketleri de yok degil.

1- Kazara 1-0 önce olalim, bir out atisini 10 dakikada yapiyor. Birakin rakipleri, ben bile sinir oluyorum.

2- Topu oyuna sokarken daha bir kez dogru yere attigini görmedim. Bu yüzden baski altinda kaldigimiz dakikalarda bütün toplar gerisin geriye kalemize geliyor. Tek farkli öndeyken maç hiç bitmeyecekmis gibi geliyor.

3- Inanilmaz toplar çikariyor ama, sonra öyle goller yiyor ki maalesef bütün iyi yaptiklarini silip götürüyor.

Bence de gönderilmeli, ama Senol Hoca buna ne karar verirse dogru olacagini düsünüyorum. Çünkü Lenol Hoca Türkiye'nin gelmis geçmis en iyi kalecisiydi. Onun kararini ne olursa olsun destekliyorum.

Özkan Erdem
15.05.2005, 00:23
Oyunu çok oyaladigi dogru.. Elinden çikarirken minimum 6 saniye bekliyor, topu yanlis kullaniyor, degajlari ya rakibe ya taca gidiyor.. Yan top alamiyor.. zaman zaman hatali çikislar yapiyor ileriye dogru.. Bu kadar kusur Trabzonspor gibi bir takimin kalesini korumak için fazla derim ben..

Mayls
15.05.2005, 00:33
<DIV>bence gitmeli</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>bide sorum olacak</DIV>
<DIV>kactane penaltiya sebep oldu bu sezon?</DIV>

hauptstrasse
15.05.2005, 01:20
anlamsiz yazilari hic sevmem! hele iskembedne sallanmislarsa daha bir nefret ederim boyle yazilardan! su uc sayfaya bakiyorum ve kaydadeger bir sey okuyamiyorum! neymis petkovic mutlaka gitmeliymis! ayni kisilerin metin mertleri,nihatlari kayseriye giden kalecimizi unuttuklarini dusunuyorum! fener macinda suclu petkovicmis! el insaf! petko o macta hatali gol yemedigi gibi cikardigi iki hatta uc sutla macin yonunu tain etti! bence bir kaleciyi elestirirkende overkende defansiyla birlikte dusunun! bizim defansin yan toplarda iyi olduguna inan birisi varsa petkonunda yan top zaafiyeti oldugnu soyleyebilir! ancak tolgaya ve erdince ragmen bizim takim duran toplarda ve yan toplarda inanilmaz adam paylasimi hatasi yapiyor ve yenilen gollerde bunlardan kaynaklaniyor!petkovic su anda yinede ligdeki en basarili iki ve uc kaleciden biri!onu yollarsak yerine ismi gecen kaleciler ya cok genc yada cok yasli! kalecilikte yasli olmak daha cok avantaj saglayan bir durum ancak yasli doymus bir oyuncununda kaleci bile olsa yas ortalamasi genc sayilabilecek bir takimda bulundurulmasina prensip oalrak karsiyim ben! benim onerim daha farkli!

eger cesaretimiz paramiz varsa petkoyu tutariz ve ikinci bir kaleci aliriz! bu yabancida olabilir turkiyeden de! ancak turkiyede bizim kaleyi petkodan alcak bir kaleci goremiyorum ben! buna bjk gs nin kalecileride dahil! dudek diyorsunuz! sisirme haberin boylesine inaniyorsaniz bilmiyorum artik! brezilya tarihinde tafarellden baska bir kaleci ismi varmi! brezilyadan ne zaman iyi kaleci cikmis! avrupanin iyi kalecileri coktan paylasilmis durumda! cunku iyi kalecinin piyasasida iyi! petkoyu yolarsak olacagi su! oda bir ingiliz kulubune gidecek ve orda degerini bilemedigimiz birisi olarak ekranlarimiza gelecek bizde ic cekecegiz! ben petkonun kalmasinin zorunluluguna inaniyorum! senol gunesten sonra trabzonun kalesine gecmiis en iyi kaleciyi ne biz ne yonetim kolayca harcayamaz,harcamamali!

lakerta
15.05.2005, 02:25
arkadaslar kalecinin zaaflarini defans kapar eger trabzonsporda daha
oturmus bir defans kurgusu olursa merak etmeyin hem rüstüden hem mondi
den daha iyi kalce oldugu gösterecektir.....3 yildir bizim takimda
oturmus defans varmi??? lütfen mantikli olalim bu bir takim oyunudur...

andrei07
15.05.2005, 03:20
anlamsiz yazilari hic sevmem! hele iskembedne sallanmislarsa daha bir nefret ederim boyle yazilardan! su uc sayfaya bakiyorum ve kaydadeger bir sey okuyamiyorum! neymis petkovic mutlaka gitmeliymis! ayni kisilerin metin mertleri,nihatlari kayseriye giden kalecimizi unuttuklarini dusunuyorum! fener macinda suclu petkovicmis! el insaf! petko o macta hatali gol yemedigi gibi cikardigi iki hatta uc sutla macin yonunu tain etti! bence bir kaleciyi elestirirkende overkende defansiyla birlikte dusunun! bizim defansin yan toplarda iyi olduguna inan birisi varsa petkonunda yan top zaafiyeti oldugnu soyleyebilir! ancak tolgaya ve erdince ragmen bizim takim duran toplarda ve yan toplarda inanilmaz adam paylasimi hatasi yapiyor ve yenilen gollerde bunlardan kaynaklaniyor!petkovic su anda yinede ligdeki en basarili iki ve uc kaleciden biri!onu yollarsak yerine ismi gecen kaleciler ya cok genc yada cok yasli! kalecilikte yasli olmak daha cok avantaj saglayan bir durum ancak yasli doymus bir oyuncununda kaleci bile olsa yas ortalamasi genc sayilabilecek bir takimda bulundurulmasina prensip oalrak karsiyim ben! benim onerim daha farkli!

eger cesaretimiz paramiz varsa petkoyu tutariz ve ikinci bir kaleci aliriz! bu yabancida olabilir turkiyeden de! ancak turkiyede bizim kaleyi petkodan alcak bir kaleci goremiyorum ben! buna bjk gs nin kalecileride dahil! dudek diyorsunuz! sisirme haberin boylesine inaniyorsaniz bilmiyorum artik! brezilya tarihinde tafarellden baska bir kaleci ismi varmi! brezilyadan ne zaman iyi kaleci cikmis! avrupanin iyi kalecileri coktan paylasilmis durumda! cunku iyi kalecinin piyasasida iyi! petkoyu yolarsak olacagi su! oda bir ingiliz kulubune gidecek ve orda degerini bilemedigimiz birisi olarak ekranlarimiza gelecek bizde ic cekecegiz! ben petkonun kalmasinin zorunluluguna inaniyorum! senol gunesten sonra trabzonun kalesine gecmiis en iyi kaleciyi ne biz ne yonetim kolayca harcayamaz,harcamamali!

sevgili kardesim tartismak zaten yanlis !! ama modlarda sesimizi duymuyor!!

