PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor'a Yakışanı Yapalım, Tepkimizi Koyalım!..

Ahmet Başkaya
28.05.2009, 17:21
Arkadaşlar vatanımızı bombalayan pkk şerefsizlerini Fener bahçe maçında ilk 5 dakika kesmeden susmadan Saygı ile analım...(Anladınız onu)......
Bunu düzenlersek Türkiyenin gözünün kulağının olacağı avni akerde büyük bir ilgi toplarız ve duyarsız kalmadığımızı bir kez daha gösteririz...Artık yeter ....

Başka fikirleriniz varsa lütfen esirgemeyin...

Kazım Uzunboy
28.05.2009, 17:24
İlk yarıdaki Konya maçında ilk 15 dk. tezahürat yapılmamıştı diye hatırlıyorum.

Bizde öyle birşey yapabiliriz.

Erdinç Barutçu
28.05.2009, 17:26

Evet susmuştuk hatta o sessizlik sırasında da golümüz gelmişti...Bağırıp bağırmamak arasında kalmıştık...Öyle hatırlıyorum..:S

ozzy!
28.05.2009, 17:29
ekstra şeylere gerek yok normal desteklesin yeter.:D

İHSAN
28.05.2009, 17:34

Kazım iyi güldürdün beni. Ya zaten bizim stadyum tezahurattan yıkılıyor ya, sussalar çok fazla dikat çeker eminim. Biz normal halimizde bile stadda kimse bağırmıyor, sen bir de çıkıp bağırmayalım dersen, millet bayram eder, alır çekirdek çuvallarını gelir maça. Aman aman, susalım falan demeyin sakın. Zaten tribünleri bağırtmak için yırtınıyoruz, bir de susun derseniz olur mu yahu?

Ahmet Başkaya
28.05.2009, 19:10
Kazım iyi güldürdün beni. Ya zaten bizim stadyum tezahurattan yıkılıyor ya, sussalar çok fazla dikat çeker eminim. Biz normal halimizde bile stadda kimse bağırmıyor, sen bir de çıkıp bağırmayalım dersen, millet bayram eder, alır çekirdek çuvallarını gelir maça. Aman aman, susalım falan demeyin sakın. Zaten tribünleri bağırtmak için yırtınıyoruz, bir de susun derseniz olur mu yahu?
Bencede dediğine katılıyorum kesinlikle ilk on beş dakika bişey yapamaz zaten bizim taraftar öyle bir organizeliğimiz yok ancak ilk 5 dakika sadece pkk aleyhli olursa çok daha manalı olur...

kudu_61
29.05.2009, 03:43
5 dakika kahrolsun pkk şehitler ölmez vatan bölünmez aponun p.ç leri yıldıramaz bizleri desek hiçbirşey kaybetmeyiz ama cılız bir sesle değil tüm stad bırakın sahada ne olursa olsun dünki 5 kardeşim ve daha önce şehit olan kardeşlerimiz herşeyden önemli onları unutmadık unutmayacağız Ama şunu bilin onlar bizi hiç yalnız bırakmıyor bize görünmeseler bile sınırları hala onlar koruyor bu mutluluk bana yetiyor pkk lının biri 6 kişinin binebileceği bir şortlantta 20 kişi saydığını onların nasıl olurda oraya sığdığını soruyor halbu ki 6 kişi varmış şortlantta...ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ

lazkopatfaroz
29.05.2009, 10:52
bence çok güzel olur ;)

Külünkoğlu
29.05.2009, 11:22
İstiklal marşının sonunda illaki olur. Hakemin düdüğü ile beraber bir kez daha yaparsak protestomuzu daha güzel olur.

Fatih Yücel
29.05.2009, 12:03
ekstra şeylere gerek yok normal desteklesin yeter.:D

ekstra derken
şehitlerimizi analım diyoruz belki sana anormal gelebilir....

Emirhan Makul
29.05.2009, 12:07
Önümüzdeki Sene Diyarbakır-Trabzonspor Maçları pis şeylere gebe olmaz inşallah!

