PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ferhat Öztorun

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7

yorumsuz6117
13.09.2009, 23:47
helal olsun defanstada ofanstafa bugün çok iyiydi..gabricle birlikte iyi ikili oldular..gabric yattara,alanzinho gibi değil defansada yardım ediyor..

Fatih
13.09.2009, 23:48
Ben beğenmedim. Defansif olarak zayıftı. Golü onun kanadından yedik, 2-3 tane net kafa topu vurdurdu rakibine. Allah'tan atamadılar.

Ofansif olarak ataklara destek vermesi olumlu.
Golü Egemen'in hatasından yedik.

Remzi
13.09.2009, 23:48
Şimdi golü izledim pası veren kişiyi Gabriçe benzettim daha çok:D

yorumsuz6117
13.09.2009, 23:51
Bende Ferhat verdi diye biliyorum...
evet ferhat verdi..

yorumsuz6117
13.09.2009, 23:51
Şimdi golü izledim pası veren kişiyi Gabriçe benzettim daha çok:D
spiker ferhat dedi yanlışmı söledi acaba..

magicyattara
13.09.2009, 23:53
Ferhat konusunda şüpheliyim.
Şahsen Cale'nin oynamasını tercih ederim.
Ferhat'ın daha çok kuvvetlenmesi lazım kanımca..

Kadir
13.09.2009, 23:54
Ferhat'ı Terim Gs'de oynamazken milli takıma çağırmıştı bizde 30 maç oynasın çağırmaz herhalde :D

Yavuz Hasan
14.09.2009, 00:09
hakan şükür dediki o çok iyi yetenekli teknik bir oyuncu.kaliteli.tek sorunu içine kapanık birisi olması.ki haklı imza töreninden sonra bile kapanıktı.adamın karakteri öyle napalım.hakan şükür böyle diyince aklıma dozer cemil geldi.geçenki belgeselde onun içine kapanık biri olduğunu söylemişlerdi.ve ikisi de sol bek ve iyi oyuncular.
iyi oynuyor ve caleyi keseceği söyleniyor.zaten caleyi kesebilecekse o oynasın.ama cale gibi bir oyuncu harcanmamalı.o da oynamalı ve dünya kupasında oynadıktan sonra artan piyasasıyla satılabilir.yoksa ferhat iyi oynuyor caleyi sil gitsin fikri yanlış...
aynen katılıyorum inşallah devre arasında kontenjan açmak için cale yi satmazlar hırvat oyuncular her zaman piyasası olan oyunculardır satılacaksa dahi dünya kupasından sonra satılmalı

Mollasalihoğlu
14.09.2009, 00:12
spiker ferhat dedi yanlışmı söledi acaba..

Spiker Ferhat diyor, diziliş olarak Gabriç vermiş gibi duruyor.. Net gözükmüyor ama..

ilhan
14.09.2009, 00:14
Golü Egemen'in hatasından yedik.

Ferhat, Egemen, Giray'ın hatası vardı.

Spiker Ferhat diyor, diziliş olarak Gabriç vermiş gibi duruyor.. Net gözükmüyor ama..

29. dakikada Ferhat'ın kendi yarı sahasından gönderdiği uzun pasta defansın arkasına sarkan Umut'un, sağ çaprazdan sert şutunda direğe çarpan top ağlarla buluştu. 0-4

Resmi sitede böyle yazıyor. Ama ben Gabriç diye gördüm yahu.

28TS61
14.09.2009, 00:15

simdik teleligte izledim trt de gabric atmis pasi

Mert Oğuzlu61
14.09.2009, 00:16
cale den daha çok beğeniyorum ferhatı, ocakta ''güzel bir teklif gelirse'' düşünmeye gerek yok caleyi satarız çokta büyük bir problem olmaz, ferhata güveniyorum.

Osman Yavuz
14.09.2009, 00:35
Yanlış hatırlamıyoram Herenveen maçında ilk izlemiştim bu cocuk Caleyi keser demiştim.

Caleden eksiğini göremedim bence üstünde durulmalı ve güvenilmelli.
Ömer sen o maçın sonunda söylemişsin, ben geldiği gün söylemiştim.:)

İlk önce, golün pasını Gabric verdi.:)

Ferhat'a gelince.Modern futboldaki bek yuncusunun yapması gereken kanat bindirmelerini her zamanki gibi gerçekleştirdi.Gabric'le beraber o kanadı çok iyi kullandılar.Elimizde tutabilirsek 10 senemizi kurtarır sol bekte.Aferin Ferhat.Aynen devam.

fish_bone
14.09.2009, 01:16
Bence CaLe'yi aratmadı. Hatta ara dönemde yedek oLarak ÇağLar Birinci aLınıp CaLe satıLabiLir. Ferhat her türLü yeter bize. YoruLursa da CağLar oynar. AçıLan yabancı kontenjanını Forvete kuLLanabiLiriz.

yorumsuz6117
14.09.2009, 02:15
Ferhat Öztorun mu - İsmail Köybaşı mı??..

.....
14.09.2009, 03:01

İsmaili fazla izlemedim ama Ferhat a geldiğinden beri o herenveen maçından beri sempatiyle bakıyorum. Yani bu çocukta bi şeyler var diye herkese de konuşuyorum. inşallah Cale den daha iyi olur ve Milli forma ile izleriz.

Halit Aydın
14.09.2009, 06:46
Asisti Gabric yaptı..

http://img7.imageshack.us/img7/5291/gbrc.jpg

Sunny53
14.09.2009, 08:48
Bence CaLe'yi aratmadı. Hatta ara dönemde yedek oLarak ÇağLar Birinci aLınıp CaLe satıLabiLir. Ferhat her türLü yeter bize. YoruLursa da CağLar oynar. AçıLan yabancı kontenjanını Forvete kuLLanabiLiriz.
Güzel yorum katılıyorum

Gökçebey
14.09.2009, 08:51
Israr edilirse Cale'yi kesebileceğini gösterdi. Gabriç ve Colman ile uyumluydu. Tebrikler Ferhat.

Sefa
14.09.2009, 08:57
Nerde o 20 dakika da Gökdeniz'in pert ettiği Ferhat. :)

Bravo vallahi.. Çok iyi gidiyor. Milli takım'ın sol kanadı hayal değil, ordakilerden tek eksiğin Trabzonspor forması giymen.

Dursun Kaplan
14.09.2009, 09:42
Maşallah bu uşağa. :) Hep böyle canla başla oyna.

anth
14.09.2009, 09:46
Tebrikler, umarım zorlu rakiplere karşı da böyle devam eder. Uzun yıllar faydalanabiliriz.

Faik Yılmaz
14.09.2009, 09:46

Bence Ferhat..Daha genç kendini üsrekli geliştiriyor... İsmail büyük bir balon sadece.. Ona verdikleri parayla 1. ligde kaliteli bir takım bile kurulurdu...

Mollasalihoğlu
14.09.2009, 09:49
Asisti Gabric yaptı..

http://img7.imageshack.us/img7/5291/gbrc.jpg

Belgelenmiş çözümü ile Halit Aydın'a teşekkürü borç bilirim. :)

AdemS
14.09.2009, 09:50
Sol kanadımızın emin ellerde olduğunu bir kez daha görmüş olduk.. Ferhat ve Gabric geleceğe yönelik çok önemli yatırım oldular.. Sıra sağ kanat var.. inşAllah oraya da bu tür oyuncular bulunur..

Ali İhsan
14.09.2009, 10:10
Harika oynadı diyebilirim. Çok soğukkanlı ve fizik olarak da kendini geliştirmiş. Solbeklerimize güvenim tam...
Bu arada asisti ben de Gabriç yaptı diye gördüm ama tvde Ferhat demişler.

Hüseyin Bağdat
14.09.2009, 10:24
Maçın en iyilerindendi.Sol kanadı koridor gibi kullandı. Sürekli ileri çıktı ortalar yaptı. Daha da iyi olacak.

Teşekkürler...

Samet Yildirim
14.09.2009, 11:21
Ferhat ismailden 3 gömlek üstün demistim ve ayni israri sürdürüyorum...

Gökhan KAN
14.09.2009, 12:11
Fatih Terim bir işe yaradı.

Tolunay Abdioğlu
14.09.2009, 12:21
Helal olsun diyorum.

Emre GÜRDAL
14.09.2009, 13:12
2 sene sonra milli takıma cagrılır kesın 90 dk da bı ınsan soledan depara atabaılrmı ya helal olsun ferhat

Yavuz Hasan
14.09.2009, 17:15
milli takımın hocası değiştiğinde trabzondan daha çok ismin çağrılacağına emin olabiliirsiniz

Mustafa Çolak
14.09.2009, 17:46
Tebrikler Ferhat Güzel Oynadın, Cale'yi Zora Soktun

Cafer Bulur
14.09.2009, 18:09
En cok hosuma giden tarafi kendisine güvendigini durusuyla ortaya koymasi.

Eskiden gs de iken bir cömez idi,kendisini baya gelistirmis.