+imza

Hüseyin Çümen
15.05.2005, 03:29

iskembeden atiyo diyene bak en büyük iskembeci sensin be nasil yani gs nin kalecisini kupada izlemedinmi petko ya 100 kat fazla gelir onlar

sanatik
15.05.2005, 03:42
Kalabilirler!

ARAYISLAR SONUÇSUZ
Trabzonspor, sezon sonu Karel ile birlikte kaleci Petkoviç ve Lee Yong ile yollarini ayirmayi planlarken, bu oyuncularin yerine istenen kalitede isimler bulunamamasi nedeniyle ikilinin takimda kalmasi yönünde görüs agirlik kazandi. Lee ve Petko'nun sözlesmelerinin sürmesi nedeniyle gönderme yönünde yakalanacak sikintiyi düsünen Yönetim, bu yönde Senol Günes'in son sözüne göre bu oyuncularin kalip kalmamasi yönünde kararini verecek.

----------------------------------------------

hauptstrasse düsüncelerine katiliyorum dogrusu. Bende daha iyi kaleci isterim elbette ama elimizdeki degeride bilmeliyiz.

Aslinda kaleciyi degistirerek sorunlari cözecegiz sanmamiz dogru olamaz. Takim oyununda olmasi gereken yerde degiliz bence. Daha iyi olmaliyiz.

yukardaki haber karadenizgazete.com sitesinden

Mollasalihoğlu
15.05.2005, 11:46
fanatik'te petkoviç ve yönetimin anlastigi ve petko'nun kalacagi yaziyo.

gerçekten de asiri iyi bir isim olmadiktan sonra göndermek anlamsiz gibi yenisi gelecek ortama uyum saglayacak yok ailevi sorunlari çikacak ....

hayirlisi olsun..

CaMoKa
15.05.2005, 12:10
hatali goller yesede hala Türkiyedeki sayili kalecilerden bence kendisi kalmali ancak kendini kanitlamis bir kaleci alinirsa gönderilmeli öbür türlü yeni bir kaleci ile bir maceraya atilmak intihar olur

_tsstorm
15.05.2005, 12:20
Tolga Seyhan'nin transfer konusunu kilitleyenler nerdesiniz!!!!

BU KONU NEDEN DEVAM EDIYOR CEVAP VERINN!!!

EmrahYalçınalp
15.05.2005, 12:33
Nepotizmden sonra millet olarak en büyük sorunumuz (bence) sorunlara yaklasim biçimimiz...

"Petkoviç gitmeli" demek sorunu çözmüyor. Temel çözüm "Trabzonspor'un kalesinde iyi bir kaleci olmali" olmali... Eger fiyati makul, sürpriz olmayacak, adaptasyon sorunuyasamayacak iyi bir kaleci varsa ve bize gelecekse, evet, gitsin... Ayni sartlarda Fatih de gitsin, Yattara'da gitsin, Tolga da gitsin...

Ve son olarak, dünyadaki tüm kaleciler birçok önemli maçta "salakça" goller yerler... 3 yildir Trabzonspor'da olan ve istikrarli bir sekilde kalede olan bir adami, yedigi bazi saçma sapan goller olsa daabartilacak kadar basarisiz bulmuyorum. En azindan ekip ruhu tasiyan, tecrübeli, Trabzon'a uyum saglamis siki bir profesyonel...

Artik kesin kalsin diyorum... Adam dün gece Süleyman'da çiftetelli oynayanlara tempo tutup sarki söylüyordu...smileys/smiley4.gif

Ömer SEVİNÇ
15.05.2005, 12:44
Petko iyi bir kaleci.

Eger dünya yildizi alacaksak gitmemesi için bir sebep göremiyorum ama bence kaleye harcayacagimiz parayi daha verimliyerlere harcayabiliriz.

Kalmali bence ama giderse de çok üzülmem...

Berat
15.05.2005, 12:47
Petkovic için uzun süredir ortaya söyle bir iddia vardi; Trabzonspor yabanci kaleci alacak ve Avustralyali kaleciyle yollarini ayiracak... Ancak bu iddia, geçtigimiz günlerdeki transfer görüsmesiyle sona erdi. Petkovic?in menacerinin yönetimle yaptigi toplanti sonrasinda tecrübeli kaleciyle her konuda anlasmaya varildi. Petkovic ise bu görüsmeden sonra derin bir ?oh? çekti. Trabzon?u çok sevdigini ve bu takimda sampiyonluk yasamak istedigini vurgulayan Bordo - Mavili file bekçisi, gelecek planlarini da yapti: ?Ben kariyerimi Trabzonspor?da noktalamak istiyorum.?

Kaynak; bugünkü Fanatik Gazetesi..Edited by: Berat Tekke

#10 Fietra
15.05.2005, 12:47
Kaleye yenilik lazim.

#10 Fietra
15.05.2005, 12:48
Hayir ya yeni bir kalecismileys/smiley11.gifNe anlasmasi

Guests
15.05.2005, 12:50
kolpa o haber kolpa. petko kesin gidicek. bana güvenin

LazAnisT
15.05.2005, 12:53
iyi bir kaleci olabilir ama bence ts ona bir kaç gömlek büyük.

EmrahYalçınalp
15.05.2005, 13:20
Yazmayayim diyorum, sakayla karisik yazayim diyorum, olmuyor...

Petkoviç "süper" degil, dogru... Ama bizim su an için parasini ödeyip getirtebilecegimiz her kaleciden daha iyi kaleci, buna eminim. Dahasi, en acil sorunumuz kale de degil... Tutturmusuz bir yan top zaafi gidiyor. Dünyada yan top zaafi olmayan kaleci mi var ? Adi üzerinde yan top... O yüzden Ingilizler futbolu bulduklarindan beri oyun sistemlerini yan top üzerine kurmuslar... Onun için kanat adamlari her zaman çok pahali oluyor... Yan top iste, iyi yaparsan gol olur !

Trabzonspor daha iyisini bulamaz demiyorum, ama alamaz... Yerli kaleci zaten yok... Yabanci kalecide de makul fiyata iyi olan için dünyada Türkiye'ye, Türkiye'de de Trabzonspor'a sira gelmez. Ha parasini verip Dudek'i alalim diyorsaniz, bence o parayla Zurawski'yi alalim...

Bize yine Metin Mert, Nihat, Petranoviç, Viktor Grishko, Miloshevski, hattta emekli maasini bankaya yatirip bize top oynamaya gelen Pafflazim sanirim...

$FIRTINA61$
15.05.2005, 13:34
kaliyormus anlasmislar ve petko kariyerini burda biterecekmis

CaMoKa
15.05.2005, 13:39
kaliyormus anlasmislar ve petko kariyerini burda biterecekmis

hayirlisi olsun ama umarim kariyerini sonunda avrupada ün yapmis bir kaleci olur

MahmutHSO
15.05.2005, 13:49
Arkadaslar defalarca sampiyonluklar yasamis ve defalarca milli olmus,kaleci bir teknik direktörümüz var.

Sizce bu konuda en dogru karari kim verir.Bizler mi, O mu ?

Berat
15.05.2005, 13:52
Arkadaslar defalarca sampiyonluklar yasamis ve defalarca milli olmus,kaleci bir teknik direktörümüz var.