İlk 15 dakka Protesto çok güzel olur ama hep bir ağızdan bağırmak gerek dur bakayım yok boşver olmaz o iş.

Kamil Çakmak
29.05.2009, 12:11
Ahmet çok güzel düşünmüşsün. Evet muhtemel benimde dahil olacağım trübünlerde böle bi tepki güzel olacak.

M.S.SOFU
29.05.2009, 12:16
Kocaman bİr tÜrk bayraĞi aÇilip bu Çakallara hangİ Ülkede olduklarinin mesaji verİlmelİ...

oguzhann
29.05.2009, 12:34
güzel düşünce,önemli olan faaliyet.taraftarımız böylesi bir olaya duyarsız kalmaz!

Oruç
29.05.2009, 12:36

İlk 15 dakka Protesto çok güzel olur ama hep bir ağızdan bağırmak gerek dur bakayım yok boşver olmaz o iş.

Şimdiden ortalığı germenin anlamı var mı kardeşim ? Seneye ne olur Allah bilir. Sakin olmak lazım..

Emirhan Makul
29.05.2009, 12:42
Şimdiden ortalığı germenin anlamı var mı kardeşim ? Seneye ne olur Allah bilir. Sakin olmak lazım..

Yok abi germiyorum inşallah olmaz.

murat
29.05.2009, 12:48
Trabzonlu olmakla alakasi nedir pkk ya tepki koyamanin? Boyle dusuncesizde acilan basliklar artmaya basladi ama maalesef mudahele yok yine..

Mert M.
29.05.2009, 12:55
Bence de çok güzel bir hareket olur. Böyle bir düşünceye, bir asker evladı olarak sonuna kadar destek veriyorum.

Mehmet_Mercanlı
29.05.2009, 13:00
Trabzonlu Olduğumuzu Gösterelim, Koyalım Tepkimizi

lütfen başlığı değiştirin daha güzel bir başlık olabilir

TRABZON SPOR'A YAKIŞANI YAPALIM
TRABZON SPOR 'LULUĞUMUZU GÖSTERELİM

Gibi faklı şeyler olabilir ama bu olmamış

Metin Ural
29.05.2009, 13:17
eger mactan once saygi durusu yapilacaksa medenice sessizlik icinde sehitlerimizin anilmasini isterim. suursuzca sloganlar atilmasini degil. sene basindan beri her turlu saygi durusunda ugultular yukseliyor, sloganlar atiliyor. bence goze hos gelmeyen bir durum.

Ahmet Başkaya
29.05.2009, 13:34
Trabzonlu olmakla alakasi nedir pkk ya tepki koyamanin? Boyle dusuncesizde acilan basliklar artmaya basladi ama maalesef mudahele yok yine..

Yanlış manaya çekmenin anlamı yok abi eğer benim doğum yerine bakarsanız Trabzonlu değilim Tokatlıyım ...Çocuk da değilim pkk ya sadece biz tepki koymalıyız diyecek kadar da ahmak değilim merak etmeyin eksik cümle kurmuşum ama biraz daha yapıcı olabilirsiniz...Benim DÜŞÜNCESİZCE açtığım başlığa düşüncesizce yorum yapmamakla başlayabilirsiniz mesela...

Ahmet Başkaya
29.05.2009, 13:35
Ayrıca bir yöneticiye mesaj yoluyla veya raporla ulaşırsan gereken yapılacaktır....