Cale yi kesecegine inanmiyordum ama galiba yaniliyorum....

poetricus
14.09.2009, 18:18
2 sene sonra milli takıma çağrılır kesin.
BJK ya da FB'ye imza atsın üç ay sonra bile çağrılır. GS'ye imza atarsa bu gece bile çağrılır.

Halit Aydın
14.09.2009, 18:26
phobia tarafından yazılan

Asist bu değilki...

Ligtvdeki gol asisti şu..

Aradaki mesafeye bakarsan ve arkadaki hakeme dikkat edersen senin verdiğin resim gol asisti değil..

Siz farklı açılardan bakmayı öğrenseniz iyi olur. Zira benim verdiğim resim kale arkası görüntüsü idi. Sizin ki ortadan çekilmiş. Golün tekrarında çektim bu resmi. Arkadaki hakem de yan hakem oluyor. Bilginize..

Sefa Murat Dokuz
14.09.2009, 18:29
Savunmada Cale'den kötü bu konuda kimse ile tartışmam yediğimiz golde nerdeydi göremedim ferhatı. Egemen onun tarafına kayınca gol yedik. Ancak hucumda Cale'den iyi olduğuda açık.
İkisi kapışır yinede ben Cale'yi tercih ederim.Ama haftaya ferhat oynamalı ki Cale de formam garanti sanmasın ve daha iyi çalışsın. Ferhat savunma yönünü geliştirse milli takımın da 2.gökhan gönülü olur.

İHSAN
14.09.2009, 18:29
Cale'ye tercih edilecek kadar iyi miydi dünkü maçta, izlemediğim için bilemiyorum; fakat ben tercihimi cale'den yana kullanırdım herhald.

Halit Aydın
14.09.2009, 18:33
Cale'ye tercih edilecek kadar iyi miydi dünkü maçta, izlemediğim için bilemiyorum; fakat ben tercihimi cale'den yana kullanırdım herhald.

Defans yönünden Cale derim. Ofans yönüne bakarsak Ferhat bir adım öne çıkar.

Fatih Özkan
15.09.2009, 04:14
Ferhat oyununu çok beğeniyorum...
Hep böyle devam et...

AYDIN KANTEKIN
15.09.2009, 07:36
bu arkadasa not vermek icin bence galatasaray macini beklemekte yarar var hemen göklere cikartirsak o mactan sonra mazallah düsecegi yerden birdaha cikamayabilir.yani demek isterimki üc yil önce gökdenizden iki calim yedi diye oyundan alinan ferhat acaba kendini nekadar gelistirdi.IBB gibi maclari oynamasi kolay olur futbolcu icin rakip yirmi dakika sonra sahada yoktu kim olsa yildizlasir.ben cale veya ferhat demek istemiyorum ama görünen oki ikiside sampiyonluk hedefi olan bir Trabzonspor´un aradigi olamaz.

oguzhann
15.09.2009, 11:25
Defans yönünden Cale derim. Ofans yönüne bakarsak Ferhat bir adım öne çıkar.
kesinlikle,ofans yönüyle cale'den 1 adım önde.

Osman Yavuz
15.09.2009, 15:38
Savunmada Cale'den kötü bu konuda kimse ile tartışmam yediğimiz golde nerdeydi göremedim ferhatı. Egemen onun tarafına kayınca gol yedik. Ancak hucumda Cale'den iyi olduğuda açık.
İkisi kapışır yinede ben Cale'yi tercih ederim.Ama haftaya ferhat oynamalı ki Cale de formam garanti sanmasın ve daha iyi çalışsın. Ferhat savunma yönünü geliştirse milli takımın da 2.gökhan gönülü olur.
Keşke bu yorumları Diyarbakır maçında yediğimiz golde Cale için de yapmış olsaydın.;)

tzercin61
15.09.2009, 15:45
en az cale kadar iyi. sol bek gibi, oynayacak kaliteli oyuncu az bulunan bir mevkide 2 tane değerli oyuncumuz var. şükretmeliyiz.

ayrıca cale defansif ferhat ofansif bir oyuncu olduğundan çook daha avantajlı bir durum bu. mesela solda alanzinho engin oynarsa bek cale olur neden alan geriye pek gelmez defansif özelliği olan bir oyuncu olan cale oynar. gabric oynarsa daha defansa gelen bir oyuncu görünümü çizdi ibb maçında. o zman da ferhat oynar. iyi olur.

Sefa Murat Dokuz
15.09.2009, 15:45
Keşke bu yorumları Diyarbakır maçında yediğimiz golde Cale için de yapmış olsaydın.;)

Evet bire bir aynı goldür.Aynı hatadır nerdeyse orda Egemen sadece abartmıştı biraz.Cale nin oldukça maça çıkıp nadir yaptığı savunma hatalarından. Burda katılıyorum. Savunma olarak Cale'nin 1 e 1 deki müdahelelerini çok başarılı buluyorum. Ferhat ise ileri çıkarken toplara çok iyi yetişiyor.Ferhat 3-5-2 nin orta sahasının solunda daha iyi oynar bence.

Kazım Uzunboy
15.09.2009, 16:20
Ferhat sol kanadı kaptı

Bordo - mavili takımın sezon başında Manisaspor'dan transfer ettiği genç futbolcu Ferhat Öztorun, solbekte formayı Hırvat Cale'den kaptı.
Son İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçındaki performansıyla göz dolduran Ferhat, mücadele ederek kaptığı formasını kolay kolay geri vermeyeceğini söyledi.
Genç futbolcu, Cale'nin de çok yetenekli olduğunu belirterek, "İkimiz de oynadığımız maçlarda görevimizi en iyi şekilde yerine getirmeye çalışıyoruz. Son maçta formayı ben giydim ve bir daha çıkartmak istemiyorum. Bunun için de elimden geleni yapacağım" dedi.

www.haber61.net (http://www.haber61.net)

Anıl C
15.09.2009, 18:28
şuan Türk futbolunda yabancı kısıtlaması olduğu sürece yabancı futbolcu seçiminde dikkatli, titiz davranmalıyız
örneğin ben takımda defans 4lüsünün tamamen Türk olmasından yanayım.
bu maçta olduğu gibi
aslında alt yapıya daha çok önem versek, yurt dışından iyi yabancı hocalar getirsek
ne colmana, ne caleye, ne de tjikuzuya gerek kalır

61_Serhat_61
16.09.2009, 05:57
ferhat cok genc olmasina ragmen cok yetenekli futbolcu...
daha önünde uzun yillar var...
trabzonspora cok farkli katkisi olacaktir..

Tayfun
16.09.2009, 14:06
Cale'den daha iyi bindirmeleri var demiştim alındığı zaman bunu da sahada gösteriyor Ferhat sol kanatta Cale'den iyi bence zaten gs 'ın alt yapısından kolay kolay kötü adam çıkmaz :)

Ali Tunahan Güllü
16.09.2009, 18:27
Sol kanadımız emin ellerde.

Samet Yildirim
16.09.2009, 19:08
Ferhat cok iyi insallah devam eder.

Cale yi bir ana kesmemek lazim.

Birisi hucumda digeri daha cok defans oynuyor...rakiplere göre degerlendirmek lazim...Mesela Keita ya karsi ferhati oynatirsan ismailin düstügü durumlara düser yedigi calimlari sayamaz hale gelir yani rakibe göre oynatmak lazim bide form durumlarina göre tabi...

antalyaspor maci yine ferhatin macidir...

Mustafa Çolak
17.09.2009, 01:20
Tanıyanınız Varmı ?
http://4.bp.blogspot.com/_ECGTSxw5C2I/SUefjs4oKzI/AAAAAAAAA78/Q3ZRUzQnkbE/s320/DSCF1387_0.jpg

Ali Tunahan Güllü
17.09.2009, 01:23
Tanıyanınız Varmı ?
http://4.bp.blogspot.com/_ECGTSxw5C2I/SUefjs4oKzI/AAAAAAAAA78/Q3ZRUzQnkbE/s320/DSCF1387_0.jpg

Benziyor yüzü hiç değişmemiş:)

ilhan
17.09.2009, 01:39
Bu çocuk yarın öbürgün hata yapabilir. Arkasında duran taraftar profilini sağlamlaştırabilirsek uzun süre kendisinden verim alabiliriz. Hatırlayanlar bilir, transfer edildiğinde karşıydım. Daha hoca yokken ve asıl ihtiyaç olan mevkilere transfer yapılmamışken ve ikinci ligden yeni çıkmış takımdan futbolcu transfer edilmesi beni rahatsız etmişti. Zamanındaki rahatsızlığımı asla ileride "ben demiştim" için kullanacak birisi değilim, değilimdir.

Ferhat forma şansı bulduğu maçlarda pozitif katkı sağladı. Önünde Gabriç ile uyumu çok hoş. Ama Ferhat savunmada aksıyor. Ofansif yönünü daha zenginleştirebilir. Ama defansif anlamda kendini geliştirmeli. Fizik itibariyle hava topları kötü. Yerden müdahalelerde sorun yaşamaz ama hava toplarında zayıf kalıyor. Gözlemlediğim kadarıyla ters kademelere giremiyor. Cale'nin en büyük artısı girdiği ters kademeler.