Sizce bu konuda en dogru karari kim verir.Bizler mi, O mu ?

Kardesim iyi güel de burda kimsenin karar verdigi yok zaten, herkes kendi fikrini söylüyor.. smileys/smiley2.gif

Hüseyin Çümen
15.05.2005, 14:00
[QUOTE=Berat Tekke]

Petkovic için uzun süredir ortaya söyle bir iddia vardi; Trabzonspor yabanci kaleci alacak ve Avustralyali kaleciyle yollarini ayiracak... Ancak bu iddia, geçtigimiz günlerdeki transfer görüsmesiyle sona erdi. Petkovic?in menacerinin yönetimle yaptigi toplanti sonrasinda tecrübeli kaleciyle her konuda anlasmaya varildi. Petkovic ise bu görüsmeden sonra derin bir ?oh? çekti. Trabzon?u çok sevdigini ve bu takimda sampiyonluk yasamak istedigini vurgulayan Bordo - Mavili file bekçisi, gelecek planlarini da yapti: ?Ben kariyerimi Trabzonspor?da noktalamak istiyorum.?

hayiiiiir olamaz smileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gif

Hüseyin Çümen
15.05.2005, 14:01
kolpa o haber kolpa. petko kesin gidicek. bana güvenin

ben özgüre güveniyo ve inaniyorum olmasi gereken de bu zaten petkonun bu taakimdan gitmesi için elimden geleni yapicam smileys/smiley4.gif(manevi anlamda tabi dua edicem bolbol)

Berk Akçay
15.05.2005, 14:04
bence petkoviz yan toplarda çok zayif ama petkoviçin bir özelligi var

büyük yada küçük takim korkusu yok ama bence gitmeli

mini FaNaTiK
15.05.2005, 14:32
bencede kaleci alinmali..ben etkoviçin yani sira hasaninda satilmasindan yanayim..yedek kaleci tolga zengin olsun 1.92 genç biraz tecrübe kazanir gelcek için yetismis olur..yanliz alinacak kalecinii çok ii biri olmasi gerekio seneye avrupada basari içinsmileys/smiley2.gif

Punisher-61
15.05.2005, 14:50
ondan daga iyi Kaleci bulabilirsek gitsin..ama iyi Kaleci bulmakta o kadar kolay degil

Önder28
15.05.2005, 15:14
Dünya standartlarinda bir kaleci degil. Hedef büyükse kalecide büyük olacak. Böyle bir kalecinin maliyetide çok. Petkoviç'ten iyi biri alinmayacaksa sirf Petkoviç gitsin diye alinacaksa alinmasin. Petkoviç'in yüregi yeter.

Erbay
15.05.2005, 15:44
ilk geldigi sene çok iyiydi ama simdi iyi degil.bazen çok kötü hatalar yapiyor.ama son fb gs derbilerinde fena degildi yani.....

Crazy_OfLu61_
15.05.2005, 18:09
2 senedir sampiyonlugun kaybedilmesinde %90 suçlu petkodur. Kaybettigimiz maçlarda yedigi basit gollerle bu ortadadir bence gitmeli.

Jackdaniels
15.05.2005, 19:05
Biri bu petkoya ceza sahasi içinde topu elle tutabilecegini ögretmeli bence her yan top bi kalede tehlike yaratirmi yaaa ayiptir nasil profesyonellik bu böyle.

Nytre
15.05.2005, 19:34
petko kalsin..! baska bisey demiyorum

hauptstrasse
15.05.2005, 19:34
yahu arkadaslar! sizler bizleri deli etmek icin mi yaziyorsunuz boyle seyleri! petkoyu begenmeyenlere bakiyorum hicbir gerekceleri yok! sadece dedikleri bize daha iyi bir kaleci lazim! ayni arkadaslar takimdan baska oyuncularinda gondrilmesi taraftari! yani akil var izan var! dengesiz yazmak yerine bir karar verin once! bir oye yaziyorsunuz birde boyle! anlasilan cani sIkIlan geciyor bilgisayarin onune birseyler karaliyor! cok sey yazacagim ama anlamiyorsunuz ki! siz tartismayi yada dusunceleri paylasmayi farkli algiliyorsunuz anlasilan! bu yuzden birseyde yazmak istemiyorum!

ancak bildigim bir sey var petkovicin gitmesi bizim icin iyi olmaz ve bunuda ancak gelecek yil anlayabiliriz! yani herseyin bir yil daha gecikecegi bir zamanda ki o zamanda diyeceginiz,yazacaginiz seyler asagi yukari suna benzer selyer olacak; yonetim bir kaleci alamadi! madem petkoyu yolladiniz iyi bir kaleci alin! cunku yonetimin almak istedigi kaleciler cok genc!yada baslayacaksiniz hemen kufre,elestiriye! elestiri hakki dogru yerde zamanda kullanilmak icin vardir! sirf iskembedne sallamaylada olmuyor bu isler bilesiniz!

Semih GÜL
15.05.2005, 22:34
Gitmese bile kesinlikle onu yedekten çikarmiyacak bi kaleci almamiz lazim.Bu kesin

61trabzonomer
15.05.2005, 23:30
petko kalsin..! baska bisey demiyorum

yav nasil kalisn etme eyleme...

hauptstrasse
16.05.2005, 01:41
ja! sizden ne koy ne de kasaba olur;-)

ne diyeyim baska ki! siz degil miydiniz gokdenizi yollamak isteyen ! ayni tas ayni hamam! istanbul gazetelerini okuyup istanbul takimlarinin taraftar sitelerinden cikmazsanaiz olacagi bu iste1 onlar gibi hemen asip kesmeye yollamaya satmaya basliyorsunuz! bilmiyorsunuz ki bizim etimiz ne budumuz ne!

uyanin arkadaslar! bizler bir kjaleciye 2 milyon dolar verebilecek guce sahip degiliz! bizler ancak ortalama bir kaciyle yuregiyle oynayan bir defansi bulusturabilcek bir takimiz! buun sonucunda ortaya ne mi cikar! ortaya cikan su olur! yilda iki milyon kazanan kalecilerin korudugu kaleler kalelerinde yilda 23 gol gorur bizde 25 gol! hesap budur! haa kimileri diyecek ki o iki gol bizi sampiyonluktan eder! hayir etmez!

sanatik
16.05.2005, 01:54
2 senedir sampiyonlugun kaybedilmesinde %90 suçlu petkodur. Kaybettigimiz maçlarda yedigi basit gollerle bu ortadadir bence gitmeli.

fb macindaki ilk ( offsayt olan ) golü hatirlatirim. Suclu petkovicmiydi ?

Ayni macda penaltiyida petkovic yapdirdi ?

Nasil böyle kesin konusabiliryorsunuz anlamaiyorum. Bir kisiyi suclu ilan etmek ne anlama geliyor ?

Yani süper futbol oynadi digerleri ve tek petkovic yakdi bizi-&gt; öylemi ?

Katilmiyorum.

Dogrusu Futbolumuz gerekdigi gibi degil henüz ve petkoyu suclamakla göndermeklede düzelmeyecekdir.