Hüseyin Çümen
29.05.2009, 13:39
susmak güzel fikir değil
şehitler ölmez vatan bölünmez diye 5 dk boyunca bağırılır
konyada sessiz kalma hiç hoş olmamıştı bence

ama adi şerefsiz pekeke lilere msj yollamak şart

Ozan Gözaçan
29.05.2009, 13:42
bence siyasi içerik ve küfür içermemeli ... tamammen bizim trabzonluların tepkisi olmalı ilk olmalı önceden yapılmamış bir grup ve veya zümre tarafınca sahiplenmemiş olmalı ... bu benim düşüncem ... ama ne olması hakkında aklıma bişeyler gelmiyo şimdilik ama gelimnce yazacam mutlaka :))

Ahmet Başkaya
29.05.2009, 13:44
Arkadaşlar stad organize edilip ...61 .DAKİKADA KAHROLSUN PKK HEPİMİZ ASKERİZ PKK YA YETERİZ DİYE BAĞIRILABİLİR...VE TÜRK BAYRAĞI AÇILABİLİR NASIL OLUR..?

Ahmet Başkaya
29.05.2009, 13:49
Başlık düzenlenmesi için teşekkürler...

Kadir
29.05.2009, 13:52

Bence Diyarbakırspor'u bölücülerin takımı olarak değil Şehit Gaffar Okkan'ın takımı olarak hatırlayalım .

Ayrıca evet güzel bir tepki verilmesi gerekir .

Aldemir
29.05.2009, 13:53
Trabzonlulukla ne ilgisi var diyen arkadaşlarım bunu sorarken haksız değiller elbette ama cümle alem biliyorki böylesi milli konularda karadenizin ve özellikle Trabzon'un tepkisi çok daha başka.

Bir sene maçka kırsalına görülen pkk köpekleri için genç, yaşlı, kadın herkes akın akın onlara saldırıya geçmişti.

Pkk destekçisi olan Tayad üyelerinin yaşadıklarını hatırlayalım. 5 dk da 10.000 kişi meydanda toplanmıştı. Burada 3-5 zibidinin dövülmesi değil, bu kadar kısa sürede o kadar insanın toplanması önemliydi.
Ben o sırada Değirmendere otogarına yeni inmiştim.
Orada söylentiler meydanda pkk lıların bayrak açtığı idi.
Meydanda pkk nın intihar saldırısı yapacak elemanları var denseydi de akın akın halk yürürdü üstlerine.
81 ili gezmiş olan birisi olarak söylüyorum, bunun başka bir ilde yaşanmasına olanak yok.
O açıdan maçtaki slogan ve tepkiler önemlidir.
Sadece bölücülere yönelik değil, milliyetçilik konusundada da bizimle aşık atmaya çalışan istanbulun 3 maymunu ve zivas, bursa, mursa gibi takımlara da gitsin.

Ve Türk kanı zehirlidir diyenlerin sonları .

Ahmet Başkaya
29.05.2009, 13:56
Trabzonlulukla ne ilgisi var diyen arkadaşlarım bunu sorarken haksız değiller elbette ama cümle alem biliyorki böylesi milli konularda karadenizin ve özellikle Trabzon'un tepkisi çok daha başka.

Bir sene maçka kırsalına görülen pkk köpekleri için genç, yaşlı, kadın herkes akın akın onlara saldırıya geçmişti.

Pkk destekçisi olan Tayad üyelerinin yaşadıklarını hatırlayalım. 5 dk da 10.000 kişi meydanda toplanmıştı. Burada 3-5 zibidinin dövülmesi değil, bu kadar kısa sürede o kadar insanın toplanması önemliydi.
Ben o sırada Değirmendere otogarına yeni inmiştim.
Orada söylentiler meydanda pkk lıların bayrak açtığı idi.
Meydanda pkk nın intihar saldırısı yapacak elemanları var denseydi de akın akın halk yürürdü üstlerine.
81 ili gezmiş olan birisi olarak söylüyorum, bunun başka bir ilde yaşanmasına olanak yok.
O açıdan maçtaki slogan ve tepkiler önemlidir.
Sadece bölücülere yönelik değil, milliyetçilik konusundada da bizimle aşık atmaya çalışan istanbulun 3 maymunu ve zivas, bursa, mursa gibi takımlara da gitsin.

Ve Türk kanı zehirlidir diyenlerin sonları .
Abi sağduyulu mesajın için teşekkür ederim ama bu gibi konular önemli konulardır ve saçma sapan yorum yapıp düşüncesiz demek insanı kırıyo neyse sorun değil...