Yahu Ferhat ve Cale karışımı bir adam bulamadık. Birisinin savunma zaafiyeti olur, diğerinin hücum. Yahu yok mudur bunun ortası?
:)

sifuni
17.09.2009, 01:40
Tanıyanınız Varmı ?

Milli takimdamiymis yoksa taraftar formasimi???

Gökhan KAN
17.09.2009, 01:57
http://4.bp.blogspot.com/_XNuchhKHZAU/SjAjaPDR7GI/AAAAAAAAABk/fwOic_IzI9Q/s400/n1133090787_242598_1349.jpg (http://4.bp.blogspot.com/_XNuchhKHZAU/SjAjaPDR7GI/AAAAAAAAABk/fwOic_IzI9Q/s1600-h/n1133090787_242598_1349.jpg)

OZDEN61
17.09.2009, 01:59
inşallah perfomansında azalma olmaz. nazar değmesin

Kaan
17.09.2009, 08:04
Oturmaya gelmedim

Broos'un forma adaletine övgü yağdıran sol kanadın yenigözdesi, tam önünde oynadığı 12. adama da mesaj yolladı.

http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm715013.jpg

Kendisini kampta da izlemiş, beğenmiştik. Genel kanının aksine iyi değerlendirilirse alternatif olmanın da ötesine geçebileceği belliydi. Ancak hiç kuşku ki geçtiğimiz sezonun bankosu olan, Avrupa’dan talipleri olduğu konuşulan Hırvat Milli Takımı’nın oyuncusu Cale’yi bu kadar kısa sürede kesebileceği beklenmiyordu. Ama gençlere ve idmanlarda gösterilen performansa büyük saygı duyan Hugo Broos onu fazla bekletmedi, önce Bursaspor sonra da İstanbul Belediyespor maçlarında görev verdi. Galatasaray altyapısında yetişen, sezon başında da Manisaspor’dan transfer edilen, takımın yükselen değerleri Ferhat Öztorun da Fanatik’e konuştu...

‘Süreklilik çok önemli’
“Trabzonspor’a gelirken buradaki rekabet ortamını biliyordum. Zaten bir büyük kulüpten bahsediyorsanız orada rekabet olmamasını beklemek olmaz. Her şeye rağmen sonuçta Trabzonspor’a oturmaya değil oynamaya geldim. Bunun için de sadece işime konsantre oldum. Kendime baktım, çalıştım. Sonunda da hocam bunu gördü, formayı verdi. Kendisine çok teşekkür ederim. İyi hazırlanmak, oynamaya hazır olmak başka, oynamak ise çok önemli. Oynamaya devam ettiğim sürece performansımın daha da iyi noktaya taşınacağını düşünüyorum.”

‘Broos isme hiç bakmıyor’
“Tabi ki benim form grafiğimin yüksekliği kadar Broos’un tavrı da çok belirleyici unsur oldu. Kendisi isme-cisme bakmıyor. İyi olanı oynatıyor, arkasında da duruyor. Bunu bilmek çok önemli bir futbolcu için. Hep iyi çalışır, iyi işler çıkarırsınız ama görülmedikten sonra bir anlamı olmaz. Şimdi ise tam tersine hevesiniz artıyor.”

‘Taraftarları anlıyorum’
“Trabzonspor taraftarını anlamaya çalışıyoruz, anlıyoruz. Takımını çok seviyor, onunla yaşıyor. Üstelik uzun yıllardır süren bir şampiyonluk hasreti de var. Tüm bunlarla birlikte büyük takımın formasını giydiğiniz için hep iyi olmak zorundasınız. En azından en iyisini yapmak için gayret sarfetmemiz gerekiyor. Trabzonspor taraftarının da özellikle bu iyi niyeti ve özveriyi görmek istediğinin farkındayız. Ancak şu da gözardı edilmemesi gereken bir gerçek ki, insanız, her zaman aynı işi yapamayabiliriz. İşte bu günlerde de taraftarımızın açığımızı kapatmasını hoşgörülü olmasını istiyoruz.”

FANATK ÖZEL / Serhat Demirtaş

Kaan
17.09.2009, 08:09
Ferhat'ın aşkı gibi

http://www.fotomac.com.tr/2009/09/17/im/13799BD18FC1DA4282501A14x.jpg

Deniz etkiledi
Manisaspor'dan sezon başında transfer edilen Ferhat, kısa sürede Trabzon kentine hayran kaldığını açıkladı. Büyükşehir galibiyetiyle morallendiklerini dile getiren genç futbolcu, "Trabzon'da olmak güzel. Beni en çok memnun eden sabahları kalktığımda karşımda denizi görmek. Bu kente aşık oldum" dedi.

Broos'a övgü
Teknik direktör Hugo Broos ile iyi iletişim kurduklarını kaydeden Ferhat, "Herkesle aynı mesafede, mükemmel bir insan ve hoca. Buraya gelirken, Trabzon'un büyüklüğünü biliyor ve buna göre hedeflerimi yüksek tutuyordum. İki haftadır ilk 11'e giriyorum. Formamı kaptırmamak için çok sıkı çalışacağım" ifadesini kullandı.

Fotomaç

Muhammed
17.09.2009, 12:07
Bizim için çok büyük bir kazanç oldu. Artık bu da ders olsun oyuncu transfer edildiğinde atıp tuttuktan sonra burda övgüler yağdıranlara.

Hasan ZAİMOĞLU
17.09.2009, 13:24
gs alt yapısında yetişmiş manisada pişmiş ve meyvalarını toplayacağımız bir futbolcu ...

Uğur Demircioğlu
18.09.2009, 11:15
İBB maçında çıplak gözle izleme fırsatı buldum.Gabriçle uyumu çok iyi çıkışlarını dahaiyi kullanabilsek daha etkili olacak.Birkaç pozisyonda boşa depar attı.Pas atılmadı ona.Oysa çok müsaitti.Nese umarım bundan sonra daha fazla katkı sağlar.Formanın hakkını vermeye devam eder...

.....
18.09.2009, 18:38
Gabric-Ferhat kesilmeyecektir. Uyum sorunu filan yok. Adamlar cuk diye oturdu valla :)

futbalski60
18.09.2009, 19:30
Ferhat'ın sprinter tarzda oyunculara karşı zaafı olduğunu biliyoruz Antalya maçında da Ali Zitouni'ye dikkat etmesi gerekir. Gabriç'le beraber defansif ve ofansif yönden iyi bir oyun ortaya koyarlar umarım.

sifuni
18.09.2009, 19:37
Bir MAcla degerlendirmemek laggzim ne bir maacla yerin ddibine sokalim nede Gklere cikaralim

Erdem Keser
18.09.2009, 23:30
İlk yarı müthişti.İkinci yarı biraz daha geride kalmayı tercih etti.Bence maçın en iyilerinden birtanesiydi.

Özge
18.09.2009, 23:38
Yine çok iyiydi.Gerek savunmada gerekse hücumda.Solbek dediğin böyle olmalı.Tebrikler Ferhat.

Cem Akyüz
18.09.2009, 23:41
Helal olsun sana Ferhat..Sol bekin tarifini yapıyorsun bizlere..Çok daha iyi olacaksın

Muhalif
18.09.2009, 23:45
İyi olacak iyi... Güçlü takımlar karşısında savunma yönünü de bir test edebilir ve ok verirsek tamamdır. Ama önünde ileri geri çok gidip gelen bir Gabric'in de olmasının etkisi büyük... Yoksa Cale önünde kimse yokken 1.5 sene oynadı ve savunma yönü çok iyiydi ama hücuma katkısı 0'dı. Ferhat'ı da dediğim gibi mesela 9. haftada Gs maçında 11 de görüp de çok iyi oynadı diyebilirsek yıllarca sol bek sorunumuzun kalmayacağına kesinlikle inanırız ki ben inanıyorum inş. öyle olacak.

Mustafa Çolak
18.09.2009, 23:46
Çok Kaliteli Bir Oyuncu Olacak, Kendini Belli Ediyor

Ali Tunahan Güllü
18.09.2009, 23:50
Aferin Ferhat çok iyi oynadın ilerleyen haftalarda daha iyi olucak...

oguzhann
18.09.2009, 23:52
iyi oynadı,tebrik etmek lazım!

Ahmet Faruk
18.09.2009, 23:52
Olacak olacak...
Seneler sonra sol geride bu takıma her yönüyle yakışan bir Türk oyuncumuz olacak...
Umarım sözleşmesi doğru düzgün takip edilir.

Samet Yildirim
18.09.2009, 23:53
Ferhatle cale sol bek haketten mükemmel.

Gabric desen mükemmel..

sol taraf koridor haline getirecegiz daha iyi bir sekilde...

Özgür Öztürk
19.09.2009, 00:00
Ferhatle cale sol bek haketten mükemmel.

Gabric desen mükemmel..

sol taraf koridor haline getirecegiz daha iyi bir sekilde...

Eskiden SOL problemdi şimdi SAĞ problem olmaya başladı.
İnşallah sağlı sollu gelmeye başlarız bir gün.

Yolundan şaşma Ferhat tam yol ileri.