Kusura bakmayin.

kelkitli29
16.05.2005, 02:19
bence acil lazim degil kaleci. ama bir kac mac hasan girsin kaleye. dengeler esitlensin iki kalcimizde cok faydali olur. en önemli transferlerimiz süper defans ve zurawski.

Tunga
16.05.2005, 02:36
brezilya tarihinde tafarellden baska bir kaleci ismi varmi! brezilyadan ne zaman iyi kaleci cikmis!

Dida (Milan), Gomez (PSV Eindhoven), Carlos..!

Dj_kooLtS
16.05.2005, 02:59

fb macindaki ilk ( offsayt olan ) golü hatirlatirim. Suclu petkovicmiydi ?

Ayni macda penaltiyida petkovic yapdirdi ?

Nasil böyle kesin konusabiliryorsunuz anlamaiyorum. Bir kisiyi suclu ilan etmek ne anlama geliyor ?

Yani süper futbol oynadi digerleri ve tek petkovic yakdi bizi-&gt; öylemi ?

Katilmiyorum.

Dogrusu Futbolumuz gerekdigi gibi degil henüz ve petkoyu suclamakla göndermeklede düzelmeyecekdir.

Kusura bakmayin.
<DIV> </DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>usta o ilk goolde ciksaydi kaleden..o topu alirdi..ve penalti yida tuttabilirdi gs macinda 1 penalti bile tuttamadi kupada bu adam görmüyo topu farkindaysaniz gözlerine dikkat edin..</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV></DIV>

zisinoli
16.05.2005, 10:12
PETKO GITMELI...

61trabzonomer
16.05.2005, 11:27
PETKO GITMELI... kesinlikle..

Ferşat Balcı
16.05.2005, 11:56
Petko bana göre tam bir bomba...yani ne zaman patlayacagi belli degil.her an herseyi yapabilir.Bir maçta çok iyi oynayabilir fakat diger bi maçta bi yan topa bosa çikar rakip bos kaleye golünü atar.Bence güvenilir bir kaleci degil. Benim bildigim Senol Hoca ilk firsatta Petkoyu gönderir...

imported_cagatay
16.05.2005, 12:58
KESINLIKLE GITMELIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

JuaN_JuaN
16.05.2005, 13:45
bence daha iyisini alabiliyosak bütün futbolcular gitmeli.ama o kadar kolay ki gitmeli demek!

petkovic bence gayet iyi hizmette bulundu trabzonumuza! talihsiz ve hatali goller yedigi oldu! her kalecinin basina geldigi gibi! milli kalecimiz rüstünün yedigi golleri görünce insan ister istemez diyo kaleciler bazen hatali ve sansiz goller yiyebilir. önemli olan en az hata yapip en az gol yemek!

bana göre petkovic hep yedigi hatali gollerle aniliyo. hiçbirimizin aklinda kurtardigi maçlar yok. ama söyle bir trabzonspor dergisini açip baktigimiz zaman yildizlastigi maçlari bulabilriz.

petkovic in gitmesi yani kaleci transveri en son yaplicak transverdir. çünkü ondan önce daha gerekli transverlerimiz var! bence forvete ve ortasahayahatta defansafutbolcu transver edilmeli!

petkovic yaslanmistir.bende yenive iyi bir kalecimiz olmasini isterim ama söyle bir durum varki seneye türkiye liginde sampiyon olmamiz için petkovic bize yeter! ama avrupada çok iyi bir basari istiyosak petkovicyetmez.

sonuç olarak diger mevkilere çok iyi transverler yapilir ve bütcemiz yeterde kalecinin degismesini isterim! onun disinda kaleciyi degistirmek saçma geliyo bana !

Hüseyin Çümen
16.05.2005, 13:48
2 senedir sampiyonlugu kaçiriyorsak %90 degil %100 petko suçludur çünkü bütün derbi maçlarini kaybetti bizim taraftar futboldan anliyo derdim ama anlamiyomus maalesef anlayanlar da var tabi

Murat'
16.05.2005, 13:53
2 senedir sampiyonlugu kaçiriyorsak %90 degil %100 petko suçludur çünkü bütün derbi maçlarini kaybetti bizim taraftar futboldan anliyo derdim ama anlamiyomus maalesef anlayanlar da var tabi

yoq bence o kadar degil.bize çok sey kattigida war yani.ama bence petkovic trabzonspordaki görevini tamamlamistir vede bence bu görevi basariyla yarine getirmistir

zanoylu
16.05.2005, 14:59
Iyi insan ama bizi hedefe götüremez....Gitmeli

selçukabi
16.05.2005, 15:28
Basliktaki soruyu cevapliyorum:

GITMELI HEM DE MÜMKÜN OLDUGUNCA UZAGA

selçukabi
16.05.2005, 15:49
yahu arkadaslar! sizler bizleri deli etmek icin mi yaziyorsunuz boyle seyleri! petkoyu begenmeyenlere bakiyorum hicbir gerekceleri yok! sadece dedikleri bize daha iyi bir kaleci lazim! ayni arkadaslar takimdan baska oyuncularinda gondrilmesi taraftari! yani akil var izan var! dengesiz yazmak yerine bir karar verin once! bir oye yaziyorsunuz birde boyle! anlasilan cani sIkIlan geciyor bilgisayarin onune birseyler karaliyor! cok sey yazacagim ama anlamiyorsunuz ki! siz tartismayi yada dusunceleri paylasmayi farkli algiliyorsunuz anlasilan! bu yuzden birseyde yazmak istemiyorum!

Gerekçe 1; 2003-2004 Sezonu TS-fb maçi (ligin 2. haftasi) Van Hooidonk frikik atiyor petko efendi yanlis yer tuttugundan gölü yiyoruz.Gitti 3 puan

Gerekçe 2; 2003-2004 sezonu fb-TS maçi 2-1 maglup durumdayiz ama bastiriyoruz golü ha attik ha atacaz.Ortadan gelen topu petkoviç basketbolcu gibi sektirmeye çalisinca nobre sak diye topu aglarimiza gönderiyorve maç sonuçlanyor.

Gerekçe 3; 2004-2005 sezonu TS-fb maçi nobre alexin pasinda topla bulusuyor yaninda bizim defans oyuncusu var, ama nobre çok hizli bir adam ya bizimkini sollar diye düsünen petko efendi çok acaipbir kararla dengesizce çikip penalti yaptirip yenik duruma düsmemizi sagliyor.

Gerekçe 4; 2004-2005 sezonu fb-TS maçi ofsayttan yedigimiz ilk golde top altipasa geliyor ama petkoviç efendi çikmaya tenezzül etmiyor.

Gerekçe 5; TS2-Ankaraspor2 maçi frikikten yedigi 2 gol (daha bir sey dememe gerek var mi?

bunlar ilk hatirima gelenler daha neler var neler, bak bunlari yazarken 2-4 yenildigimiz maçta Suat Usta'dan yedigimiz gol aklima geldi.Özkan Sümer bile bunun ne mal oldugunu anlayip da belçikalarda kaleci aramamismiydi.

Külünkoğlu
16.05.2005, 16:41
yukaridaki mesaja iave olarak.. Agzinin içindeki hiçbir yan topa çikmayan petkoviç gitmeli...