Cengiz Çubukcu
29.05.2009, 13:56
Tepkimizi koymak en temel görevlerimizden biri olmalıdır ama rakip takımlarla veya herhangi bir şehrimizin ismini zikretmeden lütfen....

Ahmet Başkaya
29.05.2009, 13:57
Tepkimizi koymak en temel görevlerimizden biri olmalıdır ama rakip takımlarla veya herhangi bir şehrimizin ismini zikretmeden lütfen....
kESİNLİKLE KATILIYORUM .61.dakikada bayrak açılabilir mesela bu şekilde organizede daha kolay olunur ve bir ağızdan bağırabiliriz....

Reha
29.05.2009, 14:37
Eeee sonuç, herhangibir girişim varmı? Klüple görüşüldü mü? Tribün organize edildi mi?

Yok bunlar yapılmadıysa o zaman fuzuli başlık açmış olursunuz ! ki bu da bu güzel organizasyona yazık eder!

samy
29.05.2009, 14:42
neyin tepkisini koyacağız. anlamadım?
Diyarbakırspor'a mı pkk ya mı. nereye?

Hüseyin Çümen
29.05.2009, 14:53
Diyarbakırspor a tepki koymak nerden çıktı şimdi bu bölücülüktür başka bişey değil daha dikkatli olamamız lazım

Murat Hızal
29.05.2009, 14:57
Gösterilecek tepkide, kazara dahi olsa ,Diyarbakırspor'un adının geçmesi bile rahatsız edici.

Sapla samanı karıştırmayalım,bölücülere isyan ederken bizde o bölücülerden olmayalım.

msukas
29.05.2009, 14:58
Bence akılda kalıcı anlamlı pankartlar yapılırsa daha iyi olur

Ahmet Başkaya
29.05.2009, 15:20
Diyarbakırspor a tepki koymak nerden çıktı şimdi bu bölücülüktür başka bişey değil daha dikkatli olamamız lazım

Gösterilecek tepkide, kazara dahi olsa ,Diyarbakırspor'un adının geçmesi bile rahatsız edici.

Sapla samanı karıştırmayalım,bölücülere isyan ederken bizde o bölücülerden olmayalım.

neyin tepkisini koyacağız. anlamadım?
Diyarbakırspor'a mı pkk ya mı. nereye?
Yaa ne diyarbakırspora allah için neyden bahsediyorsunuz?

samy
29.05.2009, 15:27
en iyisi osman baydemir'e...

Mecliste ileri geri konuşan aynalar maynalar var. yani dtp liler var, onlara....

Ahmet Başkaya
29.05.2009, 15:33
en iyisi osman baydemir'e...

Mecliste ileri geri konuşan aynalar maynalar var. yani dtp liler var, onlara....
İlla siyasi veya bir il adını geçirmek zorunda mıyız ...

Melek
29.05.2009, 15:34
61 dk da Türk Bayrağımızı açmak gayet güzel ve anlamlı olur bencede ...tabiki maçın gidişine göre İstiklal marşının ardından da yapılabilir ama..

Ahmet Başkaya
29.05.2009, 15:35
61 dk da Türk Bayrağımızı açmak gayet güzel ve anlamlı olur bencede ...tabiki maçın gidişine göre İstiklal marşının ardından da yapılabilir ama..
ablacım o da olabilir ama 61.dakikada kamera mecbur dönüyo seyirciye..

Metin Ural
29.05.2009, 15:45
sehitlerimizin fotograflarinin oldugu balonlar havaya ucurulsun 61. dakikada. bir tepki koyulacaksa bagirip cagirarak degil, mesaji dogru ve sakin bir sekilde vermek gerekir.

Mayls
29.05.2009, 15:49
Türkiye - Yunanistan maçında harika bir etkinlik düzenlenmişti. Şehitlerimizin adları tek tek okundu ve bütün stad bir ağızdan burda diye bağırdı.