_SeRKaN_
19.09.2009, 00:03
Ferhat her hafta üstüne koyarak oynamaya devam ediyor...

Koray
19.09.2009, 00:14
Bugün en çok Ferhat'ı beğendim...

faik celikoflu
19.09.2009, 00:15
ferhat çok iyi bir oyuncu.haftalar ilerledikçe daha da iyi olacak.sol tarafımız çözülmüştür.sağ taraf ta yattara gelip, serkan geri çekilince aktif olarak görevini yapmaya başlayacaktır...

ApoCaN28
19.09.2009, 00:16
Ferhat iyiydin yine =)

Osman Yavuz
19.09.2009, 00:23
Zamanında adın Hrvoje Öztorun olsa şimdi oynamıştın dediğim günleri hatırlıyoru da.Her oynadığı maçtan sonra daha çok gururlanıyorum.Çok büyük bir sol bek olacaksın Ferhat.Teşekkürler yüzümü kara çıkarmadığın için.

61viya
19.09.2009, 00:45
Devam et böyle Ferhat, yerini sağlama aldın mı bu insanların gözünde, sırtın yere gelmez :)

LaZ_KoPaT
19.09.2009, 00:48
sol tarafin masallahi var boyle devam etmen dileklerimle ALLAH yuzunu kara cikartmasin hic bir macta

Cafer Bulur
19.09.2009, 01:08
Cale den cok fazla artisi oldugunu düsünmüyorum.

Cale nin ferhat dan cok fazla artisi var mi,o da yok.

Degismeli olarak oynamalilar,hatta zorluk derecesi yüksek maclarda ben caleyi tercih ederdim.

28TS61
19.09.2009, 01:15
sol tarafimiz emin ellerde.
ferhat, cale ve gabric:alkış:

Emre ÖZTÜRK
19.09.2009, 01:17
aferin ferhat cok iyiydin bugunde devam et böyle

Öztürk Adem
19.09.2009, 01:18
Hanı bu adam cok ama cok yakıstı .

stormtiger61
19.09.2009, 01:25
Cale den cok daha fazla yuregini ortaya koydugu bir gercek.

Yazici_61
19.09.2009, 01:35
Ferhat cok iyi mac sergiledi insallah böyle devam eder!

Kazım Uzunboy
19.09.2009, 01:39
Ferhat'ın performansı hep böyle devam eder umarım.. :)

karim@benzema10
19.09.2009, 02:15
Cale den cok fazla artisi oldugunu düsünmüyorum.

Cale nin ferhat dan cok fazla artisi var mi,o da yok.

Degismeli olarak oynamalilar,hatta zorluk derecesi yüksek maclarda ben caleyi tercih ederdim.

ferhat'ın yerli olması sebebi ile,1 tane yabancı oyuncu oynatma lüksüne sahibiz.ferhat'a haksızlık etmeyelim bir kere cale'den daha iyi saha görüşüne ve
zekaya sahip;cale'nin sezon başında gönderilmesi iyi olabilirdi ki 11'de oynamadığı için piyasasının kalmadığını düşünürsek böyle bir girişim çok akılcı olurdu.

Turgut Altun
19.09.2009, 02:38
Ofansif olarak Cale ile kıyaslanamayacak kadar iyi. Ve belli seviyenin altındaki takımlara karşı kesinlikle Ferhat oynamalı.

Defansif olarak Cale kadar etkili değil. Daha güçsüz, baskı altında Cale kadar soğukkanlı değil. Eğer Ferhat defansif olarak biraz daha gelişmezse, derbilerde formayı Cale giymeli.

Hotaman
19.09.2009, 02:53
Umarım istikrarlı bir şekilde devam edersin. Çok daha iyi olabileceğine inanıyorum.

Dip.Ing.Mag.
19.09.2009, 03:07
cale yi resmen sildi ya ama iyi yolda gabric le uyumlari cok hosuma gitti

Murat'
19.09.2009, 03:25
Adam bek olmasına rağmen orta yapıyor.Cale topa doğru dürüst vuramazdı bile.

Evet Cale de iyi oyuncu ama ilerde hiç verimli olamıyordu Cale.

Muhammet*
19.09.2009, 04:45
Formayı bırakmaya niyeti yok :) Bravo Ferhat...

ilhan
19.09.2009, 04:47
Birazcık fiziği olsa tadından yenmeyecek. Özellikle hava topları şimdilik tek eksisi olarak görünüyor. Parlıyor ve daha çok parlayacak inşallah.

Selami Gürpınar
19.09.2009, 04:57
Adamım seviyorum seni daha çok faydalı olacaksın bu takıma büyük ışık var sende.

hos_cocuk61
19.09.2009, 05:04
Beni yanıltmıyorsun Ferhat, güvenimi boşa çıkarmıyorsun, birazdaha üzerine katarak dahada iyi olucaksın buna eminim.

Dursun Kaplan
19.09.2009, 09:44
Hava toplarında bencede biraz zayıf.

Ama oyun genelinde gerçekten etkili işler yapacak bir kapasitesi var. Özellikle hücuma çıkarken takıma destek vermesi çok güzel. Orta açmalar,pres yapmalar vs.

Dahada iyi olacaktır. Tebrikler Ferhat. :alkış:

blackrain61
19.09.2009, 09:50
Ferhat bu sezonun en iyi transferi oldugu kesin ama; hemen Cale´yi satmak ne kadar dogru! Hadi sattik, Ferhat formsuz olunca yada sakatlanirsa o zaman yerini oynatabileceginiz baska sol bekiniz var mi? Biraz öngörülü olmakta fayda. Profesyonel takimlar sadece bugünü düsünmez.

F.Erdem
19.09.2009, 09:56
ofans özellikleri gerçekten iyi.bu da oynaması için + puan.
ve yabancı kontenjanı için ekstra demek..

Ali Yerlikaya
19.09.2009, 11:40
Kaliteli bi usak oldugu kesin yerli olmasi ayri bi arti.
Caleyi iyi bi fiyata Almanyaya satip yerine cok ucuza bi alterntif alinmali.

Murat'
19.09.2009, 11:44
Bence kulübede yabancı oyuncu oturtmak pek mantıklı bir iş değil.

O yüzden Cale iyi bir teklif gelmesi halinde satılabilir.

senol 6116
19.09.2009, 16:22
Özellikle ilk yarı çok iyiydi.

Ömer Kaya
20.09.2009, 00:12
Ferhat git gide iyiye gidiyor inş daha iyi olacak

Uğur Cira
22.09.2009, 06:39
arkadaşlar cale niye satılsın ki. ferhatın daha çok tecrübeye ihtiyacı var. daha istanbullularla maç yapmadık. büyük maçları kaldıramayabilir. ve ayrıca sakatlık durumu olduğunda ne yapacaz?
cale bu takımda kalmalı bence. yada gerçekten ferhatla forma savaşına girecek bir oyuncu alınırsa cale satılmalı.bence sol kanadı daha düşünmeye gerek yok. asıl odaklanmamız gereken nokta sağ kanat.

ferhat-defans yönünü geliştirebilir. ama ataklarda çok iyi. çağdaş bir bek oyuncusu gibi oyuyor, ortaları iyi , gabriçle uyumu iyi

gabriç- sol açıkta ilaç gibi geldi.

şimdi bir de sağ kanada baktığımızda;

tayfun- stoper oynacaksa takımda durmalı kanatta asla oynamamalı .
serkan -orta sahada değerlendirilmeli,
yattara- hiç eskisi gibi performans beklemeyin.ayrıca ataklarda bir şey yapmayınca defans yönü 0 olduğu için sağ kanadımızı karşı rakip koridor gibi kullanıyor.

Koray
23.09.2009, 22:58
Ferhat'ın performasından çok memnunum ileri-geri çok iyi gidip geliyor ama biraz daha agresif oynamalı...

AKSOY_61
24.09.2009, 01:33
Gençler maçında ferhat dinlendirilebilir.
gençlerbirliği sağlam takım cale defansda taze kan olur.

Caleye dikkat ediyorum çoğu maçta stoperlere de yardım ediyor tam bi savunmacı.

aktan61
24.09.2009, 13:58
Gençler maçında ferhat dinlendirilebilir.
gençlerbirliği sağlam takım cale defansda taze kan olur.

Caleye dikkat ediyorum çoğu maçta stoperlere de yardım ediyor tam bi savunmacı.
gençler maçında ferhat oynamalıdır..(caleden daha iyi)

caleye ben de dikkat etmiştim,stoperlere yaptığı yardımlar! sayesinde o bölgeden ciddi ataklar yemişiz ve stoperlerimiz çok zor durumlar da kalmışlardır..

Ali Tunahan Güllü
24.09.2009, 19:06
Ferhat iyi ama Caleyide küstürmemek lazım.

.....
24.09.2009, 19:27
Ferhat iyi ama Caleyide küstürmemek lazım.