Crazy_OfLu61_
16.05.2005, 17:43
%100 gitmeli avrupada onla olmaz. Gene basit goller yiyip avrupa maceramizi yarida keser.

Tunga
16.05.2005, 17:50
Forumdaki herkes, sanirim Petkoviç'i sevdiginden, ona kiyamiyoruz ve duygusal davraniyoruz.

Bir de sunu tartisalim o zaman:

Iyi bir kaleci alinmali mi?

Buyrun beyler..Edited by: simal yildizi

Hüseyin Çümen
16.05.2005, 17:52
iyi bi kaleci alinmali petko türk olsun 2. kalecimiz olsun ama yola onla dewam etmeyelim

Emiroğlu
17.05.2005, 10:37
Kesinlik le alinmali,çok gereksiz çikislari ve çikmayislari var.Petkoviçle avrupayyi kovalayamayiz.Yaptigi 5 degajdan 3 ü taç.Iyi bir kaleci sartsmileys/smiley17.gif

zinos_zon
17.05.2005, 12:51
petkoviç iyi bir kaleci...ama iste...çözümü senol hocamiz bulur..

61trabzonomer
17.05.2005, 13:42
Kesinlik le alinmali,çok gereksiz çikislari ve çikmayislari var.Petkoviçle avrupayyi kovalayamayiz.Yaptigi 5 degajdan 3 ü taç.Iyi bir kaleci sartsmileys/smiley17.gif

tsmehmetdinc
17.05.2005, 15:03
petkoviçin gitmesi gerekir.ona bize su ana kadar yaptigi hizmetlerden dolayi tesekkür ederek yollar ayrilamali smileys/smiley5.gif smileys/smiley1.gif smileys/smiley19.gif

Oruç
17.05.2005, 15:06
burada çogu arkadas petkonun gitmesi taraftari! abi belki derbilerde bu sene pek iyi oynamadi ama son gese(lig) febe,ve gese(kupa) derbilerinde çok iyiydi! petkoyu da anlamak lazim önünde duran kisiler sik sik degisiyor! bir maç erdinç yok,bir maç tolga yok... adam bundan dolayi hata yapabiliyor.ne yampak lazim petkodan daha iyi bir kaleci bulmak lazim onuda yedege çekmek lazim! son rize maçin da hasanin nasil gol yedigini umarim görmüssünüzdür! bir toplari da direkten döndü! bunu da unutmamak lazim!!!

FATIH SULTAN TEKKE !http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

sevgi_n
17.05.2005, 15:46
kesinlikle petkonun gitmesi taraftariyim. top bizim kaleye ne zaman gelse gol yicez diyorumo kadar güvensizim yani...

Tandogan
17.05.2005, 16:57
Anladigim kadariyla Petko konusunda taraftar bazinda bi bölünme var.Aslina bakarsaniz ben de bu konuda kararsizim.Bir yandan "Petkoviç fazla güven vermiyor, daha iyisi lazim, kaleci bir takim için çok önemli" diyorum.Diger yandan da "acaba yeni alacagimiz adam Trabzon'a uyum saglayabilecek mi,Petkoviç'ten daha verimli olabilecek mi?"diyorum.

Bu olayda "gelen gideni aratir" endisesi olmamali.Getireceginiz ismin çok klas ve tartisilmaz bir isim olmasi lazim.Bu isler biraz da sans ve asinin tutmasi olayi.Malum normalde Cordoba Mondragon'dan daha iyi kaleci...Cordoba ülkesinin Milli Takiminin birinci kalecisi,Mondragon üçüncü kalecisi ama Türkiye'de Mondragon'un verimi Cordoba'dan daha iyi.Ben sahsen eski bir kaleci olan hocamiz Senol Günes'in bu konudaki kararina her türlü saygi duyacagim.

Sacit
17.05.2005, 19:31
yeni yebanci kalecinin alismasi uzun sürebilir.petko çok da kötü degil aslinda.smileys/smiley4.gif

Crazy_OfLu61_
17.05.2005, 19:45
Bence her halukarda gitmeli. Büyük maçlari kaldiramiyor. Bir derbide maçi çevirdigini görmedim bundan sonrada görmem heralde.

Crazy_OfLu61_
17.05.2005, 19:46
Forumdaki herkes, sanirim Petkoviç'i sevdiginden, ona kiyamiyoruz ve duygusal davraniyoruz.

Bir de sunu tartisalim o zaman:

Iyi bir kaleci alinmali mi?

Buyrun beyler..

Sampiyonlar ligine gittigimize göre bu sorunun cevabi MUTLAKA

sametaydin
17.05.2005, 21:25
ya daha iyi kaleci olsa alinabilecekse petkoviç gitsin.maclarda kalecinin önemi tartisilmaz. dahada büyümek istiyorsk eder eniyi kaleciyi bulmaliyiz.

toshiba
17.05.2005, 21:39
Onun ilk maclarinda biriydi. Trabzon'da TS-Gencler macindayim. Adamin biri yorum yapiyor; kalcei olmasa bizi *ikecekler diyesmileys/smiley4.gifHarbiden ilk geldiginde cok iyiydi. Yine zaman zaman oyle donemler yakalaybiliyor. Ben de kararsiz sayilmakla birlikte kalmasindan yanayim, iyi gunlerini hatirlayaraktan. Ucuz olmasi onemli degil ancak takima uyumu iyi. Saglam ve oturmus bir defans olursa onun hatalarinin da kismen kapanacagini dusunuyorum.

samts
17.05.2005, 21:40
hiç düsünmeden gönderilmeli yedek kalecimiz osman ondan daha iyidir

sametaydin
17.05.2005, 21:43
Onun ilk maclarinda biriydi. Trabzon'da TS-Gencler macindayim. Adamin biri yorum yapiyor; kalcei olmasa bizi *ikecekler diyesmileys/smiley4.gifHarbiden ilk geldiginde cok iyiydi. Yine zaman zaman oyle donemler yakalaybiliyor. Ben de kararsiz sayilmakla birlikte kalmasindan yanayim, iyi gunlerini hatirlayaraktan. Ucuz olmasi onemli degil ancak takima uyumu iyi. Saglam ve oturmus bir defans olursa onun hatalarinin da kismen kapanacagini dusunuyorum.

zaten petkovaç in sorunu süreksiz olmasi. bir mac iyiyse diger mac kötü performans veriyor. this is the main problem

Guests
17.05.2005, 21:46
Büyük hedefler için elveda Petkovic demek lazim tabii daha iyisini bulmak kosuluyla...

61trabzonomer
17.05.2005, 23:19
Büyük hedefler için elveda Petkovic demek lazim tabii daha iyisini bulmak kosuluyla...

daha iyisi kesin bulunur...

baris_aykan
18.05.2005, 01:01
ne bileyim benim gonlumde petkovic in yeri cok farkli hani ii olan herzaman ii dir fakat ne bileyim petkoyu o kadar benimsedimki

Hüseyin Çümen
18.05.2005, 02:54

bu sözünüstüne baska nedenebilirsmileys/smiley32.gif

Guests
18.05.2005, 09:46
onun yuzunden kaybettigimiz maclari unutmayalim arkadaslar meshur fener maclari ve buyuk maclar petko bize cok puan kaybettirdi bence konusu bile acilmadan gitmeli

61viya
18.05.2005, 10:05
Ya Bülent abimin açtigi o topicten sonra,zaten ikili diyaloglara girmiyeyim diyorum,ama bu laflar beni çildirtiyor ya...Arkadaslar lig devam ediyor,ve bunu tartismamiz kadar saçma bisey yok....