Bu organize edilebilir mi bilmiyorum ama en azından mikrofondan şehitlerimizin isimleri okunsa ve stad burda diye bağırsa güzel olur.

Kadir
29.05.2009, 15:50
Türkiye - Yunanistan maçında harika bir etkinlik düzenlenmişti. Şehitlerimizin adları tek tek okundu ve bütün stad bir ağızdan burda diye bağırdı.

Bu organize edilebilir mi bilmiyorum ama en azından mikrofondan şehitlerimizin isimleri okunsa ve stad burda diye bağırsa güzel olur.

Bu güzel .

Mayls
29.05.2009, 16:08
Bahsettiğim tepki:

WmA5sy2WlIM

Faruk UYSAL
29.05.2009, 16:13
Bu anlamlı başlık vasıtasıyla vatan için canlarını veren aziz şehitlerimize yüce Allah'tan rahmet diliyorum.
Tepki konusuna gelince herhangi bir endişem yok; zira Trabzonspor taraftarı bu gibi konularda üzerine düşen görevi her zaman layıkıyla yapmıştır. Öneri olarak, en az 5 dakika süresince birlik ve beraberliğe yönelik mümkün olabildiğince toplu olarak tezahürat yapılabilir.

komdere
29.05.2009, 16:16
Arkadaşlar, hassasiyetinizi anlıyorum. Bu mayın olayı benim de çok canımı sıktı. Ama spor karşılaşmalarında benzeri girişimler, genelde olumsuz sonuçlar doğuruyor. Biz, maalesef pek çok konuda olduğu gibi, tepki konusunda da işin ucunu kaçırıyoruz. Sonra bir çuval incir .ok oluyor. (Hatırlayın İstanbul'daki TFF tepki yürüyüşü ve olan olayı) Sonra da birileri bu zaafları kullanıp üzerimizden pek çok senaryo üretiyor.
Hem maçın büyüsünü bozmadan, hem de net bir şekilde tepki koyulmalı. Ama sağduyulu ve akılcı.
Sonra yine zararı biz çekiyoruz.

Hiç bir zaman unutmayın!
Her ne sebeple olursa olsun TRABZONSPOR HİÇ KİMSENİN REKLAM AJANSI DEĞİLDİR!!!

Umarım düzeyli ve yerinde bir tepki konulur. Ama kişisel fikrim, PKK olayına tepki koyma yeri stadlar değil TBMM'nin ta kendisidir.

M.Kılıç50
29.05.2009, 16:17
Bu Video Müthis bisey...

Mutlaka yapilmasi gerek... bir tepki konamsi gerek...
Ama arkadaslar bi konuda acik konusmak istiyorum...
Biz bu forumda ne planlar yaptik ohooo
ama simdiye dek Yabancilarimiz icin actigimiz bayraklardan baska bisey yapmadik :(

Bu sefer Konu Sehitlerimiz...
Artik Ciddi bir sekilde Harekete gecmek lazim ;)

samy
29.05.2009, 16:17
İlla siyasi veya bir il adını geçirmek zorunda mıyız ...

PKK nın en azmış zamanında stadyumda milli marşı ilk okuyan Trabzonspor taraftarıdır.
dikket etmişsen, il isminden değil de hain isimlerinden bahsettim.
Madem siyasi değil, o zaman neden maçlardan önce istiklal marşı okuyor taraftarlar. ve kime karşı.
bazı şeylerin yapılması gerekir.
futbol sahalarında da her türlü mesajlar verilir aşırı gidenlere.

samy
29.05.2009, 16:20
Arkadaşlar, hassasiyetinizi anlıyorum. Bu mayın olayı benim de çok canımı sıktı. Ama spor karşılaşmalarında benzeri girişimler, genelde olumsuz sonuçlar doğuruyor. Biz, maalesef pek çok konuda olduğu gibi, tepki konusunda da işin ucunu kaçırıyoruz. Sonra bir çuval incir .ok oluyor. (Hatırlayın İstanbul'daki TFF tepki yürüyüşü ve olan olayı) Sonra da birileri bu zaafları kullanıp üzerimizden pek çok senaryo üretiyor.
Hem maçın büyüsünü bozmadan, hem de net bir şekilde tepki koyulmalı. Ama sağduyulu ve akılcı.
Sonra yine zararı biz çekiyoruz.