Küstürmemeliyiz ama ne yapacaz ? Ferhat oynamalı iyi gittiği sürece. Cale de oynamalı ama nasıl :)

Serdar A
24.09.2009, 19:29
Ferhat harika bir fırsat yakaladı , ilk milli takım aday kadrosuna kadar kulübeye çekilmezse kendisine orada yer bulacak . Tüm taraftarların üzerine titremesi gereken bir futbolcumuz . A milli takım kadrosunda yer almaya başladıktan sonra mental olarakta sınıf atlayacak . Lütfen Ferhat ile ilgili yorum yaparken bu hassasiyetleri taşıyalım .

izzet
24.09.2009, 21:33
Hakan Baltadan ekisigi yok, ancak uzun vaadede Ismail Köybasi sol kanadi devralir diye düsünüyorum.

Kendisini gelisitiren genc bir oyuncu Ferhat. Eger gercekten Calenin elden cikarilmasi durumu varsa, Ferhat sayesinde korkmuyorum.

Soru daha cok "Cale giderse Ferhatin alternatifi kim olacak?" seklinde düsünüyorum. Sezon sonuna kadar ikiside takimda kalmali.

AKSOY_61
25.09.2009, 01:39
gençler maçında ferhat oynamalıdır..(caleden daha iyi)

caleye ben de dikkat etmiştim,stoperlere yaptığı yardımlar! sayesinde o bölgeden ciddi ataklar yemişiz ve stoperlerimiz çok zor durumlar da kalmışlardır..

bence calenin son bi kaç maçının etkisindeyiz.
cale sağlam adamdır geçen sene koskoca sezonda kendi kanadından gelen gol sayısı belli, diğer takımların da sol kanattan yediği gol sayısı belli.
cale kendi kanadını çok iyi savundu, tuttuğu kanadı da geçtim stoperlerin kademesine girip bir sürü top çıkardığını hatırlıyorum.

tabi bu calenin ferhatı keseceğini göstermez ama böyle bir futbolcu arada sırada maçına göre oynatılmadır.

Öztürk Adem
25.09.2009, 03:05
Ben onu bızzat ufakken ızlemıstım:D secmelerde en cok sırıtan oyunculardan bırısıydı. Ve secılmıstı.

Fatih Özkan
25.09.2009, 04:12
Önceden de dediğim gibi kendisini çok beğeniyorum...
Gençler maçında da önemli işler yapacağından eminim...
2 asist yeter be Ferhat (:

Erbay
25.09.2009, 21:59
Felaket ötesi kötü oynadı.

Özge
25.09.2009, 22:01
Çok kötüydü.Hem savunmada hem hücumda diyeceğim ama hücumda hiç yoktu.Önceki haftalardan çok farklı bir Ferhat vardı sahada.

Hasan61
25.09.2009, 22:02
bugün çok kötüydü
umarım en kısa zamanda toparlanırsın

.....
25.09.2009, 22:03
öünüdeki adam her seferinde geçti. dedim ne oluyoz sanki karşısında Yattara var.

inşallah en kısa sürede düzelir ama formayı Caleye kaptırdı gibi bi şey

gerenimo
25.09.2009, 22:10
bugünden iyi dersler çıkarmalı. gelişime açık bir futbolcu.

mehmets61
25.09.2009, 22:11
her seferinde geçildi çok kötüydü...

Dursun Kaplan
25.09.2009, 22:13
Bu akşam berbattın Ferhat.

Düzelirsin inşallah.

Ali Tunahan Güllü
25.09.2009, 22:17
Artık yeter Calenin geçmesi lazım!!!

Uğur Ö.
25.09.2009, 22:18
caleyi gönderelim diyenler vardı yahu bu adam tam bir sol bek değil cale tam bir solbek

Özge
25.09.2009, 22:24
Artık yeter Calenin geçmesi lazım!!!
Bugün çok kötüydü yazdım zaten ama artık yeter yazmışsınız sanki ilk 11'de olduğundan beri kötü oynuyor.Kötüydü haftaya Cale oynamalı ama artık yeter demenin bir anlamı yok.1 maç kötü oynadı diye Ferhat'ı harcayacak değiliz.

Emre B.
25.09.2009, 22:32
Bu maçta çok kötüydü.İlk golde de hatası vardı.

ilhan
25.09.2009, 22:33
Hasta bir Gabriç ve 2. yarı sol açıksız oynadık. Topu alan Ferhat'la bire bir kaldı. Rakip oradan bindirdikçe gardı biraz daha düştü. Zaten hoca Cale-Ferhat değişikliği yapacakken golü yedik.

Ferhat'ı dinlendirmek lazım. Ama küstürmeden(!).

poetricus
25.09.2009, 22:36
İlhan;
Bence Broos'u dinlendirmek lazım. Küsse de ziyanı yok.

Gökhan KAN
25.09.2009, 22:38
Hasta bir Gabriç ve 2. yarı sol açıksız oynadık. Topu alan Ferhat'la bire bir kaldı. Rakip oradan bindirdikçe gardı biraz daha düştü. Zaten hoca Cale-Ferhat değişikliği yapacakken golü yedik.

Ferhat'ı dinlendirmek lazım. Ama küstürmeden(!).

Güzel bir tespit..Olayın özeti budur..Ferhat ın zaten defansif yönü zayıf Cale anca baş ederdi Meric le..

bordoylamavi
25.09.2009, 22:43
ferhat sonlara doğru çok düştü. bu ferhat ın kötü oyuncu olduğun anlamına gelmez ama hurşit dene adam ferhatı hallaç pamuğuna çevirdi. o zaman demek ki biraz dinlenmesi lazım. sıra cale de. hocanın bu rekbetçi tavrını beğeniyorum. millertin havaya girmemesini sağlıyor. alanzinho yu almak hataydı. olabilir. peki sylva nı yedği golde hocanın hatası mıydı

Cafer Bulur
25.09.2009, 23:24
Cok kötü calimlar yedi ve hursut merice karsi madara oldu.

Cale den artisi olmadigina aksine savunma yönü daha zayif olduguna sahit olduk.

Bu macta cale oynamaliydi,ferhat bu takimin banko oyuncusu olacak durumda degildi...

Mollasalihoğlu
25.09.2009, 23:25
Ofansı güçlü takımlara karşı Cale'nin oynaması gerektiğini biz görmüştük ama Hugo görememiş demek ki..

Emre ÖZTÜRK
25.09.2009, 23:31
bu adam bana göre ne yaparsa yapsın cale den iyi olamaz ama kaliteli oyuncu küstürülmemesi lazım cale nin yedeği olarak oynamalı ama asla cale ferhat ın yedeği olmamalı.Yani ilk tercih cale olmalı.
hurşit karşısında bu hallere düşen ferhat keita, Kazım , holosko gibi adamlara karşı nasıl olur orası Allahkerim

Kaan
25.09.2009, 23:33
İlhan;
Bence Broos'u dinlendirmek lazım. Küsse de ziyanı yok.

Günün yorumu.. :alkış:

Dogan
25.09.2009, 23:35
Cale'yi hücumu yok diye beğenmiyorduk ama Ferhatın bugün ikisi de yoktu. Cale'ye dönüş yapmalı.

Sönmez Özlü
25.09.2009, 23:47
Bir bek, savunma oyuncusudur.

Şaşırtıcı mı? Değil. Ama unuttuğumuz bir şeydi. Hatırlamış olduk.

Defans yapamayan bir bekin hücuma iyi çıkması hiçbir anlam ifade etmez. İyi şut çeken stoper gibi bir şeydir bu... Stoperlik görevini yerine getiriyorsa, şut çekebilmesi avantajdır. Stoperlik görevini yerine getiremiyorsa, şut çekmesinden bana ne?

Ferhat'ta da bugün bunu gördük.

Daha önce de yazdım. Ferhat'ın Trabzon'da bulunması avantajdır. İyidir, hoştur. Ama Cale var olduğu sürece Ferhat ancak yedek olabilir. Ara sıra, hücumu zayıf takımlara karşı oynar. Dişli takımların karşısında böyle olur.

Mesela, bir Galatasaray maçı var yakında.

Ferhat'la çıkarsak o maça, Kewell veya Arda'nın karşısında ne yapacağını çok merak ediyorum Ferhat'ın.

Neyse, ders alınırsa, iyi bile oldu...

zafer6161
26.09.2009, 00:05
demekki bu adamdada bişe yokmuş,fazla abartıldı bence

İHSAN
26.09.2009, 00:53
Ben bu çocuk için daha önce, yani iyi oynadığı söylenen maçlarda temkinli konuşmayı yeğlemiştim. Hattai Cale sanki daha iyi gibi geliyor demiştim. Hala da böyle düşünüyorum.

Belki Ferhat'ın yapısından kaynaklanıyor, ama ne gollerde fazla sevinirken ne de kötü futbola, sonuca duygusal tepki verirken gördüm. Pasif bir kişiliğe sahip; işte bu ideal Trabzonsporlu futbolcu da olmamalı. Bizim oyuncularımızın, Ferhatın tam aksine hamsinin gözleri gibi gözlerinin parlıyor olması, hamsi gibi dört dönüyor olması gerekir.

Ümidi kesniş değilim kendisinden, ama bence Cale daha kendinden emin ve ayağı yere basıyor.

Sefaenes
26.09.2009, 00:54
bügün kötüydün ber ferhat insallah en kötü macin bügünkü macin olur.