61trabzonomer
18.05.2005, 10:58
Ya Bülent abimin açtigi o topicten sonra,zaten ikili diyaloglara girmiyeyim diyorum,ama bu laflar beni çildirtiyor ya...Arkadaslar lig devam ediyor,ve bunu tartismamiz kadar saçma bisey yok....

uygun... lig bitene kadar yazmayalim....

mircemal
18.05.2005, 12:16
pekkovic kalmali ama kendisini biraz gelistirmesi gerekiyor

mircemal
18.05.2005, 12:16
gecen sene gs macinda yedigii o gollerden sonra gözümden düstü acikcasi

Hüseyin Çümen
18.05.2005, 14:05
Dün kulüp baskani Atay Aktug'un futbolcunun menajeri ile yaptigi görüsmede, futbolcuyu göndermek gibi bir düsüncelerinin olmadigini belirttigi kaydedildi.

Ukrayna'nin Shaktar Donetsk takiminin yetkililerinin ise bordo- mavili futbolcunun transferini görüsmek için bir kez daha Istanbul'a gelecegi ögrenildi.

insallah gider

Oruç
18.05.2005, 14:11
BUGÜN HERYERDE TRABZONSPORUMUN ASPER ILE ILGILENDIGI YAZILIYOR! ALLAH ASKINA BU ASPERIN NERESI PETKOVIÇTEN DAHA IYI! LÜTFEN IS OLSUN DIYE TRANSFER YAPMAYALIM!

FATIH SULTAN TEKKE !http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

POYRAZ
18.05.2005, 16:13
Her zaman söylüyorum, Petko kötü bir kaleci degil, eger daha iyisi bulunacaksa Petko gönderilsin yoksa Petko'yu da arariz.

Hüseyin Çümen
18.05.2005, 17:20
petko kötü bi kaleci degil çok kötü bi kaleci çünkü kurtaris yapan kaleci ii kaleci degildir ki cepheden gelen toplari herkes kurtariyor iiyi kalecininfarki nerde biliomusunuz yan toplara yaptigi çikislarda topu oyuna iyi sokusunda bunlarin hangisi ni yapiyo

iyi kaleci frikikten de kolay kolay gol yemez petko bunuda çok yapiyo geçen sene piere dden yedi prates ten yedi busene anakaradan 2 tane yedi gidin bakin bakalim cordoba rüstü modragon yiyomu frikikten bu kaleci iyi degil yapmayin Allah askina

aydingursoy
18.05.2005, 17:25
MALESEF PETKOVIÇ ,

BÜYÜK TAKIMLARA BÜYÜK KALECILER LAZIM...

Tansu Onur Erdoğan
18.05.2005, 18:33
arkadasim aspere nasi kötü kaleci diyosun anlamiyorum besiktasdayken hiç izlemedin galiba...

bence su an türkiyede ki kalecilerin hepsinden iyi

oynadigi takimda malmö isvecin trabzonsporu ayarinda bi takim asper iyidir yani

Guests
18.05.2005, 19:03

Saçma.Transferde yönetimimiz ne kadar beceriksiz,uygun fiyata alicaz diye ne kadar geç kaliyolar hepimiz biliyoruz.Bu konunun yönetimimizin ve taraftarimizin gündeminde olmasi çok normal.Çünkü yillar boyunca yaptigimiz yabanci transferler birakin kampa yetismeyi ilk maça dahi yetisemedi bir kaç maç da takima alisma süreci sezonun yarisi bitti.Önümüzdeki sezon basarili olabilmemiz için transferler de mümkün oldugu kadar erken yapilmali.Petkovic maasini alirken nasil profesyonel ise bu transfer haberlerini de ayni profesyonellikle okusun.

61viya
18.05.2005, 19:15

Saçma.Transferde yönetimimiz ne kadar beceriksiz,uygun fiyata alicaz diye ne kadar geç kaliyolar hepimiz biliyoruz.Bu konunun yönetimimizin ve taraftarimizin gündeminde olmasi çok normal.Çünkü yillar boyunca yaptigimiz yabanci transferler birakin kampa yetismeyi ilk maça dahi yetisemedi bir kaç maç da takima alisma süreci sezonun yarisi bitti.Önümüzdeki sezon basarili olabilmemiz için transferler de mümkün oldugu kadar erken yapilmali.Petkovic maasini alirken nasil profesyonel ise bu transfer haberlerini de ayni profesyonellikle okusun.

Olur söylerim.

Guests
18.05.2005, 19:16
Neyi kime söylersin? Pardon anliyamadim alay mi bu?

Hüseyin Çümen
18.05.2005, 19:45
asper nasil kötü kaleci yaa yapmayin asper harika bi kalce gelse çok isterim ama yalan haber

manas61
18.05.2005, 21:01
petkoviç klübüne bagli bir futbolcu oldugunu kanitladi ancak formu bir iniyor bir çikiyor ve inise geçtigi zaman kalede hiç güven vermiyor.bence senol günes ya form sorununa bi çare bulmali yada iyi bir kaleci bulmali.

Guests
18.05.2005, 22:07
61viya hala cevap bekliyorum soruma.Girince ve görünce cevap ver bir zahmet

Mollasalihoğlu
18.05.2005, 22:10
yönetim ne yapacaksa yapsin ama bu 2 hafta gizli yapsin..

61viya
18.05.2005, 22:55

Olur söylerim.

Dedigim gibi,ikili diyaloga girip konuyu uzatmak istemiyorum.Ama yazdigin yaziya baska verebilecek cevabim yoktu,kusura bakma alindiysan...

Guests
18.05.2005, 22:59
Ikili diyaloga girmek istemiyosan lafi atip köseye çekilme ya lafinin arkasinda dur ya da o lafi hiç söyleme bir zahmet.Nitekim burda hepimiz takimimizin basarisi için konusup yorum yapiyoruz.Baskasinin görüslerine saygi göstermeyi de bilmeli insan...

jackal61
18.05.2005, 23:43
Bence petkoviç bizim takimi kaldirabilecek kalitede bi kaleci degil eger daha iyisi bulunabilirse gönderilmeli..