Hiç bir zaman unutmayın!
Her ne sebeple olursa olsun TRABZONSPOR HİÇ KİMSENİN REKLAM AJANSI DEĞİLDİR!!!

Umarım düzeyli ve yerinde bir tepki konulur. Ama kişisel fikrim, PKK olayına tepki koyma yeri stadlar değil TBMM'nin ta kendisidir.

----------------------------

PKK nın en azmış zamanında stadyumda milli marşı ilk okuyan Trabzonspor taraftarıdır.
dikket etmişsen, il isminden değil de hain isimlerinden bahsettim.
Madem siyasi değil, o zaman neden maçlardan önce istiklal marşı okuyor taraftarlar. ve kime karşı.
bazı şeylerin yapılması gerekir.
futbol sahalarında da her türlü mesajlar verilir aşırı gidenlere.

komdere
29.05.2009, 16:29
PKK nın ...

Lütfen başkalarına yazdığınız yazılara beni ortak etmeyin.

Hasan Habip Özbay
29.05.2009, 16:35
maç başı ve 61. dakikada bu sefer şu kalleşlere öyle bi ders verinki trabzonlunun tepkisini tüm türkiye ve dünya duysun şoke olsun yeter artık bu ne be
HEPİMİZ ASKERİZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
ama artık icraat zamanı açılım falan istemiyoruz

Metin Ural
29.05.2009, 16:48
TRABZONSPOR HİÇ KİMSENİN REKLAM AJANSI DEĞİLDİR!!!

neyin reklamindan bahsediyorduk?

Bera Algün
29.05.2009, 16:57
ben 3-2 inönüde bjkyi yendiğimiz maça gitmiştim bütün stad biz-bjkliler birlikte ilk önce fenere sonra israile(o sıralar bi nane daha yemişlerdi) ondan sonra da pkk ya küfretmiştik ama nedense fener ilk sırada geliyor:D

DKaraduman
29.05.2009, 17:04
"... Burada" tepkisi süper ama bu kadar birbirinden kopuk taraftarları nasıl birleştireceğiz. Acele yönetime göndermeliyiz, resmi siteden yapılacakla ilgili haber yayınlamaları lazım.

Ahmet Başkaya
29.05.2009, 17:28
Arkadaşlar bunu yönetime iletebilecek biri yokmu ...Maç başında oyuncular yerine onlar anons edilir başta çok mu fazla bişey eminim tüm stad burada diyebilir o kadar da kopuk değiliz yahu...

samy
29.05.2009, 19:17
neyin reklamindan bahsediyorduk?

Türkiyenin reklamını kastetmiş arkadaş herhalde.
Yani Türkiyeye sahip çıkmayın demek istemiş.

Kadir
29.05.2009, 19:25

Şaka yapıyorsun galiba .

Böyle cümleler bu kadar rahat kurulmamalı .

Muhammed KOÇ
29.05.2009, 19:30
bu tepki için 61.dk yı ayıralım bence..çünkü ne maçın başında ne maçın sonunda veya ortasında göz tribünde olmuyor. gözler 61. dk. tamamen tribünde oluyor şow başlamadan önce bile. o yüzden hazırlanıp bu iş için 61. dk yı ayıralım hem daha organize olur tem herkesin takdirini almış oluruz.

Ahmet Başkaya
29.05.2009, 19:47
Ya birbirimize suç atmayı ne kadar seviyoruz adam 1 paragraf dolusu belirtmiş gerekçeleri sen çekip iki kelimeyi yorum yapıyorsun.....