AKSOY_61
26.09.2009, 01:43
dediklerimiz çıkıyor işte.bu maçta calenin oynatılması gerektiğini söylemiştik.
çok zor değil calenin savunma anlamında ferhattan çok daha iyi olduğunu anlamak.

madara oldu resmen bu maçta.

AYDIN KANTEKIN
26.09.2009, 02:48
sanmayinki karnimizi sivazladik böyle bir mactan sonra hakkinda kötü seyler yazip kendi egomuzu tatmin etmek istedik ama gercekler bence ortada ikinci yari oyundan düstü denilen adam ilk yari sahada miydi yoksa benmi görmedim hucum elemanlarina refakat kosusu bende yaparim orada.Ama kizmayada hakkimiz yok bu paraya ancak bukadar köfte yersin bu alemde sadece bu macta kötü oynadigi icin degil genel manada benim fikrim bu cocuk Trabzonspor da oynayacak adam degil.

Emrah KabuL
26.09.2009, 11:11
Ferhat'ı tek izlediğim maç A.Aker'de 3-1 yendiğimiz Ersen 2 Gökdeniz'in gol attığı karşılaşmaydı.. yanılmıyorsam 20-30 dk aralığında Gökdeniz ve Marcelinho kanadını otobana çevirdikleri için oyundan alınmıştı.. Bu futbolcuda hala ışık gören var mı bilmiyorum ama Gs böyle bir potansiyel(!) i olan hemde türkiye de zor bulunan sol bek bir oyuncuyu nasıl olurda serbest bırakır..

Dursun Kaplan
26.09.2009, 11:25
Bir maçta adam harcamakta üstümüze yok.

Adnankazaz
26.09.2009, 11:36
gardaşım kimse ferhattan bişey beklemesin bu adamlar trabzonsporun bırak 11 ini 18 ine bile alınmamalı anlamıyoum neden cale oynamıyor bu hoca ne yapmaya çalışıyor anlamıyorum

Ilelioglu
26.09.2009, 11:58
Bu Adam cok iyi bir Sol Bek ama yanliz kaliyor, kimse yardimina gelmiyor. Önünde oynayan Adam geri kosmuyor ve Ferhat yanliz kaliyor, calimi yiyince de Faul yapiyor mecburen.

Ferhat ile bir alakasi yok yedigimiz golün, tamamen Alanzinho'nun hatasi.

Fatih Ay
26.09.2009, 12:05
Ferhat'ı tek izlediğim maç A.Aker'de 3-1 yendiğimiz Ersen 2 Gökdeniz'in gol attığı karşılaşmaydı.. yanılmıyorsam 20-30 dk aralığında Gökdeniz ve Marcelinho kanadını otobana çevirdikleri için oyundan alınmıştı.. Bu futbolcuda hala ışık gören var mı bilmiyorum ama Gs böyle bir potansiyel(!) i olan hemde türkiye de zor bulunan sol bek bir oyuncuyu nasıl olurda serbest bırakır..

aynen öyle bu maçtada hurşit ezdi geçti..

Yavuz Hasan
26.09.2009, 12:38
kötü bir gündü özellikle hurşit çok yıprattı

yanlız anlayamadığım birşey tek maçda üstünü çizmeye çalışanlar var bu nasıl bir mantıkdır bu nasıl bir egodur

Samet Yildirim
26.09.2009, 13:51
Ferhat savunma yönü zayif oldugu icin hürsit gibi ofansif gücü yüksek oyuncu olunca cok yipratilir.

Ama yinede abartmamak lazim herzaman lazim olacak bir futbolcu.

Cafer Bulur
26.09.2009, 13:56
Birakin takimi,sahanin en kötülerinden biriydi.

Böyle bir ferhat in 90 dakika sahada kalmasi broosun büyük bir hatasiydi...

Ahmet Başkaya
26.09.2009, 13:58
Son dakikada 3 e 2 yakalandığımız pozisyonda yaptığı çok büyük acemilikti...

Gökhan KAN
26.09.2009, 14:00
Tecrübe kazandıkça daha iyi olacaktır..

Yavuz Hasan
26.09.2009, 14:05
geçen hafta olan güvenim ne ise bu hafta da o

karatasof
26.09.2009, 14:09
İki maçla ''Tamam oldum'' havalarına girmiş bu genç anlaşılan.Maçın en kötü elemanı olma şerefini kurdurduğu baraja rağmen başının üstünden geçen topu seyretmekle yetinen Sylva'ya kaptırmasına rağmen bana göre alt yapısından yetiştiği gs'dan neden uzaklaştırıldığını gösteren bir maç oldu onun için.Asla büyük bir takımın futbolcusu olamaz kanaatini pekiştiren aculluklar sergiledi.Önce Mustafa Pektemek'e müdahalede geç kalarak ilk golün yenmesine sebep oldu.İkinci yarıda gb'nin attığı golü hazırlayan faule sebep oldu.Bu futbolu ile Yönetimin bu işten ne kadar anlamadığını da göstermiş oldu.Büyük yetenek diye transfer edilip Karadenizspor'a gönderilen emsallerinden bir üstünlüğü olmadığını görmüş olduk.İsimsiz gb kanat oyuncuları karşısında düştüğü acınası durumları seyretmesi onun için en büyük hakaret olacaktır.
Ey Ferhat.Hemen bu maçın kasedini edin ve oturup halini seyret.Ondan sonra çıkıp kendi hakkında hükmünü kendin ver.Ben üst klasman bir takımda oynayabilir miyim diye?

mavikan
26.09.2009, 14:12
aferin oğlum daha da iyi olacaksın.. ufak tefek kazalar olacak..

Sefa Murat Dokuz
26.09.2009, 15:20
Dediğim gibi Savunma olarak çok gelişmesi lazım. 1 maçta 2-3 hata yaptı diye silinecek oyuncu değildi. 2 defa hurşit ten fena çalım yedi biri gol oldu faul sonucu bir de basit kafa topu hatası var. Savunma olarak Cale den çok geri olduğu için böyle şeyler olabilir. Ama kesip atılacak cinsten değil.

Özge
26.09.2009, 16:55
Hurşit ezdi geçti diyorsunuz da dün Hurşit'in geçmediği adam mı vardı?O kadar saçma hatalar yaptık ki savunmada Hurşit yıldız oldu.
Ferhat söylenilenlere göre içine kapanıkmış.Zaten görülüyor dışarıdan bakılınca.Aşırı tepki vermemesi bu yüzden bence.Ben Ferhat'a güveniyorum.

Dursun Kaplan
26.09.2009, 16:56
2 maç sonra Hurşit'i bizim takıma isteriz bak gör. :)

İHSAN
26.09.2009, 17:09
Düşünün, bu hurşit denen uşağın esamesi yeni yeni duyulmaya başlandı. Ve bu sezonun ilk maçlarında Trabzonspor gibi bir takımın sol kanadını hallaç pamuğuna çeviriyor. Bre kardeşim, tamam burası süper lig burada çok kazma sağ açıklar var, bu doğru; ama arada bir hurşit gibi bence orta klasman bir oyuncu da karşına çıkınca karşına böyle dağılacaksan, biz avrupaya hiç açılmayalım ya da iyi bir takımla hiç mi hiç oynamayalım. Yanarız Maazallah.

Ferhat'ın olduğu kanatı koridor gibi kullanan oyuncu gençerbirliğinin ismini yeni duyduğumuz bir oyuncusuydu. Unutmayın ki daha nice Hurşiler var, sonra başımız ağrımasın zinhar.

Hasan Nasrallah
26.09.2009, 17:10
ferhat çok kötü deyildi kimse ıyı deyildi aslında hurşıt hariç

Kadir
26.09.2009, 17:12
Ferhat'a güvenim tam.

Hasan Nasrallah
26.09.2009, 17:13
ferhat çok kötü deyildi kimse ıyı deyildi aslında hurşıt hariç

adam yüzelli tane atak kardeşim ne yapsın

serdar avcı
26.09.2009, 17:45
ferhat adeta nakavt oldu,ve ard arda hatalar yaptı2 golde faulu de o yaptı silvada seyretti..herzamanki gibi.

esra61
26.09.2009, 18:20
2 maç sonra Hurşit'i bizim takıma isteriz bak gör. :)

aynen ya akşam nerdeyse bizi bitiren adamdı hurşit..
bize gelse öyle hırla oynamaz ayakları tutulur......

Osman Yavuz
26.09.2009, 18:58
İyi değildi ama bu kadar ezmeye de gerek yok.Haftaya dinlendirilebilir.Cale yeterince hırslanmıştır sanırım.

x_man
26.09.2009, 20:35
maden maden hurşit bile soldan sağa geçti her pozisyonda geçti ferhatı az daha penaltıda yaptırıyordu yetersiz bir adam bu adamlara şans verildiğini görünce barış memiş kadir keleş göksü alhasın ne suçu var diye düşünüyorum

Mustafa Ayazoğlu
26.09.2009, 20:44
3 maç üst üste kaldıramadı. Gençlerbirliğide soldan iyi bastırdı. Önde kimse yardımcı olmadı. Takıma çok hızlı giriş yaptı.