TolsTToy
19.05.2005, 00:03
bencede bu ligin iyi kalecileirnden yan toplardaki zafiyetini giderse sorun kalmaz.tabi daha iyisi gelecekse ve yedek kalmayi göze alacaksakalsin

TSlimetin08
19.05.2005, 00:15
Bence petkovic gitmeli onu seviyorum ama bize bir yarari yok, bazen öyle toplari cikarirki nasil cikardi diye sasarsin bazende öyle gol yerke aklin almaz.Bence gönderilmeli

baris_aykan
19.05.2005, 02:50
AH PETKO AH NE OLACAK SENIN BU TUTARSIZLIGIN

TSunami
19.05.2005, 10:45
bu konunun tartisilmasi bile çok garip. yaptigi bir hata ile yenildigimiz önemli bir maçtan sonra düsünün kendinizi(ki pek çok misal var). evet petko'yu hepimiz çok seviyoruz ama insan olarak kaleci olarak degil. eger illa kalmak istiyorsa kaleci antrenörü falan olsun. baska bisey olsun. kaleci olmasinnnnnnnnnnnnnn. Edited by: TSunami

MaHMuT_61
19.05.2005, 10:57
Petko'yu benim kadar elestireniniz yoktur amma ne yazik ki kalacak gibi neden mi transfer'de yine çuvallayacagiz bunuda buraya yaziyorum ite hadi beni sasirtsinlar.30 yasindaki Zurawski için hala ugrasiyorlar adam 31 ine girdi girer.S.ligine kalirsak umarim transfer yaaparlar ne yazikki sadece umuyorum biliyorum ki Emrah ta gitti gider sagda seneye tayfun oynar...Tüm bu sorunlar varken Petkodan iyisini asla ve asla alamazlar..smileys/smiley19.gif

Mayls
19.05.2005, 11:06
bence gitsin ama önce daha iyisini almamiz lazim yoksa daha büyük sorunlar yasayabiliriz

TSunami
19.05.2005, 11:33
Shakhtar Petkoviç?i istedi
Türkiye

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>

Rumen teknik adam Mircea Lucescu?nun takimi Shakhtar Donesk, Tolga?nin ardindan simdi de Trabzonspor?un Ukraynali file bekçisine kancayi takti. Baskan Atay Aktug, Ukrayna takiminin transfer teklifini getiren Petkoviç?in menajeriyle dün Trabzon?da masaya oturdu.

ALLAH RAZI OLSUN LUCEEEEEEE

Baskan Aktug, görüsme sonrasinda yaptigi açiklamada, Avustralyali file bekçisini vermeyi düsünmediklerini ancak Ukrayna takiminin bu transferde de Tolga gibi israrli oldugunu söyledi.
YAPMA BASKAN YA EMINIM PAZARLIK YAPIYOSUNDUR

Hüda Topaloğlu
19.05.2005, 12:20
HEDEFTE ASPER VARMIS, mukemmel bir kaleci, bi ara bjk dede oynamisti hatirlarsiniz, simdi malmode, bence kalemize yakisir, petkovic bize fazla yarali olacagini sanmiyorum, bence gitse daha iyi olur

Harun
19.05.2005, 13:04
Benim herzaman idda ettigim bir konu vardir.Hiç bir zaman kaleci hakkimizin yabancidan yanan kullanilmasini istemiyorum.Gerek ülke içingerek eldeki mevcut potansiyali kullanmak adina yerli kaleciden yanayim.Bir Hasan bir Tolga ve altyapidan gelecek kalecilerimize firsat vermeliyiz diye düsünüyorum.Kulubumüzün olagan üstü bir kaleci tranfer edemeyecegini düsünürsek siradan bir yabanci kaleci için tüm bu sartlari görmemezlikten gelemem.Unutulmamaliki suan milli takimimizda bile kaleci sorunu var.

Emiroğlu
19.05.2005, 13:39
Dedigin doru bende ilk firsatta yerli kaleciden yanayim ama benim görüsüme göre TRABZONSPOR'umuza yakisan yerli kaleci yok.Onun için bence mecburuz...Ama gönül farkli isterdi tabi

yattara11
19.05.2005, 14:10
HEDEFTE ASPER VARMIS, mukemmel bir kaleci, bi ara bjk dede oynamisti hatirlarsiniz, simdi malmode, bence kalemize yakisir, petkovic bize fazla yarali olacagini sanmiyorum, bence gitse daha iyi olur

bence Asper haberleri de her zamanki gibi palavra ama gerçek bile olsa Asper buraya 'yusuf yusuf' durumlarindan dolayi gelemez... smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

malum bejeka'da oynarken Avni Aker'deki 5-0'lik maç sonrasinda stadtakoltuk kalmamisti... Asper'de bayagi bi korkmustu... smileys/smiley4.gifbize korkak adam lazim degil, petko gibi 'delioglan'lar lazim... smileys/smiley17.gifEdited by: yattara11

osman__61
19.05.2005, 14:40
PETKO GÜLE GÜLEEEEEee

Alptuğ
19.05.2005, 15:16
ben hala gonderilmesin diyorum her zaman iyi bi yedek olacaktir asperin alinmasina da karsi degilim

$FIRTINA61$
19.05.2005, 17:02
adam hic dogru dürüst tutma diki geldiginden bei tartismasiz gitmezi lazim

zanoylu
19.05.2005, 17:25
hedefe götürecek kapasitede degil,daha iyisi alinmali

Guests
19.05.2005, 18:17
ben hala gonderilmesin diyorum her zaman iyi bi yedek olacaktir asperin alinmasina da karsi degilim

Yabanci sayisi serbest birakilmis gibi konusuyorsunuz...

3 kalecimiz de yabanci olsun mu?

61trabzonomer
19.05.2005, 18:24
Benim herzaman idda ettigim bir konu vardir.Hiç bir zaman kaleci hakkimizin yabancidan yanan kullanilmasini istemiyorum.Gerek ülke içingerek eldeki mevcut potansiyali kullanmak adina yerli kaleciden yanayim.Bir Hasan bir Tolga ve altyapidan gelecek kalecilerimize firsat vermeliyiz diye düsünüyorum.Kulubumüzün olagan üstü bir kaleci tranfer edemeyecegini düsünürsek siradan bir yabanci kaleci için tüm bu sartlari görmemezlikten gelemem.Unutulmamaliki suan milli takimimizda bile kaleci sorunu var.

hah abi yaz söle yav oy oy oy...süper yazdin bende diyorum hasan bir numara dinliyon yok illada petko...

SDanışmaz
19.05.2005, 18:31
GitemeLi...

Gitemsini istememin sebebi herkesin biLdigi gibi istikrarsiz oLmasi...

Vektra58
19.05.2005, 18:39
Arkadaslar Bir takimda Kaleci Takimin Yarisi demek. Kaleci Kötü olursa O takim Basarili olamaz. Dinamo Kiev Maçinda Petkoviçin Kaleye gelen Toplari Seyretmesi sonucu Elenerek Sampiyonlar ligini ve prestijimizi kaybettik. Petkoviç Iyi Kaleci olsa Böyle önemli maçlarda kendisini göstermesi gerekirdi. Ayrica Yine Son fenerbahçeyehaksizlikla yenildigimiz maçta Nobrenin Ofsaytta Iken Attigi Goldede inanilmaz bir biçimde beni çildirtti.

Petkoviç Lig Biter Bitmez bavulunu toplamali. Bizim Petkoviç gibi bir kaleciye ihtiyacimiz olamaz. Eger Petkoviç Takimda Kalirsa Ben Trabzonspordan Gelecek Sezon; Hem Ligden Hem de Sampiyonlar Liginden Umudumu Keserim.