[QUOTE=samy; Türkiyeye sahip çıkmayın [/QUOTE]

Bak benim seni bununla yargılamam gibi:)

samy
29.05.2009, 19:57
ne kadar da savunucusu varmış arkadaşın.
Kendisi çıkar sözüm maksadını aşmış der.
kullandığı cümlelerin yanlış olduğunu sizde biliyorsunuz pekala.
isterseniz bir defa daha okuyun.
kastı bu olmamış olabilir, ama bu kadar da kastının dışına çıkabilen ifadeler kullanılmaz ki..

Kadir
29.05.2009, 20:00
Evet o arkadaşın avukatlarıyız biz .

Kardeşim şu başlık altında bari bireysel tartışma yaşanmasın .

Bu arada en güzeli " .. Burada " olayı . Çok güzel olur yapılırsa .

Oruç
29.05.2009, 20:00
Diyarbakirspor'un adının her seferinde bu tip durumlarda gündeme gelmesinden rahatsızlık duyuyorum. Lütfen bi şeyler yazarken dikkatli olalım.

samy
29.05.2009, 20:08
Evet o arkadaşın avukatlarıyız biz .

Kardeşim şu başlık altında bari bireysel tartışma yaşanmasın .

Bu arada en güzeli " .. Burada " olayı . Çok güzel olur yapılırsa .

ben tartışma yapmam.
yazdıklarını okumuyorsun herhalde.
ne demek biz o arkadaşın avutatlarıyız. (var mı böyle bir avukatlık yapmak bu sitede)
bireysel tartışma yapmıyorum ben.
yanlış ifadeler kullanmış. kastı olmasa da ki yoktur, ama yanlış ifadeler kullanmış diyorum.
sen başka tarafa çekiyorsun.
belliki dediğim dedik bir tarzın var.
buyur devam et.

Kadir
29.05.2009, 20:12
ben tartışma yapmam.
yazdıklarını okumuyorsun herhalde.
ne demek biz o arkadaşın avutatlarıyız. (var mı böyle bir avukatlık yapmak bu sitede)
bireysel tartışma yapmıyorum ben.
yanlış ifadeler kullanmış. kastı olmasa da ki yoktur, ama yanlış ifadeler kullanmış diyorum.
sen başka tarafa çekiyorsun.
belliki dediğim dedik bir tarzın var.
buyur devam et.

Avukatlık falan yok . O cümlede bulunan anlam ortada .

Devam edecek birşey yok onun için .

Ahmet Başkaya
29.05.2009, 20:16
[QUOTE=samy;2285496]ne kadar da savunucusu varmış arkadaşın.

kullandığı cümlelerin yanlış olduğunu sizde biliyorsunuz pekala.
QUOTE]

[QUOTE=samy;2285535]ben tartışma yapmam.

QUOTE]
Bak bize yanlış olduğunu biliyorsunuz niye savunuyorsunuz diyıorsun kendin kötü niyetli demediğini biliyorsun madem ne yapmaya çalışıyorsun amacın ne..Özür dilese mutlu mu olacan demişsin işte adam kötü niyetli dememiştir ama yanlış cümle diye...Yanlış olmuş tamam işte ....DAHA NE?

ilkonbir
30.05.2009, 03:44
Trabzon hazırdır emir bekliyor...... diye slogan atılabilir

krdnz
30.05.2009, 07:44
Önceki mesajlarda güzel sloganlar gördüm.

Benimde "Hükümet apoyu bize teslim et" geldi aklıma.Hem söylenmesi kolay,hemde mesaj net.Veya "bordo-mavi-şampiyon-Trabzon"dalki gibi her tribün bir kelime "Vatan-Sana-Canım-Feda" gibi şeyler daha olası geliyor tribülerin katılması açısından.

Altan Atabay
30.05.2009, 08:05
video daki gibi yapalım. 61 dk türk bayrağı açalım. ahmet organize et bu işi. forumda yazılanlarla kalmasın. en güzeli bu .şerefsize şerefsiz diye bağırsan ne olur hiçbir şey şerefsiz zaten şerefsizdir.