Yavaş yavaş alışacak. Futbolcuyu kesmek yanlış olur. Israr etmekte fayda var.

Vural Kuyumcu
27.09.2009, 19:20
pozisyonlara cok kontrolsuz girior ya

KUTADGU
27.09.2009, 21:58
Tek başına kalınca ve çok da atak yiyince afalladı doğrusu.

Olabilir. Hatalarından ders çıkaracak seviyede.

Moralini bozmadan daha çok çalışsın.

Çünkü gerçekten çok iyi bir futbolcu.

Cafer Bulur
27.09.2009, 22:27
Tek başına kalınca ve çok da atak yiyince afalladı doğrusu.

Olabilir. Hatalarından ders çıkaracak seviyede.

Moralini bozmadan daha çok çalışsın.

Çünkü gerçekten çok iyi bir futbolcu.
Ferhat hicbir zaman cok iyi bir futbolcu olmadi.

Ferhat benim aklimda her zaman iyi bir yetenek olarak vardi,öyle de devam ediyor.

Cale banko solbekimiz olmali,ferhat da alternatifi....

Cem Akyüz
28.09.2009, 00:09
Tecrübe kazandıkça daha iyi olacaktır..

Kesinlikle öyle..Gene başlamış kimi kesin iyi futbolcu değil demeye..Sen çalışmaya devam et oğlum

Gökhan KAN
28.09.2009, 00:17
Kesinlikle öyle..Gene başlamış kimi kesin iyi futbolcu değil demeye..Sen çalışmaya devam et oğlum
Daha 21 22 yaşında...Takımın çömezi..Sen bile bu yaşında o takıma girsen sahadaki abilerinden hata yapıcam diye korkarsın..Ferhat ta ben bunu görüyorum sanki..Biraz ürkek..

Sürekli oynarsa yaşı 25 lere geldiğinde daha rahat oynayacaktır ve milli takım seviyesinde olacaktır bence..

hos_cocuk61
28.09.2009, 00:21
Ferhat hicbir zaman cok iyi bir futbolcu olmadi.

Ferhat benim aklimda her zaman iyi bir yetenek olarak vardi,öyle de devam ediyor.

Cale banko solbekimiz olmali,ferhat da alternatifi....

Cale'nin sezon boyu yaptığı hataları 1 maçta yaptı. Ferhat daha çok genç, Dikkatini çekiyor ise bazen heyecanlanıp topları ileri atıyor. O maçta Cale'de olsa farklı bir olay olmazdı. Hurşit Cale'ye kırmızı kart gösterirdi, 10 kişi kalırdık :)

Öztürk Adem
28.09.2009, 00:50
Hak etmıs oldugu yerde oynadıgının kanısındayım.

AdemS
28.09.2009, 05:57
Sorun Alanzinho..

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2622-3K0W2F3I.jpg

Savunmanın solunda görev yapan Ferhat, "Gabriç'in oyundan çıkması düzenimi bozdu. Önümde oynayan Alanzinho ile aynı uyumu devam ettiremedim. Olmaması gereken fauller yaptım" dedi.

http://www.fotomac.com.tr/tra106.html

Ali İhsan
28.09.2009, 10:55
Kendi kabahatinden çok onu o halde bırakan hocası suçluydu bence. Hurşit'i sağda Song'a yolladı önce Doll, sonra baktı ki bizim hoca solu boşaltmış aldı oraya ve saldı üzerine Ferhat'ın. Sonuç kötü oldu, umarım Ferhat'ı kaybetmeyiz. Nasıl ilkonbire giremeyince Cale'ye sahip çıktıysam şimdi Ferhat'a da sahip çıkıyorum. İkisi de iyi oyuncu, tek sorun ikisi de henüz tam değil.

Hüseyin Bağdat
28.09.2009, 10:58
Bu maçta biraz aksadı. Defans yönü zayıf kaldı. Önünde oynayan oyuncularda yardım etmeyince daha da zorlandı. İlerki haftalarda eskisi gibi olacaktır...

ilhan
28.09.2009, 10:59
Harcatmayız yiğidim seni.
;)

Gönlün rahat olsun.

Cemalettin Taşkın
28.09.2009, 11:47
bu hfta 11 de çıkmayacak sanırım. cale oynayacak yerine.

bu kadar kolay geçilmemesi lazım geçildiği adamda gençlerbirliğinde oyuna sonradan giren biri.

Yavuz Hasan
28.09.2009, 17:28
ferhat ın kaybedilmemesi lazım

ayrıca şunu da görmüş olduk ki sorun cale de değilmiş tek kalınca herkez kötü oynayabiliyormuş

esirgolge
28.09.2009, 20:05
1 mac iyi oynadi diye göklere cikarmanin,1 mac kötü oyna diye de yerin dibine sokmanin anlami yok.Bana göre Trabzon yerli statüsünde oynayabilecek en iyi solbeki aldi

/_!mmortalTs_\
28.09.2009, 20:09
1 hafta dinlensin.. Sonra tekrar devam eder

Ali Tunahan Güllü
28.09.2009, 22:00
Dinlenmek iyidir hem kendisi için hem takım için.

Punisher-61
28.09.2009, 22:03
gabriclen ne düzeni vardiki????? gabric desen 1.yari hic yoktu oyunda

Fatih Solmaz
28.09.2009, 22:09
harcatmayın ama o da kendisini harcamasın. son maçta düştüğü durumlara ben bile düşmezdim. yukardaki açıklam doğru ise tam bir fiyasko. alazinho ha ! vurun abalıya.

Emre GÜRDAL
28.09.2009, 22:36
bu macta gercekten oncekı macları arattı ama suan baglıyorum onundekı oyuncunun pna yardım etmemesı onu zorda bıraktı..

Kazım Uzunboy
29.09.2009, 07:56
En faydalısı Ferhat!

Trabzonspor bu sezon transfer ettiği oyunculardan en fazla Ferhat'a şans verdi.

http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm726708.jpg

Bu sezon kadrosuna Ferhat Öztorun, Tjikuzu, Zafer Yelen, Engin ve Gabriç’i katan Bordo-Mavililer, 7 haftalık bölümde bu oyunculardan tam olarak yararlanamadı. Söz konunu dönemde ise teknik heyetin en çok süre verdiği oyuncuların başında Cale’nin formasını kapan Ferhat geliyor. Genç oyuncu oynadığı 5 maçta, 385 dakika forma giydi.

www.fanatik.com.tr (http://www.fanatik.com.tr)

Travelair
29.09.2009, 09:36
Ferhat'ı yeterince güçlü bulmuyorum. Fizik olarak güçlenmesi gerek. Yoksa istediği (İstediğimiz) performansa ulaşamaz

ugurozturk
29.09.2009, 10:42
1 mac iyi oynadi diye göklere cikarmanin,1 mac kötü oyna diye de yerin dibine sokmanin anlami yok.Bana göre Trabzon yerli statüsünde oynayabilecek en iyi solbeki aldi

kesinlikle...

ama su da bi gercek; gabricin arkasinda oynamak buyuk avantaj. cunku gabricin muthis bir defans anlayisi var; ferhat ne zaman adama bassa arkasina kosuyordu...

yorumsuz6117
29.09.2009, 10:44
kesinlikle...

ama su da bi gercek; gabricin arkasinda oynamak buyuk avantaj. cunku gabricin muthis bir defans anlayisi var; ferhat ne zaman adama bassa arkasina kosuyordu...
Cale - Gabric ikilisinin oynaması gerekiyor artık..

mustafadinç
29.09.2009, 14:08
Bence Cale nin acilen hazırlanması lazım Ferhat bize uzun yıllar lazım bu haftada kötü bir çalım yerse çocuğa seyirci bağırır Ferhatıda kaybederiz.Bu haftadan iyibaren Calenin oynaması lazım.

Gökhan KAN
29.09.2009, 14:18
24 25 yaşına geldiğinde milli takımda Terim yoksa Milli takımın sol nun ilk oyuncusu olacaktır...

M.S.SOFU
29.09.2009, 20:07
bi de cale gabeic ikilisini göreyim sonra yorum yapacam....

.....
02.10.2009, 18:28
Ferhat ve Onur bu maçta dilerim oynar.

Artık gençlerimize güvenmeliyiz ve sahaya sürmeliyiz.

Ilelioglu
03.10.2009, 00:52
Bundan sonra senle devam etmeliyiz...;)

aktan61
06.10.2009, 07:17
antep maçında haklı olduğumu bir kez daha gördüm
sen caleden çok daha iyi bir topçusun...
seninle devam...

OLCAY ÇAKIR
06.10.2009, 12:35
Sagbek denenebilir..

Mollasalihoğlu
06.10.2009, 12:36
Sagbek denenebilir..

Rakibin açığının hücum yönü güçlü değilse abi.. ;)

OLCAY ÇAKIR
06.10.2009, 16:28
Solda bekin fazla ise sağda dene.

Sağda fazla ise solda dene.

Mollasalihoğlu
06.10.2009, 16:29
Solda bekin fazla ise sağda dene.

Sağda fazla ise solda dene.