Yönetim Insallah Iyi Bir Kaleci Alir. Yoksa Isimiz zor.

GO HOME PETKOVIÇ....................

Beytullah
19.05.2005, 18:57
bende son derece katiliyorum petkoviçbüyük maclarda iyi deyil gönderilip iyi bir kaleci ile anlasmaliyiz...

61viya
19.05.2005, 19:38
Arkasinda durmayacagim seyleri söylememem gerektigini çok küçük yaslarda ögrendim ben.Onun içindir ki,nereye ne yazdiysam herzaman gelip o yaziyi neden yazdigimi sorabilirsiniz.Ben burdaki görüslerin hepsne saygiliyim.Fakat,anlatmak istedigim sey,üyesi olmaktan çok keyif aldigim Bmn de sayisiz güzel topic var.Taraftarimiza biseyler kazandirabilcek topicler çogu.Bir futbolcu hakkinda "gitmeli kalmali" seklindeki yorumlara hep karsi oldum.Ama biliyorum ki böyle basliklar açilacak elbette.Karsi olma sebebim su: Bu baslik bize bisey kazandirmiyor.Herkes fikrini söylüyor evet,ama burayi okudugumda edindigim degisik bir bilgi yok,lig devam ederken -ki etmese de farketmez- bu basliklarin sinirimi bozdugunu bilmem disinda.Yani tartistigimiz sey,kisir döngü gibi geliyor bana,bu sahsi görüsüm yine.Kabul etmeyene saygi duyarim,ama biseyleri tartisacagiz diye,olayin muhattaplarini olumsuz etkilemeye hakkimiz yok gibi geliyor bana.Çünkü bunu okuyarak hareket etmiyor birileri.

Guests
19.05.2005, 20:24
GO HOME PETKOVIÇ....................

Alptuğ
20.05.2005, 14:37

en azindan daha iyi bi yedek alamicamiz kesin

Alptuğ
20.05.2005, 14:39
ayrica 2 kalecimiz yabanci olur illa yabanci mi alicaz turk kaleci de albiliriz volkan veya aykut yedek bizde oynarlar 2side kaliteli kaleciler volkan unlu de olabilir

Alptuğ
20.05.2005, 14:42

petkovic her zaman hasandan daha iyi bir yedek olacaktir tolgayi da goz ardi etmeyelim

Akin-61
20.05.2005, 14:45
GITSIN

Oruç
20.05.2005, 14:51
arkadaslar bari su an petko aleyhine yazilar yazmayalim malum kalan iki maç bizim samp.ligi sansimizi belirleyecek ve sporcularimizin maçlara iyi sekilde hazirlanmalari gerek!

alone_61
25.05.2005, 15:48
ya gitsin ya da sezon bitince bir dahaki sezona kadar araliksiz yan top çalissinhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

POYRAZ
25.05.2005, 15:50
Petkodan daha iyisini bulacaklarsa Petko gidebilir.

geronimo_61
25.05.2005, 18:53
düsündügüm suydu cesur olalim ve kaleye Tolga Zengin'i koyalim nolur

Mayls
25.05.2005, 18:56
<DIV>
düsündügüm suydu cesur olalim ve kaleye Tolga Zengin'i koyalim nolur </DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>bencede Tolga iyi olur hazirlik maclarinda Senol hoca insallah dener yeni sezondada kaleye sokar</DIV>

yattara11
25.05.2005, 19:14
<DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>bencede Tolga iyi olur hazirlik maclarinda Senol hoca insallah dener yeni sezondada kaleye sokar</DIV>

olmaz, bence olmaz... olur da bu sezon degil...

oflukaya
25.05.2005, 20:19
Petkoviç gitmesse Trabzonsporumuz bi daha ki sezon da büyük maçlarda zorlanir.Tolga Zengin ve Hasan çok iyiler.Ama kesinlikle su an için yeterli olmadiklarini düsünüyorum.

Mayls
25.05.2005, 21:40
<DIV>
<DIV></DIV>

olmaz, bence olmaz... olur da bu sezon degil...

önce bi hazirlik maclarinda bi girsin kaleye bence. Senol hoca ondan sonra versin kararini

Özkan Erdem
25.05.2005, 22:32
tolga da kiralik gitsin bence, petkovic de kesinlikle gitmeli.. zaten artik kesin gibi

ah_met
26.05.2005, 15:49
ARKADASLAR TAKIMIN YEDEGI IYI OLDUGU SÜRECE KALECIDE IYI OLAMK ZORUNDADIR BU BOYLE GELMIS BOYLEDE GIDECEKTIR BENDE KALMASINDAN YANAYIM TAMAM HATALI GOLLER YIYEBILIR AMA GENEDE KALMASINDAN YANAYIM BEN SAYGILAR

Hüseyin Çümen
26.05.2005, 18:07
Petkodan daha iyisini bulacaklarsa Petko gidebilir.

emin ol fazla zor degil daha iisini bulmaksmileys/smiley2.gif

sorun daha iyisini bulmak degil olabileceginin en iyisini bulmak insallah ben çok iyi bi kaleci bulacagimiza inaniyorum

busene mondragon gibi bi kalcimiz olsaydi gerçekten sampiyonduk

Semih58
26.05.2005, 18:10
Daha iyisi alinmak kaydiyla gitmeli.Jean Mari Paff'taki gibi hataya düsülmemeli.

Barış
26.05.2005, 18:37
Dudek 3 gol yedikten sonra biraz heveslendim ama o kurtarislardan sonra....smileys/smiley11.gif

_tsstorm
26.05.2005, 22:05
Bugün günebakis gazetesinde okudugum bi habere göre

Petkoviç'e Sivasspor talipmis..

Ts52
26.05.2005, 23:52
PETKOVIÇ SU ANDA TÜRKIYEDE SÜPERLIGININ EN IYI KALECILERINDEN BIRI AMA ARTIK TRABZONSPORU KALDIRACAK KAPASITEDE DEGIL

HELE BIDE BU YIL SAMPIYONLAR LIGINDEYIZ ORAYI HIÇ KALDIRAMAZ

YINEDE BASARILI FILE BEKÇIMIZI KÜSTÜRMEMEK LAZIM

Berat
27.05.2005, 01:33
Hersey açik...Petkoviç geçen hafta ilk 11 oynamadigina göre kesin olarakgönderiliyor.. Daha fazla konusmaya gerek yok..

Utku061
27.05.2005, 02:04
Bencede Berat dogru söylüyor.

sanatik
27.05.2005, 02:17
Petko kendini basarili buluyor

Bazi maçlarda gösterdigi performansla hayal kirikligi yasatan Trabzonspor'un Avustralyali kalecisi Michael Petkoviç, genel anlamda iyi bir sezon geçirdigini belirterek, Trabzon'da mutlu oldugunu ve sözlesmesi bitene kadar kalmak istedigini söyledi. Petko, "Bir takim 11 kisi ile kazanir, 11 kisi ile kaybeder. Transfer söylentilerine takilip kalmiyorum. Kendinden eminseniz sorun olmaz. Kalmak istiyorum. Bunun disinda ne olursa benim disimda gelisecektir" dedi.

karadenizgazete.com | 27.05.2005