Talat YAVUZ
30.05.2009, 08:17
Vatan sana canim feda sirasiyla baĞirilirsa sÜper olur....

macuka
30.05.2009, 09:13
61.dakkada show yapilmasin bugunki macta... yapilacaksada "bu sefer vatan icin" "sehitler olmez vatan bolunmez" densin yeterli destek verilmis olur zaten...

Tunç Tosun
30.05.2009, 09:21
Oyuna gelmeyelim arkadaşlar..
Ağzınızdan çıkacak her lafı özenle seçin TS tribünlerinde..

evrents
30.05.2009, 12:36
Maçın ilk 15 dakikası hepimiz askeriz pkk'ya yeteriz diyelim ondan sonra da takımımızı destekleyelim.

demir
30.05.2009, 12:54
Trabzon halkı bu cumhurıyetın neferıdır ve suan bılınen en mıllıyetcı toplumudur. ulkemızın bir yerlerınde kardeslerımızı sehit eden kansız serefsızler varsa buna tepkı gostermesı gerken ılk sehırde Trabzondur. Tepkımızı tabıkı gosterecegız Saygı durusuda nedır ???? neye hızmet eder?? senın kardesın abın sehıt olsa sadece saygı durusumu ısterdın ??? buradakı amac pkk ya ( Partiye Kürdiye Kürdistan) tepkı gostermekdir. Gösterelımde gosterecegızde...! aksi taktırde Hepimiz Hrant Dinkiz diye bagıran taraftar topluluklarından bır farkımız kalmaz cunki biz hepimiz Vatan sevgısıyle dolup tasmısız Hepımız Trabzonluyuz HEpımız Mustafa Kemalız

Saltuk Buğra
30.05.2009, 13:15
komdere kardeşim Trabzon Türkiye nin en milliyetçi yeridir.! pkk şerefsizleri askerimizi şehit düşürmüş burda bizim yapmamız gereken tepki koymaktır. Tabi içinde vatan sevgisi bulunanlar için söyledim bunu....

Ahmet Başkaya
30.05.2009, 13:53
ARKADAŞLAR YUKARIDA ÇOK GÜZEL BİR FİKİR VAR BEN MAÇA GİDEMİYORUM AMA BUNUN ORGANİZESİ CİDDEN ÇOK KOLAY ...VATAN - SANA - CANIM - FEDA ...BMN NİN OLDUĞU BÖLÜMDE ÖNCE KENDİ ARAMIZDA YAPILIR SONRA TÜM STAD ANLAR ZATEN ...Benim yapabileceğim bir şey varsa hazırım ama elimden gelen sadece düşünmek şu an için sanırım...

EmRe-61
30.05.2009, 14:18
Bencede en yapılması kolay olucak VATAN-SANA-CANIM-FEDA ve 61. dakika da bayraklar ve kahrolsun pkk diye bağırmaktır.Ben İST. maçları tv den izlerken tirübünleri sadece 61. dakikada görebiliyorum o yüzden 61. dakikada ki tepki güzel olur. ....... BURDA organizasyonu çok güzel olur ama bana biraz zor geliyor. Bu arada yapılması enkolay olan şeyi aslında yapmamız,en zor olanı yapmamız lazım ama............

Ahmet Başkaya
30.05.2009, 14:41
Ya arkadaşlar maça az kaldı gerekli ilgiyi göstersek ...Bununla ilgilenebilecek biri yokmu...

Ahmet Başkaya
31.05.2009, 00:52
Kİlİttttttt

evrents
31.05.2009, 12:56
Bu seyirçi anca çekirdek yer

Onur Şeref
31.05.2009, 14:07
Bizim taraftar ilk 5 dk değil 90 dakika sustu.

UmutBaykan
31.05.2009, 14:31
Bu yıl çok çektik taraftardan :) bişey söylemek istemiyorm bizi kombineler bitirdi.