:D
Rakip ofansif ise Ferhat'ı yeme,
Rakip defansif ise Ferhat'ı dene :D

Anıl C
13.10.2009, 20:43
bence desansı önde kuran rijkaarda karşı ferhat oynamalı
yoksa cale defans yapıp 3. stoper oynamaktan atak yapamıcaz ordan

Kereşenli
13.10.2009, 20:49
Ferhat çok basit hata yapıyorsun. Cale'den formayı kapmışken böyle hatalar yapmam hiç iyi olmadı. Tekrar iyi çalışıp formayı kapmaya çalış. Takım içinde rekabet iyidir.

Tanju
13.10.2009, 21:08
:D
Rakip ofansif ise Ferhat'ı yeme,
Rakip defansif ise Ferhat'ı dene :D

Ferhat'la atak mı yapmalı,
Cale'le defansta mı kalmalı :D

Ömer SEVİNÇ
14.10.2009, 09:44
Son maçta yedek oturmayı kendisi talep etmiş.

Murat'
19.10.2009, 00:11
Herhalde haftaya tekrar ilk 11'de göreceğiz kendisini.

psikopat_hamsi
19.10.2009, 05:10
Herhalde haftaya tekrar ilk 11'de göreceğiz kendisini.

kesinlikle. takımdan gönderilmek mi isteniyor ne oluyor anlamadım geçen seneki caleden eser yok.

Mustafa ÖZDEMİR
22.10.2009, 18:10
şu calenin yedeği olacaksa neden alındı bu adam...

Özge
23.10.2009, 22:32
18 kişilik kadroda olmamasına çok şşırdım.Kendisi de anlamamış gerçi.

Kaan
23.10.2009, 23:28
18 kişilik kadroda olmamasına çok şaşırdım.Kendisi de anlamamış gerçi.

Eğer hasta olduğundan kadroya alınmamışsa sorarım sana. :D

Kubilay ŞAHİN
24.10.2009, 00:39
Cale İle Değişmeli Oynamaları Gerekir.. Bu Adamı Soğutmamak Gerekir..

Özge
24.10.2009, 00:54
Eğer hasta olduğundan kadroya alınmamışsa sorarım sana. :D
Hasta değildi.Oynamasına engel bir durum yoktu yani:)

.....
24.10.2009, 18:09
Kendini geliştirip formayı kapmalı. hursit adamı formasından etti adeta. :(

Ilelioglu
24.10.2009, 19:26
Aslinda cok iyi bir Futbolcu, bence oynatilmali...:)

Emre
30.10.2009, 04:24
caleden daha iyi performansı var

Ali Tunahan Güllü
30.10.2009, 19:37
Bence beşiktaş maçında Ferhat oynayacak..

Burak_52
31.10.2009, 22:09
ferhat öztorun ve metin diyadin röportaj
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&t=11&hid=63306

Mustafa ÖZDEMİR
31.10.2009, 22:36
ferhat şu takımın uzun vadede sol beki olması lazım...

avniaker
31.10.2009, 22:48
ferhat merhat bunlar boş adamlar arkadaşım gençlerbirliği maçında resmen bunu gösterdi

Birtan Karaman
01.11.2009, 11:26
Ben Cale'nin Gabric'in Arkasında Oynamasını İstiyorum Ama Gabric İle Ferhat Daya Uyumlu Gibi.

aktan61
03.11.2009, 15:27
bjk maçında ilk 11 de olmalı...

Mustafa ÖZDEMİR
06.11.2009, 13:39
ferhat merhat bunlar boş adamlar arkadaşım gençlerbirliği maçında resmen bunu gösterdi
yanlış düşünce.ferhat daha yolun başında onuda barış gibi kariyerinin başında bitirirsek gençlere önem veriyoruz diyemeyiz artık...

Özge
07.11.2009, 22:04
Cale kadar oynamıyor mu şu adam ya?

Kubilay ŞAHİN
07.11.2009, 22:39
Hayde Göreve..!

Kaan
07.11.2009, 22:50
Hakemin bir düdüğünden sonra, ayağa kalkıp bağırması hoşuma gitti. :)

Birtan Karaman
11.11.2009, 23:50
Hayden Sahaya Ferhat :)

Ilelioglu
13.11.2009, 22:56
Insallah uzun yillar bu Forma altinda basarili olur...;)

Birtan Karaman
21.11.2009, 21:32
Alanzinho İle Hazırlık maçlarında iyi bir uyum göstermişlerdi ..
Bunu Kasımpaşa Maçındada gösterirler umarım ..

Ferhat Gelecek için büyük bir kazanç.

Özge
22.11.2009, 20:34
Cale'den kötü değildi.

Zeki Akyol
22.11.2009, 22:12
Caleden iyi olduğun garanti :) Hıc değilse ılerı cıkıp orta yapabılme kapasıtesı var

zafer6161
22.11.2009, 22:13
iyi bi adam olsaydı gs bırakmazı,çok sıradan zayıf ve güçsüz

Uğur Ö.
23.11.2009, 11:27
Çok sıradan geliyor defansif olarak berbat

Mehmet Fatih Silik
24.11.2009, 07:12
Bi varsin bi yoksun be Ferhat...cözemedim seni!

61_Serhat_61
28.11.2009, 04:19
Bi varsin bi yoksun be Ferhat...cözemedim seni!
aynen...
acaba bu neyden kaynaklaniyor...
bi bakiyorsun ferhat 90 ismi geciyor...
bi bakiyorsun 90 dakikada iki kere duyuyoruz görüyoruz...
anlamadim bende valla..
ama insallah kendini bulacaktir ...

Kader KORELİ
13.12.2009, 19:36
Bence ilk 11de Gabric sag kanat, Ferhat da sol kanat oynarsa daha iyi olur.

Serkan ise formsuz Colmanin yerine ortada düsünebilinir.

Tanju
13.12.2009, 19:39
Ferhat Cale'den kötü değil, ama cale kötü iken alamadı formayı bu maçtan sonra işi daha zor.

Fatih Özkan
14.12.2009, 01:26
Çözemedim Ferhat'ı (:
İyi gidiyordu bi ara...

EMiRHAN61
23.12.2009, 23:04
tek hayalim gs'a geri dönmek sözleri benim gözümde karakter olarak bitirdi kendisini :D

28TS61
24.12.2009, 00:57
tek hayalim gs'a geri dönmek sözleri benim gözümde karakter olarak bitirdi kendisini :D

nerde ve ne zaman dedi bunlari :confused:

EMiRHAN61
27.12.2009, 11:57
"kendi" facebook hesabında :)

SDinc
27.12.2009, 14:12
Koskoca bir yarım sezon boyunca İ.B.B maçı vede sezon hazırlığı maçları dışında adam gibi oynadığını göremedim. O da zaten rakip takım dağıldığı için iyi oynadı.
Çok ama çok fazla hata yaptı , teknik vede hızlı açıklara karşı düştü kalktı. Bir an önce gönderilmeli dediğim tek oyuncu.

Orhan Kahraman
27.12.2009, 16:32
Ben beğeniyorum arkadaşlar kazanabileceğimiz bir topçu

ilhan
10.01.2010, 11:45
Toplara çok iyi kavis veriyor. :) Dün önünde sol açık olmadan oynadı. Engin önünde oynuyor gibi gözüküyordu ama Engin daha çok içeriye yönelmeyi seviyor.

Cafer Bulur
10.01.2010, 12:52
Kendisini hic ama hic begenmiyorum.

Defansif anlamda oldukca zayif ve oyun zekasi da olmayan bir oyuncu,ofansif olarak da kornerleri disinda zerre kadar katkisi yok.

Cale yi her zaman ferhat a tercih ederim...

Uğur Ö.
10.01.2010, 13:43
Sırıtıyor.Bu maçta bile sırıttı.Calenin ölüsünü bile kesemez

M.Kılıç50
10.01.2010, 14:04
Cok Süper oynamiyor ama berbat´da oynamiyor...
ama cale kadar olmadigi kesin...
Sota sezon basinda bu usagi neden o kadar abartti hala anlamis degilim :rolleyes:

yakarcı
10.01.2010, 16:07
tek hayalim gs ye dönmek diyen oyuncudan daha ne beklersiniz

Ali Tunahan Güllü
10.01.2010, 16:09
Caleyi tercih ederim..

SDinc
10.01.2010, 16:10
Cok Süper oynamiyor ama berbat´da oynamiyor...
ama cale kadar olmadigi kesin...
Sota sezon basinda bu usagi neden o kadar abartti hala anlamis degilim :rolleyes:

O zamanlar gerçekten iyiydi hazırlık maçlarında , benimde gözümü boyamıştı. Ama yeni transferler Ferhat , Tjikuzu ve Engin hepsi sezon başında kaldılar akıllarda.

Özge
10.01.2010, 21:01
Kornerleri iyi kullandı.2 korner kullandı biri gol oldu diğerini de iyi kesti.

Samet Yildirim
10.01.2010, 22:44
Kornerleri iyidi ama macin genelinde berbatti...

En az 5 defa adamini kacirdi hucumda hic yoktu...yedek kalir...